Grupas SB1 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Karīna Helmane-Soročenkova 1164 1150 1236 1173 1283 1200 6056
VSK Noskrien
2 Kitija Valtere 1277 1243 1145 1117 1171 1185 6021
BALTAIS
3 Klinta Lauska 1226 1207 1224 1124 1202 5983
ASK PATRIA
4 Zanda Malančuka 1209 1149 1201 1176 1102 1098 1129 5864
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
5 Anete Švilpe 1200 1142 968 1091 1083 5484
Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres
6 Dace Banga-Hodžajeva 1145 1051 1086 1101 1024 1085 5468
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
7 Ilze Meijere 1061 1058 1047 995 1076 1121 5363
Patria Sportland
8 Aiga Taulīna 1177 1007 1058 1077 957 1038 973 5357
Saldus Boksa Klubs
9 Laura Pētersone 1078 1047 1098 950 1012 1016 5251
SPB RUN/Brooks/MRC
10 Gunta Blūmiņa 1128 1058 960 909 1020 5075
Virsotne/MARMOT
11 Gita Vilensone 986 977 1068 860 989 1003 5023
VSK Noskrien Vāveres
12 Līga Līdumniece 1057 951 1005 889 972 4874
Riga Runners | SPARS fizio
13 Lāsma Avotiņa-Žaglova 958 999 967 963 977 4864
14 Agnese Sperga 1074 1027 936 890 890 4817
Supervaroņi
15 Ivita Šale 1019 932 970 956 886 937 934 4816
SSK BEBRA
16 Ilze Vindele 997 965 964 899 937 903 4766
17 Marta Kvisvika 985 884 942 876 918 910 4639
KVISVIKI
18 Inese Kokoreviča 922 926 873 938 878 919 911 4616
VSK "Burkānciems & Co"
19 Anete Casno 932 870 850 925 881 948 905 4591
20 Ance Gulbinska 920 884 893 926 864 927 4550
21 Zane Deimante 960 910 865 913 829 4477
22 Ieva Rogāle 872 915 863 882 895 4427
KROKUS
23 Līga Pētersone 829 909 868 862 903 4371
24 Gunta Reinicāne 861 866 831 873 802 877 853 4330
25 Dace Tetere 895 858 874 887 800 4314
Lielie Dibeni
26 Iveta Brezinska 895 894 836 896 770 709 4291
27 Sandra Vesere 975 828 851 876 732 4262
28 Ieva Tāle-Stangute 916 848 781 815 794 4154
Baldones skriešanas komanda
29 Laine Kuzmane 895 822 785 842 752 807 4151
30 Inta Cīmure 871 825 797 832 810 4135
Cīmurēni
31 Dace Ancāne 885 798 790 735 814 813 4100
Engures sportam I Sporta Patriots
32 Zane Lukstiņa 866 816 744 787 716 829 4042
33 Valentīna Romanova 863 845 730 841 747 4026
34 Ērika Urtāne 858 797 781 769 763 787 3992
VANAGI
35 Lelde Pētersone 894 789 746 775 737 752 3956
36 Zane Timma 852 661 693 789 827 788 3949
SK Katrīna
37 Karlīna Engere 840 740 746 775 737 827 753 3941
38 Renāte Balana 858 794 737 736 779 3904
Latvijas Finieris
39 Alise Putraima 907 1050 935 983 3875
Limbaži SKRIEN
40 Anita Galašina 784 758 748 763 695 694 749 3802
Global Fitness
41 Ilze Zvīdriņa 803 750 714 707 684 758 699 3732
42 Gunta Brazauska 724 706 724 778 764 3696
43 Madara Kukaine 819 723 689 726 624 701 723 3692
Venden
44 Egija Biete 740 780 687 712 756 3675
BALTAIS
45 Laura Davidauska 1014 781 962 890 3647
PATRIA NAA
46 Aija Freiberga 973 873 875 915 3636
47 Sintija Usāne 769 653 715 646 780 688 3605
PROskrīņ
48 Aiga Tora 956 908 823 890 3577
49 Inese Nudiena 787 703 654 677 732 670 3569
VFK Staldzene
50 Paula Rozenvalde 852 964 855 854 3525
Kocēnu novads
51 Līga Neilande 662 687 661 779 661 3450
52 Līga Kokoreviča 714 630 708 723 581 658 641 3444
53 Māra Pucena 949 852 748 875 3424
54 Egija Gulbinska 707 670 663 700 616 683 3423
55 Raimonda Kalniņa 673 651 691 717 686 3418
56 Kristīne Leja 722 682 613 667 715 3399
57 Evita Riekstiņa 824 852 889 823 3388
58 Lauma Muceniece 717 678 705 632 633 653 622 3386
59 Beāte Kampare 731 717 617 653 649 3367
Veču lauks
60 Ieva Marta Gintere 926 780 744 784 3234
61 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 838 787 780 801 3206
Resnie
62 Santa Birģele 883 776 773 748 3180
VSK Noskrien
63 Karīna Svikle 764 792 761 798 3115
64 Kristīne Slaidiņa 833 738 815 685 3071
Baldones skriešanas komanda
65 Svetlana Šanceva 709 774 818 754 3055
Musliks
66 Signija Rancāne 786 752 699 792 3029
EY
67 Randa Misāne 739 787 718 762 3006
68 Lelde Spriņģe 646 599 508 616 618 2987
69 Ina Graudiņa 1034 958 956 2948
VSK Noskrien Vāveres
70 Anna Proskurina 726 697 760 761 2944
71 Simona Skalberga 798 714 705 709 2926
2KOKI
72 Kristīna Ceika 574 549 538 547 578 626 2874
Nūjo ar vēju!
73 Ramute Varnelyte 1026 899 882 2807
74 Elīna Tolokonceva 707 673 682 737 2799
VSK Noskrien
75 Laura Vilka 699 669 646 692 2706
76 Olga Mikulova 535 532 527 521 529 575 2698
Maratona klubs
77 Krista Bome 732 612 659 693 2696
SPORTLAND
78 Marita Ozoliņa 535 531 523 494 557 520 2666
Nūjo priekam
79 Guna Sprūde 892 856 830 2578
VSK Noskrien
80 Nora Vrubļevska 936 817 823 2576
DzSK Lokomotīve
81 Sabīne Eglīte 885 859 828 2572
82 Ērika Gribonika 1066 903 596 2565
83 Ieva Zīriuse 853 852 851 2556
Olainfarm
84 Ieva Dobule 850 823 862 2535
Swedbank
85 Ļubova Blaževiča 833 751 913 2497
Bioderma
86 Inga Jurčinska 737 856 857 2450
OptiO
87 Dace Spalva 855 816 774 2445
Kocēnu novads 1
88 Elīza Rušmane 812 829 804 2445
89 Justine Undzena 781 826 801 2408
90 Madara Ozola 828 813 737 2378
Saldus Boksa Klubs
91 Elīna Pajuste 882 752 729 2363
92 Iveta Kalēja 810 800 752 2362
93 Līga Valdmane 1220 1139 2359
Kocēnu novads
94 Julija Mezenina 764 794 784 2342
95 Liene Labsvīra 719 768 818 2305
Siguldas marstona klubs
96 Jekaterina Girucka 584 557 588 574 2303
97 Laura Kalēja 835 698 768 2301
98 Kristīne Antužāne 715 801 779 2295
99 Evita Biezmane 757 761 774 2292
H&S Solution
100 Celine Best 1133 1158 2291
NATO
101 Maruta Eriņa 759 743 787 2289
Individ.
102 Dace Podkalne 843 672 749 2264
VSK Noskrien Blonde
103 Ilze Galviņa 699 759 793 2251
104 Anete Kampare 787 718 730 2235
Veču lauks
105 Elīna Drēziņa 747 768 714 2229
Maxima Latvija
106 Linda Danilāne 713 729 761 2203
Olainfarm
107 Karīna Jodčika 762 705 674 2141
Luminor
108 Dace Mačevska 753 716 671 2140
VSK Noskrien
109 Ieva Meijere 774 647 698 2119
110 Agnese Kundziņa 721 728 668 2117
111 Estere Brokāne 741 688 680 2109
Bioderma
112 Santa Logina 553 555 493 498 2099
Zemgales Ziņas
113 Liene Sālījuma 719 697 620 2036
Luminor
114 Kristīne Karsa 631 715 669 2015
115 Agate Kristapsone 1072 902 1974
Siguldas Maratona klubs
116 Zane Tilta-Kūma 985 977 1962
Kocēnu novads
117 Kristīne Roga 969 990 1959
ASK Patria
118 Eva Lapsiņa 700 637 583 1920
X99
119 Laura Leja 985 921 1906
Swedbank
120 Elīna Vanaga 609 628 658 1895
EY
121 Elīna Kabaļina 1022 863 1885
122 Darya Skakouskaya 659 627 586 1872
SICKOMODE
123 Elīna Aģe 897 973 1870
STK RwA
124 Jolanta Āboltiņa 610 596 642 1848
Lynxdojo
125 Laura Stankuna 970 866 1836
Legs Miserables
126 Madara Šneidere 916 918 1834
Trigo
127 Kate Dūdele 982 851 1833
Legs miserables maximus
128 Rasa Grāvīte 920 879 1799
Legs Miserables
129 Gita Jurševska 848 942 1790
Riga Runners
130 Gita Muceniece 936 846 1782
Maratona klubs
131 Ksenija Tihomirova 985 774 1759
132 Baiba Barone 904 823 1727
133 Aiva Liepiņa 851 865 1716
134 Līva Lazdiņa 920 765 1685
Sportiskie B31
135 Liene Paula Tovkiņa 857 816 1673
Lynxdojo
136 Māra Kunrade 793 859 1652
137 Baiba Alkšere 828 820 1648
138 Evita Ragovska 853 792 1645
DEDA
139 Līna Lazdiņa 867 772 1639
Sportiskie B31
140 Agnese Katlapa 878 741 1619
Studenšu korporācija Imeria
141 Liene Gasiņa 847 762 1609
Swedbank
142 Anna Ozolina 870 733 1603
143 Marta Zumberga 834 764 1598
M&M
144 Ilze Kumpiņa 805 752 1557
145 Sintija Sproģe 745 805 1550
Aizkraukle
146 Inese Lībiete 777 769 1546
147 Ofēlija Kristiansone 784 754 1538
148 Sanita Vecā 524 487 517 1528
-
149 Ieva Baldiņa-Brūklīte 836 691 1527
150 Ieva Jurēvica 743 777 1520
SPB Run/Brooks
151 Jautrīte Pedāne 771 725 1496
SIA KONSTRUKTORIKS
152 Kristīne Radkovska 736 721 1457
153 Ieva Ozoliņa 738 703 1441
AkmensDizains.lv
154 Dana Timma 710 725 1435
155 Gunta Neija 741 688 1429
Pēdējās vietas pavēlnieki
156 Anna Tsaregorodtseva 748 654 1402
157 Aiva Kramiņa 773 622 1395
Bauska
158 Maija Bildere 673 672 1345
GRETA
159 Zanda Strazdiņa 718 624 1342
STRAZDIŅI
160 Valērija Fedotova 623 686 1309
161 Līga Pakalna 670 632 1302
KROKUS
162 Māra Laube 585 657 1242
163 Ilona Marhele 1222 1222
Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati
164 Zane Dālberga 689 499 1188
DPD LATVIJA
165 Marta Gernere 610 549 1159
166 Anita Krūmiņa 564 592 1156
167 Madara Frēliha 1096 1096
Maratona Klubs / Jaunmārupe skrien / VFK Staldzene
168 Gita Karlsone 1070 1070
Runner Matison Club
169 Līga Rusiņa 1060 1060
170 Eva Matīsa 505 538 1043
Ātrās ļipas/Aldaris GO
171 CJ Best 1039 1039
NATO
172 Inga Mauliņa 1012 1012
Ikšķilē velo
173 Ieva Upmace-Grīviņa 1011 1011
174 Elīna Barone 1008 1008
SPB RUN/Brooks
175 Sandra Dervinika 1000 1000
SK Magnen
176 Zane Tilta - Kūma 962 962
177 Sanita Vītola 950 950
178 Nelda Neilande 945 945
179 Baiba Gabrāne 944 944
180 Astra Zaļuma 939 939
181 Liene Dūdele 939 939
182 Veronique Trepanier 918 918
NATO
183 Anna Kalvāne 913 913
184 Linda Meirēna 903 903
Legs Miserables / Gjensidige
185 Sigita Birzniece 889 889
186 Iuliia Kushnareva 888 888
TRS
187 Lolita Kromāne - Telliskivi 885 885
Swedbank
188 Sintija Rudzīte 881 881
VSK Noskrien
189 Natālija Treulande 876 876
VSK Noskrien
190 Kristīne Kabaļina 871 871
191 Zelma Preciniece 870 870
192 Daiga Rove 866 866
193 Kristīne Smagare 865 865
194 Inga Rītere 864 864
195 Zane Vanaga 863 863
VSK Noskrien
196 Jolanta Krastiņa 862 862
SPB RUN/Brooks
197 Līga Brutāne 861 861
Swedbank
198 Oksana Groma 860 860
LimbažiSkrien
199 Olga Vovka 851 851
Luminor
200 Ilga Ozolina 845 845
DNB Servisa centrs
201 Māra Braslava 842 842
Limbaži Skrien
202 Diāna Ķirsone 841 841
203 Kristīne Krista Lejniece 837 837
Zemgales Ziņas
204 Aiste Jurevice 836 836
Urban gym
205 Gunita Lippe 833 833
206 Ieva Ziemele 818 818
RL Grupa
207 Kira Skorodumova 815 815
208 Elīna Lazdiņa 805 805
209 Lauma Vosa 805 805
210 Silva Audere 801 801
211 Dace Tenberga 800 800
Engures sportam
212 Baiba Pužule 799 799
SELGA
213 Diāna Kīne 798 798
214 Rosmari Marrandi 797 797
215 Terēze Rocēna 797 797
216 Anita Užule 796 796
217 Linda Bērziņa 796 796
218 Inese Rēriha 795 795
VSK Noskrien Vāveres
219 Laura Igaviņa 787 787
SK Lejasciems
220 Annija Vutkēviča 785 785
Luminor
221 Līga Kaspare 785 785
222 Alīna Fisenkova 781 781
Lacerta Running Team
223 Anita Andersone 781 781
224 Kristīne Freimane 781 781
Accenture
225 Julija Mezhenina 780 780
226 Kristīne Gržibovska 777 777
SK Dzērvene
227 Daira Salaka 774 774
228 Gunita Kārkliņa 774 774
Pauguru iekarotājas
229 Ieva Bogustova 771 771
230 Zane Neimane 771 771
FBK Valmiera
231 Elīna Dzalbe 770 770
Saldus Boksa klubs
232 Līga Vizule 768 768
Luminor
233 Solvita Pujāte 763 763
SK Katrīna
234 Dagnija Tērauda 761 761
Eko Alnis
235 Monika Sarva 761 761
236 Kamilla Krilova 755 755
Swedbank
237 Brenda Brakovska 753 753
Wood ART.LV
238 Renāte Balana 753 753
Latvijas Finieris
239 Heleri Alter 751 751
240 Ļuba Tihomirova 749 749
SOLI PA SOLIM
241 Alise Paegle 746 746
242 Līga Linuža 744 744
243 Marta Lapekina 744 744
244 Anta Bojane 741 741
245 Marija Riba 740 740
Zoorbagan
246 Elīna Ozoliņa 736 736
Matisons Runner's Club
247 Ieva Kalka 736 736
Novadnieki
248 Zane Letapure - Neļķe 736 736
249 Antra Freiberga 734 734
Scenic Trail Rock Goats
250 Linda Bērziņa 732 732
Virsotne/MARMOT
251 Ieva Zahare 730 730
252 Līva Caune 729 729
Infogram
253 Renāte Kārkliņa 729 729
254 Gunita Daldere 727 727
255 Madara Berga 727 727
256 Laima Vosa 726 726
257 Anna Voronova 725 725
Pskov
258 Diāna Stepāne 725 725
STROPS technologies
259 Dace Pelne 723 723
260 Katja Strelcova 723 723
261 Laura Karele 723 723
Mailigen
262 Linda Lūse 720 720
Swedbank
263 Dace Tomsone 719 719
Jaunmārupe skrien!
264 Elvita Alksne 707 707
ZVOC
265 Aleksandra Ivanova 704 704
266 Iuliia Filippovich 704 704
267 Agnese Vilcāne 702 702
268 Zane Karpenko 702 702
IGT
269 Ginta Viļuma 694 694
270 Marija Vasiļjeva 693 693
271 Monta Peciņa 692 692
Māsas Peciņas
272 Annija Balčūna 689 689
273 Ritma Kamendere 687 687
274 Sniedze Cinovska 687 687
275 Zane Linde 684 684
276 Līga Leiba 683 683
Selga
277 Simona Sunepa 681 681
278 Kristīna Kurma 680 680
279 Oksana Kirilova 680 680
Luminor
280 Sintija Bite 679 679
281 Kristine Kadasa 678 678
282 Elīza Ozoliņa 675 675
283 Svetlana Stojeva 675 675
284 Jana Puze 674 674
Jaunmārupe skrien I
285 Inga Dreimane 673 673
286 Anastasija Samete 671 671
287 Lauma Rudzīte 668 668
Venden/Maratona klubs
288 Līva Rudzīte 659 659
Par to kedu
289 Marija Silina 656 656
290 Elīza Stokmane 655 655
Jegava
291 Monta Liepiņa 653 653
292 Svetlana Čursina 653 653
ChursinTeam
293 Natālija Tetervenoka 650 650
OptiO
294 Laura Egle 640 640
295 Karlīna Kienkas 623 623
296 Zane Mirdza Paikena 623 623
Domdaris
297 Anete Pažusa 618 618
298 Sannija Samsone-Baranauska 616 616
Zebiekstes
299 Inga Pūcīte 610 610
300 Aiga Rozenberga 609 609
Siguldas Takas
301 Gunta Ērgle-Lāce 607 607
DUNKAS
302 Rūta Virse - Šneidere 603 603
303 Juta Buklovska 598 598
304 Dace Krama-Keirāne 591 591
#erglisunpiekuns
305 Alise Griķe 587 587
Daugavpils Runners
306 Anda Cielava 585 585
Olainfarm
307 Linda Peciņa 567 567
Māsas Peciņas
308 Vita Lejniece 566 566
Piejūras Nūjotāju Klubs
309 Sigita Zvaigzne 555 555
310 Sintija Liepiņa 547 547
311 Kate Katrīna Vildiņa 545 545
NŪJO AR SMAIDU
312 Tīna Sparāne 532 532
313 Eva Matīsa 517 517
Ātrās ļipas
314 Aija Puriņa 503 503
KĀJPUTNI
315 Jana Smiltiņa 499 499
DPD LATVIJA
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>