MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Didzis Glušņevs 7467 Rieksti 01:30:16 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:59 1000 217 1217
2 Artjoms Rekuņenko 7593 Patria Sportland 01:30:49 VB1 2 V2 +00:32 +00:32 00:01:02 994 208 1202
3 Jānis Kūms 7306 Inov-8 I OSveikals.lv 01:30:54 VB1 3 V3 +00:37 +00:37 00:00:58 993 222 1215
4 Gints Lūsis 7513 Talsu pakalnu sporta klubs 01:34:05 VB1 4 V4 +03:48 +03:48 00:00:50 960 258 1218
5 Oskars Cimermanis 7577 Patria Sportland 01:34:41 VB1 5 V5 +04:24 +04:24 00:00:54 953 238 1191
6 Mārtiņš Skujenieks 7069 01:34:55 VB1 6 V6 +04:38 +04:38 00:00:58 951 220 1171
7 Uldis Katlaps 7446 Iesvīdis un lēns 01:35:59 VB1 7 V7 +05:42 +05:42 00:00:54 941 236 1177
8 Māris Ābele 7578 01:37:10 VB2 1 V8 +06:53 +00:00 00:00:55 929 234 1163
9 Alvis Danovskis 7163 01:37:35 VB1 8 V9 +07:18 +07:18 00:00:52 925 248 1173
10 Valdis Aņikejevs 17002 Inov8 I OSVeikals.lv 01:40:12 VB1 9 V10 +09:55 +09:55 00:00:53 901 244 1145
11 Agnis Stulpinskis 7494 VSK "Burkānciems & Co" 01:40:26 VB1 10 V11 +10:09 +10:09 00:01:05 899 196 1095
12 Āris Kundziņš 7411 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:41:12 VB2 2 V12 +10:55 +04:02 00:01:02 892 208 1100
13 Juris Damškalns 7504 Talsu pakalnu sporta klubs 01:41:24 VB1 11 V13 +11:07 +11:07 00:00:52 890 247 1137
14 Valdis Bogdanovs 7096 Firma L4/Bogdanovu ģimene 01:42:12 VB1 12 V14 +11:55 +11:55 00:01:13 883 177 1060
15 Reinis Spaile 7543 CHASING THE DEER 01:43:26 VB1 13 V15 +13:09 +13:09 00:01:04 873 202 1075
16 Edgars Sprūds 7058 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:43:41 VB1 14 V16 +13:24 +13:24 00:00:49 871 264 1135
17 Dmitrijs Ničipors 7556 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti 01:43:43 VB1 15 V17 +13:26 +13:26 00:00:55 870 231 1101
18 Raitis Grablovskis 7523 Līvānu VK/BALTAIS 01:43:53 VB1 16 V18 +13:36 +13:36 00:00:52 869 245 1114
19 Artis Zvejnieks 7091 MAMMADABA 01:44:10 VB2 3 V19 +13:53 +07:00 00:01:12 867 178 1045
20 Pierre-Luc Belanger-Melancon 7597 NATO 01:44:22 VB1 17 V20 +14:05 +14:05 00:01:19 865 163 1028
21 Voldemārs Lejnieks 7436 SK Dzērvene 01:44:35 VB1 18 V21 +14:18 +14:18 00:00:47 863 272 1135
22 Ričardas Kanišauskas 7372 SK Lukas 01:44:36 VB2 4 V22 +14:19 +07:26 00:01:15 863 172 1035
23 Valts Ulmanis 7317 IK Auseklis 01:45:56 VB1 19 V23 +15:39 +15:39 00:01:07 852 191 1043
24 Andris Trūps 7269 RUN TO LIVE 01:46:12 VB1 20 V24 +15:55 +15:55 00:00:56 850 230 1080
25 Jānis Znotiņš 7489 Virsotne/MARMOT 01:46:55 VB1 21 V25 +16:38 +16:38 00:00:57 844 227 1071
26 Antis Zunda 7098 Gulbene 01:46:58 VB3 1 V26 +16:41 +00:00 00:01:12 844 178 1022
27 Klinta Lauska 7534 Patria Sportland 01:47:02 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:09 1000 226 1226
28 Mārtiņš Babkins 7522 Līvānu VK/BALTAIS 01:47:06 VB1 22 V27 +16:49 +16:49 00:01:02 843 207 1050
29 Raitis Jirgensons 7152 01:47:11 VB1 23 V28 +16:54 +16:54 00:00:59 842 217 1059
30 Aigars Silkalns 7401 colorlib.com 01:47:18 VB1 25 V29 +17:02 +17:02 00:00:59 841 219 1060
31 Lauris Repša 7405 01:47:18 VB1 24 V30 +17:01 +17:01 00:01:05 841 198 1039
32 Kaspars Kārkliņš 7573 Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas 01:47:37 VB2 5 V31 +17:20 +10:27 00:01:19 839 162 1001
33 Artūrs Ločmelis 7251 PATRIA NAA 01:47:38 VB1 26 V32 +17:22 +17:22 00:01:10 839 184 1023
34 Nauris Spalviņš 7455 SPB RUN/Brooks 01:47:41 VB1 27 V33 +17:24 +17:24 00:01:07 838 191 1029
35 Uldis Raipalis 7056 Gentlemen's Club /Supervaroņi 01:47:55 VB1 28 V34 +17:38 +17:38 00:00:53 837 242 1079
36 Juris Redisons 7083 LVM dabas parks Tērvetē 01:48:22 VB2 6 V35 +18:06 +11:13 00:01:29 833 144 977
37 Dovydas Sankauskas 7412 01:49:25 VB2 7 V36 +19:08 +12:15 00:01:03 825 203 1028
38 Vents Lupkins 7463 SPB RUN/Brooks 01:49:29 VB1 29 V37 +19:13 +19:13 00:00:59 825 219 1044
39 Ģirts Mauliņš 7376 Deprom LV 01:49:40 VB2 8 V38 +19:24 +12:31 00:01:08 823 188 1011
40 Guntars Akmans 7081 01:49:48 VB1 30 V39 +19:31 +19:31 00:01:17 822 167 989
41 Artūrs Šits 7172 Run With Anita 01:49:51 VB1 31 V40 +19:34 +19:34 00:01:15 822 171 993
42 Vjačeslavs Žunda 7456 01:49:54 VB2 9 V41 +19:37 +12:44 00:01:34 821 137 958
43 Jānis Skujenieks 7149 01:50:01 VB1 32 V42 +19:44 +19:44 00:01:27 821 147 968
44 Zanda Malančuka 7398 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:50:12 SB1 2 S2 +03:10 +03:10 00:01:05 971 238 1209
45 Juris Gudēvics - Liepiņš 7568 Kocēnu novads 01:50:22 VB1 33 V43 +20:05 +20:05 00:00:57 818 224 1042
46 Mārtiņš Fārenhorsts 7495 Talsu pakalnu sporta klubs 01:50:38 VB1 34 V44 +20:22 +20:22 00:00:51 816 251 1067
47 Ondrej Fikrle 7219 BKV Holysov 01:50:51 VB2 10 V45 +20:34 +13:41 00:01:00 814 214 1028
48 Elvis Veisbergs 17008 Saldus Boksa klubs 01:51:14 VB1 35 V46 +20:57 +20:57 00:01:08 812 190 1002
49 Imants Kaldre 7217 VSK Noskrien 01:51:20 VB1 36 V47 +21:03 +21:03 00:01:05 811 198 1009
50 Kārlis Raimonds Eniņš 7154 - 01:51:29 VB1 37 V48 +21:12 +21:12 00:01:09 810 187 997
51 Andris Bergmanis 7357 01:51:29 VB1 38 V49 +21:12 +21:12 00:01:17 810 167 977
52 Gatis Pūcītis 7466 Swedbank 01:51:38 VB1 39 V50 +21:21 +21:21 00:01:17 809 166 975
53 Jānis Puida 7487 SSK Bebra 01:51:54 VB1 40 V51 +21:37 +21:37 00:00:56 807 231 1038
54 Ansis Mežulis 7434 Jūrmala 01:51:57 VB2 11 V52 +21:40 +14:47 00:01:15 806 173 979
55 Daumants Putnis 7351 SSK Bebra 01:52:00 VB2 12 V53 +21:43 +14:50 00:01:04 806 200 1006
56 Vladislavs Ņedaivodins 7468 Marienburgas Vilki 01:52:08 VB1 41 V54 +21:51 +21:51 00:01:01 805 212 1017
57 Edijs Vilnis 7510 Biznesa parks ABAVA 01:52:21 VB2 13 V55 +22:04 +15:11 00:01:11 804 180 984
58 Jēkabs Niklāvs Janovs 7507 Siguldas Sporta skola / Siguldas Takas 01:52:47 VB1 42 V56 +22:30 +22:30 00:00:43 800 300 1100
59 Gints Trēziņš 7524 VSK "Burkānciems & Co" 01:52:53 VB2 14 V57 +22:36 +15:43 00:01:21 800 160 960
60 Ansis Šteiners 7453 Marienburgas Vilki 01:52:55 VB1 43 V58 +22:38 +22:38 00:01:17 800 168 968
61 Māris Rudens 7484 Riga Ironman Team 01:53:01 VB2 15 V59 +22:44 +15:51 00:01:05 799 198 997
62 Zigmunds Zauls 7547 Limbaži skrien! 01:53:01 VB2 16 V60 +22:44 +15:51 00:01:04 799 199 998
63 Anete Švilpe 7101 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:53:05 SB1 3 S3 +06:03 +06:03 00:01:01 946 254 1200
64 Uģis Kronbergs 7368 MRC / Jaunmārupe skrien! 01:53:25 VB2 17 V61 +23:08 +16:15 00:00:59 796 217 1013
65 Vitālijs Petuhovs 7406 SSK Bebra 2 01:53:52 VB1 44 V62 +23:35 +23:35 00:00:58 793 222 1015
66 Kaspars Allers 7272 #esnokurzem 01:54:00 VB1 45 V63 +23:43 +23:43 00:00:58 792 223 1015
67 Juris Jansons 7454 Swedbank 01:54:04 VB2 18 V64 +23:47 +16:54 00:01:10 791 184 975
68 Aleksejs Bute 7553 01:54:13 VB1 46 V65 +23:56 +23:56 00:01:02 790 207 997
69 Jānis Bleiers 7264 Saldus Boksa klubs 01:54:23 VB2 19 V66 +24:06 +17:13 00:01:14 789 174 963
70 Eduards Ginters 7388 Zoorbagan 01:54:27 VB1 47 V67 +24:10 +24:10 00:01:14 789 173 962
71 Reinis Blūms 7400 01:54:40 VB1 48 V68 +24:23 +24:23 00:01:08 787 189 976
72 Dario Carbonell 7586 NATO 01:54:59 VB2 20 V69 +24:42 +17:49 00:01:24 785 154 939
73 Mārcis Gedrovics 7377 Deprom LV 01:55:36 VB1 49 V70 +25:19 +25:19 00:00:59 781 216 997
74 Mārtiņš Vimba 7555 Karšu izdevniecība Jāņa sēta 01:55:45 VB2 21 V71 +25:28 +18:35 00:01:16 780 169 949
75 Valdis Ukins 7309 SIA Joker Ltd 01:55:51 VB2 22 V72 +25:34 +18:41 00:01:14 779 175 954
76 Andris Ludriks 7157 Rieksti 01:55:55 VB2 23 V73 +25:39 +18:46 00:01:03 779 204 983
77 Viesturs Zimackis 7202 01:56:16 VB1 51 V74 +26:00 +26:00 00:01:12 776 179 955
78 Maksims Berjoza 7533 Infogram 01:56:16 VB1 50 V75 +25:59 +25:59 00:01:23 776 155 931
79 Uģis Reveliņš 7319 Team Kažemāka 01:56:17 VB2 24 V76 +26:00 +19:07 00:01:16 776 169 945
80 Dace Banga-Hodžajeva 7208 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:56:19 SB1 4 S4 +09:17 +09:17 00:01:09 920 225 1145
81 Genry Dobelis 7247 ZOORBAGAN 01:56:54 VB2 25 V77 +26:37 +19:44 00:01:09 772 185 957
82 Jānis Vītols 7514 VSK Noskrien Seniori 01:57:01 VB3 2 V78 +26:44 +10:03 00:01:16 772 170 942
83 Raimonds Ozoliņš 7014 Virši 01:57:07 VB1 52 V79 +26:51 +26:51 00:00:56 771 227 998
84 Ansis Pūce 7474 Saldus Boksa Klubs 01:57:09 VB1 53 V80 +26:52 +26:52 00:00:58 771 221 992
85 Toms Pastars 7119 MRC/Jaunmārupe skrien 01:57:10 VB2 26 V81 +26:53 +20:00 00:01:08 771 188 959
86 Austris Armans 7111 SIGULDAS MARATONA KLUBS 01:57:32 VB1 54 V82 +27:15 +27:15 00:01:14 768 174 942
87 Jānis Tenbergs 7293 Engures sportam 01:57:57 VB1 55 V83 +27:40 +27:40 00:01:09 765 187 952
88 Jānis Kasalis 17014 01:57:59 VB2 27 V84 +27:42 +20:49 00:01:15 765 171 936
89 Aigars Cibuļskis 7222 Legs Miserables 01:58:06 VB2 28 V85 +27:49 +20:56 00:01:15 764 172 936
90 Aldis Kešāns 7215 01:58:35 VB1 56 V86 +28:18 +28:18 00:01:16 761 169 930
91 Sandis Ziediņš 7226 Maratona klubs 01:58:40 VB1 57 V87 +28:23 +28:23 00:00:56 761 228 989
92 Aleksandrs Sokolovs 7473 RUN to LIVE 01:58:45 VB1 58 V88 +28:28 +28:28 00:01:14 760 173 933
93 Helmuts Knopkens 7566 01:58:49 VB2 29 V89 +28:32 +21:39 00:01:05 760 199 959
94 Jakub Spryngl 7444 01:58:51 VB2 30 V90 +28:34 +21:41 00:01:11 760 180 940
95 Emīls Kvālis 7196 EY 01:58:53 VB1 59 V91 +28:36 +28:36 00:01:08 759 190 949
96 Armands Zvejnieks 7375 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:58:53 VB1 60 V92 +28:36 +28:36 00:01:23 759 155 914
97 Artūrs Rukkalns 7329 01:59:05 VB2 31 V93 +28:48 +21:55 00:01:07 758 192 950
98 Agris Samcovs 7465 Musliks 01:59:14 VB2 32 V94 +28:57 +22:04 00:01:18 757 165 922
99 Mārtiņš Niklass 7076 TRX Cēsis 01:59:19 VB2 33 V95 +29:02 +22:09 00:01:13 757 176 933
100 Anrijs Hodžajevs 7207 Bohnenkamp 01:59:29 VB1 61 V96 +29:12 +29:12 00:01:07 756 192 948
101 Mārtiņš Niķis 17009 01:59:54 VB1 62 V97 +29:37 +29:37 00:01:10 753 183 936
102 Ivo Levāns 7288 ENGURES SPORTAM 01:59:59 VB2 34 V98 +29:42 +22:49 00:01:08 752 188 940
103 Kaspars Ušpelis 7291 ASK Patria 02:00:19 VB1 63 V99 +30:02 +30:02 00:01:09 750 185 935
104 Kaspars Purmalietis 7322 Emergn #optimized4running 02:00:19 VB1 64 V100 +30:02 +30:02 00:01:08 750 189 939
105 Raimonds Kaže 17005 Auces aeroklubs 02:00:25 VB1 65 V101 +30:08 +30:08 00:01:18 750 164 914
106 Maksims Leščinskis 7518 Zoorbagan 02:00:32 VB2 35 V102 +30:15 +23:22 00:01:26 749 150 899
107 Renārs Teters-Teterovskis 7478 Marienburgas Vilki 02:01:14 VB1 66 V103 +30:58 +30:58 00:00:57 745 225 970
108 Aiga Taulīna 7525 Saldus Boksa Klubs 02:01:30 SB1 5 S5 +14:28 +14:28 00:00:52 881 296 1177
109 Pascal Labbe 7587 NATO 02:01:47 VB2 36 V104 +31:30 +24:37 00:01:28 741 147 888
110 Ērika Gribonika 7055 02:02:21 SB1 6 S6 +15:19 +15:19 00:01:21 875 191 1066
111 Agate Kristapsone 7112 Siguldas maratona klubs 02:02:23 SB1 7 S7 +15:21 +15:21 00:01:19 875 197 1072
112 Eduards Skuķis 7452 Traverss 02:02:28 VB1 67 V105 +32:11 +32:11 00:01:09 737 185 922
113 Māris Pakārklis 7072 LSC 02:02:44 VB2 37 V106 +32:27 +25:34 00:01:37 736 133 869
114 Andris Leja 7497 Talsu pauguraines Zaķi 02:02:46 VB2 38 V107 +32:29 +25:36 00:01:16 735 169 904
115 Sergejs Smelovs 7496 Lv 02:03:05 VB1 68 V108 +32:49 +32:49 00:01:27 733 148 881
116 Dāvis Baumanis 7033 02:03:07 VB1 69 V109 +32:50 +32:50 00:01:22 733 156 889
117 Normunds Zauls 7278 Limbaži Skrien 02:03:10 VB2 39 V110 +32:53 +26:00 00:01:35 733 136 869
118 Sentis Strods 7437 Griķīši 02:03:13 VB1 70 V111 +32:57 +32:57 00:01:12 733 179 912
119 Konstantīns Čursins 7090 ChursinTeam 02:03:17 VB1 71 V112 +33:00 +33:00 00:01:20 732 161 893
120 Andris Mežgailis 7476 Limbaži SKRIEN 02:03:24 VB2 40 V113 +33:07 +26:14 00:01:09 732 186 918
121 Stephane Rioux 7591 NATO 02:03:46 VB2 41 V114 +33:29 +26:36 00:01:24 729 152 881
122 Ēriks Cīrulis 7182 02:04:18 VB1 72 V115 +34:01 +34:01 00:01:21 726 159 885
123 Gita Karlsone 7183 Runner Matison Club 02:04:19 SB1 8 S8 +17:17 +17:17 00:01:14 861 209 1070
124 Ģirts Žagars 7080 Talsu pauguraines zaķi 02:04:26 VB1 73 V116 +34:09 +34:09 00:01:13 726 177 903
125 Dainis Kozlovskis 7169 02:04:30 VB2 42 V117 +34:13 +27:20 00:01:08 725 190 915
126 Alberts Dambis 7191 Insalvo 02:04:30 VB1 74 V118 +34:13 +34:13 00:01:03 725 204 929
127 Agris Hatko 7397 VSK Noskrien 02:04:31 VB1 75 V119 +34:14 +34:14 00:01:07 725 193 918
128 Valērijs Markovskis 7298 DPD LATVIJA 02:04:39 VB1 76 V120 +34:22 +34:22 00:01:17 724 168 892
129 Aiga Paegle 7100 Engures sportam 02:04:42 SB2 1 S9 +17:40 +00:00 00:01:24 858 184 1042
130 Armands Auziņš 7201 Riga Runners SB 02:04:46 VB2 43 V121 +34:30 +27:37 00:01:04 724 200 924
131 Edmunds Garančs 7082 TET 02:04:47 VB2 44 V122 +34:30 +27:37 00:01:20 723 160 883
132 Juris Čerpinskis 7094 02:04:50 VB1 77 V123 +34:33 +34:33 00:01:40 723 129 852
133 Janis Uzulnieks 7041 02:05:05 VB2 45 V124 +34:48 +27:55 00:01:22 722 157 879
134 Jānis Jenerts 7490 VSK "Burkānciems & Co" 02:05:17 VB1 78 V125 +35:01 +35:01 00:01:44 721 123 844
135 Atis Bērziņš 7029 02:05:22 VB2 46 V126 +35:05 +28:12 00:01:13 720 175 895
136 Dāvis Kundziņš 7301 Engures sportam 02:05:28 VB1 79 V127 +35:11 +35:11 00:01:25 720 151 871
137 Edijs Veide 7028 DC VECSALACAS UNITED 02:06:13 VB1 80 V128 +35:56 +35:56 00:01:12 715 178 893
138 Ramute Varnelyte 7025 02:06:18 SB1 9 S10 +19:16 +19:16 00:01:26 847 179 1026
139 Oskars Apsitis 7531 2KOKI 02:06:51 VB2 47 V129 +36:34 +29:41 00:01:10 712 184 896
140 Jānis Bāča 7176 02:06:54 VB1 81 V130 +36:37 +36:37 00:00:44 711 288 999
141 Aigars Strods 7085 Prometal Group 02:06:59 VB1 82 V131 +36:42 +36:42 00:01:21 711 158 869
142 Anda Valtere 7227 02:06:59 SB2 2 S11 +19:57 +02:17 00:01:15 843 206 1049
143 Elīna Kabaļina 7044 02:07:23 SB1 10 S12 +20:21 +20:21 00:01:25 840 182 1022
144 Gints Krieviņš 7503 02:07:29 VB1 83 V132 +37:12 +37:12 00:01:18 708 165 873
145 Jānis Sondors 17015 SPORTLAND 02:07:35 VB1 84 V133 +37:18 +37:18 00:01:33 708 138 846
146 Matīss Ķeķers 7129 Legs miserables 02:07:38 VB1 85 V134 +37:21 +37:21 00:01:17 707 166 873
147 Ilze Meijere 7572 Patria Sportland 02:07:49 SB1 11 S13 +20:47 +20:47 00:01:09 837 224 1061
148 Ilmārs Pokšāns 7416 02:07:51 VB1 86 V135 +37:34 +37:34 00:01:43 706 125 831
149 Pēteris Spuriņš 7305 DOMDARIS 02:07:52 VB1 87 V136 +37:35 +37:35 00:01:14 706 173 879
150 Diāna Šika 7361 02:07:53 SB2 3 S14 +20:51 +03:11 00:01:20 837 194 1031
151 Sandra Dervinika 7594 SK Magnen 02:08:01 SB1 12 S15 +20:59 +20:59 00:01:34 836 164 1000
152 Inga Mauliņa 7574 Ikšķilē velo 02:08:06 SB1 13 S16 +21:04 +21:04 00:01:28 836 176 1012
153 Mārtiņš Bodnieks 7266 02:08:07 VB1 88 V137 +37:50 +37:50 00:01:09 705 186 891
154 Kristaps Desmitnieks 7002 02:08:09 VB1 89 V138 +37:52 +37:52 00:01:40 704 129 833
155 Zigmārs Mazulis 7486 Marienburgas Vilki 02:08:09 VB1 90 V139 +37:53 +37:53 00:01:23 704 156 860
156 Matīss Zilgalvis 7143 02:08:18 VB1 91 V140 +38:01 +38:01 00:01:24 704 153 857
157 Artūrs Kančs 7268 SSK Bebra 02:08:26 VB2 48 V141 +38:09 +31:16 00:01:14 703 174 877
158 Mareks Vaišļa 7331 SSK Bebra 02:08:31 VB2 49 V142 +38:14 +31:21 00:01:22 702 156 858
159 Juris Dzērve 7271 Venden 02:08:45 VB1 92 V143 +38:28 +38:28 00:01:30 701 143 844
160 Margarita Peteļina 7218 02:08:51 SB2 4 S17 +21:49 +04:09 00:01:26 831 179 1010
161 Jurģis Stukuls 7399 SK Katrīna 02:08:51 VB1 93 V144 +38:34 +38:34 00:00:54 701 237 938
162 Iveta Caune 7139 02:08:57 SB2 5 S18 +21:55 +04:15 00:01:32 830 168 998
163 Māris Preimats 7545 02:09:00 VB1 94 V145 +38:43 +38:43 00:01:25 700 151 851
164 Ainārs Miņins 7134 HK "Žīguri MRS" 02:09:04 VB2 50 V146 +38:47 +31:54 00:01:45 699 123 822
165 Artūrs Veispāls 7382 02:09:10 VB2 51 V147 +38:53 +32:00 00:01:25 699 151 850
166 Gunta Blūmiņa 7338 Virsotne/MARMOT 02:09:15 SB1 14 S19 +22:13 +22:13 00:00:51 828 300 1128
167 Ruben Palacio 7585 NATO 02:09:21 VB1 95 V148 +39:04 +39:04 00:01:20 698 162 860
168 Andis Miķelsons 7136 02:09:26 VB2 52 V149 +39:09 +32:16 00:01:24 697 153 850
169 Aivars Krjukovs 7087 PATRIA NAA 02:09:28 VB2 53 V150 +39:11 +32:18 00:01:21 697 159 856
170 Arnis Kurps 7275 Skrienam kopā - Valmiera 02:09:29 VB1 96 V151 +39:12 +39:12 00:01:07 697 192 889
171 Arnis Šūlmeisters 7173 02:09:30 VB2 54 V152 +39:13 +32:20 00:01:28 697 146 843
172 Mārtiņš Lūsis 7118 02:09:40 VB1 97 V153 +39:23 +39:23 00:01:07 696 193 889
173 Arvīds Ozoliņš 7109 Latvijas Finieris 02:09:48 VB2 55 V154 +39:31 +32:38 00:01:29 696 144 840
174 Andris Drešmanis 7552 DzSK Lokomotīve 02:09:49 VB2 56 V155 +39:32 +32:39 00:01:26 695 150 845
175 Jānis Andersons 7107 02:10:04 VB2 57 V156 +39:47 +32:54 00:01:15 694 172 866
176 Agnese Sperga 7193 Supervaroņi 02:10:05 SB1 15 S20 +23:04 +23:04 00:01:02 823 251 1074
177 Ilze Vindele 17024 02:10:08 SB1 16 S21 +23:07 +23:07 00:01:28 822 175 997
178 Ieva Pūce 7430 VSK Noskrien Blonde 02:10:13 SB2 6 S22 +23:11 +05:31 00:01:22 822 189 1011
179 Viesturs Dumpis 7422 Līgatne var! 02:10:28 VB1 98 V157 +40:11 +40:11 00:01:21 692 160 852
180 Ričards Krims 7477 02:10:29 VB1 99 V158 +40:13 +40:13 00:01:20 692 160 852
181 Laura Davidauska 7248 PATRIA NAA 02:10:31 SB1 17 S23 +23:30 +23:30 00:01:20 820 194 1014
182 Mārtiņš Krauklis 7548 02:10:31 VB1 100 V159 +40:15 +40:15 00:00:50 692 255 947
183 Jānis Ausmanis 7540 SK Katrīna 02:10:36 VB2 58 V160 +40:19 +33:26 00:01:35 691 136 827
184 Ivars Upenieks 7040 Rēzeknes novads 02:10:50 VB2 59 V161 +40:33 +33:40 00:01:29 690 144 834
185 Juris Iļčenko 7254 SK Dzērvene 02:10:57 VB1 101 V162 +40:41 +40:41 00:01:01 689 211 900
186 Ivars Grīnbergs 7549 Aldaris GO 02:10:58 VB1 102 V163 +40:41 +40:41 00:01:49 689 119 808
187 Agris Dreimanis 7205 02:11:00 VB1 103 V164 +40:43 +40:43 00:01:13 689 176 865
188 Raimonds Urtāns 7541 Accenture 02:11:25 VB1 104 V165 +41:08 +41:08 00:01:07 687 192 879
189 Uģis Pauriņš 7145 Izturība 02:11:35 VB2 60 V166 +41:18 +34:25 00:01:13 686 175 861
190 Jānis Sirmais 7108 Guddžobs Guddans 02:11:36 VB1 105 V167 +41:19 +41:19 00:01:39 686 130 816
191 Lauris Laumanis 7341 02:11:42 VB1 106 V168 +41:25 +41:25 00:01:44 685 124 809
192 Aino Gošs 7050 Maratona klubs 02:11:45 VB2 61 V169 +41:28 +34:35 00:01:17 685 166 851
193 Igors Kozlovs 7374 02:11:51 VB2 62 V170 +41:34 +34:41 00:01:27 685 148 833
194 Mārtiņš Salnājs 7132 02:11:55 VB2 63 V171 +41:39 +34:46 00:01:04 684 201 885
195 Laura Pētersone 7345 SPB RUN/Brooks/MRC 02:11:59 SB1 18 S24 +24:57 +24:57 00:00:58 811 267 1078
196 Jānis Miezītis 17011 Skriešanas akadēmija 02:12:06 VB1 107 V172 +41:49 +41:49 00:01:41 683 127 810
197 Atis Vancovičs 7105 VSK Noskrien 02:12:14 VB2 64 V173 +41:57 +35:04 00:01:29 683 144 827
198 Vladimir Tarasov 17016 02:12:17 VB2 65 V174 +42:00 +35:07 00:01:18 682 164 846
199 Ina Graudiņa 7231 VSK Noskrien Vāveres 02:12:21 SB1 19 S25 +25:19 +25:19 00:01:09 809 225 1034
200 Roberts Ivzāns 7138 02:12:28 VB2 66 V175 +42:11 +35:18 00:01:13 682 177 859
201 Didzis Sprūds 7393 02:12:41 VB1 108 V176 +42:24 +42:24 00:01:19 680 163 843
202 Oskars Ozoliņš 7092 MRC 02:12:46 VB1 109 V177 +42:29 +42:29 00:01:17 680 167 847
203 Mareks Brokāns 7492 VSK Noskrien 02:12:50 VB2 67 V178 +42:33 +35:40 00:01:38 680 132 812
204 Edgars Augstkalns 7325 02:12:51 VB1 110 V179 +42:34 +42:34 00:01:42 680 126 806
205 Liene Gulbe 18002 Es, Džastins un Zane 02:12:54 SB2 7 S26 +25:52 +08:12 00:01:20 805 195 1000
206 Ralfs Kuģis 7296 Maratona Klubs 02:12:55 VB1 111 V180 +42:38 +42:38 00:01:25 679 151 830
207 Oskars Zonne 7343 Acsaabols 02:12:56 VB1 112 V181 +42:39 +42:39 00:01:26 679 150 829
208 Ivars Broničs 7392 Guddžobs Guddans 02:13:01 VB1 113 V182 +42:44 +42:44 00:01:29 679 144 823
209 Aivars Zaķis 7469 Maratona klubs/LSC 02:13:19 VB3 3 V183 +43:02 +26:21 00:01:16 677 169 846
210 Konstantin Rogozin 7342 02:13:20 VB2 68 V184 +43:03 +36:10 00:01:10 677 183 860
211 Romāns Giruckis 7501 02:13:20 VB1 114 V185 +43:03 +43:03 00:01:30 677 143 820
212 Ivo Krupenkovs 7170 Beer team 02:13:23 VB1 115 V186 +43:06 +43:06 00:01:10 677 184 861
213 Marta Kvisvika 7418 KVISVIKI 02:13:25 SB1 20 S27 +26:23 +26:23 00:01:25 802 183 985
214 Andis Antāns 7116 Riga Runners I 02:13:38 VB1 116 V187 +43:21 +43:21 00:00:56 676 229 905
215 Deniss Cimbals 7509 Zoorbagan 02:13:39 VB2 69 V188 +43:23 +36:30 00:01:34 675 137 812
216 Ansis Šulmanis 7461 Crossfit Rīdzene 02:13:44 VB1 117 V189 +43:27 +43:27 00:01:31 675 141 816
217 Elvijs Mežaleons 7277 Veselīga Slodzīte 02:13:55 VB1 118 V190 +43:38 +43:38 00:01:03 674 202 876
218 Emīls Balodis 17004 Inov8 I OSVeikals.lv 02:13:56 VB1 119 V191 +43:40 +43:40 00:01:04 674 201 875
219 Mārtiņš Jansons 7262 Mārupes vidusskola / OK Kurmis 02:13:58 VB1 120 V192 +43:42 +43:42 00:01:24 674 154 828
220 Uldis Sedliņš 7539 Engures Sportam 02:14:10 VB2 70 V193 +43:53 +37:00 00:01:43 673 125 798
221 Ilvars Bergmanis 7362 02:14:13 VB1 121 V194 +43:57 +43:57 00:01:01 673 210 883
222 Arnis Kuzmanis 7347 AkmensDizains.lv 02:14:15 VB2 71 V195 +43:58 +37:05 00:01:33 672 139 811
223 Jānis Pugačs 7210 alusvēders 02:14:21 VB1 122 V196 +44:04 +44:04 00:01:41 672 128 800
224 Dainis Hohbergs 7162 Latvijas Finieris 02:14:23 VB2 72 V197 +44:06 +37:13 00:01:18 672 166 838
225 Rihards Hohbergs 7164 Latvijas Finieris 02:14:23 VB1 123 V198 +44:06 +44:06 00:01:13 672 176 848
226 Mārtiņš Holsts 7409 02:14:26 VB1 124 V199 +44:09 +44:09 00:01:19 672 164 836
227 Viesturs Puriņš 7117 02:14:33 VB2 73 V200 +44:16 +37:23 00:01:35 671 135 806
228 Līga Līdumniece 7440 adidas Runners 02:14:36 SB1 21 S28 +27:34 +27:34 00:00:59 795 262 1057
229 Arturs Rimicans 7373 Patria 02:14:38 VB1 126 V201 +44:22 +44:22 00:01:40 671 129 800
230 Jānis Saulītis 7481 02:14:38 VB1 125 V202 +44:21 +44:21 00:01:43 671 125 796
231 Mareks Jevtuhs 7472 02:14:54 VB1 127 V203 +44:37 +44:37 00:01:41 669 127 796
232 Jānis Jekševics 7538 Ādaži 02:15:03 VB1 128 V204 +44:46 +44:46 00:01:31 668 141 809
233 Edgars Dobelis 7128 02:15:08 VB1 129 V205 +44:51 +44:51 00:01:18 668 164 832
234 Ilze Sermolīte 7576 Zemgales Ziņas 02:15:12 SB2 8 S29 +28:10 +10:30 00:01:23 792 187 979
235 Sanita Vītola 7144 02:15:13 SB1 22 S30 +28:11 +28:11 00:01:38 792 158 950
236 Ivita Šale 7431 SSK BEBRA 02:15:14 SB1 23 S31 +28:12 +28:12 00:01:08 791 228 1019
237 Ainis Kanaviņš 7385 SSK BEBRA 02:15:15 VB2 74 V206 +44:58 +38:05 00:00:58 667 222 889
238 Augusts Iesalnieks 7213 02:15:18 VB1 130 V207 +45:01 +45:01 00:01:37 667 133 800
239 Vladimirs Misāns 7089 02:15:25 VB2 75 V208 +45:09 +38:16 00:01:38 667 131 798
240 Jānis Kaibe 17001 Kocēnu novads 1 02:15:26 VB1 131 V209 +45:09 +45:09 00:01:28 667 147 814
241 Edgars Peičs 7564 Luminor 02:15:33 VB2 76 V210 +45:16 +38:23 00:01:30 666 143 809
242 Arnis Mālbergs 7363 VSK Noskrien 02:15:41 VB1 132 V211 +45:24 +45:24 00:01:30 665 143 808
243 Krišjānis Kucins 7102 02:15:55 VB1 133 V212 +45:38 +45:38 00:01:04 664 201 865
244 Aiga Tora 7221 02:16:04 SB1 24 S32 +29:02 +29:02 00:01:31 787 169 956
245 Juris Leitāns 7424 MJ-Partneri 02:16:13 VB2 77 V213 +45:56 +39:03 00:01:24 663 152 815
246 Aldis Sjucillo 7075 Latvijas Finieris 02:16:14 VB2 78 V214 +45:57 +39:04 00:01:25 663 151 814
247 Valdis Fiļovs 7067 VENDEN I PAC PA SEVI 02:16:25 VB2 79 V215 +46:08 +39:15 00:01:44 662 124 786
248 Guntis Leimanis 7103 02:16:31 VB1 134 V216 +46:14 +46:14 00:01:13 661 176 837
249 Santa Puriņa 7391 02:16:37 SB2 9 S33 +29:36 +11:56 00:01:26 783 180 963
250 Oļegs Živs 7077 Maratona klubs 02:16:38 VB1 135 V217 +46:21 +46:21 00:01:29 661 144 805
251 Antons Krēsliņš 7311 Zoorbagan 02:16:38 VB1 136 V218 +46:21 +46:21 00:01:29 661 145 806
252 Patrice Lavigne 7584 NATO 02:16:55 VB1 137 V219 +46:39 +46:39 00:01:49 659 118 777
253 Žans Verdens 7285 VSK Noskrien 02:17:15 VB2 80 V220 +46:58 +40:05 00:01:24 658 153 811
254 Aivars Ozolnieks 7282 Saulkrasti 02:17:20 VB2 81 V221 +47:03 +40:10 00:01:45 657 123 780
255 Līga Vībure 7359 02:17:23 SB2 10 S34 +30:21 +12:41 00:01:29 779 173 952
256 Juris Grodnis 7367 KROKUS 02:17:26 VB3 4 V222 +47:09 +30:28 00:01:39 657 130 787
257 Edgars Krastiņš 7441 02:17:28 VB1 138 V223 +47:11 +47:11 00:01:46 657 121 778
258 Aivis Štemmers 7185 SK Pūre 02:17:29 VB1 139 V224 +47:12 +47:12 00:00:47 657 274 931
259 Guntars Kukuļinskis 7122 Thunder Solutions 02:17:39 VB2 82 V225 +47:22 +40:29 00:01:14 656 174 830
260 Miks Dzenis 17012 Trīs buki 02:17:39 VB1 140 V226 +47:22 +47:22 00:01:37 656 132 788
261 Sandra Vesere 7308 02:17:46 SB1 25 S35 +30:44 +30:44 00:01:18 777 198 975
262 Jānis Andrējevs 7204 02:17:50 VB1 141 V227 +47:33 +47:33 00:01:49 655 118 773
263 Kate Dūdele 7181 Legs Miserables 02:18:00 SB1 26 S36 +30:59 +30:59 00:01:15 776 206 982
264 Arnis Pokšāns 7038 Abas kreisās kājas 02:18:01 VB2 83 V228 +47:44 +40:51 00:01:35 654 135 789
265 Nora Vrubļevska 7200 DzSK Lokomotīve 02:18:08 SB1 27 S37 +31:06 +31:06 00:01:36 775 161 936
266 Kaspars Aksenoks 7256 02:18:10 VB2 84 V229 +47:53 +41:00 00:01:35 653 135 788
267 Kaspars Vēzītis 7435 02:18:10 VB2 85 V230 +47:53 +41:00 00:01:27 653 148 801
268 Renārs Vasiļjevs 7022 02:18:21 VB1 142 V231 +48:04 +48:04 00:01:16 653 170 823
269 Zane Deimante 7339 02:18:35 SB1 28 S38 +31:33 +31:33 00:01:22 772 188 960
270 Gatis Valdheims 7009 02:18:36 VB1 143 V232 +48:19 +48:19 00:01:16 651 170 821
271 Ģirts Udrass 7432 Marienburgas Vilki 02:18:56 VB1 144 V233 +48:39 +48:39 00:01:47 650 120 770
272 Oļegs Tetervenoks 7536 OptiO 02:19:02 VB1 145 V234 +48:45 +48:45 00:01:33 649 139 788
273 Andrejs Semjonovs 7349 The House 02:19:10 VB1 146 V235 +48:53 +48:53 00:01:46 649 121 770
274 Zane Tilta - Kūma 7333 02:19:15 SB1 29 S39 +32:13 +32:13 00:01:20 769 193 962
275 Iveta Šķiņķe 7186 Riga Runners 02:19:16 SB3 1 S40 +32:15 +00:00 00:01:37 768 160 928
276 Iņigo Torre 7013 02:19:17 VB1 147 V236 +49:00 +49:00 00:01:37 648 132 780
277 Rasa Grāvīte 7433 Legs Miserables 02:19:19 SB1 30 S41 +32:17 +32:17 00:01:42 768 152 920
278 Laura Leja 7439 Swedbank 02:19:21 SB1 31 S42 +32:19 +32:19 00:01:11 768 217 985
279 Edijs Bogomolovs 7125 SportFactory 02:19:23 VB1 148 V237 +49:06 +49:06 00:01:38 648 132 780
280 Jānis Amsters 7017 IGT 02:19:39 VB1 149 V238 +49:22 +49:22 00:01:29 646 144 790
281 Māris Skuja 7088 02:19:44 VB1 150 V239 +49:27 +49:27 00:01:43 646 126 772
282 Krišjānis Hartmanis 7299 KIČE 02:19:48 VB1 151 V240 +49:31 +49:31 00:01:28 646 147 793
283 Normunds Stepāns 7265 STROPS Technologies 02:19:52 VB1 152 V241 +49:36 +49:36 00:01:25 645 151 796
284 Pauls Vītols 7515 Sportiskie B31 02:20:04 VB1 153 V242 +49:47 +49:47 00:01:19 645 162 807
285 Ance Rieksta 7505 02:20:27 SB1 32 S43 +33:25 +33:25 00:01:38 762 158 920
286 Thomas Florent Fleurance 17017 02:20:28 VB1 154 V243 +50:11 +50:11 00:01:55 643 112 755
287 Normunds Grava 7364 02:20:42 VB2 86 V244 +50:25 +43:32 00:01:59 642 109 751
288 Dace Pauriņa 7135 Izturība 02:20:44 SB2 11 S44 +33:42 +16:02 00:01:22 761 189 950
289 Rūdolfs Maurāns 7074 Kreisais Krasts 02:20:51 VB1 155 V245 +50:34 +50:34 00:01:49 641 118 759
290 Inga Brokāne 7546 02:20:52 SB3 2 S45 +33:50 +01:35 00:01:39 760 157 917
291 Inese Kokoreviča 7151 VSK Burkānciems&Co 02:21:03 SB1 33 S46 +34:01 +34:01 00:01:35 759 163 922
292 Aija Freiberga 7470 02:21:05 SB1 34 S47 +34:03 +34:03 00:01:12 759 214 973
293 Vilnis Liepiņš 7197 Carnikavas sporta centrs 02:21:06 VB3 5 V246 +50:49 +34:08 00:01:39 640 130 770
294 Tomass Fedotovs 7520 ČikČik 02:21:13 VB1 156 V247 +50:56 +50:56 00:01:24 639 152 791
295 Matīss Vaivods 7335 02:21:17 VB1 157 V248 +51:01 +51:01 00:01:08 639 188 827
296 Mārtiņš Podnieks 7032 02:21:19 VB1 158 V249 +51:02 +51:02 00:01:45 639 123 762
297 Nauris Pļaviņš 7323 AkmensDizains.lv 02:21:25 VB1 159 V250 +51:08 +51:08 00:01:17 638 168 806
298 Viesturs Grīnbergs 7260 Sanctimony 02:21:49 VB2 87 V251 +51:32 +44:39 00:01:29 637 144 781
299 Kārlis Kostjukovs 7451 Purva kurmji 02:21:52 VB1 160 V252 +51:35 +51:35 00:01:11 636 181 817
300 Kristaps Skujiņš 7529 IGT 02:22:10 VB1 161 V253 +51:53 +51:53 00:01:19 635 163 798
301 Māra Pucena 7235 02:22:11 SB1 35 S48 +35:09 +35:09 00:01:19 753 196 949
302 Māris Reiniks 7035 02:22:18 VB1 163 V254 +52:02 +52:02 00:01:20 634 160 794
303 Gunārs Ruciņš 7099 Fizkultūras nora 02:22:18 VB1 162 V255 +52:02 +52:02 00:01:12 634 179 813
304 Raivis Hofmanis 7332 REMOSS 02:22:21 VB1 164 V256 +52:04 +52:04 00:01:32 634 139 773
305 Gints Andžāns 7415 BIODERMA 02:22:29 VB1 165 V257 +52:12 +52:12 00:01:54 634 113 747
306 Jānis Zilvers 7228 Siguldas Takas 02:22:32 VB1 166 V258 +52:15 +52:15 00:01:31 633 142 775
307 Baiba Barone 7031 02:22:37 SB1 36 S49 +35:35 +35:35 00:01:40 750 154 904
308 Rūdolfs Bondars 7153 02:22:37 VB1 167 V259 +52:21 +52:21 00:01:51 633 116 749
309 Liene Dūdele 7212 02:22:38 SB1 37 S50 +35:36 +35:36 00:01:22 750 189 939
310 Māris Šteinerts 7295 1488 02:22:38 VB1 168 V260 +52:21 +52:21 00:01:44 633 124 757
311 Zanda Kārkliņa 7502 Baldones skriešanas komanda 02:22:41 SB2 12 S51 +35:39 +17:59 00:01:34 750 166 916
312 Rolands Gritāns 7417 Biznesa parks ABAVA 02:22:45 VB2 88 V261 +52:28 +45:35 00:01:31 632 142 774
313 Martinš Kacens 7051 02:22:50 VB1 169 V262 +52:33 +52:33 00:01:27 632 149 781
314 Andris Zandersons 7206 Ozons 02:22:52 VB2 89 V263 +52:35 +45:42 00:01:38 632 132 764
315 Kaspars Burka 7328 SICKOMODE 02:22:55 VB1 170 V264 +52:38 +52:38 00:01:37 632 133 765
316 Ieva Marta Gintere 7239 02:22:56 SB1 38 S52 +35:54 +35:54 00:01:28 749 177 926
317 Laura Stankuna 7216 Legs Miserables 02:23:00 SB1 39 S53 +35:58 +35:58 00:01:10 748 222 970
318 Nelda Neilande 7165 02:23:02 SB1 40 S54 +36:00 +36:00 00:01:19 748 197 945
319 Jānis Briedis 7571 Carnikava 02:23:02 VB2 90 V265 +52:45 +45:52 00:01:20 631 160 791
320 Iveta Brezinska 7121 02:23:14 SB1 41 S55 +36:12 +36:12 00:01:45 747 148 895
321 Regnārs Valciņš 7348 RL Grupa 02:23:15 VB2 91 V266 +52:58 +46:05 00:01:30 630 143 773
322 Austris Vasiļevskis 7550 Emergn #optimized4running 02:23:17 VB2 92 V267 +53:00 +46:07 00:01:17 630 166 796
323 Miks Mežvēvers 7488 02:23:22 VB1 171 V268 +53:05 +53:05 00:01:53 630 114 744
324 Dace Tetere 7224 Lielie Dibeni 02:23:23 SB1 42 S56 +36:21 +36:21 00:01:44 746 149 895
325 Romāns Koškins 7126 02:23:25 VB2 93 V269 +53:08 +46:15 00:01:53 629 114 743
326 Juris Misters 7512 02:23:29 VB1 172 V270 +53:12 +53:12 00:01:29 629 145 774
327 Veronique Trepanier 7589 NATO 02:23:37 SB1 43 S57 +36:35 +36:35 00:01:29 745 173 918
328 Viesturs Aleksīns 7600 02:23:39 VB1 173 V271 +53:22 +53:22 00:01:11 628 182 810
329 Anna Kalvāne 7047 02:23:40 SB1 44 S58 +36:38 +36:38 00:01:32 745 168 913
330 Līva Lazdiņa 7064 Sportiskie B31 02:23:46 SB1 45 S59 +36:44 +36:44 00:01:28 744 176 920
331 Viesturs Tomels 7475 02:24:03 VB2 94 V272 +53:46 +46:53 00:01:53 627 114 741
332 Renārs Indriksons 7485 02:24:06 VB1 174 V273 +53:49 +53:49 00:01:36 627 134 761
333 Lauris Grāvelis 7386 BAFF Sports Team 02:24:24 VB1 175 V274 +54:07 +54:07 00:01:40 625 129 754
334 Krišjānis Pormanis 7569 02:24:26 VB1 176 V275 +54:09 +54:09 00:01:50 625 117 742
335 Kaspars Jurāns 7066 02:24:28 VB1 177 V276 +54:11 +54:11 00:01:50 625 117 742
336 Alvis Bitenieks 7159 Latvijas Finieris 02:24:36 VB1 178 V277 +54:19 +54:19 00:01:39 624 130 754
337 Kristaps Kudlāns 7008 02:24:39 VB1 179 V278 +54:22 +54:22 00:01:41 624 128 752
338 Andris Bērziņš 7068 02:25:09 VB2 95 V279 +54:52 +47:59 00:01:27 622 148 770
339 Kārlis Ertmanis 7421 BALTAIS 02:25:20 VB2 96 V280 +55:03 +48:10 00:01:27 621 148 769
340 Anuar Zhumabayev 7095 Accenture 02:25:23 VB1 180 V281 +55:06 +55:06 00:01:33 621 138 759
341 Raimonds Spēks 7244 KROKUS 02:25:30 VB1 181 V282 +55:13 +55:13 00:01:31 620 141 761
342 Ilze Boldāne 7380 02:25:33 SB2 13 S60 +38:31 +20:51 00:01:25 735 183 918
343 Ieva Tāle-Stangute 7464 Baldones skriešanas komanda 02:25:36 SB1 46 S61 +38:34 +38:34 00:01:26 735 181 916
344 Mārcis Kārkliņš 7223 Sasodīti labs Grāmatvedis! 02:25:44 VB1 182 V283 +55:27 +55:27 00:00:58 619 221 840
345 Inga Kāpiņa 7027 VSK Noskrien Vāveres 02:25:52 SB2 14 S62 +38:50 +21:10 00:01:15 734 206 940
346 Kristīne Slikšāne 7429 Jaunmārupe skrien 02:26:20 SB2 15 S63 +39:18 +21:38 00:01:32 731 169 900
347 Viesturs Kriškalns 7059 02:26:22 VB1 183 V284 +56:05 +56:05 00:01:44 617 124 741
348 Aleksandrs Ivanovs 7158 02:26:39 VB1 184 V285 +56:22 +56:22 00:01:30 616 143 759
349 Aleksejs Haritonenko 7130 02:26:42 VB1 185 V286 +56:25 +56:25 00:01:50 615 118 733
350 Anete Casno 7321 02:26:48 SB1 47 S64 +39:46 +39:46 00:01:16 729 203 932
351 Guntis Zvilna 7353 Biznesa parks ABAVA 02:26:53 VB2 97 V287 +56:36 +49:43 00:01:35 615 135 750
352 TĀlis Paeglis 7379 LATRAPS 02:26:56 VB1 186 V288 +56:39 +56:39 00:01:28 614 146 760
353 Normunds Kronbergs 7310 TUKUMS 02:27:12 VB1 188 V289 +56:56 +56:56 00:01:18 613 164 777
354 Atvars Trams 7579 DNB Servisa centrs 02:27:12 VB1 187 V290 +56:55 +56:55 00:01:24 613 153 766
355 Rūdolfs Karss 7562 Luminor 02:27:17 VB1 189 V291 +57:00 +57:00 00:01:23 613 156 769
356 Gļebs Fiļipovs 7039 Pretīgās Cūkas 02:27:23 VB1 190 V292 +57:06 +57:06 00:01:53 613 114 727
357 Raivis Kirhners 7106 02:27:23 VB1 191 V293 +57:06 +57:06 00:01:28 613 147 760
358 Roberts Koleda 7211 Carnikava 02:27:33 VB2 98 V294 +57:16 +50:23 00:01:43 612 125 737
359 Kristaps Daugavietis 7220 Lidosta “Rīga” 02:27:48 VB1 192 V295 +57:31 +57:31 00:01:47 611 121 732
360 Artūrs Rozenfelds 7480 Jaunmārupe skrien 02:28:08 VB2 99 V296 +57:51 +50:58 00:01:25 609 151 760
361 Dace Ancāne 7037 Engures sportam I Sporta Patriots 02:28:10 SB1 48 S65 +41:08 +41:08 00:01:35 722 163 885
362 Līna Lazdiņa 7063 Sportiskie B31 02:28:45 SB1 49 S66 +41:43 +41:43 00:01:46 720 147 867
363 Kristers Ginters 7155 Lidosta ''Rīga'' 02:28:52 VB1 193 V297 +58:35 +58:35 00:01:44 606 124 730
364 Vladislavs Petičonoks 7560 Olainfarm 02:28:54 VB1 194 V298 +58:37 +58:37 00:01:43 606 126 732
365 Guntis Jēkabsons 7043 02:28:57 VB1 195 V299 +58:40 +58:40 00:01:50 606 117 723
366 Reinis Rijnieks 7365 02:28:57 VB1 196 V300 +58:40 +58:40 00:01:44 606 124 730
367 Laine Kuzmane 7079 02:28:58 SB1 50 S67 +41:56 +41:56 00:01:28 719 176 895
368 Rolands Laveiķis 7280 TRUE STORY CARNIKAVA 02:29:03 VB3 6 V301 +58:46 +42:05 00:02:49 606 76 682
369 Svetlana Savanovica 7245 02:29:06 SB2 16 S68 +42:04 +24:24 00:01:26 718 180 898
370 Jānis Lācis 17019 02:29:09 VB1 197 V302 +58:52 +58:52 00:01:35 605 135 740
371 Boris Trudel 7366 02:29:13 VB1 198 V303 +58:56 +58:56 00:02:06 605 103 708
372 Sabīne Eglīte 7381 02:29:28 SB1 51 S69 +42:26 +42:26 00:01:32 716 169 885
373 Didzis Dobelis 7447 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:29:30 VB1 199 V304 +59:13 +59:13 00:01:37 604 132 736
374 Sandijs Jekabsons 7414 02:29:42 VB1 200 V305 +59:25 +59:25 00:01:40 603 129 732
375 Krišjānis Svilpe 17022 EY 02:30:04 VB1 201 V306 +59:47 +59:47 00:01:54 602 113 715
376 Santa Birģele 7318 VSK Noskrien 02:30:09 SB1 52 S70 +43:07 +43:07 00:01:31 713 170 883
377 Toms Didrihsons 7554 Selga 02:30:10 VB1 202 V307 +59:53 +59:53 00:01:44 601 124 725
378 Anna Ozolina 7133 02:30:13 SB1 53 S71 +43:11 +43:11 00:01:39 713 157 870
379 Zane Lukstiņa 7316 02:30:19 SB1 54 S72 +43:17 +43:17 00:01:40 712 154 866
380 Līga Brutāne 7290 Swedbank 02:30:21 SB1 55 S73 +43:19 +43:19 00:01:44 712 149 861
381 Gaidis Balodis 7180 LIFE CoHaBit 02:30:29 VB1 203 V308 +1:00:12 +1:00:12 00:01:41 600 127 727
382 Renāte Balana 7110 Latvijas Finieris 02:30:36 SB1 56 S74 +43:34 +43:34 00:01:45 711 147 858
383 Valdis Lepiksons 7355 Auseklis IK 02:31:06 VB2 100 V309 +1:00:49 +53:56 00:01:32 597 140 737
384 Agris Krumbergs 7084 Līkā kalna rambātāji 02:31:09 VB2 101 V310 +1:00:52 +53:59 00:04:07 597 52 649
385 Dzintars Strads 7483 nothing.lv 02:31:21 VB3 8 V311 +1:01:05 +44:24 00:01:40 596 129 725
386 Andrejs Gaumigs 17020 Maratona klubs 02:31:21 VB3 7 V312 +1:01:04 +44:23 00:01:18 596 166 762
387 Evita Ragovska 7120 02:31:26 SB1 57 S75 +44:24 +44:24 00:01:46 707 146 853
388 Jānis Deksnis 7404 Swedbank 02:31:29 VB1 204 V313 +1:01:13 +1:01:13 00:01:43 596 126 722
389 Guna Sprūde 7307 VSK Noskrien 02:31:30 SB1 58 S76 +44:28 +44:28 00:01:23 706 186 892
390 Anita Saulīte 7493 VSK "Burkānciems & Co" 02:31:43 SB2 17 S77 +44:41 +27:01 00:01:28 705 175 880
391 Oksana Groma 7250 LimbažiSkrien 02:31:50 SB1 59 S78 +44:48 +44:48 00:01:40 705 155 860
392 Niks Jaunzems 7156 Resnie 02:31:58 VB1 205 V314 +1:01:41 +1:01:41 00:01:43 594 125 719
393 Sintija Rudzīte 7194 02:32:01 SB1 60 S79 +44:59 +44:59 00:01:27 704 177 881
394 Mārtiņš Brizga 7034 02:32:05 VB1 206 V315 +1:01:48 +1:01:48 00:01:50 594 117 711
395 Rolands Trencis 7410 CF Rīdzene 02:32:06 VB1 207 V316 +1:01:49 +1:01:49 00:01:23 594 154 748
396 Modris Šelegovičs 7015 02:32:08 VB1 208 V317 +1:01:51 +1:01:51 00:01:52 593 115 708
397 Ilze Stukule 7360 SK Katrīna/Kuldīga 02:32:15 SB3 3 S80 +45:13 +12:58 00:01:39 703 157 860
398 Ieva Dobule 7330 Swedbank 02:32:26 SB1 61 S81 +45:24 +45:24 00:01:45 702 148 850
399 Kristīne Vilcāne 7093 02:32:37 SB2 18 S82 +45:35 +27:55 00:01:23 701 186 887
400 Ivars Eglītis 7140 02:32:37 VB2 102 V318 +1:02:20 +55:27 00:01:54 592 113 705
401 Armands Andersons 7500 02:32:40 VB1 209 V319 +1:02:23 +1:02:23 00:01:20 591 160 751
402 Inese Zvirgzdiņa 7261 MAMMADABA 02:32:57 SB2 19 S83 +45:55 +28:15 00:01:49 700 142 842
403 Aija Rogāle 7423 KROKUS 02:33:01 SB2 20 S84 +45:59 +28:19 00:01:36 699 162 861
404 Aļģirts Valužis 7287 Priekules veloklubs 02:33:02 VB2 103 V320 +1:02:45 +55:52 00:01:53 590 114 704
405 Dmitrijs Todorovs 7177 02:33:23 VB1 210 V321 +1:03:06 +1:03:06 00:01:41 589 127 716
406 Evita Rozenfelde 7086 02:33:29 SB2 21 S85 +46:27 +28:47 00:01:37 697 160 857
407 Alvis Tribockis 7425 02:33:45 VB1 211 V322 +1:03:28 +1:03:28 00:02:08 587 101 688
408 Aigars Tohters 7198 SK Dzērvene II 02:33:56 VB1 212 V323 +1:03:39 +1:03:39 00:01:52 586 115 701
409 Ilona Balode 7284 Sirms Ronis un draugi 02:34:04 SB2 22 S86 +47:02 +29:22 00:01:44 695 149 844
410 Egita Uzule 7283 SALDUS BOKSA KLUBS 02:34:08 SB2 23 S87 +47:06 +29:26 00:01:46 694 146 840
411 Aivars Lapa 7358 Autostarts.lv 02:34:21 VB2 104 V324 +1:04:04 +57:11 00:01:56 585 111 696
412 Aleksis Jarockis 7544 02:34:25 VB1 213 V325 +1:04:09 +1:04:09 00:01:40 585 129 714
413 Dainis Kronbergs 7276 TUKUMS 02:34:27 VB2 105 V326 +1:04:10 +57:17 00:01:15 585 173 758
414 Gatis Čirka 7267 02:34:32 VB2 106 V327 +1:04:15 +57:22 00:01:48 584 120 704
415 Liene Paula Tovkiņa 7602 Lynxdojo 02:34:41 SB1 62 S88 +47:40 +47:40 00:01:34 692 165 857
416 Aiste Jurevice 7558 Urban gym 02:34:44 SB1 63 S89 +47:42 +47:42 00:01:47 692 144 836
417 Elīna Pajuste 7232 02:34:49 SB1 64 S90 +47:48 +47:48 00:01:21 691 191 882
418 Gunta Reinicāne 7396 02:34:51 SB1 65 S91 +47:50 +47:50 00:01:31 691 170 861
419 Anita Fišere 7557 Maratona klubs 02:35:01 SB2 24 S92 +47:59 +30:19 00:01:42 690 152 842
420 Zane Timma 7387 SK Katrīna 02:35:05 SB1 66 S93 +48:03 +48:03 00:01:35 690 162 852
421 Marius Rakickas 7575 Green Team 02:35:11 VB2 107 V328 +1:04:54 +58:01 00:01:57 582 110 692
422 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7065 Resnie 02:35:18 SB1 67 S94 +48:16 +48:16 00:01:44 689 149 838
423 Aldis Rocēns 7005 Stirnu Buks Design 02:35:25 VB2 108 V329 +1:05:08 +58:15 00:01:23 581 156 737
424 Natalija Zeņina 7230 02:35:32 SB2 25 S95 +48:30 +30:50 00:01:37 688 160 848
425 Zemgus Eglītis 7369 02:36:01 VB1 214 V330 +1:05:44 +1:05:44 00:01:44 579 124 703
426 Jevgenijs Sološičs 7060 Accenture 02:36:15 VB1 215 V331 +1:05:58 +1:05:58 00:01:48 578 120 698
427 Andrejs Baltkājis 7498 02:36:32 VB2 109 V332 +1:06:15 +59:22 00:01:47 577 120 697
428 Guntis Pucens 7419 SK Katrīna 02:36:34 VB3 9 V333 +1:06:17 +49:36 00:02:31 577 85 662
429 Miguel Iglesias Alvarez 7588 NATO 02:36:40 VB2 110 V334 +1:06:23 +59:30 00:01:51 576 116 692
430 Miguel Angel Garcia Gomez 7590 NATO 02:36:40 VB2 111 V335 +1:06:23 +59:30 00:01:51 576 116 692
431 Inta Cīmure 7350 Cīmurēni 02:36:47 SB1 68 S96 +49:45 +49:45 00:01:22 683 188 871
432 Alejandra Ontanon 7598 NATO 02:36:47 SB2 26 S97 +49:45 +32:05 00:01:51 683 140 823
433 Gunita Lippe 7482 02:36:51 SB1 69 S98 +49:49 +49:49 00:01:43 682 151 833
434 Jānis Kudums 7209 02:37:04 VB1 216 V336 +1:06:47 +1:06:47 00:01:49 575 118 693
435 Alvis Lepiksons 7354 Auseklis IK 02:37:12 VB2 112 V337 +1:06:55 +1:00:02 00:01:52 574 116 690
436 Guntis Erbs 7161 02:37:22 VB2 113 V338 +1:07:05 +1:00:12 00:01:53 574 114 688
437 Gatis Kriuliņš 7127 02:37:32 VB2 114 V339 +1:07:15 +1:00:22 00:01:23 573 156 729
438 Karlīna Engere 7189 02:37:35 SB1 70 S99 +50:33 +50:33 00:01:37 679 161 840
439 Lelde Pētersone 7192 02:37:35 SB1 71 S100 +50:33 +50:33 00:01:12 679 215 894
440 Indars Melzobs 7286 Mārupes Bolti 02:37:44 VB2 115 V340 +1:07:27 +1:00:34 00:01:26 572 150 722
441 Gunārs Grundštoks 7413 VSK Noskrien 02:37:53 VB1 217 V341 +1:07:36 +1:07:36 00:01:21 572 159 731
442 Aivars Bergmanis 7078 VSK Noskrien 02:38:41 VB2 116 V342 +1:08:24 +1:01:31 00:01:54 569 113 682
443 Ērika Urtāne 7567 VANAGI 02:38:53 SB1 72 S101 +51:51 +51:51 00:01:24 674 184 858
444 Dainis Driņķis 7243 DzSK Lokomotīve 02:38:57 VB2 117 V343 +1:08:40 +1:01:47 00:01:54 568 113 681
445 Madara Kukaine 7270 Venden 02:39:04 SB1 73 S102 +52:02 +52:02 00:01:46 673 146 819
446 Mareks Strihors 7274 02:39:23 VB2 118 V344 +1:09:06 +1:02:13 00:01:56 566 111 677
447 Elīna Andersone 7113 Latvijas Finieris 02:39:32 SB2 27 S103 +52:30 +34:50 00:01:56 671 133 804
448 Nikolas Trutiak 17023 02:39:40 VB1 218 V345 +1:09:23 +1:09:23 00:01:46 565 122 687
449 Ieva Baldiņa-Brūklīte 7137 02:39:54 SB1 74 S104 +52:52 +52:52 00:01:33 669 167 836
450 Daniels Blats 17021 02:40:12 VB2 119 V346 +1:09:55 +1:03:02 00:01:46 564 122 686
451 Zane Dille 7000 Noskrien Cēsis 02:40:15 SB2 28 S105 +53:14 +35:34 00:01:48 668 144 812
452 Kristīne Slaidiņa 7559 Baldones skriešanas komanda 02:40:19 SB1 75 S106 +53:17 +53:17 00:01:34 668 165 833
453 Mārtiņš Plonis 7195 02:40:26 VB1 219 V347 +1:10:09 +1:10:09 00:01:50 563 117 680
454 Aivis Reinholds 7384 Siguldas maratona klubs 02:40:36 VB2 120 V348 +1:10:19 +1:03:26 00:00:52 562 245 807
455 Ieviņa Gaiziņa 7517 VSK Noskrien 02:40:53 SB2 29 S107 +53:51 +36:11 00:01:48 665 143 808
456 Andris Lanka 7142 02:40:54 VB2 121 V349 +1:10:37 +1:03:44 00:01:34 561 137 698
457 Jānis Bārda 7012 02:40:56 VB2 122 V350 +1:10:39 +1:03:46 00:01:55 561 112 673
458 Ilze Kumpiņa 7516 02:41:02 SB1 76 S108 +54:00 +54:00 00:01:50 665 140 805
459 Jekabs Vinciuns 7583 02:41:11 VB1 220 V351 +1:10:54 +1:10:54 00:01:44 560 124 684
460 Mārtiņš Ruttulis 7314 02:41:25 VB1 221 V352 +1:11:08 +1:11:08 00:01:48 559 119 678
461 Anita Užule 7238 02:41:26 SB1 77 S109 +54:24 +54:24 00:01:56 663 133 796
462 Evita Bērziņa 7042 GracieBarraBrasa 02:41:39 SB2 30 S110 +54:37 +36:57 00:01:33 662 167 829
463 Vitālijs Poļetajevs 7175 DzSK Lokomotīve 02:41:42 VB1 222 V353 +1:11:25 +1:11:25 00:01:13 558 176 734
464 Vitalijs Žuselis 7225 Daugavpils runners 02:41:58 VB2 123 V354 +1:11:41 +1:04:48 00:01:27 557 147 704
465 Arnis Ķēniņš 7178 02:42:08 VB1 223 V355 +1:11:51 +1:11:51 00:02:06 557 102 659
466 Ieva Tabore 7187 KSMR Fitness 02:42:31 SB2 31 S111 +55:29 +37:49 00:01:38 659 158 817
467 Aigars Bērziņš 7346 02:42:41 VB1 224 V356 +1:12:24 +1:12:24 00:01:47 555 121 676
468 Inese Neilande 7565 Kača liek skriet! 02:42:49 SB2 32 S112 +55:47 +38:07 00:01:48 657 144 801
469 Anda Daubure 7580 SocialGuruLab 02:43:12 SB2 33 S113 +56:10 +38:30 00:01:58 656 132 788
470 Māris Ansons-Jansons 7011 VSK NOSKRIEN 02:44:25 VB1 225 V357 +1:14:08 +1:14:08 00:01:41 549 128 677
471 Arnis Kārkliņš 7383 02:44:57 VB2 124 V358 +1:14:40 +1:07:47 00:03:46 547 57 604
472 Gatis Osis 7188 BFAM Tri-Team 02:45:09 VB1 226 V359 +1:14:52 +1:14:52 00:02:04 547 104 651
473 Daiga Greiškāne 7471 VSK Noskrien 02:45:12 SB2 34 S114 +58:10 +40:30 00:01:42 648 153 801
474 Zane Vanaga 7499 VSK Noskrien 02:45:41 SB1 78 S115 +58:39 +58:39 00:01:11 646 217 863
475 Indulis Tilgass 7062 02:45:53 VB2 125 V360 +1:15:36 +1:08:43 00:01:36 544 134 678
476 Dace Vilgerte 7303 DPD LATVIJA 02:45:53 SB2 35 S116 +58:51 +41:11 00:01:47 645 145 790
477 Lita Briede 7352 SK Katrīna 02:45:56 SB2 36 S117 +58:54 +41:14 00:01:53 645 137 782
478 Simona Skalberga 7389 2KOKI 02:46:08 SB1 79 S118 +59:06 +59:06 00:01:41 644 154 798
479 Ilze Zvīdriņa 7292 02:46:13 SB1 80 S119 +59:11 +59:11 00:01:38 644 159 803
480 Mārtiņš Freibergs 7190 VSK Noskrien 02:46:23 VB1 227 V361 +1:16:06 +1:16:06 00:01:25 543 151 694
481 Heinrihs Otomers 7240 02:46:32 VB2 126 V362 +1:16:15 +1:09:22 00:01:30 542 143 685
482 Jānis Zemītis 7279 KALNGALE 02:46:50 VB1 228 V363 +1:16:33 +1:16:33 00:01:36 541 134 675
483 Edijs Ramiņš 7371 SECE 02:46:55 VB2 127 V364 +1:16:38 +1:09:45 00:01:43 541 125 666
484 Alla Radžabova-Cinovska 7236 Maratona klubs 02:46:59 SB2 37 S120 +59:57 +42:17 00:01:54 641 136 777
485 Kristīne Kampare 7532 Veču lauks 02:47:32 SB2 38 S121 +1:00:30 +42:50 00:01:48 639 143 782
486 Gints Fjodorovs 17007 Amserv Krasta 02:47:40 VB2 128 V365 +1:17:23 +1:10:30 00:01:56 538 111 649
487 Sergejs Smirnovs 7023 02:47:47 VB1 229 V366 +1:17:30 +1:17:30 00:01:31 538 142 680
488 Anita Galašina 7438 Global Fitness 02:48:00 SB1 81 S122 +1:00:58 +1:00:58 00:01:46 637 147 784
489 Raitis Maurāns 7491 VANAGI 02:48:04 VB1 230 V367 +1:17:47 +1:17:47 00:02:06 537 102 639
490 Sintija Usāne 7249 PROskrīņ 02:48:15 SB1 82 S123 +1:01:13 +1:01:13 00:01:57 636 133 769
491 Artūrs Dukaļskis 7390 PROskrīņ 02:48:15 VB1 231 V368 +1:17:58 +1:17:58 00:01:56 537 111 648
492 Sandra Rocēna 7402 IZTURĪBA 02:48:51 SB2 39 S124 +1:01:49 +44:09 00:01:30 634 173 807
493 Kristīne Freimane 7053 Accenture 02:48:53 SB1 83 S125 +1:01:51 +1:01:51 00:01:45 634 147 781
494 Jautrīte Pedāne 7460 02:48:58 SB1 84 S126 +1:01:56 +1:01:56 00:01:53 633 138 771
495 Nikolajs Semjonovs 7459 02:48:59 VB1 232 V369 +1:18:42 +1:18:42 00:01:53 534 114 648
496 Mārtiņš Puriņš 7070 02:49:22 VB1 233 V370 +1:19:05 +1:19:05 00:02:07 533 101 634
497 Renāte Rusecka-Krūze 7508 02:49:22 SB2 40 S127 +1:02:20 +44:40 00:01:52 632 139 771
498 Aiva Kramiņa 7526 Bauska 02:49:32 SB1 85 S128 +1:02:30 +1:02:30 00:01:49 631 142 773
499 Sigita Upeniece 7582 Blondīņu trio 02:49:42 SB2 41 S129 +1:02:40 +45:00 00:01:27 631 177 808
500 Andris Zībergs 7242 Cepu Cepu 02:50:10 VB2 129 V371 +1:19:53 +1:13:00 00:01:44 531 124 655
501 Aivars Ābols 7141 MADONA 02:50:15 VB3 10 V372 +1:19:58 +1:03:17 00:01:40 530 129 659
502 Ieva Bogustova 17013 02:50:18 SB1 86 S130 +1:03:16 +1:03:16 00:01:48 628 143 771
503 Ģirts Bisenieks 7246 Guddžobs Guddans 02:50:22 VB1 234 V373 +1:20:05 +1:20:05 00:01:54 530 113 643
504 Karīna Jodčika 7563 Luminor 02:50:24 SB1 87 S131 +1:03:22 +1:03:22 00:01:56 628 134 762
505 Alīna Fisenkova 7241 Lacerta Running Team 02:51:19 SB1 88 S132 +1:04:17 +1:04:17 00:01:39 625 156 781
506 Elita Ozoliņa 7233 02:52:03 SB2 42 S133 +1:05:01 +47:21 00:01:39 622 157 779
507 Aija Kandele 7334 Swedbank 02:52:03 SB2 43 S134 +1:05:01 +47:21 00:01:40 622 155 777
508 Oskars Silkalns 7427 02:52:10 VB2 130 V374 +1:21:53 +1:15:00 00:02:03 524 105 629
509 Brenda Brakovska 7403 Wood ART.LV 02:52:52 SB1 89 S135 +1:05:50 +1:05:50 00:01:56 619 134 753
510 Vilnis Brakovskis 7408 Vecie ērmi/Wood ART.LV 02:52:53 VB2 131 V375 +1:22:36 +1:15:43 00:01:55 522 112 634
511 Haralds Iesalnieks 7445 02:53:20 VB1 235 V376 +1:23:03 +1:23:03 00:02:03 521 105 626
512 Inese Nudiena 7026 VFK Staldzene 02:53:28 SB1 90 S136 +1:06:26 +1:06:26 00:01:31 617 170 787
513 Kalvis Zuļģis 7320 02:53:34 VB1 236 V377 +1:23:17 +1:23:17 00:03:10 520 68 588
514 Jānis Knēts 7057 Accenture 02:53:57 VB1 237 V378 +1:23:40 +1:23:40 00:01:27 519 148 667
515 Ivo Vaicis 7046 Laiks kā jūra 02:54:28 VB1 238 V379 +1:24:11 +1:24:11 00:01:53 517 114 631
516 Madara Berga 7449 02:54:38 SB1 91 S137 +1:07:36 +1:07:36 00:02:16 613 114 727
517 Ilvija Bendzika 7019 02:55:47 SB2 44 S138 +1:08:45 +51:05 00:01:46 609 146 755
518 Māris Bērziņš 7312 Virsotne/MARMOT 02:56:04 VB1 239 V380 +1:25:47 +1:25:47 00:00:53 513 242 755
519 Linda Bērziņa 7313 Virsotne/MARMOT 02:56:05 SB1 92 S139 +1:09:03 +1:09:03 00:02:05 608 124 732
520 Dace Stīpniece 17010 Izturība 02:56:23 SB2 45 S140 +1:09:21 +51:41 00:02:01 607 128 735
521 Guntars Priede 7442 02:56:55 VB1 240 V381 +1:26:38 +1:26:38 00:01:43 510 126 636
522 Dace Mačevska 7542 VSK Noskrien 02:57:17 SB1 93 S141 +1:10:15 +1:10:15 00:01:44 604 149 753
523 Ivars Grobiņš 7530 02:57:21 VB1 241 V382 +1:27:04 +1:27:04 00:01:33 509 139 648
524 Gunta Neija 7528 Pēdējās vietas pavēlnieki 02:57:22 SB1 94 S142 +1:10:20 +1:10:20 00:01:52 603 138 741
525 Aira Semjonova 7147 02:57:28 SB2 46 S143 +1:10:26 +52:46 00:01:52 603 139 742
526 Anta Bojane 7148 02:57:28 SB1 95 S144 +1:10:26 +1:10:26 00:01:52 603 138 741
527 Līga Kokoreviča 7020 02:57:36 SB1 96 S145 +1:10:34 +1:10:34 00:02:19 603 111 714
528 Krista Bome 7273 02:57:38 SB1 97 S146 +1:10:36 +1:10:36 00:02:01 603 129 732
529 Vladimirs Kļavnieks 7004 02:57:41 VB3 11 V383 +1:27:24 +1:10:43 00:03:01 508 71 579
530 Raisa Marcinkus 7021 SK Ozolnieki 02:58:09 SB3 4 S147 +1:11:07 +38:52 00:01:59 601 131 732
531 Lauma Muceniece 7527 02:59:48 SB1 98 S148 +1:12:46 +1:12:46 00:02:07 595 122 717
532 Dace Tītmane 7237 03:00:29 SB2 47 S149 +1:13:27 +55:47 00:01:44 593 149 742
533 Antons Zdanevics 7450 Nav man komandas 03:00:49 VB1 242 V384 +1:30:32 +1:30:32 00:02:12 499 98 597
534 Gunita Butāne 7049 Zemgales Ziņas 03:01:12 SB2 48 S150 +1:14:10 +56:30 00:02:03 591 126 717
535 Evita Ozola 7214 Bauska 03:03:39 SB2 49 S151 +1:16:37 +58:57 00:01:51 583 140 723
536 Eva Lapsiņa 7259 X99 03:03:51 SB1 99 S152 +1:16:49 +1:16:49 00:02:11 582 118 700
537 Egija Gulbinska 7024 03:03:58 SB1 100 S153 +1:16:56 +1:16:56 00:02:04 582 125 707
538 Didzis Dejus 17018 BALTIC3D.EU 03:04:59 VB1 243 V385 +1:34:42 +1:34:42 00:01:55 488 112 600
539 Pēteris Leja 7443 03:05:05 VB3 12 V386 +1:34:48 +1:18:07 00:01:43 488 125 613
540 Jānis Birģelis 7537 03:05:59 VB2 132 V387 +1:35:42 +1:28:49 00:01:39 485 130 615
541 Alvaro Belizon 7595 NATO 03:07:27 VB1 244 V388 +1:37:10 +1:37:10 00:03:03 482 71 553
542 Pablo Mojonero 7596 NATO 03:07:28 VB1 245 V389 +1:37:11 +1:37:11 00:03:09 482 68 550
543 Serafin Santana 7599 NATO 03:07:28 VB1 246 V390 +1:37:11 +1:37:11 00:03:08 482 68 550
544 Gunta Jēkabsone 7315 03:08:44 SB2 50 S154 +1:21:42 +1:04:02 00:02:01 567 128 695
545 Inga Vaļska 7097 TRX Cēsis 03:09:03 SB2 51 S155 +1:22:01 +1:04:21 00:02:02 566 127 693
546 Marija Vasiļjeva 7073 03:09:37 SB1 101 S156 +1:22:35 +1:22:35 00:02:00 564 129 693
547 Imants Zaķis 7344 CDT 03:09:42 VB2 133 V391 +1:39:25 +1:32:32 00:02:05 476 103 579
548 Līga Neilande 7511 03:11:02 SB1 102 S157 +1:24:00 +1:24:00 00:02:33 560 102 662
549 Andrejs SmuĻko 7519 03:11:02 VB1 247 V392 +1:40:45 +1:40:45 00:02:30 473 86 559
550 Zanda Strazdiņa 7395 STRAZDIŅI 03:11:15 SB1 103 S158 +1:24:13 +1:24:13 00:01:38 560 158 718
551 Mārtiņš Dimiters 7123 Zemgales Ziņas 03:11:21 VB3 13 V393 +1:41:04 +1:24:23 00:02:01 472 107 579
552 Zane Dālberga 7300 DPD LATVIJA 03:11:38 SB1 104 S159 +1:24:36 +1:24:36 00:01:59 559 130 689
553 Edgars Ābeltiņš 7124 EY 03:11:50 VB1 248 V394 +1:41:34 +1:41:34 00:02:19 471 93 564
554 Dace Janeka 7294 Nūjo ar vēju 03:11:52 SB2 52 S160 +1:24:50 +1:07:10 00:02:11 558 119 677
555 Linda Kubiloviča 7458 Nūjo ar vēju 03:11:52 SB2 53 S161 +1:24:50 +1:07:10 00:02:08 558 121 679
556 Santa Suta-Zute 7174 03:12:36 SB2 54 S162 +1:25:35 +1:07:55 00:02:23 556 108 664
557 Lelde Vancoviča 7115 Nūjo vesels 03:15:11 SB2 55 S163 +1:28:09 +1:10:29 00:02:02 548 127 675
558 Romans Cvetkovs 7048 03:15:28 VB1 249 V395 +1:45:12 +1:45:12 00:02:00 462 107 569
559 Jānis Laganovskis 7378 VSK Noskrien 03:16:09 VB1 250 V396 +1:45:52 +1:45:52 00:01:28 460 146 606
560 Akādijs Zorins 7370 AbavasVindarītava 03:16:33 VB1 251 V397 +1:46:16 +1:46:16 00:02:06 459 103 562
561 Ginta Viļuma 7203 03:18:36 SB1 105 S164 +1:31:34 +1:31:34 00:01:40 539 155 694
562 Dace Šmite 7420 03:19:33 SB2 56 S165 +1:32:31 +1:14:51 00:02:14 536 116 652
563 Inta Amoliņa 7551 VSK Noskrien Divplākšņi 03:19:41 SB3 5 S166 +1:32:39 +1:00:24 00:01:48 536 143 679
564 Darya Skakouskaya 7324 SICKOMODE 03:21:19 SB1 106 S167 +1:34:17 +1:34:17 00:02:02 532 127 659
565 Aida Graudiņa 7263 03:25:08 SB2 57 S168 +1:38:06 +1:20:26 00:02:35 522 100 622
566 Aivars Veiss 7199 VSK Noskrien 03:26:00 VB3 14 V398 +1:55:43 +1:39:02 00:01:48 438 119 557
567 Pēteris Dūka 7184 03:26:17 VB1 252 V399 +1:56:00 +1:56:00 00:01:23 438 155 593
568 Benita Ločmele 7146 Nūjo ar vēju 03:27:33 SB3 6 S169 +1:40:31 +1:08:16 00:02:20 516 111 627
569 Dace Freimane 7179 03:27:33 SB2 58 S170 +1:40:31 +1:22:51 00:02:19 516 111 627
570 Lelde Spriņģe 7479 03:28:06 SB1 107 S171 +1:41:04 +1:41:04 00:01:58 514 132 646
571 Andis Ozoliņs 7428 Nūjo priekam 03:30:40 VB3 15 V400 +2:00:23 +1:43:42 00:02:12 429 98 527
572 Marta Gernere 7356 03:32:20 SB1 108 S172 +1:45:18 +1:45:18 00:02:26 504 106 610
573 Inese Sirmā 7150 03:32:57 SB2 59 S173 +1:45:56 +1:28:16 00:02:34 503 101 604
574 Gunta Ozoliņa 7030 03:34:43 SB2 60 S174 +1:47:41 +1:30:01 00:01:41 498 153 651
575 Iveta Radiņa-Liepkaula 7394 SK TĒRAUDS 03:35:39 SB2 61 S175 +1:48:37 +1:30:57 00:02:20 496 111 607
576 Jekaterina Girucka 7426 03:37:24 SB1 109 S176 +1:50:22 +1:50:22 00:02:48 492 92 584
577 Aleksandrs Naumenko 7160 Gausā Jūdze 03:41:53 VB3 16 V401 +2:11:36 +1:54:55 00:02:48 407 77 484
578 Danute Ābelīte 7054 03:43:09 SB2 62 S177 +1:56:07 +1:38:27 00:01:51 480 139 619
579 Kristīna Ceika 7570 Nūjo ar vēju! 03:46:18 SB1 110 S178 +1:59:16 +1:59:16 00:02:34 473 101 574
580 Anita Skujiņa 7168 Piejūras Nūjotāju Klubs 03:47:14 SB2 63 S179 +2:00:12 +1:42:32 00:02:40 471 97 568
581 Vita Lejniece 7167 Piejūras Nūjotāju Klubs 03:47:15 SB1 111 S180 +2:00:13 +2:00:13 00:02:43 471 95 566
582 Ivete Priedīte 7229 03:47:21 SB2 64 S181 +2:00:19 +1:42:39 00:02:42 471 96 567
583 Inta Luksa 7581 Blondīņu trio 03:49:46 SB2 65 S182 +2:02:44 +1:45:04 00:02:35 466 100 566
584 Ruta Dīce 17006 Gausā Jūdze 03:50:01 SB3 7 S183 +2:02:59 +1:30:44 00:02:50 465 91 556
585 Uldis Dīcis 17000 Gausā Jūdze 03:50:02 VB3 17 V402 +2:19:45 +2:03:04 00:01:10 392 184 576
586 Agnese Leiburga 7061 Zemgales Ziņas 03:53:10 SB2 66 S184 +2:06:08 +1:48:28 00:02:19 459 111 570
587 Santa Logina 7114 Zemgales Ziņas 03:53:12 SB1 112 S185 +2:06:10 +2:06:10 00:02:45 459 94 553
588 Dace Bērziņa 7257 NŪJO AR SMAIDU 03:54:25 SB2 67 S186 +2:07:23 +1:49:43 00:02:56 457 88 545
589 Kate Katrīna Vildiņa 7258 NŪJO AR SMAIDU 03:54:25 SB1 113 S187 +2:07:23 +2:07:23 00:02:56 457 88 545
590 Normunds Šibeiks 7104 Nūjo priekam 04:00:44 VB3 18 V403 +2:30:27 +2:13:46 00:02:53 375 75 450
591 Marita Ozoliņa 7003 Nūjo priekam 04:00:47 SB1 114 S188 +2:13:45 +2:13:45 00:02:52 445 90 535
592 Sanita Babure 7304 Nūjo vesels 04:04:53 SB2 68 S189 +2:17:51 +2:00:11 00:02:42 437 96 533
593 Olga Mikulova 7052 Maratona klubs 04:15:10 SB1 115 S190 +2:28:08 +2:28:08 00:02:14 419 116 535
594 Mārtiņš Bērziņš 7255 Kurmis OK DNF
595 Artūrs Pauliņš 7340 COMPRESSPORT/OSveikals.lv DNF