MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Jānis Ābols 3193 Maratona klubs 00:28:13 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Aleksandrs Juška 3644 Pearl Latvia 00:28:23 V1 2 V2 +00:10 +00:10
3 Andris Bukovskis 3203 KOMANDA BUKIŅI 00:28:25 V1 3 V3 +00:12 +00:12
4 Arturs Nordens 3241 00:28:27 V1 4 V4 +00:14 +00:14
5 Tomass Neuss-Lucs 3189 00:28:57 V1 5 V5 +00:43 +00:43
6 Gatis Štulbergs 3604 Maratona Klubs/Rieksti 00:29:18 V1 6 V6 +01:05 +01:05
7 Emīls Čertogonovs 3271 VENDEN 00:30:32 V1 7 V7 +02:19 +02:19
8 Agita Kaļva 3346 Ķegumā spēks 00:30:59 S1 1 S1 +00:00 +00:00
9 Matthew Nelson 3256 00:31:16 V1 8 V8 +03:02 +03:02
10 Intars Driksna 3270 Venden 00:31:41 V1 9 V9 +03:28 +03:28
11 Haralds Jansons 3395 00:32:11 V1 10 V10 +03:58 +03:58
12 Andris Ušakovs 3629 ABJ24.com 00:32:13 V1 11 V11 +04:00 +04:00
13 Jēkabs Belevičs 3623 00:32:32 V1 12 V12 +04:19 +04:19
14 Aigars Kulss 3530 Engure 00:32:33 V1 13 V13 +04:19 +04:19
15 Kristers Komarovs 13281 PRINTFUL 00:32:56 V1 14 V14 +04:42 +04:42
16 Raimonds Roga 3633 PD 00:32:59 V1 15 V15 +04:46 +04:46
17 Egons Ansbergs 13289 00:33:01 V1 16 V16 +04:48 +04:48
18 Helvijs Siubra 3609 00:33:03 V1 17 V17 +04:50 +04:50
19 Mārcis Goldbergs 3452 Baltais 00:33:23 V1 18 V18 +05:10 +05:10
20 Anna Frolova 13276 Liesma 00:33:36 S1 2 S2 +02:37 +02:37
21 Deniss Macevičs 3286 Bauskas sākumskola 00:33:53 V1 19 V19 +05:40 +05:40
22 Lauris Vītols 3001 SUBARU AD REM Auto 00:34:01 V1 20 V20 +05:48 +05:48
23 Kajs Fogelis 3406 00:34:40 V1 21 V21 +06:27 +06:27
24 Fredrik Hagstroem 13339 Emergn 00:34:45 V1 22 V22 +06:31 +06:31
25 Toms Biļūns 3216 SIA Joker Ltd. 00:34:46 V1 23 V23 +06:33 +06:33
26 Daina Stonka 3149 VSK Noskrien 00:34:53 S1 3 S3 +03:54 +03:54
27 Rinalds Strazdiņš 3529 Selga 00:35:05 V1 24 V24 +06:52 +06:52
28 Kārlis Kilups 3618 00:35:11 V1 25 V25 +06:58 +06:58
29 Ēriks Ūdris 3303 00:35:23 V1 26 V26 +07:10 +07:10
30 Adelīna Veismane 3235 00:35:24 S1 4 S4 +04:25 +04:25
31 Didzis Tolmanis 3573 kmsbp.lv/Jūrmala 00:35:29 V1 27 V27 +07:16 +07:16
32 Daiva Olberkyte Elstiņa 3371 00:35:37 S1 5 S5 +04:38 +04:38
33 Dzintars Ezis 3040 00:35:40 V1 28 V28 +07:27 +07:27
34 Alise Gabriela Miteniece 3245 00:35:40 S1 6 S6 +04:41 +04:41
35 Līga Blumfelde 3323 Engures sportam 00:35:55 S1 7 S7 +04:56 +04:56
36 Agne Matušonoka 3258 00:35:56 S1 8 S8 +04:57 +04:57
37 Marija Nelsone 3255 00:36:21 S1 9 S9 +05:22 +05:22
38 Maija Pūpola 3414 Maratona klubs 00:36:23 S1 10 S10 +05:24 +05:24
39 Inga Brikmane 3191 00:36:33 S1 11 S11 +05:34 +05:34
40 Anete Putne 3522 Palīdzēsim.lv 00:36:34 S1 12 S12 +05:35 +05:35
41 Klinta Gritāne 3062 00:36:44 S1 13 S13 +05:44 +05:44
42 Armīns Gasjūns 3036 00:36:45 V1 29 V29 +08:31 +08:31
43 Matīss Toms Brūvers 3024 Printful 00:37:02 V1 30 V30 +08:49 +08:49
44 Kārlis Loks 3431 RR 00:37:17 V1 31 V31 +09:04 +09:04
45 Jekaterina Kuzņecova 3602 Baltic international Bank 00:37:23 S1 14 S14 +06:24 +06:24
46 Artūrs Grebstelis 3290 EJ! 00:37:26 V1 32 V32 +09:13 +09:13
47 Elīna Vesere 3356 00:37:26 S1 15 S15 +06:27 +06:27
48 Arvis Stankēvičs 3128 00:37:37 V1 33 V33 +09:23 +09:23
49 Dagnija Kāpiņa 3108 00:37:42 S1 16 S16 +06:43 +06:43
50 Ernests Veinbergs 3211 Smurfi 00:37:54 V1 35 V34 +09:41 +09:41
51 Fricis Didzis Rozītis 3603 00:37:54 V1 34 V35 +09:41 +09:41
52 Eduards Puišis 3388 00:37:56 V1 36 V36 +09:43 +09:43
53 Jānis Sapats 13347 Nebūs! 00:38:03 V1 37 V37 +09:50 +09:50
54 Visvaldis Gercāns 3581 Karšu izdevniecība Jāņa sēta 00:38:04 V1 38 V38 +09:51 +09:51
55 Daumants Švampe 13337 00:38:08 V1 39 V39 +09:55 +09:55
56 Gundega Pāķe 3135 Ssulkrasti SRT 00:38:12 S1 17 S17 +07:12 +07:12
57 Ričards Trestjans 3340 00:38:14 V1 40 V40 +10:01 +10:01
58 Ģirts Bērziņš 3516 00:38:19 V1 41 V41 +10:06 +10:06
59 Mikus Saulītis 3022 00:38:24 V1 42 V42 +10:11 +10:11
60 Maksims Brjuncovs 3638 ZILBER 00:38:25 V1 43 V43 +10:12 +10:12
61 Liene Stiebriņa 3294 Swedbank 00:38:26 S1 18 S18 +07:27 +07:27
62 Ritvars Sluga 3387 00:38:29 V1 44 V44 +10:16 +10:16
63 Inārs Roģis 3418 BALTAIS 00:38:29 S1 19 S19 +07:30 +07:30
64 Laura Salnāja 3066 00:38:39 S1 20 S20 +07:40 +07:40
65 Ieva Livčāne 3120 00:38:42 S1 21 S21 +07:43 +07:43
66 Raitis Ābelnieks 3324 00:38:52 V1 45 V45 +10:39 +10:39
67 Andra Diāna Vējiņa 3470 00:38:56 S1 22 S22 +07:57 +07:57
68 Ritvars Paraģis 3078 dreamteam 00:39:02 V1 46 V46 +10:49 +10:49
69 Una Muriņa 3493 Bioderma 00:39:12 S1 23 S23 +08:13 +08:13
70 Jānis Zāle 13283 EY 00:39:22 V1 47 V47 +11:09 +11:09
71 Jolanta Bernupe 3495 Bioderma 00:39:23 S1 24 S24 +08:24 +08:24
72 Kristaps Zariņš 13338 00:39:24 V1 48 V48 +11:11 +11:11
73 Arnis Pirogs 3090 00:39:25 V1 49 V49 +11:12 +11:12
74 Ļubova Krēmere 3212 Swedbank 00:39:26 S1 25 S25 +08:27 +08:27
75 Santa Krampāne 3514 Bioderma 00:39:28 S1 26 S26 +08:29 +08:29
76 Kristīne Brēde 3259 00:39:29 S1 27 S27 +08:30 +08:30
77 Kristaps Sniķers 3234 Lidosta “Rīga” 00:39:35 V1 50 V50 +11:22 +11:22
78 Dzintars Borozinskis 3064 MARATONA KLUBS 00:39:40 V1 51 V51 +11:27 +11:27
79 Didzis Brants 3397 Matison's Runner Club 00:39:44 V1 52 V52 +11:31 +11:31
80 Janeks Frolovs 3125 Lidosta "Rīga" 00:39:53 V1 53 V53 +11:40 +11:40
81 Kristīne Frolova 3124 Lidosta "Rīga" 00:39:54 S1 28 S28 +08:55 +08:55
82 Santa Šteinerte 3622 Tukuma 2.vidusskola 00:40:00 S1 29 S29 +09:01 +09:01
83 Signe Strujevica 3446 DNB Servisa centrs 00:40:02 S1 30 S30 +09:03 +09:03
84 Andris Malahovskis 3630 DzSK Lokomotīve 00:40:10 V1 54 V54 +11:56 +11:56
85 Kristiāns Kudiņš 3520 Palīdzēsim.lv 00:40:20 V1 55 V55 +12:07 +12:07
86 Reinis Kalniņš 13359 Trakie mežā 00:40:22 V1 56 V56 +12:09 +12:09
87 Ieva Tabore 3469 KSMR Fitness 00:40:23 S1 31 S31 +09:24 +09:24
88 Agnese Freimane 3542 00:40:34 S1 32 S32 +09:35 +09:35
89 Viesturs Tamulis 3215 SIA Joker Ltd. 00:40:35 V1 57 V57 +12:21 +12:21
90 Salvis Roga 3385 RTB Liepāja 00:40:35 V1 58 V58 +12:22 +12:22
91 Emīls Ābelītis 3266 00:40:36 V1 60 V59 +12:23 +12:23
92 Arnis Veismanis 3472 00:40:36 V1 59 V60 +12:22 +12:22
93 Lāsma Millere 3614 Milleri 00:40:38 S1 33 S33 +09:38 +09:38
94 Inga Dzene 3421 SCHWENK Latvija 00:40:46 S1 34 S34 +09:46 +09:46
95 Kaspars Cimermanis 3547 ONE4EVENT 00:40:53 V1 61 V61 +12:40 +12:40
96 Kristiāna Ritenberga 3236 Tukuma 2. vidusskola 00:40:55 S1 35 S35 +09:56 +09:56
97 Līga Henke 3498 Bioderma 00:40:59 S1 36 S36 +10:00 +10:00
98 Sallija Arhipova 13280 00:41:01 S1 37 S37 +10:02 +10:02
99 Lidija Zeile 3499 Bioderma 00:41:02 S1 38 S38 +10:03 +10:03
100 Laura Veličko 3429 Verus Amor 00:41:05 S1 39 S39 +10:06 +10:06
101 Ieva OtaŅĶe 3562 MARATONA KLUBS 00:41:10 S1 40 S40 +10:11 +10:11
102 Solvita Kivleniece-Šļivka 3087 00:41:11 S1 41 S41 +10:12 +10:12
103 Laura Kerija 3268 Latvijas Finieris 00:41:13 S1 42 S42 +10:14 +10:14
104 Zane Bērziņa 3637 00:41:17 S1 43 S43 +10:18 +10:18
105 Ričards Lazda 13343 00:41:17 V1 62 V62 +13:04 +13:04
106 Krišs Borītis 3619 Deered 00:41:20 V1 63 V63 +13:07 +13:07
107 Krists Dabra 3170 00:41:27 V1 64 V64 +13:14 +13:14
108 Ināra Nordena 3240 00:41:28 S1 44 S44 +10:29 +10:29
109 Santa Semeta 3399 00:41:33 S1 45 S45 +10:33 +10:33
110 Sintija Priede 3219 SIA Joker Ltd. 00:41:40 S1 46 S46 +10:41 +10:41
111 Reinis Kozilāns 3473 00:41:44 V1 65 V65 +13:31 +13:31
112 Kristaps Vīksna 3439 00:41:45 V1 66 V66 +13:32 +13:32
113 Tatjana Āboliņa 3409 Maratona Klubs 00:41:49 S1 47 S47 +10:50 +10:50
114 Kristaps Aksenoks 3354 00:41:54 V1 67 V67 +13:41 +13:41
115 Līga Vladimirova 3068 00:42:07 S1 48 S48 +11:08 +11:08
116 Inita Jankeviča 3254 Swedbank 00:42:07 S1 49 S49 +11:08 +11:08
117 Margita Zaiceva 3565 VAS Latvijas gaisa satiksme 00:42:09 S1 50 S50 +11:09 +11:09
118 Aivis Grigors 3568 00:42:13 V1 68 V68 +14:00 +14:00
119 Zane Saleniece 3485 Bioderma 00:42:15 S1 51 S51 +11:16 +11:16
120 Kaspars Kumpiņš 3440 00:42:19 V1 69 V69 +14:06 +14:06
121 Ilze Sniega 3157 00:42:21 S1 52 S52 +11:22 +11:22
122 Aldis Ločmelis 3047 00:42:23 V1 70 V70 +14:09 +14:09
123 Lauma Sargune 3394 00:42:26 S1 53 S53 +11:27 +11:27
124 Mārcis Grinbergs 3430 RR 00:42:28 V1 71 V71 +14:15 +14:15
125 Marija Tretjaka 3488 Bioderma 00:42:29 S1 54 S54 +11:30 +11:30
126 Santa Vētra 3146 00:42:30 S1 55 S55 +11:30 +11:30
127 Anna Žilinska 3347 00:42:32 S1 56 S56 +11:33 +11:33
128 Klavs Nulle 3366 00:42:33 V1 72 V72 +14:20 +14:20
129 Inga Bukovska 3204 KOMANDA BUKIŅI 00:42:49 S1 58 S57 +11:50 +11:50
130 Elīna Indriksone 3246 Persiku Raķete 00:42:49 S1 57 S58 +11:50 +11:50
131 Anrijs Vazdiķis 3592 SELGA 00:42:49 V1 73 V73 +14:35 +14:35
132 Ēriks Savčuks 6127 00:42:56 V1 74 V74 +14:42 +14:42
133 Āris Ozoliņš 3591 00:42:57 V1 75 V75 +14:44 +14:44
134 Ričards Alekss Švaglis 3102 00:42:58 V1 76 V76 +14:45 +14:45
135 Gvido Dzērve 3098 Lidosta “Rīga” 00:43:03 V1 77 V77 +14:50 +14:50
136 Inta Kozilāne 3475 00:43:03 S1 59 S59 +12:04 +12:04
137 Natālija Gostenkova 3508 Bioderma 00:43:04 S1 60 S60 +12:05 +12:05
138 Normunds Šērs 3339 ENGURES SPORTAM 00:43:05 V1 78 V78 +14:51 +14:51
139 Gita Briņķe 3631 Valle 00:43:11 S1 61 S61 +12:12 +12:12
140 Sabīne Blumanska 3103 00:43:16 S1 62 S62 +12:17 +12:17
141 Juris Rocēns 3548 IZTURĪBA 00:43:19 V1 79 V79 +15:06 +15:06
142 Irina Čazova 3492 Bioderma 00:43:27 S1 63 S63 +12:28 +12:28
143 Roberts Meijers 13353 00:43:27 V1 80 V80 +15:14 +15:14
144 Anete Tamsone 3231 00:43:32 S1 65 S64 +12:33 +12:33
145 Baiba Ligere 3407 00:43:32 S1 64 S65 +12:32 +12:32
146 Arnis Bērziņš 3370 00:43:33 V1 81 V81 +15:19 +15:19
147 Monta Skalbe 3500 Bioderma 00:43:34 S1 66 S66 +12:35 +12:35
148 Linda Kraule 6072 BAUERFEIND 00:43:34 S1 67 S67 +12:35 +12:35
149 Dins Jakuška 3589 BAUERFEIND 00:43:35 V1 82 V82 +15:22 +15:22
150 Ilona Livčāne 3511 Bioderma 00:43:38 S1 68 S68 +12:38 +12:38
151 Iveta Āboliņa - Ābola 3229 Swedbank 00:43:40 S1 69 S69 +12:41 +12:41
152 Sandis Čilipāns 5925 BK Brīvsolis I Smārde 00:43:42 V1 83 V83 +15:28 +15:28
153 Ivars Rutkops 3330 00:43:48 V1 84 V84 +15:34 +15:34
154 Roberts Jačmenkins 3337 Emergn #optimized4running 00:43:49 V1 85 V85 +15:36 +15:36
155 Marta Saliņa 3544 00:44:00 S1 70 S70 +13:01 +13:01
156 Agnese Briede 3112 00:44:01 S1 71 S71 +13:02 +13:02
157 Jānis Svīķis 3545 00:44:01 V1 86 V86 +15:48 +15:48
158 Zane Kučinska 3425 DPD LATVIJA 00:44:05 S1 72 S72 +13:05 +13:05
159 Mārtiņš Birznieks 3360 00:44:10 V1 87 V87 +15:57 +15:57
160 Iveta Pūpola 3566 Maratona klubs 00:44:12 S1 73 S73 +13:13 +13:13
161 Anastasija Sardiko 3457 Accenture 00:44:13 S1 74 S74 +13:14 +13:14
162 Vadims Fjodorovs 13282 00:44:13 V1 88 V88 +16:00 +16:00
163 Lāsma Gutberga 3329 00:44:15 S1 75 S75 +13:16 +13:16
164 Aivis Putnāns 3444 Engures sportam I Sporta Patriots 00:44:15 V1 89 V89 +16:01 +16:01
165 Rūta Puida 3528 Palīdzēsim.lv 00:44:17 S1 76 S76 +13:18 +13:18
166 Aivars Seržants 3251 00:44:27 V1 90 V90 +16:13 +16:13
167 Liene Terentjeva 3349 00:44:28 S1 77 S77 +13:29 +13:29
168 Gunta Tolmane 3574 kmsbp.lv/Jūrmala 00:44:30 S1 78 S78 +13:31 +13:31
169 Aigars Freimanis 3405 00:44:32 V1 91 V91 +16:19 +16:19
170 Ilze Catlakše 3316 EY 00:44:33 S1 79 S79 +13:33 +13:33
171 Andris Jeršovs 3076 Visma Labs 00:44:38 V1 92 V92 +16:25 +16:25
172 Gunta Kalniņa 3424 00:44:38 S1 80 S80 +13:38 +13:38
173 Jolanta Riekstiņa 3416 BALTAIS 00:44:40 S1 81 S81 +13:41 +13:41
174 Elīna Spalva 3350 00:44:41 S1 82 S82 +13:41 +13:41
175 Vineta Pranča 3177 00:44:42 S1 83 S83 +13:43 +13:43
176 Janis Pinka 3010 DNB Servisa centrs 00:44:43 V1 93 V93 +16:29 +16:29
177 Undīne Līduma 3084 Latvijas Finieris 00:44:48 S1 84 S84 +13:49 +13:49
178 Marts Kristiāns Kalniņš 3365 Rozā princeses 00:44:50 V1 94 V94 +16:36 +16:36
179 Guntis Meinerts 3092 00:44:51 V1 95 V95 +16:37 +16:37
180 Māra Nikoluškina 3503 Bioderma 00:44:52 S1 85 S85 +13:52 +13:52
181 Deniss Lukjančuks 3379 00:44:53 V1 96 V96 +16:40 +16:40
182 Svetlana Stojeva 3380 00:44:53 S1 86 S86 +13:54 +13:54
183 Kristīne Salnāja 3081 00:44:54 S1 87 S87 +13:54 +13:54
184 Roberts Gludins 3206 00:44:54 V1 97 V97 +16:41 +16:41
185 Diāna Elksne 3534 SPORTLAND 00:44:54 S1 88 S88 +13:55 +13:55
186 Līva Tomsone 3311 00:44:57 S1 89 S89 +13:58 +13:58
187 Edijs Laškovs 3412 00:44:59 V1 98 V98 +16:46 +16:46
188 Guntars Ļaudams 3043 Aizpute 00:45:00 V1 99 V99 +16:47 +16:47
189 Miķelis Kristofs Riba 3159 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:45:06 V1 100 V100 +16:53 +16:53
190 Inese Klasa 3023 Klasu ģimene 00:45:08 S1 90 S90 +14:09 +14:09
191 Ieva Marta Gintere 3590 00:45:14 S1 91 S91 +14:14 +14:14
192 Kristina Kozlovska 3523 Palīdzēsim.lv 00:45:16 S1 92 S92 +14:17 +14:17
193 Linda Smalka 3533 DNB Servisa centrs 00:45:19 S1 93 S93 +14:20 +14:20
194 Agnese Kalniņa 3320 00:45:22 S1 94 S94 +14:22 +14:22
195 Krists Jānis Krūmiņš 3114 00:45:28 V1 101 V101 +17:15 +17:15
196 Liene Terentjeva 13285 00:45:32 S1 95 S95 +14:33 +14:33
197 Guna Kuprovska 3014 Marienburgas Vilki 00:45:35 S1 96 S96 +14:36 +14:36
198 Linda Bernarde 3195 00:45:35 S1 97 S97 +14:36 +14:36
199 Normunds Bulis 3192 Swedbank 00:45:37 V1 102 V102 +17:24 +17:24
200 Evita Strauta 3106 SK Vēsma 00:45:42 S1 98 S98 +14:43 +14:43
201 Artis Mednis 3341 wAlts 00:45:44 V1 103 V103 +17:31 +17:31
202 Lauma Čertogonova 3272 VENDEN 00:45:47 S1 100 S99 +14:48 +14:48
203 Rita Elste 13278 00:45:47 S1 99 S100 +14:47 +14:47
204 Kristine Groma 3607 00:45:52 S1 101 S101 +14:53 +14:53
205 Beatrise Anna Balode 3119 00:46:01 S1 102 S102 +15:01 +15:01
206 Jelena Prants 13334 Võru Suusaklubi 00:46:01 S1 103 S103 +15:02 +15:02
207 Aira Urtāne 3334 00:46:07 S1 104 S104 +15:08 +15:08
208 Sanija Zundovska 3539 00:46:08 S1 105 S105 +15:09 +15:09
209 Aiga Rinka 3032 Swedbank 00:46:10 S1 106 S106 +15:10 +15:10
210 Kristīne Grava 3447 00:46:11 S1 107 S107 +15:12 +15:12
211 Agnese Dobele 3094 00:46:15 S1 108 S108 +15:16 +15:16
212 Artūrs Melzobs 13351 PRINTFUL 00:46:15 V1 104 V104 +18:02 +18:02
213 Kristīne Briša 3067 00:46:16 S1 109 S109 +15:17 +15:17
214 Evita Gause 3546 ONE4EVENT 00:46:19 S1 110 S110 +15:20 +15:20
215 Aleksejs Ščogols 3355 00:46:20 V1 105 V105 +18:07 +18:07
216 Marika Lapiņa 3426 DPD LATVIJA 00:46:20 S1 111 S111 +15:21 +15:21
217 Laine Čukure 3367 00:46:22 S1 112 S112 +15:23 +15:23
218 Simona Birkenberga 3300 LIESMA 00:46:25 S1 113 S113 +15:26 +15:26
219 Guntars Indriksons 3053 00:46:26 V1 106 V106 +18:13 +18:13
220 Ieva Lapiņa 13354 SPORTLAND 00:46:27 S1 114 S114 +15:28 +15:28
221 Kristīne Eglīte 3228 ZS Skujas/Dabasauglis 00:46:28 S1 115 S115 +15:29 +15:29
222 Aira Šmite 3057 00:46:29 S1 116 S116 +15:30 +15:30
223 Evija Griņeviča 3042 00:46:34 S1 117 S117 +15:35 +15:35
224 Ira Misāne 3308 00:46:38 S1 119 S118 +15:39 +15:39
225 Solvita Sama 3361 00:46:38 S1 120 S119 +15:39 +15:39
226 Sanita Pehlaka 3459 Baltais 00:46:38 S1 118 S120 +15:38 +15:38
227 Sandra Viekale - Gasjūne 3035 00:46:39 S1 121 S121 +15:39 +15:39
228 Agneta Onskule 3165 Swedbank 00:46:39 S1 122 S122 +15:40 +15:40
229 Juris Ozolins 3438 AIRSTREAM COFFEE 00:46:39 V1 107 V107 +18:26 +18:26
230 Līga Grāvele 3295 00:46:42 S1 123 S123 +15:43 +15:43
231 Karīna Buša 3291 Swedbank 00:46:45 S1 124 S124 +15:46 +15:46
232 Baiba Jansone 3386 00:46:47 S1 125 S125 +15:48 +15:48
233 Solvita Skrabe 3402 Baltais 00:46:49 S1 126 S126 +15:50 +15:50
234 Katrīna Justoviča 3055 Jenoti 00:46:59 S1 127 S127 +15:59 +15:59
235 Kristine Gludiņa 3205 00:46:59 S1 128 S128 +16:00 +16:00
236 Niks Freimanis 3176 RR 00:47:02 V1 108 V108 +18:48 +18:48
237 Inga Sīle 3483 Bioderma 00:47:03 S1 129 S129 +16:04 +16:04
238 Vitālijs Šidla 3267 Bauskas sākumskola 00:47:04 V1 109 V109 +18:50 +18:50
239 Juris Gailis 3207 00:47:05 V1 110 V110 +18:52 +18:52
240 Jūlija Patrejeva 3509 Bioderma 00:47:09 S1 130 S130 +16:10 +16:10
241 Uldis Veits 3507 Bioderma 00:47:13 V1 111 V111 +19:00 +19:00
242 Jolanta Beleviča 3624 00:47:14 S1 131 S131 +16:15 +16:15
243 Dagnija Pūpola 3588 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS 00:47:18 S1 132 S132 +16:19 +16:19
244 Līva Cimure 3037 00:47:19 S1 133 S133 +16:20 +16:20
245 Ļubova Urbanoviča 3376 00:47:24 S1 135 S134 +16:25 +16:25
246 Līga Akmentiņa 3451 ABC software 00:47:24 S1 134 S135 +16:25 +16:25
247 Artūrs Liflands 3577 Swedbank 00:47:24 V1 112 V112 +19:11 +19:11
248 Kaspars Pudists 3085 Latvijas Finieris 00:47:26 V1 113 V113 +19:12 +19:12
249 Laura Voškāne 3415 Ikšķile skrien 00:47:26 S1 136 S136 +16:27 +16:27
250 Ernests Tolpežņikovs 3039 Siguldas sporta skola 00:47:28 V1 114 V114 +19:14 +19:14
251 Lauris Zālītis 3091 00:47:30 V1 115 V115 +19:16 +19:16
252 Varenīte Vīgante 3527 Palīdzēsim.lv 00:47:30 S1 137 S137 +16:31 +16:31
253 Adrija Muša 3563 00:47:30 S1 138 S138 +16:31 +16:31
254 Marta Saklaure 3462 00:47:31 S1 139 S139 +16:32 +16:32
255 Ilma Melne 13284 Olainfarm 00:47:41 S1 140 S140 +16:42 +16:42
256 Kristina Žusele 3441 Daugavpils runners 00:47:42 S1 141 S141 +16:42 +16:42
257 Vita Popova 3460 00:47:45 S1 142 S142 +16:46 +16:46
258 Kristīne Misāne 3020 00:47:47 S1 143 S143 +16:48 +16:48
259 Roberta Ernsone 3262 00:47:49 S1 144 S144 +16:50 +16:50
260 Maija Slūka 3044 Swedbank 00:47:58 S1 145 S145 +16:59 +16:59
261 Inguna Ērenfrīde 3571 00:47:58 S1 146 S146 +16:59 +16:59
262 Rita Jansone 3518 00:48:00 S1 147 S147 +17:00 +17:00
263 Agris Eizengrauds 3116 00:48:02 V1 116 V116 +19:49 +19:49
264 Arvis Krūmiņš 13333 Negribas, bet skrienu 00:48:03 V1 117 V117 +19:49 +19:49
265 Irina Belugina 3512 Bioderma 00:48:08 S1 148 S148 +17:09 +17:09
266 Elita Indriksone 3061 00:48:09 S1 149 S149 +17:10 +17:10
267 Dogan Pamuklu 3450 Accenture 00:48:09 V1 118 V118 +19:56 +19:56
268 Everita Romule 3293 00:48:11 S1 150 S150 +17:12 +17:12
269 Eleonora Stabiņa 13294 00:48:13 S1 151 S151 +17:14 +17:14
270 Andis Liepa 3369 Rudais Vāvers 00:48:17 V1 119 V119 +20:04 +20:04
271 Laura Gūtmane 3199 00:48:18 S1 152 S152 +17:18 +17:18
272 Nauris Novickis 3576 Visma Labs 00:48:19 V1 120 V120 +20:06 +20:06
273 Madara Zujāne 3153 00:48:24 S1 153 S153 +17:25 +17:25
274 Dina Briede 3263 Saldus Boksa Klubs 00:48:25 S1 154 S154 +17:26 +17:26
275 Sandra Krumberga 3107 Līkā kalna rambātāji 00:48:26 S1 155 S155 +17:26 +17:26
276 Inga Buka 3007 PRINTFUL 00:48:27 S1 156 S156 +17:28 +17:28
277 Intars Abražuns 3080 00:48:27 V1 121 V121 +20:13 +20:13
278 Rihards Strauts 3021 SK Vēsma 00:48:31 V1 122 V122 +20:17 +20:17
279 Anna Zvejniece 3471 Sējas MMS 00:48:32 S1 157 S157 +17:33 +17:33
280 Santa Marhele 3302 00:48:33 S1 158 S158 +17:34 +17:34
281 Sintija Jaspere 3072 Visma Labs 00:48:35 S1 160 S159 +17:36 +17:36
282 Zane Vītiņa 3458 Klinšu ērgļi 00:48:35 S1 159 S160 +17:36 +17:36
283 Iluta Gaigala 3250 00:48:36 S1 161 S161 +17:37 +17:37
284 Dāvis Sosārs 13358 VSK Noskrien Neiro|Radiologi 00:48:39 V1 123 V123 +20:26 +20:26
285 Inga Kozlovska 3487 Bioderma 00:48:45 S1 162 S162 +17:46 +17:46
286 Linda Stukule 13342 SK Katrīna 00:48:45 S1 163 S163 +17:46 +17:46
287 Justins Gailevičs 3213 SIA Joker Ltd. 00:48:47 V1 124 V124 +20:34 +20:34
288 Daina Pastare 3222 SIA Joker Ltd. 00:48:50 S1 164 S164 +17:51 +17:51
289 Sanita Puriņa 3296 00:48:57 S1 165 S165 +17:58 +17:58
290 Olesja Ņukša 3223 SIA Joker Ltd. 00:48:58 S1 166 S166 +17:59 +17:59
291 Elīna Bžozovska 3357 00:49:00 S1 167 S167 +18:01 +18:01
292 Inese Grigale 3560 Šamejie 00:49:01 S1 168 S168 +18:02 +18:02
293 Ieva Vīksna 3362 EY 00:49:05 S1 169 S169 +18:06 +18:06
294 Andra Ālite 3466 00:49:06 S1 170 S170 +18:07 +18:07
295 Evija Elmere 13292 Mārupes Dunkani 00:49:11 S1 171 S171 +18:12 +18:12
296 Mārīte Rove 3186 00:49:14 S1 172 S172 +18:15 +18:15
297 Ralfs Siņavskis 3378 Ventspils Runner 00:49:14 V1 125 V125 +21:00 +21:00
298 Anna Jefimovska 3052 Swedbank 00:49:16 S1 173 S173 +18:17 +18:17
299 Markuss Āboliņš 3025 Maratona Klubs 00:49:18 V1 126 V126 +21:04 +21:04
300 Solvita Gaile 3208 00:49:21 S1 174 S174 +18:22 +18:22
301 Daina Silgale 3148 00:49:24 S1 175 S175 +18:25 +18:25
302 Eva Ušakova 3628 ABJ24.com 00:49:25 S1 176 S176 +18:26 +18:26
303 Edīte Sorokina 3597 00:49:29 S1 177 S177 +18:30 +18:30
304 Dana Puidze 3016 SK "Lejasciems" 00:49:30 S1 178 S178 +18:30 +18:30
305 Kristīne Zuntmane 3289 00:49:31 S1 179 S179 +18:31 +18:31
306 Madara Bukša 3164 00:49:32 S1 180 S180 +18:33 +18:33
307 Jurijs Beļinskis 3082 Latvijas Finieris 00:49:35 V1 127 V127 +21:22 +21:22
308 Liene Puisāne 3307 EJ! 00:49:36 S1 181 S181 +18:37 +18:37
309 Uldis Dērics 3359 00:49:38 V1 128 V128 +21:25 +21:25
310 Santa Šīmane 3481 Luminor 00:49:38 S1 182 S182 +18:39 +18:39
311 Katrīna Pērkone 13293 00:49:39 S1 183 S183 +18:40 +18:40
312 Marats Bogdanovs 3050 00:49:42 V1 129 V129 +21:29 +21:29
313 Līva Bogdanova 3051 00:49:42 S1 185 S184 +18:43 +18:43
314 Dagnija Bramane 3054 Emergn 00:49:42 S1 186 S185 +18:43 +18:43
315 Samanta Sonora Kalniņa 3169 Jēkabpils 00:49:42 S1 184 S186 +18:42 +18:42
316 Simona Rutkovska 3327 SimoonskiTV 00:49:42 S1 187 S187 +18:43 +18:43
317 Kristians Lange 3138 00:49:43 V1 130 V130 +21:30 +21:30
318 Juris Riba 3158 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:49:47 V1 131 V131 +21:34 +21:34
319 Anda Germova 3550 Smārde 00:49:48 S1 188 S188 +18:48 +18:48
320 Agate Blumanska 13352 00:49:52 S1 189 S189 +18:53 +18:53
321 Liene Meldere 3392 00:49:53 S1 190 S190 +18:54 +18:54
322 Ieva Pudure 3070 Visma Labs 00:49:54 S1 192 S191 +18:55 +18:55
323 Santa Japeniņa 3113 00:49:54 S1 191 S192 +18:55 +18:55
324 Dace Prince 3309 00:50:04 S1 193 S193 +19:05 +19:05
325 Ģirts Kalderauskis 3182 00:50:06 V1 132 V132 +21:53 +21:53
326 Aleksandrs Babenko 3434 DPD LATVIJA 00:50:20 V1 133 V133 +22:07 +22:07
327 Olga Koņeva 3427 DPD LATVIJA 00:50:21 S1 194 S194 +19:21 +19:21
328 Gustavs Kuplis 3306 WWW.RUNNING.LV 00:50:24 V1 134 V134 +22:11 +22:11
329 Kristiāns Zamurs 3598 AMSERV 00:50:26 V1 135 V135 +22:13 +22:13
330 Liene Cevoliņa 3601 AMSERV 00:50:26 S1 195 S195 +19:26 +19:26
331 Samanta Kampāne 3524 Palīdzēsim.lv 00:50:28 S1 196 S196 +19:28 +19:28
332 Saila Jansone 3596 SK Katrīna 00:50:28 S1 197 S197 +19:29 +19:29
333 Artūrs Sniedzītis 3626 00:50:30 V1 136 V136 +22:17 +22:17
334 Juris Barbals 3301 00:50:32 V1 137 V137 +22:19 +22:19
335 Gunita Paidere 13361 00:50:33 S1 198 S198 +19:34 +19:34
336 Adrians Ābelīte 3278 PROLATIO Systems 00:50:34 V1 138 V138 +22:21 +22:21
337 Katrīna Vālberga 13290 00:50:38 S1 199 S199 +19:39 +19:39
338 Jevgeņija Millere 3319 ABC software 00:50:39 S1 200 S200 +19:40 +19:40
339 Ivo Vālbergs 13291 00:50:39 V1 139 V139 +22:26 +22:26
340 Ivo Buliņš 3147 Zemgales ziņas 00:50:40 V1 140 V140 +22:26 +22:26
341 Ginta Koržakova 3532 00:50:40 S1 201 S201 +19:41 +19:41
342 Ralfs Razminovičs 13288 00:50:40 V1 141 V141 +22:27 +22:27
343 Māris Jundzis 3201 00:50:41 V1 142 V142 +22:28 +22:28
344 Svetlana Saulīte 3131 Lidosta "Rīga" 00:50:42 S1 202 S202 +19:42 +19:42
345 Paavo Tänav 3242 00:50:44 V1 143 V143 +22:31 +22:31
346 Valentīns Klass 3161 Klasu ģimene 00:50:47 V1 144 V144 +22:34 +22:34
347 Laila Dambite 3549 00:50:47 S1 203 S203 +19:48 +19:48
348 Ričards Sēja 3586 Ņiprie Ikri 00:50:48 V1 145 V145 +22:35 +22:35
349 Santa Krasovska 3575 Kocēnu novads 1 00:50:51 S1 204 S204 +19:52 +19:52
350 Dace Voldiņa 3506 Bioderma 00:50:52 S1 205 S205 +19:53 +19:53
351 Ilona Tropa 3123 BJK "Gauja" 00:50:53 S1 206 S206 +19:54 +19:54
352 Evita Saulīte-Mčedlišvili 3464 00:50:54 S1 207 S207 +19:54 +19:54
353 Laura Leistmane 3175 VFK Staldzene 00:51:00 S1 208 S208 +20:01 +20:01
354 Juris Belevičs 3625 00:51:00 V1 147 V146 +22:47 +22:47
355 Egons Nastevičs 13295 00:51:00 V1 146 V147 +22:46 +22:46
356 Sigita Zvaigzne 3599 00:51:01 S1 209 S209 +20:01 +20:01
357 Anita Beļinska 3083 Latvijas Finieris 00:51:03 S1 210 S210 +20:04 +20:04
358 Klāvs Grūtups 3155 00:51:05 V1 148 V148 +22:51 +22:51
359 Diāna Polika 3326 00:51:07 S1 211 S211 +20:07 +20:07
360 Kaiva Maskalāne 3358 00:51:10 S1 212 S212 +20:11 +20:11
361 Dženeta Umalas 3382 00:51:21 S1 214 S213 +20:22 +20:22
362 Līva Bileskalne 3635 00:51:21 S1 213 S214 +20:22 +20:22
363 Ieva Zīlīte 3479 Luminor 00:51:35 S1 215 S215 +20:36 +20:36
364 Baiba Kanča 3282 SSK Bebra 00:51:36 S1 216 S216 +20:37 +20:37
365 Vita Čirjevska 3642 Čiriki 00:51:36 S1 217 S217 +20:37 +20:37
366 Elīna Drozda 3463 00:51:43 S1 218 S218 +20:44 +20:44
367 Undija Ancēna 3617 00:51:44 S1 219 S219 +20:45 +20:45
368 Kristers Sipenieks 13355 00:51:50 V1 149 V149 +23:37 +23:37
369 Evija Zandberga 3060 00:51:52 S1 220 S220 +20:53 +20:53
370 Andris Ingiļāvičus 3137 00:51:54 V1 150 V150 +23:41 +23:41
371 Laine Lupkina 3099 00:51:55 S1 223 S221 +20:56 +20:56
372 Marta Lupkina 3100 CPSS 00:51:55 S1 221 S222 +20:55 +20:55
373 Karīna Jodko 3505 Bioderma 00:51:55 S1 222 S223 +20:56 +20:56
374 Vineta Rimševica- Gļauda 3283 Bauskas sākumskola 00:51:56 S1 224 S224 +20:56 +20:56
375 Santa Nākmane 3284 Bauskas sākumskola 00:51:56 S1 225 S225 +20:56 +20:56
376 Raimonds Knēts 3455 Eugesta 00:52:00 V1 151 V151 +23:47 +23:47
377 Anželika Ivanova 3088 00:52:05 S1 226 S226 +21:06 +21:06
378 Igors Mihaļevs 3166 Jēkabpils 00:52:07 V1 152 V152 +23:53 +23:53
379 Juris Bērziņš 3351 Engures sportam 00:52:08 V1 153 V153 +23:54 +23:54
380 Dana Sila 3410 Jēkabpils 00:52:09 S1 227 S227 +21:09 +21:09
381 Kristīne Maceviča 3285 Bauskas sākumskola 00:52:11 S1 228 S228 +21:12 +21:12
382 Rudīte Sanžarevska 3160 00:52:12 S1 229 S229 +21:13 +21:13
383 Raimonds Siņavskis 13332 Ziru olimpiskais centrs 00:52:15 V1 154 V154 +24:01 +24:01
384 Līga Riekstiņa 3045 Swedbank 00:52:18 S1 230 S230 +21:19 +21:19
385 Evija Kļaviņa 3156 00:52:20 S1 231 S231 +21:21 +21:21
386 Katrīna Samoviča 3482 Bioderma 00:52:24 S1 232 S232 +21:25 +21:25
387 Jānis Muižnieks 3048 Swedbank 00:52:27 V1 155 V155 +24:14 +24:14
388 Julija Matuseviča 3403 00:52:30 S1 233 S233 +21:30 +21:30
389 Jolanta Kataja-Paegle 3239 00:52:33 S1 234 S234 +21:34 +21:34
390 Leonarda Liepiņa 3343 Venden 00:52:35 S1 235 S235 +21:36 +21:36
391 Evelīna Žubule 3194 00:52:36 S1 236 S236 +21:37 +21:37
392 Dagnija Podniece 3615 00:52:42 S1 237 S237 +21:43 +21:43
393 Elīna Tolpežņikova 3049 Siguldas sporta skola 00:52:43 S1 238 S238 +21:44 +21:44
394 Sigita Čudare 3377 00:52:48 S1 239 S239 +21:49 +21:49
395 Arta Paula Ruciņa 3252 00:52:55 S1 240 S240 +21:56 +21:56
396 Dominiks Zorins 3129 ZILBER 00:53:02 V1 156 V156 +24:49 +24:49
397 Laura Lapiņa 3641 SPORTLAND 00:53:03 S1 241 S241 +22:04 +22:04
398 Gints Zēla 3600 AMSERV 00:53:09 V1 157 V157 +24:55 +24:55
399 Melisa Mūrniece 3074 Visma Labs 00:53:12 S1 242 S242 +22:13 +22:13
400 Anda Daubure 3422 SocialGuruLab 00:53:15 S1 243 S243 +22:15 +22:15
401 Jolanta Mieze 3130 00:53:16 S1 244 S244 +22:16 +22:16
402 Liene Hartpenga 3398 00:53:23 S1 245 S245 +22:24 +22:24
403 Baiba Snepste 3621 00:53:23 S1 246 S246 +22:24 +22:24
404 Elizabete Tērauda 3136 00:53:24 S1 249 S247 +22:25 +22:25
405 Evelina Ozolina 3436 AIRSTREAM COFFEE 00:53:24 S1 248 S248 +22:25 +22:25
406 Eliza Andra Ozolina 3437 AIRSTREAM COFFEE 00:53:24 S1 247 S249 +22:25 +22:25
407 Evija Aišpure 3433 00:53:25 S1 250 S250 +22:26 +22:26
408 Mārtiņš Strožs 3238 00:53:33 V1 158 V158 +25:20 +25:20
409 Ģertrūde Silauniece 3244 00:53:34 S1 251 S251 +22:35 +22:35
410 Inese Križanauska 3013 00:53:37 S1 252 S252 +22:38 +22:38
411 Liubou Laptsevich 3144 PROLATIO Systems 00:53:38 V1 159 V159 +25:25 +25:25
412 Kirils Ksenofontovs 13340 Prolatio systems 00:53:38 V1 160 V160 +25:25 +25:25
413 Rēzija Kalniņa 13360 Trakie mežā 00:53:38 S1 253 S253 +22:38 +22:38
414 Natalja Kasale 3540 00:53:40 S1 254 S254 +22:41 +22:41
415 Baiba Zēbolde 3477 Luminor 00:53:43 S1 255 S255 +22:44 +22:44
416 Valērijs Belokoņs 3551 Baltic international Bank 00:53:44 V1 161 V161 +25:31 +25:31
417 Ilze Muižniece 3046 Swedbank 00:53:46 S1 256 S256 +22:47 +22:47
418 Linda Mamedova 3227 SIA Joker Ltd. 00:53:46 S1 257 S257 +22:47 +22:47
419 Nadežda Ancāne 3310 Latvijas Finieris 00:53:47 S1 258 S258 +22:48 +22:48
420 Kārlis Tiltiņš 3143 PROLATIO Systems 00:53:49 V1 162 V162 +25:36 +25:36
421 Kristīne Erne 3086 Latvijas Finieris 00:53:50 S1 259 S259 +22:51 +22:51
422 Paulīne Šķiere 3613 00:53:53 S1 260 S260 +22:54 +22:54
423 Inese Skrauča- Šķiere 3610 00:54:03 S1 261 S261 +23:04 +23:04
424 Beāte Kobilinska 3578 LNV 00:54:04 S1 262 S262 +23:04 +23:04
425 Paula Fjodorova 3274 AMSERV 00:54:05 S1 263 S263 +23:06 +23:06
426 Maija Jansone 3643 meetJansoni 00:54:06 S1 264 S264 +23:07 +23:07
427 Žanete Delvera 3269 Venden 00:54:16 S1 265 S265 +23:17 +23:17
428 Jelizaveta Zima 3491 Bioderma 00:54:17 S1 266 S266 +23:18 +23:18
429 Anna Grebeņņikova 3504 Bioderma 00:54:19 S1 267 S267 +23:20 +23:20
430 Dina Repša 3214 SIA Joker Ltd. 00:54:20 S1 268 S268 +23:21 +23:21
431 Emīlija Dreimane 13279 00:54:24 S1 269 S269 +23:25 +23:25
432 Māris Brakovskis 3632 PD 00:54:34 V1 163 V163 +26:20 +26:20
433 Antra Rozenberga 3381 00:54:36 S1 270 S270 +23:36 +23:36
434 Uldis Krauklis 3636 Accenture 00:54:37 V1 164 V164 +26:23 +26:23
435 Sarmīte Kaunese 3093 Saldus 2007 00:54:41 S1 271 S271 +23:42 +23:42
436 Sigita Cimermane 3543 ONE4EVENT 00:54:41 S1 272 S272 +23:42 +23:42
437 Kristīne Kalēja 3517 Baltais 00:54:43 S1 273 S273 +23:43 +23:43
438 Andra Viļuma 3105 00:54:45 S1 274 S274 +23:45 +23:45
439 Karina Ceceruka 3510 Bioderma 00:54:48 S1 276 S275 +23:49 +23:49
440 Ilze Kivlāne 13286 00:54:48 S1 275 S276 +23:49 +23:49
441 Vita Odziņa-Balode 3118 00:54:49 S1 277 S277 +23:50 +23:50
442 Diāna Sokolovska 3141 00:54:52 S1 278 S278 +23:53 +23:53
443 Aiva Skulte 3331 00:54:53 S1 279 S279 +23:54 +23:54
444 Arta Purvīte 3034 00:54:54 S1 281 S280 +23:55 +23:55
445 Gabriella Kallase 3133 00:54:54 S1 282 S281 +23:55 +23:55
446 Ieva Staģe 3257 00:54:54 S1 280 S282 +23:55 +23:55
447 Madara Mičule 3197 00:54:59 S1 283 S283 +24:00 +24:00
448 Andrejs Urbanovičs 3145 PROLATIO Systems 00:55:05 V1 165 V165 +26:51 +26:51
449 Laima Beča 3221 SIA Joker Ltd. 00:55:05 S1 284 S284 +24:06 +24:06
450 Doroteja Balode 3019 00:55:12 S1 285 S285 +24:13 +24:13
451 Jūlija Dzene 3515 Bioderma 00:55:17 S1 286 S286 +24:18 +24:18
452 Dace Limmere 3476 Maushi 00:55:24 S1 287 S287 +24:24 +24:24
453 Elīna Lanka 3393 00:55:30 S1 288 S288 +24:30 +24:30
454 Inga Fiļa 3097 Lidojošās PELES 00:55:36 S1 289 S289 +24:37 +24:37
455 Kristiāns Ronis 3428 DPD LATVIJA 00:55:41 V1 166 V166 +27:27 +27:27
456 Iveta Ņemova 3345 ART 00:55:42 S1 290 S290 +24:43 +24:43
457 Dace Spalviņa 3127 Rauna 00:55:43 S1 291 S291 +24:44 +24:44
458 Līga Pauliņa 3096 Lidojošās PELES 00:55:44 S1 293 S292 +24:45 +24:45
459 Elīna Gulbe 3313 00:55:44 S1 292 S293 +24:45 +24:45
460 Ērika Puriņa 3012 00:55:49 S1 294 S294 +24:50 +24:50
461 Ilze Sala 3202 00:55:50 S1 295 S295 +24:51 +24:51
462 Anete Akimova 3423 LMC 00:55:52 S1 296 S296 +24:52 +24:52
463 Deniss Lobans 3261 00:56:01 V1 167 V167 +27:47 +27:47
464 Efeja Glinska 3478 Luminor 00:56:15 S1 297 S297 +25:15 +25:15
465 Ieva Deineka 3056 00:56:31 S1 298 S298 +25:32 +25:32
466 Ieva Uzulniece 3328 00:56:39 S1 299 S299 +25:40 +25:40
467 Arlita Marcinkeviča 3104 Lidosta "Rīga" 00:56:50 S1 300 S300 +25:51 +25:51
468 Mārīte Kanča 3095 00:57:02 S1 301 S301 +26:03 +26:03
469 Evita Judina 3537 Voviņa foršā sieva 00:57:03 S1 302 S302 +26:04 +26:04
470 Agnese Zilvere 3494 Bioderma 00:57:15 S1 303 S303 +26:16 +26:16
471 Kaspars Rutkis 3332 EY 00:57:23 V1 168 V168 +29:09 +29:09
472 Monta Starce 3417 BALTAIS 00:57:26 S1 304 S304 +26:26 +26:26
473 Una Reitere 3616 00:57:26 S1 305 S305 +26:27 +26:27
474 Marika Pumpure 3275 00:57:41 S1 306 S306 +26:42 +26:42
475 Linda Kinena 3115 00:57:44 S1 307 S307 +26:45 +26:45
476 Inese Viskinte-Poisa 3171 DNB Servisa centrs 00:57:46 S1 308 S308 +26:46 +26:46
477 Margarita Pudova 3496 Bioderma 00:57:50 S1 309 S309 +26:51 +26:51
478 Andrejs Kunovs 3383 MOREX.LV 00:57:51 V1 169 V169 +29:38 +29:38
479 Karīna Mihailova 3432 Biznesa parks ABAVA 00:57:55 S1 310 S310 +26:56 +26:56
480 Liene Gundare 3486 Bioderma 00:58:09 S1 311 S311 +27:10 +27:10
481 Valentīns Ņikitins 3580 00:58:16 V1 170 V170 +30:02 +30:02
482 Madara Ūze 3243 00:58:25 S1 312 S312 +27:25 +27:25
483 Igor Samokysh 3073 Visma Labs 00:58:27 V1 171 V171 +30:14 +30:14
484 Aiva Baufale 3344 ART 00:58:33 S1 313 S313 +27:34 +27:34
485 Iluta Zariņa 3151 Zariņu family 00:58:39 S1 314 S314 +27:39 +27:39
486 Lelde Libeka 3217 SIA Joker Ltd. 00:58:39 S1 315 S315 +27:39 +27:39
487 Rūdolfs Zass 13341 00:58:39 V1 172 V172 +30:26 +30:26
488 Ģirts Lībeks 3634 00:58:40 V1 173 V173 +30:26 +30:26
489 Dagne Vabule 3071 Visma Labs 00:58:44 S1 316 S316 +27:45 +27:45
490 Jevgēnija Ziņģe 13287 Swedbank komanda 00:58:44 S1 317 S317 +27:45 +27:45
491 Aleksandrs Sergejevs 3173 00:58:47 V1 174 V174 +30:34 +30:34
492 Sanita Saulīte 3281 00:58:49 S1 318 S318 +27:50 +27:50
493 Ināra Dzilna 3435 00:58:53 S1 319 S319 +27:54 +27:54
494 Elīna Bendika 3456 Tet 00:58:54 S1 320 S320 +27:54 +27:54
495 Leons Peļņa 3314 30draugi.lv 00:58:57 V1 175 V175 +30:43 +30:43
496 Annija Vēvere 3368 00:59:12 S1 321 S321 +28:13 +28:13
497 Kristīne Korpa 3140 00:59:21 S1 322 S322 +28:21 +28:21
498 Katrīna Pīlēna 3541 SELGA 00:59:25 S1 323 S323 +28:26 +28:26
499 Norberts Rikards 3209 Smurfi 00:59:31 V1 176 V176 +31:18 +31:18
500 Līga Veinberga 3210 Smurfi 00:59:31 S1 324 S324 +28:32 +28:32
501 Ričards Plotnieks 3526 Palīdzēsim.lv 00:59:46 V1 177 V177 +31:33 +31:33
502 Anita Bāriņa 3184 00:59:56 S1 325 S325 +28:57 +28:57
503 Alla Šarigina 3225 SIA Joker Ltd. 01:00:08 S1 326 S326 +29:09 +29:09
504 Antra Krievāne 3411 01:00:10 S1 327 S327 +29:11 +29:11
505 Svetlana Kločko 3226 SIA Joker Ltd. 01:00:18 S1 328 S328 +29:19 +29:19
506 Ritvars Krauja 13335 01:00:26 V1 178 V178 +32:13 +32:13
507 Svetlana Vasiļjeva 3003 Rīgas satiksme 01:00:27 S1 329 S329 +29:27 +29:27
508 Emīlija Kinstlere 3292 01:00:31 S1 330 S330 +29:31 +29:31
509 Ilze Strautiņa 3132 HighFive 01:00:37 S1 331 S331 +29:38 +29:38
510 Jeļena Ozoliņa 3139 01:00:52 S1 332 S332 +29:53 +29:53
511 Rasa Biškrēsliņa 3249 --- 01:00:55 S1 333 S333 +29:55 +29:55
512 Daina Zandere 13275 01:01:03 S1 334 S334 +30:04 +30:04
513 Sandijs Jekabsons 3593 01:01:04 V1 179 V179 +32:50 +32:50
514 Sandra Gritāne 3058 01:01:06 S1 335 S335 +30:06 +30:06
515 Iveta Lazdiņa 3594 SK Vēsma 01:01:06 S1 336 S336 +30:06 +30:06
516 Roberts Vēvers 3279 Lielie Dibeni 01:01:09 V1 180 V180 +32:56 +32:56
517 Gunta Skromane 3172 01:01:16 S1 337 S337 +30:17 +30:17
518 Zastine Skrebele 3605 DNB Servisa centrs 01:01:31 S1 338 S338 +30:32 +30:32
519 Rūta Knipše 3277 Lielie Dibeni 01:01:45 S1 339 S339 +30:46 +30:46
520 Signe Vilcāne 3280 Lielie Dibeni 01:01:46 S1 340 S340 +30:47 +30:47
521 Inna Golube 3321 Emergn #optimized4running 01:01:46 S1 341 S341 +30:47 +30:47
522 Ernests Ozols 3299 01:02:00 V1 181 V181 +33:46 +33:46
523 Agnese Zandersone 3168 01:02:05 S1 342 S342 +31:05 +31:05
524 Andris Upenieks 3077 Visma Labs 01:02:18 V1 182 V182 +34:05 +34:05
525 Santa Ozolina 3304 01:02:18 S1 343 S343 +31:19 +31:19
526 Linda Lazda 3065 01:02:23 S1 344 S344 +31:24 +31:24
527 Aleksandrs Širins 3142 PROLATIO Systems 01:02:25 V1 183 V183 +34:12 +34:12
528 Marats Širins 3218 Prolatio Systems 01:02:26 V1 184 V184 +34:12 +34:12
529 Laimdota Sakne-Sokolovska 3111 01:02:48 S1 345 S345 +31:49 +31:49
530 Gita Dambe 3315 INSALVO 01:03:09 S1 346 S346 +32:10 +32:10
531 Viktorija Bumbiere 3352 Latvijas Finieris 01:03:25 S1 347 S347 +32:25 +32:25
532 Līvija Muša 3561 01:03:30 S1 348 S348 +32:31 +32:31
533 Sanita Šelegoviča 3276 01:03:35 S1 349 S349 +32:35 +32:35
534 Madara Roziņa 3163 Maratona klubs/VFK Staldzene 01:03:46 S1 350 S350 +32:47 +32:47
535 Gunta Blumfelde 3404 Mazrūķīši 01:03:51 S1 351 S351 +32:52 +32:52
536 Kristers Kalniņš 13345 SK Sigulda 01:03:54 V1 185 V185 +35:41 +35:41
537 Normunds Kalniņš 13344 SK Sigulda 01:03:56 V1 186 V186 +35:43 +35:43
538 Katrīna Anna Kalniņa 13346 SK Sigulda 01:03:56 S1 352 S352 +32:57 +32:57
539 Madara Zvidriņa 3248 01:04:00 S1 353 S353 +33:01 +33:01
540 Kristīne Griņeviča 3489 Bioderma 01:04:04 S1 355 S354 +33:05 +33:05
541 Linda Alksne 3513 Bioderma 01:04:04 S1 354 S355 +33:05 +33:05
542 Jeļizaveta Krasiļnikova 3497 Bioderma 01:04:05 S1 356 S356 +33:06 +33:06
543 Olga Kotova 3413 01:05:07 S1 357 S357 +34:07 +34:07
544 Olga Elste 3461 Emergn #optimized4running 01:05:07 S1 358 S358 +34:07 +34:07
545 Eva Strazdovska 3400 Tukuma 2.vidusskola 01:05:16 S1 359 S359 +34:16 +34:16
546 Amanda Elizabete Ozola 3297 01:05:18 S1 360 S360 +34:19 +34:19
547 Ramona Putreniece 13356 01:05:23 S1 361 S361 +34:24 +34:24
548 Ieva Putreniece 13357 01:05:23 S1 362 S362 +34:24 +34:24
549 Velga Krasovska 3220 SIA Joker Ltd. 01:05:26 S1 363 S363 +34:27 +34:27
550 Olga Bule 3224 SIA Joker Ltd. 01:05:27 S1 364 S364 +34:28 +34:28
551 Ruts Galina 3373 - 01:05:33 S1 365 S365 +34:34 +34:34
552 Elīna Ozola 3298 01:05:59 S1 366 S366 +35:00 +35:00
553 Kristīne Prince 3167 VFK "Staldzene" 01:06:05 S1 367 S367 +35:06 +35:06
554 Maija Lontona 3627 Sanderu klans 01:06:11 S1 368 S368 +35:12 +35:12
555 Olivers Jansons 3569 - 01:06:19 V1 187 V187 +38:06 +38:06
556 Ingrīda Svoka 3079 01:06:21 S1 369 S369 +35:22 +35:22
557 Iveta Lapiņa- Beroza 3502 Bioderma 01:06:32 S1 370 S370 +35:33 +35:33
558 Gunita Kodoliņa 3190 01:06:48 S1 371 S371 +35:48 +35:48
559 Līva Strucinska 3559 01:06:51 S1 372 S372 +35:51 +35:51
560 Anna Urga 3247 01:06:55 S1 373 S373 +35:56 +35:56
561 Ilze Bartušauska 3322 Doles sala 01:07:12 S1 374 S374 +36:13 +36:13
562 Nadīna Miklāva 3519 01:07:15 S1 375 S375 +36:15 +36:15
563 Rudīte Jaksta 3031 01:07:27 S1 376 S376 +36:28 +36:28
564 Ināra Žizena 3570 01:07:49 S1 377 S377 +36:50 +36:50
565 Inga Cirīte 3582 01:07:53 S1 378 S378 +36:54 +36:54
566 Laura Gisler 3584 01:08:05 S1 379 S379 +37:05 +37:05
567 Daiga Bebriša 3419 SK Katrīna 01:08:08 S1 380 S380 +37:09 +37:09
568 Kristīne Bankava 3640 PD 01:08:21 S1 381 S381 +37:21 +37:21
569 Dace Eihvalde 3232 01:08:24 S1 382 S382 +37:24 +37:24
570 Dana Pizāne 3521 Palīdzēsim.lv 01:08:33 S1 383 S383 +37:34 +37:34
571 Inesa Avotiņa 3253 Bauskas sākumskola 01:08:41 S1 384 S384 +37:41 +37:41
572 Angelika Bērziņa 3126 Tukums 01:08:59 S1 385 S385 +37:59 +37:59
573 Jolanta Janmere 3639 Engures Sportam 01:08:59 S1 386 S386 +38:00 +38:00
574 Solita Āboliņa 3134 01:09:18 S1 387 S387 +38:18 +38:18
575 Līga Padrēvica 3420 SK Katrīna 01:09:49 S1 388 S388 +38:50 +38:50
576 Monta Kuzmina 3554 Engures vidusskola 01:09:58 S1 389 S389 +38:58 +38:58
577 Inga Dreimane 3557 Engures vidusskola 01:09:59 S1 390 S390 +38:59 +38:59
578 Ilva Vītoliņa 3154 01:10:16 S1 391 S391 +39:17 +39:17
579 Eva Bērziņa 3325 Kartavkalnu buki 01:10:21 S1 392 S392 +39:21 +39:21
580 Agnija Zizlāne 3264 01:10:42 S1 393 S393 +39:43 +39:43
581 Ingrina Freimane 3375 - 01:10:44 S1 394 S394 +39:45 +39:45
582 Ilze Indrika 13277 01:11:01 S1 395 S395 +40:02 +40:02
583 Inta Vīksna 3009 01:11:03 S1 397 S396 +40:04 +40:04
584 Dace Kraukle 3567 DARU 01:11:03 S1 396 S397 +40:03 +40:03
585 Žanna Gulbe 3150 Tukuma 2. vidusskola 01:11:12 S1 398 S398 +40:12 +40:12
586 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3110 01:11:29 V1 188 V188 +43:16 +43:16
587 Evija Eihvalde 3233 01:11:33 S1 399 S399 +40:33 +40:33
588 Ilze Arāja 3445 01:11:36 S1 400 S400 +40:37 +40:37
589 Zane Zorina 3448 Abavas vīna darītava 01:11:50 S1 401 S401 +40:50 +40:50
590 Arkādijs Zorins 3449 Abavas vīna darītava 01:11:50 V1 189 V189 +43:36 +43:36
591 Kristīne Rozniece 3552 01:12:30 S1 402 S402 +41:31 +41:31
592 Gunta Biteniece 3288 Latvijas Finieris 01:12:33 S1 403 S403 +41:34 +41:34
593 Agnese Hohberga 3335 01:12:33 S1 404 S404 +41:34 +41:34
594 Renāte Petrusa 3363 01:12:43 S1 405 S405 +41:44 +41:44
595 Beate Tumaševska 3443 01:12:49 S1 406 S406 +41:49 +41:49
596 Oksana Piķe 3408 01:12:52 S1 407 S407 +41:52 +41:52
597 Kristīne Babicka 3312 01:12:55 S1 408 S408 +41:55 +41:55
598 Santa Turhema 3583 01:12:59 S1 409 S409 +42:00 +42:00
599 Māra Pokšāne 3606 Abas kreisās kājas 01:13:13 S1 410 S410 +42:14 +42:14
600 Vigda Jirgensone 3196 Nūjo priekam 01:14:02 S1 411 S411 +43:02 +43:02
601 Ieva Gronska 3187 Engures Sportam 01:14:15 S1 412 S412 +43:16 +43:16
602 Ieva Ošniece 3188 Engures Sportam 01:14:15 S1 413 S413 +43:16 +43:16
603 Līga Leimane 13336 01:14:52 S1 414 S414 +43:53 +43:53
604 Lilija IeviŅa 3152 01:14:59 S1 415 S415 +44:00 +44:00
605 Egita Petrusa 3342 01:15:10 S1 416 S416 +44:11 +44:11
606 Vineta Dzirlanka 3465 Engures vidusskola 01:15:12 S1 417 S417 +44:12 +44:12
607 Sanita Anspoka 3200 Bauskas sākumskola 01:15:15 S1 418 S418 +44:15 +44:15
608 Inita Nagņibeda 3336 Bauskas sākumskola 01:15:15 S1 419 S419 +44:15 +44:15
609 Vita Liepiņa 3555 Engures vidusskola 01:16:08 S1 420 S420 +45:08 +45:08
610 Kaspars Kārkliņš 3558 Engures vidusskola 01:16:21 V1 190 V190 +48:07 +48:07
611 Ieva Garanča 3318 Nūjo priekam 01:17:37 S1 421 S421 +46:38 +46:38
612 Arnis Kauķis 3390 01:17:51 V1 191 V191 +49:38 +49:38
613 Anda Žolneroviča 3179 Māsas 01:17:59 S1 422 S422 +46:59 +46:59
614 Liene Kauķe 3389 01:18:03 S1 423 S423 +47:03 +47:03
615 Agra Vāvere 3178 Māsas 01:18:29 S1 424 S424 +47:30 +47:30
616 Iveta Zvīdriņa 3391 01:18:57 S1 425 S425 +47:58 +47:58
617 Jēkabs Alberts Krastiņš 3585 01:18:58 V1 193 V192 +50:45 +50:45
618 Edgars Krastiņš 3587 01:18:58 V1 192 V193 +50:45 +50:45
619 KatrĪna Kvisvika 3372 KVISVIKI 01:18:59 S1 426 S426 +48:00 +48:00
620 Tatjana Karaja-Akimova 3484 Bioderma 01:19:03 S1 427 S427 +48:04 +48:04
621 Alberts Kvisviks 3374 KVISVIKI 01:19:47 V1 194 V194 +51:34 +51:34
622 Juris Ceika 3467 01:23:08 V1 195 V195 +54:54 +54:54
623 Frīda Balode 3018 01:23:20 S1 428 S428 +52:21 +52:21
624 Tiago Bouquay 13349 01:26:40 V1 196 V196 +58:27 +58:27
625 Norah Bouquay 13350 01:28:14 S1 429 S429 +57:15 +57:15
626 Ilga Ozolina 3595 DNB Servisa centrs 01:28:47 S1 430 S430 +57:48 +57:48
627 Marta Balode 3017 01:29:44 S1 431 S431 +58:45 +58:45
628 Knuts Kvisviks 3174 KVISVIKI 02:01:19 V1 197 V197 +1:33:06 +1:33:06
629 Annija Tīna Eizengrauda 3117 DNF
630 Jānis Platačs 3181 DNF
631 Emīls Čertogonovs 3273 VENDEN DNF
632 Ainārs Jermācans 3338 AkmensDizains.lv DNF
633 Lauma Zulge 3442 DNF
634 Eduards Nākmanis 3608 Bauskas sākumskola DNF
635 Samuel Bouquay 13348 DNF
636 Dita Varņecka 3063 DSQ