MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 83
2. Smārdes pamatskola 38
3. Bauskas sākumskola 35
4. Aizputes vidusskola 25
5. Tukuma 2. vidusskola 22
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 22
7. Līgatnes novada vidusskola 19
8. Lejasciema vidusskola 19
9. Priekules vidusskola 17
10. Jelgavas 4. vidusskola 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Rīgas satiksme 0
2. Upeņu iela 0
3. Jautrās meitenes no Mežciema. 0
4. FS Metta 0
5. ONE4EVENT 0
6. Smārde 0
7. LBJSC 0
8. Varakļāni 0
9. 7.c. 0
10. 5b 0
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Jelgavas 4. vidusskola 0.0000 (17)
2. Rīgas Valda Zālīša sākumskola 0.0000 (6)
3. Mārupes vidusskola 0.0000 (6)
4. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 0.0000 (9)
5. Tukuma 2. vidusskola 0.0000 (22)
6. Rīgas Hanzas vidusskola 0.0000 (8)
7. Valmieras Viestura vidusskola 0.0000 (8)
8. Ādažu vidusskola 0.0000 (12)
9. Mežciema pamatskola 0.0000 (7)
10. Rubenes pamatskola 0.0000 (14)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 83
2. Smārde 36
3. Bauskas sākumskola 35
4. Kocēnu sporta skola 27
5. FK Bandava/Priekules novads 22
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 22
7. LNV 19
8. Liepājas rajona sporta skola 19
9. SK,,Lejasciems" 18
10. Siguldas sporta skola 18
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Engures vidusskola 0.0000 (83)
2. Skrienam kopā 0.0000 (8)
3. SK,,Lejasciems" 0.0000 (18)
4. Bauskas sākumskola 0.0000 (35)
5. Smārde 0.0000 (36)
6. Siguldas sporta skola 0.0000 (18)
7. Nīkrāces pamatskola 0.0000 (16)
8. LNV 0.0000 (19)
9. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 0.0000 (22)
10. Firma L4/Bogdanovu ģimene 0.0000 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artis Rožkalns 1152 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:37
2 Niks Zauls 1014 U20V Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:25:40
3 Ralfs Roga 1661 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:26:46
4 Leonīds Kostjajevs 1704 U18V Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:25
5 Roberts Zeiburliņš 1721 U16V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:32
6 Mārtiņš Petrovs 1009 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:27:42
7 Kristers Kalašņikovs 1616 U16V Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:28:43
8 Artūrs Filips Igaviņš 1048 U14V Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:51
9 Emīls Kravalis 1150 U18V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:28:56
10 Ralfs Sirmelis 1128 U16V Ķekavas vidusskola 00:29:11
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1093 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:36
2 Anete Ozoliņa 1625 U12S Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:47
3 Izabella Bogdanova 1094 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:20
4 Estere Volfa 1145 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:30:58
5 Marta Luize Pētersone 1393 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:31:16
6 Nikija Mikāle 1690 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:23
7 Emīlija Upmale 1383 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:40
8 Annika Zālīte 1123 U10S Ulbrokas vidusskola 00:32:05
9 Laura Ozola 1080 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:32:15
10 Jolanta Pence 1043 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:23
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1321 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:31:18 +00:00 0
2 Aleksis Bogdanovs 1091 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:34:29 +03:11 0
3 Roberts Kanģīzeris 1059 Jaunmārupes pamatskola/HS Pārdaugava 00:35:20 +04:02 0
4 Ansis Kristofers Pāvils 1692 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:44 +04:26 0
5 Kārlis Gedrovičs 1023 Jaunmārupes pamatskola 00:36:03 +04:46 0
6 Toms Viekals - Gasjūns 1070 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:47 +05:30 0
7 Tomass Stūrnieks 1544 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:14 +05:56 0
8 Justs Liekmanis 1600 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:38:34 +07:16 0
9 Deniss Gasperts 1627 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:21 +08:03 0
10 Tomass Kārkliņš 11402 Siguldas pilsētas vidusskola/SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 00:39:53 +08:35 0
11 Ričards Gabriels Deribo 11403 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:40:35 +09:17 0
12 Matīss Mčedlišvili 1394 Tukuma 2. pamatskola 00:40:53 +09:35 0
13 Daniels Jēčs 11431 Jaunmārupes pamatskola 00:41:18 +10:00 0
14 Reinis Eglītis 1146 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:25 +10:08 0
15 Maksims Barkovs 1540 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:17 +10:59 0
16 Renārs Kalniņš 1304 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:42:27 +11:09 0
17 Renārs Roga 1745 Jelgavas 4. vidusskola/3.b klase 00:42:49 +11:31 0
18 Raivo Reinis 1687 Jelgavas 4. sākumskola 00:42:55 +11:38 0
19 Ritvars Gailis 1222 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:19 +12:02 0
20 Kristians Bubļausks 1702 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:23 +12:05 0
21 Gustavs Kristians Balodis 11426 Mārupes pamatskola 00:43:26 +12:08 0
22 Roberts Ivanovs 1224 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:45 +12:28 0
23 Dāvids Stepe 1068 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:43:57 +12:39 0
24 Klāvs Liepiņš 1328 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:06 +12:48 0
25 Pauls Putnāns 1744 Brocēnu vidusskola/Sporta Patriots 00:44:06 +12:49 0
26 Nils Devaijī 1653 Rīgas Franču licejs/Rīgas Franču licejs 00:44:09 +12:51 0
27 Kristaps Zālītis 11401 Laurenču sākumskola/SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 00:44:55 +13:38 0
28 Ernests Lipskis 1165 Iļģuciema vidusskola 00:45:05 +13:48 0
29 Salvis Šķirus 1237 Jelgavas 3. sākumskola 00:45:12 +13:55 0
30 Dāvis Apsītis 1209 Ikšķiles vidusskola 00:45:13 +13:55 0
31 Olivers Zvaigzne 1681 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:45:15 +13:57 0
32 Miķelis Salmiņš 1057 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:45:32 +14:14 0
33 Raivo Rosts 1753 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:34 +14:17 0
34 Edvards Cimermanis 1434 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:45:52 +14:34 0
35 Kārlis Kalējs 1419 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 00:47:14 +15:56 0
36 Olivers Frolovs 1153 Āgenskalna sākumskola 00:47:21 +16:03 0
37 Alekss Kalašņikovs 1617 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:47:28 +16:11 0
38 Jānis Zālītis 1121 Ulbrokas vidusskola 00:47:30 +16:12 0
39 Artūrs Baumanis 1436 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:33 +16:15 0
40 Klāvs Vītiņš 1386 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:48:31 +17:13 0
41 Henrijs Ļisovs 1435 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:02 +17:44 0
42 Jēkabs Malzubris 1564 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:49:05 +17:47 0
43 Haralds Sametis 1347 Iļģuciema vidusskola 00:49:06 +17:48 0
44 Marks Ēltamms 1437 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:15 +17:58 0
45 Kristians Kaušelis 11414 Carnikavas pamatskola 00:49:21 +18:04 0
46 Alberts Vēzītis 1189 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:50:07 +18:49 0
47 Ernests Salnājs 1113 Rīgas Teikas vidusskola 00:50:18 +19:00 0
48 Ugis Saltais 1623 Valmieras Viestura vidusskola 00:50:28 +19:10 0
49 Patriks Buliņš 1167 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales ziņas 00:50:40 +19:22 0
50 Arnolds Miezis 1732 Ķekavas vidusskola 00:53:16 +21:58 0
51 Juris Dauburs 1371 Carnikavas pamatskola 00:53:17 +21:59 0
52 Ralfs Ričards Kalniņš 1193 Jēkabpils 3. vidusskola/Jēkabpils 00:53:18 +22:00 0
53 Jānis Saldūksnis 11391 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:05 +22:47 0
54 Roberts Vladimirovs 1099 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:54:17 +22:59 0
55 Adrians Ralfs Krauklis 1651 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 00:54:37 +23:19 0
56 Gustavs Akimovs 1372 Lapmežciema pamatskola/Lapmežciema pamatskola 00:55:30 +24:12 0
57 Gvido Ivanovs 1203 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:38 +24:21 0
58 Danijs Sinka 1578 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:51 +24:33 0
59 Roberts Kāpostiņš 1579 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:51 +24:33 0
60 Martins Kuļšs 1508 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:04 +24:46 0
61 Andrejs Krūzēns 1602 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:56:05 +24:47 0
62 Aleksis Šērs 1501 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:06 +24:48 0
63 Ralfs Skujāns 1220 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:56:59 +25:41 0
64 Krišjānis Lanka 1346 Smiltenes vidusskola 00:57:30 +26:13 0
65 Emīls Brizga 1611 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:57:40 +26:23 0
66 Teodors Peļņa 1656 Krimuldas vidusskola/SK ZIEMEĻPOLS 00:58:32 +27:14 0
67 Kristaps Lozda 1746 Pamatskola "Rīdze" 00:58:40 +27:22 0
68 Jurģis Āboliņš 1164 Jaunmārupes pamatskola 00:59:00 +27:42 0
69 Dāvis Adrians Markovs 1509 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:36 +28:18 0
70 Gustavs Gipslis 1500 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:43 +29:25 0
71 Rihards Jēkabsons 1663 Tumes vidusskola 01:01:04 +29:46 0
72 Tomass Volodjkins 1498 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:49 +30:31 0
73 Artūrs Pormanis 1293 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:01:56 +30:38 0
74 Kārlis Paikens 1110 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:02:20 +31:02 0
75 Intars Grigors 1412 Tukuma 2. vidusskola 01:02:20 +31:02 0
76 Mārtiņš Saliņš 1079 Rīgas Igauņu pamatskola 01:02:33 +31:15 0
77 Kārlis Elvis Misa 1125 Tukuma 2. vidusskola 01:02:53 +31:35 0
78 Elvis Strauts 1576 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:05:48 +34:30 0
79 Normunds Isakovs 1643 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:06:38 +35:20 0
80 Krišjānis Ozoliņš 1751 Ādažu vidusskola/PD 01:08:18 +37:00 0
81 Ralfs Gulbis 1173 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:11:12 +39:54 0
82 Ričards Kleins 1536 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:13:06 +41:48 0
83 Ralfs Jonašku 1313 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:15:15 +43:58 0
84 Renāts Anspoks 1218 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:15:16 +43:58 0
85 Haralds Saltais 1624 Valmieras Viestura vidusskola 01:15:26 +44:08 0
86 Tālis Zāns 1308 Rīgas Juglas vidusskola 01:23:06 +51:49 0
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1123 Ulbrokas vidusskola 00:32:05 +00:00 0
2 Elīza Ērenfrīde 1018 Rīgas 84. vidusskola 00:33:54 +01:49 0
3 Veronika Bogdanova 1092 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:34:27 +02:21 0
4 Lauma Līva Saklaure 1063 Ādažu vidusskola 00:37:49 +05:44 0
5 Elīza Ligere 1355 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:42:00 +09:55 0
6 Sanija Ločmele 1081 Kalnciema vidusskola 00:42:23 +10:18 0
7 Ance Linberga 1195 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:43:24 +11:19 0
8 Linda Jurševska 1331 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK "ZEVID" 00:43:44 +11:38 0
9 Ieva Rutkopa 1170 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:47 +11:42 0
10 Madara Terentjeva 1317 Ādažu vidusskola 00:44:54 +12:49 0
11 Aurēlija Zīdere 1329 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:01 +12:56 0
12 Paula Leimane 1295 Ādažu vidusskola 00:45:37 +13:32 0
13 Ketija Bevza 1212 Jelgavas 4. vidusskola/1 c klase 00:47:45 +15:40 0
14 Katrīna Gedroviča 1024 Jaunmārupes pamatskola 00:48:11 +16:06 0
15 Elīna Vahere-Abražune 1105 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:11 +16:05 0
16 Vanesa Gailīte 1626 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:50:14 +18:09 0
17 Šarlote Cunska 1181 Jelgavas 4. vidusskola/2.c 00:50:21 +18:16 0
18 Marta Elza Grūtupa 1176 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:51:04 +18:59 0
19 Elīza Koškina 1294 Jelgavas 4. sākumskola 00:52:23 +20:18 0
20 Beāte Kronberga 1302 Laurenču sākumskola 00:53:01 +20:56 0
21 Emīlija Rosicka 1362 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Cukuri 00:54:00 +21:55 0
22 Enija Jakuška 1655 Mārupes vidusskola/BAUERFEIND 00:55:30 +23:25 0
23 Estere Vilnīte 1657 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/BAUERFEIND 00:57:27 +25:21 0
24 Eva Linberga 1196 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:57:29 +25:23 0
25 Elīza Leščinska 1240 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:58:24 +26:18 0
26 Asnate Pekulesa 1489 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:47 +26:42 0
27 Elīza Bērziņa 1075 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 01:00:08 +28:02 0
28 Elīna Pilandere 1158 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:01:00 +28:54 0
29 Amanda Stankēviča 1159 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:01:09 +29:04 0
30 Marta Aleksandra Skudra 1332 Tukuma 2. vidusskola 01:02:18 +30:13 0
31 Keidija Balode 1142 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:02:44 +30:38 0
32 Elīza Šteinberga 1365 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:02:45 +30:40 0
33 Margarita Babicka 1303 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:57 +30:52 0
34 Alise Nordena 1234 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:06:16 +34:11 0
35 Grēta Gabriela Tohva 1559 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:37 +34:32 0
36 Madara Zaļuma 1550 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:42 +34:36 0
37 Romija Kodoliņa 1205 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:48 +34:43 0
38 Dita Miklāva 1345 Rīgas 85. vidusskola 01:07:15 +35:10 0
39 Katrīna Zorina 1385 Tukuma 2. pamatskola/Abavas vīna darītava 01:11:50 +39:45 0
40 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 01:18:18 +46:13 0
41 Selga Straupe 1131 Rīgas 45. vidusskola 01:18:19 +46:14 0
42 Matilde Broka 1566 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:21:18 +49:12 0
43 Agate Šauriņa 1190 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workaut 01:39:48 +1:07:43 0
44 Emīlija Abiļeva 1309 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 01:39:48 +1:07:43 0
45 Anete Salnāja 1098 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola DNF
46 Madara Pučure 1731 Krimuldas vidusskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Tolpežņikovs 1072 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:29:37 +00:00 0
2 Rūdolfs Raudziņš 1749 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:29:46 +00:09 0
3 Gustavs Valdmanis 1430 Ikšķiles vidusskola 00:29:50 +00:13 0
4 Ginters Bērziņš 1139 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:58 +00:21 0
5 Daniels Gribs 1144 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:30:39 +01:01 0
6 Dāvis Zariņš 11377 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:31:57 +02:20 0
7 Rihards Vladimirovs 1100 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:32:03 +02:26 0
8 Arno Pušņins 1032 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:32:42 +03:04 0
9 Daniels Lagzdiņš 1216 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:58 +03:21 0
10 Rinalds Ivanovs 1179 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4 vidusskola 00:33:07 +03:30 0
11 Matīss Leimanis 1067 Ādažu vidusskola 00:33:18 +03:40 0
12 Daniels Tupureins 1147 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:33:36 +03:59 0
13 Toms Vītols 1570 Siguldas pilsētas vidusskola 00:33:44 +04:07 0
14 Valters Jonass 1214 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona 00:33:59 +04:22 0
15 Gustavs Antrops 1111 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:34:09 +04:32 0
16 Dāvis Bergs 11382 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:34:18 +04:41 0
17 Ralfs Beronts 1714 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:53 +05:15 0
18 Ričards Valdmanis 11374 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:58 +05:21 0
19 Toms Zinkevičs 1312 Valmieras sākumskola/RWA 00:35:04 +05:27 0
20 Emīls Šīmanis 1397 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:35:23 +05:46 0
21 Mārcis Mežajevs 11410 Iecavas vidusskola/Iecava 00:35:54 +06:17 0
22 Meldris Mellums 1711 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:36 +06:59 0
23 Markuss Mīlenbergs 11375 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:36:39 +07:02 0
24 Toms Kristians Vīksna 1411 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:36:50 +07:13 0
25 Dāvis Desainis 1635 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:37:01 +07:24 0
26 Markuss Tiesnesis 11409 Rīgas Hanzas vidusskola/Stirnubuks / Run 4 Sun 00:37:33 +07:56 0
27 Arvīds Logins 1137 Rīgas 41. vidusskola 00:37:36 +07:58 0
28 Kārlis Blumbergs 1338 Milzkalnes sākumskola 00:37:41 +08:04 0
29 Markuss Pabērzis 1187 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:40 +09:02 0
30 Ralfs Vazdiķis 11378 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:58 +09:21 0
31 Marko Martins Gailītis 1631 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:13 +09:36 0
32 Krists Grava 1630 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:14 +09:37 0
33 Oskars Bajārs 1441 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:28 +09:51 0
34 Uvis Čilipāns 1469 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:34 +09:57 0
35 Gustavs Vaivods 1339 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:39:37 +10:00 0
36 Martins Stūrītis 1129 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:39:44 +10:07 0
37 Klāvs Kalniņš 1305 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:39:51 +10:13 0
38 Tanels Lapsiņš 1288 Ogres 1. vidusskola/X99 00:40:16 +10:39 0
39 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:40:17 +10:39 0
40 Sidnijs Liepa 11340 Sākumskola "Taurenītis" 00:40:36 +10:59 0
41 Ralfs Rozovs 1583 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:13 +11:36 0
42 Rūdolfs Leščinskis 1241 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:41:14 +11:37 0
43 Eduards Gauris 11390 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:41:20 +11:42 0
44 Edijs Veismanis 1516 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:36 +11:59 0
45 Damirs Ņikitins 1006 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:41:58 +12:20 0
46 Ričards Sondors 1477 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:42:13 +12:35 0
47 Ernests Treimanis-Freimanis 1554 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:15 +12:38 0
48 Gustavs Liekmanis 1601 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:26 +12:49 0
49 Umberts Teters 1264 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:39 +13:02 0
50 Ralfs Emīls Enītis 1266 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:45 +13:08 0
51 Roberts Leimanis 1261 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:46 +13:09 0
52 Ernests Pidža 11397 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:42:54 +13:17 0
53 Helvijs Tupureins 1148 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:42:57 +13:20 0
54 Valters Pūcītis 1646 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:42:57 +13:20 0
55 Ēriks Eduards Lazda 1572 Iecavas vidusskola 00:43:03 +13:26 0
56 Rihards Zebuliņš 1082 Rīgas 6. vidusskola 00:43:14 +13:36 0
57 Laimiņš Mastiņš 1743 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:15 +13:38 0
58 Gustavs Ločmelis 1366 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:16 +13:38 0
59 Dāvis Karbauskis 1696 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:17 +13:40 0
60 Kristers Voldemārs Lazda 1571 Iecavas vidusskola 00:44:41 +15:04 0
61 Jegors Vorobjovs 1756 Rīgas Purvciema vidusskola/MMJ 00:44:48 +15:11 0
62 Kristaps Irbinskis 1282 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:49 +15:11 0
63 Kārlis Spuriņš 1242 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:44:59 +15:22 0
64 Edijs Dobelis 1037 Jēkabpils pamatskola 00:45:05 +15:28 0
65 Jurģis Cakuls 1619 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:45:07 +15:30 0
66 Justs Uga Umblejs 1665 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Sporta Skola 00:45:12 +15:35 0
67 Kristofers Auželis 1431 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:45:15 +15:38 0
68 Ēriks Muško 1306 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:45:55 +16:18 0
69 Leo Jakobi 11420 Ozolnieku vidusskola 00:45:58 +16:21 0
70 Ernests Pekuless 1557 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:09 +16:32 0
71 Jānis Kārlis Kriķis 1660 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas sporta skola, Distanču slēpošana 00:46:09 +16:31 0
72 Ernests Ivanovs 1442 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:27 +16:50 0
73 Aleksis Pērkons 1055 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:46:43 +17:05 0
74 Ernests Grieznis 11404 Laurenču sākumskola/Sējas novads 00:46:55 +17:18 0
75 Renārs Kociņš-Lielupe 1155 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:47:10 +17:33 0
76 Teodors Saltais 1622 Valmieras Viestura vidusskola 00:47:37 +17:59 0
77 Roberts Ratnieks 1327 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:41 +18:04 0
78 Mikus Krūmiņš 11417 Rīgas Hanzas vidusskola 00:48:03 +18:26 0
79 Frederiks Kope 1096 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:48:22 +18:45 0
80 Roberts Strauts 1074 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:48:28 +18:50 0
81 Ādams Lejiņš 1120 Rīgas Hanzas vidusskola 00:48:34 +18:57 0
82 Krišs Āboliņš 1163 Jaunmārupes pamatskola 00:48:34 +18:57 0
83 Avrīkijs Sergejevs 11423 Privātā vidusskola "Patnis" 00:48:44 +19:07 0
84 Dāvis Pētersons 1323 Valmieras Viestura vidusskola 00:48:47 +19:10 0
85 Normunds Krauze 1119 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:48:54 +19:17 0
86 Matiss Malzubris 1568 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:49:04 +19:27 0
87 Rihards Misjuro 1487 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:16 +19:38 0
88 Tomass Ļevanovs 1506 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:16 +19:39 0
89 Toms Lizbovskis 11399 Rīgas Teikas vidusskola 00:49:59 +20:22 0
90 Jānis Barkovs 1502 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:22 +20:44 0
91 Artūrs Bračikovs 11396 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:23 +20:46 0
92 Markuss Zeltagrauds 1315 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:16 +21:39 0
93 Kārlis Neilands 11416 Babītes vidusskola/LABIE KOKI 00:52:14 +22:36 0
94 Rūdolfs Smilga 1335 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:52:31 +22:54 0
95 Miķelis Priedītis 1116 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:53:29 +23:51 0
96 Edvards Miks Ķikuts 1134 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:40 +24:03 0
97 Matīss Salmiņš 1054 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:54:07 +24:30 0
98 Gustavs Zonenbergs 11419 Jelgavas 4. sākumskola 00:54:07 +24:30 0
99 Roberts Multiņš 1483 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:54:42 +25:05 0
100 Roberts Markuss Limmers 1114 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:55:20 +25:43 0
101 Dāgs Krastiņš 1202 Laurenču sākumskola 00:55:38 +26:01 0
102 Miķelis Jānis Šteins 1641 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:55:38 +26:01 0
103 Leo Ivanovs 1204 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:39 +26:01 0
104 Andris Ernests Sīlis 1575 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:52 +26:15 0
105 Deniss Lobans 1253 Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 00:56:01 +26:23 0
106 Markuss Šidla 1254 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:07 +26:29 0
107 Markuss Kāpiņš 1325 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:13 +26:36 0
108 Ričards Millers 1284 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:25 +26:48 0
109 Francis Kozlovs 1235 Olaines 1. vidusskola 00:56:38 +27:01 0
110 Rodrigo Skujāns 1221 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:56:59 +27:22 0
111 Rūdolfs Melnis 1628 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:57:40 +28:02 0
112 Eduards Elsts 11428 Rīgas Franču licejs 00:58:16 +28:38 0
113 Mārtiņš Voino 1473 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:58:24 +28:47 0
114 Edgars Ziņģis 11430 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Swedbank 00:58:28 +28:50 0
115 Kaspars Semjonovs 1551 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:37 +30:00 0
116 Matīss Lazdiņš 1151 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:03 +31:25 0
117 Raens Mārcis Jaunzems 11366 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:01:16 +31:39 0
118 Ralfs Tomsons 11415 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:01:43 +32:06 0
119 Roberts Zaharovs 1360 Rīgas 72. vidusskola 01:01:54 +32:17 0
120 Ervīns Birģelis 1482 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:02:40 +33:03 0
121 Adrians Brīvība 1680 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:02:43 +33:06 0
122 Mareks Mūrnieks 1562 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:00 +33:22 0
123 Martins Kronbergs 1547 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:01 +33:23 0
124 Rihards Kudjavcevs 1632 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:03:20 +33:42 0
125 Krists Osis 11406 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:03:29 +33:52 0
126 Valters Ozoliņš 1285 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:01 +34:24 0
127 Renārs Gļauda 1247 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:02 +34:24 0
128 Niks Vadapāls 1255 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:02 +34:25 0
129 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 01:05:20 +35:43 0
130 Miks Miklāvs 1344 Rīgas 85. vidusskola 01:05:22 +35:45 0
131 Kristers Kadeģis 1700 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:05:22 +35:44 0
132 Aigars Laķis 1404 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:06:23 +36:46 0
133 Einārs Jubelis 1280 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:14 +37:37 0
134 Raiens Ginters 1250 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:15 +37:38 0
135 Bruno Kumpiņš 1382 Rīgas 25. vidusskola 01:07:48 +38:11 0
136 Kristians Sametis 1348 Iļģuciema vidusskola 01:09:16 +39:38 0
137 Daniils Bondovs 1388 Vangažu vidusskola 01:09:18 +39:40 0
138 Ralfs Bērziņš 1076 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 01:09:25 +39:48 0
139 Martins Eigenfelds 1757 Siguldas 1. pamatskola 01:10:29 +40:51 0
140 Marks Arkādijs Zorins 1384 Tukuma 2. pamatskola/Abavas vīna darītava 01:11:50 +42:13 0
141 Māris Adams Skrastiņš 1207 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:39:20 +1:09:43 0
142 Lamins Roberts Savo 1417 Ulbrokas vidusskola/Baltais DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1625 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:47 +00:00 0
2 Nikija Mikāle 1690 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:23 +01:36 0
3 Ieva Miķelsone 1613 Piltenes vidusskola 00:32:34 +02:47 0
4 Patrīcija Rubeze 1712 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:42 +02:55 0
5 Keita Marcinkeviča 1318 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:33:01 +03:14 0
6 Evelīna Misāne 1007 Ādažu vidusskola 00:35:35 +05:47 0
7 Laura Kallase 1162 Gulbenes 2. vidusskola 00:35:48 +06:01 0
8 Katrīna Kārkliņa 11384 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:35:55 +06:08 0
9 Sofija Sveta Galvanovska 1256 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:39:26 +09:39 0
10 Emīlija Terentjeva 1316 Ādažu vidusskola 00:39:32 +09:44 0
11 Amanda Jozepa 1053 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:34 +09:46 0
12 Elza Černuho 1211 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:23 +10:36 0
13 Marta Ļaudama 1077 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:48 +11:01 0
14 Laura Kranāte 1263 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:26 +11:39 0
15 Karlīna Keita Šmite 1350 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:41:41 +11:54 0
16 Elizabete Ildena 1078 Rīgas Juglas vidusskola 00:42:31 +12:43 0
17 Ieva Jete Jansone 11389 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:42:59 +13:12 0
18 Elizabete Minka 1697 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:01 +13:14 0
19 Jasmīna Tīna Spēka 1699 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:10 +13:23 0
20 Nikola Lauska 11412 Rīgas Juglas vidusskola 00:43:23 +13:35 0
21 Nikola Ķikute 1358 Mežciema pamatskola 00:44:13 +14:25 0
22 Viktorija Millere 1725 Ogres sākumskola/Milleri 00:44:40 +14:53 0
23 Daniela Janava 1736 Priekuļu vidusskola 00:45:31 +15:43 0
24 Annija Strauta 1262 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:38 +15:51 0
25 Paula Buša 1287 Krimuldas vidusskola 00:45:42 +15:54 0
26 Alise Sipjagina 1132 Rīgas Imantas vidusskola 00:45:55 +16:07 0
27 Kerlīna Balode 1141 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:46:00 +16:12 0
28 Anna Marija Zaķe 1210 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:46:01 +16:13 0
29 Ance Daibe 1734 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:46:14 +16:27 0
30 Estere Grandava 1265 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:17 +16:30 0
31 Kerija Krēmere 1060 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:47:24 +17:36 0
32 Alise Reingolde 11411 Smiltenes vidusskola/Smiltenes vidusskola 00:47:46 +17:59 0
33 Anete Kaļva 1019 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 00:47:56 +18:09 0
34 Līva Viola Trifānova 1524 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:59 +18:12 0
35 Enija Meiere 1698 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:02 +18:14 0
36 Emīlija Zaķe 1716 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:48:05 +18:18 0
37 Kate Jukuma 1244 Siguldas pilsētas vidusskola 00:48:20 +18:32 0
38 Liene Rozenberga 1341 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Sporta Skola 00:48:20 +18:32 0
39 Kellija Liepa 1069 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:06 +19:19 0
40 Līga Emīlija Salmane 1439 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:28 +19:41 0
41 Kristiāna Anspoka 1219 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:50 +20:03 0
42 Evelīna Gulbe 1629 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:50:20 +20:33 0
43 Madara Smilga 11424 Dobeles 1. vidusskola 00:51:23 +21:36 0
44 Paula Simanoviča 1311 Laurenču sākumskola 00:51:49 +22:01 0
45 Lizete Linna Ozola 1666 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:12 +22:25 0
46 Zane Apsīte 1188 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:19 +22:31 0
47 Elīna Redisone 1409 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:53:03 +23:15 0
48 Eleonora Kristiana Labsvīra 1085 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 00:53:11 +23:24 0
49 Madara Krūmiņa 1223 Smārdes pamatskola 00:53:49 +24:02 0
50 Sanija Geceviča 1443 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:49 +24:02 0
51 Keita Balode 11388 Valmieras sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:54:39 +24:52 0
52 Katrīna Māliņa 1484 Rīgas Juglas vidusskola 00:54:47 +24:59 0
53 Sindija Līva Limmere 1088 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:55:20 +25:33 0
54 Anastasija Grīna 1438 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:24 +25:37 0
55 Rūta Mellenberga 1349 Talsu sākumskola 00:56:17 +26:29 0
56 Keita Buķele 1667 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:20 +26:33 0
57 Santa Fromane 1717 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:24 +26:37 0
58 Evelīna Emīlija Galviņa 1012 00:56:41 +26:54 0
59 Emīlija Frolova 1154 Āgenskalna sākumskola 00:56:52 +27:05 0
60 Eva Celitāne 1549 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:05 +27:18 0
61 Marta Liepiņa 1543 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:39 +27:52 0
62 Marta Klaucāne 1499 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:41 +27:54 0
63 Alise Vīšteine 1724 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:03 +29:16 0
64 Simona Aļehnoviča 1424 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:59:09 +29:21 0
65 Elīna Ceple 11427 Jaunpiebalgas vidusskola 00:59:12 +29:25 0
66 Terēze Koemeca 11408 Rīgas Teikas vidusskola 00:59:39 +29:51 0
67 Evelīna Rumba 1378 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:05 +30:18 0
68 Dagmāra Meija 11386 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:05 +30:18 0
69 Samanta Valdmane 1534 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:01 +31:14 0
70 Krista Kaufelde 1475 Varakļānu vidusskola/Varakļāni 01:01:25 +31:38 0
71 Elizabete Dobele 1239 Āgenskalna sākumskola 01:01:45 +31:57 0
72 Samanta Bumbiere 1320 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas Finieris 01:03:22 +33:35 0
73 Alīsija Alksne 1184 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:03:23 +33:36 0
74 Rūta Rēzija Rupeika 1408 Tukuma 2. vidusskola 01:03:23 +33:36 0
75 Una Zariņa 1267 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:04:19 +34:32 0
76 Marta Rubeze 1710 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:04:20 +34:33 0
77 Patrīcija Paula Skujiņa 1206 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 01:06:08 +36:20 0
78 Annija Raga 1376 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:06:08 +36:21 0
79 Annija Horste 1493 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:40 +36:53 0
80 Nellija Ažubele 1286 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:51 +38:04 0
81 Samanta Kazlauska 1375 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:51 +38:04 0
82 Diāna Maceviča 1298 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:52 +38:05 0
83 Nora Vītiņa 1387 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 01:08:16 +38:29 0
84 Rūta Zandere 1535 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:09:23 +39:36 0
85 Klēra Upīte 1737 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:10:41 +40:53 0
86 Marija Paramonova 1143 Rīgas 31. vidusskola 01:11:18 +41:30 0
87 Adriāna Anete Eihvalde 1118 Jelgavas 4. vidusskola/4c 01:11:29 +41:41 0
88 Marta Vītoliņa 1175 Milzkalnes sākumskola 01:12:45 +42:58 0
89 Anna Šmite 1248 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 0
90 Beāte Sietiņa 1249 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 0
91 Dinija Celma 1428 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 0
92 Amanda Volodjkina 1513 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:10 +45:23 0
93 Helēna Reinfelde 11418 Liepājas Centra sākumskola/Skrienam Liepājā! DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1048 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:51 +00:00 0
2 Ralfs Dzosens 1645 Ikšķiles vidusskola 00:29:27 +00:35 0
3 Lukass Pušņins 1033 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:29:38 +00:47 0
4 Bruno Bilāns 1322 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:30:39 +01:47 0
5 Adrians Stepe 1051 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:54 +03:02 0
6 Rainers Neuss-Lucs 1200 Kalnciema vidusskola 00:32:38 +03:47 0
7 Kristiāns Ligeris 1356 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:32:55 +04:03 0
8 Toms Kārlis Auziņš 1103 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:33:18 +04:27 0
9 Martins Kristers Celms 1052 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:28 +04:37 0
10 Dainis Jansons 1514 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:38 +04:47 0
11 Daniels Pabērzs 1455 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:03 +05:11 0
12 Renārs Vēveris 1410 Krimuldas vidusskola/Krimulda 00:35:02 +06:11 0
13 Emils Eglīte 1289 Priekuļu vidusskola 00:35:28 +06:37 0
14 Patriks Pauls Rullis 1589 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:41 +07:50 0
15 Knuts Sidorovičs 1178 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:36:50 +07:59 0
16 Mārcis Millers 1521 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:56 +08:04 0
17 Roberts Kudums 1157 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:37:16 +08:25 0
18 Alfs Vilcāns 1251 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:37:35 +08:44 0
19 Roberts Kārlis Karss 1423 Rīgas Hanzas vidusskola/SS Arkādija 00:38:17 +09:25 0
20 Emīls Gustavs Jazņevičs 1149 Babītes vidusskola 00:38:18 +09:27 0
21 Kārlis Brazovskis 1689 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:24 +09:33 0
22 Martins Līvs 1270 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:58 +10:07 0
23 Pēteris Mūrnieks 1414 Lielvārdes pamatskola 00:39:20 +10:29 0
24 Kristers Mierkalns 1485 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:32 +10:41 0
25 Intars Opolais 1726 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:39:44 +10:53 0
26 Kristaps Aleksandrs Cauna 1296 Ogres sākumskola 00:39:45 +10:54 0
27 Kristiāns Dāniels Laupacis 1577 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:39:52 +11:01 0
28 Lūkass Kleins 1452 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:15 +11:24 0
29 Matīss Būmanis 1471 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:19 +11:28 0
30 Marats Nadjaks 1183 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:24 +11:33 0
31 Anrijs Muravskis 1008 Iļģuciema vidusskola 00:40:49 +11:58 0
32 Dāvis Kārkliņš 1432 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:41:09 +12:18 0
33 Ritvars Pučurs 1730 Krimuldas vidusskola 00:41:12 +12:21 0
34 Raivis Ābele 1497 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:15 +12:23 0
35 Artis Regnārs Labsvīrs 1084 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:41:18 +12:27 0
36 Ivo Ezeriņš 1556 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:31 +12:40 0
37 Dāvis Kalniņš 1654 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:41:59 +13:08 0
38 Kārlis Dalbiņš 11405 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:42:02 +13:10 0
39 Emīls Salzemnieks 1229 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:09 +13:18 0
40 Jānis Salmanis 1454 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:09 +13:18 0
41 Rainers Rudzītis 11369 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:11 +13:20 0
42 Gustavs Eduards Puriņš 1135 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 00:42:49 +13:58 0
43 Leons Zīders 1330 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:59 +14:08 0
44 Nils Kalniņš 1479 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:01 +14:10 0
45 Rihards Brūveris 1598 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:43:05 +14:13 0
46 Sandis Dambītis 1191 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/New Willage Workaut 00:43:16 +14:25 0
47 Emīls Grava 1633 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:43:29 +14:37 0
48 Oskars Isakovs 1642 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:43:34 +14:42 0
49 Mikus Čilipāns 1470 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:40 +14:49 0
50 Sandijs Jansons 1257 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:57 +15:06 0
51 Rikardo Enītis 1259 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:57 +15:05 0
52 Kārlis Liepiņš 1426 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:57 +15:06 0
53 Kristaps Malahovskis 1741 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:44:00 +15:09 0
54 Viesturs Paegle 1396 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:44:52 +16:01 0
55 Fricis Simanovičs 1310 Laurenču sākumskola 00:44:57 +16:06 0
56 Mārtiņš Apsītis 1208 Ikšķiles vidusskola 00:45:15 +16:24 0
57 Artūrs Sams 1480 Jelgavas 4. vidusskola/7.c. 00:45:18 +16:27 0
58 Kristofers Jurevics 1034 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:45:26 +16:34 0
59 Gustavs Gronskis 1515 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:37 +16:45 0
60 Raivo Gudrais 1447 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:56 +17:05 0
61 Matīss Dzērve 1459 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:59 +17:08 0
62 Roberts Būda 11413 Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:17 +17:26 0
63 Āris Tims 1604 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:46:41 +17:50 0
64 Deivids Mālbergs 1213 Ulbrokas vidusskola 00:46:57 +18:06 0
65 Alens Locāns 1197 Žīguru pamatskola 00:47:25 +18:34 0
66 Rūdis Gabranovs 1138 Ogresgala pamatskola 00:47:44 +18:53 0
67 Edmunds Zaneribs 1609 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:49 +18:58 0
68 Rūdolfs Puloks 1708 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:51 +19:00 0
69 Renārs Žīgurs 11357 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:57 +19:06 0
70 Roberts Vaivods 1340 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:48:05 +19:14 0
71 Jānis Riža 1252 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:48:12 +19:21 0
72 Roberts Daģis 1644 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:13 +19:22 0
73 Jānis Jaunkļaviņš 1448 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:17 +19:26 0
74 Dominiks Kleins 1445 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:18 +19:27 0
75 Ralfs Bartušauskis 1425 Salaspils 1.vidusskola 00:48:23 +19:32 0
76 Tomass Matusevičs 1352 Rīgas 40. vidusskola 00:48:29 +19:38 0
77 Mārtiņš Ķereksis 1292 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres Valsts ģimnāzija 00:48:54 +20:03 0
78 Kārlis Kuzmans 1449 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:14 +20:23 0
79 Ralfs Bite 1519 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:33 +20:42 0
80 Daniels Ēriks Markovs 1496 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:35 +20:43 0
81 Artis Puškarevs 1606 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:37 +20:46 0
82 Linards Locs 1101 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:49:38 +20:46 0
83 Salvis Kozuliņš 1260 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:53 +21:02 0
84 Adrians Zaļums 1537 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:31 +21:39 0
85 Artūrs Roms 1634 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:51:02 +22:11 0
86 Olivers Āboltiņš 1020 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:52:31 +23:39 0
87 Kārlis Valinks 11429 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:52:33 +23:42 0
88 Toms Sudrabs 1685 Siguldas pilsētas vidusskola 00:52:58 +24:07 0
89 Ivars Artis Baburs 1108 Rīgas 25. vidusskola 00:53:33 +24:41 0
90 Artis Bērznieks 1541 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:06 +26:15 0
91 Jēkabs Lācis 1364 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:32 +27:41 0
92 Matīss Grava 1291 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:53 +28:02 0
93 Aleks Radžabovs 1610 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:57:30 +28:39 0
94 Haralds Kostjukovs 1682 Rīgas 49. vidusskola/Purva Kurmji 00:58:04 +29:12 0
95 Kristers Vītums- Jaunzems 1670 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:13 +30:21 0
96 Emīls Radziņš 1354 Siguldas pilsētas vidusskola/SimoonskiTV 00:59:38 +30:47 0
97 Tomass Visockis 1490 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:43 +30:52 0
98 Raimonds Vanags 1740 Lielvārdes pamatskola 01:02:24 +33:33 0
99 EdŽus Krūmiņš 1127 Saldus pamatskola/Saldus 2007/Saldus sporta skola 01:03:26 +34:35 0
100 Gustavs Neimanis 1109 Ogres Valsts ģimnāzija/OGRE 01:03:35 +34:44 0
101 Oskars Peičs 11380 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:04:16 +35:25 0
102 Kristiāns Zariņš 1406 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:05:53 +37:02 0
103 Dāvids Avotiņš 1246 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:41 +39:50 0
104 Hugo KristĀns Balta 1652 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:31 +41:40 0
105 Gustavs Radels 1228 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:38:09 +1:09:18 0
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1093 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:36 +00:00 0
2 Marta Luize Pētersone 1393 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:31:16 +02:40 0
3 Laura Ozola 1080 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:32:15 +03:39 0
4 Sanija Ramona Ābeltiņa 11383 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:32:48 +04:12 0
5 Loreta Zālīte 1122 Ulbrokas vidusskola 00:34:17 +05:41 0
6 Tīna Roberta Briša 1029 Cēsu 2. pamatskola 00:35:42 +07:06 0
7 Gerda Asnāte Berkolde 1047 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:02 +08:25 0
8 Emīlija Grīnberga 1039 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:37:36 +09:00 0
9 Rūta Šķirus 1236 Jelgavas 3. sākumskola 00:37:41 +09:05 0
10 Anna Nikola Berkolde 1050 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:37 +10:01 0
11 Loreta Neusa-Luca 1201 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:38:47 +10:11 0
12 Elīza Evardsone 1552 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:40 +11:04 0
13 Enija Stangute 1258 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:39:47 +11:11 0
14 Eleonora Dombrovska 1036 Laurenču sākumskola 00:40:57 +12:21 0
15 Jasmīne Ļisova 1458 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:57 +12:21 0
16 Natālija Kranāte 1271 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:42 +13:06 0
17 Patrīcija Buša 1026 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:41:48 +13:12 0
18 Evelīna Bružus 1013 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:42:34 +13:58 0
19 Beatrise Broka 1567 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:42:49 +14:13 0
20 Ilze Muceniece 1446 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:06 +14:30 0
21 Alise Zemture 1391 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:22 +14:46 0
22 Zaiga Paegle 1395 Jelgavas Valsts ģimnāzija/JVĢ 00:43:56 +15:20 0
23 Felīsija Oknere 1720 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:12 +15:36 0
24 Luīze Rozenberga 1722 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:12 +15:36 0
25 Līna Grasmane 1735 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes 00:44:21 +15:45 0
26 Madlēna Rozīte 11394 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:44 +16:08 0
27 Nikola Čermeņeva 11373 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:11 +16:35 0
28 Justīne Brutāne 1569 Siguldas Valsts ģimnāzija/Pandas banda 00:45:16 +16:40 0
29 Evelīna Klempere 1112 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:55 +17:19 0
30 Keita Berga 1336 Rīgas Hanzas vidusskola 00:46:11 +17:35 0
31 Laura Ozoliņa 1342 Tukuma 2. vidusskola/7.a 00:46:27 +17:51 0
32 Paula Līva Ulmane 1337 Vecumnieku vidusskola 00:47:16 +18:40 0
33 Beāte Tolmane 1614 Majoru vidusskola/kmsbp.lv/Jūrmala 00:47:59 +19:23 0
34 Kate Zaķe 1715 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:48:05 +19:29 0
35 Adelīna Daukšte 1615 Majoru vidusskola/kmsbp.lv/Jūrmala 00:48:07 +19:30 0
36 Samanta Veršilo 1361 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:48:23 +19:47 0
37 Samanta Gricmane 1529 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:50 +20:14 0
38 Sintija Strautmane 1457 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:07 +20:31 0
39 Rēzija Zaneriba 1605 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:33 +20:57 0
40 Annija Purcena 1161 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:49:36 +21:00 0
41 Odeta Smiltniece 1429 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema. 00:49:37 +21:01 0
42 Amanda Žukova 1636 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:49:38 +21:02 0
43 Sandija Bērziņa 1333 Rīgas Imantas vidusskola 00:49:40 +21:04 0
44 Enija Muceniece 1269 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:51 +21:15 0
45 Samanta Liepa 1713 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:55 +21:19 0
46 Alise Antonova 1016 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:51:01 +22:25 0
47 Sandija Rumba 1377 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:06 +22:30 0
48 Beatrise Cimermane 1433 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:52:22 +23:45 0
49 Maija Bāliņa 1300 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:37 +24:01 0
50 Luīze Lazovska 1531 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:38 +24:02 0
51 Marta Ķikare 1560 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:40 +24:04 0
52 Žanete Munda 1281 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:52 +24:16 0
53 Gita Straupmane 1456 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:01 +24:25 0
54 Tīna Zaiceva 1684 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:10 +24:34 0
55 Tīna Pauriņa 1592 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:53:19 +24:43 0
56 Sintija Kraule 1492 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:29 +24:53 0
57 Megija Kronberga 1272 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:34 +24:58 0
58 Katrīna Zariņa 1174 Trapenes pamatskola/Zariņu family 00:53:35 +24:59 0
59 Ketija Stankus 1520 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:18 +25:41 0
60 Anabella Barkova 1548 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:18 +25:42 0
61 Emīlija Paula Ozola 1527 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:19 +25:43 0
62 Madara Bāriņa 1368 Ikšķiles vidusskola 00:54:44 +26:08 0
63 Gabriela Novicka 1555 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:22 +26:46 0
64 Eleonora Kleina 1538 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:47 +27:11 0
65 Marta Švāģere 1545 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:26 +27:50 0
66 Tīna Rosta 1754 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:28 +27:52 0
67 Loreta Žubule 1747 Rīgas Igauņu pamatskola 00:56:41 +28:05 0
68 Monta Paula Leitlante 1686 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:58 +28:22 0
69 Tīna Vasiļevska 11385 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Susurs, Balodis un Vasiļevski 00:57:29 +28:53 0
70 Berta Kreice 1351 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:58:39 +30:03 0
71 Nora Vanaga 1418 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola/5b 00:58:39 +30:03 0
72 Annija Leitendorfa 1607 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:58:53 +30:17 0
73 Tīna Fišere-Blumberga 1553 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:01 +30:25 0
74 Amanda Pīlēna 1608 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:59:04 +30:28 0
75 Zane Strazdiņa 1168 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:59:13 +30:37 0
76 Emīlija Koemeca 11407 Rīgas Teikas vidusskola 00:59:37 +31:01 0
77 Karīna Kondore 1290 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:48 +31:12 0
78 Sandija Laķe 1407 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:00:04 +31:28 0
79 Endija Liepa 1709 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:47 +32:11 0
80 Madara Šuriņa 1676 Rīgas Teikas vidusskola 01:00:55 +32:18 0
81 Amanda Zandersone 1182 Dobeles sākumskola 01:01:58 +33:22 0
82 Kristjāna Misa 1124 Tukuma 2. vidusskola 01:02:53 +34:17 0
83 Estere Riekstiņa 1301 Babītes vidusskola 01:05:24 +36:48 0
84 Kristija Majauska 1486 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:38 +38:02 0
85 Annija Blūma 1561 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:38 +38:02 0
86 Sintija Jermacane 1706 Siguldas pilsētas vidusskola/AkmensDizains.lv 01:07:06 +38:30 0
87 Loreta Jakobi 11421 Ozolnieku vidusskola 01:07:41 +39:05 0
88 Paula Veģere 1565 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:05 +39:29 0
89 Laura Sigalova 1283 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:53 +42:17 0
90 Amanda Gricmane 1518 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:22 +45:46 0
91 Ance Brūvere 1597 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:14:30 +45:54 0
92 Līva Gipsle 1526 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:04 +46:28 0
93 Elīza Volodjkina 1539 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:25 +46:48 0
94 Elīna Reimane 1231 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:16:40 +48:04 0
95 Annija Reimane 1230 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:16:47 +48:11 0
96 Elza Anna Kļavniece 1472 Carnikavas pamatskola/LBJSC DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Zeiburliņš 1721 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:32 +00:00 0
2 Kristers Kalašņikovs 1616 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:28:43 +01:12 0
3 Ralfs Sirmelis 1128 Ķekavas vidusskola 00:29:11 +01:40 0
4 Dāvis Pankoks 1683 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:29:45 +02:13 0
5 Krišs Liepiņš 1427 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:30:04 +02:32 0
6 Arturs Kostjajevs 1693 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:09 +02:37 0
7 Jānis Marcinkevičs 1319 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:30:25 +02:54 0
8 Erasts Bobrovs 1618 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:30:48 +03:16 0
9 Rihards Allens 1198 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:32:31 +05:00 0
10 Dāniels Ziemelis 11422 Talsu pamatskola/Ašās kājas ZID 00:32:31 +04:59 0
11 Roberts Trofimenko 1659 Rīgas Imantas vidusskola/Rīgas Imantas vidusskola 00:32:41 +05:09 0
12 Kaspars Borozinskis 1097 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:33:07 +05:35 0
13 Jurģis Zvejnieks 1669 Mārupes vidusskola/Virsotne 00:33:15 +05:44 0
14 Jānis Puriņš 1532 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:32 +06:00 0
15 Elvis Laškovs 1359 Naukšēnu novada vidusskola 00:33:38 +06:06 0
16 Ernests Limbergs 1664 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:59 +06:27 0
17 Lauris Hopovs 1594 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:34 +07:02 0
18 Kristaps Zelmenis 11360 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:35:42 +08:10 0
19 Reinis Ose 1467 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:44 +08:12 0
20 Aleksejs Laidinens 1373 Rīgas 22. vidusskola 00:36:16 +08:44 0
21 Mikus Kalniņš 1461 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:16 +08:44 0
22 Harijs Donāts Zomerfelds 11361 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:36:18 +08:46 0
23 Jurģis Egons Strazdiņš 1087 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:38:17 +10:45 0
24 Ilvars Matvejevs 1507 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:05 +11:33 0
25 Mikus Avotiņš 11371 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:21 +11:49 0
26 Kristaps Svens Konoščenoks 1276 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:40:04 +12:32 0
27 Dāvids Ramlavs 1194 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:40:37 +13:05 0
28 Rainers Grigors 1413 Tukuma 2. vidusskola 00:41:20 +13:48 0
29 Kristaps Ķīsis 1530 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:07 +14:35 0
30 Alberts Tilgass 1299 Rīgas 49. vidusskola 00:42:10 +14:38 0
31 Toms Ģērmanis 1621 Privātā vidusskola "Patnis" 00:42:27 +14:55 0
32 Jānis Jirgensons 11359 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:43:00 +15:28 0
33 Rihards Ilmanis 1505 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:10 +15:38 0
34 Ritvars Aišpurs 1637 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:43:23 +15:51 0
35 Gustavs Dobelis 1238 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:44:00 +16:28 0
36 Ernests Giniborgs 1420 Rīgas Igauņu pamatskola 00:44:20 +16:48 0
37 Kārlis Auziņš 1389 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:44:54 +17:22 0
38 Roberts Nils Dzirlanks 1510 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:12 +18:40 0
39 Aleksis Lielnors 1679 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:46:20 +18:48 0
40 Emīls Straupmanis 1450 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:28 +19:56 0
41 Edvards Paegle 1297 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures Sportam 00:47:36 +20:04 0
42 Andrejs Tomass Zvejnieks 1010 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/MammaDaba 00:47:41 +20:10 0
43 Pēteris Drengers 1422 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:48:07 +20:36 0
44 Kārlis Jaunkļaviņš 1464 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:37 +21:05 0
45 Reinis Mickevičs 11392 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:39 +21:07 0
46 Ralfs Rudzītis 11376 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:58 +21:27 0
47 Sandis Dobelis 1215 Rīgas 64. vidusskola 00:50:23 +22:51 0
48 Markuss Buta 1392 Tukuma 2. pamatskola 00:50:50 +23:18 0
49 Kalvis Dāvids Malderis 1463 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:36 +24:04 0
50 Francis Neilands 1172 Rīgas Teikas vidusskola 00:52:05 +24:33 0
51 Matīss Mieriņš 1671 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:55:50 +28:18 0
52 Namejs Karelis 1603 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:56:18 +28:46 0
53 Daniela Amanda Kņūta 1695 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:57:26 +29:54 0
54 Aleksandrs Paņihidkins 1574 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DNF
55 Justs Belevičs 1733 Ogres Valsts ģimnāzija DNF
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1094 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:20 +00:00 0
2 Estere Volfa 1145 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:30:58 +00:38 0
3 Jolanta Pence 1043 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:23 +02:04 0
4 Ieva Pūpola 1028 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:33:36 +03:16 0
5 Elizabete Galvane 1045 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:27 +04:07 0
6 Frederika Anna Grende 1668 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:34:56 +04:37 0
7 Linda Auziņa 1104 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:35:09 +04:50 0
8 Madara Pūpola 1027 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:36:37 +06:18 0
9 Alise Otaņķe 1474 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:03 +07:44 0
10 Signe Bērziņa 1478 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:08 +07:48 0
11 Sofija Ļošaja 11387 Rīgas 21. vidusskola/New village worout 00:38:32 +08:13 0
12 Parisa Ķepale 1390 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:39 +08:20 0
13 Paula Ekerte 1416 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:39:18 +08:59 0
14 Reičela Rone 1073 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:48 +10:28 0
15 Evelīna Orinska 1573 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 8b 00:42:53 +12:33 0
16 Amanda Kundziņa 1038 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:42:56 +12:36 0
17 Kristīne Vika Arāja 1703 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:12 +12:53 0
18 Monta Zauriņa 1044 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:44:49 +14:29 0
19 Sabīne Sova 1369 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:22 +15:02 0
20 Megija Nordena 1233 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:45:38 +15:18 0
21 Elīza Kanča 1130 Varakļānu vidusskola 00:46:07 +15:47 0
22 Anna Bāriņa 1367 Ikšķiles vidusskola 00:47:09 +16:50 0
23 Violeta Žusele 1225 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:47:37 +17:17 0
24 Emīlija Strazdiņa 1169 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:48:05 +17:46 0
25 Lauma Pope 1277 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:32 +18:13 0
26 Līva Magdelēna Veinberga 11425 Rīgas Franču licejs 00:48:37 +18:17 0
27 Kristīne Fiļipova 1275 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:39 +18:19 0
28 Daniela Andersone 1232 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskolas 00:49:14 +18:55 0
29 Liene Rozenberga 1476 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:27 +19:08 0
30 Zane Līduma 1115 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:49:28 +19:09 0
31 Evelīna Pabērza 1468 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:32 +19:13 0
32 Una Kuzmane 1688 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:33 +19:13 0
33 Kima Ķezbere 1640 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:49:35 +19:15 0
34 NadĪna Keita Ķemere 1180 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +19:24 0
35 Alise Grīnberga 1586 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +19:25 0
36 Luīze Lūcija Kriuliņa 1186 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:49:50 +19:31 0
37 Krista Kristīne Miķelsone 1401 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:50:20 +20:00 0
38 Ance Bērziņa 1398 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:50:34 +20:14 0
39 Dārta Elīza Bērziņa 1273 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:50:38 +20:19 0
40 Anna Vīgante 1511 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:40 +20:21 0
41 Eimija Misjuro 1491 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:43 +20:23 0
42 Melānija Tinkuse 1402 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:50:46 +20:27 0
43 Elza Kozačkova 1662 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:51:45 +21:25 0
44 Kristiana Ieva Zitkusa 1701 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:05 +21:45 0
45 Linda Grīsle 1705 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:05 +21:45 0
46 Megija Vilka 1596 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:07 +21:48 0
47 Laima Kuduma 1156 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:52:33 +22:13 0
48 Evelīna Vahere-Abražune 1107 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:53:12 +22:52 0
49 Helēna Grīna 1453 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:57 +23:37 0
50 Anastasija Kuzmina 1591 Ulbrokas vidusskola 00:55:42 +25:22 0
51 Emīlija Blumfelde 1466 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:52 +25:32 0
52 Ieva Lūse 1314 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 00:56:09 +25:50 0
53 Lauma Šuriņa 1675 Rīgas Teikas vidusskola 00:56:17 +25:57 0
54 Viktorija Vika Kurinoja 1503 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:19 +26:00 0
55 Margarita Vorobjova 1755 Rīgas Purvciema vidusskola/MMJ 00:56:20 +26:01 0
56 Emīlija Lāce 1363 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:56:30 +26:10 0
57 Amanda Lazda 1707 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:59 +26:40 0
58 Alīna Zīle 1274 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:57:49 +27:29 0
59 Līva Rebeka Ivanovska 1160 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/OldSnails 00:59:09 +28:49 0
60 Līna Zvejniece 1415 Siguldas Valsts ģimnāzija/Sējas MMS 01:00:12 +29:52 0
61 Kristīne Jukāma 1678 Rīgas 6. vidusskola 01:00:19 +29:59 0
62 Enija Paleja 1268 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:00:39 +30:19 0
63 Jūlija Anete Utināne 1677 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:00:53 +30:33 0
64 Kate Freināte 1542 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:03 +30:43 0
65 Inese Kaminska 1533 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:29 +31:09 0
66 Kitija Elcere 1465 Smārdes pamatskola/Smārde 01:01:58 +31:39 0
67 Annija Bramane 1593 Baldones Mūzikas pamatskola 01:04:27 +34:08 0
68 Ksenija Hasanova 1405 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:06:25 +36:05 0
69 Santa Samanta Kučere 1086 Kandavas internātvidusskola 01:08:01 +37:41 0
70 Ērika Kalniņa 1400 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:11:46 +41:26 0
71 Marika Klaucāne 1739 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes 01:21:18 +50:58 0
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Roga 1661 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:26:46 +00:00 0
2 Leonīds Kostjajevs 1704 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:25 +00:39 0
3 Emīls Kravalis 1150 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:28:56 +02:09 0
4 Niks Balgalvis 11370 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:31:14 +04:27 0
5 Gustavs Galvans 1041 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:11 +05:24 0
6 Kristers Kristaps Celmiņš 1638 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:32:59 +06:12 0
7 Niklāvs Korkunovs 1278 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:33:10 +06:23 0
8 Elvijs Semjonovs 1353 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales ziņas 00:35:00 +08:13 0
9 Gustavs Riekstiņš 1585 Iecavas vidusskola 00:35:04 +08:17 0
10 Kristiāns Krists Janitēns 1639 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:35:10 +08:24 0
11 Ernests Pauls Mednis 11347 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:23 +10:37 0
12 Daniels Blumbahs 1326 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:40:24 +13:37 0
13 Rolands Adijāns 11358 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:40:24 +13:37 0
14 Ēriks Prazdnicāns 1650 Rīgas Tehniskā koledža 00:40:50 +14:03 0
15 Roberts Muško 1307 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:42:20 +15:33 0
16 Markuss Balodis 11365 Mežciema pamatskola/Susurs, Balodis un Vasiļevskis 00:45:50 +19:04 0
17 Dāvis Mieriņš 1672 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:46:00 +19:13 0
18 Matīss Ķemme 1185 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:26 +19:39 0
19 Emīls Cepurnieks 1649 Jelgavas Amatu vidusskola 00:48:03 +21:16 0
20 Emīls Ģērmanis 1620 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:48:54 +22:07 0
21 Emīls Bents 1599 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:06 +22:19 0
22 Markuss Jaksts 1171 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/DC VECSALACAS UNITED 00:49:18 +22:31 0
23 Silvestrs Kumpiņš 1381 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:54:01 +27:15 0
24 Sandis Ignāts 1528 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:23 +28:37 0
25 Gatis Majauskis 1522 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:58 +34:11 0
26 Dāvis Noviks 1523 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:31 +34:44 0
27 Mārtiņš Erns 1117 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 01:11:47 +45:01 0
28 Stepans Rihards Aleksejevs 1674 Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola DNF
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 1383 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:40 +00:00 0
2 Līna Gaile 1226 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:32:25 +00:45 0
3 Megija Vinberga 1192 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:33:36 +01:55 0
4 Līva Skoreja 1217 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:35:16 +03:36 0
5 Ita Zita Ozoliņa 1612 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:35:32 +03:51 0
6 Daniela Keita Lielupe 1588 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:35:45 +04:05 0
7 Viviena Vita Volbeta 1658 Murjāņu sporta ģimnāzija 00:35:55 +04:15 0
8 Ieva Stallīte 1728 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:21 +04:41 0
9 Amanda Ignāte 1064 Ādažu vidusskola 00:39:47 +08:07 0
10 Kristīne Pence 1042 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:35 +08:55 0
11 Elīza Viekale - Gasjūne 1071 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:52 +10:12 0
12 Šarlote Zveja 1030 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:43:53 +12:12 0
13 Evelīna Sirmā 11395 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:45:18 +13:38 0
14 Renāte Ausmane 1587 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:22 +13:42 0
15 Loreta Matvejeva 1563 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:18 +14:38 0
16 Līga Zlaugotne 1003 Alojas Ausekļa vidusskola 00:47:52 +16:12 0
17 Ērika Jermacāne 11364 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:57 +16:17 0
18 Renāte Šulca 1582 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:02 +17:22 0
19 Katrīna Anna Allena 1199 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:49:20 +17:39 0
20 Elizabete Liepa 1488 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:57 +20:17 0
21 Lote Freināte 1546 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:57 +20:17 0
22 Jana Lamberte 1595 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:07 +20:27 0
23 Laura Agneta Pavlovska 1495 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:12 +20:32 0
24 Renāte Smilga 1334 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:52:30 +20:49 0
25 Klinta Almane 1512 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:32 +22:52 0
26 Laura Giniborga 1421 Mārupes vidusskola 00:57:23 +25:43 0
27 Endžija Niedra 1357 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:57:29 +25:48 0
28 Beta Beatrise Sipjagina 1133 Rīgas Imantas vidusskola 00:57:32 +25:52 0
29 Kristiāna Paula Eihvalde 1227 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:50 +27:09 0
30 Liene Franciska Danele 1525 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:46 +30:06 0
31 Valērija Dorogova 1673 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:03:19 +31:38 0
32 Loreta Knospiņa 1748 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:11:45 +40:04 0
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1152 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:37 +00:00 0
2 Niks Zauls 1014 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:25:40 +00:04 0
3 Mārtiņš Petrovs 1009 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:27:42 +02:06 0
4 Ingus Bogdanovs 1095 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:31 +04:55 0
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1058 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:38 +00:00 0
2 Agija Dace Bidiņa 1343 Mārupes vidusskola 00:35:57 +01:20 0
3 Patrīcija Keita Krumberga 1166 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:37:39 +03:01 0
4 Beate Stivriniece 1742 Kandavas internātvidusskola 00:39:22 +04:45 0
5 Alise Evardsone 1504 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:56 +05:19 0
6 Luīze Opolā 1727 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:41:16 +06:38 0
7 Ieva Cimiņa 1558 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:57 +08:20 0
8 Samanta Velta Ratniece 11400 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:54 +14:16 0
9 Una Undīne Ungere 1245 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +15:06 0
10 Laine Helmane 1061 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:50:50 +16:13 0
11 Aiva Zariņa 1279 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:54:02 +19:25 0
12 Amanda Strakša 1379 Augstkalnes vidusskola 00:55:06 +20:28 0
13 Linda Mazūre 1647 Augstkalnes vidusskola 00:55:06 +20:28 0