MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 83
2. Smārdes pamatskola 38
3. Bauskas sākumskola 35
4. Aizputes vidusskola 25
5. Tukuma 2. vidusskola 22
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 22
7. Lejasciema vidusskola 19
8. Līgatnes novada vidusskola 19
9. Priekules vidusskola 17
10. Jelgavas 4. vidusskola 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3951
2. SK,,Lejasciems" 3841
3. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3840
4. FK Bandava/Priekules novads 3838
5. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3527
6. Kocēnu sporta skola 3520
7. Engures vidusskola 3387
8. Smārde 3172
9. LNV 3169
10. Ādažu BJSS 3148
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Piltenes vidusskola 926.4286 (7)
2. Lejasciema vidusskola 773.5789 (19)
3. Ādažu vidusskola 762.4167 (12)
4. Jaunmārupes pamatskola 759.8571 (7)
5. Ikšķiles vidusskola 735.3000 (10)
6. Laurenču sākumskola 719.5000 (16)
7. Aizputes vidusskola 712.8800 (25)
8. Priekules vidusskola 711.7059 (17)
9. Mārupes vidusskola 702.5000 (6)
10. Rubenes pamatskola 699.2143 (14)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 83
2. Smārde 36
3. Bauskas sākumskola 35
4. Kocēnu sporta skola 27
5. FK Bandava/Priekules novads 22
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 22
7. Liepājas rajona sporta skola 19
8. LNV 19
9. Siguldas sporta skola 18
10. SK,,Lejasciems" 18
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Firma L4/Bogdanovu ģimene 928.3333 (6)
2. Siguldas sporta skola 815.1667 (18)
3. SK,,Lejasciems" 777.0000 (18)
4. FK Bandava/Priekules novads 717.0455 (22)
5. Kocēnu sporta skola 673.2593 (27)
6. Liepājas rajona sporta skola 671.5789 (19)
7. Smārde 639.3611 (36)
8. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 636.0909 (22)
9. LNV 634.2632 (19)
10. Engures vidusskola 573.4458 (83)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artis Rožkalns 1152 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:37
2 Niks Zauls 1014 U20V Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:25:40
3 Ralfs Roga 1661 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:26:46
4 Leonīds Kostjajevs 1704 U18V Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:25
5 Roberts Zeiburliņš 1721 U16V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:32
6 Mārtiņš Petrovs 1009 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:27:42
7 Kristers Kalašņikovs 1616 U16V Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:28:43
8 Artūrs Filips Igaviņš 1048 U14V Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:51
9 Emīls Kravalis 1150 U18V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:28:56
10 Ralfs Sirmelis 1128 U16V Ķekavas vidusskola 00:29:11
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1093 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:36
2 Anete Ozoliņa 1625 U12S Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:47
3 Izabella Bogdanova 1094 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:20
4 Estere Volfa 1145 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:30:58
5 Marta Luize Pētersone 1393 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:31:16
6 Nikija Mikāle 1690 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:23
7 Emīlija Upmale 1383 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:40
8 Annika Zālīte 1123 U10S Ulbrokas vidusskola 00:32:05
9 Laura Ozola 1080 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:32:15
10 Jolanta Pence 1043 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:23
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1321 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:31:18 +00:00 1000
2 Aleksis Bogdanovs 1091 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:34:29 +03:11 908
3 Roberts Kanģīzeris 1059 Jaunmārupes pamatskola/HS Pārdaugava 00:35:20 +04:02 886
4 Ansis Kristofers Pāvils 1692 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:44 +04:26 876
5 Kārlis Gedrovičs 1023 Jaunmārupes pamatskola 00:36:03 +04:46 868
6 Toms Viekals - Gasjūns 1070 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:47 +05:30 851
7 Tomass Stūrnieks 1544 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:14 +05:56 841
8 Justs Liekmanis 1600 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:38:34 +07:16 811
9 Deniss Gasperts 1627 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:21 +08:03 796
10 Tomass Kārkliņš 11402 Siguldas pilsētas vidusskola/SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 00:39:53 +08:35 785
11 Ričards Gabriels Deribo 11403 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:40:35 +09:17 771
12 Matīss Mčedlišvili 1394 Tukuma 2. pamatskola 00:40:53 +09:35 766
13 Daniels Jēčs 11431 Jaunmārupes pamatskola 00:41:18 +10:00 758
14 Reinis Eglītis 1146 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:25 +10:08 756
15 Maksims Barkovs 1540 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:17 +10:59 740
16 Renārs Kalniņš 1304 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:42:27 +11:09 737
17 Renārs Roga 1745 Jelgavas 4. vidusskola/3.b klase 00:42:49 +11:31 731
18 Raivo Reinis 1687 Jelgavas 4. sākumskola 00:42:55 +11:38 729
19 Ritvars Gailis 1222 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:19 +12:02 722
20 Kristians Bubļausks 1702 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:23 +12:05 722
21 Gustavs Kristians Balodis 11426 Mārupes pamatskola 00:43:26 +12:08 721
22 Roberts Ivanovs 1224 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:45 +12:28 715
23 Dāvids Stepe 1068 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:43:57 +12:39 712
24 Klāvs Liepiņš 1328 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:06 +12:48 710
25 Pauls Putnāns 1744 Brocēnu vidusskola/Sporta Patriots 00:44:06 +12:49 710
26 Nils Devaijī 1653 Rīgas Franču licejs/Rīgas Franču licejs 00:44:09 +12:51 709
27 Kristaps Zālītis 11401 Laurenču sākumskola/SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 00:44:55 +13:38 697
28 Ernests Lipskis 1165 Iļģuciema vidusskola 00:45:05 +13:48 694
29 Salvis Šķirus 1237 Jelgavas 3. sākumskola 00:45:12 +13:55 692
30 Dāvis Apsītis 1209 Ikšķiles vidusskola 00:45:13 +13:55 692
31 Olivers Zvaigzne 1681 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:45:15 +13:57 692
32 Miķelis Salmiņš 1057 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:45:32 +14:14 687
33 Raivo Rosts 1753 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:34 +14:17 687
34 Edvards Cimermanis 1434 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:45:52 +14:34 683
35 Kārlis Kalējs 1419 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 00:47:14 +15:56 663
36 Olivers Frolovs 1153 Āgenskalna sākumskola 00:47:21 +16:03 661
37 Alekss Kalašņikovs 1617 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:47:28 +16:11 659
38 Jānis Zālītis 1121 Ulbrokas vidusskola 00:47:30 +16:12 659
39 Artūrs Baumanis 1436 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:33 +16:15 658
40 Klāvs Vītiņš 1386 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:48:31 +17:13 645
41 Henrijs Ļisovs 1435 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:02 +17:44 638
42 Jēkabs Malzubris 1564 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:49:05 +17:47 638
43 Haralds Sametis 1347 Iļģuciema vidusskola 00:49:06 +17:48 638
44 Marks Ēltamms 1437 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:15 +17:58 635
45 Kristians Kaušelis 11414 Carnikavas pamatskola 00:49:21 +18:04 634
46 Alberts Vēzītis 1189 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:50:07 +18:49 625
47 Ernests Salnājs 1113 Rīgas Teikas vidusskola 00:50:18 +19:00 622
48 Ugis Saltais 1623 Valmieras Viestura vidusskola 00:50:28 +19:10 620
49 Patriks Buliņš 1167 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales ziņas 00:50:40 +19:22 618
50 Arnolds Miezis 1732 Ķekavas vidusskola 00:53:16 +21:58 588
51 Juris Dauburs 1371 Carnikavas pamatskola 00:53:17 +21:59 587
52 Ralfs Ričards Kalniņš 1193 Jēkabpils 3. vidusskola/Jēkabpils 00:53:18 +22:00 587
53 Jānis Saldūksnis 11391 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:05 +22:47 579
54 Roberts Vladimirovs 1099 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:54:17 +22:59 577
55 Adrians Ralfs Krauklis 1651 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 00:54:37 +23:19 573
56 Gustavs Akimovs 1372 Lapmežciema pamatskola/Lapmežciema pamatskola 00:55:30 +24:12 564
57 Gvido Ivanovs 1203 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:38 +24:21 563
58 Danijs Sinka 1578 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:51 +24:33 560
59 Roberts Kāpostiņš 1579 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:51 +24:33 560
60 Martins Kuļšs 1508 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:04 +24:46 558
61 Andrejs Krūzēns 1602 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:56:05 +24:47 558
62 Aleksis Šērs 1501 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:06 +24:48 558
63 Ralfs Skujāns 1220 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:56:59 +25:41 549
64 Krišjānis Lanka 1346 Smiltenes vidusskola 00:57:30 +26:13 544
65 Emīls Brizga 1611 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:57:40 +26:23 543
66 Teodors Peļņa 1656 Krimuldas vidusskola/SK ZIEMEĻPOLS 00:58:32 +27:14 535
67 Kristaps Lozda 1746 Pamatskola "Rīdze" 00:58:40 +27:22 534
68 Jurģis Āboliņš 1164 Jaunmārupes pamatskola 00:59:00 +27:42 531
69 Dāvis Adrians Markovs 1509 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:36 +28:18 525
70 Gustavs Gipslis 1500 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:43 +29:25 516
71 Rihards Jēkabsons 1663 Tumes vidusskola 01:01:04 +29:46 513
72 Tomass Volodjkins 1498 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:49 +30:31 506
73 Artūrs Pormanis 1293 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:01:56 +30:38 505
74 Kārlis Paikens 1110 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:02:20 +31:02 502
75 Intars Grigors 1412 Tukuma 2. vidusskola 01:02:20 +31:02 502
76 Mārtiņš Saliņš 1079 Rīgas Igauņu pamatskola 01:02:33 +31:15 500
77 Kārlis Elvis Misa 1125 Tukuma 2. vidusskola 01:02:53 +31:35 498
78 Elvis Strauts 1576 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:05:48 +34:30 476
79 Normunds Isakovs 1643 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:06:38 +35:20 470
80 Krišjānis Ozoliņš 1751 Ādažu vidusskola/PD 01:08:18 +37:00 458
81 Ralfs Gulbis 1173 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:11:12 +39:54 440
82 Ričards Kleins 1536 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:13:06 +41:48 428
83 Ralfs Jonašku 1313 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:15:15 +43:58 416
84 Renāts Anspoks 1218 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:15:16 +43:58 416
85 Haralds Saltais 1624 Valmieras Viestura vidusskola 01:15:26 +44:08 415
86 Tālis Zāns 1308 Rīgas Juglas vidusskola 01:23:06 +51:49 377
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1123 Ulbrokas vidusskola 00:32:05 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1018 Rīgas 84. vidusskola 00:33:54 +01:49 947
3 Veronika Bogdanova 1092 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:34:27 +02:21 932
4 Lauma Līva Saklaure 1063 Ādažu vidusskola 00:37:49 +05:44 848
5 Elīza Ligere 1355 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:42:00 +09:55 764
6 Sanija Ločmele 1081 Kalnciema vidusskola 00:42:23 +10:18 757
7 Ance Linberga 1195 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:43:24 +11:19 739
8 Linda Jurševska 1331 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK "ZEVID" 00:43:44 +11:38 734
9 Ieva Rutkopa 1170 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:47 +11:42 733
10 Madara Terentjeva 1317 Ādažu vidusskola 00:44:54 +12:49 715
11 Aurēlija Zīdere 1329 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:01 +12:56 713
12 Paula Leimane 1295 Ādažu vidusskola 00:45:37 +13:32 703
13 Ketija Bevza 1212 Jelgavas 4. vidusskola/1 c klase 00:47:45 +15:40 672
14 Katrīna Gedroviča 1024 Jaunmārupes pamatskola 00:48:11 +16:06 666
15 Elīna Vahere-Abražune 1105 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:11 +16:05 666
16 Vanesa Gailīte 1626 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:50:14 +18:09 639
17 Šarlote Cunska 1181 Jelgavas 4. vidusskola/2.c 00:50:21 +18:16 637
18 Marta Elza Grūtupa 1176 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:51:04 +18:59 628
19 Elīza Koškina 1294 Jelgavas 4. sākumskola 00:52:23 +20:18 613
20 Beāte Kronberga 1302 Laurenču sākumskola 00:53:01 +20:56 605
21 Emīlija Rosicka 1362 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Cukuri 00:54:00 +21:55 594
22 Enija Jakuška 1655 Mārupes vidusskola/BAUERFEIND 00:55:30 +23:25 578
23 Estere Vilnīte 1657 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/BAUERFEIND 00:57:27 +25:21 559
24 Eva Linberga 1196 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:57:29 +25:23 558
25 Elīza Leščinska 1240 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:58:24 +26:18 550
26 Asnate Pekulesa 1489 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:47 +26:42 546
27 Elīza Bērziņa 1075 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 01:00:08 +28:02 534
28 Elīna Pilandere 1158 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:01:00 +28:54 526
29 Amanda Stankēviča 1159 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:01:09 +29:04 525
30 Marta Aleksandra Skudra 1332 Tukuma 2. vidusskola 01:02:18 +30:13 515
31 Keidija Balode 1142 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:02:44 +30:38 512
32 Elīza Šteinberga 1365 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:02:45 +30:40 511
33 Margarita Babicka 1303 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:57 +30:52 510
34 Alise Nordena 1234 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:06:16 +34:11 484
35 Grēta Gabriela Tohva 1559 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:37 +34:32 482
36 Madara Zaļuma 1550 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:42 +34:36 481
37 Romija Kodoliņa 1205 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:48 +34:43 480
38 Dita Miklāva 1345 Rīgas 85. vidusskola 01:07:15 +35:10 477
39 Katrīna Zorina 1385 Tukuma 2. pamatskola/Abavas vīna darītava 01:11:50 +39:45 447
40 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 01:18:18 +46:13 410
41 Selga Straupe 1131 Rīgas 45. vidusskola 01:18:19 +46:14 410
42 Matilde Broka 1566 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:21:18 +49:12 395
43 Agate Šauriņa 1190 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workaut 01:39:48 +1:07:43 322
44 Emīlija Abiļeva 1309 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 01:39:48 +1:07:43 322
45 Anete Salnāja 1098 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola DSQ
46 Madara Pučure 1731 Krimuldas vidusskola DSQ
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Tolpežņikovs 1072 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:29:37 +00:00 1000
2 Rūdolfs Raudziņš 1749 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:29:46 +00:09 995
3 Gustavs Valdmanis 1430 Ikšķiles vidusskola 00:29:50 +00:13 993
4 Ginters Bērziņš 1139 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:58 +00:21 988
5 Daniels Gribs 1144 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:30:39 +01:01 967
6 Dāvis Zariņš 11377 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:31:57 +02:20 927
7 Rihards Vladimirovs 1100 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:32:03 +02:26 924
8 Arno Pušņins 1032 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:32:42 +03:04 906
9 Daniels Lagzdiņš 1216 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:58 +03:21 898
10 Rinalds Ivanovs 1179 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4 vidusskola 00:33:07 +03:30 894
11 Matīss Leimanis 1067 Ādažu vidusskola 00:33:18 +03:40 890
12 Daniels Tupureins 1147 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:33:36 +03:59 881
13 Toms Vītols 1570 Siguldas pilsētas vidusskola 00:33:44 +04:07 878
14 Valters Jonass 1214 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona 00:33:59 +04:22 872
15 Gustavs Antrops 1111 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:34:09 +04:32 867
16 Dāvis Bergs 11382 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:34:18 +04:41 864
17 Ralfs Beronts 1714 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:53 +05:15 849
18 Ričards Valdmanis 11374 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:58 +05:21 847
19 Toms Zinkevičs 1312 Valmieras sākumskola/RWA 00:35:04 +05:27 845
20 Emīls Šīmanis 1397 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:35:23 +05:46 837
21 Mārcis Mežajevs 11410 Iecavas vidusskola/Iecava 00:35:54 +06:17 825
22 Meldris Mellums 1711 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:36 +06:59 809
23 Markuss Mīlenbergs 11375 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:36:39 +07:02 808
24 Toms Kristians Vīksna 1411 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:36:50 +07:13 804
25 Dāvis Desainis 1635 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:37:01 +07:24 800
26 Markuss Tiesnesis 11409 Rīgas Hanzas vidusskola/Stirnubuks / Run 4 Sun 00:37:33 +07:56 789
27 Arvīds Logins 1137 Rīgas 41. vidusskola 00:37:36 +07:58 788
28 Kārlis Blumbergs 1338 Milzkalnes sākumskola 00:37:41 +08:04 786
29 Markuss Pabērzis 1187 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:40 +09:02 766
30 Ralfs Vazdiķis 11378 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:58 +09:21 760
31 Marko Martins Gailītis 1631 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:13 +09:36 755
32 Krists Grava 1630 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:39:14 +09:37 755
33 Oskars Bajārs 1441 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:28 +09:51 751
34 Uvis Čilipāns 1469 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:34 +09:57 749
35 Gustavs Vaivods 1339 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:39:37 +10:00 748
36 Martins Stūrītis 1129 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:39:44 +10:07 746
37 Klāvs Kalniņš 1305 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:39:51 +10:13 743
38 Tanels Lapsiņš 1288 Ogres 1. vidusskola/X99 00:40:16 +10:39 736
39 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:40:17 +10:39 735
40 Sidnijs Liepa 11340 Sākumskola "Taurenītis" 00:40:36 +10:59 730
41 Ralfs Rozovs 1583 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:13 +11:36 719
42 Rūdolfs Leščinskis 1241 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:41:14 +11:37 718
43 Eduards Gauris 11390 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:41:20 +11:42 717
44 Edijs Veismanis 1516 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:36 +11:59 712
45 Damirs Ņikitins 1006 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:41:58 +12:20 706
46 Ričards Sondors 1477 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:42:13 +12:35 702
47 Ernests Treimanis-Freimanis 1554 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:15 +12:38 701
48 Gustavs Liekmanis 1601 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:26 +12:49 698
49 Umberts Teters 1264 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:39 +13:02 695
50 Ralfs Emīls Enītis 1266 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:45 +13:08 693
51 Roberts Leimanis 1261 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:46 +13:09 693
52 Ernests Pidža 11397 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:42:54 +13:17 691
53 Helvijs Tupureins 1148 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:42:57 +13:20 690
54 Valters Pūcītis 1646 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:42:57 +13:20 690
55 Ēriks Eduards Lazda 1572 Iecavas vidusskola 00:43:03 +13:26 688
56 Rihards Zebuliņš 1082 Rīgas 6. vidusskola 00:43:14 +13:36 685
57 Laimiņš Mastiņš 1743 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:15 +13:38 685
58 Gustavs Ločmelis 1366 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:16 +13:38 685
59 Dāvis Karbauskis 1696 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:17 +13:40 684
60 Kristers Voldemārs Lazda 1571 Iecavas vidusskola 00:44:41 +15:04 663
61 Jegors Vorobjovs 1756 Rīgas Purvciema vidusskola/MMJ 00:44:48 +15:11 661
62 Kristaps Irbinskis 1282 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:49 +15:11 661
63 Kārlis Spuriņš 1242 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:44:59 +15:22 659
64 Edijs Dobelis 1037 Jēkabpils pamatskola 00:45:05 +15:28 657
65 Jurģis Cakuls 1619 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:45:07 +15:30 657
66 Justs Uga Umblejs 1665 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Sporta Skola 00:45:12 +15:35 655
67 Kristofers Auželis 1431 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:45:15 +15:38 655
68 Ēriks Muško 1306 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:45:55 +16:18 645
69 Leo Jakobi 11420 Ozolnieku vidusskola 00:45:58 +16:21 644
70 Ernests Pekuless 1557 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:09 +16:32 642
71 Jānis Kārlis Kriķis 1660 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas sporta skola, Distanču slēpošana 00:46:09 +16:31 642
72 Ernests Ivanovs 1442 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:27 +16:50 638
73 Aleksis Pērkons 1055 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:46:43 +17:05 634
74 Ernests Grieznis 11404 Laurenču sākumskola/Sējas novads 00:46:55 +17:18 631
75 Renārs Kociņš-Lielupe 1155 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:47:10 +17:33 628
76 Teodors Saltais 1622 Valmieras Viestura vidusskola 00:47:37 +17:59 622
77 Roberts Ratnieks 1327 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:41 +18:04 621
78 Mikus Krūmiņš 11417 Rīgas Hanzas vidusskola 00:48:03 +18:26 617
79 Frederiks Kope 1096 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:48:22 +18:45 612
80 Roberts Strauts 1074 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:48:28 +18:50 611
81 Ādams Lejiņš 1120 Rīgas Hanzas vidusskola 00:48:34 +18:57 610
82 Krišs Āboliņš 1163 Jaunmārupes pamatskola 00:48:34 +18:57 610
83 Avrīkijs Sergejevs 11423 Privātā vidusskola "Patnis" 00:48:44 +19:07 608
84 Dāvis Pētersons 1323 Valmieras Viestura vidusskola 00:48:47 +19:10 607
85 Normunds Krauze 1119 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:48:54 +19:17 606
86 Matiss Malzubris 1568 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:49:04 +19:27 604
87 Rihards Misjuro 1487 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:16 +19:38 601
88 Tomass Ļevanovs 1506 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:16 +19:39 601
89 Toms Lizbovskis 11399 Rīgas Teikas vidusskola 00:49:59 +20:22 593
90 Jānis Barkovs 1502 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:22 +20:44 588
91 Artūrs Bračikovs 11396 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:23 +20:46 588
92 Markuss Zeltagrauds 1315 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:16 +21:39 578
93 Kārlis Neilands 11416 Babītes vidusskola/LABIE KOKI 00:52:14 +22:36 567
94 Rūdolfs Smilga 1335 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:52:31 +22:54 564
95 Miķelis Priedītis 1116 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:53:29 +23:51 554
96 Edvards Miks Ķikuts 1134 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:40 +24:03 552
97 Matīss Salmiņš 1054 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:54:07 +24:30 547
98 Gustavs Zonenbergs 11419 Jelgavas 4. sākumskola 00:54:07 +24:30 547
99 Roberts Multiņš 1483 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:54:42 +25:05 542
100 Roberts Markuss Limmers 1114 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:55:20 +25:43 535
101 Dāgs Krastiņš 1202 Laurenču sākumskola 00:55:38 +26:01 533
102 Miķelis Jānis Šteins 1641 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:55:38 +26:01 532
103 Leo Ivanovs 1204 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:39 +26:01 532
104 Andris Ernests Sīlis 1575 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:52 +26:15 530
105 Deniss Lobans 1253 Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 00:56:01 +26:23 529
106 Markuss Šidla 1254 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:07 +26:29 528
107 Markuss Kāpiņš 1325 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:13 +26:36 527
108 Ričards Millers 1284 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:25 +26:48 525
109 Francis Kozlovs 1235 Olaines 1. vidusskola 00:56:38 +27:01 523
110 Rodrigo Skujāns 1221 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:56:59 +27:22 520
111 Rūdolfs Melnis 1628 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:57:40 +28:02 514
112 Eduards Elsts 11428 Rīgas Franču licejs 00:58:16 +28:38 509
113 Mārtiņš Voino 1473 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:58:24 +28:47 507
114 Edgars Ziņģis 11430 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Swedbank 00:58:28 +28:50 507
115 Kaspars Semjonovs 1551 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:37 +30:00 497
116 Matīss Lazdiņš 1151 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:03 +31:25 485
117 Raens Mārcis Jaunzems 11366 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:01:16 +31:39 484
118 Ralfs Tomsons 11415 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:01:43 +32:06 480
119 Roberts Zaharovs 1360 Rīgas 72. vidusskola 01:01:54 +32:17 479
120 Ervīns Birģelis 1482 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:02:40 +33:03 473
121 Adrians Brīvība 1680 Rīgas Teikas vidusskola/Visma Active 01:02:43 +33:06 472
122 Mareks Mūrnieks 1562 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:00 +33:22 470
123 Martins Kronbergs 1547 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:01 +33:23 470
124 Rihards Kudjavcevs 1632 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:03:20 +33:42 468
125 Krists Osis 11406 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:03:29 +33:52 467
126 Valters Ozoliņš 1285 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:01 +34:24 463
127 Renārs Gļauda 1247 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:02 +34:24 463
128 Niks Vadapāls 1255 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:02 +34:25 463
129 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 01:05:20 +35:43 453
130 Miks Miklāvs 1344 Rīgas 85. vidusskola 01:05:22 +35:45 453
131 Kristers Kadeģis 1700 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:05:22 +35:44 453
132 Aigars Laķis 1404 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:06:23 +36:46 446
133 Einārs Jubelis 1280 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:14 +37:37 441
134 Raiens Ginters 1250 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:15 +37:38 441
135 Bruno Kumpiņš 1382 Rīgas 25. vidusskola 01:07:48 +38:11 437
136 Kristians Sametis 1348 Iļģuciema vidusskola 01:09:16 +39:38 428
137 Daniils Bondovs 1388 Vangažu vidusskola 01:09:18 +39:40 428
138 Ralfs Bērziņš 1076 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 01:09:25 +39:48 427
139 Martins Eigenfelds 1757 Siguldas 1. pamatskola 01:10:29 +40:51 420
140 Marks Arkādijs Zorins 1384 Tukuma 2. pamatskola/Abavas vīna darītava 01:11:50 +42:13 412
141 Māris Adams Skrastiņš 1207 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:39:20 +1:09:43 298
142 Lamins Roberts Savo 1417 Ulbrokas vidusskola/Baltais DSQ
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1625 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:47 +00:00 1000
2 Nikija Mikāle 1690 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:23 +01:36 949
3 Ieva Miķelsone 1613 Piltenes vidusskola 00:32:34 +02:47 915
4 Patrīcija Rubeze 1712 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:42 +02:55 911
5 Keita Marcinkeviča 1318 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:33:01 +03:14 902
6 Evelīna Misāne 1007 Ādažu vidusskola 00:35:35 +05:47 837
7 Laura Kallase 1162 Gulbenes 2. vidusskola 00:35:48 +06:01 832
8 Katrīna Kārkliņa 11384 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:35:55 +06:08 829
9 Sofija Sveta Galvanovska 1256 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:39:26 +09:39 755
10 Emīlija Terentjeva 1316 Ādažu vidusskola 00:39:32 +09:44 754
11 Amanda Jozepa 1053 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:34 +09:46 753
12 Elza Černuho 1211 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:23 +10:36 738
13 Marta Ļaudama 1077 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:48 +11:01 730
14 Laura Kranāte 1263 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:26 +11:39 719
15 Karlīna Keita Šmite 1350 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:41:41 +11:54 715
16 Elizabete Ildena 1078 Rīgas Juglas vidusskola 00:42:31 +12:43 701
17 Ieva Jete Jansone 11389 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:42:59 +13:12 693
18 Elizabete Minka 1697 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:01 +13:14 693
19 Jasmīna Tīna Spēka 1699 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:10 +13:23 690
20 Nikola Lauska 11412 Rīgas Juglas vidusskola 00:43:23 +13:35 687
21 Nikola Ķikute 1358 Mežciema pamatskola 00:44:13 +14:25 674
22 Viktorija Millere 1725 Ogres sākumskola/Milleri 00:44:40 +14:53 667
23 Daniela Janava 1736 Priekuļu vidusskola 00:45:31 +15:43 655
24 Annija Strauta 1262 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:38 +15:51 653
25 Paula Buša 1287 Krimuldas vidusskola 00:45:42 +15:54 652
26 Alise Sipjagina 1132 Rīgas Imantas vidusskola 00:45:55 +16:07 649
27 Kerlīna Balode 1141 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:46:00 +16:12 648
28 Anna Marija Zaķe 1210 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:46:01 +16:13 648
29 Ance Daibe 1734 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:46:14 +16:27 644
30 Estere Grandava 1265 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:17 +16:30 644
31 Kerija Krēmere 1060 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:47:24 +17:36 629
32 Alise Reingolde 11411 Smiltenes vidusskola/Smiltenes vidusskola 00:47:46 +17:59 624
33 Anete Kaļva 1019 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 00:47:56 +18:09 621
34 Līva Viola Trifānova 1524 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:59 +18:12 621
35 Enija Meiere 1698 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:02 +18:14 620
36 Emīlija Zaķe 1716 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:48:05 +18:18 620
37 Kate Jukuma 1244 Siguldas pilsētas vidusskola 00:48:20 +18:32 616
38 Liene Rozenberga 1341 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Sporta Skola 00:48:20 +18:32 616
39 Kellija Liepa 1069 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:06 +19:19 607
40 Līga Emīlija Salmane 1439 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:28 +19:41 602
41 Kristiāna Anspoka 1219 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:50 +20:03 598
42 Evelīna Gulbe 1629 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:50:20 +20:33 592
43 Madara Smilga 11424 Dobeles 1. vidusskola 00:51:23 +21:36 580
44 Paula Simanoviča 1311 Laurenču sākumskola 00:51:49 +22:01 575
45 Lizete Linna Ozola 1666 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:12 +22:25 571
46 Zane Apsīte 1188 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:19 +22:31 570
47 Elīna Redisone 1409 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:53:03 +23:15 562
48 Eleonora Kristiana Labsvīra 1085 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 00:53:11 +23:24 560
49 Madara Krūmiņa 1223 Smārdes pamatskola 00:53:49 +24:02 554
50 Sanija Geceviča 1443 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:49 +24:02 554
51 Keita Balode 11388 Valmieras sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:54:39 +24:52 545
52 Katrīna Māliņa 1484 Rīgas Juglas vidusskola 00:54:47 +24:59 544
53 Sindija Līva Limmere 1088 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:55:20 +25:33 538
54 Anastasija Grīna 1438 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:24 +25:37 538
55 Rūta Mellenberga 1349 Talsu sākumskola 00:56:17 +26:29 529
56 Keita Buķele 1667 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:20 +26:33 529
57 Santa Fromane 1717 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:24 +26:37 528
58 Evelīna Emīlija Galviņa 1012 00:56:41 +26:54 526
59 Emīlija Frolova 1154 Āgenskalna sākumskola 00:56:52 +27:05 524
60 Eva Celitāne 1549 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:05 +27:18 522
61 Marta Liepiņa 1543 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:39 +27:52 517
62 Marta Klaucāne 1499 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:41 +27:54 517
63 Alise Vīšteine 1724 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:03 +29:16 505
64 Simona Aļehnoviča 1424 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:59:09 +29:21 504
65 Elīna Ceple 11427 Jaunpiebalgas vidusskola 00:59:12 +29:25 503
66 Terēze Koemeca 11408 Rīgas Teikas vidusskola 00:59:39 +29:51 500
67 Evelīna Rumba 1378 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:05 +30:18 496
68 Dagmāra Meija 11386 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:05 +30:18 496
69 Samanta Valdmane 1534 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:01 +31:14 488
70 Krista Kaufelde 1475 Varakļānu vidusskola/Varakļāni 01:01:25 +31:38 485
71 Elizabete Dobele 1239 Āgenskalna sākumskola 01:01:45 +31:57 483
72 Samanta Bumbiere 1320 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas Finieris 01:03:22 +33:35 470
73 Alīsija Alksne 1184 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:03:23 +33:36 470
74 Rūta Rēzija Rupeika 1408 Tukuma 2. vidusskola 01:03:23 +33:36 470
75 Una Zariņa 1267 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:04:19 +34:32 463
76 Marta Rubeze 1710 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:04:20 +34:33 463
77 Patrīcija Paula Skujiņa 1206 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 01:06:08 +36:20 451
78 Annija Raga 1376 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:06:08 +36:21 450
79 Annija Horste 1493 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:40 +36:53 447
80 Nellija Ažubele 1286 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:51 +38:04 439
81 Samanta Kazlauska 1375 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:51 +38:04 439
82 Diāna Maceviča 1298 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:52 +38:05 439
83 Nora Vītiņa 1387 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 01:08:16 +38:29 436
84 Rūta Zandere 1535 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:09:23 +39:36 429
85 Klēra Upīte 1737 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:10:41 +40:53 422
86 Marija Paramonova 1143 Rīgas 31. vidusskola 01:11:18 +41:30 418
87 Adriāna Anete Eihvalde 1118 Jelgavas 4. vidusskola/4c 01:11:29 +41:41 417
88 Marta Vītoliņa 1175 Milzkalnes sākumskola 01:12:45 +42:58 410
89 Anna Šmite 1248 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 399
90 Beāte Sietiņa 1249 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 399
91 Dinija Celma 1428 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:35 +44:48 399
92 Amanda Volodjkina 1513 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:10 +45:23 396
93 Helēna Reinfelde 11418 Liepājas Centra sākumskola/Skrienam Liepājā! DSQ
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1048 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:51 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 1645 Ikšķiles vidusskola 00:29:27 +00:35 980
3 Lukass Pušņins 1033 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:29:38 +00:47 974
4 Bruno Bilāns 1322 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:30:39 +01:47 942
5 Adrians Stepe 1051 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:54 +03:02 905
6 Rainers Neuss-Lucs 1200 Kalnciema vidusskola 00:32:38 +03:47 884
7 Kristiāns Ligeris 1356 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:32:55 +04:03 877
8 Toms Kārlis Auziņš 1103 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:33:18 +04:27 866
9 Martins Kristers Celms 1052 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:28 +04:37 862
10 Dainis Jansons 1514 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:38 +04:47 858
11 Daniels Pabērzs 1455 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:03 +05:11 848
12 Renārs Vēveris 1410 Krimuldas vidusskola/Krimulda 00:35:02 +06:11 824
13 Emils Eglīte 1289 Priekuļu vidusskola 00:35:28 +06:37 814
14 Patriks Pauls Rullis 1589 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:41 +07:50 787
15 Knuts Sidorovičs 1178 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:36:50 +07:59 783
16 Mārcis Millers 1521 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:56 +08:04 781
17 Roberts Kudums 1157 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:37:16 +08:25 774
18 Alfs Vilcāns 1251 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:37:35 +08:44 768
19 Roberts Kārlis Karss 1423 Rīgas Hanzas vidusskola/SS Arkādija 00:38:17 +09:25 754
20 Emīls Gustavs Jazņevičs 1149 Babītes vidusskola 00:38:18 +09:27 753
21 Kārlis Brazovskis 1689 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:24 +09:33 751
22 Martins Līvs 1270 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:58 +10:07 740
23 Pēteris Mūrnieks 1414 Lielvārdes pamatskola 00:39:20 +10:29 734
24 Kristers Mierkalns 1485 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:32 +10:41 730
25 Intars Opolais 1726 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:39:44 +10:53 726
26 Kristaps Aleksandrs Cauna 1296 Ogres sākumskola 00:39:45 +10:54 726
27 Kristiāns Dāniels Laupacis 1577 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:39:52 +11:01 724
28 Lūkass Kleins 1452 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:15 +11:24 717
29 Matīss Būmanis 1471 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:19 +11:28 716
30 Marats Nadjaks 1183 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:24 +11:33 714
31 Anrijs Muravskis 1008 Iļģuciema vidusskola 00:40:49 +11:58 707
32 Dāvis Kārkliņš 1432 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:41:09 +12:18 701
33 Ritvars Pučurs 1730 Krimuldas vidusskola 00:41:12 +12:21 700
34 Raivis Ābele 1497 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:15 +12:23 700
35 Artis Regnārs Labsvīrs 1084 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:41:18 +12:27 699
36 Ivo Ezeriņš 1556 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:31 +12:40 695
37 Dāvis Kalniņš 1654 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:41:59 +13:08 687
38 Kārlis Dalbiņš 11405 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:42:02 +13:10 687
39 Emīls Salzemnieks 1229 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:09 +13:18 685
40 Jānis Salmanis 1454 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:09 +13:18 685
41 Rainers Rudzītis 11369 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:11 +13:20 684
42 Gustavs Eduards Puriņš 1135 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 00:42:49 +13:58 674
43 Leons Zīders 1330 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:59 +14:08 671
44 Nils Kalniņš 1479 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:01 +14:10 671
45 Rihards Brūveris 1598 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:43:05 +14:13 670
46 Sandis Dambītis 1191 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/New Willage Workaut 00:43:16 +14:25 667
47 Emīls Grava 1633 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:43:29 +14:37 664
48 Oskars Isakovs 1642 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:43:34 +14:42 662
49 Mikus Čilipāns 1470 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:40 +14:49 661
50 Sandijs Jansons 1257 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:57 +15:06 657
51 Rikardo Enītis 1259 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:57 +15:05 657
52 Kārlis Liepiņš 1426 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:57 +15:06 657
53 Kristaps Malahovskis 1741 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:44:00 +15:09 656
54 Viesturs Paegle 1396 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:44:52 +16:01 643
55 Fricis Simanovičs 1310 Laurenču sākumskola 00:44:57 +16:06 642
56 Mārtiņš Apsītis 1208 Ikšķiles vidusskola 00:45:15 +16:24 638
57 Artūrs Sams 1480 Jelgavas 4. vidusskola/7.c. 00:45:18 +16:27 637
58 Kristofers Jurevics 1034 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:45:26 +16:34 635
59 Gustavs Gronskis 1515 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:37 +16:45 633
60 Raivo Gudrais 1447 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:56 +17:05 628
61 Matīss Dzērve 1459 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:59 +17:08 627
62 Roberts Būda 11413 Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:17 +17:26 624
63 Āris Tims 1604 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:46:41 +17:50 618
64 Deivids Mālbergs 1213 Ulbrokas vidusskola 00:46:57 +18:06 615
65 Alens Locāns 1197 Žīguru pamatskola 00:47:25 +18:34 609
66 Rūdis Gabranovs 1138 Ogresgala pamatskola 00:47:44 +18:53 604
67 Edmunds Zaneribs 1609 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:49 +18:58 603
68 Rūdolfs Puloks 1708 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:51 +19:00 603
69 Renārs Žīgurs 11357 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:57 +19:06 602
70 Roberts Vaivods 1340 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:48:05 +19:14 600
71 Jānis Riža 1252 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:48:12 +19:21 599
72 Roberts Daģis 1644 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:13 +19:22 599
73 Jānis Jaunkļaviņš 1448 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:17 +19:26 598
74 Dominiks Kleins 1445 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:18 +19:27 597
75 Ralfs Bartušauskis 1425 Salaspils 1.vidusskola 00:48:23 +19:32 596
76 Tomass Matusevičs 1352 Rīgas 40. vidusskola 00:48:29 +19:38 595
77 Mārtiņš Ķereksis 1292 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres Valsts ģimnāzija 00:48:54 +20:03 590
78 Kārlis Kuzmans 1449 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:14 +20:23 586
79 Ralfs Bite 1519 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:33 +20:42 582
80 Daniels Ēriks Markovs 1496 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:35 +20:43 582
81 Artis Puškarevs 1606 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:37 +20:46 582
82 Linards Locs 1101 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:49:38 +20:46 582
83 Salvis Kozuliņš 1260 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:53 +21:02 578
84 Adrians Zaļums 1537 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:31 +21:39 571
85 Artūrs Roms 1634 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:51:02 +22:11 565
86 Olivers Āboltiņš 1020 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:52:31 +23:39 550
87 Kārlis Valinks 11429 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:52:33 +23:42 549
88 Toms Sudrabs 1685 Siguldas pilsētas vidusskola 00:52:58 +24:07 545
89 Ivars Artis Baburs 1108 Rīgas 25. vidusskola 00:53:33 +24:41 539
90 Artis Bērznieks 1541 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:06 +26:15 524
91 Jēkabs Lācis 1364 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:32 +27:41 510
92 Matīss Grava 1291 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:53 +28:02 507
93 Aleks Radžabovs 1610 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:57:30 +28:39 502
94 Haralds Kostjukovs 1682 Rīgas 49. vidusskola/Purva Kurmji 00:58:04 +29:12 497
95 Kristers Vītums- Jaunzems 1670 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:13 +30:21 487
96 Emīls Radziņš 1354 Siguldas pilsētas vidusskola/SimoonskiTV 00:59:38 +30:47 484
97 Tomass Visockis 1490 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:43 +30:52 483
98 Raimonds Vanags 1740 Lielvārdes pamatskola 01:02:24 +33:33 462
99 EdŽus Krūmiņš 1127 Saldus pamatskola/Saldus 2007/Saldus sporta skola 01:03:26 +34:35 455
100 Gustavs Neimanis 1109 Ogres Valsts ģimnāzija/OGRE 01:03:35 +34:44 454
101 Oskars Peičs 11380 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:04:16 +35:25 449
102 Kristiāns Zariņš 1406 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:05:53 +37:02 438
103 Dāvids Avotiņš 1246 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:08:41 +39:50 420
104 Hugo KristĀns Balta 1652 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:31 +41:40 409
105 Gustavs Radels 1228 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:38:09 +1:09:18 294
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1093 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:36 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 1393 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:31:16 +02:40 915
3 Laura Ozola 1080 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:32:15 +03:39 887
4 Sanija Ramona Ābeltiņa 11383 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:32:48 +04:12 872
5 Loreta Zālīte 1122 Ulbrokas vidusskola 00:34:17 +05:41 834
6 Tīna Roberta Briša 1029 Cēsu 2. pamatskola 00:35:42 +07:06 801
7 Gerda Asnāte Berkolde 1047 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:02 +08:25 773
8 Emīlija Grīnberga 1039 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:37:36 +09:00 761
9 Rūta Šķirus 1236 Jelgavas 3. sākumskola 00:37:41 +09:05 759
10 Anna Nikola Berkolde 1050 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:37 +10:01 741
11 Loreta Neusa-Luca 1201 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:38:47 +10:11 737
12 Elīza Evardsone 1552 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:40 +11:04 721
13 Enija Stangute 1258 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:39:47 +11:11 719
14 Eleonora Dombrovska 1036 Laurenču sākumskola 00:40:57 +12:21 699
15 Jasmīne Ļisova 1458 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:57 +12:21 699
16 Natālija Kranāte 1271 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:42 +13:06 686
17 Patrīcija Buša 1026 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:41:48 +13:12 684
18 Evelīna Bružus 1013 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:42:34 +13:58 672
19 Beatrise Broka 1567 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:42:49 +14:13 668
20 Ilze Muceniece 1446 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:06 +14:30 664
21 Alise Zemture 1391 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:22 +14:46 660
22 Zaiga Paegle 1395 Jelgavas Valsts ģimnāzija/JVĢ 00:43:56 +15:20 651
23 Felīsija Oknere 1720 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:12 +15:36 647
24 Luīze Rozenberga 1722 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:12 +15:36 647
25 Līna Grasmane 1735 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes 00:44:21 +15:45 645
26 Madlēna Rozīte 11394 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:44 +16:08 639
27 Nikola Čermeņeva 11373 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:11 +16:35 633
28 Justīne Brutāne 1569 Siguldas Valsts ģimnāzija/Pandas banda 00:45:16 +16:40 632
29 Evelīna Klempere 1112 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:55 +17:19 623
30 Keita Berga 1336 Rīgas Hanzas vidusskola 00:46:11 +17:35 619
31 Laura Ozoliņa 1342 Tukuma 2. vidusskola/7.a 00:46:27 +17:51 616
32 Paula Līva Ulmane 1337 Vecumnieku vidusskola 00:47:16 +18:40 605
33 Beāte Tolmane 1614 Majoru vidusskola/kmsbp.lv/Jūrmala 00:47:59 +19:23 596
34 Kate Zaķe 1715 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:48:05 +19:29 595
35 Adelīna Daukšte 1615 Majoru vidusskola/kmsbp.lv/Jūrmala 00:48:07 +19:30 595
36 Samanta Veršilo 1361 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:48:23 +19:47 591
37 Samanta Gricmane 1529 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:50 +20:14 586
38 Sintija Strautmane 1457 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:07 +20:31 582
39 Rēzija Zaneriba 1605 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:33 +20:57 577
40 Annija Purcena 1161 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:49:36 +21:00 577
41 Odeta Smiltniece 1429 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema. 00:49:37 +21:01 576
42 Amanda Žukova 1636 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:49:38 +21:02 576
43 Sandija Bērziņa 1333 Rīgas Imantas vidusskola 00:49:40 +21:04 576
44 Enija Muceniece 1269 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:51 +21:15 574
45 Samanta Liepa 1713 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:55 +21:19 573
46 Alise Antonova 1016 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:51:01 +22:25 561
47 Sandija Rumba 1377 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:06 +22:30 560
48 Beatrise Cimermane 1433 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:52:22 +23:45 546
49 Maija Bāliņa 1300 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:37 +24:01 544
50 Luīze Lazovska 1531 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:38 +24:02 543
51 Marta Ķikare 1560 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:40 +24:04 543
52 Žanete Munda 1281 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:52 +24:16 541
53 Gita Straupmane 1456 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:01 +24:25 540
54 Tīna Zaiceva 1684 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:10 +24:34 538
55 Tīna Pauriņa 1592 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:53:19 +24:43 536
56 Sintija Kraule 1492 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:29 +24:53 535
57 Megija Kronberga 1272 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:34 +24:58 534
58 Katrīna Zariņa 1174 Trapenes pamatskola/Zariņu family 00:53:35 +24:59 534
59 Ketija Stankus 1520 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:18 +25:41 527
60 Anabella Barkova 1548 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:18 +25:42 527
61 Emīlija Paula Ozola 1527 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:19 +25:43 527
62 Madara Bāriņa 1368 Ikšķiles vidusskola 00:54:44 +26:08 523
63 Gabriela Novicka 1555 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:22 +26:46 517
64 Eleonora Kleina 1538 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:47 +27:11 513
65 Marta Švāģere 1545 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:26 +27:50 507
66 Tīna Rosta 1754 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:28 +27:52 507
67 Loreta Žubule 1747 Rīgas Igauņu pamatskola 00:56:41 +28:05 505
68 Monta Paula Leitlante 1686 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:58 +28:22 502
69 Tīna Vasiļevska 11385 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Susurs, Balodis un Vasiļevski 00:57:29 +28:53 498
70 Berta Kreice 1351 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:58:39 +30:03 488
71 Nora Vanaga 1418 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola/5b 00:58:39 +30:03 488
72 Annija Leitendorfa 1607 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:58:53 +30:17 486
73 Tīna Fišere-Blumberga 1553 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:01 +30:25 485
74 Amanda Pīlēna 1608 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:59:04 +30:28 484
75 Zane Strazdiņa 1168 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:59:13 +30:37 483
76 Emīlija Koemeca 11407 Rīgas Teikas vidusskola 00:59:37 +31:01 480
77 Karīna Kondore 1290 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:48 +31:12 478
78 Sandija Laķe 1407 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:00:04 +31:28 476
79 Endija Liepa 1709 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:47 +32:11 471
80 Madara Šuriņa 1676 Rīgas Teikas vidusskola 01:00:55 +32:18 470
81 Amanda Zandersone 1182 Dobeles sākumskola 01:01:58 +33:22 462
82 Kristjāna Misa 1124 Tukuma 2. vidusskola 01:02:53 +34:17 455
83 Estere Riekstiņa 1301 Babītes vidusskola 01:05:24 +36:48 437
84 Kristija Majauska 1486 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:38 +38:02 429
85 Annija Blūma 1561 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:38 +38:02 429
86 Sintija Jermacane 1706 Siguldas pilsētas vidusskola/AkmensDizains.lv 01:07:06 +38:30 426
87 Loreta Jakobi 11421 Ozolnieku vidusskola 01:07:41 +39:05 423
88 Paula Veģere 1565 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:05 +39:29 420
89 Laura Sigalova 1283 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:53 +42:17 404
90 Amanda Gricmane 1518 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:22 +45:46 385
91 Ance Brūvere 1597 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:14:30 +45:54 384
92 Līva Gipsle 1526 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:04 +46:28 381
93 Elīza Volodjkina 1539 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:25 +46:48 379
94 Elīna Reimane 1231 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:16:40 +48:04 373
95 Annija Reimane 1230 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:16:47 +48:11 373
96 Elza Anna Kļavniece 1472 Carnikavas pamatskola/LBJSC DSQ
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Zeiburliņš 1721 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:32 +00:00 1000
2 Kristers Kalašņikovs 1616 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:28:43 +01:12 958
3 Ralfs Sirmelis 1128 Ķekavas vidusskola 00:29:11 +01:40 943
4 Dāvis Pankoks 1683 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:29:45 +02:13 925
5 Krišs Liepiņš 1427 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:30:04 +02:32 916
6 Arturs Kostjajevs 1693 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:09 +02:37 913
7 Jānis Marcinkevičs 1319 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:30:25 +02:54 905
8 Erasts Bobrovs 1618 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:30:48 +03:16 894
9 Rihards Allens 1198 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:32:31 +05:00 847
10 Dāniels Ziemelis 11422 Talsu pamatskola/Ašās kājas ZID 00:32:31 +04:59 847
11 Roberts Trofimenko 1659 Rīgas Imantas vidusskola/Rīgas Imantas vidusskola 00:32:41 +05:09 842
12 Kaspars Borozinskis 1097 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:33:07 +05:35 831
13 Jurģis Zvejnieks 1669 Mārupes vidusskola/Virsotne 00:33:15 +05:44 828
14 Jānis Puriņš 1532 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:32 +06:00 821
15 Elvis Laškovs 1359 Naukšēnu novada vidusskola 00:33:38 +06:06 819
16 Ernests Limbergs 1664 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:59 +06:27 810
17 Lauris Hopovs 1594 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:34 +07:02 796
18 Kristaps Zelmenis 11360 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:35:42 +08:10 771
19 Reinis Ose 1467 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:44 +08:12 770
20 Aleksejs Laidinens 1373 Rīgas 22. vidusskola 00:36:16 +08:44 759
21 Mikus Kalniņš 1461 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:16 +08:44 759
22 Harijs Donāts Zomerfelds 11361 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:36:18 +08:46 759
23 Jurģis Egons Strazdiņš 1087 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:38:17 +10:45 719
24 Ilvars Matvejevs 1507 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:05 +11:33 704
25 Mikus Avotiņš 11371 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:21 +11:49 700
26 Kristaps Svens Konoščenoks 1276 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:40:04 +12:32 687
27 Dāvids Ramlavs 1194 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:40:37 +13:05 678
28 Rainers Grigors 1413 Tukuma 2. vidusskola 00:41:20 +13:48 666
29 Kristaps Ķīsis 1530 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:07 +14:35 654
30 Alberts Tilgass 1299 Rīgas 49. vidusskola 00:42:10 +14:38 653
31 Toms Ģērmanis 1621 Privātā vidusskola "Patnis" 00:42:27 +14:55 649
32 Jānis Jirgensons 11359 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:43:00 +15:28 640
33 Rihards Ilmanis 1505 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:10 +15:38 638
34 Ritvars Aišpurs 1637 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:43:23 +15:51 635
35 Gustavs Dobelis 1238 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:44:00 +16:28 626
36 Ernests Giniborgs 1420 Rīgas Igauņu pamatskola 00:44:20 +16:48 621
37 Kārlis Auziņš 1389 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:44:54 +17:22 613
38 Roberts Nils Dzirlanks 1510 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:12 +18:40 596
39 Aleksis Lielnors 1679 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:46:20 +18:48 594
40 Emīls Straupmanis 1450 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:28 +19:56 580
41 Edvards Paegle 1297 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures Sportam 00:47:36 +20:04 578
42 Andrejs Tomass Zvejnieks 1010 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/MammaDaba 00:47:41 +20:10 577
43 Pēteris Drengers 1422 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:48:07 +20:36 572
44 Kārlis Jaunkļaviņš 1464 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:37 +21:05 566
45 Reinis Mickevičs 11392 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:39 +21:07 566
46 Ralfs Rudzītis 11376 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:58 +21:27 562
47 Sandis Dobelis 1215 Rīgas 64. vidusskola 00:50:23 +22:51 546
48 Markuss Buta 1392 Tukuma 2. pamatskola 00:50:50 +23:18 542
49 Kalvis Dāvids Malderis 1463 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:36 +24:04 534
50 Francis Neilands 1172 Rīgas Teikas vidusskola 00:52:05 +24:33 529
51 Matīss Mieriņš 1671 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:55:50 +28:18 493
52 Namejs Karelis 1603 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:56:18 +28:46 489
53 Daniela Amanda Kņūta 1695 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:57:26 +29:54 479
54 Aleksandrs Paņihidkins 1574 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DSQ
55 Justs Belevičs 1733 Ogres Valsts ģimnāzija DSQ
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1094 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:20 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1145 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:30:58 +00:38 980
3 Jolanta Pence 1043 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:23 +02:04 936
4 Ieva Pūpola 1028 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:33:36 +03:16 903
5 Elizabete Galvane 1045 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:27 +04:07 880
6 Frederika Anna Grende 1668 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:34:56 +04:37 868
7 Linda Auziņa 1104 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:35:09 +04:50 863
8 Madara Pūpola 1027 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:36:37 +06:18 828
9 Alise Otaņķe 1474 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:03 +07:44 797
10 Signe Bērziņa 1478 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:08 +07:48 795
11 Sofija Ļošaja 11387 Rīgas 21. vidusskola/New village worout 00:38:32 +08:13 787
12 Parisa Ķepale 1390 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:39 +08:20 785
13 Paula Ekerte 1416 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:39:18 +08:59 772
14 Reičela Rone 1073 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:48 +10:28 743
15 Evelīna Orinska 1573 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 8b 00:42:53 +12:33 707
16 Amanda Kundziņa 1038 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:42:56 +12:36 707
17 Kristīne Vika Arāja 1703 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:12 +12:53 702
18 Monta Zauriņa 1044 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:44:49 +14:29 677
19 Sabīne Sova 1369 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:22 +15:02 669
20 Megija Nordena 1233 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:45:38 +15:18 665
21 Elīza Kanča 1130 Varakļānu vidusskola 00:46:07 +15:47 658
22 Anna Bāriņa 1367 Ikšķiles vidusskola 00:47:09 +16:50 643
23 Violeta Žusele 1225 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:47:37 +17:17 637
24 Emīlija Strazdiņa 1169 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:48:05 +17:46 631
25 Lauma Pope 1277 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:32 +18:13 625
26 Līva Magdelēna Veinberga 11425 Rīgas Franču licejs 00:48:37 +18:17 624
27 Kristīne Fiļipova 1275 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:39 +18:19 624
28 Daniela Andersone 1232 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskolas 00:49:14 +18:55 616
29 Liene Rozenberga 1476 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:27 +19:08 613
30 Zane Līduma 1115 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:49:28 +19:09 613
31 Evelīna Pabērza 1468 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:32 +19:13 612
32 Una Kuzmane 1688 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:33 +19:13 612
33 Kima Ķezbere 1640 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:49:35 +19:15 612
34 NadĪna Keita Ķemere 1180 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +19:24 610
35 Alise Grīnberga 1586 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +19:25 610
36 Luīze Lūcija Kriuliņa 1186 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:49:50 +19:31 609
37 Krista Kristīne Miķelsone 1401 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:50:20 +20:00 603
38 Ance Bērziņa 1398 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:50:34 +20:14 600
39 Dārta Elīza Bērziņa 1273 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:50:38 +20:19 599
40 Anna Vīgante 1511 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:40 +20:21 599
41 Eimija Misjuro 1491 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:43 +20:23 598
42 Melānija Tinkuse 1402 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:50:46 +20:27 597
43 Elza Kozačkova 1662 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:51:45 +21:25 586
44 Kristiana Ieva Zitkusa 1701 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:05 +21:45 582
45 Linda Grīsle 1705 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:05 +21:45 582
46 Megija Vilka 1596 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:07 +21:48 582
47 Laima Kuduma 1156 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:52:33 +22:13 577
48 Evelīna Vahere-Abražune 1107 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:53:12 +22:52 570
49 Helēna Grīna 1453 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:57 +23:37 562
50 Anastasija Kuzmina 1591 Ulbrokas vidusskola 00:55:42 +25:22 545
51 Emīlija Blumfelde 1466 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:52 +25:32 543
52 Ieva Lūse 1314 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 00:56:09 +25:50 540
53 Lauma Šuriņa 1675 Rīgas Teikas vidusskola 00:56:17 +25:57 539
54 Viktorija Vika Kurinoja 1503 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:19 +26:00 538
55 Margarita Vorobjova 1755 Rīgas Purvciema vidusskola/MMJ 00:56:20 +26:01 538
56 Emīlija Lāce 1363 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:56:30 +26:10 537
57 Amanda Lazda 1707 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:59 +26:40 532
58 Alīna Zīle 1274 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:57:49 +27:29 525
59 Līva Rebeka Ivanovska 1160 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/OldSnails 00:59:09 +28:49 513
60 Līna Zvejniece 1415 Siguldas Valsts ģimnāzija/Sējas MMS 01:00:12 +29:52 504
61 Kristīne Jukāma 1678 Rīgas 6. vidusskola 01:00:19 +29:59 503
62 Enija Paleja 1268 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:00:39 +30:19 500
63 Jūlija Anete Utināne 1677 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:00:53 +30:33 498
64 Kate Freināte 1542 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:03 +30:43 497
65 Inese Kaminska 1533 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:29 +31:09 493
66 Kitija Elcere 1465 Smārdes pamatskola/Smārde 01:01:58 +31:39 489
67 Annija Bramane 1593 Baldones Mūzikas pamatskola 01:04:27 +34:08 471
68 Ksenija Hasanova 1405 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:06:25 +36:05 457
69 Santa Samanta Kučere 1086 Kandavas internātvidusskola 01:08:01 +37:41 446
70 Ērika Kalniņa 1400 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:11:46 +41:26 423
71 Marika Klaucāne 1739 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes 01:21:18 +50:58 373
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Roga 1661 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:26:46 +00:00 1000
2 Leonīds Kostjajevs 1704 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:25 +00:39 976
3 Emīls Kravalis 1150 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:28:56 +02:09 925
4 Niks Balgalvis 11370 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:31:14 +04:27 857
5 Gustavs Galvans 1041 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:11 +05:24 832
6 Kristers Kristaps Celmiņš 1638 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:32:59 +06:12 812
7 Niklāvs Korkunovs 1278 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:33:10 +06:23 807
8 Elvijs Semjonovs 1353 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales ziņas 00:35:00 +08:13 765
9 Gustavs Riekstiņš 1585 Iecavas vidusskola 00:35:04 +08:17 764
10 Kristiāns Krists Janitēns 1639 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:35:10 +08:24 761
11 Ernests Pauls Mednis 11347 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:23 +10:37 716
12 Daniels Blumbahs 1326 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:40:24 +13:37 663
13 Rolands Adijāns 11358 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:40:24 +13:37 663
14 Ēriks Prazdnicāns 1650 Rīgas Tehniskā koledža 00:40:50 +14:03 656
15 Roberts Muško 1307 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:42:20 +15:33 633
16 Markuss Balodis 11365 Mežciema pamatskola/Susurs, Balodis un Vasiļevskis 00:45:50 +19:04 584
17 Dāvis Mieriņš 1672 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:46:00 +19:13 582
18 Matīss Ķemme 1185 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:26 +19:39 577
19 Emīls Cepurnieks 1649 Jelgavas Amatu vidusskola 00:48:03 +21:16 557
20 Emīls Ģērmanis 1620 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:48:54 +22:07 548
21 Emīls Bents 1599 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:06 +22:19 545
22 Markuss Jaksts 1171 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/DC VECSALACAS UNITED 00:49:18 +22:31 543
23 Silvestrs Kumpiņš 1381 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:54:01 +27:15 496
24 Sandis Ignāts 1528 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:23 +28:37 484
25 Gatis Majauskis 1522 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:58 +34:11 439
26 Dāvis Noviks 1523 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:31 +34:44 435
27 Mārtiņš Erns 1117 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 01:11:47 +45:01 373
28 Stepans Rihards Aleksejevs 1674 Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola DSQ
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 1383 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:40 +00:00 1000
2 Līna Gaile 1226 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:32:25 +00:45 977
3 Megija Vinberga 1192 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:33:36 +01:55 943
4 Līva Skoreja 1217 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:35:16 +03:36 898
5 Ita Zita Ozoliņa 1612 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:35:32 +03:51 891
6 Daniela Keita Lielupe 1588 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:35:45 +04:05 886
7 Viviena Vita Volbeta 1658 Murjāņu sporta ģimnāzija 00:35:55 +04:15 882
8 Ieva Stallīte 1728 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:21 +04:41 871
9 Amanda Ignāte 1064 Ādažu vidusskola 00:39:47 +08:07 796
10 Kristīne Pence 1042 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:35 +08:55 780
11 Elīza Viekale - Gasjūne 1071 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:52 +10:12 756
12 Šarlote Zveja 1030 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:43:53 +12:12 722
13 Evelīna Sirmā 11395 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:45:18 +13:38 699
14 Renāte Ausmane 1587 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:22 +13:42 698
15 Loreta Matvejeva 1563 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:18 +14:38 684
16 Līga Zlaugotne 1003 Alojas Ausekļa vidusskola 00:47:52 +16:12 662
17 Ērika Jermacāne 11364 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:47:57 +16:17 661
18 Renāte Šulca 1582 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:02 +17:22 646
19 Katrīna Anna Allena 1199 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:49:20 +17:39 642
20 Elizabete Liepa 1488 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:57 +20:17 610
21 Lote Freināte 1546 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:57 +20:17 610
22 Jana Lamberte 1595 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:07 +20:27 608
23 Laura Agneta Pavlovska 1495 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:12 +20:32 607
24 Renāte Smilga 1334 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:52:30 +20:49 603
25 Klinta Almane 1512 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:32 +22:52 581
26 Laura Giniborga 1421 Mārupes vidusskola 00:57:23 +25:43 552
27 Endžija Niedra 1357 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:57:29 +25:48 551
28 Beta Beatrise Sipjagina 1133 Rīgas Imantas vidusskola 00:57:32 +25:52 551
29 Kristiāna Paula Eihvalde 1227 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:50 +27:09 539
30 Liene Franciska Danele 1525 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:46 +30:06 513
31 Valērija Dorogova 1673 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:03:19 +31:38 500
32 Loreta Knospiņa 1748 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:11:45 +40:04 442
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1152 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:37 +00:00 1000
2 Niks Zauls 1014 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:25:40 +00:04 998
3 Mārtiņš Petrovs 1009 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:27:42 +02:06 924
4 Ingus Bogdanovs 1095 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:31 +04:55 839
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1058 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:38 +00:00 1000
2 Agija Dace Bidiņa 1343 Mārupes vidusskola 00:35:57 +01:20 963
3 Patrīcija Keita Krumberga 1166 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:37:39 +03:01 920
4 Beate Stivriniece 1742 Kandavas internātvidusskola 00:39:22 +04:45 880
5 Alise Evardsone 1504 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:56 +05:19 867
6 Luīze Opolā 1727 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:41:16 +06:38 839
7 Ieva Cimiņa 1558 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:57 +08:20 806
8 Samanta Velta Ratniece 11400 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:54 +14:16 708
9 Una Undīne Ungere 1245 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:44 +15:06 696
10 Laine Helmane 1061 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:50:50 +16:13 681
11 Aiva Zariņa 1279 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:54:02 +19:25 641
12 Amanda Strakša 1379 Augstkalnes vidusskola 00:55:06 +20:28 629
13 Linda Mazūre 1647 Augstkalnes vidusskola 00:55:06 +20:28 629