Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 18041 PATRIA SPORTLAND 02:36:15 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:03:38 1000 247 1247
2 Anatolijs Macuks 8146 Baltais 02:47:39 VL2 1 V2 +11:23 +00:00 00:04:01 932 223 1155
3 Dainis Limanāns 8120 RIEKSTI 02:48:59 VL1 2 V3 +12:43 +12:43 00:04:05 925 219 1144
4 Konstantīns Biktimirovs 8117 SPB RUN/Brooks 02:50:47 VL1 3 V4 +14:31 +14:31 00:04:14 915 211 1126
5 Pēteris Grīviņš 8181 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 02:52:23 VL1 4 V5 +16:08 +16:08 00:04:14 906 211 1117
6 Uldis Klepers 8174 Virsotne/MARMOT 02:55:14 VL1 5 V6 +18:58 +18:58 00:04:12 892 213 1105
7 Kristaps Magone 18039 SPB RUN/Brooks 02:56:19 VL1 6 V7 +20:04 +20:04 00:04:52 886 184 1070
8 Jevgeņijs Stepanovs 8190 DzSK Lokomotīve 02:59:39 VL1 7 V8 +23:24 +23:24 00:03:19 870 269 1139
9 Matīss Haritonovs 8213 LifeThroughTrails 03:01:23 VL1 8 V9 +25:08 +25:08 00:04:48 861 186 1047
10 Artis Krievāns 8073 VSK "Burkānciems & Co" 03:04:17 VL2 2 V10 +28:01 +16:38 00:04:26 848 202 1050
11 Jānis Šņoriņš 8144 Talsu pakalnu sporta klubs 03:05:24 VL1 9 V11 +29:09 +29:09 00:03:44 843 240 1083
12 Artūrs Blūmiņš 8096 Virsotne/MARMOT 03:05:39 VL1 10 V12 +29:24 +29:24 00:04:08 842 217 1059
13 Sergejs Maslobojevs 8123 NRC Rīga 03:05:40 VL1 11 V13 +29:25 +29:25 00:05:01 842 179 1021
14 Ritvars Kalniņš 8095 Skrienam kopā, Valmiera 03:07:13 VL2 3 V14 +30:58 +19:35 00:04:32 835 197 1032
15 Mikus Žagata 8063 Marienburgas Vilki 03:07:43 VL1 12 V15 +31:27 +31:27 00:04:41 832 191 1023
16 Juris Gudēvics - Liepiņš 8127 Kocēnu novads 03:12:36 VL1 13 V16 +36:20 +36:20 00:03:40 811 244 1055
17 Edgars Dzenuška 8013 Visma Labs 03:12:41 VL2 4 V17 +36:26 +25:03 00:04:38 811 193 1004
18 Valdis Miezītis 8048 Engures Sportam 03:12:55 VL2 5 V18 +36:39 +25:16 00:05:07 810 175 985
19 Raivis Reinfelds 8141 Talsu pakalnu sporta klubs 03:15:06 VL1 14 V19 +38:50 +38:50 00:04:18 801 208 1009
20 Agris Rusmanis 8163 Saldus Boksa Klubs 03:16:48 VL1 15 V20 +40:32 +40:32 00:04:21 794 205 999
21 Kristaps Broks 8021 Kristaps 03:17:28 VL1 16 V21 +41:13 +41:13 00:03:43 791 241 1032
22 Viviana Kirilova 8008 VSK Noskrien Vāveres 03:17:58 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:04:54 1000 212 1212
23 Andis Gailis 8148 Kocēnu novads 03:17:59 VL2 6 V22 +41:43 +30:20 00:03:58 789 225 1014
24 Aivars Bondars 8154 BALTAIS 03:18:38 VL2 7 V23 +42:23 +31:00 00:04:49 787 186 973
25 Linda Boldāne 8197 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 03:19:19 SL1 1 S2 +01:21 +00:00 00:04:48 993 216 1209
26 Miks Pētersons 8030 Nordi furniture 03:20:08 VL1 17 V24 +43:52 +43:52 00:05:08 781 174 955
27 Daina Jurķe 8074 Gentlemens Club / Supervaroņi 03:20:08 SL1 2 S3 +02:09 +00:49 00:05:19 989 195 1184
28 Gints Trēziņš 8200 VSK "Burkānciems & Co" 03:25:04 VL2 8 V25 +48:49 +37:26 00:05:37 762 159 921
29 Ruslans Šuļga 8040 Maratona klubs 03:25:47 VL1 18 V26 +49:31 +49:31 00:05:19 759 168 927
30 Henrijs Lērme 8107 M 42 03:25:52 VL1 19 V27 +49:36 +49:36 00:05:29 759 163 922
31 Andis Zariņš 8001 03:26:02 VL1 20 V28 +49:47 +49:47 00:06:10 758 145 903
32 Modris Trūlis 8172 Aldaris GO 03:26:26 VL1 21 V29 +50:11 +50:11 00:06:41 757 134 891
33 Sergejs Ļeta 8052 PATRIA SPORTLAND 03:27:02 VL1 22 V30 +50:47 +50:47 00:06:22 755 141 896
34 Ivo Ielītis 8051 Kurpnīca 03:27:47 VL1 23 V31 +51:32 +51:32 00:06:42 752 134 886
35 Andris Sprūds 8072 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:27:57 VL1 24 V32 +51:42 +51:42 00:08:39 751 104 855
36 Edgars Bremze 8191 Izturība 03:28:02 VL2 9 V33 +51:46 +40:23 00:04:15 751 210 961
37 Jānis Actiņš 8109 VSK Noskrien 03:28:12 VL2 10 V34 +51:56 +40:33 00:05:24 751 166 917
38 Ģirts Žagars 8028 Talsu pauguraines zaķi 03:28:33 VL1 25 V35 +52:18 +52:18 00:07:57 749 113 862
39 Aigars Lūsis 8135 Talsu pakalnu sporta klubs 03:28:52 VL3 1 V36 +52:37 +00:00 00:06:00 748 149 897
40 Juris Šehtels 8186 Ādaži 03:29:20 VL3 2 V37 +53:04 +00:28 00:06:51 746 131 877
41 Jānis Teteris 8064 DzSK Lokomotīve 03:29:49 VL2 11 V38 +53:33 +42:10 00:04:28 745 200 945
42 Sandis Pētersons 8125 Swedbank 03:30:59 VL1 26 V39 +54:44 +54:44 00:04:25 741 203 944
43 Gusts Fokerots 8131 Vientuļais Vilks 03:31:00 VL1 27 V40 +54:44 +54:44 00:05:02 741 178 919
44 Edijs Vilnis 8068 Biznesa parks ABAVA 03:31:14 VL2 12 V41 +54:58 +43:35 00:05:21 740 167 907
45 Reinis Skorovs 8087 VSK Noskrien 03:31:27 VL1 28 V42 +55:11 +55:11 00:04:54 739 183 922
46 Dace Banga-Hodžajeva 18043 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:31:29 SL1 3 S4 +13:30 +12:10 00:05:32 936 188 1124
47 Edgars Bukšs 8050 IGATE 03:31:33 VL1 29 V43 +55:17 +55:17 00:04:15 739 210 949
48 Artis Pūcītis 8195 SSK Bebra 03:31:38 VL1 30 V44 +55:23 +55:23 00:04:39 738 192 930
49 Reinis Jasliņš 8138 Jaunmārupe skrien! 03:32:17 VL2 13 V45 +56:01 +44:38 00:04:52 736 184 920
50 Kristaps Ceriņš 8164 SPB RUN/Brooks 03:32:28 VL1 31 V46 +56:12 +56:12 00:04:28 735 201 936
51 Aivars Šķudītis 8056 Latvijas Finieris 03:33:57 VL1 32 V47 +57:42 +57:42 00:04:24 730 203 933
52 Liene Allere 8170 Saldus Boksa Klubs 03:34:31 SL1 4 S5 +16:33 +15:12 00:05:13 923 199 1122
53 Jānis Puida 8166 SSK Bebra 03:36:36 VL1 33 V48 +1:00:21 +1:00:21 00:04:01 721 223 944
54 Jānis Cīmurs 8114 Cīmurēni 03:36:53 VL1 34 V49 +1:00:38 +1:00:38 00:04:21 720 206 926
55 Sigita Vāce 8185 KSMR Fitness 03:38:28 SL2 2 S6 +20:30 +20:30 00:04:48 906 216 1122
56 Matīss Vecvagaris 8206 ultrataka.lv 03:38:29 VL1 35 V50 +1:02:14 +1:02:14 00:04:16 715 210 925
57 Mārtiņš Grunskis 8011 Puccis 03:39:12 VL1 36 V51 +1:02:56 +1:02:56 00:05:06 713 176 889
58 Kalvis Silgals 8042 Surikati / Eveko poligrāfija 03:39:32 VL1 37 V52 +1:03:17 +1:03:17 00:05:42 712 157 869
59 Elīna Kabaļina 8016 03:40:26 SL1 5 S7 +22:27 +21:07 00:06:08 898 169 1067
60 Arnis Rāts 8126 VSK Noskrien Seniori 03:41:11 VL1 38 V53 +1:04:55 +1:04:55 00:05:02 706 178 884
61 Agris Hatko 8076 VSK Noskrien 03:41:19 VL1 39 V54 +1:05:03 +1:05:03 00:04:33 706 197 903
62 Aleksandr Judkins 8007 03:43:11 VL1 40 V55 +1:06:56 +1:06:56 00:04:20 700 206 906
63 Ieva Upmace-Grīviņa 8079 Surikati 03:43:27 SL1 6 S8 +25:28 +24:08 00:05:54 886 176 1062
64 Petras Pranckūnas 8142 Baltais 03:43:52 VL2 14 V56 +1:07:37 +56:14 00:04:24 698 203 901
65 Ģirts Bulāns 8098 03:43:55 VL1 41 V57 +1:07:40 +1:07:40 00:05:36 698 160 858
66 Konstantin Rogozin 8003 03:44:16 VL2 15 V58 +1:08:01 +56:38 00:05:44 697 156 853
67 Atis Kļavis 8071 Jaunmārupe skrien! 03:44:24 VL2 16 V59 +1:08:08 +56:45 00:05:33 696 161 857
68 Uldis Pormeisters 8158 Ātrās ļipas 03:44:35 VL1 42 V60 +1:08:20 +1:08:20 00:04:39 696 192 888
69 Ilze Limanāne 8033 VSK Noskrien Vāveres 03:45:14 SL2 3 S9 +27:16 +27:16 00:05:19 879 195 1074
70 Juris Čerņadjevs 8080 03:45:15 VL3 3 V61 +1:09:00 +16:23 00:05:18 694 169 863
71 Līga Rusiņa 8108 03:46:01 SL1 7 S10 +28:02 +26:42 00:04:47 876 217 1093
72 Andres Pae 18047 Suusahullud 03:47:05 VL2 17 V62 +1:10:49 +59:26 00:06:29 688 138 826
73 Arnis Ābelīte 8090 Virsotne/MARMOT 03:47:17 VL2 18 V63 +1:11:01 +59:38 00:04:37 688 193 881
74 Valdis Čunka 8165 Aldaris GO 03:47:27 VL1 43 V64 +1:11:12 +1:11:12 00:05:18 687 169 856
75 Lita Dzelme 8084 03:48:40 SL2 4 S11 +30:41 +30:41 00:05:30 866 189 1055
76 Mārtiņš Plaudis 8208 SK Dzērvene 03:48:41 VL1 44 V65 +1:12:25 +1:12:25 00:05:12 683 172 855
77 Gints Bērziņš 8049 AkmensDizains.lv 03:48:50 VL1 45 V66 +1:12:35 +1:12:35 00:05:32 683 162 845
78 Māris Punculis 8140 MOREX.LV 03:48:59 VL1 46 V67 +1:12:43 +1:12:43 00:05:25 682 165 847
79 Andris Drešmanis 8092 DzSK Lokomotīve 03:49:59 VL2 19 V68 +1:13:43 +1:02:20 00:05:58 679 150 829
80 Andris Bāliņš 8022 VSK Noskrien/SK Dzērvene 03:51:00 VL1 47 V69 +1:14:44 +1:14:44 00:04:58 676 180 856
81 Igors Jegorovs 8065 03:52:37 VL1 48 V70 +1:16:22 +1:16:22 00:05:07 672 175 847
82 Valdis Rozentāls 8145 03:52:52 VL2 20 V71 +1:16:36 +1:05:13 00:06:55 671 129 800
83 Pēteris Spuriņš 8077 DOMDARIS 03:53:23 VL1 49 V72 +1:17:07 +1:17:07 00:06:08 670 146 816
84 Uģis Holsts 8136 SSK Bebra 03:53:38 VL2 21 V73 +1:17:23 +1:06:00 00:04:27 669 201 870
85 Jānis Rozītis 8083 03:54:20 VL1 50 V74 +1:18:04 +1:18:04 00:06:43 667 133 800
86 Jānis Šnepste 8151 03:54:21 VL2 22 V75 +1:18:05 +1:06:42 00:08:04 667 111 778
87 Edgars Goba 8102 Salaspils Zīriņi 03:54:54 VL2 23 V76 +1:18:39 +1:07:16 00:04:58 665 180 845
88 Edgars Lapiņš 8179 Accenture 03:55:42 VL1 51 V77 +1:19:27 +1:19:27 00:05:48 663 154 817
89 Žans Verdens 8094 03:56:03 VL2 24 V78 +1:19:47 +1:08:24 00:05:28 662 164 826
90 Dainis Muško 8113 Kartavkalnu buki 03:56:33 VL2 25 V79 +1:20:17 +1:08:54 00:06:36 661 136 797
91 Atis Jansons 8078 Swedbank 03:58:43 VL1 52 V80 +1:22:27 +1:22:27 00:06:47 655 132 787
92 Antra Spundiņa 8057 VSK Noskrien 03:58:58 SL1 8 S12 +40:59 +39:39 00:05:22 828 194 1022
93 Jānis Ķemers 8207 Riga Adventure Team 03:59:08 VL1 53 V81 +1:22:52 +1:22:52 00:05:09 653 174 827
94 Māra Braslava 8085 Limbaži Skrien 04:00:24 SL1 9 S13 +42:25 +41:05 00:06:04 824 171 995
95 Kaspars Salmiņš 8189 04:01:17 VL1 54 V82 +1:25:01 +1:25:01 00:05:52 648 152 800
96 Jurijs Filipovs 8010 04:01:35 VL2 26 V83 +1:25:19 +1:13:56 00:06:23 647 140 787
97 Arūnas Beržinskas 8037 SLK Kurtuva/Vilmers 04:01:44 VL2 27 V84 +1:25:28 +1:14:05 00:05:59 646 150 796
98 Normunds Blumbergs 8116 04:02:04 VL2 28 V85 +1:25:49 +1:14:26 00:07:16 646 123 769
99 Olafs Smiltnieks 8143 Olainfarm 04:02:11 VL2 29 V86 +1:25:56 +1:14:33 00:05:22 645 167 812
100 Aleksandrs Antonovs 8075 &A 04:02:21 VL2 30 V87 +1:26:05 +1:14:42 00:05:57 645 150 795
101 Mara Kunrade 8046 04:04:35 SL1 10 S14 +46:36 +45:16 00:06:34 809 158 967
102 Linda Laurena 8099 VEGĀŅI 04:04:36 SL1 11 S15 +46:38 +45:17 00:06:27 809 161 970
103 Intars Veberis 8178 VEGĀŅI 04:04:40 VL2 31 V88 +1:28:25 +1:17:02 00:04:23 639 204 843
104 Jānis Kolužs 8194 Daugavpils Runners 04:04:45 VL1 55 V89 +1:28:29 +1:28:29 00:04:37 638 194 832
105 Ralfs Jumiķis 8182 Luminor 04:04:54 VL1 56 V90 +1:28:38 +1:28:38 00:05:36 638 160 798
106 Arvis Stivriņš 8058 Engures sportam I Sporta Patriots 04:04:57 VL1 57 V91 +1:28:42 +1:28:42 00:04:42 638 190 828
107 Evija Vate 8121 Engures sportam I Sporta Patriots 04:06:09 SL1 12 S16 +48:11 +46:50 00:05:30 804 189 993
108 Arvīds Germovs 8134 04:07:16 VL2 32 V92 +1:31:00 +1:19:37 00:06:00 632 149 781
109 Janis Jenerts 8133 VSK "Burkānciems & Co" 04:07:26 VL1 58 V93 +1:31:10 +1:31:10 00:06:49 632 131 763
110 Jānis Šmits 8129 SOLI PA SOLIM 04:09:13 VL1 59 V94 +1:32:58 +1:32:58 00:06:16 627 143 770
111 Māris Lūsis 8039 Skrienošie Lūši 04:10:06 VL2 33 V95 +1:33:50 +1:22:27 00:05:30 625 163 788
112 Zane Dzirkale 8018 ZAJEC 04:10:23 SL1 13 S17 +52:25 +51:04 00:06:46 791 153 944
113 Jānis Zilvers 8015 Siguldas takas 04:11:10 VL1 60 V96 +1:34:55 +1:34:55 00:05:41 622 158 780
114 Jānis Ozols 8103 Fellas 04:11:47 VL1 61 V97 +1:35:31 +1:35:31 00:05:18 621 169 790
115 Edgars Lešinskis 8055 Siguldas Maratona klubs 04:12:08 VL2 34 V98 +1:35:52 +1:24:29 00:07:19 620 122 742
116 Artūrs Pielēns-Pelēns 8132 Lattelecom 04:13:33 VL1 62 V99 +1:37:18 +1:37:18 00:05:53 616 152 768
117 Artūrs Topecs 8156 SK Dzērvene 04:13:47 VL1 63 V100 +1:37:32 +1:37:32 00:07:27 616 120 736
118 Uvis Braunfelds 8105 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 04:14:04 VL2 35 V101 +1:37:48 +1:26:25 00:04:47 615 187 802
119 Andris Limanāns 8122 Limanāni 04:14:11 VL1 64 V102 +1:37:55 +1:37:55 00:08:29 615 105 720
120 Natālija Treulande 8212 VSK Noskrien 04:14:34 SL1 14 S18 +56:36 +55:15 00:05:42 778 182 960
121 Armands Zvejnieks 8130 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 04:15:10 VL1 65 V103 +1:38:55 +1:38:55 00:05:32 612 162 774
122 Jānis Dūka 8169 Cēsis 04:15:12 VL1 66 V104 +1:38:56 +1:38:56 00:08:20 612 107 719
123 Sandis Apenītis 8029 AkmensDizains.lv 04:15:30 VL1 67 V105 +1:39:15 +1:39:15 00:06:33 612 137 749
124 Monta Ločmele 8198 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 04:15:57 SL1 15 S19 +57:59 +56:38 00:06:52 773 151 924
125 Artūrs Rundzāns 8124 Selonija 04:17:03 VL1 68 V106 +1:40:47 +1:40:47 00:06:59 608 128 736
126 Andis Ozoliņš 8081 ISK Ņiprie Ikri 04:17:38 VL1 69 V107 +1:41:23 +1:41:23 00:07:26 607 121 728
127 Ilva Kārkliņa 8019 04:17:49 SL2 5 S20 +59:50 +59:50 00:06:36 768 157 925
128 Oskars Brasliņš 18044 TRX Cēsis 04:17:52 VL1 70 V108 +1:41:37 +1:41:37 00:06:33 606 137 743
129 Antra Dumbrovska 8024 04:18:06 SL1 16 S21 +1:00:08 +58:47 00:06:27 767 161 928
130 Jānis Saule 8014 04:18:07 VL2 36 V109 +1:41:51 +1:30:28 00:07:48 605 115 720
131 Dace Hartmane 8152 Talsu pauguraines Zaķi 04:18:14 SL2 6 S22 +1:00:15 +1:00:15 00:05:41 767 183 950
132 Janis Andersons 18038 04:18:23 VL2 37 V110 +1:42:08 +1:30:45 00:05:44 605 156 761
133 Juris Kļaviņš 8017 ZAJEC 04:19:01 VL2 38 V111 +1:42:46 +1:31:23 00:08:18 603 108 711
134 Niklāvs Emīls Eglītis 8137 Jāņkalni 04:19:57 VL1 71 V112 +1:43:41 +1:43:41 00:09:01 601 99 700
135 Vladislavs Aļehnovičs 8097 KROKUS 04:20:07 VL1 72 V113 +1:43:52 +1:43:52 00:04:48 601 186 787
136 Mārtiņš Jansons 8067 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis 04:22:19 VL1 73 V114 +1:46:03 +1:46:03 00:06:08 596 146 742
137 Aija Rogāle 8149 KROKUS 04:22:24 SL2 7 S23 +1:04:26 +1:04:26 00:06:36 754 157 911
138 Žanis Lulle 8160 BALTAIS 04:23:12 VL1 74 V115 +1:46:56 +1:46:56 00:04:54 594 182 776
139 Toms Rajunčus 8100 04:23:38 VL1 75 V116 +1:47:22 +1:47:22 00:06:33 593 137 730
140 Jana Romanovska 8047 Zemgales Ziņas 04:24:28 SL1 17 S24 +1:06:30 +1:05:09 00:06:03 749 171 920
141 Ligita Leitlande 8089 Zemgales Ziņas 04:24:30 SL2 8 S25 +1:06:31 +1:06:31 00:06:15 749 166 915
142 Dzintars Rendenieks 8062 #plus100nieks 04:24:42 VL1 76 V117 +1:48:26 +1:48:26 00:07:39 590 117 707
143 Jānis Kudums 8036 04:25:04 VL1 77 V118 +1:48:48 +1:48:48 00:05:54 590 152 742
144 Edmunds Gržibovskis 8119 SK Dzērvene 04:25:04 VL3 4 V119 +1:48:49 +56:12 00:06:37 590 135 725
145 Arnis Mūrnieks 8188 04:25:12 VL2 39 V120 +1:48:57 +1:37:34 00:06:53 589 130 719
146 Romāns Koškins 8091 04:25:52 VL2 40 V121 +1:49:37 +1:38:14 00:07:36 588 118 706
147 Dzintars Dūdiņš 8180 Siguldas maratona klubs 04:26:01 VL2 41 V122 +1:49:45 +1:38:22 00:07:05 587 126 713
148 Viktors Saveļjevs 8173 RIEKSTI 04:27:37 VL1 78 V123 +1:51:21 +1:51:21 00:04:24 584 203 787
149 Aivars Fogelis 8034 04:27:55 VL1 79 V124 +1:51:40 +1:51:40 00:06:44 583 133 716
150 Ēriks Melkurts 8199 Kocēnu novads 1 04:28:13 VL3 5 V125 +1:51:58 +59:21 00:06:27 583 139 722
151 Uģis Zanders 8061 04:28:29 VL2 42 V126 +1:52:14 +1:40:51 00:05:43 582 157 739
152 Artūrs Kadiķis 8082 04:30:23 VL1 80 V127 +1:54:08 +1:54:08 00:07:22 578 121 699
153 Zigmunds Vītiņš 8027 04:30:28 VL2 43 V128 +1:54:13 +1:42:49 00:06:09 578 146 724
154 Artis Maksims 8118 Marienburgas Vilki 04:30:29 VL1 81 V129 +1:54:13 +1:54:13 00:04:36 578 194 772
155 Jānis Keišs 8053 RR 04:30:57 VL1 82 V130 +1:54:41 +1:54:41 00:06:47 577 132 709
156 Sabīne Eglīte 8101 04:32:46 SL1 18 S26 +1:14:47 +1:13:27 00:06:29 726 160 886
157 Arvis Skrējāns 8112 04:32:55 VL1 83 V131 +1:56:40 +1:56:40 00:06:37 573 135 708
158 Andrejs Baltkājis 8043 04:33:39 VL2 44 V132 +1:57:24 +1:46:01 00:07:10 571 125 696
159 Mārtiņš Freibergs 8032 VSK Noskrien 04:34:32 VL1 84 V133 +1:58:17 +1:58:17 00:07:27 569 120 689
160 Aivis Poikāns 8044 04:35:55 VL2 45 V134 +1:59:40 +1:48:17 00:07:33 566 119 685
161 Edgars Zaķis 8211 Hogwarts running club 04:37:30 VL1 85 V135 +2:01:15 +2:01:15 00:06:38 563 135 698
162 Didzis Raits 8202 Mana mīļākā komanda 04:37:31 VL1 86 V136 +2:01:15 +2:01:15 00:06:04 563 147 710
163 Vitalijs Žuselis 8193 Daugavpils runners 04:37:38 VL2 46 V137 +2:01:23 +1:50:00 00:05:14 563 171 734
164 Līga Līce 8210 DzSK Lokomotīve 04:41:00 SL2 9 S27 +1:23:01 +1:23:01 00:05:38 705 184 889
165 Vairis Kronbergs 8054 04:41:28 VL1 87 V138 +2:05:12 +2:05:12 00:06:24 555 140 695
166 Jonathan Sykes 8005 Racemappr Runnrs 04:42:13 VL1 88 V139 +2:05:57 +2:05:57 00:08:34 554 105 659
167 Janis Kauliņš 18040 EY Forensic & Integrity Services 04:43:09 VL1 89 V140 +2:06:53 +2:06:53 00:06:35 552 136 688
168 Nellija Baliko 8157 Isostar 04:44:23 SL1 19 S28 +1:26:24 +1:25:04 00:07:14 696 144 840
169 Artūrs Ketlers 8110 SK Dzērvene 04:44:25 VL1 90 V141 +2:08:10 +2:08:10 00:06:06 549 147 696
170 Kristaps Dvēselītis 8155 04:44:26 VL1 91 V142 +2:08:10 +2:08:10 00:06:14 549 143 692
171 Daniel Lopes Martins 8023 04:44:39 VL1 92 V143 +2:08:24 +2:08:24 00:07:51 549 114 663
172 Māris Zirnis 8187 04:46:29 VL2 47 V144 +2:10:14 +1:58:51 00:06:58 545 128 673
173 Raimonds Buraks 8150 SOLI PA SOLIM 04:47:36 VL1 93 V145 +2:11:21 +2:11:21 00:08:01 543 112 655
174 Jānis Siliņš 18042 04:49:31 VL1 94 V146 +2:13:16 +2:13:16 00:06:41 540 134 674
175 Regimantas Šnipaitis 8026 04:49:58 VL2 48 V147 +2:13:42 +2:02:19 00:06:40 539 134 673
176 Mārtiņš Podnieks 8171 Silakrogs 04:50:19 VL1 95 V148 +2:14:04 +2:14:04 00:08:25 538 106 644
177 Rinalds Ezeriņš 8204 Siguldas takas 04:52:17 VL1 96 V149 +2:16:01 +2:16:01 00:08:51 535 101 636
178 Gunta Lebedoka 8060 OK Kurmis 04:54:53 SL3 1 S29 +1:36:54 +00:00 00:06:10 671 169 840
179 Ieva Grauduma 8162 Accenture 04:56:25 SL1 20 S30 +1:38:27 +1:37:06 00:08:28 668 123 791
180 Liāna Aldiņa 8069 Olainfarm 04:57:22 SL1 21 S31 +1:39:23 +1:38:03 00:06:57 666 149 815
181 Ilona Sedleniece 8088 04:57:38 SL2 10 S32 +1:39:39 +1:39:39 00:07:28 665 139 804
182 Mareks Tumašs 8106 Sapiens 04:57:55 VL2 49 V150 +2:21:39 +2:10:16 00:05:39 525 158 683
183 Valdis Bergs 8175 05:00:49 VL1 97 V151 +2:24:34 +2:24:34 00:07:42 519 116 635
184 Inta Zīriuse 8002 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm 05:02:02 SL1 22 S33 +1:44:03 +1:42:43 00:06:27 655 161 816
185 Dzintars Rendenieks 8070 #plus100nieks 05:02:59 VL1 98 V152 +2:26:44 +2:26:44 00:07:08 516 126 642
186 Ervīns Ozoliņš 8104 Jaunmārupe skrien 05:05:32 VL2 50 V153 +2:29:17 +2:17:54 00:07:13 511 124 635
187 Jānis Kopmanis 8035 LSC 05:05:33 VL3 6 V154 +2:29:18 +1:36:41 00:07:19 511 122 633
188 Taavi Korvits 18045 05:06:32 VL1 99 V155 +2:30:17 +2:30:17 00:10:21 510 87 597
189 Ieva Tāle-Stangute 8086 Baldones skriešanas komanda 05:08:29 SL1 23 S34 +1:50:31 +1:49:10 00:07:13 642 144 786
190 Olena Fomenko 8147 motospots/salomon 05:08:50 SL1 24 S35 +1:50:52 +1:49:31 00:06:23 641 163 804
191 Uģis Bents 8128 05:10:46 VL2 51 V156 +2:34:31 +2:23:08 00:06:48 503 132 635
192 Kristaps Desmitnieks 8059 05:12:46 VL1 100 V157 +2:36:30 +2:36:30 00:08:51 500 101 601
193 Iveta Bērziņa 8168 Riga Runners II 05:18:27 SL1 25 S36 +2:00:28 +1:59:08 00:08:15 622 126 748
194 Māris Zinbergs 18046 Siguldas Takas 05:20:39 VL1 101 V158 +2:44:23 +2:44:23 00:07:47 487 115 602
195 Madara Berga 8176 05:20:54 SL1 26 S37 +2:02:56 +2:01:35 00:08:19 617 125 742
196 Reena Käo 8009 05:22:30 SL2 11 S38 +2:04:32 +2:04:32 00:08:19 614 125 739
197 Maksims Mogilins 8020 2 DbL 05:24:27 VL2 52 V159 +2:48:11 +2:36:48 00:07:22 482 122 604
198 Alīna Fisenkova 8177 Lacerta Running Team 05:24:42 SL1 27 S39 +2:06:44 +2:05:23 00:07:32 610 138 748
199 Mārcis Jēgers 8159 Jēgeru klans 05:34:07 VL1 102 V160 +2:57:52 +2:57:52 00:08:39 468 104 572
200 Linda Loce 8045 Lynxdojo 05:37:29 SL1 28 S40 +2:19:30 +2:18:10 00:07:32 587 138 725
201 Liene Kalniņa 8203 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 05:39:14 SL1 29 S41 +2:21:15 +2:19:55 00:07:11 584 144 728
202 Jānis Straukmanis 8041 05:40:39 VL1 103 V161 +3:04:24 +3:04:24 00:09:36 459 93 552
203 Ingūna Sevostjanova 8012 Nūjo vesels 05:42:44 SL2 12 S42 +2:24:45 +2:24:45 00:07:35 578 137 715
204 Māris Vīlips 8161 05:42:44 VL2 53 V162 +3:06:29 +2:55:06 00:07:32 456 119 575
205 Māris Avotiņš 8209 05:53:53 VL2 54 V163 +3:17:38 +3:06:15 00:08:04 442 111 553
206 Vitālijs Jakovļevs 8031 www.endo.lv 06:16:59 VL1 104 V164 +3:40:43 +3:40:43 415 0 415
207 Ina Balgalve 8025 DNF
208 Zane Muceniece 8093 DNF
209 Laura Liniņa 8111 DNF