Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 5830 BALTAIS V1 VZ2 00:02:59 300
2 Artjoms Rekuņenko 7443 Patria Sportland V2 VB1 00:03:08 285
3 Jānis Baunis 5896 PH Print V3 VZ1 00:03:14 276
4 Martiņš Babkins 5829 BALTAIS V4 VZ2 00:03:18 271
5 Mareks Zālītis 5771 Baldones vieglatlētikas nodaļa V5 VZ2 00:03:19 270
6 Jevgeņijs Stepanovs 8190 DzSK Lokomotīve V6 VL1 00:03:19 269
7 Uldis Kļaviņš 7184 Vivobarefoot/ Rieksti V7 VB1 00:03:21 267
8 Andris Saldons 5560 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V8 VZ1 00:03:23 265
9 Reinis Korsūnovs 5232 Talsu pakalnu sporta klubs V9 VZ2 00:03:23 265
10 Jānis Vītiņš 5594 RIEKSTI V10 VZ3 00:03:24 263
11 Andris Robalds 6040 Kocēnu novads 1 V11 VZ2 00:03:25 262
12 Jānis Mežiels 5399 Patria Sportland V12 VZ2 00:03:25 261
13 Jeļena Ābele 6134 S1 SZ2 00:03:27 300
14 Andrejs Bondarevs 5832 BALTAIS V13 VZ3 00:03:28 258
15 Rikards Raimo 5280 Sporta skola "Arkādija" / RSK V14 VZ1 00:03:29 256
16 Andris Ronimoiss 5780 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V15 VZ2 00:03:30 255
17 Andris Ponomarenko 5775 Rivello V16 VZ2 00:03:34 251
18 Ilgvars Dzedulis 5996 PATRIA NAA V17 VZ1 00:03:36 248
19 Mārtiņš Fārenhorsts 7362 Talsu pakalnu sporta klubs V18 VB1 00:03:37 247
20 Kārlis Vīksne 15430 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V19 VZ2 00:03:37 247
21 Kristaps Bērziņš 18041 PATRIA SPORTLAND V20 VL1 00:03:38 247
22 Emīls Žubulis 6115 Team Kažemāka/Train2WinLv V21 VZ1 00:03:38 246
23 Jānis Gržibovskis 6006 PATRIA NAA V22 VZ1 00:03:38 246
24 Jānis Kūms 7235 Inov-8 I OSveikals.lv V23 VB1 00:03:39 245
25 Edgars Sprūds 7077 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V24 VB1 00:03:39 245
26 Karīna Helmane-Soročenkova 7229 VSK Noskrien S2 SB1 00:03:39 283
27 Arturs Onzuls 5734 Accenture V25 VZ2 00:03:40 244
28 Juris Gudēvics - Liepiņš 8127 Kocēnu novads V26 VL1 00:03:40 244
29 Jānis Osītis 6009 V27 VZ2 00:03:42 242
30 Uģis Kronbergs 7124 MRC / UPPE/ Jaunmārupe skrien! V28 VB2 00:03:42 242
31 Kristaps Čehovičs 7068 V29 VB1 00:03:42 242
32 Jānis Mūrnieks 5971 SK Tērauds V30 VZ2 00:03:42 241
33 Artūrs Kārkliņš 5193 Kocēnu novads 1 V31 VZ2 00:03:43 241
34 Kristaps Broks 8021 Kristaps V32 VL1 00:03:43 241
35 Aksels Bresme 5624 Talsu pakalnu sporta klubs V33 VZ1 00:03:43 240
36 Jānis Bāča 7182 V34 VB1 00:03:43 240
37 Jānis Šņoriņš 8144 Talsu pakalnu sporta klubs V35 VL1 00:03:44 240
38 Nils Mednis 5744 Saldus Boksa Klubs V36 VZ1 00:03:44 239
39 Dagnis Sakne 5999 PATRIA NAA V37 VZ1 00:03:46 238
40 Baiba Bendika 15458 - S3 SZ2 00:03:46 276
41 Oskars Cimermanis 7056 Patria Sportland V38 VB1 00:03:46 238
42 Voldemārs Lejnieks 7139 SK Dzērvene V39 VB1 00:03:48 236
43 Jānis Olengovičs 5123 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums V40 VZ2 00:03:48 235
44 Mārtiņš Krauklis 7322 V41 VB1 00:03:50 233
45 Roberts Sukonovs 5665 Gentlemen's Club / Supervaroņi V42 VZ2 00:03:51 232
46 Oskars Laucis 5185 VSK "Burkānciems & Co" V43 VZ1 00:03:51 232
47 Agris Krūmiņš 15418 SPB RUN/Brooks V44 VZ2 00:03:51 232
48 Jānis Gailis 5653 Kocēnu novads V45 VZ2 00:03:51 232
49 Nauris Spalviņš 15434 SPB RUN/Brooks V46 VZ2 00:03:53 231
50 Valdis Aņikejevs 7073 Patria Sportland V47 VB1 00:03:55 228
51 Lauris Repša 7249 V48 VB1 00:03:55 228
52 Artis Dude 5288 Tērvete V49 VZ2 00:03:55 228
53 Valdis Tilts 5673 Kocēnu novads V50 VZ4 00:03:56 227
54 Edgars Apinis 5995 PATRIA NAA V51 VZ2 00:03:57 227
55 Dāvis Poliņš 5621 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga V52 VZ2 00:03:57 226
56 Ginta Valtere 5827 BALTAIS S4 SZ2 00:03:57 262
57 Kālis Lazdiņš 5107 V53 VZ2 00:03:58 226
58 Andis Gailis 8148 Kocēnu novads V54 VL2 00:03:58 225
59 Gustavs Atis Kļavis 5217 Jaunmārupe skrien! V55 VZ1 00:03:59 224
60 Alvis Danovskis 7150 V56 VB1 00:04:00 223
61 Anatolijs Macuks 8146 Baltais V57 VL2 00:04:01 223
62 Vjačeslavs Žunda 5440 LSC V58 VZ3 00:04:01 223
63 Agnis Stulpinskis 5186 VSK "Burkānciems & Co" V59 VZ2 00:04:01 223
64 Jānis Puida 8166 SSK Bebra V60 VL1 00:04:01 223
65 Artis Zvejnieks 7000 MAMMADABA V61 VB2 00:04:01 223
66 Juris Damškalns 7267 Talsu pakalnu sporta klubs V62 VB1 00:04:01 222
67 Artūrs Soročenkovs 5682 Engures sportam I Sporta Patriots V63 VZ2 00:04:02 222
68 Ritvars Klapars 7055 VSK Burkānciems&Co V64 VB2 00:04:03 221
69 Santis Setkovskis 5884 SSK Bebra V65 VZ1 00:04:03 221
70 Elvis Veisbergs 7140 Saldus Boksa Klubs V66 VB1 00:04:03 221
71 Miķelis Zumbergs 7427 V67 VB1 00:04:03 221
72 Ruslans Mamedovs 6142 Daugavpils Runners V68 VZ2 00:04:04 220
73 Eliss Dukaļskis 5354 V69 VZ1 00:04:05 219
74 Jurģis Stukuls 7261 SK Katrīna V70 VB1 00:04:05 219
75 Gatis Šulcs 5668 SPARS fizio V71 VZ2 00:04:05 219
76 Dainis Limanāns 8120 RIEKSTI V72 VL1 00:04:05 219
77 Uģis Karasevs 6038 Kocēnu novads V73 VZ2 00:04:05 219
78 Rūdolfs Aksenoks 15450 V74 VZ1 00:04:06 219
79 Kitija Valtere 7363 BALTAIS S5 SB1 00:04:06 253
80 Gatis Melgalvis 5144 Kocēnu novads V75 VZ3 00:04:06 218
81 Oskars Svars 5704 V76 VZ1 00:04:07 217
82 Ivars Grobiņš 7240 V77 VB1 00:04:07 217
83 Sandijs Suhānovs 6004 Siguldas sporta skola V78 VZ1 00:04:07 217
84 Aigars Silkalns 7263 colorlib.com V79 VB1 00:04:07 217
85 Konstantīns Grišulis 5782 KROKUS V80 VZ2 00:04:08 217
86 Edgars Kokorevičs 17134 VSK “Burkānciems & Co” V81 VB1 00:04:08 217
87 Artūrs Blūmiņš 8096 Virsotne/MARMOT V82 VL1 00:04:08 217
88 Mareks Vaišļa 7226 SSK Bebra V83 VB2 00:04:08 217
89 Linards Lauskis 15438 V84 VZ2 00:04:10 215
90 Ģirts Viļumovs 5754 Matisons runner club V85 VZ1 00:04:10 215
91 Rolands Štrehers 5632 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V86 VZ2 00:04:10 214
92 Artis Šauriņš 5362 New Village Workout V87 VZ2 00:04:11 214
93 Uldis Klepers 8174 Virsotne/MARMOT V88 VL1 00:04:12 213
94 Kaspars Irbe 5182 Talsu pauguraines Zaķi V89 VZ1 00:04:12 213
95 Ainārs Brālītis 5797 Supervaroņi V90 VZ2 00:04:13 212
96 Edgars Glāznieks 5488 V91 VZ1 00:04:13 212
97 Uldis Spulle 5695 TeamEiduki V92 VZ1 00:04:13 212
98 Dmitrijs Ničipors 7439 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti V93 VB1 00:04:14 212
99 Uldis Raipalis 7448 Supervaroņi V94 VB1 00:04:14 211
100 Pēteris Grīviņš 8181 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V95 VL1 00:04:14 211
101 Konstantīns Biktimirovs 8117 SPB RUN/Brooks V96 VL1 00:04:14 211
102 Andis Sakne 6137 Saldus Boksa Klubs V97 VZ2 00:04:14 211
103 Jānis Liepiņš 5179 Skapari V98 VZ2 00:04:14 211
104 Rainers Paeglis 5940 Siguldas Sporta skola V99 VZ1 00:04:15 211
105 Mārtiņš Purenkovs 5807 Legs Miserables V100 VZ2 00:04:15 210
106 Edgars Bukšs 8050 IGATE V101 VL1 00:04:15 210
107 Edgars Bremze 8191 Izturība V102 VL2 00:04:15 210
108 Dmitrijs Vladimirovs 5593 Accenture V103 VZ2 00:04:16 210
109 Matīss Vecvagaris 8206 ultrataka.lv V104 VL1 00:04:16 210
110 Gita Karlsone 5176 Matisons Runner's Club S6 SZ2 00:04:16 243
111 Tomass Delle 5130 Tet V105 VZ2 00:04:17 209
112 Dzintars Skrundenieks 6036 Deva Fitness - Liepāja V106 VZ2 00:04:17 209
113 Jānis Vizulis 7093 V107 VB2 00:04:17 209
114 Nauris Dzenis 15442 Madona V108 VZ2 00:04:17 208
115 Aleksandrs Scukins 5223 Emergn #optimized4running V109 VZ3 00:04:18 208
116 Kaspars Adijāns 7388 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO V110 VB1 00:04:18 208
117 Raivis Reinfelds 8141 Talsu pakalnu sporta klubs V111 VL1 00:04:18 208
118 Rasma Čoiča 15419 Patria Sportland S7 SZ2 00:04:19 241
119 Jānis Znotiņš 5907 Virsotne/MARMOT V112 VZ2 00:04:19 207
120 Gunta Holštroma 5442 Matisons Runner` s Club S8 SZ1 00:04:19 241
121 Sandis Āboliņš 6039 Kocēnu novads V113 VZ1 00:04:19 207
122 Imants Kaldre 7167 VSK Noskrien V114 VB1 00:04:19 207
123 Arnis Kurps 5825 Skrienam kopā - Valmiera V115 VZ1 00:04:19 207
124 Andris Kozačkovs 15461 Ludza V116 VZ3 00:04:20 207
125 Aleksandr Judkins 8007 V117 VL1 00:04:20 206
126 Aivars Dobris 5838 ASK PATRIA V118 VZ1 00:04:21 206
127 Jānis Cīmurs 8114 Cīmurēni V119 VL1 00:04:21 206
128 Artūrs Dedzis 15446 PULSAR V120 VZ2 00:04:21 205
129 Agris Rusmanis 8163 Saldus Boksa Klubs V121 VL1 00:04:21 205
130 Kristiāns Mārtuševs 6007 PATRIA NAA V122 VZ1 00:04:22 205
131 Klinta Lauska 17130 ASK PATRIA S9 SB1 00:04:22 237
132 Edgars Balunovs 6135 Olainfarm V123 VZ2 00:04:22 205
133 Intars Veberis 8178 VEGĀŅI V124 VL2 00:04:23 204
134 Aigars Rozenbergs 7206 V125 VB1 00:04:23 204
135 Mārcis Ruks 5215 V126 VZ1 00:04:23 204
136 Valts Ulmanis 7143 IK Auseklis V127 VB1 00:04:23 204
137 Jānis Rukmanis 5127 3D Running V128 VZ2 00:04:24 204
138 Aivars Šķudītis 8056 Latvijas Finieris V129 VL1 00:04:24 203
139 Gatis Pūcītis 7357 Swedbank V130 VB1 00:04:24 203
140 Liene Ruģele 5373 S10 SZ2 00:04:24 236
141 Arno Skipars 7298 V131 VZ3 00:04:24 203
142 Petras Pranckūnas 8142 Baltais V132 VL2 00:04:24 203
143 Viktors Saveļjevs 8173 RIEKSTI V133 VL1 00:04:24 203
144 Mairis Pētersons 15476 _ V134 VZ2 00:04:24 203
145 Sandis Pētersons 8125 Swedbank V135 VL1 00:04:25 203
146 Artūrs Ločmelis 7437 PATRIA NAA V136 VB1 00:04:25 203
147 Edijs Eiduks 5684 TeamEiduki V137 VZ1 00:04:25 203
148 Matīss Elksnis 5147 V138 VZ2 00:04:25 202
149 Artis Krievāns 8073 VSK "Burkānciems & Co" V139 VL2 00:04:26 202
150 Reinis Bērziņš 7225 Virsotne/MARMOT V140 VB1 00:04:26 202
151 Gunārs Ozoliņš 5787 DzSK Lokomotīve V141 VZ2 00:04:26 202
152 Niklāvs Ķirpis 5203 V142 VZ1 00:04:27 201
153 Uģis Holsts 8136 SSK Bebra V143 VL2 00:04:27 201
154 Kaspars Zudrags 5173 Latvijas Finieris V144 VZ3 00:04:28 201
155 Kristaps Ceriņš 8164 SPB RUN/Brooks V145 VL1 00:04:28 201
156 Viesturs Zimackis 7212 V146 VB1 00:04:28 200
157 Kaspars Ušpelis 7324 ASK Patria V147 VB1 00:04:28 200
158 Jānis Teteris 8064 DzSK Lokomotīve V148 VL2 00:04:28 200
159 Renārs Teters-Teterovskis 7360 Marienburgas Vilki V149 VB1 00:04:28 200
160 Jānis Bute 5792 V150 VZ2 00:04:29 200
161 Eduards Skuķis 6106 Traverss V151 VZ2 00:04:29 200
162 Dāvis Zariņš 5416 V152 VZ2 00:04:29 199
163 Ināra Lūse 5698 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S11 SZ4 00:04:29 231
164 Sandra Buliņa 5823 Marienburgas Vilki S12 SZ1 00:04:30 231
165 Emīls Zalcmanis 5727 V153 VZ2 00:04:30 199
166 Kristīne Urtāne 5664 S13 SZ2 00:04:30 231
167 Viesturs Dude 6112 Dobeles Sporta skola V154 VZ4 00:04:30 199
168 Raimonds Kaže 7160 Auces aeroklubs V155 VB1 00:04:31 198
169 Oļegs Solovjovs 5696 Talsu pakalnu sporta klubs V156 VZ3 00:04:31 198
170 Artūrs Žeibe 7044 Run for Fun V157 VB1 00:04:31 198
171 Vents Lupkins 7359 SPB RUN/Brooks V158 VB1 00:04:32 198
172 Kaspars Vīksne 5713 V159 VZ2 00:04:32 198
173 Ivo Zemturis 7422 V160 VB1 00:04:32 197
174 Anete Švilpe 7275 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S14 SB1 00:04:32 229
175 Antis Zunda 7450 V161 VB3 00:04:32 197
176 Ritvars Kalniņš 8095 Skrienam kopā, Valmiera V162 VL2 00:04:32 197
177 Āris Kundziņš 7125 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V163 VB2 00:04:32 197
178 Agris Hatko 8076 VSK Noskrien V164 VL1 00:04:33 197
179 Jānis Domburs 5053 V165 VZ2 00:04:33 197
180 Jakub Spryngl 7113 V166 VB2 00:04:33 196
181 Dagnis Boltrikovs 5670 Veseliga slodzīte V167 VZ2 00:04:34 196
182 Gints Jakovels 7381 Empowered to Win V168 VB1 00:04:34 196
183 Santa Žukovska 5456 S15 SZ2 00:04:34 227
184 Edgars Ošs 5877 V169 VZ2 00:04:34 196
185 Aivis Štemmers 5539 SK Pūre V170 VZ2 00:04:34 196
186 Sintija Gertane 5583 DNB Servisa centrs S16 SZ2 00:04:34 227
187 Jānis Šliseris 5699 V171 VZ2 00:04:34 196
188 Einārs Šillers 7163 Matisons Runner's Club V172 VB2 00:04:34 196
189 Elīna Barone 5611 SPB RUN/Brooks S17 SZ2 00:04:35 227
190 Māris Sardiko 5590 Team Kažemāka/Train2WinLv V173 VZ2 00:04:35 195
191 Roberts Siliņš 5347 Vaidava V174 VZ2 00:04:35 195
192 Rūdis Mālmeisters 5912 V175 VZ1 00:04:35 195
193 Ruben Martinez 15422 V176 VZ2 00:04:35 195
194 Artis Maksims 8118 Marienburgas Vilki V177 VL1 00:04:36 194
195 Mārtiņš Orinskis 5976 Emergn #optimized4running V178 VZ2 00:04:37 194
196 Jānis Kolužs 8194 Daugavpils Runners V179 VL1 00:04:37 194
197 Arnis Ābelīte 8090 Virsotne/MARMOT V180 VL2 00:04:37 193
198 Edgars Dzenuška 8013 Visma Labs V181 VL2 00:04:38 193
199 Agris Krievāns 5718 V182 VZ2 00:04:38 193
200 Guntars Siliņš 5629 KROKUS V183 VZ3 00:04:38 193
201 Krišjānis Puriņš 6099 V184 VZ2 00:04:38 193
202 Rūdolfs Leimanis 5436 V185 VZ2 00:04:39 193
203 Artis Pūcītis 8195 SSK Bebra V186 VL1 00:04:39 192
204 Ingūna Gailīte 5329 SSK Bebra S18 SZ2 00:04:39 223
205 Viktors Žeikars 5535 V187 VZ1 00:04:39 192
206 Uldis Pormeisters 8158 Ātrās ļipas V188 VL1 00:04:39 192
207 Artūrs Elstiņš 5404 Marienburgas Vilki V189 VZ2 00:04:39 192
208 Jānis Stukuls 6078 SK Katrīna V190 VZ2 00:04:39 192
209 Jānis Pārums 5540 Ņiprie Ikri V191 VZ2 00:04:39 192
210 Artūrs Čeirāns 6087 V192 VZ2 00:04:40 192
211 Kristaps Poddubnijs 5778 ASK Patria V193 VZ2 00:04:40 192
212 Aleksis Borozdins 17145 V194 VB1 00:04:40 192
213 Dāvis Zelmenis 5686 Maratona klubs / Matisons Runner's Club V195 VZ1 00:04:40 192
214 Kaspars Kārkliņš 7467 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS V196 VB2 00:04:41 191
215 Gatis Jarohovičs 5625 AkmensDizains.lv V197 VZ2 00:04:41 191
216 Daumants Rodrigo Beinars 5286 Guddžobs Guddans V198 VZ1 00:04:41 191
217 Janis Ukass 7031 Burkānciems V199 VB1 00:04:41 191
218 Miks Eglitis 5615 Accenture V200 VZ2 00:04:41 191
219 Mikus Žagata 8063 Marienburgas Vilki V201 VL1 00:04:41 191
220 Toms Kalnins 5356 V202 VZ2 00:04:42 191
221 Egīls Ziediņš 5934 V203 VZ1 00:04:42 191
222 Alberts Dambis 7393 Insalvo V204 VB1 00:04:42 191
223 Uģis Dreimanis 5380 dmanpipes.com V205 VZ2 00:04:42 191
224 Artis Mincenbergs 5022 V206 VZ3 00:04:42 190
225 Renārs Reklaitis 5911 Emergn #optimized4running V207 VZ2 00:04:42 190
226 Arvis Stivriņš 8058 Engures sportam I Sporta Patriots V208 VL1 00:04:42 190
227 Emīls Kvālis 7394 EY V209 VB1 00:04:42 190
228 Arnis Skraučs 5761 KÖDIENS V210 VZ2 00:04:42 190
229 Aleksandrs Mortuļevs 5680 VAS Latvijas gaisa satiksme V211 VZ3 00:04:42 190
230 Mārtiņš Bērziņš 5098 V212 VZ2 00:04:43 190
231 Elviss Tirzītis 5462 V213 VZ2 00:04:43 190
232 Viktors Malihins 5626 Rēzeknes novads V214 VZ2 00:04:43 190
233 Alise Kalniņa 5604 S19 SZ2 00:04:44 220
234 Jānis Tenbergs 7301 Engures sportam V215 VB1 00:04:44 189
235 Renārs Vasiļjevs 7410 V216 VB1 00:04:44 189
236 Liene Blumbeka 5662 Virsotne/MARMOT S20 SZ2 00:04:44 219
237 Jānis Sondors 7239 V217 VB1 00:04:44 189
238 Mārtiņš Dambis 5880 INSALVO V218 VZ2 00:04:44 189
239 Igors Lekomcevs 5997 PATRIA NAA V219 VZ2 00:04:44 189
240 Krišjānis Svilpe 7305 EY V220 VB1 00:04:44 189
241 Ričardas Kanišauskas 7317 SK Lukas V221 VB2 00:04:45 189
242 Aldis Kešāns 7485 V222 VB1 00:04:45 188
243 Aivis Rumba 5390 OldSnails V223 VZ2 00:04:45 188
244 Vigars Kaktinieks 6017 V224 VZ2 00:04:45 188
245 Konstantīns Čursins 7095 ChursinTeam V225 VB1 00:04:46 188
246 Anda Zandberga 5649 S21 SZ2 00:04:46 218
247 Adam Lambrou 5121 AppXite V226 VZ2 00:04:46 188
248 Agnis Apinis 5542 V227 VZ2 00:04:46 188
249 Uvis Braunfelds 8105 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V228 VL2 00:04:47 187
250 Oskars Eglītis 5201 Skrienam Liepāja V229 VZ1 00:04:47 187
251 Kaspars Vaivods 7445 KKDEV V230 VB1 00:04:47 187
252 Līga Rusiņa 8108 S22 SL1 00:04:47 217
253 Kaspars Tērauds 15479 Četras zoles V231 VZ2 00:04:47 187
254 Jānis Jurševskis 7336 V232 VB1 00:04:47 187
255 Jurģis Kļavpurs 5847 RWA V233 VZ2 00:04:47 187
256 Dzintars Rērihs 5426 RIEKSTI V234 VZ2 00:04:48 187
257 Matīss Haritonovs 8213 LifeThroughTrails V235 VL1 00:04:48 186
258 Linda Boldāne 8197 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv S23 SL1 00:04:48 216
259 Gints Putniņš 7367 V236 VB2 00:04:48 186
260 Vladislavs Aļehnovičs 8097 KROKUS V237 VL1 00:04:48 186
261 Sigita Vāce 8185 KSMR Fitness S24 SL2 00:04:48 216
262 Normunds Freimanis 5634 V238 VZ2 00:04:48 186
263 Deniss Loginovs 5537 V239 VZ2 00:04:48 186
264 Kaspars Pētersons 7404 VSK Noskrien V240 VB1 00:04:48 186
265 Intārs Stalbergs 5845 V241 VZ3 00:04:48 186
266 Kate Dūdele 15432 Legs miserables maximus S25 SZ2 00:04:48 216
267 Druvis Ruciņš 5516 Daba mūs sauc V242 VZ2 00:04:49 186
268 Andris Žukovskis 5784 SQUAD.LV V243 VZ2 00:04:49 186
269 Māris Logins 6077 V244 VZ2 00:04:49 186
270 Andris Edgars Fecers 6149 V245 VZ1 00:04:49 186
271 Andis Ruskulis 7331 V246 VB1 00:04:49 186
272 Aivars Bondars 8154 BALTAIS V247 VL2 00:04:49 186
273 Jānis Āboliņš 5692 V248 VZ2 00:04:49 186
274 Edgars Dūms 7137 V249 VB1 00:04:50 185
275 Aivars Zaķis 7157 Maratona klubs/LSC V250 VB3 00:04:50 185
276 Sandija Sorokina 5960 ASK "PATRIA" S26 SZ1 00:04:50 215
277 Nikolajs Vladimirovs 5154 V251 VZ2 00:04:50 185
278 Krišjānis Karabeško 5672 V252 VZ2 00:04:50 185
279 Edgars Auziņš 5164 Matisons Runner's Club V253 VZ3 00:04:50 185
280 Renārs Steselis 5361 SSK Bebra 2 V254 VZ1 00:04:51 185
281 Sintija Langenfelde 5397 KSMR Fitness S27 SZ2 00:04:51 214
282 Jānis Sondors 6016 Upeņu iela V255 VZ3 00:04:51 184
283 Kristaps Ozoliņš 5308 V256 VZ1 00:04:51 184
284 Gita Vilensone 7302 VSK Noskrien Vāveres S28 SB1 00:04:52 213
285 Indulis Āboliņš 5279 Jaunmārupe skrien II V257 VZ3 00:04:52 184
286 Reinis Jasliņš 8138 Jaunmārupe skrien! V258 VL2 00:04:52 184
287 Ivars Kumpiņš 6157 Nu kas i ko V259 VZ2 00:04:52 184
288 Pēteris Mednis 5261 MĀRAS TĒTIS V260 VZ2 00:04:52 184
289 Arturs Kažmers 7480 Valmiermuiža V261 VB1 00:04:52 184
290 Toms Rohtla 5451 V262 VZ2 00:04:52 184
291 Kristaps Magone 18039 SPB RUN/Brooks V263 VL1 00:04:52 184
292 Oskars Apsitis 7220 2KOKI V264 VB2 00:04:53 184
293 Mārtiņš Holsts 7103 V265 VB1 00:04:53 183
294 Arnis Sluga 7325 Virsotne/MARMOT V266 VB2 00:04:53 183
295 Ilgvars Bebrišs 5848 SK Katrīna V267 VZ4 00:04:53 183
296 Jānis Pauliņš 7377 V268 VB1 00:04:53 183
297 Erlens Grunckis 7484 V269 VB2 00:04:53 183
298 Reinis Skorovs 8087 VSK Noskrien V270 VL1 00:04:54 183
299 Māris Graudiņš 5571 V271 VZ3 00:04:54 183
300 Viviana Kirilova 8008 VSK Noskrien Vāveres S29 SL2 00:04:54 212
301 Valdis Grudulis 7351 V272 VB1 00:04:54 183
302 Signe Birkenberga 5449 Saldus Boksa Klubs S30 SZ2 00:04:54 212
303 Valdis Praulińš 6117 Čiekurkalna road runners V273 VZ3 00:04:54 183
304 Mārtiņš Birums 7177 VSK Burkānciems & Co V274 VB1 00:04:54 182
305 Edgars Sondors 5020 Laimīgās Beigas V275 VZ2 00:04:54 182
306 Deniss Gorba 5438 LSC V276 VZ3 00:04:54 182
307 Žanis Lulle 8160 BALTAIS V277 VL1 00:04:54 182
308 Uldis Liepa-Liepiņš 6042 PDP V278 VZ2 00:04:55 182
309 Dzintars Ernsons 5495 V279 VZ3 00:04:55 182
310 Uldis Salna 5872 V280 VZ2 00:04:55 182
311 Zanda Malančuka 7243 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S31 SB1 00:04:55 211
312 Jevgeņijs Kušakovs 5582 Rēzeknes novads V281 VZ2 00:04:55 182
313 Teo Jermaks 5812 Laimeskoks V282 VZ1 00:04:55 182
314 Mihails Kudrjaševs 7260 Fizmati V283 VB2 00:04:55 182
315 Nauris Danče 8139 V284 VB1 00:04:55 182
316 Aiga Taulīna 7478 Saldus Boksa Klubs S32 SB1 00:04:55 211
317 Andris Ludriks 7082 Rieksti V285 VB2 00:04:55 182
318 Beāte Anna Klepere 5681 Takši S33 SZ1 00:04:55 211
319 Anrijs Hodžajevs 7228 Bohnenkamp V286 VB1 00:04:55 182
320 Ivo Levāns 7254 Engures Sportam V287 VB2 00:04:55 182
321 Kārlis Sālījums 17148 Baltic International Bank V288 VB2 00:04:55 182
322 Jānis Ozoliņš 5655 - V289 VZ2 00:04:56 181
323 Madara Puliņa 5975 Saldus Boksa Klubs S34 SZ2 00:04:56 210
324 Romāns Kuročkins 6028 V290 VZ2 00:04:56 181
325 Kaspars Purmalietis 5991 Emergn #optimized4running V291 VZ2 00:04:56 181
326 Agris Buzēns 7004 V292 VB1 00:04:56 181
327 Jānis Kopmanis 7408 V293 VB2 00:04:56 181
328 Jānis Dambergs 5871 V294 VZ3 00:04:56 181
329 Jānis Andrējevs 5316 V295 VZ2 00:04:57 181
330 Kaspars Olte 5374 V296 VZ3 00:04:57 181
331 Inese Otomere 5963 PICA LULU S35 SZ3 00:04:57 210
332 Jānis Priedītis 5256 STK RwA V297 VZ2 00:04:57 181
333 Mārtiņš Brenčs 5445 V298 VZ2 00:04:57 181
334 Ainārs Elksnis 5521 Biksēs pavasaris V299 VZ2 00:04:57 181
335 Gatis Barons 7461 Kāpa V300 VB1 00:04:57 181
336 Mārtiņš Sijāts 5831 Sizis V301 VZ2 00:04:57 181
337 Anete Casno 7299 S36 SB1 00:04:57 210
338 Jānis Tamsons 5988 V302 VZ3 00:04:57 181
339 Andris Leja 7190 Talsu pauguraines Zaķi V303 VB2 00:04:57 181
340 Dmitrijs Ruskovs 5388 V304 VZ2 00:04:57 181
341 Andris Bāliņš 8022 VSK Noskrien/SK Dzērvene V305 VL1 00:04:58 180
342 Edgars Goba 8102 Salaspils Zīriņi V306 VL2 00:04:58 180
343 Viktors Volkovs 5283 V307 VZ2 00:04:58 180
344 Sentis Strods 7374 Griķīši V308 VB1 00:04:59 180
345 Linda Meirēna 5882 Legs Miserables / Gjensidige S37 SZ2 00:05:00 208
346 Andis Puriņš 5534 V309 VZ3 00:05:00 179
347 Rolands Zauls 5258 Swedbank V310 VZ2 00:05:01 179
348 Sergejs Maslobojevs 8123 NRC Rīga V311 VL1 00:05:01 179
349 Aldis Putniņš 5869 Matisons Runner’s Club V312 VZ2 00:05:01 179
350 Geoffrey Thorpe 5284 wjones.lv V313 VZ3 00:05:01 179
351 Normunds Leiņa 5851 V314 VZ2 00:05:01 178
352 Jānis Gailītis 5170 Lidosta “Rīga” V315 VZ2 00:05:01 178
353 Mareks Indāns 5497 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V316 VZ3 00:05:01 178
354 Ints Vovers 6093 V317 VZ2 00:05:01 178
355 Mārcis Kārkliņš 5285 Sasodīti labs Grāmatvedis! V318 VZ2 00:05:01 178
356 Artis Rozentāls 7002 Draugiem Group V319 VB1 00:05:02 178
357 Arnis Rāts 8126 VSK Noskrien Seniori V320 VL1 00:05:02 178
358 Juris Redisons 7110 LVM dabas parks Tērvetē V321 VB2 00:05:02 178
359 Mārtiņš Spalva 5679 Swedbank V322 VZ2 00:05:02 178
360 Gusts Fokerots 8131 Vientuļais Vilks V323 VL1 00:05:02 178
361 Zigmunds Rībens 5247 V324 VZ3 00:05:02 178
362 Zigmunds Zauls 7355 Limbaži skrien! V325 VB2 00:05:02 178
363 Markus Urtāns 7486 VANAGI V326 VB1 00:05:02 178
364 Zigmārs Mazulis 7193 Marienburgas Vilki V327 VB1 00:05:02 178
365 Sandis Pavļukevičs 7274 Edu V328 VB1 00:05:03 177
366 Tomass Mičulis 5273 V329 VZ1 00:05:03 177
367 Daniels Rēķis 5007 Rīgas satiksme V330 VZ2 00:05:03 177
368 Svens Spēks 5392 KROKUS V331 VZ1 00:05:03 177
369 Ina Graudiņa 7432 VSK Noskrien Vāveres S38 SB1 00:05:03 205
370 Mārcis Bogdānovs 5213 V332 VZ1 00:05:04 177
371 Mārtiņš Salnājs 7061 V333 VB2 00:05:04 176
372 Kaspars Lācis 7070 V334 VB1 00:05:05 176
373 Igors Trofimenko 7470 V335 VB1 00:05:05 176
374 Krišjānis Grinšpons 15466 V336 VZ1 00:05:05 176
375 Edgars Dobelis 7135 V337 VB1 00:05:05 176
376 Lauris Balgalvis 5675 V338 VZ3 00:05:05 176
377 Maksims Leščinskis 7175 Zoorbagan V339 VB2 00:05:05 176
378 Roberts Rozenbahs 7219 V340 VB1 00:05:05 176
379 Mārtiņš Grunskis 8011 Puccis V341 VL1 00:05:06 176
380 Agris Spalviņš 7183 Rauna V342 VB3 00:05:06 175
381 Andris Ratkus 5543 V343 VZ2 00:05:06 175
382 Māris Āriņš 5509 BU2003 V344 VZ2 00:05:06 175
383 Jānis Pūpols 5904 PH Print V345 VZ2 00:05:06 175
384 Ints Radziņš 5099 V346 VZ2 00:05:06 175
385 Santa Puriņa 7265 S39 SB2 00:05:07 203
386 Valdis Miezītis 8048 Engures Sportam V347 VL2 00:05:07 175
387 Normunds Allens 5639 Labs starts V348 VZ3 00:05:07 175
388 Arnis Šūlmeisters 5648 V349 VZ3 00:05:07 175
389 Kristaps Ķemme 5528 DPD LATVIJA V350 VZ2 00:05:07 175
390 Līga Norkus 5363 Saldus Boksa Klubs S40 SZ3 00:05:07 203
391 Edgars Kuģenieks 6102 RIEKSTI V351 VZ2 00:05:07 175
392 Ulvis Pāvuls 5941 Luminor V352 VZ2 00:05:07 175
393 Aivars Aksenoks 15449 CSDD V353 VZ4 00:05:07 175
394 Igors Jegorovs 8065 V354 VL1 00:05:07 175
395 Kaspars Soida 5622 Emergn #optimized4running V355 VZ2 00:05:08 175
396 Madara Šneidere 7050 Trigo S41 SB1 00:05:08 202
397 Dins Vecāns 7304 Marienburgas Vilki V356 VB1 00:05:08 175
398 Miks Pētersons 8030 Nordi furniture V357 VL1 00:05:08 174
399 Egija Tamsone 5423 Matisons Runner's Club S42 SZ3 00:05:08 202
400 Artūrs Kančs 7198 SSK Bebra V358 VB2 00:05:08 174
401 Mārtiņš Bērziņš 6131 V359 VZ2 00:05:09 174
402 Kristofers Kanenbergs 5412 V360 VZ1 00:05:09 174
403 Uldis Gailītis 5973 V361 VZ2 00:05:09 174
404 Jānis Ķemers 8207 Riga Adventure Team V362 VL1 00:05:09 174
405 Aivis Reinholds 5808 Siguldas maratona klubs V363 VZ3 00:05:10 173
406 Džanita Freija 5712 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S43 SZ3 00:05:10 201
407 Kaspars Vingris 7216 Virsotne/MARMOT V364 VB1 00:05:10 173
408 Gustavs Stradiņš 5483 "Marienburgas Vilki" V365 VZ1 00:05:11 173
409 Juris Dombrovskis 7117 Rēzeknes novads V366 VB2 00:05:11 173
410 Vladimir Tarasov 7080 V367 VB2 00:05:11 173
411 Igors Rižikovs 5799 Olainfarm V368 VZ2 00:05:11 173
412 Arnis Priedītis 5172 Latvijas Finieris V369 VZ1 00:05:11 173
413 Dainis Hohbergs 7245 Latvijas Finieris V370 VB2 00:05:11 173
414 Edgars Bikse 5270 Latvijas Finieris V371 VZ2 00:05:11 173
415 Marta Kvisvika 7084 KVISVIKI S44 SB1 00:05:11 200
416 Ansis Kuplis 5551 WWW.RUNNING.LV V372 VZ3 00:05:11 172
417 Artis Sproģis 5307 3D Running V373 VZ2 00:05:12 172
418 Kristaps Doniks 15472 K41F V374 VZ2 00:05:12 172
419 Alise Putraima 7152 Limbaži SKRIEN S45 SB1 00:05:12 199
420 Ilze Meijere 7099 Patria Sportland S46 SB1 00:05:12 199
421 Jānis Zvaigznītis 5105 SK MĒS / JS Dream Team V375 VZ2 00:05:12 172
422 Ieva Pūce 7334 VSK Noskrien Blonde S47 SB2 00:05:12 199
423 Mārtiņš Plaudis 8208 SK Dzērvene V376 VL1 00:05:12 172
424 Mārtiņš Bērziņš 5499 Kurmis OK V377 VZ2 00:05:13 172
425 Jānis Matvejs 6122 V378 VZ2 00:05:13 172
426 Guntars Cauna 7217 Crossfit Urban Tribe V379 VB2 00:05:13 172
427 Liene Allere 8170 Saldus Boksa Klubs S48 SL1 00:05:13 199
428 Kārlis Kalniņš 15477 V380 VZ2 00:05:14 171
429 Maris Rudens 7386 Riga Ironman Team V381 VB2 00:05:14 171
430 Laura Pētersone 7403 SPB RUN/Brooks/MRC S49 SB1 00:05:14 198
431 Viktors Saulītis 7412 Luminor V382 VB1 00:05:14 171
432 Mārcis Klāvs Beitāns 7173 V383 VB1 00:05:14 171
433 Vitalijs Žuselis 8193 Daugavpils runners V384 VL2 00:05:14 171
434 Kaspars Ummers 5753 Piepe V385 VZ3 00:05:14 171
435 Kārlis Šenbergs 5115 V386 VZ2 00:05:14 171
436 Aigars Bergs 5137 V387 VZ2 00:05:14 171
437 Ivars Kassalis 7218 Riga ironman Team V388 VB2 00:05:14 171
438 Aleksis Orlovs 15488 V389 VZ3 00:05:14 171
439 Jānis Vītols 7287 VSK Noskrien Seniori V390 VB3 00:05:14 171
440 Kaspars Aksenoks 5685 V391 VZ3 00:05:15 170
441 Reinis Veinbergs 5177 V392 VZ1 00:05:16 170
442 Viesturs Bratuškins 6056 VAS Latvijas gaisa satiksme V393 VZ2 00:05:16 170
443 Matīss Bravlanskis 5472 Latvijas Finieris V394 VZ2 00:05:16 170
444 Viesturs Kozilāns 5826 V395 VZ3 00:05:17 170
445 Ainars Andzans 5088 V396 VZ2 00:05:17 169
446 Anna Konovalova 5503 S50 SZ1 00:05:17 196
447 Andris Bogdāns 5204 V397 VZ2 00:05:17 169
448 Artūrs Rukkalns 7025 Ragana V398 VB2 00:05:17 169
449 Kristīne Smagare 5818 S51 SZ2 00:05:17 196
450 Mārtiņš Dīcis 7442 VSK Noskrien V399 VB1 00:05:18 169
451 Valdis Čunka 8165 Aldaris GO V400 VL1 00:05:18 169
452 Ansis Šteiners 7019 Marienburgas Vilki V401 VB1 00:05:18 169
453 Armands Auziņš 7268 Riga Runners SB V402 VB2 00:05:18 169
454 Juris Čerņadjevs 8080 V403 VL3 00:05:18 169
455 Jānis Ozols 8103 Fellas V404 VL1 00:05:18 169
456 Edmunds Stepiņš 5536 V405 VZ3 00:05:18 169
457 Marija Graudiņa 5508 S52 SZ2 00:05:18 196
458 Artūrs Šits 7115 Run With Anita V406 VB1 00:05:18 169
459 Sabīne Metāla 6118 S53 SZ2 00:05:19 195
460 Edgars Bērziņš 5837 BALTAIS V407 VZ2 00:05:19 169
461 Ruslans Šuļga 8040 Maratona klubs V408 VL1 00:05:19 168
462 Daiga Rove 5367 S54 SZ2 00:05:19 195
463 Ilze Limanāne 8033 VSK Noskrien Vāveres S55 SL2 00:05:19 195
464 Daina Jurķe 8074 Gentlemens Club / Supervaroņi S56 SL1 00:05:19 195
465 Stanislav Biktimirov 5764 VSK Noskrien V409 VZ3 00:05:20 168
466 Svetlana Šanceva 7294 Musliks S57 SB1 00:05:20 195
467 Ivita Šale 7323 SSK BEBRA S58 SB1 00:05:20 195
468 Kristaps Černis 6032 Bohnenkamp V410 VZ2 00:05:20 168
469 Rūdolfs Beļaunieks 5987 SPORTLAND V411 VZ2 00:05:20 168
470 Agris Samcovs 7421 Musliks V412 VB2 00:05:20 168
471 Zane Tilta-Kūma 7455 Kocēnu novads S59 SB1 00:05:20 194
472 Kārlis Cinis 7309 V413 VB1 00:05:20 168
473 Aigars Lapiņš 17146 V414 VB2 00:05:20 168
474 Māris Reiniks 7466 SPORTLAND V415 VB1 00:05:20 168
475 Mārtiņš Bodnieks 7273 V416 VB1 00:05:20 168
476 Ieviņa Lieldiena 6046 Madona S60 SZ3 00:05:21 194
477 Dairis Zebuliņš 5985 SPORTLAND V417 VZ3 00:05:21 167
478 Edijs Vilnis 8068 Biznesa parks ABAVA V418 VL2 00:05:21 167
479 Dārta Otomere 5978 S61 SZ2 00:05:21 194
480 Andrejs Vasiļjevs 5299 PROLATIO Systems V419 VZ2 00:05:21 167
481 Juris Čerpinskis 7490 V420 VB1 00:05:22 167
482 Sandis Sproģis 6113 Tet V421 VZ3 00:05:22 167
483 Antra Spundiņa 8057 VSK Noskrien S62 SL1 00:05:22 194
484 Romans Ščugarevs 7424 COMPRESSPORT V422 VB1 00:05:22 167
485 Kārlis Kostjukovs 7346 Purva kurmji V423 VB1 00:05:22 167
486 Gļebs Karjaka 6111 V424 VZ2 00:05:22 167
487 Nauris Upmalis 5883 V425 VZ2 00:05:22 167
488 Inga Kronberga 5340 Jaunmārupe skrien! / MRC S63 SZ3 00:05:22 193
489 Olafs Smiltnieks 8143 Olainfarm V426 VL2 00:05:22 167
490 Renāts Ņikitins 5006 Rīgas satiksme V427 VZ2 00:05:23 166
491 Arvīds Grāvelis 5674 DEERED V428 VZ2 00:05:23 166
492 Juris Balandis 5248 Marienburgas Vilki V429 VZ2 00:05:23 166
493 Jevgenijs Sološičs 5873 Accenture V430 VZ2 00:05:23 166
494 Eldars Trapučka 5998 PATRIA NAA V431 VZ1 00:05:23 166
495 Edgars Meijers 6136 V432 VZ2 00:05:23 166
496 Juris Kalnietis 5310 Emergn #optimized4running V433 VZ2 00:05:23 166
497 Klāvs Eglītis 15423 V434 VZ2 00:05:23 166
498 Agnese Sperga 7303 Supervaroņi S64 SB1 00:05:23 193
499 Jānis Sīmanis 7058 V435 VB1 00:05:24 166
500 Oskars Lūsis 5809 Laimeskoks V436 VZ2 00:05:24 166
501 Vladimirs Isajevs 5910 V437 VZ3 00:05:24 166
502 Haralds Pūce 5849 Madona V438 VZ3 00:05:24 166
503 Jānis Actiņš 8109 VSK Noskrien V439 VL2 00:05:24 166
504 Ivo Pušņins 15471 V440 VZ2 00:05:24 166
505 Rolands Rudītis 7459 V441 VB1 00:05:24 166
506 Dainis Kreicbergs 5139 SĒME V442 VZ3 00:05:25 165
507 Arnis Sloka 5453 Swedbank V443 VZ2 00:05:25 165
508 Mareks Jevtuhs 17135 V444 VB1 00:05:25 165
509 Aleksejs Haritoņenko 15433 Legs Miserables Maximus V445 VZ2 00:05:25 165
510 Normunds Zauls 5500 Limbaži Skrien V446 VZ3 00:05:25 165
511 Māris Punculis 8140 MOREX.LV V447 VL1 00:05:25 165
512 Viesturs Rauza 7060 Lidosta “Rīga” V448 VB1 00:05:26 165
513 Viesturs Tohvs 5781 V449 VZ3 00:05:26 165
514 Uģis Pauriņš 7452 Izturība V450 VB2 00:05:26 165
515 Nadīna Dudare 15448 Marienburgas Vilki S65 SZ2 00:05:26 191
516 Andris Mežgailis 7406 Limbaži SKRIEN V451 VB2 00:05:26 165
517 Baiba Zvirbule 5043 S66 SZ3 00:05:26 191
518 Evita Knopa 6101 Knopu ģimene S67 SZ2 00:05:26 191
519 Jānis Kvante 5079 Vecpiebalga V452 VZ2 00:05:26 165
520 Indulis Ķerus 5469 V453 VZ2 00:05:26 165
521 Gunta Reinicāne 7395 S68 SB1 00:05:26 191
522 Andris Dzalbs 5959 Ķērpīši V454 VZ3 00:05:26 164
523 Agnese Ulanova 5842 Pūre S69 SZ2 00:05:27 191
524 Andris Jansons 7203 V455 VB3 00:05:27 164
525 Ieva Freidenfelde 5803 S70 SZ2 00:05:27 191
526 Jānis Dainis 6041 Kocēnu novads 1 V456 VZ4 00:05:27 164
527 Sandris Lizbovskis 17132 Reclame.lv V457 VB2 00:05:27 164
528 Aivars Beldavs 5514 V458 VZ3 00:05:27 164
529 Ieva Zīriuse 7454 Olainfarm S71 SB1 00:05:27 190
530 Toms Galins 5785 DNB Servisa centrs V459 VZ2 00:05:28 164
531 Julia Dimling 5038 S72 SZ1 00:05:28 190
532 Raivita Birkentāla 5633 Talsu pauguraines Zaķi S73 SZ3 00:05:28 190
533 Rinalds Nulle 5512 V460 VZ2 00:05:28 164
534 Žans Verdens 8094 V461 VL2 00:05:28 164
535 Kristaps Brizga 6151 Olainfarm V462 VZ2 00:05:28 164
536 Māra Pucena 7088 S74 SB1 00:05:29 190
537 Armands Kerijs 5295 Latvijas Finieris V463 VZ3 00:05:29 163
538 Henrijs Lērme 8107 M 42 V464 VL1 00:05:29 163
539 Dana Veselova 5293 Rēzeknes novads S75 SZ2 00:05:29 189
540 Olga Vovka 17140 Luminor S76 SB1 00:05:29 189
541 Linda Zukovska 5591 DNB Servisa centrs S77 SZ2 00:05:29 189
542 Margarita Peteļina 7446 S78 SB2 00:05:29 189
543 Guna Sprūde 7310 VSK Noskrien S79 SB1 00:05:29 189
544 Andrejs Gaumigs 5603 Maratona klubs V465 VZ4 00:05:29 163
545 Mārtiņš Ozoliņš 15470 Individuāli V466 VZ2 00:05:29 163
546 Roberts Bērziņš 5511 AMSERV V467 VZ2 00:05:29 163
547 Katrīna Rožkalna 15468 S80 SZ2 00:05:30 189
548 Māris Lūsis 8039 Skrienošie Lūši V468 VL2 00:05:30 163
549 Kristaps Daugavietis 7151 Lidosta “Rīga” V469 VB1 00:05:30 163
550 Andis Meirēns 7465 Legs Miserables / Gjensidige V470 VB1 00:05:30 163
551 Evija Vate 8121 Engures sportam I Sporta Patriots S81 SL1 00:05:30 189
552 Lita Dzelme 8084 S82 SL2 00:05:30 189
553 Heiki Prants 7241 Võru Suusaklubi V471 VB3 00:05:30 163
554 Sandris Līdums 5623 Latvijas Finieris V472 VZ3 00:05:30 163
555 Gunnar Koitne 5804 JK Hermes V473 VZ4 00:05:30 163
556 Ņikita Šikins 5893 V474 VZ1 00:05:30 163
557 Mārcis Vītoliņš 5133 Kociņi V475 VZ1 00:05:30 163
558 Karīna Skribe 5156 Lidosta “Rīga” S83 SZ2 00:05:31 188
559 Rainers Balodis 6104 V476 VZ1 00:05:31 162
560 Katrīna Levāne 5326 Engures Sportam S84 SZ1 00:05:31 188
561 Kaspars Kalniņš 5344 V477 VZ2 00:05:31 162
562 Evija Abiļeva 5636 Swedbank S85 SZ2 00:05:31 188
563 Dzintars Sarguns 5015 PRINTFUL V478 VZ2 00:05:31 162
564 Hardija Kristiāna Nagle 6018 PATRIA NAA S86 SZ1 00:05:31 188
565 Aivis Pijols 5747 V479 VZ2 00:05:31 162
566 Ivars Timko 5379 Jēkabpils V480 VZ3 00:05:32 162
567 Valters Veiss 5735 V481 VZ2 00:05:32 162
568 Dace Banga-Hodžajeva 18043 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S87 SL1 00:05:32 188
569 Linda Katlapa 7494 S88 SB2 00:05:32 188
570 Dana Rimvide-Mickeviča 5047 Daugavpils Runners S89 SZ2 00:05:32 187
571 Roberts Pūgulis 6012 V482 VZ3 00:05:32 162
572 Gints Bērziņš 8049 AkmensDizains.lv V483 VL1 00:05:32 162
573 Aigars Grāvelis 5531 V484 VZ2 00:05:32 162
574 Armands Zvejnieks 8130 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V485 VL1 00:05:32 162
575 Guntis Rasims 7248 Rēzeknes novads V486 VB1 00:05:33 161
576 Juris Jansons 7398 Swedbank V487 VB2 00:05:33 161
577 Mārcis Viļums 5381 V488 VZ3 00:05:33 161
578 Vilis Strungs 5689 Lai jau cenšas V489 VZ1 00:05:33 161
579 Astra Zaļuma 7199 S90 SB1 00:05:33 187
580 Atis Kļavis 8071 Jaunmārupe skrien! V490 VL2 00:05:33 161
581 Gunita Miteniece 5454 S91 SZ2 00:05:33 187
582 Heinrihs Otomers 6001 V491 VZ3 00:05:33 161
583 Matīss Vaivods 7181 V492 VB1 00:05:33 161
584 Aleksandrs Ksenofontovs 5302 PROLATIO Systems V493 VZ2 00:05:34 161
585 Edgars Bubelis 5505 EDGARA GALDNIECĪBA V494 VZ2 00:05:34 161
586 Rūdolfs Abiļevs 5262 New village Workout V495 VZ2 00:05:34 161
587 Gunita Kārkliņa 5857 Pauguru iekarotājas S92 SZ2 00:05:34 186
588 Rinalds Rūsis 5945 Luminor V496 VZ2 00:05:34 161
589 Raivis Skrinda 5958 Bioderma V497 VZ2 00:05:34 161
590 Elvis Bernhards 5437 AnimalPlanet V498 VZ2 00:05:34 161
591 Reinis Graviņš 5253 V499 VZ2 00:05:35 160
592 Juris Semjonovs 5802 Zemgales Ziņas V500 VZ3 00:05:35 160
593 Iņigo Torre 7089 V501 VB1 00:05:35 160
594 Andrejs Grēvis 5229 AG2 V502 VZ3 00:05:35 160
595 Diana Elizabete Daukste 5886 S93 SZ1 00:05:36 186
596 Aleksandrs Ļitvinskis 5562 HAVI Logistics V503 VZ3 00:05:36 160
597 Gints Sala 5518 SALA V504 VZ2 00:05:36 160
598 Nils Mednis 6055 V505 VZ1 00:05:36 160
599 Ģirts Bulāns 8098 V506 VL1 00:05:36 160
600 Elmārs Martinsons 5691 EY V507 VZ3 00:05:36 160
601 Juris Misters 7313 V508 VB1 00:05:36 160
602 Ralfs Jumiķis 8182 Luminor V509 VL1 00:05:36 160
603 Jānis Nulle 6148 ind. V510 VZ2 00:05:36 160
604 Gatis Kriuliņš 7121 V511 VB2 00:05:36 160
605 Gita Jurševska 5074 Riga Runners S94 SZ2 00:05:36 185
606 Lita Sala 5520 S95 SZ2 00:05:36 185
607 Kalvis Ķikuts 5306 V512 VZ2 00:05:37 160
608 Martins Ķikuts 5724 V513 VZ1 00:05:37 159
609 Gints Trēziņš 8200 VSK "Burkānciems & Co" V514 VL2 00:05:37 159
610 Rūdolfs Kļaviņš 6047 Gjensidige V515 VZ2 00:05:37 159
611 Edgars Tauteris 5351 Lidosta “Rīga” V516 VZ2 00:05:37 159
612 Dainis Sakalausks 5030 Vudlande V517 VZ3 00:05:37 159
613 Sergejs Smirnovs 5319 V518 VZ2 00:05:37 159
614 Asnate Vanaga 6048 Gjensidige S96 SZ2 00:05:38 185
615 Didzis Sprūds 7247 V519 VB1 00:05:38 159
616 Baiba Vekša 6013 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati S97 SZ2 00:05:38 184
617 Līga Līce 8210 DzSK Lokomotīve S98 SL2 00:05:38 184
618 Dzintars Kriķis 5005 Labo sajūtu kolekcionārs V520 VZ3 00:05:38 159
619 Reinis Bileskalns 6059 V521 VZ2 00:05:38 159
620 Rūdis Liepiņš 6133 Grauda Spēks V522 VZ1 00:05:38 159
621 Uldis Doniņš 5476 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V523 VZ2 00:05:38 159
622 Evelīna Vasiļjeva 5840 Daugavpils Runners S99 SZ1 00:05:38 184
623 Ēriks Siņicins 7147 Swedbank V524 VB2 00:05:38 159
624 Jānis Grants 5866 DPD LATVIJA V525 VZ2 00:05:38 159
625 Juris Trofimenko 7471 V526 VB2 00:05:39 159
626 Pāvels Ābelīte 5301 PROLATIO Systems V527 VZ2 00:05:39 159
627 Jēkabs Jansons 5899 Swedbank V528 VZ1 00:05:39 158
628 Inese Kokoreviča 7296 VSK "Burkānciems & Co" S100 SB1 00:05:39 184
629 Janis Kasalis 7433 V529 VB2 00:05:39 158
630 Mareks Tumašs 8106 Sapiens V530 VL2 00:05:39 158
631 Artūrs Jauntēvs 15436 V531 VZ2 00:05:39 158
632 Edmunds Mičulis 5274 V532 VZ3 00:05:40 158
633 Mārtiņš Ruttulis 7092 V533 VB1 00:05:40 158
634 Dainis Vēsma 5708 V534 VZ2 00:05:40 158
635 Rinalds Zeltiņš 6130 KMKVP V535 VZ3 00:05:40 158
636 Dāvids Pleiers 5522 V536 VZ1 00:05:40 158
637 Matīss Zilgalvis 7122 V537 VB1 00:05:40 158
638 Annija Zāģere 5045 Rīga Runners 1 S101 SZ1 00:05:40 183
639 Rūdolfs Krūklis 6025 K41F V538 VZ2 00:05:40 158
640 Māris Bērziņš 7418 Virsotne/MARMOT V539 VB1 00:05:40 158
641 Juris Šķudītis 5931 Latvijas Finieris V540 VZ3 00:05:41 158
642 Dace Hartmane 8152 Talsu pauguraines Zaķi S102 SL2 00:05:41 183
643 Jurģis Urtāns 7488 VANAGI V541 VB1 00:05:41 158
644 Jānis Gora 7262 V542 VB1 00:05:41 158
645 Jānis Zilvers 8015 Siguldas takas V543 VL1 00:05:41 158
646 Andris Rāviņš 6067 Pļaviņu novada ģimnāzija V544 VZ1 00:05:41 158
647 Aivars Grīnbergs 5690 V545 VZ2 00:05:41 157
648 Edijs Dzalbs 6053 Inov-8 | OSveikals.lv V546 VZ1 00:05:41 157
649 Juris Rukkalns 5110 Ragana V547 VZ4 00:05:41 157
650 Juris Leitāns 7237 MJ-Partneri V548 VB2 00:05:41 157
651 Māris Bumbieris 5659 Latvijas Finieris V549 VZ2 00:05:42 157
652 Igors Matjola 6043 Visma Labs V550 VZ2 00:05:42 157
653 Kalvis Silgals 8042 Surikati / Eveko poligrāfija V551 VL1 00:05:42 157
654 Edgars Blūms 5693 Rush b V552 VZ2 00:05:42 157
655 Kaspars Vīksniņš 5052 V553 VZ2 00:05:42 157
656 Natālija Treulande 8212 VSK Noskrien S103 SL1 00:05:42 182
657 Romāns Giruckis 7400 V554 VB1 00:05:42 157
658 Zane Pakalniece 15426 Džastins, Buks un Liene S104 SZ3 00:05:42 182
659 Marina Kaže 5406 Auces aeroklubs S105 SZ2 00:05:42 182
660 Aiga Tora 7156 S106 SB1 00:05:42 182
661 Sergejs Tišelovičs 5224 V555 VZ3 00:05:43 157
662 Uģis Zanders 8061 V556 VL2 00:05:43 157
663 John Aage Andersen 5312 Atea Global Services V557 VZ4 00:05:43 157
664 Elita Zālīte 7072 TRX Cēsis S107 SB2 00:05:43 182
665 Ina Eigenfelde 6158 Mansardi S108 SZ2 00:05:43 181
666 Jurijs Ščetinins 5793 V558 VZ4 00:05:44 156
667 Aivars Rukkalns 5111 Ragana V559 VZ2 00:05:44 156
668 Janis Andersons 18038 V560 VL2 00:05:44 156
669 Ints Marcinkevičs 5876 V561 VZ3 00:05:44 156
670 Andrejs Movļaiko 5171 V562 VZ2 00:05:44 156
671 Ainārs Miņins 7141 HK "Žīguri MRS" V563 VB2 00:05:44 156
672 Janis Markovs 5538 Āģītis V564 VZ3 00:05:44 156
673 Aigars Tohters 7286 SK Dzērvene II V565 VB1 00:05:44 156
674 Raitis Puriņš 7338 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V566 VB3 00:05:44 156
675 Mārcis Megnis 5106 V567 VZ2 00:05:44 156
676 Ilze Leščinska 7176 Zoorbagan S109 SB2 00:05:44 181
677 Konstantin Rogozin 8003 V568 VL2 00:05:44 156
678 Elīna Stūrīte 5226 S110 SZ2 00:05:44 181
679 Inese Cīrule 5513 Biznesa parks ABAVA S111 SZ2 00:05:44 181
680 Annika Nelsone 5194 S112 SZ2 00:05:45 181
681 Žanis Cibuļskis 7423 Riga Runners I V569 VB1 00:05:45 156
682 Edgars Peičs 7411 Luminor V570 VB2 00:05:45 156
683 Mārtiņš Krūklis 6094 K4IF Team V571 VZ2 00:05:45 156
684 Jānis Brēde 5479 V572 VZ2 00:05:45 156
685 Igors Zinkevičs 7270 RWA V573 VB2 00:05:45 156
686 Reinis Virsis - Šneiders 5573 V574 VZ2 00:05:45 156
687 Valters Ķirpis 5202 V575 VZ3 00:05:45 156
688 Aivars Mozulis 6119 Engures Sportam V576 VZ3 00:05:45 156
689 Elīna Pinne 6008 PATRIA NAA S113 SZ1 00:05:45 180
690 Zanda Kokarēviča 6044 Swedbank S114 SZ2 00:05:46 180
691 Pēteris Dūka 5613 V577 VZ2 00:05:46 155
692 Paula Pakule 5901 PH Print S115 SZ2 00:05:46 180
693 Krišjānis Beitāns 17152 Yes family Latvia V578 VB1 00:05:46 155
694 Oskars Simsons 5296 V579 VZ2 00:05:46 155
695 Valdis Salmiņš 5087 V580 VZ2 00:05:46 155
696 Kārlis Birģelis 15445 V581 VZ3 00:05:46 155
697 Laura Hartmane 5788 S116 SZ2 00:05:46 180
698 Jānis Rumba 5749 V582 VZ2 00:05:46 155
699 Kaspars Vēzītis 7330 V583 VB2 00:05:46 155
700 Kaspars Briedis 15429 Saldus Boksa Klubs V584 VZ2 00:05:47 155
701 Natalija Zeņina 7180 S117 SB2 00:05:47 179
702 Anatolijs Varlamovs 5489 V585 VZ3 00:05:48 155
703 Kristīne Markus 5900 kristne.markus@gmail.com S118 SZ2 00:05:48 179
704 Donats Urtāns 6121 VANAGI V586 VZ1 00:05:48 155
705 Valdis Meirēns 5572 Gjensidige V587 VZ2 00:05:48 155
706 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola S119 SZ1 00:05:48 179
707 Daiga Siliņa 5794 S120 SZ1 00:05:48 179
708 Henrijs Helmanis 5568 V588 VZ1 00:05:48 154
709 Jānis Veļķeris 7279 Alūksne V589 VB1 00:05:48 154
710 Edgars Lapiņš 8179 Accenture V590 VL1 00:05:48 154
711 Einārs Mednis 5706 V591 VZ3 00:05:48 154
712 Andis Miķelsons 7171 V592 VB2 00:05:48 154
713 Edijs Ramiņš 17133 SECE V593 VB2 00:05:48 154
714 Iveta Leja 7215 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S121 SB2 00:05:49 179
715 Zane Deimante 7051 S122 SB1 00:05:49 179
716 Gunita Balode 5116 S123 SZ2 00:05:49 179
717 Līga Livdāne 5954 Bioderma S124 SZ2 00:05:49 178
718 Ivars Upenieks 7430 Rēzeknes novads V594 VB2 00:05:49 154
719 Uldis Reinicāns 6003 V595 VZ3 00:05:49 154
720 Armands Sudrabs 6098 VSK Noskrien V596 VZ3 00:05:50 154
721 Diāna Gavare 5616 Drellīši S125 SZ2 00:05:50 178
722 Aigars Vitkovskis 5544 Vitkovsky team V597 VZ3 00:05:50 153
723 Māris Strazdiņš 6057 STRAZDIŅI V598 VZ3 00:05:50 153
724 Līga Salmane 5902 PH Print S126 SZ2 00:05:50 178
725 Rūdolfs Bondars 7281 V599 VB1 00:05:50 153
726 Lāsma Zebuliņa 7352 S127 SB2 00:05:50 178
727 Guntis Grīnfelds 7148 Emergn #optimized4running V600 VB1 00:05:50 153
728 Agnese Irbīte 5169 Lidosta "Rīga" S128 SZ2 00:05:51 178
729 Ļubova Blaževiča 7416 Bioderma S129 SB1 00:05:51 178
730 Artūrs Miltiņš 5359 Miltiņi V601 VZ1 00:05:51 153
731 Kaspars Auželis 5405 train2win.lv V602 VZ2 00:05:51 153
732 Karlīna Engere 7500 S130 SB1 00:05:51 177
733 Andrejs Koluapjevs 6035 Vitality Snack V603 VZ2 00:05:51 153
734 Zita Beneševičienė 5267 SLK KURTUVA/VILMERS S131 SZ3 00:05:51 177
735 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5350 Vsk Noskrien S132 SZ3 00:05:51 177
736 Silvestrs Auders 5078 DEERED V604 VZ2 00:05:51 153
737 Mērija Agnese Meiberga 5077 S133 SZ1 00:05:52 177
738 Agnese Katlapa 5918 Studenšu korporācija Imeria S134 SZ2 00:05:52 177
739 Ilze Vindele 7469 S135 SB1 00:05:52 177
740 Gatis Molodcovs 5994 MoBo V605 VZ2 00:05:52 153
741 Liene Zilvere 5167 Siguldas takas S136 SZ2 00:05:52 177
742 Ilona Svekre 5003 S137 SZ2 00:05:52 177
743 Kaspars Salmiņš 8189 V606 VL1 00:05:52 152
744 Matiss Jansons 7221 Atea Global Services V607 VB1 00:05:52 152
745 Artūrs Pielēns-Pelēns 8132 Lattelecom V608 VL1 00:05:53 152
746 Baiba Niparte 5120 AppXite S138 SZ2 00:05:53 177
747 Kristaps Ceriņš 5441 RECRO/LABIMEISTARI.LV V609 VZ2 00:05:53 152
748 Linda Berga 5861 DPD LATVIJA S139 SZ2 00:05:53 176
749 Raimonds Spēks 5553 KROKUS V610 VZ2 00:05:53 152
750 Valdis Ivanovs 5817 V611 VZ2 00:05:53 152
751 Arvīds Ozoliņš 7451 Latvijas Finieris V612 VB2 00:05:54 152
752 Līga Pētersone 7289 S140 SB1 00:05:54 176
753 Jānis Kudums 8036 V613 VL1 00:05:54 152
754 Jānis Kazāks 6092 V614 VZ2 00:05:54 152
755 Ieva Upmace-Grīviņa 8079 Surikati S141 SL1 00:05:54 176
756 Liene Buldere 5055 S142 SZ3 00:05:54 176
757 Krišjānis Pinka 5776 Legs Miserables V615 VZ2 00:05:55 151
758 Roberts Bondarenko 6073 V616 VZ1 00:05:55 151
759 Elīna Tolokonceva 7101 VSK Noskrien S143 SB1 00:05:55 176
760 Dace Tenberga 5705 Engures sportam S144 SZ2 00:05:55 175
761 Mārtiņš Braslavs 5008 V617 VZ2 00:05:55 151
762 Dainis Gailis 5424 Siguldas Maratona klubs V618 VZ3 00:05:55 151
763 Aigars Cibuļskis 7231 Legs Miserables V619 VB2 00:05:55 151
764 Tomass Mazurs 6129 Zoorbagan V620 VZ1 00:05:55 151
765 Nikolajs Semjonovs 7255 V621 VB1 00:05:55 151
766 Oskars Mozmacs 15481 V622 VZ2 00:05:56 151
767 Gunārs Valinks 15482 Firma L4 V623 VZ3 00:05:56 151
768 Agnese Liepiņa 5751 S145 SZ2 00:05:56 175
769 Matīss Siliņš 5100 V624 VZ2 00:05:56 151
770 Jurijs Šlamovs 5431 Emergn #optimized4running V625 VZ3 00:05:56 151
771 Baiba Frišenbrūdere 5425 Engures sportam S146 SZ3 00:05:56 175
772 Kristīne Krista Lejniece 5805 Zemgales Ziņas S147 SZ2 00:05:56 175
773 Kārlis Goldmanis 15478 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V626 VZ2 00:05:56 151
774 Laura Davidauska 7435 PATRIA NAA S148 SB1 00:05:57 175
775 Kristīne Lārmane 5417 S149 SZ2 00:05:57 175
776 Ērika Roba 7372 Saldus Boksa klubs S150 SB2 00:05:57 175
777 Inga Ziediņa 5964 Maratona klubs S151 SZ3 00:05:57 175
778 Santa Niedola 5070 3D Running S152 SZ2 00:05:57 174
779 Aleksandrs Antonovs 8075 &A V627 VL2 00:05:57 150
780 Elīna Dzalbe 5378 saldus Boksa klubs S153 SZ2 00:05:58 174
781 Aigars Kājiņš 6126 AK V628 VZ3 00:05:58 150
782 Andris Drešmanis 8092 DzSK Lokomotīve V629 VL2 00:05:58 150
783 Lauris Šapals 7252 LANOS V630 VB1 00:05:58 150
784 Didzis Galauliņš 5287 Es un es pats V631 VZ3 00:05:58 150
785 Ilmars Knipšis 7290 VSK Noskrien Seniori V632 VB3 00:05:58 150
786 Ilona Šķudīte 5980 Latvijas Finieris S154 SZ3 00:05:58 174
787 Ieva Ozoliņa 5961 AkmensDizains.lv S155 SZ2 00:05:58 174
788 Gints Krieviņš 7333 V633 VB1 00:05:58 150
789 Kaspars Salenieks 5878 Emergn #optimized4running V634 VZ2 00:05:58 150
790 Toms Robats 5719 V635 VZ1 00:05:58 150
791 Edgars Šneps 15485 Miķeļa alus V636 VZ3 00:05:58 150
792 Normunds Grava 5421 V637 VZ3 00:05:58 150
793 Guntis Zvilna 7390 Biznesa parks ABAVA V638 VB2 00:05:58 150
794 Arūnas Beržinskas 8037 SLK Kurtuva/Vilmers V639 VL2 00:05:59 150
795 Kaspars Kursišs 5083 Labākie V640 VZ2 00:05:59 150
796 Kaspars Atmats 5983 SPORTLAND V641 VZ2 00:05:59 150
797 Gatis Plots 5091 V642 VZ2 00:05:59 150
798 Diāna Lauska 5526 DPD LATVIJA S156 SZ2 00:05:59 173
799 Ilmārs Bricis 15456 - V643 VZ3 00:05:59 150
800 Inta Cīmure 7257 Cīmurēni S157 SB1 00:05:59 173
801 Evita Zemlīte 5434 S158 SZ3 00:05:59 173
802 Zane Kaspere 5759 S159 SZ2 00:06:00 173
803 Dainis Bautris 7194 AMSERV V644 VB1 00:06:00 149
804 Arvīds Germovs 8134 V645 VL2 00:06:00 149
805 Edvards Jaškulis 5768 Dot IT V646 VZ2 00:06:00 149
806 Kristīne Mergina 6110 S160 SZ2 00:06:00 173
807 Aigars Lūsis 8135 Talsu pakalnu sporta klubs V647 VL3 00:06:00 149
808 Laura Valaine 5922 S161 SZ2 00:06:00 173
809 Jānis Orinskis 6031 Dīvaiņi V648 VZ2 00:06:00 149
810 Haralds Iesalnieks 5701 V649 VZ1 00:06:00 149
811 Diāna Krastiņa 5322 Daba mūs sauc S162 SZ2 00:06:00 173
812 Sindijs Logins 5348 V650 VZ2 00:06:00 149
813 Daina Gotfrīde-Bernsone 5056 S163 SZ2 00:06:00 173
814 Ģirts Udrass 7104 Marienburgas Vilki V651 VB1 00:06:01 149
815 Sanita Jolanta Draudiņa 5320 S164 SZ2 00:06:01 173
816 Gatis Krūze 5565 MARATONA KLUBS 2009 V652 VZ3 00:06:01 149
817 Jānis Grundšteins 5890 Baltais V653 VZ2 00:06:01 149
818 Didzis Dobelis 6027 VAS Latvijas gaisa satiksme V654 VZ2 00:06:01 149
819 Paula Rozenvalde 7456 Kocēnu novads S165 SB1 00:06:01 173
820 Anda Grudule 5487 Swedbank S166 SZ2 00:06:01 173
821 Ingus Mednis 5561 Saldus Boksa Klubs V655 VZ2 00:06:01 149
822 Santa Birģele 6023 VSK Noskrien S167 SZ2 00:06:01 173
823 Jānis Baltiņš 5631 Olainfarm V656 VZ2 00:06:01 149
824 Roberts Ramba 6138 V657 VZ2 00:06:01 149
825 Zane Matuļone 5143 Sporta centrs Jugla S168 SZ2 00:06:02 172
826 Ruslans Kavlišs 5376 V658 VZ2 00:06:02 148
827 Samuel Bouquay 15483 V659 VZ2 00:06:02 148
828 Ieva Vītola 5093 S169 SZ2 00:06:02 172
829 Oskars Zviedris 5716 V660 VZ2 00:06:02 148
830 Guntars Kukuļinskis 7086 Thunder Solutions V661 VB2 00:06:02 148
831 Dagnija Deglava 5092 S170 SZ2 00:06:02 172
832 Armands Bricis 5548 V662 VZ3 00:06:03 148
833 Linda Beldava 6095 VSK Noskrien Vāveres S171 SZ2 00:06:03 172
834 Ieva Rogāle 7091 KROKUS S172 SB1 00:06:03 172
835 Liene Gulbe 17129 S173 SB2 00:06:03 172
836 Atis Bērziņš 7045 V663 VB2 00:06:03 148
837 Ivan Rogozin 5335 V664 VZ1 00:06:03 148
838 Juris Seglenieks 5429 V665 VZ3 00:06:03 148
839 Jana Romanovska 8047 Zemgales Ziņas S174 SL1 00:06:03 171
840 Māra Braslava 8085 Limbaži Skrien S175 SL1 00:06:04 171
841 Uģis Šņigirovs 5183 V666 VZ2 00:06:04 148
842 Didzis Raits 8202 Mana mīļākā komanda V667 VL1 00:06:04 147
843 Jēkabs Majors 5676 Accenture V668 VZ2 00:06:04 147
844 Dina Gira 6026 S176 SZ3 00:06:05 171
845 Juris Iļčenko 7366 SK Dzērvene V669 VB1 00:06:05 147
846 Agnese Sloka 5650 DzSK Lokomotīve S177 SZ2 00:06:05 171
847 Rigonda Germova 5990 S178 SZ3 00:06:05 171
848 Valdis Silnieks 15459 V670 VZ2 00:06:06 147
849 Sandis Veidemans 5309 V671 VZ2 00:06:06 147
850 Alvis Tribockis 15453 x99/Slīterāni V672 VZ2 00:06:06 147
851 Raimonds Urtāns 6153 Accenture V673 VZ2 00:06:06 147
852 Kārlis Mičulis 5402 V674 VZ2 00:06:06 147
853 Rihards Djadela 5856 Aldaris Go V675 VZ2 00:06:06 147
854 Artūrs Ketlers 8110 SK Dzērvene V676 VL1 00:06:06 147
855 Janeks Briedis 5212 V677 VZ3 00:06:06 147
856 Andīna Sprince 5638 S179 SZ2 00:06:07 170
857 Līva Līce 5365 S180 SZ2 00:06:07 170
858 Jēkabs Fridmanis 15469 V678 VZ1 00:06:07 146
859 Kristīne Balanasa 5206 Virsotne/MARMOT S181 SZ3 00:06:07 170
860 Aleksis Jarockis 7288 V679 VB1 00:06:07 146
861 Valdis Meiris 5197 V680 VZ2 00:06:07 146
862 Andris Riekstiņš 5481 V681 VZ3 00:06:07 146
863 Mārtiņš Lūsis 5138 V682 VZ2 00:06:08 146
864 Mihails Grigorjevs 5300 PROLATIO Systems V683 VZ2 00:06:08 146
865 Kristīne Antužāne 7335 S182 SB1 00:06:08 169
866 Pēteris Spuriņš 8077 DOMDARIS V684 VL1 00:06:08 146
867 Signe Lode 5656 MRC S183 SZ2 00:06:08 169
868 Anete Astaševska 5114 SK Katrīna S184 SZ2 00:06:08 169
869 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto S185 SZ2 00:06:08 169
870 Mārtiņš Jansons 8067 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis V685 VL1 00:06:08 146
871 Elīna Kabaļina 8016 S186 SL1 00:06:08 169
872 Artūrs Vrubļevskis 7312 V686 VB1 00:06:08 146
873 Arturs Svekris 5860 DPD LATVIJA V687 VZ3 00:06:09 146
874 Leo Vīksna 5927 V688 VZ3 00:06:09 146
875 Timurs Friclers 5227 V689 VZ1 00:06:09 146
876 Zigmunds Vītiņš 8027 V690 VL2 00:06:09 146
877 Mareks Ņikiforovs 17136 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V691 VB1 00:06:09 146
878 Gunta Lebedoka 8060 OK Kurmis S187 SL3 00:06:10 169
879 Agris Dreimanis 7131 V692 VB1 00:06:10 145
880 Sanita Roze 6011 S188 SZ2 00:06:10 168
881 Dāvis Baumanis 7114 V693 VB1 00:06:10 145
882 Jānis Krēsliņš 5260 Swedbank V694 VZ2 00:06:10 145
883 Ivars Eglītis 7066 V695 VB2 00:06:10 145
884 Andis Zariņš 8001 V696 VL1 00:06:10 145
885 Emīls Liepiņš 5667 Venden V697 VZ1 00:06:10 145
886 Lauma Ildena 5096 S189 SZ2 00:06:10 168
887 Ameli Mazure 6128 Zoorbagan S190 SZ1 00:06:10 168
888 Valters Hartpengs 5779 V698 VZ1 00:06:10 145
889 Zane Martinsone 5126 S191 SZ2 00:06:10 168
890 Edmunds Simsons 15473 V699 VZ2 00:06:11 145
891 Jānis Šulcs 5113 Šulcu ciems V700 VZ2 00:06:11 145
892 Kaspars Rullis 5458 V701 VZ3 00:06:11 145
893 Dace Tetere 7023 Lielie Dibeni S192 SB1 00:06:11 168
894 Zane Timma 7202 SK Katrīna S193 SB1 00:06:11 168
895 Hugo Jermaks 5811 Laimeskoks V702 VZ1 00:06:11 145
896 Ivars Kovaļevskis 5141 V703 VZ2 00:06:11 145
897 Dāvis Vigulis 7118 V704 VB1 00:06:11 145
898 Ivars Lapše 5740 DzSK Lokomotīve V705 VZ4 00:06:12 145
899 Karīna Janova 7329 Siguldas takas S194 SB2 00:06:12 168
900 Iveta Hāgena 5263 KSMR Fitness Carnikava S195 SZ3 00:06:12 168
901 Rinalds Aļeksjonoks 5482 V706 VZ2 00:06:12 144
902 Andra Stiebre 5024 Draugiem Group S196 SZ2 00:06:12 167
903 Irēna Gedroviča 5577 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien S197 SZ2 00:06:12 167
904 Arvis Birkmanis 5657 V707 VZ3 00:06:12 144
905 Baiba Zadraka 5054 S198 SZ3 00:06:12 167
906 Iveta Kalēja 6019 S199 SZ2 00:06:12 167
907 Dina Zūdiņa 5783 S200 SZ3 00:06:12 167
908 Kristīne Kuduma 5269 S201 SZ2 00:06:12 167
909 Andris Turciņš 5891 PH Print V708 VZ2 00:06:12 144
910 Nora Baranovska 5153 VSK Burkānciems & Co S202 SZ3 00:06:12 167
911 Marta Liepiņa 5166 S203 SZ2 00:06:13 167
912 Toms Kaufmanis 7326 Maratona Klubs V709 VB1 00:06:13 144
913 Kristīne Slikšāne 7428 Jaunmārupe skrien S204 SB2 00:06:13 167
914 Dace Pauriņa 7453 Izturība S205 SB2 00:06:13 167
915 Gatis Tīds 7130 V710 VB2 00:06:13 144
916 Jānis Sprincis 5637 V711 VZ2 00:06:13 144
917 Lauma Čerņevska 5813 VSK Noskrien Vāveres S206 SZ2 00:06:14 167
918 Kārlis Stonka 5254 VSK Noskrien V712 VZ2 00:06:14 144
919 Guntis Pucens 7214 SK Katrīna V713 VB3 00:06:14 144
920 Edgars Indrušonoks 5935 Selga V714 VZ2 00:06:14 144
921 Kristaps Dvēselītis 8155 V715 VL1 00:06:14 143
922 Inga Jurčinska 7399 OptiO S207 SB1 00:06:15 166
923 Kārlis Ertmanis 7347 BALTAIS V716 VB2 00:06:15 143
924 Ligita Leitlande 8089 Zemgales Ziņas S208 SL2 00:06:15 166
925 Konstantīns Zorins 5272 ZILBER V717 VZ2 00:06:15 143
926 Aivars Lapa 7189 Autostarts.lv V718 VB2 00:06:15 143
927 Jānis Šmits 8129 SOLI PA SOLIM V719 VL1 00:06:16 143
928 Karīna Svikle 7017 S209 SB1 00:06:16 166
929 Olga Izinkēviča 5368 S210 SZ2 00:06:16 166
930 Kaspars Raubiškis 5086 V720 VZ2 00:06:17 143
931 Toms Auškāps 15484 V721 VZ3 00:06:17 143
932 Ilze Baumane 7447 S211 SB2 00:06:17 165
933 Sandra Balode 6155 S212 SZ3 00:06:17 165
934 Liene Paula Tovkiņa 6070 Lynxdojo S213 SZ2 00:06:17 165
935 Natālija Joničenko 6029 Talsu pauguraines Zaķi S214 SZ3 00:06:17 165
936 Mārtiņš Vaskis 5905 PH Print V722 VZ2 00:06:17 142
937 Pēteris Hokonens 5714 V723 VZ3 00:06:17 142
938 Uģis Jurgelāns 7440 V724 VB1 00:06:17 142
939 Kristīne Freimane 5289 Accenture S215 SZ2 00:06:17 165
940 Silva Audere 7030 S216 SB1 00:06:18 165
941 Sabīne Dzalba 5796 Lācis&Co S217 SZ1 00:06:18 165
942 Arita Virka 5478 S218 SZ2 00:06:18 165
943 Aleksejs Vorobjovs 5338 Infogram V725 VZ2 00:06:18 142
944 Miķelis Vindavs 7473 TIPU TAPS V726 VB1 00:06:18 142
945 Kristers Ginters 7200 Lidosta "Rīga" V727 VB1 00:06:18 142
946 Vita Grūbe 5076 S219 SZ2 00:06:18 165
947 Kristine Kadasa 7474 S220 SZ2 00:06:18 165
948 Linda Meire 5895 PH Print S221 SZ1 00:06:18 165
949 Indulis Tilgass 7102 V728 VB2 00:06:19 142
950 Mārtiņš Smalkais 5586 EY V729 VZ2 00:06:19 142
951 Dace Skrastiņa 7341 Talsu pauguraines Zaķi S222 SB2 00:06:19 164
952 Guntars Priede 15435 V730 VZ2 00:06:19 142
953 Valentīna Romanova 7085 S223 SB1 00:06:19 164
954 Monika Sarva 5463 S224 SZ2 00:06:19 164
955 Žanete Leimane 7368 TRX Cēsis S225 SB2 00:06:19 164
956 Uģis Bērziņš 17149 Rūgstošo Nedrīkst V731 VB1 00:06:20 141
957 Laine Vilcāne 5867 DPD LATVIJA S226 SZ1 00:06:20 164
958 Iveta Šķiņķe 7234 Riga Runners S227 SB3 00:06:20 164
959 TĀlis Paeglis 7405 LATRAPS V732 VB1 00:06:20 141
960 Agnese Raga 6108 S228 SZ2 00:06:20 164
961 Mihails Zinčenko 5439 V733 VZ2 00:06:20 141
962 Dārijs Rozenblats 5357 V734 VZ1 00:06:20 141
963 Līva Leimane 5103 S229 SZ2 00:06:21 164
964 Monika Lemese 5652 LSC S230 SZ3 00:06:21 164
965 Lība Jansone 5846 S231 SZ1 00:06:21 164
966 Mārtiņš Balodis 6154 V735 VZ3 00:06:21 141
967 Linda Andersone 5854 Accenture S232 SZ2 00:06:21 163
968 Ērika Urtāne 7487 VANAGI S233 SB1 00:06:21 163
969 Ieva Ziemele 5992 RL Grupa S234 SZ2 00:06:21 163
970 Zita Andersone 15440 S235 SZ2 00:06:21 163
971 Aleksandrs Ivanovs 7003 V736 VB1 00:06:22 141
972 Jānis Zvirbulis 5149 Smūtijs V737 VZ2 00:06:22 141
973 Anuar Zhumabayev 7172 Accenture V738 VB1 00:06:22 141
974 Normunds Liepiņš 5666 Venden V739 VZ3 00:06:22 141
975 Sergejs Ļeta 8052 PATRIA SPORTLAND V740 VL1 00:06:22 141
976 Anastasija Samete 5766 S236 SZ2 00:06:22 163
977 Ināra Rube 5159 SK KATRĪNA S237 SZ4 00:06:22 163
978 Katrīna Kosmačeva 5146 Smūtijs S238 SZ2 00:06:22 163
979 Ingars Tiltiņš 5386 V741 VZ3 00:06:22 140
980 Gints Andžāns 7201 BIODERMA V742 VB1 00:06:22 140
981 Indars Melzobs 7460 Mārupes bolti V743 VB2 00:06:23 140
982 Maija Putāne 6051 SPORTLAND S239 SZ3 00:06:23 163
983 Romāns Odiņecs 5040 Herbalife 24 V744 VZ2 00:06:23 140
984 Inga Heidemane 6083 SK Katrīna S240 SZ3 00:06:23 163
985 Dainis Kronbergs 7100 TUKUMS V745 VB2 00:06:23 140
986 Dace Spalva 7458 Kocēnu novads 1 S241 SB1 00:06:23 163
987 Niks Jaunzems 7107 V746 VB1 00:06:23 140
988 Olena Fomenko 8147 motospots/salomon S242 SL1 00:06:23 163
989 Jānis Krastiņš 5125 V747 VZ2 00:06:23 140
990 Lilija Grundmane 5337 Maratona klubs S243 SZ4 00:06:23 162
991 Jurijs Filipovs 8010 V748 VL2 00:06:23 140
992 Juris Dzērve 7502 VENDEN V749 VB1 00:06:24 140
993 Vairis Kronbergs 8054 V750 VL1 00:06:24 140
994 Vladimirs Misāns 17143 V751 VB2 00:06:24 140
995 Madara Ozola 5403 Saldus Boksa Klubs S244 SZ2 00:06:24 162
996 Andrejs Petersons 5461 V752 VZ2 00:06:24 140
997 Rita Kļaviņa 5128 S245 SZ3 00:06:24 162
998 Viesturs Grīnbergs 7188 Sanctimony V753 VB2 00:06:24 140
999 Anete Vilne 7035 S246 SZ2 00:06:24 162
1000 Rūdolfs Rutkovskis 5292 V754 VZ2 00:06:24 140
1001 Dace Janeka 7162 Nūjo ar vēju S247 SB2 00:06:25 162
1002 Jānis Zaļums 7463 Swedbank V755 VB1 00:06:25 140
1003 Anna Klēšmite 7036 S248 SZ2 00:06:25 162
1004 Mārtiņš Ozoliņš 7496 Riga Adventure Team V756 VB1 00:06:25 140
1005 Linda Kubiloviča 7161 Nūjo ar vēju S249 SB2 00:06:25 162
1006 Erlands Krivāns 5570 V757 VZ2 00:06:25 140
1007 Līva Morica 6058 S250 SZ2 00:06:25 162
1008 Jurģis Balodis 5249 V758 VZ2 00:06:25 139
1009 Igors Veliks 7040 MARUPE LUXURY VILLAGE V759 VB1 00:06:25 139
1010 Ulvis Trēgers 5282 EY V760 VZ2 00:06:25 139
1011 Toms Krauklis 5557 V761 VZ2 00:06:26 139
1012 Emīls Stūrītis 5366 V762 VZ1 00:06:26 139
1013 Valērijs Markovskis 7380 DPD LATVIJA V763 VB1 00:06:26 139
1014 Evija Kļave 7210 Jaunmārupe skrien! S251 SB2 00:06:26 161
1015 Kristīne Grava 5584 S252 SZ2 00:06:26 161
1016 Jānis Ausmanis 7295 SK Katrīna V764 VB2 00:06:26 139
1017 Laura Dzepuka 5801 Zemgales Ziņas S253 SZ1 00:06:26 161
1018 Simona Helmane 5566 S254 SZ1 00:06:26 161
1019 Ieva Kļaviņa Kindzule 5199 S255 SZ2 00:06:26 161
1020 Rūdolfs Sirmais 7026 V765 VB1 00:06:26 139
1021 Arnis Mālbergs 7385 VSK Noskrien V766 VB1 00:06:26 139
1022 Baiba Bolgzda 5407 nothing.lv S256 SZ3 00:06:27 161
1023 Madara Tīģere-Bernharde 5595 S257 SZ2 00:06:27 161
1024 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7108 Resnie S258 SB1 00:06:27 161
1025 Guntis Strazds 7431 V767 VB3 00:06:27 139
1026 Ēriks Melkurts 8199 Kocēnu novads 1 V768 VL3 00:06:27 139
1027 Aivars Freimanis 5921 Fredis V769 VZ2 00:06:27 139
1028 Artūrs Levins 5064 Olainfarm V770 VZ2 00:06:27 139
1029 Antra Dumbrovska 8024 S259 SL1 00:06:27 161
1030 Linda Laurena 8099 VEGĀŅI S260 SL1 00:06:27 161
1031 Baiba Brakovska 5970 Selga S261 SZ2 00:06:27 161
1032 Gita Lenša 6150 S262 SZ3 00:06:27 161
1033 Vladislavs Zinovskis 5752 MOREX.LV V771 VZ2 00:06:27 139
1034 Uldis Zīle 5733 VSK Noskrien V772 VZ4 00:06:27 139
1035 Inga Nartiša 5529 MAILIGEN S263 SZ2 00:06:27 161
1036 Inta Zīriuse 8002 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm S264 SL1 00:06:27 161
1037 Eduards Skujiņš 6146 V773 VZ2 00:06:28 139
1038 Austris Vasiļevskis 7397 Emergn #optimized4running V774 VB2 00:06:28 139
1039 Zane Letapure - Neļķe 6050 SPORTLAND S265 SZ2 00:06:28 161
1040 Karīna Mamedova 5938 Daugavpils Runners S266 SZ2 00:06:28 161
1041 Līga Brutāne 5430 Swedbank S267 SZ2 00:06:28 161
1042 Ritvars Karklins 5325 DNB Servisa centrs V775 VZ2 00:06:28 138
1043 Anita Urkauska 5243 S268 SZ2 00:06:28 160
1044 Ernests Važa 7253 V776 VB1 00:06:29 138
1045 Aija Smalkā 5862 S269 SZ2 00:06:29 160
1046 Krists Pakulis 6034 DOBELE V777 VZ2 00:06:29 138
1047 Agnese Žukova 5228 Olainfarm S270 SZ2 00:06:29 160
1048 Dace Pētersone 5630 MINTprint S271 SZ2 00:06:29 160
1049 Sabīne Eglīte 8101 S272 SL1 00:06:29 160
1050 Jurģis Jurčenko 15487 V778 VZ2 00:06:29 138
1051 Andres Pae 18047 Suusahullud V779 VL2 00:06:29 138
1052 Inese Upite-Apine 5541 S273 SZ2 00:06:29 160
1053 Kaspars Vilcāns 5470 V780 VZ2 00:06:30 138
1054 Vilmārs Mangalis 5644 Pēdējā elpa V781 VZ2 00:06:30 138
1055 Inese Meldere 5152 S274 SZ2 00:06:30 160
1056 Jānis Stūrītis 5196 V782 VZ3 00:06:30 138
1057 Kristaps Bukšs 5142 KÖDIENS V783 VZ2 00:06:30 138
1058 Alvis Bitenieks 7145 Latvijas Finieris V784 VB1 00:06:30 138
1059 Marks Maro Strazdiņš 5060 STRAZDIŅI V785 VZ1 00:06:30 138
1060 Renārs Reiniks 5231 V786 VZ3 00:06:30 138
1061 Anete Ozoliņa 5333 S275 SZ2 00:06:30 160
1062 Ulla Bogdanoviča 5271 OldSnails S276 SZ2 00:06:31 159
1063 Artis Līcītis 5748 VSK Noskrien V787 VZ2 00:06:31 137
1064 Saiva Sokolova 5275 S277 SZ3 00:06:31 159
1065 Iuliia Filippovich 5525 S278 SZ2 00:06:31 159
1066 Evija Dilāne 5427 S279 SZ2 00:06:32 159
1067 Jurijs Nazarovs 5035 V788 VZ2 00:06:32 137
1068 Sanita Kalniņa 15451 S280 SZ2 00:06:32 159
1069 Dita Lapsa 15474 Green Grass S281 SZ2 00:06:32 159
1070 Kristīne Vilcāne 7024 Baldones skriešanas komanda S282 SB2 00:06:32 159
1071 Inese Tohva 5398 Engures vidusskola S283 SZ3 00:06:32 159
1072 Matīss Karlsons 6020 V789 VZ2 00:06:32 137
1073 Georgs Lazdans 17150 V790 VB1 00:06:32 137
1074 Katja Strelcova 7165 S284 SB1 00:06:32 159
1075 Regnārs Valciņš 7149 RL Grupa V791 VB2 00:06:32 137
1076 Renāte Balana 7063 Latvijas Finieris S285 SB1 00:06:33 159
1077 Artis Ivanovs 7293 V792 VB1 00:06:33 137
1078 Sandis Jaskans 5968 Palīdzēsim.lv V793 VZ2 00:06:33 137
1079 Raivo Pienis 15455 Patria Sportland V794 VZ3 00:06:33 137
1080 Sandis Apenītis 8029 AkmensDizains.lv V795 VL1 00:06:33 137
1081 Madara Zvirgzdiņa 15428 S286 SZ2 00:06:33 159
1082 Reno Eizenbārdis 5235 Nūjo Ventspils V796 VZ3 00:06:33 137
1083 Arta Purina 5755 S287 SZ2 00:06:33 159
1084 Jānis Skamanis 5888 V797 VZ2 00:06:33 137
1085 Toms Rajunčus 8100 V798 VL1 00:06:33 137
1086 Baiba Juruša 5703 Pauguru iekarotājas S288 SZ2 00:06:33 158
1087 Sintija Kristapsone 5342 Kurpnīca S289 SZ2 00:06:33 158
1088 Oskars Brasliņš 18044 TRX Cēsis V799 VL1 00:06:33 137
1089 Anete Bruževica 5942 Luminor S290 SZ3 00:06:34 158
1090 Paula Ivanovaite 5795 S291 SZ1 00:06:34 158
1091 Olga Kavliša 5377 S292 SZ2 00:06:34 158
1092 Mara Kunrade 8046 S293 SL1 00:06:34 158
1093 Elīna Lazdiņa 7047 S294 SB1 00:06:34 158
1094 Jekabs Vinciuns 7087 V800 VB1 00:06:34 136
1095 Inese Pētersone 5944 Luminor S295 SZ2 00:06:34 158
1096 Līva Strode 5955 Bioderma S296 SZ1 00:06:34 158
1097 Lelde Strautiņa 5277 HighFive S297 SZ2 00:06:35 158
1098 Janis Kauliņš 18040 EY Forensic & Integrity Services V801 VL1 00:06:35 136
1099 Gints Dakša 7169 V802 VB1 00:06:35 136
1100 Mārtiņš Kļaviņš 7492 V803 VB1 00:06:35 136
1101 Krišjānis Hartmanis 7094 KIČE V804 VB1 00:06:35 136
1102 Dace Mežavilka 15443 S298 SZ2 00:06:36 157
1103 Līga Brence 7464 VSK Noskrien S299 SB2 00:06:36 157
1104 Dainis Muško 8113 Kartavkalnu buki V805 VL2 00:06:36 136
1105 Aija Rogāle 8149 KROKUS S300 SL2 00:06:36 157
1106 Laura Kalēja 5770 S301 SZ2 00:06:36 157
1107 Ilva Kārkliņa 8019 S302 SL2 00:06:36 157
1108 Jānis Silgals 7079 V806 VB1 00:06:36 136
1109 Katrīne Ielīte 5346 Kurpnīca S303 SZ2 00:06:36 157
1110 Helēna Gabrāne 5104 SK MĒS / JS Dream Team S304 SZ1 00:06:37 157
1111 Andris Akmentins 5608 Vuvuzela V807 VZ2 00:06:37 135
1112 Edmunds Gržibovskis 8119 SK Dzērvene V808 VL3 00:06:37 135
1113 Gints Žumburs 5255 V809 VZ3 00:06:37 135
1114 Arvis Skrējāns 8112 V810 VL1 00:06:37 135
1115 Evita Riekstiņa 7049 S305 SB1 00:06:37 157
1116 Andris Rozenbergs 7098 SAPŅU FRAGMENTI V811 VB1 00:06:37 135
1117 Agnese Vilcane 6103 S306 SZ2 00:06:37 157
1118 Vineta Veisberga 5493 Saldus boksa klubs S307 SZ3 00:06:37 157
1119 Matīss Simkevičs 6089 V812 VZ1 00:06:38 135
1120 Edgars Zaķis 8211 Hogwarts running club V813 VL1 00:06:38 135
1121 Maksims Ivanovs 5178 V814 VZ2 00:06:38 135
1122 Jānis Sēkliņš 5268 V815 VZ3 00:06:38 135
1123 Kristine Radkovska 7053 S308 SB1 00:06:38 157
1124 Valdis Sirsniņš 5237 V816 VZ4 00:06:38 135
1125 Ainārs Leimanis 5836 TRX Cēsis V817 VZ4 00:06:38 135
1126 Evita Bērziņa 7062 S309 SB2 00:06:38 156
1127 Dace Vilgerte 7205 DPD LATVIJA S310 SB2 00:06:38 156
1128 Arvis Brolišs 5119 V818 VZ3 00:06:38 135
1129 Māris Katkovskis 7345 KSMR Fitness V819 VB1 00:06:39 135
1130 Santa Suta-Zute 7112 SK Tērauds S311 SB2 00:06:39 156
1131 Līva Veļķere 5828 Alūksne S312 SZ2 00:06:39 156
1132 Aivis Siliņš 5101 V820 VZ2 00:06:39 135
1133 Kristers Grava 5760 V821 VZ1 00:06:39 135
1134 Uldis Velps 7020 VSK Noskrien V822 VB2 00:06:39 135
1135 Elīna Kreice 5786 S313 SZ3 00:06:39 156
1136 Kristīne Kabaļina 7067 S314 SB1 00:06:39 156
1137 Linda Bērziņa 7029 S315 SB1 00:06:39 156
1138 Ance Bičuka 5575 S316 SZ2 00:06:39 156
1139 Modris Šelegovičs 7191 V823 VB1 00:06:39 135
1140 Marta Dieviņa 5868 EY S317 SZ2 00:06:39 156
1141 Zane Dankbāre 5112 S318 SZ1 00:06:39 156
1142 Ieviņa Gaiziņa 7489 VSK Noskrien S319 SB2 00:06:40 156
1143 Laine Else 5419 SIA Joker Ltd. S320 SZ2 00:06:40 156
1144 Imants Germs 15444 V824 VZ2 00:06:40 134
1145 Regimantas Šnipaitis 8026 V825 VL2 00:06:40 134
1146 Kristaps Radvilavičs 5097 3D Running V826 VZ2 00:06:40 134
1147 Marika Pazare 7344 Swedbank S321 SB2 00:06:40 156
1148 Svetlana Savanovica 7498 S322 SB2 00:06:40 156
1149 Artis Linars 6152 0 V827 VZ2 00:06:41 134
1150 Simona Klodža 5160 S323 SZ1 00:06:41 155
1151 Ilvars Jēčs 15489 V828 VZ3 00:06:41 134
1152 Modris Trūlis 8172 Aldaris GO V829 VL1 00:06:41 134
1153 Jānis Siliņš 18042 V830 VL1 00:06:41 134
1154 Sigita Šilinska 5450 S324 SZ3 00:06:41 155
1155 Ērika Gribonika 7069 S325 SB1 00:06:41 155
1156 Nikola Apsīte 5558 2KOKI S326 SZ1 00:06:41 155
1157 Anna Proskurina 7332 S327 SB1 00:06:42 155
1158 Gints Dreija 5986 SPORTLAND V831 VZ1 00:06:42 134
1159 Anna Zuntmane 5321 S328 SZ2 00:06:42 155
1160 Aldis Strožs 5236 V832 VZ3 00:06:42 134
1161 Ivo Ielītis 8051 Kurpnīca V833 VL1 00:06:42 134
1162 Randa Misāne 7373 S329 SB1 00:06:42 155
1163 Guna Berlande 6139 S330 SZ2 00:06:42 155
1164 Edgars Ogņevs 7407 V834 VB2 00:06:43 133
1165 Ralfs Miļušis 5384 Latvijas Finieris V835 VZ2 00:06:43 133
1166 Kristiāna Upeniece 5937 S331 SZ1 00:06:43 155
1167 Kristaps Skujiņš 7376 IGT V836 VB1 00:06:43 133
1168 Guntis Rozenblats 15421 V837 VZ3 00:06:43 133
1169 Jānis Rozītis 8083 V838 VL1 00:06:43 133
1170 Normunds Stepāns 7258 STROPS Technologies V839 VB1 00:06:43 133
1171 Andrejs Platacis 6000 Kvikworks V840 VZ2 00:06:43 133
1172 Ļuba Tihomirova 7242 SOLI PA SOLIM S332 SB1 00:06:43 154
1173 Māris Ozoliņš 6100 PD V841 VZ2 00:06:43 133
1174 Andris Bērziņš 7081 V842 VB2 00:06:43 133
1175 Aivars Fogelis 8034 V843 VL1 00:06:44 133
1176 Maruta Rancāne 5264 Visma Active S333 SZ2 00:06:44 154
1177 Inese Lībiete 7291 S334 SB1 00:06:44 154
1178 Ruta Mālniece 5678 AkmensDizains.lv S335 SZ2 00:06:45 154
1179 Agnese Kundziņa 5414 S336 SZ2 00:06:45 154
1180 Sintija Kārkliņa 5627 S337 SZ1 00:06:45 154
1181 Vlada Buharova 5956 Bioderma S338 SZ2 00:06:45 154
1182 Lauris Bajaruns 7043 V844 VB1 00:06:45 133
1183 Linards Birznieks 5887 V845 VZ2 00:06:45 133
1184 Arvils Pekuless 15427 V846 VZ2 00:06:45 133
1185 Anda Voicisa 5743 S339 SZ2 00:06:46 154
1186 Rihards Akimovs 5852 COK SILVA V847 VZ3 00:06:46 132
1187 Vladimirs Kļavnieks 5150 BALTAIS V848 VZ4 00:06:46 132
1188 Estere Romanovska 6082 Olainfarm S340 SZ1 00:06:46 153
1189 Laima Magure 15417 DzSK Lokomotīve S341 SZ2 00:06:46 153
1190 Zane Dzirkale 8018 ZAJEC S342 SL1 00:06:46 153
1191 Mārtiņš Malzubris 7449 Zubru trieciens V849 VB1 00:06:47 132
1192 Dace Saveiko 15424 S343 SZ2 00:06:47 153
1193 Edgars Kārklis 7361 BALTAIS V850 VB1 00:06:47 132
1194 Jānis Keišs 8053 RR V851 VL1 00:06:47 132
1195 Atis Jansons 8078 Swedbank V852 VL1 00:06:47 132
1196 Oskars Rozenblats 5371 V853 VZ2 00:06:47 132
1197 Nauris Broks 6052 SPORTLAND V854 VZ2 00:06:47 132
1198 Konstantīns Vasiļjevs 7371 Dion SportLab V855 VB1 00:06:47 132
1199 Zane Čigure 5819 S344 SZ2 00:06:48 153
1200 Mārīte Revizore 6061 S345 SZ3 00:06:48 153
1201 Uģis Bents 8128 V856 VL2 00:06:48 132
1202 Jānis Māsēns 6037 V857 VZ3 00:06:48 132
1203 Miks Locis 6066 Lynxdojo V858 VZ2 00:06:48 132
1204 Andrejs Kirma 5697 V859 VZ2 00:06:48 132
1205 Līga Everte 5387 S346 SZ2 00:06:49 152
1206 Edgars Krastiņš 5736 Daba mūs sauc V860 VZ2 00:06:49 131
1207 Janis Jenerts 8133 VSK "Burkānciems & Co" V861 VL1 00:06:49 131
1208 Gunta Brazauska 7096 S347 SB1 00:06:49 152
1209 Guntars Brauns 7164 V862 VB1 00:06:49 131
1210 Renāte Rusecka-Krūze 7116 S348 SB2 00:06:50 152
1211 Ilmārs Pūce 7064 IeM VUGD Sigulda V863 VB1 00:06:50 131
1212 Ivars Broničs 7250 Guddžobs Guddans V864 VB1 00:06:50 131
1213 Ilze Rudovica 15454 S349 SZ2 00:06:50 152
1214 Ilze Zvīdriņa 7251 S350 SB1 00:06:50 152
1215 Juris Šehtels 8186 Ādaži V865 VL3 00:06:51 131
1216 Jānis Stukuls 5259 SK Katrīna V866 VZ4 00:06:51 131
1217 Edgars Marcinkevičs 5205 Lidosta "Rīga" V867 VZ2 00:06:51 131
1218 Sanita Adamoviča 15480 S351 SZ2 00:06:51 151
1219 Vitalijs Ozornins 5010 RiskFocus V868 VZ2 00:06:51 131
1220 Neonella Māra Meiberga 5710 S352 SZ1 00:06:52 151
1221 Monta Liepiņa 5108 S353 SZ2 00:06:52 151
1222 Monta Ločmele 8198 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S354 SL1 00:06:52 151
1223 Kristīne Slaidiņa 6071 Baldones skriešanas komanda S355 SZ2 00:06:52 151
1224 Jānis Kaupers 5527 DPD LATVIJA V869 VZ2 00:06:52 130
1225 Egija Veide 5314 DC VECSALACAS UNITED S356 SZ2 00:06:52 151
1226 Mārtiņš Pakulis 7283 EY V870 VB1 00:06:52 130
1227 Mārcis Smalkais 7196 Metam mieru! V871 VB1 00:06:53 130
1228 Mārtiņš Bankovskis 5596 V872 VZ2 00:06:53 130
1229 Juris Līpacis 5628 V873 VZ3 00:06:53 130
1230 Arnis Mūrnieks 8188 V874 VL2 00:06:53 130
1231 Vija Utāne 5136 SK Magnen S357 SZ3 00:06:53 151
1232 Zemgus Eglītis 5250 V875 VZ2 00:06:53 130
1233 Svetlana Čursina 5345 ChursinTeam S358 SZ2 00:06:54 151
1234 Mairita Podniece 5266 SK Katrīna S359 SZ3 00:06:54 150
1235 Inese Kraģe 5081 S360 SZ3 00:06:55 150
1236 Vineta Skrastiņa 7186 Noskrien Cēsis S361 SB2 00:06:55 150
1237 Valdis Rozentāls 8145 V876 VL2 00:06:55 129
1238 Sanita Mazure 5336 Legs Miserables S362 SZ2 00:06:55 150
1239 Jānis Agrums 6022 BALTMA V877 VZ2 00:06:56 129
1240 Ilona Viļumsone 6088 AkmensDizains.lv S363 SZ3 00:06:56 150
1241 Elīna Drēziņa 7475 Maxima Latvija S364 SB1 00:06:56 150
1242 Ervīns Lūsis 5965 Lūši V878 VZ2 00:06:56 129
1243 Lita Briede 7111 SK Katrīna S365 SB2 00:06:57 150
1244 Ludmila Kozačenko 5739 S366 SZ2 00:06:57 149
1245 Liāna Aldiņa 8069 Olainfarm S367 SL1 00:06:57 149
1246 Lāsma Malta 5181 Viļāni S368 SZ3 00:06:57 149
1247 Zita Kreinerte 5214 S369 SZ2 00:06:57 149
1248 Ieva Meiere 7028 OK Ziemeļkurzeme S370 SB2 00:06:57 149
1249 Sintija Ozoliņa 5618 Jaunmārupes skrējēji S371 SZ3 00:06:57 149
1250 Līga Kalniņa 5798 Swedbank S372 SZ2 00:06:57 149
1251 Evita Pētersone 5233 S373 SZ1 00:06:58 149
1252 Eviss Bertrands 15465 Worldline V879 VZ2 00:06:58 129
1253 Māris Zirnis 8187 V880 VL2 00:06:58 128
1254 Edmunds Garančs 7409 Laimes meklēšanas vienība V881 VB2 00:06:58 128
1255 Sergejs Noviks 5162 Starptautiskā lidosta Rīga V882 VZ3 00:06:58 128
1256 Liene Burkāne 5291 S374 SZ2 00:06:59 149
1257 Maruta Krūmiņa 5294 Maratona klubs S375 SZ2 00:06:59 149
1258 Zane Vanaga 5579 VSK Noskrien S376 SZ2 00:06:59 149
1259 Agris Krumbergs 7074 Līkā kalna rambātāji V883 VB2 00:06:59 128
1260 Artūrs Rundzāns 8124 Selonija V884 VL1 00:06:59 128
1261 Ilze Galviņa 7174 S377 SB1 00:06:59 149
1262 Reičela Markovska 5732 S378 SZ1 00:06:59 148
1263 Zanda Kārkliņa 7315 Baldones skriešanas komanda S379 SB2 00:07:00 148
1264 Ivars Pirktiņš 5908 V885 VZ2 00:07:01 128
1265 Linda Medne 5485 Saldus boksa klubs S380 SZ2 00:07:01 148
1266 Māra Zepa 5408 S381 SZ3 00:07:01 148
1267 Raimonda Kalniņa 7280 S382 SB1 00:07:02 148
1268 Sintija Sproģe 5917 Aizkraukle S383 SZ2 00:07:02 148
1269 Liene Sirmā 5401 S384 SZ2 00:07:02 148
1270 Ritma Kamendere 5252 S385 SZ2 00:07:02 148
1271 Inga Ādmine-Stūris 15439 S386 SZ3 00:07:02 148
1272 Madara Liepa 5663 S387 SZ2 00:07:02 148
1273 Antra Kanušniece 5620 BIODERMA S388 SZ2 00:07:02 147
1274 Justīne Undzēna 7277 S389 SB1 00:07:03 147
1275 Igors Kozlovs 7297 V886 VB2 00:07:03 127
1276 Dainis Driņķis 5410 DzSK Lokomotīve V887 VZ3 00:07:03 127
1277 Didzis Krīgers 5924 V888 VZ4 00:07:03 127
1278 Andris Lanka 7328 V889 VB2 00:07:03 127
1279 Jānis Laganovskis 7339 VSK Noskrien V890 VB1 00:07:03 127
1280 Alise Paegle 7462 S390 SB1 00:07:03 147
1281 Lija Krieva 5707 William Jones S391 SZ2 00:07:03 147
1282 Viktors Griņevičs 5932 ABC software V891 VZ3 00:07:03 127
1283 Laila Ceika 5721 S392 SZ4 00:07:04 147
1284 Raivis Zariņš 15441 Sporta klubs Tālavas Nedzirdīgo Sports V892 VZ3 00:07:04 127
1285 Peep Ristmägi 5465 V893 VZ4 00:07:04 127
1286 Olga Ščebrina 5758 S393 SZ3 00:07:04 147
1287 Aivars Dūka 6144 Nūjo vesels V894 VZ4 00:07:04 127
1288 Ivonna Stefanišina 5951 Luminor S394 SZ2 00:07:04 147
1289 Dzintars Strads 7342 nothing.lv V895 VB3 00:07:04 127
1290 Pavels Kirilovskis 7128 Zoorbagan V896 VB2 00:07:05 126
1291 Ērika Bužinska 5324 S395 SZ1 00:07:05 147
1292 Dace Ancāne 7126 Engures sportam I Sporta Patriots S396 SB1 00:07:05 147
1293 Lienīte Priedāja Klepere 15475 Trio Mio S397 SZ3 00:07:05 147
1294 Dzintars Dūdiņš 8180 Siguldas maratona klubs V897 VL2 00:07:05 126
1295 Inese Nudiena 7120 VFK Staldzene S398 SB1 00:07:05 147
1296 Sarmīte Jermolova 5619 S399 SZ2 00:07:05 146
1297 Artūrs Krūmiņš 7119 V898 VB1 00:07:06 126
1298 Ieva Leikarte 5331 S400 SZ3 00:07:06 146
1299 Jānis Jākobsons 15452 AJ Racing V899 VZ2 00:07:06 126
1300 Anna Lankovska 7037 S401 SZ1 00:07:07 146
1301 Iluta Sprukule 5200 S402 SZ1 00:07:07 146
1302 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5728 STRAZDIŅI V900 VZ1 00:07:07 126
1303 Ilze Volfa-Kirilova 5763 Swedbank S403 SZ2 00:07:07 146
1304 Janis Uzulnieks 7271 V901 VB2 00:07:07 126
1305 Ļubova Fintjugova 5683 S404 SZ2 00:07:07 146
1306 Maija Katkovska 5589 MJ-Partneri S405 SZ2 00:07:07 146
1307 Dzintars Rendenieks 8070 #plus100nieks V902 VL1 00:07:08 126
1308 Santa Bērziņa 5089 4B S406 SZ2 00:07:08 146
1309 Kristīna Ceika 7090 Nūjo ar vēju! S407 SB1 00:07:08 146
1310 Līga Hartpenga 7337 S408 SZ3 00:07:08 146
1311 Ekaterina Botanogova 15490 runningdojo S409 SZ2 00:07:08 145
1312 Aleksejs Bute 7483 V903 VB1 00:07:09 125
1313 Ivars Āboltiņš 7444 Lynxdojo V904 VB1 00:07:09 125
1314 Ēriks Ozols 7209 V905 VB1 00:07:09 125
1315 Ilze Olšteina 5502 S410 SZ3 00:07:09 145
1316 Anna Dance 5009 Rigas Satiksme S411 SZ3 00:07:09 145
1317 Ainars Vītoliņš 5132 Kociņi V906 VZ3 00:07:09 125
1318 Jūlija Meženina 7356 S412 SB1 00:07:09 145
1319 Līva Leja 6021 S413 SZ2 00:07:10 145
1320 Evita Biezmane 7244 H&S Solution S414 SB1 00:07:10 145
1321 Aļģirts Valužis 7129 Priekules veloklubs V907 VB2 00:07:10 125
1322 Elizabete Veinberga 5726 S415 SZ1 00:07:10 145
1323 Pārsla Dambe 15486 S416 SZ2 00:07:10 145
1324 Daiga Pauzere 5393 S417 SZ1 00:07:10 145
1325 Andrejs Baltkājis 8043 V908 VL2 00:07:10 125
1326 Elina Kuzmane 5889 S418 SZ2 00:07:10 145
1327 Ieva Ustupa 5415 Burbulīte un radi S419 SZ3 00:07:11 145
1328 Ginta Gusare 5750 S420 SZ3 00:07:11 145
1329 Terēze Rocēna 7009 S421 SB1 00:07:11 145
1330 Vitālijs Poļetajevs 7259 DzSK Lokomotīve V909 VB1 00:07:11 125
1331 Inese Miltiņa 5822 S422 SZ3 00:07:11 145
1332 Liene Kalniņa 8203 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera S423 SL1 00:07:11 144
1333 Anda Sproģe-Vāvere 5642 Pandas banda S424 SZ2 00:07:11 144
1334 Gints Fjodorovs 5507 AMSERV V910 VZ3 00:07:12 124
1335 Ivars Kore 7133 V911 VB2 00:07:12 124
1336 Agita Grīnberga 5048 S425 SZ3 00:07:12 144
1337 Normunds Kronbergs 7269 TUKUMS V912 VB1 00:07:12 124
1338 Gunta Grīnvalde 5834 EY S426 SZ2 00:07:12 144
1339 Dace Bērziņa 15462 S427 SZ3 00:07:12 144
1340 Kristīne Reinholde 5612 Siguldas maratona klubs S428 SZ3 00:07:12 144
1341 Inga Vīksna 5135 Kocēnu MTB S429 SZ3 00:07:13 144
1342 Ervīns Ozoliņš 8104 Jaunmārupe skrien V913 VL2 00:07:13 124
1343 Gerda Markus 6124 S430 SZ3 00:07:13 144
1344 Ieva Tāle-Stangute 8086 Baldones skriešanas komanda S431 SL1 00:07:13 144
1345 Agnese Raubena 5244 S432 SZ2 00:07:13 144
1346 Ieva Kiseļeva 5949 Luminor S433 SZ2 00:07:13 144
1347 Līga Urme 5898 PH Print S434 SZ2 00:07:13 144
1348 Agita Gritāne 7256 Biznesa parks ABAVA S435 SB2 00:07:13 144
1349 Nellija Baliko 8157 Isostar S436 SL1 00:07:14 144
1350 Linards Geiba 5916 V914 VZ3 00:07:14 124
1351 Uldis Zemlītis 6123 V915 VZ3 00:07:14 124
1352 Elza Žumbure 5297 Legs Miserables S437 SZ2 00:07:15 143
1353 Ksenija Kuzņecova 6002 Baltic international Bank S438 SZ1 00:07:15 143
1354 Arnis Pokšāns 7482 Abas kreisās kājas V916 VB2 00:07:15 124
1355 Ingrīda Diļevka 5303 PROLATIO Systems S439 SZ2 00:07:15 143
1356 Jānis Sīpols 5221 V917 VZ3 00:07:15 123
1357 Alise Buceniece 6132 Dodkepu.lv S440 SZ1 00:07:16 143
1358 Dace Liepiņa 5592 S441 SZ3 00:07:16 143
1359 Liene Labsvīra 7419 Siguldas marstona klubs S442 SB1 00:07:16 143
1360 Iveta Stūrīte 5195 S443 SZ2 00:07:16 143
1361 Gita Griezne 6147 GG S444 SZ2 00:07:16 143
1362 Mārtiņš Veseris 5645 V918 VZ2 00:07:16 123
1363 Eva Kalnroze 5982 SPORTLAND S445 SZ1 00:07:16 143
1364 Normunds Blumbergs 8116 V919 VL2 00:07:16 123
1365 Maigurs Mūrmanis 6097 Medaļnieki V920 VZ3 00:07:17 123
1366 Emīls Kuningass 5737 V921 VZ2 00:07:17 123
1367 Karina Jodčika 5947 Luminor S446 SZ2 00:07:17 143
1368 Kristīne Leja 7106 S447 SB1 00:07:18 142
1369 Kristiāna Kirša 5391 S448 SZ2 00:07:18 142
1370 Ilona Balode 7300 Sirms Ronis un draugi S449 SB2 00:07:18 142
1371 Normunds Ermičs 5124 Ķegums V922 VZ3 00:07:18 123
1372 Inga Vīksna 5352 S450 SZ2 00:07:18 142
1373 Jānis Kopmanis 8035 LSC V923 VL3 00:07:19 122
1374 Anta Bojane 5741 S451 SZ2 00:07:19 142
1375 Edgars Lešinskis 8055 Siguldas Maratona klubs V924 VL2 00:07:19 122
1376 Dagnija Purlīce 5191 S452 SZ2 00:07:19 142
1377 Sergejs Kubraks 17151 Engures sportam V925 VB2 00:07:19 122
1378 Deniss Rostkovskis 7479 V926 VB1 00:07:20 122
1379 Aleksejs Žiļcovs 5646 VAS Latvijas gaisa satiksme V927 VZ2 00:07:20 122
1380 Danute Fībiga Daukšte 7389 S453 SB2 00:07:20 142
1381 Lina Robate 5720 S454 SZ3 00:07:20 142
1382 Dace Freimane 7078 Nūjo Carnikava S455 SB2 00:07:20 142
1383 Zane Davidsone 5117 S456 SZ2 00:07:20 142
1384 Evita Ozola 7307 Bauska S457 SB2 00:07:21 141
1385 Inta Hansone 5341 S458 SZ3 00:07:21 141
1386 Dace Skrastiņa 7146 LMT S459 SB2 00:07:21 141
1387 Kristīne Vilciņa 5957 Bioderma S460 SZ1 00:07:21 141
1388 Arvo Soosalu 5466 JK Hermes V928 VZ4 00:07:21 122
1389 Signe Tuklere 6024 Ieskriet kontrollaikā S461 SZ2 00:07:21 141
1390 Žanna Vanaga 7158 Noskrien Cēsis S462 SB2 00:07:21 141
1391 Zane Brokāne 5281 Matisons runner's club S463 SZ2 00:07:21 141
1392 Lelde Keiša 6109 S464 SZ2 00:07:22 141
1393 Maksims Mogilins 8020 2 DbL V929 VL2 00:07:22 122
1394 Edgars Ķemers 7159 V930 VB1 00:07:22 122
1395 Valērija Fedotova 5909 S465 SZ2 00:07:22 141
1396 Ilze Ramiņa 7318 SECE S466 SB2 00:07:22 141
1397 Līga Novokšanova 5532 Swedbank S467 SZ2 00:07:22 141
1398 Santa Jakovļeva 7038 S468 SB2 00:07:22 141
1399 Inguna Korņējeva 5323 Daba mūs sauc S469 SZ4 00:07:22 141
1400 Artūrs Kadiķis 8082 V931 VL1 00:07:22 121
1401 Rūta Baltpurviņa 15431 S470 SZ1 00:07:22 141
1402 Jānis Labsvīrs 7340 Siguldas maratona klubs V932 VB2 00:07:22 121
1403 Aija Mikite 5452 S471 SZ2 00:07:23 141
1404 Dagnija Tērauda 5180 Alnis S472 SZ1 00:07:23 141
1405 Elīna Vanaga 7276 EY S473 SB1 00:07:23 140
1406 Kristaps Cīpols 6045 V933 VZ2 00:07:24 121
1407 Aivars Ulanovs 5841 Pūre V934 VZ4 00:07:24 121
1408 Aleksandra Brombaha 6060 S474 SZ1 00:07:24 140
1409 Sandis Ziediņš 7238 Maratona klubs V935 VB1 00:07:24 121
1410 Diāna Ceika 5647 S475 SZ3 00:07:25 140
1411 Ligita Saulīte 5939 S476 SZ4 00:07:25 140
1412 Jūlija Lūsiņa 5547 S477 SZ2 00:07:25 140
1413 Renāte Rulle 5855 VAS Latvijas gaisa satiksme S478 SZ2 00:07:25 140
1414 Edgars Rauza 5189 V936 VZ2 00:07:25 121
1415 Gita Rauza 5190 S479 SZ2 00:07:25 140
1416 Kristīne Stendzeniece 5332 S480 SZ2 00:07:26 140
1417 Ilze Rāta 7477 Emergn #optimized4running S481 SB3 00:07:26 140
1418 Ilvars Bergmanis 7391 V937 VB1 00:07:26 121
1419 Andis Ozoliņš 8081 ISK Ņiprie Ikri V938 VL1 00:07:26 121
1420 Linda Žūriņa 5394 EY S482 SZ2 00:07:26 140
1421 Inga Riba 5131 Nūjo vesels S483 SZ4 00:07:26 140
1422 Jūlija Kuzņecova 7021 S484 SB2 00:07:26 140
1423 Rolands Šusts 5588 V939 VZ2 00:07:26 120
1424 Artūrs Topecs 8156 SK Dzērvene V940 VL1 00:07:27 120
1425 Mārtiņš Krams-Keirāns 7264 #erglisunpiekuns V941 VB1 00:07:27 120
1426 Mārtiņš Freibergs 8032 VSK Noskrien V942 VL1 00:07:27 120
1427 Nina Merzlyakova 6140 Engures sportam S485 SZ3 00:07:27 139
1428 Aida Graudiņa 7010 S486 SB2 00:07:28 139
1429 Laine Kuzmane 7132 S487 SB1 00:07:28 139
1430 Juris Grodnis 7306 KROKUS V943 VB3 00:07:28 120
1431 Ilona Sedleniece 8088 S488 SL2 00:07:28 139
1432 Sintija Usāne 7179 PROskrīņ S489 SB1 00:07:28 139
1433 Kristiāna Dolge 5722 S490 SZ1 00:07:29 139
1434 Normunds Vilūns 5643 vsk noskrien seniori V944 VZ4 00:07:29 120
1435 Matīss Līcis 5865 DPD LATVIJA V945 VZ2 00:07:29 120
1436 Dace Dace 5930 S491 SZ3 00:07:29 139
1437 Sandra Kadiķe 5163 S492 SZ3 00:07:29 139
1438 Jautrīte Pluša 6143 S493 SZ2 00:07:30 139
1439 Oskars Melecis 7396 V946 VB2 00:07:30 119
1440 Vineta Vineta 5929 S494 SZ3 00:07:30 139
1441 Aiga Malēja 5209 S495 SZ2 00:07:30 138
1442 Ģirts Jaunzems 5756 V947 VZ2 00:07:30 119
1443 Sanija Daļecka 5208 S496 SZ1 00:07:30 138
1444 Sarmīte Zommere 5198 S497 SZ2 00:07:30 138
1445 Dace Kapture 5370 Daba mūs sauc S498 SZ3 00:07:30 138
1446 Lauma Upmane 5090 S499 SZ2 00:07:30 138
1447 Mārtiņš Puriņš 7138 V948 VB1 00:07:31 119
1448 Mihails Jazvinskis 6014 V949 VZ2 00:07:31 119
1449 Aigars Nords 7178 Rimi Rīgas maratons V950 VB2 00:07:31 119
1450 Evita Pauriņa 5475 S500 SZ3 00:07:31 138
1451 Aleksandrs Voino 5587 V951 VZ3 00:07:31 119
1452 Zane Dille 7012 Noskrien Cēsis S501 SB2 00:07:31 138
1453 Kristaps Vilde 7417 Bioderma V952 VB1 00:07:31 119
1454 Anete Tone 5977 DNB Servisa centrs S502 SZ2 00:07:31 138
1455 Māris Vīlips 8161 V953 VL2 00:07:32 119
1456 Linda Loce 8045 Lynxdojo S503 SL1 00:07:32 138
1457 Lauma Muceniece 7497 S504 SB1 00:07:32 138
1458 Alīna Fisenkova 8177 Lacerta Running Team S505 SL1 00:07:32 138
1459 Aleksandrs Ivanovs 6079 V954 VZ2 00:07:32 119
1460 Ilva Koškina 7213 S506 SB2 00:07:32 138
1461 Estere Brokāne 7414 Bioderma S507 SB1 00:07:33 138
1462 Rihards Valeniks 5433 CSDD Rēzeknes KAC V955 VZ3 00:07:33 119
1463 Sonora Balode 6065 Pļaviņu novada ģimnāzija S508 SZ1 00:07:33 138
1464 Dana Rudzīte-Ločmele 5109 S509 SZ2 00:07:33 138
1465 Daniels Kogans 6141 Lynxdojo V956 VZ1 00:07:33 119
1466 Sintija Elizabete Prince 5564 S510 SZ1 00:07:33 138
1467 Baiba Bule 5389 Swedbank S511 SZ2 00:07:33 137
1468 Linda Danilāne 7499 Olainfarm S512 SB1 00:07:33 137
1469 Deniss Jakovlevs 5474 V957 VZ2 00:07:33 119
1470 Aivis Poikāns 8044 V958 VL2 00:07:33 119
1471 Oksana Kļeimjonova 5385 S513 SZ2 00:07:33 137
1472 Linda Eizenbārde 5234 Nūjo Ventspils S514 SZ2 00:07:33 137
1473 Katrin Tänav 5448 JK Sarma S515 SZ3 00:07:34 137
1474 Pavels Manurs 7491 V959 VB2 00:07:34 118
1475 Liene Graudiņa 5375 S516 SZ2 00:07:34 137
1476 Ilze Stukule 7222 SK Katrīna/Kuldīga S517 SB3 00:07:35 137
1477 Gunārs Grundštoks 7232 VSK Noskrien V960 VB1 00:07:35 118
1478 Daiga Greiškāne 7425 VSK Noskrien S518 SB2 00:07:35 137
1479 Ingūna Sevostjanova 8012 Nūjo vesels S519 SL2 00:07:35 137
1480 Ilze Liepiņa 5477 S520 SZ2 00:07:36 137
1481 Juris Aļeksejevs 5677 V961 VZ2 00:07:36 118
1482 Liesma Vicinska 15416 Brocēnu cilpotājas S521 SZ3 00:07:36 137
1483 Romāns Koškins 8091 V962 VL2 00:07:36 118
1484 Gundega Groma 6105 S522 SZ3 00:07:36 137
1485 Maria Novozhenina 5134 MARUPE LUXURY VILLAGE S523 SZ2 00:07:36 137
1486 Sandija Novicka 5524 S524 SZ3 00:07:36 136
1487 Daiga Brasliņa 15467 0 S525 SZ2 00:07:37 136
1488 Inga Kāpiņa 7127 VSK Noskrien Vāveres S526 SB2 00:07:37 136
1489 Dace Sēja 5574 Ņiprie Ikri S527 SZ3 00:07:37 136
1490 Aleksandrs Samohvalovs 7022 V963 VB1 00:07:38 117
1491 Ilva Brenča 5444 S528 SZ3 00:07:38 136
1492 Egija Biete 7375 BALTAIS S529 SB1 00:07:38 136
1493 Anna Grāmatniece 5879 S530 SZ4 00:07:38 136
1494 Sandra Stūrīte 5042 S531 SZ2 00:07:38 136
1495 Auce Auškāpa 5435 Kocēnu novads S532 SZ2 00:07:38 136
1496 Signija Rancāne 7223 EY S533 SB1 00:07:38 136
1497 Kristīne Kampare 7379 Veču lauks S534 SB2 00:07:38 136
1498 Dmitrijs Todorovs 7154 V964 VB1 00:07:39 117
1499 Dzintars Rendenieks 8062 #plus100nieks V965 VL1 00:07:39 117
1500 Līga Pakalna 5552 KROKUS S535 SZ2 00:07:39 136
1501 Karlīna Kienkas 5102 S536 SZ2 00:07:39 136
1502 Dzintars Boldāns 5769 DzSK Lokomotīve V966 VZ3 00:07:39 117
1503 Dace Mačevska 6116 VSK Noskrien S537 SZ2 00:07:39 136
1504 Ingūna Semjonova 5800 Zemgales Ziņas S538 SZ3 00:07:39 136
1505 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 15420 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI V967 VZ4 00:07:40 117
1506 Aigars Bērziņš 7187 V968 VB1 00:07:40 117
1507 Romans Losko 7136 V969 VB1 00:07:40 117
1508 Zane Linde 7227 S539 SB1 00:07:40 135
1509 Sendija Galdiņa 5936 S540 SZ3 00:07:40 135
1510 Jānis Ronis 5863 DPD LATVIJA V970 VZ3 00:07:40 117
1511 Edīte Šnikvalde 5041 S541 SZ2 00:07:40 135
1512 Agita Kudlāne 5460 S542 SZ2 00:07:41 135
1513 Ilona Ķikute 5723 S543 SZ2 00:07:41 135
1514 Liene Mudrova 5140 Jaunmārupe skrien S544 SZ2 00:07:41 135
1515 Aigars Ķauķītis 5411 V971 VZ2 00:07:41 116
1516 Normunds Šibeiks 7054 Nūjo priekam V972 VB3 00:07:41 116
1517 Jānis Vaivods 5746 Jūrmalas rūķīši V973 VZ3 00:07:41 116
1518 Valdis Bergs 8175 V974 VL1 00:07:42 116
1519 Maruta Eriņa 7495 Individ. S545 SB1 00:07:42 135
1520 Inga Vaļska 7042 TRX Cēsis S546 SB2 00:07:42 135
1521 Solvita Depša 6033 S547 SZ3 00:07:43 135
1522 Daiga Gailite 5494 S548 SZ2 00:07:43 135
1523 Deniss Kolosovs 7076 V975 VB1 00:07:43 116
1524 Aija Loca 7048 Daugavpils runners S549 SB2 00:07:43 135
1525 Agris Veipans 7369 V976 VB2 00:07:43 116
1526 Marta Anna Barisa 5480 VAS Latvijas gaisa satiksme S550 SZ2 00:07:44 134
1527 Gatis Liepiņš 7033 FBK Valmiera V977 VB1 00:07:44 116
1528 Zane Neimane 7034 FBK Valmiera S551 SB1 00:07:44 134
1529 Guntis Šīmanis 5777 V978 VZ2 00:07:44 116
1530 Anita Galašina 7197 Global Fitness S552 SB1 00:07:44 134
1531 Krista Bome 7426 S553 SB1 00:07:44 134
1532 Dāvis Dieziņš 5012 PRINTFUL V979 VZ1 00:07:45 116
1533 Andis Ozoliņs 7354 Nūjo priekam V980 VB3 00:07:45 116
1534 Sintija Borskoviča 5011 PRINTFUL S554 SZ2 00:07:45 134
1535 Zane Pelčere 6145 S555 SZ2 00:07:45 134
1536 Armanda Sokolovska 5061 SK Katrīna S556 SZ3 00:07:45 134
1537 Paula Bobrova 5641 S557 SZ1 00:07:45 134
1538 Oskars Brinkis 7233 DNB Servisa centrs V981 VB1 00:07:46 115
1539 Jānis Kuģenieks 6114 V982 VZ2 00:07:46 115
1540 Klāvs Taube 7493 V983 VB1 00:07:47 115
1541 Māris Zinbergs 18046 Siguldas Takas V984 VL1 00:07:47 115
1542 Līva Skolmeistare 5715 S558 SZ2 00:07:47 133
1543 Jānis Saule 8014 V985 VL2 00:07:48 115
1544 Kārlis Krīgalis 5059 V986 VZ2 00:07:48 115
1545 Agita Šmaukstele 5025 Draugiem Group S559 SZ2 00:07:48 133
1546 Evita Gredzena 5422 REALTO S560 SZ2 00:07:48 133
1547 Aigars Rudzītis 5504 V987 VZ2 00:07:48 115
1548 Anete Kampare 7166 Veču lauks S561 SB1 00:07:49 133
1549 Gunita Daldere 7016 S562 SB1 00:07:49 133
1550 Lelde Sarma 5290 S563 SZ2 00:07:50 133
1551 Andrejs Semjonovs 17131 The House V988 VB1 00:07:50 114
1552 Līga Simkeviča 6090 S564 SZ2 00:07:50 133
1553 Vladislav Pavlovich 7075 V989 VB1 00:07:50 114
1554 Ingūna Felzenberga 5067 SK Katrīna S565 SZ3 00:07:51 132
1555 Braijens Staškevičs 5903 Emergn #optimized4running V990 VZ2 00:07:51 114
1556 Inese Avota 5353 S566 SZ3 00:07:51 132
1557 Daniel Lopes Martins 8023 V991 VL1 00:07:51 114
1558 Rolands Balsis 5967 Palīdzēsim.lv V992 VZ1 00:07:51 114
1559 Aleksandrs Naumenko 7353 Gausā Jūdze V993 VB3 00:07:51 114
1560 Anna Temerova-Allena 5230 Labs starts S567 SZ3 00:07:51 132
1561 Inese Bāriņa 5276 S568 SZ3 00:07:52 132
1562 Ieva Jaudzeme 7415 Bioderma S569 SB2 00:07:52 132
1563 Artūrs Millers 5874 ABC software V994 VZ2 00:07:52 114
1564 Nora Zvirbule 5993 S570 SZ2 00:07:52 132
1565 Anda Platače 5360 S571 SZ2 00:07:53 132
1566 Viktors Artamonovs 5694 V995 VZ2 00:07:53 114
1567 Inese Vaivode 5745 Jūrmalas rūķīši S572 SZ3 00:07:53 132
1568 Edvīns Helmanis 5569 V996 VZ3 00:07:54 113
1569 Gunta Ozoliņa 7005 S573 SB2 00:07:54 131
1570 Jānis Kaibe 7457 Kocēnu novads 1 V997 VB1 00:07:54 113
1571 Uldis Klemperis 5174 V998 VZ4 00:07:54 113
1572 Santa Ulmane 5211 Kalnu Lapsiņas S574 SZ2 00:07:54 131
1573 Katrīne Tīruma 5946 Luminor S575 SZ1 00:07:54 131
1574 Valdis Kļaviņš 5129 V999 VZ3 00:07:55 113
1575 Egita Pumpure 5506 S576 SZ3 00:07:55 131
1576 Mārtiņš Brizga 7155 V1000 VB1 00:07:55 113
1577 Linda Peciņa 5578 Māsas Peciņas S577 SZ2 00:07:55 131
1578 Olga Vasiļjeva 6030 S578 SZ2 00:07:55 131
1579 Jolanta Āboltiņa 7314 Lynxdojo S579 SB1 00:07:56 131
1580 Elīna Bērziņa 5069 S580 SZ3 00:07:56 131
1581 Vladislavs Sarkans 6005 PATRIA NAA V1001 VZ1 00:07:56 113
1582 Madara Kukaine 7501 VENDEN S581 SB1 00:07:57 131
1583 Ilona Ozoliņa 17138 Emergn #optimized4running S582 SB2 00:07:57 131
1584 Andris Rozenbergs 7321 Siguldas Takas V1002 VB2 00:07:57 113
1585 Inga Priedīte 5317 Latvijas Finieris S583 SZ3 00:07:57 131
1586 Ģirts Žagars 8028 Talsu pauguraines zaķi V1003 VL1 00:07:57 113
1587 Jānis Birģelis 7224 V1004 VB2 00:07:57 113
1588 Olga Grickeviča 15425 S584 SZ3 00:07:57 130
1589 Roberts Neilands 5145 DZĒRBENES GALDNIECĪBA V1005 VZ3 00:07:59 112
1590 Antons Zdanevics 7083 A3g V1006 VB1 00:07:59 112
1591 Arnis Leikarts 7097 V1007 VB2 00:07:59 112
1592 Pēteris Leja 7311 V1008 VB3 00:07:59 112
1593 Laura Adamoviča 5742 S585 SZ2 00:08:01 129
1594 Raimonds Buraks 8150 SOLI PA SOLIM V1009 VL1 00:08:01 112
1595 Beāte Virskule 5709 S586 SZ1 00:08:01 129
1596 Iveta Dobele 5339 S587 SZ2 00:08:02 129
1597 Tuija Mononen 7032 Ultra Sisu S588 SB3 00:08:02 129
1598 Sintija Lungeviča 5155 MADONA S589 SZ2 00:08:03 129
1599 Ingrida Kumpienė 5651 SLK KURTUVA/VILMERS S590 SZ3 00:08:04 129
1600 Māris Avotiņš 8209 V1010 VL2 00:08:04 111
1601 Jānis Šnepste 8151 V1011 VL2 00:08:04 111
1602 Ieva Liepiņa 5315 S591 SZ2 00:08:04 129
1603 Kristaps Štelmahers 5158 KALĒJS V1012 VZ2 00:08:04 111
1604 Sanita Birzniece 5222 S592 SZ3 00:08:05 129
1605 Niklāvs Kadiķis 5165 V1013 VZ1 00:08:05 111
1606 Elizabete Brauna 5858 Lynxdojo S593 SZ1 00:08:05 128
1607 Mārtiņš Angers 7420 Palīdzēsim.lv V1014 VB1 00:08:06 111
1608 Laura Briede 5738 S594 SZ2 00:08:06 128
1609 Laura Sakne 5913 S595 SZ1 00:08:07 128
1610 Agnese Kleina 5767 Ķesterciems-Engures sportam. S596 SZ2 00:08:07 128
1611 Vladimirs Tiščenko 5304 VSK Noskrien V1015 VZ2 00:08:07 110
1612 Ilga Melne 5833 Olainfarm S597 SZ1 00:08:07 128
1613 Inese Kazarevska 5806 S598 SZ3 00:08:08 128
1614 Agnese Ose 5772 BALTAIS S599 SZ2 00:08:09 127
1615 Rita Bukovska 5661 S600 SZ3 00:08:10 127
1616 Maksims Birjuļins 17139 Luminor V1016 VB2 00:08:10 110
1617 Dace Krama-Keirāne 17142 #erglisunpiekuns S601 SB1 00:08:10 127
1618 Monika Hermane 5555 Atea Global Services S602 SZ2 00:08:10 127
1619 Sanita Junele 5920 Selga S603 SZ2 00:08:10 127
1620 Zinta Zīverte 5757 Nūjo vesels S604 SZ3 00:08:10 127
1621 Gints Ronis 5972 Sirms Ronis un draugi V1017 VZ3 00:08:10 110
1622 Valdis PŪĶis 5790 PŪĶI V1018 VZ3 00:08:10 110
1623 Vladlena Buravcova 5501 S605 SZ2 00:08:10 127
1624 Simona Skalberga 5835 2KOKI S606 SZ2 00:08:10 127
1625 Imants Zaķis 7481 CDT V1019 VB2 00:08:11 110
1626 Marita Ozoliņa 7343 Nūjo priekam S607 SB1 00:08:11 127
1627 Konstantīns Buravcovs 5606 V1020 VZ2 00:08:11 110
1628 Jana PŪĶe 5791 PŪĶI S608 SZ3 00:08:12 127
1629 Anda Gaidišķe 6120 S609 SZ2 00:08:12 127
1630 Iveta Zizlāne 5498 S610 SZ4 00:08:12 127
1631 Dzintra Šteinberga 5549 Swedbank S611 SZ2 00:08:12 127
1632 Ivārs Melnis 5601 Olainfarm V1021 VZ4 00:08:12 109
1633 Valērijs Arbuzovs 5343 V1022 VZ3 00:08:12 109
1634 Jolanta Kravale 5492 S612 SZ3 00:08:12 127
1635 Ilvija Strikauska 5486 S613 SZ3 00:08:13 126
1636 Martins Pupurs 7348 V1023 VB1 00:08:13 109
1637 Didzis Šapkus 5610 V1024 VZ2 00:08:13 109
1638 Lauris Mellēns 7039 V1025 VB1 00:08:13 109
1639 Ieva Strazdiņa 5906 PH Print S614 SZ2 00:08:13 126
1640 Anna Krek 5318 S615 SZ2 00:08:14 126
1641 Arnis Kuzmanis 7185 AkmensDizains.lv V1026 VB2 00:08:14 109
1642 Laura Vilka 7236 S616 SB1 00:08:14 126
1643 Sanita Šaitere 5161 Lidosta “Rīga” S617 SZ3 00:08:14 126
1644 Vita Helmane 5567 S618 SZ3 00:08:14 126
1645 Sanita Blumberga 5225 LMT S619 SZ3 00:08:14 126
1646 Sintija Dzalbe 5948 Luminor S620 SZ2 00:08:14 126
1647 Aldis Sjucillo 7246 Latvijas Finieris V1027 VB2 00:08:15 109
1648 Agnese Krieva 5311 Guddžobs Guddans S621 SZ1 00:08:15 126
1649 Amanda Ciguze 15464 S622 SZ1 00:08:15 126
1650 Iveta Bērziņa 8168 Riga Runners II S623 SL1 00:08:15 126
1651 Aigars Eglajs 5473 Pa Vienam V1028 VZ2 00:08:15 109
1652 Eva Lapsiņa 5725 X99 S624 SZ2 00:08:15 126
1653 Ance Liepiņa 5517 BALTMA S625 SZ3 00:08:16 126
1654 Inga Zalane 5328 DNB Servisa centrs S626 SZ2 00:08:16 126
1655 Bruno Ivanovs 5382 V1029 VZ1 00:08:17 108
1656 Gunta Šlosberga 5383 S627 SZ3 00:08:17 125
1657 Jānis Vītiņš 5885 Klinšu ērgļi V1030 VZ3 00:08:17 108
1658 Zane Lukstiņa 7365 S628 SB1 00:08:17 125
1659 Elita Vītola 5688 S629 SZ4 00:08:18 125
1660 Juris Kļaviņš 8017 ZAJEC V1031 VL2 00:08:18 108
1661 Beāte Kampare 7192 S630 SB1 00:08:18 125
1662 Uldis Dīcis 7384 Gausā Jūdze V1032 VB3 00:08:18 108
1663 Kristīne Kraukle 6086 S631 SZ2 00:08:19 125
1664 Reena Käo 8009 S632 SL2 00:08:19 125
1665 Lelde Spriņģe 7319 S633 SB1 00:08:19 125
1666 Dace Šmite 7278 S634 SB2 00:08:19 125
1667 Diāna Šņepste 5432 S635 SZ1 00:08:19 125
1668 Madara Berga 8176 S636 SL1 00:08:19 125
1669 Egita Ozoliņa 5046 Printful S637 SZ2 00:08:19 125
1670 Anna Mitrohina 5218 S638 SZ2 00:08:19 125
1671 Rinalds Gronskis 7142 Engures Sportam V1033 VB3 00:08:20 108
1672 Inguna Skujiņa 5928 Nūjo vesels S639 SZ4 00:08:20 125
1673 Jānis Dūka 8169 Cēsis V1034 VL1 00:08:20 107
1674 Dace Dūka 5459 S640 SZ2 00:08:20 124
1675 Arnis Ķēniņš 7436 V1035 VB1 00:08:20 107
1676 Evita Taurene 5580 S641 SZ2 00:08:21 124
1677 Ruta Dīce 7383 Gausā Jūdze S642 SB3 00:08:21 124
1678 Gunita Vilcāne 5859 DPD LATVIJA S643 SZ2 00:08:22 124
1679 Emīls Mūrēns 6125 V1036 VZ1 00:08:22 107
1680 Līga Kokoreviča 7308 S644 SB1 00:08:22 124
1681 Ineta Berķe 5066 Sporta klubs Katrīna S645 SZ3 00:08:24 124
1682 Viesturs Tomels 7349 V1037 VB2 00:08:24 107
1683 Sarmīte Loce 5484 Lynxdojo S646 SZ4 00:08:24 124
1684 Daiga Bruzgule 5671 S647 SZ3 00:08:24 124
1685 Līga Ančeva 6010 Varakļāni S648 SZ2 00:08:24 124
1686 Inese Sirmā 7027 S649 SB2 00:08:25 123
1687 Zane Mirdza Paikena 5609 Domdaris S650 SZ2 00:08:25 123
1688 Mārtiņš Podnieks 8171 Silakrogs V1038 VL1 00:08:25 106
1689 Laura Brīdaka 5071 S651 SZ1 00:08:25 123
1690 Antons Fedorenko 5897 V1039 VZ2 00:08:25 106
1691 Jolanta Umbraško 5068 SK Katrīna S652 SZ3 00:08:26 123
1692 Mārtiņš Dimiters 7292 Zemgales Ziņas V1040 VB3 00:08:27 106
1693 Sandra Fjodorova 5192 Klubs Katrīna S653 SZ3 00:08:27 123
1694 Zita Štrausa 5168 S654 SZ4 00:08:28 123
1695 Ieva Grauduma 8162 Accenture S655 SL1 00:08:28 123
1696 Māris Videmanis 7364 Mežsusuri V1041 VB2 00:08:28 106
1697 Rita Upīte 6076 S656 SZ3 00:08:28 123
1698 Inese RĪna 5464 AnimalPlanet S657 SZ2 00:08:29 123
1699 Inese Lūse 5810 Laimeskoks S658 SZ2 00:08:29 122
1700 Andris Limanāns 8122 Limanāni V1042 VL1 00:08:29 105
1701 Ieva Smildziņa 5094 S659 SZ2 00:08:30 122
1702 Ilgonis Rudāks 7123 AW V1043 VB2 00:08:30 105
1703 Ineta Elksne 5118 Cipariņi S660 SZ3 00:08:31 122
1704 Tomass Fedotovs 5824 ČikČik V1044 VZ2 00:08:31 105
1705 Sandra Krasucka 5933 S661 SZ2 00:08:31 122
1706 Sandra Bobrova 5640 S662 SZ3 00:08:31 122
1707 Vents Strautmanis 5875 V1045 VZ2 00:08:32 105
1708 Sandra Ūdre 5550 S663 SZ2 00:08:32 122
1709 Jānis Eglītis 5400 Biznesa parks ABAVA V1046 VZ2 00:08:33 105
1710 Jekaterina Girucka 7204 S664 SB1 00:08:34 121
1711 Jevgenija Jasāne 5953 Bioderma S665 SZ2 00:08:34 121
1712 Jonathan Sykes 8005 Racemappr Runnrs V1047 VL1 00:08:34 105
1713 Zane Skreija 5418 Emergn #optimized4running S666 SZ2 00:08:35 121
1714 Ainārs Zizlāns 5496 V1048 VZ3 00:08:35 104
1715 Elīza Elizabete Zēberga 5711 S667 SZ1 00:08:35 121
1716 Liene Salmane 5864 DNB Servisa centrs S668 SZ2 00:08:36 121
1717 Līga Zvīdriņa 5962 S669 SZ4 00:08:36 121
1718 Sanita Babure 7059 Nūjo vesels S670 SB2 00:08:36 121
1719 Edvards Eglītis 5082 Ašās kājas ZID V1049 VZ2 00:08:37 104
1720 Karīna Aksenoka 5032 S671 SZ3 00:08:37 121
1721 Brigita Pētersone 5468 S672 SZ4 00:08:37 121
1722 Amanda Marija Sproģe 6096 Medaļnieki S673 SZ1 00:08:37 121
1723 Olga Mikulova 7065 Maratona klubs S674 SB1 00:08:37 120
1724 Una Strogonova 5062 sporta klubs Katrīna S675 SZ3 00:08:37 120
1725 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID V1050 VZ1 00:08:37 104
1726 Aiga Rozenberga 7320 Siguldas Takas S676 SB1 00:08:38 120
1727 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID S677 SZ2 00:08:38 120
1728 Julia Rogozina 5031 S678 SZ3 00:08:39 120
1729 Andris Sprūds 8072 VSK Noskrien / Divplākšņi V1051 VL1 00:08:39 104
1730 Mārcis Jēgers 8159 Jēgeru klans V1052 VL1 00:08:39 104
1731 Endijs Koškins 5545 V1053 VZ1 00:08:39 104
1732 Aldis Rancāns 7134 Vecpiebalga V1054 VB2 00:08:39 103
1733 Ivo Kleins 5265 Ķesterciems / Engures sportam V1055 VZ3 00:08:39 103
1734 Māris Meinerts 7327 V1056 VB1 00:08:40 103
1735 Daiga Igaune 5017 Bezgalīgie sajūtu stāsti S679 SZ2 00:08:41 120
1736 Inese Biguze 5607 Biznesa parks ABAVA S680 SZ2 00:08:43 119
1737 Anita Veinberga 15463 S681 SZ3 00:08:43 119
1738 Agnese Saukuma 15447 S682 SZ2 00:08:43 119
1739 Astra Breikša 5246 Nūjo priekam S683 SZ3 00:08:44 119
1740 Vjačeslavs Pantepajevs 6062 V1057 VZ2 00:08:44 103
1741 Inga Vate 5687 S684 SZ3 00:08:44 119
1742 Anastasija Zabello 6063 S685 SZ2 00:08:44 119
1743 Irēna Šibeika 5157 Nūjo priekam S686 SZ4 00:08:45 119
1744 Māris Valtiņš 5490 V1058 VZ4 00:08:46 102
1745 Jelena Mozarova 5210 S687 SZ2 00:08:46 118
1746 Maira Balana 5881 S688 SZ3 00:08:47 118
1747 Nadežda Meldere 5774 S689 SZ3 00:08:47 118
1748 Jūlija Vaišļa 5773 S690 SZ3 00:08:47 118
1749 Aiva Šēra 5660 ENGURES SPORTAM S691 SZ3 00:08:48 118
1750 Inese Vectirāne 7382 S692 SB2 00:08:49 118
1751 Kristaps Desmitnieks 8059 V1059 VL1 00:08:51 101
1752 Sandra Rocēna 7378 IZTURĪBA S693 SB2 00:08:51 117
1753 Rinalds Ezeriņš 8204 Siguldas takas V1060 VL1 00:08:51 101
1754 Deniss Fjodorovs 17137 28Stone V1061 VB1 00:08:53 101
1755 Laura Brīvība-Dzenuška 6085 Visma Active S694 SZ2 00:08:53 117
1756 Inga Lagzdiņa 5669 ART S695 SZ3 00:08:54 117
1757 Dace Tītmane 5923 S696 SZ3 00:08:58 116
1758 Niklāvs Emīls Eglītis 8137 Jāņkalni V1062 VL1 00:09:01 99
1759 Kristīne Meldere-Drāzniece 5313 S697 SZ3 00:09:03 115
1760 Dainis Sūna 7207 V1063 VB3 00:09:03 99
1761 Kristīne Karsa 7105 S698 SB1 00:09:04 114
1762 Zanda Gertnere 5471 DNB Servisa centrs S699 SZ2 00:09:06 114
1763 Gita Avotiņa 5245 Olainfarm S700 SZ2 00:09:06 114
1764 Elīna Lieltīruma 5257 Olainfarm S701 SZ2 00:09:06 114
1765 Inga Melne 5600 Olainfarm S702 SZ3 00:09:07 114
1766 Anete Apsīte 5396 S703 SZ2 00:09:10 113
1767 Andra Rosicka 5814 Cukuri S704 SZ3 00:09:11 113
1768 Sanita Vecā 7282 - S705 SB1 00:09:14 112
1769 Zane Auslande 5605 Lynxdojo S706 SZ2 00:09:16 112
1770 Ilze Brauna 5700 Lynxdojo S707 SZ3 00:09:17 112
1771 Valdis Vanags 5242 DC VECSALACAS UNITED V1064 VZ2 00:09:17 96
1772 Vita Vecvanaga 7434 S708 SB2 00:09:19 111
1773 Mārtiņš Galvanovskis 5510 Rīgas tulki V1065 VZ2 00:09:19 96
1774 Aivars Kronbergs 5278 TUKUMS V1066 VZ4 00:09:20 96
1775 Laura Smukule 15460 S709 SZ2 00:09:21 111
1776 Uldis Germans 5839 V1067 VZ2 00:09:22 96
1777 Māris Ansons-Jansons 7170 VSK Noskrien V1068 VB1 00:09:23 95
1778 Sandis Krutovs 5850 cedric.lv V1069 VZ2 00:09:26 95
1779 Līga Birnbauma 5188 S710 SZ3 00:09:26 110
1780 Antra Briede 15415 S711 SZ3 00:09:31 109
1781 Jānis Straukmanis 8041 V1070 VL1 00:09:36 93
1782 Jekaterina Seraja 5039 S712 SZ2 00:09:39 108
1783 Laima Dreimane Zvilna 5815 Biznesa parks ABAVA S713 SZ3 00:09:39 108
1784 Agris Skulte 5717 V1071 VZ2 00:09:40 93
1785 Ilva Sīpola 5220 S714 SZ3 00:09:43 107
1786 Albīna Kalenda 5037 Nūjo vesels S715 SZ4 00:09:44 107
1787 Aivars Veiss 7230 VSK Noskrien V1072 VB3 00:09:49 91
1788 Everita Šimkevica 5216 Zemgales ziņas S716 SZ3 00:09:49 106
1789 Ilva Radziņa 5820 S717 SZ3 00:09:49 106
1790 Raivis Bartušauskis 5979 Doles sala V1073 VZ3 00:09:58 90
1791 Iveta Pucena 5546 SK Katrīna S718 SZ4 00:09:58 104
1792 Irīna Kļaviņa 5523 VENDEN S719 SZ4 00:10:21 100
1793 Taavi Korvits 18045 V1074 VL1 00:10:21 87
1794 Lolita Palaima 5789 S720 SZ3 00:10:27 99
1795 Inga Ezeriņa 5598 Nūjo savam priekam S721 SZ3 00:10:29 99
1796 Pjotrs Adjukovs 17153 SIA LATTELECOM V1075 VB1 00:10:30 85
1797 Iveta Lanka 5765 S722 SZ3 00:10:32 99
1798 Jaan Vehlmann 5467 JK Hermes V1076 VZ4 00:10:42 84
1799 Baiba Bojane 5355 S723 SZ2 00:11:20 92
1800 Guntars Ozols 7208 Nūjo priekam V1077 VB3 00:11:24 79
1801 Agnese Leiburga 17144 Zemgales Ziņas S724 SB2 00:11:33 90
1802 Liene Grosa 5369 S725 SZ3 00:11:40 89
1803 Renāte Ribaka 5241 S726 SZ2 00:12:19 84
1804 Eduards Pāķis 5175 Saulkrasti SRT V1078 VZ3 00:17:46 50