MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artjoms Rekuņenko 7443 Patria Sportland 01:37:57 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:03:08 1000 285 1285
2 Jānis Kūms 7235 Inov-8 I OSveikals.lv 01:40:28 VB1 2 V2 +02:31 +02:31 00:03:39 975 245 1220
3 Oskars Cimermanis 7056 Patria Sportland 01:41:43 VB1 3 V3 +03:46 +03:46 00:03:46 963 238 1201
4 Dmitrijs Ničipors 7439 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti 01:45:55 VB1 4 V4 +07:58 +07:58 00:04:14 925 212 1137
5 Uldis Kļaviņš 7184 Vivobarefoot/ Rieksti 01:46:57 VB1 5 V5 +09:00 +09:00 00:03:21 916 267 1183
6 Artis Zvejnieks 7000 MAMMADABA 01:47:01 VB2 1 V6 +09:04 +00:00 00:04:01 915 223 1138
7 Edgars Sprūds 7077 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:47:09 VB1 6 V7 +09:12 +09:12 00:03:39 914 245 1159
8 Valdis Aņikejevs 7073 Patria Sportland 01:47:12 VB1 7 V8 +09:15 +09:15 00:03:55 914 228 1142
9 Karīna Helmane-Soročenkova 7229 VSK Noskrien 01:47:12 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:39 1000 283 1283
10 Vents Lupkins 7359 SPB RUN/Brooks 01:47:57 VB1 8 V9 +10:00 +10:00 00:04:32 907 198 1105
11 Uģis Kronbergs 7124 MRC / UPPE/ Jaunmārupe skrien! 01:48:09 VB2 2 V10 +10:12 +01:08 00:03:42 906 242 1148
12 Elvis Veisbergs 7140 Saldus Boksa Klubs 01:49:57 VB1 9 V11 +12:00 +12:00 00:04:03 891 221 1112
13 Kristaps Čehovičs 7068 01:51:00 VB1 10 V12 +13:03 +13:03 00:03:42 882 242 1124
14 Klinta Lauska 17130 ASK PATRIA 01:51:06 SB1 2 S2 +03:55 +03:55 00:04:22 965 237 1202
15 Ričardas Kanišauskas 7317 SK Lukas 01:51:43 VB2 3 V13 +13:46 +04:42 00:04:45 877 189 1066
16 Dins Vecāns 7304 Marienburgas Vilki 01:52:16 VB1 11 V14 +14:19 +14:19 00:05:08 872 175 1047
17 Artūrs Ločmelis 7437 PATRIA NAA 01:52:19 VB1 12 V15 +14:22 +14:22 00:04:25 872 203 1075
18 Lauris Repša 7249 01:52:21 VB1 13 V16 +14:24 +14:24 00:03:55 872 228 1100
19 Juris Damškalns 7267 Talsu pakalnu sporta klubs 01:52:30 VB1 14 V17 +14:33 +14:33 00:04:01 871 222 1093
20 Mārtiņš Fārenhorsts 7362 Talsu pakalnu sporta klubs 01:52:33 VB1 15 V18 +14:36 +14:36 00:03:37 870 247 1117
21 Alvis Danovskis 7150 01:53:06 VB1 16 V19 +15:09 +15:09 00:04:00 866 223 1089
22 Gatis Pūcītis 7357 Swedbank 01:53:28 VB1 17 V20 +15:31 +15:31 00:04:24 863 203 1066
23 Āris Kundziņš 7125 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:54:03 VB2 4 V21 +16:06 +07:02 00:04:32 859 197 1056
24 Antis Zunda 7450 01:54:08 VB3 1 V22 +16:11 +00:00 00:04:32 858 197 1055
25 Voldemārs Lejnieks 7139 SK Dzērvene 01:54:20 VB1 18 V23 +16:23 +16:23 00:03:48 857 236 1093
26 Gints Jakovels 7381 Empowered to Win 01:54:58 VB1 19 V24 +17:01 +17:01 00:04:34 852 196 1048
27 Edgars Kokorevičs 17134 VSK “Burkānciems & Co” 01:55:41 VB1 20 V25 +17:44 +17:44 00:04:08 847 217 1064
28 Valts Ulmanis 7143 IK Auseklis 01:56:30 VB1 21 V26 +18:33 +18:33 00:04:23 841 204 1045
29 Uldis Raipalis 7448 Supervaroņi 01:56:36 VB1 22 V27 +18:39 +18:39 00:04:14 840 211 1051
30 Kitija Valtere 7363 BALTAIS 01:56:49 SB1 3 S3 +09:37 +09:37 00:04:06 918 253 1171
31 Mareks Ņikiforovs 17136 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:56:59 VB1 23 V28 +19:02 +19:02 00:06:09 837 146 983
32 Juris Redisons 7110 LVM dabas parks Tērvetē 01:57:53 VB2 5 V29 +19:56 +10:52 00:05:02 831 178 1009
33 Aigars Silkalns 7263 colorlib.com 01:57:59 VB1 24 V30 +20:02 +20:02 00:04:07 830 217 1047
34 Gatis Barons 7461 Kāpa 01:58:13 VB1 25 V31 +20:16 +20:16 00:04:57 829 181 1010
35 Kaspars Ušpelis 7324 ASK Patria 01:58:24 VB1 26 V32 +20:27 +20:27 00:04:28 827 200 1027
36 Markus Urtāns 7486 VANAGI 01:58:31 VB1 27 V33 +20:34 +20:34 00:05:02 826 178 1004
37 Ivars Kassalis 7218 Riga ironman Team 01:58:57 VB2 6 V34 +21:00 +11:56 00:05:14 823 171 994
38 Arturs Kažmers 7480 Valmiermuiža 01:59:32 VB1 28 V35 +21:35 +21:35 00:04:52 819 184 1003
39 Kaspars Kārkliņš 7467 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS 02:00:09 VB2 7 V36 +22:12 +13:08 00:04:41 815 191 1006
40 Kaspars Adijāns 7388 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO 02:00:39 VB1 29 V37 +22:42 +22:42 00:04:18 812 208 1020
41 Zanda Malančuka 7243 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:00:49 SB1 4 S4 +13:37 +13:37 00:04:55 887 211 1098
42 Kaspars Vaivods 7445 KKDEV 02:01:44 VB1 30 V38 +23:47 +23:47 00:04:47 805 187 992
43 Ilze Meijere 7099 Patria Sportland 02:02:10 SB1 5 S5 +14:59 +14:59 00:05:12 877 199 1076
44 Jānis Veļķeris 7279 Alūksne 02:02:21 VB1 31 V39 +24:24 +24:24 00:05:48 801 154 955
45 Jānis Sondors 7239 02:02:35 VB1 32 V40 +24:38 +24:38 00:04:44 799 189 988
46 Einārs Šillers 7163 Matisons Runner's Club 02:02:37 VB2 8 V41 +24:40 +15:35 00:04:34 799 196 995
47 Ansis Šteiners 7019 Marienburgas Vilki 02:02:41 VB1 33 V42 +24:44 +24:44 00:05:18 798 169 967
48 Maksims Leščinskis 7175 Zoorbagan 02:02:53 VB2 9 V43 +24:56 +15:52 00:05:05 797 176 973
49 Reinis Bērziņš 7225 Virsotne/MARMOT 02:02:59 VB1 34 V44 +25:02 +25:02 00:04:26 796 202 998
50 Rolands Rudītis 7459 02:03:08 VB1 35 V45 +25:11 +25:11 00:05:24 796 166 962
51 Mārtiņš Birums 7177 VSK Burkānciems & Co 02:03:12 VB1 36 V46 +25:15 +25:15 00:04:54 795 182 977
52 Zigmunds Zauls 7355 Limbaži skrien! 02:03:31 VB2 10 V47 +25:34 +16:30 00:05:02 793 178 971
53 Janis Ukass 7031 Burkānciems 02:03:41 VB1 37 V48 +25:44 +25:44 00:04:41 792 191 983
54 Aigars Rozenbergs 7206 02:03:51 VB1 38 V49 +25:54 +25:54 00:04:23 791 204 995
55 Renārs Teters-Teterovskis 7360 Marienburgas Vilki 02:03:59 VB1 39 V50 +26:02 +26:02 00:04:28 790 200 990
56 Anete Švilpe 7275 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:04:18 SB1 6 S6 +17:06 +17:06 00:04:32 862 229 1091
57 Jakub Spryngl 7113 02:04:31 VB2 11 V51 +26:34 +17:30 00:04:33 787 196 983
58 Raimonds Kaže 7160 Auces aeroklubs 02:05:07 VB1 40 V52 +27:10 +27:10 00:04:31 783 198 981
59 Viesturs Zimackis 7212 02:05:16 VB1 41 V53 +27:19 +27:19 00:04:28 782 200 982
60 Andis Ruskulis 7331 02:05:23 VB1 42 V54 +27:26 +27:26 00:04:49 781 186 967
61 Andis Miķelsons 7171 02:06:15 VB2 12 V55 +28:18 +19:14 00:05:48 776 154 930
62 Kaspars Pētersons 7404 VSK Noskrien 02:06:16 VB1 43 V56 +28:19 +28:19 00:04:48 776 186 962
63 Sandis Pavļukevičs 7274 Edu 02:06:31 VB1 44 V57 +28:34 +28:34 00:05:03 774 177 951
64 Jānis Pauliņš 7377 02:07:05 VB1 45 V58 +29:08 +29:08 00:04:53 771 183 954
65 Janis Kasalis 7433 02:07:24 VB2 13 V59 +29:27 +20:23 00:05:39 769 158 927
66 Konstantīns Čursins 7095 ChursinTeam 02:07:26 VB1 46 V60 +29:29 +29:29 00:04:46 769 188 957
67 Mareks Vaišļa 7226 SSK Bebra 02:07:30 VB2 14 V61 +29:33 +20:29 00:04:08 768 217 985
68 Emīls Kvālis 7394 EY 02:08:08 VB1 47 V62 +30:11 +30:11 00:04:42 764 190 954
69 Juris Jansons 7398 Swedbank 02:08:31 VB2 15 V63 +30:34 +21:29 00:05:33 762 161 923
70 Jānis Vītols 7287 VSK Noskrien Seniori 02:08:34 VB3 2 V64 +30:37 +14:26 00:05:14 762 171 933
71 Dainis Hohbergs 7245 Latvijas Finieris 02:08:38 VB2 16 V65 +30:41 +21:37 00:05:11 762 173 935
72 Jānis Jurševskis 7336 02:08:42 VB1 48 V66 +30:45 +30:45 00:04:47 761 187 948
73 Aleksis Borozdins 17145 02:08:44 VB1 49 V67 +30:47 +30:47 00:04:40 761 192 953
74 Andris Leja 7190 Talsu pauguraines Zaķi 02:09:01 VB2 17 V68 +31:04 +22:00 00:04:57 759 181 940
75 Andris Mežgailis 7406 Limbaži SKRIEN 02:09:17 VB2 18 V69 +31:20 +22:16 00:05:26 758 165 923
76 Vladimir Tarasov 7080 02:09:20 VB2 20 V70 +31:23 +22:19 00:05:11 757 173 930
77 Ivo Levāns 7254 Engures Sportam 02:09:20 VB2 19 V71 +31:23 +22:19 00:04:55 757 182 939
78 Mihails Kudrjaševs 7260 Fizmati 02:09:26 VB2 21 V72 +31:29 +22:25 00:04:55 757 182 939
79 Imants Kaldre 7167 VSK Noskrien 02:09:35 VB1 50 V73 +31:38 +31:38 00:04:19 756 207 963
80 Aiga Taulīna 7478 Saldus Boksa Klubs 02:09:37 SB1 7 S7 +22:25 +22:25 00:04:55 827 211 1038
81 Artūrs Rukkalns 7025 Ragana 02:09:48 VB2 22 V74 +31:51 +22:47 00:05:17 755 169 924
82 Žanis Cibuļskis 7423 Riga Runners I 02:09:54 VB1 51 V75 +31:58 +31:58 00:05:45 754 156 910
83 Maris Rudens 7386 Riga Ironman Team 02:09:58 VB2 23 V76 +32:01 +22:57 00:05:14 754 171 925
84 Aldis Kešāns 7485 02:10:05 VB1 52 V77 +32:08 +32:08 00:04:45 753 188 941
85 Kārlis Sālījums 17148 Baltic International Bank 02:10:20 VB2 24 V78 +32:23 +23:18 00:04:55 752 182 934
86 Matīss Zilgalvis 7122 02:10:25 VB1 53 V79 +32:29 +32:29 00:05:40 751 158 909
87 Laura Pētersone 7403 SPB RUN/Brooks/MRC 02:11:41 SB1 8 S8 +24:29 +24:29 00:05:14 814 198 1012
88 Ivo Zemturis 7422 02:12:08 VB1 54 V80 +34:11 +34:11 00:04:32 741 197 938
89 Artis Rozentāls 7002 Draugiem Group 02:12:15 VB1 55 V81 +34:18 +34:18 00:05:02 741 178 919
90 Ainārs Miņins 7141 HK "Žīguri MRS" 02:12:18 VB2 25 V82 +34:21 +25:17 00:05:44 740 156 896
91 Juris Čerpinskis 7490 02:12:23 VB1 56 V83 +34:26 +34:26 00:05:22 740 167 907
92 Romans Ščugarevs 7424 COMPRESSPORT 02:12:46 VB1 57 V84 +34:49 +34:49 00:05:22 738 167 905
93 Artūrs Krūmiņš 7119 02:12:54 VB1 58 V85 +34:57 +34:57 00:07:06 737 126 863
94 Krišjānis Beitāns 17152 Yes family Latvia 02:13:18 VB1 59 V86 +35:21 +35:21 00:05:46 735 155 890
95 Andris Ludriks 7082 Rieksti 02:13:35 VB2 26 V87 +35:38 +26:34 00:04:55 733 182 915
96 Kārlis Cinis 7309 02:13:50 VB1 60 V88 +35:53 +35:53 00:05:20 732 168 900
97 Gints Krieviņš 7333 02:13:52 VB1 61 V89 +35:56 +35:56 00:05:58 732 150 882
98 Toms Kaufmanis 7326 Maratona Klubs 02:13:54 VB1 62 V90 +35:57 +35:57 00:06:13 732 144 876
99 Artūrs Kančs 7198 SSK Bebra 02:14:25 VB2 27 V91 +36:28 +27:24 00:05:08 729 174 903
100 Zigmārs Mazulis 7193 Marienburgas Vilki 02:14:52 VB1 63 V92 +36:55 +36:55 00:05:02 726 178 904
101 Anrijs Hodžajevs 7228 Bohnenkamp 02:14:58 VB1 64 V93 +37:01 +37:01 00:04:55 726 182 908
102 Oskars Apsitis 7220 2KOKI 02:15:08 VB2 28 V94 +37:11 +28:07 00:04:53 725 184 909
103 Edgars Dūms 7137 02:15:10 VB1 65 V95 +37:13 +37:13 00:04:50 725 185 910
104 Arnis Sluga 7325 Virsotne/MARMOT 02:15:10 VB2 29 V96 +37:13 +28:09 00:04:53 725 183 908
105 Viesturs Rauza 7060 Lidosta “Rīga” 02:15:23 VB1 66 V97 +37:26 +37:26 00:05:26 724 165 889
106 Zane Tilta-Kūma 7455 Kocēnu novads 02:15:27 SB1 9 S9 +28:15 +28:15 00:05:20 791 194 985
107 Aigars Cibuļskis 7231 Legs Miserables 02:15:31 VB2 30 V98 +37:34 +28:30 00:05:55 723 151 874
108 Jānis Bāča 7182 02:15:38 VB1 67 V99 +37:41 +37:41 00:03:43 722 240 962
109 Ivars Grobiņš 7240 02:15:40 VB1 68 V100 +37:44 +37:44 00:04:07 722 217 939
110 Ritvars Klapars 7055 VSK Burkānciems&Co 02:15:53 VB2 31 V101 +37:56 +28:52 00:04:03 721 221 942
111 Mārcis Klāvs Beitāns 7173 02:16:01 VB1 69 V102 +38:04 +38:04 00:05:14 720 171 891
112 Jānis Sīmanis 7058 02:16:06 VB1 70 V103 +38:09 +38:09 00:05:24 720 166 886
113 Alise Putraima 7152 Limbaži SKRIEN 02:16:46 SB1 10 S10 +29:34 +29:34 00:05:12 784 199 983
114 Artis Ivanovs 7293 02:16:47 VB1 71 V104 +38:50 +38:50 00:06:33 716 137 853
115 Sandris Lizbovskis 17132 Reclame.lv 02:17:02 VB2 32 V105 +39:05 +30:01 00:05:27 715 164 879
116 Lauris Šapals 7252 LANOS 02:17:17 VB1 72 V106 +39:20 +39:20 00:05:58 713 150 863
117 Igors Zinkevičs 7270 RWA 02:17:22 VB2 33 V107 +39:25 +30:20 00:05:45 713 156 869
118 Valērijs Markovskis 7380 DPD LATVIJA 02:17:23 VB1 73 V108 +39:26 +39:26 00:06:26 713 139 852
119 Guntars Cauna 7217 Crossfit Urban Tribe 02:17:31 VB2 34 V109 +39:34 +30:30 00:05:13 712 172 884
120 Renārs Vasiļjevs 7410 02:17:38 VB1 74 V110 +39:41 +39:41 00:04:44 712 189 901
121 Mārtiņš Bodnieks 7273 02:17:47 VB1 75 V111 +39:50 +39:50 00:05:20 711 168 879
122 Ilze Leščinska 7176 Zoorbagan 02:17:48 SB2 1 S11 +30:37 +00:00 00:05:44 778 181 959
123 Gita Vilensone 7302 VSK Noskrien Vāveres 02:18:13 SB1 11 S12 +31:01 +31:01 00:04:52 776 213 989
124 Santa Puriņa 7265 02:18:21 SB2 2 S13 +31:09 +00:33 00:05:07 775 203 978
125 Valdis Grudulis 7351 02:18:28 VB1 76 V112 +40:31 +40:31 00:04:54 707 183 890
126 Mārtiņš Ruttulis 7092 02:19:07 VB1 77 V113 +41:10 +41:10 00:05:40 704 158 862
127 Jānis Tenbergs 7301 Engures sportam 02:19:07 VB1 78 V114 +41:10 +41:10 00:04:44 704 189 893
128 Margarita Peteļina 7446 02:19:09 SB2 3 S14 +31:57 +01:20 00:05:29 770 189 959
129 Edgars Peičs 7411 Luminor 02:19:28 VB2 35 V115 +41:31 +32:27 00:05:45 702 156 858
130 Kaspars Lācis 7070 02:19:37 VB1 79 V116 +41:40 +41:40 00:05:05 702 176 878
131 Iņigo Torre 7089 02:19:41 VB1 80 V117 +41:44 +41:44 00:05:35 701 160 861
132 Rūdolfs Bondars 7281 02:19:46 VB1 81 V118 +41:49 +41:49 00:05:50 701 153 854
133 Juris Leitāns 7237 MJ-Partneri 02:19:58 VB2 36 V119 +42:01 +32:56 00:05:41 700 157 857
134 Krišjānis Svilpe 7305 EY 02:20:20 VB1 82 V120 +42:23 +42:23 00:04:44 698 189 887
135 Miķelis Zumbergs 7427 02:20:23 VB1 83 V121 +42:26 +42:26 00:04:03 698 221 919
136 Mārtiņš Krauklis 7322 02:20:30 VB1 84 V122 +42:33 +42:33 00:03:50 697 233 930
137 Igors Trofimenko 7470 02:20:39 VB1 85 V123 +42:42 +42:42 00:05:05 696 176 872
138 Mārtiņš Holsts 7103 02:20:45 VB1 86 V124 +42:48 +42:48 00:04:53 696 183 879
139 Ilze Vindele 7469 02:21:04 SB1 12 S15 +33:52 +33:52 00:05:52 760 177 937
140 Dainis Bautris 7194 AMSERV 02:21:08 VB1 87 V125 +43:11 +43:11 00:06:00 694 149 843
141 Mārtiņš Dīcis 7442 VSK Noskrien 02:21:16 VB1 88 V126 +43:19 +43:19 00:05:18 693 169 862
142 Juris Trofimenko 7471 02:21:17 VB2 37 V127 +43:20 +34:16 00:05:39 693 159 852
143 Māris Bērziņš 7418 Virsotne/MARMOT 02:21:18 VB1 89 V128 +43:21 +43:21 00:05:40 693 158 851
144 Didzis Sprūds 7247 02:21:36 VB1 90 V129 +43:39 +43:39 00:05:38 692 159 851
145 Linda Katlapa 7494 02:21:38 SB2 4 S16 +34:26 +03:50 00:05:32 757 188 945
146 Sandis Ziediņš 7238 Maratona klubs 02:21:39 VB1 91 V130 +43:42 +43:42 00:07:24 692 121 813
147 Guntis Rasims 7248 Rēzeknes novads 02:21:46 VB1 92 V131 +43:49 +43:49 00:05:33 691 161 852
148 Ilmars Knipšis 7290 VSK Noskrien Seniori 02:21:59 VB3 3 V132 +44:02 +27:51 00:05:58 690 150 840
149 Kaspars Vingris 7216 Virsotne/MARMOT 02:22:00 VB1 93 V133 +44:03 +44:03 00:05:10 690 173 863
150 Artūrs Vrubļevskis 7312 02:22:05 VB1 94 V134 +44:08 +44:08 00:06:08 689 146 835
151 Ieva Pūce 7334 VSK Noskrien Blonde 02:22:10 SB2 5 S17 +34:58 +04:21 00:05:12 754 199 953
152 Aigars Lapiņš 17146 02:22:15 VB2 38 V135 +44:18 +35:14 00:05:20 689 168 857
153 Armands Auziņš 7268 Riga Runners SB 02:22:19 VB2 39 V136 +44:22 +35:18 00:05:18 688 169 857
154 Ina Graudiņa 7432 VSK Noskrien Vāveres 02:22:22 SB1 13 S18 +35:10 +35:10 00:05:03 753 205 958
155 Kaspars Vēzītis 7330 02:22:27 VB2 40 V137 +44:30 +35:26 00:05:46 688 155 843
156 Astra Zaļuma 7199 02:22:30 SB1 14 S19 +35:18 +35:18 00:05:33 752 187 939
157 Edgars Dobelis 7135 02:22:39 VB1 95 V138 +44:42 +44:42 00:05:05 687 176 863
158 Sentis Strods 7374 Griķīši 02:22:52 VB1 96 V139 +44:55 +44:55 00:04:59 686 180 866
159 Ērika Gribonika 7069 02:23:19 SB1 15 S20 +36:07 +36:07 00:06:41 748 155 903
160 Ģirts Udrass 7104 Marienburgas Vilki 02:23:32 VB1 97 V140 +45:35 +45:35 00:06:01 682 149 831
161 Atis Bērziņš 7045 02:23:57 VB2 41 V141 +46:00 +36:55 00:06:03 680 148 828
162 Uģis Pauriņš 7452 Izturība 02:23:58 VB2 42 V142 +46:01 +36:57 00:05:26 680 165 845
163 Mārtiņš Salnājs 7061 02:24:00 VB2 43 V143 +46:03 +36:58 00:05:04 680 176 856
164 Ērika Roba 7372 Saldus Boksa klubs 02:24:06 SB2 6 S21 +36:54 +06:18 00:05:57 744 175 919
165 Aivars Zaķis 7157 Maratona klubs/LSC 02:24:11 VB3 4 V144 +46:14 +30:03 00:04:50 679 185 864
166 Agris Spalviņš 7183 Rauna 02:24:18 VB3 5 V145 +46:21 +30:10 00:05:06 679 175 854
167 Ivita Šale 7323 SSK BEBRA 02:24:25 SB1 16 S22 +37:13 +37:13 00:05:20 742 195 937
168 Karīna Janova 7329 Siguldas takas 02:24:26 SB2 7 S23 +37:15 +06:38 00:06:12 742 168 910
169 Roberts Rozenbahs 7219 02:24:30 VB1 98 V146 +46:33 +46:33 00:05:05 678 176 854
170 Juris Misters 7313 02:24:34 VB1 99 V147 +46:37 +46:37 00:05:36 678 160 838
171 Artūrs Šits 7115 Run With Anita 02:24:39 VB1 100 V148 +46:42 +46:42 00:05:18 677 169 846
172 Ernests Važa 7253 02:24:53 VB1 101 V149 +46:56 +46:56 00:06:29 676 138 814
173 Liene Gulbe 17129 02:24:57 SB2 8 S24 +37:45 +07:09 00:06:03 740 172 912
174 Anete Casno 7299 02:25:13 SB1 17 S25 +38:01 +38:01 00:04:57 738 210 948
175 Elita Zālīte 7072 TRX Cēsis 02:25:15 SB2 9 S26 +38:03 +07:26 00:05:43 738 182 920
176 Edmunds Garančs 7409 Laimes meklēšanas vienība 02:25:16 VB2 44 V150 +47:19 +38:15 00:06:58 674 128 802
177 Ēriks Siņicins 7147 Swedbank 02:25:28 VB2 45 V151 +47:31 +38:27 00:05:38 673 159 832
178 Erlens Grunckis 7484 02:25:34 VB2 46 V152 +47:37 +38:33 00:04:53 673 183 856
179 Mārcis Smalkais 7196 Metam mieru! 02:25:43 VB1 102 V153 +47:46 +47:46 00:06:53 672 130 802
180 Agris Dreimanis 7131 02:25:46 VB1 103 V154 +47:49 +47:49 00:06:10 672 145 817
181 Guntars Brauns 7164 02:25:51 VB1 104 V155 +47:54 +47:54 00:06:49 672 131 803
182 Pavels Manurs 7491 02:25:51 VB2 47 V156 +47:54 +38:50 00:07:34 672 118 790
183 Inese Kokoreviča 7296 VSK "Burkānciems & Co" 02:25:52 SB1 18 S27 +38:41 +38:41 00:05:39 735 184 919
184 Ļubova Blaževiča 7416 Bioderma 02:25:53 SB1 19 S28 +38:41 +38:41 00:05:51 735 178 913
185 Zane Deimante 7051 02:25:57 SB1 20 S29 +38:46 +38:46 00:05:49 734 179 913
186 Igors Veliks 7040 MARUPE LUXURY VILLAGE 02:26:08 VB1 105 V157 +48:11 +48:11 00:06:25 670 139 809
187 Viktors Saulītis 7412 Luminor 02:26:20 VB1 106 V158 +48:23 +48:23 00:05:14 669 171 840
188 Lauris Bajaruns 7043 02:26:31 VB1 107 V159 +48:34 +48:34 00:06:45 669 133 802
189 Alberts Dambis 7393 Insalvo 02:26:47 VB1 108 V160 +48:50 +48:50 00:04:42 667 191 858
190 Rūdolfs Sirmais 7026 02:27:06 VB1 109 V161 +49:09 +49:09 00:06:26 666 139 805
191 Uģis Jurgelāns 7440 02:27:19 VB1 110 V162 +49:22 +49:22 00:06:17 665 142 807
192 Miķelis Vindavs 7473 TIPU TAPS 02:27:22 VB1 111 V163 +49:25 +49:25 00:06:18 665 142 807
193 Edgars Kārklis 7361 BALTAIS 02:27:23 VB1 112 V164 +49:26 +49:26 00:06:47 665 132 797
194 Žanete Leimane 7368 TRX Cēsis 02:27:32 SB2 10 S30 +40:20 +09:43 00:06:19 727 164 891
195 Romāns Giruckis 7400 02:27:33 VB1 113 V165 +49:36 +49:36 00:05:42 664 157 821
196 Guntis Grīnfelds 7148 Emergn #optimized4running 02:27:45 VB1 114 V166 +49:48 +49:48 00:05:50 663 153 816
197 Kristīne Slikšāne 7428 Jaunmārupe skrien 02:27:45 SB2 11 S31 +40:33 +09:56 00:06:13 726 167 893
198 Gatis Tīds 7130 02:27:48 VB2 48 V167 +49:51 +40:47 00:06:13 663 144 807
199 Kristers Ginters 7200 Lidosta "Rīga" 02:27:53 VB1 115 V168 +49:56 +49:56 00:06:18 662 142 804
200 Ēriks Ozols 7209 02:27:59 VB1 116 V169 +50:02 +50:02 00:07:09 662 125 787
201 Aleksejs Bute 7483 02:28:03 VB1 117 V170 +50:06 +50:06 00:07:09 662 125 787
202 Ieva Rogāle 7091 KROKUS 02:28:19 SB1 21 S32 +41:07 +41:07 00:06:03 723 172 895
203 Juris Grodnis 7306 KROKUS 02:28:23 VB3 6 V171 +50:26 +34:15 00:07:28 660 120 780
204 Andis Meirēns 7465 Legs Miserables / Gjensidige 02:28:31 VB1 118 V172 +50:34 +50:34 00:05:30 660 163 823
205 Juris Dzērve 7502 VENDEN 02:28:44 VB1 119 V173 +50:47 +50:47 00:06:24 659 140 799
206 Māris Katkovskis 7345 KSMR Fitness 02:28:45 VB1 120 V174 +50:48 +50:48 00:06:39 658 135 793
207 Mārtiņš Kļaviņš 7492 02:28:51 VB1 121 V175 +50:55 +50:55 00:06:35 658 136 794
208 Jānis Zaļums 7463 Swedbank 02:28:59 VB1 122 V176 +51:02 +51:02 00:06:25 657 140 797
209 Dace Tetere 7023 Lielie Dibeni 02:29:03 SB1 22 S33 +41:52 +41:52 00:06:11 719 168 887
210 Jurģis Urtāns 7488 VANAGI 02:29:03 VB1 123 V177 +51:06 +51:06 00:05:41 657 158 815
211 Ilvars Bergmanis 7391 02:29:17 VB1 124 V178 +51:20 +51:20 00:07:26 656 121 777
212 Marta Kvisvika 7084 KVISVIKI 02:29:23 SB1 23 S34 +42:12 +42:12 00:05:11 718 200 918
213 Madara Šneidere 7050 Trigo 02:29:39 SB1 24 S35 +42:28 +42:28 00:05:08 716 202 918
214 Kristīne Kabaļina 7067 02:29:51 SB1 25 S36 +42:39 +42:39 00:06:39 715 156 871
215 Kristaps Daugavietis 7151 Lidosta “Rīga” 02:29:56 VB1 125 V179 +51:59 +51:59 00:05:30 653 163 816
216 Laura Davidauska 7435 PATRIA NAA 02:29:56 SB1 26 S37 +42:44 +42:44 00:05:57 715 175 890
217 Krišjānis Hartmanis 7094 KIČE 02:30:07 VB1 126 V180 +52:10 +52:10 00:06:35 653 136 789
218 Jurģis Stukuls 7261 SK Katrīna 02:30:08 VB1 127 V181 +52:11 +52:11 00:04:05 652 219 871
219 Uģis Bērziņš 17149 Rūgstošo Nedrīkst 02:30:20 VB1 128 V182 +52:23 +52:23 00:06:20 652 141 793
220 Ivars Upenieks 7430 Rēzeknes novads 02:30:30 VB2 49 V183 +52:33 +43:29 00:05:49 651 154 805
221 Kārlis Kostjukovs 7346 Purva kurmji 02:31:13 VB1 129 V184 +53:16 +53:16 00:05:22 648 167 815
222 Anuar Zhumabayev 7172 Accenture 02:31:14 VB1 130 V185 +53:17 +53:17 00:06:22 648 141 789
223 Aiga Tora 7156 02:31:23 SB1 27 S38 +44:11 +44:11 00:05:42 708 182 890
224 Arvīds Ozoliņš 7451 Latvijas Finieris 02:31:25 VB2 50 V186 +53:28 +44:23 00:05:54 647 152 799
225 Aldis Rancāns 7134 Vecpiebalga 02:31:32 VB2 51 V187 +53:35 +44:31 00:08:39 646 103 749
226 Māris Meinerts 7327 02:31:47 VB1 131 V188 +53:50 +53:50 00:08:40 645 103 748
227 Guntis Zvilna 7390 Biznesa parks ABAVA 02:31:55 VB2 52 V189 +53:58 +44:54 00:05:58 645 150 795
228 Mareks Jevtuhs 17135 02:31:57 VB1 132 V190 +54:00 +54:00 00:05:25 645 165 810
229 Iveta Šķiņķe 7234 Riga Runners 02:32:03 SB3 1 S39 +44:51 +00:00 00:06:20 705 164 869
230 Jānis Ausmanis 7295 SK Katrīna 02:32:48 VB2 53 V191 +54:51 +45:46 00:06:26 641 139 780
231 Edgars Ogņevs 7407 02:33:14 VB2 54 V192 +55:17 +46:12 00:06:43 639 133 772
232 Arnis Kuzmanis 7185 AkmensDizains.lv 02:33:27 VB2 55 V193 +55:30 +46:26 00:08:14 638 109 747
233 Guntars Kukuļinskis 7086 Thunder Solutions 02:33:33 VB2 56 V194 +55:36 +46:32 00:06:02 638 148 786
234 Ilze Baumane 7447 02:33:42 SB2 12 S40 +46:30 +15:53 00:06:17 697 165 862
235 Agnese Sperga 7303 Supervaroņi 02:33:46 SB1 28 S41 +46:34 +46:34 00:05:23 697 193 890
236 Juris Dombrovskis 7117 Rēzeknes novads 02:33:56 VB2 57 V195 +55:59 +46:54 00:05:11 636 173 809
237 Vladimirs Misāns 17143 02:34:11 VB2 58 V196 +56:14 +47:10 00:06:24 635 140 775
238 Ivars Eglītis 7066 02:34:25 VB2 59 V197 +56:28 +47:23 00:06:10 634 145 779
239 Arnis Mālbergs 7385 VSK Noskrien 02:34:32 VB1 133 V198 +56:36 +56:36 00:06:26 634 139 773
240 Agris Buzēns 7004 02:34:44 VB1 134 V199 +56:47 +56:47 00:04:56 633 181 814
241 Matiss Jansons 7221 Atea Global Services 02:34:47 VB1 135 V200 +56:50 +56:50 00:05:52 633 152 785
242 Oskars Melecis 7396 02:34:55 VB2 60 V201 +56:58 +47:54 00:07:30 632 119 751
243 Ivars Broničs 7250 Guddžobs Guddans 02:35:04 VB1 136 V202 +57:07 +57:07 00:06:50 632 131 763
244 Mārtiņš Ozoliņš 7496 Riga Adventure Team 02:35:13 VB1 137 V203 +57:16 +57:16 00:06:25 631 140 771
245 Lāsma Zebuliņa 7352 02:35:21 SB2 13 S42 +48:09 +17:33 00:05:50 690 178 868
246 Andris Jansons 7203 02:35:27 VB3 7 V204 +57:30 +41:20 00:05:27 630 164 794
247 Inga Jurčinska 7399 OptiO 02:35:27 SB1 29 S43 +48:15 +48:15 00:06:15 690 166 856
248 Aigars Tohters 7286 SK Dzērvene II 02:35:40 VB1 138 V205 +57:43 +57:43 00:05:44 629 156 785
249 Māris Reiniks 7466 SPORTLAND 02:35:44 VB1 139 V206 +57:47 +57:47 00:05:20 629 168 797
250 Aleksandrs Ivanovs 7003 02:36:04 VB1 140 V207 +58:07 +58:07 00:06:22 628 141 769
251 Normunds Stepāns 7258 STROPS Technologies 02:36:09 VB1 141 V208 +58:12 +58:12 00:06:43 627 133 760
252 Līga Pētersone 7289 02:36:13 SB1 30 S44 +49:02 +49:02 00:05:54 686 176 862
253 Indulis Tilgass 7102 02:36:15 VB2 61 V209 +58:18 +49:14 00:06:19 627 142 769
254 Gunta Reinicāne 7395 02:36:17 SB1 31 S45 +49:05 +49:05 00:05:26 686 191 877
255 Māra Pucena 7088 02:36:26 SB1 32 S46 +49:14 +49:14 00:05:29 685 190 875
256 Dace Skrastiņa 7341 Talsu pauguraines Zaķi 02:36:35 SB2 14 S47 +49:24 +18:47 00:06:19 685 164 849
257 Igors Kozlovs 7297 02:36:51 VB2 62 V210 +58:54 +49:50 00:07:03 624 127 751
258 Jānis Silgals 7079 02:36:56 VB1 142 V211 +58:59 +58:59 00:06:36 624 136 760
259 Artūrs Žeibe 7044 Run for Fun 02:37:10 VB1 143 V212 +59:13 +59:13 00:04:31 623 198 821
260 Gints Andžāns 7201 BIODERMA 02:37:10 VB1 144 V213 +59:13 +59:13 00:06:22 623 140 763
261 Paula Rozenvalde 7456 Kocēnu novads 02:37:25 SB1 33 S48 +50:13 +50:13 00:06:01 681 173 854
262 Arnis Pokšāns 7482 Abas kreisās kājas 02:37:41 VB2 63 V214 +59:44 +50:40 00:07:15 621 124 745
263 Regnārs Valciņš 7149 RL Grupa 02:37:46 VB2 64 V215 +59:49 +50:45 00:06:32 621 137 758
264 Justīne Undzēna 7277 02:37:49 SB1 34 S49 +50:37 +50:37 00:07:03 679 147 826
265 Ilmārs Pūce 7064 IeM VUGD Sigulda 02:38:00 VB1 145 V216 +1:00:03 +1:00:03 00:06:50 620 131 751
266 Aleksis Jarockis 7288 02:38:13 VB1 146 V217 +1:00:16 +1:00:16 00:06:07 619 146 765
267 Valentīna Romanova 7085 02:38:17 SB1 35 S50 +51:05 +51:05 00:06:19 677 164 841
268 Dace Pauriņa 7453 Izturība 02:38:20 SB2 15 S51 +51:08 +20:31 00:06:13 677 167 844
269 Juris Iļčenko 7366 SK Dzērvene 02:38:36 VB1 147 V218 +1:00:39 +1:00:39 00:06:05 618 147 765
270 Uldis Velps 7020 VSK Noskrien 02:38:37 VB2 65 V219 +1:00:40 +51:36 00:06:39 618 135 753
271 Niks Jaunzems 7107 02:38:42 VB1 148 V220 +1:00:45 +1:00:45 00:06:23 617 140 757
272 Dāvis Vigulis 7118 02:38:50 VB1 149 V221 +1:00:53 +1:00:53 00:06:11 617 145 762
273 Zanda Kārkliņa 7315 Baldones skriešanas komanda 02:38:57 SB2 16 S52 +51:45 +21:08 00:07:00 674 148 822
274 Alvis Bitenieks 7145 Latvijas Finieris 02:39:25 VB1 150 V222 +1:01:28 +1:01:28 00:06:30 614 138 752
275 Oskars Brinkis 7233 DNB Servisa centrs 02:39:33 VB1 151 V223 +1:01:36 +1:01:36 00:07:46 614 115 729
276 Dāvis Baumanis 7114 02:39:46 VB1 152 V224 +1:01:50 +1:01:50 00:06:10 613 145 758
277 Inga Kāpiņa 7127 VSK Noskrien Vāveres 02:39:52 SB2 17 S53 +52:40 +22:04 00:07:37 671 136 807
278 Jānis Gora 7262 02:39:54 VB1 153 V225 +1:01:57 +1:01:57 00:05:41 613 158 771
279 Kārlis Ertmanis 7347 BALTAIS 02:40:05 VB2 66 V226 +1:02:08 +53:03 00:06:15 612 143 755
280 Viesturs Grīnbergs 7188 Sanctimony 02:40:07 VB2 67 V227 +1:02:10 +53:06 00:06:24 612 140 752
281 Līga Brence 7464 VSK Noskrien 02:40:08 SB2 18 S54 +52:56 +22:20 00:06:36 669 157 826
282 Konstantīns Vasiļjevs 7371 Dion SportLab 02:40:10 VB1 154 V228 +1:02:13 +1:02:13 00:06:47 612 132 744
283 Jānis Kopmanis 7408 02:40:10 VB2 68 V229 +1:02:13 +53:08 00:04:56 612 181 793
284 Gints Putniņš 7367 02:40:18 VB2 69 V230 +1:02:21 +53:17 00:04:48 611 186 797
285 Agris Krumbergs 7074 Līkā kalna rambātāji 02:40:24 VB2 70 V231 +1:02:27 +53:22 00:06:59 611 128 739
286 Martins Pupurs 7348 02:40:29 VB1 155 V232 +1:02:32 +1:02:32 00:08:13 610 109 719
287 Guna Sprūde 7310 VSK Noskrien 02:40:38 SB1 36 S55 +53:26 +53:26 00:05:29 667 189 856
288 TĀlis Paeglis 7405 LATRAPS 02:40:38 VB1 156 V233 +1:02:41 +1:02:41 00:06:20 610 141 751
289 Dace Ancāne 7126 Engures sportam I Sporta Patriots 02:40:43 SB1 37 S56 +53:32 +53:32 00:07:05 667 147 814
290 Evita Riekstiņa 7049 02:40:52 SB1 38 S57 +53:40 +53:40 00:06:37 666 157 823
291 Kristīne Vilcāne 7024 Baldones skriešanas komanda 02:41:07 SB2 19 S58 +53:56 +23:19 00:06:32 665 159 824
292 Guntis Strazds 7431 02:41:35 VB3 8 V234 +1:03:38 +47:28 00:06:27 606 139 745
293 Olga Vovka 17140 Luminor 02:41:50 SB1 39 S59 +54:38 +54:38 00:05:29 662 189 851
294 Mārtiņš Malzubris 7449 Zubru trieciens 02:41:52 VB1 157 V235 +1:03:55 +1:03:55 00:06:47 605 132 737
295 Ieva Zīriuse 7454 Olainfarm 02:41:58 SB1 40 S60 +54:46 +54:46 00:05:27 662 190 852
296 Antons Zdanevics 7083 A3g 02:42:16 VB1 158 V236 +1:04:19 +1:04:19 00:07:59 604 112 716
297 Aļģirts Valužis 7129 Priekules veloklubs 02:42:20 VB2 71 V237 +1:04:23 +55:19 00:07:10 603 125 728
298 Inta Cīmure 7257 Cīmurēni 02:42:41 SB1 41 S61 +55:29 +55:29 00:05:59 659 173 832
299 Zane Timma 7202 SK Katrīna 02:42:44 SB1 42 S62 +55:32 +55:32 00:06:11 659 168 827
300 Austris Vasiļevskis 7397 Emergn #optimized4running 02:42:47 VB2 72 V238 +1:04:50 +55:46 00:06:28 602 139 741
301 Mārtiņš Puriņš 7138 02:43:52 VB1 159 V239 +1:05:55 +1:05:55 00:07:31 598 119 717
302 Natalija Zeņina 7180 02:43:59 SB2 20 S63 +56:47 +26:11 00:05:47 654 179 833
303 Agita Gritāne 7256 Biznesa parks ABAVA 02:44:04 SB2 21 S64 +56:52 +26:16 00:07:13 653 144 797
304 Dace Spalva 7458 Kocēnu novads 1 02:44:15 SB1 43 S65 +57:03 +57:03 00:06:23 653 163 816
305 Terēze Rocēna 7009 02:44:19 SB1 44 S66 +57:07 +57:07 00:07:11 652 145 797
306 Heiki Prants 7241 Võru Suusaklubi 02:44:40 VB3 9 V240 +1:06:43 +50:32 00:05:30 595 163 758
307 Romans Losko 7136 02:44:42 VB1 160 V241 +1:06:45 +1:06:45 00:07:40 595 117 712
308 Karlīna Engere 7500 02:44:52 SB1 45 S67 +57:40 +57:40 00:05:51 650 177 827
309 Ilona Balode 7300 Sirms Ronis un draugi 02:45:06 SB2 22 S68 +57:54 +27:18 00:07:18 649 142 791
310 Dmitrijs Todorovs 7154 02:45:36 VB1 161 V242 +1:07:39 +1:07:39 00:07:39 591 117 708
311 Elīna Lazdiņa 7047 02:45:41 SB1 46 S69 +58:29 +58:29 00:06:34 647 158 805
312 Andris Bērziņš 7081 02:45:52 VB2 73 V243 +1:07:55 +58:51 00:06:43 591 133 724
313 Svetlana Savanovica 7498 02:46:08 SB2 23 S70 +58:56 +28:20 00:06:40 645 156 801
314 Jekabs Vinciuns 7087 02:46:18 VB1 162 V244 +1:08:21 +1:08:21 00:06:34 589 136 725
315 Ilze Galviņa 7174 02:46:20 SB1 47 S71 +59:08 +59:08 00:06:59 644 149 793
316 Dace Vilgerte 7205 DPD LATVIJA 02:46:20 SB2 24 S72 +59:08 +28:32 00:06:38 644 156 800
317 Mārtiņš Pakulis 7283 EY 02:46:22 VB1 163 V245 +1:08:25 +1:08:25 00:06:52 589 130 719
318 Viesturs Tomels 7349 02:46:35 VB2 74 V246 +1:08:38 +59:33 00:08:24 588 107 695
319 Dzintars Strads 7342 nothing.lv 02:46:57 VB3 10 V247 +1:09:00 +52:49 00:07:04 587 127 714
320 Gints Dakša 7169 02:46:58 VB1 164 V248 +1:09:01 +1:09:01 00:06:35 587 136 723
321 Vitālijs Poļetajevs 7259 DzSK Lokomotīve 02:46:59 VB1 165 V249 +1:09:02 +1:09:02 00:07:11 587 125 712
322 Aivars Lapa 7189 Autostarts.lv 02:47:02 VB2 75 V250 +1:09:05 +1:00:01 00:06:15 586 143 729
323 Guntis Pucens 7214 SK Katrīna 02:47:02 VB3 11 V251 +1:09:05 +52:54 00:06:14 586 144 730
324 Sintija Usāne 7179 PROskrīņ 02:47:10 SB1 48 S73 +59:58 +59:58 00:07:28 641 139 780
325 Modris Šelegovičs 7191 02:47:13 VB1 166 V252 +1:09:16 +1:09:16 00:06:39 586 135 721
326 Edgars Ķemers 7159 02:47:26 VB1 167 V253 +1:09:29 +1:09:29 00:07:22 585 122 707
327 Pjotrs Adjukovs 17153 SIA LATTELECOM 02:47:33 VB1 168 V254 +1:09:37 +1:09:37 00:10:30 585 85 670
328 Linda Bērziņa 7029 02:47:34 SB1 49 S74 +1:00:22 +1:00:22 00:06:39 640 156 796
329 Jūlija Meženina 7356 02:47:51 SB1 50 S75 +1:00:39 +1:00:39 00:07:09 639 145 784
330 Janis Uzulnieks 7271 02:47:54 VB2 76 V255 +1:09:57 +1:00:53 00:07:07 583 126 709
331 Nauris Danče 8139 02:48:12 VB1 169 V256 +1:10:15 +1:10:15 00:04:55 582 182 764
332 Gatis Liepiņš 7033 FBK Valmiera 02:48:15 VB1 170 V257 +1:10:18 +1:10:18 00:07:44 582 116 698
333 Zane Neimane 7034 FBK Valmiera 02:48:15 SB1 51 S76 +1:01:03 +1:01:03 00:07:44 637 134 771
334 Ilze Stukule 7222 SK Katrīna/Kuldīga 02:48:23 SB3 2 S77 +1:01:12 +16:21 00:07:35 637 137 774
335 Silva Audere 7030 02:48:40 SB1 52 S78 +1:01:28 +1:01:28 00:06:18 636 165 801
336 Jānis Vizulis 7093 02:48:51 VB2 77 V258 +1:10:54 +1:01:49 00:04:17 580 209 789
337 Rinalds Gronskis 7142 Engures Sportam 02:49:33 VB3 12 V259 +1:11:37 +55:26 00:08:20 578 108 686
338 Karīna Svikle 7017 02:49:34 SB1 53 S79 +1:02:22 +1:02:22 00:06:16 632 166 798
339 Kristīne Antužāne 7335 02:49:41 SB1 54 S80 +1:02:29 +1:02:29 00:06:08 632 169 801
340 Kristaps Skujiņš 7376 IGT 02:49:47 VB1 171 V260 +1:11:50 +1:11:50 00:06:43 577 133 710
341 Iveta Leja 7215 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:50:07 SB2 25 S81 +1:02:55 +32:19 00:05:49 630 179 809
342 Andrejs Semjonovs 17131 The House 02:50:11 VB1 172 V261 +1:12:14 +1:12:14 00:07:50 576 114 690
343 Normunds Kronbergs 7269 TUKUMS 02:50:26 VB1 173 V262 +1:12:29 +1:12:29 00:07:12 575 124 699
344 Andris Rozenbergs 7098 SAPŅU FRAGMENTI 02:50:39 VB1 174 V263 +1:12:42 +1:12:42 00:06:37 574 135 709
345 Gunta Brazauska 7096 02:51:09 SB1 55 S82 +1:03:58 +1:03:58 00:06:49 626 152 778
346 Aigars Nords 7178 Rimi Rīgas maratons 02:51:25 VB2 78 V264 +1:13:28 +1:04:24 00:07:31 571 119 690
347 Liene Labsvīra 7419 Siguldas marstona klubs 02:51:30 SB1 56 S83 +1:04:18 +1:04:18 00:07:16 625 143 768
348 Jānis Labsvīrs 7340 Siguldas maratona klubs 02:51:32 VB2 79 V265 +1:13:35 +1:04:30 00:07:22 571 121 692
349 Aldis Sjucillo 7246 Latvijas Finieris 02:51:34 VB2 80 V266 +1:13:37 +1:04:33 00:08:15 571 109 680
350 Dainis Kronbergs 7100 TUKUMS 02:51:50 VB2 81 V267 +1:13:53 +1:04:49 00:06:23 570 140 710
351 Svetlana Šanceva 7294 Musliks 02:51:59 SB1 57 S84 +1:04:48 +1:04:48 00:05:20 623 195 818
352 Agris Samcovs 7421 Musliks 02:51:59 VB2 82 V268 +1:14:02 +1:04:58 00:05:20 570 168 738
353 Inese Lībiete 7291 02:52:02 SB1 58 S85 +1:04:50 +1:04:50 00:06:44 623 154 777
354 Ieva Meiere 7028 OK Ziemeļkurzeme 02:52:26 SB2 26 S86 +1:05:14 +34:38 00:06:57 622 149 771
355 Ieva Jaudzeme 7415 Bioderma 02:52:32 SB2 27 S87 +1:05:21 +34:44 00:07:52 621 132 753
356 Indars Melzobs 7460 Mārupes bolti 02:52:32 VB2 83 V269 +1:14:35 +1:05:31 00:06:23 568 140 708
357 Vladislav Pavlovich 7075 02:52:48 VB1 175 V270 +1:14:51 +1:14:51 00:07:50 567 114 681
358 Renāte Balana 7063 Latvijas Finieris 02:52:58 SB1 59 S88 +1:05:47 +1:05:47 00:06:33 620 159 779
359 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7108 Resnie 02:53:13 SB1 60 S89 +1:06:02 +1:06:02 00:06:27 619 161 780
360 Mārtiņš Brizga 7155 02:53:24 VB1 176 V271 +1:15:27 +1:15:27 00:07:55 565 113 678
361 Deniss Kolosovs 7076 02:53:30 VB1 177 V272 +1:15:33 +1:15:33 00:07:43 565 116 681
362 Vineta Skrastiņa 7186 Noskrien Cēsis 02:53:38 SB2 28 S90 +1:06:27 +35:50 00:06:55 617 150 767
363 Evita Biezmane 7244 H&S Solution 02:53:55 SB1 61 S91 +1:06:43 +1:06:43 00:07:10 616 145 761
364 Nikolajs Semjonovs 7255 02:54:05 VB1 178 V273 +1:16:08 +1:16:08 00:05:55 563 151 714
365 Žanna Vanaga 7158 Noskrien Cēsis 02:54:25 SB2 29 S92 +1:07:13 +36:37 00:07:21 615 141 756
366 Zane Dille 7012 Noskrien Cēsis 02:54:26 SB2 30 S93 +1:07:14 +36:38 00:07:31 615 138 753
367 Lauris Mellēns 7039 02:54:44 VB1 179 V274 +1:16:47 +1:16:47 00:08:13 561 109 670
368 Laine Kuzmane 7132 02:54:45 SB1 62 S94 +1:07:33 +1:07:33 00:07:28 613 139 752
369 Andris Lanka 7328 02:55:13 VB2 84 V275 +1:17:16 +1:08:12 00:07:03 559 127 686
370 Māris Videmanis 7364 Mežsusuri 02:55:50 VB2 85 V276 +1:17:53 +1:08:49 00:08:28 557 106 663
371 Matīss Vaivods 7181 02:56:00 VB1 180 V277 +1:18:03 +1:18:03 00:05:33 557 161 718
372 Maruta Eriņa 7495 Individ. 02:56:18 SB1 63 S95 +1:09:06 +1:09:06 00:07:42 608 135 743
373 Ieviņa Gaiziņa 7489 VSK Noskrien 02:56:29 SB2 31 S96 +1:09:18 +38:41 00:06:40 607 156 763
374 Randa Misāne 7373 02:56:34 SB1 64 S97 +1:09:22 +1:09:22 00:06:42 607 155 762
375 Gatis Kriuliņš 7121 02:56:36 VB2 86 V278 +1:18:39 +1:09:34 00:05:36 555 160 715
376 Anna Proskurina 7332 02:56:46 SB1 65 S98 +1:09:34 +1:09:34 00:06:42 606 155 761
377 Dainis Sūna 7207 02:56:52 VB3 13 V279 +1:18:55 +1:02:44 00:09:03 554 99 653
378 Ilze Zvīdriņa 7251 02:57:01 SB1 66 S99 +1:09:49 +1:09:49 00:06:50 606 152 758
379 Pavels Kirilovskis 7128 Zoorbagan 02:57:52 VB2 87 V280 +1:19:55 +1:10:51 00:07:05 551 126 677
380 Raitis Puriņš 7338 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 02:58:23 VB3 14 V281 +1:20:26 +1:04:16 00:05:44 549 156 705
381 Aigars Bērziņš 7187 02:58:26 VB1 181 V282 +1:20:29 +1:20:29 00:07:40 549 117 666
382 Ērika Urtāne 7487 VANAGI 02:58:31 SB1 67 S100 +1:11:19 +1:11:19 00:06:21 600 163 763
383 Marika Pazare 7344 Swedbank 02:58:36 SB2 32 S101 +1:11:24 +40:48 00:06:40 600 156 756
384 Alise Paegle 7462 02:59:02 SB1 68 S102 +1:11:51 +1:11:51 00:07:03 599 147 746
385 Sergejs Kubraks 17151 Engures sportam 02:59:20 VB2 88 V283 +1:21:23 +1:12:18 00:07:19 546 122 668
386 Evija Kļave 7210 Jaunmārupe skrien! 02:59:38 SB2 33 S103 +1:12:26 +41:49 00:06:26 597 161 758
387 Agris Veipans 7369 03:00:16 VB2 89 V284 +1:22:19 +1:13:15 00:07:43 543 116 659
388 Ļuba Tihomirova 7242 SOLI PA SOLIM 03:00:19 SB1 69 S104 +1:13:07 +1:13:07 00:06:43 595 154 749
389 Deniss Fjodorovs 17137 28Stone 03:00:26 VB1 182 V285 +1:22:30 +1:22:30 00:08:53 543 101 644
390 Gunita Daldere 7016 03:00:27 SB1 70 S105 +1:13:15 +1:13:15 00:07:49 594 133 727
391 Linda Danilāne 7499 Olainfarm 03:01:11 SB1 71 S106 +1:13:59 +1:13:59 00:07:33 592 137 729
392 Zane Lukstiņa 7365 03:01:20 SB1 72 S107 +1:14:08 +1:14:08 00:08:17 591 125 716
393 Inese Nudiena 7120 VFK Staldzene 03:03:19 SB1 73 S108 +1:16:07 +1:16:07 00:07:05 585 147 732
394 Mārtiņš Krams-Keirāns 7264 #erglisunpiekuns 03:03:20 VB1 183 V286 +1:25:23 +1:25:23 00:07:27 534 120 654
395 Anete Kampare 7166 Veču lauks 03:03:24 SB1 74 S109 +1:16:12 +1:16:12 00:07:49 585 133 718
396 Aleksandrs Samohvalovs 7022 03:03:27 VB1 184 V287 +1:25:30 +1:25:30 00:07:38 534 117 651
397 Arnis Leikarts 7097 03:04:00 VB2 90 V288 +1:26:03 +1:16:59 00:07:59 532 112 644
398 Andris Rozenbergs 7321 Siguldas Takas 03:04:03 VB2 91 V289 +1:26:06 +1:17:02 00:07:57 532 113 645
399 Evita Bērziņa 7062 03:04:10 SB2 34 S110 +1:16:58 +46:21 00:06:38 582 156 738
400 Georgs Lazdans 17150 03:04:41 VB1 185 V290 +1:26:44 +1:26:44 00:06:32 530 137 667
401 Jūlija Kuzņecova 7021 03:04:46 SB2 35 S111 +1:17:34 +46:58 00:07:26 580 140 720
402 Arnis Ķēniņš 7436 03:04:50 VB1 186 V291 +1:26:53 +1:26:53 00:08:20 530 107 637
403 Lita Briede 7111 SK Katrīna 03:05:02 SB2 36 S112 +1:17:50 +47:13 00:06:57 579 150 729
404 Renāte Rusecka-Krūze 7116 03:05:46 SB2 37 S113 +1:18:34 +47:58 00:06:50 577 152 729
405 Danute Fībiga Daukšte 7389 03:05:53 SB2 38 S114 +1:18:42 +48:05 00:07:20 577 142 719
406 Jānis Kaibe 7457 Kocēnu novads 1 03:06:02 VB1 187 V292 +1:28:06 +1:28:06 00:07:54 527 113 640
407 Egija Biete 7375 BALTAIS 03:06:15 SB1 75 S115 +1:19:04 +1:19:04 00:07:38 576 136 712
408 Ivars Kore 7133 03:06:30 VB2 92 V293 +1:28:33 +1:19:29 00:07:12 525 124 649
409 Ilva Koškina 7213 03:06:53 SB2 39 S116 +1:19:42 +49:05 00:07:32 574 138 712
410 Gunārs Grundštoks 7232 VSK Noskrien 03:07:19 VB1 188 V294 +1:29:22 +1:29:22 00:07:35 523 118 641
411 Madara Kukaine 7501 VENDEN 03:07:55 SB1 76 S117 +1:20:43 +1:20:43 00:07:57 570 131 701
412 Raimonda Kalniņa 7280 03:08:24 SB1 77 S118 +1:21:13 +1:21:13 00:07:02 569 148 717
413 Laura Vilka 7236 03:09:28 SB1 78 S119 +1:22:16 +1:22:16 00:08:14 566 126 692
414 Elīna Drēziņa 7475 Maxima Latvija 03:09:56 SB1 79 S120 +1:22:44 +1:22:44 00:06:56 564 150 714
415 Evita Ozola 7307 Bauska 03:09:58 SB2 40 S121 +1:22:46 +52:09 00:07:21 564 141 705
416 Kristine Radkovska 7053 03:10:00 SB1 80 S122 +1:22:49 +1:22:49 00:06:38 564 157 721
417 Katja Strelcova 7165 03:10:02 SB1 81 S123 +1:22:50 +1:22:50 00:06:32 564 159 723
418 Signija Rancāne 7223 EY 03:10:34 SB1 82 S124 +1:23:23 +1:23:23 00:07:38 563 136 699
419 Dace Skrastiņa 7146 LMT 03:11:09 SB2 41 S125 +1:23:57 +53:20 00:07:21 561 141 702
420 Elīna Tolokonceva 7101 VSK Noskrien 03:11:15 SB1 83 S126 +1:24:03 +1:24:03 00:05:55 561 176 737
421 Anita Galašina 7197 Global Fitness 03:11:19 SB1 84 S127 +1:24:07 +1:24:07 00:07:44 560 134 694
422 Sandra Rocēna 7378 IZTURĪBA 03:13:04 SB2 42 S128 +1:25:52 +55:16 00:08:51 555 117 672
423 Kristīne Karsa 7105 03:13:09 SB1 85 S129 +1:25:58 +1:25:58 00:09:04 555 114 669
424 Aija Loca 7048 Daugavpils runners 03:13:19 SB2 43 S130 +1:26:07 +55:30 00:07:43 555 135 690
425 Kristīne Kampare 7379 Veču lauks 03:13:54 SB2 44 S131 +1:26:42 +56:05 00:07:38 553 136 689
426 Klāvs Taube 7493 03:14:07 VB1 189 V295 +1:36:10 +1:36:10 00:07:47 505 115 620
427 Ilze Ramiņa 7318 SECE 03:14:11 SB2 45 S132 +1:26:59 +56:23 00:07:22 552 141 693
428 Edijs Ramiņš 17133 SECE 03:14:12 VB2 93 V296 +1:36:15 +1:27:11 00:05:48 504 154 658
429 Daiga Greiškāne 7425 VSK Noskrien 03:14:21 SB2 46 S133 +1:27:09 +56:32 00:07:35 552 137 689
430 Zane Linde 7227 03:15:26 SB1 86 S134 +1:28:15 +1:28:15 00:07:40 549 135 684
431 Deniss Rostkovskis 7479 03:16:37 VB1 190 V297 +1:38:40 +1:38:40 00:07:20 498 122 620
432 Inese Vectirāne 7382 03:16:50 SB2 47 S135 +1:29:38 +59:01 00:08:49 545 118 663
433 Imants Zaķis 7481 CDT 03:17:21 VB2 94 V298 +1:39:24 +1:30:20 00:08:11 496 110 606
434 Pēteris Leja 7311 03:17:36 VB3 15 V299 +1:39:39 +1:23:28 00:07:59 496 112 608
435 Vita Vecvanaga 7434 03:17:42 SB2 48 S136 +1:30:31 +59:54 00:09:19 542 111 653
436 Estere Brokāne 7414 Bioderma 03:17:51 SB1 87 S137 +1:30:39 +1:30:39 00:07:33 542 138 680
437 Kristaps Vilde 7417 Bioderma 03:17:51 VB1 191 V300 +1:39:54 +1:39:54 00:07:31 495 119 614
438 Santa Suta-Zute 7112 SK Tērauds 03:18:18 SB2 49 S138 +1:31:07 +1:00:30 00:06:39 541 156 697
439 Ivars Āboltiņš 7444 Lynxdojo 03:18:50 VB1 192 V301 +1:40:53 +1:40:53 00:07:09 493 125 618
440 Ilze Rāta 7477 Emergn #optimized4running 03:20:11 SB3 3 S139 +1:32:59 +48:08 00:07:26 536 140 676
441 Līga Kokoreviča 7308 03:20:44 SB1 88 S140 +1:33:32 +1:33:32 00:08:22 534 124 658
442 Inga Vaļska 7042 TRX Cēsis 03:22:27 SB2 50 S141 +1:35:15 +1:04:39 00:07:42 530 135 665
443 Jānis Birģelis 7224 03:22:43 VB2 95 V302 +1:44:46 +1:35:42 00:07:57 483 113 596
444 Beāte Kampare 7192 03:23:11 SB1 89 S142 +1:35:59 +1:35:59 00:08:18 528 125 653
445 Kristīne Leja 7106 03:24:19 SB1 91 S143 +1:37:07 +1:37:07 00:07:18 525 142 667
446 Krista Bome 7426 03:24:19 SB1 90 S144 +1:37:07 +1:37:07 00:07:44 525 134 659
447 Jānis Laganovskis 7339 VSK Noskrien 03:24:37 VB1 193 V303 +1:46:40 +1:46:40 00:07:03 479 127 606
448 Linda Kubiloviča 7161 Nūjo ar vēju 03:26:15 SB2 52 S145 +1:39:04 +1:08:27 00:06:25 520 162 682
449 Dace Janeka 7162 Nūjo ar vēju 03:26:15 SB2 51 S146 +1:39:03 +1:08:27 00:06:25 520 162 682
450 Lauma Muceniece 7497 03:28:02 SB1 92 S147 +1:40:51 +1:40:51 00:07:32 515 138 653
451 Jolanta Āboltiņa 7314 Lynxdojo 03:29:56 SB1 93 S148 +1:42:44 +1:42:44 00:07:56 511 131 642
452 Maksims Birjuļins 17139 Luminor 03:30:07 VB2 96 V304 +1:52:10 +1:43:05 00:08:10 466 110 576
453 Aida Graudiņa 7010 03:33:35 SB2 53 S149 +1:46:24 +1:15:47 00:07:28 502 139 641
454 Andis Ozoliņs 7354 Nūjo priekam 03:36:57 VB3 16 V305 +1:59:00 +1:42:49 00:07:45 452 116 568
455 Lelde Spriņģe 7319 03:38:22 SB1 94 S150 +1:51:10 +1:51:10 00:08:19 491 125 616
456 Aiga Rozenberga 7320 Siguldas Takas 03:39:21 SB1 95 S151 +1:52:09 +1:52:09 00:08:38 489 120 609
457 Elīna Vanaga 7276 EY 03:39:49 SB1 96 S152 +1:52:38 +1:52:38 00:07:23 488 140 628
458 Māris Ansons-Jansons 7170 VSK Noskrien 03:40:21 VB1 194 V306 +2:02:25 +2:02:25 00:09:23 445 95 540
459 Mārtiņš Dimiters 7292 Zemgales Ziņas 03:41:19 VB3 17 V307 +2:03:22 +1:47:11 00:08:27 443 106 549
460 Ilgonis Rudāks 7123 AW 03:41:58 VB2 97 V308 +2:04:01 +1:54:57 00:08:30 441 105 546
461 Aleksandrs Naumenko 7353 Gausā Jūdze 03:42:58 VB3 18 V309 +2:05:01 +1:48:50 00:07:51 439 114 553
462 Kristīna Ceika 7090 Nūjo ar vēju! 03:43:20 SB1 97 S153 +1:56:08 +1:56:08 00:07:08 480 146 626
463 Santa Jakovļeva 7038 03:43:36 SB2 54 S154 +1:56:24 +1:25:47 00:07:22 479 141 620
464 Dace Šmite 7278 03:44:41 SB2 55 S155 +1:57:30 +1:26:53 00:08:19 477 125 602
465 Dace Freimane 7078 Nūjo Carnikava 03:45:10 SB2 56 S156 +1:57:58 +1:27:22 00:07:20 476 142 618
466 Ilona Ozoliņa 17138 Emergn #optimized4running 03:47:32 SB2 57 S157 +2:00:20 +1:29:44 00:07:57 471 131 602
467 Gunta Ozoliņa 7005 03:47:53 SB2 58 S158 +2:00:41 +1:30:05 00:07:54 470 131 601
468 Inese Sirmā 7027 03:48:39 SB2 59 S159 +2:01:28 +1:30:51 00:08:25 469 123 592
469 Jekaterina Girucka 7204 03:49:22 SB1 98 S160 +2:02:10 +2:02:10 00:08:34 467 121 588
470 Ruta Dīce 7383 Gausā Jūdze 03:49:34 SB3 4 S161 +2:02:23 +1:17:32 00:08:21 467 124 591
471 Uldis Dīcis 7384 Gausā Jūdze 03:49:35 VB3 19 V310 +2:11:38 +1:55:28 00:08:18 427 108 535
472 Tuija Mononen 7032 Ultra Sisu 03:49:49 SB3 5 S162 +2:02:37 +1:17:46 00:08:02 466 129 595
473 Dace Krama-Keirāne 17142 #erglisunpiekuns 03:51:09 SB1 99 S163 +2:03:57 +2:03:57 00:08:10 464 127 591
474 Olga Mikulova 7065 Maratona klubs 03:55:47 SB1 100 S164 +2:08:36 +2:08:36 00:08:37 455 120 575
475 Normunds Šibeiks 7054 Nūjo priekam 03:57:43 VB3 20 V311 +2:19:46 +2:03:35 00:07:41 412 116 528
476 Aivars Veiss 7230 VSK Noskrien 03:58:32 VB3 21 V312 +2:20:35 +2:04:24 00:09:49 411 91 502
477 Mārtiņš Angers 7420 Palīdzēsim.lv 04:00:01 VB1 195 V313 +2:22:04 +2:22:04 00:08:06 408 111 519
478 Marita Ozoliņa 7343 Nūjo priekam 04:09:17 SB1 101 S165 +2:22:05 +2:22:05 00:08:11 430 127 557
479 Sanita Babure 7059 Nūjo vesels 04:09:48 SB2 60 S166 +2:22:37 +1:52:00 00:08:36 429 121 550
480 Agnese Leiburga 17144 Zemgales Ziņas 04:21:53 SB2 61 S167 +2:34:42 +2:04:05 00:11:33 409 90 499
481 Sanita Vecā 7282 - 04:24:59 SB1 102 S168 +2:37:47 +2:37:47 00:09:14 405 112 517
482 Guntars Ozols 7208 Nūjo priekam 04:43:58 VB3 22 V314 +3:06:01 +2:49:50 00:11:24 345 79 424
483 Kristaps Pilskalns 7013 Supervaroņi DNF
484 Kristaps Heinabergs 7144 PATRIA SPORLAND DNF
485 Uldis Kondratovičs 7195 Virsotne/MARMOT DNF
486 Dāvis Liepiņš 7211 DNF