LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Engures vidusskola 557
2 Bauskas sākumskola 194
3 Tukuma 2. vidusskola 177
4 Jelgavas 4.vidusskola 169
5 Smārdes pamatskola 167
6 Aizputes vidusskola 140
7 Priekules vidusskola 113
8 Lejasciema vidusskola 93
9 Mežinieku pamatskola 88
10 Rīgas 41. vidusskola 80
11 Ādažu vidusskola 76
12 Nīkrāces pamatskola 75
13 Rubenes pamatskola 72
14 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 69
15 Laurenču sākumskola 61
16 Siguldas pilsētas vidusskola 55
17 Vecumnieku vidusskola 54
18 Piltenes vidusskola 53
19 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 48
20 Valmieras Viestura vidusskola 45
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Siguldas sporta skola 3937 3963 3871 3978 3678 3951 23378
2 Firma L4/Bogdanovu ģimene 3688 3760 3700 3839 3921 3840 22748
3 FK Bandava/Priekules novads 3534 3565 3692 3678 3740 3838 22047
4 Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3602 3362 3074 3239 3552 3527 20356
5 Kocēnu sporta skola 2685 3575 3427 3517 3525 3520 20249
6 Engures vidusskola 3227 3378 3069 3314 3466 3387 19841
7 Jelgavas 4. vidusskola 3217 3532 3246 3314 3314 3179 19802
8 SK,,Lejasciems" 3698 3656 3872 3784 3841 18851
9 Liepājas rajona sporta skola 3028 3177 2952 2852 3328 3144 18481
10 Tukuma 2. vidusskola 3106 2750 3111 2808 2808 2927 17510
11 Sporta klubs Ašais 3903 1000 3948 3709 3902 1000 17462
12 Mārupes vidusskola 3404 3542 3463 2331 1376 3091 17207
13 Sporta klubs "Vēsma" 2675 2734 2836 3148 3148 2649 17190
14 Bauskas sākumskola 2918 3224 2921 1660 2166 2825 15714
15 Nīkrāces pamatskola 2976 2845 2876 1212 2847 2797 15553
16 Laurenču sākumskola 3857 3913 3678 3822 15270
17 Talsu biatlonisti 3031 2712 3147 3147 2511 14548
18 Zemgales Ziņas 2797 2832 2683 2479 1901 1383 14075
19 Jelgavas 4.vidusskola 3035 3306 2561 798 2060 1964 13724
20 Baldones vieglatlētikas nodaļa 2807 2922 1561 1414 2236 2159 13099
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 802 740 812 840 1000 908 2748
3 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola / HS Pārdaugava 901 945 831 886 2732
4 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 888 784 841 890 876 2654
5 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 894 856 837 901 851 2651
6 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 774 817 779 820 842 841 2503
7 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 775 724 784 813 722 2375
8 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 785 740 845 2370
9 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 794 740 832 2366
10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola 713 765 659 501 868 2346
11 Ričards Gabriels Deribo Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 766 779 771 2316
12 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 719 753 750 756 2259
13 Justs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 754 602 682 633 811 2247
14 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 680 716 710 777 737 2230
15 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola 752 755 710 692 2217
16 Kristians Baumanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 815 684 700 2199
17 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola 686 769 729 2184
18 Matīss Mčedlišvili Tukuma 2. pamatskola 657 756 766 2179
19 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 748 698 697 722 2168
20 Roberts Ivanovs Siguldas pilsētas vidusskola 694 741 715 2150
21 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 715 699 525 2120
22 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs / Rīgas Franču licejs 658 744 709 2111
23 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 674 563 700 700 710 2110
24 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 711 591 655 627 740 2106
25 Mārtiņš Rasnačs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 834 665 2098
26 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 702 656 644 737 2095
27 Artūrs Solovjovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 792 745 554 2091
28 Raivo Rosts Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 508 518 526 619 687 2025
29 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola / Smārde 754 632 638 2024
30 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 652 588 667 687 2006
31 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 633 623 674 698 625 2005
32 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola / Sporta Patriots 662 628 538 710 2000
33 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 695 633 659 1987
34 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 547 715 659 1977
35 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 684 549 631 606 1921
36 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 685 599 551 634 1918
37 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 587 593 603 712 1908
38 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola 686 632 581 1899
39 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 540 676 637 577 1890
40 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola 550 579 614 624 643 1881
41 Renārs Roga Jelgavas 4.vidusskola / 3.b klase 581 568 731 1880
42 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 596 630 645 1871
43 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Zemgales ziņas 598 610 548 587 638 618 1866
44 Marks Ēltamms Smārdes pamatskola / Smārde 660 571 635 1866
45 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 607 703 554 1864
46 Martins Kuļšs Engures vidusskola / Engures vidusskola 682 518 619 558 1859
47 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 566 553 436 590 581 661 1832
48 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola 631 578 425 598 498 1807
49 Uģis Saltais Valmieras Viestura vidusskola 487 531 644 620 1795
50 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 539 633 1775
51 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 633 495 634 1762
52 Arnolds Miezis Ķekavas vidusskola 563 567 480 555 603 588 1758
53 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 548 568 610 558 1736
54 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 513 597 622 1732
55 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 544 462 628 549 1721
56 Aleksis Šērs Engures vidusskola / Engures vidusskola 542 619 558 1719
57 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola 638 465 612 1715
58 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 593 479 547 563 1703
59 Ralfs Jonašku Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 531 437 614 542 416 1687
60 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola 563 408 532 587 1682
61 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / DARU 503 565 489 454 530 573 1668
62 Jēkabs Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 522 488 638 1648
63 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 460 550 560 1634
64 Toms Joja Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 427 718 487 1632
65 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 489 636 505 1630
66 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 544 555 506 1629
67 Miks Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 556 549 1629
68 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola / Lapmežciema pamatskola 501 564 564 1629
69 Gustavs Gipslis Engures vidusskola / Engures vidusskola 573 523 404 505 516 1612
70 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 516 418 427 565 502 1583
71 Normunds Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 539 565 470 1574
72 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 460 549 560 1569
73 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 493 512 471 536 1541
74 Kristaps Lozda Pamatskola "Rīdze" 509 484 534 1527
75 Artūrs Zunda Iļģuciema vidusskola 510 497 495 1502
76 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 397 495 562 1491
77 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 453 405 503 531 1487
78 Roberts Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 462 504 510 1476
79 Intars Grigors Tukuma 2. vidusskola 444 517 502 1463
80 Ralfs Kovals Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 549 482 432 1463
81 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 496 507 416 1463
82 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 505 403 447 476 1444
83 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 459 444 402 513 1416
84 Haralds Saltais Valmieras Viestura vidusskola 449 428 532 415 1409
85 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures vidusskola 487 433 404 436 434 428 1357
86 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 659 692 1351
87 Kristiāns Gožda Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 514 399 399 1312
88 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 375 461 440 1276
89 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 563 707 1270
90 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 567 692 1259
91 Kārlis Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 459 398 400 1257
92 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 460 390 377 1227
93 Kristians Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 667 1200
94 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 520 663 1183
95 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 503 673 1176
96 Dāvids   Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 643 516 1159
97 Rihards Roga Jelgavas 4.vidusskola / ReReReRiRa 580 550 1130
98 Emīls Brizga Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 571 543 1114
99 Kristers Krūmiņš Ādažu vidusskola / Magnolijas Zieds 481 588 1069
100 Tomass Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 514 544 1058
101 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 504 513 1017
102 Markuss Bumburs Cēsu 1. pamatskola / Lizums_BB Team 468 545 1013
103 Kristers Letiņš Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 539 462 1001
104 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 962 962
105 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 496 959
106 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 922 922
107 Markuss Henzelis Tukuma 2. vidusskola 450 455 905
108 Klāvs Kalašinskis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 482 416 898
109 Kristiāns Meiers Penkules pamatskola 866 866
110 Aigars Ramanis Bauskas sākumskola 863 863
111 Dāvis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 830 830
112 Reinis Stūris Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 817 817
113 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 815 815
114 Niks Gustavs Bokta Ulbrokas vidusskola 810 810
115 Deniss Gasperts Līgatnes novada vidusskola / LNV 796 796
116 Tomass Kārkliņš Siguldas pilsētas vidusskola / SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 785 785
117 Daniels Jēčs Jaunmārupes pamatskola 779 779
118 Daniels Stablinieks Jelgavas 4. sākumskola / 2c 755 755
119 Everts Precinieks Zaķumuižas pamatskola 730 730
120 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 721 721
121 Ralfs Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 720 720
122 Kristaps Zālītis Laurenču sākumskola / SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 697 697
123 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 694 694
124 Gustavs Barovskis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 677 677
125 Emīls Zariņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 672 672
126 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 662 662
127 Jēkabs Ādamsons Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 661 661
128 Artūrs Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 658 658
129 Edvards Cimermanis Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 657 657
130 Miks Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 653 653
131 Kārlis Gornavs Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 638 638
132 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 633 633
133 Roberts Caics Babītes vidusskola 603 603
134 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 599
135 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 597 597
136 Sigurds Konošonoks Limbažu sākumskola / Limbaži SKRIEN 590 590
137 Kristians Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 587 587
138 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola / Jēkabpils 587 587
139 Kristaps Vizbulis Iecavas vidusskola 587 587
140 Roberts Rozītis Jelgavas 4.vidusskola / Latvijas Mežsaimnieks 586 586
141 Edvards Olte Jūrmalas sākumskola "Atvase" 585 585
142 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 579 579
143 Jānis Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 578
144 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 574 574
145 Rodions Galiņš Rīgas Purvciema vidusskola / Bees 573 573
146 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 571 571
147 Kristers Ernests Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 571 571
148 Kārlis Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 568 568
149 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 563 563
150 Olivers Šļūka O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 559 559
151 Mikelis Kreicbergs Rīgas 84. vidusskola 556 556
152 Alens Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 555 555
153 Valters Pudāns Smārdes pamatskola 549 549
154 Renārs Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 544 544
155 Krišjānis Lanka Smiltenes vidusskola 544 544
156 Aleksis Adumāns Rīgas 6. vidusskola 540 540
157 Olivers Strazdiņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 534 534
158 Emīls Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 532 532
159 Roberts Talle Jelgavas 4.vidusskola 521 521
160 Bruno Ralfs Strīgelis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 509 509
161 Oskars Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 500 500
162 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 500 500
163 Edgars Jankova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Vāveres 496 496
164 Reinis Samsons Rīgas Franču licejs 495 495
165 Rodrigo Medvedevs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 487 487
166 Marats Širins Ogres Valsts ģimnāzija 482 482
167 Miks Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 479 479
168 Ivo Dobelis Engures vidusskola / Engures vidusskola 467 467
169 Gundars Zirnis Šķibes pamatskola 461 461
170 Miks Toms Janševskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 460 460
171 Krišjānis Ozoliņš Ādažu vidusskola / PD 458 458
172 Roberts Zeilišs Jelgavas 4. sākumskola 457 457
173 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 450 450
174 Roberts Edžus Bērze Rīgas Centra humanitārā vidusskola 436 436
175 Alberts Irbe Engures vidusskola / Engures vidusskola 428 428
176 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / Talsu pauguraines Zaķi 398 398
177 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 350 350
178 Vojta Spryngl Rīgas Starptautiskā skola 324 324
U10S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 912 925 905 936 922 947 2808
3 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 836 876 822 903 929 932 2764
4 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola 715 763 862 843 853 848 2563
5 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 800 786 710 780 713 2366
6 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe) / SK "ZEVID" 661 675 781 774 734 2289
7 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 642 577 796 764 2202
8 Paula Leimane Ādažu vidusskola 720 667 652 705 776 703 2201
9 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola 668 695 775 715 2185
10 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 663 678 683 768 733 2184
11 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 705 718 739 2162
12 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola 650 646 562 804 2100
13 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 682 743 670 2095
14 Ketija Bevza Jelgavas 4.vidusskola / 1 c klase 509 594 667 661 695 672 2034
15 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 634 652 649 683 666 2001
16 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 2.c 509 619 617 661 691 637 1989
17 Emīlija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 658 677 617 1952
18 Karlīna Millere Ogres sākumskola / Milleri 577 692 664 1933
19 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola 596 623 594 640 666 1929
20 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 608 695 610 534 1913
21 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 636 650 572 521 550 1858
22 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 600 597 632 576 1829
23 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / New Village Workout 625 581 534 322 1740
24 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola 600 523 486 611 510 1734
25 Elīza Koškina Jelgavas 4. sākumskola 634 480 613 1727
26 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 608 462 585 533 1726
27 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola 612 516 582 1710
28 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / FROZEN 612 548 548 1708
29 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / New Willage Workaut 541 621 534 322 1696
30 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 576 551 558 1685
31 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 606 405 413 614 453 410 1673
32 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / Engures vidusskola 512 505 469 571 559 482 1642
33 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 471 554 562 526 1642
34 Alise Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 531 507 535 537 418 484 1603
35 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 489 480 628 1597
36 Asnate Pekulesa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 517 546 1589
37 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola 769 757 1526
38 Aiga Mieze Aizkraukles novada vidusskola 473 467 421 573 1513
39 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 448 549 511 1508
40 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola 489 485 515 1489
41 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 484 439 505 480 1469
42 Anna Kārkliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 528 431 412 390 442 1401
43 Flāvija Zeberiņa-Zebera Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 434 506 444 1384
44 Madara Katkovska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 682 673 1355
45 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 584 708 1292
46 Katrīna Sondore Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 569 712 1281
47 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 296 417 387 450 410 1277
48 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 422 387 399 1255
49 Matilde Broka Mežciema pamatskola / VSK Noskrien 414 440 394 390 395 1249
50 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 296 458 427 1181
51 Emīlija Rosicka Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Cukuri 582 594 1176
52 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 557 592 1149
53 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 562 525 1087
54 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 512 1054
55 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 542 496 1038
56 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 509 500 1009
57 Luīze Stiebre Rīgas Igauņu pamatskola 506 462 968
58 Anna Kedjuliča Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 520 444 964
59 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 520 435 955
60 Katrīna Zorina Tukuma 2. pamatskola / Abavas vīna darītava 508 447 955
61 Rebeka Sladkēviča Engures vidusskola / Engures vidusskola 440 495 935
62 Renāte Juzova Ogres sākumskola 492 426 918
63 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 459 449 908
64 Agnese Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 434 463 897
65 Marta Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 398 436 834
66 Adelīna Migunova Tukuma 2. pamatskola 408 394 802
67 Kristīne Trūpa Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 706 706
68 Dita Pazāne Rīgas Angļu ģimnāzija 664 664
69 Lauma Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 654 654
70 Polina Kendenkova Rīgas 34. vidusskola / Rīgas 34. vidusskola 653 653
71 Vanesa Gailīte Līgatnes novada vidusskola / LNV 639 639
72 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola 633 633
73 MelĀnija Čudare Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 624 624
74 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 618 618
75 Elīza Ramane Bauskas sākumskola 609 609
76 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola 605 605
77 Eva Krūmiņa Rīgas Hanzas vidusskola 600 600
78 Laura Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 598 598
79 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola 584 584
80 Enija Jakuška Mārupes vidusskola / BAUERFEIND 578 578
81 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola 576 576
82 Lelde Brūvere Ulbrokas vidusskola 567 567
83 Estere Vilnīte Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / BAUERFEIND 559 559
84 Viktorija Sokolova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 552 552
85 Rūta Skavronska-Krūziņa Zemgales vidusskola (Slampe) 543 543
86 Tina Slavika Jelgavas 4.vidusskola 543 543
87 Gabrila Asarīte Tukuma 2. pamatskola 540 540
88 Sandra Bēmere Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones Mūzikas pamatskola 530 530
89 Hanna Sūniņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 526
90 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 524 524
91 Samanta Sondore Baldones vidusskola 522 522
92 Nora Sondore Baldones vidusskola 521 521
93 Grineta Kikuste Sējas pamatskola 517 517
94 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola 513 513
95 Katrīna Ose Smārdes pamatskola / Smārde 502 502
96 Marta Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 500 500
97 Gabriela Auzāne Ikšķiles vidusskola 492 492
98 Rūta Skavronska- Krūziņa Zemgales vidusskola 489 489
99 Katarina P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 485 485
100 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
101 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
102 Madara Zaļuma Engures vidusskola / Engures vidusskola 481 481
103 Elza Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / 2c 480 480
104 Everita Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 477 477
105 Dita Miklāva Rīgas 85. vidusskola 477 477
106 Kate Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 471 471
107 Rasa KristiĀna ArnicĀne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 467 467
108 Annija Prauliņa Sējas pamatskola 465 465
109 Karolina Babicka Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 455 455
110 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
111 Žanete Silova Rīgas 41. vidusskola 447 447
112 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
113 Lauma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 443 443
114 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola 429 429
115 Hanna Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 426 426
116 Paula Nikola Cīrule Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 373 373
U12V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 1000 876 1000 1000 906 3000
2 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 939 967 869 995 988 995 2978
3 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 956 990 931 994 988 2972
4 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 923 930 990 1000 2920
5 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 965 967 901 967 958 967 2901
6 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 958 1000 937 746 2895
7 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 925 955 761 938 952 924 2845
8 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 989 929 927 2845
9 Markuss Kristaps Kadiķis Dzimtmisas pamatskola 938 914 919 921 966 2825
10 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona 927 961 872 2760
11 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 934 841 900 923 864 2757
12 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4 vidusskola 928 858 856 866 894 2688
13 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 861 847 779 847 923 898 2682
14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 895 897 854 854 869 878 2670
15 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 897 816 874 890 2661
16 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 739 845 708 838 849 2532
17 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 845 781 662 645 687 881 2507
18 Toms Kristians Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 811 797 768 864 804 2479
19 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 757 858 847 2462
20 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 853 817 755 788 2458
21 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 856 794 801 743 2451
22 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 795 850 761 794 796 786 2441
23 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 840 810 745 766 736 2416
24 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 777 756 862 2395
25 Uvis Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 793 841 605 749 2383
26 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 854 608 797 701 2370
27 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola / RWA 637 858 845 2340
28 Meldris Mellums Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 740 781 745 696 809 2335
29 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola / Smārde 792 783 652 751 2326
30 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 763 644 711 788 718 2269
31 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 747 751 606 621 766 2264
32 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 652 774 837 2263
33 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 730 798 688 725 2253
34 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 703 729 634 708 800 712 2241
35 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 770 691 581 718 735 735 2240
36 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis" 660 645 823 730 2213
37 Edvards Brancis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 721 528 752 2194
38 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 488 502 581 802 808 2191
39 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 721 731 732 2184
40 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 702 793 685 2180
41 Dāvis Karbauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 759 721 671 684 2164
42 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 663 740 748 2151
43 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola 729 704 702 2135
44 Edvards Šmits Ādažu vidusskola 723 793 615 476 2131
45 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 693 662 557 772 2127
46 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 682 747 687 690 2124
47 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 734 676 713 659 2123
48 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 745 711 616 651 2107
49 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 756 657 672 673 657 2101
50 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis" 668 523 642 790 608 2100
51 Ernests Pidža Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 652 754 691 2097
52 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 602 773 719 2094
53 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 702 685 469 701 2088
54 Teodors Saltais Valmieras Viestura vidusskola 712 657 513 622 716 622 2085
55 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 738 591 516 680 663 2081
56 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola / 6PO 736 669 633 675 660 2080
57 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 634 638 730 702 2070
58 Ritvars Sniķers Valmieras sākumskola 719 719 631 2069
59 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija 691 731 624 614 640 606 2062
60 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 567 690 545 672 680 688 2058
61 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 681 668 672 700 578 2053
62 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola 672 585 533 682 677 607 2031
63 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 702 656 617 669 610 2027
64 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 701 627 698 2026
65 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 661 725 639 634 2025
66 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija 676 697 651 555 643 612 2024
67 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 625 670 634 717 2021
68 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 553 550 771 2006
69 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 648 667 662 643 671 2000
70 Leo Jakobi Ozolnieku vidusskola 703 577 511 637 644 1984
71 Augusts Salmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 681 674 626 1981
72 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 505 645 524 635 665 628 1945
73 Marks Aleksandrs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 626 665 523 652 1943
74 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 729 505 666 547 1942
75 Eduards Mahts Lībagu sākumskola 725 549 659 1933
76 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 661 486 550 685 1896
77 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 609 474 647 621 1877
78 Kristaps Indriksons Smārdes pamatskola / Smārde 663 674 520 1857
79 Matīss Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 637 606 604 1847
80 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 662 557 520 485 1845
81 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 576 444 612 552 657 1845
82 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 596 608 538 625 486 611 1844
83 Niks Vadapāls Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 678 569 463 1843
84 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 675 610 540 552 1837
85 Markuss Bormanis Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 572 577 681 1830
86 Gustavs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 545 507 581 698 1824
87 Rihards Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 602 500 616 601 1819
88 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 654 568 463 1818
89 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 621 626 531 564 1811
90 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 528 477 539 588 601 1801
91 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 432 575 574 645 1794
92 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 607 521 438 592 588 1787
93 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola / sporttime.lv/D'sign sportswear 901 860 1761
94 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola 723 513 523 1759
95 Jānis Pavlovs Mežinieku pamatskola 662 663 425 1750
96 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 617 420 598 520 1735
97 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola / Latvijas Finieris 566 586 577 554 1729
98 Mārtiņš Voino Rīgas Valda Zālīša sākumskola 639 570 442 507 1716
99 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 609 570 530 1709
100 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 502 591 527 1704
101 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 835 867 1702
102 Kārlis Neilands Babītes vidusskola / LABIE KOKI 539 595 567 1701
103 Valters Emīls Triščenko Liepājas Centra sākumskola / Triščenko 796 904 1700
104 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 557 442 1676
105 Markuss Tiesnesis Rīgas Hanzas vidusskola / Stirnubuks / Run 4 Sun 887 789 1676
106 Patriks Garisons Mārupes vidusskola 814 837 1651
107 Toms Tramdahs Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 548 495 526 1640
108 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 538 515 584 441 1637
109 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 524 474 574 453 1631
110 Linards Lūsis Siguldas pilsētas vidusskola 563 598 451 1612
111 Martins Kronbergs Engures vidusskola / Engures vidusskola 565 506 538 470 1609
112 Daniils Bondovs Vangažu vidusskola 517 534 494 551 479 428 1602
113 Markuss Šidla Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 514 486 528 1600
114 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 514 491 592 1597
115 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 524 415 414 470 1560
116 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs / MRC 600 446 422 499 1545
117 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 484 463 1543
118 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola 598 446 498 1542
119 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 474 517 532 1523
120 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones riteņbraukšanas nodaļa 753 767 1520
121 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 455 477 489 482 497 1519
122 Bruno Grende Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 764 740 1504
123 Marks Žarskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 574 516 393 1483
124 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 481 493 509 1483
125 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" 538 429 416 464 453 1455
126 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola 481 493 479 1453
127 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola 587 446 420 1453
128 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 499 505 446 427 1450
129 Raiens Ginters Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 444 441 1441
130 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 520 466 446 1432
131 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 414 361 472 535 1421
132 Artis Sams Jelgavas 4.vidusskola / 3.c. 537 420 461 1418
133 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 698 693 1391
134 Roberts Rudītis Carnikavas pamatskola 767 621 1388
135 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 494 410 484 1388
136 Regnārs Stepens Jaunpils vidusskola 711 674 1385
137 Nils Renārs Cintiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 702 674 1376
138 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 658 695 1353
139 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 660 690 1350
140 Martins Gulbis Zemgales vidusskola (Slampe) / ZEVID 695 651 1346
141 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 441 415 473 1329
142 Austris Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 465 483 380 1328
143 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 621 693 1314
144 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures vidusskola 495 791 1286
145 Horens Liekniņš Rīgas Valdorfskola 647 634 1281
146 Ernests Ivanovs Smārdes pamatskola / Smārde 639 638 1277
147 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 415 425 437 1277
148 Raivis Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 515 381 379 1275
149 Mikus Krūmiņš Rīgas Hanzas vidusskola 648 617 1265
150 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola 469 400 367 1236
151 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola 468 400 367 1235
152 Daniels Salenieks Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 651 578 1229
153 Gustavs Skavronskis Zemgales vidusskola (Slampe) / Slampe Zevid 651 565 1216
154 Marko Murāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 652 561 1213
155 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 333 425 334 402 298 1161
156 Krists Osis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 675 467 1142
157 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 568 563 1131
158 Gustavs Priedītis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 521 587 1108
159 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 567 535 1102
160 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures vidusskola 588 501 1089
161 Rinalds Burgevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 504 1060
162 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 488 567 1055
163 Ričards Millers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 526 525 1051
164 Roberts Multiņš Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 506 542 1048
165 Ralfs Tomsons Rīgas Valda Zālīša sākumskola 552 480 1032
166 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 470 1000
167 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 1000 1000
168 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola / Latvijas Finieris 460 538 998
169 Gustavs Valdmanis Ikšķiles vidusskola 993 993
170 Adrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola / Visma Active 478 472 950
171 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 503 446 949
172 Marks Lasmanis Auces vidusskola / 18 525 423 948
173 Kārlis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 921 921
174 Mareks Jātnieks Griķu pamatskola 894 894
175 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 512 378 890
176 Marks Arkadijs Zorins Tukuma 2. pamatskola / Abavas vīna darītava 473 412 885
177 Reinholds Circenis Brocēnu vidusskola 855 855
178 Daņila Gaļejevs Ādažu vidusskola 847 847
179 Mārcis Mežajevs Iecavas vidusskola / Iecava 825 825
180 Dāvis Desainis Līgatnes novada vidusskola / LNV 800 800
181 Klāvs Austriņš Rīgas 41. vidusskola 772 772
182 Linards Prombergs Carnikavas pamatskola 760 760
183 Kristers Elksnis Jēkabpils pamatskola 760 760
184 Ralfs Vazdiķis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 760 760
185 Krists Grava Līgatnes novada vidusskola / LNV 755 755
186 Marko Martins Gailītis Līgatnes novada vidusskola / LNV 755 755
187 Jānis Rieksts Saldus pamatskola 751 751
188 Klāvs Dūzis Dobeles sākumskola / AQUATICS 739 739
189 Jānis Grinfogels Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Grīņi 733 733
190 Artūrs Ozoliņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 733 733
191 Adams Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 728 728
192 Mārcis Kleins Valmieras sākumskola 725 725
193 Jānis Freimanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 725 725
194 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 724 724
195 Ralfs Līcis Brocēnu vidusskola / BJSS 709 709
196 Justs Miķelis Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 703 703
197 Jānis Bidzāns Bauskas 2. vidusskola 702 702
198 Edgars Teicāns Ziemeļvalstu ģimnāzija 696 696
199 Adrians Dimza Zemgales vidusskola (Slampe) / Slapme/ZVID 695 695
200 Arvis Vilmanis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 694 694
201 Valters Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 692 692
202 Kirils Dviņins Brocēnu vidusskola 692 692
203 Tristans Rozentāls Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 687 687
204 Arnis Krauze Rīgas Igauņu pamatskola 687 687
205 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 685 685
206 Mikus Pudāns Smārdes pamatskola / Smārde 681 681
207 Gabriels Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 681 681
208 Toms Saulīte Jelgavas 4.vidusskola / 3.c klase 679 679
209 Arnolds Ozols Privātā Montessori sākumskola 677 677
210 Markuss Alksnis Jelgavas 4.vidusskola 663 663
211 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 662 662
212 Kristaps Irbinskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 661 661
213 Jegors Vorobjovs Rīgas Purvciema vidusskola / MMJ 661 661
214 Kristians Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 656 656
215 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / FS Metta 655 655
216 Justs Uga Umblejs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Sporta Skola 655 655
217 Martins Brokāns Ventspils 4. vidusskola / Matisons runner's club 651 651
218 Eglons Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 651 651
219 Ralfs Grīnvalds Engures vidusskola / Engures vidusskola 643 643
220 Egons Krišjānis Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 642 642
221 Ernests Pekuless Engures vidusskola / Engures vidusskola 642 642
222 Jānis Kārlis Kriķis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas sporta skola, Distanču slēpošana 642 642
223 Patriks Vikmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 640 640
224 Dāvis Tivčs Dobeles 1. vidusskola 639 639
225 Ernests Grieznis Laurenču sākumskola / Sējas novads 631 631
226 Roberts Ķesteris Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 626 626
227 Valters Sūniņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 622 622
228 Patriks Bukolovskis Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 621 621
229 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 616 616
230 Kristaps Joja Zemgales vidusskola (Slampe) / AQUATICS 613 613
231 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola 610 610
232 Teodors Ernests Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 608 608
233 Adrians Pietkūns Jelgavas 4.vidusskola / 4.vidusskola 604 604
234 Ralfs Mežals Liepājas Ezerkrasta sākumskola 604 604
235 Aadrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 598 598
236 Ričards Mazrims Brocēnu vidusskola 597 597
237 Toms Lizbovskis Rīgas Teikas vidusskola 593 593
238 Renārs Buivids Rīgas Centra humanitārā vidusskola 592 592
239 Lauris Graudulis Jelgavas 4.vidusskola 589 589
240 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4.vidusskola 588 588
241 Artūrs Bračikovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 588 588
242 Leo Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 577 577
243 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 577 577
244 Alekss Ivanovs Babītes vidusskola 575 575
245 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 566 566
246 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola 563 563
247 Raitis Novickis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 560 560
248 Patriks Kiršteins Rīgas 41. vidusskola 559 559
249 Džuliāns Sirvidis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
250 Emīls Vanags Privātā vidusskola "Patnis" / ADgett 553 553
251 Svens Kasparāns Eiropas Tālmācības vidusskola / Kasparāni 548 548
252 Renārs Kalniņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 548 548
253 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola 547 547
254 Gustavs Zonenbergs Jelgavas 4. sākumskola 547 547
255 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 544 544
256 Dainis Nikolajevs Jaunpils vidusskola 542 542
257 Ričards Dumbris Engures vidusskola / Engures vidusskola 536 536
258 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Sporta Patriots 536 536
259 Dāgs Krastiņš Laurenču sākumskola 533 533
260 Kristers Kļava Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 532 532
261 Miķelis Jānis Šteins Līgatnes novada vidusskola / LNV 532 532
262 Renārs Beiers-suitums Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 531 531
263 Sendijs Leitāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 531 531
264 Kristaps Semičenkovs Jaksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 530
265 Deniss Lobans Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 529 529
266 Martins Konons Rīgas 64. vidusskola 527 527
267 Rūdolfs Melnis Līgatnes novada vidusskola / LNV 514 514
268 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 513 513
269 Ernests Šomins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
270 Gustavs Vilnītis Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 3c 507 507
271 Edgars Ziņģis Ziemeļvalstu ģimnāzija / Swedbank 503 503
272 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 482
273 Raivis Krūmiņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 4b 469 469
274 Edvards Pajuste Mārupes pamatskola 463 463
275 Denis Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 456 456
276 Miks Miklāvs Rīgas 85. vidusskola 453 453
277 Īvs Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 443 443
278 Oto Dombrovskis Saldus vidusskola / Džudo Klubs Saldus 443 443
279 Emīls Šalms Rīgas Teikas vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 433 433
280 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola 421 421
281 Kirils Fjodorovs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
282 Alens Brancs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
283 Kristaps Dapša Liepājas 8. vidusskola 420 420
284 Gustavs Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 398 398
285 Ričards Strods Jelgavas 4.vidusskola / 4. vidusskola 386 386
U12S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Anete Ozoliņa Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 1000 989 1000 1000 1000 1000 3000
2 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 962 1000 983 936 942 2945
3 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 987 986 944 953 949 2926
4 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 948 832 925 936 902 2809
5 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / FK Auda 968 898 921 919 819 2808
6 Marta Kuzņecova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu sporta skola 971 915 900 2786
7 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 822 819 905 862 875 911 2691
8 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 876 760 851 829 2556
9 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola 849 832 817 838 818 837 2524
10 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 805 785 832 2422
11 Elza Černuho Jelgavas 4.vidusskola 776 731 810 754 783 738 2369
12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 764 768 664 663 773 2305
13 Daniela Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 773 847 661 2281
14 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 805 709 700 755 2269
15 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 748 718 686 771 746 730 2265
16 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 741 751 767 2259
17 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola 726 735 754 2215
18 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 729 675 737 732 715 715 2198
19 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola / Skrienam Liepājā! 698 747 723 2168
20 Daniela Janava Priekuļu vidusskola 723 748 683 655 2154
21 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 747 739 663 639 662 648 2149
22 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 596 728 690 2139
23 Ance Daibe Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 730 763 644 2137
24 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 660 702 633 598 753 2115
25 Sofija Anna Kadiķe Dzimtmisas pamatskola 699 677 696 663 612 2072
26 Grēta Puzinkeviča Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 715 637 715 2067
27 Viktorija Millere Ogres sākumskola / Milleri 595 636 760 667 2063
28 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 738 716 602 601 2056
29 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 690 669 655 633 687 2046
30 Elizabete Minka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 674 614 652 693 2019
31 Enija Meiere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 604 673 620 2014
32 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 662 627 690 644 607 1996
33 Karīna Sokolova Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 675 621 667 1963
34 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 615 642 693 1950
35 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 515 607 696 620 1923
36 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures vidusskola 630 593 571 670 621 1921
37 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 585 661 666 1912
38 Nikola Bogača Rīgas 93. vidusskola / Sporta iela 582 651 671 1904
39 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 677 603 258 621 1901
40 Kerija KrĒmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 627 637 629 1893
41 Anastasija Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 694 627 538 1859
42 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 592 562 628 598 1818
43 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 680 598 524 1802
44 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 591 562 547 593 612 524 1796
45 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 642 596 550 535 487 496 1788
46 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 540 537 495 546 622 616 1784
47 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola 593 614 570 529 1777
48 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola 630 562 582 1774
49 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 596 578 522 583 570 1757
50 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 598 540 613 1751
51 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola 578 583 522 586 554 1747
52 Kitija Bērziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 651 598 490 1739
53 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 608 535 519 592 1735
54 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 618 570 487 518 451 1706
55 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvetes dabas parks 568 534 493 554 566 562 1696
56 Alise Reingolde Smiltenes vidusskola / Smiltenes vidusskola 674 397 624 1695
57 Madara Pāķe Saulkrastu vidusskola / SRT Saulkrasti 559 438 690 1687
58 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 537 490 567 560 560 1687
59 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Gustiņi 804 866 1670
60 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola 568 554 544 1666
61 Santa Fromane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 587 543 528 1658
62 Elizabete Dobele Āgenskalna sākumskola 524 516 565 567 471 483 1656
63 Keita Balode Valmieras sākumskola / Kocēnu sporta skola 494 615 545 1654
64 Simona Aļehnoviča Rīgas Klasiskā ģimnāzija 577 538 504 1619
65 Eva Celitāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 564 533 490 501 522 1619
66 Samanta Valdmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 551 511 547 489 488 1609
67 Marta Liepiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 511 499 500 517 1598
68 Elza Stūre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 504 561 1594
69 Emīlija Brauna Jelgavas 4.vidusskola 781 810 1591
70 Evelīna Emīlija Galviņa 421 493 571 491 526 1590
71 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 517 442 501 489 517 1547
72 Nellija Ažubele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 498 588 439 1546
73 Elizabete Ziemele Talsu sākumskola 566 538 439 1543
74 Annija Horste Engures vidusskola / Engures vidusskola 527 518 441 420 486 447 1531
75 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 487 526 505 1518
76 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola / Varakļāni 559 443 485 1487
77 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola 506 492 470 1468
78 Dagmāra Meija Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 493 422 447 463 496 1452
79 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola 496 453 419 427 492 418 1441
80 Marta Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 490 487 463 1440
81 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 504 464 457 447 463 450 1431
82 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 485 438 423 449 489 1423
83 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola 463 535 410 1408
84 Elizabete Ildena Rīgas Juglas vidusskola 707 701 1408
85 Laura Andersone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 455 446 1365
86 Anna Šmite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 381 562 399 1356
87 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 4c 441 427 484 417 1352
88 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 700 651 1351
89 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 442 439 1341
90 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 432 405 439 1335
91 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 681 653 1334
92 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 588 719 1307
93 Nikola Račkauska Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 629 677 1306
94 Marta Luīze Erkena Ķekavas vidusskola 465 439 399 1303
95 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 471 394 436 1301
96 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652 644 1296
97 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 620 648 1268
98 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 438 399 357 407 396 1244
99 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 411 393 387 399 429 1239
100 Madara Smilga Dobeles 1. vidusskola 647 580 1227
101 Katrīne Lase Smārdes pamatskola / Smārde 625 587 1212
102 Beāte Sietiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 384 376 399 1178
103 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 560 592 1152
104 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 564 578 1142
105 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola / Smārde 583 554 1137
106 Laura Paegle Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 543 585 1128
107 Dārta Neringa Krastkalne Laurenču sākumskola 524 596 1120
108 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 573 538 1111
109 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola 556 543 1099
110 Lizete Linna Ozola Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 571 1080
111 Laine Viatere Jelgavas 4.vidusskola 540 532 1072
112 Lība Jansone Pumpuru vidusskola 559 501 1060
113 Nellija Karnīte Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 522 535 1057
114 Alise Krjukova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 572 472 1044
115 Keita Buķele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 497 529 1026
116 Viktorija Vismane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 509 512 1021
117 Nikola Trasūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 512 505 1017
118 Rūta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 519 497 1016
119 Renāte Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 470 542 1012
120 Evelīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
121 Katrīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
122 Elīna Ceple Jaunpiebalgas vidusskola 496 503 999
123 Samanta Bumbiere Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Latvijas Finieris 511 470 981
124 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 961 961
125 Una Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 491 463 954
126 Liāna Ērika Andrejeva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 384 940
127 Ieva Miķelsone Piltenes vidusskola 915 915
128 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 470 914
129 Evelīna Āboliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 379 908
130 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 444 422 866
131 Monta Liparte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 462 395 857
132 Līna Anna Bērziņa Mežciema pamatskola / Lynxdojo 425 417 842
133 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 425 414 839
134 Anastasija Maksimova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 435 394 829
135 Diāna Ozoliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 422 404 826
136 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 411 406 817
137 Keita Zviedre Ikšķiles vidusskola 791 791
138 Līna Mateiko Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 781 781
139 Annija Rasnača Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 768 768
140 Vanesa Priede Brocēnu vidusskola 758 758
141 Helēna Roštoka Madonas pilsētas vidusskola 754 754
142 Luīza Šīmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 751 751
143 Elza Paula Belova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 732 732
144 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 714 714
145 Lote Kurpniece Siguldas 1. pamatskola / Siguldas 1. pamatskola 712 712
146 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 706 706
147 Elīna Carika Rīgas Juglas vidusskola 690 690
148 Liene Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 677 677
149 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola / A 674 674
150 Dārta Gintere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 669 669
151 Aleksandra Mitusova Griķu pamatskola 663 663
152 Marlēna Bērzupa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 657 657
153 Linda Elizabete Brilte Alūksnes pilsētas sākumskola 655 655
154 Paula Buša Krimuldas vidusskola 652 652
155 Alise Sipjagina Rīgas Imantas vidusskola 649 649
156 Anhela Lūse Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 648 648
157 Rūta Talle Jelgavas 4.vidusskola 643 643
158 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola 631 631
159 Auguste Zīle Saldus pamatskola / Saldus pamatskola 631 631
160 Sanija Podrezova 629 629
161 Liene Rozenberga Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Sporta Skola 616 616
162 Emīlija Dravante Cēsu Jaunā sākumskola 606 606
163 Tīna Saukāne Ikšķiles vidusskola 606 606
164 Līga Emīlija Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 602 602
165 Lote Lasmane Saulkrastu vidusskola 594 594
166 Amanda Šulce Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
167 Nikola Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
168 Luize Zalite Rīgas Franču licejs 593 593
169 Evelīna Gulbe Līgatnes novada vidusskola / LNV 592 592
170 Adele Priedīte Rīgas Centra humanitārā vidusskola 591 591
171 Elza Jākobsone Carnikavas pamatskola 585 585
172 Ieva Ķiģele Babītes vidusskola / Kolosālie 584 584
173 Līga Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 582 582
174 Elza Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 581 581
175 Katrīna Krūmiņa Babītes vidusskola 575 575
176 Paula Simanoviča Laurenču sākumskola 575 575
177 Paula Nikola Momotkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 570
178 Laura Zariņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 569 569
179 Adele Griķe Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
180 Julianna Beznosenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 566 566
181 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola / A 562 562
182 Paula Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 559 559
183 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK Burkānciems & Co 556 556
184 Dārta Elīza Jaundzema Rīgas 64. vidusskola / labs starts 550 550
185 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola 545 545
186 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 542 542
187 Anna Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 539 539
188 Alise Rudīte Carnikavas pamatskola 537 537
189 Lelde Cerkova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 535 535
190 Estere Gersone Ventspils 4. vidusskola 529 529
191 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola / Smārde 526 526
192 Grieta Melānija Dreimane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 525 525
193 Keita Soloveiko Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 524 524
194 Vivita Bunka Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 521
195 Eimoja Pola Simsone Mārupes vidusskola 515 515
196 Tīna Balode Smārdes pamatskola / Smārde 514 514
197 Katrīna Bombina Babītes vidusskola 510 510
198 Jūlija Gorska Jelgavas 4.vidusskola 505 505
199 Paula Vizbule Iecavas vidusskola 505 505
200 Elīza Dušenkova Jēkabpils pamatskola / sporta iela 503 503
201 Terēze Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 500 500
202 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
203 Evelīna Žieda Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
204 Amanda Kerija Rohmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 499 499
205 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Rychla Rota 498 498
206 Terēze Klepere Valmieras sākumskola 493 493
207 Samanta Sladkēviča Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 492 492
208 Elza Priedīte Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 490 490
209 Beāte Ziediņa Jelgavas 4. sākumskola 479 479
210 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 477 477
211 Tīna Juberte Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 469 469
212 Tīna Laķe Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 464 464
213 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 464 464
214 Keita Vītoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 463
215 Loreta Putniņa Rīgas Hanzas vidusskola / Marsupilami 460 460
216 Linda Ostrovska Saldus vidusskola 459 459
217 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 458 458
218 Anna Katrīna Skuja Rīgas 6. vidusskola 449 449
219 Annija Saveļjeva Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 447 447
220 Keita Enija Platā Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
221 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 445 445
222 Aļona Nazarova Aizupes pamatskola / 5.klase (20 skolēni) 442 442
223 Šarlote Ziedone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 440 440
224 Dace Bērziņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 436 436
225 Paula Tumaša Rīgas Ezerkrastu pamatskola 426 426
226 Kristiāna Dārta Arāja Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 420 420
227 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
228 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
229 Emīlija Dorne Engures vidusskola / Engures vidusskola 417 417
230 Beatrise Šole Rīgas Franču licejs 413 413
231 Dinija Celma Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 399 399
232 Elīna Ušacka Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 394 394
233 Kerija Altēna Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 379 379
234 Katrīna Veinberga Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
235 Enija Hačikjana Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
236 Ivonna Moeda Mārupes vidusskola 370 370
237 Rūta Elīza Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 351 351
U14V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 942 1000 967 1000 1000 3000
2 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola 1000 1000 1000 3000
3 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 909 981 873 988 993 974 2962
4 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 941 978 887 906 990 980 2948
5 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 965 925 933 2823
6 Bruno Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 866 889 917 923 942 2782
7 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 878 919 842 956 2753
8 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 893 899 808 905 2697
9 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 805 849 890 934 2673
10 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 830 929 874 862 2665
11 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 832 941 841 779 2614
12 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 834 851 859 900 2610
13 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 783 840 553 890 877 2607
14 Svens Strihors Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 857 870 876 2603
15 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola 825 861 910 2596
16 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 841 760 850 802 868 866 2584
17 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola 836 738 888 753 2477
18 Armands Petkus Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 790 803 847 2440
19 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 694 816 839 783 2438
20 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 806 826 744 802 781 2434
21 Daniels Pabērzs Smārdes pamatskola / Smārde 760 781 796 848 2425
22 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures vidusskola 629 727 741 591 825 858 2424
23 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 684 734 786 757 869 714 2412
24 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 784 730 776 809 774 2369
25 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola 749 765 814 787 2366
26 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola / SS Arkādija 770 822 754 2346
27 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 716 706 785 783 768 2336
28 Leons Zīders Rīgas Valda Zālīša sākumskola 781 751 767 777 671 2325
29 Kristers Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 761 786 771 2318
30 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK BEBRA 727 747 786 2260
31 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 755 772 697 2224
32 Emīls Bērziņš Engures vidusskola / ENGURES SKOLA 712 746 723 2181
33 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 466 672 707 769 695 2171
34 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 745 706 665 719 2170
35 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 704 675 746 709 680 699 2159
36 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 644 656 681 658 743 734 2158
37 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner's Club 626 688 839 2153
38 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures vidusskola 634 688 706 675 744 700 2150
39 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 797 716 633 2146
40 Dāvis Kārkliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 684 745 701 2130
41 Emīls Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 751 659 719 2129
42 Ralfs Bite Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 727 664 582 2116
43 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 614 677 727 711 2115
44 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 665 668 718 716 2102
45 Kristers Liberts Engures vidusskola / Engures vidusskola 667 705 720 2092
46 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola 627 660 650 618 719 707 2086
47 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 685 672 717 2074
48 Jānis Salmanis Smārdes pamatskola / Smārde 731 645 685 2061
49 Māris Buhrots Jelgavas 1. internātpamatskola 684 706 669 2059
50 Rūdolfs Puloks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 772 678 603 2053
51 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 553 681 579 681 684 2046
52 Daniels Geidžūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 701 747 591 2039
53 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras sporta skola 638 548 726 674 2038
54 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 652 697 670 2019
55 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 634 637 747 2018
56 Kārlis Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 534 754 2015
57 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola / GSK 682 666 660 2008
58 Raivo Gudrais Smārdes pamatskola / Smārde 684 669 624 628 1981
59 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 684 664 622 627 1975
60 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / New Willage Workaut 594 698 667 1959
61 Kristofers Jurevics Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 677 644 635 1956
62 Artūrs Sams Jelgavas 4.vidusskola / 7.c. 576 640 641 637 1918
63 Rinalds Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 631 675 597 1903
64 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 596 549 669 633 1898
65 Jānis Tjarve Talsu 2. vidusskola 660 633 520 595 1888
66 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 595 636 646 1877
67 Kaspars Bartkus Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 503 554 819 1876
68 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 582 568 724 1874
69 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 596 468 682 582 1870
70 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 611 543 683 567 547 1861
71 Āris Tims Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 601 585 604 628 618 1850
72 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils runners 584 684 582 1850
73 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 880 962 1842
74 Renārs Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 614 656 567 1837
75 Tomass Sokolovs Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 942 888 1830
76 Dominiks Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 613 608 597 1818
77 Kārlis Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 565 548 657 1814
78 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 583 627 561 598 1808
79 Oskars Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 553 477 588 662 1803
80 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 516 658 615 1789
81 Rūdis Gabranovs Ogresgala pamatskola 578 600 553 604 1782
82 Ralfs Bartušauskis Salaspils 1.vidusskola 596 565 542 546 596 1757
83 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures vidusskola 469 425 554 730 1753
84 Roberts Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 565 585 600 1750
85 Kārlis Kuzmans Smārdes pamatskola / Smārde 578 543 586 1707
86 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 563 503 629 1695
87 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija / ChursinTeam 561 576 553 434 1690
88 Matīss Bergmanis Olaines 1. vidusskola / 18 497 629 551 1677
89 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 553 569 457 550 1672
90 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures vidusskola 519 458 523 455 573 571 1667
91 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola / Rīgas 41. vidusskola 547 559 548 1654
92 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija 575 390 479 599 1653
93 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 443 530 671 1644
94 Gustavs Šteinbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 803 1622
95 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 463 527 474 513 582 1622
96 Eduards Egle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 802 1621
97 Rodrigo Kramiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 607 513 497 1617
98 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 503 467 449 553 524 1610
99 Dions Dorči Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 743 835 1578
100 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 483 453 442 557 507 1547
101 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola / 6. a 734 807 1541
102 Ivars Artis Baburs Rīgas 25. vidusskola 480 510 539 1529
103 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007/Saldus sporta skola 525 537 455 1517
104 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 500 483 438 467 532 462 1515
105 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 497 435 510 1514
106 Andris Briģis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 740 765 1505
107 Jānis Sorokins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 482 487 1502
108 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 482 435 510 1499
109 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 723 740 1463
110 Emīls Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 810 615 1425
111 Dāvis Kalniņš Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 738 687 1425
112 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 751 657 1408
113 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola 464 508 432 1404
114 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 711 685 1396
115 Andris Veips Engures vidusskola / Engures vidusskola 660 726 1386
116 Kristaps Aleksandrs Cauna Ogres sākumskola 658 726 1384
117 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 486 442 430 449 1377
118 Gustavs Liekniņš Rīgas Valdorfskola 678 694 1372
119 Artūrs Jankovskis Smārdes pamatskola / Smārde 738 617 1355
120 Deivids Kubraks Tukuma 2. pamatskola / Engures Sportam 774 577 1351
121 Kristofers Kleinšmits Iļģuciema vidusskola 456 435 453 1344
122 Dāvis Smiltnieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 656 1336
123 Tomass Visockis Engures vidusskola / Engures vidusskola 381 470 483 1334
124 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 436 432 1331
125 Sandis Burģelis Penkules pamatskola 451 443 429 1323
126 Kristaps Malahovskis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 639 656 1295
127 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 407 391 429 441 420 1290
128 Kevins Mežapuķe Smārdes pamatskola / Smārde 640 645 1285
129 Viesturs Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 605 643 1248
130 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 578 661 1239
131 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 593 629 1222
132 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola 570 648 1218
133 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 568 638 1206
134 Teo Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 615 584 1199
135 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 566 1192
136 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 583 602 1185
137 Henrijs Strazdiņš Rīgas Angļu ģimnāzija 623 560 1183
138 Marks Maro Strazdiņš Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 560 621 1181
139 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 587 578 1165
140 Mārtiņš Ķereksis Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres Valsts ģimnāzija 572 590 1162
141 Danils Migunovs Tukuma 2. pamatskola 572 583 1155
142 Martins Denovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 561 586 1147
143 Renijs Alksnis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 559 585 1144
144 Ralfs Jonāns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 568 573 1141
145 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 381 398 362 1141
146 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 568 556 1124
147 Ivars Brauers Smārdes pamatskola / Smārde 545 569 1114
148 Marks Sergijevics Jelgavas 4.vidusskola 573 536 1109
149 Roberts Katkovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 513 590 1103
150 Reinis Valters Carnikavas pamatskola 536 566 1102
151 Alens LocĀns Žīguru pamatskola 476 609 1085
152 Edmunds Zaneribs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 460 603 1063
153 Toms Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola 515 545 1060
154 Aleks Radžabovs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 551 502 1053
155 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 441 986
156 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / OGRE 530 454 984
157 Valters Zauss Rīgas Imantas vidusskola 501 463 964
158 Roberts Šivars Engures vidusskola / Engures vidusskola 494 456 950
159 Emīls Smildziņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 435 948
160 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 934 934
161 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 934 934
162 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 515 406 921
163 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 402 518 920
164 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola 451 459 910
165 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola 884 884
166 Alens Vaselis Jelgavas 4.vidusskola 853 853
167 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 555 294 849
168 Ernests Plotka Dzelzavas pamatskola 839 839
169 Kārlis Vītiņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 824 824
170 Renārs Vēveris Krimuldas vidusskola / Krimulda 824 824
171 Rihards Larsens Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 425 390 815
172 Arvis Sproģis Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 814 814
173 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola 814 814
174 Eduards Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 812 812
175 Roberts Roga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 805 805
176 Krists Turauskis Siguldas pilsētas vidusskola 790 790
177 Austris Saulītis Rīgas 6. vidusskola 429 358 787
178 Klāvs Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 787 787
179 Endijs Grīnblats Gardenes pamatskola 783 783
180 Gustavs Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 782 782
181 Niklāvs Dravants Cēsu Jaunā sākumskola 780 780
182 Niks Buinovskis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 764 764
183 Kaspars Lapsenietis Alūksnes pilsētas sākumskola 758 758
184 Kristians Erbe Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 756 756
185 Artis Matīs Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 752 752
186 Kārlis Brazovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 751 751
187 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 749 749
188 Emīls Valters Carnikavas pamatskola 747 747
189 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 739 739
190 Kristaps Paio Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 738
191 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola 736 736
192 Mārtiņš Griķis Gulbenes vidusskola / Pirtslietu darbnīca 736 736
193 Adrians Šukelovičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 734 734
194 Raivis Rampāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 728 728
195 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 726
196 Roberts Volkevičs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 726 726
197 Haralds Meļķerts Dobeles sākumskola / AQUATICS 726 726
198 Intars Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 726
199 Alberts Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 723 723
200 Renārs Šļūka Rīgas 49. vidusskola 719 719
201 Rūdolfs Šplīts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 718 718
202 Tomass Viļķins Rīgas Centra humanitārā vidusskola 718 718
203 Alens Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 718 718
204 Rūdis Bundzēns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 717 717
205 Ralfs Bīmanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 704 704
206 Rafaels Spiridovskis Rīgas 40. vidusskola 704 704
207 Roberts Graudiņš Ādažu vidusskola 702 702
208 Ritvars Pučurs Krimuldas vidusskola 700 700
209 Ričards Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 696 696
210 Kaspars Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 696 696
211 Renārs Gaidukevičs Tukuma 2. vidusskola 693 693
212 Rihards Neretins Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 691 691
213 Kārlis Dalbiņš Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 687 687
214 Kristers Rudevičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 680
215 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola 673 673
216 Artis Matīss Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 671 671
217 Nils Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 671 671
218 Dāvis Kreiders Piltenes vidusskola 669 669
219 Rainers Kims Jelgavas 4.vidusskola 667 667
220 Adrians Marks Lapa Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 666 666
221 Emīls Grava Līgatnes novada vidusskola / LNV 664 664
222 Dmitrijs Mitusovs Griķu pamatskola 663 663
223 Adrians Vidžis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 661 661
224 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola / Hokeja skola Rīga 657 657
225 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 657 657
226 Ēvalds Savickis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 656 656
227 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Dzilnuciems 654 654
228 Artjoms Orlovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 649 649
229 Nikita Kotovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 647 647
230 Kārlis Bikavs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 646 646
231 Kristiāns Ozoliņš Piltenes vidusskola 645 645
232 Fricis Simanovičs Laurenču sākumskola 642 642
233 Renārs Vinšteins Āgenskalna sākumskola 628 628
234 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
235 Roberts Būda Siguldas pilsētas vidusskola 624 624
236 Nauris Cīrulis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
237 Ārons Tiltiņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 616 616
238 Gabriels P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 611 611
239 Markuss Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 610 610
240 Leonards Pavilsons Jelgavas 4.vidusskola / 5 C klase 610 610
241 Krišjānis Lejiņš Carnikavas pamatskola 606 606
242 Tomass Orlovs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 605 605
243 Einārs Kozačkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 603 603
244 Klāvs Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola 602 602
245 Marks Lavrinovičs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 601 601
246 Hendrijs Kristkalns Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 601 601
247 Roberts Daģis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 599 599
248 Tomass Matusevičs Rīgas 40. vidusskola 595 595
249 Martins Bergmanis Carnikavas pamatskola 594 594
250 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 590 590
251 Valters Beķeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 589 589
252 Rolands Mežals Liepājas Raiņa 6. vidusskola 587 587
253 Jānis Trūps Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 583 583
254 Kārlis Tijons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 581 581
255 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola 580 580
256 Reinis Jonušs Zemgales vidusskola / Bajards 577 577
257 Dāvis Jēkabsons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 573 573
258 Māris Maksimovs Smārdes pamatskola / Smārde 569 569
259 Artūrs Roms Līgatnes novada vidusskola / LNV 565 565
260 Rolands Martinsons Bauskas 2. vidusskola 564 564
261 Toms Edvards Mingins Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 563 563
262 Adrians Jānis Strautiņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 562 562
263 Oskasrs Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 560 560
264 Niks Rodrigo Smolkins Tukuma 2. vidusskola / Tukuma2. Vidusskola 559 559
265 Krišjānis Katkovskis Rīgas Hanzas vidusskola / MJ-Partneri 558 558
266 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 552 552
267 Rūdolfs Heinrihs Daukšte Rīgas Teikas vidusskola 551 551
268 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 550 550
269 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 549 549
270 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola / Dog Sport Carnikava 546 546
271 Oskars Mareks Ragozinskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 542 542
272 Valdis Valters Vanags Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 541 541
273 Kristers Vītums-Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 537 537
274 Raitis Krūmiņš Rīgas 25. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 536 536
275 Toms Utāns Carnikavas pamatskola / Carnikava 535 535
276 Maksimilijans Štauers Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 534 534
277 Alens Pacvičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 533
278 Maikls Niks Ananics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 531 531
279 Endijs Šnepsts Augstkalnes vidusskola 522 522
280 Gustavs Niklāvs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 519 519
281 Artūrs Regnārs Trusovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 516 516
282 Jānis Krevics Bejas pamatskola 516 516
283 Jēkabs Lācis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 510 510
284 Reinis Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 507 507
285 Armands Upenieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 499 499
286 Raiens Šnepsts Augstkalnes vidusskola 497 497
287 Edgars Saltais Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 495 495
288 Lennijs Galdiņš Valmieras Pārgaujas sākumskola 487 487
289 Ričards Grasis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 487 487
290 Kristers Vītums- Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 487 487
291 Emīls Radziņš Siguldas pilsētas vidusskola / SimoonskiTV 484 484
292 Mārcis Bīriņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 481 481
293 Aleksis Plotka Dzelzavas pamatskola 481 481
294 Robērts Jaunmaize Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 473 473
295 Roberts Prikulis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 472 472
296 Artis Adamaitis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 468 468
297 Elvijs Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 463 463
298 Rūdolfs Rocēns Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Tikai smejos! 462 462
299 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 453 453
300 Ritvars Cinītis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
301 Ričards Reinis Zeminskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 447 447
302 Henrijs Gustavs Strīgelis Rīgas Kultūru vidusskola / BS Tukums 440 440
303 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 438 438
304 Emīls Ķiģelis Babītes vidusskola / Kolosālie 421 421
305 Hugo KristĀns Balta Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 409 409
306 Andis Uzuliņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 397 397
307 Markuss Trankalis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 354 354
308 Renārs Kristofers Arnicāns Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 326 326
U14S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / Matisons Runner's Club 886 935 992 928 915 2855
3 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikava 892 752 802 940 666 2634
4 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 872 886 867 825 773 2625
5 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 699 852 848 851 893 872 2617
6 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 807 813 887 839 887 2613
7 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola 836 858 861 774 837 801 2556
8 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 817 833 815 766 808 2465
9 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 818 760 791 603 834 2443
10 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 821 759 770 808 741 2399
11 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 766 798 823 2387
12 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils Runners 770 806 710 777 722 2353
13 Evelīna Bružus Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 644 804 776 707 736 672 2316
14 Rūta Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 793 732 761 759 2313
15 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 775 843 692 2310
16 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 738 753 669 728 749 761 2263
17 Elīza Evardsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 749 683 650 782 721 2252
18 Katrīna Jansone Liepājas Raiņa 6. vidusskola 649 804 778 2231
19 Marta Pelša Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 774 580 634 798 658 2230
20 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija 719 743 737 2199
21 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 683 672 707 717 719 2143
22 Zaiga Paegle Jelgavas Valsts ģimnāzija / JVĢ 755 736 634 651 2142
23 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 690 540 828 547 527 2130
24 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 613 604 685 684 2107
25 Neonella Māra Meiberga Rīgas Valda Zālīša sākumskola 747 672 686 2105
26 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola / Smārde 709 634 633 729 664 2102
27 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 750 662 524 682 2094
28 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 709 566 633 699 2041
29 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola 737 654 646 2037
30 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 635 658 664 673 693 483 2030
31 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola 624 613 558 606 700 699 2023
32 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 622 663 653 656 632 633 1972
33 Felīsija Oknere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 752 565 647 1964
34 Alise Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 638 618 599 664 660 1962
35 Justīne Brutāne Siguldas Valsts ģimnāzija / Pandas banda 665 659 608 632 1956
36 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / Pandas banda 628 659 608 668 1955
37 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola / &A 576 674 702 561 1952
38 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 627 618 530 688 1933
39 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / EJ! 562 615 672 595 1882
40 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 588 667 417 624 1879
41 Keita Berga Rīgas Hanzas vidusskola 605 646 619 1870
42 Žanete Munda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 683 541 1813
43 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / 7.a 587 520 607 616 1810
44 Paula Līva Ulmane Vecumnieku vidusskola 578 478 616 605 1799
45 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 555 617 541 577 600 560 1794
46 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema. 612 605 576 1793
47 Tīna Rosta Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 608 470 491 655 507 1783
48 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 621 600 557 1778
49 Annija Leitendorfa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 593 592 575 486 1760
50 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 613 520 559 577 1749
51 Luīze Lazovska Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 594 470 611 507 543 1748
52 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 565 584 490 534 576 1725
53 Katrīna Priede Aizupes pamatskola 545 547 625 1717
54 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola 573 600 492 542 455 1715
55 Samanta Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 434 453 516 590 586 1692
56 Gita Straupmane Smārdes pamatskola / Smārde 594 556 540 1690
57 Marta Ķikare Engures vidusskola / Engures vidusskola 548 597 495 492 506 543 1688
58 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 534 566 482 582 1682
59 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 572 534 566 1672
60 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola 551 601 490 505 1657
61 Katrīna Domkova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 833 821 1654
62 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 610 532 510 1652
63 Rēzija Zaneriba Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 495 577 1650
64 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 564 455 543 527 1634
65 Jasmīna Lejniece Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 553 504 575 1632
66 Amanda Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 474 584 1628
67 Enija Mikute O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 533 537 554 1624
68 Marta Švāģere Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 596 470 491 507 507 1623
69 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 554 524 541 521 473 1619
70 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola 494 558 522 536 523 1617
71 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 861 748 1609
72 Ketija Stankus Engures vidusskola / Engures vidusskola 395 533 547 527 1607
73 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 528 474 584 1586
74 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures vidusskola 491 459 473 522 527 513 1562
75 Sintija Kraule Engures vidusskola / Engures vidusskola 506 514 431 535 1555
76 Gabriela Novicka Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 400 532 461 517 1510
77 Linda Kaparkalēja Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 616 1487
78 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 520 478 486 1484
79 Tīna Fišere-Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 512 485 1460
80 Paula Gelvere Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 725 729 1454
81 Paula Veģere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 525 503 420 1448
82 Amanda Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 401 388 555 385 1391
83 Tīna Fišera Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 430 459 495 1384
84 Monta Paula Leitlante Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 443 431 502 1376
85 Kristija Majauska Engures vidusskola / Engures vidusskola 498 401 442 410 345 429 1369
86 Sintija Jermacāne Siguldas pilsētas vidusskola / AkmensDizains.lv 481 361 448 426 1355
87 Annija Blūma Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 401 430 345 429 1351
88 Elizabete Paula Erkena Ķekavas vidusskola 438 527 379 1344
89 Paula Lapsa Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 378 348 526 1341
90 Madara Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 470 462 398 352 386 1330
91 Alise Janvāre Annas Brigaderes pamatskola 710 618 1328
92 Sanija Bērziņa Rīgas Juglas vidusskola 680 629 1309
93 Adrija Megre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 640 631 1271
94 Linda Freimane Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 619 650 1269
95 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 504 377 388 373 1269
96 Laura Sigalova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 398 466 391 404 1268
97 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 573 686 1259
98 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 403 416 434 407 384 1257
99 Līva Gipsle Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 401 388 459 381 1257
100 Madlēna Rozīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 639 1256
101 Loreta Jakobi Ozolnieku vidusskola 412 404 423 1239
102 Elza Subre Zemgales vidusskola 582 646 1228
103 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 650 574 1224
104 Anna Ramiņa-oliveira Ķekavas vidusskola / Sece 616 607 1223
105 Keita Emīlija Knopa Carnikavas pamatskola 637 551 1188
106 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 415 375 388 373 1178
107 Sofija Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 588 585 1173
108 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 588 576 1164
109 Samanta Gukļivska Pūres pamatskola / Pūre 626 533 1159
110 Beate Tolmane Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 559 596 1155
111 Elīza Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 376 337 396 379 1151
112 Klinta Burgevica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 557 590 1147
113 Samanta Karaša Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 582 1140
114 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 536 1099
115 Tīna Zaiceva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 561 538 1099
116 Eva Ieva Ivanova Tukuma 2. vidusskola 552 534 1086
117 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 545 534 1079
118 Elza Fogele Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 609 464 1073
119 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola 562 498 1060
120 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola 607 447 1054
121 Loreta Žubule Rīgas Igauņu pamatskola 541 505 1046
122 Sindija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 495 547 1042
123 Monika Dīriņa Smārdes pamatskola / Smārde 533 493 1026
124 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola / Zariņu family 491 534 1025
125 Maija Bāliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 473 544 1017
126 Elizabete Jukna Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 521 495 1016
127 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 566 437 1003
128 Amanda Pīlēna Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 515 484 999
129 Elizabete Beāte Ruža Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 492 500 992
130 Berta Kreice Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 502 488 990
131 Nora Vanaga Rīgas Jāņa Poruka vidusskola / 5b 502 488 990
132 Denīza Tuča Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 584 401 985
133 Helēna Cīrule Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 470 978
134 Paula Ķempele Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 457 894
135 Sintija Kona Tukuma 2. vidusskola / 5.b 435 458 893
136 Ksenija Ikote Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 453 888
137 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 416 462 878
138 Lauma Vīgante Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 871
139 Dace Verpakovska Ventspils 4. vidusskola / Matison' Runers Club 855 855
140 Beāte Bula Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 852 852
141 Dārta Salmiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 828 828
142 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 418 387 805
143 Kerija Stefānija Strupiša Carnikavas pamatskola 785 785
144 Marija Māra Markus Rīgas Horeogrāfijas vidusskola 753 753
145 Grieta Grantskalna Carnikavas pamatskola / KĀPA Carnikava 747 747
146 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 712 712
147 Amanda Mieze Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 702 702
148 Zanda Zariņa Mazzalves pamatskola 701 701
149 Inguna Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 701 701
150 Anna Vīksne Ādažu vidusskola 697 697
151 Marta Marija Birzkope Carnikavas pamatskola 696 696
152 Paula Ņikiforova Brocēnu vidusskola / Saldus sporta skola 695 695
153 Daiga Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkste 694 694
154 Jūlija Siliņa Rīgas 71. vidusskola 678 678
155 Renāte Bīmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 677 677
156 Ance Auziņa Tīnūžu pamatskola 674 674
157 Kristiāna Vegnere Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 673 673
158 Andželika Semjonova Jelgavas 4.vidusskola 671 671
159 Meldra Ceple Laurenču sākumskola 667 667
160 Emīlija Dūda-Čača Limbažu 3. vidusskola / individuāli 666 666
161 Laura Smane Griķu pamatskola 662 662
162 Karīna Petrenjuka Rīgas 86. vidusskola 650 650
163 Luīze Rozenberga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 647 647
164 Līna Grasmane Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes 645 645
165 Anna Ramiņa Oliveira Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 642 642
166 Amanda Paula Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 629 629
167 Nora Veismane Rīgas 49. vidusskola / Saknīši 626 626
168 Amanda Paula Brode Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
169 Sindija Boreiko Ziemeru pamatskola 626 626
170 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola 623 623
171 Laura Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / Krūmiņi 612 612
172 Jasmīna Sūnaika Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 609 609
173 Karlīna Boka Jelgavas 4.vidusskola 604 604
174 Marta Ozola Jelgavas 4.vidusskola 604 604
175 Laine Strazdiņa Piltenes vidusskola 601 601
176 Elīna Vilkene Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 598 598
177 Daniela Miļūna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 595 595
178 Beatrise Cimermane Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 595 595
179 Adelīna Daukšte Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 595 595
180 Anna Auziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 594 594
181 Līva Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 594 594
182 Estere Roga Ventspils Centra sākumskola 594 594
183 Aleksa Čaupala Carnikavas pamatskola 591 591
184 Samanta Veršilo Madonas pilsētas 1. vidusskola 591 591
185 Elizabete Sofija Kleinhofa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 590 590
186 Alise Šteinberga Mārupes vidusskola 590 590
187 Monta Šulte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 589
188 Liene Līce-Līcīte Ādažu vidusskola / KĀPA Carnikava 588 588
189 Madara Matisone Tukuma 2. vidusskola 587 587
190 Elīna Rozēna Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
191 Emīlija Stramkale Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
192 Karolīna Māliņa Carnikavas pamatskola / Carnikava 583 583
193 Justīne Jurjāne Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 582 582
194 Zane Štāle Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 582 582
195 Kate Gornava Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 580 580
196 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 579
197 Sanija Ašmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 577 577
198 Amanda Žukova Līgatnes novada vidusskola / LNV 576 576
199 Samanta Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 573 573
200 Veronika Kotova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 570
201 Sindija Brikmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 569 569
202 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola / #esnokurzem 567 567
203 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 565 565
204 Odrija Kulpe Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
205 Grieta Roze Āgenskalna sākumskola 562 562
206 Marta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
207 Patrīcija Paula Simsone Mārupes vidusskola 555 555
208 Nikola Aniņa Mārupes vidusskola 555 555
209 Leina Simanoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 552 552
210 Emīlija Tjutjunnika Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 543 543
211 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola / Ogres 1.vidusskola 538 538
212 Leina Sturme Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 534 534
213 Patrīcija Anna Ozola Saldus pamatskola 532 532
214 Lindsija Galdiņa Valmieras Pārgaujas sākumskola 527 527
215 Sofija Statkua Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Draudzenes 524 524
216 Nikola Kļaviņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 524 524
217 Jana Kočetkova Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 522 522
218 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola 515 515
219 Līva Preiss Ventspils 4. vidusskola 513 513
220 Sabīne Grīnberga Zaķumuižas pamatskola / Sanctimony 511 511
221 Lote Zabarovska Saldus vidusskola / Saldus Tenisa klubs 507 507
222 Milāna Meļehina Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 501 501
223 Ilga Elija Jefremenkova Rīgas Hanzas vidusskola / Lynxdojo 500 500
224 Anete Roze Ogres sākumskola 499 499
225 Tīna Vasiļevska Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Susurs, Balodis un Vasiļevski 498 498
226 Keitija Grigalena Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 496
227 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 489 489
228 Jasmīna Kalniņa Ikšķiles vidusskola 481 481
229 Emīlija Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 480 480
230 Karīna Kondore Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 478 478
231 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 477 477
232 Keita Kamberkalne Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 476 476
233 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 476 476
234 Diāna Žagota Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 475 475
235 Endija Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 471 471
236 Sonora Rasa Tukuma 2. pamatskola 463 463
237 Patrīcija Rimševica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 453 453
238 Anna Lāce Engures vidusskola / Engures vidusskola 453 453
239 Katrina Nesterova Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 448 448
240 Loreta Krūmiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 5b 441 441
241 Elza Rakela Kaudze Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 441 441
242 Liene Didrihsone Jelgavas 4.vidusskola 427 427
243 Krista Eglīte Egliņa Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 419 419
244 Elīna Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 417 417
U16V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 879 1000 877 958 957 1000 2958
3 Kristers Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 970 852 922 958 2850
4 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 900 933 928 966 2827
5 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 778 931 937 925 2793
6 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola 711 839 825 926 943 2708
7 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Maratona klubs/Nīkrāces pamatskola 878 939 852 889 2706
8 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta skola 747 868 870 905 2643
9 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 855 774 877 894 2626
10 Arturs Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 822 767 913 2502
11 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola 860 805 819 2484
12 Roberts Trofimenko Rīgas Imantas vidusskola / Rīgas Imantas vidusskola 776 804 842 2422
13 Jānis Puriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 680 679 705 751 818 821 2390
14 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 738 831 687 727 798 719 2367
15 Reinis Ose Smārdes pamatskola / Smārde 822 767 770 2359
16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 697 569 779 847 2323
17 Niks Berģis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 741 837 720 646 2298
18 Ernests Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 757 693 714 810 2281
19 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 612 722 667 784 759 2265
20 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 715 653 811 2179
21 Mikus Avotiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 639 562 752 721 700 2173
22 Ralfs Jansons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 727 768 675 2170
23 Emīls Saulīte Mežciema pamatskola / Auseklis IK 724 646 799 2169
24 Pēteris Drengers Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 691 724 632 673 653 572 2088
25 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 618 668 737 2023
26 Emīls Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 700 738 522 580 2018
27 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 662 590 699 654 2015
28 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola / Engures vidusskola 668 624 544 530 620 704 1996
29 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 689 591 716 1996
30 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija 594 711 648 636 626 1995
31 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 707 713 529 1949
32 Tomass Randa Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Marienburgas Vilki 1000 923 1923
33 Alberts Tilgass Rīgas 49. vidusskola 646 620 653 1919
34 Rihards Ilmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 557 640 477 600 584 638 1878
35 Kārlis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 620 673 522 566 1859
36 Ralfs Eduards Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Gaismas meklētāji 565 633 657 1855
37 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola / Engures vidusskola 455 520 500 682 576 596 1854
38 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 572 497 599 624 613 1836
39 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 286 742 796 1824
40 Bruno Spūlis Ogres valsts ģimnāzija / Ogres valsts ģimnāzija 874 898 1772
41 Daniels Butovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 562 688 520 1770
42 Renārs Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 596 643 521 1760
43 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures Sportam 542 472 618 578 1738
44 Ričards Birznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 623 590 1730
45 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola / Ašās kājas ZID 837 847 1684
46 Mariss Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 544 598 502 1644
47 Ernests Giniborgs Rīgas Igauņu pamatskola 527 494 621 1642
48 Rainers Rutkovskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 469 540 1627
49 Krišs Liepiņš Tukuma Raiņa ģimnāzija 707 916 1623
50 Alens Uldis Veidemanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 559 511 543 1613
51 Edijs Markuss Gelbe Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 568 607 435 1610
52 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 500 488 509 518 562 1589
53 Emīls Lazdāns Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ik Auseklis 826 743 1569
54 Gustavs Māliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 619 933 1552
55 Pēteris Gailis Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 760 788 1548
56 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 580 475 1537
57 Markuss Buta Tukuma 2. pamatskola 459 536 542 1537
58 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 412 567 546 1525
59 Jānis Latvers Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 526 528 399 1453
60 Justs Belevičs Ogres Valsts ģimnāzija 684 760 1444
61 Namejs Karelis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 451 467 482 489 1438
62 Ernests Gutmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 727 685 1412
63 Atis Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 682 726 1408
64 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 708 687 1395
65 Harijs Donāts Zomerfelds Saldus vidusskola / Jaunsardze 569 759 1328
66 Kristaps Zelmenis Saldus vidusskola / Jaunsardze 544 771 1315
67 Kaspars Kušners Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 675 1276
68 Dāvis Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 707 557 1264
69 Ralfs Vinbergs Tukuma Raiņa ģimnāzija 638 600 1238
70 Jānis Jirgensons Saldus vidusskola / Jaunsardze 590 640 1230
71 Rainers Grigors Tukuma 2. vidusskola 544 666 1210
72 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola 341 477 334 367 352 1196
73 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 604 1183
74 Ģirts Maikls Kononovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 623 560 1183
75 Andrejs Tomass Zvejnieks Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / MammaDaba 594 577 1171
76 Toms Ģērmanis Privātā vidusskola "Patnis" 561 603 1164
77 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 620 520 1140
78 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 510 600 1110
79 Filips Malacanovs Jelgavas 4.vidusskola / 6.KLASE 569 516 1085
80 Jānis Sāvičs Rīgas 69. vidusskola 452 629 1081
81 Reinis Mickēvičs Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 490 566 1056
82 Matīss Kārkliņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 349 397 282 1028
83 Markuss Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 473 545 1018
84 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 987 987
85 Dāvis Trubačs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 543 435 978
86 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 517 451 968
87 Kristaps Dūzis Dobeles Valsts ģimnāzija / AQUATICS 964 964
88 Dāvids Ramlavs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 521 437 958
89 Kristiāns Ronis Rīgas Juglas vidusskola / DPD LATVIJA 438 508 946
90 Andris Ādminis Ziemeru pamatskola 923 923
91 Renārs Janeks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 399 920
92 Elvins Freijs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 903 903
93 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija / Šlāgeris 872 872
94 Gustavs Sināts Madonas Valsts ģimnāzija 868 868
95 Egīls Dzens Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 483 380 863
96 Rainers Balodis Talsu 2. vidusskola 849 849
97 Silvestrs Švauksts Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 841 841
98 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / MARATONA KLUBS 831 831
99 Jurģis Zvejnieks Mārupes vidusskola / Virsotne 828 828
100 Adrians Meiers Penkules pamatskola 811 811
101 Ivis Karja Bauskas 2. vidusskola 794 794
102 Kristaps Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 785 785
103 Emīls Stepāns Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 776 776
104 Kārlis Cakuls Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Cakuli 771 771
105 Matīss Filippovs Siguldas 1. pamatskola / 11286 768 768
106 Ričards Strads Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 763 763
107 Aleksejs Laidinens Rīgas 22. vidusskola 759 759
108 Arvils Vanags Tukuma 2. vidusskola 754 754
109 Matīss Jansons Penkules pamatskola / Penkule 753 753
110 Artis Briģis Tukuma 2. vidusskola 729 729
111 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 722 722
112 Kristers JasŪns Bauskas Valsts ģimnāzija 721 721
113 Kristaps Šate Ventspils 2. pamatskola 715 715
114 Jānis Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 710 710
115 Henrijs Helmanis Tukuma Raiņa ģimnāzija 693 693
116 Kristaps Krubašenko Brocēnu vidusskola 692 692
117 Ulvis Grenovskis Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
118 Dāvis Šimiens Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 682 682
119 Kārlis Vancāns Ogres sākumskola / Lynxdojo 672 672
120 Niks Dāvis Strazdiņš Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 671 671
121 Matīss Zabello Rīgas 6. vidusskola 669 669
122 Kārlis Bitmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 668 668
123 Matīss Dambergs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 664 664
124 Ingus Ābeltiņš Jēkabpils 3. vidusskola 654 654
125 Kristers Jānis Brečs Zemgales vidusskola (Slampe) / SK Slampe/Zevid 648 648
126 Artūrs Volkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 647 647
127 Atis Gvido Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 643 643
128 Ernests Šteinbergs Torņakalna Privātā vidusskola 640 640
129 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 635 635
130 Artjoms Sergijevičs Jelgavas 4.vidusskola 635 635
131 Kristers Balandiņš Saldus novada pašvaldības Zirņu pamatskola 635 635
132 Ritvars Aišpurs Līgatnes novada vidusskola / LNV 635 635
133 Dāvis Baikovskis Piltenes vidusskola 634 634
134 Leons Kļaviņš V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 632 632
135 Rojs Ruiss Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 626 626
136 Jāzeps Kudrjavcevs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 621 621
137 Robins Ceirulis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 618
138 Toms Zīverts Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 617 617
139 Kristens Konons Rīgas 64. vidusskola 599 599
140 Marks Cimermanis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 591 591
141 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola / jaunsardze 571 571
142 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes vidusskola / Sporta klubs Virsotne 569 569
143 Gvido Mēteris Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 558 558
144 Mareks Reins Jelgavas 4.vidusskola 543 543
145 Kalvis Dāvids Malderis Smārdes pamatskola / Smārde 534 534
146 Jan Fikrle Rīgas Starptautiskā skola / Riga United 532 532
147 Arvis Balandiņš Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 531 531
148 Juris Mainulis Džūkstes pamatskola 530 530
149 Francis Neilands Rīgas Teikas vidusskola 529 529
150 Kalvis Malderis Smārdes pamatskola / Smārde 525 525
151 Kirils Matusevičs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 524 524
152 Krišjānis Bombins Babītes vidusskola 524 524
153 Aleksandrs Nazarovs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 523 523
154 Markuss Rafaels Kaugurs Griķu pamatskola 516 516
155 Kristaps Kallings O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola / O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 514 514
156 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola / Savam priekam! 513 513
157 Rafaels Rodeija-Liepa Tukuma Raiņa ģimnāzija 511 511
158 Daniels Arnolds Kokins Augstkalnes vidusskola 507 507
159 Miķelis Kristiāns Zeiferts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 505 505
160 Ralfs Širaks Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 505 505
161 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 500 500
162 Ralfs Muižnieks Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 496 496
163 Matīss Mieriņš Līgatnes novada vidusskola / LNV 493 493
164 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 479 479
165 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 456 456
166 Jānis Lizbovskis Rīgas 41. vidusskola / Stirnubuka fanu klubs 455 455
167 Jānis Saukitens Jelgavas 4.vidusskola 453 453
168 Roberts Līnis Ziemeļvalstu ģimnāzija 441 441
169 Adrians Zariņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 440 440
170 Kristiāns Ušackis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 407 407
171 MartiŅŠ Vecels Jelgavas 4.vidusskola / JELGAVAS 4. VSK. 377 377
172 Oskars Baumanis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 368 368
U16S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 955 992 1000 3000
2 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija / Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 991 1000 1000 980 2991
3 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 933 903 943 918 936 2812
4 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs Ašais 922 927 948 921 2797
5 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 930 867 923 892 880 2745
6 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 885 777 904 829 916 903 2723
7 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 910 903 896 890 2709
8 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 898 862 907 900 2705
9 Frederika Anna Grende Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 891 870 845 868 2629
10 Karīna Krauze Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 800 955 862 2617
11 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / Sporta skola Arkādija 811 853 862 839 863 2578
12 Sofija Ļošaja Rīgas 21. vidusskola / New village worout 805 836 796 728 828 787 2469
13 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola / Smārde 775 818 710 749 855 795 2468
14 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 825 777 798 799 782 828 2452
15 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 792 846 781 2419
16 Alise OtaŅĶe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 615 676 741 777 797 2315
17 Ramona Rudzīte Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 760 743 2276
18 Paula Ekerte Jelgavas Valsts ģimnāzija 683 685 678 811 772 2268
19 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 717 672 780 743 2240
20 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 734 696 677 677 2203
21 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola / Kundziņi 726 727 668 728 707 2181
22 Leonora Petersone Tumes vidusskola 675 662 708 2045
23 Gita Vītola Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegums 727 658 658 2043
24 Kristīne Vika Arāja Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 632 651 635 688 702 2041
25 Sabīne Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 553 583 511 782 669 2034
26 Megija Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 631 662 645 626 683 665 2010
27 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvaiņi 8b 609 594 587 692 707 2008
28 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures vidusskola 603 565 477 838 490 493 2006
29 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 554 651 785 1990
30 Anna Bāriņa Ikšķiles vidusskola 681 649 570 648 643 1978
31 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 593 612 532 572 702 637 1951
32 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 597 551 625 655 597 631 1911
33 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija 448 628 672 600 1900
34 Kristiāna Bīmane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 614 589 1885
35 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 636 597 628 614 606 1878
36 Kristiana Ieva Zitkusa Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 612 579 623 643 600 582 1878
37 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 604 665 527 608 569 603 1877
38 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola 647 635 591 545 1873
39 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Zemgales Ziņas 588 626 562 585 652 1866
40 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola / Pastendes pamatskola 685 593 586 587 1865
41 Helēna Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 670 615 562 1847
42 Eimija Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 605 611 598 1814
43 Amanda Lazda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 562 548 696 532 1806
44 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 566 566 625 613 1804
45 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 594 472 563 598 609 1801
46 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 574 597 604 586 595 577 1796
47 Anna Vīgante Engures vidusskola / Engures vidusskola 605 485 591 527 599 1795
48 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 590 592 589 611 1793
49 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskolas 587 580 616 1783
50 Amanta Muceniece Zemgales vidusskola (Slampe) 594 589 570 1753
51 Melānija Tinkuse Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 579 408 576 567 597 1752
52 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 505 665 582 1752
53 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 610 1736
54 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 610 1736
55 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola 534 566 635 1735
56 Annija Anna Kļave Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Jaunmārupe skrien! 583 546 511 581 1710
57 Liene Rozenberga Smārdes pamatskola / Smārde 611 462 613 1686
58 Diāna Žarska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 538 603 541 1682
59 Ieva Lūse Smārdes pamatskola / Skrienošie Lūši 577 558 451 540 1675
60 Elza Kozačkova Ludzas pilsētas ģimnāzija 547 504 536 586 1669
61 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 597 586 484 1667
62 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 515 522 569 570 1661
63 Danete Avotiņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 556 559 541 1656
64 Samanta Plasiņa Tukuma 2. pamatskola 560 595 494 1649
65 Viktorija Vika Kurinoja Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 454 430 433 527 538 1635
66 Emīlija Blumfelde Smārdes pamatskola / Smārde 518 548 481 543 1609
67 Rendija Straupeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 489 490 1556
68 Līva Rebeka Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola / OldSnails 516 482 517 513 1546
69