MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artjoms Rekuņenko 6248 Patria Sportland 00:47:49 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:21 1000 241 1241
2 Indulis Bikše 15502 Patria Sportland 00:48:05 VZ1 1 V2 +00:17 +00:00 00:01:33 994 209 1203
3 Roberts Slotiņš 5046 BALTAIS 00:48:34 VZ2 2 V3 +00:45 +00:45 00:01:31 984 213 1197
4 Edgars Bertuks 5985 MARIENBURGAS VILKI 00:49:26 VZ2 3 V4 +01:38 +01:38 00:01:42 967 190 1157
5 Jānis Mūrnieks 5868 SK Tērauds 00:50:09 VZ2 4 V5 +02:20 +02:20 00:01:23 953 234 1187
6 Andris Ronimoiss 6021 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI 00:50:52 VZ2 5 V6 +03:04 +03:04 00:01:25 940 230 1170
7 Agris Krūmiņš 5550 SPB RUN/Brooks 00:51:08 VZ2 6 V7 +03:19 +03:19 00:01:26 935 225 1160
8 Jānis Tamužs 7482 Ozons 00:51:23 VZ2 7 V8 +03:35 +03:35 00:01:51 930 176 1106
9 Artūrs Vadzis 5953 00:51:33 VZ2 8 V9 +03:44 +03:44 00:01:53 927 172 1099
10 Alvis Reinsons 6055 Mežmalas 00:51:56 VZ1 2 V10 +04:08 +03:51 00:01:46 920 184 1104
11 Dagnis Sakne 6036 PATRIA NAA 00:52:02 VZ1 3 V11 +04:13 +03:57 00:01:52 919 174 1093
12 Jānis Baunis 6200 PH Print 00:52:31 VZ1 4 V12 +04:43 +04:26 00:01:08 910 285 1195
13 Dzintars Skrundenieks 5988 Deva Fitness - Liepāja 00:52:34 VZ2 9 V13 +04:45 +04:45 00:01:51 910 176 1086
14 Edijs Eiduks 5965 TeamEiduki 00:52:41 VZ1 5 V14 +04:52 +04:36 00:01:46 908 184 1092
15 Rikards Raimo 5516 Sporta skola "Arkādija" / RSK 00:53:29 VZ1 6 V15 +05:40 +05:24 00:01:44 894 187 1081
16 Jānis Gailis 5843 Izturiba 00:53:31 VZ3 1 V16 +05:43 +00:00 00:02:00 893 162 1055
17 Jānis Vītiņš 5731 RIEKSTI 00:53:51 VZ3 2 V17 +06:03 +00:20 00:01:24 888 233 1121
18 Ilona Marhele 5859 Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati 00:54:20 SZ2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:37 1000 213 1213
19 Jānis Olengovičs 5165 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums 00:54:24 VZ2 10 V18 +06:36 +06:36 00:01:24 879 233 1112
20 Jānis Priževoits 6209 2PīR 00:54:36 VZ2 11 V19 +06:47 +06:47 00:01:42 876 192 1068
21 Mārtiņš Babkins 5368 BALTAIS 00:54:46 VZ2 12 V20 +06:58 +06:58 00:01:24 873 233 1106
22 Edgars Apinis 6032 PATRIA NAA 00:54:51 VZ2 13 V21 +07:02 +07:02 00:01:35 872 206 1078
23 Andris Ponomarenko 5899 Rivello 00:55:03 VZ2 14 V22 +07:15 +07:15 00:01:21 868 240 1108
24 Roberts Sukonovs 6254 Gentlemen's Club / Supervaroņi 00:55:11 VZ2 15 V23 +07:22 +07:22 00:01:29 867 218 1085
25 Reinis Korsūnovs 5212 Talsu pakalnu sporta klubs 00:55:29 VZ2 16 V24 +07:41 +07:41 00:01:10 862 278 1140
26 Oskars Rencis 6026 EŽI 00:55:49 VZ2 17 V25 +08:01 +08:01 00:01:46 856 184 1040
27 Uldis Spulle 5515 TeamEiduki 00:55:56 VZ1 7 V26 +08:08 +07:51 00:01:51 855 176 1031
28 Andis Sakne 6246 Saldus Boksa Klubs 00:55:57 VZ2 18 V27 +08:08 +08:08 00:01:28 855 222 1077
29 Artūrs Kārkliņš 6130 Kocēnu novads 1 00:56:26 VZ2 19 V28 +08:37 +08:37 00:01:37 847 201 1048
30 Mārtiņš Karlsons 5105 SK "Tērauds" 00:56:29 VZ2 20 V29 +08:41 +08:41 00:01:15 846 259 1105
31 Andris Saldons 5865 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:56:36 VZ1 8 V30 +08:47 +08:31 00:01:22 845 237 1082
32 Klinta Lauska 15498 ASK PATRIA 00:56:43 SZ2 2 S2 +02:23 +02:23 00:01:52 958 184 1142
33 Uģis Karasevs 6128 Kocēnu novads 00:56:55 VZ2 21 V31 +09:07 +09:07 00:01:32 840 212 1052
34 Mareks Meženiks 5141 ZS Skujas/Dabasauglis 00:57:20 VZ1 9 V32 +09:31 +09:15 00:01:29 834 220 1054
35 Sandra Grosberga 5693 OK Meridiāns/Suunto Latvia/LKSF 00:58:28 SZ1 1 S3 +04:09 +00:00 00:01:22 929 252 1181
36 Ivo Irbe 15552 Aerify 00:58:37 VZ2 22 V33 +10:49 +10:49 00:01:48 816 181 997
37 Nils Mednis 5583 Saldus Boksa Klubs 00:59:20 VZ1 10 V34 +11:32 +11:15 00:01:26 806 228 1034
38 Jānis Znotiņš 5824 Virsotne/MARMOT 00:59:47 VZ2 23 V35 +11:58 +11:58 00:01:37 800 201 1001
39 Ģirts Viļumovs 5525 Matisons Runner's Club 00:59:57 VZ1 11 V36 +12:08 +11:52 00:01:52 798 174 972
40 Gints Trēziņš 7438 VSK "Burkānciems & Co" 01:00:13 VZ3 3 V37 +12:24 +06:42 00:01:53 794 173 967
41 Jānis Gailis 5696 Kocēnu novads 01:00:17 VZ2 24 V38 +12:28 +12:28 00:01:37 793 200 993
42 Artūrs Junolainens 5929 Juno Runners 01:00:19 VZ2 25 V39 +12:30 +12:30 00:01:46 793 183 976
43 Nauris Spalviņš 6262 SPB RUN/Brooks 01:00:20 VZ2 26 V40 +12:31 +12:31 00:01:32 792 211 1003
44 Viesturs Dude 5705 01:00:24 VZ4 1 V41 +12:35 +00:00 00:01:53 792 172 964
45 Agnis Stulpinskis 5996 VSK "Burkānciems & Co" 01:00:27 VZ2 27 V42 +12:39 +12:39 00:01:19 791 247 1038
46 Kaspars Ločmels 5520 Valmiermuižas alus 01:00:36 VZ2 28 V43 +12:48 +12:48 00:01:51 789 176 965
47 Gita Karlsone 5106 Matison Runner's Club 01:00:40 SZ2 3 S4 +06:20 +06:20 00:01:55 896 180 1076
48 Kristiāns Mārtuševs 5156 PATRIA NAA 01:00:52 VZ1 12 V44 +13:04 +12:47 00:01:50 785 177 962
49 Miķelis Zumbergs 5240 01:00:58 VZ2 29 V45 +13:10 +13:10 00:01:44 784 187 971
50 Agris Krievāns 5967 01:01:03 VZ2 30 V46 +13:14 +13:14 00:01:44 783 188 971
51 Artis Šauriņš 5233 New Village Workout 01:01:04 VZ2 31 V47 +13:16 +13:16 00:01:46 783 184 967
52 Artūrs Ozoliņš 15508 Printmix 01:01:05 VZ2 32 V48 +13:16 +13:16 00:02:14 783 145 928
53 Rainers Paeglis 5984 Siguldas Sporta skola 01:01:07 VZ1 13 V49 +13:19 +13:02 00:01:40 782 195 977
54 Daniels Kodalevs 6062 Marienburgas Vilki 01:01:12 VZ1 14 V50 +13:23 +13:07 00:01:46 781 184 965
55 Mairis Pētersons 15539 01:01:17 VZ2 33 V51 +13:28 +13:28 00:02:04 780 157 937
56 Rasma Čoiča 15495 Patria Sportland 01:01:18 SZ2 4 S5 +06:58 +06:58 00:01:52 886 184 1070
57 Sandra Buliņa 5944 Marienburgas Vilki 01:01:25 SZ1 2 S6 +07:05 +02:57 00:02:06 885 164 1049
58 Andis Malējs 5191 TRX Cēsis 01:01:34 VZ3 4 V52 +13:45 +08:03 00:01:51 777 175 952
59 Aivis Siliņš 6190 01:01:47 VZ2 34 V53 +13:58 +13:58 00:01:59 774 163 937
60 Ainārs Elksnis 6238 Biksēs pavasaris 01:01:53 VZ2 35 V54 +14:05 +14:05 00:01:59 773 164 937
61 Mārtiņš Purenkovs 6058 Legs Miserables 01:01:56 VZ2 36 V55 +14:07 +14:07 00:01:34 772 208 980
62 Artūrs Andersons 5435 Sauleskalns 01:02:00 VZ2 37 V56 +14:11 +14:11 00:01:39 771 196 967
63 Daniels Rēķis 5007 Rīgas satiksme 01:02:08 VZ2 38 V57 +14:19 +14:19 00:02:07 770 154 924
64 Andrejs Bondarevs 5971 BALTAIS 01:02:11 VZ3 5 V58 +14:22 +08:40 00:01:27 769 225 994
65 Ints Neilands 5802 Saldus Boksa Klubs 01:02:21 VZ2 39 V59 +14:32 +14:32 00:01:31 767 213 980
66 Sanita Buliņa 5945 Marienburgas Vilki 01:02:54 SZ1 3 S7 +08:34 +04:26 00:02:03 864 168 1032
67 Mārcis Ābelīte 5391 01:02:57 VZ2 40 V60 +15:08 +15:08 00:02:10 760 150 910
68 Pēteris Mednis 5103 MĀRAS TĒTIS 01:03:09 VZ2 41 V61 +15:21 +15:21 00:01:58 757 166 923
69 Oļegs Solovjovs 5780 Talsu pakalnu sporta klubs 01:03:42 VZ3 6 V62 +15:53 +10:10 00:01:57 751 167 918
70 Kaspars Irbe 5991 Talsu pauguraines Zaķi 01:03:42 VZ1 15 V63 +15:53 +15:36 00:01:31 751 214 965
71 Gatis Melgalvis 5167 Kocēnu novads 01:03:48 VZ3 7 V64 +15:59 +10:17 00:02:00 749 162 911
72 Andrejs Grēvis 5331 01:03:49 VZ3 8 V65 +16:01 +10:18 00:02:21 749 139 888
73 Uģis Dreimanis 5396 dmanpipes.com 01:03:51 VZ2 42 V66 +16:02 +16:02 00:01:54 749 171 920
74 Aivars Dobris 5904 ASK PATRIA 01:03:59 VZ1 16 V67 +16:10 +15:53 00:01:49 747 179 926
75 Daiga Hildebrante 15512 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:04:04 SZ2 5 S8 +09:44 +09:44 00:02:15 848 153 1001
76 Aksels Bresme 5713 Talsu pakalnu sporta klubs 01:04:05 VZ1 17 V68 +16:17 +16:00 00:01:23 746 236 982
77 Eliss Dukalskis 15531 01:04:12 VZ1 18 V69 +16:23 +16:07 00:01:58 745 165 910
78 Jānis Pauliņš 5986 01:04:13 VZ2 43 V70 +16:25 +16:25 00:01:58 744 166 910
79 Stanislavs Rogovskis 6091 01:04:15 VZ2 44 V71 +16:26 +16:26 00:01:54 744 171 915
80 Gatis Jarohovičs 5557 AkmensDizains.lv 01:04:22 VZ2 45 V72 +16:34 +16:34 00:01:35 743 205 948
81 Valdis Tilts 5417 Kocēnu novads 01:04:27 VZ4 2 V73 +16:38 +04:03 00:01:44 742 188 930
82 Valts Laicāns 6202 PH Print 01:04:41 VZ3 9 V74 +16:53 +11:10 00:02:27 739 133 872
83 Normunds Zauls 5726 Limbaži Skrien 01:04:49 VZ3 10 V75 +17:01 +11:18 00:02:12 738 148 886
84 Aigars Grāvelis 5581 01:04:55 VZ2 46 V76 +17:06 +17:06 00:02:03 737 158 895
85 Konstantīns Grišulis 5873 KROKUS 01:04:56 VZ2 47 V77 +17:07 +17:07 00:02:08 736 153 889
86 Elīna Kārkliņa 6204 Patria Sportland 01:05:07 SZ2 6 S9 +10:47 +10:47 00:02:02 834 170 1004
87 Kaspars Ummers 5910 Piepe 01:05:17 VZ3 11 V78 +17:28 +11:45 00:02:24 732 135 867
88 Ināra Lūse 5752 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:05:18 SZ4 1 S10 +10:58 +00:00 00:02:09 832 160 992
89 Dzintars Ernsons 6230 01:05:27 VZ3 12 V79 +17:38 +11:56 00:01:55 731 170 901
90 Māris Graudiņš 5215 01:05:27 VZ3 13 V80 +17:39 +11:56 00:01:57 730 167 897
91 Oskars Eglītis 5709 Skrienam Liepāja 01:05:34 VZ1 19 V81 +17:45 +17:29 00:01:47 729 183 912
92 Jānis Puida 6114 SSK Bebra 01:05:35 VZ2 48 V82 +17:46 +17:46 00:02:02 729 160 889
93 Mārcis Gedrovičs 5614 01:05:43 VZ2 49 V83 +17:54 +17:54 00:01:34 728 207 935
94 Signe Birkenberga 5528 Saldus Boksa Klubs 01:06:16 SZ2 7 S11 +11:56 +11:56 00:02:18 820 150 970
95 Mareks Zālītis 5764 Baldones vieglatlētikas nodaļa 01:06:17 VZ2 50 V84 +18:28 +18:28 00:01:14 721 263 984
96 Edgars Balunovs 5866 Olainfarm 01:06:18 VZ2 51 V85 +18:30 +18:30 00:01:57 721 167 888
97 Aleksandrs Scukins 5913 Emergn #optimized4running 01:06:22 VZ3 14 V86 +18:34 +12:51 00:02:18 720 141 861
98 Liene Blumbeka 5777 Virsotne/MARMOT 01:06:23 SZ2 8 S12 +12:03 +12:03 00:02:01 819 171 990
99 Edgars Auziņš 5255 Matisons Runner's Club 01:06:26 VZ3 15 V87 +18:37 +12:55 00:02:09 720 151 871
100 Ivo Zemturis 5800 01:06:27 VZ2 52 V88 +18:38 +18:38 00:01:58 720 166 886
101 Artūrs Dedzis 15551 Aerify 01:06:42 VZ2 53 V89 +18:53 +18:53 00:02:12 717 148 865
102 Jānis Rukmanis 5319 3D Running 01:06:48 VZ2 54 V90 +19:00 +19:00 00:01:48 716 180 896
103 Ints Radziņš 5501 01:06:56 VZ2 55 V91 +19:08 +19:08 00:02:20 714 139 853
104 Jānis Tamsons 5370 01:07:01 VZ3 16 V92 +19:12 +13:30 00:02:23 713 137 850
105 Agnis Apinis 5140 01:07:08 VZ2 56 V93 +19:20 +19:20 00:02:11 712 149 861
106 Eduards Ševics-mikeļševics 15524 01:07:17 VZ1 20 V94 +19:29 +19:12 00:01:48 711 181 892
107 Mārtiņš Sijāts 5982 Sizis 01:07:18 VZ2 57 V95 +19:29 +19:29 00:02:19 710 140 850
108 Mārcis Klāvs Beitāns 5977 01:07:39 VZ1 21 V96 +19:51 +19:34 00:02:08 707 153 860
109 Deniss Gorba 5997 LSC 01:07:49 VZ3 17 V97 +20:00 +14:18 00:02:31 705 129 834
110 Māris Bērziņš 5363 Virsotne/MARMOT 01:07:50 VZ2 58 V98 +20:02 +20:02 00:01:36 705 203 908
111 Igors Lekomcevs 6034 PATRIA NAA 01:07:53 VZ2 60 V99 +20:05 +20:05 00:02:11 704 149 853
112 Edijs Tropiņš 5330 Riga Runners I 01:07:53 VZ2 59 V100 +20:04 +20:04 00:02:20 704 140 844
113 Jānis Klindžāns 5393 01:08:01 VZ2 61 V101 +20:13 +20:13 00:02:09 703 151 854
114 Rainers Meiers 5158 Maratona klubs 01:08:22 VZ4 3 V102 +20:34 +07:58 00:02:05 699 156 855
115 Ivo Grandāns 6123 Sauleskalns 01:08:23 VZ2 62 V103 +20:35 +20:35 00:01:43 699 190 889
116 Jānis Ozoliņš 5323 - 01:08:25 VZ2 63 V104 +20:36 +20:36 00:01:55 699 169 868
117 Gunārs Ozoliņš 5761 DzSK Lokomotīve 01:08:29 VZ2 64 V105 +20:40 +20:40 00:01:36 698 203 901
118 Aija Rogāle 5839 KROKUS 01:08:33 SZ3 1 S13 +14:13 +00:00 00:02:18 793 149 942
119 Indulis Āboliņš 5287 Jaunmārupe skrien II 01:08:34 VZ3 18 V106 +20:45 +15:03 00:01:48 697 180 877
120 Ieviņa Lieldiena 5556 Madona 01:08:36 SZ3 2 S14 +14:16 +00:03 00:02:28 792 139 931
121 Dāvis Poliņš 5933 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga 01:08:36 VZ2 65 V107 +20:47 +20:47 00:01:20 697 243 940
122 Gunta Holštroma 5131 Matisons Runner` s Club 01:08:39 SZ1 4 S15 +14:19 +10:10 00:01:50 792 187 979
123 Santa Žukovska 5781 01:08:44 SZ2 9 S16 +14:24 +14:24 00:01:47 790 193 983
124 Arnis Šūlmeisters 5784 01:08:44 VZ3 19 V108 +20:55 +15:13 00:02:23 696 137 833
125 Arnis Kurps 5942 Skrienam kopā - Valmiera 01:08:45 VZ1 22 V109 +20:56 +20:40 00:01:45 695 185 880
126 Zigmunds Rībens 5203 01:08:46 VZ3 20 V110 +20:57 +15:14 00:02:13 695 147 842
127 Kārlis Stonka 5448 VSK Noskrien 01:08:47 VZ2 66 V111 +20:59 +20:59 00:02:27 695 133 828
128 Jānis Biciņš 6089 01:08:50 VZ2 67 V112 +21:01 +21:01 00:02:26 695 134 829
129 Sanita Laicāne 6203 PH Print 01:08:50 SZ2 10 S17 +14:30 +14:30 00:02:09 789 160 949
130 Dāvis Zelmenis 5889 Maratona klubs / Matisons Runner's Club 01:09:05 VZ1 23 V113 +21:16 +21:00 00:02:03 692 159 851
131 Jānis Millers 6159 Valmiera 01:09:12 VZ2 68 V114 +21:23 +21:23 00:01:44 691 188 879
132 Beāte Anna Klepere 5810 Takši 01:09:20 SZ1 5 S18 +15:00 +10:51 00:02:30 784 138 922
133 Toms Rohtla 5132 01:09:22 VZ2 69 V115 +21:33 +21:33 00:02:10 689 150 839
134 Andris Bogdāns 5093 01:09:27 VZ2 70 V116 +21:39 +21:39 00:02:22 688 138 826
135 Līga Norkus 5187 Saldus Boksa Klubs 01:09:30 SZ3 3 S19 +15:10 +00:56 00:02:21 782 146 928
136 Vaidas Garbačiūnas 5152 Kauno BMK 01:09:36 VZ2 71 V117 +21:48 +21:48 00:02:26 687 134 821
137 Andris Žukovskis 5962 SQUAD.LV 01:09:43 VZ2 72 V118 +21:55 +21:55 00:02:35 686 126 812
138 Kristīne Urtāne 5341 01:09:52 SZ2 11 S20 +15:32 +15:32 00:02:11 778 157 935
139 Ilgvars Dzedulis 6033 PATRIA NAA 01:09:54 VZ1 24 V119 +22:05 +21:49 00:01:12 684 269 953
140 Viktors Malihins 5890 Rēzeknes novads 01:09:57 VZ2 73 V120 +22:08 +22:08 00:01:51 684 176 860
141 Rihards Kauliņš 5496 Mazsalaca 01:10:00 VZ2 74 V121 +22:12 +22:12 00:02:37 683 124 807
142 Raimonds Celms 15544 AL 01:10:04 VZ2 75 V122 +22:16 +22:16 00:02:07 682 153 835
143 Annija Zāģere 5037 Rīga Runners 1 01:10:10 SZ1 6 S21 +15:50 +11:42 00:02:22 774 145 919
144 Ivo Pušņins 5725 01:10:13 VZ2 76 V123 +22:24 +22:24 00:02:30 681 130 811
145 Egija Tamsone 5369 Matisons Runner's Club 01:10:18 SZ3 4 S22 +15:58 +01:44 00:02:27 773 141 914
146 Elīna Barone 5509 SPB RUN/Brooks 01:10:18 SZ2 12 S23 +15:58 +15:58 00:02:17 773 151 924
147 Ingūna Gailīte 6074 SSK Bebra 01:10:25 SZ2 13 S24 +16:06 +16:06 00:01:59 772 173 945
148 Nikolajs Vladimirovs 5086 01:10:25 VZ2 77 V124 +22:36 +22:36 00:02:01 679 161 840
149 Renāte Šēra 5941 01:10:26 SZ2 14 S25 +16:07 +16:07 00:02:26 771 141 912
150 Mārtiņš Brenčs 5514 01:10:27 VZ2 78 V125 +22:38 +22:38 00:02:27 679 133 812
151 Andris Ludriks 15554 VSK Noskrien Rieksti 01:10:32 VZ3 21 V126 +22:44 +17:01 00:01:44 678 187 865
152 Aivis Rumba 5164 OldSnails 01:10:33 VZ2 79 V127 +22:45 +22:45 00:01:59 678 164 842
153 Artis Sproģis 6118 3D Running 01:10:36 VZ2 80 V128 +22:48 +22:48 00:02:03 677 159 836
154 Māris Logins 5992 01:10:44 VZ2 81 V129 +22:55 +22:55 00:01:59 676 164 840
155 Andis Puriņš 5634 01:10:47 VZ3 22 V130 +22:58 +17:16 00:01:45 675 185 860
156 Jānis Zālītis 15541 VENDEN 01:10:48 VZ2 82 V131 +23:00 +23:00 00:02:04 675 157 832
157 Ilze Leščinska 15505 Zoorbagan 01:10:53 SZ3 5 S26 +16:33 +02:20 00:02:31 766 136 902
158 Eliass Veigurs 6104 Luminor 01:10:55 VZ2 83 V132 +23:07 +23:07 00:01:54 674 171 845
159 Ēriks Lebedoks 5943 OK Kurmis 01:11:03 VZ2 84 V133 +23:15 +23:15 00:02:30 673 130 803
160 Eldars Trapučka 6035 PATRIA NAA 01:11:08 VZ1 26 V134 +23:20 +23:03 00:01:55 672 170 842
161 Emīls Ummers 5911 Piepe 01:11:08 VZ1 25 V135 +23:19 +23:03 00:01:55 672 169 841
162 Kristaps Sondors 5383 01:11:13 VZ2 85 V136 +23:25 +23:25 00:02:03 671 159 830
163 Nils Mednis 6016 AMSERV 01:11:15 VZ1 27 V137 +23:27 +23:10 00:02:15 671 145 816
164 Arvīds Grāvelis 5683 DEERED 01:11:22 VZ2 86 V138 +23:33 +23:33 00:01:58 670 166 836
165 Sandija Sorokina 5465 ASK PATRIA 01:11:23 SZ1 7 S27 +17:03 +12:55 00:02:21 761 147 908
166 Julia Dimling 5248 01:11:28 SZ1 9 S28 +17:08 +13:00 00:02:30 760 138 898
167 Ginta Bogdanova 5268 SPB RUN/Brooks 01:11:28 SZ1 8 S29 +17:08 +12:59 00:02:06 760 164 924
168 Katrīna Levāne 5506 Engures Sportam 01:11:29 SZ1 10 S30 +17:09 +13:00 00:02:07 760 162 922
169 Oskars Saliņš 5831 Kusa 01:11:31 VZ2 87 V139 +23:42 +23:42 00:01:50 669 177 846
170 Druvis Ruciņš 5721 Daba mūs sauc 01:11:35 VZ2 88 V140 +23:46 +23:46 00:02:09 668 151 819
171 Edgars Gargurnis 6022 SterS 01:11:39 VZ3 23 V141 +23:50 +18:08 00:02:19 667 140 807
172 Ģirts Goško 6126 Auseklis IK 01:11:43 VZ2 89 V142 +23:55 +23:55 00:02:38 667 124 791
173 Alise Kalniņa 5874 01:11:47 SZ2 15 S31 +17:27 +17:27 00:02:09 757 160 917
174 Jurģis Kļavpurs 5948 RWA 01:11:48 VZ2 90 V143 +23:59 +23:59 00:01:32 666 211 877
175 Anda Zandberga 5720 01:11:55 SZ2 16 S32 +17:35 +17:35 00:02:02 755 170 925
176 Jānis Zvaigznītis 5071 SK MĒS / JS Dream Team 01:11:59 VZ2 91 V144 +24:11 +24:11 00:01:41 664 193 857
177 Intārs Stalbergs 5543 01:12:03 VZ3 24 V145 +24:14 +18:32 00:02:26 664 134 798
178 Kaspars Briedis 5350 Saldus Boksa Klubs 01:12:13 VZ2 92 V146 +24:24 +24:24 00:01:59 662 165 827
179 Ints Marcinkevičs 5485 01:12:20 VZ3 25 V147 +24:31 +18:49 00:02:21 661 139 800
180 Linda Meirēna 6011 Legs Miserables / Gjensidige 01:12:28 SZ2 17 S33 +18:09 +18:09 00:02:12 750 157 907
181 Jānis Priedītis 6076 STK RwA 01:12:42 VZ2 93 V148 +24:54 +24:54 00:01:46 658 183 841
182 Arnis Priedītis 15492 01:12:58 VZ3 26 V149 +25:09 +19:26 00:02:18 655 141 796
183 Atis Lešinskis 6245 01:13:03 VZ2 94 V150 +25:14 +25:14 00:02:02 655 160 815
184 Māris Katkovskis 5245 KSMR Fitness 01:13:05 VZ2 95 V151 +25:17 +25:17 00:02:33 654 127 781
185 Atis Dēvits 6224 SPORTLAND 01:13:08 VZ1 28 V152 +25:19 +25:03 00:02:13 654 146 800
186 Juris Rukkalns 5074 Ragana 01:13:17 VZ4 4 V153 +25:28 +12:53 00:02:30 652 130 782
187 Kristaps Kemme 5656 DPD LATVIJA 01:13:18 VZ2 96 V154 +25:30 +25:30 00:01:58 652 166 818
188 Pāvels Ābelīte 5652 PROLATIO Systems 01:13:20 VZ2 97 V155 +25:32 +25:32 00:02:02 652 160 812
189 Viesturs Dumpis 6179 Līgatne var! 01:13:22 VZ2 98 V156 +25:34 +25:34 00:01:56 652 168 820
190 Didzis Kalniņš 5221 Maratons klubs 01:13:25 VZ3 27 V157 +25:37 +19:54 00:02:37 651 125 776
191 Inga Kronberga 5891 Jaunmārupe skrien! 01:13:27 SZ3 6 S34 +19:07 +04:54 00:02:20 740 148 888
192 Agate Priedīte 6170 Latvijas Finieris 01:13:33 SZ1 11 S35 +19:13 +15:05 00:02:13 739 155 894
193 Jānis Grundšteins 6001 Baltais 01:13:37 VZ2 99 V158 +25:48 +25:48 00:02:15 650 145 795
194 Dainis Upenieks 6242 SK Ozolnieki 01:13:43 VZ3 28 V159 +25:54 +20:12 00:02:49 649 116 765
195 Zane Kaspere 5280 01:13:43 SZ2 18 S36 +19:23 +19:23 00:02:15 737 153 890
196 Jānis Kļimenkovs 6015 Swedbank 01:13:44 VZ2 100 V160 +25:56 +25:56 00:02:19 648 141 789
197 Andris Sprūds 5771 VSK Noskrien / Divplākšņi 01:13:47 VZ2 101 V161 +25:59 +25:59 00:01:22 648 238 886
198 Aldis Rancāns 5450 Vecpiebalga 01:13:52 VZ3 29 V162 +26:03 +20:21 00:02:23 647 137 784
199 Ott Levisto 5832 Trelleborg 01:13:54 VZ2 102 V163 +26:06 +26:06 00:01:56 647 168 815
200 Kristaps Dvēselītis 15511 01:13:55 VZ2 103 V164 +26:07 +26:07 00:01:53 647 172 819
201 Daumants Rodrigo Beinars 5338 Guddžobs Guddans 01:14:00 VZ1 29 V165 +26:11 +25:55 00:01:52 646 174 820
202 Kaspars Kursišs 5099 Labākie.lv 01:14:09 VZ2 105 V166 +26:21 +26:21 00:02:27 645 133 778
203 Juris Balandis 5184 Marienburgas Vilki 01:14:09 VZ2 104 V167 +26:20 +26:20 00:01:55 645 170 815
204 Dainis Kreicbergs 5183 Sēme 01:14:14 VZ3 30 V168 +26:26 +20:43 00:02:03 644 158 802
205 Dārta Otomere 5613 01:14:17 SZ2 19 S37 +19:57 +19:57 00:02:09 731 159 890
206 Sandris Līdums 5620 Latvijas Finieris 01:14:17 VZ3 31 V169 +26:28 +20:46 00:02:13 644 147 791
207 Dmitrijs Vladimirovs 5788 Accenture 01:14:18 VZ2 106 V170 +26:29 +26:29 00:02:02 644 160 804
208 Ginta Valtere 5229 BALTAIS 01:14:19 SZ2 20 S38 +19:59 +19:59 00:01:50 731 188 919
209 Jurijs Gammeršmidts 15525 ZAS Pārgauja 01:14:20 VZ2 107 V171 +26:31 +26:31 00:01:56 643 169 812
210 Māris Bumbieris 5714 Latvijas Finieris 01:14:21 VZ2 108 V172 +26:33 +26:33 00:02:24 643 136 779
211 Ēriks Spriņģis 6240 01:14:35 VZ1 31 V173 +26:47 +26:30 00:02:15 641 144 785
212 Roberts Siliņš 5031 Vaidava 01:14:35 VZ2 109 V174 +26:47 +26:47 00:01:58 641 165 806
213 Viktors Žeikars 5432 01:14:35 VZ1 30 V175 +26:46 +26:30 00:02:12 641 148 789
214 Ansis Zadiņš 15507 01:14:37 VZ2 110 V176 +26:48 +26:48 00:02:10 641 150 791
215 Jānis Nulle 5177 ind. 01:14:40 VZ2 111 V177 +26:51 +26:51 00:01:47 640 183 823
216 Kaspars Aksenoks 5822 01:14:53 VZ3 32 V178 +27:04 +21:21 00:02:30 639 130 769
217 Romans Odinecs 5657 Herbalife24 01:15:00 VZ2 112 V179 +27:11 +27:11 00:02:29 638 131 769
218 Elīna Strode 6169 Griķīši 01:15:10 SZ2 21 S39 +20:50 +20:50 00:02:07 723 163 886
219 Kaspars Olte 5968 01:15:11 VZ3 33 V180 +27:23 +21:40 00:02:13 636 147 783
220 Martins Podnieks 5639 Silakrogs 01:15:23 VZ2 113 V181 +27:34 +27:34 00:02:12 634 148 782
221 Elvis Rībens 5573 Venden/Maratona klubs 01:15:24 VZ2 114 V182 +27:36 +27:36 00:02:18 634 141 775
222 Zanda Mihailova 5431 01:15:26 SZ2 22 S40 +21:06 +21:06 00:02:23 720 145 865
223 Jānis Stūrītis 5174 01:15:27 VZ3 34 V183 +27:38 +21:56 00:02:22 634 138 772
224 Arnis Priedītis 5278 Latvijas Finieris 01:15:27 VZ1 32 V184 +27:39 +27:22 00:01:45 634 187 821
225 Roberts Bērziņš 5553 AMSERV 01:15:30 VZ2 115 V185 +27:41 +27:41 00:02:29 633 131 764
226 Emīls Stallītis 6109 Luminor 01:15:32 VZ2 116 V186 +27:43 +27:43 00:01:48 633 180 813
227 Vladislavs Sarkans 5154 PATRIA NAA 01:15:32 VZ1 33 V187 +27:43 +27:27 00:01:47 633 182 815
228 Andris Dzalbs 5955 Ķērpīši 01:15:33 VZ3 35 V188 +27:45 +22:02 00:02:32 633 129 762
229 Reinis Veinbergs 5422 01:15:39 VZ1 34 V189 +27:50 +27:34 00:02:11 632 150 782
230 Valters Veiss 6056 01:15:43 VZ2 117 V190 +27:55 +27:55 00:02:15 631 145 776
231 Silvestrs Auders 5460 DEERED 01:15:46 VZ2 118 V191 +27:57 +27:57 00:02:31 631 130 761
232 Anda Grudule 5463 Swedbank 01:16:01 SZ2 23 S41 +21:41 +21:41 00:02:31 715 137 852
233 Kristaps Brizga 15547 Olainfarm 01:16:06 VZ2 119 V192 +28:17 +28:17 00:02:28 628 132 760
234 Elīna Pinne 5157 PATRIA NAA 01:16:08 SZ1 12 S42 +21:48 +17:40 00:02:20 714 148 862
235 Ilze Sermolīte 6241 Zemgales Ziņas 01:16:09 SZ3 7 S43 +21:50 +07:36 00:02:26 713 141 854
236 Jēkabs Fridmanis 15528 01:16:14 VZ1 35 V193 +28:25 +28:09 00:02:10 627 150 777
237 Normunds Allens 6018 Labs starts 01:16:15 VZ3 36 V194 +28:26 +22:44 00:02:27 627 133 760
238 Edmunds Stepiņš 5180 01:16:15 VZ3 37 V195 +28:27 +22:44 00:02:19 627 140 767
239 Baiba Mazrima 6227 Saldus Boksa Klubs 01:16:19 SZ2 24 S44 +21:59 +21:59 00:02:15 712 153 865
240 Rihards Hohbergs 5673 Latvijas Finieris 01:16:20 VZ1 36 V196 +28:31 +28:15 00:01:57 626 167 793
241 Ivars Broničs 6141 Guddžobs Guddans 01:16:21 VZ2 120 V197 +28:33 +28:33 00:02:06 626 155 781
242 Reinis Graviņš 5204 01:16:28 VZ2 121 V198 +28:40 +28:40 00:02:09 625 152 777
243 Kaspars Auželis 5483 train2win.lv 01:16:29 VZ2 122 V199 +28:40 +28:40 00:02:25 625 135 760
244 Juris Derevjanko 5545 01:16:29 VZ2 123 V200 +28:41 +28:41 00:02:04 625 158 783
245 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme 01:16:30 VZ2 124 V201 +28:41 +28:41 00:02:32 625 129 754
246 Andris Romans 15510 01:16:35 VZ2 125 V202 +28:46 +28:46 00:02:17 624 143 767
247 Aleksejs Mescerjakovs 5468 Wild Gang 01:16:45 VZ4 5 V203 +28:57 +16:22 00:02:03 623 159 782
248 Juris Trofimenko 6165 01:16:46 VZ3 38 V204 +28:58 +23:15 00:02:04 623 158 781
249 Kaspars Dzintars 5019 FK BANDAVAA 01:17:05 VZ3 39 V205 +29:16 +23:33 00:02:47 620 117 737
250 Donats Urtāns 6065 VANAGI 01:17:07 VZ1 37 V206 +29:18 +29:02 00:01:54 620 171 791
251 Sandis Kristaps Lagzdiņš 5512 01:17:15 VZ1 38 V207 +29:26 +29:10 00:02:03 619 159 778
252 Ivars Kovaļevskis 5418 01:17:16 VZ2 126 V208 +29:28 +29:28 00:02:32 619 128 747
253 Armands Sīlis 6064 Olainfarm 01:17:21 VZ2 128 V209 +29:33 +29:33 00:02:39 618 123 741
254 Arvis Podnieks 5425 01:17:21 VZ2 127 V210 +29:33 +29:33 00:01:41 618 194 812
255 Hardija Kristiāna Nagle 5160 PATRIA NAA 01:17:26 SZ1 13 S45 +23:06 +18:57 00:01:58 702 175 877
256 Sandis Sproģis 5392 Tet 01:17:30 VZ3 40 V211 +29:42 +23:59 00:02:17 617 142 759
257 Juris Dombrovskis 5794 Rēzeknes novads 01:17:36 VZ3 41 V212 +29:47 +24:05 00:02:19 616 140 756
258 Andris Ratkus 5045 01:17:41 VZ2 129 V213 +29:53 +29:53 00:01:47 615 183 798
259 Martinš Kacens 5918 01:17:45 VZ2 130 V214 +29:56 +29:56 00:01:32 615 212 827
260 Kitija Zaula 5629 Limbaži Skrien 01:17:47 SZ1 14 S46 +23:27 +19:18 00:01:09 699 300 999
261 Elvis Švecs 5562 01:17:49 VZ2 131 V215 +30:00 +30:00 00:02:03 614 159 773
262 Juris Šķudītis 5455 Latvijas Finieris 01:17:52 VZ3 42 V216 +30:03 +24:20 00:02:28 614 132 746
263 Evija Abiļeva 5875 Swedbank 01:17:52 SZ2 25 S47 +23:32 +23:32 00:02:19 698 149 847
264 Gunnar Koitne 5587 JK Hermes 01:17:54 VZ4 6 V217 +30:06 +17:31 00:02:30 614 130 744
265 Henrijs Helmanis 6010 01:17:57 VZ1 39 V218 +30:09 +29:52 00:02:03 613 158 771
266 Andris Edgars Fecers 5178 01:17:57 VZ1 40 V219 +30:09 +29:52 00:02:03 613 159 772
267 Raivita Birkentāla 5815 Talsu pauguraines Zaķi 01:17:57 SZ3 8 S48 +23:37 +09:24 00:02:19 697 149 846
268 Arvis Birkmanis 5778 01:18:06 VZ3 43 V220 +30:18 +24:35 00:02:54 612 112 724
269 Jevgeņijs Kušakovs 5763 Rēzeknes novads 01:18:12 VZ2 132 V221 +30:23 +30:23 00:01:58 611 165 776
270 Jānis Kopmanis 5377 LSC 01:18:13 VZ4 7 V222 +30:24 +17:49 00:02:19 611 141 752
271 Dāvis Blankenbergs 5382 01:18:14 VZ2 133 V223 +30:25 +30:25 00:02:26 611 134 745
272 Dzintars Kriķis 5006 Labo sajūtu kolekcionārs 01:18:15 VZ3 44 V224 +30:26 +24:43 00:02:53 611 113 724
273 Diāna Kristiņa 5958 01:18:16 SZ2 26 S49 +23:56 +23:56 00:02:07 694 162 856
274 Kristers Grava 5826 01:18:17 VZ1 41 V225 +30:29 +30:12 00:02:19 611 140 751
275 Ingus Mednis 5973 Saldus Boksa Klubs 01:18:18 VZ2 134 V226 +30:30 +30:30 00:02:46 611 118 729
276 Arguts Keirāns 15546 SPORTLAND 01:18:20 VZ3 45 V227 +30:32 +24:49 00:02:38 610 124 734
277 Paula Rozenvalde 7513 Kocēnu novads 01:18:21 SZ2 27 S50 +24:01 +24:01 00:02:01 693 171 864
278 Raivis Puņeiko 6208 PH Print 01:18:22 VZ2 135 V228 +30:34 +30:34 00:02:44 610 119 729
279 Mārtiņš Vilemsons 6013 VSK Noskrien Seniori 01:18:31 VZ3 46 V229 +30:43 +25:00 00:02:22 609 138 747
280 Laura Stepiņa 5030 01:18:31 SZ2 29 S51 +24:11 +24:11 00:02:37 692 131 823
281 Natālija Rižka 5466 Wild Gang 01:18:31 SZ2 28 S52 +24:11 +24:11 00:02:29 692 139 831
282 Maksims Popkovs 5467 Wild Gang 01:18:32 VZ2 136 V230 +30:43 +30:43 00:02:36 609 125 734
283 Lauma Čerņevska 5796 VSK Noskrien Vāveres 01:18:34 SZ2 30 S53 +24:14 +24:14 00:02:30 692 137 829
284 Dzintars Sarguns 5017 PRINTFUL 01:18:41 VZ2 137 V231 +30:52 +30:52 00:02:31 608 129 737
285 Andrejs Vasiļjevs 5649 PROLATIO Systems 01:18:42 VZ2 140 V232 +30:54 +30:54 00:01:44 607 188 795
286 Aleksandrs Ksenofontovs 5651 PROLATIO Systems 01:18:42 VZ2 138 V233 +30:54 +30:54 00:02:35 607 126 733
287 Mārtiņš Bērziņš 5759 Kurmis OK 01:18:42 VZ2 139 V234 +30:54 +30:54 00:02:04 607 157 764
288 Linda Berga 5661 DPD LATVIJA 01:18:45 SZ2 31 S54 +24:25 +24:25 00:02:30 690 137 827
289 Kaspars Daube 5630 01:18:47 VZ2 141 V235 +30:58 +30:58 00:02:51 607 114 721
290 Dainis Gailis 5348 Siguldas Maratona klubs 01:18:51 VZ3 47 V236 +31:02 +25:20 00:02:23 606 137 743
291 Aleksandrs Ļitvinskis 5384 HAVI Logistics 01:19:00 VZ3 48 V237 +31:12 +25:29 00:02:32 605 129 734
292 Jānis Rumba 5407 01:19:15 VZ2 142 V238 +31:27 +31:27 00:02:30 603 130 733
293 Sabīne Valtere 6050 pulsometrs.lv 01:19:18 SZ2 32 S55 +24:58 +24:58 00:02:18 685 150 835
294 Agnese Ulanova 5706 Pūre 01:19:18 SZ2 33 S56 +24:58 +24:58 00:02:11 685 157 842
295 Krišjānis Puriņš 5169 01:19:21 VZ2 143 V239 +31:33 +31:33 00:02:04 602 157 759
296 Jānis Šliseris 5717 01:19:24 VZ2 144 V240 +31:35 +31:35 00:02:47 602 117 719
297 Evelīna Vasiļjeva 5932 Daugavpils Runners 01:19:33 SZ1 15 S57 +25:13 +21:04 00:02:16 683 151 834
298 Armands Paeglis 5148 01:19:34 VZ3 50 V241 +31:45 +26:03 00:02:22 601 138 739
299 Stanislav Biktimirov 5727 VSK Noskrien 01:19:34 VZ3 49 V242 +31:45 +26:02 00:02:26 601 134 735
300 Kaspars Rullis 6255 01:19:42 VZ3 51 V243 +31:53 +26:10 00:02:38 600 124 724
301 Uldis Doniņš 6177 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:19:45 VZ2 145 V244 +31:57 +31:57 00:02:26 600 134 734
302 Mārtiņš Vaskis 6211 PH Print 01:19:48 VZ2 146 V245 +32:00 +32:00 00:02:20 599 140 739
303 Kristaps Pilskalns 6258 Supervaroņi 01:19:49 VZ2 147 V246 +32:00 +32:00 00:01:50 599 177 776
304 Toms Biļūns 5604 SIA Joker Ltd. 01:19:52 VZ2 148 V247 +32:03 +32:03 00:02:01 599 161 760
305 Baiba Bolgzda 5743 nothing.lv 01:19:56 SZ3 9 S58 +25:36 +11:22 00:02:33 680 135 815
306 Līga Brutāne 5617 Swedbank 01:19:57 SZ2 34 S59 +25:37 +25:37 00:02:21 680 146 826
307 Sergejs Soklakovs 5336 01:20:01 VZ1 42 V248 +32:13 +31:56 00:02:28 597 132 729
308 Eriks Vasilevskis 5026 DNB Servisa centrs 01:20:23 VZ2 149 V249 +32:34 +32:34 00:02:40 595 122 717
309 Edgars Rancāns 5590 01:20:25 VZ2 150 V250 +32:36 +32:36 00:02:32 595 129 724
310 Raivis Skrinda 6101 Bioderma 01:20:28 VZ2 151 V251 +32:39 +32:39 00:02:09 594 152 746
311 Rūdolfs Beļaunieks 6235 SPORTLAND 01:20:31 VZ2 152 V252 +32:42 +32:42 00:02:38 594 123 717
312 Kaspars Atmats 6223 SPORTLAND 01:20:34 VZ2 153 V253 +32:45 +32:45 00:02:56 594 111 705
313 Uģis Ozols 5270 Latvijas Finieris 01:20:36 VZ3 52 V254 +32:48 +27:05 00:02:11 593 149 742
314 Linda Zukovska 5914 DNB Servisa centrs 01:20:41 SZ2 35 S60 +26:21 +26:21 00:02:30 673 138 811
315 Edgars Bikse 5521 Latvijas Finieris 01:20:42 VZ2 154 V255 +32:53 +32:53 00:02:29 593 131 724
316 Haralds Iesalnieks 5555 01:20:43 VZ1 43 V256 +32:55 +32:38 00:02:08 592 153 745
317 Kristaps Oškalns 5297 01:20:44 VZ1 44 V257 +32:56 +32:39 00:01:35 592 206 798
318 Kristaps Cīpols 5462 01:20:49 VZ2 155 V258 +33:00 +33:00 00:02:26 592 133 725
319 Alfreds Radvils 5879 Skaida 01:20:55 VZ2 156 V259 +33:07 +33:07 00:02:59 591 109 700
320 Uldis Kondratovičs 5750 Virsotne/MARMOT 01:20:57 VZ4 8 V260 +33:08 +20:33 00:02:23 591 137 728
321 Guntis Grīnfelds 5841 Emergn #optimized4running 01:20:58 VZ2 157 V261 +33:10 +33:10 00:02:21 591 138 729
322 Krišjānis Grigalinovičs 5882 01:21:06 VZ2 158 V262 +33:18 +33:18 00:01:55 590 170 760
323 Arta Martinsone 5249 01:21:12 SZ2 36 S61 +26:52 +26:52 00:01:56 669 178 847
324 Rūdolfs Karss 6110 Luminor 01:21:13 VZ2 159 V263 +33:24 +33:24 00:02:45 589 118 707
325 Dārta Konošonoka 6072 Limbaži SKRIEN 01:21:15 SZ2 37 S62 +26:56 +26:56 00:02:33 669 135 804
326 Ritvars Paraģis 5189 dreamteam 01:21:22 VZ2 160 V264 +33:34 +33:34 00:02:23 588 137 725
327 Alexey Akhmadulin 5892 Begom ot infarkta 01:21:22 VZ2 161 V265 +33:34 +33:34 00:02:01 588 161 749
328 Evita Knopa 6046 Knopu ģimene 01:21:26 SZ2 38 S63 +27:06 +27:06 00:02:22 667 145 812
329 Sandra Gaile 5842 Izturība 01:21:28 SZ2 39 S64 +27:08 +27:08 00:02:46 667 124 791
330 Samuel Bouquay 15526 01:21:29 VZ2 162 V266 +33:41 +33:41 00:02:42 587 121 708
331 Andris Mačevskis 5627 01:21:29 VZ3 53 V267 +33:40 +27:57 00:02:30 587 130 717
332 Edgars Meijers 5175 01:21:30 VZ2 163 V268 +33:42 +33:42 00:02:33 587 128 715
333 Vilis Trautmanis 5618 Māris atpūšas 01:21:31 VZ2 164 V269 +33:42 +33:42 00:01:40 587 196 783
334 Sanita Roze 5576 01:21:37 SZ2 40 S65 +27:17 +27:17 00:02:32 666 136 802
335 Renārs Reklaitis 6193 Emergn #optimized4running 01:21:38 VZ2 165 V270 +33:49 +33:49 00:01:42 586 192 778
336 Liene Zilvere 5320 Siguldas takas 01:21:38 SZ2 41 S66 +27:18 +27:18 00:02:51 666 121 787
337 Toms Mintāls 5666 DPD LATVIJA 01:21:38 VZ2 166 V271 +33:49 +33:49 00:02:33 586 128 714
338 Henrijs Eglītis 15536 - 01:21:39 VZ2 167 V272 +33:50 +33:50 00:02:12 586 148 734
339 Ints Mūrnieks 5837 01:21:40 VZ3 54 V273 +33:52 +28:09 00:02:15 585 145 730
340 Mārtiņš Braslavs 5009 01:21:41 VZ2 168 V274 +33:53 +33:53 00:02:47 585 117 702
341 Edgars Sondors 5021 Laimīgās Beigas 01:21:42 VZ2 169 V275 +33:54 +33:54 00:02:03 585 159 744
342 Sandris Kaparkalējs 5326 01:21:44 VZ3 55 V276 +33:55 +28:12 00:02:45 585 118 703
343 Edgars Blūms 5347 Rush b 01:21:53 VZ2 170 V277 +34:05 +34:05 00:02:18 584 142 726
344 Kristaps Radvilavičs 5067 3D Running 01:21:54 VZ2 171 V278 +34:06 +34:06 00:02:34 584 127 711
345 Evgenii Rudakov 5886 01:21:54 VZ2 172 V279 +34:06 +34:06 00:01:58 584 165 749
346 Normunds Vējiņš 15550 01:21:57 VZ2 173 V280 +34:09 +34:09 00:02:30 583 130 713
347 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola 01:22:04 SZ1 16 S67 +27:44 +23:35 00:02:32 662 136 798
348 Mareks RudzĪtis 5053 01:22:05 VZ2 174 V281 +34:17 +34:17 00:02:43 582 120 702
349 Mareks Lucjanovs 5884 01:22:08 VZ2 175 V282 +34:19 +34:19 00:02:34 582 127 709
350 Igors Trofimenko 6161 01:22:12 VZ2 176 V283 +34:24 +34:24 00:02:33 582 128 710
351 Roberts Trofimenko 6162 01:22:12 VZ1 45 V284 +34:23 +34:07 00:02:18 582 142 724
352 Viesturs Tomels 5898 01:22:14 VZ3 56 V285 +34:25 +28:43 00:02:24 581 135 716
353 Līva Strode 6099 Bioderma 01:22:15 SZ1 17 S68 +27:55 +23:46 00:02:43 661 127 788
354 Kārlis Šenbergs 5077 01:22:17 VZ2 177 V286 +34:28 +34:28 00:01:53 581 172 753
355 Viktors Borisovskis 6080 Skonto Būve 01:22:18 VZ2 178 V287 +34:29 +34:29 00:02:22 581 138 719
356 Kristīne Lārmane 5304 01:22:29 SZ2 42 S69 +28:09 +28:09 00:02:42 659 128 787
357 Jānis Osītis 6196 Benu aptieka 01:22:31 VZ2 179 V288 +34:43 +34:43 00:01:23 579 235 814
358 Agnese Sloka 5758 DzSK Lokomotīve 01:22:33 SZ2 43 S70 +28:13 +28:13 00:03:05 658 112 770
359 Dace Tenberga 5612 Engures sportam 01:22:36 SZ2 44 S71 +28:16 +28:16 00:02:42 658 127 785
360 Indulis Ķerus 5809 01:22:37 VZ2 180 V289 +34:48 +34:48 00:02:15 579 145 724
361 Natālija Joničenko 6031 Talsu pauguraines Zaķi 01:22:38 SZ3 10 S72 +28:18 +14:04 00:02:31 658 136 794
362 Kārlis Strūka 6207 PH Print 01:22:38 VZ2 181 V290 +34:49 +34:49 00:02:47 579 117 696
363 Oļegs Fomins 5355 01:22:40 VZ2 182 V291 +34:52 +34:52 00:02:26 578 133 711
364 Linda Beldava 5749 VSK Noskrien Vāveres 01:22:40 SZ2 45 S73 +28:20 +28:20 00:02:25 657 142 799
365 Kaspars Raubiškis 5372 01:22:44 VZ2 183 V292 +34:55 +34:55 00:02:34 578 127 705
366 Jānis Kolužs 6140 Daugavpils Runners 01:22:45 VZ2 184 V293 +34:57 +34:57 00:01:58 578 165 743
367 Dana Rimvide-Mickeviča 5039 Daugavpils Runners 01:22:45 SZ2 46 S74 +28:25 +28:25 00:02:40 657 129 786
368 Mārtiņš Sīpols 5147 Bohnenkamp 01:22:46 VZ2 185 V294 +34:58 +34:58 00:02:03 578 159 737
369 Kārlis Mičulis 5197 01:22:50 VZ2 186 V295 +35:01 +35:01 00:02:28 577 132 709
370 Kārlis Goldmanis 6143 01:22:55 VZ2 187 V296 +35:07 +35:07 00:02:15 577 145 722
371 Ansis Kuplis 5522 WWW.RUNNING.LV 01:22:57 VZ3 57 V297 +35:08 +29:26 00:02:27 576 133 709
372 Madara Tīģere-Bernharde 5401 01:22:58 SZ2 47 S75 +28:38 +28:38 00:02:46 655 124 779
373 Laura Hartmane 5294 01:23:01 SZ2 48 S76 +28:41 +28:41 00:02:41 655 129 784
374 Gunita Miteniece 6079 01:23:02 SZ2 49 S77 +28:42 +28:42 00:02:38 654 131 785
375 Mērija Agnese Meiberga 5267 01:23:02 SZ1 18 S78 +28:42 +24:33 00:02:05 654 164 818
376 Signe Kaupuža 5940 01:23:04 SZ2 50 S79 +28:44 +28:44 00:02:27 654 141 795
377 Edgars Liepājnieks 5352 Team Kukulītis 01:23:05 VZ2 188 V298 +35:17 +35:17 00:02:43 575 120 695
378 Daiga Siliņa 5265 01:23:07 SZ1 19 S80 +28:47 +24:38 00:02:55 654 118 772
379 Dainis Vēsma 5570 01:23:08 VZ2 189 V299 +35:19 +35:19 00:02:17 575 143 718
380 Baiba Zvirbule 5232 01:23:09 SZ3 11 S81 +28:49 +14:36 00:02:36 653 132 785
381 Alvis Tribockis 5539 01:23:19 VZ2 190 V300 +35:30 +35:30 00:02:20 574 139 713
382 Nauris Vērsis 5569 Lidosta “Rīga” 01:23:22 VZ2 191 V301 +35:34 +35:34 00:02:10 573 151 724
383 Jānis Gržibovskis 5155 PATRIA NAA 01:23:26 VZ1 46 V302 +35:37 +35:21 00:01:28 573 222 795
384 Juris Ozoliņš 5979 Herbalife24 01:23:29 VZ2 192 V303 +35:40 +35:40 00:02:53 573 113 686
385 Anda Ansone 5623 01:23:30 SZ2 51 S82 +29:11 +29:11 00:02:27 651 140 791
386 Zane Brokāne 6117 Matisons runner's club 01:23:35 SZ2 52 S83 +29:15 +29:15 00:02:33 650 135 785
387 Anna Konovalova 5887 01:23:35 SZ1 20 S84 +29:15 +25:06 00:02:43 650 127 777
388 Mārcis Megnis 5096 01:23:38 VZ2 193 V304 +35:50 +35:50 00:02:33 572 127 699
389 Diāna Lauska 5654 DPD LATVIJA 01:23:40 SZ2 53 S85 +29:20 +29:20 00:02:41 649 128 777
390 Ieva Freidenfelde 5935 SK Dzērvene 01:23:45 SZ2 54 S86 +29:26 +29:26 00:02:27 649 140 789
391 Lita Sala 6028 01:23:48 SZ2 55 S87 +29:28 +29:28 00:02:52 648 120 768
392 Gints Sala 6029 01:23:48 VZ2 194 V305 +36:00 +36:00 00:02:57 571 110 681
393 Lilija Grundmane 5271 Maratona klubs 01:23:49 SZ4 2 S88 +29:29 +18:31 00:02:54 648 119 767
394 Aija Lāce 5145 01:23:51 SZ4 3 S89 +29:31 +18:34 00:02:49 648 122 770
395 Edmunds Mičulis 5228 01:23:51 VZ3 58 V306 +36:03 +30:20 00:02:27 570 133 703
396 Normunds Grava 5389 01:23:54 VZ3 59 V307 +36:05 +30:22 00:02:36 570 125 695
397 Aldis Strožs 5420 01:23:57 VZ3 60 V308 +36:08 +30:26 00:02:46 570 117 687
398 Ieva Krastiņa 5337 01:23:58 SZ2 56 S90 +29:38 +29:38 00:02:45 647 125 772
399 Ints Vovers 6216 01:24:01 VZ2 195 V309 +36:13 +36:13 00:02:16 569 144 713
400 Dana Veselova 5246 Rēzeknes novads 01:24:06 SZ2 58 S91 +29:46 +29:46 00:02:47 646 124 770
401 Kristīne Mergina 5823 01:24:06 SZ2 57 S92 +29:46 +29:46 00:02:34 646 134 780
402 Māris Modriņš 5033 01:24:14 VZ2 197 V310 +36:26 +36:26 00:02:33 568 127 695
403 Andis Antāns 5976 Riga Runners I 01:24:14 VZ2 196 V311 +36:25 +36:25 00:01:56 568 168 736
404 Lauris Balgalvis 5678 01:24:17 VZ3 61 V312 +36:28 +30:46 00:01:50 567 177 744
405 Adam Lambrou 5182 AppXite 01:24:19 VZ2 198 V313 +36:31 +36:31 00:01:55 567 170 737
406 Rinalds Aļeksjonoks 6166 01:24:21 VZ2 200 V314 +36:33 +36:33 00:02:58 567 110 677
407 Mārtiņš Gublinskis 15521 Gublinski 01:24:21 VZ2 199 V315 +36:32 +36:32 00:01:46 567 183 750
408 Baiba Niparte 5181 AppXite 01:24:21 SZ2 59 S93 +30:01 +30:01 00:02:45 644 125 769
409 Oskars Suheckis 5113 01:24:23 VZ2 201 V316 +36:34 +36:34 00:01:51 567 176 743
410 Kristaps Černis 6120 Bohnenkamp 01:24:26 VZ2 203 V317 +36:37 +36:37 00:02:29 566 131 697
411 Kaspars Vīksniņš 5259 01:24:26 VZ2 202 V318 +36:37 +36:37 00:02:21 566 138 704
412 Edgars Ziediņš 5334 01:24:32 VZ2 204 V319 +36:43 +36:43 00:02:44 566 119 685
413 Dace Linde 5978 01:24:38 SZ3 12 S94 +30:18 +16:05 00:03:05 642 112 754
414 Lelde Ronimoisa 5785 VSK Noskrien Vāveres 01:24:41 SZ2 60 S95 +30:21 +30:21 00:02:50 642 121 763
415 Kate Dūdele 5901 Legs Miserables Maximus 01:24:42 SZ2 61 S96 +30:22 +30:22 00:01:54 642 181 823
416 Elīza Ozola 5272 Latvijas Finieris 01:24:45 SZ1 21 S97 +30:25 +26:17 00:02:36 641 132 773
417 Andrejs Gaumigs 5716 Maratona klubs 01:24:45 VZ4 9 V320 +36:57 +24:21 00:02:29 564 131 695
418 Andris Bērziņš 5947 01:24:45 VZ3 62 V321 +36:57 +31:14 00:02:41 564 121 685
419 Nauris Broks 15515 SPORTLAND 01:25:05 VZ2 205 V322 +37:17 +37:17 00:02:58 562 110 672
420 Aleksejs Haritonenko 6020 LEgs Miserables Maximus 01:25:08 VZ2 206 V323 +37:19 +37:19 00:02:28 562 132 694
421 Līga Novokšanova 5975 Swedbank 01:25:10 SZ2 62 S98 +30:50 +30:50 00:03:12 638 108 746
422 Raimonds Spēks 7417 KROKUS 01:25:12 VZ2 207 V324 +37:24 +37:24 00:02:42 561 120 681
423 Aivars Beldavs 5551 01:25:13 VZ3 63 V325 +37:24 +31:42 00:02:23 561 136 697
424 Kaspars Reinfelds 5679 01:25:15 VZ2 208 V326 +37:26 +37:26 00:02:19 561 140 701
425 Jolanta Ivanova 5480 01:25:23 SZ2 63 S99 +31:03 +31:03 00:02:39 636 130 766
426 Armands Ķiploks 6152 01:25:25 VZ2 209 V327 +37:36 +37:36 00:02:56 560 111 671
427 Rūdolfs Maurāns 6198 KREISAIS KRASTS 01:25:28 VZ2 210 V328 +37:40 +37:40 00:02:34 559 127 686
428 Janeks Frolovs 5387 Lidosta "Rīga" 01:25:29 VZ3 64 V329 +37:40 +31:58 00:02:59 559 109 668
429 Līga Livdāne 6097 Bioderma 01:25:32 SZ2 64 S100 +31:12 +31:12 00:02:17 635 151 786
430 Jānis Kaibe 6131 Kocēnu novads 1 01:25:36 VZ2 211 V330 +37:48 +37:48 00:02:52 559 114 673
431 Dairis Bodnieks 5508 01:25:41 VZ3 65 V331 +37:53 +32:10 00:02:48 558 117 675
432 Līga Pakalna 5840 KROKUS 01:25:42 SZ2 65 S101 +31:22 +31:22 00:02:44 634 126 760
433 Kristaps Goldmanis 15558 Constant Progression Team 01:25:47 VZ2 212 V332 +37:59 +37:59 00:02:37 557 125 682
434 Mārcis Vītoliņš 5263 Kociņi 01:25:47 VZ1 47 V333 +37:58 +37:42 00:03:06 557 105 662
435 Edvards Jaškulis 6052 Dot IT 01:25:48 VZ2 213 V334 +37:59 +37:59 00:02:44 557 119 676
436 Jānis Liepiņš 15538 01:25:48 VZ2 214 V335 +37:59 +37:59 00:02:32 557 129 686
437 Edgars Rags 5429 01:25:51 VZ2 215 V336 +38:02 +38:02 00:02:46 557 118 675
438 Saiva Sokolova 5544 01:25:56 SZ3 13 S102 +31:36 +17:23 00:02:57 632 117 749
439 Renārs Reiniks 5206 01:25:59 VZ3 66 V337 +38:10 +32:27 00:03:00 556 109 665
440 Andris Riekstiņš 5903 01:26:01 VZ3 67 V338 +38:12 +32:29 00:03:01 556 108 664
441 Māris Veckalniņš 5850 Madona 01:26:03 VZ4 10 V339 +38:14 +25:39 00:03:14 556 101 657
442 Iveta Stūrīte 5173 01:26:06 SZ2 66 S103 +31:46 +31:46 00:02:49 631 123 754
443 Martins Ķikuts 6045 01:26:09 VZ1 48 V340 +38:21 +38:04 00:03:09 555 104 659
444 Kristaps Ceriņš 5489 RECRO/LABIMEISTARI.LV 01:26:18 VZ2 216 V341 +38:30 +38:30 00:02:27 554 133 687
445 Monika Lemese 5998 LSC 01:26:22 SZ3 14 S104 +32:03 +17:49 00:02:51 629 121 750
446 Konstantīns Zorins 6229 ZILBER 01:26:23 VZ2 217 V342 +38:34 +38:34 00:02:14 554 146 700
447 Aigars Ķauķītis 5502 01:26:23 VZ2 218 V343 +38:35 +38:35 00:02:10 553 150 703
448 Jānis Krēsliņš 5497 Swedbank 01:26:25 VZ2 219 V344 +38:36 +38:36 00:03:03 553 107 660
449 Aivars Zāģers 5149 Meridiāns 01:26:28 VZ4 11 V345 +38:39 +26:04 00:02:45 553 118 671
450 Inese Cīrule 5523 Biznesa parks ABAVA 01:26:28 SZ2 67 S105 +32:08 +32:08 00:02:46 628 124 752
451 Dzintra Kārkliņa 5486 01:26:36 SZ4 4 S106 +32:16 +21:18 00:03:04 627 112 739
452 Edgars Antēns 15548 Ak12 01:26:39 VZ2 220 V346 +38:50 +38:50 00:02:43 552 120 672
453 Toms Vitolins 5060 SK ''Pitoni'' 01:26:40 VZ2 221 V347 +38:51 +38:51 00:02:31 552 129 681
454 Vineta Veisberga 5490 Saldus boksa klubs 01:26:41 SZ3 15 S107 +32:21 +18:08 00:03:08 627 110 737
455 Iveta Hāgena 5314 KSMR Fitness Carnikava 01:26:42 SZ3 16 S108 +32:22 +18:09 00:02:52 627 120 747
456 Anita Fišere 17158 Maratona klubs 01:26:43 SZ3 17 S109 +32:23 +18:10 00:02:40 627 129 756
457 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID 01:26:44 VZ1 49 V348 +38:56 +38:39 00:02:18 551 141 692
458 Kristīne Balanasa 5238 Virsotne/MARMOT 01:26:47 SZ3 18 S110 +32:27 +18:14 00:02:54 626 119 745
459 Uldis Krauklis 6225 Accenture 01:26:48 VZ2 222 V349 +39:00 +39:00 00:02:53 551 113 664
460 Evita Pētersone 5195 01:26:58 SZ1 22 S111 +32:38 +28:30 00:02:36 625 132 757
461 Didzis Galauliņš 5200 Es un es pats 01:26:58 VZ3 68 V350 +39:09 +33:27 00:02:49 550 116 666
462 Jānis Pinka 5063 01:27:01 VZ3 69 V351 +39:13 +33:30 00:03:07 549 105 654
463 Jānis Svitka 5672 SELGA 01:27:02 VZ2 223 V352 +39:14 +39:14 00:02:16 549 144 693
464 Varis Veipāns 5102 01:27:04 VZ3 70 V353 +39:15 +33:32 00:02:44 549 119 668
465 Emīls Mūrēns 5172 01:27:04 VZ1 50 V354 +39:16 +38:59 00:02:33 549 127 676
466 Andis Rubeniņš 6191 01:27:05 VZ2 224 V355 +39:16 +39:16 00:02:57 549 110 659
467 Roberts Ramba 6181 01:27:06 VZ2 225 V356 +39:17 +39:17 00:03:08 549 104 653
468 Mārcis Ruks 5469 01:27:06 VZ1 51 V357 +39:17 +39:00 00:02:20 549 140 689
469 Jānis Logins 6156 01:27:07 VZ1 52 V358 +39:19 +39:02 00:02:30 549 131 680
470 Jānis Vītiņš 5700 Klinšu ērgļi 01:27:07 VZ3 71 V359 +39:18 +33:36 00:03:01 549 108 657
471 Nerijus Nekrašas 5171 01:27:13 VZ3 72 V360 +39:24 +33:42 00:02:45 548 119 667
472 Jānis Māsēns 5261 Firma L4 01:27:15 VZ3 73 V361 +39:27 +33:44 00:03:00 548 108 656
473 Zita Zariņa 3471 run...just run! 01:27:16 SZ2 68 S112 +32:56 +32:56 00:03:00 623 115 738
474 Paula Pakule 5907 Sporta Klubs WENDI 01:27:16 SZ2 69 S113 +32:57 +32:57 00:02:55 623 118 741
475 Sandis Jaskans 6042 Palīdzēsim.lv 01:27:18 VZ2 226 V362 +39:29 +39:29 00:02:57 548 110 658
476 Gatis Šulcs 6053 SPARS fizio 01:27:18 VZ2 227 V363 +39:30 +39:30 00:01:30 548 218 766
477 Ieva Kalniņa 5919 01:27:18 SZ2 70 S114 +32:58 +32:58 00:02:28 622 139 761
478 Anatolijs Varlamovs 5464 01:27:22 VZ3 74 V364 +39:33 +33:51 00:02:39 547 123 670
479 Andris Teriņš 6025 01:27:24 VZ2 228 V365 +39:35 +39:35 00:02:42 547 121 668
480 Gints Žumburs 5303 01:27:24 VZ3 75 V366 +39:36 +33:53 00:02:55 547 112 659
481 Juris Kalnietis 5367 Emergn #optimized4running 01:27:25 VZ2 229 V367 +39:36 +39:36 00:02:47 547 117 664
482 Agnese Žukova 5411 Olainfarm 01:27:25 SZ2 71 S115 +33:05 +33:05 00:02:47 622 123 745
483 Zane Martinsone 5080 01:27:26 SZ2 72 S116 +33:06 +33:06 00:02:38 621 131 752
484 Valdis Ivanovs 5960 01:27:32 VZ2 230 V368 +39:44 +39:44 00:02:06 546 155 701
485 Līva Veļķere 5980 Alūksne 01:27:32 SZ2 73 S117 +33:12 +33:12 00:03:09 621 110 731
486 Ilze Ozola 5440 Matisons Runner's Club 01:27:36 SZ3 19 S118 +33:16 +19:02 00:02:32 620 135 755
487 Uģis Sņigirovs 5257 01:27:38 VZ2 231 V369 +39:50 +39:50 00:02:24 546 136 682
488 Baiba Brakovska 5681 Selga 01:27:40 SZ2 74 S119 +33:20 +33:20 00:02:40 620 129 749
489 Paula Berķe 5896 01:27:42 SZ1 23 S120 +33:22 +29:13 00:02:58 620 116 736
490 Annika Nelsone 5247 01:27:43 SZ2 75 S121 +33:23 +33:23 00:02:39 619 130 749
491 Igors Matjola 5290 01:27:44 VZ2 232 V370 +39:56 +39:56 00:02:11 545 149 694
492 Irēna Gedroviča 5441 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien 01:27:44 SZ2 77 S122 +33:24 +33:24 00:02:27 619 140 759
493 Irina Voronova 5835 01:27:44 SZ2 76 S123 +33:24 +33:24 00:03:05 619 112 731
494 Ilona Viļumsone 15514 AkmensDizains.lv 01:27:44 SZ3 20 S124 +33:24 +19:11 00:03:00 619 114 733
495 Rūdolfs Leimanis 5379 01:27:46 VZ2 233 V371 +39:58 +39:58 00:01:49 545 179 724
496 Anita Hļevicka 5225 01:27:47 SZ3 21 S125 +33:27 +19:14 00:02:58 619 116 735
497 Dainis Sakalausks 5027 Vudlande 01:27:48 VZ3 76 V372 +40:00 +34:17 00:02:27 545 133 678
498 Elīna Dzalbe 15518 Saldus Boksa Klubs 01:27:50 SZ2 78 S126 +33:30 +33:30 00:03:11 619 108 727
499 Leo Vīksna 5872 01:27:51 VZ3 77 V373 +40:02 +34:20 00:02:41 544 121 665
500 Kristaps Ramiņš 15523 Nordi 01:27:52 VZ3 78 V374 +40:04 +34:21 00:02:44 544 119 663
501 Gatis Grandāns 5064 01:27:52 VZ2 234 V375 +40:03 +40:03 00:03:00 544 109 653
502 Roberts Pūgulis 6182 Benu aptieka 01:27:56 VZ3 79 V376 +40:08 +34:25 00:03:03 544 107 651
503 Rioberts Grotuss 15537 01:27:57 VZ1 53 V377 +40:09 +39:52 00:02:58 544 110 654
504 Baiba Močāne 15561 Amber Race 01:28:04 SZ3 22 S127 +33:44 +19:30 00:02:54 617 119 736
505 Marks Kornets 6158 01:28:05 VZ1 54 V378 +40:17 +40:00 00:02:41 543 122 665
506 Nikola Apsīte 5680 2KOKI 01:28:17 SZ1 24 S128 +33:57 +29:49 00:02:58 615 116 731
507 Līga Salmane 5453 Sporta klubs WENDI 01:28:21 SZ2 79 S129 +34:01 +34:01 00:02:24 615 144 759
508 Artūrs Jēkabs Pumpurs 6233 Ind. 01:28:23 VZ1 55 V379 +40:35 +40:18 00:02:09 541 152 693
509 Jānis Bogdanovs 5972 01:28:29 VZ4 12 V380 +40:40 +28:05 00:03:04 540 106 646
510 Miks Locis 6051 Lynxdojo 01:28:35 VZ2 235 V381 +40:47 +40:47 00:02:51 540 114 654
511 Valdis Sirsniņš 5565 01:28:35 VZ4 13 V382 +40:47 +28:12 00:02:58 540 110 650
512 Laine Else 5605 SIA Joker Ltd. 01:28:49 SZ2 80 S130 +34:29 +34:29 00:02:52 612 120 732
513 Juris Kārkliņš 5799 01:28:52 VZ3 80 V383 +41:03 +35:20 00:03:06 538 105 643
514 Guntis Kanaviņš 5817 SSK Bebra 01:28:53 VZ4 14 V384 +41:04 +28:29 00:02:39 538 123 661
515 Juris Broks 5252 01:28:57 VZ4 15 V385 +41:08 +28:33 00:02:40 538 122 660
516 Sergejs Tišelovičs 5239 01:29:01 VZ3 81 V386 +41:13 +35:30 00:02:38 537 124 661
517 Krists Pakulis 5327 DOBELE 01:29:02 VZ2 236 V387 +41:14 +41:14 00:03:04 537 106 643
518 Ralfs Miļušis 5318 Latvijas Finieris 01:29:04 VZ2 237 V388 +41:16 +41:16 00:02:44 537 119 656
519 Mārīte Revizore 5897 01:29:04 SZ3 23 S131 +34:44 +20:31 00:03:01 610 114 724
520 Evita Zemlīte 5253 01:29:05 SZ3 24 S132 +34:45 +20:32 00:03:02 610 114 724
521 Edgars Miķelsons 5930 Lynxdojo 01:29:05 VZ1 56 V389 +41:16 +41:00 00:02:22 537 138 675
522 Ivars Poļaks 5690 01:29:06 VZ3 82 V390 +41:17 +35:35 00:02:49 537 116 653
523 Kārlis Birģelis 15534 01:29:16 VZ3 83 V391 +41:27 +35:44 00:02:51 536 114 650
524 Kristers Artejevs 5954 Skrienam kopā 01:29:17 VZ1 57 V392 +41:28 +41:12 00:01:43 536 189 725
525 Jānis Dainis 6127 Kocēnu novads 1 01:29:20 VZ4 16 V393 +41:31 +28:56 00:01:54 535 171 706
526 Oskars Zviedris 5438 01:29:21 VZ2 238 V394 +41:33 +41:33 00:02:06 535 155 690
527 Nora Zvirbule 5801 01:29:27 SZ2 81 S133 +35:07 +35:07 00:02:45 607 125 732
528 Ulvis Pāvuls 6107 Luminor 01:29:30 VZ2 239 V395 +41:41 +41:41 00:03:00 534 109 643
529 Pēteris Kokums 6178 01:29:32 VZ2 240 V396 +41:44 +41:44 00:02:48 534 116 650
530 Linda Andersone 5594 Accenture 01:29:32 SZ2 82 S134 +35:12 +35:12 00:03:05 607 112 719
531 Līva Leimane 5069 01:29:39 SZ2 83 S135 +35:19 +35:19 00:02:46 606 124 730
532 Ināra Rube 5296 S/K Katrīna 01:29:39 SZ4 5 S136 +35:19 +24:22 00:03:11 606 108 714
533 Ēriks Šalājevs 15504 Palīdzēsim.lv 01:29:40 VZ2 241 V397 +41:51 +41:51 00:02:38 533 124 657
534 Inese Upite-Apine 5139 01:29:42 SZ2 84 S137 +35:22 +35:22 00:02:59 606 115 721
535 Rihards Puķītis 5446 01:29:42 VZ2 242 V398 +41:53 +41:53 00:03:17 533 99 632
536 Andris Bērziņš 6084 01:29:44 VZ2 244 V399 +41:56 +41:56 00:03:16 533 100 633
537 Uldis Salna 5774 01:29:44 VZ2 243 V400 +41:55 +41:55 00:02:18 533 142 675
538 Anni Tatsi 5078 01:29:45 SZ2 85 S138 +35:25 +35:25 00:02:55 605 118 723
539 Einārs Mednis 5269 01:29:45 VZ3 84 V401 +41:56 +36:14 00:03:09 533 103 636
540 Ilze Olte 5821 01:29:48 SZ3 25 S139 +35:28 +21:15 00:03:06 605 111 716
541 Artūrs Millers 5783 ABC software 01:29:49 VZ2 245 V402 +42:01 +42:01 00:02:29 532 131 663
542 Dāvis Palsiņš 5772 3D Running 01:29:50 VZ2 246 V403 +42:02 +42:02 00:03:15 532 100 632
543 Artis Lūsis 5963 01:29:51 VZ2 247 V404 +42:03 +42:03 00:02:36 532 125 657
544 Pēteris Mūrnieks 5836 01:29:56 VZ1 58 V405 +42:07 +41:51 00:02:58 532 110 642
545 Sanni Viitanen 5682 Foodies 01:29:58 SZ2 86 S140 +35:38 +35:38 00:02:51 604 121 725
546 Laura Valaine 5732 01:30:00 SZ2 87 S141 +35:40 +35:40 00:03:04 604 112 716
547 Veronika Buhalova 5740 01:30:02 SZ2 88 S142 +35:42 +35:42 00:03:05 604 112 716
548 Ingmārs Felcis 5966 FB 01:30:05 VZ2 248 V406 +42:16 +42:16 00:02:28 531 132 663
549 Jānis Skolnieks 5806 Gjensidige 01:30:09 VZ3 85 V407 +42:21 +36:38 00:02:46 530 117 647
550 Elīna Stūrīte 5115 01:30:12 SZ2 89 S143 +35:52 +35:52 00:02:45 602 125 727
551 Ilona Šķudīte 5760 Latvijas Finieris 01:30:15 SZ3 26 S144 +35:55 +21:42 00:02:42 602 127 729
552 Nauris Legzdiņš 6060 01:30:19 VZ2 249 V408 +42:31 +42:31 00:02:56 529 111 640
553 Santa Niedola 5307 3D Running 01:30:20 SZ2 90 S145 +36:00 +36:00 00:02:38 601 131 732
554 Mārtiņš Dambis 6002 INSALVO 01:30:23 VZ2 250 V409 +42:35 +42:35 00:02:11 529 148 677
555 Elīna Romanovska 15491 Zaļo vārnu aizsardzība 01:30:24 SZ2 91 S146 +36:04 +36:04 00:03:07 601 110 711
556 Kristīne Stendzeniece 5118 01:30:25 SZ2 92 S147 +36:05 +36:05 00:02:55 601 118 719
557 Normunds Liepiņš 5495 Venden 01:30:25 VZ3 86 V410 +42:36 +36:54 00:03:16 529 100 629
558 Juris Gaidelis 5020 Maratona klubs / Noskrien Cēsis 01:30:27 VZ4 17 V411 +42:39 +30:04 00:03:10 529 103 632
559 Sabīne Metāla 5602 Mailigen 01:30:29 SZ2 93 S148 +36:09 +36:09 00:02:30 601 138 739
560 Raivo Pienis 15494 ASK Patria 01:30:29 VZ3 87 V412 +42:41 +36:58 00:02:05 528 156 684
561 Kristīne Kuduma 5321 01:30:33 SZ2 94 S149 +36:13 +36:13 00:02:39 600 130 730
562 Simona Helmane 6007 01:30:35 SZ1 25 S150 +36:15 +32:06 00:02:57 600 117 717
563 Valters Hartpengs 5242 01:30:36 VZ1 59 V413 +42:47 +42:31 00:02:49 528 116 644
564 Evija Dilāne 5577 01:30:39 SZ2 95 S151 +36:19 +36:19 00:03:03 599 113 712
565 Arvils Pekuless 5527 01:30:42 VZ2 251 V414 +42:54 +42:54 00:03:11 527 102 629
566 Daiga Ribikauska 5202 Bauska 01:30:43 SZ2 96 S152 +36:23 +36:23 00:03:02 599 114 713
567 Matīss Toms Brūvers 5048 Printful 01:30:44 VZ1 60 V415 +42:55 +42:39 00:02:41 527 122 649
568 Linda Ūdre-Rizga 5121 01:30:47 SZ2 97 S153 +36:27 +36:27 00:03:01 599 114 713
569 Igors Rižikovs 5436 Olainfarm 01:30:55 VZ2 252 V416 +43:06 +43:06 00:02:52 526 114 640
570 Gatis Dekšenieks 5424 01:30:59 VZ2 253 V417 +43:11 +43:11 00:02:24 525 135 660
571 Ivars Pirktiņš 6113 01:31:01 VZ2 254 V418 +43:13 +43:13 00:02:55 525 112 637
572 Krišjānis Pinka 5711 Legs Miserables 01:31:01 VZ2 255 V419 +43:13 +43:13 00:01:45 525 186 711
573 Jurijs Nazarovs 5032 01:31:02 VZ2 256 V420 +43:13 +43:13 00:02:37 525 124 649
574 Eva Dzene 5635 01:31:03 SZ2 98 S154 +36:43 +36:43 00:03:06 597 111 708
575 Edgars Anševics 5688 Žubīte un Ērglis 01:31:04 VZ2 257 V421 +43:16 +43:16 00:02:13 525 147 672
576 Juris Peršins 6030 EŽI 01:31:10 VZ2 258 V422 +43:22 +43:22 00:02:27 524 133 657
577 Ieva Lorence 5090 01:31:10 SZ3 27 S155 +36:50 +22:37 00:03:00 596 115 711
578 Elīna Dūda-Veigule 6098 Bioderma 01:31:11 SZ2 99 S156 +36:51 +36:51 00:02:45 596 125 721
579 Guntis Veigulis 5598 01:31:11 VZ2 259 V423 +43:22 +43:22 00:01:41 524 193 717
580 Artūrs Miltiņš 5956 Miltiņi 01:31:14 VZ1 61 V424 +43:25 +43:09 00:02:38 524 124 648
581 Andris Dalbiņš 6059 01:31:18 VZ1 62 V425 +43:29 +43:12 00:03:02 524 107 631
582 Arnis Kārkliņš 5136 01:31:18 VZ3 88 V426 +43:30 +37:47 00:02:21 524 138 662
583 Uldis Gailītis 5640 01:31:20 VZ2 260 V427 +43:32 +43:32 00:01:47 523 182 705
584 Laura Strupa 6019 01:31:23 SZ2 101 S157 +37:03 +37:03 00:02:42 595 128 723
585 Līga Everte 5846 01:31:23 SZ2 100 S158 +37:03 +37:03 00:03:05 595 112 707
586 Aija Briede 5912 01:31:23 SZ3 28 S159 +37:03 +22:49 00:02:46 595 124 719
587 Jēkabs Skolnieks 5807 Gjensidige 01:31:24 VZ1 63 V428 +43:36 +43:19 00:02:15 523 145 668
588 Gints Fjodorovs 5554 AMSERV 01:31:25 VZ3 89 V429 +43:37 +37:54 00:03:07 523 104 627
589 Lelde Sarma 5126 01:31:26 SZ2 102 S160 +37:06 +37:06 00:03:01 594 114 708
590 Viesturs Sproģis 5983 01:31:26 VZ2 261 V430 +43:38 +43:38 00:01:53 523 173 696
591 Agnese Irbīte 5371 Lidosta “Rīga” 01:31:27 SZ2 103 S161 +37:07 +37:07 00:02:25 594 142 736
592 Jake Branson 5072 Team America 01:31:30 VZ2 262 V431 +43:42 +43:42 00:02:58 522 110 632
593 Inese Meldere 5235 01:31:36 SZ2 104 S162 +37:17 +37:17 00:02:39 593 130 723
594 Kristaps Čeksters 5566 01:31:38 VZ2 263 V432 +43:49 +43:49 00:03:07 522 104 626
595 Jānis Rullis 5902 01:31:42 VZ2 264 V433 +43:54 +43:54 00:02:51 521 115 636
596 Kristaps Kunrads 5819 01:31:44 VZ2 265 V434 +43:55 +43:55 00:03:16 521 100 621
597 Mārtiņš Smalkais 5718 EY 01:31:45 VZ2 266 V435 +43:57 +43:57 00:02:41 521 121 642
598 Kristiāns Kudiņš 6008 Palīdzēsim.lv 01:31:46 VZ1 64 V436 +43:57 +43:41 00:02:38 521 123 644
599 Andris Kiršteins 15533 01:31:46 VZ2 267 V437 +43:57 +43:57 00:02:35 521 126 647
600 Kristīne Krista Lejniece 5916 Zemgales Ziņas 01:31:47 SZ2 105 S163 +37:27 +37:27 00:02:59 592 116 708
601 Krista Kupča 5325 Madona 01:31:48 SZ2 108 S164 +37:28 +37:28 00:03:07 592 110 702
602 Gunita Kārkliņa 5744 Pauguru iekarotājas 01:31:48 SZ2 106 S165 +37:28 +37:28 00:02:27 592 140 732
603 Baiba Juruša 5871 Pauguru iekarotājas 01:31:48 SZ2 107 S166 +37:28 +37:28 00:02:57 592 117 709
604 Ivars Lapše 5375 DzSK Lokomotīve 01:31:50 VZ4 18 V438 +44:01 +31:26 00:02:50 521 115 636
605 Inga Rītere 6116 01:31:51 SZ1 26 S167 +37:31 +33:23 00:02:49 592 122 714
606 Gints Buivids 15543 01:31:54 VZ3 90 V439 +44:05 +38:22 00:03:24 520 96 616
607 Intars Metums 5276 Latvijas Finieris 01:31:57 VZ3 91 V440 +44:09 +38:26 00:02:45 520 118 638
608 Mikhail Samon 5829 Begom ot infarkta 01:32:01 VZ3 92 V441 +44:13 +38:30 00:02:50 520 115 635
609 Aigars Treijs 5351 01:32:03 VZ2 268 V442 +44:15 +44:15 00:02:18 519 141 660
610 Sigita Šilinska 5201 01:32:10 SZ3 29 S168 +37:50 +23:37 00:03:01 590 114 704
611 Auce Auškāpa 5742 Kocēnu novads 01:32:10 SZ2 109 S169 +37:50 +37:50 00:03:03 590 113 703
612 Jānis Kaupers 5655 DPD LATVIJA 01:32:12 VZ2 269 V443 +44:24 +44:24 00:02:52 519 113 632
613 Anita Urkauska 5510 01:32:13 SZ2 110 S170 +37:53 +37:53 00:03:21 589 103 692
614 Kaspars Gulbinskis 15519 GULBINSKI 01:32:14 VZ2 270 V444 +44:26 +44:26 00:02:56 518 111 629
615 Sarmīte Zommere 5427 01:32:24 SZ2 111 S171 +38:04 +38:04 00:03:19 588 104 692
616 Ainars Vītoliņš 5266 Kociņi 01:32:26 VZ3 93 V445 +44:38 +38:55 00:03:16 517 100 617
617 Dace Limmere 5641 Maushi 01:32:31 SZ2 112 S172 +38:11 +38:11 00:03:08 587 110 697
618 Ameli Mazure 6111 Zoorbagan 01:32:32 SZ1 27 S173 +38:12 +34:04 00:03:24 587 101 688
619 Liene Sirmā 5128 01:32:33 SZ2 113 S174 +38:13 +38:13 00:03:10 587 109 696
620 Andrejs Kirma 5722 01:32:33 VZ2 271 V446 +44:44 +44:44 00:02:34 517 127 644
621 Vladimirs Kļavnieks 6006 Baltais 01:32:34 VZ4 19 V447 +44:45 +32:10 00:03:39 517 89 606
622 Paula Ivanovaite 5959 01:32:34 SZ1 28 S175 +38:15 +34:06 00:03:06 587 111 698
623 Ilze Galviņa 5939 01:32:40 SZ2 114 S176 +38:20 +38:20 00:03:34 586 97 683
624 Gints Vaseris 6024 EŽI 01:32:41 VZ2 272 V448 +44:52 +44:52 00:02:59 516 109 625
625 Nadezda Guscenko 6093 Stefi-L 01:32:41 SZ3 30 S177 +38:21 +24:08 00:03:20 586 103 689
626 Dace Bērta 5677 01:32:44 SZ2 115 S178 +38:24 +38:24 00:03:06 586 111 697
627 Mārtiņš Sniedze 5928 01:32:46 VZ2 273 V449 +44:58 +44:58 00:03:13 515 101 616
628 Monta Cimdiņa 5262 01:32:48 SZ2 116 S179 +38:28 +38:28 00:03:01 585 114 699
629 Ģirts Jaunzems 5937 01:32:48 VZ2 274 V450 +45:00 +45:00 00:02:53 515 113 628
630 Vlada Buharova 6100 Bioderma 01:32:49 SZ2 117 S180 +38:29 +38:29 00:03:10 585 109 694
631 Kristīne Freimane 5454 Accenture 01:32:51 SZ2 118 S181 +38:32 +38:32 00:02:49 585 122 707
632 Zane Dankbāre 5075 01:32:52 SZ1 29 S182 +38:32 +34:23 00:03:09 585 109 694
633 Margita Lagzdiņa 5058 - 01:32:54 SZ3 31 S183 +38:34 +24:20 00:03:16 585 105 690
634 Valērijs Arbuzovs 5120 01:33:04 VZ3 94 V451 +45:15 +39:32 00:03:15 514 100 614
635 Andis Ozols 6237 01:33:05 VZ2 275 V452 +45:16 +45:16 00:03:09 514 104 618
636 Jānis Sēkliņš 5308 01:33:07 VZ3 95 V453 +45:19 +39:36 00:02:38 513 123 636
637 Rūdolfs Abiļevs 5900 New village Workout 01:33:17 VZ2 276 V454 +45:29 +45:29 00:02:38 513 123 636
638 Vita Rancāne 5927 01:33:19 SZ2 119 S184 +38:59 +38:59 00:03:19 582 104 686
639 Ruta Malacanova 5701 Swedbank 01:33:22 SZ3 32 S185 +39:02 +24:49 00:03:14 582 107 689
640 Zane Davidsone 5186 01:33:24 SZ2 120 S186 +39:04 +39:04 00:03:30 582 99 681
641 Klinta Gritāne 5452 01:33:27 SZ2 121 S187 +39:07 +39:07 00:03:06 581 111 692
642 Viktors Aleksejevs 6189 Aldaris GO 01:33:30 VZ2 277 V455 +45:41 +45:41 00:02:33 511 127 638
643 Inga Ziediņa 6112 Maratona klubs 01:33:33 SZ3 33 S188 +39:13 +25:00 00:02:37 581 132 713
644 Miks Eglitis 5302 Accenture 01:33:34 VZ2 278 V456 +45:45 +45:45 00:01:38 511 198 709
645 Juris Ķibilds 5622 Selga 01:33:35 VZ2 279 V457 +45:47 +45:47 00:02:23 511 136 647
646 Wade Armstrong 5159 Team America 01:33:36 VZ3 96 V458 +45:47 +40:05 00:03:08 511 104 615
647 Aivis Reinholds 5905 Siguldas maratona klubs 01:33:38 VZ3 97 V459 +45:50 +40:07 00:01:46 511 185 696
648 Mareks Strihors 6253 01:33:45 VZ3 98 V460 +45:56 +40:14 00:03:11 510 102 612
649 Jānis Runcis 6138 RJ 01:33:47 VZ2 280 V461 +45:58 +45:58 00:03:19 510 98 608
650 Mārtiņš Krūklis 5530 K4IF Team 01:33:47 VZ2 281 V462 +45:59 +45:59 00:03:15 510 100 610
651 Anna Zuntmane 6063 01:33:48 SZ2 122 S189 +39:29 +39:29 00:03:08 579 110 689
652 Dace Liepiņa 5795 01:33:50 SZ3 34 S190 +39:30 +25:16 00:03:37 579 95 674
653 Gatis Mellups 6249 01:33:51 VZ3 99 V463 +46:03 +40:20 00:03:05 509 106 615
654 Jevgenijs Sološičs 5925 Accenture 01:33:55 VZ2 282 V464 +46:07 +46:07 00:02:27 509 133 642
655 Maksims Ivanovs 5146 01:33:56 VZ2 283 V465 +46:07 +46:07 00:02:54 509 113 622
656 Andis Pētersons 5876 01:33:56 VZ2 284 V466 +46:08 +46:08 00:02:54 509 112 621
657 Dace Pētersone 5284 MINTprint 01:34:00 SZ2 123 S191 +39:40 +39:40 00:03:08 578 110 688
658 Kaspars Līcītis 5853 01:34:02 VZ3 100 V467 +46:14 +40:31 00:03:13 508 101 609
659 Ilva Paltere 5664 DPD LATVIJA 01:34:03 SZ1 30 S192 +39:43 +35:34 00:03:17 578 105 683
660 Evita Taurene 5735 01:34:15 SZ2 124 S193 +39:55 +39:55 00:03:13 577 107 684
661 Baiba Krūmiņa 15496 01:34:26 SZ3 35 S194 +40:06 +25:53 00:02:34 575 134 709
662 Jēkabs Majors 5775 Accenture 01:34:37 VZ2 285 V468 +46:48 +46:48 00:02:29 505 131 636
663 Janeks Briedis 5095 01:34:40 VZ3 101 V469 +46:52 +41:09 00:03:13 505 101 606
664 Ieva Kalere 5412 01:34:41 SZ2 125 S195 +40:21 +40:21 00:03:24 574 102 676
665 Kaspars Kallass 5433 01:34:41 VZ3 102 V470 +46:52 +41:10 00:03:11 505 102 607
666 Anastasija Rjabuha 6256 01:34:42 SZ2 126 S196 +40:22 +40:22 00:02:51 574 121 695
667 Ērika Bužinska 5198 01:34:43 SZ1 31 S197 +40:24 +36:15 00:03:00 574 115 689
668 Inga Nartiša 5580 Mailigen 01:34:45 SZ2 127 S198 +40:25 +40:25 00:03:19 574 104 678
669 Laura Barauska 5092 01:34:46 SZ1 32 S199 +40:26 +36:17 00:03:09 573 109 682
670 Ina Eigenfelde 6027 Mansardi 01:34:47 SZ2 128 S200 +40:27 +40:27 00:02:49 573 122 695
671 Māra Pucena 5400 01:34:52 SZ2 129 S201 +40:32 +40:32 00:02:37 573 131 704
672 Guntis Šīmanis 5540 01:34:58 VZ2 287 V471 +47:10 +47:10 00:03:13 503 101 604
673 Andrejs Pētersons 5548 01:34:58 VZ2 286 V472 +47:09 +47:09 00:04:10 503 78 581
674 Aija Tīlena 5143 TRX Cēsis 01:35:08 SZ4 6 S202 +40:48 +29:50 00:03:19 571 104 675
675 Jānis Skamanis 5949 01:35:08 VZ2 288 V473 +47:20 +47:20 00:02:15 503 145 648
676 Paula Gavare 15527 01:35:09 SZ2 131 S203 +40:49 +40:49 00:02:53 571 119 690
677 Vita Rusiņa 5097 Unicorns are real 01:35:09 SZ2 130 S204 +40:49 +40:49 00:02:40 571 129 700
678 Mikus Bērziņš 5098 Unicorns are real 01:35:09 VZ2 289 V474 +47:20 +47:20 00:01:32 503 212 715
679 Liene Bundziņa 5076 01:35:10 SZ2 132 S205 +40:50 +40:50 00:03:07 571 110 681
680 Anete Ozoliņa 5373 01:35:10 SZ2 134 S206 +40:51 +40:51 00:02:54 571 119 690
681 Ance Bičuka 5567 01:35:10 SZ2 133 S207 +40:50 +40:50 00:03:22 571 102 673
682 Mihails Zinčenko 5885 01:35:13 VZ2 290 V475 +47:25 +47:25 00:03:30 502 93 595
683 Juris Līpacis 6092 01:35:14 VZ3 103 V476 +47:26 +41:43 00:03:20 502 98 600
684 Daina Gotfrīde-Bernsone 5047 01:35:15 SZ2 135 S208 +40:56 +40:56 00:02:53 570 120 690
685 John Aage Andersen 5380 Atea Global Services 01:35:16 VZ4 20 V477 +47:27 +34:52 00:02:57 502 111 613
686 Inese Kazarevska 5423 01:35:18 SZ3 36 S209 +40:58 +26:44 00:03:32 570 98 668
687 Gunita Vilcāne 5658 DPD LATVIJA 01:35:19 SZ2 136 S210 +40:59 +40:59 00:03:26 570 100 670
688 Līga Irbe 5989 Talsu pauguraines Zaķi 01:35:19 SZ3 37 S211 +40:59 +26:45 00:02:13 570 155 725
689 Mārtiņš Bankovskis 15559 01:35:20 VZ2 291 V478 +47:32 +47:32 00:03:09 502 103 605
690 Oļegs Kopijs 6094 Saldus Boksa klubs 01:35:23 VZ2 292 V479 +47:34 +47:34 00:02:47 501 117 618
691 Ārnis Sloka 15556 01:35:25 VZ1 65 V480 +47:36 +47:20 00:02:31 501 129 630
692 Arvo Soosalu 5507 JK Hermes 01:35:25 VZ4 21 V481 +47:36 +35:01 00:03:22 501 97 598
693 Zanda Kokarēviča 5974 Swedbank 01:35:25 SZ2 137 S212 +41:05 +41:05 00:02:34 569 134 703
694 Laura Dzepuka 5192 Zemgales Ziņas 01:35:26 SZ1 33 S213 +41:06 +36:58 00:02:59 569 116 685
695 Eduards Kļaviņš 5402 01:35:26 VZ2 293 V482 +47:38 +47:38 00:03:42 501 88 589
696 Agnese Liepiņa 5408 01:35:26 SZ2 138 S214 +41:06 +41:06 00:02:58 569 116 685
697 Lukas Beckers 5626 Foodies 01:35:26 VZ1 66 V483 +47:37 +47:21 00:02:58 501 110 611
698 Markus Mednis 6132 01:35:31 VZ1 67 V484 +47:42 +47:26 00:03:11 501 102 603
699 Iveta Bērziņa 5487 Riga Runners II 01:35:33 SZ2 139 S215 +41:13 +41:13 00:03:15 569 106 675
700 Kristaps Eglītis 6195 Expecto Patronum 01:35:34 VZ2 294 V485 +47:45 +47:45 00:02:09 500 152 652
701 Alise Buceniece 5864 Sporta Klubs WENDI 01:35:34 SZ1 34 S216 +41:14 +37:05 00:03:31 569 98 667
702 Estere Romanovska 6175 Olainfarm 01:35:43 SZ1 35 S217 +41:23 +37:15 00:02:53 568 119 687
703 Emīls Stūrītis 5430 01:35:44 VZ1 68 V486 +47:56 +47:39 00:02:40 499 122 621
704 Raivis Zariņš 6157 01:35:45 VZ3 104 V487 +47:56 +42:13 00:03:20 499 98 597
705 Andis Ābele 5987 Ābeles 01:35:46 VZ2 295 V488 +47:58 +47:58 00:02:54 499 112 611
706 Juta Buklovska 5405 01:35:48 SZ1 36 S218 +41:28 +37:20 00:02:48 567 123 690
707 Laura Anševica 5689 Žubīte un Ērglis 01:35:51 SZ2 140 S219 +41:31 +41:31 00:03:13 567 107 674
708 Guntis Domburs 5343 Individual 01:35:52 VZ2 296 V489 +48:03 +48:03 00:02:50 499 115 614
709 Rihards Djadela 6188 Aldaris Go 01:35:55 VZ2 297 V490 +48:07 +48:07 00:02:48 498 116 614
710 Vilmārs Mangalis 5324 Pēdējā elpa 01:35:57 VZ2 298 V491 +48:09 +48:09 00:02:59 498 109 607
711 Armands Kerijs 5322 Latvijas Finieris 01:35:58 VZ3 105 V492 +48:10 +42:27 00:03:02 498 107 605
712 Anete Grandāne 5552 ASK PATRIA 01:36:02 SZ2 141 S220 +41:42 +41:42 00:03:17 566 105 671
713 Ilze Orinska 5101 Dīvaiņi 01:36:03 SZ2 142 S221 +41:43 +41:43 00:03:32 566 98 664
714 Liene Krūze 5845 Maratona klubs 01:36:03 SZ2 143 S222 +41:43 +41:43 00:03:21 566 103 669
715 Māris Valtiņš 5493 01:36:05 VZ4 22 V493 +48:16 +35:41 00:03:18 498 99 597
716 Anete Geduševa-Bērziņa 5797 Valmiera 01:36:05 SZ2 144 S223 +41:45 +41:45 00:03:10 566 109 675
717 Jānis Vilks 5116 01:36:08 VZ2 299 V494 +48:19 +48:19 00:03:13 497 101 598
718 Roberts Neilands 5439 Lāčplēša māja Cēsīs 01:36:16 VZ3 106 V495 +48:28 +42:45 00:03:23 497 97 594
719 Sarmīte Jermolova 5686 01:36:22 SZ2 145 S224 +42:02 +42:02 00:02:55 564 118 682
720 Jurģis Jurčenko 15563 01:36:25 VZ2 300 V496 +48:37 +48:37 00:02:55 496 112 608
721 Inga Vate 5754 01:36:25 SZ3 38 S225 +42:05 +27:51 00:03:28 564 99 663
722 Blend Fathalla 5698 01:36:30 VZ2 301 V497 +48:41 +48:41 00:02:45 495 118 613
723 Katrin Tänav 5860 JK Sarma 01:36:30 SZ3 39 S226 +42:10 +27:57 00:03:27 563 100 663
724 Aivis Pijols 5946 BRIX2 01:36:33 VZ2 302 V498 +48:44 +48:44 00:02:44 495 119 614
725 Ģirts Pijols 5770 BRIX 01:36:37 VZ2 303 V499 +48:48 +48:48 00:03:01 495 108 603
726 Dace Bērziņa 5964 Ieskriet kontrollaikā 01:36:40 SZ3 40 S227 +42:21 +28:07 00:03:18 562 104 666
727 Anna Zara 6037 PATRIA NAA 01:36:42 SZ1 37 S228 +42:22 +38:13 00:03:00 562 115 677
728 Anna Grāmatniece 5741 01:36:42 SZ4 7 S229 +42:22 +31:24 00:03:25 562 101 663
729 Signe Lode 5542 01:36:46 SZ2 146 S230 +42:26 +42:26 00:03:03 562 113 675
730 Zemgus Eglītis 5633 01:36:46 VZ2 304 V500 +48:58 +48:58 00:03:13 494 101 595
731 Raimonds Kairovs 5848 01:36:47 VZ2 305 V501 +48:59 +48:59 00:02:13 494 147 641
732 Aleksejs Čuvailovs 6232 SPORTLAND 01:36:50 VZ2 306 V502 +49:01 +49:01 00:03:29 494 94 588
733 Aigars Olavs 5769 01:36:57 VZ2 307 V503 +49:09 +49:09 00:02:20 493 140 633
734 Zanda Ruskule 6068 Gjensidige 01:37:02 SZ2 147 S231 +42:42 +42:42 00:03:23 560 102 662
735 Toms Krauklis 6260 01:37:05 VZ2 308 V504 +49:17 +49:17 00:02:43 492 120 612
736 Arturs Svekris 5659 DPD LATVIJA 01:37:05 VZ3 107 V505 +49:16 +43:34 00:03:28 493 94 587
737 Daiga Kalniņa 5339 01:37:06 SZ2 148 S232 +42:46 +42:46 00:02:59 560 115 675
738 Ritma Kamendere 5710 01:37:07 SZ2 149 S233 +42:47 +42:47 00:03:03 559 113 672
739 Sanita Adamoviča 5999 01:37:08 SZ2 150 S234 +42:48 +42:48 00:03:07 559 111 670
740 Ilona Bēmere 5867 Baldones skriešanas komanda 01:37:09 SZ3 41 S235 +42:49 +28:36 00:02:52 559 120 679
741 Ņikita Šikins 6180 01:37:10 VZ1 69 V506 +49:21 +49:05 00:02:19 492 141 633
742 Romāns Kuročkins 5921 01:37:10 VZ2 309 V507 +49:22 +49:22 00:01:47 492 182 674
743 Kristaps Štelmahers 5194 KALĒJS 01:37:11 VZ2 311 V508 +49:23 +49:23 00:03:24 492 96 588
744 Erlands Krivāns 5511 01:37:11 VZ2 310 V509 +49:23 +49:23 00:03:19 492 98 590
745 Vadims Maškancevs 6264 01:37:20 VZ2 312 V510 +49:32 +49:32 00:02:54 491 112 603
746 Lauma Rudzīte 5572 Venden/Maratona klubs 01:37:20 SZ2 151 S236 +43:00 +43:00 00:03:34 558 96 654
747 Anete Ķikuste 6087 01:37:23 SZ2 152 S237 +43:03 +43:03 00:02:28 558 139 697
748 Inga Abu-Dema 6023 01:37:24 SZ3 42 S238 +43:04 +28:51 00:03:30 558 98 656
749 Pēteris Poga 15542 01:37:29 VZ2 313 V511 +49:40 +49:40 00:03:22 490 97 587
750 Guna Berlande 5847 01:37:29 SZ2 153 S239 +43:09 +43:09 00:03:19 557 104 661
751 Jevgenijs Brovackis 5286 Latvijas Finieris 01:37:34 VZ2 314 V512 +49:45 +49:45 00:03:27 490 94 584
752 Uldis Reinicāns 5135 01:37:38 VZ3 108 V513 +49:49 +44:07 00:02:19 490 140 630
753 Jānis Aizpurietis 6135 01:37:49 VZ2 315 V514 +50:01 +50:01 00:03:21 489 97 586
754 Edgars Dūms 5833 01:37:49 VZ1 70 V515 +50:01 +49:44 00:01:52 489 174 663
755 Anuar Zhumabayev 6041 Accenture 01:37:51 VZ2 316 V516 +50:02 +50:02 00:02:57 489 110 599
756 Marks Maro Strazdiņš 5005 STRAZDIŅI 01:37:56 VZ1 71 V517 +50:08 +49:51 00:02:25 488 135 623
757 Sanita Mazure 5119 Legs Miserables 01:37:56 SZ2 155 S240 +43:36 +43:36 00:03:00 555 115 670
758 Elīza Astra Vectirāne 5712 01:37:56 SZ1 38 S241 +43:37 +39:28 00:03:34 555 97 652
759 Madara Zvirgzdiņa 5880 01:37:56 SZ2 154 S242 +43:36 +43:36 00:03:15 555 106 661
760 Maija Putāne 15517 01:37:57 SZ3 43 S243 +43:38 +29:24 00:03:08 555 110 665
761 Ieva Leikarte 5226 01:37:59 SZ3 44 S244 +43:39 +29:25 00:03:13 555 107 662
762 Gundars Grinšpons 6214 Velo Saldus 01:38:02 VZ3 109 V518 +50:13 +44:31 00:03:17 488 99 587
763 Daiga Grinšpona 6218 Velo Saldus 01:38:02 SZ3 45 S245 +43:42 +29:29 00:03:22 554 102 656
764 Kristiāna Kirša 5642 01:38:05 SZ2 156 S246 +43:45 +43:45 00:03:14 554 106 660
765 Elviss Ozols 15549 01:38:08 VZ2 317 V519 +50:19 +50:19 00:03:07 487 105 592
766 Dzintars Boldāns 5768 DzSK Lokomotīve 01:38:16 VZ3 110 V520 +50:28 +44:45 00:03:23 487 96 583
767 Laura Priedīte 15493 01:38:18 SZ3 46 S247 +43:58 +29:45 00:03:29 553 99 652
768 Maruta Krūmiņa 5185 Maratona klubs 01:38:25 SZ2 157 S248 +44:05 +44:05 00:03:29 552 99 651
769 Līga Riņķe 6061 01:38:26 SZ2 158 S249 +44:06 +44:06 00:03:21 552 103 655
770 Jānis Brēde 5403 01:38:28 VZ2 318 V521 +50:39 +50:39 00:03:33 486 92 578
771 Zane Kučinska 5660 DPD LATVIJA 01:38:32 SZ2 159 S250 +44:12 +44:12 00:03:23 551 102 653
772 Anete Lasmane 5444 01:38:40 SZ1 39 S251 +44:20 +40:12 00:03:35 551 96 647
773 Ilze Volfa-Kirilova 5909 Swedbank 01:38:41 SZ2 160 S252 +44:21 +44:21 00:03:25 551 101 652
774 Jānis Sīpols 5300 01:38:42 VZ3 111 V522 +50:53 +45:10 00:02:57 484 111 595
775 Gatis Plots 15501 01:38:42 VZ2 319 V523 +50:54 +50:54 00:02:57 484 111 595
776 Laura Adamoviča 5981 01:38:45 SZ2 161 S253 +44:25 +44:25 00:03:27 550 100 650
777 Armands Rudņickis 5646 AMSERV 01:38:52 VZ2 321 V524 +51:03 +51:03 00:03:41 484 89 573
778 Aleksandrs Galkins 5647 AMSERV 01:38:52 VZ2 320 V525 +51:03 +51:03 00:03:41 484 88 572
779 Matīss Līcis 5663 DPD LATVIJA 01:38:59 VZ2 322 V526 +51:11 +51:11 00:02:21 483 138 621
780 Vija Utāne 5213 Sk Magnen 01:39:01 SZ3 47 S254 +44:41 +30:28 00:03:25 549 101 650
781 Viktors Griņevičs 6049 ABC software 01:39:03 VZ3 112 V527 +51:14 +45:32 00:03:42 483 88 571
782 Uģis Treikmanis 5291 01:39:04 VZ2 323 V528 +51:16 +51:16 00:01:40 483 194 677
783 Gundega Groma 5524 01:39:04 SZ3 48 S255 +44:44 +30:31 00:03:36 548 96 644
784 Agnese Raga 5292 MRC 01:39:05 SZ2 162 S256 +44:45 +44:45 00:03:03 548 113 661
785 Madara Dambe-Krastkalne 5895 01:39:06 SZ2 163 S257 +44:46 +44:46 00:02:54 548 119 667
786 Aija Smalkā 5697 01:39:16 SZ2 164 S258 +44:56 +44:56 00:03:38 547 95 642
787 Sintija Kārkliņa 5702 01:39:19 SZ1 40 S259 +44:59 +40:51 00:03:25 547 101 648
788 Dace Saveiko 15500 01:39:23 SZ2 165 S260 +45:03 +45:03 00:03:09 547 109 656
789 Didzis Krīgers 5908 01:39:29 VZ4 23 V529 +51:41 +39:05 00:03:36 481 91 572
790 Inga Vīksna 5219 Kocēnu MTB 01:39:31 SZ3 49 S261 +45:11 +30:57 00:03:29 546 99 645
791 Jevgenijs Kurovs 5376 01:39:37 VZ2 324 V530 +51:48 +51:48 00:02:51 480 114 594
792 Dzintra Šteinberga 5390 Swedbank 01:39:38 SZ2 166 S262 +45:19 +45:19 00:02:54 545 119 664
793 Ilze Malovka 5360 01:39:39 SZ2 167 S263 +45:19 +45:19 00:03:20 545 103 648
794 Sintija Sproģe 5915 Aizkraukle 01:39:43 SZ2 168 S264 +45:23 +45:23 00:03:40 545 94 639
795 Ruta Mālniece 5855 AkmensDizains.lv 01:39:50 SZ2 169 S265 +45:30 +45:30 00:03:22 544 102 646
796 Vita Helmane 6009 01:40:01 SZ3 50 S266 +45:41 +31:28 00:03:41 543 93 636
797 Arina Maļčenkova 5222 01:40:15 SZ2 170 S267 +45:55 +45:55 00:03:22 542 102 644
798 Klāvs Grūtups 5385 01:40:18 VZ3 113 V531 +52:30 +46:47 00:03:30 477 93 570
799 Inguna Korņējeva 5443 Daba mūs sauc 01:40:18 SZ4 8 S268 +45:58 +35:00 00:03:17 542 105 647
800 Kaspars Sanders 6257 Baltic Zinc Technics SIA 01:40:20 VZ3 114 V532 +52:31 +46:48 00:03:23 477 96 573
801 Antons Fedorenko 5746 01:40:21 VZ2 325 V533 +52:32 +52:32 00:03:52 477 84 561
802 Dārta Antāne 5142 Riga Runners II 01:40:22 SZ2 171 S269 +46:02 +46:02 00:02:29 541 138 679
803 Inga Puņeiko 6210 PH Print 01:40:30 SZ3 51 S270 +46:10 +31:57 00:03:34 541 97 638
804 Agnese Briede 5584 01:40:31 SZ2 172 S271 +46:11 +46:11 00:03:33 541 97 638
805 Ance Koškina 5163 01:40:32 SZ1 41 S272 +46:12 +42:03 00:03:17 540 105 645
806 Baiba Olte 5012 PRINTFUL 01:40:35 SZ2 174 S273 +46:15 +46:15 00:03:40 540 94 634
807 Dana Rudzīte-Ločmele 5332 01:40:35 SZ2 175 S274 +46:15 +46:15 00:03:42 540 93 633
808 Linda Grīnberga 5776 01:40:35 SZ2 173 S275 +46:15 +46:15 00:02:47 540 123 663
809 Solvita Skrabe 5951 Baltais 01:40:35 SZ2 176 S276 +46:15 +46:15 00:03:02 540 114 654
810 Evita Pauriņa 5305 01:40:39 SZ3 52 S277 +46:19 +32:06 00:02:58 540 116 656
811 Ruta Jansone 5861 VSK Noskrien 01:40:41 SZ2 177 S278 +46:21 +46:21 00:03:37 540 95 635
812 Ieva Ustupa 5434 Burbulīte un radi 01:40:43 SZ3 53 S279 +46:23 +32:09 00:03:11 540 108 648
813 Karīna Mamedova 6147 Daugavpils Runners 01:40:45 SZ2 178 S280 +46:25 +46:25 00:02:41 539 128 667
814 Elizabete Veinberga 5869 01:40:45 SZ1 42 S281 +46:25 +42:16 00:03:25 539 101 640
815 Krists Jānis Krūmiņš 6054 01:40:46 VZ1 72 V534 +52:58 +52:41 00:02:43 474 120 594
816 Lauris Mellēns 5082 01:40:47 VZ2 326 V535 +52:59 +52:59 00:02:43 474 120 594
817 Ilze Goša 5133 Maratona klubs 01:40:51 SZ3 54 S282 +46:31 +32:18 00:03:48 539 91 630
818 Jolanta Lebedoka 15529 01:40:53 SZ3 55 S283 +46:33 +32:20 00:02:57 539 116 655
819 Anna Žilinska 5638 01:40:54 SZ1 43 S284 +46:34 +42:26 00:03:27 538 100 638
820 Edīte Šnikvalde 5036 01:40:55 SZ2 179 S285 +46:36 +46:36 00:03:50 538 90 628
821 Ieva Kļaviņa Kindzule 5094 01:41:02 SZ2 180 S286 +46:42 +46:42 00:03:30 538 98 636
822 Anda Ozoliņa 5734 01:41:03 SZ3 56 S287 +46:43 +32:30 00:03:28 538 100 638
823 Evgenii Volokotkin 6139 01:41:06 VZ2 327 V536 +53:17 +53:17 00:03:03 473 107 580
824 Dagnija Bramane 5079 Emergn 01:41:09 SZ2 181 S288 +46:49 +46:49 00:03:34 537 97 634
825 Ieva Kiseļeva 6105 Luminor 01:41:11 SZ2 182 S289 +46:51 +46:51 00:03:01 537 114 651
826 Kaspars Vilcāns 5484 01:41:11 VZ2 328 V537 +53:23 +53:23 00:02:47 473 117 590
827 Inese Tohva 5488 Engures vidusskola 01:41:21 SZ3 57 S290 +47:01 +32:48 00:03:26 536 101 637
828 Lauma Upmane 5231 01:41:23 SZ2 183 S291 +47:03 +47:03 00:03:31 536 98 634
829 Blaž Cugmas 5109 Slovenija 01:41:27 VZ2 329 V538 +53:38 +53:38 00:02:23 471 137 608
830 Ilze Zēberga 5478 N/a 01:41:30 SZ2 184 S292 +47:10 +47:10 00:03:24 535 101 636
831 Aigars Kājiņš 6163 AK 01:41:32 VZ3 115 V539 +53:43 +48:00 00:02:49 471 116 587
832 Uldis Zemlītis 5254 01:41:33 VZ3 116 V540 +53:44 +48:01 00:02:51 471 114 585
833 Līga Hartpenga 5243 01:41:39 SZ3 58 S293 +47:19 +33:06 00:03:49 535 90 625
834 Zita Andersone 5619 Dardedzieši 01:41:41 SZ2 185 S294 +47:21 +47:21 00:03:19 534 104 638
835 Reinis Virsis - Šneiders 5923 01:41:49 VZ2 330 V541 +54:01 +54:01 00:03:08 470 104 574
836 Līva Līce 5579 01:41:50 SZ2 186 S295 +47:30 +47:30 00:03:37 534 95 629
837 Aira Jaunzare 6142 01:41:56 SZ2 187 S296 +47:36 +47:36 00:03:22 533 102 635
838 Daina Reveliņa 5708 RWA 01:42:02 SZ3 59 S297 +47:42 +33:29 00:04:05 532 84 616
839 Arta Purina 5854 01:42:21 SZ2 188 S298 +48:01 +48:01 00:03:18 531 104 635
840 Martins Plonis 5366 01:42:28 VZ2 331 V542 +54:40 +54:40 00:02:48 467 117 584
841 Anna Ivanova 5364 01:42:29 SZ2 189 S299 +48:09 +48:09 00:02:07 530 162 692
842 Mike Mayne 15506 Team America 01:42:29 VZ3 117 V543 +54:41 +48:58 00:03:27 467 95 562
843 Kārlis Krīgalis 5050 01:42:32 VZ2 332 V544 +54:43 +54:43 00:03:17 466 99 565
844 Linda Smalka 5762 DNB Servisa centrs 01:42:35 SZ2 190 S300 +48:16 +48:16 00:03:23 530 102 632
845 Alex Bukovskis 15540 01:42:36 VZ2 333 V545 +54:48 +54:48 00:03:37 466 90 556
846 Egija Veide 5421 DC VECSALACAS UNITED 01:42:38 SZ2 191 S301 +48:18 +48:18 00:03:45 529 92 621
847 Sandra Kadiķe 5282 01:42:39 SZ3 60 S302 +48:19 +34:06 00:03:28 529 100 629
848 Kristīne Jaudzema 15532 01:42:42 SZ2 192 S303 +48:22 +48:22 00:03:04 529 112 641
849 Indra Liepiņa 5289 Ripsija team 01:42:48 SZ2 193 S304 +48:29 +48:29 00:03:25 529 101 630
850 Inese Mellēna 5251 01:42:56 SZ2 194 S305 +48:36 +48:36 00:03:40 528 94 622
851 Sintija Ozoliņa 6244 Jaunmārupes skrējēji 01:43:02 SZ3 61 S306 +48:42 +34:28 00:03:53 527 89 616
852 Ance Katlapa 5600 Mailigen 01:43:05 SZ1 44 S307 +48:45 +44:37 00:03:34 527 96 623
853 Krists Krastiņš 5601 Mailigen 01:43:05 VZ2 334 V546 +55:16 +55:16 00:03:20 464 98 562
854 Anna Temerova-Allena 5748 Labs starts 01:43:08 SZ3 62 S308 +48:48 +34:35 00:03:30 527 99 626
855 Inguna Folberga 7191 Ej! 01:43:13 SZ3 63 S309 +48:53 +34:40 00:03:40 526 94 620
856 Sintija Elizabete Prince 5990 01:43:15 SZ1 45 S310 +48:55 +44:46 00:03:40 526 94 620
857 Evita Ansone 6137 01:43:16 SZ2 195 S311 +48:57 +48:57 00:03:29 526 99 625
858 Iveta Kaverska 6125 01:43:28 SZ3 64 S312 +49:08 +34:55 00:03:11 525 108 633
859 Aivars Freimanis 5828 Fredis 01:43:30 VZ2 335 V547 +55:42 +55:42 00:03:32 462 92 554
860 Inga Krastiņa 6183 01:43:31 SZ2 196 S313 +49:11 +49:11 00:03:38 525 95 620
861 Sanita Čivča 6115 01:43:41 SZ2 197 S314 +49:21 +49:21 00:03:28 524 99 623
862 Artūrs Levins 5055 Olainfarm 01:43:45 VZ2 336 V548 +55:57 +55:57 00:02:02 461 160 621
863 Egils Kampuss 5040 01:43:47 VZ2 338 V549 +55:58 +55:58 00:02:52 461 114 575
864 Rinalds Nulle 5481 01:43:47 VZ2 337 V550 +55:58 +55:58 00:01:46 461 184 645
865 Sindija Skangale 5644 Swedbank 01:43:48 SZ2 198 S315 +49:28 +49:28 00:02:49 523 122 645
866 Inga Beizaka 5670 Swedbank 01:43:50 SZ2 199 S316 +49:30 +49:30 00:02:11 523 157 680
867 Aleksandrs Sergejevs 15545 Polystylex 01:43:53 VZ2 339 V551 +56:04 +56:04 00:03:22 460 97 557
868 Ilze Liepiņa 5445 01:43:55 SZ2 200 S317 +49:35 +49:35 00:03:40 523 94 617
869 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5374 STRAZDIŅI 01:43:58 VZ1 73 V552 +56:09 +55:52 00:02:22 460 138 598
870 Liva Romanova 6095 DNB Servisa centrs 01:44:03 SZ2 201 S318 +49:43 +49:43 00:03:17 522 105 627
871 Tatjana Vološčuka 5236 01:44:06 SZ2 202 S319 +49:46 +49:46 00:02:56 522 117 639
872 Andrejs Goršanovs 5409 Lidosta “Rīga” 01:44:09 VZ3 118 V553 +56:21 +50:38 00:03:14 459 101 560
873 Edvīns Helmanis 6012 01:44:12 VZ3 119 V554 +56:23 +50:40 00:03:28 459 94 553
874 Matīss Karlsons 6048 01:44:17 VZ2 340 V555 +56:29 +56:29 00:03:38 458 90 548
875 Līva Leja 6047 01:44:18 SZ2 203 S320 +49:58 +49:58 00:03:41 521 93 614
876 Viktors Artamonovs 5416 01:44:19 VZ2 341 V556 +56:30 +56:30 00:03:01 458 108 566
877 Dace Dūka 5316 01:44:21 SZ2 204 S321 +50:01 +50:01 00:03:37 521 95 616
878 Armands Bisenieks 6121 Guddžobs Guddans 01:44:22 VZ2 342 V557 +56:33 +56:33 00:03:20 458 98 556
879 Ivars Vācers 6168 01:44:23 VZ2 343 V558 +56:35 +56:35 00:02:25 458 135 593
880 Ance Liepiņa 5519 BALTMA 01:44:29 SZ3 65 S322 +50:10 +35:56 00:04:00 520 86 606
881 Linards Geiba 5564 01:44:38 VZ3 120 V559 +56:49 +51:07 00:03:34 457 91 548
882 Nils Eduards Jakobsons 5532 Lynxdojo 01:44:45 VZ1 74 V560 +56:57 +56:40 00:03:22 456 97 553
883 Ieva Grīnberga 15560 Sanctimony 01:44:46 SZ3 66 S323 +50:26 +36:13 00:03:43 519 93 612
884 Ginta Lapinska 5653 01:44:53 SZ2 205 S324 +50:33 +50:33 00:03:31 518 98 616
885 Inga Vīksna 5648 01:44:54 SZ2 206 S325 +50:34 +50:34 00:03:59 518 86 604
886 Dace Kapture 5881 Daba mūs sauc 01:44:59 SZ3 67 S326 +50:39 +36:25 00:03:28 518 99 617
887 Viola Bundzēna 5298 01:45:01 SZ3 68 S327 +50:41 +36:28 00:03:46 517 92 609
888 Ilze Vācere 6167 Team Kažemāka / Noskrien 01:45:04 SZ3 69 S328 +50:44 +36:31 00:03:06 517 111 628
889 Anastasija Samete 5920 01:45:06 SZ2 207 S329 +50:46 +50:46 00:03:11 517 108 625
890 Arta Silkāne 5220 01:45:07 SZ3 70 S330 +50:47 +36:34 00:04:09 517 83 600
891 Edite Pumpure-Lauce 5703 01:45:07 SZ3 71 S331 +50:47 +36:34 00:03:45 517 92 609
892 Vitauts Laucis 5704 01:45:07 VZ3 121 V561 +57:19 +51:36 00:03:45 455 87 542
893 Ieva Jakobsone 5538 Lynxdojo 01:45:10 SZ3 72 S332 +50:50 +36:37 00:03:27 517 100 617
894 Ivārs Melnis 6252 Olainfarm 01:45:16 VZ4 24 V562 +57:27 +44:52 00:03:32 454 92 546
895 Ilona Svekre 5003 01:45:18 SZ2 208 S333 +50:58 +50:58 00:03:07 516 110 626
896 Inga Ādmine - Stūris 6040 01:45:19 SZ3 73 S334 +51:00 +36:46 00:03:19 516 104 620
897 Anna Endija Ansone 5926 01:45:19 SZ1 46 S335 +50:59 +46:51 00:03:35 516 96 612
898 Inese Avota 5211 01:45:21 SZ3 74 S336 +51:01 +36:47 00:03:44 516 92 608
899 Guntars Balodis 5356 01:45:26 VZ4 25 V563 +57:38 +45:03 00:03:52 453 84 537
900 Baiba Bule 5857 Swedbank 01:45:28 SZ2 209 S337 +51:08 +51:08 00:03:38 515 95 610
901 Edgars Marcinkevičs 5358 Lidosta "Rīga" 01:45:32 VZ2 344 V564 +57:43 +57:43 00:03:06 453 105 558
902 Ieva Šakena 5123 01:45:35 SZ3 75 S338 +51:16 +37:02 00:04:07 515 84 599
903 Anete Maže 5517 Francūži 01:45:37 SZ1 47 S339 +51:17 +47:09 00:03:21 514 103 617
904 Kristers Ozoliņš 5518 Francūži 01:45:37 VZ1 75 V565 +57:48 +57:32 00:01:33 453 210 663
905 Agris Kotlete 5388 PRINS 01:45:38 VZ2 345 V566 +57:50 +57:50 00:02:29 453 131 584
906 Kristīne Karsa 6259 01:45:39 SZ2 210 S340 +51:19 +51:19 00:04:10 514 83 597
907 Anta Bojane 5699 01:45:40 SZ2 211 S341 +51:20 +51:20 00:02:58 514 116 630
908 Aira Semjonova 5970 01:45:40 SZ3 76 S342 +51:20 +37:06 00:03:18 514 104 618
909 Aira Urtāne 5723 01:45:42 SZ2 212 S343 +51:22 +51:22 00:03:24 514 101 615
910 Aigars Freimanis 5849 01:45:46 VZ2 346 V567 +57:57 +57:57 00:03:39 452 89 541
911 Evija Šica 5125 01:45:53 SZ2 213 S344 +51:33 +51:33 00:02:58 513 116 629
912 Līga Zeme 5410 Kuldīga 01:45:55 SZ2 214 S345 +51:35 +51:35 00:03:10 513 109 622
913 Maira Ķeirāne 5065 01:45:57 SZ2 215 S346 +51:37 +51:37 00:03:24 513 101 614
914 Laila Ceika 5818 01:45:59 SZ4 9 S347 +51:39 +40:41 00:04:01 513 86 599
915 Dace Veipa 5687 VSK Noskrien Vāveres 01:46:02 SZ3 77 S348 +51:42 +37:29 00:03:18 512 104 616
916 Zita Štrausa 5256 01:46:03 SZ4 10 S349 +51:43 +40:45 00:03:31 512 98 610
917 Olga Izinkēviča 5574 01:46:05 SZ2 216 S350 +51:45 +51:45 00:03:33 512 97 609
918 Elīna Pliķēna 5906 01:46:05 SZ2 217 S351 +51:46 +51:46 00:03:38 512 95 607
919 Elza Žumbure 5309 Legs Miserables 01:46:07 SZ2 218 S352 +51:47 +51:47 00:02:55 512 118 630
920 Matīss Baranovskis 5691 GARMIN 01:46:08 VZ2 347 V568 +58:19 +58:19 00:02:53 451 113 564
921 Aivars Ulanovs 5707 Pūre 01:46:12 VZ4 26 V569 +58:23 +45:48 00:03:33 450 92 542
922 Marina Kaže 5767 Auces aeroklubs 01:46:13 SZ2 219 S353 +51:53 +51:53 00:03:00 512 115 627
923 Aleksandrs Ciguļins 5111 01:46:14 VZ2 348 V570 +58:25 +58:25 00:03:38 450 90 540
924 Lelde Grīnvalde 5362 01:46:14 SZ2 220 S354 +51:54 +51:54 00:03:10 511 109 620
925 Emīls Kuningass 5274 01:46:21 VZ2 349 V571 +58:33 +58:33 00:03:32 450 92 542
926 Denisa Preimane 5856 Swedbank 01:46:23 SZ2 221 S355 +52:03 +52:03 00:03:35 511 96 607
927 Kristiāna Dolge 5345 01:46:26 SZ1 48 S356 +52:06 +47:57 00:03:19 511 104 615
928 Inta Hansone 5745 01:46:28 SZ3 78 S357 +52:08 +37:55 00:03:28 510 99 609
929 Monta Ozola 15520 01:46:33 SZ2 222 S358 +52:13 +52:13 00:04:13 510 82 592
930 Daiga Vilkaste 5917 01:46:37 SZ3 79 S359 +52:17 +38:04 00:03:40 510 94 604
931 Sintija Lungeviča 5306 MADONA 01:46:46 SZ2 223 S360 +52:26 +52:26 00:03:49 509 90 599
932 Zane Vanaga 5342 VSK Noskrien 01:47:03 SZ2 224 S361 +52:43 +52:43 00:02:58 508 116 624
933 Agnese Raubena 5100 01:47:04 SZ2 225 S362 +52:44 +52:44 00:03:48 508 91 599
934 Laine Rupeika-Ruža 15497 01:47:08 SZ2 226 S363 +52:48 +52:48 00:04:01 507 86 593
935 Zita Kreinerte 5114 01:47:22 SZ2 227 S364 +53:02 +53:02 00:03:41 506 93 599
936 Arita Virka 5404 01:47:29 SZ2 228 S365 +53:09 +53:09 00:03:30 505 98 603
937 Olga Ščebrina 5969 01:47:29 SZ3 80 S366 +53:09 +38:56 00:02:56 506 118 624
938 Inga Priedīte 5333 Latvijas Finieris 01:47:36 SZ3 81 S367 +53:16 +39:03 00:03:19 505 104 609
939 Eva Lapsiņa 5753 X99 01:47:37 SZ2 229 S368 +53:17 +53:17 00:03:54 505 88 593
940 Kristīne Daņiļeviča 5482 01:47:38 SZ2 230 S369 +53:18 +53:18 00:03:41 505 93 598
941 Ainārs Zizlāns 5595 01:47:38 VZ3 122 V572 +59:49 +54:07 00:03:42 444 88 532
942 Laura Brīdaka 5237 01:47:39 SZ1 49 S370 +53:19 +49:11 00:03:56 505 88 593
943 Ieva Leitlande 5934 VSK "Burkānciems & Co" 01:47:45 SZ3 82 S371 +53:25 +39:12 00:03:22 504 102 606
944 Anete Dimza 5413 Matisons Runner’s Club 01:47:48 SZ3 83 S372 +53:28 +39:15 00:03:39 504 94 598
945 Baiba Karele 5415 Matisons Runner’s Club 01:47:49 SZ3 84 S373 +53:29 +39:16 00:03:38 504 95 599
946 Kristers Krivāns 5470 Selonija 01:47:49 VZ1 76 V573 +1:00:00 +59:43 00:03:54 444 84 528
947 Jekaterina Borodavko 5456 01:47:56 SZ2 231 S374 +53:36 +53:36 00:03:38 503 95 598
948 Simona Klodža 5179 01:48:01 SZ1 50 S375 +53:41 +49:33 00:03:15 503 106 609
949 Daila Pastare 15503 01:48:03 SZ2 232 S376 +53:43 +53:43 00:03:51 503 90 593
950 Gunita Butāne 5406 Zemgales Ziņas 01:48:09 SZ3 85 S377 +53:49 +39:36 00:03:41 502 93 595
951 Zane Galdiņa 5724 01:48:12 SZ2 233 S378 +53:52 +53:52 00:04:21 502 79 581
952 Dalia Aniulyte 5877 01:48:13 SZ1 51 S379 +53:53 +49:45 00:03:31 502 98 600
953 Alise Gromule 5049 01:48:19 SZ2 234 S380 +54:00 +54:00 00:03:35 502 96 598
954 Lība Jansone 5922 01:48:20 SZ1 52 S381 +54:00 +49:51 00:03:32 502 97 599
955 Gita Briņķe 5591 Valle 01:48:22 SZ3 86 S382 +54:02 +39:48 00:03:41 501 94 595
956 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID 01:48:26 SZ2 235 S383 +54:06 +54:06 00:04:23 501 79 580
957 Sanita Ločmele 5193 01:48:30 SZ2 236 S384 +54:10 +54:10 00:04:12 501 82 583
958 Liene Mudrova 5190 Jaunmārupe skrien 01:48:34 SZ2 237 S385 +54:14 +54:14 00:03:14 500 107 607
959 Anete Apsīte 5218 01:48:36 SZ2 238 S386 +54:16 +54:16 00:04:02 500 85 585
960 Marika Lapiņa 5662 DPD LATVIJA 01:48:38 SZ3 87 S387 +54:19 +40:05 00:04:15 500 81 581
961 Armands Šaraks 6078 01:49:03 VZ2 350 V574 +1:01:15 +1:01:15 00:03:17 438 99 537
962 Edgars Tooms 6039 Nav 01:49:14 VZ3 123 V575 +1:01:26 +55:43 00:03:26 438 95 533
963 Edgars Indrušonoks 5625 Selga 01:49:15 VZ2 351 V576 +1:01:27 +1:01:27 00:03:41 438 88 526
964 Ilze Irbe 6038 - 01:49:20 SZ3 88 S388 +55:00 +40:46 00:03:59 497 87 584
965 Ruslans Kavlišs 5217 01:49:27 VZ2 352 V577 +1:01:38 +1:01:38 00:03:05 437 106 543
966 Linda Medne 5615 Saldus Boksa klubs 01:49:28 SZ2 239 S389 +55:08 +55:08 00:03:32 496 98 594
967 Gatis Zvirbulis 6153 01:49:30 VZ3 124 V578 +1:01:42 +55:59 00:03:41 437 88 525
968 Andis Virskulis 6205 PH Print 01:49:37 VZ3 125 V579 +1:01:49 +56:06 00:03:29 436 93 529
969 Jolanta Virskule 6206 PH Print 01:49:38 SZ2 240 S390 +55:18 +55:18 00:03:44 496 92 588
970 Jana Marta Gavare 6215 PH Print 01:49:38 SZ2 241 S391 +55:18 +55:18 00:03:47 496 91 587
971 Andris Turciņš 6217 PH Print 01:49:38 VZ2 353 V580 +1:01:49 +1:01:49 00:03:38 436 90 526
972 Anete Tone 5546 DNB Servisa centrs 01:49:40 SZ2 242 S392 +55:20 +55:20 00:04:01 496 86 582
973 Lelde Keiša 5798 01:49:40 SZ2 243 S393 +55:21 +55:21 00:03:46 495 92 587
974 Neonella Māra Meiberga 5264 Rīgas V. Zālīša sākumskola 01:49:41 SZ1 53 S394 +55:21 +51:13 00:03:35 495 96 591
975 Katrīna Justoviča 5081 Jenoti 01:49:44 SZ2 244 S395 +55:24 +55:24 00:03:52 495 89 584
976 Madara Zviedre 5399 01:49:45 SZ2 245 S396 +55:25 +55:25 00:03:49 495 90 585
977 Dana Trautmane 5616 Māris atpūšas 01:49:45 SZ2 246 S397 +55:25 +55:25 00:03:32 495 97 592
978 Kristians Lange 5117 01:49:54 VZ3 126 V581 +1:02:06 +56:23 00:04:01 435 81 516
979 Egita Ozoliņa 5038 Printful 01:50:04 SZ2 247 S398 +55:44 +55:44 00:04:04 494 85 579
980 Ivo Kleins 5858 Ķesterciems / Engures sportam 01:50:10 VZ3 127 V582 +1:02:21 +56:39 00:03:25 434 95 529
981 Liene Burkāne 5310 01:50:33 SZ2 248 S399 +56:13 +56:13 00:03:45 492 92 584
982 Sendija Galdiņa 5474 01:50:37 SZ3 89 S400 +56:17 +42:04 00:03:35 491 96 587
983 Agnese Kleina 5808 Ķesterciems-Engures sportam. 01:50:42 SZ2 249 S401 +56:22 +56:22 00:03:25 491 101 592
984 Dace Tītmane 5961 01:50:42 SZ3 90 S402 +56:23 +42:09 00:03:39 491 94 585
985 Elīna Gloda 15553 LiLi-BA 01:50:44 SZ2 250 S403 +56:24 +56:24 00:03:57 491 87 578
986 Valerijs Smirnovs 5863 01:50:44 VZ4 27 V583 +1:02:56 +50:21 00:03:54 432 83 515
987 Laila Dambite 5295 01:51:05 SZ2 251 S404 +56:45 +56:45 00:04:17 489 80 569
988 Ilona Ķikute 5671 01:51:06 SZ2 252 S405 +56:46 +56:46 00:03:53 489 89 578
989 Līga Ančeva 5505 Varakļāni 01:51:09 SZ2 253 S406 +56:50 +56:50 00:03:32 489 97 586
990 Daniels Kogans 5888 Lynxdojo 01:51:11 VZ1 77 V584 +1:03:22 +1:03:06 00:03:46 430 87 517
991 Diāna Ceika 6014 01:51:22 SZ3 91 S407 +57:02 +42:48 00:04:01 488 86 574
992 Aija Miķīte 5250 01:51:29 SZ2 254 S408 +57:10 +57:10 00:03:26 487 100 587
993 Laura Liepiņa 15530 01:51:32 SZ2 255 S409 +57:12 +57:12 00:04:07 487 84 571
994 Diāna Šņepste 5210 01:51:48 SZ1 54 S410 +57:28 +53:20 00:03:03 486 113 599
995 Daniela Kārkle 5378 Smaida līnija 01:51:54 SZ2 256 S411 +57:34 +57:34 00:04:11 486 82 568
996 Jana Jurčenko 5313 01:52:03 SZ2 257 S412 +57:43 +57:43 00:03:55 485 88 573
997 Kristīne Kraukle 15509 01:52:04 SZ2 258 S413 +57:44 +57:44 00:03:50 485 90 575
998 Alise Bērziņa 6226 Saldus sporta skola 01:52:10 SZ1 55 S414 +57:51 +53:42 00:03:39 484 94 578
999 Pārsla Dambe 5349 01:52:11 SZ2 259 S415 +57:51 +57:51 00:03:14 484 107 591
1000 Laine Līsmane 6067 01:52:12 SZ2 260 S416 +57:52 +57:52 00:03:37 484 95 579
1001 Endžija Niedra 5475 01:52:12 SZ1 56 S417 +57:52 +53:43 00:03:37 484 95 579
1002 Niklāvs Kadiķis 5285 01:52:24 VZ1 78 V585 +1:04:35 +1:04:19 00:04:07 425 79 504
1003 Anna Greitāne 5952 Lynxdojo 01:52:33 SZ1 57 S418 +58:13 +54:05 00:03:44 483 92 575
1004 Kristīne Reinholde 5479 Siguldas maratona klubs 01:52:34 SZ3 92 S419 +58:14 +44:01 00:02:50 483 121 604
1005 Zinta Mača 5558 01:52:41 SZ2 261 S420 +58:21 +58:21 00:03:27 482 100 582
1006 Zinaida Grīnberga 5089 LSC 01:52:47 SZ4 11 S421 +58:27 +47:29 00:04:22 482 79 561
1007 Ieva Krūzkope 5586 01:52:49 SZ2 262 S422 +58:29 +58:29 00:04:02 482 86 568
1008 Juris Birģelis 5610 01:52:50 VZ3 128 V586 +1:05:02 +59:19 00:03:59 424 82 506
1009 Santa Bērziņa 5066 4B 01:52:51 SZ2 263 S423 +58:31 +58:31 00:03:59 482 86 568
1010 Jānis Ronis 5668 DPD LATVIJA 01:52:54 VZ3 129 V587 +1:05:06 +59:23 00:03:44 423 87 510
1011 Gints Ronis 6154 Sirms Ronis un draugi 01:52:55 VZ3 130 V588 +1:05:06 +59:23 00:03:55 423 83 506
1012 Ulla Bogdanoviča 5344 OldSnails 01:53:15 SZ2 264 S424 +58:55 +58:55 00:03:49 480 90 570
1013 Kristofers Bierands 5692 GARMIN 01:53:15 VZ1 79 V589 +1:05:26 +1:05:10 00:02:17 422 143 565
1014 Daiga Brasliņa 15562 0 01:53:16 SZ2 265 S425 +58:56 +58:56 00:04:03 480 85 565
1015 Anna Mitrohina 5526 01:53:30 SZ2 266 S426 +59:10 +59:10 00:03:58 479 87 566
1016 Frederiks Kope 5104 Ziemeļvalstu ģimnāzija 01:53:36 VZ1 80 V590 +1:05:47 +1:05:31 00:04:30 421 73 494
1017 Ilva Brenča 5513 01:53:36 SZ3 93 S427 +59:16 +45:03 00:04:25 478 78 556
1018 Eduards Pāķis 5283 Saulkrasti SRT 01:53:37 VZ3 131 V591 +1:05:49 +1:00:06 00:01:08 421 284 705
1019 Līva Skolmeistare 5747 01:53:41 SZ2 267 S428 +59:21 +59:21 00:03:45 478 92 570
1020 Ieva Smildziņa 5827 01:53:42 SZ2 268 S429 +59:22 +59:22 00:04:02 478 85 563
1021 Ieva Grauduma 6071 Accenture 01:53:51 SZ2 269 S430 +59:31 +59:31 00:04:15 477 81 558
1022 Anastasija Sardiko 5773 Accenture 01:53:53 SZ2 270 S431 +59:33 +59:33 00:04:14 477 81 558
1023 Juris Rāts 6057 kamparmazi 01:54:04 VZ4 28 V592 +1:06:15 +53:40 00:03:31 419 92 511
1024 Solvita Bērziša 6171 Accenture 01:54:10 SZ2 271 S432 +59:50 +59:50 00:04:09 476 83 559
1025 Aleksandra Brombaha 5645 01:54:12 SZ1 58 S433 +59:52 +55:44 00:02:47 476 124 600
1026 Helēna Gabrāne 5070 SK MĒS / JS Dream Team 01:54:20 SZ1 59 S434 +1:00:00 +55:52 00:03:55 475 88 563
1027 Inga Vaivode 5052 01:54:22 SZ2 272 S435 +1:00:02 +1:00:02 00:04:12 475 82 557
1028 Signe Gūtmane 5632 01:54:25 SZ2 273 S436 +1:00:05 +1:00:05 00:03:47 475 91 566
1029 Jolanta Kravale 15557 01:54:38 SZ3 94 S437 +1:00:18 +46:05 00:04:09 474 83 557
1030 Līga Kalniņa 6075 Swedbank 01:54:46 SZ2 274 S438 +1:00:26 +1:00:26 00:04:00 473 86 559
1031 Santa Ozola-Tīruma 6231 01:55:01 SZ3 95 S439 +1:00:41 +46:28 00:04:21 472 79 551
1032 Daiga Igaune 5018 Bezgalīgie sajūtu stāsti 01:55:04 SZ2 275 S440 +1:00:44 +1:00:44 00:03:29 472 99 571
1033 Raminta Dubinskaite 5715 Užupis 01:55:25 SZ1 60 S441 +1:01:05 +56:57 00:03:26 471 100 571
1034 Žanna Matrosova 5137 01:55:28 SZ2 276 S442 +1:01:08 +1:01:08 00:04:33 471 76 547
1035 Dace Junaka 5329 01:55:29 SZ3 96 S443 +1:01:10 +46:56 00:03:32 470 97 567
1036 Aigars Zupa 5208 Acsaabols 01:55:31 VZ2 354 V593 +1:07:43 +1:07:43 00:03:42 414 88 502
1037 Gabriella Kallase 6082 01:56:11 SZ1 61 S444 +1:01:51 +57:43 00:04:04 468 85 553
1038 Zlata Kallase 5328 gulbene 01:56:11 SZ3 97 S445 +1:01:52 +47:38 00:04:03 468 85 553
1039 Vladimirs Tiščenko 5112 VSK Noskrien 01:56:18 VZ2 355 V594 +1:08:30 +1:08:30 00:04:08 411 79 490
1040 Jānis Lehtla 6081 CosmoProb 01:56:31 VZ2 356 V595 +1:08:42 +1:08:42 00:03:06 410 105 515
1041 Rinalds Puķe 5995 CosmoProb 01:56:32 VZ2 357 V596 +1:08:44 +1:08:44 00:03:55 410 83 493
1042 Madara Kļaviņa 5365 Varakļāni 01:56:35 SZ2 277 S446 +1:02:15 +1:02:15 00:04:05 466 84 550
1043 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto 01:56:45 SZ2 278 S447 +1:02:25 +1:02:25 00:04:34 465 75 540
1044 Edgars Mežvēvers 5786 01:57:15 VZ3 132 V597 +1:09:27 +1:03:44 00:03:47 408 86 494
1045 Laura Smukule 5346 01:58:23 SZ2 279 S448 +1:04:03 +1:04:03 00:04:17 459 80 539
1046 Zane Mirdza Paikena 5685 Domdaris 01:58:29 SZ2 280 S449 +1:04:09 +1:04:09 00:03:15 459 106 565
1047 Laura Čakle 5669 01:58:49 SZ2 281 S450 +1:04:29 +1:04:29 00:03:32 457 97 554
1048 Anna Grebeņņikova 6103 Bioderma 01:59:03 SZ1 62 S451 +1:04:43 +1:00:34 00:03:53 456 89 545
1049 Aigars Eglajs 5789 Pa Vienam 01:59:08 VZ2 358 V598 +1:11:20 +1:11:20 00:03:42 401 88 489
1050 Inga Zalane 5766 DNB Servisa centrs 01:59:10 SZ2 282 S452 +1:04:50 +1:04:50 00:03:42 456 93 549
1051 Emīls Brizga 15522 01:59:13 VZ1 81 V599 +1:11:24 +1:11:08 00:03:19 401 98 499
1052 Mārtiņš Brizga 15513 01:59:16 VZ2 359 V600 +1:11:27 +1:11:27 00:03:19 401 98 499
1053 Inese Bāriņa 5107 01:59:41 SZ3 98 S453 +1:05:21 +51:08 00:03:58 454 87 541
1054 Sanita Birzniece 5244 01:59:51 SZ3 99 S454 +1:05:32 +51:18 00:03:45 453 92 545
1055 Jānis Stukuls 5592 SK Katrīna 02:00:17 VZ4 29 V601 +1:12:29 +59:54 00:03:27 397 95 492
1056 Selva Ločmele 6069 Engures sportam 02:00:23 SZ2 283 S455 +1:06:03 +1:06:03 00:04:53 451 71 522
1057 Jānis Eglītis 5353 Biznesa parks ABAVA 02:00:24 VZ2 360 V602 +1:12:36 +1:12:36 00:02:26 397 134 531
1058 Laine Vilcāne 5667 DPD LATVIJA 02:00:30 SZ2 284 S456 +1:06:10 +1:06:10 00:04:18 451 80 531
1059 Māris Liepiņš 5503 LSFP 02:00:51 VZ3 133 V603 +1:13:02 +1:07:19 00:03:53 396 84 480
1060 Kristaps Zaļkalns 5504 LSFP 02:00:51 VZ2 361 V604 +1:13:02 +1:13:02 00:01:41 396 193 589
1061 Anna Wiemann 5628 Foodies 02:00:56 SZ2 285 S457 +1:06:36 +1:06:36 00:04:05 449 84 533
1062 Līga Simkeviča 5814 02:01:09 SZ2 286 S458 +1:06:49 +1:06:49 00:04:13 449 82 531
1063 Kitija Egle 6213 02:01:13 SZ2 287 S459 +1:06:53 +1:06:53 00:04:04 448 85 533
1064 Krista Kozlovska 6234 SPORTLAND 02:01:19 SZ1 63 S460 +1:07:00 +1:02:51 00:03:09 448 109 557
1065 Laura Lapiņa 6222 SPORTLAND 02:01:29 SZ1 64 S461 +1:07:09 +1:03:01 00:04:31 447 76 523
1066 Anita Veinberga 5224 02:01:31 SZ3 100 S462 +1:07:11 +52:58 00:04:02 447 86 533
1067 Olesja Ņukša 5608 SIA Joker Ltd. 02:01:56 SZ3 101 S463 +1:07:37 +53:23 00:03:43 446 93 539
1068 Olga Kavliša 5216 02:01:57 SZ2 288 S464 +1:07:37 +1:07:37 00:03:48 446 91 537
1069 Solvita Depša 6119 02:01:59 SZ3 102 S465 +1:07:39 +53:26 00:04:08 445 83 528
1070 Olga Vasiļjeva 5214 02:01:59 SZ2 289 S466 +1:07:39 +1:07:39 00:04:12 445 82 527
1071 Inese Biguze 5230 Biznesa parks ABAVA 02:02:01 SZ2 290 S467 +1:07:42 +1:07:42 00:04:47 445 72 517
1072 Inga Lagzdiņa 5571 ART 02:02:30 SZ3 103 S468 +1:08:10 +53:57 00:04:03 444 85 529
1073 Elizabete Brauna 5472 Lynxdojo 02:02:35 SZ1 65 S469 +1:08:15 +1:04:06 00:03:46 443 92 535
1074 Ilze Olšteina 6133 02:02:39 SZ3 104 S470 +1:08:20 +54:06 00:03:19 443 104 547
1075 Gunta Šlosberga 5397 02:02:41 SZ3 105 S471 +1:08:22 +54:08 00:04:06 443 84 527
1076 Bruno Ivanovs 5398 02:02:41 VZ1 82 V605 +1:14:53 +1:14:36 00:03:51 390 85 475
1077 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5335 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 02:02:49 VZ4 30 V606 +1:15:01 +1:02:26 00:04:00 389 82 471
1078 Matīss Simkevičs 5813 02:02:57 VZ1 83 V607 +1:15:09 +1:14:52 00:03:03 389 107 496
1079 Marita Dižbite 5636 02:02:59 SZ3 106 S472 +1:08:39 +54:25 00:04:33 442 76 518
1080 Sanita Junele 5621 Selga 02:03:05 SZ2 291 S473 +1:08:45 +1:08:45 00:04:31 441 76 517
1081 Līga Dāboliņa 5694 02:03:24 SZ2 292 S474 +1:09:04 +1:09:04 00:04:20 440 79 519
1082 Evija Kapteine 6136 02:03:29 SZ3 107 S475 +1:09:09 +54:56 00:04:01 440 86 526
1083 Sindija Sirmā 6122 Guddžobs Guddans 02:03:30 SZ2 293 S476 +1:09:10 +1:09:10 00:04:11 440 82 522
1084 Agnese Krieva 5199 Guddžobs Guddans 02:03:30 SZ1 66 S477 +1:09:10 +1:05:02 00:04:17 440 80 520
1085 Sandis Krutovs 5994 cedric.lv 02:03:54 VZ2 362 V608 +1:16:05 +1:16:05 00:04:35 386 71 457
1086 Egita Pumpure 5536 02:04:45 SZ3 108 S478 +1:10:25 +56:12 00:04:35 436 75 511
1087 Aigars Rudzītis 5534 02:04:46 VZ2 363 V609 +1:16:57 +1:16:57 00:04:35 383 71 454
1088 Inese Birģele 15535 02:04:47 SZ4 12 S479 +1:10:28 +59:30 00:04:01 435 86 521
1089 Laima Letiņa 6247 02:04:58 SZ2 294 S480 +1:10:38 +1:10:38 00:04:14 435 82 517
1090 Inga Riba 5176 Nūjo vesels 02:05:13 SZ4 13 S481 +1:10:53 +59:55 00:03:55 434 88 522
1091 Dinara Bekeshova 5582 Accenture 02:05:19 SZ2 295 S482 +1:10:59 +1:10:59 00:04:35 434 75 509
1092 Zane Skreija 5684 Emergn #optimized4running 02:05:59 SZ2 296 S483 +1:11:39 +1:11:39 00:04:15 431 81 512
1093 Iveta Zizlāne 5597 02:06:01 SZ4 14 S484 +1:11:41 +1:00:43 00:04:15 431 81 512
1094 Ineta Lamberte 5161 PRINTFUL 02:06:35 SZ3 109 S485 +1:12:15 +58:02 00:04:22 429 79 508
1095 Kaspars Lamberts 5162 02:06:35 VZ3 134 V610 +1:18:46 +1:13:03 00:02:14 378 145 523
1096 Gints Berņikovs - Bondars 5563 02:06:39 VZ2 364 V611 +1:18:50 +1:18:50 00:05:01 378 65 443
1097 Sofja Gavrilova 5057 Olainfarm 02:06:40 SZ2 297 S486 +1:12:20 +1:12:20 00:04:07 429 84 513
1098 Ieva Strazdiņa 6212 PH Print 02:06:50 SZ2 298 S487 +1:12:30 +1:12:30 00:04:31 428 76 504
1099 Elīna Maskale 5085 PRINTFUL 02:06:54 SZ1 67 S488 +1:12:35 +1:08:26 00:04:21 428 79 507
1100 Inese Rīna 5596 AnimalPlanet 02:06:55 SZ2 299 S489 +1:12:35 +1:12:35 00:04:10 428 83 511
1101 Elvis Bernhards 5894 AnimalPlanet 02:06:55 VZ2 365 V612 +1:19:07 +1:19:07 00:01:36 377 202 579
1102 Artjoms Volaščuks 5087 02:06:57 VZ2 366 V613 +1:19:08 +1:19:08 00:04:22 377 75 452
1103 Aleksandrs Voino 5816 02:07:18 VZ3 135 V614 +1:19:29 +1:13:46 00:04:44 376 69 445
1104 Sarmīte Loce 5395 Lynxdojo 02:07:19 SZ4 15 S490 +1:12:59 +1:02:01 00:04:08 427 83 510
1105 Inese Brēdiķe 5170 Maratona klubs 02:07:21 SZ3 110 S491 +1:13:01 +58:48 00:05:03 427 68 495
1106 Rihards Valeniks 5442 CSDD Rēzeknes KAC 02:07:41 VZ3 136 V615 +1:19:53 +1:14:10 00:04:13 374 77 451
1107 Olga Dadeika 5585 Swedbank 02:07:56 SZ3 111 S492 +1:13:36 +59:23 00:04:59 425 69 494
1108 Laura Šulca 5851 02:08:20 SZ2 300 S493 +1:14:00 +1:14:00 00:04:29 423 77 500
1109 Sanita Šaitere 5359 Lidosta “Rīga” 02:08:23 SZ3 112 S494 +1:14:03 +59:49 00:04:02 423 86 509
1110 Linda Bērziņa 5782 Virsotne/MARMOT 02:08:49 SZ2 301 S495 +1:14:29 +1:14:29 00:04:24 422 78 500
1111 Ilona Ozoliņa 5674 Emergn #optimized4running 02:09:25 SZ3 113 S496 +1:15:05 +1:00:52 00:04:29 420 77 497
1112 Maira Balana 6000 02:09:28 SZ3 114 S497 +1:15:08 +1:00:55 00:04:51 420 71 491
1113 Anastasija Zabello 6150 02:09:52 SZ2 302 S498 +1:15:33 +1:15:33 00:04:58 418 69 487
1114 Vjačeslavs Pantepajevs 6149 02:09:53 VZ2 367 V616 +1:22:04 +1:22:04 00:04:59 368 65 433
1115 Ilva Sīpola 5301 02:10:16 SZ3 115 S499 +1:15:56 +1:01:43 00:04:42 417 73 490
1116 Elita Vītola 5205 02:10:27 SZ4 16 S500 +1:16:07 +1:05:09 00:04:38 417 74 491
1117 Ilva Radziņa 5957 02:10:46 SZ3 116 S501 +1:16:26 +1:02:13 00:04:53 416 70 486
1118 Mārtiņš Veseris 5241 02:10:50 VZ2 368 V617 +1:23:01 +1:23:01 00:04:08 365 79 444
1119 Laura Briede 5273 02:10:50 SZ2 303 S502 +1:16:30 +1:16:30 00:04:43 415 73 488
1120 Liene Salmane 5547 DNB Servisa centrs 02:10:59 SZ2 304 S503 +1:16:39 +1:16:39 00:04:57 415 70 485
1121 Kristīne Frolova 5386 Lidosta "Rīga" 02:11:16 SZ3 117 S504 +1:16:56 +1:02:43 00:04:33 414 76 490
1122 Karīna Aksenoka 5029 02:12:29 SZ3 118 S505 +1:18:09 +1:03:55 00:04:41 410 73 483
1123 Ilze Saukāne 6228 02:12:41 SZ3 119 S506 +1:18:21 +1:04:08 00:05:04 410 68 478
1124 Svetlana Kločko 5609 SIA Joker Ltd. 02:13:01 SZ4 17 S507 +1:18:42 +1:07:44 00:05:01 408 69 477
1125 Aiva ŠĒra 5852 ENGURES SPORTAM 02:14:23 SZ3 120 S508 +1:20:03 +1:05:50 00:05:15 404 66 470
1126 Ieva Anna Ozoliņa 5091 PRINTFUL 02:14:37 SZ2 305 S509 +1:20:17 +1:20:17 00:05:02 404 69 473
1127 Brigita Pētersone 5549 02:14:44 SZ4 18 S510 +1:20:24 +1:09:26 00:04:25 403 78 481
1128 Liene Čevere 5805 02:16:08 SZ3 121 S511 +1:21:48 +1:07:35 00:04:41 399 74 473
1129 Zane Auslande 5728 Lynxdojo 02:16:32 SZ2 306 S512 +1:22:12 +1:22:12 00:04:57 398 70 468
1130 Ilze Brokane 5588 Limbaži SKRIEN 02:17:34 SZ2 307 S513 +1:23:14 +1:23:14 00:05:20 395 65 460
1131 Jekaterina Seraja 5035 02:17:50 SZ2 308 S514 +1:23:30 +1:23:30 00:04:58 394 69 463
1132 Inga Melne 6251 Olainfarm 02:19:20 SZ3 122 S515 +1:25:00 +1:10:47 00:04:59 390 69 459
1133 Verners Ozoliņš 6160 02:19:32 VZ1 84 V618 +1:31:44 +1:31:27 00:05:49 343 56 399
1134 Ineta Elksne 5196 Cipariņi 02:20:23 SZ3 123 S516 +1:26:03 +1:11:50 00:05:16 387 65 452
1135 Anete Gabrūna 5729 02:20:59 SZ2 309 S517 +1:26:39 +1:26:39 00:05:26 385 63 448
1136 Denisa Ragovska 5277 DEDA 02:21:01 SZ3 124 S518 +1:26:41 +1:12:28 00:05:48 385 59 444
1137 Māra Miķelsone 5931 Lynxdojo 02:22:30 SZ2 310 S519 +1:28:10 +1:28:10 00:05:18 381 65 446
1138 Elīna Golde 5130 Acsaabols 02:22:50 SZ2 311 S520 +1:28:30 +1:28:30 00:04:41 380 73 453
1139 Olga Bule 5607 SIA Joker Ltd. 02:23:29 SZ3 125 S521 +1:29:09 +1:14:56 00:04:33 379 76 455
1140 Velga Krasovska 5606 SIA Joker Ltd. 02:23:30 SZ3 126 S522 +1:29:10 +1:14:56 00:05:26 379 63 442
1141 Simona Birkenberga 5862 LIESMA 02:24:59 SZ2 312 S523 +1:30:39 +1:30:39 00:04:56 375 70 445
1142 Agita Šmaukstele 5024 Draugiem Group 02:25:29 SZ2 313 S524 +1:31:09 +1:31:09 00:04:36 373 75 448
1143 Līga Zvīdriņa 5739 02:25:38 SZ4 19 S525 +1:31:18 +1:20:20 00:04:46 373 72 445
1144 Andra Stiebre 5023 Draugiem Group 02:26:05 SZ2 314 S526 +1:31:45 +1:31:45 00:04:51 372 71 443
1145 Astra Breikša 5166 Nūjo priekam 02:26:35 SZ3 127 S527 +1:32:16 +1:18:02 00:05:14 371 66 437
1146 Irēna Šibeika 5461 Nūjo priekam 02:26:35 SZ4 20 S528 +1:32:15 +1:21:17 00:05:06 371 68 439
1147 Aivars Kronbergs 5108 TUKUMS 02:27:58 VZ4 31 V619 +1:40:09 +1:27:34 00:05:36 323 58 381
1148 Madara Petrovska 15555 02:28:45 SZ2 315 S529 +1:34:25 +1:34:25 00:05:56 365 58 423
1149 Ilze Brauna 5471 Lynxdojo 02:29:10 SZ3 128 S530 +1:34:50 +1:20:37 00:05:50 364 59 423
1150 Laura Vilka 6261 02:30:57 SZ2 316 S531 +1:36:37 +1:36:37 00:04:20 360 80 440
1151 Raivis Bartušauskis 5122 Doles sala 02:33:11 VZ3 137 V620 +1:45:22 +1:39:40 00:05:01 312 65 377
1152 Marta Dieviņa 6004 EY 02:34:05 SZ2 317 S532 +1:39:45 +1:39:45 00:05:04 353 68 421
1153 Dana Zandersone 5804 Swedbank 02:34:36 SZ2 318 S533 +1:40:16 +1:40:16 00:04:02 351 85 436
1154 Agnese Kuzmina 5535 Jāņa sēta 02:35:56 SZ2 319 S534 +1:41:36 +1:41:36 00:04:57 348 70 418
1155 Guna Balakleite 5537 Jāņa sēta 02:35:56 SZ2 320 S535 +1:41:36 +1:41:36 00:05:00 348 69 417
1156 Dana Spulle 5533 Jāņa sēta 02:35:58 SZ2 321 S536 +1:41:38 +1:41:38 00:05:00 348 69 417
1157 Evija Homko 6134 02:36:12 SZ2 322 S537 +1:41:53 +1:41:53 00:05:42 348 60 408
1158 Dagmāra Freiberga 5293 02:37:25 SZ4 21 S538 +1:43:06 +1:32:08 00:06:20 345 54 399
1159 Inita Kuningasa 5275 02:38:11 SZ2 323 S539 +1:43:51 +1:43:51 00:05:35 344 62 406
1160 Iveta Lanka 5260 02:40:39 SZ3 129 S540 +1:46:19 +1:32:06 00:07:02 338 49 387
1161 Agris Skulte 5791 02:43:58 VZ2 369 V621 +1:56:09 +1:56:09 00:05:47 292 56 348
1162 Jolanta Švābe 5073 AJFF 02:52:01 SZ3 130 S541 +1:57:41 +1:43:28 00:07:26 316 46 362
1163 Solveiga Stalidzāne 5357 02:52:05 SZ3 131 S542 +1:57:45 +1:43:32 00:07:20 316 47 363
1164 Iluta Ločmele 6085 02:54:48 SZ2 324 S543 +2:00:28 +2:00:28 00:05:42 311 60 371
1165 Santa Smiltniece 6088 02:54:49 SZ2 325 S544 +2:00:29 +2:00:29 00:05:37 311 61 372
1166 Sanita Puriņa 5719 02:54:49 SZ3 132 S545 +2:00:29 +1:46:16 00:05:17 311 65 376
1167 Alvis Ločmelis 6086 02:54:50 VZ3 138 V622 +2:07:02 +2:01:19 00:05:26 273 60 333
1168 Liene Grosa 5568 02:55:58 SZ3 133 S546 +2:01:38 +1:47:25 00:07:07 309 48 357
1169 Inga Ezeriņa 5188 Nūjo savam priekam 02:57:38 SZ3 134 S547 +2:03:18 +1:49:05 00:07:21 306 47 353
1170 Lolita Palaima 5756 02:57:38 SZ3 135 S548 +2:03:19 +1:49:05 00:06:31 306 53 359
1171 Iveta Pucena 5643 SK Katrīna 03:22:24 SZ4 22 S549 +2:28:04 +2:17:06 00:08:17 268 42 310
1172 Kristīne Vilciņa 6102 Bioderma DNF
1173 Zane Leoke 6184 DNF
1174 Edijs Leoke 6185 DNF
1175 Karīna Sukute 6187 EY DNF
1176 Līga Rakšte 5061 Maratona klubs DNF
1177 Olīvija Spēlmane 5062 Njauvas DNF
1178 Lelde Krista Kalniņa 5258 DNF
1179 Vladlena Buravcova 5451 DNF
1180 Benjamin Cissé 5457 RSU DNF
1181 Patricia Machado 5459 RSU DNF
1182 Aleksandrs Djačenko 5650 PROLATIO Systems DNF
1183 Anda Sproģe-Vāvere 6044 Pandas banda dns SZ2 S558 +00:00 +00:00 0 0 0
1184 Gustavs Daniels Ozols 6164 Lynxdojo dns VZ1 V626 +00:00 +00:00 0 0 0
1185 Ketija Jekuma 6176 dns SZ2 S559 +00:00 +00:00 0 0 0
1186 Raimonds Roga 6250 PD dns VZ2 V627 +00:00 +00:00 0 0 0
1187 Elvis Tenisons 15516 dns VZ2 V628 +00:00 +00:00 0 0 0
1188 Jānis Orinskis 5288 Dīvaiņi dns VZ2 V629 +00:00 +00:00 0 0 0