MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Aleksandrs Juška 3244 Pearl Latvija 00:35:59 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Braens Meškis 3458 00:36:56 V1 2 V2 +00:57 +00:57
3 Renārs Leiskins 3121 Daugavpils Runners 00:37:17 V1 3 V3 +01:18 +01:18
4 Edijs Vilnis 3690 Biznesa parks ABAVA 00:37:39 V1 4 V4 +01:40 +01:40
5 Jānis Ābols 3339 Maratona klubs 00:38:22 V1 5 V5 +02:23 +02:23
6 Andris Bukovskis 13323 TEAM BUKIŅI 00:38:41 V1 6 V6 +02:42 +02:42
7 Atis Jansons 3451 Swedbank 00:38:42 V1 7 V7 +02:43 +02:43
8 Arturs Nordens 3356 00:38:46 V1 8 V8 +02:47 +02:47
9 Iveta Pūpola 3622 Maratona klubs 00:38:48 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Dmitrijs Belousovs 3010 00:38:51 V1 9 V9 +02:52 +02:52
11 Jānis Dambergs 3250 00:38:51 V1 10 V10 +02:52 +02:52
12 Konstantīns Dinārs 3161 Emergn 00:39:24 V1 11 V11 +03:25 +03:25
13 Agita Kaļva 3376 Ķegumā spēks 00:39:48 S1 2 S2 +01:00 +01:00
14 Nauris Aukmanis 13318 PATRIA SPORTLAND 00:40:00 V1 12 V12 +04:01 +04:01
15 Irīna Štūla-pankoka 3496 00:40:04 S1 3 S3 +01:15 +01:15
16 Matthew Nelson 3127 00:40:12 V1 13 V13 +04:13 +04:13
17 Haralds Jansons 13307 00:40:18 V1 14 V14 +04:19 +04:19
18 Anna Frolova 13306 Liesma 00:40:36 S1 4 S4 +01:47 +01:47
19 Intars Driksna 3226 Venden 00:42:06 V1 15 V15 +06:07 +06:07
20 Monta Skalbe 3558 Bioderma 00:42:28 S1 5 S5 +03:40 +03:40
21 Emīls Čertogonovs 3364 VENDEN 00:42:48 V1 17 V16 +06:49 +06:49
22 Edvīns Jaudzems 3665 SPORTLAND 00:42:48 V1 16 V17 +06:49 +06:49
23 Alise Gabriela Miteniece 3604 00:43:15 S1 6 S6 +04:26 +04:26
24 Lauris Vītols 3001 SUBARU AD REM Auto 00:43:31 V1 19 V18 +07:32 +07:32
25 Didzis Jurgelāns 3618 Benu aptieka 00:43:31 V1 18 V19 +07:32 +07:32
26 Fredrik Hagstroem 3285 Emergn 00:43:36 V1 20 V20 +07:37 +07:37
27 Ernests Veinbergs 3590 00:44:14 V1 21 V21 +08:15 +08:15
28 Deniss Macevičs 3522 Bauskas sākumskola 00:44:21 V1 22 V22 +08:22 +08:22
29 Juris Brēdiķis 3100 Maratons klubs 00:44:22 V1 23 V23 +08:23 +08:23
30 Gatis Lozbergs 3438 Limbaži SKRIEN 00:44:27 V1 24 V24 +08:28 +08:28
31 Armīns Gasjūns 3023 00:44:48 V1 25 V25 +08:49 +08:49
32 Emīls Krauze 3189 00:44:49 V1 26 V26 +08:50 +08:50
33 Jūlija Sarksjana 13363 00:45:09 S1 7 S7 +06:21 +06:21
34 Līga Krūmiņa 3528 Milzkalnes sākumskola 00:45:13 S1 8 S8 +06:24 +06:24
35 Lauris Zālītis 3116 00:45:24 V1 27 V27 +09:25 +09:25
36 Ģirts Bērziņš 3117 00:45:29 V1 28 V28 +09:30 +09:30
37 Rolands Kursišs 13450 00:45:34 V1 29 V29 +09:35 +09:35
38 Andris Vilcāns 3484 00:45:38 V1 30 V30 +09:39 +09:39
39 Martins Puņeiko 3659 PH Print 00:45:38 V1 31 V31 +09:39 +09:39
40 Oskars Mozmacs 13329 00:45:56 V1 32 V32 +09:57 +09:57
41 Daiva Olberkyte Elstiņa 3055 00:45:57 S1 9 S9 +07:09 +07:09
42 Līva Andersone 3154 00:46:00 S1 10 S10 +07:12 +07:12
43 Mārcis Goldbergs 3504 Baltais 00:46:07 V1 33 V33 +10:08 +10:08
44 Kajs Fogelis 13327 00:46:11 V1 34 V34 +10:12 +10:12
45 Maija Pūpola 3457 Maratona klubs 00:46:22 S1 11 S11 +07:34 +07:34
46 Artūrs Grebstelis 3623 Ej! 00:47:04 V1 35 V35 +11:05 +11:05
47 Aigars Auziņš 3008 PRINTFUL 00:47:16 V1 36 V36 +11:17 +11:17
48 Sandis Daubars 3011 SUBARU AD REM Auto 00:47:23 V1 37 V37 +11:24 +11:24
49 Dagnija Kāpiņa 3589 00:47:25 S1 12 S12 +08:36 +08:36
50 Renārs Felcis 3486 FB 00:47:26 V1 38 V38 +11:27 +11:27
51 Āris Ozoliņš 3444 00:47:38 V1 39 V39 +11:39 +11:39
52 Inga Brikmane 3160 00:47:56 S1 13 S13 +09:08 +09:08
53 Lidija Zeile 3573 Bioderma 00:48:07 S1 14 S14 +09:19 +09:19
54 Andis Jonāns 3600 Atmosphere Cafe 00:48:22 V1 40 V40 +12:23 +12:23
55 Roberts Iļjušenko 3601 Atmosphere Cafe 00:48:22 V1 42 V41 +12:23 +12:23
56 Gatis Poltiņņikovs 3602 Atmosphere Cafe 00:48:22 V1 41 V42 +12:23 +12:23
57 Pāvels Janovičs 6066 lsc 00:48:35 V1 43 V43 +12:36 +12:36
58 Marija Nelsone 3126 00:48:36 S1 15 S15 +09:48 +09:48
59 Markuss Jirgensons 3442 00:48:55 V1 44 V44 +12:56 +12:56
60 Krišjānis Eduards Kvēps 3518 00:49:04 V1 45 V45 +13:05 +13:05
61 Arnis Veismanis 3332 00:49:05 V1 46 V46 +13:06 +13:06
62 Kaspars Blaumanis 3634 00:49:29 V1 47 V47 +13:30 +13:30
63 Daumants Švampe 3298 00:49:32 V1 48 V48 +13:33 +13:33
64 Reinis Gruduls 3288 00:49:37 V1 49 V49 +13:38 +13:38
65 Sandis Gugāns 3383 00:49:37 V1 50 V50 +13:38 +13:38
66 Mārtiņš Birznieks 3167 00:49:39 V1 51 V51 +13:40 +13:40
67 Liene Stiebriņa 3327 Swedbank 00:49:40 S1 16 S16 +10:52 +10:52
68 Mikus Saulītis 3024 00:49:54 V1 52 V52 +13:55 +13:55
69 Ilze Tooma 3511 Nav 00:49:59 S1 17 S17 +11:11 +11:11
70 Laura Salnāja 3064 00:50:00 S1 19 S18 +11:11 +11:11
71 Nataļja Arbeitere 3431 00:50:00 S1 18 S19 +11:11 +11:11
72 Imants Salnājs 3596 00:50:00 V1 53 V53 +14:01 +14:01
73 Anita Ieviņa 13364 00:50:01 S1 20 S20 +11:12 +11:12
74 Ivars Noviks 3636 00:50:06 V1 54 V54 +14:07 +14:07
75 Kristīne Dakša-Junolainena 3136 Juno Team 00:50:07 S1 21 S21 +11:19 +11:19
76 Sanita Strazdiņa 3443 00:50:10 S1 22 S22 +11:21 +11:21
77 Ļubova Krēmere 3043 Swedbank 00:50:21 S1 23 S23 +11:33 +11:33
78 Boriss Lisjonoks 3452 00:50:28 V1 55 V55 +14:29 +14:29
79 Aigars Kuļšs 13317 ENGURES VSKOLA 00:50:31 V1 56 V56 +14:32 +14:32
80 Diāna Elksne 3660 SPORTLAND 00:50:35 S1 24 S24 +11:47 +11:47
81 Sanita Kolna 3381 00:50:46 S1 25 S25 +11:57 +11:57
82 Ieva Livčāne 3067 00:50:58 S1 26 S26 +12:10 +12:10
83 Santa Krampāne 3553 Bioderma 00:51:01 S1 27 S27 +12:13 +12:13
84 Elīna Purcena 3333 00:51:08 S1 28 S28 +12:19 +12:19
85 Lāsma Millere 3447 Milleri 00:51:14 S1 29 S29 +12:25 +12:25
86 Edijs Laškovs 3498 00:51:20 V1 57 V57 +15:21 +15:21
87 Raitis Ābelnieks 3405 00:51:21 V1 58 V58 +15:22 +15:22
88 Laura Andersone 3222 00:51:25 S1 30 S30 +12:36 +12:36
89 Raimonds Roķis 3286 00:51:35 V1 59 V59 +15:36 +15:36
90 Laima Hauka 3639 Accenture 00:51:37 S1 31 S31 +12:49 +12:49
91 Uldis Rūsa 3019 00:51:42 V1 60 V60 +15:43 +15:43
92 Kristiāna Ritenberga 3357 Tukuma 2. vidusskola 00:51:42 S1 32 S32 +12:53 +12:53
93 Aldis Ločmelis 3147 00:51:45 V1 61 V61 +15:46 +15:46
94 Inārs Roģis 3614 BALTAIS 00:51:56 V1 62 V62 +15:57 +15:57
95 Artis Mundurs 3216 00:51:57 V1 63 V63 +15:58 +15:58
96 Dzintars Borozinskis 3463 MARATONA KLUBS 00:52:01 V1 64 V64 +16:02 +16:02
97 Paula Jakuševa 3072 00:52:04 S1 33 S33 +13:16 +13:16
98 Roberts Meijers 13326 00:52:04 V1 65 V65 +16:05 +16:05
99 Inga Bukovska 13322 TEAM BUKIŅI 00:52:05 S1 34 S34 +13:16 +13:16
100 Arnis Pirogs 3256 00:52:06 V1 66 V66 +16:07 +16:07
101 Ričards Alekss Švaglis 3258 00:52:10 V1 67 V67 +16:11 +16:11
102 Juris Jirgensons 3440 00:52:14 V1 68 V68 +16:15 +16:15
103 Inita Jankeviča 3214 Swedbank 00:52:25 S1 35 S35 +13:37 +13:37
104 Didzis Brants 3059 Matison's Runner Club 00:52:29 V1 69 V69 +16:30 +16:30
105 Normunds Tumulis 3652 00:52:36 V1 70 V70 +16:37 +16:37
106 Anda Petrova 3305 00:52:40 S1 36 S36 +13:52 +13:52
107 Jolanta Bernupe 3580 Bioderma 00:52:41 S1 37 S37 +13:53 +13:53
108 Ieva Otaņķe 3069 Maratona klubs 00:52:43 S1 38 S38 +13:55 +13:55
109 Rigonda Germova 3627 00:52:51 S1 39 S39 +14:03 +14:03
110 Elīna Vesere 3276 00:52:58 S1 40 S40 +14:10 +14:10
111 Andris Terentjevs 3103 00:53:00 V1 71 V71 +17:01 +17:01
112 Ernests Tolpežņikovs 3035 ind 00:53:03 V1 72 V72 +17:04 +17:04
113 Viesturs Tamulis 3314 SIA Joker Ltd. 00:53:08 V1 73 V73 +17:09 +17:09
114 Maksims Brjuncovs 3674 ZILBER 00:53:26 V1 74 V74 +17:27 +17:27
115 Una Muriņa 3566 Bioderma 00:53:27 S1 41 S41 +14:38 +14:38
116 Normunds Šērs 3353 ENGURES SPORTAM 00:53:28 V1 75 V75 +17:29 +17:29
117 Irina Lugovaja 3446 Sporta klubs "Vēsma" 00:53:32 S1 42 S42 +14:44 +14:44
118 Roberta Ernsone 3675 00:53:33 S1 43 S43 +14:45 +14:45
119 Arnita FreinĀte 3454 Engures sportam/Jadals 00:53:34 S1 44 S44 +14:45 +14:45
120 Ivars Rutkops 3531 00:53:35 V1 76 V76 +17:36 +17:36
121 Krists Dabra 3201 00:53:36 V1 77 V77 +17:37 +17:37
122 Kārlis Kalniņš 13330 00:53:39 V1 78 V78 +17:40 +17:40
123 Helvijs Siubra 3146 00:53:42 V1 79 V79 +17:43 +17:43
124 Jūlija Patrejeva 3552 Bioderma 00:53:44 S1 46 S45 +14:56 +14:56
125 Jelizaveta Zima 3560 Bioderma 00:53:44 S1 45 S46 +14:56 +14:56
126 Liene Terentjeva 3094 00:53:48 S1 47 S47 +15:00 +15:00
127 Elina Farenhorste 3221 Umlej marathon team 00:53:51 S1 48 S48 +15:03 +15:03
128 Inga Sīle 3567 Bioderma 00:53:52 S1 49 S49 +15:03 +15:03
129 Natālija Gostenkova 3561 Bioderma 00:53:54 S1 50 S50 +15:05 +15:05
130 Liene Glāzere 13319 Sporta klubs "Vēsma"/ 00:53:57 S1 51 S51 +15:09 +15:09
131 Valdis Vaišļa 3306 Swedbank 00:54:02 V1 80 V80 +18:03 +18:03
132 Alla Radžabova-Cinovska 3369 Maratona klubs 00:54:05 S1 52 S52 +15:16 +15:16
133 Kristaps Sniķers 3283 Lidosta “Rīga” 00:54:06 V1 81 V81 +18:07 +18:07
134 Gints Gasiņš 3420 00:54:06 V1 82 V82 +18:07 +18:07
135 Artūrs Sniedzītis 3410 00:54:10 V1 83 V83 +18:11 +18:11
136 Beāte Kobilinska 3638 LNV 00:54:32 S1 53 S53 +15:43 +15:43
137 Andra Diāna Vējiņa 3097 00:54:34 S1 54 S54 +15:46 +15:46
138 Andris Pidža 3529 Zelta Zirgs 00:54:34 V1 84 V84 +18:35 +18:35
139 Kristaps Aksenoks 3413 00:54:42 V1 85 V85 +18:43 +18:43
140 Kaspars Kumpiņš 3678 00:54:43 V1 86 V86 +18:44 +18:44
141 Valdis Mednis 3532 Motoklubs Ape 00:54:45 V1 87 V87 +18:46 +18:46
142 Līga Henke 3572 Bioderma 00:54:46 S1 55 S55 +15:57 +15:57
143 Ilze Catlakše 3392 EY 00:54:47 S1 56 S56 +15:58 +15:58
144 Kaspars Janēvičs 3255 Valmiermuižas alus 00:54:48 V1 88 V88 +18:49 +18:49
145 Edgars Ozoliņš 3252 Valmiermuižas alus 00:54:53 V1 89 V89 +18:54 +18:54
146 Evita Strauta 3028 SK Vēsma 00:54:55 S1 57 S57 +16:06 +16:06
147 Jurģis Muskats 3682 SPORTLAND 00:54:56 V1 90 V90 +18:57 +18:57
148 Marta Saliņa 3066 00:54:57 S1 58 S58 +16:09 +16:09
149 Aiva Mellēna 3606 Ozolkalns 00:54:58 S1 59 S59 +16:10 +16:10
150 Laura Veličko 3642 Verus Amor 00:55:01 S1 60 S60 +16:13 +16:13
151 Miķelis Kristofs Riba 3206 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:55:04 V1 91 V91 +19:05 +19:05
152 Daina Silgale 3200 00:55:07 S1 61 S61 +16:19 +16:19
153 Ēriks Jukams 3204 00:55:16 V1 92 V92 +19:17 +19:17
154 Aleksandra Domanska 3562 Bioderma 00:55:18 S1 62 S62 +16:30 +16:30
155 Līva Tomsone 3058 00:55:28 S1 63 S63 +16:40 +16:40
156 Reinis Kozilāns 3301 00:55:28 V1 93 V93 +19:29 +19:29
157 Pēteris Zvirgzdiņš 3537 00:55:28 V1 94 V94 +19:29 +19:29
158 Mārcis Grīnbergs 3253 RR 00:55:29 V1 95 V95 +19:30 +19:30
159 Ināra Nordena 3358 00:55:31 S1 64 S64 +16:43 +16:43
160 Liāna Brēdenfelde 3461 Marienburgas Vilki 00:55:32 S1 65 S65 +16:43 +16:43
161 Aivis Putnāns 3512 Engures sportam I Sporta Patriots 00:55:32 V1 96 V96 +19:33 +19:33
162 Kristaps Niedols 3207 3D running 00:55:58 V1 98 V97 +19:59 +19:59
163 Annija Sokolova 3386 Swedbank 00:55:58 S1 66 S66 +17:10 +17:10
164 Edgars Grīga 3396 Swedbank 00:55:58 V1 97 V98 +19:59 +19:59
165 Renārs Bents 3262 00:55:59 V1 99 V99 +20:00 +20:00
166 Aivars Seržants 3271 00:56:01 V1 100 V100 +20:02 +20:02
167 Toms Lučins 3120 00:56:03 V1 102 V101 +20:04 +20:04
168 Uldis Veits 3579 Bioderma 00:56:03 V1 101 V102 +20:04 +20:04
169 Everita Balande 3141 00:56:10 S1 67 S67 +17:21 +17:21
170 Marats Bogdanovs 3062 00:56:13 V1 103 V103 +20:14 +20:14
171 Līva Bogdanova 3063 00:56:13 S1 68 S68 +17:25 +17:25
172 Ieva Marta Gintere 3445 00:56:20 S1 69 S69 +17:32 +17:32
173 Gunita Kodoliņa 3051 00:56:21 S1 70 S70 +17:32 +17:32
174 Tatjana Āboliņa 3240 Maratona Klubs 00:56:24 S1 71 S71 +17:35 +17:35
175 Signe Strujevica 3472 DNB Servisa centrs 00:56:24 S1 72 S72 +17:36 +17:36
176 Inita Klidzeja 3174 00:56:30 S1 74 S73 +17:42 +17:42
177 Inta Kozilāne 3302 00:56:30 S1 73 S74 +17:42 +17:42
178 Gunta Kalniņa 3375 00:56:32 S1 75 S75 +17:43 +17:43
179 Agnese Kalniņa 3435 00:56:34 S1 76 S76 +17:45 +17:45
180 Linda Bernarde 3113 00:56:38 S1 77 S77 +17:50 +17:50
181 Juris Barbals 3272 00:56:38 V1 104 V104 +20:39 +20:39
182 Thibaud Tocqueville 3631 00:56:38 V1 105 V105 +20:39 +20:39
183 Santa Šemeta 3142 00:56:39 S1 78 S78 +17:50 +17:50
184 Dāvis Eduards Tarvids 13321 00:56:39 V1 106 V106 +20:40 +20:40
185 Arturs Arbeiters 3432 00:56:41 V1 108 V107 +20:42 +20:42
186 Andis Mčedlišvili 3610 Baltais 00:56:41 V1 107 V108 +20:42 +20:42
187 Enno Martins Andersons 3611 Baltais 00:56:41 V1 109 V109 +20:42 +20:42
188 Artūrs Vrubļevskis 3464 00:56:49 V1 111 V110 +20:50 +20:50
189 Atis Vrubļevskis 3466 Surikāti 00:56:49 V1 110 V111 +20:50 +20:50
190 Undīne Līduma 3084 Latvijas Finieris 00:56:51 S1 79 S79 +18:03 +18:03
191 Sandra Viekale - Gasjūne 3022 00:56:58 S1 80 S80 +18:09 +18:09
192 Juris Gailis 3592 00:56:58 V1 112 V112 +20:59 +20:59
193 Edgars Ligeris 3110 00:56:59 V1 113 V113 +21:00 +21:00
194 Vitālijs Obuhovs 3647 Benu aptieka 00:57:01 V1 114 V114 +21:02 +21:02
195 Dana Tuča 3550 Bioderma 00:57:04 S1 81 S81 +18:16 +18:16
196 Ervīns Fiļovs 3363 PAC PA SEVI 00:57:07 V1 115 V115 +21:08 +21:08
197 Heinrihs Otomers 3403 00:57:16 V1 116 V116 +21:17 +21:17
198 Agnese Dobele 3687 00:57:18 S1 82 S82 +18:30 +18:30
199 Adrians Dobelis 3688 00:57:19 V1 117 V117 +21:20 +21:20
200 Rita Jansone 3310 00:57:21 S1 83 S83 +18:33 +18:33
201 Dana Sila 3292 Jēkabpils 00:57:22 S1 84 S84 +18:33 +18:33
202 Sanija Alksne 3052 00:57:27 S1 85 S85 +18:38 +18:38
203 Karīna Kahanova 3234 Venden 00:57:39 S1 86 S86 +18:50 +18:50
204 Baiba Ledaine 13325 BIODERMA 00:57:50 S1 87 S87 +19:02 +19:02
205 Daina Kumpiņa 3164 Lidosta “Rīga” 00:57:52 S1 88 S88 +19:03 +19:03
206 Elmārs Mamajs 3476 00:57:52 V1 118 V118 +21:53 +21:53
207 Raimonds Biedrītis 3245 Grauda Spēks 00:58:07 V1 119 V119 +22:08 +22:08
208 Ilze Filipova 3227 00:58:08 S1 89 S89 +19:20 +19:20
209 Mairis Levans 3425 Cēsu draugu grupa 00:58:08 V1 120 V120 +22:09 +22:09
210 Kristīne Grava 3213 00:58:09 S1 90 S90 +19:21 +19:21
211 Markuss Āboliņš 3016 Maratona Klubs 00:58:11 V1 121 V121 +22:12 +22:12
212 Elmārs Vanags 13373 DNB Servisa centrs 00:58:12 V1 122 V122 +22:13 +22:13
213 Santa Šteinerte 3505 Tukuma 2.vidusskola 00:58:15 S1 91 S91 +19:27 +19:27
214 Dace Kukule 3653 FlyMeAway 00:58:33 S1 92 S92 +19:44 +19:44
215 Sindija Jaunzema 3696 00:58:41 S1 93 S93 +19:53 +19:53
216 Luīze Dejus 13313 00:58:41 S1 94 S94 +19:53 +19:53
217 Artūrs Melzobs 3012 PRINTFUL 00:58:48 V1 123 V123 +22:49 +22:49
218 Laine Čukure - Krievāne 3485 00:58:49 S1 95 S95 +20:00 +20:00
219 Solvita Gaile 3593 00:58:50 S1 97 S96 +20:02 +20:02
220 Santa Krasovska 3603 Kocēnu novads 1 00:58:50 S1 96 S97 +20:02 +20:02
221 Māra Nikoluškina 3559 Bioderma 00:58:58 S1 98 S98 +20:09 +20:09
222 Elīna Dejus 13314 Abavas vīni 00:58:59 S1 99 S99 +20:11 +20:11
223 Toms Jansons 3419 Kaugurnieki 00:59:06 V1 124 V124 +23:07 +23:07
224 Annija Belogrudova 3196 Guddžobs Guddans 00:59:08 S1 100 S100 +20:20 +20:20
225 Daiga Vērse 3368 Swedbank 00:59:12 S1 102 S101 +20:24 +20:24
226 Inita Indrāne 3654 FlyMeAway 00:59:12 S1 101 S102 +20:24 +20:24
227 Sandra Bušaite 3488 00:59:13 S1 103 S103 +20:24 +20:24
228 Madara Bukša 3132 00:59:14 S1 104 S104 +20:25 +20:25
229 Anta Akantjeva Ummere 3465 ind. 00:59:20 S1 105 S105 +20:31 +20:31
230 Sintija Vasiļevska 13371 00:59:23 S1 106 S106 +20:35 +20:35
231 Laura Stupaka 3107 00:59:27 S1 107 S107 +20:39 +20:39
232 Guntis Meinerts 3165 00:59:31 V1 125 V125 +23:32 +23:32
233 Normunds Bulis 3439 Swedbank 00:59:31 V1 126 V126 +23:32 +23:32
234 Sanita Pehlaka 3613 BALTAIS 00:59:32 S1 108 S108 +20:44 +20:44
235 Kristīne Salnāja 3115 00:59:35 S1 109 S109 +20:46 +20:46
236 Santa Marhele 3202 00:59:36 S1 110 S110 +20:48 +20:48
237 Vitālijs Šidla 3156 Bauskas sākumskola 00:59:40 V1 127 V127 +23:41 +23:41
238 Reinis Polačenko 3698 HAVI Logistics 00:59:45 V1 128 V128 +23:46 +23:46
239 Tatjana Maksimova 3143 Swedbanka 00:59:47 S1 111 S111 +20:58 +20:58
240 Juris Riba 3205 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:59:47 V1 129 V129 +23:48 +23:48
241 Elīna Santa Mellēna 3626 Ozolkalns 00:59:48 S1 113 S112 +21:00 +21:00
242 Vitalijs Fisenkovs 3650 Lacerta Running Team 00:59:48 V1 130 V130 +23:49 +23:49
243 Alīna Fisenkova 3697 Lacerta Running Team 00:59:48 S1 112 S113 +21:00 +21:00
244 Zane Krastiņa 3482 Frozes 00:59:49 S1 114 S114 +21:01 +21:01
245 Kristīne Taube 3564 Bioderma 00:59:49 S1 115 S115 +21:01 +21:01
246 Ivo Bērziņš 3080 AJ Furniture 01:00:04 V1 131 V131 +24:06 +24:06
247 Eva Kauliņa 3000 01:00:08 S1 116 S116 +21:20 +21:20
248 Dina Briede 13311 Saldus boksa klubs 01:00:12 S1 117 S117 +21:24 +21:24
249 Rihards Strauts 3030 SK Vēsma, Rīgas 41. vidusskola 01:00:13 V1 133 V132 +24:14 +24:14
250 Artūrs Virsnieks 3128 01:00:13 V1 132 V133 +24:14 +24:14
251 Una Jēkabsone 3340 01:00:13 S1 118 S118 +21:25 +21:25
252 Andris Malahovskis 3621 DzSK Lokomotīve 01:00:16 V1 134 V134 +24:17 +24:17
253 Andrei Ilnitckii 3218 01:00:19 V1 135 V135 +24:20 +24:20
254 Raimonds Sinka 3599 Sporta klubs "Vēsma" 01:00:30 V1 136 V136 +24:31 +24:31
255 Artis Mednis 3377 wAlts 01:00:32 V1 137 V137 +24:33 +24:33
256 Līga Kalniņa 3390 Accenture 01:00:34 S1 119 S119 +21:46 +21:46
257 Guntars Indriksons 3105 01:00:35 V1 138 V138 +24:36 +24:36
258 Ilona Tropa 3032 BJK "Gauja" 01:00:36 S1 120 S120 +21:47 +21:47
259 Dagnija Pūpola 3629 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS 01:00:45 S1 121 S121 +21:56 +21:56
260 Ieva Liepiņa 3230 01:00:48 S1 122 S122 +21:59 +21:59
261 Liene Slotina-Bērziņa 3536 01:00:49 S1 123 S123 +22:01 +22:01
262 Marta Lupkina 3091 CPSS 01:00:52 S1 124 S124 +22:04 +22:04
263 Guntars Ļaudams 3034 Aizpute 01:00:55 V1 139 V139 +24:56 +24:56
264 Kristina Kozlovska 3516 Palīdzēsim.lv 01:00:55 S1 126 S125 +22:07 +22:07
265 Ilga Cimare 3535 01:00:55 S1 125 S126 +22:06 +22:06
266 Aira Šmite 3049 01:01:07 S1 127 S127 +22:18 +22:18
267 Aiga Rinka 3169 Swedbank AS 01:01:17 S1 129 S128 +22:29 +22:29
268 Inese Jaševa 3311 SIA Joker Ltd. 01:01:17 S1 128 S129 +22:28 +22:28
269 Daniela Baumane 3640 Benu aptieka 01:01:18 S1 130 S130 +22:30 +22:30
270 Liāna Černecova 3195 01:01:20 S1 131 S131 +22:32 +22:32
271 Santa Bērziņa 3460 01:01:20 S1 132 S132 +22:32 +22:32
272 Niklāvs Lulle 3490 01:01:20 V1 140 V140 +25:21 +25:21
273 Kaspars Pudists 3130 Latvijas Finieris 01:01:21 V1 141 V141 +25:22 +25:22
274 Laine Lupkina 3090 01:01:25 S1 133 S133 +22:37 +22:37
275 Andra Narvaite 3274 01:01:28 S1 134 S134 +22:40 +22:40
276 Anželika Ivanova 3061 01:01:30 S1 135 S135 +22:41 +22:41
277 Baiba Medne 3173 01:01:38 S1 136 S136 +22:50 +22:50
278 Lauma Sargune 3102 01:01:41 S1 137 S137 +22:53 +22:53
279 Zane Vītiņa 3437 Klinšu ērgļi 01:01:41 S1 138 S138 +22:53 +22:53
280 Ilona Livčāne 3575 Bioderma 01:01:43 S1 139 S139 +22:54 +22:54
281 Iluta Gaigala 3503 01:01:45 S1 140 S140 +22:56 +22:56
282 Kārlis Dalbiņš 13310 01:01:45 V1 142 V142 +25:46 +25:46
283 Elīna Sniega 3478 01:01:47 S1 141 S141 +22:59 +22:59
284 Māris Jundzis 3053 01:01:54 V1 143 V143 +25:55 +25:55
285 Vita Popova 3144 01:02:01 S1 142 S142 +23:13 +23:13
286 Monta Starce 3615 BALTAIS 01:02:07 S1 144 S143 +23:18 +23:18
287 Sabīne Gailīte 3617 BALTAIS 01:02:07 S1 143 S144 +23:18 +23:18
288 Agris Silgals 3669 01:02:12 V1 144 V144 +26:13 +26:13
289 Vita Irbe 3397 Emergn #optimized4running 01:02:14 S1 145 S145 +23:25 +23:25
290 Kristīne Zariņa 13303 01:02:16 S1 146 S146 +23:27 +23:27
291 Valērija Vtrova 3685 SPORTLAND 01:02:18 S1 147 S147 +23:29 +23:29
292 Līga Grāvele 3297 01:02:19 S1 148 S148 +23:31 +23:31
293 Sintija Upmale 3681 SPORTLAND 01:02:21 S1 149 S149 +23:32 +23:32
294 Aigars Garais 3533 01:02:22 V1 145 V145 +26:23 +26:23
295 Solvita Sama 3502 01:02:25 S1 150 S150 +23:37 +23:37
296 Inga Skuja 3515 Palīdzēsim.lv 01:02:26 S1 151 S151 +23:38 +23:38
297 Jevgenija Jasāne 3578 Bioderma 01:02:27 S1 152 S152 +23:39 +23:39
298 Kristine Groma 3260 01:02:38 S1 153 S153 +23:50 +23:50
299 Diana Polika 3099 01:02:39 S1 154 S154 +23:50 +23:50
300 Loreta Luīze Jurēvica 3135 01:02:45 S1 155 S155 +23:57 +23:57
301 Inese Otomere 3402 PICA LULU 01:02:47 S1 156 S156 +23:59 +23:59
302 Laura Ozols 3083 Saldus 01:02:48 S1 157 S157 +23:59 +23:59
303 Alise Griķe 3398 Daugavpils Runners 01:02:54 S1 158 S158 +24:06 +24:06
304 Monta Sebre-Rudzīte 3018 01:03:04 S1 159 S159 +24:15 +24:15
305 Santa Zeibārte 3134 01:03:19 S1 160 S160 +24:31 +24:31
306 Evija Griņeviča 3014 01:03:22 S1 161 S161 +24:34 +24:34
307 Inga Kozlovska 3582 Bioderma 01:03:23 S1 162 S162 +24:35 +24:35
308 Ilze Leigūte 3427 01:03:25 S1 163 S163 +24:37 +24:37
309 Sandra Krumberga 3029 Līkā kalna rambātāji 01:03:26 S1 164 S164 +24:37 +24:37
310 Natālija Pavļenko 3459 01:03:26 S1 165 S165 +24:37 +24:37
311 Ivo Buliņš 3037 Zemgales ziņas 01:03:29 V1 146 V146 +27:30 +27:30
312 Jūlija Dzene 3583 Bioderma 01:03:29 S1 166 S166 +24:41 +24:41
313 Adrija Muša 3494 01:03:34 S1 167 S167 +24:46 +24:46
314 Gunta Vilne 3689 01:03:36 S1 168 S168 +24:47 +24:47
315 Raimonds Knēts 13308 Eugesta 01:03:40 V1 147 V147 +27:41 +27:41
316 Katrīna Samoviča 3554 Bioderma 01:03:44 S1 169 S169 +24:56 +24:56
317 Anete Putne 3632 Palīdzēsim.lv 01:03:51 S1 170 S170 +25:03 +25:03
318 Dženeta Umalas 3277 01:03:52 S1 171 S171 +25:04 +25:04
319 Aiga Smirnova 3209 Individuāls 01:03:59 S1 172 S172 +25:11 +25:11
320 Inga Fiļa 3129 Lidojošās PELES 01:04:00 S1 174 S173 +25:12 +25:12
321 Jevgeņija Millere 3231 ABC software 01:04:00 S1 173 S174 +25:11 +25:11
322 Indra Pauliņa 3335 01:04:02 S1 175 S175 +25:14 +25:14
323 Marta Saklaure 3530 01:04:07 S1 176 S176 +25:18 +25:18
324 Indra Ābele 3192 01:04:08 S1 177 S177 +25:19 +25:19
325 Everita Romule 3404 01:04:08 S1 178 S178 +25:20 +25:20
326 Edīte Sorokina 13328 01:04:10 S1 179 S179 +25:21 +25:21
327 Māra Madara Galvanovska 3341 01:04:14 S1 180 S180 +25:25 +25:25
328 Ieva Uzulniece 3469 01:04:15 S1 181 S181 +25:26 +25:26
329 Zane Lasmane 3565 Bioderma 01:04:27 S1 182 S182 +25:39 +25:39
330 Andris Šakens 3056 01:04:28 V1 149 V148 +28:29 +28:29
331 Rūdolfs Zass 3455 01:04:28 V1 148 V149 +28:29 +28:29
332 Una Kalniņa-Malzubre 3031 01:04:34 S1 183 S183 +25:46 +25:46
333 Armands Malzubris 3042 01:04:35 V1 150 V150 +28:36 +28:36
334 Aiga Mālniece 3153 01:04:37 S1 184 S184 +25:49 +25:49
335 Paula Zariņa 3198 01:04:38 S1 185 S185 +25:50 +25:50
336 Tatjana Podoļska 3155 Bauskas sākumskola 01:04:44 S1 186 S186 +25:55 +25:55
337 Indra Krēgere 3542 Engures vidusskola 01:04:44 S1 187 S187 +25:55 +25:55
338 Kristīne Eglīte 3054 ZS Skujas/Dabasauglis 01:04:47 S1 188 S188 +25:58 +25:58
339 Rita Saltuma 3082 01:04:48 S1 190 S189 +25:59 +25:59
340 Kristīne Kalēja 3506 Baltais 01:04:48 S1 189 S190 +25:59 +25:59
341 Svetlana Saulite 3238 Lidosta "Rīga" 01:05:02 S1 191 S191 +26:14 +26:14
342 Nadežda Ancāne 3330 Latvijas Finieris 01:05:02 S1 192 S192 +26:14 +26:14
343 Sarmīte Kunkulberga 3060 01:05:09 S1 193 S193 +26:20 +26:20
344 Irina Belugina 3549 Bioderma 01:05:15 S1 195 S194 +26:27 +26:27
345 Madara Mētere 3684 SPORTLAND 01:05:15 S1 194 S195 +26:27 +26:27
346 Elita Indriksone 3104 01:05:16 S1 197 S196 +26:28 +26:28
347 Baiba Jansone 3208 01:05:16 S1 196 S197 +26:27 +26:27
348 Elīna Tolpežņikova 3036 ind. 01:05:17 S1 198 S198 +26:28 +26:28
349 Santa Siksna 3355 01:05:18 S1 200 S199 +26:30 +26:30
350 Juris Bērziņš 3470 Engures sportam 01:05:18 V1 151 V151 +29:19 +29:19
351 Laura Voškāne 3693 Ikšķile skrien 01:05:18 S1 199 S200 +26:29 +26:29
352 Karīna Jodko 3557 Bioderma 01:05:19 S1 201 S201 +26:31 +26:31
353 Elīza Andra Ozoliņa 3526 AIRSTREAM COFFEE 01:05:24 S1 202 S202 +26:35 +26:35
354 Paula Naumova 3527 AIRSTREAM COFFEE 01:05:24 S1 203 S203 +26:36 +26:36
355 Annija Tīna Eizengrauda 13331 01:05:27 S1 204 S204 +26:38 +26:38
356 Rihards Nevlans 3391 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:29 V1 152 V152 +29:30 +29:30
357 Ilona Krasta 3002 01:05:31 S1 205 S205 +26:43 +26:43
358 Kalvis Sedliņš 3299 01:05:36 V1 153 V153 +29:37 +29:37
359 Daina Pastare 3317 SIA Joker Ltd. 01:05:37 S1 206 S206 +26:49 +26:49
360 Agris Eizengrauds 13362 01:05:38 V1 154 V154 +29:39 +29:39
361 Nikola Ķikute 3517 01:05:39 S1 207 S207 +26:51 +26:51
362 Evita Saulīte-Mčedlišvili 3612 Baltais 01:06:08 S1 208 S208 +27:19 +27:19
363 Indra Anckiņa 3524 01:06:10 S1 209 S209 +27:21 +27:21
364 Jurijs Beļinskis 3122 Latvijas Finieris 01:06:16 V1 156 V155 +30:17 +30:17
365 Anita Beļinska 3123 Latvijas Finieris 01:06:16 S1 211 S210 +27:28 +27:28
366 Intars Abražuns 3137 01:06:16 V1 155 V156 +30:17 +30:17
367 Liene Puisāne 3229 EJ! 01:06:16 S1 210 S211 +27:28 +27:28
368 Vladimirs Asrijancs 3595 Sporta klubs "Vēsma" 01:06:19 V1 157 V157 +30:20 +30:20
369 Gunta Biteniece 3624 Latvijas Finieris 01:06:23 S1 212 S212 +27:35 +27:35
370 Samanta Sonora Kalniņa 3044 Jēkabpils 01:06:28 S1 213 S213 +27:39 +27:39
371 Madara Mičule 3095 01:06:35 S1 214 S214 +27:47 +27:47
372 Agnese Zilvere 3570 Bioderma 01:06:59 S1 215 S215 +28:11 +28:11
373 Raitis Dovāns 3462 01:07:02 V1 158 V158 +31:03 +31:03
374 Daniela Vībāne 3334 Selga 01:07:04 S1 216 S216 +28:16 +28:16
375 Evija Zandberga 3047 01:07:07 S1 217 S217 +28:19 +28:19
376 Amanda Marija Sproģe 13297 Medaļnieki 01:07:09 S1 218 S218 +28:21 +28:21
377 Eva Jakuševa 3075 01:07:12 S1 219 S219 +28:24 +28:24
378 Ralfs Tomsons 3294 01:07:27 V1 159 V159 +31:28 +31:28
379 Dārta Medne 3450 01:07:27 S1 220 S220 +28:38 +28:38
380 Paavo Tänav 3441 01:07:28 V1 160 V160 +31:29 +31:29
381 Ilgonis Vimba 3079 AJ Furniture 01:07:30 V1 161 V161 +31:31 +31:31
382 Laura Birzniece 3395 Tet 01:07:30 S1 221 S221 +28:41 +28:41
383 Elvis Jānelsiņš 3077 AJ Furniture 01:07:31 V1 162 V162 +31:32 +31:32
384 Gustavs Kuplis 3257 WWW.RUNNING.LV 01:07:34 V1 163 V163 +31:35 +31:35
385 Anna Kate Tērauda 3588 01:07:34 S1 222 S222 +28:46 +28:46
386 Viktorija Novikova 3073 Saule 01:07:37 S1 224 S223 +28:49 +28:49
387 Jana Pauliņa 3074 Saule 01:07:37 S1 223 S224 +28:49 +28:49
388 Inese Rozentāle 3046 01:07:38 S1 226 S225 +28:50 +28:50
389 Dace Brizga 3319 SIA Joker Ltd. 01:07:38 S1 225 S226 +28:50 +28:50
390 Jolanta Kataja-Paegle 3093 01:07:47 S1 227 S227 +28:59 +28:59
391 Diāna Virsniece 3159 01:07:56 S1 228 S228 +29:08 +29:08
392 Annija Čiščakova 3247 01:08:04 S1 229 S229 +29:15 +29:15
393 Laura Leistmane 3349 VFK Staldzene 01:08:05 S1 230 S230 +29:16 +29:16
394 Iluta Kurzemniece 3138 vāvere 01:08:07 S1 231 S231 +29:18 +29:18
395 Liene Hartpenga 3108 01:08:09 S1 232 S232 +29:20 +29:20
396 Aiva Skulte 3168 01:08:12 S1 233 S233 +29:24 +29:24
397 Viktors Gusevs 3534 ABC software 01:08:19 V1 164 V164 +32:20 +32:20
398 Inguna Ērenfrīde 3199 01:08:31 S1 234 S234 +29:42 +29:42
399 Dace Voldiņa 3571 Bioderma 01:08:34 S1 235 S235 +29:46 +29:46
400 Kaiva Maskalāne 3598 01:08:36 S1 236 S236 +29:48 +29:48
401 Dainis Homko 3303 01:08:37 V1 165 V165 +32:38 +32:38
402 Efeja Glinska 3587 Luminor 01:08:37 S1 237 S237 +29:48 +29:48
403 Nellija Karnīte 3003 STRAZDIŅI 01:08:50 S1 238 S238 +30:02 +30:02
404 Līva Levane 3495 Cēsu draugu grupa 01:08:51 S1 239 S239 +30:03 +30:03
405 Žanete Delvera 3242 venden 01:08:54 S1 240 S240 +30:06 +30:06
406 Ričards Breiers 3481 01:08:57 V1 166 V166 +32:58 +32:58
407 Dainis Breiers 3479 01:08:58 V1 167 V167 +32:59 +32:59
408 Justin Fliesser 3423 Atea Global Services 01:09:01 V1 168 V168 +33:02 +33:02
409 Marika Pumpure 13302 01:09:08 S1 241 S241 +30:20 +30:20
410 Toms Lācis 13312 01:09:08 V1 169 V169 +33:09 +33:09
411 Jana Venta 3078 AJ Furniture 01:09:14 S1 242 S242 +30:26 +30:26
412 Marta Subačus 3513 Palīdzēsim.lv 01:09:14 S1 243 S243 +30:26 +30:26
413 Marija Tretjaka 3563 Bioderma 01:09:20 S1 244 S244 +30:31 +30:31
414 Kristiāns Ronis 3352 DPD LATVIJA 01:09:24 V1 170 V170 +33:25 +33:25
415 Santa Ķauķīte 3241 01:09:33 S1 245 S245 +30:44 +30:44
416 Zastine Skrebele 3509 DNB Servisa centrs 01:09:37 S1 246 S246 +30:49 +30:49
417 Diana Horohorina 3655 DNB Servisa centrs 01:09:37 S1 247 S247 +30:49 +30:49
418 Jolanta Mieze 3033 01:09:48 S1 248 S248 +30:59 +30:59
419 Anete Akimova 3408 LMC 01:09:52 S1 249 S249 +31:03 +31:03
420 Arta Paula Ruciņa 3473 01:09:52 S1 250 S250 +31:03 +31:03
421 Sabīne Goša 3070 Maratona klubs 01:10:03 S1 251 S251 +31:14 +31:14
422 Mārīte Kanča 3166 01:10:08 S1 253 S252 +31:19 +31:19
423 Irīna Vecozola 3282 01:10:08 S1 252 S253 +31:19 +31:19
424 Svetlana Lazareva 3491 01:10:10 S1 254 S254 +31:21 +31:21
425 Nikita Dudars 3492 01:10:10 V1 171 V171 +34:11 +34:11
426 Linda Mamedova 3315 SIA Joker Ltd. 01:10:12 S1 255 S255 +31:24 +31:24
427 Līga Kalniņa 3387 Bauskas sākumskola 01:10:16 S1 256 S256 +31:27 +31:27
428 Aleksandrs Širins 3348 PROLATIO Systems 01:10:17 V1 173 V172 +34:18 +34:18
429 Marats Širins 3418 Prolatio Systems 01:10:17 V1 172 V173 +34:18 +34:18
430 Baiba Kanča 3261 SSK Bebra 01:10:20 S1 257 S257 +31:31 +31:31
431 Līga Pauliņa 3106 Lidojošās PELES 01:10:26 S1 258 S258 +31:37 +31:37
432 Natālija Tetervenoka 3630 OptiO 01:10:30 S1 259 S259 +31:42 +31:42
433 Liāna Čiževska 3668 SPORTLAND 01:10:32 S1 260 S260 +31:44 +31:44
434 Anita Sebeža 3521 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:10:37 S1 261 S261 +31:48 +31:48
435 Ilze Sala 3415 01:10:42 S1 262 S262 +31:53 +31:53
436 Iveta Ņemova 3323 ART 01:10:48 S1 263 S263 +32:00 +32:00
437 Anders Holck Zeltagrauds 13316 01:10:53 V1 174 V174 +34:54 +34:54
438 Baiba Zēbolde 3585 Luminor 01:10:57 S1 264 S264 +32:08 +32:08
439 Anrijs Vazdikis 3367 SELGA 01:11:02 V1 175 V175 +35:03 +35:03
440 Uģis Joksts 3278 Joksti 01:11:13 V1 176 V176 +35:14 +35:14
441 Sintija Macijauska 3081 01:11:35 S1 265 S265 +32:47 +32:47
442 Agnis Alsbergs 3651 01:11:51 V1 177 V177 +35:52 +35:52
443 Maija Krauze 3190 01:11:53 S1 266 S266 +33:05 +33:05
444 Dina Repša 3312 SIA Joker Ltd. 01:11:55 S1 267 S267 +33:06 +33:06
445 Dzintra Liekmane 3523 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:11:58 S1 268 S268 +33:09 +33:09
446 Evita Judina 3520 Voviņa foršā sieva 01:12:02 S1 269 S269 +33:14 +33:14
447 Simona Rutkovska 3378 SimoonskiTV 01:12:09 S1 270 S270 +33:20 +33:20
448 Sarmīte Kaunese 3112 Saldus 2007 01:12:11 S1 271 S271 +33:23 +33:23
449 Gunda Laizāne 3351 DPD LATVIJA 01:12:26 S1 272 S272 +33:38 +33:38
450 Sintija Šmoteka 13298 Medaļnieki 01:12:28 S1 273 S273 +33:39 +33:39
451 Vita Čirjevska 13366 Čiriki 01:12:30 S1 274 S274 +33:41 +33:41
452 Valentīns Ņikitins 3609 01:12:36 V1 178 V178 +36:37 +36:37
453 Viesturs Zemlītis 3114 01:12:44 V1 179 V179 +36:45 +36:45
454 Sarmīte Žeibe 3487 Swedbank 01:12:55 S1 275 S275 +34:07 +34:07
455 Līga Kāršeniece 3421 Atea Global Services 01:13:17 S1 276 S276 +34:29 +34:29
456 Elīna Gulbe 3382 01:13:21 S1 277 S277 +34:33 +34:33
457 Daniils Brjuncovs 3677 ZILBER 01:13:21 V1 180 V180 +37:22 +37:22
458 Estere Penke 13369 Apes draugu grupa 01:13:28 S1 278 S278 +34:40 +34:40
459 Evija Ozoliņa 3251 Valmiermuižas alus 01:13:52 S1 279 S279 +35:04 +35:04
460 Liene Gundare 3551 Bioderma 01:13:56 S1 280 S280 +35:08 +35:08
461 Anete Bernova 3243 01:13:58 S1 281 S281 +35:10 +35:10
462 Agrita Lapinska 3344 01:14:00 S1 282 S282 +35:12 +35:12
463 Elīna Lanka 3118 01:14:03 S1 283 S283 +35:14 +35:14
464 Maigurs Mūrmanis 13301 Medaļnieki 01:14:03 V1 181 V181 +38:04 +38:04
465 Nellija Nulle 3477 01:14:09 S1 284 S284 +35:20 +35:20
466 Ingrīda Kanele 3325 ART 01:14:10 S1 285 S285 +35:22 +35:22
467 Iveta Lazdiņa 3468 SK Vēsma 01:14:14 S1 286 S286 +35:25 +35:25
468 Luīze Zaksa- Ozola 3489 Astes mežā 01:14:24 S1 287 S287 +35:36 +35:36
469 Ģertrūde Silauniece 3265 Olainfarm 01:14:39 S1 288 S288 +35:50 +35:50
470 Laura Dāvidsone 13320 01:14:46 S1 289 S289 +35:58 +35:58
471 Leons Peļņa 3385 30draugi.lv 01:14:48 V1 182 V182 +38:49 +38:49
472 Aiva Kāposta 3337 Kocēnu novads 01:14:51 S1 290 S290 +36:02 +36:02
473 Vita Liepiņa 3541 Engures vidusskola 01:15:05 S1 291 S291 +36:17 +36:17
474 Kristīne Prince 3350 VFK "Staldzene" 01:15:09 S1 292 S292 +36:20 +36:20
475 Santa Nākmane 3400 Bauskas sākumskola 01:15:17 S1 293 S293 +36:28 +36:28
476 Ēriks Ozoliņš 3284 Swedbank 01:15:30 V1 183 V183 +39:31 +39:31
477 Dace Penke 13304 Cēsu draugu grupa 01:15:46 S1 294 S294 +36:58 +36:58
478 Sannija Bērziņa 3616 Sporta klubs "Vēsma" 01:15:49 S1 295 S295 +37:00 +37:00
479 Ieva Lapšāne 13296 Sējas Mūzikas un mākslas skola 01:16:02 S1 296 S296 +37:13 +37:13
480 Leonarda Liepiņa 3233 Venden 01:16:11 S1 297 S297 +37:23 +37:23
481 Agris Spalviņš 3414 Rauna 01:16:11 V1 184 V184 +40:12 +40:12
482 Dace Spalviņa 3086 Rauna 01:16:12 S1 298 S298 +37:24 +37:24
483 Iveta Rēpiņa 3048 01:16:15 S1 300 S299 +37:27 +37:27
484 Renāte Rēpiņa 3050 01:16:15 S1 301 S300 +37:27 +37:27
485 Sanita Poļaka 3483 01:16:15 S1 299 S301 +37:27 +37:27
486 Tīna Estere Pokšāne 3671 Abas Kreisās Kājas 01:16:20 S1 302 S302 +37:32 +37:32
487 Alise Pokšāne 3676 Abas Kreisās Kājas 01:16:24 S1 303 S303 +37:35 +37:35
488 Laimdota Sakne-Sokolovska 3038 01:16:30 S1 304 S304 +37:41 +37:41
489 Evija Stepiņa 3322 Dardzedzieši 01:16:44 S1 305 S305 +37:56 +37:56
490 Daiga Ščerbicka 3346 01:16:45 S1 306 S306 +37:56 +37:56
491 Dominiks Zorins 3672 ZILBER 01:16:50 V1 185 V185 +40:51 +40:51
492 Katrīna Līcīte 3633 Palīdzēsim.lv 01:16:53 S1 307 S307 +38:05 +38:05
493 Kristina Zorina 3673 ZILBER 01:16:57 S1 308 S308 +38:09 +38:09
494 Gunta Skromane 3354 01:17:01 S1 309 S309 +38:12 +38:12
495 Alla Šarigina 3318 SIA Joker Ltd. 01:17:07 S1 310 S310 +38:19 +38:19
496 Marta Medne 3605 01:17:14 S1 311 S311 +38:26 +38:26
497 Līvija Muša 3493 01:17:18 S1 312 S312 +38:30 +38:30
498 Daina Levane 3424 Cēsu draugu grupa 01:17:20 S1 313 S313 +38:32 +38:32
499 Olga Elste 3372 Emergn #optimized4running 01:17:21 S1 314 S314 +38:32 +38:32
500 Jeļena Ozoliņa 3212 01:17:23 S1 315 S315 +38:35 +38:35
501 Jānis Grīnbergs 3453 01:17:41 V1 186 V186 +41:42 +41:42
502 Madara Roziņa 3321 Maratona klubs/VFK Staldzene 01:17:46 S1 316 S316 +38:58 +38:58
503 Nataliya Kroshkina 3359 Tukuma 2. vidusskola 01:17:47 S1 317 S317 +38:59 +38:59
504 Evija Kļaviņa 3217 01:17:59 S1 318 S318 +39:10 +39:10
505 Svetlana Vasiļjeva 3005 Rīgas satiksme 01:18:02 S1 320 S319 +39:14 +39:14
506 Sintija Kļaviņa 3246 01:18:02 S1 319 S320 +39:14 +39:14
507 Sanita Šelegoviča 3279 01:18:05 S1 321 S321 +39:16 +39:16
508 Aiga Apse 3281 01:18:06 S1 322 S322 +39:17 +39:17
509 Daiga Bikše 3412 01:18:06 S1 323 S323 +39:18 +39:18
510 Signe Vilcāne 3263 Lielie Dibeni 01:18:31 S1 324 S324 +39:42 +39:42
511 Inta Brīdaka 3343 01:18:31 S1 325 S325 +39:42 +39:42
512 Viktorija Bumbiere 3379 Latvijas Finieris 01:18:32 S1 326 S326 +39:43 +39:43
513 Antra Krievāne 3497 01:18:47 S1 327 S327 +39:58 +39:58
514 Linda Fridrihsone 3692 01:18:51 S1 328 S328 +40:02 +40:02
515 Kristīne Rozniece 3635 PARTNER19_OZK_BENU 01:19:05 S1 329 S329 +40:17 +40:17
516 Madara Lāce 13324 riga runers 01:19:19 S1 330 S330 +40:31 +40:31
517 Arlita Marcinkeviča 3163 Lidosta "Rīga" 01:19:22 S1 331 S331 +40:34 +40:34
518 Aigars Dauksts 3594 Sporta klubs "Vēsma" 01:19:36 V1 187 V187 +43:37 +43:37
519 Atis Miķelsons 3158 SK Vēsma 01:19:39 V1 188 V188 +43:40 +43:40
520 Nadīna Miklāva 3296 01:19:45 S1 332 S332 +40:56 +40:56
521 Zane Mundure 3215 01:19:49 S1 333 S333 +41:01 +41:01
522 Mārtiņš Čivlis 13300 Medaļnieki 01:19:54 V1 189 V189 +43:55 +43:55
523 Liene Avotiņa 3185 01:19:55 S1 334 S334 +41:07 +41:07
524 Margarita Pudova 3581 Bioderma 01:20:11 S1 335 S335 +41:23 +41:23
525 Inga Saviele 3223 3D Running 01:20:16 S1 336 S336 +41:28 +41:28
526 Baiba Stūre 3345 Bauskas sākumskola 01:20:17 S1 337 S337 +41:28 +41:28
527 Eduards Nākmanis 3401 Bauskas sākumskola 01:20:17 V1 190 V190 +44:18 +44:18
528 Renāte Ribaka 3591 01:20:29 S1 338 S338 +41:41 +41:41
529 Agrita Kaļvera 3336 Kocēnu novads 01:20:45 S1 339 S339 +41:56 +41:56
530 Kristīne Erne 3131 Latvijas Finieris 01:20:52 S1 340 S340 +42:03 +42:03
531 Maija Jansone 13368 Team Jansoni 01:21:16 S1 341 S341 +42:28 +42:28
532 Estere Čirjevska 13367 01:21:17 S1 342 S342 +42:29 +42:29
533 Sanita Saulīte 3139 01:21:30 S1 343 S343 +42:42 +42:42
534 Edgars Čoka 3448 01:21:43 V1 191 V191 +45:44 +45:44
535 Elīna Lieltīruma 3546 Olainfarm 01:21:43 S1 344 S344 +42:54 +42:54
536 Inese Kravale 3366 01:21:46 S1 345 S345 +42:58 +42:58
537 Indra Rasmane 13372 01:21:46 S1 346 S346 +42:58 +42:58
538 Anita Bāriņa 3371 01:21:53 S1 347 S347 +43:04 +43:04
539 Ieva Skirusa 3157 SK Vēsma 01:21:58 S1 348 S348 +43:09 +43:09
540 Bruno Kigitovičs 3328 EUGESTA un Partneri 01:22:05 V1 192 V192 +46:06 +46:06
541 Vizma Kigitoviča 3329 EUGESTA un Partneri 01:22:06 S1 349 S349 +43:18 +43:18
542 Vizma Kuzmane 3076 01:22:10 S1 350 S350 +43:22 +43:22
543 Angelika Bērziņa 3186 Tukums 01:22:22 S1 351 S351 +43:34 +43:34
544 Agnese Zandersone 3179 01:22:29 S1 352 S352 +43:40 +43:40
545 Inese Gibeiko 3407 OMTK 01:22:44 S1 353 S353 +43:55 +43:55
546 Roberts Bārzdainis 3191 01:22:47 V1 193 V193 +46:48 +46:48
547 Miķelis Rutkis 3175 01:23:06 V1 194 V194 +47:07 +47:07
548 Kaspars Rutkis 3176 EY 01:23:08 V1 195 V195 +47:09 +47:09
549 Aija Bārzdaine 3187 01:23:10 S1 354 S354 +44:21 +44:21
550 Vēsma Kaņepe 3098 Tukumā 2.vidusskola 01:23:21 S1 355 S355 +44:33 +44:33
551 Irina Čazova 3569 Bioderma 01:24:11 S1 356 S356 +45:23 +45:23
552 Edgars Žēpers 3649 Benu aptieka 01:24:22 V1 196 V196 +48:24 +48:24
553 Inese Žēpere 3648 Benu aptieka 01:24:27 S1 357 S357 +45:38 +45:38
554 Dagnja Sproģe 13299 Medaļnieki 01:24:45 S1 358 S358 +45:57 +45:57
555 Ināra Žizena 3249 01:26:11 S1 359 S359 +47:23 +47:23
556 Natālija Suļtrekova 3576 Bioderma 01:26:21 S1 360 S360 +47:33 +47:33
557 Laura Mekša 3545 01:26:49 S1 361 S361 +48:00 +48:00
558 Andra Viļuma 3111 01:26:51 S1 362 S362 +48:02 +48:02
559 Evija Eihvalde 3087 01:27:48 S1 363 S363 +48:59 +48:59
560 Dace Eihvalde 3088 01:27:48 S1 364 S364 +48:59 +48:59
561 Ruta Bērziņa 3361 Engures sportam 01:27:58 S1 365 S365 +49:09 +49:09
562 Atis Bērziņš 3360 Engures sportam 01:27:59 V1 197 V197 +52:00 +52:00
563 Kristīne Meilerte 3374 Latvijas Finieris 01:28:34 S1 366 S366 +49:46 +49:46
564 Keta Meilerts 13315 01:28:34 S1 367 S367 +49:46 +49:46
565 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3039 01:28:39 V1 198 V198 +52:40 +52:40
566 Dace Kļaviņa 3416 01:28:47 S1 368 S368 +49:58 +49:58
567 Linda Medne 3280 01:28:56 S1 369 S369 +50:08 +50:08
568 Gita Gintere Kikuste 3338 01:29:56 S1 370 S370 +51:07 +51:07
569 Dace Vilkena 3406 OMTK 01:29:57 S1 371 S371 +51:08 +51:08
570 Sanita Gožda 3449 01:30:00 S1 372 S372 +51:11 +51:11
571 Liāna Lastovkina 3608 01:30:27 S1 373 S373 +51:39 +51:39
572 Ekaterina Tikhomirova 3149 01:30:29 S1 374 S374 +51:41 +51:41
573 Ivo Ivanovs 3178 01:30:36 V1 199 V199 +54:37 +54:37
574 Aiva Baufale 3293 Art 01:30:45 S1 375 S375 +51:56 +51:56
575 Iveta Lapiņa- Beroza 3577 Bioderma 01:30:55 S1 376 S376 +52:07 +52:07
576 Zinta Uskale 3331 Rozā vilciena labdarības fonds 01:31:02 S1 377 S377 +52:13 +52:13
577 Arnis Bardaška 13365 01:31:08 V1 200 V200 +55:09 +55:09
578 Anita Feldmane 3388 Bauskas sākumskola 01:31:27 S1 378 S378 +52:38 +52:38
579 Ilva Veidemane 3430 01:31:28 S1 379 S379 +52:40 +52:40
580 Rudīte Jaksta 3021 01:32:07 S1 380 S380 +53:19 +53:19
581 Gita Avotiņa 3695 Olainfarm 01:32:32 S1 381 S381 +53:43 +53:43
582 Līga Leimane 3096 01:33:28 S1 382 S382 +54:40 +54:40
583 Sanita Anspoka 3089 Bauskas sākumskola 01:34:31 S1 383 S383 +55:42 +55:42
584 Dace Muiženiece 3300 01:35:20 S1 384 S384 +56:32 +56:32
585 Eva Radziņa 3184 01:36:01 S1 385 S385 +57:13 +57:13
586 Dace Kraukle 3667 DARU 01:36:39 S1 386 S386 +57:50 +57:50
587 Solita Āboliņa 3133 Jaunmārupe skrien II 01:36:50 S1 387 S387 +58:01 +58:01
588 Inga Cirīte 3326 01:36:50 S1 388 S388 +58:01 +58:01
589 Inta Vīksna 3017 01:36:59 S1 389 S389 +58:10 +58:10
590 Anita Barbane 3417 Nūjo priekam 01:37:07 S1 390 S390 +58:18 +58:18
591 Jolanta Janmere 3225 Engures Sportam 01:37:11 S1 391 S391 +58:23 +58:23
592 Bruno Bārzdainis 3188 01:37:28 V1 201 V201 +1:01:29 +1:01:29
593 Alberts Kvisviks 3151 KVISVIKI 01:37:32 V1 202 V202 +1:01:33 +1:01:33
594 Žanna Gulbe 3119 Tukuma 2. vidusskola 01:37:57 S1 392 S392 +59:08 +59:08
595 Eva Bērziņa 3287 Kartavkalnu buki 01:38:06 S1 393 S393 +59:17 +59:17
596 Dina Tohva 3232 01:38:16 S1 394 S394 +59:28 +59:28
597 Dana Pizāne 3514 Palīdzēsim.lv 01:38:28 S1 395 S395 +59:39 +59:39
598 Jona Armstrong 3268 Team America 01:38:43 S1 396 S396 +59:55 +59:55
599 Jean Sweeton 3475 Team America 01:38:43 S1 397 S397 +59:55 +59:55
600 Liene Kauķe 3501 01:39:39 S1 398 S398 +1:00:50 +1:00:50
601 Agnese Hohberga 3124 Latvijas Finieris 01:39:41 S1 399 S399 +1:00:52 +1:00:52
602 Liene Hohberga 3125 Latvijas Finieris 01:39:41 S1 400 S400 +1:00:52 +1:00:52
603 KatrĪna Kvisvika 3150 KVISVIKI 01:39:54 S1 401 S401 +1:01:06 +1:01:06
604 Kristīne Kārkliņa 3539 Engures vidusskola 01:40:36 S1 402 S402 +1:01:47 +1:01:47
605 Agnija Zizlāne 3307 01:42:20 S1 403 S403 +1:03:31 +1:03:31
606 Rita Selicka 3295 01:42:46 S1 404 S404 +1:03:57 +1:03:57
607 Liene Mieriņa 3637 LNV 01:43:49 S1 405 S405 +1:05:00 +1:05:00
608 Aleksandra Kartuzova 13374 Accenture > Be Yourself & Make a difference 01:44:05 S1 406 S406 +1:05:17 +1:05:17
609 Monta Kuzmina 3540 Engures vidusskola 01:44:09 S1 407 S407 +1:05:20 +1:05:20
610 Inga Dreimane 3543 Engures vidusskola 01:44:09 S1 408 S408 +1:05:20 +1:05:20
611 Iveta Jēkabsone 3194 01:44:18 S1 409 S409 +1:05:30 +1:05:30
612 Agnese Bēma 3193 01:44:19 S1 410 S410 +1:05:31 +1:05:31
613 Jēkabs Alberts Krastiņš 3220 01:44:38 V1 203 V203 +1:08:39 +1:08:39
614 Edgars Krastiņš 3670 01:44:38 V1 204 V204 +1:08:39 +1:08:39
615 Inese Plūme 3370 VSK Noskrien 01:47:41 S1 411 S411 +1:08:53 +1:08:53
616 Beāte Sietiņa 3304 Bauskas sākumskola 01:48:59 S1 412 S412 +1:10:10 +1:10:10
617 Inita Nagņibeda 3480 BAUSKAS SĀKUMSKOLA 01:49:00 S1 413 S413 +1:10:12 +1:10:12
618 Linuta Ģerģe 3510 Bauskas sākumskola 01:49:05 S1 414 S414 +1:10:16 +1:10:16
619 Dzidra Straumīte 3538 Bauskas sākumskola 01:49:06 S1 415 S415 +1:10:17 +1:10:17
620 Māra Pokšāne 3291 Abas kreisās kājas 01:49:13 S1 416 S416 +1:10:25 +1:10:25
621 Agra Vāvere 3289 Māsas 01:49:30 S1 417 S417 +1:10:41 +1:10:41
622 Anda Žolneroviča 3290 Māsas 01:49:30 S1 418 S418 +1:10:41 +1:10:41
623 Beate Tumaševska 3228 01:53:17 S1 419 S419 +1:14:29 +1:14:29
624 Ieva Garanča 3525 Nūjo priekam 01:58:19 S1 420 S420 +1:19:31 +1:19:31
625 Kaspars Kārkliņš 3544 Engures vidusskola 01:58:40 V1 205 V205 +1:22:41 +1:22:41
626 Arnis Kauķis 3499 02:01:14 V1 206 V206 +1:25:15 +1:25:15
627 Iveta Zvīdriņa 3500 02:01:15 S1 421 S421 +1:22:26 +1:22:26
628 Aleksejs Urbanovičs 3264 Piearsta.lv 02:02:43 V1 207 V207 +1:26:44 +1:26:44
629 Juris Ceika 3409 02:03:32 V1 208 V208 +1:27:33 +1:27:33
630 Tatjana Karaja-Akimova 3547 Bioderma 02:05:04 S1 422 S422 +1:26:16 +1:26:16
631 Knuts Kvisviks 3152 KVISVIKI 02:51:26 V1 209 V209 +2:15:27 +2:15:27
632 Iveta Ubaviča 3085 DNF
633 Adelīna Veismane 3140 DNF
634 Ilze Kalvāne 3197 Putnu iela DNF
635 Adrians Ābelīte 3210 PROLATIO Systems DNF
636 Roza Jenevska 3324 ART DNF
637 Kārlis Tiltiņš 3347 PROLATIO Systems DNF
638 Enija Marta Liepiņa 3434 - DNF
639 Vitālijs Liepiņš 3436 - DNF
640 Toms Miesnieks 3656 DNF
641 Elīza Miesniece 3657 DNF
642 Jolanta Kokoreviča 3658 DNF
643 Jennifer Mayne 3694 Team America DNF
644 Igors Mihaļevs 3041 Jēkabpils dns V1 V214 +00:00 +00:00
645 Gints Freināts 3456 Engures sportam dns V1 V215 +00:00 +00:00
646 Ilze Sirmā 3507 dns S1 S431 +00:00 +00:00
647 Anda Knēta 13309 Eugesta dns S1 S432 +00:00 +00:00