MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 88
2. Bauskas sākumskola 42
3. Tukuma 2. vidusskola 32
4. Aizputes vidusskola 26
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 25
6. Jelgavas 4. vidusskola 22
7. Līgatnes novada vidusskola 22
8. Lejasciema vidusskola 21
9. Rubenes pamatskola 18
10. Priekules vidusskola 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3942
2. Sporta klubs Ašais 3904
3. SK,,Lejasciems" 3757
4. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3681
5. FK Bandava/Priekules novads 3533
6. Kocēnu sporta skola 3460
7. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3393
8. LNV 3138
9. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3121
10. Engures vidusskola 3061
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Madonas pilsētas 1. vidusskola 830.1667 (6)
2. Jaunmārupes pamatskola 774.1429 (7)
3. Laurenču sākumskola 751.8333 (12)
4. Cēsu Pilsētas vidusskola 746.9000 (10)
5. Lejasciema vidusskola 740.0476 (21)
6. Piltenes vidusskola 736.7500 (8)
7. Priekules vidusskola 707.3529 (17)
8. Ikšķiles vidusskola 698.6154 (13)
9. Ādažu vidusskola 679.6923 (13)
10. Siguldas pilsētas vidusskola 672.0000 (12)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 88
2. Bauskas sākumskola 38
3. Kocēnu sporta skola 37
4. FK Bandava/Priekules novads 25
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 25
6. Sporta klubs "Vēsma" 23
7. LNV 22
8. SK,,Lejasciems" 21
9. Siguldas sporta skola 21
10. Tukuma 2. vidusskola 19
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 932.2500 (8)
2. Firma L4/Bogdanovu ģimene 871.3333 (6)
3. Siguldas sporta skola 813.0476 (21)
4. SK,,Lejasciems" 740.0476 (21)
5. FK Bandava/Priekules novads 701.4800 (25)
6. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 650.0833 (12)
7. LNV 643.3182 (22)
8. Kocēnu sporta skola 639.1892 (37)
9. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 639.1600 (25)
10. Milzkalnes sākumskola 628.3000 (10)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artis Rožkalns 1141 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:55
2 Lauris Kaparkalējs 1744 U18V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:32:08
3 Niks Zauls 1425 U20V Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:32:15
4 Roberts Aleksis Glazers 1134 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:32:26
5 Kalvis Kilups 1531 U18V Rīgas Kultūru vidusskola 00:33:16
6 Tomass Randa 11462 U16V Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:33:24
7 Dāvis Dambergs 1325 U16V Rīgas 6. vidusskola 00:33:46
8 Mārtiņš Petrovs 1010 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:34:57
9 Emīls Matiass Reinfelds 1250 U14V Rīgas 69. vidusskola 00:35:03
10 Roberts Zeiburliņš 1811 U16V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:32
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Anete Ozoliņa 1845 U12S Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:37:12
2 Estere Volfa 1206 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:38:05
3 Viktorija Bogdanova 1073 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:38:20
4 Marta Luize Pētersone 1838 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:38:29
5 Stella Paltiņa 1135 U12S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:38:43
6 Līva Šahno 1487 U18S Madonas Valsts ģimnāzija/Madona 00:39:04
7 Katrīna Bērziņa 1320 U16S Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:39:34
8 Annika Zālīte 1203 U10S Ulbrokas vidusskola 00:39:39
9 Laura Ozola 1068 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:39:42
10 Izabella Bogdanova 1074 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:39:42
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1484 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:39:08 +00:00 1000
2 Roberts Kanģīzeris 1053 Jaunmārupes pamatskola/HS Pārdaugava 00:41:19 +02:12 947
3 Ansis Kristofers Pāvils 1791 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:22 +05:14 882
4 Toms Viekals - Gasjūns 1062 Jelgavas 4. sākumskola 00:44:47 +05:39 874
5 Aleksis Bogdanovs 1071 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:45:25 +06:17 862
6 Oskars Zariņš 11444 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:45:51 +06:43 853
7 Kārlis Gedrovičs 1019 Jaunmārupes pamatskola 00:47:47 +08:39 819
8 Tomass Stūrnieks 1574 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:15 +10:07 795
9 Ričards Gabriels Deribo 1747 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:50:25 +11:17 776
10 Stefans Kaurovs 1665 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:50:31 +11:23 775
11 Matīss Mčedlišvili 1715 Tukuma 2. pamatskola 00:51:24 +12:16 761
12 Ritvars Gailis 1657 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:51:47 +12:39 756
13 Deniss Gasperts 1706 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:52:39 +13:31 743
14 Renārs Kalniņš 1472 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:53:13 +14:06 735
15 Jānis Millers 1760 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:23 +14:16 733
16 Kristians Baumanis 1608 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:57 +14:49 725
17 Miķelis Kreicbergs 1780 Rīgas 84. vidusskola 00:54:47 +15:39 714
18 Raivo Rosts 1821 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:50 +16:42 701
19 Kristians Bubļausks 1800 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:09 +17:01 697
20 Roberts Ivanovs 1399 Siguldas pilsētas vidusskola 00:56:32 +17:24 692
21 Maksims Kalmikovs 1293 Rīgas 31. vidusskola/venden 00:56:47 +17:40 689
22 Reinis Eglītis 1267 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:25 +18:17 682
23 Dāvis Apsītis 1171 Ikšķiles vidusskola 00:57:32 +18:24 680
24 Rimands Valdmanis 1810 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:57:37 +18:30 679
25 Tomass Volodjkins 11442 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:37 +18:30 679
26 Dāvis Adrians Markovs 1603 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:38 +18:30 679
27 Olivers Zvaigzne 1326 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:57:49 +18:41 677
28 Miķelis Salmiņš 1051 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:58:01 +18:53 674
29 Martins Mīlenbergs 1768 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:58:58 +19:50 664
30 Klāvs Liepiņš 1508 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:09 +21:02 651
31 Roberts Kāpostiņš 1666 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:15 +23:08 629
32 Kristians Kaušelis 1548 Carnikavas pamatskola 01:02:27 +23:19 627
33 Raimonds Saklaurs 1249 Ādažu vidusskola 01:02:38 +23:30 625
34 Markuss Balodis 1689 Rīgas Teikas vidusskola/Susurs, Balodis un Vasiļevski 01:02:47 +23:40 623
35 Salvis Šķirus 1369 Jelgavas 3. sākumskola 01:03:09 +24:01 620
36 Patriks Buliņš 1092 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales ziņas 01:03:11 +24:03 619
37 Daniels Tihomirovs 11449 Dobeles 1. vidusskola 01:03:41 +24:34 614
38 Danijs Sinka 1663 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:03:46 +24:38 614
39 Klāvs Vītiņš 1420 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 01:03:51 +24:43 613
40 Jurģis Āboliņš 1229 Jaunmārupes pamatskola 01:04:21 +25:13 608
41 Maksims Barkovs 1582 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:21 +25:13 608
42 Gustavs Gipslis 1614 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:30 +25:22 607
43 Andrejs Krūzēns 11470 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:04:37 +25:29 606
44 Jevgēnijs Podoļskis 1131 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:45 +25:37 604
45 Olivers Grīnbergs 11475 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 01:06:07 +26:59 592
46 Aleksis Šērs 1576 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:11 +27:03 591
47 Jānis Homko 1375 Limbažu 3. vidusskola 01:06:13 +27:05 591
48 Dāvids Stepe 1115 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:06:19 +27:11 590
49 Martins Kuļšs 1589 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:20 +27:12 590
50 Ralfs Ričards Kalniņš 1101 Jēkabpils 3. vidusskola/Jēkabpils 01:06:28 +27:20 589
51 Daniels Homko 1376 Limbažu 3. vidusskola 01:08:37 +29:29 570
52 Justs Liekmanis 11469 NĪKRĀCES PAMATSKOLA/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:09:20 +30:12 564
53 Arnolds Miezis 1381 Ķekavas vidusskola 01:09:47 +30:39 561
54 Gustavs Akimovs 1454 Lapmežciema pamatskola/Lapmežciema pamatskola 01:09:50 +30:43 560
55 Ralfs Sebris 1539 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/individ 01:09:53 +30:46 560
56 Ernests Salnājs 1197 Rīgas Teikas vidusskola 01:10:07 +30:59 558
57 Klāvs Bārda 1338 Mārupes pamatskola 01:10:07 +31:00 558
58 Rodions Galiņš 1492 Rīgas Klasiskā ģimnāzija/Trakas Bites 01:10:48 +31:40 553
59 Raivo Laķis 11463 Valmieras Viestura vidusskola/Florbola klubs Valmiera 01:10:59 +31:51 551
60 Ernests Kančs 1331 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 01:11:54 +32:46 544
61 Jānis Saldūksnis 1765 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:13:24 +34:16 533
62 Ralfs Orbidāns 1517 Tumes vidusskola 01:14:38 +35:30 524
63 Rihards Jekabsons 1358 Tumes vidusskola 01:14:49 +35:41 523
64 Olivers Frolovs 1085 Āgenskalna sākumskola 01:15:07 +35:59 521
65 Mārtiņš Saliņš 1219 Rīgas Igauņu pamatskola 01:15:26 +36:18 519
66 Teodors Peļņa 1506 Krimuldas vidusskola/SK ZIEMEĻPOLS 01:15:29 +36:21 519
67 Jānis Bērziņš 1674 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:15:29 +36:21 518
68 Juris Dauburs 1566 Carnikavas pamatskola/Socialgurulab 01:17:26 +38:18 505
69 Ritvars Igaunis 11435 Aizkraukles novada vidusskola 01:18:27 +39:20 499
70 Krišjānis Lanka 1209 Smiltenes vidusskola 01:18:52 +39:44 496
71 Jēkabs Čivlis 11439 Pamatskola "Rīdze"/Medaļnieki 01:19:54 +40:46 490
72 Renāts Anspoks 1133 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:20:38 +41:30 485
73 Gvido Ivanovs 1272 Rīgas Hanzas vidusskola 01:20:45 +41:37 485
74 Elvis Strauts 1658 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:21:20 +42:12 481
75 Aleksandrs Tjasto 1284 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:21:24 +42:16 481
76 Kārlis Paikens 1080 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:21:31 +42:23 480
77 Normunds Isakovs 1751 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:24:19 +45:11 464
78 Ričards Kleins 1618 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:26:52 +47:44 451
79 Kristiāns Gožda 1490 Preiļu 1. pamatskola 01:29:48 +50:40 436
80 Adrians Ralfs Krauklis 1380 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 01:33:27 +54:19 419
81 Ralfs Gulbis 1207 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:37:54 +58:46 400
82 Ugis Saltais 1783 Valmieras Viestura vidusskola 01:45:26 +1:06:19 371
83 Ralfs Jonašku 1530 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:47:48 +1:08:40 363
84 Kaspars Ozoliņš 1400 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 02:54:52 +2:15:44 224
85 Alekss Kalašņikovs 1366 Talsu 2. vidusskola/Talsu biatlonisti DNF
86 Stanton Mayne 11445 /Team America DNF
87 Joseph Mayne 11447 /Team America DNF
88 Samuel Mayne 11448 /Team America DNF
89 Kārlis Elvis Misa 1228 Tukuma 2. vidusskola dns +00:00 0
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1203 Ulbrokas vidusskola 00:39:39 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1015 Rīgas 84. vidusskola 00:44:44 +05:05 886
3 Lauma Līva Saklaure 1248 Ādažu vidusskola 00:46:44 +07:05 849
4 Veronika Bogdanova 1072 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:48:53 +09:14 811
5 Sanija Ločmele 1243 Kalnciema vidusskola 00:51:46 +12:06 766
6 Katrīna Gedroviča 1020 Jaunmārupes pamatskola 00:52:36 +12:57 754
7 Aurēlija Zīdere 1042 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:52:44 +13:04 752
8 Paula Kārkliņa 1440 Ķekavas vidusskola 00:53:54 +14:15 736
9 Ance Linberga 1104 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:54:32 +14:53 727
10 Ieva Rutkopa 1095 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:34 +15:55 714
11 Keita Giptere 1827 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:58:07 +18:27 683
12 Elīza Ligere 1184 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:59:03 +19:24 672
13 Elza Krastiņa 1021 Cēsu 1. pamatskola/FROZEN 00:59:10 +19:31 670
14 Paula Šūlmeistere 1187 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:59:28 +19:48 667
15 Nellija Puriņa 1324 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:59:47 +20:08 663
16 Ketija Bevza 1276 Jelgavas 4. vidusskola/2 c klase 01:00:10 +20:31 659
17 Vanesa Demija Gailīte 1705 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:00:18 +20:39 658
18 Madara Terentjeva 1148 Ādažu vidusskola 01:00:24 +20:44 657
19 Šarlote Cunska 1387 Jelgavas 4. vidusskola/2.c 01:02:00 +22:20 640
20 Anete Salnāja 1654 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 01:02:32 +22:53 634
21 Marta Žīgure 1050 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:03:13 +23:34 627
22 Linda Jurševska 1719 Zemgales vidusskola (Slampe)/Vendenkomanda 01:03:34 +23:54 624
23 Emīlija Saltuma 11479 Jelgavas 4.vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:04:46 +25:06 612
24 Eva Linberga 1103 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:07:28 +27:48 588
25 Elīna Vahere-Abražune 1223 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:07:31 +27:51 587
26 Emīlija Rosicka 1532 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:09:45 +30:06 569
27 Rasa Kristiāna Arnicāne 1686 Jelgavas 4. vidusskola 01:10:18 +30:39 564
28 Gabriela Asarīte 1403 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2 pamatskola 01:15:07 +35:27 528
29 Elīza Koškina 1561 Jelgavas 4. sākumskola 01:16:49 +37:09 516
30 Grēta Gabriela Tohva 1602 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:16:49 +37:10 516
31 Elīza Leščinska 1413 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 01:16:51 +37:12 516
32 Romija Kodoliņa 1371 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:18:01 +38:21 508
33 Margarita Babicka 1501 Jelgavas 4. vidusskola/2c klase 01:18:04 +38:25 508
34 Rūta Knipše 1332 Pamatskola "Rīdze" 01:18:31 +38:52 505
35 Madara Zaļuma 1597 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:18:41 +39:02 504
36 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 01:19:14 +39:34 501
37 Elīza Bērziņa 1066 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 01:19:22 +39:42 500
38 Ance Daukste 1672 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:19:36 +39:56 498
39 Dita Miklāva 1365 Rīgas 85. vidusskola 01:19:45 +40:05 497
40 Maija Justīne Jēkabsone 1244 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:21:35 +41:56 486
41 Melisa Kadiķe 1518 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:22:15 +42:36 482
42 Elīza Šteinberga 1190 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:22:26 +42:46 481
43 Asnate Pekulesa 1638 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:23:16 +43:37 476
44 Marta Aleksandra Skudra 1435 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:27 +44:47 470
45 Sandra Bēmere 1491 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones Mūzikas pamatskola 01:24:59 +45:20 467
46 Alise Nordena 1407 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:25:03 +45:23 466
47 Kate Mekša 1565 Mārupes vidusskola 01:26:49 +47:09 457
48 Grineta Kikuste 1394 Sējas pamatskola 01:29:56 +50:16 441
49 Agnese Vilkena 1448 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:29:57 +50:17 441
50 Agate Šauriņa 1180 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workout 01:30:36 +50:57 438
51 Emīlija Abiļeva 1509 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 01:30:36 +50:57 438
52 Matilde Broka 11455 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:31:16 +51:37 435
53 Marta Elza Grūtupa 1268 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:33:17 +53:38 425
54 Karlīna Kalve 1851 Rīgas 45. vidusskola 01:35:44 +56:05 414
55 Selga Straupe 1179 Rīgas 45. vidusskola 01:35:45 +56:06 414
56 Monta Maizīte 1323 Cēsu Pilsētas vidusskola 01:36:57 +57:18 409
57 Annija Dreimane 1270 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:37:16 +57:37 408
58 Zane Ozoliņa 1402 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 03:00:58 +2:21:18 219
59 Madara Katkovska 1418 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Tolpežņikovs 1091 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:36:03 +00:00 1000
2 Daniels Gribs 1328 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:38:24 +02:21 939
3 Gustavs Valdmanis 1568 Ikšķiles vidusskola 00:38:27 +02:24 938
4 Ginters Bērziņš 1319 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:38:51 +02:48 928
5 Arno Pušņins 1029 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:39:33 +03:30 912
6 Gustavs Antrops 1488 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:40:42 +04:39 886
7 Dāvis Zariņš 1757 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:48 +04:45 884
8 Martins Stūrītis 1125 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:41:18 +05:15 873
9 Rihards Vladimirovs 1078 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:41:55 +05:52 860
10 Dāvis Bergs 1764 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:42:01 +05:58 858
11 Markuss Eduards Blaubergs 11451 Valmieras sākumskola 00:42:31 +06:28 848
12 Valters Jonass 1160 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:42:39 +06:36 845
13 Krists Grava 1709 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:42:50 +06:46 842
14 Rolands Bajārs 1712 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:43:30 +07:27 829
15 Toms Vītols 1005 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:31 +07:28 829
16 Ralfs Beronts 1809 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:29 +08:25 811
17 Patriks Garisons 1237 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:44:59 +08:56 801
18 Daniels Tupureins 1194 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:45:51 +09:48 786
19 Ralfs Andersons 1808 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:56 +09:53 785
20 Elvis Stonkus 1813 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:06 +11:03 766
21 Ralfs Rozovs 1667 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:54 +11:51 753
22 Kārlis Blumbergs 1493 Milzkalnes sākumskola 00:48:19 +12:16 746
23 Meldris Mellums 1807 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:33 +12:30 743
24 Gustavs Ločmelis 1551 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:49:09 +13:05 734
25 Toms Zinkevičs 1416 Valmieras sākumskola/RWA 00:49:12 +13:08 733
26 Edvards Kļaviņš 1788 Āgenskalna sākumskola/Āgenskalna sākumskola 00:49:27 +13:24 729
27 Dāvis Desainis 1711 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:49:50 +13:46 724
28 Ralfs Vazdiķis 1758 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:16 +14:13 717
29 Marko Martins Gailītis 1710 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:50:23 +14:19 716
30 Emīls Šīmanis 1176 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:51:03 +15:00 706
31 Marko Murans 1347 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:44 +15:41 697
32 Sidnijs Liepa 11434 Sākumskola "Taurenītis" 00:51:56 +15:52 694
33 Markuss Pabērzis 1161 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:18 +16:15 689
34 Emīls Kāpiņš 1500 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:52:18 +16:14 689
35 Justs Uga Umblejs 1261 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Sporta skola 00:52:24 +16:21 688
36 Roberts Leimanis 1297 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:41 +16:38 684
37 Gustavs Liekmanis 11468 NĪKRĀCES PAMATSKOLA/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:53:09 +17:05 678
38 Dāvis Pētersons 1537 Valmieras Viestura vidusskola 00:53:37 +17:34 672
39 Ralfs Emīls Enītis 1302 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:49 +17:45 670
40 Krišs Āboliņš 1221 Jaunmārupes pamatskola 00:54:22 +18:19 663
41 Markuss Mīlenbergs 1694 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:22 +18:19 663
42 Ernests Pidža 1825 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:54:23 +18:20 663
43 Jurģis Guļāns 1479 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:54:25 +18:22 663
44 Helvijs Tupureins 1204 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:54:58 +18:55 656
45 Rūdolfs Leščinskis 1414 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:55:25 +19:22 651
46 Avrīkijs Sergejevs 1552 Privātā vidusskola "Patnis" 00:55:28 +19:25 650
47 Teodors Saltais 1782 Valmieras Viestura vidusskola 00:55:31 +19:28 650
48 Martins Brokāns 1847 Baložu vidusskola/Matisons runner's club 00:55:33 +19:30 649
49 Jēkabs Poikāns 1841 Rīgas Teikas vidusskola/6PO 00:55:50 +19:47 646
50 Alfrēds Reķis 1480 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:55:55 +19:52 645
51 Dāvis Karbauskis 1794 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:55:59 +19:56 644
52 Leo Šenfelds 1802 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:07 +20:04 643
53 Rihards Ķeķis 1495 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:19 +20:16 640
54 Valts Vilcāns 1155 Baldones vidusskola 00:56:22 +20:19 640
55 Rihards Kudrjavcevs 1727 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:56:26 +20:23 639
56 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:57:00 +20:56 633
57 Normunds Krauze 1191 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:57:08 +21:05 631
58 Renārs Kociņš-Lielupe 1119 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:22 +21:19 628
59 Kristofers Auželis 1321 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:57:31 +21:28 627
60 Krists Užulis 1685 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:37 +21:34 626
61 Krists Bērziņš 1661 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:48 +21:44 624
62 Markuss Bormanis 1521 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:57:56 +21:53 622
63 Marko Ķere 1438 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:58:11 +22:07 620
64 Miķelis Priedītis 1217 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:58:55 +22:52 612
65 Rihards Misjuro 1604 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:01 +22:58 611
66 Edijs Veismanis 1569 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:02 +22:59 611
67 Daniels Kedjuličs 1288 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:00:16 +24:12 598
68 Jurģis Freināts 1575 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:18 +24:15 598
69 Roberts Golubovs 1437 Cēsu 1. pamatskola 01:00:48 +24:45 593
70 Henrijs Cimermanis 11464 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:00:57 +24:54 592
71 Matīss Salmiņš 1048 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:01:09 +25:06 590
72 Stefans Dadzītis 1746 Cēsu 2. pamatskola 01:01:19 +25:16 588
73 Ernests Pekuless 1594 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:28 +25:25 587
74 Kristaps Irbinskis 1343 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:02:28 +26:25 577
75 Aleksis Pērkons 1049 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 01:03:16 +27:13 570
76 Jānis Barkovs 1634 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:27 +27:23 568
77 Kristofers Kančs 1329 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 01:03:44 +27:40 566
78 Kristaps Graudiņš 1688 Ikšķiles vidusskola 01:03:54 +27:50 564
79 Mārtiņš Kranbergs 11459 Cēsu 2. pamatskola 01:04:01 +27:58 563
80 Miķelis Jānis Šteins 1713 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:04:47 +28:44 557
81 Aleksandrs Zēniņš 1482 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 01:05:07 +29:04 554
82 Ēriks Muško 1361 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 01:05:30 +29:27 551
83 Markuss Zeltagrauds 1163 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:05:32 +29:29 550
84 Gustavs Zonenbergs 1281 Jelgavas 4. sākumskola 01:06:02 +29:58 546
85 Aigars Laķis 1527 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:07:15 +31:12 536
86 Reinis Dauksts 1670 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:08:01 +31:57 530
87 Damirs Ņikitins 1007 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 01:08:46 +32:43 524
88 Ričards Millers 1471 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:09:51 +33:48 516
89 Edvards Miks Ķikuts 1226 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:10:00 +33:57 515
90 Raimonds Saņikovs 1659 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:10:00 +33:57 515
91 Kārlis Bārda 1337 Mārupes pamatskola 01:10:07 +34:04 514
92 Rihards Zebuliņš 1334 Rīgas 6. vidusskola 01:11:22 +35:18 505
93 Roberts Dauksts 1660 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:11:23 +35:19 505
94 Edijs Dobelis 1033 Jēkabpils pamatskola 01:11:44 +35:41 503
95 Kristers Sipenieks 11478 Jelgavas 4. sākumskola 01:12:00 +35:56 501
96 Valters Ozoliņš 1339 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:18 +36:15 499
97 Niks Vadapāls 1468 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:21 +36:18 498
98 Lamins Roberts Savo 1112 Ulbrokas vidusskola/Baltais 01:12:48 +36:44 495
99 Francis Kozlovs 1511 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1.vidusskola 01:13:41 +37:38 489
100 Matīss Lazdiņš 1514 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 01:13:54 +37:51 488
101 Martins Kronbergs 1606 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:04 +38:01 487
102 Martins Eigenfelds 1546 Siguldas 1. pamatskola 01:15:07 +39:04 480
103 Einārs Jubelis 1210 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:15:17 +39:14 479
104 Kaspars Semjonovs 1599 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:16:44 +40:41 470
105 Mareks Mūrnieks 1596 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:16:46 +40:43 470
106 Eduards Elsts 1854 Rīgas Franču licejs 01:17:16 +41:13 467
107 Andris Ernests Sīlis 1335 Rīgas 41. vidusskola/Rīgas 41. vidusskola, Sporta klubs ''Vēsma'' 01:17:20 +41:16 466
108 Miks Miklāvs 1364 Rīgas 85. vidusskola 01:17:33 +41:30 465
109 Markuss Kāpiņš 1164 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:17:36 +41:32 465
110 Rūdolfs Smilga 1373 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 01:17:50 +41:47 463
111 Roberts Vēvers 1333 Pamatskola "Rīdze" 01:18:09 +42:06 461
112 Ralfs Bērziņš 1067 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 01:19:22 +43:19 454
113 Dāgs Krastiņš 1273 Laurenču sākumskola 01:20:44 +44:41 447
114 Artis Sams 1541 Jelgavas 4. vidusskola/4.c. 01:20:47 +44:43 446
115 Roberts Strauts 1065 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 01:21:22 +45:19 443
116 Adrians Pietkūns 1417 Jelgavas 4. vidusskola 01:22:48 +46:45 435
117 Raens MĀrcis Jaunzems 1721 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:22:54 +46:51 435
118 Raiens Ginters 1245 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:18 +47:15 433
119 Markuss Šidla 1186 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:53 +47:50 430
120 Dominiks Savickis- Turks 1466 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:23:53 +47:50 430
121 Andress Lauzinieks 1178 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:59 +48:56 424
122 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 01:27:04 +51:01 414
123 Toms Tramdahs 1647 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:27:50 +51:47 411
124 Daniils Bondovs 1778 Vangažu vidusskola 01:30:12 +54:08 400
125 Kārlis Junaks 1241 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:30:45 +54:42 397
126 Ralfs Kreicbergs 1790 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:30:58 +54:55 396
127 Raivis Krūmiņš 11437 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 02:00:40 +1:24:37 299
128 Krišjānis Ozoliņš 1401 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 02:54:48 +2:18:44 206
129 Renārs Gļauda 1150 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola DNF
130 Kristofers Metums 1215 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Latvijas Finieris DNF
131 Tanels Lapsiņš 1240 Ogres 1. vidusskola/X99 DNF
132 Edgars Anckiņš 1815 Cēsu 2. pamatskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1845 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:37:12 +00:00 1000
2 Stella Paltiņa 1135 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:38:43 +01:31 961
3 Keita Marcinkeviča 1200 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:41:33 +04:21 895
4 Patrīcija Rubeze 1817 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:42:34 +05:22 874
5 Emīlija Brauna 1458 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:16 +10:04 787
6 Marta Ļaudama 1090 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:22 +11:10 769
7 Laura Kallase 1279 Gulbenes 2. vidusskola 00:49:02 +11:50 759
8 Emīlija Terentjeva 1147 Ādažu vidusskola 00:49:28 +12:16 752
9 Karlīna Keita Šmite 1412 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:49:30 +12:18 752
10 Līna Mateiko 1287 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:50:13 +13:01 741
11 Elza Černuho 1379 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:15 +13:03 740
12 Elizabete Minka 1795 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:33 +13:22 736
13 Kerija Krēmere 1054 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:50:34 +13:22 736
14 Katrīna Kārkliņa 1770 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:51:10 +13:58 727
15 Rebeka Ekerte 11453 Stalbes vidusskola 00:51:10 +13:58 727
16 Ance Poļaka 1410 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:51:40 +14:28 720
17 Sofija Sveta Galvanovska 1349 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:52:10 +14:58 713
18 Amanda Jozepa 1113 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:52:25 +15:13 710
19 Laura Kranāte 1299 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:39 +15:27 707
20 Viktorija Millere 1123 Ogres sākumskola/Milleri 00:53:31 +16:20 695
21 Amanda Linda Hohlova 1753 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:03 +16:51 688
22 Jasmīna Tīna Spēka 1798 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:54:31 +17:19 682
23 Keita Balode 1755 Valmieras sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:55:51 +18:39 666
24 Grēta Puzinkeviča 1756 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:55:51 +18:39 666
25 Līva Viola Trifānova 1592 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:13 +19:01 662
26 Annija Strauta 1298 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:56:20 +19:08 660
27 Estere Grandava 1301 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:56:20 +19:08 660
28 Anna Goša 1089 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:56:31 +19:19 658
29 Ieva Jete Jansone 1754 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:57:13 +20:01 650
30 Daniela Janava 1327 Priekuļu vidusskola 00:57:43 +20:31 644
31 Paula Ardinska 1784 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:58:41 +21:29 634
32 Alise Sipjagina 1455 Rīgas Imantas vidusskola 00:59:06 +21:54 629
33 Evelīna Gulbe 1708 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:00:18 +23:06 617
34 Ance Daibe 1436 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:01:21 +24:09 606
35 Emīlija Zvirbule 11460 Ādažu vidusskola/MAZAIS ZVIRBULĒNS 01:01:31 +24:19 605
36 Emīlija Zaķe 1732 Āgenskalna sākumskola/Ej! 01:03:04 +25:52 590
37 Rūta Mellenberga 1494 Talsu sākumskola 01:03:36 +26:25 585
38 Santa Fromane 1812 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:03:36 +26:24 585
39 Paula Buša 1655 Krimuldas vidusskola 01:03:40 +26:28 584
40 Anete Kaļva 1016 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 01:03:51 +26:39 583
41 Emīlija Frolova 1086 Āgenskalna sākumskola 01:04:54 +27:42 573
42 Anna Marija Zaķe 1404 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 01:04:59 +27:47 572
43 Kellija Liepa 1061 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:05:06 +27:54 572
44 Eva Troinova 1474 Milzkalnes sākumskola/6. klase 01:05:09 +27:57 571
45 Eleonora Kristiana Labsvīra 1429 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 01:06:37 +29:26 558
46 Kristiāna Anspoka 1132 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:56 +29:44 556
47 Sindija Līva Limmere 1397 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 01:07:00 +29:48 555
48 Lizete Linna Ozola 1563 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:00 +29:48 555
49 Marta Dovāne 1510 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:07:02 +29:50 555
50 Elīna Redisone 1702 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 01:07:19 +30:07 553
51 Evelīna Rumba 1145 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:07:37 +30:25 550
52 Elza Ķeķe 1723 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:07:41 +30:29 550
53 Viktorija Mileika 1476 Tukuma 2. vidusskola 01:09:42 +32:30 534
54 Tīna Luīze Saukāne 1834 Ikšķiles vidusskola 01:09:59 +32:47 532
55 Estere Krūmiņa 1278 Ķekavas vidusskola 01:10:07 +32:55 531
56 Enija Meiere 1796 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:10:24 +33:12 528
57 Annija Bogdanoviča 1503 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:10:38 +33:27 527
58 Stella Madara Jokste 1344 Ādažu vidusskola/Joksti 01:11:12 +34:00 522
59 Lelde Leila Dzirko 1498 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:13:15 +36:03 508
60 Skārleta Čiževska 1496 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:13:17 +36:05 508
61 Elza Stūre 1396 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:13:30 +36:18 506
62 Emīlija Straumīte 1564 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:13:42 +36:30 505
63 Katrīna Māliņa 1122 Rīgas Juglas vidusskola 01:14:04 +36:52 502
64 Krista Kaufelde 1262 Varakļānu vidusskola/Varakļāni 01:14:45 +37:33 498
65 Annija Horste 1615 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:47 +37:35 497
66 Dagmāra Meija 1392 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:14:49 +37:37 497
67 Evelīna Emīlija Galviņa 1012 01:15:01 +37:49 496
68 Marta Vītoliņa 1469 Milzkalnes sākumskola 01:15:06 +37:54 495
69 Marta Liepiņa 1613 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:50 +38:38 491
70 Paula Momotkova 1572 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:51 +38:39 490
71 Samanta Valdmane 1583 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:16:37 +39:25 486
72 Emija Vorma 1581 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:16:49 +39:37 484
73 Marta Klaucāne 1621 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:17:04 +39:52 483
74 Eva Celitāne 1595 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:17:06 +39:55 482
75 Zane Apsīte 1165 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:17:35 +40:23 479
76 Sofija Anna Strazdiņa 1006 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:17:36 +40:24 479
77 Patrīcija Paula Skujiņa 1372 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 01:18:01 +40:49 477
78 Alise Tihonova 1703 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:18:04 +40:52 477
79 Annija Raga 1143 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:18:06 +40:54 476
80 Marta Krista Sūriņa 1502 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:18:09 +40:57 476
81 Ance Annija Tauriņa 1499 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:18:25 +41:13 474
82 Samanta Bumbiere 1426 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas Finieris 01:18:29 +41:17 474
83 Laura Elizabete Maļavko 1238 Ozolnieku vidusskola 01:18:39 +41:27 473
84 Lūcija Vasiļevska 1558 Cēsu Pilsētas vidusskola 01:18:41 +41:29 473
85 Sindija Šteinberga 1128 Saldus pamatskola 01:19:11 +42:00 470
86 Una Zariņa 1304 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:21:19 +44:07 457
87 Paula Nika Sīmane 1467 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:21:24 +44:12 457
88 Elizabete Dobele 1693 Āgenskalna sākumskola 01:21:52 +44:40 454
89 Simona Aļehnoviča 1559 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:22:51 +45:39 449
90 Adriāna Anete Eihvalde 1081 Jelgavas 4. vidusskola/4c 01:22:53 +45:41 449
91 Anna Lapšāne 11432 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas mūzikas un mākslas skola 01:22:54 +45:43 449
92 Karlīna Liāna Kukule 1214 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:56 +47:44 438
93 Rūta Rēzija Rupeika 1177 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:57 +47:45 438
94 Alīsija Alksne 1222 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:57 +47:45 438
95 Marta Rubeze 1806 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:25:57 +48:45 433
96 Marija Paramonova 1188 Rīgas 31. vidusskola 01:26:14 +49:02 431
97 Madara Korsīte 1742 Rīgas 85. vidusskola 01:26:50 +49:38 428
98 Rūta Baltpurviņa 1849 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:26:50 +49:38 428
99 Kate Jukuma 1336 Siguldas pilsētas vidusskola 01:26:54 +49:42 428
100 Kristiāna Dārta Arāja 1679 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:27:54 +50:42 423
101 Rita Ieviņa 1391 Jelgavas 4. vidusskola/5. c klase 01:30:43 +53:32 410
102 Marija Anete Silava 1398 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:30:44 +53:32 410
103 Rūta Zandere 1629 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:32:07 +54:55 404
104 Līga Annemarija Vērmane 1377 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:34:20 +57:08 394
105 Amanda Volodjkina 11441 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:40:38 +1:03:26 370
106 Samanta Kazlauska 1120 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:48:59 +1:11:47 341
107 Diāna Maceviča 1230 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:48:59 +1:11:47 341
108 Anna Šmite 1360 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumsskola 01:49:00 +1:11:48 341
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1250 Rīgas 69. vidusskola 00:35:03 +00:00 1000
2 Bruno Bilāns 1483 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:36:03 +01:01 972
3 Lukass Pušņins 1030 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:36:08 +01:05 970
4 Ralfs Dzosens 1745 Ikšķiles vidusskola 00:36:27 +01:25 961
5 Artūrs Filips Igaviņš 1043 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:00 +01:57 947
6 Roberts Cercins 1136 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:37:10 +02:07 943
7 Dāvis Mežals 1138 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:38:41 +03:39 906
8 Kristers Jurčs 1211 Tukuma 2. vidusskola/7.a 00:39:40 +04:38 883
9 Martins Kristers Celms 1047 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:13 +05:11 871
10 Knuts Sidorovičs 1096 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:40:41 +05:38 861
11 Ričards Dāvis Špacs 1137 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:41:34 +06:32 843
12 Rikardo Enītis 1295 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:01 +06:59 834
13 Emīls Gustavs Jazņevičs 1251 Babītes vidusskola/SS Arkādija 00:42:19 +07:17 828
14 Adrians Stepe 1046 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:42:44 +07:41 820
15 Emīls Jurjāns 1088 Amatas novada Drabešu sākumskola 00:43:11 +08:08 812
16 Roberts Kudums 1235 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:44:29 +09:26 788
17 Kristiāns Ligeris 1185 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:45:35 +10:32 769
18 Sandijs Jansons 1294 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:09 +11:07 759
19 Fricis Didzis Rozītis 1545 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:46:09 +11:06 759
20 Rinalds Sirmais 11438 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:46:16 +11:13 758
21 Mārcis Millers 1577 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:17 +11:14 757
22 Toms Kārlis Auziņš 1192 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:47:33 +12:31 737
23 Raivis Ābele 1578 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:50 +12:48 733
24 Mārtiņš Griķis 1774 Gulbenes novada valsts ģimnāzija 00:48:08 +13:05 728
25 Ralfs Ribikauskis 1149 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:35 +13:32 721
26 Emīls Salzemnieks 1199 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:48:54 +13:51 717
27 Krists Kalniņš 1208 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:49:12 +14:09 712
28 Miks Jānis Opolais 1656 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:49:18 +14:16 711
29 Artis Regnārs Labsvīrs 1428 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:49:23 +14:21 710
30 Emīls Ābelītis 11477 Krimuldas vidusskola 00:49:40 +14:37 706
31 Alfs Vilcāns 1153 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:49:52 +14:49 703
32 Henrijs Kristkalns 1443 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:49:54 +14:51 702
33 Dainis Jansons 1619 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:15 +15:13 697
34 Emils Eglīte 1346 Priekuļu vidusskola 00:50:21 +15:19 696
35 Markuss Trofimovs 1776 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:03 +16:01 686
36 Artūrs Roms 1725 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:51:14 +16:11 684
37 Emīls Nils Grava 1724 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:51:15 +16:13 684
38 Kārlis Brazovskis 1470 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:29 +16:27 681
39 Magnuss Kaušelis 1547 Carnikavas pamatskola 00:51:52 +16:49 676
40 Ernests Solovjovs 1434 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:52:18 +17:15 670
41 Rainers Rudzītis 1769 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:13 +18:10 659
42 Salvis Kozuliņš 1296 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:47 +18:44 652
43 Mārtiņš Apsītis 1169 Ikšķiles vidusskola 00:54:04 +19:02 648
44 Kristaps Vasiļjevs 1465 J. Endzelīna Kauguru pamatskola/Kaugurnieki 00:54:35 +19:33 642
45 Gatis Kadaģis 1797 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:54:46 +19:43 640
46 Renārs Žīgurs 1114 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:55:12 +20:09 635
47 Markuss Vēvers 1342 Pamatskola "Rīdze" 00:55:31 +20:28 631
48 Ivo Ezeriņš 1573 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:32 +20:29 631
49 Ralfs Kanģīzeris 1383 Jaunmārupes pamatskola 00:55:51 +20:48 628
50 Gustavs Gronskis 1642 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:18 +21:16 622
51 Amanda Ieva Žukova 1726 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:56:35 +21:32 619
52 Anrijs Muravskis 1009 Iļģuciema vidusskola 00:56:59 +21:56 615
53 Artūrs Sams 1540 Jelgavas 4. vidusskola/7.c. 00:57:03 +22:00 614
54 Gustavs Radels 1720 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:57:40 +22:38 608
55 Niklāvs Rubaņiks 1668 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:45 +22:42 607
56 Henriks Rikters 1682 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:53 +22:50 605
57 Markuss Makarovs 1683 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:57 +22:54 605
58 Ernests Pauls Mednis 1044 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:58:33 +23:30 599
59 Ralfs Bartušauskis 1512 Salaspils 1.vidusskola 01:00:02 +24:59 584
60 Kristaps Malahovskis 1722 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 01:00:13 +25:10 582
61 Rūdis Gabranovs 1082 Ogresgala pamatskola 01:00:18 +25:15 581
62 Āris Tims 11465 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamtskola 01:00:46 +25:43 577
63 Oskars Isakovs 1750 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:01:43 +26:41 568
64 Deivids Mālbergs 1543 Ulbrokas vidusskola 01:01:48 +26:45 567
65 Roberts Katkovskis 1419 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:02:45 +27:42 559
66 Daniels Ēriks Markovs 1600 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:57 +27:55 557
67 Martins RudziĪtis 1055 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 01:03:03 +28:01 556
68 Alens Locāns 1256 Žīguru pamatskola/HK žīguri MRS 01:03:06 +28:03 555
69 Artis Bērznieks 1639 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:32 +28:29 552
70 Toms Balanass 1183 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 01:03:40 +28:37 550
71 Marats Nadjaks 1098 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:05:13 +30:11 537
72 Lauris Aleckis 1779 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:05:14 +30:11 537
73 Artis Puškarevs 11467 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:06:25 +31:22 528
74 Adrians Zaļums 1633 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:55 +31:53 524
75 Kristers Mierkalns 1644 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:02 +33:00 515
76 Gustavs Neimanis 1189 Ogres Valsts ģimnāzija/OGRE 01:08:08 +33:05 514
77 Alens Pacvičs 1460 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:49 +35:47 495
78 Kārlis Tijons 1701 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:36 +37:33 483
79 Armands Upenieks 1409 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:37 +37:34 483
80 Gustavs Eduards Puriņš 1423 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 01:13:21 +38:18 478
81 Raimonds Vanags 1840 Lielvārdes pamatskola 01:13:33 +38:30 477
82 Jānis Riža 11474 Valmieras Valsts ģimnāzija 01:13:37 +38:35 476
83 Emīls Radziņš 1277 Siguldas pilsētas vidusskola 01:15:08 +40:06 466
84 Matīss Grava 1529 Jelgavas 4. vidusskola 01:18:44 +43:41 445
85 Haralds Kostjukovs 1555 Rīgas 49. vidusskola/Purva kurmji 01:18:49 +43:46 445
86 Toms Oskars Kalniņš 1752 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu pamatskola 01:19:10 +44:07 443
87 Martins Denovs 1698 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:19:11 +44:08 443
88 Tomass Visockis 1631 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:19:20 +44:17 442
89 Adrians Ogbodo 1431 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:19:42 +44:40 440
90 Hugo Kristiāns Balta 1433 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:20:17 +45:15 437
91 Krists Lapšāns 11433 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas mūzikas un mākslas skola 01:22:55 +47:52 423
92 Oskars Peičs 1695 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:38:04 +1:03:01 357
93 Ralfs Bērziņš 1662 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 02:05:34 +1:30:31 279
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1073 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:38:20 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 1838 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:38:29 +00:10 996
3 Laura Ozola 1068 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:39:42 +01:22 965
4 Sanija Ramona Ābeltiņa 1766 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:19 +01:59 951
5 Madara Kļavniece 1079 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:42:51 +04:31 895
6 Loreta Zālīte 1202 Ulbrokas vidusskola 00:44:00 +05:40 871
7 Madara Veckalniņa 1059 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:45:07 +06:48 849
8 Amanda Griķe 1386 Daugavpils Valsts ģimnāzija/Daugavpils Runners 00:47:47 +09:27 802
9 Tīna Roberta Briša 1025 Cēsu 2. pamatskola 00:47:49 +09:29 802
10 Emīlija Grīnberga 1035 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:48:06 +09:46 797
11 Gerda Asnāte Berkolde 1110 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:48:31 +10:11 790
12 Adele Balanasa 1182 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:48:51 +10:32 785
13 Anna Nikola Berkolde 1045 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:49:13 +10:53 779
14 Stella Bleidele 1700 Cēsu 1. pamatskola 00:49:14 +10:54 779
15 Elīza Evardsone 1627 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:23 +11:03 776
16 Luīze Rozenberga 1814 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:11 +11:51 764
17 Justīne Brutāne 1550 Siguldas Valsts ģimnāzija/Pandas banda 00:50:21 +12:01 761
18 Keita-Patrīcija Kolna 1427 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:50:31 +12:11 759
19 Eleonora Dombrovska 1032 Laurenču sākumskola 00:50:33 +12:14 758
20 Marta Pelša 1839 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:50:50 +12:30 754
21 Natālija Kranāte 1315 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:07 +12:48 750
22 Rūta Šķirus 1368 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:51:09 +12:49 749
23 Patrīcija Buša 1022 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:52:51 +14:32 725
24 Annija Vanaga 1282 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:53:19 +14:59 719
25 Nikola Čermeņeva 1697 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:50 +15:30 712
26 Paula Līva Ulmane 1748 Vecumnieku vidusskola/Vecumnieku vidusskola 00:53:58 +15:38 710
27 Evelīna Bružus 1013 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:54:29 +16:09 704
28 Enija Stangute 1653 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:54:29 +16:09 704
29 Madara StrazdiŅa 1481 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:54:44 +16:24 700
30 Zane Strazdiņa 1094 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:54:55 +16:36 698
31 Agate Straģe 1781 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:29 +17:09 691
32 Tīna Rosta 1822 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:50 +17:30 687
33 Enija Muceniece 1316 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:56:10 +17:51 682
34 Beatrise Broka 1557 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:56:59 +18:39 673
35 Klāra Sidoroviča 1330 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:57:30 +19:10 667
36 Kerija Anete Savicka 1485 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:58:35 +20:15 654
37 Evelīna Klempere 1489 Siguldas pilsētas vidusskola 00:59:07 +20:47 648
38 Luīze Lazovska 1641 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:22 +21:02 646
39 Kate Leinasare 1554 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 01:00:21 +22:01 635
40 Asnāte Pēlmane 1826 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:33 +22:14 633
41 Sandija Rumba 1144 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:01:59 +23:40 618
42 Keita Berga 1520 Rīgas Hanzas vidusskola 01:02:15 +23:55 616
43 Annija Purcena 1087 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:02:24 +24:04 614
44 Krista Garāne 1515 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 01:03:01 +24:42 608
45 Kate Zaķe 1729 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Ej! 01:03:01 +24:41 608
46 Lelde Štamare 1473 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 01:03:43 +25:24 602
47 Kristiāna Zēniņa 1486 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 01:05:09 +26:49 588
48 Megija Kronberga 1314 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:06:10 +27:50 579
49 Tīna Pauriņa 1850 Ikšķiles vidusskola/Izturība 01:07:11 +28:51 571
50 Selīna Keita Strautniece 1393 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:07:58 +29:39 564
51 Anna Ramina-Oliveira 1843 Ķekavas vidusskola/Sece 01:08:25 +30:05 560
52 Loreta Žubule 1785 Rīgas Igauņu pamatskola 01:09:06 +30:47 555
53 Aleksa Čaupala 11452 Carnikavas pamatskola 01:09:19 +30:59 553
54 Laura Ozoliņa 1246 Tukuma 2. vidusskola/7.a 01:09:41 +31:22 550
55 Nikija Biruma 1283 Valmieras Viestura vidusskola 01:10:04 +31:44 547
56 Kitija Mackeviča 1170 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:10:41 +32:21 542
57 Marta Švāģere 1580 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:00 +32:40 540
58 Adrija Megre 1388 Bauskas sākumskola/Bauskas skāmskola 01:11:17 +32:57 538
59 Una Gailīte 1216 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 01:11:25 +33:05 537
60 Tīna Vasiļevska 1691 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Susurs, Balodis un Vasiļevski 01:12:19 +33:59 530
61 Elza Anna Kļavniece 1542 Carnikavas pamatskola/Baltais 01:12:47 +34:28 527
62 Madara Bāriņa 1504 Ikšķiles vidusskola 01:12:57 +34:37 525
63 Keitija Grigalena 1432 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:13:31 +35:11 521
64 Tīna Zaiceva 1789 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:14:00 +35:40 518
65 Gabriela Novicka 1648 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:03 +35:43 518
66 Tīna Fišere-Blumberga 1601 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:53 +37:33 505
67 Samanta Gricmane 1637 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:53 +37:33 505
68 Sindija Laķe 1528 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:16:11 +37:52 503
69 Sofija Vilcāne 11457 Jelgavas 4.vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:18:04 +39:44 491
70 Ksenija Avotiņa 1824 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:19:10 +40:50 484
71 Patricija Anna Ozola 1127 Saldus pamatskola 01:19:11 +40:51 484
72 Amanda Zandersone 1097 Dobeles sākumskola 01:22:27 +44:07 465
73 Ketija Stankus 1626 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:25:02 +46:42 451
74 Anabella Barkova 1593 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:25:03 +46:43 451
75 Emīlija Paula Ozola 1579 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:25:04 +46:44 451
76 Krista Pīlēna 11466 NĪKRĀCES PAMATSKOLA/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:26:50 +48:30 441
77 Baiba Emīlija Zvejniece 1678 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:27:52 +49:33 436
78 Madara Šuriņa 1352 Rīgas Teikas vidusskola 01:29:29 +51:09 428
79 Elīna Vilkena 1449 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:29:44 +51:24 427
80 Kristija Majauska 1607 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:30:02 +51:43 426
81 Annija Blūma 1646 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:30:02 +51:43 426
82 Žanete Munda 1378 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskla 01:30:45 +52:25 422
83 Milāna Uļanska 1439 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:33:05 +54:45 412
84 Leina Sturme 1389 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:33:06 +54:46 412
85 Ance Brūvere 11473 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:34:28 +56:08 406
86 Amanda Gricmane 1571 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:34:33 +56:14 405
87 Līva Gipsle 1632 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:34:36 +56:16 405
88 Sabīne Tukmane 1255 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2 vidusskola 01:37:43 +59:23 392
89 Elīna Reimane 1198 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:40:44 +1:02:24 381
90 Annija Reimane 1196 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:41:03 +1:02:43 379
91 Katrīna Berce 11476 Vangažu vidusskola/BMMP 02:03:18 +1:24:58 311
92 Loreta Krūmiņa 11436 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 02:03:20 +1:25:00 311
93 Laura Sigalova 1424 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 02:08:39 +1:30:20 298
94 Katrīna Markeviča 1405 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 02:26:30 +1:48:10 262
95 Elīza Volodjkina 11443 Engures vidusskola/Engures vidusskola DNF
96 Mikaela Mayne 11446 /Team America DNF
97 Kristjāna Misa 1227 Tukuma 2. vidusskola dns +00:00 0
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1134 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:32:26 +00:00 1000
2 Tomass Randa 11462 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:33:24 +00:58 971
3 Dāvis Dambergs 1325 Rīgas 6. vidusskola 00:33:46 +01:19 961
4 Roberts Zeiburliņš 1811 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:32 +03:06 913
5 Jānis Kravalis 1289 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:35:51 +03:25 905
6 Kristers Kalašņikovs 1367 Talsu 2. vidusskola/Talsu biatlonisti 00:35:56 +03:30 903
7 Krišs Liepiņš 1111 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:36:20 +03:54 893
8 Raivo Liekmanis 11471 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA/MARATONU KLUBS 00:37:11 +04:45 872
9 Dāvis Pankoks 1536 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:38:20 +05:54 846
10 Erasts Bobrovs 1829 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:38:46 +06:19 837
11 Kārlis Ernests Janovskis 1836 Madonas Valsts ģimnāzija/Šlāgeris 00:39:07 +06:41 829
12 Jānis Marcinkevičs 1201 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:39:16 +06:50 826
13 Rihards Allens 1105 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:39:36 +07:10 819
14 Elvis Laškovs 1535 Naukšēnu novada vidusskola 00:39:39 +07:13 818
15 Kaspars Borozinskis 1076 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:40:21 +07:55 804
16 Arturs Kostjajevs 1792 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:25 +07:59 803
17 Ernests Limbergs 1560 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:43 +08:17 797
18 Dāvis Ende 1772 Gulbenes 2. vidusskola 00:40:53 +08:27 793
19 Dāniels Ziemelis 1064 Talsu pamatskola/Ašās kājas ZID 00:40:59 +08:33 792
20 Mārtiņš Reinis Trops 1762 Cēsu Valsts ģimnāzija/Meridiāns 00:42:12 +09:46 768
21 Pēteris Gailis 1759 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:42:20 +09:54 766
22 Dairis Mocāns 11456 Stalbes vidusskola 00:42:26 +10:00 764
23 Rainers Glinskis 1669 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:25 +10:59 747
24 Kārlis Cakuls 1513 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Cakuli 00:43:58 +11:32 738
25 Kristaps Svens Konoščenoks 1310 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:44:25 +11:59 730
26 Oskars Rubenis 11440 Burtnieku Ausekļa pamatskola/Kocēnu Sporta skola 00:45:09 +12:43 718
27 Arvils Vanags 1777 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:45:25 +12:59 714
28 Daniels Butovs 1820 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:44 +14:18 694
29 Jurģis Egons Strazdiņš 1070 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:47:52 +15:26 678
30 Kristaps Kostukevičs 1359 Varakļānu vidusskola 00:49:21 +16:55 657
31 Aleksis Krists Brencis 1459 Rīgas 6. vidusskola 00:50:33 +18:06 642
32 Roberts Nils Dzirlanks 1625 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:53 +18:27 637
33 Niks Berģis 1041 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:51:35 +19:09 629
34 Fēlikss Aukšmuksts 1848 Vecpiebalgas vidusskola 00:52:15 +19:49 621
35 Mariss Kadaģis 1805 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:54:18 +21:52 597
36 Bruno Āboliņš 1737 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:54:29 +22:03 595
37 Rihards Ilmanis 1611 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:43 +22:17 593
38 Aleksis Kārkliņš 1117 Rīgas Igauņu pamatskola 00:54:52 +22:26 591
39 Roberts Rudzītis 1696 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:55:01 +22:35 590
40 Jānis Puriņš 1622 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:04 +22:38 589
41 Ilvars Matvejevs 1640 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:05 +22:39 589
42 Adrians Lapsiņš 1680 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:35 +23:09 584
43 Gustavs Dobelis 1692 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:55:56 +23:30 580
44 Ņikita Jakubovskis 1534 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:56:07 +23:41 578
45 Kristaps Ķīsis 1585 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:20 +23:54 576
46 Kārlis Auziņš 1441 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:56:22 +23:56 575
47 Ernests Gūtmanis 1570 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:46 +24:20 571
48 Edvards Paegle 1477 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:57:45 +25:19 562
49 Toms Ģērmanis 1787 Privātā vidusskola "Patnis" 00:57:45 +25:19 562
50 Dainis Āboliņš 1461 J. Endzelīna Kauguru pamatskola/Kaugurnieki 00:59:07 +26:40 549
51 Andrejs Tomass Zvejnieks 11450 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/MammaDaba 01:01:15 +28:49 530
52 Deniss Lankrets 1309 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:01:39 +29:13 526
53 Adrians Zariņš 1303 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:01:51 +29:25 524
54 Sandis Dobelis 1556 Rīgas 64. vidusskola 01:03:11 +30:45 513
55 Gustavs Hugo Joksts 1345 Ādažu vidusskola/Joksti 01:06:25 +33:59 488
56 Markuss Buta 1714 Tukuma 2. pamatskola 01:09:00 +36:34 470
57 Namejs Karelis 11472 NĪKRĀCES PAMATSKOLA/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:09:20 +36:54 468
58 Matīss Mieriņš 1733 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:09:35 +37:09 466
59 Reinis Mickevičs 1763 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:19:10 +46:44 410
60 Mikus Avotiņš 1823 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:19:15 +46:49 409
61 Aleksis Lielnors 1355 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:29:21 +56:55 363
62 Edžus Ozoliņš 1717 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:36:57 +1:04:31 335
63 Erasts Bobrovs 1266 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti DNF
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1206 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:38:05 +00:00 1000
2 Katrīna Bērziņa 1320 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:39:34 +01:29 963
3 Izabella Bogdanova 1074 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:39:42 +01:37 959
4 Elza Bleidele 1699 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:40:08 +02:03 949
5 Jolanta Pence 1038 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:34 +02:29 939
6 Elza Niklase 1140 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:41:57 +03:52 908
7 Renāte Beļājeva 1139 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:42:27 +04:22 897
8 Ieva Pūpola 1024 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:42:39 +04:34 893
9 Marta Balanasa 1181 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:46:13 +08:08 824
10 Elizabete Galvane 1040 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:46:51 +08:45 813
11 Madara Pūpola 1023 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:47:33 +09:27 801
12 Sabīne Strazdiņa 1478 Stalbes vidusskola 00:48:59 +10:54 778
13 Karīna Reuta 1516 Ikšķiles vidusskola 00:49:06 +11:01 776
14 Vanesa Aimone 1060 Rīgas 6. vidusskola/- 00:49:48 +11:42 765
15 Alise Otaņķe 1260 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:50:04 +11:59 761
16 Kristīne Vika Arāja 1801 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:43 +12:38 751
17 Ulrika Garisone 1236 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:50:48 +12:43 750
18 Džuljeta Estere Salmiņa 1852 Burtnieku Ausekļa pamatskola/Kocēnu Sporta skola 00:51:12 +13:07 744
19 Kristīne Fiļipova 1311 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:07 +14:02 731
20 Monta Zauriņa 1039 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:53:29 +15:24 712
21 Sofija Ļošaja 1374 Rīgas 21. vidusskola/New Village Workout 00:54:10 +16:05 703
22 Dārta Elīza Bērziņa 1313 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:55:09 +17:04 691
23 Lauma Pope 1308 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:55:26 +17:21 687
24 Anete Tamsone 1263 Māteru Jura Kazdangas pamatskola/Liepājas sporta skola 00:55:56 +17:51 681
25 Nadīna Keita Ķemere 1291 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:02 +17:57 680
26 Līva Poļaka 1411 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:56:32 +18:27 674
27 Kintija Puikevica 1151 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:56:49 +18:44 670
28 Agnese Ikauniece 1738 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:57:07 +19:02 667
29 Sabīne Kokoreviča 1740 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:57:11 +19:06 666
30 Karīna Vidiņa 1739 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:57:13 +19:08 666
31 Endija Balode 1741 Piltenes vidusskola 00:57:13 +19:08 666
32 Anna Bāriņa 1505 Ikšķiles vidusskola 00:58:48 +20:43 648
33 Evelīna Orinska 1084 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 8b 00:59:16 +21:11 643
34 Megija Nordena 1406 Penkules pamatskola/Penkules skola 01:00:32 +22:27 629
35 Emīlija Strazdiņa 1093 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:00:33 +22:28 629
36 Līva Magdalēna Veinberga 1174 Rīgas Franču licejs 01:00:49 +22:44 626
37 Līva Sipjagina 1456 Rīgas Imantas vidusskola 01:01:15 +23:10 622
38 Elizabete Pļaviņa 1341 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 01:01:29 +23:24 619
39 Annija Anna Kļave 1430 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Jaunmārupe Skrien! 01:01:30 +23:25 619
40 Eimija Misjuro 1620 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:45 +23:40 617
41 Alise Grīnberga 1167 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:02:28 +24:23 610
42 Violeta Žusele 1242 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 01:03:20 +25:15 601
43 Daniela Andersone 1239 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskolas 01:04:39 +26:34 589
44 Daniela Butāne 1274 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 01:04:43 +26:37 589
45 Kristiana Ieva Zitkusa 1799 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 01:04:46 +26:40 588
46 Linda Grīsle 1804 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:04:46 +26:41 588
47 Sanija Zundovska 1264 Māteru Jura Kazdangas pamatskola/Liepājas sporta skola 01:05:13 +27:08 584
48 Enija Lija Kalniņa 1318 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:06:05 +28:00 576
49 Krista Kristīne Miķelsone 1524 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:06:09 +28:04 576
50 Luīze Lūcija Kriuliņa 1146 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:06:16 +28:11 575
51 Ance Bērziņa 1362 Valmieras Valsts ģimnāzija 01:06:16 +28:11 575
52 Laima Kuduma 1234 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:06:29 +28:24 573
53 Elīza Kanča 1265 Varakļānu vidusskola 01:06:32 +28:27 572
54 Agneta Luīze-Auniņa 1463 J. Endzelīna Kauguru pamatskola/Kaugurnieki 01:06:43 +28:38 571
55 Melānija Tinkuse 1525 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 01:07:15 +29:10 566
56 Megija Vilka 1168 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:07:45 +29:40 562
57 Elizabete Silava 1415 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:07:50 +29:45 562
58 Anna Vīgante 1616 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:07:53 +29:48 561
59 Inese Kaminska 1652 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:07:53 +29:48 561
60 Sāra Agnese Brantiņa 1832 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:07:59 +29:53 560
61 Kima Ķezbere 1731 Līgatnes novada vidusskola/LNV 01:09:52 +31:47 545
62 Daniela Amanda Kņūta 1793 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 01:10:24 +32:18 541
63 Alīna Zīle 1312 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:12:24 +34:19 526
64 Santa Samanta Kučere 1102 Kandavas internātvidusskola 01:13:01 +34:56 522
65 Evelīna Vahere-Abražune 1340 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:13:23 +35:17 519
66 Annija Bramane 1844 Baldones Mūzikas pamatskola 01:14:29 +36:23 511
67 Laura Hansone 1831 Dobeles 1. vidusskola 01:15:56 +37:51 502
68 Kitija Andersone 1157 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:16:15 +38:10 499
69 Renāte Lavrinoviča 1544 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:16:17 +38:11 499
70 Sanija Bureņa 1833 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:19:10 +41:05 481
71 Enija Paleja 1317 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:20:13 +42:08 475
72 Karlīna Vītoliņa 1212 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Kociņi 01:22:56 +44:51 459
73 Renāte Babicka 1497 Jelgavas 4. vidusskola 01:23:03 +44:58 459
74 Elizabete Vilcāne 11458 Jelgavas 4. vidusskola 01:23:04 +44:58 459
75 Andīna Zandere 1649 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:23:58 +45:53 454
76 Viktorija Vika Ņemceva 1645 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:24:36 +46:31 450
77 Kate Freināte 1588 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:27:53 +49:48 433
78 Lauma Šuriņa 1351 Rīgas Teikas vidusskola 01:29:22 +51:16 426
79 Jūlija Anete Utināne 1353 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:29:26 +51:21 426
80 Kristīne Jukāma 1354 Rīgas 6. vidusskola 01:29:26 +51:21 426
81 Viktorija Vika Kurinoja 1643 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:30:56 +52:51 419
82 Monta Liberte 1635 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:31:17 +53:12 417
83 Ērika Kalniņa 1523 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:34:13 +56:08 404
84 Līva Ivanovska 1252 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/OldSnails dns +00:00 0
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lauris Kaparkalējs 1744 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:32:08 +00:00 1000
2 Kalvis Kilups 1531 Rīgas Kultūru vidusskola 00:33:16 +01:08 966
3 Ralfs Roga 1142 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:36:46 +04:38 874
4 Leonīds Kostjajevs 1803 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:11 +05:04 864
5 Gustavs Galvans 1107 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:20 +06:13 838
6 Artūrs Jānis Karss 1533 Rīgas Kultūru vidusskola/SS Arkādija 00:40:26 +08:19 795
7 Niklāvs Korkunovs 1307 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:17 +09:09 778
8 Emīls Kravalis 1290 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:41:34 +09:27 773
9 Niks Balgalvis 1767 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:52 +09:45 767
10 Markuss Strižko 1687 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:42:41 +10:34 753
11 Kristiāns Krists Janitēns 1730 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:44:51 +12:44 716
12 Kristers Kristaps Celmiņš 1734 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:46:26 +14:19 692
13 Daniels Blumbahs 1162 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:47:33 +15:25 676
14 Hans-kristiāns Stepiņš 1464 J. Endzelīna Kauguru pamatskola/Kaugurnieki 00:47:38 +15:31 674
15 Rudolfs Podzis 1842 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:51:48 +19:41 620
16 Roberts Muško 1370 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:51:54 +19:47 619
17 Dāvis Mieriņš 1735 Līgatnes novada vidusskola/LNV 00:52:14 +20:06 615
18 Rainers Mucenieks 1422 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundale 00:54:38 +22:30 588
19 Rihards Fogelis 1775 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:56:05 +23:58 573
20 Mareks Lukjanskis 1605 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:09 +25:02 562
21 Emīls Ģērmanis 1786 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:57:11 +25:03 562
22 Markuss Jaksts 1280 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/DC VECSALACAS UNITED 01:00:22 +28:14 532
23 Gatis Majauskis 1628 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:29 +30:21 514
24 Sandis Ignāts 1584 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:57 +32:49 495
25 Emīls Bents 1173 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:05:05 +32:58 494
26 Silvestrs Kumpiņš 1837 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 01:07:29 +35:21 476
27 Emīls Cepurnieks 1382 Jelgavas Amatu vidusskola 01:15:07 +42:59 428
28 Ēriks Prazdnicāns 1384 Rīgas Tehniskā koledža 01:15:44 +43:36 424
29 Mārtiņš Erns 1218 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 01:20:52 +48:45 397
30 Dāvis Noviks 1586 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:27:59 +55:51 365
31 Ģirts Saukāns 1835 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 01:32:30 +1:00:22 347
32 Rihards Vašuks 1069 Ventspils 4. vidusskola DSQ
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Šahno 1487 Madonas Valsts ģimnāzija/Madona 00:39:04 +00:00 1000
2 Līna Gaile 1254 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:41:41 +02:37 937
3 Ita Zita Ozoliņa 1676 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:45:24 +06:20 860
4 Līva Skoreja 1159 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:45:46 +06:42 854
5 Ieva Stallīte 11461 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:46:08 +07:04 847
6 Megija Vinberga 1100 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:46:42 +07:38 837
7 Amanda Ignāte 1247 Ādažu vidusskola 00:47:36 +08:32 821
8 Daniela Keita Lielupe 1322 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:52:24 +13:20 746
9 Kristīne Pence 1037 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:52:43 +13:39 741
10 Loreta Matvejeva 1636 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:06 +19:02 672
11 Linda Strihora 1846 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:58:09 +19:05 672
12 Ance Beāte Laiveniece 1444 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:58:30 +19:26 668
13 Ērika Jermacāne 1118 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:58:32 +19:28 667
14 Laura Agneta Pavlovska 1624 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:01 +20:57 651
15 Katrīna Kristkalne 1442 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:01:41 +22:37 633
16 Katrīna Anna Allena 1106 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 01:02:15 +23:11 628
17 Diāna Daile 1749 Tukuma Raiņa ģimnāzija 01:02:23 +23:19 626
18 Anna Šakena 1704 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 01:04:27 +25:22 606
19 Beta Beatrise Sipjagina 1457 Rīgas Imantas vidusskola 01:05:13 +26:09 599
20 Līga Zlaugotne 1003 Alojas Ausekļa vidusskola 01:06:04 +27:00 591
21 Linda Gabranova 1306 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:07:02 +27:58 583
22 Jana Lamberte 1166 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:07:45 +28:41 577
23 Elizabete Liepa 1623 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:53 +29:49 567
24 Klinta Almane 1610 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:09:47 +30:43 560
25 Emīlija Kinstlere 1830 Vircavas vidusskola 01:11:09 +32:04 549
26 Līga Belerta 1609 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:51 +32:47 544
27 Paula Luīze Rocēna 1818 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:12:24 +33:20 540
28 Katrīna Križmane 1716 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:12:45 +33:41 537
29 Kristiāna Paula Eihvalde 1116 Jelgavas 4. vidusskola 01:22:01 +42:56 476
30 Elīza Viekale - Gasjūne 1063 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:24:57 +45:53 460
31 Liene Franciska Danele 1617 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:28:00 +48:55 444
32 Loreta Knospiņa 1522 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:34:13 +55:09 415
33 Valērija Dorogova 1736 Līgatnes novada vidusskola/LNV 03:03:51 +2:24:47 213
34 Emīlija Upmale 1275 Jelgavas Valsts ģimnāzija DNF
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1141 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:55 +00:00 1000
2 Niks Zauls 1425 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:32:15 +01:20 958
3 Mārtiņš Petrovs 1010 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:34:57 +04:02 884
4 Ingus Bogdanovs 1075 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:42:01 +11:07 736
5 Aivars Kristiāns Rullis 1771 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:42:17 +11:22 731
6 Eduards Štefans 1452 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:48:58 +18:03 631
7 Valters Banders 1446 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:56:41 +25:47 545
8 Renārs Miloševskis 1447 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:58:30 +27:36 528
9 Kalvis Didzis Bite 1450 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:19:57 +49:03 387
10 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters 1451 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:22:38 +51:44 374
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1052 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:17 +00:00 1000
2 Patrīcija Keita Krumberga 1292 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:46:02 +05:45 875
3 Agija Dace Bidiņa 1195 Mārupes vidusskola 00:47:18 +07:02 851
4 Beāte Stivriniece 1828 Kandavas internātvidusskola 00:47:38 +07:21 846
5 Laura Kazāka 1408 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:51:11 +10:54 787
6 Alise Evardsone 1630 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:08 +15:51 718
7 Keitija Bite 1175 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:22 +19:05 679
8 Marta Māra Skrastiņa 1553 Talsu Kristīgā vidusskola 00:59:32 +19:15 677
9 Ance Lūka 1853 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 01:00:17 +20:01 668
10 Laine Helmane 1056 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:00:44 +20:27 663
11 Ieva Cimiņa 1598 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:33 +22:17 644
12 Samanta Velta Ratniece 1590 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:02 +22:45 639
13 Aiva Zariņa 1305 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:07:03 +26:46 601
14 Laura Stankus 1612 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:12:18 +32:01 557
15 Kristīne Zaharevska 1445 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:33:53 +53:36 429
16 Sigita Ivanova 1453 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:33:53 +53:36 429
17 Eva Majorenkova 1677 Piltenes vidusskola DNF