MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 18049 PATRIA SPORTLAND 02:23:29 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:19 1000 246 1246
2 Kārlis Vīksne 8159 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:29:45 VL1 2 V2 +06:16 +06:16 00:01:45 958 186 1144
3 Kristaps Magone 18060 SPB RUN/Brooks 02:31:37 VL1 3 V3 +08:07 +08:07 00:01:25 946 230 1176
4 Dainis Limanāns 8087 RIEKSTI 02:36:34 VL1 4 V4 +13:05 +13:05 00:01:16 916 257 1173
5 Aleksandrs Rascevskis 8067 Daugavpils Runners 02:36:39 VL1 5 V5 +13:10 +13:10 00:01:54 916 171 1087
6 Konstantīns Biktimirovs 8136 SPB RUN/Brooks 02:37:45 VL1 6 V6 +14:16 +14:16 00:01:21 910 240 1150
7 Anatolijs Macuks 8072 BALTAIS 02:38:50 VL2 1 V7 +15:21 +00:00 00:01:35 903 204 1107
8 Uldis Klepers 8203 Virsotne/MARMOT 02:39:02 VL1 7 V8 +15:33 +15:33 00:01:22 902 237 1139
9 Matīss Haritonovs 8140 LifeThroughTrails 02:39:57 VL1 8 V9 +16:28 +16:28 00:01:44 897 187 1084
10 Jānis Mežiels 8218 Patria Sportland 02:40:13 VL1 9 V10 +16:43 +16:43 00:01:23 896 235 1131
11 Jevgeņijs Stepanovs 8155 DzSK Lokomotīve 02:40:37 VL1 10 V11 +17:08 +17:08 00:01:13 893 268 1161
12 Artūrs Blūmiņš 8138 Virsotne/MARMOT 02:42:04 VL1 11 V12 +18:35 +18:35 00:01:15 885 260 1145
13 Artis Krievāns 8143 VSK "Burkānciems & Co" 02:42:41 VL2 2 V13 +19:12 +03:51 00:01:28 882 221 1103
14 Andis Geste 8231 VSK NOSKRIEN 02:45:28 VL1 12 V14 +21:59 +21:59 00:01:34 867 207 1074
15 Kristaps Broks 8009 Kristaps 02:46:26 VL1 13 V15 +22:57 +22:57 00:01:25 862 230 1092
16 Jānis Šņoriņš 8163 Talsu pakalnu sporta klubs 02:46:32 VL1 14 V16 +23:02 +23:02 00:01:05 862 300 1162
17 Agris Rusmanis 8055 Saldus Boksa Klubs 02:50:39 VL1 15 V17 +27:10 +27:10 00:01:30 841 217 1058
18 Juris Gudēvics - Liepiņš 8196 Kocēnu novads 02:50:54 VL1 16 V18 +27:25 +27:25 00:01:38 840 200 1040
19 Valdis Miezītis 8085 Engures Sportam 02:50:58 VL2 3 V19 +27:29 +12:08 00:01:54 839 171 1010
20 Ritvars Kalniņš 8176 Skrienam kopā, Valmiera 02:52:49 VL2 4 V20 +29:20 +13:58 00:01:59 830 164 994
21 Raivis Reinfelds 8186 Talsu pakalnu sporta klubs 02:53:16 VL1 17 V21 +29:46 +29:46 00:01:14 828 264 1092
22 Gunnar Kingo 8120 02:54:19 VL1 18 V22 +30:50 +30:50 00:02:10 823 150 973
23 Sergejs Maslobojevs 8026 NRC Rīga 02:55:15 VL1 19 V23 +31:46 +31:46 00:02:00 819 163 982
24 Miks Pētersons 8125 Nordi furniture 02:55:38 VL1 20 V24 +32:08 +32:08 00:01:33 817 210 1027
25 Kirils Boiko 8032 Temptraining.ru 02:57:12 VL1 21 V25 +33:43 +33:43 00:01:48 810 181 991
26 Andis Gailis 8181 Kocēnu novads 02:58:32 VL2 5 V26 +35:03 +19:42 00:01:42 804 191 995
27 Mikus Žagata 8053 Marienburgas Vilki 02:59:22 VL1 22 V27 +35:52 +35:52 00:01:31 800 213 1013
28 Kārlis Vanags 8137 Talsu pakalnu sporta klubs 02:59:26 VL1 23 V28 +35:57 +35:57 00:01:23 800 235 1035
29 Matīss Vecvagaris 8232 ultrataka.lv 02:59:33 VL1 24 V29 +36:04 +36:04 00:01:49 799 178 977
30 Edgars Kokorevičs 8023 VSK “Burkānciems & Co” 02:59:59 VL1 25 V30 +36:30 +36:30 00:01:25 797 229 1026
31 Jānis Actiņš 8151 VSK Noskrien 03:01:33 VL2 6 V31 +38:04 +22:43 00:02:01 790 161 951
32 Jekaterina Sokunova 8075 BALTAIS 03:01:48 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:54 1000 182 1182
33 Edgars Dzenuška 8012 #VismaActive 03:02:34 VL2 7 V32 +39:05 +23:44 00:01:56 786 169 955
34 Artis Pūcītis 8224 SSK Bebra 03:02:54 VL1 26 V33 +39:24 +39:24 00:01:39 785 198 983
35 Dins Vecāns 8111 Marienburgas Vilki 03:03:14 VL1 27 V34 +39:45 +39:45 00:01:17 783 251 1034
36 Ģirts Bulāns 8127 03:03:36 VL1 28 V35 +40:07 +40:07 00:01:37 782 202 984
37 Aivars Bondars 8100 BALTAIS 03:03:41 VL2 8 V36 +40:12 +24:50 00:01:50 781 177 958
38 Linda Boldāne 8215 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 03:04:13 SL1 2 S2 +02:25 +02:25 00:01:48 987 191 1178
39 Jānis Timbors 8066 LITRABOLA izlase 03:04:48 VL1 29 V37 +41:19 +41:19 00:01:56 776 169 945
40 Gusts Fokerots 8052 Vientuļais Vilks 03:05:03 VL1 30 V38 +41:34 +41:34 00:01:55 775 170 945
41 Artūrs Šits 8046 Run With Anita 03:05:54 VL1 31 V39 +42:25 +42:25 00:01:58 772 166 938
42 Daina Jurķe 8122 Gentlemens Club / Supervaroņi 03:06:57 SL1 3 S3 +05:10 +05:10 00:01:44 972 198 1170
43 Toms Biders 8019 Legs Miserables Maximus 03:07:52 VL1 32 V40 +44:22 +44:22 00:01:26 764 228 992
44 Kalvis Silgals 8039 Surikati / Eveko poligrāfija 03:08:53 VL1 33 V41 +45:24 +45:24 00:02:09 760 151 911
45 Kārlis Būmans 8069 Emergn #optimized4running 03:08:58 VL1 34 V42 +45:29 +45:29 00:01:53 759 172 931
46 Gints Krastiņš 8193 Emergn #optimized4running 03:09:05 VL1 35 V43 +45:36 +45:36 00:02:08 759 152 911
47 Kaidi Keir Kukk 8200 LifeThroughTrails 03:09:31 SL1 4 S4 +07:43 +07:43 00:01:59 959 174 1133
48 Aigars Lūsis 8187 Talsu pakalnu sporta klubs 03:09:56 VL3 2 V44 +46:27 +00:00 00:02:03 755 159 914
49 Juris Šehtels 8213 Ādaži 03:09:56 VL3 1 V45 +46:27 +00:00 00:01:53 755 173 928
50 Ruslans Šuļga 8031 Maratona klubs 03:10:43 VL1 36 V46 +47:13 +47:13 00:01:56 752 168 920
51 Agris Hatko 8124 VSK Noskrien 03:12:54 VL1 37 V47 +49:25 +49:25 00:01:41 744 194 938
52 Arnis Rāts 8182 VSK Noskrien Seniori 03:14:11 VL1 38 V48 +50:42 +50:42 00:01:48 739 180 919
53 Viviana Kirilova 8008 VSK Noskrien Vāveres 03:15:27 SL2 1 S5 +13:39 +00:00 00:02:07 930 163 1093
54 Mārtiņš Plaudis 8142 SK Dzērvene 03:15:30 VL1 39 V49 +52:00 +52:00 00:01:52 734 174 908
55 Kristaps Ceriņš 8158 SPB RUN/Brooks 03:15:49 VL1 40 V50 +52:20 +52:20 00:01:28 733 221 954
56 Jānis Teteris 18048 DzSK Lokomotīve 03:16:51 VL2 9 V51 +53:22 +38:01 00:01:55 729 169 898
57 Līga Rusiņa 8091 03:16:55 SL1 5 S6 +15:07 +15:07 00:01:58 923 174 1097
58 Mihails Kudrjaševs 8157 Fizmati 03:16:57 VL2 10 V52 +53:27 +38:06 00:02:03 729 158 887
59 Kaspars Stukuls 8115 03:17:03 VL2 11 V53 +53:34 +38:13 00:01:58 728 166 894
60 Liene Allere 8199 Saldus Boksa Klubs 03:17:04 SL1 6 S7 +15:16 +15:16 00:01:49 923 189 1112
61 Atis Kļavis 8092 Jaunmārupe skrien! 03:17:25 VL2 12 V54 +53:56 +38:35 00:01:48 727 180 907
62 Elmārs Āboltiņš 8210 03:19:11 VL1 41 V55 +55:41 +55:41 00:02:22 720 138 858
63 Reinis Skorovs 8204 VSK Noskrien 03:20:33 VL1 42 V56 +57:04 +57:04 00:02:02 715 159 874
64 Viesturs Eglītis 8211 SSK Bebra 03:20:36 VL1 43 V57 +57:06 +57:06 00:01:18 715 251 966
65 Dainis Saukāns 8047 03:21:23 VL2 13 V58 +57:54 +42:33 00:02:20 712 139 851
66 Žydrūnas Baltrušaitis 8148 Na, pagauk! 03:22:54 VL2 14 V59 +59:24 +44:03 00:02:18 707 141 848
67 Edgars Bremze 8116 Izturība 03:22:56 VL2 15 V60 +59:27 +44:06 00:01:40 707 195 902
68 Uldis Pormeisters 8144 Ātrās ļipas 03:23:03 VL1 44 V61 +59:34 +59:34 00:01:29 707 219 926
69 Edijs Dzalbs 8222 Inov-8 | OSveikals.lv 03:23:04 VL1 45 V62 +59:35 +59:35 00:01:51 707 176 883
70 Toms Kaufmanis 8106 Maratona Klubs 03:23:10 VL1 46 V63 +59:41 +59:41 00:01:49 706 178 884
71 Jānis Rozītis 8077 03:23:16 VL1 47 V64 +59:47 +59:47 00:02:42 706 121 827
72 Dana Mačtama 8073 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:23:31 SL1 7 S8 +21:43 +21:43 00:01:48 893 192 1085
73 Dainis Muško 8094 Kartavkalnu buki 03:24:00 VL2 16 V65 +1:00:31 +45:10 00:02:08 703 153 856
74 Igors Morgunovs 8097 Matisons Runners’ Club 03:24:04 VL1 48 V66 +1:00:35 +1:00:35 00:02:46 703 118 821
75 Ieva Biedrīte 8174 Pulsometrs.lv/Grauda Spēks 03:24:40 SL1 8 S9 +22:52 +22:52 00:02:12 888 157 1045
76 Sandis Pētersons 8188 Swedbank 03:24:44 VL1 49 V67 +1:01:15 +1:01:15 00:01:42 701 192 893
77 Eduards Skuķis 8212 Traverss 03:24:58 VL1 50 V68 +1:01:28 +1:01:28 00:02:17 700 142 842
78 Ilze Limanāne 8083 VSK Noskrien Vāveres 03:25:22 SL2 2 S10 +23:34 +09:55 00:02:07 885 162 1047
79 Janis Jenerts 8017 VSK "Burkānciems & Co" 03:26:11 VL1 51 V69 +1:02:41 +1:02:41 00:01:52 696 174 870
80 Märt Lääts 8119 03:26:24 VL3 3 V70 +1:02:55 +16:28 00:02:43 695 120 815
81 Jānis Jurševskis 8189 03:26:30 VL1 52 V71 +1:03:01 +1:03:01 00:02:20 695 140 835
82 Aivars Šķudītis 8025 Latvijas Finieris 03:27:18 VL1 53 V72 +1:03:48 +1:03:48 00:02:22 692 138 830
83 Andris Bāliņš 8030 VSK Noskrien/SK Dzērvene 03:27:40 VL1 54 V73 +1:04:11 +1:04:11 00:01:45 691 186 877
84 Sintija Langenfelde 8240 KSMR Fitness 03:27:52 SL1 9 S11 +26:04 +26:04 00:02:17 875 151 1026
85 Jānis Cīmurs 8173 Cīmurēni 03:28:19 VL1 55 V74 +1:04:50 +1:04:50 00:01:16 689 256 945
86 Arnis Ābelīte 8139 Virsotne/MARMOT 03:28:25 VL2 17 V75 +1:04:56 +49:35 00:01:38 688 199 887
87 Intars Opolais 8114 Izturība/Dionsportlab 03:28:32 VL2 19 V76 +1:05:03 +49:42 00:01:41 688 194 882
88 Valdis Kulpe 8167 Latvijas Finieris 03:28:32 VL2 18 V77 +1:05:03 +49:42 00:01:39 688 198 886
89 Regimantas Šnipaitis 8076 03:29:05 VL2 20 V78 +1:05:36 +50:15 00:02:39 686 123 809
90 Jānis Sondors 8207 03:29:42 VL1 56 V79 +1:06:12 +1:06:12 00:01:46 684 183 867
91 Juris Čerņadjevs 8216 03:29:53 VL3 4 V80 +1:06:24 +19:57 00:02:21 684 138 822
92 Jānis Šmits 8112 SOLI PA SOLIM 03:30:27 VL1 57 V81 +1:06:58 +1:06:58 00:02:09 682 151 833
93 Saulius Timinskas 8108 5 kalnai 03:30:35 VL2 21 V82 +1:07:05 +51:44 00:02:20 681 140 821
94 Raimonds Urtāns 8243 Accenture 03:31:56 VL1 58 V83 +1:08:26 +1:08:26 00:02:06 677 154 831
95 Artūrs Topecs 8168 SK Dzērvene 03:31:59 VL1 59 V84 +1:08:30 +1:08:30 00:02:00 677 163 840
96 Artūrs Rundzāns 18051 Selonija 03:32:00 VL1 60 V85 +1:08:31 +1:08:31 00:02:34 677 127 804
97 Ralfs Jumiķis 8221 Luminor 03:32:03 VL1 61 V86 +1:08:34 +1:08:34 00:01:30 677 216 893
98 Oskars Apsitis 8086 2KOKI 03:32:03 VL2 22 V87 +1:08:34 +53:13 00:01:48 677 180 857
99 Lita Dzelme 8098 03:32:05 SL2 3 S12 +30:17 +16:38 00:02:12 857 156 1013
100 Mareks Vaišļa 8117 SSK Bebra 03:32:22 VL2 23 V88 +1:08:53 +53:32 00:01:26 676 227 903
101 Edgars Goba 18061 Salaspils Zīriņi 03:33:09 VL2 24 V89 +1:09:40 +54:19 00:01:56 673 169 842
102 Arūnas Dubinskas 8128 Užupis 03:33:39 VL2 25 V90 +1:10:10 +54:49 00:02:47 672 117 789
103 Elīna Aģe 8217 STK RwA 03:34:28 SL1 10 S13 +32:41 +32:41 00:02:22 848 145 993
104 Māra Braslava 8156 Limbaži Skrien 03:34:46 SL1 11 S14 +32:58 +32:58 00:02:52 846 120 966
105 Žans Verdens 8166 03:34:51 VL2 26 V91 +1:11:22 +56:00 00:02:30 668 130 798
106 Zane Dzirkale 8191 ZAJEC 03:34:53 SL1 12 S15 +33:05 +33:05 00:02:12 846 156 1002
107 Jānis Zilvers 8048 Siguldas takas 03:35:13 VL1 62 V92 +1:11:44 +1:11:44 00:01:58 667 165 832
108 Dmitriy Evsyukov 8010 03:35:21 VL1 63 V93 +1:11:51 +1:11:51 00:02:01 666 161 827
109 Jānis Ozols 8129 Fellas 03:36:09 VL1 64 V94 +1:12:40 +1:12:40 00:02:32 664 129 793
110 Gatis Brokans 8040 Matisons Runner's Club 03:36:22 VL1 65 V95 +1:12:53 +1:12:53 00:02:14 663 146 809
111 Evija Vate 8051 Engures sportam I Sporta Patriots 03:36:36 SL1 13 S16 +34:48 +34:48 00:01:42 839 201 1040
112 Antra Dumbrovska 8060 03:36:44 SL1 14 S17 +34:57 +34:57 00:01:59 839 173 1012
113 Aleksandrs Antonovs 8162 &A 03:36:54 VL2 27 V96 +1:13:25 +58:04 00:02:27 662 133 795
114 Mauro Gianluigi Motta 8135 Riga Runners 03:37:12 VL1 66 V97 +1:13:43 +1:13:43 00:02:02 661 160 821
115 Eriks Ozols 8230 03:37:36 VL1 67 V98 +1:14:07 +1:14:07 00:02:39 659 123 782
116 Linda Laurena 8229 VEGĀŅI 03:38:02 SL1 15 S18 +36:14 +36:14 00:02:13 834 155 989
117 Intars Veberis 8121 VEGĀŅI 03:38:03 VL2 28 V99 +1:14:34 +59:13 00:01:41 658 193 851
118 Jānis Sakne 8018 03:38:09 VL2 29 V100 +1:14:40 +59:18 00:02:32 658 128 786
119 Kaspars Salmiņš 8180 03:38:32 VL1 68 V101 +1:15:03 +1:15:03 00:01:55 657 170 827
120 Marko Tõll 8123 03:40:19 VL1 69 V102 +1:16:50 +1:16:50 00:02:51 651 114 765
121 Aigars Ozolkāja 8096 ASK Patria 03:40:22 VL1 70 V103 +1:16:53 +1:16:53 00:02:11 651 149 800
122 Zigmunds Vītiņš 8074 03:40:30 VL2 30 V104 +1:17:00 +1:01:39 00:02:03 651 158 809
123 Arvīds Germovs 8192 03:40:36 VL2 31 V105 +1:17:07 +1:01:45 00:02:27 650 133 783
124 Jurijs Filipovs 8027 03:40:51 VL2 32 V106 +1:17:22 +1:02:01 00:02:32 650 128 778
125 Kristaps Caune 8065 03:40:57 VL1 71 V107 +1:17:28 +1:17:28 00:01:52 649 174 823
126 Evita Ruskova 8205 Noskrien.lv 03:42:01 SL1 16 S19 +40:13 +40:13 00:02:49 819 123 942
127 Arvis Skrējāns 8141 03:43:06 VL1 72 V108 +1:19:37 +1:19:37 00:02:09 643 151 794
128 Uģis Pauriņš 8241 Izturība 03:45:07 VL2 34 V109 +1:21:38 +1:06:17 00:02:22 637 138 775
129 Aivars Spūlis 8147 Izturība 03:45:07 VL2 33 V110 +1:21:38 +1:06:17 00:01:36 637 203 840
130 Vladislavs Aļehnovičs 8095 KROKUS 03:45:44 VL1 73 V111 +1:22:15 +1:22:15 00:01:37 636 202 838
131 Juris Kļaviņš 8164 ZAJEC 03:46:23 VL2 35 V112 +1:22:54 +1:07:33 00:02:39 634 123 757
132 Arnis Avots 8206 AVOTS 03:46:33 VL2 36 V113 +1:23:04 +1:07:42 00:02:19 633 140 773
133 Juris Misters 8228 03:46:45 VL1 74 V114 +1:23:16 +1:23:16 00:02:25 633 135 768
134 Arnis Kuzmanis 18052 AkmensDizains.lv 03:46:52 VL2 37 V115 +1:23:23 +1:08:02 00:02:55 632 112 744
135 Agnis Mūrnieks 8105 OVI 03:46:57 VL1 75 V116 +1:23:28 +1:23:28 00:01:45 632 185 817
136 Agnija Ādamsone 8236 Benu aptieka 03:47:55 SL1 17 S20 +46:07 +46:07 00:02:21 798 147 945
137 Māris Ādamsons 8237 Benu aptieka 03:47:55 VL1 76 V117 +1:24:26 +1:24:26 00:01:38 630 199 829
138 Dace Hartmane 8172 Talsu pauguraines Zaķi 03:49:05 SL2 4 S21 +47:17 +33:38 00:02:16 794 152 946
139 Uvis Braunfelds 8089 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:49:24 VL2 38 V118 +1:25:54 +1:10:33 00:02:13 626 147 773
140 Oskars Ozoliņš 8063 Matisons Runner's Club 03:49:26 VL1 77 V119 +1:25:57 +1:25:57 00:02:36 625 125 750
141 Žanis Lulle 8183 BALTAIS 03:50:26 VL1 78 V120 +1:26:56 +1:26:56 00:01:43 623 188 811
142 Jānis Andrējevs 8034 03:51:13 VL1 79 V121 +1:27:44 +1:27:44 00:01:59 621 165 786
143 Edgars Lešinskis 8028 Siguldas Maratona klubs 03:51:42 VL2 39 V122 +1:28:12 +1:12:51 00:01:59 619 164 783
144 Oskars Brasliņš 8007 TRX Cesis 03:53:06 VL1 80 V123 +1:29:37 +1:29:37 00:02:29 616 131 747
145 Edmunds Gržibovskis 8131 SK Dzērvene 03:53:13 VL3 5 V124 +1:29:44 +43:17 00:02:37 615 124 739
146 Gita Jurševska 8006 Riga Runners 03:53:37 SL1 18 S22 +51:49 +51:49 00:02:29 778 139 917
147 Daniel Lopes Martins 8054 03:54:43 VL1 81 V125 +1:31:14 +1:31:14 00:02:18 611 142 753
148 Aleksandrs Mortuļevs 8110 VAS Latvijas gaisa satiksme 03:54:57 VL2 40 V126 +1:31:28 +1:16:07 00:01:54 611 171 782
149 Guntis Rasims 8146 Rēzeknes novads 03:55:43 VL1 82 V127 +1:32:14 +1:32:14 00:02:36 609 125 734
150 Ruslans Mamedovs 8058 Daugavpils Runners 03:56:14 VL1 83 V128 +1:32:45 +1:32:45 00:01:50 607 177 784
151 Mārtiņš Freibergs 8037 VSK Noskrien 03:56:24 VL1 84 V129 +1:32:55 +1:32:55 00:02:21 607 138 745
152 Kristīne Slikšāne 8084 Jaunmārupe skrien 03:57:17 SL2 5 S23 +55:30 +41:51 00:02:29 766 139 905
153 Ilva Kārkliņa 8033 03:57:24 SL2 6 S24 +55:36 +41:57 00:02:35 766 133 899
154 Guntars Siliņš 8043 KROKUS 03:57:36 VL2 41 V130 +1:34:06 +1:18:45 00:02:20 604 139 743
155 Arnis Mūrnieks 8197 03:58:04 VL2 42 V131 +1:34:35 +1:19:14 00:02:10 603 150 753
156 Jana Romanovska 8059 Zemgales Ziņas 03:58:24 SL1 19 S25 +56:36 +56:36 00:02:19 763 149 912
157 Andis Ozoliņš 8190 ISK Ņiprie Ikri 03:58:25 VL1 85 V132 +1:34:56 +1:34:56 00:01:50 602 178 780
158 Nauris Danče 8184 04:00:42 VL1 86 V133 +1:37:13 +1:37:13 00:01:59 596 165 761
159 Sandris Krūmiņš 8102 MRC/Maratona klubs Ventspils 04:00:55 VL2 43 V134 +1:37:26 +1:22:05 00:02:43 596 120 716
160 Sandis Apenītis 8093 AkmensDizains.lv 04:01:13 VL1 87 V135 +1:37:44 +1:37:44 00:01:27 595 224 819
161 Dzintars Dūdiņš 8244 Siguldas maratona klubs 04:01:24 VL2 44 V136 +1:37:55 +1:22:34 00:02:02 594 160 754
162 Antra Spundiņa 8061 VSK Noskrien 04:02:18 SL1 20 S26 +1:00:30 +1:00:30 00:02:08 750 161 911
163 Ina Balgalve 8090 04:03:12 SL2 7 S27 +1:01:24 +47:45 00:02:17 748 151 899
164 Ligita Leitlande 8071 Zemgales Ziņas 04:03:51 SL2 8 S28 +1:02:03 +48:24 00:02:34 746 134 880
165 Ludmila Joce 8113 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 04:04:42 SL3 1 S29 +1:02:54 +00:00 00:01:57 743 176 919
166 Toms Rajunčus 8056 04:05:41 VL1 88 V137 +1:42:12 +1:42:12 00:01:47 584 182 766
167 Ginters Zeltkalns 18057 Apaļie 04:06:17 VL1 89 V138 +1:42:47 +1:42:47 00:02:29 583 131 714
168 Jānis Vizulis 8208 04:06:30 VL2 45 V139 +1:43:01 +1:27:40 00:01:23 582 234 816
169 Aleksis Paulis Grantiņš 18055 Apaļie 04:06:42 VL1 90 V140 +1:43:13 +1:43:13 00:02:30 582 130 712
170 Dāvis Lemšs 18058 Apaļie 04:06:54 VL1 91 V141 +1:43:25 +1:43:25 00:03:12 581 102 683
171 Olga Maloletnikova 8002 Riga Runners I 04:06:55 SL1 21 S30 +1:05:08 +1:05:08 00:02:19 736 149 885
172 Iveta Leja 8214 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 04:06:56 SL2 9 S31 +1:05:08 +51:29 00:02:33 736 135 871
173 Rolands Štrehers 8202 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 04:06:56 VL1 92 V142 +1:43:27 +1:43:27 00:01:51 581 175 756
174 Baiba Alkšere 8005 04:07:22 SL1 22 S32 +1:05:35 +1:05:35 00:02:54 735 119 854
175 Aigars Bergs 8035 3 NO 3 04:08:20 VL1 93 V143 +1:44:51 +1:44:51 00:02:25 578 135 713
176 Mārtiņš Holsts 8044 04:08:35 VL1 94 V144 +1:45:06 +1:45:06 00:02:05 577 157 734
177 Aivis Poikāns 8041 04:08:38 VL2 46 V145 +1:45:08 +1:29:47 00:02:45 577 118 695
178 Ieva Dobule 8082 Swedbank 04:09:11 SL1 23 S33 +1:07:23 +1:07:23 00:02:37 730 131 861
179 Artis Dobulis 8171 Izturība 04:09:11 VL2 47 V146 +1:45:42 +1:30:20 00:02:21 576 139 715
180 Gintas Slaustas 8103 Penki Kalnai 04:10:20 VL2 48 V147 +1:46:51 +1:31:30 00:02:43 573 120 693
181 Vilius Jonaitis 8099 Penki kalnai 04:10:21 VL2 49 V148 +1:46:52 +1:31:31 00:02:32 573 129 702
182 Rūdolfs Bondars 8015 04:11:40 VL1 95 V149 +1:48:10 +1:48:10 00:02:03 570 159 729
183 Sabīne Eglīte 8126 04:12:00 SL1 24 S34 +1:10:12 +1:10:12 00:03:10 721 109 830
184 Ervīns Lūsis 8239 Lūši 04:12:53 VL1 96 V150 +1:49:24 +1:49:24 00:02:02 567 161 728
185 Jānis Jurgelevičs 8022 04:13:29 VL1 97 V151 +1:50:00 +1:50:00 00:01:42 566 192 758
186 Eduards Gavars 8029 04:13:29 VL1 98 V152 +1:50:00 +1:50:00 00:02:28 566 132 698
187 Ervīns Ozoliņš 8234 Jaunmārupe skrien 04:13:51 VL2 50 V153 +1:50:22 +1:35:01 00:02:24 565 135 700
188 Līga Līce 8225 DzSK Lokomotīve 04:14:00 SL2 10 S35 +1:12:12 +58:33 00:02:51 716 121 837
189 Artūrs Ketlers 8057 SK Dzērvene 04:14:55 VL1 99 V154 +1:51:26 +1:51:26 00:01:36 563 204 767
190 Ļubova Blaževiča 8219 Bioderma 04:17:44 SL1 25 S36 +1:15:56 +1:15:56 00:02:44 705 126 831
191 Arnis Mālbergs 8195 VSK Noskrien 04:18:26 VL1 100 V155 +1:54:57 +1:54:57 00:03:05 555 106 661
192 Mareks Tumašs 8134 Sapiens 04:18:27 VL2 51 V156 +1:54:58 +1:39:37 00:02:11 555 150 705
193 Iveta Zāģere 8021 Meridiāns 04:19:28 SL2 11 S37 +1:17:41 +1:04:01 00:02:55 701 118 819
194 Jānis Marčinkus 8226 sk Ozolnieki 04:19:59 VL3 6 V157 +1:56:30 +1:10:03 00:03:16 552 100 652
195 Oskars Brinkis 8154 DNB Servisa centrs 04:21:10 VL1 101 V158 +1:57:41 +1:57:41 00:03:15 549 100 649
196 Māris Zirnis 8011 04:21:13 VL2 52 V159 +1:57:44 +1:42:23 00:02:59 549 109 658
197 Jānis Kudums 8050 04:21:29 VL1 102 V160 +1:58:00 +1:58:00 00:02:13 549 147 696
198 Gunta Lebedoka 8062 OK Kurmis 04:24:09 SL3 2 S38 +1:22:21 +19:27 00:02:48 688 123 811
199 Juris Medvids 18062 04:24:42 VL1 103 V161 +2:01:13 +2:01:13 00:02:32 542 129 671
200 Raimonds Buraks 8198 SOLI PA SOLIM 04:25:06 VL1 104 V162 +2:01:37 +2:01:37 00:03:08 541 104 645
201 Haralds Krievs 8150 Krievu spēks 04:26:59 VL2 53 V163 +2:03:30 +1:48:09 00:02:00 537 163 700
202 Denis Aļeksejevs 8175 04:27:00 VL1 105 V164 +2:03:30 +2:03:30 00:02:43 537 120 657
203 Artis Balodis 18056 Apaļie 04:27:40 VL1 106 V165 +2:04:11 +2:04:11 00:03:19 536 98 634
204 Ilmārs Zirnis 8185 MRC 04:27:50 VL3 7 V166 +2:04:20 +1:17:54 00:03:38 536 90 626
205 Uģis Bents 8170 04:29:18 VL2 54 V167 +2:05:49 +1:50:28 00:02:36 533 125 658
206 Raimonds Eglītis 8014 E|S Running 04:29:57 VL1 107 V168 +2:06:28 +2:06:28 00:02:39 532 123 655
207 Jānis Straukmanis 8145 04:31:45 VL1 108 V169 +2:08:15 +2:08:15 00:02:22 528 138 666
208 Ilona Sedleniece 8178 04:32:05 SL2 12 S39 +1:30:17 +1:16:38 00:03:24 668 101 769
209 Ivars Noviks 8016 Tet 04:33:57 VL2 55 V170 +2:10:28 +1:55:06 00:02:57 524 111 635
210 Olena Fomenko 8107 motospots/salomon 04:34:23 SL1 26 S40 +1:32:35 +1:32:35 00:03:30 663 98 761
211 Ivars Brauns 8079 Lynxdojo 04:34:28 VL2 56 V171 +2:10:58 +1:55:37 00:03:03 523 107 630
212 Liāna Aldiņa 8049 Olainfarm 04:38:18 SL1 27 S41 +1:36:30 +1:36:30 00:02:19 653 148 801
213 Reinis Ruciņš 18059 Apaļie 04:42:12 VL1 109 V172 +2:18:43 +2:18:43 00:03:17 508 99 607
214 Rinalds Sproģis 8201 Noslēpies 04:43:45 VL2 57 V173 +2:20:16 +2:04:55 00:02:21 506 139 645
215 Inta Zīriuse 8004 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm 04:45:22 SL1 28 S42 +1:43:34 +1:43:34 00:02:54 637 118 755
216 Māris Avotiņš 18050 04:45:26 VL2 58 V174 +2:21:57 +2:06:36 00:03:20 503 98 601
217 Jānis Ziediņš 18053 WARRIOR WORKOUT 04:49:06 VL1 110 V175 +2:25:37 +2:25:37 00:02:22 496 138 634
218 Armands Beitiks 8088 Vācu kalni I Stirnubuks.lv 04:50:08 VL1 111 V176 +2:26:39 +2:26:39 00:02:38 495 124 619
219 Liene Kalniņa 8081 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 04:54:10 SL1 29 S43 +1:52:22 +1:52:22 00:03:06 618 111 729
220 Inese Bērziņa 8227 Kocēnu novads 1 04:54:12 SL2 13 S44 +1:52:25 +1:38:46 00:02:57 618 117 735
221 Ilze Rāta 8238 Emergn #optimized4running 05:00:28 SL3 3 S45 +1:58:40 +55:46 00:03:24 605 101 706
222 Māris Vīlips 8153 05:00:36 VL2 59 V177 +2:37:06 +2:21:45 00:03:17 477 99 576
223 Linda Loce 8179 Lynxdojo 05:02:36 SL1 30 S46 +2:00:49 +2:00:49 00:02:51 601 120 721
224 Lauris Lizbovskis 8078 BukuStirns 05:09:26 VL2 60 V178 +2:45:57 +2:30:35 00:03:16 464 100 564
225 Didzis Dejus 18054 BALTIC3D.EU 05:17:40 VL1 112 V179 +2:54:10 +2:54:10 00:02:16 452 143 595
226 Dāvis Plotnieks 8161 Go Pro & Run! 05:17:40 VL1 113 V180 +2:54:10 +2:54:10 00:01:33 452 209 661
227 Kristaps Vilde 8220 Bioderma DNF
228 Jānis Dūka 8235 Algon Invest DNF
229 Laura Liniņa 8024 DNF
230 Edgars Zaķis 8038 VSK Noskrien DNF
231 Aivars Fogelis 8070 DNF
232 Ilgonis Rudāks 8104 Pole Pole DNF
233 Vitālijs Jakovļevs 8133 www.endo.lv DNF