Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 8163 Talsu pakalnu sporta klubs V1 VL1 00:01:05 300
2 Uldis Kļaviņš 7434 Vivobarefoot/ Rieksti V2 VB1 00:01:07 289
3 Mārtiņš Krauklis 7353 V3 VB1 00:01:08 287
4 Jānis Baunis 6200 PH Print V4 VZ1 00:01:08 285
5 Eduards Pāķis 5283 Saulkrasti SRT V5 VZ3 00:01:08 284
6 Kitija Zaula 5629 Limbaži Skrien S1 SZ1 00:01:09 300
7 Andris Robalds 7516 Kocēnu novads 1 V6 VB1 00:01:09 281
8 Reinis Korsūnovs 5212 Talsu pakalnu sporta klubs V7 VZ2 00:01:10 278
9 Ilgvars Dzedulis 6033 PATRIA NAA V8 VZ1 00:01:12 269
10 Jevgeņijs Stepanovs 8155 DzSK Lokomotīve V9 VL1 00:01:13 268
11 Jānis Kūms 7313 Inov-8 I OSveikals.lv V10 VB1 00:01:14 264
12 Raivis Reinfelds 8186 Talsu pakalnu sporta klubs V11 VL1 00:01:14 264
13 Viktors Saveļjevs 7299 RIEKSTI V12 VB1 00:01:14 263
14 Mareks Zālītis 5764 Baldones vieglatlētikas nodaļa V13 VZ2 00:01:14 263
15 Gints Lūsis 7325 Talsu pakalnu sporta klubs V14 VB1 00:01:14 263
16 Artis Maksims 7308 Marienburgas Vilki V15 VB1 00:01:14 262
17 Juris Damškalns 7315 Talsu pakalnu sporta klubs V16 VB1 00:01:15 261
18 Artūrs Blūmiņš 8138 Virsotne/MARMOT V17 VL1 00:01:15 260
19 Mārtiņš Karlsons 5105 SK "Tērauds" V18 VZ2 00:01:15 259
20 Dainis Limanāns 8087 RIEKSTI V19 VL1 00:01:16 257
21 Jānis Cīmurs 8173 Cīmurēni V20 VL1 00:01:16 256
22 Edgars Sprūds 7114 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V21 VB1 00:01:17 253
23 Dins Vecāns 8111 Marienburgas Vilki V22 VL1 00:01:17 251
24 Viesturs Eglītis 8211 SSK Bebra V23 VL1 00:01:18 251
25 Reinis Liepiņš 7497 Kocēnu novads 1 V24 VB1 00:01:19 248
26 Agnis Stulpinskis 5996 VSK "Burkānciems & Co" V25 VZ2 00:01:19 247
27 Kristaps Bērziņš 18049 PATRIA SPORTLAND V26 VL1 00:01:19 246
28 Renārs Teters-Teterovskis 7082 Marienburgas Vilki V27 VB1 00:01:20 245
29 Arnis Pašķevičs 17162 Patria Sportland V28 VB1 00:01:20 244
30 Gunta Blūmiņa 7240 Virsotne/MARMOT S2 SB1 00:01:20 258
31 Ainārs Brālītis 7452 Supervaroņi V29 VB1 00:01:20 244
32 Dāvis Poliņš 5933 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga V30 VZ2 00:01:20 243
33 Ernests Važa 7262 V31 VB1 00:01:20 243
34 Jānis Bāča 7237 V32 VB1 00:01:20 242
35 Artjoms Rekuņenko 6248 Patria Sportland V33 VZ2 00:01:21 241
36 Konstantīns Biktimirovs 8136 SPB RUN/Brooks V34 VL1 00:01:21 240
37 Andris Ponomarenko 5899 Rivello V35 VZ2 00:01:21 240
38 Sandra Grosberga 5693 OK Meridiāns/Suunto Latvia/LKSF S3 SZ1 00:01:22 252
39 Andris Sprūds 5771 VSK Noskrien / Divplākšņi V36 VZ2 00:01:22 238
40 Ansis Šteiners 7014 Marienburgas Vilki V37 VB1 00:01:22 238
41 Markus Urtāns 7491 VANAGI V38 VB1 00:01:22 238
42 Andris Saldons 5865 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V39 VZ1 00:01:22 237
43 Uldis Klepers 8203 Virsotne/MARMOT V40 VL1 00:01:22 237
44 Uģis Kronbergs 7142 MRC / Jaunmārupe skrien! V41 VB2 00:01:22 236
45 Uģis Inka 7563 VSK Noskrien / Vecās kedas V42 VB2 00:01:23 236
46 Aksels Bresme 5713 Talsu pakalnu sporta klubs V43 VZ1 00:01:23 236
47 Kārlis Vanags 8137 Talsu pakalnu sporta klubs V44 VL1 00:01:23 235
48 Jānis Mežiels 8218 Patria Sportland V45 VL1 00:01:23 235
49 Jānis Osītis 6196 Benu aptieka V46 VZ2 00:01:23 235
50 Vents Lupkins 7454 SPB RUN/Brooks V47 VB1 00:01:23 234
51 Jānis Vizulis 8208 V48 VL2 00:01:23 234
52 Jānis Mūrnieks 5868 SK Tērauds V49 VZ2 00:01:23 234
53 Jānis Olengovičs 5165 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums V50 VZ2 00:01:24 233
54 Jānis Vītiņš 5731 RIEKSTI V51 VZ3 00:01:24 233
55 Sandis Ziediņš 7340 Maratona klubs V52 VB1 00:01:24 233
56 Mārtiņš Babkins 5368 BALTAIS V53 VZ2 00:01:24 233
57 Kristaps Magone 18060 SPB RUN/Brooks V54 VL1 00:01:25 230
58 Kristaps Broks 8009 Kristaps V55 VL1 00:01:25 230
59 Andris Ronimoiss 6021 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V56 VZ2 00:01:25 230
60 Edgars Kokorevičs 8023 VSK “Burkānciems & Co” V57 VL1 00:01:25 229
61 Nils Mednis 5583 Saldus Boksa Klubs V58 VZ1 00:01:26 228
62 Toms Biders 8019 Legs Miserables Maximus V59 VL1 00:01:26 228
63 Mareks Vaišļa 8117 SSK Bebra V60 VL2 00:01:26 227
64 Mārtiņš Fārenhorsts 7437 Talsu pakalnu sporta klubs V61 VB1 00:01:26 227
65 Voldemārs Lejnieks 7381 SK Dzērvene V62 VB1 00:01:26 227
66 Uldis Raipalis 7525 Gentlemen's Club /Supervaroņi V63 VB1 00:01:26 226
67 Valdis Aņikejevs 17159 Patria Sportland V64 VB1 00:01:26 226
68 Agris Krūmiņš 5550 SPB RUN/Brooks V65 VZ2 00:01:26 225
69 Andrejs Bondarevs 5971 BALTAIS V66 VZ3 00:01:27 225
70 Sandis Apenītis 8093 AkmensDizains.lv V67 VL1 00:01:27 224
71 Rubens Šulcs 7049 OK Azimuts V68 VB1 00:01:28 223
72 Andis Sakne 6246 Saldus Boksa Klubs V69 VZ2 00:01:28 222
73 Jānis Gržibovskis 5155 PATRIA NAA V70 VZ1 00:01:28 222
74 Kaspars Adijāns 7487 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO V71 VB1 00:01:28 222
75 Oskars Cimermanis 7127 Patria Sportland V72 VB1 00:01:28 222
76 Kristaps Ceriņš 8158 SPB RUN/Brooks V73 VL1 00:01:28 221
77 Artis Krievāns 8143 VSK "Burkānciems & Co" V74 VL2 00:01:28 221
78 Emīls Kvālis 7072 EY V75 VB1 00:01:28 221
79 Jānis Pugačs 7327 alusvēders V76 VB1 00:01:28 220
80 Mareks Meženiks 5141 ZS Skujas/Dabasauglis V77 VZ1 00:01:29 220
81 Uldis Pormeisters 8144 Ātrās ļipas V78 VL1 00:01:29 219
82 Roberts Sukonovs 6254 Gentlemen's Club / Supervaroņi V79 VZ2 00:01:29 218
83 Gatis Šulcs 6053 SPARS fizio V80 VZ2 00:01:30 218
84 Agris Rusmanis 8055 Saldus Boksa Klubs V81 VL1 00:01:30 217
85 Jurģis Stukuls 7474 SK Katrīna V82 VB1 00:01:30 216
86 Alvis Danovskis 7229 V83 VB1 00:01:30 216
87 Ralfs Jumiķis 8221 Luminor V84 VL1 00:01:30 216
88 Edijs Veide 7484 DC VECSALACAS UNITED V85 VB1 00:01:31 214
89 Kaspars Irbe 5991 Talsu pauguraines Zaķi V86 VZ1 00:01:31 214
90 Roberts Slotiņš 5046 BALTAIS V87 VZ2 00:01:31 213
91 Ints Neilands 5802 Saldus Boksa Klubs V88 VZ2 00:01:31 213
92 Mikus Žagata 8053 Marienburgas Vilki V89 VL1 00:01:31 213
93 Viesturs Rauza 7168 Lidosta “Rīga” V90 VB1 00:01:32 212
94 Martinš Kacens 5918 V91 VZ2 00:01:32 212
95 Mikus Bērziņš 5098 Unicorns are real V92 VZ2 00:01:32 212
96 Elvis Stanevičs 7565 SPORTLAND V93 VB1 00:01:32 212
97 Juris Redisons 7176 LVM dabas parks Tērvetē V94 VB2 00:01:32 212
98 Uģis Karasevs 6128 Kocēnu novads V95 VZ2 00:01:32 212
99 Nauris Spalviņš 6262 SPB RUN/Brooks V96 VZ2 00:01:32 211
100 Jurģis Kļavpurs 5948 RWA V97 VZ2 00:01:32 211
101 Pēteris Grīviņš 6003 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V98 VB1 00:01:32 211
102 Kristers Ozoliņš 5518 Francūži V99 VZ1 00:01:33 210
103 Edgars Lappiņš 17173 Accenture V100 VB1 00:01:33 210
104 Miks Pētersons 8125 Nordi furniture V101 VL1 00:01:33 210
105 Ričardas Kanišauskas 7085 SK Lukas V102 VB2 00:01:33 210
106 Kaspars Pētersons 7486 VSK Noskrien V103 VB1 00:01:33 210
107 Indulis Bikše 15502 Patria Sportland V104 VZ1 00:01:33 209
108 Dāvis Plotnieks 8161 Go Pro & Run! V105 VL1 00:01:33 209
109 Mārtiņš Purenkovs 6058 Legs Miserables V106 VZ2 00:01:34 208
110 Mārcis Gedrovičs 5614 V107 VZ2 00:01:34 207
111 Andis Geste 8231 VSK NOSKRIEN V108 VL1 00:01:34 207
112 Artūrs Žeibe 7098 Run for Fun V109 VB1 00:01:34 207
113 Artūrs Pauliņš 7204 COMPRESSPORT LATVIA / OSveikals.lv V110 VB1 00:01:35 206
114 Kitija Valtere 7037 BALTAIS S4 SB1 00:01:35 218
115 Kristaps Oškalns 5297 V111 VZ1 00:01:35 206
116 Edgars Apinis 6032 PATRIA NAA V112 VZ2 00:01:35 206
117 Artūrs Jansons 7373 Maratona klubs V113 VB1 00:01:35 205
118 Gatis Jarohovičs 5557 AkmensDizains.lv V114 VZ2 00:01:35 205
119 Niklāvs Emīls Eglītis 7457 Jāņkalni V115 VB1 00:01:35 205
120 Anatolijs Macuks 8072 BALTAIS V116 VL2 00:01:35 204
121 Artūrs Ketlers 8057 SK Dzērvene V117 VL1 00:01:36 204
122 Mārtiņš Niķis 17172 V118 VB1 00:01:36 204
123 Aivars Spūlis 8147 Izturība V119 VL2 00:01:36 203
124 Māris Bērziņš 5363 Virsotne/MARMOT V120 VZ2 00:01:36 203
125 Gunārs Ozoliņš 5761 DzSK Lokomotīve V121 VZ2 00:01:36 203
126 Aleksejs Bute 7524 V122 VB1 00:01:36 203
127 Elvis Bernhards 5894 AnimalPlanet V123 VZ2 00:01:36 202
128 Vladislavs Aļehnovičs 8095 KROKUS V124 VL1 00:01:37 202
129 Ģirts Bulāns 8127 V125 VL1 00:01:37 202
130 Kaspars Kārkliņš 7537 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS V126 VB2 00:01:37 201
131 Ilona Marhele 5859 Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati S5 SZ2 00:01:37 213
132 Reinis Bērziņš 7377 Virsotne/MARMOT V127 VB1 00:01:37 201
133 Artūrs Kārkliņš 6130 Kocēnu novads 1 V128 VZ2 00:01:37 201
134 Jānis Znotiņš 5824 Virsotne/MARMOT V129 VZ2 00:01:37 201
135 Ainis Kanaviņš 7348 SSK BEBRA V130 VB2 00:01:37 201
136 Jānis Gailis 5696 Kocēnu novads V131 VZ2 00:01:37 200
137 Juris Gudēvics - Liepiņš 8196 Kocēnu novads V132 VL1 00:01:38 200
138 Līga Valdmane 7515 Kocēnu novads S6 SB1 00:01:38 211
139 Arnis Ābelīte 8139 Virsotne/MARMOT V133 VL2 00:01:38 199
140 Māris Ādamsons 8237 Benu aptieka V134 VL1 00:01:38 199
141 Miks Eglitis 5302 Accenture V135 VZ2 00:01:38 198
142 Ričards Krims 7431 V136 VB1 00:01:39 198
143 Artis Pūcītis 8224 SSK Bebra V137 VL1 00:01:39 198
144 Valdis Kulpe 8167 Latvijas Finieris V138 VL2 00:01:39 198
145 Raitis Jirgensons 7414 V139 VB1 00:01:39 197
146 Artūrs Andersons 5435 Sauleskalns V140 VZ2 00:01:39 196
147 Anrijs Hodžajevs 7333 Bohnenkamp V141 VB1 00:01:39 196
148 Aigars Cibuļskis 7305 Legs Miserables V142 VB2 00:01:39 196
149 Vilis Trautmanis 5618 Māris atpūšas V143 VZ2 00:01:40 196
150 Rainers Paeglis 5984 Siguldas Sporta skola V144 VZ1 00:01:40 195
151 Edgars Bremze 8116 Izturība V145 VL2 00:01:40 195
152 Roberts Rozenbahs 7359 V146 VB1 00:01:40 195
153 Uģis Treikmanis 5291 V147 VZ2 00:01:40 194
154 Arvis Podnieks 5425 V148 VZ2 00:01:41 194
155 Agris Hatko 8124 VSK Noskrien V149 VL1 00:01:41 194
156 Gita Vilensone 7347 VSK Noskrien Vāveres S7 SB1 00:01:41 205
157 Jānis Griķis 7533 Daugavpils Runners V150 VB1 00:01:41 194
158 Intars Opolais 8114 Izturība/Dionsportlab V151 VL2 00:01:41 194
159 Guntis Veigulis 5598 V152 VZ2 00:01:41 193
160 Aino Gošs 7033 Maratona klubs V153 VB2 00:01:41 193
161 Kristaps Zaļkalns 5504 LSFP V154 VZ2 00:01:41 193
162 Jānis Zvaigznītis 5071 SK MĒS / JS Dream Team V155 VZ2 00:01:41 193
163 Viesturs Zimackis 7163 V156 VB1 00:01:41 193
164 Intars Veberis 8121 VEGĀŅI V157 VL2 00:01:41 193
165 Jānis Sīmanis 7027 V158 VB1 00:01:41 192
166 Jānis Priževoits 6209 2PīR V159 VZ2 00:01:42 192
167 Sandis Pētersons 8188 Swedbank V160 VL1 00:01:42 192
168 Renārs Reklaitis 6193 Emergn #optimized4running V161 VZ2 00:01:42 192
169 Jānis Jurgelevičs 8022 V162 VL1 00:01:42 192
170 Andis Gailis 8181 Kocēnu novads V163 VL2 00:01:42 191
171 Aivis Štemmers 7343 SK Pūre V164 VB1 00:01:42 191
172 Krišjānis Svilpe 7354 EY V165 VB1 00:01:42 191
173 Evija Vate 8051 Engures sportam I Sporta Patriots S8 SL1 00:01:42 201
174 Edgars Bertuks 5985 MARIENBURGAS VILKI V166 VZ2 00:01:42 190
175 Ivo Grandāns 6123 Sauleskalns V167 VZ2 00:01:43 190
176 Kristers Artejevs 5954 Skrienam kopā V168 VZ1 00:01:43 189
177 Karīna Helmane-Soročenkova 7352 VSK Noskrien S9 SB1 00:01:43 200
178 Līga Līdumniece 7034 Riga Runners | SPARS fizio S10 SB1 00:01:43 200
179 Nauris Dzenis 7328 MADONA V169 VB1 00:01:43 189
180 Žanis Lulle 8183 BALTAIS V170 VL1 00:01:43 188
181 Ritvars Klapars 7036 VSK Burkānciems&CO V171 VB2 00:01:44 188
182 Valdis Tilts 5417 Kocēnu novads V172 VZ4 00:01:44 188
183 Mārtiņš Niklass 17157 TRX Cēsis V173 VB2 00:01:44 188
184 Kristaps Pugačs 7564 SPORTLAND V174 VB1 00:01:44 188
185 Agris Krievāns 5967 V175 VZ2 00:01:44 188
186 Daina Jurķe 8122 Gentlemens Club / Supervaroņi S11 SL1 00:01:44 198
187 Jānis Millers 6159 Valmiera V176 VZ2 00:01:44 188
188 Andrejs Vasiļjevs 5649 PROLATIO Systems V177 VZ2 00:01:44 188
189 Andris Ludriks 15554 VSK Noskrien Rieksti V178 VZ3 00:01:44 187
190 Miķelis Zumbergs 5240 V179 VZ2 00:01:44 187
191 Helmuts Knopkens 17178 V180 VB2 00:01:44 187
192 Artis Ivanovs 7416 V181 VB1 00:01:44 187
193 Rikards Raimo 5516 Sporta skola "Arkādija" / RSK V182 VZ1 00:01:44 187
194 Matīss Haritonovs 8140 LifeThroughTrails V183 VL1 00:01:44 187
195 Arnis Priedītis 5278 Latvijas Finieris V184 VZ1 00:01:45 187
196 Jānis Silgals 7052 V185 VB1 00:01:45 187
197 Mārtiņš Birums 7193 VSK Burkānciems & Co V186 VB1 00:01:45 186
198 Kārlis Vīksne 8159 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V187 VL1 00:01:45 186
199 Krišjānis Pinka 5711 Legs Miserables V188 VZ2 00:01:45 186
200 Jānis Gailītis 7160 Lidosta “Rīga” V189 VB1 00:01:45 186
201 Andris Bāliņš 8030 VSK Noskrien/SK Dzērvene V190 VL1 00:01:45 186
202 Andis Puriņš 5634 V191 VZ3 00:01:45 185
203 Raimonds Kaže 7365 Auces aeroklubs V192 VB1 00:01:45 185
204 Arnis Kurps 5942 Skrienam kopā - Valmiera V193 VZ1 00:01:45 185
205 Agnis Mūrnieks 8105 OVI V194 VL1 00:01:45 185
206 Jānis Liepiņš 7089 Skapari V195 VB1 00:01:45 185
207 Tomass Delle 7136 Tet V196 VB1 00:01:45 185
208 Juris Čerpinskis 7570 V197 VB1 00:01:46 185
209 Aivis Reinholds 5905 Siguldas maratona klubs V198 VZ3 00:01:46 185
210 Andris Mežgailis 7386 Limbaži SKRIEN V199 VB2 00:01:46 185
211 Mārtiņš Bodnieks 7351 V200 VB1 00:01:46 184
212 Daniels Kodalevs 6062 Marienburgas Vilki V201 VZ1 00:01:46 184
213 Artūrs Kančs 7210 SSK Bebra V202 VB2 00:01:46 184
214 Artis Šauriņš 5233 New Village Workout V203 VZ2 00:01:46 184
215 Oskars Rencis 6026 EŽI V204 VZ2 00:01:46 184
216 Ivars Grobiņš 7164 V205 VB1 00:01:46 184
217 Alvis Reinsons 6055 Mežmalas V206 VZ1 00:01:46 184
218 Kārlis Lazdiņš 7272 V207 VB1 00:01:46 184
219 Rinalds Nulle 5481 V208 VZ2 00:01:46 184
220 Edijs Eiduks 5965 TeamEiduki V209 VZ1 00:01:46 184
221 Jānis Priedītis 6076 STK RwA V210 VZ2 00:01:46 183
222 Artūrs Junolainens 5929 Juno Runners V211 VZ2 00:01:46 183
223 Jānis Sondors 8207 V212 VL1 00:01:46 183
224 Mārtiņš Gublinskis 15521 Gublinski V213 VZ2 00:01:46 183
225 Oskars Eglītis 5709 Skrienam Liepāja V214 VZ1 00:01:47 183
226 Lauris Veidemanis 7441 V215 VB1 00:01:47 183
227 Anete Švilpe 7326 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S12 SB1 00:01:47 193
228 Jānis Nulle 5177 ind. V216 VZ2 00:01:47 183
229 Andris Ratkus 5045 V217 VZ2 00:01:47 183
230 Santa Žukovska 5781 S13 SZ2 00:01:47 193
231 Uldis Gailītis 5640 V218 VZ2 00:01:47 182
232 Romāns Kuročkins 5921 V219 VZ2 00:01:47 182
233 Toms Rajunčus 8056 V220 VL1 00:01:47 182
234 Vladislavs Sarkans 5154 PATRIA NAA V221 VZ1 00:01:47 182
235 Jānis Sirmais 7512 Guddžobs Guddans V222 VB1 00:01:47 182
236 Sandis Breiers 7469 Aldaris GO V223 VB1 00:01:47 182
237 Dana Mačtama 8073 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S14 SL1 00:01:48 192
238 Ivo Irbe 15552 Aerify V224 VZ2 00:01:48 181
239 Valts Ulmanis 7067 Auseklis IK V225 VB1 00:01:48 181
240 Kirils Boiko 8032 Temptraining.ru V226 VL1 00:01:48 181
241 Linda Boldāne 8215 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv S15 SL1 00:01:48 191
242 Eduards Ševics-mikeļševics 15524 V227 VZ1 00:01:48 181
243 Laura Pētersone 7485 SPB RUN/Brooks/MRC S16 SB1 00:01:48 191
244 Jānis Rukmanis 5319 3D Running V228 VZ2 00:01:48 180
245 Emīls Stallītis 6109 Luminor V229 VZ2 00:01:48 180
246 Arnis Rāts 8182 VSK Noskrien Seniori V230 VL1 00:01:48 180
247 Oskars Apsitis 8086 2KOKI V231 VL2 00:01:48 180
248 Indulis Āboliņš 5287 Jaunmārupe skrien II V232 VZ3 00:01:48 180
249 Atis Kļavis 8092 Jaunmārupe skrien! V233 VL2 00:01:48 180
250 Rūdolfs Leimanis 5379 V234 VZ2 00:01:49 179
251 Liene Allere 8199 Saldus Boksa Klubs S17 SL1 00:01:49 189
252 Konstantīns Vasiļjevs 7250 Dien SportLab V235 VB1 00:01:49 179
253 Aivars Dobris 5904 ASK PATRIA V236 VZ1 00:01:49 179
254 Andis Miķelsons 7081 V237 VB2 00:01:49 178
255 Toms Kaufmanis 8106 Maratona Klubs V238 VL1 00:01:49 178
256 Matīss Vecvagaris 8232 ultrataka.lv V239 VL1 00:01:49 178
257 Ginta Valtere 5229 BALTAIS S18 SZ2 00:01:50 188
258 Andis Ozoliņš 8190 ISK Ņiprie Ikri V240 VL1 00:01:50 178
259 Ģirts Žagars 7056 Talsu pauguraines zaķi V241 VB1 00:01:50 177
260 Oskars Saliņš 5831 Kusa V242 VZ2 00:01:50 177
261 Aivars Bondars 8100 BALTAIS V243 VL2 00:01:50 177
262 Ruslans Mamedovs 8058 Daugavpils Runners V244 VL1 00:01:50 177
263 Arnis Sluga 7455 Virsotne/MARMOT V245 VB2 00:01:50 177
264 Kristaps Pilskalns 6258 Supervaroņi V246 VZ2 00:01:50 177
265 Gunta Holštroma 5131 Matisons Runner` s Club S19 SZ1 00:01:50 187
266 Lauris Balgalvis 5678 V247 VZ3 00:01:50 177
267 Kristiāns Mārtuševs 5156 PATRIA NAA V248 VZ1 00:01:50 177
268 Jakub Spryngl 7336 V249 VB2 00:01:51 177
269 Uldis Spulle 5515 TeamEiduki V250 VZ1 00:01:51 176
270 Edijs Dzalbs 8222 Inov-8 | OSveikals.lv V251 VL1 00:01:51 176
271 Kaspars Ločmels 5520 Valmiermuižas alus V252 VZ2 00:01:51 176
272 Oskars Suheckis 5113 V253 VZ2 00:01:51 176
273 Viktors Malihins 5890 Rēzeknes novads V254 VZ2 00:01:51 176
274 Kristīne Roga 7369 ASK Patria S20 SB1 00:01:51 186
275 Dzintars Skrundenieks 5988 Deva Fitness - Liepāja V255 VZ2 00:01:51 176
276 Aigars Tohters 7196 SK Dzērvene II V256 VB1 00:01:51 176
277 Jānis Tamužs 7482 Ozons V257 VZ2 00:01:51 176
278 Māris Lūsis 7574 Skrienošie Lūši V258 VB2 00:01:51 176
279 Rolands Štrehers 8202 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V259 VL1 00:01:51 175
280 Andis Malējs 5191 TRX Cēsis V260 VZ3 00:01:51 175
281 Aigars Rozenbergs 7267 - V261 VB1 00:01:52 175
282 Klinta Lauska 15498 ASK PATRIA S21 SZ2 00:01:52 184
283 Antis Zunda 7511 V262 VB3 00:01:52 175
284 Konstantīns Čursins 7113 ChursinTeam V263 VB1 00:01:52 174
285 Maksims Fainziļbergs 7526 IBI FITNESS LATVIA V264 VB1 00:01:52 174
286 Ģirts Viļumovs 5525 Matisons Runner's Club V265 VZ1 00:01:52 174
287 Mārtiņš Bērziņš 7020 V266 VB1 00:01:52 174
288 Sandris Lapacinskis 17170 Boksa klubs Cēsu cimdi V267 VB1 00:01:52 174
289 Valdis Grudulis 7319 V268 VB1 00:01:52 174
290 Dagnis Sakne 6036 PATRIA NAA V269 VZ1 00:01:52 174
291 Rasma Čoiča 15495 Patria Sportland S22 SZ2 00:01:52 184
292 Janis Jenerts 8017 VSK "Burkānciems & Co" V270 VL1 00:01:52 174
293 Kristaps Caune 8065 V271 VL1 00:01:52 174
294 Gints Putniņš 7435 V272 VB2 00:01:52 174
295 Mārtiņš Salnājs 7079 V273 VB2 00:01:52 174
296 Artūrs Soročenkovs 7548 Engures sportam I Sporta Patriots V274 VB1 00:01:52 174
297 Mārtiņš Plaudis 8142 SK Dzērvene V275 VL1 00:01:52 174
298 Daumants Rodrigo Beinars 5338 Guddžobs Guddans V276 VZ1 00:01:52 174
299 Edgars Dūms 5833 V277 VZ1 00:01:52 174
300 Kristaps Jaudzems 7031 OK Saldus V278 VB1 00:01:52 174
301 Gints Jakovels 7297 Empowered to Win V279 VB1 00:01:53 173
302 Juris Iļčenko 7194 SK Dzērvene V280 VB1 00:01:53 173
303 Valdis Bodnieks 7188 Patria Sportland V281 VB1 00:01:53 173
304 Gints Trēziņš 7438 VSK "Burkānciems & Co" V282 VZ3 00:01:53 173
305 Juris Šehtels 8213 Ādaži V283 VL3 00:01:53 173
306 Viesturs Sproģis 5983 V284 VZ2 00:01:53 173
307 Viktors Saulītis 7503 Luminor V285 VB1 00:01:53 173
308 Artūrs Vadzis 5953 V286 VZ2 00:01:53 172
309 Kārlis Būmans 8069 Emergn #optimized4running V287 VL1 00:01:53 172
310 Kārlis Šenbergs 5077 V288 VZ2 00:01:53 172
311 Viesturs Dude 5705 V289 VZ4 00:01:53 172
312 Kristaps Dvēselītis 15511 V290 VZ2 00:01:53 172
313 Jekaterina Sokunova 8075 BALTAIS S23 SL1 00:01:54 182
314 Kate Dūdele 5901 Legs Miserables Maximus S24 SZ2 00:01:54 181
315 Valdis Miezītis 8085 Engures Sportam V291 VL2 00:01:54 171
316 Donats Urtāns 6065 VANAGI V292 VZ1 00:01:54 171
317 Stanislavs Rogovskis 6091 V293 VZ2 00:01:54 171
318 Ēriks Siņicins 7266 Swedbank V294 VB2 00:01:54 171
319 Eliass Veigurs 6104 Luminor V295 VZ2 00:01:54 171
320 Aleksandrs Mortuļevs 8110 VAS Latvijas gaisa satiksme V296 VL2 00:01:54 171
321 Jānis Dainis 6127 Kocēnu novads 1 V297 VZ4 00:01:54 171
322 Aleksandrs Rascevskis 8067 Daugavpils Runners V298 VL1 00:01:54 171
323 Uģis Dreimanis 5396 dmanpipes.com V299 VZ2 00:01:54 171
324 Valdis Ezeriņš 7532 V300 VB1 00:01:54 171
325 Gusts Fokerots 8052 Vientuļais Vilks V301 VL1 00:01:55 170
326 Gita Karlsone 5106 Matison Runner's Club S25 SZ2 00:01:55 180
327 Kaspars Salmiņš 8180 V302 VL1 00:01:55 170
328 Krišjānis Grigalinovičs 5882 V303 VZ2 00:01:55 170
329 Juris Balandis 5184 Marienburgas Vilki V304 VZ2 00:01:55 170
330 Eldars Trapučka 6035 PATRIA NAA V305 VZ1 00:01:55 170
331 Gints Krieviņš 7374 V306 VB1 00:01:55 170
332 Dzintars Ernsons 6230 V307 VZ3 00:01:55 170
333 Adam Lambrou 5182 AppXite V308 VZ2 00:01:55 170
334 Māris Reiniks 17167 SPORTLAND V309 VB1 00:01:55 169
335 Valdis Prauliņš 7561 Čiekurkalna Road Runners V310 VB2 00:01:55 169
336 Emīls Ummers 5911 Piepe V311 VZ1 00:01:55 169
337 Jānis Teteris 18048 DzSK Lokomotīve V312 VL2 00:01:55 169
338 Ieva Jurēvica 7241 SPB Run/Brooks S26 SB1 00:01:55 179
339 Jānis Ozoliņš 5323 - V313 VZ2 00:01:55 169
340 Edgars Goba 18061 Salaspils Zīriņi V314 VL2 00:01:56 169
341 Jurijs Gammeršmidts 15525 ZAS Pārgauja V315 VZ2 00:01:56 169
342 Jānis Timbors 8066 LITRABOLA izlase V316 VL1 00:01:56 169
343 Edgars Dzenuška 8012 #VismaActive V317 VL2 00:01:56 169
344 Andis Antāns 5976 Riga Runners I V318 VZ2 00:01:56 168
345 Ruslans Šuļga 8031 Maratona klubs V319 VL1 00:01:56 168
346 Dainis Hohbergs 7393 Latvijas Finieris V320 VB2 00:01:56 168
347 Aldis Rocēns 7549 Stirnu Buks Design V321 VB2 00:01:56 168
348 Arta Martinsone 5249 S27 SZ2 00:01:56 178
349 Dāvis Uļģis 7453 Izturība V322 VB1 00:01:56 168
350 Agris Samcovs 7339 Musliks V323 VB2 00:01:56 168
351 Normunds Stepāns 7075 STROPS Technologies V324 VB1 00:01:56 168
352 Ott Levisto 5832 Trelleborg V325 VZ2 00:01:56 168
353 Renārs Vasiļjevs 7032 V326 VB1 00:01:56 168
354 Viesturs Dumpis 6179 Līgatne var! V327 VZ2 00:01:56 168
355 Zigmārs Mazulis 7259 Marienburgas Vilki V328 VB1 00:01:57 167
356 Rihards Hohbergs 5673 Latvijas Finieris V329 VZ1 00:01:57 167
357 Māris Graudiņš 5215 V330 VZ3 00:01:57 167
358 Oļegs Solovjovs 5780 Talsu pakalnu sporta klubs V331 VZ3 00:01:57 167
359 Edgars Balunovs 5866 Olainfarm V332 VZ2 00:01:57 167
360 Kristaps Čehovičs 7084 V333 VB1 00:01:57 167
361 Artūrs Krūmiņš 7063 V334 VB1 00:01:57 167
362 Kristaps Skujiņš 7410 IGT V335 VB1 00:01:57 167
363 Dace Banga-Hodžajeva 7337 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S28 SB1 00:01:57 176
364 Ludmila Joce 8113 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S29 SL3 00:01:57 176
365 Hardija Kristiāna Nagle 5160 PATRIA NAA S30 SZ1 00:01:58 175
366 Kārlis Cinis 7385 V336 VB1 00:01:58 166
367 Pēteris Mednis 5103 MĀRAS TĒTIS V337 VZ2 00:01:58 166
368 Mārcis Kārkliņš 7130 Sasodīti labs Grāmatvedis! V338 VB1 00:01:58 166
369 Ivo Zemturis 5800 V339 VZ2 00:01:58 166
370 Kristaps Daugavietis 7151 Lidosta “Rīga” V340 VB1 00:01:58 166
371 Jānis Pauliņš 5986 V341 VZ2 00:01:58 166
372 Artūrs Šits 8046 Run With Anita V342 VL1 00:01:58 166
373 Kaspars Stukuls 8115 V343 VL2 00:01:58 166
374 Arvīds Grāvelis 5683 DEERED V344 VZ2 00:01:58 166
375 Kristaps Kemme 5656 DPD LATVIJA V345 VZ2 00:01:58 166
376 Artis Zvejnieks 17164 MAMMADABA V346 VB2 00:01:58 165
377 Jānis Zilvers 8048 Siguldas takas V347 VL1 00:01:58 165
378 Jānis Kolužs 6140 Daugavpils Runners V348 VZ2 00:01:58 165
379 Eliss Dukalskis 15531 V349 VZ1 00:01:58 165
380 Iņigo Torre 7209 V350 VB1 00:01:58 165
381 Evgenii Rudakov 5886 V351 VZ2 00:01:58 165
382 Līga Rusiņa 8091 S31 SL1 00:01:58 174
383 Roberts Siliņš 5031 Vaidava V352 VZ2 00:01:58 165
384 Zane Tilta-Kūma 7517 Kocēnu novads S32 SB1 00:01:58 174
385 Jevgeņijs Kušakovs 5763 Rēzeknes novads V353 VZ2 00:01:58 165
386 Mārcis Smalkais 7344 Metam mieru! V354 VB1 00:01:58 165
387 Ilze Meijere 7178 Patria Sportland S33 SB1 00:01:59 174
388 Nauris Danče 8184 V355 VL1 00:01:59 165
389 Ģirts Mauliņš 17175 Deprom LV V356 VB2 00:01:59 165
390 Kaidi Keir Kukk 8200 LifeThroughTrails S34 SL1 00:01:59 174
391 Jānis Andrējevs 8034 V357 VL1 00:01:59 165
392 Kaspars Briedis 5350 Saldus Boksa Klubs V358 VZ2 00:01:59 165
393 Ritvars Kalniņš 8176 Skrienam kopā, Valmiera V359 VL2 00:01:59 164
394 Ainārs Elksnis 6238 Biksēs pavasaris V360 VZ2 00:01:59 164
395 Edgars Lešinskis 8028 Siguldas Maratona klubs V361 VL2 00:01:59 164
396 Inese Kokoreviča 7245 VSK "Burkānciems & Co" S35 SB1 00:01:59 173
397 Aivis Rumba 5164 OldSnails V362 VZ2 00:01:59 164
398 Māris Logins 5992 V363 VZ2 00:01:59 164
399 Aiga Taulīna 7488 Saldus Boksa Klubs S36 SB1 00:01:59 173
400 Antra Dumbrovska 8060 S37 SL1 00:01:59 173
401 Ingūna Gailīte 6074 SSK Bebra S38 SZ2 00:01:59 173
402 Aivis Siliņš 6190 V364 VZ2 00:01:59 163
403 Haralds Krievs 8150 Krievu spēks V365 VL2 00:02:00 163
404 Ilmars Knipšis 7388 VSK Noskrien Seniori V366 VB3 00:02:00 163
405 Sergejs Maslobojevs 8026 NRC Rīga V367 VL1 00:02:00 163
406 Artūrs Topecs 8168 SK Dzērvene V368 VL1 00:02:00 163
407 Dainis Bautris 7228 AMSERV V369 VB1 00:02:00 163
408 Jānis Gailis 5843 Izturiba V370 VZ3 00:02:00 162
409 Gatis Melgalvis 5167 Kocēnu novads V371 VZ3 00:02:00 162
410 TĀlis Paeglis 7314 LATRAPS V372 VB1 00:02:01 162
411 Paula Rozenvalde 7513 Kocēnu novads S39 SZ2 00:02:01 171
412 Jānis Pārums 7443 Ņiprie Ikri V373 VB1 00:02:01 162
413 Liene Blumbeka 5777 Virsotne/MARMOT S40 SZ2 00:02:01 171
414 Viesturs Tohvs 7244 V374 VB2 00:02:01 161
415 Alexey Akhmadulin 5892 Begom ot infarkta V375 VZ2 00:02:01 161
416 Igors Zinkevičs 7286 V376 VB2 00:02:01 161
417 Zanda Malančuka 7300 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S41 SB1 00:02:01 170
418 Toms Biļūns 5604 SIA Joker Ltd. V377 VZ2 00:02:01 161
419 Andris Leja 7355 Talsu pauguraines Zaķi V378 VB2 00:02:01 161
420 Dmitriy Evsyukov 8010 V379 VL1 00:02:01 161
421 Jānis Actiņš 8151 VSK Noskrien V380 VL2 00:02:01 161
422 Nikolajs Vladimirovs 5086 V381 VZ2 00:02:01 161
423 Andis Meirēns 7470 Legs Miserables / Gjensidige V382 VB1 00:02:02 161
424 Ervīns Lūsis 8239 Lūši V383 VL1 00:02:02 161
425 Elīna Kārkliņa 6204 Patria Sportland S42 SZ2 00:02:02 170
426 Anda Zandberga 5720 S43 SZ2 00:02:02 170
427 Krišjānis Hartmanis 7253 KIČE V384 VB1 00:02:02 160
428 Dmitrijs Vladimirovs 5788 Accenture V385 VZ2 00:02:02 160
429 Atis Lešinskis 6245 V386 VZ2 00:02:02 160
430 Klāvs Stankevics 7009 V387 VB1 00:02:02 160
431 Pāvels Ābelīte 5652 PROLATIO Systems V388 VZ2 00:02:02 160
432 Jānis Puida 6114 SSK Bebra V389 VZ2 00:02:02 160
433 Kaspars Tērauds 17180 Četras zoles V390 VB1 00:02:02 160
434 Mauro Gianluigi Motta 8135 Riga Runners V391 VL1 00:02:02 160
435 Dzintars Dūdiņš 8244 Siguldas maratona klubs V392 VL2 00:02:02 160
436 Svens Spēks 7088 KROKUS V393 VB1 00:02:02 160
437 Pauls Vītols 7536 Sportiskie B31 V394 VB1 00:02:02 160
438 Artūrs Levins 5055 Olainfarm V395 VZ2 00:02:02 160
439 Reinis Skorovs 8204 VSK Noskrien V396 VL1 00:02:02 159
440 Kristaps Sondors 5383 V397 VZ2 00:02:03 159
441 Dāvis Zelmenis 5889 Maratona klubs / Matisons Runner's Club V398 VZ1 00:02:03 159
442 Artis Sproģis 6118 3D Running V399 VZ2 00:02:03 159
443 Rūdolfs Bondars 8015 V400 VL1 00:02:03 159
444 Edgars Sondors 5021 Laimīgās Beigas V401 VZ2 00:02:03 159
445 Sanita Buliņa 5945 Marienburgas Vilki S44 SZ1 00:02:03 168
446 Andris Edgars Fecers 5178 V402 VZ1 00:02:03 159
447 Aleksejs Mescerjakovs 5468 Wild Gang V403 VZ4 00:02:03 159
448 Mārtiņš Sīpols 5147 Bohnenkamp V404 VZ2 00:02:03 159
449 Aigars Lūsis 8187 Talsu pakalnu sporta klubs V405 VL3 00:02:03 159
450 Sandris Lizbovskis 7558 Reclame Boom V406 VB2 00:02:03 159
451 Elvis Švecs 5562 V407 VZ2 00:02:03 159
452 Sandis Kristaps Lagzdiņš 5512 V408 VZ1 00:02:03 159
453 Henrijs Helmanis 6010 V409 VZ1 00:02:03 158
454 Dainis Kreicbergs 5183 Sēme V410 VZ3 00:02:03 158
455 Aigars Grāvelis 5581 V411 VZ2 00:02:03 158
456 Regnārs Valciņš 7108 RL Grupa V412 VB2 00:02:03 158
457 Jānis Briedis 17181 Carnikava V413 VB2 00:02:03 158
458 Mihails Kudrjaševs 8157 Fizmati V414 VL2 00:02:03 158
459 Zigmunds Vītiņš 8074 V415 VL2 00:02:03 158
460 Juris Trofimenko 6165 V416 VZ3 00:02:04 158
461 Vitalijs Žuselis 7124 Daugavpils runners V417 VB2 00:02:04 158
462 Juris Derevjanko 5545 V418 VZ2 00:02:04 158
463 Jānis Tenbergs 7419 Engures sportam V419 VB1 00:02:04 158
464 Toms Ķikusts 7496 V420 VB2 00:02:04 158
465 Reinis Jasliņš 7492 Jaunmārupe skrien! V421 VB2 00:02:04 157
466 Imants Kaldre 7150 VSK Noskrien V422 VB1 00:02:04 157
467 Krišjānis Puriņš 5169 V423 VZ2 00:02:04 157
468 Viesturs Kozilāns 7247 V424 VB2 00:02:04 157
469 Mairis Pētersons 15539 V425 VZ2 00:02:04 157
470 Jānis Zālītis 15541 VENDEN V426 VZ2 00:02:04 157
471 Kārlis Kostjukovs 7412 Purva kurmji V427 VB1 00:02:04 157
472 Ina Graudiņa 7115 VSK Noskrien Vāveres S45 SB1 00:02:04 166
473 Jānis Veļķeris 7467 Alūksne V428 VB1 00:02:04 157
474 Mārtiņš Bērziņš 5759 Kurmis OK V429 VZ2 00:02:04 157
475 Mārtiņš Holsts 8044 V430 VL1 00:02:05 157
476 Marius Kazlauskas 7064 Kauno BMK V431 VB1 00:02:05 156
477 Kaspars Purmalietis 7370 Emergn #optimized4running V432 VB1 00:02:05 156
478 Raivo Pienis 15494 ASK Patria V433 VZ3 00:02:05 156
479 Rainers Meiers 5158 Maratona klubs V434 VZ4 00:02:05 156
480 Uģis Bērziņš 7179 Rūgstošo Nedrīkst V435 VB1 00:02:05 156
481 Mērija Agnese Meiberga 5267 S46 SZ1 00:02:05 164
482 Valdis Ivanovs 5960 V436 VZ2 00:02:06 155
483 Oskars Zviedris 5438 V437 VZ2 00:02:06 155
484 Ivita Šale 7349 SSK BEBRA S47 SB1 00:02:06 164
485 Ginta Bogdanova 5268 SPB RUN/Brooks S48 SZ1 00:02:06 164
486 Sandra Buliņa 5944 Marienburgas Vilki S49 SZ1 00:02:06 164
487 Aleksis Jarockis 7119 V438 VB1 00:02:06 155
488 Edgars Dobelis 7073 V439 VB1 00:02:06 155
489 Ivars Broničs 6141 Guddžobs Guddans V440 VZ2 00:02:06 155
490 Līga Pētersone 7224 S50 SB1 00:02:06 163
491 Tomass Fedotovs 7462 ČikČik V441 VB1 00:02:06 155
492 Raimonds Urtāns 8243 Accenture V442 VL1 00:02:06 154
493 Heiki Prants 7206 Võru Suusaklubi V443 VB3 00:02:06 154
494 Elīna Strode 6169 Griķīši S51 SZ2 00:02:07 163
495 Daniels Rēķis 5007 Rīgas satiksme V444 VZ2 00:02:07 154
496 Viviana Kirilova 8008 VSK Noskrien Vāveres S52 SL2 00:02:07 163
497 Jānis Kopmanis 7456 V445 VB2 00:02:07 154
498 Ilze Limanāne 8083 VSK Noskrien Vāveres S53 SL2 00:02:07 162
499 Anna Ivanova 5364 S54 SZ2 00:02:07 162
500 Katrīna Levāne 5506 Engures Sportam S55 SZ1 00:02:07 162
501 Gunārs Grundštoks 7322 VSK Noskrien V446 VB1 00:02:07 153
502 Diāna Kristiņa 5958 S56 SZ2 00:02:07 162
503 Raimonds Celms 15544 AL V447 VZ2 00:02:07 153
504 Mārcis Klāvs Beitāns 5977 V448 VZ1 00:02:08 153
505 Kaspars Vēzītis 7186 V449 VB2 00:02:08 153
506 Einārs Šillers 7421 Matisons Runner's Club V450 VB2 00:02:08 153
507 Konstantīns Grišulis 5873 KROKUS V451 VZ2 00:02:08 153
508 Uģis Reveliņš 7519 RWA V452 VB2 00:02:08 153
509 Haralds Iesalnieks 5555 V453 VZ1 00:02:08 153
510 Jānis Ausmanis 7395 SK Katrīna V454 VB2 00:02:08 153
511 Dainis Muško 8094 Kartavkalnu buki V455 VL2 00:02:08 153
512 Gints Krastiņš 8193 Emergn #optimized4running V456 VL1 00:02:08 152
513 Antra Spundiņa 8061 VSK Noskrien S57 SL1 00:02:08 161
514 Zigmunds Zauls 7493 Limbaži skrien! V457 VB2 00:02:08 152
515 Kristaps Eglītis 6195 Expecto Patronum V458 VZ2 00:02:09 152
516 Reinis Graviņš 5204 V459 VZ2 00:02:09 152
517 Alvis Bitenieks 7071 Latvijas Finieris V460 VB1 00:02:09 152
518 Raivis Skrinda 6101 Bioderma V461 VZ2 00:02:09 152
519 Artūrs Jēkabs Pumpurs 6233 Ind. V462 VZ1 00:02:09 152
520 Juris Dzērve 7408 Venden V463 VB1 00:02:09 152
521 Edgars Auziņš 5255 Matisons Runner's Club V464 VZ3 00:02:09 151
522 Arvis Skrējāns 8141 V465 VL1 00:02:09 151
523 Druvis Ruciņš 5721 Daba mūs sauc V466 VZ2 00:02:09 151
524 Kalvis Silgals 8039 Surikati / Eveko poligrāfija V467 VL1 00:02:09 151
525 Anete Casno 7535 S58 SB1 00:02:09 160
526 Andris Rozentālbergs 7382 V468 VB1 00:02:09 151
527 Jānis Klindžāns 5393 V469 VZ2 00:02:09 151
528 Alise Kalniņa 5874 S59 SZ2 00:02:09 160
529 Ināra Lūse 5752 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S60 SZ4 00:02:09 160
530 Ieva Pūce 7429 VSK Noskrien Blonde S61 SB2 00:02:09 160
531 Sanita Laicāne 6203 PH Print S62 SZ2 00:02:09 160
532 Jānis Šmits 8112 SOLI PA SOLIM V470 VL1 00:02:09 151
533 Dārta Otomere 5613 S63 SZ2 00:02:09 159
534 Nauris Vērsis 5569 Lidosta “Rīga” V471 VZ2 00:02:10 151
535 Kārlis Ertmanis 7077 BALTAIS V472 VB2 00:02:10 150
536 Gunnar Kingo 8120 V473 VL1 00:02:10 150
537 Ansis Zadiņš 15507 V474 VZ2 00:02:10 150
538 Mārcis Ābelīte 5391 V475 VZ2 00:02:10 150
539 Andris Lanka 7087 V476 VB2 00:02:10 150
540 Arvīds Ozoliņš 7094 Latvijas Finieris V477 VB2 00:02:10 150
541 Aigars Ķauķītis 5502 V478 VZ2 00:02:10 150
542 Jēkabs Fridmanis 15528 V479 VZ1 00:02:10 150
543 Jānis Banders 7059 V480 VB2 00:02:10 150
544 Aivars Zaķis 7275 Maratona klubs/LSC V481 VB3 00:02:10 150
545 Toms Rohtla 5132 V482 VZ2 00:02:10 150
546 Arnis Mūrnieks 8197 V483 VL2 00:02:10 150
547 Mārtiņš Ragainis 7292 Selga V484 VB1 00:02:10 150
548 Mareks Tumašs 8134 Sapiens V485 VL2 00:02:11 150
549 Reinis Veinbergs 5422 V486 VZ1 00:02:11 150
550 Agnis Apinis 5140 V487 VZ2 00:02:11 149
551 Aigars Ozolkāja 8096 ASK Patria V488 VL1 00:02:11 149
552 Guna Sprūde 7137 VSK Noskrien S64 SB1 00:02:11 158
553 Kristīne Urtāne 5341 S65 SZ2 00:02:11 157
554 Jurģis Urtāns 7490 VANAGI V489 VB1 00:02:11 149
555 Uģis Ozols 5270 Latvijas Finieris V490 VZ3 00:02:11 149
556 Igors Matjola 5290 V491 VZ2 00:02:11 149
557 Vladimirs Isajevs 7389 V492 VB2 00:02:11 149
558 Igors Lekomcevs 6034 PATRIA NAA V493 VZ2 00:02:11 149
559 Agnese Ulanova 5706 Pūre S66 SZ2 00:02:11 157
560 Inga Beizaka 5670 Swedbank S67 SZ2 00:02:11 157
561 Mārtiņš Dambis 6002 INSALVO V494 VZ2 00:02:11 148
562 Ieva Biedrīte 8174 Pulsometrs.lv/Grauda Spēks S68 SL1 00:02:12 157
563 Artūrs Dedzis 15551 Aerify V495 VZ2 00:02:12 148
564 Maksims Leščinskis 7284 Zoorbagan V496 VB2 00:02:12 148
565 Martins Podnieks 5639 Silakrogs V497 VZ2 00:02:12 148
566 Linda Meirēna 6011 Legs Miserables / Gjensidige S69 SZ2 00:02:12 157
567 Normunds Zauls 5726 Limbaži Skrien V498 VZ3 00:02:12 148
568 Lita Dzelme 8098 S70 SL2 00:02:12 156
569 Henrijs Eglītis 15536 - V499 VZ2 00:02:12 148
570 Viktors Žeikars 5432 V500 VZ1 00:02:12 148
571 Zane Dzirkale 8191 ZAJEC S71 SL1 00:02:12 156
572 Jēkabs Ločmelis 5936 VSK "Burkānciems & Co" V501 VB1 00:02:13 147
573 Normunds Kronbergs 7144 TUKUMS V502 VB1 00:02:13 147
574 Raimonds Kairovs 5848 V503 VZ2 00:02:13 147
575 Uvis Braunfelds 8089 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V504 VL2 00:02:13 147
576 Jānis Kudums 8050 V505 VL1 00:02:13 147
577 Sandris Līdums 5620 Latvijas Finieris V506 VZ3 00:02:13 147
578 Linda Laurena 8229 VEGĀŅI S72 SL1 00:02:13 155
579 Ance Gulbinska 7523 S73 SB1 00:02:13 155
580 Līga Irbe 5989 Talsu pauguraines Zaķi S74 SZ3 00:02:13 155
581 Agate Priedīte 6170 Latvijas Finieris S75 SZ1 00:02:13 155
582 Zigmunds Rībens 5203 V507 VZ3 00:02:13 147
583 Edgars Anševics 5688 Žubīte un Ērglis V508 VZ2 00:02:13 147
584 Ivars Damroze 7556 ASK Patria V509 VB1 00:02:13 147
585 Kaspars Olte 5968 V510 VZ3 00:02:13 147
586 Atis Dēvits 6224 SPORTLAND V511 VZ1 00:02:13 146
587 Marks Vāle 5578 V512 VB1 00:02:14 146
588 Gatis Brokans 8040 Matisons Runner's Club V513 VL1 00:02:14 146
589 Ilvars Bergmanis 7368 V514 VB1 00:02:14 146
590 Konstantīns Zorins 6229 ZILBER V515 VZ2 00:02:14 146
591 Gatis Kriuliņš 7109 V516 VB2 00:02:14 146
592 Inta Cīmure 7316 Cīmurēni S76 SB1 00:02:14 154
593 Kaspars Lamberts 5162 V517 VZ3 00:02:14 145
594 Artūrs Ozoliņš 15508 Printmix V518 VZ2 00:02:14 145
595 Kārlis Goldmanis 6143 V519 VZ2 00:02:15 145
596 Valters Veiss 6056 V520 VZ2 00:02:15 145
597 Nils Mednis 6016 AMSERV V521 VZ1 00:02:15 145
598 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7131 S77 SB1 00:02:15 153
599 Zane Kaspere 5280 S78 SZ2 00:02:15 153
600 Jēkabs Skolnieks 5807 Gjensidige V522 VZ1 00:02:15 145
601 Jānis Skamanis 5949 V523 VZ2 00:02:15 145
602 Baiba Mazrima 6227 Saldus Boksa Klubs S79 SZ2 00:02:15 153
603 Indulis Ķerus 5809 V524 VZ2 00:02:15 145
604 Nauris Pļaviņš 7330 AkmensDizains.lv V525 VB1 00:02:15 145
605 Uģis Jurgelāns 7528 Benu aptieka V526 VB1 00:02:15 145
606 Daiga Hildebrante 15512 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S80 SZ2 00:02:15 153
607 Ints Mūrnieks 5837 V527 VZ3 00:02:15 145
608 Jānis Grundšteins 6001 Baltais V528 VZ2 00:02:15 145
609 Ēriks Spriņģis 6240 V529 VZ1 00:02:15 144
610 Aldis Putniņš 7399 Matisons Runner’s Club V530 VB1 00:02:15 144
611 Kalvis Ķikuts 7254 V531 VB1 00:02:16 144
612 Edgars Ķemers 7074 V532 VB1 00:02:16 144
613 Edmunds Garančs 7060 Laimes meklēšanas vienība V533 VB2 00:02:16 144
614 Jānis Svitka 5672 SELGA V534 VZ2 00:02:16 144
615 Guntis Zvilna 7375 Biznesa parks ABAVA V535 VB2 00:02:16 144
616 Dace Hartmane 8172 Talsu pauguraines Zaķi S81 SL2 00:02:16 152
617 Ints Vovers 6216 V536 VZ2 00:02:16 144
618 Armands Auziņš 7376 Riga Runners SB V537 VB2 00:02:16 143
619 Indulis Tilgass 7121 V538 VB2 00:02:16 143
620 Erlens Grunckis 7473 V539 VB2 00:02:16 143
621 Evelīna Vasiļjeva 5932 Daugavpils Runners S82 SZ1 00:02:16 151
622 Didzis Dejus 18054 BALTIC3D.EU V540 VL1 00:02:16 143
623 Līga Livdāne 6097 Bioderma S83 SZ2 00:02:17 151
624 Dainis Vēsma 5570 V541 VZ2 00:02:17 143
625 Janis Uzulnieks 7436 V542 VB2 00:02:17 143
626 Juris Grodnis 7341 KROKUS V543 VB3 00:02:17 143
627 Elīna Barone 5509 SPB RUN/Brooks S84 SZ2 00:02:17 151
628 Kristofers Bierands 5692 GARMIN V544 VZ1 00:02:17 143
629 Andris Romans 15510 V545 VZ2 00:02:17 143
630 Sintija Langenfelde 8240 KSMR Fitness S85 SL1 00:02:17 151
631 Ina Balgalve 8090 S86 SL2 00:02:17 151
632 Eduards Skuķis 8212 Traverss V546 VL1 00:02:17 142
633 Sandis Sproģis 5392 Tet V547 VZ3 00:02:17 142
634 Uldis Salna 5774 V548 VZ2 00:02:18 142
635 Signe Birkenberga 5528 Saldus Boksa Klubs S87 SZ2 00:02:18 150
636 Edgars Blūms 5347 Rush b V549 VZ2 00:02:18 142
637 Raivis Grīviņš 7520 VSK "Burkānciems&Co" V550 VB1 00:02:18 142
638 Aldis Sjucillo 7256 Latvijas Finieris V551 VB2 00:02:18 142
639 Roberts Trofimenko 6162 V552 VZ1 00:02:18 142
640 Daniel Lopes Martins 8054 V553 VL1 00:02:18 142
641 Sabīne Valtere 6050 pulsometrs.lv S88 SZ2 00:02:18 150
642 Elvis Rībens 5573 Venden/Maratona klubs V554 VZ2 00:02:18 141
643 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID V555 VZ1 00:02:18 141
644 Pāvels Ņevodņičenko 7406 V556 VB1 00:02:18 141
645 Žydrūnas Baltrušaitis 8148 Na, pagauk! V557 VL2 00:02:18 141
646 Liene Labsvīra 7320 Siguldas marstona klubs S89 SB1 00:02:18 149
647 Aleksandrs Scukins 5913 Emergn #optimized4running V558 VZ3 00:02:18 141
648 Aija Rogāle 5839 KROKUS S90 SZ3 00:02:18 149
649 Aigars Treijs 5351 V559 VZ2 00:02:18 141
650 Arnis Priedītis 15492 V560 VZ3 00:02:18 141
651 Jānis Kļimenkovs 6015 Swedbank V561 VZ2 00:02:19 141
652 Evija Abiļeva 5875 Swedbank S91 SZ2 00:02:19 149
653 Raivita Birkentāla 5815 Talsu pauguraines Zaķi S92 SZ3 00:02:19 149
654 Ņikita Šikins 6180 V562 VZ1 00:02:19 141
655 Ieva Upmace-Grīviņa 7207 S93 SB1 00:02:19 149
656 Olga Maloletnikova 8002 Riga Runners I S94 SL1 00:02:19 149
657 Jānis Kopmanis 5377 LSC V563 VZ4 00:02:19 141
658 Jana Romanovska 8059 Zemgales Ziņas S95 SL1 00:02:19 149
659 Ainārs Miņins 7126 HK "Žīguri MRS" V564 VB2 00:02:19 141
660 Igors Kozlovs 7380 V565 VB2 00:02:19 141
661 Kristers Grava 5826 V566 VZ1 00:02:19 140
662 Uldis Reinicāns 5135 V567 VZ3 00:02:19 140
663 Arnis Avots 8206 AVOTS V568 VL2 00:02:19 140
664 Juris Dombrovskis 5794 Rēzeknes novads V569 VZ3 00:02:19 140
665 Renāte Balana 7091 Latvijas Finieris S96 SB1 00:02:19 148
666 Deniss Galiņš 7418 Trakie Bites V570 VB2 00:02:19 140
667 Liāna Aldiņa 8049 Olainfarm S97 SL1 00:02:19 148
668 Edmunds Stepiņš 5180 V571 VZ3 00:02:19 140
669 Romāns Giruckis 7398 V572 VB1 00:02:19 140
670 Kaspars Reinfelds 5679 V573 VZ2 00:02:19 140
671 Mārtiņš Sijāts 5982 Sizis V574 VZ2 00:02:19 140
672 Edgars Gargurnis 6022 SterS V575 VZ3 00:02:19 140
673 Oskars Zonne 7134 Acsaabols V576 VB1 00:02:19 140
674 Elīna Pinne 5157 PATRIA NAA S98 SZ1 00:02:20 148
675 Mārtiņš Vaskis 6211 PH Print V577 VZ2 00:02:20 140
676 Edijs Tropiņš 5330 Riga Runners I V578 VZ2 00:02:20 140
677 Aigars Olavs 5769 V579 VZ2 00:02:20 140
678 Inga Kronberga 5891 Jaunmārupe skrien! S99 SZ3 00:02:20 148
679 Didzis Sprūds 7312 V580 VB1 00:02:20 140
680 Mārcis Ruks 5469 V581 VZ1 00:02:20 140
681 Jānis Jurševskis 8189 V582 VL1 00:02:20 140
682 Saulius Timinskas 8108 5 kalnai V583 VL2 00:02:20 140
683 Dainis Saukāns 8047 V584 VL2 00:02:20 139
684 Alvis Tribockis 5539 V585 VZ2 00:02:20 139
685 Kaspars Vaivods 17179 KKDEV V586 VB1 00:02:20 139
686 Ints Radziņš 5501 V587 VZ2 00:02:20 139
687 Rolands Vēgners 7153 V588 VB2 00:02:20 139
688 Guntars Siliņš 8043 KROKUS V589 VL2 00:02:20 139
689 Agnija Ādamsone 8236 Benu aptieka S100 SL1 00:02:21 147
690 Jānis Labsvīrs 7323 Siguldas maratona klubs V590 VB2 00:02:21 139
691 Artis Dobulis 8171 Izturība V591 VL2 00:02:21 139
692 Juris Semjonovs 7057 Zemgales Ziņas V592 VB2 00:02:21 139
693 Andrejs Grēvis 5331 V593 VZ3 00:02:21 139
694 Sandija Sorokina 5465 ASK PATRIA S101 SZ1 00:02:21 147
695 Aivars Lapa 7329 Autostarts.lv V594 VB2 00:02:21 139
696 Ints Marcinkevičs 5485 V595 VZ3 00:02:21 139
697 Rinalds Sproģis 8201 Noslēpies V596 VL2 00:02:21 139
698 Līga Brutāne 5617 Swedbank S102 SZ2 00:02:21 146
699 Mārtiņš Freibergs 8037 VSK Noskrien V597 VL1 00:02:21 138
700 Arnis Kārkliņš 5136 V598 VZ3 00:02:21 138
701 Līga Norkus 5187 Saldus Boksa Klubs S103 SZ3 00:02:21 146
702 Matīss Līcis 5663 DPD LATVIJA V599 VZ2 00:02:21 138
703 Kaspars Vīksniņš 5259 V600 VZ2 00:02:21 138
704 Guntis Grīnfelds 5841 Emergn #optimized4running V601 VZ2 00:02:21 138
705 Ivars Eglītis 7051 V602 VB2 00:02:21 138
706 Juris Čerņadjevs 8216 V603 VL3 00:02:21 138
707 Arnis Pokšāns 7557 Abas Kreisās Kājas V604 VB2 00:02:21 138
708 Elmārs Āboltiņš 8210 V605 VL1 00:02:22 138
709 Uģis Pauriņš 8241 Izturība V606 VL2 00:02:22 138
710 Jānis Straukmanis 8145 V607 VL1 00:02:22 138
711 Jānis Stūrītis 5174 V608 VZ3 00:02:22 138
712 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5374 STRAZDIŅI V609 VZ1 00:02:22 138
713 Mārtiņš Vilemsons 6013 VSK Noskrien Seniori V610 VZ3 00:02:22 138
714 Uģis Dančauskis 7529 Cēsu novada pašvaldība V611 VB2 00:02:22 138
715 Andris Bogdāns 5093 V612 VZ2 00:02:22 138
716 Aivars Šķudītis 8025 Latvijas Finieris V613 VL1 00:02:22 138
717 Jānis Ziediņš 18053 WARRIOR WORKOUT V614 VL1 00:02:22 138
718 Andris Jansons 7363 V615 VB3 00:02:22 138
719 Armands Paeglis 5148 V616 VZ3 00:02:22 138
720 Viktors Borisovskis 6080 Skonto Būve V617 VZ2 00:02:22 138
721 Edgars Miķelsons 5930 Lynxdojo V618 VZ1 00:02:22 138
722 Mārtiņš Jansons 7472 V619 VB1 00:02:22 138
723 Emīls Matisons 7217 V620 VB1 00:02:22 137
724 Evita Knopa 6046 Knopu ģimene S104 SZ2 00:02:22 145
725 Elīna Aģe 8217 STK RwA S105 SL1 00:02:22 145
726 Guntis Strazds 7214 V621 VB3 00:02:22 137
727 Annija Zāģere 5037 Rīga Runners 1 S106 SZ1 00:02:22 145
728 Guntis Pucens 7265 SK Katrīna V622 VB3 00:02:22 137
729 Ritvars Paraģis 5189 dreamteam V623 VZ2 00:02:23 137
730 Zanda Mihailova 5431 S107 SZ2 00:02:23 145
731 Roberts Sļadzevskis 7448 Robbie`n`zone V624 VB2 00:02:23 137
732 Arnis Šūlmeisters 5784 V625 VZ3 00:02:23 137
733 Austris Vasiļevskis 7541 Emergn #optimized4running V626 VB2 00:02:23 137
734 Aldis Rancāns 5450 Vecpiebalga V627 VZ3 00:02:23 137
735 Uldis Kondratovičs 5750 Virsotne/MARMOT V628 VZ4 00:02:23 137
736 Dainis Gailis 5348 Siguldas Maratona klubs V629 VZ3 00:02:23 137
737 Jānis Tamsons 5370 V630 VZ3 00:02:23 137
738 Blaž Cugmas 5109 Slovenija V631 VZ2 00:02:23 137
739 Māris Strazdiņš 7158 STRAZDIŅI V632 VB2 00:02:23 137
740 Andris Rozenbergs 7231 SAPŅU FRAGMENTI V633 VB1 00:02:23 136
741 Nora Vrubļevska 7083 DzSK Lokomotīve S108 SB1 00:02:23 144
742 Inga Jurčinska 7494 OptiO S109 SB1 00:02:23 144
743 Aivars Beldavs 5551 V634 VZ3 00:02:23 136
744 Juris Ķibilds 5622 Selga V635 VZ2 00:02:23 136
745 Līga Salmane 5453 Sporta klubs WENDI S110 SZ2 00:02:24 144
746 Pavels Mazurs 7508 Zoorbagan V636 VB2 00:02:24 136
747 Jānis Svīķis 7041 V637 VB1 00:02:24 136
748 Uģis Sņigirovs 5257 V638 VZ2 00:02:24 136
749 Māris Bumbieris 5714 Latvijas Finieris V639 VZ2 00:02:24 136
750 Niks Jaunzems 7138 V640 VB1 00:02:24 136
751 Viesturs Tomels 5898 V641 VZ3 00:02:24 135
752 Kaspars Ummers 5910 Piepe V642 VZ3 00:02:24 135
753 Edgars Ogņevs 7290 V643 VB2 00:02:24 135
754 Gatis Dekšenieks 5424 V644 VZ2 00:02:24 135
755 Ervīns Ozoliņš 8234 Jaunmārupe skrien V645 VL2 00:02:24 135
756 Gatis Valdheims 7409 V646 VB1 00:02:25 135
757 Juris Misters 8228 V647 VL1 00:02:25 135
758 Lāsma Zebuliņa 7538 S111 SB2 00:02:25 142
759 Ivars Vācers 6168 V648 VZ2 00:02:25 135
760 Ģirts Bisenieks 7387 Guddžobs Guddans V649 VB1 00:02:25 135
761 Aigars Bergs 8035 3 NO 3 V650 VL1 00:02:25 135
762 Marks Maro Strazdiņš 5005 STRAZDIŅI V651 VZ1 00:02:25 135
763 Kaspars Auželis 5483 train2win.lv V652 VZ2 00:02:25 135
764 Agnese Irbīte 5371 Lidosta “Rīga” S112 SZ2 00:02:25 142
765 Linda Beldava 5749 VSK Noskrien Vāveres S113 SZ2 00:02:25 142
766 Lauris Kuzņecovs 7017 V653 VB1 00:02:26 134
767 Jānis Kalniņš 7554 Skrienošais 4nieks V654 VB1 00:02:26 134
768 Jānis Biciņš 6089 V655 VZ2 00:02:26 134
769 Ilze Sermolīte 6241 Zemgales Ziņas S114 SZ3 00:02:26 141
770 Dāvis Drēziņš 7018 V656 VB1 00:02:26 134
771 Intārs Stalbergs 5543 V657 VZ3 00:02:26 134
772 Dāvis Blankenbergs 5382 V658 VZ2 00:02:26 134
773 Uldis Doniņš 6177 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V659 VZ2 00:02:26 134
774 Raivis Cakuls 7478 Team Kažemāka/Train2WinLv V660 VB2 00:02:26 134
775 Vaidas Garbačiūnas 5152 Kauno BMK V661 VZ2 00:02:26 134
776 Stanislav Biktimirov 5727 VSK Noskrien V662 VZ3 00:02:26 134
777 Jānis Eglītis 5353 Biznesa parks ABAVA V663 VZ2 00:02:26 134
778 Raivis Tauriņš 7477 EŽI V664 VB1 00:02:26 133
779 Oļegs Fomins 5355 V665 VZ2 00:02:26 133
780 Dainis Kronbergs 7161 TUKUMS V666 VB2 00:02:26 133
781 Renāte Šēra 5941 S115 SZ2 00:02:26 141
782 Kristaps Cīpols 5462 V667 VZ2 00:02:26 133
783 Lauma Vosa 7391 S116 SB1 00:02:26 141
784 Raitis Puriņš 7562 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V668 VB3 00:02:27 133
785 Aleksandrs Antonovs 8162 &A V669 VL2 00:02:27 133
786 Svetlana Savanovica 7498 S117 SB2 00:02:27 141
787 Jevgenijs Sološičs 5925 Accenture V670 VZ2 00:02:27 133
788 Signe Kaupuža 5940 S118 SZ2 00:02:27 141
789 Mārtiņš Brenčs 5514 V671 VZ2 00:02:27 133
790 Egija Tamsone 5369 Matisons Runner's Club S119 SZ3 00:02:27 141
791 Ansis Kuplis 5522 WWW.RUNNING.LV V672 VZ3 00:02:27 133
792 Edmunds Mičulis 5228 V673 VZ3 00:02:27 133
793 Irēna Gedroviča 5441 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien S120 SZ2 00:02:27 140
794 Normunds Allens 6018 Labs starts V674 VZ3 00:02:27 133
795 Gunita Kārkliņa 5744 Pauguru iekarotājas S121 SZ2 00:02:27 140
796 Juris Peršins 6030 EŽI V675 VZ2 00:02:27 133
797 Ieva Freidenfelde 5935 SK Dzērvene S122 SZ2 00:02:27 140
798 Kārlis Stonka 5448 VSK Noskrien V676 VZ2 00:02:27 133
799 Dainis Sakalausks 5027 Vudlande V677 VZ3 00:02:27 133
800 Anda Ansone 5623 S123 SZ2 00:02:27 140
801 Valts Laicāns 6202 PH Print V678 VZ3 00:02:27 133
802 Kristaps Ceriņš 5489 RECRO/LABIMEISTARI.LV V679 VZ2 00:02:27 133
803 Kaspars Kursišs 5099 Labākie.lv V680 VZ2 00:02:27 133
804 Artis Rozentāls 7001 Draugiem Group V681 VB1 00:02:27 133
805 Lauris Bajaruns 7025 V682 VB1 00:02:27 133
806 Arvīds Germovs 8192 V683 VL2 00:02:27 133
807 Vitālijs Poļetajevs 7394 DzSK Lokomotīve V684 VB1 00:02:27 132
808 Andris Vējiņš 7102 Ripsija team V685 VB1 00:02:27 132
809 Kristaps Brizga 15547 Olainfarm V686 VZ2 00:02:28 132
810 Māris Puriņš 7043 AJ Furniture V687 VB1 00:02:28 132
811 Raimonds Rozîtis 7249 V688 VB1 00:02:28 132
812 Eduards Gavars 8029 V689 VL1 00:02:28 132
813 Aleksejs Haritonenko 6020 LEgs Miserables Maximus V690 VZ2 00:02:28 132
814 Didzis Dobelis 7197 VAS Latvijas gaisa satiksme V691 VB1 00:02:28 132
815 Kārlis Mičulis 5197 V692 VZ2 00:02:28 132
816 Ieva Kalniņa 5919 S124 SZ2 00:02:28 139
817 Sergejs Soklakovs 5336 V693 VZ1 00:02:28 132
818 Ieviņa Lieldiena 5556 Madona S125 SZ3 00:02:28 139
819 Ingmārs Felcis 5966 FB V694 VZ2 00:02:28 132
820 Juris Šķudītis 5455 Latvijas Finieris V695 VZ3 00:02:28 132
821 Anete Ķikuste 6087 S126 SZ2 00:02:28 139
822 Kristīne Slikšāne 8084 Jaunmārupe skrien S127 SL2 00:02:29 139
823 Jēkabs Majors 5775 Accenture V696 VZ2 00:02:29 131
824 Oskars Brasliņš 8007 TRX Cesis V697 VL1 00:02:29 131
825 Natālija Rižka 5466 Wild Gang S128 SZ2 00:02:29 139
826 Gita Jurševska 8006 Riga Runners S129 SL1 00:02:29 139
827 Kristaps Palmakovskis 7440 V698 VB1 00:02:29 131
828 Gints Andžāns 7189 BIODERMA V699 VB1 00:02:29 131
829 Anrijs Daile 7459 V700 VB1 00:02:29 131
830 Kristaps Černis 6120 Bohnenkamp V701 VZ2 00:02:29 131
831 Agris Kotlete 5388 PRINS V702 VZ2 00:02:29 131
832 Edgars Bikse 5521 Latvijas Finieris V703 VZ2 00:02:29 131
833 Artūrs Millers 5783 ABC software V704 VZ2 00:02:29 131
834 Ginters Zeltkalns 18057 Apaļie V705 VL1 00:02:29 131
835 Gatis Tīds 7169 V706 VB2 00:02:29 131
836 Gatis Čirka 7371 V707 VB2 00:02:29 131
837 Romans Odinecs 5657 Herbalife24 V708 VZ2 00:02:29 131
838 Dārta Antāne 5142 Riga Runners II S130 SZ2 00:02:29 138
839 Roberts Bērziņš 5553 AMSERV V709 VZ2 00:02:29 131
840 Andrejs Gaumigs 5716 Maratona klubs V710 VZ4 00:02:29 131
841 Jānis Logins 6156 V711 VZ1 00:02:30 131
842 Linda Zukovska 5914 DNB Servisa centrs S131 SZ2 00:02:30 138
843 Andris Mačevskis 5627 V712 VZ3 00:02:30 130
844 Edgars Kārklis 7035 V713 VB1 00:02:30 130
845 Marta Kvisvika 7107 KVISVIKI S132 SB1 00:02:30 138
846 Ēriks Lebedoks 5943 OK Kurmis V714 VZ2 00:02:30 130
847 Julia Dimling 5248 S133 SZ1 00:02:30 138
848 Beāte Anna Klepere 5810 Takši S134 SZ1 00:02:30 138
849 Juris Rukkalns 5074 Ragana V715 VZ4 00:02:30 130
850 Jānis Rumba 5407 V716 VZ2 00:02:30 130
851 Sabīne Metāla 5602 Mailigen S135 SZ2 00:02:30 138
852 Žans Verdens 8166 V717 VL2 00:02:30 130
853 Liene Paula Tovkiņa 7483 Lynxdojo S136 SB1 00:02:30 137
854 Aleksis Paulis Grantiņš 18055 Apaļie V718 VL1 00:02:30 130
855 Gunnar Koitne 5587 JK Hermes V719 VZ4 00:02:30 130
856 Valdis Fiļovs 7279 PAC PA SEVI V720 VB2 00:02:30 130
857 Normunds Vējiņš 15550 V721 VZ2 00:02:30 130
858 Kaspars Aksenoks 5822 V722 VZ3 00:02:30 130
859 Māra Kunrade 7555 S137 SB1 00:02:30 137
860 Ivo Pušņins 5725 V723 VZ2 00:02:30 130
861 Lauma Čerņevska 5796 VSK Noskrien Vāveres S138 SZ2 00:02:30 137
862 Linda Berga 5661 DPD LATVIJA S139 SZ2 00:02:30 137
863 Laine Kuzmane 7283 S140 SB1 00:02:30 137
864 Modris Šelegovičs 7226 V724 VB1 00:02:31 130
865 Silvestrs Auders 5460 DEERED V725 VZ2 00:02:31 130
866 Egnārs Gudriķis 7367 Drīz būs V726 VB2 00:02:31 130
867 Anda Grudule 5463 Swedbank S141 SZ2 00:02:31 137
868 Ivars Upenieks 7372 Rēzeknes novads V727 VB2 00:02:31 129
869 Deniss Gorba 5997 LSC V728 VZ3 00:02:31 129
870 Mārtiņš Pakulis 7378 EY V729 VB1 00:02:31 129
871 Dzintars Sarguns 5017 PRINTFUL V730 VZ2 00:02:31 129
872 Iveta Šķiņķe 7208 Riga Runners S142 SB3 00:02:31 137
873 Jekabs Vinciuns 7177 V731 VB1 00:02:31 129
874 Toms Vitolins 5060 SK ''Pitoni'' V732 VZ2 00:02:31 129
875 Natālija Joničenko 6031 Talsu pauguraines Zaķi S143 SZ3 00:02:31 136
876 Ilze Leščinska 15505 Zoorbagan S144 SZ3 00:02:31 136
877 Ārnis Sloka 15556 V733 VZ1 00:02:31 129
878 Mārtiņš Ruttulis 7062 V734 VB1 00:02:31 129
879 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme V735 VZ2 00:02:32 129
880 Ērika Urtāne 7489 VANAGI S145 SB1 00:02:32 136
881 Andris Dzalbs 5955 Ķērpīši V736 VZ3 00:02:32 129
882 Edgars Rancāns 5590 V737 VZ2 00:02:32 129
883 Sanita Roze 5576 S146 SZ2 00:02:32 136
884 Jānis Liepiņš 15538 V738 VZ2 00:02:32 129
885 Juris Medvids 18062 V739 VL1 00:02:32 129
886 Juris Jakovičs 17176 ATEA Global Services V740 VB2 00:02:32 129
887 Vilius Jonaitis 8099 Penki kalnai V741 VL2 00:02:32 129
888 Sandis Kanbergs 7187 SK Brīvsolis V742 VB2 00:02:32 129
889 Aleksandrs Ļitvinskis 5384 HAVI Logistics V743 VZ3 00:02:32 129
890 Jānis Ozols 8129 Fellas V744 VL1 00:02:32 129
891 Ilze Vindele 7058 S147 SB1 00:02:32 136
892 Ivars Kovaļevskis 5418 V745 VZ2 00:02:32 128
893 Jānis Sakne 8018 V746 VL2 00:02:32 128
894 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola S148 SZ1 00:02:32 136
895 Ilze Ozola 5440 Matisons Runner's Club S149 SZ3 00:02:32 135
896 Inese Lībiete 7285 S150 SB1 00:02:32 135
897 Jurijs Filipovs 8027 V747 VL2 00:02:32 128
898 Nauris Zariņš 7012 Olainfarm V748 VB1 00:02:32 128
899 Aigars Vitkovskis 7295 Vitkovsky team V749 VB2 00:02:32 128
900 Rūdolfs Sirmais 7099 V750 VB1 00:02:33 128
901 Dace Pauriņa 7576 Izturība S151 SB2 00:02:33 135
902 Baiba Bolgzda 5743 nothing.lv S152 SZ3 00:02:33 135
903 Ints Lērme 7038 Dako Ziemeļvidzeme V751 VB2 00:02:33 128
904 Igors Trofimenko 6161 V752 VZ2 00:02:33 128
905 Edgars Meijers 5175 V753 VZ2 00:02:33 128
906 Zane Brokāne 6117 Matisons runner's club S153 SZ2 00:02:33 135
907 Toms Mintāls 5666 DPD LATVIJA V754 VZ2 00:02:33 128
908 Ivars Ozoliņš 17171 Auto Kada V755 VB1 00:02:33 128
909 Ieva Zīriuse 7218 Olainfarm S154 SB1 00:02:33 135
910 Dārta Konošonoka 6072 Limbaži SKRIEN S155 SZ2 00:02:33 135
911 Iveta Leja 8214 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S156 SL2 00:02:33 135
912 Māris Katkovskis 5245 KSMR Fitness V756 VZ2 00:02:33 127
913 Māris Modriņš 5033 V757 VZ2 00:02:33 127
914 Viktors Aleksejevs 6189 Aldaris GO V758 VZ2 00:02:33 127
915 Mārcis Megnis 5096 V759 VZ2 00:02:33 127
916 Emīls Mūrēns 5172 V760 VZ1 00:02:33 127
917 Andrejs Kirma 5722 V761 VZ2 00:02:34 127
918 Artūrs Rundzāns 18051 Selonija V762 VL1 00:02:34 127
919 Ligita Leitlande 8071 Zemgales Ziņas S157 SL2 00:02:34 134
920 Baiba Krūmiņa 15496 S158 SZ3 00:02:34 134
921 Kaspars Raubiškis 5372 V763 VZ2 00:02:34 127
922 Rūdolfs Maurāns 6198 KREISAIS KRASTS V764 VZ2 00:02:34 127
923 Krišjānis Beitāns 7238 Yes Family Latvia V765 VB1 00:02:34 127
924 Kristaps Radvilavičs 5067 3D Running V766 VZ2 00:02:34 127
925 Mareks Lucjanovs 5884 V767 VZ2 00:02:34 127
926 Kristīne Mergina 5823 S159 SZ2 00:02:34 134
927 Zanda Kokarēviča 5974 Swedbank S160 SZ2 00:02:34 134
928 Aleksandrs Ksenofontovs 5651 PROLATIO Systems V768 VZ2 00:02:35 126
929 Viesturs Grīnbergs 7522 Sanctimony V769 VB2 00:02:35 126
930 Andris Kiršteins 15533 V770 VZ2 00:02:35 126
931 Ilva Kārkliņa 8033 S161 SL2 00:02:35 133
932 Andris Žukovskis 5962 SQUAD.LV V771 VZ2 00:02:35 126
933 Jānis Vītols 7495 VSK Noskrien Seniori V772 VB3 00:02:36 126
934 Dāvis Baumanis 7120 V773 VB1 00:02:36 125
935 Evita Pētersone 5195 S162 SZ1 00:02:36 132
936 Guntis Rasims 8146 Rēzeknes novads V774 VL1 00:02:36 125
937 Dace Ancāne 7200 Engures sportam I Sporta Patriots S163 SB1 00:02:36 132
938 Artis Lūsis 5963 V775 VZ2 00:02:36 125
939 Normunds Grava 5389 V776 VZ3 00:02:36 125
940 Elīza Ozola 5272 Latvijas Finieris S164 SZ1 00:02:36 132
941 Uģis Bents 8170 V777 VL2 00:02:36 125
942 Ieva Ziemele 7567 RL Grupa S165 SB1 00:02:36 132
943 Oskars Ozoliņš 8063 Matisons Runner's Club V778 VL1 00:02:36 125
944 Baiba Zvirbule 5232 S166 SZ3 00:02:36 132
945 Maksims Popkovs 5467 Wild Gang V779 VZ2 00:02:36 125
946 Guntars Cauna 7364 Crossfit Urban Tribe V780 VB2 00:02:36 125
947 Inga Ziediņa 6112 Maratona klubs S167 SZ3 00:02:37 132
948 Kristaps Goldmanis 15558 Constant Progression Team V781 VZ2 00:02:37 125
949 Didzis Kalniņš 5221 Maratons klubs V782 VZ3 00:02:37 125
950 Jurijs Nazarovs 5032 V783 VZ2 00:02:37 124
951 Ieva Dobule 8082 Swedbank S168 SL1 00:02:37 131
952 Rihards Kauliņš 5496 Mazsalaca V784 VZ2 00:02:37 124
953 Māra Pucena 5400 S169 SZ2 00:02:37 131
954 Gunta Reinicāne 7318 S170 SB1 00:02:37 131
955 Guntis Strautiņš 17174 Maratona klubs V785 VB1 00:02:37 124
956 Edmunds Gržibovskis 8131 SK Dzērvene V786 VL3 00:02:37 124
957 Laura Stepiņa 5030 S171 SZ2 00:02:37 131
958 Kārlis Kurtišs 7379 V787 VB1 00:02:38 124
959 Arguts Keirāns 15546 SPORTLAND V788 VZ3 00:02:38 124
960 Santa Niedola 5307 3D Running S172 SZ2 00:02:38 131
961 Inna Juršēviča 7039 Noskrien Cēsis S173 SB2 00:02:38 131
962 Ēriks Šalājevs 15504 Palīdzēsim.lv V789 VZ2 00:02:38 124
963 Gunita Miteniece 6079 S174 SZ2 00:02:38 131
964 Aldis Zelčs 7553 PH Print V790 VB2 00:02:38 124
965 Sergejs Tišelovičs 5239 V791 VZ3 00:02:38 124
966 Ģirts Goško 6126 Auseklis IK V792 VZ2 00:02:38 124
967 Kaspars Rullis 6255 V793 VZ3 00:02:38 124
968 Armands Beitiks 8088 Vācu kalni I Stirnubuks.lv V794 VL1 00:02:38 124
969 Zane Martinsone 5080 S175 SZ2 00:02:38 131
970 Artūrs Miltiņš 5956 Miltiņi V795 VZ1 00:02:38 124
971 Rūdolfs Beļaunieks 6235 SPORTLAND V796 VZ2 00:02:38 123
972 Jānis Sēkliņš 5308 V797 VZ3 00:02:38 123
973 Zane Lukstiņa 7461 S176 SB1 00:02:38 130
974 Rūdolfs Abiļevs 5900 New village Workout V798 VZ2 00:02:38 123
975 Kristiāns Kudiņš 6008 Palīdzēsim.lv V799 VZ1 00:02:38 123
976 Jolanta Ivanova 5480 S177 SZ2 00:02:39 130
977 Kristīne Kuduma 5321 S178 SZ2 00:02:39 130
978 Guntis Kanaviņš 5817 SSK Bebra V800 VZ4 00:02:39 123
979 Armands Sīlis 6064 Olainfarm V801 VZ2 00:02:39 123
980 Juris Kļaviņš 8164 ZAJEC V802 VL2 00:02:39 123
981 Anatolijs Varlamovs 5464 V803 VZ3 00:02:39 123
982 Anrijs Terauds 7400 V804 VB2 00:02:39 123
983 Regimantas Šnipaitis 8076 V805 VL2 00:02:39 123
984 Agris Krumbergs 7028 Līkā kalna rambātāji V806 VB2 00:02:39 123
985 Eriks Ozols 8230 V807 VL1 00:02:39 123
986 Raimonds Eglītis 8014 E|S Running V808 VL1 00:02:39 123
987 Uģis Holsts 7420 SSK Bebra V809 VB2 00:02:39 123
988 Annika Nelsone 5247 S179 SZ2 00:02:39 130
989 Inese Meldere 5235 S180 SZ2 00:02:39 130
990 Kristīne Smagare 7571 S181 SB1 00:02:39 130
991 Marija Riba 7047 Zoorbagan S182 SB1 00:02:40 129
992 Dzintars Strads 7430 nothing.lv V810 VB3 00:02:40 122
993 Vita Rusiņa 5097 Unicorns are real S183 SZ2 00:02:40 129
994 Dana Rimvide-Mickeviča 5039 Daugavpils Runners S184 SZ2 00:02:40 129
995 Emīls Stūrītis 5430 V811 VZ1 00:02:40 122
996 Baiba Brakovska 5681 Selga S185 SZ2 00:02:40 129
997 Eriks Vasilevskis 5026 DNB Servisa centrs V812 VZ2 00:02:40 122
998 Juris Broks 5252 V813 VZ4 00:02:40 122
999 Artyom Mastihin 7568 V814 VB1 00:02:40 122
1000 Anita Fišere 17158 Maratona klubs S186 SZ3 00:02:40 129
1001 Andris Zībergs 7147 Cepu Cepu V815 VB2 00:02:40 122
1002 Agris Meilerts 7465 Latvijas Finieris V816 VB2 00:02:40 122
1003 Matīss Toms Brūvers 5048 Printful V817 VZ1 00:02:41 122
1004 Laura Hartmane 5294 S187 SZ2 00:02:41 129
1005 Kristīne Vilcāne 7061 Baldones skriešanas komanda S188 SB2 00:02:41 129
1006 Marks Kornets 6158 V818 VZ1 00:02:41 122
1007 Ģirts Kaļķis 7531 Ozolkalns V819 VB2 00:02:41 122
1008 Karīna Mamedova 6147 Daugavpils Runners S189 SZ2 00:02:41 128
1009 Zane Deimante 7104 S190 SB1 00:02:41 128
1010 Kalvis Zuļģis 17169 PAVISAM NEGANTI V820 VB1 00:02:41 121
1011 Mārtiņš Smalkais 5718 EY V821 VZ2 00:02:41 121
1012 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7128 Resnie S191 SB1 00:02:41 128
1013 Aigars Šuvcāns 7433 Lat Met V822 VB1 00:02:41 121
1014 Andris Bērziņš 5947 V823 VZ3 00:02:41 121
1015 Leo Vīksna 5872 V824 VZ3 00:02:41 121
1016 Diāna Lauska 5654 DPD LATVIJA S192 SZ2 00:02:41 128
1017 Agris Kamenders 7573 In Dust We Trust V825 VB1 00:02:42 121
1018 Mārtiņš Dīcis 7527 VSK Noskrien V826 VB1 00:02:42 121
1019 Kristīne Lārmane 5304 S193 SZ2 00:02:42 128
1020 Laura Strupa 6019 S194 SZ2 00:02:42 128
1021 Samuel Bouquay 15526 V827 VZ2 00:02:42 121
1022 Andris Teriņš 6025 V828 VZ2 00:02:42 121
1023 Aleksejs Belokopitovs 7422 Zoorbagan V829 VB1 00:02:42 121
1024 Jānis Rozītis 8077 V830 VL1 00:02:42 121
1025 Dace Tenberga 5612 Engures sportam S195 SZ2 00:02:42 127
1026 Raimonds Spēks 7417 KROKUS V831 VZ2 00:02:42 120
1027 Ilona Šķudīte 5760 Latvijas Finieris S196 SZ3 00:02:42 127
1028 Zane Timma 7302 SK Katrīna S197 SB1 00:02:43 127
1029 Anna Konovalova 5887 S198 SZ1 00:02:43 127
1030 Mareks RudzĪtis 5053 V832 VZ2 00:02:43 120
1031 Märt Lääts 8119 V833 VL3 00:02:43 120
1032 Līva Strode 6099 Bioderma S199 SZ1 00:02:43 127
1033 Edgars Antēns 15548 Ak12 V834 VZ2 00:02:43 120
1034 Sandris Krūmiņš 8102 MRC/Maratona klubs Ventspils V835 VL2 00:02:43 120
1035 Denis Aļeksejevs 8175 V836 VL1 00:02:43 120
1036 Edgars Liepājnieks 5352 Team Kukulītis V837 VZ2 00:02:43 120
1037 Lauris Mellēns 5082 V838 VZ2 00:02:43 120
1038 Kaspars Štromanis 7274 V839 VB1 00:02:43 120
1039 Krists Jānis Krūmiņš 6054 V840 VZ1 00:02:43 120
1040 Matiss Steinerts 7140 Šveices naži V841 VB1 00:02:43 120
1041 Dace Podkalne 7205 VSK Noskrien Blonde S200 SB1 00:02:43 127
1042 Guntars Brauns 7361 V842 VB1 00:02:43 120
1043 Toms Krauklis 6260 V843 VZ2 00:02:43 120
1044 Gintas Slaustas 8103 Penki Kalnai V844 VL2 00:02:43 120
1045 Raivis Puņeiko 6208 PH Print V845 VZ2 00:02:44 119
1046 Varis Veipāns 5102 V846 VZ3 00:02:44 119
1047 Aleksandrs Samohvalovs 7287 SIA KONSTRUKTORIKS V847 VB1 00:02:44 119
1048 Kaspars Indrēvics 7273 V848 VB1 00:02:44 119
1049 Edgars Ziediņš 5334 V849 VZ2 00:02:44 119
1050 Ļubova Blaževiča 8219 Bioderma S201 SL1 00:02:44 126
1051 Līga Pakalna 5840 KROKUS S202 SZ2 00:02:44 126
1052 Aivis Pijols 5946 BRIX2 V850 VZ2 00:02:44 119
1053 Justīne Undzēna 7432 S203 SB1 00:02:44 126
1054 Edvards Jaškulis 6052 Dot IT V851 VZ2 00:02:44 119
1055 Kristaps Ramiņš 15523 Nordi V852 VZ3 00:02:44 119
1056 Ralfs Miļušis 5318 Latvijas Finieris V853 VZ2 00:02:44 119
1057 Nerijus Nekrašas 5171 V854 VZ3 00:02:45 119
1058 Māris Vaivods 7010 V855 VB1 00:02:45 119
1059 Elīna Dūda-Veigule 6098 Bioderma S204 SZ2 00:02:45 125
1060 Kristine Kadasa 7521 S205 SB1 00:02:45 125
1061 Dace Skrastiņa 7449 Talsu pauguraines Zaķi S206 SB2 00:02:45 125
1062 Dace Stīpniece 7281 Izturība S207 SB2 00:02:45 125
1063 Dace Spalva 7514 Kocēnu novads 1 S208 SB1 00:02:45 125
1064 Baiba Niparte 5181 AppXite S209 SZ2 00:02:45 125
1065 Aivars Zāģers 5149 Meridiāns V856 VZ4 00:02:45 118
1066 Blend Fathalla 5698 V857 VZ2 00:02:45 118
1067 Rūdolfs Karss 6110 Luminor V858 VZ2 00:02:45 118
1068 Sandris Kaparkalējs 5326 V859 VZ3 00:02:45 118
1069 Nora Zvirbule 5801 S210 SZ2 00:02:45 125
1070 Elīna Stūrīte 5115 S211 SZ2 00:02:45 125
1071 Aivis Poikāns 8041 V860 VL2 00:02:45 118
1072 Intars Metums 5276 Latvijas Finieris V861 VZ3 00:02:45 118
1073 Valentīna Romanova 7106 S212 SB1 00:02:45 125
1074 Ieva Krastiņa 5337 S213 SZ2 00:02:45 125
1075 Atis Bērziņš 7078 V862 VB2 00:02:46 118
1076 Līga Brence 7401 VSK Noskrien S214 SB2 00:02:46 125
1077 Dāvis Vigulis 7129 V863 VB1 00:02:46 118
1078 Ērika Roba 17184 Saldus Boksa klubs S215 SB2 00:02:46 124
1079 Inese Cīrule 5523 Biznesa parks ABAVA S216 SZ2 00:02:46 124
1080 Madara Tīģere-Bernharde 5401 S217 SZ2 00:02:46 124
1081 Igors Morgunovs 8097 Matisons Runners’ Club V864 VL1 00:02:46 118
1082 Līva Leimane 5069 S218 SZ2 00:02:46 124
1083 Ingus Mednis 5973 Saldus Boksa Klubs V865 VZ2 00:02:46 118
1084 Edgars Rags 5429 V866 VZ2 00:02:46 118
1085 Aldis Strožs 5420 V867 VZ3 00:02:46 117
1086 Sandra Gaile 5842 Izturība S219 SZ2 00:02:46 124
1087 Aija Briede 5912 S220 SZ3 00:02:46 124
1088 Diāna Ķirsone 7572 S221 SB1 00:02:46 124
1089 Jānis Skolnieks 5806 Gjensidige V868 VZ3 00:02:46 117
1090 Aleksandrs Ivanovs 7002 V869 VB1 00:02:47 117
1091 Arūnas Dubinskas 8128 Užupis V870 VL2 00:02:47 117
1092 Aleksandra Brombaha 5645 S222 SZ1 00:02:47 124
1093 Dana Veselova 5246 Rēzeknes novads S223 SZ2 00:02:47 124
1094 Juris Kalnietis 5367 Emergn #optimized4running V871 VZ2 00:02:47 117
1095 Gita Muceniece 7294 Maratona klubs S224 SB1 00:02:47 124
1096 Mārtiņš Braslavs 5009 V872 VZ2 00:02:47 117
1097 Jānis Šliseris 5717 V873 VZ2 00:02:47 117
1098 Oļegs Kopijs 6094 Saldus Boksa klubs V874 VZ2 00:02:47 117
1099 Kaspars Vilcāns 5484 V875 VZ2 00:02:47 117
1100 Kristīne Leja 7139 S225 SB1 00:02:47 123
1101 Agnese Žukova 5411 Olainfarm S226 SZ2 00:02:47 123
1102 Linda Grīnberga 5776 S227 SZ2 00:02:47 123
1103 Kaspars Dzintars 5019 FK BANDAVAA V876 VZ3 00:02:47 117
1104 Kārlis Strūka 6207 PH Print V877 VZ2 00:02:47 117
1105 Jautrīte Pedāne 7288 SIA KONSTRUKTORIKS S228 SB1 00:02:48 123
1106 Dairis Bodnieks 5508 V878 VZ3 00:02:48 117
1107 Martins Plonis 5366 V879 VZ2 00:02:48 117
1108 Kristīne Gržibovska 7444 SK Dzērvene S229 SB1 00:02:48 123
1109 Juta Buklovska 5405 S230 SZ1 00:02:48 123
1110 Rihards Djadela 6188 Aldaris Go V880 VZ2 00:02:48 116
1111 Gunta Lebedoka 8062 OK Kurmis S231 SL3 00:02:48 123
1112 Pēteris Kokums 6178 V881 VZ2 00:02:48 116
1113 Tomas Dirzininkas 17185 - V882 VB2 00:02:48 116
1114 Evita Ruskova 8205 Noskrien.lv S232 SL1 00:02:49 123
1115 Iveta Stūrīte 5173 S233 SZ2 00:02:49 123
1116 Dainis Upenieks 6242 SK Ozolnieki V883 VZ3 00:02:49 116
1117 Valters Hartpengs 5242 V884 VZ1 00:02:49 116
1118 Ina Eigenfelde 6027 Mansardi S234 SZ2 00:02:49 122
1119 Inga Rītere 6116 S235 SZ1 00:02:49 122
1120 Ivars Poļaks 5690 V885 VZ3 00:02:49 116
1121 Vilnis Vitkovskis 7551 LAU / Skrienam Liepājā V886 VB2 00:02:49 116
1122 Didzis Galauliņš 5200 Es un es pats V887 VZ3 00:02:49 116
1123 Kristīne Freimane 5454 Accenture S236 SZ2 00:02:49 122
1124 Ilze Stukule 7307 SK Katrīna/Kuldīga S237 SB3 00:02:49 122
1125 Aija Lāce 5145 S238 SZ4 00:02:49 122
1126 Aigars Kājiņš 6163 AK V888 VZ3 00:02:49 116
1127 Sindija Skangale 5644 Swedbank S239 SZ2 00:02:49 122
1128 Egija Biete 7446 BALTAIS S240 SB1 00:02:49 122
1129 Aigars Silkalns 7293 colorlib.com V889 VB1 00:02:49 115
1130 Guntis Domburs 5343 Individual V890 VZ2 00:02:50 115
1131 Jānis Laganovskis 7303 VSK Noskrien V891 VB1 00:02:50 115
1132 Zanda Kārkliņa 7383 Baldones skriešanas komanda S241 SB2 00:02:50 122
1133 Ivars Lapše 5375 DzSK Lokomotīve V892 VZ4 00:02:50 115
1134 Mikhail Samon 5829 Begom ot infarkta V893 VZ3 00:02:50 115
1135 Ilze Baumane 7192 S242 SB2 00:02:50 121
1136 Gļebs Karjaka 7439 V894 VB1 00:02:50 115
1137 Didzis Raits 7575 Mana mīļākā komanda V895 VB1 00:02:50 115
1138 Kristīne Reinholde 5479 Siguldas maratona klubs S243 SZ3 00:02:50 121
1139 Lelde Ronimoisa 5785 VSK Noskrien Vāveres S244 SZ2 00:02:50 121
1140 Kristers Ūdris 7149 V896 VB1 00:02:50 115
1141 Uldis Velps 7173 VSK Noskrien V897 VB2 00:02:50 115
1142 Jānis Rullis 5902 V898 VZ2 00:02:51 115
1143 Inese Leinasare 7298 S245 SB2 00:02:51 121
1144 Jevgenijs Kurovs 5376 V899 VZ2 00:02:51 114
1145 Ilona Balode 7345 Sirms Ronis un draugi S246 SB2 00:02:51 121
1146 Kārlis Birģelis 15534 V900 VZ3 00:02:51 114
1147 Anastasija Rjabuha 6256 S247 SZ2 00:02:51 121
1148 Miks Locis 6051 Lynxdojo V901 VZ2 00:02:51 114
1149 Monika Lemese 5998 LSC S248 SZ3 00:02:51 121
1150 Liene Zilvere 5320 Siguldas takas S249 SZ2 00:02:51 121
1151 Sanni Viitanen 5682 Foodies S250 SZ2 00:02:51 121
1152 Kaspars Daube 5630 V902 VZ2 00:02:51 114
1153 Marko Tõll 8123 V903 VL1 00:02:51 114
1154 Uldis Zemlītis 5254 V904 VZ3 00:02:51 114
1155 Līga Līce 8225 DzSK Lokomotīve S251 SL2 00:02:51 121
1156 Iveta Brezinska 7135 S252 SB1 00:02:51 120
1157 Linda Loce 8179 Lynxdojo S253 SL1 00:02:51 120
1158 Jānis Kaibe 6131 Kocēnu novads 1 V905 VZ2 00:02:52 114
1159 Māra Braslava 8156 Limbaži Skrien S254 SL1 00:02:52 120
1160 Egils Kampuss 5040 V906 VZ2 00:02:52 114
1161 Iveta Hāgena 5314 KSMR Fitness Carnikava S255 SZ3 00:02:52 120
1162 Lita Sala 6028 S256 SZ2 00:02:52 120
1163 Igors Rižikovs 5436 Olainfarm V907 VZ2 00:02:52 114
1164 Laine Else 5605 SIA Joker Ltd. S257 SZ2 00:02:52 120
1165 Ilona Bēmere 5867 Baldones skriešanas komanda S258 SZ3 00:02:52 120
1166 Jānis Kaupers 5655 DPD LATVIJA V908 VZ2 00:02:52 113
1167 Uldis Krauklis 6225 Accenture V909 VZ2 00:02:53 113
1168 Ģirts Jaunzems 5937 V910 VZ2 00:02:53 113
1169 Mārtiņš Puriņš 7090 V911 VB1 00:02:53 113
1170 Daina Gotfrīde-Bernsone 5047 S259 SZ2 00:02:53 120
1171 Ritvars Karklins 7251 DNB Servisa centrs V912 VB1 00:02:53 113
1172 Dzintars Kriķis 5006 Labo sajūtu kolekcionārs V913 VZ3 00:02:53 113
1173 Paula Gavare 15527 S260 SZ2 00:02:53 119
1174 Matīss Baranovskis 5691 GARMIN V914 VZ2 00:02:53 113
1175 Estere Romanovska 6175 Olainfarm S261 SZ1 00:02:53 119
1176 Juris Ozoliņš 5979 Herbalife24 V915 VZ2 00:02:53 113
1177 Ilmārs Pūce 7125 IeM VUGD Sigulda V916 VB1 00:02:53 113
1178 Maruta Eriņa 7530 Individ. S262 SB1 00:02:54 119
1179 Juris Seglenieks 7171 V917 VB2 00:02:54 113
1180 Pēteris Dūka 7066 V918 VB1 00:02:54 113
1181 Maksims Ivanovs 5146 V919 VZ2 00:02:54 113
1182 Kristīne Balanasa 5238 Virsotne/MARMOT S263 SZ3 00:02:54 119
1183 Anete Ozoliņa 5373 S264 SZ2 00:02:54 119
1184 Baiba Močāne 15561 Amber Race S265 SZ3 00:02:54 119
1185 Lilija Grundmane 5271 Maratona klubs S266 SZ4 00:02:54 119
1186 Baiba Alkšere 8005 S267 SL1 00:02:54 119
1187 Vadims Maškancevs 6264 V920 VZ2 00:02:54 112
1188 Andis Pētersons 5876 V921 VZ2 00:02:54 112
1189 Madara Dambe-Krastkalne 5895 S268 SZ2 00:02:54 119
1190 Arvis Birkmanis 5778 V922 VZ3 00:02:54 112
1191 Andis Ābele 5987 Ābeles V923 VZ2 00:02:54 112
1192 Dzintra Šteinberga 5390 Swedbank S269 SZ2 00:02:54 119
1193 Inta Zīriuse 8004 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm S270 SL1 00:02:54 118
1194 Līna Lazdiņa 7239 Sportiskie B31 S271 SB1 00:02:55 118
1195 Kristīne Stendzeniece 5118 S272 SZ2 00:02:55 118
1196 Daiga Siliņa 5265 S273 SZ1 00:02:55 118
1197 Iveta Zāģere 8021 Meridiāns S274 SL2 00:02:55 118
1198 Gints Žumburs 5303 V924 VZ3 00:02:55 112
1199 Elza Žumbure 5309 Legs Miserables S275 SZ2 00:02:55 118
1200 Jurģis Jurčenko 15563 V925 VZ2 00:02:55 112
1201 Sarmīte Jermolova 5686 S276 SZ2 00:02:55 118
1202 Paula Pakule 5907 Sporta Klubs WENDI S277 SZ2 00:02:55 118
1203 Ivars Pirktiņš 6113 V926 VZ2 00:02:55 112
1204 Anni Tatsi 5078 S278 SZ2 00:02:55 118
1205 Arnis Kuzmanis 18052 AkmensDizains.lv V927 VL2 00:02:55 112
1206 Gunta Brazauska 7133 S279 SB1 00:02:56 118
1207 Ilze Boldāne 7356 S280 SB2 00:02:56 118
1208 Olga Ščebrina 5969 S281 SZ3 00:02:56 118
1209 Elīza Rušmane 7167 S282 SB1 00:02:56 117
1210 Kaspars Atmats 6223 SPORTLAND V928 VZ2 00:02:56 111
1211 Raitis Štotaks 7427 V929 VB1 00:02:56 111
1212 Armands Ķiploks 6152 V930 VZ2 00:02:56 111
1213 Nauris Legzdiņš 6060 V931 VZ2 00:02:56 111
1214 Tatjana Vološčuka 5236 S283 SZ2 00:02:56 117
1215 Laura Kalēja 7509 S284 SB1 00:02:56 117
1216 Kaspars Gulbinskis 15519 GULBINSKI V932 VZ2 00:02:56 111
1217 Ivars Āboltiņš 17183 Lynxdojo V933 VB1 00:02:56 111
1218 Antra Kanušniece 7260 BIODERMA S285 SB1 00:02:56 117
1219 John Aage Andersen 5380 Atea Global Services V934 VZ4 00:02:57 111
1220 Gatis Plots 15501 V935 VZ2 00:02:57 111
1221 Jānis Sīpols 5300 V936 VZ3 00:02:57 111
1222 Ivars Noviks 8016 Tet V937 VL2 00:02:57 111
1223 Anuar Zhumabayev 6041 Accenture V938 VZ2 00:02:57 110
1224 Annija Vutkēviča 7504 Luminor S286 SB1 00:02:57 117
1225 Gints Sala 6029 V939 VZ2 00:02:57 110
1226 Simona Helmane 6007 S287 SZ1 00:02:57 117
1227 Baiba Juruša 5871 Pauguru iekarotājas S288 SZ2 00:02:57 117
1228 Saiva Sokolova 5544 S289 SZ3 00:02:57 117
1229 Inese Bērziņa 8227 Kocēnu novads 1 S290 SL2 00:02:57 117
1230 Sandis Jaskans 6042 Palīdzēsim.lv V940 VZ2 00:02:57 110
1231 Madara Kukaine 7407 Venden S291 SB1 00:02:57 117
1232 Jolanta Lebedoka 15529 S292 SZ3 00:02:57 116
1233 Andis Rubeniņš 6191 V941 VZ2 00:02:57 110
1234 Valdis Sirsniņš 5565 V942 VZ4 00:02:58 110
1235 Lukas Beckers 5626 Foodies V943 VZ1 00:02:58 110
1236 Nikola Apsīte 5680 2KOKI S293 SZ1 00:02:58 116
1237 Rinalds Aļeksjonoks 6166 V944 VZ2 00:02:58 110
1238 Rioberts Grotuss 15537 V945 VZ1 00:02:58 110
1239 Paula Berķe 5896 S294 SZ1 00:02:58 116
1240 Evija Šica 5125 S295 SZ2 00:02:58 116
1241 Agnese Liepiņa 5408 S296 SZ2 00:02:58 116
1242 Dina Alksne 7076 ZVOC S297 SB2 00:02:58 116
1243 Jake Branson 5072 Team America V946 VZ2 00:02:58 110
1244 Pēteris Mūrnieks 5836 V947 VZ1 00:02:58 110
1245 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7132 Vsk Noskrien S298 SB2 00:02:58 116
1246 Evita Pauriņa 5305 S299 SZ3 00:02:58 116
1247 Madars Jansons 7234 Saldus OK V948 VB1 00:02:58 110
1248 Anita Hļevicka 5225 S300 SZ3 00:02:58 116
1249 Anta Bojane 5699 S301 SZ2 00:02:58 116
1250 Nauris Broks 15515 SPORTLAND V949 VZ2 00:02:58 110
1251 Zane Vanaga 5342 VSK Noskrien S302 SZ2 00:02:58 116
1252 Māris Zirnis 8011 V950 VL2 00:02:59 109
1253 Laura Dzepuka 5192 Zemgales Ziņas S303 SZ1 00:02:59 116
1254 Matīss Vaivods 7413 V951 VB1 00:02:59 109
1255 Kristīne Krista Lejniece 5916 Zemgales Ziņas S304 SZ2 00:02:59 116
1256 Gints Vaseris 6024 EŽI V952 VZ2 00:02:59 109
1257 Daiga Kalniņa 5339 S305 SZ2 00:02:59 115
1258 Signija Rancāne 7118 EY S306 SB1 00:02:59 115
1259 Vilmārs Mangalis 5324 Pēdējā elpa V953 VZ2 00:02:59 109
1260 Inese Upite-Apine 5139 S307 SZ2 00:02:59 115
1261 Elvis Lodiņš 7404 V954 VB1 00:02:59 109
1262 Janeks Frolovs 5387 Lidosta "Rīga" V955 VZ3 00:02:59 109
1263 Alfreds Radvils 5879 Skaida V956 VZ2 00:02:59 109
1264 Līga Kaspare 7146 S308 SB1 00:02:59 115
1265 Ieva Lorence 5090 S309 SZ3 00:03:00 115
1266 Gatis Grandāns 5064 V957 VZ2 00:03:00 109
1267 Renārs Reiniks 5206 V958 VZ3 00:03:00 109
1268 Marita Veinberga 7199 Swedbank S310 SB2 00:03:00 115
1269 Anna Zara 6037 PATRIA NAA S311 SZ1 00:03:00 115
1270 Ulvis Pāvuls 6107 Luminor V959 VZ2 00:03:00 109
1271 Marina Kaže 5767 Auces aeroklubs S312 SZ2 00:03:00 115
1272 Sanita Mazure 5119 Legs Miserables S313 SZ2 00:03:00 115
1273 Ērika Bužinska 5198 S314 SZ1 00:03:00 115
1274 Jānis Māsēns 5261 Firma L4 V960 VZ3 00:03:00 108
1275 Zita Zariņa 3471 run...just run! S315 SZ2 00:03:00 115
1276 Ilona Viļumsone 15514 AkmensDizains.lv S316 SZ3 00:03:00 114
1277 Ģirts Pijols 5770 BRIX V961 VZ2 00:03:01 108
1278 Linda Ūdre-Rizga 5121 S317 SZ2 00:03:01 114
1279 Artis Mincenbergs 7141 V962 VB2 00:03:01 108
1280 Viktors Artamonovs 5416 V963 VZ2 00:03:01 108
1281 Sigita Šilinska 5201 S318 SZ3 00:03:01 114
1282 Evita Biezmane 7331 H&S Solution S319 SB1 00:03:01 114
1283 Ieva Kiseļeva 6105 Luminor S320 SZ2 00:03:01 114
1284 Vladislavs Petičonoks 7013 Olainfarm V964 VB1 00:03:01 108
1285 Jānis Vītiņš 5700 Klinšu ērgļi V965 VZ3 00:03:01 108
1286 Mārīte Revizore 5897 S321 SZ3 00:03:01 114
1287 Kristīne Antužāne 7342 S322 SB1 00:03:01 114
1288 Monta Cimdiņa 5262 S323 SZ2 00:03:01 114
1289 Andris Riekstiņš 5903 V966 VZ3 00:03:01 108
1290 Andrejs Semjonovs 17161 The House V967 VB1 00:03:01 108
1291 Lana Lindermane 7166 S324 SB2 00:03:01 114
1292 Lelde Sarma 5126 S325 SZ2 00:03:01 114
1293 Daiga Ribikauska 5202 Bauska S326 SZ2 00:03:02 114
1294 Evita Zemlīte 5253 S327 SZ3 00:03:02 114
1295 Solvita Skrabe 5951 Baltais S328 SZ2 00:03:02 114
1296 Madara Ozola 7203 Saldus Boksa Klubs S329 SB1 00:03:02 113
1297 Arnis Leikarts 7116 V968 VB2 00:03:02 107
1298 Karlīna Engere 7095 S330 SB1 00:03:02 113
1299 Andris Dalbiņš 6059 V969 VZ1 00:03:02 107
1300 Armands Kerijs 5322 Latvijas Finieris V970 VZ3 00:03:02 107
1301 Signe Lode 5542 S331 SZ2 00:03:03 113
1302 Dace Tetere 7182 Lielie Dibeni S332 SB1 00:03:03 113
1303 Evgenii Volokotkin 6139 V971 VZ2 00:03:03 107
1304 Ritma Kamendere 5710 S333 SZ2 00:03:03 113
1305 Jānis Krēsliņš 5497 Swedbank V972 VZ2 00:03:03 107
1306 Ivars Brauns 8079 Lynxdojo V973 VL2 00:03:03 107
1307 Anete Kampare 7464 Veču lauks S334 SB1 00:03:03 113
1308 Didzis Šapkus 7360 V974 VB1 00:03:03 107
1309 Evija Dilāne 5577 S335 SZ2 00:03:03 113
1310 Auce Auškāpa 5742 Kocēnu novads S336 SZ2 00:03:03 113
1311 Marika Pazare 7450 Swedbank S337 SB2 00:03:03 113
1312 Matīss Simkevičs 5813 V975 VZ1 00:03:03 107
1313 Agita Gritāne 7311 Biznesa parks ABAVA S338 SB2 00:03:03 113
1314 Ingus Grasis 7230 V976 VB2 00:03:03 107
1315 Roberts Pūgulis 6182 Benu aptieka V977 VZ3 00:03:03 107
1316 Diāna Šņepste 5210 S339 SZ1 00:03:03 113
1317 Agnese Raga 5292 MRC S340 SZ2 00:03:03 113
1318 Kristīne Jaudzema 15532 S341 SZ2 00:03:04 112
1319 Dzintra Kārkliņa 5486 S342 SZ4 00:03:04 112
1320 Krists Pakulis 5327 DOBELE V978 VZ2 00:03:04 106
1321 Laura Valaine 5732 S343 SZ2 00:03:04 112
1322 Anita Andersone 7003 S344 SB1 00:03:04 112
1323 Jānis Bogdanovs 5972 V979 VZ4 00:03:04 106
1324 Evita Ragovska 7097 DEDA S345 SB1 00:03:04 112
1325 Dina Zūdiņa 7246 S346 SB2 00:03:04 112
1326 Irina Voronova 5835 S347 SZ2 00:03:05 112
1327 Līga Everte 5846 S348 SZ2 00:03:05 112
1328 Dace Linde 5978 S349 SZ3 00:03:05 112
1329 Veronika Buhalova 5740 S350 SZ2 00:03:05 112
1330 Romans Krušinskis 17163 V980 VB1 00:03:05 106
1331 Linda Andersone 5594 Accenture S351 SZ2 00:03:05 112
1332 Gatis Mellups 6249 V981 VZ3 00:03:05 106
1333 Ruslans Kavlišs 5217 V982 VZ2 00:03:05 106
1334 Agnese Sloka 5758 DzSK Lokomotīve S352 SZ2 00:03:05 112
1335 Arnis Mālbergs 8195 VSK Noskrien V983 VL1 00:03:05 106
1336 Lelde Pētersone 7117 S353 SB1 00:03:05 112
1337 Artūrs Kamenders 7550 AKINE V984 VB1 00:03:05 106
1338 Līva Lazdiņa 7008 Sportiskie B31 S354 SB1 00:03:05 111
1339 Dace Bērta 5677 S355 SZ2 00:03:06 111
1340 Mārcis Vītoliņš 5263 Kociņi V985 VZ1 00:03:06 105
1341 Jānis Lehtla 6081 CosmoProb V986 VZ2 00:03:06 105
1342 Edgars Marcinkevičs 5358 Lidosta "Rīga" V987 VZ2 00:03:06 105
1343 Paula Ivanovaite 5959 S356 SZ1 00:03:06 111
1344 Liene Kalniņa 8081 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera S357 SL1 00:03:06 111
1345 Klinta Gritāne 5452 S358 SZ2 00:03:06 111
1346 Ieva Jaudzeme 7499 Bioderma S359 SB2 00:03:06 111
1347 Juris Kārkliņš 5799 V988 VZ3 00:03:06 105
1348 Ilze Ramiņa 7235 SECE S360 SB2 00:03:06 111
1349 Ieva Meijere 7030 S361 SB1 00:03:06 111
1350 Ilze Vācere 6167 Team Kažemāka / Noskrien S362 SZ3 00:03:06 111
1351 Eva Dzene 5635 S363 SZ2 00:03:06 111
1352 Ilze Olte 5821 S364 SZ3 00:03:06 111
1353 Sanita Adamoviča 5999 S365 SZ2 00:03:07 111
1354 Elviss Ozols 15549 V989 VZ2 00:03:07 105
1355 Jānis Pinka 5063 V990 VZ3 00:03:07 105
1356 Armands Lusts 7222 V991 VB1 00:03:07 105
1357 Elīna Romanovska 15491 Zaļo vārnu aizsardzība S366 SZ2 00:03:07 110
1358 Ilona Svekre 5003 S367 SZ2 00:03:07 110
1359 Krista Kupča 5325 Madona S368 SZ2 00:03:07 110
1360 Kristaps Čeksters 5566 V992 VZ2 00:03:07 104
1361 Elīza Ozoliņa 7428 S369 SB1 00:03:07 110
1362 Liene Bundziņa 5076 S370 SZ2 00:03:07 110
1363 Gints Fjodorovs 5554 AMSERV V993 VZ3 00:03:07 104
1364 Konstantīns Buravcovs 7560 V994 VB1 00:03:07 104
1365 Heleri Alter 7291 S371 SB1 00:03:07 110
1366 Ingūna Semjonova 7050 Zemgales Ziņas S372 SB2 00:03:07 110
1367 Linda Danilāne 7357 Olainfarm S373 SB1 00:03:07 110
1368 Evita Bērziņa 7048 S374 SB2 00:03:08 110
1369 Maija Putāne 15517 S375 SZ3 00:03:08 110
1370 Santa Birģele 7280 VSK Noskrien S376 SB1 00:03:08 110
1371 Aļģirts Valužis 7069 Priekules veloklubs V995 VB2 00:03:08 104
1372 Raimonds Buraks 8198 SOLI PA SOLIM V996 VL1 00:03:08 104
1373 Anna Zuntmane 6063 S377 SZ2 00:03:08 110
1374 Elīna Pajuste 7540 S378 SB1 00:03:08 110
1375 Wade Armstrong 5159 Team America V997 VZ3 00:03:08 104
1376 Dace Limmere 5641 Maushi S379 SZ2 00:03:08 110
1377 Reinis Virsis - Šneiders 5923 V998 VZ2 00:03:08 104
1378 Dace Pētersone 5284 MINTprint S380 SZ2 00:03:08 110
1379 Vineta Veisberga 5490 Saldus boksa klubs S381 SZ3 00:03:08 110
1380 Roberts Ramba 6181 V999 VZ2 00:03:08 104
1381 Līva Veļķere 5980 Alūksne S382 SZ2 00:03:09 110
1382 Martins Ķikuts 6045 V1000 VZ1 00:03:09 104
1383 Laimonis Garančs 7068 SK Wendi V1001 VB2 00:03:09 104
1384 Andis Ozols 6237 V1002 VZ2 00:03:09 104
1385 Sergejs Kubraks 7463 Engure sportam V1003 VB2 00:03:09 104
1386 Edgars Kaminskis 7397 Atea Global Services V1004 VB1 00:03:09 104
1387 Mārtiņš Bankovskis 15559 V1005 VZ2 00:03:09 103
1388 Zane Dankbāre 5075 S383 SZ1 00:03:09 109
1389 Dace Saveiko 15500 S384 SZ2 00:03:09 109
1390 Laura Barauska 5092 S385 SZ1 00:03:09 109
1391 Ilze Zvīdriņa 7338 S386 SB1 00:03:09 109
1392 Nikolajs Semjonovs 7545 V1006 VB1 00:03:09 103
1393 Einārs Mednis 5269 V1007 VZ3 00:03:09 103
1394 Krista Kozlovska 6234 SPORTLAND S387 SZ1 00:03:09 109
1395 Lelde Grīnvalde 5362 S388 SZ2 00:03:10 109
1396 Matiss Jansons 7396 Atea Global Services V1008 VB1 00:03:10 103
1397 Liene Sirmā 5128 S389 SZ2 00:03:10 109
1398 Anete Geduševa-Bērziņa 5797 Valmiera S390 SZ2 00:03:10 109
1399 Evita Ozola 7390 Bauska S391 SB2 00:03:10 109
1400 Imants Zaķis 7466 CDT V1009 VB2 00:03:10 103
1401 Līga Zeme 5410 Kuldīga S392 SZ2 00:03:10 109
1402 Juris Gaidelis 5020 Maratona klubs / Noskrien Cēsis V1010 VZ4 00:03:10 103
1403 Vlada Buharova 6100 Bioderma S393 SZ2 00:03:10 109
1404 Sabīne Eglīte 8126 S394 SL1 00:03:10 109
1405 Mārtiņš Balodis 7426 V1011 VB2 00:03:10 103
1406 Ināra Rube 5296 S/K Katrīna S395 SZ4 00:03:11 108
1407 Markus Mednis 6132 V1012 VZ1 00:03:11 102
1408 Arvils Pekuless 5527 V1013 VZ2 00:03:11 102
1409 Svetlana Čursina 7195 ChursinTeam S396 SB1 00:03:11 108
1410 Elīna Dzalbe 15518 Saldus Boksa Klubs S397 SZ2 00:03:11 108
1411 Mareks Strihors 6253 V1014 VZ3 00:03:11 102
1412 Anastasija Samete 5920 S398 SZ2 00:03:11 108
1413 Iveta Kaverska 6125 S399 SZ3 00:03:11 108
1414 Kaspars Kallass 5433 V1015 VZ3 00:03:11 102
1415 Ieva Ustupa 5434 Burbulīte un radi S400 SZ3 00:03:11 108
1416 Alvis Lepiksons 7546 Auseklis V1016 VB2 00:03:12 102
1417 Līga Leiba 7296 Selga S401 SB1 00:03:12 108
1418 Līga Novokšanova 5975 Swedbank S402 SZ2 00:03:12 108
1419 Dāvis Lemšs 18058 Apaļie V1017 VL1 00:03:12 102
1420 Mārtiņš Sniedze 5928 V1018 VZ2 00:03:13 101
1421 Ieva Leikarte 5226 S403 SZ3 00:03:13 107
1422 Guntis Šīmanis 5540 V1019 VZ2 00:03:13 101
1423 Laura Anševica 5689 Žubīte un Ērglis S404 SZ2 00:03:13 107
1424 Janeks Briedis 5095 V1020 VZ3 00:03:13 101
1425 Evita Taurene 5735 S405 SZ2 00:03:13 107
1426 Jānis Vilks 5116 V1021 VZ2 00:03:13 101
1427 Kaspars Līcītis 5853 V1022 VZ3 00:03:13 101
1428 Zemgus Eglītis 5633 V1023 VZ2 00:03:13 101
1429 Andrejs Goršanovs 5409 Lidosta “Rīga” V1024 VZ3 00:03:14 101
1430 Pārsla Dambe 5349 S406 SZ2 00:03:14 107
1431 Liene Mudrova 5190 Jaunmārupe skrien S407 SZ2 00:03:14 107
1432 Māris Veckalniņš 5850 Madona V1025 VZ4 00:03:14 101
1433 Ruta Malacanova 5701 Swedbank S408 SZ3 00:03:14 107
1434 Kristiāna Kirša 5642 S409 SZ2 00:03:14 106
1435 Iveta Bērziņa 5487 Riga Runners II S410 SZ2 00:03:15 106
1436 Valērijs Arbuzovs 5120 V1026 VZ3 00:03:15 100
1437 Madara Zvirgzdiņa 5880 S411 SZ2 00:03:15 106
1438 Dāvis Palsiņš 5772 3D Running V1027 VZ2 00:03:15 100
1439 Zane Mirdza Paikena 5685 Domdaris S412 SZ2 00:03:15 106
1440 Oskars Brinkis 8154 DNB Servisa centrs V1028 VL1 00:03:15 100
1441 Simona Klodža 5179 S413 SZ1 00:03:15 106
1442 Mārtiņš Krūklis 5530 K4IF Team V1029 VZ2 00:03:15 100
1443 Dace Vilgerte 7270 DPD LATVIJA S414 SB2 00:03:15 106
1444 Monta Peciņa 7181 Māsas Peciņas S415 SB1 00:03:15 106
1445 Evija Kļave 7304 Jaunmārupe skrien! S416 SB2 00:03:15 106
1446 Ieva Meiere 7080 Ok Ziemeļkurzeme S417 SB2 00:03:15 106
1447 Jānis Marčinkus 8226 sk Ozolnieki V1030 VL3 00:03:16 100
1448 Kristaps Kunrads 5819 V1031 VZ2 00:03:16 100
1449 Normunds Liepiņš 5495 Venden V1032 VZ3 00:03:16 100
1450 Jānis Bārda 7221 V1033 VB2 00:03:16 100
1451 Sandijs Jekabsons 7233 V1034 VB1 00:03:16 100
1452 Ainars Vītoliņš 5266 Kociņi V1035 VZ3 00:03:16 100
1453 Margita Lagzdiņa 5058 - S418 SZ3 00:03:16 105
1454 Andris Bērziņš 6084 V1036 VZ2 00:03:16 100
1455 Lauris Lizbovskis 8078 BukuStirns V1037 VL2 00:03:16 100
1456 Anete Bruževica 7505 Luminor S419 SB2 00:03:16 105
1457 Aleksandrs Naumenko 7384 Gausā Jūdze V1038 VB3 00:03:16 99
1458 Reinis Ruciņš 18059 Apaļie V1039 VL1 00:03:17 99
1459 Liva Romanova 6095 DNB Servisa centrs S420 SZ2 00:03:17 105
1460 Ance Koškina 5163 S421 SZ1 00:03:17 105
1461 Ieviņa Gaiziņa 7332 VSK Noskrien S422 SB2 00:03:17 105
1462 Egīls Baumanis 7156 V1040 VB1 00:03:17 99
1463 Māris Vīlips 8153 V1041 VL2 00:03:17 99
1464 Kārlis Krīgalis 5050 V1042 VZ2 00:03:17 99
1465 Inguna Korņējeva 5443 Daba mūs sauc S423 SZ4 00:03:17 105
1466 Anete Grandāne 5552 ASK PATRIA S424 SZ2 00:03:17 105
1467 Gundars Grinšpons 6214 Velo Saldus V1043 VZ3 00:03:17 99
1468 Ilva Paltere 5664 DPD LATVIJA S425 SZ1 00:03:17 105
1469 Armands Šaraks 6078 V1044 VZ2 00:03:17 99
1470 Rihards Puķītis 5446 V1045 VZ2 00:03:17 99
1471 Arta Purina 5854 S426 SZ2 00:03:18 104
1472 Dace Veipa 5687 VSK Noskrien Vāveres S427 SZ3 00:03:18 104
1473 Aira Semjonova 5970 S428 SZ3 00:03:18 104
1474 Māris Valtiņš 5493 V1046 VZ4 00:03:18 99
1475 Aigars Bērziņš 7317 V1047 VB1 00:03:18 99
1476 Inese Neilande 7213 Kača liek skriet! S429 SB2 00:03:18 104
1477 Dace Bērziņa 5964 Ieskriet kontrollaikā S430 SZ3 00:03:18 104
1478 Artis Balodis 18056 Apaļie V1048 VL1 00:03:19 98
1479 Inga Ādmine - Stūris 6040 S431 SZ3 00:03:19 104
1480 Edgars Ābeltiņš 7334 EY V1049 VB1 00:03:19 98
1481 Kristiāna Dolge 5345 S432 SZ1 00:03:19 104
1482 Mārtiņš Brizga 15513 V1050 VZ2 00:03:19 98
1483 Erlands Krivāns 5511 V1051 VZ2 00:03:19 98
1484 Lauma Muceniece 7518 S433 SB1 00:03:19 104
1485 Inga Priedīte 5333 Latvijas Finieris S434 SZ3 00:03:19 104
1486 Inga Nartiša 5580 Mailigen S435 SZ2 00:03:19 104
1487 Vita Rancāne 5927 S436 SZ2 00:03:19 104
1488 Jānis Runcis 6138 RJ V1052 VZ2 00:03:19 98
1489 Jānis Birģelis 7236 V1053 VB2 00:03:19 98
1490 Guna Berlande 5847 S437 SZ2 00:03:19 104
1491 Zita Andersone 5619 Dardedzieši S438 SZ2 00:03:19 104
1492 Emīls Brizga 15522 V1054 VZ1 00:03:19 98
1493 Aija Tīlena 5143 TRX Cēsis S439 SZ4 00:03:19 104
1494 Sarmīte Zommere 5427 S440 SZ2 00:03:19 104
1495 Ilze Olšteina 6133 S441 SZ3 00:03:19 104
1496 Māris Avotiņš 18050 V1055 VL2 00:03:20 98
1497 Nadezda Guscenko 6093 Stefi-L S442 SZ3 00:03:20 103
1498 Krists Krastiņš 5601 Mailigen V1056 VZ2 00:03:20 98
1499 Raivis Zariņš 6157 V1057 VZ3 00:03:20 98
1500 Juris Līpacis 6092 V1058 VZ3 00:03:20 98
1501 Anita Galašina 7227 Global Fitness S443 SB1 00:03:20 103
1502 Armands Bisenieks 6121 Guddžobs Guddans V1059 VZ2 00:03:20 98
1503 Daiga Greiškāne 7358 VSK Noskrien S444 SB2 00:03:20 103
1504 Ilze Malovka 5360 S445 SZ2 00:03:20 103
1505 Liene Krūze 5845 Maratona klubs S446 SZ2 00:03:21 103
1506 Linda Lūse 7040 Swedbank S447 SB1 00:03:21 103
1507 Sandra Balode 7425 S448 SB2 00:03:21 103
1508 Anete Maže 5517 Francūži S449 SZ1 00:03:21 103
1509 Jānis Aizpurietis 6135 V1060 VZ2 00:03:21 97
1510 Līga Riņķe 6061 S450 SZ2 00:03:21 103
1511 Anita Urkauska 5510 S451 SZ2 00:03:21 103
1512 Raimonda Kalniņa 7405 S452 SB1 00:03:21 103
1513 Edgars Kirhners 7145 V1061 VB1 00:03:22 97
1514 Ieva Leitlande 5934 VSK "Burkānciems & Co" S453 SZ3 00:03:22 102
1515 Jānis Balčūns 7476 V1062 VB1 00:03:22 97
1516 Pēteris Poga 15542 V1063 VZ2 00:03:22 97
1517 Ance Bičuka 5567 S454 SZ2 00:03:22 102
1518 Aira Jaunzare 6142 S455 SZ2 00:03:22 102
1519 Daiga Grinšpona 6218 Velo Saldus S456 SZ3 00:03:22 102
1520 Arina Maļčenkova 5222 S457 SZ2 00:03:22 102
1521 Ruta Mālniece 5855 AkmensDizains.lv S458 SZ2 00:03:22 102
1522 Arvo Soosalu 5507 JK Hermes V1064 VZ4 00:03:22 97
1523 Nils Eduards Jakobsons 5532 Lynxdojo V1065 VZ1 00:03:22 97
1524 Aleksandrs Sergejevs 15545 Polystylex V1066 VZ2 00:03:22 97
1525 Roberts Neilands 5439 Lāčplēša māja Cēsīs V1067 VZ3 00:03:23 97
1526 Santa Suta-Zute 7096 SK Tērauds S459 SB2 00:03:23 102
1527 Sanita Kokarēviča 7212 Noskrien Cēsis S460 SB2 00:03:23 102
1528 Līga Kokoreviča 17177 S461 SB1 00:03:23 102
1529 Kaspars Sanders 6257 Baltic Zinc Technics SIA V1068 VZ3 00:03:23 96
1530 Zanda Ruskule 6068 Gjensidige S462 SZ2 00:03:23 102
1531 Linda Smalka 5762 DNB Servisa centrs S463 SZ2 00:03:23 102
1532 Dzintars Boldāns 5768 DzSK Lokomotīve V1069 VZ3 00:03:23 96
1533 Zane Kučinska 5660 DPD LATVIJA S464 SZ2 00:03:23 102
1534 Ieva Kalere 5412 S465 SZ2 00:03:24 102
1535 Krista Bome 7566 SPORTLAND S466 SB1 00:03:24 101
1536 Ilona Sedleniece 8178 S467 SL2 00:03:24 101
1537 Aira Urtāne 5723 S468 SZ2 00:03:24 101
1538 Ameli Mazure 6111 Zoorbagan S469 SZ1 00:03:24 101
1539 Kristaps Štelmahers 5194 KALĒJS V1070 VZ2 00:03:24 96
1540 Svetlana Šanceva 7105 Musliks S470 SB1 00:03:24 101
1541 Deniss Rostkovskis 7468 V1071 VB1 00:03:24 96
1542 Ilze Zēberga 5478 N/a S471 SZ2 00:03:24 101
1543 Maira Ķeirāne 5065 S472 SZ2 00:03:24 101
1544 Gints Buivids 15543 V1072 VZ3 00:03:24 96
1545 Ilze Rāta 8238 Emergn #optimized4running S473 SL3 00:03:24 101
1546 Sintija Kārkliņa 5702 S474 SZ1 00:03:25 101
1547 Elizabete Veinberga 5869 S475 SZ1 00:03:25 101
1548 Ilze Volfa-Kirilova 5909 Swedbank S476 SZ2 00:03:25 101
1549 Ivo Kleins 5858 Ķesterciems / Engures sportam V1073 VZ3 00:03:25 95
1550 Vija Utāne 5213 Sk Magnen S477 SZ3 00:03:25 101
1551 Indra Liepiņa 5289 Ripsija team S478 SZ2 00:03:25 101
1552 Anna Grāmatniece 5741 S479 SZ4 00:03:25 101
1553 Agnese Kleina 5808 Ķesterciems-Engures sportam. S480 SZ2 00:03:25 101
1554 Inese Tohva 5488 Engures vidusskola S481 SZ3 00:03:26 101
1555 Raminta Dubinskaite 5715 Užupis S482 SZ1 00:03:26 100
1556 Aija Miķīte 5250 S483 SZ2 00:03:26 100
1557 Diāna Stepāne 7070 STROPS technologies S484 SB1 00:03:26 100
1558 Gunita Vilcāne 5658 DPD LATVIJA S485 SZ2 00:03:26 100
1559 Edgars Tooms 6039 Nav V1074 VZ3 00:03:26 95
1560 Agnese Leiburga 7481 Zemgales Ziņas S486 SB2 00:03:27 100
1561 Anda Daubure 7350 SocialGuruLab S487 SB2 00:03:27 100
1562 Anna Žilinska 5638 S488 SZ1 00:03:27 100
1563 Zinta Mača 5558 S489 SZ2 00:03:27 100
1564 Mike Mayne 15506 Team America V1075 VZ3 00:03:27 95
1565 Jānis Stukuls 5592 SK Katrīna V1076 VZ4 00:03:27 95
1566 Katrin Tänav 5860 JK Sarma S490 SZ3 00:03:27 100
1567 Annija Balčūna 7475 S491 SB1 00:03:27 100
1568 Jevgenijs Brovackis 5286 Latvijas Finieris V1077 VZ2 00:03:27 94
1569 Zane Letapure - Neļķe 17168 S492 SB1 00:03:27 100
1570 Ieva Jakobsone 5538 Lynxdojo S493 SZ3 00:03:27 100
1571 Laura Adamoviča 5981 S494 SZ2 00:03:27 100
1572 Anda Ozoliņa 5734 S495 SZ3 00:03:28 100
1573 Sandra Kadiķe 5282 S496 SZ3 00:03:28 100
1574 Sanita Čivča 6115 S497 SZ2 00:03:28 99
1575 Inta Hansone 5745 S498 SZ3 00:03:28 99
1576 Arturs Svekris 5659 DPD LATVIJA V1078 VZ3 00:03:28 94
1577 Edvīns Helmanis 6012 V1079 VZ3 00:03:28 94
1578 Inga Vate 5754 S499 SZ3 00:03:28 99
1579 Dace Kapture 5881 Daba mūs sauc S500 SZ3 00:03:28 99
1580 Ivars Austers 7019 turbo V1080 VB2 00:03:29 94
1581 Maruta Krūmiņa 5185 Maratona klubs S501 SZ2 00:03:29 99
1582 Evita Ansone 6137 S502 SZ2 00:03:29 99
1583 Daiga Igaune 5018 Bezgalīgie sajūtu stāsti S503 SZ2 00:03:29 99
1584 Laura Priedīte 15493 S504 SZ3 00:03:29 99
1585 Aleksejs Čuvailovs 6232 SPORTLAND V1081 VZ2 00:03:29 94
1586 Inga Vīksna 5219 Kocēnu MTB S505 SZ3 00:03:29 99
1587 Antra Freiberga 7282 Scenic Trail Rock Goats S506 SB1 00:03:29 99
1588 Sintija Usāne 7211 PROskrīņ S507 SB1 00:03:29 99
1589 Andis Virskulis 6205 PH Print V1082 VZ3 00:03:29 93
1590 Egija Gulbinska 7065 S508 SB1 00:03:29 99
1591 Anna Temerova-Allena 5748 Labs starts S509 SZ3 00:03:30 99
1592 Zane Davidsone 5186 S510 SZ2 00:03:30 99
1593 Olena Fomenko 8107 motospots/salomon S511 SL1 00:03:30 98
1594 Klāvs Grūtups 5385 V1083 VZ3 00:03:30 93
1595 Mihails Zinčenko 5885 V1084 VZ2 00:03:30 93
1596 Inga Abu-Dema 6023 S512 SZ3 00:03:30 98
1597 Arita Virka 5404 S513 SZ2 00:03:30 98
1598 Ieva Kļaviņa Kindzule 5094 S514 SZ2 00:03:30 98
1599 Dalia Aniulyte 5877 S515 SZ1 00:03:31 98
1600 Ginta Lapinska 5653 S516 SZ2 00:03:31 98
1601 Lelde Spriņģe 7310 S517 SB1 00:03:31 98
1602 Agnese Vilcāne 7264 S518 SB1 00:03:31 98
1603 Lauma Upmane 5231 S519 SZ2 00:03:31 98
1604 Alise Buceniece 5864 Sporta Klubs WENDI S520 SZ1 00:03:31 98
1605 Elīna Vanaga 7301 EY S521 SB1 00:03:31 98
1606 Zita Štrausa 5256 S522 SZ4 00:03:31 98
1607 Inese Nudiena 7122 VFK Staldzene S523 SB1 00:03:31 98
1608 Juris Rāts 6057 kamparmazi V1085 VZ4 00:03:31 92
1609 Linda Medne 5615 Saldus Boksa klubs S524 SZ2 00:03:32 98
1610 Inese Kazarevska 5423 S525 SZ3 00:03:32 98
1611 Ilze Orinska 5101 Dīvaiņi S526 SZ2 00:03:32 98
1612 Artūrs Dukaļskis 7215 PROskrīņ V1086 VB1 00:03:32 92
1613 Emīls Kuningass 5274 V1087 VZ2 00:03:32 92
1614 Laura Čakle 5669 S527 SZ2 00:03:32 97
1615 Sniedze Cinovska 7157 S528 SB1 00:03:32 97
1616 Ivārs Melnis 6252 Olainfarm V1088 VZ4 00:03:32 92
1617 Dace Junaka 5329 S529 SZ3 00:03:32 97
1618 Aivars Freimanis 5828 Fredis V1089 VZ2 00:03:32 92
1619 Dana Trautmane 5616 Māris atpūšas S530 SZ2 00:03:32 97
1620 Līga Ančeva 5505 Varakļāni S531 SZ2 00:03:32 97
1621 Lība Jansone 5922 S532 SZ1 00:03:32 97
1622 Aida Graudiņa 7006 S533 SB2 00:03:33 97
1623 Jānis Brēde 5403 V1090 VZ2 00:03:33 92
1624 Valērija Fedotova 7424 S534 SB1 00:03:33 97
1625 Aivars Ulanovs 5707 Pūre V1091 VZ4 00:03:33 92
1626 Olga Izinkēviča 5574 S535 SZ2 00:03:33 97
1627 Agnese Briede 5584 S536 SZ2 00:03:33 97
1628 Dagnija Bramane 5079 Emergn S537 SZ2 00:03:34 97
1629 Ilze Galviņa 5939 S538 SZ2 00:03:34 97
1630 Inga Puņeiko 6210 PH Print S539 SZ3 00:03:34 97
1631 Elīza Astra Vectirāne 5712 S540 SZ1 00:03:34 97
1632 Laima Vosa 7190 S541 SB1 00:03:34 96
1633 Linards Geiba 5564 V1092 VZ3 00:03:34 91
1634 Lauma Rudzīte 5572 Venden/Maratona klubs S542 SZ2 00:03:34 96
1635 Ance Katlapa 5600 Mailigen S543 SZ1 00:03:34 96
1636 Anete Lasmane 5444 S544 SZ1 00:03:35 96
1637 Neonella Māra Meiberga 5264 Rīgas V. Zālīša sākumskola S545 SZ1 00:03:35 96
1638 Anna Endija Ansone 5926 S546 SZ1 00:03:35 96
1639 Denisa Preimane 5856 Swedbank S547 SZ2 00:03:35 96
1640 Sendija Galdiņa 5474 S548 SZ3 00:03:35 96
1641 Alise Gromule 5049 S549 SZ2 00:03:35 96
1642 Didzis Krīgers 5908 V1093 VZ4 00:03:36 91
1643 Gundega Groma 5524 S550 SZ3 00:03:36 96
1644 Marija Silina 7044 S551 SB1 00:03:37 95
1645 Līva Līce 5579 S552 SZ2 00:03:37 95
1646 Alex Bukovskis 15540 V1094 VZ2 00:03:37 90
1647 Laine Līsmane 6067 S553 SZ2 00:03:37 95
1648 Dace Dūka 5316 S554 SZ2 00:03:37 95
1649 Māris Ansons-Jansons 7202 VSK Noskrien V1095 VB1 00:03:37 90
1650 Endžija Niedra 5475 S555 SZ1 00:03:37 95
1651 Ruta Jansone 5861 VSK Noskrien S556 SZ2 00:03:37 95
1652 Dace Liepiņa 5795 S557 SZ3 00:03:37 95
1653 Inga Krastiņa 6183 S558 SZ2 00:03:38 95
1654 Aleksandrs Ciguļins 5111 V1096 VZ2 00:03:38 90
1655 Andris Turciņš 6217 PH Print V1097 VZ2 00:03:38 90
1656 Aija Smalkā 5697 S559 SZ2 00:03:38 95
1657 Baiba Karele 5415 Matisons Runner’s Club S560 SZ3 00:03:38 95
1658 Ilmārs Zirnis 8185 MRC V1098 VL3 00:03:38 90
1659 Elīna Pliķēna 5906 S561 SZ2 00:03:38 95
1660 Baiba Bule 5857 Swedbank S562 SZ2 00:03:38 95
1661 Jekaterina Borodavko 5456 S563 SZ2 00:03:38 95
1662 Matīss Karlsons 6048 V1099 VZ2 00:03:38 90
1663 Aigars Freimanis 5849 V1100 VZ2 00:03:39 89
1664 Vladimirs Kļavnieks 6006 Baltais V1101 VZ4 00:03:39 89
1665 Alise Bērziņa 6226 Saldus sporta skola S564 SZ1 00:03:39 94
1666 Dace Tītmane 5961 S565 SZ3 00:03:39 94
1667 Anete Dimza 5413 Matisons Runner’s Club S566 SZ3 00:03:39 94
1668 Sintija Elizabete Prince 5990 S567 SZ1 00:03:40 94
1669 Inguna Folberga 7191 Ej! S568 SZ3 00:03:40 94
1670 Inese Mellēna 5251 S569 SZ2 00:03:40 94
1671 Baiba Olte 5012 PRINTFUL S570 SZ2 00:03:40 94
1672 Sintija Sproģe 5915 Aizkraukle S571 SZ2 00:03:40 94
1673 Daiga Vilkaste 5917 S572 SZ3 00:03:40 94
1674 Monta Liepiņa 7155 S573 SB1 00:03:40 94
1675 Ilze Liepiņa 5445 S574 SZ2 00:03:40 94
1676 Armands Rudņickis 5646 AMSERV V1102 VZ2 00:03:41 89
1677 Gita Briņķe 5591 Valle S575 SZ3 00:03:41 94
1678 Līva Leja 6047 S576 SZ2 00:03:41 93
1679 Edgars Indrušonoks 5625 Selga V1103 VZ2 00:03:41 88
1680 Aleksandrs Galkins 5647 AMSERV V1104 VZ2 00:03:41 88
1681 Kristīne Daņiļeviča 5482 S577 SZ2 00:03:41 93
1682 Gatis Zvirbulis 6153 V1105 VZ3 00:03:41 88
1683 Zita Kreinerte 5114 S578 SZ2 00:03:41 93
1684 Gunita Butāne 5406 Zemgales Ziņas S579 SZ3 00:03:41 93
1685 Vita Helmane 6009 S580 SZ3 00:03:41 93
1686 Aigars Zupa 5208 Acsaabols V1106 VZ2 00:03:42 88
1687 Dana Rudzīte-Ločmele 5332 S581 SZ2 00:03:42 93
1688 Eduards Kļaviņš 5402 V1107 VZ2 00:03:42 88
1689 Ainārs Zizlāns 5595 V1108 VZ3 00:03:42 88
1690 Inga Zalane 5766 DNB Servisa centrs S582 SZ2 00:03:42 93
1691 Dace Sēja 7411 Ņiprie Ikri S583 SB2 00:03:42 93
1692 Aigars Eglajs 5789 Pa Vienam V1109 VZ2 00:03:42 88
1693 Viktors Griņevičs 6049 ABC software V1110 VZ3 00:03:42 88
1694 Olesja Ņukša 5608 SIA Joker Ltd. S584 SZ3 00:03:43 93
1695 Inese Vectirāne 7148 S585 SB2 00:03:43 93
1696 Normunds Vilūns 7415 vsk noskrien seniori V1111 VB3 00:03:43 88
1697 Ieva Grīnberga 15560 Sanctimony S586 SZ3 00:03:43 93
1698 Anna Greitāne 5952 Lynxdojo S587 SZ1 00:03:44 92
1699 Inese Sirmā 7093 S588 SB2 00:03:44 92
1700 Jolanta Virskule 6206 PH Print S589 SZ2 00:03:44 92
1701 Inese Avota 5211 S590 SZ3 00:03:44 92
1702 Jānis Ronis 5668 DPD LATVIJA V1112 VZ3 00:03:44 87
1703 Sanita Birzniece 5244 S591 SZ3 00:03:45 92
1704 Līva Skolmeistare 5747 S592 SZ2 00:03:45 92
1705 Liene Burkāne 5310 S593 SZ2 00:03:45 92
1706 Dainis Driņķis 7152 DzSK Lokomotīve V1113 VB2 00:03:45 87
1707 Egija Veide 5421 DC VECSALACAS UNITED S594 SZ2 00:03:45 92
1708 Vitauts Laucis 5704 V1114 VZ3 00:03:45 87
1709 Dace Mačevska 17165 VSK Noskrien S595 SB1 00:03:45 92
1710 Edite Pumpure-Lauce 5703 S596 SZ3 00:03:45 92
1711 Lelde Keiša 5798 S597 SZ2 00:03:46 92
1712 Daniels Kogans 5888 Lynxdojo V1115 VZ1 00:03:46 87
1713 Sergejs Dauksts 7544 EXANTE V1116 VB1 00:03:46 87
1714 Viola Bundzēna 5298 S598 SZ3 00:03:46 92
1715 Elizabete Brauna 5472 Lynxdojo S599 SZ1 00:03:46 92
1716 Signe Gūtmane 5632 S600 SZ2 00:03:47 91
1717 Denis Astafiev 7123 Zoorbagan V1117 VB2 00:03:47 86
1718 Jana Marta Gavare 6215 PH Print S601 SZ2 00:03:47 91
1719 Edgars Mežvēvers 5786 V1118 VZ3 00:03:47 86
1720 Mārtiņš Galvanovskis 7232 Rīgas tulki V1119 VB1 00:03:48 86
1721 Olga Kavliša 5216 S602 SZ2 00:03:48 91
1722 Edgars Kapteinis 7255 Selga V1120 VB1 00:03:48 86
1723 Agnese Raubena 5100 S603 SZ2 00:03:48 91
1724 Ilze Goša 5133 Maratona klubs S604 SZ3 00:03:48 91
1725 Ulla Bogdanoviča 5344 OldSnails S605 SZ2 00:03:49 90
1726 Sintija Lungeviča 5306 MADONA S606 SZ2 00:03:49 90
1727 Līga Hartpenga 5243 S607 SZ3 00:03:49 90
1728 Normunds Šibeiks 7183 Nūjo priekam V1121 VB3 00:03:49 85
1729 Madara Zviedre 5399 S608 SZ2 00:03:49 90
1730 Kristīne Kraukle 15509 S609 SZ2 00:03:50 90
1731 Edīte Šnikvalde 5036 S610 SZ2 00:03:50 90
1732 Daila Pastare 15503 S611 SZ2 00:03:51 90
1733 Dace Skrastiņa 7252 LMT S612 SB2 00:03:51 90
1734 Eva Matīsa 7569 Ātrās ļipas/Aldaris GO S613 SB1 00:03:51 89
1735 Bruno Ivanovs 5398 V1122 VZ1 00:03:51 85
1736 Katrīna Justoviča 5081 Jenoti S614 SZ2 00:03:52 89
1737 Antons Fedorenko 5746 V1123 VZ2 00:03:52 84
1738 Guntars Balodis 5356 V1124 VZ4 00:03:52 84
1739 Uldis Dīcis 7447 Gausā Jūdze V1125 VB3 00:03:52 84
1740 Ruta Dīce 7445 Gausā Jūdze S615 SB3 00:03:53 89
1741 Anna Grebeņņikova 6103 Bioderma S616 SZ1 00:03:53 89
1742 Māris Liepiņš 5503 LSFP V1126 VZ3 00:03:53 84
1743 Sintija Ozoliņa 6244 Jaunmārupes skrējēji S617 SZ3 00:03:53 89
1744 Julija Belokopitova 7423 Zoorbagan S618 SB2 00:03:53 89
1745 Ilona Ķikute 5671 S619 SZ2 00:03:53 89
1746 Kristers Krivāns 5470 Selonija V1127 VZ1 00:03:54 84
1747 Laura Kalniņa 7086 Matisons Runner's Club S620 SB2 00:03:54 88
1748 Eva Lapsiņa 5753 X99 S621 SZ2 00:03:54 88
1749 Valerijs Smirnovs 5863 V1128 VZ4 00:03:54 83
1750 Rinalds Puķe 5995 CosmoProb V1129 VZ2 00:03:55 83
1751 Gints Ronis 6154 Sirms Ronis un draugi V1130 VZ3 00:03:55 83
1752 Inga Riba 5176 Nūjo vesels S622 SZ4 00:03:55 88
1753 Helēna Gabrāne 5070 SK MĒS / JS Dream Team S623 SZ1 00:03:55 88
1754 Jana Jurčenko 5313 S624 SZ2 00:03:55 88
1755 Laura Brīdaka 5237 S625 SZ1 00:03:56 88
1756 Elīna Gloda 15553 LiLi-BA S626 SZ2 00:03:57 87
1757 Inese Bāriņa 5107 S627 SZ3 00:03:58 87
1758 Kristīne Kampare 7471 Veču lauks S628 SB2 00:03:58 87
1759 Anna Mitrohina 5526 S629 SZ2 00:03:58 87
1760 Ilze Irbe 6038 - S630 SZ3 00:03:59 87
1761 Santa Bērziņa 5066 4B S631 SZ2 00:03:59 86
1762 Inga Vīksna 5648 S632 SZ2 00:03:59 86
1763 Juris Birģelis 5610 V1131 VZ3 00:03:59 82
1764 Ance Liepiņa 5519 BALTMA S633 SZ3 00:04:00 86
1765 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5335 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI V1132 VZ4 00:04:00 82
1766 Līga Kalniņa 6075 Swedbank S634 SZ2 00:04:00 86
1767 Rolands Šusts 7278 V1133 VB1 00:04:00 81
1768 Kristians Lange 5117 V1134 VZ3 00:04:01 81
1769 Laila Ceika 5818 S635 SZ4 00:04:01 86
1770 Laine Rupeika-Ruža 15497 S636 SZ2 00:04:01 86
1771 Evija Kapteine 6136 S637 SZ3 00:04:01 86
1772 Dainis Ragovskia 7101 DEDA V1135 VB3 00:04:01 81
1773 Diāna Ceika 6014 S638 SZ3 00:04:01 86
1774 Inese Birģele 15535 S639 SZ4 00:04:01 86
1775 Anete Tone 5546 DNB Servisa centrs S640 SZ2 00:04:01 86
1776 Ieva Krūzkope 5586 S641 SZ2 00:04:02 86
1777 Anete Pažusa 7346 S642 SB1 00:04:02 86
1778 Sanita Šaitere 5359 Lidosta “Rīga” S643 SZ3 00:04:02 86
1779 Anita Veinberga 5224 S644 SZ3 00:04:02 86
1780 Dana Zandersone 5804 Swedbank S645 SZ2 00:04:02 85
1781 Ieva Ozoliņa 5924 AkmensDizains.lv S646 SB1 00:04:02 85
1782 Anete Apsīte 5218 S647 SZ2 00:04:02 85
1783 Ieva Smildziņa 5827 S648 SZ2 00:04:02 85
1784 Daiga Brasliņa 15562 0 S649 SZ2 00:04:03 85
1785 Inga Lagzdiņa 5571 ART S650 SZ3 00:04:03 85
1786 Oksana Kirilova 7506 Luminor S651 SB1 00:04:03 85
1787 Inese Kraģe 7053 Pole Pole S652 SB2 00:04:03 85
1788 Zlata Kallase 5328 gulbene S653 SZ3 00:04:03 85
1789 Vita Vecvanaga 7223 S654 SB2 00:04:04 85
1790 Gabriella Kallase 6082 S655 SZ1 00:04:04 85
1791 Kitija Egle 6213 S656 SZ2 00:04:04 85
1792 Egita Ozoliņa 5038 Printful S657 SZ2 00:04:04 85
1793 Dace Freimane 7092 Nūjo Carnikava S658 SB2 00:04:04 85
1794 Daiga Piebalga 7534 VSK Noskrien S659 SB2 00:04:04 85
1795 Daina Reveliņa 5708 RWA S660 SZ3 00:04:05 84
1796 Karlīna Kienkas 7100 S661 SB1 00:04:05 84
1797 Madara Kļaviņa 5365 Varakļāni S662 SZ2 00:04:05 84
1798 Anna Wiemann 5628 Foodies S663 SZ2 00:04:05 84
1799 Ērika Gribonika 7162 S664 SB1 00:04:06 84
1800 Gunta Šlosberga 5397 S665 SZ3 00:04:06 84
1801 Laura Liepiņa 15530 S666 SZ2 00:04:07 84
1802 Sofja Gavrilova 5057 Olainfarm S667 SZ2 00:04:07 84
1803 Niklāvs Kadiķis 5285 V1136 VZ1 00:04:07 79
1804 Ieva Šakena 5123 S668 SZ3 00:04:07 84
1805 Solvita Depša 6119 S669 SZ3 00:04:08 83
1806 Mārtiņš Veseris 5241 V1137 VZ2 00:04:08 79
1807 Gunta Ozoliņa 7029 S670 SB2 00:04:08 83
1808 Vladimirs Tiščenko 5112 VSK Noskrien V1138 VZ2 00:04:08 79
1809 Sarmīte Loce 5395 Lynxdojo S671 SZ4 00:04:08 83
1810 Jolanta Kravale 15557 S672 SZ3 00:04:09 83
1811 Solvita Bērziša 6171 Accenture S673 SZ2 00:04:09 83
1812 Arta Silkāne 5220 S674 SZ3 00:04:09 83
1813 Lauma Lieksne 7257 Jaunmārupe skrien! S675 SB2 00:04:10 83
1814 Ričards Kļaviņš 7185 LITRABOLA izlase V1139 VB1 00:04:10 78
1815 Inese Rīna 5596 AnimalPlanet S676 SZ2 00:04:10 83
1816 Andrejs Pētersons 5548 V1140 VZ2 00:04:10 78
1817 Kristīne Karsa 6259 S677 SZ2 00:04:10 83
1818 Dace Šmite 7268 S678 SB2 00:04:11 82
1819 Daniela Kārkle 5378 Smaida līnija S679 SZ2 00:04:11 82
1820 Sindija Sirmā 6122 Guddžobs Guddans S680 SZ2 00:04:11 82
1821 Sanita Ločmele 5193 S681 SZ2 00:04:12 82
1822 Olga Vasiļjeva 5214 S682 SZ2 00:04:12 82
1823 Inga Vaivode 5052 S683 SZ2 00:04:12 82
1824 Mārtiņš Dimiters 7458 Zemgales Ziņas V1141 VB3 00:04:12 78
1825 Rihards Valeniks 5442 CSDD Rēzeknes KAC V1142 VZ3 00:04:13 77
1826 Monta Ozola 15520 S684 SZ2 00:04:13 82
1827 Līga Simkeviča 5814 S685 SZ2 00:04:13 82
1828 Laima Letiņa 6247 S686 SZ2 00:04:14 82
1829 Jekaterina Girucka 7243 S687 SB1 00:04:14 81
1830 Anastasija Sardiko 5773 Accenture S688 SZ2 00:04:14 81
1831 Ieva Grauduma 6071 Accenture S689 SZ2 00:04:15 81
1832 Marika Lapiņa 5662 DPD LATVIJA S690 SZ3 00:04:15 81
1833 Zane Skreija 5684 Emergn #optimized4running S691 SZ2 00:04:15 81
1834 Iveta Zizlāne 5597 S692 SZ4 00:04:15 81
1835 Agnese Krieva 5199 Guddžobs Guddans S693 SZ1 00:04:17 80
1836 Laila Dambite 5295 S694 SZ2 00:04:17 80
1837 Ivars Kore 7143 V1143 VB2 00:04:17 76
1838 Laura Smukule 5346 S695 SZ2 00:04:17 80
1839 Jānis Viziņš 7258 V1144 VB2 00:04:18 76
1840 Laine Vilcāne 5667 DPD LATVIJA S696 SZ2 00:04:18 80
1841 Laura Vilka 6261 S697 SZ2 00:04:20 80
1842 Līga Dāboliņa 5694 S698 SZ2 00:04:20 79
1843 Santa Ozola-Tīruma 6231 S699 SZ3 00:04:21 79
1844 Elīna Maskale 5085 PRINTFUL S700 SZ1 00:04:21 79
1845 Zane Galdiņa 5724 S701 SZ2 00:04:21 79
1846 Renāte Rusecka-Krūze 7180 S702 SB2 00:04:22 79
1847 Artjoms Volaščuks 5087 V1145 VZ2 00:04:22 75
1848 Zinaida Grīnberga 5089 LSC S703 SZ4 00:04:22 79
1849 Sigita Zvaigzne 7219 S704 SB1 00:04:22 79
1850 Ineta Lamberte 5161 PRINTFUL S705 SZ3 00:04:22 79
1851 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID S706 SZ2 00:04:23 79
1852 Marita Ozoliņa 7165 Nūjo priekam S707 SB1 00:04:23 79
1853 Beāte Kampare 7269 Veču lauks S708 SB1 00:04:24 78
1854 Santa Jakovļeva 7023 S709 SB2 00:04:24 78
1855 Linda Bērziņa 5782 Virsotne/MARMOT S710 SZ2 00:04:24 78
1856 Ilva Brenča 5513 S711 SZ3 00:04:25 78
1857 Brigita Pētersone 5549 S712 SZ4 00:04:25 78
1858 Ilona Ozoliņa 5674 Emergn #optimized4running S713 SZ3 00:04:29 77
1859 Laura Šulca 5851 S714 SZ2 00:04:29 77
1860 Frederiks Kope 5104 Ziemeļvalstu ģimnāzija V1146 VZ1 00:04:30 73
1861 Laura Lapiņa 6222 SPORTLAND S715 SZ1 00:04:31 76
1862 Sanita Junele 5621 Selga S716 SZ2 00:04:31 76
1863 Ieva Strazdiņa 6212 PH Print S717 SZ2 00:04:31 76
1864 Žanna Matrosova 5137 S718 SZ2 00:04:33 76
1865 Olga Bule 5607 SIA Joker Ltd. S719 SZ3 00:04:33 76
1866 Kristīne Frolova 5386 Lidosta "Rīga" S720 SZ3 00:04:33 76
1867 Marita Dižbite 5636 S721 SZ3 00:04:33 76
1868 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto S722 SZ2 00:04:34 75
1869 Aigars Rudzītis 5534 V1147 VZ2 00:04:35 71
1870 Sandis Krutovs 5994 cedric.lv V1148 VZ2 00:04:35 71
1871 Dinara Bekeshova 5582 Accenture S723 SZ2 00:04:35 75
1872 Egita Pumpure 5536 S724 SZ3 00:04:35 75
1873 Agita Šmaukstele 5024 Draugiem Group S725 SZ2 00:04:36 75
1874 Elita Vītola 5205 S726 SZ4 00:04:38 74
1875 Linda Peciņa 7402 Māsas Peciņas S727 SB1 00:04:38 74
1876 Liene Čevere 5805 S728 SZ3 00:04:41 74
1877 Elīna Golde 5130 Acsaabols S729 SZ2 00:04:41 73
1878 Karīna Aksenoka 5029 S730 SZ3 00:04:41 73
1879 Ilva Sīpola 5301 S731 SZ3 00:04:42 73
1880 Laura Briede 5273 S732 SZ2 00:04:43 73
1881 Aleksandrs Voino 5816 V1149 VZ3 00:04:44 69
1882 Līga Zvīdriņa 5739 S733 SZ4 00:04:46 72
1883 Inese Biguze 5230 Biznesa parks ABAVA S734 SZ2 00:04:47 72
1884 Maira Balana 6000 S735 SZ3 00:04:51 71
1885 Andra Stiebre 5023 Draugiem Group S736 SZ2 00:04:51 71
1886 Selva Ločmele 6069 Engures sportam S737 SZ2 00:04:53 71
1887 Ilva Radziņa 5957 S738 SZ3 00:04:53 70
1888 Santa Logina 7442 Zemgales Ziņas S739 SB1 00:04:54 70
1889 Simona Birkenberga 5862 LIESMA S740 SZ2 00:04:56 70
1890 Agnese Kuzmina 5535 Jāņa sēta S741 SZ2 00:04:57 70
1891 Liene Salmane 5547 DNB Servisa centrs S742 SZ2 00:04:57 70
1892 Zane Auslande 5728 Lynxdojo S743 SZ2 00:04:57 70
1893 Jekaterina Seraja 5035 S744 SZ2 00:04:58 69
1894 Aivars Veiss 7154 VSK Noskrien V1150 VB3 00:04:58 66
1895 Anastasija Zabello 6150 S745 SZ2 00:04:58 69
1896 Inga Melne 6251 Olainfarm S746 SZ3 00:04:59 69
1897 Olga Dadeika 5585 Swedbank S747 SZ3 00:04:59 69
1898 Vjačeslavs Pantepajevs 6149 V1151 VZ2 00:04:59 65
1899 Dana Spulle 5533 Jāņa sēta S748 SZ2 00:05:00 69
1900 Guna Balakleite 5537 Jāņa sēta S749 SZ2 00:05:00 69
1901 Svetlana Kločko 5609 SIA Joker Ltd. S750 SZ4 00:05:01 69
1902 Gints Berņikovs - Bondars 5563 V1152 VZ2 00:05:01 65
1903 Raivis Bartušauskis 5122 Doles sala V1153 VZ3 00:05:01 65
1904 Ieva Anna Ozoliņa 5091 PRINTFUL S751 SZ2 00:05:02 69
1905 Inese Brēdiķe 5170 Maratona klubs S752 SZ3 00:05:03 68
1906 Marta Dieviņa 6004 EY S753 SZ2 00:05:04 68
1907 Ilze Saukāne 6228 S754 SZ3 00:05:04 68
1908 Irēna Šibeika 5461 Nūjo priekam S755 SZ4 00:05:06 68
1909 Astra Breikša 5166 Nūjo priekam S756 SZ3 00:05:14 66
1910 Aiva ŠĒra 5852 ENGURES SPORTAM S757 SZ3 00:05:15 66
1911 Ineta Elksne 5196 Cipariņi S758 SZ3 00:05:16 65
1912 Sanita Puriņa 5719 S759 SZ3 00:05:17 65
1913 Māra Miķelsone 5931 Lynxdojo S760 SZ2 00:05:18 65
1914 Ilze Brokane 5588 Limbaži SKRIEN S761 SZ2 00:05:20 65
1915 Anete Gabrūna 5729 S762 SZ2 00:05:26 63
1916 Alvis Ločmelis 6086 V1154 VZ3 00:05:26 60
1917 Velga Krasovska 5606 SIA Joker Ltd. S763 SZ3 00:05:26 63
1918 Guntars Ozols 7220 Nūjo priekam V1155 VB3 00:05:34 59
1919 Inita Kuningasa 5275 S764 SZ2 00:05:35 62
1920 Aivars Kronbergs 5108 TUKUMS V1156 VZ4 00:05:36 58
1921 Santa Smiltniece 6088 S765 SZ2 00:05:37 61
1922 Iluta Ločmele 6085 S766 SZ2 00:05:42 60
1923 Evija Homko 6134 S767 SZ2 00:05:42 60
1924 Agris Skulte 5791 V1157 VZ2 00:05:47 56
1925 Denisa Ragovska 5277 DEDA S768 SZ3 00:05:48 59
1926 Verners Ozoliņš 6160 V1158 VZ1 00:05:49 56
1927 Ilze Brauna 5471 Lynxdojo S769 SZ3 00:05:50 59
1928 Madara Petrovska 15555 S770 SZ2 00:05:56 58
1929 Dagmāra Freiberga 5293 S771 SZ4 00:06:20 54
1930 Lolita Palaima 5756 S772 SZ3 00:06:31 53
1931 Iveta Lanka 5260 S773 SZ3 00:07:02 49
1932 Liene Grosa 5568 S774 SZ3 00:07:07 48
1933 Solveiga Stalidzāne 5357 S775 SZ3 00:07:20 47
1934 Inga Ezeriņa 5188 Nūjo savam priekam S776 SZ3 00:07:21 47
1935 Jolanta Švābe 5073 AJFF S777 SZ3 00:07:26 46
1936 Iveta Pucena 5643 SK Katrīna S778 SZ4 00:08:17 42