MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artūrs Pauliņš 7204 COMPRESSPORT LATVIA / OSveikals.lv 01:42:07 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:35 1000 206 1206
2 Jānis Kūms 7313 Inov-8 I OSveikals.lv 01:45:35 VB1 2 V2 +03:28 +03:28 00:01:14 967 264 1231
3 Uldis Kļaviņš 7434 Vivobarefoot/ Rieksti 01:46:42 VB1 3 V3 +04:35 +04:35 00:01:07 957 289 1246
4 Oskars Cimermanis 7127 Patria Sportland 01:47:48 VB1 4 V4 +05:41 +05:41 00:01:28 947 222 1169
5 Pēteris Grīviņš 6003 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:48:06 VB1 5 V5 +05:59 +05:59 00:01:32 945 211 1156
6 Gints Lūsis 7325 Talsu pakalnu sporta klubs 01:48:44 VB1 6 V6 +06:37 +06:37 00:01:14 939 263 1202
7 Vents Lupkins 7454 SPB RUN/Brooks 01:49:55 VB1 7 V7 +07:48 +07:48 00:01:23 929 234 1163
8 Dāvis Uļģis 7453 Izturība 01:50:23 VB1 8 V8 +08:16 +08:16 00:01:56 925 168 1093
9 Alvis Danovskis 7229 01:52:21 VB1 9 V9 +10:14 +10:14 00:01:30 909 216 1125
10 Juris Damškalns 7315 Talsu pakalnu sporta klubs 01:53:14 VB1 10 V10 +11:07 +11:07 00:01:15 902 261 1163
11 Arnis Pašķevičs 17162 Patria Sportland 01:53:33 VB1 12 V11 +11:26 +11:26 00:01:20 899 244 1143
12 Edgars Sprūds 7114 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:53:33 VB1 11 V12 +11:26 +11:26 00:01:17 899 253 1152
13 Valdis Aņikejevs 17159 Patria Sportland 01:55:14 VB1 13 V13 +13:07 +13:07 00:01:26 886 226 1112
14 Uģis Kronbergs 7142 MRC / Jaunmārupe skrien! 01:55:21 VB2 1 V14 +13:14 +00:00 00:01:22 885 236 1121
15 Artis Zvejnieks 17164 MAMMADABA 01:57:01 VB2 2 V15 +14:54 +01:40 00:01:58 873 165 1038
16 Ričardas Kanišauskas 7085 SK Lukas 01:57:01 VB2 3 V16 +14:54 +01:40 00:01:33 873 210 1083
17 Gints Jakovels 7297 Empowered to Win 01:57:21 VB1 14 V17 +15:14 +15:14 00:01:53 870 173 1043
18 Karīna Helmane-Soročenkova 7352 VSK Noskrien 01:57:30 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:43 1000 200 1200
19 Kaspars Kārkliņš 7537 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS 01:58:34 VB2 4 V18 +16:27 +03:13 00:01:37 861 201 1062
20 Valts Ulmanis 7067 Auseklis IK 01:59:18 VB1 15 V19 +17:11 +17:11 00:01:48 856 181 1037
21 Valdis Bodnieks 7188 Patria Sportland 01:59:32 VB1 16 V20 +17:25 +17:25 00:01:53 854 173 1027
22 Ainārs Brālītis 7452 Supervaroņi 02:00:01 VB1 17 V21 +17:54 +17:54 00:01:20 851 244 1095
23 Kaspars Adijāns 7487 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO 02:01:18 VB1 18 V22 +19:11 +19:11 00:01:28 842 222 1064
24 Kitija Valtere 7037 BALTAIS 02:01:34 SB1 2 S2 +04:04 +04:04 00:01:35 967 218 1185
25 Antis Zunda 7511 02:01:53 VB3 1 V23 +19:46 +00:00 00:01:52 838 175 1013
26 Zanda Malančuka 7300 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:02:28 SB1 3 S3 +04:58 +04:58 00:02:01 959 170 1129
27 Jānis Kalniņš 7554 Skrienošais 4nieks 02:03:42 VB1 19 V24 +21:36 +21:36 00:02:26 825 134 959
28 Jānis Liepiņš 7089 Skapari 02:03:49 VB1 20 V25 +21:42 +21:42 00:01:45 825 185 1010
29 Ilze Meijere 7178 Patria Sportland 02:04:06 SB1 4 S4 +06:36 +06:36 00:01:59 947 174 1121
30 Helmuts Knopkens 17178 02:04:09 VB2 5 V26 +22:03 +08:49 00:01:44 822 187 1009
31 Juris Redisons 7176 LVM dabas parks Tērvetē 02:05:11 VB2 6 V27 +23:05 +09:51 00:01:32 816 212 1028
32 Mārtiņš Fārenhorsts 7437 Talsu pakalnu sporta klubs 02:05:12 VB1 21 V28 +23:05 +23:05 00:01:26 816 227 1043
33 Ģirts Mauliņš 17175 Deprom LV 02:05:20 VB2 7 V29 +23:13 +09:59 00:01:59 815 165 980
34 Mārtiņš Bērziņš 7020 02:05:28 VB1 22 V30 +23:21 +23:21 00:01:52 814 174 988
35 Viktors Saveļjevs 7299 RIEKSTI 02:06:14 VB1 23 V31 +24:07 +24:07 00:01:14 809 263 1072
36 Kristaps Jaudzems 7031 OK Saldus 02:06:22 VB1 24 V32 +24:15 +24:15 00:01:52 808 174 982
37 Raitis Jirgensons 7414 02:06:29 VB1 25 V33 +24:22 +24:22 00:01:39 807 197 1004
38 Līga Valdmane 7515 Kocēnu novads 02:06:33 SB1 5 S5 +09:03 +09:03 00:01:38 928 211 1139
39 Mārtiņš Niķis 17172 02:07:23 VB1 26 V34 +25:16 +25:16 00:01:36 802 204 1006
40 Zigmunds Zauls 7493 Limbaži skrien! 02:07:33 VB2 8 V35 +25:26 +12:12 00:02:08 801 152 953
41 Jānis Banders 7059 02:07:34 VB2 9 V36 +25:27 +12:13 00:02:10 800 150 950
42 Uldis Raipalis 7525 Gentlemen's Club /Supervaroņi 02:07:57 VB1 27 V37 +25:50 +25:50 00:01:26 798 226 1024
43 Reinis Jasliņš 7492 Jaunmārupe skrien! 02:08:03 VB2 10 V38 +25:56 +12:42 00:02:04 798 157 955
44 Maksims Leščinskis 7284 Zoorbagan 02:08:04 VB2 11 V39 +25:57 +12:43 00:02:12 797 148 945
45 Reinis Bērziņš 7377 Virsotne/MARMOT 02:08:04 VB1 28 V40 +25:57 +25:57 00:01:37 797 201 998
46 Einārs Šillers 7421 Matisons Runner's Club 02:08:23 VB2 12 V41 +26:16 +13:02 00:02:08 795 153 948
47 Viesturs Zimackis 7163 02:09:01 VB1 29 V42 +26:55 +26:55 00:01:41 791 193 984
48 Dace Banga-Hodžajeva 7337 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:09:17 SB1 6 S6 +11:47 +11:47 00:01:57 909 176 1085
49 Voldemārs Lejnieks 7381 SK Dzērvene 02:09:21 VB1 30 V43 +27:14 +27:14 00:01:26 789 227 1016
50 Sandis Ziediņš 7340 Maratona klubs 02:09:42 VB1 31 V44 +27:35 +27:35 00:01:24 787 233 1020
51 Ģirts Žagars 7056 Talsu pauguraines zaķi 02:09:45 VB1 32 V45 +27:38 +27:38 00:01:50 787 177 964
52 Edgars Lappiņš 17173 Accenture 02:09:57 VB1 33 V46 +27:50 +27:50 00:01:33 786 210 996
53 Nauris Dzenis 7328 MADONA 02:10:58 VB1 34 V47 +28:51 +28:51 00:01:43 780 189 969
54 Kristaps Čehovičs 7084 02:11:33 VB1 35 V48 +29:26 +29:26 00:01:57 776 167 943
55 Krišjānis Beitāns 7238 Yes Family Latvia 02:11:52 VB1 36 V49 +29:45 +29:45 00:02:34 774 127 901
56 Klāvs Stankevics 7009 02:11:56 VB1 37 V50 +29:49 +29:49 00:02:02 774 160 934
57 Anete Švilpe 7326 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:12:03 SB1 7 S7 +14:33 +14:33 00:01:47 890 193 1083
58 Jakub Spryngl 7336 02:12:05 VB2 13 V51 +29:58 +16:44 00:01:51 773 177 950
59 Ansis Šteiners 7014 Marienburgas Vilki 02:12:17 VB1 38 V52 +30:10 +30:10 00:01:22 772 238 1010
60 Imants Kaldre 7150 VSK Noskrien 02:12:44 VB1 39 V53 +30:37 +30:37 00:02:04 769 157 926
61 Aigars Rozenbergs 7267 - 02:12:49 VB1 40 V54 +30:42 +30:42 00:01:52 769 175 944
62 Valdis Prauliņš 7561 Čiekurkalna Road Runners 02:13:28 VB2 14 V55 +31:22 +18:08 00:01:55 765 169 934
63 Emīls Kvālis 7072 EY 02:13:55 VB1 41 V56 +31:48 +31:48 00:01:28 763 221 984
64 Artūrs Jansons 7373 Maratona klubs 02:13:58 VB1 42 V57 +31:51 +31:51 00:01:35 762 205 967
65 Mārtiņš Birums 7193 VSK Burkānciems & Co 02:14:00 VB1 43 V58 +31:53 +31:53 00:01:45 762 186 948
66 Kārlis Lazdiņš 7272 02:14:36 VB1 44 V59 +32:29 +32:29 00:01:46 759 184 943
67 Renārs Teters-Teterovskis 7082 Marienburgas Vilki 02:14:37 VB1 45 V60 +32:30 +32:30 00:01:20 759 245 1004
68 Uģis Reveliņš 7519 RWA 02:14:54 VB2 15 V61 +32:47 +19:34 00:02:08 757 153 910
69 Kaspars Pētersons 7486 VSK Noskrien 02:14:57 VB1 46 V62 +32:50 +32:50 00:01:33 757 210 967
70 Andris Leja 7355 Talsu pauguraines Zaķi 02:15:12 VB2 16 V63 +33:05 +19:52 00:02:01 755 161 916
71 Mārtiņš Niklass 17157 TRX Cēsis 02:15:28 VB2 17 V64 +33:21 +20:07 00:01:44 754 188 942
72 Sandis Breiers 7469 Aldaris GO 02:15:36 VB1 47 V65 +33:29 +33:29 00:01:47 753 182 935
73 Ritvars Klapars 7036 VSK Burkānciems&CO 02:15:50 VB2 18 V66 +33:43 +20:29 00:01:44 752 188 940
74 Artūrs Krūmiņš 7063 02:16:00 VB1 48 V67 +33:53 +33:53 00:01:57 751 167 918
75 Rubens Šulcs 7049 OK Azimuts 02:16:03 VB1 49 V68 +33:56 +33:56 00:01:28 751 223 974
76 Ieva Upmace-Grīviņa 7207 02:16:17 SB1 8 S8 +18:47 +18:47 00:02:19 862 149 1011
77 Edijs Veide 7484 DC VECSALACAS UNITED 02:16:56 VB1 50 V69 +34:49 +34:49 00:01:31 746 214 960
78 Raimonds Kaže 7365 Auces aeroklubs 02:17:13 VB1 51 V70 +35:07 +35:07 00:01:45 744 185 929
79 Sandris Lizbovskis 7558 Reclame Boom 02:17:33 VB2 19 V71 +35:26 +22:12 00:02:03 742 159 901
80 Konstantīns Čursins 7113 ChursinTeam 02:18:00 VB1 52 V72 +35:53 +35:53 00:01:52 740 174 914
81 Igors Zinkevičs 7286 02:18:04 VB2 20 V73 +35:57 +22:44 00:02:01 740 161 901
82 Andis Miķelsons 7081 02:18:21 VB2 22 V74 +36:15 +23:01 00:01:49 738 178 916
83 Andris Mežgailis 7386 Limbaži SKRIEN 02:18:21 VB2 21 V75 +36:14 +23:00 00:01:46 738 185 923
84 Marks Vāle 5578 02:18:34 VB1 53 V76 +36:27 +36:27 00:02:14 737 146 883
85 Dainis Hohbergs 7393 Latvijas Finieris 02:18:56 VB2 23 V77 +36:49 +23:35 00:01:56 735 168 903
86 Aino Gošs 7033 Maratona klubs 02:19:10 VB2 24 V78 +37:03 +23:50 00:01:41 734 193 927
87 Iņigo Torre 7209 02:19:10 VB1 54 V79 +37:03 +37:03 00:01:58 734 165 899
88 Edmunds Garančs 7060 Laimes meklēšanas vienība 02:19:26 VB2 25 V80 +37:19 +24:05 00:02:16 732 144 876
89 Anrijs Hodžajevs 7333 Bohnenkamp 02:19:33 VB1 55 V81 +37:26 +37:26 00:01:39 732 196 928
90 Artis Rozentāls 7001 Draugiem Group 02:19:51 VB1 56 V82 +37:44 +37:44 00:02:27 730 133 863
91 Ainārs Miņins 7126 HK "Žīguri MRS" 02:20:30 VB2 26 V83 +38:24 +25:10 00:02:19 727 141 868
92 Arnis Sluga 7455 Virsotne/MARMOT 02:20:36 VB2 27 V84 +38:29 +25:15 00:01:50 726 177 903
93 Andris Robalds 7516 Kocēnu novads 1 02:20:55 VB1 57 V85 +38:48 +38:48 00:01:09 725 281 1006
94 Jānis Vītols 7495 VSK Noskrien Seniori 02:20:57 VB3 2 V86 +38:50 +19:04 00:02:36 725 126 851
95 Raivis Grīviņš 7520 VSK "Burkānciems&Co" 02:21:34 VB1 58 V87 +39:27 +39:27 00:02:18 721 142 863
96 Artis Maksims 7308 Marienburgas Vilki 02:21:54 VB1 59 V88 +39:47 +39:47 00:01:14 720 262 982
97 Mārtiņš Ragainis 7292 Selga 02:22:11 VB1 60 V89 +40:04 +40:04 00:02:10 718 150 868
98 Laura Pētersone 7485 SPB RUN/Brooks/MRC 02:22:26 SB1 9 S9 +24:56 +24:56 00:01:48 825 191 1016
99 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7131 02:22:36 SB1 10 S10 +25:06 +25:06 00:02:15 824 153 977
100 Kristaps Palmakovskis 7440 02:23:10 VB1 61 V90 +41:03 +41:03 00:02:29 713 131 844
101 Ivars Grobiņš 7164 02:23:15 VB1 62 V91 +41:08 +41:08 00:01:46 713 184 897
102 Ainis Kanaviņš 7348 SSK BEBRA 02:23:27 VB2 28 V92 +41:20 +28:07 00:01:37 712 201 913
103 Jānis Veļķeris 7467 Alūksne 02:23:35 VB1 63 V93 +41:28 +41:28 00:02:04 711 157 868
104 Ilmars Knipšis 7388 VSK Noskrien Seniori 02:24:01 VB3 3 V94 +41:54 +22:08 00:02:00 709 163 872
105 Mārtiņš Ruttulis 7062 02:24:03 VB1 64 V95 +41:56 +41:56 00:02:31 709 129 838
106 Viesturs Kozilāns 7247 02:24:04 VB2 29 V96 +41:57 +28:43 00:02:04 709 157 866
107 Aldis Zelčs 7553 PH Print 02:24:15 VB2 30 V97 +42:08 +28:55 00:02:38 708 124 832
108 Valdis Fiļovs 7279 PAC PA SEVI 02:24:28 VB2 31 V98 +42:21 +29:07 00:02:30 707 130 837
109 Jēkabs Ločmelis 5936 VSK "Burkānciems & Co" 02:24:43 VB1 65 V99 +42:36 +42:36 00:02:13 706 147 853
110 Aigars Šuvcāns 7433 Lat Met 02:24:44 VB1 66 V100 +42:37 +42:37 00:02:41 706 121 827
111 Mārtiņš Krauklis 7353 02:24:45 VB1 67 V101 +42:38 +42:38 00:01:08 705 287 992
112 Kaspars Vaivods 17179 KKDEV 02:25:00 VB1 68 V102 +42:53 +42:53 00:02:20 704 139 843
113 Ieva Pūce 7429 VSK Noskrien Blonde 02:25:07 SB2 1 S11 +27:37 +00:00 00:02:09 810 160 970
114 Oskars Zonne 7134 Acsaabols 02:25:10 VB1 69 V103 +43:03 +43:03 00:02:19 703 140 843
115 Jānis Pugačs 7327 alusvēders 02:25:38 VB1 70 V104 +43:31 +43:31 00:01:28 701 220 921
116 Kristīne Roga 7369 ASK Patria 02:26:09 SB1 11 S12 +28:39 +28:39 00:01:51 804 186 990
117 Jurģis Stukuls 7474 SK Katrīna 02:26:10 VB1 71 V105 +44:03 +44:03 00:01:30 699 216 915
118 Jānis Svīķis 7041 02:26:18 VB1 72 V106 +44:12 +44:12 00:02:24 698 136 834
119 Lauris Veidemanis 7441 02:26:22 VB1 73 V107 +44:15 +44:15 00:01:47 698 183 881
120 Zane Tilta-Kūma 7517 Kocēnu novads 02:26:23 SB1 12 S13 +28:53 +28:53 00:01:58 803 174 977
121 Uģis Jurgelāns 7528 Benu aptieka 02:26:23 VB1 74 V108 +44:16 +44:16 00:02:15 698 145 843
122 Jānis Tenbergs 7419 Engures sportam 02:26:38 VB1 75 V109 +44:31 +44:31 00:02:04 696 158 854
123 Aigars Cibuļskis 7305 Legs Miserables 02:26:52 VB2 32 V110 +44:45 +31:31 00:01:39 695 196 891
124 Aiga Taulīna 7488 Saldus Boksa Klubs 02:26:58 SB1 13 S14 +29:28 +29:28 00:01:59 800 173 973
125 Tomass Delle 7136 Tet 02:27:15 VB1 76 V111 +45:08 +45:08 00:01:45 693 185 878
126 Zigmārs Mazulis 7259 Marienburgas Vilki 02:27:17 VB1 77 V112 +45:10 +45:10 00:01:57 693 167 860
127 Gita Vilensone 7347 VSK Noskrien Vāveres 02:27:18 SB1 14 S15 +29:48 +29:48 00:01:41 798 205 1003
128 Ričards Krims 7431 02:27:30 VB1 78 V113 +45:23 +45:23 00:01:39 692 198 890
129 Māris Reiniks 17167 SPORTLAND 02:27:31 VB1 79 V114 +45:24 +45:24 00:01:55 692 169 861
130 Mārcis Smalkais 7344 Metam mieru! 02:27:52 VB1 80 V115 +45:45 +45:45 00:01:58 691 165 856
131 Gints Krieviņš 7374 02:28:23 VB1 81 V116 +46:16 +46:16 00:01:55 688 170 858
132 Juris Jakovičs 17176 ATEA Global Services 02:28:25 VB2 33 V117 +46:18 +33:04 00:02:32 688 129 817
133 Niklāvs Emīls Eglītis 7457 Jāņkalni 02:28:28 VB1 82 V118 +46:21 +46:21 00:01:35 688 205 893
134 Kristaps Pugačs 7564 SPORTLAND 02:28:32 VB1 83 V119 +46:25 +46:25 00:01:44 687 188 875
135 Elvis Stanevičs 7565 SPORTLAND 02:28:34 VB1 84 V120 +46:27 +46:27 00:01:32 687 212 899
136 Renārs Vasiļjevs 7032 02:28:48 VB1 85 V121 +46:41 +46:41 00:01:56 686 168 854
137 Ina Graudiņa 7115 VSK Noskrien Vāveres 02:28:50 SB1 15 S16 +31:20 +31:20 00:02:04 790 166 956
138 Deniss Galiņš 7418 Trakie Bites 02:28:59 VB2 34 V122 +46:52 +33:39 00:02:19 685 140 825
139 Jānis Sīmanis 7027 02:29:14 VB1 86 V123 +47:07 +47:07 00:01:41 684 192 876
140 Kārlis Cinis 7385 02:29:27 VB1 87 V124 +47:20 +47:20 00:01:58 683 166 849
141 Edgars Kārklis 7035 02:29:28 VB1 89 V125 +47:21 +47:21 00:02:30 683 130 813
142 Dainis Bautris 7228 AMSERV 02:29:28 VB1 88 V126 +47:21 +47:21 00:02:00 683 163 846
143 Artūrs Kančs 7210 SSK Bebra 02:29:43 VB2 35 V127 +47:36 +34:22 00:01:46 682 184 866
144 Mārtiņš Jansons 7472 02:29:53 VB1 90 V128 +47:46 +47:46 00:02:22 681 138 819
145 Raivis Tauriņš 7477 EŽI 02:30:16 VB1 91 V129 +48:09 +48:09 00:02:26 680 133 813
146 Krišjānis Svilpe 7354 EY 02:30:24 VB1 92 V130 +48:17 +48:17 00:01:42 679 191 870
147 Erlens Grunckis 7473 02:30:37 VB2 36 V131 +48:30 +35:17 00:02:16 678 143 821
148 Agris Samcovs 7339 Musliks 02:30:49 VB2 37 V132 +48:42 +35:28 00:01:56 677 168 845
149 Ērika Roba 17184 Saldus Boksa klubs 02:30:57 SB2 2 S17 +33:27 +05:50 00:02:46 778 124 902
150 Aivars Zaķis 7275 Maratona klubs/LSC 02:31:08 VB3 4 V133 +49:01 +29:15 00:02:10 676 150 826
151 Jānis Gailītis 7160 Lidosta “Rīga” 02:31:14 VB1 93 V134 +49:07 +49:07 00:01:45 675 186 861
152 Edgars Dobelis 7073 02:31:34 VB1 94 V135 +49:27 +49:27 00:02:06 674 155 829
153 Arvīds Ozoliņš 7094 Latvijas Finieris 02:31:48 VB2 38 V136 +49:41 +36:27 00:02:10 673 150 823
154 Valdis Grudulis 7319 02:31:59 VB1 95 V137 +49:52 +49:52 00:01:52 672 174 846
155 Māris Puriņš 7043 AJ Furniture 02:32:09 VB1 96 V138 +50:02 +50:02 00:02:28 671 132 803
156 Ance Gulbinska 7523 02:32:11 SB1 16 S18 +34:41 +34:41 00:02:13 772 155 927
157 Janis Uzulnieks 7436 02:32:13 VB2 39 V139 +50:06 +36:52 00:02:17 671 143 814
158 Līga Līdumniece 7034 Riga Runners | SPARS fizio 02:32:14 SB1 17 S19 +34:44 +34:44 00:01:43 772 200 972
159 Marta Kvisvika 7107 KVISVIKI 02:32:16 SB1 18 S20 +34:46 +34:46 00:02:30 772 138 910
160 Andris Rozentālbergs 7382 02:32:22 VB1 97 V140 +50:15 +50:15 00:02:09 670 151 821
161 Ivita Šale 7349 SSK BEBRA 02:32:38 SB1 19 S21 +35:08 +35:08 00:02:06 770 164 934
162 Kārlis Kostjukovs 7412 Purva kurmji 02:32:59 VB1 98 V141 +50:52 +50:52 00:02:04 668 157 825
163 Kaspars Purmalietis 7370 Emergn #optimized4running 02:33:06 VB1 99 V142 +50:59 +50:59 00:02:05 667 156 823
164 Ilze Vindele 7058 02:33:08 SB1 20 S22 +35:38 +35:38 00:02:32 767 136 903
165 Sandis Kanbergs 7187 SK Brīvsolis 02:33:48 VB2 40 V143 +51:41 +38:27 00:02:32 664 129 793
166 Roberts Sļadzevskis 7448 Robbie`n`zone 02:33:48 VB2 41 V144 +51:41 +38:27 00:02:23 664 137 801
167 Gatis Čirka 7371 02:34:02 VB2 42 V145 +51:55 +38:41 00:02:29 663 131 794
168 Māris Lūsis 7574 Skrienošie Lūši 02:34:03 VB2 43 V146 +51:56 +38:42 00:01:51 663 176 839
169 Jānis Ausmanis 7395 SK Katrīna 02:34:06 VB2 44 V147 +51:59 +38:45 00:02:08 663 153 816
170 Gunta Blūmiņa 7240 Virsotne/MARMOT 02:34:07 SB1 21 S23 +36:37 +36:37 00:01:20 762 258 1020
171 Svens Spēks 7088 KROKUS 02:34:20 VB1 100 V148 +52:14 +52:14 00:02:02 662 160 822
172 Markus Urtāns 7491 VANAGI 02:34:21 VB1 101 V149 +52:14 +52:14 00:01:22 662 238 900
173 Juris Semjonovs 7057 Zemgales Ziņas 02:34:24 VB2 45 V150 +52:17 +39:03 00:02:21 661 139 800
174 Artis Ivanovs 7416 02:34:25 VB1 102 V151 +52:18 +52:18 00:01:44 661 187 848
175 Mārtiņš Dīcis 7527 VSK Noskrien 02:34:42 VB1 103 V152 +52:35 +52:35 00:02:42 660 121 781
176 Pavels Mazurs 7508 Zoorbagan 02:34:50 VB2 46 V153 +52:43 +39:30 00:02:24 660 136 796
177 Kristaps Daugavietis 7151 Lidosta “Rīga” 02:35:01 VB1 104 V154 +52:54 +52:54 00:01:58 659 166 825
178 Alvis Bitenieks 7071 Latvijas Finieris 02:35:07 VB1 105 V155 +53:00 +53:00 00:02:09 658 152 810
179 Jānis Sirmais 7512 Guddžobs Guddans 02:35:18 VB1 106 V156 +53:11 +53:11 00:01:47 658 182 840
180 Guntis Zvilna 7375 Biznesa parks ABAVA 02:35:29 VB2 47 V157 +53:22 +40:08 00:02:16 657 144 801
181 Kristīne Vilcāne 7061 Baldones skriešanas komanda 02:35:42 SB2 3 S24 +38:12 +10:34 00:02:41 755 129 884
182 Guntars Cauna 7364 Crossfit Urban Tribe 02:35:45 VB2 48 V158 +53:39 +40:25 00:02:36 656 125 781
183 Jānis Bāča 7237 02:35:46 VB1 107 V159 +53:39 +53:39 00:01:20 656 242 898
184 Aleksandrs Ivanovs 7002 02:36:03 VB1 108 V160 +53:56 +53:56 00:02:47 654 117 771
185 Gļebs Karjaka 7439 02:36:04 VB1 109 V161 +53:57 +53:57 00:02:50 654 115 769
186 Edgars Ogņevs 7290 02:36:10 VB2 49 V162 +54:04 +40:50 00:02:24 654 135 789
187 Aleksis Jarockis 7119 02:36:13 VB1 110 V163 +54:06 +54:06 00:02:06 654 155 809
188 Kalvis Zuļģis 17169 PAVISAM NEGANTI 02:36:14 VB1 111 V164 +54:07 +54:07 00:02:41 654 121 775
189 Niks Jaunzems 7138 02:36:33 VB1 112 V165 +54:26 +54:26 00:02:24 652 136 788
190 Anrijs Daile 7459 02:36:34 VB1 113 V166 +54:27 +54:27 00:02:29 652 131 783
191 Viesturs Rauza 7168 Lidosta “Rīga” 02:36:36 VB1 114 V167 +54:29 +54:29 00:01:32 652 212 864
192 Juris Iļčenko 7194 SK Dzērvene 02:36:37 VB1 115 V168 +54:30 +54:30 00:01:53 652 173 825
193 Aleksejs Bute 7524 02:37:06 VB1 116 V169 +54:59 +54:59 00:01:36 650 203 853
194 Atis Bērziņš 7078 02:37:10 VB2 50 V170 +55:03 +41:49 00:02:46 650 118 768
195 Armands Auziņš 7376 Riga Runners SB 02:37:23 VB2 51 V171 +55:16 +42:03 00:02:16 649 143 792
196 Ģirts Kaļķis 7531 Ozolkalns 02:37:24 VB2 52 V172 +55:17 +42:03 00:02:41 649 122 771
197 Romāns Giruckis 7398 02:37:29 VB1 117 V173 +55:22 +55:22 00:02:19 648 140 788
198 Aleksejs Belokopitovs 7422 Zoorbagan 02:37:31 VB1 118 V174 +55:24 +55:24 00:02:42 648 121 769
199 Anete Casno 7535 02:37:48 SB1 22 S25 +40:18 +40:18 00:02:09 745 160 905
200 Juris Dzērve 7408 Venden 02:37:56 VB1 119 V175 +55:49 +55:49 00:02:09 647 152 799
201 Jurģis Urtāns 7490 VANAGI 02:37:57 VB1 120 V176 +55:50 +55:50 00:02:11 647 149 796
202 Didzis Sprūds 7312 02:38:00 VB1 121 V177 +55:53 +55:53 00:02:20 646 140 786
203 Mārtiņš Bodnieks 7351 02:38:17 VB1 122 V178 +56:10 +56:10 00:01:46 645 184 829
204 Gints Andžāns 7189 BIODERMA 02:38:19 VB1 123 V179 +56:12 +56:12 00:02:29 645 131 776
205 Igors Kozlovs 7380 02:38:39 VB2 53 V180 +56:32 +43:18 00:02:19 644 141 785
206 Līga Pētersone 7224 02:38:44 SB1 23 S26 +41:14 +41:14 00:02:06 740 163 903
207 Mārtiņš Salnājs 7079 02:38:47 VB2 54 V181 +56:40 +43:26 00:01:52 643 174 817
208 Iveta Šķiņķe 7208 Riga Runners 02:38:47 SB3 1 S27 +41:17 +00:00 00:02:31 740 137 877
209 Uģis Dančauskis 7529 Cēsu novada pašvaldība 02:38:52 VB2 55 V182 +56:46 +43:32 00:02:22 643 138 781
210 Raivis Cakuls 7478 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:38:58 VB2 56 V183 +56:52 +43:38 00:02:26 642 134 776
211 Viktors Saulītis 7503 Luminor 02:39:02 VB1 124 V184 +56:55 +56:55 00:01:53 642 173 815
212 Inese Kokoreviča 7245 VSK "Burkānciems & Co" 02:39:12 SB1 24 S28 +41:42 +41:42 00:01:59 738 173 911
213 Aigars Vitkovskis 7295 Vitkovsky team 02:39:13 VB2 57 V185 +57:06 +43:52 00:02:32 641 128 769
214 Gatis Tīds 7169 02:39:23 VB2 58 V186 +57:16 +44:02 00:02:29 641 131 772
215 Andis Meirēns 7470 Legs Miserables / Gjensidige 02:39:38 VB1 125 V187 +57:31 +57:31 00:02:02 640 161 801
216 Kristīne Smagare 7571 02:39:51 SB1 25 S29 +42:21 +42:21 00:02:39 735 130 865
217 Tomas Dirzininkas 17185 - 02:40:14 VB2 59 V188 +58:07 +44:54 00:02:48 637 116 753
218 Indulis Tilgass 7121 02:40:21 VB2 60 V189 +58:14 +45:00 00:02:16 637 143 780
219 Kaspars Indrēvics 7273 02:40:23 VB1 126 V190 +58:16 +58:16 00:02:44 637 119 756
220 Juris Čerpinskis 7570 02:40:37 VB1 127 V191 +58:30 +58:30 00:01:46 636 185 821
221 Toms Ķikusts 7496 02:40:47 VB2 61 V192 +58:40 +45:26 00:02:04 635 158 793
222 Artis Mincenbergs 7141 02:40:48 VB2 62 V193 +58:41 +45:28 00:03:01 635 108 743
223 Rolands Vēgners 7153 02:40:49 VB2 63 V194 +58:42 +45:28 00:02:20 635 139 774
224 Pāvels Ņevodņičenko 7406 02:41:00 VB1 128 V195 +58:53 +58:53 00:02:18 634 141 775
225 Maksims Fainziļbergs 7526 IBI FITNESS LATVIA 02:41:13 VB1 130 V196 +59:06 +59:06 00:01:52 633 174 807
226 Andris Vējiņš 7102 Ripsija team 02:41:13 VB1 129 V197 +59:06 +59:06 00:02:27 633 132 765
227 Ivars Damroze 7556 ASK Patria 02:41:17 VB1 131 V198 +59:10 +59:10 00:02:13 633 147 780
228 Nauris Zariņš 7012 Olainfarm 02:41:29 VB1 132 V199 +59:22 +59:22 00:02:32 632 128 760
229 Roberts Rozenbahs 7359 02:42:03 VB1 133 V200 +59:56 +59:56 00:01:40 630 195 825
230 Valdis Ezeriņš 7532 02:42:34 VB1 134 V201 +1:00:27 +1:00:27 00:01:54 628 171 799
231 Gunta Reinicāne 7318 02:42:39 SB1 26 S30 +45:09 +45:09 00:02:37 722 131 853
232 Māra Kunrade 7555 02:42:47 SB1 27 S31 +45:17 +45:17 00:02:30 722 137 859
233 Gita Muceniece 7294 Maratona klubs 02:42:49 SB1 28 S32 +45:19 +45:19 00:02:47 722 124 846
234 Ēriks Siņicins 7266 Swedbank 02:43:13 VB2 64 V202 +1:01:06 +47:52 00:01:54 626 171 797
235 Aigars Tohters 7196 SK Dzērvene II 02:43:31 VB1 135 V203 +1:01:24 +1:01:24 00:01:51 624 176 800
236 Aldis Putniņš 7399 Matisons Runner’s Club 02:43:31 VB1 136 V204 +1:01:24 +1:01:24 00:02:15 624 144 768
237 Lāsma Zebuliņa 7538 02:43:36 SB2 4 S33 +46:06 +18:29 00:02:25 718 142 860
238 Kaspars Vēzītis 7186 02:43:38 VB2 65 V205 +1:01:31 +48:18 00:02:08 624 153 777
239 Jānis Pārums 7443 Ņiprie Ikri 02:43:40 VB1 137 V206 +1:01:33 +1:01:33 00:02:01 624 162 786
240 Inna Juršēviča 7039 Noskrien Cēsis 02:43:48 SB2 5 S34 +46:18 +18:41 00:02:38 717 131 848
241 Ilze Baumane 7192 02:43:50 SB2 6 S35 +46:20 +18:43 00:02:50 717 121 838
242 Diāna Ķirsone 7572 02:43:59 SB1 29 S36 +46:29 +46:29 00:02:46 717 124 841
243 Ieva Zīriuse 7218 Olainfarm 02:44:00 SB1 30 S37 +46:30 +46:30 00:02:33 716 135 851
244 Artūrs Soročenkovs 7548 Engures sportam I Sporta Patriots 02:44:03 VB1 138 V207 +1:01:56 +1:01:56 00:01:52 623 174 797
245 Vilnis Vitkovskis 7551 LAU / Skrienam Liepājā 02:44:36 VB2 66 V208 +1:02:29 +49:15 00:02:49 620 116 736
246 Ilvars Bergmanis 7368 02:44:38 VB1 139 V209 +1:02:31 +1:02:31 00:02:14 620 146 766
247 Dāvis Vigulis 7129 02:44:40 VB1 140 V210 +1:02:33 +1:02:33 00:02:46 620 118 738
248 Jānis Briedis 17181 Carnikava 02:44:40 VB2 67 V211 +1:02:33 +49:19 00:02:03 620 158 778
249 Jānis Kopmanis 7456 02:44:42 VB2 68 V212 +1:02:35 +49:21 00:02:07 620 154 774
250 Agris Meilerts 7465 Latvijas Finieris 02:44:46 VB2 69 V213 +1:02:39 +49:25 00:02:40 620 122 742
251 Inga Jurčinska 7494 OptiO 02:44:48 SB1 31 S38 +47:18 +47:18 00:02:23 713 144 857
252 Raitis Štotaks 7427 02:44:49 VB1 141 V214 +1:02:42 +1:02:42 00:02:56 620 111 731
253 Uģis Bērziņš 7179 Rūgstošo Nedrīkst 02:44:51 VB1 142 V215 +1:02:44 +1:02:44 00:02:05 619 156 775
254 Jānis Griķis 7533 Daugavpils Runners 02:45:04 VB1 143 V216 +1:02:57 +1:02:57 00:01:41 619 194 813
255 Ivars Upenieks 7372 Rēzeknes novads 02:45:15 VB2 70 V217 +1:03:08 +49:54 00:02:31 618 129 747
256 Dace Skrastiņa 7449 Talsu pauguraines Zaķi 02:45:35 SB2 7 S39 +48:05 +20:28 00:02:45 710 125 835
257 Kārlis Ertmanis 7077 BALTAIS 02:45:41 VB2 71 V218 +1:03:34 +50:20 00:02:10 616 150 766
258 Mārcis Kārkliņš 7130 Sasodīti labs Grāmatvedis! 02:45:46 VB1 144 V219 +1:03:39 +1:03:39 00:01:58 616 166 782
259 Guntars Brauns 7361 02:45:48 VB1 145 V220 +1:03:41 +1:03:41 00:02:43 616 120 736
260 Kaspars Tērauds 17180 Četras zoles 02:46:06 VB1 146 V221 +1:03:59 +1:03:59 00:02:02 615 160 775
261 Kaspars Štromanis 7274 02:46:12 VB1 147 V222 +1:04:05 +1:04:05 00:02:43 614 120 734
262 Raimonds Rozîtis 7249 02:46:16 VB1 148 V223 +1:04:09 +1:04:09 00:02:28 614 132 746
263 Austris Vasiļevskis 7541 Emergn #optimized4running 02:46:17 VB2 72 V224 +1:04:10 +50:56 00:02:23 614 137 751
264 Lana Lindermane 7166 02:46:22 SB2 8 S40 +48:52 +21:15 00:03:01 706 114 820
265 Ints Lērme 7038 Dako Ziemeļvidzeme 02:46:23 VB2 73 V225 +1:04:16 +51:03 00:02:33 614 128 742
266 Lauris Bajaruns 7025 02:46:28 VB1 149 V226 +1:04:22 +1:04:22 00:02:27 613 133 746
267 Vladislavs Petičonoks 7013 Olainfarm 02:47:00 VB1 150 V227 +1:04:54 +1:04:54 00:03:01 611 108 719
268 Artūrs Žeibe 7098 Run for Fun 02:47:08 VB1 151 V228 +1:05:02 +1:05:02 00:01:34 611 207 818
269 Aigars Silkalns 7293 colorlib.com 02:47:31 VB1 152 V229 +1:05:24 +1:05:24 00:02:49 610 115 725
270 Uģis Holsts 7420 SSK Bebra 02:47:32 VB2 74 V230 +1:05:25 +52:11 00:02:39 610 123 733
271 Zane Deimante 7104 02:47:40 SB1 32 S41 +50:10 +50:10 00:02:41 701 128 829
272 Zanda Kārkliņa 7383 Baldones skriešanas komanda 02:47:44 SB2 9 S42 +50:14 +22:37 00:02:50 701 122 823
273 Zane Lukstiņa 7461 02:48:08 SB1 33 S43 +50:38 +50:38 00:02:38 699 130 829
274 Ilmārs Pūce 7125 IeM VUGD Sigulda 02:48:10 VB1 153 V231 +1:06:03 +1:06:03 00:02:53 607 113 720
275 Līga Brence 7401 VSK Noskrien 02:48:16 SB2 10 S44 +50:46 +23:09 00:02:46 698 125 823
276 Andris Jansons 7363 02:48:31 VB3 5 V232 +1:06:24 +46:39 00:02:22 606 138 744
277 Tomass Fedotovs 7462 ČikČik 02:48:36 VB1 154 V233 +1:06:29 +1:06:29 00:02:06 606 155 761
278 Dāvis Drēziņš 7018 02:48:47 VB1 155 V234 +1:06:40 +1:06:40 00:02:26 605 134 739
279 Artyom Mastihin 7568 02:48:53 VB1 156 V235 +1:06:46 +1:06:46 00:02:40 605 122 727
280 Svetlana Savanovica 7498 02:49:00 SB2 11 S45 +51:30 +23:53 00:02:27 695 141 836
281 Vitalijs Žuselis 7124 Daugavpils runners 02:49:01 VB2 75 V236 +1:06:55 +53:41 00:02:04 604 158 762
282 Dace Pauriņa 7576 Izturība 02:49:01 SB2 12 S46 +51:31 +23:54 00:02:33 695 135 830
283 Konstantīns Vasiļjevs 7250 Dien SportLab 02:49:02 VB1 157 V237 +1:06:55 +1:06:55 00:01:49 604 179 783
284 Ivars Ozoliņš 17171 Auto Kada 02:49:05 VB1 158 V238 +1:06:58 +1:06:58 00:02:33 604 128 732
285 Viesturs Grīnbergs 7522 Sanctimony 02:49:09 VB2 76 V239 +1:07:02 +53:49 00:02:35 604 126 730
286 Gints Putniņš 7435 02:49:16 VB2 77 V240 +1:07:09 +53:55 00:01:52 603 174 777
287 Juris Grodnis 7341 KROKUS 02:49:24 VB3 6 V241 +1:07:17 +47:31 00:02:17 603 143 746
288 Normunds Stepāns 7075 STROPS Technologies 02:49:25 VB1 159 V242 +1:07:18 +1:07:18 00:01:56 603 168 771
289 Armands Lusts 7222 02:50:01 VB1 160 V243 +1:07:54 +1:07:54 00:03:07 601 105 706
290 Didzis Raits 7575 Mana mīļākā komanda 02:50:18 VB1 161 V244 +1:08:11 +1:08:11 00:02:50 600 115 715
291 Egnārs Gudriķis 7367 Drīz būs 02:50:25 VB2 78 V245 +1:08:18 +55:04 00:02:31 599 130 729
292 Jānis Silgals 7052 02:50:34 VB1 162 V246 +1:08:27 +1:08:27 00:01:45 599 187 786
293 Arnis Pokšāns 7557 Abas Kreisās Kājas 02:50:55 VB2 79 V247 +1:08:48 +55:34 00:02:21 597 138 735
294 Dace Tetere 7182 Lielie Dibeni 02:51:04 SB1 34 S47 +53:34 +53:34 00:03:03 687 113 800
295 Rūdolfs Sirmais 7099 02:51:06 VB1 163 V248 +1:09:00 +1:09:00 00:02:33 597 128 725
296 Elīza Rušmane 7167 02:51:08 SB1 35 S48 +53:38 +53:38 00:02:56 687 117 804
297 Gatis Valdheims 7409 02:51:14 VB1 164 V249 +1:09:07 +1:09:07 00:02:25 596 135 731
298 Ingus Grasis 7230 02:51:20 VB2 80 V250 +1:09:13 +55:59 00:03:03 596 107 703
299 Ieva Ziemele 7567 RL Grupa 02:51:20 SB1 36 S49 +53:50 +53:50 00:02:36 686 132 818
300 Kalvis Ķikuts 7254 02:52:13 VB1 165 V251 +1:10:06 +1:10:06 00:02:16 593 144 737
301 Anrijs Terauds 7400 02:52:16 VB2 81 V252 +1:10:09 +56:55 00:02:39 593 123 716
302 Jekabs Vinciuns 7177 02:52:24 VB1 166 V253 +1:10:17 +1:10:17 00:02:31 592 129 721
303 Edgars Ķemers 7074 02:52:27 VB1 167 V254 +1:10:21 +1:10:21 00:02:16 592 144 736
304 Kristaps Skujiņš 7410 IGT 02:52:28 VB1 168 V255 +1:10:21 +1:10:21 00:01:57 592 167 759
305 Agris Krumbergs 7028 Līkā kalna rambātāji 02:52:35 VB2 82 V256 +1:10:28 +57:14 00:02:39 592 123 715
306 Dace Ancāne 7200 Engures sportam I Sporta Patriots 02:52:38 SB1 37 S50 +55:08 +55:08 00:02:36 681 132 813
307 Pauls Vītols 7536 Sportiskie B31 02:52:45 VB1 169 V257 +1:10:38 +1:10:38 00:02:02 591 160 751
308 Evita Ragovska 7097 DEDA 02:52:55 SB1 38 S51 +55:25 +55:25 00:03:04 680 112 792
309 Ilona Balode 7345 Sirms Ronis un draugi 02:53:01 SB2 13 S52 +55:31 +27:54 00:02:51 679 121 800
310 Liene Paula Tovkiņa 7483 Lynxdojo 02:53:03 SB1 39 S53 +55:33 +55:33 00:02:30 679 137 816
311 Aivars Lapa 7329 Autostarts.lv 02:53:05 VB2 83 V258 +1:10:58 +57:44 00:02:21 590 139 729
312 Nora Vrubļevska 7083 DzSK Lokomotīve 02:53:09 SB1 40 S54 +55:39 +55:39 00:02:23 679 144 823
313 Sandris Lapacinskis 17170 Boksa klubs Cēsu cimdi 02:53:33 VB1 170 V259 +1:11:26 +1:11:26 00:01:52 588 174 762
314 Signija Rancāne 7118 EY 02:53:37 SB1 41 S55 +56:07 +56:07 00:02:59 677 115 792
315 Regnārs Valciņš 7108 RL Grupa 02:53:43 VB2 84 V260 +1:11:36 +58:22 00:02:03 588 158 746
316 Konstantīns Buravcovs 7560 02:53:44 VB1 171 V261 +1:11:37 +1:11:37 00:03:07 588 104 692
317 Aldis Rocēns 7549 Stirnu Buks Design 02:53:58 VB2 85 V262 +1:11:51 +58:37 00:01:56 587 168 755
318 Justīne Undzēna 7432 02:54:04 SB1 42 S56 +56:34 +56:34 00:02:44 675 126 801
319 Dina Zūdiņa 7246 02:54:15 SB2 14 S57 +56:45 +29:08 00:03:04 674 112 786
320 Marius Kazlauskas 7064 Kauno BMK 02:54:27 VB1 172 V263 +1:12:20 +1:12:20 00:02:05 585 156 741
321 Modris Šelegovičs 7226 02:54:28 VB1 173 V264 +1:12:21 +1:12:21 00:02:31 585 130 715
322 Marika Pazare 7450 Swedbank 02:54:30 SB2 15 S58 +57:00 +29:22 00:03:03 673 113 786
323 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7128 Resnie 02:54:38 SB1 43 S59 +57:08 +57:08 00:02:41 673 128 801
324 Guntis Strautiņš 17174 Maratona klubs 02:54:45 VB1 174 V265 +1:12:38 +1:12:38 00:02:37 584 124 708
325 Guna Sprūde 7137 VSK Noskrien 02:54:56 SB1 44 S60 +57:26 +57:26 00:02:11 672 158 830
326 Vladimirs Isajevs 7389 02:54:57 VB2 86 V266 +1:12:50 +59:36 00:02:11 584 149 733
327 Raitis Puriņš 7562 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 02:55:12 VB3 7 V267 +1:13:05 +53:20 00:02:27 583 133 716
328 Laine Kuzmane 7283 02:55:15 SB1 45 S61 +57:45 +57:45 00:02:30 670 137 807
329 Matiss Steinerts 7140 Šveices naži 02:55:25 VB1 175 V268 +1:13:18 +1:13:18 00:02:43 582 120 702
330 Matiss Jansons 7396 Atea Global Services 02:55:26 VB1 176 V269 +1:13:19 +1:13:19 00:03:10 582 103 685
331 Līga Kaspare 7146 02:55:29 SB1 46 S62 +57:59 +57:59 00:02:59 670 115 785
332 Anita Andersone 7003 02:55:33 SB1 47 S63 +58:03 +58:03 00:03:04 669 112 781
333 Guntis Strazds 7214 02:55:38 VB3 8 V270 +1:13:32 +53:46 00:02:22 581 137 718
334 Liene Labsvīra 7320 Siguldas marstona klubs 02:55:45 SB1 48 S64 +58:15 +58:15 00:02:18 669 149 818
335 Maruta Eriņa 7530 Individ. 02:55:47 SB1 49 S65 +58:17 +58:17 00:02:54 668 119 787
336 Aļģirts Valužis 7069 Priekules veloklubs 02:55:50 VB2 87 V271 +1:13:43 +1:00:29 00:03:08 581 104 685
337 Annija Vutkēviča 7504 Luminor 02:55:51 SB1 50 S66 +58:21 +58:21 00:02:57 668 117 785
338 Aleksandrs Samohvalovs 7287 SIA KONSTRUKTORIKS 02:55:55 VB1 177 V272 +1:13:48 +1:13:48 00:02:44 580 119 699
339 Agita Gritāne 7311 Biznesa parks ABAVA 02:56:00 SB2 16 S67 +58:30 +30:53 00:03:03 668 113 781
340 Viesturs Tohvs 7244 02:56:15 VB2 88 V273 +1:14:08 +1:00:54 00:02:01 579 161 740
341 Kristīne Antužāne 7342 02:56:39 SB1 51 S68 +59:09 +59:09 00:03:01 665 114 779
342 Marita Veinberga 7199 Swedbank 02:56:41 SB2 17 S69 +59:11 +31:34 00:03:00 665 115 780
343 Agris Kamenders 7573 In Dust We Trust 02:56:55 VB1 178 V274 +1:14:48 +1:14:48 00:02:42 577 121 698
344 Lauma Vosa 7391 02:56:57 SB1 52 S70 +59:27 +59:27 00:02:26 664 141 805
345 Jānis Labsvīrs 7323 Siguldas maratona klubs 02:57:01 VB2 89 V275 +1:14:54 +1:01:40 00:02:21 577 139 716
346 Dainis Kronbergs 7161 TUKUMS 02:57:04 VB2 90 V276 +1:14:57 +1:01:43 00:02:26 577 133 710
347 TĀlis Paeglis 7314 LATRAPS 02:57:13 VB1 179 V277 +1:15:06 +1:15:06 00:02:01 576 162 738
348 Gunārs Grundštoks 7322 VSK Noskrien 02:57:23 VB1 180 V278 +1:15:16 +1:15:16 00:02:07 576 153 729
349 Ģirts Bisenieks 7387 Guddžobs Guddans 02:57:26 VB1 181 V279 +1:15:19 +1:15:19 00:02:25 576 135 711
350 Uldis Velps 7173 VSK Noskrien 02:57:37 VB2 91 V280 +1:15:30 +1:02:17 00:02:50 575 115 690
351 Lauris Kuzņecovs 7017 02:57:38 VB1 182 V281 +1:15:31 +1:15:31 00:02:26 575 134 709
352 Zane Timma 7302 SK Katrīna 02:57:50 SB1 53 S71 +1:00:20 +1:00:20 00:02:43 661 127 788
353 Evita Biezmane 7331 H&S Solution 02:57:59 SB1 54 S72 +1:00:29 +1:00:29 00:03:01 660 114 774
354 Madars Jansons 7234 Saldus OK 02:58:29 VB1 183 V282 +1:16:22 +1:16:22 00:02:58 572 110 682
355 Dace Vilgerte 7270 DPD LATVIJA 02:58:32 SB2 18 S73 +1:01:02 +33:25 00:03:15 658 106 764
356 Alvis Lepiksons 7546 Auseklis 02:58:49 VB2 92 V283 +1:16:42 +1:03:28 00:03:12 571 102 673
357 Guntis Pucens 7265 SK Katrīna 02:59:03 VB3 9 V284 +1:16:56 +57:10 00:02:22 570 137 707
358 Ilze Stukule 7307 SK Katrīna/Kuldīga 02:59:03 SB3 2 S74 +1:01:33 +20:16 00:02:49 656 122 778
359 Inta Cīmure 7316 Cīmurēni 02:59:13 SB1 55 S75 +1:01:43 +1:01:43 00:02:14 656 154 810
360 Kristīne Gržibovska 7444 SK Dzērvene 02:59:32 SB1 56 S76 +1:02:02 +1:02:02 00:02:48 654 123 777
361 Artūrs Kamenders 7550 AKINE 02:59:35 VB1 184 V285 +1:17:28 +1:17:28 00:03:05 569 106 675
362 Emīls Matisons 7217 02:59:44 VB1 185 V286 +1:17:37 +1:17:37 00:02:22 568 137 705
363 Līva Lazdiņa 7008 Sportiskie B31 02:59:48 SB1 58 S77 +1:02:18 +1:02:18 00:03:05 654 111 765
364 Līna Lazdiņa 7239 Sportiskie B31 02:59:48 SB1 57 S78 +1:02:18 +1:02:18 00:02:55 654 118 772
365 Dzintars Strads 7430 nothing.lv 02:59:54 VB3 10 V287 +1:17:47 +58:01 00:02:40 568 122 690
366 Svetlana Šanceva 7105 Musliks 02:59:56 SB1 59 S79 +1:02:26 +1:02:26 00:03:24 653 101 754
367 Andris Rozenbergs 7231 SAPŅU FRAGMENTI 02:59:58 VB1 186 V288 +1:17:51 +1:17:51 00:02:23 567 136 703
368 Ieva Jaudzeme 7499 Bioderma 03:00:00 SB2 19 S80 +1:02:30 +34:53 00:03:06 653 111 764
369 Ritvars Karklins 7251 DNB Servisa centrs 03:00:04 VB1 187 V289 +1:17:57 +1:17:57 00:02:53 567 113 680
370 Uģis Inka 7563 VSK Noskrien / Vecās kedas 03:00:26 VB2 93 V290 +1:18:19 +1:05:05 00:01:23 566 236 802
371 Linda Danilāne 7357 Olainfarm 03:00:29 SB1 60 S81 +1:02:59 +1:02:59 00:03:07 651 110 761
372 Ērika Urtāne 7489 VANAGI 03:00:31 SB1 61 S82 +1:03:01 +1:03:01 00:02:32 651 136 787
373 Juris Seglenieks 7171 03:00:32 VB2 94 V291 +1:18:25 +1:05:11 00:02:54 566 113 679
374 Didzis Dobelis 7197 VAS Latvijas gaisa satiksme 03:00:33 VB1 188 V292 +1:18:26 +1:18:26 00:02:28 566 132 698
375 Laura Kalēja 7509 03:00:38 SB1 62 S83 +1:03:08 +1:03:08 00:02:56 651 117 768
376 Dāvis Baumanis 7120 03:00:40 VB1 189 V293 +1:18:33 +1:18:33 00:02:36 565 125 690
377 Ieva Meiere 7080 Ok Ziemeļkurzeme 03:00:41 SB2 20 S84 +1:03:11 +35:34 00:03:15 650 106 756
378 Dace Spalva 7514 Kocēnu novads 1 03:01:01 SB1 63 S85 +1:03:31 +1:03:31 00:02:45 649 125 774
379 Ivars Eglītis 7051 03:01:02 VB2 95 V294 +1:18:55 +1:05:41 00:02:21 564 138 702
380 Normunds Kronbergs 7144 TUKUMS 03:01:23 VB1 190 V295 +1:19:16 +1:19:16 00:02:13 563 147 710
381 Gunta Brazauska 7133 03:01:49 SB1 64 S86 +1:04:19 +1:04:19 00:02:56 646 118 764
382 Anita Galašina 7227 Global Fitness 03:01:59 SB1 65 S87 +1:04:29 +1:04:29 00:03:20 646 103 749
383 Dina Alksne 7076 ZVOC 03:02:06 SB2 21 S88 +1:04:36 +36:59 00:02:58 645 116 761
384 Didzis Šapkus 7360 03:02:21 VB1 191 V296 +1:20:14 +1:20:14 00:03:03 560 107 667
385 Aldis Sjucillo 7256 Latvijas Finieris 03:02:58 VB2 96 V297 +1:20:51 +1:07:37 00:02:18 558 142 700
386 Aivis Štemmers 7343 SK Pūre 03:03:07 VB1 192 V298 +1:21:00 +1:21:00 00:01:42 558 191 749
387 Heleri Alter 7291 03:03:17 SB1 66 S89 +1:05:47 +1:05:47 00:03:07 641 110 751
388 Dainis Driņķis 7152 DzSK Lokomotīve 03:03:20 VB2 97 V299 +1:21:13 +1:08:00 00:03:45 557 87 644
389 Dainis Ragovskia 7101 DEDA 03:03:21 VB3 11 V300 +1:21:14 +1:01:28 00:04:01 557 81 638
390 Elvis Lodiņš 7404 03:03:22 VB1 193 V301 +1:21:16 +1:21:16 00:02:59 557 109 666
391 Anete Bruževica 7505 Luminor 03:03:40 SB2 22 S90 +1:06:10 +38:33 00:03:16 640 105 745
392 Karlīna Engere 7095 03:03:43 SB1 68 S91 +1:06:13 +1:06:13 00:03:02 640 113 753
393 Lelde Pētersone 7117 03:03:43 SB1 67 S92 +1:06:13 +1:06:13 00:03:05 640 112 752
394 Santa Birģele 7280 VSK Noskrien 03:04:11 SB1 69 S93 +1:06:41 +1:06:41 00:03:08 638 110 748
395 Ilze Boldāne 7356 03:04:36 SB2 23 S94 +1:07:06 +39:29 00:02:56 637 118 755
396 Edgars Kaminskis 7397 Atea Global Services 03:04:43 VB1 194 V302 +1:22:36 +1:22:36 00:03:09 553 104 657
397 Zane Letapure - Neļķe 17168 03:04:46 SB1 70 S95 +1:07:16 +1:07:16 00:03:27 636 100 736
398 Sandra Balode 7425 03:04:47 SB2 24 S96 +1:07:17 +39:40 00:03:21 636 103 739
399 Mārtiņš Balodis 7426 03:04:47 VB2 98 V303 +1:22:40 +1:09:27 00:03:10 553 103 656
400 Māris Vaivods 7010 03:04:50 VB1 195 V304 +1:22:43 +1:22:43 00:02:45 552 119 671
401 Antra Freiberga 7282 Scenic Trail Rock Goats 03:05:03 SB1 71 S97 +1:07:33 +1:07:33 00:03:29 635 99 734
402 Inese Lībiete 7285 03:05:12 SB1 72 S98 +1:07:42 +1:07:42 00:02:32 634 135 769
403 Egija Biete 7446 BALTAIS 03:05:24 SB1 73 S99 +1:07:54 +1:07:54 00:02:49 634 122 756
404 Nauris Pļaviņš 7330 AkmensDizains.lv 03:05:33 VB1 196 V305 +1:23:26 +1:23:26 00:02:15 550 145 695
405 Vitālijs Poļetajevs 7394 DzSK Lokomotīve 03:06:20 VB1 197 V306 +1:24:14 +1:24:14 00:02:27 548 132 680
406 Mārtiņš Pakulis 7378 EY 03:06:30 VB1 198 V307 +1:24:23 +1:24:23 00:02:31 548 129 677
407 Laima Vosa 7190 03:06:35 SB1 74 S100 +1:09:05 +1:09:05 00:03:34 630 96 726
408 Diāna Stepāne 7070 STROPS technologies 03:07:59 SB1 75 S101 +1:10:29 +1:10:29 00:03:26 625 100 725
409 Kārlis Kurtišs 7379 03:08:06 VB1 199 V308 +1:25:59 +1:25:59 00:02:38 543 124 667
410 Madara Ozola 7203 Saldus Boksa Klubs 03:08:22 SB1 76 S102 +1:10:52 +1:10:52 00:03:02 624 113 737
411 Kristers Ūdris 7149 03:08:34 VB1 200 V309 +1:26:27 +1:26:27 00:02:50 542 115 657
412 Dace Podkalne 7205 VSK Noskrien Blonde 03:08:51 SB1 77 S103 +1:11:21 +1:11:21 00:02:43 622 127 749
413 Krišjānis Hartmanis 7253 KIČE 03:08:58 VB1 201 V310 +1:26:51 +1:26:51 00:02:02 540 160 700
414 Valentīna Romanova 7106 03:09:03 SB1 78 S104 +1:11:33 +1:11:33 00:02:45 622 125 747
415 Gatis Kriuliņš 7109 03:09:25 VB2 99 V311 +1:27:18 +1:14:04 00:02:14 539 146 685
416 Elīna Pajuste 7540 03:09:45 SB1 79 S105 +1:12:15 +1:12:15 00:03:08 619 110 729
417 Jānis Bārda 7221 03:09:48 VB2 100 V312 +1:27:41 +1:14:27 00:03:16 538 100 638
418 Ieva Ozoliņa 5924 AkmensDizains.lv 03:10:01 SB1 80 S106 +1:12:31 +1:12:31 00:04:02 618 85 703
419 Anete Kampare 7464 Veču lauks 03:10:23 SB1 81 S107 +1:12:53 +1:12:53 00:03:03 617 113 730
420 Linda Lūse 7040 Swedbank 03:10:34 SB1 82 S108 +1:13:04 +1:13:04 00:03:21 617 103 720
421 Edgars Kirhners 7145 03:10:34 VB1 202 V313 +1:28:27 +1:28:27 00:03:22 536 97 633
422 Sergejs Kubraks 7463 Engure sportam 03:10:56 VB2 101 V314 +1:28:49 +1:15:35 00:03:09 535 104 639
423 Aigars Bērziņš 7317 03:11:00 VB1 203 V315 +1:28:53 +1:28:53 00:03:18 535 99 634
424 Andrejs Semjonovs 17161 The House 03:11:04 VB1 204 V316 +1:28:57 +1:28:57 00:03:01 534 108 642
425 Dace Stīpniece 7281 Izturība 03:11:19 SB2 25 S109 +1:13:49 +46:12 00:02:45 614 125 739
426 Laura Kalniņa 7086 Matisons Runner's Club 03:11:32 SB2 26 S110 +1:14:02 +46:25 00:03:54 613 88 701
427 Romans Krušinskis 17163 03:12:01 VB1 205 V317 +1:29:54 +1:29:54 00:03:05 532 106 638
428 Antra Kanušniece 7260 BIODERMA 03:12:02 SB1 83 S111 +1:14:32 +1:14:32 00:02:56 612 117 729
429 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7132 Vsk Noskrien 03:12:20 SB2 27 S112 +1:14:50 +47:13 00:02:58 611 116 727
430 Sergejs Dauksts 7544 EXANTE 03:12:21 VB1 206 V318 +1:30:15 +1:30:15 00:03:46 531 87 618
431 Marija Riba 7047 Zoorbagan 03:12:22 SB1 84 S113 +1:14:52 +1:14:52 00:02:40 611 129 740
432 Heiki Prants 7206 Võru Suusaklubi 03:12:36 VB3 12 V319 +1:30:29 +1:10:44 00:02:06 530 154 684
433 Mārtiņš Puriņš 7090 03:12:45 VB1 207 V320 +1:30:38 +1:30:38 00:02:53 530 113 643
434 Madara Kukaine 7407 Venden 03:13:45 SB1 85 S114 +1:16:15 +1:16:15 00:02:57 606 117 723
435 Evija Kļave 7304 Jaunmārupe skrien! 03:13:55 SB2 28 S115 +1:16:25 +48:48 00:03:15 606 106 712
436 Inese Leinasare 7298 03:13:58 SB2 29 S116 +1:16:28 +48:51 00:02:51 606 121 727
437 Renāte Balana 7091 Latvijas Finieris 03:14:21 SB1 86 S117 +1:16:51 +1:16:51 00:02:19 605 148 753
438 Agnese Vilcāne 7264 03:14:26 SB1 87 S118 +1:16:56 +1:16:56 00:03:31 604 98 702
439 Ričards Kļaviņš 7185 LITRABOLA izlase 03:14:54 VB1 208 V321 +1:32:47 +1:32:47 00:04:10 524 78 602
440 Laimonis Garančs 7068 SK Wendi 03:15:11 VB2 102 V322 +1:33:04 +1:19:50 00:03:09 523 104 627
441 Jautrīte Pedāne 7288 SIA KONSTRUKTORIKS 03:15:16 SB1 88 S119 +1:17:46 +1:17:46 00:02:48 602 123 725
442 Dace Skrastiņa 7252 LMT 03:15:33 SB2 30 S120 +1:18:03 +50:26 00:03:51 601 90 691
443 Matīss Vaivods 7413 03:15:42 VB1 209 V323 +1:33:35 +1:33:35 00:02:59 522 109 631
444 Edgars Kapteinis 7255 Selga 03:15:47 VB1 210 V324 +1:33:40 +1:33:40 00:03:48 522 86 608
445 Mārtiņš Galvanovskis 7232 Rīgas tulki 03:15:57 VB1 211 V325 +1:33:50 +1:33:50 00:03:48 521 86 607
446 Ieva Jurēvica 7241 SPB Run/Brooks 03:16:24 SB1 89 S121 +1:18:54 +1:18:54 00:01:55 598 179 777
447 Nikolajs Semjonovs 7545 03:17:00 VB1 212 V326 +1:34:53 +1:34:53 00:03:09 518 103 621
448 Oksana Kirilova 7506 Luminor 03:17:30 SB1 90 S122 +1:20:00 +1:20:00 00:04:03 595 85 680
449 Ieviņa Gaiziņa 7332 VSK Noskrien 03:17:46 SB2 31 S123 +1:20:16 +52:39 00:03:17 594 105 699
450 Kristīne Leja 7139 03:18:30 SB1 91 S124 +1:21:00 +1:21:00 00:02:47 592 123 715
451 Krista Bome 7566 SPORTLAND 03:18:34 SB1 92 S125 +1:21:04 +1:21:04 00:03:24 592 101 693
452 Ilze Ramiņa 7235 SECE 03:18:44 SB2 32 S126 +1:21:14 +53:37 00:03:06 591 111 702
453 Ilze Zvīdriņa 7338 03:19:01 SB1 93 S127 +1:21:31 +1:21:31 00:03:09 590 109 699
454 Egīls Baumanis 7156 03:19:10 VB1 213 V327 +1:37:03 +1:37:03 00:03:17 513 99 612
455 Sniedze Cinovska 7157 03:19:14 SB1 94 S128 +1:21:44 +1:21:44 00:03:32 590 97 687
456 Valērija Fedotova 7424 03:19:24 SB1 95 S129 +1:21:54 +1:21:54 00:03:33 589 97 686
457 Annija Balčūna 7475 03:19:25 SB1 96 S130 +1:21:55 +1:21:55 00:03:27 589 100 689
458 Jānis Balčūns 7476 03:19:25 VB1 214 V328 +1:37:18 +1:37:18 00:03:22 512 97 609
459 Iveta Brezinska 7135 03:19:29 SB1 97 S131 +1:21:59 +1:21:59 00:02:51 589 120 709
460 Sintija Usāne 7211 PROskrīņ 03:19:34 SB1 98 S132 +1:22:04 +1:22:04 00:03:29 589 99 688
461 Artūrs Dukaļskis 7215 PROskrīņ 03:19:34 VB1 215 V329 +1:37:27 +1:37:27 00:03:32 512 92 604
462 Evita Bērziņa 7048 03:19:38 SB2 33 S133 +1:22:08 +54:31 00:03:08 589 110 699
463 Anda Daubure 7350 SocialGuruLab 03:19:49 SB2 34 S134 +1:22:19 +54:42 00:03:27 588 100 688
464 Ivars Austers 7019 turbo 03:20:02 VB2 103 V330 +1:37:55 +1:24:41 00:03:29 511 94 605
465 Daiga Greiškāne 7358 VSK Noskrien 03:20:05 SB2 35 S135 +1:22:35 +54:57 00:03:20 587 103 690
466 Ieva Meijere 7030 03:20:16 SB1 99 S136 +1:22:46 +1:22:46 00:03:06 587 111 698
467 Monta Peciņa 7181 Māsas Peciņas 03:20:25 SB1 100 S137 +1:22:55 +1:22:55 00:03:15 586 106 692
468 Sandijs Jekabsons 7233 03:20:49 VB1 216 V331 +1:38:42 +1:38:42 00:03:16 509 100 609
469 Egija Gulbinska 7065 03:21:11 SB1 101 S138 +1:23:41 +1:23:41 00:03:29 584 99 683
470 Raimonda Kalniņa 7405 03:21:35 SB1 102 S139 +1:24:05 +1:24:05 00:03:21 583 103 686
471 Kristīne Kampare 7471 Veču lauks 03:22:08 SB2 36 S140 +1:24:38 +57:00 00:03:58 581 87 668
472 Renāte Rusecka-Krūze 7180 03:22:14 SB2 37 S141 +1:24:44 +57:07 00:04:22 581 79 660
473 Ivars Āboltiņš 17183 Lynxdojo 03:22:24 VB1 217 V332 +1:40:17 +1:40:17 00:02:56 505 111 616
474 Dace Mačevska 17165 VSK Noskrien 03:22:47 SB1 103 S142 +1:25:17 +1:25:17 00:03:45 579 92 671
475 Andris Zībergs 7147 Cepu Cepu 03:23:04 VB2 104 V333 +1:40:57 +1:27:43 00:02:40 503 122 625
476 Julija Belokopitova 7423 Zoorbagan 03:23:26 SB2 38 S143 +1:25:56 +58:19 00:03:53 578 89 667
477 Jānis Laganovskis 7303 VSK Noskrien 03:23:57 VB1 218 V334 +1:41:50 +1:41:50 00:02:50 501 115 616
478 Līga Leiba 7296 Selga 03:24:15 SB1 104 S144 +1:26:45 +1:26:45 00:03:12 575 108 683
479 Vita Vecvanaga 7223 03:24:51 SB2 39 S145 +1:27:21 +59:44 00:04:04 574 85 659
480 Evita Ozola 7390 Bauska 03:24:55 SB2 40 S146 +1:27:25 +59:48 00:03:10 573 109 682
481 Santa Suta-Zute 7096 SK Tērauds 03:25:18 SB2 41 S147 +1:27:48 +1:00:11 00:03:23 572 102 674
482 Inese Nudiena 7122 VFK Staldzene 03:25:34 SB1 105 S148 +1:28:04 +1:28:04 00:03:31 572 98 670
483 Beāte Kampare 7269 Veču lauks 03:25:39 SB1 106 S149 +1:28:09 +1:28:09 00:04:24 571 78 649
484 Elīza Ozoliņa 7428 03:27:50 SB1 107 S150 +1:30:20 +1:30:20 00:03:07 565 110 675
485 Reinis Liepiņš 7497 Kocēnu novads 1 03:27:51 VB1 219 V335 +1:45:44 +1:45:44 00:01:19 491 248 739
486 Ivars Kore 7143 03:28:09 VB2 105 V336 +1:46:02 +1:32:48 00:04:17 491 76 567
487 Arnis Leikarts 7116 03:28:10 VB2 106 V337 +1:46:03 +1:32:49 00:03:02 491 107 598
488 Sanita Kokarēviča 7212 Noskrien Cēsis 03:28:42 SB2 42 S151 +1:31:12 +1:03:35 00:03:23 563 102 665
489 Marija Silina 7044 03:29:25 SB1 108 S152 +1:31:55 +1:31:55 00:03:37 561 95 656
490 Rolands Šusts 7278 03:29:30 VB1 220 V338 +1:47:23 +1:47:23 00:04:00 487 81 568
491 Māris Strazdiņš 7158 STRAZDIŅI 03:29:46 VB2 107 V339 +1:47:39 +1:34:25 00:02:23 487 137 624
492 Elīna Vanaga 7301 EY 03:29:55 SB1 109 S153 +1:32:25 +1:32:25 00:03:31 560 98 658
493 Denis Astafiev 7123 Zoorbagan 03:30:07 VB2 108 V340 +1:48:00 +1:34:47 00:03:47 486 86 572
494 Monta Liepiņa 7155 03:30:19 SB1 110 S154 +1:32:49 +1:32:49 00:03:40 559 94 653
495 Māris Ansons-Jansons 7202 VSK Noskrien 03:32:14 VB1 221 V341 +1:50:07 +1:50:07 00:03:37 481 90 571
496 Kristine Kadasa 7521 03:32:19 SB1 111 S155 +1:34:49 +1:34:49 00:02:45 553 125 678
497 Inese Neilande 7213 Kača liek skriet! 03:32:27 SB2 43 S156 +1:34:57 +1:07:20 00:03:18 553 104 657
498 Andris Lanka 7087 03:32:40 VB2 109 V342 +1:50:33 +1:37:19 00:02:10 480 150 630
499 Normunds Vilūns 7415 vsk noskrien seniori 03:33:27 VB3 13 V343 +1:51:20 +1:31:35 00:03:43 478 88 566
500 Edgars Ābeltiņš 7334 EY 03:34:00 VB1 222 V344 +1:51:53 +1:51:53 00:03:19 477 98 575
501 Svetlana Čursina 7195 ChursinTeam 03:35:31 SB1 112 S157 +1:38:01 +1:38:01 00:03:11 545 108 653
502 Jānis Birģelis 7236 03:36:44 VB2 110 V345 +1:54:38 +1:41:24 00:03:19 471 98 569
503 Deniss Rostkovskis 7468 03:36:49 VB1 223 V346 +1:54:42 +1:54:42 00:03:24 471 96 567
504 Līga Kokoreviča 17177 03:37:50 SB1 113 S158 +1:40:20 +1:40:20 00:03:23 539 102 641
505 Karlīna Kienkas 7100 03:38:02 SB1 114 S159 +1:40:32 +1:40:32 00:04:05 539 84 623
506 Lauma Lieksne 7257 Jaunmārupe skrien! 03:38:32 SB2 44 S160 +1:41:02 +1:13:25 00:04:10 538 83 621
507 Imants Zaķis 7466 CDT 03:39:20 VB2 111 V347 +1:57:13 +1:43:59 00:03:10 466 103 569
508 Anete Pažusa 7346 03:40:47 SB1 115 S161 +1:43:17 +1:43:17 00:04:02 532 86 618
509 Dace Sēja 7411 Ņiprie Ikri 03:40:53 SB2 45 S162 +1:43:23 +1:15:46 00:03:42 532 93 625
510 Aida Graudiņa 7006 03:41:23 SB2 46 S163 +1:43:53 +1:16:16 00:03:33 531 97 628
511 Inese Kraģe 7053 Pole Pole 03:42:11 SB2 47 S164 +1:44:41 +1:17:04 00:04:03 529 85 614
512 Inese Vectirāne 7148 03:45:08 SB2 48 S165 +1:47:38 +1:20:01 00:03:43 522 93 615
513 Lelde Spriņģe 7310 03:45:52 SB1 116 S166 +1:48:22 +1:48:22 00:03:31 520 98 618
514 Lauma Muceniece 7518 03:46:39 SB1 117 S167 +1:49:09 +1:49:09 00:03:19 518 104 622
515 Ērika Gribonika 7162 03:49:43 SB1 118 S168 +1:52:13 +1:52:13 00:04:06 512 84 596
516 Dace Šmite 7268 03:50:02 SB2 49 S169 +1:52:32 +1:24:54 00:04:11 511 82 593
517 Santa Jakovļeva 7023 03:50:07 SB2 50 S170 +1:52:37 +1:25:00 00:04:24 511 78 589
518 Inese Sirmā 7093 03:51:33 SB2 51 S171 +1:54:03 +1:26:26 00:03:44 507 92 599
519 Pēteris Dūka 7066 03:53:55 VB1 224 V348 +2:11:49 +2:11:49 00:02:54 437 113 550
520 Aleksandrs Naumenko 7384 Gausā Jūdze 03:56:03 VB3 14 V349 +2:13:56 +1:54:11 00:03:16 433 99 532
521 Jekaterina Girucka 7243 03:58:20 SB1 119 S172 +2:00:50 +2:00:50 00:04:14 493 81 574
522 Ernests Važa 7262 03:58:20 VB1 225 V350 +2:16:13 +2:16:13 00:01:20 428 243 671
523 Linda Peciņa 7402 Māsas Peciņas 03:58:20 SB1 120 S173 +2:00:50 +2:00:50 00:04:38 493 74 567
524 Mārtiņš Dimiters 7458 Zemgales Ziņas 03:58:20 VB3 15 V351 +2:16:13 +1:56:27 00:04:12 428 78 506
525 Gunta Ozoliņa 7029 03:59:09 SB2 52 S174 +2:01:39 +1:34:01 00:04:08 491 83 574
526 Dace Freimane 7092 Nūjo Carnikava 04:00:19 SB2 53 S175 +2:02:49 +1:35:12 00:04:04 489 85 574
527 Normunds Šibeiks 7183 Nūjo priekam 04:00:19 VB3 16 V352 +2:18:12 +1:58:26 00:03:49 425 85 510
528 Ruta Dīce 7445 Gausā Jūdze 04:01:56 SB3 3 S176 +2:04:26 +1:23:09 00:03:53 486 89 575
529 Uldis Dīcis 7447 Gausā Jūdze 04:01:56 VB3 17 V353 +2:19:49 +2:00:04 00:03:52 422 84 506
530 Ingūna Semjonova 7050 Zemgales Ziņas 04:02:24 SB2 54 S177 +2:04:54 +1:37:17 00:03:07 485 110 595
531 Agnese Leiburga 7481 Zemgales Ziņas 04:02:25 SB2 55 S178 +2:04:55 +1:37:18 00:03:27 485 100 585
532 Sigita Zvaigzne 7219 04:06:43 SB1 121 S179 +2:09:13 +2:09:13 00:04:22 476 79 555
533 Jānis Viziņš 7258 04:15:53 VB2 112 V354 +2:33:46 +2:20:32 00:04:18 399 76 475
534 Daiga Piebalga 7534 VSK Noskrien 04:15:59 SB2 56 S180 +2:18:29 +1:50:52 00:04:04 459 85 544
535 Eva Matīsa 7569 Ātrās ļipas/Aldaris GO 04:21:28 SB1 122 S181 +2:23:58 +2:23:58 00:03:51 449 89 538
536 Aivars Veiss 7154 VSK Noskrien 04:23:10 VB3 18 V355 +2:41:03 +2:21:17 00:04:58 388 66 454
537 Marita Ozoliņa 7165 Nūjo priekam 04:26:22 SB1 123 S182 +2:28:52 +2:28:52 00:04:23 441 79 520
538 Guntars Ozols 7220 Nūjo priekam 04:34:48 VB3 19 V356 +2:52:41 +2:32:55 00:05:34 372 59 431
539 Santa Logina 7442 Zemgales Ziņas 04:34:50 SB1 124 S183 +2:37:20 +2:37:20 00:04:54 428 70 498
540 Antra Kanušniece 7500 Bioderma DNF
541 Santa Puriņa 7542 DNF
542 Valdis Lepiksons 7547 Auseklis DNF
543 Ieva Zahare 17160 DNF
544 Artūrs Rukkalns 7021 Ragana DNF
545 Ieva Rogāle 7054 KROKUS DNF
546 Zanda Strazdiņa 7159 STRAZDIŅI DNF
547 Kaspars Vīksne 7261 DNF
548 Inita Drēziņa 7276 DNF
549 Ieva Bogustova 17182 DNF
550 Rolands Pužulis 7103 Madona dns VB1 V360 +00:00 +00:00 0 0 0