LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Engures vidusskola 644
2 Bauskas sākumskola 234
3 Tukuma 2. vidusskola 205
4 Jelgavas 4.vidusskola 192
5 Smārdes pamatskola 167
6 Aizputes vidusskola 166
7 Priekules vidusskola 130
8 Lejasciema vidusskola 114
9 Rīgas 41. vidusskola 94
10 Rubenes pamatskola 90
11 Ādažu vidusskola 89
12 Mežinieku pamatskola 88
13 Nīkrāces pamatskola 86
14 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 78
15 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 73
16 Laurenču sākumskola 73
17 Siguldas pilsētas vidusskola 67
18 Vecumnieku vidusskola 67
19 Piltenes vidusskola 60
20 Ikšķiles vidusskola 55
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Siguldas sporta skola 3937 3963 3871 3978 3678 3942 23369
2 Firma L4/Bogdanovu ģimene 3688 3760 3700 3839 3921 3681 22589
3 FK Bandava/Priekules novads 3534 3565 3692 3678 3740 3533 21742
4 Sporta klubs Ašais 3903 1000 3948 3709 3902 3904 20366
5 Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3602 3362 3074 3239 3552 3393 20222
6 Kocēnu sporta skola 2685 3575 3427 3517 3525 3460 20189
7 Jelgavas 4. vidusskola 3217 3532 3246 3314 3314 3022 19645
8 Engures vidusskola 3227 3378 3069 3314 3466 3061 19515
9 SK,,Lejasciems" 3698 3656 3872 3784 3757 18767
10 Liepājas rajona sporta skola 3028 3177 2952 2852 3328 2899 18236
11 Tukuma 2. vidusskola 3106 2750 3111 2808 2808 3041 17624
12 Sporta klubs "Vēsma" 2675 2734 2836 3148 3148 2904 17445
13 Mārupes vidusskola 3404 3542 3463 2331 1376 2859 16975
14 Bauskas sākumskola 2918 3224 2921 1660 2166 2895 15784
15 Nīkrāces pamatskola 2976 2845 2876 1212 2847 2733 15489
16 Laurenču sākumskola 3857 3913 3678 3854 15302
17 Jelgavas 4.vidusskola 3035 3306 2561 798 2060 2592 14352
18 Pastendes pamatskola 685 3031 2759 3147 3147 1456 14225
19 Zemgales Ziņas 2797 2832 2683 2479 1901 1208 13900
20 Talsu biatlonisti 3031 2712 3147 3147 1740 13777
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola / HS Pārdaugava 901 945 831 886 947 2793
3 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 802 740 812 840 1000 908 862 2770
4 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 894 856 837 901 851 874 2669
5 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 888 784 841 890 876 882 2660
6 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 774 817 779 820 842 841 795 2503
7 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola 713 765 659 501 868 819 2452
8 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 775 724 784 813 722 756 2375
9 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 785 740 845 2370
10 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 794 740 832 2366
11 Ričards Gabriels Deribo Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 766 779 771 776 2326
12 Matīss Mčedlišvili Tukuma 2. pamatskola 657 756 766 761 2283
13 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 719 753 750 756 682 2259
14 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 680 716 710 777 737 735 2249
15 Justs Liekmanis NĪKRĀCES PAMATSKOLA / NĪKRĀCES PAMATSKOLA 754 602 682 633 811 564 2247
16 Kristians Baumanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 815 684 700 725 2240
17 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola 752 755 710 692 677 2217
18 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola 686 769 729 2184
19 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 748 698 697 722 697 2168
20 Roberts Ivanovs Siguldas pilsētas vidusskola 694 741 715 692 2150
21 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 715 699 525 679 2120
22 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs / Rīgas Franču licejs 658 744 709 2111
23 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 674 563 700 700 710 651 2110
24 Raivo Rosts Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 508 518 526 619 687 701 2107
25 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 711 591 655 627 740 608 2106
26 Mārtiņš Rasnačs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 834 665 2098
27 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 702 656 644 737 2095
28 Artūrs Solovjovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 792 745 554 2091
29 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 652 588 667 687 674 2028
30 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola / Smārde 754 632 638 2024
31 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 633 623 674 698 625 2005
32 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola / Sporta Patriots 662 628 538 710 2000
33 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 684 549 631 606 679 1994
34 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 695 633 659 1987
35 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 547 715 659 1977
36 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 659 692 620 1971
37 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 685 599 551 634 627 1946
38 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 567 692 680 1939
39 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 587 593 603 712 590 1908
40 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola 686 632 581 1899
41 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola 550 579 614 624 643 625 1892
42 Martins Kuļšs Engures vidusskola / Engures vidusskola 682 518 619 558 590 1891
43 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 540 676 637 577 1890
44 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 596 630 645 613 1888
45 Renārs Roga Jelgavas 4.vidusskola / 3.b klase 581 568 731 1880
46 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Zemgales ziņas 598 610 548 587 638 618 619 1875
47 Marks Ēltamms Smārdes pamatskola / Smārde 660 571 635 1866
48 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 607 703 554 1864
49 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 566 553 436 590 581 661 521 1832
50 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola 631 578 425 598 498 1807
51 Uģis Saltais Valmieras Viestura vidusskola 487 531 644 620 371 1795
52 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 548 568 610 558 606 1784
53 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 544 555 506 679 1778
54 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 513 597 622 558 1777
55 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 539 633 1775
56 Aleksis Šērs Engures vidusskola / Engures vidusskola 542 619 558 591 1768
57 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 633 495 634 1762
58 Arnolds Miezis Ķekavas vidusskola 563 567 480 555 603 588 561 1758
59 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 460 550 560 629 1739
60 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 460 549 560 614 1723
61 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 544 462 628 549 1721
62 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola 638 465 612 1715
63 Gustavs Gipslis Engures vidusskola / Engures vidusskola 573 523 404 505 516 607 1703
64 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 593 479 547 563 485 1703
65 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 922 775 1697
66 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola / Lapmežciema pamatskola 501 564 564 560 1688
67 Ralfs Jonašku Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 531 437 614 542 416 363 1687
68 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / Socialgurulab 563 408 532 587 505 1682
69 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 815 853 1668
70 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / DARU 503 565 489 454 530 573 419 1668
71 Jēkabs Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 522 488 638 1648
72 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 453 405 503 531 608 1642
73 Toms Joja Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 427 718 487 1632
74 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 489 636 505 1630
75 Miks Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 556 549 1629
76 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 516 418 427 565 502 480 1583
77 Normunds Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 539 565 470 464 1574
78 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 493 512 471 536 518 1566
79 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 504 513 523 1540
80 Deniss Gasperts Līgatnes novada vidusskola / LNV 796 743 1539
81 Kristaps Lozda Pamatskola "Rīdze" 509 484 534 1527
82 Artūrs Zunda Iļģuciema vidusskola 510 497 495 1502
83 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 397 495 562 224 1491
84 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 496 507 416 485 1488
85 Roberts Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 462 504 510 1476
86 Intars Grigors Tukuma 2. vidusskola 444 517 502 1463
87 Ralfs Kovals Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 549 482 432 1463
88 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 505 403 447 476 481 1462
89 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 459 444 402 513 481 1453
90 Haralds Saltais Valmieras Viestura vidusskola 449 428 532 415 1409
91 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures vidusskola 487 433 404 436 434 428 451 1374
92 Kristiāns Gožda Preiļu 1. pamatskola 514 399 399 436 1349
93 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 375 461 440 400 1301
94 Mikelis Kreicbergs Rīgas 84. vidusskola 556 714 1270
95 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 563 707 1270
96 Kārlis Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 459 398 400 1257
97 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 460 390 377 1227
98 Kristians Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 667 1200
99 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 520 663 1183
100 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola / Jēkabpils 587 589 1176
101 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 503 673 1176
102 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 571 591 1162
103 Dāvids   Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 643 516 1159
104 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 597 558 1155
105 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 563 570 1133
106 Rihards Roga Jelgavas 4.vidusskola / ReReReRiRa 580 550 1130
107 Rodions Galiņš Rīgas Klasiskā ģimnāzija / Trakas Bites 573 553 1126
108 Emīls Brizga Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 571 543 1114
109 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 579 533 1112
110 Kristers Krūmiņš Ādažu vidusskola / Magnolijas Zieds 481 588 1069
111 Tomass Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 514 544 1058
112 Krišjānis Lanka Smiltenes vidusskola 544 496 1040
113 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 500 519 1019
114 Markuss Bumburs Cēsu 1. pamatskola / Lizums_BB Team 468 545 1013
115 Kristers Letiņš Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 539 462 1001
116 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 450 544 994
117 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 962 962
118 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 496 959
119 Markuss Henzelis Tukuma 2. vidusskola 450 455 905
120 Klāvs Kalašinskis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 482 416 898
121 Kristiāns Meiers Penkules pamatskola 866 866
122 Aigars Ramanis Bauskas sākumskola 863 863
123 Dāvis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 830 830
124 Reinis Stūris Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 817 817
125 Niks Gustavs Bokta Ulbrokas vidusskola 810 810
126 Tomass Kārkliņš Siguldas pilsētas vidusskola / SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 785 785
127 Daniels Jēčs Jaunmārupes pamatskola 779 779
128 Daniels Stablinieks Jelgavas 4. sākumskola / 2c 755 755
129 Jānis Millers Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 733 733
130 Everts Precinieks Zaķumuižas pamatskola 730 730
131 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 721 721
132 Ralfs Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 720 720
133 Kristaps Zālītis Laurenču sākumskola / SK Ziemeļpols - Siguldas sporta skola 697 697
134 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 694 694
135 Maksims Kalmikovs Rīgas 31. vidusskola / venden 689 689
136 Gustavs Barovskis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 677 677
137 Emīls Zariņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 672 672
138 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 664 664
139 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 662 662
140 Jēkabs Ādamsons Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 661 661
141 Artūrs Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 658 658
142 Edvards Cimermanis Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 657 657
143 Miks Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 653 653
144 Kārlis Gornavs Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 638 638
145 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 633 633
146 Markuss Balodis Rīgas Teikas vidusskola / Susurs, Balodis un Vasiļevski 623 623
147 Daniels Tihomirovs Dobeles 1. vidusskola 614 614
148 Jevgēnijs Podoļskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 604 604
149 Roberts Caics Babītes vidusskola 603 603
150 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 599
151 Olivers Grīnbergs Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 592 592
152 Sigurds Konošonoks Limbažu sākumskola / Limbaži SKRIEN 590 590
153 Kristians Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 587 587
154 Kristaps Vizbulis Iecavas vidusskola 587 587
155 Roberts Rozītis Jelgavas 4.vidusskola / Latvijas Mežsaimnieks 586 586
156 Edvards Olte Jūrmalas sākumskola "Atvase" 585 585
157 Jānis Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 578
158 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 574 574
159 Kristers Ernests Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 571 571
160 Kārlis Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 568 568
161 Ralfs Sebris Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / individ 560 560
162 Olivers Šļūka O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 559 559
163 Alens Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 555 555
164 Raivo Laķis Valmieras Viestura vidusskola / Florbola klubs Valmiera 551 551
165 Valters Pudāns Smārdes pamatskola 549 549
166 Renārs Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 544 544
167 Aleksis Adumāns Rīgas 6. vidusskola 540 540
168 Olivers Strazdiņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 534 534
169 Emīls Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 532 532
170 Ralfs Orbidāns Tumes vidusskola 524 524
171 Roberts Talle Jelgavas 4.vidusskola 521 521
172 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola / SK ZIEMEĻPOLS 519 519
173 Bruno Ralfs Strīgelis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 509 509
174 Oskars Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 500 500
175 Ritvars Igaunis Aizkraukles novada vidusskola 499 499
176 Edgars Jankova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Vāveres 496 496
177 Reinis Samsons Rīgas Franču licejs 495 495
178 Jēkabs Čivlis Pamatskola "Rīdze" / Medaļnieki 490 490
179 Rodrigo Medvedevs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 487 487
180 Marats Širins Ogres Valsts ģimnāzija 482 482
181 Miks Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 479 479
182 Ivo Dobelis Engures vidusskola / Engures vidusskola 467 467
183 Gundars Zirnis Šķibes pamatskola 461 461
184 Miks Toms Janševskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 460 460
185 Krišjānis Ozoliņš Ādažu vidusskola / PD 458 458
186 Roberts Zeilišs Jelgavas 4. sākumskola 457 457
187 Roberts Edžus Bērze Rīgas Centra humanitārā vidusskola 436 436
188 Alberts Irbe Engures vidusskola / Engures vidusskola 428 428
189 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / Talsu pauguraines Zaķi 398 398
190 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 350 350
191 Vojta Spryngl Rīgas Starptautiskā skola 324 324
U10S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 912 925 905 936 922 947 886 2808
3 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 836 876 822 903 929 932 811 2764
4 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola 715 763 862 843 853 848 849 2564
5 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 800 786 710 780 713 752 2366
6 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola 769 757 766 2292
7 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe) / Vendenkomanda 661 675 781 774 734 624 2289
8 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 642 577 796 764 672 2232
9 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 663 678 683 768 733 714 2215
10 Paula Leimane Ādažu vidusskola 720 667 652 705 776 703 2201
11 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola 650 646 562 804 736 2190
12 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola 668 695 775 715 657 2185
13 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 705 718 739 727 2184
14 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 682 743 670 634 2095
15 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola 596 623 594 640 666 754 2060
16 Ketija Bevza Jelgavas 4.vidusskola / 2 c klase 509 594 667 661 695 672 659 2034
17 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 634 652 649 683 666 587 2001
18 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 2.c 509 619 617 661 691 637 640 1992
19 Emīlija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 658 677 617 1952
20 Karlīna Millere Ogres sākumskola / Milleri 577 692 664 1933
21 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 608 695 610 534 500 1913
22 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 600 597 632 576 627 1859
23 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 636 650 572 521 550 516 1858
24 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / FROZEN 612 548 548 670 1830
25 Elīza Koškina Jelgavas 4. sākumskola 634 480 613 516 1763
26 Emīlija Rosicka Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 582 594 569 1745
27 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / New Village Workout 625 581 534 322 438 1740
28 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola / 2c klase 600 523 486 611 510 508 1734
29 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 608 462 585 533 486 1726
30 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 576 551 558 588 1722
31 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2 pamatskola 612 516 582 528 1722
32 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 606 405 413 614 453 410 501 1721
33 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / New Willage Workout 541 621 534 322 438 1696
34 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / Engures vidusskola 512 505 469 571 559 482 516 1646
35 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 471 554 562 526 1642
36 Alise Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 531 507 535 537 418 484 466 1603
37 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 489 480 628 425 1597
38 Asnate Pekulesa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 517 546 476 1589
39 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 448 549 511 481 1541
40 Aiga Mieze Aizkraukles novada vidusskola 473 467 421 573 1513
41 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 484 439 505 480 508 1497
42 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 489 485 515 470 1489
43 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 520 435 498 1453
44 Anna Kārkliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 528 431 412 390 442 1401
45 Flāvija Zeberiņa-Zebera Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 434 506 444 1384
46 Madara Katkovska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 682 673 1355
47 Agnese Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 434 463 441 1338
48 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 296 458 427 414 1299
49 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 584 708 1292
50 Matilde Broka Mežciema pamatskola / VSK Noskrien 414 440 394 390 395 435 1289
51 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 296 417 387 450 410 414 1281
52 Katrīna Sondore Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 569 712 1281
53 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 422 387 399 219 1255
54 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 557 592 1149
55 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 562 525 1087
56 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 512 1054
57 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 542 496 1038
58 Rasa KristiĀna ArnicĀne Jelgavas 4.vidusskola 467 564 1031
59 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 509 500 1009
60 Sandra Bēmere Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones Mūzikas pamatskola 530 467 997
61 Madara Zaļuma Engures vidusskola / Engures vidusskola 481 504 985
62 Dita Miklāva Rīgas 85. vidusskola 477 497 974
63 Luīze Stiebre Rīgas Igauņu pamatskola 506 462 968
64 Anna Kedjuliča Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 520 444 964
65 Grineta Kikuste Sējas pamatskola 517 441 958
66 Katrīna Zorina Tukuma 2. pamatskola / Abavas vīna darītava 508 447 955
67 Rebeka Sladkēviča Engures vidusskola / Engures vidusskola 440 495 935
68 Kate Mekša Mārupes vidusskola 471 457 928
69 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 482 926
70 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola 513 408 921
71 Renāte Juzova Ogres sākumskola 492 426 918
72 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 459 449 908
73 Marta Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 398 436 834
74 Adelīna Migunova Tukuma 2. pamatskola 408 394 802
75 Kristīne Trūpa Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 706 706
76 Keita Giptere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 683 683
77 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola 667 667
78 Dita Pazāne Rīgas Angļu ģimnāzija 664 664
79 Nellija Puriņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 663 663
80 Vanesa Demija Gailīte Līgatnes novada vidusskola / LNV 658 658
81 Lauma Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 654 654
82 Polina Kendenkova Rīgas 34. vidusskola / Rīgas 34. vidusskola 653 653
83 Vanesa Gailīte Līgatnes novada vidusskola / LNV 639 639
84 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola 633 633
85 MelĀnija Čudare Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 624 624
86 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 618 618
87 Emīlija Saltuma Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 612 612
88 Elīza Ramane Bauskas sākumskola 609 609
89 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola 605 605
90 Eva Krūmiņa Rīgas Hanzas vidusskola 600 600
91 Laura Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 598 598
92 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola 584 584
93 Enija Jakuška Mārupes vidusskola / BAUERFEIND 578 578
94 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola 576 576
95 Lelde Brūvere Ulbrokas vidusskola 567 567
96 Estere Vilnīte Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / BAUERFEIND 559 559
97 Viktorija Sokolova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 552 552
98 Rūta Skavronska-Krūziņa Zemgales vidusskola (Slampe) 543 543
99 Tina Slavika Jelgavas 4.vidusskola 543 543
100 Gabrila Asarīte Tukuma 2. pamatskola 540 540
101 Hanna Sūniņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 526
102 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 524 524
103 Samanta Sondore Baldones vidusskola 522 522
104 Nora Sondore Baldones vidusskola 521 521
105 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze" 505 505
106 Katrīna Ose Smārdes pamatskola / Smārde 502 502
107 Marta Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 500 500
108 Gabriela Auzāne Ikšķiles vidusskola 492 492
109 Rūta Skavronska- Krūziņa Zemgales vidusskola 489 489
110 Katarina P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 485 485
111 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
112 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
113 Elza Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / 2c 480 480
114 Everita Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 477 477
115 Annija Prauliņa Sējas pamatskola 465 465
116 Karolina Babicka Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 455 455
117 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
118 Žanete Silova Rīgas 41. vidusskola 447 447
119 Lauma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 443 443
120 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola 429 429
121 Hanna Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 426 426
122 Monta Maizīte Cēsu Pilsētas vidusskola 409 409
123 Paula Nikola Cīrule Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 373 373
U12V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 1000 876 1000 1000 906 912 3000
2 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 923 930 990 1000 1000 2990
3 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 939 967 869 995 988 995 2978
4 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 956 990 931 994 988 928 2972
5 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 965 967 901 967 958 967 939 2901
6 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 958 1000 937 746 873 2895
7 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 989 929 927 884 2845
8 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 925 955 761 938 952 924 860 2845
9 Markuss Kristaps Kadiķis Dzimtmisas pamatskola 938 914 919 921 966 2825
10 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 927 961 872 845 2760
11 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 934 841 900 923 864 858 2757
12 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4 vidusskola 928 858 856 866 894 2688
13 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 861 847 779 847 923 898 2682
14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 895 897 854 854 869 878 829 2670
15 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 897 816 874 890 2661
16 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 835 867 886 2588
17 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 739 845 708 838 849 811 2532
18 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 845 781 662 645 687 881 786 2512
19 Toms Kristians Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 811 797 768 864 804 2479
20 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 757 858 847 2462
21 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 853 817 755 788 2458
22 Patriks Garisons Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 814 837 801 2452
23 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 856 794 801 743 2451
24 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 795 850 761 794 796 786 746 2441
25 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola / RWA 637 858 845 733 2436
26 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 840 810 745 766 736 2416
27 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 777 756 862 2395
28 Uvis Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 793 841 605 749 2383
29 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 854 608 797 701 2370
30 Meldris Mellums Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 740 781 745 696 809 743 2335
31 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola / Smārde 792 783 652 751 2326
32 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 652 774 837 706 2317
33 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 488 502 581 802 808 663 2273
34 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 763 644 711 788 718 651 2269
35 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 747 751 606 621 766 689 2264
36 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 730 798 688 725 2253
37 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis" 660 645 823 730 694 2247
38 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 602 773 719 753 2245
39 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 703 729 634 708 800 712 611 2241
40 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 770 691 581 718 735 735 633 2240
41 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 553 550 771 785 2238
42 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 702 793 685 734 2229
43 Edvards Brancis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 721 528 752 2194
44 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 721 731 732 524 2184
45 Dāvis Karbauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 759 721 671 684 644 2164
46 Valts Vilcāns Baldones vidusskola 753 767 640 2160
47 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 663 740 748 2151
48 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola 729 704 702 2135
49 Edvards Šmits Ādažu vidusskola 723 793 615 476 2131
50 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 693 662 557 772 624 2127
51 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 682 747 687 690 2124
52 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 734 676 713 659 2123
53 Ernests Pidža Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 652 754 691 663 2108
54 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis" 668 523 642 790 608 650 2108
55 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 745 711 616 651 2107
56 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 756 657 672 673 657 2101
57 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 702 685 469 701 2088
58 Teodors Saltais Valmieras Viestura vidusskola 712 657 513 622 716 622 650 2085
59 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 738 591 516 680 663 2081
60 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola / 6PO 736 669 633 675 660 646 2080
61 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 698 693 684 2075
62 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 634 638 730 702 2070
63 Ritvars Sniķers Valmieras sākumskola 719 719 631 2069
64 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija 691 731 624 614 640 606 631 2062
65 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 567 690 545 672 680 688 2058
66 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 681 668 672 700 578 550 2053
67 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 701 627 698 643 2042
68 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 702 656 617 669 610 663 2034
69 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola 672 585 533 682 677 607 672 2031
70 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 661 725 639 634 570 2025
71 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija 676 697 651 555 643 612 2024
72 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 625 670 634 717 2021
73 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 660 690 656 2006
74 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 648 667 662 643 671 566 2000
75 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 729 505 666 547 590 1985
76 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 621 693 670 1984
77 Leo Jakobi Ozolnieku vidusskola 703 577 511 637 644 1984
78 Augusts Salmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 681 674 626 1981
79 Gustavs Liekmanis NĪKRĀCES PAMATSKOLA / NĪKRĀCES PAMATSKOLA 545 507 581 698 678 1957
80 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 505 645 524 635 665 628 628 1945
81 Marks Aleksandrs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 626 665 523 652 1943
82 Eduards Mahts Lībagu sākumskola 725 549 659 1933
83 Gustavs Valdmanis Ikšķiles vidusskola 993 938 1931
84 Marko Murāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 652 561 697 1910
85 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 661 486 550 685 505 1896
86 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures vidusskola 495 791 598 1884
87 Markuss Bormanis Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 572 577 681 622 1880
88 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 609 474 647 621 1877
89 Kristaps Indriksons Smārdes pamatskola / Smārde 663 674 520 1857
90 Matīss Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 637 606 604 1847
91 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 576 444 612 552 657 503 1845
92 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 626 662 557 520 485 488 1845
93 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 596 608 538 625 486 611 443 1844
94 Niks Vadapāls Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 678 569 463 498 1843
95 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 675 610 540 552 515 1837
96 Rihards Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 602 500 616 601 611 1829
97 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 654 568 463 499 1818
98 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 621 626 531 564 463 1811
99 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 528 477 539 588 601 1801
100 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 432 575 574 645 551 1794
101 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 607 521 438 592 588 568 1787
102 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola / Latvijas Finieris 566 586 577 554 612 1775
103 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola / sporttime.lv/D'sign sportswear 901 860 1761
104 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola / Olaines 1.vidusskola 723 513 523 489 1759
105 Jānis Pavlovs Mežinieku pamatskola 662 663 425 1750
106 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 617 420 598 520 1735
107 Mārtiņš Voino Rīgas Valda Zālīša sākumskola 639 570 442 507 1716
108 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola / Rīgas 41. vidusskola, Sporta klubs ''Vēsma'' 609 570 530 466 1709
109 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 502 591 527 465 1704
110 Kārlis Neilands Babītes vidusskola / LABIE KOKI 539 595 567 1701
111 Valters Emīls Triščenko Liepājas Centra sākumskola / Triščenko 796 904 1700
112 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 557 442 1676
113 Markuss Tiesnesis Rīgas Hanzas vidusskola / Stirnubuks / Run 4 Sun 887 789 1676
114 Toms Tramdahs Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 548 495 526 411 1640
115 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 538 515 584 441 479 1637
116 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 524 474 574 453 1631
117 Linards Lūsis Siguldas pilsētas vidusskola 563 598 451 1612
118 Martins Kronbergs Engures vidusskola / Engures vidusskola 565 506 538 470 487 1609
119 Daniils Bondovs Vangažu vidusskola 517 534 494 551 479 428 400 1602
120 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 514 491 592 495 1601
121 Markuss Šidla Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 514 486 528 430 1600
122 Krists Grava Līgatnes novada vidusskola / LNV 755 842 1597
123 Ričards Millers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 526 525 516 1567
124 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 524 415 414 470 470 1560
125 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs / MRC 600 446 422 499 1545
126 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 484 463 1543
127 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola 598 446 498 1542
128 Dāvis Desainis Līgatnes novada vidusskola / LNV 800 724 1524
129 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 474 517 532 1523
130 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 455 477 489 482 497 470 1519
131 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola 587 446 420 480 1513
132 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 470 505 1505
133 Bruno Grende Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 764 740 1504
134 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 512 378 598 1488
135 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 503 446 536 1485
136 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 481 493 509 467 1483
137 Marks Žarskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 574 516 393 1483
138 Ralfs Vazdiķis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 760 717 1477
139 Marko Martins Gailītis Līgatnes novada vidusskola / LNV 755 716 1471
140 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 499 505 446 427 454 1458
141 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" 538 429 416 464 453 414 1455
142 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola 481 493 479 1453
143 Artis Sams Jelgavas 4.vidusskola / 4.c. 537 420 461 446 1444
144 Raiens Ginters Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 444 441 433 1441
145 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 520 466 446 397 1432
146 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 414 361 472 535 206 1421
147 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 494 410 484 435 1413
148 Roberts Rudītis Carnikavas pamatskola 767 621 1388
149 Regnārs Stepens Jaunpils vidusskola 711 674 1385
150 Nils Renārs Cintiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 702 674 1376
151 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 658 695 1353
152 Martins Gulbis Zemgales vidusskola (Slampe) / ZEVID 695 651 1346
153 Justs Uga Umblejs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Sporta skola 655 688 1343
154 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 441 415 473 1329
155 Austris Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 465 483 380 1328
156 Martins Brokāns Baložu vidusskola / Matisons runner's club 651 649 1300
157 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / FS Metta 655 627 1282
158 Horens Liekniņš Rīgas Valdorfskola 647 634 1281
159 Ernests Ivanovs Smārdes pamatskola / Smārde 639 638 1277
160 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 415 425 437 1277
161 Raivis Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 515 381 379 1275
162 Mikus Krūmiņš Rīgas Hanzas vidusskola 648 617 1265
163 Kristaps Irbinskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 661 577 1238
164 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola 469 400 367 1236
165 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola 468 400 367 1235
166 Ernests Pekuless Engures vidusskola / Engures vidusskola 642 587 1229
167 Daniels Salenieks Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 651 578 1229
168 Gustavs Skavronskis Zemgales vidusskola (Slampe) / Slampe Zevid 651 565 1216
169 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 662 530 1192
170 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 333 425 334 402 298 1161
171 Krists Osis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 675 467 1142
172 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 568 563 1131
173 Gustavs Priedītis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 521 587 1108
174 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 567 535 1102
175 Gustavs Zonenbergs Jelgavas 4. sākumskola 547 546 1093
176 Miķelis Jānis Šteins Līgatnes novada vidusskola / LNV 532 557 1089
177 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures vidusskola 588 501 1089
178 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 566 514 1080
179 Rinalds Burgevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 504 1060
180 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 488 567 1055
181 Roberts Multiņš Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 506 542 1048
182 Adrians Pietkūns Jelgavas 4.vidusskola 604 435 1039
183 Ralfs Tomsons Rīgas Valda Zālīša sākumskola 552 480 1032
184 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 1000 1000
185 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola / Latvijas Finieris 460 538 998
186 Dāgs Krastiņš Laurenču sākumskola 533 447 980
187 Adrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola / Visma Active 478 472 950
188 Marks Lasmanis Auces vidusskola / 18 525 423 948
189 Kārlis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 921 921
190 Miks Miklāvs Rīgas 85. vidusskola 453 465 918
191 Mareks Jātnieks Griķu pamatskola 894 894
192 Marks Arkadijs Zorins Tukuma 2. pamatskola / Abavas vīna darītava 473 412 885
193 Reinholds Circenis Brocēnu vidusskola 855 855
194 Markuss Eduards Blaubergs Valmieras sākumskola 848 848
195 Daņila Gaļejevs Ādažu vidusskola 847 847
196 Rolands Bajārs Līgatnes novada vidusskola / LNV 829 829
197 Mārcis Mežajevs Iecavas vidusskola / Iecava 825 825
198 Klāvs Austriņš Rīgas 41. vidusskola 772 772
199 Raivis Krūmiņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 469 299 768
200 Elvis Stonkus Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 766 766
201 Linards Prombergs Carnikavas pamatskola 760 760
202 Kristers Elksnis Jēkabpils pamatskola 760 760
203 Jānis Rieksts Saldus pamatskola 751 751
204 Klāvs Dūzis Dobeles sākumskola / AQUATICS 739 739
205 Jānis Grinfogels Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Grīņi 733 733
206 Artūrs Ozoliņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 733 733
207 Edvards Kļaviņš Āgenskalna sākumskola / Āgenskalna sākumskola 729 729
208 Adams Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 728 728
209 Mārcis Kleins Valmieras sākumskola 725 725
210 Jānis Freimanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 725 725
211 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 724 724
212 Ralfs Līcis Brocēnu vidusskola / BJSS 709 709
213 Justs Miķelis Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 703 703
214 Jānis Bidzāns Bauskas 2. vidusskola 702 702
215 Edgars Teicāns Ziemeļvalstu ģimnāzija 696 696
216 Adrians Dimza Zemgales vidusskola (Slampe) / Slapme/ZVID 695 695
217 Arvis Vilmanis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 694 694
218 Valters Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 692 692
219 Kirils Dviņins Brocēnu vidusskola 692 692
220 Emīls Kāpiņš Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 689 689
221 Tristans Rozentāls Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 687 687
222 Arnis Krauze Rīgas Igauņu pamatskola 687 687
223 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 685 685
224 Mikus Pudāns Smārdes pamatskola / Smārde 681 681
225 Gabriels Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 681 681
226 Toms Saulīte Jelgavas 4.vidusskola / 3.c klase 679 679
227 Arnolds Ozols Privātā Montessori sākumskola 677 677
228 Jurģis Guļāns Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 663 663
229 Markuss Alksnis Jelgavas 4.vidusskola 663 663
230 Jegors Vorobjovs Rīgas Purvciema vidusskola / MMJ 661 661
231 Kristians Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 656 656
232 Eglons Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 651 651
233 Alfrēds Reķis Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 645 645
234 Ralfs Grīnvalds Engures vidusskola / Engures vidusskola 643 643
235 Egons Krišjānis Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 642 642
236 Jānis Kārlis Kriķis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas sporta skola, Distanču slēpošana 642 642
237 Rihards Ķeķis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 640 640
238 Patriks Vikmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 640 640
239 Rihards Kudrjavcevs Līgatnes novada vidusskola / LNV 639 639
240 Dāvis Tivčs Dobeles 1. vidusskola 639 639
241 Ernests Grieznis Laurenču sākumskola / Sējas novads 631 631
242 Krists Užulis Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 626
243 Roberts Ķesteris Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 626 626
244 Valters Sūniņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 622 622
245 Patriks Bukolovskis Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 621 621
246 Marko Ķere Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 620 620
247 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 616 616
248 Kristaps Joja Zemgales vidusskola (Slampe) / AQUATICS 613 613
249 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola 610 610
250 Teodors Ernests Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 608 608
251 Ralfs Mežals Liepājas Ezerkrasta sākumskola 604 604
252 Aadrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 598 598
253 Ričards Mazrims Brocēnu vidusskola 597 597
254 Roberts Golubovs Cēsu 1. pamatskola 593 593
255 Toms Lizbovskis Rīgas Teikas vidusskola 593 593
256 Henrijs Cimermanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 592 592
257 Renārs Buivids Rīgas Centra humanitārā vidusskola 592 592
258 Lauris Graudulis Jelgavas 4.vidusskola 589 589
259 Stefans Dadzītis Cēsu 2. pamatskola 588 588
260 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4.vidusskola 588 588
261 Artūrs Bračikovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 588 588
262 Leo Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 577 577
263 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 577 577
264 Alekss Ivanovs Babītes vidusskola 575 575
265 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola 564 564
266 Mārtiņš Kranbergs Cēsu 2. pamatskola 563 563
267 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola 563 563
268 Raitis Novickis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 560 560
269 Patriks Kiršteins Rīgas 41. vidusskola 559 559
270 Džuliāns Sirvidis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
271 Aleksandrs Zēniņš Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 554 554
272 Emīls Vanags Privātā vidusskola "Patnis" / ADgett 553 553
273 Svens Kasparāns Eiropas Tālmācības vidusskola / Kasparāni 548 548
274 Renārs Kalniņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 548 548
275 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola 547 547
276 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 544 544
277 Dainis Nikolajevs Jaunpils vidusskola 542 542
278 Ričards Dumbris Engures vidusskola / Engures vidusskola 536 536
279 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Sporta Patriots 536 536
280 Kristers Kļava Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 532 532
281 Renārs Beiers-suitums Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 531 531
282 Sendijs Leitāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 531 531
283 Kristaps Semičenkovs Jaksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 530
284 Deniss Lobans Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola 529 529
285 Martins Konons Rīgas 64. vidusskola 527 527
286 Raimonds Saņikovs Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 515 515
287 Rūdolfs Melnis Līgatnes novada vidusskola / LNV 514 514
288 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 513 513
289 Ernests Šomins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
290 Gustavs Vilnītis Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 3c 507 507
291 Edgars Ziņģis Ziemeļvalstu ģimnāzija / Swedbank 503 503
292 Kristers Sipenieks Jelgavas 4. sākumskola 501 501
293 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 482
294 Edvards Pajuste Mārupes pamatskola 463 463
295 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze" 461 461
296 Denis Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 456 456
297 Īvs Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 443 443
298 Oto Dombrovskis Saldus vidusskola / Džudo Klubs Saldus 443 443
299 Emīls Šalms Rīgas Teikas vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 433 433
300 Dominiks Savickis- Turks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 430 430
301 Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 424 424
302 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola 421 421
303 Kirils Fjodorovs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
304 Alens Brancs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
305 Kristaps Dapša Liepājas 8. vidusskola 420 420
306 Gustavs Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 398 398
307 Ralfs Kreicbergs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 396 396
308 Ričards Strods Jelgavas 4.vidusskola / 4. vidusskola 386 386
U12S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Anete Ozoliņa Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 1000 989 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 962 1000 983 936 942 961 2945
3 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 987 986 944 953 949 2926
4 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 948 832 925 936 902 895 2809
5 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / FK Auda 968 898 921 919 819 2808
6 Marta Kuzņecova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu sporta skola 971 915 900 2786
7 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 822 819 905 862 875 911 874 2691
8 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 876 760 851 829 727 2556
9 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola 849 832 817 838 818 837 2524
10 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 805 785 832 759 2422
11 Emīlija Brauna Jelgavas 4.vidusskola 781 810 787 2378
12 Elza Černuho Jelgavas 4.vidusskola 776 731 810 754 783 738 740 2369
13 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 764 768 664 663 773 658 2305
14 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 748 718 686 771 746 730 769 2288
15 Daniela Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 773 847 661 2281
16 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 805 709 700 755 713 2273
17 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 741 751 767 688 2259
18 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola 726 735 754 752 2241
19 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 729 675 737 732 715 715 752 2221
20 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola / Skrienam Liepājā! 698 747 723 2168
21 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 660 702 633 598 753 710 2165
22 Daniela Janava Priekuļu vidusskola 723 748 683 655 644 2154
23 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 747 739 663 639 662 648 572 2149
24 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 596 728 690 682 2139
25 Ance Daibe Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 730 763 644 606 2137
26 Viktorija Millere Ogres sākumskola / Milleri 595 636 760 667 695 2122
27 Elizabete Minka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 674 614 652 693 736 2103
28 Grēta Puzinkeviča Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 715 637 715 666 2096
29 Sofija Anna Kadiķe Dzimtmisas pamatskola 699 677 696 663 612 2072
30 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 738 716 602 601 2056
31 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 690 669 655 633 687 2046
32 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 588 719 707 2014
33 Enija Meiere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 604 673 620 528 2014
34 Kerija KrĒmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 627 637 629 736 2002
35 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 662 627 690 644 607 572 1996
36 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 681 653 660 1994
37 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 615 642 693 650 1985
38 Karīna Sokolova Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 675 621 667 1963
39 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures vidusskola 630 593 571 670 621 662 1962
40 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652 644 660 1956
41 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / Ej! 515 607 696 620 590 1923
42 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 585 661 666 1912
43 Nikola Bogača Rīgas 93. vidusskola / Sporta iela 582 651 671 1904
44 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 677 603 258 621 583 1901
45 Anastasija Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 694 627 538 1859
46 Keita Balode Valmieras sākumskola / Kocēnu sporta skola 494 615 545 666 1826
47 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 592 562 628 598 556 1818
48 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 680 598 524 1802
49 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 591 562 547 593 612 524 573 1796
50 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola 593 614 570 529 585 1792
51 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 642 596 550 535 487 496 550 1788
52 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 540 537 495 546 622 616 428 1784
53 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola 630 562 582 1774
54 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 596 578 522 583 570 479 1757
55 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 598 540 613 428 1751
56 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola 578 583 522 586 554 1747
57 Kitija Bērziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 651 598 490 1739
58 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 608 535 519 592 532 1735
59 Santa Fromane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 587 543 528 585 1715
60 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 618 570 487 518 451 477 1706
61 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvetes dabas parks 568 534 493 554 566 562 553 1696
62 Alise Reingolde Smiltenes vidusskola / Smiltenes vidusskola 674 397 624 1695
63 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 537 490 567 560 560 558 1687
64 Madara Pāķe Saulkrastu vidusskola / SRT Saulkrasti 559 438 690 1687
65 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Gustiņi 804 866 1670
66 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 573 538 555 1666
67 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola 568 554 544 502 1666
68 Elizabete Dobele Āgenskalna sākumskola 524 516 565 567 471 483 454 1656
69 Lizete Linna Ozola Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 571 555 1635
70 Eva Celitāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 564 533 490 501 522 482 1619
71 Simona Aļehnoviča Rīgas Klasiskā ģimnāzija 577 538 504 449 1619
72 Samanta Valdmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 551 511 547 489 488 486 1609
73 Marta Liepiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 511 499 500 517 491 1598
74 Elza Stūre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 504 561 506 1596
75 Evelīna Emīlija Galviņa 421 493 571 491 526 496 1593
76 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 517 442 501 489 517 483 1547
77 Nellija Ažubele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 498 588 439 1546
78 Elizabete Ziemele Talsu sākumskola 566 538 439 1543
79 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola / Varakļāni 559 443 485 498 1542
80 Annija Horste Engures vidusskola / Engures vidusskola 527 518 441 420 486 447 497 1542
81 Līna Mateiko Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 781 741 1522
82 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 487 526 505 1518
83 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola 463 535 410 495 1493
84 Dagmāra Meija Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 493 422 447 463 496 497 1486
85 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 506 492 470 438 1468
86 Samanta Bumbiere Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Latvijas Finieris 511 470 474 1455
87 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 485 438 423 449 489 479 1453
88 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 504 464 457 447 463 450 476 1444
89 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola 496 453 419 427 492 418 431 1441
90 Marta Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 490 487 463 433 1440
91 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 714 720 1434
92 Una Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 491 463 457 1411
93 Elizabete Ildena Rīgas Juglas vidusskola 707 701 1408
94 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 4c 441 427 484 417 449 1374
95 Laura Andersone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 455 446 1365
96 Anna Šmite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumsskola 395 381 562 399 341 1356
97 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 470 438 1352
98 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 700 651 1351
99 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 442 439 341 1341
100 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 432 405 439 341 1335
101 Nikola Račkauska Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 629 677 1306
102 Marta Luīze Erkena Ķekavas vidusskola 465 439 399 1303
103 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 471 394 436 1301
104 Alise Sipjagina Rīgas Imantas vidusskola 649 629 1278
105 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 620 648 1268
106 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 411 393 387 399 429 404 1244
107 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 438 399 357 407 396 370 1244
108 Paula Buša Krimuldas vidusskola 652 584 1236
109 Madara Smilga Dobeles 1. vidusskola 647 580 1227
110 Katrīne Lase Smārdes pamatskola / Smārde 625 587 1212
111 Evelīna Gulbe Līgatnes novada vidusskola / LNV 592 617 1209
112 Beāte Sietiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 384 376 399 1178
113 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 560 592 1152
114 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 564 578 1142
115 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola / Smārde 583 554 1137
116 Laura Paegle Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 543 585 1128
117 Dārta Neringa Krastkalne Laurenču sākumskola 524 596 1120
118 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola 556 543 1099
119 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 542 531 1073
120 Laine Viatere Jelgavas 4.vidusskola 540 532 1072
121 Lība Jansone Pumpuru vidusskola 559 501 1060
122 Nellija Karnīte Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 522 535 1057
123 Alise Krjukova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 572 472 1044
124 Keita Buķele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 497 529 1026
125 Viktorija Vismane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 509 512 1021
126 Nikola Trasūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 512 505 1017
127 Rūta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 519 497 1016
128 Renāte Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 470 542 1012
129 Evelīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
130 Katrīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
131 Elīna Ceple Jaunpiebalgas vidusskola 496 503 999
132 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 961 961
133 Liāna Ērika Andrejeva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 384 940
134 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 464 473 937
135 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 438 937
136 Ieva Miķelsone Piltenes vidusskola 915 915
137 Evelīna Āboliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 379 908
138 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 444 422 866
139 Monta Liparte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 462 395 857
140 Kristiāna Dārta Arāja Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 420 423 843
141 Līna Anna Bērziņa Mežciema pamatskola / Lynxdojo 425 417 842
142 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 425 414 839
143 Anastasija Maksimova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 435 394 829
144 Diāna Ozoliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 422 404 826
145 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 411 406 817
146 Keita Zviedre Ikšķiles vidusskola 791 791
147 Annija Rasnača Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 768 768
148 Vanesa Priede Brocēnu vidusskola 758 758
149 Helēna Roštoka Madonas pilsētas vidusskola 754 754
150 Luīza Šīmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 751 751
151 Elza Paula Belova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 732 732
152 Rebeka Ekerte Stalbes vidusskola 727 727
153 Lote Kurpniece Siguldas 1. pamatskola / Siguldas 1. pamatskola 712 712
154 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 706 706
155 Elīna Carika Rīgas Juglas vidusskola 690 690
156 Liene Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 677 677
157 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola / A 674 674
158 Dārta Gintere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 669 669
159 Aleksandra Mitusova Griķu pamatskola 663 663
160 Marlēna Bērzupa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 657 657
161 Linda Elizabete Brilte Alūksnes pilsētas sākumskola 655 655
162 Anhela Lūse Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 648 648
163 Rūta Talle Jelgavas 4.vidusskola 643 643
164 Paula Ardinska Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 634 634
165 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola 631 631
166 Auguste Zīle Saldus pamatskola / Saldus pamatskola 631 631
167 Sanija Podrezova 629 629
168 Liene Rozenberga Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Sporta Skola 616 616
169 Emīlija Dravante Cēsu Jaunā sākumskola 606 606
170 Tīna Saukāne Ikšķiles vidusskola 606 606
171 Emīlija Zvirbule Ādažu vidusskola / MAZAIS ZVIRBULĒNS 605 605
172 Līga Emīlija Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 602 602
173 Lote Lasmane Saulkrastu vidusskola 594 594
174 Amanda Šulce Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
175 Nikola Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
176 Luize Zalite Rīgas Franču licejs 593 593
177 Adele Priedīte Rīgas Centra humanitārā vidusskola 591 591
178 Elza Jākobsone Carnikavas pamatskola 585 585
179 Ieva Ķiģele Babītes vidusskola / Kolosālie 584 584
180 Līga Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 582 582
181 Elza Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 581 581
182 Katrīna Krūmiņa Babītes vidusskola 575 575
183 Paula Simanoviča Laurenču sākumskola 575 575
184 Eva Troinova Milzkalnes sākumskola / 6. klase 571 571
185 Paula Nikola Momotkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 570
186 Laura Zariņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 569 569
187 Adele Griķe Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
188 Julianna Beznosenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 566 566
189 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola / A 562 562
190 Paula Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 559 559
191 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK Burkānciems & Co 556 556
192 Marta Dovāne Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 555 555
193 Elza Ķeķe Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 550 550
194 Dārta Elīza Jaundzema Rīgas 64. vidusskola / labs starts 550 550
195 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola 545 545
196 Anna Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 539 539
197 Alise Rudīte Carnikavas pamatskola 537 537
198 Lelde Cerkova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 535 535
199 Viktorija Mileika Tukuma 2. vidusskola 534 534
200 Estere Gersone Ventspils 4. vidusskola 529 529
201 Annija Bogdanoviča Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 527 527
202 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola / Smārde 526 526
203 Grieta Melānija Dreimane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 525 525
204 Keita Soloveiko Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 524 524
205 Stella Madara Jokste Ādažu vidusskola / Joksti 522 522
206 Vivita Bunka Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 521
207 Eimoja Pola Simsone Mārupes vidusskola 515 515
208 Tīna Balode Smārdes pamatskola / Smārde 514 514
209 Katrīna Bombina Babītes vidusskola 510 510
210 Skārleta Čiževska Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 508 508
211 Lelde Leila Dzirko Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 508 508
212 Emīlija Straumīte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 505 505
213 Jūlija Gorska Jelgavas 4.vidusskola 505 505
214 Paula Vizbule Iecavas vidusskola 505 505
215 Elīza Dušenkova Jēkabpils pamatskola / sporta iela 503 503
216 Terēze Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 500 500
217 Evelīna Žieda Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
218 Amanda Kerija Rohmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 499 499
219 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Rychla Rota 498 498
220 Terēze Klepere Valmieras sākumskola 493 493
221 Samanta Sladkēviča Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 492 492
222 Paula Momotkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 490 490
223 Elza Priedīte Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 490 490
224 Emija Vorma Engures vidusskola / Engures vidusskola 484 484
225 Beāte Ziediņa Jelgavas 4. sākumskola 479 479
226 Alise Tihonova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 477 477
227 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 477 477
228 Marta Krista Sūriņa Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 476 476
229 Ance Annija Tauriņa Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 474 474
230 Laura Elizabete Maļavko Ozolnieku vidusskola 473 473
231 Sindija Šteinberga Saldus pamatskola 470 470
232 Tīna Juberte Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 469 469
233 Tīna Laķe Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 464 464
234 Keita Vītoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 463
235 Loreta Putniņa Rīgas Hanzas vidusskola / Marsupilami 460 460
236 Linda Ostrovska Saldus vidusskola 459 459
237 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 458 458
238 Paula Nika Sīmane Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 457 457
239 Anna Lapšāne Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas mūzikas un mākslas skola 449 449
240 Anna Katrīna Skuja Rīgas 6. vidusskola 449 449
241 Annija Saveļjeva Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 447 447
242 Keita Enija Platā Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
243 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 445 445
244 Aļona Nazarova Aizupes pamatskola / 5.klase (20 skolēni) 442 442
245 Šarlote Ziedone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 440 440
246 Dace Bērziņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 436 436
247 Madara Korsīte Rīgas 85. vidusskola 428 428
248 Paula Tumaša Rīgas Ezerkrastu pamatskola 426 426
249 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
250 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
251 Emīlija Dorne Engures vidusskola / Engures vidusskola 417 417
252 Beatrise Šole Rīgas Franču licejs 413 413
253 Rita Ieviņa Jelgavas 4.vidusskola / 5. c klase 410 410
254 Marija Anete Silava Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 410 410
255 Dinija Celma Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 399 399
256 Līga Annemarija Vērmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 394 394
257 Elīna Ušacka Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 394 394
258 Kerija Altēna Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 379 379
259 Katrīna Veinberga Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
260 Enija Hačikjana Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
261 Ivonna Moeda Mārupes vidusskola 370 370
262 Rūta Elīza Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 351 351
U14V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola 1000 1000 1000 1000 3000
2 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 942 1000 967 1000 1000 947 3000
3 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 909 981 873 988 993 974 970 2962
4 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 941 978 887 906 990 980 961 2948
5 Bruno Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 866 889 917 923 942 972 2837
6 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 965 925 933 843 2823
7 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 878 919 842 956 943 2818
8 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 893 899 808 905 820 2697
9 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 830 929 874 862 871 2674
10 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 805 849 890 934 2673
11 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 832 941 841 779 2614
12 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 834 851 859 900 2610
13 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 783 840 553 890 877 769 2607
14 Svens Strihors Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 857 870 876 2603
15 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola 825 861 910 2596
16 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 841 760 850 802 868 866 737 2584
17 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola / SS Arkādija 836 738 888 753 828 2552
18 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 694 816 839 783 861 2516
19 Armands Petkus Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 790 803 847 2440
20 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 806 826 744 802 781 757 2434
21 Daniels Pabērzs Smārdes pamatskola / Smārde 760 781 796 848 2425
22 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola / 7.a 734 807 883 2424
23 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures vidusskola 629 727 741 591 825 858 697 2424
24 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 684 734 786 757 869 714 537 2412
25 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 784 730 776 809 774 788 2381
26 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola 749 765 814 787 2366
27 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola / SS Arkādija 770 822 754 2346
28 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 716 706 785 783 768 703 2336
29 Leons Zīders Rīgas Valda Zālīša sākumskola 781 751 767 777 671 2325
30 Kristers Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 761 786 771 2318
31 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK BEBRA 727 747 786 2260
32 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 755 772 697 721 2248
33 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 751 657 834 2242
34 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner's Club 626 688 839 712 2239
35 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures vidusskola 634 688 706 675 744 700 733 2183
36 Emīls Bērziņš Engures vidusskola / ENGURES SKOLA 712 746 723 2181
37 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 466 672 707 769 695 631 2171
38 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 745 706 665 719 2170
39 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 704 675 746 709 680 699 710 2165
40 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 644 656 681 658 743 734 2158
41 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 797 716 633 599 2146
42 Dāvis Kārkliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 684 745 701 2130
43 Emīls Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 751 659 719 2129
44 Ralfs Bite Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 727 664 582 2116
45 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 614 677 727 711 2115
46 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 711 685 717 2113
47 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 665 668 718 716 2102
48 Kristers Liberts Engures vidusskola / Engures vidusskola 667 705 720 2092
49 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola 627 660 650 618 719 707 615 2086
50 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 685 672 717 2074
51 Jānis Salmanis Smārdes pamatskola / Smārde 731 645 685 2061
52 Māris Buhrots Jelgavas 1. internātpamatskola 684 706 669 2059
53 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 634 637 747 670 2054
54 Rūdolfs Puloks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 772 678 603 2053
55 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 553 681 579 681 684 659 2046
56 Daniels Geidžūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 701 747 591 2039
57 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras sporta skola 638 548 726 674 478 2038
58 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 652 697 670 2019
59 Kārlis Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 534 754 2015
60 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola / GSK 682 666 660 2008
61 Raivo Gudrais Smārdes pamatskola / Smārde 684 669 624 628 1981
62 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 684 664 622 627 1975
63 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / New Willage Workaut 594 698 667 1959
64 Kristofers Jurevics Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 677 644 635 1956
65 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 596 549 669 633 622 1924
66 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 595 636 646 640 1922
67 Artūrs Sams Jelgavas 4.vidusskola / 7.c. 576 640 641 637 614 1918
68 Rinalds Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 631 675 597 1903
69 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 593 629 676 1898
70 Jānis Tjarve Talsu 2. vidusskola 660 633 520 595 1888
71 Kristaps Malahovskis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 639 656 582 1877
72 Kaspars Bartkus Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 503 554 819 1876
73 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 582 568 724 1874
74 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 596 468 682 582 557 1870
75 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 611 543 683 567 547 1861
76 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 568 638 648 1854
77 Āris Tims Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamtskola 601 585 604 628 618 577 1850
78 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils runners 584 684 582 1850
79 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 880 962 1842
80 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 934 906 1840
81 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 516 658 615 567 1840
82 Renārs Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 614 656 567 1837
83 Tomass Sokolovs Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 942 888 1830
84 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 583 602 635 1820
85 Oskars Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 553 477 588 662 568 1818
86 Dominiks Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 613 608 597 1818
87 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 587 578 652 1817
88 Kārlis Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 565 548 657 1814
89 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 583 627 561 598 1808
90 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 563 503 629 607 1799
91 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures vidusskola 469 425 554 730 515 1799
92 Rūdis Gabranovs Ogresgala pamatskola 578 600 553 604 581 1785
93 Ralfs Bartušauskis Salaspils 1.vidusskola 596 565 542 546 596 584 1776
94 Roberts Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 565 585 600 1750
95 Kārlis Kuzmans Smārdes pamatskola / Smārde 578 543 586 1707
96 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija / ChursinTeam 561 576 553 434 1690
97 Matīss Bergmanis Olaines 1. vidusskola / 18 497 629 551 1677
98 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 553 569 457 550 1672
99 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures vidusskola 519 458 523 455 573 571 524 1668
100 Roberts Katkovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 513 590 559 1662
101 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola / Rīgas 41. vidusskola 547 559 548 1654
102 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija 575 390 479 599 476 1653
103 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 443 530 671 1644
104 Alens LocĀns Žīguru pamatskola / HK žīguri MRS 476 609 555 1640
105 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 503 467 449 553 524 552 1638
106 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 463 527 474 513 582 528 1637
107 Gustavs Šteinbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 803 1622
108 Eduards Egle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 802 1621
109 Rodrigo Kramiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 607 513 497 1617
110 Martins Denovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 561 586 443 1590
111 Dions Dorči Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 743 835 1578
112 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 483 453 442 557 507 445 1547
113 Ivars Artis Baburs Rīgas 25. vidusskola 480 510 539 1529
114 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 441 537 1523
115 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007/Saldus sporta skola 525 537 455 1517
116 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 500 483 438 467 532 462 477 1515
117 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 497 435 510 1514
118 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola 814 696 1510
119 Andris Briģis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 740 765 1505
120 Jānis Sorokins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 482 487 1502
121 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 482 435 510 1499
122 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / OGRE 530 454 514 1498
123 Mārtiņš Griķis Gulbenes novada valsts ģimnāzija 736 728 1464
124 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 723 740 1463
125 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 555 294 608 1457
126 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 711 1437
127 Kārlis Brazovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 751 681 1432
128 Emīls Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 810 615 1425
129 Dāvis Kalniņš Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 738 687 1425
130 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 657 759 1416
131 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola 464 508 432 1404
132 Tomass Visockis Engures vidusskola / Engures vidusskola 381 470 483 442 1395
133 Andris Veips Engures vidusskola / Engures vidusskola 660 726 1386
134 Kristaps Aleksandrs Cauna Ogres sākumskola 658 726 1384
135 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 486 442 430 449 357 1377
136 Gustavs Liekniņš Rīgas Valdorfskola 678 694 1372
137 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 739 628 1367
138 Artūrs Jankovskis Smārdes pamatskola / Smārde 738 617 1355
139 Deivids Kubraks Tukuma 2. pamatskola / Engures Sportam 774 577 1351
140 Kristofers Kleinšmits Iļģuciema vidusskola 456 435 453 1344
141 Dāvis Smiltnieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 656 1336
142 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 436 432 1331
143 Sandis Burģelis Penkules pamatskola 451 443 429 1323
144 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 407 391 429 441 420 1290
145 Kevins Mežapuķe Smārdes pamatskola / Smārde 640 645 1285
146 Artūrs Roms Līgatnes novada vidusskola / LNV 565 684 1249
147 Viesturs Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 605 643 1248
148 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 578 661 1239
149 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola 570 648 1218
150 Teo Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 615 584 1199
151 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 566 1192
152 Henrijs Strazdiņš Rīgas Angļu ģimnāzija 623 560 1183
153 Marks Maro Strazdiņš Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 560 621 1181
154 Mārtiņš Ķereksis Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres Valsts ģimnāzija 572 590 1162
155 Danils Migunovs Tukuma 2. pamatskola 572 583 1155
156 Renijs Alksnis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 559 585 1144
157 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 381 398 362 279 1141
158 Ralfs Jonāns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 568 573 1141
159 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 568 556 1124
160 Ivars Brauers Smārdes pamatskola / Smārde 545 569 1114
161 Marks Sergijevics Jelgavas 4.vidusskola 573 536 1109
162 Reinis Valters Carnikavas pamatskola 536 566 1102
163 Toms Oskars Kalniņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu pamatskola 626 443 1069
164 Kārlis Tijons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 581 483 1064
165 Edmunds Zaneribs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 460 603 1063
166 Toms Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola 515 545 1060
167 Aleks Radžabovs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 551 502 1053
168 Alens Pacvičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 495 1028
169 Armands Upenieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 499 483 982
170 Valters Zauss Rīgas Imantas vidusskola 501 463 964
171 Emīls Radziņš Siguldas pilsētas vidusskola 484 466 950
172 Roberts Šivars Engures vidusskola / Engures vidusskola 494 456 950
173 Emīls Smildziņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 435 948
174 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 934 934
175 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 515 406 921
176 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 402 518 920
177 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola 451 459 910
178 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola 884 884
179 Alens Vaselis Jelgavas 4.vidusskola 853 853
180 Ernests Plotka Dzelzavas pamatskola 839 839
181 Kārlis Vītiņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 824 824
182 Renārs Vēveris Krimuldas vidusskola / Krimulda 824 824
183 Rihards Larsens Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 425 390 815
184 Arvis Sproģis Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 814 814
185 Emīls Jurjāns Amatas novada Drabešu sākumskola 812 812
186 Eduards Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 812 812
187 Roberts Roga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 805 805
188 Krists Turauskis Siguldas pilsētas vidusskola 790 790
189 Austris Saulītis Rīgas 6. vidusskola 429 358 787
190 Klāvs Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 787 787
191 Endijs Grīnblats Gardenes pamatskola 783 783
192 Gustavs Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 782 782
193 Niklāvs Dravants Cēsu Jaunā sākumskola 780 780
194 Niks Buinovskis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 764 764
195 Fricis Didzis Rozītis Jūrmalas Valsts ģimnāzija 759 759
196 Rinalds Sirmais Cēsu Pilsētas vidusskola 758 758
197 Kaspars Lapsenietis Alūksnes pilsētas sākumskola 758 758
198 Kristians Erbe Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 756 756
199 Artis Matīs Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 752 752
200 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 749 749
201 Emīls Valters Carnikavas pamatskola 747 747
202 Kristaps Paio Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 738
203 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola 736 736
204 Adrians Šukelovičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 734 734
205 Raivis Rampāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 728 728
206 Roberts Volkevičs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 726 726
207 Haralds Meļķerts Dobeles sākumskola / AQUATICS 726 726
208 Intars Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 726
209 Alberts Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 723 723
210 Renārs Šļūka Rīgas 49. vidusskola 719 719
211 Rūdolfs Šplīts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 718 718
212 Tomass Viļķins Rīgas Centra humanitārā vidusskola 718 718
213 Alens Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 718 718
214 Rūdis Bundzēns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 717 717
215 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola 706 706
216 Ralfs Bīmanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 704 704
217 Rafaels Spiridovskis Rīgas 40. vidusskola 704 704
218 Henrijs Kristkalns Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 702 702
219 Roberts Graudiņš Ādažu vidusskola 702 702
220 Ritvars Pučurs Krimuldas vidusskola 700 700
221 Ričards Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 696 696
222 Kaspars Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 696 696
223 Renārs Gaidukevičs Tukuma 2. vidusskola 693 693
224 Rihards Neretins Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 691 691
225 Kārlis Dalbiņš Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 687 687
226 Markuss Trofimovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 686 686
227 Emīls Nils Grava Līgatnes novada vidusskola / LNV 684 684
228 Kristers Rudevičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 680
229 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola 673 673
230 Artis Matīss Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 671 671
231 Nils Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 671 671
232 Dāvis Kreiders Piltenes vidusskola 669 669
233 Rainers Kims Jelgavas 4.vidusskola 667 667
234 Adrians Marks Lapa Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 666 666
235 Emīls Grava Līgatnes novada vidusskola / LNV 664 664
236 Dmitrijs Mitusovs Griķu pamatskola 663 663
237 Adrians Vidžis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 661 661
238 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola / Hokeja skola Rīga 657 657
239 Ēvalds Savickis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 656 656
240 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Dzilnuciems 654 654
241 Artjoms Orlovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 649 649
242 Nikita Kotovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 647 647
243 Kārlis Bikavs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 646 646
244 Kristiāns Ozoliņš Piltenes vidusskola 645 645
245 Kristaps Vasiļjevs J. Endzelīna Kauguru pamatskola / Kaugurnieki 642 642
246 Fricis Simanovičs Laurenču sākumskola 642 642
247 Markuss Vēvers Pamatskola "Rīdze" 631 631
248 Renārs Vinšteins Āgenskalna sākumskola 628 628
249 Roberts Būda Siguldas pilsētas vidusskola 624 624
250 Amanda Ieva Žukova Līgatnes novada vidusskola / LNV 619 619
251 Nauris Cīrulis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
252 Ārons Tiltiņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 616 616
253 Gabriels P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 611 611
254 Markuss Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 610 610
255 Leonards Pavilsons Jelgavas 4.vidusskola / 5 C klase 610 610
256 Krišjānis Lejiņš Carnikavas pamatskola 606 606
257 Henriks Rikters Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 605 605
258 Markuss Makarovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 605 605
259 Tomass Orlovs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 605 605
260 Einārs Kozačkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 603 603
261 Klāvs Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola 602 602
262 Marks Lavrinovičs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 601 601
263 Hendrijs Kristkalns Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 601 601
264 Roberts Daģis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 599 599
265 Tomass Matusevičs Rīgas 40. vidusskola 595 595
266 Martins Bergmanis Carnikavas pamatskola 594 594
267 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 590 590
268 Valters Beķeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 589 589
269 Rolands Mežals Liepājas Raiņa 6. vidusskola 587 587
270 Jānis Trūps Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 583 583
271 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola 580 580
272 Reinis Jonušs Zemgales vidusskola / Bajards 577 577
273 Dāvis Jēkabsons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 573 573
274 Māris Maksimovs Smārdes pamatskola / Smārde 569 569
275 Rolands Martinsons Bauskas 2. vidusskola 564 564
276 Toms Edvards Mingins Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 563 563
277 Adrians Jānis Strautiņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 562 562
278 Oskasrs Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 560 560
279 Niks Rodrigo Smolkins Tukuma 2. vidusskola / Tukuma2. Vidusskola 559 559
280 Krišjānis Katkovskis Rīgas Hanzas vidusskola / MJ-Partneri 558 558
281 Martins RudziĪtis Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 556 556
282 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 552 552
283 Rūdolfs Heinrihs Daukšte Rīgas Teikas vidusskola 551 551
284 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 550 550
285 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 550 550
286 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 549 549
287 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola / Dog Sport Carnikava 546 546
288 Oskars Mareks Ragozinskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 542 542
289 Valdis Valters Vanags Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 541 541
290 Kristers Vītums-Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 537 537
291 Raitis Krūmiņš Rīgas 25. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 536 536
292 Toms Utāns Carnikavas pamatskola / Carnikava 535 535
293 Maksimilijans Štauers Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 534 534
294 Maikls Niks Ananics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 531 531
295 Endijs Šnepsts Augstkalnes vidusskola 522 522
296 Gustavs Niklāvs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 519 519
297 Artūrs Regnārs Trusovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 516 516
298 Jānis Krevics Bejas pamatskola 516 516
299 Jēkabs Lācis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 510 510
300 Reinis Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 507 507
301 Raiens Šnepsts Augstkalnes vidusskola 497 497
302 Edgars Saltais Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 495 495
303 Lennijs Galdiņš Valmieras Pārgaujas sākumskola 487 487
304 Ričards Grasis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 487 487
305 Kristers Vītums- Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 487 487
306 Mārcis Bīriņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 481 481
307 Aleksis Plotka Dzelzavas pamatskola 481 481
308 Robērts Jaunmaize Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 473 473
309 Roberts Prikulis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 472 472
310 Artis Adamaitis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 468 468
311 Elvijs Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 463 463
312 Rūdolfs Rocēns Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Tikai smejos! 462 462
313 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 453 453
314 Ritvars Cinītis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
315 Ričards Reinis Zeminskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 447 447
316 Haralds Kostjukovs Rīgas 49. vidusskola / Purva kurmji 445 445
317 Adrians Ogbodo Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 440 440
318 Henrijs Gustavs Strīgelis Rīgas Kultūru vidusskola / BS Tukums 440 440
319 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 438 438
320 Hugo Kristiāns Balta Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 437 437
321 Krists Lapšāns Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas mūzikas un mākslas skola 423 423
322 Emīls Ķiģelis Babītes vidusskola / Kolosālie 421 421
323 Hugo KristĀns Balta Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 409 409
324 Andis Uzuliņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 397 397
325 Markuss Trankalis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 354 354
326 Renārs Kristofers Arnicāns Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 326 326
U14S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / Matisons Runner's Club 886 935 992 928 915 996 2923
3 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 807 813 887 839 887 965 2739
4 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikava 892 752 802 940 666 895 2727
5 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 699 852 848 851 893 872 951 2716
6 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 872 886 867 825 773 790 2625
7 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola 836 858 861 774 837 801 802 2556
8 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 818 760 791 603 834 871 2523
9 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 817 833 815 766 808 2465
10 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 861 748 849 2458
11 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 821 759 770 808 741 779 2408
12 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 775 843 692 785 2403
13 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 766 798 823 2387
14 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija / Daugavpils Runners 770 806 710 777 722 802 2385
15 Marta Pelša Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 774 580 634 798 658 754 2326
16 Evelīna Bružus Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 644 804 776 707 736 672 704 2316
17 Rūta Šķirus Jelgavas Valsts ģimnāzija 793 732 761 759 749 2313
18 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 738 753 669 728 749 761 797 2311
19 Elīza Evardsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 749 683 650 782 721 776 2307
20 Katrīna Jansone Liepājas Raiņa 6. vidusskola 649 804 778 2231
21 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija 719 743 737 2199
22 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola 624 613 558 606 700 699 758 2157
23 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 613 604 685 684 725 2148
24 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 683 672 707 717 719 704 2143
25 Zaiga Paegle Jelgavas Valsts ģimnāzija / JVĢ 755 736 634 651 2142
26 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 690 540 828 547 527 451 2130
27 Neonella Māra Meiberga Rīgas Valda Zālīša sākumskola 747 672 686 2105
28 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola / Smārde 709 634 633 729 664 2102
29 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 750 662 524 682 2094
30 Justīne Brutāne Siguldas Valsts ģimnāzija / Pandas banda 665 659 608 632 761 2085
31 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 635 658 664 673 693 483 698 2064
32 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 709 566 633 699 2041
33 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola 737 654 646 2037
34 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 622 663 653 656 632 633 712 2031
35 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 573 686 750 2009
36 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / Pandas banda 628 659 608 668 673 2000
37 Felīsija Oknere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 752 565 647 1964
38 Alise Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 638 618 599 664 660 1962
39 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola / &A 576 674 702 561 1952
40 Tīna Rosta Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 608 470 491 655 507 687 1950
41 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 627 618 530 688 484 1933
42 Paula Līva Ulmane Vecumnieku vidusskola / Vecumnieku vidusskola 578 478 616 605 710 1931
43 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 650 574 682 1906
44 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Ej! 562 615 672 595 608 1895
45 Keita Berga Rīgas Hanzas vidusskola 605 646 619 616 1881
46 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 588 667 417 624 1879
47 Luīze Lazovska Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 594 470 611 507 543 646 1851
48 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 555 617 541 577 600 560 618 1835
49 Žanete Munda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskla 589 683 541 422 1813
50 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / 7.a 587 520 607 616 550 1810
51 Adrija Megre Bauskas sākumskola / Bauskas skāmskola 640 631 538 1809
52 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 613 520 559 577 614 1804
53 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema. 612 605 576 1793
54 Anna Ramiņa-oliveira Ķekavas vidusskola / Sece 616 607 560 1783
55 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 621 600 557 1778
56 Annija Leitendorfa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 593 592 575 486 1760
57 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Baltais 565 584 490 534 576 527 1725
58 Katrīna Priede Aizupes pamatskola 545 547 625 1717
59 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola 573 600 492 542 455 1715
60 Samanta Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 434 453 516 590 586 505 1692
61 Gita Straupmane Smārdes pamatskola / Smārde 594 556 540 1690
62 Marta Ķikare Engures vidusskola / Engures vidusskola 548 597 495 492 506 543 1688
63 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 534 566 482 582 1682
64 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 572 534 566 1672
65 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 536 571 1670
66 Sofija Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 588 585 491 1664
67 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 554 524 541 521 473 564 1659
68 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 545 534 579 1658
69 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola 551 601 490 505 1657
70 Marta Švāģere Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 596 470 491 507 507 540 1656
71 Katrīna Domkova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 833 821 1654
72 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 610 532 510 1652
73 Rēzija Zaneriba Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 495 577 1650
74 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 528 474 584 537 1649
75 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 564 455 543 527 451 1634
76 Jasmīna Lejniece Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 553 504 575 1632
77 Amanda Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 474 584 1628
78 Enija Mikute O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 533 537 554 1624
79 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola 494 558 522 536 523 525 1619
80 Tīna Zaiceva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 561 538 518 1617
81 Ketija Stankus Engures vidusskola / Engures vidusskola 395 533 547 527 451 1607
82 Loreta Žubule Rīgas Igauņu pamatskola 541 505 555 1601
83 Gabriela Novicka Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 400 532 461 517 518 1567
84 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures vidusskola 491 459 473 522 527 513 1562
85 Sintija Kraule Engures vidusskola / Engures vidusskola 506 514 431 535 1555
86 Sindija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 495 547 503 1545
87 Tīna Fišere-Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 512 485 505 1502
88 Linda Kaparkalēja Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 616 1487
89 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 520 478 486 1484
90 Paula Gelvere Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 725 729 1454
91 Paula Veģere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 525 503 420 1448
92 Luīze Rozenberga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 647 764 1411
93 Amanda Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 401 388 555 385 405 1395
94 Tīna Fišera Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 430 459 495 1384
95 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 712 667 1379
96 Monta Paula Leitlante Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 443 431 502 1376
97 Kristija Majauska Engures vidusskola / Engures vidusskola 498 401 442 410 345 429 426 1369
98 Madara Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 470 462 398 352 386 428 1360
99 Sintija Jermacāne Siguldas pilsētas vidusskola / AkmensDizains.lv 481 361 448 426 1355
100 Annija Blūma Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 401 430 345 429 426 1351
101 Elizabete Paula Erkena Ķekavas vidusskola 438 527 379 1344
102 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 416 462 465 1343
103 Paula Lapsa Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 378 348 526 1341
104 Alise Janvāre Annas Brigaderes pamatskola 710 618 1328
105 Sanija Bērziņa Rīgas Juglas vidusskola 680 629 1309
106 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 504 377 388 373 381 1273
107 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola 623 648 1271
108 Linda Freimane Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 619 650 1269
109 Laura Sigalova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 398 466 391 404 298 1268
110 Līva Gipsle Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 401 388 459 381 405 1265
111 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 403 416 434 407 384 406 1257
112 Madlēna Rozīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 639 1256
113 Loreta Jakobi Ozolnieku vidusskola 412 404 423 1239
114 Elza Subre Zemgales vidusskola 582 646 1228
115 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2 vidusskola 418 387 392 1197
116 Keita Emīlija Knopa Carnikavas pamatskola 637 551 1188
117 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 415 375 388 373 379 1182
118 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 588 576 1164
119 Samanta Gukļivska Pūres pamatskola / Pūre 626 533 1159
120 Beate Tolmane Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 559 596 1155
121 Elīza Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 376 337 396 379 1151
122 Klinta Burgevica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 557 590 1147
123 Aleksa Čaupala Carnikavas pamatskola 591 553 1144
124 Samanta Karaša Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 582 1140
125 Eva Ieva Ivanova Tukuma 2. vidusskola 552 534 1086
126 Elza Fogele Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 609 464 1073
127 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola 562 498 1060
128 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola 607 447 1054
129 Tīna Vasiļevska Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Susurs, Balodis un Vasiļevski 498 530 1028
130 Monika Dīriņa Smārdes pamatskola / Smārde 533 493 1026
131 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola / Zariņu family 491 534 1025
132 Keitija Grigalena Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 521 1017
133 Maija Bāliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 473 544 1017
134 Patrīcija Anna Ozola Saldus pamatskola 532 484 1016
135 Elizabete Jukna Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 521 495 1016
136 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 566 437 1003
137 Amanda Pīlēna Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 515 484 999
138 Elizabete Beāte Ruža Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 492 500 992
139 Berta Kreice Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 502 488 990
140 Nora Vanaga Rīgas Jāņa Poruka vidusskola / 5b 502 488 990
141 Denīza Tuča Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 584 401 985
142 Helēna Cīrule Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 470 978
143 Leina Sturme Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 534 412 946
144 Paula Ķempele Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 457 894
145 Sintija Kona Tukuma 2. vidusskola / 5.b 435 458 893
146 Ksenija Ikote Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 453 888
147 Lauma Vīgante Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 871
148 Dace Verpakovska Ventspils 4. vidusskola / Matison' Runers Club 855 855
149 Beāte Bula Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 852 852
150 Elīna Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 417 427 844
151 Dārta Salmiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 828 828
152 Kerija Stefānija Strupiša Carnikavas pamatskola 785 785
153 Stella Bleidele Cēsu 1. pamatskola 779 779
154 Keita-Patrīcija Kolna Madonas pilsētas 1. vidusskola 759 759
155 Marija Māra Markus Rīgas Horeogrāfijas vidusskola 753 753
156 Loreta Krūmiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 441 311 752
157 Grieta Grantskalna Carnikavas pamatskola / KĀPA Carnikava 747 747
158 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 719 719
159 Amanda Mieze Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 702 702
160 Zanda Zariņa Mazzalves pamatskola 701 701
161 Inguna Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 701 701
162 Madara StrazdiŅa Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 700 700
163 Anna Vīksne Ādažu vidusskola 697 697
164 Marta Marija Birzkope Carnikavas pamatskola 696 696
165 Paula Ņikiforova Brocēnu vidusskola / Saldus sporta skola 695 695
166 Daiga Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkste 694 694
167 Agate Straģe Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 691 691
168 Jūlija Siliņa Rīgas 71. vidusskola 678 678
169 Renāte Bīmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 677 677
170 Ance Auziņa Tīnūžu pamatskola 674 674
171 Kristiāna Vegnere Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 673 673
172 Andželika Semjonova Jelgavas 4.vidusskola 671 671
173 Meldra Ceple Laurenču sākumskola 667 667
174 Emīlija Dūda-Čača Limbažu 3. vidusskola / individuāli 666 666
175 Laura Smane Griķu pamatskola 662 662
176 Kerija Anete Savicka Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 654 654
177 Karīna Petrenjuka Rīgas 86. vidusskola 650 650
178 Līna Grasmane Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes 645 645
179 Anna Ramiņa Oliveira Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 642 642
180 Kate Leinasare Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 635 635
181 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 633 633
182 Amanda Paula Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 629 629
183 Nora Veismane Rīgas 49. vidusskola / Saknīši 626 626
184 Amanda Paula Brode Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
185 Sindija Boreiko Ziemeru pamatskola 626 626
186 Laura Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / Krūmiņi 612 612
187 Jasmīna Sūnaika Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 609 609
188 Krista Garāne Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 608 608
189 Karlīna Boka Jelgavas 4.vidusskola 604 604
190 Marta Ozola Jelgavas 4.vidusskola 604 604
191 Lelde Štamare Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 602 602
192 Laine Strazdiņa Piltenes vidusskola 601 601
193 Elīna Vilkene Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 598 598
194 Daniela Miļūna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 595 595
195 Beatrise Cimermane Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 595 595
196 Adelīna Daukšte Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 595 595
197 Anna Auziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 594 594
198 Līva Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 594 594
199 Estere Roga Ventspils Centra sākumskola 594 594
200 Samanta Veršilo Madonas pilsētas 1. vidusskola 591 591
201 Elizabete Sofija Kleinhofa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 590 590
202 Alise Šteinberga Mārupes vidusskola 590 590
203 Monta Šulte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 589
204 Kristiāna Zēniņa Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 588 588
205 Liene Līce-Līcīte Ādažu vidusskola / KĀPA Carnikava 588 588
206 Madara Matisone Tukuma 2. vidusskola 587 587
207 Elīna Rozēna Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
208 Emīlija Stramkale Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
209 Karolīna Māliņa Carnikavas pamatskola / Carnikava 583 583
210 Justīne Jurjāne Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 582 582
211 Zane Štāle Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 582 582
212 Kate Gornava Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 580 580
213 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 579
214 Sanija Ašmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 577 577
215 Amanda Žukova Līgatnes novada vidusskola / LNV 576 576
216 Samanta Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 573 573
217 Veronika Kotova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 570
218 Sindija Brikmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 569 569
219 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola / #esnokurzem 567 567
220 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 565 565
221 Odrija Kulpe Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
222 Grieta Roze Āgenskalna sākumskola 562 562
223 Marta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
224 Patrīcija Paula Simsone Mārupes vidusskola 555 555
225 Nikola Aniņa Mārupes vidusskola 555 555
226 Leina Simanoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 552 552
227 Nikija Biruma Valmieras Viestura vidusskola 547 547
228 Emīlija Tjutjunnika Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 543 543
229 Kitija Mackeviča Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 542 542
230 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola / Ogres 1.vidusskola 538 538
231 Lindsija Galdiņa Valmieras Pārgaujas sākumskola 527 527
232 Sofija Statkua Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Draudzenes 524 524
233 Nikola Kļaviņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 524 524
234 Jana Kočetkova Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 522 522
235 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola 515 515
236 Līva Preiss Ventspils 4. vidusskola 513 513
237 Sabīne Grīnberga Zaķumuižas pamatskola / Sanctimony 511 511
238 Lote Zabarovska Saldus vidusskola / Saldus Tenisa klubs 507 507
239 Milāna Meļehina Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 501 501
240 Ilga Elija Jefremenkova Rīgas Hanzas vidusskola / Lynxdojo 500 500
241 Anete Roze Ogres sākumskola 499 499
242 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 489 489
243 Jasmīna Kalniņa Ikšķiles vidusskola 481 481
244 Emīlija Koemeca Rīgas Teikas vidusskola 480 480
245 Karīna Kondore Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 478 478
246 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 477 477
247 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 476 476
248 Keita Kamberkalne Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 476 476
249 Diāna Žagota Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 475 475
250 Endija Liepa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 471 471
251 Sonora Rasa Tukuma 2. pamatskola 463 463
252 Patrīcija Rimševica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 453 453
253 Anna Lāce Engures vidusskola / Engures vidusskola 453 453
254 Katrina Nesterova Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 448 448
255 Krista Pīlēna NĪKRĀCES PAMATSKOLA / NĪKRĀCES PAMATSKOLA 441 441
256 Elza Rakela Kaudze Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 441 441
257 Baiba Emīlija Zvejniece Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 436 436
258 Liene Didrihsone Jelgavas 4.vidusskola 427 427
259 Krista Eglīte Egliņa Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 419 419
260 Milāna Uļanska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 412 412
261 Katrīna Berce Vangažu vidusskola / BMMP 311 311
262 Katrīna Markeviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 262 262
U16V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 879 1000 877 958 957 1000 913 2958
3 Tomass Randa Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Marienburgas vilki 1000 923 971 2894
4 Kristers Kalašņikovs Talsu 2. vidusskola / Talsu biatlonisti 970 852 922 958 903 2850
5 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 900 933 928 966 905 2827
6 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 778 931 937 925 846 2793
7 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola 711 839 825 926 943 2708
8 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola / NĪKRĀCES PAMATSKOLA/MARATONU KLUBS 878 939 852 889 872 2706
9 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta skola 747 868 870 905 826 2643
10 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 855 774 877 894 837 2626
11 Arturs Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 822 767 913 803 2538
12 Krišs Liepiņš Tukuma Raiņa ģimnāzija 707 916 893 2516
13 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola 860 805 819 818 2497
14 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola / Ašās kājas ZID 837 847 792 2476
15 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 697 569 779 847 819 2445
16 Roberts Trofimenko Rīgas Imantas vidusskola / Rīgas Imantas vidusskola 776 804 842 2422
17 Jānis Puriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 680 679 705 751 818 821 589 2390
18 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 738 831 687 727 798 719 678 2367
19 Ernests Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 757 693 714 810 797 2364
20 Reinis Ose Smārdes pamatskola / Smārde 822 767 770 2359
21 Pēteris Gailis Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 760 788 766 2314
22 Niks Berģis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 741 837 720 646 629 2298
23 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 612 722 667 784 759 2265
24 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 715 653 811 2179
25 Mikus Avotiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 639 562 752 721 700 409 2173
26 Ralfs Jansons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 727 768 675 2170
27 Emīls Saulīte Mežciema pamatskola / Auseklis IK 724 646 799 2169
28 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 618 668 737 747 2152
29 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 708 687 730 2125
30 Pēteris Drengers Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 691 724 632 673 653 572 2088
31 Emīls Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 700 738 522 580 2018
32 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 662 590 699 654 576 2015
33 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola / Engures vidusskola 668 624 544 530 620 704 589 1996
34 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 689 591 716 1996
35 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija 594 711 648 636 626 580 1995
36 Ernests Gutmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 727 685 571 1983
37 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 707 713 529 1949
38 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 987 961 1948
39 Daniels Butovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 562 688 520 694 1944
40 Alberts Tilgass Rīgas 49. vidusskola 646 620 653 1919
41 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola / Engures vidusskola 455 520 500 682 576 596 637 1915
42 Rihards Ilmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 557 640 477 600 584 638 593 1878
43 Kārlis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 620 673 522 566 1859
44 Ralfs Eduards Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Gaismas meklētāji 565 633 657 1855
45 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 572 497 599 624 613 575 1836
46 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 286 742 796 1824
47 Bruno Spūlis Ogres valsts ģimnāzija / Ogres valsts ģimnāzija 874 898 1772
48 Renārs Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 596 643 521 1760
49 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures sportam 542 472 618 578 562 1758
50 Mariss Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 544 598 502 597 1739
51 Ričards Birznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 623 590 1730
52 Toms Ģērmanis Privātā vidusskola "Patnis" 561 603 562 1726
53 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija / Šlāgeris 872 829 1701
54 Andrejs Tomass Zvejnieks Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / MammaDaba 594 577 530 1701
55 Ernests Giniborgs Rīgas Igauņu pamatskola 527 494 621 1642
56 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / MARATONA KLUBS 831 804 1635
57 Rainers Rutkovskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 469 540 1627
58 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 412 567 546 513 1626
59 Alens Uldis Veidemanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 559 511 543 1613
60 Edijs Markuss Gelbe Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 568 607 435 1610
61 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 500 488 509 518 562 1589
62 Emīls Lazdāns Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ik Auseklis 826 743 1569
63 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 517 451 591 1559
64 Gustavs Māliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 619 933 1552
65 Markuss Buta Tukuma 2. pamatskola 459 536 542 470 1548
66 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 580 475 1537
67 Kārlis Cakuls Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Cakuli 771 738 1509
68 Arvils Vanags Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 754 714 1468
69 Reinis Mickēvičs Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 490 566 410 1466
70 Jānis Latvers Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 526 528 399 1453
71 Justs Belevičs Ogres Valsts ģimnāzija 684 760 1444
72 Namejs Karelis NĪKRĀCES PAMATSKOLA / NĪKRĀCES PAMATSKOLA 451 467 482 489 468 1439
73 Atis Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 682 726 1408
74 Harijs Donāts Zomerfelds Saldus vidusskola / Jaunsardze 569 759 1328
75 Kristaps Zelmenis Saldus vidusskola / Jaunsardze 544 771 1315
76 Kaspars Kušners Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 675 1276
77 Dāvis Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 707 557 1264
78 Ralfs Vinbergs Tukuma Raiņa ģimnāzija 638 600 1238
79 Jānis Jirgensons Saldus vidusskola / Jaunsardze 590 640 1230
80 Rainers Grigors Tukuma 2. vidusskola 544 666 1210
81 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola 341 477 334 367 352 363 1207
82 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 604 1183
83 Ģirts Maikls Kononovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 623 560 1183
84 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 620 520 1140
85 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 510 600 1110
86 Filips Malacanovs Jelgavas 4.vidusskola / 6.KLASE 569 516 1085
87 Jānis Sāvičs Rīgas 69. vidusskola 452 629 1081
88 Matīss Kārkliņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 349 397 282 1028
89 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 500 526 1026
90 Markuss Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 473 545 1018
91 Dāvis Trubačs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 543 435 978
92 Adrians Zariņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 440 524 964
93 Kristaps Dūzis Dobeles Valsts ģimnāzija / AQUATICS 964 964
94 Matīss Mieriņš Līgatnes novada vidusskola / LNV 493 466 959
95 Dāvids Ramlavs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 521 437 958
96 Kristiāns Ronis Rīgas Juglas vidusskola / DPD LATVIJA 438 508 946
97 Andris Ādminis Ziemeru pamatskola 923 923
98 Renārs Janeks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 399 920
99 Elvins Freijs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 903 903
100 Gustavs Sināts Madonas Valsts ģimnāzija 868 868
101 Egīls Dzens Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 483 380 863
102 Rainers Balodis Talsu 2. vidusskola 849 849
103 Silvestrs Švauksts Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 841 841
104 Jurģis Zvejnieks Mārupes vidusskola / Virsotne 828 828
105 Adrians Meiers Penkules pamatskola 811 811
106 Ivis Karja Bauskas 2. vidusskola 794 794
107 Dāvis Ende Gulbenes 2. vidusskola 793 793
108 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 456 335 791
109 Kristaps Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 785 785
110 Emīls Stepāns Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 776 776
111 Mārtiņš Reinis Trops Cēsu Valsts ģimnāzija / Meridiāns 768 768
112 Matīss Filippovs Siguldas 1. pamatskola / 11286 768 768
113 Dairis Mocāns Stalbes vidusskola 764 764
114 Ričards Strads Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 763 763
115 Aleksejs Laidinens Rīgas 22. vidusskola 759 759
116 Matīss Jansons Penkules pamatskola / Penkule 753 753
117 Artis Briģis Tukuma 2. vidusskola 729 729
118 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 722 722
119 Kristers JasŪns Bauskas Valsts ģimnāzija 721 721
120 Oskars Rubenis Burtnieku Ausekļa pamatskola / Kocēnu Sporta skola 718 718
121 Kristaps Šate Ventspils 2. pamatskola 715 715
122 Jānis Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 710 710
123 Henrijs Helmanis Tukuma Raiņa ģimnāzija 693 693
124 Kristaps Krubašenko Brocēnu vidusskola 692 692
125 Ulvis Grenovskis Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
126 Dāvis Šimiens Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 682 682
127 Kārlis Vancāns Ogres sākumskola / Lynxdojo 672 672
128 Niks Dāvis Strazdiņš Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 671 671
129 Matīss Zabello Rīgas 6. vidusskola 669 669
130 Kārlis Bitmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 668