MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Andis Dēze 8072 Maratona Klubs 00:23:21 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Flavio Nunes 3226 Matisons Runner's Club/Nike 00:24:02 V1 2 V2 +00:41 +00:41
3 Jānis Ābols 3320 Maratona Klubs 00:25:13 V1 3 V3 +01:52 +01:52
4 Agris Krievāns 3361 00:25:17 V1 4 V4 +01:57 +01:57
5 Andris Bukovskis 3132 TEAM BUKIŅI 00:25:44 V1 5 V5 +02:23 +02:23
6 Agita Kaļva 3202 Ķegumā spēks 00:26:21 S1 1 S1 +00:00 +00:00
7 Aleksandrs Juška 3084 Brain Games 00:26:23 V1 6 V6 +03:02 +03:02
8 Kamil Maruszak 13207 PMC 00:26:29 V1 7 V7 +03:08 +03:08
9 Arturs Nordens 3082 00:26:48 V1 8 V8 +03:27 +03:27
10 Wojciech Purzycki 13206 PMC 00:26:56 V1 9 V9 +03:36 +03:36
11 Anna Freimane 3197 Sanderu klans 00:27:40 S1 2 S2 +01:19 +01:19
12 Intars Driksna 3164 Venden 00:27:41 V1 10 V10 +04:20 +04:20
13 Guna Lauriņa 3158 Swedbank 00:27:46 S1 3 S3 +01:25 +01:25
14 Žanis Cibuļskis 3319 Riga Runners I 00:27:54 V1 11 V11 +04:34 +04:34
15 Vita Rence 3159 Marienburgas Vilki 00:28:10 S1 4 S4 +01:49 +01:49
16 Haralds Jansons 3468 00:28:26 V1 12 V12 +05:05 +05:05
17 Edgars Glāznieks 3298 00:28:29 V1 13 V13 +05:08 +05:08
18 Niklāvs Ogņevs 3218 00:30:00 V1 14 V14 +06:39 +06:39
19 Lauris Vītols 3000 SUBARU AD REM Auto 00:30:38 V1 15 V15 +07:17 +07:17
20 Toms Biļūns 3254 SIA Joker Ltd. 00:30:39 V1 16 V16 +07:18 +07:18
21 Rinalds Strazdiņš 3300 Selga 00:30:54 V1 17 V17 +07:33 +07:33
22 Didzis Jurgelāns 3201 00:31:05 V1 18 V18 +07:45 +07:45
23 Adelīna Veismane 3108 00:31:06 S1 5 S5 +04:45 +04:45
24 Dzonijs Zemracis 3422 00:31:08 V1 19 V19 +07:48 +07:48
25 Daina Stonka 3213 VSK Noskrien 00:31:11 S1 6 S6 +04:49 +04:49
26 Intars Reingolds 3330 00:31:14 V1 20 V20 +07:53 +07:53
27 Rihards Tomsons 3172 Alūksne 00:31:23 V1 21 V21 +08:02 +08:02
28 Artūrs Gustiņš 3331 Gustiņi 00:31:35 V1 22 V22 +08:15 +08:15
29 Kaspars Paegle 3450 ABIO 00:31:46 V1 23 V23 +08:25 +08:25
30 Armīns Gasjūns 3034 00:31:54 V1 24 V24 +08:33 +08:33
31 Rūta Valaine 3469 00:31:56 S1 7 S7 +05:34 +05:34
32 Mairis Rāts 3029 Veclaicene 00:32:17 V1 25 V25 +08:56 +08:56
33 Mārtiņš Strožs 3114 00:32:19 V1 26 V26 +08:58 +08:58
34 Krists Zambergs 3011 K&K 00:32:22 V1 27 V27 +09:01 +09:01
35 Anrijs Annuškāns 3375 00:32:32 V1 28 V28 +09:11 +09:11
36 Sandis Daubars 13211 SUBARU AD REM Auto 00:32:46 V1 29 V29 +09:26 +09:26
37 Maija Pūpola 3271 Maratona klubs 00:32:50 S1 8 S8 +06:29 +06:29
38 Mikus Saulītis 3102 00:33:13 V1 30 V30 +09:52 +09:52
39 Emīls Eglīte 3206 00:33:17 V1 31 V31 +09:56 +09:56
40 Solvita Kivleniece-Šļivka 3026 Alūksne 00:33:25 S1 9 S9 +07:04 +07:04
41 Aldis Jirgensons 3062 00:33:35 V1 32 V32 +10:15 +10:15
42 Inga Brikmane 3123 00:33:35 S1 10 S10 +07:14 +07:14
43 Agne Matušonoka 3297 00:33:36 S1 11 S11 +07:15 +07:15
44 Kajs Fogelis 13205 00:33:37 V1 33 V33 +10:16 +10:16
45 Reinis Gruduls 3059 00:33:38 V1 34 V34 +10:18 +10:18
46 Liene Stiebriņa 3249 Swedbank 00:33:38 S1 12 S12 +07:17 +07:17
47 Kristīne Kalniņa 3207 Marienburgas vilki 00:33:40 S1 13 S13 +07:19 +07:19
48 Ivars Poļaks 3181 00:33:44 V1 35 V35 +10:23 +10:23
49 Ivars Rutkops 3323 00:33:50 V1 36 V36 +10:29 +10:29
50 Linda Beldava 3455 VSK Noskrien Vāveres 00:33:52 S1 14 S14 +07:31 +07:31
51 Arnis Veismanis 3109 00:34:03 V1 37 V37 +10:42 +10:42
52 Viesturs Tamulis 3253 SIA Joker Ltd. 00:34:05 V1 38 V38 +10:44 +10:44
53 Valters Malta 3491 Viļāni 00:34:11 V1 39 V39 +10:50 +10:50
54 Jūlija Patrejeva 3386 BIODERMA 00:34:33 S1 15 S15 +08:11 +08:11
55 Ļubova Krēmere 3146 Swedbank 00:34:38 S1 16 S16 +08:17 +08:17
56 Arvis Stankēvičs 3199 00:34:45 V1 40 V40 +11:24 +11:24
57 Inga Bukovska 3133 TEAM BUKIŅI 00:34:50 S1 17 S17 +08:29 +08:29
58 Armands Pastars 3492 00:34:51 V1 41 V41 +11:30 +11:30
59 Sanita Jolanta Draudiņa 3318 00:34:55 S1 18 S18 +08:33 +08:33
60 Ieva Livčāne 3054 00:35:07 S1 19 S19 +08:45 +08:45
61 Juris Rocēns 3345 IZTURĪBA 00:35:08 V1 42 V42 +11:47 +11:47
62 Līga Henke 3399 BIODERMA 00:35:08 S1 20 S20 +08:46 +08:46
63 Tatjana Āboliņa 3152 Maratona Klubs 00:35:10 S1 21 S21 +08:48 +08:48
64 Uldis Treimanis-Freimanis 3376 00:35:22 V1 43 V43 +12:02 +12:02
65 Elīna Indriksone 3038 Persiku raķetes 00:35:24 S1 22 S22 +09:02 +09:02
66 Ģirts Bērziņš 3362 00:35:26 V1 44 V44 +12:05 +12:05
67 Didzis Brants 3135 Matison's Runner club 00:35:27 V1 45 V45 +12:07 +12:07
68 Krista Priede 3457 00:35:36 S1 23 S23 +09:14 +09:14
69 Nils Blumfelds 3314 Mazrūķīši 00:35:37 V1 46 V46 +12:17 +12:17
70 Jolanta Bernupe 3400 BIODERMA 00:35:42 S1 24 S24 +09:20 +09:20
71 Reinis Melderis 13204 00:35:55 V1 47 V47 +12:34 +12:34
72 Kaspars Kumpiņš 3371 00:35:56 V1 48 V48 +12:35 +12:35
73 Līga Zoža 3240 00:35:59 S1 25 S25 +09:38 +09:38
74 Jānis Zožs 3243 00:36:00 V1 49 V49 +12:39 +12:39
75 Raitis Ābelnieks 3225 00:36:01 V1 50 V50 +12:41 +12:41
76 Markuss Āboliņš 3018 Maratona Klubs 00:36:05 V1 51 V51 +12:45 +12:45
77 Inita Jankeviča 3211 Swedbank 00:36:05 S1 26 S26 +09:44 +09:44
78 Guntars Kaspers 13195 00:36:05 V1 52 V52 +12:45 +12:45
79 Ināra Nordena 3083 00:36:07 S1 27 S27 +09:46 +09:46
80 Evita Strauta 3075 SK Vēsma 00:36:16 S1 28 S28 +09:54 +09:54
81 Rūdolfs Subačus 3369 Palīdzēsim.lv 00:36:18 V1 53 V53 +12:57 +12:57
82 Līva Andersone 3027 00:36:22 S1 29 S29 +10:01 +10:01
83 Kārlis Čubars 3437 00:36:25 V1 54 V54 +13:05 +13:05
84 Santa Krampāne 3385 BIODERMA 00:36:27 S1 30 S30 +10:06 +10:06
85 Sanita Pāsa 3278 00:36:28 S1 31 S31 +10:07 +10:07
86 Anita Ieviņa 13186 00:36:30 S1 32 S32 +10:09 +10:09
87 Aldis Ločmelis 3096 00:36:32 V1 55 V55 +13:11 +13:11
88 Valdis Ivanovs 3306 00:36:33 V1 56 V56 +13:12 +13:12
89 Ieva Tabore 3425 KSMR Fitness 00:36:36 S1 33 S33 +10:15 +10:15
90 Edgars Gargurnis 3357 SterS 00:36:43 V1 57 V57 +13:22 +13:22
91 Everita Balande 3162 00:36:46 S1 34 S34 +10:25 +10:25
92 Roberts Jačmenkins 3141 Emergn #optimized4running 00:36:47 V1 58 V58 +13:26 +13:26
93 Annika Nelsone 3134 00:36:50 S1 35 S35 +10:29 +10:29
94 Arnis Pirogs 3131 00:36:59 V1 59 V59 +13:38 +13:38
95 Gunita Ķelpa 3364 00:37:13 S1 36 S36 +10:52 +10:52
96 Annija Katrīna Zikmane 3442 00:37:15 S1 37 S37 +10:53 +10:53
97 Anda Zomerfelde 3024 Baseins Jugla 00:37:24 S1 38 S38 +11:03 +11:03
98 Gerda Markus 3317 00:37:27 S1 39 S39 +11:05 +11:05
99 Andra Diāna Vējiņa 3215 00:37:28 S1 40 S40 +11:06 +11:06
100 Janeks Frolovs 13187 Lidosta “Rīga” 00:37:32 V1 60 V60 +14:11 +14:11
101 Irina Čazova 3396 BIODERMA 00:37:36 S1 41 S41 +11:14 +11:14
102 Aigars Garais 3309 L.S.K 00:37:37 V1 61 V61 +14:16 +14:16
103 Sabīne Blumanska 3020 00:37:40 S1 42 S42 +11:18 +11:18
104 Karīna Petreņuka 3127 PROLATIO Systems 00:37:41 S1 43 S43 +11:19 +11:19
105 Liene Gustiņa 3332 Gustiņi 00:37:48 S1 44 S44 +11:26 +11:26
106 Aivis Reinis 13191 00:37:51 V1 62 V62 +14:30 +14:30
107 Maksims Brjuncovs 13194 ZILBER 00:37:52 V1 63 V63 +14:32 +14:32
108 Atis Sedlenieks 3420 00:37:53 V1 64 V64 +14:32 +14:32
109 Ieva Otaņķe 3296 AIZPUTE 00:38:02 S1 45 S45 +11:41 +11:41
110 Valdis Vaišļa 3156 Swedbank 00:38:03 V1 65 V65 +14:43 +14:43
111 Laura Kerija 3229 Latvijas Finieris 00:38:04 S1 46 S46 +11:43 +11:43
112 Laura Salnāja 3055 00:38:12 S1 47 S47 +11:51 +11:51
113 Ilze Sniķere 3147 00:38:13 S1 48 S48 +11:52 +11:52
114 Gatis Poltiņņikovs 3204 Autoeksperts-THULE 00:38:14 V1 66 V66 +14:53 +14:53
115 Lauma Melngaile 3490 00:38:14 S1 49 S49 +11:52 +11:52
116 Mikus Kalniņš 3198 00:38:15 V1 67 V67 +14:54 +14:54
117 Liene Terentjeva 3219 00:38:17 S1 50 S50 +11:55 +11:55
118 Reinis Bērziņš 3373 Virsotne/MARMOT 00:38:17 V1 68 V68 +14:56 +14:56
119 Lauma Sargune 3203 00:38:18 S1 51 S51 +11:57 +11:57
120 Andris Šakens 3069 00:38:25 V1 69 V69 +15:05 +15:05
121 Lauris Zālītis 3035 00:38:26 V1 70 V70 +15:05 +15:05
122 Artis Ivanovs 3324 00:38:27 V1 71 V71 +15:06 +15:06
123 Mārtiņš Barševskis 3100 00:38:35 V1 72 V72 +15:14 +15:14
124 Miķelis Kristofs Riba 3150 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:38:50 V1 73 V73 +15:29 +15:29
125 Edmunds Garančs 3081 Gaismas meklētāji 00:38:55 V1 74 V74 +15:34 +15:34
126 Inga Vīksna 3438 Kocēnu MTB 00:38:55 S1 52 S52 +12:34 +12:34
127 Mārtiņš Zīverts 3290 00:38:58 V1 75 V75 +15:37 +15:37
128 Lāsma Gutberga 3316 00:39:02 S1 53 S53 +12:41 +12:41
129 Dana Tuča 3398 BIODERMA 00:39:04 S1 54 S54 +12:43 +12:43
130 Eduards Tjasto 13199 Sporta klubs Vēsma 00:39:16 V1 76 V76 +15:55 +15:55
131 Katrīna Stepiņa 13197 00:39:19 S1 55 S55 +12:57 +12:57
132 Ira Misāne 3220 00:39:22 S1 56 S56 +13:00 +13:00
133 Sanita Pehlaka 3342 BALTAIS 00:39:22 S1 57 S57 +13:01 +13:01
134 Sandra Viekale - Gasjūne 3033 00:39:27 S1 58 S58 +13:05 +13:05
135 Guntars Ļaudams 3097 Aizpute 00:39:30 V1 77 V77 +16:09 +16:09
136 Indra Krēgere 3432 Engures vidusskola 00:39:32 S1 59 S59 +13:10 +13:10
137 Kristīne Eglīte 3171 ZS Skujas/Dabasauglis 00:39:35 S1 60 S60 +13:14 +13:14
138 Sintija Brese 13188 00:39:40 S1 61 S61 +13:19 +13:19
139 Vita Irbe 3436 Emergn #optimized4running 00:39:44 S1 62 S62 +13:22 +13:22
140 Kristaps Marķitāns 3173 00:39:48 V1 78 V78 +16:27 +16:27
141 Undīne Līduma 3095 Latvijas Finieris 00:39:50 S1 63 S63 +13:28 +13:28
142 Reinis Kozilāns 3136 00:39:52 V1 79 V79 +16:32 +16:32
143 Alise Kozilāne 3128 00:39:53 S1 64 S64 +13:31 +13:31
144 Kristaps Malahovskis 3209 00:39:57 V1 81 V80 +16:36 +16:36
145 Andris Malahovskis 3328 DzSK Lokomotīve 00:39:57 V1 80 V81 +16:36 +16:36
146 Juris Riba 3149 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:39:59 V1 82 V82 +16:39 +16:39
147 Liāna Brēdenfelde 3099 Marienburgas vilki 00:40:00 S1 65 S65 +13:39 +13:39
148 Gvido Dzērve 3139 Lidosta “Rīga” 00:40:03 V1 83 V83 +16:42 +16:42
149 Elīna Vesere 3348 00:40:04 S1 66 S66 +13:43 +13:43
150 Inta Kozilāne 3137 00:40:07 S1 67 S67 +13:46 +13:46
151 Marija Tretjaka 3384 BIODERMA 00:40:08 S1 68 S68 +13:47 +13:47
152 Linda Kirhnere 3482 00:40:13 S1 69 S69 +13:52 +13:52
153 Daina Bullīte 3453 00:40:14 S1 70 S70 +13:53 +13:53
154 Santa Marhele 3028 00:40:20 S1 71 S71 +13:59 +13:59
155 Jūlija Vasiļjeva 3246 00:40:21 S1 72 S72 +14:00 +14:00
156 Dārta Elizabete Emuliņa 3424 00:40:27 S1 73 S73 +14:05 +14:05
157 Marika Lapiņa 3299 DPD LATVIJA 00:40:30 S1 74 S74 +14:09 +14:09
158 Ivita Dorofejeva 3499 00:40:31 S1 75 S75 +14:10 +14:10
159 Lāsma Millere 3174 Milleri 00:40:35 S1 76 S76 +14:13 +14:13
160 Liene Terentjeva 3145 00:40:36 S1 77 S77 +14:14 +14:14
161 Rita Jansone 3410 00:40:37 S1 78 S78 +14:15 +14:15
162 Nadežda Ancāne 3232 Latvijas Finieris 00:40:41 S1 79 S79 +14:20 +14:20
163 Martiņš Garolis 3447 SPORTLAND 00:40:41 V1 84 V84 +17:21 +17:21
164 Kristīne Zariņa 3333 00:40:43 S1 80 S80 +14:21 +14:21
165 Kristīne Salnāja 3066 00:40:47 S1 81 S81 +14:25 +14:25
166 Elīna Lanka 3281 00:40:51 S1 82 S82 +14:29 +14:29
167 Daina Pastare 3265 SIA Joker Ltd. 00:40:53 S1 84 S83 +14:32 +14:32
168 Iveta Veļķere 3460 00:40:53 S1 83 S84 +14:32 +14:32
169 Baiba Ledaine 3401 BIODERMA 00:40:54 S1 85 S85 +14:32 +14:32
170 Ilona Livčāne 3404 BIODERMA 00:40:57 S1 86 S86 +14:35 +14:35
171 Linards Krafts 3111 00:41:03 V1 85 V85 +17:43 +17:43
172 Leonarda Liepiņa 3170 Venden 00:41:03 S1 87 S87 +14:41 +14:41
173 Kristina Žusele 3340 Daugavpils runners 00:41:03 S1 88 S88 +14:42 +14:42
174 Aiga Malēja 3117 00:41:04 S1 90 S89 +14:43 +14:43
175 Sanija Daļecka 3118 00:41:04 S1 89 S90 +14:43 +14:43
176 Dace Frīdvalde 3110 00:41:08 S1 91 S91 +14:46 +14:46
177 Rihards Strauts 3076 SK Vēsma 00:41:14 V1 86 V86 +17:53 +17:53
178 Dace Kārkliņa 3494 SK Lejasciems 00:41:15 S1 92 S92 +14:53 +14:53
179 Indra Pauliņa 13202 00:41:19 S1 93 S93 +14:58 +14:58
180 Inna Egle 3045 00:41:20 S1 94 S94 +14:58 +14:58
181 Madara Ambrēna 3196 00:41:22 S1 95 S95 +15:01 +15:01
182 Evelīna Matisone 3061 00:41:23 S1 96 S96 +15:02 +15:02
183 Līga Āboliņa 3194 00:41:29 S1 97 S97 +15:07 +15:07
184 Linda Ābele 3339 Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:41:30 S1 98 S98 +15:08 +15:08
185 Ruta Mālniece 3379 AkmensDizains.lv 00:41:32 S1 99 S99 +15:10 +15:10
186 Aigars Freimanis 3120 00:41:35 V1 87 V87 +18:14 +18:14
187 Ilga Mozule 13223 00:41:39 S1 100 S100 +15:18 +15:18
188 Pāvils Mozulis 13224 00:41:41 V1 88 V88 +18:20 +18:20
189 Ieva Liepiņa 3116 00:41:44 S1 101 S101 +15:22 +15:22
190 Juris Barbals 3189 00:41:46 V1 89 V89 +18:26 +18:26
191 Liene Piķe 3223 00:41:48 S1 102 S102 +15:26 +15:26
192 Dina Briede 3119 Saldus Boksa Klubs 00:41:57 S1 103 S103 +15:35 +15:35
193 Indra Ābele 3130 00:41:59 S1 104 S104 +15:37 +15:37
194 Anna Šteinere 3487 SPORTLAT 00:42:02 S1 105 S105 +15:40 +15:40
195 Kristīne Misāne 3067 00:42:04 S1 106 S106 +15:42 +15:42
196 Agnese Allena 3195 00:42:05 S1 107 S107 +15:43 +15:43
197 Inta Liepiņa 3471 00:42:07 S1 108 S108 +15:45 +15:45
198 Zanda Aizupe 3002 00:42:09 S1 109 S109 +15:47 +15:47
199 Oskars Aizups 3003 00:42:09 V1 90 V90 +18:48 +18:48
200 Kristina Kozlovska 3368 Palīdzēsim.lv 00:42:14 S1 110 S110 +15:52 +15:52
201 Ēriks Ūdris 3303 00:42:15 V1 91 V91 +18:54 +18:54
202 Aiga Rinka 3025 Swedbank 00:42:16 S1 111 S111 +15:55 +15:55
203 Una Tetere-Teterovska 3336 Marienburgas Vilki 00:42:21 S1 112 S112 +15:59 +15:59
204 Ramona Skakunova 3037 Baseins Jugla 00:42:22 S1 113 S113 +16:01 +16:01
205 Elīne Rundāne 3186 00:42:28 S1 114 S114 +16:06 +16:06
206 Tatjana Karaja-Akimova 3402 BIODERMA 00:42:28 S1 115 S115 +16:07 +16:07
207 Māris Ozoliņš 3358 PD 00:42:32 V1 92 V92 +19:12 +19:12
208 Māris Brakovskis 3488 PD 00:42:32 V1 93 V93 +19:12 +19:12
209 Irina Belugina 3397 BIODERMA 00:42:34 S1 116 S116 +16:13 +16:13
210 Inese Jaševa 3267 SIA Joker Ltd. 00:42:36 S1 117 S117 +16:15 +16:15
211 Dženeta Umalas 3329 00:42:41 S1 118 S118 +16:20 +16:20
212 Uldis Veits 3408 BIODERMA 00:42:43 V1 94 V94 +19:23 +19:23
213 Inga Sīle 3409 BIODERMA 00:42:43 S1 119 S119 +16:21 +16:21
214 Solvita Sama 3251 00:42:45 S1 120 S120 +16:24 +16:24
215 Aira Urtāne 3308 00:42:46 S1 121 S121 +16:25 +16:25
216 Linards Žīgurs 3101 00:42:48 V1 95 V95 +19:27 +19:27
217 Inese Jermiļina 3355 SELGA 00:42:48 S1 122 S122 +16:27 +16:27
218 Līga Kāršeniece 3235 Atea Global Services 00:42:49 S1 123 S123 +16:27 +16:27
219 Lidija Zeile 3406 BIODERMA 00:42:52 S1 124 S124 +16:31 +16:31
220 Margarita Pudova 3394 BIODERMA 00:42:53 S1 125 S125 +16:31 +16:31
221 Guntars Indriksons 3071 00:42:54 V1 96 V96 +19:33 +19:33
222 Lelde Beāte Ziemele 3325 00:42:55 S1 126 S126 +16:34 +16:34
223 Katrīna Samoviča 3391 BIODERMA 00:42:56 S1 127 S127 +16:35 +16:35
224 Dagnija Pūpola 3465 Siguldas Maratona klubs 00:42:58 S1 128 S128 +16:37 +16:37
225 Adrija Muša 3335 00:43:00 S1 129 S129 +16:39 +16:39
226 Intars Abražuns 3200 00:43:01 V1 97 V97 +19:40 +19:40
227 Juris Spalva 3372 PATRIA NAA 00:43:04 V1 98 V98 +19:43 +19:43
228 Inguna Ērenfrīde 3001 00:43:09 S1 130 S130 +16:47 +16:47
229 Edīte Sorokina 3445 00:43:11 S1 131 S131 +16:50 +16:50
230 Nellija Karnīte 3004 STRAZDIŅI 00:43:12 S1 132 S132 +16:50 +16:50
231 Laura Brīdaka 3276 00:43:13 S1 133 S133 +16:52 +16:52
232 Kristine Groma 3428 00:43:14 S1 134 S134 +16:53 +16:53
233 Artūrs Melzobs 3009 PRINTFUL 00:43:16 V1 99 V99 +19:56 +19:56
234 Laine Čukure 3363 00:43:16 S1 135 S135 +16:55 +16:55
235 Gints Buivids 3481 00:43:18 V1 100 V100 +19:57 +19:57
236 Renārs Buivids 3480 00:43:19 V1 101 V101 +19:58 +19:58
237 Jānis Platačs 13200 00:43:21 V1 102 V102 +20:00 +20:00
238 Egita Ozoliņa 3010 PRINTFUL 00:43:23 S1 136 S136 +17:02 +17:02
239 Aiga Apse 3427 00:43:26 S1 137 S137 +17:04 +17:04
240 Monta Liepiņa 3154 00:43:39 S1 138 S138 +17:18 +17:18
241 Santa Pakalna 3015 00:43:40 S1 140 S139 +17:19 +17:19
242 Katrīna Smirnova 3142 VIRŠI-A 00:43:40 S1 139 S140 +17:18 +17:18
243 Inga Kozlovska 3383 BIODERMA 00:43:42 S1 142 S141 +17:21 +17:21
244 Kristīne Putniņa 3479 00:43:42 S1 141 S142 +17:20 +17:20
245 Paula Zariņa 3443 00:43:43 S1 143 S143 +17:21 +17:21
246 Inga Skuja 3367 Palīdzēsim.lv 00:43:56 S1 144 S144 +17:34 +17:34
247 Daina Kumpiņa 3140 Lidosta “Rīga” 00:44:02 S1 145 S145 +17:41 +17:41
248 Gustavs Kuplis 3282 WWW.RUNNING.LV 00:44:02 V1 103 V103 +20:42 +20:42
249 Linda Lazda 3291 00:44:02 S1 146 S146 +17:41 +17:41
250 Oksana Štauere 3077 00:44:16 S1 147 S147 +17:54 +17:54
251 Leonīds Ļubimovs 3166 00:44:23 V1 104 V104 +21:02 +21:02
252 Evija Griņeviča 3068 00:44:30 S1 148 S148 +18:09 +18:09
253 Uldis Dērics 3188 00:44:32 V1 105 V105 +21:11 +21:11
254 Aija Lodziņa 13217 00:44:32 S1 149 S149 +18:11 +18:11
255 Zane Krastiņa 3326 Frozen 00:44:36 S1 150 S150 +18:14 +18:14
256 Laima Beča 3266 SIA Joker Ltd. 00:44:40 S1 151 S151 +18:19 +18:19
257 Kasia Stosiek 3161 00:44:42 S1 153 S152 +18:21 +18:21
258 Sannija Bērziņa 3486 SK Vēsma 00:44:42 S1 152 S153 +18:20 +18:20
259 Saila Jansone 3470 SK Katrīna 00:44:48 S1 154 S154 +18:26 +18:26
260 Linda Mamedova 3269 SIA Joker Ltd. 00:44:55 S1 156 S155 +18:33 +18:33
261 Jeļena Bačinka 3337 Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:44:55 S1 155 S156 +18:33 +18:33
262 Sanita Puriņa 3272 00:45:06 S1 157 S157 +18:45 +18:45
263 Lelde Spriņģe 3160 00:45:07 S1 158 S158 +18:45 +18:45
264 Hannes Weinreich 13198 00:45:09 V1 106 V106 +21:48 +21:48
265 Sabīne Temne 3374 00:45:10 S1 159 S159 +18:48 +18:48
266 Gunta Biteniece 3144 Latvijas Finieris 00:45:12 S1 160 S160 +18:51 +18:51
267 Kristine Frolova 3441 00:45:17 S1 161 S161 +18:55 +18:55
268 Marta Lupkina 3217 CPSS 00:45:24 S1 162 S162 +19:03 +19:03
269 Vineta Krafta 3098 Latvijas Finieris 00:45:26 S1 163 S163 +19:04 +19:04
270 Ivo Buliņš 3113 00:45:29 V1 107 V107 +22:08 +22:08
271 Dārta Arta Medne 3461 00:45:32 S1 164 S164 +19:11 +19:11
272 Laine Lupkina 3216 Meridiāns 00:45:34 S1 165 S165 +19:13 +19:13
273 Brigita Bērziņa 3042 Baseins Jugla 00:45:40 S1 166 S166 +19:19 +19:19
274 Elita Indriksone 3070 00:45:57 S1 167 S167 +19:36 +19:36
275 Jevgeņija Millere 3086 ABC software 00:45:58 S1 170 S168 +19:37 +19:37
276 Laura Voškāne 3346 Ikšķile skrien 00:45:58 S1 169 S169 +19:37 +19:37
277 Dace Voldiņa 3381 BIODERMA 00:45:58 S1 168 S170 +19:36 +19:36
278 Solvita Gaile 3125 00:46:04 S1 171 S171 +19:43 +19:43
279 Juris Gailis 3126 00:46:04 V1 108 V108 +22:44 +22:44
280 Helen Helmet 3087 00:46:07 S1 172 S172 +19:45 +19:45
281 Iluta Kurzemniece 3104 VĀVERE 00:46:11 S1 173 S173 +19:50 +19:50
282 Inese Meldere 13203 00:46:12 S1 174 S174 +19:51 +19:51
283 Santa Jakovļeva 3057 00:46:14 S1 175 S175 +19:53 +19:53
284 Artis Mednis 3238 wAlts 00:46:14 V1 109 V109 +22:53 +22:53
285 Evija Zandberga 3103 00:46:15 S1 177 S176 +19:54 +19:54
286 Žanete Delvera 3165 Venden 00:46:15 S1 176 S177 +19:54 +19:54
287 Agris Ezengrauds 3107 00:46:28 V1 110 V110 +23:07 +23:07
288 Liene Puisāne 3378 EJ! 00:46:33 S1 178 S178 +20:12 +20:12
289 Liana Cernrcova 3212 00:46:34 S1 179 S179 +20:12 +20:12
290 Laila Ekharde 3044 Baseins Jugla 00:46:38 S1 180 S180 +20:17 +20:17
291 Inese Grigale 3421 Šamejie 00:46:42 S1 181 S181 +20:21 +20:21
292 Ilva Strupa 3311 00:46:45 S1 182 S182 +20:23 +20:23
293 Jānis Kalniņš 3210 00:46:48 V1 111 V111 +23:27 +23:27
294 Aiva Skulte 3349 00:46:52 S1 183 S183 +20:30 +20:30
295 Anželika Ivanova 3112 00:46:54 S1 184 S184 +20:32 +20:32
296 Linda Andruse 3241 00:46:57 S1 185 S185 +20:36 +20:36
297 Āris Ozoliņš 3250 00:47:01 V1 112 V112 +23:40 +23:40
298 Linda LazdiŅa 13209 00:47:01 S1 186 S186 +20:40 +20:40
299 Madara Sildega - Mieriņa 3423 00:47:02 S1 187 S187 +20:40 +20:40
300 Anete Apsīte 3053 00:47:05 S1 188 S188 +20:43 +20:43
301 Madara Mičule 3072 00:47:11 S1 189 S189 +20:50 +20:50
302 Ilze Kalvāne 3315 Putnu iela 00:47:12 S1 190 S190 +20:51 +20:51
303 Agnis Alsbergs 3106 Engures Sportam 00:47:19 V1 113 V113 +23:58 +23:58
304 Karīna Jodko 3382 BIODERMA 00:47:22 S1 191 S191 +21:01 +21:01
305 Aija Strazda 3284 00:47:26 S1 193 S192 +21:04 +21:04
306 Anda Knēta 3452 Eugesta 00:47:26 S1 192 S193 +21:04 +21:04
307 Baiba Zēbolde 3498 Luminor 00:47:37 S1 194 S194 +21:15 +21:15
308 Dace Vējiņa 3301 00:47:42 S1 195 S195 +21:20 +21:20
309 Arlita Marcinkeviča 3143 Lidosta "Rīga" 00:47:50 S1 196 S196 +21:29 +21:29
310 Ilze Saukāne 3031 00:48:04 S1 197 S197 +21:43 +21:43
311 Diāna Sokolovska 3017 00:48:05 S1 198 S198 +21:44 +21:44
312 Laima Muša 3222 GSK 00:48:05 S1 200 S199 +21:44 +21:44
313 Ilona Ķikute 3377 00:48:05 S1 199 S200 +21:44 +21:44
314 Diāna Polika 3080 00:48:09 S1 201 S201 +21:47 +21:47
315 Marta Saklaure 3234 00:48:20 S1 202 S202 +21:59 +21:59
316 Lolita Hercoga 3351 00:48:20 S1 203 S203 +21:59 +21:59
317 Liubou Laptsevich 13201 Prolatio systems 00:48:22 S1 204 S204 +22:01 +22:01
318 Tamāra Robežniece 3023 Baseins Jugla 00:48:23 S1 205 S205 +22:02 +22:02
319 Dace Muizeniece 3167 Baseins Jugla 00:48:24 S1 206 S206 +22:03 +22:03
320 Jolanta Mieze 3190 00:48:27 S1 207 S207 +22:05 +22:05
321 Renāte Ūzuliņa 3090 00:48:36 S1 208 S208 +22:15 +22:15
322 Anete Bernova 3475 00:48:41 S1 209 S209 +22:19 +22:19
323 Jelizaveta Zima 3407 BIODERMA 00:48:42 S1 210 S210 +22:21 +22:21
324 Atis Miķelsons 3122 Sporta klubs Vēsma 00:48:47 V1 114 V114 +25:26 +25:26
325 Ilze Latišenoka 13212 00:48:49 S1 211 S211 +22:28 +22:28
326 Anna Grebeņņikova 3393 BIODERMA 00:48:55 S1 212 S212 +22:33 +22:33
327 Inese Kokere 3341 BALTAIS 00:48:56 S1 214 S213 +22:34 +22:34
328 Liene Hartpenga 3448 00:48:56 S1 213 S214 +22:34 +22:34
329 Leons Peļņa 3230 30draugi.lv 00:49:03 V1 115 V115 +25:42 +25:42
330 Anna Žīgure 3092 00:49:09 S1 215 S215 +22:47 +22:47
331 Anna Veismane 3060 00:49:11 S1 216 S216 +22:50 +22:50
332 Liene Gundare 3388 BIODERMA 00:49:12 S1 217 S217 +22:50 +22:50
333 Ieva Buldere 3260 SIA Joker Ltd. 00:49:19 S1 218 S218 +22:58 +22:58
334 Andis Lapsenietis 3193 00:49:25 V1 116 V116 +26:04 +26:04
335 Zastine Skrebele 3233 DNB Servisa centrs 00:49:30 S1 219 S219 +23:08 +23:08
336 Daina Indriksone 3129 00:49:31 S1 220 S220 +23:09 +23:09
337 Linda Dzikaviča 3484 00:49:33 S1 221 S221 +23:12 +23:12
338 Ingrīda Dzikaviča 3485 00:49:33 S1 222 S222 +23:12 +23:12
339 Iluta Zariņa 3163 Zariņu family 00:49:34 S1 223 S223 +23:12 +23:12
340 Mārīte Kanča 3091 00:49:44 S1 224 S224 +23:22 +23:22
341 Aleksandrs Širins 3205 PROLATIO Systems 00:49:50 V1 117 V117 +26:29 +26:29
342 Zane Lazda 3228 Lazdu Laipa 00:49:56 S1 225 S225 +23:35 +23:35
343 Santa Kārkliņa 3032 BaseinsJugla 00:50:12 S1 226 S226 +23:51 +23:51
344 Jolanta Kataja-Paegle 3019 00:50:15 S1 228 S227 +23:54 +23:54
345 Andra Viļuma 3440 00:50:15 S1 227 S228 +23:53 +23:53
346 Āris Kaļva 13221 00:50:17 V1 118 V118 +26:56 +26:56
347 Ilze Čakare 3370 SELGA 00:50:18 S1 229 S229 +23:56 +23:56
348 Ģertrūde Silauniece 3312 00:50:31 S1 230 S230 +24:10 +24:10
349 Olesja Ņukša 3263 SIA Joker Ltd. 00:50:32 S1 231 S231 +24:11 +24:11
350 Inese Viskinte-Poisa 3449 DNB Servisa centrs 00:50:37 S1 232 S232 +24:16 +24:16
351 Evita Judina 3313 Voviņa foršā sieva 00:50:38 S1 233 S233 +24:16 +24:16
352 Ilze Sala 3115 00:50:39 S1 234 S234 +24:18 +24:18
353 Ēriks Jaskevičs 3093 00:50:46 V1 119 V119 +27:26 +27:26
354 Ilva Radziņa 3305 00:50:46 S1 235 S235 +24:25 +24:25
355 Līga Kalniņa 13192 Accenture 00:50:50 S1 236 S236 +24:29 +24:29
356 Linards Skorodihins 3094 00:50:56 V1 120 V120 +27:35 +27:35
357 Raivis Cakuls 3356 Team Kažemāka/Train2WinLv 00:51:08 V1 121 V121 +27:48 +27:48
358 Linda Fridrihsone 3078 00:51:11 S1 237 S237 +24:50 +24:50
359 Antra Krievāne 3359 00:51:13 S1 238 S238 +24:52 +24:52
360 Jūlija Dzene 3389 BIODERMA 00:51:20 S1 239 S239 +24:59 +24:59
361 Kristaps Plukšs 3051 00:51:29 V1 122 V122 +28:08 +28:08
362 Inese Briede 3043 00:51:30 S1 240 S240 +25:09 +25:09
363 Sandra Bēmere 3302 Baldone 00:51:46 S1 241 S241 +25:25 +25:25
364 Liene Egle 3046 00:51:48 S1 242 S242 +25:26 +25:26
365 Kaspars Balodis 3191 00:51:51 V1 123 V123 +28:30 +28:30
366 Ieva Skirusa 3121 Sporta klubs Vēsma 00:51:52 S1 243 S243 +25:31 +25:31
367 Elīna Lieltīruma 3224 Olainfarm 00:52:04 S1 244 S244 +25:43 +25:43
368 Vita Bērziņa 3261 SIA Joker Ltd. 00:52:07 S1 245 S245 +25:46 +25:46
369 Jeļena Ozoliņa 3208 Quantum 00:52:12 S1 246 S246 +25:51 +25:51
370 Liene Avotiņa 3148 00:52:14 S1 247 S247 +25:53 +25:53
371 Raivis Bartušauskis 3274 Doles sala 00:52:15 V1 124 V124 +28:54 +28:54
372 Baiba Kanča 3221 SSK Bebra 00:52:27 S1 248 S248 +26:05 +26:05
373 Anita Bāriņa 3419 00:53:02 S1 249 S249 +26:41 +26:41
374 Madara Ūze 3192 00:53:09 S1 250 S250 +26:47 +26:47
375 Astra Zītare 13208 00:53:24 S1 251 S251 +27:02 +27:02
376 Daiga Zīverte 3289 00:53:49 S1 252 S252 +27:27 +27:27
377 Ēriks Ozoliņš 3157 Swedbank 00:53:52 V1 125 V125 +30:31 +30:31
378 Vizma Kuzmane 3049 00:54:02 S1 253 S253 +27:40 +27:40
379 Roberts Bārzdainis 3476 00:54:07 V1 126 V126 +30:46 +30:46
380 Sanita Vītiņa 3124 00:54:13 S1 254 S254 +27:52 +27:52
381 Guntis Apsītis 3462 00:54:29 V1 127 V127 +31:08 +31:08
382 Anna Urga 3105 00:54:46 S1 255 S255 +28:24 +28:24
383 Oskars Zītars 13210 00:54:53 V1 128 V128 +31:33 +31:33
384 Monta Starce 3344 BALTAIS 00:54:59 S1 256 S256 +28:37 +28:37
385 Aija Bārzdaine 3478 00:55:05 S1 257 S257 +28:43 +28:43
386 Ivanda Pehlaka 3343 BALTAIS 00:55:07 S1 258 S258 +28:46 +28:46
387 Sanita Gožda 3277 00:55:18 S1 259 S259 +28:56 +28:56
388 Laimdota Sakne-Sokolovska 3074 00:55:29 S1 260 S260 +29:07 +29:07
389 Dana Pizāne 3366 Palīdzēsim.lv 00:55:40 S1 261 S261 +29:19 +29:19
390 Juris Bērziņš 3275 Engures sportam 00:55:41 V1 129 V129 +32:20 +32:20
391 Iveta Lapiņa- Beroza 3405 BIODERMA 00:55:46 S1 262 S262 +29:24 +29:24
392 Diāna Balode 3056 RŪSIŅA KOMANDA 00:55:49 S1 263 S263 +29:27 +29:27
393 Baiba Zvirgzdiņa 3489 00:55:50 S1 264 S264 +29:28 +29:28
394 Amanda Zandersone 3294 00:56:19 S1 265 S265 +29:58 +29:58
395 Agnese Zandersone 3295 00:56:19 S1 266 S266 +29:58 +29:58
396 Sanita Putniņa 13196 00:56:30 S1 267 S267 +30:09 +30:09
397 Sandra Grigule 3338 Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:56:45 S1 268 S268 +30:23 +30:23
398 Gita Dambe 3273 INSALVO 00:56:58 S1 269 S269 +30:36 +30:36
399 Ligita Bumbure 3183 Lizums_BB Team 00:56:59 S1 270 S270 +30:37 +30:37
400 Ilze Bartušauska 3244 Doles sala 00:57:33 S1 271 S271 +31:11 +31:11
401 Līvija Muša 3334 00:57:51 S1 272 S272 +31:30 +31:30
402 Gita Avotiņa 13225 Olainfarm 00:57:53 S1 273 S273 +31:32 +31:32
403 Ingūna Freimane 3347 00:57:58 S1 274 S274 +31:37 +31:37
404 Karīna Mihailova 3454 Biznesa parks ABAVA 00:58:02 S1 275 S275 +31:41 +31:41
405 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3073 00:58:05 V1 130 V130 +34:44 +34:44
406 Anna Lūsiņa 3467 00:58:10 S1 277 S276 +31:49 +31:49
407 Eva Strazdovska 3483 Tukuma 2.vidusskola 00:58:10 S1 276 S277 +31:49 +31:49
408 Elīna Lūsiņa 3466 00:58:11 S1 278 S278 +31:49 +31:49
409 Inga Gubina 3048 Olainfarm 00:58:33 S1 279 S279 +32:12 +32:12
410 Velga Krasovska 3262 SIA Joker Ltd. 00:58:52 S1 281 S280 +32:31 +32:31
411 Alla Šarigina 3268 SIA Joker Ltd. 00:58:52 S1 280 S281 +32:31 +32:31
412 Olga Bule 3264 SIA Joker Ltd. 00:58:53 S1 282 S282 +32:31 +32:31
413 Baiba Lejiņa 3304 Rīgas satiksme 00:59:06 S1 283 S283 +32:44 +32:44
414 Laura Mekša 3184 Lizums_BB Team 00:59:38 S1 284 S284 +33:16 +33:16
415 Gunta Blumfelde 3307 Mazrūķīši 00:59:45 S1 285 S285 +33:23 +33:23
416 Diāna Martukāne 3456 01:00:02 S1 286 S286 +33:41 +33:41
417 Evija Eihvalde 3064 01:00:03 S1 287 S287 +33:41 +33:41
418 Dace Eihvalde 3065 01:00:05 S1 288 S288 +33:43 +33:43
419 Ināra Žizena 3444 01:00:05 S1 289 S289 +33:44 +33:44
420 Maija Lepiksone 3365 Individuāli 01:00:08 S1 290 S290 +33:46 +33:46
421 Renāte Ribaka 13193 01:00:10 S1 291 S291 +33:48 +33:48
422 Dace Kraukle 3493 DARU 01:00:23 S1 292 S292 +34:01 +34:01
423 Alise Skaistkalne 3322 01:00:46 S1 293 S293 +34:24 +34:24
424 Rudīte Jaksta 3153 01:00:51 S1 294 S294 +34:30 +34:30
425 Arnis Kauķis 3352 01:00:59 V1 131 V131 +37:38 +37:38
426 Linda Alksne 3395 BIODERMA 01:01:17 S1 295 S295 +34:55 +34:55
427 Kristīne Griņeviča 3387 BIODERMA 01:01:18 S1 297 S296 +34:57 +34:57
428 Jeļizaveta Krasiļnikova 3390 BIODERMA 01:01:18 S1 296 S297 +34:56 +34:56
429 Vineta Saveļjeva 3257 SIA Joker Ltd. 01:01:47 S1 298 S298 +35:26 +35:26
430 Lolita Klagiša 3256 SIA Joker Ltd. 01:01:48 S1 301 S299 +35:27 +35:27
431 Anita Salaka 3258 SIA Joker Ltd. 01:01:48 S1 300 S300 +35:27 +35:27
432 Laura Leiduma 3259 SIA Joker Ltd. 01:01:48 S1 299 S301 +35:27 +35:27
433 Bruno Bārzdainis 3477 01:02:09 V1 132 V132 +38:48 +38:48
434 Angelika Bērziņa 3050 Tukums 01:02:14 S1 302 S302 +35:52 +35:52
435 Liene Kauķe 3353 01:03:04 S1 303 S303 +36:43 +36:43
436 Egita Petrusa 3047 01:03:09 S1 304 S304 +36:48 +36:48
437 Iveta Zvīdriņa 3354 01:03:21 S1 305 S305 +37:00 +37:00
438 Elína Pusvilka 3310 01:04:07 S1 306 S306 +37:45 +37:45
439 Inga Dreimane 3433 Engures vidusskola 01:05:45 S1 307 S307 +39:23 +39:23
440 Monta Kuzmina 3435 Engures vidusskola 01:05:45 S1 308 S308 +39:23 +39:23
441 Beate Tumaševska 13190 01:05:53 S1 309 S309 +39:31 +39:31
442 Solita Āboliņa 3089 01:06:12 S1 310 S310 +39:50 +39:50
443 Jānis Jaunzems 3321 01:07:31 V1 133 V133 +44:11 +44:11
444 Adelīna Aleksejeva 3426 01:11:03 S1 311 S311 +44:41 +44:41
445 Juris Ceika 3459 01:11:46 V1 134 V134 +48:25 +48:25
446 Kristīne Kārkliņa 3431 Engures vidusskola 01:12:11 S1 312 S312 +45:49 +45:49
447 Kaspars Kārkliņš 3434 Engures vidusskola 01:12:21 V1 135 V135 +49:00 +49:00
448 Tiago Bouquay 13219 01:13:14 V1 136 V136 +49:53 +49:53
449 Norah Bouquay 13220 01:14:04 S1 313 S313 +47:43 +47:43
450 Agra Vāvere 3236 Māsas 01:14:32 S1 314 S314 +48:11 +48:11
451 Anda Žolneroviča 3237 Māsas 01:14:32 S1 315 S315 +48:11 +48:11
452 Katrīna Kvisvika 13214 KVISVIKI 01:15:35 S1 316 S316 +49:13 +49:13
453 Alberts Kvisviks 13215 KVISVIKI 01:15:35 V1 137 V137 +52:14 +52:14
454 Jessica Maisonnave 13218 01:15:59 S1 317 S317 +49:38 +49:38
455 Olga Elste 13222 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:17:31 S1 318 S318 +51:09 +51:09
456 Valdis Renerts 17097 ind 01:19:02 V1 138 V138 +55:41 +55:41
457 Knuts Kvisviks 13216 KVISVIKI 01:44:24 V1 139 V139 +1:21:03 +1:21:03
458 Guna Kuprovska 3052 Marienburgas Vilki DNF
459 Dzintra Rafaela Mačevska 3151 DNF
460 Aija Daugavvanaga 3187 DNF
461 Kristīne Meilerte 3231 Latvijas Finieris DNF
462 Eva Bērziņa 3239 Kartavkalnu buki DNF
463 Jolanta Umure 3327 Alūksne-Ape OK DNF
464 Rēzija Vīgante 3430 SSK Bebra DNF
465 Irīna Kļaviņa 3446 VENDEN DNF
466 Raimonds Knēts 3451 Eugesta DNF
467 Niks Cerbulis 3458 DNF
468 Emīls Gusarovs 3464 Palīdzēsim.lv DNF
469 Rinalds Ozers 11301 DNF
470 Kārlis Kalniņš 13213 DNF