MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Rūdis Kaupe Z1
2 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
3 Markuss Zālītis Z1
4 Artūrs Lūsiņš Z1
5 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Z1
6 Unda Jete Berga M1
7 Adrians Kalderauskis Z1
8 Teo Auželis FS Metta Z1
9 Agnese Antonova &A M1
10 Enija Dambe INSALVO M1
11 Keita Kaļva Ķegumā spēks M1
12 Anni Spura M1
13 Melānija Elza Sakalauska Vudlande M1
14 Austra Aurora Jundze M1
15 Edvards Bernsons Z1
16 Kristofers Aksenoks Z1
17 Mārtiņš Āboliņš Maratona Klubs Z1
18 Edvards Logins Z1
19 Jānis Gustavs Grīnbergs Z1
20 Marta Grīnberga M1
21 Dārta Pētersone Radža Team M1
22 Evelīna Vārna M1
23 Elīza Stepanova M1
24 Beāte Keita Šļivka Alūksne M1
25 Kristiāns Korņejs Z1
26 Linda Korņeja M1
27 Roberts Lucis Z1
30 Meldra Indriksone Persiku raķetes M1
31 Karlīna Bērziņa M1
32 Līva Vilka M1
33 Toms Everts LET'S GO! Z1
34 Bogdans Patrejevs BIODERMA Z1
35 EmĪls Egle Z1
36 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs M1
37 Teodors Jēkabs Krastkalns Z1
38 Austris Misāns Liepāja RHA Z1
39 Valters Straujais Lazdu Laipa Z1
40 Māra Lazda Lazdu Laipa M1
41 Emīlija Lapsiņa X99 M1
42 Anete Šmagre M1
43 Paula Šmagre M1
44 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
45 Renē Duļbinskis Z1
46 Roberts Keino Z1
47 Andžejs Jirgensons Z1
48 Roberts Jirgensons Z1
49 Amanda Kājiņa AK M1
50 Adele Kājiņa AK M1
51 Undīne Ģiptere M1
52 Roberts Ivanovs Jelgavas 4 vidusskola Z1
53 Āvo Jēkabs Saurins New Willage Workaut Z1
54 Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola Z1
55 Leonardo Šteins Z1
56 Elza Mičule M1
57 Teodors Mednis wAlts Z1
58 Matīss Nordens Z1
59 Raivo Lastenieks-Kikučs Z1
60 Elizabete Orinska Dīvaiņi M1
61 Kristaps Graudiņš Z1
62 Paula Ločmele MRC M1
63 Gustavs Limanāns Rieksti Z1
64 Madara Birnbauma M1
65 Sofija Ločmele M1
66 Ieva Ločmele M1
67 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
68 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
69 Kurts Kristiāns Pakulis DOBELE Z1
70 Kate Pakule DOBELE M1
71 Otars Kulpe Latvijas Finieris Z1
72 Mare Priedīte Latvijas Finieris M1
73 Renārs Saulītis Z1
74 Pauls Mičulis Z1
75 Rafaels Marcinkevičs Z1
76 Kristiāns Žuselis Daugavpils runners Z1
77 Madara Šīmane M1
78 Krišjānis Šīmanis Z1
79 Maija Urga M1
80 Patriks Kanģīzeris Z1
81 Madara Urga M1
82 Roberts Urga Z1
83 Bella Vasile M1
84 Rūta Kadiķe M1
85 Keita Pitka M1
86 Patriks Kubliņš Z1
87 Mareks Jānis Silgals Z1
88 Kristofers Neilands DZĒRBENES STACIJA Z1
89 Aleksandrs Vozņuks PROLATIO Z1
90 Kate Jaudzema M1
91 Viāna Dorofejeva M1
92 Keita Patrīcija Medne Druvas vidusskola M1
93 Ance Kangare M1
94 Artis Pirogs Z1
95 Jasmīna Kriuliņa M1
97 Renārs Ērenfrīds Z1
98 Marta Dundure M1
99 Alise Saulīte M1
100 Alise Pētersone M1
101 Jānis Lasmanis Z1
102 Marta Stonkus M1
103 Deniss Grāviņš VIRŠI-A Z1
104 Valērija Zinčenko M1
105 Estere Krīgere M1
106 Markuss Krīgers Z1
107 Keita Liepa Nīkrāces pamatskola M1
108 Ieva Marta Mačevska M1
109 Paula Marija Mačevska M1
110 Edvards Vēzītis Lielupes Buki Z1
111 Fridrihs Kārlis Brišs Z1
112 Vlad Stepanovs Z1
113 Luīze Rence Marienburgas Vilki M1
114 Artis Lasis Marienburgas Vilki Z1
115 Rinalds Dravnieks Marienburgas Vilki Z1
116 Elīza Zīlīte M1
117 Pēteris Plotka Z1
118 Kristers Kalniņš Z1
119 Dārta Puriņa M1
120 Miķelis Zariņš Zariņu family Z1
121 Jēkabs Zariņš Zariņu family Z1
122 Tomass Adrians Melzobs Mārupes bolti Z1
123 Martiņš Driksna Venden Z1
124 Ance Janičenko M1
125 Eduards Kalniņš Smiltene Z1
126 Paula Šūlmeistere M1
127 Rodrigo Millers Milleri Z1
128 Alise Poļaka M1
129 Ernests Dambis Marienburgas Vilki Z1
130 Augusts Kadiķis Z1
131 Tīna Petrusa M1
132 Elvis Gustavs Reinfelds Z1
133 Rasa Stankēviča M1
134 Katrīna Hohberga Kalnieši M1
135 Nikola Barbale M1
136 Līna Paikena Domdaris M1
137 Matejs Purviņš Z1
138 Amēlija Purviņa M1
139 Haralds Puze Z1
140 Ričards Cakuls Z1
141 Roberts Emīls Beitiks Z1
142 Mārcis Ambrēns Z1
143 Adrians Reiniks Z1
144 Emīls Sīpols Z1
145 Valters Vancāns Z1
146 Anna Leščinska Zoorbagan M1
147 Ernests Platais Cepumu blēži Z1
148 Marks Čudorāns Cepumu blēži Z1
149 Nikolay Tolstih Z1
150 Rihards Jemsts Z1
151 Liana Buravcova Buravcovs M1
152 Katrīna Veidemane M1
153 Emma Veidemane M1
154 Ieva Marcinkeviča Tornīšu bērnudārzs M1
155 Valters Vējiņš Z1
156 Annija Dreimane M1
157 Katrīne Dreimane M1
158 Ieva Liepiņa BALTMA M1
159 Luīze Pauriņa Izturība M1
160 Evelīna Pauriņa Izturība M1
161 Adrija Ančeva VARAKĻĀNI M1
162 Karlīna Knopa M1
163 Kārlis Knops Z1
164 Hanna Strode MARATONA KLUBS 2009 M1
165 Marta Karabeško M1
166 Kaspars Zauss Z1
167 Samanta Mukstiņa M1
168 Estere Dobule Dobuļi M1
169 Karlīna Dobule Dobuļi M1
170 Arta Modriņa M1
171 Katrīna Modriņa M1
173 Alekss Bevza Z1
174 Teodors Peļņa Ziemeļpols SK Z1
175 Leons Peļņa Z1
176 Krišjānis Lanka Z1
177 Baiba Tomašūna Susuriņš M1
178 Alise Strazda M1
179 Oskars Strazds Z1
180 Marta Zīverte M1
181 Laura Pūgule M1
182 Mārtiņš Sudrabs Z1
183 Viesturs Sudrabs Z1
184 Kristofers Olavs Z1
185 Madara Bērziņa M1
186 Krišs Trofimenko Z1
187 Laura Sniķere M1
188 Roberts Teteris LDZ "Lokomotīve" Z1
189 Dārta Gintere M1
190 Ernests Kalvāns Putnu iela Z1
191 Renārs Kalvāns Putnu iela Z1
192 Dārta Pētersone B/D Ābelīte M1
193 Ernests Lejnieks Z1
194 Harijs Skaistkalns Z1
195 Reinis Ivanovs Z1
196 Alise Krastiņa Frozen M1
197 Dārta Umure Alūksne-Ape OK M1
198 Kristers Šaicāns Z1
199 Elīza Fokerote M1
200 Aleksa Sokolova RUN to LIVE M1
201 Karlīna Ķibilde Putnu iela M1
202 Marta Gustiņa Gustiņi M1
203 Oskars Pakula Z1
204 Mikus Kopmanis Z1
205 Evelīna Elksne M1
206 Rihards Teters-Teterovskis Marienburgas vilki Z1
207 Elīna Miķelsone IM ADORNMENT M1
208 Patrīcija Tetere-Teterovska Marienburgas Vilki M1
209 Eva Vereskova M1
210 Gusts Limbergs Bauskas sākumskola Z1
211 Madara Barisa M1
212 Roberts Rudītis Rudīši Z1
213 Anastasija Šalajeva M1
214 Estere Šalajeva M1
215 Alessandro Snoddy-Morales US Embassy Riga Running Club Z1
216 Didzis Pankoks Z1
217 Hugo Atis Celms Z1
218 Krišjānis Skulte Z1
219 Ariana Kodaleva Marienburgas Vilki M1
220 Jēkabs Nore Z1
221 Kārlis Ļaudams AIZPUTE Z1
222 Anete Ivanova M1
223 Marta Pētersone M1
224 Elza Vītola M1
225 Rūdolfs Čubars Z1
226 Katrīna Lūsiņa M1
227 Merisa Akmentiņa M1
228 Dominiks Pētersons Team Petersoni Z1
229 Emīlija Strazdiņa PH PRINT M1
230 Jēkabs Bautris Jēkabs Skrien Z1
231 Matīss Slikšāns Z1
232 Karlīna Dzosena M1
233 Edvards Gailis Z1
234 Martins Priedītis Z1
235 Grieta Cakule Cakuli M1
236 Marks Kažmers Valmiermuiža Z1
237 Amanda Loce Lynxdojo M1
238 Paula Loce Lynxdojo M1
239 Deniss Dundenieks Z1
240 Emils Poišs Z1
241 Marta Židele Persiku raķetes M1
242 Toms Bartušauskis Z1
243 Linards Husko Z1
244 Marta Bartušauska M1
245 Jēkabs Alberts Krastiņš Z1
246 Ernests Krastiņš Z1
247 Amēlija Melngaile M1
248 Daniels Cīrulis Z1
249 Jēkabs Bogdāns Z1
250 Elza Šaicāne M1
251 Maksis Krūmiņš Z1
252 Linda Krūmiņa M1
253 Elza Meldere M1
254 Marta Meldere M1
255 Kārlis Dauburs SocialGuruLab Z1
256 Rendijs Kaufelds Z1
257 Agate Rubene PH PRINT M1
258 Renārs Lūsis Lūši Z1
259 Patriks Žuržiu Z1
260 Anete Peperniece Marienburgas Vilki M1
261 Mariss Pētersons NORDI furniture Z1
262 Marta Pētersone NORDI furniture M1
263 Karlīna Epnere DOMDARIS M1
264 Haralds Otomers Z1
265 Kristens Eigenfelds Z1
266 Andrea Briška Kocēnu sporta skola M1
267 Evelīna Melgaile Kocēnu sporta skola M1
268 Lilija Kraveca M1
269 Ance Paula Gaidišķe M1
270 Alberts Bernovs Z1
271 Tija Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti M1
272 Leons Saņji Z1
273 Estere Miķelsone M1
274 Gastons Miķelsons Z1
275 Dominiks Zorins ZILBER Z1
276 Renārs Vērsis Z1
277 Edgars Redisons Tērvetes dabas parks Z1
278 Kristers Vērsis Z1
279 Marta Dzikaviča M1
280 Nikola Mūrniece M1
281 Luīze Gudēvica-liepiņa Jasmīni M1
282 Kārlis Poikāns Z1
283 Ernests Pauriņš Z1
284 Darja Perepjolkina M1
285 Krista Lazdiņa ALŪKSNE M1
286 Alberts Bresis Z1
287 Raivo Grundšteins Z1
10213 Gabriela Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
10214 Emīlija Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
10222 Rēzija Spūle Izturība M1
10223 Adriana Koluapjeva Vitality Snack M1
10224 Aleksandra Kolupajeva Vitality Snack M1
10225 Sofija Meļņikova Melnikovi M1
10226 Alise Meļņikova Melnikovi M1
10227 Mia Jasmine Kļavniece Riga-Carnikava M1
10228 Enija Marta Liepiņa - M1
10229 Edvards Liepiņš - Z1
10230 Nikola Rastorgujeva Team Rastorgujevs M1
10231 Daniils Brjuncovs ZILBER Z1
10232 Māra Apsīte M1
10233 Kārlis Apsītis Z1
10234 Juris Apsītis Z1
10235 Deivids Lubiņš Z1
10236 Ilze Krevica M1
10237 Marina Frankovska M1
10238 Leons Saņji Z1
10239 Roberts Bušs Z1
10240 Ieva Griķe Pirtslietu darbnīca M1
10241 Kārlis Griķis Pirtslietu darbnīca Z1
10242 Siofija Elizabete Terentjeva M1
10243 Ricards Gribs SALASPILS Z1
10244 Alexey Pelevin Z1
10245 Rianna Lielgalve M1
10246 Agnese Isakova M1
10247 Gabriela Eiduka TeamEiduki M1
10248 Sofija Lapiņa M1
10249 Tuule Pai M1
10250 Ernests Melderis Z1
Kopā: 314 dalībnieki.