MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 64
2. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 24
3. Lejasciema vidusskola 19
4. Ādažu vidusskola 13
5. Rubenes pamatskola 12
6. Laurenču sākumskola 11
7. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 10
8. Valmieras Viestura vidusskola 10
9. Jelgavas 4. vidusskola 9
10. Piltenes vidusskola 9
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3978
2. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3839
3. SK,,Lejasciems" 3784
4. Sporta klubs Ašais 3709
5. FK Bandava/Priekules novads 3678
6. Kocēnu sporta skola 3517
7. Engures vidusskola 3314
8. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3239
9. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3039
10. Liepājas rajona sporta skola 2852
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Piltenes vidusskola 829.8889 (9)
2. Laurenču sākumskola 779.0909 (11)
3. Aizputes vidusskola 761.3750 (8)
4. Lejasciema vidusskola 758.0000 (19)
5. Ādažu vidusskola 703.0000 (13)
6. Valmieras Pārgaujas sākumskola 691.5000 (8)
7. Siguldas pilsētas vidusskola 676.5000 (8)
8. Rubenes pamatskola 665.9167 (12)
9. Kocēnu pamatskola 660.2500 (8)
10. Rīgas Juglas vidusskola 645.0000 (8)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 63
2. Kocēnu sporta skola 37
3. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 24
4. SK,,Lejasciems" 16
5. Siguldas sporta skola 14
6. FK Bandava/Priekules novads 8
7. Kikboksa un boksa skola "Rīga" 8
8. Skrienam kopā 8
9. Sporta klubs Ašais 6
10. Firma L4/Bogdanovu ģimene 6
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 907.8333 (6)
2. Firma L4/Bogdanovu ģimene 902.5000 (6)
3. Siguldas sporta skola 848.0000 (14)
4. FK Bandava/Priekules novads 818.5000 (8)
5. SK,,Lejasciems" 790.0000 (16)
6. Kocēnu sporta skola 638.6486 (37)
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 626.2500 (24)
8. Kikboksa un boksa skola "Rīga" 562.3750 (8)
9. Engures vidusskola 522.7619 (63)
10. Skrienam kopā 483.3750 (8)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Lauris Kaparkalējs 11282 U18V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:22:37
2 Tomass Randa 1113 U16V Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Marienburgas Vilki 00:22:42
3 Emīls Matiass Reinfelds 1180 U14V Rīgas 69. vidusskola 00:23:18
4 Jānis Kravalis 1062 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:23:29
5 Lukass Pušņins 1038 U14V Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:23:35
6 Roberts Zeiburliņš 1494 U16V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:23:42
7 Artūrs Filips Igaviņš 11249 U14V Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:24:05
8 Dāvis Pankoks 1300 U16V Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:24:23
9 Andris Ādminis 1328 U16V Ziemeru pamatskola 00:24:36
10 Leonīds Kostjajevs 1490 U18V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:24:46
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1432 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:00
2 Marta Luize Pētersone 1333 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:25:13
3 Estere Volfa 1060 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brice slēpošanas un biatlona klubs 00:25:18
4 Anete Ozoliņa 1332 U12S Jaunmārupes pamatskola 00:25:39
5 Izabella Bogdanova 1433 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:30
6 Madara Kļavniece 1066 U14S Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:26:36
7 Renāte Beļājeva 1185 U16S Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:26:42
8 Līva Šahno 1282 U18S Madonas Valsts ģimnāzija 00:26:45
9 Robina Klasmane 1330 U16S Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:27:07
10 Nikija Mikāle 1491 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:11
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1251 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:26:41 +00:00 1000
2 Ansis Kristofers Pāvils 1492 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:43 +05:02 841
3 Aleksis Bogdanovs 1430 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:31:47 +05:06 840
4 Toms Viekals - Gasjūns 1055 Jelgavas 4. sākumskola 00:31:54 +05:12 837
5 Roberts Kanģīzeris 1127 Jaunmārupes pamatskola/HS Pārdaugava 00:32:07 +05:26 831
6 Tomass Stūrnieks 1403 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:33 +05:51 820
7 Oskars Zariņš 1287 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:32:45 +06:04 815
8 Ritvars Gailis 1139 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:34:02 +07:21 784
9 Reinis Eglītis 1138 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:28 +08:46 753
10 Olivers Zvaigzne 1467 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:37:35 +10:54 710
11 Kristians Bubļausks 1489 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:14 +11:33 698
12 Jānis Zālītis 1056 Ulbrokas vidusskola 00:38:26 +11:44 695
13 Roberts Ivanovs 1280 Siguldas pilsētas vidusskola 00:38:27 +11:45 694
14 Roberts Vladimirovs 1134 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:39:30 +12:48 676
15 Alberts Vēzītis 1157 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:39:36 +12:55 674
16 Miķelis Salmiņš 11258 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:00 +13:19 667
17 Ralfs Skujāns 1126 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:42:32 +15:50 628
18 Raimonds Saklaurs 1025 Ādažu vidusskola 00:42:46 +16:05 624
19 Dāvids Stepe 11291 Lejasciema vidusskola/SK"Lejasciems" 00:44:15 +17:34 603
20 Justs Anerauds 11306 Āgenskalna sākumskola 00:44:47 +18:05 596
21 Olivers Frolovs 1498 Āgenskalna sākumskola 00:45:13 +18:32 590
22 Haralds Sametis 1118 Iļģuciema vidusskola 00:45:18 +18:36 589
23 Artūrs Zunda 1155 Iļģuciema vidusskola 00:45:18 +18:36 589
24 Patriks Buliņš 1136 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales ziņas 00:45:29 +18:48 587
25 Jānis Urga 1128 Dobeles 1. vidusskola 00:45:55 +19:13 581
26 Dāvis Apsītis 1073 Ikšķiles vidusskola 00:47:03 +20:22 567
27 Normunds Isakovs 1444 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:47:13 +20:31 565
28 Arnolds Miezis 1317 Aizkraukles novada vidusskola 00:48:08 +21:26 555
29 Kirils Ksenofontovs 11295 Olaines 1. vidusskola/Prolatio systems 00:48:27 +21:45 551
30 Jānis Bērziņš 1484 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:49:48 +23:07 536
31 Marats Širins 1153 Ogres 1. vidusskola/PROLATIO Systems 00:49:51 +23:09 536
32 Uģis Saltais 1311 Valmieras Viestura vidusskola 00:50:17 +23:35 531
33 Raivo Rosts 1401 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:46 +24:05 526
34 Ernests Salnājs 1087 Rīgas Teikas vidusskola 00:52:00 +25:19 513
35 Ernests Kančs 1210 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:52:25 +25:43 509
36 Kaspars Ozoliņš 1159 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:53:53 +27:11 495
37 Miks Tramdahs 1335 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:43 +29:01 479
38 Markuss Bumburs 1503 /Lizums_BB Team 00:56:59 +30:18 468
39 Adrians Ralfs Krauklis 1078 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:58:46 +32:05 454
40 Ričards Kleins 1365 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:12 +34:31 436
41 Haralds Saltais 1309 Valmieras Viestura vidusskola 01:02:24 +35:42 428
42 Kārlis Paikens 1192 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:02:28 +35:47 427
43 Juris Dauburs 1466 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 01:05:28 +38:47 408
44 Jurģis Āboliņš 1110 Jaunmārupes pamatskola 01:05:58 +39:16 405
45 Kristiāns Gožda 1257 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 01:06:55 +40:14 399
46 Dominiks Ābelīte 1152 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/PROLATIO Systems DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1051 Ulbrokas vidusskola 00:28:05 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1017 Rīgas 84. vidusskola 00:30:01 +01:56 936
3 Veronika Bogdanova 1431 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:31:07 +03:02 903
4 Lauma Līva Saklaure 1024 Ādažu vidusskola 00:33:19 +05:14 843
5 Aurēlija Zīdere 1108 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:36:01 +07:56 780
6 Sanija Ločmele 1116 Kalnciema vidusskola 00:36:31 +08:26 769
7 Anete Salnāja 1074 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:37:48 +09:43 743
8 Ieva Rutkopa 1179 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:01 +10:55 720
9 Paula Leimane 1097 Ādažu vidusskola 00:39:49 +11:44 705
10 Madara Terentjeva 1148 Ādažu vidusskola 00:40:24 +12:19 695
11 Elīza Bērziņa 1042 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 00:40:25 +12:20 695
12 Karlīna Millere 1166 Ogres sākumskola/Milleri 00:40:35 +12:30 692
13 Šarlote Cunska 1150 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:42:31 +14:26 661
14 Ketija Bevza 1253 Jelgavas 4. vidusskola/1c klase 00:42:31 +14:25 661
15 Elīna Vahere-Abražune 1198 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:18 +15:13 649
16 Agate Šauriņa 1089 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workaut 00:45:15 +17:10 621
17 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:45:47 +17:42 614
18 Maija Justīne Jēkabsone 1058 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:03 +19:57 585
19 Marta Žīgure 11257 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:48:44 +20:39 576
20 Mišela Tīna Berkolde 11298 Lejasciema vidusskola 00:48:46 +20:40 576
21 Aiga Mieze 1500 Aizkraukles novada vidusskola 00:49:01 +20:56 573
22 Grēta Gabriela Tohva 1405 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:11 +21:05 571
23 Elīna Pilandere 1199 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:50:44 +22:39 554
24 Keidija Balode 1039 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:51:51 +23:45 542
25 Alise Nordena 1102 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:52:19 +24:13 537
26 Elīza Leščinska 1205 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:53:55 +25:49 521
27 Margarita Babicka 1304 Jelgavas 4. vidusskola/1c klase 00:57:49 +29:44 486
28 Everita Mekša 1170 Mārupes vidusskola/Lizums_BB Team 00:58:51 +30:45 477
29 Kate Mekša 1171 Mārupes vidusskola/Lizums_BB Team 00:59:39 +31:33 471
30 Anna Vāvere Mengini De Oliveira 1258 Ogres 1. vidusskola 01:08:37 +40:31 409
31 Anna Kārkliņa 1346 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:59 +43:54 390
32 Matilde Broka 1268 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:12:03 +43:58 390
33 Selga Straupe 1094 Rīgas 45. vidusskola 01:12:32 +44:27 387
34 Zane Ozoliņa 1160 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:12:32 +44:27 387
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1037 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:25:22 +00:00 1000
2 Rūdolfs Raudziņš 1468 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:25:30 +00:08 995
3 Ginters Bērziņš 1176 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:25:32 +00:10 994
4 Roberts Tolpežņikovs 1091 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:25:38 +00:15 990
5 Daniels Gribs 1200 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:26:15 +00:52 967
6 Rihards Vladimirovs 1133 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:27:03 +01:41 938
7 Martins Stūrītis 1081 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:27:06 +01:43 937
8 Dāvis Zariņš 1424 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:27:19 +01:56 929
9 Markuss Kristaps Kadiķis 1131 Dzimtmisas pamatskola 00:27:33 +02:10 921
10 Dāvis Bergs 1413 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:28:12 +02:50 900
11 Rinalds Ivanovs 1088 Jelgavas 4. vidusskola/3.c 00:29:39 +04:17 856
12 Toms Vītols 1005 Siguldas pilsētas vidusskola 00:29:42 +04:19 854
13 Daniels Lagzdiņš 1425 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:29:57 +04:35 847
14 Gustavs Antrops 1141 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:30:24 +05:02 835
15 Valters Emīls Triščenko 1479 Liepājas Centra sākumskola 00:31:53 +06:31 796
16 Kārlis Blumbergs 1212 Milzkalnes sākumskola 00:31:57 +06:35 794
17 Krists Bērziņš 1485 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:32:53 +07:31 772
18 Tanels Lapsiņš 1070 Ogres 1. vidusskola/X99 00:33:08 +07:46 766
19 Ričards Valdmanis 11284 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:33 +08:10 757
20 Arvīds Logins 1041 Rīgas 41. vidusskola 00:33:36 +08:14 755
21 Ernests Pidža 1414 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:33:40 +08:17 754
22 Valters Pūcītis 1412 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:33:59 +08:36 747
23 Eduards Gauris 1441 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:34:17 +08:54 740
24 Lūkass Ķikusts 1307 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:35:01 +09:38 725
25 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:35:20 +09:57 718
26 Rūdolfs Leščinskis 1204 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:35:42 +10:19 711
27 Edijs Veismanis 1345 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:51 +10:28 708
28 Kārlis Daniels Lazda 1429 Iecavas vidusskola 00:36:02 +10:39 704
29 Roberts Leimanis 1225 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:36:22 +11:00 698
30 Dāvis Pētersons 1274 Valmieras Viestura vidusskola/VVV 00:37:14 +11:51 682
31 Jēkabs Poikāns 1496 Rīgas Teikas vidusskola 00:37:34 +12:12 675
32 Jurģis Cakuls 1439 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:37:42 +12:19 673
33 Ēriks Eduards Lazda 1428 Iecavas vidusskola 00:37:46 +12:24 672
34 Matīss Salmiņš 11255 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:06 +12:43 666
35 Umberts Teters 1224 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:36 +13:13 658
36 Marks Aleksandrs Garančs 1099 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Gaismas meklētāji 00:38:54 +13:32 652
37 Rūdolfs Žideņš 1129 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:39:01 +13:38 651
38 Daniels Tupureins 1121 Ādažu vidusskola 00:39:20 +13:58 645
39 Kristofers Kančs 1209 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:39:28 +14:06 643
40 Avrīkijs Sergejevs 1283 Privātā vidusskola "Patnis" 00:39:31 +14:08 642
41 Patriks Vikmanis 11274 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:40 +14:17 640
42 Renārs Kociņš-Lielupe 1143 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:57 +14:35 635
43 Ritvars Sniķers 1273 Valmieras sākumskola 00:40:14 +14:52 631
44 Roberts Strauts 11303 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs Vēsma 00:40:34 +15:12 625
45 Teodors Saltais 1308 Valmieras Viestura vidusskola 00:40:48 +15:25 622
46 Ralfs Emīls Enītis 1226 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:40:51 +15:28 621
47 Krišs Āboliņš 1111 Jaunmārupes pamatskola 00:41:09 +15:47 617
48 Edvards Šmits 1471 Ādažu vidusskola 00:41:14 +15:52 615
49 Normunds Krauze 1092 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:41:22 +15:59 614
50 Rodrigo Skujāns 1125 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:42:27 +17:05 598
51 Martins Eigenfelds 1475 Siguldas 1. pamatskola 00:43:15 +17:53 587
52 Miķelis Priedītis 1122 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:43:20 +17:58 586
53 Markuss Mīlenbergs 1418 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:39 +18:17 581
54 Markuss Bormanis 1453 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:43:58 +18:36 577
55 Ēriks Muško 1218 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:44:09 +18:46 575
56 Patriks Kiršteins 1193 Rīgas 41. vidusskola 00:45:25 +20:02 559
57 Frederiks Kope 1123 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:45:44 +20:22 555
58 Edijs Dobelis 1020 Jēkabpils pamatskola 00:45:56 +20:34 552
59 Ralfs Tomsons 11288 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:58 +20:35 552
60 Daniils Bondovs 1482 Vangažu vidusskola 00:46:03 +20:41 551
61 Rihards Zebuliņš 1231 Rīgas 6. vidusskola 00:46:10 +20:48 550
62 Tomass Ļevanovs 1394 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:07 +21:45 539
63 Adriāns Ābelīte 1151 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/PROLATIO Systems 00:49:39 +24:16 511
64 Ralfs Bērziņš 1043 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:50:18 +24:56 505
65 Aigars Laķis 1461 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:50:29 +25:07 503
66 Kaspars Semjonovs 1363 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:54 +26:32 489
67 Krišjānis Ozoliņš 1161 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:53:44 +28:21 472
68 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 00:54:42 +29:19 464
69 Emīls Šalms 1293 Rīgas Teikas vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:58:35 +33:13 433
70 Mareks Mūrnieks 1410 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:18 +35:55 414
71 Māris Adams Skrastiņš 1211 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:03:11 +37:49 402
72 Raivis Bogotais 1279 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 01:06:55 +41:32 379
73 Ernests Pekuless 1361 Engures vidusskola/Engures vidusskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1332 Jaunmārupes pamatskola 00:25:39 +00:00 1000
2 Nikija Mikāle 1491 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:11 +01:32 944
3 Stella Paltiņa 1184 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:27:25 +01:46 936
4 Keita Marcinkeviča 1207 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:44 +02:05 925
5 Melānija Zālīte 1004 Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:27:55 +02:16 919
6 Patrīcija Rubeze 1493 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:46 +04:06 862
7 Evelīna Misāne 1008 Ādažu vidusskola 00:30:37 +04:58 838
8 Laura Kallase 1044 Gulbenes 2. vidusskola 00:31:53 +06:13 805
9 Marta Ļaudama 1115 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:18 +07:38 771
10 Katrīna Kārkliņa 1423 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:33:46 +08:07 760
11 Elza Černuho 1145 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:02 +08:22 754
12 Amanda Linda Hohlova 1416 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:11 +08:31 751
13 Helēna Reinfelde 1069 Liepājas Centra sākumskola/Liepāja RHA 00:34:20 +08:40 747
14 Karlīna Keita Šmite 1190 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:35:04 +09:25 732
15 Emīlija Terentjeva 1147 Ādažu vidusskola 00:35:21 +09:42 726
16 Ance Poļaka 1172 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:35:55 +10:16 714
17 Sofija Sveta Galvanovska 1277 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:36:39 +11:00 700
18 Daniela Janava 1470 Priekuļu vidusskola 00:37:34 +11:55 683
19 Annija Strauta 1223 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:37:42 +12:02 681
20 Nikola Bogača 1481 Rīgas 93. vidusskola/Sporta iela 00:38:16 +12:36 671
21 Karīna Sokolova 1285 Rīgas Juglas vidusskola/RUN to LIVE 00:38:28 +12:49 667
22 Evita Iesalniece 1480 Jēkabpils pamatskola/Sporta iela 00:38:31 +12:52 666
23 Anna Goša 1114 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:38:41 +13:01 663
24 Sofija Anna Kadiķe 1132 Dzimtmisas pamatskola 00:38:41 +13:02 663
25 Marlēna Bērzupa 1289 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:39:02 +13:23 657
26 Linda Elizabete Brilte 11300 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:39:12 +13:32 655
27 Estere Grandava 1229 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:22 +13:43 652
28 Kellija Liepa 1156 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:39:50 +14:11 644
29 Anna Marija Zaķe 1208 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:40:11 +14:32 639
30 Kerija Krēmere 1137 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:40:18 +14:39 637
31 Grēta Puzinkeviča 11272 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:40:18 +14:38 637
32 Viktorija Millere 1167 Ogres sākumskola/Milleri 00:40:21 +14:41 636
33 Nikola Lauska 11287 Rīgas Juglas vidusskola 00:40:33 +14:53 633
34 Sanija Podrezova 1437 00:40:46 +15:06 629
35 Kerlīna Balode 1040 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:41:24 +15:44 620
36 Ieva Jete Jansone 11273 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:41:44 +16:05 615
37 Emīlija Zaķe 1321 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:42:17 +16:37 607
38 Emīlija Dravante 11281 Cēsu Jaunā sākumskola 00:42:20 +16:40 606
39 Lūcija Epnere 1213 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:42:43 +17:04 601
40 Amanda Jozepa 11254 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:42:53 +17:13 598
41 Dārta Neringa Krastkalne 1064 Laurenču sākumskola 00:43:02 +17:23 596
42 Emīlija Frolova 11275 Āgenskalna sākumskola 00:43:16 +17:36 593
43 Tīna Luīze Saukāne 1053 Ikšķiles vidusskola 00:43:19 +17:40 592
44 Laura Kranāte 1228 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:38 +17:58 588
45 Elizabete Dobele 1324 Āgenskalna sākumskola 00:45:15 +19:35 567
46 Eleonora Kristiana Labsvīra 1083 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:17 +19:38 567
47 Elīna Redisone 1483 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:46:20 +20:40 554
48 Katrīna Māliņa 11262 Rīgas Juglas vidusskola 00:46:21 +20:42 554
49 Kate Jukuma 1445 Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:59 +21:20 546
50 Evelīna Rumba 1222 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:00 +22:21 535
51 Nikola Ķikute 1319 Mežciema pamatskola 00:48:18 +22:38 531
52 Marta Klaucāne 1393 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:10 +25:31 501
53 Eva Celitāne 1381 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:14 +25:34 501
54 Keita Balode 11277 Valmieras sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:51:53 +26:14 494
55 Una Zariņa 1259 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:15 +26:36 491
56 Lūcija Vasiļevska 1310 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:55:21 +29:41 464
57 Sofija Anna Strazdiņa 1006 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:57:08 +31:29 449
58 Annija Raga 1220 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:27 +31:48 447
59 Dagmāra Meija 1476 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:28 +31:48 447
60 Adriāna Anete Eihvalde 1084 Jelgavas 4. vidusskola/3C 01:00:07 +34:28 427
61 Marija Paramonova 1436 Rīgas 31. vidusskola 01:00:07 +34:28 427
62 Annija Horste 1404 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:06 +35:27 420
63 Austra Jēkabsone 1373 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:21 +35:41 418
64 Kate Makarova 1376 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:24 +35:45 418
65 Rūta Zandere 1362 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:14 +38:35 399
66 Alise Reingolde 1011 Smiltenes vidusskola/Smiltenes vidusskola 01:04:42 +39:03 397
67 Amanda Volodjkina 1389 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:58 +46:19 357
68 Anete Kaļva 1018 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks DNF
69 Eva Luīze Kvedere 1331 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija DNF
70 Madara KrŪmiŅa 1448 Smārdes pamatskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1180 Rīgas 69. vidusskola 00:23:18 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1038 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:23:35 +00:17 988
3 Artūrs Filips Igaviņš 11249 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:24:05 +00:47 967
4 Ričards Dāvis Špacs 1183 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:13 +01:54 925
5 Bruno Bilāns 1250 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:25:15 +01:56 923
6 Ralfs Dzosens 1472 Ikšķiles vidusskola 00:25:44 +02:26 906
7 Tomass Sokolovs 1286 Rīgas Juglas vidusskola/RUN to LIVE 00:26:14 +02:56 888
8 Martins Kristers Celms 11253 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:40 +03:21 874
9 Roberts Cercins 1191 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:27:41 +04:23 842
10 Ernests Plotka 1164 Dzelzavas pamatskola 00:27:47 +04:29 839
11 Adrians Stepe 11252 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:52 +05:33 808
12 Toms Kārlis Auziņš 1095 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:29:03 +05:45 802
13 Niklāvs Dravants 11279 Cēsu Jaunā sākumskola 00:29:53 +06:35 780
14 Jānis Stūrītis 1080 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:29:55 +06:37 779
15 Leons Zīders 1106 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:29:59 +06:41 777
16 Roberts Kudums 1103 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:30:03 +06:45 776
17 Roberts Kārlis Karss 1499 Rīgas Hanzas vidusskola 00:30:15 +06:57 770
18 Pēteris Rāzna 11307 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:30:44 +07:25 759
19 Kaspars Lapsenietis 1178 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:30:46 +07:28 758
20 Marats Nadjaks 1426 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:47 +07:29 757
21 Rikardo Enītis 1230 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:03 +07:45 751
22 Mārcis Millers 1384 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:20 +08:01 744
23 Emīls Gustavs Jazņevičs 1098 Rīgas 41. vidusskola 00:31:36 +08:18 738
24 Mārtiņš Griķis 11292 Gulbenes vidusskola/Pirtslietu darbnīca 00:31:41 +08:22 736
25 Gustavs Eduards Puriņš 1249 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 00:32:05 +08:47 726
26 Martins Līvs 1238 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:32:15 +08:57 723
27 Dāgs Gustavs Garančs 1100 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Gaismas meklētāji 00:32:47 +09:29 711
28 Artis Regnārs Labsvīrs 1082 Siguldas pilsētas vidusskola 00:32:53 +09:35 709
29 Raivis Ābele 1399 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:31 +11:13 675
30 Artis Matīss Fogelis 11265 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:43 +11:25 671
31 Martins Ķikuts 1322 Rīgas Juglas vidusskola 00:35:09 +11:50 663
32 Emīls Dūmiņš 11269 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:35:23 +12:04 659
33 Pēteris Mūrnieks 1447 Lielvārdes pamatskola 00:35:24 +12:06 658
34 Toms Oskars Kalniņš 11278 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:12 +13:54 626
35 Anrijs Muravskis 1009 Iļģuciema vidusskola 00:37:43 +14:24 618
36 Tomass Orlovs 11293 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:38:33 +15:15 605
37 Rinalds Bogotais 1278 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:39:01 +15:43 597
38 Sandis Dambītis 1202 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/New Willage Workaut 00:39:16 +15:57 594
39 Dainis Jansons 1386 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:25 +16:07 591
40 Oskars Isakovs 1443 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:39:40 +16:22 588
41 Salvis Kozuliņš 1233 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:41 +16:23 587
42 Linards Locs 1057 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:39:56 +16:38 584
43 Renārs Žīgurs 1450 Lejasciema vidusskola/Lejasciema vidusskola/SK Lejasciems 00:39:59 +16:41 583
44 Rainers Rudzītis 11241 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:16 +16:57 579
45 Mārtiņš Apsītis 1072 Ikšķiles vidusskola 00:41:04 +17:45 568
46 Reinis Gailis 1140 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:08 +17:50 567
47 Rūdis Gabranovs 1464 Ogresgala pamatskola 00:42:11 +18:52 553
48 Ralfs Bartušauskis 1451 Salaspils 1.vidusskola 00:42:40 +19:22 546
49 Raitis Krūmiņš 1294 Rīgas 25. vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:43:31 +20:12 536
50 Kārlis Dūmiņš 11270 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:43:39 +20:20 534
51 Maksimilijans Štauers 11271 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:43:39 +20:20 534
52 Jānis Krevics 11289 Bejas pamatskola 00:45:11 +21:52 516
53 Toms Sudrabs 1267 Siguldas pilsētas vidusskola 00:45:16 +21:57 515
54 Alens Locāns 1334 Žīguru pamatskola 00:46:13 +22:54 504
55 Rodrigo Kramiņš 1314 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:54 +23:35 497
56 Aleksis Plotka 1465 Dzelzavas pamatskola 00:48:27 +25:08 481
57 Jānis Riža 1214 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:48:42 +25:23 479
58 Raimonds Vanags 1299 Lielvārdes pamatskola 00:49:57 +26:39 467
59 Valters Zauss 1243 Rīgas Imantas vidusskola 00:50:23 +27:05 463
60 Adrians Zaļums 1402 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:17 +27:59 455
61 Artis Bērznieks 1355 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:54 +28:36 449
62 Artūrs Zītars 11305 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:53:26 +30:07 436
63 Dmitrijs Čursins 1135 Rīgas Klasiskā ģimnāzija/ChursinTeam 00:53:42 +30:23 434
64 Oskars Peičs 11280 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:11 +30:52 430
65 Kristers Mierkalns 1378 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:50 +31:32 425
66 Kristofers Kleinšmits 1154 Iļģuciema vidusskola 00:57:09 +33:50 408
67 Arvils Apsītis 1325 Rīgas 93. vidusskola 00:58:02 +34:44 402
68 Tomass Visockis 1409 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:14 +37:55 381
69 Ralfs Bērziņš 1486 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 01:04:20 +41:01 362
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1432 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:00 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 1333 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:25:13 +00:12 992
3 Madara Kļavniece 1066 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:26:36 +01:36 940
4 Sanija Ramona Ābeltiņa 1415 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:29:23 +04:23 851
5 Laura Ozola 1119 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:29:48 +04:47 839
6 Dārta Salmiņa 1347 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:12 +05:12 828
7 Anabella Barkova 1383 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:12 +05:12 828
8 Gerda Asnāte Berkolde 11248 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:19 +05:18 825
9 Anna Nikola Berkolde 11251 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:58 +05:57 808
10 Marta Pelša 11304 Jelgavas 4.vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:31:19 +06:19 798
11 Loreta Zālīte 1050 Ulbrokas vidusskola 00:31:37 +06:37 791
12 Amanda Griķe 1047 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:32:11 +07:11 777
13 Tīna Roberta Briša 1033 Cēsu 2. pamatskola 00:32:17 +07:17 774
14 Emīlija Vahere-Abražune 1196 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:32:40 +07:40 766
15 Madara Veckalniņa 1305 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:33:26 +08:25 748
16 Emīlija Grīnberga 1077 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:34:22 +09:21 728
17 Evelīna Bružus 1014 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:35:23 +10:22 707
18 Enija Stangute 1316 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:35:23 +10:23 707
19 Adele Balanasa 1071 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:36:09 +11:09 692
20 Zane Strazdiņa 1049 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:37:08 +12:08 673
21 Nikola Čermeņeva 1417 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:07 +13:07 656
22 Elīza Evardsone 1368 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:29 +13:28 650
23 Enija Muceniece 1227 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:30 +13:29 650
24 Sanija Bērziņa 1313 Rīgas Juglas vidusskola 00:39:47 +14:46 629
25 Sindija Boreiko 1501 Ziemeru pamatskola 00:39:58 +14:57 626
26 Kate Zaķe 1320 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:40:40 +15:39 615
27 Luīze Lazovska 1358 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:55 +15:54 611
28 Eleonora Dombrovska 1046 Laurenču sākumskola 00:41:18 +16:17 606
29 Keita Berga 1090 Rīgas Hanzas vidusskola 00:41:21 +16:21 605
30 Patrīcija Buša 1029 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:41:23 +16:23 604
31 Sofija Vilcāne 1452 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:46 +17:46 585
32 Sandija Rumba 1221 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:21 +18:20 577
33 Natālija Kranāte 1236 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:39 +18:38 573
34 Megija Kronberga 1235 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:53 +20:52 545
35 Elza Anna Kļavniece 1067 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:46:48 +21:47 534
36 Gabriela Novicka 1391 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:03 +22:03 532
37 Eleonora Kleina 1392 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:54 +22:54 522
38 Selīna Keita Strautniece 1477 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:01 +23:00 521
39 Ilga Elija Jefremenkova 1442 Rīgas Hanzas vidusskola/Lynxdojo 00:50:03 +25:03 500
40 Sindija Laķe 1460 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 00:50:29 +25:29 495
41 Marta Ķikare 1407 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:52 +25:51 492
42 Katrīna Zariņa 1165 Trapenes pamatskola/Trapene 00:50:53 +25:53 491
43 Marta Švāģere 1375 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:53 +25:53 491
44 Tīna Rosta 1379 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:53 +25:53 491
45 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1022 Rīgas 6. vidusskola 00:51:06 +26:05 490
46 Endija Horna 1265 Dobeles 1. vidusskola 00:52:18 +27:18 478
47 Tīna Fišere-Blumberga 1371 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:59 +28:58 463
48 Emīlija Paula Ozola 1356 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:56 +29:56 455
49 Annija Blūma 1400 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:10 +33:10 430
50 Kristija Majauska 1382 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:59 +35:59 410
51 Madara Šuriņa 1338 Rīgas Teikas vidusskola 01:11:03 +46:02 352
52 Paula Lapsa 1360 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:58 +46:58 348
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Tomass Randa 1113 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Marienburgas Vilki 00:22:42 +00:00 1000
2 Jānis Kravalis 1062 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:23:29 +00:48 966
3 Roberts Zeiburliņš 1494 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:23:42 +01:00 958
4 Dāvis Pankoks 1300 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:24:23 +01:41 931
5 Andris Ādminis 1328 Ziemeru pamatskola 00:24:36 +01:54 923
6 Elvis Laškovs 1303 Naukšēnu novada vidusskola/VHK 00:26:24 +03:42 860
7 Emīls Saulīte 1189 Mežciema pamatskola/Auseklis IK 00:28:24 +05:42 799
8 Pēteris Gailis 11268 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:28:49 +06:07 788
9 Roberts Trofimenko 1271 Rīgas Imantas vidusskola/Rīgas Imantas vidusskola 00:29:15 +06:33 776
10 Kārlis Cakuls 1440 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Cakuli 00:29:27 +06:46 771
11 Matīss Filippovs 11286 Siguldas 1. pamatskola/11286 00:29:34 +06:52 768
12 Mikus Avotiņš 1420 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:30:12 +07:30 752
13 Jānis Puriņš 1374 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:13 +07:31 751
14 Jurģis Egons Strazdiņš 1086 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:31:15 +08:33 727
15 Ernests Limbergs 1296 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:48 +09:06 714
16 Kristaps Svens Konoščenoks 1246 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:32:05 +09:23 708
17 Kristaps Krubašenko 11294 Brocēnu vidusskola 00:32:49 +10:07 692
18 Daniels Butovs 1354 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:59 +10:17 688
19 Atis Saulītis 1421 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:16 +10:34 682
20 Roberts Nils Dzirlanks 1406 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:17 +10:35 682
21 Pēteris Drengers 1469 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:33:44 +11:02 673
22 Kārlis Bitmanis 11276 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:59 +11:17 668
23 Ralfs Eduards Garančs 1107 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Gaismas meklētāji 00:34:34 +11:52 657
24 Gustavs Dobelis 1323 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:35:02 +12:20 648
25 Niks Berģis 11247 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:07 +12:25 646
26 Dāvis Baikovskis 11263 Piltenes vidusskola 00:35:50 +13:08 634
27 Jānis Sāvičs 1318 Rīgas 69. vidusskola 00:36:05 +13:23 629
28 Rojs Ruiss 1295 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:36:17 +13:35 626
29 Alberts Tilgass 1269 Rīgas 49. vidusskola 00:36:37 +13:55 620
30 Toms Zīverts 1288 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:36:47 +14:05 617
31 Rihards Ilmanis 1359 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:49 +15:07 600
32 Kārlis Auziņš 1306 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:37:53 +15:11 599
33 Ričards Birznieks 1397 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:30 +15:48 590
34 Sandis Dobelis 1175 Rīgas 64. vidusskola 00:40:02 +17:20 567
35 Ilvars Matvejevs 1380 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:51 +20:09 530
36 Rendijs Veikšāns 11266 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:43:38 +20:56 520
37 Ralfs Rudzītis 1422 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:39 +21:57 509
38 Deniss Lankrets 1242 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:22 +22:40 500
39 Reinis Mickēvičs 11283 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:46:17 +23:35 490
40 Edžus Ozoliņš 1487 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:49:46 +27:04 456
41 Aleksis Kārkliņš 1256 Rīgas Igauņu pamatskola 00:50:22 +27:40 451
42 Adrians Zariņš 1240 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:38 +28:56 440
43 Kristiāns Ronis 1327 Rīgas Juglas vidusskola/DPD LATVIJA 00:51:49 +29:07 438
44 Aleksis Lielnors 1341 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:01:56 +39:14 367
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1060 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brice slēpošanas un biatlona klubs 00:25:18 +00:00 1000
2 Izabella Bogdanova 1433 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:30 +01:12 955
3 Renāte Beļājeva 1185 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:26:42 +01:24 948
4 Robina Klasmane 1330 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:27:07 +01:48 933
5 Jolanta Pence 11244 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:35 +02:16 918
6 Katrīna Bērziņa 1177 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:28:07 +02:49 900
7 Elza Niklase 1187 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:28:14 +02:56 896
8 Elizabete Galvane 11246 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:21 +03:03 892
9 Linda Auziņa 1096 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:29:21 +04:02 862
10 Inese Kaminska 1388 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:12 +04:54 838
11 Ieva Pūpola 1032 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:30:32 +05:13 829
12 Madara Pūpola 1031 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:31:40 +06:22 799
13 Kitija Veidemane 11264 Piltenes vidusskola 00:33:45 +08:27 750
14 Signe Bērziņa 1186 Smārdes pamatskola 00:33:48 +08:29 749
15 Dārta Elīza Bērziņa 1234 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:33:51 +08:33 748
16 Alise Otaņķe 1266 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:11 +08:52 741
17 Sofija Ļošaja 1146 Rīgas 21. vidusskola/New Village Workout 00:34:45 +09:26 728
18 Inese Krevica 11290 Bejas pamatskola 00:35:23 +10:05 715
19 Kristīne Vika Arāja 1488 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:47 +11:29 688
20 Monta Zauriņa 11245 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:21 +12:03 677
21 Gita Vītola 1478 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegums 00:38:27 +13:09 658
22 Emīlija Strazdiņa 1048 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:38:37 +13:19 655
23 Kristiana Ieva Zitkusa 1495 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:21 +14:02 643
24 Elizabete Kļaviņa 3473 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:39:22 +14:04 643
25 Keita Patrīcija Leinasare 1035 Rīgas Teikas vidusskola 00:39:51 +14:33 635
26 Līva Poļaka 1173 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:39:52 +14:34 635
27 Ance Bērziņa 1201 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:40:19 +15:00 628
28 Kristīne Fiļipova 1237 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:40:23 +15:04 627
29 Megija Nordena 1101 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:40:27 +15:08 626
30 Elīza Kanča 1112 Varakļānu vidusskola 00:40:49 +15:31 620
31 Kintija Puikevica 1276 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:11 +15:53 614
32 Krista Kristīne Miķelsone 1456 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:41:36 +16:18 608
33 Anastasija Kuzmina 1194 Ulbrokas vidusskola 00:42:50 +17:31 591
34 Anna Vīgante 1390 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:51 +17:33 591
35 Elīza Puriņa 1301 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:42:56 +17:38 589
36 Evelīna Orinska 1105 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 00:43:07 +17:48 587
37 Laima Kuduma 1104 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:13 +17:54 586
38 Daniela Butāne 1144 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:43:17 +17:59 585
39 Marta Cinovska 1245 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:26 +18:08 583
40 Melānija Tinkuse 1457 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:43:58 +18:40 576
41 Violeta Žusele 1124 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:44:15 +18:57 572
42 Anna Bāriņa 1446 Ikšķiles vidusskola 00:44:24 +19:05 570
43 Zane Līduma 1117 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:44:42 +19:24 566
44 Luīze Lūcija Kriuliņa 1142 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:44:57 +19:39 563
45 Sintija Lomaševska 1292 Rīgas 64. vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:45:51 +20:33 552
46 Annija Tīna Ezengrauda 1130 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:46:28 +21:09 545
47 Elza Kozačkova 1297 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:47:15 +21:56 536
48 Kira Mazurika 11285 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:10 +22:51 526
49 Melānija Alne 1458 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:49:35 +24:17 510
50 Alīna Zīle 1239 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:56 +26:38 487
51 Enija Paleja 1260 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:59 +26:40 487
52 Lauma Zīverte 1262 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:52:17 +26:58 484
53 Laura Hansone 1264 Dobeles 1. vidusskola 00:52:26 +27:08 483
54 Helēna Elksne 1290 Rīgas Angļu ģimnāzija/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:54:45 +29:26 462
55 Karlīna Vītoliņa 1065 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Kociņi 00:54:46 +29:28 462
56 Ieva Lūse 1158 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 00:56:09 +30:51 451
57 Viktorija Vika Kurinoja 1372 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:29 +33:10 433
58 Viktorija Vika Ņemceva 1348 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:32 +33:14 432
59 Lauma Šuriņa 1337 Rīgas Teikas vidusskola 01:11:10 +45:52 356
60 Aija Zaļaiskalna 1340 Rīgas 7. pamatskola 01:11:12 +45:54 355
61 Ērika Kalniņa 1454 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:27:01 +1:01:43 291
62 Evelīna Vahere-Abražune 1197 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija DNF
63 Andīna Zandere 1377 Engures vidusskola/Engures vidusskola DNF
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lauris Kaparkalējs 11282 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:22:37 +00:00 1000
2 Leonīds Kostjajevs 1490 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:24:46 +02:08 914
3 Gustavs Galvans 11242 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:25:09 +02:32 899
4 Niks Balgalvis 1419 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:27:01 +04:24 837
5 Nils Eglītis 1329 Alūksnes novada vidusskola 00:27:02 +04:24 837
6 Niklāvs Korkunovs 1244 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:27:42 +05:04 817
7 Daniels Blumbahs 1281 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:29:37 +07:00 764
8 Elvijs Semjonovs 1120 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:31:30 +08:53 718
9 Renārs Jakovļevs 1247 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:31:39 +09:02 715
10 Kristians Šulcs 11302 Gulbenes 2. vidusskola 00:32:03 +09:26 706
11 Ēriks Prazdnicāns 1342 Rīgas Juglas vidusskola 00:32:53 +10:16 688
12 Rainers Strazdiņš 1162 Kuldīgas 2. vidusskola 00:33:58 +11:21 666
13 Sandris Ignāts 1398 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:27 +16:50 573
14 Gatis Majauskis 1353 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:40 +17:03 570
15 EmĪls Bents 1195 Nīkrāces pamatskola 00:39:50 +17:13 568
16 Sendijs Lauris Baraks 1343 Jelgavas Tehnikums 00:46:16 +23:39 489
17 Emīls Cepurnieks 1344 Jelgavas Amatu vidusskola 00:46:17 +23:40 489
18 Silvestrs Kumpiņš 1312 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:51:06 +28:29 443
19 Stepans Rihards Aleksejevs 1336 Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola 01:11:10 +48:33 318
20 Roberts Muško 1219 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki DNF
21 Dāvis Ziemelis 1395 Engures vidusskola/Engures vidusskola DNF
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Šahno 1282 Madonas Valsts ģimnāzija 00:26:45 +00:00 1000
2 Megija Vinberga 1149 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:30:26 +03:41 879
3 Kristīne Pence 11243 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:39 +05:54 819
4 Elīza Viekale - Gasjūne 1054 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:36:08 +09:22 741
5 Ita Zita Ozoliņa 11260 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:36:20 +09:35 736
6 Amanda Ignāte 1023 Ādažu vidusskola 00:37:41 +10:55 710
7 Šarlote Zveja 1034 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:37:42 +10:57 710
8 Loreta Matvejeva 1366 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:24 +12:39 679
9 Madara Darģe 1497 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:41:43 +14:58 641
10 Elizabete Liepa 1350 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:50 +16:05 625
11 Linda Gabranova 1411 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:10 +16:25 620
12 Līva Klepere 11297 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras ģimnāzija 00:43:10 +16:24 620
13 Laura Elīza Baraka 1291 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Kikboksa un boksa skola "Rīga" 00:43:25 +16:40 616
14 Līga Zlaugotne 1003 Alojas Ausekļa vidusskola 00:43:40 +16:54 613
15 Laura Agneta Pavlovska 1367 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:40 +16:55 613
16 Klinta Almane 1370 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:39 +22:54 539
17 Endžija Niedra 11296 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Valmieras pārgaujas sākumskola 00:50:39 +23:54 528
18 Kristiana Paula Eihvalde 1085 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:19 +25:34 511
19 Liene Danele 1357 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:04 +26:19 504
20 Loreta Knospiņa 1455 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:27:02 +1:00:17 307
21 Katrīna Anna Allena 1076 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts DNF
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Dāniels Eglītis 1315 Rīgas Tehniskā koledža 00:24:47 +00:00 1000
2 Ingus Bogdanovs 1434 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:16 +00:29 981
3 Artis Rožkalns 1182 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:27:33 +02:46 900
4 Niks Zauls 1270 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži Skrien 00:27:35 +02:48 899
5 Gustavs Kļavis 11299 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:27:45 +02:58 893
6 Mārtiņš Petrovs 1010 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:29:42 +04:55 835
7 Kārlis Skrastiņš 1408 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:20 +06:33 791
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 11259 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:38 +00:00 1000
2 Amanda Strakša 1326 Augstkalnes vidusskola 00:37:54 +09:15 756
3 Linda Mazūre 1449 Augstkalnes vidusskola 00:38:09 +09:30 751
4 Alise Evardsone 1396 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:28 +09:50 745
5 Agnese Kalvīte 1284 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:38:32 +09:54 743
6 Samanta Ratniece 1352 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:42 +11:03 722
7 Ieva Cimiņa 1364 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:20 +13:41 677
8 Eva Majorenkova 11261 Piltenes vidusskola 00:42:46 +14:08 670
9 Aiva Zariņa 1248 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:13 +14:35 663
10 Laine Helmane 1181 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:43:34 +14:55 658
11 Krista Ivanovska 1298 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:44:02 +15:24 651
12 Amanda Kazuša 1203 Madonas Valsts ģimnāzija 00:47:55 +19:17 598
13 Nikola Tohva 1349 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:10 +20:32 583
14 Laura Stankus 1351 Engures vidusskola/Engures vidusskola DNF