MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Ronimoiss 8138 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI 01:50:05 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:56 1000 197 1197
2 Anatolijs Macuks 8192 BALTAIS 01:54:11 VL2 1 V2 +04:06 +00:00 00:00:52 964 210 1174
3 Dainis Limanāns 8051 RIEKSTI 02:00:52 VL1 2 V3 +10:47 +10:47 00:01:04 911 173 1084
4 Arnis Pašķevičs 18025 ASK Patria 02:01:19 VL1 3 V4 +11:14 +11:14 00:00:57 907 192 1099
5 Matīss Haritonovs 8103 LifeThroughTrails 02:01:49 VL1 4 V5 +11:44 +11:44 00:01:05 904 169 1073
6 Jevgeņijs Stepanovs 8118 DzSK Lokomotīve 02:02:50 VL1 5 V6 +12:45 +12:45 00:00:44 896 247 1143
7 Vents Lupkins 8184 SPB RUN/Brooks 02:03:07 VL1 6 V7 +13:02 +13:02 00:01:21 894 136 1030
8 Artis Krievāns 8109 VSK "Burkānciems & Co" 02:04:08 VL2 2 V8 +14:03 +09:57 00:00:56 887 196 1083
9 Sergejs Maslobojevs 8155 NRC Rīga 02:05:47 VL1 7 V9 +15:42 +15:42 00:01:26 875 129 1004
10 Raivis Reinfelds 8182 Talsu pakalnu sporta klubs 02:06:28 VL1 8 V10 +16:23 +16:23 00:00:54 870 205 1075
11 Ivo Rudinskis 8145 Saldus Boksa Klubs 02:06:42 VL1 9 V11 +16:37 +16:37 00:00:54 869 203 1072
12 Artūrs Blūmiņš 8146 Virsotne/MARMOT 02:07:38 VL1 10 V12 +17:32 +17:32 00:00:51 863 215 1078
13 Mikus Žagata 8062 Marienburgas Vilki 02:07:41 VL1 11 V13 +17:36 +17:36 00:00:58 862 188 1050
14 Valdis Miezītis 8045 Engures Sportam 02:08:23 VL2 3 V14 +18:18 +14:11 00:01:15 857 146 1003
15 Andis Zariņš 8006 02:10:16 VL1 12 V15 +20:11 +20:11 00:01:08 845 163 1008
16 Juris Gudēvics - Liepiņš 8120 Kocēnu novads 02:10:30 VL1 13 V16 +20:24 +20:24 00:00:56 844 197 1041
17 Andris Sprūds 8112 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:10:46 VL1 14 V17 +20:41 +20:41 00:01:09 842 160 1002
18 Sergejs Ļeta 8203 PATRIA SPORTLAND 02:11:41 VL1 15 V18 +21:36 +21:36 00:01:22 836 135 971
19 Edgars Kokorevičs 8086 VSK “Burkānciems & Co” 02:11:44 VL1 16 V19 +21:39 +21:39 00:01:00 836 185 1021
20 Žydrūnas Baltrušaitis 8069 Na, pagauk! 02:12:06 VL2 4 V20 +22:01 +17:54 00:01:23 833 132 965
21 Jānis Actiņš 8084 VSK Noskrien 02:12:26 VL2 5 V21 +22:21 +18:15 00:01:33 831 118 949
22 Aleksandrs Rascevskis 8076 02:12:42 VL1 17 V22 +22:37 +22:37 00:01:28 830 125 955
23 Artis Maksims 8114 Marienburgas Vilki 02:12:57 VL1 18 V23 +22:52 +22:52 00:01:16 828 145 973
24 Vladislavs Ņedaivodins 8199 Marienburgas Vilki 02:13:38 VL1 19 V24 +23:33 +23:33 00:00:44 824 248 1072
25 Gunnar Kingo 8224 Treeningpartner 02:13:52 VL1 20 V25 +23:47 +23:47 00:01:22 822 135 957
26 Kristaps Magone 8159 SPB RUN/Brooks 02:15:00 VL1 21 V26 +24:55 +24:55 00:00:48 815 230 1045
27 Artūrs Loze 8065 RR akadēmija 02:15:44 VL1 22 V27 +25:39 +25:39 00:01:23 811 132 943
28 Modris Trūlis 8163 Aldaris GO 02:15:46 VL1 23 V28 +25:41 +25:41 00:01:09 811 159 970
29 Viktors Saveļjevs 8187 RIEKSTI 02:16:09 VL1 24 V29 +26:03 +26:03 00:00:43 809 253 1062
30 Reinis Jasliņš 8158 Jaunmārupe skrien! 02:16:10 VL2 6 V30 +26:05 +21:59 00:01:32 808 120 928
31 Henrijs Lērme 8185 M 42 02:16:21 VL1 25 V31 +26:16 +26:16 00:01:09 807 161 968
32 Agris Rusmanis 8097 Saldus Boksa Klubs 02:16:38 VL1 26 V32 +26:32 +26:32 00:01:02 806 179 985
33 Miks Pētersons 8133 Nordi furniture 02:16:42 VL1 27 V33 +26:37 +26:37 00:01:09 805 160 965
34 Juris Šehtels 8189 Ādaži 02:16:58 VL3 1 V34 +26:53 +00:00 00:01:28 804 126 930
35 Daina Jurķe 8101 Gentlemens Club / Supervaroņi 02:17:13 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:28 1000 165 1165
36 Jekaterina Sokunova 8191 BALTAIS 02:17:50 SL1 2 S2 +00:37 +00:37 00:01:14 996 196 1192
37 Linda Boldāne 18026 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 02:18:03 SL1 3 S3 +00:50 +00:50 00:01:21 994 179 1173
38 Toms Biders 8064 Legs Miserables 02:18:40 VL1 28 V35 +28:35 +28:35 00:00:58 794 190 984
39 Kristaps Epners 8113 DOMDARIS 02:19:02 VL2 7 V36 +28:56 +24:50 00:01:03 792 175 967
40 Gusts Fokerots 8143 Vientuļais Vilks 02:19:07 VL1 29 V37 +29:02 +29:02 00:01:03 791 174 965
41 Arvis Stivriņš 8100 Engures sportam I Sporta Patriots 02:19:40 VL1 30 V38 +29:35 +29:35 00:01:27 788 127 915
42 Aivars Bondars 8193 BALTAIS 02:20:59 VL2 8 V39 +30:54 +26:48 00:01:24 781 131 912
43 Aigars Lūsis 8083 Talsu pakalnu sporta klubs 02:21:01 VL3 2 V40 +30:56 +04:04 00:01:28 781 125 906
44 Artis Pūcītis 8092 SSK Bebra 02:22:10 VL1 31 V41 +32:05 +32:05 00:01:11 774 156 930
45 Jānis Teteris 8167 DzSK Lokomotīve 02:22:31 VL2 9 V42 +32:25 +28:19 00:01:21 772 135 907
46 Vitālijs Petuhovs 8140 SSK Bebra 2 02:22:32 VL1 32 V43 +32:27 +32:27 00:01:12 772 152 924
47 Kaidi Keir Kukk 8127 LifeThroughTrails 02:22:33 SL1 4 S4 +05:20 +05:20 00:01:34 963 155 1118
48 Ģirts Žagars 8022 Talsu pauguraines zaķi 02:22:39 VL1 33 V44 +32:34 +32:34 00:01:22 772 134 906
49 Nauris Spalviņš 8213 SPB RUN/Brooks 02:23:14 VL1 34 V45 +33:09 +33:09 00:02:10 769 85 854
50 Māris Bērziņš 8013 Virsotne/MARMOT 02:23:26 VL1 35 V46 +33:21 +33:21 00:01:32 768 120 888
51 Mārtiņš Plaudis 8010 SK Dzērvene 02:23:35 VL1 36 V47 +33:30 +33:30 00:01:28 767 125 892
52 Līga Rusiņa 8131 02:23:52 SL1 5 S5 +06:39 +06:39 00:01:21 954 180 1134
53 Ģirts Bulāns 8046 02:24:26 VL1 37 V48 +34:21 +34:21 00:00:56 762 195 957
54 Ritvars Kalniņš 8061 Skrienam kopā, Valmiera 02:25:01 VL2 10 V49 +34:56 +30:50 00:01:34 759 118 877
55 Monta Ločmele 8031 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:25:29 SL1 6 S6 +08:16 +08:16 00:01:07 943 216 1159
56 Toms Kaufmanis 8055 Maratona Klubs 02:26:47 VL1 38 V50 +36:42 +36:42 00:01:50 750 100 850
57 Jānis Šnepste 8164 02:27:23 VL2 11 V51 +37:18 +33:12 00:01:39 747 112 859
58 Edgars Bukšs 8080 IGATE 02:28:01 VL1 39 V52 +37:56 +37:56 00:00:59 744 186 930
59 Arnis Rāts 8223 VSK NOSKRIEN SENIORI 02:28:04 VL1 40 V53 +37:59 +37:59 00:01:02 743 178 921
60 Aivars Šķudītis 8105 Latvijas Finieris 02:28:21 VL1 41 V54 +38:16 +38:16 00:01:12 742 153 895
61 Dana Mačtama 8108 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:28:31 SL1 7 S7 +11:18 +11:18 00:01:35 924 153 1077
62 Alvita Mirecka 8177 Talsu Pauguraines Zaķi 02:28:54 SL2 1 S8 +11:41 +00:00 00:01:31 922 159 1081
63 Kārlis Būmans 8091 Emergn #optimized4running 02:28:57 VL1 42 V55 +38:51 +38:51 00:01:20 739 138 877
64 Andris Limanāns 8021 Limanāni 02:29:03 VL1 43 V56 +38:58 +38:58 00:02:01 739 92 831
65 Jānis Rozītis 8151 02:29:23 VL1 44 V57 +39:18 +39:18 00:01:39 737 111 848
66 Jānis Jurševskis 8204 02:29:45 VL1 45 V58 +39:40 +39:40 00:01:23 735 133 868
67 Vita Devjatņikova 8144 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:29:57 SL1 8 S9 +12:44 +12:44 00:01:19 915 183 1098
68 Valdis Kulpe 8115 Latvijas Finieris 02:30:05 VL2 12 V59 +40:00 +35:54 00:01:05 734 170 904
69 Viviana Kirilova 8042 VSK Noskrien Vāveres 02:30:40 SL2 2 S10 +13:27 +01:46 00:01:25 911 172 1083
70 Viesturs Eglītis 8188 SSK Bebra 02:31:07 VL1 46 V60 +41:02 +41:02 00:00:43 728 254 982
71 Edgars Goba 8153 Salaspils Zīriņi 02:31:18 VL2 13 V61 +41:13 +37:06 00:01:43 728 107 835
72 Gints Bērziņš 8102 AkmensDizains.lv 02:31:57 VL1 47 V62 +41:51 +41:51 00:01:22 725 134 859
73 Mauro Gianluigi Motta 8181 Riga Runners 02:33:44 VL1 48 V63 +43:39 +43:39 00:01:21 716 136 852
74 Kaspars Salmiņš 8048 02:33:54 VL1 49 V64 +43:49 +43:49 00:01:46 715 104 819
75 Intars Opolais 8219 Izturība 02:33:57 VL2 14 V65 +43:51 +39:45 00:01:02 715 178 893
76 Edgars Bremze 8226 Izturība 02:33:57 VL2 15 V66 +43:52 +39:45 00:00:57 715 194 909
77 Kalvis Silgals 8020 Surikati / Eveko poligrāfija 02:34:22 VL1 50 V67 +44:17 +44:17 00:01:12 713 152 865
78 Aivars Spūlis 8130 Izturība 02:34:56 VL2 16 V68 +44:51 +40:44 00:01:15 711 148 859
79 Atis Kļavis 8088 Jaunmārupe skrien! 02:35:13 VL2 17 V69 +45:08 +41:01 00:01:17 709 143 852
80 Kristaps Caune 8024 02:35:25 VL1 51 V70 +45:20 +45:20 00:01:16 708 144 852
81 Reinis Skorovs 8207 VSK Noskrien 02:35:26 VL1 52 V71 +45:21 +45:21 00:01:08 708 162 870
82 Meelis Kukk 8094 - 02:35:27 VL3 3 V72 +45:22 +18:29 00:01:36 708 115 823
83 Andris Bāliņš 8011 VSK Noskrien/SK Dzērvene 02:35:28 VL1 53 V73 +45:23 +45:23 00:01:11 708 154 862
84 Arvis Skrējāns 8106 02:36:56 VL1 54 V74 +46:51 +46:51 00:01:25 701 129 830
85 Sigita Vāce 8201 KSMR Fitness 02:37:29 SL2 3 S11 +20:16 +08:34 00:01:34 871 154 1025
86 Matīss Vecvagaris 8003 ultrataka.lv 02:37:29 VL1 55 V75 +47:23 +47:23 00:01:05 699 169 868
87 Uldis Pormeisters 8001 Ātrās ļipas 02:37:35 VL1 56 V76 +47:30 +47:30 00:00:59 699 186 885
88 Aigars Bundzinieks 8030 02:37:56 VL2 18 V77 +47:51 +43:45 00:01:43 697 107 804
89 Jānis Šmits 8040 SOLI PA SOLIM 02:38:00 VL1 57 V78 +47:55 +47:55 00:01:21 697 136 833
90 Zigmunds Vītiņš 8016 02:38:05 VL2 19 V79 +48:00 +43:54 00:01:32 696 120 816
91 Uģis Holsts 8070 SSK Bebra 02:38:10 VL2 20 V80 +48:05 +43:59 00:01:02 696 176 872
92 Marijus Pakštas 8000 Kauno BMK 02:38:14 VL2 21 V81 +48:09 +44:03 00:01:25 696 130 826
93 Ivo Zemturis 8111 02:38:43 VL1 58 V82 +48:38 +48:38 00:01:31 694 121 815
94 Agris Hatko 8183 VSK Noskrien 02:39:06 VL1 59 V83 +49:01 +49:01 00:00:52 692 212 904
95 Gints Krastiņš 8205 Emergn #optimized4running 02:39:31 VL1 60 V84 +49:26 +49:26 00:01:28 690 125 815
96 Juris Čerņadjevs 8150 02:39:34 VL3 4 V85 +49:29 +22:37 00:01:27 690 127 817
97 Ralfs Jumiķis 8236 Luminor 02:39:41 VL1 61 V86 +49:36 +49:36 00:01:29 689 124 813
98 Sandis Pētersons 8169 Swedbank 02:39:50 VL1 62 V87 +49:45 +49:45 00:01:02 689 179 868
99 Ieva Biedrīte 8170 Pulsometrs.lv/Sos ciemati 02:39:50 SL1 9 S12 +22:37 +22:37 00:01:46 859 137 996
100 Aleksandrs Antonovs 8233 &A 02:40:03 VL2 22 V88 +49:58 +45:52 00:01:45 688 105 793
101 Lita Dzelme 8126 02:40:10 SL2 4 S13 +22:57 +11:16 00:01:45 857 139 996
102 Regimantas Šnipaitis 8033 02:40:19 VL2 23 V89 +50:14 +46:08 00:01:37 687 114 801
103 Dainis Muško 8134 Kartavkalnu buki 02:40:21 VL2 24 V90 +50:16 +46:09 00:01:53 687 97 784
104 Māris Dazarts 8165 marisraksta.com 02:40:35 VL1 63 V91 +50:30 +50:30 00:02:01 686 92 778
105 Guntars Būmans 8208 Matisons Runner's Club 02:40:55 VL3 5 V92 +50:50 +23:57 00:01:29 684 124 808
106 Ieva Upmace-Grīviņa 8089 Surikati 02:41:09 SL1 10 S14 +23:56 +23:56 00:01:51 852 132 984
107 Dainis Saukāns 8014 02:41:19 VL2 25 V93 +51:14 +47:08 00:01:39 682 111 793
108 Arturs Švūksts 18024 Alūksne 02:42:29 VL1 64 V94 +52:24 +52:24 00:01:36 678 115 793
109 Aivis Putnāns 8148 Engures sportam I Sporta Patriots 02:43:07 VL1 65 V95 +53:02 +53:02 00:01:36 675 114 789
110 Žanis Lulle 8186 BALTAIS 02:43:25 VL1 66 V96 +53:20 +53:20 00:00:58 674 190 864
111 Edgars Lešinskis 8178 Siguldas Maratona klubs 02:43:40 VL2 26 V97 +53:35 +49:29 00:01:29 673 124 797
112 Ingars Bumburs 8067 Lizums_BB Team 02:44:22 VL1 67 V98 +54:17 +54:17 00:01:44 670 106 776
113 Vladislavs Aļehnovičs 8078 KROKUS 02:44:36 VL1 68 V99 +54:31 +54:31 00:00:59 669 185 854
114 Jānis Kolužs 8200 Daugavpils Runners 02:45:02 VL1 69 V100 +54:57 +54:57 00:01:19 667 139 806
115 Guntars Siliņš 8027 KROKUS 02:45:11 VL2 27 V101 +55:06 +50:59 00:01:32 666 120 786
116 Kārlis Ielejs 8029 KSMR Fitness 02:45:34 VL2 28 V102 +55:29 +51:23 00:01:37 665 114 779
117 Ilze Limanāne 8028 VSK Noskrien Vāveres 02:45:56 SL2 5 S15 +28:43 +17:02 00:01:34 827 154 981
118 Māra Braslava 8217 Limbaži Skrien 02:47:12 SL1 11 S16 +29:59 +29:59 00:02:00 821 122 943
119 Žans Verdens 8077 02:47:19 VL2 29 V103 +57:14 +53:07 00:01:56 658 95 753
120 Māris Lūsis 8058 Skrienošie Lūši 02:47:43 VL2 30 V104 +57:38 +53:31 00:01:48 656 103 759
121 Edgars Aleksejevs 8093 Veču Lauks 02:48:21 VL1 70 V105 +58:15 +58:15 00:01:50 654 100 754
122 Zane Muceniece 8195 02:48:23 SL1 12 S17 +31:10 +31:10 00:01:40 815 146 961
123 Arvīds Germovs 8173 02:48:34 VL2 31 V106 +58:29 +54:23 00:01:55 653 96 749
124 Žanete Leimane 8194 TRX Cēsis 02:48:53 SL2 6 S18 +31:40 +19:59 00:01:55 813 127 940
125 Aleksandrs Mortuļevs 8075 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:49:03 VL2 32 V107 +58:58 +54:51 00:01:48 651 102 753
126 Arūnas Beržinskas 8049 SLK Kurtuva/Vilmers 02:49:22 VL2 33 V108 +59:17 +55:11 00:01:52 650 99 749
127 Antra Dumbrovska 8018 02:49:31 SL1 13 S19 +32:18 +32:18 00:01:23 809 174 983
128 Antra Spundiņa 8041 VSK Noskrien 02:50:18 SL1 14 S20 +33:05 +33:05 00:01:25 806 171 977
129 Artūrs Ketlers 8017 SK Dzērvene 02:50:24 VL1 71 V109 +1:00:19 +1:00:19 00:01:30 646 122 768
130 Juris Trofimenko 8225 02:51:04 VL2 34 V110 +1:00:59 +56:52 00:01:43 644 107 751
131 Igors Trofimenko 8166 02:51:04 VL1 72 V111 +1:00:59 +1:00:59 00:01:46 644 104 748
132 Māra Kunrade 7265 02:51:26 SL1 15 S21 +34:13 +34:13 00:02:02 800 119 919
133 Daniel Lopes Martins 8095 02:51:49 VL1 73 V112 +1:01:44 +1:01:44 00:01:50 641 100 741
134 Reinis Liepiņš 8023 Kocēnu novads 1 02:51:51 VL1 74 V113 +1:01:46 +1:01:46 00:01:02 641 178 819
135 Mārtiņš Brigmanis 8043 02:51:53 VL1 75 V114 +1:01:48 +1:01:48 00:01:56 640 95 735
136 Alberts Dambis 8171 Insalvo 02:52:19 VL1 76 V115 +1:02:14 +1:02:14 00:01:25 639 129 768
137 Sandis Apenītis 8036 AkmensDizains.lv 02:52:55 VL1 77 V116 +1:02:50 +1:02:50 00:01:00 637 184 821
138 Romāns Giruckis 8232 02:52:56 VL1 78 V117 +1:02:51 +1:02:51 00:01:59 637 93 730
139 Guntars Brauns 8239 02:54:02 VL1 79 V118 +1:03:56 +1:03:56 00:02:05 633 88 721
140 Edgars Lapiņš 8180 Accenture 02:54:05 VL1 80 V119 +1:04:00 +1:04:00 00:01:37 632 113 745
141 Uvis Braunfelds 8104 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:54:06 VL2 35 V120 +1:04:01 +59:55 00:01:38 632 112 744
142 Zane Tilta-Kūma 7419 Kocēnu novads 02:54:09 SL1 16 S22 +36:56 +36:56 00:01:26 788 169 957
143 Agita Grizāne 8125 VSK Noskrien 02:54:10 SL2 7 S23 +36:57 +25:16 00:01:49 788 134 922
144 Guna Sprūde 8139 VSK Noskrien 02:54:27 SL1 17 S24 +37:14 +37:14 00:01:41 787 145 932
145 Evija Vate 8085 Engures sportam I Sporta Patriots 02:54:32 SL1 18 S25 +37:19 +37:19 00:01:23 786 175 961
146 Edgars Urtāns 8229 02:54:42 VL1 81 V121 +1:04:37 +1:04:37 00:01:07 630 165 795
147 Sandra Dervinika 8168 SK Magnen 02:54:42 SL1 19 S26 +37:29 +37:29 00:02:15 785 108 893
148 Dzintars Dūdiņš 8121 Siguldas maratona klubs 02:55:38 VL2 36 V122 +1:05:33 +1:01:27 00:01:52 627 98 725
149 Andis Ozoliņš 8221 ISK Ņiprie Ikri 02:56:07 VL1 82 V123 +1:06:02 +1:06:02 00:05:27 625 34 659
150 Kristaps Dvēselītis 8147 02:56:18 VL1 83 V124 +1:06:13 +1:06:13 00:01:56 624 95 719
151 Mārtiņš Dīcis 8216 VSK Noskrien 02:58:21 VL1 84 V125 +1:08:16 +1:08:16 00:02:23 617 77 694
152 Zanda Kārkliņa 7402 Baldones skriešanas komanda 03:00:09 SL2 8 S27 +42:56 +31:14 00:02:25 762 101 863
153 Inga Kāpiņa 8179 VSK Noskrien Vāveres 03:01:01 SL2 9 S28 +43:48 +32:07 00:02:07 758 115 873
154 Aivars Fogelis 8047 03:01:14 VL1 85 V126 +1:11:09 +1:11:09 00:02:09 607 85 692
155 Ervīns Ozoliņš 8214 Jaunmārupe skrien 03:01:24 VL2 37 V127 +1:11:19 +1:07:12 00:01:37 607 113 720
156 Risto Reinumägi 8172 03:01:29 VL1 86 V128 +1:11:24 +1:11:24 00:02:26 607 76 683
157 Artūrs Topecs 8122 SK Dzērvene 03:01:32 VL1 87 V129 +1:11:27 +1:11:27 00:02:24 606 77 683
158 Edmunds Gržibovskis 8137 SK Dzērvene 03:01:33 VL3 6 V130 +1:11:28 +44:35 00:02:07 606 87 693
159 Jana Romanovska 8037 Zemgales Ziņas 03:01:41 SL1 20 S29 +44:28 +44:28 00:01:56 755 125 880
160 Ligita Leitlande 8054 Zemgales Ziņas 03:01:41 SL2 10 S30 +44:28 +32:47 00:01:48 755 135 890
161 Aija Rogāle 8079 KROKUS 03:01:45 SL2 11 S31 +44:32 +32:50 00:02:06 755 115 870
162 Ilva Kārkliņa 8009 03:02:44 SL2 12 S32 +45:31 +33:50 00:01:47 751 136 887
163 Olga Maloletnikova 8005 Riga Runners I 03:02:52 SL1 21 S33 +45:39 +45:39 00:01:54 750 127 877
164 Ludmila Joce 8210 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:03:02 SL3 1 S34 +45:49 +00:00 00:01:53 750 129 879
165 Ina Balgalve 8081 03:03:21 SL2 13 S35 +46:08 +34:27 00:02:04 748 118 866
166 Sergejs Smirnovs 8057 03:03:47 VL1 88 V131 +1:13:42 +1:13:42 00:01:59 599 93 692
167 Uldis Kirtovskis 8044 Izturība 03:03:49 VL3 7 V132 +1:13:44 +46:51 00:02:05 599 88 687
168 Mareks Tumašs 8124 Sapiens 03:07:21 VL2 38 V133 +1:17:15 +1:13:09 00:01:32 588 120 708
169 Jānis Kauliņš 8157 ey 03:07:52 VL1 89 V134 +1:17:47 +1:17:47 00:02:25 586 76 662
170 Raivis Kirhners 8209 03:08:30 VL1 90 V135 +1:18:25 +1:18:25 00:02:41 584 69 653
171 Daniils Blats 8190 BALTAIS 03:08:42 VL2 39 V136 +1:18:36 +1:14:30 00:02:19 583 79 662
172 Arnis Mālbergs 8198 VSK Noskrien 03:10:04 VL1 91 V137 +1:19:59 +1:19:59 00:02:23 579 77 656
173 Nauris Vērsis 8087 Lidosta "Rīga" 03:10:15 VL1 92 V138 +1:20:10 +1:20:10 00:02:09 579 86 665
174 Lāsma Zebuliņa 8110 03:11:13 SL2 14 S36 +54:00 +42:19 00:01:29 718 164 882
175 Ainārs Cīrulis 8162 Belimo 03:12:20 VL3 8 V139 +1:22:14 +55:22 00:02:28 572 75 647
176 Raimonds Buraks 8119 SOLI PA SOLIM 03:13:01 VL1 93 V140 +1:22:56 +1:22:56 00:02:58 570 62 632
177 Līga Līce 8212 DzSK Lokomotīve 03:13:32 SL2 15 S37 +56:19 +44:37 00:01:58 709 124 833
178 Nauris Danče 8176 03:13:59 VL1 94 V141 +1:23:54 +1:23:54 00:01:24 568 131 699
179 Haralds Krievs 8211 Krievu spēks 03:14:39 VL2 40 V142 +1:24:34 +1:20:28 00:01:57 566 94 660
180 Denis Aļeksejevs 8156 03:14:39 VL1 95 V143 +1:24:34 +1:24:34 00:02:13 566 83 649
181 Andis Gailis 8068 Kocēnu novads 03:14:47 VL2 41 V144 +1:24:42 +1:20:36 00:01:35 565 116 681
182 Vitalijs Žuselis 8202 Daugavpils runners 03:15:50 VL2 42 V145 +1:25:45 +1:21:39 00:01:19 562 140 702
183 Konstantīns Buravcovs 8098 03:15:50 VL1 96 V146 +1:25:45 +1:25:45 00:01:55 562 96 658
184 Olena Fomenko 8071 motosports/salomon 03:16:21 SL1 22 S38 +59:08 +59:08 00:02:03 699 119 818
185 Ieva Micpapa 8050 Kājputni 03:18:23 SL2 16 S39 +1:01:10 +49:29 00:02:32 692 96 788
186 Ilona Sedleniece 8220 03:18:28 SL2 17 S40 +1:01:15 +49:34 00:02:29 691 98 789
187 Elīna Drēziņa 18023 Maxima Latvija 03:18:32 SL1 23 S41 +1:01:19 +1:01:19 00:02:12 691 111 802
188 Vineta Skrastiņa 8063 Noskrien Cēsis 03:20:08 SL2 18 S42 +1:02:55 +51:14 00:02:10 686 112 798
189 Daiga Vilkaste 8160 03:20:40 SL2 19 S43 +1:03:27 +51:46 00:02:02 684 120 804
190 Aivis Poikāns 8032 03:20:59 VL2 43 V147 +1:30:54 +1:26:47 00:02:37 548 70 618
191 Gatis Krūze 8135 MARATONA KLUBS 2009 03:23:08 VL2 44 V148 +1:33:03 +1:28:57 00:02:32 542 73 615
192 Iveta Kalēja 18027 03:24:44 SL1 24 S44 +1:07:32 +1:07:32 00:02:47 670 87 757
193 Juris Medvids 8015 03:27:23 VL1 97 V149 +1:37:18 +1:37:18 00:01:51 531 99 630
194 Didzis Raits 8136 Mana mīļākā komanda 03:28:50 VL1 98 V150 +1:38:45 +1:38:45 00:00:45 527 242 769
195 Kristaps Brizga 18028 Olainfarm 03:29:27 VL1 99 V151 +1:39:22 +1:39:22 00:02:10 526 85 611
196 Linda Danilāne 8227 Olainfarm 03:29:28 SL1 25 S45 +1:12:15 +1:12:15 00:02:41 655 90 745
197 Aigars Bērziņš 8074 03:30:39 VL1 100 V152 +1:40:34 +1:40:34 00:02:15 523 82 605
198 Gunta Lebedoka 8066 OK Kurmis 03:32:09 SL3 2 S46 +1:14:56 +29:07 00:02:07 647 115 762
199 Saulis Skabeiķis 8116 Mārupe 03:34:19 VL1 101 V153 +1:44:14 +1:44:14 00:03:04 514 60 574
200 Anastasija Rjabuha 8038 03:36:43 SL1 26 S47 +1:19:30 +1:19:30 00:02:36 633 93 726
201 Beāte Kampare 8090 Veču lauks 03:37:48 SL1 27 S48 +1:20:35 +1:20:35 00:03:07 630 78 708
202 Kristīne Kampare 8129 Veču lauks 03:37:48 SL2 20 S49 +1:20:35 +1:08:53 00:03:02 630 80 710
203 Valdis Bergs 8196 03:38:09 VL1 102 V154 +1:48:04 +1:48:04 00:02:08 505 86 591
204 Madara Berga 8197 03:38:09 SL1 28 S50 +1:20:56 +1:20:56 00:02:37 629 93 722
205 Inta Zīriuse 8007 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm 03:38:34 SL1 29 S51 +1:21:21 +1:21:21 00:02:06 628 115 743
206 Andris Melnis 8132 Olainfarm 03:39:25 VL1 103 V155 +1:49:20 +1:49:20 00:02:24 502 77 579
207 Liene Kalniņa 8222 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 03:39:29 SL1 30 S52 +1:22:16 +1:22:16 00:02:11 625 111 736
208 Uģis Bents 8152 03:39:40 VL2 45 V156 +1:49:34 +1:45:28 00:01:59 501 93 594
209 Ieviņa Gaiziņa 8082 VSK Noskrien 03:40:05 SL2 21 S53 +1:22:52 +1:11:11 00:02:50 623 86 709
210 Inese Bērziņa 8008 Kocēnu novads 1 03:41:27 SL2 22 S54 +1:24:14 +1:12:32 00:01:56 620 126 746
211 Linda Loce 8060 Lynxdojo 03:45:01 SL1 31 S55 +1:27:48 +1:27:48 00:01:47 610 136 746
212 Vitālijs Jakovļevs 8073 www.endo.lv 03:46:30 VL1 104 V157 +1:56:25 +1:56:25 00:03:28 486 53 539
213 Māris Avotiņš 8231 03:48:48 VL2 46 V158 +1:58:43 +1:54:36 00:02:14 481 83 564
214 Alīna Fisenkova 8053 Lacerta Running Team 03:51:21 SL1 32 S56 +1:34:09 +1:34:09 00:01:57 593 125 718
215 Jānis Straukmanis 8161 03:52:12 VL1 105 V159 +2:02:07 +2:02:07 00:02:44 474 67 541
216 Māris Vīlips 8052 04:00:05 VL2 47 V160 +2:10:00 +2:05:54 00:01:53 459 98 557
217 Ingūna Sevostjanova 8154 Nūjo vesels 04:00:10 SL2 23 S57 +1:42:57 +1:31:16 00:01:52 571 130 701
218 Ivars Dzērve 8117 04:00:12 VL2 48 V161 +2:10:07 +2:06:01 00:02:01 458 91 549
219 Māris Strazdiņš 8237 STRAZDIŅI 04:02:00 VL2 49 V162 +2:11:55 +2:07:49 00:02:04 455 89 544
220 Zanda Strazdiņa 8238 STRAZDIŅI 04:02:00 SL1 33 S58 +1:44:47 +1:44:47 00:02:42 567 90 657
221 Valters Alliks 8096 04:09:10 VL1 106 V163 +2:19:05 +2:19:05 00:01:46 442 104 546
222 Georgs Lazdāns 8123 04:09:13 VL1 107 V164 +2:19:08 +2:19:08 00:01:36 442 115 557
223 Ilona Ozoliņa 8035 Emergn #optimized4running 05:00:02 SL2 24 S59 +2:42:50 +2:31:08 00:02:38 457 92 549
224 Laura Liniņa 8026 05:10:01 SL1 34 S60 +2:52:48 +2:52:48 00:02:39 443 92 535
225 Raimo Vīgants 8215 SSK Bebra / Compressport Latvia DNF
226 Sintija Arbidāne 8004 DNF
227 Mārtiņš Mackēvičs 8019 EY DNF
228 Rūdolfs Krūklis 8025 K41F DNF
229 Aleksandr Judkins 8056 DNF
230 Jānis Ozols 8107 Fellas DNF
231 Anete Kampare 8128 Veču lauks DNF
232 Evita Biezmane 8149 H&S Solution DNF
233 Armands Zvejnieks 8175 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club DNF