Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Ilgvars Dzedulis 5840 PATRIA NAA V1 VZ1 00:00:36 300
2 Mārtiņš Krauklis 7315 V2 VB1 00:00:38 292
3 Oskars Bormanis 5635 Lauki V3 VZ2 00:00:38 291
4 Reinis Korsūnovs 5218 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VZ2 00:00:38 288
5 Jānis Šņoriņš 7360 Talsu pakalnu sporta klubs V5 VB1 00:00:38 288
6 Jānis Baunis 5913 PH Print V6 VZ1 00:00:38 286
7 Eduards Pāķis 5227 Saulkrasti SRT V7 VZ3 00:00:39 284
8 Jānis Bāča 7432 V8 VB1 00:00:39 280
9 Voldemārs Lejnieks 7311 SK Dzērvene V9 VB1 00:00:41 268
10 Gatis Šulcs 5353 SPARS / CDT V10 VZ2 00:00:43 256
11 Viesturs Eglītis 8188 SSK Bebra V11 VL1 00:00:43 254
12 Viktors Saveļjevs 8187 RIEKSTI V12 VL1 00:00:43 253
13 Uldis Kļaviņš 7168 Vivobarefoot/ Rieksti V13 VB1 00:00:44 252
14 Ernests Važa 5619 V14 VZ2 00:00:44 250
15 Jānis Vizulis 7149 V15 VB2 00:00:44 249
16 Vladislavs Ņedaivodins 8199 Marienburgas Vilki V16 VL1 00:00:44 248
17 Jevgeņijs Stepanovs 8118 DzSK Lokomotīve V17 VL1 00:00:44 247
18 Mareks Zālītis 6033 Baldones vieglatlētikas nodaļa V18 VZ2 00:00:45 246
19 Artjoms Rekuņenko 7371 Patria Sportland V19 VB1 00:00:45 246
20 Edgars Sprūds 7107 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V20 VB1 00:00:45 244
21 Juris Gailis 5105 Rūsiņa komanda V21 VZ1 00:00:45 244
22 Dins Vecāns 5094 Marienburgas Vilki V22 VZ2 00:00:45 243
23 Raitis Grablovskis 5815 BALTAIS V23 VZ2 00:00:45 243
24 Didzis Raits 8136 Mana mīļākā komanda V24 VL1 00:00:45 242
25 Kalvis Kristers Krīgers 5199 V25 VZ1 00:00:46 238
26 Jānis Puida 7257 SSK Bebra V26 VB1 00:00:46 237
27 Dagnis Sakne 5837 PATRIA NAA V27 VZ1 00:00:47 235
28 Andis Sakne 6071 Saldus Boksa Klubs V28 VZ2 00:00:47 233
29 Dāvis Poliņš 5553 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga V29 VZ2 00:00:47 233
30 Andris Ponomarenko 5736 Rivello V30 VZ2 00:00:47 233
31 Dāniels Ziemelis 15336 Ašās kājas ZID V31 VZ1 00:00:47 233
32 Andrejs Rastorgujevs 17091 Team Rastorgujevs V32 VB1 00:00:47 232
33 Kristaps Magone 8159 SPB RUN/Brooks V33 VL1 00:00:48 230
34 Jeļena Ābele 5982 S1 SZ2 00:00:48 300
35 Jānis Kūms 7214 Inov-8 I OSveikals.lv V34 VB1 00:00:48 227
36 Jānis Vītiņš 5716 RIEKSTI V35 VZ3 00:00:48 227
37 Artūrs Kārkliņš 5962 Kocēnu novads 1 V36 VZ2 00:00:48 227
38 Jānis Duberis 5929 SSK Bebra V37 VZ3 00:00:49 226
39 Mārcis Kārkliņš 7065 Sasodīti labs Grāmatvedis! V38 VB1 00:00:49 225
40 Gatis Jarohovičs 5502 AkmensDizains.lv V39 VZ2 00:00:50 221
41 Nils Mednis 5554 Saldus Boksa Klubs V40 VZ1 00:00:50 219
42 Ints Neilands 5790 Saldus Boksa Klubs V41 VZ2 00:00:50 218
43 Martiņš Babkins 5813 BALTAIS V42 VZ2 00:00:50 218
44 Artūrs Blūmiņš 8146 Virsotne/MARMOT V43 VL1 00:00:51 215
45 Jānis Sīpols 7025 Blusuri Running Team V44 VB1 00:00:51 214
46 Ainārs Brālītis 7242 Supervaroņi V45 VB1 00:00:52 213
47 Uģis Kronbergs 7039 MRC / Jaunmārupe skrien! V46 VB2 00:00:52 213
48 Artūrs Žeibe 5186 Run for Fun V47 VZ2 00:00:52 213
49 Agris Hatko 8183 VSK Noskrien V48 VL1 00:00:52 212
50 Daniels Kodalevs 5817 Marienburgas Vilki V49 VZ1 00:00:52 211
51 Anatolijs Macuks 8192 BALTAIS V50 VL2 00:00:52 210
52 Sandis Ziediņš 7205 Maratona klubs V51 VB1 00:00:53 209
53 Roberts Sukonovs 6068 Gentlemen's Club / Supervaroņi V52 VZ2 00:00:53 209
54 Armands Ķiploks 5895 V53 VZ2 00:00:53 208
55 Valdis Aņikejevs 17082 Patria Sportland V54 VB1 00:00:53 208
56 Rinalds Osis 5439 Kurbads V55 VZ2 00:00:53 208
57 Andris Saldons 5724 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V56 VZ1 00:00:53 208
58 Renārs Teters-Teterovskis 7333 Marienburgas Vilki V57 VB1 00:00:53 208
59 Uldis Raipalis 7038 Gentlemen's Club /Supervaroņi V58 VB1 00:00:53 206
60 Kaspars Adijāns 7350 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO V59 VB1 00:00:53 206
61 Egīls Ziediņš 5727 V60 VZ1 00:00:53 206
62 Didzis Glušņevs 7007 Rieksti V61 VB1 00:00:53 206
63 Lauris Repša 7201 V62 VB1 00:00:54 205
64 Māris Zirnis 6060 V63 VZ3 00:00:54 205
65 Dagnis Boltrikovs 5441 Veseliga slodzīte V64 VZ2 00:00:54 205
66 Andris Robalds 5961 Kocēnu novads 1 V65 VZ2 00:00:54 205
67 Gunārs Ozoliņš 5477 DzSK Lokomotīve V66 VZ2 00:00:54 205
68 Raivis Reinfelds 8182 Talsu pakalnu sporta klubs V67 VL1 00:00:54 205
69 Andris Kozačkovs 5794 V68 VZ3 00:00:54 204
70 Mārtiņš Fārenhorsts 7375 Talsu pakalnu sporta klubs V69 VB1 00:00:54 204
71 Jurģis Stukuls 7209 SK Katrīna V70 VB1 00:00:54 204
72 Edijs Veide 7156 DC VECSALACAS UNITED V71 VB1 00:00:54 203
73 Ivo Rudinskis 8145 Saldus Boksa Klubs V72 VL1 00:00:54 203
74 Ansis Šteiners 7009 Marienburgas Vilki V73 VB1 00:00:54 202
75 Dainis Stepe 5845 PATRIA NAA V74 VZ2 00:00:55 201
76 Sindija Guntra Zaula 6050 Limbaži Skrien S2 SZ1 00:00:55 265
77 Kaspars Kārkliņš 7438 Siguldas Maratona klubs V75 VB2 00:00:55 200
78 Oskars Cimermanis 7094 Patria Sportland V76 VB1 00:00:55 200
79 Āris Lazdiņš 5634 Marienburgas Vilki V77 VZ2 00:00:55 200
80 Līga Valdmane 7433 Kocēnu novads S3 SB1 00:00:55 262
81 Kaspars Irbe 5552 Talsu pauguraines Zaķi V78 VZ1 00:00:55 198
82 Artūrs Soročenkovs 7308 Engures sportam I Sporta Patriots V79 VB1 00:00:56 198
83 Konstantīns Biktimirovs 5833 SPB RUN/Brooks V80 VZ2 00:00:56 198
84 Andris Ronimoiss 8138 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V81 VL1 00:00:56 197
85 Juris Gudēvics - Liepiņš 8120 Kocēnu novads V82 VL1 00:00:56 197
86 Matīss Elksnis 5354 V83 VZ2 00:00:56 197
87 Artis Krievāns 8109 VSK "Burkānciems & Co" V84 VL2 00:00:56 196
88 Dmitrijs Ničipors 7439 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti V85 VB1 00:00:56 196
89 Agnis Stulpinskis 5818 VSK "Burkānciems & Co" V86 VZ2 00:00:56 196
90 Ģirts Bulāns 8046 V87 VL1 00:00:56 195
91 Jānis Stukuls 7158 SK Katrīna V88 VB3 00:00:56 195
92 Edgars Bremze 8226 Izturība V89 VL2 00:00:57 194
93 Kristaps Palmakovskis 7323 V90 VB1 00:00:57 194
94 Jānis Mūrnieks 6016 SK Tērauds V91 VZ2 00:00:57 193
95 Artūrs Jansons 7341 Maratona klubs V92 VB1 00:00:57 193
96 Edijs Tropiņš 5208 Riga Runners I V93 VZ2 00:00:57 193
97 Arnis Pašķevičs 18025 ASK Patria V94 VL1 00:00:57 192
98 Agris Krūmiņš 5900 SPB RUN/Brooks V95 VZ2 00:00:57 191
99 Jānis Gailis 5688 Kocēnu novads V96 VZ2 00:00:58 191
100 Žanis Lulle 8186 BALTAIS V97 VL1 00:00:58 190
101 Rolands Štrehers 7361 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V98 VB1 00:00:58 190
102 Valdis Tilts 5330 Kocēnu novads V99 VZ4 00:00:58 190
103 Toms Biders 8064 Legs Miserables V100 VL1 00:00:58 190
104 Mārtiņš Birums 7194 VSK Burkānciems & Co V101 VB1 00:00:58 189
105 Mikus Žagata 8062 Marienburgas Vilki V102 VL1 00:00:58 188
106 Druvis Ruciņš 5581 Daba mūs sauc V103 VZ2 00:00:58 188
107 Juris Dzērve 7049 V104 VB1 00:00:59 187
108 Oskars Svars 5202 V105 VZ1 00:00:59 187
109 Uldis Spulle 5589 TeamEiduki V106 VZ1 00:00:59 186
110 Edgars Bukšs 8080 IGATE V107 VL1 00:00:59 186
111 Ingūna Gailīte 5653 SSK Bebra S4 SZ2 00:00:59 245
112 Uldis Pormeisters 8001 Ātrās ļipas V108 VL1 00:00:59 186
113 Edgars Fecers 6009 SPORTLAND V109 VZ1 00:00:59 185
114 Vladislavs Aļehnovičs 8078 KROKUS V110 VL1 00:00:59 185
115 Santis Setkovskis 5905 SSK Bebra V111 VZ1 00:00:59 185
116 Jānis Sirmais 7413 Guddžobs Guddans V112 VB1 00:00:59 185
117 Edgars Kokorevičs 8086 VSK “Burkānciems & Co” V113 VL1 00:01:00 185
118 Sandis Apenītis 8036 AkmensDizains.lv V114 VL1 00:01:00 184
119 Gita Vilensone 7208 VSK Noskrien Vāveres S5 SB1 00:01:00 241
120 Anda Zandberga 5516 S6 SZ2 00:01:01 240
121 Kārlis Vīksne 6092 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V115 VZ2 00:01:01 181
122 Gatis Pūcītis 7191 Swedbank V116 VB1 00:01:01 181
123 Karīna Helmane-Soročenkova 7298 VSK Noskrien S7 SB1 00:01:01 237
124 Kitija Valtere 7353 BALTAIS S8 SB1 00:01:01 237
125 Mārtiņš Salnājs 7041 V117 VB2 00:01:01 180
126 Kristaps Pilskalns 7188 Supervaroņi V118 VB1 00:01:01 180
127 Agris Rusmanis 8097 Saldus Boksa Klubs V119 VL1 00:01:02 179
128 Sandis Pētersons 8169 Swedbank V120 VL1 00:01:02 179
129 Edgars Grigorjevs 5714 V121 VZ2 00:01:02 178
130 Reinis Liepiņš 8023 Kocēnu novads 1 V122 VL1 00:01:02 178
131 Andrejs Soboļevs 5288 Unicorns V123 VZ2 00:01:02 178
132 Anrijs Hodžajevs 7246 Bohnenkamp V124 VB1 00:01:02 178
133 Pēteris Grīviņš 5646 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V125 VZ2 00:01:02 178
134 Intars Opolais 8219 Izturība V126 VL2 00:01:02 178
135 Kristaps Broks 5078 V127 VZ2 00:01:02 178
136 Arnis Rāts 8223 VSK NOSKRIEN SENIORI V128 VL1 00:01:02 178
137 Matīss Leitlands 7355 VSK "Burkānciems & Co" V129 VB1 00:01:02 177
138 Dzintars Skrundenieks 5363 Deva Fitness - Liepāja V130 VZ2 00:01:02 177
139 Jānis Olengovičs 5391 TRX Cēsis/Priekuļu tehnikums V131 VZ2 00:01:02 177
140 Ivo Levāns 5270 Engures Sportam V132 VZ3 00:01:02 177
141 Arnis Ābelīte 5884 Virsotne/MARMOT V133 VZ3 00:01:02 177
142 Uģis Holsts 8070 SSK Bebra V134 VL2 00:01:02 176
143 Viktors Malihins 6062 Rēzeknes novads V135 VZ2 00:01:02 176
144 Jānis Griķis 7243 Daugavpils Runners V136 VB1 00:01:02 176
145 Pēteris Stepiņš 7170 Swedbank V137 VB1 00:01:02 176
146 Nauris Dzenis 7256 MADONA V138 VB1 00:01:02 176
147 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola S9 SZ1 00:01:02 232
148 Aleksandrs Kuzņecovs 7430 Marienburgas Vilki V139 VB1 00:01:03 175
149 Kristaps Epners 8113 DOMDARIS V140 VL2 00:01:03 175
150 Uģis Karasevs 5957 Kocēnu novads V141 VZ2 00:01:03 175
151 Andis Puriņš 5487 V142 VZ3 00:01:03 175
152 Mareks Vaišļa 7296 SSK Bebra V143 VB2 00:01:03 175
153 Laura Pētersone 7393 SPB RUN/Brooks/MRC S10 SB1 00:01:03 230
154 Henrijs Eglītis 5853 V144 VZ2 00:01:03 175
155 Santa Žukovska 5339 S11 SZ2 00:01:03 230
156 Jānis Neimanis 5514 Talsu pakalnu sporta klubs V145 VZ4 00:01:03 174
157 Gusts Fokerots 8143 Vientuļais Vilks V146 VL1 00:01:03 174
158 Dainis Limanāns 8051 RIEKSTI V147 VL1 00:01:04 173
159 Renārs Steselis 5379 SK Bebra 2 V148 VZ1 00:01:04 173
160 Aivars Krjukovs 7056 PATRIA NAA V149 VB2 00:01:04 172
161 Jānis Dainis 5963 Kocēnu novads 1 V150 VZ4 00:01:04 172
162 Ruslans Mamedovs 5949 Daugavpils Runners V151 VZ2 00:01:04 172
163 Roberts Rozenbahs 7444 V152 VB1 00:01:04 171
164 Gunta Holštroma 5360 Matisons Runner's Club S12 SZ1 00:01:04 225
165 Eliss Dukaļskis 5104 V153 VZ1 00:01:05 170
166 Linards Lauskis 15326 V154 VZ2 00:01:05 170
167 Valdis Kulpe 8115 Latvijas Finieris V155 VL2 00:01:05 170
168 Gita Karlsone 5011 Matison Runner Club S13 SZ2 00:01:05 224
169 Andris Mežgailis 7391 Limbaži SKRIEN V156 VB2 00:01:05 170
170 Sandis Āboliņš 5960 Kocēnu novads V157 VZ1 00:01:05 170
171 Artis Šauriņš 5132 New Village Workout V158 VZ2 00:01:05 169
172 Artūrs Ločmelis 7364 PATRIA NAA V159 VB1 00:01:05 169
173 Māris Graudiņš 5171 V160 VZ3 00:01:05 169
174 Matīss Haritonovs 8103 LifeThroughTrails V161 VL1 00:01:05 169
175 Indulis Āboliņš 5173 Jaunmārupe II V162 VZ3 00:01:05 169
176 Ilona Marhele 7379 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati S14 SB1 00:01:05 222
177 Matīss Vecvagaris 8003 ultrataka.lv V163 VL1 00:01:05 169
178 Māris Reiniks 7118 V164 VB1 00:01:05 169
179 Jevgeņijs Kušakovs 5563 Rēzeknes novads V165 VZ2 00:01:05 168
180 Juris Čerpinskis 7260 V166 VB1 00:01:05 168
181 Nikolajs Vladimirovs 5236 V167 VZ2 00:01:05 168
182 Anete Danelsone 5640 VSK Noskrien Blonde / Accenture S15 SZ2 00:01:06 221
183 Ina Eigenfelde 6053 Mansardi S16 SZ2 00:01:06 221
184 Aleksejs Mescerjakovs 5822 Wild Gang V168 VZ2 00:01:06 168
185 Oskars Laucis 5820 VSK "Burkānciems & Co" V169 VZ1 00:01:06 167
186 Tomass Delle 5056 Tet V170 VZ2 00:01:06 167
187 Pēteris Mednis 5256 Māras Tētis V171 VZ2 00:01:06 167
188 Aiga Taulīna 7399 Saldus Boksa Klubs S17 SB1 00:01:06 220
189 Nadīna Dudare 5707 Marienburgas Vilki S18 SZ2 00:01:06 220
190 Viktors Aleksejevs 5572 Aldaris GO V172 VZ2 00:01:06 167
191 Toms Kalniņš 5680 V173 VZ2 00:01:06 167
192 Anete Švilpe 7252 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S19 SB1 00:01:06 220
193 Līga Norkus 5357 Saldus Boksa Klubs S20 SZ3 00:01:06 219
194 Jurģis Kļavpurs 5806 RWA V174 VZ2 00:01:06 166
195 Edgars Urtāns 8229 V175 VL1 00:01:07 165
196 Zigmārs Kašs 6005 SPORTLAND V176 VZ2 00:01:07 165
197 Artūrs Levins 5369 Olainfarm V177 VZ2 00:01:07 165
198 Dāvis Uļģis 5786 Izturība V178 VZ2 00:01:07 164
199 Ilmārs Bricis 15346 - V179 VZ3 00:01:07 164
200 Māris Punculis 7144 V180 VB1 00:01:07 164
201 Līga Līdumniece 7147 Riga Runners | SPARS fizio S21 SB1 00:01:07 216
202 Monta Ločmele 8031 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S22 SL1 00:01:07 216
203 Andrejs Liepkalns 7076 VSK Noksrien V181 VB1 00:01:07 163
204 Irīna Štūla-pankoka 5799 S23 SZ2 00:01:08 214
205 Andis Zariņš 8006 V182 VL1 00:01:08 163
206 Kaspars Tērauds 5910 Četras Zoles V183 VZ2 00:01:08 163
207 Andrejs Grēvis 5206 AG2 V184 VZ3 00:01:08 163
208 Edvards Eglītis 5115 V185 VZ2 00:01:08 162
209 Ilze Meijere 5340 Patria Sportland S24 SZ2 00:01:08 214
210 Kristaps Bruners 5329 Siguldas Maratona klubs V186 VZ1 00:01:08 162
211 Edgars Ošs 5272 V187 VZ2 00:01:08 162
212 Jakub Spryngl 7244 V188 VB2 00:01:08 162
213 Reinis Skorovs 8207 VSK Noskrien V189 VL1 00:01:08 162
214 Tomasz Szopinski 7410 NATO V190 VB1 00:01:08 162
215 Uģis Pelčers 5578 V191 VZ1 00:01:08 162
216 Konstantīns Grišulis 5349 KROKUS V192 VZ2 00:01:08 161
217 Paula Rozenvalde 5959 Kocēnu novads S25 SB1 00:01:08 213
218 Viesturs Tohvs 6031 V193 VZ3 00:01:08 161
219 Jānis Tenbergs 7316 Engures sportam V194 VB1 00:01:08 161
220 Henrijs Lērme 8185 M 42 V195 VL1 00:01:09 161
221 Antis Zunda 7412 V196 VB3 00:01:09 161
222 Andris Sprūds 8112 VSK Noskrien / Divplākšņi V197 VL1 00:01:09 160
223 Uģis Dreimanis 5466 Dmanpipes.com V198 VZ2 00:01:09 160
224 Mārtiņš Niķis 7154 V199 VB1 00:01:09 160
225 Guntars Eglītis 5264 ZS Skujas/Dabasauglis V200 VZ2 00:01:09 160
226 Edgars Bariss 5787 V201 VZ2 00:01:09 160
227 Miks Pētersons 8133 Nordi furniture V202 VL1 00:01:09 160
228 Modris Trūlis 8163 Aldaris GO V203 VL1 00:01:09 159
229 Matīss Slikšjānis 5958 Kocēnu novads V204 VZ1 00:01:09 159
230 Artūrs Žmurovs 15317 Pļaviņu novada ģimnāzija V205 VZ1 00:01:09 159
231 Rihards Hohbergs 5637 Latvijas Finieris V206 VZ1 00:01:09 159
232 Aigars Olavs 5372 V207 VZ2 00:01:09 158
233 Edgars Tiltanovs 5323 V208 VZ2 00:01:10 158
234 Liene Blumbeka 5891 Virsotne/MARMOT S26 SZ2 00:01:10 209
235 Uģis Reveliņš 7344 RWA V209 VB2 00:01:10 158
236 Guntis Leimanis 7052 V210 VB1 00:01:10 158
237 Mārcis Bogdānovs 15331 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola V211 VZ1 00:01:10 158
238 Kaspars Vīksne 5488 V212 VZ2 00:01:10 158
239 Megija Stalberga 5089 VSK "Burkānciems & Co" S27 SZ1 00:01:10 208
240 Kristaps Ķemme 5666 DPD LATVIJA V213 VZ2 00:01:10 157
241 Edgars Auziņš 5153 Matisons Runner's Club V214 VZ3 00:01:10 157
242 Jēkabs Majors 6043 Accenture V215 VZ2 00:01:10 157
243 Armands Kerijs 5448 Latvijas Finieris V216 VZ3 00:01:10 157
244 Arnis Priedītis 5191 Latvijas Finieris V217 VZ1 00:01:10 156
245 Mārtiņš Krams-Keirāns 7263 #erglisunpiekuns V218 VB1 00:01:10 156
246 Kristaps Sondors 5657 V219 VZ2 00:01:11 156
247 Kaspars Pētersons 7392 VSK Noskrien V220 VB1 00:01:11 156
248 Michal Zawadzki 5938 NATO V221 VZ2 00:01:11 156
249 Artis Pūcītis 8092 SSK Bebra V222 VL1 00:01:11 156
250 Kristers Ozoliņš 7035 Anete O. V223 VB1 00:01:11 155
251 Sandra Buliņa 5775 Marienburgas Vilki S28 SZ1 00:01:11 204
252 Aino Gošs 7023 Maratona klubs V224 VB2 00:01:11 155
253 Andris Bāliņš 8011 VSK Noskrien/SK Dzērvene V225 VL1 00:01:11 154
254 Ginta Valtere 5814 BALTAIS S29 SZ2 00:01:12 203
255 Artūrs Čeirāns 5406 V226 VZ2 00:01:12 154
256 Adam Lambrou 5214 V227 VZ2 00:01:12 154
257 Matīss Bravlanskis 5260 Latvijas Finieris V228 VZ2 00:01:12 154
258 Tomass Fedotovs 7349 ČikČik V229 VB1 00:01:12 154
259 Elvis Bernhards 5408 AnimalPlanet V230 VZ2 00:01:12 153
260 Ģirts Udrass 7080 Marienburgas Vilki V231 VB1 00:01:12 153
261 Aldis Buss 5893 SK Tērauds V232 VZ2 00:01:12 153
262 Dace Banga-Hodžajeva 7251 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S30 SB1 00:01:12 202
263 Aivars Šķudītis 8105 Latvijas Finieris V233 VL1 00:01:12 153
264 Diana Elizabete Daukšte 15310 S31 SZ1 00:01:12 201
265 Vitālijs Petuhovs 8140 SSK Bebra 2 V234 VL1 00:01:12 152
266 Kalvis Silgals 8020 Surikati / Eveko poligrāfija V235 VL1 00:01:12 152
267 Andris Ratkus 5618 Alfis SIA V236 VZ2 00:01:13 152
268 Alvis Bitenieks 7078 Latvijas Finieris V237 VB1 00:01:13 152
269 Heiki Prants 7218 Võru Suusaklubi V238 VB3 00:01:13 152
270 Artūrs Kadiķis 5621 V239 VZ2 00:01:13 152
271 Aigars Kļaviņš 15350 Laiks kā jūra V240 VZ2 00:01:13 152
272 Māris Logins 5734 V241 VZ2 00:01:13 151
273 Sanita Buliņa 5773 Marienburgas Vilki S32 SZ1 00:01:13 199
274 Kristaps Dundurs 5284 V242 VZ1 00:01:13 151
275 Klāvs Kārkliņš 5293 V243 VZ1 00:01:13 151
276 Jānis Liepiņš 5469 V244 VZ2 00:01:13 151
277 Gunārs Ruciņš 7036 Fizkultūras nora V245 VB1 00:01:13 151
278 Kaspars Briedis 5210 Saldus Boksa Klubs V246 VZ2 00:01:13 151
279 Krišjānis Grinšpons 5285 V247 VZ1 00:01:13 151
280 Ginta Bogdanova 5252 SPB RUN/Brooks S33 SZ1 00:01:13 198
281 Edgars Sondors 5024 Laimīgās Beigas V248 VZ2 00:01:14 150
282 Kristaps Heinsbergs 7140 PATRIA SPORLAND V249 VB1 00:01:14 149
283 Jānis Irmejs 5510 Atea Global Services V250 VZ2 00:01:14 149
284 Ilmars Knipšis 5795 VSK Noskrien Seniori V251 VZ4 00:01:14 149
285 Elīna Kārkliņa 5633 Patria Sportland S34 SZ2 00:01:14 197
286 Aivars Dobris 5719 ASK PATRIA V252 VZ1 00:01:14 149
287 Jekaterina Sokunova 8191 BALTAIS S35 SL1 00:01:14 196
288 Māra Pucena 5652 S36 SZ2 00:01:14 196
289 Andis Miķelsons 7342 V253 VB2 00:01:14 149
290 Normunds Bremze 7040 izturība V254 VB2 00:01:14 149
291 Mairis Pētersons 5239 - V255 VZ2 00:01:14 149
292 Jānis Znotiņš 7385 Virsotne/MARMOT V256 VB1 00:01:14 148
293 Artūrs Kančs 7200 SSK Bebra V257 VB2 00:01:15 148
294 Aleksandrs Jansons 7145 V258 VB2 00:01:15 148
295 Aivars Spūlis 8130 Izturība V259 VL2 00:01:15 148
296 Ivita Šale 7400 SSK BEBRA S37 SB1 00:01:15 194
297 Tali Uku-Laur 7335 Harju OK V260 VB1 00:01:15 147
298 Liene Ruģele 5128 S38 SZ2 00:01:15 194
299 Jānis Gailis 5952 Izturība V261 VZ3 00:01:15 147
300 Andis Meirens 7285 Legs Miserables / Gjensidige V262 VB1 00:01:15 147
301 Valdis Miezītis 8045 Engures Sportam V263 VL2 00:01:15 146
302 Juris Balandis 5344 Marienburgas Vilki V264 VZ2 00:01:15 146
303 Mārtiņš Bērziņš 5274 Kurmis OK V265 VZ2 00:01:15 146
304 Mārtiņš Holsts 17099 V266 VB1 00:01:16 146
305 Ruslans Kavlišs 5279 V267 VZ2 00:01:16 146
306 Aija Ungure 5070 S39 SZ2 00:01:16 192
307 Dzintars Ernsons 15343 mammadaba V268 VZ3 00:01:16 145
308 Eliass Veigurs 6090 Luminor V269 VZ2 00:01:16 145
309 Jānis Šliseris 5651 V270 VZ2 00:01:16 145
310 Artis Maksims 8114 Marienburgas Vilki V271 VL1 00:01:16 145
311 Jānis Ozoliņš 5847 - V272 VZ2 00:01:16 145
312 Ainārs Elksnis 5739 Biksēs pavasaris V273 VZ2 00:01:16 145
313 Jānis Zāle 5428 EY V274 VZ2 00:01:16 144
314 Sandis Breiers 7233 Aldaris GO V275 VB1 00:01:16 144
315 Kristaps Caune 8024 V276 VL1 00:01:16 144
316 Raimonds Kaže 7137 Auces aeroklubs V277 VB1 00:01:16 144
317 Rūdolfs Bondars 7269 V278 VB1 00:01:17 144
318 Haralds Iesalnieks 5570 V279 VZ1 00:01:17 144
319 Egils Betmanis 5625 V280 VZ2 00:01:17 144
320 Sabīne Metāla 5593 Mailigen S40 SZ2 00:01:17 189
321 Līga Irbe 6094 Talsu pauguraines Zaķi S41 SZ3 00:01:17 189
322 Dainis Sakalausks 5032 Vudlande V281 VZ3 00:01:17 143
323 Atis Kļavis 8088 Jaunmārupe skrien! V282 VL2 00:01:17 143
324 Normunds Freimanis 7241 V283 VB1 00:01:17 143
325 Zanda Malančuka 7427 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S42 SB1 00:01:17 188
326 Mārtiņš Bērziņš 5159 V284 VZ2 00:01:17 142
327 Inese Otomere 5774 PICA LULU S43 SZ3 00:01:17 188
328 Oskars Apsitis 7212 2KOKI V285 VB2 00:01:17 142
329 Andrejs Bondarevs 5816 BALTAIS V286 VZ3 00:01:17 142
330 Elvis Veisbergs 7160 Saldus Boksa Klubs V287 VB1 00:01:18 142
331 Artūrs Brants 6019 V288 VZ1 00:01:18 142
332 Artis Sproģis 5102 3D Running V289 VZ2 00:01:18 142
333 Arnis Kurps 7336 Skrienam kopā - Valmiera V290 VB1 00:01:18 142
334 Romāns Kuročkins 5383 V291 VZ2 00:01:18 142
335 Aigars Grāvelis 5409 V292 VZ2 00:01:18 142
336 Viesturs Kozilāns 5075 V293 VZ3 00:01:18 142
337 Lukasz Brzozowski 5931 NATO V294 VZ2 00:01:18 142
338 Agnis Dadzis 5649 V295 VZ2 00:01:18 141
339 Jēkabs Fridmanis 5617 V296 VZ1 00:01:18 141
340 Ņikita Šikins 5531 V297 VZ1 00:01:19 140
341 Evita Knopa 5543 Knopu ģimene S44 SZ2 00:01:19 185
342 Rūdolfs Sirmais 5194 V298 VZ1 00:01:19 140
343 Sintija Langenfelde 5647 KSMR Fitness S45 SZ2 00:01:19 184
344 Jānis Kazāks 5384 V299 VZ2 00:01:19 140
345 Artūrs Šits 7249 Run With Anita V300 VB1 00:01:19 140
346 Vitalijs Žuselis 8202 Daugavpils runners V301 VL2 00:01:19 140
347 Jānis Kolužs 8200 Daugavpils Runners V302 VL1 00:01:19 139
348 Jānis Briedis 17098 Carnikava V303 VB2 00:01:19 139
349 Jānis Kopmanis 7331 V304 VB2 00:01:19 139
350 Emīls Špīss 5758 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V305 VZ1 00:01:19 139
351 Vita Devjatņikova 8144 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S46 SL1 00:01:19 183
352 Anete Casno 7288 S47 SB1 00:01:19 183
353 Uldis Reinicāns 5970 V306 VZ3 00:01:20 139
354 Dagnis Kaņepe 5341 Meridiāns V307 VZ3 00:01:20 138
355 Kārlis Būmans 8091 Emergn #optimized4running V308 VL1 00:01:20 138
356 Ieva Pūce 7329 VSK Noskrien Blonde S48 SB2 00:01:20 181
357 Mārcis Smalkais 7172 Metam mieru! V309 VB1 00:01:20 137
358 Ivars Grobiņš 7108 V310 VB1 00:01:20 137
359 Sandis Zīvarts 7180 VAS Latvijas gaisa satiksme V311 VB2 00:01:20 137
360 Mariusz Michno 7407 NATO V312 VB2 00:01:20 137
361 Kaspars Purmalietis 7261 Emergn #optimized4running V313 VB1 00:01:20 137
362 Sergejs Atemjevs 15357 V314 VZ2 00:01:20 137
363 Vieda Lūsa 5971 SK Tērauds S49 SZ2 00:01:20 181
364 Kristaps Kerens 5610 DzSK Lokomotīve V315 VZ2 00:01:20 137
365 Agris Noviks 15309 Gentlemens Club / Supervaroņi V316 VZ2 00:01:21 137
366 Andrejs Jesko 5783 Džipšļu medus V317 VZ2 00:01:21 137
367 Oskars Ozoliņš 7112 Matisons Runner's Club V318 VB1 00:01:21 137
368 Ilze Urtāne 15351 S50 SZ1 00:01:21 180
369 Dārta Otomere 5224 S51 SZ2 00:01:21 180
370 Jānis Pauliņš 7340 V319 VB1 00:01:21 136
371 Mauro Gianluigi Motta 8181 Riga Runners V320 VL1 00:01:21 136
372 Vents Lupkins 8184 SPB RUN/Brooks V321 VL1 00:01:21 136
373 Svens Spēks 5699 KROKUS V322 VZ1 00:01:21 136
374 Pascal Labbe 7409 NATO V323 VB2 00:01:21 136
375 Līga Rusiņa 8131 S52 SL1 00:01:21 180
376 Indulis Ķerus 5478 V324 VZ2 00:01:21 136
377 Juris Redisons 7272 LVM dabas parks Tērvetē V325 VB2 00:01:21 136
378 Romans Biņkovskis 7022 V326 VB1 00:01:21 136
379 Marks Maro Strazdiņš 5321 STRAZDIŅI V327 VZ1 00:01:21 136
380 Guntis Kanaviņš 5690 SSK Bebra V328 VZ4 00:01:21 136
381 Jānis Šmits 8040 SOLI PA SOLIM V329 VL1 00:01:21 136
382 Ričardas Kanišauskas 7048 SK Lukas V330 VB2 00:01:21 136
383 Linda Boldāne 18026 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv S53 SL1 00:01:21 179
384 Sandis Sproģis 5172 Tet V331 VZ3 00:01:21 135
385 Elvis Čops 7075 Jūra līdz ceļiem V332 VB1 00:01:21 135
386 Jānis Teteris 8167 DzSK Lokomotīve V333 VL2 00:01:21 135
387 Edvīns Jaudzems 5879 SPORTLAND V334 VZ2 00:01:21 135
388 Sergejs Ļeta 8203 PATRIA SPORTLAND V335 VL1 00:01:22 135
389 Elīna Aģe 7133 STK RwA S54 SB1 00:01:22 178
390 Linda Meirēna 6015 Legs Miserables / Gjensidige S55 SZ2 00:01:22 178
391 Gatis Melgalvis 5139 Kocēnu novads V336 VZ3 00:01:22 135
392 Inese Kokoreviča 7067 VSK "Burkānciems & Co" S56 SB1 00:01:22 178
393 Gatis Brokāns 7359 Matisons Runner Club V337 VB1 00:01:22 135
394 Kaspars Auželis 5862 train2win.lv V338 VZ2 00:01:22 135
395 Gunnar Kingo 8224 Treeningpartner V339 VL1 00:01:22 135
396 Ināra Lūse 6066 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S57 SZ4 00:01:22 177
397 Arvis Krūmiņš 5810 LMT V340 VZ2 00:01:22 134
398 Armands Auziņš 7237 Riga Runners SB V341 VB2 00:01:22 134
399 Ģirts Žagars 8022 Talsu pauguraines zaķi V342 VL1 00:01:22 134
400 Gints Bērziņš 8102 AkmensDizains.lv V343 VL1 00:01:22 134
401 Raimonds Olekšs 5086 V344 VZ2 00:01:23 134
402 Ernests Šteinbergs 6007 SPORTLAND V345 VZ1 00:01:23 134
403 Arnis Sluga 7077 Virsotne/MARMOT V346 VB2 00:01:23 133
404 Krišjānis Karabeško 5622 V347 VZ2 00:01:23 133
405 Jānis Jurševskis 8204 V348 VL1 00:01:23 133
406 Baiba Mežgaile 5920 Limbaži SKRIEN S58 SZ3 00:01:23 176
407 Heinrihs Otomers 5834 V349 VZ3 00:01:23 133
408 Evija Vate 8085 Engures sportam I Sporta Patriots S59 SL1 00:01:23 175
409 Kaarel Koitne 5047 LSS V350 VZ2 00:01:23 133
410 Toms Rohtla 5468 V351 VZ2 00:01:23 132
411 Juris Semjonovs 5197 Zemgales Ziņas V352 VZ3 00:01:23 132
412 Erlens Grunckis 17085 V353 VB2 00:01:23 132
413 Laura Strupa 5255 S60 SZ2 00:01:23 174
414 Artūrs Loze 8065 RR akadēmija V354 VL1 00:01:23 132
415 Regnārs Valciņš 7292 RL Grupa V355 VB2 00:01:23 132
416 Antra Dumbrovska 8018 S61 SL1 00:01:23 174
417 Gatis Barons 7421 Kāpa OK V356 VB1 00:01:23 132
418 Žydrūnas Baltrušaitis 8069 Na, pagauk! V357 VL2 00:01:23 132
419 Amanda Miltiņa 5422 S62 SZ1 00:01:23 174
420 Iņigo Torre 7169 V358 VB1 00:01:24 132
421 Gatis Kveders 5889 Rieksti / VSK Noskrien V359 VZ2 00:01:24 132
422 Aivars Zaķis 7197 Maratona klubs/LSC V360 VB3 00:01:24 132
423 Alise Putraima 7148 Limbaži SKRIEN S63 SB1 00:01:24 174
424 Sandris Līdums 5118 Latvijas Finieris V361 VZ3 00:01:24 132
425 Oskars Zonne 7348 Acsaabols V362 VB1 00:01:24 132
426 Rihards Zalcmanis 7175 V363 VB2 00:01:24 131
427 Nauris Danče 8176 V364 VL1 00:01:24 131
428 Celine Best 7418 NATO S64 SB1 00:01:24 173
429 Armands Sudrabs 5678 VSK/Noskrien V365 VZ3 00:01:24 131
430 Ansis Kuplis 5642 WWW.RUNNING.LV V366 VZ3 00:01:24 131
431 Andris Jonelis 17081 Matisons Runner's Club V367 VB2 00:01:24 131
432 Jānis Sakne 7195 V368 VB2 00:01:24 131
433 Lauma Čerņevska 5644 VSK Noskrien Vāveres S65 SZ2 00:01:24 173
434 Marcin Maciejewicz 5940 NATO V369 VZ2 00:01:24 131
435 Dāvis Zelmenis 5614 Maratona klubs / Matisons Runner's Club V370 VZ1 00:01:24 131
436 Edmunds Brunovskis 7454 V371 VB2 00:01:24 131
437 Edgars Marcinkevičs 5065 Lidosta "Rīga" V372 VZ2 00:01:24 131
438 Kristīne Urtāne 5389 Swedbank S66 SZ2 00:01:24 172
439 Evita Hibšmane 5573 S67 SZ2 00:01:24 172
440 Dmitriy Vasilev 5098 Pskov V373 VZ2 00:01:24 131
441 Jānis Rāzna 5950 SSK Bebra V374 VZ3 00:01:24 131
442 Aivars Bondars 8193 BALTAIS V375 VL2 00:01:24 131
443 Kristers Ginters 7119 Lidosta "Rīga" V376 VB1 00:01:25 130
444 Ainis Kanaviņš 7405 SSK BEBRA V377 VB2 00:01:25 130
445 Lauris Šapals 7275 LANOS V378 VB1 00:01:25 130
446 Ivars Eglītis 7324 V379 VB2 00:01:25 130
447 Viviana Kirilova 8042 VSK Noskrien Vāveres S68 SL2 00:01:25 172
448 Marijus Pakštas 8000 Kauno BMK V380 VL2 00:01:25 130
449 Mārtiņš Freibergs 7044 VSK Noskrien V381 VB1 00:01:25 130
450 Ivars Vācers 6029 V382 VZ2 00:01:25 130
451 Jānis Tamsons 5577 V383 VZ3 00:01:25 130
452 Antra Spundiņa 8041 VSK Noskrien S69 SL1 00:01:25 171
453 Sandis Pavļukevičs 7343 Edu V384 VB1 00:01:25 130
454 Kaspars Raubiškis 5220 V385 VZ2 00:01:25 129
455 Alberts Dambis 8171 Insalvo V386 VL1 00:01:25 129
456 Emīls Zalcmanis 7436 V387 VB1 00:01:25 129
457 Dainis Vēsma 5319 V388 VZ2 00:01:25 129
458 Arvis Skrējāns 8106 V389 VL1 00:01:25 129
459 Niklāvs Emīls Eglītis 7354 Jāņkalni V390 VB1 00:01:25 129
460 Kārlis Goldmanis 5761 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V391 VZ2 00:01:25 129
461 Normunds Grava 5545 V392 VZ3 00:01:26 129
462 Juris Ķibilds 5696 SELGA V393 VZ2 00:01:26 129
463 Iveta Biruma 5715 STK S70 SZ2 00:01:26 170
464 Māris Vizulis 7452 Luminor V394 VB1 00:01:26 129
465 Dace Podkalne 5721 VSK Noskrien Blonde S71 SZ2 00:01:26 170
466 Ēriks Siņicins 7152 Swedbank V395 VB2 00:01:26 129
467 Sergejs Maslobojevs 8155 NRC Rīga V396 VL1 00:01:26 129
468 Zane Tilta-Kūma 7419 Kocēnu novads S72 SL1 00:01:26 169
469 Sabīne Valtere 5873 pulsometrs.lv S73 SZ2 00:01:26 169
470 Aivars Beldavs 5449 V397 VZ3 00:01:26 128
471 Jake Lavigne 5935 NATO V398 VZ2 00:01:26 128
472 Jānis Ozols 6076 - V399 VZ2 00:01:26 128
473 Linda Zukovska 5483 DNB Servisa centrs S74 SZ2 00:01:26 169
474 Igors Kozlovs 7279 V400 VB2 00:01:26 128
475 Mārcis Klāvs Beitāns 7159 V401 VB1 00:01:26 128
476 Agris Meilerts 17105 Latvijas Finieris Mežs V402 VB2 00:01:26 128
477 Nils Eduards Jakobsons 5988 Lynxdojo V403 VZ1 00:01:26 128
478 Aleksis Jarockis 7378 V404 VB1 00:01:26 128
479 Maksims Leščinskis 7182 Zoorbagan V405 VB2 00:01:27 127
480 Igors Maļčukovs 5039 V406 VZ2 00:01:27 127
481 Pāvels Ābelīte 5299 PROLATIO Systems V407 VZ2 00:01:27 127
482 Oskars Eglītis 5170 Skrienam Liepāja V408 VZ1 00:01:27 127
483 Dainis Hohbergs 7225 Latvijas Finieris V409 VB2 00:01:27 127
484 Petr Sedlacek 5947 NATO V410 VZ2 00:01:27 127
485 Juris Čerņadjevs 8150 V411 VL3 00:01:27 127
486 Kaspars Reinfelds 5498 V412 VZ2 00:01:27 127
487 Ilze Sermolīte 7390 Zemgales Ziņas S75 SB2 00:01:27 167
488 Arvis Stivriņš 8100 Engures sportam I Sporta Patriots V413 VL1 00:01:27 127
489 Lauris Grāvelis 7203 BAFF Sports Team V414 VB1 00:01:27 126
490 Sandris Jaunzems 5460 V415 VZ3 00:01:27 126
491 Juris Šehtels 8189 Ādaži V416 VL3 00:01:28 126
492 Vladimirs Isajevs 5611 V417 VZ3 00:01:28 126
493 Uldis Doniņš 5225 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V418 VZ2 00:01:28 126
494 Zane Kaspere 15325 S76 SZ2 00:01:28 166
495 Elvijs Vanags 5265 KROKUS V419 VZ2 00:01:28 126
496 Arturs Kažmers 7422 Valmiermuiža V420 VB1 00:01:28 126
497 Edgars Blūms 5365 Rush b V421 VZ2 00:01:28 126
498 Aigars Silkalns 5874 colorlib.com V422 VZ2 00:01:28 125
499 Linda Grīnberga 5576 S77 SZ2 00:01:28 165
500 Gints Krastiņš 8205 Emergn #optimized4running V423 VL1 00:01:28 125
501 Annija Zāģere 5160 Rīga Runners 1 S78 SZ1 00:01:28 165
502 Aigars Lūsis 8083 Talsu pakalnu sporta klubs V424 VL3 00:01:28 125
503 Mārtiņš Plaudis 8010 SK Dzērvene V425 VL1 00:01:28 125
504 Daina Jurķe 8101 Gentlemens Club / Supervaroņi S79 SL1 00:01:28 165
505 Marta Kvisvika 7135 KVISVIKI S80 SB1 00:01:28 165
506 Mārtiņš Spalva 5684 Swedbank V426 VZ2 00:01:28 125
507 Beāte Anna Klepere 15308 Takši S81 SZ1 00:01:28 165
508 Arnis Mūrnieks 7187 V427 VB2 00:01:28 125
509 Gita Jurševska 7141 Riga Runners S82 SB1 00:01:28 164
510 Laura Savicka 5892 S83 SZ1 00:01:28 164
511 Aleksandrs Rascevskis 8076 V428 VL1 00:01:28 125
512 Guntars Reveliņš 7307 Jaunmārupe skrien II V429 VB2 00:01:28 125
513 Dairis Bodnieks 5414 V430 VZ3 00:01:29 125
514 Zane Martinsone 5407 S84 SZ2 00:01:29 164
515 Ivo Pušņins 5464 V431 VZ2 00:01:29 125
516 Jānis Ausmanis 7319 SK Katrīna V432 VB2 00:01:29 125
517 Amanda Millere 5759 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S85 SZ1 00:01:29 164
518 Intārs Stalbergs 5420 V433 VZ3 00:01:29 124
519 Edgars Lešinskis 8178 Siguldas Maratona klubs V434 VL2 00:01:29 124
520 Kristaps Černis 5967 Bohnenkamp V435 VZ2 00:01:29 124
521 Lāsma Zebuliņa 8110 S86 SL2 00:01:29 164
522 Blaž Cugmas 5042 Slovenija V436 VZ2 00:01:29 124
523 Ralfs Jumiķis 8236 Luminor V437 VL1 00:01:29 124
524 Vladimir Tarasov 7081 V438 VB2 00:01:29 124
525 Mārtiņš Braslavs 5008 V439 VZ2 00:01:29 124
526 Inese Meldere 5310 S87 SZ2 00:01:29 164
527 Guntars Būmans 8208 Matisons Runner's Club V440 VL3 00:01:29 124
528 Andris Bogdāns 6027 V441 VZ2 00:01:29 124
529 Juris Leitāns 7204 MJ-Partneri V442 VB2 00:01:29 123
530 Jānis Skamanis 5692 V443 VZ2 00:01:29 123
531 Emīls Stūrītis 5927 V444 VZ1 00:01:29 123
532 Kārlis Stonka 5120 VSK Noskrien V445 VZ2 00:01:30 123
533 Linards Kalvāns 5700 Putnu iela V446 VZ2 00:01:30 123
534 Reinis Graviņš 5997 V447 VZ2 00:01:30 123
535 Baiba Niparte 5213 S88 SZ2 00:01:30 162
536 Jānis Nulle 5067 ind. V448 VZ2 00:01:30 123
537 Nauris Lepiks 5737 - V449 VZ2 00:01:30 123
538 Ilze Leščinska 5446 Zoorbagan S89 SZ3 00:01:30 162
539 Ints Radziņš 5659 V450 VZ2 00:01:30 123
540 Jeļena Vērdiņa 5311 S90 SZ2 00:01:30 162
541 Andris Skapsts 5598 Lynxdojo V451 VZ4 00:01:30 123
542 Haralds Pūce 5993 Madona V452 VZ3 00:01:30 122
543 Romāns Zutis 5738 V453 VZ2 00:01:30 122
544 Viktors Volkovs 5117 V454 VZ2 00:01:30 122
545 Artūrs Ketlers 8017 SK Dzērvene V455 VL1 00:01:30 122
546 Jānis Kopmanis 5454 LSC V456 VZ4 00:01:30 122
547 Alise Kalniņa 5685 S91 SZ2 00:01:30 161
548 Lauris Zilveris 7415 Pīļtēviņa pārgājiens V457 VB1 00:01:30 122
549 Egija Tamsone 5430 Matisons Runner's Club S92 SZ3 00:01:30 161
550 Jānis Liepiņš 7312 Skapari V458 VB1 00:01:30 122
551 Jurģis Balodis 5805 V459 VZ2 00:01:30 122
552 Mārcis Jaunkamps 5333 V460 VZ1 00:01:31 122
553 Stanislav Biktimirov 5832 VSK Noskrien V461 VZ3 00:01:31 122
554 Anete Viziņa 5146 S93 SZ1 00:01:31 160
555 Rolands Rudītis 7338 Azimuts OK V462 VB1 00:01:31 122
556 Kristaps Pugačs 7424 SPORTLAND V463 VB1 00:01:31 122
557 Gļebs Karjaka 5584 V464 VZ2 00:01:31 122
558 Kristaps Sirmais 5966 Guddžobs guddans V465 VZ2 00:01:31 121
559 Deniss Zariņš 7073 Cēsis V466 VB1 00:01:31 121
560 Kristīne Smagare 5203 S94 SZ2 00:01:31 160
561 Ivo Zemturis 8111 V467 VL1 00:01:31 121
562 Uģis Bērziņš 7102 Rūgstošo Nedrīkst V468 VB1 00:01:31 121
563 Edgars Balunovs 6037 Olainfarm V469 VZ2 00:01:31 121
564 Elmārs Martinsons 15358 EY V470 VZ3 00:01:31 121
565 Roberts Bērziņš 5921 AMSERV V471 VZ2 00:01:31 121
566 Niklāvs Marauskis 6010 SK Katrīna V472 VZ1 00:01:31 121
567 Alvita Mirecka 8177 Talsu Pauguraines Zaķi S95 SL2 00:01:31 159
568 Jānis Veļķeris 7445 Alūksne V473 VB1 00:01:31 121
569 Jānis Pārums 7098 Ņiprie ikri V474 VB1 00:01:31 121
570 Jānis Grundšteins 5681 Baltais V475 VZ2 00:01:32 121
571 Kaspars Vēzītis 7278 V476 VB2 00:01:32 120
572 Mareks Tumašs 8124 Sapiens V477 VL2 00:01:32 120
573 Gunta Reinicāne 7352 S96 SB1 00:01:32 159
574 Ivo Ģipters 7042 V478 VB1 00:01:32 120
575 Konstantīns Vasiļjevs 7374 Dion SportLab V479 VB1 00:01:32 120
576 Adam Wankowski 5942 NATO V480 VZ2 00:01:32 120
577 Jose Anotnio Lopez Galiano 5937 NATO V481 VZ2 00:01:32 120
578 Nauris Zariņš 17084 V482 VB1 00:01:32 120
579 Guntars Siliņš 8027 KROKUS V483 VL2 00:01:32 120
580 Reinis Jasliņš 8158 Jaunmārupe skrien! V484 VL2 00:01:32 120
581 Māris Bērziņš 8013 Virsotne/MARMOT V485 VL1 00:01:32 120
582 Zigmunds Vītiņš 8016 V486 VL2 00:01:32 120
583 Aivis Reinholds 5526 Siguldas maratona klubs V487 VZ3 00:01:32 120
584 Jānis Dauģis 5421 Aron Cargo V488 VZ2 00:01:32 120
585 Džanita Freija 5648 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S97 SZ3 00:01:32 158
586 Didzis Galauliņš 5110 Es un es pats V489 VZ3 00:01:32 120
587 Dāvis Liepiņš 7437 V490 VB1 00:01:32 120
588 Kārlis Kurtišs 5393 V491 VZ2 00:01:32 119
589 Zigmunds Rībens 5798 V492 VZ3 00:01:33 119
590 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7053 S98 SB1 00:01:33 157
591 Līga Livdāne 5867 BIODERMA S99 SZ2 00:01:33 157
592 Natālija Rižka 5972 Wild Gang S100 SZ2 00:01:33 157
593 Aleksandrs Djačenko 5295 PROLATIO Systems V493 VZ2 00:01:33 119
594 Arnis Ķēniņš 5908 V494 VZ2 00:01:33 119
595 Valentīna Romanova 5190 Run for fun S101 SZ2 00:01:33 157
596 Aigars Tohters 7162 SK Dzērvene II V495 VB1 00:01:33 119
597 Vladimirs Misāns 5471 V496 VZ3 00:01:33 119
598 Jānis Actiņš 8084 VSK Noskrien V497 VL2 00:01:33 118
599 Jēkabs Vinciuns 17096 V498 VB1 00:01:33 118
600 Gunita Kārkliņa 5500 Pauguru iekarotājas S102 SZ2 00:01:33 156
601 Juris Grodnis 7262 KROKUS V499 VB3 00:01:34 118
602 Dairis Zebuliņš 6008 SPORTLAND V500 VZ3 00:01:34 118
603 Arkadiusz Chrust 5932 NATO V501 VZ2 00:01:34 118
604 Mārtiņš Smalkais 15354 EY V502 VZ2 00:01:34 118
605 Agris Samcovs 7426 Musliks V503 VB2 00:01:34 118
606 Ritvars Kalniņš 8061 Skrienam kopā, Valmiera V504 VL2 00:01:34 118
607 Anete Maže 5127 Kristers O. S103 SZ1 00:01:34 155
608 Gints Krieviņš 7314 V505 VB1 00:01:34 118
609 Mārtiņš Bodnieks 7431 V506 VB1 00:01:34 118
610 Baiba Bolgzda 5535 nothing.lv S104 SZ3 00:01:34 155
611 Kaidi Keir Kukk 8127 LifeThroughTrails S105 SL1 00:01:34 155
612 Elīna Barone 7376 SPB RUN/Brooks S106 SB1 00:01:34 155
613 Edgars Dobelis 7084 V507 VB1 00:01:34 117
614 Guntis Skunstiņš 5030 VSK Noskrien V508 VZ2 00:01:34 117
615 Konstantīns Čursins 7079 ChursinTeam V509 VB1 00:01:34 117
616 Kārlis Skutāns 5286 V510 VZ1 00:01:34 117
617 Zigmunds Zauls 7394 Limbaži skrien! V511 VB2 00:01:34 117
618 Rūdolfs Abiļevs 5604 New village Workout V512 VZ2 00:01:34 117
619 Sigita Vāce 8201 KSMR Fitness S107 SL2 00:01:34 154
620 Ilze Limanāne 8028 VSK Noskrien Vāveres S108 SL2 00:01:34 154
621 Ivars Kumpiņš 5842 Nu kas i ko V513 VZ2 00:01:34 117
622 Gatis Grandāns 5290 V514 VZ2 00:01:34 117
623 Sandija Sorokina 5687 ASK PATRIA S109 SZ1 00:01:34 154
624 Ēriks Ipatovs 7037 V515 VB1 00:01:34 117
625 Jānis Gora 7202 V516 VB1 00:01:35 117
626 Olga Izinkēviča 5280 S110 SZ2 00:01:35 154
627 Andis Gailis 8068 Kocēnu novads V517 VL2 00:01:35 116
628 Jānis Andrējevs 7061 V518 VB1 00:01:35 116
629 Andis Krūmiņš 5812 V519 VZ3 00:01:35 116
630 Guntis Pucens 7224 SK Katrīna V520 VB3 00:01:35 116
631 Sandra Gaile 5951 Izturība S111 SZ2 00:01:35 153
632 Reinis Veinbergs 5287 V521 VZ1 00:01:35 116
633 Dana Mačtama 8108 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S112 SL1 00:01:35 153
634 Renāts Prokofjevs 5741 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V522 VZ1 00:01:35 116
635 Ilvars Bergmanis 7216 V523 VB1 00:01:35 116
636 Valdis Lepiksons 7186 Auseklis IK V524 VB2 00:01:35 116
637 Edvarts Melnis 15349 V525 VZ2 00:01:35 116
638 Mylene Caron 5930 NATO S113 SZ3 00:01:35 152
639 Rolands Paļuga 15314 Pļaviņu novada ģimnāzija V526 VZ1 00:01:35 116
640 Indulis Tilgass 7305 V527 VB2 00:01:35 116
641 Artūrs Ipatenko 5811 V528 VZ2 00:01:36 116
642 TĀlis Paeglis 7245 LATRAPS V529 VB1 00:01:36 116
643 Aija Freiberga 7429 S114 SB1 00:01:36 152
644 Jānis Pērkons 5571 Emergn #optimized4running V530 VZ3 00:01:36 115
645 Arturs Švūksts 18024 Alūksne V531 VL1 00:01:36 115
646 Dāvis Ende 15330 Pirtslietu darbnīca V532 VZ1 00:01:36 115
647 Kārlis Mičulis 5151 V533 VZ2 00:01:36 115
648 Edgars Bikse 5215 Latvijas Finieris V534 VZ2 00:01:36 115
649 Georgs Lazdāns 8123 V535 VL1 00:01:36 115
650 Aleksejs Vorobjovs 5308 Infogram V536 VZ2 00:01:36 115
651 Guntis Strazds 5312 V537 VZ4 00:01:36 115
652 Meelis Kukk 8094 - V538 VL3 00:01:36 115
653 Monta Peciņa 5650 Māsas Peciņas S115 SZ2 00:01:36 151
654 Dārta Pētersone 5704 Riga Runners II S116 SZ2 00:01:36 151
655 Dana Rudzīte-Ločmele 5188 S117 SZ2 00:01:36 151
656 Annija Sokolova 5495 Swedbank S118 SZ2 00:01:36 151
657 Aivis Putnāns 8148 Engures sportam I Sporta Patriots V539 VL1 00:01:36 114
658 Gunnar Koitne 5271 JK Hermes V540 VZ4 00:01:36 114
659 Iveta Brezinska 7266 S119 SB1 00:01:36 151
660 Jānis Kaupers 5665 DPD LATVIJA V541 VZ2 00:01:37 114
661 Roberts Sproģis 5745 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V542 VZ1 00:01:37 114
662 Regimantas Šnipaitis 8033 V543 VL2 00:01:37 114
663 Raimonds Rozītis 7271 V544 VB1 00:01:37 114
664 Andris Mačevskis 5331 V545 VZ3 00:01:37 114
665 Normunds Liepiņš 5358 Venden V546 VZ3 00:01:37 114
666 Līga Pētersone 7389 S120 SB1 00:01:37 150
667 Aleksandrs Ļitvinskis 5397 HAVI Logistics V547 VZ3 00:01:37 114
668 Kārlis Ielejs 8029 KSMR Fitness V548 VL2 00:01:37 114
669 Ervīns Ozoliņš 8214 Jaunmārupe skrien V549 VL2 00:01:37 113
670 Edgars Lapiņš 8180 Accenture V550 VL1 00:01:37 113
671 Niks Bors 5757 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V551 VZ1 00:01:37 113
672 Agris Dreimanis 7128 V552 VB1 00:01:37 113
673 Jānis Priedītis 6095 STK RwA V553 VZ2 00:01:37 113
674 Dace Tenberga 5693 Engures sportam S121 SZ2 00:01:38 149
675 Daniels Lapsenietis 5405 V554 VZ1 00:01:38 113
676 Elvis Stanevičs 7425 SPORTLAND V555 VB1 00:01:38 113
677 Evija Abiļeva 5605 Swedbank S122 SZ2 00:01:38 149
678 Mārtiņš Dambis 5877 INSALVO V556 VZ2 00:01:38 113
679 Gustavs Stradiņš 6054 V557 VZ1 00:01:38 113
680 Jānis Krēsliņš 15306 Swedbank V558 VZ2 00:01:38 113
681 Normunds Zauls 7302 Limbaži Skrien V559 VB2 00:01:38 113
682 Ainārs Kravalis 7369 Siguldas maratona klubs V560 VB2 00:01:38 112
683 Lauris Veidemanis 7395 V561 VB1 00:01:38 112
684 Uvis Braunfelds 8104 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V562 VL2 00:01:38 112
685 Artūrs Krūmiņš 7043 V563 VB1 00:01:38 112
686 Aldis Sjucillo 7282 Latvijas Finieris V564 VB2 00:01:38 112
687 Lelde Ronimoisa 5424 VSK Noskrien Vāveres S123 SZ2 00:01:38 148
688 Renārs Vasiļjevs 7443 V565 VB1 00:01:39 112
689 Airita Olekša 5085 S124 SZ2 00:01:39 148
690 Jānis Šnepste 8164 V566 VL2 00:01:39 112
691 Ērika Roba 17100 Saldus Boksa klubs S125 SB2 00:01:39 147
692 Uldis Benhens 15359 Lyngson V567 VZ3 00:01:39 112
693 Laine Kuzmane 7286 S126 SB1 00:01:39 147
694 Guntars Kukuļinskis 7151 Thunder Solutions V568 VB2 00:01:39 112
695 Guntis Zvilna 7223 Biznesa parks ABAVA V569 VB2 00:01:39 112
696 Fernando Marquez Bustillo 5939 NATO V570 VZ2 00:01:39 112
697 Juris Šķudītis 5367 Latvijas Finieris V571 VZ3 00:01:39 112
698 Guillaume Brindamour 5948 NATO V572 VZ2 00:01:39 112
699 Dana Veselova 5217 Rēzeknes novads S127 SZ2 00:01:39 147
700 Daniels Kogans 5426 Lynxdojo V573 VZ1 00:01:39 111
701 Valters Ķirpis 5064 V574 VZ3 00:01:39 111
702 Maruta Eriņa 5661 Individ. S128 SZ2 00:01:39 147
703 Baiba Brakovska 5675 Selga S129 SZ2 00:01:39 147
704 Ralfs Pilainis 5691 V575 VZ1 00:01:39 111
705 Dainis Saukāns 8014 V576 VL2 00:01:39 111
706 Viktorija Novikova 5184 Saules zaķi S130 SZ2 00:01:39 146
707 Jānis Rozītis 8151 V577 VL1 00:01:39 111
708 Līga Kaspare 5343 S131 SZ2 00:01:40 146
709 Karīna Mamedova 5986 Daugavpils Runners S132 SZ2 00:01:40 146
710 Krišjānis Hartmanis 7228 KIČE V578 VB1 00:01:40 111
711 Zane Muceniece 8195 S133 SL1 00:01:40 146
712 Orests Marts Rullis 5755 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V579 VZ1 00:01:40 110
713 Andrejs Kirma 5596 V580 VZ2 00:01:40 110
714 Ilona Šķudīte 5476 Latvijas Finieris S134 SZ3 00:01:40 145
715 Artūrs Rundzāns 7274 Selonija V581 VB1 00:01:40 110
716 Kārlis Sālījums 7001 Baltic International Bank V582 VB2 00:01:40 110
717 Kristaps Kunrads 6072 V583 VZ2 00:01:40 110
718 Liene Labsvīra 5140 Siguldas marstona klubs S135 SZ2 00:01:40 145
719 Aigars Kājiņš 5897 AK V584 VZ3 00:01:40 110
720 Frederic Methot 5941 NATO V585 VZ2 00:01:40 110
721 Rolands Bāliņš 5762 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V586 VZ2 00:01:40 110
722 Arnis Šūlmeisters 5885 V587 VZ3 00:01:40 110
723 Elīna Dzalbe 5119 Saldus boksa klubs S136 SZ2 00:01:40 145
724 Kārlis Šenbergs 5209 V588 VZ2 00:01:40 110
725 Guna Sprūde 8139 VSK Noskrien S137 SL1 00:01:41 145
726 Normunds Vējiņš 5465 V589 VZ2 00:01:41 110
727 Jurijs Nazarovs 5045 V590 VZ2 00:01:41 110
728 Liva Romanova 5482 DNB Servisa centrs S138 SZ2 00:01:41 144
729 Uģis Pauriņš 7231 Izturība V591 VB2 00:01:41 109
730 Guntis Rasims 7196 Rēzeknes novads V592 VB1 00:01:41 109
731 Jānis Kudums 7057 V593 VB1 00:01:41 109
732 Gita Lenša 15344 Mailigen S139 SZ3 00:01:41 143
733 Nikola Apsīte 5499 2KOKI S140 SZ1 00:01:42 143
734 Ieva Dobule 7130 Swedbank S141 SB1 00:01:42 143
735 Samuel Bouquay 17104 V594 VB1 00:01:42 108
736 Normunds Langins 5801 VSK Noskrien V595 VZ3 00:01:42 108
737 Kristine Jaudzema 5981 S142 SZ2 00:01:42 143
738 Inga Jurčinska 5886 OptiO S143 SZ2 00:01:42 143
739 Sergejs Tišelovičs 5150 V596 VZ3 00:01:42 108
740 Jurģis Jurčenko 15361 V597 VZ2 00:01:42 108
741 Kaspars Kursišs 5136 Labākie V598 VZ2 00:01:42 108
742 Emīls Liepiņš 5359 Venden V599 VZ1 00:01:42 108
743 Kristīne Mergina 5561 S144 SZ2 00:01:43 142
744 Juris Gaidelis 5023 Maratona klubs / Noskrien Cēsis V600 VZ4 00:01:43 108
745 Juris Trofimenko 8225 V601 VL2 00:01:43 107
746 Jānis Vītols 7345 VSK Noskrien Seniori V602 VB3 00:01:43 107
747 Valentina Zajaca 5241 S145 SZ2 00:01:43 142
748 Madara Ozola 5627 Saldus Boksa Klubs S146 SZ2 00:01:43 142
749 Laura Dzepuka 5198 Zemgales Ziņas S147 SZ1 00:01:43 142
750 Elita Zālīte 7357 TRX Cēsis S148 SB2 00:01:43 142
751 Aigars Bundzinieks 8030 V603 VL2 00:01:43 107
752 Jüri Tuvik 7322 V604 VB1 00:01:43 107
753 Jānis Baltiņš 5909 Olainfarm V605 VZ2 00:01:43 107
754 Anastasija Ņedaivodina 5556 Marienburgas vilki S149 SZ1 00:01:43 141
755 Beatrise Rozentāle 5756 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S150 SZ1 00:01:43 141
756 Kristīne Slikšāne 5924 Jaunmārupe skrien S151 SZ3 00:01:43 141
757 Edgars Goba 8153 Salaspils Zīriņi V606 VL2 00:01:43 107
758 Mārcis Vītoliņš 5084 Kociņi V607 VZ1 00:01:44 107
759 Jānis Umurs 5728 Alūksne-Ape OK V608 VZ2 00:01:44 107
760 Uģis Daģis 5111 Jēkabpils V609 VZ2 00:01:44 107
761 Dace Pauriņa 7230 Izturība S152 SB2 00:01:44 140
762 Karlina Engere 7351 S153 SB1 00:01:44 140
763 Rūdolfs Leimanis 5548 V610 VB1 00:01:44 106
764 Egils Purviņš 5402 V611 VZ2 00:01:44 106
765 Agnese Irbīte 5334 Lidosta “Rīga” S154 SZ2 00:01:44 140
766 Lelde Pētersone 7132 S155 SB1 00:01:44 140
767 Ingars Bumburs 8067 Lizums_BB Team V612 VL1 00:01:44 106
768 Nerijus Nekrašas 5130 V613 VZ3 00:01:44 106
769 Natālija Joničenko 5906 Talsu pauguraines Zaķi S156 SZ3 00:01:44 140
770 Andris Zībergs 7126 Cepu Cepu V614 VB2 00:01:44 106
771 Liene Bērziņa 5385 S157 SZ2 00:01:44 139
772 Katrīna Levāne 5268 Engures Sportam S158 SZ1 00:01:44 139
773 Ingus Mednis 5459 Saldus Boksa Klubs V615 VZ2 00:01:44 106
774 Braijens Staškevičs 5875 Emergn #optimized4running V616 VZ2 00:01:44 106
775 Atis Jansons 7281 Swedbank V617 VB1 00:01:45 106
776 Ivars Upenieks 7229 Rēzeknes novads V618 VB2 00:01:45 106
777 Gunta Kalniņa 5565 S159 SZ2 00:01:45 139
778 Aigars Savickis 5890 V619 VZ4 00:01:45 106
779 Aleksey Kakojchenkov 5099 Pskov V620 VZ2 00:01:45 105
780 Eduards Harčuks 7083 V621 VB1 00:01:45 105
781 Raimonds Spēks 5511 KROKUS V622 VZ2 00:01:45 105
782 Lita Dzelme 8126 S160 SL2 00:01:45 139
783 Evelīna Vasiļjeva 5427 Daugavpils Runners S161 SZ1 00:01:45 139
784 Dana Rimvide-Mickeviča 5069 Daugavpils Runners S162 SZ2 00:01:45 139
785 Arvis Birkmanis 5580 V623 VZ3 00:01:45 105
786 Raitis Vilsdorfs 5338 V624 VZ2 00:01:45 105
787 Jānis Orinskis 5168 Dīvaiņ V625 VZ2 00:01:45 105
788 Jānis Labsvīrs 5828 Siguldas maratona klubs V626 VZ3 00:01:45 105
789 Dainis Spaliņš 7134 V627 VB3 00:01:45 105
790 Raimonds Eglītis 17093 E|S Running V628 VB1 00:01:45 105
791 Aleksandrs Antonovs 8233 &A V629 VL2 00:01:45 105
792 Marta Klaucāne 5658 Swedbank S163 SZ2 00:01:45 138
793 Mārtiņš Pakulis 5623 EY V630 VZ2 00:01:45 105
794 Līga Beinaroviča 5113 S164 SZ2 00:01:45 138
795 Aadi Remmik 7176 3 Paksu V631 VB2 00:01:45 105
796 Juris Dombrovskis 7100 Rēzeknes novads V632 VB2 00:01:45 105
797 Anete Pažusa 5154 S165 SZ2 00:01:45 138
798 Andrejs Vasiļjevs 5300 PROLATIO Systems V633 VZ2 00:01:45 105
799 Ilze Skuja 5830 Palīdzēsim.lv S166 SZ3 00:01:45 138
800 Edgars Miķelsons 5977 Lynxdojo V634 VZ1 00:01:45 105
801 Paquette Olivier 6063 V635 VZ2 00:01:45 105
802 Agnese Katlapa 17106 Studenšu korporācija Imeria S167 SB1 00:01:46 138
803 Mihails Zinčenko 5314 V636 VZ2 00:01:46 105
804 Juris Misters 7179 V637 VB1 00:01:46 104
805 Laura Adamoviča 5412 S168 SZ2 00:01:46 138
806 Jose Gutierrez 6058 NATO V638 VZ3 00:01:46 104
807 Edgars Indrušonoks 5713 Selga V639 VZ2 00:01:46 104
808 Ilona Svekre 5003 S169 SZ2 00:01:46 138
809 Krišjānis Svilpe 7088 EY V640 VB1 00:01:46 104
810 Ivonna Stefanišina 6089 Luminor S170 SZ2 00:01:46 138
811 Gints Žumburs 5141 V641 VZ3 00:01:46 104
812 Ivars Lapše 5562 DzSK Lokomotīve V642 VZ4 00:01:46 104
813 Anete Salmiņa 5735 S171 SZ1 00:01:46 137
814 Elīna Maskale 5015 PRINTFUL S172 SZ1 00:01:46 137
815 Valērijs Markovskis 7299 DPD LATVIJA V643 VB1 00:01:46 104
816 Ilona Bēmere 5683 Baldones skriešanas komanda S173 SZ3 00:01:46 137
817 Ieva Biedrīte 8170 Pulsometrs.lv/Sos ciemati S174 SL1 00:01:46 137
818 Igors Trofimenko 8166 V644 VL1 00:01:46 104
819 Kaspars Salmiņš 8048 V645 VL1 00:01:46 104
820 Evita Bērziņa 7018 S175 SB2 00:01:46 137
821 Anete Bruževica 3497 Luminor S176 SZ3 00:01:46 137
822 Sandra Vesere 7346 S177 SB1 00:01:46 137
823 Loisl Fortmuller 17101 NATO V646 VB1 00:01:46 104
824 Valters Alliks 8096 V647 VL1 00:01:46 104
825 Gunārs Grundštoks 7219 VSK Noskrien V648 VB1 00:01:46 104
826 Inga Rītere 5969 S178 SZ1 00:01:46 137
827 Sintija Gertane 5481 DNB Servisa centrs S179 SZ2 00:01:47 137
828 Dmitrijs Ariko 7193 V649 VB1 00:01:47 104
829 Anna Voronova 5095 Pskov S180 SZ2 00:01:47 136
830 Ieva Sproģe 5103 3D Running S181 SZ2 00:01:47 136
831 Iveta Šķiņķe 7113 Riga Runners S182 SB3 00:01:47 136
832 Ieva Rogāle 7211 KROKUS S183 SB1 00:01:47 136
833 Dzintars Kriķis 5005 Labo sajūtu kolekcionārs V650 VZ3 00:01:47 103
834 Linda Loce 8060 Lynxdojo S184 SL1 00:01:47 136
835 Aivita Lasmane 5444 S185 SZ1 00:01:47 136
836 Ainārs Leimanis 5821 TRX Cēsis V651 VZ4 00:01:47 103
837 Zane Deimante 7011 S186 SB1 00:01:47 136
838 Ļubova Blaževiča 7382 BIODERMA S187 SB1 00:01:47 136
839 Ingrīda Diļevka 5294 PROLATIO Systems S188 SZ2 00:01:47 136
840 Andris Pikarevskis 5785 V652 VZ2 00:01:47 103
841 Aivars Lapa 7163 Autostarts.lv V653 VB2 00:01:47 103
842 Ilva Kārkliņa 8009 S189 SL2 00:01:47 136
843 Inga Ziediņa 7377 Maratona klubs S190 SB2 00:01:47 136
844 Renārs Reiniks 5418 V654 VZ3 00:01:48 103
845 Kārlis Ertmanis 7303 BALTAIS V655 VB2 00:01:48 103
846 John Aage Andersen 5467 Atea Global Services V656 VZ4 00:01:48 103
847 Agnese Žukova 5484 Olainfarm S191 SZ2 00:01:48 135
848 Māris Lūsis 8058 Skrienošie Lūši V657 VL2 00:01:48 103
849 Kristīne Slaidiņa 17089 Baldones skriešanas komanda S192 SB1 00:01:48 135
850 Ieva Kiseļeva 6080 Luminor S193 SZ2 00:01:48 135
851 Iveta Leja 7332 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S194 SB2 00:01:48 135
852 Ligita Leitlande 8054 Zemgales Ziņas S195 SL2 00:01:48 135
853 Rolands Kursišs 5223 V658 VZ2 00:01:48 102
854 Uldis Krauklis 6079 Accenture V659 VZ2 00:01:48 102
855 Krists Ziemelis 5116 V660 VZ2 00:01:48 102
856 Guntis Domburs 5183 Individual V661 VZ2 00:01:48 102
857 Ilona Viļumsone 5587 AkmensDizains.lv S196 SZ3 00:01:48 135
858 Aleksandrs Mortuļevs 8075 VAS Latvijas gaisa satiksme V662 VL2 00:01:48 102
859 Zane Letapure - Neļķe 6000 SPORTLAND S197 SZ2 00:01:48 135
860 Ieva Krastiņa 5133 S198 SZ2 00:01:49 134
861 Anete Ozoliņa 5392 S199 SZ2 00:01:49 134
862 Matīss Vaivods 7068 V663 VB1 00:01:49 102
863 Elīna Romanovska 5956 Zaļo vārnu aizsardzība S200 SZ2 00:01:49 134
864 Gatis Krīgers 5998 V664 VZ2 00:01:49 102
865 Valērijs Arbuzovs 5051 V665 VZ3 00:01:49 102
866 Paula Bobrova 5195 S201 SZ1 00:01:49 134
867 Agita Grizāne 8125 VSK Noskrien S202 SL2 00:01:49 134
868 Kristīne Grava 5528 S203 SZ2 00:01:49 134
869 Līva Leimane 5060 Riga Runners S204 SZ2 00:01:49 134
870 Merilin Vahtra 5784 Harju OK S205 SZ2 00:01:49 134
871 Jānis Zemītis 7401 KALNGALE V666 VB1 00:01:49 101
872 Ilze Vācere 6028 Team Kažemāka / Noskrien S206 SZ3 00:01:49 133
873 Ieva Ozoliņa 5792 AkmensDizains.lv S207 SZ2 00:01:49 133
874 Ieva Tāle-Stangute 7370 Baldones skriešanas komanda S208 SB1 00:01:49 133
875 Alise Lapiņa 5507 Atea Global Services S209 SZ2 00:01:49 133
876 Laura Māra Jakovļeva 5747 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S210 SZ1 00:01:50 133
877 Danute Fībiga Daukšte 17083 S211 SB2 00:01:50 133
878 Jeļena Ždaņenko 5872 BIODERMA S212 SZ2 00:01:50 132
879 Jānis Gotauts 5394 V667 VZ2 00:01:50 100
880 Evita Riekstiņa 7064 S213 SB1 00:01:50 132
881 Zita Beneševičienė 5283 SLK Kurtuva/Vilmers S214 SZ3 00:01:50 132
882 Edgars Aleksejevs 8093 Veču Lauks V668 VL1 00:01:50 100
883 Jānis Vilks 5079 V669 VZ2 00:01:50 100
884 Daniel Lopes Martins 8095 V670 VL1 00:01:50 100
885 Raimonds Celms 7105 AL V671 VB1 00:01:50 100
886 Kristīne Krista Lejniece 5911 Zemgales Ziņas S215 SZ2 00:01:50 132
887 Sergejs Žuravļovs 5992 eMaja.lv V672 VZ2 00:01:50 100
888 Toms Kaufmanis 8055 Maratona Klubs V673 VL1 00:01:50 100
889 Svetlana Stojeva 5267 S216 SZ2 00:01:50 132
890 Lana Lindermane 15311 S217 SZ3 00:01:50 132
891 Līga Brutāne 5399 Swedbank S218 SZ2 00:01:50 132
892 Ance Gulbinska 7097 S219 SB1 00:01:51 132
893 Ieva Upmace-Grīviņa 8089 Surikati S220 SL1 00:01:51 132
894 Linda Buķele 5765 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S221 SZ2 00:01:51 131
895 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5232 STRAZDIŅI V674 VZ1 00:01:51 100
896 Andrejs Kolupajevs 15313 Vitality Snack V675 VZ2 00:01:51 100
897 Vitalijs Derkacs 5266 V676 VZ2 00:01:51 100
898 Līga Pakalna 5347 KROKUS S222 SZ2 00:01:51 131
899 Vita Oļeiņika 15356 S223 SZ1 00:01:51 131
900 Mihails Grigorjevs 5302 PROLATIO Systems V677 VZ2 00:01:51 99
901 Iveta Hāgena 5262 KSMR Fitness Carnikava S224 SZ3 00:01:51 131
902 Juris Medvids 8015 V678 VL1 00:01:51 99
903 Normunds Kronbergs 7192 TUKUMS V679 VB1 00:01:51 99
904 Edvards Jaškulis 15347 V680 VZ2 00:01:51 99
905 Roberts Preiss 5749 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V681 VZ1 00:01:51 99
906 Uldis Bertāns 7109 V682 VB1 00:01:51 99
907 Ernests Jānis Korbs 5854 Orthomol Latvija V683 VZ1 00:01:51 99
908 Kaspars Korbs 5851 Orthomol Latvija V684 VZ3 00:01:51 99
909 Dace Saveiko 15316 S225 SZ2 00:01:51 131
910 Irēna Būmeistare 5597 S226 SZ2 00:01:52 130
911 Aleksandrs Ksenofontovs 5298 PROLATIO Systems V685 VZ2 00:01:52 99
912 Arūnas Beržinskas 8049 SLK Kurtuva/Vilmers V686 VL2 00:01:52 99
913 Edgars Krastiņš 7434 V687 VB1 00:01:52 99
914 Jānis Sīpols 5416 V688 VZ3 00:01:52 99
915 Neonella Māra Meiberga 5169 S227 SZ1 00:01:52 130
916 Kaspars Kalniņš 7270 Matisons Runner's Club V689 VB2 00:01:52 99
917 Ingūna Sevostjanova 8154 Nūjo vesels S228 SL2 00:01:52 130
918 Lilija Grundmane 5258 Maratona klubs S229 SZ4 00:01:52 130
919 Dzintars Dūdiņš 8121 Siguldas maratona klubs V690 VL2 00:01:52 98
920 Angelina Soboļeva 5289 Unicorns S230 SZ2 00:01:52 130
921 Rolands Seifullajevs 5990 eMaja.lv V691 VZ2 00:01:52 98
922 Signe Kaupuža 5898 S231 SZ2 00:01:52 129
923 Raitis Puriņš 5887 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V692 VZ4 00:01:53 98
924 Gatis Valdheims 7091 V693 VB1 00:01:53 98
925 Māris Vīlips 8052 V694 VL2 00:01:53 98
926 Jurijs Skorodihins 5182 V695 VZ2 00:01:53 98
927 Ludmila Joce 8210 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S232 SL3 00:01:53 129
928 Edgars Kirhners 5461 V696 VZ2 00:01:53 98
929 Inese Lībiete 5591 S233 SZ2 00:01:53 129
930 Anna Proskurina 7277 S234 SB1 00:01:53 129
931 Rūdolfs Rutkovskis 5346 V697 VZ2 00:01:53 98
932 Iveta Stūrīte 5109 S235 SZ2 00:01:53 129
933 Agnese Sloka 5540 DzSK Lokomotīve S236 SZ2 00:01:53 129
934 Rolands Balsis 5829 Palīdzēsim.lv V698 VZ1 00:01:53 98
935 Linda Lūse 5462 Swedbank S237 SZ2 00:01:53 129
936 Dainis Muško 8134 Kartavkalnu buki V699 VL2 00:01:53 97
937 Krišs Borītis 6056 Deered V700 VZ2 00:01:53 97
938 Arnis Kuzmanis 7096 AkmensDizains.lv V701 VB2 00:01:53 97
939 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto S238 SZ2 00:01:53 128
940 Sabīne Eglīte 7236 S239 SB1 00:01:53 128
941 Kaspars Jaunzems 15355 V702 VZ2 00:01:54 97
942 Sandra Lūse 5320 Skrienošie Lūši S240 SZ3 00:01:54 128
943 Rihards Bitels 5768 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V703 VZ1 00:01:54 97
944 Konstantīns Zorins 6064 ZILBER V704 VZ2 00:01:54 97
945 Maksims Ivanovs 5243 V705 VZ2 00:01:54 97
946 Armands Bricis 5780 V706 VZ3 00:01:54 97
947 Edgars Krastiņš 5318 Daba mus sauc V707 VZ2 00:01:54 97
948 Pēteris Dūka 7320 V708 VB1 00:01:54 97
949 Ieva Kalere 5187 S241 SZ2 00:01:54 128
950 Agris Kamenders 7087 In Dust We Trust V709 VB1 00:01:54 97
951 Veronika Buhalova 5501 S242 SZ2 00:01:54 128
952 Kseniia Pelevina 15327 S243 SZ2 00:01:54 128
953 Diāna Krastiņa 5317 Daba mus sauc S244 SZ2 00:01:54 128
954 Aija Loca 7017 Daugavpils runners S245 SB2 00:01:54 128
955 Andris Rozentālbergs 7143 V710 VB1 00:01:54 97
956 Kristaps Radvilavičs 5050 3D Running V711 VZ2 00:01:54 97
957 Dāvis Palsiņš 5082 3D Running V712 VZ2 00:01:54 97
958 Olga Maloletnikova 8005 Riga Runners I S246 SL1 00:01:54 127
959 Jānis Zevakins 6069 V713 VZ1 00:01:54 97
960 Ieva Ziemele 5233 RL Grupa S247 SZ2 00:01:54 127
961 Līga Brence 5434 VSK Noskrien S248 SZ3 00:01:54 127
962 Vadims Fjodorovs 5112 V714 VZ2 00:01:54 97
963 Jesse Ladia 5943 NATO V715 VZ2 00:01:54 97
964 Arvīds Germovs 8173 V716 VL2 00:01:55 96
965 Toms Rajunčus 7440 V717 VB1 00:01:55 96
966 Žanete Leimane 8194 TRX Cēsis S249 SL2 00:01:55 127
967 Liene Paula Tovkiņa 15335 Lynxdojo S250 SZ2 00:01:55 127
968 Linda Andersone 5538 Accenture S251 SZ2 00:01:55 127
969 Elvis Teninsons 5999 SPORTLAND V718 VZ2 00:01:55 96
970 Roberts Ramba 6074 V719 VZ2 00:01:55 96
971 Māris Allens 5410 V720 VZ3 00:01:55 96
972 Dace Kadiķe 5377 S252 SZ2 00:01:55 127
973 Gatis Kriuliņš 7104 V721 VB2 00:01:55 96
974 Evita Pauriņa 5371 S253 SZ3 00:01:55 127
975 Ulvis Trēgers 5480 EY V722 VZ2 00:01:55 96
976 Madara Tīģere-Bernharde 5725 S254 SZ2 00:01:55 127
977 Dina Alksne 5148 ZVOC S255 SZ3 00:01:55 127
978 Sindija Skangale 15319 Swedbank S256 SZ2 00:01:55 126
979 Linda Smalka 5518 DNB Servisa centrs S257 SZ2 00:01:55 126
980 Sintija Sproģe 7423 Aizkraukle S258 SB1 00:01:55 126
981 Andrejs Semjonovs 17086 The House V723 VB1 00:01:55 96
982 Andris Drešmanis 7420 DzSK Lokomotīve V724 VB2 00:01:55 96
983 Kaspars Kalniņš 5248 V725 VZ2 00:01:55 96
984 Helēna Ločmele 5615 Lauki S259 SZ2 00:01:55 126
985 Ieviņa Lieldiena 7032 Madona S260 SB2 00:01:55 126
986 Renek Harsija 6045 V726 VZ3 00:01:55 96
987 Guntis Strautiņš 7086 Maratona klubs V727 VB1 00:01:55 96
988 Rihards Vītols 5752 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V728 VZ1 00:01:55 96
989 Simona Birkenberga 5592 LIESMA S261 SZ2 00:01:55 126
990 Konstantīns Buravcovs 8098 V729 VL1 00:01:55 96
991 Ervīns Lūsis 6041 Lūši V730 VZ2 00:01:55 96
992 Deniss Lukjančuks 5772 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V731 VZ2 00:01:55 96
993 Matiss Jansons 7221 Atea Global Services V732 VB1 00:01:56 96
994 Inese Bērziņa 8008 Kocēnu novads 1 S262 SL2 00:01:56 126
995 Iveta Dobele 5431 S263 SZ2 00:01:56 126
996 Zane Matuļone 5096 Sporta centrs Jugla S264 SZ2 00:01:56 126
997 Anna Van Gāla 5291 S265 SZ1 00:01:56 126
998 Kristaps Dvēselītis 8147 V733 VL1 00:01:56 95
999 Mārtiņš Veseris 5541 V734 VZ2 00:01:56 95
1000 Juta Buklovska 5157 S266 SZ1 00:01:56 125
1001 Jana Romanovska 8037 Zemgales Ziņas S267 SL1 00:01:56 125
1002 Žans Verdens 8077 V735 VL2 00:01:56 95
1003 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7222 Vsk Noskrien S268 SB2 00:01:56 125
1004 Mārtiņš Brigmanis 8043 V736 VL1 00:01:56 95
1005 Aleksandra Domanska 5866 BIODERMA S269 SZ2 00:01:56 125
1006 Evita Zemlīte 5718 S270 SZ3 00:01:56 125
1007 Nora Zvirbule 5234 S271 SZ2 00:01:56 125
1008 Rolands Šusts 5539 V737 VZ2 00:01:56 95
1009 Mārtiņš Kadiķis 5378 V738 VZ2 00:01:56 95
1010 Dainis Upenieks 5896 SK Ozolnieki V739 VZ3 00:01:56 95
1011 Antons Zdanevics 7028 A3g V740 VB1 00:01:56 95
1012 Māris Dambis 5859 INSALVO V741 VZ4 00:01:57 95
1013 Agnis Melderis 5244 V742 VZ3 00:01:57 95
1014 Zane Dille 7003 Noskrien Cēsis S272 SB2 00:01:57 125
1015 Marta Dieviņa 5489 EY S273 SZ2 00:01:57 125
1016 Artjoms Volaščuks 5025 V743 VZ2 00:01:57 95
1017 Jānis Circāns 5135 V744 VZ4 00:01:57 95
1018 Iveta Bērziņa 5304 Riga Runners II S274 SZ2 00:01:57 125
1019 Dainis Kronbergs 7090 TUKUMS V745 VB2 00:01:57 95
1020 Alīna Fisenkova 8053 Lacerta Running Team S275 SL1 00:01:57 125
1021 Kristīne Vilciņa 5865 BIODERMA S276 SZ1 00:01:57 125
1022 Madara Dambe-Krastkalne 5558 S277 SZ2 00:01:57 125
1023 Ansis Jēkabsons 6085 Luminor V746 VZ2 00:01:57 95
1024 Ģirts Jaunzems 5694 V747 VZ2 00:01:57 94
1025 Zane Berdaškeviča 5881 SPORTLAND S278 SZ2 00:01:57 125
1026 Elīza Astra Vectirāne 5216 S279 SZ1 00:01:57 124
1027 Andrejs Pētersons 5432 V748 VZ2 00:01:57 94
1028 Anita Saulīte 7356 VSK "Burkānciems & Co" S280 SB2 00:01:57 124
1029 Ilze Boldāne 7250 S281 SB2 00:01:57 124
1030 Līva Strode 5871 BIODERMA S282 SZ1 00:01:57 124
1031 Haralds Krievs 8211 Krievu spēks V749 VL2 00:01:57 94
1032 Daina Gotfrīde-Bernsone 5034 S283 SZ2 00:01:57 124
1033 Daira Jansone 5902 S284 SZ2 00:01:57 124
1034 Ieva Smilga 6018 EJ! S285 SZ2 00:01:58 124
1035 Eva Sniķere 6084 Luminor S286 SZ2 00:01:58 124
1036 Sarmīte Jermolova 5537 S287 SZ2 00:01:58 124
1037 Dace Mačevska 6030 VSK Noskrien S288 SZ2 00:01:58 124
1038 Līga Līce 8212 DzSK Lokomotīve S289 SL2 00:01:58 124
1039 Maksims Popkovs 5973 Wild Gang V750 VZ2 00:01:58 94
1040 Agra Ieleja 7070 VSK Noskrien Divplākšņi S290 SB2 00:01:58 124
1041 Sendija Galdiņa 5012 S291 SZ3 00:01:58 123
1042 Daiga Pogele 5624 S292 SZ2 00:01:58 123
1043 Ilgonis Apfelbaums 7174 V751 VB3 00:01:58 94
1044 Deniss Rostkovskis 7207 V752 VB1 00:01:58 94
1045 Ilze Orinska 5167 Dīvaiņi S293 SZ2 00:01:58 123
1046 Matīss Šteinerts 5808 V753 VZ2 00:01:58 94
1047 Mārtiņš Ruttulis 7111 V754 VB1 00:01:58 94
1048 Valters Hartpengs 6011 V755 VZ1 00:01:58 94
1049 Anete Ķikuste 5825 S294 SZ2 00:01:58 123
1050 Uldis Velps 7014 VSK Noskrien V756 VB2 00:01:58 93
1051 Sanita Kolna 5809 Madonas stirnu buks S295 SZ3 00:01:58 123
1052 Lauris Balgalvis 5506 V757 VZ3 00:01:58 93
1053 Aigars Bors 5632 V758 VZ3 00:01:58 93
1054 Inga Starpiņa 5767 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S296 SZ2 00:01:58 123
1055 Miks Locis 5857 Lynxdojo V759 VZ2 00:01:58 93
1056 Inga Krastiņa 5855 S297 SZ2 00:01:58 123
1057 Arina Maļčenkova 5131 S298 SZ2 00:01:59 123
1058 Kristaps Štelmahers 5142 KALĒJS V760 VZ2 00:01:59 93
1059 Ilze Zvīdriņa 7321 S299 SB1 00:01:59 123
1060 Sergejs Smirnovs 8057 V761 VL1 00:01:59 93
1061 Maija Putāne 6001 SPORTLAND S300 SZ3 00:01:59 123
1062 Romāns Giruckis 8232 V762 VL1 00:01:59 93
1063 Ieva Šteinberga 6006 SPORTLAND S301 SZ2 00:01:59 123
1064 Māris Veckalniņš 5819 Madona V763 VZ4 00:01:59 93
1065 Dzintars Boldāns 5479 DzSK Lokomotīve V764 VZ3 00:01:59 93
1066 Linda Peciņa 5485 Māsas Peciņas S302 SZ2 00:01:59 122
1067 Kristaps Vilde 17090 BIODERMA V765 VB1 00:01:59 93
1068 Ērika Bužinska 5442 S303 SZ1 00:01:59 122
1069 Kristaps Mikelsons 5281 IM ADORNMENT V766 VZ2 00:01:59 93
1070 Erlands Krivāns 6038 V767 VZ2 00:01:59 93
1071 Zita Kreinerte 5698 S304 SZ2 00:01:59 122
1072 Aija Kandele 7300 Swedbank S305 SB2 00:01:59 122
1073 Valdis Sirsniņš 5126 V768 VZ4 00:01:59 93
1074 Uģis Bents 8152 V769 VL2 00:01:59 93
1075 Andris Junkurs 7012 Alūksne V770 VB1 00:01:59 93
1076 Einārs Mednis 5413 V771 VZ3 00:01:59 93
1077 Gundega Miķelsone 6003 SPORTLAND S306 SZ1 00:01:59 122
1078 Iveta Bora 5631 S307 SZ3 00:01:59 122
1079 Zane Timma 7328 SK Katrīna S308 SB1 00:02:00 122
1080 Vladimirs Kļavnieks 5382 riga V772 VZ4 00:02:00 92
1081 Inga Abu-Dema 5639 S309 SZ3 00:02:00 122
1082 Kate Antāne 5994 S310 SZ1 00:02:00 122
1083 Lauris Kindzulis 6091 Luminor V773 VZ2 00:02:00 92
1084 Māra Braslava 8217 Limbaži Skrien S311 SL1 00:02:00 122
1085 Gatis Tīds 7136 V774 VB2 00:02:00 92
1086 Rinalds Aļeksjonoks 6036 V775 VZ2 00:02:00 92
1087 Ineta Bārdiņa 15315 S312 SZ3 00:02:00 121
1088 Zane Irbe 5352 S313 SZ2 00:02:00 121
1089 Mariusz Domzalski 5946 NATO V776 VZ2 00:02:00 92
1090 Signija Rancāne 7206 EY S314 SB1 00:02:00 121
1091 Oksana Krīgere 5322 S315 SZ2 00:02:00 121
1092 Andris Lanka 7284 V777 VB2 00:02:00 92
1093 Guntars Irbe 7139 Smiltene V778 VB2 00:02:00 92
1094 Peep Ristmägi 5599 JK Hermes V779 VZ4 00:02:00 92
1095 Andris Limanāns 8021 Limanāni V780 VL1 00:02:01 92
1096 Māris Dazarts 8165 marisraksta.com V781 VL1 00:02:01 92
1097 Anita Urkauska 5315 S316 SZ2 00:02:01 121
1098 Leons Cīrulis 5919 V782 VZ3 00:02:01 92
1099 Didzis Krīgers 5894 V783 VZ4 00:02:01 91
1100 Ivars Dzērve 8117 V784 VL2 00:02:01 91
1101 Indars Melzobs 7138 Mārupes bolti V785 VB2 00:02:01 91
1102 Roberts Neilands 5245 DZĒRBENES STACIJA V786 VZ3 00:02:01 91
1103 Santa Roze 5915 VSK Noskrien Divplākšņi S317 SZ3 00:02:01 120
1104 Zanda Ruskule 5726 Gjensidige S318 SZ2 00:02:01 120
1105 Andis Drengers 15329 Mārupe V787 VZ3 00:02:01 91
1106 Aleksandrs Naumenko 7267 Gausā Jūdze V788 VB3 00:02:02 91
1107 Vilis Strungs 5782 Lai jau cenšas V789 VZ1 00:02:02 91
1108 Mara Meldere 6034 S319 SZ2 00:02:02 120
1109 Daiga Vilkaste 8160 S320 SL2 00:02:02 120
1110 Artūrs Kamenders 15337 Ofšors V790 VZ2 00:02:02 91
1111 Lauma Muceniece 7318 S321 SB1 00:02:02 120
1112 Zane Brokāne 5826 Matisons Runner Club S322 SZ2 00:02:02 120
1113 Anda Sproģe-Vāvere 5496 Pandas banda S323 SZ2 00:02:02 120
1114 Dace Liepiņa 5527 S324 SZ3 00:02:02 119
1115 Inga Heidemane 6047 SK Katrīna S325 SZ3 00:02:02 119
1116 Jānis Sviklāns 7020 V791 VB1 00:02:02 91
1117 Sanita Sināte 5145 S326 SZ2 00:02:02 119
1118 Jānis Stūrītis 5108 V792 VZ3 00:02:02 90
1119 Mārtiņš Bankovskis 5985 V793 VZ2 00:02:02 90
1120 Elīna Zilaua 5643 S327 SZ2 00:02:02 119
1121 Arturs Svekris 5669 DPD LATVIJA V794 VZ3 00:02:02 90
1122 Līva Līce 5144 S328 SZ2 00:02:02 119
1123 Māra Kunrade 7265 S329 SL1 00:02:02 119
1124 Ieva Marta Gintere 7258 S330 SB1 00:02:02 119
1125 Olena Fomenko 8071 motosports/salomon S331 SL1 00:02:03 119
1126 Aida Graudiņa 7029 S332 SB2 00:02:03 119
1127 Dina Zūdiņa 5620 S333 SZ3 00:02:03 119
1128 Renāte Melngaile 6020 S334 SZ2 00:02:03 118
1129 Ingars Šakalis 7453 VSK Noskrien V795 VB1 00:02:03 90
1130 Modris Antons 17092 V796 VB1 00:02:03 90
1131 Didzis Šapkus 7232 V797 VB1 00:02:03 90
1132 Andris Bērziņš 7045 V798 VB2 00:02:03 90
1133 Arta Puriņa 15321 S335 SZ2 00:02:03 118
1134 Krists Pakulis 5189 DOBELE V799 VZ2 00:02:03 90
1135 David Magnan 5944 NATO V800 VZ2 00:02:03 90
1136 Ieva Meiere 7054 OK Ziemeļkurzeme S336 SB2 00:02:03 118
1137 Džaneta Suta 5723 S337 SZ4 00:02:03 118
1138 Natālija Prokofjeva 5764 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S338 SZ2 00:02:03 118
1139 Kristaps Goldmanis 5557 Constant Progression Team V801 VZ2 00:02:03 90
1140 Elizabete Veinberga 6024 Inov-8 Latvia | OSveikals.lv S339 SZ1 00:02:03 118
1141 Kaspars Vilcāns 5425 V802 VZ2 00:02:03 90
1142 Yurii Shulga 7268 V803 VB1 00:02:03 90
1143 Jānis Birģelis 7330 V804 VB2 00:02:03 90
1144 Estere Romanovska 15348 Olainfarm S340 SZ1 00:02:03 118
1145 Miks Gabdulļins 17095 SK "Lejasciems" V805 VB1 00:02:03 89
1146 Ina Balgalve 8081 S341 SL2 00:02:04 118
1147 Dzintars Strads 7327 nothing.lv V806 VB3 00:02:04 89
1148 Artūrs Jēkabs Pumpurs 5923 Ind. V807 VZ1 00:02:04 89
1149 Edgars Mucenieks 5612 V808 VZ2 00:02:04 89
1150 Ieva Leikarte 5211 S342 SZ3 00:02:04 118
1151 Valdis Ezeriņš 7116 V809 VB1 00:02:04 89
1152 Edgars Mežvēvers 5663 V810 VZ3 00:02:04 89
1153 Aldis Strožs 5419 V811 VZ3 00:02:04 89
1154 Māris Strazdiņš 8237 STRAZDIŅI V812 VL2 00:02:04 89
1155 Alfreds Radvils 5858 skaida V813 VZ2 00:02:04 89
1156 Edgars Ogņevs 7198 V814 VB2 00:02:04 89
1157 Vilmārs Mangalis 5240 Pēdējā elpa V815 VZ2 00:02:04 89
1158 Andris Rozenbergs 7099 SAPŅU FRAGMENTI V816 VB1 00:02:04 89
1159 Zane Dankbare 5156 S343 SZ1 00:02:04 117
1160 Baiba Pužule 7295 SELGA S344 SB1 00:02:04 117
1161 Iluta Sprukule 5201 S345 SZ1 00:02:04 117
1162 Ilze Galviņa 5590 S346 SZ2 00:02:04 117
1163 Sandis Avans 5436 V817 VZ2 00:02:05 89
1164 Daira Salaka 7235 S347 SB1 00:02:05 117
1165 Dzintra Kārkliņa 5147 S348 SZ4 00:02:05 117
1166 Randa Misāne 7367 S349 SB1 00:02:05 117
1167 Elīza Ozoliņa 5429 S350 SZ2 00:02:05 116
1168 Laila Ceika 5603 S351 SZ4 00:02:05 116
1169 Uldis Kirtovskis 8044 Izturība V818 VL3 00:02:05 88
1170 Simona Klodža 5164 S352 SZ1 00:02:05 116
1171 Andris Riekstiņš 5472 V819 VZ3 00:02:05 88
1172 Guntars Brauns 8239 V820 VL1 00:02:05 88
1173 Sigita Šilinska 5361 S353 SZ3 00:02:06 116
1174 Žanna Vanaga 7124 Noskrien Cēsis S354 SB2 00:02:06 116
1175 Marika Pazare 7255 Swedbank S355 SB2 00:02:06 116
1176 Mārtiņš Vaskis 5904 PH PRINT V821 VZ1 00:02:06 88
1177 Anna Grāmatniece 6070 S356 SZ4 00:02:06 116
1178 Radosaw Sambulski 5933 NATO V822 VZ2 00:02:06 88
1179 Aija Smalkā 5914 S357 SZ2 00:02:06 115
1180 Inta Zīriuse 8007 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm S358 SL1 00:02:06 115
1181 Jānis Sēkliņš 5166 V823 VZ3 00:02:06 88
1182 Normunds Vilūns 5708 vsk noskrien seniori V824 VZ4 00:02:06 88
1183 Aija Rogāle 8079 KROKUS S359 SL2 00:02:06 115
1184 Evija Kļave 7210 Jaunmārupe skrien! S360 SB2 00:02:06 115
1185 Agnese Goba 5174 S361 SZ2 00:02:06 115
1186 Valdis Vanags 5710 DC VECSALACAS UNITED V825 VZ2 00:02:06 87
1187 Līva Skolmeistare 6065 S362 SZ2 00:02:07 115
1188 Liene Sirmā 5582 S363 SZ2 00:02:07 115
1189 Gunta Lebedoka 8066 OK Kurmis S364 SL3 00:02:07 115
1190 Kristiāna Kirša 5277 S365 SZ2 00:02:07 115
1191 Marta Anna Barisa 5513 VAS Latvijas gaisa satiksme S366 SZ2 00:02:07 115
1192 Egija Veide 5123 DC VECSALACAS UNITED S367 SZ2 00:02:07 115
1193 Antra Kanušniece 5229 BIODERMA S368 SZ2 00:02:07 115
1194 Lelde Sarma 5035 S369 SZ2 00:02:07 115
1195 Edmunds Gržibovskis 8137 SK Dzērvene V826 VL3 00:02:07 87
1196 Daiga Kalnbērza 5601 Pati par sevi :) S370 SZ2 00:02:07 115
1197 Edgars Kapteinis 7095 SAPŅU FRAGMENTI V827 VB1 00:02:07 87
1198 Inga Kāpiņa 8179 VSK Noskrien Vāveres S371 SL2 00:02:07 115
1199 Anete Grandāne 5091 ASK PATRIA S372 SZ2 00:02:07 114
1200 Marina Kaže 5253 Auces aeroklubs S373 SZ2 00:02:07 114
1201 Santa Japeniņa 5205 S374 SZ2 00:02:07 114
1202 Auce Auškāpa 5523 Kocēnu novads S375 SZ2 00:02:07 114
1203 Dace Skrastiņa 7142 Talsu pauguraines Zaķi S376 SB2 00:02:07 114
1204 Toms Ķikusts 7358 V828 VB2 00:02:08 87
1205 Igors Veliks 7019 MARUPE LUXURY VILLAGE V829 VB1 00:02:08 87
1206 Ieva Meijere 7171 S377 SB1 00:02:08 114
1207 Inga Putraima 5705 S378 SZ2 00:02:08 114
1208 Mārtiņš Puriņš 7115 V830 VB1 00:02:08 86
1209 Valdis Bergs 8196 V831 VL1 00:02:08 86
1210 Ainars Vītoliņš 5083 Kociņi V832 VZ3 00:02:08 86
1211 Imants Tiesnieks 5778 V833 VZ3 00:02:08 86
1212 Ance Zaķe 5200 Jūra līdz ceļiem S379 SZ2 00:02:08 114
1213 Deniss Bezļudko 5744 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V834 VZ1 00:02:08 86
1214 Santa Bērziņa 5052 4B S380 SZ2 00:02:08 113
1215 Baiba Alkšere 7016 S381 SB1 00:02:09 113
1216 Adelīna Melbārde 5797 Eži S382 SZ1 00:02:09 113
1217 Elīna Gloda 15312 S383 SZ2 00:02:09 113
1218 Anita Galašina 7291 Global Fitness S384 SB1 00:02:09 113
1219 Nauris Vērsis 8087 Lidosta "Rīga" V835 VL1 00:02:09 86
1220 Arta Rozenberga 5326 Daba mūs sauc S385 SZ3 00:02:09 113
1221 David Austin 5403 V836 VZ2 00:02:09 86
1222 Karin Pai 6046 S386 SZ2 00:02:09 113
1223 Romans Šroms 7373 VSK Noskrien V837 VB1 00:02:09 86
1224 Krišs Janosns 5355 V838 VZ1 00:02:09 86
1225 Aleksandrs Vozņuks 5297 PROLATIO Systems V839 VZ2 00:02:09 86
1226 Toms Krauklis 5529 V840 VZ2 00:02:09 86
1227 Eric Gelinas 7408 NATO V841 VB2 00:02:09 85
1228 Kristīne Kuduma 5161 S387 SZ2 00:02:09 113
1229 Aivars Fogelis 8047 V842 VL1 00:02:09 85
1230 Linda Meire 5912 PH Print S388 SZ1 00:02:10 112
1231 Nauris Spalviņš 8213 SPB RUN/Brooks V843 VL1 00:02:10 85
1232 Evita Taurene 5559 S389 SZ2 00:02:10 112
1233 Ance Bičuka 5121 S390 SZ2 00:02:10 112
1234 Laura Karele 17102 Mailigen S391 SB1 00:02:10 112
1235 Kristaps Brizga 18028 Olainfarm V844 VL1 00:02:10 85
1236 Lāsma Malta 5515 viļāni S392 SZ3 00:02:10 112
1237 Raimonds Brīdaks 7184 V845 VB1 00:02:10 85
1238 Līga Novokšanova 5695 Swedbank S393 SZ2 00:02:10 112
1239 Edīte Šnikvalde 5058 S394 SZ2 00:02:10 112
1240 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5517 VSK Divplākšņi V846 VZ4 00:02:10 85
1241 Laura Igaviņa 7008 SK Lejasciems S395 SB1 00:02:10 112
1242 Vineta Skrastiņa 8063 Noskrien Cēsis S396 SL2 00:02:10 112
1243 Arita Kurzemniece-Pavloviča 7317 S397 SZ2 00:02:10 112
1244 Egija Biete 7339 BALTAIS S398 SB1 00:02:10 112
1245 Anda Gaidišķe 6055 S399 SZ2 00:02:10 112
1246 Linda Berga 5672 DPD LATVIJA S400 SZ2 00:02:10 112
1247 Salvis Leimanis 15328 V847 VZ2 00:02:10 85
1248 Ināra Rube 5356 KATRĪNA S401 SZ4 00:02:10 112
1249 Arvo Soosalu 5600 JK Hermes V848 VZ4 00:02:10 85
1250 Olga Kavliša 5278 S402 SZ2 00:02:10 112
1251 Gvido Ivanovs 5655 V849 VZ1 00:02:11 85
1252 Agnese Freimane 5660 S403 SZ2 00:02:11 111
1253 Agnese Stalberga 5802 S404 SZ2 00:02:11 111
1254 Liene Graudiņa 5760 S405 SZ2 00:02:11 111
1255 Miķelis Jānis Roze 5777 Marienburgas Vilki V850 VZ1 00:02:11 84
1256 Sanita Čivča 15251 S406 SZ2 00:02:11 111
1257 Maksims Birjuļins 7449 Luminor V851 VB2 00:02:11 84
1258 Inese Miltiņa 5423 S407 SZ3 00:02:11 111
1259 Liene Kalniņa 8222 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera S408 SL1 00:02:11 111
1260 Armanda Sokolovska 15307 SKKatrīna S409 SZ3 00:02:11 111
1261 Inese Sirmā 7072 S410 SB2 00:02:11 111
1262 Bruno Ivanovs 5458 V852 VZ1 00:02:11 84
1263 Juris Zavickis 3285 Mailigen V853 VB1 00:02:11 84
1264 Karīna Svikle 17103 S411 SB1 00:02:11 111
1265 Aivars Ābols 7089 MADONA V854 VB3 00:02:11 84
1266 Ruta Malacanova 5438 Swedbank S412 SZ3 00:02:11 111
1267 Elviss Ozols 15297 V855 VZ2 00:02:12 84
1268 Jevgenijs Sološičs 7173 Accenture V856 VB1 00:02:12 84
1269 Rita Ozoliņa 15324 S413 SZ1 00:02:12 111
1270 Elīna Drēziņa 18023 Maxima Latvija S414 SL1 00:02:12 111
1271 Liene Zute 5729 S415 SZ2 00:02:12 111
1272 Arnis Kārkliņš 5629 V857 VZ3 00:02:12 84
1273 Elīna Vanaga 5568 EY S416 SZ2 00:02:12 110
1274 Estere Brokāne 17087 BIODERMA S417 SB1 00:02:12 110
1275 Maruta Rancāne 6093 Visma Active S418 SZ2 00:02:12 110
1276 Marita Lapa 5180 Autostarts.lv S419 SZ3 00:02:12 110
1277 Ance Lība Sakša 5743 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S420 SZ1 00:02:12 110
1278 Ilze Ābola 5763 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S421 SZ2 00:02:12 110
1279 Ain Kivisild 7027 JK ATLI V858 VB3 00:02:12 84
1280 Agita Gritāne 7240 Biznesa parks ABAVA S422 SB2 00:02:12 110
1281 Natalia Krivenkova 5097 SKOBAR' S423 SZ3 00:02:12 110
1282 Gunta Šlosberga 5457 S424 SZ3 00:02:12 110
1283 Ingūna Semjonova 7074 Zemgales Ziņas S425 SB2 00:02:12 110
1284 Renāte Rusecka-Krūze 7213 S426 SB2 00:02:13 110
1285 Lienīte Priedāja-Klepere 15338 VPR S427 SZ3 00:02:13 110
1286 Zane Skreija 5856 Emergn #optimized4running S428 SZ2 00:02:13 110
1287 Ieva Šakena 5149 S429 SZ3 00:02:13 110
1288 Jevgenijs Volokotkins 15352 V859 VZ2 00:02:13 83
1289 Linda Līce 6048 S430 SZ2 00:02:13 110
1290 Anda Daubure 7406 SocialGuruLab S431 SB2 00:02:13 110
1291 Valērija Fedotova 5450 S432 SZ2 00:02:13 110
1292 Maksims Zevakins 15323 V860 VZ2 00:02:13 83
1293 Inita Drēziņa 7416 S433 SB2 00:02:13 110
1294 Denis Aļeksejevs 8156 V861 VL1 00:02:13 83
1295 Inga Priedīte 5703 Latvijas Finieris S434 SZ3 00:02:13 109
1296 Līga Kokoreviča 7306 S435 SB1 00:02:13 109
1297 Vija Utāne 5129 S436 SZ3 00:02:13 109
1298 Matīss Līcis 5674 DPD LATVIJA V862 VZ2 00:02:13 83
1299 Laura Kalniņa 5609 Matisons Runner's Club S437 SZ3 00:02:13 109
1300 Linda Bērziņa 5551 Virsotne/MARMOT S438 SZ2 00:02:13 109
1301 Armands Šaraks 5907 V863 VZ2 00:02:13 83
1302 Iveta Zāģere 7059 Meridiāns S439 SB2 00:02:14 109
1303 Zane Kučinska 5671 DPD LATVIJA S440 SZ2 00:02:14 109
1304 Ritma Kamendere 5864 S441 SZ2 00:02:14 109
1305 Māris Avotiņš 8231 V864 VL2 00:02:14 83
1306 Ilze Volfa-Kirilova 5697 Swedbank S442 SZ2 00:02:14 109
1307 Līga Neilande 7309 S443 SB1 00:02:14 109
1308 Santa Birģele 7313 VSK Noskrien S444 SB1 00:02:14 109
1309 Laima Magure 5536 DzSK Lokomotīve S445 SZ2 00:02:14 109
1310 Ivārs Melnis 5494 Olainfarm V865 VZ4 00:02:14 82
1311 Dāvis Rašals 5754 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V866 VZ1 00:02:14 82
1312 Ainārs Miņins 7131 HK "Žīguri MRS" V867 VB2 00:02:14 82
1313 Raimonda Kalniņa 7326 S446 SB1 00:02:14 108
1314 Ģirts Bisenieks 7127 Guddžobs Guddans V868 VB1 00:02:14 82
1315 Kristaps Cīpols 5249 V869 VZ2 00:02:15 82
1316 Elīna Golde 5807 Acsaabols S447 SZ2 00:02:15 108
1317 Māra Miķelsone 5888 Lynxdojo S448 SZ2 00:02:15 108
1318 Sandra Dervinika 8168 SK Magnen S449 SL1 00:02:15 108
1319 Līga Everte 5028 LET'S GO! S450 SZ2 00:02:15 108
1320 Zane Auziņa 5689 S451 SZ2 00:02:15 108
1321 Māra Zepa 5143 S452 SZ3 00:02:15 108
1322 Anna Greitāne 5594 Lynxdojo S453 SZ1 00:02:15 108
1323 Sintija Ozoliņa 5564 Jaunmārupes skrējēji S454 SZ3 00:02:15 108
1324 Kira Skorodumova 7021 S455 SB1 00:02:15 108
1325 Māris Melderis 15339 V870 VZ2 00:02:15 82
1326 Aigars Bērziņš 8074 V871 VL1 00:02:15 82
1327 Dace Ancāne 7155 Engures sportam I Sporta Patriots S456 SB1 00:02:15 108
1328 Inese Pētersone 6088 Luminor S457 SZ2 00:02:16 107
1329 Zane Brikova 5709 S458 SZ2 00:02:16 107
1330 Ilze Goša 5181 Maratona klubs S459 SZ3 00:02:16 107
1331 Jekaterina Borodavko 5269 S460 SZ2 00:02:16 107
1332 Vladislavs Petičonoks 7024 Olainfarm V872 VB1 00:02:16 81
1333 Līga Zeme 5226 Kuldīga S461 SZ2 00:02:16 107
1334 Ruta Poikāne 6073 S462 SZ3 00:02:16 107
1335 Valerijs Smirnovs 5789 V873 VZ4 00:02:16 81
1336 Vineta Veisberga 5380 Saldus boksa klubs S463 SZ3 00:02:16 107
1337 Inga Vate 5793 S464 SZ3 00:02:16 107
1338 Andris Zvejnieks 5447 V874 VZ2 00:02:16 81
1339 Inga Dreimane 7388 S465 SB1 00:02:16 107
1340 Jūlija Lūsiņa 5451 S466 SZ2 00:02:17 107
1341 Jevgenija Jasāne 5869 BIODERMA S467 SZ2 00:02:17 107
1342 Agnese Kleina 5835 Ķesterciems-Engures sportam. S468 SZ2 00:02:17 107
1343 Anda Ozoliņa 6039 S469 SZ3 00:02:17 107
1344 Inese Leinasare 7114 S470 SB2 00:02:17 106
1345 Sandra Upena 5231 S471 SZ2 00:02:17 106
1346 Ivo Vaicis 5917 Laiks kā jūra V875 VZ2 00:02:17 81
1347 Simona Rutkovska 5455 SimoonskiTV S472 SZ1 00:02:17 106
1348 Antons Fedorenko 5530 V876 VZ2 00:02:18 80
1349 Evita Ozola 7334 Bauska S473 SB2 00:02:18 106
1350 Julija Mezenina 7058 S474 SB1 00:02:18 106
1351 Artūrs Millers 5162 ABC software V877 VZ2 00:02:18 80
1352 Sanita Šaitere 5303 Lidosta “Rīga” S475 SZ3 00:02:18 106
1353 Viktors Griņevičs 5533 ABC software V878 VZ3 00:02:18 80
1354 Kaspars Kallass 6014 V879 VZ3 00:02:18 80
1355 Inga Vīksna 5440 S476 SZ2 00:02:18 105
1356 Marta Zumberga 7125 M&M S477 SB1 00:02:18 105
1357 Viktors Gusevs 6040 ABC software V880 VZ1 00:02:19 80
1358 Svetlana Čursina 5238 ChursinTeam S478 SZ2 00:02:19 105
1359 Maria Novozhenina 5074 MARUPE LUXURY VILLAGE S479 SZ2 00:02:19 105
1360 Zane Lukstiņa 7167 S480 SB1 00:02:19 105
1361 Ingus Sāvičs 5717 V881 VZ2 00:02:19 80
1362 Mārtiņš Puriņš 7366 V882 VB1 00:02:19 80
1363 Diāna Šņepste 5362 S481 SZ1 00:02:19 105
1364 Lelde Keiša 15320 S482 SZ2 00:02:19 105
1365 Mārtiņš Galvanovskis 5712 Rīgas tulki V883 VZ2 00:02:19 79
1366 Māris Holsts 5983 Lynxdojo V884 VZ2 00:02:19 79
1367 Sandra Bobrova 5193 S483 SZ3 00:02:19 105
1368 Evija Homko 5995 S484 SZ2 00:02:19 105
1369 Armīns Meisters 5585 V885 VZ3 00:02:19 79
1370 Daniils Blats 8190 BALTAIS V886 VL2 00:02:19 79
1371 Egija Gulbinska 7047 S485 SB1 00:02:20 104
1372 Matīss Simkevičs 5607 V887 VZ1 00:02:20 79
1373 Aiva Kukmilka 7129 S486 SB2 00:02:20 104
1374 Gundega Groma 5918 S487 SZ3 00:02:20 104
1375 Dace Vilgerte 7297 DPD LATVIJA S488 SB2 00:02:20 104
1376 Aleksejs Čuvailovs 6002 SPORTLAND V888 VZ2 00:02:20 79
1377 Ilma Melne 5779 Olainfarm S489 SZ2 00:02:20 104
1378 Eva Lapsiņa 5831 X99 S490 SZ2 00:02:20 104
1379 Anda Platače 5978 S491 SZ2 00:02:20 104
1380 Inga Bērziņa 5841 S492 SZ3 00:02:21 104
1381 Māris Melderis 5250 V889 VZ3 00:02:21 79
1382 Agnieszka Kolowca 5934 NATO S493 SZ2 00:02:21 103
1383 Ēriks Melkurts 7414 Kocēnu novads 1 V890 VB3 00:02:21 78
1384 Ernest Onoszko 5936 NATO V891 VZ2 00:02:21 78
1385 Inese Rīna 5463 AnimalPlanet S494 SZ2 00:02:21 103
1386 Aleksejs Žiļcovs 5242 VAS Latvijas gaisa satiksme V892 VZ2 00:02:22 78
1387 Aivars Ulanovs 5549 Pūre V893 VZ4 00:02:22 78
1388 Lana Radčenko 5654 Saldus Boksa Klubs S495 SZ2 00:02:22 103
1389 Ilona Urtāne 5390 S496 SZ4 00:02:22 102
1390 Rihards Valeniks 5524 Malta V894 VZ3 00:02:22 78
1391 Gunta Neija 5850 Pēdējās vietas pavēlnieki S497 SZ2 00:02:22 102
1392 Maija Katkovska 5492 MJ-Partneri S498 SZ2 00:02:22 102
1393 Dace Dūka 5221 S499 SZ2 00:02:22 102
1394 Dace Šmite 5546 S500 SZ3 00:02:23 102
1395 Raivita Birkentāla 7384 Talsu pauguraines Zaķi S501 SB2 00:02:23 102
1396 Zane Galdiņa 5497 S502 SZ2 00:02:23 102
1397 Armands Roze 5776 Marienburgas Vilki V895 VZ3 00:02:23 77
1398 Arnis Mālbergs 8198 VSK Noskrien V896 VL1 00:02:23 77
1399 Zita Štrausa 5125 Tukuma 2. vidusskola S503 SZ4 00:02:23 102
1400 Agnese Raubena 5275 S504 SZ2 00:02:23 102
1401 Rinalds Āboliņš 5750 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V897 VZ1 00:02:23 77
1402 Līga Hartpenga 6012 S505 SZ3 00:02:23 102
1403 Mārtiņš Dīcis 8216 VSK Noskrien V898 VL1 00:02:23 77
1404 Indra Anckiņa 5740 S506 SZ2 00:02:23 102
1405 Gunta Brazauska 7150 S507 SB1 00:02:23 102
1406 Ieva Jaudzeme 7381 BIODERMA S508 SB2 00:02:23 102
1407 Viktors Artamonovs 5595 V899 VZ2 00:02:24 77
1408 Artūrs Topecs 8122 SK Dzērvene V900 VL1 00:02:24 77
1409 Lauma Lieksne 7183 Jaunmārupe skrien S509 SB2 00:02:24 101
1410 Arnis Leikarts 7226 V901 VB2 00:02:24 77
1411 Jānis Laganovskis 7227 VSK Noskrien V902 VB1 00:02:24 77
1412 Andris Melnis 8132 Olainfarm V903 VL1 00:02:24 77
1413 Dana Timma 7051 S510 SB1 00:02:25 101
1414 Jānis Kauliņš 8157 ey V904 VL1 00:02:25 76
1415 Brigita Pētersone 5433 S511 SZ4 00:02:25 101
1416 Ligita Saulīte 5800 S512 SZ4 00:02:25 101
1417 Alise Griķe 5878 Daugavpils Runners S513 SZ2 00:02:25 101
1418 Zanda Kārkliņa 7402 Baldones skriešanas komanda S514 SL2 00:02:25 101
1419 Inguna Korņējeva 5324 Daba mūs sauc S515 SZ4 00:02:25 101
1420 Dace Marķitāne 5366 S516 SZ2 00:02:25 100
1421 Daina Reveliņa 5803 RWA S517 SZ3 00:02:25 100
1422 Agnese Kalēja 5955 Rūsiņa komanda S518 SZ2 00:02:25 100
1423 Linda Medne 5351 Saldus boksa klubs S519 SZ2 00:02:25 100
1424 Kārlis Krīgalis 5010 V905 VZ2 00:02:25 76
1425 Andrejs Smuļko 7310 V906 VB1 00:02:26 76
1426 Zane Auslande 5679 Lynxdojo S520 SZ2 00:02:26 100
1427 Sanita Birzniece 5152 S521 SZ3 00:02:26 100
1428 Zinta Uskale 5849 Rozā vilciena labdarības fonds S522 SZ3 00:02:26 100
1429 Sandra Rocēna 7247 IZTURĪBA S523 SB2 00:02:26 100
1430 Līga Puhova 5325 Daba mūs sauc S524 SZ1 00:02:26 100
1431 Sanda Berga 13189 Kocēnu novads S525 SZ2 00:02:26 100
1432 Ita Bērziņa 5088 Lazdu Laipa S526 SZ2 00:02:26 100
1433 Risto Reinumägi 8172 V907 VL1 00:02:26 76
1434 Agnese Nastaja 5863 mammadaba S527 SZ2 00:02:26 100
1435 Ginta Lapinska 5965 S528 SZ2 00:02:26 99
1436 Simona Skalberga 7280 2KOKI S529 SB1 00:02:26 99
1437 Dace Skrastiņa 7215 LMT S530 SB2 00:02:27 99
1438 Gints Fjodorovs 5676 AMSERV V908 VZ3 00:02:27 75
1439 Kristīne Meldere-Drāzniece 5852 S531 SZ3 00:02:27 99
1440 Agnese Leiburga 7380 Zemgales Ziņas S532 SB2 00:02:27 99
1441 Daniela Kārkle 5212 Smaida līnija S533 SZ2 00:02:27 99
1442 Ina Pētersone 7006 S534 SB2 00:02:27 99
1443 Žanna Matrosova 5062 LEVERSA S535 SZ2 00:02:27 99
1444 Dace Kapture 5259 Daba mūs sauc S536 SZ3 00:02:27 99
1445 Madara Kukaine 7289 Venden S537 SB1 00:02:27 99
1446 Sintija Usāne 7165 PROskrīņ S538 SB1 00:02:27 99
1447 Jana Puze 7161 Jaunmārupe skrien I S539 SB1 00:02:27 99
1448 Kristīne Kraukle 5861 S540 SZ2 00:02:28 99
1449 Līga Kalniņa 5336 Swedbank S541 SZ2 00:02:28 99
1450 Zinaida Grīnberga 5076 LSC S542 SZ4 00:02:28 99
1451 Ainārs Cīrulis 8162 Belimo V909 VL3 00:02:28 75
1452 Artūrs Dukaļskis 7372 PROskrīņ V910 VB1 00:02:28 75
1453 Normunds Šibeiks 7062 Nūjo priekam V911 VB3 00:02:28 75
1454 Lidija Rundzāne 5107 S543 SZ3 00:02:28 98
1455 Līga Dāboliņa 5292 S544 SZ2 00:02:28 98
1456 Sofja Gavrilova 5081 Olainfarm S545 SZ2 00:02:29 98
1457 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID S546 SZ2 00:02:29 98
1458 Natālija Fučadži 5027 Draugiem Group S547 SZ2 00:02:29 98
1459 Ilona Sedleniece 8220 S548 SL2 00:02:29 98
1460 Solvita Depša 5964 S549 SZ3 00:02:29 98
1461 Reveka Žeigure 5742 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S550 SZ1 00:02:30 97
1462 Iuliia Filippovich 5053 S551 SZ2 00:02:30 97
1463 Inga Lagzdiņa 6049 ART S552 SZ3 00:02:30 97
1464 Jana Pauliņa 5185 Saules zaķi S553 SZ2 00:02:30 97
1465 Reinis Erdmanis 5753 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V912 VZ1 00:02:30 74
1466 Maija Naumenko 5192 Gausā Jūdze S554 SZ4 00:02:30 97
1467 Sintija Bite 7290 S555 SB1 00:02:30 97
1468 Tija Āboliņa 5100 S556 SZ3 00:02:30 97
1469 Linda Kubiloviča 5453 Nūjo ar vēju S557 SZ3 00:02:30 97
1470 Olga Vasiļjeva 5316 S558 SZ2 00:02:31 97
1471 Līga Linuža 7069 S559 SB1 00:02:31 97
1472 Jolanta Kravale 7294 S560 SB2 00:02:31 96
1473 Liene Sālījuma 7448 Luminor S561 SB1 00:02:31 96
1474 Didzis Krauze 6026 Fitline V913 VZ3 00:02:31 73
1475 Dace Janeka 6013 Nūjo ar vēju S562 SZ3 00:02:31 96
1476 Ainārs Zizlāns 5626 V914 VZ3 00:02:31 73
1477 Santa Ciagune 6021 Fitline S563 SZ3 00:02:31 96
1478 Artūrs Jermolovs 7066 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni V915 VB1 00:02:31 73
1479 Maruta Krūmiņa 5398 Maratona klubs S564 SZ2 00:02:32 96
1480 Ieva Micpapa 8050 Kājputni S565 SL2 00:02:32 96
1481 LĪga Kremberga-Dunovska 5328 S566 SZ2 00:02:32 96
1482 Undis Sprūdžs 7181 SAPŅU FRAGMENTI V916 VB1 00:02:32 73
1483 Gatis Krūze 8135 MARATONA KLUBS 2009 V917 VL2 00:02:32 73
1484 Līga Veja-Āboliņa 5374 Smiltene S567 SZ2 00:02:32 96
1485 Kristīna Ceika 7435 Nūjo ar vēju! S568 SB1 00:02:33 96
1486 Lāsma Petra 5771 Kikboksa un boksa skola "Rīga" S569 SZ2 00:02:33 95
1487 Uldis Klemperis 5137 V918 VZ4 00:02:33 72
1488 Andrejs Rūdis 5751 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V919 VZ1 00:02:33 72
1489 Rihards Ozols 5512 Atea Global Services V920 VZ2 00:02:33 72
1490 Diāna Ceika 5722 S570 SZ3 00:02:33 95
1491 Jonatāns Gurovs 5770 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V921 VZ1 00:02:33 72
1492 Zane Zilberga 5525 EY S571 SZ2 00:02:34 95
1493 Sigita Zvaigzne 6042 S572 SZ2 00:02:34 95
1494 Aleksandrs Voino 5547 V922 VZ3 00:02:34 72
1495 Līga Simkeviča 5608 S573 SZ2 00:02:34 95
1496 Artūrs Dunovskis 5327 V923 VZ2 00:02:34 72
1497 Laine Beķere 5493 S574 SZ1 00:02:34 94
1498 Jānis Sondors 6025 V924 VZ2 00:02:34 72
1499 Ginta Martinsone 5586 S575 SZ2 00:02:35 94
1500 Andris Pjaseckis 5748 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V925 VZ1 00:02:35 71
1501 Krista Skrējāne 5781 S576 SZ2 00:02:35 94
1502 Astrīda Vēja-Āboliņa 5235 S577 SZ3 00:02:35 94
1503 Dainis Driņķis 7082 DzSK Lokomotīve V926 VB2 00:02:35 71
1504 Ruta Dīce 7177 Gausā Jūdze S578 SB3 00:02:35 94
1505 Agnese Krieva 5155 Guddžobs Guddans S579 SZ1 00:02:35 94
1506 Anastasija Rjabuha 8038 S580 SL1 00:02:36 93
1507 Sandija Novicka 15345 S581 SZ3 00:02:36 93
1508 Solvita Bērziša 5490 Accenture S582 SZ2 00:02:36 93
1509 Uldis Dīcis 7178 Gausā Jūdze V927 VB3 00:02:36 71
1510 Madara Berga 8197 S583 SL1 00:02:37 93
1511 Anita Langmane 6075 S584 SZ2 00:02:37 93
1512 Sergejs Solovjovs 17094 V928 VB1 00:02:37 70
1513 Līva Caune 7055 Infogram S585 SB1 00:02:37 93
1514 Liene Čevere 5386 S586 SZ3 00:02:37 93
1515 Zlata Kallase 5954 S587 SZ3 00:02:37 93
1516 Aivis Poikāns 8032 V929 VL2 00:02:37 70
1517 Laura Čakle 5989 S588 SZ2 00:02:37 93
1518 Romans Cvetkovs 5636 V930 VZ2 00:02:37 70
1519 Elizabete Brauna 5670 Lynxdojo S589 SZ1 00:02:38 92
1520 Līga Ančeva 5542 Varakļāni S590 SZ2 00:02:38 92
1521 Līga Zvīdriņa 5804 S591 SZ4 00:02:38 92
1522 Eviss Bertrands 7010 V931 VB1 00:02:38 70
1523 Iveta Rutkovska 6017 Simoonski TV S592 SZ3 00:02:38 92
1524 Ilona Ozoliņa 8035 Emergn #optimized4running S593 SL2 00:02:38 92
1525 Aivars Veiss 7121 VSK Noskrien V932 VB3 00:02:39 70
1526 Kārlis Parādnieks 5746 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V933 VZ1 00:02:39 70
1527 Laura Liniņa 8026 S594 SL1 00:02:39 92
1528 Irēna Šibeika 5176 Nūjo priekam S595 SZ4 00:02:39 92
1529 Ilze Jurgelāne 5415 S596 SZ2 00:02:39 92
1530 Lauma Lazda 15322 S597 SZ2 00:02:39 91
1531 Karīna Tihonova 15353 S598 SZ2 00:02:39 91
1532 Juris Līpacis 5848 V934 VZ3 00:02:40 69
1533 Jānis Joksts 5766 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V935 VZ2 00:02:40 69
1534 Astra Breikša 5254 Nūjo priekam S599 SZ3 00:02:40 91
1535 Ilze Brauna 5668 Lynxdojo S600 SZ3 00:02:40 91
1536 Alejandro Mauricio Malgar Sandoval 15360 V936 VZ2 00:02:40 69
1537 Zinta Simanoviča 5452 S601 SZ2 00:02:40 91
1538 Kristīne Leja 7101 S602 SB1 00:02:41 91
1539 Artūrs Bērziņš 5769 Kikboksa un boksa skola "Rīga" V937 VZ1 00:02:41 69
1540 Raivis Kirhners 8209 V938 VL1 00:02:41 69
1541 Linda Danilāne 8227 Olainfarm S603 SL1 00:02:41 90
1542 Anastasija Samete 7071 S604 SB1 00:02:41 90
1543 Elīna Selga 5437 S605 SZ2 00:02:42 90
1544 Ilva Sīpola 5417 S606 SZ3 00:02:42 90
1545 Inga Ezeriņa 5860 Nūjo savam priekam S607 SZ3 00:02:42 90
1546 Mihails Jurčišins 15341 V939 VZ2 00:02:42 68
1547 Alla Radžabova-Cinovska 7234 Maratona klubs S608 SB2 00:02:42 90
1548 Lauma Upmane 5055 S609 SZ2 00:02:42 90
1549 Alda Holsta 5984 Lynxdojo S610 SZ4 00:02:42 90
1550 Zanda Strazdiņa 8238 STRAZDIŅI S611 SL1 00:02:42 90
1551 Ineta Elksne 5080 Cipariņi S612 SZ3 00:02:43 90
1552 Ilvija Strikauska 5979 S613 SZ3 00:02:44 89
1553 Frančeska Pranča 5706 S614 SZ1 00:02:44 89
1554 Jānis Straukmanis 8161 V940 VL1 00:02:44 67
1555 Kristīne Karsa 7123 S615 SB1 00:02:44 89
1556 Matti Silber 5720 JK Hermes V941 VZ4 00:02:44 67
1557 Veronika Linkuma 6067 S616 SZ2 00:02:44 89
1558 Dace Tītmane 7325 S617 SB2 00:02:45 89
1559 Iveta Zizlāne 5628 S618 SZ4 00:02:45 88
1560 Jeļena Možarova 5204 S619 SZ2 00:02:45 88
1561 Marita Ozoliņa 7253 Nūjo priekam S620 SB1 00:02:45 88
1562 Zane Mirdza Paikena 5401 Domdaris S621 SZ2 00:02:45 88
1563 Jānis Ronis 5673 DPD LATVIJA V942 VZ3 00:02:45 67
1564 Monika Hermane 5505 Atea Global Services S622 SZ2 00:02:45 88
1565 Ilona Čeredņikova 5509 Atea Global Services S623 SZ2 00:02:45 88
1566 Sanita Blumberga 5486 LMT S624 SZ3 00:02:45 88
1567 Olga Mikulova 7063 Maratona klubs S625 SB1 00:02:46 88
1568 Sanita Junele 5662 Selga S626 SZ2 00:02:46 88
1569 Zane Šarkovska 15342 S627 SZ2 00:02:46 88
1570 Ieva Strazdiņa 5903 PH print S628 SZ2 00:02:46 88
1571 Iveta Kalēja 18027 S629 SL1 00:02:47 87
1572 Agris Skulte 5301 V943 VZ2 00:02:47 66
1573 Daina Grundšteina 5682 Baltais S630 SZ3 00:02:47 87
1574 Liene Salmane 5843 DNB Servisa centrs S631 SZ2 00:02:47 87
1575 Madara Roziņa 5222 Maratona klubs S632 SZ2 00:02:48 87
1576 Jānis Bokta 5263 V944 VZ4 00:02:49 66
1577 Inga Melne 5491 Olainfarm S633 SZ3 00:02:49 86
1578 Anastasija Zabello 5474 S634 SZ2 00:02:49 86
1579 Iveta Linuža 5686 - S635 SZ3 00:02:49 86
1580 Nadina Pole 5508 Atea Global Services S636 SZ2 00:02:49 86
1581 Sandis Krutovs 5827 cedric.lv V945 VZ2 00:02:49 65
1582 Evita Ansone 5925 TEKNOS S637 SZ2 00:02:50 86
1583 Ieviņa Gaiziņa 8082 VSK Noskrien S638 SL2 00:02:50 86
1584 Vjačeslavs Pantepajevs 5473 V946 VZ2 00:02:50 65
1585 Laura Vilka 7259 S639 SB1 00:02:50 86
1586 Agnese Zīlīte 5337 S640 SZ2 00:02:50 86
1587 Līga Peinberga 5376 S641 SZ2 00:02:51 85
1588 Inga Romanova 5043 S642 SZ2 00:02:51 85
1589 Evija Kapteine 5926 S643 SZ3 00:02:51 85
1590 Gita Gintere Kikuste 6004 S644 SZ3 00:02:52 85
1591 Dāvis Rozītis 15332 V947 VZ2 00:02:52 64
1592 Baiba Bērtiņa 15333 S645 SZ1 00:02:52 85
1593 Anete Lasmane 5057 S646 SZ1 00:02:52 85
1594 Eva Matīsa 7398 Ātrās ļipas S647 SB1 00:02:53 84
1595 Iveta Lanka 5641 S648 SZ3 00:02:54 84
1596 Inta Hansone 5228 S649 SZ3 00:02:54 84
1597 Sintija Gērmane 5606 S650 SZ1 00:02:54 84
1598 Zita Lapiņa 5445 S651 SZ2 00:02:55 83
1599 Jaan Vehlmann 5602 JK Hermes V948 VZ4 00:02:55 63
1600 Tiit Kivisild 7026 JK ATLI V949 VB3 00:02:55 63
1601 Liene Meldere 5791 S652 SZ2 00:02:55 83
1602 Everita Šimkevica 5059 Zemgales ziņas S653 SZ3 00:02:56 83
1603 Елена Пусвацет 5022 S654 SZ3 00:02:57 83
1604 Anete Freimane 6077 S655 SZ2 00:02:57 82
1605 Lita Briede 7264 SK Katrīna S656 SB2 00:02:57 82
1606 Anna Krek 5309 S657 SZ2 00:02:58 82
1607 Sanita Babure 7238 Nūjo vesels S658 SB2 00:02:58 82
1608 Raimonds Buraks 8119 SOLI PA SOLIM V950 VL1 00:02:58 62
1609 Ģirts Priecums 7383 V951 VB1 00:03:00 61
1610 Jūlija Svece 5342 S659 SZ1 00:03:00 81
1611 Inese Vectirāne 7085 S660 SB2 00:03:01 81
1612 Kristīne Kampare 8129 Veču lauks S661 SL2 00:03:02 80
1613 Digna Ķīse 5068 S662 SZ3 00:03:03 80
1614 Līga Birnbauma 5175 S663 SZ3 00:03:03 79
1615 Saulis Skabeiķis 8116 Mārupe V952 VL1 00:03:04 60
1616 Laima Dreimane Zvilna 5519 Biznesa parks ABAVA S664 SZ3 00:03:05 79
1617 Inese Žīgure 15340 Sporta klubs Lejasciems S665 SZ3 00:03:07 78
1618 Gunita Vilcāne 5667 DPD LATVIJA S666 SZ2 00:03:07 78
1619 Beāte Kampare 8090 Veču lauks S667 SL1 00:03:07 78
1620 Sintija Borskoviča 5013 PRINTFUL S668 SZ2 00:03:08 78
1621 Inga Pūcīte 7190 S669 SB1 00:03:09 77
1622 Lolita Palaima 5504 S670 SZ3 00:03:10 77
1623 Jekaterina Seraja 5054 S671 SZ2 00:03:11 77
1624 Iveta Dorbe 5261 S672 SZ3 00:03:11 76
1625 Elīna Birģele 5404 S673 SZ1 00:03:12 76
1626 Aiva Kramiņa 7110 Bauska S674 SB1 00:03:13 76
1627 Gunita Butāne 7117 Zemgales Ziņas S675 SB2 00:03:14 75
1628 Aivars Kronbergs 5092 TUKUMS V953 VZ4 00:03:16 56
1629 Laura Smukule 5364 S676 SZ2 00:03:17 74
1630 Ineta Jurgevica 6061 S677 SZ3 00:03:18 74
1631 Roberts Cakuls 7164 Matisons Runner's Club V954 VB1 00:03:18 56
1632 Ieva Ceruka 5348 Mežmalas S678 SZ2 00:03:25 71
1633 Vitālijs Jakovļevs 8073 www.endo.lv V955 VL1 00:03:28 53
1634 Liene Grosa 5953 S679 SZ3 00:03:32 69
1635 Iveta Pucena 5522 SK Katrīna S680 SZ4 00:03:33 68
1636 Magdalēna Kuple 5048 Jāņkalni S681 SZ1 00:03:36 68
1637 Ivo Kleins 7166 Ķesterciems / Engures sportam V956 VB2 00:03:36 51
1638 Gita Biezuma 7273 S682 SB2 00:03:39 67
1639 Līga Rakšte 5165 Maratona klubs S683 SZ2 00:03:40 66
1640 Sanita Vecā 7189 - S684 SB1 00:03:45 65
1641 Elīna Gulbe 5987 S685 SZ2 00:03:47 64
1642 Madara Ustinova 15334 _ S686 SZ2 00:04:09 59
1643 Ieva Garanča 5732 Nūjo priekam S687 SZ3 00:05:00 49
1644 Andis Ozoliņš 8221 ISK Ņiprie Ikri V957 VL1 00:05:27 34
1645 Artis Dūriņš 5350 Saldus boksa klubs V958 VZ2 00:44:43 4