Grupas SZ1 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Sandija Sorokina 1021 922 1024 904 1078 4949
ASK "PATRIA"
2 Beāte Anna Klepere 843 912 1032 911 1073 4771
Takši
3 Annija Zāģere 956 911 1019 890 992 4768
Rīga Runners 1
4 Katrīna Erne 865 862 827 1101 788 891 4546
Rīgas 6.vidusskola
5 Gunta Holštroma 1184 1185 1015 1158 4542
Matisons Runner` s Club
6 Katrīna Levāne 897 873 896 806 907 955 4528
Engures Sportam
7 Sanita Buliņa 1046 1013 1138 1154 4351
Marienburgas Vilki
8 Evelīna Vasiļjeva 883 786 817 831 775 875 4192
Daugavpils Runners
9 Ginta Bogdanova 1042 968 1060 1099 4169
SPB RUN/Brooks
10 Līva Strode 826 715 682 852 884 3959
Bioderma
11 Kristīne Vilciņa 826 710 682 851 774 3843
Bioderma
12 Zane Dankbāre 822 743 743 714 796 3818
13 Estere Romanovska 773 711 706 762 776 3728
Olainfarm
14 Megija Stalberga 955 865 1014 845 3679
VSK "Burkānciems & Co"
15 Patrīcija Eiduka 1235 1240 1137 3612
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
16 Sandra Buliņa 1080 1193 1184 3457
Marienburgas Vilki
17 Baiba Šņoriņa 1176 1142 1124 3442
Talsu pakalnu sporta klubs
18 Anete Viziņa 857 780 952 768 3357
19 Iluta Sprukule 827 810 822 772 3231
20 Anna Zara 705 1011 819 666 3201
PATRIA NAA
21 Anna Greitāne 655 590 629 664 634 3172
Lynxdojo
22 Paula Bobrova 605 585 624 679 543 658 3151
23 Diāna Šņepste 624 574 628 638 540 615 3079
24 Ērika Bužinska 782 732 809 737 3060
25 Beāte Virskule 594 651 591 574 607 3017
26 Sintija Kārkliņa 759 758 726 747 2990
27 Kitija Zaula 1080 920 975 2975
Limbaži Skrien
28 Amanda Miltiņa 639 646 840 707 2832
29 Juta Buklovska 776 634 640 764 2814
30 Laine Beķere 704 621 700 658 2683
31 Ksenija Kuzņecova 664 745 554 694 2657
Baltic international Bank
32 Kintija Celmiņa 644 639 680 661 2624
33 Linda Meire 895 829 878 2602
PH Print
34 Agate Priedīte 884 726 942 2552
Latvijas Finieris
35 Diāna Elizabete Daukšte 756 877 836 2469
36 Simona Rutkovska 550 615 691 571 2427
SimoonskiTV
37 Daiga Siliņa 752 793 836 2381
38 Elizabete Brauna 563 562 620 614 2359
Lynxdojo
39 Aleksandra Brombaha 586 565 533 642 2326
40 Anastasija Ņedaivodina 751 800 720 2271
Marienburgas vilki
41 Nikola Apsīte 820 658 756 2234
2KOKI
42 Ameli Mazure 785 618 814 2217
Zoorbagan
43 Sindija Guntra Zaula 971 1152 2123
Limbaži Skrien
44 Dagnija Verze 730 694 696 2120
45 Lelde Pāķe 759 626 650 2035
SRT Saulkrasti
46 Laura Savicka 989 1033 2022
47 Laura Barauska 722 648 622 1992
48 Elīza Astra Vectirāne 632 635 711 1978
49 Kristiāna Dolge 643 652 675 1970
50 Marija Siliņa 658 679 586 1923
51 Agnese Krieva 590 676 608 1874
Guddžobs Guddans
52 Mērija Agnese Meiberga 887 891 1778
53 Laura Berķe 838 939 1777
Pulsometrs.lv
54 Ilze Urtāne 853 901 1754
55 Hardija Kristiāna Nagle 811 931 1742
PATRIA NAA
56 Elīna Pinne 772 943 1715
PATRIA NAA
57 Inga Rītere 839 835 1674
58 Paula Ivanovaite 770 824 1594
59 Laura Dzepuka 814 764 1578
Zemgales Ziņas
60 Linda Dubkova 798 759 1557
Olainfarm
61 Helēna Gabrāne 791 755 1546
SK MĒS / JS Dream Team
62 Sonora Balode 714 756 1470
Pļaviņu novada ģimnāzija
63 Simona Helmane 658 799 1457
64 Aiga Turčina 721 733 1454
SPORTLAND
65 Simona Klodža 719 732 1451
66 Elza Rozenštrauha 724 720 1444
67 Zane Preise 720 723 1443
Weekend Media
68 Lība Jansone 726 692 1418
69 Elīza Anna Zeibote 767 648 1415
70 Kristīne Kabaļina 690 715 1405
71 Līga Puhova 668 734 1402
Daba mūs sauc
72 Elizabete Veinberga 713 678 1391
73 Eva Kalnroze 699 683 1382
SPORTLAND
74 Elizabete Ločmele 682 683 1365
VSK “Burkānciems & Co”
75 Maija Olšteina 677 670 1347
76 Neonella Māra Meiberga 679 662 1341
77 Alise Buceniece 646 686 1332
Dodkepu.lv
78 Katrīne Tīruma 609 710 1319
Luminor
79 Krista Ķīse 661 656 1317
80 Kristiāna Upeniece 600 713 1313
81 Elīna Maskale 555 744 1299
PRINTFUL
82 Sintija Elizabete Prince 584 704 1288
83 Inga Anmane 633 620 1253
Lidosta Rīga
84 Laura Sakne 593 655 1248
85 Anda Anmane 618 627 1245
86 Ilga Melne 585 657 1242
Olainfarm
87 Anda Cielava 568 654 1222
Olainfarm
88 Alise Bērziņa 628 563 1191
Saldus sporta skola
89 Elza Ķuze 1083 1083
OK Saldus
90 Diāna Dude 1081 1081
91 Elīna Birģele 526 481 1007
92 Anna Viktorija Lukjanska 516 483 999
PRINTFUL
93 Lāsma Bauska 977 977
94 Julia Dimling 960 960
95 Kristiāna Maskava 948 948
96 Anna Konovalova 944 944
97 Vilma Alberinga 940 940
VSK "Burkānciems&Co"
98 Kitija Auziņa 898 898
Madonas BJSS
99 Anna Lankovska 878 878
100 Marie-Frédérick Grégoire 875 875
NATO
101 Sabīne Dzalba 871 871
Lācis&Co
102 Anna Van Gāla 869 869
103 Anete Salmiņa 864 864
104 Amanda Millere 846 846
Kikboksa un boksa skola "Rīga"
105 Elīza Ozola 846 846
Latvijas Finieris
106 Laura Māra Jakovļeva 840 840
Kikboksa un boksa skola "Rīga"
107 Kitija Elksne 828 828
108 Paula Zavicka 813 813
109 Linda Borbale 812 812
110 Laine Vilcāne 808 808
DPD LATVIJA
111 Julia Lell 804 804
112 Agate Šicāne 803 803
113 Beatrise Rozentāle 802 802
Kikboksa un boksa skola "Rīga"
114 Anete Maže 800 800
Kristers O.
115 Beāte Kampare 771 771
116 Gundega Miķelsone 764 764
SPORTLAND
117 Linda Meire 761 761
Printmix
118 Elīza Actiņa 756 756
VSK Noskrien
119 Lauma Vosa 755 755
120 Lauma Vīgante 750 750
Madonas BJSS
121 Reičela Markovska 750 750
122 Agnese Jermacāne 748 748
Avotu reprezent
123 Selīna Balakāne 744 744
Bauska
124 Ance Lība Sakša 740 740
Kikboksa un boksa skola "Rīga"
125 Vita Oļeiņika 740 740
126 Endija Rutule 733 733
127 Maija Zara 730 730
128 Kate Antāne 729 729
129 Sindija Zaula 722 722
LIMBAŽI SKRRIEN
130 Māra Krūmiņa 719 719
Krūmiņi
131 Linda Megro 718 718
132 Daiga Pauzere 716 716
133 Evita Pētersone 715 715
134 Anete Viziņa 713 713
135 Kristīne Kārkliņa 712 712
136 Krista Elva Ivsiņa 707 707
PRINTFUL
137 Dagnija Tērauda 701 701
Alnis
138 Dalia Aniulytė 701 701
Sportiskie B31
139 Anete Lasmane 697 697
140 Sanija Daļecka 697 697
141 Agate Nuķe 691 691
SPORTLAND
142 Līga Muižniece 691 691
143 Aivita Lasmane 688 688
144 Amanda Ciguze 687 687
145 Klāra Albīne 687 687
Saldus pamatskola
146 Santa Vētra 687 687
147 Vita Mazitāne 684 684
148 Rita Ozoliņa 683 683
149 Alise Limonova 681 681
150 Adelīna Melbārde 674 674
Eži
151 Kristiāna Dolge 665 665
152 Ance Katlapa 659 659
Tele2
153 Rūta Baltpurviņa 659 659
154 Laura Brīdaka 655 655
155 Elizabete Matule 651 651
Pamatskola ''Rīdze'''
156 Nellija Karnīte 649 649
STRAZDIŅI
157 Klinta Djadela 645 645
158 Signe Simsone 642 642
159 Sabīne Kjahjare 635 635
160 Baiba Bērtiņa 631 631
161 Elīna Lunte 631 631
162 Reveka Žeigure 631 631
Kikboksa un boksa skola "Rīga"
163 Lāsma Pētersone 629 629
164 Helēna Bodniece 620 620
165 Žanete Breijere 620 620
166 Ance Koškina 618 618
167 Keralaine Šipa 615 615
168 Zanda Jākobsone 615 615
169 Anna Endija Ansone 613 613
170 Jūlija Svece 608 608
171 Elīza Elizabete Zēberga 605 605
172 Guna Lipska 604 604
173 Anete Jakubone 599 599
174 Samanta Šteina 596 596
175 Amanda Marija Sproģe 593 593
Medaļnieki
176 Agate Jurčenko 590 590
177 Amanda Bankova 586 586
178 Inese Grigale 585 585
Šamejie
179 Frančeska Pranča 581 581
180 Emilija Lāce 560 560
181 Sintija Gērmane 554 554
182 Magdalēna Kuple 534 534
Jāņkalni
183 Katrīna Vildava 505 505
184 Adriāna Ozoliņa 504 504
ISK Ņiprie ikri
185 Laura Balandiņa 495 495
Nav
186 Valerie Campion 480 480
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>