Grupas SB1 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Karīna Helmane-Soročenkova 1164 1150 1236 1173 1283 6006
VSK Noskrien
2 Klinta Lauska 1226 1207 1224 1124 1202 5983
ASK PATRIA
3 Kitija Valtere 1277 1243 1145 1117 1171 5953
BALTAIS
4 Zanda Malančuka 1209 1149 1201 1176 1102 1098 5837
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
5 Dace Banga-Hodžajeva 1145 1051 1086 1101 1024 5407
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
6 Aiga Taulīna 1177 1007 1058 1077 957 1038 5357
Saldus Boksa Klubs
7 Ilze Meijere 1061 1058 1047 995 1076 5237
Patria Sportland
8 Laura Pētersone 1078 1047 1098 950 1012 5185
SPB RUN/Brooks/MRC
9 Gita Vilensone 986 977 1068 860 989 4880
VSK Noskrien Vāveres
10 Agnese Sperga 1074 1027 936 890 890 4817
Supervaroņi
11 Ivita Šale 1019 932 970 956 886 937 4814
SSK BEBRA
12 Ilze Vindele 997 965 964 899 937 4762
13 Marta Kvisvika 985 884 942 876 918 4605
KVISVIKI
14 Inese Kokoreviča 922 926 873 938 878 919 4583
VSK "Burkānciems & Co"
15 Anete Casno 932 870 850 925 881 948 4556
16 Ance Rieksta 920 884 893 926 864 4487
17 Ieva Rogāle 872 915 863 882 895 4427
KROKUS
18 Anete Švilpe 1200 1142 968 1091 4401
Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres
19 Gunta Reinicāne 861 866 831 873 802 877 4308
20 Iveta Brezinska 895 894 836 896 770 4291
21 Sandra Vesere 975 828 851 876 732 4262
22 Ieva Tāle-Stangute 916 848 781 815 794 4154
Baldones skriešanas komanda
23 Laine Kuzmane 895 822 785 842 752 4096
24 Gunta Blūmiņa 1128 1058 960 909 4055
Virsotne/MARMOT
25 Dace Ancāne 885 798 790 735 814 4022
Engures sportam I Sporta Patriots
26 Ērika Urtāne 858 797 781 769 763 3968
VANAGI
27 Lelde Pētersone 894 789 746 775 737 3941
28 Zane Lukstiņa 866 816 744 787 716 3929
29 Karlīna Engere 840 740 746 775 737 827 3928
30 Renāte Balana 858 794 737 736 779 3904
Latvijas Finieris
31 Līga Līdumniece 1057 951 1005 889 3902
Riga Runners | SPARS fizio
32 Lāsma Avotiņa-Žaglova 958 999 967 963 3887
33 Alise Putraima 907 1050 935 983 3875
Limbaži SKRIEN
34 Zane Timma 852 661 693 789 827 3822
SK Katrīna
35 Anita Galašina 784 758 748 763 695 694 3748
Global Fitness
36 Ilze Zvīdriņa 803 750 714 707 684 758 3732
37 Madara Kukaine 819 723 689 726 624 701 3658
VENDEN
38 Zane Deimante 960 910 865 913 3648
39 Laura Davidauska 1014 781 962 890 3647
PATRIA NAA
40 Aija Freiberga 973 873 875 915 3636
41 Aiga Tora 956 908 823 890 3577
42 Sintija Usāne 769 653 715 646 780 3563
PROskrīņ
43 Inese Nudiena 787 703 654 677 732 3553
VFK Staldzene
44 Paula Rozenvalde 852 964 855 854 3525
Kocēnu novads
45 Dace Tetere 895 858 874 887 3514
Lielie Dibeni
46 Līga Pētersone 829 909 868 862 3468
47 Līga Neilande 662 687 661 779 661 3450
48 Līga Kokoreviča 714 630 708 723 581 658 3433
49 Māra Pucena 949 852 748 875 3424
50 Evita Riekstiņa 824 852 889 823 3388
51 Lauma Muceniece 717 678 705 632 633 653 3386
52 Egija Gulbinska 707 670 663 700 616 3356
53 Inta Cīmure 871 825 797 832 3325
Cīmurēni
54 Valentīna Romanova 863 845 730 841 3279
55 Ieva Marta Gintere 926 780 744 784 3234
56 Karīna Svikle 764 792 761 798 3115
57 Kristīne Slaidiņa 833 738 815 685 3071
Baldones skriešanas komanda
58 Randa Misāne 739 787 718 762 3006
59 Anna Proskurina 726 697 760 761 2944
60 Gunta Brazauska 724 706 724 778 2932
61 Simona Skalberga 798 714 705 709 2926
2KOKI
62 Egija Biete 740 780 687 712 2919
BALTAIS
63 Kristīna Ceika 574 549 538 547 578 626 2874
Nūjo ar vēju!
64 Ramute Varnelyte 1026 899 882 2807
65 Elīna Tolokonceva 707 673 682 737 2799
VSK Noskrien
66 Raimonda Kalniņa 673 651 691 717 2732
67 Beāte Kampare 731 717 617 653 2718
68 Laura Vilka 699 669 646 692 2706
69 Olga Mikulova 535 532 527 521 529 575 2698
Maratona klubs
70 Kristīne Leja 722 682 613 667 2684
71 Marita Ozoliņa 535 531 523 494 557 2640
Nūjo priekam
72 Sabīne Eglīte 885 859 828 2572
73 Ieva Dobule 850 823 862 2535
Swedbank
74 Ļubova Blaževiča 833 751 913 2497
Bioderma
75 Santa Birģele 883 776 773 2432
VSK Noskrien
76 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 838 787 780 2405
Resnie
77 Lelde Spriņģe 646 599 508 616 2369
78 Iveta Kalēja 810 800 752 2362
79 Julija Mezenina 764 794 784 2342
80 Svetlana Šanceva 709 774 818 2301
Musliks
81 Celine Best 1133 1158 2291
NATO
82 Ilze Galviņa 699 759 793 2251
83 Signija Rancāne 786 752 699 2237
EY
84 Elīna Drēziņa 747 768 714 2229
Maxima Latvija
85 Karīna Jodčika 762 705 674 2141
Luminor
86 Agnese Kundziņa 721 728 668 2117
87 Estere Brokāne 741 688 680 2109
Bioderma
88 Liene Sālījuma 719 697 620 2036
Luminor
89 Kristīne Karsa 631 715 669 2015
90 Krista Bome 732 612 659 2003
91 Ina Graudiņa 1034 958 1992
VSK Noskrien Vāveres
92 Agate Kristapsone 1072 902 1974
Siguldas Maratona klubs
93 Ērika Gribonika 1066 903 1969
94 Eva Lapsiņa 700 637 583 1920
X99
95 Laura Leja 985 921 1906
Swedbank
96 Elīna Kabaļina 1022 863 1885
97 Darya Skakouskaya 659 627 586 1872
SICKOMODE
98 Elīna Aģe 897 973 1870
STK RwA
99 Jolanta Āboltiņa 610 596 642 1848
Lynxdojo
100 Laura Stankuna 970 866 1836
Legs Miserables
101 Madara Šneidere 916 918 1834
Trigo
102 Kate Dūdele 982 851 1833
Legs miserables maximus
103 Rasa Grāvīte 920 879 1799
Legs Miserables
104 Gita Jurševska 848 942 1790
Riga Runners
105 Ksenija Tihomirova 985 774 1759
106 Nora Vrubļevska 936 817 1753
DzSK Lokomotīve
107 Guna Sprūde 892 856 1748
VSK Noskrien
108 Jekaterina Girucka 584 557 588 1729
109 Baiba Barone 904 823 1727
110 Aiva Liepiņa 851 865 1716
111 Ieva Zīriuse 853 852 1705
Olainfarm
112 Dace Spalva 855 816 1671
Kocēnu novads 1
113 Baiba Alkšere 828 820 1648
114 Elīza Rušmane 812 829 1641
115 Madara Ozola 828 813 1641
Saldus Boksa Klubs
116 Elīna Pajuste 882 752 1634
117 Agnese Katlapa 878 741 1619
Studenšu korporācija Imeria
118 Liene Gasiņa 847 762 1609
Swedbank
119 Justine Undzena 781 826 1607
120 Anna Ozolina 870 733 1603
121 Santa Logina 553 555 493 1601
Zemgales Ziņas
122 Marta Zumberga 834 764 1598
M&M
123 Inga Jurčinska 737 856 1593
OptiO
124 Ilze Kumpiņa 805 752 1557
125 Sintija Sproģe 745 805 1550
Aizkraukle
126 Ofēlija Kristiansone 784 754 1538
127 Laura Kalēja 835 698 1533
128 Sanita Vecā 524 487 517 1528
-
129 Ieva Baldiņa-Brūklīte 836 691 1527
130 Evita Biezmane 757 761 1518
H&S Solution
131 Kristīne Antužāne 715 801 1516
132 Dace Podkalne 843 672 1515
VSK Noskrien Blonde
133 Anete Kampare 787 718 1505
Veču lauks
134 Maruta Eriņa 759 743 1502
Individ.
135 Liene Labsvīra 719 768 1487
Siguldas marstona klubs
136 Dace Mačevska 753 716 1469
VSK Noskrien
137 Kristīne Radkovska 736 721 1457
138 Linda Danilāne 713 729 1442
Olainfarm
139 Dana Timma 710 725 1435
140 Gunta Neija 741 688 1429
Pēdējās vietas pavēlnieki
141 Ieva Meijere 774 647 1421
142 Anna Tsaregorodtseva 748 654 1402
143 Aiva Kramiņa 773 622 1395
Bauska
144 Maija Bildere 673 672 1345
GRETA
145 Zanda Strazdiņa 718 624 1342
STRAZDIŅI
146 Līga Pakalna 670 632 1302
KROKUS
147 Māra Laube 585 657 1242
148 Elīna Vanaga 609 628 1237
EY
149 Ilona Marhele 1222 1222
Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati
150 Līga Valdmane 1220 1220
Kocēnu novads
151 Zane Dālberga 689 499 1188
DPD LATVIJA
152 Marta Gernere 610 549 1159
153 Anita Krūmiņa 564 592 1156
154 Madara Frēliha 1096 1096
Maratona Klubs / Jaunmārupe skrien / VFK Staldzene
155 Gita Karlsone 1070 1070
Runner Matison Club
156 Līga Rusiņa 1060 1060
157 CJ Best 1039 1039
NATO
158 Inga Mauliņa 1012 1012
Ikšķilē velo
159 Elīna Barone 1008 1008
SPB RUN/Brooks
160 Sandra Dervinika 1000 1000
SK Magnen
161 Zane Tilta-Kūma 985 985
Kocēnu novads
162 Kristīne Roga 969 969
ASK Patria
163 Zane Tilta - Kūma 962 962
164 Sanita Vītola 950 950
165 Nelda Neilande 945 945
166 Baiba Gabrāne 944 944
167 Astra Zaļuma 939 939
168 Liene Dūdele 939 939
169 Gita Muceniece 936 936
Maratona klubs
170 Līva Lazdiņa 920 920
Sportiskie B31
171 Veronique Trepanier 918 918
NATO
172 Anna Kalvāne 913 913
173 Linda Meirēna 903 903
Legs Miserables / Gjensidige
174 Sigita Birzniece 889 889
175 Iuliia Kushnareva 888 888
TRS
176 Lolita Kromāne - Telliskivi 885 885
Swedbank
177 Sintija Rudzīte 881 881
VSK Noskrien
178 Natālija Treulande 876 876
VSK Noskrien
179 Kristīne Kabaļina 871 871
180 Zelma Preciniece 870 870
181 Līna Lazdiņa 867 867
Sportiskie B31
182 Daiga Rove 866 866
183 Inga Rītere 864 864
184 Zane Vanaga 863 863
VSK Noskrien
185 Jolanta Krastiņa 862 862
SPB RUN/Brooks
186 Līga Brutāne 861 861
Swedbank
187 Oksana Groma 860 860
LimbažiSkrien
188 Liene Paula Tovkiņa 857 857
Lynxdojo
189 Evita Ragovska 853 853
190 Olga Vovka 851 851
Luminor
191 Ilga Ozolina 845 845
DNB Servisa centrs
192 Māra Braslava 842 842
Limbaži Skrien
193 Kristīne Krista Lejniece 837 837
Zemgales Ziņas
194 Aiste Jurevice 836 836
Urban gym
195 Gunita Lippe 833 833
196 Kira Skorodumova 815 815
197 Elīna Lazdiņa 805 805
198 Silva Audere 801 801
199 Dace Tenberga 800 800
Engures sportam
200 Baiba Pužule 799 799
SELGA
201 Diāna Kīne 798 798
202 Rosmari Marrandi 797 797
203 Terēze Rocēna 797 797
204 Anita Užule 796 796
205 Linda Bērziņa 796 796
206 Inese Rēriha 795 795
VSK Noskrien Vāveres
207 Māra Kunrade 793 793
208 Laura Igaviņa 787 787
SK Lejasciems
209 Alīna Fisenkova 781 781
Lacerta Running Team
210 Kristīne Freimane 781 781
Accenture
211 Julija Mezhenina 780 780
212 Inese Lībiete 777 777
213 Daira Salaka 774 774
214 Gunita Kārkliņa 774 774
Pauguru iekarotājas
215 Ieva Bogustova 771 771
216 Jautrīte Pedāne 771 771
217 Zane Neimane 771 771
FBK Valmiera
218 Elīna Dzalbe 770 770
Saldus Boksa klubs
219 Līga Vizule 768 768
Luminor
220 Solvita Pujāte 763 763
SK Katrīna
221 Dagnija Tērauda 761 761
Eko Alnis
222 Monika Sarva 761 761
223 Kamilla Krilova 755 755
Swedbank
224 Brenda Brakovska 753 753
Wood ART.LV
225 Ļuba Tihomirova 749 749
SOLI PA SOLIM
226 Alise Paegle 746 746
227 Līga Linuža 744 744
228 Marta Lapekina 744 744
229 Ieva Jurēvica 743 743
SPB Run/Brooks
230 Anta Bojane 741 741
231 Ieva Ozoliņa 738 738
AkmensDizains.lv
232 Elīna Ozoliņa 736 736
Matisons Runner's Club
233 Ieva Kalka 736 736
Novadnieki
234 Linda Bērziņa 732 732
Virsotne/MARMOT
235 Ieva Zahare 730 730
236 Līva Caune 729 729
Infogram
237 Renāte Kārkliņa 729 729
238 Gunita Daldere 727 727
239 Madara Berga 727 727
240 Anna Voronova 725 725
Pskov
241 Dace Pelne 723 723
242 Katja Strelcova 723 723
243 Laura Karele 723 723
Mailigen
244 Dace Tomsone 719 719
Jaunmārupe skrien!
245 Elvita Alksne 707 707
ZVOC
246 Aleksandra Ivanova 704 704
247 Iuliia Filippovich 704 704
248 Zane Karpenko 702 702
IGT
249 Ginta Viļuma 694 694
250 Marija Vasiļjeva 693 693
251 Ritma Kamendere 687 687
252 Zane Linde 684 684
253 Simona Sunepa 681 681
254 Kristīna Kurma 680 680
255 Sintija Bite 679 679
256 Svetlana Stojeva 675 675
257 Jana Puze 674 674
Jaunmārupe skrien I
258 Inga Dreimane 673 673
259 Anastasija Samete 671 671
260 Lauma Rudzīte 668 668
Venden/Maratona klubs
261 Līva Rudzīte 659 659
Par to kedu
262 Elīza Stokmane 655 655
Jegava
263 Natālija Tetervenoka 650 650
OptiO
264 Laura Egle 640 640
265 Valērija Fedotova 623 623
266 Zane Mirdza Paikena 623 623
Domdaris
267 Sannija Samsone-Baranauska 616 616
Zebiekstes
268 Inga Pūcīte 610 610
269 Aiga Rozenberga 609 609
Siguldas Takas
270 Gunta Ērgle-Lāce 607 607
DUNKAS
271 Rūta Virse - Šneidere 603 603
272 Juta Buklovska 598 598
273 Dace Krama-Keirāne 591 591
#erglisunpiekuns
274 Alise Griķe 587 587
Daugavpils Runners
275 Anda Cielava 585 585
Olainfarm
276 Vita Lejniece 566 566
Piejūras Nūjotāju Klubs
277 Sintija Liepiņa 547 547
278 Kate Katrīna Vildiņa 545 545
NŪJO AR SMAIDU
279 Tīna Sparāne 532 532
280 Eva Matīsa 517 517
Ātrās ļipas
281 Eva Matīsa 505 505
Ātrās ļipas
282 Aija Puriņa 503 503
KĀJPUTNI
283 Jana Smiltiņa 499 499
DPD LATVIJA
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>