MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andrejs Rastorgujevs 17091 Team Rastorgujevs 01:19:30 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:47 1000 232 1232
2 Artjoms Rekuņenko 7371 Patria Sportland 01:19:58 VB1 2 V2 +00:27 +00:27 00:00:45 994 246 1240
3 Didzis Glušņevs 7007 Rieksti 01:21:55 VB1 3 V3 +02:25 +02:25 00:00:53 971 206 1177
4 Uldis Kļaviņš 7168 Vivobarefoot/ Rieksti 01:23:18 VB1 4 V4 +03:47 +03:47 00:00:44 954 252 1206
5 Oskars Cimermanis 7094 Patria Sportland 01:25:49 VB1 5 V5 +06:19 +06:19 00:00:55 926 200 1126
6 Jānis Kūms 7214 Inov-8 I OSveikals.lv 01:26:00 VB1 6 V6 +06:30 +06:30 00:00:48 924 227 1151
7 Valdis Aņikejevs 17082 Patria Sportland 01:27:42 VB1 7 V7 +08:12 +08:12 00:00:53 907 208 1115
8 Dmitrijs Ničipors 7439 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti 01:28:43 VB1 8 V8 +09:13 +09:13 00:00:56 896 196 1092
9 Kaspars Kārkliņš 7438 Siguldas Maratona klubs 01:28:45 VB2 1 V9 +09:15 +00:00 00:00:55 896 200 1096
10 Ainārs Brālītis 7242 Supervaroņi 01:31:43 VB1 9 V10 +12:13 +12:13 00:00:52 867 213 1080
11 Gatis Pūcītis 7191 Swedbank 01:32:21 VB1 10 V11 +12:51 +12:51 00:01:01 861 181 1042
12 Tomasz Szopinski 7410 NATO 01:32:33 VB1 11 V12 +13:03 +13:03 00:01:08 859 162 1021
13 Voldemārs Lejnieks 7311 SK Dzērvene 01:32:47 VB1 12 V13 +13:17 +13:17 00:00:41 857 268 1125
14 Lauris Repša 7201 01:32:55 VB1 13 V14 +13:25 +13:25 00:00:54 856 205 1061
15 Ilona Marhele 7379 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:33:24 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:05 1000 222 1222
16 Karīna Helmane-Soročenkova 7298 VSK Noskrien 01:33:32 SB1 2 S2 +00:08 +00:08 00:01:01 999 237 1236
17 Jānis Šņoriņš 7360 Talsu pakalnu sporta klubs 01:33:40 VB1 14 V15 +14:10 +14:10 00:00:38 849 288 1137
18 Edgars Sprūds 7107 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:34:12 VB1 15 V16 +14:42 +14:42 00:00:45 844 244 1088
19 Ričardas Kanišauskas 7048 SK Lukas 01:34:21 VB2 2 V17 +14:51 +05:36 00:01:21 843 136 979
20 Zanda Malančuka 7427 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:34:32 SB1 3 S3 +01:08 +01:08 00:01:17 988 188 1176
21 Artūrs Ločmelis 7364 PATRIA NAA 01:34:33 VB1 16 V18 +15:02 +15:02 00:01:05 841 169 1010
22 Celine Best 7418 NATO 01:34:48 SB1 4 S4 +01:24 +01:24 00:01:24 985 173 1158
23 Antis Zunda 7412 01:35:16 VB3 1 V19 +15:46 +00:00 00:01:09 835 161 996
24 Tali Uku-Laur 7335 Harju OK 01:35:30 VB1 17 V20 +16:00 +16:00 00:01:15 832 147 979
25 Ansis Šteiners 7009 Marienburgas Vilki 01:35:32 VB1 18 V21 +16:02 +16:02 00:00:54 832 202 1034
26 Nauris Dzenis 7256 MADONA 01:35:53 VB1 19 V22 +16:23 +16:23 00:01:02 829 176 1005
27 Jānis Puida 7257 SSK Bebra 01:36:56 VB1 20 V23 +17:26 +17:26 00:00:46 820 237 1057
28 Elvis Veisbergs 7160 Saldus Boksa Klubs 01:37:04 VB1 21 V24 +17:34 +17:34 00:01:18 819 142 961
29 Artūrs Šits 7249 Run With Anita 01:37:08 VB1 22 V25 +17:38 +17:38 00:01:19 818 140 958
30 Juris Redisons 7272 LVM dabas parks Tērvetē 01:37:13 VB2 3 V26 +17:43 +08:27 00:01:21 818 136 954
31 Uldis Raipalis 7038 Gentlemen's Club /Supervaroņi 01:37:15 VB1 23 V27 +17:45 +17:45 00:00:53 817 206 1023
32 Gatis Barons 7421 Kāpa OK 01:37:27 VB1 24 V28 +17:57 +17:57 00:01:23 816 132 948
33 Līga Valdmane 7433 Kocēnu novads 01:37:33 SB1 5 S5 +04:09 +04:09 00:00:55 958 262 1220
34 Sandis Ziediņš 7205 Maratona klubs 01:37:48 VB1 25 V29 +18:18 +18:18 00:00:53 813 209 1022
35 Mārtiņš Fārenhorsts 7375 Talsu pakalnu sporta klubs 01:37:56 VB1 26 V30 +18:26 +18:26 00:00:54 812 204 1016
36 Kaspars Adijāns 7350 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO 01:38:04 VB1 27 V31 +18:34 +18:34 00:00:53 811 206 1017
37 Kaspars Pētersons 7392 VSK Noskrien 01:38:21 VB1 28 V32 +18:51 +18:51 00:01:11 808 156 964
38 Uģis Kronbergs 7039 MRC / Jaunmārupe skrien! 01:39:17 VB2 4 V33 +19:47 +10:32 00:00:52 801 213 1014
39 Jānis Sirmais 7413 Guddžobs Guddans 01:39:44 VB1 29 V34 +20:14 +20:14 00:00:59 797 185 982
40 Rolands Rudītis 7338 Azimuts OK 01:39:57 VB1 30 V35 +20:27 +20:27 00:01:31 795 122 917
41 Kristaps Heinsbergs 7140 PATRIA SPORLAND 01:40:02 VB1 31 V36 +20:32 +20:32 00:01:14 795 149 944
42 Mariusz Michno 7407 NATO 01:40:34 VB2 5 V37 +21:04 +11:49 00:01:20 791 137 928
43 Mārtiņš Birums 7194 VSK Burkānciems & Co 01:40:45 VB1 32 V38 +21:15 +21:15 00:00:58 789 189 978
44 Artūrs Jansons 7341 Maratona klubs 01:41:17 VB1 33 V39 +21:47 +21:47 00:00:57 785 193 978
45 Jānis Sīpols 7025 Blusuri Running Team 01:41:18 VB1 34 V40 +21:48 +21:48 00:00:51 785 214 999
46 Mārtiņš Niķis 7154 01:41:19 VB1 35 V41 +21:48 +21:48 00:01:09 785 160 945
47 Anete Švilpe 7252 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:41:20 SB1 6 S6 +07:56 +07:56 00:01:06 922 220 1142
48 Jānis Tenbergs 7316 Engures sportam 01:41:23 VB1 36 V42 +21:53 +21:53 00:01:08 784 161 945
49 Aleksandrs Kuzņecovs 7430 Marienburgas Vilki 01:41:26 VB1 37 V43 +21:56 +21:56 00:01:03 784 175 959
50 Arturs Kažmers 7422 Valmiermuiža 01:41:54 VB1 38 V44 +22:24 +22:24 00:01:28 780 126 906
51 Maksims Leščinskis 7182 Zoorbagan 01:42:17 VB2 6 V45 +22:47 +13:31 00:01:27 777 127 904
52 Juris Čerpinskis 7260 01:42:23 VB1 39 V46 +22:52 +22:52 00:01:05 777 168 945
53 Pēteris Stepiņš 7170 Swedbank 01:42:30 VB1 40 V47 +23:00 +23:00 00:01:02 776 176 952
54 Zigmunds Zauls 7394 Limbaži skrien! 01:42:33 VB2 7 V48 +23:03 +13:48 00:01:34 775 117 892
55 Uģis Reveliņš 7344 RWA 01:42:49 VB2 8 V49 +23:19 +14:03 00:01:10 773 158 931
56 Kitija Valtere 7353 BALTAIS 01:42:54 SB1 7 S7 +09:30 +09:30 00:01:01 908 237 1145
57 Renārs Teters-Teterovskis 7333 Marienburgas Vilki 01:42:59 VB1 41 V50 +23:29 +23:29 00:00:53 772 208 980
58 Jānis Liepiņš 7312 Skapari 01:43:12 VB1 42 V51 +23:42 +23:42 00:01:30 770 122 892
59 Mārtiņš Krauklis 7315 01:43:54 VB1 43 V52 +24:24 +24:24 00:00:38 765 292 1057
60 Dace Banga-Hodžajeva 7251 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:43:57 SB1 8 S8 +10:33 +10:33 00:01:12 899 202 1101
61 Normunds Bremze 7040 izturība 01:45:26 VB2 9 V53 +25:56 +16:41 00:01:14 754 149 903
62 Rihards Zalcmanis 7175 01:45:35 VB2 10 V54 +26:05 +16:50 00:01:24 753 131 884
63 Edijs Veide 7156 DC VECSALACAS UNITED 01:45:49 VB1 44 V55 +26:19 +26:19 00:00:54 751 203 954
64 Atis Jansons 7281 Swedbank 01:45:53 VB1 45 V56 +26:23 +26:23 00:01:45 751 106 857
65 Gints Krieviņš 7314 01:46:04 VB1 46 V57 +26:33 +26:33 00:01:34 750 118 868
66 Kristaps Palmakovskis 7323 01:46:08 VB1 47 V58 +26:38 +26:38 00:00:57 749 194 943
67 Jakub Spryngl 7244 01:46:10 VB2 11 V59 +26:40 +17:24 00:01:08 749 162 911
68 Alise Putraima 7148 Limbaži SKRIEN 01:46:39 SB1 9 S9 +13:15 +13:15 00:01:24 876 174 1050
69 Normunds Zauls 7302 Limbaži Skrien 01:46:39 VB2 12 V60 +27:09 +17:53 00:01:38 746 113 859
70 Andris Mežgailis 7391 Limbaži SKRIEN 01:46:52 VB2 13 V61 +27:22 +18:07 00:01:05 744 170 914
71 Anrijs Hodžajevs 7246 Bohnenkamp 01:47:00 VB1 48 V62 +27:30 +27:30 00:01:02 743 178 921
72 Raimonds Kaže 7137 Auces aeroklubs 01:47:02 VB1 49 V63 +27:32 +27:32 00:01:16 743 144 887
73 Artūrs Soročenkovs 7308 Engures sportam I Sporta Patriots 01:47:11 VB1 50 V64 +27:41 +27:41 00:00:56 742 198 940
74 Loisl Fortmuller 17101 NATO 01:47:26 VB1 51 V65 +27:56 +27:56 00:01:46 740 104 844
75 Sandis Breiers 7233 Aldaris GO 01:47:27 VB1 52 V66 +27:57 +27:57 00:01:16 740 144 884
76 Mareks Vaišļa 7296 SSK Bebra 01:47:34 VB2 15 V67 +28:04 +18:49 00:01:03 739 175 914
77 Andis Miķelsons 7342 01:47:34 VB2 14 V68 +28:04 +18:49 00:01:14 739 149 888
78 Laura Pētersone 7393 SPB RUN/Brooks/MRC 01:47:34 SB1 10 S10 +14:10 +14:10 00:01:03 868 230 1098
79 Oskars Zonne 7348 Acsaabols 01:47:41 VB1 53 V69 +28:11 +28:11 00:01:24 738 132 870
80 Jānis Znotiņš 7385 Virsotne/MARMOT 01:47:42 VB1 54 V70 +28:12 +28:12 00:01:14 738 148 886
81 Jānis Veļķeris 7445 Alūksne 01:47:43 VB1 55 V71 +28:13 +28:13 00:01:31 738 121 859
82 Lauris Veidemanis 7395 01:48:10 VB1 56 V72 +28:39 +28:39 00:01:38 735 112 847
83 Kaspars Purmalietis 7261 Emergn #optimized4running 01:48:14 VB1 57 V73 +28:44 +28:44 00:01:20 735 137 872
84 Sandis Pavļukevičs 7343 Edu 01:48:19 VB1 58 V74 +28:49 +28:49 00:01:25 734 130 864
85 Jānis Pauliņš 7340 01:48:26 VB1 59 V75 +28:56 +28:56 00:01:21 733 136 869
86 Aino Gošs 7023 Maratona klubs 01:48:30 VB2 16 V76 +29:00 +19:44 00:01:11 733 155 888
87 Konstantīns Čursins 7079 ChursinTeam 01:48:36 VB1 60 V77 +29:06 +29:06 00:01:34 732 117 849
88 Jānis Vītols 7345 VSK Noskrien Seniori 01:48:36 VB3 2 V78 +29:06 +13:20 00:01:43 732 107 839
89 Valērijs Markovskis 7299 DPD LATVIJA 01:48:47 VB1 61 V79 +29:17 +29:17 00:01:46 731 104 835
90 Artūrs Krūmiņš 7043 01:48:58 VB1 62 V80 +29:28 +29:28 00:01:38 730 112 842
91 Aiga Taulīna 7399 Saldus Boksa Klubs 01:49:00 SB1 11 S11 +15:36 +15:36 00:01:06 857 220 1077
92 Māris Vizulis 7452 Luminor 01:49:01 VB1 63 V81 +29:31 +29:31 00:01:26 729 129 858
93 Kristaps Pilskalns 7188 Supervaroņi 01:49:08 VB1 64 V82 +29:38 +29:38 00:01:01 729 180 909
94 Artūrs Kančs 7200 SSK Bebra 01:49:14 VB2 17 V83 +29:44 +20:29 00:01:15 728 148 876
95 Arnis Sluga 7077 Virsotne/MARMOT 01:49:24 VB2 18 V84 +29:53 +20:38 00:01:23 727 133 860
96 Elīna Barone 7376 SPB RUN/Brooks 01:49:33 SB1 12 S12 +16:09 +16:09 00:01:34 853 155 1008
97 Erlens Grunckis 17085 01:50:01 VB2 19 V85 +30:31 +21:16 00:01:23 723 132 855
98 Agris Samcovs 7426 Musliks 01:50:16 VB2 20 V86 +30:46 +21:31 00:01:34 721 118 839
99 Aivars Krjukovs 7056 PATRIA NAA 01:50:16 VB2 21 V87 +30:46 +21:31 00:01:04 721 172 893
100 Dainis Hohbergs 7225 Latvijas Finieris 01:50:33 VB2 22 V88 +31:03 +21:48 00:01:27 719 127 846
101 Elvis Čops 7075 Jūra līdz ceļiem 01:51:01 VB1 65 V89 +31:31 +31:31 00:01:21 716 135 851
102 Mārtiņš Bodnieks 7431 01:51:08 VB1 66 V90 +31:38 +31:38 00:01:34 715 118 833
103 Edgars Dobelis 7084 01:51:43 VB1 67 V91 +32:13 +32:13 00:01:34 712 117 829
104 Lauris Šapals 7275 LANOS 01:52:16 VB1 68 V92 +32:46 +32:46 00:01:25 708 130 838
105 Ivo Ģipters 7042 01:52:18 VB1 69 V93 +32:48 +32:48 00:01:32 708 120 828
106 Oskars Apsitis 7212 2KOKI 01:52:29 VB2 23 V94 +32:59 +23:44 00:01:17 707 142 849
107 Emīls Zalcmanis 7436 01:52:33 VB1 70 V95 +33:03 +33:03 00:01:25 706 129 835
108 Māris Punculis 7144 01:52:36 VB1 71 V96 +33:06 +33:06 00:01:07 706 164 870
109 Juris Leitāns 7204 MJ-Partneri 01:52:52 VB2 24 V97 +33:22 +24:07 00:01:29 704 123 827
110 Gita Vilensone 7208 VSK Noskrien Vāveres 01:52:57 SB1 13 S13 +19:33 +19:33 00:01:00 827 241 1068
111 Artūrs Rundzāns 7274 Selonija 01:53:19 VB1 72 V98 +33:49 +33:49 00:01:40 702 110 812
112 Guntars Reveliņš 7307 Jaunmārupe skrien II 01:53:27 VB2 25 V99 +33:57 +24:42 00:01:28 701 125 826
113 Kaspars Vēzītis 7278 01:53:28 VB2 26 V100 +33:57 +24:42 00:01:32 701 120 821
114 Niklāvs Emīls Eglītis 7354 Jāņkalni 01:53:42 VB1 73 V101 +34:12 +34:12 00:01:25 699 129 828
115 Jānis Andrējevs 7061 01:53:50 VB1 74 V102 +34:19 +34:19 00:01:35 698 116 814
116 Pascal Labbe 7409 NATO 01:54:02 VB2 27 V103 +34:32 +25:17 00:01:21 697 136 833
117 Agris Dreimanis 7128 01:54:04 VB1 75 V104 +34:34 +34:34 00:01:37 697 113 810
118 Deniss Zariņš 7073 Cēsis 01:54:12 VB1 76 V105 +34:42 +34:42 00:01:31 696 121 817
119 Ilvars Bergmanis 7216 01:54:13 VB1 77 V106 +34:43 +34:43 00:01:35 696 116 812
120 Ieva Pūce 7329 VSK Noskrien Blonde 01:54:19 SB2 1 S14 +20:55 +00:00 00:01:20 817 181 998
121 Ainārs Kravalis 7369 Siguldas maratona klubs 01:54:32 VB2 28 V107 +35:01 +25:46 00:01:38 694 112 806
122 Kārlis Sālījums 7001 Baltic International Bank 01:54:38 VB2 29 V108 +35:08 +25:53 00:01:40 694 110 804
123 Ģirts Udrass 7080 Marienburgas Vilki 01:54:41 VB1 78 V109 +35:11 +35:11 00:01:12 693 153 846
124 Agris Meilerts 17105 Latvijas Finieris Mežs 01:54:55 VB2 30 V110 +35:25 +26:10 00:01:26 692 128 820
125 Armands Auziņš 7237 Riga Runners SB 01:55:06 VB2 31 V111 +35:36 +26:21 00:01:22 691 134 825
126 Mārcis Smalkais 7172 Metam mieru! 01:55:13 VB1 79 V112 +35:43 +35:43 00:01:20 690 137 827
127 Oskars Ozoliņš 7112 Matisons Runner's Club 01:55:14 VB1 80 V113 +35:44 +35:44 00:01:21 690 137 827
128 Alvis Bitenieks 7078 Latvijas Finieris 01:55:17 VB1 81 V114 +35:47 +35:47 00:01:13 690 152 842
129 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7053 01:55:22 SB1 14 S15 +21:58 +21:58 00:01:33 810 157 967
130 Sandis Zīvarts 7180 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:55:22 VB2 32 V115 +35:52 +26:37 00:01:20 689 137 826
131 Jānis Griķis 7243 Daugavpils Runners 01:55:29 VB1 82 V116 +35:59 +35:59 00:01:02 688 176 864
132 Uģis Pauriņš 7231 Izturība 01:55:47 VB2 33 V117 +36:17 +27:02 00:01:41 687 109 796
133 Jānis Ausmanis 7319 SK Katrīna 01:56:02 VB2 34 V118 +36:32 +27:17 00:01:29 685 125 810
134 Raimonds Brīdaks 7184 01:56:07 VB1 83 V119 +36:37 +36:37 00:02:10 685 85 770
135 Mārtiņš Salnājs 7041 01:56:11 VB2 35 V120 +36:41 +27:25 00:01:01 684 180 864
136 Kristaps Pugačs 7424 SPORTLAND 01:56:12 VB1 84 V121 +36:42 +36:42 00:01:31 684 122 806
137 Elvis Stanevičs 7425 SPORTLAND 01:56:13 VB1 85 V122 +36:43 +36:43 00:01:38 684 113 797
138 Pēteris Dūka 7320 01:56:24 VB1 86 V123 +36:54 +36:54 00:01:54 683 97 780
139 Raimonds Rozītis 7271 01:56:26 VB1 87 V124 +36:56 +36:56 00:01:37 683 114 797
140 Ieviņa Lieldiena 7032 Madona 01:56:30 SB2 2 S16 +23:07 +02:12 00:01:55 802 126 928
141 Jānis Sakne 7195 01:56:34 VB2 36 V125 +37:04 +27:49 00:01:24 682 131 813
142 Matīss Leitlands 7355 VSK "Burkānciems & Co" 01:56:56 VB1 88 V126 +37:26 +37:26 00:01:02 680 177 857
143 Rūdolfs Leimanis 5548 01:57:05 VB1 89 V127 +37:35 +37:35 00:01:44 679 106 785
144 Igors Veliks 7019 MARUPE LUXURY VILLAGE 01:57:06 VB1 90 V128 +37:36 +37:36 00:02:08 679 87 766
145 Andrejs Liepkalns 7076 VSK Noksrien 01:57:11 VB1 91 V129 +37:41 +37:41 00:01:07 678 163 841
146 Dāvis Liepiņš 7437 01:57:16 VB1 92 V130 +37:46 +37:46 00:01:32 678 120 798
147 Elīna Aģe 7133 STK RwA 01:57:28 SB1 15 S17 +24:04 +24:04 00:01:22 795 178 973
148 Ance Rieksta 7097 01:57:41 SB1 16 S18 +24:17 +24:17 00:01:51 794 132 926
149 Igors Kozlovs 7279 01:57:45 VB2 37 V131 +38:15 +29:00 00:01:26 675 128 803
150 Vladimir Tarasov 7081 01:57:46 VB2 38 V132 +38:16 +29:00 00:01:29 675 124 799
151 Normunds Freimanis 7241 01:57:58 VB1 93 V133 +38:28 +38:28 00:01:17 674 143 817
152 Guntis Leimanis 7052 01:58:06 VB1 94 V134 +38:36 +38:36 00:01:10 673 158 831
153 Juris Dzērve 7049 01:58:16 VB1 95 V135 +38:46 +38:46 00:00:59 672 187 859
154 Jānis Briedis 17098 Carnikava 01:58:19 VB2 39 V136 +38:49 +29:34 00:01:19 672 139 811
155 Mārtiņš Holsts 17099 01:58:19 VB1 96 V137 +38:49 +38:49 00:01:16 672 146 818
156 Līga Līdumniece 7147 Riga Runners | SPARS fizio 01:58:23 SB1 17 S19 +24:59 +24:59 00:01:07 789 216 1005
157 Jurģis Stukuls 7209 SK Katrīna 01:58:34 VB1 97 V138 +39:04 +39:04 00:00:54 671 204 875
158 Ēriks Ipatovs 7037 01:58:47 VB1 98 V139 +39:17 +39:17 00:01:34 669 117 786
159 Iņigo Torre 7169 01:59:04 VB1 99 V140 +39:34 +39:34 00:01:24 668 132 800
160 Ilze Sermolīte 7390 Zemgales Ziņas 01:59:11 SB2 3 S20 +25:48 +04:53 00:01:27 784 167 951
161 Samuel Bouquay 17104 01:59:21 VB1 100 V141 +39:51 +39:51 00:01:42 666 108 774
162 Ainārs Miņins 7131 HK "Žīguri MRS" 01:59:25 VB2 40 V142 +39:55 +30:40 00:02:14 666 82 748
163 Jānis Pārums 7098 Ņiprie ikri 01:59:38 VB1 101 V143 +40:08 +40:08 00:01:31 665 121 786
164 Jānis Kudums 7057 01:59:42 VB1 102 V144 +40:12 +40:12 00:01:41 664 109 773
165 Gatis Brokāns 7359 Matisons Runner Club 01:59:51 VB1 103 V145 +40:21 +40:21 00:01:22 663 135 798
166 Roberts Rozenbahs 7444 01:59:57 VB1 104 V146 +40:26 +40:26 00:01:04 663 171 834
167 Aleksis Jarockis 7378 02:00:01 VB1 105 V147 +40:31 +40:31 00:01:26 662 128 790
168 Gita Jurševska 7141 Riga Runners 02:00:03 SB1 18 S21 +26:39 +26:39 00:01:28 778 164 942
169 Marta Kvisvika 7135 KVISVIKI 02:00:08 SB1 19 S22 +26:45 +26:45 00:01:28 777 165 942
170 Eduards Harčuks 7083 02:00:09 VB1 106 V148 +40:39 +40:39 00:01:45 662 105 767
171 Ērika Roba 17100 Saldus Boksa klubs 02:00:15 SB2 4 S23 +26:52 +05:57 00:01:39 777 147 924
172 Dainis Spaliņš 7134 02:00:17 VB3 3 V149 +40:47 +25:01 00:01:45 661 105 766
173 Krišjānis Svilpe 7088 EY 02:00:21 VB1 107 V150 +40:51 +40:51 00:01:46 661 104 765
174 Elita Zālīte 7357 TRX Cēsis 02:00:23 SB2 5 S24 +26:59 +06:04 00:01:43 776 142 918
175 Jānis Bāča 7432 02:00:24 VB1 108 V151 +40:54 +40:54 00:00:39 660 280 940
176 Edmunds Brunovskis 7454 02:00:30 VB2 41 V152 +41:00 +31:44 00:01:24 660 131 791
177 Arnis Kurps 7336 Skrienam kopā - Valmiera 02:00:54 VB1 109 V153 +41:24 +41:24 00:01:18 658 142 800
178 Valdis Ezeriņš 7116 02:01:06 VB1 110 V154 +41:36 +41:36 00:02:04 657 89 746
179 Krišjānis Hartmanis 7228 KIČE 02:01:07 VB1 111 V155 +41:37 +41:37 00:01:40 656 111 767
180 Rūdolfs Bondars 7269 02:01:17 VB1 112 V156 +41:47 +41:47 00:01:17 655 144 799
181 Mārcis Klāvs Beitāns 7159 02:01:43 VB1 113 V157 +42:13 +42:13 00:01:26 653 128 781
182 Romans Biņkovskis 7022 02:01:51 VB1 114 V158 +42:21 +42:21 00:01:21 652 136 788
183 Tomass Fedotovs 7349 ČikČik 02:02:02 VB1 115 V159 +42:32 +42:32 00:01:12 651 154 805
184 Gunārs Ruciņš 7036 Fizkultūras nora 02:02:07 VB1 116 V160 +42:37 +42:37 00:01:13 651 151 802
185 Arnis Kuzmanis 7096 AkmensDizains.lv 02:02:13 VB2 42 V161 +42:43 +33:28 00:01:53 651 97 748
186 Aija Freiberga 7429 02:02:27 SB1 20 S25 +29:03 +29:03 00:01:36 763 152 915
187 Ivita Šale 7400 SSK BEBRA 02:02:39 SB1 21 S26 +29:15 +29:15 00:01:15 762 194 956
188 Ainis Kanaviņš 7405 SSK BEBRA 02:02:39 VB2 43 V162 +43:09 +33:53 00:01:25 648 130 778
189 Juris Grodnis 7262 KROKUS 02:02:48 VB3 4 V163 +43:18 +27:32 00:01:34 647 118 765
190 Inese Kokoreviča 7067 VSK "Burkānciems & Co" 02:02:50 SB1 22 S27 +29:27 +29:27 00:01:22 760 178 938
191 Aivars Zaķis 7197 Maratona klubs/LSC 02:02:53 VB3 5 V164 +43:23 +27:37 00:01:24 647 132 779
192 Ēriks Siņicins 7152 Swedbank 02:02:58 VB2 44 V165 +43:28 +34:13 00:01:26 647 129 776
193 Regnārs Valciņš 7292 RL Grupa 02:02:59 VB2 45 V166 +43:29 +34:14 00:01:23 646 132 778
194 Līga Pētersone 7389 02:03:02 SB1 23 S28 +29:38 +29:38 00:01:37 759 150 909
195 Kaspars Kalniņš 7270 Matisons Runner's Club 02:03:09 VB2 46 V167 +43:38 +34:23 00:01:52 646 99 745
196 Mārcis Kārkliņš 7065 Sasodīti labs Grāmatvedis! 02:03:12 VB1 117 V168 +43:41 +43:41 00:00:49 645 225 870
197 Andris Rozentālbergs 7143 02:03:16 VB1 118 V169 +43:46 +43:46 00:01:54 645 97 742
198 Evita Riekstiņa 7064 02:03:26 SB1 24 S29 +30:02 +30:02 00:01:50 757 132 889
199 Edgars Krastiņš 7434 02:03:28 VB1 119 V170 +43:58 +43:58 00:01:52 644 99 743
200 Jānis Gora 7202 02:03:33 VB1 120 V171 +44:03 +44:03 00:01:35 644 117 761
201 Māris Reiniks 7118 02:03:45 VB1 121 V172 +44:15 +44:15 00:01:05 642 169 811
202 Konstantīns Vasiļjevs 7374 Dion SportLab 02:03:45 VB1 122 V173 +44:15 +44:15 00:01:32 642 120 762
203 Paula Rozenvalde 5959 Kocēnu novads 02:04:22 SB1 25 S30 +30:58 +30:58 00:01:08 751 213 964
204 Renārs Vasiļjevs 7443 02:04:43 VB1 123 V174 +45:13 +45:13 00:01:39 637 112 749
205 Aldis Sjucillo 7282 Latvijas Finieris 02:05:16 VB2 47 V175 +45:46 +36:31 00:01:38 635 112 747
206 Iveta Brezinska 7266 02:05:19 SB1 26 S31 +31:55 +31:55 00:01:36 745 151 896
207 Ivars Eglītis 7324 02:05:24 VB2 48 V176 +45:54 +36:39 00:01:25 634 130 764
208 Iveta Šķiņķe 7113 Riga Runners 02:05:26 SB3 1 S32 +32:02 +00:00 00:01:47 745 136 881
209 Raimonds Celms 7105 AL 02:05:34 VB1 124 V177 +46:04 +46:04 00:01:50 633 100 733
210 Antons Zdanevics 7028 A3g 02:05:36 VB1 125 V178 +46:06 +46:06 00:01:56 633 95 728
211 Valdis Lepiksons 7186 Auseklis IK 02:05:46 VB2 49 V179 +46:16 +37:00 00:01:35 632 116 748
212 Anete Casno 7288 02:05:50 SB1 27 S33 +32:26 +32:26 00:01:19 742 183 925
213 Guntis Zvilna 7223 Biznesa parks ABAVA 02:05:58 VB2 50 V180 +46:28 +37:12 00:01:39 631 112 743
214 Mārtiņš Freibergs 7044 VSK Noskrien 02:06:02 VB1 126 V181 +46:32 +46:32 00:01:25 631 130 761
215 Guntis Rasims 7196 Rēzeknes novads 02:06:06 VB1 127 V182 +46:35 +46:35 00:01:41 631 109 740
216 Ivars Grobiņš 7108 02:06:09 VB1 128 V183 +46:39 +46:39 00:01:20 630 137 767
217 Agnese Katlapa 17106 Studenšu korporācija Imeria 02:06:10 SB1 28 S34 +32:46 +32:46 00:01:46 740 138 878
218 Juris Misters 7179 02:06:13 VB1 129 V184 +46:42 +46:42 00:01:46 630 104 734
219 Ivars Upenieks 7229 Rēzeknes novads 02:06:14 VB2 51 V185 +46:44 +37:29 00:01:45 630 106 736
220 Andrejs Semjonovs 17086 The House 02:06:18 VB1 130 V186 +46:48 +46:48 00:01:55 630 96 726
221 Sandra Vesere 7346 02:06:21 SB1 29 S35 +32:57 +32:57 00:01:46 739 137 876
222 Andris Rozenbergs 7099 SAPŅU FRAGMENTI 02:06:36 VB1 131 V187 +47:06 +47:06 00:02:04 628 89 717
223 Jānis Kopmanis 7331 02:06:37 VB2 52 V188 +47:07 +37:52 00:01:19 628 139 767
224 Andis Meirens 7285 Legs Miserables / Gjensidige 02:06:38 VB1 132 V189 +47:07 +47:07 00:01:15 628 147 775
225 TĀlis Paeglis 7245 LATRAPS 02:06:41 VB1 133 V190 +47:11 +47:11 00:01:36 628 116 744
226 Edgars Ogņevs 7198 02:06:47 VB2 53 V191 +47:17 +38:01 00:02:04 627 89 716
227 Gatis Valdheims 7091 02:07:26 VB1 134 V192 +47:56 +47:56 00:01:53 624 98 722
228 Andris Jonelis 17081 Matisons Runner's Club 02:07:32 VB2 54 V193 +48:02 +38:47 00:01:24 623 131 754
229 Romans Šroms 7373 VSK Noskrien 02:07:35 VB1 135 V194 +48:05 +48:05 00:02:09 623 86 709
230 Mārtiņš Puriņš 7366 02:07:38 VB1 136 V195 +48:08 +48:08 00:02:19 623 80 703
231 Jüri Tuvik 7322 02:07:42 VB1 137 V196 +48:12 +48:12 00:01:43 623 107 730
232 Uģis Bērziņš 7102 Rūgstošo Nedrīkst 02:07:50 VB1 138 V197 +48:20 +48:20 00:01:31 622 121 743
233 Zane Deimante 7011 02:08:04 SB1 30 S36 +34:40 +34:40 00:01:47 729 136 865
234 Marta Zumberga 7125 M&M 02:08:07 SB1 31 S37 +34:43 +34:43 00:02:18 729 105 834
235 Kristers Ginters 7119 Lidosta "Rīga" 02:08:09 VB1 139 V198 +48:39 +48:39 00:01:25 620 130 750
236 Ilze Boldāne 7250 02:08:16 SB2 6 S38 +34:52 +13:57 00:01:57 728 124 852
237 Lauris Zilveris 7415 Pīļtēviņa pārgājiens 02:08:17 VB1 140 V199 +48:47 +48:47 00:01:30 620 122 742
238 Guntars Kukuļinskis 7151 Thunder Solutions 02:08:18 VB2 55 V200 +48:48 +39:33 00:01:39 620 112 732
239 Ilgonis Apfelbaums 7174 02:08:21 VB3 6 V201 +48:50 +33:05 00:01:58 619 94 713
240 Ieva Rogāle 7211 KROKUS 02:08:26 SB1 32 S39 +35:02 +35:02 00:01:47 727 136 863
241 Mārtiņš Ruttulis 7111 02:08:29 VB1 141 V202 +48:59 +48:59 00:01:58 619 94 713
242 Gatis Tīds 7136 02:08:44 VB2 56 V203 +49:14 +39:59 00:02:00 618 92 710
243 Lauris Grāvelis 7203 BAFF Sports Team 02:08:58 VB1 142 V204 +49:28 +49:28 00:01:27 616 126 742
244 Anita Saulīte 7356 VSK "Burkānciems & Co" 02:09:19 SB2 7 S40 +35:55 +15:00 00:01:57 722 124 846
245 Agris Kamenders 7087 In Dust We Trust 02:09:25 VB1 143 V205 +49:55 +49:55 00:01:54 614 97 711
246 Uldis Velps 7014 VSK Noskrien 02:09:38 VB2 57 V206 +50:08 +40:52 00:01:58 613 93 706
247 Kārlis Ertmanis 7303 BALTAIS 02:09:39 VB2 58 V207 +50:08 +40:53 00:01:48 613 103 716
248 Ieva Dobule 7130 Swedbank 02:09:53 SB1 33 S41 +36:29 +36:29 00:01:42 719 143 862
249 Arnis Mūrnieks 7187 02:10:26 VB2 59 V208 +50:56 +41:40 00:01:28 610 125 735
250 Juris Dombrovskis 7100 Rēzeknes novads 02:10:30 VB2 60 V209 +51:00 +41:45 00:01:45 609 105 714
251 Baiba Alkšere 7016 02:10:33 SB1 34 S42 +37:09 +37:09 00:02:09 715 113 828
252 Aigars Tohters 7162 SK Dzērvene II 02:10:39 VB1 144 V210 +51:09 +51:09 00:01:33 609 119 728
253 Kristers Ozoliņš 7035 Anete O. 02:10:45 VB1 145 V211 +51:15 +51:15 00:01:11 608 155 763
254 Gunta Reinicāne 7352 02:10:46 SB1 35 S43 +37:22 +37:22 00:01:32 714 159 873
255 Toms Rajunčus 7440 02:11:04 VB1 146 V212 +51:34 +51:34 00:01:55 607 96 703
256 Dace Pauriņa 7230 Izturība 02:11:12 SB2 8 S44 +37:48 +16:53 00:01:44 712 140 852
257 Vladislavs Petičonoks 7024 Olainfarm 02:11:19 VB1 147 V213 +51:49 +51:49 00:02:16 605 81 686
258 Matīss Vaivods 7068 02:11:25 VB1 148 V214 +51:55 +51:55 00:01:49 605 102 707
259 Dmitrijs Ariko 7193 02:11:25 VB1 149 V215 +51:55 +51:55 00:01:47 605 104 709
260 Ģirts Bisenieks 7127 Guddžobs Guddans 02:12:00 VB1 150 V216 +52:30 +52:30 00:02:14 602 82 684
261 Kira Skorodumova 7021 02:12:10 SB1 36 S45 +38:46 +38:46 00:02:15 707 108 815
262 Guntis Strautiņš 7086 Maratona klubs 02:12:11 VB1 151 V217 +52:41 +52:41 00:01:55 601 96 697
263 Andris Bērziņš 7045 02:12:30 VB2 61 V218 +53:00 +43:45 00:02:03 600 90 690
264 Andris Junkurs 7012 Alūksne 02:12:35 VB1 152 V219 +53:04 +53:04 00:01:59 600 93 693
265 Dace Skrastiņa 7142 Talsu pauguraines Zaķi 02:12:37 SB2 9 S46 +39:13 +18:18 00:02:07 704 114 818
266 Edgars Kapteinis 7095 SAPŅU FRAGMENTI 02:12:46 VB1 153 V220 +53:16 +53:16 00:02:07 599 87 686
267 Aija Loca 7017 Daugavpils runners 02:13:18 SB2 10 S47 +39:54 +18:59 00:01:54 701 128 829
268 Sabīne Eglīte 7236 02:13:26 SB1 37 S48 +40:02 +40:02 00:01:53 700 128 828
269 Jānis Zemītis 7401 KALNGALE 02:13:55 VB1 154 V221 +54:25 +54:25 00:01:49 594 101 695
270 Ļubova Blaževiča 7382 BIODERMA 02:14:03 SB1 38 S49 +40:39 +40:39 00:01:47 697 136 833
271 Laine Kuzmane 7286 02:14:27 SB1 39 S50 +41:03 +41:03 00:01:39 695 147 842
272 Raivita Birkentāla 7384 Talsu pauguraines Zaķi 02:14:36 SB2 11 S51 +41:12 +20:17 00:02:23 694 102 796
273 Dainis Kronbergs 7090 TUKUMS 02:14:48 VB2 62 V222 +55:18 +46:03 00:01:57 590 95 685
274 Normunds Kronbergs 7192 TUKUMS 02:14:56 VB1 155 V223 +55:26 +55:26 00:01:51 589 99 688
275 Jēkabs Vinciuns 17096 02:15:05 VB1 156 V224 +55:35 +55:35 00:01:33 589 118 707
276 Ēriks Melkurts 7414 Kocēnu novads 1 02:15:34 VB3 7 V225 +56:04 +40:18 00:02:21 586 78 664
277 Uldis Bertāns 7109 02:15:39 VB1 157 V226 +56:08 +56:08 00:01:51 586 99 685
278 Guntis Pucens 7224 SK Katrīna 02:15:58 VB3 8 V227 +56:28 +40:42 00:01:35 585 116 701
279 Ain Kivisild 7027 JK ATLI 02:16:02 VB3 9 V228 +56:31 +40:46 00:02:12 584 84 668
280 Ieva Meiere 7054 OK Ziemeļkurzeme 02:16:09 SB2 12 S52 +42:45 +21:50 00:02:03 686 118 804
281 Inese Leinasare 7114 02:16:15 SB2 13 S53 +42:51 +21:56 00:02:17 686 106 792
282 Agita Gritāne 7240 Biznesa parks ABAVA 02:16:32 SB2 14 S54 +43:08 +22:13 00:02:12 684 110 794
283 Marika Pazare 7255 Swedbank 02:16:42 SB2 15 S55 +43:18 +22:23 00:02:06 683 116 799
284 Ieva Tāle-Stangute 7370 Baldones skriešanas komanda 02:16:55 SB1 40 S56 +43:31 +43:31 00:01:49 682 133 815
285 Dace Ancāne 7155 Engures sportam I Sporta Patriots 02:16:57 SB1 41 S57 +43:33 +43:33 00:02:15 682 108 790
286 Zane Lukstiņa 7167 02:17:00 SB1 42 S58 +43:36 +43:36 00:02:19 682 105 787
287 Baiba Pužule 7295 SELGA 02:17:01 SB1 43 S59 +43:37 +43:37 00:02:04 682 117 799
288 Aivars Lapa 7163 Autostarts.lv 02:17:06 VB2 63 V229 +57:35 +48:20 00:01:47 580 103 683
289 Zane Dille 7003 Noskrien Cēsis 02:17:12 SB2 16 S60 +43:48 +22:53 00:01:57 681 125 806
290 Dzintars Strads 7327 nothing.lv 02:17:18 VB3 10 V230 +57:48 +42:02 00:02:04 579 89 668
291 Mārtiņš Krams-Keirāns 7263 #erglisunpiekuns 02:17:19 VB1 158 V231 +57:49 +57:49 00:01:10 579 156 735
292 Kristīne Slaidiņa 17089 Baldones skriešanas komanda 02:17:26 SB1 44 S61 +44:02 +44:02 00:01:48 680 135 815
293 Nauris Zariņš 17084 02:17:27 VB1 159 V232 +57:57 +57:57 00:01:32 578 120 698
294 Gunārs Grundštoks 7219 VSK Noskrien 02:17:31 VB1 160 V233 +58:01 +58:01 00:01:46 578 104 682
295 Sintija Sproģe 7423 Aizkraukle 02:17:35 SB1 45 S62 +44:11 +44:11 00:01:55 679 126 805
296 Yurii Shulga 7268 02:18:03 VB1 161 V234 +58:32 +58:32 00:02:03 576 90 666
297 Miks Gabdulļins 17095 SK "Lejasciems" 02:18:09 VB1 162 V235 +58:39 +58:39 00:02:03 575 89 664
298 Heiki Prants 7218 Võru Suusaklubi 02:18:13 VB3 11 V236 +58:43 +42:57 00:01:13 575 152 727
299 Laura Igaviņa 7008 SK Lejasciems 02:18:20 SB1 46 S63 +44:56 +44:56 00:02:10 675 112 787
300 Indars Melzobs 7138 Mārupes bolti 02:18:29 VB2 65 V237 +58:59 +49:43 00:02:01 574 91 665
301 Guntars Irbe 7139 Smiltene 02:18:29 VB2 64 V238 +58:59 +49:43 00:02:00 574 92 666
302 Toms Ķikusts 7358 02:18:45 VB2 66 V239 +59:15 +49:59 00:02:08 573 87 660
303 Ieva Jaudzeme 7381 BIODERMA 02:18:56 SB2 17 S64 +45:32 +24:37 00:02:23 672 102 774
304 Didzis Šapkus 7232 02:18:57 VB1 163 V240 +59:27 +59:27 00:02:03 572 90 662
305 Žanna Vanaga 7124 Noskrien Cēsis 02:19:06 SB2 18 S65 +45:42 +24:47 00:02:06 672 116 788
306 Iveta Zāģere 7059 Meridiāns 02:19:10 SB2 19 S66 +45:46 +24:51 00:02:14 671 109 780
307 Jānis Vizulis 7149 02:19:22 VB2 67 V241 +59:52 +50:37 00:00:44 570 249 819
308 Rolands Štrehers 7361 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:19:22 VB1 164 V242 +59:52 +59:52 00:00:58 570 190 760
309 Iveta Leja 7332 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:19:23 SB2 20 S67 +45:59 +25:04 00:01:48 670 135 805
310 Līga Neilande 7309 02:19:24 SB1 47 S68 +46:00 +46:00 00:02:14 670 109 779
311 Randa Misāne 7367 02:19:30 SB1 48 S69 +46:06 +46:06 00:02:05 670 117 787
312 Aleksandrs Jansons 7145 02:19:44 VB2 68 V243 +1:00:14 +50:59 00:01:15 569 148 717
313 Egija Biete 7339 BALTAIS 02:19:45 SB1 49 S70 +46:21 +46:21 00:02:10 668 112 780
314 Santa Birģele 7313 VSK Noskrien 02:19:56 SB1 50 S71 +46:32 +46:32 00:02:14 667 109 776
315 Zane Timma 7328 SK Katrīna 02:20:02 SB1 51 S72 +46:39 +46:39 00:02:00 667 122 789
316 Ieva Marta Gintere 7258 02:20:27 SB1 52 S73 +47:03 +47:03 00:02:02 665 119 784
317 Ieva Meijere 7171 02:21:36 SB1 53 S74 +48:12 +48:12 00:02:08 660 114 774
318 Julija Mezenina 7058 02:21:52 SB1 54 S75 +48:28 +48:28 00:02:18 658 106 764
319 Evija Kļave 7210 Jaunmārupe skrien! 02:21:59 SB2 21 S76 +48:35 +27:40 00:02:06 658 115 773
320 Daira Salaka 7235 02:22:03 SB1 55 S77 +48:40 +48:40 00:02:05 657 117 774
321 Jevgenijs Sološičs 7173 Accenture 02:22:12 VB1 165 V244 +1:02:42 +1:02:42 00:02:12 559 84 643
322 Aadi Remmik 7176 3 Paksu 02:22:12 VB2 69 V245 +1:02:42 +53:26 00:01:45 559 105 664
323 Eric Gelinas 7408 NATO 02:22:18 VB2 70 V246 +1:02:48 +53:33 00:02:09 559 85 644
324 Dainis Driņķis 7082 DzSK Lokomotīve 02:22:25 VB2 71 V247 +1:02:55 +53:40 00:02:35 558 71 629
325 Inga Ziediņa 7377 Maratona klubs 02:22:41 SB2 22 S78 +49:17 +28:22 00:01:47 655 136 791
326 Andris Zībergs 7126 Cepu Cepu 02:22:48 VB2 72 V248 +1:03:18 +54:03 00:01:44 557 106 663
327 Deniss Rostkovskis 7207 02:22:57 VB1 166 V249 +1:03:26 +1:03:26 00:01:58 556 94 650
328 Undis Sprūdžs 7181 SAPŅU FRAGMENTI 02:23:02 VB1 167 V250 +1:03:32 +1:03:32 00:02:32 556 73 629
329 Anita Galašina 7291 Global Fitness 02:23:44 SB1 56 S79 +50:20 +50:20 00:02:09 650 113 763
330 Karīna Svikle 17103 02:23:48 SB1 57 S80 +50:24 +50:24 00:02:11 650 111 761
331 Artūrs Jermolovs 7066 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni 02:24:14 VB1 168 V251 +1:04:44 +1:04:44 00:02:31 551 73 624
332 Līga Linuža 7069 02:24:15 SB1 58 S81 +50:51 +50:51 00:02:31 647 97 744
333 Dace Vilgerte 7297 DPD LATVIJA 02:24:51 SB2 23 S82 +51:27 +30:32 00:02:20 645 104 749
334 Indulis Tilgass 7305 02:24:51 VB2 73 V252 +1:05:21 +56:05 00:01:35 549 116 665
335 Mārtiņš Puriņš 7115 02:25:12 VB1 169 V253 +1:05:42 +1:05:42 00:02:08 548 86 634
336 Raimonds Eglītis 17093 E|S Running 02:25:20 VB1 170 V254 +1:05:50 +1:05:50 00:01:45 547 105 652
337 Sandra Rocēna 7247 IZTURĪBA 02:25:52 SB2 24 S83 +52:28 +31:33 00:02:26 640 100 740
338 Gatis Kriuliņš 7104 02:25:54 VB2 74 V255 +1:06:24 +57:09 00:01:55 545 96 641
339 Ingars Šakalis 7453 VSK Noskrien 02:26:26 VB1 171 V256 +1:06:56 +1:06:56 00:02:03 543 90 633
340 Līva Caune 7055 Infogram 02:26:48 SB1 59 S84 +53:24 +53:24 00:02:37 636 93 729
341 Lelde Pētersone 7132 02:27:04 SB1 60 S85 +53:40 +53:40 00:01:44 635 140 775
342 Karlina Engere 7351 02:27:05 SB1 61 S86 +53:41 +53:41 00:01:44 635 140 775
343 Evita Bērziņa 7018 02:27:19 SB2 25 S87 +53:55 +33:00 00:01:46 634 137 771
344 Danute Fībiga Daukšte 17083 02:27:27 SB2 26 S88 +54:03 +33:08 00:01:50 633 133 766
345 Signija Rancāne 7206 EY 02:27:55 SB1 62 S89 +54:32 +54:32 00:02:00 631 121 752
346 Aivars Ābols 7089 MADONA 02:28:03 VB3 12 V257 +1:08:33 +52:47 00:02:11 537 84 621
347 Anna Proskurina 7277 02:28:05 SB1 63 S90 +54:41 +54:41 00:01:53 631 129 760
348 Anda Daubure 7406 SocialGuruLab 02:28:07 SB2 27 S91 +54:43 +33:48 00:02:13 631 110 741
349 Estere Brokāne 17087 BIODERMA 02:28:08 SB1 64 S92 +54:44 +54:44 00:02:12 631 110 741
350 Kristaps Vilde 17090 BIODERMA 02:28:08 VB1 172 V258 +1:08:38 +1:08:38 00:01:59 537 93 630
351 Jānis Sviklāns 7020 02:28:20 VB1 173 V259 +1:08:50 +1:08:50 00:02:02 536 91 627
352 Madara Kukaine 7289 Venden 02:28:53 SB1 65 S93 +55:30 +55:30 00:02:27 627 99 726
353 Aiva Kukmilka 7129 02:28:57 SB2 28 S94 +55:33 +34:38 00:02:20 627 104 731
354 Kristīne Karsa 7123 02:29:09 SB1 66 S95 +55:45 +55:45 00:02:44 626 89 715
355 Andrejs Smuļko 7310 02:29:40 VB1 174 V260 +1:10:09 +1:10:09 00:02:26 531 76 607
356 Modris Antons 17092 02:30:39 VB1 175 V261 +1:11:08 +1:11:08 00:02:03 528 90 618
357 Arnis Leikarts 7226 02:31:18 VB2 75 V262 +1:11:48 +1:02:33 00:02:24 525 77 602
358 Sintija Usāne 7165 PROskrīņ 02:31:36 SB1 67 S96 +58:12 +58:12 00:02:27 616 99 715
359 Artūrs Dukaļskis 7372 PROskrīņ 02:31:36 VB1 176 V263 +1:12:06 +1:12:06 00:02:28 524 75 599
360 Jānis Stukuls 7158 SK Katrīna 02:31:56 VB3 13 V264 +1:12:26 +56:40 00:00:56 523 195 718
361 Līga Kokoreviča 7306 02:32:06 SB1 68 S97 +58:42 +58:42 00:02:13 614 109 723
362 Tiit Kivisild 7026 JK ATLI 02:32:17 VB3 14 V265 +1:12:47 +57:01 00:02:55 522 63 585
363 Laura Karele 17102 Mailigen 02:32:49 SB1 69 S98 +59:25 +59:25 00:02:10 611 112 723
364 Juris Zavickis 3285 Mailigen 02:32:51 VB1 177 V266 +1:13:20 +1:13:20 00:02:11 520 84 604
365 Simona Skalberga 7280 2KOKI 02:33:00 SB1 70 S99 +59:36 +59:36 00:02:26 610 99 709
366 Dana Timma 7051 02:33:20 SB1 71 S100 +59:56 +59:56 00:02:25 609 101 710
367 Lita Briede 7264 SK Katrīna 02:33:20 SB2 29 S101 +59:56 +39:01 00:02:57 609 82 691
368 Evita Ozola 7334 Bauska 02:34:04 SB2 30 S102 +1:00:40 +39:45 00:02:18 606 106 712
369 Gunta Brazauska 7150 02:34:35 SB1 72 S103 +1:01:12 +1:01:12 00:02:23 604 102 706
370 Alla Radžabova-Cinovska 7234 Maratona klubs 02:34:46 SB2 31 S104 +1:01:23 +40:28 00:02:42 603 90 693
371 Aija Kandele 7300 Swedbank 02:35:05 SB2 32 S105 +1:01:41 +40:46 00:01:59 602 122 724
372 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7222 Vsk Noskrien 02:35:07 SB2 33 S106 +1:01:43 +40:48 00:01:56 602 125 727
373 Liene Sālījuma 7448 Luminor 02:35:25 SB1 73 S107 +1:02:01 +1:02:01 00:02:31 601 96 697
374 Inita Drēziņa 7416 02:35:27 SB2 34 S108 +1:02:04 +41:09 00:02:13 601 110 711
375 Maksims Birjuļins 7449 Luminor 02:35:48 VB2 76 V267 +1:16:18 +1:07:02 00:02:11 510 84 594
376 Renāte Rusecka-Krūze 7213 02:36:25 SB2 35 S109 +1:03:01 +42:06 00:02:13 597 110 707
377 Egija Gulbinska 7047 02:36:45 SB1 74 S110 +1:03:21 +1:03:21 00:02:20 596 104 700
378 Agra Ieleja 7070 VSK Noskrien Divplākšņi 02:37:08 SB2 36 S111 +1:03:44 +42:49 00:01:58 594 124 718
379 Lauma Lieksne 7183 Jaunmārupe skrien 02:37:16 SB2 37 S112 +1:03:52 +42:57 00:02:24 594 101 695
380 Kristīne Leja 7101 02:38:08 SB1 75 S113 +1:04:44 +1:04:44 00:02:41 591 91 682
381 Gunita Butāne 7117 Zemgales Ziņas 02:38:20 SB2 38 S114 +1:04:56 +44:01 00:03:14 590 75 665
382 Ilze Zvīdriņa 7321 02:39:55 SB1 76 S115 +1:06:31 +1:06:31 00:01:59 584 123 707
383 Raimonda Kalniņa 7326 02:40:12 SB1 77 S116 +1:06:48 +1:06:48 00:02:14 583 108 691
384 Laura Vilka 7259 02:40:17 SB1 78 S117 +1:06:53 +1:06:53 00:02:50 583 86 669
385 Sintija Bite 7290 02:40:29 SB1 79 S118 +1:07:05 +1:07:05 00:02:30 582 97 679
386 Anastasija Samete 7071 02:40:52 SB1 80 S119 +1:07:28 +1:07:28 00:02:41 581 90 671
387 Jana Puze 7161 Jaunmārupe skrien I 02:42:28 SB1 81 S120 +1:09:04 +1:09:04 00:02:27 575 99 674
388 Inese Vectirāne 7085 02:42:33 SB2 39 S121 +1:09:10 +48:15 00:03:01 575 81 656
389 Inga Dreimane 7388 02:44:59 SB1 82 S122 +1:11:35 +1:11:35 00:02:16 566 107 673
390 Jānis Birģelis 7330 02:45:11 VB2 77 V268 +1:25:41 +1:16:25 00:02:03 481 90 571
391 Eviss Bertrands 7010 02:45:52 VB1 178 V269 +1:26:22 +1:26:22 00:02:38 479 70 549
392 Sergejs Solovjovs 17094 02:48:50 VB1 179 V270 +1:29:20 +1:29:20 00:02:37 471 70 541
393 Aiva Kramiņa 7110 Bauska 02:51:13 SB1 83 S123 +1:17:49 +1:17:49 00:03:13 546 76 622
394 Ģirts Priecums 7383 02:52:54 VB1 180 V271 +1:33:23 +1:33:23 00:03:00 460 61 521
395 Andris Drešmanis 7420 DzSK Lokomotīve 02:53:14 VB2 78 V272 +1:33:44 +1:24:28 00:01:55 459 96 555
396 Ivo Kleins 7166 Ķesterciems / Engures sportam 02:53:14 VB2 79 V273 +1:33:44 +1:24:28 00:03:36 459 51 510
397 Matiss Jansons 7221 Atea Global Services 02:53:16 VB1 181 V274 +1:33:46 +1:33:46 00:01:56 459 96 555
398 Dace Skrastiņa 7215 LMT 02:54:12 SB2 40 S124 +1:20:48 +59:53 00:02:27 536 99 635
399 Jolanta Kravale 7294 02:54:21 SB2 41 S125 +1:20:57 +1:00:02 00:02:31 536 96 632
400 Inga Pūcīte 7190 02:55:07 SB1 84 S126 +1:21:43 +1:21:43 00:03:09 533 77 610
401 Jānis Laganovskis 7227 VSK Noskrien 02:57:34 VB1 182 V275 +1:38:03 +1:38:03 00:02:24 448 77 525
402 Dace Tītmane 7325 02:59:59 SB2 42 S127 +1:26:35 +1:05:40 00:02:45 519 89 608
403 Aida Graudiņa 7029 03:02:29 SB2 43 S128 +1:29:05 +1:08:10 00:02:03 512 119 631
404 Lauma Muceniece 7318 03:02:35 SB1 85 S129 +1:29:12 +1:29:12 00:02:02 512 120 632
405 Andris Lanka 7284 03:02:36 VB2 80 V276 +1:43:06 +1:33:51 00:02:00 435 92 527
406 Aleksandrs Naumenko 7267 Gausā Jūdze 03:04:43 VB3 15 V277 +1:45:13 +1:29:28 00:02:02 430 91 521
407 Inese Sirmā 7072 03:06:55 SB2 44 S130 +1:33:31 +1:12:36 00:02:11 500 111 611
408 Gita Biezuma 7273 03:08:20 SB2 45 S131 +1:34:56 +1:14:01 00:03:39 496 67 563
409 Ingūna Semjonova 7074 Zemgales Ziņas 03:10:00 SB2 46 S132 +1:36:36 +1:15:41 00:02:12 492 110 602
410 Agnese Leiburga 7380 Zemgales Ziņas 03:10:06 SB2 47 S133 +1:36:42 +1:15:47 00:02:27 491 99 590
411 Uldis Dīcis 7178 Gausā Jūdze 03:15:55 VB3 16 V278 +1:56:25 +1:40:40 00:02:36 406 71 477
412 Ruta Dīce 7177 Gausā Jūdze 03:15:56 SB3 2 S134 +1:42:32 +1:10:30 00:02:35 477 94 571
413 Roberts Cakuls 7164 Matisons Runner's Club 03:24:51 VB1 183 V279 +2:05:21 +2:05:21 00:03:18 388 56 444
414 Kristīna Ceika 7435 Nūjo ar vēju! 03:27:19 SB1 86 S135 +1:53:55 +1:53:55 00:02:33 451 96 547
415 Aivars Veiss 7121 VSK Noskrien 03:33:51 VB3 17 V280 +2:14:21 +1:58:35 00:02:39 372 70 442
416 Normunds Šibeiks 7062 Nūjo priekam 03:34:51 VB3 18 V281 +2:15:21 +1:59:35 00:02:28 370 75 445
417 Ina Pētersone 7006 03:34:53 SB2 48 S136 +2:01:30 +1:40:35 00:02:27 435 99 534
418 Marita Ozoliņa 7253 Nūjo priekam 03:34:54 SB1 87 S137 +2:01:30 +2:01:30 00:02:45 435 88 523
419 Olga Mikulova 7063 Maratona klubs 03:35:36 SB1 88 S138 +2:02:12 +2:02:12 00:02:46 433 88 521
420 Eva Matīsa 7398 Ātrās ļipas 03:35:41 SB1 89 S139 +2:02:17 +2:02:17 00:02:53 433 84 517
421 Sanita Vecā 7189 - 03:41:14 SB1 90 S140 +2:07:50 +2:07:50 00:03:45 422 65 487
422 Sanita Babure 7238 Nūjo vesels 03:42:54 SB2 49 S141 +2:09:30 +1:48:35 00:02:58 419 82 501
423 Dace Krama-Keirāne 6051 #erglisunpiekuns DNF
424 Elvita Alksne 7050 ZVOC DNF
425 Mareks Jevtuhs 7122 DNF
426 Ieva Zahare 7146 DNF
427 Alvis Lepiksons 7185 Auseklis IK DNF
428 Renāte Rulle 7293 VAS Latvijas gaisa satiksme DNF
429 Ina Graudiņa 7386 VSK Noskrien Vāveres DNF