LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Engures vidusskola 385
2 Bauskas sākumskola 156
3 Jelgavas 4.vidusskola 142
4 Tukuma 2. vidusskola 137
5 Smārdes pamatskola 125
6 Aizputes vidusskola 90
7 Mežinieku pamatskola 88
8 Lejasciema vidusskola 73
9 Priekules vidusskola 72
10 Rīgas 41. vidusskola 70
11 Ādažu vidusskola 51
12 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 50
13 Rubenes pamatskola 47
14 Nīkrāces pamatskola 47
15 Piltenes vidusskola 39
16 Laurenču sākumskola 37
17 Vecumnieku vidusskola 37
18 Carnikavas pamatskola 36
19 Siguldas pilsētas vidusskola 33
20 Mārupes vidusskola 31
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Siguldas sporta skola 3937 3963 3871 3978 15749
2 SK,,Lejasciems" 3698 3656 3872 3784 15010
3 Firma L4/Bogdanovu ģimene 3688 3760 3700 3839 14987
4 FK Bandava/Priekules novads 3534 3565 3692 3678 14469
5 Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3602 3362 3074 3239 13277
6 Kocēnu sporta skola 2685 3575 3427 3517 13204
7 Engures vidusskola 3227 3378 3069 3314 12988
8 Mārupes vidusskola 3404 3542 3463 2331 12740
9 Sporta klubs Ašais 3903 1000 3948 3709 12560
10 Liepājas rajona sporta skola 3028 3177 2952 2852 12009
11 Zemgales Ziņas 2797 2832 2683 2479 10791
12 Bauskas sākumskola 2918 3224 2921 1660 10723
13 Jelgavas 4. vidusskola 3217 3532 3246 9995
14 Nīkrāces pamatskola 2976 2845 2876 1212 9909
15 Jelgavas 4.vidusskola 3035 3306 2561 798 9700
16 Smārde 3170 3267 3052 9489
17 Tukuma 2. vidusskola 3106 2750 3111 8967
18 SSK Bebra 1375 3018 2602 1911 8906
19 Ziemeļvalstu ģimnāzija 1961 2835 2193 1817 8806
20 Mežinieku psk./#AWARDskrien 2932 3107 2764 8803
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 1000 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola / HS Pārdaugava 901 945 831 2677
3 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 894 856 837 2587
4 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 888 784 841 2513
5 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 802 740 812 840 2454
6 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 774 817 779 820 2416
7 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 775 724 784 2337
8 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola 752 755 710 2217
9 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola 713 765 659 2137
10 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 680 716 710 2106
11 Mārtiņš Rasnačs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 834 665 2098
12 Artūrs Solovjovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 792 745 554 2091
13 Justs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 754 602 682 2038
14 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 702 656 644 2002
15 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 711 591 655 1957
16 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 674 563 700 1937
17 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 633 623 674 1930
18 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 652 588 667 1907
19 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola 686 632 581 1899
20 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 607 703 554 1864
21 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 684 549 631 1864
22 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 685 599 551 1835
23 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola 662 628 538 1828
24 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola 550 579 614 624 1817
25 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Zemgales ziņas 598 610 548 587 1795
26 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola / SK"Lejasciems" 587 593 603 1783
27 Raivo Rosts Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 508 518 526 1763
28 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 566 553 436 590 1709
29 Arnolds Miezis Aizkraukles novada vidusskola 563 567 480 555 1685
30 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 631 578 425 1634
31 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 544 462 628 1634
32 Toms Joja Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 427 718 487 1632
33 Ralfs Jonašku Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 531 437 614 1582
34 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 503 565 489 454 1557
35 Ričards Gabriels Deribo Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 766 779 1545
36 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 493 512 471 536 1541
37 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 794 740 1534
38 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 785 740 1525
39 Artūrs Zunda Iļģuciema vidusskola 510 497 495 1502
40 Gustavs Gipslis Engures vidusskola / Engures vidusskola 573 523 404 1500
41 Kristians Baumanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 815 684 1499
42 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 719 753 1472
43 Ralfs Kovals Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 549 482 432 1463
44 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 748 698 1446
45 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 715 1421
46 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola / Smārde 754 632 1386
47 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 505 403 1371
48 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 516 418 427 1361
49 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures vidusskola 487 433 404 436 1356
50 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 397 495 1326
51 Kristiāns Gožda Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 514 399 399 1312
52 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 459 444 402 1305
53 Marks Ēltamms Smārdes pamatskola / Smārde 660 571 1231
54 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 596 630 1226
55 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 540 676 1216
56 Kristians Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 667 1200
57 Martins Kuļšs Engures vidusskola / Engures vidusskola 682 518 1200
58 Dāvids   Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 643 516 1159
59 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 547 1150
60 Renārs Roga Jelgavas 4.vidusskola 581 568 1149
61 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 539 1142
62 Rihards Roga Jelgavas 4.vidusskola / ReReReRiRa 580 550 1130
63 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 633 495 1128
64 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 548 568 1116
65 Normunds Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 539 565 1104
66 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola 638 465 1103
67 Miks Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 556 1080
68 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 544 1074
69 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 593 479 1072
70 Kristers Krūmiņš Ādažu vidusskola / Magnolijas Zieds 481 588 1069
71 Tomass Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 514 544 1058
72 Uģis Saltais Valmieras Viestura vidusskola 487 531 1018
73 Jēkabs Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 522 488 1010
74 Kristers Letiņš Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 539 462 1001
75 Kristaps Lozda Pamatskola "Rīdze" 509 484 993
76 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 460 984
77 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 563 408 971
78 Roberts Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 462 504 966
79 Intars Grigors Tukuma 2. vidusskola 444 517 961
80 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 496 959
81 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 496 956
82 Markuss Henzelis Tukuma 2. vidusskola 450 455 905
83 Klāvs Kalašinskis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 482 416 898
84 Haralds Saltais Valmieras Viestura vidusskola 449 428 877
85 Kristiāns Meiers Penkules pamatskola 866 866
86 Aigars Ramanis Bauskas sākumskola 863 863
87 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 453 405 858
88 Kārlis Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 459 398 857
89 Dāvis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 830 830
90 Reinis Stūris Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 817 817
91 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 815 815
92 Daniels Stablinieks Jelgavas 4. sākumskola / 2c 755 755
93 Everts Precinieks Zaķumuižas pamatskola 730 730
94 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 695 695
95 Roberts Ivanovs Siguldas pilsētas vidusskola 694 694
96 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola 686 686
97 Gustavs Barovskis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 677 677
98 Emīls Zariņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 672 672
99 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 662 662
100 Jēkabs Ādamsons Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 661 661
101 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs 658 658
102 Edvards Cimermanis Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 657 657
103 Matīss Mčedlišvili Tukuma 2. pamatskola 657 657
104 Miks Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 653 653
105 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 633 633
106 Roberts Caics Babītes vidusskola 603 603
107 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 599
108 Sigurds Konošonoks Limbažu sākumskola / Limbaži SKRIEN 590 590
109 Kristians Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 587 587
110 Kristaps Vizbulis Iecavas vidusskola 587 587
111 Roberts Rozītis Jelgavas 4.vidusskola / Latvijas Mežsaimnieks 586 586
112 Edvards Olte Jūrmalas sākumskola "Atvase" 585 585
113 Jānis Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 578
114 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 574 574
115 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 571 571
116 Kristers Ernests Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 571 571
117 Emīls Brizga Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 571 571
118 Kārlis Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 568 568
119 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 567 567
120 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 563 563
121 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 563 563
122 Olivers Šļūka O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 559 559
123 Mikelis Kreicbergs Rīgas 84. vidusskola 556 556
124 Alens Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 555 555
125 Valters Pudāns Smārdes pamatskola 549 549
126 Renārs Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 544 544
127 Aleksis Šērs Engures vidusskola / Engures vidusskola 542 542
128 Aleksis Adumāns Rīgas 6. vidusskola 540 540
129 Olivers Strazdiņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 534 534
130 Emīls Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 532 532
131 Roberts Talle Jelgavas 4.vidusskola 521 521
132 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 520 520
133 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 513 513
134 Bruno Ralfs Strīgelis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 509 509
135 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 504 504
136 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 503 503
137 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola 501 501
138 Oskars Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 500 500
139 Edgars Jankova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Vāveres 496 496
140 Reinis Samsons Rīgas Franču licejs 495 495
141 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 489 489
142 Rodrigo Medvedevs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 487 487
143 Marats Širins Ogres Valsts ģimnāzija 482 482
144 Miks Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 479 479
145 Markuss Bumburs / Lizums_BB Team 468 468
146 Ivo Dobelis Engures vidusskola / Engures vidusskola 467 467
147 Gundars Zirnis Šķibes pamatskola 461 461
148 Tālis Zāns Rīgas Ezerkrastu pamatskola 460 460
149 Miks Toms Janševskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 460 460
150 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 460 460
151 Roberts Zeilišs Jelgavas 4. sākumskola 457 457
152 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 450 450
153 Roberts Edžus Bērze Rīgas Centra humanitārā vidusskola 436 436
154 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / Talsu pauguraines Zaķi 398 398
155 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 375 375
156 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 350 350
157 Vojta Spryngl Rīgas Starptautiskā skola 324 324
U10S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 1000 1000 3000
2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 912 925 905 936 2773
3 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 836 876 822 903 2615
4 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola 715 763 862 843 2468
5 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 800 786 710 780 2366
6 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe) / SK ZEVID 661 675 781 2117
7 Paula Leimane Ādažu vidusskola 720 667 652 705 2092
8 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 663 678 683 2024
9 Emīlija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 658 677 617 1952
10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 634 652 649 1935
11 Ketija Bevza Jelgavas 4.vidusskola / 1c klase 509 594 667 661 1922
12 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 1.c klase 509 619 617 661 1897
13 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 636 650 572 521 1858
14 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola 650 646 562 1858
15 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 600 597 632 576 1829
16 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola 596 623 594 1813
17 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / FROZEN 612 548 548 1708
18 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 608 462 585 1655
19 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 606 405 413 614 1633
20 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola / 1c klase 600 523 486 1609
21 Alise Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 531 507 535 537 1603
22 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / Engures vidusskola 512 505 469 571 1588
23 Aiga Mieze Aizkraukles novada vidusskola 473 467 421 573 1513
24 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 682 743 1425
25 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 705 718 1423
26 Flāvija Zeberiņa-Zebera Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 434 506 444 1384
27 Anna Kārkliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 528 431 412 390 1371
28 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola 668 695 1363
29 Madara Katkovska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 682 673 1355
30 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 608 695 1303
31 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 584 708 1292
32 Karlīna Millere Ogres sākumskola / Milleri 577 692 1269
33 Matilde Broka Mežciema pamatskola / VSK Noskrien 414 440 394 390 1248
34 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 422 387 1243
35 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 642 577 1219
36 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / New Village Workout 625 581 1206
37 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 296 458 427 1181
38 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / New Willage Workaut 541 621 1162
39 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 557 592 1149
40 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola 612 516 1128
41 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 576 551 1127
42 Elīza Koškina Jelgavas 4. sākumskola 634 480 1114
43 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 296 417 387 1100
44 Asnate Pekulesa Engures vidusskola 526 517 1043
45 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 542 496 1038
46 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 471 554 1025
47 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 509 500 1009
48 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 489 485 974
49 Luīze Stiebre Rīgas Igauņu pamatskola 506 462 968
50 Anna Kedjuliča Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 520 444 964
51 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 520 435 955
52 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 484 439 923
53 Renāte Juzova Ogres sākumskola 492 426 918
54 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 459 449 908
55 Agnese Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 434 463 897
56 Marta Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 398 436 834
57 Adelīna Migunova Tukuma 2. pamatskola 408 394 802
58 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola 769 769
59 Kristīne Trūpa Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 706 706
60 Dita Pazāne Rīgas Angļu ģimnāzija 664 664
61 Lauma Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 654 654
62 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola 633 633
63 MelĀnija Čudare Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 624 624
64 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 618 618
65 Elīza Ramane Bauskas sākumskola 609 609
66 Eva Krūmiņa Rīgas Hanzas vidusskola 600 600
67 Laura Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 598 598
68 Emīlija Rosicka Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Cukuri 582 582
69 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola 576 576
70 Katrīna Sondore Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 569 569
71 Lelde Brūvere Ulbrokas vidusskola 567 567
72 Viktorija Sokolova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 552 552
73 Rūta Skavronska-Krūziņa Zemgales vidusskola (Slampe) 543 543
74 Tina Slavika Jelgavas 4.vidusskola 543 543
75 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 542
76 Gabrila Asarīte Tukuma 2. pamatskola 540 540
77 Hanna Sūniņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 526
78 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 524 524
79 Samanta Sondore Baldones vidusskola 522 522
80 Nora Sondore Baldones vidusskola 521 521
81 Grineta Kikuste Sējas pamatskola 517 517
82 Katrīna Ose Smārdes pamatskola / Smārde 502 502
83 Marta Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 500 500
84 Gabriela Auzāne Ikšķiles vidusskola 492 492
85 Rūta Skavronska- Krūziņa Zemgales vidusskola 489 489
86 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 489 489
87 Katarina P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 485 485
88 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
89 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
90 Elza Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / 2c 480 480
91 Everita Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 477 477
92 Kate Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 471 471
93 Rasa KristiĀna ArnicĀne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 467 467
94 Annija Prauliņa Sējas pamatskola 465 465
95 Karolina Babicka Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 455 455
96 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
97 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 448 448
98 Žanete Silova Rīgas 41. vidusskola 447 447
99 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
100 Lauma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 443 443
101 Rebeka Sladkēviča Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 440 440
102 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola 429 429
103 Hanna Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 426 426
104 Paula Nikola Cīrule Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 373 373
U12V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 956 990 931 994 2940
2 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 939 967 869 995 2901
3 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 965 967 901 967 2899
4 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 958 1000 937 2895
5 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 1000 876 1000 2876
6 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 923 930 990 2843
7 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 925 955 761 938 2818
8 Markuss Kristaps Kadiķis Dzimtmisas pamatskola 938 914 919 921 2778
9 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 934 841 900 2675
10 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 895 897 854 854 2646
11 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 928 858 856 2642
12 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 861 847 779 847 2555
13 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 795 850 761 794 2439
14 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 853 817 755 2425
15 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 840 810 745 766 2416
16 Toms Kristians Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 811 797 768 2376
17 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 739 845 708 2292
18 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola 845 781 662 645 2288
19 Meldris Mellums Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 740 781 745 2266
20 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 730 798 688 725 2253
21 Uvis Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 793 841 605 2239
22 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola / Smārde 792 783 652 2227
23 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 721 731 732 2184
24 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 854 608 2181
25 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 770 691 581 718 2179
26 Dāvis Karbauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 759 721 671 2151
27 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 703 729 634 708 2140
28 Edvards Šmits Ādažu vidusskola 723 793 615 2131
29 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 693 662 557 772 2127
30 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 763 644 711 2118
31 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 745 711 616 651 2107
32 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 747 751 606 2104
33 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 756 657 672 673 2101
34 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 736 669 633 675 2080
35 Ritvars Sniķers Valmieras sākumskola 719 719 631 2069
36 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija 691 731 624 614 2046
37 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 661 725 639 2025
38 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija 676 697 651 555 2024
39 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 681 668 672 2021
40 Teodors Saltais Valmieras Viestura vidusskola 712 657 513 622 1991
41 Augusts Salmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 681 674 626 1981
42 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 648 667 662 643 1977
43 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 702 656 617 1975
44 Edvards Brancis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 721 528 1970
45 Marks Aleksandrs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 626 665 523 652 1943
46 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola / VVV 672 585 533 682 1939
47 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 567 690 545 672 1929
48 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 625 670 634 1929
49 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 989 929 1918
50 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 729 505 666 1900
51 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 927 961 1888
52 Kristaps Indriksons Smārdes pamatskola / Smārde 663 674 520 1857
53 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 702 685 469 1856
54 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 662 557 1845
55 Kristers Voldemārs Lazda Dzimtmisas pamatskola 738 591 516 1845
56 Niks Vadapāls Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 678 569 1843
57 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis" 668 523 642 1833
58 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs Vēsma 596 608 538 625 1829
59 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 675 610 540 1825
60 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 654 568 1818
61 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 505 645 524 635 1804
62 Leo Jakobi Ozolnieku vidusskola 703 577 511 1791
63 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 553 550 1785
64 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 621 626 531 1778
65 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola / sporttime.lv/D'sign sportswear 901 860 1761
66 Jānis Pavlovs Mežinieku pamatskola 662 663 425 1750
67 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 576 444 612 552 1740
68 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 897 816 1713
69 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 661 486 550 1697
70 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 528 477 539 1679
71 Patriks Garisons Mārupes vidusskola 814 837 1651
72 Mārtiņš Voino Rīgas Valda Zālīša sākumskola 639 570 442 1651
73 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 856 794 1650
74 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 538 515 584 1637
75 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 617 420 598 1635
76 Linards Lūsis Siguldas pilsētas vidusskola 563 598 451 1612
77 Toms Tramdahs Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 548 495 1609
78 Daniils Bondovs Vangažu vidusskola 517 534 494 551 1602
79 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 488 502 581 1571
80 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 607 521 438 1566
81 Markuss Šidla Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 514 486 1558
82 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 777 756 1533
83 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 524 474 1531
84 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones riteņbraukšanas nodaļa 753 767 1520
85 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 524 415 414 1505
86 Bruno Grende Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 764 740 1504
87 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 455 477 489 1499
88 Marks Žarskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 574 516 393 1483
89 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs / MRC 600 446 422 1468
90 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola 729 704 1433
91 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" 538 429 416 464 1431
92 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 682 747 1429
93 Artis Sams Jelgavas 4.vidusskola / 3.c. 537 420 461 1418
94 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 734 676 1410
95 Ernests Pidža Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 652 754 1406
96 Roberts Rudītis Carnikavas pamatskola 767 621 1388
97 Regnārs Stepens Jaunpils vidusskola 711 674 1385
98 Nils Renārs Cintiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 702 674 1376
99 Martins Gulbis Zemgales vidusskola (Slampe) / ZEVID 695 651 1346
100 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 701 627 1328
101 Austris Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 465 483 380 1328
102 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis" 660 645 1305
103 Horens Liekniņš Rīgas Valdorfskola 647 634 1281
104 Raivis Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 515 381 379 1275
105 Eduards Mahts Lībagu sākumskola 725 549 1274
106 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 634 638 1272
107 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 414 361 472 1247
108 Matīss Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 637 606 1243
109 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola / Olaines 1.vidusskola 723 513 1236
110 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola 469 400 367 1236
111 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola 468 400 367 1235
112 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 557 1234
113 Daniels Salenieks Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 651 578 1229
114 Gustavs Skavronskis Zemgales vidusskola (Slampe) / Slampe Zevid 651 565 1216
115 Marko Murāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 652 561 1213
116 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 609 570 1179
117 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 333 425 334 402 1161
118 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola / Latvijas Finieris 566 586 1152
119 Markuss Bormanis Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 572 577 1149
120 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 568 563 1131
121 Gustavs Priedītis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 521 587 1108
122 Rihards Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 602 500 1102
123 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures vidusskola 588 501 1089
124 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 502 1088
125 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 609 474 1083
126 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 484 1080
127 Martins Kronbergs Engures vidusskola / Engures vidusskola 565 506 1071
128 Rinalds Burgevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 504 1060
129 Gustavs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 545 507 1052
130 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola 598 446 1044
131 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 432 575 1007
132 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 514 491 1005
133 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 499 505 1004
134 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 470 1000
135 Raiens Ginters Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 444 1000
136 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 1000 1000
137 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 520 466 986
138 Marks Lasmanis Auces vidusskola / 18 525 423 948
139 Kārlis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 921 921
140 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 494 410 904
141 Mareks Jātnieks Griķu pamatskola 894 894
142 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 512 378 890
143 Markuss Tiesnesis Rīgas Hanzas vidusskola / Stirnubuks / Run 4 Sun 887 887
144 Reinholds Circenis Brocēnu vidusskola 855 855
145 Daņila Gaļejevs Ādažu vidusskola 847 847
146 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 835 835
147 Valters Emīls Triščenko Liepājas Centra sākumskola 796 796
148 Klāvs Austriņš Rīgas 41. vidusskola 772 772
149 Linards Prombergs Carnikavas pamatskola 760 760
150 Kristers Elksnis Jēkabpils pamatskola 760 760
151 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 757 757
152 Jānis Rieksts Saldus pamatskola 751 751
153 Klāvs Dūzis Dobeles sākumskola / AQUATICS 739 739
154 Jānis Grinfogels Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Grīņi 733 733
155 Artūrs Ozoliņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 733 733
156 Adams Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 728 728
157 Mārcis Kleins Valmieras sākumskola 725 725
158 Jānis Freimanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 725 725
159 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 724 724
160 Ralfs Līcis Brocēnu vidusskola / BJSS 709 709
161 Justs Miķelis Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 703 703
162 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 702 702
163 Jānis Bidzāns Bauskas 2. vidusskola 702 702
164 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 698 698
165 Edgars Teicāns Ziemeļvalstu ģimnāzija 696 696
166 Adrians Dimza Zemgales vidusskola (Slampe) / Slapme/ZVID 695 695
167 Arvis Vilmanis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 694 694
168 Valters Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 692 692
169 Kirils Dviņins Brocēnu vidusskola 692 692
170 Tristans Rozentāls Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 687 687
171 Arnis Krauze Rīgas Igauņu pamatskola 687 687
172 Mikus Pudāns Smārdes pamatskola / Smārde 681 681
173 Gabriels Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 681 681
174 Toms Saulīte Jelgavas 4.vidusskola / 3.c klase 679 679
175 Arnolds Ozols Privātā Montessori sākumskola 677 677
176 Krists Osis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 675 675
177 Markuss Alksnis Jelgavas 4.vidusskola 663 663
178 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 663 663
179 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 662 662
180 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 658 658
181 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 652 652
182 Martins Brokāns Ventspils 4. vidusskola / Matisons runner's club 651 651
183 Eglons Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 651 651
184 Mikus Krūmiņš Rīgas Hanzas vidusskola 648 648
185 Ralfs Grīnvalds Engures vidusskola / Engures vidusskola 643 643
186 Egons Krišjānis Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 642 642
187 Patriks Vikmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 640 640
188 Ernests Ivanovs Smārdes pamatskola / Smārde 639 639
189 Dāvis Tivčs Dobeles 1. vidusskola 639 639
190 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola 637 637
191 Roberts Ķesteris Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 626 626
192 Valters Sūniņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 622 622
193 Patriks Bukolovskis Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 621 621
194 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 621 621
195 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 616 616
196 Kristaps Joja Zemgales vidusskola (Slampe) / AQUATICS 613 613
197 Teodors Ernests Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 608 608
198 Adrians Pietkūns Jelgavas 4.vidusskola / 4.vidusskola 604 604
199 Ralfs Mežals Liepājas Ezerkrasta sākumskola 604 604
200 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 602 602
201 Aadrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 598 598
202 Ričards Mazrims Brocēnu vidusskola 597 597
203 Renārs Buivids Rīgas Centra humanitārā vidusskola 592 592
204 Lauris Graudulis Jelgavas 4.vidusskola 589 589
205 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4.vidusskola 588 588
206 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola 587 587
207 Leo Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 577 577
208 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 577 577
209 Alekss Ivanovs Babītes vidusskola 575 575
210 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Ātrās pleznas 567 567
211 Raitis Novickis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 560 560
212 Patriks Kiršteins Rīgas 41. vidusskola 559 559
213 Džuliāns Sirvidis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
214 Emīls Vanags Privātā vidusskola "Patnis" / ADgett 553 553
215 Ralfs Tomsons Rīgas Valda Zālīša sākumskola 552 552
216 Svens Kasparāns Eiropas Tālmācības vidusskola / Kasparāni 548 548
217 Renārs Kalniņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 548 548
218 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 547 547
219 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 544 544
220 Dainis Nikolajevs Jaunpils vidusskola 542 542
221 Kārlis Neilands Babītes vidusskola 539 539
222 Ričards Dumbris Engures vidusskola / Engures vidusskola 536 536
223 Kristers Kļava Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 532 532
224 Renārs Beiers-suitums Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 531 531
225 Sendijs Leitāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 531 531
226 Kristaps Semičenkovs Jaksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 530
227 Martins Konons Rīgas 64. vidusskola 527 527
228 Ričards Millers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 526 526
229 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 513 513
230 Ernests Šomins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
231 Gustavs Vilnītis Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 3c 507 507
232 Edgars Ziņģis Ziemeļvalstu ģimnāzija / Swedbank 503 503
233 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 503 503
234 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures vidusskola 495 495
235 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 488 488
236 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 482
237 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 481 481
238 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola 481 481
239 Adrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 478 478
240 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 474 474
241 Raivis Krūmiņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 4b 469 469
242 Edvards Pajuste Mārupes pamatskola 463 463
243 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola / Latvijas Finieris 460 460
244 Denis Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 456 456
245 Īvs Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 443 443
246 Oto Dombrovskis Saldus vidusskola / Džudo Klubs Saldus 443 443
247 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 441 441
248 Emīls Šalms Rīgas Teikas vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 433 433
249 Kirils Fjodorovs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
250 Alens Brancs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
251 Kristaps Dapša Liepājas 8. vidusskola 420 420
252 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 415 415
253 Gustavs Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 398 398
254 Ričards Strods Jelgavas 4.vidusskola / 4. vidusskola 386 386
U12S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Anete Ozoliņa Jaunmārupes pamatskola 1000 989 1000 1000 3000
2 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 962 1000 983 936 2945
3 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 987 986 944 2917
4 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / FK Auda 968 898 921 919 2808
5 Marta Kuzņecova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu sporta skola 971 915 900 2786
6 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 948 832 925 2705
7 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 822 819 905 862 2589
8 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola 849 832 817 838 2519
9 Elza Černuho Jelgavas 4.vidusskola 776 731 810 754 2340
10 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 748 718 686 771 2237
11 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 805 709 700 2214
12 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 729 675 737 732 2198
13 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 764 768 664 663 2196
14 Daniela Janava Priekuļu vidusskola 723 748 683 2154
15 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 747 739 663 639 2149
16 Sofija Anna Kadiķe Dzimtmisas pamatskola 699 677 696 663 2072
17 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 738 716 602 601 2056
18 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 690 669 655 633 2014
19 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 662 627 690 644 1996
20 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 660 702 633 598 1995
21 Karīna Sokolova Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 675 621 667 1963
22 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 585 661 666 1912
23 Nikola Bogača Rīgas 93. vidusskola / Sporta iela 582 651 671 1904
24 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 680 598 524 1802
25 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures vidusskola 630 593 571 1794
26 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 642 596 550 535 1788
27 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 591 562 547 593 1746
28 Kitija Bērziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 651 598 490 1739
29 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 608 535 519 592 1735
30 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 596 578 522 1696
31 Madara Pāķe Saulkrastu vidusskola / SRT Saulkrasti 559 438 690 1687
32 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola / Smārde 578 583 522 1683
33 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 618 570 487 1675
34 Elizabete Dobele Āgenskalna sākumskola 524 516 565 567 1656
35 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvetes dabas parks 568 534 493 554 1656
36 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 876 760 1636
37 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 540 537 495 546 1623
38 Daniela Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 773 847 1620
39 Samanta Valdmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 551 511 547 1609
40 Eva Celitāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 564 533 490 501 1598
41 Elza Stūre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 504 561 1594
42 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola 537 490 567 1594
43 Emīlija Brauna Jelgavas 4.vidusskola 781 810 1591
44 Marta Liepiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 511 499 1580
45 Nellija Ažubele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 498 588 1546
46 Elizabete Ziemele Talsu sākumskola 566 538 439 1543
47 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 517 442 501 1531
48 Ance Daibe Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 730 763 1493
49 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 741 751 1492
50 Annija Horste Engures vidusskola / Engures vidusskola 527 518 441 420 1486
51 Evelīna Emīlija Galviņa 421 493 571 1485
52 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola / Liepāja RHA 698 747 1445
53 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 504 464 457 447 1425
54 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola 496 453 419 427 1376
55 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 485 438 423 449 1372
56 Laura Andersone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 455 446 1365
57 Dagmāra Meija Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 493 422 447 1362
58 Grēta Puzinkeviča Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 715 637 1352
59 Anna Šmite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 381 562 1338
60 Enija Meiere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 604 1325
61 Anastasija Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 694 627 1321
62 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 596 1317
63 Nikola Račkauska Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 629 677 1306
64 Marta Luīze Erkena Ķekavas vidusskola 465 439 399 1303
65 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 432 405 1301
66 Elizabete Minka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 674 614 1288
67 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 677 603 1280
68 Kerija KrĒmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 627 637 1264
69 Viktorija Millere Ogres sākumskola / Milleri 595 636 1231
70 Katrīne Lase Smārdes pamatskola / Smārde 625 587 1212
71 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola 593 614 1207
72 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 411 393 387 399 1203
73 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 438 399 357 1194
74 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola 630 562 1192
75 Beāte Sietiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 384 376 1155
76 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 592 562 1154
77 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 560 592 1152
78 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 598 540 1138
79 Santa Fromane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 587 543 1130
80 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola 568 554 1122
81 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 515 607 1122
82 Dārta Neringa Krastkalne Laurenču sākumskola 524 596 1120
83 Simona Aļehnoviča Rīgas Klasiskā ģimnāzija 577 538 1115
84 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 556 543 1099
85 Laine Viatere Jelgavas 4.vidusskola 540 532 1072
86 Alise Reingolde Smiltenes vidusskola / Smiltenes vidusskola 674 397 1071
87 Lība Jansone Pumpuru vidusskola 559 501 1060
88 Nellija Karnīte Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 522 535 1057
89 Alise Krjukova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 572 472 1044
90 Viktorija Vismane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 509 512 1021
91 Nikola Trasūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 512 505 1017
92 Rūta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 519 497 1016
93 Evelīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
94 Katrīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
95 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola / VARAKĻĀNI 559 443 1002
96 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 961 961
97 Liāna Ērika Andrejeva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 384 940
98 Evelīna Āboliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 379 908
99 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 442 902
100 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 3C 441 427 868
101 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 471 394 865
102 Monta Liparte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 462 395 857
103 Līna Anna Bērziņa Mežciema pamatskola / Lynxdojo 425 417 842
104 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 425 414 839
105 Anastasija Maksimova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 435 394 829
106 Diāna Ozoliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 422 404 826
107 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 805 805
108 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / AQUATICS 804 804
109 Keita Zviedre Ikšķiles vidusskola 791 791
110 Līna Mateiko Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 781 781
111 Annija Rasnača Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 768 768
112 Vanesa Priede Brocēnu vidusskola 758 758
113 Helēna Roštoka Madonas pilsētas vidusskola 754 754
114 Luīza Šīmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 751 751
115 Elza Paula Belova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 732 732
116 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola 726 726
117 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 714 714
118 Lote Kurpniece Siguldas 1. pamatskola / Siguldas 1. pamatskola 712 712
119 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 706 706
120 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 700 700
121 Elīna Carika Rīgas Juglas vidusskola 690 690
122 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 681 681
123 Liene Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 677 677
124 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola / A 674 674
125 Aleksandra Mitusova Griķu pamatskola 663 663
126 Marlēna Bērzupa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 657 657
127 Linda Elizabete Brilte Alūksnes pilsētas sākumskola 655 655
128 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652 652
129 Madara Smilga Dobeles 1. vidusskola 647 647
130 Rūta Talle Jelgavas 4.vidusskola 643 643
131 Auguste Zīle Saldus pamatskola / Saldus pamatskola 631 631
132 Sanija Podrezova 629 629
133 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 620 620
134 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 615 615
135 Emīlija Dravante Cēsu Jaunā sākumskola 606 606
136 Lote Lasmane Saulkrastu vidusskola 594 594
137 Amanda Šulce Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
138 Nikola Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
139 Luize Zalite Rīgas Franču licejs 593 593
140 Adele Priedīte Rīgas Centra humanitārā vidusskola 591 591
141 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 588 588
142 Elza Jākobsone Carnikavas pamatskola 585 585
143 Ieva Ķiģele Babītes vidusskola / Kolosālie 584 584
144 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola / Smārde 583 583
145 Līga Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 582 582
146 Elza Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 581 581
147 Katrīna Krūmiņa Babītes vidusskola 575 575
148 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Ātrās pleznas 573 573
149 Paula Nikola Momotkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 570
150 Laura Zariņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 569 569
151 Adele Griķe Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
152 Julianna Beznosenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 566 566
153 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 564 564
154 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola / A 562 562
155 Paula Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 559 559
156 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK Burkānciems & Co 556 556
157 Dārta Elīza Jaundzema Rīgas 64. vidusskola / labs starts 550 550
158 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola 545 545
159 Laura Paegle Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 543 543
160 Anna Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 539 539
161 Alise Rudīte Carnikavas pamatskola 537 537
162 Lelde Cerkova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 535 535
163 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola / Smārde 526 526
164 Grieta Melānija Dreimane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 525 525
165 Keita Soloveiko Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 524 524
166 Eimoja Pola Simsone Mārupes vidusskola 515 515
167 Tīna Balode Smārdes pamatskola / Smārde 514 514
168 Katrīna Bombina Babītes vidusskola 510 510
169 Lizete Linna Ozola Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
170 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 506 506
171 Jūlija Gorska Jelgavas 4.vidusskola 505 505
172 Paula Vizbule Iecavas vidusskola 505 505
173 Elīza Dušenkova Jēkabpils pamatskola / sporta iela 503 503
174 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
175 Evelīna Žieda Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
176 Amanda Kerija Rohmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 499 499
177 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Rychla Rota 498 498
178 Keita Buķele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 497 497
179 Elīna Ceple Jaunpils vidusskola 496 496
180 Keita Balode Valmieras sākumskola / Kocēnu sporta skola 494 494
181 Terēze Klepere Valmieras sākumskola 493 493
182 Samanta Sladkēviča Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 492 492
183 Una Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 491 491
184 Elza Priedīte Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 490 490
185 Marta Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 490 490
186 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 487 487
187 Beāte Ziediņa Jelgavas 4. sākumskola 479 479
188 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 477 477
189 Renāte Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 470 470
190 Tīna Juberte Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 469 469
191 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 464 464
192 Keita Vītoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 463
193 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola 463 463
194 Loreta Putniņa Rīgas Hanzas vidusskola / Marsupilami 460 460
195 Linda Ostrovska Saldus vidusskola 459 459
196 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 458 458
197 Anna Katrīna Skuja Rīgas 6. vidusskola 449 449
198 Annija Saveļjeva Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 447 447
199 Keita Enija Platā Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
200 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 445 445
201 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
202 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
203 Aļona Nazarova Aizupes pamatskola / 5.klase (20 skolēni) 442 442
204 Šarlote Ziedone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 440 440
205 Dace Bērziņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 436 436
206 Paula Tumaša Rīgas Ezerkrastu pamatskola 426 426
207 Kristiāna Dārta Arāja Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 420 420
208 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
209 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
210 Emīlija Dorne Engures vidusskola / Engures vidusskola 417 417
211 Beatrise Šole Rīgas Franču licejs 413 413
212 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 411 411
213 Elīna Ušacka Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 394 394
214 Kerija Altēna Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 379 379
215 Katrīna Veinberga Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
216 Enija Hačikjana Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
217 Ivonna Moeda Mārupes vidusskola 370 370
218 Rūta Elīza Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 351 351
U14V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola 1000 1000 1000 3000
2 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 942 1000 967 2909
3 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 909 981 873 988 2878
4 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 941 978 887 906 2825
5 Bruno Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 866 889 917 923 2729
6 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 878 919 842 2639
7 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 830 929 874 2633
8 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 832 941 841 779 2614
9 Svens Strihors Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 857 870 876 2603
10 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 893 899 808 2600
11 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola 805 849 890 2544
12 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola 834 851 859 2544
13 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 841 760 850 802 2493
14 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 806 826 744 2376
15 Daniels Pabērzs Smārdes pamatskola / Smārde 760 781 796 2337
16 Leons Zīders Rīgas Valda Zālīša sākumskola 781 751 767 777 2325
17 Kristers Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 761 786 771 2318
18 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 784 730 776 2290
19 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 684 734 786 757 2277
20 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK BEBRA 727 747 786 2260
21 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 755 772 697 2224
22 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 716 706 785 2207
23 Emīls Bērziņš Engures vidusskola / ENGURES SKOLA 712 746 723 2181
24 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 783 840 553 2176
25 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola 704 675 746 709 2159
26 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 797 716 633 2146
27 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 745 706 665 2116
28 Ralfs Bite Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 727 664 2116
29 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 614 677 727 711 2115
30 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures vidusskola 629 727 741 591 2097
31 Kristers Liberts Engures vidusskola / Engures vidusskola 667 705 720 2092
32 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures vidusskola 634 688 706 675 2069
33 Māris Buhrots Jelgavas 1. internātpamatskola 684 706 669 2059
34 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 665 668 718 2051
35 Daniels Geidžūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 701 747 591 2039
36 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola / GSK 682 666 660 2008
37 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 644 656 681 658 1995
38 Raivo Gudrais Smārdes pamatskola / Smārde 684 669 624 1977
39 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 684 664 622 1970
40 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola 627 660 650 618 1937
41 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras sporta skola 638 548 726 1912
42 Rinalds Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 631 675 597 1903
43 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 965 925 1890
44 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 595 636 646 1877
45 Kaspars Bartkus Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 503 554 819 1876
46 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 611 543 683 567 1861
47 Artūrs Sams Jelgavas 4.vidusskola / 6.c. 576 640 641 1857
48 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 466 672 707 1845
49 Renārs Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 614 656 567 1837
50 Tomass Sokolovs Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 942 888 1830
51 Jānis Tjarve Talsu sākumskola 660 633 520 1813
52 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 553 681 579 1813
53 Āris Tims Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamtskola 601 585 604 1790
54 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 583 627 561 1771
55 Rūdis Gabranovs Ogresgala pamatskola 578 600 553 1731
56 Ralfs Bartušauskis Rīgas Lietuviešu vidusskola 596 565 542 546 1707
57 Kārlis Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 565 548 1705
58 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija / ChursinTeam 561 576 553 434 1690
59 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola 825 861 1686
60 Matīss Bergmanis Olaines 1. vidusskola / 18 497 629 551 1677
61 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 596 468 1656
62 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola / Rīgas 41. vidusskola 547 559 548 1654
63 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 443 530 671 1644
64 Gustavs Šteinbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 803 1622
65 Eduards Egle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 802 1621
66 Oskars Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 553 477 588 1618
67 Rodrigo Kramiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 607 513 497 1617
68 Armands Petkus Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 790 803 1593
69 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 553 569 457 1579
70 Dions Dorči Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 743 835 1578
71 Emīls Gustavs Jazņevičs Rīgas 41. vidusskola 836 738 1574
72 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 563 503 1552
73 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola / 6. a 734 807 1541
74 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola / ABB 749 765 1514
75 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 694 816 1510
76 Andris Briģis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 740 765 1505
77 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 503 467 449 1503
78 Jānis Sorokins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 482 487 1502
79 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures vidusskola 519 458 523 455 1500
80 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 463 527 474 1464
81 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 500 483 438 467 1450
82 Rūdolfs Puloks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 772 678 1450
83 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija 575 390 479 1444
84 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 497 435 1439
85 Emīls Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 810 615 1425
86 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 482 435 1424
87 Emīls Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 751 659 1410
88 Andris Veips Engures vidusskola / Engures vidusskola 660 726 1386
89 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 483 453 442 1378
90 Jānis Salmanis Smārdes pamatskola / Smārde 731 645 1376
91 Gustavs Liekniņš Rīgas Valdorfskola 678 694 1372
92 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 486 442 430 1358
93 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 685 672 1357
94 Artūrs Jankovskis Smārdes pamatskola / Smārde 738 617 1355
95 Deivids Kubraks Tukuma 2. pamatskola / Engures Sportam 774 577 1351
96 Kristofers Kleinšmits Iļģuciema vidusskola 456 435 453 1344
97 Dāvis Smiltnieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 656 1336
98 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 436 432 1331
99 Sandis Burģelis Penkules pamatskola 451 443 429 1323
100 Kristofers Jurevics Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 644 1321
101 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner's Club 626 688 1314
102 Kevins Mežapuķe Smārdes pamatskola / Smārde 640 645 1285
103 Ernests Solovjovs Talsu sākumskola / Talsu pakalnu sporta klubs 634 637 1271
104 Kārlis Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 534 1261
105 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 407 391 429 1227
106 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 593 629 1222
107 Dominiks Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 613 608 1221
108 Teo Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 615 584 1199
109 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 566 1192
110 Henrijs Strazdiņš Rīgas Angļu ģimnāzija 623 560 1183
111 Marks Maro Strazdiņš Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 560 621 1181
112 Danils Migunovs Tukuma 2. pamatskola 572 583 1155
113 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 582 568 1150
114 Roberts Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 565 585 1150
115 Martins Denovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 561 586 1147
116 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 596 549 1145
117 Renijs Alksnis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 559 585 1144
118 Ralfs Jonāns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 568 573 1141
119 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 381 398 362 1141
120 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 568 556 1124
121 Kārlis Kuzmans Smārdes pamatskola / Smārde 578 543 1121
122 Ivars Brauers Smārdes pamatskola / Smārde 545 569 1114
123 Marks Sergijevics Jelgavas 4.vidusskola 573 536 1109
124 Roberts Katkovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 513 590 1103
125 Reinis Valters Carnikavas pamatskola 536 566 1102
126 Ivars Artis Baburs Rīgas 25. vidusskola 480 510 990
127 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 441 986
128 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola 464 508 972
129 Valters Zauss Rīgas Imantas vidusskola 501 463 964
130 Roberts Šivars Engures vidusskola / Engures vidusskola 494 456 950
131 Emīls Smildziņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 435 948
132 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 934 934
133 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 515 406 921
134 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola 451 459 910
135 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures vidusskola 469 425 894
136 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 880 880
137 Alens Vaselis Jelgavas 4.vidusskola 853 853
138 Ernests Plotka Dzelzavas pamatskola 839 839
139 Kārlis Vītiņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 824 824
140 Rihards Larsens Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 425 390 815
141 Arvis Sproģis Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 814 814
142 Eduards Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 812 812
143 Roberts Roga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 805 805
144 Krists Turauskis Siguldas pilsētas vidusskola 790 790
145 Austris Saulītis Rīgas 6. vidusskola 429 358 787
146 Klāvs Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 787 787
147 Endijs Grīnblats Gardenes pamatskola 783 783
148 Gustavs Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 782 782
149 Niklāvs Dravants Cēsu Jaunā sākumskola 780 780
150 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola 770 770
151 Niks Buinovskis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 764 764
152 Kaspars Lapsenietis Alūksnes pilsētas sākumskola 758 758
153 Artis Matīs Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 752 752
154 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 751 751
155 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 749 749
156 Emīls Valters Carnikavas pamatskola 747 747
157 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 739 739
158 Kristaps Paio Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 738
159 Dāvis Kalniņš Siguldas pilsētas vidusskola 738 738
160 Mārtiņš Griķis Gulbenes vidusskola / Pirtslietu darbnīca 736 736
161 Adrians Šukelovičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 734 734
162 Raivis Rampāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 728 728
163 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 726
164 Roberts Volkevičs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 726 726
165 Haralds Meļķerts Dobeles sākumskola / AQUATICS 726 726
166 Alberts Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 723 723
167 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 723 723
168 Renārs Šļūka Rīgas 49. vidusskola 719 719
169 Rūdolfs Šplīts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 718 718
170 Tomass Viļķins Rīgas Centra humanitārā vidusskola 718 718
171 Alens Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 718 718
172 Rūdis Bundzēns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 717 717
173 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 711 711
174 Ralfs Bīmanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 704 704
175 Rafaels Spiridovskis Rīgas 40. vidusskola 704 704
176 Roberts Graudiņš Ādažu vidusskola 702 702
177 Ričards Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 696 696
178 Kaspars Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 696 696
179 Renārs Gaidukevičs Tukuma 2. vidusskola 693 693
180 Rihards Neretins Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 691 691
181 Dāvis Kārkliņš Jaunmārupes pamatskola 684 684
182 Kristers Rudevičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 680
183 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola 673 673
184 Artis Matīss Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 671 671
185 Dāvis Kreiders Piltenes vidusskola 669 669
186 Rainers Kims Jelgavas 4.vidusskola 667 667
187 Dmitrijs Mitusovs Griķu pamatskola 663 663
188 Adrians Vidžis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 661 661
189 Kristaps Aleksandrs Cauna Ogres sākumskola 658 658
190 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola / Hokeja skola Rīga 657 657
191 Ēvalds Savickis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 656 656
192 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Dzilnuciems 654 654
193 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 652 652
194 Artjoms Orlovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 649 649
195 Nikita Kotovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 647 647
196 Kārlis Bikavs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 646 646
197 Kristiāns Ozoliņš Piltenes vidusskola 645 645
198 Renārs Vinšteins Āgenskalna sākumskola 628 628
199 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
200 Nauris Cīrulis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
201 Ārons Tiltiņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 616 616
202 Gabriels P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 611 611
203 Markuss Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 610 610
204 Leonards Pavilsons Jelgavas 4.vidusskola / 5 C klase 610 610
205 Krišjānis Lejiņš Carnikavas pamatskola 606 606
206 Viesturs Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 605 605
207 Tomass Orlovs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 605 605
208 Einārs Kozačkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 603 603
209 Klāvs Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola 602 602
210 Marks Lavrinovičs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 601 601
211 Hendrijs Kristkalns Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 601 601
212 Martins Bergmanis Carnikavas pamatskola 594 594
213 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / New Willage Workaut 594 594
214 Valters Beķeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 589 589
215 Rolands Mežals Liepājas Raiņa 6. vidusskola 587 587
216 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 587 587
217 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils runners 584 584
218 Jānis Trūps Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 583 583
219 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola / Lejasciema vidusskola/SK Lejasciems 583 583
220 Kārlis Tijons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 581 581
221 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola 580 580
222 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 578 578
223 Reinis Jonušs Zemgales vidusskola / Bajards 577 577
224 Dāvis Jēkabsons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 573 573
225 Mārtiņš Ķereksis Ogres sākumskola 572 572
226 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola / Jaunpils 570 570
227 Māris Maksimovs Smārdes pamatskola / Smārde 569 569
228 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 568 568
229 Rolands Martinsons Bauskas 2. vidusskola 564 564
230 Toms Edvards Mingins Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 563 563
231 Adrians Jānis Strautiņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 562 562
232 Oskasrs Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 560 560
233 Niks Rodrigo Smolkins Tukuma 2. vidusskola / Tukuma2. Vidusskola 559 559
234 Krišjānis Katkovskis Rīgas Hanzas vidusskola / MJ-Partneri 558 558
235 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 555 555
236 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 552 552
237 Rūdolfs Heinrihs Daukšte Rīgas Teikas vidusskola 551 551
238 Aleks Radžabovs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 551 551
239 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 550 550
240 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola / Dog Sport Carnikava 546 546
241 Oskars Mareks Ragozinskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 542 542
242 Valdis Valters Vanags Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 541 541
243 Kristers Vītums-Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 537 537
244 Raitis Krūmiņš Rīgas 25. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 536 536
245 Toms Utāns Carnikavas pamatskola / Carnikava 535 535
246 Maksimilijans Štauers Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 534 534
247 Alens Pacvičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 533
248 Maikls Niks Ananics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 531 531
249 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 525 525
250 Endijs Šnepsts Augstkalnes vidusskola 522 522
251 Gustavs Niklāvs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 519 519
252 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 516 516
253 Artūrs Regnārs Trusovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 516 516
254 Jānis Krevics Bejas pamatskola 516 516
255 Toms Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola 515 515
256 Reinis Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 507 507
257 Armands Upenieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 499 499
258 Raiens Šnepsts Augstkalnes vidusskola 497 497
259 Edgars Saltais Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 495 495
260 Lennijs Galdiņš Valmieras Pārgaujas sākumskola 487 487
261 Ričards Grasis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 487 487
262 Mārcis Bīriņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 481 481
263 Aleksis Plotka Dzelzavas pamatskola 481 481
264 Alens LocĀns Žīguru pamatskola 476 476
265 Robērts Jaunmaize Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 473 473
266 Roberts Prikulis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 472 472
267 Artis Adamaitis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 468 468
268 Elvijs Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 463 463
269 Rūdolfs Rocēns Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Tikai smejos! 462 462
270 Edmunds Zaneribs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 460 460
271 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 453 453
272 Ritvars Cinītis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
273 Ričards Reinis Zeminskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 447 447
274 Henrijs Gustavs Strīgelis Rīgas Kultūru vidusskola / BS Tukums 440 440
275 Emīls Ķiģelis Babītes vidusskola / Kolosālie 421 421
276 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 402 402
277 Andis Uzuliņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 397 397
278 Tomass Visockis Engures vidusskola / Engures vidusskola 381 381
279 Markuss Trankalis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 354 354
280 Renārs Kristofers Arnicāns Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 326 326
U14S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 1000 3000
2 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / Matisons Runner's Club 886 935 992 2813
3 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 892 752 802 940 2634
4 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 872 886 867 825 2625
5 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola 836 858 861 774 2555
6 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 699 852 848 851 2551
7 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 807 813 887 839 2539
8 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 817 833 815 766 2465
9 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 821 759 770 808 2399
10 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 818 760 791 2369
11 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils Runners 770 806 710 777 2353
12 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 775 843 692 2310
13 Evelīna Bružus Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 644 804 776 707 2287
14 Katrīna Jansone Liepājas Raiņa 6. vidusskola 649 804 778 2231
15 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 738 753 669 728 2219
16 Marta Pelša Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 774 580 634 798 2206
17 Elīza Evardsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 749 683 650 2138
18 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 690 540 828 2130
19 Zaiga Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 755 736 634 2125
20 Neonella Māra Meiberga Rīgas Valda Zālīša sākumskola 747 672 686 2105
21 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 683 672 707 2062
22 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 635 658 664 673 1995
23 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola / Smārde 709 634 633 1976
24 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 622 663 653 656 1972
25 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 613 604 1955
26 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 750 662 524 1936
27 Justīne Brutāne Rīgas Igauņu pamatskola / Pandas banda 665 659 608 1932
28 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 709 566 633 1908
29 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / Pandas banda 628 659 608 1895
30 Alise Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 638 618 599 1855
31 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola 624 613 558 606 1843
32 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 621 600 557 1778
33 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 627 618 530 1775
34 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 555 617 541 577 1749
35 Luīze Lazovska Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 594 470 611 1725
36 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 565 584 490 534 1683
37 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 588 667 417 1672
38 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 573 600 492 1665
39 Katrīna Domkova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 833 821 1654
40 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola 551 601 490 1642
41 Marta Ķikare Engures vidusskola / Engures vidusskola 548 597 495 492 1640
42 Jasmīna Lejniece Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 553 504 575 1632
43 Tīna Rosta Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 608 470 491 1619
44 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 554 524 541 521 1619
45 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 861 748 1609
46 Marta Švāģere Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 596 470 491 1607
47 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 534 566 482 1582
48 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola 494 558 522 1574
49 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 766 798 1564
50 Rūta Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 793 732 1525
51 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 564 455 1511
52 Linda Kaparkalēja Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 616 1487
53 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures vidusskola 491 459 473 522 1486
54 Paula Gelvere Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 725 729 1454
55 Sintija Kraule Engures vidusskola / Engures vidusskola 506 514 431 1451
56 Samanta Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 434 453 516 1403
57 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola 737 654 1391
58 Tīna Fišera Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 430 459 495 1384
59 Kristija Majauska Engures vidusskola / Engures vidusskola 498 401 442 410 1350
60 Elizabete Paula Erkena Ķekavas vidusskola 438 527 379 1344
61 Madara Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 470 462 398 352 1330
62 Gabriela Novicka Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 400 532 1329
63 Alise Janvāre Annas Brigaderes pamatskola 710 618 1328
64 Annija Blūma Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 401 430 1323
65 Felīsija Oknere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 752 565 1317
66 Sanija Bērziņa Rīgas Juglas vidusskola 680 629 1309
67 Sintija Jermacāne Siguldas pilsētas vidusskola / AkmensDizains.lv 481 361 448 1290
68 Žanete Munda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 683 1272
69 Adrija Megre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 640 631 1271
70 Linda Freimane Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 619 650 1269
71 Laura Sigalova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 398 466 391 1255
72 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 403 416 434 1253
73 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola / &A 576 674 1250
74 Elza Subre Zemgales vidusskola 582 646 1228
75 Amanda Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 401 388 1224
76 Anna Ramiņa-oliveira Ķekavas vidusskola / Sece 616 607 1223
77 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema 612 605 1217
78 Keita Emīlija Knopa Carnikavas pamatskola 637 551 1188
79 Līva Gipsle Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 401 388 1186
80 Annija Leitendorfa Nīkrāces pamatskola 593 592 1185
81 Kate Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 562 615 1177
82 Sofija Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 588 585 1173
83 Paula Lapsa Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 378 348 1163
84 Samanta Gukļivska Pūres pamatskola / Pūre 626 533 1159
85 Gita Straupmane Smārdes pamatskola / Smārde 594 556 1150
86 Klinta Burgevica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 557 590 1147
87 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 610 532 1142
88 Samanta Karaša Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 582 1140
89 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma2.vidusskola 613 520 1133
90 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 587 520 1107
91 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 572 534 1106
92 Katrīna Priede Aizupes pamatskola 545 547 1092
93 Eva Ieva Ivanova Tukuma 2. vidusskola 552 534 1086
94 Rēzija Zaneriba Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 495 1073
95 Enija Mikute O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 533 537 1070
96 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola 562 498 1060
97 Paula Līva Ulmane Vecumnieku vidusskola 578 478 1056
98 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola 607 447 1054
99 Amanda Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 474 1044
100 Paula Veģere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 525 503 1028
101 Monika Dīriņa Smārdes pamatskola / Smārde 533 493 1026
102 Elizabete Jukna Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 521 495 1016
103 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 528 474 1002
104 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 520 478 998
105 Elizabete Beāte Ruža Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 492 500 992
106 Denīza Tuča Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 584 401 985
107 Helēna Cīrule Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 470 978
108 Ketija Stankus Engures vidusskola / Engures vidusskola 395 533 928
109 Paula Ķempele Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 457 894
110 Sintija Kona Tukuma 2. vidusskola / 5.b 435 458 893
111 Ksenija Ikote Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 453 888
112 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 504 377 881
113 Monta Paula Leitlante Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 443 431 874
114 Lauma Vīgante Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 871
115 Beāte Bula Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 852 852
116 Dārta Salmiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 828 828
117 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 418 387 805
118 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 415 375 790
119 Kerija Stefānija Strupiša Carnikavas pamatskola 785 785
120 Grieta Grantskalna Carnikavas pamatskola / KĀPA Carnikava 747 747
121 Loreta Neusa-Luca Jelgavas 3. sākumskola 719 719
122 Elīza Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 376 337 713
123 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 712 712
124 Amanda Mieze Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 702 702
125 Zanda Zariņa Mazzalves pamatskola 701 701
126 Inguna Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 701 701
127 Anna Vīksne Ādažu vidusskola 697 697
128 Marta Marija Birzkope Carnikavas pamatskola 696 696
129 Paula Ņikiforova Brocēnu vidusskola / Saldus sporta skola 695 695
130 Daiga Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkste 694 694
131 Renāte Bīmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 677 677
132 Ance Auziņa Tīnūžu pamatskola 674 674
133 Kristiāna Vegnere Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 673 673
134 Andželika Semjonova Jelgavas 4.vidusskola 671 671
135 Meldra Ceple Laurenču sākumskola 667 667
136 Emīlija Dūda-Čača Limbažu 3. vidusskola / individuāli 666 666
137 Laura Smane Griķu pamatskola 662 662
138 Karīna Petrenjuka Rīgas 86. vidusskola 650 650
139 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 650 650
140 Anna Ramiņa Oliveira Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 642 642
141 Amanda Paula Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 629 629
142 Nora Veismane Rīgas 49. vidusskola / Saknīši 626 626
143 Amanda Paula Brode Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
144 Sindija Boreiko Ziemeru pamatskola 626 626
145 Madlēna Rozīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
146 Laura Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / Krūmiņi 612 612
147 Jasmīna Sūnaika Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 609 609
148 Elza Fogele Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 609 609
149 Keita Berga Rīgas Hanzas vidusskola 605 605
150 Karlīna Boka Jelgavas 4.vidusskola 604 604
151 Marta Ozola Jelgavas 4.vidusskola 604 604
152 Laine Strazdiņa Piltenes vidusskola 601 601
153 Elīna Vilkene Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 598 598
154 Daniela Miļūna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 595 595
155 Beatrise Cimermane Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 595 595
156 Anna Auziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 594 594
157 Līva Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 594 594
158 Estere Roga Ventspils Centra sākumskola 594 594
159 Aleksa Čaupala Carnikavas pamatskola 591 591
160 Elizabete Sofija Kleinhofa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 590 590
161 Alise Šteinberga Mārupes vidusskola 590 590
162 Monta Šulte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 589
163 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 588 588
164 Liene Līce-Līcīte Ādažu vidusskola / KĀPA Carnikava 588 588
165 Madara Matisone Tukuma 2. vidusskola 587 587
166 Elīna Rozēna Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
167 Emīlija Stramkale Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
168 Karolīna Māliņa Carnikavas pamatskola / Carnikava 583 583
169 Justīne Jurjāne Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 582 582
170 Zane Štāle Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 582 582
171 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 579
172 Sanija Ašmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 577 577
173 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 573 573
174 Veronika Kotova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 570
175 Sindija Brikmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 569 569
176 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola / #esnokurzem 567 567
177 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 566 566
178 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 565 565
179 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
180 Odrija Kulpe Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
181 Grieta Roze Āgenskalna sākumskola 562 562
182 Tīna Zaiceva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 561 561
183 Beate Tolmane Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 559 559
184 Marta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
185 Patrīcija Paula Simsone Mārupes vidusskola 555 555
186 Nikola Aniņa Mārupes vidusskola 555 555
187 Leina Simanoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 552 552
188 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 545 545
189 Emīlija Tjutjunnika Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 543 543
190 Loreta Žubule Rīgas Igauņu pamatskola 541 541
191 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola / Ogres 1.vidusskola 538 538
192 Leina Sturme Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 534 534
193 Patrīcija Anna Ozola Saldus pamatskola 532 532
194 Lindsija Galdiņa Valmieras Pārgaujas sākumskola 527 527
195 Sofija Statkua Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Draudzenes 524 524
196 Nikola Kļaviņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 524 524
197 Jana Kočetkova Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 522 522
198 Amanda Pīlēna Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 515 515
199 Sabīne Grīnberga Zaķumuižas pamatskola / Sanctimony 511 511
200 Lote Zabarovska Saldus vidusskola / Saldus Tenisa klubs 507 507
201 Berta Kreice Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 502 502
202 Nora Vanaga Rīgas Jāņa Poruka vidusskola / 5.b 502 502
203 Milāna Meļehina Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 501 501
204 Ilga Elija Jefremenkova Rīgas Hanzas vidusskola / Lynxdojo 500 500
205 Anete Roze Ogres sākumskola 499 499
206 Keitija Grigalena Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 496
207 Sindija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 495 495
208 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola / Trapene 491 491
209 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 489 489
210 Jasmīna Kalniņa Ikšķiles vidusskola 481 481
211 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 477 477
212 Keita Kamberkalne Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 476 476
213 Diāna Žagota Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 475 475
214 Maija Bāliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 473 473
215 Sonora Rasa Tukuma 2. pamatskola 463 463
216 Tīna Fišere-Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 463
217 Patrīcija Rimševica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 453 453
218 Anna Lāce Engures vidusskola / Engures vidusskola 453 453
219 Katrina Nesterova Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 448 448
220 Loreta Krūmiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 5b 441 441
221 Elza Rakela Kaudze Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 441 441
222 Liene Didrihsone Jelgavas 4.vidusskola 427 427
223 Krista Eglīte Egliņa Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 419 419
224 Elīna Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 417 417
225 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 416 416
226 Loreta Jakobi Ozolnieku vidusskola 412 412
U16V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Roberts Zeiburliņš Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 879 1000 877 958 2837
2 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 900 933 928 966 2827
3 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Maratona klubs/ Nīkrāces pamatskola 878 939 852 2669
4 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola 711 839 825 2375
5 Niks Berģis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 741 837 720 646 2298
6 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 738 831 687 727 2296
7 Ralfs Jansons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 727 768 675 2170
8 Emīls Saulīte Mežciema pamatskola / Auseklis IK 724 646 799 2169
9 Ernests Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 757 693 714 2164
10 Jānis Puriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 680 679 705 751 2136
11 Pēteris Drengers Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 691 724 632 673 2088
12 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 612 722 667 2001
13 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000 2000
14 Emīls Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 700 738 522 1960
15 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija 594 711 648 1953
16 Mikus Avotiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 639 562 752 1953
17 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 707 713 529 1949
18 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 618 668 1887
19 Ralfs Eduards Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Gaismas meklētāji 565 633 657 1855
20 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola / Engures vidusskola 668 624 544 530 1836
21 Kristers Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 970 852 1822
22 Kārlis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 620 673 522 1815
23 Rihards Ilmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 557 640 477 600 1797
24 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 662 590 1769
25 Renārs Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 596 643 521 1760
26 Ričards Birznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 623 590 1730
27 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 778 931 1709
28 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola / Engures vidusskola 455 520 500 682 1702
29 Kārlis Auziņš Āgenskalna Valsts ģimnāzija 572 497 599 1668
30 Mariss Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 544 598 502 1644
31 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 855 774 1629
32 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija 747 868 1615
33 Edijs Markuss Gelbe Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 568 607 435 1610
34 Reinis Ose Smārdes pamatskola / Smārde 822 767 1589
35 Emīls Lazdāns Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ik Auseklis 826 743 1569
36 Gustavs Māliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 619 933 1552
37 Pēteris Gailis Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 760 788 1548
38 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 580 475 1537
39 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 500 488 509 1497
40 Jānis Latvers Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 526 528 399 1453
41 Justs Belevičs Ogres Valsts ģimnāzija 684 760 1444
42 Ernests Gutmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 727 685 1412
43 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 715 653 1368
44 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 689 591 1280
45 Kaspars Kušners Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 675 1276
46 Alberts Tilgass Rīgas 49. vidusskola 646 620 1266
47 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 697 569 1266
48 Dāvis Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 707 557 1264
49 Daniels Butovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 562 688 1250
50 Ralfs Vinbergs Tukuma Raiņa ģimnāzija 638 600 1238
51 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola 341 477 334 367 1185
52 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 604 1183
53 Ģirts Maikls Kononovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 623 560 1183
54 Toms Ģērmanis Privātā vidusskola "Patnis" 561 603 1164
55 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 620 520 1140
56 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 510 600 1110
57 Rainers Rutkovskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 469 1087
58 Filips Malacanovs Jelgavas 4.vidusskola / 6.KLASE 569 516 1085
59 Jānis Sāvičs Rīgas 69. vidusskola 452 629 1081
60 Alens Uldis Veidemanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 559 511 1070
61 Matīss Kārkliņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 349 397 282 1028
62 Ernests Giniborgs Rīgas Igauņu pamatskola 527 494 1021
63 Markuss Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 473 545 1018
64 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures sportam 542 472 1014
65 Tomass Randa Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Marienburgas Vilki 1000 1000
66 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 987 987
67 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 412 567 979
68 Dāvis Trubačs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 543 435 978
69 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 517 451 968
70 Kristaps Dūzis Dobeles Valsts ģimnāzija / AQUATICS 964 964
71 Dāvids Ramlavs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 521 437 958
72 Andris Ādminis Ziemeru pamatskola 923 923
73 Renārs Janeks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 399 920
74 Namejs Karelis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 451 467 918
75 Elvins Freijs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 903 903
76 Bruno Spūlis Ogres valsts ģimnāzija / Ogres valsts ģimnāzija 874 874
77 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija / Šlāgeris 872 872
78 Gustavs Sināts Madonas Valsts ģimnāzija 868 868
79 Egīls Dzens Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 483 380 863
80 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola / VHK 860 860
81 Silvestrs Švauksts Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 841 841
82 Arturs Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 822 822
83 Adrians Meiers Penkules pamatskola 811 811
84 Ivis Karja Bauskas 2. vidusskola 794 794
85 Kristaps Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 785 785
86 Emīls Stepāns Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 776 776
87 Roberts Trofimenko Rīgas Imantas vidusskola / Rīgas Imantas vidusskola 776 776
88 Kārlis Cakuls Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Cakuli 771 771
89 Matīss Filippovs Siguldas 1. pamatskola / 11286 768 768
90 Ričards Strads Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 763 763
91 Arvils Vanags Tukuma 2. vidusskola 754 754
92 Matīss Jansons Penkules pamatskola / Penkule 753 753
93 Artis Briģis Tukuma 2. vidusskola 729 729
94 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 722 722
95 Kristers JasŪns Bauskas Valsts ģimnāzija 721 721
96 Jānis Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 710 710
97 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 708 708
98 Krišs Liepiņš Tukuma Raiņa ģimnāzija 707 707
99 Henrijs Helmanis Tukuma Raiņa ģimnāzija 693 693
100 Kristaps Krubašenko Brocēnu vidusskola 692 692
101 Ulvis Grenovskis Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
102 Dāvis Šimiens Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 682 682
103 Atis Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 682 682
104 Kārlis Vancāns Ogres sākumskola / Lynxdojo 672 672
105 Niks Dāvis Strazdiņš Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 671 671
106 Matīss Zabello Rīgas 6. vidusskola 669 669
107 Kārlis Bitmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 668 668
108 Matīss Dambergs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 664 664
109 Ingus Ābeltiņš Jēkabpils 3. vidusskola 654 654
110 Kristers Jānis Brečs Zemgales vidusskola (Slampe) / SK Slampe/Zevid 648 648
111 Artūrs Volkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 647 647
112 Atis Gvido Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 643 643
113 Ernests Šteinbergs Torņakalna Privātā vidusskola 640 640
114 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 635 635
115 Artjoms Sergijevičs Jelgavas 4.vidusskola 635 635
116 Kristers Balandiņš Saldus novada pašvaldības Zirņu pamatskola 635 635
117 Dāvis Baikovskis Piltenes vidusskola 634 634
118 Leons Kļaviņš V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 632 632
119 Rojs Ruiss Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 626 626
120 Jāzeps Kudrjavcevs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 621 621
121 Robins Ceirulis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 618
122 Toms Zīverts Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 617 617
123 Kristens Konons Rīgas 64. vidusskola 599 599
124 Andrejs Tomass Zvejnieks Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / MammaDaba 594 594
125 Marks Cimermanis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 591 591
126 Jānis Jirgensons Saldus vidusskola / Jaunsardze 590 590
127 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola / jaunsardze 571 571
128 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes vidusskola / Sporta klubs Virsotne 569 569
129 Harijs Donāts Zomerfelds Saldus vidusskola / Jaunsardze 569 569
130 Gvido Mēteris Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 558 558
131 Rainers Grigors Tukuma 2. vidusskola 544 544
132 Kristaps Zelmenis Saldus vidusskola / Jaunsardze 544 544
133 Mareks Reins Jelgavas 4.vidusskola 543 543
134 Jan Fikrle Rīgas Starptautiskā skola / Riga United 532 532
135 Juris Mainulis Džūkstes pamatskola 530 530
136 Kalvis Malderis Smārdes pamatskola / Smārde 525 525
137 Kirils Matusevičs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 524 524
138 Krišjānis Bombins Babītes vidusskola 524 524
139 Aleksandrs Nazarovs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 523 523
140 Markuss Rafaels Kaugurs Griķu pamatskola 516 516
141 Kristaps Kallings O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola / O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 514 514
142 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola / Savam priekam! 513 513
143 Rafaels Rodeija-Liepa Tukuma Raiņa ģimnāzija 511 511
144 Daniels Arnolds Kokins Augstkalnes vidusskola 507 507
145 Miķelis Kristiāns Zeiferts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 505 505
146 Ralfs Širaks Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 505 505
147 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 500 500
148 Ralfs Muižnieks Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 496 496
149 Reinis Mickēvičs Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 490 490
150 Markuss Buta Tukuma 2. pamatskola 459 459
151 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 456 456
152 Jānis Lizbovskis Rīgas 41. vidusskola / Stirnubuka fanu klubs 455 455
153 Jānis Saukitens Jelgavas 4.vidusskola 453 453
154 Roberts Līnis Ziemeļvalstu ģimnāzija 441 441
155 Adrians Zariņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 440 440
156 Kristiāns Ronis Rīgas Juglas vidusskola / DPD LATVIJA 438 438
157 Kristiāns Ušackis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 407 407
158 MartiŅŠ Vecels Jelgavas 4.vidusskola / JELGAVAS 4. VSK. 377 377
159 Oskars Baumanis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 368 368
160 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 286 286
U16S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 955 3000
2 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs Ašais 922 927 948 2797
3 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 933 903 943 918 2794
4 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 930 867 923 892 2745
5 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 910 903 896 2709
6 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 898 862 907 900 2705
7 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 885 777 904 829 2618
8 Karīna Krauze Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 800 955 862 2617
9 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / Sporta skola Arkādija 811 853 862 2526
10 Sofija Ļošaja Rīgas 21. vidusskola / New Village Workout 805 836 796 728 2437
11 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 825 777 798 799 2422
12 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 792 846 781 2419
13 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola 775 818 710 749 2342
14 Ramona Rudzīte Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 760 743 2276
15 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 734 696 677 2203
16 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola / Kundziņi 726 727 668 2121
17 Paula Ekerte Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 683 685 678 2046
18 Gita Vītola Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegums 727 658 658 2043
19 Alise OtaŅĶe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 615 676 741 2032
20 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures vidusskola 603 565 477 838 2006
21 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija / Anželas Brice slēpošanas un biatlona klubs 991 1000 1991
22 Kristīne Vika Arāja Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 632 651 635 688 1974
23 Megija Nordena Penkules pamatskola / Penkules skola 631 662 645 626 1938
24 Anna Bāriņa Ikšķiles vidusskola 681 649 570 1900
25 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 636 597 628 614 1878
26 Kristiana Ieva Zitkusa Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 612 579 623 643 1878
27 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 597 551 625 655 1877
28 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 604 665 527 608 1877
29 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola 647 635 591 1873
30 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola / Pastendes pamatskola 685 593 586 1864
31 Amanda Lazda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 562 548 696 1806
32 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Zemgales Ziņas 588 626 562 585 1799
33 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvaiņi 609 594 587 1790
34 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 574 597 604 586 1787
35 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils runners 593 612 532 572 1777
36 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 590 592 589 1771
37 Frederika Anna Grende Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 891 870 1761
38 Amanta Muceniece Zemgales vidusskola (Slampe) 594 589 570 1753
39 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola 534 566 635 1735
40 Diāna Žarska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 538 603 541 1682
41 Anna Vīgante Engures vidusskola / Engures vidusskola 605 485 591 1681
42 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 597 586 484 1667
43 Danete Avotiņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 556 559 541 1656
44 Samanta Plasiņa Tukuma 2. pamatskola 560 595 494 1649
45 Sabīne Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 553 583 511 1647
46 Annija Anna Kļave Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Jaunmārupe skrien! 583 546 511 1640
47 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 594 472 563 1629
48 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 1616
49 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 1616
50 Elza Kozačkova Ludzas pilsētas ģimnāzija 547 504 536 1587
51 Ieva Lūse Smārdes pamatskola / Skrienošie Lūši 577 558 451 1586
52 Melānija Tinkuse Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 579 408 576 1563
53 Rendija Straupeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 489 490 1556
54 Emīlija Blumfelde Smārdes pamatskola / Smārde 518 548 481 1547
55 Kitija Elcere Smārdes pamatskola / Smārde 517 517 481 1515
56 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 446 542 510 1498
57 Kitija Veidemane Piltenes vidusskola 725 750 1475
58 Ulrika Garisone Mārupes vidusskola 702 771 1473
59 Viktorija Vika Kurinoja Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 454 430 433 1457
60 Monta Liberte Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 453 430 1453
61 Sabīne Kātiņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 730 712 1442
62 Andīna Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 471 439 1440
63 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Kociņi 528 446 462 1436
64 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona Sporta skola 717 672 1389
65 Viktorija Vika Ņemceva Engures vidusskola / Engures vidusskola 462 474 432 1368
66 Viktorija Anna Morozova Engures vidusskola / Engures vidusskola 428 469 467 1364
67 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola 483 455 414 1352
68 Samanta Ozola Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 688 656 1344
69 Ieva Bruzgule Rīgas 19. vidusskola 663 675 1338
70 Leonora Petersone Tumes vidusskola 675 662 1337
71 Mairita Vita Seņko Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 671 659 1330
72 Kristiāna Bīmane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 614 1296
73 Elizabete Spaile Ērgļu vidusskola / Chasing the Deer 677 612 1289
74 Helēna Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 670 615 1285
75 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 628 635 1263
76 Ērika Kalniņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 414 431 408 291 1253
77 Endija Balode Piltenes vidusskola 693 555 1248
78 Anna Grunska Smārdes pamatskola / Smārde 597 614 1211
79 Lauma Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 398 393 411 356 1202
80 Signe Svārpstone Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 609 589 1198
81 Lauma Simsone Pumpuru vidusskola / Kāpa OK 653 517 1170
82 Aija Zaļaiskalna Rīgas 7. pamatskola 393 411 355 1159
83 Edīte Betlere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 562 583 1145
84 Anna Sīpola Zemgales vidusskola (Slampe) 584 559 1143
85 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 566 566 1132
86 Ance Turka Smārdes pamatskola / Smārde 611 517 1128
87 Arta Vītuma-Jaunzema Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 536 574 1110
88 Ieva Rudzika Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 600 491 1091
89 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija 448 628 1076
90 Liene Rozenberga Smārdes pamatskola / Smārde 611 462 1073
91 Sofia Shlamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 560 505 1065
92 Elza Vjatere Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 609 456 1065
93 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 525 528 1053
94 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 515 522 1037
95 Betija Bigača Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 520 482 1002
96 Līva Rebeka Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola 516 482 998
97 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola 508 483 991
98 Jūlija Anete Utināne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 497 445 942
99 Kate Freināte Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 433 941
100 Robina Klasmane Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 933 933
101 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola 483 445 928
102 Elizabete Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 497 431 928
103 Natālija Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 474 443 917
104 Laura Berķe Mežciema pamatskola / IK Auseklis 902 902
105 Veronika Prusakova Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 446 431 877
106 Dinija Pinkule Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 862 862
107 Enia Stūre Engures vidusskola / Engures vidusskola 412 439 851
108 Samanta Bērziņa Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 830 830
109 Karina Andrijanova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 768 768
110 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 748 748
111 Endija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / SAULKRASTI 735 735
112 Inese Krevica Bejas pamatskola 715 715
113 Alise Šalājeva Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 711 711
114 Vanesa Akšanova Jelgavas 4.vidusskola 705 705
115 Magdalēna Pildere Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 700 700
116 Karina Adrijanova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
117 Adriana Zeltiņa Pumpuru vidusskola 683 683
118 Viktorija Timofejeva Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 679 679
119 Vanesa Aimone Rīgas 6. vidusskola / - 676 676
120 Elizabete Elīze Kaže Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 670 670
121 Elīna Krista Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 657 657
122 Grieta Brālēna Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 654 654
123 Jūlija Krūmiņa Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 651 651
124 Anna Marija Zelmene Jelgavas 4.vidusskola 650 650
125 Elizabete Kļaviņa Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 643 643
126 Madara Pērle Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 639 639
127 Marta Ābele Zemgales vidusskola (Slampe) / Zevid 638 638
128 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 627 627
129 Elīza Kanča Varakļānu vidusskola 620 620
130 Agnese Križēvica Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 607 607
131 Eimija Misjuro Engures vidusskola / Engures sportam 605 605
132 Sabīne Moča Zemgales vidusskola (Slampe) / Zevid 603 603
133 Katrīna Skrodele Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 603 603
134 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 587 587
135 Marta Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 583 583
136 Sāra Agnese Brantiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 582 582
137 Jana Dzene Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 580 580
138 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 580 580
139 Gerda Kikuste Sējas pamatskola 579 579
140 Evelīna Pabērza Smārdes pamatskola / Smārde 577 577
141 Una Kuzmane Smārdes pamatskola / Smārde 577 577
142 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 577
143 Kendija Sintija Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 577
144 Kima Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 571 571
145 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 568 568
146 Renāte Babicka Jelgavas 4.vidusskola 564 564
147 Sanija Bureņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 564 564
148 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 564 564
149 Gunta Kopmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 563 563
150 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 554 554
151 Sintija Lomaševska Rīgas 64. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 552 552
152 Megija Lipure Penkules pamatskola 548 548
153 Annija Tīna Ezengrauda Tukuma Raiņa ģimnāzija 545 545
154 Elizabete Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 544 544
155 Anna Pļaviņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 533
156 Laura Sintija Ulmane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 532 532
157 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 530 530
158 Emīlija Beāte Rozenberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 528 528
159 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 526 526
160 Loreta Marta Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 513 513
161 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 505 505
162 Evelīna Kuzņecova Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 505 505
163 Amanda Madara Geida Rīgas Teikas vidusskola 497 497
164 Anna Veinberga Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 491 491
165 Enija Paleja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 487 487
166 Alīna Zīle Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 487 487
167 Lauma Zīverte Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 484 484
168 Jūlija Utināne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 483 483
169 Megija Kudele Augstkalnes vidusskola 475 475
170 Laura Tenberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 471 471
171 Līna Zvejniece Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 468 468
172 Marika Turka Pilsrundāles vidusskola 466 466
173 Amanda Šneidere Liepājas Raiņa 6. vidusskola 465 465
174 Helēna Elksne Rīgas Angļu ģimnāzija / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 462 462
175 Estere Muskare Rīgas 84. vidusskola 461 461
176 Monta Brūvere Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 455 455
177 Viktorija Ņemceva Engures vidusskola / Engures vidusskola 439 439
178 Evita Moeda Mārupes vidusskola 369 369
U18V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Ralfs Roga Ventspils Valsts 1. ģimnāzija / Matison’s runners club 961 1000 996 2957
2 Lauris Kaparkalējs Madonas Valsts ģimnāzija / Madonas BJSS 994 951 1000 2945
3 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 979 982 983 2944
4 Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 872 916 899 2687
5 Leonīds Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 846 832 924 914 2684
6 Niks Balgalvis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 838 800 749 837 2475
7 Elvijs Semjonovs Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola / Zemgales Ziņas 710 725 725 718 2168
8 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 760 642 764 2166
9 Krišs Pavlovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 733 708 723 2164
10 Rainers Strazdiņš Kuldīgas 2. vidusskola 684 565 656 666 2006
11 Matīss Saulīte Mežciema pamatskola 1000 1000 2000
12 Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 941 955 1896
13 Mikus Semeneņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 606 626 582 1814
14 Raimonds Levickis Saldus tehnikums 860 950 1810
15 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 509 661 622 1792
16 Dāvis Kalniņš Iecavas vidusskola 618 555 561 1734
17 Gatis Majauskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 528 625 525 570 1723
18 Emīls Bents Nīkrāces pamatskola 575 550 575 568 1718
19 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola 543 576 516 1635
20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola 739 758 1497
21 Artūrs Siliņš Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 780 694 1474
22 Sendijs Lauris Baraks Jelgavas Tehnikums 500 446 489 1435
23 Emīls Cepurnieks Jelgavas Amatu vidusskola 500 446 489 1435
24 Emīls Ģērmanis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 677 686 1363
25 Ēriks Prazdnicāns Rīgas Juglas vidusskola 628 688 1316
26 Maiks Kristofers Vārpiņš Tukuma 2. vidusskola 685 595 1280
27 Dāvis Noviks Engures vidusskola / Engures vidusskola 424 458 392 1274
28 Mareks Bergmanis Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 660 607 1267
29 Kaspars Latvers Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 616 586 1202
30 Mārcis Kristians Sudrabs Rīgas Teikas vidusskola / Norsan Baltic 595 597 1192
31 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 424 311 404 1139
32 Arkādijs Sergejevs Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 524 1090
33 Rainers Kristians Silkalns Dobeles Valsts ģimnāzija / Dobeles valsts gimnāzika 574 505 1079
34 Stepans Rihards Aleksejevs Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola 350 352 318 1020
35 Nils Eglītis Alūksnes novada vidusskola 837 837
36 Rinalds Jefimovs Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 833 833
37 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 388 443 831
38 Rūdolfs Sirmais Siguldas Valsts ģimnāzija 818 818
39 Niklāvs Korkunovs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 817 817
40 Kristofers Vasiļevskis Ādažu vidusskola / Susurs, Balodis un citi zvēri 751 751
41 Mariss Pelīte Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 721 721
42 Renārs Jakovļevs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 715 715
43 Kristians Šulcs Gulbenes 2. vidusskola 706 706
44 Esuards Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK Bebra 705 705
45 Eduards Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK BEBRA 704 704
46 Kārlis Vitkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Vitkovsky Team 673 673
47 Niks Kristaps Šmits Tukuma 2. vidusskola 663 663
48 Mārcis Ruks Siguldas pilsētas vidusskola 639 639
49 Elvis Kmetjuks Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 635 635
50 Toms Rimševics Pilsrundāles vidusskola / Rundāle 635 635
51 Mārtiņš Gergelevičs Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 619 619
52 Ralfs Beinarovičs Krustpils pamatskola 611 611
53 Aivis Šatalovs Krustpils pamatskola 603 603
54 Miks Toms Skujāns V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija / V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 601 601