Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Aigars Feteris 2729 SPORTLAND 00:21:16 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Artis Dude 2377 Tērvete 00:22:53 V1 2 V2 +01:37 +01:37
3 Aivis Šiliņš 2243 KSMR Fitness 00:23:30 V1 3 V3 +02:15 +02:15
4 Uģis Kronbergs 2608 Moller Auto Ventspils / MRC 00:24:16 V1 4 V4 +03:01 +03:01
5 Roberts Mitenieks 2277 00:24:34 V1 5 V5 +03:18 +03:18
6 Eduards Pāķis 2148 Saulkrasti SRT 00:25:22 V1 6 V6 +04:07 +04:07
7 Aleksandrs Juška 2212 Juškmuliņa 00:25:46 V1 7 V7 +04:30 +04:30
8 Kārlis Stonka 2211 BIROJS.LV 00:26:24 V1 8 V8 +05:08 +05:08
9 Simona Birkenberga 2126 SBK 00:26:24 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Jānis Jansons 2405 AQUATICS 00:26:53 V1 9 V9 +05:38 +05:38
11 Jānis Sapats 2571 Eko O 00:27:14 V1 10 V10 +05:59 +05:59
12 Haralds Jansons 2307 Carnikava 00:27:58 V1 11 V11 +06:43 +06:43
13 Jana Jansone 2343 00:27:58 S1 2 S2 +01:34 +01:34
14 Artūrs Āboltiņš 2242 KSMR Fitness 00:28:28 V1 12 V12 +07:13 +07:13
15 Edgars Auziņš 2188 Sporta skola Arkādija 00:28:43 V1 13 V13 +07:28 +07:28
16 Maija Pūpola 2197 Maratona klubs 00:28:45 S1 3 S3 +02:21 +02:21
17 Renārs Reklaitis 2158 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:28:55 V1 14 V14 +07:40 +07:40
18 Nauris Upmalis 2396 00:29:11 V1 15 V15 +07:55 +07:55
19 Mairis Pētersons 12045 00:29:12 V1 16 V16 +07:56 +07:56
20 Rainers Adriāns Andrejevskis 2546 00:29:16 V1 17 V17 +08:01 +08:01
21 Artūrs Krūmiņš 2271 00:29:30 V1 18 V18 +08:14 +08:14
22 Vytautas Aukselis 2137 BMK "Vejas" 00:29:33 V1 19 V19 +08:18 +08:18
23 Ernests Brēdiķis 2213 00:29:39 V1 20 V20 +08:24 +08:24
24 Armands Petkus 2251 00:29:44 V1 21 V21 +08:29 +08:29
25 Edgars Miķelsons 2605 Lynxdojo 00:29:47 V1 22 V22 +08:32 +08:32
26 Elīza Paveļjeva 2064 Lūša pēdās 00:30:03 S1 4 S4 +03:39 +03:39
27 Krišs Ādolfs Antāns 2306 00:30:04 V1 23 V23 +08:49 +08:49
28 Linda Mihno 2098 00:30:09 S1 5 S5 +03:46 +03:46
29 Tomass Daniels Dukulis 2636 00:30:17 V1 24 V24 +09:02 +09:02
30 Kārlis Ernests Janovskis 2573 Madona 00:30:25 V1 25 V25 +09:09 +09:09
31 Gundega Pāķe 2292 Saulkrasti SRT 00:30:26 S1 6 S6 +04:02 +04:02
32 Kārlis Kalniņš 2401 AQUATICS 00:30:56 V1 26 V26 +09:41 +09:41
33 Intars Rudītis 2220 Maratona klubs 00:31:02 V1 27 V27 +09:47 +09:47
34 Normunds Freimanis 2420 00:31:13 V1 28 V28 +09:57 +09:57
35 Toms Fatjanovs 2485 00:31:23 V1 29 V29 +10:07 +10:07
36 Eduards Kvēps 2595 Eži 00:31:24 V1 30 V30 +10:09 +10:09
37 Daina Stonka 2181 VSK Noskrien 00:31:40 S1 7 S7 +05:16 +05:16
38 Oskars Sarbantovičs 2178 00:31:40 V1 31 V31 +10:25 +10:25
39 Uģis Fogels 2335 00:31:42 V1 32 V32 +10:26 +10:26
40 Mārtiņš Klīve 2562 Naktssardze 00:31:46 V1 33 V33 +10:31 +10:31
41 Mārcis Lukaševics 2363 Prometal Group 00:31:48 V1 34 V34 +10:32 +10:32
42 Andris Iesalnieks 2663 Sporta iela 00:31:56 V1 35 V35 +10:40 +10:40
43 Aivars Rubulis 2673 00:32:03 V1 36 V36 +10:47 +10:47
44 Inese Brezinska 2727 SPORTLAND 00:32:10 S1 8 S8 +05:46 +05:46
45 Elmārs Rudzītis 2140 00:32:12 V1 37 V37 +10:57 +10:57
46 Sandis Skudra 2627 Latvijas Finieris 00:32:20 V1 38 V38 +11:05 +11:05
47 Dāvis Ķīvits 2346 00:32:34 V1 39 V39 +11:18 +11:18
48 Kaspars Dūzis 2404 AQUATICS 00:32:38 V1 40 V40 +11:22 +11:22
49 Ralfs Zvilna 12112 00:32:38 V1 41 V41 +11:23 +11:23
50 Aleksandrs Vasiļevskis 2744 00:32:42 V1 42 V42 +11:27 +11:27
51 Dāvids Lubiņš 2537 00:32:43 V1 43 V43 +11:28 +11:28
52 Ilze Miklaševica 2470 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:57 S1 9 S9 +06:33 +06:33
53 Tomass Mičulis 2315 00:32:59 V1 44 V44 +11:44 +11:44
54 Jānis Rozenblats 3776 Mailigen 00:33:04 V1 45 V45 +11:49 +11:49
55 Kaspars Cimermanis 2653 One4Event 00:33:11 V1 46 V46 +11:55 +11:55
56 Mārtiņš Krauze 12056 GoPro 00:33:14 V1 47 V47 +11:58 +11:58
57 Kaspars Kasparans 2448 Concombres 00:33:23 V1 48 V48 +12:07 +12:07
58 Andis Londenbergs 2738 LIENCIS 00:33:25 V1 49 V49 +12:09 +12:09
59 Ugnė Baltrusaityte 2167 Na, pagauk! 00:33:26 S1 10 S10 +07:02 +07:02
60 Kristīne Kelerta 2260 00:33:30 S1 11 S11 +07:06 +07:06
61 Jānis Krēsliņš 2379 Swedbank 00:33:32 V1 50 V50 +12:17 +12:17
62 Līva Priede 2747 IRONWILL 00:33:34 S1 12 S12 +07:10 +07:10
63 Evita Frančenko 2058 00:33:44 S1 13 S13 +07:20 +07:20
64 Aldis Putniņš 2551 Matisons Runner’s Club 00:33:48 V1 51 V51 +12:32 +12:32
65 Ieva Ivaško 2322 VFK Staldzene 00:33:48 S1 14 S14 +07:24 +07:24
66 Evija Bule 2556 00:33:54 S1 15 S15 +07:30 +07:30
67 Evita Taurene 2607 GULBENE 00:33:54 S1 16 S16 +07:31 +07:31
68 Linda Berga 2694 DPD Latvija 00:33:55 S1 17 S17 +07:31 +07:31
69 Daniels Rēķis 2077 Rīgas satiksme 00:34:02 V1 52 V52 +12:47 +12:47
70 Linda Broliša 2750 00:34:03 S1 18 S18 +07:40 +07:40
71 Jānis Vilmanis 2294 00:34:04 V1 53 V53 +12:48 +12:48
72 Māris Kairišs 2495 00:34:05 V1 54 V54 +12:50 +12:50
73 Anda Germova 2263 Smārde 00:34:15 S1 19 S19 +07:51 +07:51
74 Aldis Jirgensons 2532 00:34:17 V1 55 V55 +13:01 +13:01
75 Māris Kalniņš 2326 00:34:22 V1 56 V56 +13:07 +13:07
76 Laura Stepiņa 2131 00:34:23 S1 20 S20 +07:59 +07:59
77 Ieva Livčāne 2308 00:34:25 S1 21 S21 +08:01 +08:01
78 Daiga Ribikauska 2489 00:34:28 S1 22 S22 +08:04 +08:04
79 Dāvids Kleimanis 2468 00:34:31 V1 58 V57 +13:16 +13:16
80 Katrīna Jansone 2342 00:34:31 S1 23 S23 +08:07 +08:07
81 Salvis Roga 2741 matisons runner's club 00:34:31 V1 57 V58 +13:15 +13:15
82 Ivars Poļaks 2348 00:34:32 V1 59 V59 +13:17 +13:17
83 Artis Šteinbergs 12049 00:34:33 V1 60 V60 +13:18 +13:18
84 Raitis Davidčuks 2223 00:34:35 V1 61 V61 +13:19 +13:19
85 Lauris Vitols 2584 00:34:47 V1 62 V62 +13:32 +13:32
86 Zita Zariņa 2115 Dar ko var! 00:34:47 S1 24 S24 +08:23 +08:23
87 Juris Balandis 2005 00:34:49 V1 63 V63 +13:34 +13:34
88 Andis Jaksis 12111 00:34:50 V1 64 V64 +13:34 +13:34
89 Līga Krīgere 2597 BAUERFEIND 00:34:53 S1 25 S25 +08:29 +08:29
90 Raitis Paulušenko 2456 SIA Joker Ltd 00:34:53 V1 65 V65 +13:38 +13:38
91 Armands Kalnozols 2011 00:34:57 V1 66 V66 +13:42 +13:42
92 Kārlis Kvāls 2149 00:34:57 V1 67 V67 +13:42 +13:42
93 Erasts Liepa 2714 00:35:11 V1 68 V68 +13:55 +13:55
94 Indra Krēgere 2669 Engures vidusskola 00:35:16 S1 26 S26 +08:52 +08:52
95 Sandra Cīrule 2642 00:35:18 S1 27 S27 +08:55 +08:55
96 Madara Nagle 2261 00:35:19 S1 28 S28 +08:55 +08:55
97 Ramona Romanovska 2435 SK Pilskalni 00:35:26 S1 29 S29 +09:02 +09:02
98 Dace Vesterdāla 2432 00:35:27 S1 30 S30 +09:03 +09:03
99 Dāvis Zvanis 12033 00:35:31 V1 69 V69 +14:15 +14:15
100 Guntars Grava 2494 00:35:32 V1 70 V70 +14:16 +14:16
101 Anete Ķikuste 2066 Addicted To Run 00:35:34 S1 31 S31 +09:10 +09:10
102 Jānis Ķīkulis 2671 00:35:38 V1 73 V71 +14:23 +14:23
103 Krists Zambergs 2183 K&K 00:35:38 V1 72 V72 +14:23 +14:23
104 Rihards Ozols 2655 ATEA 00:35:38 V1 71 V73 +14:22 +14:22
105 Sintija Birģele 2645 00:35:40 S1 32 S32 +09:16 +09:16
106 Laima Pēce 2145 00:35:43 S1 33 S33 +09:19 +09:19
107 Normunds Čanižs 2491 00:35:48 V1 74 V74 +14:32 +14:32
108 Aija Meldere 2327 00:35:56 S1 34 S34 +09:32 +09:32
109 Jūlija Maldute 2446 Gjensidige 00:35:57 S1 35 S35 +09:34 +09:34
110 Luīze Ruskula 2330 00:35:58 S1 36 S36 +09:35 +09:35
111 Igors Ļebedevs 2447 Gjensidige 00:35:59 V1 75 V75 +14:44 +14:44
112 Ģirts Jāzeps 2403 AQUATICS 00:36:04 V1 76 V76 +14:49 +14:49
113 Guna Kuprovska 2231 adidas Runners | Riga 00:36:05 S1 37 S37 +09:42 +09:42
114 Reinis Roģis 2549 00:36:06 V1 77 V77 +14:50 +14:50
115 Alise Kitija Pabērza 2734 00:36:10 S1 38 S38 +09:46 +09:46
116 Alvis Pabērzs 2733 00:36:13 V1 78 V78 +14:57 +14:57
117 Svens Spēks 2068 KROKUS 00:36:14 V1 79 V79 +14:58 +14:58
118 Inga Krūmiņa 2711 00:36:15 S1 40 S39 +09:51 +09:51
119 Lolita Madžule 2313 Swedbank 00:36:15 S1 39 S40 +09:51 +09:51
120 Edmunds Mičulis 2316 00:36:16 V1 81 V80 +15:01 +15:01
121 Valdis Vaišļa 2378 Swedbank 00:36:16 V1 80 V81 +15:00 +15:00
122 Eva Sniķere 2522 Luminor 00:36:18 S1 41 S41 +09:54 +09:54
123 Uldis Āre 2264 00:36:18 V1 82 V82 +15:03 +15:03
124 Eva Rāte 2520 Luminor 00:36:20 S1 42 S42 +09:56 +09:56
125 Janeks Frolovs 2174 Lidosta "Rīga" 00:36:27 V1 83 V83 +15:12 +15:12
126 Evija Stallīte 3970 Luminor 00:36:28 S1 43 S43 +10:05 +10:05
127 Mārtiņš Rumba 2560 00:36:28 V1 84 V84 +15:13 +15:13
128 Inna Suša 2628 Latvijas Finieris 00:36:30 S1 44 S44 +10:06 +10:06
129 Āris Ozoliņš 2156 00:36:31 V1 85 V85 +15:16 +15:16
130 Māris Bicūzis 2530 00:36:34 V1 86 V86 +15:19 +15:19
131 Jānis Netenbergs 2680 SPORTLAND 00:36:38 V1 87 V87 +15:23 +15:23
132 Kristers Bumbiers 2589 00:36:38 V1 88 V88 +15:23 +15:23
133 Undīne Laugale 2233 00:36:38 S1 45 S45 +10:14 +10:14
134 Tatjana Zemīte 2109 00:36:39 S1 46 S46 +10:15 +10:15
135 Artūrs Gustiņš 3785 AQUATICS 00:36:41 V1 89 V89 +15:25 +15:25
136 Baiba Melkerte 12091 00:36:50 S1 47 S47 +10:26 +10:26
137 Lauris Voselis 12092 Voselis 00:36:50 V1 90 V90 +15:35 +15:35
138 Raitis Ābelnieks 2047 00:36:58 V1 91 V91 +15:43 +15:43
139 Jurijs Slamovs 2063 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:37:01 V1 92 V92 +15:45 +15:45
140 Mārtiņš Lukstiņš 2635 00:37:01 V1 93 V93 +15:46 +15:46
141 Lūcija Epnere 2535 Domdaris 00:37:09 S1 48 S48 +10:45 +10:45
142 Laura Mazule 2428 00:37:16 S1 49 S49 +10:52 +10:52
143 Everita Balande 12113 00:37:17 S1 50 S50 +10:53 +10:53
144 Iveta Veļķere 2581 00:37:21 S1 51 S51 +10:57 +10:57
145 Ilona Šķudīte 2622 Latvijas Finieris 00:37:23 S1 52 S52 +10:59 +10:59
146 Valters Bruss 3045 Zoltners / VSK Noskrien 00:37:24 V1 94 V94 +16:09 +16:09
147 Elīna Eliasa-Vīgante 2301 00:37:28 S1 53 S53 +11:04 +11:04
148 Adam Donahue 12029 00:37:33 V1 96 V95 +16:18 +16:18
149 Ryan Joyce 12028 00:37:33 V1 95 V96 +16:17 +16:17
150 Linards Prombergs 2228 00:37:36 V1 97 V97 +16:20 +16:20
151 Aldis Voitenko 2225 00:37:37 V1 99 V98 +16:22 +16:22
152 Jānis Eiduks 12102 00:37:37 V1 98 V99 +16:21 +16:21
153 Diāna Frīdenberga 2638 00:37:39 S1 54 S54 +11:15 +11:15
154 Edgars Upenieks 2639 00:37:39 V1 100 V100 +16:24 +16:24
155 Ģirts Ginters 2450 00:37:41 V1 101 V101 +16:26 +16:26
156 Mareks Baroniņš 2391 00:37:43 V1 102 V102 +16:27 +16:27
157 Daila Pastare 2200 NRC Jelgava 00:37:44 S1 57 S55 +11:21 +11:21
158 Diāna Elizabete Daukšte 2020 00:37:44 S1 56 S56 +11:20 +11:20
159 Kristīne Melne 2740 00:37:44 S1 55 S57 +11:20 +11:20
160 Rūdolfs Krievkalns 2201 00:37:44 V1 103 V103 +16:29 +16:29
161 Mārcis Kalniņš 2508 AS"Latvijas valsts meži" 00:37:45 V1 104 V104 +16:29 +16:29
162 Jana Vītola 2557 00:37:48 S1 58 S58 +11:24 +11:24
163 Una Tetere_teterovska 12066 00:37:51 S1 59 S59 +11:27 +11:27
164 Artis Gustovskis 2134 00:37:55 V1 105 V105 +16:40 +16:40
165 Eva Kalniņa 2325 00:37:58 S1 60 S60 +11:34 +11:34
166 Aiva Drunka 2336 00:38:00 S1 61 S61 +11:36 +11:36
167 Marta Grūbe 2587 00:38:00 S1 62 S62 +11:37 +11:37
168 Iveta Āboliņa-Ābola 2412 SWEDBANK 00:38:06 S1 63 S63 +11:42 +11:42
169 Ainis Melderis 2258 pepe 00:38:12 V1 106 V106 +16:56 +16:56
170 Renāts Ņikitins 2076 Rīgas satiksme 00:38:12 V1 107 V107 +16:56 +16:56
171 Veronika Viļuma 2731 00:38:14 S1 64 S64 +11:51 +11:51
172 Jūlija Čerešņeva 2229 00:38:15 S1 65 S65 +11:51 +11:51
173 Dace Vēvere 2337 00:38:18 S1 67 S66 +11:55 +11:55
174 Indra Zilgalve 2084 00:38:18 S1 66 S67 +11:54 +11:54
175 Kristaps Dambinieks 2065 Latvijas Finieris 00:38:20 V1 108 V108 +17:05 +17:05
176 Endija Rezgale - Straidoma 2707 00:38:21 S1 68 S68 +11:57 +11:57
177 Toms Stonkus 2286 00:38:23 V1 109 V109 +17:07 +17:07
178 Kristīne Stendzeniece 2267 00:38:24 S1 70 S69 +12:00 +12:00
179 Olesja Ņukša 2459 SIA Joker Ltd 00:38:24 S1 69 S70 +12:00 +12:00
180 Daiga Damaseviča 2453 SIA Joker Ltd 00:38:27 S1 72 S71 +12:04 +12:04
181 Jolanta Bula 2402 AQUATICS 00:38:27 S1 71 S72 +12:03 +12:03
182 Dace Prince 2293 00:38:28 S1 73 S73 +12:04 +12:04
183 Aivars Vilnis 2083 Rīgas satiksme 00:38:29 V1 110 V110 +17:14 +17:14
184 Roberts Sabļins 2103 Santeko 00:38:34 V1 111 V111 +17:19 +17:19
185 Liene Balode-Pacere 2297 OTIS LATVIA 00:38:35 S1 74 S74 +12:11 +12:11
186 Oskars Drēziņš 2193 00:38:35 V1 112 V112 +17:20 +17:20
187 Dārta Elizabete Emuliņa 2232 Juškmuliņa 00:38:37 S1 75 S75 +12:13 +12:13
188 Sanita Čivča 2104 00:38:37 S1 76 S76 +12:13 +12:13
189 Tīna Blūma 2725 00:38:42 S1 77 S77 +12:18 +12:18
190 Ligita ĶirĪte 2475 00:38:50 S1 78 S78 +12:26 +12:26
191 Alise Lapina 2660 ATEA 00:38:51 S1 79 S79 +12:28 +12:28
192 Linda Zeidaka 2116 00:38:56 S1 80 S80 +12:32 +12:32
193 Agris Lapsuks 2333 00:39:00 V1 113 V113 +17:44 +17:44
194 Viktorija Katarina 2419 00:39:00 S1 82 S81 +12:36 +12:36
195 Zaiga Lapšuka 2334 00:39:00 S1 81 S82 +12:36 +12:36
196 Ivo Buliņš 2515 Zemgales ziņas 00:39:02 V1 114 V114 +17:46 +17:46
197 Nataļja Gorškova 2469 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:03 S1 83 S83 +12:39 +12:39
198 Sandra Šimkus 2648 Stradiņi - skrienam veseli 00:39:06 S1 84 S84 +12:42 +12:42
199 Rita Jansone 2311 Carnikava 00:39:10 S1 85 S85 +12:46 +12:46
200 Reinis Polačenko 2758 HAVI Logistics 00:39:11 V1 115 V115 +17:55 +17:55
201 Uldis Salmiņš 2586 00:39:11 V1 116 V116 +17:55 +17:55
202 Laura Caune 2030 00:39:17 S1 86 S86 +12:54 +12:54
203 Amanda Miltiņa 2302 SSS 00:39:18 S1 88 S87 +12:54 +12:54
204 Ilze Martuļeva 2106 00:39:18 S1 87 S88 +12:54 +12:54
205 Gunita Kirilka 2406 AQUATICS 00:39:22 S1 89 S89 +12:58 +12:58
206 Kristīne Grava 2386 00:39:25 S1 90 S90 +13:01 +13:01
207 Māris Bērziņš 2683 SPORTLAND 00:39:26 V1 117 V117 +18:11 +18:11
208 Aira Šmite 2164 00:39:27 S1 91 S91 +13:03 +13:03
209 Baiba Petkus 2250 00:39:29 S1 92 S92 +13:05 +13:05
210 Krista Blūma 2387 00:39:33 S1 93 S93 +13:09 +13:09
211 Vineta Brižaka 2230 00:39:36 S1 94 S94 +13:12 +13:12
212 Agnese Zīlīte 2295 00:39:37 S1 95 S95 +13:13 +13:13
213 Aldis Krauze 2062 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:39:38 V1 118 V118 +18:22 +18:22
214 Ieva Vērzemniece 2314 Swedbank 00:39:38 S1 96 S96 +13:14 +13:14
215 Paula Birģele 2644 00:39:39 S1 97 S97 +13:15 +13:15
216 Anete Grandāne 2463 00:39:40 S1 98 S98 +13:17 +13:17
217 Maruta Rancāne 2013 Visma Active 00:39:42 S1 99 S99 +13:18 +13:18
218 Vitaly Sekunov 2424 00:39:42 V1 119 V119 +18:26 +18:26
219 Digna Biltauere 2580 00:39:43 S1 100 S100 +13:19 +13:19
220 Līga Ruža 2414 BUKAUŠU EXPRESIS 00:39:44 S1 101 S101 +13:20 +13:20
221 Velta Melne 2462 SIA Joker Ltd 00:39:46 S1 102 S102 +13:22 +13:22
222 Anders Holck Zeltgrauds 12080 00:39:47 V1 120 V120 +18:31 +18:31
223 Ilze Are 2136 00:39:47 S1 103 S103 +13:23 +13:23
224 Kristofers Kančs 2730 SSK Bebra 00:39:48 V1 121 V121 +18:33 +18:33
225 Inese Miltiņa 2303 ind. 00:39:49 S1 104 S104 +13:25 +13:25
226 Daniela Butāne 2288 00:39:51 S1 105 S105 +13:28 +13:28
227 Māris Kārkliņš 12058 00:39:51 V1 122 V122 +18:35 +18:35
228 Kaspars Grenevics 2577 00:39:52 V1 123 V123 +18:37 +18:37
229 Linda Kirhnere 2720 00:39:52 S1 106 S106 +13:28 +13:28
230 Santa Zeidaka 2482 00:39:52 S1 107 S107 +13:28 +13:28
231 Helvijs Siubra 2492 00:39:53 V1 124 V124 +18:37 +18:37
232 Ilze Kārkliņa 2409 00:39:54 S1 109 S108 +13:31 +13:31
233 Jeļena Radionova 2590 Bajards 00:39:54 S1 108 S109 +13:30 +13:30
234 Sofija Vahramejeva 2693 00:39:58 S1 110 S110 +13:34 +13:34
235 Ilona Kazimiraite 2400 00:40:05 S1 111 S111 +13:41 +13:41
236 Artūrs Kazimiraitis 2399 00:40:06 V1 125 V125 +18:51 +18:51
237 Daiga Vabule 2180 00:40:06 S1 112 S112 +13:42 +13:42
238 Intars AbraŽuns 2168 00:40:08 V1 126 V126 +18:52 +18:52
239 Anita Vahere-Abražune 2016 00:40:10 S1 113 S113 +13:46 +13:46
240 Mārcis Mazais 12040 00:40:11 V1 127 V127 +18:55 +18:55
241 Dāvids Dzenis 2413 MADONA 00:40:12 V1 128 V128 +18:56 +18:56
242 Ilze Āboliņa 2583 00:40:12 S1 114 S114 +13:49 +13:49
243 Guntars Indriksons 2341 00:40:16 V1 129 V129 +19:01 +19:01
244 Elīna Gloda 12107 00:40:17 S1 115 S115 +13:53 +13:53
245 Artis Spāģis 2563 00:40:18 V1 130 V130 +19:02 +19:02
246 Indra Pētersone 2105 00:40:18 S1 116 S116 +13:54 +13:54
247 Agnese Kalniņa 2241 00:40:22 S1 117 S117 +13:58 +13:58
248 Sabīne Depere 2119 - 00:40:22 S1 118 S118 +13:58 +13:58
249 Inita Jankeviča 2504 Swedbank 00:40:23 S1 121 S119 +13:59 +13:59
250 Līva Laima Kazāka 2256 00:40:23 S1 120 S120 +13:59 +13:59
251 Sandra Strēle 2477 00:40:23 S1 119 S121 +13:59 +13:59
252 Liene Augustāne 2505 Swedbank 00:40:24 S1 122 S122 +14:00 +14:00
253 Agnis Rizenbergs 12075 00:40:25 V1 131 V131 +19:09 +19:09
254 Stephanie Powers 12030 00:40:27 S1 123 S123 +14:03 +14:03
255 Dace Ansone 2102 - 00:40:29 S1 124 S124 +14:05 +14:05
256 Kaspars Platnieks 2426 00:40:32 V1 132 V132 +19:16 +19:16
257 Krista Rudzīte 2716 00:40:33 S1 125 S125 +14:09 +14:09
258 Sandris Pēcis 2163 00:40:36 V1 133 V133 +19:21 +19:21
259 Beāte Kampare 2585 00:40:42 S1 126 S126 +14:18 +14:18
260 Evija Elmere 2746 Mārupes Dunkani 00:40:43 S1 127 S127 +14:19 +14:19
261 Sandra Cipule 2440 00:40:44 S1 128 S128 +14:20 +14:20
262 Linda Barakauska 2476 Luminor 00:40:45 S1 129 S129 +14:21 +14:21
263 Linda Zemīte 2133 00:40:45 S1 130 S130 +14:21 +14:21
264 Susana Picao Caldeira Rodeia Liepa 2054 00:40:45 S1 131 S131 +14:21 +14:21
265 Ojārs Čeksters 12106 00:40:49 V1 134 V134 +19:33 +19:33
266 Laura Kerija 2619 Latvijas Finieris 00:40:52 S1 132 S132 +14:28 +14:28
267 Agnese Lasmane 2044 00:40:56 S1 133 S133 +14:32 +14:32
268 Rita Kazarevska 2550 00:40:56 S1 134 S134 +14:32 +14:32
269 Jānis Briss 2598 Alise 00:41:00 V1 135 V135 +19:44 +19:44
270 Krišjānis Markevics 2416 00:41:00 V1 136 V136 +19:44 +19:44
271 Alise Damlica 2599 00:41:01 S1 135 S135 +14:37 +14:37
272 Anitra Leitlande 11116 00:41:04 S1 136 S136 +14:40 +14:40
273 Elīna Selga 2055 00:41:05 S1 138 S137 +14:41 +14:41
274 Linda Reistere 2564 00:41:05 S1 139 S138 +14:42 +14:42
275 Zane Anševica 2441 00:41:05 S1 137 S139 +14:41 +14:41
276 Ilona Tropa 2478 BJK 'Gauja' 00:41:06 S1 140 S140 +14:42 +14:42
277 Leons Peļņa 2040 30draugi.lv 00:41:06 V1 137 V137 +19:51 +19:51
278 Laila Žarovska 2434 00:41:07 S1 141 S141 +14:43 +14:43
279 Daina Gotfrīde-Bernsone 2572 00:41:09 S1 143 S142 +14:45 +14:45
280 Kristaps Brizga 12042 00:41:09 V1 138 V138 +19:53 +19:53
281 Linda Danilāne 2086 Olainfarm 00:41:09 S1 142 S143 +14:45 +14:45
282 Raivo Žēperis 2096 R+ 00:41:09 V1 139 V139 +19:53 +19:53
283 Linda Mamedova 2455 SIA Joker Ltd 00:41:10 S1 144 S144 +14:46 +14:46
284 Andrejs Kirma 2029 00:41:11 V1 140 V140 +19:55 +19:55
285 Liene Kirma 2442 Swedbank AS 00:41:11 S1 145 S145 +14:47 +14:47
286 Kristaps Upens 2692 DPD Latvija 00:41:13 V1 141 V141 +19:57 +19:57
287 Deivids Emīls Legzdiņš 12071 00:41:14 V1 142 V142 +19:59 +19:59
288 Inga Mežavilka 2685 SPORTLAND 00:41:15 S1 146 S146 +14:51 +14:51
289 Ralfs Knēža 2687 SPORTLAND 00:41:15 V1 143 V143 +20:00 +20:00
290 Aiga Tiļčika 2553 Dabas Muiža 00:41:16 S1 147 S147 +14:52 +14:52
291 Amanda Strakša 2752 00:41:16 S1 148 S148 +14:52 +14:52
292 Dainis Kasparāns 2309 OTIS LATVIA 00:41:16 V1 144 V144 +20:00 +20:00
293 Līva Nereta 2523 Luminor 00:41:16 S1 149 S149 +14:52 +14:52
294 Līga Leiba 2709 00:41:17 S1 150 S150 +14:53 +14:53
295 Māris Salcevičs 2276 00:41:18 V1 145 V145 +20:02 +20:02
296 Leo Vīksna 2718 00:41:19 V1 146 V146 +20:04 +20:04
297 Alla Radžabova - Cinovska 2194 Maratona klubs 00:41:20 S1 151 S151 +14:56 +14:56
298 Baiba Šefanovska 2501 00:41:20 S1 152 S152 +14:56 +14:56
299 Zane Saukāne 2310 00:41:22 S1 153 S153 +14:58 +14:58
300 Intars Lejiņš 12077 00:41:23 V1 148 V147 +20:08 +20:08
301 Markuss Lejiņš 12079 00:41:23 V1 147 V148 +20:07 +20:07
302 Linda Lazdiņa 2000 00:41:25 S1 154 S154 +15:01 +15:01
303 Aira Urtāne 2566 00:41:26 S1 155 S155 +15:03 +15:03
304 Aleksandra Mātere 2643 00:41:27 S1 156 S156 +15:03 +15:03
305 Evija Zandberga 2319 - 00:41:30 S1 158 S157 +15:06 +15:06
306 Katrīne Ielīte 12084 00:41:30 S1 157 S158 +15:06 +15:06
307 Ilze Bondare 2254 Ārprāc ar mani 00:41:31 S1 159 S159 +15:07 +15:07
308 Sarmīte Bokmeldere 2073 Rīgas satiksme 00:41:31 S1 160 S160 +15:07 +15:07
309 Magnuss Kaušelis 2710 00:41:32 V1 149 V149 +20:16 +20:16
310 Santa Grasmane 12101 00:41:32 S1 161 S161 +15:08 +15:08
311 Inese Vigule 2082 Rīgas satiksme 00:41:33 S1 163 S162 +15:09 +15:09
312 Rita Vigule 2081 Rīgas satiksme 00:41:33 S1 162 S163 +15:09 +15:09
313 Ieva Lūkina 2519 00:41:35 S1 164 S164 +15:11 +15:11
314 Inese Baltiņa 2045 00:41:37 S1 165 S165 +15:13 +15:13
315 Santa Čābūte 2151 00:41:39 S1 166 S166 +15:15 +15:15
316 Lauma Sargune 2430 00:41:40 S1 167 S167 +15:16 +15:16
317 Sintija Lungeviča 2059 Madona 00:41:40 S1 168 S168 +15:17 +15:17
318 Andris Utināns 2187 00:41:43 V1 150 V150 +20:28 +20:28
319 Olga Vasiļjeva 2745 00:41:43 S1 169 S169 +15:19 +15:19
320 Inga Zalāne 2123 DNB Service Center 00:41:44 S1 170 S170 +15:20 +15:20
321 Ilva Līgotne 2754 00:41:45 S1 171 S171 +15:21 +15:21
322 Karīna Cvigune 2454 SIA Joker Ltd 00:41:46 S1 172 S172 +15:22 +15:22
323 Anda Mizāne 2118 00:41:47 S1 173 S173 +15:23 +15:23
324 Raimonds Vēvers 2117 00:41:47 V1 151 V151 +20:31 +20:31
325 Evita Sapate 2162 00:41:48 S1 174 S174 +15:24 +15:24
326 Mārtiņš Tivčs 12073 00:41:49 V1 152 V152 +20:34 +20:34
327 Gvido Dzērve 2175 Lidosta "Rīga" 00:41:51 V1 153 V153 +20:36 +20:36
328 Sigita Liše 2474 00:41:53 S1 176 S175 +15:29 +15:29
329 Zita Auziņa-Gora 2518 00:41:53 S1 175 S176 +15:29 +15:29
330 Angelika Šedlere 2511 00:41:54 S1 178 S177 +15:30 +15:30
331 Skaidrīte Skrabule 2708 00:41:54 S1 177 S178 +15:30 +15:30
332 Anna Hiņiča 2088 Olainfarm 00:41:55 S1 179 S179 +15:31 +15:31
333 Kate Annika Antane 2305 00:41:57 S1 180 S180 +15:33 +15:33
334 Baiba Ģelze 2329 Trakā vāvere 00:41:58 S1 182 S181 +15:35 +15:35
335 Lelde Drīle 2008 00:41:58 S1 181 S182 +15:34 +15:34
336 Anatolijs Kelberers 3777 Mailigen 00:41:59 V1 154 V154 +20:43 +20:43
337 Zane Turčina 2666 SPORTLAND 00:42:00 S1 183 S183 +15:37 +15:37
338 Sanita Puriņa 2009 00:42:04 S1 184 S184 +15:40 +15:40
339 Elīna Ozoliņa 2161 Matisons Runner's Club 00:42:05 S1 185 S185 +15:41 +15:41
340 Linda Mazūre 2755 00:42:08 S1 186 S186 +15:44 +15:44
341 Liene Priede 2488 00:42:12 S1 187 S187 +15:48 +15:48
342 Ingus Kasparāns 2019 00:42:18 V1 155 V155 +21:03 +21:03
343 Megija Lipure 2418 00:42:18 S1 188 S188 +15:54 +15:54
344 Andra Narvaite 2510 00:42:22 S1 189 S189 +15:58 +15:58
345 Alīna Semjonova 2678 SPORTLAND 00:42:23 S1 190 S190 +15:59 +15:59
346 Gusts Baltaisbrencis 2602 Apes graugu grupa 00:42:29 V1 156 V156 +21:14 +21:14
347 Kristaps Kaņepe 2048 00:42:29 V1 157 V157 +21:14 +21:14
348 Kristīna K 2049 00:42:29 S1 191 S191 +16:05 +16:05
349 Kristīne Fortiņa 12064 Vāveres kosmosā 00:42:34 S1 192 S192 +16:10 +16:10
350 Inga Nartiša 2398 MAILIGEN 00:42:37 S1 193 S193 +16:13 +16:13
351 Dmitrijs Kučerenko 2702 Latvijas Gaisa Satiksme 00:42:39 V1 158 V158 +21:24 +21:24
352 Veronika Vanaga 2703 Latvijas Gaisa Satiksme 00:42:39 S1 194 S194 +16:15 +16:15
353 Olivers Āboltiņš 2067 Lynxdojo 00:42:42 V1 159 V159 +21:26 +21:26
354 Elīna Jagža 2027 00:42:46 S1 196 S195 +16:22 +16:22
355 Kintija Košinska 2524 00:42:46 S1 195 S196 +16:22 +16:22
356 Elīza Andra Ozoliņa 2480 AIRSTREAM COFFEE 00:42:47 S1 197 S197 +16:23 +16:23
357 Tatjana Āboliņa 2026 Maratona Klubs 00:42:50 S1 198 S198 +16:26 +16:26
358 Kristīne Jurča 2166 00:42:55 S1 199 S199 +16:32 +16:32
359 Jānis Druska 12117 Lynxdojo 00:42:56 V1 160 V160 +21:41 +21:41
360 Monta Grinberga 2397 Mailigen 00:42:57 S1 200 S200 +16:33 +16:33
361 Sandra Viekale - Gasjūne 2091 00:42:58 S1 201 S201 +16:35 +16:35
362 Eva Vīksna 2279 00:43:00 S1 202 S202 +16:36 +16:36
363 Dace Škrabe 2540 00:43:01 S1 203 S203 +16:37 +16:37
364 Raivis Škrabe 2541 00:43:01 V1 161 V161 +21:46 +21:46
365 Agneta Trapiņa 12089 - 00:43:05 S1 204 S204 +16:41 +16:41
366 Zane Tuča 2252 Ārprāc ar mani 00:43:06 S1 205 S205 +16:42 +16:42
367 Ira Misāne 2146 00:43:07 S1 206 S206 +16:43 +16:43
368 Santa Siksna 2421 00:43:08 S1 207 S207 +16:44 +16:44
369 Kristīne Celkarte 2672 Engures vidusskola 00:43:10 S1 208 S208 +16:46 +16:46
370 Kristīne Zaķe 2347 00:43:10 S1 209 S209 +16:46 +16:46
371 Sanita Junele 2338 00:43:11 S1 210 S210 +16:47 +16:47
372 Evita Kļaviņa 2172 Lidosta "Rīga" 00:43:12 S1 211 S211 +16:48 +16:48
373 Diāna Kalvāne 2696 00:43:15 S1 212 S212 +16:51 +16:51
374 Lana Amsila 2464 00:43:17 S1 214 S213 +16:53 +16:53
375 Paula Kārkliņa 2410 00:43:17 S1 213 S214 +16:53 +16:53
376 Aldona Andriuskiene 2345 5 kalnai 00:43:18 S1 216 S215 +16:54 +16:54
377 Līga Rulle 2593 00:43:18 S1 217 S216 +16:54 +16:54
378 Madara Zviedre 2437 00:43:18 S1 215 S217 +16:54 +16:54
379 Egija Sproģe 2394 Saldus boksa klubs 00:43:19 S1 218 S218 +16:55 +16:55
380 Ernesta Saracinskiene 2165 5 kalnai 00:43:19 S1 219 S219 +16:55 +16:55
381 Jānis Sīpols 2266 00:43:20 V1 162 V162 +22:05 +22:05
382 Dace Studente 2728 00:43:23 S1 220 S220 +16:59 +16:59
383 Dace Meiere 2100 VENDEN 00:43:26 S1 221 S221 +17:02 +17:02
384 Evija Eihmane 2407 AQUATICS 00:43:26 S1 222 S222 +17:02 +17:02
385 Ervīns Eihmanis 2408 AQUATICS 00:43:27 V1 164 V163 +22:12 +22:12
386 Tomass Rudītis 2222 Maratona klubs 00:43:27 V1 163 V164 +22:11 +22:11
387 Santa Šīmane 2637 Luminor 00:43:29 S1 223 S223 +17:05 +17:05
388 Agnese Kasparoviča 2682 DPD 00:43:31 S1 224 S224 +17:07 +17:07
389 Raimonds Siņavskis 2110 Ventspils runner 00:43:31 V1 165 V165 +22:15 +22:15
390 Jānis Blumbergs 2641 00:43:34 V1 166 V166 +22:18 +22:18
391 Alise Alma Grota 2486 00:43:40 S1 225 S225 +17:16 +17:16
392 Linda Skudra 2626 Latvijas Finieris 00:43:42 S1 226 S226 +17:18 +17:18
393 Mārtiņš Galvanovskis 2069 Rīgas tulki 00:43:46 V1 167 V167 +22:30 +22:30
394 Kristina Žusele 2358 00:43:47 S1 227 S227 +17:24 +17:24
395 Madara Kļaviņa 2499 00:43:49 S1 228 S228 +17:25 +17:25
396 Mārīte Kanča 2531 00:43:50 S1 229 S229 +17:26 +17:26
397 Rihards Čops 2388 00:43:50 V1 168 V168 +22:35 +22:35
398 Sindija Dimze 2517 00:43:51 S1 230 S230 +17:27 +17:27
399 Ivārs Melnis 12094 Olainfarm 00:43:56 V1 169 V169 +22:40 +22:40
400 Anna Zvejniece 2582 Sējas MMS 00:43:58 S1 231 S231 +17:34 +17:34
401 Emīls Jansons 12078 00:43:59 V1 170 V170 +22:44 +22:44
402 Ludmila Klauža 2114 Klaužiņi 00:44:01 S1 232 S232 +17:37 +17:37
403 Mirdza Riteniece 2361 00:44:04 S1 233 S233 +17:40 +17:40
404 Indra Anckiņa 2753 00:44:07 S1 235 S234 +17:43 +17:43
405 Inga Bukovska 2006 00:44:07 S1 234 S235 +17:43 +17:43
406 Ingus Eislers 2356 00:44:07 V1 171 V171 +22:52 +22:52
407 Signe Eislere 2354 00:44:08 S1 236 S236 +17:44 +17:44
408 Anna Linda Korenika 2170 Deaf 00:44:11 S1 237 S237 +17:47 +17:47
409 Daiga Ščerbicka 2719 ŠČERBICKA 00:44:13 S1 238 S238 +17:49 +17:49
410 Gita Dubrova 2364 Prometal Group 00:44:16 S1 239 S239 +17:52 +17:52
411 Anda Bērziņa 2507 00:44:17 S1 240 S240 +17:54 +17:54
412 Loreta Dabola Fatjanova 2487 00:44:18 S1 241 S241 +17:54 +17:54
413 Inga Dabola Fatjanova 2483 00:44:22 S1 242 S242 +17:58 +17:58
414 Vēsma Kaņepe 2289 Tukuma 2. vidusskola 00:44:26 S1 243 S243 +18:02 +18:02
415 Zane Bormane 2735 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:44:26 S1 244 S244 +18:02 +18:02
416 Ivo Kleins 2053 Ķesterciems I Engures sportam 00:44:30 V1 172 V172 +23:15 +23:15
417 Sandis Fatjanovs 2484 00:44:30 V1 173 V173 +23:15 +23:15
418 Una Audže 2283 00:44:33 S1 245 S245 +18:09 +18:09
419 Daina Arāja 12039 Olainfarm 00:44:35 S1 246 S246 +18:11 +18:11
420 Gustavs Vaivods 2285 Jūrmalas rūķīši 00:44:35 V1 174 V174 +23:20 +23:20
421 Robers Vaivods 2284 Jūrmalas rūķīši 00:44:35 V1 175 V175 +23:20 +23:20
422 Linda Bērziņa 2072 Rīgas satiksme 00:44:37 S1 248 S247 +18:13 +18:13
423 Rita Modriņa 2209 00:44:37 S1 247 S248 +18:13 +18:13
424 Ņikita Suša 2629 Latvijas Finieris 00:44:38 V1 176 V176 +23:22 +23:22
425 Ilze Padoma 2561 00:44:39 S1 249 S249 +18:15 +18:15
426 Ieva Strazdiņa 2393 00:44:40 S1 250 S250 +18:16 +18:16
427 Sabīne Goša 2195 Maratona klubs 00:44:41 S1 251 S251 +18:17 +18:17
428 Inese Kramzaka 2649 00:44:43 S1 252 S252 +18:19 +18:19
429 Zane Riekstiņa 2150 Riekstiņš un Co 00:44:44 S1 253 S253 +18:20 +18:20
430 Krista Rumbēna 2679 Koka Centrs 00:44:46 S1 254 S254 +18:22 +18:22
431 Inese Leoho-Čudare 2331 Upes vēji 00:44:49 S1 255 S255 +18:25 +18:25
432 Santa Bērziņa 2612 00:44:49 S1 256 S256 +18:25 +18:25
433 Diāna Elksne 2664 SPORTLAND 00:44:50 S1 257 S257 +18:26 +18:26
434 Ēriks Burtnieks 2050 Accenture > High Performance 00:44:50 V1 177 V177 +23:35 +23:35
435 Elizabete Muntjana 2368 00:44:52 S1 258 S258 +18:28 +18:28
436 Ieva Ščucka 2533 00:44:52 S1 259 S259 +18:28 +18:28
437 Antra Abolina 2559 00:44:53 S1 260 S260 +18:29 +18:29
438 Kristiāna Zuza 2362 VENDEN 00:44:53 S1 261 S261 +18:29 +18:29
439 Sandra Lūse 2615 Skrienošie Lūši 00:44:54 S1 262 S262 +18:30 +18:30
440 Sandra Krumberga 2171 Līkā kalna rambātāji 00:44:56 S1 263 S263 +18:32 +18:32
441 Laura Čekstere 12105 00:44:57 S1 264 S264 +18:33 +18:33
442 Agnese Šimanska 2415 00:44:58 S1 265 S265 +18:34 +18:34
443 Monika Hermane 2659 ATEA 00:44:58 S1 266 S266 +18:34 +18:34
444 Solvita Nīcgale 2543 00:45:01 S1 267 S267 +18:37 +18:37
445 Agate Pelnēna 2422 00:45:03 S1 268 S268 +18:39 +18:39
446 Jūlija Lūsiņa 2085 00:45:05 S1 269 S269 +18:41 +18:41
447 Dace Dricka 2574 00:45:06 S1 270 S270 +18:42 +18:42
448 Maruta Donika 2366 00:45:06 S1 271 S271 +18:42 +18:42
449 Zane Ņikitina 2262 00:45:07 S1 272 S272 +18:43 +18:43
450 Anda Kirma 2576 00:45:09 S1 273 S273 +18:46 +18:46
451 Gints Ronis 2614 Salacgrīvas Roņi 00:45:15 V1 178 V178 +23:59 +23:59
452 Jānis Ronis 2686 DPD Latvija 00:45:15 V1 179 V179 +23:59 +23:59
453 Diana Horohorina 2125 DNB Service Center 00:45:16 S1 274 S274 +18:52 +18:52
454 Elza Balode 2185 00:45:16 S1 275 S275 +18:52 +18:52
455 Aleksandra Brombaha 2632 00:45:17 S1 276 S276 +18:53 +18:53
456 Inga Muntjana 2367 00:45:17 S1 277 S277 +18:53 +18:53
457 Mārtiņš Zilgalvis 2041 00:45:17 V1 180 V180 +24:01 +24:01
458 Elīna Ziemele 2609 Powerpuff girls 00:45:19 S1 278 S278 +18:55 +18:55
459 Līga Peinberga 12061 00:45:19 S1 279 S279 +18:55 +18:55
460 Rūdolfs Freibergs 2247 Engures sportam 00:45:20 V1 181 V181 +24:04 +24:04
461 Aiga Daukste 2736 00:45:22 S1 280 S280 +18:58 +18:58
462 Ilona Cerednikova 2658 ATEA 00:45:22 S1 281 S281 +18:58 +18:58
463 Daiga Goldova 2205 00:45:26 S1 282 S282 +19:02 +19:02
464 Kristīne Melbārde 2545 00:45:26 S1 283 S283 +19:02 +19:02
465 Baiba Kanča 2630 SSK Bebra 00:45:27 S1 284 S284 +19:03 +19:03
466 Daniela Kārkle 2190 powerpuff girls 00:45:29 S1 285 S285 +19:05 +19:05
467 Kristīne Mutore 2433 Lazdonas pamatskola 00:45:31 S1 287 S286 +19:07 +19:07
468 Solvita Sama 2547 00:45:31 S1 286 S287 +19:07 +19:07
469 Anna Zāle 2350 00:45:35 S1 288 S288 +19:11 +19:11
470 Ilva Sīpola 2265 00:45:36 S1 289 S289 +19:12 +19:12
471 Anta Bojane 2436 00:45:38 S1 290 S290 +19:14 +19:14
472 Indra Supe 2078 Rīgas satiksme 00:45:40 S1 291 S291 +19:16 +19:16
473 Inese Avota 12083 00:45:42 S1 292 S292 +19:18 +19:18
474 Edīte Sorokina 12076 00:45:48 S1 293 S293 +19:24 +19:24
475 Raima Anna Strazdiņa 2296 00:45:50 S1 294 S294 +19:26 +19:26
476 Evija Heniņa 2113 SK Katrīna 00:45:51 S1 295 S295 +19:28 +19:28
477 Krists Andersons 2502 00:45:55 V1 182 V182 +24:39 +24:39
478 Kintija Kleimane 2466 00:45:56 S1 296 S296 +19:32 +19:32
479 Toms GrĪslis 12038 00:46:00 V1 183 V183 +24:44 +24:44
480 Andra Viļuma 2321 00:46:05 S1 297 S297 +19:41 +19:41
481 Elīna Cibiņa 2204 00:46:05 S1 298 S298 +19:41 +19:41
482 Evija Šopa 2207 00:46:06 S1 299 S299 +19:42 +19:42
483 Inese Kanģīzere 2237 Latvijas Gaisa Satiksme 00:46:09 S1 300 S300 +19:45 +19:45
484 Kristīne Mitkeviča 4162 Rolling 00:46:10 S1 302 S301 +19:46 +19:46
485 Laura Rāviņa 12065 RR 00:46:10 S1 301 S302 +19:46 +19:46
486 Olita Ločmele 2665 SPORTLAND 00:46:10 S1 303 S303 +19:47 +19:47
487 Kalvis Sedliņš 2555 00:46:11 V1 184 V184 +24:55 +24:55
488 Inta Prauliņa 2196 Čiekurkalna Road Runners 00:46:12 S1 304 S304 +19:48 +19:48
489 Līga Rudzīte 2139 00:46:13 S1 307 S305 +19:49 +19:49
490 Maija Semjonova 2677 SPORTLAND 00:46:13 S1 305 S306 +19:49 +19:49
491 Monta Promberga 2227 00:46:13 S1 306 S307 +19:49 +19:49
492 Indra Tišanova 2429 00:46:14 S1 308 S308 +19:50 +19:50
493 Lāsma Morozova 2684 SPORTLAND 00:46:17 S1 309 S309 +19:53 +19:53
494 Elīna Lanka 2300 TRX Cēsis 00:46:18 S1 310 S310 +19:54 +19:54
495 Gustavs Šķudītis 2624 Latvijas Finieris 00:46:22 V1 186 V185 +25:07 +25:07
496 Kaspars Rutkis 2017 00:46:22 V1 185 V186 +25:07 +25:07
497 Kristīne Siliņa 12032 Swedbank 00:46:22 S1 311 S311 +19:58 +19:58
498 Violeta Žusele 2359 00:46:22 S1 312 S312 +19:58 +19:58
499 Dzintra Sirsone 2184 RC TĒRVETE 00:46:24 S1 313 S313 +20:01 +20:01
500 Kārlis Šķudītis 2625 Latvijas Finieris 00:46:27 V1 187 V187 +25:12 +25:12
501 Laila Šķudīte 2623 Latvijas Finieris 00:46:27 S1 314 S314 +20:03 +20:03
502 Sigita Cimermane 2654 One4Event 00:46:28 S1 315 S315 +20:05 +20:05
503 Kristīne Bumbiere 2588 00:46:29 S1 316 S316 +20:06 +20:06
504 Edgars Dejus 2097 00:46:30 V1 188 V188 +25:14 +25:14
505 Tīna Estere Pokšāne 2370 Abas Kreisās kājas 00:46:30 S1 317 S317 +20:06 +20:06
506 Jolanta Umbrasko 2132 00:46:33 S1 318 S318 +20:09 +20:09
507 Ineta Skutāne 2452 SIA Joker Ltd 00:46:34 S1 319 S319 +20:10 +20:10
508 Dzintra Liekmane 2382 Nīkrāces pamatskola 00:46:39 S1 320 S320 +20:15 +20:15
509 Lāsma Rode 2375 00:46:42 S1 321 S321 +20:19 +20:19
510 Mārtiņš Riekstiņš 2704 Riekstiņš & KO 00:46:47 V1 189 V189 +25:31 +25:31
511 Līga Krūmiņa 2094 00:46:52 S1 322 S322 +20:28 +20:28
512 Aija Šimkus 2661 00:46:54 S1 323 S323 +20:31 +20:31
513 Zane Hercoga 12062 00:46:55 S1 324 S324 +20:31 +20:31
514 Svetlana Kločko 2461 SIA Joker Ltd 00:46:57 S1 325 S325 +20:33 +20:33
515 Ēriks Kančs 2691 DPD Latvija 00:46:58 V1 191 V190 +25:42 +25:42
516 Renārs Vinšteins 2536 00:46:58 V1 190 V191 +25:42 +25:42
517 Ita Bērziņa 2384 Lazdu laipa 00:47:04 S1 326 S326 +20:40 +20:40
518 Māra Zepa 2652 Andrejsala CF 00:47:04 S1 327 S327 +20:40 +20:40
519 Nora Dravante 2465 Swedbank 00:47:09 S1 328 S328 +20:45 +20:45
520 Jakovs Ševčenko    12119 Olainfarm 00:47:10 V1 192 V192 +25:54 +25:54
521 Marks Ševčenko    12118 Olainfarm 00:47:10 V1 193 V193 +25:55 +25:55
522 Agnese Skujiņa 2046 00:47:11 S1 329 S329 +20:47 +20:47
523 Nora Ševčenko    12093 Olainfarm 00:47:11 S1 330 S330 +20:47 +20:47
524 Elīza Krievāne 2390 00:47:14 S1 331 S331 +20:50 +20:50
525 Rasa Liachoviene 2344 5 kalnai 00:47:18 S1 332 S332 +20:54 +20:54
526 Zane Lazda 2385 Lazdu laipa 00:47:19 S1 333 S333 +20:56 +20:56
527 Agnese Kauliņa 2445 GJENSIDIGE 00:47:23 S1 334 S334 +20:59 +20:59
528 Iveta Kuģe 2444 Gjensidige 00:47:23 S1 335 S335 +20:59 +20:59
529 Agnese Stūrmane 2552 TeaMCG 00:47:24 S1 336 S336 +21:00 +21:00
530 Gints Kaužēns 2249 00:47:25 V1 194 V194 +26:09 +26:09
531 Lauma Vilumsone 2219 Maratona klubs 00:47:29 S1 337 S337 +21:05 +21:05
532 Diāna Čerņajeva 2620 Latvijas Finieris 00:47:31 S1 338 S338 +21:07 +21:07
533 Elizabete Čerņajeva 2621 Latvijas Finieris 00:47:31 S1 339 S339 +21:08 +21:08
534 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2640 VSK Noskrien 00:47:41 V1 195 V195 +26:25 +26:25
535 Leonarda Liepiņa 2365 VENDEN 00:47:41 S1 340 S340 +21:17 +21:17
536 Ilona Laure - Rudīte 2221 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:47:45 S1 341 S341 +21:21 +21:21
537 Odrija Tarvida 12055 00:47:46 S1 342 S342 +21:22 +21:22
538 Baiba Lejiņa 2074 Rīgas satiksme 00:47:50 S1 343 S343 +21:26 +21:26
539 Monta ZiediŅa 2206 00:47:53 S1 344 S344 +21:29 +21:29
540 Antra Riekstiņa 2493 00:47:57 S1 345 S345 +21:33 +21:33
541 Roberts Raubiško 12026 00:48:00 V1 196 V196 +26:45 +26:45
542 Katrīna Alute 2182 Limbaži 00:48:03 S1 346 S346 +21:39 +21:39
543 Linda Skutāne 12072 00:48:05 S1 347 S347 +21:42 +21:42
544 Aelita Ulmane 2743 00:48:08 S1 348 S348 +21:44 +21:44
545 Paula Ķirse 2617 00:48:09 S1 350 S349 +21:46 +21:46
546 Solvita Žabaļuna 2177 00:48:09 S1 349 S350 +21:45 +21:45
547 Rita Riteniece 2360 00:48:10 S1 351 S351 +21:46 +21:46
548 Didzis Glāzītis 2721 Glāzīši 00:48:12 V1 197 V197 +26:57 +26:57
549 Solvita Depša 12104 00:48:18 S1 352 S352 +21:54 +21:54
550 Jurģis Cakuls 2312 Pamatskola Rīdze 00:48:19 V1 198 V198 +27:04 +27:04
551 Sintija Matule 2618 Latvijas Finieris 00:48:19 S1 353 S353 +21:55 +21:55
552 Anda Tivča 12074 00:48:22 S1 354 S354 +21:58 +21:58
553 Gundars Bēms 3026 00:48:25 V1 199 V199 +27:10 +27:10
554 Paula Lea Luce 2633 00:48:25 S1 355 S355 +22:01 +22:01
555 Annija Gaļinovska 2748 Run 4 Sun 00:48:26 S1 356 S356 +22:02 +22:02
556 Inga Putraima 2726 00:48:27 S1 357 S357 +22:03 +22:03
557 Ieva Ozoliņa 2057 AkmensDizains.lv 00:48:28 S1 359 S358 +22:04 +22:04
558 Ināra Maļinovska 12052 Olainfarm 00:48:28 S1 360 S359 +22:04 +22:04
559 Sabīna Šadurova 2498 Swedbank 00:48:28 S1 358 S360 +22:04 +22:04
560 Raivo Lucis 2634 00:48:31 V1 200 V200 +27:15 +27:15
561 Anda Heidemane 2749 Run 4 Sun 00:48:33 S1 361 S361 +22:10 +22:10
562 Ineta Kanča 2690 DPD Latvija 00:48:33 S1 362 S362 +22:10 +22:10
563 Laura Bērziņa 2544 Bajards 00:48:37 S1 363 S363 +22:13 +22:13
564 Inga Toma 2280 00:48:38 S1 364 S364 +22:14 +22:14
565 Mārīte Rove 2318 00:48:38 S1 365 S365 +22:14 +22:14
566 Krišjānis Krūmiņš 12082 00:48:39 V1 201 V201 +27:23 +27:23
567 Līga Kalniņa 2051 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:48:39 S1 366 S366 +22:15 +22:15
568 Agnese Nolle 2473 Saulkrasti 00:48:43 S1 368 S367 +22:19 +22:19
569 Maija Lielpinka 2656 ATEA 00:48:43 S1 367 S368 +22:19 +22:19
570 Līga Langmane 2717 00:48:54 S1 369 S369 +22:30 +22:30
571 Laura Briede 2657 ATEA 00:48:55 S1 370 S370 +22:31 +22:31
572 Liene Krasovska 2600 00:48:58 S1 371 S371 +22:34 +22:34
573 Dace Mauliņa 2651 00:48:59 S1 373 S372 +22:36 +22:36
574 Maija Balode 2028 00:48:59 S1 372 S373 +22:35 +22:35
575 Antra Pošeika 2650 00:49:00 S1 374 S374 +22:36 +22:36
576 Jānis Strautiņš 2217 HighFive 00:49:02 V1 202 V202 +27:47 +27:47
577 Samanta Frienberga 2244 00:49:02 S1 375 S375 +22:38 +22:38
578 Ilze Strautiņa 2216 HighFive 00:49:03 S1 376 S376 +22:39 +22:39
579 Dace Kārkliņa 2203 TĒRVETE 00:49:04 S1 379 S377 +22:40 +22:40
580 Inese Kaikare 2500 00:49:04 S1 377 S378 +22:40 +22:40
581 Solveiga Grīsle 12070 Grīsles 00:49:04 S1 378 S379 +22:40 +22:40
582 Vēsma Upīte 2202 TĒRVETE 00:49:04 S1 380 S380 +22:40 +22:40
583 Dženeta Umalas 2542 00:49:07 S1 381 S381 +22:43 +22:43
584 Liene Meldere 2257 00:49:09 S1 382 S382 +22:45 +22:45
585 Baiba Gaile 12086 00:49:10 S1 384 S383 +22:46 +22:46
586 Iveta Rozenfelde 2565 00:49:10 S1 383 S384 +22:46 +22:46
587 Ilva Veidemane 2042 00:49:13 S1 386 S385 +22:49 +22:49
588 Liene Lorence 2007 00:49:13 S1 385 S386 +22:49 +22:49
589 Ilvija Kokina 2281 00:49:16 S1 387 S387 +22:52 +22:52
590 Sintija Dragone 2667 00:49:17 S1 388 S388 +22:53 +22:53
591 Laura Saliete 2674 santa 00:49:18 S1 389 S389 +22:54 +22:54
592 Ieva Karpenko 2371 00:49:21 S1 390 S390 +22:57 +22:57
593 Ilze Saukāne 2320 00:49:29 S1 391 S391 +23:05 +23:05
594 Elīna Utināne 2186 00:49:30 S1 392 S392 +23:06 +23:06
595 Anda Birģele 2646 00:49:41 S1 393 S393 +23:17 +23:17
596 Endija Liepa 2723 00:49:43 S1 394 S394 +23:19 +23:19
597 Krista Burģele 2128 Radisson Blu Daugava 00:49:44 S1 395 S395 +23:20 +23:20
598 Anna ĀboliŅa 2558 00:49:45 S1 396 S396 +23:21 +23:21
599 Ainārs Zariņš 12088 00:49:55 V1 203 V203 +28:39 +28:39
600 Laura Allere 2033 00:49:58 S1 397 S397 +23:34 +23:34
601 Māris Čivčišs 12081 Engures sportam 00:49:58 V1 204 V204 +28:42 +28:42
602 Sanita Šelegoviča 2192 00:50:00 S1 398 S398 +23:36 +23:36
603 Andis Liepa 2189 00:50:13 V1 205 V205 +28:57 +28:57
604 Vilma Meirāne 2075 Rīgas satiksme 00:50:16 S1 399 S399 +23:52 +23:52
605 Olga Elste 2061 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:17 S1 400 S400 +23:53 +23:53
606 Mārtiņš Zeps 2526 00:50:21 V1 206 V206 +29:06 +29:06
607 Ineta Blumberga 2154 00:50:24 S1 401 S401 +24:00 +24:00
608 Kristīne Vinšteina 2534 00:50:35 S1 402 S402 +24:11 +24:11
609 Anna Fikrlova 2737 RC SVATA 00:50:36 S1 403 S403 +24:12 +24:12
610 Žastīne Skrebele 2121 DNB Service Center 00:50:38 S1 404 S404 +24:14 +24:14
611 Nataliya Kroshkina 2695 Tukuma 2. vidusskola 00:50:39 S1 405 S405 +24:15 +24:15
612 Inese Rūsa 2012 Vsk noskrien 00:50:40 S1 407 S406 +24:16 +24:16
613 Maija Purenkova 12067 00:50:40 S1 406 S407 +24:16 +24:16
614 Anita Sebeža 2383 Nīkrāces pamatskola 00:50:46 S1 408 S408 +24:22 +24:22
615 Inga Gubina 12097 Olainfarm 00:50:47 S1 409 S409 +24:23 +24:23
616 Evelina Ozoliņa 2479 AIRSTREAM COFFEE 00:50:59 S1 410 S410 +24:35 +24:35
617 Juris Ozoliņš 2481 AIRSTREAM COFFEE 00:51:00 V1 207 V207 +29:44 +29:44
618 Kristīne Frolova 2173 Lidosta "Rīga" 00:51:01 S1 411 S411 +24:37 +24:37
619 Laura Līcīte 2270 00:51:01 S1 412 S412 +24:37 +24:37
620 Olga Bule 2458 SIA Joker Ltd 00:51:05 S1 413 S413 +24:41 +24:41
621 Velga Krasovska 2457 SIA Joker Ltd 00:51:06 S1 414 S414 +24:42 +24:42
622 Liena Skadiņa 2004 BINGO 00:51:20 S1 415 S415 +24:56 +24:56
623 Nora Lipska 2392 Bingo 00:51:20 S1 416 S416 +24:56 +24:56
624 Roberts Paulovskis 12109 Brocēni 00:51:23 V1 208 V208 +30:08 +30:08
625 Laura Paulovska 12108 Brocēni 00:51:25 S1 417 S417 +25:01 +25:01
626 Dana Gaile 2670 Engures vidusskola 00:51:30 S1 418 S418 +25:06 +25:06
627 Daina Levane 12060 Apes draugu grupa 00:51:32 S1 419 S419 +25:09 +25:09
628 Dace Penke 12059 Apes draugu grupa 00:51:33 S1 421 S420 +25:09 +25:09
629 Santa Motte 2214 00:51:33 S1 420 S421 +25:09 +25:09
630 Rūta Paļuma 2215 00:51:35 S1 422 S422 +25:11 +25:11
631 Ilva Liekniņa 2304 00:51:36 S1 423 S423 +25:12 +25:12
632 Kristiāna Tērauda 2079 Rīgas satiksme 00:51:36 S1 424 S424 +25:12 +25:12
633 Sindija Liepa 2724 00:51:36 S1 425 S425 +25:12 +25:12
634 Samanta Liepa 2722 00:51:37 S1 426 S426 +25:13 +25:13
635 Diāna Fukse 2376 00:51:39 S1 427 S427 +25:15 +25:15
636 Kellija Ieva Meiere 2290 00:51:40 S1 428 S428 +25:16 +25:16
637 Linda Udrasa 2101 00:51:42 S1 429 S429 +25:18 +25:18
638 Markuss Deins Kalniņš 2031 00:51:44 V1 209 V209 +30:29 +30:29
639 Vija Bathena 2554 TeaMCG 00:51:47 S1 430 S430 +25:23 +25:23
640 Ieva Jakobsone 12115 Lynxdojo 00:51:50 S1 431 S431 +25:26 +25:26
641 Alda Sperga 2570 00:51:51 S1 432 S432 +25:27 +25:27
642 Linda Lezdiņa 2591 00:51:51 S1 433 S433 +25:27 +25:27
643 Simona Svoka 2529 00:51:55 S1 434 S434 +25:31 +25:31
644 Elīna Lieltīruma 2087 Olainfarm 00:51:57 S1 435 S435 +25:33 +25:33
645 Natālija Putnāne 12057 00:52:00 S1 436 S436 +25:36 +25:36
646 Pēteris Limanāns 2090 SK Biksti 00:52:04 V1 210 V210 +30:49 +30:49
647 Rudīte Dude 2381 Mežrozītes 00:52:11 S1 437 S437 +25:47 +25:47
648 Ilva Brenča 12087 00:52:20 S1 438 S438 +25:56 +25:56
649 Ineta Rutina 2169 Deaf 00:52:22 S1 439 S439 +25:58 +25:58
650 Ingus Ritenis 2339 00:52:29 V1 211 V211 +31:13 +31:13
651 Anita Bāriņa 2438 00:52:38 S1 440 S440 +26:14 +26:14
652 Inese Vanaga 12050 00:52:41 S1 441 S441 +26:18 +26:18
653 Liāna Leitāne 12085 00:52:42 S1 442 S442 +26:18 +26:18
654 Ruta Vanaga 2138 DOMDARIS 00:52:45 S1 443 S443 +26:21 +26:21
655 Aigars Dauksts 2298 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:53 V1 212 V212 +31:37 +31:37
656 Aiva Skulte 2472 00:53:01 S1 444 S444 +26:37 +26:37
657 Gita Avotiņa 2071 00:53:02 S1 445 S445 +26:38 +26:38
658 Intars Grigors 12103 00:53:10 V1 213 V213 +31:55 +31:55
659 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:53:24 S1 446 S446 +27:00 +27:00
660 Marita Redisone 2108 Tērvete 00:53:36 S1 447 S447 +27:12 +27:12
661 Agnese Kaužēna 2176 Lidosta "Rīga" 00:53:50 S1 448 S448 +27:26 +27:26
662 Grēta Gulbe 2699 00:54:03 S1 449 S449 +27:39 +27:39
663 Ivars Gulbis 2697 00:54:03 V1 214 V214 +32:47 +32:47
664 Madara Gulbe 2698 00:54:03 S1 450 S450 +27:39 +27:39
665 Aleksis Butnārs 2423 00:54:09 V1 215 V215 +32:53 +32:53
666 Megija Kudule 2514 00:54:11 S1 451 S451 +27:47 +27:47
667 Vladimirs Asrijancs 2299 Sporta klubs "Vēsma" 00:54:11 V1 216 V216 +32:56 +32:56
668 Justina Padskociene 2111 00:54:33 S1 452 S452 +28:09 +28:09
669 Ingrīda Svoka 2528 00:54:35 S1 453 S453 +28:12 +28:12
670 Felicita Butnāre 2471 00:54:36 S1 454 S454 +28:12 +28:12
671 Jānis Tenbergs 12034 00:54:37 V1 217 V217 +33:22 +33:22
672 Jūlija Meščerikova 2742 00:54:39 S1 455 S455 +28:15 +28:15
673 Raitis Dunauskis 2509 AS"Latvijas valsts meži" 00:54:43 V1 218 V218 +33:28 +33:28
674 Ilze Platniece-Bružāne 2427 00:54:45 S1 456 S456 +28:21 +28:21
675 Iveta Platniece 2425 00:54:46 S1 457 S457 +28:22 +28:22
676 Astrīda Eņģele 2431 00:54:56 S1 458 S458 +28:33 +28:33
677 Līga Dāboliņa 2274 00:55:05 S1 459 S459 +28:41 +28:41
678 Ilze Arāja 2662 00:55:06 S1 460 S460 +28:42 +28:42
679 Vita Razgale 2060 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:55:33 S1 461 S461 +29:09 +29:09
680 Laima Dreimane Zvilna 2043 Biznesa parks ABAVA 00:55:40 S1 462 S462 +29:16 +29:16
681 Sandra Gritāne 2248 00:55:46 S1 463 S463 +29:22 +29:22
682 Rudīte Jaksta 2159 Pazudušais azimuts 00:55:51 S1 464 S464 +29:27 +29:27
683 Aiva Avota-Zalstere 2291 00:55:53 S1 465 S465 +29:29 +29:29
684 Ineta Elksne 2157 Pazudušais azimuts 00:55:59 S1 466 S466 +29:35 +29:35
685 Anda Gaidišķe 2569 00:56:09 S1 467 S467 +29:45 +29:45
686 Evita Ozola 2010 VSK Noskrien 00:56:38 S1 468 S468 +30:14 +30:14
687 Dāvids Ramlavs 2317 Dobeles 1.visusskola 00:56:57 V1 219 V219 +35:41 +35:41
688 Inita Kuningasa 2287 00:56:57 S1 469 S469 +30:33 +30:33
689 Sarmīte Avota 2548 00:57:06 S1 470 S470 +30:42 +30:42
690 Sarmīte Nikiforova 2681 SPORTLAND 00:57:20 S1 471 S471 +30:56 +30:56
691 Konstantīns Buravcovs 2496 00:57:30 V1 220 V220 +36:15 +36:15
692 Vladlena Buravcova 2497 00:57:31 V1 221 V221 +36:15 +36:15
693 Beata Limanāne 2089 SK Biksti 00:57:39 S1 472 S472 +31:15 +31:15
694 Aldis Bērziņš 2275 Tukums 00:57:41 V1 222 V222 +36:26 +36:26
695 Agnese Tuča 2253 Ārprāc ar mani 00:57:44 S1 473 S473 +31:21 +31:21
696 Sanita Anspoka 2705 Bauskas sākumskola 00:58:24 S1 474 S474 +32:00 +32:00
697 Eva Bērziņa 2015 Kartavkalnu buki 00:58:55 S1 475 S475 +32:31 +32:31
698 Ilze Grigore 12114 00:59:17 S1 476 S476 +32:53 +32:53
699 Gunta Blumfelde 12025 Mazrūķīši 00:59:48 S1 477 S477 +33:24 +33:24
700 Aleksandra Kartuzova 2052 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:59:51 S1 478 S478 +33:27 +33:27
701 Līga Zvīdriņa 2035 00:59:57 S1 479 S479 +33:33 +33:33
702 Dina Tohva 2439 00:59:59 S1 480 S480 +33:35 +33:35
703 Irina Salova 2757 Trakais Bruņurupucis 01:00:06 S1 481 S481 +33:42 +33:42
704 Nataļja Krevņeva 12099 Olainfarm 01:00:26 S1 482 S482 +34:02 +34:02
705 Evita Krevņeva 12098 Olainfarm 01:00:27 S1 483 S483 +34:03 +34:03
706 Gaļina Kursina 12095 Olainfarm 01:00:27 S1 485 S484 +34:03 +34:03
707 Natālija Kursina 12096 Olainfarm 01:00:27 S1 484 S485 +34:03 +34:03
708 Egita Petrusa 2490 01:00:39 S1 486 S486 +34:15 +34:15
709 Liene Grosa 2369 01:00:48 S1 487 S487 +34:24 +34:24
710 Elīna Grundmane 2756 Bauskas sākumskola 01:00:50 S1 488 S488 +34:26 +34:26
711 Iveta Pucena 2160 SK Katrīna 01:00:57 S1 489 S489 +34:33 +34:33
712 Zane Ose 2631 BALTAIS 01:01:01 S1 490 S490 +34:37 +34:37
713 Jūlija Krutikova 12031 01:01:05 S1 491 S491 +34:41 +34:41
714 Olegs Krutikovs 2525 UAV TOOLS 01:01:07 V1 223 V223 +39:51 +39:51
715 Dace Kraukle 2751 01:01:12 S1 492 S492 +34:48 +34:48
716 Andris Keišs 12110 JRT 01:01:17 V1 224 V224 +40:02 +40:02
717 Dzintra Rafaela Mačevska 2245 01:01:31 S1 493 S493 +35:07 +35:07
718 Ināra Žizena 2112 01:01:47 S1 494 S494 +35:23 +35:23
719 Janute Olava 2147 01:01:49 S1 495 S495 +35:25 +35:25
720 Jānis Stukuls 2268 SK Katrīna 01:01:59 V1 225 V225 +40:43 +40:43
721 Mairita Podniece 2269 SK Katrīna 01:02:00 S1 496 S496 +35:36 +35:36
722 Kristīne Meldere-Drāzniece 2014 01:02:27 S1 497 S497 +36:03 +36:03
723 Ilze Padoma 2022 01:02:42 S1 498 S498 +36:18 +36:18
724 Rudīte Prūse 2349 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:55 S1 499 S499 +36:31 +36:31
725 Dzintra Kļaviņa 2144 01:03:38 S1 500 S500 +37:14 +37:14
726 Nora Patmalniece 2141 01:03:39 S1 501 S501 +37:15 +37:15
727 Uldis Pļaviņš 2056 AkmensDizains.lv 01:03:43 V1 226 V226 +42:27 +42:27
728 Arnis Kauķis 2037 01:03:44 V1 227 V227 +42:29 +42:29
729 Liene Kauķe 2038 01:03:46 S1 502 S502 +37:23 +37:23
730 Iveta Zvīdriņa 2036 01:03:47 S1 503 S503 +37:24 +37:24
731 Kristīne Skudra 12051 01:03:47 S1 504 S504 +37:24 +37:24
732 Ritma Skudra 2143 01:03:50 S1 505 S505 +37:26 +37:26
733 Dainars Gulbis 2240 Gulbīši 01:04:00 V1 229 V228 +42:45 +42:45
734 Henrijs Gulbis 2238 Gulbīši 01:04:00 V1 228 V229 +42:44 +42:44
735 Anete Gulbe 2239 Gulbīši 01:04:01 S1 506 S506 +37:37 +37:37
736 Gita Ļebedeva 2443 SK Vēsma 01:04:09 S1 507 S507 +37:46 +37:46
737 Inta Vīksna 2070 Vāveres 01:04:16 S1 508 S508 +37:52 +37:52
738 Rita Dandzberga 2324 Nūjo ar vēju 01:04:17 S1 509 S509 +37:54 +37:54
739 Anita Barbane 2003 Nūjo priekam 01:04:18 S1 510 S510 +37:54 +37:54
740 Baiba Seile 2503 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 01:04:31 S1 512 S511 +38:07 +38:07
741 Māra Pokšāne 2039 Abas kreisās kājas 01:04:31 S1 511 S512 +38:07 +38:07
742 Katrīna Kvisvika 2025 KVISVIKI 01:05:41 S1 513 S513 +39:17 +39:17
743 Māra Miķelsone 2606 Lynxdojo 01:05:58 S1 514 S514 +39:34 +39:34
744 Ilze Pērkone 2513 Dzērbene 01:06:05 S1 515 S515 +39:41 +39:41
745 Zane Ingevica 2579 01:06:09 S1 516 S516 +39:46 +39:46
746 Agra Vāvere 2351 01:06:19 S1 517 S517 +39:56 +39:56
747 Ilze Brauna 2018 Lynxdojo 01:06:20 S1 518 S518 +39:56 +39:56
748 Zenta Auslande 12069 Lynxdojo 01:06:20 S1 519 S519 +39:57 +39:57
749 Ilga Šaboha 2357 01:06:24 S1 520 S520 +40:00 +40:00
750 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira 2353 01:06:35 S1 521 S521 +40:12 +40:12
751 Sindija Plahotina 2352 01:06:36 S1 522 S522 +40:12 +40:12
752 Laila Manfelde 2340 Sporta Klubs Vēsma 01:07:23 S1 523 S523 +40:59 +40:59
753 Inga Asrijanca 2323 Sporta klubs "Vēsma" 01:07:24 S1 524 S524 +41:00 +41:00
754 Vēsma Zaķe 2208 01:10:05 S1 525 S525 +43:41 +43:41
755 Ilze Stare 2700 Zibenīgās Lapsas 01:10:07 S1 526 S526 +43:44 +43:44
756 Sofija Stare 2701 Zibenīgās Lapsas 01:10:08 S1 527 S527 +43:44 +43:44
757 Sandra Stupiņa 2539 01:11:19 S1 528 S528 +44:55 +44:55
758 Silvija Stupiņa 2538 01:11:24 S1 529 S529 +45:00 +45:00
759 Biruta Benhena 2234 Mēs no Dunalkas! 01:13:31 S1 530 S530 +47:07 +47:07
760 Sigita Benhena 2235 Mēs no Dunalkas! 01:13:32 S1 531 S531 +47:08 +47:08
761 Mārcis Sparāns 2739 RARE Team 01:13:33 V1 230 V230 +52:18 +52:18
762 Ilva Māgure-Levāne 2389 Engures Sportam / Tukums 01:16:36 S1 532 S532 +50:12 +50:12
763 Ingrīda Māgure 2246 Engures sportam 01:16:39 S1 533 S533 +50:15 +50:15
764 Viola Bundzēna 2153 01:16:40 S1 534 S534 +50:16 +50:16
765 Alberts Kvisviks 2024 KVISVIKI 01:19:45 V1 231 V231 +58:29 +58:29
766 Aiga Māgure 2198 Engures sportam 01:19:56 S1 535 S535 +53:32 +53:32
767 Agnis Alsbergs 2199 Engures sportam 01:19:57 V1 232 V232 +58:42 +58:42
768 Knuts Kvisviks 2023 KVISVIKI 01:20:52 V1 233 V233 +59:37 +59:37
769 Laila Malzubre 12036 01:20:56 S1 536 S536 +54:32 +54:32
770 Nellija Baliko 12027 - 01:21:15 S1 537 S537 +54:51 +54:51
771 Ginta Grandāne 2601 Apes graugu grupa 01:49:51 S1 538 S538 +1:23:27 +1:23:27
772 Dina Vernava 2527 Saldus Boksa klubs 01:58:38 S1 539 S539 +1:32:14 +1:32:14