Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 6099 Lūša pēdās 02:02:34 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:00 1000 255 1255
2 Jānis Kūms 6134 Inov-8 I OSveikals.lv 02:05:43 VL2 2 V2 +03:08 +03:08 00:01:07 975 228 1203
3 Uldis Kļaviņš 6096 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:08:30 VL2 3 V3 +05:56 +05:56 00:01:00 954 255 1209
4 Artūrs Vadzis 6214 SPB RUN/Asics 02:17:03 VL2 4 V4 +14:29 +14:29 00:01:04 894 239 1133
5 Kristaps Broks 6146 RIEKSTI 02:17:47 VL2 5 V5 +15:13 +15:13 00:01:11 890 215 1105
6 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:18:09 VL2 6 V6 +15:34 +15:34 00:01:08 887 225 1112
7 Uldis Klepers 6098 Virsotne/MARMOT 02:18:18 VL2 7 V7 +15:44 +15:44 00:01:06 886 232 1118
8 Martins Marnauza 6223 02:20:49 VL2 8 V8 +18:15 +18:15 00:01:28 870 174 1044
9 Artūrs Blūmiņš 6044 Virsotne/MARMOT 02:20:57 VL2 9 V9 +18:23 +18:23 00:01:08 870 225 1095
10 Jānis Ručevskis-Rucevics 16018 Saldus Boksa klubs 02:21:10 VL2 10 V10 +18:36 +18:36 00:01:37 868 158 1026
11 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks 02:21:39 VL2 11 V11 +19:05 +19:05 00:01:15 865 204 1069
12 Sergejs Ļeta 6262 PATRIA SPORTLAND 02:21:39 VL2 12 V12 +19:05 +19:05 00:01:22 865 187 1052
13 Artis Krievāns 6056 VSK “Burkānciems & Co” 02:22:41 VL3 1 V13 +20:06 +00:00 00:01:16 859 201 1060
14 Andis Dēze 6172 Maratona Klubs/Zante 02:23:15 VL2 13 V14 +20:41 +20:41 00:01:30 856 170 1026
15 Dmitrijs Serjogins 6257 BALTAIS 02:23:56 VL2 14 V15 +21:22 +21:22 00:00:53 852 289 1141
16 Jānis Šņoriņš 6195 Talsu pakalnu sporta klubs 02:24:47 VLJ 1 V16 +22:13 +00:00 00:00:51 847 300 1147
17 Nauris Aukmanis 6261 PATRIA SPORTLAND 02:25:10 VL2 15 V17 +22:36 +22:36 00:01:10 844 219 1063
18 Ivo Rudinskis 6123 Saldus Boksa klubs 02:25:53 VL2 16 V18 +23:19 +23:19 00:01:09 840 222 1062
19 Andris Sprūds 6009 VSK Noskrien Divplākšņi 02:25:55 VL2 17 V19 +23:21 +23:21 00:01:12 840 213 1053
20 Edgars Dzenuška 6053 Visma Active 02:26:21 VL2 18 V20 +23:47 +23:47 00:01:18 837 196 1033
21 Ainārs Kumpiņš 6011 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:27:26 VL2 19 V21 +24:52 +24:52 00:01:18 831 196 1027
22 Mārtiņš Miķelsons 6173 www.lmp.lv/VSK Noskrien 02:28:57 VL3 2 V22 +26:23 +06:16 00:01:36 823 159 982
23 Jānis Teteris 6088 DzSK Lokomotīve 02:29:36 VL3 3 V23 +27:02 +06:56 00:01:22 819 187 1006
24 Aivars Bondars 6105 Lūša pēdās 02:30:18 VL3 4 V24 +27:44 +07:38 00:01:30 816 170 986
25 Andis Gailis 6144 Kocēnu novads 02:30:19 VL3 5 V25 +27:45 +07:38 00:01:28 815 174 989
26 Raivis Reinfelds 6197 Talsu pakalnu sporta klubs 02:30:50 VL2 20 V26 +28:16 +28:16 00:00:59 813 259 1072
27 Andis Geste 6231 VSK Noskrien 02:31:03 VL2 21 V27 +28:29 +28:29 00:01:22 811 187 998
28 Mareks Zālītis 6251 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:32:41 VL2 22 V28 +30:07 +30:07 00:01:17 803 199 1002
29 Mārtiņš Plaudis 6046 SK Dzērvene 02:33:01 VL2 23 V29 +30:27 +30:27 00:01:10 801 219 1020
30 Gatis Pūcītis 6209 Swedbank 02:33:07 VL2 24 V30 +30:33 +30:33 00:01:23 801 184 985
31 Zydrunas Baltrusaitis 6142 Na, pagauk! 02:33:48 VL3 6 V31 +31:14 +11:08 00:02:11 797 117 914
32 Valdis Ņilovs 6083 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:34:25 VL3 7 V32 +31:51 +11:45 00:01:24 794 182 976
33 Jevgeņijs Stepanovs 6087 DzSK Lokomotīve 02:34:47 VL2 25 V33 +32:13 +32:13 00:01:03 792 243 1035
34 Juris Gudēvics - Liepiņš 6012 Jasmīni 02:35:16 VL2 26 V34 +32:42 +32:42 00:01:18 789 196 985
35 Arturs Onzuls 6086 Accenture > High Performance 02:35:32 VL2 27 V35 +32:58 +32:58 00:01:13 788 210 998
36 Juris Šehtels 6118 Ādaži 02:35:47 VL4 1 V36 +33:13 +00:00 00:01:28 787 174 961
37 Gusts Fokerots 6074 Vientuļais Vilks 02:37:30 VL2 28 V37 +34:56 +34:56 00:01:28 778 174 952
38 Agris Samcovs 6265 SPORTLAND 02:37:33 VL2 29 V38 +34:59 +34:59 00:01:26 778 178 956
39 Kirils Boiko 6068 Boyko-sports team 02:37:41 VL2 30 V39 +35:07 +35:07 00:01:23 777 184 961
40 Ainārs Brālītis 6164 adidas Runners | Riga 02:37:42 VL2 31 V40 +35:08 +35:08 00:01:09 777 222 999
41 Vita Devjatņikova 6246 Moller Auto Ventspils / MRC 02:37:45 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:36 1000 213 1213
42 Jekaterina Sokunova 6258 BALTAIS 02:38:14 SL2 2 S2 +00:29 +00:29 00:01:48 997 189 1186
43 Laura Čakle 6151 Moller Auto Ventspils / MRC 02:38:42 SL2 3 S3 +00:57 +00:57 00:01:20 994 255 1249
44 Toms Biders 6255 SPORTLAND 02:38:45 VL2 32 V41 +36:11 +36:11 00:01:13 772 210 982
45 Mārtiņš Fārenhorsts 6198 Talsu pakalnu sporta klubs 02:39:29 VL2 33 V42 +36:55 +36:55 00:01:04 769 239 1008
46 Sergejs Maslobojevs 6014 NRC Rīga 02:40:18 VL2 34 V43 +37:44 +37:44 00:01:49 765 140 905
47 Rūdolfs Ozoliņš 6237 02:40:41 VL2 35 V44 +38:07 +38:07 00:01:23 763 184 947
48 Sergejs Bogdanovs 6259 BALTAIS 02:40:41 VL3 8 V45 +38:07 +18:01 00:01:41 763 151 914
49 Artis Pūcītis 6110 SSK Bebra 02:41:56 VL2 36 V46 +39:21 +39:21 00:01:31 757 168 925
50 Alberts Dambis 6050 Insalvo 02:43:12 VL2 37 V47 +40:37 +40:37 00:01:23 751 184 935
51 Juris Čerņadjevs 6075 02:43:34 VL4 2 V48 +41:00 +07:47 00:01:54 749 134 883
52 Dana Mačtama 6149 Moller Auto Ventspils / MRC 02:43:40 SL2 4 S4 +05:55 +05:55 00:01:43 964 198 1162
53 Kristaps Epners 6054 DOMDARIS 02:44:04 VL3 9 V49 +41:30 +21:24 00:01:18 747 196 943
54 Edgars Bremze 6038 Izturība 02:44:34 VL3 10 V50 +42:00 +21:53 00:01:17 745 199 944
55 Valdis Rozentāls 6222 02:45:06 VL3 11 V51 +42:32 +22:25 00:01:51 742 138 880
56 Miks Pētersons 6010 NORDI furniture 02:45:18 VL2 38 V52 +42:44 +42:44 00:01:39 741 155 896
57 Uldis Žimants 6190 Ozons 02:45:34 VL2 39 V53 +43:00 +43:00 00:01:29 740 172 912
58 Andris Bāliņš 6008 VSK Noskrien 02:45:53 VL2 40 V54 +43:19 +43:19 00:01:22 739 187 926
59 Edgars Kokorēvičs 6249 VSK "Burkānciems & Co" 02:45:54 VL2 41 V55 +43:19 +43:19 00:01:50 739 139 878
60 Edgars Goba 6091 Salaspils Zīriņi 02:46:32 VL3 12 V56 +43:58 +23:52 00:02:13 736 115 851
61 Kristaps Ceriņš 6043 SPB RUN/Asics 02:46:50 VL2 42 V57 +44:16 +44:16 00:01:07 735 228 963
62 Jānis Jerofejevs 6235 02:47:34 VL2 43 V58 +45:00 +45:00 00:01:51 731 138 869
63 Andris Ludriks 6025 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:48:32 VL3 13 V59 +45:58 +25:51 00:01:23 727 184 911
64 Pāvels Baikovs 6017 Be More Alive 02:49:30 VL2 44 V60 +46:56 +46:56 00:01:28 723 174 897
65 Igors Seņko 6229 VSK Noskrien Liepāja 02:49:36 VL2 45 V61 +47:02 +47:02 00:02:13 723 115 838
66 Aigars Lūsis 6196 Talsu pakalnu sporta klubs 02:49:42 VL4 3 V62 +47:08 +13:55 00:01:52 722 137 859
67 Arvis Skrējāns 6005 02:49:52 VL2 46 V63 +47:18 +47:18 00:01:31 722 168 890
68 Viviana Kirilova 6095 VSK Noskrien Vāveres 02:50:00 SL3 1 S5 +12:15 +00:00 00:01:53 928 181 1109
69 Danila Seluto 6101 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:50:22 VL2 47 V64 +47:48 +47:48 00:01:43 719 149 868
70 Reinis Ozoliņš 16026 Patria 02:50:34 VL2 48 V65 +48:00 +48:00 00:01:18 719 196 915
71 Harijs Heislers 6269 02:51:08 VL2 49 V66 +48:34 +48:34 00:02:04 716 123 839
72 Linda Boldāne 6116 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:51:22 SL2 5 S6 +13:38 +13:38 00:01:59 920 171 1091
73 Žanis Cibuļskis 6001 02:51:23 VL2 50 V67 +48:49 +48:49 00:01:38 715 156 871
74 Terry Buehl 6212 02:51:39 VL3 14 V68 +49:05 +28:59 00:02:10 714 118 832
75 Imants Vadzis 6240 RARE Team 02:52:11 VL2 51 V69 +49:37 +49:37 00:01:51 712 138 850
76 Hugo Jakobi 16019 Tavamsporta.lv 02:52:32 VL2 52 V70 +49:58 +49:58 00:01:53 710 135 845
77 Armands Lunts 6156 VSK Noskrien 02:52:38 VL3 15 V71 +50:04 +29:57 00:02:03 710 124 834
78 Ivo Ielītis 16021 02:53:13 VL2 53 V72 +50:39 +50:39 00:01:50 708 139 847
79 Vitālijs Muzika 6045 VSK Noskrien 02:53:21 VL3 16 V73 +50:47 +30:41 00:02:02 707 125 832
80 Arvīds Germovs 6059 02:53:22 VL3 17 V74 +50:47 +30:41 00:02:02 707 125 832
81 Dainis Saukāns 6021 02:53:44 VL3 18 V75 +51:10 +31:03 00:02:05 706 122 828
82 Artūrs Pielēns-Pelēns 6027 Lattelecom 02:55:31 VL2 54 V76 +52:57 +52:57 00:01:47 698 143 841
83 Jolanta Ivanova 6003 02:55:43 SL2 6 S7 +17:58 +17:58 00:02:07 898 161 1059
84 Mihails Kudrjaševs 6243 Fizmati 02:55:51 VL3 19 V77 +53:17 +33:11 00:01:59 697 129 826
85 Dace Fenton 6132 02:55:56 SL2 7 S8 +18:11 +18:11 00:02:10 897 157 1054
86 Monta Ločmele 6184 Patria Sportland 02:57:20 SL2 8 S9 +19:35 +19:35 00:01:40 890 204 1094
87 Ritvars Kalniņš 6108 Skrienam kopā 02:57:23 VL3 20 V78 +54:49 +34:43 00:01:59 691 129 820
88 Jānis Važņevičs 6260 BALTAIS 02:57:29 VL4 4 V79 +54:55 +21:42 00:02:02 691 125 816
89 Jānis Jurševskis 6233 02:57:35 VL2 55 V80 +55:01 +55:01 00:01:44 690 147 837
90 Artūrs Topecs 6004 02:57:39 VL2 56 V81 +55:05 +55:05 00:01:38 690 156 846
91 Jānis Dūka 6186 ALGOL INVEST 02:57:42 VL2 57 V82 +55:08 +55:08 00:02:23 690 107 797
92 Līga Rusiņa 6218 02:58:00 SL2 9 S10 +20:15 +20:15 00:01:49 886 187 1073
93 Kārlis Būmans 6207 Matisons Runner's Club 02:58:02 VL2 58 V83 +55:28 +55:28 00:01:59 688 129 817
94 Matīss Vecvagaris 6252 ultrataka.lv 02:58:33 VL2 59 V84 +55:59 +55:59 00:01:19 686 194 880
95 Sigita Vāce 6182 KSMR FITNESS 02:58:33 SL2 10 S11 +20:49 +20:49 00:01:46 883 192 1075
96 Mārtiņš Niklass 6138 TRX Cēsis 02:58:40 VL3 21 V85 +56:06 +36:00 00:01:22 686 187 873
97 Ģirts Bulāns 6020 VSK Noskrien 02:59:15 VL2 60 V86 +56:41 +56:41 00:01:27 684 176 860
98 Olafs Smiltnieks 16016 Olainfarm 02:59:18 VL3 22 V87 +56:44 +36:38 00:02:20 684 109 793
99 Dace Veipa 6094 VSK Noskrien Vāveres 02:59:34 SL2 11 S12 +21:49 +21:49 00:01:49 879 187 1066
100 Dāvis Poliņš 6023 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien 02:59:35 VL2 61 V88 +57:00 +57:00 00:01:17 683 199 882
101 Ivars Vēvers 6239 Eži 02:59:56 VL2 62 V89 +57:22 +57:22 00:02:34 681 99 780
102 Valdis Kulpe 6107 Latvijas Finieris I Izturība 03:00:01 VL3 23 V90 +57:27 +37:20 00:01:19 681 194 875
103 Artūrs Riekstiņš 6238 Līdz galam 03:01:04 VL2 63 V91 +58:30 +58:30 00:02:18 677 111 788
104 Vladislavs Aļehnovičs 6051 KROKUS 03:01:21 VL2 64 V92 +58:47 +58:47 00:01:11 676 215 891
105 Mārcis Smalkais 6035 Metam mieru! 03:01:30 VL2 65 V93 +58:56 +58:56 00:01:29 675 172 847
106 Rasa Grāvīte 6247 03:02:36 SL2 12 S13 +24:51 +24:51 00:02:06 864 162 1026
107 Aivars Fogelis 6266 03:03:18 VL2 66 V94 +1:00:44 +1:00:44 00:02:02 669 125 794
108 Zane Dziļuma 6048 03:03:32 SL2 13 S14 +25:47 +25:47 00:01:51 860 184 1044
109 Arnis Ābelīte 6133 Virsotne/Marmot 03:03:33 VL3 24 V95 +1:00:59 +40:53 00:01:13 668 210 878
110 Edijs Vilnis 6230 VSK Noskrien 03:03:47 VL3 25 V96 +1:01:13 +41:07 00:01:46 667 144 811
111 Toms Kaufmanis 6065 Maratona klubs 03:03:51 VL2 67 V97 +1:01:17 +1:01:17 00:02:32 667 101 768
112 Henri Jarnstedt 6159 03:03:53 VL2 68 V98 +1:01:19 +1:01:19 00:01:25 667 180 847
113 Arnis Mūrnieks 6077 03:04:34 VL3 26 V99 +1:02:00 +41:54 00:01:47 664 143 807
114 Arturs Grabins 6256 03:04:45 VL2 69 V100 +1:02:11 +1:02:11 00:01:31 663 168 831
115 Oskars Bartuševics 6221 03:05:04 VL2 70 V101 +1:02:30 +1:02:30 00:01:40 662 153 815
116 Darius Steckis 6145 Neringa Trail 03:05:08 VL2 71 V102 +1:02:34 +1:02:34 00:01:59 662 129 791
117 Mārtiņš Allers 6135 03:05:47 VL3 27 V103 +1:03:13 +43:07 00:02:08 660 120 780
118 Kalvis Silgals 6113 Surikati/NFS 03:05:59 VL2 72 V104 +1:03:25 +1:03:25 00:02:17 659 112 771
119 Gints Peleckis 6168 Baltezera skreejeeji 03:06:15 VL2 73 V105 +1:03:41 +1:03:41 00:01:28 658 174 832
120 Agnis Mūrnieks 6084 OVI 03:06:39 VL2 74 V106 +1:04:05 +1:04:05 00:01:19 657 194 851
121 Ieva Biedrīte 6115 Grauda Spēks 03:06:58 SL2 14 S15 +29:13 +29:13 00:01:48 844 189 1033
122 Kaspars Pētersons 6245 VSK Noskrien 03:07:10 VL2 75 V107 +1:04:36 +1:04:36 00:01:24 655 182 837
123 Māra Braslava 6117 03:07:35 SL2 15 S16 +29:50 +29:50 00:01:53 841 181 1022
124 Edgars Erts 6161 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 03:07:47 VL3 28 V108 +1:05:12 +45:06 00:01:09 653 222 875
125 Aivis Putnāns 6188 VENDEN 03:07:53 VL2 76 V109 +1:05:19 +1:05:19 00:01:30 652 170 822
126 Agita Grizāne 6033 VSK Noskrien 03:07:54 SL3 2 S17 +30:10 +17:55 00:02:04 840 165 1005
127 Uģis Holsts 6109 SSK Bebra 03:08:02 VL3 29 V110 +1:05:28 +45:21 00:01:17 652 199 851
128 Deivids Stupiņš 6063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 03:08:20 VLJ 2 V111 +1:05:46 +43:33 00:02:19 651 110 761
129 Daniel Lopes Martins 6037 03:08:21 VL2 77 V112 +1:05:47 +1:05:47 00:02:36 651 98 749
130 Antons Kranga 6192 03:08:38 VL2 78 V113 +1:06:04 +1:06:04 00:01:48 650 142 792
131 Dzintars Dūdiņš 6080 Siguldas Maratona klubs 03:08:45 VL3 30 V114 +1:06:11 +46:04 00:01:23 649 184 833
132 Zane Dzirkale 6180 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC 03:09:34 SL2 16 S18 +31:49 +31:49 00:01:42 832 200 1032
133 Igors Jegorovs 6210 03:09:45 VL2 79 V115 +1:07:11 +1:07:11 00:01:55 646 133 779
134 Jānis Vizulis 6147 03:10:28 VL3 31 V116 +1:07:54 +47:48 00:01:17 644 199 843
135 Ainārs Grīnvalds 6130 LVM I MammaDaba 03:10:36 VL3 32 V117 +1:08:02 +47:55 00:01:44 643 147 790
136 Kristīne Leja 6024 03:10:36 SL2 17 S19 +32:52 +32:52 00:02:07 828 161 989
137 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 6081 Siguldas Maratona klubs 03:10:53 VL2 80 V118 +1:08:19 +1:08:19 00:01:40 642 153 795
138 Aivis Vaļulis 6162 Daugavpils Runners 03:11:07 VL2 81 V119 +1:08:33 +1:08:33 00:01:15 641 204 845
139 Kristaps Caune 6000 03:11:16 VL2 82 V120 +1:08:42 +1:08:42 00:01:22 641 187 828
140 Andris Pētersons 16022 03:11:23 VL3 33 V121 +1:08:49 +48:43 00:02:05 640 122 762
141 Evija Vate 6060 Engures sportam 03:11:29 SL2 18 S20 +33:44 +33:44 00:01:26 824 237 1061
142 Līga Irbe 6228 Talsu pauguraines Zaķi 03:11:42 SL3 3 S21 +33:57 +21:42 00:01:32 823 222 1045
143 Daina Jurķe 6064 03:11:44 SL2 19 S22 +34:00 +34:00 00:01:52 823 182 1005
144 Žanis Lulle 6234 Līvānu VK / BALTAIS 03:11:49 VL2 83 V122 +1:09:15 +1:09:15 00:01:27 639 176 815
145 Valentīns Ščedrovs 6163 Supercompensation 03:11:52 VL3 34 V123 +1:09:18 +49:11 00:01:52 639 137 776
146 Uldis Kirtovskis 6242 Izturība 03:12:06 VL4 5 V124 +1:09:32 +36:19 00:02:11 638 117 755
147 Arturs Graube 6166 03:12:18 VL2 84 V125 +1:09:44 +1:09:44 00:01:55 637 133 770
148 Ģirts Vēsma 6158 Zemgales Ziņas 03:12:33 VL4 6 V126 +1:09:59 +36:46 00:02:35 637 99 736
149 Līga Līdumniece 6271 adidas Runners 03:12:39 SL2 20 S23 +34:54 +34:54 00:01:33 819 219 1038
150 Ludmila Joce 6150 Moller Auto Ventspils / MRC 03:12:46 SL3 4 S24 +35:01 +22:46 00:01:35 818 215 1033
151 Sandris Lizbovskis 6268 03:12:47 VL3 35 V127 +1:10:13 +50:07 00:02:09 636 119 755
152 Artūrs Ketlers 6016 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:12:54 VLJ 3 V128 +1:10:20 +48:07 00:01:13 635 210 845
153 Jānis Gora 6097 LMT 03:12:57 VL2 85 V129 +1:10:23 +1:10:23 00:01:59 635 129 764
154 Dāvis Plotnieks 6148 adidas Runners | Riga I GoPro 03:13:00 VL2 86 V130 +1:10:26 +1:10:26 00:01:09 635 222 857
155 Madara Marija Muižniece 6154 adias Runners Riga 03:13:00 SL2 21 S25 +35:15 +35:15 00:01:25 817 240 1057
156 Māris Heinols 6170 Kocēnu novads 03:13:02 VL3 36 V131 +1:10:28 +50:21 00:01:47 635 143 778
157 Juris Redisons 6079 Tērvetes dabas parks 03:15:09 VL3 37 V132 +1:12:35 +52:29 00:01:22 628 187 815
158 Uldis Tučs 6165 Ārprāc ar mani 03:15:10 VL2 87 V133 +1:12:36 +1:12:36 00:01:32 628 166 794
159 Jānis Griķis 6019 Daugavpils Runners 03:15:37 VL2 88 V134 +1:13:03 +1:13:03 00:01:35 627 161 788
160 Raimonds Biedrītis 6114 Grauda Spēks 03:16:04 VL2 89 V135 +1:13:30 +1:13:30 00:02:10 625 118 743
161 Guntars Būmans 6208 Matisons Runner's Club 03:16:09 VL3 38 V136 +1:13:35 +53:28 00:02:03 625 124 749
162 Uģis Bents 6082 03:16:10 VL2 90 V137 +1:13:36 +1:13:36 00:01:46 625 144 769
163 Ronalds Zarīts 6267 Scope Sports 03:16:24 VL2 91 V138 +1:13:50 +1:13:50 00:01:50 624 139 763
164 Edgars Lapiņš 6111 Accenture Latvia 03:17:16 VL2 92 V139 +1:14:42 +1:14:42 00:02:39 621 96 717
165 Ruta Šķipare 6104 Lūša pēdās 03:18:12 SL3 5 S26 +40:27 +28:12 00:02:21 796 145 941
166 Artis Līcītis 6026 VSK Noskrien 03:18:19 VL2 93 V140 +1:15:45 +1:15:45 00:01:39 618 155 773
167 Augustas Gajauskas 6171 03:18:42 VL2 94 V141 +1:16:08 +1:16:08 00:02:19 617 110 727
168 Arnis Pokšāns 6052 Abas Kreisās Kājas 03:18:58 VL3 39 V142 +1:16:24 +56:17 00:01:55 616 133 749
169 Edmunds Gržibovskis 6018 SK Dzērvene 03:19:49 VL3 40 V143 +1:17:14 +57:08 00:02:05 613 122 735
170 Aigars Vārna 16015 Ziemeļkurzeme OK 03:20:08 VL3 41 V144 +1:17:34 +57:27 00:02:18 612 111 723
171 Guntars Siliņš 6047 KROKUS 03:20:54 VL3 42 V145 +1:18:20 +58:14 00:01:44 610 147 757
172 Arnis Kuzmanis 6092 AkmensDizains.lv 03:21:05 VL3 43 V146 +1:18:31 +58:25 00:02:20 610 109 719
173 Gints Bērziņš 6093 AkmensDizains.lv 03:21:05 VL2 95 V147 +1:18:31 +1:18:31 00:02:21 610 109 719
174 Elīna Jokuma 6236 03:21:16 SL2 22 S27 +43:31 +43:31 00:01:58 784 173 957
175 Daiga Rove 6181 03:21:36 SL2 23 S28 +43:51 +43:51 00:01:48 782 189 971
176 Gunta Neija 6066 VSK Noskrien 03:21:40 SL2 24 S29 +43:55 +43:55 00:02:22 782 144 926
177 Aigars Beks 6153 03:22:27 VL3 44 V148 +1:19:53 +59:47 00:02:23 605 107 712
178 Māris Videmanis 6090 Mežsusuri 03:22:35 VL2 96 V149 +1:20:00 +1:20:00 00:02:14 605 114 719
179 Ilva Kārkliņa 6254 SPORTLAND 03:23:14 SL3 6 S30 +45:29 +33:14 00:02:13 776 153 929
180 Aigars Bergs 6204 03:24:21 VL2 98 V150 +1:21:47 +1:21:47 00:02:06 600 121 721
181 Jānis Butkēvičus 6129 03:24:21 VL2 97 V151 +1:21:47 +1:21:47 00:01:25 600 180 780
182 Tomass Fedotovs 6076 ČikČik 03:25:22 VL2 99 V152 +1:22:48 +1:22:48 00:01:47 597 143 740
183 Juris Kļaviņš 6248 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC 03:25:49 VL3 45 V153 +1:23:14 +1:03:08 00:02:21 596 109 705
184 Inese Otomere 6039 03:25:51 SL2 25 S31 +48:06 +48:06 00:02:17 766 149 915
185 Mārtiņš Bērziņš 6157 KURMIS OK 03:26:01 VL2 100 V154 +1:23:27 +1:23:27 00:01:45 595 146 741
186 Oksana Juvčenko 6143 03:26:10 SL2 26 S32 +48:25 +48:25 00:02:06 765 162 927
187 Ilmārs Zirnis 6206 Matison's Runners Club 03:26:21 VL4 7 V155 +1:23:47 +50:34 00:02:38 594 97 691
188 Ģirts Melezers 6120 Rīgas satiksme 03:26:41 VL2 101 V156 +1:24:07 +1:24:07 00:01:49 593 140 733
189 Žanete Leimane 6177 TRX Cēsis 03:26:46 SL3 7 S33 +49:02 +36:47 00:02:03 763 166 929
190 Kaspars Salmiņš 6194 DABAS DOTS 03:26:56 VL2 102 V157 +1:24:21 +1:24:21 00:02:04 592 123 715
191 Vladislavs Petičonoks 16017 Olainfarm 03:28:02 VL2 103 V158 +1:25:28 +1:25:28 00:02:12 589 116 705
192 Jānis Pārums 6250 Projekts Etiopietis 03:28:09 VL2 104 V159 +1:25:35 +1:25:35 00:02:07 589 120 709
193 Jānis Voronovs 16024 03:30:21 VL3 46 V160 +1:27:47 +1:07:41 00:01:50 583 139 722
194 Kristaps Šteinbergs 6061 Legs Misérables 03:30:29 VL2 105 V161 +1:27:55 +1:27:55 00:02:43 582 94 676
195 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs 03:31:18 SL2 27 S34 +53:33 +53:33 00:02:04 747 165 912
196 Klāvs Vasiļevskis 6224 03:32:00 VL2 106 V162 +1:29:26 +1:29:26 00:01:17 578 199 777
197 Rosmari Marrandi 6225 03:32:00 SL2 28 S35 +54:15 +54:15 00:02:29 744 137 881
198 Raimonds Buraks 6270 03:32:41 VL2 107 V163 +1:30:07 +1:30:07 00:02:31 576 101 677
199 Armands Sudrabs 6200 VSK/Noskrien 03:32:54 VL3 47 V164 +1:30:19 +1:10:13 00:02:11 576 117 693
200 Arvydas Gintauskas 6152 Trail Kuršių Nerija, Lithuania 03:33:40 VL2 108 V165 +1:31:06 +1:31:06 00:02:31 574 101 675
201 Ivo Zemturis 6031 03:33:42 VL2 109 V166 +1:31:08 +1:31:08 00:01:45 574 146 720
202 Līga Rukšāne 6032 03:33:46 SL2 29 S36 +56:01 +56:01 00:02:40 738 128 866
203 Ieviņa Gaiziņa 6169 VSK Noskrien 03:34:18 SL3 8 S37 +56:33 +44:18 00:02:15 736 151 887
204 Natālija Treulande 6015 VSK Noskrien 03:34:51 SL2 30 S38 +57:06 +57:06 00:02:18 734 148 882
205 Zane Muceniece 6070 03:34:55 SL2 31 S39 +57:10 +57:10 00:01:58 734 173 907
206 Inta Zīriuse 16014 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 03:35:24 SL2 32 S40 +57:40 +57:40 00:02:09 732 158 890
207 Edvards Kalniņš 6191 03:35:25 VLJ 4 V167 +1:32:51 +1:10:38 00:01:38 569 156 725
208 Roberts Černovs 6141 AS "Latvijas Finieris" 03:35:25 VL2 110 V168 +1:32:51 +1:32:51 00:01:42 569 150 719
209 Austris Lepiksons 6217 Alusala 03:36:00 VL3 48 V169 +1:33:26 +1:13:19 00:02:12 567 116 683
210 Dace Blūma 6201 vecais kazlēns 354 03:36:25 SL2 33 S41 +58:41 +58:41 00:01:57 729 174 903
211 Romāns Koškins 6193 03:36:36 VL3 49 V170 +1:34:02 +1:13:55 00:02:21 566 109 675
212 Elīna Kabaļina 6127 03:36:49 SL2 34 S42 +59:04 +59:04 00:02:29 728 137 865
213 Krišjānis Neijs 6067 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:37:39 VL2 111 V171 +1:35:05 +1:35:05 00:01:34 563 163 726
214 Daiga Vilkaste 6058 03:39:13 SL3 9 S43 +1:01:28 +49:13 00:02:41 720 127 847
215 Haralds Krievs 6036 :) 03:41:03 VL3 50 V172 +1:38:29 +1:18:22 00:01:56 555 132 687
216 Aija Melezere 6121 VSK Noskrien 03:41:27 SL2 35 S44 +1:03:42 +1:03:42 00:02:02 712 167 879
217 Antra Dumbrovska 6241 03:41:28 SL2 36 S45 +1:03:43 +1:03:43 00:01:27 712 234 946
218 Antra Lukševica 6199 VSK Noskrien 03:41:28 SL2 37 S46 +1:03:43 +1:03:43 00:02:21 712 145 857
219 Ritvars Bikšis 6187 socktoys.lv 03:42:19 VL2 112 V173 +1:39:45 +1:39:45 00:01:17 551 199 750
220 Sabīne Bunere 6040 03:42:19 SL2 38 S47 +1:04:35 +1:04:35 00:02:30 710 136 846
221 Jānis Marčinkus 6119 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:42:20 VL4 8 V174 +1:39:46 +1:06:33 00:03:09 551 81 632
222 Dace Podkalne 6216 VSK Noskrien Blonde 03:42:34 SL2 39 S48 +1:04:49 +1:04:49 00:02:33 709 133 842
223 Vilius Jonaitis 6213 Penki kalnai 03:42:44 VL3 51 V175 +1:40:10 +1:20:03 00:02:41 550 95 645
224 Edgars Zaķis 6028 VSK Noskrien 03:45:43 VL2 113 V176 +1:43:09 +1:43:09 00:02:12 543 116 659
225 Valdis Bergs 6219 03:48:00 VL2 114 V177 +1:45:26 +1:45:26 00:01:38 538 156 694
226 Zane Karpenko 6215 SWEDBANK 03:48:22 SL2 40 S49 +1:10:37 +1:10:37 00:01:49 691 187 878
227 Jana Puze 6022 Jaunmārupe skrien! 03:48:56 SL2 41 S50 +1:11:11 +1:11:11 00:02:11 689 156 845
228 Madara Berga 6220 03:50:24 SL2 42 S51 +1:12:39 +1:12:39 00:02:22 685 144 829
229 Ralfs Jumiķis 6253 SPORTLAND 03:50:24 VLJ 5 V178 +1:47:50 +1:25:37 00:02:15 532 113 645
230 Ruslans Mamedovs 6013 Daugavpils Runners 03:50:27 VL2 115 V179 +1:47:53 +1:47:53 00:01:45 532 146 678
231 Zane Vanaga 6007 VSK Noskrien 03:51:08 SL2 43 S52 +1:13:23 +1:13:23 00:02:03 682 166 848
232 Ilona Sedleniece 6211 03:51:09 SL3 10 S53 +1:13:24 +1:01:09 00:02:40 682 128 810
233 Natālija Joničenko 6062 Talsu pauguraines Zaķi 03:53:03 SL3 11 S54 +1:15:18 +1:03:03 00:02:09 677 158 835
234 Juris Opeņhovskis 6041 03:53:12 VL2 116 V180 +1:50:38 +1:50:38 00:02:19 526 110 636
235 Aiga Vīdmane 6155 03:53:47 SL3 12 S55 +1:16:02 +1:03:47 00:02:52 675 119 794
236 Andris Melnis 6124 Olainfarm 03:54:15 VL2 117 V181 +1:51:40 +1:51:40 00:02:02 523 125 648
237 Armands Beitiks 6089 Līgatne var! 03:56:32 VL2 118 V182 +1:53:58 +1:53:58 00:02:28 518 103 621
238 Kaspars Kalniņš 6183 4 brāļi 03:56:58 VL3 52 V183 +1:54:24 +1:34:17 00:02:48 517 91 608
239 Mareks Tumašs 6122 Knowledgeprice.com 03:58:38 VL3 53 V184 +1:56:04 +1:35:58 00:01:38 514 156 670
240 Ingars Šakalis 6042 VSK Noskrien 04:00:48 VL2 119 V185 +1:58:13 +1:58:13 00:02:22 509 108 617
241 Denis Aļeksejevs 6226 Rush B! 04:03:19 VL2 120 V186 +2:00:45 +2:00:45 00:02:18 504 111 615
242 Randa Misāne 16028 - 04:03:24 SL2 44 S56 +1:25:39 +1:25:39 00:03:06 648 110 758
243 Pēteris Leja 6085 04:06:04 VL4 9 V187 +2:03:30 +1:30:17 00:02:38 498 97 595
244 Imants Ločmelis 6029 Nūjo ar vēju 04:07:16 VL4 10 V188 +2:04:42 +1:31:29 00:02:10 496 118 614
245 Renāte Šmite 6073 04:08:18 SLJ 1 S57 +1:30:33 +00:00 00:02:43 635 125 760
246 Evita Biezmane 6106 04:11:27 SL2 45 S58 +1:33:42 +1:33:42 00:02:37 627 130 757
247 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv 04:15:51 VL2 121 V189 +2:13:17 +2:13:17 00:03:20 479 77 556
248 Ilze Rata 6103 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:17:03 SL4 1 S59 +1:39:18 +00:00 00:02:42 614 126 740
249 Ingūna Sevostjanova 6202 Nūjo vesels 04:19:31 SL3 14 S60 +1:41:47 +1:29:32 00:02:57 608 115 723
250 Kristīne Kuka 6136 Lēdmane 04:19:31 SL3 13 S61 +1:41:46 +1:29:32 00:02:43 608 125 733
251 Aija Dzeņkovska 6049 Nūjo vesels 04:23:20 SL3 15 S62 +1:45:35 +1:33:21 00:02:44 599 124 723
252 Māris Vīlips 6057 04:23:21 VL3 54 V190 +2:20:47 +2:00:40 00:02:33 465 100 565
253 Sanita Rāviņa 16020 04:23:57 SL2 46 S63 +1:46:12 +1:46:12 00:03:46 598 90 688
254 Romans Cvetkovs 6078 04:30:58 VL2 122 V191 +2:28:24 +2:28:24 00:02:40 452 96 548
255 Jānis Kalniņš 6071 VSK Noskrien 04:34:21 VL3 55 V192 +2:31:47 +2:11:40 00:02:42 447 94 541
256 Olga Mikulova 6139 Maratona klubs / VSK Noskrien 04:36:08 SL2 47 S64 +1:58:24 +1:58:24 00:02:53 571 118 689
257 Ligita Leitlande 6179 Zemgales Ziņas 04:38:33 SL3 16 S65 +2:00:49 +1:48:34 00:02:51 566 119 685
258 Benita Ločmele 6030 Nūjo ar vēju 04:38:34 SL4 2 S66 +2:00:49 +21:31 00:03:01 566 113 679
259 Jānis Laganovskis 6072 VSK Noskrien 04:39:21 VL2 123 V193 +2:36:47 +2:36:47 00:01:42 439 150 589
260 Dzintars Laganovskis 6131 04:41:09 VL3 56 V194 +2:38:34 +2:18:28 00:02:49 436 91 527
261 Raivis Rāviņš 16013 RR 04:41:39 VL2 124 V195 +2:39:05 +2:39:05 00:03:00 435 85 520
262 Reinis Rasa 16023 04:50:00 VL3 57 V196 +2:47:26 +2:27:19 00:02:52 423 89 512
263 Inese Sirmā 6176 04:57:44 SL3 17 S67 +2:19:59 +2:07:45 00:02:55 530 117 647
264 Anete Skrastiņa 16027 Laimaskoks 05:04:25 SL2 48 S68 +2:26:40 +2:26:40 00:02:05 518 163 681
265 Ilze Pavāre 6128 Laimas koks 05:04:26 SL2 49 S69 +2:26:41 +2:26:41 00:02:40 518 128 646
266 Liene Bērze 6112 EY 05:39:12 SL2 50 S70 +3:01:27 +3:01:27 00:03:43 465 91 556
267 Artūrs Vaselis 6189 Patria Sportland DNF
268 Ieva Upmace-Grīviņa 6140 Surikati DNF
269 Mārtiņs Malzubris 6244 Zubru trieciens DNF
270 Niks Jansons 6203 Mailigen DNF