Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 6195 Talsu pakalnu sporta klubs V1 VLJ 00:00:51 300
2 Mārtiņš Zemturis 3404 KSMR Fitness V2 VZ3 00:00:52 294
3 Dmitrijs Serjogins 6257 BALTAIS V3 VL2 00:00:53 289
4 Juris Damškalns 5363 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VB2 00:00:57 268
5 Aksels Bresme 3746 Talsu pakalnu sporta klubs V5 VZ2 00:00:58 264
6 Raitis Grablovskis 4216 BALTAIS V6 VZ3 00:00:58 264
7 Gints Jakovels 5097 Smiling runner V7 VB2 00:00:59 259
8 Raimo Vīgants 3260 SSK Bebra V8 VZ2 00:00:59 259
9 Raivis Reinfelds 6197 Talsu pakalnu sporta klubs V9 VL2 00:00:59 259
10 Anatolijs Macuks 6099 Lūša pēdās V10 VL2 00:01:00 255
11 Niks Zauls 3250 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola V11 VZ2 00:01:00 255
12 Uldis Kļaviņš 6096 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V12 VL2 00:01:00 255
13 Artūrs Ločmelis 5495 PATRIA SPORTLAND V13 VB2 00:01:01 251
14 Edgars Sprūds 5165 Matisons Runner's Club V14 VB2 00:01:01 251
15 Jānis Mežiels 3193 Patria Sportland V15 VZ3 00:01:01 251
16 Reinis Korsūnovs 3748 Talsu pakalnu sporta klubs V16 VZ3 00:01:01 251
17 Rolands Briņķis 3743 DABAS DOTS V17 VZ3 00:01:01 251
18 Viktors Saveļjevs 5175 RIEKSTI V18 VB2 00:01:01 251
19 Voldemārs Lejnieks 5054 SK Dzērvene V19 VB2 00:01:01 251
20 Andris Ponomarenko 3898 Rivello V20 VZ3 00:01:03 243
21 Dainis Stepe 3707 Patria Sportland V21 VZ3 00:01:03 243
22 Jevgeņijs Stepanovs 6087 DzSK Lokomotīve V22 VL2 00:01:03 243
23 Jurģis Stukuls 5053 SK Katrīna V23 VB2 00:01:03 243
24 Juris Gailis 3618 Rūsiņa komanda V24 VZ2 00:01:03 243
25 Kaspars Adijāns 5023 SPB RUN/Asics V25 VB2 00:01:03 243
26 Andris Robalds 5404 Kocēnu novads V26 VBJ 00:01:04 239
27 Artūrs Vadzis 6214 SPB RUN/Asics V27 VL2 00:01:04 239
28 Jānis Puida 3257 SSK Bebra V28 VZ3 00:01:04 239
29 Mārtiņš Fārenhorsts 6198 Talsu pakalnu sporta klubs V29 VL2 00:01:04 239
30 Dins Vecāns 3558 adidas Runners | Riga V30 VZ3 00:01:05 235
31 Kaspars Kaverskis 4245 SPORTLAND V31 VZ3 00:01:05 235
32 Aivis Štemmers 5064 SK Pūre V32 VB2 00:01:06 232
33 Dagnis Boltrikovs 3298 Veselīga slodzīte V33 VZ3 00:01:06 232
34 Kristaps Pugačs 6263 SPORTLAND V34 VZ3 00:01:06 232
35 Uldis Klepers 6098 Virsotne/MARMOT V35 VL2 00:01:06 232
36 Jānis Kūms 6134 Inov-8 I OSveikals.lv V36 VL2 00:01:07 228
37 Jānis Vītiņš 3203 VSK Noskrien Rieksti V37 VZ3 00:01:07 228
38 Kristaps Ceriņš 6043 SPB RUN/Asics V38 VL2 00:01:07 228
39 Artūrs Blūmiņš 6044 Virsotne/MARMOT V39 VL2 00:01:08 225
40 Artūrs Leitlands 4132 VSK Burkānciems & Co V40 VZ3 00:01:08 225
41 Egils Cēberis 3689 Saldus boksa klubs V41 VZ3 00:01:08 225
42 Gunta Blūmiņa 5200 Virsotne/MARMOT S1 SB2 00:01:08 300
43 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V42 VL2 00:01:08 225
44 Kristaps Bērziņš 5496 PATRIA SPORTLAND V43 VB2 00:01:08 225
45 Mārtiņš Krauklis 5153 V44 VB2 00:01:08 225
46 Ainārs Brālītis 6164 adidas Runners | Riga V45 VL2 00:01:09 222
47 Andris Ronimoiss 3206 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V46 VZ3 00:01:09 222
48 Dāvis Plotnieks 6148 adidas Runners | Riga I GoPro V47 VL2 00:01:09 222
49 Edgars Erts 6161 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V48 VL3 00:01:09 222
50 Ivo Rudinskis 6123 Saldus Boksa klubs V49 VL2 00:01:09 222
51 Kārlis Vanags 5361 Talsu pakalnu sporta klubs V50 VB2 00:01:09 222
52 Krists Siņicins 3553 Grauda Spēks V51 VZ2 00:01:09 222
53 Baiba Šņoriņa 3744 Talsu pakalnu sporta klubs S2 SZ2 00:01:10 291
54 Dāniels Ziemelis 3324 Ašās kājas ZID V52 VZ1 00:01:10 219
55 Mārtiņš Plaudis 6046 SK Dzērvene V53 VL2 00:01:10 219
56 Nauris Aukmanis 6261 PATRIA SPORTLAND V54 VL2 00:01:10 219
57 Raimonds Ozoliņš 5177 RIEKSTI V55 VB2 00:01:10 219
58 Dainis Limanāns 5174 RIEKSTI V56 VB2 00:01:11 215
59 Evija Bērziņa 3043 VSK Noskrien / SK Dzērvene S3 SZ3 00:01:11 287
60 Kristaps Broks 6146 RIEKSTI V57 VL2 00:01:11 215
61 Māris Bērziņš 3097 Virsotne/MARMOT V58 VZ3 00:01:11 215
62 Vladislavs Aļehnovičs 6051 KROKUS V59 VL2 00:01:11 215
63 Aivars Spūlis 5196 Izturība V60 VB2 00:01:12 213
64 Andris Sprūds 6009 VSK Noskrien Divplākšņi V61 VL2 00:01:12 213
65 Dmitrijs Ničipors 5093 Suntoo/Isostar Latvija V62 VB2 00:01:12 213
66 Ilona Marhele 5294 Grauda Spēks S4 SB2 00:01:12 283
67 Rinalds Trukšs 15035 RR V63 VB2 00:01:12 213
68 Uldis Pormeisters 3117 Ātrās ļipas V64 VZ3 00:01:12 213
69 Vents Lupkins 4041 SPB RUN/Asics V65 VZ3 00:01:12 213
70 Arnis Ābelīte 6133 Virsotne/Marmot V66 VL3 00:01:13 210
71 Artūrs Ketlers 6016 VSK Noskrien / SK Dzērvene V67 VLJ 00:01:13 210
72 Arturs Onzuls 6086 Accenture > High Performance V68 VL2 00:01:13 210
73 Jānis Seglickis 5231 Pingvīni V69 VB2 00:01:13 210
74 Nauris Spalviņš 4134 SPB RUN/Asics V70 VZ3 00:01:13 210
75 Oskars Blaus 4131 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V71 VZ3 00:01:13 210
76 Reinis Elksnis 3557 Rz Team V72 VZ3 00:01:13 210
77 Renārs Teters-Teterovskis 4059 V73 VZ3 00:01:13 210
78 Toms Biders 6255 SPORTLAND V74 VL2 00:01:13 210
79 Andrejs Bondarevs 4217 BALTAIS V75 VZ3 00:01:14 207
80 Artūrs Jansons 3119 Maratona Klubs V76 VZ3 00:01:14 207
81 Gunārs Ozoliņš 3187 DzSK Lokomotīve V77 VZ3 00:01:14 207
82 Jānis Mūrnieks 3170 SK Tērauds V78 VZ3 00:01:14 207
83 Kitija Valtere 5492 BALTAIS S5 SB2 00:01:14 276
84 Miķelis Zumbergs 3051 V79 VZ3 00:01:14 207
85 Oskars Damroze 3706 Patria Sportland V80 VZ2 00:01:14 207
86 Reinis Liepiņš 5066 V81 VB2 00:01:14 207
87 Aivis Vaļulis 6162 Daugavpils Runners V82 VL2 00:01:15 204
88 Bruno Krampe 4302 SS Arkādija V83 VZ2 00:01:15 204
89 Dzintars Skrundenieks 3687 HK "Bites" V84 VZ3 00:01:15 204
90 Gints Putniņš 3139 V85 VZ3 00:01:15 204
91 Ivo Levāns 3576 Engures sportam V86 VZ3 00:01:15 204
92 Kristaps Magone 5186 Attido/SPB RUN/Asics V87 VB2 00:01:15 204
93 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks V88 VL2 00:01:15 204
94 Viesturs Tohvs 3805 V89 VZ3 00:01:15 204
95 Ansis Pūce 5216 Saldus Boksa klubs V90 VB2 00:01:16 201
96 Artis Krievāns 6056 VSK “Burkānciems & Co” V91 VL3 00:01:16 201
97 Didzis Glušņevs 5062 VSK Noskrien Rieksti V92 VB2 00:01:16 201
98 Igo Radžabovs 4052 Skrunda V93 VZ2 00:01:16 201
99 Mārtiņš Purenkovs 3827 Legs Miserables V94 VZ3 00:01:16 201
100 Dāvis Poliņš 6023 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V95 VL2 00:01:17 199
101 Edgars Bremze 6038 Izturība V96 VL3 00:01:17 199
102 Jānis Vizulis 6147 V97 VL3 00:01:17 199
103 Klāvs Vasiļevskis 6224 V98 VL2 00:01:17 199
104 Mareks Zālītis 6251 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V99 VL2 00:01:17 199
105 Mārtiņš Gailis 13066 kocēnu novads V100 VZ3 00:01:17 199
106 Ritvars Bikšis 6187 socktoys.lv V101 VL2 00:01:17 199
107 Uģis Holsts 6109 SSK Bebra V102 VL3 00:01:17 199
108 Ainārs Kumpiņš 6011 VSK Noskrien / PaBaso.lv V103 VL2 00:01:18 196
109 Edgars Dzenuška 6053 Visma Active V104 VL2 00:01:18 196
110 Edgars Kuģenieks 5181 RIEKSTI V105 VB2 00:01:18 196
111 Gunārs Ruciņš 5286 Fizkultūras nora V106 VB2 00:01:18 196
112 Irina Štūla Pankoka 5270 Moller Auto Ventspils / MRC S6 SB2 00:01:18 262
113 Juris Gudēvics - Liepiņš 6012 Jasmīni V107 VL2 00:01:18 196
114 Kristaps Epners 6054 DOMDARIS V108 VL3 00:01:18 196
115 Kristiāns Košinskis 5430 Lattelecom V109 VBJ 00:01:18 196
116 Reinis Ozoliņš 16026 Patria V110 VL2 00:01:18 196
117 Romāns Kuročkins 3920 V111 VZ3 00:01:18 196
118 Salvis Brasavs 5017 V112 VB3 00:01:18 196
119 Toms Jurkevičs 3648 V113 VZ3 00:01:18 196
120 Agnis Mūrnieks 6084 OVI V114 VL2 00:01:19 194
121 Aleksandrs Sokolovs 13052 patria V115 VZ3 00:01:19 194
122 Edgars Grigorjevs 3272 V116 VZ2 00:01:19 194
123 Ģirts Fišers 3041 Maratona klubs V117 VZ3 00:01:19 194
124 Ģirts Priecums 3095 V118 VZ3 00:01:19 194
125 Jānis Duberis 5101 SSK Bebra V119 VB3 00:01:19 194
126 Konstantīns Grišulis 3255 V120 VZ3 00:01:19 194
127 Kristaps Zvirgzds 5040 V121 VBJ 00:01:19 194
128 Lauris Repša 5208 V122 VB2 00:01:19 194
129 Matīss Vecvagaris 6252 ultrataka.lv V123 VL2 00:01:19 194
130 Niklāvs Marauskis 3637 SK "KATRĪNA" V124 VZ2 00:01:19 194
131 Oskars Bormanis 5356 V125 VB2 00:01:19 194
132 Uģis Inka 5327 VSK Noskrien / Vecās kedas V126 VB3 00:01:19 194
133 Valdis Kulpe 6107 Latvijas Finieris I Izturība V127 VL3 00:01:19 194
134 Einārs Jansons 15040 - V128 VB2 00:01:20 191
135 Laura Čakle 6151 Moller Auto Ventspils / MRC S7 SL2 00:01:20 255
136 Māris Sardiko 5387 Team Kažemāka/Train2WinLv V129 VB2 00:01:20 191
137 Mārtiņš Krams 5074 V130 VB2 00:01:20 191
138 Sergejs Bezuščonoks 3615 Individuāli V131 VZ3 00:01:20 191
139 Agris Krūmiņš 3668 V132 VZ3 00:01:21 189
140 Andis Antāns 5266 Adidas runners | RIGA V133 VB2 00:01:21 189
141 Daumants Putnis 5203 SSK Bebra V134 VB3 00:01:21 189
142 Edgars Apinis 4157 ASK PATRIA V135 VZ3 00:01:21 189
143 Jānis Pauliņš 3018 V136 VZ3 00:01:21 189
144 Jevgēnijs Turkins 5193 Lūša pēdās V137 VB2 00:01:21 189
145 Kaspars Allers 5206 V138 VB2 00:01:21 189
146 Krists Stūrmanis 4023 TeaMCG V139 VZ2 00:01:21 189
147 Mārtiņš Vižla 13050 V140 VZ3 00:01:21 189
148 Andis Geste 6231 VSK Noskrien V141 VL2 00:01:22 187
149 Andris Bāliņš 6008 VSK Noskrien V142 VL2 00:01:22 187
150 Artis Smerliņš 3622 V143 VZ3 00:01:22 187
151 Gvido Dzenis 3359 Visma V144 VZ3 00:01:22 187
152 Jānis Teteris 6088 DzSK Lokomotīve V145 VL3 00:01:22 187
153 Jēkabs Dzenis 4292 V146 VZ2 00:01:22 187
154 Juris Redisons 6079 Tērvetes dabas parks V147 VL3 00:01:22 187
155 Kristaps Caune 6000 V148 VL2 00:01:22 187
156 Mārtiņš Liberts 5063 SMILE&Run V149 VB2 00:01:22 187
157 Mārtiņš Niklass 6138 TRX Cēsis V150 VL3 00:01:22 187
158 Mārtiņš Tamisārs 4249 DPD Latvija V151 VZ3 00:01:22 187
159 Oskars Cimermanis 5067 Riga Ironman Team V152 VB2 00:01:22 187
160 Pēteris Lazdiņš 3293 KROKUS V153 VZ2 00:01:22 187
161 Raitis Jirgensons 5314 V154 VB2 00:01:22 187
162 Sergejs Ļeta 6262 PATRIA SPORTLAND V155 VL2 00:01:22 187
163 Alberts Dambis 6050 Insalvo V156 VL2 00:01:23 184
164 Andris Ludriks 6025 RIEKSTI / VSK Noskrien V157 VL3 00:01:23 184
165 Artūrs Rimicans 5347 Patria Sportland V158 VB2 00:01:23 184
166 Artūrs Sņegovičs 3700 V159 VZ3 00:01:23 184
167 Dzintars Dūdiņš 6080 Siguldas Maratona klubs V160 VL3 00:01:23 184
168 Gatis Pūcītis 6209 Swedbank V161 VL2 00:01:23 184
169 Ginta Valtere 4215 BALTAIS S8 SZ3 00:01:23 246
170 Gundars Kokarevics 5400 V162 VB2 00:01:23 184
171 Jurģis Kļavpurs 3790 VSK Noskrien V163 VZ3 00:01:23 184
172 Juris Iļčenko 3586 SK Dzērvene V164 VZ3 00:01:23 184
173 Kirils Boiko 6068 Boyko-sports team V165 VL2 00:01:23 184
174 Mārcis Pliens 4088 V166 VZ3 00:01:23 184
175 Martins Orinskis 3400 Exigen Services Latvia #optimized4running V167 VZ3 00:01:23 184
176 Mārtiņš Viļums 3647 V168 VZ3 00:01:23 184
177 Rūdolfs Ozoliņš 6237 V169 VL2 00:01:23 184
178 Sandis Āboliņš 3989 Liepkalni V170 VZ2 00:01:23 184
179 Aigars Cibuļskis 5046 V171 VB2 00:01:24 182
180 Haralds Puriņš 5358 VENDEN V172 VB2 00:01:24 182
181 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 3182 Diždancis V173 VZ3 00:01:24 182
182 Jānis Gailis 5416 Izturība V174 VB3 00:01:24 182
183 Jānis Vērdiņš 5443 Pillar Re Services V175 VB2 00:01:24 182
184 Kaspars Pētersons 6245 VSK Noskrien V176 VL2 00:01:24 182
185 Kristaps Vējš Āboliņš 3487 Moller Auto Ventspils / MRC V177 VZ3 00:01:24 182
186 Raimonds Ronis 5401 LMT / Pats Sev Čempions V178 VB2 00:01:24 182
187 Sergejs Kolomicevs 15029 V179 VB2 00:01:24 182
188 Valdis Ņilovs 6083 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC V180 VL3 00:01:24 182
189 Andis Puriņš 3061 V181 VZ3 00:01:25 180
190 Artūrs Kozlovskis 4008 V182 VZ2 00:01:25 180
191 Dāvis Pērkons 3780 Swedbank V183 VZ3 00:01:25 180
192 Henri Jarnstedt 6159 V184 VL2 00:01:25 180
193 Jānis Butkēvičus 6129 V185 VL2 00:01:25 180
194 Kristaps Kārlis Krieviņš 3866 V186 VZ1 00:01:25 180
195 Lauris Balgalvis 3845 V187 VZ3 00:01:25 180
196 Madara Marija Muižniece 6154 adias Runners Riga S9 SL2 00:01:25 240
197 Vitālijs Ribakovs 5438 SPB RUN/Asics V188 VB2 00:01:25 180
198 Agris Samcovs 6265 SPORTLAND V189 VL2 00:01:26 178
199 Aigars Olavs 3015 V190 VZ3 00:01:26 178
200 Dainis Hohbergs 3239 Latvijas Finieris V191 VZ3 00:01:26 178
201 Evija Vate 6060 Engures sportam S10 SL2 00:01:26 237
202 Kaspars Zudrags 5465 Latvijas Finieris V192 VB3 00:01:26 178
203 Kristaps Ķemme 4255 DPD Latvija V193 VZ3 00:01:26 178
204 Māris Ozols 5297 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V194 VB2 00:01:26 178
205 Mazvydas Bartasius 3399 Run365 V195 VZ3 00:01:26 178
206 Raimonds Meija 5052 VSK Noskrien V196 VB2 00:01:26 178
207 Viktors Malihins 3085 Infinity V197 VZ3 00:01:26 178
208 Agnis Bērziņš 3377 DNB Service Center V198 VZ3 00:01:27 176
209 Aleksejs Ērglis 4314 V199 VZ3 00:01:27 176
210 Antra Dumbrovska 6241 S11 SL2 00:01:27 234
211 Edgars Balunovs 5455 Olainfarm V200 VB2 00:01:27 176
212 Ģirts Bulāns 6020 VSK Noskrien V201 VL2 00:01:27 176
213 Ivars Rušmanis 4002 Biksēs pavasaris V202 VZ3 00:01:27 176
214 Reinis Bērziņš 5099 Virsotne/MARMOT V203 VB2 00:01:27 176
215 Tomass Randa 4298 V204 VZ1 00:01:27 176
216 Uldis Vaicis 15003 V205 VB2 00:01:27 176
217 Žanis Lulle 6234 Līvānu VK / BALTAIS V206 VL2 00:01:27 176
218 Aldis Bušs 5004 SK Tērauds V207 VB2 00:01:28 174
219 Andis Gailis 6144 Kocēnu novads V208 VL3 00:01:28 174
220 Anrijs Hodžajevs 5156 Full Court V209 VB2 00:01:28 174
221 Artūrs Ozoliņš 5365 PH Print V210 VB2 00:01:28 174
222 Gints Peleckis 6168 Baltezera skreejeeji V211 VL2 00:01:28 174
223 Gusts Fokerots 6074 Vientuļais Vilks V212 VL2 00:01:28 174
224 Ģirts Dakša 15046 Motosports.lv/salomon V213 VB2 00:01:28 174
225 Ivars Krūmiņš 3082 SK Katrīna V214 VZ3 00:01:28 174
226 Ivo Deičmanis 5183 Siguldas Maratona klubs V215 VB2 00:01:28 174
227 Juris Šehtels 6118 Ādaži V216 VL4 00:01:28 174
228 Martins Marnauza 6223 V217 VL2 00:01:28 174
229 Mārtiņš Bodnieks 3271 V218 VZ3 00:01:28 174
230 Pāvels Baikovs 6017 Be More Alive V219 VL2 00:01:28 174
231 Agnis Dadzis 3141 V220 VZ3 00:01:29 172
232 Artūrs Junolainens 5436 Zaļie V221 VB2 00:01:29 172
233 Didzis Kirstuks 5152 V222 VB3 00:01:29 172
234 Ingūna Gailīte 3259 SSK Bebra S12 SZ3 00:01:29 229
235 Jānis Liepiņš 4223 SPORTLAND V223 VZ3 00:01:29 172
236 Kristaps Heinsbergs 5498 PATRIA SPORTLAND V224 VB2 00:01:29 172
237 Liene Allere 5143 S13 SB2 00:01:29 229
238 Liene Blumbeka 3209 Virsotne/MARMOT S14 SZ3 00:01:29 229
239 Mārcis Smalkais 6035 Metam mieru! V225 VL2 00:01:29 172
240 Markus Urtāns 3234 Lūša pēdās V226 VZ2 00:01:29 172
241 Oskars Dambrovs 5250 V227 VB2 00:01:29 172
242 Uldis Žimants 6190 Ozons V228 VL2 00:01:29 172
243 Aigars Zumbergs 4013 NGT Latvia V229 VZ3 00:01:30 170
244 Aivars Bondars 6105 Lūša pēdās V230 VL3 00:01:30 170
245 Aivis Putnāns 6188 VENDEN V231 VL2 00:01:30 170
246 Aleksandra Fjodorova 4108 Čop čop čop S15 SZ3 00:01:30 227
247 Andis Dēze 6172 Maratona Klubs/Zante V232 VL2 00:01:30 170
248 Daniels Buko 5493 BALTAIS V233 VB3 00:01:30 170
249 Emīls Stallītis 5422 Luminor V234 VB2 00:01:30 170
250 Gita Vilensone 3211 Vsk Noskrien Vāveres S16 SZ3 00:01:30 227
251 Helmuts Knopkens 5230 V235 VB3 00:01:30 170
252 Jānis Āboliņš 13042 V236 VZ3 00:01:30 170
253 Jānis Bute 3935 V237 VZ3 00:01:30 170
254 Jānis Rāzna 3261 SSK Bebra V238 VZ3 00:01:30 170
255 Juris Poļakovs 5483 SPORTLAND V239 VB3 00:01:30 170
256 Niks Siliņš 3063 Kača liek skriet! V240 VZ2 00:01:30 170
257 Sandis Ziediņš 5049 Maratona klubs V241 VBJ 00:01:30 170
258 Aleksandrs Judkins 5463 V242 VB2 00:01:31 168
259 Andris Caune 4113 V243 VZ3 00:01:31 168
260 Andris Dimze 3956 Swedbank V244 VZ3 00:01:31 168
261 Artis Pūcītis 6110 SSK Bebra V245 VL2 00:01:31 168
262 Artūrs Dedzis 5376 PULSAR V246 VB2 00:01:31 168
263 Arturs Grabins 6256 V247 VL2 00:01:31 168
264 Arvis Skrējāns 6005 V248 VL2 00:01:31 168
265 Daniels Kodalevs 3532 Kodalevu team V249 VZ1 00:01:31 168
266 Dāvis Fricbergs 15024 V250 VBJ 00:01:31 168
267 Dzintars Rērihs 3202 VSK Noskrien Rieksti V251 VZ3 00:01:31 168
268 Emīls Žubulis 3841 Team Kažemāka/Train2WinLv V252 VZ2 00:01:31 168
269 Jānis Ābols 3352 VSK NOSKRIEN V253 VZ3 00:01:31 168
270 Kaspars Briedis 13051 Saldus Boksa Klubs V254 VZ3 00:01:31 168
271 Laura Pētersone 5168 VSK Noskrien / MRC S17 SB2 00:01:31 224
272 Niklāvs Emīls Eglītis 5434 Jāņkalni V255 VBJ 00:01:31 168
273 Aigars Tohters 5299 V256 VB2 00:01:32 166
274 Aivis Reinholds 5005 Siguldas Maratona klubs V257 VB3 00:01:32 166
275 Arnis Rāts 5507 V258 VB2 00:01:32 166
276 Daumants Rodrigo Beinars 3810 V259 VZ2 00:01:32 166
277 Didzis Videmanis 5148 Mežsusuri V260 VB2 00:01:32 166
278 Edgars Fecers 4239 SPORTLAND V261 VZ2 00:01:32 166
279 Gundega Heidingere 4286 Izturība S18 SZ3 00:01:32 222
280 Līga Irbe 6228 Talsu pauguraines Zaķi S19 SL3 00:01:32 222
281 Pēteris Kļava 4087 MRC V262 VZ3 00:01:32 166
282 Renārs Seiksts 5214 Rīgas satiksme V263 VB2 00:01:32 166
283 Ritvars Kārkliņš 3384 DNB Service Center V264 VZ2 00:01:32 166
284 Salvis Ļūļaks 3451 Ernst & Young V265 VZ3 00:01:32 166
285 Uldis Tučs 6165 Ārprāc ar mani V266 VL2 00:01:32 166
286 Ainārs Arnicāns 3818 PaBaso.lv / VSK Noskrien V267 VZ3 00:01:33 165
287 Arvis Jauniņš 3678 GC V268 VZ3 00:01:33 165
288 Dāvis Dambergs 4225 SPORTLAND V269 VZ1 00:01:33 165
289 Elīna Kārkliņa 4238 PATRIA SPORTLAND S20 SZ3 00:01:33 219
290 Emīls Ezerkalns 3416 HAVI Logistics V270 VZ2 00:01:33 165
291 Emīls Fetlers 13014 Moller Auto Ventspils / MRC V271 VZ3 00:01:33 165
292 Gatis Kveders 3048 Rieksti / VSK Noskrien V272 VZ3 00:01:33 165
293 Gatis Matuko 4178 V273 VZ3 00:01:33 165
294 Gvido Pauliņš 3534 V274 VZ3 00:01:33 165
295 Intars Opolais 5340 Izturība V275 VB2 00:01:33 165
296 Ivars Katkevičs 4268 Liepājas vieglatlētikas klubs V276 VZ3 00:01:33 165
297 Iveta Pūpola 5060 Maratona klubs S21 SB3 00:01:33 219
298 Jānis Kolužs 5094 Daugavpils Runners V277 VB2 00:01:33 165
299 Jānis Sirmais 5238 V278 VB2 00:01:33 165
300 Līga Līdumniece 6271 adidas Runners S22 SL2 00:01:33 219
301 Toms Cēsnieks 3981 Bite Latvija V279 VZ3 00:01:33 165
302 Valdis Grudulis 3770 V280 VZ3 00:01:33 165
303 Andris Mežgailis 3446 LIMBAŽI SKRIEN V281 VZ3 00:01:34 163
304 Anete Segliņa 3484 Mammadaba S23 SZ3 00:01:34 217
305 Edgars Kviatkovskis 3134 V282 VZ2 00:01:34 163
306 Elīna Aģe 3837 Team Kažemāka/Train2WinLv S24 SZ3 00:01:34 217
307 Gints Krieviņš 5028 Lidosta "Rīga" V283 VB2 00:01:34 163
308 Jānis Sondors 5481 SPORTLAND V284 VB2 00:01:34 163
309 Krišjānis Neijs 6067 Pēdējās vietas pavēlnieki V285 VL2 00:01:34 163
310 Miks Dzenis 3825 V286 VZ3 00:01:34 163
311 Normunds Grava 5070 V287 VB3 00:01:34 163
312 Vitālijs Petuhovs 5318 SSK Bebra V288 VB2 00:01:34 163
313 Emīls Kvālis 5000 Mārupes Dunkani V289 VBJ 00:01:35 161
314 Girts Skujāns 4220 V290 VZ3 00:01:35 161
315 Jānis Griķis 6019 Daugavpils Runners V291 VL2 00:01:35 161
316 Jānis Iklāvs 4095 Latvijas skauti un gaidas V292 VZ3 00:01:35 161
317 Jānis Zālītis 13076 V293 VZ3 00:01:35 161
318 Juris Čerpinskis 5367 V294 VB2 00:01:35 161
319 Ludmila Joce 6150 Moller Auto Ventspils / MRC S25 SL3 00:01:35 215
320 Lūkass Segliņš 4064 V295 VZ2 00:01:35 161
321 Mārcis Dimants 3669 V296 VZ2 00:01:35 161
322 Mārcis Umbraško 4263 V297 VZ2 00:01:35 161
323 Mārtiņš Braža 13038 S26 SZ3 00:01:35 215
324 Mārtiņš Rāzna 3251 SSK Bebra V298 VZ3 00:01:35 161
325 Nauris Hofmanis 5090 REMOSS V299 VBJ 00:01:35 161
326 Oļegs Solovjovs 3745 Talsu pakalnu sporta klubs V300 VZ3 00:01:35 161
327 Rihards Hohbergs 3294 V301 VZ2 00:01:35 161
328 Roberts Onkelis 5393 UBF V302 VB2 00:01:35 161
329 Sergejs Smirnovs 5016 V303 VB2 00:01:35 161
330 Ivars Ikstens 15025 V304 VB2 00:01:36 159
331 Jānis Gailis 4193 Kocēnu novads-1 V305 VZ3 00:01:36 159
332 Jeļena Mironova 4071 Baltais II S27 SZ3 00:01:36 213
333 Juris Derevjanko 13035 V306 VZ3 00:01:36 159
334 Mārtiņš Birums 5021 Team Kažemāka/Train2WinLv V307 VB2 00:01:36 159
335 Mārtiņš Mazlazdiņš 5071 V308 VB2 00:01:36 159
336 Mārtiņš Miķelsons 6173 www.lmp.lv/VSK Noskrien V309 VL3 00:01:36 159
337 Matīss Priedīts 5421 Luminor V310 VB2 00:01:36 159
338 Megija Stalberga 4172 VSK "Burkānciems & Co" S28 SZ2 00:01:36 213
339 Nauris Dzenis 3711 MADONA V311 VZ3 00:01:36 159
340 Raivis Tauriņš 5445 Eži V312 VB2 00:01:36 159
341 Rūdolfs Jaks 5264 V313 VB2 00:01:36 159
342 Vita Devjatņikova 6246 Moller Auto Ventspils / MRC S29 SL2 00:01:36 213
343 Andis Maks 4032 V314 VZ2 00:01:37 158
344 Elīna Pinne 4276 S30 SZ2 00:01:37 210
345 Gatis Miķelsons 5332 V315 VB2 00:01:37 158
346 Guntis Pucens 5039 SK Katrīna V316 VB4 00:01:37 158
347 Jakub Halama 5417 KVS Šumperk V317 VB2 00:01:37 158
348 Jānis Ručevskis-Rucevics 16018 Saldus Boksa klubs V318 VL2 00:01:37 158
349 Jānis Tauberis 3614 V319 VZ2 00:01:37 158
350 Kristaps Dvēselītis 5277 V320 VBJ 00:01:37 158
351 Kristaps Vēzis 4192 ATEA V321 VZ2 00:01:37 158
352 Olli Kantanen 3788 OK77 V322 VZ3 00:01:37 158
353 Rihards Spilva 5276 V323 VB2 00:01:37 158
354 Sandis Sproģis 3020 Lattelecom V324 VZ3 00:01:37 158
355 Sandis Zīvarts 3567 Latvijas Gaisa Satiksme V325 VZ3 00:01:37 158
356 Valts Bluķis 13119 V326 VZ2 00:01:37 158
357 Aleksandrs Antonovs 5395 &A V327 VB3 00:01:38 156
358 Andrejs Soņecs 4270 V328 VZ3 00:01:38 156
359 Andris Orniņš 5102 V329 VB2 00:01:38 156
360 Artūrs Kančs 5359 SSK Bebra V330 VB3 00:01:38 156
361 Artūrs Topecs 6004 V331 VL2 00:01:38 156
362 Dāvis Pankoks 3661 FK Kurši V332 VZ1 00:01:38 156
363 Dzintars Lejiņš 3617 Fans/Škoda V333 VZ3 00:01:38 156
364 Edvards Kalniņš 6191 V334 VLJ 00:01:38 156
365 Ilze Urtāne 3758 S31 SZ2 00:01:38 208
366 Jānis Kozlovskis 3320 V335 VZ3 00:01:38 156
367 Jānis Priedītis 3838 Team Kažemāka/Train2WinLv V336 VZ3 00:01:38 156
368 Karīna Helmane-Soročenkova 5025 VSK Noskrien S32 SB2 00:01:38 208
369 Mareks Tumašs 6122 Knowledgeprice.com V337 VL3 00:01:38 156
370 Mārtiņš Sebris 13019 V338 VZ3 00:01:38 156
371 Uģis Reveliņš 5390 Team Kažemāka/Train2WinLv V339 VB3 00:01:38 156
372 Valdis Bergs 6219 V340 VL2 00:01:38 156
373 Žanis Cibuļskis 6001 V341 VL2 00:01:38 156
374 Agnis Stulpinskis 4173 VSK "Burkānciems & Co" V342 VZ3 00:01:39 155
375 Aleksandrs Viļums 3775 Mailigen V343 VZ3 00:01:39 155
376 Anrijs Daile 3862 V344 VZ2 00:01:39 155
377 Artis Līcītis 6026 VSK Noskrien V345 VL2 00:01:39 155
378 Deniss Loginovs 3868 V346 VZ3 00:01:39 155
379 Igors Gibašovs 3543 Maratona klubs V347 VZ3 00:01:39 155
380 Ilmārs Knipšis 3164 VSK Noskrien Seniori V348 VZ3 00:01:39 155
381 Imants Kaldre 5132 VSK Noskrien V349 VB2 00:01:39 155
382 Līga Girgensone 3195 S33 SZ3 00:01:39 206
383 Miks Pētersons 6010 NORDI furniture V350 VL2 00:01:39 155
384 Raivo Liepa 5304 V351 VBJ 00:01:39 155
385 Aigars Kokins 3836 Team Kažemāka/Train2WinLv V352 VZ3 00:01:40 153
386 Aivars Krjukovs 5298 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V353 VB2 00:01:40 153
387 Anete Švilpe 5176 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S34 SB2 00:01:40 204
388 Artūrs Šits 5391 Team Kažemāka/Train2WinLv V354 VB2 00:01:40 153
389 Arvīds Grāvelis 3144 DEERED V355 VZ3 00:01:40 153
390 Dainis Bautris 5406 AMSERV TEAM V356 VB2 00:01:40 153
391 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 6081 Siguldas Maratona klubs V357 VL2 00:01:40 153
392 Elvis Rībens 3716 VENDEN V358 VZ3 00:01:40 153
393 Ivonna Balode 3511 S35 SZ3 00:01:40 204
394 Jānis Veļķeris 3899 Alūksne OK V359 VZ2 00:01:40 153
395 Kristaps Kunrads 3932 V360 VZ3 00:01:40 153
396 Monta Ločmele 6184 Patria Sportland S36 SL2 00:01:40 204
397 Nauris Horsts 4009 V361 VZ2 00:01:40 153
398 Oskars Bartuševics 6221 V362 VL2 00:01:40 153
399 Uldis Rāts 3912 Irbenāju irbes V363 VZ3 00:01:40 153
400 Agris Dreimanis 5138 V364 VB2 00:01:41 151
401 Andis Ruskulis 5488 SPORTLAND V365 VB2 00:01:41 151
402 Emīls Mūrēns 4289 V366 VZ2 00:01:41 151
403 Jānis Šteinbergs 4198 SPORTLAND V367 VZ3 00:01:41 151
404 Kaspars Videnieks 3408 V368 VZ3 00:01:41 151
405 Mārtiņš Aleksejevs 4079 Engures sportam V369 VZ3 00:01:41 151
406 Ralfs Seiksts 3302 Rīgas satiksme V370 VZ3 00:01:41 151
407 Roberts Sukonovs 5418 Gentlemen's Club V371 VB2 00:01:41 151
408 Sergejs Bogdanovs 6259 BALTAIS V372 VL3 00:01:41 151
409 Aija Freiberga 4293 S37 SZ3 00:01:42 200
410 Armands Zvejnieks 5272 Moller Auto Ventspils / MRC V373 VB2 00:01:42 150
411 Atis Sīlis 13111 BJC Laimīte V374 VZ3 00:01:42 150
412 Edgars Aleksejevs 3439 V375 VZ2 00:01:42 150
413 Edgars Bariss 3421 V376 VZ3 00:01:42 150
414 Eduards Ginters 5285 Zoorbagan V377 VB2 00:01:42 150
415 Evija Abiļeva 3794 Swedbank S38 SZ3 00:01:42 200
416 Jānis Laganovskis 6072 VSK Noskrien V378 VL2 00:01:42 150
417 Matīss Bajārs 4130 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V379 VZ3 00:01:42 150
418 Rainers Meiers 5288 Maratona klubs/VSK Noskrien V380 VB4 00:01:42 150
419 Rasma Čoiča 3704 Patria Sportland S39 SZ3 00:01:42 200
420 Roberts Černovs 6141 AS "Latvijas Finieris" V381 VL2 00:01:42 150
421 Uldis Kleinbergs 4123 Ko Te Notiek? V382 VZ3 00:01:42 150
422 Valdis Kapteinis 3812 V383 VZ3 00:01:42 150
423 Zanda Ulanova 5459 Moller Auto Ventspils / MRC S40 SB2 00:01:42 200
424 Zane Dzirkale 6180 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC S41 SL2 00:01:42 200
425 Alvis Tribockis 4147 V384 VZ3 00:01:43 149
426 Dana Mačtama 6149 Moller Auto Ventspils / MRC S42 SL2 00:01:43 198
427 Danila Seluto 6101 Exigen Services Latvia #optimized4running V385 VL2 00:01:43 149
428 Dmitrijs Ruskovs 3322 V386 VZ3 00:01:43 149
429 Donats Urtāns 3233 Lūša pēdās V387 VZ1 00:01:43 149
430 Emīls Liepiņš 3723 VENDEN V388 VZ2 00:01:43 149
431 Harijs Melbārzdis 3514 V389 VZ3 00:01:43 149
432 Ingmārs Vaiders 3410 V390 VZ3 00:01:43 149
433 Jānis Kopmanis 5118 V391 VB3 00:01:43 149
434 Jānis Rukmanis 5386 3D Running V392 VB2 00:01:43 149
435 Kristaps Anskens 3541 Maratona klubs V393 VZ3 00:01:43 149
436 Kristīne Slikšāne 3064 VSK Noskrien S43 SZ3 00:01:43 198
437 Lāsma Zebuliņa 5059 VSK Noskrien Blonde S44 SB3 00:01:43 198
438 Māris Graudiņš 3112 V394 VZ3 00:01:43 149
439 Marta Kuzņecova 13063 S45 SZ1 00:01:43 198
440 Oskars Zviedris 3820 V395 VZ3 00:01:43 149
441 Raivis Ruskulis 3691 Aizdevums.lv V396 VZ3 00:01:43 149
442 Toms Bērziņš 3926 Plastik V397 VZ3 00:01:43 149
443 Ainārs Grīnvalds 6130 LVM I MammaDaba V398 VL3 00:01:44 147
444 Aldis Rocēns 5415 BUKDESIGNER V399 VB3 00:01:44 147
445 Artūrs Drekslers 4047 V400 VZ2 00:01:44 147
446 Edgars Pukinsks 3173 IP Sempiterno Motu V401 VZ3 00:01:44 147
447 Edijs Veide 5220 DC VECSALACAS UNITED V402 VB2 00:01:44 147
448 Genry Dobelis 5245 Zoorbagan V403 VB3 00:01:44 147
449 Guntars Brauns 3911 V404 VZ3 00:01:44 147
450 Guntars Siliņš 6047 KROKUS V405 VL3 00:01:44 147
451 Guntars Straume 3547 Maratona klubs V406 VZ3 00:01:44 147
452 Ilvars Bergmanis 5081 V407 VB2 00:01:44 147
453 Jānis Aišpurs 4094 V408 VZ3 00:01:44 147
454 Jānis Jurševskis 6233 V409 VL2 00:01:44 147
455 Jānis Knēts 5160 Accenture > High Performance V410 VB2 00:01:44 147
456 Kaspars Savickis 13011 V411 VZ3 00:01:44 147
457 Niko Deivs Blaževičs 13041 V412 VZ2 00:01:44 147
458 Raimonds Urtāns 3180 Accenture > High Performance V413 VZ3 00:01:44 147
459 Uldis Kondratovičs 5179 Virsotne/MARMOT V414 VB4 00:01:44 147
460 Ainārs Elksnis 3877 Biksēs pavasaris V415 VZ3 00:01:45 146
461 Arnis Priedītis 13061 V416 VZ3 00:01:45 146
462 Artis Ločmelis 5164 OK Burkānciems V417 VB3 00:01:45 146
463 Dāvis Mazais 13071 V418 VZ1 00:01:45 146
464 Eliass Veigurs 3975 Luminor V419 VZ2 00:01:45 146
465 Gundars Lipiņš 3848 LMT V420 VZ3 00:01:45 146
466 Ieva Rogāle 3115 KROKUS S46 SZ3 00:01:45 194
467 Inga Zālīte 3552 Grauda Spēks S47 SZ3 00:01:45 194
468 Ivars Zviedris 13087 Olainfarm V421 VZ3 00:01:45 146
469 Ivo Zemturis 6031 V422 VL2 00:01:45 146
470 Kristaps Kokins 13102 V423 VZ3 00:01:45 146
471 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5170 S48 SB2 00:01:45 194
472 Marcis Gedrovics 3345 V424 VZ3 00:01:45 146
473 Mārtiņš Bērziņš 6157 KURMIS OK V425 VL2 00:01:45 146
474 Raimonds Robats 13003 V426 VZ3 00:01:45 146
475 Reinis Ūdris 3639 V427 VZ3 00:01:45 146
476 Ruslans Mamedovs 6013 Daugavpils Runners V428 VL2 00:01:45 146
477 Viktors Francuzovs 3696 V429 VZ3 00:01:45 146
478 Anda Zandberga 4199 SPORTLAND S49 SZ3 00:01:46 192
479 Artis Sproģis 4296 Mēs nebūsim pirmie V430 VZ3 00:01:46 144
480 Atvars Trams 3385 DNB Service Center V431 VZ3 00:01:46 144
481 Edgars Dobelis 5006 V432 VB2 00:01:46 144
482 Edijs Vilnis 6230 VSK Noskrien V433 VL3 00:01:46 144
483 Gatis Štulbergs 3501 Maratona klubs V434 VZ3 00:01:46 144
484 Guntars Akmans 5471 V435 VB2 00:01:46 144
485 Ģirts Tabaks 4007 V436 VZ3 00:01:46 144
486 Krišjānis Hartmanis 5055 KIČE V437 VB2 00:01:46 144
487 Lauris Laumanis 3598 V438 VZ3 00:01:46 144
488 Rūdolfs Strēlis 13099 V439 VZ3 00:01:46 144
489 Sigita Vāce 6182 KSMR FITNESS S50 SL2 00:01:46 192
490 Uģis Bents 6082 V440 VL2 00:01:46 144
491 Aija Ungure 13058 S51 SZ3 00:01:47 191
492 Arnis Mūrnieks 6077 V441 VL3 00:01:47 143
493 Artūrs Pielēns-Pelēns 6027 Lattelecom V442 VL2 00:01:47 143
494 Edgars Rūtiņš 5291 Maratona klubs V443 VB3 00:01:47 143
495 Jānis Kudums 5305 V444 VB2 00:01:47 143
496 Jānis Vītols 5140 VSK Noskrien Seniori V445 VB4 00:01:47 143
497 Kristers Ozoliņš 5008 V446 VBJ 00:01:47 143
498 Māris Heinols 6170 Kocēnu novads V447 VL3 00:01:47 143
499 Raivis Indrāns 4185 - V448 VZ3 00:01:47 143
500 Ralfs Raitis Tiltiņš 4106 V449 VZ2 00:01:47 143
501 Ritvars Mūrnieks 5239 V450 VB2 00:01:47 143
502 Tomass Fedotovs 6076 ČikČik V451 VL2 00:01:47 143
503 Toms Rajunčus 3963 Luminor V452 VZ3 00:01:47 143
504 Valdis Devjatņikovs 13096 SK Katrīna V453 VZ3 00:01:47 143
505 Alise Putraima 5205 LIMBAŽI SKRIEN S52 SB2 00:01:48 189
506 Antons Kranga 6192 V454 VL2 00:01:48 142
507 Arnolds Princis 4024 V455 VZ3 00:01:48 142
508 Artūrs Ozols 13025 V456 VZ3 00:01:48 142
509 Daiga Rove 6181 S53 SL2 00:01:48 189
510 Džanita Freija 3489 Moller Auto Ventspils / MRC S54 SZ3 00:01:48 189
511 Edgars Ruža 3798 BUKAUŠU EXPRESIS V457 VZ3 00:01:48 142
512 Guntars Reveliņš 3843 Team Kažemāka/Train2WinLv V458 VZ3 00:01:48 142
513 Helmuts Vilgerts 4252 DPD Latvija V459 VZ2 00:01:48 142
514 Ieva Biedrīte 6115 Grauda Spēks S55 SL2 00:01:48 189
515 Ieva Pūce 5403 VSK Noskrien Blonde S56 SB3 00:01:48 189
516 Inese Franzke 3725 S57 SZ3 00:01:48 189
517 Jekaterina Sokunova 6258 BALTAIS S58 SL2 00:01:48 189
518 Jurģis Urtāns 5192 Lūša pēdās V460 VB2 00:01:48 142
519 Māris Tašmans 13103 V461 VZ3 00:01:48 142
520 Mārtiņš Korulis 5490 V462 VB2 00:01:48 142
521 Mārtiņš Liekniņš 3662 V463 VZ3 00:01:48 142
522 Reinis Duksītis 3510 SK SLAMPE / ZEVID V464 VZ3 00:01:48 142
523 Aigars Dakteris 4163 Rolling V465 VZ3 00:01:49 140
524 Aivars Zaķis 3443 Maratona klubs/LSC V466 VZ3 00:01:49 140
525 Andis Meirēns 3851 Gjensidige V467 VZ3 00:01:49 140
526 Dace Veipa 6094 VSK Noskrien Vāveres S59 SL2 00:01:49 187
527 Edžus Bertmanis 3495 V468 VZ3 00:01:49 140
528 Elvis Bernhards 3796 AnimalPlanet V469 VZ3 00:01:49 140
529 Ģirts Melezers 6120 Rīgas satiksme V470 VL2 00:01:49 140
530 Iveta Caune 5353 S60 SB3 00:01:49 187
531 Kristaps Palmakovskis 5426 V471 VB2 00:01:49 140
532 Kristers Miķis 13027 V472 VZ1 00:01:49 140
533 Lāsma Turkopole 4160 S61 SZ3 00:01:49 187
534 Lenārs Zeihmanis 3580 RECK V473 VZ3 00:01:49 140
535 Līga Rusiņa 6218 S62 SL2 00:01:49 187
536 Mārtiņš Grundmanis 3331 Kurzemes Katls V474 VZ3 00:01:49 140
537 Normunds Kronbergs 5240 TUKUMS V475 VB2 00:01:49 140
538 Orests Kalniņš 13083 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V476 VZ2 00:01:49 140
539 Sergejs Maslobojevs 6014 NRC Rīga V477 VL2 00:01:49 140
540 Uldis Liepa-Liepiņš 3522 V478 VZ3 00:01:49 140
541 Zane Karpenko 6215 SWEDBANK S63 SL2 00:01:49 187
542 Aldis Kešāns 5503 V479 VB2 00:01:50 139
543 Artūrs Ķiploks 13068 V480 VZ3 00:01:50 139
544 Dace Banga-Hodžajeva 5269 Moller Auto Ventspils / MRC S64 SB2 00:01:50 185
545 Edgars Kokorēvičs 6249 VSK "Burkānciems & Co" V481 VL2 00:01:50 139
546 Inga Kāpiņa 3201 VSK Noskrien Vāveres S65 SZ3 00:01:50 185
547 Ivo Ielītis 16021 V482 VL2 00:01:50 139
548 Jānis Voronovs 16024 V483 VL3 00:01:50 139
549 Jānis Zemītis 5514 KALNGALE V484 VB2 00:01:50 139
550 Lelde Broka 3208 VSK Noskrien Vāveres S66 SZ3 00:01:50 185
551 Madars Rumbenieks 13036 V485 VZ3 00:01:50 139
552 Mārtiņš Baumanis-Baums 4167 V486 VZ3 00:01:50 139
553 Raitis Puriņš 3934 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V487 VZ3 00:01:50 139
554 Ričards Dukurs 13048 Rush B! V488 VZ2 00:01:50 139
555 Ronalds Zarīts 6267 Scope Sports V489 VL2 00:01:50 139
556 Sanita Vecā 3142 S67 SZ3 00:01:50 185
557 Valdis Bogdanovs 5293 Maratona klubs V490 VBJ 00:01:50 139
558 Aiga Taulīna 5217 Saldus Boksa klubs S68 SB2 00:01:51 184
559 Andis Komarovs 5003 V491 VB2 00:01:51 138
560 Andris Eihmanis 15042 V492 VB2 00:01:51 138
561 Armands Krampe 4303 SS Arkādija V493 VZ3 00:01:51 138
562 Ieva Jurēvica 15022 S69 SBJ 00:01:51 184
563 Imants Vadzis 6240 RARE Team V494 VL2 00:01:51 138
564 Jānis Jerofejevs 6235 V495 VL2 00:01:51 138
565 Juris Semjonovs 3864 Zemgales Ziņas V496 VZ3 00:01:51 138
566 Kristaps Pilskalns 5472 Gentlemen's Club V497 VB2 00:01:51 138
567 Kristofers Pavziniuks 13024 V498 VZ1 00:01:51 138
568 Maksims Zagoruiko 5370 IRONLAT V499 VB3 00:01:51 138
569 Māris Reiniks 3390 V500 VZ3 00:01:51 138
570 Reinis Jasliņš 5357 Burusports V501 VB3 00:01:51 138
571 Toms Pastars 5441 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien V502 VB2 00:01:51 138
572 Valdis Rozentāls 6222 V503 VL3 00:01:51 138
573 Viktors Saulītis 5419 Luminor V504 VB2 00:01:51 138
574 Zane Dziļuma 6048 S70 SL2 00:01:51 184
575 Zane Kaspere 4072 S71 SZ3 00:01:51 184
576 Agita Kaļva 3295 Ķegumā spēks S72 SZ3 00:01:52 182
577 Aigars Lūsis 6196 Talsu pakalnu sporta klubs V505 VL4 00:01:52 137
578 Aleksandrs Grozdovs 3726 Daugavpils Runners V506 VZ3 00:01:52 137
579 Andris Jansons 5120 VSK Noskrien V507 VB4 00:01:52 137
580 Ansis Zadiņš 3847 V508 VZ3 00:01:52 137
581 Baiba Juhno 3954 S73 SZ3 00:01:52 182
582 Daina Jurķe 6064 S74 SL2 00:01:52 182
583 Edgars Elbergs 5464 Team Kažemāka/Train2WinLv V509 VB2 00:01:52 137
584 Evija Čaupale 4170 S75 SZ3 00:01:52 182
585 Gints Krastiņš 5452 Exigen Services Latvia #optimized4running V510 VB2 00:01:52 137
586 Igors Kozlovs 5133 V511 VB3 00:01:52 137
587 Jānis Japiņš 13105 Dirning Pro Team V512 VZ3 00:01:52 137
588 Kalvis Popenkovs 4190 ATEA V513 VZ3 00:01:52 137
589 Kaspars Sūcis 3729 V514 VZ3 00:01:52 137
590 Mārcis Padoms 5432 V515 VB2 00:01:52 137
591 Mārcis Strazdiņš 3554 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V516 VZ2 00:01:52 137
592 Mārtiņš Podnieks 3931 Silakrogs V517 VZ3 00:01:52 137
593 Modris Apse 3675 V518 VZ2 00:01:52 137
594 Monta Priedola 3991 S76 SZ3 00:01:52 182
595 Normunds Allens 3047 Labs starts V519 VZ3 00:01:52 137
596 Ondrej Fikrle 5125 BKV Holysov / RK Svata V520 VB3 00:01:52 137
597 Raitis Vilsdorfs 3644 V521 VZ3 00:01:52 137
598 Uldis Raipalis 5241 Gentlemen's Club V522 VB2 00:01:52 137
599 Valentīns Ščedrovs 6163 Supercompensation V523 VL3 00:01:52 137
600 Vents Krieviņš 3865 V524 VZ3 00:01:52 137
601 Agnese Sperga 5369 S77 SB2 00:01:53 181
602 Arvīds Pelēcis 5213 V525 VBJ 00:01:53 135
603 Arvis Taurenis 4287 V526 VZ2 00:01:53 135
604 Dzintars Ernsons 5242 mammadaba V527 VB3 00:01:53 135
605 Edžus Fraktnieks 4182 V528 VZ3 00:01:53 135
606 Hugo Jakobi 16019 Tavamsporta.lv V529 VL2 00:01:53 135
607 Iļja Beļajevs 5306 ZOORBAGAN V530 VB3 00:01:53 135
608 Jānis Bibis 3619 Regbija Klubs ''VIKINGI'' V531 VZ3 00:01:53 135
609 Jānis Rumba 4307 V532 VZ3 00:01:53 135
610 Jānis Siliņš 3040 COMEDIA V533 VZ3 00:01:53 135
611 Jānis Vēveris 3213 V534 VZ3 00:01:53 135
612 Kalvis Upītis 5215 Knowledgeprice.com V535 VB2 00:01:53 135
613 Kārlis Ielejs 5187 VSK Noskrien Divplākšņi V536 VB3 00:01:53 135
614 Māra Braslava 6117 S78 SL2 00:01:53 181
615 Mārcis Abizārs 3538 V537 VZ3 00:01:53 135
616 Pāvels Saveljevs 15019 V538 VB2 00:01:53 135
617 Sergejs Čirva 13116 V539 VZ3 00:01:53 135
618 Toms Kalniņš 3800 V540 VZ3 00:01:53 135
619 Viesturs Puriņš 5321 V541 VB3 00:01:53 135
620 Viviana Kirilova 6095 VSK Noskrien Vāveres S79 SL3 00:01:53 181
621 Agneta Rumpa 3730 - S80 SZ3 00:01:54 179
622 Andžejs Stepančuks 5382 Noskrien Cēsis V542 VB2 00:01:54 134
623 Anželika Miezīte 3887 Dobeles Dzirnavnieks S81 SZ3 00:01:54 179
624 Dainis Kreicbergs 3559 Sēme V543 VZ3 00:01:54 134
625 Edgars Bubelis 3735 V544 VZ3 00:01:54 134
626 Ina Eigenfelde 3905 AMSERV TEAM S82 SZ3 00:01:54 179
627 Jānis Gailītis 3466 Lidosta "Rīga" V545 VZ3 00:01:54 134
628 Juris Čerņadjevs 6075 V546 VL4 00:01:54 134
629 Juris Šimanskis 13069 V547 VZ3 00:01:54 134
630 Kristīne Roga 3774 ASK PATRIA S83 SZ3 00:01:54 179
631 Laima Ziedina 3475 VSK Noskrien S84 SZ3 00:01:54 179
632 Māris Jēkabsons 3482 V548 VZ3 00:01:54 134
633 Nauris Pļaviņš 5169 AkmensDizains.lv V549 VB2 00:01:54 134
634 Raitis Urbēns 3347 HAVI Logistics V550 VZ3 00:01:54 134
635 Sandija Sorokina 4050 Maratona Klubs S85 SZ2 00:01:54 179
636 Zintis Rove 3815 V551 VZ3 00:01:54 134
637 Aleksandrs Serovs 4136 V552 VZ3 00:01:55 133
638 Andris Karlštrems 3857 Gjensidige V553 VZ3 00:01:55 133
639 Andris Lanka 3653 TRX Cēsis V554 VZ3 00:01:55 133
640 Armands Auziņš 5043 adidas Runners I Riga V555 VB3 00:01:55 133
641 Armands Rabovičs 5251 V556 VB2 00:01:55 133
642 Arnis Pokšāns 6052 Abas Kreisās Kājas V557 VL3 00:01:55 133
643 Arturs Graube 6166 V558 VL2 00:01:55 133
644 Artūrs Soročenkovs 5030 V559 VB2 00:01:55 133
645 Dāvis Bērziņš 13106 Dirning Pro Team V560 VZ3 00:01:55 133
646 Edijs Bērziņš 4244 SPORTLAND V561 VZ3 00:01:55 133
647 Elmārs Martinsons 3291 EY V562 VZ3 00:01:55 133
648 Emīls Stūrītis 3056 V563 VZ2 00:01:55 133
649 Gatis Urbanovičs 13113 V564 VZ3 00:01:55 133
650 Guntis Kanaviņš 3258 SSK Bebra V565 VZ3 00:01:55 133
651 Ģirts Žagars 5076 V566 VB2 00:01:55 133
652 Helēna Ločmele 5355 S86 SB2 00:01:55 177
653 Igors Jegorovs 6210 V567 VL2 00:01:55 133
654 Ivars Kumpiņš 3165 V568 VZ3 00:01:55 133
655 Jānis Ausmanis 5317 SK Katrīna V569 VB3 00:01:55 133
656 Jānis Dubovičs 13056 Tomāti V570 VZ3 00:01:55 133
657 Kristaps Zaļkalns 3155 KoBalts V571 VZ3 00:01:55 133
658 Mārcis Fogels 13022 V572 VZ3 00:01:55 133
659 Normunds Segliņš 4063 V573 VZ3 00:01:55 133
660 Renārs Reiniks 3897 V574 VZ3 00:01:55 133
661 Vitālijs Žuselis 5020 Daugavpils Runners V575 VB2 00:01:55 133
662 Dace Pauriņa 3671 S87 SZ3 00:01:56 176
663 Dainis Kronbergs 5227 TUKUMS V576 VB3 00:01:56 132
664 Didzis Raits 5068 Mana mīļākā komanda! V577 VB2 00:01:56 132
665 Haralds Krievs 6036 :) V578 VL3 00:01:56 132
666 Ieva Rukšāne 5447 S88 SB2 00:01:56 176
667 Jānis Labsvīrs 3168 Siguldas Maratona klubs V579 VZ3 00:01:56 132
668 Jānis Neimanis 5364 Talsu pakalnu sporta klubs V580 VB4 00:01:56 132
669 Kaspars Olte 3216 V581 VZ3 00:01:56 132
670 Līga Lauva 3380 DNB Service Center S89 SZ3 00:01:56 176
671 Madara Elksne 3001 Cipariņi S90 SZ3 00:01:56 176
672 Māris Plūme 15032 V582 VB2 00:01:56 132
673 Miķelis Vindavs 4277 Tikai ciešanas V583 VZ3 00:01:56 132
674 Pāvels Janovičs 15023 - V584 VB2 00:01:56 132
675 Roberts Kurma 13037 V585 VZ3 00:01:56 132
676 Stanislav Biktimirov 3007 VSK Noskrien V586 VZ3 00:01:56 132
677 Uldis Eidins 5281 V587 VB2 00:01:56 132
678 Aivars Dobris 5489 SPORTLAND V588 VBJ 00:01:57 131
679 Aleksejs Žilcovs 4279 Latvijas Gaisa Satiksme V589 VZ3 00:01:57 131
680 Andis Jonāns 3147 V590 VZ3 00:01:57 131
681 Andris KrieĶis 3670 V591 VZ3 00:01:57 131
682 Dace Blūma 6201 vecais kazlēns 354 S91 SL2 00:01:57 174
683 Edgars Blūms 3076 Rush B V592 VZ3 00:01:57 131
684 Fadejs Precinieks 5437 V593 VB2 00:01:57 131
685 Gatis Čirka 5106 V594 VB3 00:01:57 131
686 Gatis Miglāns 3751 KUKURUZŅIKI V595 VZ3 00:01:57 131
687 Indulis Ķerus 3372 V596 VZ3 00:01:57 131
688 Inese Rēriha 3721 VSK Noskrien Vāveres S92 SZ3 00:01:57 174
689 Kristīne Dakša-Junolainena 4065 Zaļie S93 SZ3 00:01:57 174
690 Kristīne Zara 3651 S94 SZ3 00:01:57 174
691 Linards Lauskis 3942 V597 VZ3 00:01:57 131
692 Madara Ozola 3307 Saldus Boksa klubs S95 SZ3 00:01:57 174
693 Mārtiņš Pakulis 3096 EY V598 VZ3 00:01:57 131
694 Pēteris Spuriņš 5013 DOMDARIS V599 VB2 00:01:57 131
695 Raimonds Briņķis 3742 DABAS DOTS V600 VZ3 00:01:57 131
696 Sabīne Metāla 3924 S96 SZ3 00:01:57 174
697 Sandris Līdums 4143 Latvijas Finieris V601 VZ3 00:01:57 131
698 Signe Birkenberga 3525 Saldus Boksa klubs S97 SZ3 00:01:57 174
699 Uldis Reinicāns 3394 V602 VZ3 00:01:57 131
700 Vladimirs Isajevs 3627 V603 VZ3 00:01:57 131
701 Zane Bulāne 5344 SK "Dzērvene" S98 SB2 00:01:57 174
702 Aldis Sjucillo 5467 Latvijas Finieris V604 VB3 00:01:58 130
703 Armands Teteris 3518 Teteri V605 VZ3 00:01:58 130
704 Dairis Jakubovskis 5268 teamSALA V606 VBJ 00:01:58 130
705 Edgars Gribs 3450 V607 VZ3 00:01:58 130
706 Elīna Jokuma 6236 S99 SL2 00:01:58 173
707 Gatis Piltiņņikovs 3521 Autoeksperts-THULE V608 VZ3 00:01:58 130
708 Ieva Zemarāja 3009 S100 SZ3 00:01:58 173
709 Ilze Tomiņa - Stare 3107 KROKUS S101 SZ3 00:01:58 173
710 Jānis Andrējevs 3351 V609 VZ3 00:01:58 130
711 Jānis Liepiņš 4161 Rolling V610 VZ3 00:01:58 130
712 Juris Grodnis 3093 KROKUS V611 VZ3 00:01:58 130
713 Kārlis Rubenis 3915 V612 VZ3 00:01:58 130
714 Maksims Tretjakovs 3113 Binitex V613 VZ3 00:01:58 130
715 Mārtiņš Naglis 3503 V614 VZ3 00:01:58 130
716 Sandis Apenītis 3237 V615 VZ3 00:01:58 130
717 Santa Žukovska 5323 S102 SB2 00:01:58 173
718 Sentis Strods 3159 V616 VZ3 00:01:58 130
719 Svajunas Sukackas 5257 Neringa Trail V617 VB3 00:01:58 130
720 Vadims Grebins 13084 V618 VZ3 00:01:58 130
721 Viktors Volkovs 4229 SPORTLAND V619 VZ2 00:01:58 130
722 Zane Muceniece 6070 S103 SL2 00:01:58 173
723 Agris Krumbergs 5080 Līkā kalna rambātāji V620 VB3 00:01:59 129
724 Aivars Ozolnieks 4048 Saulkrasti V621 VZ3 00:01:59 129
725 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 3947 V622 VZ3 00:01:59 129
726 Arnis Vanters 3708 SK Spēks V623 VZ3 00:01:59 129
727 Baiba Ieva Kagaine 4005 S104 SZ3 00:01:59 171
728 Daiga Poriņa 13010 S105 SZ3 00:01:59 171
729 Dainis Kārkliņš 3811 3Culture V624 VZ2 00:01:59 129
730 Darius Steckis 6145 Neringa Trail V625 VL2 00:01:59 129
731 Egils Betmanis 3034 V626 VZ3 00:01:59 129
732 Elza Žumbure 4200 SPORTLAND S106 SZ3 00:01:59 171
733 Ginta Bogdanova 3601 S107 SZ2 00:01:59 171
734 Haralds Jēgers 3998 Liepkalni V627 VZ2 00:01:59 129
735 Ilvars Auseklis 3003 Himmelgarten V628 VZ3 00:01:59 129
736 Inga Ziediņa 5289 Maratona klubs S108 SB3 00:01:59 171
737 Jānis Gora 6097 LMT V629 VL2 00:01:59 129
738 Jevgeņijs Gončarovs 13062 V630 VZ3 00:01:59 129
739 Kārlis Būmans 6207 Matisons Runner's Club V631 VL2 00:01:59 129
740 Kristaps Bruss 5513 V632 VB2 00:01:59 129
741 Kristaps Priedoliņš 3536 V633 VZ3 00:01:59 129
742 Leons Cīrulis 4265 V634 VZ3 00:01:59 129
743 Linda Boldāne 6116 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S109 SL2 00:01:59 171
744 Maija Pauniņa 3006 S110 SZ3 00:01:59 171
745 Mārcis Aizkalns 3655 Universitates sports V635 VZ3 00:01:59 129
746 Mārtiņš Kleins 4194 V636 VZ3 00:01:59 129
747 Mārtiņš Spalva 3984 Swedbank V637 VZ3 00:01:59 129
748 Mihails Kudrjaševs 6243 Fizmati V638 VL3 00:01:59 129
749 Paula Rozenvalde 4062 S111 SZ3 00:01:59 171
750 Raimonds Spēks 3270 KROKUS V639 VZ3 00:01:59 129
751 Ritvars Kalniņš 6108 Skrienam kopā V640 VL3 00:01:59 129
752 Roberts Ivzāns 5163 Ogre V641 VB3 00:01:59 129
753 Santa Smirnova 4275 S112 SZ2 00:01:59 171
754 Anete Pažusa 3126 S113 SZ3 00:02:00 170
755 Armands Andersons 5091 V642 VB2 00:02:00 128
756 Dāniels Vladimirovs 4074 V643 VZ2 00:02:00 128
757 Dāvis Reinholds 3856 Gjensidige V644 VZ3 00:02:00 128
758 Ģirts Udrass 3327 V645 VZ3 00:02:00 128
759 Ilze Štila 5469 S114 SB3 00:02:00 170
760 Ina Graudiņa 5001 VSK Noskrien Vāveres S115 SB2 00:02:00 170
761 Jānis Sirmelis 13029 V646 VZ3 00:02:00 128
762 Jānis Tūliks 3755 Swedbank V647 VZ3 00:02:00 128
763 Juris Trofimenko 5517 V648 VB3 00:02:00 128
764 Kārlis Kurtišs 4204 SPORTLAND V649 VZ3 00:02:00 128
765 Kristīne Reinholde 3019 Siguldas Maratona klubs S116 SZ3 00:02:00 170
766 Lauma Zilgalve 3157 S117 SZ3 00:02:00 170
767 Mārtiņš Beļinskis 4018 V650 VZ3 00:02:00 128
768 Mārtiņš Freibergs 3214 VSK Noskrien V651 VZ3 00:02:00 128
769 Raivo Rosts 4285 V652 VZ3 00:02:00 128
770 Rigonda Germova 5113 S118 SB3 00:02:00 170
771 Rita Felce-Kaipšteina 3183 Accenture > Be Yourself & Make a difference S119 SZ3 00:02:00 170
772 Uldis Rutkaste 4107 Ripsija team V653 VZ3 00:02:00 128
773 Vita Duļbinska 4247 SPORTLAND S120 SZ3 00:02:00 170
774 Vladimirs Misāns 3526 V654 VZ3 00:02:00 128
775 Zane Lulle-Ertmane 4169 SWEDBANK S121 SZ3 00:02:00 170
776 Armands Kerijs 4135 Latvijas Finieris V655 VZ3 00:02:01 126
777 Artūrs Baltiņš 4043 V656 VZ3 00:02:01 126
778 Artūrs Kadiķis 3427 V657 VZ3 00:02:01 126
779 Gints Lejasmeiers 5352 Matisons Runner`s Club V658 VB3 00:02:01 126
780 Hugo Jermaks 3829 Laimaskoks V659 VZ1 00:02:01 126
781 Ilze Meijere 5346 Patria Sportland S122 SB2 00:02:01 169
782 Ina Balgalve 5079 S123 SB3 00:02:01 169
783 Jānis Ozoliņš 3253 EY V660 VZ3 00:02:01 126
784 Jānis Upītis 3389 V661 VZ3 00:02:01 126
785 Kate Dūdele 3248 S124 SZ3 00:02:01 169
786 Māris Krūmiņš 3925 MK V662 VZ3 00:02:01 126
787 Mārtiņš Ozoliņš 5431 Individuāli V663 VB2 00:02:01 126
788 Renārs Pūce 4291 V664 VZ3 00:02:01 126
789 Roberts Šampans 3381 DNB Service Center V665 VZ3 00:02:01 126
790 Sandis Čilipāns 3508 Smārde V666 VZ3 00:02:01 126
791 Sergejs Tišelovičs 3714 V667 VZ3 00:02:01 126
792 Solvita Pujāte 3781 SK Katrīna S125 SZ3 00:02:01 169
793 Aija Melezere 6121 VSK Noskrien S126 SL2 00:02:02 167
794 Aivars Fogelis 6266 V668 VL2 00:02:02 125
795 Andris Melnis 6124 Olainfarm V669 VL2 00:02:02 125
796 Arvīds Germovs 6059 V670 VL3 00:02:02 125
797 Dainis Muško 3000 Kartavkalnu buki V671 VZ3 00:02:02 125
798 Didzis Sprūds 5182 V672 VB2 00:02:02 125
799 Dins Jakuška 4102 BAUERFEIND V673 VZ3 00:02:02 125
800 Edgars Briedis 4159 Saldus Boksa klubs V674 VZ3 00:02:02 125
801 Edgars Fabrīcius 5185 V675 VB2 00:02:02 125
802 Edgars Krastiņš 3108 V676 VZ3 00:02:02 125
803 Edgars Lešinskis 5151 Siguldas Maratona klubs V677 VB3 00:02:02 125
804 Elmārs Kuningass 3638 V678 VZ3 00:02:02 125
805 Ēriks Ajausks 5209 3D Running V679 VB2 00:02:02 125
806 Gatis Stiba 3779 SALDUS VIRVES VILKŠANAS KLUBS V680 VZ3 00:02:02 125
807 Gustavs Tolmanis 3036 Apes draugu grupa V681 VZ2 00:02:02 125
808 Jānis Važņevičs 6260 BALTAIS V682 VL4 00:02:02 125
809 Māra Pucena 5037 S127 SB2 00:02:02 167
810 Māris Bumbieris 3240 Latvijas Finieris V683 VZ3 00:02:02 125
811 Olesja Baikova 5026 Be More Alive S128 SB2 00:02:02 167
812 Patrīcija Keita Krumberga 3080 Līkā kalna rambātāji S129 SZ2 00:02:02 167
813 Vitālijs Muzika 6045 VSK Noskrien V684 VL3 00:02:02 125
814 Zane Kupče 4153 Saldus Boksa klubs S130 SZ3 00:02:02 167
815 Aiga Paegle 5273 Engures sportam S131 SB3 00:02:03 166
816 Aivars Lapa 5087 Autostarts.lv V685 VB3 00:02:03 124
817 Armands Lunts 6156 VSK Noskrien V686 VL3 00:02:03 124
818 Guntars Būmans 6208 Matisons Runner's Club V687 VL3 00:02:03 124
819 Ieva Freidenfelde 3540 S132 SZ3 00:02:03 166
820 Ilga Ozoliņa 3379 DNB Service Center S133 SZ3 00:02:03 166
821 Jānis Lazdāns 3132 V688 VZ3 00:02:03 124
822 Katrīna Levāne 3577 Engures sportam S134 SZ2 00:02:03 166
823 Kevin Powers 3814 V689 VZ3 00:02:03 124
824 Liene Vaitkeviča 4312 S135 SZ2 00:02:03 166
825 Līga Cebule 3281 EY S136 SZ3 00:02:03 166
826 Linda Kristiāna Švirberga 3555 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S137 SZ2 00:02:03 166
827 Mārcis Kārkliņš 3987 Liepkalni V690 VZ3 00:02:03 124
828 Marta Heringa 5485 SPORTLAND S138 SZ2 00:02:03 166
829 Mārtiņš Krūklis 13077 V691 VZ3 00:02:03 124
830 Rolands Rozītis 3194 V692 VZ3 00:02:03 124
831 Sandra Gudēvica 4309 VSK Noskrien S139 SZ3 00:02:03 166
832 Sergej Chlopkov 3992 SRS running V693 VZ3 00:02:03 124
833 Signija Elva Lapa 3740 Autostarts.lv S140 SZ2 00:02:03 166
834 Uldis Doniņš 3490 Moller Auto Ventspils / MRC V694 VZ3 00:02:03 124
835 Zane Vanaga 6007 VSK Noskrien S141 SL2 00:02:03 166
836 Žanete Leimane 6177 TRX Cēsis S142 SL3 00:02:03 166
837 Agita Grizāne 6033 VSK Noskrien S143 SL3 00:02:04 165
838 Aivars Veiss 5061 V695 VB4 00:02:04 123
839 Dainis Zomerfelds 3621 V696 VZ3 00:02:04 123
840 Gatis Rāzna 3256 SSK Bebra V697 VZ3 00:02:04 123
841 Harijs Heislers 6269 V698 VL2 00:02:04 123
842 Ilze Sermolīte 5368 Zemgales Ziņas S144 SB3 00:02:04 165
843 Ingmārs Pūķis 13030 V699 VZ3 00:02:04 123
844 Ivita Šale 5204 SSK Bebra S145 SB2 00:02:04 165
845 Jānis Bleiers 5427 Saldus Boksa klubs V700 VB3 00:02:04 123
846 Justine Undzena 4090 S146 SZ3 00:02:04 165
847 Kaspars Ķikusts 13034 V701 VZ3 00:02:04 123
848 Kaspars Salmiņš 6194 DABAS DOTS V702 VL2 00:02:04 123
849 Lauris Bajāruns 3681 V703 VZ2 00:02:04 123
850 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs S147 SL2 00:02:04 165
851 Linda Beldava 5180 VSK Noskrien Vāveres S148 SB2 00:02:04 165
852 Mārtiņš Tarando 5450 V704 VB2 00:02:04 123
853 Normunds Freimanis 3316 V705 VZ3 00:02:04 123
854 Oļegs Muntjans 3430 Z/S Vilciņi V706 VZ3 00:02:04 123
855 Solvita Krūmiņa 3895 S149 SZ3 00:02:04 165
856 Uģis Pauriņš 3672 V707 VZ3 00:02:04 123
857 Valters Semjonovs 3937 V708 VZ2 00:02:04 123
858 Vladislavs Rodzevičs 3677 Robbie`n`zone V709 VZ3 00:02:04 123
859 Zanda Mihailova 3353 S150 SZ3 00:02:04 165
860 Ainārs Jermacāns 3199 AkmensDizains.lv V710 VZ3 00:02:05 122
861 Aleksejs Bute 3458 Lidosta "Rīga" V711 VZ3 00:02:05 122
862 Andris Malahovskis 4115 DzSK Lokomotīve V712 VZ3 00:02:05 122
863 Andris Pētersons 16022 V713 VL3 00:02:05 122
864 Anete Skrastiņa 16027 Laimaskoks S151 SL2 00:02:05 163
865 Armands Alksnis 5476 LIGNUM LATVIJA V714 VB3 00:02:05 122
866 Armands Bricis 3398 V715 VZ3 00:02:05 122
867 Baiba Bolgzda 3086 S152 SZ3 00:02:05 163
868 Dainis Saukāns 6021 V716 VL3 00:02:05 122
869 Edmunds Gržibovskis 6018 SK Dzērvene V717 VL3 00:02:05 122
870 Einārs Mednis 4151 Jaunmārupe skrien V718 VZ3 00:02:05 122
871 Elita Zālīte 5335 TRX Cēsis S153 SB3 00:02:05 163
872 Ginta Rassa 5271 Moller Auto Ventspils / MRC S154 SB3 00:02:05 163
873 Janis Rove 3507 V719 VZ3 00:02:05 122
874 Kaspars Aksenoks 5121 CSDD V720 VB3 00:02:05 122
875 Laura Davidauska 5296 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S155 SBJ 00:02:05 163
876 Mārtiņš Vološčuks 3360 SK Katrīna V721 VZ3 00:02:05 122
877 Oskars Burmeisters 4234 S156 SZ3 00:02:05 163
878 Rūdolfs Krūklis 13079 V722 VZ3 00:02:05 122
879 Uldis Zīle 3091 VSK Noskrien V723 VZ3 00:02:05 122
880 Zane Kapteine 3813 S157 SZ3 00:02:05 163
881 Aigars Bergs 6204 V724 VL2 00:02:06 121
882 Anda Ozoliņa 3405 S158 SZ3 00:02:06 162
883 Anna Pakalniņa 5428 Interesantais Kaspars S159 SB2 00:02:06 162
884 Atis Bērziņš 5302 V725 VB3 00:02:06 121
885 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3129 VSK Noskrien S160 SZ3 00:02:06 162
886 Dainis Čudars 3692 Upes vēji V726 VZ3 00:02:06 121
887 Didzis Dobelis 3185 V727 VZ3 00:02:06 121
888 Dzintars Strads 3997 V728 VZ3 00:02:06 121
889 Edgars Džeriņš 13013 V729 VZ2 00:02:06 121
890 Gatis Bērziņš 3537 V730 VZ3 00:02:06 121
891 Gunta Reinicāne 5136 S161 SB2 00:02:06 162
892 Intars Červinskis 3884 Smaids A zobārstniecība V731 VZ3 00:02:06 121
893 Iveta Bērziņa 3476 S162 SZ3 00:02:06 162
894 Iveta Leja 5109 VSK Noskrien S163 SB3 00:02:06 162
895 Jānis Šliseris 5135 V732 VB2 00:02:06 121
896 Karīna Voitkeviča 5411 S164 SB2 00:02:06 162
897 Kārlis Ertmanis 5435 BALTAIS V733 VB3 00:02:06 121
898 Kaspars Kumpiņš 3304 Knowledgeprice.com V734 VZ3 00:02:06 121
899 Kristaps Sondors 4080 V735 VZ3 00:02:06 121
900 Mārcis Ruks 3859 V736 VZ2 00:02:06 121
901 Matīss Zvaigzne 15002 V737 VB2 00:02:06 121
902 Modris Šelegovičs 3340 V738 VZ3 00:02:06 121
903 Oksana Juvčenko 6143 S165 SL2 00:02:06 162
904 Pavels Mazurs 5154 V739 VB3 00:02:06 121
905 Pēteris Āboliņš 4166 V740 VZ2 00:02:06 121
906 Pēteris Bērziņš 4233 V741 VZ3 00:02:06 121
907 Rasa Grāvīte 6247 S166 SL2 00:02:06 162
908 Ričards Kļaviņš 5396 V742 VBJ 00:02:06 121
909 Sanija Laumane 4262 S167 SZ2 00:02:06 162
910 Valdis Patmalnieks 3882 V743 VZ3 00:02:06 121
911 Viesturs Tomels 4156 V744 VZ3 00:02:06 121
912 Zigmunds Zauls 5202 Limbaži V745 VB3 00:02:06 121
913 Zita Leimane 3145 S168 SZ3 00:02:06 162
914 Aivars Šķudītis 5195 Latvijas Finieris V746 VB2 00:02:07 120
915 Artūrs Ipatenko 5442 V747 VB2 00:02:07 120
916 Beāte Saleniece 3583 S169 SZ3 00:02:07 161
917 Helvijs Druseiks 3927 V748 VZ3 00:02:07 120
918 Ieva Tabore 3480 Skriešanas akadēmija S170 SZ3 00:02:07 161
919 Ivars Damroze 3705 Patria Sportland V749 VZ3 00:02:07 120
920 Jānis Pārums 6250 Projekts Etiopietis V750 VL2 00:02:07 120
921 Jānis Pugačs 5278 Alusvēders V751 VB2 00:02:07 120
922 Jolanta Ivanova 6003 S171 SL2 00:02:07 161
923 Jurijs Šatcs 4305 V752 VZ3 00:02:07 120
924 Kārlis Proboks 4266 V753 VZ3 00:02:07 120
925 Katrīna Arāja 3861 S172 SZ2 00:02:07 161
926 Kristīne Leja 6024 S173 SL2 00:02:07 161
927 Laura Ābeltiņa 3597 S174 SZ3 00:02:07 161
928 Līga Kaspare 4137 S175 SZ3 00:02:07 161
929 Mareks Bokta 3406 V754 VZ3 00:02:07 120
930 Mareks Lazda 3301 Rīgas satiksme V755 VZ3 00:02:07 120
931 Normunds Zauls 5201 Limbaži V756 VB3 00:02:07 120
932 Raivita Birkentāla 4138 Talsu pauguraines Zaķi S176 SZ3 00:02:07 161
933 Rihards Čaiba 3646 V757 VZ3 00:02:07 120
934 Rūdolfs Abiļevs 3245 New Village Workout V758 VZ3 00:02:07 120
935 Rūdolfs Karss 5425 Luminor V759 VB2 00:02:07 120
936 Sandis Dzērve 4100 V760 VZ3 00:02:07 120
937 Tomass Mazurs 3174 V761 VZ1 00:02:07 120
938 Toms Vītoliņš 3771 SK Pitoni V762 VZ3 00:02:07 120
939 Zane Cera 3368 S177 SZ3 00:02:07 161
940 Armands Ķirītis 3908 #VismaActive V763 VZ3 00:02:08 120
941 Arvis Krūmiņš 3936 LMT komanda V764 VZ3 00:02:08 120
942 Gita Karlsone 5248 Matisons Runner's Club S178 SB2 00:02:08 159
943 Gvido Petkus 3589 V765 VZ3 00:02:08 120
944 Haralds Pūce 13033 Madona V766 VZ3 00:02:08 120
945 Ivars Kore 3710 V767 VZ3 00:02:08 120
946 Jānis Kaupers 4254 DPD Latvija V768 VZ2 00:02:08 120
947 Kārlis Mičulis 3896 V769 VZ3 00:02:08 120
948 Kristīne Balanasa 4318 Virsotne/MARMOT S179 SZ3 00:02:08 159
949 Māris Kuzmins 4308 LVM GEO V770 VZ3 00:02:08 120
950 Mārtiņš Allers 6135 V771 VL3 00:02:08 120
951 Natalija Zeņina 5325 S180 SB3 00:02:08 159
952 Raitis Smirnovs 3109 RaceDog Latvia V772 VZ3 00:02:08 120
953 Raivis Cakuls 3101 Team Kažemāka/Train2WinLv V773 VZ3 00:02:08 120
954 Roberts Koleda 5453 Exigen Services Latvia #optimized4running V774 VB3 00:02:08 120
955 Sergejs Blinovs 13065 V775 VZ3 00:02:08 120
956 Aleksandra Tarasova 4208 S181 SZ2 00:02:09 158
957 Andris Mačevskis 3053 V776 VZ3 00:02:09 119
958 Armands Ratnieks 3494 V777 VZ3 00:02:09 119
959 Dace Šķirus 3474 S182 SZ3 00:02:09 158
960 Evgenii Karpov 5508 V778 VB2 00:02:09 119
961 Guna Sprūde 5015 VSK Noskrien S183 SB2 00:02:09 158
962 Guntis Gailītis 4073 V779 VZ3 00:02:09 119
963 Inta Zīriuse 16014 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads S184 SL2 00:02:09 158
964 Juris Rocēns 3052 Izturība V780 VZ3 00:02:09 119
965 Kaspars Salenieks 3289 EY V781 VZ3 00:02:09 119
966 Kristaps Bresis 5141 Team Weimaraner V782 VB2 00:02:09 119
967 Kristīne Apsēna 3087 REMOSS S185 SZ2 00:02:09 158
968 Lelde Grīnvalde 3374 S186 SZ3 00:02:09 158
969 Māris Strautnieks 5319 ROMATFOREST V783 VB2 00:02:09 119
970 Mārtiņš Eglijs 5137 V784 VB2 00:02:09 119
971 Mārtiņš Švirksts 3274 EY V785 VZ3 00:02:09 119
972 Natālija Joničenko 6062 Talsu pauguraines Zaķi S187 SL3 00:02:09 158
973 Sandris Lizbovskis 6268 V786 VL3 00:02:09 119
974 Aigars Teivāns 15044 V787 VB2 00:02:10 118
975 Aivars Brokāns 3611 V788 VZ3 00:02:10 118
976 Aivars Grīnbergs 3417 V789 VZ3 00:02:10 118
977 Anete Danelsone 3207 VSK Noskrien Blonde / Accenture S188 SZ3 00:02:10 157
978 Baiba Mazrima 3311 Saldus Boksa klubs S189 SZ3 00:02:10 157
979 Dace Fenton 6132 S190 SL2 00:02:10 157
980 Dace Jukuma 3962 S191 SZ3 00:02:10 157
981 Dārta Otomere 3571 S192 SZ3 00:02:10 157
982 Diāna Barkanova 3014 AMdojo S193 SZ3 00:02:10 157
983 Ervīns Lūsis 3125 V790 VZ3 00:02:10 118
984 Gita Muceniece 3440 S194 SZ3 00:02:10 157
985 Imants Ločmelis 6029 Nūjo ar vēju V791 VL4 00:02:10 118
986 Inga Kronberga 4214 Matisons Runners Club S195 SZ3 00:02:10 157
987 Jurijs Andrejevs 3922 V792 VZ3 00:02:10 118
988 Juris Juhņevičs 3335 Kosters V793 VZ3 00:02:10 118
989 Konstantīns Vasiļjevs 5380 Dion SportLab V794 VB2 00:02:10 118
990 Kristaps Belinskis 5247 Njauvas V795 VZ3 00:02:10 118
991 Kristians Grinbergs 3116 Rīgas 45.vidusskola V796 VZ2 00:02:10 118
992 Maija Gutāne 13012 S196 SZ3 00:02:10 157
993 Michael Jacobi 3447 V797 VZ3 00:02:10 118
994 Miķelis Vietnieks 5083 V798 VB2 00:02:10 118
995 Raimonds Biedrītis 6114 Grauda Spēks V799 VL2 00:02:10 118
996 Sanita Ozola 3736 S197 SZ3 00:02:10 157
997 Terry Buehl 6212 V800 VL3 00:02:10 118
998 Vilis Trautmanis 4096 V801 VZ3 00:02:10 118
999 Agnese Kokoreviča 3699 MADONA S198 SZ3 00:02:11 156
1000 Agnese Ulanova 4126 Pūre S199 SZ3 00:02:11 156
1001 Agris Baltmanis 13044 Sporta klubs Panatta V802 VZ3 00:02:11 117
1002 Agris Spalviņš 5334 V803 VB4 00:02:11 117
1003 Armands Sudrabs 6200 VSK/Noskrien V804 VL3 00:02:11 117
1004 Arnis Šūlmeisters 5324 V805 VB3 00:02:11 117
1005 Deniss Arseņins 3965 Luminor V806 VZ3 00:02:11 117
1006 Edgars Bozulis 3872 V807 VZ3 00:02:11 117
1007 Edgars Brokāns 3664 V808 VZ3 00:02:11 117
1008 Edgars Kārklis 5473 V809 VB2 00:02:11 117
1009 Ēriks Skābardis 4282 V810 VZ3 00:02:11 117
1010 Gatis Šīmanis 3138 V811 VZ3 00:02:11 117
1011 Gints Fjodorovs 3906 AMSERV TEAM V812 VZ3 00:02:11 117
1012 Guntis Dude 5267 mammadaba V813 VB4 00:02:11 117
1013 Ilze Vācere 4070 S200 SZ3 00:02:11 156
1014 Inese Macuka 3232 Lūša pēdās S201 SZ3 00:02:11 156
1015 Jana Puze 6022 Jaunmārupe skrien! S202 SL2 00:02:11 156
1016 Jānis Rullis 4149 MK STENDE V814 VZ3 00:02:11 117
1017 Linda Meškovska 3852 Gjensidige S203 SZ3 00:02:11 156
1018 Māris Allens 3506 V815 VZ3 00:02:11 117
1019 Māris Mauriņš 5429 V816 VB2 00:02:11 117
1020 Māris Pankoks 3663 Liepājas Vieglatlētikas klubs V817 VZ3 00:02:11 117
1021 Mārtiņš Vilemsons 5007 VSK Noskrien Seniori V818 VB3 00:02:11 117
1022 Miks Locis 3042 Lynxdojo V819 VZ3 00:02:11 117
1023 Niks Bērziņš 15031 Interesantais Kaspars V820 VB2 00:02:11 117
1024 Oskars Zonne 5444 Acsaabols V821 VB2 00:02:11 117
1025 Renārs Gailis 13009 V822 VZ3 00:02:11 117
1026 Uldis Kirtovskis 6242 Izturība V823 VL4 00:02:11 117
1027 Vilnis Vitkovskis 3759 V824 VZ3 00:02:11 117
1028 Zydrunas Baltrusaitis 6142 Na, pagauk! V825 VL3 00:02:11 117
1029 Amanda Ciguze 4019 S204 SZ2 00:02:12 155
1030 Ansis Gornavs 3840 Team Kažemāka/Train2WinLv V826 VZ3 00:02:12 116
1031 Antra Spundiņa 5110 VSK Noskrien S205 SB2 00:02:12 155
1032 Austris Lepiksons 6217 Alusala V827 VL3 00:02:12 116
1033 Baiba Orga 3718 S206 SZ3 00:02:12 155
1034 Edgars Zaķis 6028 VSK Noskrien V828 VL2 00:02:12 116
1035 Eriks Bogdanovs 3676 V829 VZ3 00:02:12 116
1036 Lauris Zilveris 5315 Pīļtēviņa pārgājiens V830 VB2 00:02:12 116
1037 Liene Mudrova 3604 S207 SZ3 00:02:12 155
1038 Mareks Brokāns 4164 Rolling V831 VZ3 00:02:12 116
1039 Margarita Petelina 5111 S208 SB3 00:02:12 155
1040 Pāvels Ņevodņičenko 3885 V832 VZ3 00:02:12 116
1041 Reinis Gravins 4228 SPORTLAND V833 VZ2 00:02:12 116
1042 Romāns Giruckis 3027 V834 VZ3 00:02:12 116
1043 Sintija Gertāne 5462 DNB Service Center S209 SB2 00:02:12 155
1044 Toms Ķikusts 5198 Ziemeļu ļaudis V835 VB2 00:02:12 116
1045 Uldis Gaiss 3218 Pašiem prieks V836 VZ3 00:02:12 116
1046 Vitālijs Poļetajevs 3204 DzSK Lokomotīve V837 VZ3 00:02:12 116
1047 Vladislavs Petičonoks 16017 Olainfarm V838 VL2 00:02:12 116
1048 Aija Zaharova 3186 S210 SZ3 00:02:13 153
1049 Aleksis Jarockis 4189 V839 VZ3 00:02:13 115
1050 Andis Rinkevics 5342 Ne-abonents V840 VB2 00:02:13 115
1051 Anna Proskurina 5263 S211 SB2 00:02:13 153
1052 Didzis Kalniņš 5128 Maratona klubs V841 VB3 00:02:13 115
1053 Edgars Goba 6091 Salaspils Zīriņi V842 VL3 00:02:13 115
1054 Egija Dreimane 3720 S212 SZ3 00:02:13 153
1055 Gints Berņikovs - Bondars 3834 V843 VZ3 00:02:13 115
1056 Ģirts Pijols 3768 PH Print V844 VZ2 00:02:13 115
1057 Igors Seņko 6229 VSK Noskrien Liepāja V845 VL2 00:02:13 115
1058 Ilva Kārkliņa 6254 SPORTLAND S213 SL3 00:02:13 153
1059 Ilze Bergmane 5171 S214 SB2 00:02:13 153
1060 Jānis Kopmanis 5124 LSC V846 VB4 00:02:13 115
1061 Jurģis Ķikulis 3505 V847 VZ3 00:02:13 115
1062 Kaspars Zvanis 3606 V848 VZ3 00:02:13 115
1063 Kristīne Mergina 3102 S215 SZ3 00:02:13 153
1064 Krists Pakulis 3388 Dobele V849 VZ3 00:02:13 115
1065 Kyle Vesterdahl 3496 V850 VZ3 00:02:13 115
1066 Laila Rozīte 5255 VSK Noskrien S216 SB2 00:02:13 153
1067 Liene Barkāne 4025 S217 SZ3 00:02:13 153
1068 Mareks Jevtuhs 13059 V851 VZ3 00:02:13 115
1069 Māris Sauka 4085 V852 VZ3 00:02:13 115
1070 Normunds Davidčuks 3268 LIMBAŽI SKRIEN! V853 VZ3 00:02:13 115
1071 Rasma Pušpure 3212 S218 SZ3 00:02:13 153
1072 Sanda Terela 3227 S219 SZ3 00:02:13 153
1073 Sindijs Logins 3105 V854 VZ3 00:02:13 115
1074 Agita Gritāne 5131 Biznesa parks ABAVA S220 SB3 00:02:14 152
1075 Arnis Sloka 3824 Swedbank V855 VZ3 00:02:14 114
1076 Daniels Kogans 3264 Lynxdojo V856 VZ1 00:02:14 114
1077 Ģirts Segliņš 3485 Mammadaba V857 VZ3 00:02:14 114
1078 Ieva Marta Gintere 3426 S221 SZ2 00:02:14 152
1079 Iveta Kalēja 3033 S222 SZ3 00:02:14 152
1080 Iveta Šķiņķe 3488 Adidas Runners Rīga S223 SZ3 00:02:14 152
1081 Jānis Kļimenkovs 5383 Swedbank V858 VB2 00:02:14 114
1082 Jekabs Kalnajs 5412 Interesantais Kaspars V859 VB2 00:02:14 114
1083 Jurģis Baumeisters 5460 V860 VB2 00:02:14 114
1084 Kristaps Ceriņš 3698 RECRO/LABIMEISTARI.LV V861 VZ3 00:02:14 114
1085 Kristaps Sirmais 3694 V862 VZ3 00:02:14 114
1086 Linda Bērziņa 3312 Saldus Boksa klubs S224 SZ3 00:02:14 152
1087 Māris Dambis 3100 INSALVO V863 VZ3 00:02:14 114
1088 Māris Korņējevs 4313 Vilciņi-1 V864 VZ3 00:02:14 114
1089 Māris Tučs 3594 Ārprāc ar mani V865 VZ3 00:02:14 114
1090 Māris Videmanis 6090 Mežsusuri V866 VL2 00:02:14 114
1091 Oļegs Kopijs 3073 Saldus Boksa klubs V867 VZ3 00:02:14 114
1092 Valdis Uļjanovs 3916 V868 VZ3 00:02:14 114
1093 Agnese Ozoliņa 13110 S225 SZ3 00:02:15 151
1094 Aigars Bērziņš 3733 V869 VZ3 00:02:15 113
1095 Alfrēds Radvils 13000 skaida V870 VZ3 00:02:15 113
1096 Alvis Lepiksons 5402 Auseklis IK V871 VB3 00:02:15 113
1097 Andris Turciņš 3752 PH Print V872 VZ3 00:02:15 113
1098 Armands Ķiploks 3542 mammadaba V873 VZ3 00:02:15 113
1099 Dmitrijs Todorovs 3738 V874 VZ3 00:02:15 113
1100 Elvijs Akmentiņš 4203 SPORTLAND V875 VZ3 00:02:15 113
1101 Ieviņa Gaiziņa 6169 VSK Noskrien S226 SL3 00:02:15 151
1102 Jaan Vehlmann 3684 JK Hermes V876 VZ3 00:02:15 113
1103 Juris Šķudītis 4142 Latvijas Finieris V877 VZ3 00:02:15 113
1104 Krista Hartmane 5184 Siguldas Maratona klubs S227 SB2 00:02:15 151
1105 Līga Bitmane 3438 S228 SZ3 00:02:15 151
1106 Līga Ervika 3504 S229 SZ3 00:02:15 151
1107 Nauris Enkuzens 5045 Swedbank V878 VB2 00:02:15 113
1108 Ralfs Jumiķis 6253 SPORTLAND V879 VLJ 00:02:15 113
1109 Renārs Lūsis 3801 Lūšu ģimene V880 VZ3 00:02:15 113
1110 Rolands Šusts 3137 V881 VZ3 00:02:15 113
1111 Sanita Ivanova 4117 S230 SZ3 00:02:15 151
1112 Zanda Kārkliņa 5478 Baldones skriešanas komanda S231 SB3 00:02:15 151
1113 Aiva Liepiņa 5349 S232 SB2 00:02:16 150
1114 Andrejs Pētersons 15038 V882 VB2 00:02:16 113
1115 Artūrs Andžs 5290 Maratona klubs V883 VB2 00:02:16 113
1116 Austris Vasiļevskis 5190 Exigen Services Latvia #optimized4running V884 VB3 00:02:16 113
1117 Edvīns Znotiņš 3364 Royal Canin V885 VZ3 00:02:16 113
1118 Egnārs Gudriķis 5088 ASICS V886 VB3 00:02:16 113
1119 Gatis Molodcovs 3407 V887 VZ3 00:02:16 113
1120 Gatis Pūcītis 3959 RXC V888 VZ3 00:02:16 113
1121 Ingus Bāliņš 3110 DeLaval V889 VZ3 00:02:16 113
1122 Jānis Ikaunieks 4195 V890 VZ3 00:02:16 113
1123 Jānis Rozenbergs 5336 V891 VB2 00:02:16 113
1124 Kristīne Urtāne 4078 S233 SZ3 00:02:16 150
1125 Lauma Priekule 4017 S234 SZ3 00:02:16 150
1126 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 4037 STRAZDIŅI V892 VZ1 00:02:16 113
1127 Raimonds Eglītis 15045 V893 VB2 00:02:16 113
1128 Toms Ābeltiņš 4260 Salaspils V894 VZ3 00:02:16 113
1129 Uldis Benhens 3574 Lyngson V895 VZ3 00:02:16 113
1130 Zigmārs Mazulis 3821 V896 VZ3 00:02:16 113
1131 Agris Meilerts 5194 Latvijas Finieris V897 VB3 00:02:17 112
1132 Ainārs Kļaviņš 3772 VENDEN V898 VZ3 00:02:17 112
1133 Arvīds Ozoliņš 5466 Latvijas Finieris V899 VB3 00:02:17 112
1134 Deniss Rostkovskis 3323 V900 VZ3 00:02:17 112
1135 Guntis Domburs 3442 Individual V901 VZ3 00:02:17 112
1136 Ilvija Bendzika 3659 S235 SZ3 00:02:17 149
1137 Inese Otomere 6039 S236 SL2 00:02:17 149
1138 Inga Miezīte 3520 TRX CĒSIS S237 SZ3 00:02:17 149
1139 Jānis Zāle 3712 EY V902 VZ3 00:02:17 112
1140 Kalvis Silgals 6113 Surikati/NFS V903 VL2 00:02:17 112
1141 Konstantins Cursins 5246 Maritime Sport Community V904 VB2 00:02:17 112
1142 Kristaps Balodis 3453 V905 VZ3 00:02:17 112
1143 Liene Gulbe 5502 S238 SB3 00:02:17 149
1144 Raivo Pienis 4122 PATRIA SPORTLAND V906 VZ3 00:02:17 112
1145 Sandris Krūmiņš 3242 Maratona Klubs V907 VZ3 00:02:17 112
1146 Uldis Glāzers 13121 Vecpiebalga V908 VZ3 00:02:17 112
1147 Zane Alsberga 3945 Interesantais Kaspars S239 SZ2 00:02:17 149
1148 Zane Ivanāne 5041 VSK Noskrien Blonde S240 SB2 00:02:17 149
1149 Agnese Duļevska 4272 LEAD S241 SZ3 00:02:18 148
1150 Aigars Vārna 16015 Ziemeļkurzeme OK V909 VL3 00:02:18 111
1151 Aļģirts Valužis 6205 Priekules veloklubs V910 VB3 00:02:18 111
1152 Artis Petrovskis 5399 V911 VB3 00:02:18 111
1153 Artūrs Riekstiņš 6238 Līdz galam V912 VL2 00:02:18 111
1154 Baiba Zvirbule 3140 S242 SZ3 00:02:18 148
1155 Denis Aļeksejevs 6226 Rush B! V913 VL2 00:02:18 111
1156 Guna Grosa 3551 S243 SZ3 00:02:18 148
1157 Harijs Meiers 5377 OK Ziemeļkurzeme V914 VB3 00:02:18 111
1158 Ingus Mednis 3310 Saldus Boksa klubs V915 VZ3 00:02:18 111
1159 Ints Mūrnieks 13032 V916 VZ3 00:02:18 111
1160 Jānis Joksts 13074 Baltezers V917 VZ3 00:02:18 111
1161 Jānis Upītis 3941 AS"Latvijas valsts meži" V918 VZ3 00:02:18 111
1162 Jēkabs Vinciuns 5199 V919 VB2 00:02:18 111
1163 Jeļena Vērdiņa 4084 S244 SZ3 00:02:18 148
1164 Lelde Roze 4273 LEAD S245 SZ3 00:02:18 148
1165 Liene Labsvīra 3166 Siguldas Maratona klubs S246 SZ3 00:02:18 148
1166 Māris Lūsis 5144 Skrienošie Lūši V920 VB2 00:02:18 111
1167 Natālija Treulande 6015 VSK Noskrien S247 SL2 00:02:18 148
1168 Nils Eduards Jakobsons 3262 Lynxdojo V921 VZ2 00:02:18 111
1169 Reinis Sietiņš 5385 3D Running V922 VB2 00:02:18 111
1170 Rolands Gritāns 5130 Biznesa parks ABAVA V923 VB3 00:02:18 111
1171 Sandis Radziņš 13081 V924 VZ3 00:02:18 111
1172 Sergejs Artemjevs 5127 V925 VB2 00:02:18 111
1173 Andris Strēlis 3225 VSK Noskrien Divplākšņi V926 VZ3 00:02:19 110
1174 Arta Skudra 4144 Latvijas Finieris S248 SZ3 00:02:19 147
1175 Augustas Gajauskas 6171 V927 VL2 00:02:19 110
1176 Dainis Romāns 3904 V928 VZ2 00:02:19 110
1177 Deivids Stupiņš 6063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V929 VLJ 00:02:19 110
1178 Gatis Zvirbulis 3982 V930 VZ3 00:02:19 110
1179 Guntis Zvilna 3148 Biznesa parks ABAVA V931 VZ3 00:02:19 110
1180 Ilona Bēmere 4187 Baldones skriešanas komanda S249 SZ3 00:02:19 147
1181 Ivo Pušņins 3030 V932 VZ3 00:02:19 110
1182 Juris Opeņhovskis 6041 V933 VL2 00:02:19 110
1183 Juris Rukkalns 5161 Ragana V934 VB4 00:02:19 110
1184 Kaspars Ušpelis 5009 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V935 VB2 00:02:19 110
1185 Kristaps Zabarovskis 5261 Saldus boksa klubs V936 VB2 00:02:19 110
1186 Lauris Šapals 5259 VSK Noskrien V937 VB2 00:02:19 110
1187 Madara Tīģere-Bernharde 5123 S250 SB2 00:02:19 147
1188 Mārtiņš Sapats 5256 V938 VB2 00:02:19 110
1189 Panagiotis Dimas 5158 Accenture > High Performance V939 VB2 00:02:19 110
1190 Santa Gailīte 3846 S251 SZ2 00:02:19 147
1191 Sergejs Zubovs 3686 V940 VZ3 00:02:19 110
1192 Sintija Kārkliņa 13088 Ātrākas par Vēja māti S252 SZ2 00:02:19 147
1193 Valters Kinna 3907 Baltezera skreejeeji V941 VZ3 00:02:19 110
1194 Zanda Strunga 13067 S253 SZ3 00:02:19 147
1195 Alvis Drozds 3948 VSK Noskrien V942 VZ2 00:02:20 109
1196 Andris Rozentāls 13020 AR V943 VZ3 00:02:20 109
1197 Anita Fišere 5254 S254 SB2 00:02:20 146
1198 Arguts Keirāns 4230 SPORTLAND V944 VZ3 00:02:20 109
1199 Arnis Kuzmanis 6092 AkmensDizains.lv V945 VL3 00:02:20 109
1200 Dina Alksne 5287 S255 SB3 00:02:20 146
1201 Dzintra Kārkliņa 3429 S256 SZ3 00:02:20 146
1202 Edgars Bikse 4146 Latvijas Finieris V946 VZ3 00:02:20 109
1203 Gints Bernots 13005 V947 VZ2 00:02:20 109
1204 Ilze Catlakše 3288 EY S257 SZ3 00:02:20 146
1205 Ilze Jaunzeme 3766 PH Print S258 SZ3 00:02:20 146
1206 Līga Saulīte 3933 S259 SZ3 00:02:20 146
1207 Madara Naumčika 13097 SPORTLAND S260 SZ2 00:02:20 146
1208 Māris Pilmanis 5212 w.simosis.lv V948 VB3 00:02:20 109
1209 Olafs Smiltnieks 16016 Olainfarm V949 VL3 00:02:20 109
1210 Raimonda Kalniņa 5341 S261 SB2 00:02:20 146
1211 Sandra Stonkus 3636 S262 SZ3 00:02:20 146
1212 Uldis Krauklis 4294 Accenture > Be Yourself & Make a difference V950 VZ3 00:02:20 109
1213 Zigmunds Vītiņš 5104 DEAC V951 VB3 00:02:20 109
1214 Albīns Ramiņš 15037 V952 VB2 00:02:21 109
1215 Andris Šumskihs 5207 Lynxdojo V953 VB2 00:02:21 109
1216 Anete Jurēvica 3750 Banāni S263 SZ3 00:02:21 145
1217 Antra Lukševica 6199 VSK Noskrien S264 SL2 00:02:21 145
1218 Dace Keirāne 3074 S265 SZ3 00:02:21 145
1219 Dina Kaupere 13091 Apes draugu grupa S266 SZ3 00:02:21 145
1220 Dmitrijs Minajevs 3283 EY V954 VZ3 00:02:21 109
1221 Gints Bērziņš 6093 AkmensDizains.lv V955 VL2 00:02:21 109
1222 Igors Kovaļevskis 3613 V956 VZ3 00:02:21 109
1223 Ilze Goša 3499 Maratona klubs S267 SZ3 00:02:21 145
1224 Jānis Riekstiņš 3025 V957 VZ3 00:02:21 109
1225 Juris Kļaviņš 6248 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC V958 VL3 00:02:21 109
1226 Laura Dzalbe 3513 S268 SZ2 00:02:21 145
1227 Linda Ulmane 3200 S269 SZ3 00:02:21 145
1228 Mārtiņš Veseris 3223 V959 VZ3 00:02:21 109
1229 Oskars Pugačs 5499 SPORTLAND V960 VB2 00:02:21 109
1230 Oskars Silkalns 4038 V961 VZ3 00:02:21 109
1231 Peep Ristmägi 3682 JK Hermes V962 VZ3 00:02:21 109
1232 Rinalds Aļeksjonoks 13107 V963 VZ3 00:02:21 109
1233 Romāns Koškins 6193 V964 VL3 00:02:21 109
1234 Ruta Šķipare 6104 Lūša pēdās S270 SL3 00:02:21 145
1235 Santa Mušinska 3435 Tērvete S271 SZ3 00:02:21 145
1236 Svetlana Šanceva 4250 SPORTLAND S272 SZ3 00:02:21 145
1237 Aija Briede 3158 Mellene S273 SZ3 00:02:22 144
1238 Aivars Beldavs 3986 V965 VZ3 00:02:22 108
1239 Alise Bērziņa 3939 OK Saldus S274 SZ2 00:02:22 144
1240 Dace Hartmane 5312 Talsu pauguraines Zaķi S275 SB3 00:02:22 144
1241 Elīna Frīzendorfa 4034 NRC Rīga S276 SZ3 00:02:22 144
1242 Erlens Grunckis 15034 Valmiera V966 VB3 00:02:22 108
1243 Gunta Neija 6066 VSK Noskrien S277 SL2 00:02:22 144
1244 Guntis Šīmanis 3596 V967 VZ3 00:02:22 108
1245 Ingars Šakalis 6042 VSK Noskrien V968 VL2 00:02:22 108
1246 Ivars Āboltiņš 3265 Lynxdojo V969 VZ3 00:02:22 108
1247 Janis Bebris 5253 Skrienošais Bebris V970 VB2 00:02:22 108
1248 Jānis Lapsiņš 4098 x99/Slīterāni V971 VZ3 00:02:22 108
1249 Katrīne Kovaļa 3658 Universitātes sports V972 VZ3 00:02:22 108
1250 Laura Janševska 4012 Mežinieku psk./#AWARDskrien S278 SZ3 00:02:22 144
1251 Madara Berga 6220 S279 SL2 00:02:22 144
1252 Mārtiņš Puriņš 5010 V973 VB2 00:02:22 108
1253 Mihails Sidorenko 4258 V974 VZ3 00:02:22 108
1254 Pārsla Sizova 3413 S280 SZ3 00:02:22 144
1255 Rinalds Zeltiņš 5303 KMKVP V975 VB3 00:02:22 108
1256 Ritvars Osis 5350 Sonora RW V976 VB2 00:02:22 108
1257 Valdis Tilts 5308 Kocēnu novads V977 VB4 00:02:22 108
1258 Aigars Beks 6153 V978 VL3 00:02:23 107
1259 Aiva Kukmilka 3607 S281 SZ3 00:02:23 143
1260 Aļona Dobele 5244 Zoorbagan S282 SB2 00:02:23 143
1261 Andris Riekstiņš 3900 V979 VZ3 00:02:23 107
1262 Edgars Fortiņš 13026 Vāveres kosmosā V980 VZ3 00:02:23 107
1263 Elīna Tolokonceva 5117 VSK Noskrien S283 SB2 00:02:23 143
1264 Ērika Urtāne 5191 Lūša pēdās S284 SB2 00:02:23 143
1265 Evita Hibšmane 4141 S285 SZ3 00:02:23 143
1266 Jānis Dūka 6186 ALGOL INVEST V981 VL2 00:02:23 107
1267 Linda Loce 5018 Lynxdojo S286 SB2 00:02:23 143
1268 Nauris Bērziņš 5134 V982 VB2 00:02:23 107
1269 Normunds Greiškāns 3728 V983 VZ3 00:02:23 107
1270 Valdis Prauliņš 5237 Čiekurkalna Road Runners V984 VB3 00:02:23 107
1271 Agnese Irbīte 3457 Lidosta "Rīga" S287 SZ3 00:02:24 142
1272 Aleksandrs Ļisickis 5366 V985 VB2 00:02:24 106
1273 Anna Konovalova 3807 A2 S288 SZ2 00:02:24 142
1274 Astra Zaļuma 3244 VFK Staldzene S289 SZ3 00:02:24 142
1275 Daiga Greiškāne 5300 VSK Noskrien S290 SB3 00:02:24 142
1276 Evita Rozenfelde 4057 S291 SZ3 00:02:24 142
1277 Gints Buraks 3299 Rīgas satiksme V986 VZ3 00:02:24 106
1278 Gunārs Slaide 5197 Baldones Lauvas V987 VB3 00:02:24 106
1279 Guntis Erbs 15048 V988 VB3 00:02:24 106
1280 Ģirts Gudrīts 5504 Legs Miserables V989 VB2 00:02:24 106
1281 Juris Kārkliņš 3792 V990 VZ3 00:02:24 106
1282 Kristiāna Aksenoka 4056 S292 SZ2 00:02:24 142
1283 Liene Palkavniece 3870 Swedbank S293 SZ3 00:02:24 142
1284 Madara Puliņa 3709 Saldus Boksa klubs S294 SZ3 00:02:24 142
1285 Māris Berķis 3889 pulsometrs.lv V991 VZ3 00:02:24 106
1286 Māris Penkulis 13046 V992 VZ3 00:02:24 106
1287 Marta Rikša 3890 S295 SZ3 00:02:24 142
1288 Toms Bobrovskis 15026 V993 VB2 00:02:24 106
1289 Vitālijs Fisenkovs 4103 Lacerta Running Team V994 VZ3 00:02:24 106
1290 Agnese Skutāne 3656 Jaunmārupe skrien! S296 SZ3 00:02:25 141
1291 Aigars Kājiņš 3002 AK V995 VZ3 00:02:25 106
1292 Aivars Ābols 3599 V996 VZ3 00:02:25 106
1293 Ance Ziediņa 5221 Ziemeļkurzeme OK S297 SB2 00:02:25 141
1294 Andris Cibiņš 3519 V997 VZ3 00:02:25 106
1295 Dace Tomsone 3649 Jaunmārupe skrien! S298 SZ3 00:02:25 141
1296 Elīna Dzalbe 4154 Saldus Boksa klubs S299 SZ3 00:02:25 141
1297 Gaitis Rūdulis 3517 Rūdulīši :-) V998 VZ3 00:02:25 106
1298 Jānis Zemturis 5331 V999 VB4 00:02:25 106
1299 Jurģis Bainors 3602 V1000 VZ3 00:02:25 106
1300 Laura Strupa 3205 Latvijas valsts meži S300 SZ3 00:02:25 141
1301 Līga Kleina 4311 S301 SZ3 00:02:25 141
1302 Marta Dedze 3797 PULSAR S302 SZ3 00:02:25 141
1303 Mārtiņš Behmanis 4290 V1001 VZ3 00:02:25 106
1304 Mārtiņš Rubenis 13104 V1002 VZ3 00:02:25 106
1305 Matīss Kalmanis 4267 V1003 VZ3 00:02:25 106
1306 Natālija Lesiņa 3749 OptiO S303 SZ3 00:02:25 141
1307 Uldis Galdiņš 5229 LabaDaba V1004 VB3 00:02:25 106
1308 Zita Ozoliņa 3282 EY S304 SZ3 00:02:25 141
1309 Agnija Zizlāne 5072 S305 SB2 00:02:26 140
1310 Aija Rogāle 5098 KROKUS S306 SB3 00:02:26 140
1311 Andžejs Čerņavskis 3640 V1005 VZ3 00:02:26 105
1312 Armands Upīte 15020 V1006 VB3 00:02:26 105
1313 Edgars Mežvēvers 3090 V1007 VZ3 00:02:26 105
1314 Edgars Mucenieks 3420 V1008 VZ3 00:02:26 105
1315 Edijs Ramiņš 5470 V1009 VB3 00:02:26 105
1316 Elīna Zelča 4054 S307 SZ3 00:02:26 140
1317 Guntis Strautiņš 5292 Liepājas Vieglatlētikas klubs V1010 VB2 00:02:26 105
1318 Imants Lipskis 13075 Darba rūķi V1011 VZ3 00:02:26 105
1319 Inita Drēziņa 3386 S308 SZ3 00:02:26 140
1320 Iuliia Filippovich 3809 S309 SZ3 00:02:26 140
1321 Kristīne Krūmiņa 4022 Sporta halle S310 SZ3 00:02:26 140
1322 Kristīne Rūja 3190 Team Kažemāka/Train2WinLv S311 SZ3 00:02:26 140
1323 Laura Freimane 3940 S312 SZ3 00:02:26 140
1324 Lilita Ertmane 3358 S313 SZ3 00:02:26 140
1325 Maksims Birjuļins 3966 Luminor V1012 VZ3 00:02:26 105
1326 Mareks Strihors 3713 V1013 VZ3 00:02:26 105
1327 Marita Lapa 5086 Autostarts.lv S314 SB3 00:02:26 140
1328 Raimonds Strauss 3376 V1014 VZ2 00:02:26 105
1329 Teo Jermaks 3828 Laimaskoks V1015 VZ1 00:02:26 105
1330 Agnese Katlapa 3724 Studenšu korporācija Imeria S315 SZ3 00:02:27 139
1331 Ameli Mazure 3175 S316 SZ1 00:02:27 139
1332 Andris Karlsons 3334 Kosters S317 SZ3 00:02:27 139
1333 Anete Ozoliņa 4205 SPORTLAND S318 SZ3 00:02:27 139
1334 Dace Ancāne 13045 S319 SZ3 00:02:27 139
1335 Dzintars Zonenbergs 3561 V1016 VZ3 00:02:27 104
1336 Edgars Velce 4158 V1017 VZ3 00:02:27 104
1337 Ilze Olšteina 4210 Žurnals SANTA S320 SZ3 00:02:27 139
1338 Irēna Gedroviča 3054 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S321 SZ3 00:02:27 139
1339 Jānis Ozols 5486 SPORTLAND V1018 VB2 00:02:27 104
1340 Juris Misters 5381 V1019 VB2 00:02:27 104
1341 Kristīne Budigina 3667 KSMR FITNESS S322 SZ3 00:02:27 139
1342 Kristīne Puniņa 4049 S323 SZ3 00:02:27 139
1343 Laura Cepurite 3652 S324 SZ3 00:02:27 139
1344 Miks Mežvēvers 4148 V1020 VZ2 00:02:27 104
1345 Sandra Gaile 3953 Izturība S325 SZ3 00:02:27 139
1346 Zane Šmite 5494 PaNūjo S326 SB2 00:02:27 139
1347 Agate Meldere 3605 pepe S327 SZ3 00:02:28 138
1348 Agnese Zirdziņa 4040 Komandas nav S328 SZ3 00:02:28 138
1349 Aiga Tora 3666 S329 SZ3 00:02:28 138
1350 Alise Sorokina 4051 Komanda nav S330 SZ3 00:02:28 138
1351 Armands Beitiks 6089 Līgatne var! V1021 VL2 00:02:28 103
1352 Elīna Drēziņa 3338 Maxima Latvija S331 SZ3 00:02:28 138
1353 Elīna Romanovska 3822 S332 SZ3 00:02:28 138
1354 Elīna Zālīte 3623 S333 SZ3 00:02:28 138
1355 Ināra Rube 3831 S/K KATRĪNA S334 SZ3 00:02:28 138
1356 Ivars Zariņš 4213 santa V1022 VZ3 00:02:28 103
1357 Jānis Spirģis 3472 V1023 VZ3 00:02:28 103
1358 JŪlija AŅisko 4026 S335 SZ3 00:02:28 138
1359 Līga Ganiņa 5446 S336 SB2 00:02:28 138
1360 Līga Pakalna 5107 KROKUS S337 SB2 00:02:28 138
1361 Matīss Zilgalvis 5475 V1024 VB2 00:02:28 103
1362 Renāte Bāliņa 3980 S338 SZ3 00:02:28 138
1363 Santa Gaile 3230 Exigen Services Latvia #optimized4running S339 SZ3 00:02:28 138
1364 Agita Grīnberga 3418 S340 SZ3 00:02:29 137
1365 Agnese Kundziņa 5405 S341 SB2 00:02:29 137
1366 Dace Bērziņa 3350 S342 SZ3 00:02:29 137
1367 Dace Grundmane 3595 S343 SZ3 00:02:29 137
1368 Dace Vilgerte 4251 DPD Latvija S344 SZ3 00:02:29 137
1369 Dzintars Kramiņš 3529 Kramiņi V1025 VZ3 00:02:29 103
1370 Elīna Kabaļina 6127 S345 SL2 00:02:29 137
1371 Gatis Kriuliņš 3369 V1026 VZ3 00:02:29 103
1372 Ilona Viļumsone 3197 AkmensDizains.lv S346 SZ3 00:02:29 137
1373 Ilze Kumpiņa 3179 S347 SZ3 00:02:29 137
1374 Ingija Cēbere 3313 Saldus Boksa klubs S348 SZ3 00:02:29 137
1375 Janis Pizics 5484 BWCA V1027 VB2 00:02:29 103
1376 Jurģis Jurkāns 3196 AkmensDizains.lv V1028 VZ3 00:02:29 103
1377 Kaspars Vārpiņš 5155 V1029 VB2 00:02:29 103
1378 Klinta Lauska 5295 Grauda Spēks S349 SB2 00:02:29 137
1379 Kristaps Radvilavičs 3832 3D Running V1030 VZ3 00:02:29 103
1380 Liene Laurova 3582 S350 SZ3 00:02:29 137
1381 Linda Meire 3393 S351 SZ2 00:02:29 137
1382 Marta Teko 3346 S352 SZ3 00:02:29 137
1383 Mārtiņš Lucaus 3365 Royal Canin V1031 VZ3 00:02:29 103
1384 Reinis Virsis 4235 V1032 VZ3 00:02:29 103
1385 Rihards Pulkstenis 3928 V1033 VZ3 00:02:29 103
1386 Roberts Jačmenkins 3231 Exigen Services Latvia #optimized4running V1034 VZ3 00:02:29 103
1387 Rosmari Marrandi 6225 S353 SL2 00:02:29 137
1388 Sabīne Tilta 3441 S354 SZ3 00:02:29 137
1389 Sandra Krasucka 3308 S355 SZ3 00:02:29 137
1390 Santa Birģele 5024 S356 SB2 00:02:29 137
1391 Svetlana Maskaļa 3544 Maratona klubs S357 SZ3 00:02:29 137
1392 Zaiga Ozola 3339 S358 SZ3 00:02:29 137
1393 Alisa Kazarina 4259 S359 SZ3 00:02:30 136
1394 Edgars Liepiņš 15000 AKMM V1035 VB3 00:02:30 102
1395 Evija Šveca 4060 EKO O S360 SZ3 00:02:30 136
1396 Helēna Gabrāne 3673 S361 SZ2 00:02:30 136
1397 Ilvars Jēčs 5515 V1036 VB3 00:02:30 102
1398 Ivars Auziņš 4081 Sporta klubs "Briedīši" V1037 VZ3 00:02:30 102
1399 Jānis Krumulds 3657 V1038 VZ3 00:02:30 102
1400 Jānis Leimanis 13094 Clean R V1039 VZ3 00:02:30 102
1401 Jānis Sēkliņš 3070 V1040 VZ3 00:02:30 102
1402 Jevgēnija Ziņģe 4231 Swedbank komanda S362 SZ3 00:02:30 136
1403 Karīna Svalbe 3319 Saldus Boksa klubs S363 SZ3 00:02:30 136
1404 Kārlis Karlštrems 3858 Gjensidige V1041 VZ2 00:02:30 102
1405 Kristīne Kadaša 3210 S364 SZ3 00:02:30 136
1406 Krišs Borītis 3143 B klase V1042 VZ3 00:02:30 102
1407 Lauma Muceniece 5139 S365 SB2 00:02:30 136
1408 Laura Valaine 4101 S366 SZ3 00:02:30 136
1409 Lauris Žēpers 3892 V1043 VZ3 00:02:30 102
1410 Mārtiņš Kaķītis 3854 KoBalts V1044 VZ3 00:02:30 102
1411 Matīss Bravlanskis 4145 Latvijas Finieris V1045 VZ3 00:02:30 102
1412 Sabīne Bunere 6040 S367 SL2 00:02:30 136
1413 Valērija Ļeontjeva 4044 S368 SZ3 00:02:30 136
1414 Aivika Ulanova 3961 S369 SZ3 00:02:31 135
1415 Andra Strautiņa 3531 HighFive S370 SZ3 00:02:31 135
1416 Armands Broks 15018 V1046 VB2 00:02:31 101
1417 Arnis Ķēniņš 3473 LMT komanda V1047 VZ3 00:02:31 101
1418 Arvydas Gintauskas 6152 Trail Kuršių Nerija, Lithuania V1048 VL2 00:02:31 101
1419 Dace Mačevska 3055 VSK Noskrien S371 SZ3 00:02:31 135
1420 Egija Sniedzīte 4015 Sniegvirs S372 SZ3 00:02:31 135
1421 Elīza Ozoliņa 3066 S373 SZ3 00:02:31 135
1422 Gatis Valdheims 15030 - V1049 VB2 00:02:31 101
1423 Ingus Zālītis 3624 V1050 VZ3 00:02:31 101
1424 Iveta Eglija 5398 S374 SB2 00:02:31 135
1425 Jānis Varslavāns 3437 V1051 VZ3 00:02:31 101
1426 Kaspars Vīksniņš 3456 V1052 VZ3 00:02:31 101
1427 Matīss Lakovics 15036 V1053 VB2 00:02:31 101
1428 Normunds Liepiņš 3722 VENDEN V1054 VZ3 00:02:31 101
1429 Ņikita Šikins 3189 V1055 VZ2 00:02:31 101
1430 Oļģerts Jēgers 3990 Liepkalni V1056 VZ2 00:02:31 101
1431 Oskars Bičkovs 4183 3D Running V1057 VZ3 00:02:31 101
1432 Raimonds Buraks 6270 V1058 VL2 00:02:31 101
1433 Ainārs Kravalis 5228 Siguldas Maratona klubs V1059 VB3 00:02:32 101
1434 Andris Rosickis 5329 Cukuri V1060 VB3 00:02:32 101
1435 Artūrs Kreišmanis 4140 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V1061 VZ3 00:02:32 101
1436 Dainis Driņķis 5162 DzSK Lokomotīve V1062 VB3 00:02:32 101
1437 Gundega Saulīte 4256 Izturība S375 SZ3 00:02:32 134
1438 Gunita Daldere 3603 S376 SZ3 00:02:32 134
1439 Guntis Kučinskis 13006 V1063 VZ3 00:02:32 101
1440 Ieva Leone 4125 DNB Service Center S377 SZ3 00:02:32 134
1441 Inese Jevsejčika 3545 Maratona klubs S378 SZ3 00:02:32 134
1442 Ivars Liepiņš 4075 Lustes V1064 VZ3 00:02:32 101
1443 Jevgenijs Kairans 3680 V1065 VZ3 00:02:32 101
1444 Jūlija Kirillova 3433 Skrienošais Bebris S379 SZ3 00:02:32 134
1445 Kristīna Novikova 3867 Swedbank S380 SZ3 00:02:32 134
1446 Pavels Kirilovskis 3136 Zoorbagan V1066 VZ3 00:02:32 101
1447 Toms Kaufmanis 6065 Maratona klubs V1067 VL2 00:02:32 101
1448 Veronika Buhalova 5056 S381 SB2 00:02:32 134
1449 Zane Timma 5050 SK Katrīna S382 SB2 00:02:32 134
1450 Ance Bētiņa 3566 S383 SZ3 00:02:33 133
1451 Anita Galašina 5480 SPORTLAND S384 SB2 00:02:33 133
1452 Dace Pētersone 3569 MINTprint S385 SZ3 00:02:33 133
1453 Dace Podkalne 6216 VSK Noskrien Blonde S386 SL2 00:02:33 133
1454 Elīza Astra Vectirāne 3022 S387 SZ2 00:02:33 133
1455 Ieva Tāle-Stangute 5479 Baldones skriešanas komanda S388 SB2 00:02:33 133
1456 Ilona Ozoliņa 3229 Exigen Services Latvia #optimized4running S389 SZ3 00:02:33 133
1457 Ilze Volfa-Kirilova 3880 SWEDBANK S390 SZ3 00:02:33 133
1458 Ingars Tiltiņš 4105 V1068 VZ3 00:02:33 100
1459 Jānis Krūkliņš 13112 V1069 VZ3 00:02:33 100
1460 Jānis Rubenis 3703 IT Security Boss V1070 VZ3 00:02:33 100
1461 Māris Vīlips 6057 V1071 VL3 00:02:33 100
1462 Marita Glāzīte 4271 Glāzīši S391 SZ3 00:02:33 133
1463 Raimonds Švanks 3221 ATKAL JAUNS NAMS V1072 VZ3 00:02:33 100
1464 Sandra Rocēna 5042 Izturība S392 SB3 00:02:33 133
1465 Sniga Promberga 3560 S393 SZ3 00:02:33 133
1466 Valdis Sirsniņš 3099 Jaunmārupe V1073 VZ3 00:02:33 100
1467 Vita Biltauere 3220 S394 SZ3 00:02:33 133
1468 Agra Ieleja 3222 VSK Noskrien Divplākšņi S395 SZ3 00:02:34 132
1469 Aiga Tkačenko 4128 S396 SZ3 00:02:34 132
1470 Aiga Turčina 4197 SPORTLAND S397 SZ2 00:02:34 132
1471 Aigars Svaija 3449 V1074 VZ3 00:02:34 99
1472 Dans Buhrots 3478 V1075 VZ2 00:02:34 99
1473 Igors Zinkevičs 5389 Team Kažemāka/Train2WinLv V1076 VB2 00:02:34 99
1474 Indra Liepiņa 3786 Ripsija team S398 SZ3 00:02:34 132
1475 Ingus Ķirsis 3361 Cherry team V1077 VZ3 00:02:34 99
1476 Ivars Vēvers 6239 Eži V1078 VL2 00:02:34 99
1477 Ivo Vaicis 5440 V1079 VB2 00:02:34 99
1478 Kaspars Šemelis 3562 FIKSIE NO ANNAS 11 V1080 VZ3 00:02:34 99
1479 Kristīne Ķibilde 4086 LMT S399 SZ2 00:02:34 132
1480 Nora Vrubļevska 3688 Surikati S400 SZ3 00:02:34 132
1481 Oskars Lorencs 3069 V1081 VZ3 00:02:34 99
1482 Signija Vītola 4191 ATEA S401 SZ3 00:02:34 132
1483 Vita Helmane 4181 AMSERV S402 SZ3 00:02:34 132
1484 Agnese Klints 3077 Rush B S403 SZ3 00:02:35 132
1485 Aivars Dūka 5339 Nūjo vesels V1082 VB4 00:02:35 99
1486 Aivars Freimanis 13049 V1083 VZ3 00:02:35 99
1487 Aleksandrs Voino 3156 V1084 VZ3 00:02:35 99
1488 Antra Berkina 4315 S404 SZ3 00:02:35 132
1489 Dace Kļava 4221 SPORTLAND S405 SZ3 00:02:35 132
1490 Egija Gauja 4188 Baldones skriešanas komanda S406 SZ3 00:02:35 132
1491 Ģirts Vēsma 6158 Zemgales Ziņas V1085 VL4 00:02:35 99
1492 Ieva Lorence 3414 S407 SZ3 00:02:35 132
1493 Ina Lukaže 3674 TĒRVETE S408 SZ3 00:02:35 132
1494 Ivars Vācers 4069 V1086 VZ3 00:02:35 99
1495 Katrīna Liepiņa 3215 Sanderu klans I Stirnubuks.lv S409 SZ3 00:02:35 132
1496 Laura Priedīte 13060 S410 SZ3 00:02:35 132
1497 Liene Zute 4155 S411 SZ3 00:02:35 132
1498 Līga Alksne 5482 SPORTLAND S412 SB2 00:02:35 132
1499 Linda Žūriņa 3276 EY S413 SZ3 00:02:35 132
1500 Māris Strazdiņš 5433 STRAZDIŅI V1087 VB3 00:02:35 99
1501 Marta Lapiņa 5100 KVISVIKI S414 SB2 00:02:35 132
1502 Mārtiņš Strunka 3765 PH Print V1088 VZ3 00:02:35 99
1503 Tatjana Vološčuka 3539 S415 SZ3 00:02:35 132
1504 Una Vilgerte 13098 S416 SZ3 00:02:35 132
1505 Viesturs Grīnbergs 5458 Sanctimony V1089 VB3 00:02:35 99
1506 Viktorija Maksimova 4124 S417 SZ3 00:02:35 132
1507 Andis Matrevics 5258 MATRIX V1090 VB3 00:02:36 98
1508 Daniel Lopes Martins 6037 V1091 VL2 00:02:36 98
1509 Elīza Priede 13017 S418 SZ2 00:02:36 131
1510 Evita Pauriņa 3533 S419 SZ3 00:02:36 131
1511 Gita Gaisa 3219 Pašiem prieks S420 SZ3 00:02:36 131
1512 Gunta Brazauska 3068 S421 SZ3 00:02:36 131
1513 Ilze Baumane 5449 S422 SB3 00:02:36 131
1514 Inga Dreimanr 15033 S423 SB2 00:02:36 131
1515 Jānis Bārda 5219 V1092 VB3 00:02:36 98
1516 Juris Brēdiķis 5279 Maratona klubs V1093 VB3 00:02:36 98
1517 Kristīne Kampare 3297 S424 SZ3 00:02:36 131
1518 Laine Kuzmane 5014 S425 SB2 00:02:36 131
1519 Lelde Šemele 3875 FIKSIE NO ANNAS 11 S426 SZ3 00:02:36 131
1520 Linda Pavļuta 13117 lv 100 S427 SZ3 00:02:36 131
1521 Niklāvs Kadiķis 3610 V1094 VZ2 00:02:36 98
1522 Roberts Ziediņš 13093 V1095 VZ3 00:02:36 98
1523 Sandra Abersone 3629 S428 SZ3 00:02:36 131
1524 Sandra Vesere 5211 S429 SB2 00:02:36 131
1525 Uldis Brūns 3913 V1096 VZ3 00:02:36 98
1526 Viktors Koziorovs 3632 Trakās Vāveres un Rieksti V1097 VZ3 00:02:36 98
1527 Zane Auziņa 3065 S430 SZ3 00:02:36 131
1528 Aija Millere 4000 VSK Noskrien S431 SZ3 00:02:37 130
1529 Evita Biezmane 6106 S432 SL2 00:02:37 130
1530 Inese Reinholde 3826 Laimaskoks S433 SZ3 00:02:37 130
1531 Iveta Niedre 5280 Maratona klubs S434 SB3 00:02:37 130
1532 Janeks Briedis 3391 V1098 VZ3 00:02:37 97
1533 Juris Rāts 13001 V1099 VZ3 00:02:37 97
1534 Kristiāna Rode 4058 S435 SZ2 00:02:37 130
1535 Linda Kubiloviča 5108 Nūjo ar vēju S436 SB3 00:02:37 130
1536 Līva Šteinberga 3305 Knowledgeprice.com S437 SZ3 00:02:37 130
1537 Mareks Celmiņš 5129 Biznesa parks ABAVA V1100 VB3 00:02:37 97
1538 Marta Elīza Šakare 4212 Engures vidusskola S438 SZ1 00:02:37 130
1539 Mārtiņš Plivna 13043 V1101 VZ3 00:02:37 97
1540 Nauris Grigals 3873 LAKSTĪGALA V1102 VZ3 00:02:37 97
1541 Nora Legzdina 3849 Mailigen S439 SZ3 00:02:37 130
1542 Paula Ivanovaite 3479 Engures sportam S440 SZ2 00:02:37 130
1543 Ralfs Bārtnieks 13008 V1103 VZ2 00:02:37 97
1544 Ruta Malacacanova 4278 Swedbank S441 SZ3 00:02:37 130
1545 Toms Lauris Kozlovskis 3549 V1104 VZ2 00:02:37 97
1546 Viktorija Raubiško 3791 Swedbank S442 SZ3 00:02:37 130
1547 Andris Plūme 4201 VSK Noskrien V1105 VZ3 00:02:38 97
1548 Dzintra Šteinberga 3850 Swedbank S443 SZ3 00:02:38 129
1549 Erlands Krivāns 13007 V1106 VZ3 00:02:38 97
1550 Eva Dzene 3342 mammadaba S444 SZ3 00:02:38 129
1551 Evita Zemlīte 3642 Siguldas Maratona klubs S445 SZ3 00:02:38 129
1552 Ilmārs Zirnis 6206 Matison's Runners Club V1107 VL4 00:02:38 97
1553 Ilze Dobele 3860 S446 SZ3 00:02:38 129
1554 Jānis Blaževičs 13039 V1108 VZ3 00:02:38 97
1555 Jolanta Pugača 3444 S447 SZ3 00:02:38 129
1556 Kristīne Kuduma 3591 S448 SZ3 00:02:38 129
1557 Līva Brūvere 3344 mammadaba S449 SZ3 00:02:38 129
1558 Oskars Gailītis 4242 Koka Centrs V1109 VZ3 00:02:38 97
1559 Oskars Žerbis 13101 V1110 VZ3 00:02:38 97
1560 Pēteris Leja 6085 V1111 VL4 00:02:38 97
1561 Roberts Ramba 13028 V1112 VZ2 00:02:38 97
1562 Sanita Šaitere 3468 Lidosta "Rīga" S450 SZ3 00:02:38 129
1563 Sintija Bite 3039 S451 SZ3 00:02:38 129
1564 Vents Strautmanis 3306 V1113 VZ3 00:02:38 97
1565 Viesturs Misiņš 3059 V1114 VZ3 00:02:38 97
1566 Anna Brokāne 5032 Solis Dabā S452 SB2 00:02:39 128
1567 Anna Grāmatniece 3114 S453 SZ3 00:02:39 128
1568 Antra Kanušniece 3135 S454 SZ3 00:02:39 128
1569 Armands Šaraks 3083 V1115 VZ3 00:02:39 96
1570 Baiba Mežgaile 3266 LIMBAŽI SKRIEN S455 SZ3 00:02:39 128
1571 Edgars Lapiņš 6111 Accenture Latvia V1116 VL2 00:02:39 96
1572 Gundega Fokina 3106 S456 SZ3 00:02:39 128
1573 Guntars Priede 5051 V1117 VB2 00:02:39 96
1574 Ilmārs Jānis Blūzmanis 3883 V1118 VZ2 00:02:39 96
1575 Ilze Zvīdriņa 3151 S457 SZ3 00:02:39 128
1576 Jolanta Āboltiņa 3267 Lynxdojo S458 SZ3 00:02:39 128
1577 Jūlija Kuzņecova 5326 S459 SB3 00:02:39 128
1578 Kamilla Krilova 3891 Swedbank S460 SZ3 00:02:39 128
1579 Kaspars Uķis 3277 EY V1119 VZ3 00:02:39 96
1580 Klinta Spote 13054 S461 SZ3 00:02:39 128
1581 Kristīne Preisa 4295 S462 SZ3 00:02:39 128
1582 Linda Reinvalde 3103 LAIMrade S463 SZ3 00:02:39 128
1583 Līva Bērtule 5310 S464 SBJ 00:02:39 128
1584 Olga Radžabova 4129 Maratona klubs S465 SZ3 00:02:39 128
1585 Oskars Lūsis 3830 Laimaskoks V1120 VZ3 00:02:39 96
1586 Pāvels Gončarovs 3977 Luminor V1121 VZ3 00:02:39 96
1587 Sindija Zaula 3269 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S466 SZ2 00:02:39 128
1588 Zinta Simanoviča 5085 S467 SB2 00:02:39 128
1589 Anete Kampare 3241 S468 SZ3 00:02:40 128
1590 Baiba Druseika 3423 S469 SZ3 00:02:40 128
1591 Dāvids Fuksis 3734 V1122 VZ3 00:02:40 96
1592 Didzis Desainis 13031 V1123 VZ3 00:02:40 96
1593 Edgars Juhnevičs 13015 čap eži V1124 VZ3 00:02:40 96
1594 Edgars Vasiļjevs 3894 SWEDBANK V1125 VZ3 00:02:40 96
1595 Ilona Sedleniece 6211 S470 SL3 00:02:40 128
1596 Ilze Pavāre 6128 Laimas koks S471 SL2 00:02:40 128
1597 Inese Gātere 3787 Ripsija team S472 SZ3 00:02:40 128
1598 Jānis Deksnis 5474 Swedbank V1126 VB2 00:02:40 96
1599 Justīne Taškāne 3764 PH Print S473 SZ3 00:02:40 128
1600 Kristīne Kabaļina 3314 S474 SZ2 00:02:40 128
1601 Kristīne Ķēniņa 5252 VSK Noskrien S475 SB2 00:02:40 128
1602 Lauma Rudzīte 3715 VFK Staldzene/VENDEN S476 SZ3 00:02:40 128
1603 Laura Rusule 3921 S477 SZ3 00:02:40 128
1604 Līga Rukšāne 6032 S478 SL2 00:02:40 128
1605 Reinis Ozols 3853 EY V1127 VZ3 00:02:40 96
1606 Romans Cvetkovs 6078 V1128 VL2 00:02:40 96
1607 Sigita Šilinska 3803 S479 SZ3 00:02:40 128
1608 Viktorija Capa 4243 SPORTLAND S480 SZ2 00:02:40 128
1609 Vladimirs Hohrjakovs 5373 V1129 VB3 00:02:40 96
1610 Zane Fricberga 5388 S481 SB2 00:02:40 128
1611 Agnese Ose 3328 S482 SZ3 00:02:41 127
1612 Anastasija Rjabuha 5384 S483 SB2 00:02:41 127
1613 Artūrs Cēsnieks 3228 Exigen Services Latvia #optimized4running V1130 VZ3 00:02:41 95
1614 Daiga Vilkaste 6058 S484 SL3 00:02:41 127
1615 Evita Butāne 3370 S485 SZ3 00:02:41 127
1616 Ilvars Gulbis 3702 Stariņi V1131 VZ3 00:02:41 95
1617 Ilze Zēberga 3336 S486 SZ3 00:02:41 127
1618 Iveta Čopa 3424 S487 SZ3 00:02:41 127
1619 Krista Kuzņecova 3609 Maratona klubs S488 SZ2 00:02:41 127
1620 Laura Manuša 3448 Eko O S489 SZ3 00:02:41 127
1621 Lauris Igaunis 4027 Wunder Latvia V1132 VZ3 00:02:41 95
1622 Maija Zara 3650 S490 SZ2 00:02:41 127
1623 Maira Krievāne 3012 S491 SZ3 00:02:41 127
1624 Marta Lapekina 5284 S492 SBJ 00:02:41 127
1625 Rita Miķelsone 3974 Luminor S493 SZ3 00:02:41 127
1626 Santa Japeniņa 3060 S494 SZ3 00:02:41 127
1627 Sindija Sirmā 3396 S495 SZ3 00:02:41 127
1628 Vilius Jonaitis 6213 Penki kalnai V1133 VL3 00:02:41 95
1629 Zane Visendorfa 4226 SPORTLAND S496 SZ3 00:02:41 127
1630 Anita Januša 3162 S497 SZ3 00:02:42 126
1631 Anna Rubene 4184 - S498 SZ3 00:02:42 126
1632 Blaz Cugmas 3717 Slovenia V1134 VZ3 00:02:42 94
1633 Ilze Rata 6103 Exigen Services Latvia #optimized4running S499 SL4 00:02:42 126
1634 Ivars Lapše 13078 DzSK Lokomotīve V1135 VZ3 00:02:42 94
1635 Jānis Butāns 3371 V1136 VZ3 00:02:42 94
1636 Jānis Kalniņš 6071 VSK Noskrien V1137 VL3 00:02:42 94
1637 Jūlija Jačmeņeva 3411 SKFT the best S500 SZ3 00:02:42 126
1638 Kaspars Strazds 3491 V1138 VZ3 00:02:42 94
1639 Kintija Celmiņa 4175 S501 SZ2 00:02:42 126
1640 Lelde Spriņģe 4110 S502 SZ3 00:02:42 126
1641 Marika Pazare 5505 Swedbank S503 SB2 00:02:42 126
1642 Signe Jānīte 3762 PH Print S504 SZ3 00:02:42 126
1643 Uldis Stepiņš 13002 V1139 VZ3 00:02:42 94
1644 Valdis Pūķis 3355 PŪĶI V1140 VZ3 00:02:42 94
1645 Yuliya Boiko 3620 Boyko-sports team S505 SZ3 00:02:42 126
1646 Zane Matuļone 3329 Realto S506 SZ2 00:02:42 126
1647 Alīna Fisenkova 3010 Lacerta Running Team S507 SZ3 00:02:43 125
1648 Anastasija Čekriževa 5337 S508 SB2 00:02:43 125
1649 Anete Zīlīte 3275 EY S509 SZ3 00:02:43 125
1650 Brenda Brakovska 3072 Wood ART.LV S510 SZ2 00:02:43 125
1651 Evita Riekstiņa 5002 S511 SB2 00:02:43 125
1652 Ilvija Bērziņa 3409 S512 SZ3 00:02:43 125
1653 Inese Midrijāne 3461 mammadaba S513 SZ3 00:02:43 125
1654 Kristaps Šteinbergs 6061 Legs Misérables V1141 VL2 00:02:43 94
1655 Kristīne Kuka 6136 Lēdmane S514 SL3 00:02:43 125
1656 Laine Līsmane 3952 S515 SZ3 00:02:43 125
1657 Liene Frejslere 3578 S516 SZ3 00:02:43 125
1658 Līga Naumova 3341 S517 SZ3 00:02:43 125
1659 Madara Mētere 4207 SPORTLAND S518 SZ3 00:02:43 125
1660 Maija Jansone 4222 SPORTLAND S519 SZ3 00:02:43 125
1661 Renāte Šmite 6073 S520 SLJ 00:02:43 125
1662 Sanita Brokāne 3612 S521 SZ3 00:02:43 125
1663 Stefānija Strausa 3530 mammadaba S522 SZ2 00:02:43 125
1664 Valērija Fedotova 3587 S523 SZ3 00:02:43 125
1665 Aija Dzeņkovska 6049 Nūjo vesels S524 SL3 00:02:44 124
1666 Alise Pokšāne 3727 Abas Kreisās kājas S525 SZ2 00:02:44 124
1667 Anete Astaševska 5461 SK Katrīna S526 SB2 00:02:44 124
1668 Eva Lapsiņa 4099 x99/Slīterāni S527 SZ3 00:02:44 124
1669 Inga Heidemane 5322 SK KATRĪNA S528 SB3 00:02:44 124
1670 Irēna Šterna 3923 NUJO VESELS S529 SZ3 00:02:44 124
1671 Jānis Birģelis 5058 V1142 VB3 00:02:44 93
1672 Jolanta Kravale 13092 S530 SZ3 00:02:44 124
1673 Raivis Visendorfs 4227 SPORTLAND V1143 VZ1 00:02:44 93
1674 Santa Koziorova 3631 Trakās Vāveres un Rieksti S531 SZ3 00:02:44 124
1675 Svetlana Semeshchenko 3023 Daugavpils Runners S532 SZ3 00:02:44 124
1676 Zane Dāvidsone 3512 S533 SZ3 00:02:44 124
1677 Agnese Šulca 4264 S534 SZ3 00:02:45 124
1678 Aira Semjonova 3938 S535 SZ3 00:02:45 124
1679 Alīda Ābola 5394 S536 SB4 00:02:45 124
1680 Baiba Kreišmane 4089 S537 SZ3 00:02:45 124
1681 Edvīns Helmanis 4180 AMSERV V1144 VZ3 00:02:45 93
1682 Evija Neiberga 3131 S538 SZ3 00:02:45 124
1683 Georgijs Volodins 5210 V1145 VBJ 00:02:45 93
1684 Irina Tatarinova 3565 S539 SZ3 00:02:45 124
1685 Kristīne Murjāne 3769 PH Print S540 SZ3 00:02:45 124
1686 Laima Letiņa 3556 S541 SZ3 00:02:45 124
1687 Normunds Kalniņš 3760 V1146 VZ3 00:02:45 93
1688 Rolands Skudrītis 4179 V1147 VZ2 00:02:45 93
1689 Zane Dzērve 3515 VSK Noskrien S542 SZ3 00:02:45 124
1690 Anete Bruževica 3971 Luminor S543 SZ3 00:02:46 123
1691 Denis Soldatenko 3564 Maritime Sport Community V1148 VZ3 00:02:46 92
1692 Edgars Zēla 4165 V1149 VZ3 00:02:46 92
1693 Evija Kļave 3493 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S544 SZ3 00:02:46 123
1694 Ilze Biģele 3011 S545 SZ3 00:02:46 123
1695 Imants Tiesnieks 3497 V1150 VZ3 00:02:46 92
1696 Ivars Brauns 5082 Lynxdojo V1151 VB3 00:02:46 92
1697 Ivars Krūmiņš 4021 Sporta halle V1152 VZ3 00:02:46 92
1698 Ivars Stūris 4253 V1153 VZ3 00:02:46 92
1699 Kristine Kinda 3918 VSK Noskrien S546 SZ3 00:02:46 123
1700 Natālija Jesehina 3191 banana fitness S547 SZ3 00:02:46 123
1701 Paula Lakstiņa-Lakstīgala 3415 S548 SZ3 00:02:46 123
1702 Renda Forstmane 3753 OptiO S549 SZ3 00:02:46 123
1703 Rolanda Ķīkule 4211 S550 SZ2 00:02:46 123
1704 Zanda Strazdiņa 4036 STRAZDIŅI S551 SZ3 00:02:46 123
1705 Aļona Arnicāne 3817 PaBaso.lv / VSK Noskrien S552 SZ3 00:02:47 122
1706 Dace Hildebrante 3701 S553 SZ3 00:02:47 122
1707 DĀrta Ļaudaka 4091 S554 SZ3 00:02:47 122
1708 Didzis Krīgers 5095 V1154 VB4 00:02:47 92
1709 Elīna Golubova 3343 S555 SZ3 00:02:47 122
1710 Guntis Jēkabsons 5224 V1155 VB2 00:02:47 92
1711 Ieva Auziņa 4082 Sporta klubs "Briedīši" S556 SZ3 00:02:47 122
1712 Ilze Ose 3767 PH Print S557 SZ3 00:02:47 122
1713 Inese Romānova 5424 Luminor S558 SB3 00:02:47 122
1714 Kaspars Klētnieks 3098 Nūjo vesels V1156 VZ3 00:02:47 92
1715 Katrīna Kalnaraupa 4010 DiVi ZaĶi S559 SZ2 00:02:47 122
1716 Kristīne Leja 4029 S560 SZ3 00:02:47 122
1717 Liene Kalniņa 4304 SKRIENAM KOPĀ S561 SZ3 00:02:47 122
1718 Līga Zeme 3024 Kuldīga S562 SZ3 00:02:47 122
1719 Linda Fedotova 3471 Chubchik S563 SZ3 00:02:47 122
1720 Lita Marauska 5077 SK Katrīna S564 SB3 00:02:47 122
1721 Pauls Mārtiņš Elksnis 3835 Team Elkšņi V1157 VZ2 00:02:47 92
1722 Reinis Ozoliņš 4030 Individuāli V1158 VZ1 00:02:47 92
1723 Rihards Strenga 13072 V1159 VZ3 00:02:47 92
1724 Sigita Bērziņa 4248 SPORTLAND S565 SZ3 00:02:47 122
1725 Svetlana Cursins 3563 Maritime Sport Community S566 SZ3 00:02:47 122
1726 Zane Berdaškeviča 4240 SPORTLAND S567 SZ3 00:02:47 122
1727 Zemgus Eglītis 5372 V1160 VB2 00:02:47 92
1728 Ina Avdejeva 3584 S568 SZ3 00:02:48 121
1729 Inese Biguze 3150 Biznesa parks ABAVA S569 SZ3 00:02:48 121
1730 Jānis Jekševics 15039 VSK Noskrien V1161 VB2 00:02:48 91
1731 Kaspars Kalniņš 6183 4 brāļi V1162 VL3 00:02:48 91
1732 Lelde Strautiņa 3428 HighFive S570 SZ3 00:02:48 121
1733 Mārtiņš Plonis 3985 V1163 VZ3 00:02:48 91
1734 Santa Dzenīte 4112 S571 SZ3 00:02:48 121
1735 Vera Panasina 3321 S572 SZ3 00:02:48 121
1736 Zane Balcere 3290 EY S573 SZ3 00:02:48 121
1737 Amanda Muceniece 3498 S574 SZ3 00:02:49 121
1738 Andris Bērziņš 5243 V1164 VB3 00:02:49 91
1739 Anita Lauva 3804 S575 SZ3 00:02:49 121
1740 Arvis Birkmanis 3124 DEAC V1165 VZ3 00:02:49 91
1741 Dace Skrastiņa 5351 Talsu pauguraines Zaķi S576 SB3 00:02:49 121
1742 Dāvis Sosārs 3432 NRLogi V1166 VZ3 00:02:49 91
1743 Dzintars Laganovskis 6131 V1167 VL3 00:02:49 91
1744 Egija Biete 5439 BALTAIS II S577 SB2 00:02:49 121
1745 Ģirts Bisenieks 5189 V1168 VB2 00:02:49 91
1746 Ieva Leitlande 15049 VSK "Burkānciems & Co" S578 SB3 00:02:49 121
1747 Ilona Balode 5301 Salacgrīvas Roņi S579 SB3 00:02:49 121
1748 Karīna Agafonova 4176 SWEDBANK S580 SZ3 00:02:49 121
1749 Kristīne Viļuma 13073 S581 SZ3 00:02:49 121
1750 Linda Žukovska 3382 DNB Service Center S582 SZ3 00:02:49 121
1751 Maija Putāne 4152 S583 SZ3 00:02:49 121
1752 Olga Mote 13055 Tomāti S584 SZ3 00:02:49 121
1753 Zane Mirdza Paikena 3031 Domdaris S585 SZ3 00:02:49 121
1754 Daiga Brasliņa 13047 S586 SZ3 00:02:50 120
1755 Daiga Kalniņa 4055 S587 SZ3 00:02:50 120
1756 Daina Reveliņa 3842 Team Kažemāka/Train2WinLv S588 SZ3 00:02:50 120
1757 Edgars Marcinkevičs 3462 Lidosta "Rīga" V1169 VZ3 00:02:50 90
1758 Evita Gredzena 3332 Realto S589 SZ3 00:02:50 120
1759 Guntars Balodis 3802 V1170 VZ3 00:02:50 90
1760 Ieva Raboviča 3422 S590 SZ3 00:02:50 120
1761 Jānis Eglītis 3149 Biznesa parks ABAVA V1171 VZ3 00:02:50 90
1762 Juris Līpacis 3176 V1172 VZ3 00:02:50 90
1763 Justīne Zekante 3628 S591 SZ3 00:02:50 120
1764 Kristiāna Kuzņecova 13064 S592 SZ1 00:02:50 120
1765 Madara Litavniece 4083 Sporta klubs "Briedisi" S593 SZ3 00:02:50 120
1766 Mārtiņš Leja 4028 V1173 VZ3 00:02:50 90
1767 Romans Šroms 4284 Baltais V1174 VZ3 00:02:50 90
1768 Aija Lāce 4257 S594 SZ3 00:02:51 119
1769 Andis Tiļčiks 4020 Dabas Muiža V1175 VZ3 00:02:51 89
1770 Anna Greitāne 3046 Lynxdojo S595 SZ2 00:02:51 119
1771 Austra Dobrovoļska 3317 Olainfarm S596 SZ3 00:02:51 119
1772 Baiba Muzikante 3084 S597 SZ3 00:02:51 119
1773 Egija Gulbinska 3016 S598 SZ3 00:02:51 119
1774 Evija Auza 3349 S599 SZ3 00:02:51 119
1775 Inese Zepa 3325 Ašās kājas ZID S600 SZ3 00:02:51 119
1776 Inta Balcere 3133 Nūjo vesels S601 SZ3 00:02:51 119
1777 Iveta Nagle 5029 S602 SB2 00:02:51 119
1778 Kristiāna Dolge 3995 Ātrākas par Vēja māti S603 SZ2 00:02:51 119
1779 Liene Piķe 3071 S604 SZ3 00:02:51 119
1780 Līga Putniņa 5119 PP S605 SB2 00:02:51 119
1781 Ligita Leitlande 6179 Zemgales Ziņas S606 SL3 00:02:51 119
1782 Lina Robate 13004 S607 SZ3 00:02:51 119
1783 Maija Olsteina 4236 Žurnāls SANTA S608 SZ2 00:02:51 119
1784 Mārtiņš Bankovskis 3172 V1176 VZ3 00:02:51 89
1785 Oksana Kirilova 5420 Luminor S609 SB2 00:02:51 119
1786 Santa Bērziņa 4031 S610 SZ3 00:02:51 119
1787 Uldis Klaperis 13016 čap eži V1177 VZ3 00:02:51 89
1788 Vita Vecvanaga 15047 Clean R S611 SB3 00:02:51 119
1789 Aiga Vīdmane 6155 S612 SL3 00:02:52 119
1790 Anna Ducena 4068 S613 SZ3 00:02:52 119
1791 Antra Sipeniece 3871 S614 SZ3 00:02:52 119
1792 Dace Dūka 3092 S615 SZ3 00:02:52 119
1793 Diāna Ivanova 5275 S616 SB3 00:02:52 119
1794 Elīna Pajuste 5222 S617 SB2 00:02:52 119
1795 Ieva Meiere 3806 OK Ziemeļkurzeme S618 SZ3 00:02:52 119
1796 Inga Ābola 3600 S619 SZ3 00:02:52 119
1797 Inga Vate 5115 S620 SB3 00:02:52 119
1798 Iveta Lazdiņa 3660 Peintbola parks 2xL S621 SZ3 00:02:52 119
1799 Kārlis Igals 13115 V1178 VZ3 00:02:52 89
1800 Maija Visocka 3949 VSK Noskrien S622 SZ2 00:02:52 119
1801 Margita Lagzdiņa 3690 - S623 SZ3 00:02:52 119
1802 Reinis Rasa 16023 V1179 VL3 00:02:52 89
1803 Santa Roze 3226 VSK Noskrien Divplākšņi S624 SZ3 00:02:52 119
1804 Simona Ozola Ozoliņa 5044 S625 SB2 00:02:52 119
1805 Zane Lukstiņa 5313 S626 SB2 00:02:52 119
1806 Andris Kramzaks 4297 V1180 VZ3 00:02:53 88
1807 Eleonora Pērkone 3950 KNAUF S627 SZ3 00:02:53 118
1808 Gunta Nalivaiko 3626 Smārde S628 SZ3 00:02:53 118
1809 Lāsma Pētersone 4011 DiVi ZaĶi S629 SZ2 00:02:53 118
1810 Lauma Lieksne 4133 Jaunmārupe skrien S630 SZ3 00:02:53 118
1811 Mārcis Janušs 5147 V1181 VB3 00:02:53 88
1812 Mārtiņš Ozollapiņš 3778 MAILIGEN V1182 VZ3 00:02:53 88
1813 Olga Mikulova 6139 Maratona klubs / VSK Noskrien S631 SL2 00:02:53 118
1814 Renāte Dekante 3378 DNB Service Center S632 SZ3 00:02:53 118
1815 Rita Saulīte 3163 Riga Adventure Team S633 SZ3 00:02:53 118
1816 Saulis Skabeiķis 5089 Asics V1183 VB2 00:02:53 88
1817 Aleksandrs Naumenko 5166 V1184 VB4 00:02:54 88
1818 Baiba Damberga 4224 SPORTLAND S634 SZ3 00:02:54 117
1819 Diāna Ceika 3153 S635 SZ3 00:02:54 117
1820 Gatis Vilaks 3078 WildOnes V1185 VZ3 00:02:54 88
1821 Gunta Šlosberga 3737 S636 SZ3 00:02:54 117
1822 Ilona Urtāne 3757 S637 SZ3 00:02:54 117
1823 Ilze Pelēce 3249 S638 SZ3 00:02:54 117
1824 Ilze Stranga 3362 S639 SZ3 00:02:54 117
1825 Laila Ceika 5084 S640 SB4 00:02:54 117
1826 Liene Vērzemniece 3585 S641 SZ3 00:02:54 117
1827 Toms Janušs 3161 V1186 VZ2 00:02:54 88
1828 Vilnis Brakovskis 5069 Wood ART.LV V1187 VB3 00:02:54 88
1829 Agnese Briede 3373 S642 SZ2 00:02:55 117
1830 Dina Zūdiņa 3038 S643 SZ3 00:02:55 117
1831 Gunta Jirgensone 3754 Swedbank S644 SZ3 00:02:55 117
1832 Ieva Leikarte 3008 S645 SZ3 00:02:55 117
1833 Inese Sirmā 6176 S646 SL3 00:02:55 117
1834 Kaspars Vaivods 5451 KKDE V1188 VB2 00:02:55 87
1835 Kristíne Rostoka 4299 Baltezers S647 SZ3 00:02:55 117
1836 Liene Liepiņa 4076 Lustes S648 SZ3 00:02:55 117
1837 Līga Buhrote 3477 S649 SZ3 00:02:55 117
1838 Linda Līce 3993 S650 SZ3 00:02:55 117
1839 Luize Raga 3217 Strutainā Pēda S651 SZ3 00:02:55 117
1840 Nora Brudere 3326 S652 SZ3 00:02:55 117
1841 Sergejs Kubraks 5409 Engures Sportam V1189 VB3 00:02:55 87
1842 Svetoslav Siurin 15043 V1190 VB2 00:02:55 87
1843 Uldis Klemperis 3454 V1191 VZ3 00:02:55 87
1844 Vilmārs Mangalis 3075 Pēdējā Elpa V1192 VZ3 00:02:55 87
1845 Diāna Balode 3455 Rūsiņa komanda S653 SZ2 00:02:56 116
1846 Dmitrijs Kižla 3028 Daugavpils Runners V1193 VZ3 00:02:56 87
1847 Inga Pūcīte 4139 S654 SZ3 00:02:56 116
1848 Ivita Dorofejeva 3579 S655 SZ2 00:02:56 116
1849 Linda Vildava 3930 Swedbank S656 SZ3 00:02:56 116
1850 Paula Pūķe 3357 PŪĶI S657 SZ3 00:02:56 116
1851 Rūta Šneidere 5038 S658 SB2 00:02:56 116
1852 Sandra Kapče 3017 S659 SZ2 00:02:56 116
1853 Sanita Birzniece 3094 S660 SZ3 00:02:56 116
1854 Andis Ozoliņš 5509 Nūjo priekam V1194 VB4 00:02:57 86
1855 Dace Vegnere 5149 S661 SB4 00:02:57 115
1856 Ieva Roģe 4016 S662 SZ3 00:02:57 115
1857 Ingūna Sevostjanova 6202 Nūjo vesels S663 SL3 00:02:57 115
1858 Kristaps Sudints 3592 V1195 VZ2 00:02:57 86
1859 Līga Keino 3004 S664 SZ3 00:02:57 115
1860 Mihails Jurčišins 3732 V1196 VZ3 00:02:57 86
1861 Sandra Stūrīte 3919 S665 SZ3 00:02:57 115
1862 Santa Logina 3999 Zemgales Ziņas S666 SZ3 00:02:57 115
1863 Varis Ceriņš 5397 Aglona biatlons 84 V1197 VB3 00:02:57 86
1864 Aivars Ulanovs 3943 V1198 VZ3 00:02:58 86
1865 Alīna Čekstere 4196 LVM GEO S667 SZ3 00:02:58 115
1866 Dace Liepiņa 3130 S668 SZ3 00:02:58 115
1867 Gita Gulbe 4283 S669 SZ3 00:02:58 115
1868 Kristaps Ziediņš 13053 V1199 VZ3 00:02:58 86
1869 Laura Ūdre 3909 AMSERV TEAM S670 SZ3 00:02:58 115
1870 Sabīne Eglīte 5105 Jāņkalni S671 SB2 00:02:58 115
1871 Ulla Fleisa 4306 S672 SZ3 00:02:58 115
1872 Aija Andrejeva 3819 S673 SZ3 00:02:59 114
1873 Anita Kancāne 4004 S674 SZ3 00:02:59 114
1874 Astrīda Vēja-Āboliņa 4246 SPORTLAND S675 SZ3 00:02:59 114
1875 Baiba Raškovska 3630 Trakās Vāveres un Rieksti S676 SZ3 00:02:59 114
1876 Dace Tītmane 5142 S677 SB3 00:02:59 114
1877 Emīls Kuningass 3957 V1200 VZ3 00:02:59 85
1878 Evija Taurene 3983 Noskrien Cēsis S678 SZ3 00:02:59 114
1879 Inese Tīģere 4006 S679 SZ3 00:02:59 114
1880 Inga Vīksna 3523 Vaidava S680 SZ3 00:02:59 114
1881 Inga Zāle 5036 Nūjo ar vēju S681 SB4 00:02:59 114
1882 Zane Zilberga 3284 EY S682 SZ3 00:02:59 114
1883 Zenta Lakovica 13023 S683 SZ3 00:02:59 114
1884 Aiva Jakubovska 3235 Lūša pēdās S684 SZ3 00:03:00 113
1885 Atis Brikmanis 3679 V1201 VZ3 00:03:00 85
1886 Dace Janeka 5057 Nūjo ar vēju S685 SB3 00:03:00 113
1887 Ervins Kotello 3300 Rīgas satiksme V1202 VZ3 00:03:00 85
1888 Ilze Šarna 3383 DNB Service Center S686 SZ3 00:03:00 113
1889 Inese Vectirāne 5012 S687 SB3 00:03:00 113
1890 Kristīne Karamiševa 3167 Siguldas Maratona klubs S688 SZ3 00:03:00 113
1891 Raivis Rāviņš 16013 RR V1203 VL2 00:03:00 85
1892 Sintija Saldābola 4232 S689 SZ3 00:03:00 113
1893 Vladimirs Klavnieks 5260 V1204 VB4 00:03:00 85
1894 Armands Rancevs 3181 Accenture > High Performance V1205 VZ3 00:03:01 85
1895 Benita Ločmele 6030 Nūjo ar vēju S690 SL4 00:03:01 113
1896 Dace Skrastiņa 4281 LMT S691 SZ3 00:03:01 113
1897 Ieva Ozoliņa 4111 S692 SZ3 00:03:01 113
1898 Ilze Maskalāne 3823 S693 SZ3 00:03:01 113
1899 Inga Vaļska 5265 TRX Cēsis S694 SB3 00:03:01 113
1900 Katrīna Jencīte 3968 Luminor S695 SZ3 00:03:01 113
1901 Kristaps Amsils 3886 V1206 VZ3 00:03:01 85
1902 Lelde Pāķe 3643 Saulkrasti SRT S696 SZ1 00:03:01 113
1903 Ruta Mālniece 4118 AkmensDizains.lv S697 SZ3 00:03:01 113
1904 Sandra Ūdre 3104 S698 SZ3 00:03:01 113
1905 Vaida Baranauskaitė 3625 S699 SZ3 00:03:01 113
1906 Zanda Cekula 3367 S700 SZ3 00:03:01 113
1907 Aiva Kramiņa 3528 Kramiņi S701 SZ3 00:03:02 112
1908 Arvo Soosalu 3683 JK Hermes V1207 VZ3 00:03:02 84
1909 Gaida Ķerve 5413 Nūjo ar vēju S702 SB4 00:03:02 112
1910 Henna Jarnstedt 3550 S703 SZ3 00:03:02 112
1911 Jekaterina Girucka 3693 S704 SZ3 00:03:02 112
1912 Jolanta Pudule 4310 S705 SZ3 00:03:02 112
1913 Juris Platgalvis-Bancāns 3697 V1208 VZ3 00:03:02 84
1914 Kristine Majore 4317 Baltezers S706 SZ3 00:03:02 112
1915 Mārtiņš Ruttulis 4219 V1209 VZ3 00:03:02 84
1916 Sintija Borskoviča 3127 Accenture > Be Yourself & Make a difference S707 SZ2 00:03:02 112
1917 Solveiga Urnikyte 5282 S708 SB3 00:03:02 112
1918 Andris Bukšs 3572 VSK Noskrien V1210 VZ3 00:03:03 84
1919 Igors Mihaļevs 3247 Jēkabpils V1211 VZ3 00:03:03 84
1920 Ilze Briņķe 4033 Baltais S709 SZ3 00:03:03 111
1921 Ivonna Stefanišina 3964 Luminor S710 SZ3 00:03:03 111
1922 Karina Trence 5371 S711 SB2 00:03:03 111
1923 Leva Rassa 13080 S712 SZ3 00:03:03 111
1924 Ligita Saulīte 3238 S713 SZ3 00:03:03 111
1925 Mairis Levans 5414 MTB maratons V1212 VB3 00:03:03 84
1926 Raitis Glāzers 3363 Eco Baltia V1213 VZ3 00:03:03 84
1927 Sabīne Prikule 3375 Pingvīni S714 SZ3 00:03:03 111
1928 Sandis Raits 3392 Raitu ģimene V1214 VZ3 00:03:03 84
1929 Santa Šakarne 3874 Swedbank S715 SZ3 00:03:03 111
1930 Sarmīte Loce 3029 Lynxdojo S716 SZ3 00:03:03 111
1931 Tīna Kukka 3978 Luminor S717 SZ3 00:03:03 111
1932 Agnese Freimane 3315 S718 SZ3 00:03:04 111
1933 Alise Griķe 3037 Daugavpils Runners S719 SZ3 00:03:04 111
1934 Intars Grīnbergs 13118 V1215 VZ3 00:03:05 83
1935 Krista Bome 4209 S720 SZ3 00:03:05 110
1936 Zita Kreinerte 3354 S721 SZ3 00:03:05 110
1937 Alise Reiskarte 4039 S722 SZ3 00:03:06 110
1938 Anna Temerova-Allena 3049 Labs starts S723 SZ3 00:03:06 110
1939 Jana Pūķe 3356 PŪĶI S724 SZ3 00:03:06 110
1940 Laura Riekstiņa- Zauska 4218 Mangusti S725 SZ3 00:03:06 110
1941 Laura Šulca 3573 S726 SZ3 00:03:06 110
1942 Laura Vilka 3160 S727 SZ3 00:03:06 110
1943 Marika Klaucāne 13018 S728 SZ1 00:03:06 110
1944 Randa Misāne 16028 - S729 SL2 00:03:06 110
1945 Santa Novicka 3089 S730 SZ3 00:03:06 110
1946 Aija Fedorova 3917 S731 SZ3 00:03:07 109
1947 Baiba Bojane 4150 S732 SZ3 00:03:07 109
1948 Baiba Brokere 3789 Swedbank S733 SZ3 00:03:07 109
1949 Ieva Vīksna 3278 EY S734 SZ3 00:03:07 109
1950 Inese Vinholca 4035 S735 SZ3 00:03:07 109
1951 Kristīne Karsa 5150 S736 SB2 00:03:07 109
1952 Laine Rupeika-Ruža 3782 S737 SZ3 00:03:07 109
1953 Ruta Saliņa 3128 S738 SZ3 00:03:07 109
1954 Santa Klagiša 3783 S739 SZ3 00:03:07 109
1955 Zane Dālberga 5500 DPD Latvija S740 SB2 00:03:07 109
1956 Armanda Sokolovska 3402 SK Katrīna S741 SZ3 00:03:08 109
1957 Dzintars Kriķis 15041 V1216 VB3 00:03:08 81
1958 Gundega Careva 3481 S742 SZ3 00:03:08 109
1959 Ilze Tālmane 5348 Matisons runners club S743 SB3 00:03:08 109
1960 Karlīna Treija 3955 S744 SZ2 00:03:08 109
1961 Sabīne Skrebinska 3516 S745 SZ3 00:03:08 109
1962 Valērijs Smirnovs 3588 Myfitness V1217 VZ3 00:03:08 81
1963 Agris Skulte 3058 V1218 VZ3 00:03:09 81
1964 Inguna Skujiņa 5116 Nūjo vesels S746 SB4 00:03:09 108
1965 Iveta Jase 3741 Nūjo ar vēju S747 SZ3 00:03:09 108
1966 Iveta Zizlāne 3079 S748 SZ3 00:03:09 108
1967 Jānis Marčinkus 6119 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V1219 VL4 00:03:09 81
1968 Normunds Šibeiks 5234 Nūjo priekam V1220 VB4 00:03:09 81
1969 Raisa Marčinkus 5233 SK Ozolnieki S749 SB4 00:03:09 108
1970 Zane Kaļva 3808 RZ Team S750 SZ3 00:03:09 108
1971 Dace Bērtue 5311 S751 SB3 00:03:10 107
1972 Dace Ruskule 4202 SPORTLAND S752 SZ3 00:03:10 107
1973 Edīte Bērziņa 3878 S753 SZ3 00:03:10 107
1974 Gunita Fraktniece 3333 Kosters S754 SZ3 00:03:10 107
1975 Ivars Muiznieks 5510 V1221 VB2 00:03:10 81
1976 Jurgita Pliuškytė 5274 Trail Kuršių Nerija, Lithuania S755 SB2 00:03:10 107
1977 Santa Līce-Krūze 5232 Draugiem Group S756 SB3 00:03:10 107
1978 Dace Šmite 5126 S757 SB3 00:03:11 107
1979 Ilva Sinkēviča 5374 S758 SB3 00:03:11 107
1980 Llesma Vicinska 4127 Brocēnu cilpotājas S759 SZ3 00:03:11 107
1981 Agnese Meikšāne 5031 Mana mīļākā komanda S760 SB2 00:03:12 106
1982 Gunārs Grundštoks 5454 VSK Noskrien / PaBaso.lv V1222 VB2 00:03:12 80
1983 Gunta Meluškāne 3287 EY S761 SZ3 00:03:12 106
1984 Liene Mušperte 13108 S762 SZ3 00:03:12 106
1985 Zanda Taupmana 5338 Matisons Runner`s Club/VSK Noskrien S763 SB3 00:03:12 106
1986 Aija Miķīte 3527 S764 SZ3 00:03:13 106
1987 Arnis Leikarts 3021 V1223 VZ3 00:03:13 79
1988 Jana Marta Gavare 3763 PH Print S765 SZ3 00:03:13 106
1989 Ginta Prūse 3799 S766 SZ3 00:03:14 105
1990 Gita Biezuma 3122 S767 SZ3 00:03:14 105
1991 Juris Aigars Āboliņš 5516 V1224 VB3 00:03:14 79
1992 Liene Avotiņa 3123 Banana Fittness S768 SZ3 00:03:14 105
1993 Līga Riņķe 4241 SPORTLAND S769 SZ3 00:03:14 105
1994 Danute Abelīte 3641 S770 SZ3 00:03:15 105
1995 Elīna Siliņa 3403 S771 SZ3 00:03:15 105
1996 Lolita Palaima 3005 S772 SZ3 00:03:15 105
1997 Zanda Timma 3452 Eko O S773 SZ3 00:03:15 105
1998 Artūrs Bičelis 3460 Lidosta "Rīga" V1225 VZ3 00:03:16 78
1999 Jana Smiltiņa 5501 DPD Latvija S774 SB2 00:03:16 104
2000 Elizabete Brauna 3081 Lynxdojo S775 SZ2 00:03:17 104
2001 Evija Homko 3445 S776 SZ3 00:03:17 104
2002 Kristaps Eglis 3590 S777 SZ3 00:03:17 104
2003 Mārtiņš Dimiters 5019 SK ASI V1226 VB4 00:03:17 78
2004 Miks Užulis 5392 abavaslaivas.lv V1227 VB2 00:03:17 78
2005 Pārsla Baško 13089 Lynxdojo S778 SZ3 00:03:17 104
2006 Inga Lagzdiņa 3120 S779 SZ3 00:03:18 103
2007 Kaspars Sausais 3876 Swedbank V1228 VZ3 00:03:18 77
2008 Kristiāns Jurčs 3387 V1229 VZ2 00:03:18 77
2009 Alise Buceniece 3816 S780 SZ2 00:03:19 103
2010 Brigita Pētersone 3177 S781 SZ3 00:03:19 103
2011 Ilze Lukstiņa 13070 segliņa sporta skola S782 SZ3 00:03:19 103
2012 Ilze Saulāja 3419 S783 SZ3 00:03:19 103
2013 Pāvels Nikolajevs 5410 V1230 VB2 00:03:19 77
2014 Iveta Čunčule 15001 S784 SB2 00:03:20 102
2015 Kristīne Meilerte 3246 Latvijas Finieris Mežs S785 SZ3 00:03:20 102
2016 Mārtiņš Līsmanis 3570 MINTprint V1231 VZ3 00:03:20 77
2017 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv V1232 VL2 00:03:20 77
2018 Aigars Eglājs 3111 Pa Vienam V1233 VZ3 00:03:21 76
2019 Ginta Millere 4206 SPORTLAND S786 SZ3 00:03:21 101
2020 Ilvija Strikauska 3902 S787 SZ3 00:03:21 101
2021 Inta Amoliņa 5114 VSK Noskrien Divplākšņi S788 SB4 00:03:21 101
2022 Marta Dieviņa 3154 S789 SZ3 00:03:21 101
2023 Ruta Dīce 5172 Gausā Jūdze S790 SB4 00:03:21 101
2024 Solvita Bērziša 3044 Accenture > Be Yourself & Make a difference S791 SZ3 00:03:21 101
2025 Anita Krūmiņa 5379 S792 SB2 00:03:22 101
2026 Kristina Ceika 5448 Nūjo ar vēju S793 SB2 00:03:22 101
2027 Laura Brīvība 3118 Visma Active S794 SZ3 00:03:22 101
2028 Ieva Galeniece 4300 S795 SZ3 00:03:23 100
2029 Liene Gustiņa 3784 AQUATICS S796 SZ3 00:03:23 100
2030 Lija Ruperte 13085 Olainfarm S797 SZ3 00:03:23 100
2031 Margita Zaiceva 3568 Latvijas Gaisa Satiksme S798 SZ3 00:03:23 100
2032 Mārtiņš Zālītis 3252 Dirning PRO Team V1234 VZ3 00:03:23 75
2033 Selva Ločmele 5122 S799 SB2 00:03:23 100
2034 Zane Ergle 3893 S800 SZ3 00:03:23 100
2035 Ainārs Zizlāns 5078 V1235 VB3 00:03:24 75
2036 Dace Mačuļska 3575 S801 SZ3 00:03:24 100
2037 Igors Radžabovs 4067 Skrundas muiža V1236 VZ3 00:03:24 75
2038 Iveta Dobele 3465 S802 SZ3 00:03:24 100
2039 Lelde Sarma 3535 BIROJS.LV S803 SZ3 00:03:24 100
2040 Madara Zemarāja 3067 S804 SZ3 00:03:24 100
2041 Māris Dzenītis 3855 V1237 VZ3 00:03:24 75
2042 Marita Ozoliņa 5034 Nūjo priekam S805 SB2 00:03:24 100
2043 Sanita Blumberga 3901 S806 SZ3 00:03:24 100
2044 Evija Zommerovska 3463 Lidosta "Rīga" S807 SZ3 00:03:25 100
2045 Gatis Zommerovskis 3470 V1238 VZ3 00:03:25 75
2046 Inga Melne 4121 Olainfarm S808 SZ3 00:03:25 100
2047 Sandra Kadiķe 3608 S809 SZ3 00:03:25 100
2048 Sendija Galdiņa 4261 S810 SZ3 00:03:25 100
2049 Zinta Zīverte 3951 Nūjo vesels S811 SZ3 00:03:25 100
2050 Sandra Grišina 4114 Siguldas Maratona klubs S812 SZ3 00:03:26 99
2051 Uldis Dīcis 5173 Gausā Jūdze V1239 VB4 00:03:26 74
2052 Jānis Nolle 3958 V1240 VZ3 00:03:27 74
2053 Kristīne Prince 3548 Maratona klubs/VFK Staldzene S813 SZ3 00:03:27 99
2054 Dace Rozenberga 3425 S814 SZ3 00:03:29 98
2055 Inga Ozola 3695 S815 SZ3 00:03:29 98
2056 Diāna Luščika 3869 Swedbank S816 SZ3 00:03:30 97
2057 Lauris Meiers 5223 VENDEN V1241 VB3 00:03:30 73
2058 Zaiga Zalecka 3303 Rīgas satiksme S817 SZ3 00:03:30 97
2059 Gunda Kleinberga-Karsa 3224 VSK Noskrien Divplākšņi S818 SZ3 00:03:31 97
2060 Aija Orniņa 5103 S819 SB3 00:03:32 96
2061 Ruta Galiņa 4319 S820 SZ3 00:03:32 96
2062 Albīna Kalenda 4003 Nūjo vesels S821 SZ3 00:03:33 96
2063 Andris Grafs 5506 V1242 VB2 00:03:33 72
2064 Inga Kreinerte 3994 S822 SZ3 00:03:33 96
2065 Jana Romanovska 3436 Zemgales Ziņas S823 SZ3 00:03:33 96
2066 Jolanta Romanova 5188 VSK Noskrien Divplākšņi S824 SB3 00:03:33 96
2067 Diāna Davidova 3685 Zemgales Ziņas S825 SZ3 00:03:34 95
2068 Evija Sparāne 3996 RARE Team S826 SZ3 00:03:35 95
2069 Madara Roziņa 3330 Maratona klubs / VFK Staldzene S827 SZ3 00:03:35 95
2070 Gunita Butāne 5320 Zemgales Ziņas S828 SB3 00:03:36 94
2071 Ieva Ceruka 3035 Mežmalas S829 SZ3 00:03:36 94
2072 Solvita Zeipiņa 4053 S830 SZ3 00:03:36 94
2073 Dina Vīgante 13057 S831 SZ3 00:03:37 94
2074 Līga Laganovska 5236 Lēdmane S832 SB3 00:03:37 94
2075 Līvija Muša 3088 S833 SZ3 00:03:37 94
2076 Signe Egle 3469 S834 SZ3 00:03:38 94
2077 Astra Breikša 3888 Nūjo priekam S835 SZ3 00:03:39 93
2078 Daiga Holma 5330 Saulainais ekspresis S836 SZ3 00:03:39 93
2079 Irēna Šibeika 5235 Nūjo priekam S837 SB4 00:03:39 93
2080 Dina Ķuze 4174 SK Dzērvene 2 S838 SZ3 00:03:40 93
2081 Ieva Bogustova 15021 S839 SB2 00:03:40 93
2082 Inga Ezeriņa 3013 S840 SZ3 00:03:41 92
2083 Maija Naumenko 3483 S841 SZ3 00:03:41 92
2084 Baiba Liepiņa 4092 RARE Team S842 SZ3 00:03:42 92
2085 Līga Birnbauma 3616 S843 SZ3 00:03:42 92
2086 Andra Rosicka 3654 Cukuri S844 SZ3 00:03:43 91
2087 Liene Bērze 6112 EY S845 SL2 00:03:43 91
2088 Sintija Lūsīte 4045 S846 SZ3 00:03:44 91
2089 Una Iknere 3486 S847 SZ2 00:03:44 91
2090 Saila Jansone 3645 SK KATRĪNA S848 SZ3 00:03:45 91
2091 Tīna Sparāne 4093 RARE Team S849 SZ3 00:03:45 91
2092 Sanita Rāviņa 16020 S850 SL2 00:03:46 90
2093 Andris Zībergs 5065 Cepu cepu V1243 VB3 00:03:47 67
2094 Kristīne Bērtiņa 3879 Nūjo priekam S851 SZ3 00:03:48 89
2095 Mudra Tormi 5491 Nūjo ar vēju S852 SB4 00:03:48 89
2096 Sandis Krutovs 5035 cedric.lv V1244 VB2 00:03:49 67
2097 Iveta Verdena 3839 S853 SZ3 00:03:50 89
2098 Rudīte Bērziņa 13086 Olainfarm S854 SZ3 00:03:50 89
2099 Margarita Grīva 4288 S855 SZ3 00:03:53 88
2100 Elīna Birģele 3243 S856 SZ2 00:03:56 86
2101 Gustavs Daniels Ozols 3263 Lynxdojo V1245 VZ1 00:03:57 65
2102 Inese Slūka 13114 Kuldīga S857 SZ3 00:03:57 86
2103 Kārlis Dzenis 5375 V1246 VB2 00:03:57 65
2104 Sanita Babure 3464 Nūjo vesels S858 SZ3 00:03:59 85
2105 Irīna Kļaviņa 3761 VENDEN S859 SZ3 00:04:07 83
2106 Lauris Lizbovskis 4274 LNT Sports V1247 VZ3 00:04:07 62
2107 Ieva Raikstiņa 3773 S860 SZ3 00:04:13 81
2108 Vigda Jirgensone 3635 Nūjo priekam S861 SZ3 00:04:13 81
2109 Agnese Leiburga 4001 Zemgales Ziņas S862 SZ3 00:04:15 80
2110 Inga Bērziņa 13095 Kuldīga S863 SZ3 00:04:21 78
2111 Guntars Ozols 5145 Nūjo priekam V1248 VB4 00:04:23 58
2112 Māra Dīriņa 4109 Nūjo priekam S864 SZ3 00:04:35 74
2113 Iveta Krieva 5075 :) S865 SB3 00:04:39 73
2114 Ieva Garanča 3057 Nujo priekam / ZAB IUSTUS S866 SZ3 00:05:43 59
2115 Eduards Pāķis 3412 Saulkrasti SRT V1249 VZ3 00:08:54 29