Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Aivis Šiliņš 2075 KSMR Fitness 00:25:21 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Uģis Kronbergs 2070 Moller Auto Ventspils / MRC 00:26:44 V1 2 V2 +01:23 +01:23
3 Kristaps Kudreņickis 2551 SPORTLAND 00:27:01 V1 3 V3 +01:40 +01:40
4 Mairis Pētersons 2352 00:28:13 V1 4 V4 +02:53 +02:53
5 Eduards Pāķis 2509 Saulkrasti SRT 00:28:19 V1 5 V5 +02:59 +02:59
6 Jana Jansone 2429 00:29:23 S1 1 S1 +00:00 +00:00
7 Artūrs Āboltiņš 2074 KSMR Fitness 00:29:23 V1 6 V6 +04:03 +04:03
8 Aleksandrs Juska 2266 Juškmuliņa 00:29:33 V1 7 V7 +04:13 +04:13
9 Rūdolfs Naumenko 2340 00:29:45 V1 8 V8 +04:24 +04:24
10 Kārlis Stonka 2071 BIROJS.LV 00:29:57 V1 9 V9 +04:36 +04:36
11 Elīza Paveļjeva 2041 Lūša pēdās 00:31:19 S1 2 S2 +01:56 +01:56
12 Kaspars Sidrovs 12108 Zimbaži 00:31:34 V1 10 V10 +06:14 +06:14
13 Ivars Naglis 2212 Lattelecom 00:31:43 V1 11 V11 +06:23 +06:23
14 Haralds Jansons 2192 00:32:03 V1 12 V12 +06:43 +06:43
15 Alvis Bitenieks 2494 Latvijas Finieris 00:32:08 V1 13 V13 +06:47 +06:47
16 Rihards Emuliņš 2284 00:32:20 V1 14 V14 +06:59 +06:59
17 Didzis Mellis 2550 SPORTLAND 00:32:55 V1 15 V15 +07:35 +07:35
18 Renārs Reklaitis 2561 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:33:04 V1 16 V16 +07:43 +07:43
19 Maija Pūpola 2259 Maratona klubs 00:33:14 S1 3 S3 +03:51 +03:51
20 Nauris Upmalis 2142 00:33:19 V1 17 V17 +07:58 +07:58
21 Artūrs Krūmiņš 2200 00:33:19 V1 18 V18 +07:59 +07:59
22 Gundega Pāķe 2327 Saulkrasti SRT 00:33:28 S1 4 S4 +04:05 +04:05
23 Krists Zambergs 2235 K&K 00:33:34 V1 19 V19 +08:13 +08:13
24 Andris Bukovskis 2345 BUKIŅI 00:33:35 V1 20 V20 +08:15 +08:15
25 Aivars Rubulis 2511 00:33:40 V1 21 V21 +08:20 +08:20
26 Krišs Ādolfs Antans 2133 00:33:43 V1 22 V22 +08:22 +08:22
27 Ilmārs Krampe 12121 00:33:51 V1 23 V23 +08:30 +08:30
28 Daina Stonka 2201 VSK Noskrien 00:33:56 S1 5 S5 +04:33 +04:33
29 Kaspars Kasparāns 2145 Concombres 00:34:11 V1 24 V24 +08:51 +08:51
30 Egons Ansbergs 2253 00:34:27 V1 25 V25 +09:07 +09:07
31 Emīls Saulīte 2358 00:34:30 V1 26 V26 +09:10 +09:10
32 Madara Nagle 2207 00:34:36 S1 6 S6 +05:12 +05:12
33 Dāvis Ķīvits 2233 00:34:36 V1 27 V27 +09:15 +09:15
34 Kristīne Kelerta 2282 00:34:55 S1 7 S7 +05:31 +05:31
35 Jurģis Balodis 2244 00:34:55 V1 28 V28 +09:34 +09:34
36 Anna Freimane 2394 Sanderu klans 00:35:07 S1 8 S8 +05:43 +05:43
37 Līva Veļķere 2598 Alūksne OK 00:35:08 S1 9 S9 +05:45 +05:45
38 Kristaps Bimbirulis 2290 Compensa 00:35:11 V1 29 V29 +09:51 +09:51
39 Marta Kļaviņa 2319 00:35:17 S1 10 S10 +05:54 +05:54
40 Toms Fatjanovs 12059 00:35:32 V1 30 V30 +10:12 +10:12
41 Andris Krūmiņš 2241 00:35:35 V1 31 V31 +10:15 +10:15
42 Aigars Garais 2440 L.S.K. 00:35:55 V1 32 V32 +10:34 +10:34
43 Valters Dzenis 2600 Gjensidige 00:36:18 V1 33 V33 +10:57 +10:57
44 Amanda Miltiņa 2275 Siguldas Sporta Skola 00:36:25 S1 11 S11 +07:02 +07:02
45 Linda Berga 2419 DPD 00:36:34 S1 12 S12 +07:11 +07:11
46 Edgars Briedis 2564 Saldus Boksa klubs 00:36:47 V1 34 V34 +11:26 +11:26
47 Arvis Savčenko 2544 SPORTLAND 00:37:03 V1 35 V35 +11:42 +11:42
48 Anete Kāpostiņa 2285 00:37:07 S1 13 S13 +07:43 +07:43
49 Oļegs Ignatjevs 2441 00:37:15 V1 36 V36 +11:55 +11:55
50 Andris Ratkus 12086 00:37:33 V1 37 V37 +12:12 +12:12
51 Kaspars Celitāns 12124 00:37:50 V1 38 V38 +12:29 +12:29
52 Helvijs Siubra 2456 00:37:53 V1 39 V39 +12:32 +12:32
53 Lauris Vītols 12064 Vītoli 00:37:57 V1 40 V40 +12:36 +12:36
54 Ieva Livčāne 2140 00:38:01 S1 14 S14 +08:38 +08:38
55 Verners Šuhs 2300 00:38:05 V1 41 V41 +12:44 +12:44
56 Rūdolfs Vālbergs 2609 00:38:11 V1 42 V42 +12:50 +12:50
57 Jānis Ķīkulis 2473 00:38:16 V1 43 V43 +12:55 +12:55
58 Jeļena Lāce 12134 ATEA 00:38:29 S1 15 S15 +09:05 +09:05
59 Aldis Jirgensons 2389 00:38:32 V1 44 V44 +13:12 +13:12
60 Kārlis Loks 2322 Dardedzieši 00:38:35 V1 45 V45 +13:15 +13:15
61 Sanita Ivanova 2559 00:38:40 S1 16 S16 +09:16 +09:16
62 Tomass Daniels Dukulis 12068 NAV 00:38:42 V1 46 V46 +13:21 +13:21
63 Kārlis Kalniņš 2182 Latvijas Finieris 00:38:49 V1 47 V47 +13:29 +13:29
64 Evita Frančenko 2040 00:38:51 S1 17 S17 +09:28 +09:28
65 Intars Vilks 2475 00:39:03 V1 48 V48 +13:43 +13:43
66 Eduards Lasmanis 2460 00:39:07 V1 49 V49 +13:46 +13:46
67 Ieva Bērza 2391 00:39:09 S1 18 S18 +09:46 +09:46
68 Juris Balandis 2003 00:39:09 V1 50 V50 +13:49 +13:49
69 Ineta Senkāne 2210 Swedbank 00:39:11 S1 19 S19 +09:48 +09:48
70 Gunita Ķelpa 2234 00:39:17 S1 20 S20 +09:54 +09:54
71 Mārcis Grinbergs 2321 Dardedzieši 00:39:23 V1 51 V51 +14:02 +14:02
72 Zita Zariņa 2571 Naktsvijoles zied! 00:39:26 S1 21 S21 +10:02 +10:02
73 Tīna Sonora Baranovska 2341 00:39:27 S1 22 S22 +10:04 +10:04
74 Āris Ozoliņš 2149 00:39:30 V1 52 V52 +14:09 +14:09
75 Agnese Zīlīte 2221 00:39:32 S1 23 S23 +10:08 +10:08
76 Ruslans Rinass 2076 00:39:40 V1 53 V53 +14:19 +14:19
77 Kristīne Berķe 2315 IK Auseklis 00:39:48 S1 24 S24 +10:25 +10:25
78 Solvita Kivleniece-Šļivka 2443 00:39:57 S1 25 S25 +10:33 +10:33
79 Rihards Fuksis 2002 00:40:09 V1 54 V54 +14:48 +14:48
80 Jūlija Maldute 2375 Gjensidige 00:40:13 S1 26 S26 +10:50 +10:50
81 Igors Ļebedevs 2376 Gjensidige 00:40:13 V1 55 V55 +14:52 +14:52
82 Ralfs Knēža 2400 SPORTLAND 00:40:13 V1 56 V56 +14:52 +14:52
83 Guntars Zviedris 2604 00:40:21 V1 57 V57 +15:01 +15:01
84 Saiva Sokolova 2161 00:40:25 S1 27 S27 +11:01 +11:01
85 Gints Žumburs 2122 00:40:32 V1 58 V58 +15:11 +15:11
86 Jānis Meiers 12116 00:40:34 V1 59 V59 +15:13 +15:13
87 Erasts Liepa 2156 00:40:42 V1 60 V60 +15:22 +15:22
88 Svens Spēks 2045 KROKUS 00:40:44 V1 61 V61 +15:23 +15:23
89 Raitis Ābelnieks 2032 00:40:49 V1 62 V62 +15:29 +15:29
90 Kristīne Baumane-bauma 2216 00:41:01 S1 28 S28 +11:38 +11:38
91 Renāts Ņikitins 2051 Rīgas satiksme 00:41:02 V1 63 V63 +15:41 +15:41
92 Mārtiņš Baumanis-baums 2215 00:41:02 V1 64 V64 +15:42 +15:42
93 Sannija Bērziņa 2164 Sporta klubs "Vēsma" 00:41:06 S1 29 S29 +11:42 +11:42
94 Janeks Frolovs 2116 00:41:09 V1 65 V65 +15:48 +15:48
95 Sandris Pēcis 2331 00:41:14 V1 66 V66 +15:53 +15:53
96 Sergejs Sarajevs 12128 00:41:16 V1 67 V67 +15:56 +15:56
97 Ieva Grīnberga 12112 Sanctimony 00:41:17 S1 30 S30 +11:54 +11:54
98 Svetlana Kločko 2365 SIA Joker Ltd 00:41:19 S1 31 S31 +11:55 +11:55
99 Krista Blūma 2294 00:41:21 S1 32 S32 +11:57 +11:57
100 Anete Grandāne 2611 JOE LATVIJA 00:41:25 S1 33 S33 +12:02 +12:02
101 Līva Šteinberga 2057 Knowledgeprice.com 00:41:27 S1 34 S34 +12:04 +12:04
102 Sintija Zirne 2338 00:41:32 S1 35 S35 +12:09 +12:09
103 Aiva Aišpure 2567 Bauskas sākumskola 00:41:35 S1 36 S36 +12:12 +12:12
104 Ļubova Krēmere 2151 Swedbank 00:41:42 S1 37 S37 +12:18 +12:18
105 Andris Šakens 2242 00:41:44 V1 68 V68 +16:23 +16:23
106 Zigmārs Zvagulis 2377 Kartavkalnu buki 00:41:52 V1 69 V69 +16:32 +16:32
107 Kārlis Kalniņš 12115 00:41:55 V1 70 V70 +16:34 +16:34
108 Kristaps Draudiņš 12072 SPORTLAND 00:41:57 V1 71 V71 +16:36 +16:36
109 Inga Bukovska 2004 00:41:58 S1 38 S38 +12:35 +12:35
110 Valdis Linde 12066 00:41:59 V1 72 V72 +16:38 +16:38
111 Rita Birzule 2434 00:42:00 S1 39 S39 +12:37 +12:37
112 Sanija Bērziņa 2438 00:42:04 S1 40 S40 +12:40 +12:40
113 Rasa Vilka 2482 00:42:04 S1 41 S41 +12:41 +12:41
114 Edijs Laškovs 2506 00:42:05 V1 73 V73 +16:45 +16:45
115 Dāvids Lubiņš 12106 00:42:07 V1 74 V74 +16:46 +16:46
116 Andrejs Koldans 2603 00:42:08 V1 75 V75 +16:47 +16:47
117 Vineta Veisberga 2125 Saldus boksa klubs 00:42:10 S1 42 S42 +12:47 +12:47
118 Ilona Šķudīte 2180 Latvijas Finieris 00:42:11 S1 43 S43 +12:48 +12:48
119 Rolands Šusts 2019 00:42:12 V1 76 V76 +16:52 +16:52
120 Sandra Voitenko 2248 00:42:13 S1 44 S44 +12:50 +12:50
121 Raivis Zariņš 2437 00:42:14 V1 77 V77 +16:54 +16:54
122 LĪga BuĻa 2492 00:42:16 S1 45 S45 +12:53 +12:53
123 Iveta Veļķere 2575 Alūksne 00:42:21 S1 46 S46 +12:57 +12:57
124 Inguna Ūbele 2547 SPORTLAND 00:42:21 S1 47 S47 +12:58 +12:58
125 Gatis Šļūka 2591 00:42:23 V1 78 V78 +17:03 +17:03
126 Renārs Šļūka 2593 00:42:26 V1 79 V79 +17:05 +17:05
127 Uldis Dzērve 12101 202.lv 00:42:28 V1 80 V80 +17:07 +17:07
128 Valters Bruss 2555 Zoltners / VSK Noskrien 00:42:29 V1 81 V81 +17:08 +17:08
129 Anete Ķikuste 2043 Addicted To Run 00:42:30 S1 48 S48 +13:07 +13:07
130 Ilze Mitre 2343 00:42:34 S1 49 S49 +13:11 +13:11
131 Linda Dannenberga 2174 00:42:38 S1 50 S50 +13:14 +13:14
132 Edgars Ligeris 2311 00:42:52 V1 82 V82 +17:32 +17:32
133 Rita Jansone 2193 00:42:59 S1 51 S51 +13:36 +13:36
134 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 12135 Diždancis 00:43:03 V1 83 V83 +17:42 +17:42
135 Lauma Sargune 2586 00:43:09 S1 52 S52 +13:46 +13:46
136 Ance Puriņa 2580 Engures Sportam 00:43:10 S1 53 S53 +13:47 +13:47
137 Ieva Lapiņa 2553 SPORTLAND 00:43:12 S1 54 S54 +13:49 +13:49
138 Kristīne Grava 2293 00:43:15 S1 55 S55 +13:52 +13:52
139 NadĪna Jurgenberga 2176 YUASA 00:43:17 S1 56 S56 +13:54 +13:54
140 Gatis Punde 12105 MADONA 00:43:20 V1 84 V84 +17:59 +17:59
141 Artūrs Everts 2450 Annvil 00:43:21 V1 85 V85 +18:00 +18:00
142 Sanita Saldābola 12120 00:43:23 S1 57 S57 +13:59 +13:59
143 Ilze Āboliņa 2512 00:43:24 S1 58 S58 +14:01 +14:01
144 Skaidrīte Skrabule 2578 EUGESTA un Partneri 00:43:24 S1 59 S59 +14:01 +14:01
145 Evija Ziediņa 2255 00:43:28 S1 60 S60 +14:05 +14:05
146 Laima Pēce 2332 00:43:29 S1 61 S61 +14:06 +14:06
147 Sarma Novicāne-lazdāne 12118 Lazdāni 00:43:30 S1 62 S62 +14:07 +14:07
148 Jānis Lazdāns 12119 Lazdāni 00:43:30 V1 86 V86 +18:09 +18:09
149 Daina Gotfrīde-bernsone 2148 00:43:31 S1 63 S63 +14:08 +14:08
150 Linda Kirhnere 2206 00:43:33 S1 64 S64 +14:09 +14:09
151 Agnis Rozenbergs 2336 00:43:39 S1 65 S65 +14:15 +14:15
152 Tīna Blūma 2171 BLŪMI 00:43:42 S1 66 S66 +14:19 +14:19
153 Aira Jaunzare 2432 00:43:43 S1 67 S67 +14:20 +14:20
154 Kārlis Lapsiņš 2595 00:43:44 V1 87 V87 +18:23 +18:23
155 Kristaps Kaņepe 2033 00:43:46 V1 88 V88 +18:25 +18:25
156 Kristīna K 2558 00:43:47 S1 68 S68 +14:24 +14:24
157 Aleksejs Spirins 2485 00:43:48 V1 89 V89 +18:28 +18:28
158 Ingus Eislers 2317 00:43:48 V1 90 V90 +18:28 +18:28
159 Varis Putniņš 2452 00:43:49 V1 91 V91 +18:28 +18:28
160 Signe Eislere 2316 00:43:50 S1 69 S69 +14:26 +14:26
161 Viktors Baikovs 2229 00:43:54 V1 92 V92 +18:33 +18:33
162 Vineta Brižaka 2250 Maratona klubs 00:43:58 S1 70 S70 +14:35 +14:35
163 Jūlija Čerešņeva 2402 Maratona Klubs 00:43:59 S1 71 S71 +14:35 +14:35
164 Aiga Mālniece 12092 00:44:03 S1 72 S72 +14:39 +14:39
165 Ieva Liepiņa 2554 SPORTLAND 00:44:04 S1 73 S73 +14:41 +14:41
166 Agnese Lasmane 2029 00:44:06 S1 74 S74 +14:43 +14:43
167 Raivo Žēperis 2170 R+ 00:44:06 V1 93 V93 +18:45 +18:45
168 Veronika Vanaga 12087 VAS Latvijas gaisa satiksme 00:44:07 S1 75 S75 +14:43 +14:43
169 Tatjana Āboliņa 2015 Maratona Klubs 00:44:09 S1 76 S76 +14:45 +14:45
170 Katrīna Bērziņa 12080 SPORTLAND 00:44:11 S1 77 S77 +14:48 +14:48
171 Linda Zeidaka 2129 00:44:20 S1 78 S78 +14:57 +14:57
172 Daniels Rēķis 2052 Rīgas satiksme 00:44:24 V1 94 V94 +19:04 +19:04
173 Krišjānis Markevics 2094 00:44:27 V1 95 V95 +19:07 +19:07
174 Līva Miķelsone 2521 00:44:29 S1 79 S79 +15:06 +15:06
175 Helēna Stavro 2583 00:44:30 S1 80 S80 +15:06 +15:06
176 Kristiāna Kirša 2160 00:44:36 S1 81 S81 +15:13 +15:13
177 Inese Miltiņa 2276 ind. 00:44:41 S1 82 S82 +15:17 +15:17
178 Agnese Kalniņa 2113 00:44:42 S1 83 S83 +15:19 +15:19
179 Sigita LiŠe 2612 00:44:45 S1 84 S84 +15:22 +15:22
180 Kaspars Krūmiņš 2417 00:44:47 V1 96 V96 +19:26 +19:26
181 Iveta Bunce 2159 Maratona klubs / Firma L4 00:44:50 S1 85 S85 +15:27 +15:27
182 Indra Stūriška 2166 00:44:51 S1 86 S86 +15:27 +15:27
183 Tristans Rozentāls 2457 DOMDARIS 00:44:51 V1 97 V97 +19:30 +19:30
184 Gits Briņķe 12102 00:44:53 S1 87 S87 +15:30 +15:30
185 Maija Katkovska 2422 MJ-Partneri 00:44:55 S1 88 S88 +15:31 +15:31
186 Kristaps Štelmahers 2243 00:44:55 V1 98 V98 +19:34 +19:34
187 Monta Lapiņa 2104 00:44:56 S1 89 S89 +15:33 +15:33
188 Inese Vigule 2056 Rīgas satiksme 00:44:58 S1 90 S90 +15:34 +15:34
189 Līga Urme 2380 PH Print 00:44:59 S1 91 S91 +15:36 +15:36
190 Otto Markus 2409 PH Print 00:44:59 V1 99 V99 +19:39 +19:39
191 Rita Vigule 2055 Rīgas satiksme 00:45:00 S1 92 S92 +15:36 +15:36
192 Everita Balande 2143 00:45:06 S1 93 S93 +15:42 +15:42
193 Dzintars Brikmanis 2406 00:45:15 V1 100 V100 +19:55 +19:55
194 Jānis Ontužāns 2504 00:45:17 V1 101 V101 +19:56 +19:56
195 Anita Vahere-Abražune 2008 00:45:22 S1 94 S94 +15:58 +15:58
196 Marta Elste 2439 00:45:24 S1 95 S95 +16:01 +16:01
197 Olesja Ņukša 2363 SIA Joker Ltd 00:45:30 S1 96 S96 +16:06 +16:06
198 Kaspars Platnieks 2252 00:45:34 V1 102 V102 +20:13 +20:13
199 Inguna Ērenfrīde 2089 00:45:36 S1 97 S97 +16:12 +16:12
200 Inese Baltiņa 2030 00:45:38 S1 98 S98 +16:14 +16:14
201 Ņikita Šikins 2036 00:45:41 V1 103 V103 +20:20 +20:20
202 Ilva Līgotne 12129 ATEA 00:45:44 S1 99 S99 +16:21 +16:21
203 Aleksis Kārkliņš 2198 00:45:44 V1 104 V104 +20:23 +20:23
204 Linda Pētersone 2528 Luminor 00:45:46 S1 100 S100 +16:22 +16:22
205 Andrejs Jermoļinskis 2410 PH Print 00:45:46 V1 105 V105 +20:25 +20:25
206 Ilze Loba 2502 00:45:50 S1 101 S101 +16:27 +16:27
207 Ivārs Melnis 2264 Olainfarm 00:45:52 V1 106 V106 +20:31 +20:31
208 Krista Burģele 2219 00:45:53 S1 102 S102 +16:29 +16:29
209 Andris Keišs 12063 JRT 00:45:53 V1 107 V107 +20:32 +20:32
210 Elīza Andra Ozoliņa 2487 AIRSTREAM COFFEE 00:45:54 S1 103 S103 +16:31 +16:31
211 Madara Krauze 2258 Maratona klubs 00:46:00 S1 104 S104 +16:37 +16:37
212 Andris Zvejnieks 12097 00:46:00 V1 108 V108 +20:39 +20:39
213 Evija Ramina 12094 Sece 00:46:02 S1 105 S105 +16:38 +16:38
214 Albīns Ramiņš 12093 SK TĒRAUDS 00:46:03 V1 109 V109 +20:43 +20:43
215 Zaiga Ozola 2062 00:46:07 S1 106 S106 +16:43 +16:43
216 Dārta Elizabete Emuliņa 2280 Juškmuliņa 00:46:07 S1 107 S107 +16:44 +16:44
217 Guntars Indriksons 2124 00:46:11 V1 110 V110 +20:50 +20:50
218 Anders Holck 12091 00:46:14 V1 111 V111 +20:53 +20:53
219 Aira Šmite 2107 00:46:15 S1 108 S108 +16:52 +16:52
220 Madara Ontužāne 2615 00:46:20 S1 109 S109 +16:56 +16:56
221 Rihards Ozols 12131 ATEA 00:46:20 V1 112 V112 +20:59 +20:59
222 Sabīne Kjahjare 2539 00:46:22 S1 110 S110 +16:59 +16:59
223 Jānis Sīpols 2386 00:46:24 V1 113 V113 +21:03 +21:03
224 Mārtiņš Zilgalvis 2557 00:46:28 V1 114 V114 +21:08 +21:08
225 Diāna Rupeika 2448 Annvil 00:46:30 S1 111 S111 +17:06 +17:06
226 Kristīne Sniedze 2569 Vecpiebalga 00:46:30 S1 112 S112 +17:06 +17:06
227 Anna Lūžniece 2444 Annvil 00:46:30 S1 113 S113 +17:07 +17:07
228 Jolanta Beleviča 2477 00:46:34 S1 114 S114 +17:10 +17:10
229 Armands Saušs 2262 00:46:36 V1 115 V115 +21:15 +21:15
230 Linda Jonīte 2260 00:46:37 S1 115 S115 +17:13 +17:13
231 Santa Marhele 2297 00:46:38 S1 116 S116 +17:15 +17:15
232 Ieva Reklaite 2505 00:46:39 S1 117 S117 +17:16 +17:16
233 Ira Misāne 2091 00:46:39 S1 118 S118 +17:16 +17:16
234 Ieva Vērzemniece 2269 Swedbank 00:46:41 S1 119 S119 +17:17 +17:17
235 Ilva Liekniņa 2220 4L 00:46:42 S1 120 S120 +17:18 +17:18
236 Raimonds Siņavskis 2522 Ventspils runner 00:46:43 V1 116 V116 +21:22 +21:22
237 Dace Prince 2498 00:46:44 S1 121 S121 +17:21 +17:21
238 Kate Annika Antane 2132 00:46:44 S1 122 S122 +17:21 +17:21
239 Ilze Burtniece 2209 00:46:45 S1 123 S123 +17:21 +17:21
240 Jana Gladiševa 2112 00:46:45 S1 124 S124 +17:22 +17:22
241 Artis Drava 2249 00:46:46 V1 117 V117 +21:25 +21:25
242 Agnese Kleina 2599 00:46:48 S1 125 S125 +17:25 +17:25
243 Gerda Markus 2408 PH Print 00:46:49 S1 126 S126 +17:26 +17:26
244 Lelde Drīle 2005 00:46:50 S1 127 S127 +17:26 +17:26
245 Karīna Mamedova 2131 Daugavpils Runners 00:46:50 S1 128 S128 +17:26 +17:26
246 Sintija-Elizabete Prince 2499 00:46:54 S1 129 S129 +17:31 +17:31
247 Armands Riža 2308 00:46:56 V1 118 V118 +21:36 +21:36
248 Jūlija Lūsiņa 2059 00:46:56 S1 130 S130 +17:33 +17:33
249 Sanita Zeme 2533 Luminor 00:46:57 S1 131 S131 +17:33 +17:33
250 Daina Grundšteina 2576 Baltais 00:46:58 S1 132 S132 +17:35 +17:35
251 Roberts Strapcāns 2168 Vec-Mārškalni 00:47:01 V1 119 V119 +21:41 +21:41
252 Kristīne Celkarte 2086 Engures vidusskola 00:47:01 S1 133 S133 +17:37 +17:37
253 Jēkabs Kārlis Gibeiko 2310 00:47:03 V1 120 V120 +21:42 +21:42
254 Laura Lapiņa 2552 SPORTLAND 00:47:05 S1 134 S134 +17:41 +17:41
255 Kristīne Šakina 2529 Luminor 00:47:05 S1 135 S135 +17:42 +17:42
256 Kintija Košinska 2490 00:47:08 S1 136 S136 +17:44 +17:44
257 Uģis Daģis 2579 00:47:11 V1 121 V121 +21:50 +21:50
258 Rinalds Klapars 2225 00:47:11 V1 122 V122 +21:50 +21:50
259 Linda Barakauska 2080 Luminor 00:47:11 S1 137 S137 +17:47 +17:47
260 Egija Veide 2312 DC VECSALACAS UNITED 00:47:11 S1 138 S138 +17:47 +17:47
261 Dita Varņecka 2100 BRUSH 00:47:13 S1 139 S139 +17:50 +17:50
262 Linda Mamedova 2361 SIA Joker Ltd 00:47:16 S1 140 S140 +17:52 +17:52
263 Anete Jakubone 2501 00:47:16 S1 141 S141 +17:53 +17:53
264 Ieva Ozoliņa 2010 00:47:17 S1 142 S142 +17:54 +17:54
265 Agnese Krieva 2130 00:47:19 S1 143 S143 +17:55 +17:55
266 Daiga Vabule 2188 00:47:19 S1 144 S144 +17:56 +17:56
267 Zanda Cekula 2298 00:47:22 S1 145 S145 +17:58 +17:58
268 Zita Auziņa-Gora 2470 00:47:23 S1 146 S146 +17:59 +17:59
269 Elīna Lazdiņa 2462 00:47:23 S1 147 S147 +17:59 +17:59
270 Pēteris Stepiņš 2172 Purva kurmji 00:47:25 V1 123 V123 +22:05 +22:05
271 Klāvs Vītiņš 2270 Klinšu ērgļi 00:47:28 V1 124 V124 +22:07 +22:07
272 Evija Zandberga 2134 ind. 00:47:29 S1 148 S148 +18:05 +18:05
273 Dzintars Apsītis 12098 00:47:33 V1 125 V125 +22:13 +22:13
274 Austra Lauva 2403 Aron Cargo SIA 00:47:33 S1 149 S149 +18:10 +18:10
275 Rita Modriņa 2096 00:47:36 S1 150 S150 +18:12 +18:12
276 Linda Medne 2398 Saldus Boksa Klubs 00:47:39 S1 151 S151 +18:16 +18:16
277 Dace Jāne 2135 00:47:40 S1 152 S152 +18:16 +18:16
278 Reinis Sokolovs 2449 Annvil 00:47:45 V1 126 V126 +22:25 +22:25
279 Liene Meldere 2208 00:47:48 S1 153 S153 +18:24 +18:24
280 Indra Zilgalve 2058 00:47:48 S1 154 S154 +18:25 +18:25
281 Sandra Strēle 2152 00:47:53 S1 155 S155 +18:30 +18:30
282 Laura Freimane 2415 00:47:57 S1 156 S156 +18:34 +18:34
283 Maira Krievāne 2000 00:48:00 S1 157 S157 +18:36 +18:36
284 Ilze Padoma 2495 00:48:01 S1 158 S158 +18:38 +18:38
285 Dace Strapcāne 2088 Swedbank 00:48:01 S1 159 S159 +18:38 +18:38
286 Laija Silauniece 2072 DNB Service Center 00:48:03 S1 160 S160 +18:40 +18:40
287 Inga Minkeviča 2302 00:48:05 S1 161 S161 +18:42 +18:42
288 Jevģenijs Popkovs 2442 00:48:07 V1 127 V127 +22:47 +22:47
289 Kaspars Pudists 2181 Latvijas Finieris 00:48:10 V1 128 V128 +22:49 +22:49
290 Anna Hiņiča 2061 Olainfarm 00:48:11 S1 162 S162 +18:48 +18:48
291 Līga Ančeva 2307 00:48:11 S1 163 S163 +18:48 +18:48
292 Ieva Millere 2478 00:48:15 S1 164 S164 +18:51 +18:51
293 Reinhards Grīnbergs 2608 00:48:16 V1 129 V129 +22:55 +22:55
294 Sanita Junele 2496 00:48:16 S1 165 S165 +18:53 +18:53
295 Valdis Vanags 2118 00:48:18 V1 130 V130 +22:58 +22:58
296 Daiga Goldova 2240 00:48:18 S1 166 S166 +18:55 +18:55
297 Natālija Jesehina 2038 banana fitness 00:48:21 S1 167 S167 +18:58 +18:58
298 Liene Avotiņa 2018 Banana Fittness 00:48:22 S1 168 S168 +18:58 +18:58
299 Vadims Fjodorovs 2155 00:48:23 V1 131 V131 +23:02 +23:02
300 Ieva Balode 2069 Dog sport Carnikava 00:48:23 S1 169 S169 +19:00 +19:00
301 Inga Zalāne 2063 DNB Service Center 00:48:24 S1 170 S170 +19:00 +19:00
302 Līga Švanka 2390 ATKAL JAUNS NAMS 00:48:24 S1 171 S171 +19:01 +19:01
303 Kristīne Britāne 2103 00:48:26 S1 172 S172 +19:02 +19:02
304 Kristina Žusele 2169 00:48:27 S1 173 S173 +19:03 +19:03
305 Hugo Oliveira 4138 Sece 00:48:28 V1 132 V132 +23:07 +23:07
306 Agnese Bahmane 2039 AkmensDizains.lv 00:48:32 S1 174 S174 +19:09 +19:09
307 Zlata Kallase 2574 00:48:34 S1 175 S175 +19:11 +19:11
308 Viviāna Loreta Tomaša 12110 00:48:35 S1 176 S176 +19:11 +19:11
309 Samuel Miller 2589 00:48:36 V1 133 V133 +23:15 +23:15
310 Indra Supe 2053 Rīgas satiksme 00:48:37 S1 177 S177 +19:13 +19:13
311 Madara Zviedre 2127 00:48:39 S1 178 S178 +19:16 +19:16
312 Sindija Račiņa - Šuha 2299 00:48:39 S1 179 S179 +19:16 +19:16
313 Līga Rulle 2372 00:48:40 S1 180 S180 +19:17 +19:17
314 Irēna Dimza 2178 Dimza 00:48:42 S1 181 S181 +19:19 +19:19
315 Elizabete Spaile 2597 TEAM SIMBA 00:48:44 S1 182 S182 +19:21 +19:21
316 Sindija Dimze 2202 00:48:46 S1 183 S183 +19:23 +19:23
317 Sabīne Goša 2257 Maratona klubs 00:48:49 S1 184 S184 +19:25 +19:25
318 Ilze Kreptoviča 2350 Girl power 00:48:51 S1 185 S185 +19:28 +19:28
319 Rigonda Pašile 2351 Girl power 00:48:52 S1 186 S186 +19:29 +19:29
320 Agnese Nolle 2185 saulkrasti 00:48:54 S1 187 S187 +19:30 +19:30
321 Aldis Roģis 2520 00:48:55 V1 134 V134 +23:34 +23:34
322 Edīte Sorokina 12107 00:48:57 S1 188 S188 +19:34 +19:34
323 Līga Luca 2480 00:48:59 S1 189 S189 +19:36 +19:36
324 Eva Rāte 2108 Luminor 00:49:00 S1 190 S190 +19:36 +19:36
325 Anna Zvejniece 2570 Sējas MMS 00:49:00 S1 191 S191 +19:36 +19:36
326 Ivita Dorofejeva 3648 00:49:02 S1 192 S192 +19:38 +19:38
327 Solvita Skrabe 2301 00:49:08 S1 193 S193 +19:45 +19:45
328 Jānis Nolle 2525 00:49:10 V1 135 V135 +23:50 +23:50
329 Edgars Bergs 12099 00:49:13 V1 136 V136 +23:52 +23:52
330 Marta Polevska 2305 00:49:14 S1 194 S194 +19:50 +19:50
331 Elita Indriksone 2126 00:49:14 S1 195 S195 +19:50 +19:50
332 Dace Studente 2416 00:49:15 S1 196 S196 +19:51 +19:51
333 Guntars Students 2518 00:49:16 V1 137 V137 +23:55 +23:55
334 Gerly Valge 2519 00:49:16 S1 197 S197 +19:52 +19:52
335 Agita Kamala 2273 Lynxdojo 00:49:20 S1 198 S198 +19:57 +19:57
336 Vita Ušpele 2508 00:49:21 S1 199 S199 +19:58 +19:58
337 Baiba Gaile 2109 Luminor 00:49:22 S1 200 S200 +19:58 +19:58
338 Ance Lataka 2610 00:49:24 S1 201 S201 +20:01 +20:01
339 Madara Komarovska 2479 Annvil 00:49:24 S1 202 S202 +20:01 +20:01
340 Diāna Dzene 2106 MADONA 00:49:25 S1 203 S203 +20:01 +20:01
341 Leons Peļņa 2027 30draugi.lv 00:49:26 V1 138 V138 +24:06 +24:06
342 Nadežda Ancāne 2183 Latvijas Finieris 00:49:28 S1 204 S204 +20:05 +20:05
343 Indra TiŠanova 2237 00:49:30 S1 205 S205 +20:07 +20:07
344 Jekaterina Zaiceva 2532 Luminor 00:49:32 S1 206 S206 +20:09 +20:09
345 Ieva Grabe 12123 00:49:32 S1 207 S207 +20:09 +20:09
346 Dace Duļbinska 2549 SPORTLAND 00:49:33 S1 208 S208 +20:09 +20:09
347 Diāna Elksne 2541 SPORTLAND 00:49:37 S1 209 S209 +20:13 +20:13
348 Inga Mežavilka 2399 SPORTLAND 00:49:37 S1 210 S210 +20:14 +20:14
349 Mārīte Kanča 2214 00:49:37 S1 211 S211 +20:14 +20:14
350 Juris Ozoliņš 2489 AIRSTREAM COFFEE 00:49:43 V1 139 V139 +24:22 +24:22
351 Madara Klavina 2184 00:49:43 S1 212 S212 +20:20 +20:20
352 Zane Vītiņa 2476 Klinšu ērgļi 00:49:43 S1 213 S213 +20:20 +20:20
353 Mārtiņš Torsters 2247 00:49:44 V1 140 V140 +24:23 +24:23
354 Karina Zamberga 2425 K&K 00:49:45 S1 214 S214 +20:21 +20:21
355 Linda Šteinberga 2231 00:49:48 S1 215 S215 +20:25 +20:25
356 Līva Savčenko 2545 SPORTLAND 00:49:51 S1 216 S216 +20:28 +20:28
357 Laila Žarovska 2601 00:49:51 S1 217 S217 +20:28 +20:28
358 Elīna Jansone 12103 00:49:52 S1 218 S218 +20:29 +20:29
359 Zanda Kristovica 2177 Vasaras Prieki 00:49:54 S1 219 S219 +20:31 +20:31
360 Māris Stanka 2523 00:49:55 V1 141 V141 +24:35 +24:35
361 Vilma Meirāne 2050 Rīgas satiksme 00:49:55 S1 220 S220 +20:31 +20:31
362 Kristiāna Tērauda 2054 Rīgas satiksme 00:49:55 S1 221 S221 +20:32 +20:32
363 Ieva Krese 2267 KoBalts 00:49:56 S1 222 S222 +20:33 +20:33
364 Samanta Sonora Kalniņa 2379 Jekabpils 00:49:57 S1 223 S223 +20:33 +20:33
365 Madara Tīģere-Bernharde 2614 00:49:57 S1 224 S224 +20:34 +20:34
366 Ansis Šenne 2268 KoBalts 00:49:58 V1 142 V142 +24:37 +24:37
367 Normunds Šērs 2588 Engures korsāri 00:49:59 V1 143 V143 +24:38 +24:38
368 Laine Lupkina 2418 Meridiāns 00:50:04 S1 225 S225 +20:40 +20:40
369 Raimonda Soloha 2472 00:50:06 S1 226 S226 +20:42 +20:42
370 Andra Viļuma 2187 00:50:10 S1 227 S227 +20:47 +20:47
371 Ieva Strazdiņa 2497 00:50:20 S1 228 S228 +20:56 +20:56
372 Līga Peinberga 2517 00:50:23 S1 229 S229 +21:00 +21:00
373 Kristīne Kalēja 2330 Baltais 00:50:30 S1 230 S230 +21:06 +21:06
374 Olga Bule 2364 SIA Joker Ltd 00:50:32 S1 231 S231 +21:08 +21:08
375 Elīna Lanka 2333 TRX Cēsis 00:50:33 S1 232 S232 +21:09 +21:09
376 Natālija Fučadži 2068 Draugiem Group 00:50:33 S1 233 S233 +21:10 +21:10
377 Viktorija Konona 2314 00:50:33 S1 234 S234 +21:10 +21:10
378 Anete Zīlīte 12104 EY 00:50:34 S1 235 S235 +21:11 +21:11
379 Ieva Zīlīte 2534 Luminor 00:50:34 S1 236 S236 +21:11 +21:11
380 Saila Jansone 2537 SK Katrīna 00:50:37 S1 237 S237 +21:13 +21:13
381 Mārtiņš Frīdenbergs 2353 00:50:38 V1 144 V144 +25:17 +25:17
382 Ingus Kasparāns 2011 00:50:47 V1 145 V145 +25:27 +25:27
383 Edgars Pētersons 2587 00:50:55 V1 146 V146 +25:34 +25:34
384 Sandis Volmanis 2348 00:50:57 V1 147 V147 +25:36 +25:36
385 Lāsma Alksnīte 2288 Compensa 00:51:02 S1 238 S238 +21:39 +21:39
386 Liene Paipala 2289 Compensa 00:51:04 S1 239 S239 +21:40 +21:40
387 Daniela Lovčinovska 2197 Algol Invest 00:51:08 S1 240 S240 +21:45 +21:45
388 Ilva Sīpola 2383 00:51:12 S1 241 S241 +21:49 +21:49
389 Sintija Kraule 2516 00:51:14 S1 242 S242 +21:51 +21:51
390 Santa Čābūte 2158 00:51:19 S1 243 S243 +21:55 +21:55
391 Ita Bērziņa 2371 Lazdu laipa 00:51:19 S1 244 S244 +21:55 +21:55
392 Santa Bērziņa 2097 4B 00:51:20 S1 245 S245 +21:56 +21:56
393 Tīna Estere Pokšāne 2397 Abas Kreisās Kājas 00:51:23 S1 246 S246 +22:00 +22:00
394 Dace Vējiņa 12082 Jaunpiebalga 00:51:24 S1 247 S247 +22:01 +22:01
395 Sandris Krūmiņš 2044 Maratona Klubs 00:51:26 V1 148 V148 +26:05 +26:05
396 Rainers Strazdiņš 2222 00:51:27 V1 149 V149 +26:06 +26:06
397 Ieva Lūkina 2203 00:51:29 S1 248 S248 +22:05 +22:05
398 Dace Skele 2413 00:51:29 S1 249 S249 +22:06 +22:06
399 Ieva Solovjova-Krūmiņa 12111 00:51:29 S1 250 S250 +22:06 +22:06
400 Ineta Variokoja 2414 00:51:30 S1 251 S251 +22:07 +22:07
401 Nora Dravante 2139 Swedbank 00:51:34 S1 252 S252 +22:11 +22:11
402 Ieva Skirusa 2146 Sporta klubs Vēsma 00:51:43 S1 253 S253 +22:20 +22:20
403 Dace Tribocka 2602 CoMedia 00:51:49 S1 254 S254 +22:25 +22:25
404 Gita Vaičule 2356 00:51:56 S1 255 S255 +22:32 +22:32
405 Sanda Pogule 2510 00:51:56 S1 256 S256 +22:33 +22:33
406 Agnese Skujiņa 2031 00:51:58 S1 257 S257 +22:35 +22:35
407 Adrian Serge Evangelista 2573 00:52:04 V1 150 V150 +26:43 +26:43
408 Kristīne Priede 2150 00:52:06 S1 258 S258 +22:42 +22:42
409 Ance Indriksone 2536 Luminor 00:52:06 S1 259 S259 +22:43 +22:43
410 Evita Prindule 2195 00:52:09 S1 260 S260 +22:46 +22:46
411 Zane Riekstiņa 2087 Riekstiņš & CO 00:52:12 S1 261 S261 +22:48 +22:48
412 Kristīne Karlone 2535 Luminor 00:52:14 S1 262 S262 +22:51 +22:51
413 Edgars Prodnieks 2420 Mailigen 00:52:19 V1 151 V151 +26:58 +26:58
414 Ingrīda Puriņa 2196 00:52:27 S1 263 S263 +23:04 +23:04
415 Monta Grinberga 2337 Mailigen 00:52:32 S1 264 S264 +23:08 +23:08
416 Aleksandra Brombaha 2382 00:52:36 S1 265 S265 +23:13 +23:13
417 Paula Kārkliņa 2431 Dobeles Dzirnavnieks 00:52:36 S1 266 S266 +23:13 +23:13
418 Ilona Cerednikova 12138 ATEA 00:52:42 S1 267 S267 +23:18 +23:18
419 Ilze Kārkliņa 2430 Dobeles Dzirnavnieks 00:52:45 S1 268 S268 +23:22 +23:22
420 Leonarda Liepiņa 2344 Venden 00:52:50 S1 269 S269 +23:26 +23:26
421 Viktorija Bumbiere 2295 - 00:52:52 S1 270 S270 +23:29 +23:29
422 Valdis Teterovskis 12088 00:52:56 V1 152 V152 +27:35 +27:35
423 Inguna Teterovska 12089 00:52:57 S1 271 S271 +23:34 +23:34
424 Kristīne Klints 2538 Latvijas Finieris 00:53:05 S1 272 S272 +23:41 +23:41
425 Kristaps Dambinieks 2042 Latvijas Finieris 00:53:07 V1 153 V153 +27:47 +27:47
426 Signija Loce 2272 Lynxdojo 00:53:10 S1 273 S273 +23:47 +23:47
427 Karīna Čudare 2469 00:53:15 S1 274 S274 +23:51 +23:51
428 Vladimirs Asrijancs 2157 Sporta klubs "Vēsma" 00:53:23 V1 154 V154 +28:03 +28:03
429 Inese Viškinte-Poiša 2065 DNB Service Center 00:53:23 S1 275 S275 +24:00 +24:00
430 Anatolijs Kelberers 2370 Mailigen 00:53:26 V1 155 V155 +28:05 +28:05
431 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:53:29 S1 276 S276 +24:06 +24:06
432 Sabīne Eigmina 2446 Annvil 00:53:29 S1 277 S277 +24:06 +24:06
433 Sergejs Vinogradovs 2239 00:53:35 V1 156 V156 +28:15 +28:15
434 Olga Elste 12096 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:53:35 S1 278 S278 +24:12 +24:12
435 Dženeta Umalas 2381 00:53:36 S1 279 S279 +24:12 +24:12
436 Raivis Pēteris Grinbergs 2393 00:53:37 V1 157 V157 +28:16 +28:16
437 Inese Kanģīzere 2073 Latvijas Gaisa Satiksme 00:53:43 S1 280 S280 +24:19 +24:19
438 Ilze Saukāne 2115 00:53:44 S1 281 S281 +24:21 +24:21
439 Raima Anna Strazdiņa 2224 00:53:46 S1 282 S282 +24:22 +24:22
440 Monika Hermane 12132 ATEA 00:53:46 S1 283 S283 +24:23 +24:23
441 Lamins Roberts Savo 2459 Baltais 00:53:53 V1 158 V158 +28:33 +28:33
442 Egita Liepiņa 2458 Baltais 00:53:56 S1 284 S284 +24:32 +24:32
443 Renāte Petrusa 2548 SPORTLAND 00:53:57 S1 285 S285 +24:33 +24:33
444 Ilze Cilinska 2451 00:54:07 S1 286 S286 +24:43 +24:43
445 Kristīne Pudule 2213 Lattelecom 00:54:08 S1 287 S287 +24:45 +24:45
446 Agnese Sedleniece 2355 00:54:10 V1 159 V159 +28:49 +28:49
447 Anita Sebeža 2078 Nīkrāces pamatskola 00:54:13 S1 288 S288 +24:50 +24:50
448 Dzintra Liekmane 2077 Nīkrāces pamatskola 00:54:13 S1 289 S289 +24:50 +24:50
449 Dace Spalviņa 2218 00:54:18 S1 290 S290 +24:54 +24:54
450 Jeļena Reneslāce 2581 Annvil 00:54:21 S1 291 S291 +24:58 +24:58
451 Paula Fjodorova 2401 AMSERV TEAM 00:54:21 S1 292 S292 +24:58 +24:58
452 Sandra Lūse 2101 Skrienošie Lūši 00:54:22 S1 293 S293 +24:59 +24:59
453 Liene Priede 12133 00:54:28 S1 294 S294 +25:04 +25:04
454 Līvija Muša 2012 00:54:32 S1 295 S295 +25:09 +25:09
455 Linda Sproģe 2191 00:54:33 S1 296 S296 +25:09 +25:09
456 Juris Bērziņš 2387 Engures sportam 00:54:34 V1 160 V160 +29:13 +29:13
457 Ilze Aksenoka 2474 CSDD 00:54:34 S1 297 S297 +25:11 +25:11
458 Sandra Krumberga 2123 Līkā kalna rambātāji 00:54:35 S1 298 S298 +25:12 +25:12
459 Kitija Stauvere 12085 Vanagkalns 00:54:46 S1 299 S299 +25:22 +25:22
460 Tatjana Zaharāne 2368 SIA Joker Ltd 00:54:46 S1 300 S300 +25:23 +25:23
461 Ineta Skutāne 2360 SIA Joker Ltd 00:54:47 S1 301 S301 +25:24 +25:24
462 Ieva Lācenberga Rocēna 2081 00:54:56 S1 302 S302 +25:32 +25:32
463 Tatjana Lipska - Duklava 12065 Bauskas sākumskola 00:54:57 S1 303 S303 +25:33 +25:33
464 Zane Trasūne 2565 Bauskas sākumskola 00:54:59 S1 304 S304 +25:35 +25:35
465 Dmitrijs Filippovs 12062 00:55:02 V1 161 V161 +29:41 +29:41
466 Inese Gibeiko 2309 00:55:02 S1 305 S305 +25:39 +25:39
467 Asnate Grēve 2423 Sējas MMS 00:55:02 S1 306 S306 +25:39 +25:39
468 Kaspars Rutkis 2009 00:55:05 V1 162 V162 +29:44 +29:44
469 Loreta Leila Dābola Fatjanova 12057 00:55:05 S1 307 S307 +25:42 +25:42
470 Inga Dābola Fatjanova 12058 00:55:06 S1 308 S308 +25:43 +25:43
471 Maija Jukša 2461 00:55:11 S1 309 S309 +25:48 +25:48
472 Lāsma Znotiņa 12130 00:55:12 S1 310 S310 +25:48 +25:48
473 Žanete Vingre 2105 MADONA 00:55:12 S1 311 S311 +25:49 +25:49
474 Zane Skreija 2560 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:55:14 S1 312 S312 +25:51 +25:51
475 Anna Fikrlovā 2395 RK Svatā 00:55:18 S1 313 S313 +25:55 +25:55
476 Laura Brīvība 12095 Visma Active 00:55:24 S1 314 S314 +26:01 +26:01
477 Anastasija Zabello 2500 00:55:25 S1 315 S315 +26:01 +26:01
478 Madara Petrovska 2493 00:55:35 S1 316 S316 +26:12 +26:12
479 Kristīne Zālīte 2606 00:55:37 S1 317 S317 +26:13 +26:13
480 Olivers Šļūka 2594 00:55:39 V1 163 V163 +30:19 +30:19
481 Elīna Puķāne-Šļūka 2592 00:55:41 S1 318 S318 +26:18 +26:18
482 Iluta Zariņa 2238 00:55:48 S1 319 S319 +26:25 +26:25
483 Lita Saliņa 2514 00:55:54 S1 320 S320 +26:31 +26:31
484 Olga Lokotko 2320 00:56:06 S1 321 S321 +26:42 +26:42
485 Laine Bērziņa 2323 00:56:06 S1 322 S322 +26:43 +26:43
486 Krista Rumbēna 2584 Koka Centrs 00:56:07 S1 323 S323 +26:44 +26:44
487 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2120 Vsk Noskrien 00:56:10 V1 164 V164 +30:50 +30:50
488 Sandra Gritāne 2435 00:56:12 S1 324 S324 +26:49 +26:49
489 Maija Purenkova 2481 00:56:18 S1 325 S325 +26:55 +26:55
490 Annija Gaļinovska 2411 Run 4 Sun 00:56:20 S1 326 S326 +26:57 +26:57
491 Inga Ozola 12067 00:56:22 S1 327 S327 +26:59 +26:59
492 Gunita Sirsniņa 2277 00:56:22 S1 328 S328 +26:59 +26:59
493 Dace Meiere 2453 VENDEN 00:56:25 S1 329 S329 +27:02 +27:02
494 Lelde Tulpe 2090 00:56:27 S1 330 S330 +27:04 +27:04
495 Kristīne Frolova 2117 00:56:29 S1 331 S331 +27:05 +27:05
496 Jānis Feldmanis 2607 00:56:34 V1 165 V165 +31:13 +31:13
497 Adrienne Miller 2590 00:56:38 S1 332 S332 +27:15 +27:15
498 Baiba Lejiņa 2049 Rīgas satiksme 00:56:41 S1 333 S333 +27:18 +27:18
499 Dace Sladkēviča 2111 Engures vidusskola 00:56:42 S1 334 S334 +27:19 +27:19
500 Natalija Skripko 2261 00:56:45 S1 335 S335 +27:22 +27:22
501 Velga Krasovska 2362 SIA Joker Ltd 00:56:48 S1 336 S336 +27:24 +27:24
502 Anda Heidemane 2412 Run 4 Sun 00:57:05 S1 337 S337 +27:41 +27:41
503 Dace Dūklava-Kokina 2507 Rīgas preilenes 00:57:13 S1 338 S338 +27:50 +27:50
504 Zane Kauliņa 2283 00:57:16 S1 339 S339 +27:52 +27:52
505 Diāna Pulkstene 2286 00:57:18 S1 340 S340 +27:55 +27:55
506 Elīna Lieltīruma 2060 Olainfarm 00:57:19 S1 341 S341 +27:56 +27:56
507 Lolita Maškova 2543 Baltais 00:57:48 S1 342 S342 +28:25 +28:25
508 Rasa Kuple 2524 WWW.RUNNING.LV 00:58:01 S1 343 S343 +28:38 +28:38
509 Inese BĀriŅa 2392 00:58:09 S1 344 S344 +28:46 +28:46
510 Agita Klempere-Sipjagina 2226 00:58:15 S1 345 S345 +28:51 +28:51
511 Dina Vernava 2083 Saldus Boksa klubs 00:58:36 S1 346 S346 +29:12 +29:12
512 Aigars Dauksts 2165 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:38 V1 166 V166 +33:17 +33:17
513 Zane Beitāne 12122 DNB servisa centrs 00:58:39 S1 347 S347 +29:15 +29:15
514 Iveta Platniece 2251 00:58:40 S1 348 S348 +29:17 +29:17
515 Edmunds Oborskis 2271 Lynxdojo 00:59:00 V1 167 V167 +33:39 +33:39
516 Inga Lagzdiņa 2017 00:59:04 S1 349 S349 +29:41 +29:41
517 Laima Dreimane Zvilna 2028 Biznesa parks ABAVA 00:59:09 S1 350 S350 +29:46 +29:46
518 Laura Birzniece 2296 Lattelecom 00:59:11 S1 351 S351 +29:48 +29:48
519 Edīte Krūmiņa 2163 00:59:29 S1 352 S352 +30:06 +30:06
520 Ruta Zeigure 2471 00:59:32 S1 353 S353 +30:09 +30:09
521 Marina Sergijeviča 2426 00:59:34 S1 354 S354 +30:10 +30:10
522 Baiba Kiršteina 2483 00:59:34 S1 355 S355 +30:10 +30:10
523 Dana Gaile 2085 Engures vidusskola 00:59:36 S1 356 S356 +30:12 +30:12
524 Iveta Nelsone 2605 MIGAD 00:59:38 S1 357 S357 +30:14 +30:14
525 Iveta Kukule 2189 Algol Invest 00:59:38 S1 358 S358 +30:15 +30:15
526 Artis Spriņģis 2167 Sporta klubs "Vēsma" 00:59:55 V1 168 V168 +34:35 +34:35
527 Inesa Avotiņa 2354 01:00:01 S1 359 S359 +30:37 +30:37
528 Nadīna Pole 12140 ATEA Global Services 01:00:15 S1 360 S360 +30:51 +30:51
529 Gita Avotiņa 2047 01:00:23 S1 361 S361 +31:00 +31:00
530 Rudīte Jaksta 2099 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:00:35 S1 362 S362 +31:12 +31:12
531 Barbara Bodiļeva 2303 Kapteinis Bremze 01:00:37 S1 363 S363 +31:13 +31:13
532 Antra Krievāne 2503 01:00:42 S1 364 S364 +31:19 +31:19
533 Sandijs Martinovs 2427 Clean R 01:00:43 V1 169 V169 +35:22 +35:22
534 Lauma Vilumsone 2254 Maratona klubs 01:00:43 S1 365 S365 +31:19 +31:19
535 Diāna Ceika 2025 01:00:46 S1 366 S366 +31:23 +31:23
536 Roberts Martinovs 2428 Clean R 01:00:52 V1 170 V170 +35:31 +35:31
537 Iveta Zvīdriņa 2022 01:01:10 S1 367 S367 +31:47 +31:47
538 Māris Nelsons 2613 01:01:16 V1 171 V171 +35:55 +35:55
539 Kristīne Krievāne Enkuzena 2138 01:01:27 S1 368 S368 +32:04 +32:04
540 Evelina Ozoliņa 2488 AIRSTREAM COFFEE 01:01:34 S1 369 S369 +32:11 +32:11
541 Gints Ronis 2562 Salacgrīvas Roņi 01:01:44 V1 172 V172 +36:23 +36:23
542 Jānis Stukuls 2373 SK Katrīna 01:01:49 V1 173 V173 +36:29 +36:29
543 Mairita Podniece 2374 SK Katrīna 01:01:50 S1 370 S370 +32:26 +32:26
544 Māra Zukure 2035 Accenture > Be Yourself & Make a difference 01:02:03 S1 371 S371 +32:40 +32:40
545 Chayanut Saensubha 12060 01:02:04 V1 174 V174 +36:44 +36:44
546 Ilze Kima 2424 01:02:15 S1 372 S372 +32:51 +32:51
547 Kristīne Meldere-Drāzniece 2006 01:02:45 S1 373 S373 +33:22 +33:22
548 Laura Čekstere 2128 01:02:52 S1 374 S374 +33:28 +33:28
549 Līga Zvīdriņa 2021 01:02:57 S1 375 S375 +33:34 +33:34
550 Anda Panda Sproģe 2349 MammaDaba 01:03:00 S1 376 S376 +33:36 +33:36
551 Līga Rumba 12127 01:03:02 S1 377 S377 +33:38 +33:38
552 Sanita Gožda 2162 01:03:04 S1 378 S378 +33:41 +33:41
553 Digna Zvagule 2378 Kartavkalnu buki 01:03:09 S1 379 S379 +33:46 +33:46
554 Anna Ikerta 2228 RUDĀS VĀVERES 01:03:10 S1 380 S380 +33:46 +33:46
555 Sanda ZĀlamane 2230 RUDĀS VĀVERES 01:03:10 S1 381 S381 +33:46 +33:46
556 Eva Bērziņa 2007 Kartavkalnu buki 01:03:12 S1 382 S382 +33:49 +33:49
557 Atis Miķelsons 2147 Sporta klubs Vēsma 01:03:19 V1 175 V175 +37:58 +37:58
558 Vineta Dzirlanka 2585 Engures vidusskola 01:03:32 S1 383 S383 +34:08 +34:08
559 Patriks Kovaļovs 2095 Pokaiņu mežs 01:03:46 V1 176 V176 +38:25 +38:25
560 Janute Olava 12069 01:03:56 S1 384 S384 +34:32 +34:32
561 Ināra Žizena 2287 Strazdiņi 01:04:01 S1 385 S385 +34:38 +34:38
562 Vizma Kuzmane 2217 01:04:03 S1 386 S386 +34:39 +34:39
563 Ilga Šaboha 2175 01:04:57 S1 387 S387 +35:34 +35:34
564 Sanita Anspoka 2455 Bauskas sākumskola 01:04:58 S1 388 S388 +35:35 +35:35
565 Elīna Grundmane 2566 Bauskas sākumskola 01:05:01 S1 389 S389 +35:38 +35:38
566 Liene Kauķe 2024 01:06:11 S1 390 S390 +36:47 +36:47
567 Inta Vīksna 2046 Vāveres 01:06:24 S1 391 S391 +37:01 +37:01
568 Jānis Grundšteins 2577 Baltais 01:07:10 V1 177 V177 +41:50 +41:50
569 Māra Pokšāne 2026 Abas kreisās kājas 01:07:25 S1 392 S392 +38:01 +38:01
570 Ilze Grigore 2098 01:07:26 S1 393 S393 +38:03 +38:03
571 Egita Petrusa 2616 SPORTLAND 01:07:39 S1 394 S394 +38:16 +38:16
572 Anna Urga 2144 01:07:42 S1 395 S395 +38:18 +38:18
573 Angelika Bērziņa 2245 Tukums 01:07:50 S1 396 S396 +38:27 +38:27
574 Aiva Skulte 2121 01:07:59 S1 397 S397 +38:36 +38:36
575 Oksana Ostrovska 12081 Jaunpiebalga 01:08:08 S1 398 S398 +38:45 +38:45
576 Mārtiņš Puriņš 2486 01:08:17 V1 178 V178 +42:56 +42:56
577 Diāna Fukse 2563 01:08:20 S1 399 S399 +38:57 +38:57
578 Kristīne Prāmniece 2137 01:08:21 S1 400 S400 +38:58 +38:58
579 Rasma Homatova 2136 01:08:22 S1 401 S401 +38:59 +38:59
580 Iveta Pucena 2204 SK Katrīna 01:08:25 S1 402 S402 +39:01 +39:01
581 Liene Grosa 2304 01:08:32 S1 403 S403 +39:09 +39:09
582 Druvis Zvaigznītis 2466 01:08:55 V1 179 V179 +43:34 +43:34
583 Inga Neilande 2465 01:08:57 S1 404 S404 +39:33 +39:33
584 Zane Zvaigznīte 2464 01:08:57 S1 405 S405 +39:34 +39:34
585 Marika Pliska 2454 VENDEN 01:08:58 S1 406 S406 +39:35 +39:35
586 Dzintra Rafaela Mačevska 2227 01:09:31 S1 407 S407 +40:08 +40:08
587 Nora Lipska 2572 BINGO 01:09:48 S1 408 S408 +40:24 +40:24
588 Liena Skadiņa 2325 Bingo 01:09:48 S1 409 S409 +40:25 +40:25
589 Laila Manfelde 2119 Sporta klubs Vēsma 01:10:13 S1 410 S410 +40:49 +40:49
590 Ilze Pērkone 2484 Dzērbene 01:10:47 S1 411 S411 +41:23 +41:23
591 Ingūna Maļinovska 2279 01:11:16 S1 412 S412 +41:53 +41:53
592 Dace Kraukle 2102 01:11:45 S1 413 S413 +42:22 +42:22
593 Katrīna Kvisvika 2014 KVISVIKI 01:12:07 S1 414 S414 +42:44 +42:44
594 Egita Zariņa 12090 Jaunpiebalga 01:12:16 S1 415 S415 +42:53 +42:53
595 Gita Ļebedeva 2335 SK Vēsma 01:12:46 S1 416 S416 +43:23 +43:23
596 Ieva Jakobsone 2274 Lynxdojo 01:14:42 S1 417 S417 +45:19 +45:19
597 Vēsma Zaķe 2313 01:15:08 S1 418 S418 +45:44 +45:44
598 Iveta Plotiņa 2232 01:15:19 S1 419 S419 +45:56 +45:56
599 Ligita Veinberga 2291 01:15:43 S1 420 S420 +46:19 +46:19
600 Erika Brazenaite 2463 01:16:57 S1 421 S421 +47:34 +47:34
601 Agra Vāvere 2153 Galvenais ir noskriet 01:18:02 S1 422 S422 +48:39 +48:39
602 Anda Žolneroviča 2154 Galvenais ir noskriet 01:18:06 S1 423 S423 +48:43 +48:43
603 Olīvija Spēlmane 2292 Njauvas 01:18:07 S1 424 S424 +48:43 +48:43
604 Ilze Bēma 12109 01:18:11 S1 425 S425 +48:48 +48:48
605 Arnis Kauķis 2023 01:19:44 V1 180 V180 +54:23 +54:23
606 Gita Līsmane 2396 01:21:13 S1 426 S426 +51:50 +51:50
607 Enija Marta Liepiņa 12061 01:21:40 S1 427 S427 +52:17 +52:17
608 Alberts Kvisviks 2013 KVISVIKI 01:24:05 V1 181 V181 +58:45 +58:45
609 Esters Čirjevska 12126 01:24:06 S1 428 S428 +54:42 +54:42
610 Eva Čirjevska 12125 01:28:28 S1 429 S429 +59:05 +59:05
611 Jānis Krēsliņš 2388 Swedbank 01:58:20 V1 182 V182 +1:32:59 +1:32:59
612 Gints Buraks 5550 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:05:57.6 V1 183 V183 +1:40:37 +1:40:37
613 Aija Valtmane 12114 02:11:50 S1 430 S430 +1:42:27 +1:42:27
614 Ēriks Ūdris 2223 02:28:58 V1 184 V184 +2:03:37 +2:03:37
615 Rasma Kārkliņa 2205 SK Katrīna 02:40:50 S1 431 S431 +2:11:27 +2:11:27
616 Edgars Drusts 12100 02:41:20 V1 185 V185 +2:15:59 +2:15:59
617 Antra Lejmane 12113 02:56:39 S1 432 S432 +2:27:16 +2:27:16