Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6209 BALTAIS 01:50:05 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:54 1000 256 1256
2 Anatolijs Macuks 6093 Lūša pēdās 01:58:24 VL2 2 V2 +08:19 +08:19 00:01:05 930 212 1142
3 Jānis Kūms 6114 Inov-8 I OSveikals.lv 01:59:10 VL2 3 V3 +09:06 +09:06 00:01:10 924 197 1121
4 Modestas Bacys 16020 02:00:48 VL2 4 V4 +10:43 +10:43 00:01:26 911 160 1071
5 Jakub Halama 6216 KVS Šumperk 02:02:46 VL2 5 V5 +12:41 +12:41 00:01:35 897 145 1042
6 Dainis Limanāns 6091 RIEKSTI 02:03:34 VL2 6 V6 +13:29 +13:29 00:01:00 891 230 1121
7 Andis Dēze 6200 Maratona Klubs/Zante 02:03:56 VL2 7 V7 +13:51 +13:51 00:01:33 888 148 1036
8 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:09:14 VL2 8 V8 +19:10 +19:10 00:01:03 852 219 1071
9 Uldis Klepers 6092 Virsotne/MARMOT 02:09:50 VL2 9 V9 +19:45 +19:45 00:01:03 848 219 1067
10 Artis Krievāns 6054 VSK “Burkānciems & Co” 02:10:57 VL3 1 V10 +20:52 +00:00 00:01:13 841 189 1030
11 Sergejs Bogdanovs 16018 Līvānu VK/Baltais 02:12:20 VL3 2 V11 +22:15 +01:23 00:01:27 832 159 991
12 Gints Jakovels 6041 Smiling runner 02:13:06 VL2 10 V12 +23:01 +23:01 00:01:18 827 177 1004
13 Raivis Reinfelds 6128 Talsu pakalnu sporta klubs 02:13:17 VL2 11 V13 +23:12 +23:12 00:00:56 826 246 1072
14 Raimo Vīgants 6101 SSK Bebra 02:13:42 VLJ 1 V14 +23:37 +00:00 00:00:51 823 271 1094
15 Jānis Šņoriņš 6126 Talsu pakalnu sporta klubs 02:13:59 VLJ 2 V15 +23:54 +00:17 00:00:51 822 271 1093
16 Artūrs Blūmiņš 6040 Virsotne/MARMOT 02:14:30 VL2 12 V16 +24:25 +24:25 00:00:59 818 234 1052
17 Ivo Rudinskis 6112 Saldus Boksa klubs 02:14:44 VL2 13 V17 +24:39 +24:39 00:01:05 817 212 1029
18 Mareks Zālītis 6064 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:15:11 VL2 14 V18 +25:06 +25:06 00:01:06 814 209 1023
19 Gatis Pūcītis 6201 Swedbank 02:15:16 VL2 15 V19 +25:11 +25:11 00:01:21 814 170 984
20 Jevgeņijs Stepanovs 6081 DzSK Lokomotīve 02:15:28 VL2 16 V20 +25:23 +25:23 00:00:51 813 271 1084
21 Uldis Kļaviņš 6089 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:17:53 VL2 17 V21 +27:48 +27:48 00:00:53 798 260 1058
22 Ainārs Kumpiņš 6008 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:18:35 VL2 18 V22 +28:30 +28:30 00:01:17 794 179 973
23 Valdis Ņilovs 6076 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:18:57 VL3 3 V23 +28:52 +08:00 00:01:25 792 162 954
24 Artūrs Ločmelis 6247 PATRIA SPORTLAND 02:18:58 VL2 19 V24 +28:53 +28:53 00:01:09 792 200 992
25 Andis Gailis 6175 Kocēnu novads 02:19:21 VL3 4 V25 +29:16 +08:24 00:01:22 790 168 958
26 Pēteris Grīviņš 6197 Grauda Spēks | Inov-8 | osveikals.lv 02:19:21 VL2 20 V26 +29:16 +29:16 00:01:26 790 160 950
27 Arturs Onzuls 6080 Accenture > High Performance 02:20:05 VL2 21 V27 +30:00 +30:00 00:01:12 786 192 978
28 Oļegs Gulua 6189 LMD.LV 02:20:55 VL2 22 V28 +30:50 +30:50 00:01:43 781 134 915
29 Kristaps Ceriņš 6038 SPB RUN/Asics 02:21:19 VL2 23 V29 +31:14 +31:14 00:01:05 779 212 991
30 Kirils Boiko 6063 Boyko-sports team 02:21:20 VL2 24 V30 +31:15 +31:15 00:01:37 779 142 921
31 Lelde Neimande 6213 Matisons Runner's Club 02:21:24 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:40 1000 171 1171
32 Jānis Actiņš 6034 VSK Noskrien 02:21:41 VL3 5 V31 +31:36 +10:44 00:01:51 777 124 901
33 Artis Maksims 6122 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:22:40 VLJ 3 V32 +32:35 +08:58 00:01:34 772 147 919
34 Sergejs Maslobojevs 6010 NRC Rīga 02:22:49 VL2 25 V33 +32:45 +32:45 00:01:42 771 135 906
35 Jānis Ručevskis-Rucevics 6242 Saldus Boksa klubs 02:22:59 VL2 26 V34 +32:54 +32:54 00:01:35 770 145 915
36 Imants Vadzis 6188 RARE Team 02:22:59 VL2 27 V35 +32:54 +32:54 00:02:06 770 110 880
37 Gusts Fokerots 6071 Vientuļais Vilks 02:23:05 VL2 28 V36 +33:00 +33:00 00:01:15 769 184 953
38 Pāvels Baikovs 6012 Be More Alive 02:23:24 VL2 29 V37 +33:19 +33:19 00:01:20 768 173 941
39 Jekaterina Sokunova 6199 BALTAIS 02:23:29 SL2 2 S2 +02:05 +02:05 00:01:35 985 180 1165
40 Artūrs Vaselis 6124 Patria Sportland 02:23:39 VL2 30 V38 +33:34 +33:34 00:01:15 766 184 950
41 Ritvars Kalniņš 6099 Skrienam kopā 02:23:42 VL3 6 V39 +33:37 +12:45 00:01:34 766 147 913
42 Mārtiņš Fārenhorsts 6129 Talsu pakalnu sporta klubs 02:24:12 VL2 31 V40 +34:07 +34:07 00:01:08 763 203 966
43 Matīss Haritonovs 6131 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:24:16 VL2 32 V41 +34:11 +34:11 00:01:34 763 147 910
44 Danila Seluto 6236 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:24:54 VL2 33 V42 +34:49 +34:49 00:01:35 760 145 905
45 Linda Boldāne 6107 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:24:58 SL2 3 S3 +03:34 +03:34 00:01:38 975 174 1149
46 Andris Mireckis 6166 02:25:04 VL3 7 V43 +34:59 +14:07 00:01:33 759 148 907
47 Mārtiņš Plaudis 6043 SK Dzērvene 02:25:23 VL2 34 V44 +35:18 +35:18 00:01:10 757 197 954
48 Edgars Kokorēvičs 6231 VSK "Burkānciems & Co" 02:25:56 VL2 35 V45 +35:51 +35:51 00:01:01 754 226 980
49 Andris Ludriks 6019 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:26:34 VL3 8 V46 +36:29 +15:37 00:01:04 751 216 967
50 Juris Spalva 6230 Patria Sportland 02:26:51 VL2 36 V47 +36:46 +36:46 00:01:37 750 142 892
51 Mārtiņš Miķelsons 6171 LMP.LV/VSK Noskrien 02:27:32 VL3 9 V48 +37:27 +16:35 00:01:32 746 150 896
52 Jānis Teteris 6082 DzSK Lokomotīve 02:28:12 VL3 10 V49 +38:07 +17:15 00:01:34 743 147 890
53 Artis Pūcītis 6102 SSK Bebra 02:28:14 VL2 37 V50 +38:09 +38:09 00:01:15 743 184 927
54 Laura Čakle 6121 Moller Auto Ventspils / MRC 02:29:51 SL2 4 S4 +08:27 +08:27 00:01:16 944 225 1169
55 Andris Limanāns 6158 Limanāni 02:30:48 VL2 38 V51 +40:43 +40:43 00:02:08 730 108 838
56 Gints Trēziņš 6244 VSK Burkānciems & Co 02:31:37 VL3 11 V52 +41:32 +20:40 00:01:27 726 159 885
57 Vita Devjatņikova 6117 Moller Auto Ventspils / MRC 02:31:41 SL2 5 S5 +10:17 +10:17 00:01:33 932 184 1116
58 Aigars Lūsis 6127 Talsu pakalnu sporta klubs 02:31:49 VL4 1 V53 +41:44 +00:00 00:02:07 725 109 834
59 Alberts Dambis 6047 Insalvo 02:32:00 VL2 39 V54 +41:55 +41:55 00:01:24 724 164 888
60 Gints Krastiņš 6095 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:32:00 VL2 40 V55 +41:55 +41:55 00:01:17 724 179 903
61 Ivars Vēveris 16016 Eži 02:32:03 VL2 41 V56 +41:58 +41:58 00:02:43 724 85 809
62 Jolanta Krastiņa 6246 VSK Noskrien 02:32:12 SLJ 1 S6 +10:48 +00:00 00:01:50 929 155 1084
63 Artūrs Vadzis 6143 SPB RUN/Asics 02:32:41 VL2 42 V57 +42:37 +42:37 00:01:47 721 129 850
64 Toms Kaufmanis 6060 Maratona klubs 02:32:44 VL2 43 V58 +42:39 +42:39 00:01:55 721 120 841
65 Ainārs Brālītis 6179 adidas Runners | Riga 02:32:50 VL2 44 V59 +42:45 +42:45 00:01:02 720 223 943
66 Armands Zvejnieks 6119 Moller Auto Ventspils / MRC 02:33:44 VL2 45 V60 +43:39 +43:39 00:01:25 716 162 878
67 Dana Mačtama 6116 Moller Auto Ventspils / MRC 02:33:48 SL2 6 S7 +12:24 +12:24 00:01:33 919 184 1103
68 Viviana Kirilova 6088 VSK Noskrien Vāveres 02:34:35 SL3 1 S8 +13:10 +00:00 00:01:27 915 197 1112
69 Edgars Bremze 6032 Izturība 02:35:09 VL3 12 V61 +45:04 +24:12 00:01:08 710 203 913
70 Arnis Rāts 6222 VSK Noskrien Seniori 02:35:09 VL2 46 V62 +45:04 +45:04 00:01:14 710 186 896
71 Juris Čerņadjevs 6072 02:35:42 VL4 2 V63 +45:37 +03:54 00:01:27 707 159 866
72 Līva Medne 6001 PaBaso.lv 02:35:50 SL2 7 S9 +14:25 +14:25 00:01:48 907 158 1065
73 Viesturs Zimackis 6022 02:36:28 VL2 47 V64 +46:23 +46:23 00:01:25 704 162 866
74 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien 02:36:42 VL2 48 V65 +46:37 +46:37 00:01:21 703 170 873
75 Ruslans Šuļga 6173 Maratona klubs 02:36:53 VL2 49 V66 +46:48 +46:48 00:01:40 702 138 840
76 Edgars Dzenuška 6051 Visma Active 02:36:59 VL2 50 V67 +46:54 +46:54 00:01:11 701 194 895
77 Aigars Bundzinieks 6151 02:37:06 VL3 13 V68 +47:02 +26:09 00:01:35 701 145 846
78 Ilze Limanāne 6090 VSK Noskrien Vāveres 02:37:22 SL3 2 S10 +15:58 +02:48 00:01:24 899 204 1103
79 Arvīds Pelēcis 6109 02:37:51 VLJ 4 V69 +47:46 +24:09 00:02:15 697 102 799
80 Edgars Goba 6084 Salaspils Zīriņi 02:37:54 VL3 14 V70 +47:49 +26:57 00:01:46 697 130 827
81 Arvis Skrējāns 6005 02:38:17 VL2 51 V71 +48:12 +48:12 00:01:49 696 127 823
82 Ģirts Bulāns 6014 VSK Noskrien 02:38:33 VL2 52 V72 +48:28 +48:28 00:01:13 694 189 883
83 Vitālijs Muzika 6042 VSK Noskrien 02:38:49 VL3 15 V73 +48:44 +27:52 00:01:45 693 131 824
84 Alvita Mirecka 6167 02:39:07 SL3 3 S11 +17:42 +04:32 00:01:41 889 169 1058
85 Terry Buehl 6132 02:39:37 VL3 16 V74 +49:32 +28:40 00:02:11 690 105 795
86 Artūrs Topecs 6004 02:40:29 VL2 53 V75 +50:24 +50:24 00:01:40 686 138 824
87 Kalvis Silgals 6105 Surikati/NFS 02:40:44 VL2 54 V76 +50:39 +50:39 00:01:49 685 127 812
88 Mārcis Smalkais 6029 Metam mieru! 02:40:51 VL2 55 V77 +50:46 +50:46 00:01:25 684 162 846
89 Dainis Saukāns 6015 02:40:51 VL3 17 V78 +50:46 +29:54 00:02:06 684 110 794
90 Vjačeslavs Ņebogatihs 6141 02:41:16 VL2 56 V79 +51:11 +51:11 00:02:05 683 110 793
91 Jānis Dūka 6215 ALGOL INVEST 02:41:19 VL2 57 V80 +51:14 +51:14 00:02:14 682 103 785
92 Kaspars Vingris 16010 02:41:50 VL2 58 V81 +51:45 +51:45 00:01:49 680 127 807
93 Kristaps Pugačs 6193 SPORTLAND 02:41:51 VL2 59 V82 +51:46 +51:46 00:01:58 680 117 797
94 Māris Heinols 6174 Kocēnu novads 1 02:42:15 VL3 18 V83 +52:10 +31:18 00:01:38 678 141 819
95 Jānis Svīķis 6182 02:42:29 VL2 60 V84 +52:24 +52:24 00:02:08 678 108 786
96 Valdis Kulpe 6098 Latvijas Finieris I Izturība 02:43:04 VL3 19 V85 +52:59 +32:07 00:01:14 675 186 861
97 Jānis Jurševskis 6204 02:43:13 VL2 61 V86 +53:08 +53:08 00:01:33 674 148 822
98 Monta Ločmele 6123 Patria Sportland 02:43:35 SL2 8 S12 +22:11 +22:11 00:01:15 864 228 1092
99 Olafs Smiltnieks 6176 Olainfarm 02:44:29 VL3 20 V87 +54:24 +33:32 00:01:58 669 117 786
100 Jānis Važņevičs 6223 BALTAIS 02:46:30 VL4 3 V88 +56:25 +14:41 00:01:57 661 118 779
101 Aigars Kokins 6130 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:46:37 VL3 21 V89 +56:32 +35:40 00:01:42 661 135 796
102 Artūrs Ketlers 6011 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:46:52 VLJ 5 V90 +56:47 +33:10 00:01:09 660 200 860
103 Kaidi Keir Kukk 16012 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:46:58 SLJ 2 S13 +25:34 +14:46 00:02:08 847 134 981
104 Atis Kļavis 6154 Jaunmārupe skrien! 02:47:05 VL3 22 V91 +57:00 +36:08 00:01:26 659 160 819
105 Dace Veipa 6087 VSK Noskrien Vāveres 02:47:13 SL2 9 S14 +25:49 +25:49 00:01:38 846 174 1020
106 Agnis Mūrnieks 6078 OVI 02:47:53 VL2 62 V92 +57:48 +57:48 00:01:26 656 160 816
107 Ritvars Klapars 6165 VSK Burkānciems & Co 02:48:22 VL3 23 V93 +58:17 +37:25 00:01:13 654 189 843
108 Uģis Holsts 6100 SSK Bebra 02:48:28 VL3 24 V94 +58:23 +37:31 00:01:02 653 223 876
109 Edmunds Gržibovskis 6013 SK Dzērvene 02:48:41 VL3 25 V95 +58:36 +37:44 00:01:56 653 119 772
110 Dzintars Dūdiņš 6074 Siguldas Maratona klubs 02:48:44 VL3 26 V96 +58:39 +37:47 00:01:27 652 159 811
111 Ivars Sedlenieks 6248 TRX CĒSIS 02:48:51 VL4 4 V97 +58:46 +17:02 00:02:04 652 111 763
112 Vladislavs Aļehnovičs 6048 KROKUS 02:49:03 VL2 63 V98 +58:58 +58:58 00:01:10 651 197 848
113 Jānis Rozītis 6177 02:49:06 VL2 64 V99 +59:01 +59:01 00:01:22 651 168 819
114 Igors Jegorovs 6227 02:49:16 VL2 65 V100 +59:11 +59:11 00:01:58 650 117 767
115 Gints Peleckis 6161 Baltezera skreejeeji 02:49:28 VL2 66 V101 +59:23 +59:23 00:01:23 650 166 816
116 Sandris Lizbovskis 16013 02:49:56 VL3 27 V102 +59:51 +38:59 00:02:18 648 100 748
117 Māris Ādamsons 6214 Limbaži SKRIEN 02:50:16 VL2 67 V103 +1:00:11 +1:00:11 00:02:05 647 110 757
118 Agita Grizāne 6027 VSK Noskrien 02:50:40 SL3 4 S15 +29:16 +16:05 00:01:59 829 144 973
119 Didzis Raits 6025 Mana mīļākā komanda! 02:51:09 VL2 68 V104 +1:01:04 +1:01:04 00:01:52 643 123 766
120 Gints Lejasmeiers 6221 Matisons Runner`s Club 02:51:53 VL3 28 V105 +1:01:48 +40:56 00:01:45 640 131 771
121 Arnis Ābelīte 6145 Virsotne/Marmot 02:52:31 VL3 29 V106 +1:02:26 +41:34 00:01:13 638 189 827
122 Edgars Erts 16011 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:53:04 VL3 30 V107 +1:02:59 +42:07 00:01:29 636 155 791
123 Arnis Mūrnieks 6073 02:53:14 VL3 31 V108 +1:03:09 +42:17 00:01:44 635 133 768
124 Inese Otomere 6036 02:53:26 SL2 10 S16 +32:02 +32:02 00:01:41 815 169 984
125 Ludmila Joce 6118 Moller Auto Ventspils / MRC 02:53:30 SL3 5 S17 +32:06 +18:56 00:01:26 815 199 1014
126 Roberts Černovs 6153 AS "Latvijas Finieris" 02:53:37 VL2 69 V109 +1:03:32 +1:03:32 00:01:44 634 133 767
127 Daina Jurķe 6059 02:54:08 SL2 11 S18 +32:44 +32:44 00:02:20 812 122 934
128 Arvīds Germovs 6056 02:54:13 VL3 32 V110 +1:04:08 +43:16 00:01:47 632 129 761
129 Uldis Kirtovskis 6035 Izturība 02:54:40 VL4 5 V111 +1:04:35 +22:52 00:02:14 630 103 733
130 Atis Caune 6225 ELEVATION 02:54:45 VL2 70 V112 +1:04:40 +1:04:40 00:02:00 630 115 745
131 Antra Dumbrovska 6033 02:54:47 SL2 12 S19 +33:23 +33:23 00:01:45 809 163 972
132 Juris Perunovs 6146 Maratona klubs/Zoorbagan 02:54:56 VL3 33 V113 +1:04:52 +43:59 00:01:45 629 131 760
133 Uvis Braunfelds 6120 Moller Auto Ventspils / MRC 02:55:05 VL3 34 V114 +1:05:00 +44:08 00:01:39 629 139 768
134 Žanis Lulle 6195 BALTAIS 02:55:14 VL2 71 V115 +1:05:09 +1:05:09 00:01:50 628 125 753
135 Ilja Belajevs 6229 Zoorbagan 02:55:28 VL3 35 V116 +1:05:23 +44:31 00:01:58 627 117 744
136 Dāvis Brammanis 6212 Jurģukalns 02:55:31 VL2 72 V117 +1:05:26 +1:05:26 00:01:39 627 139 766
137 Rolands Rudītis 6218 Azimuts OK 02:55:45 VL2 73 V118 +1:05:40 +1:05:40 00:03:02 626 76 702
138 Artūrs Riekstiņš 6187 Līdz galam 02:55:51 VL2 74 V119 +1:05:46 +1:05:46 00:02:18 626 100 726
139 Rasa Grāvīte 6181 02:56:01 SL2 13 S20 +34:37 +34:37 00:02:24 803 119 922
140 Matīss Vecvagaris 6243 ultrataka.lv 02:56:01 VL2 75 V120 +1:05:56 +1:05:56 00:01:15 625 184 809
141 Sigita Vāce 6178 KSMR FITNESS 02:56:03 SL2 14 S21 +34:39 +34:39 00:01:35 803 180 983
142 Oskars Briņķis 6113 DNB Service Center 02:56:29 VLJ 6 V121 +1:06:24 +42:47 00:01:51 624 124 748
143 Ruta Šķipare 6096 Lūša pēdās 02:57:48 SL3 6 S22 +36:24 +23:14 00:02:07 795 135 930
144 Edgars Aleksejevs 16019 “Veču lauks” 02:58:21 VLJ 7 V122 +1:08:16 +44:39 00:02:00 617 115 732
145 Līga Irbe 6220 Talsu pauguraines Zaķi 02:58:23 SL3 7 S23 +36:59 +23:49 00:01:21 793 211 1004
146 Zane Dziļuma 6045 02:58:32 SL2 15 S24 +37:07 +37:07 00:01:41 792 169 961
147 Ieva Zirne 6184 Legs Miserables 02:58:33 SL2 16 S25 +37:09 +37:09 00:01:34 792 182 974
148 Jānis Kolužs 6039 Daugavpils Runners 02:58:57 VL2 76 V123 +1:08:52 +1:08:52 00:01:42 615 135 750
149 Ronalds Zarīts 6208 Scope Sports 02:59:58 VL2 77 V124 +1:09:53 +1:09:53 00:01:34 612 147 759
150 Uģis Zanders 6180 03:00:09 VL3 36 V125 +1:10:05 +49:12 00:01:29 611 155 766
151 Kristaps Caune 6000 03:00:13 VL2 78 V126 +1:10:08 +1:10:08 00:01:18 611 177 788
152 Madara Marija Muižniece 6138 adidas Runners Riga 03:00:30 SL2 17 S26 +39:06 +39:06 00:01:10 783 244 1027
153 Dāvis Plotnieks 6115 adidas Runners | Riga I GoPro 03:00:31 VL2 79 V127 +1:10:26 +1:10:26 00:01:00 610 230 840
154 Arnis Kuzmanis 6085 AkmensDizains.lv 03:00:33 VL3 37 V128 +1:10:28 +49:36 00:02:09 610 107 717
155 Kristīne Leja 6018 03:00:37 SL2 18 S27 +39:13 +39:13 00:01:36 783 178 961
156 Haralds Krievs 6030 :) 03:00:47 VL3 38 V129 +1:10:43 +49:50 00:01:54 609 121 730
157 Igors Trofimenko 6202 03:01:56 VL2 80 V130 +1:11:51 +1:11:51 00:02:23 605 97 702
158 Juris Trofimenko 6094 03:01:56 VL3 39 V131 +1:11:51 +50:59 00:02:21 605 98 703
159 Marta Zumberga 6139 03:01:59 SL2 19 S28 +40:35 +40:35 00:02:07 777 135 912
160 Arūnas Beržinskas 6031 03:02:48 VL3 40 V132 +1:12:43 +51:51 00:01:36 602 144 746
161 Ildze Straume 6147 VIVOBAREFOOT 03:03:17 SL3 8 S29 +41:53 +28:43 00:02:16 771 126 897
162 Oskars Brasliņš 6172 TRX Cēsis 03:03:37 VL2 81 V133 +1:13:32 +1:13:32 00:02:13 600 104 704
163 Panagiotis Dimas 6234 Accenture > High Performance 03:04:30 VL2 82 V134 +1:14:25 +1:14:25 00:02:40 597 86 683
164 Artūrs Jermolovs 6164 VSK Noskrien 03:06:57 VL2 83 V135 +1:16:52 +1:16:52 00:02:08 589 108 697
165 Valdis Ķerubiņš 6163 SK "Metroons" 03:07:34 VL3 41 V136 +1:17:29 +56:37 00:02:58 587 78 665
166 Edgars Bukšs 6245 Ceļu būvniecības sabiedrība IGATE 03:07:39 VL2 84 V137 +1:17:34 +1:17:34 00:01:33 587 148 735
167 Raitis Puriņš 6205 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:07:56 VL4 6 V138 +1:17:52 +36:08 00:01:49 586 127 713
168 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas 03:09:18 VL3 42 V139 +1:19:13 +58:21 00:02:09 582 107 689
169 Vija Olte 6155 03:09:25 SL2 20 S30 +48:01 +48:01 00:02:06 747 136 883
170 Arita Priedniece 6203 Swedbank 03:09:37 SL2 21 S31 +48:12 +48:12 00:02:30 746 114 860
171 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks 03:09:43 SL2 22 S32 +48:19 +48:19 00:02:36 745 110 855
172 Sandis Pētersons 6224 Swedbank 03:09:45 VL2 85 V140 +1:19:40 +1:19:40 00:01:30 580 153 733
173 Ilva Kārkliņa 6192 SPORTLAND 03:09:52 SL3 9 S33 +48:28 +35:17 00:02:09 745 133 878
174 Ruslans Mamedovs 6009 Daugavpils Runners 03:10:02 VL2 86 V141 +1:19:57 +1:19:57 00:01:28 579 157 736
175 Didzis Šapkus 6156 03:10:03 VL2 87 V142 +1:19:58 +1:19:58 00:02:19 579 99 678
176 Zigmunds Vītiņš 6049 DEAC 03:10:50 VL3 43 V143 +1:20:45 +59:53 00:02:28 577 93 670
177 Guntars Siliņš 6044 KROKUS 03:10:50 VL3 44 V144 +1:20:45 +59:53 00:02:18 577 100 677
178 Dace Linde 6228 Inov-8 I OSveikals.lv 03:10:54 SL3 10 S34 +49:29 +36:19 00:02:27 741 116 857
179 Austris Lepiksons 6159 Alusala 03:11:27 VL3 45 V145 +1:21:22 +1:00:30 00:01:58 575 117 692
180 Jurģis Urtāns 6251 Lūša pēdās 03:11:47 VL2 88 V146 +1:21:42 +1:21:42 00:01:49 574 127 701
181 Kristaps Šteinbergs 6058 Legs Misérables 03:12:21 VL2 89 V147 +1:22:16 +1:22:16 00:01:40 572 138 710
182 Ivo Zemturis 6023 03:14:09 VL2 90 V148 +1:24:04 +1:24:04 00:01:51 567 124 691
183 Zane Muceniece 6065 03:14:13 SL2 23 S35 +52:49 +52:49 00:02:05 728 137 865
184 Gunta Neija 6061 VSK Noskrien 03:14:54 SL2 24 S36 +53:30 +53:30 00:02:34 726 111 837
185 Jānis Marčinkus 6110 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:15:13 VL4 7 V149 +1:25:08 +43:24 00:01:50 564 125 689
186 Zane Bulāne 6211 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:15:23 SL2 25 S37 +53:58 +53:58 00:01:43 724 166 890
187 Normunds Davidčuks 6239 LIMBAŽI SKRIEN! 03:15:29 VL2 91 V150 +1:25:24 +1:25:24 00:02:41 563 86 649
188 Ilze Bergmane 6086 03:15:57 SL2 26 S38 +54:33 +54:33 00:01:47 722 160 882
189 Raimonds Buraks 6249 03:16:03 VL2 92 V151 +1:25:58 +1:25:58 00:02:29 562 93 655
190 Ervīns Ozoliņš 6052 Concombres 03:17:55 VL3 46 V152 +1:27:50 +1:06:58 00:01:51 556 124 680
191 Alīna Jakovicka 16022 03:18:26 SL2 27 S39 +57:02 +57:02 00:02:26 713 117 830
192 Karīna Gončarenko 16023 03:18:26 SL2 28 S40 +57:02 +57:02 00:02:32 713 113 826
193 Maija Sulojeva 16021 03:18:27 SL3 11 S41 +57:03 +43:53 00:02:43 713 105 818
194 Kārlis Gulbis 6196 03:18:59 VL2 93 V153 +1:28:54 +1:28:54 00:02:59 553 77 630
195 Krišjānis Neijs 6062 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:19:26 VL2 94 V154 +1:29:22 +1:29:22 00:01:45 552 131 683
196 Andis Rinkevics 6183 Neabonents 03:19:39 VL2 95 V155 +1:29:34 +1:29:34 00:02:37 551 88 639
197 Jānis Butkēvičus 6150 03:20:46 VL2 96 V156 +1:30:41 +1:30:41 00:03:03 548 75 623
198 Jānis Vizulis 6219 03:20:50 VL3 47 V157 +1:30:45 +1:09:53 00:02:33 548 90 638
199 Iveta Leja 6233 VSK Noskrien 03:20:52 SL3 12 S42 +59:28 +46:18 00:01:58 704 145 849
200 Līga Rukšāne 6026 03:22:07 SL2 29 S43 +1:00:42 +1:00:42 00:02:43 700 105 805
201 Gatis Krūze 6157 Hanna 03:23:16 VL2 97 V158 +1:33:11 +1:33:11 00:02:59 542 77 619
202 Mareks Tumašs 6111 Knowledgeprice.com 03:24:50 VL3 48 V159 +1:34:45 +1:13:53 00:01:45 537 131 668
203 Inta Zīriuse 6241 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 03:25:00 SL2 30 S44 +1:03:36 +1:03:36 00:01:44 690 164 854
204 Mareks Strihors 6185 03:25:04 VL3 49 V160 +1:34:59 +1:14:07 00:02:53 537 80 617
205 Ieviņa Gaiziņa 6198 VSK Noskrien 03:25:05 SL3 13 S45 +1:03:40 +50:30 00:02:32 690 113 803
206 Jana Puze 6017 Jaunmārupe skrien! 03:27:03 SL2 31 S46 +1:05:39 +1:05:39 00:02:30 683 114 797
207 Ritvars Bikšis 6144 socktoys.lv 03:28:29 VL2 98 V161 +1:38:24 +1:38:24 00:02:50 528 81 609
208 Andris Melnis 6240 Olainfarm 03:29:22 VL2 99 V162 +1:39:17 +1:39:17 00:02:00 526 115 641
209 Sandra Rocēna 6021 Izturība 03:30:25 SL3 14 S47 +1:09:01 +55:51 00:01:59 672 144 816
210 Karīna Voitkeviča 6190 03:31:13 SL2 32 S48 +1:09:49 +1:09:49 00:02:21 669 121 790
211 Aivars Veiss 6024 03:31:15 VL4 8 V163 +1:41:10 +59:27 00:01:38 521 141 662
212 Anete Kampare 6238 03:31:22 SL2 33 S49 +1:09:58 +1:09:58 00:02:44 669 104 773
213 Matīss Karlsons 6136 03:37:59 VL2 100 V164 +1:47:54 +1:47:54 00:02:32 505 91 596
214 Mārcis Jēgers 6235 Psyhopath 13 03:41:38 VL2 101 V165 +1:51:33 +1:51:33 00:02:56 497 78 575
215 Daiga Vilkaste 6055 03:42:22 SL3 15 S50 +1:20:58 +1:07:48 00:02:27 636 116 752
216 Kristīne Spirģe 16015 Ķelmēni 03:42:35 SL2 34 S51 +1:21:11 +1:21:11 00:02:47 635 102 737
217 Ilona Sedleniece 6186 03:42:59 SL3 16 S52 +1:21:35 +1:08:24 00:02:35 634 110 744
218 Pēteris Leja 6079 03:46:55 VL4 9 V166 +1:56:50 +1:15:07 00:02:08 485 108 593
219 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs 03:47:02 SL2 35 S53 +1:25:38 +1:25:38 00:02:28 623 116 739
220 Ingars Šakalis 6037 VSK Noskrien 03:51:39 VL2 102 V167 +2:01:34 +2:01:34 00:02:08 475 108 583
221 Uģis Bents 6075 03:52:36 VL2 103 V168 +2:02:32 +2:02:32 00:02:06 473 110 583
222 Vitālijs Jakovļevs 6053 www.endo.lv 03:53:05 VL2 104 V169 +2:03:00 +2:03:00 00:02:30 472 92 564
223 Evita Biezmane 6097 03:53:42 SL2 36 S54 +1:32:18 +1:32:18 00:02:30 605 114 719
224 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien 03:58:12 SL2 37 S55 +1:36:48 +1:36:48 00:02:11 594 131 725
225 Māris Avotiņš 6210 04:01:11 VL3 50 V170 +2:11:06 +1:50:14 00:02:39 456 87 543
226 Sanita Rāviņa 6137 04:01:34 SL2 38 S56 +1:40:09 +1:40:09 00:03:12 585 89 674
227 Ilze Rata 6237 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:01:48 SL4 1 S57 +1:40:23 +00:00 00:02:38 585 108 693
228 Renāte Šmite 6068 04:05:51 SLJ 3 S58 +1:44:26 +1:33:38 00:02:19 575 123 698
229 Dace Šmite 6069 04:06:15 SL3 17 S59 +1:44:51 +1:31:41 00:02:50 574 101 675
230 Reinis Rasa 16014 04:06:58 VL3 51 V171 +2:16:53 +1:56:01 00:02:15 446 102 548
231 Aija Dzeņkovska 6046 Nūjo vesels 04:07:02 SL3 18 S60 +1:45:38 +1:32:28 00:02:22 572 120 692
232 Jānis Kalniņš 6066 VSK Noskrien 04:07:40 VL3 52 V172 +2:17:35 +1:56:43 00:02:52 444 80 524
233 Jānis Laganovskis 6067 VSK Noskrien 04:07:41 VL2 105 V173 +2:17:36 +2:17:36 00:02:07 444 109 553
234 Zane Dālberga 6206 DPD 04:12:08 SL2 39 S61 +1:50:44 +1:50:44 00:03:03 561 93 654
235 Ligita Leitlande 16017 Zemgales Ziņas 04:20:31 SL3 19 S62 +1:59:07 +1:45:57 00:02:24 543 119 662
236 Inta Amoliņa 6057 VSK Noskrien Divplākšņi 04:22:58 SL4 2 S63 +2:01:33 +21:10 00:03:05 538 92 630
237 Jana Smiltiņa 6207 DPD 04:39:40 SL2 40 S64 +2:18:15 +2:18:15 00:03:00 506 95 601
238 Daniel Lopes Martins 6250 DNF
239 Ivo Vaicis 6152 Laiks kā jūra DNF