Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Oskars Bormanis 5245 V1 VB2 00:00:46.04 300
2 Mārtiņš Zemturis 3979 KSMR Fitness V2 VZ3 00:00:46.10 300
3 Reinis Korsūnovs 3311 Talsu pakalnu sporta klubs V3 VZ3 00:00:48 288
4 Gints Lūsis 5220 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VB2 00:00:48 288
5 Raitis Grablovskis 3907 BALTAIS V5 VZ3 00:00:51 271
6 Raimo Vīgants 6101 SSK Bebra V6 VLJ 00:00:51 271
7 Jānis Šņoriņš 6126 Talsu pakalnu sporta klubs V7 VLJ 00:00:51 271
8 Jevgeņijs Stepanovs 6081 DzSK Lokomotīve V8 VL2 00:00:51 271
9 Andris Robalds 4180 Kocēnu novads V9 VZ2 00:00:52 265
10 Artūrs Leitlands 3405 VSK ''Burkānciems & Co'' V10 VZ3 00:00:52 265
11 Andris Ponomarenko 3976 Rivello V11 VZ3 00:00:53 260
12 Viktors Saveļjevs 3170 RIEKSTI V12 VZ3 00:00:53 260
13 Juris Damškalns 5221 Talsu pakalnu sporta klubs V13 VB2 00:00:53 260
14 Ansis Pūce 5199 Saldus Boksa klubs V14 VB2 00:00:53 260
15 Uldis Kļaviņš 6089 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V15 VL2 00:00:53 260
16 Dmitrijs Serjogins 6209 BALTAIS V16 VL2 00:00:54 256
17 Jānis Vītiņš 3166 VSK Noskrien Rieksti V17 VZ3 00:00:55 251
18 Dins Vecans 3457 adidas Runners | Riga V18 VZ3 00:00:55 251
19 Dāvis Poliņš 3034 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V19 VZ3 00:00:55 251
20 Emīls Žubulis 4153 Team Kažemāka/Train2WinLv V20 VZ2 00:00:55 251
21 Edgars Miķelsons 3211 Lynxdojo V21 VZ2 00:00:55 251
22 Jānis Znotiņš 4090 Virsotne/MARMOT V22 VZ3 00:00:56 246
23 Jānis Puida 3205 SSK Bebra V23 VZ3 00:00:56 246
24 Vents Lupkins 5463 SPB RUN/Asics V24 VB2 00:00:56 246
25 Raivis Reinfelds 6128 Talsu pakalnu sporta klubs V25 VL2 00:00:56 246
26 Baiba Šņoriņa 3309 Talsu pakalnu sporta klubs S1 SZ2 00:00:57 300
27 Thorsten Saul 4136 sapnu puas V26 VZ3 00:00:57 242
28 Jānis Seglickis 5243 Pingvīni V27 VB2 00:00:57 242
29 Andrejs Bondarevs 3867 BALTAIS V28 VZ3 00:00:58 238
30 Matīss Leitlands 4007 VSK "Burkānciems & Co" V29 VZ2 00:00:58 238
31 Jānis Sondors 3800 SPORTLAND V30 VZ3 00:00:58 238
32 Dāvis Pankoks 3851 FK Kurši V31 VZ1 00:00:59 234
33 Voldemārs Lejnieks 5047 SK Dzērvene V32 VB2 00:00:59 234
34 Gunta Blūmiņa 5184 Virsotne/MARMOT S2 SB2 00:00:59 290
35 Artūrs Blūmiņš 6040 Virsotne/MARMOT V33 VL2 00:00:59 234
36 Edijs Dzalbs 4012 Inov-8 I OSveikals.lv V34 VZ2 00:01:00 230
37 Valdis Aņikejevs 4000 SK Tērauds V35 VZ3 00:01:00 230
38 Dagnis Boltrikovs 3238 Veselīga slodzīte V36 VZ3 00:01:00 230
39 Ivo Levāns 3301 Engures sportam V37 VZ3 00:01:00 230
40 Mārtiņš Zvīdriņš 13164 V38 VZ3 00:01:00 230
41 Dainis Limanāns 6091 RIEKSTI V39 VL2 00:01:00 230
42 Jānis Duberis 5092 SSK Bebra V40 VB3 00:01:00 230
43 Dāvis Plotnieks 6115 adidas Runners | Riga I GoPro V41 VL2 00:01:00 230
44 Artūrs Jansons 3099 Maratona Klubs V42 VZ3 00:01:01 226
45 Māris Bērziņš 3081 Virsotne/MARMOT V43 VZ3 00:01:01 226
46 Tomass Reinis Tīss 13103 V44 VZ2 00:01:01 226
47 Edgars Porciks 5528 VSK Noskrien V45 VZ3 00:01:01 226
48 Andris Jubelis 5375 Inov-8 I OSveikals.lv V46 VB2 00:01:01 226
49 Artūrs Kančs 5370 SSK Bebra V47 VB3 00:01:01 226
50 Edgars Kokorēvičs 6231 VSK "Burkānciems & Co" V48 VL2 00:01:01 226
51 Dāvis Uļģis 3344 Izturība V49 VZ3 00:01:02 223
52 Artūrs Kārkliņš 3891 Kocēni V50 VZ3 00:01:02 223
53 Jānis Gailis 3421 Kocēnu novads-1 V51 VZ3 00:01:02 223
54 Didzis Glušņevs 5055 VSK Noskrien Rieksti V52 VB2 00:01:02 223
55 Daumants Lūsa 15033 Vanagkalns V53 VB2 00:01:02 223
56 Ilona Marhele 5403 Grauda Spēks S3 SB2 00:01:02 276
57 Kaspars Pētersons 5155 VSK Noskrien V54 VB2 00:01:02 223
58 Ainārs Brālītis 6179 adidas Runners | Riga V55 VL2 00:01:02 223
59 Uģis Holsts 6100 SSK Bebra V56 VL3 00:01:02 223
60 Līga Girgensone 3157 S4 SZ3 00:01:03 271
61 Mārtiņš Vižla 3713 Maratona klubs V57 VZ3 00:01:03 219
62 Miķelis Vindavs 13205 Tikai Ciešanas V58 VZ3 00:01:03 219
63 Uldis Pormeisters 5099 Ātrās ļipas V59 VB2 00:01:03 219
64 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V60 VL2 00:01:03 219
65 Uldis Klepers 6092 Virsotne/MARMOT V61 VL2 00:01:03 219
66 Kristaps Vējš Āboliņš 3288 Moller Auto Ventspils / MRC V62 VZ3 00:01:04 216
67 Santis Setkovskis 3209 SSK Bebra V63 VZ2 00:01:04 216
68 Mārtiņš Gailis 3586 Kocēnu novads V64 VZ3 00:01:04 216
69 Edijs Eiduks 4148 TEAM EIDUKI V65 VZ2 00:01:04 216
70 Evija Bērziņa 3033 VSK Noskrien / SK Dzērvene S5 SZ3 00:01:04 267
71 Kristaps Bērziņš 5505 PATRIA SPORTLAND V66 VB2 00:01:04 216
72 Andris Ludriks 6019 RIEKSTI / VSK Noskrien V67 VL3 00:01:04 216
73 Artjoms Rekuņenko 4127 PATRIA SPORTLAND V68 VZ3 00:01:05 212
74 Kārlis Vanags 3308 Talsu pakalnu sporta klubs V69 VZ3 00:01:05 212
75 Artis Dūriņš 4147 Saldus Boksa klubs V70 VZ3 00:01:05 212
76 Kitija Valtere 5423 BALTAIS S6 SB2 00:01:05 263
77 Anatolijs Macuks 6093 Lūša pēdās V71 VL2 00:01:05 212
78 Iveta Caune 5377 Izturība S7 SB3 00:01:05 263
79 Ivo Rudinskis 6112 Saldus Boksa klubs V72 VL2 00:01:05 212
80 Kristaps Ceriņš 6038 SPB RUN/Asics V73 VL2 00:01:05 212
81 Jurģis Stukuls 5046 SK Katrīna V74 VB2 00:01:05 212
82 Jevgēnijs Turkins 3193 Lūša pēdās V75 VZ3 00:01:06 209
83 Sandis Āboliņš 3893 Liepkalni V76 VZ2 00:01:06 209
84 Mārtiņš Purenkovs 3804 Legs Miserables V77 VZ3 00:01:06 209
85 Juris Iļčenko 3786 SK Dzērvene V78 VZ3 00:01:06 209
86 Aleksandrs Sokolovs 3347 patria V79 VZ3 00:01:06 209
87 Emīls Ezerkalns 3494 HAVI Logistics V80 VZ2 00:01:06 209
88 Māris Sardiko 5225 Team Kažemāka/Train2WinLv V81 VB2 00:01:06 209
89 Kaspars Allers 5295 V82 VB2 00:01:06 209
90 Mareks Zālītis 6064 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V83 VL2 00:01:06 209
91 Agris Krūmiņš 3451 Vecpiebalga V84 VZ3 00:01:07 206
92 Niklāvs Marauskis 3751 SK "KATRĪNA" V85 VZ2 00:01:07 206
93 Dmitrijs Ničipors 5086 Suntoo/Isostar Latvija V86 VB2 00:01:07 206
94 Artūrs Junolainens 5456 Zaļie V87 VB2 00:01:07 206
95 Daumants Putnis 5187 SSK Bebra V88 VB3 00:01:07 206
96 Jorens Kvēle-Kvāls 13165 Saldus Boksa klubs V89 VZ2 00:01:08 203
97 Ivars Katkevičs 3959 Liepājas vieglatlētikas klubs V90 VZ3 00:01:08 203
98 Oskars Martuzāns 3161 AkmensDizains.lv V91 VZ3 00:01:08 203
99 Orests Kalniņš 3436 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V92 VZ2 00:01:08 203
100 Egīls Ziediņš 3181 V93 VZ2 00:01:08 203
101 Alvis Danovskis 5296 adidas Runners | RIGA V94 VB2 00:01:08 203
102 Arnis Kurps 5495 Skrienam kopā V95 VBJ 00:01:08 203
103 Raimonds Ozoliņš 5161 RIEKSTI V96 VB2 00:01:08 203
104 Dace Spalva 5258 Kocēnu novads S8 SB2 00:01:08 251
105 Mārtiņš Fārenhorsts 6129 Talsu pakalnu sporta klubs V97 VL2 00:01:08 203
106 Edgars Bremze 6032 Izturība V98 VL3 00:01:08 203
107 Andris Ronimoiss 3169 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V99 VZ3 00:01:09 200
108 Oļegs Solovjovs 3310 Talsu pakalnu sporta klubs V100 VZ3 00:01:09 200
109 Jānis Bute 3915 V101 VZ3 00:01:09 200
110 Linards Lauskis 13130 V102 VZ3 00:01:09 200
111 Gatis Miglāns 3464 KUKURUZŅIKI V103 VZ3 00:01:09 200
112 Emīls Vītols 3898 Liepkalni V104 VZ2 00:01:09 200
113 Roberts Sukonovs 5404 Gentlemen's Club V105 VB2 00:01:09 200
114 Aigars Silkalns 5010 colorlib.com V106 VB2 00:01:09 200
115 Reinis Bērziņš 5090 Virsotne/MARMOT V107 VB2 00:01:09 200
116 Nauris Spalviņš 5340 SPB RUN/Asics V108 VB2 00:01:09 200
117 Mārtiņš Krauklis 5136 V109 VB2 00:01:09 200
118 Artūrs Ločmelis 6247 PATRIA SPORTLAND V110 VL2 00:01:09 200
119 Artūrs Ketlers 6011 VSK Noskrien / SK Dzērvene V111 VLJ 00:01:09 200
120 Miks Pētersons 5007 NORDI furniture V112 VB2 00:01:09 200
121 Jānis Mūrnieks 3138 SK Tērauds V113 VZ3 00:01:10 197
122 Patrīcija Eiduka 3343 Moller Auto Ventspils / MRC S9 SZ2 00:01:10 244
123 Uģis Karasevs 3954 Kocenu novads V114 VZ3 00:01:10 197
124 Elvis Veisbergs 3250 Saldus Boksa klubs V115 VZ2 00:01:10 197
125 Aino Gošs 3630 Maratona klubs V116 VZ3 00:01:10 197
126 Mārtiņš Bodnieks 3219 V117 VZ3 00:01:10 197
127 Baiba Vekša 3848 Grauda Spēks S10 SZ3 00:01:10 244
128 Kaspars Kārkliņš 5384 Siguldas Maratona klubs V118 VB3 00:01:10 197
129 Antis Zunda 5252 Gulbene V119 VB4 00:01:10 197
130 Irina Štūla Pankoka 5213 Moller Auto Ventspils / MRC S11 SB2 00:01:10 244
131 Anrijs Hodžajevs 5140 Full Court V120 VB2 00:01:10 197
132 Jānis Kūms 6114 Inov-8 I OSveikals.lv V121 VL2 00:01:10 197
133 Raimonds Ronis 5478 LMT V122 VB2 00:01:10 197
134 Mārtiņš Plaudis 6043 SK Dzērvene V123 VL2 00:01:10 197
135 Vladislavs Aļehnovičs 6048 KROKUS V124 VL2 00:01:10 197
136 Sergejs Smirnovs 5015 V125 VB2 00:01:10 197
137 Madara Marija Muižniece 6138 adidas Runners Riga S12 SL2 00:01:10 244
138 Ģirts Fišers 3031 Maratona klubs V126 VZ3 00:01:11 194
139 Ričards Dukurs 3626 Maratona klubs V127 VZ3 00:01:11 194
140 Gita Vilensone 3175 Vsk Noskrien Vāveres S13 SZ3 00:01:11 241
141 Armands Ozoliņš 4048 Pērkons V128 VZ3 00:01:11 194
142 Kārlis Mičulis 3605 V129 VZ3 00:01:11 194
143 Jānis Egle 15041 V130 VB2 00:01:11 194
144 Sandis Ziediņš 5043 Maratona klubs V131 VBJ 00:01:11 194
145 Reinis Liepiņš 5058 V132 VB2 00:01:11 194
146 Didzis Videmanis 5131 Mežsusuri V133 VB2 00:01:11 194
147 Ilze Meijere 5492 Patria Sportland S14 SB2 00:01:11 241
148 Edgars Dzenuška 6051 Visma Active V134 VL2 00:01:11 194
149 Atis Jansons 3875 Swedbank V135 VZ3 00:01:12 192
150 Edvards Kalniņš 5532 V136 VZ2 00:01:12 192
151 Indulis Ķerus 3265 V137 VZ3 00:01:12 192
152 Līga Valdmane 5442 Kocēnu novads S15 SBJ 00:01:12 238
153 Anete Švilpe 5158 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S16 SB2 00:01:12 238
154 Līga Līdumniece 5436 adidas Runners S17 SB2 00:01:12 238
155 Viktors Saulītis 5228 Luminor V138 VB2 00:01:12 192
156 Gatis Miķelsons 5262 Spv.lv V139 VB2 00:01:12 192
157 Arturs Onzuls 6080 Accenture > High Performance V140 VL2 00:01:12 192
158 Andris Žukovskis 13187 SQUAD.LV V141 VZ3 00:01:12 192
159 Dzintars Skrundenieks 3704 LIEPĀJA V142 VZ3 00:01:13 189
160 Ingūna Gailīte 3207 SSK Bebra S18 SZ3 00:01:13 234
161 Guntis Gailītis 3569 V143 VZ3 00:01:13 189
162 Jānis Zilvers 3695 Siguldas Takas V144 VZ3 00:01:13 189
163 Raitis Jirgensons 5327 V145 VB2 00:01:13 189
164 Lauris Repša 5191 V146 VB2 00:01:13 189
165 Ivo Deičmanis 5167 Siguldas Maratona klubs V147 VB2 00:01:13 189
166 Mārtiņš Niklass 5363 TRX Cēsis V148 VB3 00:01:13 189
167 Aivis Reinholds 15047 Siguldas Maratona klubs V149 VB3 00:01:13 189
168 Mārtiņš Birums 5021 Team Kažemāka/Train2WinLv V150 VB2 00:01:13 189
169 Austris Armans 5322 ASK PATRIA V151 VB2 00:01:13 189
170 Artis Krievāns 6054 VSK “Burkānciems & Co” V152 VL3 00:01:13 189
171 Ģirts Bulāns 6014 VSK Noskrien V153 VL2 00:01:13 189
172 Ritvars Klapars 6165 VSK Burkānciems & Co V154 VL3 00:01:13 189
173 Arnis Ābelīte 6145 Virsotne/Marmot V155 VL3 00:01:13 189
174 Jānis Zvaigznītis 3720 SPB RUN/Asics V156 VZ3 00:01:14 186
175 Jānis Pauliņš 3014 V157 VZ3 00:01:14 186
176 Arnis Kļaviņš 3920 V158 VZ3 00:01:14 186
177 Bruno Krampe 3995 SS Arkādija V159 VZ2 00:01:14 186
178 Kristaps Ķemme 4162 V160 VZ3 00:01:14 186
179 Oskars Zviedris 3722 V161 VZ3 00:01:14 186
180 Nils Eduards Jakobsons 3210 Lynxdojo V162 VZ2 00:01:14 186
181 Andris Malahovskis 3149 DzSK Lokomotīve V163 VZ3 00:01:14 186
182 Vladislavs Voitehovičs 3645 Olainfarm V164 VZ3 00:01:14 186
183 Rolands Pužulis 5263 Madona V165 VB2 00:01:14 186
184 Arnis Rāts 6222 VSK Noskrien Seniori V166 VL2 00:01:14 186
185 Valdis Kulpe 6098 Latvijas Finieris I Izturība V167 VL3 00:01:14 186
186 Jēkabs Jansons 3971 Swedbank V168 VZ2 00:01:14 186
187 Ilgvars Caune 3967 OK Azimuts/ Smiltenes BJSS V169 VZ2 00:01:15 184
188 Jānis Kozlovskis 3256 V170 VZ3 00:01:15 184
189 Māris Bisenieks 3576 OK Purva Bridējs V171 VZ3 00:01:15 184
190 Andrejs Lobančuks 3492 HAVI Logistics V172 VZ3 00:01:15 184
191 Viktors Malihins 3069 Infinity V173 VZ3 00:01:15 184
192 Edgars Grigorjevs 3220 V174 VZ2 00:01:15 184
193 Lauris Balgalvis 3395 V175 VZ3 00:01:15 184
194 Uldis Katlaps 5297 Meridiāns V176 VB2 00:01:15 184
195 Salvis Brasavs 5017 V177 VB3 00:01:15 184
196 Uģis Reveliņš 5433 Team Kažemāka/Train2WinLv V178 VB3 00:01:15 184
197 Kristaps Pilskalns 5399 Gentlemen's Club V179 VB2 00:01:15 184
198 Jakub Spryngl 5111 V180 VB3 00:01:15 184
199 Juris Čerpinskis 5412 V181 VB2 00:01:15 184
200 Alise Putraima 5189 LIMBAŽI SKRIEN S19 SB2 00:01:15 228
201 Edgars Balunovs 5202 Olainfarm V182 VB2 00:01:15 184
202 Gusts Fokerots 6071 Vientuļais Vilks V183 VL2 00:01:15 184
203 Artis Pūcītis 6102 SSK Bebra V184 VL2 00:01:15 184
204 Eriks Lebedoks 5501 Ture Story/Kurmis V185 VB2 00:01:15 184
205 Monta Ločmele 6123 Patria Sportland S20 SL2 00:01:15 228
206 Matīss Vecvagaris 6243 ultrataka.lv V186 VL2 00:01:15 184
207 Artūrs Vaselis 6124 Patria Sportland V187 VL2 00:01:15 184
208 Gatis Štulbergs 3623 Maratona klubs V188 VZ3 00:01:16 182
209 Rūdis Balodis 4140 V189 VZ2 00:01:16 182
210 Oļegs Kopijs 3057 Saldus Boksa klubs V190 VZ3 00:01:16 182
211 Renārs Teters-Teterovskis 3817 V191 VZ3 00:01:16 182
212 Aigars Puriņš 4064 PURIŅI V192 VZ2 00:01:16 182
213 Edgars Mise 4166 Madona V193 VZ2 00:01:16 182
214 Andrejs Maļukovs 4118 V194 VZ3 00:01:16 182
215 Andris Aleksandrs Krūmiņš 3778 RARE Team V195 VZ2 00:01:16 182
216 Kristaps Magone 5170 Attido/SPB RUN/Asics V196 VB2 00:01:16 182
217 Oskars Cimermanis 5060 Riga Ironman Team V197 VB2 00:01:16 182
218 Reinis Spaile 5511 TEAM REINIS SPAILE V198 VB2 00:01:16 182
219 Andris Seipulis 5419 Clean R V199 VB2 00:01:16 182
220 Imants Kaldre 5114 VSK Noskrien V200 VB2 00:01:16 182
221 Laura Čakle 6121 Moller Auto Ventspils / MRC S21 SL2 00:01:16 225
222 Kristaps Zaļkalns 5121 KoBalts V201 VB2 00:01:16 182
223 Andris Aunkrogers 3638 SPB Run/Asics V202 VZ3 00:01:17 179
224 Arvīds Grāvelis 3121 DEERED V203 VZ3 00:01:17 179
225 Kaspars Zudrags 5285 Latvijas Finieris V204 VB3 00:01:17 179
226 Karīna Helmane-Soročenkova 5024 VSK Noskrien S22 SB2 00:01:17 222
227 Valdis Bogdanovs 5345 Maratona klubs V205 VBJ 00:01:17 179
228 Ainārs Kumpiņš 6008 VSK Noskrien / PaBaso.lv V206 VL2 00:01:17 179
229 Gints Krastiņš 6095 Exigen Services Latvia #optimized4running V207 VL2 00:01:17 179
230 Laura Žumbure 5287 Legs Miserables S23 SB2 00:01:17 222
231 Kārlis Vīksne 3596 SPB RUN/Asics V208 VZ3 00:01:18 177
232 Jānis Liepiņš 3862 SPORTLAND V209 VZ3 00:01:18 177
233 Dzintars Rērihs 3165 VSK Noskrien Rieksti V210 VZ3 00:01:18 177
234 Deivids Stupiņš 13099 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V211 VZ2 00:01:18 177
235 Dainis Bautris 3869 AMSERV TEAM V212 VZ3 00:01:18 177
236 Lāsma Turkopole 3333 S24 SZ3 00:01:18 219
237 Jurģis Turkopolis 3587 V213 VZ3 00:01:18 177
238 Edgars Maļinovskis 3941 V214 VZ3 00:01:18 177
239 Andris Karsums 3642 Swedbank V215 VZ3 00:01:18 177
240 Helmuts Knopkens 15030 V216 VB3 00:01:18 177
241 Daniels Buko 5409 BALTAIS V217 VBJ 00:01:18 177
242 Edijs Veide 5272 DC VECSALACAS UNITED V218 VB2 00:01:18 177
243 Renārs Seiksts 5196 Rīgas satiksme V219 VB2 00:01:18 177
244 Gints Jakovels 6041 Smiling runner V220 VL2 00:01:18 177
245 Kristaps Caune 6000 V221 VL2 00:01:18 177
246 Diāna Jakubjaņeca 3864 SPORTLAND S25 SZ3 00:01:19 216
247 Marcis Gedrovics 3422 V222 VZ3 00:01:19 175
248 Artis Sproģis 13115 Mēs nebūsim pirmie V223 VZ3 00:01:19 175
249 Ģirts Gudrīts 13169 Legs Misserables V224 VZ3 00:01:19 175
250 Artūrs Čeirāns 3466 V225 VZ3 00:01:19 175
251 Martins Orinskis 4095 Exigen Services Latvia #optimized4running V226 VZ3 00:01:19 175
252 Armands Kalnozols 3054 V227 VZ3 00:01:19 175
253 Kristaps Strazdiņš 5401 SPORTLAND V228 VBJ 00:01:19 175
254 Rihards Volfs 5124 RajA V229 VB2 00:01:19 175
255 Edgars Rūtiņš 5312 Maratona klubs V230 VB3 00:01:19 175
256 Heiki Prants 5175 Võru Suusaklubi V231 VB3 00:01:19 175
257 Guna Ģērmane 13155 Matisons Runners Club Nike S26 SZ3 00:01:20 214
258 Miks Dzenis 3984 Trīs buki V232 VZ3 00:01:20 173
259 Megija Stalberga 4107 VSK Burkānciems & Co S27 SZ2 00:01:20 214
260 Anda Zandberga 3837 SPORTLAND S28 SZ3 00:01:20 214
261 Raitis Urbēns 3491 HAVI Logistics V233 VZ3 00:01:20 173
262 Sandris Līdums 3506 Latvijas Finieris V234 VZ3 00:01:20 173
263 Sindija Zaula 13107 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S29 SZ2 00:01:20 214
264 Evija Abiļeva 3752 Swedbank S30 SZ3 00:01:20 214
265 Dāvis Pērkons 3779 Swedbank V235 VZ3 00:01:20 173
266 Diāna Elizabete Daukšte 3070 S31 SZ1 00:01:20 214
267 Flavio Nunes 5407 Portugal V236 VB2 00:01:20 173
268 Laura Pētersone 5151 VSK Noskrien / MRC S32 SB2 00:01:20 214
269 Mārtiņš Puriņš 5281 NAV ŅERGA V237 VB2 00:01:20 173
270 Pāvels Baikovs 6012 Be More Alive V238 VL2 00:01:20 173
271 Gints Putniņš 5527 V239 VZ3 00:01:20 173
272 Pēteris Lazdiņš 3231 KROKUS V240 VZ2 00:01:21 170
273 Kārlis Leimanis 3644 V241 VZ3 00:01:21 170
274 Reinis Tops 3637 SPB Run/Asics V242 VZ3 00:01:21 170
275 Agris Noviks 3881 Gentlemens Club/Supervaroņi V243 VZ2 00:01:21 170
276 Rolands Zauls 3327 Luminor V244 VZ3 00:01:21 170
277 Ivars Kumpiņš 3134 V245 VZ3 00:01:21 170
278 Evita Hibšmane 13140 S33 SZ3 00:01:21 211
279 Normunds Greiškāns 3414 V246 VZ3 00:01:21 170
280 Aivars Bondars 5179 Lūša pēdās V247 VB3 00:01:21 170
281 Valdis Tilts 5308 Kocēnu novads V248 VB4 00:01:21 170
282 Jānis Sirmais 5279 Guddžobs Guddans V249 VB2 00:01:21 170
283 Mārtiņš Dīcis 5204 VSK Noskrien V250 VB2 00:01:21 170
284 Gatis Pūcītis 6201 Swedbank V251 VL2 00:01:21 170
285 Rūdolfs Jaks 5348 V252 VB2 00:01:21 170
286 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien V253 VL2 00:01:21 170
287 Līga Irbe 6220 Talsu pauguraines Zaķi S34 SL3 00:01:21 211
288 Andris Caune 13144 Infinitum 8 V254 VZ3 00:01:22 168
289 Egils Betmanis 3025 V255 VZ3 00:01:22 168
290 Jānis Rūsis 4135 sapnu puas V256 VZ3 00:01:22 168
291 Renārs Leiskins 3978 V257 VZ2 00:01:22 168
292 Romāns Kuročkins 3805 V258 VZ3 00:01:22 168
293 Dzintars Lejiņš 4143 Fans/Škoda V259 VZ3 00:01:22 168
294 Raitis Smirnovs 3093 RaceDog Latvia V260 VZ3 00:01:22 168
295 Mareks Jevtuhs 4019 SPORTLAND V261 VZ3 00:01:22 168
296 Dainis Hohbergs 3196 Latvijas Finieris V262 VZ3 00:01:22 168
297 Andis Ruskulis 3803 SPORTLAND V263 VZ3 00:01:22 168
298 Mārtiņš Liekniņš 3563 4L V264 VZ3 00:01:22 168
299 Agris Samcovs 4042 SPORTLAND V265 VZ3 00:01:22 168
300 Svetlana Šanceva 4043 SPORTLAND S35 SZ3 00:01:22 209
301 Emīls Stūrītis 3044 V266 VZ2 00:01:22 168
302 Zane Cera 3557 S36 SZ3 00:01:22 209
303 Lauris Mellēns 3573 V267 VZ3 00:01:22 168
304 Miķelis Vietnieks 5075 V268 VB2 00:01:22 168
305 Jānis Rāzna 4089 SSK Bebra V269 VZ3 00:01:22 168
306 Mārtiņš Rāzna 5551 SSK Bebra V270 VZ3 00:01:22 168
307 Ilvars Bergmanis 5073 V271 VB2 00:01:22 168
308 Andis Gailis 6175 Kocēnu novads V272 VL3 00:01:22 168
309 Jānis Rozītis 6177 V273 VL2 00:01:22 168
310 Elīna Kārkliņa 4128 PATRIA SPORTLAND S37 SZ3 00:01:23 206
311 Konstantīns Grišulis 3204 V274 VZ3 00:01:23 166
312 Liene Blumbeka 4084 Virsotne/MARMOT S38 SZ3 00:01:23 206
313 Kristīne Roga 3429 ASK PATRIA S39 SZ3 00:01:23 206
314 Reinis Kurpnieks 3983 V275 VZ3 00:01:23 166
315 Linda Meškovska 3782 Gjensidige S40 SZ3 00:01:23 206
316 Dainis Kreicbergs 3575 SĒME V276 VZ3 00:01:23 166
317 Māris Reiniks 3520 V277 VZ3 00:01:23 166
318 Artūrs Kadiķis 3515 V278 VZ3 00:01:23 166
319 Mārīte Turka 4163 Kuldīgas dome S41 SZ3 00:01:23 206
320 Valdis Meirēns 3172 V279 VZ3 00:01:23 166
321 Rihards Pulkstenis 3663 V280 VZ3 00:01:23 166
322 Santa Smirnova 3661 S42 SZ2 00:01:23 206
323 Toms Oliņš 5529 V281 VZ3 00:01:23 166
324 Mārtiņš Skujenieks 5042 V282 VB2 00:01:23 166
325 Rainers Meiers 5268 Maratona klubs/VSK Noskrien V283 VB4 00:01:23 166
326 Gints Peleckis 6161 Baltezera skreejeeji V284 VL2 00:01:23 166
327 Jānis Ģērmanis 13153 V285 VZ3 00:01:24 164
328 Uvis Akmentiņš 3960 Madonas Sporta Skola V286 VZ2 00:01:24 164
329 Ināra Lūse 3289 Moller Auto Ventspils / MRC S43 SZ3 00:01:24 204
330 Rasma Čoiča 3305 Patria Sportland S44 SZ3 00:01:24 204
331 Tomass Randa 3793 V287 VZ1 00:01:24 164
332 Daniels Kodalevs 3412 Kodalevu TEAM V288 VZ1 00:01:24 164
333 Nauris Dzenis 3379 MADONA V289 VZ3 00:01:24 164
334 Edgars Fecers 4125 SPORTLAND V290 VZ2 00:01:24 164
335 Kristaps Sondors 3988 V291 VZ3 00:01:24 164
336 Kristaps Matisons 3889 Saldus virves vilkšanas klubs V292 VZ2 00:01:24 164
337 Inese Rēriha 3307 VSK Noskrien Vāveres S45 SZ3 00:01:24 204
338 Armands Krampe 3996 V293 VZ3 00:01:24 164
339 Kristaps Krūmiņš 3905 EZ running school V294 VZ3 00:01:24 164
340 Jeļena Mironova 3819 Baltais S46 SZ3 00:01:24 204
341 Kate Dūdele 3468 Legs Misérables S47 SZ3 00:01:24 204
342 Kristīna Novikova 3437 Swedbank S48 SZ3 00:01:24 204
343 Dace Vesterdāla 3698 S49 SZ3 00:01:24 204
344 Artūrs Rimicans 5218 Patria Sportland V295 VB2 00:01:24 164
345 Valdis Čunka 5475 Aldaris GO V296 VB2 00:01:24 164
346 Artis Ločmelis 5147 OK Burkānciems V297 VB3 00:01:24 164
347 Ieva Jurēvica 5347 SPB Run/Asics S50 SBJ 00:01:24 204
348 Alberts Dambis 6047 Insalvo V298 VL2 00:01:24 164
349 Ilze Limanāne 6090 VSK Noskrien Vāveres S51 SL3 00:01:24 204
350 Guntars Reveliņš 3936 Team Kažemāka/Train2WinLv V299 VZ3 00:01:25 162
351 Guntis Strautiņš 3849 Liepājas Vieglatlētikas klubs V300 VZ3 00:01:25 162
352 Aigars Olavs 3012 V301 VZ3 00:01:25 162
353 Austra Dobrovoļska 3252 Olainfarm S52 SZ3 00:01:25 201
354 Kaspars Vīksniņš 3428 V302 VZ3 00:01:25 162
355 Mārtiņš Počs 905519 V303 VZ3 00:01:25 162
356 Kristaps Poddubnijs 3304 Patria Sportland V304 VZ3 00:01:25 162
357 Valts Ulmanis 5341 V305 VBJ 00:01:25 162
358 Jānis Rukmanis 5342 3D Running V306 VB2 00:01:25 162
359 Kristaps Heinsbergs 5504 PATRIA SPORTLAND V307 VB2 00:01:25 162
360 Raimonds Biedrītis 5194 Grauda Spēks V308 VB2 00:01:25 162
361 Valdis Ņilovs 6076 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC V309 VL3 00:01:25 162
362 Armands Zvejnieks 6119 Moller Auto Ventspils / MRC V310 VL2 00:01:25 162
363 Viesturs Zimackis 6022 V311 VL2 00:01:25 162
364 Mārcis Smalkais 6029 Metam mieru! V312 VL2 00:01:25 162
365 Reinis Ūdris 3349 V313 VZ3 00:01:26 160
366 Agita Kaļva 3234 Ķegumā spēks S53 SZ3 00:01:26 199
367 Elvis Bernhards 3472 AnimalPlanet V314 VZ3 00:01:26 160
368 Jānis Ozoliņš 4120 V315 VZ3 00:01:26 160
369 Dmitrijs Ruskovs 3258 V316 VZ3 00:01:26 160
370 Intars Zilgalvis 3411 V317 VZ3 00:01:26 160
371 Ints Mūrnieks 3591 V318 VZ3 00:01:26 160
372 Gatis Rāzna 5554 SSK Bebra V319 VZ3 00:01:26 160
373 Stepans Rihards Aleksejevs 3910 V320 VZ2 00:01:26 160
374 Līga Lauva 3272 DNB Service Center S54 SZ3 00:01:26 199
375 Mārtiņš Švirksts 3221 EY V321 VZ3 00:01:26 160
376 Gatis Kveders 5032 Rieksti / VSK Noskrien V322 VB2 00:01:26 160
377 Dace Banga-Hodžajeva 5212 Moller Auto Ventspils / MRC S55 SB2 00:01:26 199
378 Modestas Bacys 16020 V323 VL2 00:01:26 160
379 Oskars Dambrovs 5298 V324 VB2 00:01:26 160
380 Ieva Pūce 5444 VSK Noskrien Blonde S56 SB3 00:01:26 199
381 Aiga Taulīna 5200 Saldus Boksa klubs S57 SB2 00:01:26 199
382 Aigars Cibuļskis 5041 V325 VB2 00:01:26 160
383 Māris Lūsis 5127 Skrienošie Lūši V326 VB2 00:01:26 160
384 Jānis Griķis 5023 Daugavpils Runners V327 VB2 00:01:26 160
385 Pēteris Grīviņš 6197 Grauda Spēks | Inov-8 | osveikals.lv V328 VL2 00:01:26 160
386 Atis Kļavis 6154 Jaunmārupe skrien! V329 VL3 00:01:26 160
387 Agnis Mūrnieks 6078 OVI V330 VL2 00:01:26 160
388 Ludmila Joce 6118 Moller Auto Ventspils / MRC S58 SL3 00:01:26 199
389 Jānis Veļķeris 3595 V331 VZ2 00:01:27 159
390 Inga Zālīte 3845 Grauda Spēks S59 SZ3 00:01:27 197
391 Ilmārs Knipšis 3133 VSK Noskrien Seniori V332 VZ3 00:01:27 159
392 Matīss Saulītis 13150 Knauf V333 VZ3 00:01:27 159
393 Andris Mežgailis 3809 LIMBAŽI SKRIEN V334 VZ3 00:01:27 159
394 Guntis Kanaviņš 3206 SSK Bebra V335 VZ3 00:01:27 159
395 Jānis Pāža 3357 Vecmārškalni V336 VZ3 00:01:27 159
396 Viola Ābelīte 3500 Swedbank S60 SZ3 00:01:27 197
397 Gunta Auziņa 4055 BuzzerBeaters S61 SZ3 00:01:27 197
398 Mārtiņš Veseris 4086 V337 VZ3 00:01:27 159
399 Sergejs Bogdanovs 16018 Līvānu VK/Baltais V338 VL3 00:01:27 159
400 Gints Trēziņš 6244 VSK Burkānciems & Co V339 VL3 00:01:27 159
401 Mārtiņš Tarando 5149 V340 VB2 00:01:27 159
402 Viviana Kirilova 6088 VSK Noskrien Vāveres S62 SL3 00:01:27 197
403 Juris Čerņadjevs 6072 V341 VL4 00:01:27 159
404 Dzintars Dūdiņš 6074 Siguldas Maratona klubs V342 VL3 00:01:27 159
405 Jānis Lakovics 5530 V343 VZ3 00:01:27 159
406 Elīna Barone 3974 S63 SZ3 00:01:28 194
407 Lauris Laumanis 3724 V344 VZ3 00:01:28 157
408 Uldis Doniņš 3291 Moller Auto Ventspils / MRC V345 VZ3 00:01:28 157
409 Ainārs Arnicāns 3625 PaBaso.lv / VSK Noskrien V346 VZ3 00:01:28 157
410 Dāvis Zelmenis 3629 Maratona klubs V347 VZ2 00:01:28 157
411 Rigonda Germova 3104 S64 SZ3 00:01:28 194
412 Māra Pucena 3038 S65 SZ3 00:01:28 194
413 Kaspars Zvanis 3628 V348 VZ3 00:01:28 157
414 Kristiāns Patrijuks 905520 Pļaviņas V349 VZ2 00:01:28 157
415 Jānis Dainis 3970 Kocēnu novads 1 V350 VZ3 00:01:28 157
416 Toms Lauris Kozlovskis 3542 V351 VZ2 00:01:28 157
417 Ilga Melne 13106 Olainfarm S66 SZ2 00:01:28 194
418 Gundega Zelda Miķelsone 4020 SPORTLAND S67 SZ2 00:01:28 194
419 Gints Krieviņš 5025 Lidosta "Rīga" V352 VB2 00:01:28 157
420 Ivars Broničs 5510 Guddžobs Guddans V353 VB2 00:01:28 157
421 Ģirts Žagars 5068 V354 VB2 00:01:28 157
422 Rihards Rušenieks 5274 V355 VB2 00:01:28 157
423 Rūdolfs Leimanis 5022 Maratona Klubs V356 VB2 00:01:28 157
424 Andrejs Pētersons 5141 V357 VB2 00:01:28 157
425 Ruslans Mamedovs 6009 Daugavpils Runners V358 VL2 00:01:28 157
426 Markus Urtāns 3192 Lūša pēdās V359 VZ2 00:01:28 157
427 Agnis Stulpinskis 13092 VSK V360 VZ3 00:01:29 155
428 Jēkabs Ločmelis 4155 VSK "Burkānciems & Co" V361 VZ2 00:01:29 155
429 Sandis Sproģis 3016 Lattelecom V362 VZ3 00:01:29 155
430 Arnis Priedītis 13111 V363 VZ3 00:01:29 155
431 Zane Kaspere 3604 S68 SZ3 00:01:29 192
432 Andis Meirēns 3781 Gjensidige V364 VZ3 00:01:29 155
433 Eliass Veigurs 3332 Luminor V365 VZ2 00:01:29 155
434 Kaspars Olte 3179 V366 VZ3 00:01:29 155
435 Jānis Lazdāns 4077 V367 VZ3 00:01:29 155
436 Māris Pankoks 3932 Liepājas Vieglatlētikas klubs V368 VZ3 00:01:29 155
437 Gaitis Rūdulis 3484 Rūdulīši :-) V369 VZ3 00:01:29 155
438 Emīls Liepiņš 3757 Venden V370 VZ2 00:01:29 155
439 Arvis Krūmiņš 3364 LMT V371 VZ3 00:01:29 155
440 Maija Gutāne 5537 S69 SZ3 00:01:29 192
441 Ainārs Drozds 5337 V372 VB2 00:01:29 155
442 Artūrs Soročenkovs 5027 V373 VB2 00:01:29 155
443 Jurģis Baumeisters 5494 V374 VB2 00:01:29 155
444 Inga Kjakste 5275 S70 SB2 00:01:29 192
445 Matīss Vaivods 5457 70 balstā guļus? Mierīgi! V375 VB2 00:01:29 155
446 Edgars Erts 16011 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V376 VL3 00:01:29 155
447 Uģis Zanders 6180 V377 VL3 00:01:29 155
448 Juris Semjonovs 3402 Zemgales Ziņas V378 VZ3 00:01:30 153
449 Mārtiņš Spalva 3908 Swedbank V379 VZ3 00:01:30 153
450 Jānis Iklāvs 3766 Latvijas skauti un gaidas V380 VZ3 00:01:30 153
451 Matīss Saulite 3769 V381 VZ2 00:01:30 153
452 Aivars Dobris 4021 SPORTLAND V382 VZ2 00:01:30 153
453 Deniss Petrenko 3734 DION SPORTLAB V383 VZ3 00:01:30 153
454 Jānis Rukšāns 3980 Mežā dzīvo Oļegs V384 VZ3 00:01:30 153
455 Toms Ķikusts 3198 Ziemeļu ļaudis V385 VZ3 00:01:30 153
456 Viesturs Sproģis 3517 V386 VZ3 00:01:30 153
457 Andris Orniņš 5094 V387 VB2 00:01:30 153
458 Gatis Brokāns 5426 Matisons runer's club V388 VB2 00:01:30 153
459 Sandis Pētersons 6224 Swedbank V389 VL2 00:01:30 153
460 Edgars Zarins 3759 V390 VZ3 00:01:30 153
461 Jānis Banders 3852 V391 VZ3 00:01:31 152
462 Didzis Kalniņš 3122 Maratona klubs V392 VZ3 00:01:31 152
463 Sandijs Suhānovs 3536 Sigulda V393 VZ2 00:01:31 152
464 Pēteris Mednis 3410 Māras Tētis V394 VZ3 00:01:31 152
465 Māris Graudiņš 3097 V395 VZ3 00:01:31 152
466 Matīss Oto Filippovs 13095 SSS V396 VZ1 00:01:31 152
467 Andris Dimze 3821 Swedbank V397 VZ3 00:01:31 152
468 Viktors Volkovs 4032 SPORTLAND V398 VZ2 00:01:31 152
469 Dzintars Strads 3986 nothing.lv V399 VZ3 00:01:31 152
470 Zanda Ulanova 5211 Moller Auto Ventspils / MRC S71 SB2 00:01:31 188
471 Reinis Jasliņš 5421 Burusports V400 VB3 00:01:31 152
472 Rolands Briņķis 5469 DABAS DOTS V401 VB2 00:01:31 152
473 Jānis Gora 5159 LMT V402 VB2 00:01:31 152
474 Laura Davidauska 5215 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S72 SBJ 00:01:31 188
475 Lāsma Zebuliņa 5052 VSK Noskrien Blonde S73 SB3 00:01:31 188
476 Normunds Kronbergs 5358 TUKUMS V403 VB2 00:01:31 152
477 Vitālijs Žuselis 5020 Daugavpils Runners V404 VB2 00:01:31 152
478 Sandis Zīvarts 3298 Latvijas Gaisa Satiksme V405 VZ3 00:01:32 150
479 Gatis Mozoļevskis 4159 V406 VZ3 00:01:32 150
480 Edvīns Jaudzems 4041 SPORTLAND V407 VZ3 00:01:32 150
481 Lauris Bajāruns 3303 V408 VZ2 00:01:32 150
482 Elīna Aģe 4099 Team Kažemāka/Train2WinLv S74 SZ3 00:01:32 186
483 Aija Ungure 3689 S75 SZ3 00:01:32 186
484 Viesturs Bratuškins 13119 VAS Latvijas gaisa satiksme V409 VZ3 00:01:32 150
485 Valts Brasavs 3842 VĀBERES V410 VZ3 00:01:32 150
486 Emīls Lazdāns 3968 V411 VZ1 00:01:32 150
487 Krišjānis Pinka 4013 V412 VZ3 00:01:32 150
488 Romans Konuhovs 3434 SkyRider V413 VZ2 00:01:32 150
489 Artūrs Žmurovs 13170 Pļaviņas V414 VZ1 00:01:32 150
490 Inga Ziediņa 3636 Maratona klubs S76 SZ3 00:01:32 186
491 Uldis Raipalis 5286 Gentlemen's Club V415 VB2 00:01:32 150
492 Artūrs Rukkalns 5248 V416 VB2 00:01:32 150
493 Ginta Rassa 5214 Moller Auto Ventspils / MRC S77 SB3 00:01:32 186
494 Jēkabs Krastiņš 5465 Sportiņš 88 V417 VBJ 00:01:32 150
495 Armands Auziņš 15037 adidas Runners I Riga V418 VB3 00:01:32 150
496 Guntis Pucens 5034 SK Katrīna V419 VB4 00:01:32 150
497 Mārtiņš Miķelsons 6171 LMP.LV/VSK Noskrien V420 VL3 00:01:32 150
498 Ivars Damroze 3306 Patria Sportland V421 VZ3 00:01:32 150
499 Eduards Pāķis 3997 Saulkrasti SRT V422 VZ3 00:01:32 150
500 Salvis Ozoliņš 3741 Kurbads V423 VZ3 00:01:33 148
501 Valdis Ivanovs 4015 SPORTLAND V424 VZ2 00:01:33 148
502 Olga Daņilova 3336 Baldones skriešanas komanda S78 SZ3 00:01:33 184
503 Romans Odinecs 3727 Herbalife 24 V425 VZ3 00:01:33 148
504 Dina Alksne 3538 Kocēnu novads-1 S79 SZ3 00:01:33 184
505 Normunds Liepiņš 3756 Venden V426 VZ3 00:01:33 148
506 Blaž Cugmas 3367 Slovenia V427 VZ3 00:01:33 148
507 Pēteris Stepiņš 5459 Swedbank V428 VB2 00:01:33 148
508 Ondrej Fikrle 5109 BKV Holysov / RK Svata V429 VB3 00:01:33 148
509 Andrejs Žaglovs 5464 Fudzi V430 VB2 00:01:33 148
510 Andis Dēze 6200 Maratona Klubs/Zante V431 VL2 00:01:33 148
511 Andris Mireckis 6166 V432 VL3 00:01:33 148
512 Žanis Cibuļskis 5001 V433 VB2 00:01:33 148
513 Vita Devjatņikova 6117 Moller Auto Ventspils / MRC S80 SL2 00:01:33 184
514 Dana Mačtama 6116 Moller Auto Ventspils / MRC S81 SL2 00:01:33 184
515 Edgars Fabrīcius 5169 V434 VB2 00:01:33 148
516 Jānis Jurševskis 6204 V435 VL2 00:01:33 148
517 Edgars Bukšs 6245 Ceļu būvniecības sabiedrība IGATE V436 VL2 00:01:33 148
518 Kaspars Vīksne 13154 Veikals 42km V437 VZ3 00:01:34 147
519 Eriks Bogdanovs 3588 V438 VZ3 00:01:34 147
520 Emils Fetlers 3398 V439 VZ3 00:01:34 147
521 Kristaps Sirmais 3380 Tuznainā pēda V440 VZ3 00:01:34 147
522 Agnis Bērziņš 3267 DNB Service Center V441 VZ3 00:01:34 147
523 Ilja Vasiljevs 3855 SPORTLAND V442 VZ3 00:01:34 147
524 Jānis Pētersons 3030 Radža Team V443 VZ3 00:01:34 147
525 Agnese Kokoreviča 3601 MADONA S82 SZ3 00:01:34 182
526 Arvis Spridzāns 5549 SQUEEZY V444 VZ3 00:01:34 147
527 Artūrs Žeibe 4050 Run 4 Fun / 10K club V445 VZ3 00:01:34 147
528 Kārlis Ielejs 5172 VSK Noskrien Divplākšņi V446 VB3 00:01:34 147
529 Gints Bērziņš 5153 AkmensDizains.lv V447 VB2 00:01:34 147
530 Pāvels Saveļjevs 5142 Accenture > Be Yourself & Make a difference V448 VB2 00:01:34 147
531 Juris Leitāns 5355 MJ-Partneri V449 VB3 00:01:34 147
532 Olga Maloļetņikova 5223 Adidas Runners | Riga S83 SB2 00:01:34 182
533 Krista Hartmane 5168 Siguldas Maratona klubs S84 SB2 00:01:34 182
534 Artūrs Bernovskis 15046 Mailigen V450 VB2 00:01:34 147
535 Artis Maksims 6122 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V451 VLJ 00:01:34 147
536 Ritvars Kalniņš 6099 Skrienam kopā V452 VL3 00:01:34 147
537 Matīss Haritonovs 6131 Team Kažemāka/Train2WinLv V453 VL2 00:01:34 147
538 Guna Sprūde 5014 VSK Noskrien S85 SB2 00:01:34 182
539 Jānis Teteris 6082 DzSK Lokomotīve V454 VL3 00:01:34 147
540 Ieva Zirne 6184 Legs Miserables S86 SL2 00:01:34 182
541 Ronalds Zarīts 6208 Scope Sports V455 VL2 00:01:34 147
542 Ieva Pūce 4181 Madona S87 SZ2 00:01:35 180
543 Aiga Paegle 3530 Engures Sportam S88 SZ3 00:01:35 180
544 Ritvars Kārkliņš 3277 DNB Service Center V456 VZ2 00:01:35 145
545 Didzis Skārds 3254 Olainfarm V457 VZ3 00:01:35 145
546 Romāns Giruckis 3019 V458 VZ3 00:01:35 145
547 Uldis Auziņš 5438 V459 VZ3 00:01:35 145
548 Arnis Vanters 4142 SK Spēks V460 VZ3 00:01:35 145
549 Mārcis Strazdiņš 3293 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V461 VZ2 00:01:35 145
550 Ivars Vācers 4144 V462 VZ3 00:01:35 145
551 Gita Karlsone 5319 Matisons Runner's Club S89 SB2 00:01:35 180
552 Zigmunds Zauls 5186 Limbaži V463 VB3 00:01:35 145
553 Juris Jansons 5413 Swedbank V464 VB3 00:01:35 145
554 Jakub Halama 6216 KVS Šumperk V465 VL2 00:01:35 145
555 Jānis Ručevskis-Rucevics 6242 Saldus Boksa klubs V466 VL2 00:01:35 145
556 Jekaterina Sokunova 6199 BALTAIS S90 SL2 00:01:35 180
557 Danila Seluto 6236 Exigen Services Latvia #optimized4running V467 VL2 00:01:35 145
558 Aigars Bundzinieks 6151 V468 VL3 00:01:35 145
559 Sigita Vāce 6178 KSMR FITNESS S91 SL2 00:01:35 180
560 Ralfs Kuģis 3627 Maratona klubs V469 VZ2 00:01:36 144
561 Dagnis Kaņepe 3533 Meridiāns V470 VZ3 00:01:36 144
562 Jānis Andrējevs 3261 V471 VZ3 00:01:36 144
563 Sandis Breiers 4026 V472 VZ3 00:01:36 144
564 Tomass Delle 3406 V473 VZ3 00:01:36 144
565 Viesturs Tomels 3469 V474 VZ3 00:01:36 144
566 Rūdolfs Abiļevs 3200 New Village Workout V475 VZ3 00:01:36 144
567 Ģirts Udrass 3377 V476 VZ3 00:01:36 144
568 Edgars Eglītis 4183 V477 VZ3 00:01:36 144
569 Laura Mazule 3703 S92 SZ3 00:01:36 178
570 Aldis Bušs 5004 SK Tērauds V478 VB2 00:01:36 144
571 Kristaps Dvēselītis 5395 V479 VBJ 00:01:36 144
572 Aldis Rocēns 5227 BUKDESIGNER V480 VB3 00:01:36 144
573 Jānis Riekstiņš 5016 V481 VB2 00:01:36 144
574 Kristīne Leja 6018 S93 SL2 00:01:36 178
575 Arūnas Beržinskas 6031 V482 VL3 00:01:36 144
576 Jānis Priedītis 3318 Team Kažemāka/Train2WinLv V483 VZ3 00:01:37 142
577 Ivars Eglītis 3548 Kocēnu novads V484 VZ3 00:01:37 142
578 Džanita Freija 3290 Moller Auto Ventspils / MRC S94 SZ3 00:01:37 176
579 Rihards Hohbergs 3232 V485 VZ2 00:01:37 142
580 Aivars Beldavs 3730 V486 VZ3 00:01:37 142
581 Jānis Vēveris 3177 V487 VZ3 00:01:37 142
582 Vitālijs Ribakovs 5523 SPB RUN/Asics V488 VB2 00:01:37 142
583 Erlens Grunckis 5171 V489 VB3 00:01:37 142
584 Ģirts Bisenieks 5174 V490 VB2 00:01:37 142
585 Kirils Boiko 6063 Boyko-sports team V491 VL2 00:01:37 142
586 Juris Spalva 6230 Patria Sportland V492 VL2 00:01:37 142
587 Kristaps Zvirgzds 5035 V493 VBJ 00:01:37 142
588 Maksims Birjuļins 5231 Luminor V494 VB3 00:01:37 142
589 Jānis Kopmanis 5103 V495 VB3 00:01:37 142
590 Edijs Valainis 13137 Preiļu 1.pamatskola V496 VZ2 00:01:38 141
591 Lukasz Terela 3687 V497 VZ3 00:01:38 141
592 Uģis Pušpurs 4028 V498 VZ3 00:01:38 141
593 Vilnis Veļķeris 4115 Alūksne OK V499 VZ3 00:01:38 141
594 Niks Siliņš 3050 Kača liek skriet! V500 VZ2 00:01:38 141
595 Žanete Leimane 4178 TRX Cēsis S95 SZ3 00:01:38 174
596 Raivis Cakuls 3085 Team Kažemāka/Train2WinLv V501 VZ3 00:01:38 141
597 Lelde Broka 3171 VSK Noskrien Vāveres S96 SZ3 00:01:38 174
598 Aleksis Jarockis 3430 V502 VZ3 00:01:38 141
599 Dainis Kārkliņš 3431 3Culture V503 VZ2 00:01:38 141
600 Rolands Paļuga 13173 Pļaviņas V504 VZ2 00:01:38 141
601 Lauma Zilgalve 4080 S97 SZ3 00:01:38 174
602 Kristops Vērsis 5539 Indivīds V505 VZ2 00:01:38 141
603 Oļģerts Jēgers 3892 Liepkalni V506 VZ2 00:01:38 141
604 Liene Allere 5126 S98 SB2 00:01:38 174
605 Agris Dreimanis 5120 V507 VB2 00:01:38 141
606 Guntis Rasims 5235 Rēzeknis nūvods V508 VB2 00:01:38 141
607 Dainis Kronbergs 5246 TUKUMS V509 VB3 00:01:38 141
608 Jānis Sakne 5309 V510 VB2 00:01:38 141
609 Linda Boldāne 6107 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S99 SL2 00:01:38 174
610 Māris Heinols 6174 Kocēnu novads 1 V511 VL3 00:01:38 141
611 Dace Veipa 6087 VSK Noskrien Vāveres S100 SL2 00:01:38 174
612 Aivars Veiss 6024 V512 VL4 00:01:38 141
613 Jānis Dauģis 4071 Aron Cargo SIA V513 VZ3 00:01:39 139
614 Aleksejs Bute 3668 V514 VZ3 00:01:39 139
615 Zane Tilta-Kūma 3286 S101 SZ3 00:01:39 173
616 Atis Poga 3822 mammadaba V515 VZ3 00:01:39 139
617 Aleksandrs Bodiļevs 3743 V516 VZ3 00:01:39 139
618 Guntars Kukuļinskis 3425 Thunder Solutions V517 VZ3 00:01:39 139
619 Edgars Elbergs 3317 Team Kažemāka/Train2WinLv V518 VZ3 00:01:39 139
620 Laura Berķe 3714 IK Auseklis S102 SZ1 00:01:39 173
621 Māris Logins 3999 V519 VZ3 00:01:39 139
622 Elīna Pinne 3660 S103 SZ2 00:01:39 173
623 Rihards Deičmanis 3707 Swedbank V520 VZ3 00:01:39 139
624 Mareks Brokāns 905521 V521 VZ3 00:01:39 139
625 Gints Buivids 905524 V522 VZ3 00:01:39 139
626 Natālija Baibakova 3285 Draugiem Group S104 SZ3 00:01:39 173
627 Artūrs Šits 5482 Team Kažemāka/Train2WinLv V523 VB2 00:01:39 139
628 Igors Kozlovs 5115 V524 VB3 00:01:39 139
629 Māra Braslava 5521 S105 SB2 00:01:39 173
630 Artūrs Rozenfelds 5474 Jaunmārupe skrien V525 VB3 00:01:39 139
631 Krišjānis Hartmanis 5048 KIČE V526 VB2 00:01:39 139
632 Andris Zībergs 5057 Cepu cepu V527 VB3 00:01:39 139
633 Ilze Štila 5497 Sece S106 SB3 00:01:39 173
634 Uvis Braunfelds 6120 Moller Auto Ventspils / MRC V528 VL3 00:01:39 139
635 Dāvis Brammanis 6212 Jurģukalns V529 VL2 00:01:39 139
636 Sandija Sorokina 3989 Maratona Klubs S107 SZ2 00:01:40 171
637 Guntars Brauns 3792 V530 VZ3 00:01:40 138
638 Gundars Lipiņš 3742 LMT V531 VZ3 00:01:40 138
639 Raimonds Brīdaks 3768 V532 VZ3 00:01:40 138
640 Krišjānis Albergs 4122 Loppet Team V533 VZ3 00:01:40 138
641 Andis Puriņš 3048 V534 VZ3 00:01:40 138
642 Madara Ozola 3245 Saldus Boksa klubs S108 SZ3 00:01:40 171
643 Alvis Tribockis 4003 V535 VZ3 00:01:40 138
644 Arturs Krūzkops 3764 V536 VZ3 00:01:40 138
645 Edgars Kviatkovskis 3115 V537 VZ2 00:01:40 138
646 Gints Dreija 4024 SPORTLAND V538 VZ2 00:01:40 138
647 Maksims Blokins 4130 ABC Software V539 VZ2 00:01:40 138
648 Elza Krastiņa 3985 Sportiņš 88 S109 SZ1 00:01:40 171
649 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3554 STRAZDIŅI V540 VZ1 00:01:40 138
650 Rolands Marcinkevics 905518 V541 VZ3 00:01:40 138
651 Deniss Rostkovskis 3259 V542 VZ3 00:01:40 138
652 Aivars Freimanis 13200 V543 VZ3 00:01:40 138
653 Heinrihs Otomers 3934 V544 VZ3 00:01:40 138
654 Dana Zandersone 3745 Swedbank S110 SZ3 00:01:40 171
655 Ineta Lamberte 3281 Draugiem Group S111 SZ3 00:01:40 171
656 Dimitrijs Minajevs 5540 V545 VZ3 00:01:40 138
657 Armands Ābelnieks 5517 Jaunpiebalga V546 VB2 00:01:40 138
658 Lelde Neimande 6213 Matisons Runner's Club S112 SL2 00:01:40 171
659 Gunta Reinicāne 5118 S113 SB2 00:01:40 171
660 Dace Hartmane 5402 Talsu pauguraines Zaķi S114 SB3 00:01:40 171
661 Mārtiņš Pakulis 5089 EY V547 VB2 00:01:40 138
662 Ruslans Šuļga 6173 Maratona klubs V548 VL2 00:01:40 138
663 Artūrs Topecs 6004 V549 VL2 00:01:40 138
664 Kristaps Šteinbergs 6058 Legs Misérables V550 VL2 00:01:40 138
665 Aivars Zaķis 3537 Maratona klubs/LSC V551 VZ3 00:01:41 137
666 Rolands Millers 3513 V552 VZ3 00:01:41 137
667 Mārtiņš Braslavs 3287 V553 VZ3 00:01:41 137
668 Igors Mahmudovs 3551 HAVI Logistics V554 VZ3 00:01:41 137
669 Miķelis Majors 13147 Lattelecom V555 VZ3 00:01:41 137
670 Baiba Ieva Kagaine 3539 S115 SZ3 00:01:41 169
671 Edmunds Vanags 4108 V556 VZ3 00:01:41 137
672 Kārlis Kravis 3373 Swedbank V557 VZ3 00:01:41 137
673 Gatis Bērziņš 4167 V558 VZ3 00:01:41 137
674 Rasma Pušpure 3176 S116 SZ3 00:01:41 169
675 Daniels Kogans 3214 Lynxdojo V559 VZ1 00:01:41 137
676 Igors Morgunovs 5371 Matisons Runner’s Club V560 VB2 00:01:41 137
677 Aija Freiberga 5483 S117 SB2 00:01:41 169
678 Vigo Šukteris 5428 V561 VB3 00:01:41 137
679 Alvita Mirecka 6167 S118 SL3 00:01:41 169
680 Inese Otomere 6036 S119 SL2 00:01:41 169
681 Zane Dziļuma 6045 S120 SL2 00:01:41 169
682 Dainis Zomerfelds 13133 V562 VZ3 00:01:42 135
683 Ulvis Kairovs 3224 EY V563 VZ3 00:01:42 135
684 Kaspars Aksenoks 3113 CSDD V564 VZ3 00:01:42 135
685 Māris Valainis 13127 Lubāna V565 VZ3 00:01:42 135
686 Artūrs Kreišmanis 3356 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V566 VZ3 00:01:42 135
687 Andris Lanka 3735 TRX Cēsis V567 VZ3 00:01:42 135
688 Vitālijs Poļetajevs 3167 DzSK Lokomotīve V568 VZ3 00:01:42 135
689 Sabīne Metāla 3753 S121 SZ3 00:01:42 168
690 Ivars Grobiņš 3559 V569 VZ3 00:01:42 135
691 Aivars Krjukovs 5216 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V570 VB2 00:01:42 135
692 Fadejs Precinieks 5331 V571 VB2 00:01:42 135
693 Kārlis Cinis 5362 V572 VB2 00:01:42 135
694 Sandra Vesere 5195 S122 SB2 00:01:42 168
695 Ivita Šale 5188 SSK Bebra S123 SB2 00:01:42 168
696 Sergejs Maslobojevs 6010 NRC Rīga V573 VL2 00:01:42 135
697 Aivars Šķudītis 5181 Latvijas Finieris V574 VB2 00:01:42 135
698 Linda Beldava 5164 VSK Noskrien Vāveres S124 SB2 00:01:42 168
699 Rolands Gritāns 5112 Biznesa parks ABAVA V575 VB3 00:01:42 135
700 Ainārs Jermacāns 5154 AkmensDizains.lv V576 VB2 00:01:42 135
701 Aigars Kokins 6130 Team Kažemāka/Train2WinLv V577 VL3 00:01:42 135
702 Jānis Kolužs 6039 Daugavpils Runners V578 VL2 00:01:42 135
703 Toms Pastars 4177 Jaunmārupe skrien V579 VZ3 00:01:43 134
704 Kaspars Spulle 13090 HAVI Logistics V580 VZ3 00:01:43 134
705 Andris Turciņš 3798 PH Print V581 VZ3 00:01:43 134
706 Ingus Mednis 3247 Saldus Boksa klubs V582 VZ3 00:01:43 134
707 Raimonds Lapiņš 3158 AkmensDizains.lv V583 VZ3 00:01:43 134
708 Mārtiņš Vaskis 3802 PH Print V584 VZ3 00:01:43 134
709 Samanta Krampe 3994 SS Arkādija S125 SZ2 00:01:43 166
710 Sandis Apenītis 3195 V585 VZ3 00:01:43 134
711 Zigmārs Mazulis 3702 V586 VZ3 00:01:43 134
712 Ilvars Janītis 13126 Eži V587 VZ3 00:01:43 134
713 Marcis Birste 3368 BRUSH V588 VZ3 00:01:43 134
714 Signija Elva Lapa 3490 Autostarts.lv S126 SZ2 00:01:43 166
715 Justīne Semjonova 3982 S127 SZ1 00:01:43 166
716 Juta Melberga 3944 S128 SZ3 00:01:43 166
717 Kristīne Reinholde 3015 Siguldas Maratona klubs S129 SZ3 00:01:43 166
718 Jānis Ausmanis 5294 SK Katrīna V589 VB3 00:01:43 134
719 Emīls Balodis 5397 VUGD V590 VB2 00:01:43 134
720 Didzis Sprūds 5166 V591 VB2 00:01:43 134
721 Normunds Zauls 5185 Limbaži V592 VB3 00:01:43 134
722 Jānis Pārums 5462 Lejas Mauragi / Projekts Etiopietis V593 VB2 00:01:43 134
723 Anita Saulīte 5500 VSK Burkānciems & Co S130 SB3 00:01:43 166
724 Mauro Gianluigi Motta 5266 adidas Runners | RIGA V594 VB2 00:01:43 134
725 Ainārs Kravalis 5206 Siguldas Maratona klubs V595 VB3 00:01:43 134
726 Oļegs Gulua 6189 LMD.LV V596 VL2 00:01:43 134
727 Anna PakalniŅa 5302 Interesantais Kaspars S131 SB2 00:01:43 166
728 Zane Bulāne 6211 Gentlemens Club/Supervaroņi S132 SL2 00:01:43 166
729 Anete Danelsone 5160 VSK Noskrien Blonde / Accenture S133 SZ2 00:01:43 166
730 Edgars Gargurnis 4154 V597 VZ3 00:01:44 133
731 Inga Kāpiņa 13152 VSK Noskrien Vāveres S134 SZ3 00:01:44 164
732 Leons Cīrulis 3671 V598 VZ3 00:01:44 133
733 Dace Jukuma 3785 S135 SZ3 00:01:44 164
734 Uģis Dreimanis 3358 Vecmārškalni V599 VZ3 00:01:44 133
735 Mārtiņš Kaķītis 3592 KoBalts V600 VZ3 00:01:44 133
736 Juris Kārkliņš 3914 Dobeles Dzirnavnieks V601 VZ3 00:01:44 133
737 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3111 VSK Noskrien S136 SZ3 00:01:44 164
738 Līga Salmane 3718 Sporta klubs WENDI S137 SZ3 00:01:44 164
739 Elmārs Āboltiņš 5418 a ko darīt ja nav? V602 VB2 00:01:44 133
740 Jānis Neimanis 5222 Talsu pakalnu sporta klubs V603 VB4 00:01:44 133
741 Matīss Ķeķers 5324 V604 VB2 00:01:44 133
742 Gatis Valdheims 5152 V605 VB2 00:01:44 133
743 Jēkabs Vinciuns 5487 V606 VB2 00:01:44 133
744 Artūrs Ipatenko 5471 V607 VB2 00:01:44 133
745 Agate Kristapsone 5320 PATRIA SPORTLAND S138 SB2 00:01:44 164
746 Arnis Mūrnieks 6073 V608 VL3 00:01:44 133
747 Roberts Černovs 6153 AS "Latvijas Finieris" V609 VL2 00:01:44 133
748 Inta Zīriuse 6241 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads S139 SL2 00:01:44 164
749 Donats Urtāns 3191 Lūša pēdās V610 VZ1 00:01:44 133
750 Edgars Krastiņš 3092 V611 VZ3 00:01:45 131
751 Raivis Mackevičs 13122 V612 VZ3 00:01:45 131
752 Gunnar Koitne 3816 V613 VZ3 00:01:45 131
753 Baiba Mazrima 4092 Saldus Boksa klubs S140 SZ3 00:01:45 163
754 Iveta Šķiņķe 3535 adidas Runners | Riga S141 SZ3 00:01:45 163
755 Amanda Aksenoka 3949 CSDD S142 SZ1 00:01:45 163
756 Linda Žukovska 3275 DNB Service Center S143 SZ3 00:01:45 163
757 Kristīne Mergina 3086 S144 SZ3 00:01:45 163
758 Juris Šķudītis 3507 Latvijas Finieris V614 VZ3 00:01:45 131
759 Viesturs Eglītis 15032 Vanagkalns V615 VBJ 00:01:45 131
760 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5261 S145 SB2 00:01:45 163
761 Artis Ivanovs 5097 V616 VB2 00:01:45 131
762 Oskars Zonne 5455 Acsaabols V617 VB2 00:01:45 131
763 Kārlis Kostjukovs 5479 Purva kurmji V618 VB2 00:01:45 131
764 Vitālijs Muzika 6042 VSK Noskrien V619 VL3 00:01:45 131
765 Gints Lejasmeiers 6221 Matisons Runner`s Club V620 VL3 00:01:45 131
766 Antra Dumbrovska 6033 S146 SL2 00:01:45 163
767 Juris Perunovs 6146 Maratona klubs/Zoorbagan V621 VL3 00:01:45 131
768 Krišjānis Neijs 6062 Pēdējās vietas pavēlnieki V622 VL2 00:01:45 131
769 Mareks Tumašs 6111 Knowledgeprice.com V623 VL3 00:01:45 131
770 Haralds Pūce 3399 Madona V624 VZ3 00:01:46 130
771 Paula Rozenvalde 3633 Kocēnu novads S147 SZ3 00:01:46 161
772 Stanislav Biktimirov 3006 VSK Noskrien V625 VZ3 00:01:46 130
773 Zane Lulle-Ertmane 3965 Swedbank S148 SZ3 00:01:46 161
774 Aleksejs Žiļcovs 13121 VAS Latvijas gaisa satiksme V626 VZ3 00:01:46 130
775 Jānis Labsvīrs 3136 Siguldas Maratona klubs V627 VZ3 00:01:46 130
776 Niklāvs Emīls Eglītis 5448 Jāņkalni V628 VBJ 00:01:46 130
777 Sandis Pavļukevičs 5466 V629 VB2 00:01:46 130
778 Guntis Leimanis 5472 V630 VB2 00:01:46 130
779 Kārlis Ertmanis 5237 BALTAIS V631 VB3 00:01:46 130
780 Jānis Rozenbergs 5416 V632 VB2 00:01:46 130
781 Elita Zālīte 5313 TRX Cēsis S149 SB3 00:01:46 161
782 Mārtiņš Krams 5066 V633 VB2 00:01:46 130
783 Edgars Goba 6084 Salaspils Zīriņi V634 VL3 00:01:46 130
784 Edgars Zaķis 5040 VSK Noskrien V635 VB2 00:01:46 130
785 Jānis Zālītis 3744 V636 VZ3 00:01:47 129
786 Dainis Muško 3000 Kartavkalnu buki V637 VZ3 00:01:47 129
787 Alex Bukovskis 4161 V638 VZ3 00:01:47 129
788 Kaspars Daube 3911 V639 VZ3 00:01:47 129
789 Marta Heringa 3856 SPORTLAND S150 SZ2 00:01:47 160
790 Linda Kristiāna Švirberga 3294 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S151 SZ2 00:01:47 160
791 Raimonds Polačenko 3721 Kalna Svēderi V640 VZ3 00:01:47 129
792 Ralfs Batarags 3396 V641 VZ2 00:01:47 129
793 Kristīne Ķibilde 3366 LMT S152 SZ2 00:01:47 160
794 Linda Ulmane 3163 S153 SZ3 00:01:47 160
795 Māris Plūme 5361 Swedbank V642 VB2 00:01:47 129
796 Edgars Dobelis 5005 V643 VB2 00:01:47 129
797 Laine Kuzmane 5013 S154 SB2 00:01:47 160
798 Artūrs Vadzis 6143 SPB RUN/Asics V644 VL2 00:01:47 129
799 Arvīds Germovs 6056 V645 VL3 00:01:47 129
800 Ilze Bergmane 6086 S155 SL2 00:01:47 160
801 Ginta Bogdanova 3458 S156 SZ2 00:01:48 158
802 Madars Rumbenieks 4060 Luminor V646 VZ3 00:01:48 128
803 Kristīne Urtāne 3987 S157 SZ3 00:01:48 158
804 Monika Sarva 3928 S158 SZ3 00:01:48 158
805 Tomass Mazurs 3140 V647 VZ1 00:01:48 128
806 Mikus Salcēvičs 3023 Evo V648 VZ3 00:01:48 128
807 Reinis Graviņš 4031 SPORTLAND V649 VZ2 00:01:48 128
808 Māris Bumbieris 3197 Latvijas Finieris V650 VZ3 00:01:48 128
809 Maija Pauniņa 3005 S159 SZ3 00:01:48 158
810 Ansis Kuplis 4063 WWW.RUNNING.LV V651 VZ3 00:01:48 128
811 Māris Sauka 4139 V652 VZ3 00:01:48 128
812 Renāte Dekante 3270 DNB Service Center S160 SZ3 00:01:48 158
813 Līga Zeme 3017 Kuldīga S161 SZ3 00:01:48 158
814 Aleksandrs Kņazevs 5468 V653 VB2 00:01:48 128
815 Nauris Auzenbahs 5144 DzSK Lokomotīve V654 VB3 00:01:48 128
816 Aigars Šics 5208 DNB Service Center V655 VB2 00:01:48 128
817 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres S162 SB2 00:01:48 158
818 Līva Medne 6001 PaBaso.lv S163 SL2 00:01:48 158
819 Mārtiņš Puriņš 5009 V656 VB2 00:01:48 128
820 Silvestrs Auders 3460 DEERED V657 VZ3 00:01:49 127
821 Kārlis Kurtišs 3859 SPORTLAND V658 VZ3 00:01:49 127
822 Ilga Ozoliņa 3271 DNB Service Center S164 SZ3 00:01:49 157
823 Armands Aġis 13148 KNAUF V659 VZ3 00:01:49 127
824 Aivars Aksenoks 3946 CSDD V660 VZ3 00:01:49 127
825 Sanita Kolna 3930 Madona S165 SZ3 00:01:49 157
826 Raivita Birkentāla 3312 Talsu pauguraines Zaķi S166 SZ3 00:01:49 157
827 Valters Osis 13093 Dziļi Violets V661 VZ3 00:01:49 127
828 Edgars Blūms 3060 Rush B V662 VZ3 00:01:49 127
829 Zane Priede 13118 SIMBA TEAM S167 SZ3 00:01:49 157
830 Egnārs Gudriķis 3068 ASICS V663 VZ3 00:01:49 127
831 Ivars Timko 3566 V664 VZ3 00:01:49 127
832 Toms Robats 3544 V665 VZ2 00:01:49 127
833 Gatis Molodcovs 3423 V666 VZ3 00:01:49 127
834 Iveta Biruma 3584 Archibald Greenfield S168 SZ3 00:01:49 157
835 Ingija Cēbere 3249 Saldus Boksa klubs S169 SZ3 00:01:49 157
836 Gunta Lebedoka 4002 OK Kurmis S170 SZ3 00:01:49 157
837 Anete Pažusa 3106 S171 SZ3 00:01:49 157
838 Edgars Velce 3488 V667 VZ3 00:01:49 127
839 Kyle Vesterdahl 3292 V668 VZ3 00:01:49 127
840 Gunta Kalniņa 3089 S172 SZ3 00:01:49 157
841 Linda Grīnberga 4087 S173 SZ3 00:01:49 157
842 Āris Kundziņš 5406 Grauda Spēks V669 VB3 00:01:49 127
843 Jānis Gailis 5146 Izturība V670 VB3 00:01:49 127
844 Gabriel Sibpanna 15043 NIA V671 VB2 00:01:49 127
845 Jānis Ozols 5400 SPORTLAND V672 VB2 00:01:49 127
846 Dāvis Kundziņš 5257 Engures vidusskola V673 VBJ 00:01:49 127
847 Aivars Lapa 5079 Autostarts.lv V674 VB3 00:01:49 127
848 Santa Žukovska 5316 S174 SB2 00:01:49 157
849 Aldis Sjucillo 5493 Latvijas Finieris V675 VB3 00:01:49 127
850 Arvis Skrējāns 6005 V676 VL2 00:01:49 127
851 Kalvis Silgals 6105 Surikati/NFS V677 VL2 00:01:49 127
852 Kaspars Vingris 16010 V678 VL2 00:01:49 127
853 Raitis Puriņš 6205 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V679 VL4 00:01:49 127
854 Jurģis Urtāns 6251 Lūša pēdās V680 VL2 00:01:49 127
855 Edgars Brokāns 3903 V681 VZ3 00:01:50 125
856 Miks Locis 3032 Lynxdojo V682 VZ3 00:01:50 125
857 Ilze Ozola 3444 Maratona klubs S175 SZ3 00:01:50 155
858 Nauris Enkuzens 3825 Swedbank V683 VZ3 00:01:50 125
859 Ieva Rukšāne 4075 S176 SZ3 00:01:50 155
860 Aija Briede 3129 Mellene S177 SZ3 00:01:50 155
861 Andis Ābele 3904 Ābeles V684 VZ3 00:01:50 125
862 Kristīne Rūja 3153 Team Kažemāka/Train2WinLv S178 SZ3 00:01:50 155
863 Kaspars Kumpiņš 3242 Knowledgeprice.com V685 VZ3 00:01:50 125
864 Valdis Vaišļa 3682 Swedbank V686 VZ3 00:01:50 125
865 Katrīna Levāne 3302 Engures sportam S179 SZ2 00:01:50 155
866 Renarts Andersons 5394 GJENSIDIGE V687 VB3 00:01:50 125
867 Oskars Ozoliņš 5372 Matisons Runner's Club V688 VB2 00:01:50 125
868 Māris Vizulis 5481 Luminor V689 VB2 00:01:50 125
869 Agris Spalviņš 5310 Rauna V690 VB4 00:01:50 125
870 Austris Vasiļevskis 5486 Exigen Services Latvia #optimized4running V691 VB3 00:01:50 125
871 Jolanta Krastiņa 6246 VSK Noskrien S180 SLJ 00:01:50 155
872 Jānis Kopmanis 5108 LSC V692 VB4 00:01:50 125
873 Linda Bērziņa 5350 S181 SB2 00:01:50 155
874 Žanis Lulle 6195 BALTAIS V693 VL2 00:01:50 125
875 Jānis Marčinkus 6110 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V694 VL4 00:01:50 125
876 Kristers Miķis 3404 V695 VZ1 00:01:51 124
877 Edgars Šelders 3939 V696 VZ3 00:01:51 124
878 Olga Sparāne 4029 S182 SZ3 00:01:51 154
879 Andris Mačevskis 3040 V697 VZ3 00:01:51 124
880 Justīne Apine 13161 S183 SZ3 00:01:51 154
881 Iveta Bērziņa 4165 adidas Runners I RIGA S184 SZ3 00:01:51 154
882 Iveta Brezinska 3784 S185 SZ3 00:01:51 154
883 Sandra Volodina 3675 gulbene S186 SZ3 00:01:51 154
884 Guntis Zvilna 3123 Biznesa parks ABAVA V698 VZ3 00:01:51 124
885 Peep Ristmägi 3455 JK Hermes V699 VZ3 00:01:51 124
886 Emīls Mūrēns 3770 V700 VZ2 00:01:51 124
887 Armands Šaraks 3067 V701 VZ3 00:01:51 124
888 Kristaps Ramiņš 13163 Filter V702 VZ3 00:01:51 124
889 Baiba Mežgaile 3216 LIMBAŽI SKRIEN S187 SZ3 00:01:51 154
890 Miķelis Vindavs 5544 Tikai Ciešanas V703 VZ3 00:01:51 124
891 Jana Kaļagina 5536 S188 SZ3 00:01:51 154
892 Ilze Olšteina 3880 Žurnāls SANTA S189 SZ3 00:01:51 154
893 Kaspars Stukuls 5330 V704 VB2 00:01:51 124
894 Igors Zinkevičs 5226 Team Kažemāka/Train2WinLv V705 VB2 00:01:51 124
895 Agris Veipāns 5499 V706 VB3 00:01:51 124
896 Jānis Actiņš 6034 VSK Noskrien V707 VL3 00:01:51 124
897 Konstantīns Vasiļjevs 5376 Dion SportLab V708 VB2 00:01:51 124
898 Ance Ziediņa 5502 mammadaba S190 SB2 00:01:51 154
899 Ina Balgalve 5071 S191 SB3 00:01:51 154
900 Pāvels Janovičs 5137 LSC V709 VB2 00:01:51 124
901 Oskars Briņķis 6113 DNB Service Center V710 VLJ 00:01:51 124
902 Ivo Zemturis 6023 V711 VL2 00:01:51 124
903 Raitis Vilsdorfs 3571 V712 VZ3 00:01:51 124
904 Ervīns Ozoliņš 6052 Concombres V713 VL3 00:01:51 124
905 Aldis Ločmelis 3346 V714 VZ3 00:01:52 123
906 Evija Līviņa 3329 Luminor S192 SZ3 00:01:52 153
907 Sandra Gaile 2582 Izturība S193 SZ3 00:01:52 153
908 Jānis Kaupers 3922 DPD V715 VZ3 00:01:52 123
909 Ilze Baumane 3108 S194 SZ3 00:01:52 153
910 Baiba Zvirbule 3118 S195 SZ3 00:01:52 153
911 Anete Geduševa 3854 ZVOC S196 SZ3 00:01:52 153
912 Liene Kalniņa 3550 SKRIENAM KOPĀ S197 SZ3 00:01:52 153
913 Filips Bibiks 4044 - V716 VZ3 00:01:52 123
914 Līga Brutāne 3874 Swedbank S198 SZ3 00:01:52 153
915 Gunita Miteniece 3473 S199 SZ3 00:01:52 153
916 Baiba Bolgzda 3072 S200 SZ3 00:01:52 153
917 Arturs Balašovs 13156 V717 VZ3 00:01:52 123
918 Raimonds Spēks 3218 KROKUS V718 VZ3 00:01:52 123
919 Reinis Polačenko 3443 HAVI Logistics V719 VZ3 00:01:52 123
920 Iveta Miķelsone 4004 Izturība S201 SZ3 00:01:52 153
921 Andžejs Stepančuks 5224 Noskrien Cēsis V720 VB2 00:01:52 123
922 Emīls Endele 5408 Kurmis OK V721 VB2 00:01:52 123
923 Didzis Raits 6025 Mana mīļākā komanda! V722 VL2 00:01:52 123
924 Teovils Alpe 3927 V723 VZ2 00:01:53 122
925 Mārcis Abizārs 3598 V724 VZ3 00:01:53 122
926 Agnese Ulanova 3372 Pūre S202 SZ3 00:01:53 151
927 Rūdolfs Strēlis 4157 V725 VZ3 00:01:53 122
928 Mārtiņš Sebris 3938 V726 VZ3 00:01:53 122
929 Andrejs Kirma 3102 V727 VZ3 00:01:53 122
930 Normunds Kagainis 3540 V728 VZ3 00:01:53 122
931 Ieva Zemarāja 3008 S203 SZ3 00:01:53 151
932 Helmuts Vilgerts 3896 DPD V729 VZ2 00:01:53 122
933 Jānis Vītols 5123 VSK Noskrien Seniori V730 VB4 00:01:53 122
934 Aigars Teivāns 5260 run-Gaston-run V731 VB2 00:01:53 122
935 Klāvs Sveķis 13139 V732 VZ3 00:01:54 121
936 Jānis Siliņš 4072 COMEDIA V733 VZ3 00:01:54 121
937 Aigars Bērziņš 3977 V734 VZ3 00:01:54 121
938 Beāte Saleniece 4169 S204 SZ3 00:01:54 150
939 Edgars Marcinkevičs 3482 V735 VZ3 00:01:54 121
940 Alvis GalviŅŠ 4009 BuzzerBeaters V736 VZ3 00:01:54 121
941 Māris Dambis 3084 INSALVO V737 VZ3 00:01:54 121
942 Marta Dieviņa 4079 S205 SZ3 00:01:54 150
943 Pēteris Spuriņš 5012 DOMDARIS V738 VB2 00:01:54 121
944 Rinalds Zeltiņš 5515 KMKVP V739 VB3 00:01:54 121
945 Haralds Krievs 6030 :) V740 VL3 00:01:54 121
946 Linda Loce 5018 Lynxdojo S206 SB2 00:01:54 150
947 Renārs Pūce 3808 V741 VZ3 00:01:55 120
948 Rolands Rozītis 3156 V742 VZ3 00:01:55 120
949 Georgijs Volodins 3233 V743 VZ2 00:01:55 120
950 Jānis Purniņš 4121 Loppet Team V744 VZ3 00:01:55 120
951 Dārta Otomere 3452 S207 SZ3 00:01:55 149
952 Mārtiņš Bērziņš 3760 V745 VZ3 00:01:55 120
953 Kristīne Budigina 4129 KSMR Fitness S208 SZ3 00:01:55 149
954 Toms Straume 3478 VIVOBAREFOOT V746 VZ2 00:01:55 120
955 Inese Macuka 3190 Lūša pēdās S209 SZ3 00:01:55 149
956 Guna Grosa 3877 S210 SZ3 00:01:55 149
957 Valdis Sirsniņš 3082 Jaunmārupe V747 VZ3 00:01:55 120
958 Gundars Bēms 3018 V748 VZ3 00:01:55 120
959 Armands Rabovičs 5440 Liepāja V749 VB2 00:01:55 120
960 Toms Kaufmanis 6060 Maratona klubs V750 VL2 00:01:55 120
961 Kristīne Slikšāne 5053 VSK Noskrien S211 SB3 00:01:55 149
962 Edgars Bikse 3323 Latvijas Finieris V751 VZ3 00:01:56 119
963 Eduards Reneslācis 3926 Annvil V752 VZ3 00:01:56 119
964 Sandis Dzērve 3582 V753 VZ3 00:01:56 119
965 Diāna Dzene 4149 S212 SZ3 00:01:56 147
966 Didzis Galauliņš 3935 Es un es pats V754 VZ3 00:01:56 119
967 Liene Labsvīra 3135 Siguldas Maratona klubs S213 SZ3 00:01:56 147
968 Armands Ķirītis 3525 #VismaActive V755 VZ3 00:01:56 119
969 Jurģis Jurčenko 13116 V756 VZ3 00:01:56 119
970 Rihards Spilva 5354 Blome V757 VB2 00:01:56 119
971 Aleksandrs Antonovs 5443 &A V758 VB3 00:01:56 119
972 Ilze Sermolīte 5291 Zemgales ziņas S214 SB3 00:01:56 147
973 Agris Krumbergs 5072 Līkā kalna rambātāji V759 VB3 00:01:56 119
974 Edmunds Gržibovskis 6013 SK Dzērvene V760 VL3 00:01:56 119
975 Līga Rone 3613 S215 SZ3 00:01:57 146
976 Jānis Lācis 13162 Adidas runners Riga V761 VZ3 00:01:57 118
977 Kaspars Ivanovs 3846 V762 VZ3 00:01:57 118
978 Juris Gaidelis 3740 Maratona klubs V763 VZ3 00:01:57 118
979 Inga Miezīte 3408 TRXCēsis S216 SZ3 00:01:57 146
980 Aigars Kājiņš 3001 AK V764 VZ3 00:01:57 118
981 Mārtiņš Indriksons 5219 Persiku raķetes V765 VB2 00:01:57 118
982 Jekabs Kalnajs 5449 Interesantais Kaspars V766 VB2 00:01:57 118
983 Jānis Straukmanis 5520 V767 VB2 00:01:57 118
984 Jānis Važņevičs 6223 BALTAIS V768 VL4 00:01:57 118
985 Ģirts Pijols 3799 PH Print V769 VZ2 00:01:58 117
986 Amanda Ciguze 3609 S217 SZ2 00:01:58 145
987 Līga Kaspare 3353 S218 SZ3 00:01:58 145
988 Edgars Paegle 3445 V770 VZ3 00:01:58 117
989 Evita Rozenfelde 13142 - S219 SZ3 00:01:58 145
990 Normunds Stepāns 3418 V771 VZ3 00:01:58 117
991 Rinalds Aļeksjonoks 3502 V772 VZ3 00:01:58 117
992 Uldis Krauklis 4082 Accenture > Be Yourself & Make a difference V773 VZ3 00:01:58 117
993 Arnita Sorokina 3736 S220 SZ3 00:01:58 145
994 Olavs Ķiecis 4168 V774 VZ3 00:01:58 117
995 Henrijs Eglītis 13132 - V775 VZ3 00:01:58 117
996 Inga Jurčinska 3739 OC Vision S221 SZ3 00:01:58 145
997 Scot Vesterdahl 3658 V776 VZ3 00:01:58 117
998 Aija Rozenfelde 4008 Jaunmārupe skrien S222 SZ3 00:01:58 145
999 Jaan Vehlmann 3454 JK Hermes V777 VZ3 00:01:58 117
1000 Toms Bērziņš 15042 Plastik Valmiera V778 VB2 00:01:58 117
1001 Edgars Lešinskis 5485 Siguldas Maratona klubs V779 VB3 00:01:58 117
1002 Ralfs Jumiķis 5524 SPORTLAND V780 VBJ 00:01:58 117
1003 Kristaps Pugačs 6193 SPORTLAND V781 VL2 00:01:58 117
1004 Olafs Smiltnieks 6176 Olainfarm V782 VL3 00:01:58 117
1005 Igors Jegorovs 6227 V783 VL2 00:01:58 117
1006 Ilja Belajevs 6229 Zoorbagan V784 VL3 00:01:58 117
1007 Austris Lepiksons 6159 Alusala V785 VL3 00:01:58 117
1008 Iveta Leja 6233 VSK Noskrien S223 SL3 00:01:58 145
1009 Gerda Miglava 3296 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S224 SZ2 00:01:59 144
1010 Mareks Lazda 13109 Rīgas satiksme V786 VZ3 00:01:59 116
1011 Oskars Blaus 3295 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V787 VZ3 00:01:59 116
1012 Monta Cimdiņa 3578 S225 SZ3 00:01:59 144
1013 Linda Sinka 3879 3 buki S226 SZ3 00:01:59 144
1014 Marika Toma 3747 Swedbank S227 SZ3 00:01:59 144
1015 Kaspars Salenieks 3229 EY V788 VZ3 00:01:59 116
1016 Līga Cebule 4091 EY S228 SZ3 00:01:59 144
1017 Karina Jodčika 3390 Luminor S229 SZ3 00:01:59 144
1018 Agra Ieleja 3183 VSK Noskrien Divplākšņi S230 SZ3 00:01:59 144
1019 Lelde Grīnvalde 3787 S231 SZ3 00:01:59 144
1020 Agnese Irbīte 3391 VSK Noskrien S232 SZ3 00:01:59 144
1021 Aira Semjonova 3981 S233 SZ3 00:01:59 144
1022 Mārtiņš Vadzis 5314 V789 VB2 00:01:59 116
1023 Toms Rajunčus 5230 Luminor V790 VB2 00:01:59 116
1024 Madara Elksne 5000 Cipariņi S234 SB2 00:01:59 144
1025 Agita Grizāne 6027 VSK Noskrien S235 SL3 00:01:59 144
1026 Sandra Rocēna 6021 Izturība S236 SL3 00:01:59 144
1027 Sintija Gertāne 3297 DNB Service Center S237 SZ3 00:02:00 143
1028 Renārs Reiniks 3483 V791 VZ3 00:02:00 115
1029 Ivars Zariņš 3796 Santa V792 VZ3 00:02:00 115
1030 Juris Līpacis 3142 V793 VZ3 00:02:00 115
1031 Ivars Lapše 3151 DzSK Lokomotīve V794 VZ3 00:02:00 115
1032 Rūta Barone 4150 TRX Cēsis S238 SZ3 00:02:00 143
1033 Pēteris Micāns 4038 OK Kurmis V795 VZ3 00:02:00 115
1034 Viktorija Raubiško 3409 Swedbank S239 SZ3 00:02:00 143
1035 Anete Ozoliņa 3860 SPORTLAND S240 SZ3 00:02:00 143
1036 Agnese Zarīte 3897 S241 SZ3 00:02:00 143
1037 Evita Riekstiņa 5003 S242 SB2 00:02:00 143
1038 Raimonds Rozītis 15039 Mailigen V796 VB2 00:02:00 115
1039 Valdis Lepiksons 5410 Auseklis IK V797 VB3 00:02:00 115
1040 Atis Caune 6225 ELEVATION V798 VL2 00:02:00 115
1041 Edgars Aleksejevs 16019 “Veču lauks” V799 VLJ 00:02:00 115
1042 Andris Melnis 6240 Olainfarm V800 VL2 00:02:00 115
1043 Andis Romanovs 4022 SPORTLAND V801 VZ2 00:02:01 114
1044 Emīls Šulcs 3948 V802 VZ2 00:02:01 114
1045 Mareks Bokta 3424 V803 VZ3 00:02:01 114
1046 Signe Vilcāne 4054 Team Kažemāka/Train2WinLv S243 SZ3 00:02:01 141
1047 Ieva Marta Gintere 3438 S244 SZ3 00:02:01 141
1048 Zane Deimante 3916 S245 SZ3 00:02:01 141
1049 Raimonds Briņķis 3992 DABAS DOTS V804 VZ3 00:02:01 114
1050 Dāvids Fuksis 4098 V805 VZ3 00:02:01 114
1051 Mārtiņš Grandāns 4005 Team Ondatra V806 VZ3 00:02:01 114
1052 Toms Janušs 3131 V807 VZ2 00:02:01 114
1053 Andris Rozentāls 3194 AR V808 VZ3 00:02:01 114
1054 Ilvija Bendzika 3990 S246 SZ3 00:02:01 141
1055 Aldis Krauze 3189 Exigen Services Latvia #optimized4running V809 VZ3 00:02:01 114
1056 Esuards Ļipinskis 905523 V810 VZ3 00:02:01 114
1057 Artis Liepiņš 3493 V811 VZ3 00:02:01 114
1058 Matīss Lakovics 5405 Gjensidige V812 VB2 00:02:01 114
1059 Aivars Ozolnieks 5441 Saulkrasti V813 VB3 00:02:01 114
1060 Aiva Liepiņa 5476 SPORTLAND S247 SB2 00:02:01 141
1061 Agnese Kundziņa 5414 S248 SB2 00:02:01 141
1062 Andris Jansons 5105 VSK Noskrien V814 VB4 00:02:01 114
1063 Kaspars Briedis 3243 Saldus Boksa klubs V815 VZ3 00:02:02 113
1064 Arta Renāte Rulle 3955 Kocēnu novads 1 S249 SZ2 00:02:02 140
1065 Vita Duļbinska 4017 SPORTLAND S250 SZ3 00:02:02 140
1066 Toms Laimiņš 4014 V816 VZ2 00:02:02 113
1067 Didzis Krigers 13091 V817 VZ3 00:02:02 113
1068 Māris Krūmiņš 3417 Amanda Forsa V818 VZ3 00:02:02 113
1069 Liene Mudrova 3679 S251 SZ3 00:02:02 140
1070 Evita Zemlīte 4097 Siguldas Maratona klubs S252 SZ3 00:02:02 140
1071 Elīna Sedleniece 4045 S253 SZ3 00:02:02 140
1072 Jānis Dubovičs 5553 Tomāti V819 VZ3 00:02:02 113
1073 Evita Pauriņa 3505 S254 SZ3 00:02:02 140
1074 Agnese Briede 3585 S255 SZ2 00:02:02 140
1075 Alise Griķe 3028 Daugavpils Runners S256 SZ3 00:02:02 140
1076 Gints Berņikovs - Bondars 5366 V820 VB2 00:02:02 113
1077 Jānis Pugačs 5325 Alusvēders V821 VB2 00:02:02 113
1078 Armands Sudrabs 5364 VSK/Noskrien V822 VB3 00:02:02 113
1079 Juris Opeņhovskis 5084 V823 VB2 00:02:02 113
1080 Helēna Ločmele 5244 S257 SB2 00:02:02 140
1081 Sanda Terela 3186 S258 SZ3 00:02:03 139
1082 Nora Baranovska 3754 S259 SZ3 00:02:03 139
1083 Normunds Čanižs 13114 V824 VZ3 00:02:03 112
1084 Ieva Lorence 3552 S260 SZ3 00:02:03 139
1085 Guntis Domburs 3599 Individual V825 VZ3 00:02:03 112
1086 Aldis Voitenko 3615 V826 VZ3 00:02:03 112
1087 Santa Bivbāne 3426 S261 SZ3 00:02:03 139
1088 Elīna Birģele 3199 S262 SZ2 00:02:03 139
1089 Niks Alpēns 4156 - V827 VZ2 00:02:03 112
1090 Edvīns Helmanis 3871 AMSERV TEAM V828 VZ3 00:02:03 112
1091 Kitija Voitehoviča 3643 Olainfarm S263 SZ3 00:02:03 139
1092 Zane Zālīte 3640 TRXCēsis S264 SZ3 00:02:03 139
1093 Linda Žūriņa 3222 EY S265 SZ3 00:02:03 139
1094 Aleksandrs Voino 3127 V829 VZ3 00:02:03 112
1095 Židre Seikstuļa 5552 S266 SZ3 00:02:03 139
1096 Marina Smirnova 3788 EY S267 SZ2 00:02:03 139
1097 Jente Marit Althuis 5513 S268 SB2 00:02:03 139
1098 Aleksis Orlovs 5135 V830 VB3 00:02:03 112
1099 Zane Pakalniece 13123 S269 SZ3 00:02:04 138
1100 Iveta Kalēja 3024 S270 SZ3 00:02:04 138
1101 Kristaps Radvilavičs 3657 3D Running V831 VZ3 00:02:04 111
1102 Anete Bruževica 3330 Luminor S271 SZ3 00:02:04 138
1103 Evita Taurene 3236 GULBENE S272 SZ3 00:02:04 138
1104 Ieva Leitlande 3610 VSK Burkānciems & Co S273 SZ3 00:02:04 138
1105 Sandra Stūrīte 3534 S274 SZ3 00:02:04 138
1106 Jan Fikrle 4112 RK Svatā V832 VZ1 00:02:04 111
1107 Santa Koziorova 3619 Trakās Vāveres un Rieksti S275 SZ3 00:02:04 138
1108 Juris Redisons 5133 Tērvetes dabas parks V833 VB3 00:02:04 111
1109 Roberts Ivzāns 5145 Ogre V834 VB3 00:02:04 111
1110 Arturs Vanags 15040 newhouse.lv V835 VB2 00:02:04 111
1111 Ilona Balode 5217 Salacgrīvas Roņi S276 SB3 00:02:04 138
1112 Ivars Sedlenieks 6248 TRX CĒSIS V836 VL4 00:02:04 111
1113 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 3071 V837 VZ1 00:02:04 111
1114 Agnis Dadzis 3119 V838 VZ3 00:02:05 110
1115 Andis Londenbergs 3797 V839 VZ3 00:02:05 110
1116 Armands Rudņickis 3873 AMSERV TEAM V840 VZ3 00:02:05 110
1117 Jānis Vītiņš 3651 Klinšu ērgļi V841 VZ3 00:02:05 110
1118 Janis Ronis 3614 V842 VZ3 00:02:05 110
1119 Dāniels Ziemelis 3351 Ašās kājas ZID V843 VZ1 00:02:05 110
1120 Zane Dāvidsone 3407 S277 SZ3 00:02:05 137
1121 Andris Linarts 4170 V844 VZ3 00:02:05 110
1122 Dainis Romāns 3324 V845 VZ2 00:02:05 110
1123 Santa Gaile 3188 Exigen Services Latvia #optimized4running S278 SZ3 00:02:05 137
1124 Anrijs Daile 5447 Veču lauks V846 VBJ 00:02:05 110
1125 Mārtiņš Mazlazdiņš 5063 V847 VB2 00:02:05 110
1126 Mārtiņš Bērziņš 5386 KURMIS OK V848 VB2 00:02:05 110
1127 Juris Misters 5256 V849 VB2 00:02:05 110
1128 Danute Fibiga-Daukšte 5080 S279 SB3 00:02:05 137
1129 Vjačeslavs Ņebogatihs 6141 V850 VL2 00:02:05 110
1130 Māris Ādamsons 6214 Limbaži SKRIEN V851 VL2 00:02:05 110
1131 Zane Muceniece 6065 S280 SL2 00:02:05 137
1132 Ivo Pušņins 3021 V852 VZ3 00:02:06 110
1133 Helmuts Baņukalns 3556 Domas Dabā V853 VZ3 00:02:06 110
1134 Daumants Rodrigo Beinars 3365 Guddžobs guddans V854 VZ2 00:02:06 110
1135 Lenārs Zeihmanis 3762 RECK V855 VZ3 00:02:06 110
1136 Krists Pakulis 3447 DOBELE V856 VZ3 00:02:06 110
1137 Olga Eglīte 4182 S281 SZ3 00:02:06 136
1138 Viktors Griņevičs 3691 ABC Software V857 VZ3 00:02:06 110
1139 Sabīne Prikule 3359 Pingvīni S282 SZ3 00:02:06 136
1140 Evija Kļave 3519 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S283 SZ3 00:02:06 136
1141 Līga Ganiņa 13108 S284 SZ3 00:02:06 136
1142 Zane Alsberga 3479 Interesantais Kaspars S285 SZ2 00:02:06 136
1143 Ieva Leikarte 3007 S286 SZ3 00:02:06 136
1144 Valters Kinna 3737 Baltezera skreejeeji V858 VZ3 00:02:06 110
1145 Kristaps Ziediņš 4164 V859 VZ3 00:02:06 110
1146 Ronalds Purgailis 3823 V860 VZ3 00:02:06 110
1147 Ilze Vācere 4151 VSK Noskrien Train2Win S287 SZ3 00:02:06 136
1148 Aigars Kļaviņš 3480 Laiks kā jūra V861 VZ3 00:02:06 110
1149 Linda Grīnberga 4001 S288 SZ3 00:02:06 136
1150 Viktors Koziorovs 4179 Trakās Vāveres un Rieksti V862 VZ3 00:02:06 110
1151 Imants Vadzis 6188 RARE Team V863 VL2 00:02:06 110
1152 Krišjānis Krūmiņš 15029 V864 VB2 00:02:06 110
1153 Natalija Zeņina 5334 S289 SB3 00:02:06 136
1154 Kristīne Slaidiņa 5238 Baldones skriešanas komanda S290 SB2 00:02:06 136
1155 Dainis Saukāns 6015 V865 VL3 00:02:06 110
1156 Māris Strazdiņš 5307 STRAZDIŅI V866 VB3 00:02:06 110
1157 Sintija Berga-Grīnfelde 5356 Nūjo vesels S291 SB2 00:02:06 136
1158 Vija Olte 6155 S292 SL2 00:02:06 136
1159 Uģis Bents 6075 V867 VL2 00:02:06 110
1160 Dzintra Kārkliņa 3394 S293 SZ3 00:02:07 135
1161 Rinalds Rūsis 3388 Luminor V868 VZ3 00:02:07 109
1162 Vilmārs Mangalis 3059 Pēdējā Elpa V869 VZ3 00:02:07 109
1163 Krišs Borītis 3120 B klase V870 VZ3 00:02:07 109
1164 Dita Kazakeviča 3433 S294 SZ2 00:02:07 135
1165 Toms Stonkus 3413 V871 VZ3 00:02:07 109
1166 Madara Štorha 3665 Pazudušais azimuts S295 SZ3 00:02:07 135
1167 Gatis Vilaks 3062 WildOnes V872 VZ3 00:02:07 109
1168 Ruta Saliņa 3109 S296 SZ3 00:02:07 135
1169 Kristīne Karamiševa 5534 Siguldas Maratona klubs S297 SZ3 00:02:07 135
1170 Kaspars Vaivods 5165 KKDE V873 VB2 00:02:07 109
1171 Agita Gritāne 5113 Biznesa parks ABAVA S298 SB3 00:02:07 135
1172 Aigars Bergs 5506 Gjensidige V874 VB2 00:02:07 109
1173 Aigars Lūsis 6127 Talsu pakalnu sporta klubs V875 VL4 00:02:07 109
1174 Lita Marauska 5069 SK Katrīna S299 SB3 00:02:07 135
1175 Guntars Priede 5045 V876 VB2 00:02:07 109
1176 Jānis Birģelis 5051 V877 VB3 00:02:07 109
1177 Ruta Šķipare 6096 Lūša pēdās S300 SL3 00:02:07 135
1178 Marta Zumberga 6139 S301 SL2 00:02:07 135
1179 Jānis Laganovskis 6067 VSK Noskrien V878 VL2 00:02:07 109
1180 Atis Bērziņš 5271 V879 VB3 00:02:07 109
1181 Raivis Ruskulis 3709 Aizdevums.lv V880 VZ3 00:02:08 108
1182 Madara Kraukle 3806 S302 SZ3 00:02:08 134
1183 Līga Putniņa 3110 PP S303 SZ3 00:02:08 134
1184 Līga Linuža 13117 S304 SZ3 00:02:08 134
1185 Sergejs Konopļins 4057 Luminor V881 VZ3 00:02:08 108
1186 Olga Vasiļjeva 3622 S305 SZ3 00:02:08 134
1187 Liena Ziemele 3865 SPORTLAND S306 SZ3 00:02:08 134
1188 Kintija Celmiņa 4036 SPORTLAND S307 SZ2 00:02:08 134
1189 Santa Roze 3185 VSK Noskrien Divplākšņi S308 SZ3 00:02:08 134
1190 Ilze Zvīdriņa 3126 S309 SZ3 00:02:08 134
1191 Arta Spridzāne 5542 S310 SZ3 00:02:08 134
1192 Ligita Ķirīte 3526 #Vismaactive S311 SZ3 00:02:08 134
1193 Olga Turoviča 3641 S312 SZ3 00:02:08 134
1194 Sandra Krasucka 3246 S313 SZ3 00:02:08 134
1195 Jānis Šliseris 5117 V882 VB2 00:02:08 108
1196 Aivis Mitenieks 5276 Swedbank V883 VB2 00:02:08 108
1197 Zanda Kārkliņa 5239 Baldones skriešanas komanda S314 SB3 00:02:08 134
1198 Andris Limanāns 6158 Limanāni V884 VL2 00:02:08 108
1199 Kristīne Sekace 5318 Kustību telpa S315 SB2 00:02:08 134
1200 Jānis Svīķis 6182 V885 VL2 00:02:08 108
1201 Kaidi Keir Kukk 16012 Team Kažemāka/Train2WinLv S316 SLJ 00:02:08 134
1202 Artūrs Jermolovs 6164 VSK Noskrien V886 VL2 00:02:08 108
1203 Pēteris Leja 6079 V887 VL4 00:02:08 108
1204 Ingars Šakalis 6037 VSK Noskrien V888 VL2 00:02:08 108
1205 Krista Ķelpa 3589 S317 SZ2 00:02:08 134
1206 Kaspars Rullis 3789 V889 VZ3 00:02:09 107
1207 Linda Bērziņa 3248 Saldus Boksa klubs S318 SZ3 00:02:09 133
1208 Dzintars Boldāns 3150 DzSK Lokomotīve V890 VZ3 00:02:09 107
1209 Sintija Ozola 3683 ZVOC S319 SZ2 00:02:09 133
1210 Zanda Mihailova 3342 S320 SZ3 00:02:09 133
1211 Māris Lazdiņš 3529 Patisoni V891 VZ3 00:02:09 107
1212 Dana Rudzīte-Ločmele 3345 S321 SZ3 00:02:09 133
1213 Evija Šveca 3763 EKO O S322 SZ3 00:02:09 133
1214 Arnis Kārkliņš 3532 V892 VZ3 00:02:09 107
1215 Linda Pavļuta 3453 LV100 S323 SZ3 00:02:09 133
1216 Viktors Artamonovs 13138 AUTO KADA V893 VZ3 00:02:09 107
1217 Elīna Gloda 4109 S324 SZ3 00:02:09 133
1218 Eva Matīsa 3998 Ātrās ļipas S325 SZ3 00:02:09 133
1219 Normunds Grava 5062 V894 VB3 00:02:09 107
1220 Juris Grodnis 5088 KROKUS V895 VB4 00:02:09 107
1221 Laura Igaviņa 5273 SK Lejasciems S326 SBJ 00:02:09 133
1222 Arnis Kuzmanis 6085 AkmensDizains.lv V896 VL3 00:02:09 107
1223 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas V897 VL3 00:02:09 107
1224 Ilva Kārkliņa 6192 SPORTLAND S327 SL3 00:02:09 133
1225 Ilze Talmane 5247 Matisons runners club S328 SB3 00:02:09 133
1226 Anna Konovalova 3666 S329 SZ2 00:02:10 132
1227 Uldis Glāzers 4172 V898 VZ3 00:02:10 106
1228 Agnese Zīmele 4114 SK Tērauds S330 SZ3 00:02:10 132
1229 Ilze Goša 3631 Maratona klubs S331 SZ3 00:02:10 132
1230 Laura Valaine 3729 S332 SZ3 00:02:10 132
1231 Santa Birģele 3027 S333 SZ3 00:02:10 132
1232 Igors Mihaļevs 3202 Jēkabpils V899 VZ3 00:02:10 106
1233 Gatis GrandĀns 13113 V900 VZ3 00:02:10 106
1234 Andris Riekstiņš 4119 V901 VZ3 00:02:10 106
1235 Ieva Meijere 4134 Team Kažemāka/Train2WinLv S334 SZ3 00:02:10 132
1236 Anda Ozoliņa 3355 S335 SZ3 00:02:10 132
1237 Zane Visendorfa 3834 SPORTLAND S336 SZ3 00:02:10 132
1238 Rita Markova 3564 Nacionālā aizsardzības akadēmija S337 SZ2 00:02:10 132
1239 Gunta Brazauska 4175 S338 SZ3 00:02:10 132
1240 Reinis Sparāns 3773 RARE Team V902 VZ3 00:02:10 106
1241 Reinis Kalniņš 4145 Trakie mežā V903 VZ2 00:02:10 106
1242 Inguna Semjonova 3401 Zemgales Ziņas S339 SZ3 00:02:10 132
1243 Edgars Sondors 4040 SPORTLAND V904 VZ3 00:02:10 106
1244 Irēna Gedroviča 3041 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S340 SZ3 00:02:10 132
1245 Janeks Briedis 3565 V905 VZ3 00:02:10 106
1246 Reinis Virsis 3649 V906 VZ3 00:02:10 106
1247 Iveta Krūmiņa 3708 Swedbank S341 SZ3 00:02:10 132
1248 Zanda Strazdiņa 3555 STRAZDIŅI S342 SZ3 00:02:10 132
1249 KristĪne Podvinska 3676 Train2win S343 SZ3 00:02:10 132
1250 Ivars Āboltiņš 3215 Lynxdojo V907 VZ3 00:02:10 106
1251 Vents Strautmanis 3244 V908 VZ3 00:02:10 106
1252 Laura Van Rosuma 905522 S344 SZ3 00:02:10 132
1253 Kristīne Jansone 5454 Swedbank S345 SB3 00:02:10 132
1254 Ieva Tāle-Stangute 5240 Baldones skriešanas komanda S346 SB2 00:02:10 132
1255 Mairita Bērziņa 5267 S347 SB2 00:02:10 132
1256 Anna Brokāne 5029 Solis Dabā S348 SB2 00:02:10 132
1257 Kārlis Dišlers 4126 Engures sportam V909 VZ3 00:02:11 105
1258 Valters Babris 3316 MADONA V910 VZ3 00:02:11 105
1259 Ralfs Miļušis 3508 Latvijas Finieris V911 VZ3 00:02:11 105
1260 Jurģis Ķikulis 3600 V912 VZ3 00:02:11 105
1261 Egita Ošiņa 4132 S349 SZ2 00:02:11 131
1262 Kārlis Krīgalis 3375 V913 VZ3 00:02:11 105
1263 Irina Tikāne-millere 4160 S350 SZ3 00:02:11 131
1264 Anete Šteinberga 13143 S351 SZ3 00:02:11 131
1265 Erlands Krivans 3795 V914 VZ3 00:02:11 105
1266 Pārsla Sizova 3459 S352 SZ3 00:02:11 131
1267 Inga Vīksna 3527 Vaidava S353 SZ3 00:02:11 131
1268 Armands Bricis 3611 V915 VZ3 00:02:11 105
1269 Ivonna Stefanišina 3326 Luminor S354 SZ3 00:02:11 131
1270 Katrīna Jencīte 3328 Luminor S355 SZ3 00:02:11 131
1271 Līga Keino 3003 S356 SZ3 00:02:11 131
1272 Daina Arāja 4094 Olainfarm S357 SZ3 00:02:11 131
1273 Rihards Dziedātājs 5210 Draugiem Group V916 VB2 00:02:11 105
1274 Marta Lapiņa 5091 KVISVIKI S358 SB2 00:02:11 131
1275 Agris Meilerts 5180 Latvijas Finieris V917 VB3 00:02:11 105
1276 Anita Fišere 5304 S359 SB2 00:02:11 131
1277 Kristīne Krista Lejniece 5460 Zemgales Ziņas S360 SBJ 00:02:11 131
1278 Terry Buehl 6132 V918 VL3 00:02:11 105
1279 Sabīne Eglīte 5096 Jāņkalni S361 SB2 00:02:11 131
1280 Diāna Kīne 5396 S362 SB2 00:02:11 131
1281 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien S363 SL2 00:02:11 131
1282 Mārcis Jukēvics 3975 V919 VZ3 00:02:12 105
1283 Dmitrijs Todorovs 3673 V920 VZ3 00:02:12 105
1284 Dzintars Kriķis 3369 Labo sajūtu kolekcionārs V921 VZ3 00:02:12 105
1285 Ieva Freidenfelde 3487 S364 SZ3 00:02:12 130
1286 Anna Ozoliņa 13168 S365 SZ3 00:02:12 130
1287 Krista Nītiņa 4049 Pērkons S366 SZ3 00:02:12 130
1288 Andris Rupais 3650 OK Ozons V922 VZ3 00:02:12 105
1289 Diana Horohorina 3278 DNB Service Center S367 SZ2 00:02:12 130
1290 Lana Lindermane 3360 S368 SZ3 00:02:12 130
1291 Arvo Soosalu 3456 JK Hermes V923 VZ3 00:02:12 105
1292 Niklāvs Biernis 3847 V924 VZ3 00:02:12 105
1293 Aija Rogāle 3078 KROKUS S369 SZ3 00:02:12 130
1294 Markuss Gaļinovskis 3885 Run 4 Sun V925 VZ1 00:02:12 105
1295 Zane Šmite 3931 S370 SZ3 00:02:12 130
1296 Mārtiņš Eglitis 5450 V926 VBJ 00:02:12 105
1297 Matīss Zilgalvis 5432 V927 VB2 00:02:12 105
1298 Marija Vasiļjeva 5391 PH Print S371 SB2 00:02:12 130
1299 Guna Berlande 3382 TeamKažemāka/Train2WinLv S372 SZ3 00:02:12 130
1300 Viesturs Misiņš 3046 V928 VZ3 00:02:13 104
1301 Aiva Kukmilka 3361 S373 SZ3 00:02:13 129
1302 Marta Klaucāne 3783 Swedbank S374 SZ3 00:02:13 129
1303 Helēna Gabrāne 3654 S375 SZ2 00:02:13 129
1304 Dārta Konošonoka 4171 S376 SZ3 00:02:13 129
1305 Natālija Lesiņa 3901 OptiO S377 SZ3 00:02:13 129
1306 Viktorija Katarina 3467 Kukuruzņiki S378 SZ3 00:02:13 129
1307 Sanita Bērziņa 3991 Swedbank S379 SZ3 00:02:13 129
1308 Laura Priedīte 4104 S380 SZ3 00:02:13 129
1309 Katrīna Miška Idū 3435 S381 SZ3 00:02:13 129
1310 Inga Dreimane 3963 S382 SZ3 00:02:13 129
1311 Indra Anckiņa 3680 S383 SZ3 00:02:13 129
1312 Ilze Tomiņa - Stare 3091 KROKUS S384 SZ3 00:02:13 129
1313 Anna Proskurina 5242 S385 SB2 00:02:13 129
1314 Oskars Brasliņš 6172 TRX Cēsis V929 VL2 00:02:13 104
1315 Miks Gabdulļins 3381 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" V930 VZ2 00:02:14 103
1316 Armands Ķiploks 3547 mammadaba V931 VZ3 00:02:14 103
1317 Inga Paškovska 3567 IB Ski Team S386 SZ3 00:02:14 128
1318 Raimonds Švanks 3182 ATKAL JAUNS NAMS V932 VZ3 00:02:14 103
1319 Patrīcija Keita Krumberga 3064 Līkā kalna rambātāji S387 SZ2 00:02:14 128
1320 Santa Japeniņa 3047 S388 SZ3 00:02:14 128
1321 Ilze Kumpiņa 3143 S389 SZ3 00:02:14 128
1322 Iveta Kaverska 4034 SPORTLAND S390 SZ3 00:02:14 128
1323 Inese Feldmane 12084 Lubāna S391 SZ3 00:02:14 128
1324 Agnese Klints 3061 Rush B S392 SZ3 00:02:14 128
1325 Edgars Kļaviņš 13128 Vanagkalns V933 VZ3 00:02:14 103
1326 Zane Auziņa 3051 S393 SZ3 00:02:14 128
1327 Anta Bojane 3962 S394 SZ3 00:02:14 128
1328 Linda Šivare 3912 Clean R S395 SZ3 00:02:14 128
1329 Līga Langmane 4117 S396 SZ3 00:02:14 128
1330 Vladimirs Misāns 5265 V934 VB3 00:02:14 103
1331 Jana Gutkina 5383 S397 SB2 00:02:14 128
1332 Agnija Zizlāne 5064 S398 SB2 00:02:14 128
1333 Lauris Meiers 5435 VENDEN V935 VB3 00:02:14 103
1334 Jānis Dūka 6215 ALGOL INVEST V936 VL2 00:02:14 103
1335 Aivars Ābols 5321 MADONA V937 VB4 00:02:14 103
1336 Vita Vecvanaga 5420 Clean R S399 SB3 00:02:14 128
1337 Oksana Kirilova 5229 Luminor S400 SB2 00:02:14 128
1338 Uldis Kirtovskis 6035 Izturība V938 VL4 00:02:14 103
1339 Elīna Dzalbe 4146 Saldus Boksa klubs S401 SZ3 00:02:15 127
1340 Dace Tomsone 3655 Jaunmārupe skrien! S402 SZ3 00:02:15 127
1341 Madara Lazda 3824 S403 SZ3 00:02:15 127
1342 Dace Vilgerte 3895 DPD S404 SZ3 00:02:15 127
1343 Ģirts Seleckis 3334 VSK Noskrien V939 VZ3 00:02:15 102
1344 Madars Tukris 3225 EY V940 VZ2 00:02:15 102
1345 Līga Naumova 3420 S405 SZ3 00:02:15 127
1346 Lauma Lieksne 3450 S406 SZ3 00:02:15 127
1347 Ojārs Čeksters 3415 V941 VZ3 00:02:15 102
1348 Inese Mellēna 3572 S407 SZ3 00:02:15 127
1349 Ritvars ūdris 5531 V942 VZ3 00:02:15 102
1350 Raitis Glāzers 3262 Eco Baltia V943 VZ3 00:02:15 102
1351 Inga Kronberga 5522 Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien! S408 SB3 00:02:15 127
1352 Aļģirts Valužis 5415 Priekules veloklubs V944 VB3 00:02:15 102
1353 Normunds Freimanis 5201 V945 VB2 00:02:15 102
1354 Arvīds Pelēcis 6109 V946 VLJ 00:02:15 102
1355 Reinis Rasa 16014 V947 VL3 00:02:15 102
1356 Intars Červinskis 3688 Smaids A zobārstniecība V948 VZ3 00:02:16 101
1357 Jānis Sēkliņš 3055 V949 VZ3 00:02:16 101
1358 Jānis Vilims 3945 Petriot V950 VZ3 00:02:16 101
1359 Agnese Skutāne 3593 Jaunmārupe skrien! S409 SZ3 00:02:16 126
1360 Maija Putāne 3890 S410 SZ3 00:02:16 126
1361 Egita Uzule 5255 SALDUS BOKSA KLUBS S411 SB3 00:02:16 126
1362 Juris Aigars Āboliņš 5333 V951 VB3 00:02:16 101
1363 Ildze Straume 6147 VIVOBAREFOOT S412 SL3 00:02:16 126
1364 Ingūna Sevostjanova 5299 Nūjo vesels S413 SB3 00:02:16 126
1365 Inese Pētersone 3387 Luminor S414 SZ3 00:02:17 125
1366 Lauma Žihare 3818 VASSI S415 SZ3 00:02:17 125
1367 Uldis Dauģis 4070 Aron Cargo SIA V952 VZ3 00:02:17 101
1368 Arguts Ozoliņš 3830 SPORTLAND V953 VZ3 00:02:17 101
1369 Ģirts Ginters 3541 V954 VZ3 00:02:17 101
1370 Laura Strupa 3168 Latvijas valsts meži S416 SZ3 00:02:17 125
1371 Laine Līsmane 3844 S417 SZ3 00:02:17 125
1372 Ervīns Lūsis 3105 V955 VZ3 00:02:17 101
1373 Elīna Drēziņa 3866 Maxima Latvija S418 SZ3 00:02:17 125
1374 Mārtiņš Bankovskis 4081 V956 VZ3 00:02:17 101
1375 Kristaps Sudints 3499 V957 VZ2 00:02:17 101
1376 Sintija Lungeviča 3178 Madona S419 SZ3 00:02:17 125
1377 Zita Lapiņa 3597 Swedbank S420 SZ3 00:02:17 125
1378 Krista Krūmiņa 5543 RSU Ginekoloģijas un Dzemdniecības pulciņš S421 SZ3 00:02:17 125
1379 Tomass Alberts Bezdelīga 3690 V958 VZ2 00:02:17 101
1380 Vera Panasina 3257 S422 SZ3 00:02:17 125
1381 Laura Liniņa 3137 S423 SZ3 00:02:17 125
1382 Pārsla Dambe 3972 S424 SZ3 00:02:17 125
1383 Vineta Skrastiņa 5301 Noskrien Cēsis S425 SB3 00:02:17 125
1384 Marita Lapa 5078 Autostarts.lv S426 SB3 00:02:17 125
1385 Raimonds Eglītis 15044 #catchmeifyoucan V959 VB2 00:02:17 101
1386 Erika Olberkyte 3503 S427 SZ2 00:02:18 124
1387 Andris Romans 4173 V960 VZ3 00:02:18 100
1388 Elīna Romanovska 13124 S428 SZ3 00:02:18 124
1389 Diāna Barkanova 3011 AMdojo S429 SZ3 00:02:18 124
1390 Elīna Reire 4033 SPORTLAND S430 SZ2 00:02:18 124
1391 Santa Kazaine 3790 LMT S431 SZ3 00:02:18 124
1392 Madars Broks 3731 V961 VZ3 00:02:18 100
1393 Dzintra Šteinberga 3486 Swedbank S432 SZ3 00:02:18 124
1394 Marija Siliņa 3692 S433 SZ2 00:02:18 124
1395 Andra Makovska 3749 Mailigen S434 SZ3 00:02:18 124
1396 Juris Belevičs 3952 V962 VZ3 00:02:18 100
1397 Maija Ceruka 3603 Mežmalas S435 SZ2 00:02:18 124
1398 Liene Piķe 3056 S436 SZ3 00:02:18 124
1399 Krišjānis Stepiņš 3475 Purva Kurmji V963 VZ3 00:02:18 100
1400 Elīna Jeļeckiha 3474 S437 SZ2 00:02:18 124
1401 Marta Grūbe 3993 S438 SZ3 00:02:18 124
1402 Elza Žumbure 3838 SPORTLAND S439 SZ3 00:02:18 124
1403 Laura Riekstiņa- Zauska 3677 Mangusti S440 SZ3 00:02:18 124
1404 Anda Gaidišķe 3606 S441 SZ3 00:02:18 124
1405 Gundega Seile 5458 Alusvēders S442 SB2 00:02:18 124
1406 Gundega Vācere 5480 Luminor S443 SB2 00:02:18 124
1407 Laura Veličko 5516 S444 SB2 00:02:18 124
1408 Sandris Lizbovskis 16013 V964 VL3 00:02:18 100
1409 Artūrs Riekstiņš 6187 Līdz galam V965 VL2 00:02:18 100
1410 Guntars Siliņš 6044 KROKUS V966 VL3 00:02:18 100
1411 Aleksandrs Naumenko 5150 V967 VB4 00:02:18 100
1412 Rūdolfs Beļaunieks 4030 SPORTLAND V968 VZ2 00:02:19 99
1413 Ilona Bēmere 4059 Baldones skriešanas komanda S445 SZ3 00:02:19 123
1414 Mihails Zinčenko 3700 V969 VZ3 00:02:19 99
1415 Egija Gauja 3337 Baldones skriešanas komanda S446 SZ3 00:02:19 123
1416 Gints Fjodorovs 3870 AMSERV TEAM V970 VZ3 00:02:19 99
1417 Maruta Eriņa 13174 Virsotne S447 SZ3 00:02:19 123
1418 Ina Eigenfelde 3868 AMSERV TEAM S448 SZ3 00:02:19 123
1419 Zanda Krēsliņa 4100 Surikati S449 SZ3 00:02:19 123
1420 Rita Kļaviņa 5303 SK Magnen S450 SB3 00:02:19 123
1421 Nauris Bērziņš 5116 V971 VB2 00:02:19 99
1422 Rolands Melbārdis 5422 Eži V972 VB3 00:02:19 99
1423 Jānis Deksnis 5446 Swedbank V973 VB2 00:02:19 99
1424 Evita Ozola 5054 VSK Noskrien S451 SB3 00:02:19 123
1425 Didzis Šapkus 6156 V974 VL2 00:02:19 99
1426 Māris Vīlips 5101 V975 VB3 00:02:19 99
1427 Renāte Šmite 6068 S452 SLJ 00:02:19 123
1428 Kaspars Noviks 4113 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija V976 VZ2 00:02:20 99
1429 Zane Fimbauere 13096 Dziļi Violets S453 SZ3 00:02:20 122
1430 Lauma Zulge 4053 S454 SZ3 00:02:20 122
1431 Sanita Čivča 4106 S455 SZ3 00:02:20 122
1432 Kristīne Kuduma 3446 S456 SZ3 00:02:20 122
1433 Līga Barovska 4066 Baltais S457 SZ3 00:02:20 122
1434 Sonora Balode 13171 Pļaviņas S458 SZ2 00:02:20 122
1435 Astra Zilberte 3273 DNB Service Center S459 SZ3 00:02:20 122
1436 Iveta Dobele 3678 S460 SZ3 00:02:20 122
1437 Mārtiņš Dravants 5417 Zosēni V977 VB3 00:02:20 99
1438 Inese Romānova 5232 Luminor S461 SB3 00:02:20 122
1439 Daina Jurķe 6059 S462 SL2 00:02:20 122
1440 Olga Mikulova 5344 Maratona klubs S463 SB2 00:02:20 122
1441 Andris Jurgenbergs 3498 YUASA V978 VZ3 00:02:20 99
1442 Aiga Turčina 3841 SPORTLAND S464 SZ2 00:02:21 121
1443 Linda Reinvalde 3087 LAIMrade S465 SZ3 00:02:21 121
1444 Kaspars Strazds 3902 V979 VZ3 00:02:21 98
1445 Oskars Žerbis 3951 V980 VZ3 00:02:21 98
1446 Una Vilgerte 3950 S466 SZ3 00:02:21 121
1447 Aistė Jurevičė 3940 S467 SZ3 00:02:21 121
1448 Andris Plūme 3725 VSK Noskrien V981 VZ3 00:02:21 98
1449 Eva Vīksna 3392 S468 SZ3 00:02:21 121
1450 Eva Kauliņa 3653 S469 SZ2 00:02:21 121
1451 Inga Vītuma-jaunzeme 4152 ALLE HOP S470 SZ3 00:02:21 121
1452 Santa Šakarne 3461 Swedbank S471 SZ3 00:02:21 121
1453 Linda Vesterdahl 3659 S472 SZ3 00:02:21 121
1454 Ilze Miķelsone 5254 S473 SZ3 00:02:21 121
1455 Oskars Cīrulis 5434 V982 VB3 00:02:21 98
1456 Zane Dille 5284 Skrien un nūjo Cēsis S474 SB3 00:02:21 121
1457 Juris Trofimenko 6094 V983 VL3 00:02:21 98
1458 Karīna Voitkeviča 6190 S475 SL2 00:02:21 121
1459 Agnese Katlapa 3477 Studenšu korporācija Imeria S476 SZ3 00:02:22 120
1460 Jānis Pāvels 3509 Cipariņi V984 VZ3 00:02:22 97
1461 Edgars Dejus 3427 V985 VZ3 00:02:22 97
1462 Krista Kupča 3315 MADONA S477 SZ3 00:02:22 120
1463 Zenta Lakovica 3850 Gjensidige S478 SZ3 00:02:22 120
1464 Lelde Sarma 3748 BIROJS.LV S479 SZ3 00:02:22 120
1465 Justins Gailevičs 3771 SIA Joker Ltd V986 VZ3 00:02:22 97
1466 Elīza Ozoliņa 3052 S480 SZ3 00:02:22 120
1467 Roberts Neilands 3462 DZĒRBENES GALDNIECĪBA V987 VZ3 00:02:22 97
1468 Ieva Ozoliņa 3162 AkmensDizains.lv S481 SZ3 00:02:22 120
1469 Raimonds Vēvers 3942 V988 VZ3 00:02:22 97
1470 Anda Mizāne 3943 S482 SZ2 00:02:22 120
1471 Ilze Biģele 3009 S483 SZ3 00:02:22 120
1472 Iveta Radiņa-Liepkaula 3075 SK Tērauds S484 SZ3 00:02:22 120
1473 Jānis Kudums 5269 V989 VB2 00:02:22 97
1474 Viesturs Grīnbergs 5491 Sanctimony V990 VB3 00:02:22 97
1475 Guna Gavare 5251 S485 SB2 00:02:22 120
1476 Aija Dzeņkovska 6046 Nūjo vesels S486 SL3 00:02:22 120
1477 Gundega Fokina 3090 S487 SZ3 00:02:23 120
1478 Elīza Katlapa 3528 Agnese paliks putekļos S488 SZ2 00:02:23 120
1479 Santa Bērziņa 3607 S489 SZ3 00:02:23 120
1480 Malvine Mennika 4011 pulsometrs.lv S490 SZ3 00:02:23 120
1481 Evita Gredzena 3699 REALTO S491 SZ3 00:02:23 120
1482 Armands Rancevs 3146 Accenture > High Performance V991 VZ3 00:02:23 97
1483 Nina Merzlyakova 3723 Engures sportam S492 SZ3 00:02:23 120
1484 Eva Lapsiņa 13135 X99/Slīterāni S493 SZ3 00:02:23 120
1485 Jānis Lapsiņš 13136 X99/Slīterāni V992 VZ3 00:02:23 97
1486 Diāna Gavare 3814 Gjensedige S494 SZ3 00:02:23 120
1487 Inita Drēziņa 4102 L'Oreal Baltic S495 SZ3 00:02:23 120
1488 Kristine Kinda 3886 VSK Noskrien S496 SZ3 00:02:23 120
1489 Mārtiņš Līsmanis 3300 MINTprint V993 VZ3 00:02:23 97
1490 Ivars Stūris 3419 V994 VZ3 00:02:23 97
1491 Evija Sparāne 3775 RARE Team S497 SZ3 00:02:23 120
1492 Elvijs Mežaleons 5315 Veselīga slodzīte V995 VBJ 00:02:23 97
1493 Alvis Lepiksons 5311 Auseklis IK V996 VB3 00:02:23 97
1494 Igors Trofimenko 6202 V997 VL2 00:02:23 97
1495 Reinis Zolnerovics 13097 V998 VZ2 00:02:24 96
1496 Andris Diļevka 3767 V999 VZ3 00:02:24 96
1497 Ilze Volfa-Kirilova 3900 Swedbank S498 SZ3 00:02:24 119
1498 Oskars Gailītis 4131 Koka Centrs V1000 VZ3 00:02:24 96
1499 Zane Balcere 3230 EY S499 SZ3 00:02:24 119
1500 Anda Platače 13141 S500 SZ3 00:02:24 119
1501 Armanda Sokolovska 3524 SK Katrina S501 SZ3 00:02:24 119
1502 Baiba Kreišmane 4105 S502 SZ3 00:02:24 119
1503 Alise Trukšane 4051 Mg.3 S503 SZ3 00:02:24 119
1504 Anita Langmane 4076 S504 SZ3 00:02:24 119
1505 Inta Balcere 3114 Nūjo vesels S505 SZ3 00:02:24 119
1506 Ilze Stukule 5037 SK Katrīna/Kuldīga S506 SB4 00:02:24 119
1507 Dace Mačevska 5049 VSK Noskrien S507 SB2 00:02:24 119
1508 Miķelis Zondaks 5512 V1001 VB2 00:02:24 96
1509 Rasa Grāvīte 6181 S508 SL2 00:02:24 119
1510 Ligita Leitlande 16017 Zemgales Ziņas S509 SL3 00:02:24 119
1511 Māris Zudrags 13166 V1002 VZ3 00:02:25 95
1512 Klinta Gritāne 3919 S510 SZ3 00:02:25 118
1513 Edvīns Znotiņš 3263 Royal Canin V1003 VZ3 00:02:25 95
1514 Elvijs Akmentiņš 3858 SPORTLAND V1004 VZ3 00:02:25 95
1515 Kaspars Taurenis 13146 V1005 VZ3 00:02:25 95
1516 Inese Ločmele 4052 Burkānbukciems S511 SZ3 00:02:25 118
1517 Aļona Arnicāne 3624 PaBaso.lv / VSK Noskrien S512 SZ3 00:02:25 118
1518 Zane Matuļone 3471 Realto S513 SZ2 00:02:25 118
1519 Juris Rāts 4133 V1006 VZ3 00:02:25 95
1520 Romans Šroms 4025 BALTAIS V1007 VZ3 00:02:25 95
1521 Sanita Birzniece 3079 S514 SZ3 00:02:25 118
1522 Lolita Palaima 3004 S515 SZ3 00:02:25 118
1523 KarĪna Svikle 5374 S516 SB2 00:02:25 118
1524 Edijs Ramiņš 5498 Sece V1008 VB3 00:02:25 95
1525 Evita Zāle 3440 S517 SZ3 00:02:26 117
1526 Agnese Freimane 3251 S518 SZ3 00:02:26 117
1527 Svetlana Maskaļa 3632 Maratona klubs S519 SZ3 00:02:26 117
1528 Lāsma Āboliņa 3103 VSK Noskrien Divplākšņi S520 SZ3 00:02:26 117
1529 Ivo Kleins 3152 Ķesterciems I Engures sportam V1009 VZ3 00:02:26 95
1530 Andris Mūrnieks 3674 Compensa V1010 VZ3 00:02:26 95
1531 Dainis Driņķis 5143 DzSK Lokomotīve V1011 VB3 00:02:26 95
1532 Laura Kalēja 5283 S521 SBJ 00:02:26 117
1533 Elīna Tolokonceva 5102 VSK Noskrien S522 SB2 00:02:26 117
1534 Dace Stīpniece 5467 Izturība S523 SB3 00:02:26 117
1535 Alīna Jakovicka 16022 S524 SL2 00:02:26 117
1536 Līga Ķireja 3521 Limbaži SKRIEN S525 SZ3 00:02:26 117
1537 Lauma Muceniece 5122 S526 SB2 00:02:26 117
1538 Andis Rubeniņš 3933 V1012 VZ3 00:02:27 94
1539 Maruta Krūmiņa 3002 Maratona klubs S527 SZ3 00:02:27 116
1540 Aigars Eglājs 3096 Pa Vienam V1013 VZ3 00:02:27 94
1541 Daiga Kalniņa 3937 S528 SZ3 00:02:27 116
1542 Ieva Roģe 4047 S529 SZ3 00:02:27 116
1543 Lina Robate 3543 S530 SZ3 00:02:27 116
1544 Jolanta Āboltiņa 3217 Lynxdojo S531 SZ3 00:02:27 116
1545 Natale Carlone 5357 V1014 VB3 00:02:27 94
1546 Mārcis Padoms 5453 V1015 VB2 00:02:27 94
1547 Māris Videmanis 5148 Mežsusuri V1016 VB2 00:02:27 94
1548 Ieva Meiere 5305 OK Ziemeļkurzeme S532 SB3 00:02:27 116
1549 Aiga Tora 5332 S533 SB2 00:02:27 116
1550 Dace Linde 6228 Inov-8 I OSveikals.lv S534 SL3 00:02:27 116
1551 Daiga Vilkaste 6055 S535 SL3 00:02:27 116
1552 Aija Orniņa 5095 S536 SB3 00:02:27 116
1553 Lelde Pāķe 3732 Saulkrasti SRT S537 SZ1 00:02:28 116
1554 Daņiils Bobakovs 4065 Luminor V1017 VZ2 00:02:28 93
1555 Jānis Varslavāns 3568 V1018 VZ3 00:02:28 93
1556 Sintija Macijauska 13149 S538 SZ3 00:02:28 116
1557 Zane Mirdza Paikena 3022 Domdaris S539 SZ3 00:02:28 116
1558 Egija Gulbinska 3013 S540 SZ3 00:02:28 116
1559 Jolanta Kravale 3923 S541 SZ3 00:02:28 116
1560 Aira Urtāne 4023 SPORTLAND S542 SZ3 00:02:28 116
1561 Arnis Šūlmeisters 5264 V1019 VB3 00:02:28 93
1562 Zigmunds Vītiņš 6049 DEAC V1020 VL3 00:02:28 93
1563 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs S543 SL2 00:02:28 116
1564 Rudīte Tensone 3961 S544 SZ3 00:02:29 115
1565 Dina Zūdiņa 3029 S545 SZ3 00:02:29 115
1566 Kristīne Kārkliņa 3715 S546 SZ2 00:02:29 115
1567 Anita Januša 3132 S547 SZ3 00:02:29 115
1568 Ineta Bārdiņa 3887 Smiltene S548 SZ3 00:02:29 115
1569 Valērija Fedotova 3791 S549 SZ3 00:02:29 115
1570 Sandis Krutovs 3037 cedric.lv V1021 VZ3 00:02:29 93
1571 Anda Ozoliņa 4137 S550 SZ3 00:02:29 115
1572 Elizabete Brauna 3065 Lynxdojo S551 SZ2 00:02:29 115
1573 Elīna Pajuste 5352 S552 SB2 00:02:29 115
1574 Ērika Urtāne 5177 Lūša pēdās S553 SB2 00:02:29 115
1575 Mārtiņš Plonis 5369 V1022 VB2 00:02:29 93
1576 Kristīne Kampare 5489 S554 SB3 00:02:29 115
1577 Raimonds Buraks 6249 V1023 VL2 00:02:29 93
1578 Līga Vizule 4062 Luminor S555 SZ3 00:02:30 114
1579 Daina Reveliņa 3924 Team Kažemāka/Train2WinLv S556 SZ3 00:02:30 114
1580 Linda Fedotova 3969 Chubchik S557 SZ3 00:02:30 114
1581 Jelena Prants 13134 S558 SZ3 00:02:30 114
1582 Astrīda Vēja-Āboliņa 4037 SPORTLAND S559 SZ3 00:02:30 114
1583 Dace Ansone 13131 - S560 SZ3 00:02:30 114
1584 Maija Jansone 3827 SPORTLAND S561 SZ3 00:02:30 114
1585 Ilva Tarasova 3884 PH Print S562 SZ3 00:02:30 114
1586 Solvita Bērziša 3035 Accenture > Be Yourself & Make a difference S563 SZ3 00:02:30 114
1587 Jekaterina Girucka 3348 S564 SZ3 00:02:30 114
1588 Arita Priedniece 6203 Swedbank S565 SL2 00:02:30 114
1589 Jana Puze 6017 Jaunmārupe skrien! S566 SL2 00:02:30 114
1590 Vitālijs Jakovļevs 6053 www.endo.lv V1024 VL2 00:02:30 92
1591 Evita Biezmane 6097 S567 SL2 00:02:30 114
1592 Zane Ērmane 3772 SIA Joker Ltd S568 SZ3 00:02:30 114
1593 Ģirts Goško 4074 Piedzīvojumu meklētāji V1025 VZ3 00:02:31 91
1594 Baiba Damberga 3831 SPORTLAND S569 SZ3 00:02:31 113
1595 Renārs Avotiņš 13125 V1026 VZ3 00:02:31 91
1596 Uldis Klemperis 3496 V1027 VZ3 00:02:31 91
1597 Ilze Irbe 3755 - S570 SZ3 00:02:31 113
1598 Līna Lontone 3397 S571 SZ2 00:02:31 113
1599 Inese Zepa 3352 Ašās kājas ZID S572 SZ3 00:02:31 113
1600 Diāna Luščika 3667 Swedbank S573 SZ3 00:02:31 113
1601 Daiga Brasliņa 5548 S574 SZ3 00:02:31 113
1602 Ilze Šarna 3276 DNB Service Center S575 SZ3 00:02:31 113
1603 Sanita Puriņa 3049 S576 SZ3 00:02:31 113
1604 Mārcis Sparāns 3774 RARE Team V1028 VZ3 00:02:31 91
1605 Kristaps Bresis 15035 Team Weimaraner V1029 VB2 00:02:31 91
1606 Ainārs Zizlāns 5070 V1030 VB3 00:02:31 91
1607 Mārtiņš Ozzollapiņš 3820 Mailigen V1031 VZ3 00:02:32 91
1608 Arnis Leikarts 13105 V1032 VZ3 00:02:32 91
1609 Anna Greitāne 3036 Lynxdojo S577 SZ2 00:02:32 113
1610 Emils Kuningass 3580 V1033 VZ3 00:02:32 91
1611 Dace Hartmane 3973 KIČE S578 SZ3 00:02:32 113
1612 Gvido Priede 4103 Zosēni V1034 VZ3 00:02:32 91
1613 Sabīne Bunere 5083 S579 SB2 00:02:32 113
1614 Dace Skrastiņa 5343 Talsu pauguraines Zaķi S580 SB3 00:02:32 113
1615 Ieva Leone 5207 DNB Service Center S581 SB2 00:02:32 113
1616 Renāte Rusecka - Krūze 5119 S582 SB3 00:02:32 113
1617 Jūlija Mežeņīna 15048 S583 SB2 00:02:32 113
1618 Karīna Gončarenko 16023 S584 SL2 00:02:32 113
1619 Ieviņa Gaiziņa 6198 VSK Noskrien S585 SL3 00:02:32 113
1620 Matīss Karlsons 6136 V1035 VL2 00:02:32 91
1621 Jolanta Broka 3531 S586 SZ3 00:02:33 112
1622 Renda Forstmane 3863 OptiO S587 SZ3 00:02:33 112
1623 Ieva Šakena 3523 S588 SZ3 00:02:33 112
1624 Juta Kacena 3476 S589 SZ3 00:02:33 112
1625 Dace Hildebrante 3957 Sniegavīri S590 SZ3 00:02:33 112
1626 Artūrs Sņegovičs 3958 Sniegavīri V1036 VZ3 00:02:33 90
1627 Līga Leiba 4123 EUGESTA un Partneri S591 SZ3 00:02:33 112
1628 Ance Liepiņa 3237 BALTMA S592 SZ3 00:02:33 112
1629 Lauma Ose 13094 Vīngliemezis S593 SZ3 00:02:33 112
1630 Agnese Ruskule 3733 S594 SZ3 00:02:33 112
1631 Gunda Kleinberga-Karsa 3184 VSK Noskrien Divplākšņi S595 SZ3 00:02:33 112
1632 Sandra Ūdre 3088 S596 SZ3 00:02:33 112
1633 Danute Ābelīte 3470 S597 SZ3 00:02:33 112
1634 Brigita Pētersone 13129 S598 SZ3 00:02:33 112
1635 Lelde Kļaviņa 5547 RARE Team S599 SZ3 00:02:33 112
1636 Andris Šumskihs 5190 Lynxdojo V1037 VB2 00:02:33 90
1637 Romāns Hačatrjans 5508 Madona V1038 VB2 00:02:33 90
1638 Iveta Ģērmane 5509 S600 SB3 00:02:33 112
1639 Rūdolfs Karss 5233 Luminor V1039 VB2 00:02:33 90
1640 Egija Biete 5393 BALTAIS S601 SB2 00:02:33 112
1641 Jānis Vizulis 6219 V1040 VL3 00:02:33 90
1642 Vita Helmane 3872 AMSERV TEAM S602 SZ3 00:02:34 111
1643 Stepans Golovko 3750 Mailigen V1041 VZ3 00:02:34 90
1644 Gundega Groma 3574 S603 SZ3 00:02:34 111
1645 Alise Buceniece 3577 S604 SZ2 00:02:34 90
1646 Krista Rudzīte 3581 Laiks kā jūra S605 SZ3 00:02:34 111
1647 Iveta Zizlāne 3063 S606 SZ3 00:02:34 111
1648 Inga Ābola 3590 MADONA S607 SZ3 00:02:34 111
1649 Didzis Sedlenieks 3449 Vecpiebalgas Airētāju Biedrība V1042 VZ3 00:02:34 90
1650 Kārlis Pajuste 5353 V1043 VB2 00:02:34 90
1651 Dace Tītmane 5125 S608 SB3 00:02:34 111
1652 Edgars Mežvēvers 5085 V1044 VB3 00:02:34 90
1653 Gunta Neija 6061 VSK Noskrien S609 SL2 00:02:34 111
1654 Anna Grāmatniece 3098 S610 SZ3 00:02:35 110
1655 Inese Leinasare 3716 S611 SZ3 00:02:35 110
1656 Kristīne Krūmiņa 3371 Sporta halle S612 SZ3 00:02:35 110
1657 Dace Skrastiņa 3465 LMT S613 SZ3 00:02:35 110
1658 Gita Biezuma 3101 S614 SZ3 00:02:35 110
1659 Kristīne Karamiševa 13196 Siguldas Maratona klubs S615 SZ3 00:02:35 110
1660 Valdis PŪĶis 3684 PŪĶI V1045 VZ3 00:02:35 89
1661 Inguna Skujiņa 3107 Nūjo vesels S616 SZ3 00:02:35 110
1662 Ieva Vīksna 3223 EY S617 SZ3 00:02:35 110
1663 Inga Putraima 13098 S618 SZ3 00:02:35 110
1664 Margarita Matuļenko 3921 S619 SZ2 00:02:35 110
1665 Sintija Ozoliņa 3100 Jaunmārupes skrējēji S620 SZ3 00:02:35 110
1666 Pārsla Baško 3652 Lynxdojo S621 SZ3 00:02:35 110
1667 Inese Ģērmane 5507 S622 SB3 00:02:35 110
1668 Mārcis Janušs 5130 V1046 VB3 00:02:35 89
1669 Aldis Glāzers 5430 piebaldzēns V1047 VB4 00:02:35 89
1670 Ilona Sedleniece 6186 S623 SL3 00:02:35 110
1671 Sintija Saldābola 13159 S624 SZ3 00:02:36 110
1672 Rolanda Ķīkule 3947 S625 SZ2 00:02:36 110
1673 Didzis Dobelis 3147 V1048 VZ3 00:02:36 88
1674 Ainis Bormanis 3966 - V1049 VZ3 00:02:36 88
1675 Gunita Melbārde 3899 Eži S626 SZ3 00:02:36 110
1676 Karolīna Motina 3495 S627 SZ2 00:02:36 110
1677 Sarmīte Loce 3020 Lynxdojo S628 SZ3 00:02:36 110
1678 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks S629 SL2 00:02:36 110
1679 Artūrs Biezbārdis 3964 V1050 VZ3 00:02:37 88
1680 Oksana Petroviča 3522 Limbaži SKRIEN S630 SZ3 00:02:37 109
1681 Māris Veckalniņš 3876 Madona V1051 VZ3 00:02:37 88
1682 Karīna Svalbe 3255 Saldus Boksa klubs S631 SZ3 00:02:37 109
1683 Leva Rassa 13112 S632 SZ3 00:02:37 109
1684 Jana PŪĶe 3685 PŪĶI S633 SZ3 00:02:37 109
1685 Paula Lakstiņa-Lakstīgala 3705 S634 SZ3 00:02:37 109
1686 Laura Vilka 3130 S635 SZ3 00:02:37 109
1687 Dzintars Pārums 4111 Lejasmauragi/ParumsAthletics V1052 VZ3 00:02:37 88
1688 Inga Heidemane 15031 SK Katrīna S636 SB3 00:02:37 109
1689 Zane Galdiņa 5087 Smiling runner S637 SB2 00:02:37 109
1690 Anita Galašina 5388 SPORTLAND S638 SB2 00:02:37 109
1691 Evija Taurene 5234 Noskrien Cēsis S639 SB2 00:02:37 109
1692 Andis Rinkevics 6183 Neabonents V1053 VL2 00:02:37 88
1693 Madara Mētere 4035 SPORTLAND S640 SZ3 00:02:38 108
1694 Oļegs Bobakovs 4056 Luminor V1054 VZ3 00:02:38 87
1695 Gita Gintere Kikuste 3393 S641 SZ3 00:02:38 108
1696 Madara Kalniņa 13145 S642 SZ3 00:02:38 108
1697 Aija Zaharova 3148 S643 SZ3 00:02:38 108
1698 Evija Homko 3728 S644 SZ3 00:02:38 108
1699 Jānis Jenerts 5503 VSK "Burkānciems & Co" V1055 VB2 00:02:38 87
1700 Rūdolfs Spūlis 5514 V1056 VB2 00:02:38 87
1701 Sandis Grīnbergs 5368 Jaunpiebalga V1057 VBJ 00:02:38 87
1702 Ilze Rata 6237 Exigen Services Latvia #optimized4running S645 SL4 00:02:38 108
1703 Matīss Bravlanskis 3322 Latvijas Finieris V1058 VZ3 00:02:39 87
1704 Inta Zalecka 3888 S646 SZ3 00:02:39 108
1705 Yuliya Boiko 3583 Boyko-sports team S647 SZ3 00:02:39 108
1706 Līva Leja 3463 S648 SZ3 00:02:39 108
1707 Līga Pētersone 3385 ZVOC S649 SZ3 00:02:39 108
1708 Anna Vaļceva 3362 Signature Wines S650 SZ3 00:02:39 108
1709 Zane Armane 4068 Baltais S651 SZ3 00:02:39 108
1710 Zane Lukstiņa 5473 S652 SB2 00:02:39 108
1711 Raimonda Kalniņa 5424 S653 SB2 00:02:39 108
1712 Julija Kuznecova 5365 S654 SB3 00:02:39 108
1713 Maija Olšteina 5437 Izdevniecība Santa S655 SBJ 00:02:39 108
1714 Agnese Caune 5470 S656 SB2 00:02:39 108
1715 Digna Norbuta 5359 Puriņi S657 SB3 00:02:39 108
1716 Māris Avotiņš 6210 V1059 VL3 00:02:39 87
1717 Marita Ozoliņa 5031 Nūjo priekam S658 SB2 00:02:39 108
1718 Jurģis Kļavpurs 3878 VSK Noskrien V1060 VZ3 00:02:40 86
1719 Imants Tiesnieks 3403 V1061 VZ3 00:02:40 86
1720 Aivars Ulanovs 3882 V1062 VZ3 00:02:40 86
1721 Aija Miķīte 3378 S659 SZ3 00:02:40 107
1722 Andris Rozenbergs 5461 Siguldas takas V1063 VB3 00:02:40 86
1723 Panagiotis Dimas 6234 Accenture > High Performance V1064 VL2 00:02:40 86
1724 Gunta Ozoliņa 5259 S660 SB3 00:02:40 107
1725 Ameli Mazure 3141 S661 SZ1 00:02:41 106
1726 Viviāna Nikaļuka 13172 Pļaviņas S662 SZ2 00:02:41 106
1727 Elīna Selga 3154 S663 SZ3 00:02:41 106
1728 Vladimirs Klavnieks 5518 Riga V1065 VB4 00:02:41 86
1729 Vitālijs Losjaks 5270 V1066 VB2 00:02:41 86
1730 Uldis Nedēļa 5411 V1067 VB3 00:02:41 86
1731 Normunds Davidčuks 6239 LIMBAŽI SKRIEN! V1068 VL2 00:02:41 86
1732 Anete Pučeta 5289 Laiks kā jūra S664 SB2 00:02:41 106
1733 Paula PŪĶe 3686 PŪĶI S665 SZ3 00:02:42 106
1734 Dace Kļava 3857 SPORTLAND S666 SZ3 00:02:42 106
1735 Kristīne Karsuma 3672 S667 SZ3 00:02:42 106
1736 Ruta Mālniece 3159 AkmensDizains.lv S668 SZ3 00:02:42 106
1737 Karīna Boreiko 5535 Cīņa ar sevi S669 SZ3 00:02:42 106
1738 Ilze Dobele 3693 S670 SZ3 00:02:42 106
1739 Anita Bāriņa 3602 S671 SZ3 00:02:42 106
1740 Irēna Šibeika 3514 Nūjo priekam S672 SZ3 00:02:42 106
1741 Gunārs Grundštoks 5182 VSK Noskrien / PaBaso.lv V1069 VB2 00:02:42 85
1742 Frančeska Pranča 5445 Izdevniecība "Santa'' S673 SBJ 00:02:42 106
1743 Normunds Šibeiks 5290 Nūjo priekam V1070 VB4 00:02:42 85
1744 Māris Valtiņš 4174 V1071 VZ3 00:02:43 85
1745 Laima Letiņa 3485 S674 SZ3 00:02:43 105
1746 Sendija Galdina 3929 S675 SZ3 00:02:43 105
1747 Inga Melne 4093 Olainfarm S676 SZ3 00:02:43 105
1748 Astra Breikša 3662 Nūjo priekam S677 SZ3 00:02:43 105
1749 Raivis Heiselis 3777 RARE Team V1072 VZ3 00:02:43 85
1750 Tīna Sparāne 3780 RARE Team S678 SZ3 00:02:43 105
1751 Baiba Liepiņa 3776 RARE Team S679 SZ3 00:02:43 105
1752 Ivars Vēveris 16016 Eži V1073 VL2 00:02:43 85
1753 Maija Sulojeva 16021 S680 SL3 00:02:43 105
1754 Līga Rukšāne 6026 S681 SL2 00:02:43 105
1755 Amid Moradyanjeh 13158 V1074 VZ3 00:02:44 84
1756 Dita Reihenova 3386 Luminor S682 SZ3 00:02:44 104
1757 Marta Lapekina 5300 S683 SBJ 00:02:44 104
1758 Selva Ločmele 5106 S684 SB2 00:02:44 104
1759 Anastasija Čekriževa 5329 SK Tērauds S685 SB2 00:02:44 104
1760 Jūlija Kuzņecova 5241 S686 SB3 00:02:44 104
1761 Marta Miķelsone 5236 Valley Running Club S687 SB2 00:02:44 104
1762 Anete Kampare 6238 S688 SL2 00:02:44 104
1763 Ineta Elksne 3363 Pazudušais azimuts S689 SZ3 00:02:45 104
1764 Inita Kuningasa 4124 S690 SZ3 00:02:45 104
1765 Kate Katrīna Vildiņa 3670 NŪJO AR SMAIDU S691 SZ2 00:02:45 104
1766 Lelde Spriņģe 5065 S692 SB2 00:02:45 104
1767 Margita Zaiceva 3299 Latvijas Gaisa Satiksme S693 SZ3 00:02:46 103
1768 Viola Bundzēna 3553 S694 SZ3 00:02:46 103
1769 Kristīne Pokāne 13151 Newhouse.lv S695 SZ3 00:02:46 103
1770 Dace Bērziņa 3669 NŪJO AR SMAIDU S696 SZ3 00:02:46 103
1771 Simona Ozola Ozoliņa 5039 S697 SB2 00:02:46 103
1772 Kristaps Miķelsons 5253 V1075 VB2 00:02:46 83
1773 Mārtiņš Dimiters 5019 SK ASI V1076 VB4 00:02:46 83
1774 Eleonora Pērkone 3953 KNAUF S698 SZ3 00:02:47 102
1775 Nora Ķibilda 3738 Baltezera skreejeeji S699 SZ3 00:02:47 102
1776 Lāsma Irša 3726 S700 SZ3 00:02:47 102
1777 Kristīne Prince 3634 Maratona klubs/VFK Staldzene S701 SZ3 00:02:47 102
1778 Lija Ruperte 3646 Olainfarm S702 SZ3 00:02:47 102
1779 Sintija Lūsīte 3810 S703 SZ3 00:02:47 102
1780 Līva Romanova 3269 DNB Service Center S704 SZ3 00:02:47 102
1781 Liene Bērze 6103 EY S705 SZ3 00:02:47 102
1782 Edgars Bērze 5192 EY V1077 VZ3 00:02:47 83
1783 Inese Vectirāne 5011 S706 SB3 00:02:47 102
1784 Kristīne Spirģe 16015 Ķelmēni S707 SL2 00:02:47 102
1785 Dace Dūka 3077 S708 SZ3 00:02:48 102
1786 Aleksandra Gasiorowska 3826 S709 SZ3 00:02:48 102
1787 Baiba Brokere 3706 Swedbank S710 SZ3 00:02:48 102
1788 Solvita Depša 3350 S711 SZ3 00:02:48 102
1789 Valdis Kļaviņš 3549 SK Magnen V1078 VZ3 00:02:48 82
1790 Sanita Šaitere 3694 S712 SZ3 00:02:48 102
1791 Miks Mežvēvers 15038 V1079 VBJ 00:02:48 82
1792 Helmuts Lukačovs 5452 SILVA V1080 VB4 00:02:48 82
1793 Dita Motovilova 4027 S713 SZ3 00:02:49 101
1794 Dace Liepiņa 3112 S714 SZ3 00:02:49 101
1795 Santa Siksna 3570 S715 SZ3 00:02:49 101
1796 Sanita Ozoliņa 4067 Baltais S716 SZ3 00:02:49 101
1797 Aivis Zukovs 4110 V1081 VZ3 00:02:49 82
1798 Jolanta Pugača 3758 S717 SZ3 00:02:49 101
1799 Maruta Rancāne 5061 Visma Active S718 SB2 00:02:49 101
1800 Marita Šalta 5129 S719 SB3 00:02:49 101
1801 Elīna Jagža 3094 S720 SZ3 00:02:50 101
1802 Tomass Fedotovs 3128 ČikČik V1082 VZ3 00:02:50 81
1803 Diāna Balode 3383 RŪSIŅA KOMANDA S721 SZ2 00:02:50 101
1804 Edīte Bērziņa 3416 S722 SZ3 00:02:50 101
1805 Madara Zemarāja 3053 S723 SZ3 00:02:50 101
1806 Rūta Šneidere 5033 S724 SB2 00:02:50 101
1807 Laila Ceika 5076 S725 SB4 00:02:50 101
1808 Ritvars Bikšis 6144 socktoys.lv V1083 VL2 00:02:50 81
1809 Sandra Melgalve 5250 Nūjo vesels S726 SB4 00:02:50 101
1810 Dace Šmite 6069 S727 SL3 00:02:50 101
1811 Indra Krēgere 3338 Engures vidusskola S728 SZ3 00:02:51 100
1812 Daiga Šilkova 4116 S729 SZ3 00:02:51 100
1813 Gunita Kemze 3279 DNB Service Center S730 SZ3 00:02:51 100
1814 Agnese Nastaja 3264 mammadaba S731 SZ3 00:02:51 100
1815 Kaspars Klētnieks 5093 Nūjo vesels V1084 VB3 00:02:51 81
1816 Taiga Lazdāne 3656 S732 SZ2 00:02:52 99
1817 Sintija Laugale 3853 S733 SZ3 00:02:52 99
1818 Ginta Millere 3861 SPORTLAND S734 SZ3 00:02:52 99
1819 Māra Miķelsone 3212 Lynxdojo S735 SZ3 00:02:52 99
1820 Ilze Pelēce 5183 S736 SB3 00:02:52 99
1821 Jānis Kalniņš 6066 VSK Noskrien V1085 VL3 00:02:52 80
1822 Indulis Jansons 3717 V1086 VZ3 00:02:53 80
1823 Ieva Ceruka 3026 Mežmalas S737 SZ3 00:02:53 99
1824 Baiba Ansone 3282 Draugiem Group S738 SZ3 00:02:53 99
1825 Žastīne Skrebele 3268 DNB Service Center S739 SZ3 00:02:53 99
1826 Mareks Strihors 6185 V1087 VL3 00:02:53 80
1827 Alla Radžabova - Cinovska 3618 Maratona klubs S740 SZ3 00:02:54 98
1828 Sarmīte Bokmeldere 3239 Rīgas satiksme S741 SZ3 00:02:54 98
1829 Ligija Rāzna 13157 SSK Bebra S742 SZ3 00:02:54 98
1830 Inga Ezeriņa 3010 S743 SZ3 00:02:54 98
1831 Kristīne Karsa 5132 S744 SB2 00:02:54 98
1832 Aiga Vīdmane 5280 S745 SB3 00:02:54 98
1833 Santa Novicka 3074 S746 SZ3 00:02:55 98
1834 Veronika Semjonova 3139 S747 SZ3 00:02:55 98
1835 Sanita Blumberga 4101 LMT S748 SZ3 00:02:55 98
1836 Nora Vrubļevska 5323 Surikati S749 SB2 00:02:55 98
1837 Inese Neilande 5496 Kača liek skriet! S750 SB3 00:02:55 98
1838 Dace Vegnere 5484 S751 SB4 00:02:55 98
1839 Karīna Agafonova 3481 Swedbank S752 SZ3 00:02:56 97
1840 Mārcis Jēgers 6235 Psyhopath 13 V1088 VL2 00:02:56 78
1841 Ēriks Ajausks 5488 3D Running V1089 VB2 00:02:57 78
1842 Iveta Krieva 5067 :) S753 SB3 00:02:57 97
1843 Elizabete Neimiševa 5360 Kapteinis Bremze S754 SB2 00:02:57 97
1844 Baiba Dombrovska 5367 Nūjo priekam S755 SB4 00:02:57 97
1845 Ilze Brauna 3066 Lynxdojo S756 SZ3 00:02:58 96
1846 Valdis Ķerubiņš 6163 SK "Metroons" V1090 VL3 00:02:58 78
1847 Anitra Leitlande 3558 S757 SZ3 00:02:59 96
1848 Sanita Babure 3664 Nūjo Vesels S758 SZ3 00:02:59 96
1849 Agita Šmaukstele 3283 Draugiem Group S759 SZ3 00:02:59 96
1850 Gunita Rasmane 3284 Draugiem Group S760 SZ3 00:02:59 96
1851 Iveta Nagle 5026 S761 SB2 00:02:59 96
1852 Kārlis Gulbis 6196 V1091 VL2 00:02:59 77
1853 Gatis Krūze 6157 Hanna V1092 VL2 00:02:59 77
1854 Sanita Paegle 3510 Paegļi S762 SZ3 00:03:00 95
1855 Jana Smiltiņa 6207 DPD S763 SL2 00:03:00 95
1856 Dace Šverna 13160 Kača liek skriet S764 SZ3 00:03:01 94
1857 Gustavs Daniels Ozols 3213 Lynxdojo V1093 VZ1 00:03:01 76
1858 Santa Dzenīte 3083 S765 SZ3 00:03:01 94
1859 Māris Dzenītis 3320 V1094 VZ3 00:03:01 76
1860 Mārtiņš Galvanovskis 5193 Rīgas tulki V1095 VB2 00:03:01 76
1861 Maija Naumenko 3545 S766 SZ3 00:03:02 94
1862 Margarita Grīva 3811 S767 SZ3 00:03:02 94
1863 Eduards Mozulis 15036 Engures sportam V1096 VBJ 00:03:02 76
1864 Rolands Rudītis 6218 Azimuts OK V1097 VL2 00:03:02 76
1865 Inga Flugina 4141 S768 SZ3 00:03:03 93
1866 Linda Danilāne 3253 Olainfarm S769 SZ3 00:03:03 93
1867 Zane Brokāne 5425 Matisons runer's club S770 SB2 00:03:03 93
1868 Jānis Butkēvičus 6150 V1098 VL2 00:03:03 75
1869 Anita Barbane 5028 Nūjo priekam S771 SB4 00:03:03 93
1870 Zane Dālberga 6206 DPD S772 SL2 00:03:03 93
1871 Agnese Kasparoviča 3894 DPD S773 SZ3 00:03:05 92
1872 Diāna Ivanova 5277 S774 SB3 00:03:05 92
1873 Klinta Puriņa 5351 Puriņi S775 SB3 00:03:05 92
1874 Inta Amoliņa 6057 VSK Noskrien Divplākšņi S776 SL4 00:03:05 92
1875 Līga Birnbauma 3918 S777 SZ3 00:03:06 92
1876 Sanita Vecā 4078 S778 SZ3 00:03:06 92
1877 Inese Ozola 3042 Inbank S779 SZ3 00:03:09 90
1878 Gunita Butāne 5278 Zemgales Ziņas S780 SB3 00:03:09 90
1879 Ilze Lukstiņa 15045 Segliņa Sporta Skola S781 SB2 00:03:09 90
1880 Rudīte Bērziņa 3647 Olainfarm S782 SZ3 00:03:10 90
1881 Ance Paegle 3511 Paegļi S783 SZ3 00:03:10 90
1882 Sanita Rāviņa 6137 S784 SL2 00:03:12 89
1883 Zaiga Zalecka 3241 Rīgas satiksme S785 SZ3 00:03:13 89
1884 Ilze Pavare 5525 Laimas koks S786 SB2 00:03:13 89
1885 Linda Gudrīte-Šipenko 5288 Legs Miserables S787 SB2 00:03:15 88
1886 Ilona Strode 5385 Hanna S788 SB2 00:03:17 87
1887 Juris Rocēns 5038 Izturība V1099 VB3 00:03:18 70
1888 Kristina Ceika 4176 Nūjo ar vēju S789 SZ3 00:03:21 85
1889 Guntars Ozols 5128 Nūjo priekam V1100 VB4 00:03:22 68
1890 Aija Puriņa 5336 Puriņi S790 SB2 00:03:28 82
1891 Māra Dīriņa 4073 Nūjo priekam S791 SZ3 00:03:29 82
1892 Jānis Ceika 4184 V1101 VZ3 00:03:30 66
1893 Māris Puriņš 5338 Puriņi V1102 VB2 00:03:30 66
1894 Uldis Dīcis 5157 Gausā Jūdze V1103 VB4 00:03:31 65
1895 Ruta Dīce 5156 Gausā Jūdze S792 SB4 00:03:31 81
1896 Linda Zālīte 3719 S793 SZ3 00:03:33 80
1897 Evita Judina 3909 Jautrais rikšotājs S794 SZ3 00:03:36 79
1898 Ieva Garanča 3045 Nujo priekam / ZAB IUSTUS S795 SZ3 00:04:02 71