Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
Grupas SB3 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Tērv. Ogre Pieb. Kamp. Šlok. Gaiz. Līg. Kopā
1 Iveta Pūpola 1130 1162 1100 1153 1074 1195 5740
Maratona klubs
2 Ieva Pūce 994 1073 993 977 1039 1049 5148
VSK Noskrien Blonde
3 Ilze Sermolīte 927 1032 957 1065 1066 5047
Zemgales Ziņas
4 Ginta Rassa 976 1017 1006 1036 989 5024
Moller Auto Ventspils / MRC
5 Margarita Petelina 973 962 982 926 1041 4884
6 Lāsma Zebuliņa 923 982 914 912 924 894 963 4706
VSK Noskrien Blonde
7 Elita Zālīte 890 969 905 877 1006 4647
TRX Cēsis
8 Kristīne Slikšāne 1015 812 837 956 804 1008 4628
VSK Noskrien
9 Ina Balgalve 878 940 868 823 951 833 927 4564
10 Zanda Kārkliņa 918 1003 857 858 866 823 893 4538
Baldones skriešanas komanda
11 Agita Gritāne 899 910 854 802 871 803 899 4433
Biznesa parks ABAVA
12 Natālija Joničenko 962 883 917 713 871 4346
Talsu pauguraines Zaķi
13 Dace Hartmane 846 879 893 841 886 4345
Talsu pauguraines Zaķi
14 Rigonda Germova 857 891 780 901 850 4279
15 Natalija Zeņina 873 808 836 837 912 4266
16 Aiga Paegle 945 1031 1117 1046 4139
Engures sportam
17 Ilona Balode 757 825 818 790 824 820 4077
Salacgrīvas Roņi
18 Iveta Caune 1007 1112 1011 937 4067
Izturība
19 Danute Fibiga-Daukšte 806 802 841 869 745 4063
20 Dace Skrastiņa 771 791 760 814 808 735 3944
Talsu pauguraines Zaķi
21 Lita Marauska 752 805 759 731 752 3799
SK Katrīna
22 Diāna Ivanova 756 802 665 746 670 3639
23 Anita Saulīte 955 924 882 855 3616
VSK
24 Evita Ozola 685 700 749 675 762 3571
VSK Noskrien
25 Gunita Butāne 674 766 667 663 701 621 735 3543
Zemgales Ziņas
26 Aija Rogāle 876 919 864 805 3464
KROKUS
27 Dace Tītmane 700 678 670 712 659 700 3460
28 Inga Vate 682 743 682 712 621 3440
29 Inga Vaļska 633 735 673 648 711 3400
TRX Cēsis
30 Ieva Meiere 774 772 729 720 2995
OK Ziemeļkurzeme
31 Inese Neilande 795 685 665 736 2881
Kača liek skriet!
32 Lita Dzelme 958 909 955 2822
33 Dace Janeka 660 673 667 712 2712
Nūjo ar vēju
34 Arnita Sorokina 843 911 904 2658
35 Dina Alksne 850 846 756 2452
Kocēnu novads-1
36 Egita Uzule 933 764 745 2442
SALDUS BOKSA KLUBS
37 Inese Romānova 778 797 804 2379
Luminor
38 Ilze Štila 780 769 790 2339
Sece
39 Marita Lapa 772 734 715 2221
Autostarts.lv
40 Daiga Greiškāne 782 683 755 2220
VSK Noskrien
41 Sandra Rocēna 772 812 633 2217
Izturība
42 Ieva Leitlande 711 721 781 2213
VSK "Burkānciems & Co"
43 Santa Roze 787 645 725 2157
VSK Noskrien Divplākšņi
44 Jūlija Kuzņecova 727 651 768 2146
45 Linda Kubiloviča 690 717 708 2115
Nūjo ar vēju
46 Kristīne Kampare 730 726 648 2104
47 Inese Vectirāne 689 656 651 1996
48 Ilze Tālmane 637 675 639 1951
Matisons runners club
49 Liene Gulbe 904 907 1811
50 Iveta Radiņa-Liepkaula 578 557 639 1774
SK Tērauds
51 Raivita Birkentāla 902 870 1772
Talsu pauguraines Zaķi
52 Iveta Krieva 526 619 588 1733
:)
53 Inga Kronberga 846 839 1685
MRC / Jaunmārupe skrien!
54 Ilze Baumane 778 900 1678
55 Inese Ģērmane 785 890 1675
56 Iveta Ģērmane 775 857 1632
57 Aija Orniņa 576 548 498 1622
58 Inguna Eglīte 795 794 1589
TRX Cēsis
59 Inga Ziediņa 828 750 1578
Maratona klubs
60 Inga Heidemane 754 806 1560
SK Katrīna
61 Santa Puriņa 743 815 1558
62 Renāte Rusecka - Krūze 751 749 1500
63 Žanna Vanaga 713 776 1489
VSK Noskrien/Noskrien Cēsis
64 Zanda Taupmana 713 764 1477
Matisons Runner`s Club/VSK Noskrien
65 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 727 746 1473
VSK Noskrien
66 Vita Vecvanaga 713 748 1461
Clean R
67 Dace Stīpniece 690 757 1447
Izturība
68 Ingūna Sevostjanova 664 713 1377
Nūjo vesels
69 Kristīne Kuka 691 667 1358
70 Ilona Sedleniece 677 653 1330
71 Ilga Žeibe 701 600 1301
VSK Noskrien/ Divplākšņi
72 Dace Šmite 676 580 1256
73 Gunta Ozoliņa 607 569 1176
74 Ilze Pelēce 585 552 1137
75 Danute Abelīte 594 541 1135
76 Agnese Leiburga 536 507 1043
Zemgales Ziņas
77 Inga Zālīte 1034 1034
Grauda Spēks
78 Marita Šalta 533 485 1018
79 Ilze Limanāne 952 952
VSK Noskrien Vāveres
80 Iveta Leja 887 887
VSK Noskrien
81 Iveta Belousova 882 882
82 Rita Kļaviņa 861 861
SK Magnen
83 Baiba Mežgaile 839 839
LIMBAŽI SKRIEN
84 Kristīne Jansone 835 835
Swedbank
85 Dina Zūdiņa 825 825
86 Kristīne Geidāne 814 814
SUBARU AD REM Auto
87 Iveta Niedre 800 800
Maratona klubs
88 Zane Dille 791 791
Skrien un nūjo Cēsis
89 Dace Slotiņa 785 785
90 Rasa Liepiņa 777 777
SUSLIKI
91 Ilva Sinkēviča 759 759
92 Vineta Skrastiņa 759 759
Noskrien Cēsis
93 Vineta PĒtersone 756 756
VSKnoskrien
94 Ilze Irbe 755 755
-
95 Ieva Micpapa 715 715
96 Lāsma Āboliņa 693 693
VSK Noskrien Divplākšņi
97 Ieva Riteniece 691 691
98 Dace Bērtue 684 684
99 Aiga Vīdmane 681 681
100 Gunda Kleinberga-Karsa 672 672
VSK Noskrien Divplākšņi
101 Solveiga Urnikyte 669 669
102 Julija Kuznecova 668 668
103 Ieva Cīce 667 667
Tilti Multilingual
104 Lela Terasvili 659 659
105 Santa Līce-Krūze 617 617
Draugiem Group
106 Digna Norbuta 594 594
Puriņi
107 Jolanta Romanova 591 591
VSK Noskrien Divplākšņi
108 Klinta Puriņa 572 572
Puriņi
109 Līga Laganovska 542 542
Lēdmane
110 Sanita Babure 502 502
Nūjo vesels
111 Antra Neilande 496 496
Tilti Multilingual
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>