Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5505 PATRIA SPORTLAND 01:28:14 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:04 1000 216 1216
2 Andris Jubelis 5375 Inov-8 I OSveikals.lv 01:29:42 VB2 2 V2 +01:28 +01:28 00:01:01 984 226 1210
3 Kristaps Magone 5170 Attido/SPB RUN/Asics 01:33:43 VB2 3 V3 +05:29 +05:29 00:01:16 941 182 1123
4 Didzis Glušņevs 5055 VSK Noskrien Rieksti 01:34:24 VB2 4 V4 +06:10 +06:10 00:01:02 935 223 1158
5 Oskars Cimermanis 5060 Riga Ironman Team 01:35:01 VB2 5 V5 +06:48 +06:48 00:01:16 929 182 1111
6 Mārtiņš Skujenieks 5042 01:35:11 VB2 6 V6 +06:57 +06:57 00:01:23 927 166 1093
7 Dmitrijs Ničipors 5086 Suntoo/Isostar Latvija 01:36:28 VB2 7 V7 +08:14 +08:14 00:01:07 915 206 1121
8 Gints Lūsis 5220 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:09 VB2 8 V8 +09:55 +09:55 00:00:48 899 288 1187
9 Kaspars Kārkliņš 5384 Siguldas Maratona klubs 01:38:13 VB3 1 V9 +09:59 +00:00 00:01:10 898 197 1095
10 Rolands Pužulis 5263 Madona 01:38:38 VB2 9 V10 +10:24 +10:24 00:01:14 895 186 1081
11 Daumants Lūsa 15033 Vanagkalns 01:39:27 VB2 10 V11 +11:13 +11:13 00:01:02 887 223 1110
12 Juris Damškalns 5221 Talsu pakalnu sporta klubs 01:40:22 VB2 11 V12 +12:09 +12:09 00:00:53 879 260 1139
13 Antis Zunda 5252 Gulbene 01:40:30 VB4 1 V13 +12:16 +00:00 00:01:10 878 197 1075
14 Ainārs Drozds 5337 01:43:30 VB2 12 V14 +15:16 +15:16 00:01:29 853 155 1008
15 Ilona Marhele 5403 Grauda Spēks 01:44:03 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:02 1000 276 1276
16 Roberts Sukonovs 5404 Gentlemen's Club 01:44:12 VB2 13 V15 +15:59 +15:59 00:01:09 847 200 1047
17 Āris Kundziņš 5406 Grauda Spēks 01:44:29 VB3 2 V16 +16:16 +06:17 00:01:49 844 127 971
18 Valts Ulmanis 5341 01:45:20 VBJ 1 V17 +17:06 +00:00 00:01:25 838 162 1000
19 Zanda Ulanova 5211 Moller Auto Ventspils / MRC 01:45:46 SB2 2 S2 +01:43 +01:43 00:01:31 984 188 1172
20 Rihards Spilva 5354 Blome 01:45:58 VB2 14 V18 +17:44 +17:44 00:01:56 833 119 952
21 Voldemārs Lejnieks 5047 SK Dzērvene 01:46:11 VB2 15 V19 +17:57 +17:57 00:00:59 831 234 1065
22 Reinis Spaile 5511 TEAM REINIS SPAILE 01:46:46 VB2 16 V20 +18:32 +18:32 00:01:16 826 182 1008
23 Vents Lupkins 5463 SPB RUN/Asics 01:46:57 VB2 17 V21 +18:43 +18:43 00:00:56 825 246 1071
24 Uldis Katlaps 5297 Meridiāns 01:47:09 VB2 18 V22 +18:56 +18:56 00:01:15 823 184 1007
25 Andris Seipulis 5419 Clean R 01:47:23 VB2 19 V23 +19:09 +19:09 00:01:16 822 182 1004
26 Salvis Brasavs 5017 01:47:28 VB3 3 V24 +19:14 +09:15 00:01:15 821 184 1005
27 Miķelis Vietnieks 5075 01:47:38 VB2 20 V25 +19:24 +19:24 00:01:22 820 168 988
28 Kaspars Zudrags 5285 Latvijas Finieris 01:48:26 VB3 4 V26 +20:12 +10:13 00:01:17 814 179 993
29 Aigars Silkalns 5010 colorlib.com 01:48:44 VB2 21 V27 +20:31 +20:31 00:01:09 811 200 1011
30 Uģis Reveliņš 5433 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:49:04 VB3 5 V28 +20:51 +10:52 00:01:15 809 184 993
31 Karīna Helmane-Soročenkova 5024 VSK Noskrien 01:49:07 SB2 3 S3 +05:05 +05:05 00:01:17 953 222 1175
32 Reinis Bērziņš 5090 Virsotne/MARMOT 01:49:34 VB2 22 V29 +21:21 +21:21 00:01:09 805 200 1005
33 Miks Pētersons 5007 NORDI furniture 01:50:23 VB2 23 V30 +22:09 +22:09 00:01:09 799 200 999
34 Valdis Bogdanovs 5345 Maratona klubs 01:50:24 VBJ 2 V31 +22:10 +05:04 00:01:17 799 179 978
35 Māris Sardiko 5225 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:41 VB2 24 V32 +22:28 +22:28 00:01:06 797 209 1006
36 Uldis Raipalis 5286 Gentlemen's Club 01:51:00 VB2 25 V33 +22:46 +22:46 00:01:32 795 150 945
37 Gatis Kveders 5032 Rieksti / VSK Noskrien 01:51:06 VB2 26 V34 +22:53 +22:53 00:01:26 794 160 954
38 Raitis Jirgensons 5327 01:51:21 VB2 27 V35 +23:07 +23:07 00:01:13 792 189 981
39 Flavio Nunes 5407 Portugal 01:51:43 VB2 28 V36 +23:30 +23:30 00:01:20 790 173 963
40 Jānis Gailis 5146 Izturība 01:51:44 VB3 6 V37 +23:30 +13:31 00:01:49 790 127 917
41 Gints Krieviņš 5025 Lidosta "Rīga" 01:52:15 VB2 29 V38 +24:01 +24:01 00:01:28 786 157 943
42 Kristaps Pilskalns 5399 Gentlemen's Club 01:52:18 VB2 30 V39 +24:04 +24:04 00:01:15 786 184 970
43 Ansis Pūce 5199 Saldus Boksa klubs 01:52:31 VB2 31 V40 +24:18 +24:18 00:00:53 784 260 1044
44 Lauris Repša 5191 01:52:36 VB2 32 V41 +24:22 +24:22 00:01:13 784 189 973
45 Nauris Spalviņš 5340 SPB RUN/Asics 01:52:41 VB2 33 V42 +24:27 +24:27 00:01:09 783 200 983
46 Aivars Bondars 5179 Lūša pēdās 01:52:43 VB3 7 V43 +24:30 +14:30 00:01:21 783 170 953
47 Kitija Valtere 5423 BALTAIS 01:52:44 SB2 4 S4 +08:41 +08:41 00:01:05 923 263 1186
48 Aldis Bušs 5004 SK Tērauds 01:53:30 VB2 34 V44 +25:16 +25:16 00:01:36 777 144 921
49 Valdis Tilts 5308 Kocēnu novads 01:53:39 VB4 2 V45 +25:26 +13:09 00:01:21 776 170 946
50 Artūrs Junolainens 5456 Zaļie 01:53:43 VB2 35 V46 +25:29 +25:29 00:01:07 776 206 982
51 Juris Redisons 5133 Tērvetes dabas parks 01:53:57 VB3 8 V47 +25:44 +15:45 00:02:04 774 111 885
52 Alvis Danovskis 5296 adidas Runners | RIGA 01:54:03 VB2 36 V48 +25:50 +25:50 00:01:08 774 203 977
53 Gita Karlsone 5319 Matisons Runner's Club 01:54:12 SB2 5 S5 +10:09 +10:09 00:01:35 911 180 1091
54 Pēteris Stepiņš 5459 Swedbank 01:54:21 VB2 37 V49 +26:07 +26:07 00:01:33 772 148 920
55 Ivo Deičmanis 5167 Siguldas Maratona klubs 01:54:23 VB2 38 V50 +26:10 +26:10 00:01:13 771 189 960
56 Zigmunds Zauls 5186 Limbaži 01:54:28 VB3 9 V51 +26:14 +16:15 00:01:35 771 145 916
57 Reinis Jasliņš 5421 Burusports 01:54:30 VB3 10 V52 +26:16 +16:17 00:01:31 771 152 923
58 Irina Štūla Pankoka 5213 Moller Auto Ventspils / MRC 01:54:33 SB2 6 S6 +10:30 +10:30 00:01:10 908 244 1152
59 Līga Valdmane 5442 Kocēnu novads 01:54:40 SBJ 1 S7 +10:37 +00:00 00:01:12 907 238 1145
60 Igors Morgunovs 5371 Matisons Runner’s Club 01:54:47 VB2 39 V53 +26:33 +26:33 00:01:41 769 137 906
61 Daumants Putnis 5187 SSK Bebra 01:54:49 VB3 11 V54 +26:36 +16:36 00:01:07 768 206 974
62 Artūrs Rimicans 5218 Patria Sportland 01:54:54 VB2 40 V55 +26:41 +26:41 00:01:24 768 164 932
63 Helmuts Knopkens 15030 01:55:04 VB3 12 V56 +26:50 +16:51 00:01:18 767 177 944
64 Artūrs Rukkalns 5248 01:55:04 VB2 41 V57 +26:50 +26:50 00:01:32 767 150 917
65 Daniels Buko 5409 BALTAIS 01:55:09 VBJ 3 V58 +26:56 +09:49 00:01:18 766 177 943
66 Jānis Sirmais 5279 Guddžobs Guddans 01:55:13 VB2 42 V59 +27:00 +27:00 00:01:21 766 170 936
67 Ivars Broničs 5510 Guddžobs Guddans 01:55:25 VB2 43 V60 +27:11 +27:11 00:01:28 764 157 921
68 Kaspars Stukuls 5330 01:55:42 VB2 44 V61 +27:29 +27:29 00:01:51 763 124 887
69 Juris Jansons 5413 Swedbank 01:56:43 VB3 13 V62 +28:30 +18:30 00:01:35 756 145 901
70 Artūrs Soročenkovs 5027 01:56:47 VB2 45 V63 +28:33 +28:33 00:01:29 756 155 911
71 Ondrej Fikrle 5109 BKV Holysov / RK Svata 01:57:10 VB3 14 V64 +28:56 +18:57 00:01:33 753 148 901
72 Imants Kaldre 5114 VSK Noskrien 01:57:10 VB2 46 V65 +28:56 +28:56 00:01:16 753 182 935
73 Anrijs Daile 5447 Veču lauks 01:57:22 VBJ 4 V66 +29:08 +12:02 00:02:05 752 110 862
74 Jakub Spryngl 5111 01:57:28 VB3 15 V67 +29:14 +19:15 00:01:15 751 184 935
75 Mārtiņš Niklass 5363 TRX Cēsis 01:58:06 VB3 16 V68 +29:53 +19:54 00:01:13 747 189 936
76 Kristaps Strazdiņš 5401 SPORTLAND 01:58:24 VBJ 5 V69 +30:11 +13:04 00:01:19 745 175 920
77 Arnis Kurps 5495 Skrienam kopā 01:58:31 VBJ 6 V70 +30:18 +13:11 00:01:08 744 203 947
78 Rainers Meiers 5268 Maratona klubs/VSK Noskrien 01:58:38 VB4 3 V71 +30:24 +18:08 00:01:23 744 166 910
79 Anrijs Hodžajevs 5140 Full Court 01:58:51 VB2 47 V72 +30:37 +30:37 00:01:10 742 197 939
80 Elmārs Āboltiņš 5418 a ko darīt ja nav? 01:58:58 VB2 48 V73 +30:44 +30:44 00:01:44 742 133 875
81 Dace Banga-Hodžajeva 5212 Moller Auto Ventspils / MRC 01:59:23 SB2 7 S8 +15:21 +15:21 00:01:26 871 199 1070
82 Anete Švilpe 5158 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:59:39 SB2 8 S9 +15:36 +15:36 00:01:12 870 238 1108
83 Renarts Andersons 5394 GJENSIDIGE 02:00:17 VB3 17 V74 +32:03 +22:04 00:01:50 734 125 859
84 Rihards Volfs 5124 RajA 02:00:28 VB2 49 V75 +32:14 +32:14 00:01:19 732 175 907
85 Liene Allere 5126 02:00:36 SB2 9 S10 +16:34 +16:34 00:01:38 863 174 1037
86 Vitālijs Ribakovs 5523 SPB RUN/Asics 02:01:00 VB2 50 V76 +32:47 +32:47 00:01:37 729 142 871
87 Juris Čerpinskis 5412 02:01:03 VB2 51 V77 +32:50 +32:50 00:01:15 729 184 913
88 Ģirts Žagars 5068 02:01:16 VB2 52 V78 +33:02 +33:02 00:01:28 728 157 885
89 Gabriel Sibpanna 15043 NIA 02:01:19 VB2 53 V79 +33:05 +33:05 00:01:49 727 127 854
90 Raimonds Ronis 5478 LMT 02:01:31 VB2 54 V80 +33:18 +33:18 00:01:10 726 197 923
91 Mārtiņš Vadzis 5314 02:01:40 VB2 55 V81 +33:27 +33:27 00:01:59 725 116 841
92 Jānis Vītols 5123 VSK Noskrien Seniori 02:02:04 VB4 4 V82 +33:50 +21:34 00:01:53 723 122 845
93 Andrejs Žaglovs 5464 Fudzi 02:02:06 VB2 56 V83 +33:53 +33:53 00:01:33 723 148 871
94 Uldis Pormeisters 5099 Ātrās ļipas 02:02:09 VB2 57 V84 +33:55 +33:55 00:01:03 722 219 941
95 Iveta Caune 5377 Izturība 02:02:33 SB3 1 S11 +18:30 +00:00 00:01:05 849 263 1112
96 Rolands Briņķis 5469 DABAS DOTS 02:02:37 VB2 58 V85 +34:23 +34:23 00:01:31 720 152 872
97 Roberts Ivzāns 5145 Ogre 02:02:41 VB3 18 V86 +34:27 +24:28 00:02:04 719 111 830
98 Kārlis Ielejs 5172 VSK Noskrien Divplākšņi 02:02:42 VB3 19 V87 +34:28 +24:29 00:01:34 719 147 866
99 Kaspars Allers 5295 02:03:26 VB2 59 V88 +35:12 +35:12 00:01:06 715 209 924
100 Niklāvs Emīls Eglītis 5448 Jāņkalni 02:03:34 VBJ 7 V89 +35:21 +18:14 00:01:46 714 130 844
101 Artūrs Šits 5482 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:47 VB2 60 V90 +35:33 +35:33 00:01:39 713 139 852
102 Viesturs Eglītis 15032 Vanagkalns 02:03:51 VBJ 8 V91 +35:37 +18:31 00:01:45 712 131 843
103 Raimonds Ozoliņš 5161 RIEKSTI 02:04:07 VB2 61 V92 +35:53 +35:53 00:01:08 711 203 914
104 Mārtiņš Indriksons 5219 Persiku raķetes 02:04:14 VB2 62 V93 +36:00 +36:00 00:01:57 710 118 828
105 Gints Bērziņš 5153 AkmensDizains.lv 02:04:15 VB2 63 V94 +36:01 +36:01 00:01:34 710 147 857
106 Ilvars Bergmanis 5073 02:04:20 VB2 64 V95 +36:07 +36:07 00:01:22 710 168 878
107 Alise Putraima 5189 LIMBAŽI SKRIEN 02:04:40 SB2 10 S12 +20:37 +20:37 00:01:15 835 228 1063
108 Agris Dreimanis 5120 02:04:42 VB2 65 V96 +36:28 +36:28 00:01:38 708 141 849
109 Kristaps Bresis 15035 Team Weimaraner 02:04:43 VB2 66 V97 +36:30 +36:30 00:02:31 707 91 798
110 Jānis Ausmanis 5294 SK Katrīna 02:05:12 VB3 20 V98 +36:58 +26:59 00:01:43 705 134 839
111 Ginta Rassa 5214 Moller Auto Ventspils / MRC 02:05:17 SB3 2 S13 +21:14 +02:44 00:01:32 831 186 1017
112 Aivars Krjukovs 5216 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:05:20 VB2 67 V99 +37:06 +37:06 00:01:42 704 135 839
113 Andris Orniņš 5094 02:05:23 VB2 68 V100 +37:10 +37:10 00:01:30 704 153 857
114 Kaspars Vaivods 5165 KKDE 02:06:11 VB2 69 V101 +37:57 +37:57 00:02:07 699 109 808
115 Toms Bērziņš 15042 Plastik Valmiera 02:06:14 VB2 70 V102 +38:00 +38:00 00:01:58 699 117 816
116 Aivis Reinholds 15047 Siguldas Maratona klubs 02:06:21 VB3 21 V103 +38:07 +28:08 00:01:13 698 189 887
117 Jānis Kudums 5269 02:06:32 VB2 71 V104 +38:18 +38:18 00:02:22 697 97 794
118 Aleksandrs Antonovs 5443 &A 02:06:38 VB3 22 V105 +38:25 +28:25 00:01:56 697 119 816
119 Valdis Čunka 5475 Aldaris GO 02:06:38 VB2 72 V106 +38:25 +38:25 00:01:24 697 164 861
120 Edijs Veide 5272 DC VECSALACAS UNITED 02:06:38 VB2 73 V107 +38:25 +38:25 00:01:18 697 177 874
121 Jānis Šliseris 5117 02:06:44 VB2 74 V108 +38:31 +38:31 00:02:08 696 108 804
122 Laura Pētersone 5151 VSK Noskrien / MRC 02:06:48 SB2 11 S14 +22:46 +22:46 00:01:20 821 214 1035
123 Jānis Duberis 5092 SSK Bebra 02:06:51 VB3 23 V109 +38:37 +28:38 00:01:00 696 230 926
124 Emīls Balodis 5397 VUGD 02:07:34 VB2 75 V110 +39:20 +39:20 00:01:43 692 134 826
125 Artūrs Kančs 5370 SSK Bebra 02:07:40 VB3 24 V111 +39:26 +29:27 00:01:01 691 226 917
126 Oskars Ozoliņš 5372 Matisons Runner's Club 02:07:48 VB2 76 V112 +39:34 +39:34 00:01:50 690 125 815
127 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5261 02:07:50 SB2 12 S15 +23:47 +23:47 00:01:45 814 163 977
128 Mārtiņš Birums 5021 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:07:52 VB2 77 V113 +39:38 +39:38 00:01:13 690 189 879
129 Fadejs Precinieks 5331 02:07:57 VB2 78 V114 +39:43 +39:43 00:01:42 690 135 825
130 Mārtiņš Eglitis 5450 02:07:58 VBJ 9 V115 +39:45 +22:38 00:02:12 689 105 794
131 Māris Plūme 5361 Swedbank 02:08:00 VB2 79 V116 +39:46 +39:46 00:01:47 689 129 818
132 Oskars Dambrovs 5298 02:08:02 VB2 80 V117 +39:48 +39:48 00:01:26 689 160 849
133 Jānis Rukmanis 5342 3D Running 02:08:04 VB2 81 V118 +39:50 +39:50 00:01:25 689 162 851
134 Jānis Neimanis 5222 Talsu pakalnu sporta klubs 02:08:09 VB4 5 V119 +39:56 +27:39 00:01:44 688 133 821
135 Kristaps Heinsbergs 5504 PATRIA SPORTLAND 02:08:12 VB2 82 V120 +39:58 +39:58 00:01:25 688 162 850
136 Renārs Seiksts 5196 Rīgas satiksme 02:08:12 VB2 83 V121 +39:59 +39:59 00:01:18 688 177 865
137 Austris Armans 5322 ASK PATRIA 02:08:16 VB2 84 V122 +40:03 +40:03 00:01:13 688 189 877
138 Ilze Sermolīte 5291 Zemgales ziņas 02:08:30 SB3 3 S16 +24:27 +05:57 00:01:56 810 147 957
139 Pāvels Saveļjevs 5142 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:08:47 VB2 85 V123 +40:33 +40:33 00:01:34 685 147 832
140 Jēkabs Krastiņš 5465 Sportiņš 88 02:08:51 VBJ 10 V124 +40:37 +23:31 00:01:32 685 150 835
141 Jānis Egle 15041 02:09:00 VB2 86 V125 +40:47 +40:47 00:01:11 684 194 878
142 Jānis Ozols 5400 SPORTLAND 02:09:09 VB2 87 V126 +40:55 +40:55 00:01:49 683 127 810
143 Didzis Sprūds 5166 02:09:19 VB2 88 V127 +41:05 +41:05 00:01:43 682 134 816
144 Kārlis Cinis 5362 02:09:25 VB2 89 V128 +41:11 +41:11 00:01:42 682 135 817
145 Elvijs Mežaleons 5315 Veselīga slodzīte 02:09:26 VBJ 11 V129 +41:12 +24:06 00:02:23 682 97 779
146 Edgars Balunovs 5202 Olainfarm 02:09:45 VB2 90 V130 +41:31 +41:31 00:01:15 680 184 864
147 Mārtiņš Dravants 5417 Zosēni 02:09:49 VB3 25 V131 +41:35 +31:36 00:02:20 680 99 779
148 Sandis Pavļukevičs 5466 02:09:54 VB2 91 V132 +41:40 +41:40 00:01:46 679 130 809
149 Aleksandrs Kņazevs 5468 02:10:09 VB2 92 V133 +41:55 +41:55 00:01:48 678 128 806
150 Armands Rabovičs 5440 Liepāja 02:10:16 VB2 93 V134 +42:02 +42:02 00:01:55 677 120 797
151 Māris Vizulis 5481 Luminor 02:10:29 VB2 94 V135 +42:15 +42:15 00:01:50 676 125 801
152 Matīss Lakovics 5405 Gjensidige 02:10:43 VB2 95 V136 +42:29 +42:29 00:02:01 675 114 789
153 Raimonds Biedrītis 5194 Grauda Spēks 02:10:43 VB2 96 V137 +42:29 +42:29 00:01:25 675 162 837
154 Ieva Pūce 5444 VSK Noskrien Blonde 02:11:03 SB3 4 S17 +27:00 +08:30 00:01:26 794 199 993
155 Armands Ābelnieks 5517 Jaunpiebalga 02:11:03 VB2 97 V138 +42:49 +42:49 00:01:40 673 138 811
156 Juris Leitāns 5355 MJ-Partneri 02:11:08 VB3 26 V139 +42:54 +32:55 00:01:34 673 147 820
157 Guntis Rasims 5235 Rēzeknis nūvods 02:11:15 VB2 98 V140 +43:01 +43:01 00:01:38 672 141 813
158 Mārtiņš Krauklis 5136 02:11:18 VB2 99 V141 +43:04 +43:04 00:01:09 672 200 872
159 Mārtiņš Puriņš 5281 NAV ŅERGA 02:11:24 VB2 100 V142 +43:10 +43:10 00:01:20 671 173 844
160 Rihards Rušenieks 5274 02:11:35 VB2 101 V143 +43:22 +43:22 00:01:28 671 157 828
161 Andžejs Stepančuks 5224 Noskrien Cēsis 02:11:43 VB2 102 V144 +43:29 +43:29 00:01:52 670 123 793
162 Artis Ločmelis 5147 OK Burkānciems 02:11:55 VB3 27 V145 +43:41 +33:42 00:01:24 669 164 833
163 Aivis Mitenieks 5276 Swedbank 02:11:55 VB2 103 V146 +43:41 +43:41 00:02:08 669 108 777
164 Erlens Grunckis 5171 02:12:04 VB3 28 V147 +43:50 +33:51 00:01:37 668 142 810
165 Aiga Taulīna 5200 Saldus Boksa klubs 02:12:13 SB2 13 S18 +28:11 +28:11 00:01:26 787 199 986
166 Matīss Zilgalvis 5432 02:12:13 VB2 104 V148 +43:59 +43:59 00:02:12 667 105 772
167 Edgars Lešinskis 5485 Siguldas Maratona klubs 02:12:14 VB3 29 V149 +44:00 +34:01 00:01:58 667 117 784
168 Gunta Blūmiņa 5184 Virsotne/MARMOT 02:12:17 SB2 14 S19 +28:15 +28:15 00:00:59 787 290 1077
169 Mārtiņš Mazlazdiņš 5063 02:12:17 VB2 105 V150 +44:03 +44:03 00:02:05 667 110 777
170 Jānis Seglickis 5243 Pingvīni 02:12:22 VB2 106 V151 +44:09 +44:09 00:00:57 667 242 909
171 Igors Zinkevičs 5226 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:12:30 VB2 107 V152 +44:17 +44:17 00:01:51 666 124 790
172 Matīss Ķeķers 5324 02:12:36 VB2 108 V153 +44:23 +44:23 00:01:44 665 133 798
173 Sandis Ziediņš 5043 Maratona klubs 02:12:38 VBJ 12 V154 +44:25 +27:18 00:01:11 665 194 859
174 Mārtiņš Dīcis 5204 VSK Noskrien 02:12:42 VB2 109 V155 +44:29 +44:29 00:01:21 665 170 835
175 Artis Ivanovs 5097 02:12:48 VB2 110 V156 +44:34 +44:34 00:01:45 664 131 795
176 Oskars Zonne 5455 Acsaabols 02:12:51 VB2 111 V157 +44:38 +44:38 00:01:45 664 131 795
177 Dainis Kronbergs 5246 TUKUMS 02:12:52 VB3 30 V158 +44:39 +34:40 00:01:38 664 141 805
178 Igors Kozlovs 5115 02:13:03 VB3 31 V159 +44:49 +34:50 00:01:39 663 139 802
179 Guntis Leimanis 5472 02:13:09 VB2 112 V160 +44:55 +44:55 00:01:46 663 130 793
180 Pēteris Spuriņš 5012 DOMDARIS 02:13:19 VB2 113 V161 +45:05 +45:05 00:01:54 662 121 783
181 Sandra Vesere 5195 02:13:23 SB2 15 S20 +29:20 +29:20 00:01:42 780 168 948
182 Aivars Ozolnieks 5441 Saulkrasti 02:13:37 VB3 32 V162 +45:23 +35:24 00:02:01 660 114 774
183 Rihards Dziedātājs 5210 Draugiem Group 02:13:51 VB2 114 V163 +45:38 +45:38 00:02:11 659 105 764
184 Natale Carlone 5357 02:13:56 VB3 33 V164 +45:42 +35:43 00:02:27 659 94 753
185 Kārlis Pajuste 5353 02:14:05 VB2 115 V165 +45:51 +45:51 00:02:34 658 90 748
186 Agris Veipāns 5499 02:14:07 VB3 34 V166 +45:54 +35:54 00:01:51 658 124 782
187 Aigars Cibuļskis 5041 02:14:15 VB2 116 V167 +46:02 +46:02 00:01:26 657 160 817
188 Dāvis Kundziņš 5257 Engures vidusskola 02:14:18 VBJ 13 V168 +46:04 +28:58 00:01:49 657 127 784
189 Edgars Dobelis 5005 02:14:29 VB2 117 V169 +46:15 +46:15 00:01:47 656 129 785
190 Gatis Valdheims 5152 02:14:47 VB2 118 V170 +46:34 +46:34 00:01:44 655 133 788
191 Kaspars Pētersons 5155 VSK Noskrien 02:14:58 VB2 119 V171 +46:44 +46:44 00:01:02 654 223 877
192 Jānis Sakne 5309 02:15:08 VB2 120 V172 +46:54 +46:54 00:01:38 653 141 794
193 Emīls Endele 5408 Kurmis OK 02:15:24 VB2 121 V173 +47:10 +47:10 00:01:52 652 123 775
194 Kārlis Ertmanis 5237 BALTAIS 02:15:36 VB3 35 V174 +47:23 +37:24 00:01:46 651 130 781
195 Nauris Auzenbahs 5144 DzSK Lokomotīve 02:15:44 VB3 36 V175 +47:30 +37:31 00:01:48 650 128 778
196 Māris Lūsis 5127 Skrienošie Lūši 02:15:51 VB2 122 V176 +47:37 +47:37 00:01:26 649 160 809
197 Normunds Zauls 5185 Limbaži 02:15:55 VB3 37 V177 +47:42 +37:42 00:01:43 649 134 783
198 Dace Spalva 5258 Kocēnu novads 02:16:13 SB2 16 S21 +32:11 +32:11 00:01:08 764 251 1015
199 Līga Līdumniece 5436 adidas Runners 02:16:15 SB2 17 S22 +32:13 +32:13 00:01:12 764 238 1002
200 Gints Berņikovs - Bondars 5366 02:16:16 VB2 123 V178 +48:02 +48:02 00:02:02 647 113 760
201 Jānis Pārums 5462 Lejas Mauragi / Projekts Etiopietis 02:16:19 VB2 124 V179 +48:05 +48:05 00:01:43 647 134 781
202 Jānis Pugačs 5325 Alusvēders 02:16:22 VB2 125 V180 +48:08 +48:08 00:02:02 647 113 760
203 Reinis Liepiņš 5058 02:16:24 VB2 126 V181 +48:10 +48:10 00:01:11 647 194 841
204 Jurģis Baumeisters 5494 02:16:24 VB2 127 V182 +48:10 +48:10 00:01:29 647 155 802
205 Olga Maloļetņikova 5223 Adidas Runners | Riga 02:16:31 SB2 18 S23 +32:28 +32:28 00:01:34 762 182 944
206 Jānis Gora 5159 LMT 02:16:33 VB2 128 V183 +48:20 +48:20 00:01:31 646 152 798
207 Māra Braslava 5521 02:16:39 SB2 19 S24 +32:37 +32:37 00:01:39 761 173 934
208 Toms Rajunčus 5230 Luminor 02:16:41 VB2 129 V184 +48:28 +48:28 00:01:59 645 116 761
209 Armands Auziņš 15037 adidas Runners I Riga 02:16:43 VB3 38 V185 +48:29 +38:30 00:01:32 645 150 795
210 Miks Mežvēvers 15038 02:16:54 VBJ 14 V186 +48:40 +31:34 00:02:48 645 82 727
211 Armands Sudrabs 5364 VSK/Noskrien 02:17:03 VB3 39 V187 +48:49 +38:50 00:02:02 644 113 757
212 Atis Bērziņš 5271 02:17:13 VB3 40 V188 +49:00 +39:01 00:02:07 643 109 752
213 Anita Saulīte 5500 VSK Burkānciems & Co 02:17:20 SB3 5 S25 +33:17 +14:47 00:01:43 758 166 924
214 Rūdolfs Jaks 5348 02:17:27 VB2 130 V189 +49:13 +49:13 00:01:21 642 170 812
215 Arnis Šūlmeisters 5264 02:17:30 VB3 41 V190 +49:16 +39:17 00:02:28 642 93 735
216 Viktors Saulītis 5228 Luminor 02:17:50 VB2 131 V191 +49:36 +49:36 00:01:12 640 192 832
217 Didzis Videmanis 5131 Mežsusuri 02:17:53 VB2 132 V192 +49:39 +49:39 00:01:11 640 194 834
218 Ģirts Bisenieks 5174 02:17:54 VB2 133 V193 +49:40 +49:40 00:01:37 640 142 782
219 Gatis Miķelsons 5262 Spv.lv 02:17:58 VB2 134 V194 +49:44 +49:44 00:01:12 640 192 832
220 Aigars Teivāns 5260 run-Gaston-run 02:17:59 VB2 135 V195 +49:45 +49:45 00:01:53 639 122 761
221 Jānis Griķis 5023 Daugavpils Runners 02:18:17 VB2 136 V196 +50:03 +50:03 00:01:26 638 160 798
222 Jānis Rozenbergs 5416 02:18:55 VB2 137 V197 +50:41 +50:41 00:01:46 635 130 765
223 Krista Hartmane 5168 Siguldas Maratona klubs 02:19:05 SB2 20 S26 +35:02 +35:02 00:01:34 748 182 930
224 Agris Spalviņš 5310 Rauna 02:19:08 VB4 6 V198 +50:54 +38:38 00:01:50 634 125 759
225 Arturs Vanags 15040 newhouse.lv 02:19:08 VB2 138 V199 +50:54 +50:54 00:02:04 634 111 745
226 Mauro Gianluigi Motta 5266 adidas Runners | RIGA 02:19:14 VB2 139 V200 +51:01 +51:01 00:01:43 634 134 768
227 Jēkabs Vinciuns 5487 02:19:18 VB2 140 V201 +51:04 +51:04 00:01:44 633 133 766
228 Artūrs Bernovskis 15046 Mailigen 02:19:45 VB2 141 V202 +51:31 +51:31 00:01:34 631 147 778
229 Ainārs Kravalis 5206 Siguldas Maratona klubs 02:19:47 VB3 42 V203 +51:34 +41:35 00:01:43 631 134 765
230 Elita Zālīte 5313 TRX Cēsis 02:19:56 SB3 6 S27 +35:53 +17:23 00:01:46 744 161 905
231 Artūrs Rozenfelds 5474 Jaunmārupe skrien 02:20:36 VB3 43 V204 +52:22 +42:23 00:01:39 628 139 767
232 Jente Marit Althuis 5513 02:20:41 SB2 21 S28 +36:38 +36:38 00:02:03 740 139 879
233 Jānis Kopmanis 5103 02:20:55 VB3 44 V205 +52:41 +42:42 00:01:37 626 142 768
234 Rita Kļaviņa 5303 SK Magnen 02:20:57 SB3 7 S29 +36:54 +18:24 00:02:19 738 123 861
235 Kristaps Dvēselītis 5395 02:20:57 VBJ 15 V206 +52:43 +35:37 00:01:36 626 144 770
236 Mārtiņš Bērziņš 5386 KURMIS OK 02:21:02 VB2 142 V207 +52:48 +52:48 00:02:05 626 110 736
237 Aigars Šics 5208 DNB Service Center 02:21:07 VB2 143 V208 +52:54 +52:54 00:01:48 625 128 753
238 Viesturs Grīnbergs 5491 Sanctimony 02:21:22 VB3 45 V209 +53:08 +43:09 00:02:22 624 97 721
239 Eduards Mozulis 15036 Engures sportam 02:21:25 VBJ 16 V210 +53:12 +36:05 00:03:02 624 76 700
240 Ivita Šale 5188 SSK Bebra 02:21:29 SB2 22 S30 +37:26 +37:26 00:01:42 735 168 903
241 Aigars Bergs 5506 Gjensidige 02:21:31 VB2 144 V211 +53:17 +53:17 00:02:07 623 109 732
242 Madara Elksne 5000 Cipariņi 02:21:47 SB2 23 S31 +37:44 +37:44 00:01:59 734 144 878
243 Aleksis Orlovs 5135 02:21:54 VB3 46 V212 +53:41 +43:42 00:02:03 622 112 734
244 Normunds Grava 5062 02:22:03 VB3 47 V213 +53:49 +43:50 00:02:09 621 107 728
245 Juris Grodnis 5088 KROKUS 02:22:13 VB4 7 V214 +53:59 +41:43 00:02:09 620 107 727
246 Konstantīns Vasiļjevs 5376 Dion SportLab 02:22:19 VB2 145 V215 +54:05 +54:05 00:01:51 620 124 744
247 Edgars Rūtiņš 5312 Maratona klubs 02:22:35 VB3 48 V216 +54:22 +44:23 00:01:19 619 175 794
248 Ilze Meijere 5492 Patria Sportland 02:22:52 SB2 24 S32 +38:49 +38:49 00:01:11 728 241 969
249 Aija Freiberga 5483 02:22:58 SB2 25 S33 +38:56 +38:56 00:01:41 728 169 897
250 Aiva Liepiņa 5476 SPORTLAND 02:22:58 SB2 26 S34 +38:56 +38:56 00:02:01 728 141 869
251 Laura Davidauska 5215 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:23:04 SBJ 2 S35 +39:02 +28:25 00:01:31 727 188 915
252 Ance Ziediņa 5502 mammadaba 02:23:06 SB2 27 S36 +39:03 +39:03 00:01:51 727 154 881
253 Lāsma Zebuliņa 5052 VSK Noskrien Blonde 02:23:17 SB3 8 S37 +39:14 +20:44 00:01:31 726 188 914
254 Aivars Šķudītis 5181 Latvijas Finieris 02:23:48 VB2 146 V217 +55:34 +55:34 00:01:42 614 135 749
255 KarĪna Svikle 5374 02:23:53 SB2 28 S38 +39:51 +39:51 00:02:25 723 118 841
256 Linda Beldava 5164 VSK Noskrien Vāveres 02:23:54 SB2 29 S39 +39:52 +39:52 00:01:42 723 168 891
257 Zanda Kārkliņa 5239 Baldones skriešanas komanda 02:23:57 SB3 9 S40 +39:54 +21:23 00:02:08 723 134 857
258 Rolands Gritāns 5112 Biznesa parks ABAVA 02:23:59 VB3 49 V218 +55:45 +45:46 00:01:42 613 135 748
259 Mārcis Padoms 5453 02:24:06 VB2 147 V219 +55:52 +55:52 00:02:27 612 94 706
260 Marta Lapiņa 5091 KVISVIKI 02:24:22 SB2 30 S41 +40:19 +40:19 00:02:11 721 131 852
261 Rinalds Zeltiņš 5515 KMKVP 02:24:37 VB3 50 V220 +56:23 +46:24 00:01:54 610 121 731
262 Agita Gritāne 5113 Biznesa parks ABAVA 02:24:40 SB3 10 S42 +40:37 +22:06 00:02:07 719 135 854
263 Inga Kronberga 5522 Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien! 02:24:41 SB3 11 S43 +40:39 +22:08 00:02:15 719 127 846
264 Inga Kjakste 5275 02:24:43 SB2 31 S44 +40:40 +40:40 00:01:29 719 192 911
265 Guna Sprūde 5014 VSK Noskrien 02:25:06 SB2 32 S45 +41:04 +41:04 00:01:34 717 182 899
266 Alvis Lepiksons 5311 Auseklis IK 02:25:10 VB3 51 V221 +56:56 +46:57 00:02:23 608 97 705
267 Nauris Bērziņš 5116 02:25:15 VB2 148 V222 +57:02 +57:02 00:02:19 607 99 706
268 Evita Riekstiņa 5003 02:25:17 SB2 33 S46 +41:15 +41:15 00:02:00 716 143 859
269 Kārlis Kostjukovs 5479 Purva kurmji 02:25:18 VB2 149 V223 +57:04 +57:04 00:01:45 607 131 738
270 Artūrs Ipatenko 5471 02:25:20 VB2 150 V224 +57:06 +57:06 00:01:44 607 133 740
271 Raimonds Rozītis 15039 Mailigen 02:25:24 VB2 151 V225 +57:10 +57:10 00:02:00 607 115 722
272 Marija Vasiļjeva 5391 PH Print 02:25:28 SB2 34 S47 +41:26 +41:26 00:02:12 715 130 845
273 Krišjānis Krūmiņš 15029 02:25:36 VB2 152 V226 +57:22 +57:22 00:02:06 606 110 716
274 Ina Balgalve 5071 02:25:43 SB3 12 S48 +41:40 +23:10 00:01:51 714 154 868
275 Gunta Reinicāne 5118 02:25:56 SB2 35 S49 +41:54 +41:54 00:01:40 713 171 884
276 Vigo Šukteris 5428 02:25:58 VB3 52 V227 +57:45 +47:45 00:01:41 604 137 741
277 Vladimirs Misāns 5265 02:26:13 VB3 53 V228 +58:00 +48:01 00:02:14 603 103 706
278 Ieva Jurēvica 5347 SPB Run/Asics 02:26:38 SBJ 3 S50 +42:35 +31:58 00:01:24 710 204 914
279 Laura Igaviņa 5273 SK Lejasciems 02:26:48 SBJ 4 S51 +42:45 +32:08 00:02:09 709 133 842
280 Guntis Pucens 5034 SK Katrīna 02:26:50 VB4 8 V229 +58:37 +46:20 00:01:32 601 150 751
281 Dace Hartmane 5402 Talsu pauguraines Zaķi 02:26:54 SB3 13 S52 +42:52 +24:21 00:01:40 708 171 879
282 Heiki Prants 5175 Võru Suusaklubi 02:27:14 VB3 54 V230 +59:01 +49:01 00:01:19 599 175 774
283 Mārtiņš Pakulis 5089 EY 02:27:23 VB2 153 V231 +59:09 +59:09 00:01:40 599 138 737
284 Aldis Rocēns 5227 BUKDESIGNER 02:27:38 VB3 55 V232 +59:25 +49:26 00:01:36 598 144 742
285 Normunds Kronbergs 5358 TUKUMS 02:27:49 VB2 154 V233 +59:35 +59:35 00:01:31 597 152 749
286 Kristīne Jansone 5454 Swedbank 02:27:58 SB3 14 S53 +43:55 +25:25 00:02:10 703 132 835
287 Agate Kristapsone 5320 PATRIA SPORTLAND 02:28:22 SB2 36 S54 +44:19 +44:19 00:01:44 701 164 865
288 Ieva Tāle-Stangute 5240 Baldones skriešanas komanda 02:28:40 SB2 37 S55 +44:37 +44:37 00:02:10 700 132 832
289 Agris Meilerts 5180 Latvijas Finieris 02:28:48 VB3 56 V234 +1:00:34 +50:35 00:02:11 593 105 698
290 Māris Videmanis 5148 Mežsusuri 02:28:52 VB2 155 V235 +1:00:39 +1:00:39 00:02:27 593 94 687
291 Agris Krumbergs 5072 Līkā kalna rambātāji 02:29:11 VB3 57 V236 +1:00:57 +50:58 00:01:56 591 119 710
292 Aļģirts Valužis 5415 Priekules veloklubs 02:29:16 VB3 58 V237 +1:01:02 +51:03 00:02:15 591 102 693
293 Inga Heidemane 15031 SK Katrīna 02:29:21 SB3 15 S56 +45:18 +26:48 00:02:37 697 109 806
294 Juris Misters 5256 02:29:34 VB2 156 V238 +1:01:20 +1:01:20 00:02:05 590 110 700
295 Rolands Melbārdis 5422 Eži 02:29:51 VB3 59 V239 +1:01:38 +51:39 00:02:19 589 99 688
296 Žanis Cibuļskis 5001 02:29:56 VB2 157 V240 +1:01:42 +1:01:42 00:01:33 588 148 736
297 Jurģis Stukuls 5046 SK Katrīna 02:29:59 VB2 158 V241 +1:01:45 +1:01:45 00:01:05 588 212 800
298 Normunds Freimanis 5201 02:30:02 VB2 159 V242 +1:01:49 +1:01:49 00:02:15 588 102 690
299 Austris Vasiļevskis 5486 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:30:04 VB3 60 V243 +1:01:50 +51:51 00:01:50 588 125 713
300 Rūdolfs Leimanis 5022 Maratona Klubs 02:30:05 VB2 160 V244 +1:01:51 +1:01:51 00:01:28 588 157 745
301 Aivars Lapa 5079 Autostarts.lv 02:30:56 VB3 61 V245 +1:02:42 +52:43 00:01:49 585 127 712
302 Vladimirs Klavnieks 5518 Riga 02:31:14 VB4 9 V246 +1:03:00 +50:44 00:02:41 583 86 669
303 Ilze Stukule 5037 SK Katrīna/Kuldīga 02:31:25 SB4 1 S57 +47:23 +00:00 00:02:24 687 119 806
304 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres 02:31:32 SB2 38 S58 +47:30 +47:30 00:01:48 687 158 845
305 Kristīne Sekace 5318 Kustību telpa 02:31:45 SB2 39 S59 +47:42 +47:42 00:02:08 686 134 820
306 Helmuts Lukačovs 5452 SILVA 02:31:46 VB4 10 V247 +1:03:32 +51:16 00:02:48 581 82 663
307 Santa Žukovska 5316 02:31:53 SB2 40 S60 +47:50 +47:50 00:01:49 685 157 842
308 Mārtiņš Tarando 5149 02:31:57 VB2 161 V248 +1:03:43 +1:03:43 00:01:27 581 159 740
309 Laine Kuzmane 5013 02:32:00 SB2 41 S61 +47:57 +47:57 00:01:47 685 160 845
310 Valdis Lepiksons 5410 Auseklis IK 02:32:04 VB3 62 V249 +1:03:50 +53:51 00:02:00 580 115 695
311 Jānis Riekstiņš 5016 02:32:07 VB2 162 V250 +1:03:53 +1:03:53 00:01:36 580 144 724
312 Juris Opeņhovskis 5084 02:32:10 VB2 163 V251 +1:03:56 +1:03:56 00:02:02 580 113 693
313 Ainārs Jermacāns 5154 AkmensDizains.lv 02:32:18 VB2 164 V252 +1:04:04 +1:04:04 00:01:42 579 135 714
314 Simona Ozola Ozoliņa 5039 02:32:39 SB2 42 S62 +48:37 +48:37 00:02:46 682 103 785
315 Oskars Cīrulis 5434 02:32:46 VB3 63 V253 +1:04:32 +54:33 00:02:21 578 98 676
316 Krišjānis Hartmanis 5048 KIČE 02:32:54 VB2 165 V254 +1:04:41 +1:04:41 00:01:39 577 139 716
317 Jekabs Kalnajs 5449 Interesantais Kaspars 02:33:01 VB2 166 V255 +1:04:48 +1:04:48 00:01:57 577 118 695
318 Ilona Balode 5217 Salacgrīvas Roņi 02:33:03 SB3 16 S63 +49:00 +30:30 00:02:04 680 138 818
319 Anna PakalniŅa 5302 Interesantais Kaspars 02:33:04 SB2 43 S64 +49:01 +49:01 00:01:43 680 166 846
320 Jānis Kopmanis 5108 LSC 02:33:16 VB4 11 V256 +1:05:03 +52:46 00:01:50 576 125 701
321 Jānis Deksnis 5446 Swedbank 02:33:17 VB2 167 V257 +1:05:03 +1:05:03 00:02:19 576 99 675
322 Andris Šumskihs 5190 Lynxdojo 02:33:41 VB2 168 V258 +1:05:27 +1:05:27 00:02:33 574 90 664
323 Eriks Lebedoks 5501 Ture Story/Kurmis 02:33:44 VB2 169 V259 +1:05:30 +1:05:30 00:01:15 574 184 758
324 Edgars Zaķis 5040 VSK Noskrien 02:33:59 VB2 170 V260 +1:05:46 +1:05:46 00:01:46 573 130 703
325 Andris Jansons 5105 VSK Noskrien 02:34:00 VB4 12 V261 +1:05:46 +53:30 00:02:01 573 114 687
326 Inese Romānova 5232 Luminor 02:34:03 SB3 17 S65 +50:00 +31:30 00:02:20 675 122 797
327 Inese Ģērmane 5507 02:34:04 SB3 18 S66 +50:02 +31:31 00:02:35 675 110 785
328 Zane Galdiņa 5087 Smiling runner 02:34:21 SB2 44 S67 +50:18 +50:18 00:02:37 674 109 783
329 Gundega Seile 5458 Alusvēders 02:34:27 SB2 45 S68 +50:24 +50:24 00:02:18 674 124 798
330 Jānis Straukmanis 5520 02:34:33 VB2 171 V262 +1:06:19 +1:06:19 00:01:57 571 118 689
331 Mārtiņš Krams 5066 02:34:33 VB2 172 V263 +1:06:20 +1:06:20 00:01:46 571 130 701
332 Aldis Sjucillo 5493 Latvijas Finieris 02:34:47 VB3 64 V264 +1:06:33 +56:34 00:01:49 570 127 697
333 Natalija Zeņina 5334 02:34:48 SB3 19 S69 +50:45 +32:14 00:02:06 672 136 808
334 Nora Vrubļevska 5323 Surikati 02:34:50 SB2 46 S70 +50:47 +50:47 00:02:55 672 98 770
335 Zane Lukstiņa 5473 02:34:51 SB2 47 S71 +50:49 +50:49 00:02:39 672 108 780
336 Anita Fišere 5304 02:34:58 SB2 48 S72 +50:55 +50:55 00:02:11 671 131 802
337 Mārcis Janušs 5130 02:35:03 VB3 65 V265 +1:06:50 +56:50 00:02:35 569 89 658
338 Mairita Bērziņa 5267 02:35:04 SB2 49 S73 +51:01 +51:01 00:02:10 671 132 803
339 Romāns Hačatrjans 5508 Madona 02:35:11 VB2 173 V266 +1:06:57 +1:06:57 00:02:33 569 90 659
340 Zane Dille 5284 Skrien un nūjo Cēsis 02:35:12 SB3 20 S74 +51:09 +32:39 00:02:21 670 121 791
341 Lita Marauska 5069 SK Katrīna 02:35:18 SB3 21 S75 +51:15 +32:45 00:02:07 670 135 805
342 Laura Žumbure 5287 Legs Miserables 02:35:38 SB2 50 S76 +51:35 +51:35 00:01:17 669 222 891
343 Jana Gutkina 5383 02:35:48 SB2 51 S77 +51:45 +51:45 00:02:14 668 128 796
344 Kristīne Slaidiņa 5238 Baldones skriešanas komanda 02:35:56 SB2 52 S78 +51:53 +51:53 00:02:06 667 136 803
345 Dainis Driņķis 5143 DzSK Lokomotīve 02:36:06 VB3 66 V267 +1:07:52 +57:53 00:02:26 565 95 660
346 Anita Galašina 5388 SPORTLAND 02:36:20 SB2 53 S79 +52:17 +52:17 00:02:37 666 109 775
347 Danute Fibiga-Daukšte 5080 02:36:23 SB3 22 S80 +52:20 +33:50 00:02:05 665 137 802
348 Edgars Fabrīcius 5169 02:36:27 VB2 174 V268 +1:08:13 +1:08:13 00:01:33 564 148 712
349 Matīss Vaivods 5457 70 balstā guļus? Mierīgi! 02:36:28 VB2 175 V269 +1:08:15 +1:08:15 00:01:29 564 155 719
350 Agnija Zizlāne 5064 02:36:38 SB2 54 S81 +52:35 +52:35 00:02:14 664 128 792
351 Sabīne Bunere 5083 02:36:52 SB2 55 S82 +52:49 +52:49 00:02:32 663 113 776
352 Iveta Ģērmane 5509 02:36:54 SB3 23 S83 +52:52 +34:21 00:02:33 663 112 775
353 Kristīne Slikšāne 5053 VSK Noskrien 02:36:56 SB3 24 S84 +52:54 +34:23 00:01:55 663 149 812
354 Lauris Meiers 5435 VENDEN 02:37:12 VB3 67 V270 +1:08:58 +58:59 00:02:14 561 103 664
355 Kristīne Krista Lejniece 5460 Zemgales Ziņas 02:37:18 SBJ 5 S85 +53:15 +42:38 00:02:11 661 131 792
356 Jānis Jenerts 5503 VSK "Burkānciems & Co" 02:37:33 VB2 176 V271 +1:09:20 +1:09:20 00:02:38 560 87 647
357 Vitālijs Losjaks 5270 02:38:04 VB2 177 V272 +1:09:51 +1:09:51 00:02:41 558 86 644
358 Ieva Meiere 5305 OK Ziemeļkurzeme 02:38:30 SB3 25 S86 +54:27 +35:57 00:02:27 656 116 772
359 Laura Kalēja 5283 02:38:34 SBJ 6 S87 +54:31 +43:54 00:02:26 656 117 773
360 Ēriks Ajausks 5488 3D Running 02:39:23 VB2 178 V273 +1:11:09 +1:11:09 00:02:57 554 78 632
361 Elīna Pajuste 5352 02:39:26 SB2 56 S88 +55:23 +55:23 00:02:29 653 115 768
362 Agnese Kundziņa 5414 02:39:32 SB2 57 S89 +55:29 +55:29 00:02:01 652 141 793
363 Gundega Vācere 5480 Luminor 02:39:39 SB2 58 S90 +55:36 +55:36 00:02:18 652 124 776
364 Ērika Urtāne 5177 Lūša pēdās 02:40:22 SB2 59 S91 +56:20 +56:20 00:02:29 649 115 764
365 Lauma Muceniece 5122 02:40:25 SB2 60 S92 +56:23 +56:23 00:02:26 649 117 766
366 Ralfs Jumiķis 5524 SPORTLAND 02:40:28 VBJ 17 V274 +1:12:14 +55:08 00:01:58 550 117 667
367 Vitālijs Žuselis 5020 Daugavpils Runners 02:40:46 VB2 179 V275 +1:12:32 +1:12:32 00:01:31 549 152 701
368 Dace Skrastiņa 5343 Talsu pauguraines Zaķi 02:40:54 SB3 26 S93 +56:51 +38:21 00:02:32 647 113 760
369 Kristaps Zvirgzds 5035 02:41:26 VBJ 18 V276 +1:13:12 +56:06 00:01:37 547 142 689
370 Andris Zībergs 5057 Cepu cepu 02:41:32 VB3 68 V277 +1:13:18 +1:03:19 00:01:39 546 139 685
371 Dace Mačevska 5049 VSK Noskrien 02:41:42 SB2 61 S94 +57:39 +57:39 00:02:24 643 119 762
372 Guntars Priede 5045 02:41:44 VB2 180 V278 +1:13:31 +1:13:31 00:02:07 546 109 655
373 Aldis Glāzers 5430 piebaldzēns 02:41:59 VB4 13 V279 +1:13:45 +1:01:29 00:02:35 545 89 634
374 Maksims Birjuļins 5231 Luminor 02:42:07 VB3 69 V280 +1:13:53 +1:03:54 00:01:37 544 142 686
375 Ieva Leone 5207 DNB Service Center 02:42:27 SB2 62 S95 +58:24 +58:24 00:02:32 641 113 754
376 Gunārs Grundštoks 5182 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:42:44 VB2 181 V281 +1:14:31 +1:14:31 00:02:42 542 85 627
377 Egita Uzule 5255 SALDUS BOKSA KLUBS 02:43:03 SB3 27 S96 +59:00 +40:29 00:02:16 638 126 764
378 Renāte Rusecka - Krūze 5119 02:43:05 SB3 28 S97 +59:02 +40:31 00:02:32 638 113 751
379 Sabīne Eglīte 5096 Jāņkalni 02:43:35 SB2 63 S98 +59:32 +59:32 00:02:11 636 131 767
380 Aivars Ābols 5321 MADONA 02:43:46 VB4 14 V282 +1:15:33 +1:03:16 00:02:14 539 103 642
381 Vineta Skrastiņa 5301 Noskrien Cēsis 02:44:03 SB3 29 S99 +1:00:00 +41:30 00:02:17 634 125 759
382 Laura Veličko 5516 02:44:07 SB2 64 S100 +1:00:04 +1:00:04 00:02:18 634 124 758
383 Mārtiņš Puriņš 5009 02:44:23 VB2 182 V283 +1:16:09 +1:16:09 00:01:48 537 128 665
384 Kristaps Miķelsons 5253 02:44:26 VB2 183 V284 +1:16:12 +1:16:12 00:02:46 537 83 620
385 Rūdolfs Spūlis 5514 02:44:43 VB2 184 V285 +1:16:30 +1:16:30 00:02:38 536 87 623
386 Diāna Kīne 5396 02:45:16 SB2 65 S101 +1:01:13 +1:01:13 00:02:11 630 131 761
387 Marta Lapekina 5300 02:45:32 SBJ 7 S102 +1:01:30 +50:53 00:02:44 629 104 733
388 Andris Rozenbergs 5461 Siguldas takas 02:45:54 VB3 70 V286 +1:17:40 +1:07:41 00:02:40 532 86 618
389 Kristaps Zaļkalns 5121 KoBalts 02:46:08 VB2 185 V287 +1:17:54 +1:17:54 00:01:16 531 182 713
390 Rūdolfs Karss 5233 Luminor 02:46:17 VB2 186 V288 +1:18:03 +1:18:03 00:02:33 531 90 621
391 Mārtiņš Plonis 5369 02:46:17 VB2 187 V289 +1:18:03 +1:18:03 00:02:29 531 93 624
392 Sandis Grīnbergs 5368 Jaunpiebalga 02:46:33 VBJ 19 V290 +1:18:19 +1:01:13 00:02:38 530 87 617
393 Egija Biete 5393 BALTAIS 02:46:50 SB2 66 S103 +1:02:47 +1:02:47 00:02:33 624 112 736
394 Andrejs Pētersons 5141 02:47:02 VB2 188 V291 +1:18:48 +1:18:48 00:01:28 528 157 685
395 Aiga Tora 5332 02:47:38 SB2 67 S104 +1:03:35 +1:03:35 00:02:27 621 116 737
396 Vita Vecvanaga 5420 Clean R 02:47:49 SB3 30 S105 +1:03:46 +45:16 00:02:14 620 128 748
397 Anna Brokāne 5029 Solis Dabā 02:48:16 SB2 68 S106 +1:04:13 +1:04:13 00:02:10 618 132 750
398 Anna Proskurina 5242 02:48:22 SB2 69 S107 +1:04:19 +1:04:19 00:02:13 618 129 747
399 Kristīne Kampare 5489 02:49:13 SB3 31 S108 +1:05:10 +46:40 00:02:29 615 115 730
400 Pāvels Janovičs 5137 LSC 02:49:47 VB2 189 V292 +1:21:34 +1:21:34 00:01:51 520 124 644
401 Juris Aigars Āboliņš 5333 02:50:59 VB3 71 V293 +1:22:45 +1:12:46 00:02:16 516 101 617
402 Marita Lapa 5078 Autostarts.lv 02:51:00 SB3 32 S109 +1:06:57 +48:26 00:02:17 609 125 734
403 Miķelis Zondaks 5512 02:51:09 VB2 190 V294 +1:22:56 +1:22:56 00:02:24 516 96 612
404 Linda Bērziņa 5350 02:51:43 SB2 70 S110 +1:07:40 +1:07:40 00:01:50 606 155 761
405 Oksana Kirilova 5229 Luminor 02:51:46 SB2 71 S111 +1:07:43 +1:07:43 00:02:14 606 128 734
406 Māris Strazdiņš 5307 STRAZDIŅI 02:52:23 VB3 72 V295 +1:24:10 +1:14:10 00:02:06 512 110 622
407 Jānis Birģelis 5051 02:53:08 VB3 73 V296 +1:24:54 +1:14:55 00:02:07 510 109 619
408 Jūlija Mežeņīna 15048 02:53:25 SB2 72 S112 +1:09:22 +1:09:22 00:02:32 600 113 713
409 Ilze Štila 5497 Sece 02:54:29 SB3 33 S113 +1:10:26 +51:55 00:01:39 596 173 769
410 Edijs Ramiņš 5498 Sece 02:54:29 VB3 74 V297 +1:26:15 +1:16:16 00:02:25 506 95 601
411 Elīna Tolokonceva 5102 VSK Noskrien 02:54:34 SB2 73 S114 +1:10:31 +1:10:31 00:02:26 596 117 713
412 Raimonda Kalniņa 5424 02:55:41 SB2 74 S115 +1:11:38 +1:11:38 00:02:39 592 108 700
413 Guna Gavare 5251 02:56:03 SB2 75 S116 +1:12:01 +1:12:01 00:02:22 591 120 711
414 Kristīne Karsa 5132 02:56:27 SB2 76 S117 +1:12:24 +1:12:24 00:02:54 590 98 688
415 Inese Neilande 5496 Kača liek skriet! 02:57:18 SB3 34 S118 +1:13:15 +54:44 00:02:55 587 98 685
416 Mārtiņš Dimiters 5019 SK ASI 02:57:37 VB4 15 V298 +1:29:23 +1:17:07 00:02:46 497 83 580
417 Raimonds Eglītis 15044 #catchmeifyoucan 02:57:37 VB2 191 V299 +1:29:24 +1:29:24 00:02:17 497 101 598
418 Lelde Spriņģe 5065 02:58:16 SB2 77 S119 +1:14:13 +1:14:13 00:02:45 584 104 688
419 Aiga Vīdmane 5280 02:58:23 SB3 35 S120 +1:14:20 +55:50 00:02:54 583 98 681
420 Sergejs Smirnovs 5015 02:58:34 VB2 192 V300 +1:30:21 +1:30:21 00:01:10 494 197 691
421 Dace Vegnere 5484 02:58:51 SB4 2 S121 +1:14:48 +27:26 00:02:55 582 98 680
422 Uldis Nedēļa 5411 02:59:01 VB3 75 V301 +1:30:47 +1:20:48 00:02:41 493 86 579
423 Rūta Šneidere 5033 02:59:29 SB2 78 S122 +1:15:26 +1:15:26 00:02:50 580 101 681
424 Olga Mikulova 5344 Maratona klubs 02:59:41 SB2 79 S123 +1:15:38 +1:15:38 00:02:20 579 122 701
425 Mārtiņš Galvanovskis 5193 Rīgas tulki 03:00:09 VB2 193 V302 +1:31:56 +1:31:56 00:03:01 490 76 566
426 Gunita Butāne 5278 Zemgales Ziņas 03:00:26 SB3 36 S124 +1:16:23 +57:52 00:03:09 577 90 667
427 Dace Stīpniece 5467 Izturība 03:01:26 SB3 37 S125 +1:17:24 +58:53 00:02:26 573 117 690
428 Diāna Ivanova 5277 03:01:38 SB3 38 S126 +1:17:35 +59:05 00:03:05 573 92 665
429 Laila Ceika 5076 03:02:00 SB4 3 S127 +1:17:57 +30:34 00:02:50 572 101 673
430 Linda Loce 5018 Lynxdojo 03:02:01 SB2 80 S128 +1:17:58 +1:17:58 00:01:54 572 150 722
431 Juris Rocēns 5038 Izturība 03:03:00 VB3 76 V303 +1:34:47 +1:24:48 00:03:18 482 70 552
432 Dace Tītmane 5125 03:03:21 SB3 39 S129 +1:19:18 +1:00:48 00:02:34 567 111 678
433 Gatis Brokāns 5426 Matisons runer's club 03:03:43 VB2 194 V304 +1:35:30 +1:35:30 00:01:30 480 153 633
434 Zane Brokāne 5425 Matisons runer's club 03:03:44 SB2 81 S130 +1:19:41 +1:19:41 00:03:03 566 93 659
435 Helēna Ločmele 5244 03:05:05 SB2 82 S131 +1:21:03 +1:21:03 00:02:02 562 140 702
436 Evita Ozola 5054 VSK Noskrien 03:05:18 SB3 40 S132 +1:21:15 +1:02:44 00:02:19 562 123 685
437 Frančeska Pranča 5445 Izdevniecība "Santa'' 03:05:55 SBJ 8 S133 +1:21:52 +1:11:15 00:02:42 560 106 666
438 Julija Kuznecova 5365 03:05:56 SB3 41 S134 +1:21:53 +1:03:23 00:02:39 560 108 668
439 Maija Olšteina 5437 Izdevniecība Santa 03:06:27 SBJ 9 S135 +1:22:25 +1:11:48 00:02:39 558 108 666
440 Selva Ločmele 5106 03:07:19 SB2 83 S136 +1:23:16 +1:23:16 00:02:44 556 104 660
441 Inese Vectirāne 5011 03:07:47 SB3 42 S137 +1:23:44 +1:05:14 00:02:47 554 102 656
442 Sintija Berga-Grīnfelde 5356 Nūjo vesels 03:08:31 SB2 84 S138 +1:24:28 +1:24:28 00:02:06 552 136 688
443 Ainārs Zizlāns 5070 03:08:49 VB3 77 V305 +1:40:36 +1:30:37 00:02:31 467 91 558
444 Anastasija Čekriževa 5329 SK Tērauds 03:10:12 SB2 85 S139 +1:26:10 +1:26:10 00:02:44 547 104 651
445 Jūlija Kuzņecova 5241 03:10:13 SB3 43 S140 +1:26:10 +1:07:40 00:02:44 547 104 651
446 Linda Gudrīte-Šipenko 5288 Legs Miserables 03:10:44 SB2 86 S141 +1:26:41 +1:26:41 00:03:15 546 88 634
447 Oskars Bormanis 5245 03:11:01 VB2 195 V306 +1:42:48 +1:42:48 00:00:46 462 300 762
448 Evija Taurene 5234 Noskrien Cēsis 03:11:18 SB2 87 S142 +1:27:15 +1:27:15 00:02:37 544 109 653
449 Edgars Mežvēvers 5085 03:11:53 VB3 78 V307 +1:43:39 +1:33:40 00:02:34 460 90 550
450 Ilze Talmane 5247 Matisons runners club 03:12:07 SB3 44 S143 +1:28:04 +1:09:34 00:02:09 542 133 675
451 Māris Vīlips 5101 03:13:19 VB3 79 V308 +1:45:05 +1:35:06 00:02:19 456 99 555
452 Ingūna Sevostjanova 5299 Nūjo vesels 03:13:23 SB3 45 S144 +1:29:20 +1:10:50 00:02:16 538 126 664
453 Iveta Nagle 5026 03:13:29 SB2 88 S145 +1:29:26 +1:29:26 00:02:59 538 96 634
454 Ilze Pavare 5525 Laimas koks 03:17:30 SB2 89 S146 +1:33:27 +1:33:27 00:03:13 527 89 616
455 Maruta Rancāne 5061 Visma Active 03:18:21 SB2 90 S147 +1:34:18 +1:34:18 00:02:49 525 101 626
456 Anete Pučeta 5289 Laiks kā jūra 03:27:11 SB2 91 S148 +1:43:09 +1:43:09 00:02:41 502 106 608
457 Agnese Caune 5470 03:27:45 SB2 92 S149 +1:43:42 +1:43:42 00:02:39 501 108 609
458 Aleksandrs Naumenko 5150 03:29:06 VB4 16 V309 +2:00:52 +1:48:36 00:02:18 422 100 522
459 Sandra Melgalve 5250 Nūjo vesels 03:29:11 SB4 4 S150 +1:45:08 +57:45 00:02:50 497 101 598
460 Kaspars Klētnieks 5093 Nūjo vesels 03:29:14 VB3 80 V310 +2:01:00 +1:51:01 00:02:51 422 81 503
461 Marta Miķelsone 5236 Valley Running Club 03:31:04 SB2 93 S151 +1:47:01 +1:47:01 00:02:44 493 104 597
462 Iveta Krieva 5067 :) 03:32:07 SB3 46 S152 +1:48:04 +1:29:34 00:02:57 491 97 588
463 Elizabete Neimiševa 5360 Kapteinis Bremze 03:32:08 SB2 94 S153 +1:48:05 +1:48:05 00:02:57 491 97 588
464 Digna Norbuta 5359 Puriņi 03:33:55 SB3 47 S154 +1:49:52 +1:31:22 00:02:39 486 108 594
465 Ilze Pelēce 5183 03:34:13 SB3 48 S155 +1:50:10 +1:31:40 00:02:52 486 99 585
466 Ilona Strode 5385 Hanna 03:36:33 SB2 95 S156 +1:52:31 +1:52:31 00:03:17 480 87 567
467 Klinta Puriņa 5351 Puriņi 03:36:44 SB3 49 S157 +1:52:41 +1:34:11 00:03:05 480 92 572
468 Ilze Lukstiņa 15045 Segliņa Sporta Skola 03:37:25 SB2 96 S158 +1:53:22 +1:53:22 00:03:09 479 90 569
469 Aija Puriņa 5336 Puriņi 03:43:43 SB2 97 S159 +1:59:40 +1:59:40 00:03:28 465 82 547
470 Māris Puriņš 5338 Puriņi 03:43:47 VB2 196 V311 +2:15:34 +2:15:34 00:03:30 394 66 460
471 Gunta Ozoliņa 5259 03:45:20 SB3 50 S160 +2:01:17 +1:42:47 00:02:40 462 107 569
472 Uldis Dīcis 5157 Gausā Jūdze 03:52:41 VB4 17 V312 +2:24:27 +2:12:11 00:03:31 379 65 444
473 Ruta Dīce 5156 Gausā Jūdze 03:52:42 SB4 5 S161 +2:08:39 +1:21:16 00:03:31 447 81 528
474 Baiba Dombrovska 5367 Nūjo priekam 03:52:52 SB4 6 S162 +2:08:49 +1:21:26 00:02:57 447 97 544
475 Anita Barbane 5028 Nūjo priekam 03:54:17 SB4 7 S163 +2:10:14 +1:22:52 00:03:03 444 93 537
476 Aija Orniņa 5095 04:00:57 SB3 51 S164 +2:16:54 +1:58:24 00:02:27 432 116 548
477 Marita Šalta 5129 04:01:05 SB3 52 S165 +2:17:02 +1:58:32 00:02:49 432 101 533
478 Marita Ozoliņa 5031 Nūjo priekam 04:01:51 SB2 98 S166 +2:17:48 +2:17:48 00:02:39 430 108 538
479 Normunds Šibeiks 5290 Nūjo priekam 04:01:52 VB4 18 V313 +2:33:38 +2:21:22 00:02:42 365 85 450
480 Guntars Ozols 5128 Nūjo priekam 04:03:15 VB4 19 V314 +2:35:02 +2:22:46 00:03:22 363 68 431
481 Mairis Apsīts 5306 DNF
482 Pavels Mazurs 5139 DNF
483 Rinalds Trukšs 15049 RR DNF
484 Zane Timma 5044 SK Katrīna DNF