Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2087 Tērvete 00:24:11 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Janeks Rumbergs 2578 Nīkrāces pamatskola 00:24:30 V1 2 V2 +00:19 +00:19
3 Artūrs Āboltiņš 2076 KSMR Fitness 00:27:08 V1 3 V3 +02:57 +02:57
4 Jānis Domburs 2142 00:27:21 V1 4 V4 +03:10 +03:10
5 Laura Čakle 2437 Moller Auto Ventspils / MRC 00:27:27 S1 1 S1 +00:00 +00:00
6 Mairis Pētersons 12023 _ 00:27:34 V1 5 V5 +03:23 +03:23
7 Kristaps Upens 12025 DPD Latvija 00:27:54 V1 6 V6 +03:43 +03:43
8 Pēteris Ervalds 2364 AMSERV TEAM 00:27:57 V1 7 V7 +03:46 +03:46
9 Jānis Rudzītiis 12018 00:28:36 V1 8 V8 +04:25 +04:25
10 Kārlis Stonka 2072 BIROJS.LV 00:28:41 V1 9 V9 +04:30 +04:30
11 Artūrs Krūmiņš 2212 00:29:03 V1 10 V10 +04:52 +04:52
12 Jana Jansone 2486 00:29:20 S1 2 S2 +01:53 +01:53
13 Mārtiņš Sapats 2560 EkoO 00:29:40 V1 11 V11 +05:29 +05:29
14 Haralds Jansons 2614 Carnikava 00:29:54 V1 12 V12 +05:43 +05:43
15 Roberts Šveicers 2717 00:30:04 V1 13 V13 +05:53 +05:53
16 Laura Kazāka 2373 Ogre 00:30:14 S1 3 S3 +02:47 +02:47
17 Edgars Rūdolfs Drekslers 2255 00:31:10 V1 14 V14 +06:59 +06:59
18 Maija Pūpola 2467 Maratona klubs 00:31:17 S1 4 S4 +03:50 +03:50
19 Uldis Kuplais 2668 VSK Noskrien 00:31:17 V1 15 V15 +07:06 +07:06
20 Lauris Zālītis 2316 00:31:30 V1 16 V16 +07:19 +07:19
21 Anna Freimane 2487 Sanderu klans 00:31:32 S1 5 S5 +04:05 +04:05
22 Mārcis Lukaševics 2166 Prometal Group 00:31:34 V1 17 V17 +07:23 +07:23
23 Tianna Hearn 2709 00:31:36 S1 6 S6 +04:09 +04:09
24 Kaspars Sidorovs 2564 00:31:44 V1 18 V18 +07:33 +07:33
25 Svens Spēks 2429 KROKUS 00:32:12 V1 19 V19 +08:01 +08:01
26 Renārs Reklaitis 2067 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:32:14 V1 20 V20 +08:03 +08:03
27 Elīza Paveļjeva 2427 Lūša pēdās 00:32:18 S1 7 S7 +04:51 +04:51
28 Aivars Rubulis 2396 00:32:31 V1 21 V21 +08:20 +08:20
29 Andris Bukovskis 2169 BUKIŅI 00:32:34 V1 22 V22 +08:23 +08:23
30 Ivars Naglis 2313 Lattelecom 00:32:37 V1 23 V23 +08:26 +08:26
31 Juris Brēdiķis 2466 Maratona klubs 00:32:46 V1 24 V24 +08:35 +08:35
32 Nikolajs Vladimirovs 2296 00:33:02 V1 25 V25 +08:51 +08:51
33 Ralfs Zvilna 2243 00:33:06 V1 26 V26 +08:55 +08:55
34 Madara Nagle 2559 00:33:10 S1 8 S8 +05:43 +05:43
35 Daina Stonka 2127 VSK Noskrien 00:33:12 S1 9 S9 +05:45 +05:45
36 Krišs Ādolfs Antans 2234 00:33:17 V1 27 V27 +09:06 +09:06
37 Rainers Adriāns Andrejevskis 2378 00:33:19 V1 28 V28 +09:08 +09:08
38 Emīls Gustavs Jazņevičs 2536 SPORTLAND 00:33:27 V1 29 V29 +09:16 +09:16
39 Kārlis Čaupals 2537 SPORTLAND 00:33:40 V1 30 V30 +09:29 +09:29
40 Linda Mihno 2150 00:33:43 S1 10 S10 +06:16 +06:16
41 Ainārs Andžāns 2224 00:33:48 V1 31 V31 +09:37 +09:37
42 Zita Zariņa 12044 Dar ko var! 00:33:54 S1 11 S11 +06:27 +06:27
43 Andis Miezītis 2634 SPORTLAND 00:34:06 V1 32 V32 +09:55 +09:55
44 Mārtiņš Brenčs 2294 00:34:06 V1 33 V33 +09:55 +09:55
45 Linda Berga 2716 DPD 00:34:09 S1 12 S12 +06:42 +06:42
46 Mārtiņš Terehovičs 2130 00:34:12 V1 34 V34 +10:01 +10:01
47 Oskars Briņķis 2057 DNB Service Center 00:34:21 V1 35 V35 +10:10 +10:10
48 Kaspars Grenevics 2596 00:34:29 V1 36 V36 +10:18 +10:18
49 Daniels Rēķis 12041 Rīgas satiksme 00:34:40 V1 37 V37 +10:29 +10:29
50 Guna Kuprovska 2199 adidas Runners | Riga 00:34:46 S1 13 S13 +07:19 +07:19
51 Jānis Ķīkulis 2324 00:34:48 V1 38 V38 +10:37 +10:37
52 Jānis Rozenblats 2280 Mailigen 00:34:51 V1 39 V39 +10:40 +10:40
53 Ainars Vītoliņš 2521 00:34:59 V1 40 V40 +10:48 +10:48
54 Ilze Miklaševica 2442 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:02 S1 14 S14 +07:35 +07:35
55 Māris Mozga 2557 Luminor 00:35:09 V1 41 V41 +10:58 +10:58
56 Max Gorbach 2205 00:35:10 V1 42 V42 +10:59 +10:59
57 Aldis Jirgensons 2319 00:35:15 V1 43 V43 +11:04 +11:04
58 Jānis Irmejs 2686 ATEA 00:35:20 V1 44 V44 +11:09 +11:09
59 Arta Spridzāne 2543 00:35:22 S1 15 S15 +07:55 +07:55
60 Justs Zeihmanis 2233 RECK 00:35:25 V1 45 V45 +11:14 +11:14
61 Uldis Dzerkals 2501 00:35:28 V1 46 V46 +11:17 +11:17
62 Krists Zambergs 2070 K&K 00:35:29 V1 47 V47 +11:18 +11:18
63 Amanda Miltiņa 2164 SSS 00:35:32 S1 16 S16 +08:05 +08:05
64 Evita Frančenko 2041 00:35:39 S1 17 S17 +08:12 +08:12
65 Daiga Ribikauska 2679 00:35:44 S1 18 S18 +08:17 +08:17
66 Raimonds Strods 2372 Ogre 00:35:45 V1 48 V48 +11:34 +11:34
67 Jānis Lazdāns 2416 00:35:46 V1 49 V49 +11:35 +11:35
68 Iveta Niedre 2639 Maratona Klubs 00:35:48 S1 19 S19 +08:21 +08:21
69 Raivis Škrabe 2705 00:35:52 V1 50 V50 +11:41 +11:41
70 Elīza Kaņepe 2551 Luminor 00:35:54 S1 20 S20 +08:27 +08:27
71 Helvijs Siubra 2394 00:36:00 V1 51 V51 +11:49 +11:49
72 Andis Kovaļevskis 2341 Swedbank 00:36:05 V1 52 V52 +11:54 +11:54
73 Signija Vītola 2684 ATEA 00:36:06 S1 21 S21 +08:39 +08:39
74 Evita Sapate 2470 00:36:10 S1 22 S22 +08:43 +08:43
75 Oskars Lorencs 2411 00:36:16 V1 53 V53 +12:05 +12:05
76 Diāna Ramka 2633 SPORTLAND 00:36:19 S1 23 S23 +08:52 +08:52
77 Ineta Didrihsone-Tomaševska 2134 00:36:23 S1 24 S24 +08:56 +08:56
78 Tomass Mičulis 2532 00:36:27 V1 54 V54 +12:16 +12:16
79 Kristīne Gelvere 2545 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:36 S1 25 S25 +09:09 +09:09
80 Uldis Kirsis 2632 SPORTLAND 00:36:38 V1 55 V55 +12:27 +12:27
81 Raimonds Vēvers 2252 00:36:39 V1 56 V56 +12:28 +12:28
82 Armands Filipovičs 2381 Selga 00:36:45 V1 57 V57 +12:34 +12:34
83 Olegs Danusevics 2662 00:36:45 V1 58 V58 +12:34 +12:34
84 Adam Donahue 2638 00:36:55 V1 59 V59 +12:44 +12:44
85 Ieva Livčāne 2304 00:37:00 S1 26 S26 +09:33 +09:33
86 Inita Jankeviča 2278 Swedbank 00:37:03 S1 27 S27 +09:36 +09:36
87 Juris Balandis 2003 00:37:07 V1 60 V60 +12:56 +12:56
88 Lauris Vītols 2240 Vītoli 00:37:11 V1 61 V61 +13:00 +13:00
89 Inga Krūmiņa 2354 00:37:12 S1 28 S28 +09:45 +09:45
90 Valdis Vaišļa 2259 Swedbank 00:37:12 V1 62 V62 +13:01 +13:01
91 Gita Jurševska 2502 00:37:15 S1 29 S29 +09:48 +09:48
92 Arnis Bērziņš 2111 00:37:15 V1 63 V63 +13:04 +13:04
93 Rainers Kugrēns 2628 SPORTLAND 00:37:19 V1 64 V64 +13:08 +13:08
94 Aija Bērziņa 12015 00:37:37 S1 30 S30 +10:10 +10:10
95 Armands Sidorovičs 2198 Otrā reize 00:37:48 V1 65 V65 +13:37 +13:37
96 Indra Krēgere 2446 Engures vidusskola 00:37:49 S1 31 S31 +10:22 +10:22
97 Gunita Ķelpa 2562 00:37:57 S1 32 S32 +10:30 +10:30
98 Aivars Vilnis 2434 Rīgas satiksme 00:37:57 V1 66 V66 +13:46 +13:46
99 Jānis Krūkliņš 12056 00:38:00 V1 67 V67 +13:49 +13:49
100 Rebeka Zekante 2624 Lūša pēdās 00:38:05 S1 33 S33 +10:38 +10:38
101 Artis Šteinbergs 2307 00:38:05 V1 68 V68 +13:54 +13:54
102 Ilja Vasiljevs 2535 SPORTLAND 00:38:08 V1 69 V69 +13:57 +13:57
103 Ketlīna Štarka 2337 00:38:09 S1 34 S34 +10:42 +10:42
104 Rihards Ralfs Eglājs 2223 Egļzivs 00:38:14 V1 70 V70 +14:03 +14:03
105 NadĪna Jurgenberga 2328 YUASA 00:38:20 S1 35 S35 +10:53 +10:53
106 Gunita Miteniece 2350 00:38:23 S1 36 S36 +10:56 +10:56
107 Inga Dzene 12006 00:38:25 S1 37 S37 +10:58 +10:58
108 Toms Stonkus 2189 00:38:27 S1 38 S38 +11:00 +11:00
109 Irina Tikāne-millere 12021 00:38:29 S1 39 S39 +11:02 +11:02
110 Pauls Čuntonovs 2573 Swedbank 00:38:29 V1 71 V71 +14:18 +14:18
111 Aivars Mežvēvers 12007 SPORTLAND 00:38:35 V1 72 V72 +14:24 +14:24
112 Māris Dambis 2382 00:38:35 V1 73 V73 +14:24 +14:24
113 Gatis Romanausks 2491 00:38:36 V1 74 V74 +14:25 +14:25
114 Jānis Krumulds 3306 INDIVIDUĀLI 00:38:40 V1 75 V75 +14:29 +14:29
115 Māris Upens 2495 00:38:41 V1 76 V76 +14:30 +14:30
116 Katrīna Jansone 2485 00:38:42 S1 40 S40 +11:15 +11:15
117 Laima Pēce 2251 00:38:42 S1 41 S41 +11:15 +11:15
118 Edvards Freimanis 2670 00:38:43 V1 77 V77 +14:32 +14:32
119 Agnese Zīlīte 2385 00:38:48 S1 42 S42 +11:21 +11:21
120 Nauris Lasmanis 2247 00:38:48 V1 78 V78 +14:37 +14:37
121 Māris Bicūzis 2530 00:38:49 V1 79 V79 +14:38 +14:38
122 Rita Jansone 2616 00:38:50 S1 43 S43 +11:23 +11:23
123 Laura Mazule 2508 00:38:51 S1 44 S44 +11:24 +11:24
124 Edmunds Mičulis 2533 00:38:58 V1 80 V80 +14:47 +14:47
125 Kristaps Madernieks 2314 00:38:59 V1 81 V81 +14:48 +14:48
126 Elvita Keita Ķikute 2594 00:39:00 S1 45 S45 +11:33 +11:33
127 Zigmunds RĪbens 2600 00:39:00 V1 82 V82 +14:49 +14:49
128 Inga Beizaka 12034 00:39:01 S1 46 S46 +11:34 +11:34
129 Āris Ozoliņš 2120 00:39:04 V1 83 V83 +14:53 +14:53
130 Mārcis Heniņš 2309 Swedbank 00:39:04 V1 84 V84 +14:53 +14:53
131 Anete Ķikuste 2428 Addicted To Run 00:39:12 S1 47 S47 +11:45 +11:45
132 Rihards Ozols 2689 ATEA 00:39:13 V1 85 V85 +15:02 +15:02
133 Ieva Ustupa 2610 Čipa 00:39:15 S1 48 S48 +11:48 +11:48
134 Guna Gavare 2534 00:39:16 S1 49 S49 +11:49 +11:49
135 Ņikita Šikins 2038 00:39:19 V1 86 V86 +15:08 +15:08
136 Ilona Šķudīte 2455 Latvijas Finieris 00:39:20 S1 50 S50 +11:53 +11:53
137 Agris Lapsuks 2707 00:39:26 V1 87 V87 +15:15 +15:15
138 Sanita Kurte 2576 00:39:28 S1 51 S51 +12:01 +12:01
139 Ivo Buliņš 2302 Zemgales ziņas 00:39:29 V1 88 V88 +15:18 +15:18
140 Verners Turkopolis 2661 00:39:29 V1 89 V89 +15:18 +15:18
141 Sabīne Depere 2242 00:39:31 S1 52 S52 +12:04 +12:04
142 Mārcis Cibiņš 2272 00:39:40 V1 90 V90 +15:29 +15:29
143 Jānis Dreiškins 12053 00:39:41 V1 91 V91 +15:30 +15:30
144 Beatrise Dreiškina 12054 Tīnūži 00:39:42 S1 53 S53 +12:15 +12:15
145 Jānis Starcis 2650 BALTAIS 00:39:42 V1 92 V92 +15:31 +15:31
146 Anna Mitrohina 2069 00:39:44 S1 54 S54 +12:17 +12:17
147 Olga Vasiļjeva 2531 00:39:50 S1 55 S55 +12:23 +12:23
148 Jūlija Čerešņeva 2473 Maratona klubs 00:39:53 S1 56 S56 +12:26 +12:26
149 Zane Goldiņa 2669 00:39:55 S1 57 S57 +12:28 +12:28
150 Mārtiņš Kozlovskis 2720 Gjensidige 00:39:55 V1 93 V93 +15:44 +15:44
151 Ineta Kanča 2275 DPD 00:40:00 S1 58 S58 +12:33 +12:33
152 Ginta Eisaka 12011 OGRE 00:40:03 S1 59 S59 +12:36 +12:36
153 Reinis Polačenko 12043 HAVI Logistics 00:40:03 V1 94 V94 +15:52 +15:52
154 Sandra Voitenko 2074 00:40:06 S1 60 S60 +12:39 +12:39
155 Kristofers Kančs 2340 SSK Bebra 00:40:12 V1 95 V95 +16:01 +16:01
156 Renāts Ņikitins 12040 Rīgas satiksme 00:40:14 V1 96 V96 +16:03 +16:03
157 Ilze Āboliņa 2587 00:40:19 S1 61 S61 +12:52 +12:52
158 Māris Šteinbergs 2096 00:40:21 V1 97 V97 +16:10 +16:10
159 Sanija Bērziņa 2698 00:40:22 S1 62 S62 +12:55 +12:55
160 Janis Ronis 2603 00:40:26 V1 98 V98 +16:15 +16:15
161 Anna Rubene 2570 - 00:40:29 S1 63 S63 +13:02 +13:02
162 Guna Semjonova 2062 00:40:31 S1 64 S64 +13:04 +13:04
163 Daniels Rupenheits 2506 00:40:40 V1 99 V99 +16:29 +16:29
164 Linda Zeidaka 2121 00:40:41 S1 65 S65 +13:14 +13:14
165 Leo Vīksna 2160 00:40:41 V1 100 V100 +16:30 +16:30
166 Ilvita Liepiņa 2646 00:40:43 S1 66 S66 +13:16 +13:16
167 Liene Kirma 2393 Swedbank 00:40:46 S1 67 S67 +13:19 +13:19
168 Agnese Kalniņa 2368 00:40:50 S1 68 S68 +13:23 +13:23
169 Linda Broliša 2145 00:40:54 S1 69 S69 +13:27 +13:27
170 Sandra Cīrule 2681 00:40:55 S1 70 S70 +13:28 +13:28
171 Intars Abražuns 2298 00:40:55 V1 101 V101 +16:44 +16:44
172 Gints Žumburs 2113 00:40:57 V1 102 V102 +16:46 +16:46
173 Ritvars Bušs 12033 00:40:57 V1 103 V103 +16:46 +16:46
174 Ģirts Ginters 2515 00:40:58 V1 104 V104 +16:47 +16:47
175 Jeļena Lāce 2692 ATEA 00:41:00 S1 71 S71 +13:33 +13:33
176 Anita Vahere-Abražune 2010 00:41:03 S1 72 S72 +13:36 +13:36
177 Kaspars Balodis 2625 00:41:08 V1 105 V105 +16:57 +16:57
178 Alla Radžabova - Cinovska 2468 Maratona klubs 00:41:09 S1 73 S73 +13:42 +13:42
179 Aira Šmite 2187 00:41:10 S1 74 S74 +13:43 +13:43
180 Māris Salcevičs 2128 00:41:10 V1 106 V106 +16:59 +16:59
181 Aldis Krauze 2426 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:41:11 V1 107 V107 +17:00 +17:00
182 Lelde Drīle 2005 00:41:14 S1 75 S75 +13:47 +13:47
183 Atis Lokmanis 12004 00:41:15 V1 108 V108 +17:04 +17:04
184 Ēriks Kančs 2276 DPD 00:41:17 V1 109 V109 +17:06 +17:06
185 Vineta Veisberga 2148 Saldus sporta klubs 00:41:18 S1 76 S76 +13:51 +13:51
186 Andrejs Movļaiko 2110 00:41:19 V1 110 V110 +17:08 +17:08
187 Iveta Āboliņa-Ābola 2221 Swedbank 00:41:20 S1 77 S77 +13:53 +13:53
188 Zane Turčina 2635 SPORTLAND 00:41:20 S1 78 S78 +13:53 +13:53
189 Raitis Ābelnieks 2032 00:41:22 V1 111 V111 +17:11 +17:11
190 Guntars Kavoss 2335 Dobeles dzirnavnieks 00:41:23 V1 112 V112 +17:12 +17:12
191 Dārta Balčūna 2079 00:41:28 S1 79 S79 +14:01 +14:01
192 Gita Dubrova 2167 Prometal Group 00:41:29 S1 80 S80 +14:02 +14:02
193 Zane Ērmane 2476 SIA Joker Ltd 00:41:30 S1 81 S81 +14:03 +14:03
194 Dace Prince 2156 00:41:33 S1 82 S82 +14:06 +14:06
195 Stephanie Powers 2214 00:41:37 S1 83 S83 +14:10 +14:10
196 Krista BlŪma 2194 00:41:38 S1 84 S84 +14:11 +14:11
197 Kristīne Grava 2193 00:41:38 S1 85 S85 +14:11 +14:11
198 Linda Kirhnere 2260 00:41:38 S1 86 S86 +14:11 +14:11
199 Valerijs Smirnovs 2200 00:41:38 V1 113 V113 +17:27 +17:27
200 Anželika Gorbacha 2204 00:41:42 S1 87 S87 +14:15 +14:15
201 Jūlija Lūsiņa 2054 00:41:47 S1 88 S88 +14:20 +14:20
202 Inga Bukovska 2004 00:41:50 S1 89 S89 +14:23 +14:23
203 Zanda Marija Trapenciere 2133 00:41:52 S1 90 S90 +14:25 +14:25
204 Rūdolfs Krievkalns 2132 00:41:52 V1 114 V114 +17:41 +17:41
205 Aija Krastiņa 2060 00:41:54 S1 91 S91 +14:27 +14:27
206 Agnese Lasmane 2418 00:41:56 S1 92 S92 +14:29 +14:29
207 Evita Legzdiņa 2542 E@E 00:41:56 S1 93 S93 +14:29 +14:29
208 Zane Bormane 2044 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:41:57 S1 94 S94 +14:30 +14:30
209 Brigita Sungaile 2544 00:41:59 S1 95 S95 +14:32 +14:32
210 Aiva Aišpure 2693 Bauskas sākumskola 00:42:01 S1 96 S96 +14:34 +14:34
211 Skaidrīte Skrabule 2631 Eugesta un Partneri 00:42:03 S1 97 S97 +14:36 +14:36
212 Sandris Pēcis 2256 00:42:04 V1 115 V115 +17:53 +17:53
213 Sanita Junele 2504 00:42:05 S1 98 S98 +14:38 +14:38
214 Dana Kurpniece 12024 00:42:07 S1 99 S99 +14:40 +14:40
215 Kaspars Krūmiņš 2360 00:42:08 V1 116 V116 +17:57 +17:57
216 Inese Vigule 2052 Rīgas satiksme 00:42:11 S1 100 S100 +14:44 +14:44
217 Sergejs Rudāns 2641 00:42:11 V1 117 V117 +18:00 +18:00
218 Maira Krievāne 2000 00:42:12 S1 101 S101 +14:45 +14:45
219 Karlīne Pilābere 12051 00:42:15 S1 102 S102 +14:48 +14:48
220 Renāte Beļūna 2308 Swedbank 00:42:16 S1 103 S103 +14:49 +14:49
221 Kārlis Krīgalis 2088 00:42:19 V1 118 V118 +18:08 +18:08
222 Patrīcija Kaņepāja 2155 00:42:20 S1 104 S104 +14:53 +14:53
223 Anna Hiņiča 2055 Olainfarm 00:42:21 S1 105 S105 +14:54 +14:54
224 Rita Vigule 2051 Rīgas satiksme 00:42:24 S1 106 S106 +14:57 +14:57
225 Agnis Rozenbergs 2342 00:42:25 V1 119 V119 +18:14 +18:14
226 Indra Stūriška 2106 00:42:26 S1 107 S107 +14:59 +14:59
227 Olesja Ņukša 2480 SIA Joker Ltd 00:42:32 S1 108 S108 +15:05 +15:05
228 Viola Bundzēna 2108 00:42:32 S1 109 S109 +15:05 +15:05
229 Ivanda Liepiņa 2651 BALTAIS 00:42:33 S1 110 S110 +15:06 +15:06
230 Madara Zviedre 12055 00:42:35 S1 111 S111 +15:08 +15:08
231 Rita Kazarevska 2185 00:42:36 S1 112 S112 +15:09 +15:09
232 Sintija Macijauska 2645 00:42:36 S1 113 S113 +15:09 +15:09
233 Danuta Vītola 2297 PAVISAM NEGANTI 00:42:37 S1 114 S114 +15:10 +15:10
234 Inese Miltiņa 2165 00:42:37 S1 115 S115 +15:10 +15:10
235 Everita Balande 2595 00:42:39 S1 116 S116 +15:12 +15:12
236 Ilva Līgotne 2691 ATEA 00:42:39 S1 117 S117 +15:12 +15:12
237 Dita Blūma 12042 - 00:42:42 S1 118 S118 +15:15 +15:15
238 Anda Mizāne 2253 00:42:44 S1 119 S119 +15:17 +15:17
239 Ieva Valbe 2144 00:42:45 S1 120 S120 +15:18 +15:18
240 Liene Balode-Pacere 2505 OTIS LATVIA 00:42:47 S1 121 S121 +15:20 +15:20
241 Krišjānis Krūmiņš 12036 00:42:48 V1 120 V120 +18:37 +18:37
242 Anete Grandāne 2201 JOE LATVIJA 00:42:49 S1 122 S122 +15:22 +15:22
243 Linda Lazdiņa 2657 00:42:50 S1 123 S123 +15:23 +15:23
244 Alise Antonova 2591 &A 00:42:51 S1 124 S124 +15:24 +15:24
245 Kristaps Čuntonovs 2572 Swedbank 00:42:52 V1 121 V121 +18:41 +18:41
246 Tatjana Āboliņa 2015 Maratona Klubs 00:42:52 S1 125 S125 +15:25 +15:25
247 Zane Lagzdbertmane 2095 00:42:53 S1 126 S126 +15:26 +15:26
248 Marks Ševčenko 2139 Olainfarm 00:42:55 V1 122 V122 +18:44 +18:44
249 Kintija Košinska 2188 00:42:56 S1 127 S127 +15:29 +15:29
250 Kristīne Baumane-bauma 2514 00:42:56 S1 128 S128 +15:29 +15:29
251 Mārtiņš Baumanis-baums 2513 00:42:58 V1 123 V123 +18:47 +18:47
252 Vineta Brižaka 2472 Maratona klubs 00:43:05 S1 129 S129 +15:38 +15:38
253 Tīna Blūma 2211 BLŪMI 00:43:06 S1 130 S130 +15:39 +15:39
254 Daiga Vabule 2254 00:43:08 S1 131 S131 +15:41 +15:41
255 Inese Baltiņa 2419 00:43:09 S1 132 S132 +15:42 +15:42
256 Karina Jodčika 2554 Luminor 00:43:10 S1 133 S133 +15:43 +15:43
257 Solvita Skrabe 2325 00:43:11 S1 134 S134 +15:44 +15:44
258 Jana Gladiševa 2617 00:43:14 S1 135 S135 +15:47 +15:47
259 Krista Rudzīte 2349 00:43:15 S1 136 S136 +15:48 +15:48
260 Albins Ramins 2721 Sece 00:43:16 V1 124 V124 +19:05 +19:05
261 Haralds Knopkens 2184 00:43:17 V1 125 V125 +19:06 +19:06
262 Jānis Zālītis 12052 FK Priekuļi 00:43:17 V1 126 V126 +19:06 +19:06
263 Alise Kitija Pabērza 2230 00:43:17 S1 137 S137 +15:50 +15:50
264 Alvis Pabērzs 2232 00:43:18 V1 127 V127 +19:07 +19:07
265 Linda Grīnberga 2593 00:43:18 S1 138 S138 +15:51 +15:51
266 Sandra Viekale-Gasjūne 2622 00:43:23 S1 139 S139 +15:56 +15:56
267 Aija Didrihsone 2129 00:43:31 S1 140 S140 +16:04 +16:04
268 Anda Anmane 2183 00:43:34 S1 141 S141 +16:07 +16:07
269 Madara Zviedre 2520 00:43:37 S1 142 S142 +16:10 +16:10
270 Madara Zviedre 2708 00:43:38 S1 143 S143 +16:11 +16:11
271 Linda Barakauska 2443 Luminor 00:43:39 S1 144 S144 +16:12 +16:12
272 Anete Zīlīte 2047 EY 00:43:40 S1 145 S145 +16:13 +16:13
273 Jānis Ozoliņš 2046 EY 00:43:41 V1 128 V128 +19:30 +19:30
274 Kristīna K 2421 00:43:41 S1 146 S146 +16:14 +16:14
275 Tristans Rozentāls 12002 00:43:42 V1 129 V129 +19:31 +19:31
276 Ingus Eislers 2192 00:43:43 V1 130 V130 +19:32 +19:32
277 Aleksandra Losjaka 2271 00:43:43 S1 147 S147 +16:16 +16:16
278 Eva Rāte 2547 Luminor 00:43:43 S1 148 S148 +16:16 +16:16
279 Signe Eislere 2191 00:43:43 S1 149 S149 +16:16 +16:16
280 Vilma Valaine 2677 Rīgas satiksme 00:43:43 S1 150 S150 +16:16 +16:16
281 Kristaps Kaņepe 2033 00:43:44 V1 131 V131 +19:33 +19:33
282 Māris Bērziņš 2392 Bajards 00:43:45 V1 132 V132 +19:34 +19:34
283 Dainars Gulbis 2361 Gulbīši 00:43:46 V1 133 V133 +19:35 +19:35
284 Anda Kirma 2327 00:43:47 S1 151 S151 +16:20 +16:20
285 Santa Siksna 2643 00:43:49 S1 152 S152 +16:22 +16:22
286 Sindija Dimze 2663 00:43:51 S1 153 S153 +16:24 +16:24
287 Skaidrīte Čuntonova 2571 Swedbank 00:43:51 S1 154 S154 +16:24 +16:24
288 Kaspars Mitka 2159 00:43:52 V1 134 V134 +19:41 +19:41
289 Irēna Dimza 12003 Dimza 00:43:52 S1 155 S155 +16:25 +16:25
290 Lelde Fišmeistere 2719 Egļzivs 00:43:52 S1 156 S156 +16:25 +16:25
291 Jekaterina Ruģele 2180 Swedbank 00:43:53 S1 157 S157 +16:26 +16:26
292 Linda Vilcāne 2287 OGRE 00:43:53 S1 158 S158 +16:26 +16:26
293 Diāna Spila 2203 00:43:54 S1 159 S159 +16:27 +16:27
294 Ēriks Burtnieks 2034 Accenture > High Performance 00:43:55 V1 135 V135 +19:44 +19:44
295 Kristers Bumbiers 2615 00:43:56 V1 136 V136 +19:45 +19:45
296 Kristīne Ābelniece 2213 00:43:57 S1 160 S160 +16:30 +16:30
297 Edgars Šūtelis 2104 00:43:59 V1 137 V137 +19:48 +19:48
298 Kate Annika Antāne 2235 00:43:59 S1 161 S161 +16:32 +16:32
299 Ivan Rogozin 2488 00:44:00 V1 138 V138 +19:49 +19:49
300 Baiba Piroga 12031 00:44:00 S1 162 S162 +16:33 +16:33
301 Leons Peļņa 2417 30draugi.lv 00:44:02 V1 139 V139 +19:51 +19:51
302 Linda Mamedova 2475 SIA Joker Ltd 00:44:04 S1 163 S163 +16:37 +16:37
303 Ludmila Klauža 2356 Klaužiņi 00:44:04 S1 164 S164 +16:37 +16:37
304 Mārtiņš Semēvics 2626 00:44:05 V1 140 V140 +19:54 +19:54
305 Aigars Eglājs 2727 Pa Vienam 00:44:08 V1 141 V141 +19:57 +19:57
306 John Aage Andersen 2683 ATEA 00:44:08 V1 142 V142 +19:57 +19:57
307 Aleksandra Brombaha 2209 00:44:09 S1 165 S165 +16:42 +16:42
308 Inga Zalāne 2436 DNB Service Center 00:44:09 S1 166 S166 +16:42 +16:42
309 Anatolijs Kelberers 2281 Mailigen 00:44:11 V1 143 V143 +20:00 +20:00
310 Sindija Cipule 2149 00:44:13 S1 167 S167 +16:46 +16:46
311 Valdis Vanags 2701 00:44:14 V1 144 V144 +20:03 +20:03
312 Aija Rozenfelde 2647 Jaunmārupe skrien! 00:44:14 S1 168 S168 +16:47 +16:47
313 Māris Čivčišs 2147 Engures sportam 00:44:16 V1 145 V145 +20:05 +20:05
314 Ieva Lapiņa 2637 SPORTLAND 00:44:17 S1 169 S169 +16:50 +16:50
315 Nataļja Gorškova 2441 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:17 S1 170 S170 +16:50 +16:50
316 Viesturs Salna 2250 Swedbank 00:44:18 V1 146 V146 +20:07 +20:07
317 Ieva Leišavniece 2461 00:44:18 S1 171 S171 +16:51 +16:51
318 Laura Lapiņa 2636 SPORTLAND 00:44:18 S1 172 S172 +16:51 +16:51
319 Velta Melne 2482 SIA Joker Ltd 00:44:21 S1 173 S173 +16:54 +16:54
320 Ļubova Krēmere 12014 Swedbank 00:44:22 S1 174 S174 +16:55 +16:55
321 Jānis Sīpols 2236 00:44:23 V1 147 V147 +20:12 +20:12
322 Indra Zilgalve 2053 00:44:24 S1 175 S175 +16:57 +16:57
323 Madara Kalniņa 12046 00:44:25 S1 176 S176 +16:58 +16:58
324 Kristīne Mutore 2097 Lazdonas pamatskola 00:44:26 S1 177 S177 +16:59 +16:59
325 Natalia Dulotina 2406 00:44:26 S1 178 S178 +16:59 +16:59
326 Santa Šakarne 2336 Swedbank 00:44:28 S1 179 S179 +17:01 +17:01
327 Elīna Jagža 2016 00:44:30 S1 180 S180 +17:03 +17:03
328 Raimonds Siņavskis 2388 Ventspils runner 00:44:31 V1 148 V148 +20:20 +20:20
329 Aleksandrs Pridorožnijs 2078 00:44:33 V1 149 V149 +20:22 +20:22
330 Linda Bērziņa 2049 Rīgas satiksme 00:44:33 S1 181 S181 +17:06 +17:06
331 Sanita Pehlaka 2649 BALTAIS 00:44:35 S1 182 S182 +17:08 +17:08
332 Daiga Mikitova 2407 00:44:36 S1 183 S183 +17:09 +17:09
333 Elīza Andra Ozoliņa 2375 AIRSTREAM COFFEE 00:44:38 S1 184 S184 +17:11 +17:11
334 Jolanta Beleviča 2659 00:44:38 S1 185 S185 +17:11 +17:11
335 Anda Germova 2464 Smārde 00:44:39 S1 186 S186 +17:12 +17:12
336 Agnese Dimante 2154 00:44:43 S1 187 S187 +17:16 +17:16
337 Ilva Tarasova 2665 PH Print 00:44:45 S1 188 S188 +17:18 +17:18
338 Sabīne Grīnberga 2370 Sanctimony 00:44:45 S1 189 S189 +17:18 +17:18
339 Viesturs Grīnbergs 5169 Sanctimony 00:44:46 V1 150 V150 +20:35 +20:35
340 Eduards Kvēps 2358 Eži 00:44:47 V1 151 V151 +20:36 +20:36
341 Diāna Kalvāne 12019 00:44:48 S1 190 S190 +17:21 +17:21
342 Ira Misāne 2063 00:44:51 S1 191 S191 +17:24 +17:24
343 Armands Saušs 2123 00:44:53 V1 152 V152 +20:42 +20:42
344 Linda Jonīte 2122 00:44:53 S1 192 S192 +17:26 +17:26
345 Gints Verveiko 12010 00:44:54 V1 153 V153 +20:43 +20:43
346 Evija Deksne 2550 Luminor 00:44:54 S1 193 S193 +17:27 +17:27
347 Lāsma Pētersone 2558 DiVi ZaĶi 00:44:55 S1 194 S194 +17:28 +17:28
348 Edgars Bers 12022 00:44:56 V1 154 V154 +20:45 +20:45
349 Kristiāna Kirša 2175 00:44:56 S1 195 S195 +17:29 +17:29
350 Marta Poļevska 12020 00:44:56 S1 196 S196 +17:29 +17:29
351 Jēkabs Hincenbergs 3986 00:44:57 V1 155 V155 +20:46 +20:46
352 Ivārs Melnis 2140 Olainfarm 00:44:59 V1 156 V156 +20:48 +20:48
353 Lauma Sargune 2494 00:44:59 S1 197 S197 +17:32 +17:32
354 Sigita Liše 2528 00:44:59 S1 198 S198 +17:32 +17:32
355 Guntars Indriksons 2107 00:45:00 V1 157 V157 +20:49 +20:49
356 Andra Viļuma 2245 00:45:01 S1 199 S199 +17:34 +17:34
357 Pēteris Stepiņš 2450 Purva kurmji 00:45:04 V1 158 V158 +20:53 +20:53
358 Dainis Kasparāns 12030 Otis Latvia 00:45:05 V1 159 V159 +20:54 +20:54
359 Līva Nereta 2445 Luminor 00:45:05 S1 200 S200 +17:38 +17:38
360 Iluta Tauriņa 2552 Luminor 00:45:07 S1 201 S201 +17:40 +17:40
361 Baiba Gaile 2549 Luminor 00:45:08 S1 202 S202 +17:41 +17:41
362 Kristaps Dambinieks 2043 Latvijas Finieris 00:45:09 V1 160 V160 +20:58 +20:58
363 Jana Žukovska 12048 00:45:09 S1 203 S203 +17:42 +17:42
364 Līva Savčenko 2218 00:45:12 S1 204 S204 +17:45 +17:45
365 Liene Kaldovska 2604 00:45:14 S1 205 S205 +17:47 +17:47
366 Ieva Leone 12049 DNB Service centre Riga 00:45:17 S1 206 S206 +17:50 +17:50
367 Madara Krauze 2588 00:45:17 S1 207 S207 +17:50 +17:50
368 Armands Šimkus 2367 Swedbank 00:45:18 V1 161 V161 +21:07 +21:07
369 Beāte Kampare 2553 00:45:18 S1 208 S208 +17:51 +17:51
370 Olita Ločmele 2539 SPORTLAND 00:45:19 S1 209 S209 +17:52 +17:52
371 Zane Saukāne 12029 Otis Latvia 00:45:19 S1 210 S210 +17:52 +17:52
372 Kaspars Pudists 2460 Latvijas Finieris 00:45:23 V1 162 V162 +21:12 +21:12
373 Ilona Tropa 2295 BJK 'Gauja' 00:45:24 S1 211 S211 +17:57 +17:57
374 Līga Buļa 2264 00:45:25 S1 212 S212 +17:58 +17:58
375 Anete Jakubone 2143 00:45:26 S1 213 S213 +17:59 +17:59
376 Kaspars Platnieks 2383 00:45:27 V1 163 V163 +21:16 +21:16
377 Ieva Millere 2660 00:45:29 S1 214 S214 +18:02 +18:02
378 Karīna Cvigune 2474 SIA Joker Ltd 00:45:29 S1 215 S215 +18:02 +18:02
379 Anitra Leitlande 2226 00:45:31 S1 216 S216 +18:04 +18:04
380 Laura Zvejniece 12035 00:45:32 S1 217 S217 +18:05 +18:05
381 Zita Auziņa- Gora 2403 00:45:32 S1 218 S218 +18:05 +18:05
382 Solvita Gaile 2125 00:45:33 S1 219 S219 +18:06 +18:06
383 Līga Leiba 2630 Eugesta un Partneri 00:45:34 S1 220 S220 +18:07 +18:07
384 Dace Studente 2355 00:45:35 S1 221 S221 +18:08 +18:08
385 Laura Freimane 12039 VSK Noskrien 00:45:37 S1 222 S222 +18:10 +18:10
386 Ingrīda Māgure 2158 Engures sportam 00:45:40 S1 223 S223 +18:13 +18:13
387 Agneta Trapiņa 2675 00:45:41 S1 224 S224 +18:14 +18:14
388 Krista Burģele 2321 00:45:46 S1 225 S225 +18:19 +18:19
389 Edīte Sorokina 2266 00:45:48 S1 226 S226 +18:21 +18:21
390 Karina Zamberga 2071 K&K 00:45:50 S1 227 S227 +18:23 +18:23
391 Laila Žarovska 2402 00:45:50 S1 228 S228 +18:23 +18:23
392 Jakovs Ševčenko 2138 Olainfarm 00:45:52 V1 164 V164 +21:41 +21:41
393 Sandra Cipule 2258 00:45:52 S1 229 S229 +18:25 +18:25
394 Ieva Lācenberga Rocēna 2112 00:45:54 S1 230 S230 +18:27 +18:27
395 Dace Rudzusieka 12009 SPORTLAND 00:45:55 S1 231 S231 +18:28 +18:28
396 Kristīne Celkarte 2448 Engures vidusskola 00:45:55 S1 232 S232 +18:28 +18:28
397 Elita Indriksone 2126 00:45:56 S1 233 S233 +18:29 +18:29
398 Monika Hermane 2688 ATEA 00:45:56 S1 234 S234 +18:29 +18:29
399 Zane Poča 2045 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:45:57 S1 235 S235 +18:30 +18:30
400 Dace Jāne 2181 00:45:58 S1 236 S236 +18:31 +18:31
401 Kaspars Liepa 2602 00:45:59 V1 165 V165 +21:48 +21:48
402 Monta Ezerlīce 2301 00:46:00 S1 237 S237 +18:33 +18:33
403 Baiba Sargune 2141 Swedbank 00:46:02 S1 238 S238 +18:35 +18:35
404 Daina Gotfrīde-bernsone 2332 00:46:03 S1 239 S239 +18:36 +18:36
405 Diāna Elksne 2538 SPORTLAND 00:46:07 S1 240 S240 +18:40 +18:40
406 Nataļja Mihaiļuka 2621 00:46:07 S1 241 S241 +18:40 +18:40
407 Laura Liniņa 2667 00:46:08 S1 242 S242 +18:41 +18:41
408 Daina Arāja 2435 Olainfarm 00:46:09 S1 243 S243 +18:42 +18:42
409 Ieva Strazdiņa 2190 00:46:10 S1 244 S244 +18:43 +18:43
410 Baiba Ģelze 2082 Trakā vāvere 00:46:11 S1 245 S245 +18:44 +18:44
411 Daiga Goldova 2345 00:46:11 S1 246 S246 +18:44 +18:44
412 Pauls Putnāns 2284 VENDEN 00:46:14 V1 166 V166 +22:03 +22:03
413 Roberts Jansons 2348 - 00:46:20 V1 167 V167 +22:09 +22:09
414 Elīna Jansone 2346 - 00:46:20 S1 247 S247 +18:53 +18:53
415 Inga Johnston 2347 - 00:46:21 S1 248 S248 +18:54 +18:54
416 Dace Škrabe 2706 00:46:24 S1 249 S249 +18:57 +18:57
417 Agnese Pimanova 2399 00:46:28 S1 250 S250 +19:01 +19:01
418 Raivis Zariņš 2648 00:46:36 V1 168 V168 +22:25 +22:25
419 Gunta Šlosberga 2228 00:46:38 S1 251 S251 +19:11 +19:11
420 Ita Bērziņa 2330 Lazdu Laipa 00:46:38 S1 252 S252 +19:11 +19:11
421 Inese Leoho-Čudare 2168 Upes vēji 00:46:39 S1 253 S253 +19:12 +19:12
422 Alīna Semjonova 2702 SPORTLAND 00:46:45 S1 254 S254 +19:18 +19:18
423 Zane Riekstiņa 2065 Riekstiņš un Co 00:46:46 S1 255 S255 +19:19 +19:19
424 Agnese Krieva 12001 00:46:47 S1 256 S256 +19:20 +19:20
425 Mārtiņš Galvanovskis 2431 Rīgas tulki 00:46:49 V1 169 V169 +22:38 +22:38
426 Indra Supe 2050 Rīgas satiksme 00:46:49 S1 257 S257 +19:22 +19:22
427 Liene Sirmā 2265 00:46:50 S1 258 S258 +19:23 +19:23
428 Roberts Kvēps 2359 Eži 00:46:53 V1 170 V170 +22:42 +22:42
429 Marina Galitskaja 2400 00:46:53 S1 259 S259 +19:26 +19:26
430 Baiba Kanča 2339 SSK Bebra 00:46:54 S1 260 S260 +19:27 +19:27
431 Agita Kamala 2453 Lynxdojo 00:46:55 V1 171 V171 +22:44 +22:44
432 Sindija Račiņa - Šuha 2612 00:46:59 S1 261 S261 +19:32 +19:32
433 Kristīne Kalēja 2163 BALTAIS 00:47:01 S1 262 S262 +19:34 +19:34
434 Ilona Čeredņikova 2685 ATEA 00:47:04 S1 263 S263 +19:37 +19:37
435 Kristina Žusele 2279 00:47:04 S1 264 S264 +19:37 +19:37
436 Sintija Lungeviča 2425 Madona 00:47:04 S1 265 S265 +19:37 +19:37
437 Dzintra Liekmane 2439 Nīkrāces pamatskola 00:47:08 S1 266 S266 +19:41 +19:41
438 Dāvids Dzenis 2093 MADONA 00:47:09 V1 172 V172 +22:58 +22:58
439 Rolands Purmalis 2725 00:47:12 V1 173 V173 +23:01 +23:01
440 Sandra Krumberga 2451 Līkā kalna rambātāji 00:47:12 S1 267 S267 +19:45 +19:45
441 Sibilla Sarma 2186 MB SPORTGROUP 00:47:14 S1 268 S268 +19:47 +19:47
442 Ivita Sirmele 2507 00:47:15 S1 269 S269 +19:48 +19:48
443 Dita Reihenova 2546 Luminor 00:47:17 S1 270 S270 +19:50 +19:50
444 Krista Ivanovska 2496 00:47:19 S1 271 S271 +19:52 +19:52
445 Toms Freibergs 2687 ATEA 00:47:24 V1 174 V174 +23:13 +23:13
446 Ilze Burtniece 2197 00:47:28 S1 272 S272 +20:01 +20:01
447 Ieva Reklaite 2601 00:47:30 S1 273 S273 +20:03 +20:03
448 Andrejs Koldans 2401 00:47:34 V1 175 V175 +23:23 +23:23
449 Rasa Ziediņa-budze 2219 00:47:34 S1 274 S274 +20:07 +20:07
450 Inga Auziņa 2390 00:47:35 S1 275 S275 +20:08 +20:08
451 Laura Krīgale 2092 00:47:41 S1 276 S276 +20:14 +20:14
452 Violeta Žusele 2277 00:47:44 S1 277 S277 +20:17 +20:17
453 Anta Bojane 2577 00:47:46 S1 278 S278 +20:19 +20:19
454 Laura Briede 2690 ATEA 00:47:50 S1 279 S279 +20:23 +20:23
455 Inga Briede 2305 00:47:53 S1 280 S280 +20:26 +20:26
456 Miks Blate 2565 SK ''Pannata'' 00:47:59 V1 176 V176 +23:48 +23:48
457 Ingus Kasparāns 2412 00:48:03 V1 177 V177 +23:52 +23:52
458 Anete Krūmiņa 12000 00:48:03 S1 281 S281 +20:36 +20:36
459 Sarmīte Mežvēvere 12008 SPORTLAND 00:48:03 S1 282 S282 +20:36 +20:36
460 Zane Kušnere 2331 Selga 00:48:05 S1 283 S283 +20:38 +20:38
461 Juris Bērziņš 2285 Engures sportam 00:48:11 V1 178 V178 +24:00 +24:00
462 Andris Dolganovs 2583 SK Vēsma 00:48:12 V1 179 V179 +24:01 +24:01
463 Rinolds Rozentāls 2713 00:48:12 V1 180 V180 +24:01 +24:01
464 Laura Kerija 2459 Latvijas Finieris 00:48:13 S1 284 S284 +20:46 +20:46
465 Maija Semjonova 2697 SPORTLAND 00:48:14 S1 285 S285 +20:47 +20:47
466 Inga Racika 2288 OGRE 00:48:16 S1 286 S286 +20:49 +20:49
467 Karīna Mamedova 2726 Daugavpils Runners 00:48:17 S1 287 S287 +20:50 +20:50
468 Liene Meldere 2529 00:48:17 S1 288 S288 +20:50 +20:50
469 Ermīns Kozlovskis 2387 00:48:18 V1 181 V181 +24:07 +24:07
470 Julia Rogozina 2489 00:48:18 S1 289 S289 +20:51 +20:51
471 Darja Pavlova 2609 00:48:22 S1 290 S290 +20:55 +20:55
472 Agnese Bahmane 2424 AkmensDizains.lv 00:48:23 S1 291 S291 +20:56 +20:56
473 Anita Sebeža 2440 Nīkrāces pamatskola 00:48:24 S1 292 S292 +20:57 +20:57
474 Anna Zvejniece 2483 Sējas MMS 00:48:27 S1 293 S293 +21:00 +21:00
475 Kristīne Priede 2462 00:48:29 S1 294 S294 +21:02 +21:02
476 Laija Silauniece 2073 DNB Service Center 00:48:32 S1 295 S295 +21:05 +21:05
477 Elīna Cibiņa 2267 00:48:35 S1 296 S296 +21:08 +21:08
478 Liene Mežinska 2162 Raibie seski 00:48:36 S1 297 S297 +21:09 +21:09
479 Svetlana Kločko 2481 SIA Joker Ltd 00:48:36 S1 298 S298 +21:09 +21:09
480 Evija Šopa 2178 00:48:38 S1 299 S299 +21:11 +21:11
481 Linda Šteinberga 2548 sporta klubs VĒSMA 00:48:38 S1 300 S300 +21:11 +21:11
482 Anita Soloveiko 2196 00:48:41 S1 301 S301 +21:14 +21:14
483 Susana Picao Caldeira Rodeia Liepa 2422 00:48:44 S1 302 S302 +21:17 +21:17
484 Sabīne Goša 2463 Maratona klubs 00:48:45 S1 303 S303 +21:18 +21:18
485 Kristīne Pudule 2312 Lattelecom 00:48:48 S1 304 S304 +21:21 +21:21
486 Natālija Putnāne 2710 Venden 00:48:54 S1 305 S305 +21:27 +21:27
487 Inese Vaivode 2671 Jūrmalas Rūķīši 00:48:56 S1 306 S306 +21:29 +21:29
488 Daina Druseika 2503 00:49:00 S1 307 S307 +21:33 +21:33
489 Aiga Tenisa 2599 00:49:06 S1 308 S308 +21:39 +21:39
490 Veronika Vanaga 2695 Latvijas Gaisa Satiksme 00:49:07 S1 309 S309 +21:40 +21:40
491 Artūrs Balodis 2300 Mellene 00:49:08 V1 182 V182 +24:57 +24:57
492 Dmitrijs Kučerenko 2696 Latvijas Gaisa Satiksme 00:49:08 V1 183 V183 +24:57 +24:57
493 Mārtiņš Balodis 2299 Mellene 00:49:10 V1 184 V184 +24:59 +24:59
494 Aija Briede 2030 Mellene 00:49:10 S1 310 S310 +21:43 +21:43
495 Egija Avena 2131 00:49:12 S1 311 S311 +21:45 +21:45
496 Dace Šķēle 2644 00:49:16 S1 312 S312 +21:49 +21:49
497 Reinis Rasmanis 2567 00:49:20 V1 185 V185 +25:09 +25:09
498 Evita Prindule 2590 00:49:20 S1 313 S313 +21:53 +21:53
499 Rita Riteniece 2566 00:49:21 S1 314 S314 +21:54 +21:54
500 Inese Avota 12016 00:49:22 S1 315 S315 +21:55 +21:55
501 Laura Bèrziņa 2391 Bajards 00:49:22 S1 316 S316 +21:55 +21:55
502 Pārsla Dambe 2568 00:49:23 S1 317 S317 +21:56 +21:56
503 Kārlis Auziņš 2344 00:49:28 V1 186 V186 +25:17 +25:17
504 Kaspars Rutkis 2011 00:49:28 V1 187 V187 +25:17 +25:17
505 Vija Kinna 2320 00:49:28 S1 318 S318 +22:01 +22:01
506 Renārs Vinšteins 2116 00:49:29 V1 188 V188 +25:18 +25:18
507 Annija Gaļinovska 2703 RUN 4 SUN 00:49:35 S1 319 S319 +22:08 +22:08
508 Elīna Ahmetova 2516 00:49:39 S1 320 S320 +22:12 +22:12
509 Ginta Zentele 2238 00:49:41 S1 321 S321 +22:14 +22:14
510 Līga Rulle 2605 - 00:49:42 S1 322 S322 +22:15 +22:15
511 Eižens Kaupe 2292 00:49:44 V1 189 V189 +25:33 +25:33
512 Agnese Skujiņa 2420 00:49:44 S1 323 S323 +22:17 +22:17
513 Gustavs Šķudītis 2457 Latvijas Finieris 00:49:48 V1 190 V190 +25:37 +25:37
514 Karīna Lielnora 2246 00:49:48 S1 324 S324 +22:21 +22:21
515 Jānis Ronis 2273 DPD 00:49:50 V1 191 V191 +25:39 +25:39
516 Laura Allere 2021 00:49:51 S1 325 S325 +22:24 +22:24
517 Tīna Elizbete Rone 2274 DPD 00:49:53 S1 326 S326 +22:26 +22:26
518 Mārtiņš Torsters 2182 00:49:54 V1 192 V192 +25:43 +25:43
519 Inguna Apsīte 2398 00:49:54 S1 327 S327 +22:27 +22:27
520 Agnese Nolle 2222 zvejniekciems 00:49:55 S1 328 S328 +22:28 +22:28
521 Lāsma Rode 2086 00:49:56 S1 329 S329 +22:29 +22:29
522 Dace Dambe 2124 00:49:59 S1 330 S330 +22:32 +22:32
523 Liene Priede 2509 00:50:03 S1 331 S331 +22:36 +22:36
524 Paula Fjodorova 2333 AMSERV TEAM 00:50:14 S1 332 S332 +22:47 +22:47
525 Ilva Sīpola 2237 00:50:16 S1 333 S333 +22:49 +22:49
526 Liene Avotiņa 2018 Banana Fittness 00:50:16 S1 334 S334 +22:49 +22:49
527 Leonarda Liepiņa 2291 Venden 00:50:17 S1 335 S335 +22:50 +22:50
528 Natālija Jesehina 2039 banana fitness 00:50:18 S1 336 S336 +22:51 +22:51
529 Inga Vanaga 2700 00:50:19 S1 337 S337 +22:52 +22:52
530 Sannija Bērziņa 2171 Sporta klubs "Vēsma" 00:50:21 S1 338 S338 +22:54 +22:54
531 Inese Kokere 2652 BALTAIS 00:50:23 S1 339 S339 +22:56 +22:56
532 Egita Liepiņa 2655 Baltais 2 00:50:26 S1 340 S340 +22:59 +22:59
533 Lamins Roberts Savo 2656 Baltais 00:50:27 V1 193 V193 +26:16 +26:16
534 Natalija Čursina 2518 Maritime Sport Community 00:50:31 S1 341 S341 +23:04 +23:04
535 Dmitrijs Čursins 2517 Maritime Sport Community 00:50:32 V1 194 V194 +26:21 +26:21
536 Ināra Maļinovska 2724 00:50:32 S1 342 S342 +23:05 +23:05
537 Marta Medne 2589 00:50:34 S1 343 S343 +23:07 +23:07
538 Guntars Vilciņš 2322 Buki 00:50:37 V1 195 V195 +26:26 +26:26
539 Inese Kanģīzere 2075 Latvijas Gaisa Satiksme 00:50:37 S1 344 S344 +23:10 +23:10
540 Paula Kārkliņa 2353 00:50:37 S1 345 S345 +23:10 +23:10
541 Raima Anna Strazdiņa 2386 00:50:39 S1 346 S346 +23:12 +23:12
542 Ilze Kārkliņa 2369 Dobeles Dzirnavnieks 00:50:40 S1 347 S347 +23:13 +23:13
543 Inga Minkeviča 2202 00:50:46 S1 348 S348 +23:19 +23:19
544 Inese Vanaga 2694 00:50:52 S1 349 S349 +23:25 +23:25
545 Inga Putraima 2261 00:50:54 S1 350 S350 +23:27 +23:27
546 Lita Saliņa 2210 00:50:54 S1 351 S351 +23:27 +23:27
547 Evija Heniņa 2081 SK Katrīna 00:50:55 S1 352 S352 +23:28 +23:28
548 Ingrīda Puriņa 2270 00:50:58 S1 353 S353 +23:31 +23:31
549 Dzirkstīte Žindiga 2286 OGRE 00:50:59 S1 354 S354 +23:32 +23:32
550 Liene Liukiša 2715 00:50:59 S1 355 S355 +23:32 +23:32
551 Sandra Strēle 2664 00:51:00 S1 356 S356 +23:33 +23:33
552 Kristīne Bumbiere 2611 00:51:01 S1 357 S357 +23:34 +23:34
553 Andis Liepa 2311 00:51:04 V1 196 V196 +26:53 +26:53
554 Baiba Lejiņa 2433 Rīgas satiksme 00:51:04 S1 358 S358 +23:37 +23:37
555 Anda Heidemane 2704 RUN 4 SUN 00:51:05 S1 359 S359 +23:38 +23:38
556 Ilze Saukāne 2157 00:51:06 S1 360 S360 +23:39 +23:39
557 Kārlis Šķudītis 2458 Latvijas Finieris 00:51:11 V1 197 V197 +27:00 +27:00
558 Dace Spalviņa 2592 00:51:11 S1 361 S361 +23:44 +23:44
559 Laila Šķudīte 2456 Latvijas Finieris 00:51:11 S1 362 S362 +23:44 +23:44
560 Vladimirs Asrijancs 2098 Sporta klubs "Vēsma" 00:51:19 V1 198 V198 +27:08 +27:08
561 Linda Skutāne 2541 00:51:19 S1 363 S363 +23:52 +23:52
562 Nora Dravante 2195 Swedbank 00:51:21 S1 364 S364 +23:54 +23:54
563 Žanete Vingre 2326 MADONA 00:51:22 S1 365 S365 +23:55 +23:55
564 Marija Jansone 2627 Swedbank 00:51:27 S1 366 S366 +24:00 +24:00
565 Indra Vilciņš 2323 Buki 00:51:39 S1 367 S367 +24:12 +24:12
566 Anna Vìksne 12028 00:51:40 S1 368 S368 +24:13 +24:13
567 Anita Langmane 2674 00:51:44 S1 369 S369 +24:17 +24:17
568 Sintija Jakubovska 2091 VSK Noskrien 00:51:45 S1 370 S370 +24:18 +24:18
569 Samuel Miller 2317 00:51:46 V1 199 V199 +27:35 +27:35
570 Adrienne Miller 2318 00:51:48 S1 371 S371 +24:21 +24:21
571 Karīna Aksenoka 2022 00:51:59 S1 372 S372 +24:32 +24:32
572 Ieva Zeitmane 2208 00:52:13 S1 373 S373 +24:46 +24:46
573 Andrejs Ličkovskis 2249 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:14 V1 200 V200 +28:03 +28:03
574 Anda Birģele 2563 00:52:15 S1 374 S374 +24:48 +24:48
575 Sintija Birģele 2561 00:52:15 S1 375 S375 +24:48 +24:48
576 Inga Toma 2555 00:52:17 S1 376 S376 +24:50 +24:50
577 Oskars Stirna 2607 STIRNA 00:52:25 S1 377 S377 +24:58 +24:58
578 Vjačeslavs Pantepajevs 2135 00:52:30 V1 201 V201 +28:19 +28:19
579 Anastasija Zabello 2136 00:52:31 S1 378 S378 +25:04 +25:04
580 Sean Lukas Jacobi 2581 00:52:36 V1 202 V202 +28:25 +28:25
581 Maija Balode 2019 00:52:36 S1 379 S379 +25:09 +25:09
582 Dženeta Umalas 2540 00:52:40 S1 380 S380 +25:13 +25:13
583 Asnate Grēve 2363 Sējas MMS 00:52:41 S1 381 S381 +25:14 +25:14
584 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:52:42 S1 382 S382 +25:15 +25:15
585 Lauma Vilumsone 2465 Maratona klubs 00:52:49 S1 383 S383 +25:22 +25:22
586 Liene Lorence 2409 00:52:49 S1 384 S384 +25:22 +25:22
587 Katy Jacobi 2580 00:52:52 S1 385 S385 +25:25 +25:25
588 Polina Rogozina 2490 00:52:52 S1 386 S386 +25:25 +25:25
589 Līga Dāboliņa 2452 00:52:54 S1 387 S387 +25:27 +25:27
590 Sergejs Vinogradovs 2623 00:52:56 V1 203 V203 +28:45 +28:45
591 Linda Vildava 3614 Swedbank 00:53:16 S1 388 S388 +25:49 +25:49
592 Maija Purenkova 2582 00:53:38 S1 389 S389 +26:11 +26:11
593 Agita Kaļva 2432 Ķegumā spēks 00:53:44 S1 390 S390 +26:17 +26:17
594 Dace Sladkēviča 2579 Engures vidusskola 00:53:44 S1 391 S391 +26:17 +26:17
595 Elīza Krievāne 12005 00:53:49 S1 392 S392 +26:22 +26:22
596 Ieva Lapšāne 2484 Sējas MMS 00:53:50 S1 393 S393 +26:23 +26:23
597 Egīls Paulovskis 12012 00:53:53 V1 204 V204 +29:42 +29:42
598 Roberts Paulovskis 12013 Brocēni 00:53:54 V1 205 V205 +29:43 +29:43
599 Agnese Stūrmane 2569 00:53:57 S1 394 S394 +26:30 +26:30
600 Ilva Veidemane 2029 00:53:57 S1 395 S395 +26:30 +26:30
601 Laura Paulovska 2006 Brocēni 00:53:57 S1 396 S396 +26:30 +26:30
602 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2220 Mammadaba 00:54:01 V1 206 V206 +29:50 +29:50
603 Zane Skreija 2676 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:54:06 S1 397 S397 +26:39 +26:39
604 Maija Stirna 2606 STIRNA 00:54:13 S1 398 S398 +26:46 +26:46
605 Laine Bērziņa 2262 00:54:18 S1 399 S399 +26:51 +26:51
606 Maija Damškalne 2269 00:54:20 S1 400 S400 +26:53 +26:53
607 Inese Rūsa 2007 Vsk noskrien 00:54:35 S1 401 S401 +27:08 +27:08
608 Ilva Brenča 2293 00:54:56 S1 402 S402 +27:29 +27:29
609 Luize Melbārde 2618 Optio 00:55:06 S1 403 S403 +27:39 +27:39
610 Ieva Melbārde 2619 Optio 00:55:08 S1 404 S404 +27:41 +27:41
611 Bruno Ivanovs 2227 00:55:12 V1 207 V207 +31:01 +31:01
612 Inga Švirksta 2290 00:55:26 S1 405 S405 +27:59 +27:59
613 Zane Beitāne 2058 DNB Service Center 00:55:29 S1 406 S406 +28:02 +28:02
614 Diāna Fukse 2438 00:55:34 S1 407 S407 +28:07 +28:07
615 Markuss Deins Kalniņš 2020 00:55:42 V1 208 V208 +31:31 +31:31
616 Vladlena Buravcova 2584 00:55:47 S1 408 S408 +28:20 +28:20
617 Konstantīns Buravcovs 2640 00:55:49 V1 209 V209 +31:38 +31:38
618 Kristīne Mozga 2574 00:55:49 S1 409 S409 +28:22 +28:22
619 Olga Bule 2478 SIA Joker Ltd 00:55:49 S1 410 S410 +28:22 +28:22
620 Olesja Patmalniece 2479 SIA Joker Ltd 00:55:52 S1 411 S411 +28:25 +28:25
621 Velga Krasovska 2477 SIA Joker Ltd 00:55:52 S1 412 S412 +28:25 +28:25
622 Nora Ševčenko 2137 Olainfarm 00:55:58 S1 413 S413 +28:31 +28:31
623 Edīte Krūmiņa 2263 00:55:59 S1 414 S414 +28:32 +28:32
624 Ivo Ivanovs 2229 00:56:05 V1 210 V210 +31:54 +31:54
625 Sanita Birzniece 2666 00:56:13 S1 415 S415 +28:46 +28:46
626 Edmunds Oborskis 2454 Lynxdojo 00:56:19 V1 211 V211 +32:08 +32:08
627 Dana Gaile 2447 Engures vidusskola 00:56:20 S1 416 S416 +28:53 +28:53
628 Juris Ozoliņš 2376 AIRSTREAM COFFEE 00:56:24 V1 212 V212 +32:13 +32:13
629 Evelina Ozoliņa 2225 AIRSTREAM COFFEE 00:56:25 S1 417 S417 +28:58 +28:58
630 Jeļena Kuzmičova 2682 Latvijas Gaisa Satiksme 00:56:25 S1 418 S418 +28:58 +28:58
631 Francis Šimanovskis 2654 00:56:27 V1 213 V213 +32:16 +32:16
632 Gustavs Radels 2598 00:56:29 V1 214 V214 +32:18 +32:18
633 Anete Uljane 2597 00:56:32 S1 419 S419 +29:05 +29:05
634 Iluta Zariņa 2397 00:56:32 S1 420 S420 +29:05 +29:05
635 Jānis Vīksne 2519 J Birojs 00:56:33 V1 215 V215 +32:22 +32:22
636 Artis Spriņģis 2215 Sporta klubs "Vēsma" 00:56:43 V1 216 V216 +32:32 +32:32
637 Sanita Gožda 2712 00:56:47 S1 421 S421 +29:20 +29:20
638 Sandra Gritāne 2244 00:56:48 S1 422 S422 +29:21 +29:21
639 Eva Strazdovska 12045 00:56:59 S1 423 S423 +29:32 +29:32
640 Nora Lipska 2239 Bingo 00:57:00 S1 424 S424 +29:33 +29:33
641 Liena Skadiņa 2329 Bingo 00:57:03 S1 425 S425 +29:36 +29:36
642 Alise Jēgere 2105 00:57:13 S1 426 S426 +29:46 +29:46
643 Andris Klaužs 2357 Klaužiņi 00:57:31 V1 217 V217 +33:20 +33:20
644 Atis Miķelsons 2103 Sporta klubs Vēsma 00:57:46 V1 218 V218 +33:35 +33:35
645 Jana Treija 2064 00:57:51 S1 427 S427 +30:24 +30:24
646 Kristīne Kirjanova 2066 00:57:51 S1 428 S428 +30:24 +30:24
647 Māra Zukure 2037 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:57:56 S1 429 S429 +30:29 +30:29
648 Iveta Platniece 2384 00:58:03 S1 430 S430 +30:36 +30:36
649 Anita Bāriņa 2303 00:58:04 S1 431 S431 +30:37 +30:37
650 Sanita Lastovska 2699 Mežinieku pamatskola 00:58:04 S1 432 S432 +30:37 +30:37
651 Laima Dreimane Zvilna 2031 Biznesa parks ABAVA 00:58:09 S1 433 S433 +30:42 +30:42
652 Inga Dzelme 12032 00:58:12 S1 434 S434 +30:45 +30:45
653 Daniela Lovčinovska 2380 Algol Invest 00:58:17 S1 435 S435 +30:50 +30:50
654 Rudīte Jaksta 2153 Pazudušais azimuts 00:58:26 S1 436 S436 +30:59 +30:59
655 Ineta Elksne 2152 Pazudušais azimuts 00:58:28 S1 437 S437 +31:01 +31:01
656 Aigars Dauksts 2100 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:30 V1 219 V219 +34:19 +34:19
657 Tatjana Lipska - Duklava 2526 Bauskas sākumskola 00:58:41 S1 438 S438 +31:14 +31:14
658 Zane Trasūne 2525 Bauskas sākumskola 00:58:44 S1 439 S439 +31:17 +31:17
659 Iveta Kukule 2379 Algol Invest 00:58:45 S1 440 S440 +31:18 +31:18
660 Marika Pliska 2343 VENDEN 00:59:03 S1 441 S441 +31:36 +31:36
661 Artis Drava 2351 00:59:11 V1 220 V220 +35:00 +35:00
662 Dāvids Drava 2352 00:59:12 V1 221 V221 +35:01 +35:01
663 Evita Ozola 2410 VSK Noskrien 00:59:13 S1 442 S442 +31:46 +31:46
664 Baiba Krūmiņa 12047 00:59:22 S1 443 S443 +31:55 +31:55
665 Kristīne Vinšteina 2115 00:59:26 S1 444 S444 +31:59 +31:59
666 Lauris Bukavs 2608 00:59:28 V1 222 V222 +35:17 +35:17
667 Inga Lagzdiņa 2017 00:59:30 S1 445 S445 +32:03 +32:03
668 Iveta Zvīdriņa 2024 00:59:44 S1 446 S446 +32:17 +32:17
669 Liene Kauķe 2026 00:59:44 S1 447 S447 +32:17 +32:17
670 Līvija Muša 3743 00:59:59 S1 448 S448 +32:32 +32:32
671 Ilze Rosicka 2241 01:00:22 S1 449 S449 +32:55 +32:55
672 Sarmite Nikiforova 2723 01:00:35 S1 450 S450 +33:08 +33:08
673 Sanita Baškevica 12017 01:00:36 S1 451 S451 +33:09 +33:09
674 Elīna Grundmane 2527 Bauskas sākumskola 01:01:25 S1 452 S452 +33:58 +33:58
675 Sanita Anspoka 2524 Bauskas sākumskola 01:01:28 S1 453 S453 +34:01 +34:01
676 Vija Cerusa 2523 Bauskas sākumskola 01:01:28 S1 454 S454 +34:01 +34:01
677 Alīna Liepiņa 2374 OGRE 01:01:40 S1 455 S455 +34:13 +34:13
678 Ieva Švēde 2673 01:01:42 S1 456 S456 +34:15 +34:15
679 Andris Keišs 2146 JRT 01:01:44 V1 223 V223 +37:33 +37:33
680 Līga Zvīdriņa 2023 01:01:53 S1 457 S457 +34:26 +34:26
681 Saira Riekstiņa 2575 01:02:13 S1 458 S458 +34:46 +34:46
682 Ilga Šaboha 2161 01:02:23 S1 459 S459 +34:56 +34:56
683 Ilze Mežinska 2389 Raibie seski 01:02:24 S1 460 S460 +34:57 +34:57
684 Ilze Grigore 2680 01:02:27 S1 461 S461 +35:00 +35:00
685 Rudīte Prūse 2248 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:27 S1 462 S462 +35:00 +35:00
686 Kristīne Meldere-Drāzniece 2008 01:03:02 S1 463 S463 +35:35 +35:35
687 Dina Tohva 2510 01:03:08 S1 464 S464 +35:41 +35:41
688 Jānis Podnieks 2511 01:03:14 V1 224 V224 +39:03 +39:03
689 Alise Šarlote Podniece 2512 01:03:19 S1 465 S465 +35:52 +35:52
690 Eva Bērziņa 2009 Kartavkalnu buki 01:03:19 S1 466 S466 +35:52 +35:52
691 Daiga Eimusa 2522 Bauskas sākumskola 01:03:30 S1 467 S467 +36:03 +36:03
692 Ilze Brauna 2012 Lynxdojo 01:03:46 S1 468 S468 +36:19 +36:19
693 Ilze Leite 2216 01:03:49 S1 469 S469 +36:22 +36:22
694 Patriks Kovaļovs 2173 Pokaiņu mežs 01:03:50 V1 225 V225 +39:39 +39:39
695 Mihails Kovaļovs 2174 Pokaiņu mežs 01:03:51 V1 226 V226 +39:40 +39:40
696 Zane Ose 2714 Baltais 01:03:58 S1 470 S470 +36:31 +36:31
697 Māra Pokšāne 2027 Abas kreisās kājas 01:04:04 S1 471 S471 +36:37 +36:37
698 Sindija Kovaļova 2172 Pokaiņu mežs 01:04:08 S1 472 S472 +36:41 +36:41
699 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira 2085 01:04:11 S1 473 S473 +36:44 +36:44
700 Sindija Plahotina 2084 01:04:12 S1 474 S474 +36:45 +36:45
701 Liene Grosa 2257 01:04:45 S1 475 S475 +37:18 +37:18
702 Māra Pucena 2408 01:04:59 S1 476 S476 +37:32 +37:32
703 Ieva Skirusa 2102 Sporta klubs Vēsma 01:05:02 S1 477 S477 +37:35 +37:35
704 Dace Kraukle 2471 01:05:16 S1 478 S478 +37:49 +37:49
705 Dzintra Rafaela Mačevska 2231 01:05:27 S1 479 S479 +38:00 +38:00
706 Ineta Vempere 2362 KVB 01:06:09 S1 480 S480 +38:42 +38:42
707 Aiva Skulte 2395 01:06:11 S1 481 S481 +38:44 +38:44
708 Ilva Māgure-levāne 2371 Engures Sportam / Tukums 01:06:54 S1 482 S482 +39:27 +39:27
709 Inta Vīksna 2048 Vāveres 01:06:59 S1 483 S483 +39:32 +39:32
710 Inga Asrijanca 2099 Sporta klubs "Vēsma" 01:07:18 S1 484 S484 +39:51 +39:51
711 Iveta Laupace 2492 Vēsma sporta klubs 01:07:19 S1 485 S485 +39:52 +39:52
712 Laila Manfelde 2101 Sporta klubs VĒSMA 01:08:01 S1 486 S486 +40:34 +40:34
713 Ilze Pērkone 2620 Dzērbene 01:08:46 S1 487 S487 +41:19 +41:19
714 Sanda Erbsa 2613 Individuāli 01:09:33 S1 488 S488 +42:06 +42:06
715 Agra Vāvere 2083 01:09:58 S1 489 S489 +42:31 +42:31
716 Kristīne Prāmniece 2586 01:10:07 S1 490 S490 +42:40 +42:40
717 Rasma Homatova 2585 01:10:09 S1 491 S491 +42:42 +42:42
718 Anna Urga 2217 01:10:32 S1 492 S492 +43:05 +43:05
719 Egita Petrusa 2177 01:10:35 S1 493 S493 +43:08 +43:08
720 Katrīna Kvisvika 2014 KVISVIKI 01:11:23 S1 494 S494 +43:56 +43:56
721 Ligita Veinberga 2718 01:11:44 S1 495 S495 +44:17 +44:17
722 Uldis Pļaviņš 2040 AkmensDizains.lv 01:11:56 V1 227 V227 +47:45 +47:45
723 Kristīne Skudra 12027 01:12:08 S1 496 S496 +44:41 +44:41
724 Ritma Skudra 12026 01:12:09 S1 497 S497 +44:42 +44:42
725 Ingūna Maļinovska 2268 01:12:23 S1 498 S498 +44:56 +44:56
726 Iveta Plotiņa 2556 01:14:32 S1 499 S499 +47:05 +47:05
727 Roberts Martinovs 2498 Clean R 01:14:52 V1 228 V228 +50:41 +50:41
728 Linda Šivare 2497 Clean R 01:14:54 S1 500 S500 +47:27 +47:27
729 Laura Elza Martinova 2499 Clean R 01:14:56 S1 501 S501 +47:29 +47:29
730 Alberts Kvisviks 2414 KVISVIKI 01:15:48 V1 229 V229 +51:37 +51:37
731 Sandra Stupiņa 2118 01:16:03 S1 502 S502 +48:36 +48:36
732 Silvija Stupiņa 2119 01:16:07 S1 503 S503 +48:40 +48:40
733 Gita Lìsmane 12050 01:19:55 S1 504 S504 +52:28 +52:28
734 Knuts Kvisviks 2413 KVISVIKI 01:19:58 V1 230 V230 +55:47 +55:47
735 Anna Bērziņa 2377 01:28:40 S1 505 S505 +1:01:13 +1:01:13
736 Laila Malzubre 2653 01:29:34 S1 506 S506 +1:02:07 +1:02:07
737 Arnis Kauķis 2025 01:30:16 V1 231 V231 +1:06:05 +1:06:05