Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 6196 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 01:50:29 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:55 1000 284 1284
2 Jānis Kūms 6095 Inov-8 I OSveikals.lv 01:53:13 VL2 2 V2 +02:44 +02:44 00:01:07 976 233 1209
3 Valdis Ņilovs 6063 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 01:54:08 VL3 1 V3 +03:39 +00:00 00:01:08 968 229 1197
4 Kristaps Broks 6236 Rieksti 01:56:15 VL2 3 V4 +05:46 +05:46 00:01:08 950 229 1179
5 Raimonds Siliņš 6242 Baltais 01:57:49 VL3 2 V5 +07:20 +03:41 00:01:07 938 233 1171
6 Pēteris Grīviņš 6166 Grauda Spēks 01:57:54 VL2 4 V6 +07:25 +07:25 00:01:16 937 205 1142
7 Uldis Klepers 6074 Virsotne/MARMOT 01:59:13 VL2 5 V7 +08:44 +08:44 00:01:01 927 256 1183
8 Kārlis Vanags 6206 Talsu pakalnu sporta klubs 02:00:14 VL2 6 V8 +09:45 +09:45 00:01:02 919 252 1171
9 Andis Dēze 6214 Maratona klubs 02:00:48 VL2 7 V9 +10:19 +10:19 00:01:12 915 217 1132
10 Reinis Tops 6231 SPB RUN/Asics 02:01:18 VL2 8 V10 +10:49 +10:49 00:01:27 911 179 1090
11 Artis Krievāns 6048 VSK “Burkānciems & Co” 02:02:04 VL3 3 V11 +11:35 +07:56 00:01:10 905 223 1128
12 Sergejs Ļeta 6227 PATRIA SPORTLAND 02:03:48 VL2 9 V12 +13:19 +13:19 00:01:06 892 236 1128
13 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa klubs 02:03:52 VL2 10 V13 +13:23 +13:23 00:01:04 892 244 1136
14 Jānis Šņoriņš 6207 Talsu pakalnu sporta klubs 02:03:59 VLJ 1 V14 +13:30 +00:00 00:00:52 891 300 1191
15 Artūrs Blūmiņš 6038 Virsotne/MARMOT 02:04:55 VL2 11 V15 +14:26 +14:26 00:01:04 884 244 1128
16 Konstantīns Biktimirovs 6001 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:06:02 VL2 12 V16 +15:33 +15:33 00:01:05 877 240 1117
17 Matīss Haritonovs 6210 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:06:20 VL2 13 V17 +15:51 +15:51 00:01:29 875 175 1050
18 Arturs Onzuls 6065 Accenture > High Performance 02:06:44 VL2 14 V18 +16:15 +16:15 00:01:02 872 252 1124
19 Raivis Reinfelds 6208 Talsu pakalnu sporta klubs 02:07:05 VL2 15 V19 +16:36 +16:36 00:01:00 869 260 1129
20 Andris Seipulis 6172 Clean R 02:07:45 VL2 16 V20 +17:16 +17:16 00:01:06 865 236 1101
21 Aivars Bondars 6197 Lūša pēdās 02:08:19 VL3 4 V21 +17:50 +14:11 00:01:22 861 190 1051
22 Juris Gudēvics - Liepiņš 6174 Jasmīni 02:08:19 VL2 17 V22 +17:50 +17:50 00:01:05 861 240 1101
23 Gatis Pūcītis 6135 Swedbank 02:08:36 VL2 18 V23 +18:07 +18:07 00:01:08 859 229 1088
24 Ainārs Kumpiņš 6173 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:09:15 VL2 19 V24 +18:46 +18:46 00:01:08 855 229 1084
25 Mārtiņš Plaudis 6040 SK Dzērvene 02:09:17 VL2 20 V25 +18:48 +18:48 00:01:09 855 226 1081
26 Andis Gailis 16003 Kocēnu novads 02:09:18 VL3 5 V26 +18:49 +15:10 00:01:18 854 200 1054
27 Mareks Zālītis 6055 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:09:26 VL2 21 V27 +18:57 +18:57 00:01:08 854 229 1083
28 Anita Kažemāka 6211 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:09:41 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:40 1000 204 1204
29 Juris Jeļņikovs 6130 Saldus Boksa klubs 02:09:45 VL2 22 V28 +19:16 +19:16 00:01:31 852 171 1023
30 Jevgeņijs Stepanovs 6067 DzSK Lokomotīve 02:10:45 VL2 23 V29 +20:16 +20:16 00:00:55 845 284 1129
31 Mārtiņš Fārenhorsts 6209 Talsu pakalnu sporta klubs 02:10:46 VL2 24 V30 +20:17 +20:17 00:01:01 845 256 1101
32 Artis Maksims 6204 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:10:51 VLJ 2 V31 +20:22 +06:52 00:01:07 844 233 1077
33 Jānis Actiņš 6033 VSK Noskrien 02:12:12 VL3 6 V32 +21:43 +18:04 00:01:30 836 173 1009
34 Jānis Teteris 6249 DzSK Lokomotīve 02:13:19 VL3 7 V33 +22:50 +19:11 00:01:14 829 211 1040
35 Sergejs Bogdanovs 6240 Līvānu VK/Baltais 02:13:40 VL3 8 V34 +23:11 +19:32 00:01:21 827 193 1020
36 Ritvars Kalniņš 6198 Skrienam kopā 02:14:09 VL3 9 V35 +23:40 +20:01 00:01:24 824 186 1010
37 Igors Morgunovs 6153 Matisons Runner’s Club 02:14:36 VL2 25 V36 +24:07 +24:07 00:01:15 821 208 1029
38 Juris Šehtels 6201 Ādaži 02:14:43 VL4 1 V37 +24:14 +00:00 00:01:16 820 205 1025
39 Kristaps Ceriņš 6037 SPB RUN/Asics 02:14:55 VL2 26 V38 +24:26 +24:26 00:01:01 819 256 1075
40 Jekaterina Sokunova 6239 Līvānu VK/Baltais 02:14:59 SL2 2 S2 +05:18 +05:18 00:01:29 961 229 1190
41 Ruslans Šuļga 6148 Maratona klubs-Liepāja 02:15:26 VL2 27 V39 +24:57 +24:57 00:01:28 816 177 993
42 Raimondas Kondrotas 6123 NEKO trail runners 02:15:30 VL4 2 V40 +25:01 +00:47 00:01:24 815 186 1001
43 Andris Ludriks 6248 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:15:56 VL3 10 V41 +25:27 +21:48 00:01:10 813 223 1036
44 Toms Biders 6224 SPORTLAND 02:16:18 VL2 28 V42 +25:49 +25:49 00:01:07 811 233 1044
45 Deniss Dovbišs 6142 Gaisma magija stividors lp 02:16:24 VL2 29 V43 +25:55 +25:55 00:01:33 810 168 978
46 Māris Ozols 6205 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:17:12 VL2 30 V44 +26:43 +26:43 00:01:19 805 197 1002
47 Pāvels Baikovs 6014 Be More Alive 02:17:17 VL2 31 V45 +26:48 +26:48 00:01:11 805 220 1025
48 Jolanta Krastiņa 6217 VSK Noskrien 02:17:24 SLJ 1 S3 +07:43 +00:00 00:01:40 944 204 1148
49 Kirils Boiko 6251 Boyko-sports team 02:18:20 VL2 32 V46 +27:51 +27:51 00:01:18 799 200 999
50 Alberts Dambis 6044 Insalvo 02:18:36 VL2 33 V47 +28:07 +28:07 00:01:18 797 200 997
51 Artis Pūcītis 6083 SSK Bebra 02:19:02 VL2 34 V48 +28:33 +28:33 00:01:18 795 200 995
52 Gusts Fokerots 6059 Vientuļais Vilks 02:19:14 VL2 35 V49 +28:45 +28:45 00:01:14 794 211 1005
53 Kristaps Epners 6046 DOMDARIS 02:19:19 VL3 11 V50 +28:50 +25:11 00:01:15 793 208 1001
54 Aleksandrs Judkins 6104 02:19:22 VL2 36 V51 +28:53 +28:53 00:01:19 793 197 990
55 Gints Trēziņš 6235 VSK "Burkānciems & Co" 02:19:32 VL3 12 V52 +29:03 +25:24 00:01:03 792 248 1040
56 Sergejs Maslobojevs 6175 NRC Rīga 02:19:35 VL2 37 V53 +29:06 +29:06 00:01:33 792 168 960
57 Edgars Bremze 6179 Izturība 02:19:46 VL3 13 V54 +29:17 +25:38 00:01:14 790 211 1001
58 Laimonis Skadiņš 16008 VSK Noskrien / Ņergas 02:19:59 VL3 14 V55 +29:30 +25:51 00:01:36 789 163 952
59 Linda Boldāne 6086 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:21:08 SL2 3 S4 +11:27 +11:27 00:01:31 919 224 1143
60 Viviana Kirilova 6072 VSK Noskrien Vāveres 02:21:51 SL3 1 S5 +12:10 +00:00 00:01:34 914 217 1131
61 Ainārs Brālītis 6219 adidas Runners | Riga 02:22:10 VL2 38 V56 +31:41 +31:41 00:01:07 777 233 1010
62 Juris Čerņadjevs 6191 02:22:45 VL4 3 V57 +32:16 +08:02 00:01:26 774 181 955
63 Vjačeslavs Ņebogatihs 6255 02:22:58 VL2 39 V58 +32:29 +32:29 00:01:28 773 177 950
64 Dana Mačtama 6096 Moller Auto Ventspils / MRC 02:22:59 SL2 4 S6 +13:18 +13:18 00:01:25 907 240 1147
65 Danila Seluto 6076 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:23:32 VL2 40 V59 +33:03 +33:03 00:01:36 770 163 933
66 Monta Ločmele 6103 Patria Sportland 02:23:51 SL2 5 S7 +14:10 +14:10 00:01:21 902 252 1154
67 Artūrs Pielēns-Pelēns 6021 Lattelecom 02:23:54 VL2 41 V60 +33:25 +33:25 00:01:39 768 158 926
68 Gints Krastiņš 6077 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:23:54 VL2 42 V61 +33:25 +33:25 00:01:24 768 186 954
69 Gintaras Mikolavičius 6124 Neko trail runners 02:24:24 VL4 4 V62 +33:55 +09:41 00:01:45 765 149 914
70 Kaspars Vingris 6031 02:24:43 VL2 43 V63 +34:14 +34:14 00:01:17 763 203 966
71 Jānis Dūka 6168 Algol Invest 02:24:48 VL2 44 V64 +34:19 +34:19 00:01:36 763 163 926
72 Mārtiņš Vilemsons 6008 VSK Noskrien Seniori 02:24:50 VL3 15 V65 +34:21 +30:42 00:01:48 763 144 907
73 Vitālijs Muzika 6039 VSK Noskrien 02:25:07 VL3 16 V66 +34:38 +30:59 00:01:26 761 181 942
74 Terry Buehl 6109 02:25:19 VL3 17 V67 +34:50 +31:11 00:01:43 760 151 911
75 Rihards Siņicins 6229 Noskrien Cēsis 02:25:25 VL2 45 V68 +34:56 +34:56 00:01:15 760 208 968
76 Džiugas Juozapaitis 6143 Neko trail runners 02:25:27 VL2 46 V69 +34:58 +34:58 00:01:56 760 134 894
77 Ilze Limanāne 6073 VSK Noskrien Vāveres 02:25:29 SL3 2 S8 +15:48 +03:38 00:01:27 891 234 1125
78 Dainis Saukāns 6017 02:25:30 VL3 18 V70 +35:01 +31:22 00:01:42 759 153 912
79 Toms Kaufmanis 6053 Maratona klubs 02:26:09 VL2 47 V71 +35:40 +35:40 00:01:24 756 186 942
80 Armands Lunts 6099 VSK Noskrien 02:26:13 VL3 19 V72 +35:44 +32:05 00:01:38 756 159 915
81 Sandis Kanbergs 6165 SK Brīvsolis 02:26:18 VL3 20 V73 +35:49 +32:10 00:01:35 755 164 919
82 Matīss Vecvagaris 6213 ultrataka.lv 02:26:19 VL2 48 V74 +35:50 +35:50 00:01:16 755 205 960
83 Sigita Vāce 6223 KSMR FITNESS 02:26:19 SL2 6 S9 +16:38 +16:38 00:01:32 886 222 1108
84 Arnis Rāts 6154 VSK Noskrien Seniori 02:26:38 VL2 49 V75 +36:09 +36:09 00:01:24 753 186 939
85 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien 02:26:49 VL2 50 V76 +36:20 +36:20 00:01:12 753 217 970
86 Edgars Goba 6069 Salaspils Zīriņi 02:26:56 VL3 21 V77 +36:27 +32:48 00:01:41 752 154 906
87 Jānis Puida 6199 SSK Bebra 02:26:59 VL2 51 V78 +36:30 +36:30 00:01:25 752 184 936
88 Āris Rečs 6250 - 02:27:14 VL2 52 V79 +36:45 +36:45 00:14:04 750 18 768
89 Kārlis Būmans 6163 Matisons Runner's Club 02:27:32 VL2 53 V80 +37:03 +37:03 00:01:35 749 164 913
90 Jolanta Ivanova 6002 02:27:42 SL2 7 S10 +18:01 +18:01 00:01:31 878 224 1102
91 Viesturs Zimackis 6024 02:27:53 VL2 54 V81 +37:24 +37:24 00:01:26 747 181 928
92 Vladislavs Aļehnovičs 6186 KROKUS 02:28:15 VL2 55 V82 +37:46 +37:46 00:01:12 745 217 962
93 Dāvis Poliņš 6019 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien 02:28:21 VL2 56 V83 +37:52 +37:52 00:00:59 745 264 1009
94 Harijs Heislers 16004 02:28:46 VL2 57 V84 +38:17 +38:17 00:02:01 743 129 872
95 Jānis Važņevičš 6247 Baltais 02:28:53 VL4 5 V85 +38:24 +14:10 00:01:38 742 159 901
96 Kaspars Salmiņš 6245 DABAS DOTS 02:29:01 VL2 58 V86 +38:32 +38:32 00:01:18 741 200 941
97 Valdis Rozentāls 6237 02:29:18 VL3 22 V87 +38:49 +35:10 00:01:40 740 156 896
98 Mārtiņš Niklass 6139 TRX Cēsis 02:29:55 VL3 23 V88 +39:26 +35:47 00:01:21 737 193 930
99 Valdis Kulpe 6082 Latvijas Finieris I Izturība 02:30:11 VL3 24 V89 +39:42 +36:03 00:01:18 736 200 936
100 Mārtiņš Zemturis 6136 KSMR Fitness 02:31:09 VL2 59 V90 +40:40 +40:40 00:00:56 731 279 1010
101 Ritvars Mūrnieks 6107 02:31:15 VL2 60 V91 +40:46 +40:46 00:01:35 730 164 894
102 Aleksandrs Mortuļevs 6254 Latvijas Gaisa Satiksme 02:31:54 VL2 61 V92 +41:25 +41:25 00:01:19 727 197 924
103 Edgars Erts 6252 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:32:09 VL3 25 V93 +41:40 +38:01 00:01:10 726 223 949
104 Agris Hatko 6246 02:32:14 VLJ 3 V94 +41:45 +28:15 00:01:28 726 177 903
105 Agnis Mūrnieks 6064 OVI 02:32:37 VL2 62 V95 +42:08 +42:08 00:01:15 724 208 932
106 Jānis Jurševskis 6241 02:32:45 VL2 63 V96 +42:16 +42:16 00:01:27 723 179 902
107 Artūrs Ketlers 6013 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:33:11 VLJ 4 V97 +42:42 +29:12 00:01:13 721 214 935
108 Arvīds Germovs 6050 02:33:15 VL3 26 V98 +42:46 +39:07 00:01:41 721 154 875
109 Taavi Tammik 6092 Suusaklubi Jõulu 02:33:48 VL2 64 V99 +43:19 +43:19 00:01:13 718 214 932
110 Aivis Putnāns 6147 VENDEN 02:33:57 VL2 65 V100 +43:28 +43:28 00:01:21 718 193 911
111 Ronalds Zarīts 6218 Scope Sports 02:34:13 VL2 66 V101 +43:44 +43:44 00:01:25 716 184 900
112 Kalvis Silgals 6085 Surikati/NFS 02:34:26 VL2 67 V102 +43:57 +43:57 00:02:11 715 119 834
113 Artūrs Vaselis 6105 Patria Sportland 02:34:46 VL2 68 V103 +44:17 +44:17 00:01:22 714 190 904
114 Hugo Jakobi 6162 Tavamsporta.lv 02:34:53 VL2 69 V104 +44:24 +44:24 00:01:29 713 175 888
115 Andris Drešmanis 6066 DzSK Lokomotīve 02:35:13 VL3 27 V105 +44:44 +41:05 00:01:24 712 186 898
116 Reinis Millers 16001 Livenhofa 02:35:15 VL2 70 V106 +44:46 +44:46 00:01:32 712 170 882
117 Valentīns Ščedrovs 6101 Supercompensation 02:35:17 VL3 28 V107 +44:48 +41:09 00:01:40 711 156 867
118 Māris Heinols 16002 Kocēnu novads - 1 02:35:35 VL3 29 V108 +45:06 +41:27 00:01:41 710 154 864
119 Sandis Pētersons 6221 Swedbank 02:35:35 VL2 71 V109 +45:06 +45:06 00:01:38 710 159 869
120 Gints Peleckis 6145 Baltezera skreejeeji 02:36:29 VL2 72 V110 +46:00 +46:00 00:01:25 706 184 890
121 Guntis Peļņa 6120 02:36:36 VL2 73 V111 +46:07 +46:07 00:01:18 706 200 906
122 Inese Otomere 6182 02:36:41 SL2 8 S11 +27:00 +27:00 00:01:23 828 246 1074
123 Artis Līcītis 6020 VSK Noskrien 02:37:17 VL2 74 V112 +46:48 +46:48 00:01:24 702 186 888
124 Uvis Braunfelds 6098 Moller Auto Ventspils / MRC 02:37:34 VL3 30 V113 +47:05 +43:26 00:01:29 701 175 876
125 Dace Veipa 6071 VSK Noskrien Vāveres 02:37:57 SL2 9 S12 +28:16 +28:16 00:01:39 821 206 1027
126 Jānis Duberis 6185 SSK Bebra 02:37:58 VL3 31 V114 +47:29 +43:50 00:01:09 699 226 925
127 Uldis Kirtovskis 6181 Izturība 02:38:02 VL4 6 V115 +47:33 +23:19 00:01:55 699 136 835
128 Andris Limanāns 6140 Limanāni 02:38:10 VL2 75 V116 +47:41 +47:41 00:01:32 699 170 869
129 Ruta Šķipare 6080 Lūša pēdās 02:38:17 SL3 3 S13 +28:36 +16:26 00:01:42 819 200 1019
130 Anda Valtere 6155 02:38:48 SL3 4 S14 +29:07 +16:57 00:02:03 817 166 983
131 Valērijs Vaseņins 6131 02:38:50 VL4 7 V117 +48:21 +24:07 00:01:37 696 161 857
132 Edmunds Gržibovskis 6015 SK Dzērvene 02:39:20 VL3 32 V118 +48:51 +45:12 00:01:35 693 164 857
133 Arnis Ābelīte 6115 Virsotne/Marmot 02:39:22 VL3 33 V119 +48:53 +45:14 00:01:11 693 220 913
134 Daina Jurķe 6052 02:40:45 SL2 10 S15 +31:04 +31:04 00:01:30 807 227 1034
135 Kristaps Caune 6000 02:40:46 VL2 76 V120 +50:17 +50:17 00:01:16 687 205 892
136 Arvis Skrējāns 6004 02:40:50 VL2 77 V121 +50:21 +50:21 00:01:34 687 166 853
137 Daniel Lopes Martins 6032 02:41:15 VL2 78 V122 +50:46 +50:46 00:01:35 685 164 849
138 Intars Opolais 6169 Izturība/DION 02:41:47 VL2 79 V123 +51:18 +51:18 00:01:20 683 195 878
139 Olga Maloļetņikova 6108 Adidas Runners | Riga 02:41:55 SL2 11 S16 +32:14 +32:14 00:01:35 801 215 1016
140 Agita Grizāne 6030 VSK Noskrien 02:42:03 SL3 5 S17 +32:22 +20:12 00:01:48 800 189 989
141 Arnis Mūrnieks 6193 02:42:08 VL3 34 V124 +51:39 +48:00 00:01:36 681 163 844
142 Guntis Rasims 6119 Rēzeknis nūvods 02:42:08 VL2 80 V125 +51:39 +51:39 00:01:50 681 142 823
143 Mihails Kudrjaševs 6060 Fizmati 02:42:08 VL3 35 V126 +51:39 +48:00 00:01:55 681 136 817
144 Uģis Zanders 6149 02:42:26 VL3 36 V127 +51:57 +48:18 00:01:27 680 179 859
145 Jānis Griķis 6016 Daugavpils Runners 02:42:40 VL2 81 V128 +52:11 +52:11 00:01:19 679 197 876
146 Ludmila Joce 6097 Moller Auto Ventspils / MRC 02:42:56 SL3 6 S18 +33:15 +21:05 00:01:27 796 234 1030
147 Ivo Zemturis 6025 02:43:34 VL2 82 V129 +53:05 +53:05 00:01:22 675 190 865
148 Atis Kļavis 6102 Jaunmārupe skrien 02:43:59 VL3 37 V130 +53:30 +49:51 00:01:25 674 184 858
149 Rolands Štrehers 6157 VSK Noskrien 02:44:14 VL2 83 V131 +53:45 +53:45 00:01:09 673 226 899
150 Žanete Leimane 6128 TRX Cēsis 02:44:20 SL3 7 S19 +34:39 +22:29 00:01:33 789 219 1008
151 Ģirts Vēsma 6111 Zemgales Ziņas 02:44:24 VL4 8 V132 +53:55 +29:41 00:01:45 672 149 821
152 Zane Dziļuma 6042 02:44:27 SL2 12 S20 +34:46 +34:46 00:01:37 789 210 999
153 Žanis Lulle 6160 BALTAIS II 02:44:56 VL2 84 V133 +54:27 +54:27 00:01:09 670 226 896
154 Māra Braslava 6087 02:45:15 SL2 13 S21 +35:34 +35:34 00:01:51 785 184 969
155 Artūrs Topecs 6003 02:45:35 VL2 85 V134 +55:06 +55:06 00:01:19 667 197 864
156 Gints Lejasmeiers 6141 Matisons Runner`s Club 02:45:41 VL3 38 V135 +55:12 +51:33 00:01:46 667 147 814
157 Dzintars Dūdiņš 6061 Siguldas Maratona klubs 02:45:43 VL3 39 V136 +55:14 +51:35 00:01:23 667 188 855
158 Aivars Fogelis 6244 02:45:49 VL2 86 V137 +55:20 +55:20 00:01:37 666 161 827
159 Vjačeslavs Kočetkovs 16007 02:45:59 VL3 40 V138 +55:30 +51:51 00:01:43 666 151 817
160 Guntars Siliņš 6184 KROKUS 02:46:00 VL3 41 V139 +55:31 +51:52 00:01:32 666 170 836
161 Līga Irbe 6230 Talsu pauguraines Zaķi 02:46:17 SL3 8 S22 +36:36 +24:26 00:01:26 780 237 1017
162 Aivis Vaļulis 6164 Daugavpils runners 02:46:24 VL2 87 V140 +55:55 +55:55 00:01:19 664 197 861
163 Kristaps Šteinbergs 6051 Legs Misérables 02:47:09 VL2 88 V141 +56:40 +56:40 00:01:10 661 223 884
164 Andris Rosickis 6234 Cukuri 02:47:30 VL3 42 V142 +57:01 +53:22 00:01:50 660 142 802
165 Igors Jegorovs 6150 02:47:49 VL2 89 V143 +57:20 +57:20 00:01:42 658 153 811
166 Kristīne Leja 6176 02:48:02 SL2 14 S23 +38:21 +38:21 00:01:41 772 202 974
167 Igors Miezis 6257 02:48:25 VL3 43 V144 +57:56 +54:17 00:01:33 656 168 824
168 Edgars Lapiņš 6084 Accenture Latvia 02:48:32 VL2 90 V145 +58:03 +58:03 00:02:17 656 114 770
169 Jānis Vizulis 6222 02:48:44 VL3 44 V146 +58:15 +54:36 00:01:15 655 208 863
170 Iveta Leja 6045 VSK Noskrien 02:48:47 SL3 9 S24 +39:06 +26:56 00:01:49 768 187 955
171 Antra Dumbrovska 6180 02:49:11 SL2 15 S25 +39:30 +39:30 00:01:18 767 262 1029
172 Aivis Štemmers 6026 SK Pūre 02:50:13 VL2 91 V147 +59:44 +59:44 00:01:02 649 252 901
173 Zane Muceniece 6056 02:50:22 SL2 16 S26 +40:41 +40:41 00:01:34 761 217 978
174 Līga Rukšāne 6028 02:50:23 SL2 17 S27 +40:42 +40:42 00:02:12 761 155 916
175 Didzis Raits 6027 Mana mīļākā komanda! 02:50:41 VL2 92 V148 +1:00:12 +1:00:12 00:01:02 647 252 899
176 Reinis Ozoliņš 16000 Patria Sportland 02:50:44 VL2 93 V149 +1:00:15 +1:00:15 00:01:20 647 195 842
177 Dāvis Plotnieks 6203 adidas Runners | Riga I GoPro 02:50:50 VL2 94 V150 +1:00:21 +1:00:21 00:01:38 647 159 806
178 Madara Marija Muižniece 6167 adidas Runners Riga 02:50:50 SL2 18 S28 +41:09 +41:09 00:01:20 759 255 1014
179 Arnis Kuzmanis 6195 AkmensDizains.lv 02:51:03 VL3 45 V151 +1:00:34 +56:55 00:01:47 646 146 792
180 Mārtiņš Bērziņš 6100 KURMIS OK 02:52:54 VL2 95 V152 +1:02:25 +1:02:25 00:01:25 639 184 823
181 Gvido Mušperts 16009 02:53:17 VL3 46 V153 +1:02:48 +59:09 00:02:06 638 124 762
182 Austris Vasiļevskis 6075 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:53:38 VL3 47 V154 +1:03:09 +59:30 00:01:42 636 153 789
183 Ilze Runce 6121 02:53:51 SL2 19 S29 +44:10 +44:10 00:02:02 746 167 913
184 Uģis Bents 6062 02:54:57 VL2 96 V155 +1:04:28 +1:04:28 00:01:16 632 205 837
185 Elīna Kabaļina 6132 02:55:11 SL2 20 S30 +45:30 +45:30 00:02:25 740 141 881
186 Romāns Koškins 6129 02:57:30 VL3 48 V156 +1:07:01 +1:03:22 00:01:53 622 138 760
187 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai 02:57:56 VL3 49 V157 +1:07:27 +1:03:48 00:01:44 621 150 771
188 Gunta Neija 6188 VSK Noskrien 02:58:17 SL2 21 S31 +48:36 +48:36 00:01:52 727 182 909
189 Ovidijus Mickevičius 6125 Individual 02:58:40 VL3 50 V158 +1:08:11 +1:04:32 00:01:49 618 143 761
190 Anastasija Rjabuha 6243 02:58:53 SL2 22 S32 +49:12 +49:12 00:02:00 725 170 895
191 Ilva Kārkliņa 6226 SPORTLAND 02:59:05 SL3 10 S33 +49:24 +37:14 00:01:54 724 179 903
192 Alīna Jakovicka 16005 02:59:06 SL2 23 S34 +49:25 +49:25 00:01:38 724 208 932
193 Maija Sulojeva 16006 02:59:06 SL3 11 S35 +49:25 +37:15 00:01:51 724 184 908
194 Raimonds Buraks 6256 02:59:41 VL2 97 V159 +1:09:12 +1:09:12 00:01:48 615 144 759
195 Ritvars BikŠis 6113 socktoys.lv 02:59:48 VL2 98 V160 +1:09:19 +1:09:19 00:01:07 614 233 847
196 Dace Hartmane 6151 Talsu pauguraines Zaķi 03:00:17 SL3 12 S36 +50:36 +38:26 00:01:40 719 204 923
197 Andis Rinkevics 6156 Neabonents 03:00:44 VL2 99 V161 +1:10:15 +1:10:15 00:01:51 611 141 752
198 Edgars Zaķis 6022 VSK Noskrien 03:00:44 VL2 100 V162 +1:10:15 +1:10:15 00:01:47 611 146 757
199 Elīna Jokuma 6232 Legs Misérables 03:01:04 SL2 24 S37 +51:23 +51:23 00:01:42 716 200 916
200 Krišjānis Neijs 6054 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:02:03 VL2 101 V163 +1:11:34 +1:11:34 00:01:26 607 181 788
201 Juris Opeņhovskis 6035 03:02:50 VL2 102 V164 +1:12:21 +1:12:21 00:02:14 604 116 720
202 Natālija Treulande 6012 VSK Noskrien 03:02:52 SL2 25 S38 +53:11 +53:11 00:02:00 709 170 879
203 Mārtiņš Pakulis 6041 EY 03:04:07 VL2 103 V165 +1:13:38 +1:13:38 00:01:42 600 153 753
204 Dace Blūma 6159 vecais kazlēns 354 03:04:48 SL2 26 S39 +55:07 +55:07 00:02:13 702 153 855
205 Edgars Rūtiņš 6215 Maratona klubs 03:05:40 VL3 51 V166 +1:15:11 +1:11:32 00:01:27 595 179 774
206 Jānis Marčinkus 6088 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:06:05 VL4 9 V167 +1:15:36 +51:22 00:02:12 594 118 712
207 Daiga Greiškāne 6114 VSK Noskrien 03:06:12 SL3 13 S40 +56:31 +44:21 00:02:02 696 167 863
208 Ieviņa Gaiziņa 6126 VSK Noskrien 03:06:36 SL3 14 S41 +56:55 +44:45 00:01:57 695 174 869
209 Armands Beitiks 6068 Līgatne var! 03:08:14 VL2 104 V168 +1:17:45 +1:17:45 00:01:57 587 133 720
210 Denis Aļeksejevs 6202 Rush B 03:08:33 VL2 105 V169 +1:18:04 +1:18:04 00:01:48 586 144 730
211 Haralds Krievs 6178 :) 03:08:33 VL3 52 V170 +1:18:04 +1:14:25 00:01:50 586 142 728
212 Daiga Vilkaste 6049 03:08:52 SL3 15 S42 +59:11 +47:01 00:02:12 687 155 842
213 Sabīne Opeņhovska 6034 03:10:00 SL2 27 S43 +1:00:19 +1:00:19 00:02:13 683 153 836
214 Vilnis Brakovskis 6029 Wood ART.LV 03:10:19 VL3 53 V171 +1:19:50 +1:16:11 00:01:56 581 134 715
215 Jana Puze 6018 Jaunmārupe skrien! 03:10:56 SL2 28 S44 +1:01:15 +1:01:15 00:01:56 679 176 855
216 Ieva Upmace-Grīviņa 6137 Surikati 03:12:53 SL2 29 S45 +1:03:12 +1:03:12 00:02:03 672 166 838
217 Ivo Vaicis 6144 03:17:42 VL2 106 V172 +1:27:13 +1:27:13 00:02:13 559 117 676
218 Edgars Kārklis 6152 03:17:46 VL2 107 V173 +1:27:17 +1:27:17 00:02:07 559 123 682
219 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien 03:18:16 SL2 30 S46 +1:08:35 +1:08:35 00:01:50 654 185 839
220 Raivis Rāviņš 6170 RR 03:18:36 VL2 108 V174 +1:28:07 +1:28:07 00:02:18 556 113 669
221 Ilona Sedleniece 6216 03:18:43 SL3 16 S47 +1:09:02 +56:52 00:02:26 653 140 793
222 Mārtiņš Allers 6171 03:20:28 VL3 54 V175 +1:29:59 +1:26:20 00:01:48 551 144 695
223 Darja Damroze 6118 Damroze Family 03:20:38 SL2 31 S48 +1:10:57 +1:10:57 00:02:14 646 152 798
224 Andris Melnis 6091 Olainfarm 03:20:42 VL2 109 V176 +1:30:13 +1:30:13 00:01:41 550 154 704
225 Aiga Vīdmane 6146 03:22:17 SL3 17 S49 +1:12:36 +1:00:26 00:02:15 641 151 792
226 Kaspars Kalniņš 6158 4 brāļi 03:23:29 VL3 55 V177 +1:33:00 +1:29:21 00:02:30 543 104 647
227 Ingars Šakalis 6036 VSK Noskrien 03:25:06 VL2 110 V178 +1:34:37 +1:34:37 00:02:10 539 120 659
228 Ruslans Mamedovs 6010 Daugavpils Runners 03:25:54 VL2 111 V179 +1:35:25 +1:35:25 00:01:47 537 146 683
229 Dace Stīpniece 6228 Izturība 03:26:42 SL3 18 S50 +1:17:01 +1:04:51 00:02:00 627 170 797
230 Evita Biezmane 6081 03:28:58 SL2 32 S51 +1:19:17 +1:19:17 00:02:08 621 159 780
231 Mareks Tumašs 6089 Knowledgeprice.com 03:37:08 VL3 56 V180 +1:46:39 +1:43:00 00:01:26 509 181 690
232 Pēteris Leja 6194 03:38:26 VL4 10 V181 +1:47:57 +1:23:43 00:02:33 506 102 608
233 Vitālijs Jakovļevs 6047 www.endo.lv 03:38:55 VL2 112 V182 +1:48:26 +1:48:26 00:01:52 505 139 644
234 Imants Ločmelis 6023 Nūjo ar vēju 03:39:52 VL4 11 V183 +1:49:23 +1:25:09 00:02:08 503 122 625
235 Inta Amoliņa 6187 VSK Noskrien Divplākšņi 03:40:39 SL4 1 S52 +1:30:58 +00:00 00:02:45 588 124 712
236 Gints Dzelme 6138 GINTZ RUNNING TEAM 03:41:07 VL3 57 V184 +1:50:38 +1:46:59 00:02:31 500 103 603
237 Ilze Rata 6079 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:45:05 SL4 2 S53 +1:35:24 +04:26 00:02:26 576 140 716
238 Renāte Šmite 6058 03:47:15 SLJ 2 S54 +1:37:34 +1:29:51 00:02:23 571 143 714
239 Dace Šmite 6190 03:47:24 SL3 19 S55 +1:37:43 +1:25:33 00:02:31 570 135 705
240 Jānis Laganovskis 6189 VSK Noskrien 03:49:39 VL2 113 V185 +1:59:10 +1:59:10 00:01:41 481 154 635
241 Jānis Kalniņš 6057 VSK Noskrien 03:49:40 VL3 58 V186 +1:59:11 +1:55:32 00:01:58 481 132 613
242 Benita Ločmele 6177 Nūjo ar vēju 03:51:45 SL4 3 S56 +1:42:04 +11:06 00:02:40 560 128 688
243 Aija Dzeņkovska 6043 Nūjo vesels 03:52:40 SL3 20 S57 +1:42:59 +1:30:49 00:02:37 557 130 687
244 Dace Vegnere 6192 04:08:36 SL4 4 S58 +1:58:55 +27:57 00:02:44 522 124 646
245 Ligita Leitlande 6134 Zemgales Ziņas 04:13:56 SL3 21 S59 +2:04:15 +1:52:05 00:02:47 511 122 633
246 Iveta Radiņa-Liepkaula 6183 SK Tērauds 04:15:38 SL3 22 S60 +2:05:57 +1:53:47 00:02:34 507 132 639
247 Reinis Rasa 6253 04:18:39 VL3 59 V187 +2:28:10 +2:24:31 00:02:18 427 113 540
248 Liene Bērze 6200 EY 04:20:05 SL2 33 S61 +2:10:24 +2:10:24 00:02:54 499 117 616
249 Ilona Ozoliņa 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:20:08 SL2 34 S62 +2:10:27 +2:10:27 00:02:36 499 131 630
250 Andris Sprūds 6009 VSK Noskrien Divplākšņi DSQ
251 Dmitrijs Serjogins 6238 Līvānu VK/Baltais DSQ
252 Guntars Būmans 6220 Matisons Runner's Club DSQ
253 Jānis Butkēvičus 6094 DSQ
254 Matīss Priedīts 6212 Luminor DSQ
255 Ralfs Jumiķis 6225 SPORTLAND DSQ