Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 6207 Talsu pakalnu sporta klubs V1 VLJ 00:00:52 300
2 Uldis Kļaviņš 6196 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V2 VL2 00:00:54.89 284
3 Reinis Korsūnovs 3839 Talsu pakalnu sporta klubs V3 VZ3 00:00:55.39 284
4 Jevgeņijs Stepanovs 6067 DzSK Lokomotīve V4 VL2 00:00:55.50 284
5 Aksels Bresme 3838 Talsu pakalnu sporta klubs V5 VZ2 00:00:56 279
6 Gints Lūsis 5361 Talsu pakalnu sporta klubs V6 VB2 00:00:56 279
7 Juris Damškalns 5362 Talsu pakalnu sporta klubs V7 VB2 00:00:56 279
8 Mārtiņš Zemturis 6136 KSMR Fitness V8 VL2 00:00:56 279
9 Gints Jakovels 3074 Smiling runner V9 VZ3 00:00:57 274
10 Viktors Saveļjevs 3145 RIEKSTI V10 VZ3 00:00:57 274
11 Voldemārs Lejnieks 5040 SK Dzērvene V11 VB2 00:00:57 274
12 Dainis Limanāns 5129 RIEKSTI V12 VB2 00:00:58 269
13 Eduards Pāķis 13070 Saulkrasti SRT V13 VZ3 00:00:58 269
14 Raitis Grablovskis 4063 Līvānu VK/Baltais V14 VZ3 00:00:58 269
15 Dāvis Poliņš 6019 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V15 VL2 00:00:59 264
16 Agnis Stulpinskis 4159 VSK "Burkānciems & Co" V16 VZ3 00:01:00 260
17 Andris Ponomarenko 4001 Rivello V17 VZ3 00:01:00 260
18 Didzis Glušņevs 5048 VSK Noskrien Rieksti V18 VB2 00:01:00 260
19 Māris Ivanāns 5185 Mammadaba V19 VB2 00:01:00 260
20 Nauris Aukmanis 5412 PATRIA SPORTLAND V20 VB2 00:01:00 260
21 Raivis Reinfelds 6208 Talsu pakalnu sporta klubs V21 VL2 00:01:00 260
22 Ansis Pūce 5164 Saldus Boksa klubs V22 VB2 00:01:01 256
23 Kristaps Ceriņš 6037 SPB RUN/Asics V23 VL2 00:01:01 256
24 Mārtiņš Fārenhorsts 6209 Talsu pakalnu sporta klubs V24 VL2 00:01:01 256
25 Mārtiņš Krauklis 5107 V25 VB2 00:01:01 256
26 Uldis Klepers 6074 Virsotne/MARMOT V26 VL2 00:01:01 256
27 Vents Lupkins 4031 SPB RUN/Asics V27 VZ3 00:01:01 256
28 Aivis Štemmers 6026 SK Pūre V28 VL2 00:01:02 252
29 Arturs Onzuls 6065 Accenture > High Performance V29 VL2 00:01:02 252
30 Didzis Raits 6027 Mana mīļākā komanda! V30 VL2 00:01:02 252
31 Edgars Sprūds 5117 Matisons Runner's Club V31 VB2 00:01:02 252
32 Jānis Seglickis 5193 Pingvīni V32 VB2 00:01:02 252
33 Kārlis Vanags 6206 Talsu pakalnu sporta klubs V33 VL2 00:01:02 252
34 Reinis Duksītis 3826 SK SLAMPE / ZEVID V34 VZ3 00:01:02 252
35 Sandis Ziediņš 5317 Maratona klubs V35 VBJ 00:01:02 252
36 Artūrs Rimicans 15007 Patria Sportland V36 VB2 00:01:03 248
37 Gints Trēziņš 6235 VSK "Burkānciems & Co" V37 VL3 00:01:03 248
38 Kaspars Adijāns 5017 SPB RUN/Asics V38 VB2 00:01:03 248
39 Kaspars Pētersons 5486 VSK Noskrien V39 VB2 00:01:03 248
40 Artūrs Blūmiņš 6038 Virsotne/MARMOT V40 VL2 00:01:04 244
41 Artūrs Kančs 5294 SSK Bebra V41 VB3 00:01:04 244
42 Dāvis Lapiņš 4148 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V42 VZ2 00:01:04 244
43 Dins Vecāns 3453 adidas Runners | Riga V43 VZ3 00:01:04 244
44 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa klubs V44 VL2 00:01:04 244
45 Jānis Vītiņš 3780 VSK Noskrien Rieksti V45 VZ3 00:01:04 244
46 Kristaps Magone 5140 Attido/SPB RUN/Asics V46 VB2 00:01:04 244
47 Juris Gudēvics - Liepiņš 6174 Jasmīni V47 VL2 00:01:05 240
48 Konstantīns Biktimirovs 6001 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V48 VL2 00:01:05 240
49 Aigars Silkalns 5009 colorlib.com V49 VB2 00:01:06 236
50 Andris Seipulis 6172 Clean R V50 VL2 00:01:06 236
51 Dainis Stepe 3268 Patria Sportland V51 VZ3 00:01:06 236
52 Jurģis Kļavpurs 3686 VSK Noskrien V52 VZ3 00:01:06 236
53 Mārtiņš Mazlazdiņš 5052 V53 VB2 00:01:06 236
54 Nauris Spalviņš 4059 SPB RUN/Asics V54 VZ3 00:01:06 236
55 Raitis Jirgensons 5219 V55 VB2 00:01:06 236
56 Sergejs Ļeta 6227 PATRIA SPORTLAND V56 VL2 00:01:06 236
57 Vitālijs Ribakovs 5218 SPB RUN/Asics V57 VB2 00:01:06 236
58 Ainārs Brālītis 6219 adidas Runners | Riga V58 VL2 00:01:07 233
59 Artis Maksims 6204 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V59 VLJ 00:01:07 233
60 Deivids Stupiņš 5468 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V60 VBJ 00:01:07 233
61 Imants Vadzis 5391 RARE Team V61 VB2 00:01:07 233
62 Jānis Kūms 6095 Inov-8 I OSveikals.lv V62 VL2 00:01:07 233
63 Jānis Sirmais 5183 V63 VB2 00:01:07 233
64 Juris Čerpinskis 5266 V64 VB2 00:01:07 233
65 Mārtiņš Liberts 5049 SMILE&Run V65 VB2 00:01:07 233
66 Raimonds Siliņš 6242 Baltais V66 VL3 00:01:07 233
67 Ritvars BikŠis 6113 socktoys.lv V67 VL2 00:01:07 233
68 Toms Biders 6224 SPORTLAND V68 VL2 00:01:07 233
69 Agris Samcovs 4095 SPORTLAND V69 VZ3 00:01:08 229
70 Ainārs Kumpiņš 6173 VSK Noskrien / PaBaso.lv V70 VL2 00:01:08 229
71 Atis Jansons 5303 Swedbank V71 VB2 00:01:08 229
72 Daumants Putnis 5350 SSK Bebra V72 VB3 00:01:08 229
73 Dāvis Fricbergs 5453 adidas Runners | Riga V73 VBJ 00:01:08 229
74 Gatis Pūcītis 6135 Swedbank V74 VL2 00:01:08 229
75 Jānis Znotiņš 3181 Virsotne/MARMOT V75 VZ3 00:01:08 229
76 Konstantīns Grišulis 3174 V76 VZ3 00:01:08 229
77 Kristaps Broks 6236 Rieksti V77 VL2 00:01:08 229
78 Mareks Zālītis 6055 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V78 VL2 00:01:08 229
79 Uģis Holsts 5153 SSK Bebra V79 VB3 00:01:08 229
80 Valdis Ņilovs 6063 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC V80 VL3 00:01:08 229
81 Viesturs Tohvs 3946 V81 VZ3 00:01:08 229
82 Gunta Blūmiņa 5151 Virsotne/MARMOT S1 SB2 00:01:07.90 300
83 Kitija Valtere 5451 Līvānu VK/Baltais S2 SB2 00:01:07.90 300
84 Baiba Šnoriņa 3837 Talsu pakalnu sporta klubs S3 SZ2 00:01:08.10 300
85 Aivars Spūlis 5347 Izturība V82 VB2 00:01:09 226
86 Dagnis Boltrikovs 3194 Veselīga slodzīte V83 VZ3 00:01:09 226
87 Gunārs Ruciņš 5281 Fizkultūras nora V84 VB2 00:01:09 226
88 Jānis Duberis 6185 SSK Bebra V85 VL3 00:01:09 226
89 Mārtiņš Plaudis 6040 SK Dzērvene V86 VL2 00:01:09 226
90 Raimonds Ozoliņš 5131 RIEKSTI V87 VB2 00:01:09 226
91 Roberts Sukonovs 5432 Gentlemen's Club V88 VB2 00:01:09 226
92 Rolands Štrehers 6157 VSK Noskrien V89 VL2 00:01:09 226
93 Uldis Katlaps 5205 Meridiāns V90 VB2 00:01:09 226
94 Žanis Lulle 6160 BALTAIS II V91 VL2 00:01:09 226
95 Alvis Danovskis 5227 adidas Runners | RIGA V92 VB2 00:01:10 223
96 Andris Ludriks 6248 RIEKSTI / VSK Noskrien V93 VL3 00:01:10 223
97 Artis Krievāns 6048 VSK “Burkānciems & Co” V94 VL3 00:01:10 223
98 Arvis Stivriņš 5380 Sporta Patriots V95 VB2 00:01:10 223
99 Edgars Erts 6252 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V96 VL3 00:01:10 223
100 Emīls Žubulis 3994 Team Kažemāka/Train2WinLv V97 VZ2 00:01:10 223
101 Gints Krieviņš 5019 Lidosta "Rīga" V98 VB2 00:01:10 223
102 Jurģis Stukuls 5039 SK Katrīna V99 VB2 00:01:10 223
103 Kristaps Dvēselītis 5199 V100 VBJ 00:01:10 223
104 Kristaps Šteinbergs 6051 Legs Misérables V101 VL2 00:01:10 223
105 Mārtiņš Purenkovs 3935 Legs Miserables V102 VZ3 00:01:10 223
106 Arnis Ābelīte 6115 Virsotne/Marmot V103 VL3 00:01:11 220
107 Dzintars Skrundenieks 3504 HK "Bites" V104 VZ3 00:01:11 220
108 Gatis Barons 5192 Kāpa OK V105 VB2 00:01:11 220
109 Ivo Deičmanis 5137 Siguldas Maratona klubs V106 VB2 00:01:11 220
110 Kaspars Dičmanis 15025 V107 VB2 00:01:11 220
111 Konstantin Rogozin 5379 V108 VB3 00:01:11 220
112 Miks Pētersons 5312 NORDI furniture V109 VB2 00:01:11 220
113 Niks Siliņš 3047 Kača liek skriet! V110 VZ2 00:01:11 220
114 Pāvels Baikovs 6014 Be More Alive V111 VL2 00:01:11 220
115 Salvis Brasavs 5012 V112 VB3 00:01:11 220
116 Sandis Apenītis 3165 V113 VZ3 00:01:11 220
117 Uldis Raipalis 5194 Gentlemen's Club V114 VB2 00:01:11 220
118 Aivars Krjukovs 5177 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V115 VB2 00:01:12 217
119 Andis Dēze 6214 Maratona klubs V116 VL2 00:01:12 217
120 Andrejs Bondrevs 4056 Līvānu VK/Baltais V117 VZ3 00:01:12 217
121 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien V118 VL2 00:01:12 217
122 Artūrs Jansons 3753 Maratona Klubs V119 VZ3 00:01:12 217
123 Gints Putniņš 4139 V120 VZ3 00:01:12 217
124 Helmuts Knopkens 5239 V121 VB3 00:01:12 217
125 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 3128 Diždancis V122 VZ3 00:01:12 217
126 Kristaps Vasiļjevs 3188 EY V123 VZ3 00:01:12 217
127 Mārtiņš Ozoliņš 13085 Riga Adventure Team V124 VZ3 00:01:12 217
128 Rolands Briņķis 4107 DABAS DOTS V125 VZ3 00:01:12 217
129 Vladislavs Aļehnovičs 6186 KROKUS V126 VL2 00:01:12 217
130 Artūrs Kārkliņš 3630 Liepkalni V127 VZ3 00:01:13 214
131 Artūrs Ketlers 6013 VSK Noskrien / SK Dzērvene V128 VLJ 00:01:13 214
132 Gatis Štulbergs 3888 Maratona klubs V129 VZ3 00:01:13 214
133 Jānis Pugačs 5300 Alusvēders V130 VB2 00:01:13 214
134 Kristaps Bērziņš 4093 PATRIA SPORTLAND V131 VZ3 00:01:13 214
135 Kristaps Heinsbergs 5414 PATRIA SPORTLAND V132 VB2 00:01:13 214
136 Mārtiņš Krams 5056 V133 VB2 00:01:13 214
137 Reinis Spaile 15016 V134 VB2 00:01:13 214
138 Taavi Tammik 6092 Suusaklubi Jõulu V135 VL2 00:01:13 214
139 Edgars Bremze 6179 Izturība V136 VL3 00:01:14 211
140 Gusts Fokerots 6059 Vientuļais Vilks V137 VL2 00:01:14 211
141 Jānis Teteris 6249 DzSK Lokomotīve V138 VL3 00:01:14 211
142 Agnis Mūrnieks 6064 OVI V139 VL2 00:01:15 208
143 Andris Mežgailis 3502 LIMBAŽI SKRIEN V140 VZ3 00:01:15 208
144 Āris Kundziņš 5302 Grauda Spēks V141 VB3 00:01:15 208
145 Baiba Vekša 3676 Grauda Spēks S4 SZ3 00:01:15 272
146 Daniels Buko 5482 BALTAIS V142 VBJ 00:01:15 208
147 Edijs Eiduks 3996 TEAM EIDUKI V143 VZ2 00:01:15 208
148 Evija Vate 5084 Engures sportam S5 SB2 00:01:15 272
149 Gunārs Ozoliņš 3130 DzSK Lokomotīve V144 VZ3 00:01:15 208
150 Igors Morgunovs 6153 Matisons Runner’s Club V145 VL2 00:01:15 208
151 Ivo Levāns 3253 Engures sportam V146 VZ3 00:01:15 208
152 Jānis Gailis 5204 Izturība V147 VB3 00:01:15 208
153 Jānis Pauliņš 3016 V148 VZ3 00:01:15 208
154 Jānis Vizulis 6222 V149 VL3 00:01:15 208
155 Karīna Helmane-Soročenkova 5313 VSK Noskrien S6 SB2 00:01:15 272
156 Kaspars Kārkliņš 5254 Siguldas Maratona klubs V150 VB3 00:01:15 208
157 Kaspars Videnieks 3240 V151 VZ3 00:01:15 208
158 Kristaps Epners 6046 DOMDARIS V152 VL3 00:01:15 208
159 Renārs Seiksts 5161 Rīgas satiksme V153 VB2 00:01:15 208
160 Rihards Siņicins 6229 Noskrien Cēsis V154 VL2 00:01:15 208
161 Uģis Kronbergs 3824 Moller Auto Ventspils / MRC V155 VZ3 00:01:15 208
162 Agnese Sperga 5423 S7 SB2 00:01:16 268
163 Agris Krūmiņš 3443 Vecpiebalga V156 VZ3 00:01:16 205
164 Daumants Rodrigo Beinars 4152 V157 VZ2 00:01:16 205
165 Emīls Kvālis 5001 Mārupes Dunkani V158 VBJ 00:01:16 205
166 Evija Bērziņa 3033 VSK Noskrien / SK Dzērvene S8 SZ3 00:01:16 268
167 Ginta Valtere 4055 Līvānu VK/Baltais S9 SZ3 00:01:16 268
168 Jānis Knēts 5339 Accenture > High Performance V159 VB2 00:01:16 205
169 Jānis Sondors 5405 SPORTLAND V160 VB2 00:01:16 205
170 Juris Šehtels 6201 Ādaži V161 VL4 00:01:16 205
171 Kristaps Caune 6000 V162 VL2 00:01:16 205
172 Kristaps Zvirgzds 5029 V163 VBJ 00:01:16 205
173 Matīss Vecvagaris 6213 ultrataka.lv V164 VL2 00:01:16 205
174 Pēteris Grīviņš 6166 Grauda Spēks V165 VL2 00:01:16 205
175 Raivo Liepa 5240 V166 VBJ 00:01:16 205
176 Sergejs Juhno 3344 V167 VZ3 00:01:16 205
177 Uģis Bents 6062 V168 VL2 00:01:16 205
178 Armands Bušs 13081 V169 VZ3 00:01:17 203
179 Artis Ivanovs 5077 V170 VB2 00:01:17 203
180 Artūrs Šits 5422 TeamKažemāka/Train2WinLv V171 VB2 00:01:17 203
181 Dainis Bautris 5273 AMSERV TEAM V172 VB2 00:01:17 203
182 Gatis Šīmanis 4128 V173 VZ3 00:01:17 203
183 Kaspars Vingris 6031 V174 VL2 00:01:17 203
184 Kristaps Poddubnijs 3833 Patria Sportland V175 VZ3 00:01:17 203
185 Laura Pētersone 5121 VSK Noskrien / MRC S10 SB2 00:01:17 265
186 Mārtiņš Dīcis 5165 VSK Noskrien V176 VB2 00:01:17 203
187 Nauris Bērziņš 5095 V177 VB2 00:01:17 203
188 Normunds Freimanis 3205 V178 VZ3 00:01:17 203
189 Orests Kalniņš 3905 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V179 VZ2 00:01:17 203
190 Patrīcija Eiduka 3369 Moller Auto Ventspils / MRC S11 SZ2 00:01:17 265
191 Reinis Bērziņš 5073 Virsotne/MARMOT V180 VB2 00:01:17 203
192 Tomass Reinis Tīss 3735 V181 VZ2 00:01:17 203
193 Aiga Taulīna 5356 Saldus Boksa klubs S12 SB2 00:01:18 262
194 Alberts Dambis 6044 Insalvo V182 VL2 00:01:18 200
195 Aleksandrs Sokolovs 3866 Patria Sportland V183 VZ3 00:01:18 200
196 Alvaro Ager 3595 KOBALTS V184 VZ3 00:01:18 200
197 Andis Gailis 16003 Kocēnu novads V185 VL3 00:01:18 200
198 Anrijs Hodžajevs 5110 Full Court V186 VB2 00:01:18 200
199 Antra Dumbrovska 6180 S13 SL2 00:01:18 262
200 Artis Pūcītis 6083 SSK Bebra V187 VL2 00:01:18 200
201 Gatis Kveders 3037 Rieksti / VSK Noskrien V188 VZ3 00:01:18 200
202 Guntis Peļņa 6120 V189 VL2 00:01:18 200
203 Jānis Bleiers 5255 "Dīkdienis" V190 VB3 00:01:18 200
204 Jānis Krastiņš 3593 zibenzellis V191 VZ3 00:01:18 200
205 Kaspars Salmiņš 6245 DABAS DOTS V192 VL2 00:01:18 200
206 Kirils Boiko 6251 Boyko-sports team V193 VL2 00:01:18 200
207 Kristaps Ķemme 3569 DPD V194 VZ3 00:01:18 200
208 Kristaps Zaļkalns 3109 KoBalts V195 VZ3 00:01:18 200
209 Krišs Jānis Mežiels 13024 BJC IK Auseklis V196 VZ2 00:01:18 200
210 Markus Urtāns 3787 Lūša pēdās V197 VZ2 00:01:18 200
211 Mārtiņš Karols 3307 V198 VZ3 00:01:18 200
212 Mārtiņš Tamisārs 15026 DPD Latvija V199 VB2 00:01:18 200
213 Mārtiņš Vižla 3885 Maratona klubs V200 VZ3 00:01:18 200
214 Nauris Hofmanis 5069 REMOSS V201 VBJ 00:01:18 200
215 Oskars Dambrovs 5173 V202 VB2 00:01:18 200
216 Oskars Damroze 3834 Patria Sportland V203 VZ2 00:01:18 200
217 Ričards Dukurs 3884 Maratona klubs V204 VZ2 00:01:18 200
218 Uldis Pormeisters 5327 Ātrās ļipas V205 VB2 00:01:18 200
219 Valdis Kulpe 6082 Latvijas Finieris I Izturība V206 VL3 00:01:18 200
220 Vitālijs Petuhovs 5431 SSK Bebra V207 VB2 00:01:18 200
221 Aigars Cibuļskis 5036 V208 VB2 00:01:19 197
222 Aino Gošs 3880 Maratona klubs V209 VZ3 00:01:19 197
223 Aivis Vaļulis 6164 Daugavpils runners V210 VL2 00:01:19 197
224 Aldis Kešāns 5261 V211 VB2 00:01:19 197
225 Aleksandrs Judkins 6104 V212 VL2 00:01:19 197
226 Aleksandrs Mortuļevs 6254 Latvijas Gaisa Satiksme V213 VL2 00:01:19 197
227 Anete Švilpe 5342 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S14 SB2 00:01:19 258
228 Artūrs Topecs 6003 V214 VL2 00:01:19 197
229 Edijs Veide 5283 DC VECSALACAS UNITED V215 VB2 00:01:19 197
230 Emīls Stallītis 5369 Luminor V216 VB2 00:01:19 197
231 Ieva Jurēvica 5434 SPB RUN/Asics S15 SBJ 00:01:19 258
232 Ilvars Bergmanis 3741 V217 VZ3 00:01:19 197
233 Jānis Griķis 6016 Daugavpils Runners V218 VL2 00:01:19 197
234 Juris Poļakovs 5407 SPORTLAND V219 VB3 00:01:19 197
235 Māris Bērziņš 3077 Virsotne/MARMOT V220 VZ3 00:01:19 197
236 Māris Ozols 6205 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V221 VL2 00:01:19 197
237 Oskars Apsītis 5231 2KOKI V222 VB3 00:01:19 197
238 Aleksandrs Viļums 3573 Mailigen V223 VZ3 00:01:20 195
239 Arnis Kurps 5376 Skrienam kopā V224 VBJ 00:01:20 195
240 Artūrs Dedzis 3285 PULSAR V225 VZ3 00:01:20 195
241 Dmitrijs Ruskovs 3817 V226 VZ3 00:01:20 195
242 Edijs Dzalbs 13011 OS Veikals V227 VZ2 00:01:20 195
243 Egils Cēberis 3836 Saldus boksa klubs V228 VZ3 00:01:20 195
244 Emīls Ezerkalns 3937 HAVI Logistics V229 VZ2 00:01:20 195
245 Ģirts Melezers 5162 Rīgas satiksme V230 VB2 00:01:20 195
246 Intars Opolais 6169 Izturība/DION V231 VL2 00:01:20 195
247 Jānis Bute 3924 V232 VZ3 00:01:20 195
248 Līga Līdumniece 5450 adidas Runners S16 SB2 00:01:20 255
249 Madara Marija Muižniece 6167 adidas Runners Riga S17 SL2 00:01:20 255
250 Mārcis Smalkais 5057 Metam mieru! V233 VB2 00:01:20 195
251 Mārtiņš Bodnieks 3802 V234 VZ3 00:01:20 195
252 Reinis Elksnis 3399 RZ Team V235 VZ3 00:01:20 195
253 Reinis Ozoliņš 16000 Patria Sportland V236 VL2 00:01:20 195
254 Rubens Pāvils Šulcs 5285 Smiltene V237 VBJ 00:01:20 195
255 Rūdolfs Jaks 5242 V238 VB2 00:01:20 195
256 Aigars Olavs 3013 V239 VZ3 00:01:21 193
257 Aivis Putnāns 6147 VENDEN V240 VL2 00:01:21 193
258 Aldis Bušs 5005 SK Tērauds V241 VB2 00:01:21 193
259 Andžejs Stepančuks 3920 Noskrien Cēsis V242 VZ3 00:01:21 193
260 Artis Ločmelis 5116 OK Burkānciems V243 VB3 00:01:21 193
261 Artūrs Leitlands 4154 VSK Burkānciems & Co V244 VZ3 00:01:21 193
262 Artūrs Rukkalns 5267 V245 VB2 00:01:21 193
263 Jānis Gailis 13040 Kocēnu novads-1 V246 VZ3 00:01:21 193
264 Jēkabs Jansons 4074 Swedbank V247 VZ2 00:01:21 193
265 Kristaps Pilskalns 5445 Gentlemen's Club V248 VB2 00:01:21 193
266 Krišjānis Hartmanis 5041 KIČE V249 VB2 00:01:21 193
267 Krišjānis Mincenbergs 4218 V250 VZ3 00:01:21 193
268 Mārtiņš Birums 5016 Team Kažemāka/Train2WinLv V251 VB2 00:01:21 193
269 Mārtiņš Niklass 6139 TRX Cēsis V252 VL3 00:01:21 193
270 Mārtiņš Skujenieks 5037 V253 VB2 00:01:21 193
271 Monta Ločmele 6103 Patria Sportland S18 SL2 00:01:21 252
272 Oļegs Solovjovs 3276 Talsu pakalnu sporta klubs V254 VZ3 00:01:21 193
273 Renārs Pūce 3392 V255 VZ3 00:01:21 193
274 Sandis Āboliņš 4117 Liepkalni V256 VZ2 00:01:21 193
275 Sandra Grišina 3767 Siguldas Maratona klubs S19 SZ3 00:01:21 252
276 Sergejs Bogdanovs 6240 Līvānu VK/Baltais V257 VL3 00:01:21 193
277 Aigars Tohters 5229 SK Dzērvene II V258 VB2 00:01:22 190
278 Aivars Bondars 6197 Lūša pēdās V259 VL3 00:01:22 190
279 Aivis Reinholds 3725 Siguldas Maratona klubs V260 VZ3 00:01:22 190
280 Anda Zandberga 3970 SPORTLAND S20 SZ3 00:01:22 249
281 Andris Rozentālbergs 5419 V261 VB2 00:01:22 190
282 Artūrs Vaselis 6105 Patria Sportland V262 VL2 00:01:22 190
283 Dāvis Dambergs 3962 SPORTLAND V263 VZ1 00:01:22 190
284 Emīls Liepiņš 3586 Venden V264 VZ2 00:01:22 190
285 Emīls Zalcmanis 5257 V265 VB2 00:01:22 190
286 Gita Karlsone 13028 Matisons Runner's Club S21 SZ3 00:01:22 249
287 Ints Skaldis 13062 V266 VZ3 00:01:22 190
288 Ivars Broničs 5282 V267 VB2 00:01:22 190
289 Ivo Zemturis 6025 V268 VL2 00:01:22 190
290 Jānis Kolužs 5322 Daugavpils Runners V269 VB2 00:01:22 190
291 Jānis Kvante 3956 V270 VZ3 00:01:22 190
292 Kaspars Ušpelis 5007 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V271 VB2 00:01:22 190
293 Kristaps Drande 4061 V272 VZ3 00:01:22 190
294 Liene Blumbeka 3149 Virsotne/MARMOT S22 SZ3 00:01:22 249
295 Māris Reiniks 3446 V273 VZ3 00:01:22 190
296 Niklāvs Emīls Eglītis 5306 Jāņkalni V274 VBJ 00:01:22 190
297 Normunds Grava 5051 V275 VB3 00:01:22 190
298 Oskars Martuzāns 5126 AkmensDizains.lv V276 VB2 00:01:22 190
299 Rihards Hohbergs 3189 V277 VZ2 00:01:22 190
300 Viktors Saulītis 5367 Luminor V278 VB2 00:01:22 190
301 Aigars Kokins 5364 Team Kažemāka/Train2WinLv V279 VB3 00:01:23 188
302 Andris Eihmanis 5479 V280 VB2 00:01:23 188
303 Bruno Krampe 4122 SS Arkādija V281 VZ2 00:01:23 188
304 Dzintars Dūdiņš 6061 Siguldas Maratona klubs V282 VL3 00:01:23 188
305 Dzintars Lejiņš 4006 Fans/Škoda V283 VZ3 00:01:23 188
306 Dzintars Rērihs 3140 VSK Noskrien Rieksti V284 VZ3 00:01:23 188
307 Edgars Bertuks 3718 TRUE STORY SPORTSWEAR V285 VZ3 00:01:23 188
308 Edgars Paegle 4202 V286 VZ3 00:01:23 188
309 Guntis Pucens 5028 SK Katrīna V287 VB4 00:01:23 188
310 Ģirts Fišers 3031 Maratona klubs V288 VZ3 00:01:23 188
311 Inese Otomere 6182 S23 SL2 00:01:23 246
312 Ingūna Gailīte 3795 SSK Bebra S24 SZ3 00:01:23 246
313 Jānis Liepiņš 4081 SPORTLAND V289 VZ3 00:01:23 188
314 Jānis Rukmanis 15006 3D Running V290 VB2 00:01:23 188
315 Jānis Siliņš 3730 COMEDIA V291 VZ3 00:01:23 188
316 Mārtiņš Tarando 5119 V292 VB2 00:01:23 188
317 Uģis Reveliņš 5399 TeamKažemāka/Train2WinLV V293 VB3 00:01:23 188
318 Aleksandrs Jansons 5268 V294 VB3 00:01:24 186
319 Andris Drešmanis 6066 DzSK Lokomotīve V295 VL3 00:01:24 186
320 Andžejs Stenclavs 5464 Kinetics V296 VB3 00:01:24 186
321 Armands Zvejnieks 5176 Moller Auto Ventspils / MRC V297 VB2 00:01:24 186
322 Arnis Rāts 6154 VSK Noskrien Seniori V298 VL2 00:01:24 186
323 Artis Līcītis 6020 VSK Noskrien V299 VL2 00:01:24 186
324 Austris Armans 15005 ASK PATRIA V300 VB2 00:01:24 186
325 Dainis Hohbergs 3167 Latvijas Finieris V301 VZ3 00:01:24 186
326 Evija Abiļeva 3479 Swedbank S25 SZ3 00:01:24 243
327 Gints Krastiņš 6077 Exigen Services Latvia #optimized4running V302 VL2 00:01:24 186
328 Jānis Ručevskis-Rucevics 5207 Saldus Boksa klubs V303 VB2 00:01:24 186
329 Jānis Zvaigznītis 4043 SPB RUN/Asics V304 VZ3 00:01:24 186
330 Mārcis Strazdiņš 4147 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V305 VZ2 00:01:24 186
331 Martins Orinskis 3238 Exigen Services Latvia #optimized4running V306 VZ3 00:01:24 186
332 Matīss Bajārs 4149 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V307 VZ3 00:01:24 186
333 Raimondas Kondrotas 6123 NEKO trail runners V308 VL4 00:01:24 186
334 Ritvars Kalniņš 6198 Skrienam kopā V309 VL3 00:01:24 186
335 Rūdolfs Leimanis 3027 Maratona Klubs V310 VZ3 00:01:24 186
336 Toms Kaufmanis 6053 Maratona klubs V311 VL2 00:01:24 186
337 Andis Puriņš 3045 V312 VZ3 00:01:25 184
338 Andis Ruskulis 5408 SPORTLAND V313 VB2 00:01:25 184
339 Atis Kļavis 6102 Jaunmārupe skrien V314 VL3 00:01:25 184
340 Dainis Čudars 3404 Upes vēji V315 VZ3 00:01:25 184
341 Dana Mačtama 6096 Moller Auto Ventspils / MRC S26 SL2 00:01:25 240
342 Didzis Sprūds 5136 V316 VB2 00:01:25 184
343 Edgars Bariss 3452 V317 VZ3 00:01:25 184
344 Elvis Veisbergs 3203 Saldus Boksa klubs V318 VZ2 00:01:25 184
345 Gints Peleckis 6145 Baltezera skreejeeji V319 VL2 00:01:25 184
346 Gita Vilensone 3151 Vsk Noskrien Vāveres S27 SZ3 00:01:25 240
347 Guntis GailĪtis 3564 V320 VZ3 00:01:25 184
348 Ģirts Skujāns 3596 V321 VZ3 00:01:25 184
349 Jānis Naglis 5259 OK Meridiāns/FK Priekuļi V322 VB3 00:01:25 184
350 Jānis Puida 6199 SSK Bebra V323 VL2 00:01:25 184
351 Juris Redisons 5104 Tērvetes dabas parks V324 VB3 00:01:25 184
352 Marcis Gedrovics 3401 V325 VZ3 00:01:25 184
353 Mārtiņš Bērziņš 6100 KURMIS OK V326 VL2 00:01:25 184
354 Megija Stalberga 4175 VSK S28 SZ2 00:01:25 240
355 Pēteris Lazdiņš 3806 KROKUS V327 VZ2 00:01:25 184
356 Raimonds Urtāns 3127 Accenture > High Performance V328 VZ3 00:01:25 184
357 Ronalds Zarīts 6218 Scope Sports V329 VL2 00:01:25 184
358 Tomass Fedotovs 4219 ČikČik V330 VZ3 00:01:25 184
359 Toms Cēsnieks 3716 Bite Latvija V331 VZ3 00:01:25 184
360 Valdis Bogdanovs 5415 Maratona klubs V332 VBJ 00:01:25 184
361 Aldis Sjucillo 5195 Latvijas Finieris V333 VB3 00:01:26 181
362 Alise Putraima 5466 LIMBAŽI SKRIEN S29 SB2 00:01:26 237
363 Andrejs Lobančuks 3936 HAVI Logistics V334 VZ3 00:01:26 181
364 Andris Aleksandrs Krūmiņš 3353 RARE Team V335 VZ2 00:01:26 181
365 Anrijs Daile 5309 V336 VBJ 00:01:26 181
366 Arvis Krūmiņš 3472 LMT V337 VZ3 00:01:26 181
367 Edgars Pukinsks 3119 IP Sempiterno Motu V338 VZ3 00:01:26 181
368 Juris Čerņadjevs 6191 V339 VL4 00:01:26 181
369 Krišjānis Neijs 6054 Pēdējās vietas pavēlnieki V340 VL2 00:01:26 181
370 Līga Irbe 6230 Talsu pauguraines Zaķi S30 SL3 00:01:26 237
371 Mareks Jevtuhs 4199 V341 VZ3 00:01:26 181
372 Mareks Tumašs 6089 Knowledgeprice.com V342 VL3 00:01:26 181
373 Matīss Zilgalvis 5485 V343 VB2 00:01:26 181
374 Santis Setkovskis 3796 SSK Bebra V344 VZ2 00:01:26 181
375 Viesturs Zimackis 6024 V345 VL2 00:01:26 181
376 Vitālijs Muzika 6039 VSK Noskrien V346 VL3 00:01:26 181
377 Artūrs Junolainens 5430 Zaļie V347 VB2 00:01:27 179
378 Atis Sīlis 4155 BJC Laimīte V348 VZ3 00:01:27 179
379 Edgars Maļinovskis 3609 V349 VZ3 00:01:27 179
380 Edgars Rūtiņš 6215 Maratona klubs V350 VL3 00:01:27 179
381 Ieva Pūce 5301 VSK Noskrien Blonde S31 SB3 00:01:27 234
382 Ilze Limanāne 6073 VSK Noskrien Vāveres S32 SL3 00:01:27 234
383 Iveta Pūpola 5319 Maratona klubs S33 SB3 00:01:27 234
384 Jakub Spryngl 5093 V351 VB3 00:01:27 179
385 Jānis Jurševskis 6241 V352 VL2 00:01:27 179
386 Jānis Kozlovskis 3207 V353 VZ3 00:01:27 179
387 Juris Rocēns 5034 Izturība V354 VB3 00:01:27 179
388 Laura Davidauska 5360 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S34 SBJ 00:01:27 234
389 Lauris Balgalvis 3560 V355 VZ3 00:01:27 179
390 Ludmila Joce 6097 Moller Auto Ventspils / MRC S35 SL3 00:01:27 234
391 Oskars Ozoliņš 13042 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V356 VZ3 00:01:27 179
392 Oskars Zviedris 4013 V357 VZ3 00:01:27 179
393 Pāvels Saveļjevs 5112 Accenture > Be Yourself & Make a difference V358 VB2 00:01:27 179
394 Reinis Tops 6231 SPB RUN/Asics V359 VL2 00:01:27 179
395 Rihards Petkevičs 5371 Luminor V360 VB2 00:01:27 179
396 Rihards Volfs 3111 RajA V361 VZ3 00:01:27 179
397 Uģis Zanders 6149 V362 VL3 00:01:27 179
398 Uldis Kondratovičs 5133 Virsotne/MARMOT V363 VB4 00:01:27 179
399 Agris Hatko 6246 V364 VLJ 00:01:28 177
400 Andris Orniņš 5076 V365 VB2 00:01:28 177
401 Armands Kalnozols 3049 V366 VZ3 00:01:28 177
402 Arvīds Grāvelis 3104 DEERED V367 VZ3 00:01:28 177
403 Dace Banga-Hodžajeva 5175 Moller Auto Ventspils / MRC S36 SB2 00:01:28 232
404 Dainis Kreicbergs 3327 SĒME V368 VZ3 00:01:28 177
405 Edgars Dobelis 5006 V369 VB2 00:01:28 177
406 Edvards Balgalvis 3482 V370 VZ2 00:01:28 177
407 Ēvalds Stahovskis 3974 V371 VZ3 00:01:28 177
408 Ints Mūrnieks 4038 V372 VZ3 00:01:28 177
409 Jānis Pārums 4058 Projekts Etiopietis V373 VZ3 00:01:28 177
410 Jānis Rukšāns 4002 Mežā dzīvo Oļegs V374 VZ3 00:01:28 177
411 Juris Derevjanko 13044 V375 VZ3 00:01:28 177
412 Juris Jansons 5292 Swedbank V376 VB3 00:01:28 177
413 Kārlis Ielejs 5141 VSK Noskrien Divplākšņi V377 VB3 00:01:28 177
414 Lāsma Turkopole 3326 S37 SZ3 00:01:28 232
415 Mārcis Dimants 3391 V378 VZ2 00:01:28 177
416 Mārtiņš Lindāns 3562 V379 VZ3 00:01:28 177
417 Matīss Toms Jurgensons 13079 gjensidige V380 VZ2 00:01:28 177
418 Mazvydas Bartasius 3120 Tinklas V381 VZ3 00:01:28 177
419 Nauris Dzenis 3288 MADONA V382 VZ3 00:01:28 177
420 Niko Deivs Blaževičs 4004 SK ''Pannata'' V383 VZ2 00:01:28 177
421 Pēteris Stepiņš 5442 Swedbank V384 VB2 00:01:28 177
422 Roberts Koleda 5145 Exigen Services Latvia #optimized4running V385 VB3 00:01:28 177
423 Ruslans Šuļga 6148 Maratona klubs-Liepāja V386 VL2 00:01:28 177
424 Sandis Zīvarts 3828 Latvijas Gaisa Satiksme V387 VZ3 00:01:28 177
425 Vjačeslavs Ņebogatihs 6255 V388 VL2 00:01:28 177
426 Uldis Liepa-Liepiņš 33033 V389 VZ3 00:01:29 175
427 Agris Krumbergs 5062 Līkā kalna rambātāji V390 VB3 00:01:29 175
428 Ainārs Kravalis 5168 Siguldas Maratona klubs V391 VB3 00:01:29 175
429 Aleksejs Kuprejevs 4072 V392 VZ3 00:01:29 175
430 Andis Komarovs 5004 V393 VB2 00:01:29 175
431 Andrejs Jesko 5420 Grauda Spēks V394 VB2 00:01:29 175
432 Andris Zībergs 5050 Cepu cepu V395 VB3 00:01:29 175
433 Dace Pauriņa 3526 Izturība S38 SZ3 00:01:29 229
434 Diāna Jakubjaņeca 4080 SPORTLAND S39 SZ3 00:01:29 229
435 Edgars Grigorjevs 3180 V396 VZ2 00:01:29 175
436 Guntis Balodis 15008 V397 VB2 00:01:29 175
437 Ģirts Žagars 5059 V398 VB2 00:01:29 175
438 Heiki Prants 5344 Võru Suusaklubi V399 VB3 00:01:29 175
439 Hugo Jakobi 6162 Tavamsporta.lv V400 VL2 00:01:29 175
440 Igors Kozlovs 5334 V401 VB3 00:01:29 175
441 Jānis Dainis 3988 Kocēnu novads - 1 V402 VZ3 00:01:29 175
442 Jekaterina Sokunova 6239 Līvānu VK/Baltais S40 SL2 00:01:29 229
443 Kārlis Mičulis 3383 V403 VZ3 00:01:29 175
444 Māris Lūsis 5099 Skrienošie Lūši V404 VB2 00:01:29 175
445 Mārtiņš Indriksons 5184 Persiku raķetes V405 VB2 00:01:29 175
446 Matīss Haritonovs 6210 Team Kažemāka/Train2WinLv V406 VL2 00:01:29 175
447 Uvis Braunfelds 6098 Moller Auto Ventspils / MRC V407 VL3 00:01:29 175
448 Zigmunds Zauls 5349 Limbaži V408 VB3 00:01:29 175
449 Aldis Rocēns 5203 BUKDESIGNER V409 VB3 00:01:30 173
450 Alvis Tribockis 4028 V410 VZ3 00:01:30 173
451 Armands Rabovičs 5454 Liepāja V411 VB2 00:01:30 173
452 Artūrs Rozenfelds 5228 Junmārupe skrien V412 VB3 00:01:30 173
453 Arvis Taurenis 3385 V413 VZ2 00:01:30 173
454 Daina Jurķe 6052 S41 SL2 00:01:30 227
455 Edgars Miķelsons 3798 Lynxdojo V414 VZ2 00:01:30 173
456 Evita Hibšmane 13006 S42 SZ3 00:01:30 227
457 Gints Bērziņš 5127 AkmensDizains.lv V415 VB2 00:01:30 173
458 Ģirts Bisenieks 5142 V416 VB2 00:01:30 173
459 Ivars Kumpiņš 4141 V417 VZ3 00:01:30 173
460 Jānis Actiņš 6033 VSK Noskrien V418 VL3 00:01:30 173
461 Jānis Grudulis 5473 ATEA V419 VB2 00:01:30 173
462 Jānis Priedītis 3844 Team Kažemāka/Train2WinLv V420 VZ3 00:01:30 173
463 Kalvis Popenkovs 4163 ATEA V421 VZ3 00:01:30 173
464 Kaspars Vīksniņš 3451 V422 VZ3 00:01:30 173
465 Kristaps Skaldis 13061 V423 VZ3 00:01:30 173
466 Matiss Kaneps 3489 Volejbola klubs Ventspils V424 VZ3 00:01:30 173
467 Pāvels Janovičs 5108 LSC V425 VB2 00:01:30 173
468 Romāns Kuročkins 3475 V426 VZ3 00:01:30 173
469 Toms Bērziņš 13059 Plastik Valmiera V427 VZ3 00:01:30 173
470 Valdis Prauliņš 5456 Čiekurkalna Road Runners V428 VB3 00:01:30 173
471 Vitālijs Žuselis 5015 Daugavpils Runners V429 VB2 00:01:30 173
472 Aleksandrs Antonovs 5438 &A V430 VB3 00:01:31 171
473 Artūrs Ipatenko 5448 V431 VB2 00:01:31 171
474 Edgars Balunovs 5357 Olainfarm V432 VB2 00:01:31 171
475 Edgars Bērze 5156 EY V433 VB2 00:01:31 171
476 Elīna Pinne 4132 S43 SZ2 00:01:31 224
477 Ģirts Priecums 3076 V434 VZ3 00:01:31 171
478 Igors Zinkevičs 5366 Team Kažemāka/Train2WinLv V435 VB2 00:01:31 171
479 Ivita Šale 5154 SSK Bebra S44 SB2 00:01:31 224
480 Jānis Veļķeris 3717 Alūksne V436 VZ2 00:01:31 171
481 Jolanta Ivanova 6002 S45 SL2 00:01:31 224
482 Juris Jeļņikovs 6130 Saldus Boksa klubs V437 VL2 00:01:31 171
483 Kaspars Aksenoks 5089 CSDD V438 VB3 00:01:31 171
484 Lāsma Zebuliņa 5318 VSK Noskrien Blonde S46 SB3 00:01:31 224
485 Lauris Repša 5155 V439 VB2 00:01:31 171
486 Linda Boldāne 6086 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S47 SL2 00:01:31 224
487 Māris Balceris 5353 EY V440 VB2 00:01:31 171
488 Miķelis Vietnieks 5063 V441 VB2 00:01:31 171
489 Rūdolfs Abiļevs 3170 New Village Workout V442 VZ3 00:01:31 171
490 Toms Pastars 5279 Jaunmārupe skrien V443 VB2 00:01:31 171
491 Andis Meirēns 3923 Gjensidige V444 VZ3 00:01:32 170
492 Andris Aunkrogers 4032 SPB RUN/Asics V445 VZ3 00:01:32 170
493 Andris Limanāns 6140 Limanāni V446 VL2 00:01:32 170
494 Armands Andersons 5070 V447 VB2 00:01:32 170
495 Dace Spalva 5182 S48 SB2 00:01:32 222
496 Dāvis Zelmenis 3890 Maratona klubs V448 VZ2 00:01:32 170
497 Edžus Cābulis 3773 Sporta Klubs WENDI V449 VZ3 00:01:32 170
498 Guntars Siliņš 6184 KROKUS V450 VL3 00:01:32 170
499 Igors Gibašovs 3899 Maratona klubs V451 VZ3 00:01:32 170
500 Inga Zālīte 3678 Grauda Spēks S49 SZ3 00:01:32 222
501 Kārlis Ertmanis 5217 BALTAIS V452 VB3 00:01:32 170
502 Kārlis Vilerts 3363 V453 VZ3 00:01:32 170
503 Konstantins Kvasovs 5477 V454 VB2 00:01:32 170
504 Pēteris Spuriņš 5010 DOMDARIS V455 VB2 00:01:32 170
505 Reinis Millers 16001 Livenhofa V456 VL2 00:01:32 170
506 Reinis Ūdris 3386 V457 VZ3 00:01:32 170
507 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 3068 V458 VZ1 00:01:32 170
508 Sergejs Labors 5389 Swedbank V459 VB3 00:01:32 170
509 Sigita Vāce 6223 KSMR FITNESS S50 SL2 00:01:32 222
510 Žanis Cibuļskis 5000 V460 VB2 00:01:32 170
511 Andris Antoņevičs 3536 V461 VZ3 00:01:33 168
512 Dāvis Pērkons 4073 Swedbank V462 VZ3 00:01:33 168
513 Deniss Dovbišs 6142 Gaisma magija stividors lp V463 VL2 00:01:33 168
514 Donats Urtāns 3786 Lūša pēdās V464 VZ1 00:01:33 168
515 Gatis Miķelsons 5213 V465 VB2 00:01:33 168
516 Ģirts Udrass 3301 V466 VZ3 00:01:33 168
517 Igors Miezis 6257 V467 VL3 00:01:33 168
518 Ivars Zbitkovskis 4206 V468 VZ3 00:01:33 168
519 Jānis Gora 5130 LMT V469 VB2 00:01:33 168
520 Jānis Ozols 5411 SPORTLAND V470 VB2 00:01:33 168
521 Jānis Straukmanis 5338 V471 VB2 00:01:33 168
522 JĀnis Vilmanis 3347 V472 VZ3 00:01:33 168
523 Jēkabs Saulītis 4204 V473 VZ2 00:01:33 168
524 Kaspars Sūcis 3274 V474 VZ3 00:01:33 168
525 Lauma Čerņevska 5132 VSK Noskrien Vāveres S51 SB2 00:01:33 219
526 Lukasz Terela 3467 V475 VZ3 00:01:33 168
527 Mārcis Pliens 5424 V476 VB2 00:01:33 168
528 Mareks Lazda 4144 Rīgas satiksme V477 VZ3 00:01:33 168
529 Mārtiņš Podnieks 3317 Silakrogs V478 VZ3 00:01:33 168
530 Normunds Zauls 5152 Limbaži V479 VB3 00:01:33 168
531 Raivo Pienis 13004 PATRIA SPORTLAND V480 VZ3 00:01:33 168
532 Sergejs Maslobojevs 6175 NRC Rīga V481 VL2 00:01:33 168
533 Uldis Kleinbergs 5167 Ko Te Notiek? V482 VB2 00:01:33 168
534 Valdis Uļjanovs 3512 V483 VZ3 00:01:33 168
535 Valters Bērziņš 3699 V484 VZ3 00:01:33 168
536 Zane Kaspere 4189 S52 SZ3 00:01:33 219
537 Žanete Leimane 6128 TRX Cēsis S53 SL3 00:01:33 219
538 Aivars Veiss 5047 V485 VB4 00:01:34 166
539 Arvis Skrējāns 6004 V486 VL2 00:01:34 166
540 Edgars Fabrīcius 5139 V487 VB2 00:01:34 166
541 Elīna Aģe 3843 Team Kažemāka/Train2WinLv S54 SZ3 00:01:34 217
542 Ināra Lūse 3245 Moller Auto Ventspils / MRC S55 SZ3 00:01:34 217
543 Kristaps Radvilavičs 3668 3D Running V488 VZ3 00:01:34 166
544 Kristīne Slikšāne 5046 VSK Noskrien S56 SB3 00:01:34 217
545 Māris Bulats 5284 V489 VB3 00:01:34 166
546 Māris Graudiņš 3087 V490 VZ3 00:01:34 166
547 Mārtiņš Rāzna 3792 SSK Bebra V491 VZ3 00:01:34 166
548 Mārtiņš Viļums 3995 V492 VZ3 00:01:34 166
549 Raivis Visendorfs 3967 SPORTLAND V493 VZ1 00:01:34 166
550 Roberts Sļadzevskis 5383 Maratona klubs V494 VB2 00:01:34 166
551 Sandijs Suhānovs 4192 Siguldas sporta skola V495 VZ2 00:01:34 166
552 Sentis Strods 4140 V496 VZ3 00:01:34 166
553 Viviana Kirilova 6072 VSK Noskrien Vāveres S57 SL3 00:01:34 217
554 Zane Muceniece 6056 S58 SL2 00:01:34 217
555 Arnis Vanters 3490 SK Spēks V497 VZ3 00:01:35 164
556 Daniel Lopes Martins 6032 V498 VL2 00:01:35 164
557 Edmunds Gržibovskis 6015 SK Dzērvene V499 VL3 00:01:35 164
558 Emils Fetlers 4120 V500 VZ3 00:01:35 164
559 Ervīns Lūsis 3755 V501 VZ3 00:01:35 164
560 Gunārs Bidiņš 5305 Swedbank V502 VB2 00:01:35 164
561 Indra Zvejsalniece 5248 S59 SB2 00:01:35 215
562 Jānis Iklāvs 3628 Latvijas skauti un gaidas V503 VZ3 00:01:35 164
563 Jānis Rāzna 5351 SSK Bebra V504 VB3 00:01:35 164
564 Jēkabs Belevičs 4124 V505 VZ2 00:01:35 164
565 Jurģis Turkopolis 3951 V506 VZ3 00:01:35 164
566 Jurģis Urtāns 5346 Lūša pēdās V507 VB2 00:01:35 164
567 Juris Leitāns 15024 V508 VB3 00:01:35 164
568 Kārlis Būmans 6163 Matisons Runner's Club V509 VL2 00:01:35 164
569 Kārlis Proboks 4193 V510 VZ3 00:01:35 164
570 Kaspars Olte 3153 V511 VZ3 00:01:35 164
571 Konstantīns Čursins 5377 Maritime Sport Community V512 VB2 00:01:35 164
572 Kristers Grasis 3658 OGRE V513 VZ2 00:01:35 164
573 Laura Žumbure 5304 S60 SB2 00:01:35 215
574 Maksims Novaks 4051 V514 VZ3 00:01:35 164
575 Modris Apse 3515 V515 VZ2 00:01:35 164
576 Olga Maloļetņikova 6108 Adidas Runners | Riga S61 SL2 00:01:35 215
577 Raivis Cakuls 3747 Team Kažemāka/Train2WinLv V516 VZ3 00:01:35 164
578 Reinis Jasliņš 5247 Burusports V517 VB3 00:01:35 164
579 Ritvars Mūrnieks 6107 V518 VL2 00:01:35 164
580 Roberts K 3125 V519 VZ3 00:01:35 164
581 Sandis Kanbergs 6165 SK Brīvsolis V520 VL3 00:01:35 164
582 Sandra Gaile 3324 Izturība S62 SZ3 00:01:35 215
583 Zanda Ulanova 5174 Moller Auto Ventspils / MRC S63 SB2 00:01:35 215
584 Aija Ungure 3551 S64 SZ3 00:01:36 213
585 Andis Jonāns 3759 V521 VZ3 00:01:36 163
586 Armands Kerijs 3874 Latvijas Finieris V522 VZ3 00:01:36 163
587 Arnis Mūrnieks 6193 V523 VL3 00:01:36 163
588 Dainis Muško 3000 Kartavkalnu buki V524 VZ3 00:01:36 163
589 Danila Seluto 6076 Exigen Services Latvia #optimized4running V525 VL2 00:01:36 163
590 Dāvis Kundziņš 4127 Engures vidusskola V526 VZ2 00:01:36 163
591 Egīls Ziediņš 3783 V527 VZ2 00:01:36 163
592 Ieva Freidenfelde 3704 S65 SZ3 00:01:36 213
593 Jānis Dūka 6168 Algol Invest V528 VL2 00:01:36 163
594 Jānis Vītols 5098 VSK Noskrien Seniori V529 VB4 00:01:36 163
595 Juris Semjonovs 3882 Zemgales Ziņas V530 VZ3 00:01:36 163
596 Kārlis Vancovičs 3280 LSPA Sporta klubs V531 VZ2 00:01:36 163
597 Laimonis Skadiņš 16008 VSK Noskrien / Ņergas V532 VL3 00:01:36 163
598 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5181 S66 SB2 00:01:36 213
599 Lauris Bajāruns 3261 V533 VZ2 00:01:36 163
600 Oskars Eglītis 4035 V534 VZ2 00:01:36 163
601 Raitis Liepa 3985 Luminor V535 VZ3 00:01:36 163
602 Agnese Ulanova 13005 Pūre S67 SZ3 00:01:37 210
603 Aigars Teivāns 5253 V536 VB2 00:01:37 161
604 Aivars Fogelis 6244 V537 VL2 00:01:37 161
605 Aivis Rostoks 5387 V538 VB2 00:01:37 161
606 Andrejs Zubaničs 15011 V539 VB2 00:01:37 161
607 Armands Ķiploks 3425 mammadaba V540 VZ3 00:01:37 161
608 Artūrs Žeibe 4057 Run 4 Fun / 10K club V541 VZ3 00:01:37 161
609 Didzis Videmanis 5101 Mežsusuri V542 VB2 00:01:37 161
610 Ivars Stivriņš 5249 V543 VB2 00:01:37 161
611 Kristaps Sondors 3913 V544 VZ3 00:01:37 161
612 Kristīne Dakša-Junolainena 3940 Zaļie S68 SZ3 00:01:37 210
613 Raimonds Vasiljevs 15017 Iroman.lv V545 VB3 00:01:37 161
614 Rolands Rozītis 5123 V546 VB2 00:01:37 161
615 Ronalds Vītols 3715 OGRE V547 VZ3 00:01:37 161
616 Valērijs Vaseņins 6131 V548 VL4 00:01:37 161
617 Viesturs Tomels 3980 V549 VZ3 00:01:37 161
618 Vitālijs Cibisovs 3617 Tallink Hotel Riga V550 VZ3 00:01:37 161
619 Zane Dziļuma 6042 S69 SL2 00:01:37 210
620 Agate Kristapsone 15003 PATRIA SPORTLAND S70 SB2 00:01:38 208
621 Agnis Dadzis 3102 V551 VZ3 00:01:38 159
622 Agris Spalviņš 5439 Rauna V552 VB4 00:01:38 159
623 Aiga Tkačenko 3491 S71 SZ3 00:01:38 208
624 Alīna Jakovicka 16005 S72 SL2 00:01:38 208
625 Armands Lunts 6099 VSK Noskrien V553 VL3 00:01:38 159
626 Arnis Pokšāns 5325 Abas Kreisās Kājas V554 VB3 00:01:38 159
627 Dāvis Plotnieks 6203 adidas Runners | Riga I GoPro V555 VL2 00:01:38 159
628 Eriks Bogdanovs 3494 V556 VZ3 00:01:38 159
629 Gatis Valdheims 5122 V557 VB2 00:01:38 159
630 Ieva Biedrīte 5158 Grauda Spēks S73 SB2 00:01:38 208
631 Ivars Zviedris 3357 Olainfarm V558 VZ3 00:01:38 159
632 Jānis Važņevičš 6247 Baltais V559 VL4 00:01:38 159
633 Kristaps Šņepsts 5409 SPORTLAND V560 VBJ 00:01:38 159
634 Kristīne Krista Lejniece 5396 Zemgales Ziņas S74 SBJ 00:01:38 208
635 Lelde Broka 3146 VSK Noskrien Vāveres S75 SZ3 00:01:38 208
636 Linda Beldava 5134 VSK Noskrien Vāveres S76 SB2 00:01:38 208
637 Maksims Birjuļins 5370 Luminor V561 VB3 00:01:38 159
638 Miķelis Vindavs 3366 Tikai ciešanas V562 VZ3 00:01:38 159
639 Nauris Auzenbahs 5114 DzSK Lokomotīve V563 VB3 00:01:38 159
640 Nils Nesters 5455 Čiekurkalna Road Runners V564 VBJ 00:01:38 159
641 Rainers Meiers 5381 Maratona klubs/VSK Noskrien V565 VB4 00:01:38 159
642 Raitis Urbēns 3931 HAVI Logistics V566 VZ3 00:01:38 159
643 Renārs Lūsis 3371 Lūšu ģimene V567 VZ3 00:01:38 159
644 Roberts Ivzāns 5115 Ogre V568 VB3 00:01:38 159
645 Sandis Pētersons 6221 Swedbank V569 VL2 00:01:38 159
646 Vilis Zinkevičs 5440 V570 VB2 00:01:38 159
647 Aivars Zaķis 3384 Maratona klubs/LSC V571 VZ3 00:01:39 158
648 Alvis Drozds 3550 VSK Noskrien V572 VZ2 00:01:39 158
649 Artūrs Pielēns-Pelēns 6021 Lattelecom V573 VL2 00:01:39 158
650 Baiba Mazrima 3811 Saldus Boksa klubs S77 SZ3 00:01:39 206
651 Dace Veipa 6071 VSK Noskrien Vāveres S78 SL2 00:01:39 206
652 Dainis Kārkliņš 13001 3Culture V574 VZ2 00:01:39 158
653 Guntars Reveliņš 3944 TeamKažemāka/Train2WinLV V575 VZ3 00:01:39 158
654 Ģirts Volframs 3333 "Vilki" V576 VZ3 00:01:39 158
655 Ieva Rogāle 3088 KROKUS S79 SZ3 00:01:39 206
656 Intars Zilgalvis 3867 V577 VZ3 00:01:39 158
657 Jānis Kopmanis 5087 V578 VB3 00:01:39 158
658 Juris Šimanskis 3552 Draņķa Pāķi! V579 VZ3 00:01:39 158
659 Kārlis Pajuste 5286 V580 VB2 00:01:39 158
660 Krišjānis Grigalinovičs 3584 Mailigen V581 VZ3 00:01:39 158
661 Laima Ziedina 3244 VSK Noskrien S80 SZ3 00:01:39 206
662 Linda Kalniņa 13026 Daugavpils ruuners S81 SZ3 00:01:39 206
663 Mārcis Bratka 5449 V582 VB2 00:01:39 158
664 Mareks Ģērmanis 3582 OGRE V583 VZ2 00:01:39 158
665 Mārtiņš Freibergs 5135 VSK Noskrien V584 VB2 00:01:39 158
666 Olli Kantanen 3281 OK77 V585 VZ3 00:01:39 158
667 Reinis Kurpnieks 4113 V586 VZ3 00:01:39 158
668 Renārs Reiniks 3672 V587 VZ3 00:01:39 158
669 Sandis Sproģis 3018 Lattelecom V588 VZ3 00:01:39 158
670 Toms Ķikusts 3789 Ziemeļu ļaudis V589 VZ3 00:01:39 158
671 Valdis Lepiksons 5237 Auseklis IK V590 VB3 00:01:39 158
672 Viktors Volkovs 4084 SPORTLAND V591 VZ2 00:01:39 158
673 Aleksis Orlovs 13018 V592 VZ3 00:01:40 156
674 Andrejs Pētersons 5111 V593 VB2 00:01:40 156
675 Anita Kažemāka 6211 Team Kažemāka/Train2WinLv S82 SL2 00:01:40 204
676 Antra Berkina 3374 S83 SZ3 00:01:40 204
677 Artúrs Skroderis 15027 V594 VB2 00:01:40 156
678 Arturs Vanags 5307 newhouse.lv V595 VB2 00:01:40 156
679 Arvis Nāckalns 5480 V596 VB2 00:01:40 156
680 Dace Hartmane 6151 Talsu pauguraines Zaķi S84 SL3 00:01:40 204
681 Džanita Freija 3246 Moller Auto Ventspils / MRC S85 SZ3 00:01:40 204
682 Edijs Bogomolovs 3148 CF Garage V597 VZ3 00:01:40 156
683 Gundars Lipiņš 3514 LMT V598 VZ3 00:01:40 156
684 Guntars Brauns 3579 LMT V599 VZ3 00:01:40 156
685 Guntis Kanaviņš 3175 SSK Bebra V600 VZ3 00:01:40 156
686 Jānis Žideļūns 5233 V601 VB2 00:01:40 156
687 Jolanta Krastiņa 6217 VSK Noskrien S86 SLJ 00:01:40 204
688 Kristīne Slaidiņa 5224 Baldones skriešanas komanda S87 SB2 00:01:40 204
689 Maksims Tretjakovs 3752 Binitex V602 VZ3 00:01:40 156
690 Māris Plūme 5460 Swedbank V603 VB2 00:01:40 156
691 Mārtiņš Krauze 13052 GoPro V604 VZ3 00:01:40 156
692 Matīss Oto Filippovs 13023 Sigildas sporta skola V605 VZ1 00:01:40 156
693 Uldis Doniņš 3825 Moller Auto Ventspils / MRC V606 VZ3 00:01:40 156
694 Valdis Rozentāls 6237 V607 VL3 00:01:40 156
695 Valentīns Ščedrovs 6101 Supercompensation V608 VL3 00:01:40 156
696 Zane Cera 3249 S88 SZ3 00:01:40 204
697 Aivars Freimanis 13065 V609 VZ3 00:01:41 154
698 Aleksejs Ērglis 4000 V610 VZ3 00:01:41 154
699 Andris Melnis 6091 Olainfarm V611 VL2 00:01:41 154
700 Ansis Zadiņš 13041 Dundaga V612 VZ3 00:01:41 154
701 Arturs Grabins 5437 V613 VB2 00:01:41 154
702 Arvīds Germovs 6050 V614 VL3 00:01:41 154
703 Didzis Kalniņš 3105 Maratona klubs V615 VZ3 00:01:41 154
704 Didzis Skārds 3206 Olainfarm V616 VZ3 00:01:41 154
705 Edgars Bērziņš 5171 Draugiem Group V617 VB2 00:01:41 154
706 Edgars Goba 6069 Salaspils Zīriņi V618 VL3 00:01:41 154
707 Edgars Vasiļjevs 3938 Swedbank V619 VZ3 00:01:41 154
708 Genry Dobelis 5288 Zoorbagan V620 VB3 00:01:41 154
709 Guntis Saule 3359 Olainfarm V621 VZ3 00:01:41 154
710 Ilze Sermolīte 5461 Zemgales Ziņas S89 SB3 00:01:41 202
711 Ina Balgalve 5061 S90 SB3 00:01:41 202
712 Inese Rēriha 3835 VSK Noskrien Vāveres S91 SZ3 00:01:41 202
713 Jānis Kudums 5271 V622 VB2 00:01:41 154
714 Jānis Laganovskis 6189 VSK Noskrien V623 VL2 00:01:41 154
715 Jānis Mežiels 5289 V624 VB4 00:01:41 154
716 Jānis Sebris 5359 V625 VB2 00:01:41 154
717 Juris Grodnis 3745 KROKUS V626 VZ3 00:01:41 154
718 Kaidi Keir Kukk 5365 Team Kažemāka/Train2WinLv S92 SBJ 00:01:41 202
719 Kevin Powers 3478 V627 VZ3 00:01:41 154
720 Kristaps Lamsters 15004 V628 VB2 00:01:41 154
721 Kristīne Leja 6176 S93 SL2 00:01:41 202
722 Maksims Leščinskis 5481 Zoorbagan V629 VB3 00:01:41 154
723 Māris Berķis 3664 pulsometrs.lv V630 VZ3 00:01:41 154
724 Māris Heinols 16002 Kocēnu novads - 1 V631 VL3 00:01:41 154
725 Mārtiņš Spalva 3602 Swedbank V632 VZ3 00:01:41 154
726 Normunds Davidčuks 3800 LIMBAŽI SKRIEN! V633 VZ3 00:01:41 154
727 Oļegs Kopijs 3739 Saldus Boksa klubs V634 VZ3 00:01:41 154
728 Ritvars Kārkliņš 3229 DNB Service Center V635 VZ2 00:01:41 154
729 Sandra Vesere 5354 S94 SB2 00:01:41 202
730 Santa Žukovska 5463 S95 SB2 00:01:41 202
731 Silvestrs Auders 3919 DEERED V636 VZ3 00:01:41 154
732 Uldis Reinicāns 3539 U&G V637 VZ3 00:01:41 154
733 Zane Apse 3889 Maratona klubs/VFK Staldzene S96 SZ3 00:01:41 202
734 Ainārs Jermacāns 5128 AkmensDizains.lv V638 VB2 00:01:42 153
735 Aivis Mitenieks 3669 Swedbank V639 VZ3 00:01:42 153
736 Anete Danelsone 3781 VSK Noskrien Blonde / Accenture S97 SZ3 00:01:42 200
737 Artūrs Soročenkovs 5021 V640 VB2 00:01:42 153
738 Austris Vasiļevskis 6075 Exigen Services Latvia #optimized4running V641 VL3 00:01:42 153
739 Dainis Saukāns 6017 V642 VL3 00:01:42 153
740 Dzintars Strads 3671 nothing.lv V643 VZ3 00:01:42 153
741 Edmunds Dremakovs 13039 V644 VZ3 00:01:42 153
742 Egils Purviņš 4217 V645 VZ3 00:01:42 153
743 Elīna Jokuma 6232 Legs Misérables S98 SL2 00:01:42 200
744 Emīls Stūrītis 3041 V646 VZ2 00:01:42 153
745 Ģirts Draugs 5483 WWW.MYPRINT.LV V647 VB2 00:01:42 153
746 Igors Jegorovs 6150 V648 VL2 00:01:42 153
747 Ilga Melne 5358 Olainfarm S99 SBJ 00:01:42 200
748 Ilmārs Knipšis 3115 VSK Noskrien Seniori V649 VZ3 00:01:42 153
749 Inga Kāpiņa 3779 VSK Noskrien Vāveres S100 SZ3 00:01:42 200
750 Ivars Vācers 3705 V650 VZ3 00:01:42 153
751 Jānis Dubovičs 3697 Tomāti V651 VZ3 00:01:42 153
752 Jānis Uzulnieks 3719 V652 VZ3 00:01:42 153
753 Leons Cīrulis 3930 V653 VZ3 00:01:42 153
754 Mārtiņš Pakulis 6041 EY V654 VL2 00:01:42 153
755 Normunds Stepāns 3468 Individuāli V655 VZ3 00:01:42 153
756 Raitis Puriņš 3688 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V656 VZ3 00:01:42 153
757 Raitis Vilsdorfs 3703 V657 VZ3 00:01:42 153
758 Rigonda Germova 5082 S101 SB3 00:01:42 200
759 Rita Felce-Kaipšteina 3129 Accenture > Be Yourself & Make a difference S102 SZ3 00:01:42 200
760 Ruta Šķipare 6080 Lūša pēdās S103 SL3 00:01:42 200
761 Sintija Langenfelde 3063 S104 SZ3 00:01:42 200
762 Uģis Pauriņš 3527 Izturība V658 VZ3 00:01:42 153
763 Viesturs Bratuškins 4173 Latvijas Gaisa Satiksme V659 VZ3 00:01:42 153
764 Aivars Šķudītis 5147 Latvijas Finieris V660 VB2 00:01:43 151
765 Andris Jansons 5088 VSK Noskrien V661 VB4 00:01:43 151
766 Arnis Ķēniņš 3615 LMT V662 VZ3 00:01:43 151
767 Arvīds Pelēcis 5160 V663 VBJ 00:01:43 151
768 Baiba Bolgzda 3069 S105 SZ3 00:01:43 198
769 Brian Wright 3537 V664 VZ3 00:01:43 151
770 Dainis Zomerfelds 3364 V665 VZ3 00:01:43 151
771 Evija Līviņa 3852 Luminor S106 SZ3 00:01:43 198
772 Gints Buivids 13083 V666 VZ3 00:01:43 151
773 Ilze Leščinska 4201 Zoorbagan S107 SZ3 00:01:43 198
774 Jānis Liepiņš 3907 Rolling V667 VZ3 00:01:43 151
775 Janis Ozolins 3612 V668 VZ3 00:01:43 151
776 Jānis Šliseris 5096 V669 VB2 00:01:43 151
777 Juris Misters 5459 V670 VB2 00:01:43 151
778 Laura Stepiņa 3236 S108 SZ3 00:01:43 198
779 Maija Gutāne 15013 S109 SB2 00:01:43 198
780 Mārtiņš Ozoliņš 5395 Individuāli V671 VB2 00:01:43 151
781 Natālija Joničenko 5329 Talsu pauguraines Zaķi S110 SB3 00:01:43 198
782 Renarts Andersons 5393 GJENSIDIGE V672 VB3 00:01:43 151
783 Terry Buehl 6109 V673 VL3 00:01:43 151
784 Viesturs Puriņš 5274 V674 VB3 00:01:43 151
785 Vjačeslavs Kočetkovs 16007 V675 VL3 00:01:43 151
786 Andris Krūklis 13030 Rajons V676 VZ3 00:01:44 150
787 Blaž Cugmas 3500 Slovenia V677 VZ3 00:01:44 150
788 Edgars Legzdiņš 3973 E@E V678 VZ3 00:01:44 150
789 Elīna Barone 3292 S111 SZ3 00:01:44 196
790 Gatis Mikitovs 3723 V679 VZ3 00:01:44 150
791 Imants Lipskis 3498 Darba rūķi V680 VZ3 00:01:44 150
792 Ingus Mednis 3202 Saldus Boksa klubs V681 VZ3 00:01:44 150
793 Jānis Kopmanis 5330 LSC V682 VB4 00:01:44 150
794 Kristaps Anškens 3900 Maratona klubs V683 VZ3 00:01:44 150
795 Kristīne Apsēna 3070 REMOSS S112 SZ2 00:01:44 196
796 Matīss Saulītis 4114 V684 VZ3 00:01:44 150
797 Miks Gabdulļins 3670 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" V685 VZ2 00:01:44 150
798 Rūdolfs Spots 13074 V686 VZ3 00:01:44 150
799 Sandris Krūmiņš 3169 Maratona Klubs V687 VZ3 00:01:44 150
800 Simona Birkenberga 3868 Sbk S113 SZ3 00:01:44 196
801 Tomass Delle 13054 V688 VZ3 00:01:44 150
802 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai V689 VL3 00:01:44 150
803 Aiva Liepiņa 5458 S114 SB2 00:01:45 194
804 Aivars Lapa 5066 Autostarts.lv V690 VB3 00:01:45 149
805 Andris Malahovskis 3776 DzSK Lokomotīve V691 VZ3 00:01:45 149
806 Anita Saulīte 5446 VSK "Burkānciems & Co" S115 SB3 00:01:45 194
807 Armands Auziņš 5033 adidas Runners I Riga V692 VB3 00:01:45 149
808 Edgars Kviatkovskis 3099 V693 VZ2 00:01:45 149
809 Ēriks Ajausks 5157 3D Running V694 VB2 00:01:45 149
810 Gintaras Mikolavičius 6124 Neko trail runners V695 VL4 00:01:45 149
811 Guntis Leimanis 5196 V696 VB2 00:01:45 149
812 Ģirts Vēsma 6111 Zemgales Ziņas V697 VL4 00:01:45 149
813 Kaspars Vaivods 5343 KKDE V698 VB2 00:01:45 149
814 Laura Hofmane 13016 Remoss S116 SZ2 00:01:45 194
815 Nauris Živuļins 5241 V699 VB2 00:01:45 149
816 Normunds Allens 3732 Labs starts V700 VZ3 00:01:45 149
817 Ralfs Seiksts 3196 Rīgas satiksme V701 VZ3 00:01:45 149
818 Rinalds Zeltiņš 15009 KMKVP V702 VB3 00:01:45 149
819 Vladimirs Misāns 5225 V703 VB3 00:01:45 149
820 Zita Leimane 3758 S117 SZ3 00:01:45 194
821 Agris Meilerts 5146 Latvijas Finieris V704 VB3 00:01:46 147
822 Aleksis Jarockis 3476 V705 VZ3 00:01:46 147
823 Ameli Mazure 3122 S118 SZ1 00:01:46 192
824 Anita Zagorska 5216 S119 SB2 00:01:46 192
825 Dace Šķirus 4070 S120 SZ3 00:01:46 192
826 Deniss Rostkovskis 3209 V706 VZ3 00:01:46 147
827 Egils Betmanis 3028 V707 VZ3 00:01:46 147
828 Emīls Mūrēns 3561 V708 VZ2 00:01:46 147
829 Gints Lejasmeiers 6141 Matisons Runner`s Club V709 VL3 00:01:46 147
830 Gunta Reinicāne 5097 S121 SB2 00:01:46 192
831 Inga Mauliņa 5222 Olainfarm S122 SB2 00:01:46 192
832 Jeļena Vērdiņa 3990 S123 SZ3 00:01:46 192
833 Kaspars Kumpiņš 3197 Knowledgeprice.com V710 VZ3 00:01:46 147
834 Paula Rozenvalde 13037 Kocēnu novads S124 SZ3 00:01:46 192
835 Pavels Mazurs 5109 V711 VB3 00:01:46 147
836 Pēteris Mednis 3449 Māras Tētis V712 VZ3 00:01:46 147
837 Ralfs Knēža 4087 SPORTLAND V713 VZ2 00:01:46 147
838 Rolands Gritāns 5333 Biznesa parks ABAVA V714 VB3 00:01:46 147
839 Sabīne Metāla 3621 S125 SZ3 00:01:46 192
840 Stanislav Biktimirov 3007 VSK Noskrien V715 VZ3 00:01:46 147
841 Armands Sudrabs 5238 VSK/Noskrien V716 VB3 00:01:47 146
842 Arnis Kuzmanis 6195 AkmensDizains.lv V717 VL3 00:01:47 146
843 Diāna Daktere 3282 S126 SZ2 00:01:47 191
844 Dins Jakuška 3654 BAUERFEIND V718 VZ3 00:01:47 146
845 Edgars Zaķis 6022 VSK Noskrien V719 VL2 00:01:47 146
846 Emīls Šulcs 3592 V720 VZ2 00:01:47 146
847 Guntars Krasovskis 3297 V721 VZ3 00:01:47 146
848 Guntis Doļģis 3948 Pūči V722 VZ3 00:01:47 146
849 Henrijs Valters Birznieks 4068 V723 VZ1 00:01:47 146
850 Ilga Ozoliņa 3820 DNB Service Center S127 SZ3 00:01:47 191
851 Juris Kārkliņš 3698 Dobeles Dzirnavnieks V724 VZ3 00:01:47 146
852 Kalvis Zuļģis 5278 PAVISAM NEGANTI V725 VB2 00:01:47 146
853 Kristaps Eskins 3278 BE44 V726 VZ3 00:01:47 146
854 Līva Poriete 5416 S128 SBJ 00:01:47 191
855 Māris Videmanis 5341 Mežsusuri V727 VB2 00:01:47 146
856 Raivis Indrāns 4010 - V728 VZ3 00:01:47 146
857 Ruslans Mamedovs 6010 Daugavpils Runners V729 VL2 00:01:47 146
858 Sandis Čilipāns 3895 Smārde V730 VZ3 00:01:47 146
859 Sandris Līdums 3872 Latvijas Finieris V731 VZ3 00:01:47 146
860 Valentīna Romanova 3352 S129 SZ3 00:01:47 191
861 Agita Grizāne 6030 VSK Noskrien S130 SL3 00:01:48 189
862 Aija Freiberga 5078 S131 SB2 00:01:48 189
863 Armīns Meisters 5388 V732 VB3 00:01:48 144
864 Arvis Brolišs 3372 V733 VZ3 00:01:48 144
865 Denis Aļeksejevs 6202 Rush B V734 VL2 00:01:48 144
866 Deniss Gorba 3684 LSC V735 VZ3 00:01:48 144
867 Elita Zālīte 5215 TRX Cēsis S132 SB3 00:01:48 189
868 Gatis Čirka 3082 V736 VZ3 00:01:48 144
869 Gatis Miglāns 3456 KUKURUZŅIKI V737 VZ3 00:01:48 144
870 Gatis Rāzna 3794 SSK Bebra V738 VZ3 00:01:48 144
871 Ginta Bogdanova 3433 S133 SZ2 00:01:48 189
872 Gustavs Zvīnis 13051 SPORTLAND V739 VZ3 00:01:48 144
873 Ina Eigenfelde 3566 AMSERV TEAM S134 SZ3 00:01:48 189
874 Jānis Lehtla 4076 SPORTLAND V740 VZ3 00:01:48 144
875 Jēkabs Vinciuns 5348 V741 VB2 00:01:48 144
876 Klinta Gritāne 3256 S135 SZ3 00:01:48 189
877 Lauma Priekule 4131 S136 SZ3 00:01:48 189
878 Marta Lapiņa 5074 KVISVIKI S137 SB2 00:01:48 189
879 Mārtiņš Aleksejevs 3700 Veču lauks V742 VZ3 00:01:48 144
880 Mārtiņš Allers 6171 V743 VL3 00:01:48 144
881 Mārtiņš Vilemsons 6008 VSK Noskrien Seniori V744 VL3 00:01:48 144
882 Matīss Lakovics 5402 V745 VB2 00:01:48 144
883 Michael Jacobi 4020 V746 VZ3 00:01:48 144
884 Raimonds Buraks 6256 V747 VL2 00:01:48 144
885 Reinis Lulle 5417 V748 VBJ 00:01:48 144
886 Sintija Gertāne 3251 DNB Service Center S138 SZ3 00:01:48 189
887 Andris Mačevskis 3038 V749 VZ3 00:01:49 143
888 Arnis Šūlmeisters 4042 V750 VZ3 00:01:49 143
889 Artjoms Križanovskis 15023 V751 VB2 00:01:49 143
890 Artūrs Čeirāns 3471 V752 VZ3 00:01:49 143
891 Atis Bērziņš 5210 V753 VB3 00:01:49 143
892 Baiba Pužule 3639 Selga S139 SZ3 00:01:49 187
893 Iveta Leja 6045 VSK Noskrien S140 SL3 00:01:49 187
894 Jānis Labsvīrs 3768 Siguldas Maratona klubs V754 VZ3 00:01:49 143
895 Juris Šķudītis 3873 Latvijas Finieris V755 VZ3 00:01:49 143
896 Kaspars Savickis 13021 V756 VZ3 00:01:49 143
897 Kristers Miķis 3624 V757 VZ1 00:01:49 143
898 Madara Tīģere-Bernharde 5092 S141 SB2 00:01:49 187
899 Māris Krumins 4040 MK V758 VZ3 00:01:49 143
900 Niks Bērziņš 5452 Interesantais Kaspars V759 VB2 00:01:49 143
901 Ovidijus Mickevičius 6125 Individual V760 VL3 00:01:49 143
902 Roberts Šampans 3226 DNB Service Center V761 VZ3 00:01:49 143
903 Simona Radoviča 5188 SimKris S142 SB2 00:01:49 187
904 Toms Kalniņš 3653 V762 VZ3 00:01:49 143
905 Andris Rosickis 6234 Cukuri V763 VL3 00:01:50 142
906 Anna Krīgere 3647 BAUERFEIND S143 SZ2 00:01:50 185
907 Artūrs Alens Drekslers 3531 V764 VZ2 00:01:50 142
908 Dāvids Fuksis 3275 V765 VZ3 00:01:50 142
909 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 5105 Siguldas Maratona klubs V766 VB2 00:01:50 142
910 Eliass Veigurs 3856 Luminor V767 VZ2 00:01:50 142
911 Guntars Kukuļinskis 3308 Thunder Solutions V768 VZ3 00:01:50 142
912 Guntis Rasims 6119 Rēzeknis nūvods V769 VL2 00:01:50 142
913 Ģirts Gudrīts 3864 LEGS MISERABLES V770 VZ3 00:01:50 142
914 Haralds Krievs 6178 :) V771 VL3 00:01:50 142
915 Krista Hartmane 5138 Siguldas Maratona klubs S144 SB2 00:01:50 185
916 Kristaps Vītols 3652 V772 VZ3 00:01:50 142
917 Lelde Grīnvalde 3222 S145 SZ3 00:01:50 185
918 Līga Lauva 3821 DNB Service Center S146 SZ3 00:01:50 185
919 Līga Rone 4047 S147 SZ3 00:01:50 185
920 Mareks Brokāns 3909 Rolling V773 VZ3 00:01:50 142
921 Matīss Bravlanskis 3304 Latvijas Finieris V774 VZ3 00:01:50 142
922 Olesja Baikova 5314 Be More Alive S148 SB2 00:01:50 185
923 Pāvels Ņevodņičenko 4048 V775 VZ3 00:01:50 142
924 Rūdolfs Karss 5372 Luminor V776 VB2 00:01:50 142
925 Uldis Zīle 3071 VSK Noskrien V777 VZ3 00:01:50 142
926 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien S149 SL2 00:01:50 185
927 Aiga Paegle 3659 Engures sportam S150 SZ3 00:01:51 184
928 Andis Rinkevics 6156 Neabonents V778 VL2 00:01:51 141
929 Antra Spundiņa 5080 VSK Noskrien S151 SB2 00:01:51 184
930 Armands Rudņickis 3932 V779 VZ3 00:01:51 141
931 Edgars Aleksejevs 3417 “Veču lauks” V780 VZ2 00:01:51 141
932 Edvīns Ripa 3497 V781 VZ3 00:01:51 141
933 Emīls Kuningass 3976 V782 VZ3 00:01:51 141
934 Gerda Miglava 4150 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S152 SZ2 00:01:51 184
935 Inga Kronberga 3428 Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien! S153 SZ3 00:01:51 184
936 Kristaps Sirmais 3265 V783 VZ3 00:01:51 141
937 Laura Igaviņa 5252 SK Lejasciems S154 SBJ 00:01:51 184
938 Linda Kristiāna Švirberga 3827 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S155 SZ2 00:01:51 184
939 Maija Pauniņa 3006 S156 SZ3 00:01:51 184
940 Maija Sulojeva 16006 S157 SL3 00:01:51 184
941 Māra Braslava 6087 S158 SL2 00:01:51 184
942 Mārtiņš Kaķītis 3645 KoBalts V784 VZ3 00:01:51 141
943 Mārtiņš Švirksts 3182 EY V785 VZ3 00:01:51 141
944 Nauris Enkuzens 3910 Swedbank V786 VZ3 00:01:51 141
945 Nils Eduards Jakobsons 3797 Lynxdojo V787 VZ2 00:01:51 141
946 Rinalds Aļeksjonoks 3400 V788 VZ3 00:01:51 141
947 Solvita Krūmiņa 3413 S159 SZ3 00:01:51 184
948 Ulvis Kairovs 3183 EY V789 VZ3 00:01:51 141
949 Anna PakalniŅa 5484 Interesantais Kaspars S160 SB2 00:01:52 182
950 Egnārs Gudriķis 3065 ASICS V790 VZ3 00:01:52 139
951 Gunta Neija 6188 VSK Noskrien S161 SL2 00:01:52 182
952 Ilze Vacere 3708 VSK Noskrien S162 SZ3 00:01:52 182
953 Ilze Volframa 3334 "Vilki" S163 SZ3 00:01:52 182
954 Jānis Olšteins 15020 V791 VB2 00:01:52 139
955 Laura Ābeltiņa 3662 Salaspils S164 SZ3 00:01:52 182
956 Lauris Kindzulis 3855 Luminor V792 VZ3 00:01:52 139
957 Madara Elksne 3001 Cipariņi S165 SZ3 00:01:52 182
958 Madara Ozola 3201 Saldus Boksa klubs S166 SZ3 00:01:52 182
959 Matīss Kalniņš 4011 ĀTRAIS TORŅU SERVISS V793 VZ3 00:01:52 139
960 Raimonds Spēks 3801 KROKUS V794 VZ3 00:01:52 139
961 Rihards Pulkstenis 3448 V795 VZ3 00:01:52 139
962 Rolands Millers 3241 V796 VZ3 00:01:52 139
963 Sandis Dzērve 3607 V797 VZ3 00:01:52 139
964 Vitālijs Jakovļevs 6047 www.endo.lv V798 VL2 00:01:52 139
965 Zanda Kārkliņa 5373 Baldones skriešanas komanda S167 SB3 00:01:52 182
966 Aija Melezere 5355 VSK Noskrien S168 SB2 00:01:53 181
967 Ansis Kuplis 4100 WWW.RUNNING.LV V799 VZ3 00:01:53 138
968 Dace Jukuma 4015 S169 SZ3 00:01:53 181
969 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3096 VSK Noskrien S170 SZ3 00:01:53 181
970 Edijs Ramiņš 5251 Sece V800 VB3 00:01:53 138
971 Egita Uzule 5470 SALDUS BOKSA KLUBS S171 SB3 00:01:53 181
972 Erlands Krivāns 4167 V801 VZ3 00:01:53 138
973 Ieva Zahare 3463 S172 SZ3 00:01:53 181
974 Ilze Ozola 3605 Matison's runer club S173 SZ3 00:01:53 181
975 Inga Ziediņa 3902 Maratona klubs S174 SZ3 00:01:53 181
976 Ingija Cēbere 3813 Saldus Boksa klubs S175 SZ3 00:01:53 181
977 Ingus Pērkons 3567 AMSERV TEAM V802 VZ3 00:01:53 138
978 Intars Červinskis 3395 Smaids A zobārstniecība V803 VZ3 00:01:53 138
979 Iveta Belousova 5308 S176 SB3 00:01:53 181
980 Jānis Kaimiņš 3601 OGRE V804 VZ3 00:01:53 138
981 Jekabs Kalnajs 5200 Interesantais Kaspars V805 VB2 00:01:53 138
982 Lenārs Zeihmanis 3421 RECK V806 VZ3 00:01:53 138
983 Lita Dzelme 5055 S177 SB3 00:01:53 181
984 Mārtiņš Grundmanis 3210 Kurzemes Katls V807 VZ3 00:01:53 138
985 Mikus Salcēvičs 3026 Evo V808 VZ3 00:01:53 138
986 Raitis Smirnovs 3750 RaceDog Latvia V809 VZ3 00:01:53 138
987 Romāns Koškins 6129 V810 VL3 00:01:53 138
988 Sanita Ivanova 5118 S178 SB2 00:01:53 181
989 Toms Janušs 3113 V811 VZ2 00:01:53 138
990 Vitālijs Fisenkovs 4064 Lacerta Running Team V812 VZ3 00:01:53 138
991 Zane Lulle-Ertmane 3947 Swedbank S179 SZ3 00:01:53 181
992 Alvis Lepiksons 5236 Auseklis IK V813 VB3 00:01:54 137
993 Andris Šumskihs 5352 Lynxdojo V814 VB2 00:01:54 137
994 Baiba Juhno 3343 S180 SZ3 00:01:54 179
995 Edgars Blūms 3055 Rush B V815 VZ3 00:01:54 137
996 Gints Buraks 13069 Rīgas satiksme / Arodbiedrība V816 VZ3 00:01:54 137
997 Igors Mahmudovs 3481 HAVI Logistics V817 VZ3 00:01:54 137
998 Ilva Kārkliņa 6226 SPORTLAND S181 SL3 00:01:54 179
999 Ilze Baumane 5467 S182 SB3 00:01:54 179
1000 Indulis Ķerus 3221 V818 VZ3 00:01:54 137
1001 Jānis Lapsiņš 3914 x99/Slīterāni V819 VZ3 00:01:54 137
1002 Laila Rozīte 5426 VSK Noskrien S183 SB2 00:01:54 179
1003 Mārtiņš Vološčuks 3263 SK Katrīna V820 VZ3 00:01:54 137
1004 Miks Locis 3032 Lynxdojo V821 VZ3 00:01:54 137
1005 Miks Užulis 5436 abavaslaivas.lv V822 VB2 00:01:54 137
1006 Raivis Ragainis 3788 Lūša pēdās V823 VZ3 00:01:54 137
1007 Ralfs Eglītis 4052 Lūša pēdās V824 VZ1 00:01:54 137
1008 Viesturs Misiņš 3043 V825 VZ3 00:01:54 137
1009 Edgars Kirhners 3316 V826 VZ3 00:01:55 136
1010 Edgars Šelders 3524 V827 VZ3 00:01:55 136
1011 Georgijs Volodins 3190 V828 VZ2 00:01:55 136
1012 Ivars Timko 3503 V829 VZ3 00:01:55 136
1013 Iveta Šķiņķe 3290 adidas Runners | Riga S184 SZ3 00:01:55 177
1014 Jānis Maurs 3518 V830 VZ3 00:01:55 136
1015 Jānis Varslavāns 3378 V831 VZ3 00:01:55 136
1016 Māris Strazdiņš 5270 STRAZDIŅI V832 VB3 00:01:55 136
1017 Mihails Kudrjaševs 6060 Fizmati V833 VL3 00:01:55 136
1018 Monika Sarva 3410 S185 SZ3 00:01:55 177
1019 Richard Bradley 13022 V834 VZ3 00:01:55 136
1020 Tomass Mazurs 3121 V835 VZ1 00:01:55 136
1021 Uldis Kirtovskis 6181 Izturība V836 VL4 00:01:55 136
1022 Džiugas Juozapaitis 6143 Neko trail runners V837 VL2 00:01:56 134
1023 Edgars Krastiņš 3085 V838 VZ3 00:01:56 134
1024 Ingus Bāliņš 3751 DeLaval V839 VZ3 00:01:56 134
1025 Jana Puze 6018 Jaunmārupe skrien! S186 SL2 00:01:56 176
1026 Jānis Deksnis 5425 Swedbank V840 VB2 00:01:56 134
1027 Jānis Radziņš 15018 VSK Noskrien V841 VB2 00:01:56 134
1028 Kristīna Novikova 3409 Swedbank S187 SZ3 00:01:56 176
1029 Kristīne Mergina 3748 S188 SZ3 00:01:56 176
1030 Kristīne Urtāne 3911 S189 SZ3 00:01:56 176
1031 Lauma Rudzīte 3701 VFK Staldzene/VENDEN S190 SZ3 00:01:56 176
1032 MĀris EliŅŠ 3721 V842 VZ3 00:01:56 134
1033 Nauris Pļaviņš 5124 AkmensDizains.lv V843 VB2 00:01:56 134
1034 Pauls Vītols 15015 V844 VB2 00:01:56 134
1035 Roberts Kaufiņš 3438 V845 VZ3 00:01:56 134
1036 Sanda Terela 3784 S191 SZ3 00:01:56 176
1037 Vilnis Brakovskis 6029 Wood ART.LV V846 VL3 00:01:56 134
1038 Aigars Kājiņš 3002 AK V847 VZ3 00:01:57 133
1039 Aivars Ābols 5258 MADONA V848 VB4 00:01:57 133
1040 Andris Vanags 13013 V849 VZ3 00:01:57 133
1041 Anete EliŅa 3720 S192 SZ3 00:01:57 174
1042 Armands Beitiks 6068 Līgatne var! V850 VL2 00:01:57 133
1043 Arnis Sloka 3407 Swedbank V851 VZ3 00:01:57 133
1044 Dārta Otomere 3508 S193 SZ3 00:01:57 174
1045 Dita Zaharova 5401 S194 SB2 00:01:57 174
1046 Dzintra Kārkliņa 3242 S195 SZ3 00:01:57 174
1047 Egija Dreimane 4024 S196 SZ3 00:01:57 174
1048 Ērika Urtāne 5345 Lūša pēdās S197 SB2 00:01:57 174
1049 Ieva Tabore 3309 Skriešanas akadēmija S198 SZ3 00:01:57 174
1050 Ieviņa Gaiziņa 6126 VSK Noskrien S199 SL3 00:01:57 174
1051 Ilze Biģele 3010 S200 SZ3 00:01:57 174
1052 Janeks Briedis 3237 V852 VZ3 00:01:57 133
1053 Jānis Lācis 4103 V853 VZ3 00:01:57 133
1054 Jānis Rozenbergs 5394 V854 VB2 00:01:57 133
1055 Jānis Vēveris 3152 V855 VZ3 00:01:57 133
1056 Kārlis Rupenheits 3521 V856 VZ3 00:01:57 133
1057 Līga Bitmane 13025 S201 SZ3 00:01:57 174
1058 Mārcis Kārkliņš 3629 Sasodīti labs Grāmatvedis! V857 VZ3 00:01:57 133
1059 Normunds Langins 4033 VSK Noskrien V858 VZ3 00:01:57 133
1060 Olga Daņilova 3860 Baldones skriešanas komanda S202 SZ3 00:01:57 174
1061 Oskars Blaus 13000 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V859 VZ3 00:01:57 133
1062 Raivita Birkentāla 3840 Talsu pauguraines Zaķi S203 SZ3 00:01:57 174
1063 Toms Ābeltiņš 3663 Salaspils V860 VZ3 00:01:57 133
1064 Deniss Arseņins 3849 Luminor V861 VZ3 00:01:58 132
1065 Gints Berņikovs - Bondars 3418 V862 VZ3 00:01:58 132
1066 Gundega Seile 3681 S204 SZ3 00:01:58 173
1067 Inga Sīle 3437 Studenšu korporācija Imeria S205 SZ3 00:01:58 173
1068 Ivars Kore 3541 V863 VZ3 00:01:58 132
1069 Jānis Kalniņš 6057 VSK Noskrien V864 VL3 00:01:58 132
1070 Linda Žukovska 3227 DNB Service Center S206 SZ3 00:01:58 173
1071 Mārtiņš Kuikulītis 4196 V865 VZ3 00:01:58 132
1072 Viktorija Capa 4091 SPORTLAND S207 SZ2 00:01:58 173
1073 Aiga Turčina 4097 SPORTLAND S208 SZ2 00:01:59 171
1074 Aļģirts Valužis 5403 Priekules veloklubs V866 VB3 00:01:59 131
1075 Aļona Dobele 3634 Zoorbagan S209 SZ3 00:01:59 171
1076 Anda Ozoliņa 3426 S210 SZ3 00:01:59 171
1077 Anete Pažusa 3094 S211 SZ3 00:01:59 171
1078 Artūrs Kadiķis 3323 V867 VZ3 00:01:59 131
1079 Braijens StaŠkeviČs 4088 Eugesta un Partneri V868 VZ2 00:01:59 131
1080 Dzintars Kriķis 3542 Labo sajūtu kolekcionārs V869 VZ3 00:01:59 131
1081 Elena Suveizda 4177 S212 SZ3 00:01:59 171
1082 Elīna Frīzendorfa 5443 NRC Rīga S213 SB2 00:01:59 171
1083 Hugo Jermaks 13049 V870 VZ1 00:01:59 131
1084 Iveta Bērziņa 3712 adidas Runners RIGA S214 SZ3 00:01:59 171
1085 Katrīna Levāne 3254 Engures sportam S215 SZ2 00:01:59 171
1086 Krists Pakulis 3858 Dobele V871 VZ3 00:01:59 131
1087 Lauris Zilveris 5211 Pīļtēviņa pārgājiens V872 VB2 00:01:59 131
1088 Normunds Greiškāns 3576 V873 VZ3 00:01:59 131
1089 Patrīcija Keita Krumberga 3059 Līkā kalna rambātāji S216 SZ2 00:01:59 171
1090 Uldis Jurgensons 13078 Gjensidige V874 VZ3 00:01:59 131
1091 Valters Babris 3294 MADONA V875 VZ3 00:01:59 131
1092 Vilnis Vitkovskis 3396 V876 VZ3 00:01:59 131
1093 Vladislavs Rodzevičs 3894 Maratona klubs V877 VZ3 00:01:59 131
1094 Zelma Preciniece 3707 S217 SZ3 00:01:59 171
1095 Agnese Kokoreviča 3869 Madona S218 SZ3 00:02:00 170
1096 Anastasija Rjabuha 6243 S219 SL2 00:02:00 170
1097 Ansis Gornavs 3295 Team Kažemāka/Train2WinLv V878 VZ3 00:02:00 130
1098 Dace Stīpniece 6228 Izturība S220 SL3 00:02:00 170
1099 Didzis Dobelis 3774 V879 VZ3 00:02:00 130
1100 Haralds Pūce 4178 Madona V880 VZ3 00:02:00 130
1101 Ieva Baldiņa-Brūklīte 3232 S221 SZ3 00:02:00 170
1102 Janeks Bauers 5447 OK KO V881 VB3 00:02:00 130
1103 Jānis Vītiņš 3557 V.V.V. V882 VZ3 00:02:00 130
1104 Juris Aigars Āboliņš 5397 V883 VB3 00:02:00 130
1105 Krišs Borītis 3103 B klase V884 VZ3 00:02:00 130
1106 Laine Kuzmane 5011 S222 SB2 00:02:00 170
1107 Natālija Treulande 6012 VSK Noskrien S223 SL2 00:02:00 170
1108 Raimonds Bondars 4050 HUS.LV Eco Houses V885 VZ3 00:02:00 130
1109 Ralfs Miļušis 3330 V886 VZ3 00:02:00 130
1110 Sanita Kolna 4009 Madona S224 SZ3 00:02:00 170
1111 Uldis Galdiņš 4170 LabaDaba V887 VZ3 00:02:00 130
1112 Valdis Meirēns 3147 V888 VZ3 00:02:00 130
1113 Viktors Artamonovs 4151 AUTO KADA V889 VZ3 00:02:00 130
1114 Aija Rogāle 5323 KROKUS S225 SB3 00:02:01 169
1115 Aija Sirmā 3445 S226 SZ3 00:02:01 169
1116 Aivars Beldavs 3925 V890 VZ3 00:02:01 129
1117 Andris Bērziņš 5198 SK Dzērvene II V891 VB3 00:02:01 129
1118 Andris Rozentāls 3164 AR V892 VZ3 00:02:01 129
1119 Evita Pauriņa 3348 S227 SZ3 00:02:01 169
1120 Evita Riekstiņa 5003 S228 SB2 00:02:01 169
1121 Harijs Heislers 16004 V893 VL2 00:02:01 129
1122 Ieva Zemarāja 3724 S229 SZ3 00:02:01 169
1123 Ilgonis Apfelbaums 5277 Matisons Runner's Club V894 VB4 00:02:01 129
1124 Intars Rudītis 3893 Maratona klubs V895 VZ3 00:02:01 129
1125 Konstantin Praksin 4198 V896 VZ3 00:02:01 129
1126 Kristiāna Aksenoka 4008 S230 SZ2 00:02:01 169
1127 Kristīne Balanasa 3563 Virsotne/MARMOT S231 SZ3 00:02:01 169
1128 Linda Loce 5013 Lynxdojo S232 SB2 00:02:01 169
1129 Māris Logins 4065 V897 VZ3 00:02:01 129
1130 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3547 STRAZDIŅI V898 VZ1 00:02:01 129
1131 Mārtiņš Bankovskis 3770 V899 VZ3 00:02:01 129
1132 Normunds Čanižs 4156 V900 VZ3 00:02:01 129
1133 Oļģerts Jēgers 4110 Liepkalni V901 VZ2 00:02:01 129
1134 Reinis Zolnerovics 3556 V902 VZ2 00:02:01 129
1135 Sabīne Valtere 3328 S233 SZ3 00:02:01 169
1136 Silvestrs Kluburs 3908 Rolling V903 VZ3 00:02:01 129
1137 Uldis Apsītis 15012 Fjord Software V904 VB3 00:02:01 129
1138 Valerie Hearn 4213 S234 SZ2 00:02:01 169
1139 Valters Semjonovs 3339 V905 VZ2 00:02:01 129
1140 Edvīns Elksnītis 13063 Daugavpils runners V906 VZ3 00:02:01 129
1141 Agnese Klints 3056 Rush B S235 SZ3 00:02:02 167
1142 Aigars Bergs 4205 V907 VZ3 00:02:02 128
1143 Andris Cibiņš 3565 V908 VZ3 00:02:02 128
1144 Andris Dimants 5206 V909 VB2 00:02:02 128
1145 Benita Vilciņa 3714 S236 SZ3 00:02:02 167
1146 Daiga Greiškāne 6114 VSK Noskrien S237 SL3 00:02:02 167
1147 Dāniels Ziemelis 3269 Ašās kājas ZID V910 VZ1 00:02:02 128
1148 Edgars Bikse 3305 Latvijas Finieris V911 VZ3 00:02:02 128
1149 Edgars Konušs 3692 V912 VZ3 00:02:02 128
1150 Elza Žumbure 4075 SPORTLAND S238 SZ3 00:02:02 167
1151 Erika Olberkyte 13010 S239 SZ2 00:02:02 167
1152 Guna Grosa 3310 S240 SZ3 00:02:02 167
1153 Ilze Runce 6121 S241 SL2 00:02:02 167
1154 Rūta Barone 3954 TRX CĒSIS S242 SZ3 00:02:02 167
1155 Sindijs Logins 3083 V913 VZ3 00:02:02 128
1156 Zane Tilta-Kūma 3239 S243 SZ3 00:02:02 167
1157 Aleksejs Bute 3691 V914 VZ3 00:02:03 127
1158 Anda Valtere 6155 S244 SL3 00:02:03 166
1159 Annabeth Bendix Nielsen 3394 S245 SZ2 00:02:03 166
1160 Armands Šaraks 3742 V915 VZ3 00:02:03 127
1161 Artūrs Kreišmanis 3387 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V916 VZ3 00:02:03 127
1162 Didzis Kirstuks 5337 V917 VB3 00:02:03 127
1163 Dina Alksne 5299 Kocēnu novads-1 S246 SB3 00:02:03 166
1164 Erlens Grunckis 5469 V918 VB3 00:02:03 127
1165 Ieva Upmace-Grīviņa 6137 Surikati S247 SL2 00:02:03 166
1166 Inese Jevsejčika 3886 Maratona klubs S248 SZ3 00:02:03 166
1167 Inese Pētersone 3979 Luminor S249 SZ3 00:02:03 166
1168 Jana Gutkina 5265 S250 SB2 00:02:03 166
1169 Jānis Sēkliņš 3050 V919 VZ3 00:02:03 127
1170 Jānis Šteinbergs 4099 SPORTLAND V920 VZ3 00:02:03 127
1171 Līga Kaspare 3398 S251 SZ3 00:02:03 166
1172 Lilita Ertmane 3289 S252 SZ3 00:02:03 166
1173 Madara Naumčika 3968 SPORTLAND S253 SZ2 00:02:03 166
1174 Raimonds Strauss 3223 V921 VZ2 00:02:03 127
1175 Ruta Virbule 4105 Ezerkauliņi S254 SZ3 00:02:03 166
1176 Samanta Krampe 4121 SS Arkādija S255 SZ2 00:02:03 166
1177 Sandra Gudēvica 3865 VSK Noskrien S256 SZ3 00:02:03 166
1178 Santa Kazaine 3689 LMT S257 SZ3 00:02:03 166
1179 Simona Ozola Ozoliņa 5035 S258 SB2 00:02:03 166
1180 Uldis Benhens 3831 Lyngson V922 VZ3 00:02:03 127
1181 Viktorija Maksimova 3381 S259 SZ3 00:02:03 166
1182 Zinta Simanoviča 5065 S260 SB2 00:02:03 166
1183 Agita Gritāne 5094 Biznesa parks ABAVA S261 SB3 00:02:04 165
1184 Agnese Zarīte 4045 S262 SZ3 00:02:04 165
1185 Artis Nigals 4142 V923 VZ3 00:02:04 126
1186 Diāna Barkanova 3012 AMdojo S263 SZ3 00:02:04 165
1187 Dmitrijs Minajevs 3185 EY V924 VZ3 00:02:04 126
1188 Edgars Mežvēvers 5071 V925 VB3 00:02:04 126
1189 Einārs Mednis 3540 Pabaso.lv V926 VZ3 00:02:04 126
1190 Eva Lapsiņa 3915 x99/Slīterāni S264 SZ3 00:02:04 165
1191 Guntis Zvilna 3106 Biznesa parks ABAVA V927 VZ3 00:02:04 126
1192 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres S265 SB2 00:02:04 165
1193 Jānis Krastiņš 3234 Traktorists V928 VZ3 00:02:04 126
1194 Jānis Sirmelis 3939 V929 VZ3 00:02:04 126
1195 Madara Puliņa 3929 Saldus Boksa klubs S266 SZ3 00:02:04 165
1196 Maija Visocka 3549 VSK Noskrien S267 SZ2 00:02:04 165
1197 Marika Toma 3928 Swedbank S268 SZ3 00:02:04 165
1198 Raimonds Švanks 3155 ATKAL JAUNS NAMS V930 VZ3 00:02:04 126
1199 Toms Bobrovskis 13073 Veikals MARATONS V931 VZ3 00:02:04 126
1200 Toms Rīts 3231 Draugiem Group V932 VZ3 00:02:04 126
1201 Viktors Pankratovs 4119 V933 VZ3 00:02:04 126
1202 Zane Alsberga 3320 Interesantais Kaspars S269 SZ2 00:02:04 165
1203 Zigmārs Mazulis 3693 V934 VZ3 00:02:04 126
1204 Agnija Zizlāne 5053 S270 SB2 00:02:05 163
1205 Aija Jekševica 4214 Ādaži S271 SZ3 00:02:05 163
1206 Aldis Voitenko 3424 V935 VZ3 00:02:05 125
1207 Amanda Ciguze 3713 S272 SZ2 00:02:05 163
1208 Anna Brokāne 5022 Solis Dabā S273 SB2 00:02:05 163
1209 Artūrs Cēsnieks 3160 Exigen Services Latvia #optimized4running V936 VZ3 00:02:05 125
1210 Dace Ancāne 5276 VENDEN S274 SB2 00:02:05 163
1211 Danute Fibiga-Daukšte 5067 S275 SB3 00:02:05 163
1212 Edgars Mucenieks 4146 V937 VZ3 00:02:05 125
1213 Edmunds Vanags 3881 V938 VZ3 00:02:05 125
1214 Ilze Catlakše 3804 EY S276 SZ3 00:02:05 163
1215 Juris Rukkalns 5340 Ragana V939 VB4 00:02:05 125
1216 Kārlis Ansons 3957 V940 VZ3 00:02:05 125
1217 Orians Anvari 13066 V941 VZ3 00:02:05 125
1218 Oskars Liukis 3365 Tikai Ciešanas V942 VZ3 00:02:05 125
1219 Rasma Pušpure 3782 S277 SZ3 00:02:05 163
1220 Reinis Graviņš 4083 SPORTLAND V943 VZ2 00:02:05 125
1221 Sandra Rocēna 5031 Izturība S278 SB3 00:02:05 163
1222 Svetlana Šanceva 4096 SPORTLAND S279 SZ3 00:02:05 163
1223 Zane Fricberga 5246 S280 SB2 00:02:05 163
1224 Baiba Zvirbule 3101 S281 SZ3 00:02:06 162
1225 Dace Tomsone 3673 Jaunmārupe skrien! S282 SZ3 00:02:06 162
1226 Daila Pastare 3998 S283 SZ3 00:02:06 162
1227 Diāna Elizabete Daukšte 3067 S284 SZ1 00:02:06 162
1228 Gunārs Slaide 5149 Baldones Lauvas V944 VB3 00:02:06 124
1229 Gvido Mušperts 16009 V945 VL3 00:02:06 124
1230 Ilze Goša 3879 Maratona klubs S285 SZ3 00:02:06 162
1231 Inese Macuka 3163 Lūša pēdās S286 SZ3 00:02:06 162
1232 Inguss Treiguts 4190 V946 VZ3 00:02:06 124
1233 Jānis Kaupers 13087 DPD V947 VZ3 00:02:06 124
1234 Kristīne Ķibilde 3488 LMT S287 SZ2 00:02:06 162
1235 Madara Vanaga 13056 S288 SZ3 00:02:06 162
1236 Mārtiņš Plivna 3625 V948 VZ3 00:02:06 124
1237 Oskars Bičkovs 3575 3D Running V949 VZ3 00:02:06 124
1238 Zane Galdiņa 5072 Smiling runner S289 SB2 00:02:06 162
1239 Agra Ieleja 3156 VSK Noskrien Divplākšņi S290 SZ3 00:02:07 161
1240 Andris Jurgenbergs 3631 YUASA V950 VZ3 00:02:07 123
1241 Dace Keirāne 5321 S291 SB2 00:02:07 161
1242 Dmitrijs Todorovs 3926 V951 VZ3 00:02:07 123
1243 Edgars Kārklis 6152 V952 VL2 00:02:07 123
1244 Edvīns Znotiņš 3818 Royal Canin V953 VZ3 00:02:07 123
1245 Evija Šveca 3933 EKO O S292 SZ3 00:02:07 161
1246 Gunta Brazauska 5320 S293 SB2 00:02:07 161
1247 Ieva Leitlande 4046 VSK "Burkānciems & Co" S294 SZ3 00:02:07 161
1248 Ilze Olšteina 4183 Žurnals SANTA S295 SZ3 00:02:07 161
1249 Laura Priedīte 3875 S296 SZ3 00:02:07 161
1250 Līga Alksne 5406 SPORTLAND S297 SB2 00:02:07 161
1251 Linda Brokāne 5221 Olainfarm S298 SB2 00:02:07 161
1252 Māris Melderis 13068 V954 VZ3 00:02:07 123
1253 Ņikita Mogiļins 5429 2 DbL V955 VBJ 00:02:07 123
1254 Oskars Silkalns 4039 V956 VZ3 00:02:07 123
1255 Sabine Oleškevica 13015 Mg.3 S299 SZ3 00:02:07 161
1256 Viktors Koziorovs 3338 Trakās Vāveres un Rieksti V957 VZ3 00:02:07 123
1257 Agnese Katlapa 3480 Studenšu korporācija Imeria S300 SZ3 00:02:08 159
1258 Dzintars Boldāns 3777 DzSK Lokomotīve V958 VZ3 00:02:08 122
1259 Edgars Marcinkevičs 3528 V959 VZ3 00:02:08 122
1260 Evita Biezmane 6081 S301 SL2 00:02:08 159
1261 Gunta Kalniņa 3084 S302 SZ3 00:02:08 159
1262 Guntis Domburs 3382 Individual V960 VZ3 00:02:08 122
1263 Igors Mihaļevs 3172 Jēkabpils V961 VZ3 00:02:08 122
1264 Ilze Galvina 3291 S303 SZ3 00:02:08 159
1265 Imants Ločmelis 6023 Nūjo ar vēju V962 VL4 00:02:08 122
1266 Inese Leinasare 3587 S304 SZ3 00:02:08 159
1267 Inese Tīģere 4026 S305 SZ3 00:02:08 159
1268 Jānis Riekstiņš 3023 V963 VZ3 00:02:08 122
1269 Kristiāna Rode 4053 Egļzivs S306 SZ2 00:02:08 159
1270 Kristīne Antoņeviča 3509 S307 SZ3 00:02:08 159
1271 Kristīne Kuduma 3553 S308 SZ3 00:02:08 159
1272 Liene Buldere 3466 S309 SZ3 00:02:08 159
1273 Liene Labsvīra 3116 Siguldas Maratona klubs S310 SZ3 00:02:08 159
1274 Linda Kačerovska 4186 S311 SZ3 00:02:08 159
1275 Normunds Liepiņš 3585 Venden V964 VZ3 00:02:08 122
1276 Roberts Sproģis 4101 V965 VZ3 00:02:08 122
1277 Vilmārs Mangalis 3054 Pēdējā Elpa V966 VZ3 00:02:08 122
1278 Zane Priede 13045 S312 SZ3 00:02:08 159
1279 Aiva Kukmilka 3219 S313 SZ3 00:02:09 158
1280 Evita Taurene 3191 GULBENE S314 SZ3 00:02:09 158
1281 Helmuts Vilgerts 4209 DPD V967 VZ2 00:02:09 121
1282 Ieva Tāle-Stangute 5374 Baldones skriešanas komanda S315 SB2 00:02:09 158
1283 Ilze Stukule 5032 SK Katrīna/Kuldīga S316 SB4 00:02:09 158
1284 Inga Miezīte 3341 TRXCēsis S317 SZ3 00:02:09 158
1285 Inga Pūcīte 3897 S318 SZ3 00:02:09 158
1286 Ivars Damroze 3266 Patria Sportland V968 VZ3 00:02:09 121
1287 Lauma Muceniece 5335 S319 SB2 00:02:09 158
1288 Maija Putāne 3577 S320 SZ3 00:02:09 158
1289 Pavels Kirilovskis 3100 Zoorbagan V969 VZ3 00:02:09 121
1290 Péreris Antonovs 13082 V970 VZ3 00:02:09 121
1291 Raimonda Kalniņa 5390 S321 SB2 00:02:09 158
1292 Raitis Kaucis 5476 Gagapay V971 VB2 00:02:09 121
1293 Santa Bērziņa 3377 S322 SZ3 00:02:09 158
1294 Veronika Buhalova 5043 S323 SB2 00:02:09 158
1295 Ainars Klavins 3589 Venden V972 VZ3 00:02:10 120
1296 Diāna Gavare 4126 Gjensidige S324 SZ3 00:02:10 157
1297 Edgars Fortiņš 13077 Vāveres kosmosā V973 VZ3 00:02:10 120
1298 Edgars Velce 4194 V974 VZ3 00:02:10 120
1299 Elīza Astra Vectirāne 3020 S325 SZ2 00:02:10 157
1300 Gunārs Grundštoks 5148 VSK Noskrien / PaBaso.lv V975 VB2 00:02:10 120
1301 Imants Zaķis 5444 CDT V976 VB3 00:02:10 120
1302 Ingars Šakalis 6036 VSK Noskrien V977 VL2 00:02:10 120
1303 Irēna Gedroviča 3039 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S326 SZ3 00:02:10 157
1304 Jānis Zemturis 5214 V978 VB4 00:02:10 120
1305 Kristīne Sekace 4078 Kustību telpa S327 SZ3 00:02:10 157
1306 Lauris Meiers 5296 VENDEN V979 VB3 00:02:10 120
1307 Lelde Vancoviča 3279 Nūjo vesels S328 SZ3 00:02:10 157
1308 Māris Šūpols 5208 VSK Noskrien / SVK Madona V980 VB3 00:02:10 120
1309 Marta Klaucāne 3469 Swedbank S329 SZ3 00:02:10 157
1310 Olafs Smiltnieks 5220 Olainfarm V981 VB3 00:02:10 120
1311 Oskars Radzis 4109 V982 VZ2 00:02:10 120
1312 Saulis Skabeiķis 3066 Asics V983 VZ3 00:02:10 120
1313 Zanda Kokarēviča 3611 Swedbank S330 SZ3 00:02:10 157
1314 Agnese Zīmele 3532 SK Tērauds S331 SZ3 00:02:11 156
1315 Andžejs Čerņavskis 3258 V984 VZ3 00:02:11 119
1316 Baiba Zaksa 3694 ind. V985 VZ3 00:02:11 119
1317 Elīna Atmata Backman 3682 S332 SZ3 00:02:11 156
1318 Ilze Pelēce 3173 S333 SZ3 00:02:11 156
1319 Kalvis Silgals 6085 Surikati/NFS V986 VL2 00:02:11 119
1320 Katrīna Kalnaraupa 3987 DiVi ZaĶi S334 SZ2 00:02:11 156
1321 Kristīne Ķēniņa 5291 VSK Noskrien S335 SB2 00:02:11 156
1322 Laine Daktere 3342 S336 SZ3 00:02:11 156
1323 Linda Bērziņa 3812 Saldus Boksa klubs S337 SZ3 00:02:11 156
1324 Lita Marauska 3740 SK Katrīna S338 SZ3 00:02:11 156
1325 Maija Olšteina 5478 Izdevniecība "Santa" S339 SBJ 00:02:11 156
1326 Māris Dambis 3079 INSALVO V987 VZ3 00:02:11 119
1327 Marta Lauva 13080 S340 SZ3 00:02:11 156
1328 Mārtiņš Krūklis 5166 V988 VB2 00:02:11 119
1329 Roberts Jačmenkins 3162 Exigen Services Latvia #optimized4running V989 VZ3 00:02:11 119
1330 Sandijs Martinovs 3927 Clean R V990 VZ3 00:02:11 119
1331 Simona Laura Kozlovska 3959 S341 SZ2 00:02:11 156
1332 Zita Ozoliņa 3803 EY S342 SZ3 00:02:11 156
1333 Daiga Vilkaste 6049 S343 SL3 00:02:12 155
1334 Dina Zūdiņa 3728 S344 SZ3 00:02:12 155
1335 Ēriks Liepiņš 4195 V991 VZ3 00:02:12 118
1336 Evita Zemlīte 3832 Siguldas Maratona klubs S345 SZ3 00:02:12 155
1337 Gints Fjodorovs 3638 AMSERV TEAM V992 VZ3 00:02:12 118
1338 Ieva Grīnberga 3696 Sanctimony S346 SZ3 00:02:12 155
1339 Ilze Volfa-Kirilova 3627 Swedbank S347 SZ3 00:02:12 155
1340 Inguna Eglīte 15010 TRXCēsis S348 SB3 00:02:12 155
1341 Jānis Marčinkus 6088 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V993 VL4 00:02:12 118
1342 Jurģis Ķikulis 4049 V994 VZ3 00:02:12 118
1343 Kristīne Rūja 3132 Team Kažemāka/Train2WinLv S349 SZ3 00:02:12 155
1344 Laura Kalēja 5232 S350 SBJ 00:02:12 155
1345 Līga Rukšāne 6028 S351 SL2 00:02:12 155
1346 Linda Lūse 3315 S352 SZ3 00:02:12 155
1347 Līva Romanova 3225 DNB Service Center S353 SZ3 00:02:12 155
1348 Maksims Mogiļins 5428 2 DbL V995 VB3 00:02:12 118
1349 Mihails Sidorenko 3975 V996 VZ3 00:02:12 118
1350 Oskars Īle 4160 ATEA V997 VZ3 00:02:12 118
1351 Rolands Šusts 4138 V998 VZ3 00:02:12 118
1352 Sanita Migleniece 3543 S354 SZ3 00:02:12 155
1353 Sanita Sparāne 4181 SPORTLAND S355 SZ3 00:02:12 155
1354 Vents Strautmanis 3200 V999 VZ3 00:02:12 118
1355 Zane Dzērve 3455 VSK Noskrien S356 SZ3 00:02:12 155
1356 Agnese Kundziņa 5290 S357 SB2 00:02:13 153
1357 Agris Baltmanis 3613 Sporta Klubs Panatta V1000 VZ3 00:02:13 117
1358 Aira Semjonova 3336 S358 SZ3 00:02:13 153
1359 Alise Trukšane 13014 Mg.3 S359 SZ3 00:02:13 153
1360 Anete Riekstiņa 4182 SPORTLAND S360 SZ3 00:02:13 153
1361 Antra Lukševica 5272 VSK Noskrien S361 SB2 00:02:13 153
1362 Astra Zaļuma 3791 VFK Staldzene S362 SZ3 00:02:13 153
1363 Dace Blūma 6159 vecais kazlēns 354 S363 SL2 00:02:13 153
1364 Dace Skrastiņa 5264 Talsu pauguraines Zaķi S364 SB3 00:02:13 153
1365 Ieva Marta Gintere 3329 S365 SZ2 00:02:13 153
1366 Ivo Vaicis 6144 V1001 VL2 00:02:13 117
1367 Jana Kaļagina 4220 S366 SZ3 00:02:13 153
1368 Kintija Celmiņa 4090 SPORTLAND S367 SZ2 00:02:13 153
1369 Marta Teko 3332 S368 SZ3 00:02:13 153
1370 Nelda Neilande 5262 S369 SBJ 00:02:13 153
1371 Sabīne Opeņhovska 6034 S370 SL2 00:02:13 153
1372 Sanita Kalniņa 4019 S371 SZ3 00:02:13 153
1373 Zane Dāvidsone 3520 S372 SZ3 00:02:13 153
1374 Zane Šadrina 4108 S373 SZ3 00:02:13 153
1375 Anete Bruževica 3853 Luminor S374 SZ3 00:02:14 152
1376 Atis Poga 4030 mammadaba V1002 VZ3 00:02:14 116
1377 Baiba Kviese 4187 S375 SZ3 00:02:14 152
1378 Dans Buhrots 3423 V1003 VZ2 00:02:14 116
1379 Darja Damroze 6118 Damroze Family S376 SL2 00:02:14 152
1380 Egija Gauja 3862 Baldones skriešanas komanda S377 SZ3 00:02:14 152
1381 Elīna Reire 4133 SPORTLAND S378 SZ2 00:02:14 152
1382 Ilze Miķelsone 4017 S379 SZ3 00:02:14 152
1383 Iveta Čopa 3403 S380 SZ3 00:02:14 152
1384 Ivo Kleins 3131 Ķesterciems I Engures sportam V1004 VZ3 00:02:14 116
1385 Jānis Zaļais 5197 V1005 VB2 00:02:14 116
1386 Juris Gaidelis 3878 Maratona klubs V1006 VZ3 00:02:14 116
1387 Juris Opeņhovskis 6035 V1007 VL2 00:02:14 116
1388 Krista Bome 13071 S381 SZ3 00:02:14 152
1389 Kristaps Miķelsons 4016 V1008 VZ3 00:02:14 116
1390 Laura Riekstiņa- Zauska 3361 Mangusti S382 SZ3 00:02:14 152
1391 Liene Kalniņa 3462 SKRIENAM KOPĀ S383 SZ3 00:02:14 152
1392 Mārtiņš Dzelmītis 5190 V1009 VB2 00:02:14 116
1393 Paula Pakule 13048 Sporta klubs. Wendi S384 SZ2 00:02:14 152
1394 Sabīne Eglīte 5324 Jāņkalni S385 SB2 00:02:14 152
1395 Sandra Krasucka 13089 S386 SZ3 00:02:14 152
1396 Sandra Stonkus 3984 Luminor S387 SZ3 00:02:14 152
1397 Tatjana Vološčuka 3535 S388 SZ3 00:02:14 152
1398 Aiga Vīdmane 6146 S389 SL3 00:02:15 151
1399 Aivika Ulanova 3848 S390 SZ3 00:02:15 151
1400 Arvis Birkmanis 3092 DEAC V1010 VZ3 00:02:15 116
1401 Dainis Pīlācis 5378 V1011 VB2 00:02:15 116
1402 Elīna Drēziņa 5187 Maxima Latvija S391 SB2 00:02:15 151
1403 Ieva Rukšāne 3738 S392 SZ3 00:02:15 151
1404 Jūlija Kaibeļeva 3883 Maratona klubs S393 SZ3 00:02:15 151
1405 Līga Ganiņa 5030 S394 SB2 00:02:15 151
1406 Mārtiņš Puriņš 5008 V1012 VB2 00:02:15 116
1407 Oksana Kirilova 5368 Luminor S395 SB2 00:02:15 151
1408 Undīne Dance 4185 Tikai Ciešanas S396 SZ3 00:02:15 151
1409 Zane Visendorfa 3966 SPORTLAND S397 SZ3 00:02:15 151
1410 Dace Vilgerte 4208 DPD S398 SZ3 00:02:16 150
1411 Dainis Driņķis 5113 DzSK Lokomotīve V1013 VB3 00:02:16 115
1412 Gundega Fokina 13020 S399 SZ3 00:02:16 150
1413 Ilze Zvīdriņa 3107 S400 SZ3 00:02:16 150
1414 Iveta Kaverska 4172 SPORTLAND S401 SZ3 00:02:16 150
1415 Jānis Blaževičs 4005 SK ''Pannata'' V1014 VZ3 00:02:16 115
1416 Laura Valaine 3419 S402 SZ3 00:02:16 150
1417 Linda Berzina 5263 S403 SB2 00:02:16 150
1418 Linda Pavļuta 5474 LV100 S404 SB2 00:02:16 150
1419 Rinalds Puķe 4079 SPORTLAND V1015 VZ3 00:02:16 115
1420 Santa Gaile 3161 Exigen Services Latvia #optimized4running S405 SZ3 00:02:16 150
1421 Zane Kučinska 4211 DPD S406 SZ3 00:02:16 150
1422 Aigars Skrastiņš 4115 B.XC.S V1016 VZ3 00:02:17 114
1423 Aiva Klepere 5287 Ziemeļkurzeme OK S407 SB2 00:02:17 149
1424 Daiga Šilkova 3441 S408 SZ3 00:02:17 149
1425 Edgars Lapiņš 6084 Accenture Latvia V1017 VL2 00:02:17 114
1426 Ilze Kumpiņa 3126 S409 SZ3 00:02:17 149
1427 Iveta Krūmiņa 3640 Swedbank S410 SZ3 00:02:17 149
1428 Ivo Pušņins 3727 V1018 VZ3 00:02:17 114
1429 Jānis Birģelis 5045 V1019 VB3 00:02:17 114
1430 Madars Tukris 13088 EY V1020 VZ2 00:02:17 114
1431 Marta Dedze 3286 PULSAR S411 SZ3 00:02:17 149
1432 Mārtinš Grasis 3345 V1021 VZ3 00:02:17 114
1433 Mārtiņš Veseris 3157 V1022 VZ3 00:02:17 114
1434 Romans Cvetkovs 15028 V1023 VB2 00:02:17 114
1435 Sandra Stūrīte 3311 S412 SZ3 00:02:17 149
1436 Agnese Kalēja 3842 S413 SZ2 00:02:18 148
1437 Aigars Bērziņš 3702 V1024 VZ3 00:02:18 113
1438 Antra Kanušniece 3756 S414 SZ3 00:02:18 148
1439 Gatis Grandāns 3458 V1025 VZ3 00:02:18 113
1440 Ieva Lorence 3319 S415 SZ3 00:02:18 148
1441 Ilona Bēmere 3861 Baldones skriešanas komanda S416 SZ3 00:02:18 148
1442 Ilze Orinska 3977 S417 SZ3 00:02:18 148
1443 Jānis Pinka 13058 0 V1026 VZ3 00:02:18 113
1444 Juris Līpacis 3123 V1027 VZ3 00:02:18 113
1445 Kerija Zentele 3506 S418 SZ2 00:02:18 148
1446 Krista Kupča 3293 MADONA S419 SZ3 00:02:18 148
1447 Kristaps Ziediņš 4212 V1028 VZ3 00:02:18 113
1448 Līga Briža 5418 Luminor S420 SB2 00:02:18 148
1449 Linda Reinvalde 3080 LAIMrade S421 SZ3 00:02:18 148
1450 Maija Ziediņa-Brigmane 4003 S422 SZ3 00:02:18 148
1451 Mārtiņš Plonis 3436 V1029 VZ3 00:02:18 113
1452 Nora Vrubļevska 5386 Surikati S423 SB2 00:02:18 148
1453 Raivis Rāviņš 6170 RR V1030 VL2 00:02:18 113
1454 Reinis Rasa 6253 V1031 VL3 00:02:18 113
1455 Santa Birģele 5018 S424 SB2 00:02:18 148
1456 Sofija Vahramejeva 3633 S425 SZ2 00:02:18 148
1457 Svetlana Maskaļa 3887 Maratona klubs S426 SZ3 00:02:18 148
1458 Viktorija Raubiško 4025 Swedbank S427 SZ3 00:02:18 148
1459 Andris Riekstiņš 3597 V1032 VZ3 00:02:19 112
1460 Dace Kļava 4085 SPORTLAND S428 SZ3 00:02:19 147
1461 Dāvis Bakanausks 13029 AM FOREST V1033 VZ2 00:02:19 112
1462 Gaitis Rūdulis 3420 Rūdulīši :-) V1034 VZ3 00:02:19 112
1463 Inga Dreimane 5230 S429 SB2 00:02:19 147
1464 Jānis Kalendarovs 3370 V1035 VZ3 00:02:19 112
1465 Kristiāna Lauberte 3971 S430 SZ3 00:02:19 147
1466 Kristīne Krūmiņa 3545 Sporta halle S431 SZ3 00:02:19 147
1467 Līga Barovska 3679 Ražots Latvijā S432 SZ3 00:02:19 147
1468 Linda Grīnberga 3159 S433 SZ3 00:02:19 147
1469 Maija Ceruka 3558 Mežmalas S434 SZ2 00:02:19 147
1470 Olga Cauna 4018 Keksi S435 SZ3 00:02:19 147
1471 Oskars Gailītis 13017 Koka Centrs V1036 VZ3 00:02:19 112
1472 Sandris Linkums 3637 V1037 VZ3 00:02:19 112
1473 Aleksandrs Naumenko 5120 V1038 VB4 00:02:20 111
1474 Guntis Šīmanis 4118 V1039 VZ3 00:02:20 111
1475 Inga Vaļska 5212 TRX Cēsis S436 SB3 00:02:20 146
1476 Justine Zekante 3912 S437 SZ2 00:02:20 146
1477 Laila Ceika 5064 S438 SB4 00:02:20 146
1478 Ligita Saulīte 3166 S439 SZ3 00:02:20 146
1479 Linda Kubiloviča 5079 Nūjo ar vēju S440 SB3 00:02:20 146
1480 Līva Šteinberga 3198 Knowledgeprice.com S441 SZ3 00:02:20 146
1481 Valdis Sirsniņš 3078 Jaunmārupe V1040 VZ3 00:02:20 111
1482 Zane Balcere 3187 EY S442 SZ3 00:02:20 146
1483 Agnese Skutāne 3635 Jaunmārupe skrien! S443 SZ3 00:02:21 145
1484 Dace Mačevska 5042 VSK Noskrien S444 SB2 00:02:21 145
1485 Dainis Norītis 3896 Ikškile V1041 VZ3 00:02:21 111
1486 Didzis Krīgers 3072 V1042 VZ3 00:02:21 111
1487 Elīna Jeļeckiha 3666 S445 SZ2 00:02:21 145
1488 Elza Ratniece 13075 Cukurčiki S446 SZ1 00:02:21 145
1489 Evija Kļave 3955 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S447 SZ3 00:02:21 145
1490 Gints Dreija 4082 SPORTLAND V1043 VZ2 00:02:21 111
1491 Gunta Meluškāne 4143 EY S448 SZ3 00:02:21 145
1492 Inita Drēziņa 4129 L'oreal Baltic S449 SZ3 00:02:21 145
1493 Jevgēnija Ziņģe 3642 SWEDBANK S450 SZ3 00:02:21 145
1494 Karīna Svalbe 3816 Saldus Boksa klubs S451 SZ3 00:02:21 145
1495 Līga Pakalna 5326 KROKUS S452 SB2 00:02:21 145
1496 Reinis Ozoliņš 3934 Individuāli V1044 VZ1 00:02:21 111
1497 Rolanda Ķīkule 3623 S453 SZ2 00:02:21 145
1498 Santa Koziorova 3340 Trakās Vāveres un Rieksti S454 SZ3 00:02:21 145
1499 Uldis Krauklis 3772 Accenture > Be Yourself & Make a difference V1045 VZ3 00:02:21 111
1500 Daniels Kogans 13067 Lynxdojo V1046 VZ1 00:02:22 110
1501 Dzintars Laganovskis 3533 V1047 VZ3 00:02:22 110
1502 Gints Zentelis 3505 V1048 VZ3 00:02:22 110
1503 Ģirts Goško 3736 Piedzīvojumu meklētāji V1049 VZ3 00:02:22 110
1504 Inese Vectirāne 3019 S455 SZ3 00:02:22 144
1505 Jānis Pērkons 3785 Exigen Services Latvia #optimized4running V1050 VZ3 00:02:22 110
1506 Marita Lapa 3062 Autostarts.lv S456 SZ3 00:02:22 144
1507 Pārsla Sizova 3402 S457 SZ3 00:02:22 144
1508 Raisa Marčinkus 5269 S/K Ozolnieki S458 SB4 00:02:22 144
1509 Ruta Mālniece 3135 AkmensDizains.lv S459 SZ3 00:02:22 144
1510 Rūta Šneidere 5027 S460 SB2 00:02:22 144
1511 Agnese Briede 3432 S461 SZ2 00:02:23 143
1512 Andis Ločmelis 5234 VSK Burkānciems & co V1051 VB2 00:02:23 109
1513 Anete Kampare 3168 S462 SZ3 00:02:23 143
1514 Anita Galašina 5404 SPORTLAND S463 SB2 00:02:23 143
1515 Baiba Druseika 3450 S464 SZ3 00:02:23 143
1516 Brenda Brakovska 3053 Wood ART.LV S465 SZ2 00:02:23 143
1517 Diāna Ivanova 5245 S466 SB3 00:02:23 143
1518 Edgars Dejus 3457 V1052 VZ3 00:02:23 109
1519 Ieva Leikarte 3008 S467 SZ3 00:02:23 143
1520 Ieva Sproģe 3464 Mēs nebūsim pirmie S468 SZ2 00:02:23 143
1521 Ilona Balode 5178 Salacgrīvas Roņi S469 SB3 00:02:23 143
1522 Kristaps Ramiņš 13034 Filter V1053 VZ3 00:02:23 109
1523 Laura Strupa 3144 Latvijas valsts meži S470 SZ3 00:02:23 143
1524 Maruta Krūmiņa 3004 Maratona klubs S471 SZ3 00:02:23 143
1525 Renāte Šmite 6058 S472 SLJ 00:02:23 143
1526 Sindija Biseniece 3273 S473 SZ3 00:02:23 143
1527 Jūlija Kuzņecova 5179 S474 SZ3 00:02:24 142
1528 Baiba Damberga 3961 SPORTLAND S475 SZ3 00:02:24 142
1529 Inese Neilande 5275 Kača liek skriet! S476 SB3 00:02:24 142
1530 Ivars Krūmiņš 3544 Sporta halle V1054 VZ3 00:02:24 108
1531 Karīna Djubina 13012 S477 SZ3 00:02:24 142
1532 Maksims Klimanovičs 3271 V1055 VZ3 00:02:24 108
1533 Mareks Celmiņš 5332 Biznesa parks ABAVA V1056 VB3 00:02:24 108
1534 Marika Pazare 5226 Swedbank S478 SB2 00:02:24 142
1535 Rihards Pliska 3657 VENDEN V1057 VZ3 00:02:24 108
1536 Toms Grīslis 3415 V1058 VZ3 00:02:24 108
1537 Valdis Pūķis 3215 PŪĶI V1059 VZ3 00:02:24 108
1538 Aleksandra Tarasova 4166 S479 SZ2 00:02:25 141
1539 Ance Koškina 3709 S480 SZ2 00:02:25 141
1540 Elīna Kabaļina 6132 S481 SL2 00:02:25 141
1541 Jelena Kebeca 4162 ATEA S482 SZ3 00:02:25 141
1542 Lauris Lizbovskis 5375 LNT Sports V1060 VB3 00:02:25 108
1543 Līva Laima Kazāka 3442 S483 SZ2 00:02:25 141
1544 Māris Vīlips 5081 V1061 VB3 00:02:25 108
1545 Raimonds Eglītis 5311 #catchmeifyoucan V1062 VB2 00:02:25 108
1546 Sabīne Prikule 3296 Pingvīni S484 SZ3 00:02:25 141
1547 Vera Panasina 3208 S485 SZ3 00:02:25 141
1548 Gints Ošiņš 15014 SK Kenijas brieži V1063 VB3 00:02:26 107
1549 Ilona Sedleniece 6216 S486 SL3 00:02:26 140
1550 Ilze Rata 6079 Exigen Services Latvia #optimized4running S487 SL4 00:02:26 140
1551 Ingūna Semjonova 3300 Zemgales Ziņas S488 SZ3 00:02:26 140
1552 Julija Kuznecovs 3591 S489 SZ3 00:02:26 140
1553 Krista Ķelpa 3992 S490 SZ2 00:02:26 140
1554 Laura Sārta 3805 EY S491 SZ3 00:02:26 140
1555 Niklāvs Kadiķis 3350 V1064 VZ2 00:02:26 107
1556 Santa Roze 5144 VSK Noskrien Divplākšņi S492 SB3 00:02:26 140
1557 Stefānija Strausa 3594 mammadaba S493 SZ2 00:02:26 140
1558 Vadims Kutukovs 5472 V1065 VB3 00:02:26 107
1559 Vladimirs Kļavnieks 5244 Riga V1066 VB4 00:02:26 107
1560 Zane Kaļva 4158 RZ Team S494 SZ3 00:02:26 140
1561 Zane Timma 5038 SK Katrīna S495 SB2 00:02:26 140
1562 Aivars Bergmanis 5191 VSK Noskrien V1067 VB3 00:02:27 106
1563 Daiga Braslina 13046 S496 SZ3 00:02:27 139
1564 Dzintars Zonenbergs 3916 V1068 VZ3 00:02:27 106
1565 Gunita Butāne 5201 Zemgales Ziņas S497 SB3 00:02:27 139
1566 Ieva Sulutaura 3685 S498 SZ3 00:02:27 139
1567 Jurģis Jurčenko 4210 V1069 VZ3 00:02:27 106
1568 Laine Līsmane 13057 S499 SZ3 00:02:27 139
1569 Māra Zepa 3427 Andrejsala CF S500 SZ3 00:02:27 139
1570 Mārcis Janušs 5100 V1070 VB3 00:02:27 106
1571 Normunds Vilūns 5392 VSK noskrien seniori V1071 VB4 00:02:27 106
1572 Vitaly Sekunov 3606 V1072 VZ3 00:02:27 106
1573 Elīna Siliņa 3722 S501 SZ3 00:02:28 138
1574 Gundega Saulīte 4027 Izturība S502 SZ3 00:02:28 138
1575 Ivars Stūris 3516 V1073 VZ3 00:02:28 105
1576 Jānis Orinskis 3978 V1074 VZ3 00:02:28 105
1577 Linda Ulmane 3139 S503 SZ3 00:02:28 138
1578 Līva Kotāne 3583 OGRE S504 SZ3 00:02:28 138
1579 Maruta Eriņa 4066 Virsotne S505 SZ3 00:02:28 138
1580 Raivo Kuks 5223 LĒDMANE V1075 VBJ 00:02:28 105
1581 Renāte Rusecka - Krūze 3108 S506 SZ3 00:02:28 138
1582 Roberts Ziediņš 13036 V1076 VZ3 00:02:28 105
1583 Zane Bule-Mitka 3247 S507 SZ3 00:02:28 138
1584 Aleksandrs Voino 3110 V1077 VZ3 00:02:29 105
1585 Elīna Tolokonceva 5086 VSK Noskrien S508 SB2 00:02:29 137
1586 Elza Priecuma 5462 S509 SB2 00:02:29 137
1587 Frančeska Pranča 5433 S510 SBJ 00:02:29 137
1588 Juris Kirilovs 13019 V1078 VZ3 00:02:29 105
1589 Karlīna Skrastiņa 3680 Tallink S511 SZ3 00:02:29 137
1590 Kristīne Kabaļina 3390 S512 SZ2 00:02:29 137
1591 Kristīne Kuka 5202 Lēdmane S513 SB3 00:02:29 137
1592 KristĪne VilcĀne 5421 S514 SB2 00:02:29 137
1593 Līga Zeme 3022 Kuldīga S515 SZ3 00:02:29 137
1594 Māris Lazdiņš 3675 Patisoni V1079 VZ3 00:02:29 105
1595 Natālija Dženza 3277 S516 SZ3 00:02:29 137
1596 Olga Radžabova 3892 Maratona klubs S517 SZ3 00:02:29 137
1597 Paula Pūķe 3217 PŪĶI S518 SZ3 00:02:29 137
1598 Santa Šīmane 3854 Luminor S519 SZ3 00:02:29 137
1599 Stepans Golovko 3650 Mailigen V1080 VZ3 00:02:29 105
1600 Agnese Ose 3325 S520 SZ3 00:02:30 136
1601 Eva Dzene 3656 S521 SZ3 00:02:30 136
1602 Ieva Bogustova 5384 S522 SB2 00:02:30 136
1603 Ilvija Bendzika 3485 S523 SZ3 00:02:30 136
1604 Ivars Āboltiņš 3178 Lynxdojo V1081 VZ3 00:02:30 104
1605 Iveta Lazdiņa 3554 Peintbola parks 2xL S524 SZ3 00:02:30 136
1606 Kaspars Kalniņš 6158 4 brāļi V1082 VL3 00:02:30 104
1607 Reinis Virsis 13047 V1083 VZ3 00:02:30 104
1608 Zane Berdaškeviča 3964 SPORTLAND S525 SZ3 00:02:30 136
1609 Anda Dručka 3487 S526 SZ3 00:02:31 135
1610 Dace Hildebrante 4014 S527 SZ3 00:02:31 135
1611 Dace Šmite 6190 S528 SL3 00:02:31 135
1612 Eva Emīlija Česle 3444 S529 SZ2 00:02:31 135
1613 Evita Gredzena 3406 REALTO S530 SZ3 00:02:31 135
1614 Gints Dzelme 6138 GINTZ RUNNING TEAM V1084 VL3 00:02:31 103
1615 Iveta Dobele 3360 S531 SZ3 00:02:31 135
1616 Liene Mudrova 3501 S532 SZ3 00:02:31 135
1617 Līga Naumova 3405 S533 SZ3 00:02:31 135
1618 Linda Fedotova 4036 Chubchik S534 SZ3 00:02:31 135
1619 Sergejs Artemjevs 5331 V1085 VB2 00:02:31 103
1620 Sintija Sproģe 3610 S535 SZ3 00:02:31 135
1621 Zane Matuļone 3368 Realto S536 SZ2 00:02:31 135
1622 Agnese Freimane 3204 S537 SZ3 00:02:32 134
1623 Agnese Irbīte 3972 VSK Noskrien S538 SZ3 00:02:32 134
1624 Ance Liepiņa 3193 BALTMA S539 SZ3 00:02:32 134
1625 Evija Neiberga 3098 S540 SZ3 00:02:32 134
1626 Inese Zepa 3270 Ašās kājas ZID S541 SZ3 00:02:32 134
1627 Karīna Dreimane 3646 Selga S542 SZ3 00:02:32 134
1628 Lauma Zulge 4044 S543 SZ3 00:02:32 134
1629 Lauris Žēpers 3677 V1086 VZ3 00:02:32 103
1630 Lelde Spriņģe 5054 S544 SB2 00:02:32 134
1631 Mārtiņš Ruttulis 3362 V1087 VZ3 00:02:32 103
1632 Arnis Leikarts 4134 V1088 VZ3 00:02:33 102
1633 Baiba Buze-klujeva 13060 S545 SZ3 00:02:33 133
1634 Dace Liepiņa 3097 S546 SZ3 00:02:33 133
1635 Egija Biete 5293 BALTAIS II S547 SB2 00:02:33 133
1636 Elīna Gloda 3859 S548 SZ3 00:02:33 133
1637 Janeks Kilups 4200 Petardes V1089 VZ3 00:02:33 102
1638 Jānis Jansons 3429 V1090 VZ3 00:02:33 102
1639 Līva Lapiņa 5297 S549 SB2 00:02:33 133
1640 Paula Lakstiņa-Lakstīgala 3411 S550 SZ3 00:02:33 133
1641 Pēteris Leja 6194 V1091 VL4 00:02:33 102
1642 Selva Ločmele 5090 S551 SB2 00:02:33 133
1643 Zanda Strazdiņa 3546 STRAZDIŅI S552 SZ3 00:02:33 133
1644 Aivis Jēkabsons 3660 Mazozolu mafija V1092 VZ3 00:02:34 101
1645 Dace Janeka 5044 Nūjo ar vēju S553 SB3 00:02:34 132
1646 Denisa Preimane 3945 Swedbank S554 SZ3 00:02:34 132
1647 Inese Biguze 3761 Biznesa parks ABAVA S555 SZ3 00:02:34 132
1648 Iveta Radiņa-Liepkaula 6183 SK Tērauds S556 SL3 00:02:34 132
1649 Kamilla Krilova 3598 Swedbank S557 SZ3 00:02:34 132
1650 Katrīna Jencīte 3850 Luminor S558 SZ3 00:02:34 132
1651 Ruta Saliņa 4137 S559 SZ3 00:02:34 132
1652 Santa Novicka 3744 S560 SZ3 00:02:34 132
1653 Uldis Klemperis 3312 V1093 VZ3 00:02:34 101
1654 Valdis Linde 4207 V1094 VZ3 00:02:34 101
1655 Arita Krēsliņa 3661 S561 SZ3 00:02:35 132
1656 Guntars Balodis 3477 V1095 VZ3 00:02:35 101
1657 Inta Zalecka 3997 S562 SZ3 00:02:35 132
1658 Mārtiņš Dimiters 5014 SK ASI V1096 VB4 00:02:35 101
1659 Zanda Taupmana 5441 Matisons Runer`s Club/VSK Noskrien S563 SB3 00:02:35 132
1660 Alise Reiskarte 4037 S564 SZ3 00:02:36 131
1661 Beatrise Broka 1076 Pandas banda S565 SZ1 00:02:36 131
1662 Elīna Golubova 3213 S566 SZ3 00:02:36 131
1663 Elīza Ozoliņa 3737 S567 SZ3 00:02:36 131
1664 Gvido Lauva 4145 V1097 VZ3 00:02:36 100
1665 Ilona Ozoliņa 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running S568 SL2 00:02:36 131
1666 Inese Reinholde 13053 S569 SZ3 00:02:36 131
1667 Jolanta Āboltiņa 3179 Lynxdojo S570 SZ3 00:02:36 131
1668 Kaspars Vilcāns 3580 OGRE V1098 VZ3 00:02:36 100
1669 Lāsma Āboliņa 5328 VSK Noskrien Divplākšņi S571 SB3 00:02:36 131
1670 Lauma Lieksne 3648 S572 SZ3 00:02:36 131
1671 Līga Ignatāne 3459 S573 SZ3 00:02:36 131
1672 Līga Keino 3005 S574 SZ3 00:02:36 131
1673 Marta Elīza Šakare 3863 Engures vidusskola S575 SZ1 00:02:36 131
1674 Zane Krasovska 3233 S576 SZ3 00:02:36 131
1675 Aija Dzeņkovska 6043 Nūjo vesels S577 SL3 00:02:37 130
1676 Anda Grantiņa 3434 S578 SZ3 00:02:37 130
1677 Gundars Bēms 3726 V1099 VZ3 00:02:37 99
1678 Ilvija Bērziņa 3313 SK Dzērvene II S579 SZ3 00:02:37 130
1679 Ilze Zariņa 4034 S580 SZ3 00:02:37 130
1680 Inga Zāle 5025 Nūjo ar vēju S581 SB4 00:02:37 130
1681 Kristīne Kampare 3192 S582 SZ3 00:02:37 130
1682 Lelde Sarma 3250 BIROJS.LV S583 SZ3 00:02:37 130
1683 Sanita Ozoliņa 3687 RAŽOTS LATVIJĀ S584 SZ3 00:02:37 130
1684 Veronika Semjonova 3769 S585 SZ3 00:02:37 130
1685 Vitalijs Ozornins 3373 V1100 VZ3 00:02:37 99
1686 Aija Fedorova 3511 S586 SZ3 00:02:38 129
1687 Anita Krūmiņa 4069 S587 SZ3 00:02:38 129
1688 Anna Ducena 4060 S588 SZ3 00:02:38 129
1689 Evita Jansone 3822 S589 SZ3 00:02:38 129
1690 Ieva Kiseļeva 3981 Luminor S590 SZ3 00:02:38 129
1691 Jānis Eglītis 3760 Biznesa parks ABAVA V1101 VZ3 00:02:38 99
1692 Kristīne Fedotova 3496 ČikČik S591 SZ3 00:02:38 129
1693 Laima Letiņa 3474 S592 SZ3 00:02:38 129
1694 Mārtiņš Lucaus 3819 Royal Canin V1102 VZ3 00:02:38 99
1695 Inga Kokoreviča 3465 Madona S593 SZ3 00:02:39 128
1696 Karīna Agafonova 3917 Swedbank S594 SZ3 00:02:39 128
1697 Maija Jansone 3960 SPORTLAND S595 SZ3 00:02:39 128
1698 Nellija Baliko 5465 Isostar S596 SB2 00:02:39 128
1699 Rita Saulīte 3766 Riga Adventure Team S597 SZ3 00:02:39 128
1700 Zane Auziņa 3048 S598 SZ3 00:02:39 128
1701 Benita Ločmele 6177 Nūjo ar vēju S599 SL4 00:02:40 128
1702 Dace Limmere 3513 Maushi S600 SZ3 00:02:40 128
1703 Elīna Pajuste 5280 S601 SB2 00:02:40 128
1704 Gatis Vilaks 3057 WildOnes V1103 VZ3 00:02:40 98
1705 Ieva Ozoliņa 3137 AkmensDizains.lv S602 SZ3 00:02:40 128
1706 Juris Belevičs 4123 V1104 VZ3 00:02:40 98
1707 Juris Rāts 3620 V1105 VZ3 00:02:40 98
1708 Kristīne Zeļenkova 13007 Valmiera S603 SZ3 00:02:40 128
1709 Lidija Rundzāne 3538 S604 SZ3 00:02:40 128
1710 Egija Gulbinska 3014 S605 SZ3 00:02:41 127
1711 Evija Daņilova 3529 S606 SZ3 00:02:41 127
1712 Ieva Meiere 15002 OK Ziemeļkurzeme S607 SB3 00:02:41 127
1713 Inga Vate 5083 S608 SB3 00:02:41 127
1714 Iveta Nagle 5020 S609 SB2 00:02:41 127
1715 Olga Mikulova 3901 Maratona klubs S610 SZ3 00:02:41 127
1716 Zenta Lakovica 3958 S611 SZ3 00:02:41 127
1717 Aivars Ulanovs 3846 V1106 VZ3 00:02:42 96
1718 Artis Liepiņš 3272 V1107 VZ3 00:02:42 96
1719 Dmitrijs Kižla 4135 Daugavpils Runners V1108 VZ3 00:02:42 96
1720 Līga Riņķe 3965 SPORTLAND S612 SZ3 00:02:42 126
1721 Santa Japeniņa 3044 S613 SZ3 00:02:42 126
1722 Anita Januša 3114 S614 SZ3 00:02:43 125
1723 Dace Rozenberga 3616 S615 SZ3 00:02:43 125
1724 Diāna Luščika 3632 Swedbank S616 SZ3 00:02:43 125
1725 Gunta Ozoliņa 5189 S617 SB3 00:02:43 125
1726 Ilva Koškina 3346 S618 SZ3 00:02:43 125
1727 Juris Platgalvis-bancāns 3470 V1109 VZ3 00:02:43 96
1728 Dace Skrastiņa 3989 LMT S619 SZ3 00:02:44 124
1729 Dace Vegnere 6192 S620 SL4 00:02:44 124
1730 Indra Anckiņa 3674 S621 SZ3 00:02:44 124
1731 Jana Pūķe 3216 PŪĶI S622 SZ3 00:02:44 124
1732 Marija Šapovalova 3184 EY S623 SZ3 00:02:44 124
1733 Anna Greitāne 3036 Lynxdojo S624 SZ2 00:02:45 124
1734 Anna Temerova-Allena 3733 Labs starts S625 SZ3 00:02:45 124
1735 Dzintra Šteinberga 3408 Swedbank S626 SZ3 00:02:45 124
1736 Inta Amoliņa 6187 VSK Noskrien Divplākšņi S627 SL4 00:02:45 124
1737 Irēna Šterna 3314 NUJO VESELS S628 SZ3 00:02:45 124
1738 Maruta Rancāne 3051 Visma Active S629 SZ3 00:02:45 124
1739 Santa Pēce 4197 S630 SZ3 00:02:45 124
1740 Gundega Groma 3447 S631 SZ3 00:02:46 123
1741 Inguna Skujiņa 5085 Nūjo vesels S632 SB4 00:02:46 123
1742 Normunds Šibeiks 3322 Nūjo priekam V1110 VZ3 00:02:46 94
1743 Zaiga Ozola 3212 S633 SZ3 00:02:46 123
1744 Dace Pētersone 3830 MINTprint S634 SZ3 00:02:47 122
1745 Edīte Bērziņa 3302 S635 SZ3 00:02:47 122
1746 Gunita Daldere 4188 S636 SZ3 00:02:47 122
1747 Jeļizaveta Čelnokova 4157 Gagapay S637 SZ3 00:02:47 122
1748 Kaspars Klētnieks 5075 Nūjo vesels V1111 VB3 00:02:47 93
1749 Ligita Leitlande 6134 Zemgales Ziņas S638 SL3 00:02:47 122
1750 Mārtiņš Līsmanis 3252 MINTprint V1112 VZ3 00:02:47 93
1751 Mihails Jurčišins 3483 V1113 VZ3 00:02:47 93
1752 Sintija Saldābola 3412 S639 SZ3 00:02:47 122
1753 Andrejs Kirma 3091 V1114 VZ3 00:02:48 93
1754 Iveta Miķelsone 4023 IZTURĪBA S640 SZ3 00:02:48 121
1755 Jānis Avens 5385 Maratona klubs V1115 VB3 00:02:48 93
1756 Jolanta Djubina 13009 S641 SZ3 00:02:48 121
1757 Anita Kancāne 3393 S642 SZ3 00:02:49 121
1758 Baiba Kreismane 4112 S643 SZ3 00:02:49 121
1759 Līga Laganovska 3534 S644 SZ3 00:02:49 121
1760 Maija Bildere 3414 S645 SZ3 00:02:49 121
1761 Santa Ervalde 3690 AMSERV TEAM S646 SZ3 00:02:49 121
1762 Aija Lāce 3486 S647 SZ3 00:02:50 120
1763 Amanda Muceniece 4130 S648 SZ3 00:02:50 120
1764 Dārta Ļaudaka 4169 S649 SZ3 00:02:50 120
1765 Ilze Dobele 3600 S650 SZ3 00:02:50 120
1766 Imants Tiesnieks 4029 V1116 VZ3 00:02:50 92
1767 Jolanta Kravale 3991 S651 SZ3 00:02:50 120
1768 Krišjānis Stepiņš 13050 Purva Kurmji V1117 VZ3 00:02:50 92
1769 Sanita Šaitere 3555 S652 SZ3 00:02:50 120
1770 Ulla Fleisa 3510 S653 SZ3 00:02:50 120
1771 Alise Griķe 3030 Daugavpils Runners S654 SZ3 00:02:51 119
1772 Danute Ābelīte 3354 S655 SZ3 00:02:51 119
1773 Elīna Ozoliņa 3499 Matisons Runner's Club S656 SZ3 00:02:51 119
1774 Elìna Paunina 13084 S657 SZ3 00:02:51 119
1775 Klinta Spote 13072 S658 SZ3 00:02:51 119
1776 Kristaps Amoliņš 3299 LMT komanda V1118 VZ2 00:02:51 91
1777 Lela Terasvili 5471 S659 SB3 00:02:51 119
1778 Marita Ozoliņa 5024 Nūjo priekam S660 SB2 00:02:51 119
1779 Marts Kalniņš 15021 Vidzemes Būvserviss V1119 VB3 00:02:51 91
1780 Renāte Petrusa 3665 S661 SZ2 00:02:51 119
1781 Simona Skalberga 3389 2KOKI S662 SZ3 00:02:51 119
1782 Valērija Fedotova 3522 S663 SZ3 00:02:51 119
1783 Asnāte Muceniece 3284 LMT komanda S664 SZ2 00:02:52 119
1784 Baiba Raškovska 3337 Trakās Vāveres un Rieksti S665 SZ3 00:02:52 119
1785 Daina Reveliņa 3943 TeamKažemāka/Train2WinLV S666 SZ3 00:02:52 119
1786 Jelena Prants 13038 S667 SZ3 00:02:52 119
1787 Kristina Ceika 5068 Nūjo ar vēju S668 SB2 00:02:52 119
1788 Kristīne Meilerte 3171 Latvijas Finieris Mežs S669 SZ3 00:02:52 119
1789 Līga Buhrote 3422 S670 SZ3 00:02:52 119
1790 Madara Mētere 4089 SPORTLAND S671 SZ3 00:02:52 119
1791 Zanda Krēsliņa 3570 Surikati S672 SZ3 00:02:52 119
1792 Deniss Lobans 13008 V1120 VZ3 00:02:53 90
1793 Ginta Martinsone 3906 S673 SZ3 00:02:53 118
1794 Līga Pētersone 3950 ZVOC S674 SZ3 00:02:53 118
1795 Zinta Zīverte 3983 Nūjo vesels S675 SZ3 00:02:53 118
1796 Inga Mežavilka 4086 SPORTLAND S676 SZ3 00:02:54 117
1797 Iveta Grinberga 4116 B.XC.S S677 SZ3 00:02:54 117
1798 Liene Bērze 6200 EY S678 SL2 00:02:54 117
1799 Ruta Dīce 3141 Gausā Jūdze S679 SZ3 00:02:54 117
1800 Agnese Leiburga 5256 Zemgales Ziņas S680 SB3 00:02:55 117
1801 Agnese Šimanska 4012 S681 SZ3 00:02:55 117
1802 Austra Dobrovoļska 3815 Olainfarm S682 SZ3 00:02:55 117
1803 Elīna Zaļkalne 4153 S683 SZ3 00:02:55 117
1804 Ieva Opolā 3711 Izturība/DION S684 SZ3 00:02:55 117
1805 Ilona Laure - Rudīte 3891 Maratona klubs S685 SZ3 00:02:55 117
1806 Llesma Vicinska 13002 Brocēnu cilpotājas S686 SZ3 00:02:55 117
1807 Sandra Kapče 3015 S687 SZ2 00:02:55 117
1808 Uldis Dīcis 3142 Gausā Jūdze V1121 VZ3 00:02:55 89
1809 Andis Ozoliņš 5091 Nūjo priekam V1122 VB4 00:02:56 89
1810 Anete Zvirbule 3949 Keksi S688 SZ3 00:02:56 116
1811 Eleonora Pērkone 4067 KNAUF S689 SZ3 00:02:56 116
1812 Ervins Kotello 3808 Rīgas satiksme V1123 VZ3 00:02:56 89
1813 Madara Zemarāja 13076 KAP ZEĶES S690 SZ3 00:02:56 116
1814 Sarmīte Bokmeldere 3195 Rīgas satiksme S691 SZ3 00:02:56 116
1815 Sarmīte Loce 3024 Lynxdojo S692 SZ3 00:02:56 116
1816 Alise Buceniece 3710 S693 SZ2 00:02:57 115
1817 Gunita Kemze 3230 DNB Service Center S694 SZ3 00:02:57 115
1818 Guntars Ozols 3112 Nūjo priekam V1124 VZ3 00:02:57 88
1819 Nora Legzdina 3651 Mailigen S695 SZ2 00:02:57 115
1820 Zane Mirdza Paikena 3025 Domdaris S696 SZ3 00:02:57 115
1821 Alise Lapiņa 4164 ATEA S697 SZ3 00:02:58 115
1822 Armands Rancevs 3771 Accenture > High Performance V1125 VZ3 00:02:58 88
1823 Dace Gibnere 13031 S698 SZ3 00:02:58 115
1824 Evija Homko 3993 S699 SZ3 00:02:58 115
1825 Gunda Kleinberga-Karsa 15000 VSK Noskrien Divplākšņi S700 SB3 00:02:58 115
1826 Inga Riba 3367 NŪJO VESELS S701 SZ3 00:02:58 115
1827 Zanda Timma 4168 Yo S702 SZ3 00:02:58 115
1828 Dace Ruskule 3969 SPORTLAND S703 SZ3 00:02:59 114
1829 Pārsla Baško 3871 Lynxdojo S704 SZ3 00:02:59 114
1830 Sintija Borskoviča 3095 Accenture > Be Yourself & Make a difference S705 SZ2 00:02:59 114
1831 Svetnlana Čursina 3870 Maritime Sport Community S706 SZ3 00:02:59 114
1832 Alīna Fisenkova 3009 Lacerta Running Team S707 SZ3 00:03:00 113
1833 Denisa Ragovska 3220 S708 SZ3 00:03:00 113
1834 Gita Gintere Kikuste 3243 S709 SZ3 00:03:00 113
1835 Janis Nolle 3626 V1126 VZ3 00:03:00 87
1836 Santa Klagiša 3841 S710 SZ3 00:03:00 113
1837 Anna Vaļceva 3454 Signature Wines S711 SZ3 00:03:01 113
1838 Marta Dieviņa 3763 S712 SZ3 00:03:01 113
1839 Marta Gernere 5427 S713 SB2 00:03:01 113
1840 Solvita Bērziša 3035 Accenture > Be Yourself & Make a difference S714 SZ3 00:03:01 113
1841 Aija Felša 3484 S715 SZ3 00:03:02 112
1842 Baiba Brokere 3643 Swedbank S716 SZ3 00:03:02 112
1843 Inese Ozola 3040 Inbank S717 SZ3 00:03:02 112
1844 Laura Dzalbe 4007 S718 SZ2 00:03:02 112
1845 Santa Dzenīte 13086 S719 SZ3 00:03:02 112
1846 Sintija Ozoliņa 3754 Jaunmārupes skrējēji S720 SZ3 00:03:02 112
1847 Zaiga Zalecka 3809 Rīgas satiksme S721 SZ3 00:03:02 112
1848 Eva Krastiņa 3519 S722 SZ2 00:03:03 111
1849 Agris Skulte 3734 V1127 VZ3 00:03:04 85
1850 Laura Vilka 3765 S723 SZ3 00:03:04 111
1851 Sandis Krutovs 3731 cedric.lv V1128 VZ3 00:03:04 85
1852 Una Surna 4062 S724 SZ3 00:03:04 111
1853 Agnese Treilone 3963 SPORTLAND S725 SZ3 00:03:05 110
1854 Evija Sparāns 3921 RARE Team S726 SZ3 00:03:05 110
1855 Ilze Briņķe 4022 Baltais 2 S727 SZ3 00:03:05 110
1856 Iveta Krieva 5058 :) S728 SB3 00:03:05 110
1857 Natālija Lesiņa 3655 OptiO S729 SZ3 00:03:05 110
1858 Sandra Kadiķe 3349 S730 SZ3 00:03:05 110
1859 Sintija Lūsīte 3952 S731 SZ3 00:03:05 110
1860 Agnese Kasparoviča 3574 DPD S732 SZ3 00:03:06 110
1861 Ilvija Strikauska 4104 S733 SZ3 00:03:06 110
1862 Sanita Blumberga 4102 LMT S734 SZ3 00:03:06 110
1863 Solvita Depša 3235 S735 SZ3 00:03:06 110
1864 Agnese Bernāte 4179 S736 SZ3 00:03:07 109
1865 Dace Dūka 3073 S737 SZ3 00:03:07 109
1866 Inga Ābola 3495 MADONA S738 SZ3 00:03:07 109
1867 Marita Dižbite 3431 S739 SZ3 00:03:07 109
1868 Diāna Ceika 3762 S740 SZ3 00:03:08 109
1869 Ilze Vekšina 4191 S741 SZ3 00:03:08 109
1870 Inga Ezeriņa 3011 S742 SZ3 00:03:08 109
1871 Iveta Zizlāne 3058 S743 SZ3 00:03:08 109
1872 Aira Urtāne 4098 SPORTLAND S744 SZ3 00:03:09 108
1873 Albīna Kalenda 4021 Nūjo vesels S745 SZ3 00:03:09 108
1874 Anita Barbane 3034 Nūjo priekam S746 SZ3 00:03:09 108
1875 Inga Melne 3814 Olainfarm S747 SZ3 00:03:09 108
1876 Kristīne Bērtiņa 3641 Nūjo priekam S748 SZ3 00:03:09 108
1877 Kristīne Romāne 13043 S749 SZ3 00:03:09 108
1878 Lelde Kļaviņa 4184 RARE Team S750 SZ3 00:03:09 108
1879 Margita Zaiceva 3829 Latvijas Gaisa Satiksme S751 SZ3 00:03:09 108
1880 Astra Breikša 3303 Nūjo priekam S752 SZ3 00:03:10 107
1881 Inese Grīnberga 3255 Nūjo vesels S753 SZ3 00:03:10 107
1882 Kate Katrīna Vildiņa 3604 NŪJO AR SMAIDU S754 SZ2 00:03:10 107
1883 Līga Birnbauma 3941 S755 SZ3 00:03:10 107
1884 Santa Līce-Krūze 4221 Draugiem Group S756 SZ3 00:03:10 107
1885 Māra Miķelsone 3799 Lynxdojo S757 SZ3 00:03:11 107
1886 Nadina Pole 4165 ATEA S758 SZ3 00:03:11 107
1887 Veronika Linkuma 3636 Selga S759 SZ3 00:03:11 107
1888 Dace Mačuļska 3918 S760 SZ3 00:03:12 106
1889 Jana Romanovska 5235 Zemgales Ziņas S761 SB2 00:03:12 106
1890 Vija Saltone 3461 Swedbank S762 SZ3 00:03:13 106
1891 Dace Bērziņa 3603 NŪJO AR SMAIDU S763 SZ3 00:03:15 105
1892 Diāna Davidova 3262 Zemgales Ziņas S764 SZ3 00:03:15 105
1893 Ieva Ozoliņa 3064 S765 SZ3 00:03:15 105
1894 Gita Biezuma 3090 S766 SZ3 00:03:16 104
1895 Laura Semjonova 4215 S767 SZ3 00:03:16 104
1896 Margarita Grīva 3953 S768 SZ3 00:03:16 104
1897 Austra Tetere 13027 S769 SZ1 00:03:17 104
1898 Ieva Krastiņa 3211 S770 SZ3 00:03:17 104
1899 Krista Opmane 3358 Olainfarm S771 SZ3 00:03:17 104
1900 Māris Dzenītis 3298 V1129 VZ3 00:03:17 79
1901 Sanita Paegle 3492 Paegles S772 SZ3 00:03:17 104
1902 Aija Zaharova 3775 S773 SZ3 00:03:18 103
1903 Sandra Ūdre 3081 S774 SZ3 00:03:18 103
1904 Sendija Galdiņa 4071 S775 SZ3 00:03:18 103
1905 Andra Rosicka 4041 Cukuri S776 SZ3 00:03:19 103
1906 Inese Slūka 3376 Kuldīga S777 SZ3 00:03:20 102
1907 Kristīne Prince 3877 Maratona klubs/VFK Staldzene S778 SZ3 00:03:20 102
1908 Maija Naumenko 3287 S779 SZ3 00:03:20 102
1909 Elīna Ozola 13064 S780 SZ3 00:03:21 101
1910 Evita Judina 3903 Jautrais rikšotājs S781 SZ3 00:03:21 101
1911 Irīna Kļaviņa 3590 VENDEN S782 SZ3 00:03:21 101
1912 Brigita Pētersone 3124 S783 SZ3 00:03:22 101
1913 Diāna Balode 3351 Rūsiņa komanda S784 SZ2 00:03:22 101
1914 Ginta Prūse 3622 S785 SZ3 00:03:23 100
1915 Inga Bērziņa 3375 Kuldīga S786 SZ3 00:03:23 100
1916 Kristīne Beitika 3581 OGRE S787 SZ3 00:03:23 100
1917 Aija Orniņa 3746 S788 SZ3 00:03:24 100
1918 Elizabete Brauna 3060 Lynxdojo S789 SZ2 00:03:24 100
1919 Irēna Šibeika 3321 Nūjo priekam S790 SZ3 00:03:24 100
1920 Madara Petrovska 3318 S791 SZ3 00:03:24 100
1921 Ance Paegle 3493 Paegles S792 SZ3 00:03:25 100
1922 Dina Ķuze 13035 SK Dzērvene 2 S793 SZ3 00:03:25 100
1923 Linda Zālīte 3619 S794 SZ3 00:03:25 100
1924 Sanita Puriņa 3046 S795 SZ3 00:03:28 98
1925 Ilze Šarna 3228 DNB Service Center S796 SZ3 00:03:29 98
1926 Harijs Melbārzdis 3999 V1130 VZ3 00:03:30 74
1927 Sanita Vecā 3757 S797 SZ3 00:03:31 97
1928 Ieva Ceruka 3029 Mežmalas S798 SZ3 00:03:32 96
1929 Tīna Sparāne 3922 RARE Team S799 SZ3 00:03:34 95
1930 Agate Šarna 3876 S800 SZ2 00:03:42 92
1931 Elīna Birģele 3790 S801 SZ2 00:03:42 92
1932 Žastīne Skrebele 3224 DNB Service Center S802 SZ3 00:03:46 90
1933 Astrīda Valova 3898 Maratona klubs S803 SZ3 00:03:55 87
1934 Māra Dīriņa 4136 Nūjo priekam S804 SZ3 00:03:56 86
1935 Ieva Garanča 3042 Nujo priekam / ZAB IUSTUS S805 SZ3 00:04:02 84
1936 Āris Rečs 6250 - V1131 VL2 00:14:04 18
1937 Aija Miķīte 3608 S806 SZ3 00:26:41 13