Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Magone 5140 Attido/SPB RUN/Asics 01:24:33 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:04 1000 244 1244
2 Didzis Glušņevs 5048 VSK Noskrien Rieksti 01:24:42 VB2 2 V2 +00:09 +00:09 00:01:00 998 260 1258
3 Gints Lūsis 5361 Talsu pakalnu sporta klubs 01:24:44 VB2 3 V3 +00:11 +00:11 00:00:56 998 279 1277
4 Dainis Limanāns 5129 RIEKSTI 01:26:00 VB2 4 V4 +01:27 +01:27 00:00:58 983 269 1252
5 Jānis Gailis 5204 Izturība 01:28:24 VB3 1 V5 +03:51 +00:00 00:01:15 956 208 1164
6 Mārtiņš Skujenieks 5037 01:28:45 VB2 5 V6 +04:12 +04:12 00:01:21 953 193 1146
7 Kaspars Kārkliņš 5254 Siguldas Maratona klubs 01:31:46 VB3 2 V7 +07:13 +03:22 00:01:15 921 208 1129
8 Jānis Ručevskis-Rucevics 5207 Saldus Boksa klubs 01:32:45 VB2 6 V8 +08:12 +08:12 00:01:24 912 186 1098
9 Juris Damškalns 5362 Talsu pakalnu sporta klubs 01:32:53 VB2 7 V9 +08:20 +08:20 00:00:56 910 279 1189
10 Andrejs Jesko 5420 Grauda Spēks 01:33:57 VB2 8 V10 +09:24 +09:24 00:01:29 900 175 1075
11 Kaspars Adijāns 5017 SPB RUN/Asics 01:35:34 VB2 9 V11 +11:01 +11:01 00:01:03 885 248 1133
12 Nauris Aukmanis 5412 PATRIA SPORTLAND 01:35:48 VB2 10 V12 +11:15 +11:15 00:01:00 883 260 1143
13 Voldemārs Lejnieks 5040 SK Dzērvene 01:36:47 VB2 11 V13 +12:14 +12:14 00:00:57 874 274 1148
14 Āris Kundziņš 5302 Grauda Spēks 01:36:56 VB3 3 V14 +12:23 +08:32 00:01:15 872 208 1080
15 Daniels Buko 5482 BALTAIS 01:37:06 VBJ 1 V15 +12:33 +00:00 00:01:15 871 208 1079
16 Edgars Sprūds 5117 Matisons Runner's Club 01:37:15 VB2 12 V16 +12:42 +12:42 00:01:02 869 252 1121
17 Salvis Brasavs 5012 01:37:18 VB3 4 V17 +12:45 +08:54 00:01:11 869 220 1089
18 Roberts Sukonovs 5432 Gentlemen's Club 01:38:03 VB2 13 V18 +13:30 +13:30 00:01:09 862 226 1088
19 Reinis Spaile 15016 01:38:39 VB2 14 V19 +14:06 +14:06 00:01:13 857 214 1071
20 Jānis Naglis 5259 OK Meridiāns/FK Priekuļi 01:38:52 VB3 5 V20 +14:19 +10:28 00:01:25 855 184 1039
21 Karīna Helmane-Soročenkova 5313 VSK Noskrien 01:38:56 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:15 1000 272 1272
22 Zanda Ulanova 5174 Moller Auto Ventspils / MRC 01:39:08 SB2 2 S2 +00:12 +00:12 00:01:35 998 215 1213
23 Aigars Silkalns 5009 colorlib.com 01:39:27 VB2 15 V21 +14:54 +14:54 00:01:06 850 236 1086
24 Alvis Danovskis 5227 adidas Runners | RIGA 01:40:13 VB2 16 V22 +15:40 +15:40 00:01:10 844 223 1067
25 Miks Pētersons 5312 NORDI furniture 01:40:45 VB2 17 V23 +16:12 +16:12 00:01:11 839 220 1059
26 Aldis Bušs 5005 SK Tērauds 01:40:58 VB2 18 V24 +16:25 +16:25 00:01:21 837 193 1030
27 Uldis Raipalis 5194 Gentlemen's Club 01:41:00 VB2 19 V25 +16:27 +16:27 00:01:11 837 220 1057
28 Kitija Valtere 5451 Līvānu VK/Baltais 01:41:01 SB2 3 S3 +02:05 +02:05 00:01:08 979 300 1279
29 Lauris Repša 5155 01:42:01 VB2 20 V26 +17:28 +17:28 00:01:31 829 171 1000
30 Artūrs Šits 5422 TeamKažemāka/Train2WinLv 01:42:05 VB2 21 V27 +17:32 +17:32 00:01:17 828 203 1031
31 Raitis Jirgensons 5219 01:42:06 VB2 22 V28 +17:33 +17:33 00:01:06 828 236 1064
32 Helmuts Knopkens 5239 01:42:15 VB3 6 V29 +17:42 +13:51 00:01:12 827 217 1044
33 Uģis Reveliņš 5399 TeamKažemāka/Train2WinLV 01:43:11 VB3 7 V30 +18:38 +14:47 00:01:23 819 188 1007
34 Gunārs Bidiņš 5305 Swedbank 01:43:26 VB2 23 V31 +18:53 +18:53 00:01:35 817 164 981
35 Arvis Stivriņš 5380 Sporta Patriots 01:43:28 VB2 24 V32 +18:55 +18:55 00:01:10 817 223 1040
36 Toms Pastars 5279 Jaunmārupe skrien 01:43:36 VB2 25 V33 +19:03 +19:03 00:01:31 816 171 987
37 Zigmunds Zauls 5349 Limbaži 01:43:40 VB3 8 V34 +19:07 +15:16 00:01:29 816 175 991
38 Armands Zvejnieks 5176 Moller Auto Ventspils / MRC 01:43:59 VB2 26 V35 +19:26 +19:26 00:01:24 813 186 999
39 Valdis Bogdanovs 5415 Maratona klubs 01:44:05 VBJ 2 V36 +19:32 +06:59 00:01:25 812 184 996
40 Kaspars Ušpelis 5007 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:44:06 VB2 27 V37 +19:33 +19:33 00:01:22 812 190 1002
41 Anete Švilpe 5342 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:44:15 SB2 4 S4 +05:19 +05:19 00:01:19 949 258 1207
42 Daumants Putnis 5350 SSK Bebra 01:44:15 VB3 9 V38 +19:42 +15:51 00:01:08 811 229 1040
43 Rihards Petkevičs 5371 Luminor 01:44:31 VB2 28 V39 +19:58 +19:58 00:01:27 809 179 988
44 Kristaps Pilskalns 5445 Gentlemen's Club 01:45:06 VB2 29 V40 +20:33 +20:33 00:01:21 804 193 997
45 Jānis Mežiels 5289 01:45:23 VB4 1 V41 +20:50 +00:00 00:01:41 802 154 956
46 Raimonds Vasiljevs 15017 Iroman.lv 01:45:38 VB3 10 V42 +21:05 +17:14 00:01:37 800 161 961
47 Artūrs Rukkalns 5267 01:45:47 VB2 30 V43 +21:14 +21:14 00:01:21 799 193 992
48 Mārtiņš Dīcis 5165 VSK Noskrien 01:45:59 VB2 31 V44 +21:26 +21:26 00:01:17 798 203 1001
49 Gatis Barons 5192 Kāpa OK 01:46:17 VB2 32 V45 +21:44 +21:44 00:01:11 796 220 1016
50 Miķelis Vietnieks 5063 01:46:30 VB2 33 V46 +21:57 +21:57 00:01:31 794 171 965
51 Iveta Pūpola 5319 Maratona klubs 01:46:39 SB3 1 S5 +07:43 +00:00 00:01:27 928 234 1162
52 Anrijs Daile 5309 01:46:53 VBJ 3 V47 +22:20 +09:47 00:01:26 791 181 972
53 Jānis Sirmais 5183 01:46:54 VB2 34 V48 +22:21 +22:21 00:01:07 791 233 1024
54 Reinis Jasliņš 5247 Burusports 01:46:58 VB3 11 V49 +22:25 +18:34 00:01:35 790 164 954
55 Imants Vadzis 5391 RARE Team 01:46:58 VB2 35 V50 +22:25 +22:25 00:01:07 790 233 1023
56 Jānis Bleiers 5255 "Dīkdienis" 01:47:09 VB3 12 V51 +22:36 +18:45 00:01:18 789 200 989
57 Artūrs Rimicans 15007 Patria Sportland 01:47:09 VB2 36 V52 +22:36 +22:36 00:01:03 789 248 1037
58 Ivo Deičmanis 5137 Siguldas Maratona klubs 01:47:20 VB2 37 V53 +22:47 +22:47 00:01:11 788 220 1008
59 Dace Banga-Hodžajeva 5175 Moller Auto Ventspils / MRC 01:47:24 SB2 5 S6 +08:28 +08:28 00:01:28 921 232 1153
60 Juris Redisons 5104 Tērvetes dabas parks 01:47:44 VB3 13 V54 +23:11 +19:20 00:01:25 785 184 969
61 Gints Krieviņš 5019 Lidosta "Rīga" 01:47:51 VB2 38 V55 +23:18 +23:18 00:01:10 784 223 1007
62 Reinis Bērziņš 5073 Virsotne/MARMOT 01:47:56 VB2 39 V56 +23:23 +23:23 00:01:17 783 203 986
63 Mārtiņš Tamisārs 15026 DPD Latvija 01:48:03 VB2 40 V57 +23:30 +23:30 00:01:18 783 200 983
64 Pēteris Stepiņš 5442 Swedbank 01:48:03 VB2 41 V58 +23:30 +23:30 00:01:28 783 177 960
65 Juris Jansons 5292 Swedbank 01:48:14 VB3 14 V59 +23:41 +19:50 00:01:28 781 177 958
66 Mārtiņš Krauklis 5107 01:48:42 VB2 42 V60 +24:09 +24:09 00:01:01 778 256 1034
67 Jakub Spryngl 5093 01:48:43 VB3 15 V61 +24:10 +20:19 00:01:27 778 179 957
68 Kristaps Heinsbergs 5414 PATRIA SPORTLAND 01:48:43 VB2 43 V62 +24:10 +24:10 00:01:13 778 214 992
69 Raimonds Ozoliņš 5131 RIEKSTI 01:48:48 VB2 44 V63 +24:15 +24:15 00:01:09 777 226 1003
70 Niklāvs Emīls Eglītis 5306 Jāņkalni 01:48:59 VBJ 4 V64 +24:26 +11:53 00:01:22 776 190 966
71 Rainers Meiers 5381 Maratona klubs/VSK Noskrien 01:49:04 VB4 2 V65 +24:31 +03:41 00:01:38 775 159 934
72 Māris Bulats 5284 01:49:19 VB3 16 V66 +24:46 +20:55 00:01:34 773 166 939
73 Artūrs Junolainens 5430 Zaļie 01:49:20 VB2 45 V67 +24:47 +24:47 00:01:27 773 179 952
74 Kaspars Pētersons 5486 VSK Noskrien 01:49:32 VB2 46 V68 +24:59 +24:59 00:01:03 772 248 1020
75 Mārtiņš Indriksons 5184 Persiku raķetes 01:49:40 VB2 47 V69 +25:07 +25:07 00:01:29 771 175 946
76 Anrijs Hodžajevs 5110 Full Court 01:49:43 VB2 48 V70 +25:10 +25:10 00:01:18 771 200 971
77 Didzis Sprūds 5136 01:49:46 VB2 49 V71 +25:13 +25:13 00:01:25 770 184 954
78 Mārtiņš Birums 5016 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:03 VB2 50 V72 +25:30 +25:30 00:01:21 768 193 961
79 Aivars Krjukovs 5177 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:50:27 VB2 51 V73 +25:54 +25:54 00:01:12 766 217 983
80 Jānis Vītols 5098 VSK Noskrien Seniori 01:50:36 VB4 3 V74 +26:03 +05:13 00:01:36 764 163 927
81 Žanis Cibuļskis 5000 01:50:36 VB2 52 V75 +26:03 +26:03 00:01:32 764 170 934
82 Andris Eihmanis 5479 01:50:38 VB2 53 V76 +26:05 +26:05 00:01:23 764 188 952
83 Kaidi Keir Kukk 5365 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:40 SBJ 1 S7 +11:44 +00:00 00:01:41 894 202 1096
84 Rūdolfs Jaks 5242 01:50:44 VB2 54 V77 +26:11 +26:11 00:01:20 764 195 959
85 Renarts Andersons 5393 GJENSIDIGE 01:51:21 VB3 17 V78 +26:48 +22:57 00:01:43 759 151 910
86 Austris Armans 15005 ASK PATRIA 01:51:29 VB2 55 V79 +26:56 +26:56 00:01:24 758 186 944
87 Uldis Katlaps 5205 Meridiāns 01:51:29 VB2 56 V80 +26:56 +26:56 00:01:09 758 226 984
88 Jānis Žideļūns 5233 01:51:35 VB2 57 V81 +27:02 +27:02 00:01:40 758 156 914
89 Emīls Kvālis 5001 Mārupes Dunkani 01:51:42 VBJ 5 V82 +27:09 +14:36 00:01:16 757 205 962
90 Gints Bērziņš 5127 AkmensDizains.lv 01:52:01 VB2 58 V83 +27:28 +27:28 00:01:30 755 173 928
91 Artūrs Soročenkovs 5021 01:52:16 VB2 59 V84 +27:43 +27:43 00:01:42 753 153 906
92 Konstantīns Čursins 5377 Maritime Sport Community 01:52:24 VB2 60 V85 +27:51 +27:51 00:01:35 752 164 916
93 Aldis Kešāns 5261 01:52:27 VB2 61 V86 +27:54 +27:54 00:01:19 752 197 949
94 Sandis Ziediņš 5317 Maratona klubs 01:52:33 VBJ 6 V87 +28:00 +15:27 00:01:02 751 252 1003
95 Jānis Sondors 5405 SPORTLAND 01:52:35 VB2 62 V88 +28:02 +28:02 00:01:16 751 205 956
96 Deivids Stupiņš 5468 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 01:52:42 VBJ 7 V89 +28:09 +15:36 00:01:07 750 233 983
97 Ainārs Kravalis 5168 Siguldas Maratona klubs 01:52:52 VB3 18 V90 +28:19 +24:28 00:01:29 749 175 924
98 Oskars Dambrovs 5173 01:53:27 VB2 63 V91 +28:54 +28:54 00:01:18 745 200 945
99 Mārtiņš Liberts 5049 SMILE&Run 01:53:28 VB2 64 V92 +28:55 +28:55 00:01:07 745 233 978
100 Genry Dobelis 5288 Zoorbagan 01:53:41 VB3 19 V93 +29:08 +25:17 00:01:41 744 154 898
101 Andris Orniņš 5076 01:53:47 VB2 65 V94 +29:14 +29:14 00:01:28 743 177 920
102 Dāvis Fricbergs 5453 adidas Runners | Riga 01:53:57 VBJ 8 V95 +29:24 +16:51 00:01:08 742 229 971
103 Ģirts Draugs 5483 WWW.MYPRINT.LV 01:53:59 VB2 66 V96 +29:26 +29:26 00:01:42 742 153 895
104 Mārtiņš Ozoliņš 5395 Individuāli 01:54:07 VB2 67 V97 +29:34 +29:34 00:01:43 741 151 892
105 Kārlis Ielejs 5141 VSK Noskrien Divplākšņi 01:54:11 VB3 20 V98 +29:38 +25:47 00:01:28 740 177 917
106 Armands Rabovičs 5454 Liepāja 01:54:25 VB2 68 V99 +29:52 +29:52 00:01:30 739 173 912
107 Artūrs Kančs 5294 SSK Bebra 01:54:29 VB3 21 V100 +29:56 +26:05 00:01:04 739 244 983
108 Ansis Pūce 5164 Saldus Boksa klubs 01:54:33 VB2 69 V101 +30:00 +30:00 00:01:01 738 256 994
109 Vitālijs Petuhovs 5431 SSK Bebra 01:54:33 VB2 70 V102 +30:00 +30:00 00:01:18 738 200 938
110 Aiga Taulīna 5356 Saldus Boksa klubs 01:54:35 SB2 6 S8 +15:39 +15:39 00:01:18 863 262 1125
111 Edgars Balunovs 5357 Olainfarm 01:54:45 VB2 71 V103 +30:12 +30:12 00:01:31 737 171 908
112 Emīls Zalcmanis 5257 01:55:05 VB2 72 V104 +30:32 +30:32 00:01:22 735 190 925
113 Raivo Liepa 5240 01:55:07 VBJ 9 V105 +30:34 +18:01 00:01:16 734 205 939
114 Pēteris Spuriņš 5010 DOMDARIS 01:55:24 VB2 73 V106 +30:51 +30:51 00:01:32 733 170 903
115 Matīss Zilgalvis 5485 01:55:28 VB2 74 V107 +30:55 +30:55 00:01:26 732 181 913
116 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5181 01:55:34 SB2 7 S9 +16:38 +16:38 00:01:36 856 213 1069
117 Indra Zvejsalniece 5248 01:55:39 SB2 8 S10 +16:43 +16:43 00:01:35 855 215 1070
118 Aleksandrs Antonovs 5438 &A 01:55:43 VB3 22 V108 +31:10 +27:19 00:01:31 731 171 902
119 Ģirts Žagars 5059 01:55:55 VB2 75 V109 +31:22 +31:22 00:01:29 729 175 904
120 Atis Jansons 5303 Swedbank 01:56:04 VB2 76 V110 +31:31 +31:31 00:01:08 728 229 957
121 Laura Pētersone 5121 VSK Noskrien / MRC 01:56:06 SB2 9 S11 +17:10 +17:10 00:01:17 852 265 1117
122 Uldis Pormeisters 5327 Ātrās ļipas 01:56:10 VB2 77 V111 +31:37 +31:37 00:01:18 728 200 928
123 Mārcis Pliens 5424 01:56:18 VB2 78 V112 +31:45 +31:45 00:01:33 727 168 895
124 Aivars Spūlis 5347 Izturība 01:56:47 VB2 79 V113 +32:14 +32:14 00:01:09 724 226 950
125 Arnis Kurps 5376 Skrienam kopā 01:57:15 VBJ 10 V114 +32:42 +20:09 00:01:20 721 195 916
126 Andis Komarovs 5004 01:57:34 VB2 80 V115 +33:01 +33:01 00:01:29 719 175 894
127 Maksims Leščinskis 5481 Zoorbagan 01:57:42 VB3 23 V116 +33:09 +29:18 00:01:41 718 154 872
128 Dainis Bautris 5273 AMSERV TEAM 01:57:47 VB2 81 V117 +33:14 +33:14 00:01:17 718 203 921
129 Ieva Pūce 5301 VSK Noskrien Blonde 01:57:52 SB3 2 S12 +18:56 +11:13 00:01:27 839 234 1073
130 Juris Čerpinskis 5266 01:57:54 VB2 82 V118 +33:21 +33:21 00:01:07 717 233 950
131 Arturs Grabins 5437 01:57:56 VB2 83 V119 +33:23 +33:23 00:01:41 717 154 871
132 Arvis Nāckalns 5480 01:57:57 VB2 84 V120 +33:24 +33:24 00:01:40 717 156 873
133 Jānis Šliseris 5096 01:58:04 VB2 85 V121 +33:31 +33:31 00:01:43 716 151 867
134 Kaspars Vaivods 5343 KKDE 01:58:11 VB2 86 V122 +33:38 +33:38 00:01:45 715 149 864
135 Andris Rozentālbergs 5419 01:58:13 VB2 87 V123 +33:40 +33:40 00:01:22 715 190 905
136 Mārcis Smalkais 5057 Metam mieru! 01:58:14 VB2 88 V124 +33:41 +33:41 00:01:20 715 195 910
137 Nauris Bērziņš 5095 01:58:15 VB2 89 V125 +33:42 +33:42 00:01:17 715 203 918
138 Andžejs Stenclavs 5464 Kinetics 01:58:22 VB3 24 V126 +33:49 +29:58 00:01:24 714 186 900
139 Jānis Grudulis 5473 ATEA 01:58:23 VB2 90 V127 +33:50 +33:50 00:01:30 714 173 887
140 Mārtiņš Mazlazdiņš 5052 01:58:34 VB2 91 V128 +34:01 +34:01 00:01:06 713 236 949
141 Kristaps Dvēselītis 5199 01:58:39 VBJ 11 V129 +34:06 +21:33 00:01:10 713 223 936
142 Arvīds Pelēcis 5160 01:58:49 VBJ 12 V130 +34:16 +21:43 00:01:43 712 151 863
143 Jānis Kudums 5271 01:58:49 VB2 92 V131 +34:16 +34:16 00:01:41 712 154 866
144 Rubens Pāvils Šulcs 5285 Smiltene 01:58:55 VBJ 13 V132 +34:22 +21:49 00:01:20 711 195 906
145 Edgars Bērziņš 5171 Draugiem Group 01:58:56 VB2 93 V133 +34:23 +34:23 00:01:41 711 154 865
146 Vitālijs Ribakovs 5218 SPB RUN/Asics 01:58:56 VB2 94 V134 +34:23 +34:23 00:01:06 711 236 947
147 Artúrs Skroderis 15027 01:59:04 VB2 95 V135 +34:31 +34:31 00:01:40 710 156 866
148 Ilze Sermolīte 5461 Zemgales Ziņas 01:59:08 SB3 3 S13 +20:12 +12:29 00:01:41 830 202 1032
149 Agnese Meikšāne 5315 Mana mīļākā komanda 01:59:17 SB2 10 S14 +20:21 +20:21 829 0 829
150 Uģis Holsts 5153 SSK Bebra 01:59:18 VB3 25 V136 +34:45 +30:54 00:01:08 709 229 938
151 Māris Plūme 5460 Swedbank 01:59:39 VB2 96 V137 +35:06 +35:06 00:01:40 707 156 863
152 Jānis Ozols 5411 SPORTLAND 01:59:50 VB2 97 V138 +35:17 +35:17 00:01:33 706 168 874
153 Edgars Dobelis 5006 02:00:06 VB2 98 V139 +35:33 +35:33 00:01:28 704 177 881
154 Kārlis Pajuste 5286 02:00:12 VB2 99 V140 +35:39 +35:39 00:01:39 703 158 861
155 Aigars Kokins 5364 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:00:13 VB3 26 V141 +35:40 +31:49 00:01:23 703 188 891
156 Normunds Zauls 5152 Limbaži 02:00:14 VB3 27 V142 +35:41 +31:50 00:01:33 703 168 871
157 Aigars Cibuļskis 5036 02:00:23 VB2 100 V143 +35:50 +35:50 00:01:19 702 197 899
158 Roberts Sļadzevskis 5383 Maratona klubs 02:00:25 VB2 101 V144 +35:52 +35:52 00:01:34 702 166 868
159 Pāvels Saveļjevs 5112 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:00:26 VB2 102 V145 +35:53 +35:53 00:01:27 702 179 881
160 Zanda Kārkliņa 5373 Baldones skriešanas komanda 02:00:32 SB3 4 S15 +21:36 +13:53 00:01:52 821 182 1003
161 Armands Auziņš 5033 adidas Runners I Riga 02:00:32 VB3 28 V146 +35:59 +32:08 00:01:45 701 149 850
162 Ivars Broničs 5282 02:00:41 VB2 103 V147 +36:08 +36:08 00:01:22 701 190 891
163 Atis Bērziņš 5210 02:00:48 VB3 29 V148 +36:15 +32:24 00:01:49 700 143 843
164 Agnese Sperga 5423 02:00:51 SB2 11 S16 +21:55 +21:55 00:01:16 819 268 1087
165 Olafs Smiltnieks 5220 Olainfarm 02:00:56 VB3 30 V149 +36:23 +32:32 00:02:10 699 120 819
166 Juris Leitāns 15024 02:01:03 VB3 31 V150 +36:30 +32:39 00:01:35 698 164 862
167 Artūrs Ipatenko 5448 02:01:12 VB2 104 V151 +36:39 +36:39 00:01:31 698 171 869
168 Nauris Hofmanis 5069 REMOSS 02:01:21 VBJ 14 V152 +36:48 +24:15 00:01:18 697 200 897
169 Juris Poļakovs 5407 SPORTLAND 02:01:44 VB3 32 V153 +37:11 +33:20 00:01:19 695 197 892
170 Andrejs Zubaničs 15011 02:01:45 VB2 105 V154 +37:12 +37:12 00:01:37 694 161 855
171 Jānis Rukmanis 15006 3D Running 02:01:46 VB2 106 V155 +37:13 +37:13 00:01:23 694 188 882
172 Renārs Seiksts 5161 Rīgas satiksme 02:01:51 VB2 107 V156 +37:18 +37:18 00:01:15 694 208 902
173 Emīls Stallītis 5369 Luminor 02:01:54 VB2 108 V157 +37:21 +37:21 00:01:19 694 197 891
174 Krišjānis Hartmanis 5041 KIČE 02:01:58 VB2 109 V158 +37:25 +37:25 00:01:21 693 193 886
175 Valdis Prauliņš 5456 Čiekurkalna Road Runners 02:02:03 VB3 33 V159 +37:30 +33:39 00:01:30 693 173 866
176 Jānis Gora 5130 LMT 02:02:13 VB2 110 V160 +37:40 +37:40 00:01:33 692 168 860
177 Alise Putraima 5466 LIMBAŽI SKRIEN 02:02:21 SB2 12 S17 +23:25 +23:25 00:01:26 809 237 1046
178 Ģirts Bisenieks 5142 02:02:23 VB2 111 V161 +37:50 +37:50 00:01:30 691 173 864
179 Matīss Lakovics 5402 02:02:24 VB2 112 V162 +37:51 +37:51 00:01:48 691 144 835
180 Guntis Leimanis 5196 02:02:50 VB2 113 V163 +38:17 +38:17 00:01:45 688 149 837
181 Aigars Teivāns 5253 02:02:51 VB2 114 V164 +38:18 +38:18 00:01:37 688 161 849
182 Māris Lūsis 5099 Skrienošie Lūši 02:02:59 VB2 115 V165 +38:26 +38:26 00:01:29 687 175 862
183 Sandra Vesere 5354 02:03:09 SB2 13 S18 +24:13 +24:13 00:01:41 803 202 1005
184 Gunta Blūmiņa 5151 Virsotne/MARMOT 02:03:17 SB2 14 S19 +24:21 +24:21 00:01:08 802 300 1102
185 Roberts Ivzāns 5115 Ogre 02:03:18 VB3 34 V166 +38:45 +34:54 00:01:38 686 159 845
186 Marta Lapiņa 5074 KVISVIKI 02:03:22 SB2 15 S20 +24:26 +24:26 00:01:48 802 189 991
187 Igors Zinkevičs 5366 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:23 VB2 116 V167 +38:50 +38:50 00:01:31 685 171 856
188 Evija Vate 5084 Engures sportam 02:03:34 SB2 16 S21 +24:38 +24:38 00:01:15 801 272 1073
189 Edijs Veide 5283 DC VECSALACAS UNITED 02:03:39 VB2 117 V168 +39:06 +39:06 00:01:19 684 197 881
190 Krista Hartmane 5138 Siguldas Maratona klubs 02:03:41 SB2 17 S22 +24:45 +24:45 00:01:50 800 185 985
191 Igors Kozlovs 5334 02:03:48 VB3 35 V169 +39:15 +35:24 00:01:29 683 175 858
192 Agris Meilerts 5146 Latvijas Finieris 02:03:49 VB3 36 V170 +39:16 +35:25 00:01:46 683 147 830
193 Guntis Balodis 15008 02:03:54 VB2 118 V171 +39:21 +39:21 00:01:29 682 175 857
194 Agris Spalviņš 5439 Rauna 02:03:55 VB4 4 V172 +39:22 +18:32 00:01:38 682 159 841
195 Kaspars Aksenoks 5089 CSDD 02:03:56 VB3 37 V173 +39:23 +35:32 00:01:31 682 171 853
196 Oskars Martuzāns 5126 AkmensDizains.lv 02:03:56 VB2 119 V174 +39:23 +39:23 00:01:22 682 190 872
197 Ivars Stivriņš 5249 02:03:57 VB2 120 V175 +39:24 +39:24 00:01:37 682 161 843
198 Kristīne Slikšāne 5046 VSK Noskrien 02:04:00 SB3 5 S23 +25:04 +17:21 00:01:34 798 217 1015
199 Arnis Pokšāns 5325 Abas Kreisās Kājas 02:04:04 VB3 38 V176 +39:31 +35:40 00:01:38 681 159 840
200 Rolands Rozītis 5123 02:04:06 VB2 121 V177 +39:33 +39:33 00:01:37 681 161 842
201 Jānis Kopmanis 5330 LSC 02:04:11 VB4 5 V178 +39:38 +18:48 00:01:44 681 150 831
202 Andis Ruskulis 5408 SPORTLAND 02:04:24 VB2 122 V179 +39:51 +39:51 00:01:25 680 184 864
203 Inga Mauliņa 5222 Olainfarm 02:04:41 SB2 18 S24 +25:45 +25:45 00:01:46 793 192 985
204 Uldis Kondratovičs 5133 Virsotne/MARMOT 02:04:43 VB4 6 V180 +40:10 +19:20 00:01:27 678 179 857
205 Artis Ločmelis 5116 OK Burkānciems 02:04:56 VB3 39 V181 +40:23 +36:32 00:01:21 677 193 870
206 Vladimirs Misāns 5225 02:05:04 VB3 40 V182 +40:31 +36:40 00:01:45 676 149 825
207 Jānis Rāzna 5351 SSK Bebra 02:05:09 VB3 41 V183 +40:36 +36:45 00:01:35 676 164 840
208 Jānis Pugačs 5300 Alusvēders 02:05:25 VB2 123 V184 +40:52 +40:52 00:01:13 674 214 888
209 Edgars Bērze 5156 EY 02:05:29 VB2 124 V185 +40:56 +40:56 00:01:31 674 171 845
210 Juris Rukkalns 5340 Ragana 02:05:36 VB4 7 V186 +41:03 +20:13 00:02:05 673 125 798
211 Nils Nesters 5455 Čiekurkalna Road Runners 02:05:38 VBJ 15 V187 +41:05 +28:32 00:01:38 673 159 832
212 Kārlis Ertmanis 5217 BALTAIS 02:05:42 VB3 42 V188 +41:09 +37:18 00:01:32 673 170 843
213 Pāvels Janovičs 5108 LSC 02:05:48 VB2 125 V189 +41:15 +41:15 00:01:30 672 173 845
214 Dace Spalva 5182 02:05:50 SB2 19 S25 +26:54 +26:54 00:01:32 786 222 1008
215 Gatis Valdheims 5122 02:06:14 VB2 126 V190 +41:41 +41:41 00:01:38 670 159 829
216 Viktors Saulītis 5367 Luminor 02:06:24 VB2 127 V191 +41:51 +41:51 00:01:22 669 190 859
217 Kalvis Zuļģis 5278 PAVISAM NEGANTI 02:06:39 VB2 128 V192 +42:06 +42:06 00:01:47 668 146 814
218 Laura Davidauska 5360 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:06:40 SBJ 2 S26 +27:44 +16:00 00:01:27 781 234 1015
219 Mārcis Bratka 5449 02:06:45 VB2 129 V193 +42:12 +42:12 00:01:39 667 158 825
220 Elita Zālīte 5215 TRX Cēsis 02:06:48 SB3 6 S27 +27:52 +20:09 00:01:48 780 189 969
221 Linda Beldava 5134 VSK Noskrien Vāveres 02:06:50 SB2 20 S28 +27:54 +27:54 00:01:38 780 208 988
222 Ivita Šale 5154 SSK Bebra 02:07:01 SB2 21 S29 +28:05 +28:05 00:01:31 779 224 1003
223 Ilgonis Apfelbaums 5277 Matisons Runner's Club 02:07:08 VB4 8 V194 +42:35 +21:45 00:02:01 665 129 794
224 Līga Līdumniece 5450 adidas Runners 02:07:18 SB2 22 S30 +28:22 +28:22 00:01:20 777 255 1032
225 Lita Dzelme 5055 02:07:21 SB3 7 S31 +28:25 +20:42 00:01:53 777 181 958
226 Jānis Kolužs 5322 Daugavpils Runners 02:07:25 VB2 130 V195 +42:52 +42:52 00:01:22 664 190 854
227 Ģirts Melezers 5162 Rīgas satiksme 02:07:46 VB2 131 V196 +43:13 +43:13 00:01:20 662 195 857
228 Artūrs Rozenfelds 5228 Junmārupe skrien 02:08:11 VB3 43 V197 +43:38 +39:47 00:01:30 660 173 833
229 Juris Misters 5459 02:08:11 VB2 132 V198 +43:38 +43:38 00:01:43 660 151 811
230 Jānis Rozenbergs 5394 02:08:24 VB2 133 V199 +43:51 +43:51 00:01:57 658 133 791
231 Aigars Tohters 5229 SK Dzērvene II 02:08:28 VB2 134 V200 +43:55 +43:55 00:01:22 658 190 848
232 Aldis Rocēns 5203 BUKDESIGNER 02:08:30 VB3 44 V201 +43:57 +40:06 00:01:30 658 173 831
233 Pavels Mazurs 5109 02:08:31 VB3 45 V202 +43:58 +40:07 00:01:46 658 147 805
234 Oskars Apsītis 5231 2KOKI 02:08:32 VB3 46 V203 +43:59 +40:08 00:01:19 658 197 855
235 Roberts Koleda 5145 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:08:32 VB3 47 V204 +43:59 +40:08 00:01:28 658 177 835
236 Lauma Čerņevska 5132 VSK Noskrien Vāveres 02:08:46 SB2 23 S32 +29:50 +29:50 00:01:33 768 219 987
237 Konstantins Kvasovs 5477 02:08:49 VB2 135 V205 +44:16 +44:16 00:01:32 656 170 826
238 Kristaps Lamsters 15004 02:09:09 VB2 136 V206 +44:36 +44:36 00:01:41 655 154 809
239 Andris Šumskihs 5352 Lynxdojo 02:09:13 VB2 137 V207 +44:40 +44:40 00:01:54 654 137 791
240 Armands Andersons 5070 02:09:20 VB2 138 V208 +44:47 +44:47 00:01:32 654 170 824
241 Jurģis Urtāns 5346 Lūša pēdās 02:09:22 VB2 139 V209 +44:49 +44:49 00:01:35 654 164 818
242 Natālija Joničenko 5329 Talsu pauguraines Zaķi 02:09:27 SB3 8 S33 +30:31 +22:48 00:01:43 764 198 962
243 Jēkabs Vinciuns 5348 02:09:28 VB2 140 V210 +44:55 +44:55 00:01:48 653 144 797
244 Janeks Bauers 5447 OK KO 02:09:40 VB3 48 V211 +45:07 +41:16 00:02:00 652 130 782
245 Viesturs Puriņš 5274 02:09:42 VB3 49 V212 +45:09 +41:18 00:01:43 652 151 803
246 Gatis Miķelsons 5213 02:09:44 VB2 141 V213 +45:11 +45:11 00:01:33 652 168 820
247 Reinis Lulle 5417 02:09:51 VBJ 16 V214 +45:18 +32:45 00:01:48 651 144 795
248 Agate Kristapsone 15003 PATRIA SPORTLAND 02:09:52 SB2 24 S34 +30:56 +30:56 00:01:38 762 208 970
249 Anita Saulīte 5446 VSK "Burkānciems & Co" 02:09:58 SB3 9 S35 +31:02 +23:19 00:01:45 761 194 955
250 Māris Ivanāns 5185 Mammadaba 02:10:03 VB2 142 V215 +45:30 +45:30 00:01:00 650 260 910
251 Aldis Sjucillo 5195 Latvijas Finieris 02:10:05 VB3 50 V216 +45:32 +41:41 00:01:26 650 181 831
252 Sergejs Labors 5389 Swedbank 02:10:06 VB3 51 V217 +45:33 +41:42 00:01:32 650 170 820
253 Gunārs Ruciņš 5281 Fizkultūras nora 02:10:24 VB2 143 V218 +45:51 +45:51 00:01:09 648 226 874
254 Māris Balceris 5353 EY 02:10:24 VB2 144 V219 +45:51 +45:51 00:01:31 648 171 819
255 Aiva Liepiņa 5458 02:10:25 SB2 25 S36 +31:29 +31:29 00:01:45 759 194 953
256 Lāsma Zebuliņa 5318 VSK Noskrien Blonde 02:10:29 SB3 10 S37 +31:33 +23:50 00:01:31 758 224 982
257 Kristaps Zvirgzds 5029 02:10:31 VBJ 17 V220 +45:58 +33:25 00:01:16 648 205 853
258 Artis Ivanovs 5077 02:10:41 VB2 145 V221 +46:08 +46:08 00:01:17 647 203 850
259 Zane Fricberga 5246 02:10:52 SB2 26 S38 +31:56 +31:56 00:02:05 756 163 919
260 Nauris Živuļins 5241 02:10:53 VB2 146 V222 +46:20 +46:20 00:01:45 646 149 795
261 Ēriks Ajausks 5157 3D Running 02:11:00 VB2 147 V223 +46:27 +46:27 00:01:45 645 149 794
262 Egita Uzule 5470 SALDUS BOKSA KLUBS 02:11:31 SB3 11 S39 +32:35 +24:52 00:01:53 752 181 933
263 Didzis Kirstuks 5337 02:11:31 VB3 52 V224 +46:58 +43:07 00:02:03 643 127 770
264 Kaspars Dičmanis 15025 02:11:50 VB2 148 V225 +47:17 +47:17 00:01:11 641 220 861
265 Jānis Sebris 5359 02:11:51 VB2 149 V226 +47:18 +47:18 00:01:41 641 154 795
266 Aija Rogāle 5323 KROKUS 02:11:56 SB3 12 S40 +33:00 +25:17 00:02:01 750 169 919
267 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 5105 Siguldas Maratona klubs 02:12:04 VB2 150 V227 +47:31 +47:31 00:01:50 640 142 782
268 Aija Freiberga 5078 02:12:06 SB2 27 S41 +33:10 +33:10 00:01:48 749 189 938
269 Nauris Pļaviņš 5124 AkmensDizains.lv 02:12:14 VB2 151 V228 +47:41 +47:41 00:01:56 639 134 773
270 Lauris Zilveris 5211 Pīļtēviņa pārgājiens 02:12:15 VB2 152 V229 +47:42 +47:42 00:01:59 639 131 770
271 Rolands Gritāns 5333 Biznesa parks ABAVA 02:12:28 VB3 53 V230 +47:55 +44:04 00:01:46 638 147 785
272 Jānis Kopmanis 5087 02:12:29 VB3 54 V231 +47:56 +44:05 00:01:39 638 158 796
273 Nauris Auzenbahs 5114 DzSK Lokomotīve 02:12:36 VB3 55 V232 +48:03 +44:12 00:01:38 638 159 797
274 Agita Gritāne 5094 Biznesa parks ABAVA 02:12:44 SB3 13 S42 +33:48 +26:05 00:02:04 745 165 910
275 Gints Ošiņš 15014 SK Kenijas brieži 02:12:55 VB3 56 V233 +48:22 +44:31 00:02:26 636 107 743
276 Armands Sudrabs 5238 VSK/Noskrien 02:13:08 VB3 57 V234 +48:35 +44:44 00:01:47 635 146 781
277 Arturs Vanags 5307 newhouse.lv 02:13:19 VB2 153 V235 +48:46 +48:46 00:01:40 634 156 790
278 Agris Krumbergs 5062 Līkā kalna rambātāji 02:13:23 VB3 58 V236 +48:50 +44:59 00:01:29 634 175 809
279 Ina Balgalve 5061 02:14:06 SB3 14 S43 +35:10 +27:27 00:01:41 738 202 940
280 Normunds Grava 5051 02:14:11 VB3 59 V237 +49:38 +45:47 00:01:22 630 190 820
281 Aļģirts Valužis 5403 Priekules veloklubs 02:14:16 VB3 60 V238 +49:43 +45:52 00:01:59 630 131 761
282 Konstantin Rogozin 5379 02:14:26 VB3 61 V239 +49:53 +46:02 00:01:11 629 220 849
283 Mārtiņš Tarando 5119 02:14:32 VB2 154 V240 +49:59 +49:59 00:01:23 628 188 816
284 Kristīne Slaidiņa 5224 Baldones skriešanas komanda 02:14:44 SB2 28 S44 +35:48 +35:48 00:01:40 734 204 938
285 Nora Vrubļevska 5386 Surikati 02:14:47 SB2 29 S45 +35:51 +35:51 00:02:18 734 148 882
286 Evita Riekstiņa 5003 02:14:54 SB2 30 S46 +35:58 +35:58 00:02:01 733 169 902
287 Aivars Šķudītis 5147 Latvijas Finieris 02:14:57 VB2 155 V241 +50:24 +50:24 00:01:43 627 151 778
288 Jurģis Stukuls 5039 SK Katrīna 02:15:26 VB2 156 V242 +50:53 +50:53 00:01:10 624 223 847
289 Erlens Grunckis 5469 02:15:45 VB3 62 V243 +51:12 +47:21 00:02:03 623 127 750
290 Pauls Vītols 15015 02:16:14 VB2 157 V244 +51:41 +51:41 00:01:56 621 134 755
291 Gunta Reinicāne 5097 02:16:17 SB2 31 S47 +37:21 +37:21 00:01:46 726 192 918
292 Aivis Rostoks 5387 02:16:21 VB2 158 V245 +51:48 +51:48 00:01:37 620 161 781
293 Ieva Biedrīte 5158 Grauda Spēks 02:16:28 SB2 32 S48 +37:32 +37:32 00:01:38 725 208 933
294 Andris Jansons 5088 VSK Noskrien 02:16:42 VB4 9 V246 +52:09 +31:19 00:01:43 619 151 770
295 Valdis Lepiksons 5237 Auseklis IK 02:16:47 VB3 63 V247 +52:14 +48:23 00:01:39 618 158 776
296 Alvis Lepiksons 5236 Auseklis IK 02:17:05 VB3 64 V248 +52:32 +48:41 00:01:54 617 137 754
297 Ilze Baumane 5467 02:17:16 SB3 15 S49 +38:20 +30:37 00:01:54 721 179 900
298 Sanita Ivanova 5118 02:17:17 SB2 33 S50 +38:21 +38:21 00:01:53 721 181 902
299 Santa Žukovska 5463 02:17:32 SB2 34 S51 +38:36 +38:36 00:01:41 719 202 921
300 Simona Radoviča 5188 SimKris 02:17:35 SB2 35 S52 +38:39 +38:39 00:01:49 719 187 906
301 Didzis Videmanis 5101 Mežsusuri 02:17:54 VB2 159 V249 +53:21 +53:21 00:01:37 613 161 774
302 Māris Videmanis 5341 Mežsusuri 02:17:55 VB2 160 V250 +53:22 +53:22 00:01:47 613 146 759
303 Andrejs Pētersons 5111 02:17:58 VB2 161 V251 +53:25 +53:25 00:01:40 613 156 769
304 Ilze Stukule 5032 SK Katrīna/Kuldīga 02:18:05 SB4 1 S53 +39:09 +00:00 00:02:09 716 158 874
305 Guntis Pucens 5028 SK Katrīna 02:18:05 VB4 10 V252 +53:32 +32:42 00:01:23 612 188 800
306 Maija Gutāne 15013 02:18:09 SB2 36 S54 +39:13 +39:13 00:01:43 716 198 914
307 Zane Galdiņa 5072 Smiling runner 02:18:18 SB2 37 S55 +39:22 +39:22 00:02:06 715 162 877
308 Simona Ozola Ozoliņa 5035 02:18:23 SB2 38 S56 +39:27 +39:27 00:02:03 715 166 881
309 Mārtiņš Krams 5056 02:18:44 VB2 162 V253 +54:11 +54:11 00:01:13 609 214 823
310 Santa Birģele 5018 02:18:59 SB2 39 S57 +40:03 +40:03 00:02:18 712 148 860
311 Jānis Radziņš 15018 VSK Noskrien 02:19:19 VB2 163 V254 +54:46 +54:46 00:01:56 607 134 741
312 Laila Rozīte 5426 VSK Noskrien 02:19:23 SB2 40 S58 +40:27 +40:27 00:01:54 710 179 889
313 Rūdolfs Karss 5372 Luminor 02:19:25 VB2 164 V255 +54:52 +54:52 00:01:50 606 142 748
314 Līva Poriete 5416 02:19:27 SBJ 3 S59 +40:31 +28:47 00:01:47 709 191 900
315 Antra Spundiņa 5080 VSK Noskrien 02:19:27 SB2 41 S60 +40:31 +40:31 00:01:51 709 184 893
316 Vilis Zinkevičs 5440 02:19:29 VB2 165 V256 +54:56 +54:56 00:01:38 606 159 765
317 Dace Ancāne 5276 VENDEN 02:19:39 SB2 42 S61 +40:43 +40:43 00:02:05 708 163 871
318 Edijs Ramiņš 5251 Sece 02:19:40 VB3 65 V257 +55:07 +51:16 00:01:53 605 138 743
319 Rinalds Zeltiņš 15009 KMKVP 02:20:01 VB3 66 V258 +55:28 +51:37 00:01:45 604 149 753
320 Uldis Apsītis 15012 Fjord Software 02:20:04 VB3 67 V259 +55:31 +51:40 00:02:01 604 129 733
321 Aivars Veiss 5047 02:20:09 VB4 11 V260 +55:36 +34:46 00:01:34 603 166 769
322 Jānis Olšteins 15020 02:20:10 VB2 166 V261 +55:37 +55:37 00:01:52 603 139 742
323 Laura Igaviņa 5252 SK Lejasciems 02:20:51 SBJ 4 S62 +41:55 +30:11 00:01:51 702 184 886
324 Edgars Fabrīcius 5139 02:20:53 VB2 167 V262 +56:20 +56:20 00:01:34 600 166 766
325 Iveta Belousova 5308 02:21:03 SB3 16 S63 +42:07 +34:24 00:01:53 701 181 882
326 Elīna Frīzendorfa 5443 NRC Rīga 02:21:04 SB2 43 S64 +42:08 +42:08 00:01:59 701 171 872
327 Heiki Prants 5344 Võru Suusaklubi 02:21:07 VB3 68 V263 +56:34 +52:43 00:01:29 599 175 774
328 Aija Melezere 5355 VSK Noskrien 02:21:15 SB2 44 S65 +42:19 +42:19 00:01:53 700 181 881
329 Gunārs Grundštoks 5148 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:21:18 VB2 168 V264 +56:45 +56:45 00:02:10 598 120 718
330 Vladimirs Kļavnieks 5244 Riga 02:21:42 VB4 12 V265 +57:09 +36:19 00:02:26 597 107 704
331 Aiva Klepere 5287 Ziemeļkurzeme OK 02:21:42 SB2 45 S66 +42:46 +42:46 00:02:17 698 149 847
332 Dainis Driņķis 5113 DzSK Lokomotīve 02:21:56 VB3 69 V266 +57:23 +53:32 00:02:16 596 115 711
333 Indra Kļaviņa 15019 I 02:22:09 SB2 46 S67 +43:13 +43:13 696 0 696
334 Agnija Zizlāne 5053 02:22:21 SB2 47 S68 +43:25 +43:25 00:02:05 695 163 858
335 Andris Bērziņš 5198 SK Dzērvene II 02:22:36 VB3 70 V267 +58:03 +54:12 00:02:01 593 129 722
336 Laine Kuzmane 5011 02:22:50 SB2 48 S69 +43:54 +43:54 00:02:00 693 170 863
337 Jānis Zemturis 5214 02:22:56 VB4 13 V268 +58:23 +37:33 00:02:10 592 120 712
338 Rigonda Germova 5082 02:23:07 SB3 17 S70 +44:11 +36:28 00:01:42 691 200 891
339 Laura Žumbure 5304 02:23:16 SB2 49 S71 +44:20 +44:20 00:01:35 691 215 906
340 Jānis Deksnis 5425 Swedbank 02:23:25 VB2 169 V269 +58:52 +58:52 00:01:56 590 134 724
341 Madara Tīģere-Bernharde 5092 02:23:30 SB2 50 S72 +44:34 +44:34 00:01:49 689 187 876
342 Ieva Jurēvica 5434 SPB RUN/Asics 02:23:32 SBJ 5 S73 +44:36 +32:52 00:01:19 689 258 947
343 Artjoms Križanovskis 15023 02:23:34 VB2 170 V270 +59:01 +59:01 00:01:49 589 143 732
344 Dainis Pīlācis 5378 02:23:48 VB2 171 V271 +59:15 +59:15 00:02:15 588 116 704
345 Nelda Neilande 5262 02:23:51 SBJ 6 S74 +44:55 +33:11 00:02:13 688 153 841
346 Elīna Drēziņa 5187 Maxima Latvija 02:23:51 SB2 51 S75 +44:55 +44:55 00:02:15 688 151 839
347 Anita Zagorska 5216 02:23:54 SB2 52 S76 +44:58 +44:58 00:01:46 688 192 880
348 Kristaps Šņepsts 5409 SPORTLAND 02:23:55 VBJ 18 V272 +59:22 +46:49 00:01:38 587 159 746
349 KristĪne VilcĀne 5421 02:24:08 SB2 53 S77 +45:12 +45:12 00:02:29 686 137 823
350 Veronika Buhalova 5043 02:24:10 SB2 54 S78 +45:14 +45:14 00:02:09 686 158 844
351 Ērika Urtāne 5345 Lūša pēdās 02:24:13 SB2 55 S79 +45:17 +45:17 00:01:57 686 174 860
352 Aivars Lapa 5066 Autostarts.lv 02:24:17 VB3 71 V273 +59:44 +55:53 00:01:45 586 149 735
353 Jana Gutkina 5265 02:24:19 SB2 56 S80 +45:23 +45:23 00:02:03 686 166 852
354 Zinta Simanoviča 5065 02:24:28 SB2 57 S81 +45:32 +45:32 00:02:03 685 166 851
355 Jānis Seglickis 5193 Pingvīni 02:24:28 VB2 172 V274 +59:55 +59:55 00:01:02 585 252 837
356 Ilona Balode 5178 Salacgrīvas Roņi 02:25:03 SB3 18 S82 +46:07 +38:24 00:02:23 682 143 825
357 Ainārs Jermacāns 5128 AkmensDizains.lv 02:25:04 VB2 173 V275 +1:00:31 +1:00:31 00:01:42 583 153 736
358 Dina Alksne 5299 Kocēnu novads-1 02:25:28 SB3 19 S83 +46:32 +38:49 00:02:03 680 166 846
359 Māris Šūpols 5208 VSK Noskrien / SVK Madona 02:25:42 VB3 72 V276 +1:01:09 +57:18 00:02:10 580 120 700
360 Marika Pazare 5226 Swedbank 02:25:53 SB2 58 S84 +46:57 +46:57 00:02:24 678 142 820
361 Vitālijs Žuselis 5015 Daugavpils Runners 02:25:58 VB2 174 V277 +1:01:25 +1:01:25 00:01:30 579 173 752
362 Juris Aigars Āboliņš 5397 02:26:06 VB3 73 V278 +1:01:33 +57:42 00:02:00 579 130 709
363 Lauris Lizbovskis 5375 LNT Sports 02:26:38 VB3 74 V279 +1:02:05 +58:14 00:02:25 577 108 685
364 Anita Galašina 5404 SPORTLAND 02:26:39 SB2 59 S85 +47:43 +47:43 00:02:23 675 143 818
365 Laura Kalēja 5232 02:26:44 SBJ 7 S86 +47:48 +36:04 00:02:12 674 155 829
366 Andris Dimants 5206 02:26:49 VB2 175 V280 +1:02:16 +1:02:16 00:02:02 576 128 704
367 Linda Brokāne 5221 Olainfarm 02:27:11 SB2 60 S87 +48:15 +48:15 00:02:07 672 161 833
368 Uldis Kleinbergs 5167 Ko Te Notiek? 02:27:11 VB2 176 V281 +1:02:38 +1:02:38 00:01:33 574 168 742
369 Aivars Ābols 5258 MADONA 02:27:13 VB4 14 V282 +1:02:40 +41:50 00:01:57 574 133 707
370 Nellija Baliko 5465 Isostar 02:27:17 SB2 61 S88 +48:21 +48:21 00:02:39 672 128 800
371 Jānis Straukmanis 5338 02:27:17 VB2 177 V283 +1:02:44 +1:02:44 00:01:33 574 168 742
372 Līga Ganiņa 5030 02:27:40 SB2 62 S89 +48:44 +48:44 00:02:15 670 151 821
373 Jānis Knēts 5339 Accenture > High Performance 02:27:49 VB2 178 V284 +1:03:16 +1:03:16 00:01:16 572 205 777
374 Ieva Tāle-Stangute 5374 Baldones skriešanas komanda 02:27:57 SB2 63 S90 +49:01 +49:01 00:02:09 669 158 827
375 Linda Berzina 5263 02:27:57 SB2 64 S91 +49:01 +49:01 00:02:16 669 150 819
376 Maksims Birjuļins 5370 Luminor 02:28:02 VB3 75 V285 +1:03:29 +59:38 00:01:38 571 159 730
377 Kristīne Krista Lejniece 5396 Zemgales Ziņas 02:28:09 SBJ 8 S92 +49:13 +37:29 00:01:38 668 208 876
378 Agnese Kundziņa 5290 02:28:46 SB2 65 S93 +49:50 +49:50 00:02:13 665 153 818
379 Dace Mačevska 5042 VSK Noskrien 02:28:59 SB2 66 S94 +50:03 +50:03 00:02:21 664 145 809
380 Aivars Bergmanis 5191 VSK Noskrien 02:29:09 VB3 76 V286 +1:04:36 +1:00:45 00:02:27 567 106 673
381 Dita Zaharova 5401 02:29:14 SB2 67 S95 +50:18 +50:18 00:01:57 663 174 837
382 Māris Strazdiņš 5270 STRAZDIŅI 02:29:14 VB3 77 V287 +1:04:41 +1:00:50 00:01:55 567 136 703
383 Anna PakalniŅa 5484 Interesantais Kaspars 02:29:33 SB2 68 S96 +50:37 +50:37 00:01:52 662 182 844
384 Jekabs Kalnajs 5200 Interesantais Kaspars 02:29:33 VB2 179 V288 +1:05:00 +1:05:00 00:01:53 565 138 703
385 Niks Bērziņš 5452 Interesantais Kaspars 02:29:34 VB2 180 V289 +1:05:01 +1:05:01 00:01:49 565 143 708
386 Gunta Brazauska 5320 02:29:37 SB2 69 S97 +50:41 +50:41 00:02:07 661 161 822
387 Andis Ločmelis 5234 VSK Burkānciems & co 02:29:59 VB2 181 V290 +1:05:26 +1:05:26 00:02:23 564 109 673
388 Diāna Ivanova 5245 02:30:03 SB3 20 S98 +51:07 +43:24 00:02:23 659 143 802
389 Lauma Muceniece 5335 02:30:05 SB2 70 S99 +51:09 +51:09 00:02:09 659 158 817
390 Mārcis Janušs 5100 02:30:35 VB3 78 V291 +1:06:02 +1:02:11 00:02:27 561 106 667
391 Elīna Pajuste 5280 02:30:37 SB2 71 S100 +51:41 +51:41 00:02:40 657 128 785
392 Mārtiņš Krūklis 5166 02:30:47 VB2 182 V292 +1:06:14 +1:06:14 00:02:11 561 119 680
393 Mārtiņš Freibergs 5135 VSK Noskrien 02:30:52 VB2 183 V293 +1:06:19 +1:06:19 00:01:39 560 158 718
394 Antra Lukševica 5272 VSK Noskrien 02:30:59 SB2 72 S101 +52:03 +52:03 00:02:13 655 153 808
395 Inese Neilande 5275 Kača liek skriet! 02:31:29 SB3 21 S102 +52:33 +44:50 00:02:24 653 142 795
396 Mareks Celmiņš 5332 Biznesa parks ABAVA 02:31:44 VB3 79 V294 +1:07:11 +1:03:20 00:02:24 557 108 665
397 Armīns Meisters 5388 02:32:02 VB3 80 V295 +1:07:29 +1:03:38 00:01:48 556 144 700
398 Sandra Rocēna 5031 Izturība 02:32:27 SB3 22 S103 +53:31 +45:48 00:02:05 649 163 812
399 Lauris Meiers 5296 VENDEN 02:32:29 VB3 81 V296 +1:07:56 +1:04:05 00:02:10 554 120 674
400 Mārtiņš Puriņš 5008 02:32:32 VB2 184 V297 +1:07:59 +1:07:59 00:02:15 554 116 670
401 Raisa Marčinkus 5269 S/K Ozolnieki 02:32:35 SB4 2 S104 +53:39 +14:30 00:02:22 648 144 792
402 Zane Timma 5038 SK Katrīna 02:32:47 SB2 73 S105 +53:51 +53:51 00:02:26 648 140 788
403 Ieva Bogustova 5384 02:32:51 SB2 74 S106 +53:55 +53:55 00:02:30 647 136 783
404 Santa Roze 5144 VSK Noskrien Divplākšņi 02:32:55 SB3 23 S107 +53:59 +46:16 00:02:26 647 140 787
405 Ieva Meiere 15002 OK Ziemeļkurzeme 02:32:59 SB3 24 S108 +54:03 +46:20 00:02:41 647 127 774
406 Jānis Birģelis 5045 02:33:09 VB3 82 V298 +1:08:36 +1:04:45 00:02:17 552 114 666
407 Danute Fibiga-Daukšte 5067 02:33:50 SB3 25 S109 +54:54 +47:11 00:02:05 643 163 806
408 Oksana Kirilova 5368 Luminor 02:33:51 SB2 75 S110 +54:55 +54:55 00:02:15 643 151 794
409 Gunārs Slaide 5149 Baldones Lauvas 02:34:12 VB3 83 V299 +1:09:39 +1:05:48 00:02:06 548 124 672
410 Inguna Eglīte 15010 TRXCēsis 02:34:28 SB3 26 S111 +55:32 +47:49 00:02:12 640 155 795
411 Linda Loce 5013 Lynxdojo 02:34:30 SB2 76 S112 +55:34 +55:34 00:02:01 640 169 809
412 Juris Rocēns 5034 Izturība 02:34:45 VB3 84 V300 +1:10:12 +1:06:21 00:01:27 546 179 725
413 Dace Skrastiņa 5264 Talsu pauguraines Zaķi 02:34:59 SB3 27 S113 +56:03 +48:20 00:02:13 638 153 791
414 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres 02:35:13 SB2 77 S114 +56:17 +56:17 00:02:04 637 165 802
415 Aleksandrs Jansons 5268 02:35:14 VB3 85 V301 +1:10:41 +1:06:50 00:01:24 545 186 731
416 Sabīne Eglīte 5324 Jāņkalni 02:35:15 SB2 78 S115 +56:19 +56:19 00:02:14 637 152 789
417 Raimonds Eglītis 5311 #catchmeifyoucan 02:35:22 VB2 185 V302 +1:10:49 +1:10:49 00:02:25 544 108 652
418 Rūta Šneidere 5027 02:35:34 SB2 79 S116 +56:38 +56:38 00:02:22 636 144 780
419 Linda Pavļuta 5474 LV100 02:36:23 SB2 80 S117 +57:27 +57:27 00:02:16 633 150 783
420 Zanda Taupmana 5441 Matisons Runer`s Club/VSK Noskrien 02:36:26 SB3 28 S118 +57:30 +49:47 00:02:35 632 132 764
421 Raimonda Kalniņa 5390 02:36:34 SB2 81 S119 +57:38 +57:38 00:02:09 632 158 790
422 Laila Ceika 5064 02:37:18 SB4 3 S120 +58:22 +19:13 00:02:20 629 146 775
423 Egija Biete 5293 BALTAIS II 02:37:46 SB2 82 S121 +58:50 +58:50 00:02:33 627 133 760
424 Gunita Butāne 5201 Zemgales Ziņas 02:37:47 SB3 29 S122 +58:51 +51:08 00:02:27 627 139 766
425 Ņikita Mogiļins 5429 2 DbL 02:37:55 VBJ 19 V303 +1:13:22 +1:00:49 00:02:07 535 123 658
426 Maksims Mogiļins 5428 2 DbL 02:37:56 VB3 86 V304 +1:13:23 +1:09:32 00:02:12 535 118 653
427 Anna Brokāne 5022 Solis Dabā 02:37:59 SB2 83 S123 +59:03 +59:03 00:02:05 626 163 789
428 Edgars Mežvēvers 5071 02:38:27 VB3 87 V305 +1:13:54 +1:10:03 00:02:04 534 126 660
429 Līga Alksne 5406 SPORTLAND 02:38:36 SB2 84 S124 +59:40 +59:40 00:02:07 624 161 785
430 Mārtiņš Dzelmītis 5190 02:39:16 VB2 186 V306 +1:14:43 +1:14:43 00:02:14 531 116 647
431 Jānis Zaļais 5197 02:39:19 VB2 187 V307 +1:14:46 +1:14:46 00:02:14 531 116 647
432 Andris Zībergs 5050 Cepu cepu 02:39:23 VB3 88 V308 +1:14:50 +1:10:59 00:01:29 530 175 705
433 Līga Briža 5418 Luminor 02:39:28 SB2 85 S125 +1:00:32 +1:00:32 00:02:18 620 148 768
434 Frančeska Pranča 5433 02:40:22 SBJ 9 S126 +1:01:26 +49:42 00:02:29 617 137 754
435 Maija Olšteina 5478 Izdevniecība "Santa" 02:40:23 SBJ 10 S127 +1:01:27 +49:43 00:02:11 617 156 773
436 Inga Vate 5083 02:40:39 SB3 30 S128 +1:01:43 +54:00 00:02:41 616 127 743
437 Lelde Spriņģe 5054 02:41:29 SB2 86 S129 +1:02:33 +1:02:33 00:02:32 613 134 747
438 Līva Lapiņa 5297 02:43:03 SB2 87 S130 +1:04:07 +1:04:07 00:02:33 607 133 740
439 Elīna Tolokonceva 5086 VSK Noskrien 02:43:16 SB2 88 S131 +1:04:20 +1:04:20 00:02:29 606 137 743
440 Imants Zaķis 5444 CDT 02:43:20 VB3 89 V309 +1:18:47 +1:14:56 00:02:10 518 120 638
441 Olesja Baikova 5314 Be More Alive 02:44:10 SB2 89 S132 +1:05:14 +1:05:14 00:01:50 603 185 788
442 Kristīne Ķēniņa 5291 VSK Noskrien 02:44:15 SB2 90 S133 +1:05:19 +1:05:19 00:02:11 602 156 758
443 Inga Dreimane 5230 02:44:23 SB2 91 S134 +1:05:27 +1:05:27 00:02:19 602 147 749
444 Ilga Melne 5358 Olainfarm 02:44:40 SBJ 11 S135 +1:05:44 +54:00 00:01:42 601 200 801
445 Romans Cvetkovs 15028 02:44:40 VB2 188 V310 +1:20:07 +1:20:07 00:02:17 513 114 627
446 Līga Pakalna 5326 KROKUS 02:45:09 SB2 92 S136 +1:06:13 +1:06:13 00:02:21 599 145 744
447 Mārtiņš Dimiters 5014 SK ASI 02:47:25 VB4 15 V311 +1:22:52 +1:02:02 00:02:35 505 101 606
448 Sergejs Artemjevs 5331 02:47:25 VB2 189 V312 +1:22:52 +1:22:52 00:02:31 505 103 608
449 Inga Vaļska 5212 TRX Cēsis 02:48:05 SB3 31 S137 +1:09:09 +1:01:26 00:02:20 589 146 735
450 Normunds Vilūns 5392 VSK noskrien seniori 02:49:22 VB4 16 V313 +1:24:49 +1:03:59 00:02:27 499 106 605
451 Jānis Avens 5385 Maratona klubs 02:50:21 VB3 90 V314 +1:25:48 +1:21:57 00:02:48 496 93 589
452 Selva Ločmele 5090 02:51:54 SB2 93 S138 +1:12:58 +1:12:58 00:02:33 576 133 709
453 Linda Kubiloviča 5079 Nūjo ar vēju 02:53:18 SB3 32 S139 +1:14:22 +1:06:39 00:02:20 571 146 717
454 Miks Užulis 5436 abavaslaivas.lv 02:53:49 VB2 190 V315 +1:29:16 +1:29:16 00:01:54 486 137 623
455 Raitis Kaucis 5476 Gagapay 02:54:44 VB2 191 V316 +1:30:11 +1:30:11 00:02:09 484 121 605
456 Lāsma Āboliņa 5328 VSK Noskrien Divplākšņi 02:56:07 SB3 33 S140 +1:17:11 +1:09:28 00:02:36 562 131 693
457 Vadims Kutukovs 5472 02:57:10 VB3 91 V317 +1:32:37 +1:28:46 00:02:26 477 107 584
458 Gunda Kleinberga-Karsa 15000 VSK Noskrien Divplākšņi 02:57:41 SB3 34 S141 +1:18:45 +1:11:02 00:02:58 557 115 672
459 Marts Kalniņš 15021 Vidzemes Būvserviss 02:58:02 VB3 92 V318 +1:33:29 +1:29:38 00:02:51 475 91 566
460 Raivo Kuks 5223 LĒDMANE 02:58:24 VBJ 20 V319 +1:33:51 +1:21:18 00:02:28 474 105 579
461 Kristīne Kuka 5202 Lēdmane 02:58:27 SB3 35 S142 +1:19:31 +1:11:48 00:02:29 554 137 691
462 Dace Keirāne 5321 02:59:08 SB2 94 S143 +1:20:12 +1:20:12 00:02:07 552 161 713
463 Iveta Nagle 5020 03:00:02 SB2 95 S144 +1:21:06 +1:21:06 00:02:41 550 127 677
464 Dace Janeka 5044 Nūjo ar vēju 03:02:53 SB3 36 S145 +1:23:57 +1:16:14 00:02:34 541 132 673
465 Lela Terasvili 5471 03:03:09 SB3 37 S146 +1:24:13 +1:16:30 00:02:51 540 119 659
466 Māris Vīlips 5081 03:03:39 VB3 93 V320 +1:39:06 +1:35:15 00:02:25 460 108 568
467 Inga Zāle 5025 Nūjo ar vēju 03:10:54 SB4 4 S147 +1:31:58 +52:49 00:02:37 518 130 648
468 Aleksandrs Naumenko 5120 03:11:52 VB4 17 V321 +1:47:19 +1:26:29 00:02:20 441 111 552
469 Andis Ozoliņš 5091 Nūjo priekam 03:13:12 VB4 18 V322 +1:48:39 +1:27:49 00:02:56 438 89 527
470 Iveta Krieva 5058 :) 03:14:31 SB3 38 S148 +1:35:35 +1:27:52 00:03:05 509 110 619
471 Elza Priecuma 5462 03:16:07 SB2 96 S149 +1:37:11 +1:37:11 00:02:29 504 137 641
472 Kristina Ceika 5068 Nūjo ar vēju 03:25:04 SB2 97 S150 +1:46:08 +1:46:08 00:02:52 482 119 601
473 Gunta Ozoliņa 5189 03:25:11 SB3 39 S151 +1:46:15 +1:38:32 00:02:43 482 125 607
474 Inguna Skujiņa 5085 Nūjo vesels 03:32:25 SB4 5 S152 +1:53:29 +1:14:20 00:02:46 466 123 589
475 Marita Ozoliņa 5024 Nūjo priekam 03:34:06 SB2 98 S153 +1:55:10 +1:55:10 00:02:51 462 119 581
476 Marta Gernere 5427 03:54:06 SB2 99 S154 +2:15:10 +2:15:10 00:03:01 423 113 536
477 Agnese Leiburga 5256 Zemgales Ziņas 03:56:09 SB3 40 S155 +2:17:13 +2:09:30 00:02:55 419 117 536
478 Jana Romanovska 5235 Zemgales Ziņas 03:56:14 SB2 100 S156 +2:17:18 +2:17:18 00:03:12 419 106 525
479 Kaspars Klētnieks 5075 Nūjo vesels 03:57:41 VB3 94 V323 +2:33:08 +2:29:17 00:02:47 356 93 449
480 Irēna Ņesterova 15022 04:17:56 SB2 101 S157 +2:39:00 +2:39:00 384 0 384
481 Ilze Štila 5250 Sece DSQ
482 Zane Ivanāne 5316 VSK Noskrien Blonde DSQ
483 Gatis Krūze 3460 Hanna DSQ