Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2462 Tērvete 00:24:30 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Pēteris Trubačs 2431 Baltais 00:25:11 V1 2 V2 +00:41 +00:41
3 Jānis Mežiels 2241 Patria Sportland 00:25:41 V1 3 V3 +01:11 +01:11
4 Mairis Pētersons 12525 _ 00:27:38 V1 4 V4 +03:08 +03:08
5 Eduards Pāķis 2545 Saulkrasti SRT 00:28:33 V1 5 V5 +04:03 +04:03
6 Andris Bukovskis 2199 BUKIŅI 00:28:59 V1 6 V6 +04:29 +04:29
7 Artūrs Āboltiņš 2007 KSMR Fitness 00:29:56 V1 7 V7 +05:26 +05:26
8 Elvis Rībens 2277 VFK Staldzene/Venden 00:30:36 V1 8 V8 +06:06 +06:06
9 Jana Jansone 2344 00:30:42 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Agita Kaļva 2272 Ķegumā spēks 00:31:08 S1 2 S2 +00:26 +00:26
11 Haralds Jansons 2357 00:31:19 V1 9 V9 +06:49 +06:49
12 Edgars Auziņš 2082 ASSA ABLOY 00:31:23 V1 10 V10 +06:53 +06:53
13 Jānis Kukulis 2611 00:31:38 V1 11 V11 +07:08 +07:08
14 Nauris Upmalis 2067 VONDARSOUN 00:31:58 V1 12 V12 +07:28 +07:28
15 Dagnis Boltrikovs 2287 Veselīga slodzīte 00:32:01 V1 13 V13 +07:31 +07:31
16 Oskars Stepiņš 2149 Move 00:32:28 V1 14 V14 +07:58 +07:58
17 Roberts Robalds 2231 OK Arona 00:32:30 V1 15 V15 +08:00 +08:00
18 Sandris Kaparkalējs 2115 00:32:35 V1 16 V16 +08:05 +08:05
19 Kārlis Stonka 2160 VSK Noskrien 00:33:54 V1 17 V17 +09:24 +09:24
20 Raimonds Biedrītis 2362 Grauda Spēks 00:34:01 V1 18 V18 +09:31 +09:31
21 Aivars Zaķis 2203 Maratona klubs/LSC 00:34:19 V1 19 V19 +09:49 +09:49
22 Raitis Dovāns 12508 00:34:19 V1 20 V20 +09:49 +09:49
23 Tomass Mičulis 2078 00:34:21 V1 21 V21 +09:51 +09:51
24 Kaspars Sidorovs 12592 00:34:25 V1 22 V22 +09:55 +09:55
25 Kristaps Ozols 2015 FK Salacgrīva 00:34:52 V1 23 V23 +10:22 +10:22
26 Linda Berga 2526 DPD Latvija 00:35:16 S1 3 S3 +04:34 +04:34
27 Aivars Rubulis 2245 00:35:17 V1 24 V24 +10:47 +10:47
28 Lauris Vītols 2111 Vītoli 00:35:25 V1 25 V25 +10:55 +10:55
29 Uģis Kvēps 2486 Eži 00:35:28 V1 26 V26 +10:58 +10:58
30 Toms Tauriņš 12539 00:35:29 V1 27 V27 +10:59 +10:59
31 Edmunds Mičulis 2079 00:35:46 V1 28 V28 +11:16 +11:16
32 Ilvars Grēns 12496 Alus darītava Viedi 00:35:53 V1 29 V29 +11:23 +11:23
33 Edgars Balunovs 2538 Olainfarm 00:36:09 V1 30 V30 +11:39 +11:39
34 Daina Stonka 2159 VSK Noskrien 00:36:10 S1 4 S4 +05:28 +05:28
35 Rolands Bajārs 2584 Līgatne 00:36:13 V1 31 V31 +11:43 +11:43
36 Krists Zambergs 2191 K&K 00:36:17 V1 32 V32 +11:47 +11:47
37 Evita Frančenko 2350 00:36:22 S1 5 S5 +05:40 +05:40
38 Zane Robalde 2233 OK Arona 00:36:24 S1 6 S6 +05:42 +05:42
39 Davis Desainis 2586 Līgatne 00:36:32 V1 33 V33 +12:02 +12:02
40 Anna Konovalova 3892 A2 00:36:34 S1 7 S7 +05:52 +05:52
41 Mārtiņš Dzindzuks 12533 Krapani 00:36:42 V1 34 V34 +12:12 +12:12
42 Rendijs Bušs 2412 Salacgrīvas roņi 00:36:55 V1 35 V35 +12:25 +12:25
43 Ilgvars Bebrišs 2539 SK Katrīna 00:37:10 V1 36 V36 +12:40 +12:40
44 Krists Grava 2583 Līgatne 00:37:23 V1 37 V37 +12:53 +12:53
45 Krišs Ādolfs Antans 2047 00:37:32 V1 38 V38 +13:02 +13:02
46 Artūrs Roms 2592 Līgatne 00:37:49 V1 39 V39 +13:19 +13:19
47 Juris Balandis 2116 00:37:51 V1 40 V40 +13:21 +13:21
48 Mareks Annuškāns 12507 Līgatnes mājas saldējums 00:37:54 V1 41 V41 +13:24 +13:24
49 Jānis Grundšteins 12510 Baltais 00:37:57 V1 42 V42 +13:27 +13:27
50 Maija Pūpola 2070 Maratona klubs 00:38:17 S1 8 S8 +07:35 +07:35
51 Artūrs Pitrāns 2483 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:25 V1 43 V43 +13:55 +13:55
52 Jānis Ķīkulis 2212 00:38:28 V1 44 V44 +13:58 +13:58
53 Armands Rudņickis 2516 AMSERV TEAM 00:38:28 V1 45 V45 +13:58 +13:58
54 Mārtiņš Kazanskis 2461 00:38:30 V1 46 V46 +14:00 +14:00
55 Līga Novokšanova 2429 Baltais 00:38:38 S1 9 S9 +07:56 +07:56
56 Ramona Romanovska 2023 00:38:53 S1 10 S10 +08:11 +08:11
57 Ingus Eislers 2519 00:38:57 V1 47 V47 +14:27 +14:27
58 Māris Dambis 2039 00:38:58 V1 48 V48 +14:28 +14:28
59 Amanda Žukova 2591 Līgatne 00:39:00 S1 11 S11 +08:18 +08:18
60 Signe Eislere 2517 00:39:01 S1 12 S12 +08:19 +08:19
61 Arnis Pirogs 2251 00:39:03 V1 49 V49 +14:33 +14:33
62 Santa Šteinerte 2158 00:39:24 S1 13 S13 +08:42 +08:42
63 Marko Gailītis 2582 Līgatne 00:39:30 V1 50 V50 +15:00 +15:00
64 Nikolajs Vladimirovs 2101 00:39:34 V1 51 V51 +15:04 +15:04
65 Ēriks Jukāms 2056 Kārķi,Valkas novads. 00:39:41 V1 52 V52 +15:11 +15:11
66 Ivars Rutkops 2388 00:39:55 V1 53 V53 +15:25 +15:25
67 Toms Teikmanis 2222 Tristans & Izolde 00:39:56 V1 54 V54 +15:26 +15:26
68 Armands Ķirītis 12528 Visma active 00:40:20 V1 55 V55 +15:50 +15:50
69 Monta Freivalde 2145 00:40:23 S1 14 S14 +09:41 +09:41
70 Rolands Štrehers 2415 VSK Noskrien 00:40:24 V1 56 V56 +15:54 +15:54
71 Jurijs Reisners 12519 00:40:25 V1 57 V57 +15:55 +15:55
72 Edijs Laškovs 2420 00:40:27 V1 58 V58 +15:57 +15:57
73 Deniss Macevičs 12599 Bauskas sākumskola 00:40:29 V1 59 V59 +15:59 +15:59
74 Toms Grīslis 12532 Krapani 00:40:33 V1 60 V60 +16:03 +16:03
75 Kristaps Štelmahers 2136 KALĒJS 00:40:38 V1 61 V61 +16:08 +16:08
76 Aiva Drunka 2534 00:40:42 S1 15 S15 +10:00 +10:00
77 Lauris Kuzņecovs 2525 Wunder Latvia 00:40:49 V1 62 V62 +16:19 +16:19
78 Bruno Āboliņš 2603 Līgatne 00:40:51 V1 63 V63 +16:21 +16:21
79 Kirils Jansons 2593 lĪGATNE 00:40:52 V1 64 V64 +16:22 +16:22
80 Sandra Voitenko 2003 00:40:54 S1 16 S16 +10:12 +10:12
81 Kristaps Kuplums 2541 CITADELE.LV 00:40:55 V1 65 V65 +16:25 +16:25
82 Ieva Krastiņa 2306 00:41:04 S1 17 S17 +10:22 +10:22
83 Gints Žumburs 2019 00:41:07 V1 66 V66 +16:37 +16:37
84 Artūrs Kančs 2443 SSK Bebra 00:41:09 V1 67 V67 +16:39 +16:39
85 Kristers Grava 2310 00:41:11 V1 68 V68 +16:41 +16:41
86 Jeļena Lāce 2330 ATEA 00:41:24 S1 18 S18 +10:42 +10:42
87 Ilona Šķudīte 2502 Latvijas Finieris 00:41:30 S1 19 S19 +10:48 +10:48
88 Helvijs Siubra 2416 00:41:33 V1 69 V69 +17:03 +17:03
89 Kate Annika Antane 2048 00:41:37 S1 20 S20 +10:55 +10:55
90 Ļubova Krēmere 2012 Swedbank 00:41:38 S1 21 S21 +10:56 +10:56
91 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 2459 Diždancis 00:41:44 V1 70 V70 +17:14 +17:14
92 Mārtiņš Galvanovskis 2346 Rīgas tulki 00:41:57 V1 71 V71 +17:27 +17:27
93 Roberts Vītols 12537 00:41:58 V1 72 V72 +17:28 +17:28
94 Jānis Keišs 2196 RR 00:41:59 V1 73 V73 +17:29 +17:29
95 Aigars Garais 2318 L.S.K. 00:41:59 V1 74 V74 +17:29 +17:29
96 Inga Bukovska 2130 00:42:03 S1 22 S22 +11:21 +11:21
97 Anda Sproģe-Vāvere 2494 Pandas banda 00:42:04 S1 23 S23 +11:22 +11:22
98 Emīls Grava 2589 Līgatne 00:42:09 V1 75 V75 +17:39 +17:39
99 Kristīne Gelvere 2482 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:18 S1 24 S24 +11:36 +11:36
100 Lauris Zeltiņš 2275 00:42:20 V1 76 V76 +17:50 +17:50
101 Jānis Brēde 2205 Graanul Pellets SIA 00:42:20 V1 77 V77 +17:50 +17:50
102 Roberts Riņķis 12588 00:42:22 V1 78 V78 +17:52 +17:52
103 Diāna Barkanova 2422 AMdojo 00:42:31 S1 25 S25 +11:49 +11:49
104 Ilze Loba 2061 00:42:38 S1 26 S26 +11:56 +11:56
105 Līga Buļa 2238 00:42:39 S1 27 S27 +11:57 +11:57
106 Guntars Loba 2090 00:42:40 V1 79 V79 +18:10 +18:10
107 Daiga Ribikauska 2152 00:42:53 S1 28 S28 +12:11 +12:11
108 Kaspars Pudists 2503 Latvijas Finieris 00:42:53 V1 80 V80 +18:23 +18:23
109 Ineta Kravale 2450 Sporta klubs "Vēsma" 00:42:58 S1 29 S29 +12:16 +12:16
110 Agnis Rozenbergs 2204 00:43:00 V1 81 V81 +18:30 +18:30
111 Mareks Lasmanis 2046 00:43:13 V1 82 V82 +18:43 +18:43
112 Raivis Zariņš 2348 00:43:14 V1 83 V83 +18:44 +18:44
113 Valdis Ašenieks 2590 Līgatne 00:43:15 V1 84 V84 +18:45 +18:45
114 Santa Marhele 2210 00:43:17 S1 30 S30 +12:35 +12:35
115 Liene Blažēviča 2045 00:43:17 S1 31 S31 +12:35 +12:35
116 Inguna Ērenfrīde 12501 00:43:30 S1 32 S32 +12:48 +12:48
117 Irēna Dimza 2496 Dimza 00:43:31 S1 33 S33 +12:49 +12:49
118 Sintija Siliņa 2122 MIAMI 00:43:49 S1 34 S34 +13:07 +13:07
119 Karīna Vidiņa 2594 Līgatne 00:43:53 S1 35 S35 +13:11 +13:11
120 Tatjana Āboliņa 2385 Maratona Klubs 00:43:54 S1 36 S36 +13:12 +13:12
121 Emīls Pīlēģis 2600 Līgatne 00:43:57 V1 85 V85 +19:27 +19:27
122 Renārs Šļūka 12499 00:44:00 V1 86 V86 +19:30 +19:30
123 Davis Zicmanis 2599 Līgiatne 00:44:00 V1 87 V87 +19:30 +19:30
124 Ģirts Libeks 2366 00:44:01 V1 88 V88 +19:31 +19:31
125 Agnese Zīlīte 2059 00:44:03 S1 37 S37 +13:21 +13:21
126 Mārtiņš Zilgalvis 2377 00:44:19 V1 89 V89 +19:49 +19:49
127 Dzintars Sarguns 2052 Draugiem Group 00:44:21 V1 90 V90 +19:51 +19:51
128 Baiba Sargune 2127 Swedbank 00:44:21 S1 38 S38 +13:39 +13:39
129 Kristīne Brēde 12502 Graanul Pellets 00:44:21 S1 39 S39 +13:39 +13:39
130 Aira Šmite 2026 00:44:24 S1 40 S40 +13:42 +13:42
131 Vineta Brižaka 2426 Maratona klubs 00:44:27 S1 41 S41 +13:45 +13:45
132 Sintija - Elizabete Prince 2109 00:44:27 S1 42 S42 +13:45 +13:45
133 Aivars Driķis 2194 00:44:32 V1 91 V91 +20:02 +20:02
134 Sanija Poceviča 2595 lĪGATNE 00:44:38 S1 43 S43 +13:56 +13:56
135 Mīķelis Šteins 2585 Līgatne 00:44:42 V1 92 V92 +20:12 +20:12
136 Sarmīte Banga 2381 Bangas ārsta prakse 00:44:49 S1 44 S44 +14:07 +14:07
137 Aigars Kuļšs 2303 00:44:50 V1 93 V93 +20:20 +20:20
138 Ainārs Pīlēģis 2574 Līgatne 00:44:51 V1 94 V94 +20:21 +20:21
139 Mārtiņš Torsters 2190 00:44:53 V1 95 V95 +20:23 +20:23
140 Arnis Bušmanis 2121 00:44:53 V1 96 V96 +20:23 +20:23
141 Zita Leimane 2221 00:44:54 S1 45 S45 +14:12 +14:12
142 Gunita Ķelpa 2080 00:45:06 S1 46 S46 +14:24 +14:24
143 Krista Ķelpa 2094 00:45:07 S1 47 S47 +14:25 +14:25
144 Kristīne Celkarte 2463 Engures vidusskola 00:45:07 S1 48 S48 +14:25 +14:25
145 Beāte Kobilinska 11555 00:45:08 S1 49 S49 +14:26 +14:26
146 Andris Plūme 2449 00:45:11 V1 97 V97 +20:41 +20:41
147 Edīte Šnikvalde 2035 00:45:23 S1 50 S50 +14:41 +14:41
148 Elīza Paveļjeva 2529 Lūša pēdās 00:45:24 S1 51 S51 +14:42 +14:42
149 Agnese Kalniņa 2430 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:28 S1 52 S52 +14:46 +14:46
150 Ira Misāne 2017 00:45:35 S1 53 S53 +14:53 +14:53
151 Anna Roma 2602 Līgatne 00:45:36 S1 54 S54 +14:54 +14:54
152 Līva Andersone 2250 00:45:36 S1 55 S55 +14:54 +14:54
153 Guntars Grava 2355 00:45:37 V1 98 V98 +21:07 +21:07
154 Helēna Gabrāne 2132 StarTeam 00:45:37 S1 56 S56 +14:55 +14:55
155 Sandis SiliŅŠ 2434 00:45:43 V1 99 V99 +21:13 +21:13
156 Raimonds Siņavskis 2224 Ray runner club 00:45:47 V1 100 V100 +21:17 +21:17
157 Uģis Ozoliņš 2608 00:45:52 V1 101 V101 +21:22 +21:22
158 Paula Niejgoda 2605 LĪGATNE 00:45:53 S1 57 S57 +15:11 +15:11
159 Sanita Kokarēviča 2087 Noskrien Cēsis 00:45:53 S1 58 S58 +15:11 +15:11
160 Deniss Gasperts 2572 Līgaatne 00:45:54 V1 102 V102 +21:24 +21:24
161 Anda Germova 2408 Smārde 00:45:57 S1 59 S59 +15:15 +15:15
162 Evija Kvante 3934 00:45:58 S1 60 S60 +15:16 +15:16
163 Madara Tēraudkalna 12540 00:45:58 S1 61 S61 +15:16 +15:16
164 Kristiāna Tērauda 2235 Rīgas satiksme 00:45:58 S1 62 S62 +15:16 +15:16
165 Dagnija Deglava 2117 00:46:00 S1 63 S63 +15:18 +15:18
166 Harijs Kauliņš 12390 SPORTLAND 00:46:02 V1 103 V103 +21:32 +21:32
167 Ināra Nordena 2315 00:46:07 S1 64 S64 +15:25 +15:25
168 Vita Razgale 2165 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:09 S1 65 S65 +15:27 +15:27
169 Vadims Fjodorovs 2124 00:46:09 V1 104 V104 +21:39 +21:39
170 Indra Krēgere 2464 Engures vidusskola 00:46:18 S1 66 S66 +15:36 +15:36
171 Ieva Tolmane 2320 APES DRAUGU KOPA 00:46:19 S1 67 S67 +15:37 +15:37
172 Agnese Lasmane 11589 00:46:20 S1 68 S68 +15:38 +15:38
173 Anda Petrova 12521 00:46:22 S1 69 S69 +15:40 +15:40
174 Gita Briņķe 12505 Valle 00:46:29 S1 70 S70 +15:47 +15:47
175 Aivars Vilnis 11579 Rīgas satiksme 00:46:32 V1 105 V105 +22:02 +22:02
176 Daina Grundšteina 12511 Baltais 00:46:40 S1 71 S71 +15:58 +15:58
177 Eduards Kvēps 2485 Eži 00:46:41 V1 106 V106 +22:11 +22:11
178 Sintija Macijauska 2460 00:46:43 S1 72 S72 +16:01 +16:01
179 Aleksandra Brombaha 2246 00:46:46 S1 73 S73 +16:04 +16:04
180 Daiga Goldova 2234 00:46:47 S1 74 S74 +16:05 +16:05
181 Jānis Irmejs 2326 ATEA 00:46:48 V1 107 V107 +22:18 +22:18
182 Ingmārs Inbergs 12520 00:46:50 V1 108 V108 +22:20 +22:20
183 Kristofers Ķibilds 2598 Līgatne 00:47:10 V1 109 V109 +22:40 +22:40
184 Deniss Semibratovs 2104 7 Brothers 00:47:11 V1 110 V110 +22:41 +22:41
185 Aleksandrs Sergeievs 12526 00:47:12 V1 111 V111 +22:42 +22:42
186 Matīss Mieriņš 2596 Līgatne 00:47:13 V1 112 V112 +22:43 +22:43
187 Gvido Kašs 2209 00:47:13 V1 113 V113 +22:43 +22:43
188 Sanita Buša 2393 Bauskas sākumskola 00:47:18 S1 75 S75 +16:36 +16:36
189 Madara Dambe - Krastkalne 12518 00:47:19 S1 76 S76 +16:37 +16:37
190 Kristīne Vītola 12538 00:47:22 S1 77 S77 +16:40 +16:40
191 Ieva Liepiņa 12491 SPORTLAND 00:47:25 S1 78 S78 +16:43 +16:43
192 Rita Vigule 2225 Rīgas satiksme 00:47:27 S1 79 S79 +16:45 +16:45
193 Inese Vigule 2226 Rīgas satiksme 00:47:27 S1 80 S80 +16:45 +16:45
194 Kristīne Rimša 2143 00:47:27 S1 81 S81 +16:45 +16:45
195 Guntars Indriksons 2018 00:47:28 V1 114 V114 +22:58 +22:58
196 Māra Rudīte 2095 Rudīši 00:47:31 S1 82 S82 +16:49 +16:49
197 Jūlija Lūsiņa 2247 00:47:31 S1 83 S83 +16:49 +16:49
198 Inita Jankeviča 2288 Swedbank 00:47:33 S1 84 S84 +16:51 +16:51
199 Ilze Biģele 2176 00:47:35 S1 85 S85 +16:53 +16:53
200 Justin Fliesser 2335 ATEA 00:47:35 V1 115 V115 +23:05 +23:05
201 Inta Ganiņa 2307 00:47:37 S1 86 S86 +16:55 +16:55
202 Lāsma Malta 2378 viļāni 00:47:47 S1 87 S87 +17:05 +17:05
203 Laura Kerija 2506 Latvijas Finieris 00:47:47 S1 88 S88 +17:05 +17:05
204 Kristīne Grava 2150 00:47:50 S1 89 S89 +17:08 +17:08
205 Kristiāna Kirša 2230 00:47:52 S1 90 S90 +17:10 +17:10
206 Laura Caune 2610 00:47:54 S1 91 S91 +17:12 +17:12
207 Aleksandrs Samohvalovs 2153 00:47:56 V1 116 V116 +23:26 +23:26
208 Roberts Toms Lērme 2573 Līgatne 00:48:08 V1 117 V117 +23:38 +23:38
209 Anita Vahere-Abražune 2476 00:48:09 S1 92 S92 +17:27 +17:27
210 Linards Lauskis 12516 00:48:11 V1 118 V118 +23:41 +23:41
211 Mikus Krūmiņš 2352 00:48:14 V1 119 V119 +23:44 +23:44
212 Viesturs Salna 2188 Swedbank 00:48:14 V1 120 V120 +23:44 +23:44
213 Artūrs Liflands 2171 Swedbank 00:48:15 V1 121 V121 +23:45 +23:45
214 Linda Štāle 2170 Swedbank 00:48:16 S1 93 S93 +17:34 +17:34
215 Kristiāna Ritenberga 2489 Tukuma 2.vidusskola 00:48:27 S1 94 S94 +17:45 +17:45
216 Edgars Velce 3347 00:48:31 V1 122 V122 +24:01 +24:01
217 Lauris Lauža 2458 00:48:34 V1 123 V123 +24:04 +24:04
218 Roberts Kvēps 2484 Eži 00:48:34 V1 124 V124 +24:04 +24:04
219 Āris Ozoliņš 2112 00:48:35 V1 125 V125 +24:05 +24:05
220 Ieva Ustupa 2376 Burbulīte un radi 00:48:35 S1 95 S95 +17:53 +17:53
221 Diāna Krastiņa 2302 Pēdu nav 00:48:37 S1 96 S96 +17:55 +17:55
222 Inguna Korņējeva 2301 Pēdu nav 00:48:38 S1 97 S97 +17:56 +17:56
223 Zita Štrausa 2488 Tukuma 2.vidusskola 00:48:55 S1 98 S98 +18:13 +18:13
224 Valdis Vaišļa 2146 Swedbank 00:48:56 V1 126 V126 +24:26 +24:26
225 Valdis Vanags 2011 00:48:58 V1 127 V127 +24:28 +24:28
226 Kitija Dzene 2325 00:48:59 S1 99 S99 +18:17 +18:17
227 Ieva Burmeistere 2457 00:49:00 S1 100 S100 +18:18 +18:18
228 Rita Jansone 2358 Carnikava 00:49:02 S1 101 S101 +18:20 +18:20
229 Signe Strujevica 2565 00:49:02 S1 102 S102 +18:20 +18:20
230 Zane Bumbiere 2041 00:49:03 S1 103 S103 +18:21 +18:21
231 Liene Meldere 3718 00:49:08 S1 104 S104 +18:26 +18:26
232 Lelde Drīle 2527 00:49:10 S1 105 S105 +18:28 +18:28
233 Nikolajs Semjonovs 2177 00:49:12 V1 128 V128 +24:42 +24:42
234 Madara Zviedre 2270 00:49:13 S1 106 S106 +18:31 +18:31
235 Ralfs Tauriņš 12530 00:49:22 V1 129 V129 +24:52 +24:52
236 Artūrs Bogdanovs 2181 00:49:26 V1 130 V130 +24:56 +24:56
237 Marats Bogdanovs 2180 00:49:26 V1 131 V131 +24:56 +24:56
238 Mārtiņš Kozlovskis 2510 Gjensidige 00:49:27 V1 132 V132 +24:57 +24:57
239 Anete Ķikuste 2465 Addicted To Run 00:49:32 S1 107 S107 +18:50 +18:50
240 Lāsma Gutberga 12589 00:49:40 S1 108 S108 +18:58 +18:58
241 Sanita Junele 2311 00:49:41 S1 109 S109 +18:59 +18:59
242 Madara Vdovičenko 2167 00:49:42 S1 110 S110 +19:00 +19:00
243 Lelde Libeka 2214 SIA Joker Ltd 00:49:50 S1 111 S111 +19:08 +19:08
244 Zinta Mača 2093 00:49:51 S1 112 S112 +19:09 +19:09
245 Ieva Balode 2240 Dog sport Carnikava 00:50:00 S1 113 S113 +19:18 +19:18
246 Sandra Cīrule 2559 DPD 00:50:03 S1 114 S114 +19:21 +19:21
247 Liene Seržante 2262 00:50:06 S1 115 S115 +19:24 +19:24
248 Liene Petrovska 2558 DPD 00:50:07 S1 116 S116 +19:25 +19:25
249 Indra Pauliņa 2360 00:50:07 S1 117 S117 +19:25 +19:25
250 Zaiga Zalecka 2186 Rīgas satiksme 00:50:11 S1 118 S118 +19:29 +19:29
251 Lauma Balode 2106 - 00:50:13 S1 119 S119 +19:31 +19:31
252 Sandra Krumberga 2030 Līkā kalna rambātāji 00:50:28 S1 120 S120 +19:46 +19:46
253 Andris Šakens 2089 00:50:30 V1 133 V133 +26:00 +26:00
254 Ilze Liepiņa 2232 00:50:34 S1 121 S121 +19:52 +19:52
255 Kristaps Doniks 12590 K41F 00:50:39 V1 134 V134 +26:09 +26:09
256 Reinis Meļņiks 2569 Līgatne 00:50:45 V1 135 V135 +26:15 +26:15
257 Inga Zeltiņa 2564 00:50:50 S1 122 S122 +20:08 +20:08
258 Jurijs Slamovs 2479 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:51 V1 136 V136 +26:21 +26:21
259 Arta Skudrēna 12595 Simba 00:50:53 S1 123 S123 +20:11 +20:11
260 Raivo Lucis 2142 00:50:54 V1 137 V137 +26:24 +26:24
261 Edgars Odiņš 12596 Simba 00:50:55 V1 138 V138 +26:25 +26:25
262 Jānis Runcis 12591 K41F 00:50:55 V1 139 V139 +26:25 +26:25
263 Sintija Dzalbe 2613 fitTruu 00:50:55 S1 124 S124 +20:13 +20:13
264 Rasa Ziediņa-Budze 2022 00:50:58 S1 125 S125 +20:16 +20:16
265 Nataļja Gorškova 2009 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:58 S1 126 S126 +20:16 +20:16
266 Sabīne Depere 2008 00:51:02 S1 127 S127 +20:20 +20:20
267 John Aage Andersen 2336 ATEA 00:51:02 V1 140 V140 +26:32 +26:32
268 Markuss Sokolovs 2257 00:51:03 V1 141 V141 +26:33 +26:33
269 Ilva Liekniņa 2406 00:51:03 S1 128 S128 +20:21 +20:21
270 Mārtiņš Frīdenbergs 2202 00:51:05 V1 142 V142 +26:35 +26:35
271 Aiga Apse 2524 00:51:06 S1 129 S129 +20:24 +20:24
272 Agris Prelgauskis 2060 00:51:06 V1 143 V143 +26:36 +26:36
273 Elīne Rundāne 2368 00:51:09 S1 130 S130 +20:27 +20:27
274 Uldis Janušs 2000 00:51:09 V1 144 V144 +26:39 +26:39
275 Sabīne Goša 2427 Maratona klubs 00:51:12 S1 131 S131 +20:30 +20:30
276 Ieva Lapiņa 11580 SPORTLAND 00:51:15 S1 132 S132 +20:33 +20:33
277 Atis Putniņš 2031 00:51:16 V1 145 V145 +26:46 +26:46
278 Aleks RadŽabovs 2129 00:51:18 V1 146 V146 +26:48 +26:48
279 Aira Repša 2259 RC Līgatne 00:51:19 S1 133 S133 +20:37 +20:37
280 Rūdolfs Melnis 2579 Līgatne 00:51:20 V1 147 V147 +26:50 +26:50
281 Aigars Trofimovs 2414 00:51:20 V1 148 V148 +26:50 +26:50
282 Anna Zuntmane 2126 00:51:22 S1 134 S134 +20:40 +20:40
283 Diāna Elksne 12388 SPORTLAND 00:51:26 S1 135 S135 +20:44 +20:44
284 Zita Auziņa Gora 2065 00:51:28 S1 136 S136 +20:46 +20:46
285 Kristina Žusele 2110 00:51:32 S1 137 S137 +20:50 +20:50
286 Līga Rulle 2120 00:51:35 S1 138 S138 +20:53 +20:53
287 Kalvis Grīnbergs 2490 Mores skola 00:51:45 V1 149 V149 +27:15 +27:15
288 Markuss Gaļinovskis 11586 STIRNUBUKS/RUN4SUN 00:51:45 V1 150 V150 +27:15 +27:15
289 Zane Kalniete 2055 00:51:49 S1 139 S139 +21:07 +21:07
290 Vita Sirsniņa 2543 CITADELE.LV 00:51:53 S1 140 S140 +21:11 +21:11
291 Melanija-Raičela Lagunoviča 2544 CITADELE.LV 00:51:53 S1 141 S141 +21:11 +21:11
292 Dzintra Liekmane 2492 00:51:58 S1 142 S142 +21:16 +21:16
293 Anders Zeltagrauds 12515 00:51:58 V1 151 V151 +27:28 +27:28
294 Kristers Grauze 12527 00:52:00 V1 152 V152 +27:30 +27:30
295 Anna Zvejniece 2507 Sējas MMS 00:52:00 S1 143 S143 +21:18 +21:18
296 Anete Meļķerte 2248 00:52:01 S1 144 S144 +21:19 +21:19
297 Gunārs Circenis 2451 00:52:03 V1 153 V153 +27:33 +27:33
298 Evija Zandberga 2021 ind. 00:52:12 S1 145 S145 +21:30 +21:30
299 Andis Liepa 2447 00:52:14 V1 154 V154 +27:44 +27:44
300 Marta Saklaure 2029 00:52:17 S1 146 S146 +21:35 +21:35
301 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2372 VSK Noskrien 00:52:18 V1 155 V155 +27:48 +27:48
302 Elīza Andra Ozoliņa 2364 AIRSTREAM COFFE 00:52:21 S1 147 S147 +21:39 +21:39
303 Juris Ozoliņš 2365 AIRSTREAM COFFE 00:52:25 V1 156 V156 +27:55 +27:55
304 Ginta Zālīte 2063 00:52:27 S1 148 S148 +21:45 +21:45
305 Mareks Celmiņš 12514 Biznesa parks ABAVA 00:52:30 V1 157 V157 +28:00 +28:00
306 Vladimirs Asrijancs 2084 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:34 V1 158 V158 +28:04 +28:04
307 Vineta Viziņa 2137 00:52:39 S1 149 S149 +21:57 +21:57
308 Signe Riekstiņa 2178 00:52:47 S1 150 S150 +22:05 +22:05
309 Kristīne Akmeņlauka - Miezīte 2400 Bauskas sākumskola 00:52:48 S1 151 S151 +22:06 +22:06
310 Dagnija Pūpola 2532 Siguldas Maratona klubs 00:52:50 S1 152 S152 +22:08 +22:08
311 Daina Druseika 2423 00:52:52 S1 153 S153 +22:10 +22:10
312 Samanta Budreviča 2588 Līgatne 00:52:53 S1 154 S154 +22:11 +22:11
313 Dace Graudiņa 2428 00:52:58 S1 155 S155 +22:16 +22:16
314 Edgars Šneiders 2054 00:52:59 V1 159 V159 +28:29 +28:29
315 Laila Sproģe 2236 00:52:59 S1 156 S156 +22:17 +22:17
316 Keita Berga 2309 00:53:02 S1 157 S157 +22:20 +22:20
317 Kristaps Ieleja 2379 00:53:04 V1 160 V160 +28:34 +28:34
318 Ilva Līgotne 2328 ATEA 00:53:05 S1 158 S158 +22:23 +22:23
319 Mārtiņš Birznieks 2074 Zaķa kāja 00:53:08 V1 161 V161 +28:38 +28:38
320 Zane Fabrīcius 12495 00:53:08 S1 159 S159 +22:26 +22:26
321 Markuss Bumburs 2356 Lizums_BB Team 00:53:09 V1 162 V162 +28:39 +28:39
322 Rodrigo Broks 2402 Bauskas sākumskola 00:53:11 V1 163 V163 +28:41 +28:41
323 Laura Lapiņa 12389 SPORTLAND 00:53:24 S1 160 S160 +22:42 +22:42
324 Zane Riekstiņa 2013 Riekstiņš & Co 00:53:27 S1 161 S161 +22:45 +22:45
325 Niks Nauris Freimanis 2197 RR 00:53:28 V1 164 V164 +28:58 +28:58
326 Raimonds Vēvers 2518 00:53:28 V1 165 V165 +28:58 +28:58
327 Agnese Liepiņa 12593 00:53:28 S1 162 S162 +22:46 +22:46
328 Olga Turoviča 2174 00:53:36 S1 163 S163 +22:54 +22:54
329 Anda Mizāne 2520 00:53:40 S1 164 S164 +22:58 +22:58
330 Madara Tīģere-Bernharde 2440 00:53:42 S1 165 S165 +23:00 +23:00
331 Raimonds Knēts 2339 FINN CRISP 00:53:43 V1 166 V166 +29:13 +29:13
332 Kristiāna Vasiļjeva 2587 Līgatne 00:53:44 S1 166 S166 +23:02 +23:02
333 Nadīna Jurgenberga 2521 YUASA 00:53:48 S1 167 S167 +23:06 +23:06
334 Andris Jurgenbergs 2512 YUASA 00:53:49 V1 167 V167 +29:19 +29:19
335 Artūrs Freibergs 2300 00:53:55 V1 168 V168 +29:25 +29:25
336 Žans Klave 12494 00:54:00 V1 169 V169 +29:30 +29:30
337 Sanita Puriņa 2452 00:54:01 S1 168 S168 +23:19 +23:19
338 Andis Puriņš 2453 00:54:02 V1 170 V170 +29:32 +29:32
339 Solvita Skrabe 2133 00:54:02 S1 169 S169 +23:20 +23:20
340 Mārīte Kokina 2432 VSK Noskrien 00:54:07 S1 170 S170 +23:25 +23:25
341 Rita Latkovska 2107 00:54:09 S1 171 S171 +23:27 +23:27
342 Raima Anna Strazdiņa 2058 00:54:16 S1 172 S172 +23:34 +23:34
343 Mārtiņš Cīrulis 2537 00:54:18 V1 171 V171 +29:48 +29:48
344 Māris Cīrulis 2536 00:54:20 V1 172 V172 +29:50 +29:50
345 Edvards Olte 2255 00:54:22 V1 173 V173 +29:52 +29:52
346 Ilze Olte 2254 00:54:22 S1 173 S173 +23:40 +23:40
347 Elīna Jagža 2380 00:54:25 S1 174 S174 +23:43 +23:43
348 Laura Zariņa-skapste 2561 00:54:28 S1 175 S175 +23:46 +23:46
349 Gunta Šlosberga 2285 00:54:33 S1 176 S176 +23:51 +23:51
350 Sabīne Ābola 12597 Simba 00:54:35 S1 177 S177 +23:53 +23:53
351 Baiba Balode 2283 00:54:35 S1 178 S178 +23:53 +23:53
352 Mārtiņš Ābols 12598 Simba 00:54:35 V1 174 V174 +30:05 +30:05
353 Agrita Kaļvera 2389 Kocēnu novads 00:54:37 S1 179 S179 +23:55 +23:55
354 Daina Arāja 2563 Olainfarm 00:54:39 S1 180 S180 +23:57 +23:57
355 Inese Baltiņa 2373 00:54:56 S1 181 S181 +24:14 +24:14
356 Ilze Burtniece 2291 00:54:57 S1 182 S182 +24:15 +24:15
357 Rihards Čops 2375 00:54:59 V1 175 V175 +30:29 +30:29
358 Dārta Elīza Jaundzema 12535 labs starts 00:55:01 S1 183 S183 +24:19 +24:19
359 Kristaps Jaundzems 12536 labs starts 00:55:04 V1 176 V176 +30:34 +30:34
360 Leons Peļņa 2323 30draugi.lv 00:55:05 V1 177 V177 +30:35 +30:35
361 Silvija Apse 2268 Higher Living 00:55:06 S1 184 S184 +24:24 +24:24
362 Arnita Freināte 2391 Engures sportam 00:55:06 S1 185 S185 +24:24 +24:24
363 Gints Freināts 2392 Engures sportam 00:55:09 V1 178 V178 +30:39 +30:39
364 Solvita Płavarāja 2184 00:55:10 S1 186 S186 +24:28 +24:28
365 Raivis Baumanis 2580 Līgatne 00:55:12 V1 179 V179 +30:42 +30:42
366 Māra Pokšāne 2470 Abas kreisās kājas 00:55:15 S1 187 S187 +24:33 +24:33
367 Ilze Belēviča Saučuka 2105 00:55:18 S1 188 S188 +24:36 +24:36
368 Anita Sebeža 2493 00:55:21 S1 189 S189 +24:39 +24:39
369 Everita Romule 2289 00:55:24 S1 190 S190 +24:42 +24:42
370 Antra Rozenberga 2201 00:55:25 S1 191 S191 +24:43 +24:43
371 Kristīne Mamontova 2411 KSMR Fitness Mārupe 00:55:29 S1 192 S192 +24:47 +24:47
372 Inese Jaševa 2219 SIA Joker Ltd 00:55:32 S1 193 S193 +24:50 +24:50
373 Velta Melne 2218 SIA Joker Ltd 00:55:33 S1 194 S194 +24:51 +24:51
374 Ieva Strazdiņa 2499 00:55:41 S1 195 S195 +24:59 +24:59
375 Kristīne Kalēja 2487 Baltais 00:55:42 S1 196 S196 +25:00 +25:00
376 Ilze Saukāne 2200 00:55:43 S1 197 S197 +25:01 +25:01
377 Madara Meļņika 2570 līgatne 00:55:47 S1 198 S198 +25:05 +25:05
378 Harijs Bērtiņš 2581 Līgatne 00:55:53 V1 180 V180 +31:23 +31:23
379 Gints Ronis 2413 Salacgrīvas Roņi 00:55:55 V1 181 V181 +31:25 +31:25
380 Anatolijs Kelberers 2347 Mailigen 00:55:56 V1 182 V182 +31:26 +31:26
381 Vanesa Gailīte 2566 Līgatne 00:55:57 S1 199 S199 +25:15 +25:15
382 Agnese Krauze-johansone 2066 00:56:00 S1 200 S200 +25:18 +25:18
383 Katrīna Leimane 2601 Līgatne 00:56:00 S1 201 S201 +25:18 +25:18
384 Ingrīda Puriņa 2424 00:56:02 S1 202 S202 +25:20 +25:20
385 Vitālijs Fisenkovs 2293 Lacerta Running Team 00:56:03 V1 183 V183 +31:33 +31:33
386 Sandra Kavala 2072 Zaķa kāja 00:56:04 S1 203 S203 +25:22 +25:22
387 Alīna Fisenkova 2292 Lacerta Running Team 00:56:04 S1 204 S204 +25:22 +25:22
388 Sandra Podniece 2071 Zaķa kāja 00:56:05 S1 205 S205 +25:23 +25:23
389 Ita Bērziņa 2435 Lazdu Laipa 00:56:07 S1 206 S206 +25:25 +25:25
390 Diāna Bebriša 2554 #kineticsskrien 00:56:11 S1 207 S207 +25:29 +25:29
391 Pauls Putnāns 2530 VENDEN 00:56:11 V1 184 V184 +31:41 +31:41
392 Inese Vagare 2556 #kineticsskrien 00:56:11 S1 208 S208 +25:29 +25:29
393 Kristīne Kovale 2607 00:56:13 S1 209 S209 +25:31 +25:31
394 Edgars Jankovs 2183 vāvere 00:56:15 V1 185 V185 +31:45 +31:45
395 Evelīna Gulbe 2578 Līgatne 00:56:16 S1 210 S210 +25:34 +25:34
396 Ilva Veidemane 12506 00:56:23 S1 211 S211 +25:41 +25:41
397 Karīna Šavša 2154 Kaimiņu būšana 00:56:24 S1 212 S212 +25:42 +25:42
398 Viktorija Bumbiere 2501 Latvijas Finieris 00:56:25 S1 213 S213 +25:43 +25:43
399 Sanita Šelegoviča 2108 00:56:25 S1 214 S214 +25:43 +25:43
400 Natālija Putnāne 2531 VENDEN 00:56:29 S1 215 S215 +25:47 +25:47
401 Elīna Dejus 12522 Abavas vīni 00:56:30 S1 216 S216 +25:48 +25:48
402 Vineta Rimševica - Gļauda 2481 Bauskas sākumskola 00:56:30 S1 217 S217 +25:48 +25:48
403 Kristīne Siliņa 2229 Swedbank 00:56:33 S1 218 S218 +25:51 +25:51
404 Alīna Semjonova 12437 SPORTLAND 00:56:41 S1 219 S219 +25:59 +25:59
405 Aija Briede 2361 Mellene 00:56:42 S1 220 S220 +26:00 +26:00
406 Zita Liepiņa 2144 DAIŅI UN DAINAS 00:56:44 S1 221 S221 +26:02 +26:02
407 Elīna Kunce 2441 00:56:49 S1 222 S222 +26:07 +26:07
408 Zane Poča 2509 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:56:50 S1 223 S223 +26:08 +26:08
409 Ilze Kārkliņa 2560 Dobeles Dzirnavnieks 00:56:51 S1 224 S224 +26:09 +26:09
410 Maija Semjonova 12410 SPORTLAND 00:56:53 S1 225 S225 +26:11 +26:11
411 Olivers Šļūka 12498 00:56:53 V1 186 V186 +32:23 +32:23
412 Gatis Šļūka 12497 00:56:54 V1 187 V187 +32:24 +32:24
413 Agnese Krieva 2075 Guddžobs Guddans 00:57:01 S1 226 S226 +26:19 +26:19
414 Līva Tauriņa 12524 Abavas vīni 00:57:03 S1 227 S227 +26:21 +26:21
415 Karīna Grīnvalde-Ozola 2387 00:57:05 S1 228 S228 +26:23 +26:23
416 Anna Hiņiča 2290 Olainfarm 00:57:08 S1 229 S229 +26:26 +26:26
417 Egita Liepiņa 2514 Baltais 00:57:23 S1 230 S230 +26:41 +26:41
418 Juris Bērziņš 2266 Engures sportam 00:57:27 V1 188 V188 +32:57 +32:57
419 Rasa Piļipāviča 2557 #kineticsskrien 00:57:30 S1 231 S231 +26:48 +26:48
420 Mārīte Villere 12517 00:57:34 S1 232 S232 +26:52 +26:52
421 Aija Mousa 2102 00:57:34 S1 233 S233 +26:52 +26:52
422 Patrick Schwermann 2103 00:57:35 S1 234 S234 +26:53 +26:53
423 Deniss Lobans 2044 00:57:41 V1 189 V189 +33:11 +33:11
424 Sandra Jansone 2096 00:57:47 S1 235 S235 +27:05 +27:05
425 Anna Mitrohina 2169 00:57:54 S1 236 S236 +27:12 +27:12
426 Līva Levane 2242 Apes draugu grupa 00:57:55 S1 237 S237 +27:13 +27:13
427 Ramona Grunte 2182 vāvere 00:57:58 S1 238 S238 +27:16 +27:16
428 Atis Miķelsons 2051 SK Vēsma 00:57:59 V1 190 V190 +33:29 +33:29
429 Inga Landsmane 12531 Krapani 00:58:01 S1 239 S239 +27:19 +27:19
430 Aldonis Krievāns 2421 00:58:02 V1 191 V191 +33:32 +33:32
431 Laura Stukle 12594 Abavas Vīna darītava 00:58:03 S1 240 S240 +27:21 +27:21
432 Baiba Oboleviča 2466 Bauskas sākumskola 00:58:04 S1 241 S241 +27:22 +27:22
433 Santa Nākmane 2397 Bauskas sākumskola 00:58:04 S1 242 S242 +27:22 +27:22
434 Dace Spalviņa 2086 Rauna 00:58:06 S1 243 S243 +27:24 +27:24
435 Paula Fjodorova 2515 AMSERV TEAM 00:58:08 S1 244 S244 +27:26 +27:26
436 Santa Bērziņa 2495 4B 00:58:10 S1 245 S245 +27:28 +27:28
437 Anete Vilāne 12493 00:58:14 S1 246 S246 +27:32 +27:32
438 Līga Leiba 2312 Selga 00:58:15 S1 247 S247 +27:33 +27:33
439 Madars Maurins 2113 00:58:15 V1 192 V192 +33:45 +33:45
440 Zane Lazda 2436 Lazdu Laipa 00:58:15 S1 248 S248 +27:33 +27:33
441 Austris Keišs 2057 00:58:16 V1 193 V193 +33:46 +33:46
442 Zane Skreija 2567 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:58:16 S1 249 S249 +27:34 +27:34
443 Iluta Zariņa 2081 00:58:18 S1 250 S250 +27:36 +27:36
444 Inese Leoho-Čudare 2119 Upes vēji 00:58:18 S1 251 S251 +27:36 +27:36
445 Andra Viļuma 2131 00:58:22 S1 252 S252 +27:40 +27:40
446 Leonarda Liepiņa 2316 Venden 00:58:24 S1 253 S253 +27:42 +27:42
447 Jānis Polis 2040 00:58:28 V1 194 V194 +33:58 +33:58
448 Iveta Pole 2014 00:58:30 S1 254 S254 +27:48 +27:48
449 Sintija Kraule 2448 00:58:31 S1 255 S255 +27:49 +27:49
450 Matīss Rajunčus 12379 00:58:31 V1 195 V195 +34:01 +34:01
451 Evelina Ozoliņa 2363 AIRSTREAM COFFE 00:58:33 S1 256 S256 +27:51 +27:51
452 Stefānija Januša 2001 DNB Service Center 00:58:41 S1 257 S257 +27:59 +27:59
453 Sannija Bērziņa 2083 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:47 S1 258 S258 +28:05 +28:05
454 Kristaps Zeps 12529 00:58:48 V1 196 V196 +34:18 +34:18
455 Māra Puriņa 2349 Mailigen 00:58:49 S1 259 S259 +28:07 +28:07
456 Eva Krūmiņa 2371 Vāverēns 00:59:15 S1 260 S260 +28:33 +28:33
457 Artis Drava 2304 00:59:27 V1 197 V197 +34:57 +34:57
458 Dāvids Drava 2305 00:59:27 V1 198 V198 +34:57 +34:57
459 Ieva Lācenberga Rocēna 2370 00:59:28 S1 261 S261 +28:46 +28:46
460 Arlita Marcinkeviča 2042 00:59:34 S1 262 S262 +28:52 +28:52
461 Baiba Lejiņa 2317 Rīgas satiksme 00:59:35 S1 263 S263 +28:53 +28:53
462 Annija Tīna Ezengrauda 2162 00:59:39 S1 264 S264 +28:57 +28:57
463 Jānis Kalniņš 2064 00:59:40 V1 199 V199 +35:10 +35:10
464 Līga Kalniņa 2220 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:59:41 S1 265 S265 +28:59 +28:59
465 Agris Ezengrauds 2161 00:59:44 V1 200 V200 +35:14 +35:14
466 Ināra Dāboliņa 2409 Nūjo vesels 00:59:44 S1 266 S266 +29:02 +29:02
467 Inese Viškinte-Poiša 2155 DNB Service Center 00:59:45 S1 267 S267 +29:03 +29:03
468 Maija Jansone 12394 SPORTLAND 00:59:50 S1 268 S268 +29:08 +29:08
469 Dana Kvitka 2568 ligatne 00:59:51 S1 269 S269 +29:09 +29:09
470 Paula Lea Luce 2140 00:59:53 S1 270 S270 +29:11 +29:11
471 Inta Veipāne 2092 00:59:54 S1 271 S271 +29:12 +29:12
472 Indra Vilciņa 2208 01:00:06 S1 272 S272 +29:24 +29:24
473 Guntars Vilciņš 2207 01:00:07 V1 201 V201 +35:37 +35:37
474 Agnese Šimanska 11581 GJENSIDIGE 01:00:07 S1 273 S273 +29:25 +29:25
475 Ieva Rukšāne 2614 01:00:09 S1 274 S274 +29:27 +29:27
476 Anita Bāriņa 2374 01:00:12 S1 275 S275 +29:30 +29:30
477 Inese Žaimunde 2273 RC Līgatne 01:00:25 S1 276 S276 +29:43 +29:43
478 Armands Leitlands 2076 01:00:43 V1 202 V202 +36:13 +36:13
479 Laura Janševska 2390 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:00:46 S1 277 S277 +30:04 +30:04
480 Sanita Baškevica 2354 Svēte 01:00:51 S1 278 S278 +30:09 +30:09
481 Sanita Ozoliņa 2480 Bauskas sākumskola 01:00:59 S1 279 S279 +30:17 +30:17
482 Agnese Bernāte 2156 01:01:04 S1 280 S280 +30:22 +30:22
483 Daina Levane 2243 Apes draugu grupa 01:01:18 S1 281 S281 +30:36 +30:36
484 Inga Gubina 2474 Olainfarm 01:01:22 S1 282 S282 +30:40 +30:40
485 Rasa Kuple 2445 WWW.RUNNING.LV 01:01:27 S1 283 S283 +30:45 +30:45
486 Janeks Frolovs 2497 01:01:31 V1 203 V203 +37:01 +37:01
487 Lauma Lazda 3135 01:01:47 S1 284 S284 +31:05 +31:05
488 Keita Ķinne 2577 Līgatne 01:01:48 S1 285 S285 +31:06 +31:06
489 Solvita Taratutina 2571 Līgatne 01:01:48 S1 286 S286 +31:06 +31:06
490 Madara Birzniece 2073 Zaķa kāja 01:01:57 S1 287 S287 +31:15 +31:15
491 Daiga Bikše 2249 Apes draugu grupa 01:01:58 S1 288 S288 +31:16 +31:16
492 Sandra Gritāne 2252 01:02:03 S1 289 S289 +31:21 +31:21
493 Ingus Kasparāns 11582 _ 01:02:09 V1 204 V204 +37:39 +37:39
494 Gustavs Kuplis 2444 WWW.RUNNING.LV 01:02:09 V1 205 V205 +37:39 +37:39
495 Antra Krievāne 2419 01:02:20 S1 290 S290 +31:38 +31:38
496 Līga Līpāne 2552 #kineticsskrien 01:02:22 S1 291 S291 +31:40 +31:40
497 Aigars Dauksts 2085 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:27 V1 206 V206 +37:57 +37:57
498 Liene Kauķe 2438 01:02:28 S1 292 S292 +31:46 +31:46
499 Iveta Krieva 2477 :) 01:02:39 S1 293 S293 +31:57 +31:57
500 Monta Liparte 2551 #kineticsskrien 01:02:48 S1 294 S294 +32:06 +32:06
501 Lelde Vilistere 2555 #kineticsskrien 01:03:08 S1 295 S295 +32:26 +32:26
502 Sanita Birzniece 2263 01:03:19 S1 296 S296 +32:37 +32:37
503 Gunta Šneidere 12500 01:03:20 S1 297 S297 +32:38 +32:38
504 Dženija Luce 2141 01:03:20 S1 298 S298 +32:38 +32:38
505 Jana Vilcina 2351 Engures vidusskola 01:03:23 S1 299 S299 +32:41 +32:41
506 Emīlija Abiļeva 2138 New Village Workout 01:03:27 S1 300 S300 +32:45 +32:45
507 Lelde Vancoviča 2151 Nūjo vesels 01:03:29 S1 301 S301 +32:47 +32:47
508 Sanita Gožda 2123 01:03:38 S1 302 S302 +32:56 +32:56
509 Zaiga Fogelmane 2455 01:04:06 S1 303 S303 +33:24 +33:24
510 Žanete Kuple 2456 01:04:08 S1 304 S304 +33:26 +33:26
511 Maria Novozhenina 2038 Marupe Luxury Village 01:04:12 S1 305 S305 +33:30 +33:30
512 Kristīne Meldere-Drāzniece 2417 01:04:15 S1 306 S306 +33:33 +33:33
513 Inga Dreimane 2469 Engures sportam 01:04:17 S1 307 S307 +33:35 +33:35
514 Monta Kuzmina 2468 Engures sportam 01:04:19 S1 308 S308 +33:37 +33:37
515 Paula Pīlēģe 2606 Līgatne 01:04:22 S1 309 S309 +33:40 +33:40
516 Inese Zandersone 2264 01:04:23 S1 310 S310 +33:41 +33:41
517 Arlita Kalniņa 2604 Līgatne 01:04:23 S1 311 S311 +33:41 +33:41
518 Estere Čirjevska 2442 01:04:24 S1 312 S312 +33:42 +33:42
519 Agnese Zandersone 2265 01:04:25 S1 313 S313 +33:43 +33:43
520 Maija Purenkova 2383 01:04:27 S1 314 S314 +33:45 +33:45
521 Liene MieriŅa 2597 lĪGATNE 01:04:29 S1 315 S315 +33:47 +33:47
522 Agnese Orlova 2299 01:04:33 S1 316 S316 +33:51 +33:51
523 Dita Freija 2227 01:04:39 S1 317 S317 +33:57 +33:57
524 JĀnis LaĶis 2228 01:04:40 V1 207 V207 +40:10 +40:10
525 Aiva Aišpure 2403 Bauskas sākumskola 01:05:06 S1 318 S318 +34:24 +34:24
526 Diāna Ceika 2321 01:05:07 S1 319 S319 +34:25 +34:25
527 Antra Svikle 2280 RC Līgatne 01:05:13 S1 320 S320 +34:31 +34:31
528 Sanita Roma 2260 RC Līgatne 01:05:15 S1 321 S321 +34:33 +34:33
529 Elīna Lieltīruma 2322 Olainfarm 01:05:22 S1 322 S322 +34:40 +34:40
530 Andris Bruņenieks 2187 01:05:22 V1 208 V208 +40:52 +40:52
531 Olga Elste 2308 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:05:39 S1 323 S323 +34:57 +34:57
532 Olga Kotova 2491 ExigenServicesLatvia #optimized4running 01:05:41 S1 324 S324 +34:59 +34:59
533 Rasa Biškrēsliņa 2298 01:05:51 S1 325 S325 +35:09 +35:09
534 Alise Lapiņa 2333 ATEA 01:05:52 S1 326 S326 +35:10 +35:10
535 Kristaps Vēzis 2334 ATEA 01:05:53 V1 209 V209 +41:23 +41:23
536 Inese Rūsa 2258 Vsk noskrien 01:05:57 S1 327 S327 +35:15 +35:15
537 Ilona Čeredņikova 2331 ATEA 01:06:07 S1 328 S328 +35:25 +35:25
538 Nadina Pole 2329 ATEA 01:06:08 S1 329 S329 +35:26 +35:26
539 Gunita Prauda 2550 #kineticsskrien 01:06:22 S1 330 S330 +35:40 +35:40
540 Ingrīda Svoka 2053 01:06:37 S1 331 S331 +35:55 +35:55
541 Svetlana Kločko 2217 SIA Joker Ltd 01:06:47 S1 332 S332 +36:05 +36:05
542 Velga Krasovska 2216 SIA Joker Ltd 01:06:49 S1 333 S333 +36:07 +36:07
543 SarmĪte Ņikiforova 2319 01:06:51 S1 334 S334 +36:09 +36:09
544 Inga Vizule 2276 RC Līgatne 01:06:55 S1 335 S335 +36:13 +36:13
545 Annija Skučenkova 2472 Olainfarm 01:06:55 S1 336 S336 +36:13 +36:13
546 Ligita Bruņiniece 2278 RC Līgatne 01:06:55 S1 337 S337 +36:13 +36:13
547 Anna Ziegler 2475 ClarityLabs 01:07:03 S1 338 S338 +36:21 +36:21
548 RudĪte Jaksta 2244 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:07:07 S1 339 S339 +36:25 +36:25
549 Dace Kraukle 2386 01:07:13 S1 340 S340 +36:31 +36:31
550 Mārīte Belinska 2542 CITADELE.LV 01:07:19 S1 341 S341 +36:37 +36:37
551 Astra Zilberte 2337 DNB Service Center 01:07:20 S1 342 S342 +36:38 +36:38
552 Ingrīda Smalkā 2540 CITADELE.LV 01:07:20 S1 343 S343 +36:38 +36:38
553 Ieva Skirusa 2050 SK Vēsma 01:07:27 S1 344 S344 +36:45 +36:45
554 Annija Sidraba 2175 01:07:32 S1 345 S345 +36:50 +36:50
555 Deniss Macevičs 2513 Bauskas sākumskola 01:07:33 V1 210 V210 +43:03 +43:03
556 Sanita Fogele 2528 Baltais 01:07:49 S1 346 S346 +37:07 +37:07
557 Dace Klāmane 2473 RC Līgatne 01:07:51 S1 347 S347 +37:09 +37:09
558 Renāts Ņikitins 2125 Rīgas satiksme 01:07:53 V1 211 V211 +43:23 +43:23
559 Indra Supe 2332 Rīgas satiksme 01:07:53 S1 348 S348 +37:11 +37:11
560 Kristīne Frolova 2498 01:08:06 S1 349 S349 +37:24 +37:24
561 Aija Ziediņa 2576 Līgatne 01:08:49 S1 350 S350 +38:07 +38:07
562 Liene Pīlēģe 2575 Līgatne 01:08:50 S1 351 S351 +38:08 +38:08
563 Eva Bērziņa 2369 Kartavkalnu buki 01:08:53 S1 352 S352 +38:11 +38:11
564 Ivo Ivanovs 2286 01:08:59 V1 212 V212 +44:29 +44:29
565 Bruno Ivanovs 2284 01:09:01 V1 213 V213 +44:31 +44:31
566 Ilze Brauna 2157 Lynxdojo 01:09:05 S1 353 S353 +38:23 +38:23
567 Ilze Sauleskalna 2179 01:09:47 S1 354 S354 +39:05 +39:05
568 Elīna Grundmane 2396 Bauskas sākumskola 01:09:55 S1 355 S355 +39:13 +39:13
569 Sanita Anspoka 2294 Bauskas sākumskola 01:10:00 S1 356 S356 +39:18 +39:18
570 Inta Vīksna 2384 Vāveres 01:10:40 S1 357 S357 +39:58 +39:58
571 Linda Iļkeviča 2215 SIA Joker Ltd 01:11:19 S1 358 S358 +40:37 +40:37
572 Līga Zvīdriņa 2327 01:11:35 S1 359 S359 +40:53 +40:53
573 Inga Kreinerte 2163 01:11:39 S1 360 S360 +40:57 +40:57
574 Zita Kreinerte 2164 01:11:42 S1 361 S361 +41:00 +41:00
575 Eva Strazdovska 2508 01:12:13 S1 362 S362 +41:31 +41:31
576 Iveta Pucena 2500 SK Katrīna 01:12:46 S1 363 S363 +42:04 +42:04
577 Sarmīte Lāce 2036 01:12:52 S1 364 S364 +42:10 +42:10
578 Līga Rumba 2097 01:13:03 S1 365 S365 +42:21 +42:21
579 Zane Ose 2382 Baltais 01:13:13 S1 366 S366 +42:31 +42:31
580 Gita Avotiņa 2353 01:13:41 S1 367 S367 +42:59 +42:59
581 Vilma Meirāne 2213 Rīgas satiksme 01:13:56 S1 368 S368 +43:14 +43:14
582 Ināra Žizena 2077 Strazdiņi 01:13:58 S1 369 S369 +43:16 +43:16
583 Janute Olava 2088 01:13:59 S1 370 S370 +43:17 +43:17
584 Alberts Kvisviks 2297 KVISVIKI 01:14:00 V1 214 V214 +49:30 +49:30
585 Irīna Kļaviņa 2237 VENDEN 01:14:03 S1 371 S371 +43:21 +43:21
586 Līga Zaļkalne 2533 01:14:04 S1 372 S372 +43:22 +43:22
587 Sanita Vītiņa 2239 01:14:26 S1 373 S373 +43:44 +43:44
588 Ermelinda Jaunzeme 2062 01:14:42 S1 374 S374 +44:00 +44:00
589 Inese Tohva 2274 Engures vidusskola 01:15:25 S1 375 S375 +44:43 +44:43
590 Liene Grosa 2211 01:15:27 S1 376 S376 +44:45 +44:45
591 Laila Bankava 2279 RC Līgatne 01:16:40 S1 377 S377 +45:58 +45:58
592 Katrīna Kvisvika 2295 KVISVIKI 01:16:43 S1 378 S378 +46:01 +46:01
593 Laila Manfelde 2043 Sporta Klubs Vēsma 01:17:18 S1 379 S379 +46:36 +46:36
594 Aija Lāce 2446 01:17:23 S1 380 S380 +46:41 +46:41
595 Vineta Dzirlanka 2185 Engures vidusskola 01:17:37 S1 381 S381 +46:55 +46:55
596 Mārtiņš Puriņš 2128 01:18:05 V1 215 V215 +53:35 +53:35
597 Ingūna Freimane 2189 01:18:33 S1 382 S382 +47:51 +47:51
598 Signe Strautmane 2261 01:18:37 S1 383 S383 +47:55 +47:55
599 Lelde Veipane 2098 01:19:04 S1 384 S384 +48:22 +48:22
600 Linda Kirhnere 2206 01:19:19 S1 385 S385 +48:37 +48:37
601 Inuta Gegžņa 2256 01:19:23 S1 386 S386 +48:41 +48:41
602 Anita Feldmane 2407 Bauskas sākumskola 01:19:47 S1 387 S387 +49:05 +49:05
603 Vija Cerusa 2404 Bauskas sākumskola 01:19:51 S1 388 S388 +49:09 +49:09
604 Kaspars Kārkliņš 2467 Engures vidusskola 01:20:02 V1 216 V216 +55:32 +55:32
605 Ieva Garanča 2367 Nujo priekam / ZAB IUSTUS 01:21:16 S1 389 S389 +50:34 +50:34
606 Gunta Krūmiņa 12534 01:21:31 S1 390 S390 +50:49 +50:49
607 Agnese Broka 2401 Bauskas sākumskola 01:21:40 S1 391 S391 +50:58 +50:58
608 Ingūna Maļinovska 2410 01:30:54 S1 392 S392 +1:00:12 +1:00:12
609 Noldis Kangizeris 2147 01:33:19 V1 217 V217 +1:08:49 +1:08:49
610 Ieva Jakobsone 2418 Lynxdojo 01:34:50 S1 393 S393 +1:04:08 +1:04:08
611 Knuts Kvisviks 2296 KVISVIKI 01:39:57 V1 218 V218 +1:15:27 +1:15:27
612 Lauris Tijons 2394 Bauskas sākumskola 01:41:15 V1 219 V219 +1:16:45 +1:16:45
613 Solvita Tijone 2395 Bauskas sākumskola 01:41:22 S1 394 S394 +1:10:40 +1:10:40
614 Linuta Ģerģe 2405 Bauskas sākumskola 01:41:25 S1 395 S395 +1:10:43 +1:10:43
615 Inese Kanģīzere 2148 Latvijas Gaisa Satiksme 01:43:37 S1 396 S396 +1:12:55 +1:12:55
616 Arnis Kauķis 2437 01:43:48 V1 220 V220 +1:19:18 +1:19:18
617 Iveta Zvīdriņa 2439 01:43:51 S1 397 S397 +1:13:09 +1:13:09