Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Viesturs Eglītis 13735 A2 Jaunpiebalga V1 VZ2 00:01:10 300
2 Reinis Korsūnovs 3441 Talsu pakalnu sporta klubs V2 VZ3 00:01:13 288
3 Mārtiņš Zemturis 3233 KSMR Fitness V3 VZ3 00:01:13 288
4 Raimo Vīgants 6138 SSK Bebra V4 VLJ 00:01:17 273
5 Emīls Žubulis 13741 Team Kažemāka/Train2WinLv V5 VZ2 00:01:19 266
6 Egīls Ziediņš 3893 V6 VZ2 00:01:19 266
7 Uldis Kļaviņš 6110 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V7 VL2 00:01:19 266
8 Mārtiņš Krauklis 5255 V8 VB2 00:01:21 259
9 Edijs Dzalbs 3896 Inov8 I OSVeikals.lv Team V9 VZ2 00:01:22 256
10 Artūrs Leitlands 15254 VSK V10 VB2 00:01:22 256
11 Kārlis Vanags 6166 Talsu pakalnu sporta klubs V11 VL2 00:01:22 256
12 Gints Lūsis 5335 Talsu pakalnu sporta klubs V12 VB2 00:01:24 250
13 Andris Ponomarenko 13739 VSK Noskrien Blonde V13 VZ3 00:01:25 247
14 Edgars Sprūds 5135 Matisons Runner's Club V14 VB2 00:01:25 247
15 Dāvis Poliņš 3310 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V15 VZ3 00:01:26 244
16 Gunta Blūmiņa 5216 Virsotne/MARMOT S1 SB2 00:01:26 300
17 Edgars Kokorēvičs 16121 VSK "Burkānciems & Co" V16 VB2 00:01:27 241
18 Kristaps Broks 6037 Rieksti V17 VL2 00:01:27 241
19 Jānis Vītiņš 3608 VSK Noskrien Rieksti V18 VZ3 00:01:28 239
20 Raitis Grablovskis 3872 Baltais V19 VZ3 00:01:28 239
21 Juris Damškalns 5334 Talsu pakalnu sporta klubs V20 VB2 00:01:28 239
22 Artis Krievāns 6180 VSK “Burkānciems & Co” V21 VL3 00:01:28 239
23 Artūrs Blūmiņš 6055 Virsotne/MARMOT V22 VL2 00:01:28 239
24 Aivis Štemmers 5222 SK Pūre V23 VB2 00:01:28 239
25 Valdis Aņikejevs 13661 SPORTLAND V24 VZ3 00:01:29 236
26 Roberts Sukonovs 13756 Gentlemens Club V25 VZ3 00:01:29 236
27 Jevgeņijs Stepanovs 6071 DzSK Lokomotīve V26 VL2 00:01:29 236
28 Juris Gudēvics - Liepiņš 3915 Jasmīni V27 VZ3 00:01:30 233
29 Jānis Gailis 13686 Kocēnu novads-1 V28 VZ3 00:01:30 233
30 Jānis Mūrnieks 13734 SK Tērauds V29 VZ3 00:01:31 231
31 Andrejs Bondarevs 3870 Baltais V30 VZ3 00:01:31 231
32 Baiba Šņoriņa 3671 Talsu pakalnu sporta klubs S2 SZ2 00:01:31 284
33 Gatis Pūcītis 5397 Swedbank V31 VB2 00:01:31 231
34 Edgars Apinis 3748 ASK PATRIA V32 VZ3 00:01:32 228
35 Ričards Leimanis 3860 TRX Cēsis V33 VZ3 00:01:32 228
36 Dace Almane 3902 Engures Sportam S3 SZ3 00:01:32 280
37 Voldemārs Lejnieks 5119 SK Dzērvene V34 VB2 00:01:32 228
38 Uldis Klepers 6228 Virsotne/MARMOT V35 VL2 00:01:32 228
39 Konstantīns Biktimirovs 6145 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V36 VL2 00:01:32 228
40 Agris Krūmiņš 3101 Vecpiebalga V37 VZ3 00:01:33 226
41 Ivo Grandāns 3690 Sauleskalns / SIA"Firma L4" V38 VZ3 00:01:33 226
42 Andris Ronimoiss 3682 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V39 VZ3 00:01:34 223
43 Santis Setkovskis 3572 SSK Bebra V40 VZ2 00:01:34 223
44 Kristaps Bērziņš 15261 PATRIA SPORTLAND V41 VB2 00:01:34 223
45 Jānis Kūms 6161 Inov-8 I OSveikals.lv V42 VL2 00:01:34 223
46 Renārs Teters-Teterovskis 3842 V43 VZ3 00:01:35 221
47 Jānis Šņoriņš 6171 Talsu pakalnu sporta klubs V44 VLJ 00:01:35 221
48 Jurģis Stukuls 5311 SK Katrīna V45 VB2 00:01:35 221
49 Kitija Valtere 5377 Baltais S4 SB2 00:01:36 269
50 Jānis Olengovičs 3152 TRX Cēsis V46 VZ3 00:01:37 216
51 Ainis Kanaviņš 3943 SSK Bebra V47 VZ3 00:01:37 216
52 Māris Bērziņš 3848 Virsotne/MARMOT V48 VZ3 00:01:37 216
53 Nils Kristians Mednis 3442 Saldus Boksa Klubs V49 VZ1 00:01:37 216
54 Igors Vasiljevs 3766 V50 VZ3 00:01:38 214
55 Irina Štūla Pankoka 5472 Moller Auto Ventspils / MRC S5 SB2 00:01:38 263
56 Dmitrijs Serjogins 6188 Baltais V51 VL2 00:01:38 214
57 Ritvars Klapars 5309 VSK Burkānciems & Co /VSK Noskrien V52 VB3 00:01:38 214
58 Jānis Duberis 5281 SSK Bebra V53 VB3 00:01:38 214
59 Andis Antāns 5125 adidas Runners | Riga V54 VB2 00:01:38 214
60 Sandis Āboliņš 13695 Kocēnu novads 1 V55 VZ2 00:01:39 212
61 Uģis Kronbergs 5403 Moller Auto Ventspils / MRC V56 VB3 00:01:39 212
62 Reinis Liepiņš 15270 V57 VB2 00:01:39 212
63 Ainārs Kumpiņš 6044 VSK Noskrien / PaBaso.lv V58 VL2 00:01:39 212
64 Maciej Kasjan 3981 eFP BG LATVIA V59 VZ3 00:01:40 210
65 Uldis Raipalis 3399 Gentlemen's Club V60 VZ3 00:01:40 210
66 Romāns Kuročkins 3484 V61 VZ3 00:01:40 210
67 Pēteris Grīviņš 6098 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv V62 VL2 00:01:40 210
68 Alberts Dambis 6225 Insalvo V63 VL2 00:01:40 210
69 Artjoms Rekuņenko 13669 PATRIA SPORTLAND V64 VZ3 00:01:41 208
70 Jevgēnijs Turkins 3864 Lūša pēdās V65 VZ3 00:01:41 208
71 Roberts Slotiņš 3565 V66 VZ3 00:01:41 208
72 Artūrs Kārkliņš 13698 Kocēnu novads V67 VZ3 00:01:41 208
73 Gunārs Ozoliņš 3559 DzSK Lokomotīve V68 VZ3 00:01:41 208
74 Sandijs Suhānovs 3267 Sigulda V69 VZ2 00:01:41 208
75 Pavels Mazurs 3797 V70 VZ3 00:01:41 208
76 Indulis Ķerus 3002 V71 VZ3 00:01:41 208
77 Reinis Spaile 15283 TEAM SIMBA V72 VB2 00:01:41 208
78 Raitis Jirgensons 5082 V73 VB2 00:01:41 208
79 Raimonds Ozoliņš 5302 RIEKSTI V74 VB2 00:01:41 208
80 Nauris Hofmanis 5190 REMOSS V75 VBJ 00:01:41 208
81 Mareks Zālītis 6142 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V76 VL2 00:01:41 208
82 Mārtiņš Purenkovs 3168 Legs Miserables V77 VZ3 00:01:42 206
83 Baiba Vekša 4065 Grauda Spēks S6 SZ3 00:01:42 253
84 Imants Kaldre 5256 VSK Noskrien V78 VB2 00:01:42 206
85 Andris Sprūds 6153 VSK Noskrien Divplākšņi V79 VL2 00:01:42 206
86 Raivis Hofmanis 15272 REMOSS V80 VBJ 00:01:42 206
87 Laura Čakle 6127 Moller Auto Ventspils / MRC S7 SL2 00:01:42 253
88 Nauris Spalviņš 3855 SPB RUN/Asics V81 VZ3 00:01:43 204
89 Lauris Repša 5307 V82 VB2 00:01:43 204
90 Toms Biders 15287 Legs Miserables V83 VB2 00:01:43 204
91 Aigars Cibuļskis 5111 V84 VB2 00:01:43 204
92 Edgars Goba 6154 Salaspils Zīriņi V85 VL3 00:01:43 204
93 Mārtiņš Babkins 3869 Baltais V86 VZ3 00:01:44 202
94 Miķelis Zumbergs 3624 V87 VZ3 00:01:44 202
95 Artūrs Andersons 3745 Sauleskalns V88 VZ3 00:01:44 202
96 Kristaps Zaļkalns 4009 KoBalts V89 VZ3 00:01:44 202
97 Karīna Helmane-Soročenkova 5239 VSK Noskrien S8 SB2 00:01:44 248
98 Vladislavs Aļehnovičs 6205 KROKUS V90 VL2 00:01:44 202
99 Kristaps Šteinbergs 6125 Legs Misérables V91 VL2 00:01:44 202
100 Bruno Krampe 13705 V92 VZ2 00:01:45 200
101 Marcis Gedrovics 3098 V93 VZ3 00:01:45 200
102 Gints Putniņš 3474 V94 VZ3 00:01:45 200
103 Evija Bērziņa 3639 VSK Noskrien / SK Dzērvene S9 SZ3 00:01:45 246
104 Oskars Cimermanis 5199 Riga Ironman Team V95 VB2 00:01:45 200
105 Aigars Silkalns 5253 colorlib.com V96 VB2 00:01:45 200
106 Anete Švilpe 5241 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S10 SB2 00:01:45 246
107 Ivo Deičmanis 5123 Siguldas Maratona klubs V97 VB2 00:01:45 200
108 Jānis Sirmais 5050 Guddžobs guddans V98 VB2 00:01:45 200
109 Egils Betmanis 5112 V99 VB2 00:01:45 200
110 Mārcis Pliens 5009 V100 VB2 00:01:45 200
111 Sergejs Bogdanovs 6192 Baltais V101 VL3 00:01:45 200
112 Ģirts Bulāns 6075 VSK Noskrien V102 VL2 00:01:45 200
113 Arnis Ābelīte 6028 Virsotne/MARMOT V103 VL3 00:01:45 200
114 Markus Urtāns 4035 Lūša pēdās V104 VZ2 00:01:46 198
115 Rainers Paeglis 3143 Siguldas Sporta skola V105 VZ2 00:01:46 198
116 Roberts Ivzāns 3801 Ogre V106 VZ3 00:01:46 198
117 Artūrs Žeibe 3163 Run 4 Fun / 10K club V107 VZ3 00:01:46 198
118 Tomass Andersons 5292 OK Alnis-JNSC V108 VBJ 00:01:46 198
119 Andrejs Jesko 3832 V109 VZ3 00:01:47 196
120 Andžejs Stenclavs 4042 #kineticsskrien V110 VZ3 00:01:47 196
121 Sandijs Jercums 3744 V111 VZ3 00:01:47 196
122 Jānis Zariņš 13765 V112 VZ3 00:01:47 196
123 Kalvis Kristers Krīgers 5066 V113 VBJ 00:01:47 196
124 Sandis Ziediņš 5227 Maratona klubs V114 VBJ 00:01:47 196
125 Anrijs Hodžajevs 5158 Full Court V115 VB2 00:01:47 196
126 Artūrs Ločmelis 16123 PATRIA SPORTLAND V116 VL2 00:01:47 196
127 Mārtiņš Plaudis 6105 SK Dzērvene V117 VL2 00:01:47 196
128 Jānis Veļķeris 4058 V118 VZ2 00:01:48 194
129 Ingūna Gailīte 3595 SSK Bebra S11 SZ3 00:01:48 239
130 Māris Graudiņš 13722 V119 VZ3 00:01:48 194
131 Aleksejs Mescerjakovs 4016 Wild Gang V120 VZ3 00:01:48 194
132 Oskars Martuzāns 3837 AkmensDizains.lv V121 VZ3 00:01:48 194
133 Juris Čerpinskis 5144 V122 VB2 00:01:48 194
134 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši V123 VB2 00:01:48 194
135 Niks Bērziņš 15293 Interesantais Kaspars V124 VB2 00:01:48 194
136 Aleksejs Bute 3073 Lidosta V125 VZ3 00:01:49 193
137 Edijs Valainis 3485 Preiļu Valsts ģimnāzija / Preiļu novada BJSS V126 VZ2 00:01:49 193
138 Aino Gošs 3264 Maratona klubs V127 VZ3 00:01:49 193
139 Toms Kalniņš 3470 V128 VZ3 00:01:49 193
140 Jānis Zvaigznītis 3327 SPB RUN/Asics V129 VZ3 00:01:49 193
141 Artūrs Jansons 3798 Maratona Klubs V130 VZ3 00:01:49 193
142 Sandis Apenītis 3719 V131 VZ3 00:01:49 193
143 Kristaps Ķemme 4011 DPD Latvija V132 VZ3 00:01:49 193
144 Andris Robalds 13696 Kocēnu novads V133 VZ2 00:01:49 193
145 Kristaps Kaimiņš 6096 V134 VL2 00:01:49 193
146 Pāvels Baikovs 6144 Be More Alive V135 VL2 00:01:49 193
147 Uģis Karasevs 13699 Kocēnu novads V136 VZ3 00:01:50 191
148 Jānis Znotiņš 3926 Virsotne/MARMOT V137 VZ3 00:01:50 191
149 Ilvars Bergmanis 3689 V138 VZ3 00:01:50 191
150 Ginta Valtere 3873 Baltais S12 SZ3 00:01:50 235
151 Kārlis Vīksne 5373 SPB RUN/Asics V139 VB2 00:01:50 191
152 Valts Ulmanis 5164 IK Auseklis V140 VBJ 00:01:50 191
153 Alvis Danovskis 5057 adidas Runners | RIGA V141 VB2 00:01:50 191
154 Uldis Pormeisters 5378 Ātrās ļipas V142 VB2 00:01:50 191
155 Kristaps Epners 6112 DOMDARIS V143 VL3 00:01:50 191
156 Artis Smerliņš 3809 V144 VZ3 00:01:51 189
157 Jānis Iklāvs 3137 Latvijas skauti un gaidas V145 VZ3 00:01:51 189
158 Kaspars Irbe 3772 Talsu pauguraines Zaķi V146 VZ1 00:01:51 189
159 Jānis Bute 3816 V147 VZ3 00:01:51 189
160 Mareks Jevtuhs 13755 SPORTLAND V148 VZ3 00:01:51 189
161 Juris Redisons 5121 Tērvetes dabas parks V149 VB3 00:01:51 189
162 Jakub Spryngl 5267 V150 VB3 00:01:51 189
163 Ivo Rudinskis 6162 Saldus Boksa klubs V151 VL2 00:01:51 189
164 Monta Ločmele 6080 Patria Sportland S13 SL2 00:01:51 232
165 Kristaps Ceriņš 6220 SPB RUN/Asics V152 VL2 00:01:51 189
166 Līga Līdumniece 5030 adidas Runners S14 SB2 00:01:51 232
167 Mikus Zvirbulis 3754 OK Ogre V153 VZ3 00:01:52 188
168 Tomass Randa 3224 V154 VZ1 00:01:52 188
169 Jānis Lakovics 13737 V155 VZ3 00:01:52 188
170 Orests Kalniņš 13751 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V156 VZ2 00:01:52 188
171 Salvis Brasavs 5416 V157 VB3 00:01:52 188
172 Ilgvars Šmits 5161 Pēdu nav V158 VB2 00:01:52 188
173 Matīss Haritonovs 6204 Team Kažemāka/Train2WinLv V159 VL2 00:01:52 188
174 Jānis Teteris 6148 DzSK Lokomotīve V160 VL3 00:01:52 188
175 Dāvis Plotnieks 6009 adidas Runners | Riga I GoPro V161 VB2 00:01:52 188
176 Juris Perunovs 6184 Maratona klubs/Zoorbagan V162 VL3 00:01:52 188
177 Andris Mireckis 3921 Talsu Pauguraines zaķi V163 VZ3 00:01:53 186
178 Dainis Stepe 5305 Patria Sportland V164 VB2 00:01:53 186
179 Daniels Buko 5379 Baltais V165 VBJ 00:01:53 186
180 Uģis Holsts 5375 SSK Bebra V166 VB3 00:01:53 186
181 Edgars Bremze 6183 Izturība V167 VL3 00:01:53 186
182 Dzintars Lejiņš 3822 Fans/Škoda V168 VZ3 00:01:54 184
183 Jānis Pauliņš 3465 V169 VZ3 00:01:54 184
184 Jānis Liepiņš 13663 SPORTLAND V170 VZ3 00:01:54 184
185 Niks Siliņš 3518 Kača liek skriet! V171 VZ2 00:01:54 184
186 Uldis Salna 3434 V172 VZ3 00:01:54 184
187 Kaspars Ušpelis 5356 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V173 VB2 00:01:54 184
188 Kaspars Adijāns 5275 SPB RUN/Asics V174 VB2 00:01:54 184
189 Intars Opolais 6019 Izturība V175 VL2 00:01:54 184
190 Dāvis Uļģis 3259 Izturība V176 VZ3 00:01:55 183
191 Rūdis Liepiņš 3727 Grauda Spēks V177 VZ2 00:01:55 183
192 Ints Neilands 13730 Saldus Boksa Klubs V178 VZ3 00:01:55 183
193 Rihards Volfs 3761 RajA V179 VZ3 00:01:55 183
194 Gatis Barons 3846 Kāpa OK V180 VZ3 00:01:55 183
195 Anda Zandberga 13642 Adidas Runners | Riga S15 SZ3 00:01:55 224
196 Māris Jansons 5093 Ozons V181 VB2 00:01:55 183
197 Kaspars Pētersons 5359 VSK Noskrien V182 VB2 00:01:55 183
198 Jānis Kozlovskis 3457 V183 VZ3 00:01:56 181
199 Aigars Zumbergs 4018 Efectio V184 VZ3 00:01:56 181
200 Dāvis Fricbergs 3418 adidas Runners Riga V185 VZ2 00:01:56 181
201 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem V186 VB2 00:01:56 181
202 Kristaps Heinsbergs 15262 PATRIA SPORTLAND V187 VB2 00:01:56 181
203 Aivars Spūlis 5265 Izturība V188 VB2 00:01:56 181
204 Jānis Sondors 6082 Parunaarsevi V189 VB2 00:01:56 181
205 Jekaterina Sokunova 6191 Baltais S16 SL2 00:01:56 222
206 Andris Bāliņš 6069 VSK Noskrien V190 VL2 00:01:56 181
207 Dins Vecāns 3286 adidas Runners | Riga V191 VZ3 00:01:57 179
208 Pauls Rubenis 3581 V192 VZ2 00:01:57 179
209 Elīna Kārkliņa 13666 PATRIA SPORTLAND S17 SZ3 00:01:57 221
210 Diāna Jakubjaņeca 13664 SPORTLAND S18 SZ3 00:01:57 221
211 Oskars Zviedris 3196 V193 VZ3 00:01:57 179
212 Edgars Bērziņš 3109 MTB Talsi V194 VZ3 00:01:57 179
213 Jānis Neimanis 13749 Engures sportam V195 VZ3 00:01:57 179
214 Agnis Bērziņš 3881 DNB Service Center V196 VZ3 00:01:57 179
215 Klinta Lauska 5296 Grauda Spēks S19 SB2 00:01:57 221
216 Liene Allere 5264 S20 SB2 00:01:57 221
217 Sergejs Ļeta 16122 serijs27@inbox.lv V197 VL2 00:01:57 179
218 Mārcis Bratka 5339 V198 VB2 00:01:57 179
219 Jānis Vizulis 6012 V199 VL3 00:01:57 179
220 Oskars Damroze 6199 Patria Sportland V200 VLJ 00:01:57 179
221 Nauris Dzenis 3404 MADONA V201 VZ3 00:01:58 178
222 Mārcis Ābelīte 3963 V202 VZ3 00:01:58 178
223 Māris Reiniks 3254 V203 VZ3 00:01:58 178
224 Bartosz Żelazny 13712 eFP BG LATVIA V204 VZ3 00:01:58 178
225 Atis Poga 3701 V205 VZ3 00:01:58 178
226 Jurģis Kļavpurs 3947 VSK Noskrien V206 VZ3 00:01:58 178
227 Aivars Mozulis 3903 Engures sportam V207 VZ3 00:01:58 178
228 Artūrs Rukkalns 5459 V208 VB2 00:01:58 178
229 Kristaps Pilskalns 5266 Gentlemens Club/Supervaroņi V209 VB2 00:01:58 178
230 Simas Valantas 5184 Santariskes V210 VB2 00:01:58 178
231 Raimonds Skudra 5458 SSK Bebra V211 VB3 00:01:58 178
232 Līga Girgensone 3700 S21 SZ3 00:01:59 217
233 Mārtiņš Bodnieks 13742 V212 VZ3 00:01:59 176
234 Viktors Malihins 3742 Infinity V213 VZ3 00:01:59 176
235 Aleksandrs Sokolovs 13668 PATRIA SPORTLAND V214 VZ3 00:01:59 176
236 Kaspars Kārkliņš 5446 Siguldas Maratona klubs V215 VB3 00:01:59 176
237 Pēteris Stepiņš 5091 Swedbank V216 VB2 00:01:59 176
238 Gatis Siliņš 13740 V217 VZ3 00:02:00 175
239 Normunds Davidčuks 4038 LIMBAŽI SKRIEN! V218 VZ3 00:02:00 175
240 Ina Eigenfelde 3687 AMSERV TEAM S22 SZ3 00:02:00 215
241 Reinis Bērziņš 5402 Virsotne/MARMOT V219 VB2 00:02:00 175
242 Mārtiņš Liberts 5365 SMILE&Run V220 VB2 00:02:00 175
243 Ritvars Kalniņš 6164 Skrienam kopā V221 VL3 00:02:00 175
244 Jānis Kolužs 5457 Daugavpils Runners V222 VB2 00:02:00 175
245 Miķelis Vietnieks 6097 V223 VL2 00:02:00 175
246 Sigita Vāce 6094 KSMR FITNESS S23 SL2 00:02:00 215
247 Artūrs Ozoliņš 4069 PH Print V224 VZ3 00:02:01 174
248 Edijs Vilnis 3826 VSK Noskrien V225 VZ3 00:02:01 174
249 Miks Dzenis 3344 Trīs buki V226 VZ3 00:02:01 174
250 Atis Sīlis 3596 STIGA V227 VZ3 00:02:01 174
251 Māris Katkovskis 3833 KSMR Fitness V228 VZ3 00:02:01 174
252 Artūrs Čeirāns 13717 V229 VZ3 00:02:01 174
253 Kristaps Pugačs 13659 SPORTLAND V230 VZ3 00:02:01 174
254 Ilga Ozoliņa 3305 DNB Service Center S24 SZ3 00:02:01 213
255 Iveta Pūpola 5383 Maratona klubs S25 SB3 00:02:01 213
256 Ansis Pūce 5386 Saldus Boksa klubs V231 VB2 00:02:01 174
257 Daumants Putnis 5188 SSK Bebra V232 VB3 00:02:01 174
258 Jānis Kopmanis 5407 V233 VB3 00:02:01 174
259 Miks Pētersons 6100 NORDI furniture V234 VL2 00:02:01 174
260 Vladislavs Masalskis 5229 LEPSKY TRI COACHING V235 VB2 00:02:01 174
261 Sergejs Kolomicevs 5231 LEPSKY TRI COACHING V236 VB2 00:02:01 174
262 Denis Aļeksejevs 6090 Rush B V237 VL2 00:02:01 174
263 Dzintars Skrundenieks 13724 Liepāja V238 VZ3 00:02:02 172
264 Liene Blumbeka 3972 Virsotne/MARMOT S26 SZ3 00:02:02 211
265 Raivo Liepa 13721 V239 VZ2 00:02:02 172
266 Zigmārs Kalējs 4013 Baltais V240 VZ3 00:02:02 172
267 Edgars Fecers 13667 SPORTLAND V241 VZ2 00:02:02 172
268 Agnis Dadzis 3923 V242 VZ3 00:02:02 172
269 Mārtiņš Sebris 3562 V243 VZ3 00:02:02 172
270 Toms Cēsnieks 3032 Bite Latvija V244 VZ3 00:02:02 172
271 Andris Aunkrogers 13723 SPB RUN/Asics V245 VZ3 00:02:02 172
272 Toms Miķelšteins 4048 V246 VZ3 00:02:02 172
273 Guntars Logins 5055 guntarslogins.com V247 VB2 00:02:02 172
274 Niklāvs Emīls Eglītis 5381 Jāņkalni V248 VBJ 00:02:02 172
275 Raitis Smirnovs 5201 RaceDog Latvia V249 VB2 00:02:02 172
276 Agnis Stulpinskis 13591 VSK "Burkānciems & Co" V250 VZ3 00:02:03 171
277 Rasma Čoiča 3513 Patria Sportland S27 SZ3 00:02:03 210
278 Uldis Liepa-Liepiņš 13691 V251 VZ3 00:02:03 171
279 Andis Meirēns 3999 Gjensidige V252 VZ3 00:02:03 171
280 Kaspars Briedis 3488 Saldus Boksa klubs V253 VZ3 00:02:03 171
281 Normunds Stepāns 3074 STROPS Technologies V254 VZ3 00:02:03 171
282 Edgars Krastiņš 3722 V255 VZ3 00:02:03 171
283 Deniss Petrenko 3829 DION SPORTLAB V256 VZ3 00:02:03 171
284 Tomass Reinis Tīss 4079 V257 VZ2 00:02:03 171
285 Viesturs Sproģis 3242 V258 VZ3 00:02:03 171
286 Dainis Limanāns 5126 RIEKSTI V259 VB2 00:02:03 171
287 Gints Jakovels 5415 Smiling runner V260 VB2 00:02:03 171
288 Artūrs Šits 5234 Team Kažemāka/Train2WinLv V261 VB2 00:02:03 171
289 Einārs Šillers 5303 Matisons Runner’s Club V262 VB3 00:02:03 171
290 Gusts Fokerots 6219 Vientuļais Vilks V263 VL2 00:02:03 171
291 Raivis Reinfelds 6167 Talsu pakalnu sporta klubs V264 VL2 00:02:03 171
292 Māris Lūsis 5179 Skrienošie Lūši V265 VB2 00:02:03 171
293 Dzintars Dūdiņš 6129 Siguldas Maratona klubs V266 VL3 00:02:03 171
294 Atis Jansons 3471 Swedbank V267 VZ3 00:02:04 169
295 Elvis Bernhards 3282 AnimalPlanet V268 VZ3 00:02:04 169
296 Sandis Breiers 4053 V269 VZ3 00:02:04 169
297 Linda Meškovska 3998 Gjensidige S28 SZ3 00:02:04 208
298 Sintija Langenfelde 3898 S29 SZ3 00:02:04 208
299 Gita Vilensone 3916 Vsk Noskrien Vāveres S30 SZ3 00:02:04 208
300 Ivars Vācers 3927 V270 VZ3 00:02:04 169
301 Kristaps Vējš Āboliņš 3391 Moller Auto Ventspils / MRC V271 VB2 00:02:04 169
302 Rainers Meiers 5370 Maratona klubs/VSK Noskrien V272 VB4 00:02:04 169
303 Dana Mačtama 6059 Moller Auto Ventspils / MRC S31 SL2 00:02:04 208
304 Daina Jurķe 3386 S32 SZ3 00:02:05 206
305 Edgars Ošs 3371 V273 VZ3 00:02:05 168
306 Sindija Zaula 3377 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S33 SZ2 00:02:05 206
307 Normunds Freimanis 3308 V274 VZ3 00:02:05 168
308 Eliass Veigurs 3661 Luminor V275 VZ2 00:02:05 168
309 Jānis Šliseris 3683 V276 VZ3 00:02:05 168
310 Toms Jermacāns 3132 V277 VZ3 00:02:05 168
311 Māris Sardiko 5464 Team Kažemāka/Train2WinLv V278 VB2 00:02:05 168
312 Ivo Smiltnieks 5224 V279 VB3 00:02:05 168
313 Māris Rudens 15286 Riga Ironman Team V280 VB3 00:02:05 168
314 Jānis Zaļums 5204 Swedbank V281 VB2 00:02:05 168
315 Evija Vate 5321 Engures sportam S34 SB2 00:02:05 206
316 Andis Gailis 6149 Kocēnu novads V282 VL3 00:02:05 168
317 Kārlis Būmans 6006 Matisons Runner's Club V283 VL2 00:02:05 168
318 Ināra Lūse 3910 Moller Auto Ventspils / MRC S35 SZ3 00:02:06 205
319 Evita Hibšmane 3509 S36 SZ3 00:02:06 205
320 Jānis Bāča 3177 V284 VZ3 00:02:06 167
321 Jānis Klūga 3252 V285 VZ3 00:02:06 167
322 Jānis Linītis 5083 V286 VB2 00:02:06 167
323 Laura Pētersone 5362 VSK Noskrien / MRC S37 SB2 00:02:06 205
324 Aivars Šķudītis 5290 Latvijas Finieris V287 VB2 00:02:06 167
325 Mārtiņš Jansons 5120 V288 VB2 00:02:06 167
326 Māris Ozols 6099 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V289 VL2 00:02:06 167
327 Vita Devjatņikova 6101 Moller Auto Ventspils / MRC S38 SL2 00:02:06 205
328 Arvīds Grāvelis 3814 DEERED V290 VZ3 00:02:07 165
329 Dāvis Zelmenis 3867 Maratona klubs V291 VZ3 00:02:07 165
330 Andris Malahovskis 4077 DzSK Lokomotīve V292 VZ3 00:02:07 165
331 Evita Ruskova 4024 VSK Noskrien S39 SZ3 00:02:07 203
332 Kristaps Sondors 3161 V293 VZ3 00:02:07 165
333 Jānis Dubovičs 3084 Tomāti V294 VZ3 00:02:07 165
334 Agris Samcovs 3790 NRC V295 VZ3 00:02:07 165
335 Johannes Steibl 3769 Run Fat Boy Rum V296 VZ3 00:02:07 165
336 Andris Bergmanis 5314 V297 VB2 00:02:07 165
337 Krista Hartmane 5284 Siguldas Maratona klubs S40 SB2 00:02:07 203
338 Gita Karlsone 5025 Matisons Runner's Club S41 SB2 00:02:07 203
339 Mihails Kudrjaševs 6133 Fizmati V298 VL3 00:02:07 165
340 Līga Cebule 3956 EY S42 SZ3 00:02:08 202
341 Uldis Reinicāns 3919 U&G V299 VZ3 00:02:08 164
342 Svetlana Šanceva 3794 NRC S43 SZ3 00:02:08 202
343 Elvis Veisbergs 5147 Saldus Boksa klubs V300 VBJ 00:02:08 164
344 Ondrej Fikrle 5263 BKV Holysov / RK Svata V301 VB3 00:02:08 164
345 Valdis Tilts 15266 Kocēnu novads 1 V302 VB4 00:02:08 164
346 Mauro Gianluigi Motta 5013 adidas Runners | RIGA V303 VB2 00:02:08 164
347 Nauris Aukmanis 16124 PATRIA SPORTLAND V304 VL2 00:02:08 164
348 Valdis Kulpe 6128 Latvijas Finieris I Izturība V305 VL3 00:02:08 164
349 Žanis Lulle 6197 BALTAIS V306 VL2 00:02:08 164
350 Ainārs Brālītis 6177 adidas runners | Riga V307 VL2 00:02:08 164
351 Kristaps Caune 16132 V308 VL2 00:02:08 164
352 Zigmārs Mazulis 3362 V309 VZ3 00:02:09 163
353 Mārtiņš Priede 15263 Lattelecom Rīgas maratons V310 VZ3 00:02:09 163
354 Lauma Čerņevska 3937 VSK Noskrien Vāveres S44 SZ3 00:02:09 200
355 Uldis Doniņš 3528 Moller Auto Ventspils / MRC V311 VZ3 00:02:09 163
356 Edgars Bikse 3505 Latvijas Finieris V312 VZ3 00:02:09 163
357 Aldis Bušs 5269 SK Tērauds V313 VB2 00:02:09 163
358 Elmārs Martinsons 3924 EY V314 VZ3 00:02:09 163
359 Vents Lupkins 6179 SPB RUN/Asics V315 VL2 00:02:09 163
360 Linda Boldāne 6150 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S45 SL2 00:02:09 200
361 Viviana Kirilova 6215 VSK Noskrien Vāveres S46 SL3 00:02:09 200
362 Kārlis Ielejs 6061 VSK Noskrien Divplākšņi V316 VL3 00:02:09 163
363 Kaspars Vingris 6202 V317 VL2 00:02:09 163
364 Einārs Jansons 16133 - V318 VL2 00:02:09 163
365 Ričards Krims 5322 V319 VB2 00:02:09 163
366 Silvestrs Auders 3558 DEERED V320 VZ3 00:02:10 162
367 Dainis Hohbergs 3612 Latvijas Finieris V321 VZ3 00:02:10 162
368 Rihards Hohbergs 3726 V322 VZ2 00:02:10 162
369 Armands Krampe 13706 V323 VZ3 00:02:10 162
370 Oskars Pugačs 13660 SPORTLAND V324 VZ3 00:02:10 162
371 Ivars Eglītis 3357 V325 VZ3 00:02:10 162
372 Aleksis Orlovs 4097 V326 VZ3 00:02:10 162
373 Sergejs Artemjevs 3665 V327 VZ3 00:02:10 162
374 Edgars Kviatkovskis 3750 V328 VZ2 00:02:10 162
375 Mārtiņš Birums 5114 Team Kažemāka/Train2WinLv V329 VB2 00:02:10 162
376 Sergejs Maslobojevs 6143 NRC Rīga V330 VL2 00:02:10 162
377 Jānis Ručevskis-Rucevics 6111 Saldus Boksa klubs V331 VL2 00:02:10 162
378 Vitālijs Žuselis 5107 Daugavpils Runners V332 VB2 00:02:10 162
379 Pēteris Mednis 3107 Māras Tētis V333 VZ3 00:02:11 160
380 Ivars Kumpiņš 4085 V334 VZ3 00:02:11 160
381 Kaspars Olte 3713 V335 VZ3 00:02:11 160
382 Sandris Līdums 3987 Latvijas Finieris V336 VZ3 00:02:11 160
383 Ints Mūrnieks 3237 V337 VZ3 00:02:11 160
384 Rihards Čaiba 3208 V338 VZ3 00:02:11 160
385 Normunds Grava 3583 V339 VZ3 00:02:11 160
386 Kristaps Sirmais 3113 Guddžobs Guddans V340 VZ3 00:02:11 160
387 Dace Pauriņa 3172 Izturība S47 SZ3 00:02:11 197
388 Agnese Kokoreviča 13689 MADONA S48 SZ3 00:02:11 197
389 Laura Žumbure 3329 Legs Miserables S49 SZ3 00:02:11 197
390 Selina Trapp 13702 S50 SZ3 00:02:11 197
391 Dace Banga-Hodžajeva 5160 Moller Auto Ventspils / MRC S51 SB2 00:02:11 197
392 Dace Spalva 15267 Kocēnu novads 1 S52 SB2 00:02:11 197
393 Krišjānis Hartmanis 5159 KIČE V341 VB2 00:02:11 160
394 Guntis Pucens 5211 SK Katrīna V342 VB4 00:02:11 160
395 Inga Zālīte 3725 Grauda Spēks S53 SZ3 00:02:12 195
396 Elīna Barone 3843 S54 SZ3 00:02:12 195
397 Martins Podnieks 3057 Silakrogs V343 VZ3 00:02:12 159
398 Jānis Dūmiņš 4072 V344 VZ3 00:02:12 159
399 Elviss Jokšs 3241 V345 VZ2 00:02:12 159
400 Līga Norkus 3338 Saldus Boksa klubs S55 SZ3 00:02:12 195
401 Ivita Šale 3891 SSK Bebra S56 SZ3 00:02:12 195
402 Dins Jakuška 3549 BAUERFEIND V346 VZ3 00:02:12 159
403 Agris Dreimanis 5134 V347 VB2 00:02:12 159
404 Reinis Ozoliņš 5198 Patria Sportland V348 VB2 00:02:12 159
405 Aivars Bondars 6137 Lūša pēdās V349 VL3 00:02:12 159
406 Edgars Dzenuška 6118 Visma Active V350 VL2 00:02:12 159
407 Artis Pūcītis 6200 SSK Bebra V351 VL2 00:02:12 159
408 Igors Morgunovs 6027 Matisons Runners' Club V352 VL2 00:02:12 159
409 Tomass Fedotovs 5324 ČikČik V353 VB2 00:02:12 159
410 Kristaps Zvirgzds 5368 V354 VBJ 00:02:12 159
411 Mārcis Strazdiņš 3300 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V355 VZ2 00:02:13 158
412 Guntis Kanaviņš 3774 SSK Bebra V356 VZ3 00:02:13 158
413 Māris Logins 13744 V357 VZ3 00:02:13 158
414 Ilze Urtāne 3160 S57 SZ2 00:02:13 194
415 Egils Lejaskrauklis 3777 V358 VZ3 00:02:13 158
416 Mārcis Kārkliņš 3426 Sasodīti labs Grāmatvedis! V359 VZ3 00:02:13 158
417 Andris Laganovskis 15277 DAKO V360 VB3 00:02:13 158
418 Ilze Sermolīte 5075 Zemgales Ziņas S58 SB3 00:02:13 194
419 Mārtiņš Liekniņš 5340 V361 VB3 00:02:13 158
420 Aleksandrs Judkins 6021 V362 VL2 00:02:13 158
421 Edgars Grigorjevs 5351 V363 VBJ 00:02:13 158
422 Mart Kelk 13754 V364 VZ3 00:02:14 157
423 Viesturs Bratuskins 3217 VAS Latvijas Gaisa Satiksme V365 VZ3 00:02:14 157
424 Mārtinš Umlejs 3049 V366 VZ3 00:02:14 157
425 Lelde Broka 3636 VSK Noskrien Vāveres S59 SZ3 00:02:14 193
426 Andis Brigmanis-Briģis 13677 Sanderu klans V367 VZ3 00:02:14 157
427 Reinis Graviņš 13654 SPORTLAND V368 VZ2 00:02:14 157
428 Arvis Krūmiņš 3134 LMT V369 VZ3 00:02:14 157
429 Kristers Ozoliņš 5456 V370 VBJ 00:02:14 157
430 Juris Čerņadjevs 6209 V371 VL4 00:02:14 157
431 Mārcis Smalkais 6193 Metam mieru! V372 VL2 00:02:14 157
432 Mārtiņš Bērziņš 3211 V373 VZ3 00:02:15 156
433 Megija Stalberga 13641 VSK "Burkānciems & Co" S60 SZ2 00:02:15 191
434 Baiba Bolgzda 3775 S61 SZ3 00:02:15 191
435 Kaspars Aksenoks 3328 CSDD V374 VZ3 00:02:15 156
436 Igors Zinkevičs 13725 V375 VZ3 00:02:15 156
437 Māris Bumbieris 3632 Latvijas Finieris V376 VZ3 00:02:15 156
438 Evija Abiļeva 3334 Swedbank S62 SZ3 00:02:15 191
439 Raivo Pienis 3507 PATRIA SPORTLAND V377 VZ3 00:02:15 156
440 Jeļena Vērdiņa 3730 S63 SZ3 00:02:15 191
441 Emīls Ezerkalns 3403 HAVI Logistics V378 VZ2 00:02:15 156
442 Ieva Pūce 5352 VSK Noskrien Blonde S64 SB3 00:02:15 191
443 Valdis Čunka 5455 Aldaris GO V379 VB2 00:02:15 156
444 Lāsma Zebuliņa 5355 VSK Noskrien Blonde S65 SB3 00:02:15 191
445 Armands Zvejnieks 6203 Moller Auto Ventspils / MRC V380 VL2 00:02:15 156
446 Andris Mežgailis 15268 LIMBAŽI SKRIEN V381 VB3 00:02:15 156
447 Heiki Prants 5223 Võru Suusaklubi V382 VB3 00:02:15 156
448 Ieva Jurēvica 5171 SPB Run/Asics S66 SBJ 00:02:15 191
449 Gints Krastiņš 6126 Exigen Services Latvia #optimized4running V383 VL2 00:02:15 156
450 Atis Kļavis 6038 Jaunmārupe skrien! V384 VL3 00:02:15 156
451 Agnis Mūrnieks 6063 OVI V385 VL2 00:02:15 156
452 Valdis Devjatņikovs 3102 SK Katrīna V386 VZ3 00:02:16 154
453 Arnis Prieditis 13746 V387 VZ3 00:02:16 154
454 Māris Zāle 3514 V388 VZ3 00:02:16 154
455 Džanita Freija 3685 Moller Auto Ventspils / MRC S67 SZ3 00:02:16 190
456 Normunds Leiņa 3455 Ozons V389 VZ3 00:02:16 154
457 Andris Lanka 3131 TRX Cēsis V390 VZ3 00:02:16 154
458 Laima Ziediņa 3088 VSK Noskrien S68 SZ3 00:02:16 190
459 Erlands Krivāns 3491 V391 VZ3 00:02:16 154
460 Andris Drešmanis 5291 DzSK Lokomotīve V392 VB3 00:02:16 154
461 Matīss Lakovics 15258 Gjensidige V393 VB2 00:02:16 154
462 Agris Spalviņš 5074 Rauna V394 VB4 00:02:16 154
463 Ina Graudiņa 5272 VSK Noskrien Vāveres S69 SB2 00:02:16 190
464 Zane Bulāne 6116 Gentlemens Club/Supervaroņi S70 SB2 00:02:16 190
465 Līga Irbe 6159 Talsu pauguraines Zaķi S71 SL3 00:02:16 190
466 Zane Dziļuma 6157 S72 SL2 00:02:16 190
467 Uģis Zanders 6039 V395 VL3 00:02:16 154
468 Andris Ludriks 6053 RIEKSTI / VSK Noskrien V396 VL3 00:02:16 154
469 Edgars Paegle 3053 V397 VZ3 00:02:17 153
470 Reinis Ūdris 3085 V398 VZ3 00:02:17 153
471 Gatis Molodcovs 3603 V399 VZ3 00:02:17 153
472 Martins Jansons 3879 V400 VZ3 00:02:17 153
473 Andis Romanovs 3591 Selga V401 VZ2 00:02:17 153
474 Gatis Kriuliņš 3405 V402 VZ3 00:02:17 153
475 Mārtiņš Veseris 3532 V403 VZ3 00:02:17 153
476 Jābols Ābols 6095 Maratona klubs V404 VL2 00:02:17 153
477 Eriks Bogdanovs 3366 V405 VZ3 00:02:18 152
478 Mārtiņš Bitenieks 3569 Līgatne V406 VZ3 00:02:18 152
479 Edgars Beļavskis 3438 V407 VZ3 00:02:18 152
480 Arnis Kārkliņš 3337 V408 VZ3 00:02:18 152
481 Rūdolfs Abiļevs 3333 New Village Workout V409 VZ3 00:02:18 152
482 Valerijs Bairaševskis 3435 SK Tērauds V410 VZ3 00:02:18 152
483 Ilze Meijere 5189 Patria Sportland S73 SB2 00:02:18 187
484 Ilmārs Knipšis 5361 VSK Noskrien Seniori V411 VB4 00:02:18 152
485 Aiga Paegle 5058 Engures sportam S74 SB3 00:02:18 187
486 Gatis Miķelsons 5371 www.spv.lv V412 VB2 00:02:18 152
487 Dainis Kronbergs 5042 TUKUMS V413 VB3 00:02:18 152
488 Māra Pucena 5300 S75 SB2 00:02:18 187
489 Kaspars Salmiņš 6214 DABAS DOTS V414 VL2 00:02:18 152
490 Jānis Griķis 6093 Daugavpils Runners V415 VL2 00:02:18 152
491 Sandis Sproģis 3705 Lattelecom V416 VZ3 00:02:19 151
492 Jānis Ontužāns 13573 V417 VZ3 00:02:19 151
493 Olafs Smiltnieks 3952 Olainfarm V418 VZ3 00:02:19 151
494 Jānis Zālītis 3547 V419 VZ3 00:02:19 151
495 Mārtiņs Naudiņš 3602 V420 VZ3 00:02:19 151
496 Jānis Labsvīrs 3729 Siguldas Maratona klubs V421 VZ3 00:02:19 151
497 Aigars Kļaviņš 3862 Laiks kā jūra V422 VZ3 00:02:19 151
498 Mārtiņš Kaķītis 3863 KoBalts V423 VZ3 00:02:19 151
499 Ainārs Kravalis 5005 Siguldas Maratona klubs V424 VB3 00:02:19 151
500 Alvita Mirecka 6026 Talsu Pauguraines zaķi S76 SL3 00:02:19 186
501 Ludmila Joce 6109 Moller Auto Ventspils / MRC S77 SL3 00:02:19 186
502 Gatis Melgalvis 3046 Valmiermuiža Cilpo V425 VZ3 00:02:20 150
503 Diāna Elizabete Daukšte 3543 S78 SZ1 00:02:20 184
504 Igors Mahmudovs 3336 HAVI Logistics V426 VZ3 00:02:20 150
505 Āris Kundziņš 5393 Grauda Spēks V427 VB3 00:02:20 150
506 Pēteris Spuriņš 5240 DOMDARIS V428 VB2 00:02:20 150
507 Sandis Pētersons 6165 Swedbank V429 VL2 00:02:20 150
508 Toms Rajunčus 6014 Luminor V430 VL2 00:02:20 150
509 Mareks Tumašs 6206 Knowledgeprice.com V431 VL3 00:02:20 150
510 Dāvis Lapiņš 16141 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V432 VLJ 00:02:20 150
511 Dāvis Ende 13645 Pirtslietu darbnīca V433 VZ1 00:02:20 150
512 Jānis Rukšāns 4076 Mežā dzīvo Oļegs V434 VZ3 00:02:21 149
513 Juris Iļčenko 3156 SK Dzērvene V435 VZ3 00:02:21 149
514 Aleksis Jarockis 3182 V436 VZ3 00:02:21 149
515 Mairis Apsīts 13693 V437 VZ3 00:02:21 149
516 Edgars Bole 3468 V438 VZ3 00:02:21 149
517 Didzis Galauliņš 3456 Es un es pats V439 VZ3 00:02:21 149
518 Uldis Kleinbergs 3083 Ko Te Notiek? V440 VZ3 00:02:21 149
519 Ivo Buliņš 3384 Zemgales ziņas V441 VZ3 00:02:21 149
520 Ivars Damroze 5439 Patria Sportland V442 VB2 00:02:21 149
521 Māris Vizulis 5033 Luminor V443 VB2 00:02:21 149
522 Jānis Sīpols 5297 Blusuri Running Team V444 VB2 00:02:21 149
523 Gatis Brokāns 5076 Matisons runner's club V445 VB2 00:02:21 149
524 Roberts Viļums 6091 MySport Veikals V446 VL2 00:02:21 149
525 Aija Freiberga 5206 S79 SB2 00:02:21 183
526 Olga Maloļetņikova 5089 Adidas Runners | Riga S80 SL2 00:02:21 183
527 Piotr Hanc 13711 eFP BG LATVIA V447 VZ3 00:02:22 148
528 Ivo Pušņins 3669 V448 VZ3 00:02:22 148
529 Ģirts Udrass 3385 V449 VZ3 00:02:22 148
530 Guntis Zvilna 3626 Biznesa parks ABAVA V450 VZ3 00:02:22 148
531 Osmandas Daugele 13757 V451 VZ3 00:02:22 148
532 Reinhards Grīnbergs 3258 V452 VZ3 00:02:22 148
533 Jānis Neimanis 5286 Talsu pakalnu sporta klubs V453 VB4 00:02:22 148
534 Normunds Kronbergs 5174 TUKUMS V454 VB2 00:02:22 148
535 Aivars Dobris 15260 SPORTLAND V455 VBJ 00:02:22 148
536 Māris Ādamsons 16126 LIMBAŽI SKRIEN V456 VL2 00:02:22 148
537 Ervīns Ozoliņš 6234 Concombres V457 VL3 00:02:22 148
538 Jānis Andrējevs 3031 V458 VZ3 00:02:23 147
539 Evija Līviņa 3654 Luminor S81 SZ3 00:02:23 180
540 Madara Ozola 3537 Saldus Boksa klubs S82 SZ3 00:02:23 180
541 Armands Kerijs 3985 Latvijas Finieris V459 VZ3 00:02:23 147
542 Normunds Aišpurs 3372 V460 VZ3 00:02:23 147
543 Gints Lejasmeiers 3851 Matisons Runner`s Club V461 VZ3 00:02:23 147
544 Normunds Liepiņš 3598 Venden V462 VZ3 00:02:23 147
545 Nils Jansons 3827 V463 VZ3 00:02:23 147
546 Rūdolfs Beļaunieks 13775 SPORTLAND V464 VZ2 00:02:23 147
547 Aiga Taulīna 5141 Saldus Boksa klubs S83 SB2 00:02:23 180
548 Kristīne Roga 5062 ASK PATRIA S84 SB2 00:02:23 180
549 Aigars Lūsis 6176 Talsu pakalnu sporta klubs V465 VL4 00:02:23 147
550 Antra Spundiņa 5247 VSK Noskrien S85 SB2 00:02:23 180
551 Normunds Greiškāns 5230 V466 VB3 00:02:23 147
552 Jurģis Urtāns 5448 Lūša pēdās V467 VB2 00:02:23 147
553 Valdis Rozentāls 6170 V468 VL3 00:02:23 147
554 Hugo Jakobi 6113 Tavamsportam.lv V469 VL2 00:02:23 147
555 Jolanta Ivanova 6049 S86 SL2 00:02:23 180
556 Matīss Vaivods 5140 V470 VB2 00:02:23 147
557 Ernests Važa 6085 Ernesta komanda V471 VL2 00:02:23 147
558 Dace Veipa 6062 VSK Noskrien Vāveres S87 SL2 00:02:23 180
559 Ivo Zemturis 6051 V472 VL2 00:02:23 147
560 Dāvis Pankoks 3859 Liepājas SSS V473 VZ1 00:02:24 146
561 Rolands Rozitis 13747 Deered V474 VZ3 00:02:24 146
562 Artis Saurins 2135 V475 VZ3 00:02:24 146
563 Lauris Laumanis 3502 V476 VZ3 00:02:24 146
564 Mareks Brokāns 3500 VSK Noskrien V477 VZ3 00:02:24 146
565 Jānis Skolnieks 4003 Gjensidige V478 VZ3 00:02:24 146
566 Madara Elksne 3318 Cipariņi S88 SZ3 00:02:24 179
567 Jeļena Mironova 3874 Baltais S89 SZ3 00:02:24 179
568 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3145 STRAZDIŅI V479 VZ1 00:02:24 146
569 Māris Dazarts 5454 V480 VB2 00:02:24 146
570 Andris Orniņš 5260 V481 VB2 00:02:24 146
571 Jānis Gora 5250 LMT V482 VB2 00:02:24 146
572 Laine Kuzmane 5153 S90 SB2 00:02:24 179
573 Igors Jegorovs 6106 V483 VL2 00:02:24 146
574 Inga Paškovska 3139 IB SKI TEAM S91 SZ3 00:02:25 178
575 Andris Žukovskis 3214 SQUAD.LV V484 VZ3 00:02:25 145
576 Valters Babris 3056 Madona V485 VZ3 00:02:25 145
577 Juris Šķudītis 3984 Latvijas Finieris V486 VZ3 00:02:25 145
578 Edgars Šneps 13708 Latvijas Basketbola savienība V487 VZ3 00:02:25 145
579 Emīls Liepiņš 3599 Venden V488 VZ2 00:02:25 145
580 Aigars Olavs 3526 V489 VZ3 00:02:25 145
581 Aldis Putniņš 3770 Matisons Runner’s Club V490 VZ3 00:02:25 145
582 Andrejs Kirma 3749 V491 VZ3 00:02:25 145
583 Reinis Jasliņš 5063 Burusports V492 VB3 00:02:25 145
584 Gints Bērziņš 5258 AkmensDizains.lv V493 VB2 00:02:25 145
585 Gundars Jurēvics 5461 SPB RUN/Asics V494 VB3 00:02:25 145
586 Anna Pakalniņa 5262 Interesantais Kaspars S92 SB2 00:02:25 178
587 Uģis Bents 6054 V495 VL2 00:02:25 145
588 Juris Trofimenko 6212 V496 VL3 00:02:25 145
589 Ēriks Bauers 3877 V497 VZ3 00:02:26 144
590 Rihards Skrastiņš 4063 EVELO TEAM V498 VZ3 00:02:26 144
591 Renārs Reklaitis 3974 Exigen Services Latvia #optimized4running V499 VZ3 00:02:26 144
592 Samanta Krampe 13704 S93 SZ2 00:02:26 177
593 Donats Urtāns 4036 Lūša pēdās V500 VZ1 00:02:26 144
594 Cody Crosson 4052 eFP Latvia V501 VZ3 00:02:26 144
595 Raivis Ķergalvis 3697 V502 VZ3 00:02:26 144
596 Edgars Briedis 4090 Saldus Boksa klubs V503 VZ3 00:02:26 144
597 Laura Dzepuka 1603 Zemgales Ziņas S94 SZ2 00:02:26 177
598 Ansis Kuplis 3889 WWW.RUNNING.LV V504 VZ3 00:02:26 144
599 Āris Zeps 4059 V505 VZ3 00:02:26 144
600 Anete Danelsone 3593 VSK Noskrien Blonde / Accenture S95 SZ3 00:02:26 177
601 Agate Kristapsone 5218 Siguldas maratona klubs S96 SB2 00:02:26 177
602 Romāns Giruckis 5336 V506 VB2 00:02:26 144
603 Danila Seluto 6131 Exigen Services Latvia #optimized4running V507 VL2 00:02:26 144
604 Kaspars Vārpiņš 5242 V508 VB2 00:02:26 144
605 Uvis Braunfelds 6211 Moller Auto Ventspils / MRC V509 VL3 00:02:26 144
606 Ruslans Mamedovs 6045 Daugavpils Runners V510 VL2 00:02:26 144
607 Arnis Šūlmeisters 3173 V511 VZ3 00:02:27 143
608 Jēkabs Skolnieks 4002 Gjensidige V512 VZ1 00:02:27 143
609 Aigars Lapiņš 3765 V513 VZ3 00:02:27 143
610 Zane Kaspere 3121 S97 SZ3 00:02:27 176
611 Juris Kārkliņš 4057 Dobeles Dzirnavnieks V514 VZ3 00:02:27 143
612 Maksims Leščinskis 5385 Zoorbagan V515 VB3 00:02:27 143
613 Kalvis Upītis 5433 Knowledgeprice.com V516 VB2 00:02:27 143
614 Igors Kozlovs 5285 V517 VB3 00:02:27 143
615 Kristīne Slikšāne 5169 VSK Noskrien S98 SB3 00:02:27 176
616 Guna Sprūde 5423 VSK Noskrien S99 SB2 00:02:27 176
617 Lita Dzelme 5312 S100 SB3 00:02:27 176
618 Ilze Limanāne 5205 VSK Noskrien Vāveres S101 SB3 00:02:27 176
619 Gunta Reinicāne 5360 S102 SB2 00:02:27 176
620 Dainis Saukāns 6046 V518 VL3 00:02:27 143
621 Ieva Freidenfelde 3230 S103 SZ3 00:02:28 174
622 Mārcis Ruks 3409 V519 VZ2 00:02:28 142
623 Reinis Polačenko 3841 HAVI Logistics V520 VZ3 00:02:28 142
624 Elita Zālīte 5109 TRX Cēsis S104 SB3 00:02:28 174
625 Arnis Kurps 5332 Skrienam kopā V521 VBJ 00:02:28 142
626 Aivars Krjukovs 5117 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V522 VB2 00:02:28 142
627 Aivis Putnāns 5444 VENDEN V523 VB2 00:02:28 142
628 Ginta Rassa 5394 Moller Auto Ventspils / MRC S105 SB3 00:02:28 174
629 Arnis Mālbergs 5357 VSK Noskrien V524 VB2 00:02:28 142
630 Juris Misters 5020 V525 VB2 00:02:28 142
631 Dace Hartmane 5182 Talsu pauguraines Zaķi S106 SB3 00:02:28 174
632 Roberts Černovs 6222 Latvijas Finieris V526 VL2 00:02:28 142
633 Jānis Sirmelis 3810 V527 VZ3 00:02:29 141
634 Agate Priedīte 3986 Latvijas Finieris S107 SZ1 00:02:29 173
635 Edgars Pilāts 4050 Gjensidige V528 VZ3 00:02:29 141
636 Iveta Leja 3858 VSK Noskrien S108 SZ3 00:02:29 173
637 Viktors Artamonovs 3786 AUTO KADA V529 VZ3 00:02:29 141
638 Linda Grīnberga 3609 S109 SZ3 00:02:29 173
639 Arnis Sloka 3497 Swedbank V530 VZ3 00:02:29 141
640 Valdis Bogdanovs 5019 Maratona klubs / Firma L4 V531 VBJ 00:02:29 141
641 Sandra Vesere 5226 S110 SB2 00:02:29 173
642 Lauris Grāvelis 15284 BAFF Sports Team V532 VB2 00:02:29 141
643 Natalija Zeņina 5115 S111 SB3 00:02:29 173
644 Kaspars Boriss 6002 Happy_To_Move V533 VL2 00:02:29 141
645 Krišjānis Neijs 6181 Pēdējās vietas pavēlnieki V534 VL2 00:02:29 141
646 Žanete Leimane 3875 TRX Cēsis S112 SZ3 00:02:30 172
647 Dace Jukuma 3253 S113 SZ3 00:02:30 172
648 Gatis Čirka 3901 V535 VZ3 00:02:30 140
649 Didzis Skārds 3607 Olainfarm V536 VZ3 00:02:30 140
650 Mārtiņš Vilemsons 3887 VSK Noskrien Seniori V537 VZ3 00:02:30 140
651 Romāns Zatermanis 13770 Benārs un Pivārs juriskonsults V538 VZ3 00:02:30 140
652 Silvija Veide 3117 DC VECSALACAS UNITED S114 SZ3 00:02:30 172
653 Žanis Gauja 3969 V539 VZ3 00:02:30 140
654 Andžejs Čerņavskis 3407 V540 VZ3 00:02:30 140
655 Dagnija Tērauda 3415 Eko O S115 SZ2 00:02:30 172
656 Jānis Kļimenkovs 5343 Swedbank V541 VB2 00:02:30 140
657 Kaspars Vaivods 5409 KKDE V542 VB2 00:02:30 140
658 Kaspars Klapkalns 5451 Santa V543 VB3 00:02:30 140
659 Artūrs Topecs 6173 V544 VL2 00:02:30 140
660 Kaspars Daube 3439 V545 VZ3 00:02:31 139
661 Toms Ķikusts 3928 Ziemeļu ļaudis V546 VZ3 00:02:31 139
662 Andris Mačevskis 3454 V547 VZ3 00:02:31 139
663 Raitis Puriņš 3908 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V548 VZ3 00:02:31 139
664 Santa Žukovska 3857 S116 SZ3 00:02:31 171
665 Indulis Tilgass 4010 DPD Latvija V549 VZ3 00:02:31 139
666 Evita Sapate 4020 S117 SZ3 00:02:31 171
667 Juris Broks 3199 V550 VZ3 00:02:31 139
668 Maksims Tretjakovs 4093 Binitex V551 VZ3 00:02:31 139
669 Agita Gritāne 5248 Biznesa parks ABAVA S118 SB3 00:02:31 171
670 Gunta Neija 5431 VSK Noskrien S119 SB2 00:02:31 171
671 Mark Batter 16137 V552 VL2 00:02:31 139
672 Edvīns Jaundzems 13648 SPORTLAND V553 VZ3 00:02:32 138
673 Deivids Stupiņš 3523 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V554 VZ2 00:02:32 138
674 Ervīns Lūsis 3341 V555 VZ3 00:02:32 138
675 Jānis Tauberis 3781 V556 VZ2 00:02:32 138
676 Reinis Eglītis 3167 MIAMI V557 VZ3 00:02:32 138
677 Inta Cīmure 3443 Cīmurēni S120 SZ3 00:02:32 170
678 Karīna Mamedova 3179 Daugavpils Runners S121 SZ3 00:02:32 170
679 Margarita Petelina 5173 S122 SB3 00:02:32 170
680 Eduards Skuķis 15269 V558 VB2 00:02:32 138
681 Jānis Sīmanis 5313 V559 VB2 00:02:32 138
682 Guntars Siliņš 6083 KROKUS V560 VL3 00:02:32 138
683 Ieva Zirne 16138 Legs Miserables S123 SL2 00:02:32 170
684 Ilmārs Kelmers 16130 V561 VL2 00:02:32 138
685 Artūrs Kadiķis 6015 V562 VL2 00:02:32 138
686 Sandija Sorokina 3865 Maratona klubs S124 SZ2 00:02:33 169
687 Kārlis Kurtišs 3882 V563 VZ3 00:02:33 137
688 Lauris Kindzulis 3069 Luminor V564 VZ3 00:02:33 137
689 Ints Radziņš 3436 V565 VZ3 00:02:33 137
690 Mareks Bokta 3256 V566 VZ3 00:02:33 137
691 Ieva Ločmele 3116 S125 SZ3 00:02:33 169
692 Frederiks Kope 3103 Ziemeļvalstu ģimnāzija V567 VZ1 00:02:33 137
693 Vladimirs Misāns 5017 V568 VB3 00:02:33 137
694 Vladimirs Tarasovs 5012 V569 VB3 00:02:33 137
695 Marta Lapiņa 5238 KVISVIKI S126 SB2 00:02:33 169
696 Konstantīns Vasiļjevs 5450 Dion SportLab V570 VB2 00:02:33 137
697 Ivo Ielītis 16118 Kurpnīca V571 VL2 00:02:33 137
698 Elvis Rubīns 6032 V572 VLJ 00:02:33 137
699 Līga Rusiņa 6152 S127 SL2 00:02:33 169
700 Artūrs Ketlers 6102 VSK Noskrien / SK Dzērvene V573 VLJ 00:02:33 137
701 Ģirts Goško 4080 Piedzīvojumu meklētāji V574 VZ3 00:02:34 136
702 Līga Kaspare 3141 S128 SZ3 00:02:34 168
703 Ivars Tolmanis 3622 APES DRAUGU KOPA V575 VZ3 00:02:34 136
704 Jānis Rāzna 3849 SSK Bebra V576 VZ3 00:02:34 136
705 Olga Daņilova 3555 Baldones skriešanas komanda S129 SZ3 00:02:34 168
706 Māris Bērziņš 13656 SPORTLAND V577 VZ3 00:02:34 136
707 Kārlis Mičulis 3445 V578 VZ3 00:02:34 136
708 Kristīne Apsēna 3525 REMOSS S130 SZ2 00:02:34 168
709 Jānis Vītols 5330 VSK Noskrien Seniori V579 VB4 00:02:34 136
710 Kristaps Dvēselītis 5411 V580 VBJ 00:02:34 136
711 Rigonda Germova 5185 S131 SB3 00:02:34 168
712 Dmitrijs Šarovs 4089 Eži V581 VZ3 00:02:35 135
713 Patriks Stērninieks 3380 HCP V582 VZ2 00:02:35 135
714 Andris Pikšens 3244 Zii team V583 VZ3 00:02:35 135
715 Mikus Janvars 4081 Liepupe V584 VZ3 00:02:35 135
716 Normunds Zauls 5287 Limbaži V585 VB3 00:02:35 135
717 Kalvis Zuļģis 15274 PAVISAM NEGANTI V586 VB2 00:02:35 135
718 Ieva Marta Gintere 5097 S132 SBJ 00:02:35 166
719 Vitālijs Muzika 6078 VSK Noskrien V587 VL3 00:02:35 135
720 Māris Andrusa 5425 Andrusi V588 VB2 00:02:35 135
721 Ronalds Zarīts 6086 Scope Sports V589 VL2 00:02:35 135
722 Deniss Priscepovs 6185 Maratona klubs/Zoorbagan V590 VL2 00:02:35 135
723 Kristers Miķis 3574 V591 VZ1 00:02:36 135
724 Lauris Balgalvis 3115 V592 VZ3 00:02:36 135
725 Zane Priede 13753 SIMBA TEAM S133 SZ3 00:02:36 165
726 Uģis Šņigirovs 3202 V593 VZ3 00:02:36 135
727 Dina Alksne 13697 Kocēnu novads 1 S134 SZ3 00:02:36 165
728 Liene Paula Tovkiņa 3413 S135 SZ3 00:02:36 165
729 Matīss Bravlanskis 3504 Latvijas Finieris V594 VZ3 00:02:36 135
730 Ģirts Žagars 5180 V595 VB2 00:02:36 135
731 Mārtiņš Niķis 15276 V596 VB2 00:02:36 135
732 Dainis Bautris 5225 AMSERV TEAM V597 VB2 00:02:36 135
733 Dzintars Petrovs 6031 LSC V598 VL3 00:02:36 135
734 Sandis Pavļukevičs 6172 V599 VL2 00:02:36 135
735 Gunnar Koitne 3180 Eesti Eesti V600 VZ3 00:02:37 134
736 Tomass Mazurs 3331 V601 VZ1 00:02:37 134
737 Kristīne Urtāne 3159 S136 SZ3 00:02:37 164
738 Miroslav Barancik 4031 eFP Latvia V602 VZ3 00:02:37 134
739 Leons Cīrulis 3417 V603 VZ3 00:02:37 134
740 Kristīne Rūja 3363 Team Kažemāka/Train2WinLv S137 SZ3 00:02:37 164
741 Vilmārs Mangalis 3618 Pēdējā Elpa V604 VZ3 00:02:37 134
742 Einārs Mednis 3570 Jaunmārupe skrien V605 VZ3 00:02:37 134
743 Sintija Gertāne 3376 DNB Service Center S138 SZ3 00:02:37 164
744 Ingus Mednis 3402 Saldus Boksa klubs V606 VZ3 00:02:37 134
745 Dainis Kārkliņš 3326 3Culture V607 VZ2 00:02:37 134
746 Viesturs Linde 12509 Baltais V608 VB2 00:02:37 134
747 Gatis Valdheims 5142 V609 VB2 00:02:37 134
748 Valērijs Markovskis 5069 Sporta klubs "Vēsma" V610 VB2 00:02:37 134
749 Ieva Biedrīte 4084 Grauda Spēks S139 SZ3 00:02:38 163
750 Jurijs Gammeršmidts 3717 ZAS Pārgauja V611 VZ3 00:02:38 133
751 Adam Lambrou 3548 V612 VZ3 00:02:38 133
752 Kaspars Vīksniņš 3178 V613 VZ3 00:02:38 133
753 Marta Dieviņa 3935 S140 SZ3 00:02:38 163
754 Andis Dēze 6079 Maratona Klubs/Zante V614 VL2 00:02:38 133
755 Edgars Dobelis 5150 V615 VB2 00:02:38 133
756 Juris Grodnis 5442 KROKUS V616 VB4 00:02:38 133
757 Aiga Tora 5054 S141 SB2 00:02:38 163
758 Kaspars Stukuls 6064 V617 VL2 00:02:38 133
759 Dainis Muško 6190 Kartavkalnu buki V618 VL3 00:02:38 133
760 Aigars Kokins 6058 Team Kažemāka/Train2WinLv V619 VL3 00:02:38 133
761 Ildze Straume 6035 Vivobarefoot S142 SL3 00:02:38 163
762 Arnis Mūrnieks 6175 V620 VL3 00:02:38 133
763 Kitija Zaula 3524 Limbaži S143 SZ1 00:02:39 162
764 Mārtiņš Brenčs 4094 V621 VZ3 00:02:39 132
765 Aigars Puriņš 3319 PURIŅI V622 VZ2 00:02:39 132
766 Dainis Gailis 3155 Siguldas Maratona klubs V623 VZ3 00:02:39 132
767 Madara Umleja 3050 S144 SZ3 00:02:39 162
768 Sanda Terela 3464 S145 SZ3 00:02:39 162
769 Toms Robats 3194 V624 VZ2 00:02:39 132
770 Uģis Dreimanis 3099 V625 VZ3 00:02:39 132
771 Sabīne Metāla 3346 S146 SZ3 00:02:39 162
772 Aija Rogāle 4098 KROKUS S147 SZ3 00:02:39 162
773 Juris Gaidelis 3351 Maratona klubs V626 VZ3 00:02:39 132
774 Dāvis Stade 3641 FINN CRISP V627 VZ3 00:02:39 132
775 Pavels Gognidze 3356 Zoorbagan V628 VZ3 00:02:39 132
776 Ainars Jansons 3246 V629 VZ3 00:02:39 132
777 Mareks Lazda 4034 Rīgas satiksme V630 VZ3 00:02:39 132
778 Guntis Strazds 13716 V631 VZ3 00:02:39 132
779 Lauma Zilgalve 3538 S148 SZ3 00:02:39 162
780 Kārlis Ertmanis 5006 BALTAIS V632 VB3 00:02:39 132
781 Tālis Paeglis 5049 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien V633 VB2 00:02:39 132
782 Jānis Rozenbergs 5323 V634 VB2 00:02:39 132
783 Dārta Pētersone 5345 S149 SB2 00:02:39 162
784 Signe Vilcāne 3503 Team Kažemāka/Train2WinLV S150 SZ3 00:02:40 161
785 Kārlis Vancovičs 3349 HK Patrioti V635 VZ2 00:02:40 131
786 Raitis Vilsdorfs 3136 V636 VZ3 00:02:40 131
787 Irēna Gedroviča 3955 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S151 SZ3 00:02:40 161
788 Natālija Rižka 4015 Wild Gang S152 SZ3 00:02:40 161
789 Kaspars Rullis 3311 V637 VZ3 00:02:40 131
790 Pēteris Bērziņš 3597 V638 VZ3 00:02:40 131
791 Kristīne Balanasa 3479 Virsotne/MARMOT S153 SZ3 00:02:40 161
792 Uldis Krauklis 13676 Accenture > Be Yourself & Make a difference V639 VZ3 00:02:40 131
793 Normunds Allens 3674 Labs starts V640 VZ3 00:02:40 131
794 Ričards Viļumsons 3971 V641 VZ2 00:02:40 131
795 Rasma Pušpure 3961 S154 SZ3 00:02:40 161
796 Kristīne Podvinska 3782 Train2win.lv S155 SZ3 00:02:40 161
797 Virginijus Skrebutėnas 5293 Volvere Run V642 VB2 00:02:40 131
798 Tauno Riibak 6163 TR Adventure V643 VL2 00:02:40 131
799 Aivis Reinholds 5187 Siguldas Maratona klubs V644 VB3 00:02:40 131
800 Aigars Tohters 5124 SK Dzērvene II V645 VB2 00:02:40 131
801 Rihards Kauliņš 4019 Mazsalaca V646 VZ3 00:02:41 130
802 Karol Boruta 4026 eFP BG LATVIA V647 VZ3 00:02:41 130
803 Ilze Zavicka 3140 Siguldas maratona klubs S156 SZ3 00:02:41 160
804 Niks Jaunzems 4017 Resnie V648 VZ3 00:02:41 130
805 Anna Zara 3481 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija S157 SZ2 00:02:41 160
806 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 3544 V649 VZ1 00:02:41 130
807 Andis Ābele 13728 Ābeles V650 VZ3 00:02:41 130
808 Dmitrijs Todorovs 3146 V651 VZ3 00:02:41 130
809 Nora Zvirbule 3959 S158 SZ3 00:02:41 160
810 Dana RudzĪte-loČmele 3157 S159 SZ3 00:02:41 160
811 Toms Laimiņš 13685 V652 VZ2 00:02:41 130
812 Oļegs Kopijs 5468 Saldus Boksa klubs V653 VB2 00:02:41 130
813 Edgars Elbergs 5257 Team Kažemāka/Train2WinLv V654 VB2 00:02:41 130
814 Raivis Cakuls 5410 Team Kažemāka/Train2WinLv V655 VB3 00:02:41 130
815 Māris Strazdiņš 5052 STRAZDIŅI V656 VB3 00:02:41 130
816 Dairis Kļaviņš 5098 V657 VBJ 00:02:41 130
817 Didzis Raits 6201 Mana mīļākā komanda! V658 VL2 00:02:41 130
818 Zigmunds Vītiņš 6041 DEAC V659 VL3 00:02:41 130
819 Sindijs Logins 3335 V660 VZ3 00:02:42 130
820 Dace Nikolajeva 3584 S160 SZ3 00:02:42 159
821 Dzintra Kārkliņa 3248 S161 SZ3 00:02:42 159
822 Valdis Lepiksons 3825 Auseklis IK V661 VZ3 00:02:42 130
823 Gita Jurševska 3367 S162 SZ3 00:02:42 159
824 Uldis Zīle 3736 VSK Noskrien V662 VZ3 00:02:42 130
825 Inna Juršēviča 3213 noskrien Cēsis S163 SZ3 00:02:42 159
826 Līga Zeme 3431 Kuldīga S164 SZ3 00:02:42 159
827 Elīna Drēziņa 4087 Maxima Latvija S165 SZ3 00:02:42 159
828 Kristīne Reinholde 3716 Siguldas Maratona klubs S166 SZ3 00:02:42 159
829 Ilze Vācere 3929 VSK Noskrien / Team Kažemāka S167 SZ3 00:02:42 159
830 Ilga Melne 3709 Olainfarm S168 SZ2 00:02:42 159
831 Amanda Miltiņa 3266 SSS S169 SZ1 00:02:42 159
832 Evita Riekstiņa 5104 S170 SB2 00:02:42 159
833 Georgijs Volodins 5131 V663 VBJ 00:02:42 130
834 Linda Beldava 5427 VSK Noskrien Vāveres S171 SB2 00:02:42 159
835 Aldis Rocēns 5308 BUKDESIGNER V664 VB3 00:02:42 130
836 Oskars Apsītis 6072 2KOKI V665 VL3 00:02:42 130
837 Viesturs Puriņš 3856 V666 VZ3 00:02:43 129
838 Rinalds Gronskis 3429 Engures Sportam V667 VZ3 00:02:43 129
839 Agnese Katlapa 3249 Studenšu korporācija Imeria S172 SZ3 00:02:43 158
840 Dzintars Strads 13690 nothing.lv V668 VZ3 00:02:43 129
841 Endijs Zariņš 3448 Zemgales Ziņas V669 VZ3 00:02:43 129
842 Egija Gauja 3554 Baldones skriešanas komanda S173 SZ3 00:02:43 158
843 Zane Brokāne 3220 Matisons runner's club S174 SZ3 00:02:43 158
844 Edgars Brokāns 3783 V670 VZ3 00:02:43 129
845 Zigmunds Zauls 5317 Limbaži V671 VB3 00:02:43 129
846 Oskars Brasliņš 5146 TRX CESIS V672 VB2 00:02:43 129
847 Jānis Ausmanis 5219 SK Katrīna V673 VB3 00:02:43 129
848 Armands Auziņš 5215 adidas Runners I Riga V674 VB3 00:02:43 129
849 Andris Zībergs 5118 Cepu cepu V675 VB3 00:02:43 129
850 Gunārs Grundštoks 5236 VSK Noskrien / PaBaso.lv V676 VB2 00:02:43 129
851 Arnita Sorokina 6107 S175 SL3 00:02:43 158
852 Juris Dzērve 6135 Mailigen V677 VL2 00:02:43 129
853 Guntars Baltgailis 6092 Tilti Multilingual V678 VL3 00:02:43 129
854 Guntis Saule 3946 Olainfarm V679 VZ3 00:02:44 128
855 Gaitis Rūdulis 3430 Rūdulīši :-) V680 VZ3 00:02:44 128
856 Iveta Bērziņa 3374 adidas Runners I RIGA S176 SZ3 00:02:44 157
857 Jānis Zāle 3506 EY V681 VZ3 00:02:44 128
858 Liene Labsvīra 3995 Siguldas Maratona klubs S177 SZ3 00:02:44 157
859 Ieva Lorence 3550 S178 SZ3 00:02:44 157
860 Elīna Dzalbe 3397 Saldus Boksa klubs S179 SZ3 00:02:44 157
861 Jānis Sēkliņš 3393 V682 VZ3 00:02:44 128
862 Linda Sinka 3343 Trīs buki S180 SZ3 00:02:44 157
863 Jurģis Ķikulis 3064 V683 VZ3 00:02:44 128
864 Ģirts Priecums 3323 V684 VZ3 00:02:44 128
865 Guntis Šīmanis 3038 V685 VZ3 00:02:44 128
866 Gints Krieviņš 5200 Lidosta "Rīga" V686 VB2 00:02:44 128
867 Alvis Tribockis 5176 x99/Slīterāni V687 VB2 00:02:44 128
868 Alvis Lepiksons 5347 Auseklis IK V688 VB3 00:02:44 128
869 Toms Kaufmanis 6070 Maratona klubs V689 VL2 00:02:44 128
870 Mārtiņš Allers 6084 V690 VL3 00:02:44 128
871 Arnis Kuzmanis 6117 AkmensDizains.lv V691 VL3 00:02:44 128
872 Dāvis Brammanis 6156 Jurģukalns V692 VL2 00:02:44 128
873 Mārtiņš Spalva 3631 Swedbank V693 VZ3 00:02:45 127
874 Miķelis Vindavs 13763 Tikai ciešanas V694 VZ3 00:02:45 127
875 Varis Veipāns 3227 V695 VZ3 00:02:45 127
876 Miks Locis 3699 Lynxdojo V696 VZ3 00:02:45 127
877 Nils Eduards Jakobsons 3670 Lynxdojo V697 VZ2 00:02:45 127
878 Rita Saulīte 3914 Riga Adventure Team S181 SZ3 00:02:45 156
879 Patrīcija Keita Krumberga 3460 Līkā kalna rambātāji S182 SZ2 00:02:45 156
880 Ēriks Ozols 13750 V698 VZ3 00:02:45 127
881 Kaspars Kumpiņš 3617 Knowledgeprice.com V699 VZ3 00:02:45 127
882 Ritvars Stalidzāns 13679 AJFF V700 VZ2 00:02:45 127
883 Ansis Gornavs 3613 Team Kažemāka/Train2WinLv V701 VZ3 00:02:45 127
884 Ina Balgalve 5129 S183 SB3 00:02:45 156
885 Mārtiņš Bērziņš 5059 KURMIS OK V702 VB2 00:02:45 127
886 Signe Šetlere 5288 S184 SB2 00:02:45 156
887 Kalvis Silgals 16139 Surikati/NFS V703 VL2 00:02:45 127
888 Anita Saulīte 16120 VSK "Burkānciems & Co" S185 SL3 00:02:45 156
889 Oskars Melecis 13736 V704 VZ3 00:02:46 127
890 Kristīne Jaudzema 3408 S186 SZ3 00:02:46 155
891 Zita Ozoliņa 3941 EY S187 SZ3 00:02:46 155
892 Dace Vilgerte 4008 DPD Latvija S188 SZ3 00:02:46 155
893 Leo Vīksna 3490 V705 VZ3 00:02:46 127
894 Ilze Zvīdriņa 3773 S189 SZ3 00:02:46 155
895 Kārlis Čaupals 13657 SPORTLAND V706 VZ3 00:02:46 127
896 Kristīne Kadaša 3760 S190 SZ3 00:02:46 155
897 Santa Birģele 5207 S191 SB2 00:02:46 155
898 Arvīds Germovs 6088 V707 VL3 00:02:46 127
899 Ģirts Vēsma 6017 Zemgales Ziņas V708 VL4 00:02:46 127
900 Māris Zicmanis 13743 V709 VZ3 00:02:47 126
901 Ilze Leščinska 3884 Zoorbagan S192 SZ3 00:02:47 154
902 Renārs Reiniks 3304 V710 VZ3 00:02:47 126
903 Jānis Orinskis 3092 V711 VZ3 00:02:47 126
904 Aleksejs Titovičs 3906 V712 VZ3 00:02:47 126
905 Jurģis Jurčenko 13752 V713 VZ3 00:02:47 126
906 Peep Ristmägi 3271 JK Hermes V714 VZ3 00:02:47 126
907 Reinis Rijnieks 3186 V715 VZ3 00:02:47 126
908 Edgars Eglītis 3534 V716 VZ3 00:02:47 126
909 Olga Eglīte 3533 Eglīši S193 SZ3 00:02:47 154
910 Ilze Golovko 3387 Wandoo Finance S194 SZ3 00:02:47 154
911 Edgars Kuks 13719 Laiks kā jūra V717 VZ3 00:02:47 126
912 Egija Dreimane 3587 S195 SZ3 00:02:47 154
913 Agra Ieleja 3708 VSK Noskrien Divplākšņi S196 SZ3 00:02:47 154
914 Rihards Ozols 3625 ATEA V718 VZ3 00:02:47 126
915 Tatjana Vološčuka 3847 S197 SZ3 00:02:47 154
916 Andis Mikelsons 5327 V719 VB3 00:02:47 126
917 Aivars Veiss 5392 V720 VB4 00:02:47 126
918 Aivars Fogelis 6151 V721 VL2 00:02:47 126
919 Ilva Kārkliņa 6235 S198 SL3 00:02:47 154
920 Dairis Bodnieks 3420 V722 VZ3 00:02:48 125
921 Kārlis Dorbe 13727 V723 VZ3 00:02:48 125
922 Guntis Domburs 3062 Individual V724 VZ3 00:02:48 125
923 Zane Kupče 3561 Saldus Boksa Klubs S199 SZ3 00:02:48 154
924 Edgars Zariņš 3980 V725 VZ3 00:02:48 125
925 Anete Bruževica 3646 Luminor S200 SZ3 00:02:48 154
926 Gatis Grandāns 3978 V726 VZ3 00:02:48 125
927 Toms Didrihsons 3592 SELGA V727 VZ3 00:02:48 125
928 Vitālijs Poļetajevs 3933 DzSK Lokomotīve V728 VZ3 00:02:48 125
929 Daina Gotfrīde-Bernsone 3072 S201 SZ3 00:02:48 154
930 Alfrēds Radvils 3728 Radvils V729 VZ3 00:02:49 124
931 Zanda Mihailova 3105 S202 SZ3 00:02:49 153
932 Vladislavs Petičonoks 3949 Olainfarm V730 VZ3 00:02:49 124
933 Dainis Čudars 3307 Upes vēji V731 VZ3 00:02:49 124
934 Inese Macuka 3938 Lūša pēdās S203 SZ3 00:02:49 153
935 Rūdolfs Bondars 3219 V732 VZ3 00:02:49 124
936 Vidis Šons 3968 V733 VZ3 00:02:49 124
937 Ainārs Leimanis 3871 V734 VZ3 00:02:49 124
938 Kristaps Miķelsons 3130 V735 VZ3 00:02:49 124
939 Regnārs Valciņš 3973 RL Grupa V736 VZ3 00:02:49 124
940 Kristīne Freimane 13714 Accenture S204 SZ2 00:02:49 153
941 Līga Lauva 4071 DNB Service Center S205 SZ3 00:02:49 153
942 Ieva Tāle-Stangute 5213 Baldones skriešanas komanda S206 SB2 00:02:49 153
943 Olesja Baikova 5470 Be More Alive S207 SB2 00:02:49 153
944 Valdis Sirsniņš 3568 Jaunmārupe V737 VZ3 00:02:50 124
945 Diāna Lauska 4012 DPD Latvija S208 SZ3 00:02:50 152
946 Iveta Kalēja 5143 S209 SB2 00:02:50 152
947 Egnārs Gudriķis 5246 ASICS V738 VB3 00:02:50 124
948 Žanis Cibuļskis 6207 V739 VL2 00:02:50 124
949 Aigars Bergs 13720 V740 VZ3 00:02:51 123
950 RŪta Barone 3520 TRX CĒSIS S210 SZ3 00:02:51 151
951 Ināra Rube 3176 SK"KATRĪNA'' S211 SZ3 00:02:51 151
952 Arnis Leikarts 3314 V741 VZ3 00:02:51 123
953 Kristīne Slaidiņa 5214 Baldones skriešanas komanda S212 SB2 00:02:51 151
954 Beāte Vecvagare 3154 S213 SZ3 00:02:52 150
955 Artūrs Strēlnieks 3813 V742 VZ3 00:02:52 122
956 Kristīne Mergina 3628 S214 SZ3 00:02:52 150
957 Evija Kļave 3185 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S215 SZ3 00:02:52 150
958 Ameli Mazure 3330 S216 SZ1 00:02:52 150
959 Markuss Petrausks 3992 V743 VZ2 00:02:52 122
960 Māris Zālītis 5408 V744 VZ3 00:02:52 122
961 Dace Tomsone 13694 Jaunmārupe skrien! S217 SZ3 00:02:52 150
962 Jānis Svitka 3644 Selga V745 VZ3 00:02:52 122
963 Evita Pauriņa 3218 S218 SZ3 00:02:52 150
964 Ronalds Rodiks 3899 V746 VZ3 00:02:52 122
965 Laima Letiņa 4000 S219 SZ3 00:02:52 150
966 Toms Rīts 3004 Draugiem Group V747 VZ3 00:02:52 122
967 Atis Bērziņš 5080 V748 VB3 00:02:52 122
968 Ilze Stukule 5177 SK Katrīna/Kuldīga S220 SB4 00:02:52 150
969 Jānis Važņevičs 6195 Baltais V749 VL4 00:02:52 122
970 Agita Grizāne 6120 VSK Noskrien S221 SL3 00:02:52 150
971 Iveta Šķiņķe 3212 adidas Runners | Riga S222 SZ3 00:02:53 149
972 Inigo Torre 13726 V750 VZ3 00:02:53 121
973 Līga Brutāne 3412 Swedbank S223 SZ3 00:02:53 149
974 Ralfs Sirmelis 3808 V751 VZ1 00:02:53 121
975 Ilze Orinska 3091 S224 SZ3 00:02:53 149
976 Inga Jurčinska 4037 OptiO S225 SZ3 00:02:53 149
977 Ērika Bužinska 13651 SPORTLAND S226 SZ2 00:02:53 149
978 Aivars Freimanis 3486 Fredis V752 VZ3 00:02:53 121
979 Linda Lūse 3339 S227 SZ3 00:02:53 149
980 Austra Dobrovoļska 3917 Olainfarm S228 SZ3 00:02:53 149
981 Raitis Liepa 3653 Luminor V753 VZ3 00:02:53 121
982 Edijs Ramiņš 5145 Sece V754 VB3 00:02:53 121
983 Zemgus Eglītis 5064 V755 VB2 00:02:53 121
984 Jānis Birģelis 5337 V756 VB3 00:02:53 121
985 Justīne Savitska 15294 Team Kažemāka/Train2WinLV S229 SB2 00:02:53 149
986 Natālija Treulande 6121 VSK Noskrien S230 SL2 00:02:53 149
987 Matīss Saulītis 3878 V757 VZ3 00:02:54 121
988 Katrīna Erne 3166 Rīgas6.vidusskola S231 SZ2 00:02:54 148
989 Dārta Otomere 3452 S232 SZ3 00:02:54 148
990 Aldis Voitenko 3175 V758 VZ3 00:02:54 121
991 Edmunds Garančs 3517 Lattelecom V759 VZ3 00:02:54 121
992 Malvīne Mennika 4039 Pulsometrs.lv S233 SZ3 00:02:54 148
993 Andris Krūmkalns 3516 Tilti Multilingual V760 VZ3 00:02:54 121
994 Raivo Žēperis 3164 R+ V761 VZ3 00:02:54 121
995 Edgars Kirhners 3340 V762 VZ3 00:02:54 121
996 Deniss Rostkovskis 3724 V763 VZ3 00:02:54 121
997 Jānis Kudums 5101 V764 VB2 00:02:54 121
998 Aigars Rēze 3416 Limbaži V765 VZ3 00:02:55 120
999 Amanda Ciguze 3187 S234 SZ2 00:02:55 147
1000 Sandra Gaile 4023 Izturība S235 SZ3 00:02:55 147
1001 Peter Fidrik 4030 eFP Latvia V766 VZ3 00:02:55 120
1002 Paula Pakule 3876 Sporta Klubs WENDI S236 SZ2 00:02:55 147
1003 Ilze Kumpiņa 3637 S237 SZ3 00:02:55 147
1004 Elīna Balode 4033 S238 SZ3 00:02:55 147
1005 Anete Ozoliņa 3883 S239 SZ3 00:02:55 147
1006 Kristīne Šmite Šņigirova 3201 S240 SZ3 00:02:55 147
1007 Agnese Irbīte 3577 VSK Noskrien S241 SZ3 00:02:55 147
1008 Armands Tomševics 3531 TOMS V767 VZ3 00:02:55 120
1009 Emīls Stūrītis 3511 V768 VZ2 00:02:55 120
1010 Uldis Katlaps 5070 Meridiāns V769 VB2 00:02:55 120
1011 Jānis Priedītis 5167 Team Kažemāka/Train2WinLv V770 VB2 00:02:55 120
1012 Gunārs Slaide 5270 Baldones Lauvas V771 VB3 00:02:55 120
1013 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5136 VSK Noskrien S242 SB3 00:02:55 147
1014 Arnis Pokšāns 6233 Abas Kreisās Kājas V772 VL3 00:02:55 120
1015 Vineta Sudmale 3370 - S243 SZ3 00:02:56 147
1016 Jānis Kanuševskis 3475 V773 VZ3 00:02:56 119
1017 Valdis Groza 3542 V774 VZ3 00:02:56 119
1018 Laura Valaine 3114 S244 SZ3 00:02:56 147
1019 Almants Poikāns 3051 V775 VZ3 00:02:56 119
1020 Zanda Strazdiņa 3144 STRAZDIŅI S245 SZ3 00:02:56 147
1021 Agris Krumbergs 5166 Līkā kalna rambātāji V776 VB3 00:02:56 119
1022 Aleksandrs Antonovs 5061 V777 VB3 00:02:56 119
1023 Dace Ancāne 5445 VENDEN S246 SB2 00:02:56 147
1024 Jānis Actiņš 6077 VSK Noskrien V778 VL3 00:02:56 119
1025 Nauris Zariņš 5018 V779 VB2 00:02:56 119
1026 Zane Timma 5398 SK Katrīna S247 SB2 00:02:56 147
1027 Ruta Šķipare 6221 Lūša pēdās S248 SL3 00:02:56 147
1028 Jānis Zemturis 5081 V780 VB4 00:02:56 119
1029 Kaidi Keir Kukk 6224 Team Kažemāka/Train2WinLv S249 SLJ 00:02:56 147
1030 Marija Siliņa 5041 S250 SBJ 00:02:56 147
1031 Veronika Buhalova 5419 S251 SB2 00:02:56 147
1032 Ieva Upmace-grīviņa 6018 Surikati S252 SL2 00:02:56 147
1033 Māris Zirnis 6008 V781 VL2 00:02:56 119
1034 Adam Lazarczyk 4028 eFP BG LATVIA V782 VZ3 00:02:57 119
1035 Baiba Zvirbule 13762 S253 SZ3 00:02:57 146
1036 Edgars Bērziņš 3451 V783 VZ3 00:02:57 119
1037 Valentīna Romanova 3153 S254 SZ3 00:02:57 146
1038 Līga Vizule 3071 Luminor S255 SZ3 00:02:57 146
1039 Lauma Rudzīte 3541 VFK Staldzene/Venden S256 SZ3 00:02:57 146
1040 Jānis Sprincis 3024 V784 VZ3 00:02:57 119
1041 Sandra Ābele 3027 mammadaba S257 SZ3 00:02:57 146
1042 Baiba Druseika 3840 S258 SZ3 00:02:57 146
1043 Oskars Blaus 3997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V785 VZ3 00:02:57 119
1044 Renārs Vasiļjevs 5443 V786 VBJ 00:02:57 119
1045 Zane Deimante 5132 S259 SB2 00:02:57 146
1046 Viesturs Tomels 5105 V787 VB3 00:02:57 119
1047 Arnis Ķēniņš 5155 LMT V788 VB2 00:02:57 119
1048 Nora Baranovska 3108 S260 SZ3 00:02:58 145
1049 Agnese Strazdina- Jaunzema 3298 Resnie S261 SZ3 00:02:58 145
1050 Elīna Reire 3739 S262 SZ2 00:02:58 145
1051 Laila Slaide 3989 Baldones Lauvas S263 SZ1 00:02:58 145
1052 Mairita Lāce 3866 S264 SZ3 00:02:58 145
1053 Sigita Tauriņa 3580 S265 SZ3 00:02:58 145
1054 Sandra Stonkus 3030 Luminor S266 SZ3 00:02:58 145
1055 Evija Šveca 3540 Eko o S267 SZ3 00:02:58 145
1056 Vita Feldmane 3743 S268 SZ3 00:02:58 145
1057 Laura Strupa 3398 Latvijas valsts meži S269 SZ3 00:02:58 145
1058 Mārtiņš Griķis 13646 Pirtslietu darbnīca V789 VZ1 00:02:58 118
1059 Lukas Beckers 3768 Run Fat Boy Run V790 VZ2 00:02:58 118
1060 Santa Niedola 3392 3D Running S270 SZ3 00:02:58 145
1061 Aira Jaunzare 4068 PH Print S271 SZ3 00:02:58 145
1062 Raivis Blūms 6198 Es to varu! V791 VL2 00:02:58 118
1063 Mārtiņš Mazlazdiņš 6042 V792 VL2 00:02:58 118
1064 Kristīne Leja 6043 S272 SL2 00:02:58 145
1065 Lauris Lizbovskis 6210 LNT Sports V793 VL3 00:02:58 118
1066 Aiga Turčina 13647 SPORTLAND S273 SZ2 00:02:58 145
1067 Māris Zudrags 4091 V794 VZ3 00:02:59 117
1068 Dārta Konošonoka 3184 Limbaži SKRIEN S274 SZ3 00:02:59 144
1069 Kristine Budigina 3444 KSMR FITNESS S275 SZ3 00:02:59 144
1070 Dace Mačevska 4088 VSK Noskrien S276 SZ3 00:02:59 144
1071 Zane Beča 3508 S277 SZ3 00:02:59 144
1072 Diāna Mickēviča 3078 S278 SZ3 00:02:59 144
1073 Raphael Pelissier 4032 eFP BG LATVIA V795 VZ3 00:02:59 117
1074 Julie Stenstad 3771 Run Fat Boy Run S279 SZ2 00:02:59 144
1075 Ilona Viļumsone 3510 AkmensDizains.lv S280 SZ3 00:02:59 144
1076 Edgars Marcinkevičs 3100 Lidosta V796 VZ3 00:02:59 117
1077 Uldis Gailītis 3830 V797 VZ3 00:02:59 117
1078 Elīna Lazdiņa 3090 S281 SZ3 00:02:59 144
1079 Dainis Ramats 4070 V798 VZ3 00:02:59 117
1080 Ieva Rijniece 3828 S282 SZ2 00:02:59 144
1081 Gints Dreija 13655 SPORTLAND V799 VZ2 00:02:59 117
1082 Regimantas Šnipaitis 5122 V800 VB3 00:02:59 117
1083 Uģis Pauriņš 5060 Izturība V801 VB3 00:02:59 117
1084 Ainārs Jermacāns 5209 AkmensDizains.lv V802 VB2 00:02:59 117
1085 Rolanda Ķīkule 3421 S283 SZ2 00:03:00 143
1086 Zigmunds RĪbens 13774 V803 VZ3 00:03:00 117
1087 Andrejs Zaicevs 3589 V804 VZ3 00:03:00 117
1088 Kristians Grinbergs 3711 Rīgas 45.vidusskola V805 VZ2 00:03:00 117
1089 Zane Balcere 3694 EY S284 SZ3 00:03:00 143
1090 Gintas Slaustas 3897 Penki Kalnai V806 VZ3 00:03:00 117
1091 Modris Šelegovičs 5047 V807 VB2 00:03:00 117
1092 Ligita Leitlande 6020 Zemgales Ziņas S285 SL3 00:03:00 143
1093 Aleksandrs Malašenkovs 3396 V808 VZ3 00:03:01 116
1094 Andris Rozentāls 13764 AR V809 VZ3 00:03:01 116
1095 Gints Fjodorovs 3996 AMSERV TEAM V810 VZ3 00:03:01 116
1096 Ieva Meijere 3854 Team Kažemāka/Train2WinLv S286 SZ3 00:03:01 143
1097 Egijs Rassa 3087 V811 VZ3 00:03:01 116
1098 Pēteris Antonovs 13773 V812 VZ3 00:03:01 116
1099 Arguts Keirāns 13758 SPORTLAND V813 VZ3 00:03:01 116
1100 Annija Kārkliņa 3039 S287 SZ2 00:03:01 143
1101 Māris Dambis 13731 INSALVO V814 VZ3 00:03:01 116
1102 Ieva Jaunslaviete 3536 S288 SZ2 00:03:01 143
1103 Guna Ķirse 3125 Draugiem Group S289 SZ3 00:03:01 143
1104 Monika Sarva 5032 S290 SB2 00:03:01 143
1105 Anete Astaševska 5021 SK Katrīna S291 SB2 00:03:01 143
1106 Rūdolfs Krūklis 5157 V815 VB2 00:03:01 116
1107 Magdalena Maruwka 5424 eFP BG LATVIA S292 SB2 00:03:01 143
1108 Ingars Bumburs 6140 Lizums_BB Team V816 VL2 00:03:01 116
1109 Māra Braslava 6178 S293 SL2 00:03:01 143
1110 Gundega Vācere 5254 Luminor S294 SB2 00:03:01 143
1111 Edmunds Gržibovskis 6103 SK Dzērvene V817 VL3 00:03:01 116
1112 Vilius Jonaitis 6076 Penki kalnai V818 VL3 00:03:01 116
1113 Līga Rone 3354 S295 SZ3 00:03:02 142
1114 Rinalds Aļeksjonoks 3494 V819 VZ3 00:03:02 115
1115 Ilze Goša 3861 Maratona klubs S296 SZ3 00:03:02 142
1116 Ņikita Šikins 3703 V820 VZ2 00:03:02 115
1117 Anna Temerova-Allena 3789 Labs starts S297 SZ3 00:03:02 142
1118 Agnese Žukova 3077 S298 SZ3 00:03:02 142
1119 Gita Gaisa 3953 Pašiem prieks S299 SZ3 00:03:02 142
1120 Linda Dannenberga 3678 S300 SZ3 00:03:02 142
1121 Jānis Malcenieks 3733 V821 VZ3 00:03:02 115
1122 Pēteris Lazdiņš 5304 KROKUS V822 VBJ 00:03:02 115
1123 Aiva Klepere 5428 Ziemeļkurzeme OK S301 SB2 00:03:02 142
1124 Sandris Krūmiņš 5434 Maratona Klubs V823 VB3 00:03:02 115
1125 Guntis Erbs 5316 V824 VB3 00:03:02 115
1126 Juris Aigars Āboliņš 5043 V825 VB3 00:03:02 115
1127 Sabīne Eglīte 5271 Jāņkalni S302 SB2 00:03:02 142
1128 Oksana Juvčenko 5301 S303 SB2 00:03:02 142
1129 Simona Radoviča 5341 S304 SB2 00:03:02 142
1130 Aivis Poikāns 6182 V826 VL3 00:03:02 115
1131 Evita Ozola 5310 VSK Noskrien S305 SB3 00:03:02 142
1132 Sergejs Timoņins 5095 Kino Kults V827 VB2 00:03:02 115
1133 Jānis Dainis 16125 Kocēnu novads 1 V828 VL4 00:03:02 115
1134 Krišs Borītis 3958 B klase V829 VZ3 00:03:03 115
1135 Evita Zemlīte 3821 Siguldas Maratona klubs S306 SZ3 00:03:03 141
1136 Saiva Sokolova 3276 S307 SZ3 00:03:03 141
1137 Roberts Neilands 3378 DZĒRBENES GALDNIECĪBA V830 VZ3 00:03:03 115
1138 Aija Sirmā 3480 S308 SZ3 00:03:03 141
1139 Marta Teko 3807 BALTAIS S309 SZ3 00:03:03 141
1140 Edvīns Helmanis 3675 AMSERV V831 VZ3 00:03:03 115
1141 Romans Cvetkovs 3932 V832 VZ3 00:03:03 115
1142 Madara Zviedre 3273 S310 SZ3 00:03:03 141
1143 Simona Ozola Ozoliņa 5273 S311 SB2 00:03:03 141
1144 Uldis Velps 15279 VSK Noskrien V833 VB3 00:03:03 115
1145 Laura Igaviņa 5031 SK Lejasciems S312 SBJ 00:03:03 141
1146 Ieva Leitlande 15255 VSK "Burkānciems & Co" S313 SB3 00:03:03 141
1147 Elīna Pajuste 5465 S314 SB2 00:03:03 141
1148 Jānis Laganovskis 5412 VSK Noskrien V834 VB2 00:03:03 115
1149 Jēkabs Ločmelis 13640 VSK "Burkānciems & Co" V835 VZ2 00:03:04 114
1150 Mārcis Vītoliņš 3210 Kociņi V836 VZ1 00:03:04 114
1151 Krista Kupča 3055 Madona S315 SZ3 00:03:04 140
1152 Vasilijs Tkačuks 3235 V837 VZ3 00:03:04 114
1153 Adam Bernat 4027 eFP BG LATVIA V838 VZ3 00:03:04 114
1154 Agnija Zizlāne 3522 S316 SZ3 00:03:04 140
1155 Gints Berņikovs - Bondars 3425 V839 VZ3 00:03:04 114
1156 Iveta Kaverska 3735 S317 SZ3 00:03:04 140
1157 Baiba Bule 3496 Swedbank S318 SZ3 00:03:04 140
1158 Kārlis Krīgalis 3045 V840 VZ3 00:03:04 114
1159 Laura Priedīte 13571 S319 SZ3 00:03:04 140
1160 Juris Rukkalns 5315 Ragana V841 VB4 00:03:04 114
1161 Zanda Kārkliņa 5212 Baldones skriešanas komanda S320 SB3 00:03:04 140
1162 Ērika Urtāne 5449 Lūša pēdās S321 SB2 00:03:04 140
1163 Andžejs Stepančuks 6013 Noskrien Cēsis V842 VL2 00:03:04 114
1164 Gunta Lebedoka 6033 OK Kurmis S322 SL4 00:03:04 140
1165 Renāte Šmite 6141 S323 SLJ 00:03:04 140
1166 Teodor Petrík 4029 eFP Latvia V843 VZ3 00:03:05 114
1167 Janeks Briedis 3089 V844 VZ3 00:03:05 114
1168 Lelde Sarma 3283 LS TeAm S324 SZ3 00:03:05 139
1169 Laine Līsmane 3364 S325 SZ3 00:03:05 139
1170 Dace Keirāne 3967 S326 SZ3 00:03:05 139
1171 Inga Putraima 3499 S327 SZ3 00:03:05 139
1172 Emīls Kuningass 3197 V845 VZ3 00:03:05 114
1173 Raivita Birkentāla 5413 Talsu pauguraines Zaķi S328 SB3 00:03:05 139
1174 Jana Gutkina 5299 Zoorbagan S329 SB2 00:03:05 139
1175 Sintija Berga-Grinfelde 5087 Nūjo vesels S330 SB2 00:03:05 139
1176 Ingūna Sevostjanova 5078 Nūjo vesels S331 SB3 00:03:05 139
1177 Daniel Lopes Martins 6087 V846 VL2 00:03:05 114
1178 Mārtiņš Eiduks 3200 V847 VZ3 00:03:06 113
1179 Didzis Krīgers 3747 V848 VZ3 00:03:06 113
1180 Baiba Pužule 3939 Selga S332 SZ3 00:03:06 139
1181 Uldis Ķirsis 13652 SPORTLAND V849 VZ3 00:03:06 113
1182 Andris Āboliņš 3238 Vaidava V850 VZ3 00:03:06 113
1183 Mairis Levans 3482 Apes draugu grupa V851 VZ3 00:03:06 113
1184 Agris Veipans 5088 V852 VB3 00:03:06 113
1185 Kārlis Pajuste 5467 V853 VB2 00:03:06 113
1186 Natālija Joničenko 5366 Talsu pauguraines Zaķi S333 SB3 00:03:06 139
1187 Erlens Grunckis 5432 V854 VB3 00:03:06 113
1188 Rolands Gritāns 15289 Biznesa parks ABAVA V855 VB3 00:03:06 113
1189 Uldis Kirtovskis 6056 Izturība V856 VL4 00:03:06 113
1190 Kristīne Krista Lejniece 5462 Zemgales Ziņas S334 SBJ 00:03:06 139
1191 Jānis Pugačs 5289 Alusvēders V857 VB2 00:03:06 113
1192 Laura Liniņa 6174 S335 SL2 00:03:06 139
1193 Māris Krūze 3839 Apes draugu grupa V858 VZ3 00:03:07 112
1194 Agnese Freimane 3519 S336 SZ3 00:03:07 138
1195 Inga Vīksna 3236 Vaidava S337 SZ3 00:03:07 138
1196 Evita Taurene 3312 GULBENE S338 SZ3 00:03:07 138
1197 Beāte Briška 3642 FINN CRISP S339 SZ3 00:03:07 138
1198 Andīna Sprince 3023 S340 SZ3 00:03:07 138
1199 Guna Berlande 3437 TeamKažemāka/Train2WinLv S341 SZ3 00:03:07 138
1200 Līga Pakalna 3576 KROKUS S342 SZ3 00:03:07 138
1201 Ivonna Stefanišina 3659 Luminor S343 SZ3 00:03:07 138
1202 Pāvels Saveļjevs 15291 Accenture > Be Yourself & Make a difference V859 VB2 00:03:07 112
1203 Sandris Lizbovskis 16129 V860 VL3 00:03:07 112
1204 Andris Riekstiņš 3390 V861 VZ3 00:03:08 112
1205 Valdis Meirēns 3692 V862 VZ3 00:03:08 112
1206 Līga Naumova 3321 S344 SZ3 00:03:08 137
1207 Dagnija Katena 13658 SPORTLAND S345 SZ2 00:03:08 137
1208 Roberts Ramba 3979 V863 VZ2 00:03:08 112
1209 Santa Koziorova 3234 Trakās Vāveres un Rieksti S346 SZ3 00:03:08 137
1210 Edgars Lapiņš 5400 Accenture Latvia V864 VB2 00:03:08 112
1211 Krišjānis Krūmiņš 5426 V865 VB2 00:03:08 112
1212 Artūrs Bernovskis 5441 Efectio V866 VB2 00:03:08 112
1213 Andrejs Maļukovs 5364 V867 VB2 00:03:08 112
1214 Aivars Ābols 5350 MADONA V868 VB4 00:03:08 112
1215 Kaspars Klētnieks 5165 Nūjo vesels V869 VB3 00:03:08 112
1216 Dace Janeka 5429 Nūjo ar vēju S347 SB3 00:03:08 137
1217 Aleksandrs Naumenko 5221 V870 VB4 00:03:08 112
1218 Madara Apsalone 6034 S348 SL2 00:03:08 137
1219 Krista Sudāre 3240 S349 SZ3 00:03:09 137
1220 Inese Leinasare 3094 S350 SZ3 00:03:09 137
1221 Zane Šņore 3251 S351 SZ3 00:03:09 137
1222 Elza Toča 3127 S352 SZ1 00:03:09 137
1223 Sindija Sirmā 3067 Guddžobs Guddens S353 SZ3 00:03:09 137
1224 Evita Gredzena 3960 Realto S354 SZ3 00:03:09 137
1225 Santa Japeniņa 3440 S355 SZ3 00:03:09 137
1226 Zane Metla 3679 Mailigen S356 SZ3 00:03:09 137
1227 Artūrs Soročenkovs 5388 V871 VB2 00:03:09 111
1228 Rolands Rudītis 6036 Azimuts OK V872 VL2 00:03:09 111
1229 Gundega Seile 5374 Maratona klubs S357 SB2 00:03:09 137
1230 Jānis Marčinkus 6001 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V873 VL4 00:03:09 111
1231 Pēteris Drāke 3964 Vecāķu sports V874 VZ3 00:03:10 111
1232 Laura Barauska 3287 S358 SZ2 00:03:10 136
1233 Lauris Lešinskis 3573 V875 VZ3 00:03:10 111
1234 Liene Mudrova 4099 S359 SZ3 00:03:10 136
1235 Kristīne Karamiševa 4086 Siguldas Maratona klubs S360 SZ3 00:03:10 136
1236 Santa Gaile 3358 Exigen Services Latvia #optimized4running S361 SZ3 00:03:10 136
1237 Sintija Kārkliņa 3778 S362 SZ2 00:03:10 136
1238 Daniela Kārkle 3940 S363 SZ3 00:03:10 136
1239 Kristīna Novikova 3427 Swedbank S364 SZ3 00:03:10 136
1240 Ilze Miķelsone 3129 S365 SZ3 00:03:10 136
1241 Ilze Vindele 5452 S366 SB2 00:03:10 136
1242 Jānis Kopmanis 5202 LSC V876 VB4 00:03:10 111
1243 Oskars Briņķis 5106 DNB Service Center V877 VBJ 00:03:10 111
1244 Jānis Bogdanovs 5010 Valmiera V878 VB3 00:03:10 111
1245 Austris Vasiļevskis 5406 Exigen Services Latvia #optimized4running V879 VB3 00:03:10 111
1246 Aigars Bērziņš 5283 V880 VB2 00:03:10 111
1247 Uģis Joksts 6023 ĀdažiVelo V881 VL3 00:03:10 111
1248 Liena Skadiņa 3909 BINGO S367 SZ3 00:03:11 135
1249 Ainars Vītoliņš 3209 Kociņi V882 VZ3 00:03:11 110
1250 Kristīne Krūmiņa 3017 Sporta halle S368 SZ3 00:03:11 135
1251 Agnese Raubena 3294 S369 SZ3 00:03:11 135
1252 Katrīna Liepiņa 3501 Sanderu klans I Stirnubuks.lv S370 SZ3 00:03:11 135
1253 Ruta Saliņa 3394 S371 SZ3 00:03:11 135
1254 Simona Skalberga 5149 2KOKI S372 SB2 00:03:11 135
1255 Mārtiņš Līsmanis 3696 MINTprint V883 VZ3 00:03:12 109
1256 Juris Rocēns 3823 Izturība V884 VZ3 00:03:12 109
1257 Jekaterina Mironova 3662 Luminor S373 SZ2 00:03:12 134
1258 Sintija Lungeviča 3375 Madona S374 SZ3 00:03:12 134
1259 Anastasija Čekriževa 5084 SK Tērauds S375 SZ3 00:03:12 134
1260 Evita Ozoliņa 3081 S376 SZ3 00:03:12 134
1261 Maija Milbrete 4045 S377 SB2 00:03:12 134
1262 Inese Nudiena 6022 VFK Staldzene S378 SL2 00:03:12 134
1263 Aija Druvkalne 4051 S379 SZ3 00:03:13 134
1264 Inese Pētersone 3655 Luminor S380 SZ3 00:03:13 134
1265 Juris Platgalvis-bancāns 3433 V885 VZ3 00:03:13 109
1266 Iveta Stūrīte 3033 S381 SZ3 00:03:13 134
1267 Viktors Griņevičs 3025 ABC Software V886 VZ3 00:03:13 109
1268 Kristīna K 3681 S382 SZ3 00:03:13 134
1269 Inga Krastiņa 3994 S383 SZ3 00:03:13 134
1270 Brenda Brakovska 3780 Wood ART.LV S384 SZ2 00:03:13 134
1271 Māris Reliņš 13769 V887 VZ3 00:03:13 109
1272 Jūlija Kuzņecova 5007 S385 SZ3 00:03:13 134
1273 Sabīne Kjahjare 3447 S386 SZ2 00:03:13 134
1274 Linda Ulmane 3498 S387 SZ3 00:03:13 134
1275 Gatis Kveders 5390 Rieksti / VSK Noskrien V888 VB2 00:03:13 109
1276 Liene Gulbe 15273 S388 SB3 00:03:13 134
1277 Armands Ķiploks 5139 mammadaba V889 VB2 00:03:13 109
1278 Igors Veliks 5035 Marupe Luxury Village V890 VB2 00:03:13 109
1279 Lauma Muceniece 5395 S389 SB2 00:03:13 134
1280 Mārtiņš Dīcis 16134 VSK Noskrien V891 VL2 00:03:13 109
1281 Edgars Zaķis 6123 VSK Noskrien V892 VL2 00:03:13 109
1282 Igors Mihaļevs 3423 Jēkabpils V893 VZ3 00:03:14 108
1283 Aigars Kājiņš 4001 AK V894 VZ3 00:03:14 108
1284 Inga Pūcīte 3133 S390 SZ3 00:03:14 133
1285 Ineta Tannenberga 3232 S391 SZ3 00:03:14 133
1286 Didzis Sprūds 5268 V895 VB2 00:03:14 108
1287 Zane Lukstiņa 5380 S392 SB2 00:03:14 133
1288 Juris Kalējs 5396 Autohof V896 VB3 00:03:14 108
1289 Māris Vīlips 6089 V897 VL3 00:03:14 108
1290 Lana Lindermane 3250 S393 SZ3 00:03:15 132
1291 Ilze Martuļeva 3535 S394 SZ3 00:03:15 132
1292 Zane Zālīte 3461 TRX Cesis S395 SZ3 00:03:15 132
1293 Lelde Grīnvalde 3022 S396 SZ3 00:03:15 132
1294 Inguna Eglīte 5382 TRX Cēsis S397 SB3 00:03:15 132
1295 Agnese Kundziņa 5279 S398 SB2 00:03:15 132
1296 Dace Stīpniece 5086 Izturība S399 SB3 00:03:15 132
1297 Evita Biezmane 6132 S400 SL2 00:03:15 132
1298 Kristaps Cīpols 13644 V898 VZ3 00:03:16 107
1299 Jānis Māsēns 4064 V899 VZ3 00:03:16 107
1300 Andis Rubeniņš 3787 V900 VZ3 00:03:16 107
1301 Linda Līce 13684 Siguldas Maratona klubs S401 SZ3 00:03:16 132
1302 Kristaps Kaņepe 3284 V901 VZ3 00:03:16 107
1303 Pavels Kirilovskis 3382 Zoorbagan V902 VZ3 00:03:16 107
1304 Linda Fedotova 3633 Chubchik S402 SZ3 00:03:16 132
1305 Maruta Krūmiņa 3342 Maratona klubs S403 SZ3 00:03:16 132
1306 Ritma Kamendere 13748 S404 SZ3 00:03:16 132
1307 Dainis Persidskis 4040 Magdalena V903 VZ3 00:03:16 107
1308 Madara Ontužāne 13574 S405 SZ3 00:03:16 132
1309 Liene Mitre 3680 Mailigen S406 SZ3 00:03:16 132
1310 Valerijs Smirnovs 3093 V904 VZ3 00:03:16 107
1311 Mārtiņš Bankovskis 13766 V905 VZ3 00:03:16 107
1312 Ieva Buhrote 4043 #kineticsskrien S407 SZ3 00:03:16 132
1313 Aldis Sjucillo 5237 Latvijas Finieris V906 VB3 00:03:16 107
1314 Ilze Bergmane 16142 S408 SL2 00:03:16 132
1315 Anda Daubure 13718 S409 SZ3 00:03:17 131
1316 Jana Šķipare 3788 S410 SZ3 00:03:17 131
1317 Kristīne Graudiņa 3853 S411 SZ2 00:03:17 131
1318 Līga Barovska 3925 Baltais S412 SZ3 00:03:17 131
1319 Reno Eizenbārdis 3459 Herbalife Nutrition V907 VZ3 00:03:17 107
1320 Sergejs Strogonovs 5228 SELGA V908 VB3 00:03:17 107
1321 Egija Biete 5387 BALTAIS S413 SB2 00:03:17 131
1322 Santa Roze 5233 VSK Noskrien Divplākšņi S414 SB3 00:03:17 131
1323 Randa Misāne 6124 S415 SL2 00:03:17 131
1324 Raimonds Švanks 5414 ATKAL JAUNS NAMS V909 VB3 00:03:17 107
1325 Zane Vanaga 6196 VSK Noskrien S416 SL2 00:03:17 131
1326 Linda Loce 6047 Lynxdojo S417 SL2 00:03:17 131
1327 Jānis Stūrītis 3034 V910 VZ3 00:03:18 106
1328 Dzintars Kriķis 3015 Labo sajūtu kolekcionārs V911 VZ3 00:03:18 106
1329 Jānis Villa 3715 V912 VZ3 00:03:18 106
1330 Jānis Riekstiņš 3913 V913 VZ3 00:03:18 106
1331 Aija Miķīte 13682 S418 SZ3 00:03:18 130
1332 Artis Ivanovs 5251 V914 VB2 00:03:18 106
1333 Guntars Būmans 5318 Matisons Runner's Club V915 VB3 00:03:18 106
1334 Aivis Rostoks 5170 V916 VB2 00:03:18 106
1335 Ivars Zviedris 5417 Olainfarm V917 VB2 00:03:18 106
1336 Dina Zūdiņa 5344 S419 SB3 00:03:18 130
1337 Anita Galašina 15259 SPORTLAND S420 SB2 00:03:18 130
1338 Edgars Fabrīcius 5156 V918 VB2 00:03:18 106
1339 Daiga Greiškāne 5208 VSK Noskrien S421 SB3 00:03:18 130
1340 Madara Kukaine 6134 Mailigen S422 SL2 00:03:18 130
1341 Diāna Luščika 5151 Swedbank S423 SB2 00:03:18 130
1342 Aija Dzeņkovska 6122 Nūjo vesels S424 SL3 00:03:18 130
1343 Dace Limmere 3171 Maushi S425 SZ3 00:03:19 130
1344 Zenta Lakovica 4075 Gjensidige S426 SZ3 00:03:19 130
1345 Inese Midrijāne 3192 Mammadaba S427 SZ3 00:03:19 130
1346 Uldis Klemperis 3191 V919 VZ3 00:03:19 106
1347 Ilze Catlakše 13709 EY S428 SZ3 00:03:19 130
1348 Ilze Zēberga 3473 S429 SZ3 00:03:19 130
1349 Gunārs Valinks 13733 Firma L4 V920 VZ3 00:03:19 106
1350 Eva Kauliņa 3047 S430 SZ2 00:03:19 130
1351 Anete Kampare 16127 S431 SZ3 00:03:19 130
1352 Aira Urtāne 3746 S432 SZ3 00:03:19 130
1353 Arvīds Pelēcis 3764 V921 VZ2 00:03:19 106
1354 Ronalds Golde 5138 Individuali V922 VB2 00:03:19 106
1355 Māris Krūmiņš 5068 Amanda Forsa V923 VB2 00:03:19 106
1356 Guntis Balodis 16136 nav V924 VL2 00:03:19 106
1357 Aldis Krauze 6066 Exigen Services Latvia #optimized4running V925 VL2 00:03:19 106
1358 Pēteris Leja 6146 V926 VL4 00:03:19 106
1359 Iveta Putniņa 3068 S433 SZ3 00:03:20 129
1360 Natālija Jesehina 4078 banana fitness S434 SZ3 00:03:20 129
1361 Anna Grāmatniece 3578 S435 SZ3 00:03:20 129
1362 Sandra Rocēna 3586 Izturība S436 SZ3 00:03:20 129
1363 Anete Maže 3215 S437 SZ2 00:03:20 129
1364 Vladimirs Hohrjakovs 3361 X3 V927 VZ3 00:03:20 105
1365 Kristīne Kuduma 3292 S438 SZ3 00:03:20 129
1366 Jānis Vēveris 3900 V928 VZ3 00:03:20 105
1367 Juris Belevičs 3792 V929 VZ3 00:03:20 105
1368 Emils Murens 5085 V930 VBJ 00:03:20 105
1369 Stanislavs Pugacovs 6114 V931 VL2 00:03:20 105
1370 Ilze Štila 6068 Sece S439 SL3 00:03:20 129
1371 Dans Buhrots 3261 V932 VZ2 00:03:21 104
1372 Līga Ķireja 13700 LIMBAŽI SKRIEN S440 SZ3 00:03:21 128
1373 Andris Dalbiņš 3852 V933 VZ2 00:03:21 104
1374 Anita Urkauska 3388 S441 SZ3 00:03:21 128
1375 Oksana Petroviča 13701 LIMBAŽI SKRIEN S442 SZ3 00:03:21 128
1376 Jānis Vītiņš 3545 Klinšu ērģļi V934 VZ3 00:03:21 104
1377 Zane Matuļone 3269 Realto S443 SZ2 00:03:21 128
1378 Niklāvs Kadiķis 3753 V935 VZ2 00:03:21 104
1379 Lauma Zulge 13760 S444 SZ3 00:03:21 128
1380 Artūrs Naudiņš 3003 DNB Service Center V936 VZ3 00:03:21 104
1381 Zane Dāvidsone 3080 S445 SZ3 00:03:21 128
1382 Jana Kaļagina 3299 S446 SZ3 00:03:21 128
1383 Artūrs Cēsnieks 3614 Exigen Services Latvia #optimized4running V937 VZ3 00:03:21 104
1384 Ieva Šakena 3223 S447 SZ3 00:03:21 128
1385 Marina Kaže 3970 Latvijas Finieris S448 SZ3 00:03:21 128
1386 Līga Urme 3804 S449 SZ3 00:03:21 128
1387 Sigita Šilinska 3285 S450 SZ3 00:03:21 128
1388 Danute Fibiga-Daukšte 5210 S451 SB3 00:03:21 128
1389 Karīna Voitkeviča 15275 Adidas runners S452 SB2 00:03:21 128
1390 Gundega Groma 3539 S453 SZ3 00:03:22 128
1391 Daiga Vabule 3188 S454 SZ3 00:03:22 128
1392 Eva Lapsiņa 3063 x99/Slīterāni S455 SZ3 00:03:22 128
1393 Anete Grandāne 3977 JOE LATVIJA S456 SZ3 00:03:22 128
1394 Pēteris Druvietis 3880 Lazdu Laipa V938 VZ3 00:03:22 104
1395 Arvo Soosalu 3270 JK Hermes V939 VZ3 00:03:22 104
1396 Kristina Rutkauska 3805 S457 SZ3 00:03:22 128
1397 Jolanta Kravale 3487 S458 SZ3 00:03:22 128
1398 Ģirts Bisenieks 5276 V940 VB2 00:03:22 104
1399 Jēkabs Vinciuns 15264 V941 VB2 00:03:22 104
1400 Aija Kandele 5294 Swedbank S459 SB2 00:03:22 128
1401 Inga Vaļska 5065 TRX Cēsis S460 SB3 00:03:22 128
1402 Artis Dobulis 16119 Izturība V942 VL3 00:03:22 104
1403 Arvis Birkmanis 3757 DEAC V943 VZ3 00:03:23 103
1404 Toms Stonkus 3158 V944 VZ3 00:03:23 103
1405 Ainārs Zizlāns 3521 V945 VZ3 00:03:23 103
1406 Armands Bricis 3365 V946 VZ3 00:03:23 103
1407 Linda Gudrīte-Šipenko 3142 Legs Miserables S461 SZ3 00:03:23 127
1408 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 4074 Siguldas Maratona klubs V947 VZ3 00:03:23 103
1409 Santa Logina 3704 Zemgales Ziņas S462 SZ3 00:03:23 127
1410 Matthew Ettl 5110 Lingua Franca V948 VB3 00:03:23 103
1411 Viktors Saveļjevs 6194 RIEKSTI V949 VL2 00:03:23 103
1412 Juris Opeņhovskis 5358 V950 VB2 00:03:23 103
1413 Lita Marauska 5232 SK Katrīna S463 SB3 00:03:23 127
1414 Jānis Kalniņš 5471 VSK Noskrien V951 VB3 00:03:23 103
1415 Vineta Skrastiņa 6139 Noskrien Cēsis S464 SL3 00:03:23 127
1416 Līga Kalniņa 3095 Swedbank S465 SZ3 00:03:24 126
1417 Roberts Ziediņš 13671 V952 VZ3 00:03:24 103
1418 Sandra Ūdre 3317 S466 SZ3 00:03:24 126
1419 Digna Norbuta 3096 S467 SZ3 00:03:24 126
1420 Aldis Kešāns 5280 V953 VB2 00:03:24 103
1421 Dace Blūma 6108 S468 SL2 00:03:24 126
1422 Linda Kubiloviča 6223 Nūjo ar vēju S469 SL3 00:03:24 126
1423 Ilze Rāta 6236 Exigen Services Latvia #optimized4running S470 SL4 00:03:24 126
1424 Selva Ločmele 3942 S471 SZ3 00:03:25 126
1425 Vita Vecvanaga 13707 Clean R S472 SZ3 00:03:25 126
1426 Baiba Kreišmane 3280 S473 SZ3 00:03:25 126
1427 Līga Salmane 3138 Sporta klubs WENDI S474 SZ3 00:03:25 126
1428 Ilona Balode 5319 Salacgrīvas Roņi S475 SB3 00:03:25 126
1429 Andris Bērziņš 5038 V954 VB3 00:03:25 102
1430 Anete Anna Zālīte 3315 S476 SZ2 00:03:26 125
1431 Irina Tikāne-millere 4096 S477 SZ3 00:03:26 125
1432 Andrejs Jermoļinskis 3803 V955 VZ3 00:03:26 102
1433 Liene Piķe 3582 S478 SZ3 00:03:26 125
1434 Kristīne Kampare 16128 S479 SZ3 00:03:26 125
1435 Linda Danilāne 3621 Olainfarm S480 SZ3 00:03:26 125
1436 Agnese Ose 3806 Baltais S481 SZ3 00:03:26 125
1437 Sandis Čilipāns 3820 Smārde V956 VZ3 00:03:26 102
1438 Irina Belugina 3079 S482 SZ3 00:03:26 125
1439 Ieva Leikarte 3313 S483 SZ3 00:03:26 125
1440 Inita Drēziņa 3740 L'oreal Baltics S484 SZ3 00:03:26 125
1441 Žanna Vanaga 5014 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis S485 SB3 00:03:26 125
1442 Elīna Tolokonceva 5152 VSK Noskrien S486 SB2 00:03:26 125
1443 Vija Utāne 3585 S487 SZ3 00:03:27 125
1444 Lienīte Priedāja-Klepere 3990 Trio Mio S488 SZ3 00:03:27 125
1445 Lilita Ertmane 3122 S489 SZ3 00:03:27 125
1446 Gerda Markus 3802 S490 SZ3 00:03:27 125
1447 Romans Šroms 13738 VSK Noskrien V957 VZ3 00:03:27 101
1448 Agita Zariņa 3492 S491 SZ3 00:03:27 125
1449 Kintija Celmiņa 3594 S492 SZ2 00:03:27 125
1450 Jānis Stukuls 3290 SK Katrīna V958 VZ3 00:03:27 101
1451 Emīls Galvans 5168 SK Lejasciems V959 VBJ 00:03:27 101
1452 Ilze Pelēce 3763 S493 SZ3 00:03:27 125
1453 Jekabs Kalnajs 5217 Interesantais Kaspars V960 VB2 00:03:27 101
1454 Daiga Vilkaste 6155 S494 SL3 00:03:27 125
1455 Kristīne Kārkliņa 3174 S495 SZ2 00:03:28 124
1456 Dace Liepiņa 3666 S496 SZ3 00:03:28 124
1457 Linda Dreimane 3181 S497 SZ3 00:03:28 124
1458 Dace Ansone 3369 - S498 SZ3 00:03:28 124
1459 Jana Gladiševa 3546 S499 SZ3 00:03:28 124
1460 Ieva Kiseļeva 3652 Luminor S500 SZ3 00:03:28 124
1461 Egija Veide 3118 DC VECSALACAS UNITED S501 SZ3 00:03:28 124
1462 Aija Puriņa 3239 Puriņi S502 SZ3 00:03:28 124
1463 Arvis Stivriņš 5154 Sporta Patriots V961 VB2 00:03:28 101
1464 Aigars Vitkovskis 5022 Vitkovsky Team V962 VB3 00:03:28 101
1465 Nauris Bērziņš 3556 V963 VZ3 00:03:29 100
1466 Kristaps Brizga 3948 Olainfarm V964 VZ3 00:03:29 100
1467 Maruta Rancāne 3702 Visma Active S503 SZ3 00:03:29 123
1468 Jānis Liepiņš 3463 V965 VZ3 00:03:29 100
1469 Viola Bundzēna 3553 S504 SZ3 00:03:29 123
1470 Santa Siksna 3112 S505 SZ3 00:03:29 123
1471 Ints Lērme 5071 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme V966 VB3 00:03:29 100
1472 Gļebs Fiļipovs 5090 Pretīgās Cūkas V967 VB2 00:03:29 100
1473 Ilze Irbe 5422 - S506 SB3 00:03:29 123
1474 Austris Lepiksons 6029 Alusala V968 VL3 00:03:29 100
1475 Andris Melnis 6065 Olainfarm V969 VL2 00:03:29 100
1476 Ilona Ozoliņa 6052 Exigen Services Latvia #optimized4running S507 SL2 00:03:29 123
1477 Ilona Sedleniece 3776 S508 SZ3 00:03:30 123
1478 Sandra Gudēvica 13680 VSK Noskrien S509 SZ3 00:03:30 123
1479 Zanda Kristovica 3352 Kaimiņu būšana S510 SZ3 00:03:30 123
1480 Gunta Meluškāne 3348 EY S511 SZ3 00:03:30 123
1481 Inga Kronberga 5399 MRC / Jaunmārupe skrien! S512 SB3 00:03:30 123
1482 Mārtiņs Malzubris 6227 Zubru trieciens V970 VL2 00:03:30 100
1483 Gvido Mušperts 6048 V971 VL3 00:03:30 100
1484 Andris Vanadziņš 3731 V972 VZ3 00:03:31 100
1485 Dairis Kandelis 3723 V973 VZ3 00:03:31 100
1486 Egija Gulbinska 3289 S513 SZ3 00:03:31 122
1487 Ilze Šarna 3295 DNB Service Center S514 SZ3 00:03:31 122
1488 Saulis Skabeiķis 5252 Asics V974 VB2 00:03:31 100
1489 Līga Rukšāne 6074 S515 SL2 00:03:31 122
1490 Inese Sirmā 6115 S516 SL3 00:03:31 122
1491 Daina Reveliņa 13703 Team Kažemāka/Train2Win.lv S517 SZ3 00:03:32 122
1492 Sandra Kapče 3424 S518 SZ2 00:03:32 122
1493 Zane Mirdza Paikena 3575 Domdaris S519 SZ3 00:03:32 122
1494 Zane Alsberga 3991 ineresantais kaspars S520 SZ2 00:03:32 122
1495 Erasts Liepa 4082 V975 VZ2 00:03:32 99
1496 Dainis Driņķis 5183 DzSK Lokomotīve V976 VB3 00:03:32 99
1497 Dace Skrastiņa 6168 Talsu pauguraines Zaķi S521 SL3 00:03:32 122
1498 Ivars Melnis 2471 Olainfarm V977 VZ3 00:03:33 99
1499 Kaspars Vilcāns 3414 Ogre V978 VZ3 00:03:33 99
1500 Ingūna Semjonova 3265 Zemgales Ziņas S522 SZ3 00:03:33 121
1501 Karīna Lindava 15285 S523 SB2 00:03:33 121
1502 Ieva Leone 6119 DNB Service Center S524 SL2 00:03:33 121
1503 Ieva Cīce 5193 Tilti Multilingual S525 SB3 00:03:33 121
1504 Andis Rinkevics 6160 Neabonents V979 VL2 00:03:33 99
1505 Liene Sirma 4060 S526 SZ3 00:03:34 121
1506 Inta Zalecka 3190 S527 SZ3 00:03:34 121
1507 Antons Fedorenko 3082 V980 VZ3 00:03:34 98
1508 Leva Rassa 13585 S528 SZ3 00:03:34 121
1509 Mārtiņš Cinītis 4047 #kineticsskrien V981 VZ3 00:03:34 98
1510 Oksana Kirilova 3651 Luminor S529 SZ3 00:03:34 121
1511 Heino Bulders 3170 V982 VZ3 00:03:34 98
1512 Kristìne Kuka 5092 S530 SB3 00:03:34 121
1513 Lina Robate 3193 S531 SZ3 00:03:35 120
1514 Inese Zepa 3076 Ašās kājas ZID S532 SZ3 00:03:35 120
1515 Kipp Werner 3150 Fredi läuft V983 VZ3 00:03:35 98
1516 Anda Cielava 3945 Olainfarm S533 SZ2 00:03:35 120
1517 Ivars Krūmiņš 3016 Sporta halle V984 VZ3 00:03:35 98
1518 Solvita Bērziša 3975 Accenture > Be Yourself & Make a difference S534 SZ3 00:03:35 120
1519 Inta Amoliņa 4004 VSK Noskrien Divplākšņi S535 SZ3 00:03:35 120
1520 Edīte Skrebele 3551 BAUERFEIND S536 SZ3 00:03:35 120
1521 Guntars Priede 6208 V985 VL2 00:03:35 98
1522 Sintija Sproģe 3111 S537 SZ3 00:03:36 119
1523 Alise Eljašāne 13761 S538 SZ3 00:03:36 119
1524 Vineta Veisberga 3332 Saldus boksa klubs S539 SZ3 00:03:36 119
1525 Frederik Kipp 3151 Fredi läuft V986 VZ2 00:03:36 97
1526 Liene Buldere 3169 S540 SZ3 00:03:36 119
1527 Anita Langmane 3957 S541 SZ3 00:03:36 119
1528 Dace Slotiņa 5128 S542 SB3 00:03:36 119
1529 Oskars Silkalns 5349 V987 VB3 00:03:36 97
1530 Gunta Brazauska 5137 S543 SB2 00:03:36 119
1531 Jana Romanovska 6040 Zemgales Ziņas S544 SL2 00:03:36 119
1532 Santa Šakarne 3472 Swedbank S545 SZ3 00:03:37 119
1533 Roberts Bebrišs 3231 V988 VZ3 00:03:37 97
1534 Ilze Tomiņa - Stare 3767 KROKUS S546 SZ3 00:03:37 119
1535 Didzis Dobelis 5333 V989 VB2 00:03:37 97
1536 Pēteris Mahts 6169 V990 VL3 00:03:37 97
1537 Una Tinte 3389 Wandoo Finance S547 SZ3 00:03:38 118
1538 Sandra Kadiķe 3752 S548 SZ3 00:03:38 118
1539 Inta Hansone 3303 S549 SZ3 00:03:38 118
1540 Indra Anckiņa 13670 S550 SZ3 00:03:38 118
1541 Gita Biezuma 3741 S551 SZ3 00:03:38 118
1542 Līga Buhrote 3260 S552 SZ3 00:03:38 118
1543 Sandra Melgalve 5045 Nūjo vesels S553 SB4 00:03:38 118
1544 Ance Liepiņa 3288 BALTMA S554 SZ3 00:03:39 118
1545 Vita Helmane 3676 AMSERV S555 SZ3 00:03:39 118
1546 Sanita Vecā 4022 S556 SZ3 00:03:39 118
1547 Dace Tītmane 5203 S557 SB3 00:03:39 118
1548 Indulis Jansons 3831 V991 VZ3 00:03:40 95
1549 Jānis Varslavāns 3320 V992 VZ3 00:03:40 95
1550 Linda Eizenbārde 3458 Herbalife Nutrition S558 SZ3 00:03:40 117
1551 Jānis Knēts 4025 Accenture > High Performance V993 VZ3 00:03:40 95
1552 Sabīne Opeņhovska 5384 S559 SB2 00:03:40 117
1553 Māris Ozoliņš 3911 V994 VZ3 00:03:41 95
1554 Agnese Leiburga 4056 Zemgales Ziņas S560 SZ3 00:03:41 117
1555 Anitra Leitlande 3189 S561 SZ3 00:03:41 117
1556 Ilma Melne 3950 Olainfarm S562 SZ3 00:03:41 117
1557 Iveta Zizlāne 3571 S563 SZ3 00:03:41 117
1558 Sintija Borskoviča 3912 Accenture > Be Yourself & Make a difference S564 SZ2 00:03:41 117
1559 Aleksandrs Voino 3684 V995 VZ3 00:03:41 95
1560 Inese Vintiša 3993 Tilti Multilingual S565 SZ3 00:03:41 117
1561 Diāna Stepāne 3383 STROPS Technologies S566 SZ3 00:03:42 116
1562 Evita Lenša 13732 Akmens Dizains S567 SZ3 00:03:42 116
1563 Edgars Mucenieks 3020 STIGA V996 VZ3 00:03:42 95
1564 Jaan Vehlmann 3272 JK Hermes V997 VZ3 00:03:42 95
1565 Iveta Čopa 3379 S568 SZ3 00:03:43 116
1566 Marija Šapovalova 4049 EY S569 SZ3 00:03:43 116
1567 Zane Zilberga 3667 EY S570 SZ3 00:03:43 116
1568 Mārtiņš Puriņš 5113 V998 VB2 00:03:43 94
1569 Liene Katarina 13683 S571 SZ3 00:03:44 115
1570 Paula PŪĶe 3529 PŪĶI S572 SZ3 00:03:45 115
1571 Sintija Ozoliņa 13710 Jaunmārupes skrējēji S573 SZ3 00:03:45 115
1572 Ieva Ozoliņa 3868 AkmensDizains.lv S574 SZ3 00:03:45 115
1573 Aija Zaļaiskalna 4005 S575 SZ1 00:03:45 115
1574 Agnese Nastaja 3905 mammadaba S576 SZ3 00:03:45 115
1575 Renāte Rusecka - Krūze 5354 S577 SB3 00:03:45 115
1576 Vladimirs Isajevs 5053 V999 VB3 00:03:45 93
1577 Aiva Rupeika 13767 S578 SZ3 00:03:46 114
1578 Vents Strautmanis 3668 V1000 VZ3 00:03:46 93
1579 Sandra Krasucka 3515 S579 SZ3 00:03:46 114
1580 Edgars Kaminskis 5037 V1001 VB2 00:03:46 93
1581 Andis Ločmelis 5389 VSK Burkānciems & co V1002 VB2 00:03:46 93
1582 Ieva Meiere 5036 OK Ziemeļkurzeme S580 SB3 00:03:46 114
1583 Ieviņa Gaiziņa 6136 VSK Noskrien S581 SL3 00:03:46 114
1584 Olga Mikulova 5103 Maratona klubs S582 SB2 00:03:46 114
1585 Alise Buceniece 4095 S583 SZ2 00:03:47 114
1586 Gustavs Daniels Ozols 3758 Lynxdojo V1003 VZ1 00:03:47 93
1587 Daniels Kogans 3450 Lynxdojo V1004 VZ1 00:03:47 93
1588 Sanita Ozoliņa 3944 S584 SZ3 00:03:47 114
1589 Linda Berga 3751 S585 SZ3 00:03:47 114
1590 Sanita Šaitere 3203 S586 SZ3 00:03:47 114
1591 Sandra Lūse 3495 Skrienošie Lūši S587 SZ3 00:03:47 114
1592 Sarmīte Loce 3920 Lynxdojo S588 SZ3 00:03:47 114
1593 Ineta Elksne 3060 Pazudušais azimuts S589 SZ3 00:03:47 114
1594 Lelde Spriņģe 5346 S590 SB2 00:03:47 114
1595 Natālija Lesiņa 6217 OptiO S591 SL2 00:03:47 114
1596 Zane Bule-mitka 3059 S592 SZ3 00:03:48 113
1597 Alise Griķe 3965 Daugavpils Runners S593 SZ3 00:03:48 113
1598 Dace Dūka 3784 S594 SZ3 00:03:48 113
1599 Andis Ozoliņš 3815 Nūjo priekam V1005 VZ3 00:03:48 92
1600 Mārtiņš Ozollapiņš 3686 Mailigen V1006 VZ3 00:03:48 92
1601 Ance Fokerote 3904 S595 SZ3 00:03:48 113
1602 Jānis Pārums 5372 Projekts Etiopietis / ISK "Ņiprie Ikri" V1007 VB2 00:03:48 92
1603 Valdis PŪĶis 3041 PŪĶI V1008 VZ3 00:03:49 92
1604 Aigars Eglājs 3712 Pa Vienam V1009 VZ3 00:03:49 92
1605 Inga Zalāne 3734 DNB Service Center S596 SZ3 00:03:49 113
1606 Elīna Siliņa 3657 S597 SZ3 00:03:50 112
1607 Evija Homko 3165 S598 SZ3 00:03:50 112
1608 Ivars Kore 5034 V1010 VB3 00:03:50 91
1609 Inga Zāle 5175 Nūjo ar vēju S599 SB4 00:03:50 112
1610 Anna Tomševica 3058 TOMS S600 SZ3 00:03:51 112
1611 Elīna Sebre - Cunska 13771 S601 SZ3 00:03:51 112
1612 Iveta Dobele 3255 S602 SZ3 00:03:52 111
1613 Līva Leja 3279 S603 SZ3 00:03:52 111
1614 Armands Šaraks 5405 V1011 VB2 00:03:52 91
1615 Iveta Radiņa-Liepkaula 5220 SK Tērauds S604 SB3 00:03:52 111
1616 Ilze Dzenovska 3643 FINN CRISP S605 SZ3 00:03:53 111
1617 Agita Šmaukstele 3008 Draugiem Group S606 SZ3 00:03:53 111
1618 Baiba Ansone 3007 Draugiem Group S607 SZ3 00:03:53 111
1619 Zane Zariņa 5191 Tilti Multilingual S608 SB2 00:03:53 111
1620 Elīna Vanaga 5046 Skrien un nūjo Cēsīs S609 SB2 00:03:53 111
1621 Māris Avotiņš 6189 V1012 VL3 00:03:53 90
1622 Agita Cimoška 3812 S610 SZ3 00:03:54 110
1623 Raisa Marčinkus 5008 S/K Ozolnieki S611 SB4 00:03:54 110
1624 Aivars Dūka 15265 Nūjo vesels V1013 VB4 00:03:54 90
1625 Ivo Vaicis 5196 Laiks kā jūra V1014 VB2 00:03:54 90
1626 Tomaš Bodnar 6226 eFP Latvia V1015 VL2 00:03:54 90
1627 Jānis Straukmanis 6050 V1016 VL2 00:03:54 90
1628 Zane Dālberga 5437 DPD Latvija S612 SB2 00:03:54 110
1629 Sarmīte Bokmeldere 3368 Rīgas satiksme S613 SZ3 00:03:55 110
1630 Krista Rudzīte 3706 S614 SZ3 00:03:55 110
1631 Lolita Palaima 3640 S615 SZ3 00:03:55 110
1632 Ieva Millere 3106 S616 SZ3 00:03:56 109
1633 Anna Greitāne 3800 Lynxdojo S617 SZ2 00:03:56 109
1634 Una Surna 3043 S618 SZ3 00:03:56 109
1635 Gunita Butāne 5127 Zemgales Ziņas S619 SB3 00:03:56 109
1636 Rolands Šusts 5430 V1017 VB2 00:03:56 89
1637 Jekaterina Girucka 5116 S620 SB2 00:03:56 109
1638 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam V1018 VB4 00:03:56 89
1639 Līga Birnbauma 3836 S621 SZ3 00:03:57 109
1640 Ilona Urtāne 3162 S622 SZ3 00:03:57 109
1641 Edīte Bērziņa 3021 S623 SZ3 00:03:57 109
1642 Laila Ceika 5282 S624 SB4 00:03:57 109
1643 Margita Zaiceva 3512 Latvijas Gaisa Satiksme S625 SZ3 00:03:58 108
1644 Jelena Prants 13729 Võru Suusaklubi S626 SZ3 00:03:58 108
1645 Andris Bukšs 3195 VSK Noskrien V1019 VZ3 00:03:58 88
1646 Zane Auziņa 3616 S627 SZ3 00:03:58 108
1647 Lauma Lieksne 3126 S628 SZ3 00:03:58 108
1648 Sintija Lūsīte 3691 S629 SZ3 00:03:58 108
1649 Laura Vilka 3811 S630 SZ3 00:03:59 108
1650 Marita Dižbite 3483 S631 SZ3 00:03:59 108
1651 Agate Šarkovska 3029 Draugiem Group S632 SZ3 00:03:59 108
1652 Dace Vegnere 5469 S633 SB4 00:03:59 108
1653 Kaspars Lapsa 6158 Noskrien Cēsis V1020 VL3 00:03:59 88
1654 Sergejs Smirnovs 6081 V1021 VL2 00:03:59 88
1655 Ieva Bogustova 15292 S634 SB2 00:04:00 108
1656 Jana Smiltiņa 5438 DPD Latvija S635 SB2 00:04:00 108
1657 Sanita Ločmele 4006 Wunder Latvia S636 SZ3 00:04:01 107
1658 Madara Kļaviņa 3557 VARAKLANI S637 SZ3 00:04:01 107
1659 Vilnis Brakovskis 15288 WOOD ART.LV V1022 VB3 00:04:01 87
1660 Ivars Brauns 6057 Lynxdojo V1023 VL3 00:04:01 87
1661 Olita Poplavska 3590 MAGNEN S638 SZ3 00:04:02 107
1662 Ivo Levāns 3936 Engures sportam V1024 VZ3 00:04:02 87
1663 LĪga Ančeva 3411 VARAKĻĀNI S639 SZ3 00:04:02 107
1664 Danute Ābelīte 3564 S640 SZ3 00:04:02 107
1665 Astra Breikša 3097 Nūjo priekam S641 SZ3 00:04:02 107
1666 Gunita Rasmane 3009 Draugiem Group S642 SZ3 00:04:02 107
1667 Natālija Baibakova 3010 Draugiem Group S643 SZ3 00:04:02 107
1668 Evita Prindule 3796 S644 SZ3 00:04:03 106
1669 Sandra Abersone 3148 S645 SZ3 00:04:03 106
1670 Inga Melne 3966 Olainfarm S646 SZ3 00:04:03 106
1671 Laura Rusule 3222 S647 SZ3 00:04:03 106
1672 Ilvija Strikauska 13577 S648 SZ3 00:04:03 106
1673 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI V1025 VB4 00:04:03 86
1674 Mārtiņš Freibergs 5277 VSK Noskrien V1026 VB2 00:04:03 86
1675 Anna Vaļceva 3052 Signature Wines S649 SZ3 00:04:04 106
1676 Anita Kancāne 3054 S650 SZ3 00:04:04 106
1677 Sanita Blumberga 3274 LMT S651 SZ3 00:04:04 106
1678 Reinis Rozītis 13643 V1027 VZ3 00:04:05 86
1679 Sandis Krutovs 3785 cedric.lv V1028 VZ3 00:04:05 86
1680 Kristiāna Dolge 3779 S652 SZ2 00:04:05 105
1681 Irēna Šibeika 3226 Nūjo priekam S653 SZ3 00:04:05 105
1682 Inga Lagzdiņa 3737 S654 SZ3 00:04:06 105
1683 Monika Hermane 3623 ATEA S655 SZ3 00:04:06 105
1684 Lolita Dabra 3147 S656 SZ3 00:04:06 105
1685 Agris Skulte 3907 V1029 VZ3 00:04:07 85
1686 Uldis Dīcis 5329 Gausā Jūdze V1030 VB4 00:04:07 85
1687 Dace Šmite 6218 S657 SL3 00:04:07 104
1688 Gita Gintere Kikuste 3552 S658 SZ3 00:04:08 104
1689 Anitra Lokmane 3428 Engures Sportam S659 SZ3 00:04:08 104
1690 Valērija Fedotova 5079 S660 SB2 00:04:08 104
1691 Ruta Dīce 5328 Gausā Jūdze S661 SB4 00:04:08 104
1692 Marita Ozoliņa 5331 Nūjo priekam S662 SB2 00:04:08 104
1693 Dace Rozenberga 3755 S663 SZ3 00:04:09 104
1694 Sendija Galdiņa 3381 S664 SZ3 00:04:09 104
1695 Laura Briede 3198 S665 SZ3 00:04:09 104
1696 Aivis Žukovs 13745 V1031 VZ3 00:04:09 84
1697 Elizabete Brauna 3359 Lynxdojo S666 SZ2 00:04:10 103
1698 Laima Dreimane Zvilna 3660 Biznesa parks ABAVA S667 SZ3 00:04:10 103
1699 Zinta Uskale 3566 Rozā vilciena labdarības fonds S668 SZ3 00:04:10 103
1700 Terēza Kazimirjonoka 3035 S669 SZ3 00:04:10 103
1701 Ligija Rāzna 3850 S670 SZ3 00:04:10 103
1702 Inita Kuningasa 3216 S671 SZ3 00:04:10 103
1703 Imants Zaķis 5320 CDT V1032 VB3 00:04:10 84
1704 Uldis ZemlĪtis 3527 V1033 VZ3 00:04:11 84
1705 Vjaceslavs Pantepajevs 3845 V1034 VZ3 00:04:11 84
1706 Anastasija Zabello 3844 S672 SZ3 00:04:11 103
1707 Ināra Zariņa 13759 S673 SZ3 00:04:12 102
1708 Zane Bormane 13772 Exigen Services Latvia #optimized4running S674 SZ3 00:04:12 102
1709 Ilze Briņķe 4066 Baltais S675 SZ3 00:04:13 102
1710 Everita Šimkevica 3476 Zemgales Ziņas S676 SZ3 00:04:13 102
1711 Andis Matrevics 15253 MATRIX V1035 VB3 00:04:13 83
1712 Vitālijs Jakovļevs 6237 www.endo.lv V1036 VL2 00:04:13 83
1713 Sandra Grišina 3695 Siguldas Maratona klubs S677 SZ3 00:04:14 102
1714 Amanda Muceniece 3888 S678 SZ3 00:04:14 102
1715 Marts Kalniņš 5421 Vidzemes Būvserviss V1037 VB3 00:04:14 83
1716 Sanita Babure 3982 Nūjo vesels S679 SZ3 00:04:15 101
1717 Vladimirs Klavnieks 5466 Riga V1038 VB4 00:04:16 82
1718 Viesturs Tohvs 5133 V1039 VB3 00:04:17 82
1719 Jānis Butkēvičus 6030 V1040 VL2 00:04:18 81
1720 Jana PŪĶe 3042 PŪĶI S680 SZ3 00:04:19 100
1721 Inese Neilande 5418 Kača liek skriet! S681 SB3 00:04:19 100
1722 Aiva Kramiņa 5178 Kramiņi S682 SB2 00:04:19 100
1723 Raivis Pauls 3373 HCP V1041 VZ3 00:04:21 80
1724 Edgars Kārklis 15257 V1042 VB2 00:04:21 80
1725 Normunds Vilūns 5298 VSK noskrien seniori V1043 VB4 00:04:22 80
1726 Līvija Muša 3710 S683 SZ3 00:04:23 98
1727 Madara Roziņa 3325 Maratona klubs / VFK Staldzene S684 SZ3 00:04:23 98
1728 Raivis Bartušauskis 4021 Doles sala V1044 VZ3 00:04:23 80
1729 Margarita Grīva 3693 S685 SZ3 00:04:24 98
1730 Inga Ezeriņa 3605 S686 SZ3 00:04:24 98
1731 Andris Maldups 5363 V1045 VB3 00:04:24 80
1732 Santa Dzenīte 13768 S687 SZ3 00:04:26 97
1733 Artūrs Karlsons 3560 Vecāķi V1046 VZ3 00:04:27 79
1734 Liene Avotiņa 3620 Banana Fittness S688 SZ3 00:04:28 96
1735 Jolanta Švābe 3123 AJFF S689 SZ3 00:04:29 96
1736 Kaspars Rutkis 3738 V1047 VZ3 00:04:31 77
1737 Jolanta Beleviča 3791 S690 SZ3 00:04:37 93
1738 Olga Baltgaile 5192 Tilti Multilingual S691 SB2 00:04:37 93
1739 Aija Perkevica 3281 Lēdmane S692 SZ3 00:04:39 92
1740 Inese Vectirāne 5172 S693 SB3 00:04:40 92
1741 Marta Gernere 5274 S694 SL2 00:04:41 92
1742 Ints Upmacis 3110 Surikati V1048 VZ3 00:04:47 73
1743 Kristīne Prince 6186 Maratona klubs/VFK Staldzene S695 SL2 00:04:49 89
1744 Antra Neilande 5194 Tilti Multilingual S696 SB3 00:04:52 88
1745 Anita Barbane 3630 Nūjo priekam S697 SZ3 00:04:53 88
1746 Llesma Vicinska 3976 Brocēnu cilpotājas S698 SZ3 00:04:57 87
1747 Ilga Žeibe 5027 VSK Noskrien/ Divplākšņi S699 SB3 00:04:57 87
1748 Māra Dīriņa 13673 Nūjo priekam S700 SZ3 00:05:00 86
1749 Tīna Sparāne 15290 RARE Team S701 SB2 00:05:04 85
1750 Inese Ozola 3355 Inbank S702 SZ3 00:05:05 85
1751 Ivo Kleins 5197 Ķesterciems I Engures sportam V1049 VB3 00:05:07 68
1752 Didzis Dejus 15282 BALTIC3D.EU V1050 VB2 00:05:11 68
1753 Ieva Ozoliņa 3954 S703 SZ3 00:05:16 82
1754 Guntars Ozols 5099 Nūjo priekam V1051 VB4 00:05:16 66
1755 Linda Zālīte 3277 S704 SZ3 00:05:42 75
1756 Valērijs Arbuzovs 5108 V1052 VB3 00:06:31 54
1757 Sarmīte Galiņa 3432 S705 SZ3 00:07:12 60