Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 15261 PATRIA SPORTLAND 01:41:00 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:34 1000 223 1223
2 Gints Lūsis 5335 Talsu pakalnu sporta klubs 01:46:58 VB2 2 V2 +05:58 +05:58 00:01:24 944 250 1194
3 Dainis Limanāns 5126 RIEKSTI 01:47:17 VB2 3 V3 +06:17 +06:17 00:02:03 941 171 1112
4 Dainis Stepe 5305 Patria Sportland 01:51:35 VB2 4 V4 +10:35 +10:35 00:01:53 905 186 1091
5 Kārlis Vīksne 5373 SPB RUN/Asics 01:52:55 VB2 5 V5 +11:55 +11:55 00:01:50 894 191 1085
6 Valts Ulmanis 5164 IK Auseklis 01:53:46 VBJ 1 V6 +12:46 +00:00 00:01:50 888 191 1079
7 Oskars Cimermanis 5199 Riga Ironman Team 01:54:13 VB2 6 V7 +13:13 +13:13 00:01:45 884 200 1084
8 Kaspars Kārkliņš 5446 Siguldas Maratona klubs 01:54:35 VB3 1 V8 +13:35 +00:00 00:01:59 881 176 1057
9 Alvis Danovskis 5057 adidas Runners | RIGA 01:55:16 VB2 7 V9 +14:16 +14:16 00:01:50 876 191 1067
10 Juris Damškalns 5334 Talsu pakalnu sporta klubs 01:55:26 VB2 8 V10 +14:26 +14:26 00:01:28 875 239 1114
11 Gints Jakovels 5415 Smiling runner 01:55:28 VB2 9 V11 +14:28 +14:28 00:02:03 875 171 1046
12 Edgars Sprūds 5135 Matisons Runner's Club 01:56:46 VB2 10 V12 +15:46 +15:46 00:01:25 865 247 1112
13 Kristaps Vējš Āboliņš 3391 Moller Auto Ventspils / MRC 01:59:33 VB2 11 V13 +18:33 +18:33 00:02:04 845 169 1014
14 Reinis Spaile 15283 TEAM SIMBA 02:00:22 VB2 12 V14 +19:22 +19:22 00:01:41 839 208 1047
15 Māris Jansons 5093 Ozons 02:00:27 VB2 13 V15 +19:27 +19:27 00:01:55 839 183 1022
16 Aigars Silkalns 5253 colorlib.com 02:00:59 VB2 14 V16 +19:59 +19:59 00:01:45 835 200 1035
17 Uldis Katlaps 5070 Meridiāns 02:02:49 VB2 15 V17 +21:49 +21:49 00:02:55 822 120 942
18 Juris Redisons 5121 Tērvetes dabas parks 02:04:03 VB3 2 V18 +23:03 +09:28 00:01:51 814 189 1003
19 Andris Bergmanis 5314 02:04:15 VB2 16 V19 +23:15 +23:15 00:02:07 813 165 978
20 Edgars Kokorēvičs 16121 VSK "Burkānciems & Co" 02:04:18 VB2 17 V20 +23:18 +23:18 00:01:27 813 241 1054
21 Valdis Bogdanovs 5019 Maratona klubs / Firma L4 02:05:00 VBJ 2 V21 +24:00 +11:14 00:02:29 808 141 949
22 Guntars Logins 5055 guntarslogins.com 02:05:25 VB2 18 V22 +24:25 +24:25 00:02:02 805 172 977
23 Voldemārs Lejnieks 5119 SK Dzērvene 02:05:31 VB2 19 V23 +24:31 +24:31 00:01:32 805 228 1033
24 Klinta Lauska 5296 Grauda Spēks 02:07:07 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:57 1000 221 1221
25 Māris Sardiko 5464 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:07:34 VB2 20 V24 +26:34 +26:34 00:02:05 792 168 960
26 Karīna Helmane-Soročenkova 5239 VSK Noskrien 02:07:59 SB2 2 S2 +00:52 +00:52 00:01:44 993 248 1241
27 Āris Kundziņš 5393 Grauda Spēks 02:08:01 VB3 3 V25 +27:01 +13:26 00:02:20 789 150 939
28 Aldis Bušs 5269 SK Tērauds 02:08:03 VB2 21 V26 +27:03 +27:03 00:02:09 789 163 952
29 Salvis Brasavs 5416 02:09:03 VB3 4 V27 +28:03 +14:28 00:01:52 783 188 971
30 Uģis Kronbergs 5403 Moller Auto Ventspils / MRC 02:09:21 VB3 5 V28 +28:21 +14:46 00:01:39 781 212 993
31 Iveta Pūpola 5383 Maratona klubs 02:09:28 SB3 1 S3 +02:21 +00:00 00:02:01 982 213 1195
32 Pēteris Stepiņš 5091 Swedbank 02:09:56 VB2 22 V29 +28:56 +28:56 00:01:59 777 176 953
33 Lauris Repša 5307 02:10:05 VB2 23 V30 +29:05 +29:05 00:01:43 776 204 980
34 Anete Švilpe 5241 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:10:14 SB2 3 S4 +03:07 +03:07 00:01:45 976 246 1222
35 Virginijus Skrebutėnas 5293 Volvere Run 02:10:22 VB2 24 V31 +29:22 +29:22 00:02:40 775 131 906
36 Artūrs Šits 5234 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:10:43 VB2 25 V32 +29:43 +29:43 00:02:03 773 171 944
37 Elvis Veisbergs 5147 Saldus Boksa klubs 02:11:05 VBJ 3 V33 +30:05 +17:19 00:02:08 771 164 935
38 Raitis Jirgensons 5082 02:11:15 VB2 26 V34 +30:15 +30:15 00:01:41 770 208 978
39 Einārs Šillers 5303 Matisons Runner’s Club 02:11:25 VB3 6 V35 +30:25 +16:50 00:02:03 769 171 940
40 Reinis Bērziņš 5402 Virsotne/MARMOT 02:11:34 VB2 27 V36 +30:34 +30:34 00:02:00 768 175 943
41 Irina Štūla Pankoka 5472 Moller Auto Ventspils / MRC 02:12:05 SB2 4 S5 +04:58 +04:58 00:01:38 962 263 1225
42 Ondrej Fikrle 5263 BKV Holysov / RK Svata 02:12:07 VB3 7 V37 +31:07 +17:32 00:02:08 764 164 928
43 Ansis Pūce 5386 Saldus Boksa klubs 02:12:20 VB2 28 V38 +31:20 +31:20 00:02:01 763 174 937
44 Kitija Valtere 5377 Baltais 02:12:39 SB2 5 S6 +05:32 +05:32 00:01:36 958 269 1227
45 Ivo Deičmanis 5123 Siguldas Maratona klubs 02:12:43 VB2 29 V39 +31:43 +31:43 00:01:45 761 200 961
46 Artūrs Rukkalns 5459 02:13:10 VB2 30 V40 +32:10 +32:10 00:01:58 758 178 936
47 Liene Allere 5264 02:13:14 SB2 6 S7 +06:07 +06:07 00:01:57 954 221 1175
48 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem 02:13:24 VB2 31 V41 +32:24 +32:24 00:01:56 757 181 938
49 Jakub Spryngl 5267 02:13:26 VB3 8 V42 +32:26 +18:51 00:01:51 757 189 946
50 Zigmunds Zauls 5317 Limbaži 02:14:01 VB3 9 V43 +33:01 +19:26 00:02:43 754 129 883
51 Daumants Putnis 5188 SSK Bebra 02:14:30 VB3 10 V44 +33:30 +19:55 00:02:01 751 174 925
52 Ģirts Žagars 5180 02:14:51 VB2 32 V45 +33:51 +33:51 00:02:36 749 135 884
53 Jānis Neimanis 5286 Talsu pakalnu sporta klubs 02:15:01 VB4 1 V46 +34:01 +00:00 00:02:22 748 148 896
54 Mārtiņš Birums 5114 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:15:11 VB2 33 V47 +34:11 +34:11 00:02:10 747 162 909
55 Dace Banga-Hodžajeva 5160 Moller Auto Ventspils / MRC 02:15:20 SB2 7 S8 +08:13 +08:13 00:02:11 939 197 1136
56 Gints Krieviņš 5200 Lidosta "Rīga" 02:16:21 VB2 34 V48 +35:21 +35:21 00:02:44 741 128 869
57 Jānis Sirmais 5050 Guddžobs guddans 02:16:30 VB2 35 V49 +35:30 +35:30 00:01:45 740 200 940
58 Kalvis Kristers Krīgers 5066 02:16:44 VBJ 4 V50 +35:44 +22:58 00:01:47 739 196 935
59 Ilze Meijere 5189 Patria Sportland 02:16:57 SB2 8 S9 +09:50 +09:50 00:02:18 928 187 1115
60 Normunds Zauls 5287 Limbaži 02:17:24 VB3 11 V51 +36:24 +22:49 00:02:35 735 135 870
61 Sandis Ziediņš 5227 Maratona klubs 02:17:36 VBJ 5 V52 +36:36 +23:50 00:01:47 734 196 930
62 Imants Kaldre 5256 VSK Noskrien 02:17:36 VB2 36 V53 +36:36 +36:36 00:01:42 734 206 940
63 Egils Betmanis 5112 02:17:37 VB2 37 V54 +36:37 +36:37 00:01:45 734 200 934
64 Rainers Meiers 5370 Maratona klubs/VSK Noskrien 02:17:49 VB4 2 V55 +36:49 +02:48 00:02:04 733 169 902
65 Reinis Jasliņš 5063 Burusports 02:17:59 VB3 12 V56 +36:59 +23:24 00:02:25 732 145 877
66 Gatis Pūcītis 5397 Swedbank 02:18:22 VB2 38 V57 +37:22 +37:22 00:01:31 730 231 961
67 Ivo Smiltnieks 5224 02:18:27 VB3 13 V58 +37:27 +23:52 00:02:05 730 168 898
68 Kaspars Ušpelis 5356 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:18:53 VB2 39 V59 +37:53 +37:53 00:01:54 727 184 911
69 Niklāvs Emīls Eglītis 5381 Jāņkalni 02:19:53 VBJ 6 V60 +38:53 +26:07 00:02:02 722 172 894
70 Kaspars Adijāns 5275 SPB RUN/Asics 02:20:04 VB2 40 V61 +39:04 +39:04 00:01:54 721 184 905
71 Juris Čerpinskis 5144 02:21:14 VB2 41 V62 +40:14 +40:14 00:01:48 715 194 909
72 Ilgvars Šmits 5161 Pēdu nav 02:21:29 VB2 42 V63 +40:29 +40:29 00:01:52 714 188 902
73 Kristaps Heinsbergs 15262 PATRIA SPORTLAND 02:21:57 VB2 43 V64 +40:57 +40:57 00:01:56 712 181 893
74 Andris Laganovskis 15277 DAKO 02:22:21 VB3 14 V65 +41:21 +27:46 00:02:13 710 158 868
75 Kaspars Pētersons 5359 VSK Noskrien 02:22:28 VB2 44 V66 +41:28 +41:28 00:01:55 709 183 892
76 Mārcis Pliens 5009 02:22:31 VB2 45 V67 +41:31 +41:31 00:01:45 709 200 909
77 Maksims Leščinskis 5385 Zoorbagan 02:23:01 VB3 15 V68 +42:01 +28:26 00:02:27 706 143 849
78 Jānis Kļimenkovs 5343 Swedbank 02:23:25 VB2 46 V69 +42:25 +42:25 00:02:30 704 140 844
79 Māris Rudens 15286 Riga Ironman Team 02:23:28 VB3 16 V70 +42:28 +28:53 00:02:05 704 168 872
80 Toms Biders 15287 Legs Miserables 02:23:30 VB2 47 V71 +42:30 +42:30 00:01:43 704 204 908
81 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši 02:23:33 VB2 48 V72 +42:33 +42:33 00:01:48 704 194 898
82 Aiga Taulīna 5141 Saldus Boksa klubs 02:23:58 SB2 9 S10 +16:51 +16:51 00:02:23 883 180 1063
83 Andris Drešmanis 5291 DzSK Lokomotīve 02:24:00 VB3 17 V73 +43:00 +29:25 00:02:16 701 154 855
84 Anrijs Hodžajevs 5158 Full Court 02:24:24 VB2 49 V74 +43:24 +43:24 00:01:47 699 196 895
85 Uldis Pormeisters 5378 Ātrās ļipas 02:24:25 VB2 50 V75 +43:25 +43:25 00:01:50 699 191 890
86 Kalvis Upītis 5433 Knowledgeprice.com 02:24:29 VB2 51 V76 +43:29 +43:29 00:02:27 699 143 842
87 Ritvars Klapars 5309 VSK Burkānciems & Co /VSK Noskrien 02:25:09 VB3 18 V77 +44:09 +30:34 00:01:38 696 214 910
88 Gints Bērziņš 5258 AkmensDizains.lv 02:25:25 VB2 52 V78 +44:25 +44:25 00:02:25 695 145 840
89 Jānis Zaļums 5204 Swedbank 02:25:34 VB2 53 V79 +44:34 +44:34 00:02:05 694 168 862
90 Ilmārs Knipšis 5361 VSK Noskrien Seniori 02:25:36 VB4 3 V80 +44:36 +10:35 00:02:18 694 152 846
91 Jānis Linītis 5083 02:25:43 VB2 54 V81 +44:43 +44:43 00:02:06 693 167 860
92 Ilze Sermolīte 5075 Zemgales Ziņas 02:25:45 SB3 2 S11 +18:38 +16:17 00:02:13 872 194 1066
93 Margarita Petelina 5173 02:25:57 SB3 3 S12 +18:50 +16:29 00:02:32 871 170 1041
94 Aivars Spūlis 5265 Izturība 02:26:23 VB2 55 V82 +45:23 +45:23 00:01:56 690 181 871
95 Matīss Lakovics 15258 Gjensidige 02:26:25 VB2 56 V83 +45:25 +45:25 00:02:16 690 154 844
96 Valdis Tilts 15266 Kocēnu novads 1 02:26:29 VB4 4 V84 +45:29 +11:28 00:02:08 689 164 853
97 Jānis Vītols 5330 VSK Noskrien Seniori 02:26:40 VB4 5 V85 +45:40 +11:39 00:02:34 689 136 825
98 Ainārs Kravalis 5005 Siguldas Maratona klubs 02:26:43 VB3 19 V86 +45:43 +32:08 00:02:19 688 151 839
99 Eduards Skuķis 15269 02:26:51 VB2 57 V87 +45:51 +45:51 00:02:32 688 138 826
100 Laura Pētersone 5362 VSK Noskrien / MRC 02:26:54 SB2 10 S13 +19:47 +19:47 00:02:06 865 205 1070
101 Raimonds Ozoliņš 5302 RIEKSTI 02:27:08 VB2 58 V88 +46:08 +46:08 00:01:41 686 208 894
102 Daniels Buko 5379 Baltais 02:27:13 VBJ 7 V89 +46:13 +33:27 00:01:53 686 186 872
103 Agris Dreimanis 5134 02:27:23 VB2 59 V90 +46:23 +46:23 00:02:12 685 159 844
104 Ivars Damroze 5439 Patria Sportland 02:27:41 VB2 60 V91 +46:41 +46:41 00:02:21 684 149 833
105 Gatis Kveders 5390 Rieksti / VSK Noskrien 02:27:46 VB2 61 V92 +46:46 +46:46 00:03:13 684 109 793
106 Aiga Paegle 5058 Engures sportam 02:28:00 SB3 4 S14 +20:53 +18:32 00:02:18 859 187 1046
107 Ieva Pūce 5352 VSK Noskrien Blonde 02:28:07 SB3 5 S15 +21:00 +18:39 00:02:15 858 191 1049
108 Māris Vizulis 5033 Luminor 02:28:09 VB2 62 V93 +47:09 +47:09 00:02:21 682 149 831
109 Kaspars Vaivods 5409 KKDE 02:28:11 VB2 63 V94 +47:11 +47:11 00:02:30 682 140 822
110 Mārtiņš Krauklis 5255 02:28:24 VB2 64 V95 +47:24 +47:24 00:01:21 681 259 940
111 Jānis Sondors 6082 Parunaarsevi 02:29:04 VB2 65 V96 +48:04 +48:04 00:01:56 678 181 859
112 Māris Dazarts 5454 02:29:09 VB2 66 V97 +48:09 +48:09 00:02:24 677 146 823
113 Valdis Čunka 5455 Aldaris GO 02:29:36 VB2 67 V98 +48:36 +48:36 00:02:15 675 156 831
114 Igors Kozlovs 5285 02:29:45 VB3 20 V99 +48:45 +35:10 00:02:27 674 143 817
115 Edgars Dobelis 5150 02:29:55 VB2 68 V100 +48:55 +48:55 00:02:38 674 133 807
116 Pēteris Spuriņš 5240 DOMDARIS 02:30:11 VB2 69 V101 +49:11 +49:11 00:02:20 673 150 823
117 Kristaps Pilskalns 5266 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:30:35 VB2 70 V102 +49:35 +49:35 00:01:58 671 178 849
118 Monika Sarva 5032 02:30:45 SB2 11 S16 +23:38 +23:38 00:03:01 843 143 986
119 Normunds Kronbergs 5174 TUKUMS 02:30:48 VB2 71 V103 +49:48 +49:48 00:02:22 670 148 818
120 Viesturs Linde 12509 Baltais 02:30:58 VB2 72 V104 +49:58 +49:58 00:02:37 669 134 803
121 Reinis Ozoliņš 5198 Patria Sportland 02:31:09 VB2 73 V105 +50:09 +50:09 00:02:12 668 159 827
122 Andris Orniņš 5260 02:31:28 VB2 74 V106 +50:28 +50:28 00:02:24 667 146 813
123 Kristīne Roga 5062 ASK PATRIA 02:31:31 SB2 12 S17 +24:24 +24:24 00:02:23 839 180 1019
124 Artūrs Leitlands 15254 VSK 02:31:32 VB2 75 V107 +50:32 +50:32 00:01:22 667 256 923
125 Reinis Liepiņš 15270 02:32:23 VB2 76 V108 +51:23 +51:23 00:01:39 663 212 875
126 Gatis Miķelsons 5371 www.spv.lv 02:32:31 VB2 77 V109 +51:31 +51:31 00:02:18 662 152 814
127 Vladimirs Misāns 5017 02:32:34 VB3 21 V110 +51:34 +37:59 00:02:33 662 137 799
128 Mārtiņš Liberts 5365 SMILE&Run 02:32:35 VB2 78 V111 +51:35 +51:35 00:02:00 662 175 837
129 Mārtiņš Niķis 15276 02:32:39 VB2 79 V112 +51:39 +51:39 00:02:36 662 135 797
130 Elita Zālīte 5109 TRX Cēsis 02:32:44 SB3 6 S18 +25:37 +23:16 00:02:28 832 174 1006
131 Andis Mikelsons 5327 02:32:48 VB3 22 V113 +51:48 +38:13 00:02:47 661 126 787
132 Kristīne Slikšāne 5169 VSK Noskrien 02:32:52 SB3 7 S19 +25:45 +23:24 00:02:27 832 176 1008
133 Arnis Kurps 5332 Skrienam kopā 02:32:58 VBJ 8 V114 +51:58 +39:12 00:02:28 660 142 802
134 Evija Vate 5321 Engures sportam 02:33:16 SB2 13 S20 +26:09 +26:09 00:02:05 829 206 1035
135 Agate Kristapsone 5218 Siguldas maratona klubs 02:33:27 SB2 14 S21 +26:20 +26:20 00:02:26 828 177 1005
136 Arvis Stivriņš 5154 Sporta Patriots 02:33:36 VB2 80 V115 +52:36 +52:36 00:03:28 658 101 759
137 Kalvis Zuļģis 15274 PAVISAM NEGANTI 02:33:42 VB2 81 V116 +52:42 +52:42 00:02:35 657 135 792
138 Dainis Kronbergs 5042 TUKUMS 02:33:48 VB3 23 V117 +52:48 +39:13 00:02:18 657 152 809
139 Jānis Duberis 5281 SSK Bebra 02:34:05 VB3 24 V118 +53:05 +39:30 00:01:38 655 214 869
140 Pēteris Lazdiņš 5304 KROKUS 02:34:14 VBJ 9 V119 +53:14 +40:28 00:03:02 655 115 770
141 Aivars Krjukovs 5117 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:34:19 VB2 82 V120 +53:19 +53:19 00:02:28 654 142 796
142 Jānis Kudums 5101 02:34:34 VB2 83 V121 +53:34 +53:34 00:02:54 653 121 774
143 Agris Krumbergs 5166 Līkā kalna rambātāji 02:34:39 VB3 25 V122 +53:39 +40:04 00:02:56 653 119 772
144 Jānis Priedītis 5167 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:34:42 VB2 84 V123 +53:42 +53:42 00:02:55 653 120 773
145 Aivis Putnāns 5444 VENDEN 02:35:17 VB2 85 V124 +54:17 +54:17 00:02:28 650 142 792
146 Aigars Cibuļskis 5111 02:35:37 VB2 86 V125 +54:37 +54:37 00:01:43 649 204 853
147 Jānis Sīpols 5297 Blusuri Running Team 02:35:56 VB2 87 V126 +54:56 +54:56 00:02:21 648 149 797
148 Ginta Rassa 5394 Moller Auto Ventspils / MRC 02:36:00 SB3 8 S22 +28:53 +26:32 00:02:28 815 174 989
149 Oskars Brasliņš 5146 TRX CESIS 02:36:30 VB2 88 V127 +55:30 +55:30 00:02:43 645 129 774
150 Nauris Hofmanis 5190 REMOSS 02:37:10 VBJ 10 V128 +56:10 +43:24 00:01:41 643 208 851
151 Aleksandrs Antonovs 5061 02:37:11 VB3 26 V129 +56:11 +42:36 00:02:56 643 119 762
152 Dainis Bautris 5225 AMSERV TEAM 02:37:24 VB2 89 V130 +56:24 +56:24 00:02:36 642 135 777
153 Emīls Galvans 5168 SK Lejasciems 02:37:41 VBJ 11 V131 +56:41 +43:55 00:03:27 641 101 742
154 Simas Valantas 5184 Santariskes 02:37:45 VB2 90 V132 +56:45 +56:45 00:01:58 640 178 818
155 Agris Spalviņš 5074 Rauna 02:37:58 VB4 6 V133 +56:58 +22:57 00:02:16 639 154 793
156 Aivars Dobris 15260 SPORTLAND 02:38:08 VBJ 12 V134 +57:08 +44:22 00:02:22 639 148 787
157 Krista Hartmane 5284 Siguldas Maratona klubs 02:38:36 SB2 15 S23 +31:29 +31:29 00:02:07 801 203 1004
158 Renārs Vasiļjevs 5443 02:38:55 VBJ 13 V135 +57:55 +45:09 00:02:57 636 119 755
159 Agris Veipans 5088 02:38:55 VB3 27 V136 +57:55 +44:20 00:03:06 636 113 749
160 Regimantas Šnipaitis 5122 02:38:58 VB3 28 V137 +57:58 +44:23 00:02:59 635 117 752
161 Kaspars Klapkalns 5451 Santa 02:39:12 VB3 29 V138 +58:12 +44:37 00:02:30 634 140 774
162 Aldis Kešāns 5280 02:40:01 VB2 91 V139 +59:01 +59:01 00:03:24 631 103 734
163 Jānis Ausmanis 5219 SK Katrīna 02:40:30 VB3 30 V140 +59:30 +45:55 00:02:43 629 129 758
164 Guna Sprūde 5423 VSK Noskrien 02:40:48 SB2 16 S24 +33:41 +33:41 00:02:27 791 176 967
165 Edgars Lapiņš 5400 Accenture Latvia 02:40:50 VB2 92 V141 +59:50 +59:50 00:03:08 628 112 740
166 Uģis Holsts 5375 SSK Bebra 02:41:00 VB3 31 V142 +1:00:00 +46:25 00:01:53 627 186 813
167 Sandra Vesere 5226 02:41:05 SB2 17 S25 +33:58 +33:58 00:02:29 789 173 962
168 Romāns Giruckis 5336 02:41:12 VB2 93 V143 +1:00:12 +1:00:12 00:02:26 627 144 771
169 Oļegs Kopijs 5468 Saldus Boksa klubs 02:41:21 VB2 94 V144 +1:00:21 +1:00:21 00:02:41 626 130 756
170 Aiva Klepere 5428 Ziemeļkurzeme OK 02:41:23 SB2 18 S26 +34:16 +34:16 00:03:02 788 142 930
171 Atis Bērziņš 5080 02:41:27 VB3 32 V145 +1:00:27 +46:52 00:02:52 626 122 748
172 Aivars Šķudītis 5290 Latvijas Finieris 02:41:36 VB2 95 V146 +1:00:36 +1:00:36 00:02:06 625 167 792
173 Kārlis Ertmanis 5006 BALTAIS 02:41:36 VB3 33 V147 +1:00:36 +47:01 00:02:39 625 132 757
174 Mauro Gianluigi Motta 5013 adidas Runners | RIGA 02:42:08 VB2 96 V148 +1:01:08 +1:01:08 00:02:08 623 164 787
175 Tālis Paeglis 5049 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien 02:42:16 VB2 97 V149 +1:01:16 +1:01:16 00:02:39 622 132 754
176 Gatis Valdheims 5142 02:42:27 VB2 98 V150 +1:01:27 +1:01:27 00:02:37 622 134 756
177 Kristers Ozoliņš 5456 02:43:01 VBJ 14 V151 +1:02:01 +49:15 00:02:14 620 157 777
178 Gita Karlsone 5025 Matisons Runner's Club 02:43:10 SB2 19 S27 +36:03 +36:03 00:02:07 779 203 982
179 Lita Dzelme 5312 02:43:10 SB3 9 S28 +36:03 +33:42 00:02:27 779 176 955
180 Vladimirs Tarasovs 5012 02:43:12 VB3 34 V152 +1:02:12 +48:37 00:02:33 619 137 756
181 Artis Ivanovs 5251 02:43:24 VB2 99 V153 +1:02:24 +1:02:24 00:03:18 618 106 724
182 Didzis Sprūds 5268 02:43:43 VB2 100 V154 +1:02:43 +1:02:43 00:03:14 617 108 725
183 Ilze Limanāne 5205 VSK Noskrien Vāveres 02:43:44 SB3 10 S29 +36:37 +34:16 00:02:27 776 176 952
184 Ina Graudiņa 5272 VSK Noskrien Vāveres 02:43:51 SB2 20 S30 +36:44 +36:44 00:02:16 776 190 966
185 Gunta Blūmiņa 5216 Virsotne/MARMOT 02:44:00 SB2 21 S31 +36:53 +36:53 00:01:26 775 300 1075
186 Evita Riekstiņa 5104 02:44:01 SB2 22 S32 +36:54 +36:54 00:02:42 775 159 934
187 Armands Auziņš 5215 adidas Runners I Riga 02:44:15 VB3 35 V155 +1:03:15 +49:40 00:02:43 615 129 744
188 Juris Grodnis 5442 KROKUS 02:44:19 VB4 7 V156 +1:03:19 +29:18 00:02:38 615 133 748
189 Artūrs Soročenkovs 5388 02:44:20 VB2 101 V157 +1:03:20 +1:03:20 00:03:09 615 111 726
190 Liene Gulbe 15273 02:44:30 SB3 11 S33 +37:23 +35:02 00:03:13 773 134 907
191 Lāsma Zebuliņa 5355 VSK Noskrien Blonde 02:44:43 SB3 12 S34 +37:36 +35:15 00:02:15 772 191 963
192 Dace Spalva 15267 Kocēnu novads 1 02:44:43 SB2 23 S35 +37:36 +37:36 00:02:11 772 197 969
193 Jānis Kopmanis 5407 02:44:44 VB3 36 V158 +1:03:44 +50:09 00:02:01 613 174 787
194 Arnis Mālbergs 5357 VSK Noskrien 02:44:46 VB2 102 V159 +1:03:46 +1:03:46 00:02:28 613 142 755
195 Ina Balgalve 5129 02:44:50 SB3 13 S36 +37:43 +35:22 00:02:45 771 156 927
196 Mārtiņš Jansons 5120 02:45:06 VB2 103 V160 +1:04:06 +1:04:06 00:02:06 612 167 779
197 Kristaps Dvēselītis 5411 02:45:35 VBJ 15 V161 +1:04:35 +51:49 00:02:34 610 136 746
198 Kārlis Pajuste 5467 02:46:21 VB2 104 V162 +1:05:21 +1:05:21 00:03:06 607 113 720
199 Dace Ancāne 5445 VENDEN 02:46:29 SB2 24 S37 +39:22 +39:22 00:02:56 764 147 911
200 Guntars Būmans 5318 Matisons Runner's Club 02:46:30 VB3 37 V163 +1:05:30 +51:55 00:03:18 607 106 713
201 Antra Spundiņa 5247 VSK Noskrien 02:46:30 SB2 25 S38 +39:23 +39:23 00:02:23 763 180 943
202 Ilze Vindele 5452 02:46:35 SB2 26 S39 +39:28 +39:28 00:03:10 763 136 899
203 Lauris Grāvelis 15284 BAFF Sports Team 02:46:37 VB2 105 V164 +1:05:37 +1:05:37 00:02:29 606 141 747
204 Raimonds Skudra 5458 SSK Bebra 02:46:43 VB3 38 V165 +1:05:43 +52:08 00:01:58 606 178 784
205 Jānis Kolužs 5457 Daugavpils Runners 02:47:03 VB2 106 V166 +1:06:03 +1:06:03 00:02:00 605 175 780
206 Aivis Reinholds 5187 Siguldas Maratona klubs 02:47:21 VB3 39 V167 +1:06:21 +52:46 00:02:40 604 131 735
207 Juris Rukkalns 5315 Ragana 02:47:22 VB4 8 V168 +1:06:22 +32:21 00:03:04 603 114 717
208 Andris Mežgailis 15268 LIMBAŽI SKRIEN 02:47:27 VB3 40 V169 +1:06:27 +52:52 00:02:15 603 156 759
209 Simona Ozola Ozoliņa 5273 02:47:29 SB2 27 S40 +40:22 +40:22 00:03:03 759 141 900
210 Pāvels Saveļjevs 15291 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:47:37 VB2 107 V170 +1:06:37 +1:06:37 00:03:07 603 112 715
211 Māris Lūsis 5179 Skrienošie Lūši 02:47:55 VB2 108 V171 +1:06:55 +1:06:55 00:02:03 601 171 772
212 Aldis Sjucillo 5237 Latvijas Finieris 02:48:08 VB3 41 V172 +1:07:08 +53:33 00:03:16 601 107 708
213 Marta Lapiņa 5238 KVISVIKI 02:48:13 SB2 28 S41 +41:06 +41:06 00:02:33 756 169 925
214 Aivis Rostoks 5170 02:48:16 VB2 109 V173 +1:07:16 +1:07:16 00:03:18 600 106 706
215 Mārtiņš Bērziņš 5059 KURMIS OK 02:48:44 VB2 110 V174 +1:07:44 +1:07:44 00:02:45 599 127 726
216 Jurģis Stukuls 5311 SK Katrīna 02:48:46 VB2 111 V175 +1:07:46 +1:07:46 00:01:35 598 221 819
217 Zanda Kārkliņa 5212 Baldones skriešanas komanda 02:48:55 SB3 14 S42 +41:48 +39:27 00:03:04 753 140 893
218 Gatis Brokāns 5076 Matisons runner's club 02:48:55 VB2 112 V176 +1:07:55 +1:07:55 00:02:21 598 149 747
219 Krišjānis Hartmanis 5159 KIČE 02:49:08 VB2 113 V177 +1:08:08 +1:08:08 00:02:11 597 160 757
220 Valērijs Markovskis 5069 Sporta klubs "Vēsma" 02:49:21 VB2 114 V178 +1:08:21 +1:08:21 00:02:37 596 134 730
221 Konstantīns Vasiļjevs 5450 Dion SportLab 02:49:40 VB2 115 V179 +1:08:40 +1:08:40 00:02:33 595 137 732
222 Ieva Marta Gintere 5097 02:49:43 SBJ 1 S43 +42:36 +00:00 00:02:35 749 166 915
223 Jānis Rozenbergs 5323 02:49:44 VB2 116 V180 +1:08:44 +1:08:44 00:02:39 595 132 727
224 Alvis Tribockis 5176 x99/Slīterāni 02:49:50 VB2 117 V181 +1:08:50 +1:08:50 00:02:44 595 128 723
225 Raivis Hofmanis 15272 REMOSS 02:50:11 VBJ 16 V182 +1:09:11 +56:25 00:01:42 593 206 799
226 Tomass Andersons 5292 OK Alnis-JNSC 02:50:13 VBJ 17 V183 +1:09:13 +56:27 00:01:46 593 198 791
227 Normunds Greiškāns 5230 02:50:20 VB3 42 V184 +1:09:20 +55:45 00:02:23 593 147 740
228 Georgijs Volodins 5131 02:50:22 VBJ 18 V185 +1:09:22 +56:36 00:02:42 593 130 723
229 Aigars Tohters 5124 SK Dzērvene II 02:50:47 VB2 118 V186 +1:09:47 +1:09:47 00:02:40 591 131 722
230 Jānis Kopmanis 5202 LSC 02:50:53 VB4 9 V187 +1:09:53 +35:52 00:03:10 591 111 702
231 Guntis Pucens 5211 SK Katrīna 02:51:06 VB4 10 V188 +1:10:06 +36:05 00:02:11 590 160 750
232 Armands Ķiploks 5139 mammadaba 02:51:11 VB2 119 V189 +1:10:11 +1:10:11 00:03:13 590 109 699
233 Krišjānis Krūmiņš 5426 02:51:22 VB2 120 V190 +1:10:22 +1:10:22 00:03:08 589 112 701
234 Matthew Ettl 5110 Lingua Franca 02:51:33 VB3 43 V191 +1:10:33 +56:58 00:03:23 589 103 692
235 Natalija Zeņina 5115 02:52:01 SB3 15 S44 +44:54 +42:33 00:02:29 739 173 912
236 Edgars Elbergs 5257 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:52:03 VB2 121 V192 +1:11:03 +1:11:03 00:02:41 587 130 717
237 Alvis Lepiksons 5347 Auseklis IK 02:52:05 VB3 44 V193 +1:11:05 +57:30 00:02:44 587 128 715
238 Iveta Kalēja 5143 02:52:13 SB2 29 S45 +45:06 +45:06 00:02:50 738 152 890
239 Anete Astaševska 5021 SK Katrīna 02:52:15 SB2 30 S46 +45:08 +45:08 00:03:01 738 143 881
240 Uģis Pauriņš 5060 Izturība 02:52:31 VB3 45 V194 +1:11:31 +57:56 00:02:59 585 117 702
241 Mārcis Bratka 5339 02:52:37 VB2 122 V195 +1:11:37 +1:11:37 00:01:57 585 179 764
242 Zane Deimante 5132 02:52:41 SB2 31 S47 +45:34 +45:34 00:02:57 736 146 882
243 Aigars Vitkovskis 5022 Vitkovsky Team 02:52:45 VB3 46 V196 +1:11:45 +58:10 00:03:28 585 101 686
244 Igors Veliks 5035 Marupe Luxury Village 02:52:47 VB2 123 V197 +1:11:47 +1:11:47 00:03:13 585 109 694
245 Jurģis Urtāns 5448 Lūša pēdās 02:52:55 VB2 124 V198 +1:11:55 +1:11:55 00:02:23 584 147 731
246 Sergejs Strogonovs 5228 SELGA 02:52:57 VB3 47 V199 +1:11:57 +58:22 00:03:17 584 107 691
247 Natālija Joničenko 5366 Talsu pauguraines Zaķi 02:53:33 SB3 16 S48 +46:26 +44:05 00:03:06 732 139 871
248 Sandris Krūmiņš 5434 Maratona Klubs 02:53:47 VB3 48 V200 +1:12:47 +59:12 00:03:02 581 115 696
249 Gunta Reinicāne 5360 02:53:51 SB2 32 S49 +46:44 +46:44 00:02:27 731 176 907
250 Raivita Birkentāla 5413 Talsu pauguraines Zaķi 02:53:52 SB3 17 S50 +46:45 +44:24 00:03:05 731 139 870
251 Raivis Cakuls 5410 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:54:03 VB3 49 V201 +1:13:03 +59:28 00:02:41 580 130 710
252 Aivis Štemmers 5222 SK Pūre 02:54:13 VB2 125 V202 +1:13:13 +1:13:13 00:01:28 580 239 819
253 Līga Līdumniece 5030 adidas Runners 02:54:27 SB2 33 S51 +47:20 +47:20 00:01:51 729 232 961
254 Dāvis Plotnieks 6009 adidas Runners | Riga I GoPro 02:54:29 VB2 126 V203 +1:13:29 +1:13:29 00:01:52 579 188 767
255 Agita Gritāne 5248 Biznesa parks ABAVA 02:54:36 SB3 18 S52 +47:29 +45:08 00:02:31 728 171 899
256 Linda Beldava 5427 VSK Noskrien Vāveres 02:54:57 SB2 34 S53 +47:50 +47:50 00:02:42 727 159 886
257 Uldis Velps 15279 VSK Noskrien 02:55:03 VB3 50 V204 +1:14:03 +1:00:28 00:03:03 577 115 692
258 Edgars Kārklis 15257 02:55:05 VB2 127 V205 +1:14:05 +1:14:05 00:04:21 577 80 657
259 Oskars Briņķis 5106 DNB Service Center 02:55:30 VBJ 19 V206 +1:14:30 +1:01:44 00:03:10 575 111 686
260 Guntis Erbs 5316 02:55:43 VB3 51 V207 +1:14:43 +1:01:08 00:03:02 575 115 690
261 Ainārs Jermacāns 5209 AkmensDizains.lv 02:55:46 VB2 128 V208 +1:14:46 +1:14:46 00:02:59 575 117 692
262 Viesturs Tomels 5105 02:55:46 VB3 52 V209 +1:14:46 +1:01:11 00:02:57 575 119 694
263 Edijs Ramiņš 5145 Sece 02:56:07 VB3 53 V210 +1:15:07 +1:01:32 00:02:53 573 121 694
264 Juris Misters 5020 02:56:30 VB2 129 V211 +1:15:30 +1:15:30 00:02:28 572 142 714
265 Egnārs Gudriķis 5246 ASICS 02:56:55 VB3 54 V212 +1:15:55 +1:02:20 00:02:50 571 124 695
266 Jānis Gora 5250 LMT 02:57:16 VB2 130 V213 +1:16:16 +1:16:16 00:02:24 570 146 716
267 Inga Kronberga 5399 MRC / Jaunmārupe skrien! 02:57:31 SB3 19 S54 +50:24 +48:03 00:03:30 716 123 839
268 Kristīne Slaidiņa 5214 Baldones skriešanas komanda 02:57:32 SB2 35 S55 +50:25 +50:25 00:02:51 716 151 867
269 Modris Šelegovičs 5047 02:57:33 VB2 131 V214 +1:16:33 +1:16:33 00:03:00 569 117 686
270 Erlens Grunckis 5432 02:57:50 VB3 55 V215 +1:16:50 +1:03:15 00:03:06 568 113 681
271 Jānis Bogdanovs 5010 Valmiera 02:58:12 VB3 56 V216 +1:17:12 +1:03:37 00:03:10 567 111 678
272 Raitis Smirnovs 5201 RaceDog Latvia 02:58:14 VB2 132 V217 +1:17:14 +1:17:14 00:02:02 567 172 739
273 Heiki Prants 5223 Võru Suusaklubi 02:58:20 VB3 57 V218 +1:17:20 +1:03:45 00:02:15 566 156 722
274 Dace Hartmane 5182 Talsu pauguraines Zaķi 02:58:35 SB3 20 S56 +51:28 +49:07 00:02:28 712 174 886
275 Ivars Zviedris 5417 Olainfarm 02:58:48 VB2 133 V219 +1:17:48 +1:17:48 00:03:18 565 106 671
276 Tomass Fedotovs 5324 ČikČik 02:58:54 VB2 134 V220 +1:17:54 +1:17:54 00:02:12 565 159 724
277 Vladislavs Masalskis 5229 LEPSKY TRI COACHING 02:59:28 VB2 135 V221 +1:18:28 +1:18:28 00:02:01 563 174 737
278 Sergejs Kolomicevs 5231 LEPSKY TRI COACHING 02:59:28 VB2 136 V222 +1:18:28 +1:18:28 00:02:01 563 174 737
279 Aldis Rocēns 5308 BUKDESIGNER 03:00:00 VB3 58 V223 +1:19:00 +1:05:25 00:02:42 561 130 691
280 Vitālijs Žuselis 5107 Daugavpils Runners 03:00:05 VB2 137 V224 +1:19:05 +1:19:05 00:02:10 561 162 723
281 Aiga Tora 5054 03:00:15 SB2 36 S57 +53:08 +53:08 00:02:38 705 163 868
282 Kaspars Vārpiņš 5242 03:00:16 VB2 138 V225 +1:19:16 +1:19:16 00:02:26 560 144 704
283 Māra Pucena 5300 03:00:36 SB2 37 S58 +53:29 +53:29 00:02:18 704 187 891
284 Ilze Stukule 5177 SK Katrīna/Kuldīga 03:00:39 SB4 1 S59 +53:32 +00:00 00:02:52 704 150 854
285 Juris Aigars Āboliņš 5043 03:00:43 VB3 59 V226 +1:19:43 +1:06:08 00:03:02 559 115 674
286 Lauma Muceniece 5395 03:00:55 SB2 38 S60 +53:48 +53:48 00:03:13 703 134 837
287 Gunta Neija 5431 VSK Noskrien 03:00:55 SB2 39 S61 +53:48 +53:48 00:02:31 703 171 874
288 Ieva Tāle-Stangute 5213 Baldones skriešanas komanda 03:01:01 SB2 40 S62 +53:54 +53:54 00:02:49 702 153 855
289 Nauris Zariņš 5018 03:01:01 VB2 139 V227 +1:20:01 +1:20:01 00:02:56 558 119 677
290 Zane Bulāne 6116 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:01:03 SB2 41 S63 +53:56 +53:56 00:02:16 702 190 892
291 Andris Zībergs 5118 Cepu cepu 03:01:28 VB3 60 V228 +1:20:28 +1:06:53 00:02:43 557 129 686
292 Rūdolfs Krūklis 5157 03:01:43 VB2 140 V229 +1:20:43 +1:20:43 00:03:01 556 116 672
293 Zane Lukstiņa 5380 03:01:47 SB2 42 S64 +54:40 +54:40 00:03:14 699 133 832
294 Arnis Ķēniņš 5155 LMT 03:01:58 VB2 141 V230 +1:20:58 +1:20:58 00:02:57 555 119 674
295 Ieva Jurēvica 5171 SPB Run/Asics 03:02:03 SBJ 2 S65 +54:56 +12:20 00:02:15 698 191 889
296 Gundars Jurēvics 5461 SPB RUN/Asics 03:02:13 VB3 61 V231 +1:21:13 +1:07:38 00:02:25 554 145 699
297 Laine Kuzmane 5153 03:02:17 SB2 43 S66 +55:10 +55:10 00:02:24 697 179 876
298 Emils Murens 5085 03:02:20 VBJ 20 V232 +1:21:20 +1:08:34 00:03:20 554 105 659
299 Sabīne Eglīte 5271 Jāņkalni 03:02:26 SB2 44 S67 +55:19 +55:19 00:03:02 697 142 839
300 Dainis Driņķis 5183 DzSK Lokomotīve 03:02:48 VB3 62 V233 +1:21:48 +1:08:13 00:03:32 553 99 652
301 Dina Zūdiņa 5344 03:02:51 SB3 21 S68 +55:44 +53:23 00:03:18 695 130 825
302 Artūrs Bernovskis 5441 Efectio 03:02:54 VB2 142 V234 +1:21:54 +1:21:54 00:03:08 552 112 664
303 Laura Igaviņa 5031 SK Lejasciems 03:02:55 SBJ 3 S69 +55:48 +13:12 00:03:03 695 141 836
304 Ilona Balode 5319 Salacgrīvas Roņi 03:03:17 SB3 22 S70 +56:10 +53:49 00:03:25 694 126 820
305 Andis Antāns 5125 adidas Runners | Riga 03:03:20 VB2 143 V235 +1:22:20 +1:22:20 00:01:38 551 214 765
306 Edgars Kaminskis 5037 03:03:31 VB2 144 V236 +1:22:31 +1:22:31 00:03:46 550 93 643
307 Ģirts Bisenieks 5276 03:03:58 VB2 145 V237 +1:22:58 +1:22:58 00:03:22 549 104 653
308 Zane Timma 5398 SK Katrīna 03:04:05 SB2 45 S71 +56:58 +56:58 00:02:56 691 147 838
309 Ints Lērme 5071 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme 03:04:06 VB3 63 V238 +1:23:06 +1:09:31 00:03:29 549 100 649
310 Gunārs Grundštoks 5236 VSK Noskrien / PaBaso.lv 03:04:09 VB2 146 V239 +1:23:09 +1:23:09 00:02:43 548 129 677
311 Magdalena Maruwka 5424 eFP BG LATVIA 03:04:22 SB2 46 S72 +57:15 +57:15 00:03:01 689 143 832
312 Ērika Urtāne 5449 Lūša pēdās 03:04:30 SB2 47 S73 +57:23 +57:23 00:03:04 689 140 829
313 Santa Birģele 5207 03:04:31 SB2 48 S74 +57:24 +57:24 00:02:46 689 155 844
314 Zemgus Eglītis 5064 03:04:38 VB2 147 V240 +1:23:38 +1:23:38 00:02:53 547 121 668
315 Ronalds Golde 5138 Individuali 03:04:54 VB2 148 V241 +1:23:54 +1:23:54 00:03:19 546 106 652
316 Vladimirs Klavnieks 5466 Riga 03:05:06 VB4 11 V242 +1:24:06 +50:05 00:04:16 546 82 628
317 Dārta Pētersone 5345 03:05:24 SB2 49 S75 +58:17 +58:17 00:02:39 686 162 848
318 Rolands Gritāns 15289 Biznesa parks ABAVA 03:05:28 VB3 64 V243 +1:24:28 +1:10:53 00:03:06 545 113 658
319 Jānis Sīmanis 5313 03:05:44 VB2 149 V244 +1:24:44 +1:24:44 00:02:32 544 138 682
320 Andrejs Maļukovs 5364 03:05:55 VB2 150 V245 +1:24:55 +1:24:55 00:03:08 543 112 655
321 Jana Gutkina 5299 Zoorbagan 03:05:58 SB2 50 S76 +58:51 +58:51 00:03:05 684 139 823
322 Rigonda Germova 5185 03:06:20 SB3 23 S77 +59:13 +56:52 00:02:34 682 168 850
323 Juris Kalējs 5396 Autohof 03:06:38 VB3 65 V246 +1:25:38 +1:12:03 00:03:14 541 108 649
324 Jānis Pārums 5372 Projekts Etiopietis / ISK "Ņiprie Ikri" 03:07:40 VB2 151 V247 +1:26:40 +1:26:40 00:03:48 538 92 630
325 Mārtiņš Liekniņš 5340 03:08:28 VB3 66 V248 +1:27:28 +1:13:53 00:02:13 536 158 694
326 Austris Vasiļevskis 5406 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:08:47 VB3 67 V249 +1:27:47 +1:14:12 00:03:10 535 111 646
327 Māris Krūmiņš 5068 Amanda Forsa 03:08:54 VB2 152 V250 +1:27:54 +1:27:54 00:03:19 535 106 641
328 Saulis Skabeiķis 5252 Asics 03:09:04 VB2 153 V251 +1:28:04 +1:28:04 00:03:31 534 100 634
329 Andis Ločmelis 5389 VSK Burkānciems & co 03:09:40 VB2 154 V252 +1:28:40 +1:28:40 00:03:46 533 93 626
330 Matīss Vaivods 5140 03:09:44 VB2 155 V253 +1:28:44 +1:28:44 00:02:23 532 147 679
331 Kristaps Zvirgzds 5368 03:09:54 VBJ 21 V254 +1:28:54 +1:16:08 00:02:12 532 159 691
332 Andris Bērziņš 5038 03:10:26 VB3 68 V255 +1:29:26 +1:15:51 00:03:25 530 102 632
333 Dace Slotiņa 5128 03:10:44 SB3 24 S78 +1:03:37 +1:01:16 00:03:36 666 119 785
334 Aija Freiberga 5206 03:11:00 SB2 51 S79 +1:03:53 +1:03:53 00:02:21 666 183 849
335 Jēkabs Vinciuns 15264 03:11:09 VB2 156 V256 +1:30:09 +1:30:09 00:03:22 528 104 632
336 Gunārs Slaide 5270 Baldones Lauvas 03:11:18 VB3 69 V257 +1:30:18 +1:16:43 00:02:55 528 120 648
337 Aivars Ābols 5350 MADONA 03:11:20 VB4 12 V258 +1:30:20 +56:19 00:03:08 528 112 640
338 Signe Šetlere 5288 03:11:52 SB2 52 S80 +1:04:45 +1:04:45 00:02:45 663 156 819
339 Inguna Eglīte 5382 TRX Cēsis 03:11:59 SB3 25 S81 +1:04:52 +1:02:31 00:03:15 662 132 794
340 Simona Skalberga 5149 2KOKI 03:13:12 SB2 53 S82 +1:06:05 +1:06:05 00:03:11 658 135 793
341 Viesturs Tohvs 5133 03:13:35 VB3 70 V259 +1:32:35 +1:19:00 00:04:17 522 82 604
342 Oksana Juvčenko 5301 03:14:16 SB2 54 S83 +1:07:09 +1:07:09 00:03:02 654 142 796
343 Jānis Birģelis 5337 03:15:10 VB3 71 V260 +1:34:10 +1:20:35 00:02:53 518 121 639
344 Žanna Vanaga 5014 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis 03:15:11 SB3 26 S84 +1:08:04 +1:05:43 00:03:26 651 125 776
345 Anita Galašina 15259 SPORTLAND 03:15:23 SB2 55 S85 +1:08:16 +1:08:16 00:03:18 651 130 781
346 Gļebs Fiļipovs 5090 Pretīgās Cūkas 03:15:30 VB2 157 V261 +1:34:30 +1:34:30 00:03:29 517 100 617
347 Egija Biete 5387 BALTAIS 03:15:41 SB2 56 S86 +1:08:34 +1:08:34 00:03:17 650 131 781
348 Juris Opeņhovskis 5358 03:16:42 VB2 158 V262 +1:35:42 +1:35:42 00:03:23 513 103 616
349 Oskars Silkalns 5349 03:16:56 VB3 72 V263 +1:35:56 +1:22:21 00:03:36 513 97 610
350 Aija Kandele 5294 Swedbank 03:17:10 SB2 57 S87 +1:10:03 +1:10:03 00:03:22 645 128 773
351 Jānis Zemturis 5081 03:17:32 VB4 13 V264 +1:36:32 +1:02:31 00:02:56 511 119 630
352 Ieva Leitlande 15255 VSK "Burkānciems & Co" 03:18:41 SB3 27 S88 +1:11:34 +1:09:13 00:03:03 640 141 781
353 Elīna Pajuste 5465 03:18:43 SB2 58 S89 +1:11:36 +1:11:36 00:03:03 640 141 781
354 Māris Andrusa 5425 Andrusi 03:19:08 VB2 159 V265 +1:38:08 +1:38:08 00:02:35 507 135 642
355 Edgars Fabrīcius 5156 03:19:42 VB2 160 V266 +1:38:42 +1:38:42 00:03:18 506 106 612
356 Inese Neilande 5418 Kača liek skriet! 03:19:54 SB3 28 S90 +1:12:47 +1:10:26 00:04:19 636 100 736
357 Karīna Lindava 15285 03:19:59 SB2 59 S91 +1:12:52 +1:12:52 00:03:33 636 121 757
358 Elīna Tolokonceva 5152 VSK Noskrien 03:20:06 SB2 60 S92 +1:12:59 +1:12:59 00:03:26 635 125 760
359 Agnese Kundziņa 5279 03:20:23 SB2 61 S93 +1:13:16 +1:13:16 00:03:15 634 132 766
360 Renāte Rusecka - Krūze 5354 03:20:29 SB3 29 S94 +1:13:22 +1:11:01 00:03:45 634 115 749
361 Simona Radoviča 5341 03:20:36 SB2 62 S95 +1:13:29 +1:13:29 00:03:02 634 142 776
362 Didzis Dobelis 5333 03:20:42 VB2 161 V267 +1:39:42 +1:39:42 00:03:37 503 97 600
363 Gunta Brazauska 5137 03:21:08 SB2 63 S96 +1:14:01 +1:14:01 00:03:36 632 119 751
364 Ilze Irbe 5422 - 03:21:12 SB3 30 S97 +1:14:05 +1:11:44 00:03:29 632 123 755
365 Justīne Savitska 15294 Team Kažemāka/Train2WinLV 03:21:37 SB2 64 S98 +1:14:30 +1:14:30 00:02:53 630 149 779
366 Kristīne Krista Lejniece 5462 Zemgales Ziņas 03:23:12 SBJ 4 S99 +1:16:05 +33:29 00:03:06 626 139 765
367 Gunita Butāne 5127 Zemgales Ziņas 03:23:13 SB3 31 S100 +1:16:06 +1:13:45 00:03:56 626 109 735
368 Raisa Marčinkus 5008 S/K Ozolnieki 03:23:13 SB4 2 S101 +1:16:06 +22:34 00:03:54 626 110 736
369 Lita Marauska 5232 SK Katrīna 03:23:16 SB3 32 S102 +1:16:09 +1:13:48 00:03:23 625 127 752
370 Vilnis Brakovskis 15288 WOOD ART.LV 03:23:21 VB3 73 V268 +1:42:21 +1:28:46 00:04:01 497 87 584
371 Daiga Greiškāne 5208 VSK Noskrien 03:23:24 SB3 33 S103 +1:16:17 +1:13:56 00:03:18 625 130 755
372 Zane Zariņa 5191 Tilti Multilingual 03:23:26 SB2 65 S104 +1:16:19 +1:16:19 00:03:53 625 111 736
373 Dace Stīpniece 5086 Izturība 03:23:27 SB3 34 S105 +1:16:20 +1:13:59 00:03:15 625 132 757
374 Rolands Šusts 5430 03:23:51 VB2 162 V269 +1:42:51 +1:42:51 00:03:56 495 89 584
375 Olesja Baikova 5470 Be More Alive 03:24:55 SB2 66 S106 +1:17:48 +1:17:48 00:02:49 620 153 773
376 Evita Ozola 5310 VSK Noskrien 03:25:00 SB3 35 S107 +1:17:53 +1:15:32 00:03:02 620 142 762
377 Māris Strazdiņš 5052 STRAZDIŅI 03:25:03 VB3 74 V270 +1:44:03 +1:30:28 00:02:41 493 130 623
378 Gundega Vācere 5254 Luminor 03:25:18 SB2 67 S108 +1:18:11 +1:18:11 00:03:01 619 143 762
379 Ivars Kore 5034 03:25:35 VB3 75 V271 +1:44:35 +1:31:00 00:03:50 491 91 582
380 Danute Fibiga-Daukšte 5210 03:25:55 SB3 36 S109 +1:18:48 +1:16:27 00:03:21 617 128 745
381 Maija Milbrete 4045 03:26:44 SB2 68 S110 +1:19:37 +1:19:37 00:03:12 615 134 749
382 Aivars Veiss 5392 03:27:49 VB4 14 V272 +1:46:49 +1:12:48 00:02:47 486 126 612
383 Ieva Meiere 5036 OK Ziemeļkurzeme 03:29:37 SB3 37 S111 +1:22:30 +1:20:09 00:03:46 606 114 720
384 Sergejs Timoņins 5095 Kino Kults 03:29:41 VB2 163 V273 +1:48:41 +1:48:41 00:03:02 482 115 597
385 Marija Siliņa 5041 03:30:37 SBJ 5 S112 +1:23:30 +40:54 00:02:56 604 147 751
386 Sintija Berga-Grinfelde 5087 Nūjo vesels 03:31:13 SB2 69 S113 +1:24:06 +1:24:06 00:03:05 602 139 741
387 Kaspars Klētnieks 5165 Nūjo vesels 03:31:14 VB3 76 V274 +1:50:14 +1:36:39 00:03:08 478 112 590
388 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5136 VSK Noskrien 03:32:11 SB3 38 S114 +1:25:04 +1:22:43 00:02:55 599 147 746
389 Veronika Buhalova 5419 03:32:14 SB2 70 S115 +1:25:07 +1:25:07 00:02:56 599 147 746
390 Anna Pakalniņa 5262 Interesantais Kaspars 03:33:18 SB2 71 S116 +1:26:11 +1:26:11 00:02:25 596 178 774
391 Jekabs Kalnajs 5217 Interesantais Kaspars 03:33:20 VB2 164 V275 +1:52:20 +1:52:20 00:03:27 473 101 574
392 Niks Bērziņš 15293 Interesantais Kaspars 03:33:21 VB2 165 V276 +1:52:21 +1:52:21 00:01:48 473 194 667
393 Imants Zaķis 5320 CDT 03:33:29 VB3 77 V277 +1:52:29 +1:38:54 00:04:10 473 84 557
394 Santa Roze 5233 VSK Noskrien Divplākšņi 03:33:52 SB3 39 S117 +1:26:45 +1:24:24 00:03:17 594 131 725
395 Dace Vegnere 5469 03:34:12 SB4 3 S118 +1:27:05 +33:33 00:03:59 593 108 701
396 Dairis Kļaviņš 5098 03:35:04 VBJ 22 V278 +1:54:04 +1:41:18 00:02:41 470 130 600
397 Aigars Bērziņš 5283 03:35:59 VB2 166 V279 +1:54:59 +1:54:59 00:03:10 468 111 579
398 Edgars Grigorjevs 5351 03:36:18 VBJ 23 V280 +1:55:18 +1:42:32 00:02:13 467 158 625
399 Aivars Dūka 15265 Nūjo vesels 03:36:25 VB4 15 V281 +1:55:25 +1:21:24 00:03:54 467 90 557
400 Inga Vaļska 5065 TRX Cēsis 03:38:01 SB3 40 S119 +1:30:54 +1:28:33 00:03:22 583 128 711
401 Dace Tītmane 5203 03:38:16 SB3 41 S120 +1:31:09 +1:28:48 00:03:39 582 118 700
402 Gundega Seile 5374 Maratona klubs 03:38:18 SB2 72 S121 +1:31:11 +1:31:11 00:03:09 582 137 719
403 Jānis Pugačs 5289 Alusvēders 03:38:20 VB2 167 V282 +1:57:20 +1:57:20 00:03:06 463 113 576
404 Didzis Dejus 15282 BALTIC3D.EU 03:39:56 VB2 168 V283 +1:58:56 +1:58:56 00:05:11 459 68 527
405 Andris Maldups 5363 03:40:28 VB3 78 V284 +1:59:28 +1:45:53 00:04:24 458 80 538
406 Mārtiņš Puriņš 5113 03:40:43 VB2 169 V285 +1:59:43 +1:59:43 00:03:43 458 94 552
407 Dace Janeka 5429 Nūjo ar vēju 03:41:15 SB3 42 S122 +1:34:08 +1:31:47 00:03:08 575 137 712
408 Ingūna Sevostjanova 5078 Nūjo vesels 03:41:16 SB3 43 S123 +1:34:09 +1:31:48 00:03:05 574 139 713
409 Raimonds Švanks 5414 ATKAL JAUNS NAMS 03:41:53 VB3 79 V286 +2:00:53 +1:47:18 00:03:17 455 107 562
410 Vladimirs Isajevs 5053 03:42:24 VB3 80 V287 +2:01:24 +1:47:49 00:03:45 454 93 547
411 Valērija Fedotova 5079 03:42:26 SB2 73 S124 +1:35:19 +1:35:19 00:04:08 571 104 675
412 Armands Šaraks 5405 03:42:44 VB2 170 V288 +2:01:44 +2:01:44 00:03:52 453 91 544
413 Lelde Spriņģe 5346 03:44:16 SB2 74 S125 +1:37:09 +1:37:09 00:03:47 567 114 681
414 Aleksandrs Naumenko 5221 03:44:37 VB4 16 V289 +2:03:37 +1:29:36 00:03:08 450 112 562
415 Inese Vectirāne 5172 03:47:29 SB3 44 S126 +1:40:22 +1:38:01 00:04:40 559 92 651
416 Marts Kalniņš 5421 Vidzemes Būvserviss 03:47:34 VB3 81 V290 +2:06:34 +1:52:59 00:04:14 444 83 527
417 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI 03:49:05 VB4 17 V291 +2:08:05 +1:34:04 00:04:03 441 86 527
418 Ieva Bogustova 15292 03:49:05 SB2 75 S127 +1:41:58 +1:41:58 00:04:00 555 108 663
419 Diāna Luščika 5151 Swedbank 03:49:31 SB2 76 S128 +1:42:24 +1:42:24 00:03:18 554 130 684
420 Sabīne Opeņhovska 5384 03:49:56 SB2 77 S129 +1:42:49 +1:42:49 00:03:40 553 117 670
421 Elīna Vanaga 5046 Skrien un nūjo Cēsīs 03:49:57 SB2 78 S130 +1:42:50 +1:42:50 00:03:53 553 111 664
422 Jānis Laganovskis 5412 VSK Noskrien 03:50:53 VB2 171 V292 +2:09:53 +2:09:53 00:03:03 437 115 552
423 Ivo Vaicis 5196 Laiks kā jūra 03:51:14 VB2 172 V293 +2:10:14 +2:10:14 00:03:54 437 90 527
424 Sandra Melgalve 5045 Nūjo vesels 03:51:32 SB4 4 S131 +1:44:25 +50:53 00:03:38 549 118 667
425 Valērijs Arbuzovs 5108 03:52:09 VB3 82 V294 +2:11:09 +1:57:34 00:06:31 435 54 489
426 Aiva Kramiņa 5178 Kramiņi 03:52:34 SB2 79 S132 +1:45:27 +1:45:27 00:04:19 547 100 647
427 Kristìne Kuka 5092 03:52:51 SB3 45 S133 +1:45:44 +1:43:23 00:03:34 546 121 667
428 Ieva Cīce 5193 Tilti Multilingual 03:52:51 SB3 46 S134 +1:45:44 +1:43:23 00:03:33 546 121 667
429 Ivo Kleins 5197 Ķesterciems I Engures sportam 03:53:05 VB3 83 V295 +2:12:05 +1:58:30 00:05:07 433 68 501
430 Karīna Voitkeviča 15275 Adidas runners 03:58:04 SB2 80 S135 +1:50:57 +1:50:57 00:03:21 534 128 662
431 Jānis Kalniņš 5471 VSK Noskrien 03:58:05 VB3 84 V296 +2:17:05 +2:03:30 00:03:23 424 103 527
432 Laila Ceika 5282 03:58:26 SB4 5 S136 +1:51:19 +57:47 00:03:57 533 109 642
433 Jekaterina Girucka 5116 04:00:02 SB2 81 S137 +1:52:55 +1:52:55 00:03:56 530 109 639
434 Iveta Radiņa-Liepkaula 5220 SK Tērauds 04:00:57 SB3 47 S138 +1:53:50 +1:51:29 00:03:52 528 111 639
435 Mārtiņš Freibergs 5277 VSK Noskrien 04:01:51 VB2 173 V297 +2:20:51 +2:20:51 00:04:03 418 86 504
436 Ričards Krims 5322 04:03:16 VB2 174 V298 +2:22:16 +2:22:16 00:02:09 415 163 578
437 Ilga Žeibe 5027 VSK Noskrien/ Divplākšņi 04:07:46 SB3 48 S139 +2:00:39 +1:58:18 00:04:57 513 87 600
438 Olga Mikulova 5103 Maratona klubs 04:09:22 SB2 82 S140 +2:02:15 +2:02:15 00:03:46 510 114 624
439 Andis Matrevics 15253 MATRIX 04:12:20 VB3 85 V299 +2:31:20 +2:17:45 00:04:13 400 83 483
440 Inga Zāle 5175 Nūjo ar vēju 04:13:05 SB4 6 S141 +2:05:58 +1:12:26 00:03:50 502 112 614
441 Ruta Dīce 5328 Gausā Jūdze 04:14:23 SB4 7 S142 +2:07:16 +1:13:44 00:04:08 500 104 604
442 Uldis Dīcis 5329 Gausā Jūdze 04:14:24 VB4 18 V300 +2:33:24 +1:59:23 00:04:07 397 85 482
443 Normunds Vilūns 5298 VSK noskrien seniori 04:18:14 VB4 19 V301 +2:37:14 +2:03:13 00:04:22 391 80 471
444 Guntars Ozols 5099 Nūjo priekam 04:39:39 VB4 20 V302 +2:58:39 +2:24:38 00:05:16 361 66 427
445 Zane Dālberga 5437 DPD Latvija 04:42:29 SB2 83 S143 +2:35:22 +2:35:22 00:03:54 450 110 560
446 Jana Smiltiņa 5438 DPD Latvija 04:42:30 SB2 84 S144 +2:35:23 +2:35:23 00:04:00 450 108 558
447 Marita Ozoliņa 5331 Nūjo priekam 04:45:54 SB2 85 S145 +2:38:47 +2:38:47 00:04:08 445 104 549
448 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam 04:45:59 VB4 21 V303 +3:04:59 +2:30:58 00:03:56 353 89 442
449 Tīna Sparāne 15290 RARE Team 04:53:15 SB2 86 S146 +2:46:08 +2:46:08 00:05:04 433 85 518
450 Antra Neilande 5194 Tilti Multilingual 05:11:17 SB3 49 S147 +3:04:10 +3:01:49 00:04:52 408 88 496
451 Olga Baltgaile 5192 Tilti Multilingual 05:11:17 SB2 87 S148 +3:04:10 +3:04:10 00:04:37 408 93 501
452 Gerds Sīmanis 15278 RedFrog DSQ
453 Zane Galdiņa 5420 Smiling runner DSQ
454 Kaspars Dzintars 5447 FK Bandava/Priekules novads DSQ
455 Mārtiņš Skujenieks 5435 DSQ
456 Gints Rudzītis 5353 Kocēnu novads DSQ
457 Mārtiņš Krams 5460 DSQ