Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artūrs Āboltiņš 2064 KSMR Fitness 00:28:04 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mairis Pētersons 2209 00:28:30 V1 2 V2 +00:26 +00:26
3 Rolands Puķe 12322 00:29:39 V1 3 V3 +01:35 +01:35
4 Jana Jansone 2421 00:30:34 S1 1 S1 +00:00 +00:00
5 Egons Ansbergs 2269 00:31:06 V1 4 V4 +03:02 +03:02
6 Rainers Balodis 2298 Talsu novada sporta skola 00:31:26 V1 5 V5 +03:22 +03:22
7 Kaspars Sidorovs 2231 00:31:31 V1 6 V6 +03:27 +03:27
8 Andris Bukovskis 2187 BUKIŅI 00:31:35 V1 7 V7 +03:31 +03:31
9 Juris Brēdiķis 2257 Maratona klubs 00:31:35 V1 8 V8 +03:31 +03:31
10 Didzis Mellis 2543 SPORTLAND 00:31:44 V1 9 V9 +03:40 +03:40
11 Kristaps Pugačs 2539 SPORTLAND 00:31:44 V1 10 V10 +03:40 +03:40
12 Kristīne Roga 2518 ASK PATRIA 00:31:57 S1 2 S2 +01:23 +01:23
13 Artūrs Krūmiņš 2129 00:31:57 V1 11 V11 +03:53 +03:53
14 Anna Freimane 2519 Sanderu klans 00:32:23 S1 3 S3 +01:49 +01:49
15 Jānis Ābols 2473 Maratona Klubs 00:32:33 V1 12 V12 +04:29 +04:29
16 Haralds Jansons 2227 Carnikava 00:32:55 V1 13 V13 +04:51 +04:51
17 Maija Pūpola 2248 Maratona klubs 00:33:07 S1 4 S4 +02:33 +02:33
18 Edgars Rūdolfs Drekslers 2199 00:33:49 V1 14 V14 +05:45 +05:45
19 Mārtiņš Terehovics 2534 SPORTLAND 00:34:02 V1 15 V15 +05:58 +05:58
20 Rainers Krismanis 2375 00:34:26 V1 16 V16 +06:22 +06:22
21 Kristaps Zālitis 12330 00:35:11 V1 17 V17 +07:07 +07:07
22 Krists Zambergs 2192 K&K 00:35:22 V1 18 V18 +07:18 +07:18
23 Gundega Pāķe 2327 Saulkrasti SRT 00:35:28 S1 5 S5 +04:54 +04:54
24 Elīza Paveļjeva 2038 Lūša pēdās 00:35:31 S1 6 S6 +04:57 +04:57
25 Kaspars Cilitārs 12316 00:35:31 V1 19 V19 +07:27 +07:27
26 Linda Berga 2434 DPD 00:35:37 S1 7 S7 +05:03 +05:03
27 Rinalds Gronskis 2450 Engures Sportam 00:35:42 V1 20 V20 +07:38 +07:38
28 Zigmunds Rībens 2274 00:35:44 V1 21 V21 +07:40 +07:40
29 Mārcis Grundmanis 2399 Bauskas sākumskola 00:35:46 V1 22 V22 +07:42 +07:42
30 Karīna Bernāne 2550 Talsu novada sporta skola 00:35:51 S1 8 S8 +05:17 +05:17
31 Toms Zalviņš 2538 SPORTLAND 00:36:23 V1 23 V23 +08:19 +08:19
32 Emīls Gustavs Jazņevičs 2521 SPORTLAND 00:36:42 V1 24 V24 +08:38 +08:38
33 Kārlis Osis 2300 00:36:52 V1 25 V25 +08:48 +08:48
34 Intars Rudītis 2251 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:36:54 V1 26 V26 +08:50 +08:50
35 Pēteris Zorğis 2496 Talsu NSS 00:37:11 V1 27 V27 +09:07 +09:07
36 Tomass Mičulis 2340 00:37:20 V1 28 V28 +09:16 +09:16
37 Lauris Vītols 2114 Vītoli 00:37:22 V1 29 V29 +09:18 +09:18
38 Edgars Jonāns 2204 00:37:42 V1 30 V30 +09:38 +09:38
39 Kristaps Grundmanis 2479 Bauskas sākumskola 00:37:45 V1 31 V31 +09:41 +09:41
40 Ralfs Knēža 2530 SPORTLAND 00:37:46 V1 32 V32 +09:42 +09:42
41 Sabīne Dzalba 2497 Lācis & CO 00:37:50 S1 9 S9 +07:16 +07:16
42 Edgars Puriņš 2498 Lācis & CO 00:37:50 V1 33 V33 +09:46 +09:46
43 Elisa Steele 2483 00:37:56 S1 10 S10 +07:22 +07:22
44 Aigars Silkalns 2560 colorlib.com 00:38:26 V1 34 V34 +10:22 +10:22
45 Ginters Vilciņš 2542 00:38:37 V1 35 V35 +10:33 +10:33
46 Anna Rage 2408 Afroless 00:38:51 S1 11 S11 +08:17 +08:17
47 Ieva Livčāne 2190 00:38:53 S1 12 S12 +08:19 +08:19
48 Melisa Kore 2069 00:38:58 S1 13 S13 +08:24 +08:24
49 Elīna Grundmane 2400 Bauskas sākumskola 00:39:19 S1 14 S14 +08:45 +08:45
50 Zita Zariņa 2402 Naktsvijoles zied! 00:39:32 S1 15 S15 +08:58 +08:58
51 Gita Jurševska 2500 00:39:45 S1 16 S16 +09:11 +09:11
52 Evija Ziediņa 2267 00:39:50 S1 17 S17 +09:16 +09:16
53 Viktors Baikovs 2469 Galdnieks 00:39:53 V1 36 V36 +11:49 +11:49
54 Astra Zaļuma 12332 VFK Staldzene 00:39:56 S1 18 S18 +09:22 +09:22
55 Valērijs Barkalovs 12312 Villas 00:39:57 V1 37 V37 +11:53 +11:53
56 Edmunds Mičulis 2341 00:39:58 V1 38 V38 +11:54 +11:54
57 Helvijs Siubrav 2529 00:40:02 V1 39 V39 +11:58 +11:58
58 Santa Šteinertev 2164 00:40:15 S1 19 S19 +09:41 +09:41
59 Raitis Ābelnieksv 2030 00:40:24 V1 40 V40 +12:20 +12:20
60 Edgars Briedisv 2513 Saldus Boksa klubs 00:40:28 V1 41 V41 +12:24 +12:24
61 Renāts Ņikitinsv 2049 Rīgas satiksme 00:40:47 V1 42 V42 +12:43 +12:43
62 Jeļena Lācev 2357 ATEA 00:41:06 S1 20 S20 +10:32 +10:32
63 Valdis Linde* 2545 00:41:24 V1 43 V43 +13:20 +13:20
64 Jurģis Ružav 2439 00:41:25 V1 44 V44 +13:21 +13:21
65 Dana Puidzev 2087 SK "Lejasciems" 00:41:33 S1 21 S21 +10:59 +10:59
66 Zane Maurmanev 2175 00:41:36 S1 22 S22 +11:02 +11:02
67 Inita Jankevičav 2410 Swedbank 00:41:37 S1 23 S23 +11:03 +11:03
68 Marija Māra Markusv 2418 00:41:37 S1 24 S24 +11:03 +11:03
69 Gints Žumburs* 2132 00:41:40 V1 45 V45 +13:36 +13:36
70 Māris Ungursv 2411 00:41:43 V1 46 V46 +13:39 +13:39
71 Ilze Golovkov 2301 Wandoo Finance 00:41:50 S1 25 S25 +11:16 +11:16
72 Mārtiņš Kozlovskisv 2429 Gjensidige 00:41:55 V1 47 V47 +13:51 +13:51
73 Inga Bukovskav 2006 00:42:14 S1 26 S26 +11:40 +11:40
74 Aleksejs Spirinsv 2305 Wandoo Finance 00:42:19 V1 48 V48 +14:15 +14:15
75 Ļubova Krēmerev 2302 Swedbank 00:42:20 S1 27 S27 +11:46 +11:46
76 Rita Grīnvaldev 2273 00:42:21 S1 28 S28 +11:47 +11:47
77 Agnese Zīlītev 2368 00:42:24 S1 29 S29 +11:50 +11:50
78 Evita Frančenkov 2036 00:42:28 S1 30 S30 +11:54 +11:54
79 Jānis Grundšteinsv 12302 Baltais 00:42:29 V1 49 V49 +14:25 +14:25
80 Ģirts Gintersv 3510 00:42:30 V1 50 V50 +14:26 +14:26
81 Jānis Mežielsv 2034 Patria Sportland 00:42:43 V1 51 V51 +14:39 +14:39
82 Kristīne Savickav 2213 Spectre Latvia 00:42:45 S1 31 S31 +12:11 +12:11
83 Rūdolfs Vālbergsv 2194 00:42:47 V1 52 V52 +14:43 +14:43
84 Inta Čeltekligilav 2330 00:42:48 S1 32 S32 +12:14 +12:14
85 Inga Dzene* 2556 00:42:50 S1 33 S33 +12:16 +12:16
86 Diāna Gžibovskav 2555 Selga 00:42:56 S1 34 S34 +12:22 +12:22
87 Edvīns Jaudzems* 2524 SPORTLAND 00:43:04 V1 53 V53 +15:00 +15:00
88 Inga Heidemanev 2499 SK Katrīna 00:43:14 S1 35 S35 +12:40 +12:40
89 Andrejs Kirmav 2018 00:43:21 V1 54 V54 +15:17 +15:17
90 Ilona Šķudītev 2384 Latvijas Finieris 00:43:22 S1 36 S36 +12:48 +12:48
91 Artis Dravav 2268 00:43:32 V1 55 V55 +15:28 +15:28
92 Līga Krauzev 2532 00:43:35 S1 37 S37 +13:01 +13:01
93 Iveta Āboliņa-Ābolav 2332 Swedbank 00:43:39 S1 38 S38 +13:05 +13:05
94 Anna Irbev 2466 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:43:39 S1 39 S39 +13:05 +13:05
95 Ieva Liepiņav 2526 SPORTLAND 00:43:42 S1 40 S40 +13:08 +13:08
96 Ilze Lobav 2253 00:43:55 S1 41 S41 +13:21 +13:21
97 Sandris Pēcisv 2150 00:44:02 V1 56 V56 +15:58 +15:58
98 Rubén Balbuena Garciav 2078 00:44:05 V1 57 V57 +16:01 +16:01
99 Edgars Brālītisv 2304 Wandoo Finance 00:44:05 V1 58 V58 +16:01 +16:01
100 Rainers Strazdiņšv 2370 00:44:08 V1 59 V59 +16:04 +16:04
101 Laura Streistermanev 2076 00:44:12 S1 42 S42 +13:38 +13:38
102 Līga Novokšanovav 2470 BALTAIS 00:44:17 S1 43 S43 +13:43 +13:43
103 Kristians Bērziņšv 2482 Talsu sporta skola 00:44:18 V1 60 V60 +16:14 +16:14
104 Edīte Šnikvaldev 2148 00:44:20 S1 44 S44 +13:46 +13:46
105 Linda Kirhnerev 2158 00:44:21 S1 45 S45 +13:47 +13:47
106 Anete Ķikustev 2040 Addicted To Run 00:44:27 S1 46 S46 +13:53 +13:53
107 Vineta Veisbergav 2147 Saldus boksa klubs 00:44:27 S1 47 S47 +13:53 +13:53
108 Emīls Kuningassv 2292 00:44:27 V1 61 V61 +16:23 +16:23
109 Sintija-Elizabete Princev 2256 00:44:29 S1 48 S48 +13:55 +13:55
110 Edgars Ligerisv 2287 00:44:36 V1 62 V62 +16:32 +16:32
111 Valdis Mednisv 12310 00:44:46 V1 63 V63 +16:42 +16:42
112 Mārcis Heniņšv 2409 Swedbank 00:44:49 V1 64 V64 +16:45 +16:45
113 DĀvids StepĀns* 2552 YUASA 00:44:49 V1 65 V65 +16:45 +16:45
114 Justin Fliesserv 2362 ATEA 00:44:58 V1 66 V66 +16:54 +16:54
115 Zane Ivanāne* 2005 VSK Noskrien Blonde 00:45:00 S1 49 S49 +14:26 +14:26
116 Rinolds Rozentālsv 2208 00:45:00 V1 67 V67 +16:56 +16:56
117 Tatjana Āboliņav 2016 Maratona Klubs 00:45:02 S1 50 S50 +14:28 +14:28
118 Sindija Dimzev 2441 00:45:02 S1 51 S51 +14:28 +14:28
119 Santa Čābūtev 2174 00:45:06 S1 52 S52 +14:32 +14:32
120 Inta Lagzdiņav 2246 Moller auto Ventspils 00:45:06 S1 53 S53 +14:32 +14:32
121 Liene Videniecev 2063 00:45:10 S1 54 S54 +14:36 +14:36
122 NadĪna Jurgenbergav 2180 YUASA 00:45:16 S1 55 S55 +14:42 +14:42
123 Jeremy Chevaucheriev 12319 00:45:18 V1 68 V68 +17:14 +17:14
124 Sarmīte Bangav 2549 Bangas ārsta prakse 00:45:27 S1 56 S56 +14:53 +14:53
125 Aira Šmite* 2113 00:45:30 S1 57 S57 +14:56 +14:56
126 Anita Vahere-Abražunev 2013 00:45:32 S1 58 S58 +14:58 +14:58
127 Sanita Gaile* 2412 00:45:36 S1 59 S59 +15:02 +15:02
128 Mikhail Samonv 2454 Begom ot infarkta 00:45:37 V1 69 V69 +17:33 +17:33
129 Laima Pēcev 2143 00:45:44 S1 60 S60 +15:10 +15:10
130 Dzintra Rafaela Mačevskav 2173 00:45:45 S1 61 S61 +15:11 +15:11
131 Līga Saulītev 2319 00:45:46 S1 62 S62 +15:12 +15:12
132 Kristaps Štelmahers* 2262 00:45:46 V1 70 V70 +17:42 +17:42
133 Anastasija Račkauskav 12313 Villas 00:45:47 S1 63 S63 +15:13 +15:13
134 Zane Vītiņav 2230 Klinšu ērgļi 00:45:52 S1 64 S64 +15:18 +15:18
135 Juris Balandisv 2004 00:46:02 V1 71 V71 +17:58 +17:58
136 Inguna Ērenfrīdev 2123 00:46:05 S1 65 S65 +15:31 +15:31
137 Edijs Laškovsv 2472 00:46:07 V1 72 V72 +18:03 +18:03
138 Līva Andersonev 2414 00:46:11 S1 66 S66 +15:37 +15:37
139 Zane Kušnerev 2433 00:46:17 S1 67 S67 +15:43 +15:43
140 Laura Riekstiņa- Zauskav 2563 SEO media 00:46:18 S1 68 S68 +15:44 +15:44
141 Ieva Smildziņav 2554 00:46:19 S1 69 S69 +15:45 +15:45
142 Raivo Žēperisv 2240 R+ 00:46:22 V1 73 V73 +18:18 +18:18
143 Gita Briņķev 2201 Valle 00:46:29 S1 70 S70 +15:55 +15:55
144 Krišjānis Stepiņšv 2176 Purva Kurmji 00:46:30 V1 74 V74 +18:26 +18:26
145 Vilnis Lībeksv 2222 00:46:32 V1 75 V75 +18:28 +18:28
146 Kristīne Stendzeniecev 3522 00:46:39 S1 71 S71 +16:05 +16:05
147 Avrīkijs Sergejevs* 2489 00:46:40 V1 76 V76 +18:36 +18:36
148 Monta Leperev 2149 00:46:43 S1 72 S72 +16:09 +16:09
149 Madara Zujanev 2197 00:46:47 S1 73 S73 +16:13 +16:13
150 Aivars Vilnisv 2509 Rīgas satiksme 00:47:00 V1 77 V77 +18:56 +18:56
151 Antra Ezerav 2453 00:47:01 S1 74 S74 +16:27 +16:27
152 Mārtiņš Galvanovskisv 2044 Rīgas tulki 00:47:04 V1 78 V78 +19:00 +19:00
153 Reinis Polačenkov 2124 HAVI Logistics 00:47:07 V1 79 V79 +19:03 +19:03
154 Daniels Rēķisv 2050 Rīgas satiksme 00:47:16 V1 80 V80 +19:12 +19:12
155 Laura Kerijav 2385 Latvijas Finieris 00:47:18 S1 75 S75 +16:44 +16:44
156 Guntars Indriksonsv 2137 00:47:20 V1 81 V81 +19:16 +19:16
157 Ieva Kiseļevav 2079 Luminor 00:47:23 S1 76 S76 +16:49 +16:49
158 Kristina Žuselev 2168 00:47:23 S1 77 S77 +16:49 +16:49
159 Ivita Dorofejevav 2239 00:47:26 S1 78 S78 +16:52 +16:52
160 Egija Veidev 2139 DC VECSALACAS UNITED 00:47:33 S1 79 S79 +16:59 +16:59
161 Irēna Dimzav 2179 Dimza 00:47:35 S1 80 S80 +17:01 +17:01
162 Ilze Liepiņav 2335 00:47:45 S1 81 S81 +17:11 +17:11
163 Vineta Brižakav 2260 Maratona klubs 00:47:47 S1 82 S82 +17:13 +17:13
164 Valdis Vanagsv 2083 00:47:47 V1 82 V82 +19:43 +19:43
165 Andis Indriķis Preissv 12324 00:47:47 V1 83 V83 +19:43 +19:43
166 Reinis Simsonsv 2432 00:47:50 V1 84 V84 +19:46 +19:46
167 Krišjānis Krūmiņšv 2431 00:47:52 V1 85 V85 +19:48 +19:48
168 Ilva Līgotnev 2358 ATEA 00:47:54 S1 83 S83 +17:20 +17:20
169 Inga Zalānev 2059 DNB Service Center 00:47:55 S1 84 S84 +17:21 +17:21
170 Ieva Balodev 2211 Dog sport Carnikava 00:48:02 S1 85 S85 +17:28 +17:28
171 Rita Jansonev 2232 00:48:03 S1 86 S86 +17:29 +17:29
172 Līva Leimanev 2241 00:48:07 S1 87 S87 +17:33 +17:33
173 Marats Bogdanovsv 2153 00:48:14 V1 86 V86 +20:10 +20:10
174 Līva Bogdanovav 2154 00:48:14 S1 88 S88 +17:40 +17:40
175 Kristīne Lejav 2476 00:48:16 S1 89 S89 +17:42 +17:42
176 Ernests Pētersonsv 2058 00:48:17 V1 87 V87 +20:13 +20:13
177 Linda Mamedovav 2347 SIA Joker Ltd 00:48:18 S1 90 S90 +17:44 +17:44
178 Līga Lielmane* 12308 00:48:18 S1 91 S91 +17:44 +17:44
179 Linda Zemītev 2423 00:48:20 S1 92 S92 +17:46 +17:46
180 Artūrs Aunsv 2279 00:48:21 V1 88 V88 +20:17 +20:17
181 Inga Teibe 2214 Spectre Latvia 00:48:23 S1 93 S93 +17:49 +17:49
182 John Aage Andersenv 2361 ATEA 00:48:24 V1 89 V89 +20:20 +20:20
183 Sintija Birģelev 2501 00:48:26 S1 94 S94 +17:52 +17:52
184 Lauma Sargune* 2171 00:48:27 S1 95 S95 +17:53 +17:53
185 Ieva Grabev 12317 00:48:28 S1 96 S96 +17:54 +17:54
186 Baiba Silauniecev 2419 00:48:32 S1 97 S97 +17:58 +17:58
187 Māris Berziņšv 2487 Bajards 00:48:42 V1 90 V90 +20:38 +20:38
188 Anete Grandānev 2514 JOE LATVIJA 00:48:42 S1 98 S98 +18:08 +18:08
189 Ira Misānev 2086 00:48:42 S1 99 S99 +18:08 +18:08
190 Ilze Martuļevav 2142 00:48:42 S1 100 S100 +18:08 +18:08
191 Viktorija Maksimova* 12327 00:48:51 S1 101 S101 +18:17 +18:17
192 Agnese Kalniņa* 2183 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:54 S1 102 S102 +18:20 +18:20
193 Raimonds Siņavskisv 2331 Ventspils runner 00:48:55 V1 91 V91 +20:51 +20:51
194 Laija Silauniecev 2420 00:48:57 S1 103 S103 +18:23 +18:23
195 Kristīne Gravav 2188 00:49:02 S1 104 S104 +18:28 +18:28
196 Guntars Lobav 2255 00:49:04 V1 92 V92 +21:00 +21:00
197 Anda Kirmav 2407 00:49:12 S1 105 S105 +18:38 +18:38
198 Indra Zilgalvev 2054 00:49:12 S1 106 S106 +18:38 +18:38
199 Sanita Junelev 2440 Selga 00:49:14 S1 107 S107 +18:40 +18:40
200 Ieva Zīlītev 2122 Luminor 00:49:16 S1 108 S108 +18:42 +18:42
201 Juris Ozoliņšv 2417 Airstream coffee 00:49:22 V1 93 V93 +21:18 +21:18
202 Olivers Krauze* 2533 00:49:24 V1 94 V94 +21:20 +21:20
203 Monta Andžāne* 2299 00:49:25 S1 109 S109 +18:51 +18:51
204 Sandis Siliņšv 2478 00:49:26 V1 95 V95 +21:22 +21:22
205 Lāsma Saimenav 2430 Gjensidige 00:49:26 S1 110 S110 +18:52 +18:52
206 Inga Brokere* 2285 00:49:28 S1 111 S111 +18:54 +18:54
207 Liene Melderev 2252 00:49:28 S1 112 S112 +18:54 +18:54
208 Sandra Viekale-Gasjūnev 2145 00:49:38 S1 113 S113 +19:04 +19:04
209 Indra Krēgerev 2072 Engures vidusskola 00:49:39 S1 114 S114 +19:05 +19:05
210 Baiba Kreišmanev 13407 00:49:43 S1 115 S115 +19:09 +19:09
211 Vladimirs Asrijancsv 2159 Sporta klubs "Vēsma" 00:49:44 V1 96 V96 +21:40 +21:40
212 Dāvids Ševčenkov 2311 Olainfarm 00:49:46 V1 97 V97 +21:42 +21:42
213 Daina Grundšteinav 12301 Baltais 00:49:57 S1 116 S116 +19:23 +19:23
214 Zane Brokānev 2388 Matisons runner's club 00:49:57 S1 117 S117 +19:23 +19:23
215 Dace Jānev 2373 00:49:59 S1 118 S118 +19:25 +19:25
216 Līga Sudarev 2203 00:49:59 S1 119 S119 +19:25 +19:25
217 Ina Lībekav 2221 00:50:00 S1 120 S120 +19:26 +19:26
218 Ilze Biģelev 2001 00:50:01 S1 121 S121 +19:27 +19:27
219 Ilze Āboliņav 2270 00:50:03 S1 122 S122 +19:29 +19:29
220 Rihards Ozolsv 2356 ATEA 00:50:10 V1 98 V98 +22:06 +22:06
221 Līga Zaļumav 2275 00:50:12 S1 123 S123 +19:38 +19:38
222 Jakovs Ševčenkov 2310 Olainfarm 00:50:13 V1 99 V99 +22:09 +22:09
223 Krišjānis Glūzdav 2297 00:50:15 V1 100 V100 +22:11 +22:11
224 Madara Krauzev 2258 Maratona klubs 00:50:20 S1 124 S124 +19:46 +19:46
225 Ilze Loginav 2442 00:50:22 S1 125 S125 +19:48 +19:48
226 Inta Hansonev 2167 00:50:25 S1 126 S126 +19:51 +19:51
227 Maira Krievānev 2002 00:50:25 S1 127 S127 +19:51 +19:51
228 Inga Mežavilkav 2528 SPORTLAND 00:50:28 S1 128 S128 +19:54 +19:54
229 Ēriks Ūdrisv 2312 00:50:47 V1 101 V101 +22:43 +22:43
230 Sandra Strēlev 2413 00:50:47 S1 129 S129 +20:13 +20:13
231 Leo Vīksna 2320 00:50:49 V1 102 V102 +22:45 +22:45
232 Aija Didrihsonev 2140 00:50:49 S1 130 S130 +20:15 +20:15
233 Kristiāna Tērauda* 2052 Rīgas satiksme 00:50:57 S1 131 S131 +20:23 +20:23
234 Agnese Kleinav 12325 00:51:00 S1 132 S132 +20:26 +20:26
235 Pēteris Stepiņš* 2200 Purva kurmji 00:51:01 V1 103 V103 +22:57 +22:57
236 Skaidrīte Skrabule* 2503 FINN CRISP 00:51:04 S1 133 S133 +20:30 +20:30
237 Laura Mežaleonev 2097 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:51:06 S1 134 S134 +20:32 +20:32
238 Gatis Brūverisv 12318 Brūveri 00:51:12 V1 104 V104 +23:08 +23:08
239 Ieva Millere* 2264 00:51:13 S1 135 S135 +20:39 +20:39
240 Vilma Meirāne* 2048 Rīgas satiksme 00:51:16 S1 136 S136 +20:42 +20:42
241 Olga Vertjajevav 2346 00:51:18 S1 137 S137 +20:44 +20:44
242 Ainars Zēbergsv 2033 VSK Noskrien Liepāja 00:51:22 V1 105 V105 +23:18 +23:18
243 Inta Kuplāv 2205 00:51:23 S1 138 S138 +20:49 +20:49
244 Jūlija Čerešņevav 2263 Maratona klubs 00:51:24 S1 139 S139 +20:50 +20:50
245 Dace Ruskulev 2565 SPORTLAND 00:51:24 S1 140 S140 +20:50 +20:50
246 Paula Irbev 2465 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:51:25 S1 141 S141 +20:51 +20:51
247 Sabīne Gošav 2249 Maratona klubs 00:51:28 S1 142 S142 +20:54 +20:54
248 Justīne Bergav 2428 Luminor 00:51:32 S1 143 S143 +20:58 +20:58
249 Santa Šīmanev 2070 Luminor 00:51:35 S1 144 S144 +21:01 +21:01
250 Marta Saklaurev 2172 00:51:36 S1 145 S145 +21:02 +21:02
251 Daiga Goldovav 2406 00:51:37 S1 146 S146 +21:03 +21:03
252 Antra Āboliņav 2378 00:51:44 S1 147 S147 +21:10 +21:10
253 Velta Melnev 2354 SIA Joker Ltd 00:51:45 S1 148 S148 +21:11 +21:11
254 Karīna Cvigunev 2348 SIA Joker Ltd 00:51:45 S1 149 S149 +21:11 +21:11
255 Laura Ramatav 2355 AMSERV TEAM 00:51:46 S1 150 S150 +21:12 +21:12
256 Laura Liniņav 2505 00:51:47 S1 151 S151 +21:13 +21:13
257 Jolanta Belevičav 2477 00:51:47 S1 152 S152 +21:13 +21:13
258 Kristīne Celkartev 12307 Engures vidusskola 00:51:48 S1 153 S153 +21:14 +21:14
259 Linda Barakauska* 2424 Luminor 00:51:48 S1 154 S154 +21:14 +21:14
260 Diāna Grahovskav 12320 00:51:51 S1 155 S155 +21:17 +21:17
261 Rainers Kugrēnsv 2531 SPORTLAND 00:51:52 V1 106 V106 +23:48 +23:48
262 Gita Vaičulev 2422 00:51:54 S1 156 S156 +21:20 +21:20
263 Kristīne Romāne* 12326 00:51:54 S1 157 S157 +21:20 +21:20
264 Normunds ŠĒrsv 2457 ENGURES KORSĀRI 00:51:57 V1 107 V107 +23:53 +23:53
265 Baiba Bērziņav 2562 Baseins Jugla 00:52:03 S1 158 S158 +21:29 +21:29
266 Inna Golubev 2502 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:52:05 S1 159 S159 +21:31 +21:31
267 Evija Klapkalnev 2558 Santa 00:52:05 S1 160 S160 +21:31 +21:31
268 Egita Liepiņav 2484 Baltais 00:52:07 S1 161 S161 +21:33 +21:33
269 Solvita Skrabev 2224 00:52:13 S1 162 S162 +21:39 +21:39
270 Mārtiņš Brenčsv 2559 00:52:16 V1 108 V108 +24:12 +24:12
271 Kitija Kabrinav 2169 00:52:16 S1 163 S163 +21:42 +21:42
272 Ieva StrazdiŅav 2272 00:52:23 S1 164 S164 +21:49 +21:49
273 Klāvs Vītiņšv 2229 Klinšu ērgļi 00:52:27 V1 109 V109 +24:23 +24:23
274 Linda Mednev 2210 Saldus boksa klubs 00:52:27 S1 165 S165 +21:53 +21:53
275 Sarmīte Dārziņav 2120 00:52:41 S1 166 S166 +22:07 +22:07
276 Anna Akhmadulinav 2455 Begom ot infarkta 00:52:48 S1 167 S167 +22:14 +22:14
277 Ieva Skirusav 2290 SK Vēsma 00:52:57 S1 168 S168 +22:23 +22:23
278 Gints Ronisv 2066 Salacgrīvas Roņi 00:53:00 V1 110 V110 +24:56 +24:56
279 Inese Meisterev 12305 00:53:02 S1 169 S169 +22:28 +22:28
280 Laila Žarovskav 2182 00:53:04 S1 170 S170 +22:30 +22:30
281 Itija Skunstiņav 2186 00:53:06 S1 171 S171 +22:32 +22:32
282 Jelena Karabacav 2325 VFK STALDZENE 00:53:08 S1 172 S172 +22:34 +22:34
283 Kristīne Siliņav 2108 Swedbank 00:53:11 S1 173 S173 +22:37 +22:37
284 Liene Piķev 2011 00:53:12 S1 174 S174 +22:38 +22:38
285 Ieva Meļehinav 2314 Olainfarm 00:53:18 S1 175 S175 +22:44 +22:44
286 Pauls Putnānsv 2336 VENDEN 00:53:19 V1 111 V111 +25:15 +25:15
287 Lelde Drīlev 2007 00:53:20 S1 176 S176 +22:46 +22:46
288 Dace Skelev 2436 00:53:20 S1 177 S177 +22:46 +22:46
289 Daiga Vabulev 2235 00:53:21 S1 178 S178 +22:47 +22:47
290 Ineta Variokojav 2464 00:53:22 S1 179 S179 +22:48 +22:48
291 Edgars Šneidersv 2161 00:53:23 V1 112 V112 +25:19 +25:19
292 Tīna Blūmav 2144 BLŪMI 00:53:26 S1 180 S180 +22:52 +22:52
293 Elizabete Pētersonev 2289 00:53:35 S1 181 S181 +23:01 +23:01
294 Jānis Kalniņšv 2547 00:53:40 V1 113 V113 +25:36 +25:36
295 Ivars Irbe* 2468 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola 00:53:46 V1 114 V114 +25:42 +25:42
296 Sanita Šelegovičav 2111 00:53:48 S1 182 S182 +23:14 +23:14
297 Elīne Rundānev 2462 00:53:52 S1 183 S183 +23:18 +23:18
298 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalnsv 2242 Vsk Noskrien 00:54:03 V1 115 V115 +25:59 +25:59
299 Līga Švanka* 2324 ATKAL JAUNS NAMS 00:54:06 S1 184 S184 +23:32 +23:32
300 Madara Zviedrev 2390 00:54:08 S1 185 S185 +23:34 +23:34
301 Mārīte Kančav 2238 00:54:20 S1 186 S186 +23:46 +23:46
302 Gunta Biteniecev 2387 Latvijas Finieris 00:54:22 S1 187 S187 +23:48 +23:48
303 Zane Trasūnev 2480 Bauskas sākumskola 00:54:28 S1 188 S188 +23:54 +23:54
304 Karīna Čudarev 2438 00:54:30 S1 189 S189 +23:56 +23:56
305 Āris Ozoliņšv 2328 00:54:46 V1 116 V116 +26:42 +26:42
306 Aleksandrs Pridorožnijsv 2084 00:54:48 V1 117 V117 +26:44 +26:44
307 Lauma Kuzmukav 2216 Spectre Latvia 00:54:48 S1 190 S190 +24:14 +24:14
308 Elita Indriksonev 2138 00:54:48 S1 191 S191 +24:14 +24:14
309 Rihards Čops* 2376 00:54:49 V1 118 V118 +26:45 +26:45
310 Jūlija Skudiņav 2098 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:54:50 S1 192 S192 +24:16 +24:16
311 Agita Burvev 2096 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:54:50 S1 193 S193 +24:16 +24:16
312 Laura Briedev 2363 ATEA 00:54:55 S1 194 S194 +24:21 +24:21
313 Vivita Bunkav 2283 00:55:02 S1 195 S195 +24:28 +24:28
314 Dzintra Liekmanev 2492 00:55:03 S1 196 S196 +24:29 +24:29
315 Līga Kalniņav 2031 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:55:03 S1 197 S197 +24:29 +24:29
316 Liene Kirmav 2345 Swedbank 00:55:13 S1 198 S198 +24:39 +24:39
317 Egita Poļanska 2494 00:55:19 S1 199 S199 +24:45 +24:45
318 Anna Urgav 2329 00:55:21 S1 200 S200 +24:47 +24:47
319 Ilze Kārkliņav 2444 Dobeles Dzirnavnieks 00:55:26 S1 201 S201 +24:52 +24:52
320 Juris Bērziņšv 2115 Engures sportam 00:55:31 V1 119 V119 +27:27 +27:27
321 Laura Janševskav 2288 Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:55:33 S1 202 S202 +24:59 +24:59
322 Evija Zandberga* 2128 ind. 00:55:43 S1 203 S203 +25:09 +25:09
323 Liene Priedev 2306 00:55:47 S1 204 S204 +25:13 +25:13
324 Zita Auziņa-gora* 2495 00:55:48 S1 205 S205 +25:14 +25:14
325 Santa Bērziņav 12315 Individuāli 00:55:53 S1 206 S206 +25:19 +25:19
326 Leons Peļņa* 2028 30draugi.lv 00:55:58 V1 120 V120 +27:54 +27:54
327 Aija Apsītev 2490 WWW.RUNNING.LV 00:56:00 S1 207 S207 +25:26 +25:26
328 Inese Jaševa* 2353 SIA Joker Ltd 00:56:00 S1 208 S208 +25:26 +25:26
329 Anita Sebežav 2493 00:56:04 S1 209 S209 +25:30 +25:30
330 Olga Elstev 12300 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:56:05 S1 210 S210 +25:31 +25:31
331 Ervins Kotellov 2508 Rīgas satiksme 00:56:09 V1 121 V121 +28:05 +28:05
332 Saila Jansonev 2520 SK Katrīna 00:56:12 S1 211 S211 +25:38 +25:38
333 Laura Vilkav 3992 00:56:13 S1 212 S212 +25:39 +25:39
334 Agita Klempere-Sipjaginav 2233 00:56:22 S1 213 S213 +25:48 +25:48
335 Normunds Davidčuksv 2042 LIMBAŽI SKRIEN! 00:56:26 V1 122 V122 +28:22 +28:22
336 Anna Hiņiča* 2057 Olainfarm 00:56:28 S1 214 S214 +25:54 +25:54
337 Andis Liepav 2223 00:56:29 V1 123 V123 +28:25 +28:25
338 Marta Mednev 2564 00:56:35 S1 215 S215 +26:01 +26:01
339 Līga Luca* 2381 00:56:37 S1 216 S216 +26:03 +26:03
340 Sannija Bērziņav 2165 Sporta klubs "Vēsma" 00:56:39 S1 217 S217 +26:05 +26:05
341 Evita Prindulev 2181 00:56:39 S1 218 S218 +26:05 +26:05
342 Aleksandra Brombaha* 2191 00:56:48 S1 219 S219 +26:14 +26:14
343 Zane Tišaņinova* 2323 00:56:52 S1 220 S220 +26:18 +26:18
344 Inga Gubinav 2313 Olainfarm 00:56:55 S1 221 S221 +26:21 +26:21
345 Elīza Andra Ozoliņav 2416 Airstream coffee 00:56:55 S1 222 S222 +26:21 +26:21
346 Kristīne Kalēja* 2548 Baltais 00:56:57 S1 223 S223 +26:23 +26:23
347 Līga Leibav 2448 00:57:04 S1 224 S224 +26:30 +26:30
348 Leonarda Liepiņav 2343 Venden 00:57:05 S1 225 S225 +26:31 +26:31
349 Lamins Roberts Savo* 2475 Baltais 00:57:09 V1 124 V124 +29:05 +29:05
350 Inese Bāriņav 2126 00:57:10 S1 226 S226 +26:36 +26:36
351 Rasa Kuplev 2486 WWW.RUNNING.LV 00:57:14 S1 227 S227 +26:40 +26:40
352 Natālija Putnāne* 2337 VENDEN 00:57:16 S1 228 S228 +26:42 +26:42
353 Anita BĀriŅav 2471 00:57:17 S1 229 S229 +26:43 +26:43
354 Vita Grahovska* 2212 00:57:21 S1 230 S230 +26:47 +26:47
355 Asnate Grēvev 2178 Sējas MMS 00:57:24 S1 231 S231 +26:50 +26:50
356 Egils Zvejnieksv 2404 BAUERFEIND 00:57:35 V1 125 V125 +29:31 +29:31
357 Zinta Uskalev 2127 Rozā vilciena labdarības fonds 00:57:35 S1 232 S232 +27:01 +27:01
358 Solveiga Zvejniecev 2403 BAUERFEIND 00:57:35 S1 233 S233 +27:01 +27:01
359 Laura Bērziņav 2488 Bajards 00:57:38 S1 234 S234 +27:04 +27:04
360 Nadina Polev 2360 ATEA 00:57:56 S1 235 S235 +27:22 +27:22
361 Andra Viļumav 2237 00:57:56 S1 236 S236 +27:22 +27:22
362 Ilona Čeredņikovav 2359 ATEA 00:58:00 S1 237 S237 +27:26 +27:26
363 Līvija Mušav 2015 00:58:03 S1 238 S238 +27:29 +27:29
364 Aira Urtānev 2537 SPORTLAND 00:58:12 S1 239 S239 +27:38 +27:38
365 Ieva Lapiņav 2536 SPORTLAND 00:58:12 S1 240 S240 +27:38 +27:38
366 Diāna Fuksev 2511 00:58:13 S1 241 S241 +27:39 +27:39
367 Sandra Bukovskav 2557 00:58:14 S1 242 S242 +27:40 +27:40
368 Madara Tīģere-Bernhardev 2022 00:58:15 S1 243 S243 +27:41 +27:41
369 Dace Spalviņav 2185 Rauna 00:58:17 S1 244 S244 +27:43 +27:43
370 Kārlis Dēliņšv 2394 Dēliņi 00:58:21 V1 126 V126 +30:17 +30:17
371 Una Maķevicav 2217 Spectre Latvia 00:58:40 S1 245 S245 +28:06 +28:06
372 Ilona Laure - Rudītev 2250 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:58:46 S1 246 S246 +28:12 +28:12
373 Olga Čirkova* 2099 NOPUTĒJUŠĀS HANTELES 00:59:01 S1 247 S247 +28:27 +28:27
374 Anatolijs Kelberersv 2391 Mailigen 00:59:11 V1 127 V127 +31:07 +31:07
375 Raima Anna Strazdiņav 2369 00:59:11 S1 248 S248 +28:37 +28:37
376 Anete Uljanev 2459 00:59:11 S1 249 S249 +28:37 +28:37
377 Evija Heniņa* 2105 SK Katrīna 00:59:13 S1 250 S250 +28:39 +28:39
378 Dženeta Umalasv 2202 00:59:14 S1 251 S251 +28:40 +28:40
379 Kaspars Rutkis* 2014 00:59:27 V1 128 V128 +31:23 +31:23
380 Kristiāna Zukulev 12309 00:59:31 S1 252 S252 +28:57 +28:57
381 Edmunds Oborskisv 12306 Lynxdojo 00:59:37 V1 129 V129 +31:33 +31:33
382 Alise Tūlikav 2284 00:59:37 S1 253 S253 +29:03 +29:03
383 Iveta Pole* 12329 00:59:43 S1 254 S254 +29:09 +29:09
384 Nora Ševčenko   * 2309 Olainfarm 00:59:49 S1 255 S255 +29:15 +29:15
385 Ramona Skakunovav 2155 Baseins Jugla 00:59:56 S1 256 S256 +29:22 +29:22
386 Kristers Sokolovskisv 2515 SK Katrīna 00:59:58 V1 130 V130 +31:54 +31:54
387 Dace Sladkēvičav 2082 Engures vidusskola 00:59:58 S1 257 S257 +29:24 +29:24
388 Sandra Krumbergav 2177 Līkā kalna rambātāji 01:00:04 S1 258 S258 +29:30 +29:30
389 Karlīna Dēliņav 2395 Dēliņi 01:00:06 S1 259 S259 +29:32 +29:32
390 Ilze Saukānev 2112 01:00:06 S1 260 S260 +29:32 +29:32
391 Mārtiņš Frīdenbergs* 2135 01:00:07 V1 131 V131 +32:03 +32:03
392 Marita Ģiertev 2396 Dēliņi 01:00:09 S1 261 S261 +29:35 +29:35
393 Līga Rudzītev 2380 01:00:13 S1 262 S262 +29:39 +29:39
394 Gustavs Kuplis* 2485 WWW.RUNNING.LV 01:00:15 V1 132 V132 +32:11 +32:11
395 Monika Hermane* 2364 ATEA 01:00:15 S1 263 S263 +29:41 +29:41
396 Natālija Meļņikav 2116 01:00:33 S1 264 S264 +29:59 +29:59
397 Antra Krievānev 2474 01:00:47 S1 265 S265 +30:13 +30:13
398 Līga Rulle* 2315 01:00:48 S1 266 S266 +30:14 +30:14
399 Everita Auniņav 2134 01:00:50 S1 267 S267 +30:16 +30:16
400 Gints Freinātsv 2225 Enguressportam 01:01:05 V1 133 V133 +33:01 +33:01
401 Gita Bazev 12323 01:01:05 S1 268 S268 +30:31 +30:31
402 Jurijs Tolokoncevsv 2458 01:01:07 V1 134 V134 +33:03 +33:03
403 Ilva Veidemanev 2029 01:01:15 S1 269 S269 +30:41 +30:41
404 Inese BrĒdiĶev 2377 PMLP 01:01:16 S1 270 S270 +30:42 +30:42
405 Līva Banga* 12328 01:01:19 S1 271 S271 +30:45 +30:45
406 Matīss Priedīts* 2426 Luminor 01:01:21 V1 135 V135 +33:17 +33:17
407 Karīna Grīnvalde-Ozolav 2504 01:01:32 S1 272 S272 +30:58 +30:58
408 Kristīne Meilertev 2041 Latvijas Finieris Mežs 01:01:37 S1 273 S273 +31:03 +31:03
409 Elīna Lieltīrumav 2056 Olainfarm 01:01:40 S1 274 S274 +31:06 +31:06
410 Liene Liukiša* 2546 01:01:40 S1 275 S275 +31:06 +31:06
411 Elīna Butkusv 2333 01:01:41 S1 276 S276 +31:07 +31:07
412 Raimonds Kairovsv 2218 01:01:44 V1 136 V136 +33:40 +33:40
413 Rudīte Jakstav 2141 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:01:48 S1 277 S277 +31:14 +31:14
414 Aigars Daukstsv 2160 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:04 V1 137 V137 +34:00 +34:00
415 Svetlana Kločkov 2352 SIA Joker Ltd 01:02:07 S1 278 S278 +31:33 +31:33
416 Velga Krasovskav 2349 SIA Joker Ltd 01:02:11 S1 279 S279 +31:37 +31:37
417 Olga Bulev 2351 SIA Joker Ltd 01:02:14 S1 280 S280 +31:40 +31:40
418 Vitālijs Fisenkovsv 2445 Lacerta Running Team 01:02:30 V1 138 V138 +34:26 +34:26
419 Alīna Fisenkovav 2000 Lacerta Running Team 01:02:30 S1 281 S281 +31:56 +31:56
420 Alise Saļukav 2446 Lacerta Running Team 01:02:30 S1 282 S282 +31:56 +31:56
421 Ivars Rutkopsv 2326 01:02:41 V1 139 V139 +34:37 +34:37
422 Ineta Elksnev 2085 Pazudušais azimuts 01:02:41 S1 283 S283 +32:07 +32:07
423 Gunta Šneiderev 2162 01:02:41 S1 284 S284 +32:07 +32:07
424 Haralds Kostjukovsv 2447 Purva kurmji 01:02:44 V1 140 V140 +34:40 +34:40
425 Armands Leitlandsv 2463 01:02:58 V1 141 V141 +34:54 +34:54
426 Ilga Šabohav 2206 01:03:03 S1 285 S285 +32:29 +32:29
427 Vēsma Krecelev 2091 01:03:04 S1 286 S286 +32:30 +32:30
428 Artūrs Bunka* 2282 01:03:37 V1 142 V142 +35:33 +35:33
429 Aiva Šērav 2456 ENGURES KORSĀRI 01:03:50 S1 287 S287 +33:16 +33:16
430 Dmitrijs Čursinsv 2100 ChursinTeam 01:04:15 V1 143 V143 +36:11 +36:11
431 Ilze Sauleskalnav 2226 01:04:34 S1 288 S288 +34:00 +34:00
432 Eva Strazdovkskav 12314 01:04:35 S1 289 S289 +34:01 +34:01
433 Inese Rūsav 2009 Vsk noskrien 01:04:46 S1 290 S290 +34:12 +34:12
434 Iveta Kukulev 2234 Algol Invest 01:04:47 S1 291 S291 +34:13 +34:13
435 Ivo Vālbergsv 2195 01:05:19 V1 144 V144 +37:15 +37:15
436 Katrīna Vālbergav 2196 01:05:19 S1 292 S292 +34:45 +34:45
437 Beāte Gobav 2095 01:05:30 S1 293 S293 +34:56 +34:56
438 Jolanta Didžusv 2094 01:05:30 S1 294 S294 +34:56 +34:56
439 Eva Bērziņa* 2012 Kartavkalnu buki 01:05:39 S1 295 S295 +35:05 +35:05
440 Kristīne Meldere-Drāzniecev 2010 01:05:39 S1 296 S296 +35:05 +35:05
441 Sarmīte Kaunesev 2219 Saldus 2007 01:05:47 S1 297 S297 +35:13 +35:13
442 Zane Gorovaja* 2507 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:06:10 S1 298 S298 +35:36 +35:36
443 Līga Zvīdriņav 2023 01:06:24 S1 299 S299 +35:50 +35:50
444 Dana Gailev 2073 Engures vidusskola 01:06:33 S1 300 S300 +35:59 +35:59
445 Sanita Baškevicav 2541 SPORTLAND 01:06:34 S1 301 S301 +36:00 +36:00
446 Nauris Upmalisv 2517 01:06:47 V1 145 V145 +38:43 +38:43
447 Natalija Čursinav 2516 ChursinTeam 01:06:47 S1 302 S302 +36:13 +36:13
448 Santa Kārkliņav 2152 Baseins Jugla 01:06:47 S1 303 S303 +36:13 +36:13
449 Inga Ezeriņav 2003 01:06:47 S1 304 S304 +36:13 +36:13
450 Anda Zomerfeldev 2156 Baseins Jugla 01:06:47 S1 305 S305 +36:13 +36:13
451 Tamāra Robežniecev 2157 Baseins Jugla 01:06:47 S1 306 S306 +36:13 +36:13
452 Dagnija Pūpola 2553 Siguldas Maratona klubs 01:06:59 S1 307 S307 +36:25 +36:25
453 Anna Āboliņav 2379 01:07:00 S1 308 S308 +36:26 +36:26
454 Aija Gūtmane 2491 WWW.RUNNING.LV 01:07:01 S1 309 S309 +36:27 +36:27
455 Atis Miķelsons 2291 SK Vēsma 01:07:13 V1 146 V146 +39:09 +39:09
456 Jekaterina Matvejeva 2544 Herbalife24 01:07:15 S1 310 S310 +36:41 +36:41
457 Gustavs Radels 2460 01:07:25 V1 147 V147 +39:21 +39:21
458 Uldis Pļaviņš 2035 AkmensDizains.lv 01:07:44 V1 148 V148 +39:40 +39:40
459 Gunta Āboliņa 2093 01:07:52 S1 311 S311 +37:18 +37:18
460 Angelika Bērziņa 2277 Tukums 01:07:58 S1 312 S312 +37:24 +37:24
461 Sarmīte Ņikiforova 2540 SPORTLAND 01:08:01 S1 313 S313 +37:27 +37:27
462 Kristīne Prāmniece 2371 01:08:12 S1 314 S314 +37:38 +37:38
463 Ilona Austruma 2103 01:08:13 S1 315 S315 +37:39 +37:39
464 Laura Paulovska 2008 Brocēni 01:08:18 S1 316 S316 +37:44 +37:44
465 Nora Vītiņa 2228 Klinšu ērgļi 01:08:41 S1 317 S317 +38:07 +38:07
466 Baiba Krūmiņa 12304 01:08:46 S1 318 S318 +38:12 +38:12
467 Lauma Vilumsone 2254 Maratona klubs 01:08:54 S1 319 S319 +38:20 +38:20
468 Rasma Homatova 2372 01:08:55 S1 320 S320 +38:21 +38:21
469 Līga Rumba 2461 01:08:57 S1 321 S321 +38:23 +38:23
470 Sanita Vecā 12331 - 01:09:55 S1 322 S322 +39:21 +39:21
471 Evelīna Ozoliņa 2415 Airstream coffee 01:09:58 S1 323 S323 +39:24 +39:24
472 Gita Avotiņa 2046 01:10:17 S1 324 S324 +39:43 +39:43
473 Dace Kraukle* 2265 01:11:07 S1 325 S325 +40:33 +40:33
474 Inga Asrijanca 2067 Sporta klubs "Vēsma" 01:11:08 S1 326 S326 +40:34 +40:34
475 Liene Grosa 2286 01:11:57 S1 327 S327 +41:23 +41:23
476 Sarmīte Lāce* 2090 01:12:24 S1 328 S328 +41:50 +41:50
477 Egita Petrusa 2344 01:12:54 S1 329 S329 +42:20 +42:20
478 Ilga Švalbe 2092 01:12:59 S1 330 S330 +42:25 +42:25
479 Ieva Ošniece 2452 Engures Sportam 01:13:01 S1 331 S331 +42:27 +42:27
480 Aldis Bērziņš 2278 Tukums 01:13:40 V1 149 V149 +45:36 +45:36
481 Ieva Jakobsone 12303 Lynxdojo 01:14:00 S1 332 S332 +43:26 +43:26
482 Ilze Grigore 2109 01:14:02 S1 333 S333 +43:28 +43:28
483 Ilva Bērziņa 2118 01:14:09 S1 334 S334 +43:35 +43:35
484 Layla Revert Porta 2077 01:14:14 S1 335 S335 +43:40 +43:40
485 Inta Vīksna 2045 Vāveres 01:14:18 S1 336 S336 +43:44 +43:44
486 Agra Vāvere 2088 Galvenais ir noskriet 01:14:19 S1 337 S337 +43:45 +43:45
487 Anda Žolneroviča 2089 Galvenais ir noskriet 01:14:21 S1 338 S338 +43:47 +43:47
488 Liene Kauķe 2026 01:17:28 S1 339 S339 +46:54 +46:54
489 Arnis Kauķis 2025 01:17:29 V1 150 V150 +49:25 +49:25
490 Iveta Zvīdriņa 2024 01:17:35 S1 340 S340 +47:01 +47:01
491 Dagmāra Freiberga 2266 01:17:53 S1 341 S341 +47:19 +47:19
492 Silvija Stupiņa 2107 01:17:54 S1 342 S342 +47:20 +47:20
493 Sandra Stupiņa 2110 SK Katrīna 01:17:57 S1 343 S343 +47:23 +47:23
494 Ieva Gronska 2451 Engures Sportam 01:18:39 S1 344 S344 +48:05 +48:05
495 Māra Pokšāne 2027 Abas kreisās kājas 01:19:05 S1 345 S345 +48:31 +48:31
496 Laila Manfelde 2131 Sporta Klubs "Vēsma" 01:22:30 S1 346 S346 +51:56 +51:56
497 Rita Dandzberga 2244 Nūjo ar vēju 01:25:21 S1 347 S347 +54:47 +54:47
498 Erasts Liepa 2551 01:54:58 V1 151 V151 +1:26:54 +1:26:54
499 Kristīne Klints 2386 Latvijas Finieris 02:20:29 S1 348 S348 +1:49:55 +1:49:55
500 Laura Lapiņa 2535 SPORTLAND DNF
501 Iveta Bunce 2193 Maratona klubs / Firma L4 DNF
502 Rihards Pabērzs 12311 Villas DNF
503 Inga Minkeviča 2334 DSQ