Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 6105 Talsu pakalnu sporta klubs V1 VLJ 00:00:38 300
2 Oskars Bormanis 3588 Lauki V2 VZ3 00:00:39.32 292
3 Reinis Korsūnovs 3285 Talsu pakalnu sporta klubs V3 VZ3 00:00:39.87 292
4 Aksels Bresme 3284 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VZ2 00:00:40 285
5 Juris Damškalns 5204 Talsu pakalnu sporta klubs V5 VB2 00:00:40 285
6 Viktors Saveļjevs 3162 RIEKSTI V6 VZ3 00:00:40 285
7 Mārtiņš Zemturis 3558 KSMR Fitness V7 VZ3 00:00:41 278
8 Vents Lupkins 5424 SPB RUN/Asics V8 VB2 00:00:41 278
9 Eduards Pāķis 3919 Saulkrasti SRT V9 VZ3 00:00:42 271
10 Emīls Žubulis 3907 Team Kažemāka/Train2WinLv V10 VZ2 00:00:42 271
11 Raivis Reinfelds 6107 Talsu pakalnu sporta klubs V11 VL2 00:00:42 271
12 Andris Robalds 4049 Kocēnu novads V12 VZ2 00:00:42 271
13 Dins Vecāns 4092 adidas Runners | Riga V13 VZ3 00:00:42 271
14 Jānis Bāča 3378 V14 VZ3 00:00:42 271
15 Kristaps Magone 5157 Attido/SPB RUN/Asics V15 VB2 00:00:42 271
16 Gints Lūsis 5203 Talsu pakalnu sporta klubs V16 VB2 00:00:43 265
17 Uldis Kļaviņš 5146 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V17 VB2 00:00:43 265
18 Artūrs Vadzis 6174 SPB RUN/ASICS V18 VL2 00:00:43 265
19 Nauris Aukmanis 6180 PATRIA SPORTLAND V19 VL2 00:00:43 265
20 Jevgeņijs Stepanovs 6067 DzSK Lokomotīve V20 VL2 00:00:43 265
21 Artis Maksims 6100 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V21 VLJ 00:00:43 265
22 Jānis Vītiņš 3159 VSK Noskrien Rieksti V22 VZ3 00:00:44 259
23 Voldemārs Lejnieks 5045 SK Dzērvene V23 VB2 00:00:44 259
24 Māris Ivanāns 3822 Mammadaba V24 VZ3 00:00:44 259
25 Artūrs Ločmelis 5436 PATRIA SPORTLAND V25 VB2 00:00:44 259
26 Egīls Ziediņš 3175 V26 VZ2 00:00:44 259
27 Gints Jakovels 5083 Smiling runner V27 VB2 00:00:45 253
28 Ansis Pūce 5184 Saldus Boksa klubs V28 VB2 00:00:45 253
29 Edgars Sprūds 5138 Matisons Runner's Club V29 VB2 00:00:46 248
30 Jurģis Kļavpurs 3877 VSK Noskrien V30 VZ3 00:00:46 248
31 Andris Ponomarenko 3915 Rivello V31 VZ3 00:00:46 248
32 Jānis Sirmais 5247 Guddžobs Guddans V32 VB2 00:00:46 248
33 Dainis Limanāns 6074 RIEKSTI V33 VL2 00:00:47 243
34 Dagnis Boltrikovs 3217 Veselīga slodzīte V34 VZ3 00:00:47 243
35 Dāvis Poliņš 3037 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V35 VZ3 00:00:47 243
36 Juris Čerpinskis 5471 V36 VB2 00:00:47 243
37 Artjoms Rekuņenko 5439 PATRIA SPORTLAND V37 VB2 00:00:47 243
38 Raitis Grablovskis 4069 Baltais V38 VZ3 00:00:47 243
39 Artūrs Kančs 5384 SSK Bebra V39 VB3 00:00:47 243
40 Mārtiņš Plaudis 6036 SK Dzērvene V40 VL2 00:00:48 238
41 Sandis Ziediņš 5041 Maratona klubs V41 VBJ 00:00:48 238
42 Uldis Klepers 6187 Virsotne/MARMOT V42 VL2 00:00:48 238
43 Kārlis Evertovskis 3528 V43 VZ3 00:00:48 238
44 Renārs Teters-Teterovskis 3924 V44 VZ3 00:00:48 238
45 Arturs Onzuls 6065 Accenture > High Performance V45 VL2 00:00:48 238
46 Uģis Holsts 6083 SSK Bebra V46 VL3 00:00:48 238
47 Baiba Šņoriņa 3281 Talsu pakalnu sporta klubs S1 SZ2 00:00:49 300
48 Kārlis Vanags 6104 Talsu pakalnu sporta klubs V47 VL2 00:00:49 233
49 Daumants Rodrigo Beinars 4033 Guddžobs guddans V48 VZ2 00:00:49 233
50 Māris Sardiko 15210 VSK Noskrien / Team Kažemāka V49 VB2 00:00:49 233
51 Sandis Apenītis 3184 V50 VZ3 00:00:49 233
52 Ulvis Krišmanis 3801 V51 VZ2 00:00:49 233
53 Reinis Spaile 5261 TEAM SIMBA V52 VB2 00:00:49 233
54 Mārtiņš Gailis 3852 kocēnu novads V53 VZ3 00:00:49 233
55 Raitis Jirgensons 5293 V54 VB2 00:00:49 233
56 Kaspars Allers 5268 #esnokurzem V55 VB2 00:00:49 233
57 Andris Bāliņš 6008 VSK Noskrien V56 VL2 00:00:49 233
58 Valdis Aņikejevs 4087 SPORTLAND V57 VZ3 00:00:49 233
59 Aivis Štemmers 5057 SK Pūre V58 VB2 00:00:49 233
60 Agnis Stulpinskis 4037 VSK V59 VZ3 00:00:49 233
61 Dainis Stepe 4024 Patria Sportland V60 VZ3 00:00:50 228
62 Toms Biders 5433 SPORTLAND V61 VB2 00:00:50 228
63 Arnis Kurps 5219 Skrienam kopā V62 VBJ 00:00:50 228
64 Dmitrijs Serjogins 6183 Baltais V63 VL2 00:00:50 228
65 Kaspars Adijāns 5017 SPB RUN/Asics V64 VB2 00:00:50 228
66 Nikolajs Saulītis 6111 LIMBAŽI SKRIEN V65 VL3 00:00:50 228
67 Gatis Miglāns 3484 KUKURUZŅIKI V66 VZ3 00:00:50 228
68 Kristaps Brizga 3728 Olainfarm V67 VZ3 00:00:50 228
69 Krista Hartmane 3172 Siguldas Maratona klubs S2 SZ3 00:00:50.45 294
70 Gunta Blūmiņa 5170 Virsotne/MARMOT S3 SB2 00:00:50.97 294
71 Mareks Zālītis 6050 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V68 VL2 00:00:51 224
72 Kristaps Broks 4131 RIEKSTI V69 VZ3 00:00:51 224
73 Artūrs Jansons 3098 Maratona Klubs V70 VZ3 00:00:51 224
74 Artūrs Rimicans 5201 Patria Sportland V71 VB2 00:00:51 224
75 Janeks Rumbergs 5483 SK Katrīna V72 VBJ 00:00:51 224
76 Emīls Kvālis 5000 Mārupes Dunkani V73 VBJ 00:00:51 224
77 Nauris Spalviņš 3679 SPB RUN/Asics V74 VZ3 00:00:52 219
78 Vitalijs Ribakovs 3938 SPB Run/Asics V75 VZ3 00:00:52 219
79 Mārtiņš Krontāls 5411 V76 VB2 00:00:52 219
80 Andris Mežgailis 5307 LIMBAŽI SKRIEN V77 VB3 00:00:52 219
81 Arnis Rāts 6153 VSK Noskrien Seniori V78 VL2 00:00:52 219
82 Kaspars Pētersons 5144 VSK Noskrien V79 VB2 00:00:52 219
83 Miks Pētersons 6009 NORDI furniture V80 VL2 00:00:52 219
84 Pāvels Baikovs 6014 Be More Alive V81 VL2 00:00:52 219
85 Gatis Pūcītis 6172 Swedbank V82 VL2 00:00:52 219
86 Kristaps Bērziņš 5437 PATRIA SPORTLAND V83 VB2 00:00:52 219
87 Kaspars Ušpelis 5008 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V84 VB2 00:00:52 219
88 Jānis Kūms 6094 Inov-8 I OSveikals.lv V85 VL2 00:00:52 219
89 Jānis Gailis 4028 Kocēnu novads-1 V86 VZ3 00:00:52 219
90 Jānis Duberis 5086 SSK Bebra V87 VZ3 00:00:52 219
91 Irita Puķīte 13463 Saulkrasti S4 SZ3 00:00:52 283
92 Sergejs Bogdanovs 6198 Baltais V88 VL3 00:00:52 219
93 Didzis Glušņevs 5055 VSK Noskrien Rieksti V89 VB2 00:00:52 219
94 Kārlis Vīksne 5342 SPB RUN/Asics V90 VB2 00:00:52 219
95 Daumants Putnis 5173 SSK Bebra V91 VB3 00:00:52 219
96 Jānis Mūrnieks 3135 SK Tērauds V92 VZ3 00:00:52 219
97 Kristaps Vidžis 3773 V93 VZ3 00:00:52 219
98 Rolands Štrehers 13434 VSK Noskrien V94 VZ3 00:00:52 219
99 Agris Krūmiņš 3638 VECPIEBALGA V95 VZ3 00:00:53 215
100 Valdis Kulpe 6188 Latvijas Finieris I Izturība V96 VL3 00:00:53 215
101 Tomass Vegners 4128 V97 VZ2 00:00:53 215
102 Kristaps Bresis 5118 Team Weimaraner V98 VB2 00:00:53 215
103 Andris Sprūds 16102 VSK Noskrien Divplākšņi V99 VL2 00:00:53 215
104 Dāvis Uļģis 3304 Izturība V100 VZ3 00:00:53 215
105 Alvis Danovskis 5367 adidas Runners | RIGA V101 VB2 00:00:53 215
106 Āris Kundziņš 5442 Grauda Spēks V102 VB3 00:00:53 215
107 Reinis Liepiņš 5059 V103 VB2 00:00:53 215
108 Edijs Veide 5256 DC VECSALACAS UNITED V104 VB2 00:00:53 215
109 Valdis Bogdanovs 5281 Maratona klubs / Firma L4 V105 VBJ 00:00:54 211
110 Laura Pētersone 5141 VSK Noskrien / MRC S5 SB2 00:00:54 272
111 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V106 VL2 00:00:54 211
112 Matiss Kaneps 13405 Volejbola klubs Ventspils V107 VZ3 00:00:54 211
113 Aivars Spūlis 5457 Izturība V108 VB2 00:00:54 211
114 Jānis Dūka 6146 Algol Invest V109 VL2 00:00:54 211
115 Ģirts Fišers 3034 Maratona klubs V110 VZ3 00:00:54 211
116 Uldis Pormeisters 15203 Ātrās ļipas V111 VB2 00:00:54 211
117 Laura Čakle 6099 Moller Auto Ventspils / MRC S6 SL2 00:00:54 272
118 Andris Saldons 3858 Matisons runner's club V112 VZ2 00:00:54 211
119 Mārtiņš Krauklis 5451 V113 VB2 00:00:54 211
120 Kristaps Ķemme 4109 DPD Latvija V114 VZ3 00:00:54 211
121 Aleksandrs Sokolovs 13449 PATRIA SPORTLAND V115 VZ3 00:00:54 211
122 Marcis Gedrovics 3381 V116 VZ3 00:00:55 207
123 Ieva Jurēvica 5349 SPB Run/Asics S7 SBJ 00:00:55 267
124 Artis Dūriņš 5313 Saldus Boksa klubs V117 VB2 00:00:55 207
125 Gusts Fokerots 6056 Vientuļais Vilks V118 VL2 00:00:55 207
126 Dzintars Lejiņš 3930 FANS/ŠKODA V119 VZ3 00:00:55 207
127 Armands Ozoliņš 3661 Pērkons V120 VZ3 00:00:55 207
128 Kitija Valtere 5440 Baltais S8 SB2 00:00:55 267
129 Baiba Vekša 4105 Grauda Spēks S9 SZ3 00:00:55 267
130 Liene Allere 5122 S10 SB2 00:00:55 267
131 Edgars Kokorēvičs 6200 VSK V121 VL2 00:00:55 207
132 Dmitrijs Ničipors 6033 Isostar / Osveikals.lv / Suunto V122 VL2 00:00:55 207
133 Ilvars Bergmanis 3065 V123 VZ3 00:00:55 207
134 Juris Iļčenko 3846 SK Dzērvene V124 VZ3 00:00:55 207
135 Patrīcija Eiduka 3303 Moller Auto Ventspils / MRC S11 SZ2 00:00:56 263
136 Vladislavs Aļehnovičs 6040 KROKUS V125 VL2 00:00:56 204
137 Oskars Cimermanis 5060 Riga Ironman Team V126 VB2 00:00:56 204
138 Aigars Cibuļskis 5039 V127 VB2 00:00:56 204
139 Māris Bērziņš 3079 Virsotne/MARMOT V128 VZ3 00:00:56 204
140 Edgars Goba 6069 Salaspils Zīriņi V129 VL3 00:00:56 204
141 Edijs Tropiņš 3433 VSK Noskrien V130 VZ2 00:00:56 204
142 Sergejs Ļeta 6181 PATRIA SPORTLAND V131 VL2 00:00:56 204
143 Raimonds Biedrītis 4015 Grauda Spēks V132 VZ3 00:00:56 204
144 Reinis Bērziņš 5085 Virsotne/MARMOT V133 VB2 00:00:56 204
145 Aivis Reinholds 5005 Siguldas Maratona klubs V134 VB3 00:00:56 204
146 Martins Orinskis 13411 Exigen Services Latvia #optimized4running V135 VZ3 00:00:56 204
147 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 3142 Diždancis V136 VZ3 00:00:56 204
148 Mārtiņš Birums 5016 Team Kažemāka/Train2WinLv V137 VB2 00:00:56 204
149 Artis Krievāns 6044 VSK “Burkānciems & Co” V138 VL3 00:00:56 204
150 Dzintars Dūdiņš 6059 Siguldas Maratona klubs V139 VL3 00:00:56 204
151 Māris Graudiņš 3093 V140 VZ3 00:00:56 204
152 Edgars Grigorjevs 3206 V141 VZ2 00:00:56 204
153 Dāvis Pērkons 3967 Swedbank V142 VZ3 00:00:57 200
154 Linards Lauskis 13400 V143 VZ3 00:00:57 200
155 Kristaps Dvēselītis 5350 V144 VBJ 00:00:57 200
156 Indulis Bikše 6201 PATRIA SPORTLAND V145 VLJ 00:00:57 200
157 Kristaps Poddubnijs 3276 Patria Sportland V146 VZ3 00:00:57 200
158 Raimonds Skudra 4011 SSK Bebra V147 VZ3 00:00:57 200
159 Artūrs Junolainens 5417 Zaļie V148 VB2 00:00:57 200
160 Gatis Kveders 5030 Rieksti / VSK Noskrien V149 VB2 00:00:57 200
161 Juris Redisons 5128 Tērvetes dabas parks V150 VB3 00:00:57 200
162 Armands Rancevs 5132 Accenture > High Performance V151 VB2 00:00:57 200
163 Jorens Kvēle-Kvāls 3225 Saldus Boksa klubs V152 VZ2 00:00:57 200
164 Miķelis Zumbergs 3044 V153 VZ3 00:00:57 200
165 Sentis Strods 3125 V154 VZ3 00:00:57 200
166 Gatis Miķelsons 5298 www.spv.lv V155 VB2 00:00:57 200
167 Andrejs Krasikovs 5337 V156 VB2 00:00:57 200
168 Evija Bērziņa 3036 VSK Noskrien / SK Dzērvene S12 SZ3 00:00:57 258
169 Jānis Znotiņš 4013 Virsotne/MARMOT V157 VZ3 00:00:58 197
170 Ralfs Kuģis 3644 Maratona klubs V158 VZ2 00:00:58 197
171 Artūrs Dedzis 5207 PULSAR V159 VB2 00:00:58 197
172 Egils Cēberis 5427 Saldus boksa klubs V160 VB2 00:00:58 197
173 Ainārs Kumpiņš 16104 VSK Noskrien / PaBaso.lv V161 VL2 00:00:58 197
174 Artūrs Ketlers 6013 VSK Noskrien / SK Dzērvene V162 VLJ 00:00:58 197
175 Juris Spalva 13450 Patria Sportland V163 VZ3 00:00:58 197
176 Andis Ozoliņš 3578 BN Kurši V164 VZ3 00:00:58 197
177 Andis Meirēns 3889 Gjensidige V165 VZ3 00:00:58 197
178 Juris Jeļņikovs 6170 Saldus Boksa klubs V166 VL2 00:00:58 197
179 Ainārs Brālītis 6141 adidas Runners | Riga V167 VL2 00:00:58 197
180 Agnis Mūrnieks 6063 OVI V168 VL2 00:00:58 197
181 Arvis Skrējāns 6005 V169 VL2 00:00:58 197
182 Markus Urtāns 4007 Lūša pēdās V170 VZ2 00:00:59 193
183 Artūrs Šits 5475 Team Kažemāka/Train2WinLv V171 VB2 00:00:59 193
184 Andis Dēze 6127 Maratona Klubs/Zante V172 VL2 00:00:59 193
185 Ainis Kanaviņš 3197 SSK Bebra V173 VZ3 00:00:59 193
186 Ivars Broničs 5244 Guddžobs Guddans V174 VB2 00:00:59 193
187 Raitis Smirnovs 3089 RaceDog Latvia V175 VZ3 00:00:59 193
188 Karīna Helmane-Soročenkova 5019 VSK Noskrien S13 SB2 00:00:59 249
189 Gatis Valdheims 5142 V176 VB2 00:00:59 193
190 Juris Šehtels 6088 Ādaži V177 VL4 00:00:59 193
191 Artis Pūcītis 6084 SSK Bebra V178 VL2 00:00:59 193
192 Dāvis Plotnieks 6095 adidas Runners | Riga I GoPro V179 VL2 00:00:59 193
193 Ingūna Gailīte 3196 SSK Bebra S14 SZ3 00:00:59 249
194 Oļegs Solovjovs 3283 Talsu pakalnu sporta klubs V180 VZ3 00:00:59 193
195 Agnis Dadzis 3112 V181 VZ3 00:00:59 193
196 Gints Krieviņš 5020 Lidosta "Rīga" V182 VB2 00:00:59 193
197 Alberts Dambis 6039 Insalvo V183 VL2 00:00:59 193
198 Sergejs Juhno 3425 SEB Family V184 VZ3 00:00:59 193
199 Monta Ločmele 6101 Patria Sportland S15 SL2 00:00:59 249
200 Armands Kerijs 3829 Latvijas Finieris V185 VZ3 00:01:00 190
201 Konstantīns Čursins 5225 ChursinTeam V186 VB2 00:01:00 190
202 Līga Līdumniece 5485 adidas Runners S16 SB2 00:01:00 245
203 Dāvis Dambergs 3953 SPORTLAND V187 VZ1 00:01:00 190
204 Rihards Volfs 5120 RajA V188 VB2 00:01:00 190
205 Jānis Vizulis 6122 V189 VL3 00:01:00 190
206 Andris Mireckis 3818 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola V190 VZ3 00:01:00 190
207 Kristaps Pilskalns 5401 Gentlemen's Club / Supervaroņi V191 VB2 00:01:00 190
208 Jānis Pugačs 5338 Alusvēders V192 VB2 00:01:00 190
209 Jurģis Stukuls 5044 SK Katrīna V193 VB2 00:01:00 190
210 Mārtiņš Bodnieks 13467 V194 VZ3 00:01:00 190
211 Tomass Redisons 3843 Tērvetes dabas parks V195 VZ2 00:01:00 190
212 Jānis Liepiņš 4062 SPORTLAND V196 VZ3 00:01:00 190
213 Edijs Valainis 13418 V197 VZ2 00:01:00 190
214 Dzintars Rērihs 3158 VSK Noskrien Rieksti V198 VZ3 00:01:00 190
215 Madara Marija Muižniece 6113 adidas Runners Riga S17 SL2 00:01:00 245
216 Aigars Matisons 3358 Matisons Runner’s Club V199 VZ3 00:01:00 190
217 Kristaps Caune 6001 V200 VL2 00:01:00 190
218 Aino Gošs 3629 Maratona klubs V201 VZ3 00:01:01 187
219 Daniel Lopes Martins 6029 V202 VL2 00:01:01 187
220 Sandis Kanbergs 5482 Puratos Latvia V203 VB3 00:01:01 187
221 Andris Šņoriņš 5414 Talsu novada sporta skola V204 VB2 00:01:01 187
222 Žanis Lulle 6175 BALTAIS V205 VL2 00:01:01 187
223 Anrijs Hodžajevs 5131 Full Court V206 VB2 00:01:01 187
224 Jānis Rozenbergs 5464 V207 VB2 00:01:01 187
225 Jānis Bute 3854 Afroless V208 VZ3 00:01:01 187
226 Intars Opolais 5484 Izturība V209 VB2 00:01:01 187
227 Gita Vilensone 3168 Vsk Noskrien Vāveres S18 SZ3 00:01:01 241
228 Renārs Pūce 3716 V210 VZ3 00:01:01 187
229 Edgars Paegle 3385 V211 VZ3 00:01:01 187
230 Konstantīns Grišulis 3194 V212 VZ3 00:01:01 187
231 Kaspars Vīksne 3395 SPB RUN V213 VZ3 00:01:01 187
232 Matīss Gricmanis 5426 V214 VB2 00:01:01 187
233 Artūrs Kozlovskis 3825 V215 VZ2 00:01:01 187
234 Jānis Lakovics 13456 V216 VZ3 00:01:01 187
235 Tomass Reinis Tīss 3052 V217 VZ2 00:01:01 187
236 Jānis Lehtla 3959 SPORTLAND V218 VZ3 00:01:01 187
237 Lauris Balgalvis 3429 V219 VZ3 00:01:01 187
238 Gunārs Ozoliņš 3145 DzSK Lokomotīve V220 VZ3 00:01:02 184
239 Uģis Reveliņš 5399 Team Kažemāka/Train2WinLv V221 VB3 00:01:02 184
240 Matīss Vecvagaris 6192 ultrataka.lv V222 VL2 00:01:02 184
241 Normunds Zauls 3193 Limbaži V223 VZ3 00:01:02 184
242 Uldis Vaicis 5476 V224 VB2 00:01:02 184
243 Juris Čerņadjevs 6057 V225 VL4 00:01:02 184
244 Edijs Eiduks 13437 TEAM EIDUKI V226 VZ2 00:01:02 184
245 Edgars Ošs 3449 V227 VZ3 00:01:02 184
246 Rūdolfs Leimanis 3026 Maratona Klubs V228 VZ3 00:01:02 184
247 Dāvis Dišlers 15212 Ozons V229 VB2 00:01:02 184
248 Ģirts Žagars 5066 V230 VB2 00:01:02 184
249 Agris Hatko 6142 VSK "Noskrien" V231 VLJ 00:01:02 184
250 Raimonds Spēks 3205 KROKUS V232 VZ3 00:01:02 184
251 Jānis Pauliņš 3011 V233 VZ3 00:01:03 181
252 Bruno Krampe 4098 SS Arkādija V234 VZ2 00:01:03 181
253 Viktors Malihins 3071 Infinity V235 VZ3 00:01:03 181
254 Ondrej Fikrle 5109 BKV Holysov / RK Svata V236 VB3 00:01:03 181
255 Edgars Dzenuška 6042 Visma Active V237 VL2 00:01:03 181
256 Mareks Jevtuhs 4060 SPORTLAND V238 VZ3 00:01:03 181
257 Adrians Gūtšmits 3406 V239 VZ2 00:01:03 181
258 Kristīne Dakša-Junolainena 3698 Zaļie S19 SZ3 00:01:03 233
259 Matīss Slikšjānis 3873 OK Azimuts V240 VZ2 00:01:03 181
260 Vitālijs Žuselis 5015 Daugavpils Runners V241 VB2 00:01:03 181
261 Elīna Kārkliņa 4089 PATRIA SPORTLAND S20 SZ3 00:01:03 233
262 Anete Segliņa 3440 mammadaba S21 SZ3 00:01:03 233
263 Krišjānis Neijs 6048 Pēdējās vietas pavēlnieki V242 VL2 00:01:03 181
264 Viktors Volkovs 4082 SPORTLAND V243 VZ2 00:01:03 181
265 Aivars Krjukovs 5196 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V244 VB2 00:01:03 181
266 Emīls Mūrēns 3509 V245 VZ2 00:01:03 181
267 Uldis Kuplais 3541 VSK Noskrien V246 VZ3 00:01:03 181
268 Kaspars Vingris 6027 V247 VL2 00:01:03 181
269 Matīss Haritonovs 6109 Team Kažemāka/Train2WinLv V248 VL2 00:01:03 181
270 Anete Švilpe 6075 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S22 SL2 00:01:03 233
271 Kate Dūdele 5347 Legs Miserables S23 SB2 00:01:04 230
272 Jānis Rozītis 6121 V249 VL2 00:01:04 178
273 Andris Dimze 3897 Swedbank V250 VZ3 00:01:04 178
274 Agnese Sperga 3902 Gentlemens Club/Supervaroņi S24 SZ3 00:01:04 230
275 Signe Birkenberga 3388 Saldus Boksa klubs S25 SZ3 00:01:04 230
276 Ludmila Joce 4018 Moller Auto Ventspils / MRC S26 SZ3 00:01:04 230
277 Mareks Ņikiforovs 13431 Matisons Runners Club V251 VZ2 00:01:04 178
278 Guntis Gailītis 3662 V252 VZ3 00:01:04 178
279 Andis Gailis 6197 Kocēnu novads V253 VL3 00:01:04 178
280 Rasma Čoiča 3277 Patria Sportland S27 SZ3 00:01:04 230
281 Aigars Tohters 5250 SK Dzērvene II V254 VB2 00:01:04 178
282 Aivars Bondars 6080 Lūša pēdās V255 VL3 00:01:04 178
283 Atis Kļavis 6124 Jaunmārupe skrien! V256 VL3 00:01:04 178
284 Edijs Dzalbs 3969 Inov8 I OSVeikals.lv Team V257 VZ2 00:01:04 178
285 Kristaps Heinsbergs 5438 PATRIA SPORTLAND V258 VB2 00:01:04 178
286 Alise Putraima 5175 LIMBAŽI SKRIEN S28 SB2 00:01:04 230
287 Matīss Lakovics 5472 Gjensidige V259 VB2 00:01:04 178
288 Līga Irbe 6144 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola S29 SL3 00:01:04 230
289 Indulis Ķerus 3247 V260 VZ3 00:01:04 178
290 Gints Krastiņš 5161 Exigen Services Latvia #optimized4running V261 VB2 00:01:05 175
291 Juris Semjonovs 3584 Zemgales Ziņas V262 VZ3 00:01:05 175
292 Vitālijs Muzika 6035 VSK Noskrien V263 VL3 00:01:05 175
293 Andris Rozentālbergs 5279 V264 VB2 00:01:05 175
294 Roberts Koleda 5454 Exigen Services Latvia #optimized4running V265 VB3 00:01:05 175
295 Ginta Valtere 4068 Baltais S30 SZ3 00:01:05 226
296 Valts Ulmanis 5359 IK Auseklis V266 VBJ 00:01:05 175
297 Gita Karlsone 5240 Matisons Runner’s Club S31 SB2 00:01:05 226
298 Laura Leja 5394 Swedbank S32 SBJ 00:01:05 226
299 Kirils Boiko 6049 Boyko-sports team V267 VL2 00:01:05 175
300 Dana Mačtama 6096 Moller Auto Ventspils / MRC S33 SL2 00:01:05 226
301 Diāna Jakubjaņeca 4063 SPORTLAND S34 SZ3 00:01:05 226
302 Ilze Meijere 5200 Patria Sportland S35 SB2 00:01:05 226
303 Jānis Kopmanis 5108 LSC V268 VB4 00:01:05 175
304 Edgars Fecers 4088 SPORTLAND V269 VZ2 00:01:05 175
305 Arvis Krūmiņš 3375 LMT V270 VZ3 00:01:05 175
306 Edgars Miķelsons 3198 Lynxdojo V271 VZ2 00:01:05 175
307 Gatis Kriuliņš 3709 V272 VZ3 00:01:05 175
308 Ritvars Kalniņš 6082 Skrienam kopā V273 VL3 00:01:06 173
309 Viktorija Raubiško 3869 Swedbank S36 SZ3 00:01:06 223
310 Aleksandrs Judkins 5403 V274 VB2 00:01:06 173
311 Arnis Mūrnieks 6058 V275 VL3 00:01:06 173
312 Raimonds Buraks 6202 Soli Pa Solim V276 VL2 00:01:06 173
313 Normunds Kronbergs 5273 TUKUMS V277 VB2 00:01:06 173
314 Armands Budreika 3682 V278 VZ2 00:01:06 173
315 Ruslans Šuļga 6151 Maratona klubs V279 VL2 00:01:06 173
316 Juris Jansons 5400 Swedbank V280 VB3 00:01:06 173
317 Gunārs Ruciņš 5231 Fizkultūras nora V281 VB2 00:01:06 173
318 Jānis Teteris 6068 DzSK Lokomotīve V282 VL3 00:01:06 173
319 Valdis Prauliņš 5286 Čiekurkalna Road Runners V283 VB3 00:01:06 173
320 Rinalds Zeltiņš 4123 KMKVP V284 VZ3 00:01:06 173
321 Edgars Bērziņš 3530 MTB Talsi V285 VZ3 00:01:06 173
322 Alvita Mirecka 6156 Talsu Pauguraines zaķi S37 SL3 00:01:06 223
323 Oskars Zviedris 13429 V286 VZ3 00:01:06 173
324 Māris Lukašēvičs 4118 Pulsaar V287 VZ3 00:01:06 173
325 Edgars Zarins 3615 V288 VZ3 00:01:06 173
326 Uldis Liepa-Liepiņš 3556 V289 VZ3 00:01:06 173
327 Dainis Hohbergs 3186 Latvijas Finieris V290 VZ3 00:01:07 170
328 Egils Betmanis 3027 V291 VZ3 00:01:07 170
329 Edgars Dobelis 5006 V292 VB2 00:01:07 170
330 Aldis Sjucillo 5209 Latvijas Finieris V293 VB3 00:01:07 170
331 Guntis Pucens 5031 SK Katrīna V294 VB4 00:01:07 170
332 Mārtiņš Dīcis 5187 VSK Noskrien V295 VB2 00:01:07 170
333 Jānis Iklāvs 3595 Latvijas skauti un gaidas V296 VZ3 00:01:07 170
334 Mārcis Pirtnieks 3788 V297 VZ3 00:01:07 170
335 Monta Priedola 3725 S38 SZ3 00:01:07 219
336 Iveta Pūpola 5051 Maratona klubs S39 SB3 00:01:07 219
337 Jānis Zvaigznītis 3708 SPB RUN/Asics V298 VZ3 00:01:07 170
338 Nauris Dzenis 3452 MADONA V299 VZ3 00:01:07 170
339 Mauro Gianluigi Motta 5297 adidas Runners | RIGA V300 VB2 00:01:07 170
340 Anda Zandberga 3957 SPORTLAND S40 SZ3 00:01:07 219
341 Jānis Grīnbergs 3480 V301 VZ3 00:01:07 170
342 Ainārs Kravalis 5189 Siguldas Maratona klubs V302 VB3 00:01:07 170
343 Vita Devjatņikova 6097 Moller Auto Ventspils / MRC S41 SL2 00:01:07 219
344 Toms Rijnieks 3910 FATELV V303 VZ3 00:01:07 170
345 Sandijs Suhānovs 13417 Sigulda V304 VZ2 00:01:07 170
346 Laura Davidauska 15200 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S42 SBJ 00:01:07 219
347 Dainis Kreicbergs 3508 SĒME V305 VZ3 00:01:07 170
348 Jānis Gruntmanis 3670 V306 VZ3 00:01:07 170
349 Dace Pauriņa 4031 Izturība S43 SZ3 00:01:07 219
350 Zigmunds Zauls 5171 Limbaži V307 VB3 00:01:07 170
351 Evija Abiļeva 3799 Swedbank S44 SZ3 00:01:07 219
352 Agnese Kokoreviča 3391 MADONA S45 SZ3 00:01:07 219
353 Aigars Zumbergs 3671 NGT Latvia V308 VZ3 00:01:07 170
354 Tomass Randa 3729 V309 VZ1 00:01:08 168
355 Linda Meškovska 3888 Gjensidige S46 SZ3 00:01:08 216
356 Dace Banga-Hodžajeva 5194 Moller Auto Ventspils / MRC S47 SB2 00:01:08 216
357 Reinis Tops 6159 SPB Run/Asics V310 VL2 00:01:08 168
358 Simona Birkenberga 3377 SBk S48 SZ3 00:01:08 216
359 Kaspars Irbe 3567 Talsu novada sporta skola V311 VZ1 00:01:08 168
360 Jānis Gailis 5137 Izturība V312 VB3 00:01:08 168
361 Uvis Braunfelds 5461 Moller Auto Ventspils / MRC V313 VB3 00:01:08 168
362 Elīna Pinne 3809 S49 SZ2 00:01:08 216
363 Aleksandrs Antonovs 5355 &A V314 VB3 00:01:08 168
364 Jānis Griķis 6016 Daugavpils Runners V315 VL2 00:01:08 168
365 Aigars Lūsis 6106 Talsu pakalnu sporta klubs V316 VL4 00:01:08 168
366 Valdis Čunka 3933 Aldaris GO V317 VZ3 00:01:08 168
367 Inga Zālīte 3891 Grauda Spēks S50 SZ3 00:01:08 216
368 Viesturs Bratuškins 13451 VAS Latvijas Gaisa Satiksme V318 VZ3 00:01:08 168
369 Rolands Briņķis 5390 Dabas Dots V319 VB2 00:01:08 168
370 Kārlis Ielejs 5159 VSK Noskrien Divplākšņi V320 VB3 00:01:08 168
371 Arnis Ābelīte 6140 Virsotne/MARMOT V321 VL3 00:01:08 168
372 Aigars Kokins 6108 Team Kažemāka/Train2WinLv V322 VL3 00:01:08 168
373 Ginta Rassa 5195 Moller Auto Ventspils / MRC S51 SB3 00:01:08 216
374 Jānis Kozlovskis 3237 V323 VZ3 00:01:08 168
375 Atis Poga 4095 V324 VZ3 00:01:08 168
376 Raivo Pienis 4119 PATRIA SPORTLAND V325 VZ3 00:01:08 168
377 Andris Malahovskis 4002 DzSK Lokomotīve V326 VZ3 00:01:08 168
378 Arnolds Princis 3642 V327 VZ3 00:01:09 165
379 Kristaps Ziemelis 5301 danish brothers V328 VB2 00:01:09 165
380 Normunds Allens 3041 Labs starts V329 VZ3 00:01:09 165
381 Jānis Neimanis 5205 Talsu pakalnu sporta klubs V330 VB4 00:01:09 165
382 Ronalds Zarīts 6169 Scope Sports V331 VL2 00:01:09 165
383 Pēteris Grīviņš 6171 Grauda Spēks | Inov-8 | osveikals.lv V332 VL2 00:01:09 165
384 Elvis Veisbergs 3229 Saldus Boksa klubs V333 VZ2 00:01:09 165
385 Jānis Rukmanis 5333 3D Running V334 VB2 00:01:09 165
386 Edvard Junda 6129 V335 VL3 00:01:09 165
387 Andris Drešmanis 6066 DzSK Lokomotīve V336 VL3 00:01:09 165
388 Mikus Žagata 6136 Pica Pica V337 VL2 00:01:09 165
389 Dmitrijs Vladimirovs 3998 Accenture > High Performance V338 VZ3 00:01:09 165
390 Ivita Šale 5174 SSK Bebra S52 SB2 00:01:09 213
391 Agita Kaļva 13424 Ķegumā spēks S53 SZ3 00:01:09 213
392 Igors Kozlovs 5112 V339 VB3 00:01:09 165
393 Reinis Rasa 6193 V340 VL3 00:01:09 165
394 Matīss Krūmiņš 13477 Saldus boksa klubs V341 VZ2 00:01:09 165
395 Reinis Jasliņš 5290 Burusports V342 VB3 00:01:09 165
396 Gatis Mozoļevskis 13436 V343 VZ3 00:01:09 165
397 Eriks Bogdanovs 3605 V344 VZ3 00:01:09 165
398 Māris Jansons 5282 Ozons V345 VB2 00:01:09 165
399 Sergejs Smelovs 5372 V346 VB2 00:01:09 165
400 Roberts Černovs 5387 Latvijas Finieris V347 VB2 00:01:09 165
401 Agnis Bērziņš 3249 DNB Service Center V348 VZ3 00:01:09 165
402 Ints Neilands 4091 Saldus Boksa Klubs V349 VZ3 00:01:09 165
403 Renārs Leiskins 13446 Daugavpils 12. vidusskola V350 VZ2 00:01:10 163
404 Guntars Reveliņš 3867 Team Kažemāka/Train2WinLv V351 VZ3 00:01:10 163
405 Raimonds Robats 3593 V352 VZ3 00:01:10 163
406 Aleksejs Bute 3549 V353 VZ3 00:01:10 163
407 Māris Bumbieris 3187 Latvijas Finieris V354 VZ3 00:01:10 163
408 Atis Jansons 3800 Swedbank V355 VZ3 00:01:10 163
409 Niklāvs Emīls Eglītis 5418 Jāņkalni V356 VBJ 00:01:10 163
410 Mārtiņš Eglitis 5242 V357 VBJ 00:01:10 163
411 Ivars Damroze 3278 Patria Sportland V358 VZ3 00:01:10 163
412 Kaspars Olte 3171 V359 VZ3 00:01:10 163
413 Artis Ločmelis 5453 OK Burkānciems V360 VB3 00:01:10 163
414 Andris Caune 3102 V361 VZ3 00:01:10 163
415 Dāvis Zelmenis 3632 Maratona klubs V362 VZ2 00:01:10 163
416 Donats Urtāns 4006 Lūša pēdās V363 VZ1 00:01:10 163
417 Svajunas Sukackas 5351 Trail Kuršiu Nerija V364 VB3 00:01:10 163
418 Edijs Vilnis 5477 VSK Noskrien V365 VB3 00:01:10 163
419 Lāsma Zebuliņa 5050 VSK Noskrien Blonde S54 SB3 00:01:10 210
420 Jānis Kolužs 5081 Daugavpils Runners V366 VB2 00:01:10 163
421 Oskars Martuzāns 3156 AkmensDizains.lv V367 VZ3 00:01:10 163
422 Janis Andersons 5486 V368 VB3 00:01:10 163
423 Ieva Pūce 5416 VSK Noskrien Blonde S55 SB3 00:01:10 210
424 Romans Odiņecs 3781 Herbalife 24 V369 VZ3 00:01:10 163
425 Toms Oliņš 5335 V370 VB2 00:01:10 163
426 Toms Bērziņš 15213 Plastik Valmiera V371 VB2 00:01:10 163
427 Pēteris Stepiņš 5422 Swedbank V372 VB2 00:01:11 161
428 Roberts Sļadzevskis 5326 Maratona klubs V373 VB2 00:01:11 161
429 Alvis Bitenieks 5386 Latvijas Finieris V374 VB2 00:01:11 161
430 Žanis Jesko 4096 Dzipšļu medus V375 VZ3 00:01:11 161
431 Artūrs Rukkalns 5332 V376 VB2 00:01:11 161
432 Jānis Tauberis 3473 V377 VZ2 00:01:11 161
433 Kaspars Kārkliņš 5479 Siguldas Maratona klubs V378 VB3 00:01:11 161
434 Kārlis Kostjukovs 5409 Purva kurmji V379 VB2 00:01:11 161
435 Jekaterina Sokunova 6199 Baltais S56 SL2 00:01:11 207
436 Jānis Andrējevs 3422 V380 VZ3 00:01:11 161
437 Gundars Ošmucnieks 13423 V381 VZ3 00:01:11 161
438 Ainārs Drozds 5312 V382 VB2 00:01:11 161
439 Agnese Ulanova 4026 Pūre S57 SZ3 00:01:11 207
440 Armands Auziņš 5035 adidas Runners I Riga V383 VB3 00:01:11 161
441 Kārlis Pajuste 5354 V384 VB2 00:01:11 161
442 Kārlis Būmans 6117 Matisons Runner's Club V385 VL2 00:01:11 161
443 Ināra Lūse 3263 Moller Auto Ventspils / MRC S58 SZ3 00:01:11 207
444 Kristaps Sondors 3932 V386 VZ3 00:01:11 161
445 Alvis Tribockis 4039 x99/Slīterāni V387 VZ3 00:01:11 161
446 Uģis Lielmanis 13427 V388 VZ3 00:01:11 161
447 Ģirts Viļumovs 3787 V389 VZ2 00:01:11 161
448 Indra Zvejsalniece 5226 S59 SB2 00:01:11 207
449 Helmuts Vilgerts 4108 DPD Latvija V390 VZ2 00:01:11 161
450 Jānis Dainis 4050 Kocēnu novads 1 V391 VZ3 00:01:11 161
451 Aleksis Jarockis 3403 V392 VZ3 00:01:11 161
452 Toms Ķikusts 3189 Ziemeļu ļaudis V393 VZ3 00:01:11 161
453 Jānis Sondors 3946 SPORTLAND V394 VZ3 00:01:11 161
454 Raivis Ramans 3527 V395 VZ3 00:01:12 158
455 Pavels Mazurs 5130 V396 VB3 00:01:12 158
456 Daina Jurķe 5104 S60 SB2 00:01:12 204
457 Arnita Sorokina 5343 S61 SB3 00:01:12 204
458 Mārtiņš Podnieks 3461 Silakrogs V397 VZ3 00:01:12 158
459 Jānis Kopmanis 5101 V398 VB3 00:01:12 158
460 Viesturs Zimackis 6022 V399 VL2 00:01:12 158
461 Arta Renāte Rulle 4048 Kocēnu novads 1 S62 SZ2 00:01:12 204
462 Vents Strautmanis 3223 V400 VZ3 00:01:12 158
463 Gunārs Grundštoks 5166 VSK Noskrien / PaBaso.lv V401 VB2 00:01:12 158
464 Madara Frēliha 6150 Maratona klubs/VFK Staldzene S63 SL2 00:01:12 204
465 Valdis Devjatņikovs 3419 SK Katrīna V402 VZ3 00:01:12 158
466 Reinis Skorovs 6173 VSK Noskrien V403 VLJ 00:01:12 158
467 Kārlis Vilerts 3400 V404 VZ3 00:01:12 158
468 Aivars Ozolnieks 3366 Saulkrasti V405 VZ3 00:01:12 158
469 Edgars Krastiņš 3088 V406 VZ3 00:01:12 158
470 Antra Spundiņa 5095 VSK Noskrien S64 SB2 00:01:12 204
471 Artūrs Soročenkovs 5022 V407 VB2 00:01:12 158
472 Kristīne Krista Lejniece 5315 Zemgales Ziņas S65 SBJ 00:01:12 204
473 Raimonds Meija 3047 VSK Noskrien V408 VZ3 00:01:12 158
474 Adam Lambrou 3780 V409 VZ3 00:01:12 158
475 Lauris Repša 5179 V410 VB2 00:01:13 156
476 Viesturs Dzirkalis 5373 V411 VB3 00:01:13 156
477 Sandris Krūmiņš 5168 Maratona Klubs V412 VB3 00:01:13 156
478 Gatis Molodcovs 3539 V413 VZ3 00:01:13 156
479 Matīss Bravlanskis 3289 Latvijas Finieris V414 VZ3 00:01:13 156
480 Jānis Ručevskis-Rucevics 5214 Saldus Boksa klubs V415 VB2 00:01:13 156
481 Rainers Meiers 5322 Maratona klubs/VSK Noskrien V416 VB4 00:01:13 156
482 Konstantīns Vasiļjevs 5441 Dion SportLab V417 VB2 00:01:13 156
483 Ivo Zemturis 6023 V418 VL2 00:01:13 156
484 Juris Dzērve 3839 Mailigen V419 VZ3 00:01:13 156
485 Valdis Tilts 5465 Kocēnu novads V420 VB4 00:01:13 156
486 Kristers Nolle 5420 V421 VBJ 00:01:13 156
487 Elvis Bernhards 3454 AnimalPlanet V422 VZ3 00:01:13 156
488 Zanda Ulanova 5193 Moller Auto Ventspils / MRC S66 SB2 00:01:13 201
489 Andis Ruskulis 5432 SPORTLAND V423 VB2 00:01:13 156
490 Agris Dreimanis 5115 V424 VB2 00:01:13 156
491 Artis Ivanovs 5090 V425 VB2 00:01:13 156
492 Sandis Sproģis 3014 Lattelecom V426 VZ3 00:01:13 156
493 Krišjānis Pinka 4085 V427 VZ3 00:01:13 156
494 Mārtiņš Bērziņš 5352 KURMIS OK V428 VB2 00:01:13 156
495 Māris Lūsis 5123 Skrienošie Lūši V429 VB2 00:01:13 156
496 Ina Graudiņa 5001 VSK Noskrien Vāveres S67 SB2 00:01:13 201
497 Artūrs Vaselis 6102 Patria Sportland V430 VL2 00:01:13 156
498 Uģis Bents 6060 V431 VL2 00:01:13 156
499 Māris Plūme 5407 Swedbank V432 VB2 00:01:13 156
500 Rūdolfs Abiļevs 3191 New Village Workout V433 VZ3 00:01:13 156
501 Andis Komarovs 5004 V434 VB2 00:01:14 154
502 Zigmunds Vītiņš 5089 DEAC V435 VB3 00:01:14 154
503 Uģis Pauriņš 4032 Izturība V436 VZ3 00:01:14 154
504 Klinta Lauska 5406 Grauda Spēks S68 SB2 00:01:14 199
505 Monika Sarva 5235 S69 SB2 00:01:14 199
506 Raitis Vilsdorfs 3798 V437 VZ3 00:01:14 154
507 Viviana Kirilova 6072 VSK Noskrien Vāveres S70 SL3 00:01:14 199
508 Artūrs Riekstiņš 6163 VSK Noskrien IRAnete Līdz galam V438 VL2 00:01:14 154
509 Uģis Zanders 6154 V439 VL3 00:01:14 154
510 Alex Bukovskis 13465 V440 VZ3 00:01:14 154
511 Līva Poriete 5413 S71 SBJ 00:01:14 199
512 Didzis Skārds 3235 Olainfarm V441 VZ3 00:01:14 154
513 Toms Pastars 5306 Jaunmārupe skrien / MRC V442 VB2 00:01:14 154
514 Vitālijs Poļetajevs 3160 DzSK Lokomotīve V443 VZ3 00:01:14 154
515 Aldis Kešāns 5374 V444 VB2 00:01:15 152
516 Māris Zāle 3574 V445 VZ3 00:01:15 152
517 Artūrs Kadiķis 3694 V446 VZ3 00:01:15 152
518 Daniels Kodalevs 3431 KODALEVU TEAM V447 VZ1 00:01:15 152
519 Baiba Mazrima 3227 Saldus Boksa klubs S72 SZ3 00:01:15 196
520 Dainis Kārkliņš 3447 3Culture V448 VZ2 00:01:15 152
521 Megija Stalberga 4036 VSK Burkānciems & Co S73 SZ2 00:01:15 196
522 Ieva Freidenfelde 3561 S74 SZ3 00:01:15 196
523 Santa Žukovska 5489 S75 SB2 00:01:15 196
524 Zigmārs Mazulis 3732 V449 VZ3 00:01:15 152
525 Miķelis Vietnieks 5072 V450 VB2 00:01:15 152
526 Mikus Salcēvičs 3024 Evo V451 VZ3 00:01:15 152
527 Raivis Cakuls 3989 Team Kažemāka/Train2WinLv V452 VZ3 00:01:15 152
528 Mārtiņš Mazlazdiņš 6203 V453 VL2 00:01:15 152
529 Uldis Reinicāns 3758 U&G V454 VZ3 00:01:15 152
530 Jānis Pārums 3913 Iecava - Mauragi: 160km V455 VZ3 00:01:15 152
531 Inga Apšeniece 3916 S76 SZ3 00:01:15 196
532 Ivars Vācers 4102 V456 VZ3 00:01:15 152
533 Diāna Elizabete Daukšte 3986 S77 SZ1 00:01:15 196
534 Artūrs Rundzāns 5269 Selonija V457 VB2 00:01:16 150
535 Toms Kaufmanis 6047 Maratona klubs V458 VL2 00:01:16 150
536 Jānis Skujenieks 3925 V459 VZ3 00:01:16 150
537 Laura Berķe 4099 IK Auseklis S78 SZ1 00:01:16 193
538 Anita Fišere 5364 S79 SB2 00:01:16 193
539 Mārtiņš Eglijs 5114 V460 VB2 00:01:16 150
540 Arūnas Beržinskas 6028 V461 VL3 00:01:16 150
541 Normunds Stepāns 3401 V462 VZ3 00:01:16 150
542 Armands Zvejnieks 6098 Moller Auto Ventspils / MRC V463 VL2 00:01:16 150
543 Kārlis Kurtišs 4051 SPORTLAND V464 VZ3 00:01:16 150
544 Edgars Bikse 3290 Latvijas Finieris V465 VZ3 00:01:16 150
545 Ģirts Bisenieks 5160 V466 VB2 00:01:16 150
546 Miks Dzenis 3672 Trīs buki V467 VZ3 00:01:16 150
547 Guntars Brauns 3847 V468 VZ3 00:01:16 150
548 Pēteris Mednis 3402 Māras Tētis V469 VZ3 00:01:16 150
549 Ričards Dukurs 3639 Maratona klubs V470 VZ2 00:01:16 150
550 Sandis Zīvarts 4020 Latvijas Gaisa Satiksme V471 VZ3 00:01:16 150
551 Hugo Jakobi 16100 Tavamsportam.lv V472 VL2 00:01:16 150
552 Linda Boldāne 6086 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S80 SL2 00:01:16 193
553 Ervīns Lūsis 3103 V473 VZ3 00:01:16 150
554 Emīls Liepiņš 3786 Venden V474 VZ2 00:01:16 150
555 Arturs Grobins 5473 V475 VB2 00:01:17 148
556 Jānis Ausmanis 5318 SK Katrīna V476 VB3 00:01:17 148
557 Toms Kalniņš 3791 V477 VZ3 00:01:17 148
558 Artūrs Rozenfelds 5340 Jaunmārupe skrien! V478 VB3 00:01:17 148
559 Kristaps Zaļkalns 5450 KoBalts V479 VB2 00:01:17 148
560 Matīss Saulītis 3895 V480 VZ3 00:01:17 148
561 Elvis Rībens 3784 VFK Staldzene/VENDEN V481 VZ3 00:01:17 148
562 Mārtiņš Spalva 3879 Swedbank V482 VZ3 00:01:17 148
563 Artūrs Žmurovs 13419 Pļaviņas V483 VZ1 00:01:17 148
564 Imants Kaldre 3119 VSK Noskrien V484 VZ3 00:01:17 148
565 Jurģis Baumeisters 5463 V485 VB2 00:01:17 148
566 Matīss Vaivods 5241 V486 VB2 00:01:17 148
567 Artūrs Ozoliņš 5380 PH Print V487 VZ2 00:01:17 148
568 Deniss Petrenko 3950 DION SPORTLAB V488 VZ3 00:01:17 148
569 Romāns Kuročkins 3526 V489 VZ3 00:01:17 148
570 Mairis Apsīts 4043 V490 VZ3 00:01:17 148
571 Toms Eglijs 5397 V491 VB2 00:01:17 148
572 Ints Mūrnieks 3880 V492 VZ3 00:01:17 148
573 Gundars Lipiņš 3976 LMT V493 VZ3 00:01:17 148
574 Jeļena Mironova 3885 Baltais S81 SZ3 00:01:17 191
575 Edgars Ruža 3972 Bukaušu Expresis V494 VZ3 00:01:17 148
576 Evita Hibšmane 3316 S82 SZ3 00:01:17 191
577 Dainis Bautris 3793 AMSERV TEAM V495 VZ3 00:01:18 146
578 Rolands Rozitis 13438 Zaļā Jūdze V496 VZ3 00:01:18 146
579 Oļegs Kopijs 5446 Saldus Boksa klubs V497 VB2 00:01:18 146
580 Baiba Ieva Kagaine 5346 S83 SB2 00:01:18 188
581 Agris Spalviņš 5276 Rauna V498 VB4 00:01:18 146
582 Inese Rēriha 3280 VSK Noskrien Vāveres S84 SZ3 00:01:18 188
583 Uldis Gailītis 3633 V499 VZ3 00:01:18 146
584 Baiba Mežgaile 3203 LIMBAŽI SKRIEN S85 SZ3 00:01:18 188
585 Kristaps Zvirgzds 5032 V500 VBJ 00:01:18 146
586 Gatis Neimanis 3606 Talsu biatlona klubs V501 VZ3 00:01:18 146
587 Dmitrijs Ruskovs 3239 V502 VZ3 00:01:18 146
588 Dārta Otomere 3427 S86 SZ3 00:01:18 188
589 Kaspars Klapkalns 5491 Santa V503 VB3 00:01:18 146
590 Juris Misters 5220 V504 VB2 00:01:18 146
591 Kalvis Silgals 6085 Surikati/NFS V505 VL2 00:01:18 146
592 Ivars Kumpiņš 3130 V506 VZ3 00:01:18 146
593 Artūrs Pielēns-Pelēns 6020 Lattelecom V507 VL2 00:01:18 146
594 Diāna Dzene 3896 Gjensidige S87 SZ3 00:01:18 188
595 Arnis Vanters 4041 SK Spēks V508 VZ3 00:01:18 146
596 Māris Vizulis 5239 Luminor V509 VB2 00:01:18 146
597 Normunds Grava 5062 V510 VB3 00:01:18 146
598 Renārs Seiksts 6191 Rīgas satiksme V511 VL2 00:01:18 146
599 Dace Hartmane 6147 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu Novada Sporta Skola S88 SL3 00:01:18 188
600 Ģirts Pijols 3747 PH Print V512 VZ2 00:01:18 146
601 Lukasz Terela 3489 V513 VZ3 00:01:19 144
602 Ieva Ivaško 3275 VFK Staldzene S89 SZ3 00:01:19 186
603 Didzis Sprūds 15215 DNB banka V514 VB2 00:01:19 144
604 Kārlis Vilciņš 3898 OK Kāpa V515 VZ3 00:01:19 144
605 Ģirts Udrass 3437 V516 VZ3 00:01:19 144
606 Andris Žukovskis 3914 SQUAD.LV V517 VZ3 00:01:19 144
607 Gustavs Cērps 4121 V518 VZ1 00:01:19 144
608 Ginta Bogdanova 3620 S90 SZ2 00:01:19 186
609 Didzis Videmanis 3993 Mežsusuri V519 VZ3 00:01:19 144
610 Andris Mačevskis 3045 V520 VZ3 00:01:19 144
611 Danila Seluto 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running V521 VL2 00:01:19 144
612 Viesturs Tomels 3860 V522 VZ3 00:01:19 144
613 Kaspars Briedis 3222 Saldus Boksa klubs V523 VZ3 00:01:19 144
614 Mareks Lazda 3219 Rīgas satiksme V524 VZ3 00:01:19 144
615 Toms Robats 3594 V525 VZ2 00:01:19 144
616 Natālija Joničenko 5102 Talsu pauguraines Zaķi S91 SB3 00:01:19 186
617 Māris Strazdiņš 5287 STRAZDIŅI V526 VB3 00:01:19 144
618 Sabīne Metāla 3726 S92 SZ3 00:01:19 186
619 Endijs Zariņš 3893 Zemgales Ziņas V527 VZ3 00:01:19 144
620 Toms Lauris Kozlovskis 3645 V528 VZ2 00:01:19 144
621 Rita Felce-Kaipšteina 3143 Accenture > Be Yourself & Make a difference S93 SZ3 00:01:19 186
622 Gatis Čirka 3084 V529 VZ3 00:01:20 143
623 Ilze Štila 5245 Sece S94 SB3 00:01:20 184
624 Edmunds Gržibovskis 6015 SK Dzērvene V530 VL3 00:01:20 143
625 Dainis Muško 3000 Kartavkalnu buki V531 VZ3 00:01:20 143
626 Jolanta Krastiņa 6194 VSK Noskrien S95 SLJ 00:01:20 184
627 Artis Visendorfs 4081 SPORTLAND V532 VZ3 00:01:20 143
628 Sabīne Kārkle 3434 S96 SZ3 00:01:20 184
629 Gints Bērziņš 6070 AkmensDizains.lv V533 VL2 00:01:20 143
630 Rihards Hohbergs 4014 V534 VZ2 00:01:20 143
631 Sintija Langenfelde 3068 S97 SZ3 00:01:20 184
632 Sandris Balinskis 5323 Maratona klubs V535 VB3 00:01:20 143
633 Linda Žukovska 3257 DNB Service Center S98 SZ3 00:01:20 184
634 Olga Sparāne 3387 S99 SZ3 00:01:20 184
635 Pēteris Dūka 5470 V536 VB2 00:01:20 143
636 Madara Kukaine 3838 Mailigen S100 SZ3 00:01:20 184
637 Mārtiņš Miķelsons 5328 LMP.LV/VSK Noskrien V537 VB3 00:01:20 143
638 Andris Limanāns 6162 Limanāni V538 VL2 00:01:20 143
639 Erlands Krivāns 4038 V539 VZ3 00:01:20 143
640 Dzintars Strads 3665 nothing.lv V540 VZ3 00:01:20 143
641 Armands Rudņickis 3792 AMSERV TEAM V541 VZ3 00:01:20 143
642 Mareks Brokāns 3490 Rolling V542 VZ3 00:01:21 141
643 Ina Balgalve 5069 S101 SB3 00:01:21 181
644 Andis Rubeniņš 3807 V543 VZ3 00:01:21 141
645 Leons Cīrulis 3748 V544 VZ3 00:01:21 141
646 Modestas Bacys 15207 V545 VB2 00:01:21 141
647 Krišs Grunte 3450 V546 VZ2 00:01:21 141
648 Tomass Fedotovs 5119 ČikČik V547 VB2 00:01:21 141
649 Samanta Krampe 4097 SS Arkādija S102 SZ2 00:01:21 181
650 Sandra Vesere 5182 S103 SB2 00:01:21 181
651 Raitis Puriņš 6000 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V548 VL4 00:01:21 141
652 Einārs Šillers 5419 MRC/OKZK/MK V549 VB3 00:01:21 141
653 Kristīne Slaidiņa 5216 Baldones skriešanas komanda S104 SB2 00:01:21 181
654 Jānis Ronis 4066 V550 VZ3 00:01:21 141
655 Ingus Mednis 3226 Saldus Boksa klubs V551 VZ3 00:01:21 141
656 Toms Rajunčus 5405 Luminor V552 VB2 00:01:21 141
657 Guntars Siliņš 6037 KROKUS V553 VL3 00:01:21 141
658 Ruslans Mamedovs 6010 Daugavpils Runners V554 VL2 00:01:21 141
659 Maksims Leščinskis 13408 Zoorbagan V555 VZ3 00:01:21 141
660 Jānis Riekstiņš 3019 V556 VZ3 00:01:21 141
661 Uldis Gaiss 3173 Pašiem prieks V557 VZ3 00:01:21 141
662 Gints Andžāns 3322 V558 VZ3 00:01:21 141
663 Andris Lanka 3591 TRX Cēsis V559 VZ3 00:01:21 141
664 Baiba Bolgzda 3073 S105 SZ3 00:01:21 181
665 Armands Šaraks 3985 V560 VZ3 00:01:21 141
666 Rihards Čaiba 3687 TPT V561 VZ3 00:01:22 139
667 Guntis Kanaviņš 3195 SSK Bebra V562 VZ3 00:01:22 139
668 Madara Ozola 5185 Saldus Boksa klubs S106 SB2 00:01:22 179
669 Reinis Sietiņš 5228 3D Running V563 VB2 00:01:22 139
670 Sandija Sorokina 3577 Maratona Klubs S107 SZ2 00:01:22 179
671 Dmitriy Krivko 3905 V564 VZ2 00:01:22 139
672 Danute Fibiga-Daukšte 5448 S108 SB3 00:01:22 179
673 Jolanta Ivanova 6003 S109 SL2 00:01:22 179
674 Ieva Rogāle 5093 KROKUS S110 SB2 00:01:22 179
675 Andris Zībergs 5058 Cepu cepu V565 VB3 00:01:22 139
676 Mārtiņš Braslavs 3262 V566 VZ3 00:01:22 139
677 Aigars Teivāns 5270 V567 VB2 00:01:22 139
678 Viktors Artamonovs 13401 AUTO KADA V568 VZ3 00:01:22 139
679 Anete Danelsone 3163 VSK Noskrien Blonde / Accenture S111 SZ3 00:01:22 179
680 Filipovs Jurijs 5309 Bukreyfit V569 VB3 00:01:23 137
681 Solvita Pujāte 5224 SK Katrīna S112 SB2 00:01:23 177
682 Edgars Kārklis 5395 V570 VB2 00:01:23 137
683 Kārlis Ertmanis 5215 BALTAIS V571 VB3 00:01:23 137
684 Inga Ziediņa 5324 Maratona klubs S113 SB3 00:01:23 177
685 Craig Rose 6132 V572 VL2 00:01:23 137
686 Andris Eihmnais 13444 V573 VZ3 00:01:23 137
687 Ingars Bumburs 5376 Lizums_BB Team V574 VB2 00:01:23 137
688 Matīss Laurens 6133 V575 VL2 00:01:23 137
689 Gunta Neija 6204 VSK Noskrien S114 SL2 00:01:23 177
690 Oskars Briņķis 3254 DNB Service Center V576 VZ2 00:01:23 137
691 Mareks Bokta 3764 V577 VZ3 00:01:23 137
692 Kaspars Vīksniņš 3428 V578 VZ3 00:01:23 137
693 Jānis Rullis 3603 MK STENDE V579 VZ3 00:01:23 137
694 Roberts Ivzāns 5136 Ogre V580 VB3 00:01:23 137
695 Agris Krumbergs 5071 Līkā kalna rambātāji V581 VB3 00:01:23 137
696 Kārlis Čaupals 3954 SPORTLAND V582 VZ2 00:01:23 137
697 Aiga Paegle 5289 Engures sportam S115 SB3 00:01:23 177
698 Sigita Vāce 6166 KSMR FITNESS S116 SL2 00:01:23 177
699 Mārtiņš Kaķītis 3666 KoBalts V583 VZ3 00:01:23 137
700 Kristaps Zeps 13462 V584 VZ3 00:01:23 137
701 Toms Laimiņš 3436 V585 VZ2 00:01:23 137
702 Jānis Dubovičs 13440 Tomāti V586 VZ3 00:01:24 136
703 Žanis Cibuļskis 5444 V587 VB2 00:01:24 136
704 Sergejs Maslobojevs 6011 NRC Rīga V588 VL2 00:01:24 136
705 Gaitis Rūdulis 3533 Rūdulīši :-) V589 VZ3 00:01:24 136
706 Renārs Reiniks 3563 V590 VZ3 00:01:24 136
707 Silvestrs Auders 3551 DEERED V591 VZ3 00:01:24 136
708 Mārtiņš Karols 3291 V592 VZ3 00:01:24 136
709 Mārtiņš Pūga 4057 Veselīga slodzīte V593 VZ3 00:01:24 136
710 Raitis Liepa 3314 Luminor V594 VZ3 00:01:24 136
711 Aivars Lapa 5074 Autostarts.lv V595 VB3 00:01:24 136
712 Kaspars Sakniņš 3937 Talsu novada Sporta skola V596 VZ3 00:01:24 136
713 Dace Tetere 3474 Lielie Dibeni S117 SZ3 00:01:24 175
714 Uldis Salna 3683 V597 VZ3 00:01:24 136
715 Arvīds Germovs 6045 V598 VL3 00:01:24 136
716 Aivars Šķudītis 5165 Latvijas Finieris V599 VB2 00:01:24 136
717 Gints Buivids 13464 V600 VZ3 00:01:24 136
718 Agris Samcovs 4093 SPORTLAND V601 VZ3 00:01:24 136
719 Rihards Pulkstenis 3418 V602 VZ3 00:01:24 136
720 Sergejs Artemjevs 13470 V603 VZ3 00:01:24 136
721 Reinis Graviņš 4083 SPORTLAND V604 VZ2 00:01:25 134
722 Juris Šķudītis 3828 Latvijas Finieris V605 VZ3 00:01:25 134
723 Lita Dzelme 6025 S118 SL3 00:01:25 173
724 Sandra Krasucka 3224 S119 SZ3 00:01:25 173
725 Dace Veipa 5145 VSK Noskrien Vāveres S120 SB2 00:01:25 173
726 Olga Maloļetņikova 5288 Adidas Runners | Riga S121 SB2 00:01:25 173
727 Kaspars Daube 3312 V606 VZ3 00:01:25 134
728 Baiba Juhno 3424 SEB Family S122 SZ3 00:01:25 173
729 Oskars Zonne 5421 Acsaabols V607 VB2 00:01:25 134
730 Kristaps Kunrads 3759 V608 VZ3 00:01:25 134
731 Valentīns Ščedrovs 6182 Supercompensation V609 VL3 00:01:25 134
732 Mārtiņš Vološčuks 3340 SK Katrīna V610 VZ3 00:01:25 134
733 Dace Jukuma 3478 S123 SZ3 00:01:25 173
734 Mārtiņš Veseris 3178 V611 VZ3 00:01:25 134
735 Agnese Treilone 3949 SPORTLAND S124 SZ3 00:01:25 173
736 Madara Baltiņa 3386 S125 SZ3 00:01:25 173
737 Jānis Labsvīrs 3133 Siguldas Maratona klubs V612 VZ3 00:01:25 134
738 Edgars Marcinkevičs 3394 Lidosta V613 VZ3 00:01:25 134
739 Maija Pauniņa 3006 S126 SZ3 00:01:26 171
740 Laura Stepiņa 3311 Poligrāfistes S127 SZ3 00:01:26 171
741 Margarita Petelina 5096 S128 SB3 00:01:26 171
742 Jānis Vītols 5117 VSK Noskrien Seniori V614 VB4 00:01:26 133
743 Dainis Kronbergs 5262 TUKUMS V615 VB3 00:01:26 133
744 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3547 STRAZDIŅI V616 VZ1 00:01:26 133
745 Ingus Bāliņš 3091 DeLaval V617 VZ3 00:01:26 133
746 Vladimirs Misāns 5223 V618 VB3 00:01:26 133
747 Arvīds Pelēcis 6089 V619 VLJ 00:01:26 133
748 Mārtinš Umlejs 3917 V620 VZ3 00:01:26 133
749 Ilmārs Knipšis 3129 VSK Noskrien Seniori V621 VZ3 00:01:26 133
750 Matīss Ķeķers 5265 V622 VB2 00:01:26 133
751 MĀris Rudens 5410 V623 VB3 00:01:26 133
752 Evita Riekstiņa 5002 S129 SB2 00:01:26 171
753 Andris Rosickis 6158 Cukuri V624 VL3 00:01:26 133
754 Guntis Zvilna 3116 Biznesa parks ABAVA V625 VZ3 00:01:26 133
755 Stepans Rihards Aleksejevs 3810 V626 VZ2 00:01:26 133
756 Dāvis Kundziņš 6114 Engures vidusskola V627 VLJ 00:01:26 133
757 Viola Bundzēna 3487 S130 SZ3 00:01:26 171
758 Iveta Brezinska 3432 S131 SZ3 00:01:27 169
759 Kristīne Leja 6019 S132 SL2 00:01:27 169
760 Jānis Vīksna 5467 FONO V628 VB2 00:01:27 131
761 Annija Zāģere 4045 S133 SZ2 00:01:27 169
762 Dāvids Fuksis 4025 V629 VZ3 00:01:27 131
763 Guna Ostele 3900 VSK Noskrien S134 SZ3 00:01:27 169
764 Ivars Grobiņš 5336 V630 VB2 00:01:27 131
765 Ivo Kovaļevskis 3711 Zaķiss V631 VZ3 00:01:27 131
766 Zane Kaspere 3465 S135 SZ3 00:01:27 169
767 Aivars Beldavs 3767 V632 VZ3 00:01:27 131
768 Sandra Gaile 3945 Izturība S136 SZ3 00:01:27 169
769 Mairis Balodis 5490 V633 VB2 00:01:27 131
770 Zane Bulāne 6157 Gentlemens Club/Supervaroņi S137 SL2 00:01:27 169
771 Kristīne Urtāne 3931 S138 SZ3 00:01:27 169
772 Aleksis Orlovs 3134 V634 VZ3 00:01:27 131
773 Valdis Lepiksons 5300 Auseklis IK V635 VB3 00:01:27 131
774 Aivars Zaķis 3580 Maratona klubs/LSC V636 VZ3 00:01:27 131
775 Ilze Vācere 4103 Team Kažemāka VSK Noskrien S139 SZ3 00:01:27 169
776 Dace Vesterdāla 3826 S140 SZ3 00:01:27 169
777 Aleksandrs Sapelka 4132 Kamakura Baltic V637 VZ3 00:01:27 131
778 Jānis Tūliks 3582 Swedbank V638 VZ3 00:01:28 130
779 Arnis Ķēniņš 3803 LMT V639 VZ3 00:01:28 130
780 Dace Tenberga 3513 Engures sportam S141 SZ3 00:01:28 167
781 Tālis Paeglis 5284 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien V640 VB2 00:01:28 130
782 Signe Vilcāne 3868 Team Kažemāka/ Train2Win.lv S142 SZ3 00:01:28 167
783 Sintija Gertāne 3266 DNB Service Center S143 SZ3 00:01:28 167
784 Ralfs Seiksts 6190 Rīgas satiksme V641 VL2 00:01:28 130
785 Gints Lejasmeiers 6176 Matisons Runner`s Club V642 VL3 00:01:28 130
786 Romāns Giruckis 3021 V643 VZ3 00:01:28 130
787 Atis Galinskis 3658 V644 VZ3 00:01:28 130
788 Amanda Miltiņa 3408 Siguldas Sporta Skola S144 SZ1 00:01:28 167
789 Laura Mazule 3966 S145 SZ3 00:01:28 167
790 Emīls Stūrītis 3048 V645 VZ2 00:01:28 130
791 Raimonds Strauss 3248 V646 VZ2 00:01:28 130
792 Edgars Sondors 4075 SPORTLAND V647 VZ3 00:01:28 130
793 Deniss Rostkovskis 3240 V648 VZ3 00:01:28 130
794 Jānis Ozoliņš 4009 EY V649 VZ3 00:01:29 128
795 Inga Kāpiņa 3157 VSK Noskrien Vāveres S146 SZ3 00:01:29 165
796 Jānis Zāle 3507 EY V650 VZ3 00:01:29 128
797 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3105 VSK Noskrien S147 SZ3 00:01:29 165
798 Ilva Kārkliņa 6179 SPORTLAND S148 SL3 00:01:29 165
799 Māra Vilciņa 3912 OK Kāpa S149 SZ3 00:01:29 165
800 Arnis Pokšāns 6041 Abas Kreisās Kājas V651 VL3 00:01:29 128
801 Rihards Deičmanis 3892 Swedbank V652 VZ3 00:01:29 128
802 Normunds Freimanis 3231 V653 VZ3 00:01:29 128
803 Dainis Saukāns 6017 V654 VL3 00:01:29 128
804 Elmārs Martinsons 13468 EY V655 VZ3 00:01:29 128
805 Sandis Dzērve 3921 V656 VZ3 00:01:29 128
806 Svetlana Šanceva 4094 SPORTLAND S150 SZ3 00:01:29 165
807 Daina Gotfrīde-bernsone 3500 S151 SZ3 00:01:29 165
808 Jeļena Vērdiņa 3749 S152 SZ3 00:01:29 165
809 Dzintars Boldāns 3146 DzSK Lokomotīve V657 VZ3 00:01:29 128
810 Juris Grodnis 3077 KROKUS V658 VZ3 00:01:30 127
811 Agita Grizāne 6024 VSK Noskrien S153 SL3 00:01:30 163
812 Ilga Ozoliņa 3252 DNB Service Center S154 SZ3 00:01:30 163
813 Ērika Urtāne 5455 Lūša pēdās S155 SB2 00:01:30 163
814 Zane Apse 3646 Maratona klubs/VFK Staldzene S156 SZ3 00:01:30 163
815 Mārtiņš Kore 3245 V659 VZ3 00:01:30 127
816 Juris Trofimenko 6077 V660 VL3 00:01:30 127
817 Sindijs Logins 3085 V661 VZ3 00:01:30 127
818 Edgars Kviatkovskis 3108 V662 VZ2 00:01:30 127
819 Iveta Bērziņa 3705 adidas Runners | RIGA S157 SZ3 00:01:30 163
820 Vitālijs Golubeckis 6168 VSK Noskrien V663 VL2 00:01:30 127
821 Dins Jakuška 3840 BAUERFEIND V664 VZ3 00:01:30 127
822 Jurģis Urtāns 5456 Lūša pēdās V665 VB2 00:01:30 127
823 Kristīne Reinholde 3013 Siguldas Maratona klubs S158 SZ3 00:01:30 163
824 Gatis Šīmanis 13447 DNB banka V666 VZ3 00:01:30 127
825 Māris Krūmiņš 3669 MK V667 VZ3 00:01:30 127
826 Ilze Ozola 3724 Maratona klubs S159 SZ3 00:01:30 163
827 Guna Grosa 3812 S160 SZ3 00:01:30 163
828 Jānis Vītiņš 3598 Klinšu ērgļi V668 VZ3 00:01:30 127
829 Egita Ošiņa 3610 S161 SZ2 00:01:30 163
830 Kristīne Balanasa 3769 Virsotne/MARMOT S162 SZ3 00:01:31 162
831 Mārtiņš Ruttulis 3302 V669 VZ3 00:01:31 125
832 Uģis Kūliņš 5362 Saulkrasti V670 VB3 00:01:31 125
833 Rolands Gritāns 5449 Biznesa parks ABAVA V671 VB3 00:01:31 125
834 Aija Briede 3124 Mellene S163 SZ3 00:01:31 162
835 Natalija Zeņina 5292 S164 SB3 00:01:31 162
836 Artis Sproģis 3678 3D Running V672 VZ3 00:01:31 125
837 Elena Suveizda 3844 S165 SZ3 00:01:31 162
838 Aija Rogāle 5084 KROKUS S166 SB3 00:01:31 162
839 Normunds Liepiņš 3785 Venden V673 VZ3 00:01:31 125
840 Anita Saulīte 5478 VSK S167 SB3 00:01:31 162
841 Laura Kalniņa 3565 S168 SZ3 00:01:31 162
842 Georgijs Volodins 5181 V674 VBJ 00:01:31 125
843 Guntis Skunstiņš 3514 VSK Noskrien V675 VZ3 00:01:31 125
844 Oskars Eglītis 3636 V676 VZ2 00:01:31 125
845 Līga Rone 4061 S169 SZ3 00:01:31 162
846 Gundega Vācere 5237 Luminor S170 SB2 00:01:31 162
847 Aldis Krauze 3182 Exigen Services Latvia #optimized4running V677 VZ3 00:01:31 125
848 Emīls Salzemnieks 3562 V678 VZ1 00:01:31 125
849 Niklāvs Biernis 3360 V679 VZ3 00:01:31 125
850 Miks Locis 3035 Lynxdojo V680 VZ3 00:01:31 125
851 Egija Gauja 3298 Baldones skriešanas komanda S171 SZ3 00:01:31 162
852 Linda Grīnberga 4005 S172 SZ3 00:01:31 162
853 Guna Sprūde 5012 VSK Noskrien S173 SB2 00:01:32 160
854 Jānis Ontužāns 3397 V681 VZ3 00:01:32 124
855 Jānis Tomaševskis 3483 V682 VZ3 00:01:32 124
856 Jānis Krēsliņš 3700 Swedbank V683 VZ3 00:01:32 124
857 Imants Zaķis 5253 CDT V684 VB3 00:01:32 124
858 Denis Aļeksejevs 6167 Rush B V685 VL2 00:01:32 124
859 Lauris Kindzulis 3295 Luminor V686 VZ3 00:01:32 124
860 Dzintra Kārkliņa 3364 S174 SZ3 00:01:32 160
861 Kristīne Slikšāne 5052 VSK Noskrien S175 SB3 00:01:32 160
862 Tomass Mazurs 3137 V687 VZ1 00:01:32 124
863 Sanda Terela 3180 S176 SZ3 00:01:32 160
864 Kristīne Budigina 3628 KSMR Fitness S177 SZ3 00:01:32 160
865 Ivars Timko 3576 Jēkabpils V688 VZ3 00:01:32 124
866 Iveta Leja 6043 VSK Noskrien S178 SL3 00:01:32 160
867 Haralds Krievs 6026 :) V689 VL3 00:01:32 124
868 Aleksejs Žiļcovs 3752 V690 VZ3 00:01:32 124
869 Aivars Freimanis 3851 V691 VZ3 00:01:32 124
870 Zita Ozoliņa 3210 EY S179 SZ3 00:01:32 160
871 Dainis Zomerfelds 4056 V692 VZ3 00:01:33 123
872 Māris Dambis 3702 V693 VZ3 00:01:33 123
873 Gustavs Tolmanis 3982 Apes draugu grupa V694 VZ2 00:01:33 123
874 Raimonds Briņķis 3833 Dabas Dots V695 VZ3 00:01:33 123
875 Mārtiņš Viļums 3345 V696 VZ3 00:01:33 123
876 Guntis Erbs 5156 V697 VB3 00:01:33 123
877 Krišjānis Hartmanis 5046 KIČE V698 VB2 00:01:33 123
878 Jānis Stūrītis 3457 V699 VZ3 00:01:33 123
879 Linda Lukina 3929 Wild Running S180 SZ3 00:01:33 158
880 Andris Turciņš 3742 PH Print V700 VZ3 00:01:33 123
881 Kalvis Zvuļģis 15209 V701 VB2 00:01:33 123
882 Inese Romānova 5212 Luminor S181 SB3 00:01:33 158
883 Anna Kornete 3341 3D Running S182 SZ3 00:01:33 158
884 Inese Nudiena 5188 VFK STALDZENE S183 SB2 00:01:33 158
885 Madara Elksne 3001 Cipariņi S184 SZ3 00:01:33 158
886 Ilze Goša 3630 Maratona klubs S185 SZ3 00:01:33 158
887 Lelde Grīnvalde 3325 S186 SZ3 00:01:33 158
888 Ingūna Semjonova 3583 Zemgales Ziņas S187 SZ3 00:01:33 158
889 Kaspars Kumpiņš 3221 Knowledgeprice.com V702 VZ3 00:01:33 123
890 Aleksandra Khokhlova 4064 S188 SZ3 00:01:33 158
891 Arnis Sloka 3718 Swedbank V703 VZ3 00:01:33 123
892 Andrejs Jermoļinskis 3746 PH Print V704 VZ3 00:01:33 123
893 Ance Ziediņa 5248 mammadaba S189 SB2 00:01:34 156
894 Zane Lulle-Ertmane 3943 Swedbank S190 SZ3 00:01:34 156
895 Irēna Gedroviča 3046 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S191 SZ3 00:01:34 156
896 Uldis Kirtovskis 6032 Izturība V705 VL4 00:01:34 121
897 Linda Beldava 5150 VSK Noskrien Vāveres S192 SB2 00:01:34 156
898 Kaspars Pīlādzis 5402 Swedbank V706 VB4 00:01:34 121
899 Edijs Ramiņš 5246 Sece V707 VB3 00:01:34 121
900 Stanislav Biktimirov 5003 VSK Noskrien V708 VB3 00:01:34 121
901 Sandis Klotiņš 3654 V709 VZ2 00:01:34 121
902 Jānis Keišs 3706 V710 VZ3 00:01:34 121
903 Miķelis Vindavs 3754 Tikai Ciešanas V711 VZ3 00:01:34 121
904 Natālija Treulande 6012 VSK Noskrien S193 SL2 00:01:34 156
905 Ralfs Miļušis 3830 Latvijas Finieris V712 VZ3 00:01:34 121
906 Anete Pažusa 3104 S194 SZ3 00:01:34 156
907 Jurijs Andrejevs 3862 V713 VZ3 00:01:34 121
908 Karīna Svikle 3806 S195 SZ3 00:01:35 155
909 Zane Muceniece 6051 S196 SL2 00:01:35 155
910 Egita Uzule 15205 SALDUS BOKSA KLUBS S197 SB3 00:01:35 155
911 Arnis Šūlmeisters 3552 V714 VZ3 00:01:35 120
912 Ģirts Segliņš 3441 mammadaba V715 VZ3 00:01:35 120
913 Raivita Birkentāla 5206 Talsu pauguraines Zaķi S198 SB3 00:01:35 155
914 Indars Melzobs 5369 Jaunā konservatīvā partija V716 VB2 00:01:35 120
915 Pēteris Āboliņš 3927 V717 VZ2 00:01:35 120
916 Normunds Greiškāns 5294 V718 VB3 00:01:35 120
917 Elvis Elksnis 3540 Cipariņi V719 VZ2 00:01:35 120
918 Simona Ozola Ozoliņa 5037 S199 SB2 00:01:35 155
919 Laine Kuzmane 5011 S200 SB2 00:01:35 155
920 Patrīcija Keita Krumberga 5070 Līkā kalna rambātāji S201 SBJ 00:01:35 155
921 Anda Valtere 6120 S202 SL3 00:01:35 155
922 Miks Gabdullins 3623 SK "Lejasciems" V720 VZ2 00:01:35 120
923 Kaspars Rullis 3740 V721 VZ3 00:01:35 120
924 Didzis Galauliņš 3472 Es un es pats V722 VZ3 00:01:35 120
925 Māris Videmanis 5139 Mežsusuri V723 VB2 00:01:35 120
926 Aigars Kājiņš 3002 AK V724 VZ3 00:01:35 120
927 Kristaps Ziediņš 13441 V725 VZ3 00:01:35 120
928 Ilona Viļumsone 3155 AkmensDizains.lv S203 SZ3 00:01:35 155
929 Anastasija Čekriževa 4130 SK Tērauds S204 SZ3 00:01:35 155
930 Elmars Sirovatskis 3482 DNB bank ASA latvijas filiale V726 VZ3 00:01:35 120
931 Inese Macuka 3183 Lūša pēdās S205 SZ3 00:01:35 155
932 Ivars Zariņš 3794 Žurnāls Santa V727 VZ3 00:01:36 119
933 Valdis Sproģis 5227 Saldus Boksa klubs V728 VB2 00:01:36 119
934 Dace Podkalne 5210 VSK Noskrien Blonde S206 SB2 00:01:36 153
935 Kristers Miķis 3529 V729 VZ1 00:01:36 119
936 Edgars Blūms 3061 Rush B V730 VZ3 00:01:36 119
937 Zane Dziļuma 5087 S207 SB2 00:01:36 153
938 Māra Braslava 6087 S208 SL2 00:01:36 153
939 Armands Alksnis 5488 V731 VB3 00:01:36 119
940 Gundars Vjakse 3923 V732 VZ3 00:01:36 119
941 Kristiāna Aksenoka 3881 S209 SZ2 00:01:36 153
942 Ina Eigenfelde 3797 AMSERV TEAM S210 SZ3 00:01:36 153
943 Didzis Dobelis 4001 V733 VZ3 00:01:36 119
944 Mārtiņš Vīgants 3733 V734 VZ3 00:01:36 119
945 Krišs Borītis 3113 B klase V735 VZ3 00:01:36 119
946 Saulis Skabeiķis 5075 Asics V736 VB2 00:01:37 118
947 Sandra Stonkus 3313 Luminor S211 SZ3 00:01:37 152
948 Līna Lazdiņa 3516 S212 SZ2 00:01:37 152
949 Liene Gasiņa 5396 Swedbank S213 SB2 00:01:37 152
950 Romans Ščugarevs 5468 V737 VB2 00:01:37 118
951 Ģirts Vēsma 6118 Zemgales Ziņas V738 VL4 00:01:37 118
952 Dace Skrastiņa 5393 Talsu novada sporta skola/Talsu pauguraines zaķi S214 SB3 00:01:37 152
953 Oskars Aizporietis 3977 Veselīga slodzīte V739 VZ3 00:01:37 118
954 Zane Čigure 3761 - S215 SZ3 00:01:37 152
955 Sandra Stūrīte 3497 S216 SZ3 00:01:37 152
956 Mārtiņš Švirksts 2043 EY V740 VZ3 00:01:37 118
957 Arnis Kuzmanis 6186 AkmensDizains.lv V741 VL3 00:01:38 116
958 Māra Pucena 5029 S217 SB2 00:01:38 150
959 Vladislavs Petičonoks 5229 Olainfarm V742 VB2 00:01:38 116
960 Guntars Priede 5043 V743 VB2 00:01:38 116
961 Olesja Baikova 6018 Be More Alive S218 SL2 00:01:38 150
962 Einārs Mednis 3601 Jaunmārupe skrien V744 VZ3 00:01:38 116
963 Kristaps Jaundzems 13433 labs starts V745 VZ3 00:01:38 116
964 Alfrēds Radvils 13430 skaida V746 VZ3 00:01:38 116
965 Dace Pelne 4129 S219 SZ3 00:01:38 150
966 Zanda Mihailova 3421 S220 SZ3 00:01:38 150
967 Modris Šelegovičs 5232 V747 VB2 00:01:38 116
968 Andris Šumskihs 5176 Lynxdojo V748 VB2 00:01:38 116
969 Ance Celmiņa 3692 S221 SZ3 00:01:38 150
970 Baiba Zvirbule 3111 S222 SZ3 00:01:38 150
971 Elīna Sedleniece 3543 S223 SZ3 00:01:38 150
972 Līva Lazdiņa 3515 S224 SZ2 00:01:38 150
973 Krista Nītiņa 3664 Pērkons S225 SZ3 00:01:38 150
974 Igors Mihaļevs 3192 Jēkabpils V749 VZ3 00:01:38 116
975 Baiba Pužule 4113 Selga S226 SZ3 00:01:38 150
976 Dzintars Kriķis 3308 Labo sajūtu kolekcionārs V750 VZ3 00:01:38 116
977 Ieva Upmace-Grīviņa 6137 Surikati S227 SL2 00:01:38 150
978 Aigars Bergs 5481 V751 VB2 00:01:39 115
979 Ingars Šakalis 5079 VSK Noskrien V752 VB2 00:01:39 115
980 Alvis Lepiksons 5299 Auseklis IK V753 VB3 00:01:39 115
981 Kristīne Eižvertiņa 6195 S228 SL2 00:01:39 148
982 Mareks Strihors 5314 V754 VB3 00:01:39 115
983 Jānis Tenbergs 5275 Engures sportam V755 VB2 00:01:39 115
984 Anete Astaševsaka 5255 SK Katrīna S229 SB2 00:01:39 148
985 Intars Červinskis 3410 Smaids A zobārstniecība V756 VZ3 00:01:39 115
986 Ieva Marta Gintere 5358 S230 SBJ 00:01:39 148
987 Viviāna Nikaļuka 13410 Pļaviņas S231 SZ2 00:01:39 148
988 Jānis Ikaunieks 4044 V757 VZ3 00:01:39 115
989 Rinalds Aļeksjonoks 3554 V758 VZ3 00:01:39 115
990 Laura Freimane 3470 S232 SZ3 00:01:39 148
991 Laine Daktere 4076 SPORTLAND S233 SZ3 00:01:39 148
992 Evija Šveca 3763 EKO O S234 SZ3 00:01:39 148
993 Dace Vilgerte 4106 DPD Latvija S235 SZ3 00:01:39 148
994 Viktors Griņevičs 3354 ABC Software V759 VZ3 00:01:39 115
995 Linda Žūriņa 3207 EY S236 SZ3 00:01:39 148
996 Atis Bērziņš 5296 V760 VB3 00:01:39 115
997 Ivo Pušņins 3981 V761 VZ3 00:01:40 114
998 Arūnas Dubinskas 6128 "UM BONGO" V762 VL3 00:01:40 114
999 Aija Freiberga 5091 S237 SB2 00:01:40 147
1000 Armands Ķiploks 3585 mammadaba V763 VZ3 00:01:40 114
1001 Juris Rukkalns 5133 Ragana V764 VB4 00:01:40 114
1002 Aiva Klepere 5230 Ziemeļkurzeme OK S238 SB2 00:01:40 147
1003 Aigars Ansbergs 5378 Maratona klubs V765 VB3 00:01:40 114
1004 Agra Ieleja 3177 VSK Noskrien Divplākšņi S239 SZ3 00:01:40 147
1005 Ilze Catlakše 3213 EY S240 SZ3 00:01:40 147
1006 Kristīne Rūja 3148 Team Kažemāka/Train2WinLv S241 SZ3 00:01:40 147
1007 Kristaps Cīpuls 13445 V766 VZ3 00:01:41 113
1008 Andris Bērziņš 5272 V767 VB3 00:01:41 113
1009 Margarita Puriņa 3906 S242 SZ3 00:01:41 146
1010 Sindija Zaula 5177 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S243 SBJ 00:01:41 146
1011 Mārtiņš Allers 6143 V768 VL3 00:01:41 113
1012 Dženifere Rumpāne 3383 S244 SZ3 00:01:41 146
1013 Māris Melderis 3865 V769 VZ3 00:01:41 113
1014 Dairis Bodnieks 3448 V770 VZ3 00:01:41 113
1015 Zanda Kārkliņa 5217 Baldones skriešanas komanda S245 SB3 00:01:41 146
1016 Ivo Kleins 5135 Ķesterciems I Engures sportam V771 VB3 00:01:41 113
1017 Anna Konovalova 3674 S246 SZ2 00:01:41 146
1018 Ilze Stukule 5034 SK Katrīna/Kuldīga S247 SB4 00:01:41 146
1019 Ērika Bužinska 4077 SPORTLAND S248 SZ2 00:01:41 146
1020 Gatis Grandāns 4030 V772 VZ3 00:01:41 113
1021 Ilze Baumane 3990 S249 SZ3 00:01:41 146
1022 Māris Zudrags 13421 V773 VZ3 00:01:41 113
1023 Mārtiņš Bankovskis 3995 V774 VZ3 00:01:41 113
1024 Kyle Vesterdahl 3265 V775 VZ3 00:01:41 113
1025 Daniela Studente 3536 Rolling S250 SZ2 00:01:41 146
1026 Armands Sudrabs 3813 VSK/Noskrien V776 VZ3 00:01:42 112
1027 Gunnar Koitne 3445 Estonia V777 VZ3 00:01:42 112
1028 Jérémy Boutier 3569 V778 VZ3 00:01:42 112
1029 Natalia Krupeynikova 3863 S251 SZ3 00:01:42 144
1030 Linda Loce 5013 Lynxdojo S252 SB2 00:01:42 144
1031 Uvis Perkevics 3971 V779 VZ3 00:01:42 112
1032 Arvīds Grāvelis 3991 DEERED V780 VZ3 00:01:42 112
1033 Līga Kaspare 3495 S253 SZ3 00:01:42 144
1034 Niks Bērziņš 5425 Interesantais Kaspars V781 VB2 00:01:42 112
1035 Rasma Pušpure 3169 S254 SZ3 00:01:42 144
1036 Andris Rozentāls 13478 AR V782 VZ3 00:01:42 112
1037 Laura Strupa 3161 Latvijas valsts meži S255 SZ3 00:01:42 144
1038 Lauma Rudzīte 3783 VFK Staldzene/VENDEN S256 SZ3 00:01:42 144
1039 Juris Kārkliņš 3904 Dobeles Dzirnavnieks V783 VZ3 00:01:42 112
1040 Uldis Krauklis 4000 Accenture > Be Yourself & Make a difference V784 VZ3 00:01:42 112
1041 Baiba Damberga 3952 SPORTLAND S257 SZ3 00:01:42 144
1042 Evita Zemlīte 4021 Siguldas Maratona klubs S258 SZ3 00:01:42 144
1043 Uģis Joksts 5412 ĀdažiVelo V785 VB3 00:01:43 111
1044 Ilgvars Ribučsl 13475 VSK Noskrien V786 VZ3 00:01:43 111
1045 Andris Rēders 5251 Rēderu banda V787 VB2 00:01:43 111
1046 Anna Pakalniņa 5429 Interesantais Kaspars S259 SB2 00:01:43 143
1047 Valdis Meirēns 3164 V788 VZ3 00:01:43 111
1048 Ņikita Šikins 3147 V789 VZ2 00:01:43 111
1049 Rinalds Puķe 3960 SPORTLAND V790 VZ3 00:01:43 111
1050 Guntis Šīmanis 3393 V791 VZ3 00:01:43 111
1051 Roberts Gučiks 3676 HALAPEŅA V792 VZ3 00:01:43 111
1052 Iveta Stūrīte 3458 S260 SZ3 00:01:43 143
1053 Mihails Zinčenko 3413 V793 VZ3 00:01:43 111
1054 Rigonda Ņikiforova 3975 SK KATRĪNA S261 SZ3 00:01:43 143
1055 Santa Niedola 3660 3D Running S262 SZ3 00:01:43 143
1056 Igors Orlovs 13461 V794 VZ3 00:01:43 111
1057 Anete Ozoliņa 4052 SPORTLAND S263 SZ3 00:01:43 143
1058 Jekabs Kalnajs 5428 Interesantais Kaspars V795 VB2 00:01:44 110
1059 Iveta Kalēja 3025 S264 SZ3 00:01:44 141
1060 Elvita Alksne 5317 ZVOC-VBSS S265 SBJ 00:01:44 141
1061 Lauma Muceniece 5116 S266 SB2 00:01:44 141
1062 Andis Krūmiņš 5391 V796 VB3 00:01:44 110
1063 Mārtiņš Krūklis 5460 V797 VB2 00:01:44 110
1064 Sindija Biseniece 3382 Guddžobs Guddens S267 SZ3 00:01:44 141
1065 Renats Astrausks 3518 Individuāli V798 VZ3 00:01:44 110
1066 Mareks Celmiņš 3115 Biznesa parks ABAVA V799 VZ3 00:01:44 110
1067 Kristaps Miķelsons 5254 V800 VZ3 00:01:44 110
1068 Jānis Varslavāns 3417 V801 VZ3 00:01:44 110
1069 Arnis Millers 4058 SPORTLAND V802 VZ3 00:01:44 110
1070 Elmārs Rudzītis 3827 V803 VZ3 00:01:44 110
1071 Matīss Karlsons 3817 V804 VZ3 00:01:44 110
1072 Vita Jefremova 13443 S268 SZ3 00:01:44 141
1073 Rigonda Germova 5098 S269 SB3 00:01:45 140
1074 Aleksandrs Naumenko 5140 V805 VB4 00:01:45 109
1075 Kaspars Klētnieks 5088 Nūjo vesels V806 VB3 00:01:45 109
1076 Māris Muča 3361 SILVA V807 VZ3 00:01:45 109
1077 Evija Kvante 3760 S270 SZ3 00:01:45 140
1078 Aigars Bērziņš 3684 V808 VZ3 00:01:45 109
1079 Elīna Dzalbe 3614 Saldus Boksa klubs S271 SZ3 00:01:45 140
1080 Māris Dambis 3081 INSALVO V809 VZ3 00:01:45 109
1081 Elīna Eliasa-Vīgante 3734 S272 SZ3 00:01:45 140
1082 Zane Visendorfa 4071 SPORTLAND S273 SZ3 00:01:45 140
1083 Ilze Volfa-Kirilova 3903 Swedbank S274 SZ3 00:01:45 140
1084 Kārlis Ansons 3602 V810 VZ3 00:01:45 109
1085 Šeilija Maškova 4114 S275 SZ3 00:01:45 140
1086 Kaspars Vilcāns 3328 OGRE V811 VZ3 00:01:45 109
1087 Marita Lapa 3067 Autostarts.lv S276 SZ3 00:01:45 140
1088 Santa Smirnova 3808 S277 SZ2 00:01:45 140
1089 Sonora Balode 13402 Pļaviņas S278 SZ2 00:01:45 140
1090 Edgars Dejus 3766 V812 VZ3 00:01:46 108
1091 Kaspars Kalniņš 5344 Matisons Runner's Club V813 VB3 00:01:46 108
1092 Jānis Straukmanis 6062 V814 VL2 00:01:46 108
1093 Aivars Ābols 5308 MADONA V815 VB4 00:01:46 108
1094 Kristīne Stukule 5271 S279 SB2 00:01:46 139
1095 Ivars Kore 5202 V816 VB3 00:01:46 108
1096 Gatis Brokāns 5389 Matisons runner's club V817 VB2 00:01:46 108
1097 Karīna Mamedova 3438 Daugavpils Runners S280 SZ3 00:01:46 139
1098 Armands Tomševics 3653 TOMS V818 VZ3 00:01:46 108
1099 Aija Millere 3573 S281 SZ3 00:01:46 139
1100 Jānis Vicinskis 3462 SIA AUTOGARANT V819 VZ3 00:01:46 108
1101 Santa Roze 3179 VSK Noskrien Divplākšņi S282 SZ3 00:01:46 139
1102 Elza Žumbure 3958 SPORTLAND S283 SZ3 00:01:46 139
1103 Reinhards Grīnbergs 4090 V820 VZ3 00:01:46 108
1104 Gunta Kalniņa 3086 S284 SZ3 00:01:46 139
1105 Andris Dalbins 4047 V821 VZ2 00:01:46 108
1106 Ināra Rube 3442 mammadaba S285 SZ3 00:01:47 137
1107 Edgars Zaķis 5038 VSK Noskrien V822 VB2 00:01:47 107
1108 Zane Neimane 3695 SPB RUN/Asics S286 SZ2 00:01:47 137
1109 Kristīne Kadaša 3166 S287 SZ3 00:01:47 137
1110 Edgars Fortiņš 13442 Vāveres kosmosā V823 VZ3 00:01:47 107
1111 Aleksejs Čuvailovs 4079 SPORTLAND V824 VZ3 00:01:47 107
1112 Reno Eizenbārdis 3373 V825 VZ3 00:01:47 107
1113 Ingija Cēbere 3228 Saldus Boksa klubs S288 SZ3 00:01:47 137
1114 Dace Tomsone 3597 Jaunmārupe skrien! S289 SZ3 00:01:47 137
1115 Kristīne Ivanāne 3823 Mammadaba S290 SZ3 00:01:48 136
1116 Blaž Cugmas 3398 Slovenia V826 VZ3 00:01:48 106
1117 Atis Ģēģeris 13454 Auseklis IK V827 VZ3 00:01:48 106
1118 Kristers Ozoliņš 5007 V828 VBJ 00:01:48 106
1119 Anna Greitāne 3040 Lynxdojo S291 SZ2 00:01:48 136
1120 Elina Gricjus 3320 IRC KGB S292 SZ3 00:01:48 136
1121 Elīza Astra Vectirāne 3017 S293 SZ2 00:01:48 136
1122 Karīna Svalbe 3236 Saldus Boksa klubs S294 SZ3 00:01:48 136
1123 Dzintars Zonenbergs 3715 V829 VZ3 00:01:48 106
1124 Linda Sinka 3673 Trīs buki S295 SZ3 00:01:48 136
1125 Deniss Semibratovs 3832 7 Brothers V830 VZ3 00:01:48 106
1126 Kārlis Kalniņš 3831 Latvijas Finieris V831 VZ3 00:01:48 106
1127 Andis Minkevičs 13473 V832 VZ3 00:01:48 106
1128 Signe Zommere 3805 S296 SZ2 00:01:48 136
1129 Saiva Sokolova 3468 S297 SZ3 00:01:48 136
1130 Dāvis Ruņģevics 13452 V833 VZ2 00:01:49 105
1131 Linda Brokāne 5345 S298 SB2 00:01:49 135
1132 Lauris Zilveris 5356 Pīļtēviņa pārgājiens V834 VB2 00:01:49 105
1133 Kaspars Vārpiņš 15206 V835 VB2 00:01:49 105
1134 Agris Vinakmens 4065 SPORTLAND V836 VZ2 00:01:49 105
1135 Ilze Kumpiņa 3997 S299 SZ3 00:01:49 135
1136 Dmitrijs Todorovs 3430 V837 VZ3 00:01:49 105
1137 Guntis Domburs 3451 Individual V838 VZ3 00:01:49 105
1138 Santa Puriņa 5311 S300 SB3 00:01:50 134
1139 Edgars Fabrīcius 5155 V839 VB2 00:01:50 104
1140 Pauls Vītols 4124 V840 VZ3 00:01:50 104
1141 Sandra Lūse 3703 Skrienošie Lūši S301 SZ3 00:01:50 134
1142 Uģis Kivrans 5295 V841 VB2 00:01:50 104
1143 Ruta Saliņa 13416 S302 SZ3 00:01:50 134
1144 Agnese Zarīte 3850 S303 SZ3 00:01:50 134
1145 Diāna Gavare 3890 Gjensidige S304 SZ3 00:01:50 134
1146 Inese Leinasare 3488 S305 SZ3 00:01:50 134
1147 Līga Urme 3744 PH Print S306 SZ3 00:01:50 134
1148 Dace Didrihsone 3667 S307 SZ3 00:01:50 134
1149 Linda Gudrīte-Šipenko 3564 Legs Miserables S308 SZ3 00:01:50 134
1150 Elīna Drēziņa 3720 Maxima Latvija S309 SZ3 00:01:50 134
1151 Anete Bruževica 3293 Luminor S310 SZ3 00:01:50 134
1152 Indra Klekere 3517 S311 SZ3 00:01:50 134
1153 Ilze Miķelsone 3435 S312 SZ3 00:01:50 134
1154 Linda Danilāne 3234 Olainfarm S313 SZ3 00:01:50 134
1155 Gunta Brazauska 3057 S314 SZ3 00:01:50 134
1156 Evija Kļave 3575 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S315 SZ3 00:01:50 134
1157 Andis Matrevics 5274 MATRIX V842 VB3 00:01:51 103
1158 Evita Bērziņa 6126 S316 SL3 00:01:51 132
1159 Deniss Arseņins 5404 Luminor V843 VB2 00:01:51 103
1160 Kristers Artejevs 3319 Skrienam kopā V844 VZ2 00:01:51 103
1161 Ligita Leitlande 6134 Zemgales Ziņas S317 SL3 00:01:51 132
1162 Zanda Strazdiņa 3548 STRAZDIŅI S318 SZ3 00:01:51 132
1163 Indra Anckiņa 3553 S319 SZ3 00:01:51 132
1164 LĪga BuĻa 3637 S320 SZ3 00:01:51 132
1165 Laura Birša 3710 S321 SZ3 00:01:51 132
1166 Zane Balcere 3214 EY S322 SZ3 00:01:51 132
1167 Santa Bērziņa 3613 S323 SZ3 00:01:51 132
1168 Renārs Felcis 3820 V845 VZ3 00:01:51 103
1169 Linda Lūse 3737 S324 SZ3 00:01:51 132
1170 Mārtiņš Kadiķis 3668 V846 VZ3 00:01:51 103
1171 Mārtiņš Dadzis 4023 SK "Katrīna" V847 VZ2 00:01:51 103
1172 Evita Gredzena 3524 REALTO S325 SZ3 00:01:51 132
1173 Agnese Skutāne 3627 Jaunmārupe skrien! S326 SZ3 00:01:51 132
1174 Māris Dadzis 4022 SK "Katrīna" V848 VZ3 00:01:51 103
1175 Krists Pakulis 4034 DOBELE V849 VZ3 00:01:51 103
1176 Toms Janušs 3127 V850 VZ2 00:01:51 103
1177 Iveta Miķelsone 3939 Izturíba S327 SZ3 00:01:52 131
1178 Liene Labsvīra 3131 Siguldas Maratona klubs S328 SZ3 00:01:52 131
1179 Roberts Ramba 13414 V851 VZ2 00:01:52 102
1180 Viesturs Tohvs 13425 V852 VZ3 00:01:52 102
1181 Liene Kalniņa 3411 SKRIENAM KOPĀ S329 SZ3 00:01:52 131
1182 Juris Gaidelis 3770 Maratona klubs V853 VZ3 00:01:52 102
1183 Dzintra Pence 3719 S330 SZ3 00:01:52 131
1184 Edgars Kirhners 3736 V854 VZ3 00:01:52 102
1185 Līga Rukšāne 3059 S331 SZ3 00:01:53 130
1186 Agnija Zizlāne 5064 S332 SB2 00:01:53 130
1187 Dace Ancāne 6165 VENDEN S333 SL2 00:01:53 130
1188 Viesturs Grīnbergs 5190 Sanctimony V855 VZ3 00:01:53 101
1189 Linda Bērziņa 5388 S334 SB2 00:01:53 130
1190 Anna Brokāne 5025 Solis Dabā S335 SB2 00:01:53 130
1191 Artūrs Topecs 6004 V856 VL2 00:01:53 101
1192 Alise Griķe 3029 Daugavpils Runners S336 SZ3 00:01:53 130
1193 Madara Ontužāne 3396 S337 SZ3 00:01:53 130
1194 Ilvija Bērziņa 3493 S338 SZ3 00:01:53 130
1195 Jānis Sēkliņš 3058 V857 VZ3 00:01:53 101
1196 Elīna Lazdiņa 3414 S339 SZ3 00:01:53 130
1197 Kristīne Vilcāne 3423 S340 SZ3 00:01:53 130
1198 Vera Panasina 3238 S341 SZ3 00:01:53 130
1199 Zane Lukstiņa 13458 S342 SZ3 00:01:53 130
1200 Sanita Morjakova 4067 SPORTLAND S343 SZ2 00:01:53 130
1201 Oskars Gailītis 3861 Koka Centrs V858 VZ3 00:01:53 101
1202 Agnese Freimane 3230 S344 SZ3 00:01:53 130
1203 Maruta Zarņa 5466 S345 SB2 00:01:54 129
1204 Oļģerts Gūtmanis 5258 V859 VB4 00:01:54 100
1205 Zenta Lakovica 4074 Gjensidige S346 SZ3 00:01:54 129
1206 Raimonds Švanks 5158 ATKAL JAUNS NAMS V860 VB3 00:01:54 100
1207 Didzis Šapkus 6148 V861 VL2 00:01:54 100
1208 Līga Jurševica 6139 Latvijas Universitāte S347 SL2 00:01:54 129
1209 Anna Proskurina 5236 S348 SB2 00:01:54 129
1210 Kristers Grauze 13453 V862 VZ3 00:01:54 100
1211 Aivika Ulanova 3609 S349 SZ3 00:01:54 129
1212 Ilvija Jakāne 3344 S350 SZ2 00:01:54 129
1213 Valters Šakars 3300 V863 VZ1 00:01:54 100
1214 Malvīne Mennika 3883 pulsometrs.lv S351 SZ3 00:01:54 129
1215 Līga Keino 3005 S352 SZ3 00:01:55 128
1216 Iuliia Filippovich 5330 S353 SB2 00:01:55 128
1217 Ralfs Jumiķis 15202 SPORTLAND V864 VBJ 00:01:55 99
1218 Kintija Celmiņa 4055 SPORTLAND S354 SZ2 00:01:55 128
1219 Aija Dzeņkovska 6038 Nūjo vesels S355 SL3 00:01:55 128
1220 Ieva Meijere 5259 Team Kažemāka/Train2WinLv S356 SB2 00:01:55 128
1221 Andris Melnis 6093 Olainfarm V865 VL2 00:01:55 99
1222 Ilgvars Bebrišs 5357 SK Katrīna V866 VB3 00:01:55 99
1223 Kristaps Šteinbergs 6046 Legs Misérables V867 VL2 00:01:55 99
1224 Laima Letiņa 3331 S357 SZ3 00:01:55 128
1225 Helēna Ločmele 3589 Lauki S358 SZ3 00:01:55 128
1226 Linda Eizenbārde 4112 Herbalife Nutrition S359 SZ3 00:01:55 128
1227 Juris Belevičs 3934 V868 VZ3 00:01:55 99
1228 Beāte Kampare 3853 S360 SZ2 00:01:55 128
1229 Gita Gaisa 3174 Pašiem prieks S361 SZ3 00:01:55 128
1230 Eva Lapsiņa 3586 x99/Slīterāni S362 SZ3 00:01:55 128
1231 Vilmārs Mangalis 3060 Pēdējā Elpa V869 VZ3 00:01:55 99
1232 Andris Jurgenbergs 3511 YUASA V870 VZ3 00:01:55 99
1233 Laima Arāja 3689 S363 SZ3 00:01:55 128
1234 Jānis Lapsiņš 3587 x99/Slīterāni V871 VZ3 00:01:55 99
1235 Marina Bulkina 3789 Rush B S364 SZ3 00:01:55 128
1236 Laura Valaine 3579 S365 SZ3 00:01:55 128
1237 Veronika Semjonova 3136 S366 SZ3 00:01:55 128
1238 Elizabete Zelbere 3467 BaseinsJugla S367 SZ2 00:01:55 128
1239 Ilona Balode 15216 Salacgrīvas Roņi S368 SB3 00:01:56 127
1240 Agita Gritāne 5111 Biznesa parks ABAVA S369 SB3 00:01:56 127
1241 Veronika Buhalova 5047 S370 SB2 00:01:56 127
1242 Madara Mētere 4054 SPORTLAND S371 SZ3 00:01:56 127
1243 Ilze Tālmane 15204 Matisons runners club S372 SB3 00:01:56 127
1244 Romans Cvetkovs 5127 V872 VB2 00:01:56 98
1245 Zane Mirdza Paikena 3023 Domdaris S373 SZ3 00:01:56 127
1246 Jurģis Ķikulis 3342 V873 VZ3 00:01:56 98
1247 Mārtiņš Torsters 3481 V874 VZ3 00:01:56 98
1248 Gerda Markus 3745 PH Print S374 SZ3 00:01:56 127
1249 Ieva Lorence 3486 S375 SZ3 00:01:56 127
1250 Linda Murāne 13474 S376 SZ3 00:01:56 127
1251 Ivars Krūmiņš 3309 Sporta halle V875 VZ3 00:01:56 98
1252 Terēze Rocēna 3538 S377 SZ3 00:01:56 127
1253 Jānis Laganovskis 6053 VSK Noskrien V876 VL2 00:01:56 98
1254 Jānis Marčinkus 6090 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V877 VL4 00:01:57 97
1255 Līga Barovska 3884 Baltais S378 SZ3 00:01:57 126
1256 Lina Robate 3592 S379 SZ3 00:01:57 126
1257 Agnese Kundziņa 5375 S380 SB2 00:01:57 126
1258 Rihards Pļaviņš 3301 V878 VZ1 00:01:57 97
1259 Sergejs Rjabiņins 3390 V879 VZ3 00:01:57 97
1260 Anete Pugoviča 3389 S381 SZ3 00:01:57 126
1261 Evita Biezmane 4126 S382 SZ3 00:01:57 126
1262 Jānis Spirģis 3376 V880 VZ3 00:01:57 97
1263 Ilze Nereta 13455 S383 SZ3 00:01:57 126
1264 Kristīne Leja 3332 S384 SZ3 00:01:57 126
1265 Jevgenija Jasāne 3477 S385 SZ3 00:01:57 126
1266 Silvija Veide 3443 DC VECSALACAS UNITED S386 SZ3 00:01:57 126
1267 Samanta Šteina 3544 S387 SZ1 00:01:57 126
1268 Maija Ceruka 3476 Mežmalas S388 SZ2 00:01:57 126
1269 Peep Ristmägi 3471 JK Hermes V881 VZ3 00:01:57 97
1270 Artis Liepiņš 3741 V882 VZ3 00:01:58 97
1271 Marija Siliņa 3504 S389 SZ2 00:01:58 125
1272 Nina Merzlyakova 3979 Engures sportam S390 SZ3 00:01:58 125
1273 Jana Kaļagina 3141 S391 SZ3 00:01:58 125
1274 Līga Boginska 3622 S392 SZ3 00:01:58 125
1275 Reinis Zolnerovičs 3875 Teo team V883 VZ2 00:01:58 97
1276 Laura Balandiņa 3333 S393 SZ2 00:01:58 125
1277 Ilona Bēmere 3369 Baldones skriešanas komanda S394 SZ3 00:01:58 125
1278 Liene Mudrova 3501 S395 SZ3 00:01:58 125
1279 Lilita Ertmane 3532 S396 SZ3 00:01:58 125
1280 Andulis Šmidlers 6177 VSK Noskrien V884 VL3 00:01:59 96
1281 Aivars Dūka 5257 Nūjo vesels V885 VB4 00:01:59 96
1282 Rihards Fuksis 3032 V886 VZ3 00:01:59 96
1283 Edgars Mežvēvers 5078 V887 VB3 00:01:59 96
1284 Iveta Čunčule 6112 S397 SL2 00:01:59 124
1285 Marta Elīza Šakare 3299 Engures vidusskola S398 SZ1 00:01:59 124
1286 Aija Sirmā 3855 S399 SZ3 00:01:59 124
1287 Kristīne Krūmiņa 3310 Sporta halle S400 SZ3 00:01:59 124
1288 Lelde Sarma 3415 LS Team S401 SZ3 00:01:59 124
1289 Zane Berdaškeviča 4072 SPORTLAND S402 SZ3 00:01:59 124
1290 Armands Teteris 3359 Teteri V888 VZ3 00:01:59 96
1291 Valdis Sirsniņš 3080 Jaunmārupe V889 VZ3 00:01:59 96
1292 Andris Riekstiņš 3778 V890 VZ3 00:01:59 96
1293 Romans Šroms 4107 BALTAIS V891 VZ3 00:01:59 96
1294 Raimonds Lapiņš 3153 AkmensDizains.lv V892 VZ3 00:02:00 95
1295 Diāna Ivanova 5360 S403 SB3 00:02:00 123
1296 Ģirts Priecums 3988 V893 VZ3 00:02:00 95
1297 Raimonda Kalniņa 5415 S404 SB2 00:02:00 123
1298 Raisa Marčinkus 5280 S/K Ozolnieki S405 SB4 00:02:00 123
1299 Santa Birģele 5018 S406 SB2 00:02:00 123
1300 Ieva Tāle-Stangute 5218 Baldones skriešanas komanda S407 SB2 00:02:00 123
1301 Mārtiņš Freibergs 5152 VSK Noskrien V894 VB2 00:02:00 95
1302 Nora Zvirbule 13422 S408 SZ3 00:02:00 123
1303 Jānis Vēveris 3170 V895 VZ3 00:02:00 95
1304 Inese Vectirāne 3015 S409 SZ3 00:02:00 123
1305 Iveta Lazdiņa 3466 S410 SZ3 00:02:00 123
1306 Ivars Liepiņš 4115 Lustes V896 VZ3 00:02:00 95
1307 Marks Ševčenko 3727 Olainfarm V897 VZ1 00:02:00 95
1308 Andris Bukšs 3446 VSK Noskrien V898 VZ3 00:02:00 95
1309 Kaspars Dzintars 4086 FK Bandava/Priekules novads V899 VZ3 00:02:00 95
1310 Ieva Leikarte 3007 S411 SZ3 00:02:00 123
1311 Laila Ceika 5073 S412 SB4 00:02:01 121
1312 Evita Ozola 5053 VSK Noskrien S413 SB3 00:02:01 121
1313 Natālija Perevozņikova 13413 S414 SZ3 00:02:01 121
1314 Elvijs Kalmanis 3841 V900 VZ3 00:02:01 94
1315 Mārtiņš Leja 4046 V901 VZ3 00:02:01 94
1316 Sintija Bite 3030 S415 SZ3 00:02:01 121
1317 Gints Fjodorovs 3796 AMSERV TEAM V902 VZ3 00:02:01 94
1318 Ligita Saulīte 3185 S416 SZ3 00:02:01 121
1319 Arguts Keirāns 3963 SPORTLAND V903 VZ3 00:02:01 94
1320 Ilze Zvīdriņa 3120 S417 SZ3 00:02:01 121
1321 Anda Ozoliņa 3355 S418 SZ3 00:02:01 121
1322 Dainis Driņķis 5134 DzSK Lokomotīve V904 VB3 00:02:02 93
1323 Sintija Lungeviča 5151 Madona S419 SB2 00:02:02 120
1324 Gatis Krūze 6135 V905 VL2 00:02:02 93
1325 Jānis Sīpols 3571 V906 VZ3 00:02:02 93
1326 Pārsla Sizova 3735 S420 SZ3 00:02:02 120
1327 Sabīne Garkāja 13459 S421 SZ3 00:02:02 120
1328 Antra Roga 13457 Zoorbagan S422 SZ3 00:02:02 120
1329 Veronika Vanaga 3751 S423 SZ3 00:02:02 120
1330 Līga Zeme 3018 Kuldīga S424 SZ3 00:02:02 120
1331 Mārtiņš Ozollapiņš 3835 Mailigen V907 VZ3 00:02:02 93
1332 Dace Liepiņa 3106 S425 SZ3 00:02:02 120
1333 Uldis Doniņš 3264 Moller Auto Ventspils / MRC V908 VZ3 00:02:02 93
1334 Ivonna Stefanišina 3292 Luminor S426 SZ3 00:02:02 120
1335 Ance Liepiņa 3216 BALTMA S427 SZ3 00:02:02 120
1336 Ainārs Zizlāns 5068 V909 VB3 00:02:03 93
1337 Liena Puise-puiše 3680 FATELV S428 SZ3 00:02:03 120
1338 Māris Vīlips 5097 V910 VB3 00:02:03 93
1339 Dace Tītmane 5121 S429 SB3 00:02:03 120
1340 Inga Vate 5099 S430 SB3 00:02:03 120
1341 Ieva Biedrīte 6189 Grauda Spēks S431 SL2 00:02:03 120
1342 Lelde Pāķe 3750 Saulkrasti SRT S432 SZ1 00:02:03 120
1343 Agnese Matisone 3356 Matisons Runner’s Club S433 SZ3 00:02:03 120
1344 Liva Zarina 3842 S434 SZ3 00:02:03 120
1345 Andris Plūme 3721 VSK Noskrien V911 VZ3 00:02:03 93
1346 Guna Berlande 3572 TeamKažemāka/Train2WinLv S435 SZ3 00:02:03 120
1347 Mārcis Jēgers 3150 Psyhopath 13 V912 VZ3 00:02:03 93
1348 Aiva Kukmilka 3350 S436 SZ3 00:02:03 120
1349 Zane Timma 5042 SK Katrīna S437 SB2 00:02:04 119
1350 Ieva Bogustova 15214 S438 SB2 00:02:04 119
1351 Anda Birģele 3685 S439 SZ3 00:02:04 119
1352 Elīna Tolokonceva 5100 VSK Noskrien S440 SB2 00:02:04 119
1353 Dina Zūdiņa 3983 S441 SZ3 00:02:04 119
1354 Santa Logina 13426 Zemgales Ziņas S442 SZ3 00:02:04 119
1355 Mārcis Janušs 5125 V913 VB3 00:02:04 92
1356 Gerda Miglava 4019 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S443 SZ2 00:02:04 119
1357 Valters Bruss 3039 Zoltners / VSK Noskrien V914 VZ3 00:02:04 92
1358 Svetlana Maskaļa 3647 Maratona klubs S444 SZ3 00:02:04 119
1359 Sergejs Timoņins 3899 Kino Kults V915 VZ3 00:02:04 92
1360 Elīna Ozoliņa 3624 Matisons Runner's Club S445 SZ3 00:02:04 119
1361 Aivars Veiss 5054 V916 VB4 00:02:05 91
1362 Ģirts Goško 13404 Piedzīvojumu meklētāji V917 VZ3 00:02:05 91
1363 Zemgus Eglītis 5331 V918 VB2 00:02:05 91
1364 Līva Leja 3816 S446 SZ3 00:02:05 118
1365 Līga Ruža 3970 Bukaušu Expresis S447 SZ3 00:02:05 118
1366 Dace Limmere 3656 Maushi S448 SZ3 00:02:05 118
1367 Mort Rosenblatt 4117 V919 VZ3 00:02:05 91
1368 Anete Kampare 3188 S449 SZ3 00:02:05 118
1369 Inese Jevsejčika 3648 Maratona klubs S450 SZ3 00:02:05 118
1370 Arnis Leikarts 3016 V920 VZ3 00:02:05 91
1371 Jānis Eglītis 3117 Biznesa parks ABAVA V921 VZ3 00:02:05 91
1372 Pārsla Baško 13403 Lynxdojo S451 SZ3 00:02:06 117
1373 Jānis Onzuls 5321 Maratona klubs V922 VB4 00:02:06 90
1374 Antra Lukševica 5260 VSK Noskrien S452 SB2 00:02:06 117
1375 Ilona Ozoliņa 5162 Exigen Services Latvia #optimized4running S453 SB2 00:02:06 117
1376 Ieva Sproģe 3475 3D Running S454 SZ2 00:02:06 117
1377 Gunta Jirgensone 3581 Swedbank S455 SZ3 00:02:06 117
1378 Inga Zāle 5028 Nūjo ar vēju S456 SB4 00:02:06 117
1379 Agate Kalcenaua 3412 S457 SZ2 00:02:06 117
1380 Paula Lakstiņa-Lakstīgala 3941 S458 SZ3 00:02:06 117
1381 Margita Lagzdiņa 3326 - S459 SZ3 00:02:06 117
1382 Kristīne Graudiņa 3928 S460 SZ2 00:02:06 117
1383 Valerijs Smirnovs 3496 V923 VZ3 00:02:06 90
1384 Ieva Siliņa 3453 Jazz Com S461 SZ3 00:02:06 117
1385 Līga Naumova 3399 S462 SZ3 00:02:06 117
1386 Inita Drēziņa 4035 L'Oreal Baltic S463 SZ3 00:02:06 117
1387 Ruta Dīce 5147 Gausā Jūdze S464 SB4 00:02:07 116
1388 Elīna Pajuste 5353 S465 SB2 00:02:07 116
1389 Santa Koziorova 3619 Trakās Vēveres un Rieksti S466 SZ3 00:02:07 116
1390 Ojārs Čeksters 3404 V924 VZ3 00:02:07 90
1391 Zane Auziņa 3054 S467 SZ3 00:02:07 116
1392 Justins Gailevičs 3790 SIA Joker Ltd V925 VZ3 00:02:07 90
1393 Daina Reveliņa 3866 Team Kažemāka/Train2WinLv S468 SZ3 00:02:07 116
1394 Kristaps Radvilavičs 3566 3D Running V926 VZ3 00:02:07 90
1395 Linda Grīnberga 3677 VSK Noskrien S469 SZ3 00:02:07 116
1396 Iveta Čopa 3802 S470 SZ3 00:02:07 116
1397 Anna Temerova-Allena 3043 Labs starts S471 SZ3 00:02:07 116
1398 Armanda Sokolovska 4029 SK Katrīna S472 SZ3 00:02:07 116
1399 Ginta Gusare 3557 S473 SZ3 00:02:07 116
1400 Sintija Sproģe 3559 S474 SZ3 00:02:07 116
1401 Pēteris Leja 6064 V927 VL4 00:02:07 90
1402 Katerina Odineca 3782 Herbalife 24 S475 SZ3 00:02:08 115
1403 Sintija Lūsīte 3821 S476 SZ3 00:02:08 115
1404 Ieva Leone 5191 DNB Service Center S477 SB2 00:02:08 115
1405 Agnese Leiburga 5474 Zemgales Ziņas S478 SB3 00:02:08 115
1406 Elīna Kabaļina 5361 S479 SB2 00:02:08 115
1407 Elvijs Andrecs 4080 SPORTLAND V928 VZ3 00:02:08 89
1408 Jānis Stukuls 3502 SK Katrīna V929 VZ3 00:02:08 89
1409 Mairita Podniece 3503 SK Katrīna S480 SZ3 00:02:08 115
1410 Juta Kacena 4042 S481 SZ3 00:02:08 115
1411 Haralds Ansis Glūzda 3596 V930 VZ2 00:02:08 89
1412 Aleksandrs Voino 3122 V931 VZ3 00:02:08 89
1413 Mārcis Birznieks 3731 V932 VZ2 00:02:08 89
1414 Edīte Jansone 3717 S482 SZ3 00:02:08 115
1415 Līga Bitāne 4120 S483 SZ3 00:02:08 115
1416 Zane Matuļone 3367 Realto S484 SZ2 00:02:08 115
1417 Arvo Soosalu 3469 JK Hermes V933 VZ3 00:02:08 89
1418 Agita Pētersone 3686 S485 SZ3 00:02:09 114
1419 Zane Armane 3940 Baltais S486 SZ3 00:02:09 114
1420 Agris Meilerts 5164 Latvijas Finieris V934 VB3 00:02:09 88
1421 Iveta Radiņa-Liepkaula 5080 SK Tērauds S487 SB3 00:02:09 114
1422 Aija Rozenfelde 3681 Jaunmārupe skrien! S488 SZ3 00:02:09 114
1423 Liene Liepiņa 4116 Lustes S489 SZ3 00:02:09 114
1424 Maruta Krūmiņa 3004 Maratona klubs S490 SZ3 00:02:09 114
1425 Iveta Krūmiņa 3814 Swedbank S491 SZ3 00:02:09 114
1426 Agnese Irbīte 3485 VSK Noskrien S492 SZ3 00:02:09 114
1427 Zane Dāvidsone 4040 S493 SZ3 00:02:09 114
1428 Ieva Micpapa 5252 S494 SB3 00:02:10 113
1429 Ieva Meiere 5291 OK Ziemeļkurzeme S495 SB3 00:02:10 113
1430 Uldis Dīcis 5148 Gausā Jūdze V935 VB4 00:02:10 88
1431 Sanita Birzniece 3078 S496 SZ3 00:02:10 113
1432 Danute Abelīte 3765 S497 SZ3 00:02:10 113
1433 Gintare Litvinaviciene 6149 6h run Jonava S498 SL3 00:02:10 113
1434 Līna Zajančkauska 3498 S499 SZ3 00:02:10 113
1435 Liene Avotiņa 3100 Banana Fittness S500 SZ3 00:02:10 113
1436 Anete Jakubone 3635 S501 SZ2 00:02:10 113
1437 Anna Grāmatniece 3095 S502 SZ3 00:02:10 113
1438 Ameli Mazure 3138 S503 SZ1 00:02:10 113
1439 Kristīna Novikova 3738 Swedbank S504 SZ3 00:02:10 113
1440 Līga Zaltāne 3762 Swedbank S505 SZ3 00:02:10 113
1441 Sandija Novicka 3655 S506 SZ3 00:02:10 113
1442 Sabīne Opeņhovska 5076 S507 SB2 00:02:11 112
1443 Santa Šakarne 3739 Swedbank S508 SZ3 00:02:11 112
1444 Signija Elva Lapa 3652 Autostarts.lv S509 SZ2 00:02:11 112
1445 Zane Bumbiere 3701 S510 SZ3 00:02:11 112
1446 Linda Fedotova 3690 Chubchik S511 SZ3 00:02:11 112
1447 Jolanta Kravale 3901 S512 SZ3 00:02:11 112
1448 Ieva Grīnberga 4084 FINN CRISP S513 SZ3 00:02:11 112
1449 Vita Vecvanaga 4070 Clean R S514 SZ3 00:02:11 112
1450 Maruta Rancāne 5061 Visma Active S515 SB2 00:02:12 111
1451 Konstantīns Buravcovs 3722 V936 VZ3 00:02:12 86
1452 Kristīne Kampare 3215 S516 SZ3 00:02:12 111
1453 Natālija Jesehina 3149 banana fitness S517 SZ3 00:02:12 111
1454 Santa Japeniņa 3051 S518 SZ3 00:02:12 111
1455 Alise Pokšāne 3859 Abas Kreisās Kājas S519 SZ2 00:02:12 111
1456 Irina Belugina 3363 S520 SZ3 00:02:12 111
1457 Alīna Čekstere 3834 LVM GEO S521 SZ3 00:02:12 111
1458 Agnese Klints 3062 Rush B S522 SZ3 00:02:12 111
1459 Renda Forstmane 3870 OptiO S523 SZ3 00:02:12 111
1460 Juris Opeņhovskis 5077 V937 VB2 00:02:13 86
1461 Elīna Jagža 3090 S524 SZ3 00:02:13 111
1462 Ilze Šarna 3258 DNB Service Center S525 SZ3 00:02:13 111
1463 Sarmīte Loce 3022 Lynxdojo S526 SZ3 00:02:13 111
1464 Vladlena Buravcova 3723 S527 SZ3 00:02:13 111
1465 Svetlana Čursina 3335 ChursinTeam S528 SZ3 00:02:13 111
1466 Zane Galdiņa 5082 Smiling runner S529 SB2 00:02:13 111
1467 Marta Rikša 3768 S530 SZ3 00:02:13 111
1468 Dace Prince 3641 S531 SZ2 00:02:13 111
1469 Jānis Večens 13435 V938 VZ3 00:02:13 86
1470 Jana Gladiševa 3776 Cēsis S532 SZ3 00:02:13 111
1471 Inese Miltiņa 3409 S533 SZ3 00:02:13 111
1472 Rolands Šusts 3110 V939 VZ3 00:02:13 86
1473 Roberts Ziediņš 13428 V940 VZ3 00:02:13 86
1474 Inese Midrijāne 3439 mammadaba S534 SZ3 00:02:13 111
1475 Gunita Daldere 3329 S535 SZ3 00:02:13 111
1476 Anna Tomševica 3651 panatta S536 SZ3 00:02:13 111
1477 Natālija Lesiņa 3876 OptiO S537 SZ3 00:02:13 111
1478 Renāte Rusecka - Krūze 3121 S538 SZ3 00:02:13 111
1479 Inga Putraima 3384 S539 SZ3 00:02:13 111
1480 Sandra Kapče 3010 S540 SZ2 00:02:13 111
1481 Stepans Golovko 3836 Mailigen V941 VZ3 00:02:13 86
1482 Inga Vaļska 5339 TRX Cēsis S541 SB3 00:02:14 110
1483 Laura Brīvība 5094 Visma Active S542 SB2 00:02:14 110
1484 Gundars Bēms 3020 V942 VZ3 00:02:14 85
1485 Agnese Bahmane 3152 AkmensDizains.lv S543 SZ3 00:02:14 110
1486 Elīna Birša 13460 S544 SZ3 00:02:14 110
1487 Dzintra Šteinberga 3523 Swedbank S545 SZ3 00:02:14 110
1488 Mārtiņš Mertens 13420 V943 VZ3 00:02:15 84
1489 Liena Skadiņa 3942 BINGO S546 SZ3 00:02:15 109
1490 Daiga Brasliņa 13472 V944 VZ3 00:02:15 84
1491 Ilze Pelēce 5169 S547 SB3 00:02:15 109
1492 Anitra Leitlande 3456 S548 SZ3 00:02:15 109
1493 Līga Rēdere 3420 Rēderu banda S549 SZ3 00:02:15 109
1494 Lelde Spriņģe 5447 S550 SB2 00:02:16 108
1495 Ieva Opolā 4101 Izturība S551 SZ3 00:02:16 108
1496 Nauris Pļaviņš 5143 AkmensDizains.lv V945 VB2 00:02:16 84
1497 Līga Vizule 5238 Luminor S552 SB2 00:02:16 108
1498 Raimonds Eglītis 16103 V946 VL2 00:02:16 84
1499 Kristīna K 3140 S553 SZ3 00:02:16 108
1500 Didzis Krīgers 3075 V947 VZ3 00:02:16 84
1501 Aigars Eglājs 3092 Pa Vienam V948 VZ3 00:02:16 84
1502 Mārtiņš Lukstiņš 3337 V949 VZ3 00:02:16 84
1503 Gunda Kleinberga-Karsa 4004 VSK Noskrien Divplākšņi S554 SZ3 00:02:17 107
1504 Brigita Pētersone 3996 S555 SZ3 00:02:17 107
1505 Anita Kancāne 3494 S556 SZ3 00:02:17 107
1506 Uldis Cērps 4122 V950 VZ3 00:02:17 83
1507 Anita Januša 3128 S557 SZ3 00:02:17 107
1508 Vitālijs Bilonoga 3756 V951 VZ3 00:02:18 83
1509 Inita Kuningasa 3693 S558 SZ3 00:02:18 107
1510 Zita Purene 3755 S559 SZ3 00:02:18 107
1511 Inga Riba 3714 NŪJO VESELS S560 SZ3 00:02:18 107
1512 Anda Gaidišķe 3663 S561 SZ3 00:02:18 107
1513 Normunds Šibeiks 5371 Nūjo priekam V952 VB4 00:02:18 83
1514 Llesma Vicinska 3307 Brocēnu cilpotājas S562 SZ3 00:02:18 107
1515 Guntars Balodis 3426 V953 VZ3 00:02:18 83
1516 Uldis Klemperis 3612 V954 VZ3 00:02:18 83
1517 Jānis Zemturis 5278 V955 VB4 00:02:19 82
1518 Laila Roģe 5153 Stirnubuks.lv S563 SB2 00:02:19 106
1519 Kristaps Kaņepe 13448 V956 VZ3 00:02:19 82
1520 Laura Rusule 3323 S564 SZ3 00:02:19 106
1521 Baiba Brokere 3779 Swedbank S565 SZ3 00:02:19 106
1522 Inese Meldere 3864 S566 SZ3 00:02:19 106
1523 Kristīne Kabaļina 3757 S567 SZ2 00:02:20 105
1524 Evita Rudzite 3657 S568 SZ3 00:02:20 105
1525 Olga Mikulova 5320 Maratona klubs S569 SB2 00:02:20 105
1526 Jolanta Muižniece 13471 S570 SZ3 00:02:20 105
1527 Edgars Lapiņš 5178 Accenture Latvia V957 VB2 00:02:20 81
1528 Edgars Čerkovskis 13432 Ekonomikas un kultūras augstskola V958 VZ3 00:02:20 81
1529 Dace Dūka 3076 S571 SZ3 00:02:20 105
1530 Toms Stārosts 3327 V959 VZ3 00:02:20 81
1531 Māra Meldere 3918 PARTNER_KMPK_GJENSIDIGE S572 SZ3 00:02:20 105
1532 Egija Gulbinska 3009 S573 SZ3 00:02:21 104
1533 Signe Zoltnere 13439 S574 SZ3 00:02:21 104
1534 Zane Zilberga 3211 EY S575 SZ3 00:02:21 104
1535 Ieva Vīksna 3208 EY S576 SZ3 00:02:21 104
1536 Inta Zalecka 3697 S577 SZ3 00:02:21 104
1537 Deniss Lobans 3922 V960 VZ3 00:02:21 81
1538 Jekaterina Girucka 3416 S578 SZ3 00:02:22 104
1539 Sandra Janovska 3871 S579 SZ3 00:02:22 104
1540 Andis Ozoliņš 5105 Nūjo priekam V961 VB4 00:02:22 80
1541 Sarmīte Bokmeldere 3218 Rīgas satiksme S580 SZ3 00:02:22 104
1542 Ainis Bormanis 3525 - V962 VZ3 00:02:22 80
1543 Normunds Vilūns 3920 vsk noskrien seniori V963 VZ3 00:02:22 80
1544 Dace Hartmane 3659 KIČE S581 SZ3 00:02:23 103
1545 Marita Ozoliņa 5026 Nūjo priekam S582 SB2 00:02:23 103
1546 Jānis Butkēvičus 6119 V964 VL2 00:02:23 80
1547 Aivars Ulanovs 3608 V965 VZ3 00:02:23 80
1548 Inese Biguze 3118 Biznesa parks ABAVA S583 SZ3 00:02:24 102
1549 Sanita Šaitere 3545 S584 SZ3 00:02:24 102
1550 Agnese Šimanska 13469 GJENSIDIGE S585 SZ3 00:02:24 102
1551 Ilona Sedleniece 5469 S586 SB3 00:02:24 102
1552 Kristina Ceika 3987 Nūjo ar vēju S587 SZ3 00:02:25 101
1553 Jānis Kalniņš 6052 VSK Noskrien V966 VL3 00:02:25 79
1554 Sandra Ūdre 3083 S588 SZ3 00:02:26 101
1555 Gunita Butāne 5243 Zemgales Ziņas S589 SB3 00:02:26 101
1556 Solvita Depša 3374 S590 SZ3 00:02:26 101
1557 Jolanta Šteinberga 3444 S591 SZ3 00:02:26 101
1558 Dace Vegnere 3994 S592 SZ3 00:02:26 101
1559 Santa Zeidaka 3336 S593 SZ3 00:02:26 101
1560 Elīna Siliņa 3560 S594 SZ3 00:02:26 101
1561 Ilva Sīpola 3570 S595 SZ3 00:02:27 100
1562 Laura Saliete 3824 Santa S596 SZ3 00:02:27 100
1563 Līga Riņķe 4073 SPORTLAND S597 SZ3 00:02:27 100
1564 Gita Biezuma 3099 S598 SZ3 00:02:27 100
1565 Santa Siksna 3365 S599 SZ3 00:02:28 99
1566 Vitālijs Jakovļevs 6184 www.endo.lv V967 VL2 00:02:28 77
1567 Astra Breikša 3568 Nūjo priekam S600 SZ3 00:02:28 99
1568 Sandis Krutovs 5027 cedric.lv V968 VB2 00:02:29 77
1569 Amanda Muceniece 3330 S601 SZ3 00:02:29 99
1570 Zaiga Zalecka 3220 Rīgas satiksme S602 SZ3 00:02:30 98
1571 Kristīne Makalistere 3519 Individuāli S603 SZ2 00:02:30 98
1572 Gustavs Daniels Ozols 3200 Lynxdojo V969 VZ1 00:02:30 76
1573 Mārtiņš Dimiters 5014 SK ASI V970 VB4 00:02:30 76
1574 Sendija Galdiņa 3753 S604 SZ3 00:02:31 97
1575 Albīna Kalenda 3878 NŪJO VESELS S605 SZ3 00:02:31 97
1576 Linda Vildava 3815 Swedbank S606 SZ3 00:02:31 97
1577 Solvita Bērziša 3038 Accenture > Be Yourself & Make a difference S607 SZ3 00:02:31 97
1578 Andra Rosicka 3688 Cukuri S608 SZ3 00:02:32 97
1579 Astra Zilberte 4017 DNB Service Center S609 SZ3 00:02:32 97
1580 Marita Dižbite 3691 S610 SZ3 00:02:32 97
1581 Linda Bērziņa 5458 Rīgas satiksme S611 SB2 00:02:32 97
1582 Iveta Zizlāne 3064 S612 SZ3 00:02:33 96
1583 Irina Tatarinova 15208 S613 SB2 00:02:33 96
1584 Iveta Jase 3774 Nujo ar vēju S614 SZ3 00:02:33 96
1585 Ginta Prūse 3599 S615 SZ3 00:02:33 96
1586 Madara Roziņa 3349 Maratona klubs / VFK Staldzene S616 SZ3 00:02:35 95
1587 Alla Radžabova - Cinovska 3640 Maratona klubs S617 SZ3 00:02:35 95
1588 Aldis Blumbergs 3936 V971 VZ3 00:02:35 74
1589 Iveta Dobele 3617 S618 SZ3 00:02:36 94
1590 Liene Katarina 13406 S619 SZ3 00:02:37 94
1591 Lāsma Āboliņa 3101 VSK Noskrien Divplākšņi S620 SZ3 00:02:37 94
1592 Elīna Birģele 3190 S621 SZ2 00:02:37 94
1593 Evita Judina 4027 Jautrais rikšotājs S622 SZ3 00:02:37 94
1594 Gita Gintere Kikuste 3845 S623 SZ3 00:02:37 94
1595 Aiva Rupeika 13415 S624 SZ3 00:02:37 94
1596 Vineta Rūsiņa 3935 S625 SZ3 00:02:38 93
1597 Diāna Balode 3338 RŪSIŅA KOMANDA S626 SZ2 00:02:39 92
1598 Edīte Bērziņa 3321 S627 SZ3 00:02:39 92
1599 Rūta Šneidere 3042 S628 SZ3 00:02:40 92
1600 Guntars Ozols 5124 Nūjo priekam V972 VB4 00:02:41 71
1601 Iveta Nagle 5021 S629 SB2 00:02:42 91
1602 Ruta Mālniece 3154 AkmensDizains.lv S630 SZ3 00:02:43 90
1603 Ieva Ceruka 3028 Mežmalas S631 SZ3 00:02:43 90
1604 Līga Birnbauma 3521 S632 SZ3 00:02:44 90
1605 Kristīne Prince 5319 Maratona klubs/VFK Staldzene S633 SB2 00:02:45 89
1606 Luize Raga 4003 Strutainā Pēda S634 SZ3 00:02:46 89
1607 Ieva Ozoliņa 3069 S635 SZ3 00:02:46 89
1608 Anita Barbane 5024 Nūjo priekam S636 SB4 00:02:47 88
1609 Zinta Zīverte 3874 Nūjo vesels S637 SZ3 00:02:48 88
1610 Krista Bome 5408 S638 SB2 00:02:48 88
1611 Agnese Kasparoviča 3894 DPD S639 SZ3 00:02:48 88
1612 Viktors Safutins 3730 LSC V973 VZ3 00:02:49 67
1613 Baiba Raškovska 3621 Trakās Vāveres un Rieksti S640 SZ3 00:02:49 87
1614 Odeta Rimšele 3857 S641 SZ3 00:02:50 86
1615 Maija Naumenko 3546 S642 SZ3 00:02:50 86
1616 Margita Zaiceva 3267 Latvijas Gaisa Satiksme S643 SZ3 00:02:52 85
1617 Laima Dreimane Zvilna 3126 Biznesa parks ABAVA S644 SZ3 00:02:53 85
1618 Inga Erdmane 3965 S645 SZ3 00:02:54 84
1619 Inese Ozola 13476 Swedbank S646 SZ3 00:03:02 81
1620 Agris Skulte 3050 V974 VZ3 00:03:10 60
1621 Ingrīda Svoka 3479 S647 SZ3 00:03:29 70
1622 Iveta Pucena 3499 SK Katrīna S648 SZ3 00:03:39 67
1623 Ieva Garanča 3049 Nujo priekam / ZAB IUSTUS S649 SZ3 00:04:19 57