Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2301 Tērvete 00:34:01 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Mežiels 2099 Patria Sportland 00:37:24 V1 2 V2 +03:23 +03:23
3 Mairis Pētersons 2262 00:38:22 V1 3 V3 +04:21 +04:21
4 Arturs Nordens 2112 00:39:29 V1 4 V4 +05:28 +05:28
5 Artūrs Āboltiņš 2003 KSMR Fitness 00:39:52 V1 5 V5 +05:51 +05:51
6 Jānis Domburs 2063 00:40:20 V1 6 V6 +06:19 +06:19
7 Guntars Zariņš 2416 SCK Madona 00:40:28 V1 7 V7 +06:27 +06:27
8 Rihards Emuliņš 12427 00:40:32 V1 8 V8 +06:31 +06:31
9 Rolands Puķe 12432 00:41:35 V1 9 V9 +07:34 +07:34
10 Andris Bukovskis 2094 BUKIŅI 00:41:49 V1 10 V10 +07:48 +07:48
11 Andris Ušakovs 2165 00:43:14 V1 11 V11 +09:13 +09:13
12 Jana Jansone 2253 00:43:18 S1 1 S1 +00:00 +00:00
13 Kārlis Stonka 12415 VSK Noskrien 00:43:43 V1 12 V12 +09:42 +09:42
14 Roberts Robalds 2048 OK Arona 00:44:10 V1 13 V13 +10:09 +10:09
15 Edgars Auziņš 2041 ASSA ABLOY 00:44:37 V1 14 V14 +10:36 +10:36
16 Peter Plaucs 12436 00:45:22 V1 15 V15 +11:21 +11:21
17 Nauris Upmalis 2350 VONDARSOUN 00:45:54 V1 16 V16 +11:53 +11:53
18 Renārs Reklaitis 12385 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:08 V1 17 V17 +12:07 +12:07
19 Sergejs Soklakovs 2409 00:46:55 V1 18 V18 +12:54 +12:54
20 Daiva Olberkyte Elstiņa 2348 00:47:11 S1 2 S2 +03:53 +03:53
21 Martins Stepanovics 2379 00:47:17 V1 19 V19 +13:16 +13:16
22 Mārtiņš Terehovics 2437 SPORTLAND 00:47:41 V1 20 V20 +13:40 +13:40
23 Lauris Vītols 2014 Vītoli 00:47:59 V1 21 V21 +13:58 +13:58
24 Oskars Stepiņš 2392 Move 00:48:36 V1 22 V22 +14:35 +14:35
25 Daina Stonka 12414 VSK Noskrien 00:49:07 S1 3 S3 +05:49 +05:49
26 Aivars Rubulis 2291 00:49:10 V1 23 V23 +15:09 +15:09
27 Zigmunds Rībens 2166 00:49:21 V1 24 V24 +15:20 +15:20
28 Edgars Grigorjevs 2391 00:49:34 V1 25 V25 +15:33 +15:33
29 Janis Netenbergs 2430 SPORTLAND 00:49:36 V1 26 V26 +15:35 +15:35
30 Artūrs Levins 2091 00:49:40 V1 27 V27 +15:39 +15:39
31 Nikolajs Vladimirovs 2333 00:49:47 V1 28 V28 +15:46 +15:46
32 Kaspars Uķis 2382 EY 00:49:55 V1 29 V29 +15:54 +15:54
33 Madars Tukris 12433 EY 00:49:55 V1 30 V30 +15:54 +15:54
34 Ralfs Knēža 2434 SPORTLAND 00:51:12 V1 31 V31 +17:11 +17:11
35 Anna Konovalova 3955 ClarityLabs 00:51:17 S1 4 S4 +07:59 +07:59
36 Sid Mccauley 12399 00:51:36 V1 32 V32 +17:35 +17:35
37 Anete Kāpostiņa 12428 00:51:56 S1 5 S5 +08:38 +08:38
38 Stephane Foucher 12398 00:52:36 V1 33 V33 +18:35 +18:35
39 Evija Stallīte 2237 Luminor 00:52:39 S1 6 S6 +09:21 +09:21
40 Jānis Ozoliņš 2342 EY 00:52:40 V1 34 V34 +18:39 +18:39
41 Viktors Baikovs 12380 Galdnieks 00:52:43 V1 35 V35 +18:42 +18:42
42 Indra Supe 2265 Rīgas satiksme 00:53:01 S1 7 S7 +09:43 +09:43
43 Renāts Ņikitins 2064 Rīgas satiksme 00:53:01 V1 36 V36 +19:00 +19:00
44 Kristiāna Tērauda 2161 Rīgas satiksme 00:53:07 S1 8 S8 +09:49 +09:49
45 Travis Burton 12401 Rico's Roughnecks 00:53:34 V1 37 V37 +19:33 +19:33
46 Gints Žumburs 2013 00:54:00 V1 38 V38 +19:59 +19:59
47 Inga Bukovska 12412 00:54:13 S1 9 S9 +10:55 +10:55
48 Jānis Ķīkulis 2289 00:54:18 V1 39 V39 +20:17 +20:17
49 Ramona Romanovska 2017 00:54:20 S1 10 S10 +11:02 +11:02
50 Līga Novokšanova 2252 BALTAIS 00:54:31 S1 11 S11 +11:13 +11:13
51 Svens Spēks 2341 KROKUS 00:54:32 V1 40 V40 +20:31 +20:31
52 Zane Robalde 2049 OK Arona 00:54:43 S1 12 S12 +11:25 +11:25
53 Harijs Meiers 2144 OK Ziemeļkurzeme 00:54:44 V1 41 V41 +20:43 +20:43
54 Āris Ozoliņš 2061 00:54:45 V1 42 V42 +20:44 +20:44
55 Armands Zariņš 12434 00:54:49 V1 43 V43 +20:48 +20:48
56 Aleksandrs Rodčenko 2043 00:54:52 V1 44 V44 +20:51 +20:51
57 Armands Rudņickis 2322 AMSERV TEAM 00:55:02 V1 45 V45 +21:01 +21:01
58 Kristers Grava 2046 00:55:15 V1 46 V46 +21:14 +21:14
59 Chase Mcdiarmid 12400 Rico's Roughnecks 00:55:30 V1 47 V47 +21:29 +21:29
60 Zita Zariņa 2286 Naktsvijoles zied! 00:55:40 S1 13 S13 +12:22 +12:22
61 Juris Balandis 2062 00:55:41 V1 48 V48 +21:40 +21:40
62 Evita Frančenko 2172 00:55:42 S1 14 S14 +12:24 +12:24
63 Ilze Miklaševica 2419 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:45 S1 15 S15 +12:27 +12:27
64 JĀnis Kukulis 2133 00:56:00 V1 49 V49 +21:59 +21:59
65 Ilona Šķudīte 2355 Latvijas Finieris 00:56:13 S1 16 S16 +12:55 +12:55
66 Leo Vīksna 2275 00:56:13 V1 50 V50 +22:12 +22:12
67 Arnis Pirogs 12403 00:56:16 V1 51 V51 +22:15 +22:15
68 Daniels Rēķis 12409 Rīgas satiksme 00:56:30 V1 52 V52 +22:29 +22:29
69 Kristīne Brēde 2089 Graanul Pellets 00:56:32 S1 17 S17 +13:14 +13:14
70 Maija Pūpola 2016 Maratona klubs 00:56:34 S1 18 S18 +13:16 +13:16
71 Valdis Groza 2272 00:56:37 V1 53 V53 +22:36 +22:36
72 Ilgars Vilcans 2088 Graanul Pellets SIA 00:56:40 V1 54 V54 +22:39 +22:39
73 Rinalds Puķe 3467 SPORTLAND 00:57:01 V1 55 V55 +23:00 +23:00
74 Ļubova Krēmere 2004 Swedbank 00:57:07 S1 19 S19 +13:49 +13:49
75 Elīna Indriksone 2174 Persiku raķetes 00:57:15 S1 20 S20 +13:57 +13:57
76 Jeļena Lāce 2221 ATEA 00:57:20 S1 21 S21 +14:02 +14:02
77 Anete Uljane 2279 00:57:30 S1 22 S22 +14:12 +14:12
78 Ieva Meiere 2070 OK Ziemeļkurzeme 00:57:40 S1 23 S23 +14:22 +14:22
79 Kristīne Gelvere 2420 Jelgavas 4.vidusskola 00:57:45 S1 24 S24 +14:27 +14:27
80 Zane Beča 12430 00:57:50 S1 25 S25 +14:32 +14:32
81 Lauris Lešinskis 2124 00:57:55 V1 56 V56 +23:54 +23:54
82 Linda Dreimane 2069 00:58:10 S1 26 S26 +14:52 +14:52
83 Raitis DovĀns 2271 00:58:15 V1 57 V57 +24:14 +24:14
84 Mārcis Heniņš 2108 Swedbank 00:58:21 V1 58 V58 +24:20 +24:20
85 Artūrs Zvirbulis 2242 Luminor 00:58:22 V1 59 V59 +24:21 +24:21
86 Kristaps Štelmahers 2122 KALĒJS 00:58:29 V1 60 V60 +24:28 +24:28
87 Tatjana Āboliņa 2309 Maratona Klubs 00:58:36 S1 27 S27 +15:18 +15:18
88 Ģirts Libeks 2303 00:58:44 V1 61 V61 +24:43 +24:43
89 Ināra Nordena 2191 00:58:45 S1 28 S28 +15:27 +15:27
90 Kristīne Karamiševa 2334 Siguldas Maratona klubs 00:58:47 S1 29 S29 +15:29 +15:29
91 Raimonds Zutis 2407 Graanul Invest 00:58:48 V1 62 V62 +24:47 +24:47
92 Valdis Linde 2373 00:58:56 V1 63 V63 +24:55 +24:55
93 Oskars Revics 2126 00:58:59 V1 64 V64 +24:58 +24:58
94 Zanda Kokarēviča 12426 Swedbank 00:59:09 S1 30 S30 +15:51 +15:51
95 Linda Kirhnere 2038 00:59:17 S1 31 S31 +15:59 +15:59
96 Zita Leimane 2380 00:59:23 S1 32 S32 +16:05 +16:05
97 Inita Jankeviča 2189 Swedbank 00:59:28 S1 33 S33 +16:10 +16:10
98 Edijs Laškovs 2295 00:59:28 V1 65 V65 +25:27 +25:27
99 Vineta Veisberga 2065 Saldus boksa klubs 00:59:55 S1 34 S34 +16:37 +16:37
100 Solvita Kivleniece-Šļivka 2098 01:00:01 S1 35 S35 +16:43 +16:43
101 Artis Liepa 2093 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 01:00:01 V1 66 V66 +26:00 +26:00
102 Edvīns Jaudzems 2228 SPORTLAND 01:00:06 V1 67 V67 +26:05 +26:05
103 Raivo Žēperis 2180 R+ 01:00:07 V1 68 V68 +26:06 +26:06
104 Ilze Liepiņa 2075 Graanul Pellets SIA 01:00:08 S1 36 S36 +16:50 +16:50
105 Santa Ikauniece 2118 01:00:21 S1 37 S37 +17:03 +17:03
106 Inga Dzene 2328 Cemex 01:00:23 S1 38 S38 +17:05 +17:05
107 Edgars Ligeris 2223 01:00:34 V1 69 V69 +26:33 +26:33
108 Deniss Mironovs 2397 01:00:39 V1 70 V70 +26:38 +26:38
109 Maija Katkovska 2324 MJ-Partneri 01:00:46 S1 39 S39 +17:28 +17:28
110 Ieva Zvirbule 2081 01:00:52 S1 40 S40 +17:34 +17:34
111 Solvita Tēta 2106 Draugiem Group 01:00:54 S1 41 S41 +17:36 +17:36
112 Erasts Liepa 2398 01:00:55 V1 71 V71 +26:54 +26:54
113 Agnese Kalniņa 2325 Jelgavas 4.vidusskola 01:00:56 S1 42 S42 +17:38 +17:38
114 Ieva Liepiņa 2236 SPORTLAND 01:01:18 S1 43 S43 +18:00 +18:00
115 Indra Krēgere 2418 Engures vidusskola 01:01:21 S1 44 S44 +18:03 +18:03
116 Laila Žarovska 2276 01:01:25 S1 45 S45 +18:07 +18:07
117 Ira Misāne 2011 01:01:36 S1 46 S46 +18:18 +18:18
118 Justin Fliesser 2219 ATEA 01:01:39 V1 72 V72 +27:38 +27:38
119 Gita Briņķe 2277 Valle 01:01:40 S1 47 S47 +18:22 +18:22
120 Valdis Vaišļa 2085 Swedbank 01:01:44 V1 73 V73 +27:43 +27:43
121 Pēteris Spuriņš 2243 DOMDARIS 01:01:47 V1 74 V74 +27:46 +27:46
122 Lāsma Morozova 2232 SPORTLAND 01:01:51 S1 48 S48 +18:33 +18:33
123 Santa Marhele 2129 01:01:58 S1 49 S49 +18:40 +18:40
124 Žanete Beča 12413 Preiļi 01:02:00 S1 50 S50 +18:42 +18:42
125 Rainers Kugrēns 2234 SPORTLAND 01:02:00 V1 75 V75 +27:59 +27:59
126 Zanda Ruskule 2367 Gjensidige 01:02:03 S1 51 S51 +18:45 +18:45
127 John Aage Andersen 2222 ATEA 01:02:03 V1 76 V76 +28:02 +28:02
128 Mārtiņš Zilgalvis 12384 01:02:06 V1 77 V77 +28:05 +28:05
129 Irēna Dimza 2346 Dimza 01:02:17 S1 52 S52 +18:59 +18:59
130 Anete Priede 2190 MADONA 01:02:25 S1 53 S53 +19:07 +19:07
131 Jelena Prants 12397 Võru Suusaklubi 01:02:27 S1 54 S54 +19:09 +19:09
132 Vadims Zvicevičs 2388 COBALT 01:02:44 V1 78 V78 +28:43 +28:43
133 Inguna Ērenfrīde 2020 01:02:47 S1 55 S55 +19:29 +19:29
134 Līva Bogdanova 2054 01:02:47 S1 56 S56 +19:29 +19:29
135 Marats Bogdanovs 2055 01:02:47 V1 79 V79 +28:46 +28:46
136 Evija Makejeva 2175 01:03:01 S1 57 S57 +19:43 +19:43
137 Juris Ozoliņš 2370 AIRSTREAM COFFE 01:03:01 V1 80 V80 +29:00 +29:00
138 Evija Upmale 2351 VONDARSOUN 01:03:02 S1 58 S58 +19:44 +19:44
139 Evelina Ozoliņa 2368 AIRSTREAM COFFE 01:03:03 S1 59 S59 +19:45 +19:45
140 Inese Vigule 2160 Rīgas satiksme 01:03:07 S1 60 S60 +19:49 +19:49
141 Ieva Kiseļeva 2227 Luminor 01:03:14 S1 61 S61 +19:56 +19:56
142 Ģirts Ginters 12424 01:03:15 V1 81 V81 +29:14 +29:14
143 Kintija Košinska 2090 01:03:20 S1 62 S62 +20:02 +20:02
144 Krišjānis Krūmiņš 2313 01:03:22 V1 82 V82 +29:21 +29:21
145 Normunds šērs 2290 ENGURES KORSĀRI 01:03:33 V1 83 V83 +29:32 +29:32
146 Beatrise Broka 12420 VSK Noskrien 01:03:45 S1 63 S63 +20:27 +20:27
147 Zane Vītiņa 2264 Klinšu ērģļi 01:03:53 S1 64 S64 +20:35 +20:35
148 Kristiāna Kirša 2176 01:04:03 S1 65 S65 +20:45 +20:45
149 Liene Meldere 2107 01:04:08 S1 66 S66 +20:50 +20:50
150 Arita Virka 2077 Graanul Pellets SIA 01:04:11 S1 67 S67 +20:53 +20:53
151 Artis Drava 2201 01:04:12 V1 84 V84 +30:11 +30:11
152 Linda Mamedova 2134 SIA Joker Ltd 01:04:14 S1 68 S68 +20:56 +20:56
153 Artūrs Pitrāns 2421 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:18 V1 85 V85 +30:17 +30:17
154 Aira Šmite 2023 01:04:22 S1 69 S69 +21:04 +21:04
155 Ilva Līgotne 2215 ATEA 01:04:26 S1 70 S70 +21:08 +21:08
156 Kristaps Ieleja 2179 01:04:26 V1 86 V86 +30:25 +30:25
157 Olesja Ņukša 2138 SIA Joker Ltd 01:04:31 S1 71 S71 +21:13 +21:13
158 Jānis Zelčs 2332 01:04:35 V1 87 V87 +30:34 +30:34
159 Laura Kerija 2360 Latvijas Finieris 01:04:36 S1 72 S72 +21:18 +21:18
160 Rita Vigule 2158 Rīgas satiksme 01:04:39 S1 73 S73 +21:21 +21:21
161 Sintija Krastiņa 2076 01:04:42 S1 74 S74 +21:24 +21:24
162 Liene Augustāne 2193 Swedbank 01:04:42 S1 75 S75 +21:24 +21:24
163 Kaspars Pudists 2356 Latvijas Finieris 01:04:43 V1 88 V88 +30:42 +30:42
164 Aivars Driķis 2383 01:04:47 V1 89 V89 +30:46 +30:46
165 Daiga Vabule 2044 01:04:51 S1 76 S76 +21:33 +21:33
166 Pēteris Stepiņš 2162 Purva kurmji 01:04:52 V1 90 V90 +30:51 +30:51
167 Agnis Rozenbergs 2164 01:04:54 V1 91 V91 +30:53 +30:53
168 Jūlija Lūsiņa 2131 01:04:58 S1 77 S77 +21:40 +21:40
169 Juris Šneiders 2239 SPORTLAND 01:05:02 V1 92 V92 +31:01 +31:01
170 Sintija Macijauska 12411 01:05:03 S1 78 S78 +21:45 +21:45
171 Ilze Biģele 2288 01:05:04 S1 79 S79 +21:46 +21:46
172 Dace Jāne 2084 01:05:07 S1 80 S80 +21:49 +21:49
173 Raivis Zariņš 2393 01:05:12 V1 93 V93 +31:11 +31:11
174 Artūrs Suharževskis 2097 01:05:25 V1 94 V94 +31:24 +31:24
175 Daina Grundšteina 12382 Baltais 01:05:26 S1 81 S81 +22:08 +22:08
176 Lauma Balode 2274 - 01:05:31 S1 82 S82 +22:13 +22:13
177 Gunārs Circenis 2270 01:05:32 V1 95 V95 +31:31 +31:31
178 Iveta Bunce 2024 Maratona klubs / Firma L4 01:05:39 S1 83 S83 +22:21 +22:21
179 Atis Skrastiņš 2006 01:05:39 V1 96 V96 +31:38 +31:38
180 Agnese Broka 2395 Bauskas sākumskola 01:05:42 S1 84 S84 +22:24 +22:24
181 Sandis Siliņš 2292 01:05:45 V1 97 V97 +31:44 +31:44
182 Kristīne Leja 2060 01:05:56 S1 85 S85 +22:38 +22:38
183 Lelde Drīle 2315 01:06:05 S1 86 S86 +22:47 +22:47
184 Agnese Kleina 12402 01:06:09 S1 87 S87 +22:51 +22:51
185 Zanda Sermule 2389 COBALT 01:06:19 S1 88 S88 +23:01 +23:01
186 Lauma Sargune 2102 01:06:20 S1 89 S89 +23:02 +23:02
187 Ieva Ozoliņa 2300 AkmensDizains.lv 01:06:29 S1 90 S90 +23:11 +23:11
188 Inga Mežavilka 2433 SPORTLAND 01:06:31 S1 91 S91 +23:13 +23:13
189 Dagnija Frijare 2268 01:06:32 S1 92 S92 +23:14 +23:14
190 Ingmārs Inbergs 12396 01:06:32 V1 98 V98 +32:31 +32:31
191 Kristīne Salnāja 2051 01:06:48 S1 93 S93 +23:30 +23:30
192 Juris Bērziņš 2314 Engures sportam 01:06:53 V1 99 V99 +32:52 +32:52
193 Ieva Strazdiņa 2153 01:06:55 S1 94 S94 +23:37 +23:37
194 Edīte Sorokina 12419 01:07:19 S1 95 S95 +24:01 +24:01
195 Jānis Āns 2352 VONDARSOUN 01:07:19 V1 100 V100 +33:18 +33:18
196 Anete Grandāne 2057 JOE LATVIJA 01:07:20 S1 96 S96 +24:02 +24:02
197 Marta Saklaure 2028 01:07:22 S1 97 S97 +24:04 +24:04
198 Vita Razgale 2401 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:07:35 S1 98 S98 +24:17 +24:17
199 Aiva Drunka 2128 01:07:36 S1 99 S99 +24:18 +24:18
200 Maira Krievāne 2127 01:07:48 S1 100 S100 +24:30 +24:30
201 Linda Zeidaka 2261 01:07:55 S1 101 S101 +24:37 +24:37
202 Kārlis Šķudītis 2359 Latvijas Finieris 01:07:57 V1 101 V101 +33:56 +33:56
203 Juris Rocēns 2299 Izturība 01:07:57 V1 102 V102 +33:56 +33:56
204 Reinis Polačenko 12435 HAVI Logistics 01:07:57 V1 103 V103 +33:56 +33:56
205 Laila Šķudīte 2357 Latvijas Finieris 01:07:58 S1 102 S102 +24:40 +24:40
206 Daniela Karkle 2187 01:07:58 S1 103 S103 +24:40 +24:40
207 Ilga Asmane 2428 SPORTLAND 01:07:59 S1 104 S104 +24:41 +24:41
208 Līga Asmane 2429 SPORTLAND 01:08:00 S1 105 S105 +24:42 +24:42
209 Iveta Pole 2185 01:08:06 S1 106 S106 +24:48 +24:48
210 Patrīcija Kepule 12395 01:08:07 S1 107 S107 +24:49 +24:49
211 Indra Stūriška 12429 01:08:10 S1 108 S108 +24:52 +24:52
212 Inese Jaševa 2137 SIA Joker Ltd 01:08:10 S1 109 S109 +24:52 +24:52
213 Indra Upeniece 2141 SIA Joker Ltd 01:08:11 S1 110 S110 +24:53 +24:53
214 Eduards Aleksējevs 12405 01:08:14 V1 104 V104 +34:13 +34:13
215 Anna Hiņiča 2087 Olainfarm 01:08:14 S1 111 S111 +24:56 +24:56
216 Andris Šakens 2250 01:08:17 V1 105 V105 +34:16 +34:16
217 Normunds Bulis 2439 Swedbank 01:08:22 V1 106 V106 +34:21 +34:21
218 Anete Zīlīte 2340 EY 01:08:27 S1 112 S112 +25:09 +25:09
219 Sabīne Cimdiņa 2110 #Sporteres 01:08:28 S1 113 S113 +25:10 +25:10
220 Ieva Zīlīte 2241 Luminor 01:08:28 S1 114 S114 +25:10 +25:10
221 Aleksandra Brombaha 2155 01:08:37 S1 115 S115 +25:19 +25:19
222 Tristans Rozentāls 2399 01:08:41 V1 107 V107 +34:40 +34:40
223 Kristaps Dambinieks 2321 Latvijas Finieris 01:08:58 V1 108 V108 +34:57 +34:57
224 Madara Zviedre 2050 01:09:00 S1 116 S116 +25:42 +25:42
225 Kristīne Mutore 2384 Lazdonas pamatskola 01:09:03 S1 117 S117 +25:45 +25:45
226 Sanita Junele 2173 Selga 01:09:05 S1 118 S118 +25:47 +25:47
227 Agnese Krieva 2344 Guddžobs Guddans 01:09:07 S1 119 S119 +25:49 +25:49
228 Zita Auziņa Gora 2181 01:09:10 S1 120 S120 +25:52 +25:52
229 Sanita Buša 2284 Bauskas sākumskola 01:09:14 S1 121 S121 +25:56 +25:56
230 Baiba Meļke 2312 Nīkrāces pamatskola 01:09:18 S1 122 S122 +26:00 +26:00
231 Kristīne Grava 2146 01:09:24 S1 123 S123 +26:06 +26:06
232 Sintija Ozoliņa 2400 Jaunmārupes skrējēji 01:09:26 S1 124 S124 +26:08 +26:08
233 Evija Gangnuse 2330 01:09:29 S1 125 S125 +26:11 +26:11
234 Raimonds Siņavskis 2151 Ray Running Club 01:09:30 V1 109 V109 +35:29 +35:29
235 Kristīne Celkarte 2417 Engures vidusskola 01:09:34 S1 126 S126 +26:16 +26:16
236 Jekaterina Loginova 2256 01:09:37 S1 127 S127 +26:19 +26:19
237 Nataļja Gorškova 2422 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:39 S1 128 S128 +26:21 +26:21
238 Linda Smalkā 2316 DNB Service Center 01:09:52 S1 129 S129 +26:34 +26:34
239 Aija Krastiņa 2019 01:09:55 S1 130 S130 +26:37 +26:37
240 Sanita Puriņa 2207 01:10:07 S1 131 S131 +26:49 +26:49
241 Kristīne Klints 2353 Latvijas Finieris 01:10:21 S1 132 S132 +27:03 +27:03
242 Santa Bērziņa 2022 4B 01:10:25 S1 133 S133 +27:07 +27:07
243 Kristiāns Rināss 2042 Madona 01:10:34 V1 110 V110 +36:33 +36:33
244 Tīna Estere Pokšāne 2259 Abas Kreisās Kājas 01:10:36 S1 134 S134 +27:18 +27:18
245 Marta Ancāne 2311 VENDEN 01:10:37 S1 135 S135 +27:19 +27:19
246 Gita Vaičule 12383 01:10:38 S1 136 S136 +27:20 +27:20
247 Māra Pokšāne 2245 Abas kreisās kājas 01:10:38 S1 137 S137 +27:20 +27:20
248 Pauls Putnāns 2310 VENDEN 01:10:48 V1 111 V111 +36:47 +36:47
249 Gunta Biteniece 2354 Latvijas Finieris 01:11:00 S1 138 S138 +27:42 +27:42
250 Ieva Ščucka 12423 01:11:01 S1 139 S139 +27:43 +27:43
251 Signe Eislere 2338 01:11:08 S1 140 S140 +27:50 +27:50
252 Ingus Eislers 2339 01:11:09 V1 112 V112 +37:08 +37:08
253 Liene Binde 2238 SPORTLAND 01:11:12 S1 141 S141 +27:54 +27:54
254 Māris Romanovskis 2021 Aizspogulija 01:11:13 V1 113 V113 +37:12 +37:12
255 Inese Rozentāle 2119 01:11:15 S1 142 S142 +27:57 +27:57
256 Leons Peļņa 2209 30draugi.lv 01:11:22 V1 114 V114 +37:21 +37:21
257 Ilze Kārkliņa 2260 Dobeles Dzirnavnieks 01:11:26 S1 143 S143 +28:08 +28:08
258 Māra Kaupmane 12387 01:11:29 S1 144 S144 +28:11 +28:11
259 Lelde Libeka 2142 SIA Joker Ltd 01:11:29 S1 145 S145 +28:11 +28:11
260 Dace Duļbinska 2425 SPORTLAND 01:11:33 S1 146 S146 +28:15 +28:15
261 Aija Zaharova 2198 01:11:37 S1 147 S147 +28:19 +28:19
262 Indra Pauliņa 2033 01:11:44 S1 148 S148 +28:26 +28:26
263 Karīna Cvigune 2135 SIA Joker Ltd 01:11:48 S1 149 S149 +28:30 +28:30
264 Ēriks Ūdris 2168 01:11:52 V1 115 V115 +37:51 +37:51
265 Zane Bumbiere 2092 01:12:06 S1 150 S150 +28:48 +28:48
266 Viktorija Bumbiere 2361 Latvijas Finieris 01:12:08 S1 151 S151 +28:50 +28:50
267 Anna Zvejniece 2363 Sējas MMS 01:12:19 S1 152 S152 +29:01 +29:01
268 Aiva Kramiņa 2394 Bauskas sākumskola 01:12:25 S1 153 S153 +29:07 +29:07
269 Edgars Pētersons 2410 01:12:36 V1 116 V116 +38:35 +38:35
270 Liene Liukiša 2374 01:12:43 S1 154 S154 +29:25 +29:25
271 Olga Bule 2139 SIA Joker Ltd 01:12:44 S1 155 S155 +29:26 +29:26
272 Sabīne Goša 2037 Maratona klubs 01:13:02 S1 156 S156 +29:44 +29:44
273 Agnese Rūdule 2269 Rūdulīši :-) 01:13:02 S1 157 S157 +29:44 +29:44
274 Una Audže 2371 01:13:10 S1 158 S158 +29:52 +29:52
275 Dace Skele 2317 01:13:14 S1 159 S159 +29:56 +29:56
276 Ērika Pauliņa 2318 01:13:20 S1 160 S160 +30:02 +30:02
277 Ilze Burtniece 2306 01:13:28 S1 161 S161 +30:10 +30:10
278 Elīna Lanka 2115 TRX Cēsis 01:13:34 S1 162 S162 +30:16 +30:16
279 Solvita Depša 2018 01:13:45 S1 163 S163 +30:27 +30:27
280 Sandra Krumberga 2029 Līkā kalna rambātāji 01:13:53 S1 164 S164 +30:35 +30:35
281 Raima Anna Strazdiņa 2132 01:13:59 S1 165 S165 +30:41 +30:41
282 Solvita Skrabe 2159 01:14:10 S1 166 S166 +30:52 +30:52
283 Līga Švanka 2244 ATKAL JAUNS NAMS 01:14:12 S1 167 S167 +30:54 +30:54
284 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2109 VSK Noskrien 01:14:19 V1 117 V117 +40:18 +40:18
285 Zane Poča 2206 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:14:23 S1 168 S168 +31:05 +31:05
286 Gustavs Kuplis 2319 WWW.RUNNING.LV 01:14:27 V1 118 V118 +40:26 +40:26
287 Iluta Kurzemniece 2034 01:14:27 S1 169 S169 +31:09 +31:09
288 Inese Bāriņa 2402 01:14:29 S1 170 S170 +31:11 +31:11
289 Krista Džeriņa 12416 01:14:31 S1 171 S171 +31:13 +31:13
290 Elīna Jagža 2213 01:14:41 S1 172 S172 +31:23 +31:23
291 Gunārs Rumpēters 2195 Susurzvēri 01:14:44 V1 119 V119 +40:43 +40:43
292 Laura Grīnbauma 2194 Susurzvēri 01:14:44 S1 173 S173 +31:26 +31:26
293 Dace Spalviņa 2026 Rauna 01:14:51 S1 174 S174 +31:33 +31:33
294 Sannija Bērziņa 2071 Sporta klubs "Vēsma" 01:15:02 S1 175 S175 +31:44 +31:44
295 Zane Riekstiņa 2007 Riekstiņš & Co 01:15:14 S1 176 S176 +31:56 +31:56
296 Māra Puriņa 12421 01:15:15 S1 177 S177 +31:57 +31:57
297 Kristaps Zeps 12422 01:15:16 V1 120 V120 +41:15 +41:15
298 Madara Kļaviņa 2039 VARAKĻĀNI 01:15:23 S1 178 S178 +32:05 +32:05
299 Gints Laizāns 2412 01:15:49 V1 121 V121 +41:48 +41:48
300 Ilze Laizāne 2411 01:15:50 S1 179 S179 +32:32 +32:32
301 Linda Sproģe 2045 01:16:24 S1 180 S180 +33:06 +33:06
302 Ieva Lapšāne 2345 Sējas Mūzikas un mākslas skola 01:16:32 S1 181 S181 +33:14 +33:14
303 Kristīne Kalēja 2308 Baltais 01:16:34 S1 182 S182 +33:16 +33:16
304 Lelde Pieta 2113 01:16:41 S1 183 S183 +33:23 +33:23
305 Ivars Rutkops 2103 01:16:58 V1 122 V122 +42:57 +42:57
306 Atis Miķelsons 2105 SK Vēsma 01:17:00 V1 123 V123 +42:59 +42:59
307 Elīza Andra Ozoliņa 2369 AIRSTREAM COFFE 01:17:05 S1 184 S184 +33:47 +33:47
308 Dmitrijs Čursins 2067 ChursinTeam 01:17:06 V1 124 V124 +43:05 +43:05
309 Annija Egle 12407 01:17:12 S1 185 S185 +33:54 +33:54
310 Ilze Catlakše 2387 EY 01:17:20 S1 186 S186 +34:02 +34:02
311 Žanete Vingre 2009 MADONA 01:17:25 S1 187 S187 +34:07 +34:07
312 Liene Priede 2120 01:17:25 S1 188 S188 +34:07 +34:07
313 Inga Lagzdiņa 2282 01:17:30 S1 189 S189 +34:12 +34:12
314 Anete Vilāne 2186 TEVA 01:17:43 S1 190 S190 +34:25 +34:25
315 Natalija Čursina 2068 ChursinTeam 01:17:45 S1 191 S191 +34:27 +34:27
316 Mārīte Kanča 2123 01:17:46 S1 192 S192 +34:28 +34:28
317 Laura Briede 2218 ATEA 01:17:54 S1 193 S193 +34:36 +34:36
318 Eduards Mozulis 12408 Engures sportam 01:18:01 V1 125 V125 +44:00 +44:00
319 Monika Hermane 2217 ATEA 01:18:01 S1 194 S194 +34:43 +34:43
320 Inese Viškinte-Poiša 2170 DNB Service Center 01:18:12 S1 195 S195 +34:54 +34:54
321 Mārtiņš Aleksejevs 12404 Veču lauks 01:18:15 V1 126 V126 +44:14 +44:14
322 Līvija Muša 2329 01:18:16 S1 196 S196 +34:58 +34:58
323 Vjačeslavs Pantepajevs 2298 01:18:32 V1 127 V127 +44:31 +44:31
324 Anastasija Zabello 2297 01:18:32 S1 197 S197 +35:14 +35:14
325 Vilma Meirāne 2121 Rīgas satiksme 01:18:52 S1 198 S198 +35:34 +35:34
326 Gustavs Šķudītis 2358 Latvijas Finieris 01:19:07 V1 128 V128 +45:06 +45:06
327 Kristaps Deksnis 2406 01:19:10 V1 129 V129 +45:09 +45:09
328 Aivars Mozulis 12406 Engures sportam 01:19:21 V1 130 V130 +45:20 +45:20
329 Annija Jaudzeme 2231 SPORTLAND 01:19:26 S1 199 S199 +36:08 +36:08
330 Madara Tīģere-Bernharde 2169 01:19:28 S1 200 S200 +36:10 +36:10
331 Anita Bāriņa 2287 01:19:34 S1 201 S201 +36:16 +36:16
332 Liega Skricka 2366 Lynxdojo 01:19:38 S1 202 S202 +36:20 +36:20
333 Asnate Grēve 2254 Sējas MMS 01:19:56 S1 203 S203 +36:38 +36:38
334 Dace Brizga 2147 SIA Joker Ltd 01:20:07 S1 204 S204 +36:49 +36:49
335 Ilze Ozoliņa 2130 01:20:07 S1 205 S205 +36:49 +36:49
336 Andra Viļuma 2117 01:20:13 S1 206 S206 +36:55 +36:55
337 Māra Rināsa 2031 01:20:28 S1 207 S207 +37:10 +37:10
338 Egita Liepiņa 2305 Baltais 01:20:37 S1 208 S208 +37:19 +37:19
339 Roberts Martinovs 2336 Clean R 01:20:40 V1 131 V131 +46:39 +46:39
340 Karolīna Motina 2212 01:20:42 S1 209 S209 +37:24 +37:24
341 Veronika Semjonova 2184 01:20:46 S1 210 S210 +37:28 +37:28
342 Svetlana Kločko 2140 SIA Joker Ltd 01:20:50 S1 211 S211 +37:32 +37:32
343 Ervins Kotello 2390 Rīgas satiksme 01:20:53 V1 132 V132 +46:52 +46:52
344 Inese Kanģīzere 2101 Latvijas Gaisa Satiksme 01:21:13 S1 212 S212 +37:55 +37:55
345 Keita Knopa 12417 01:21:15 S1 213 S213 +37:57 +37:57
346 Evita Rudzīte 12418 01:21:16 S1 214 S214 +37:58 +37:58
347 Anatolijs Kelberers 2177 Mailigen 01:21:17 V1 133 V133 +47:16 +47:16
348 Ināra Dāboliņa 2424 Nūjo vesels 01:21:26 S1 215 S215 +38:08 +38:08
349 Paula Fjodorova 2323 AMSERV TEAM 01:21:41 S1 216 S216 +38:23 +38:23
350 Antra Krievāne 2293 01:21:47 S1 217 S217 +38:29 +38:29
351 Rūta Skavronska-Krūziņa 2385 01:22:02 S1 218 S218 +38:44 +38:44
352 Eva Krūmiņa 2386 01:22:03 S1 219 S219 +38:45 +38:45
353 Olga Elste 2408 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:22:10 S1 220 S220 +38:52 +38:52
354 Līga Ančeva 2052 01:22:16 S1 221 S221 +38:58 +38:58
355 Armands Leitlands 2257 01:22:26 V1 134 V134 +48:25 +48:25
356 Alise Lapiņa 2216 ATEA 01:22:29 S1 222 S222 +39:11 +39:11
357 Aigars Dauksts 2073 Sporta klubs "Vēsma" 01:23:00 V1 135 V135 +48:59 +48:59
358 Aiva ŠĒra 2294 ENGURES KORSĀRI 01:23:29 S1 223 S223 +40:11 +40:11
359 Solvita Temicka 2150 SIA Joker Ltd 01:23:48 S1 224 S224 +40:30 +40:30
360 Vizma Kuzmane 2040 01:24:23 S1 225 S225 +41:05 +41:05
361 Ilga Šaboha 2362 01:24:28 S1 226 S226 +41:10 +41:10
362 Leonarda Liepiņa 2196 01:24:29 S1 227 S227 +41:11 +41:11
363 Santa Nākmane 2285 Bauskas sākumskola 01:24:44 S1 228 S228 +41:26 +41:26
364 Eva Savicka - Turka 2405 Bauskas sākumskola 01:24:46 S1 229 S229 +41:28 +41:28
365 Kristīne Meldere-Drāzniece 2251 01:24:51 S1 230 S230 +41:33 +41:33
366 Lāsma Klagiša 2302 Ātrie ķenguri 01:25:05 S1 231 S231 +41:47 +41:47
367 Ilona Cerednikova 2214 ATEA 01:25:06 S1 232 S232 +41:48 +41:48
368 Nadina Pole 2220 ATEA 01:25:10 S1 233 S233 +41:52 +41:52
369 Baiba Birstiņa 2145 SIA Joker Ltd 01:25:35 S1 234 S234 +42:17 +42:17
370 Zinta Uskale 2114 Rozā vilciena labdarības fonds 01:25:47 S1 235 S235 +42:29 +42:29
371 Vita Bērziņa 2143 SIA Joker Ltd 01:25:54 S1 236 S236 +42:36 +42:36
372 Ieva Buldere 2148 SIA Joker Ltd 01:25:56 V1 136 V136 +51:55 +51:55
373 Laura Leiduma 2149 SIA Joker Ltd 01:25:56 S1 237 S237 +42:38 +42:38
374 Alda Sperga 2116 01:25:59 S1 238 S238 +42:41 +42:41
375 Iveta Krieva 2372 :) 01:26:08 S1 239 S239 +42:50 +42:50
376 Adelīna Aleksejeva 2167 01:26:14 S1 240 S240 +42:56 +42:56
377 Jurijs Tolokoncevs 2058 01:26:38 V1 137 V137 +52:37 +52:37
378 Iveta Kukule 2125 Algol invest 01:26:59 S1 241 S241 +43:41 +43:41
379 Ginta Prūse 2197 01:27:03 S1 242 S242 +43:45 +43:45
380 Irēna Pudule 2012 SUSLIKI 01:27:11 S1 243 S243 +43:53 +43:53
381 Sandra Gritāne 2156 01:27:16 S1 244 S244 +43:58 +43:58
382 Velga Krasovska 2136 SIA Joker Ltd 01:27:21 S1 245 S245 +44:03 +44:03
383 Diāna Elksne 2224 SPORTLAND 01:27:29 S1 246 S246 +44:11 +44:11
384 Sanita Gožda 2211 01:27:29 S1 247 S247 +44:11 +44:11
385 Rasa Biškrēsliņa 12425 01:27:31 S1 248 S248 +44:13 +44:13
386 Andris Bruņenieks 2278 01:27:37 V1 138 V138 +53:36 +53:36
387 Uldis Pļaviņš 2171 AkmensDizains.lv 01:27:53 V1 139 V139 +53:52 +53:52
388 Gustavs Radels 2280 01:28:29 V1 140 V140 +54:28 +54:28
389 Eva Bērziņa 2267 Kartavkalnu buki 01:28:35 S1 249 S249 +45:17 +45:17
390 Līga Zvīdriņa 2163 01:28:54 S1 250 S250 +45:36 +45:36
391 RudĪte Jaksta 2347 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:28:58 S1 251 S251 +45:40 +45:40
392 Sanita Baškevica 2427 SPORTLAND 01:29:13 S1 252 S252 +45:55 +45:55
393 Agnese Orlova 2331 01:29:19 S1 253 S253 +46:01 +46:01
394 Inese Rūsa 2154 Vsk noskrien 01:29:24 S1 254 S254 +46:06 +46:06
395 Kristīne Prāmniece 2082 01:29:44 S1 255 S255 +46:26 +46:26
396 Zaiga Zabarovska 2413 01:29:53 S1 256 S256 +46:35 +46:35
397 Ieva Skirusa 2104 SK Vēsma 01:29:54 S1 257 S257 +46:36 +46:36
398 Zane Rone 2414 01:29:55 S1 258 S258 +46:37 +46:37
399 Ineta Elksne 2025 Pazudušais azimuts 01:29:56 S1 259 S259 +46:38 +46:38
400 Sanita Ozoliņa 2404 Bauskas sākumskola 01:30:20 S1 260 S260 +47:02 +47:02
401 Ilze Sauleskalna 2157 01:31:02 S1 261 S261 +47:44 +47:44
402 Sarmīte Ņikiforova 2426 SPORTLAND 01:32:17 S1 262 S262 +48:59 +48:59
403 Mārtiņš Puriņš 2258 01:32:28 V1 141 V141 +58:27 +58:27
404 Diāna Ceika 2111 01:33:35 S1 263 S263 +50:17 +50:17
405 Everita Šimkevica 2183 Zemgales ziņas 01:33:50 S1 264 S264 +50:32 +50:32
406 Līga Rumba 2307 01:34:36 S1 265 S265 +51:18 +51:18
407 Aiva Skulte 2364 01:34:50 S1 266 S266 +51:32 +51:32
408 Dace Kraukle 2047 01:35:10 S1 267 S267 +51:52 +51:52
409 Vendula Sprynglova 2327 01:36:03 S1 268 S268 +52:45 +52:45
410 Rasma Homatova 2083 01:36:22 S1 269 S269 +53:04 +53:04
411 Angelika Bērziņa 2225 Tukums 01:37:19 S1 270 S270 +54:01 +54:01
412 Saira Riekstiņa 12386 - 01:38:41 S1 271 S271 +55:23 +55:23
413 Madara Krauze 2376 Maratona klubs 01:39:38 S1 272 S272 +56:20 +56:20
414 Lauma Vilumsone 2036 Maratona klubs 01:39:43 S1 273 S273 +56:25 +56:25
415 Sanita Anspoka 2283 Bauskas sākumskola 01:40:03 S1 274 S274 +56:45 +56:45
416 Vija Cerusa 2281 Bauskas sākumskola 01:40:14 S1 275 S275 +56:56 +56:56
417 Zane Ose 2208 Baltais 01:41:01 S1 276 S276 +57:43 +57:43
418 Jolanta Galakrodziniece 12431 KoBalts 01:41:36 S1 277 S277 +58:18 +58:18
419 Liene Grosa 2152 01:41:39 S1 278 S278 +58:21 +58:21
420 Mihails Kovaļovs 12392 Pokaiņu mežs 01:43:02 V1 142 V142 +1:09:01 +1:09:01
421 Līga Zaļkalne 2343 01:43:48 S1 279 S279 +1:00:30 +1:00:30
422 Linda Šivare 2335 Clean R 01:43:56 S1 280 S280 +1:00:38 +1:00:38
423 Laura Elza Martinova 2337 Clean R 01:43:57 S1 281 S281 +1:00:39 +1:00:39
424 Sarmīte Eglīte 2035 01:46:08 S1 282 S282 +1:02:50 +1:02:50
425 Vineta Dzirlanka 2255 Engures vidusskola 01:46:41 S1 283 S283 +1:03:23 +1:03:23
426 Alberts Kvisviks 2199 KVISVIKI 01:47:42 V1 143 V143 +1:13:41 +1:13:41
427 Katrīna Kvisvika 2200 KVISVIKI 01:48:17 S1 284 S284 +1:04:59 +1:04:59
428 Toms Henšelis 2096 01:51:05 V1 144 V144 +1:17:04 +1:17:04
429 Daniela Vāvere 2095 01:51:05 S1 285 S285 +1:07:47 +1:07:47
430 Ingūna Maļinovska 2320 01:59:43 S1 286 S286 +1:16:25 +1:16:25
431 Arnis Kauķis 2080 02:05:38 V1 145 V145 +1:31:37 +1:31:37
432 Liene Kauķe 2079 02:09:14 S1 287 S287 +1:25:56 +1:25:56
433 Iveta Zvīdriņa 2078 02:09:17 S1 288 S288 +1:25:59 +1:25:59
434 Egita Vīnakmene 2432 SPORTLAND DSQ
435 Elīna Ozola 2204 DSQ
436 Amanda Elizabete Ozola 2203 DSQ