Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6059 02:01:44 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:34 1000 115 1115
2 Jānis Kūms 6097 Inov-8 I OSveikals.lv 02:09:28 VL2 2 V2 +07:44 +07:44 00:01:27 940 124 1064
3 Ainārs Kumpiņš 6172 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:10:49 VL2 3 V3 +09:05 +09:05 00:01:19 931 137 1068
4 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv 02:13:35 VL2 4 V4 +11:51 +11:51 00:01:37 911 111 1022
5 Uldis Klepers 6091 Virsotne/MARMOT 02:13:35 VL2 5 V5 +11:51 +11:51 00:01:19 911 137 1048
6 Raivis Reinfelds 6140 Talsu pakalnu sporta klubs 02:14:01 VL2 6 V6 +12:17 +12:17 00:00:47 908 230 1138
7 Sergejs Ļeta 6083 PATRIA SPORTLAND 02:15:06 VL2 7 V7 +13:22 +13:22 00:01:16 901 142 1043
8 Kristaps Broks 6193 Rieksti 02:16:37 VL2 8 V8 +14:53 +14:53 00:01:13 891 148 1039
9 Ivo Rudinskis 6048 Saldus Boksa klubs 02:18:16 VL2 9 V9 +16:32 +16:32 00:01:09 880 157 1037
10 Artis Krievāns 6124 VSK “Burkānciems & Co” 02:19:11 VL3 1 V10 +17:27 +00:00 00:01:09 875 157 1032
11 Sergejs Bogdanovs 6173 Baltais 02:19:22 VL3 2 V11 +17:38 +00:11 00:00:54 873 200 1073
12 Jānis Šņoriņš 6138 Talsu pakalnu sporta klubs 02:19:41 VLJ 1 V12 +17:57 +00:00 00:00:51 871 212 1083
13 Sergejs Maslobojevs 6098 NRC Rīga 02:19:55 VL2 10 V13 +18:11 +18:11 00:01:22 870 132 1002
14 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT 02:20:04 VL2 11 V14 +18:20 +18:20 00:00:53 869 204 1073
15 Ritvars Kalniņš 6132 Skrienam kopā 02:21:34 VL3 3 V15 +19:50 +02:23 00:01:37 860 111 971
16 Andis Gailis 16114 Kocēnu novads 02:23:38 VL3 4 V16 +21:54 +04:27 00:01:19 848 137 985
17 Jevgeņijs Stepanovs 6133 DzSK Lokomotīve 02:23:59 VL2 12 V17 +22:15 +22:15 00:00:57 845 189 1034
18 Pāvels Baikovs 6139 Be More Alive 02:25:43 VL2 13 V18 +23:59 +23:59 00:01:10 835 154 989
19 Gatis Pūcītis 6077 Swedbank 02:26:06 VL2 14 V19 +24:22 +24:22 00:01:53 833 96 929
20 Miks Pētersons 6060 NORDI furniture 02:26:42 VL2 15 V20 +24:58 +24:58 00:01:46 830 102 932
21 Uldis Kļaviņš 6166 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:27:05 VL2 16 V21 +25:21 +25:21 00:00:49 828 220 1048
22 Edgars Dzenuška 6030 Visma Active 02:27:24 VL2 17 V22 +25:40 +25:40 00:01:50 826 98 924
23 Kārlis Vanags 6125 Talsu pakalnu sporta klubs 02:27:35 VL2 18 V23 +25:51 +25:51 00:00:48 825 225 1050
24 Kirils Boiko 6122 Boyko-sports team 02:28:04 VL2 19 V24 +26:20 +26:20 00:01:26 822 126 948
25 Juris Šehtels 6180 Ādaži 02:28:43 VL4 1 V25 +26:59 +00:00 00:01:51 819 97 916
26 Armands Zvejnieks 6135 Moller Auto Ventspils / MRC 02:29:02 VL2 20 V26 +27:18 +27:18 00:01:35 817 114 931
27 Artūrs Ločmelis 6084 PATRIA SPORTLAND 02:30:20 VL2 21 V27 +28:36 +28:36 00:01:22 810 132 942
28 Aigars Lūsis 6025 Talsu pakalnu sporta klubs 02:30:21 VL4 2 V28 +28:37 +01:38 00:01:42 810 106 916
29 Ruslans Šuļga 6020 Maratona klubs 02:31:33 VL2 22 V29 +29:49 +29:49 00:02:03 803 88 891
30 Gints Trēziņš 6188 VSK "Burkānciems & Co" 02:31:54 VL3 5 V30 +30:10 +12:43 00:01:49 801 99 900
31 Imants Vadzis 6117 RARE Team 02:32:45 VL2 23 V31 +31:01 +31:01 00:01:57 797 92 889
32 Juris Spalva 16111 Patria Sportland 02:32:49 VL2 24 V32 +31:05 +31:05 00:01:24 797 129 926
33 Jekaterina Sokunova 6174 Baltais 02:32:50 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:43 1000 137 1137
34 Artis Maksims 6120 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:36:51 VLJ 2 V33 +35:07 +17:10 00:00:49 776 220 996
35 Arturs Onzuls 6090 Accenture > High Performance 02:37:07 VL2 25 V34 +35:23 +35:23 00:00:52 775 208 983
36 Jānis Puida 6154 SSK Bebra 02:37:42 VL2 26 V35 +35:58 +35:58 00:00:45 772 240 1012
37 Arnis Rāts 6017 VSK Noskrien Seniori 02:37:48 VL2 27 V36 +36:04 +36:04 00:01:01 771 177 948
38 Viviana Kirilova 6176 VSK Noskrien Vāveres 02:38:12 SL3 1 S2 +05:22 +00:00 00:01:39 966 142 1108
39 Alberts Dambis 6121 Insalvo 02:38:55 VL2 28 V37 +37:11 +37:11 00:01:16 766 142 908
40 Kaspars Stukuls 6045 SK Katrīna 02:38:56 VL2 29 V38 +37:12 +37:12 00:02:10 766 83 849
41 Viesturs Zimackis 6038 02:40:06 VL2 30 V39 +38:22 +38:22 00:01:44 760 104 864
42 Mārtiņš Niklass 6007 TRX Cēsis 02:40:30 VL3 6 V40 +38:46 +21:19 00:01:02 758 174 932
43 Kristaps Epners 6079 DOMDARIS 02:40:31 VL3 7 V41 +38:47 +21:20 00:01:57 758 92 850
44 Mārtiņš Plaudis 6197 SK Dzērvene 02:40:47 VL2 31 V42 +39:03 +39:03 00:01:15 757 144 901
45 Jānis Actiņš 6073 VSK Noskrien 02:41:12 VL3 8 V43 +39:28 +22:01 00:02:35 755 70 825
46 Gusts Fokerots 6196 Vientuļais Vilks 02:41:14 VL2 32 V44 +39:30 +39:30 00:01:52 755 96 851
47 Dana Mačtama 6036 Moller Auto Ventspils / MRC 02:41:57 SL2 2 S3 +09:07 +09:07 00:01:49 944 129 1073
48 Monta Ločmele 6067 Patria Sportland 02:42:32 SL2 3 S4 +09:42 +09:42 00:01:24 940 168 1108
49 Alvita Mirecka 6081 Talsu Pauguraines zaķi 02:43:02 SL3 2 S5 +10:12 +04:50 00:01:38 937 144 1081
50 Aivars Tihonovs 6019 Mikroķirurģijas centrs 02:43:33 VL3 9 V45 +41:49 +24:22 00:01:39 744 109 853
51 Jānis Teteris 6064 DzSK Lokomotīve 02:43:56 VL3 10 V46 +42:12 +24:45 00:01:45 743 103 846
52 Kristaps Ceriņš 6141 SPB RUN/Asics 02:44:14 VL2 33 V47 +42:30 +42:30 00:01:42 741 106 847
53 Laura Čakle 6148 Moller Auto Ventspils / MRC 02:44:26 SL2 4 S6 +11:36 +11:36 00:01:15 929 188 1117
54 Daina Jurķe 6072 02:45:47 SL2 5 S7 +12:57 +12:57 00:01:49 922 129 1051
55 Ģirts Bulāns 6075 VSK Noskrien 02:46:03 VL2 34 V48 +44:19 +44:19 00:01:01 733 177 910
56 Mihails Kudrjaševs 6032 Fizmati 02:46:24 VL3 11 V49 +44:40 +27:13 00:01:57 732 92 824
57 Kārlis Ielejs 6027 VSK Noskrien Divplākšņi 02:46:27 VL3 12 V50 +44:43 +27:16 00:01:39 731 109 840
58 Toms Biders 6205 SPORTLAND 02:46:33 VL2 35 V51 +44:49 +44:49 00:01:02 731 174 905
59 Edgars Bremze 6171 Izturība 02:46:39 VL3 13 V52 +44:55 +27:28 00:01:23 730 130 860
60 Juris Čerņadjevs 6182 02:46:51 VL4 3 V53 +45:07 +18:08 00:02:07 730 85 815
61 Māris Ozols 6052 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:47:29 VL2 36 V54 +45:45 +45:45 00:02:04 727 87 814
62 Kaspars Salmiņš 6127 DABAS DOTS 02:50:08 VL2 37 V55 +48:24 +48:24 00:01:39 716 109 825
63 Mārtiņš Mazlazdiņš 6039 02:51:18 VL2 38 V56 +49:34 +49:34 00:01:52 711 96 807
64 Jānis Duberis 6207 SSK Bebra 02:51:39 VL3 14 V57 +49:55 +32:28 00:00:52 709 208 917
65 Jānis Sondors 6087 SPORTLAND 02:52:18 VL2 39 V58 +50:34 +50:34 00:01:27 707 124 831
66 Agris Hatko 6012 VSK Noskrien 02:52:25 VLJ 3 V59 +50:41 +32:44 00:01:54 706 95 801
67 Arvis Skrējāns 6094 02:52:35 VL2 40 V60 +50:51 +50:51 00:02:03 705 88 793
68 Jolanta Krastiņa 6185 VSK Noskrien 02:53:25 SLJ 1 S8 +20:35 +00:00 00:02:12 881 107 988
69 Toms Kaufmanis 6049 Maratona klubs 02:53:50 VL2 41 V61 +52:06 +52:06 00:02:02 700 89 789
70 Māris Vizulis 6111 Luminor 02:54:08 VL2 42 V62 +52:24 +52:24 00:02:14 699 81 780
71 Arvīds Germovs 16115 02:54:21 VL3 15 V63 +52:37 +35:10 00:01:39 698 109 807
72 Ronalds Zarīts 6058 Scope Sports 02:54:46 VL2 43 V64 +53:02 +53:02 00:02:12 697 82 779
73 Agnis Mūrnieks 6161 OVI 02:54:49 VL2 44 V65 +53:05 +53:05 00:01:42 696 106 802
74 Mārtiņš Liberts 6206 SMILE&Run 02:54:53 VL2 45 V66 +53:09 +53:09 00:02:04 696 87 783
75 Artūrs Topecs 6093 02:55:02 VL2 46 V67 +53:18 +53:18 00:02:04 695 87 782
76 Valdis Ņilovs 6000 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:55:20 VL3 16 V68 +53:36 +36:09 00:01:24 694 129 823
77 Kalvis Silgals 6026 Surikati/NFS 02:55:29 VL2 47 V69 +53:45 +53:45 00:01:44 694 104 798
78 Jānis Rozītis 6005 02:55:37 VL2 48 V70 +53:53 +53:53 00:01:32 693 117 810
79 Gints Bērziņš 6066 AkmensDizains.lv 02:55:43 VL2 49 V71 +53:59 +53:59 00:02:07 693 85 778
80 Māra Braslava 6105 02:56:38 SL2 6 S9 +23:48 +23:48 00:02:05 865 113 978
81 Andris Ludriks 6199 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:56:46 VL3 17 V72 +55:02 +37:35 00:01:46 689 102 791
82 Ingars Bumburs 6080 Lizums_BB Team 02:56:50 VL2 50 V73 +55:06 +55:06 00:02:00 688 90 778
83 Edgars Goba 6123 Salaspils Zīriņi 02:57:09 VL3 18 V74 +55:25 +37:58 00:01:13 687 148 835
84 Lauris Liepa 6198 COBALT 02:57:45 VL3 19 V75 +56:01 +38:34 00:01:38 685 110 795
85 Sandra Dervinika 6151 SK Magnen 02:58:24 SL2 7 S10 +25:34 +25:34 00:02:32 857 93 950
86 Sandis Pētersons 6157 Swedbank 02:59:04 VL2 51 V76 +57:20 +57:20 00:02:01 680 89 769
87 Ieva Biedrīte 6159 Grauda Spēks 02:59:05 SL2 8 S11 +26:15 +26:15 00:02:01 853 117 970
88 Andris Bāliņš 6061 VSK Noskrien 03:00:08 VL2 52 V77 +58:24 +58:24 00:01:34 676 115 791
89 Aivis Poikāns 6147 03:00:22 VL3 20 V78 +58:38 +41:11 00:02:15 675 80 755
90 Igors Jegorovs 6042 03:01:53 VL2 53 V79 +1:00:09 +1:00:09 00:02:21 669 77 746
91 Mārcis Smalkais 6104 Metam mieru! 03:02:08 VL2 54 V80 +1:00:24 +1:00:24 00:01:35 668 114 782
92 Edgars Lešinskis 6082 Siguldas Maratona klubs 03:02:49 VL3 21 V81 +1:01:05 +43:38 00:01:58 666 92 758
93 Aigars Kokins 6050 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:03:29 VL3 22 V82 +1:01:45 +44:18 00:01:45 663 103 766
94 Vitālijs Muzika 6086 VSK Noskrien 03:04:07 VL3 23 V83 +1:02:23 +44:56 00:03:26 661 52 713
95 Uģis Zanders 6183 03:04:29 VL3 24 V84 +1:02:45 +45:18 00:01:43 660 105 765
96 Guntars Siliņš 6062 KROKUS 03:04:42 VL3 25 V85 +1:02:58 +45:31 00:02:12 659 82 741
97 Līga Irbe 6021 Talsu pauguraines Zaķi 03:05:01 SL3 3 S12 +32:11 +26:49 00:01:46 826 133 959
98 Jolanta Ivanova 6033 03:05:03 SL2 9 S13 +32:13 +32:13 00:02:11 826 108 934
99 Lita Dzelme 6131 03:05:06 SL3 4 S14 +32:16 +26:54 00:02:00 826 118 944
100 Uvis Braunfelds 6167 Moller Auto Ventspils / MRC 03:05:09 VL3 26 V86 +1:03:25 +45:58 00:02:00 657 90 747
101 Kristaps Šteinbergs 6106 Legs Misérables 03:05:09 VL2 55 V87 +1:03:25 +1:03:25 00:02:02 657 89 746
102 Ainārs Brālītis 6068 adidas runners | Riga 03:05:36 VL2 56 V88 +1:03:52 +1:03:52 00:02:07 656 85 741
103 Zane Dziļuma 6057 03:05:40 SL2 10 S15 +32:50 +32:50 00:01:42 823 138 961
104 Arnis Kuzmanis 6041 AkmensDizains.lv 03:06:30 VL3 27 V89 +1:04:46 +47:19 00:01:45 653 103 756
105 Aivars Fogelis 6195 03:07:15 VL2 57 V90 +1:05:31 +1:05:31 00:02:05 650 86 736
106 Intars Opolais 6184 Izturība 03:07:22 VL2 58 V91 +1:05:38 +1:05:38 00:01:42 650 106 756
107 Viktors Saulītis 6110 Luminor 03:07:23 VL2 59 V92 +1:05:39 +1:05:39 00:01:51 650 97 747
108 Zane Muceniece 6103 03:07:41 SL2 11 S16 +34:51 +34:51 00:02:02 814 116 930
109 Uldis Tučs 6015 Ārprāc ar mani 03:08:13 VL2 60 V93 +1:06:29 +1:06:29 00:01:50 647 98 745
110 Ieva Upmace-grīviņa 6044 Surikati 03:08:28 SL2 12 S17 +35:38 +35:38 00:02:01 811 117 928
111 Jānis Jurševskis 6169 03:08:43 VL2 61 V94 +1:06:59 +1:06:59 00:02:06 645 86 731
112 Ivo Zemturis 6034 03:09:06 VL2 62 V95 +1:07:22 +1:07:22 00:02:06 644 86 730
113 Vladislavs Aļehnovičs 6074 KROKUS 03:09:16 VL2 63 V96 +1:07:32 +1:07:32 00:01:24 643 129 772
114 Antra Dumbrovska 6155 03:10:19 SL2 13 S18 +37:29 +37:29 00:02:40 803 88 891
115 Gatis Valdheims 16177 - 03:10:21 VL2 64 V97 +1:08:37 +1:08:37 00:02:15 640 80 720
116 Jurģis Urtāns 6168 Lūša pēdās 03:10:44 VL2 65 V98 +1:09:00 +1:09:00 00:01:48 638 100 738
117 Ryan Guay 16116 eFP BG LATVIA 03:11:17 VLJ 4 V99 +1:09:33 +51:36 00:02:17 636 79 715
118 Daniel Lopes Martins 6130 03:12:36 VL2 66 V100 +1:10:52 +1:10:52 00:02:04 632 87 719
119 Inese Otomere 6128 03:12:59 SL2 14 S19 +40:09 +40:09 00:01:39 792 142 934
120 Ludmila Joce 6192 Moller Auto Ventspils / MRC 03:13:10 SL3 5 S20 +40:20 +34:58 00:01:33 791 152 943
121 Edmunds Gržibovskis 6085 SK Dzērvene 03:13:12 VL3 28 V101 +1:11:28 +54:01 00:02:23 630 76 706
122 Dace Veipa 6163 VSK Noskrien Vāveres 03:14:29 SL2 15 S21 +41:39 +41:39 00:01:44 786 136 922
123 Haralds Krievs 6164 :) 03:15:05 VL3 29 V102 +1:13:21 +55:54 00:01:43 624 105 729
124 Juris Perunovs 6047 Zoorbagan 03:16:38 VL3 30 V103 +1:14:54 +57:27 00:01:57 619 92 711
125 Žanis Lulle 6152 BALTAIS 03:16:54 VL2 67 V104 +1:15:10 +1:15:10 00:02:14 618 81 699
126 Arnis Mūrnieks 6144 03:17:49 VL3 31 V105 +1:16:05 +58:38 00:01:54 615 95 710
127 Ruslans Mamedovs 6200 Daugavpils Runners 03:17:59 VL2 68 V106 +1:16:15 +1:16:15 00:01:41 615 107 722
128 Arnis Pokšāns 6194 Abas Kreisās Kājas 03:19:54 VL3 32 V107 +1:18:10 +1:00:43 00:02:09 609 84 693
129 Guntis Rasims 6009 Rēzeknis nūvods 03:21:57 VL2 69 V108 +1:20:13 +1:20:13 00:02:18 603 78 681
130 Raitis Puriņš 6078 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:22:14 VL4 4 V109 +1:20:30 +53:31 00:01:55 602 94 696
131 Natālija Treulande 6100 VSK Noskrien 03:23:30 SL2 16 S22 +50:40 +50:40 00:01:54 751 124 875
132 Olga Maloļetņikova 6011 Adidas Runners | Riga 03:23:51 SL2 17 S23 +51:01 +51:01 00:01:42 750 138 888
133 Andris Rosickis 6146 Cukuri 03:24:34 VL3 33 V110 +1:22:50 +1:05:23 00:02:17 595 79 674
134 Pavels Mazurs 6179 03:24:37 VL3 34 V111 +1:22:53 +1:05:26 00:02:31 595 72 667
135 Kaspars Butāns 6191 03:24:59 VL3 35 V112 +1:23:15 +1:05:48 00:01:46 594 102 696
136 Juris Trofimenko 6126 03:25:07 VL3 36 V113 +1:23:23 +1:05:56 00:02:19 593 78 671
137 Kristīne Leja 6029 03:25:20 SL2 18 S24 +52:30 +52:30 00:01:46 744 133 877
138 Artūrs Jermolovs 6028 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni 03:27:28 VL2 70 V114 +1:25:44 +1:25:44 00:02:54 587 62 649
139 Tomass Fedotovs 6156 ČikČik 03:27:42 VL2 71 V115 +1:25:58 +1:25:58 00:01:33 586 116 702
140 Līga Rukšāne 16112 03:27:46 SL2 19 S25 +54:56 +54:56 00:02:17 736 103 839
141 Kristaps Caune 6031 03:28:49 VL2 72 V116 +1:27:05 +1:27:05 00:01:36 583 113 696
142 Edgars Zaķis 6092 VSK Noskrien 03:29:04 VL2 73 V117 +1:27:20 +1:27:20 00:01:39 582 109 691
143 Ruta Šķipare 6165 Lūša pēdās 03:29:19 SL3 6 S26 +56:29 +51:07 00:02:53 730 82 812
144 Karīna Svikle 6186 03:31:01 SL2 20 S27 +58:11 +58:11 00:02:26 724 97 821
145 Edgars Lapiņš 6102 Accenture Latvia 03:31:05 VL2 74 V118 +1:29:21 +1:29:21 00:02:30 577 72 649
146 Daiga Vilkaste 6114 03:32:06 SL3 7 S28 +59:16 +53:54 00:02:30 721 94 815
147 Ieva Dobule 6076 Swedbank 03:33:22 SL2 21 S29 +1:00:32 +1:00:32 00:02:26 716 97 813
148 Zane Bulāne 6115 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:33:30 SL2 22 S30 +1:00:40 +1:00:40 00:02:19 716 101 817
149 Krišjānis Neijs 6118 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:34:56 VL2 75 V119 +1:33:12 +1:33:12 00:01:23 566 130 696
150 Alvis Bitenieks 6187 Latvijas Finieris 03:35:24 VL2 76 V120 +1:33:40 +1:33:40 00:02:06 565 86 651
151 Gvido Mušperts 6177 03:36:03 VL3 37 V121 +1:34:19 +1:16:52 00:02:40 563 68 631
152 Zigmunds Vītiņš 6204 DEAC 03:37:59 VL3 38 V122 +1:36:15 +1:18:48 00:01:58 558 92 650
153 Ervīns Ozoliņš 6202 Concombres 03:38:01 VL3 39 V123 +1:36:17 +1:18:50 00:01:52 558 96 654
154 Gunta Neija 6108 VSK Noskrien 03:38:10 SL2 23 S31 +1:05:20 +1:05:20 00:03:01 701 78 779
155 Anete Danelsone 6149 VSK Noskrien Blonde / Accenture 03:38:39 SL2 24 S32 +1:05:49 +1:05:49 00:01:46 699 133 832
156 Vitālijs Žuselis 6035 Daugavpils Runners 03:40:28 VL2 77 V124 +1:38:44 +1:38:44 00:01:58 552 92 644
157 Oskars Brasliņš 6063 TRX Cesis 03:41:56 VL2 78 V125 +1:40:12 +1:40:12 00:01:03 549 171 720
158 Ieviņa Gaiziņa 6022 VSK Noskrien 03:42:21 SL3 8 S33 +1:09:31 +1:04:09 00:02:40 687 88 775
159 Māris Zirnis 6006 03:42:23 VL2 79 V126 +1:40:39 +1:40:39 00:02:16 547 79 626
160 Ilze Štila 6040 Sece 03:42:31 SL3 9 S34 +1:09:41 +1:04:19 00:02:29 687 95 782
161 Mareks Tumašs 6178 Knowledgeprice.com 03:42:42 VL3 40 V127 +1:40:58 +1:23:31 00:01:39 547 109 656
162 Evita Biezmane 6101 03:42:45 SL2 25 S35 +1:09:55 +1:09:55 00:03:07 686 75 761
163 Liene Kalniņa 6150 Skrienam kopā 03:44:47 SL2 26 S36 +1:11:57 +1:11:57 00:01:57 680 121 801
164 Randa Misāne 6113 03:45:01 SL2 27 S37 +1:12:11 +1:12:11 00:02:37 679 90 769
165 Artūrs Ketlers 6024 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:46:11 VLJ 5 V128 +1:44:27 +1:26:30 00:02:17 538 79 617
166 Uģis Bents 6119 03:47:36 VL2 80 V129 +1:45:52 +1:45:52 00:02:16 535 79 614
167 Darnai Sukonthapanich 6201 Royal Canadian Dragoons 03:50:51 VL2 81 V130 +1:49:07 +1:49:07 00:01:32 527 117 644
168 Tomaš Bodnar 6190 eFP Latvia 03:52:37 VL2 82 V131 +1:50:53 +1:50:53 00:02:42 523 67 590
169 Jānis Straukmanis 6116 03:53:26 VL2 83 V132 +1:51:42 +1:51:42 00:03:11 521 57 578
170 Jana Puze 6069 Jaunmārupe skrien! 03:58:29 SL2 28 S38 +1:25:39 +1:25:39 00:02:22 641 99 740
171 Helmuts Polis 6014 FK Kalsnava 04:04:45 VL3 41 V133 +2:03:01 +1:45:34 00:05:16 497 34 531
172 Andris Melnis 6189 Olainfarm 04:05:53 VL2 84 V134 +2:04:09 +2:04:09 00:02:01 495 89 584
173 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv 04:09:48 VL2 85 V135 +2:08:04 +2:08:04 00:02:50 487 64 551
174 Andulis Šmidlers 6143 VSK Noskrien 04:10:12 VL3 42 V136 +2:08:28 +1:51:01 00:01:52 487 96 583
175 Ingūna Sevostjanova 6142 Nūjo vesels 04:11:10 SL3 10 S39 +1:38:20 +1:32:58 00:02:41 608 88 696
176 Ilze Rāta 6181 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:12:14 SL4 1 S40 +1:39:24 +00:00 00:02:36 606 90 696
177 Renāte Šmite 6051 04:14:50 SLJ 2 S41 +1:42:00 +1:21:25 00:02:05 600 113 713
178 Laura Liniņa 6203 04:14:54 SL2 29 S42 +1:42:04 +1:42:04 00:02:13 600 106 706
179 Pēteris Leja 6136 04:18:24 VL4 5 V137 +2:16:40 +1:49:41 00:02:35 471 70 541
180 Ligita Leitlande 6023 Zemgales Ziņas 04:23:17 SL3 11 S43 +1:50:27 +1:45:05 00:01:44 580 136 716
181 Aija Dzeņkovska 6145 Nūjo vesels 04:23:40 SL3 12 S44 +1:50:50 +1:45:28 00:01:53 580 125 705
182 Māris Avotiņš 6153 04:24:47 VL3 43 V138 +2:23:03 +2:05:36 00:02:15 460 80 540
183 Ilmārs Jānis Blūzmanis 6070 failiem.lv 04:33:10 VLJ 6 V139 +2:31:26 +2:13:29 00:01:15 446 144 590
184 Valters Alliks 6071 failiem.lv 04:33:10 VLJ 7 V140 +2:31:26 +2:13:29 00:01:15 446 144 590
185 Ivo Kleins 16113 Ķesterciems I Engures sportam 04:36:22 VL3 44 V141 +2:34:38 +2:17:11 00:03:36 440 50 490
186 Māris Vīlips 6096 04:36:32 VL3 45 V142 +2:34:48 +2:17:21 00:02:08 440 84 524
187 Inese Sirmā 6056 04:36:33 SL3 13 S45 +2:03:43 +1:58:21 00:02:20 553 101 654
188 Ilona Ozoliņa 6046 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:39:49 SL2 30 S46 +2:06:59 +2:06:59 00:02:08 546 110 656
189 Artūrs Vadzis 6129 SPB RUN/ASICS DSQ