Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 3636 Baltais V1 VZ3 00:00:36 300
2 Reinis Korsūnovs 3223 Talsu pakalnu sporta klubs V2 VZ3 00:00:38,45 284
3 Jānis Bāča 3400 V3 VZ3 00:00:38,72 284
4 Emīls Žubulis 3902 Team Kažemāka/Train2WinLv V4 VZ2 00:00:39 277
5 Egīls Ziediņš 3869 V5 VZ2 00:00:39 277
6 Dins Vecans 3224 adidas Runners | Riga V6 VZ3 00:00:41 263
7 Edgars Sprūds 5126 Matisons Runner's Club V7 VB2 00:00:43 251
8 Aivis Štemmers 5127 SK Pūre V8 VB2 00:00:43 251
9 Ivo Deičmanis 5219 Siguldas Maratona klubs V9 VB2 00:00:44 245
10 Aksels Bresme 3761 Talsu pakalnu sporta klubs V10 VZ2 00:00:44 245
11 Dāniels Ziemelis 3103 Ašās kājas ZID V11 VZ1 00:00:44 245
12 Voldemārs Lejnieks 5214 SK Dzērvene V12 VB2 00:00:45 240
13 Raitis Grablovskis 3632 Baltais V13 VZ3 00:00:45 240
14 Jānis Puida 6154 SSK Bebra V14 VL2 00:00:45 240
15 Dāvis Poliņš 3150 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V15 VZ3 00:00:45 240
16 Vents Lupkins 3682 SPB RUN/Asics V16 VZ3 00:00:46 235
17 Kristaps Solovjovs 3928 Talsu pakalnu sporta klubs V17 VZ2 00:00:46 235
18 Juris Iļčenko 3630 SK Dzērvene V18 VZ3 00:00:46 235
19 Gints Lūsis 5248 Talsu pakalnu sporta klubs V19 VB2 00:00:47 230
20 Raivis Reinfelds 6140 Talsu pakalnu sporta klubs V20 VL2 00:00:47 230
21 Agnis Stulpinskis 3816 VSK "Burkānciems & Co" V21 VZ3 00:00:47 230
22 Mārtiņš Krauklis 5239 V22 VB2 00:00:47 230
23 Krista Hartmane 5223 Siguldas Maratona klubs S1 SB2 00:00:47 300
24 Juris Damškalns 5158 Talsu pakalnu sporta klubs V23 VB2 00:00:48 225
25 Kārlis Vanags 6125 Talsu pakalnu sporta klubs V24 VL2 00:00:48 225
26 Reinis Liepiņš 5090 V25 VB2 00:00:48 225
27 Edgars Miķelsons 3780 Lynxdojo V26 VZ2 00:00:48 225
28 Uldis Kļaviņš 6166 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V27 VL2 00:00:49 220
29 Artis Maksims 6120 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V28 VLJ 00:00:49 220
30 Edgars Bērze 5394 EY V29 VB2 00:00:49 220
31 Jurģis Stukuls 5207 SK Katrīna V30 VB2 00:00:50 216
32 Jānis Šņoriņš 6138 Talsu pakalnu sporta klubs V31 VLJ 00:00:51 212
33 Kaspars Adijāns 5209 SPB RUN/Asics V32 VB2 00:00:51 212
34 Valdis Aņikejevs 3723 SK Tērauds V33 VZ3 00:00:51 212
35 Jānis Vītiņš 3420 VSK Noskrien Rieksti V34 VZ3 00:00:51 212
36 Aivis Vaļulis 3330 Daugavpils runners V35 VZ3 00:00:51 212
37 Andris Ronimoiss 3601 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V36 VZ3 00:00:52 208
38 Edgars Kokorēvičs 5385 VSK "Burkānciems & Co" V37 VB2 00:00:52 208
39 Arturs Onzuls 6090 Accenture > High Performance V38 VL2 00:00:52 208
40 Juris Gudēvics - Liepiņš 3875 Jasmīni V39 VZ3 00:00:52 208
41 Jānis Duberis 6207 SSK Bebra V40 VL3 00:00:52 208
42 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT V41 VL2 00:00:53 204
43 Artūrs Jansons 3672 Maratona Klubs V42 VZ3 00:00:53 204
44 Evija Bērziņa 3376 VSK Noskrien / SK Dzērvene S2 SZ3 00:00:53 266
45 Sergejs Bogdanovs 6173 Baltais V43 VL3 00:00:54 200
46 Kitija Valtere 5320 Baltais S3 SB2 00:00:54 261
47 Ritvars Klapars 5053 VSK Burkānciems & Co / VSK Noskrien V44 VB3 00:00:54 200
48 Raimonds Ozoliņš 5264 RIEKSTI V45 VB2 00:00:55 196
49 Didzis Raits 5254 Mana mīļākā komanda! V46 VB2 00:00:55 196
50 Andis Dēze 3952 Maratona Klubs/Zante V47 VZ3 00:00:56 193
51 Gunārs Ozoliņš 3423 DzSK Lokomotīve V48 VZ3 00:00:56 193
52 Dainis Stepe 13611 SPORTLAND V49 VZ3 00:00:57 189
53 Jevgeņijs Stepanovs 6133 DzSK Lokomotīve V50 VL2 00:00:57 189
54 Kristaps Pilskalns 3813 Gentlemen's Club V51 VZ3 00:00:57 189
55 Baiba Vekša 3859 Grauda Spēks S4 SZ3 00:00:57 247
56 Kristaps Bērziņš 5186 PATRIA SPORTLAND V52 VB2 00:00:58 186
57 Rolands Pužulis 5041 Madona V53 VB2 00:00:59 183
58 Raitis Jirgensons 5292 V54 VB2 00:00:59 183
59 Aigars Zumbergs 3881 Efectio V55 VZ3 00:00:59 183
60 Kristaps Magone 5175 Attido/SPB RUN/Asics V56 VB2 00:01:00 180
61 Reinis Spaile 5395 TEAM SIMBA V57 VB2 00:01:00 180
62 Marcis Gedrovics 3182 V58 VZ3 00:01:00 180
63 Arnis Rāts 6017 VSK Noskrien Seniori V59 VL2 00:01:01 177
64 Emīls Kvālis 5228 Mārupes Dunkani V60 VBJ 00:01:01 177
65 Uldis Pormeisters 5305 Ātrās ļipas V61 VB2 00:01:01 177
66 Mārtiņš Purenkovs 3858 Legs Miserables V62 VZ3 00:01:01 177
67 Ģirts Bulāns 6075 VSK Noskrien V63 VL2 00:01:01 177
68 Ainis Kanaviņš 3422 SSK Bebra V64 VZ3 00:01:01 177
69 Didzis Glušņevs 5256 VSK Noskrien Rieksti V65 VB2 00:01:02 174
70 Edijs Veide 5037 DC VECSALACAS UNITED V66 VB2 00:01:02 174
71 Mārtiņš Niklass 6007 TRX Cēsis V67 VL3 00:01:02 174
72 Andrejs Krasikovs 3105 OSI V68 VZ3 00:01:02 174
73 Toms Biders 6205 SPORTLAND V69 VL2 00:01:02 174
74 Roberts Sukonovs 5283 Gentlemen's Club V70 VB2 00:01:03 171
75 Jānis Gailis 3802 Kocēnu novads-1 V71 VZ3 00:01:03 171
76 Edgars Kuģenieks 5262 RIEKSTI V72 VB2 00:01:03 171
77 Ginta Valtere 3635 Baltais S5 SZ3 00:01:03 224
78 Andis Antāns 5068 adidas Runners | Riga V73 VB2 00:01:03 171
79 Oskars Brasliņš 6063 TRX Cesis V74 VL2 00:01:03 171
80 Raivis Heiselis 3775 RARE Team V75 VZ3 00:01:03 171
81 Karīna Helmane-Soročenkova 5197 VSK Noskrien S6 SB2 00:01:04 220
82 Andris Sprūds 3498 VSK Noskrien Divplākšņi V76 VZ3 00:01:04 169
83 Aleksejs Bute 3115 Lidosta V77 VZ3 00:01:04 169
84 Agnese Ulanova 13625 Pūre S7 SZ3 00:01:04 220
85 Aigars Silkalns 5215 colorlib.com V78 VB2 00:01:05 166
86 Gints Jakovels 5332 Smiling runner V79 VB2 00:01:05 166
87 Sandis Ziediņš 5099 Maratona klubs V80 VBJ 00:01:05 166
88 Reinis Bērziņš 5168 Virsotne/MARMOT V81 VB2 00:01:05 166
89 Nils Kristians Mednis 3840 Saldus Boksa Klubs V82 VZ1 00:01:05 166
90 Jānis Kolužs 5409 Daugavpils Runners V83 VB2 00:01:05 166
91 Agris Krūmiņš 3123 VECPIEBALGA V84 VZ3 00:01:06 164
92 Jānis Mūrnieks 3565 SK Tērauds V85 VZ3 00:01:06 164
93 Maciek Kasjan 13601 eFP BG LATVIA V86 VZ3 00:01:06 164
94 Artūrs Kārkliņš 13590 Kocēnu novads V87 VZ3 00:01:06 164
95 Jurģis Kļavpurs 3915 VSK Noskrien V88 VZ3 00:01:06 164
96 Indulis Ķerus 3003 V89 VZ3 00:01:06 164
97 Alvis Danovskis 5069 adidas Runners | RIGA V90 VB2 00:01:07 161
98 Anete Švilpe 5257 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S8 SB2 00:01:07 210
99 Māris Lūsis 5104 Skrienošie Lūši V91 VB2 00:01:07 161
100 Edijs Dzalbs 3375 Inov8 I OSVeikals.lv Team V92 VZ2 00:01:08 159
101 Mārtiņš Bodnieks 3657 V93 VZ3 00:01:08 159
102 Oskars Cimermanis 5272 Riga Ironman Team V94 VB2 00:01:09 157
103 Ivo Rudinskis 6048 Saldus Boksa klubs V95 VL2 00:01:09 157
104 Artis Krievāns 6124 VSK “Burkānciems & Co” V96 VL3 00:01:09 157
105 Valdis Tilts 5116 Kocēnu novads V97 VB4 00:01:09 157
106 Arnis Ābelīte 5429 Virsotne/MARMOT V98 VB3 00:01:09 157
107 Ingūna Gailīte 3178 SSK Bebra S9 SZ3 00:01:09 204
108 Jānis Lakovics 13605 V99 VZ3 00:01:09 157
109 Kaspars Vaivods 3658 KKDE V100 VZ3 00:01:09 157
110 Dāvis Uļģis 3831 Izturība V101 VZ3 00:01:10 154
111 Pāvels Baikovs 6139 Be More Alive V102 VL2 00:01:10 154
112 Sandis Āboliņš 13592 Kocēnu novads 1 V103 VZ2 00:01:10 154
113 Raimonds Skudra 5397 SSK Bebra V104 VB3 00:01:10 154
114 Miķelis Zumbergs 3431 V105 VZ3 00:01:10 154
115 Andis Puriņš 3531 V106 VZ3 00:01:10 154
116 Martins Orinskis 3755 Exigen Services Latvia #optimized4running V107 VZ3 00:01:10 154
117 Jānis Dainis 13593 Kocēnu novads 1 V108 VZ3 00:01:10 154
118 Valts Ulmanis 5143 IK Auseklis V109 VBJ 00:01:11 152
119 Salvis Brasavs 5199 V110 VB3 00:01:11 152
120 Māris Sardiko 5322 Team Kažemāka/Train2WinLv V111 VB2 00:01:11 152
121 Žanis Cibuļskis 5324 V112 VB2 00:01:11 152
122 Ilvars Bergmanis 3442 V113 VZ3 00:01:11 152
123 Sandis Apenītis 3546 V114 VZ3 00:01:11 152
124 Uldis Salna 3689 V115 VZ3 00:01:11 152
125 Gita Vilensone 3925 Vsk Noskrien Vāveres S10 SZ3 00:01:11 199
126 Matīss Karlsons 3904 V116 VZ3 00:01:11 152
127 Liene Allere 5203 S11 SB2 00:01:12 196
128 Edgars Sproģis 5010 Pretīgās cūkas V117 VB2 00:01:12 150
129 Aivars Spūlis 5190 Izturība V118 VB2 00:01:12 150
130 Zigmārs Mazulis 3213 V119 VZ3 00:01:12 150
131 Agnese Treilone 3455 SPORTLAND S12 SZ3 00:01:12 196
132 Kristaps Broks 6193 Rieksti V120 VL2 00:01:13 148
133 Dāvis Dambergs 3458 SPORTLAND V121 VZ1 00:01:13 148
134 Edgars Goba 6123 Salaspils Zīriņi V122 VL3 00:01:13 148
135 Artūrs Dedzis 3911 PULSAR V123 VZ3 00:01:13 148
136 Viesturs Sproģis 3114 V124 VZ3 00:01:13 148
137 Andris Mireckis 3396 Talsu Pauguraines zaķi V125 VZ3 00:01:14 146
138 Uvis Akmentiņš 3197 Madonas Sporta Skola V126 VZ2 00:01:14 146
139 Matiss Kaneps 3408 Volejbola klubs Ventspils V127 VZ3 00:01:14 146
140 Ieva Freidenfelde 3361 S13 SZ3 00:01:14 191
141 Agnis Dadzis 3557 V128 VZ3 00:01:14 146
142 Andrejs Jesko 3931 V129 VZ3 00:01:15 144
143 Alise Putraima 5170 LIMBAŽI SKRIEN S14 SB2 00:01:15 188
144 Mārtiņš Plaudis 6197 SK Dzērvene V130 VL2 00:01:15 144
145 Laura Čakle 6148 Moller Auto Ventspils / MRC S15 SL2 00:01:15 188
146 Romāns Kuročkins 3288 V131 VZ3 00:01:15 144
147 Rainers Meiers 3092 Maratona klubs/VSK Noskrien V132 VZ3 00:01:15 144
148 Māris Reiniks 3116 V133 VZ3 00:01:15 144
149 Agnis Bērziņš 3427 DNB Service Center V134 VZ3 00:01:15 144
150 Ilmārs Jānis Blūzmanis 6070 failiem.lv V135 VLJ 00:01:15 144
151 Valters Alliks 6071 failiem.lv V136 VLJ 00:01:15 144
152 Sergejs Ļeta 6083 PATRIA SPORTLAND V137 VL2 00:01:16 142
153 Andis Komarovs 5423 V138 VB2 00:01:16 142
154 Alberts Dambis 6121 Insalvo V139 VL2 00:01:16 142
155 Tomass Randa 3616 V140 VZ1 00:01:16 142
156 Jānis Znotiņš 3713 Virsotne/MARMOT V141 VZ3 00:01:16 142
157 Renārs Teters-Teterovskis 3255 V142 VZ3 00:01:16 142
158 Liene Blumbeka 3748 Virsotne/MARMOT S16 SZ3 00:01:16 186
159 Dāvis Plotnieks 5140 adidas Runners | Riga I GoPro V143 VB2 00:01:16 142
160 Elmārs Martinsons 3436 EY V144 VZ3 00:01:16 142
161 Kristaps Vējš Āboliņš 3261 Moller Auto Ventspils / MRC V145 VZ3 00:01:17 140
162 Uldis Raipalis 5130 Gentlemen's Club V146 VB2 00:01:17 140
163 Kaspars Pētersons 5274 VSK Noskrien V147 VB2 00:01:17 140
164 Edijs Valainis 3873 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija V148 VZ2 00:01:17 140
165 Edgars Fecers 3507 SPORTLAND V149 VZ2 00:01:17 140
166 Emīls Stallītis 3514 Luminor V150 VZ3 00:01:17 140
167 Uldis Gailītis 3302 V151 VZ3 00:01:17 140
168 Nils Zvirgzdiņš 3708 Čiekurkalna Road Runners V152 VZ2 00:01:17 140
169 Arvis Krūmiņš 3262 LMT V153 VZ3 00:01:17 140
170 Artūrs Leitlands 5406 VSK "Burkānciems & Co" V154 VB2 00:01:18 138
171 Juris Redisons 5091 Tērvetes dabas parks V155 VB3 00:01:18 138
172 Kārlis Vīksne 3815 SPB RUN/Asics V156 VZ3 00:01:18 138
173 Jānis Liepiņš 3480 SPORTLAND V157 VZ3 00:01:18 138
174 Dāvis Lapiņš 13638 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V158 VZ2 00:01:18 138
175 Linards Lauskis 13576 V159 VZ3 00:01:18 138
176 Jānis Šliseris 3752 V160 VZ3 00:01:18 138
177 Ainārs Kumpiņš 6172 VSK Noskrien / PaBaso.lv V161 VL2 00:01:19 137
178 Uldis Klepers 6091 Virsotne/MARMOT V162 VL2 00:01:19 137
179 Artūrs Rimicans 5109 Patria Sportland V163 VB2 00:01:19 137
180 Andis Gailis 16114 Kocēnu novads V164 VL3 00:01:19 137
181 Līga Girgensone 3619 S17 SZ3 00:01:19 178
182 Bruno Krampe 3906 V165 VZ2 00:01:19 137
183 Aivars Šķudītis 5173 Latvijas Finieris V166 VB2 00:01:19 137
184 Edgars Ošs 3406 V167 VZ3 00:01:19 137
185 Rūdolfs Leimanis 3373 Maratona Klubs V168 VZ3 00:01:19 137
186 Ingija Cēbere 3407 Saldus Boksa klubs S18 SZ3 00:01:19 178
187 Juris Čerpinskis 5180 V169 VB2 00:01:20 135
188 Jānis Kozlovskis 3146 V170 VZ3 00:01:20 135
189 Gatis Miķelsons 5426 www.spv.lv V171 VB2 00:01:20 135
190 Laura Pētersone 5275 VSK Noskrien / MRC S19 SB2 00:01:20 176
191 Pēteris Mednis 3196 Māras Tētis V172 VZ3 00:01:20 135
192 Jānis Zuze 3556 V173 VZ3 00:01:20 135
193 Edgars Balunovs 3865 Olainfarm V174 VZ3 00:01:20 135
194 Ģirts Melezers 3639 Rīgas satiksme V175 VZ3 00:01:20 135
195 Aija Melezere 3474 VSK Noskrien S20 SZ3 00:01:20 176
196 Kristers Artejevs 13581 Skrienam kopā V176 VZ2 00:01:20 135
197 Edgars Kviatkovskis 3348 V177 VZ2 00:01:20 135
198 Edgars Maļinovskis 3848 V178 VZ3 00:01:20 135
199 Sandra Krasucka 3544 S21 SZ3 00:01:20 176
200 Agris Spalviņš 5031 Rauna V179 VB4 00:01:21 133
201 Evita Ruskova 3886 VSK Noskrien S22 SZ3 00:01:21 174
202 Gatis Kriuliņš 3215 V180 VZ3 00:01:21 133
203 Sergejs Maslobojevs 6098 NRC Rīga V181 VL2 00:01:22 132
204 Artūrs Ločmelis 6084 PATRIA SPORTLAND V182 VL2 00:01:22 132
205 Santis Setkovskis 3582 SSK Bebra V183 VZ2 00:01:22 132
206 Rasma Čoiča 3271 Patria Sportland S23 SZ3 00:01:22 172
207 Sergejs Juhno 3036 SEB Family V184 VZ3 00:01:22 132
208 Mikus Bērziņš 5398 V185 VB2 00:01:22 132
209 Māris Bisenieks 3124 OK Purva Bridējs V186 VZ3 00:01:22 132
210 Anda Zandberga 3463 SPORTLAND S24 SZ3 00:01:22 172
211 Mārcis Strazdiņš 3310 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V187 VZ2 00:01:22 132
212 Antra Spundiņa 5208 VSK Noskrien S25 SB2 00:01:22 172
213 Niks Siliņš 3162 Kača liek skriet! V188 VZ2 00:01:22 132
214 Krišjānis Pinka 3920 V189 VZ3 00:01:22 132
215 Aivars Bondars 5267 Lūša pēdās V190 VB3 00:01:23 130
216 Jānis Pauliņš 3378 V191 VZ3 00:01:23 130
217 Edgars Bremze 6171 Izturība V192 VL3 00:01:23 130
218 Martins Podnieks 3051 Silakrogs V193 VZ3 00:01:23 130
219 Viesturs Bratuskins 3638 VAS Latvijas Gaisa Satiksme V194 VZ3 00:01:23 130
220 Krišjānis Neijs 6118 Pēdējās vietas pavēlnieki V195 VL2 00:01:23 130
221 Lauris Balgalvis 3801 V196 VZ3 00:01:23 130
222 Laura Žumbure 3281 legs Miserables S26 SZ3 00:01:23 170
223 Raivis Kirhners 3666 V197 VZ3 00:01:23 130
224 Antis Zunda 5375 V198 VB4 00:01:24 129
225 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs S27 SB3 00:01:24 168
226 Jānis Sirmais 5378 Guddžobs guddans V199 VB2 00:01:24 129
227 Anrijs Hodžajevs 5282 Full Court V200 VB2 00:01:24 129
228 Juris Spalva 16111 Patria Sportland V201 VL2 00:01:24 129
229 Monta Ločmele 6067 Patria Sportland S28 SL2 00:01:24 168
230 Diāna Jakubjaņeca 3481 SPORTLAND S29 SZ3 00:01:24 168
231 Valdis Ņilovs 6000 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC V202 VL3 00:01:24 129
232 Daumants Rodrigo Beinars 3798 Guddžobs guddans V203 VZ2 00:01:24 129
233 Vladislavs Aļehnovičs 6074 KROKUS V204 VL2 00:01:24 129
234 Mārcis Ruks 3180 V205 VZ2 00:01:24 129
235 Valdis Čunka 5340 Aldaris GO V206 VB2 00:01:25 127
236 Nauris Dzenis 3234 MADONA V207 VZ3 00:01:25 127
237 Mareks Jevtuhs 3484 SPORTLAND V208 VZ3 00:01:25 127
238 Girts Gudrits 5298 Legs Miserables V209 VB2 00:01:25 127
239 Mārtiņš Krams 5400 V210 VB2 00:01:25 127
240 Zane Tilta-Kūma 3540 S30 SZ3 00:01:25 166
241 Pēteris Stepiņš 5301 Swedbank V211 VB2 00:01:26 126
242 Kirils Boiko 6122 Boyko-sports team V212 VL2 00:01:26 126
243 Jānis Veļķeris 13589 V213 VZ2 00:01:26 126
244 Toms Cēsnieks 3027 Bite Latvija V214 VZ3 00:01:26 126
245 Michele Steeves 3787 S31 SZ3 00:01:26 164
246 Jānis Kūms 6097 Inov-8 I OSveikals.lv V215 VL2 00:01:27 124
247 Egils Betmanis 3347 V216 VZ3 00:01:27 124
248 Andris Orniņš 5316 V217 VB2 00:01:27 124
249 Jānis Sondors 6087 SPORTLAND V218 VL2 00:01:27 124
250 Dainis Kreicbergs 3081 SĒME V219 VZ3 00:01:27 124
251 Kaspars Irbe 3650 Talsu pauguraines Zaķi V220 VZ1 00:01:27 124
252 Kristīne Roga 3805 ASK PATRIA S32 SZ3 00:01:27 162
253 Kate Dūdele 5059 Legs miserables S33 SB2 00:01:27 162
254 Juris Šķudītis 3808 Latvijas Finieris V221 VZ3 00:01:27 124
255 Miks Gabdulļins 3826 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" V222 VZ2 00:01:27 124
256 Dace Pauriņa 3079 Izturība S34 SZ3 00:01:27 162
257 Endijs Zariņš 3545 Zemgales Ziņas V223 VZ3 00:01:27 124
258 Emīls Stūrītis 3211 V224 VZ2 00:01:27 124
259 Mārtiņš Jansons 5390 V225 VB2 00:01:28 123
260 Gundars Lipiņš 3340 LMT V226 VZ3 00:01:28 123
261 Jānis Iklāvs 3275 Latvijas skauti un gaidas V227 VZ3 00:01:28 123
262 Andis Meirēns 3819 Gjensidige V228 VZ3 00:01:28 123
263 Rūdis Liepiņš 3861 Grauda Spēks V229 VZ2 00:01:28 123
264 Kārlis Fogelis 3933 V230 VZ2 00:01:28 123
265 Dmitrijs Minajevs 13617 Rudzupuķu spēks V231 VZ3 00:01:28 123
266 Evija Abiļeva 3387 Swedbank S35 SZ3 00:01:28 160
267 Mārcis Kārkliņš 3403 Sasodīti labs Grāmatvedis! V232 VZ3 00:01:28 123
268 Gints Krieviņš 5265 Lidosta "Rīga" V233 VB2 00:01:29 121
269 Aldis Bušs 5242 SK Tērauds V234 VB2 00:01:29 121
270 Juris Jansons 5321 Swedbank V235 VB3 00:01:29 121
271 Aigars Cibuļskis 5077 V236 VB2 00:01:29 121
272 Andris Bergmanis 15240 V237 VB2 00:01:29 121
273 Edgars Apinis 13563 PATRIA SPORTLAND V238 VZ3 00:01:29 121
274 Ilga Ozoliņa 3426 DNB Service Center S36 SZ3 00:01:29 158
275 Džanita Freija 3602 Moller Auto Ventspils / MRC S37 SZ3 00:01:29 158
276 Svetlana Šanceva 5428 SPORTLAND S38 SB2 00:01:29 158
277 Jānis Pārums 3707 Projekts Etiopietis V239 VZ3 00:01:29 121
278 Tomass Reinis Tīss 3842 V240 VZ2 00:01:29 121
279 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši V241 VB2 00:01:30 120
280 Baiba Šņoriņa 3485 Talsu pakalnu sporta klubs S39 SZ2 00:01:30 157
281 Artūrs Elstiņš 3246 V242 VZ3 00:01:30 120
282 Dainis Bautris 3758 AMSERV TEAM V243 VZ3 00:01:30 120
283 Heiki Prants 5144 Võru Suusaklubi V244 VB3 00:01:30 120
284 Agris Samcovs 5427 SPORTLAND V245 VB2 00:01:30 120
285 Ivita Šale 3709 SSK Bebra S40 SZ3 00:01:30 157
286 Aivis Reinholds 13586 Siguldas Maratona klubs V246 VZ3 00:01:30 120
287 Ģirts Žagars 5181 V247 VB2 00:01:31 119
288 Gatis Kveders 5342 Rieksti / VSK Noskrien V248 VB2 00:01:31 119
289 Artūrs Soročenkovs 5134 V249 VB2 00:01:31 119
290 Aiga Taulīna 5408 Saldus Boksa klubs S41 SB2 00:01:31 155
291 Elīna Kārkliņa 3416 PATRIA SPORTLAND S42 SZ3 00:01:31 155
292 Aigars Teivāns 5023 Teo Team V250 VB2 00:01:31 119
293 Sandis Pavļukevičs 5277 V251 VB2 00:01:31 119
294 Jānis Rozenbergs 5294 V252 VB2 00:01:31 119
295 Lāsma Zebuliņa 5266 VSK Noskrien Blonde S43 SB3 00:01:31 155
296 Guntars Brauns 3328 V253 VZ3 00:01:31 119
297 Nauris Hofmanis 5157 REMOSS V254 VBJ 00:01:31 119
298 Megija Stalberga 3817 VSK "Burkānciems & Co" S44 SZ2 00:01:31 155
299 Emīls Ezerkalns 3279 HAVI Logistics V255 VZ2 00:01:31 119
300 Mārtiņš Birums 5072 Team Kažemāka/Train2WinLv V256 VB2 00:01:32 117
301 Madara Frēliha 5185 Jaunmārupe skrien S45 SB2 00:01:32 153
302 Jakub Spryngl 5188 V257 VB3 00:01:32 117
303 Artūrs Ozoliņš 3844 PH Print V258 VZ3 00:01:32 117
304 Pāvels Saveļjevs 5391 Accenture > Be Yourself & Make a difference V259 VB2 00:01:32 117
305 Jānis Rozītis 6005 V260 VL2 00:01:32 117
306 Jānis Kopmanis 5415 V261 VB3 00:01:32 117
307 Rinalds Trukšs 13613 RR V262 VZ3 00:01:32 117
308 Andrejs Maļukovs 13628 V263 VZ3 00:01:32 117
309 Linda Meškovska 3818 Gjensidige S46 SZ3 00:01:32 153
310 Jānis Ontužāns 3201 V264 VZ3 00:01:32 117
311 Sandris Līdums 3807 Latvijas Finieris V265 VZ3 00:01:32 117
312 Līga Cebule 3734 EY S47 SZ3 00:01:32 153
313 Kristaps Cīpols 13565 V266 VZ3 00:01:32 117
314 Darnai Sukonthapanich 6201 Royal Canadian Dragoons V267 VL2 00:01:32 117
315 Ivars Vācers 3719 V268 VZ3 00:01:32 117
316 Marta Dieviņa 3569 S48 SZ3 00:01:32 153
317 Dace Banga-Hodžajeva 5281 Moller Auto Ventspils / MRC S49 SB2 00:01:33 152
318 Dzintars Lejiņš 3134 Fans/Škoda V269 VZ3 00:01:33 116
319 Ludmila Joce 6192 Moller Auto Ventspils / MRC S50 SL3 00:01:33 152
320 Tomass Fedotovs 6156 ČikČik V270 VL2 00:01:33 116
321 Dainis Kārkliņš 3799 3Culture V271 VZ2 00:01:33 116
322 Kristaps Ramiņš 13627 Nordi V272 VZ3 00:01:33 116
323 Ints Skaldis 3397 V273 VZ3 00:01:33 116
324 Inese Rēriha 3459 VSK Noskrien Vāveres S51 SZ3 00:01:33 152
325 Donats Urtāns 3736 Lūša pēdās V274 VZ1 00:01:33 116
326 Kristaps Kaimiņš 6059 V275 VL2 00:01:34 115
327 Aldis Sjucillo 5210 Latvijas Finieris V276 VB3 00:01:34 115
328 Andris Bāliņš 6061 VSK Noskrien V277 VL2 00:01:34 115
329 Dāvis Zelmenis 3129 Maratona klubs V278 VZ2 00:01:34 115
330 Oļegs Solovjovs 3295 Talsu pakalnu sporta klubs V279 VZ3 00:01:34 115
331 Ivo Grandāns 3356 Sauleskalns/ SIA "Firma L4" V280 VZ3 00:01:34 115
332 Māra Pucena 5111 S52 SB2 00:01:34 150
333 Reinis Graviņš 3501 SPORTLAND V281 VZ2 00:01:34 115
334 Oskars Zviedris 3597 V282 VZ3 00:01:34 115
335 Kristaps Ķemme 3525 DPD Latvija V283 VZ3 00:01:34 115
336 Ieva Rogāle 3764 KROKUS S53 SZ3 00:01:34 150
337 Dace Jukuma 3078 S54 SZ3 00:01:34 150
338 Mārtiņš Rāzna 3878 SSK Bebra V284 VZ3 00:01:34 115
339 Matīss Bravlanskis 3173 Latvijas Finieris V285 VZ3 00:01:34 115
340 Kaspars Blūms 5393 pulsometrs.lv V286 VB2 00:01:35 114
341 Armands Zvejnieks 6135 Moller Auto Ventspils / MRC V287 VL2 00:01:35 114
342 Andis Ruskulis 5192 SPORTLAND V288 VB2 00:01:35 114
343 Mārcis Smalkais 6104 Metam mieru! V289 VL2 00:01:35 114
344 Aivars Veiss 5112 V290 VB4 00:01:35 114
345 Miroslav Macko 3836 eFP Latvia V291 VZ3 00:01:36 113
346 Sentis Strods 5424 V292 VB2 00:01:36 113
347 Jānis Seglickis 5032 Pingvīni V293 VB2 00:01:36 113
348 Raivis Hofmanis 5271 REMOSS V294 VBJ 00:01:36 113
349 Kristaps Caune 6031 V295 VL2 00:01:36 113
350 Oļegs Ignatjevs 3398 V296 VZ3 00:01:36 113
351 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv V297 VL2 00:01:37 111
352 Ritvars Kalniņš 6132 Skrienam kopā V298 VL3 00:01:37 111
353 Mārtiņš Pujāts 5017 V299 VB2 00:01:37 111
354 Kristaps Poddubnijs 3577 Patria Sportland V300 VZ3 00:01:37 111
355 Inga Paškovska 3085 IB SKI TEAM S55 SZ3 00:01:37 145
356 Peter Murčo 3835 eFP Latvia V301 VZ3 00:01:37 111
357 Intars Zilgalvis 3287 V302 VZ3 00:01:37 111
358 Eliass Veigurs 3518 Luminor V303 VZ2 00:01:37 111
359 Erlands Krivāns 3318 V304 VZ3 00:01:37 111
360 Matīss Ķeķers 5054 V305 VB2 00:01:38 110
361 Alvita Mirecka 6081 Talsu Pauguraines zaķi S56 SL3 00:01:38 144
362 Līga Rusiņa 15250 S57 SB2 00:01:38 144
363 Lauris Zilveris 5060 Pīļtēviņa pārgājiens V306 VB2 00:01:38 110
364 Uvis Perkevics 3843 PH Print V307 VZ3 00:01:38 110
365 Valdis Prauliņš 5243 Čiekurkalna Road Runners V308 VB3 00:01:38 110
366 Lauris Liepa 6198 COBALT V309 VL3 00:01:38 110
367 Valdis Bergs 5343 V310 VB2 00:01:38 110
368 Normunds Stepāns 3120 STROPS Technologies V311 VZ3 00:01:38 110
369 Uģis Kronbergs 3899 Moller Auto Ventspils / MRC V312 VZ3 00:01:38 110
370 Māris Graudiņš 3184 V313 VZ3 00:01:38 110
371 Kristaps Sirmais 3800 Guddžobs Guddans V314 VZ3 00:01:38 110
372 Stanislav Biktimirov 3358 VSK Noskrien V315 VZ3 00:01:38 110
373 Zane Karpenko 3371 VSK Noskrien Blonde S58 SZ3 00:01:38 144
374 Gunta Kalniņa 3320 S59 SZ3 00:01:38 144
375 Viviana Kirilova 6176 VSK Noskrien Vāveres S60 SL3 00:01:39 142
376 Aivars Tihonovs 6019 Mikroķirurģijas centrs V316 VL3 00:01:39 109
377 Arnis Kurps 15242 Skrienam kopā V317 VBJ 00:01:39 109
378 Kārlis Ielejs 6027 VSK Noskrien Divplākšņi V318 VL3 00:01:39 109
379 Kaspars Salmiņš 6127 DABAS DOTS V319 VL2 00:01:39 109
380 Arvīds Germovs 16115 V320 VL3 00:01:39 109
381 Ivars Kumpiņš 3757 V321 VZ3 00:01:39 109
382 Inese Otomere 6128 S61 SL2 00:01:39 142
383 Baiba Juhno 3035 SEB Family S62 SZ3 00:01:39 142
384 Romāns Giruckis 3837 V322 VZ3 00:01:39 109
385 Raivita Birkentāla 3552 Talsu pauguraines Zaķi S63 SZ3 00:01:39 142
386 Edgars Zaķis 6092 VSK Noskrien V323 VL2 00:01:39 109
387 Aleksis Orlovs 3659 V324 VZ3 00:01:39 109
388 Mareks Tumašs 6178 Knowledgeprice.com V325 VL3 00:01:39 109
389 Ēriks Ozols 3405 V326 VZ3 00:01:39 109
390 Anete Ozoliņa 3473 SPORTLAND S64 SZ3 00:01:39 142
391 Ina Eigenfelde 3893 AMSERV TEAM S65 SZ3 00:01:39 142
392 Emīls Liepiņš 3389 Venden V327 VZ2 00:01:39 109
393 Kristīne Reinholde 3309 Siguldas Maratona klubs S66 SZ3 00:01:39 142
394 Ināra Lūse 3774 Moller Auto Ventspils / MRC S67 SZ3 00:01:40 141
395 Guntars Straume 5101 Maratona klubs V328 VB3 00:01:40 108
396 Ivars Ozoliņš 13620 Auto Kada V329 VZ3 00:01:40 108
397 Agita Kaļva 3188 Ķegumā spēks S68 SZ3 00:01:40 141
398 Andris Žukovskis 3628 SQUAD.LV V330 VZ3 00:01:40 108
399 Normunds Freimanis 3177 V331 VZ3 00:01:40 108
400 Justīne Savitska 3827 AnitaKažemāka/Train2WinLv S69 SZ3 00:01:40 141
401 Mārtiņš Veseris 3449 V332 VZ3 00:01:40 108
402 Klinta Lauska 5325 Grauda Spēks S70 SB2 00:01:41 140
403 Lauris Liberts 5120 Draugiem Group V333 VB3 00:01:41 107
404 Mārtiņš Bērziņš 3217 V334 VZ3 00:01:41 107
405 Artis Rudzītis 3943 SPORTLAND V335 VZ3 00:01:41 107
406 Laura Davidauska 5405 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S71 SBJ 00:01:41 140
407 Ilmārs Knipšis 3714 VSK Noskrien Seniori V336 VZ3 00:01:41 107
408 Ruslans Mamedovs 6200 Daugavpils Runners V337 VL2 00:01:41 107
409 Ingus Mednis 3839 Saldus Boksa klubs V338 VZ3 00:01:41 107
410 Renārs Vasiļjevs 3626 V339 VZ2 00:01:41 107
411 Ivars Eglītis 3175 V340 VZ3 00:01:41 107
412 Raivo Pienis 13557 PATRIA SPORTLAND V341 VZ3 00:01:41 107
413 Sintija Berga-Grinfelde 5290 Nūjo vesels S72 SB2 00:01:41 140
414 Aigars Lūsis 6025 Talsu pakalnu sporta klubs V342 VL4 00:01:42 106
415 Kristaps Ceriņš 6141 SPB RUN/Asics V343 VL2 00:01:42 106
416 Agnis Mūrnieks 6161 OVI V344 VL2 00:01:42 106
417 Zane Dziļuma 6057 S73 SL2 00:01:42 138
418 Sandis Zīvarts 3885 Latvijas Gaisa Satiksme V345 VZ3 00:01:42 106
419 Intars Opolais 6184 Izturība V346 VL2 00:01:42 106
420 Deniss Loginovs 3566 V347 VZ3 00:01:42 106
421 Sintija Langenfelde 3629 S74 SZ3 00:01:42 138
422 Aleksis Jarockis 3489 V348 VZ3 00:01:42 106
423 Olga Maloļetņikova 6011 Adidas Runners | Riga S75 SL2 00:01:42 138
424 Jānis Lehtla 3466 SPORTLAND V349 VZ3 00:01:42 106
425 Jānis Ikaunieks 3303 V350 VZ3 00:01:42 106
426 Egija Dreimane 3649 S76 SZ3 00:01:42 138
427 Silvija Veide 3084 DC VECSALACAS UNITED S77 SZ3 00:01:42 138
428 Ņikita Šikins 3441 V351 VZ2 00:01:42 106
429 Līna Livdāne 3872 CepuCepu S78 SZ3 00:01:42 138
430 Teo Jermaks 3563 Laimaskoks V352 VZ1 00:01:42 106
431 Jekaterina Sokunova 6174 Baltais S79 SL2 00:01:43 137
432 Mārtiņš Dīcis 5410 VSK Noskrien V353 VB2 00:01:43 105
433 Kristers Ozoliņš 5253 V354 VBJ 00:01:43 105
434 Jānis Kvante 13603 Vecpiebalga V355 VZ3 00:01:43 105
435 Uģis Zanders 6183 V356 VL3 00:01:43 105
436 Rainers Paeglis 3291 Siguldas Sporta skola V357 VZ2 00:01:43 105
437 Haralds Krievs 6164 :) V358 VL3 00:01:43 105
438 Andris Malahovskis 3737 DzSK Lokomotīve V359 VZ3 00:01:43 105
439 Raitis Vilsdorfs 3272 V360 VZ3 00:01:43 105
440 Jānis Pētersons 3478 Radža Team V361 VZ3 00:01:43 105
441 Baiba Bolgzda 3615 S80 SZ3 00:01:43 137
442 Jeļena Mironova 3409 Baltais S81 SZ3 00:01:43 137
443 Gunita Miteniece 13587 S82 SZ3 00:01:43 137
444 Jurijs Slamovs 13578 Exigen Services Latvia #optimized4running V362 VZ3 00:01:43 105
445 Maksims Tretjakovs 3891 Binitex V363 VZ3 00:01:43 105
446 Niklāvs Emīls Eglītis 5314 Jāņkalni V364 VBJ 00:01:44 104
447 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem V365 VB2 00:01:44 104
448 Imants Kaldre 5200 VSK Noskrien V366 VB2 00:01:44 104
449 Toms Bērziņš 5361 Plastik V367 VB2 00:01:44 104
450 Viesturs Zimackis 6038 V368 VL2 00:01:44 104
451 Kalvis Silgals 6026 Surikati/NFS V369 VL2 00:01:44 104
452 Sandija Sorokina 13570 Maratona Klubs S83 SZ2 00:01:44 136
453 Edgars Brokāns 3940 SPORTLAND V370 VZ3 00:01:44 104
454 Dace Veipa 6163 VSK Noskrien Vāveres S84 SL2 00:01:44 136
455 Evita Hibšmane 3298 S85 SZ3 00:01:44 136
456 Gunārs Grundštoks 5189 VSK Noskrien / PaBaso.lv V371 VB2 00:01:44 104
457 Viesturs Tomels 3153 V372 VZ3 00:01:44 104
458 Raimonds Lapiņš 3395 AkmensDizains.lv V373 VZ3 00:01:44 104
459 Didzis Galauliņš 3237 Es un es pats V374 VZ3 00:01:44 104
460 Ligita Leitlande 6023 Zemgales Ziņas S86 SL3 00:01:44 136
461 Viktors Meņšikovs 3029 SUSLIKI V375 VZ1 00:01:44 104
462 Artūrs Rukkalns 5226 V376 VB2 00:01:45 103
463 Jānis Teteris 6064 DzSK Lokomotīve V377 VL3 00:01:45 103
464 Ilze Vindele 5011 S87 SB2 00:01:45 134
465 Jēkabs Jansons 3721 Swedbank V378 VZ2 00:01:45 103
466 Aigars Kokins 6050 Team Kažemāka/Train2WinLv V379 VL3 00:01:45 103
467 Arnis Kuzmanis 6041 AkmensDizains.lv V380 VL3 00:01:45 103
468 Rinalds Gronskis 3315 Engures Sportam V381 VZ3 00:01:45 103
469 Dārta Pētersone 5349 S88 SB2 00:01:45 134
470 Edgars Kirhners 3585 V382 VZ3 00:01:45 103
471 Irēna Gedroviča 3926 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S89 SZ3 00:01:45 134
472 Reinhards Grīnbergs 3830 V383 VZ3 00:01:45 103
473 Hugo Jermaks 3562 Laimaskoks V384 VZ1 00:01:45 103
474 Miks Pētersons 6060 NORDI furniture V385 VL2 00:01:46 102
475 Elita Zālīte 5039 TRX Cēsis S90 SB3 00:01:46 133
476 Andris Ludriks 6199 RIEKSTI / VSK Noskrien V386 VL3 00:01:46 102
477 Uğis Dančauskis 13622 Trx Cēsis V387 VZ3 00:01:46 102
478 Kristiāns Patrijuks 3856 Pļaviņas V388 VZ2 00:01:46 102
479 Sindija Zaula 3660 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S91 SZ2 00:01:46 133
480 Elīna Barone 3627 S92 SZ3 00:01:46 133
481 Līga Irbe 6021 Talsu pauguraines Zaķi S93 SL3 00:01:46 133
482 Kārlis Kurtišs 3472 SPORTLAND V389 VZ3 00:01:46 102
483 Normunds Allens 3430 Labs starts V390 VZ3 00:01:46 102
484 Kaspars Butāns 6191 V391 VL3 00:01:46 102
485 Kristīne Leja 6029 S94 SL2 00:01:46 133
486 Artūrs Čeirāns 13609 V392 VZ3 00:01:46 102
487 Raivis Ķergalvis 3744 V393 VZ3 00:01:46 102
488 Gatis Pūcītis 3625 RXC V394 VZ3 00:01:46 102
489 Anete Danelsone 6149 VSK Noskrien Blonde / Accenture S95 SL2 00:01:46 133
490 Ģirts Udrass 3796 V395 VZ3 00:01:46 102
491 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5018 S96 SB2 00:01:47 132
492 Markus Urtāns 3735 Lūša pēdās V396 VZ2 00:01:47 101
493 Ina Graudiņa 5105 VSK Noskrien Vāveres S97 SB2 00:01:47 132
494 Sandis Sproģis 3574 Lattelecom V397 VZ3 00:01:47 101
495 Aivars Dobris 3491 SPORTLAND V398 VZ2 00:01:47 101
496 Kristaps Jaundzems 13612 labs starts V399 VZ3 00:01:47 101
497 Edgars Paegle 3042 V400 VZ3 00:01:47 101
498 Leons Cīrulis 3778 V401 VZ3 00:01:47 101
499 Sintija Gertāne 13582 DNB Service Center S98 SZ3 00:01:47 132
500 Armands Krampe 3907 V402 VZ3 00:01:47 101
501 Edgars Bikse 3176 Latvijas Finieris V403 VZ3 00:01:47 101
502 Lelde Pētersone 15243 S99 SBJ 00:01:47 132
503 Karīna Mamedova 5067 Daugavpils Runners S100 SB2 00:01:47 132
504 Mārtiņš Gūtmanis 3820 V404 VZ3 00:01:47 101
505 Uldis Reinicāns 3363 U&G V405 VZ3 00:01:47 101
506 Ilga Melne 3763 Olainfarm S101 SZ2 00:01:47 132
507 Kristaps Dvēselītis 5288 V406 VBJ 00:01:48 100
508 Oskars Apsītis 15252 2KOKI V407 VB3 00:01:48 100
509 Arnis Šūlmeisters 3382 V408 VZ3 00:01:48 100
510 Jurģis Urtāns 6168 Lūša pēdās V409 VL2 00:01:48 100
511 Ilze Urtāne 3355 S102 SZ2 00:01:48 131
512 Dārta Otomere 3900 S103 SZ3 00:01:48 131
513 Līga Brokere 3054 S104 SZ3 00:01:48 131
514 Ēriks Ajausks 5413 3D Running V410 VB2 00:01:48 100
515 Linda Grīnberga 3554 S105 SZ3 00:01:48 131
516 Deniss Rostkovskis 3751 V411 VZ3 00:01:48 100
517 Linda Ulmane 3198 S106 SZ3 00:01:48 131
518 Gints Trēziņš 6188 VSK "Burkānciems & Co" V412 VL3 00:01:49 99
519 Dana Mačtama 6036 Moller Auto Ventspils / MRC S107 SL2 00:01:49 129
520 Daina Jurķe 6072 S108 SL2 00:01:49 129
521 Uģis Jakubovskis 3711 Skanste-ViršiA V413 VZ3 00:01:49 99
522 Oskars Briņķis 3379 DNB Service Center V414 VZ2 00:01:49 99
523 Reinis Eglītis 3365 MIAMI V415 VZ3 00:01:49 99
524 Jurģis Turkopolis 3724 V416 VZ3 00:01:49 99
525 Aivars Beldavs 3351 V417 VZ3 00:01:49 99
526 Egija Gauja 3444 Baldones skriešanas komanda S109 SZ3 00:01:49 129
527 Liene Bērze 5218 EY S110 SB2 00:01:49 129
528 Edgars Dzenuška 6030 Visma Active V418 VL2 00:01:50 98
529 Arnita Sorokina 6043 S111 SB3 00:01:50 128
530 Dace Spalva 5123 Kocēnu novads-1 S112 SB2 00:01:50 128
531 Dace Hartmane 5047 Talsu pauguraines Zaķi S113 SB3 00:01:50 128
532 Aigars Tohters 5182 SK Dzērvene II V419 VB2 00:01:50 98
533 Uldis Tučs 6015 Ārprāc ar mani V420 VL2 00:01:50 98
534 Jānis Brokers 3055 V421 VZ3 00:01:50 98
535 Andrejs Kirma 3739 V422 VZ3 00:01:50 98
536 Maija Pauniņa 3161 S114 SZ3 00:01:50 128
537 Agris Puriņš 5299 V423 VB2 00:01:50 98
538 Juris Gaidelis 3401 Maratona klubs V424 VZ3 00:01:50 98
539 Linda Loce 5278 Lynxdojo S115 SB2 00:01:50 128
540 Sabīne Metāla 3550 S116 SZ3 00:01:50 128
541 Madars Mauriņš 3477 V425 VZ3 00:01:50 98
542 Jānis Neimanis 5399 Talsu pakalnu sporta klubs V426 VB4 00:01:51 97
543 Juris Šehtels 6180 Ādaži V427 VL4 00:01:51 97
544 Konstantīns Čursins 5081 ChursinTeam V428 VB2 00:01:51 97
545 Agris Dreimanis 5149 V429 VB2 00:01:51 97
546 Viktors Saulītis 6110 Luminor V430 VL2 00:01:51 97
547 Edgars Krastiņš 3254 V431 VZ3 00:01:51 97
548 Dairis Madernieks 3313 MADONA V432 VZ3 00:01:51 97
549 Kristīne Urtāne 3354 S117 SZ3 00:01:51 127
550 Dainis Muško 3702 Kartavkalnu buki V433 VZ3 00:01:51 97
551 Peter Fidrik 3832 eFP Latvia V434 VZ3 00:01:51 97
552 Normunds Liepiņš 3392 Venden V435 VZ3 00:01:51 97
553 Gaitis Rūdulis 3207 Rūdulīši :-) V436 VZ3 00:01:51 97
554 Sandris Krūmiņš 3766 Maratona Klubs V437 VZ3 00:01:51 97
555 Dagnis Boltrikovs 3152 Veselīga slodzīte V438 VZ3 00:01:51 97
556 Andis Brigmanis-Briģis 13579 Sanderu klans V439 VZ3 00:01:51 97
557 Kārlis Goldmanis 3777 V440 VZ3 00:01:51 97
558 Santa Birģele 3745 S118 SZ3 00:01:51 127
559 Emīls Kuningass 3603 V441 VZ3 00:01:51 97
560 Mārtiņš Švirksts 3421 EY V442 VZ3 00:01:51 97
561 Jennifer Gustafsson 3414 S119 SZ2 00:01:51 127
562 Justīne Semjonova 3692 S120 SZ1 00:01:51 127
563 Gusts Fokerots 6196 Vientuļais Vilks V443 VL2 00:01:52 96
564 Mārtiņš Mazlazdiņš 6039 V444 VL2 00:01:52 96
565 Matej Kopanica 3862 eFP Latvia V445 VZ3 00:01:52 96
566 Kārlis Vancovičs 3705 HK Patrioti V446 VZ2 00:01:52 96
567 Madara Elksne 3231 Cipariņi S121 SZ3 00:01:52 126
568 Ervīns Ozoliņš 6202 Concombres V447 VL3 00:01:52 96
569 Rinalds Aļeksjonoks 3267 V448 VZ3 00:01:52 96
570 Andulis Šmidlers 6143 VSK Noskrien V449 VL3 00:01:52 96
571 Agris Vīnakmens 3941 SPORTLAND V450 VZ2 00:01:52 96
572 Jānis Lesničenoks 3242 V451 VZ3 00:01:52 96
573 Gatis Pūcītis 6077 Swedbank V452 VL2 00:01:53 96
574 Kristiāns Upenieks 5247 SK Tērauds V453 VBJ 00:01:53 96
575 Iveta Caune 5285 Izturība S122 SB3 00:01:53 125
576 Mārcis Šķēls 5048 Americano Jeti V454 VB2 00:01:53 96
577 Dāvis Fricbergs 5073 adidas Runners Riga V455 VBJ 00:01:53 96
578 Armands Sudrabs 3377 VSK/Noskrien V456 VZ3 00:01:53 96
579 Rinalds Zeltiņš 13594 KMKVP V457 VZ3 00:01:53 96
580 Jurģis Jurčenko 13624 V458 VZ3 00:01:53 96
581 Kaspars Salenieks 3433 EY V459 VZ3 00:01:53 96
582 Gatis Grandāns 3149 V460 VZ3 00:01:53 96
583 Aija Dzeņkovska 6145 Nūjo vesels S123 SL3 00:01:53 125
584 Līga Boginska 3411 S124 SZ3 00:01:53 125
585 Inga Zālīte 5056 Grauda Spēks S125 SB3 00:01:54 124
586 Aino Gošs 5026 Maratona klubs V461 VB3 00:01:54 95
587 Sergejs Smelovs 5057 V462 VB2 00:01:54 95
588 Agris Hatko 6012 VSK Noskrien V463 VLJ 00:01:54 95
589 Aivis Mitenieks 5145 Swedbank V464 VB2 00:01:54 95
590 Konstantīns Vasiļjevs 5235 Dion SportLab V465 VB2 00:01:54 95
591 Ina Balgalve 5097 S126 SB3 00:01:54 124
592 Ērika Urtāne 5333 Lūša pēdās S127 SB2 00:01:54 124
593 Arnis Mūrnieks 6144 V466 VL3 00:01:54 95
594 Uģis Pauriņš 3080 Izturība V467 VZ3 00:01:54 95
595 Natālija Treulande 6100 VSK Noskrien S128 SL2 00:01:54 124
596 Alfrēds Radvils 13595 skaida V468 VZ3 00:01:54 95
597 Baiba Zvirbule 3235 S129 SZ3 00:01:54 124
598 Jānis Rāzna 3880 SSK Bebra V469 VZ3 00:01:54 95
599 Edgars Blūms 3584 Rush B V470 VZ3 00:01:54 95
600 Dzintars Boldāns 3453 DzSK Lokomotīve V471 VZ3 00:01:54 95
601 Paula Pakule 3668 Sporta Klubs WENDI S130 SZ2 00:01:54 124
602 Elīna Drēziņa 3680 Maxima Latvija S131 SZ3 00:01:54 124
603 Madara Ontužāne 3202 S132 SZ3 00:01:54 124
604 Daniels Kogans 3251 Lynxdojo V472 VZ1 00:01:54 95
605 Edgars Dobelis 5093 V473 VB2 00:01:55 94
606 Uldis Doniņš 3621 Moller Auto Ventspils / MRC V474 VZ3 00:01:55 94
607 Sandris Kaparkalējs 3127 V475 VZ3 00:01:55 94
608 Raitis Puriņš 6078 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V476 VL4 00:01:55 94
609 Ivars Grobiņš 5289 V477 VB2 00:01:55 94
610 Raitis Smirnovs 3359 RaceDog Latvia V478 VZ3 00:01:55 94
611 Līga Blumfelde 13619 Engures Sportam S133 SZ3 00:01:55 123
612 Vilmārs Mangalis 3588 Pēdējā Elpa V479 VZ3 00:01:55 94
613 Artūrs Žmurovs 3857 Pļaviņas V480 VZ1 00:01:55 94
614 Lauma Zilgalve 3914 S134 SZ3 00:01:55 123
615 Tatjana Vološčuka 3673 S135 SZ3 00:01:55 123
616 Jānis Varslavāns 3220 V481 VZ3 00:01:55 94
617 Vents Strautmanis 3179 V482 VZ3 00:01:55 94
618 Konstantīns Grišulis 13584 V483 VZ3 00:01:56 93
619 Raivis Cakuls 5152 Team Kažemāka/Train2WinLv V484 VB3 00:01:56 93
620 Andris Zībergs 5085 Cepu cepu V485 VB3 00:01:56 93
621 Jānis Priedītis 3283 Team Kažemāka/Train2WinLv V486 VZ3 00:01:56 93
622 Aivars Zaķis 3148 Maratona klubs/LSC V487 VZ3 00:01:56 93
623 Dmitrijs Vladimirovs 3424 Accenture > High Performance V488 VZ3 00:01:56 93
624 Toms Laimiņš 3145 V489 VZ2 00:01:56 93
625 Zane Lulle-Ertmane 3256 Swedbank S136 SZ3 00:01:56 122
626 Erika Olberkyte 3316 S137 SZ2 00:01:56 122
627 Jānis Kurtišs 3651 V490 VZ3 00:01:56 93
628 Baiba Brakovska 3353 Selga S138 SZ3 00:01:56 122
629 Zigmārs Kapteinis 3633 V491 VZ3 00:01:56 93
630 Inga Ziediņa 3093 Maratona klubs S139 SZ3 00:01:56 122
631 Kristaps Vidžis 3876 Madona V492 VZ3 00:01:56 93
632 Karīna Čudare 3530 S140 SZ2 00:01:56 122
633 Sanita Morjakova 3942 SPORTLAND S141 SZ2 00:01:56 122
634 Ilze Miķelsone 3248 S142 SZ3 00:01:56 122
635 Zanda Ulanova 5323 Moller Auto Ventspils / MRC S143 SB2 00:01:57 121
636 Zigmunds Zauls 5352 Limbaži V493 VB3 00:01:57 92
637 Imants Vadzis 6117 RARE Team V494 VL2 00:01:57 92
638 Aleksis Borozdins 5422 Salacgrīva V495 VB2 00:01:57 92
639 Kristaps Epners 6079 DOMDARIS V496 VL3 00:01:57 92
640 Jānis Vītols 5310 VSK Noskrien Seniori V497 VB4 00:01:57 92
641 Mārtiņš Vilemsons 5348 VSK Noskrien Seniori V498 VB3 00:01:57 92
642 Mihails Kudrjaševs 6032 Fizmati V499 VL3 00:01:57 92
643 Sandra Vesere 5374 S144 SB2 00:01:57 121
644 Kaspars Oļševskis 3918 V500 VZ3 00:01:57 92
645 Juris Perunovs 6047 Zoorbagan V501 VL3 00:01:57 92
646 Raimonds Urtāns 3222 Accenture > High Performance V502 VZ3 00:01:57 92
647 Rolands Gritāns 5231 Biznesa parks ABAVA V503 VB3 00:01:57 92
648 Kaspars Vārpiņš 5217 V504 VB2 00:01:57 92
649 Ints Mūrnieks 3125 V505 VZ3 00:01:57 92
650 Liene Kalniņa 6150 Skrienam kopā S145 SL2 00:01:57 121
651 Indulis Tilgass 3529 DPD Latvija V506 VZ3 00:01:57 92
652 Mārtiņš Freibergs 5102 VSK Noskrien V507 VZ3 00:01:57 92
653 Edgars Lešinskis 6082 Siguldas Maratona klubs V508 VL3 00:01:58 92
654 Krišs Borītis 3646 B klase V509 VZ3 00:01:58 92
655 Tomass Mazurs 3160 V510 VZ1 00:01:58 92
656 Teodor Petrík 3834 eFP Latvia V511 VZ3 00:01:58 92
657 Gerda Miglava 13610 Nacionālā Aizsardzības akadēmija S146 SZ2 00:01:58 119
658 Zigmunds Vītiņš 6204 DEAC V512 VL3 00:01:58 92
659 Vitālijs Žuselis 6035 Daugavpils Runners V513 VL2 00:01:58 92
660 Māris Skudra 3618 BootCamp Ventspils V514 VZ3 00:01:58 92
661 Zelma Preciniece 3688 S147 SZ3 00:01:58 119
662 Gatis Ziemelis 3496 SPORTLAND V515 VZ3 00:01:58 92
663 Edgars Marcinkevičs 3076 Lidosta V516 VZ3 00:01:58 92
664 Sabīne Eglīte 5335 Jāņkalni S148 SB2 00:01:59 118
665 Ivo Pušņins 3624 V517 VZ3 00:01:59 91
666 Gunta Reinicāne 5232 S149 SB2 00:01:59 118
667 Uldis Liepa-liepiņš 3296 V518 VZ3 00:01:59 91
668 Līga Gudēvica-Liepiņa 13562 Jasmīni S150 SZ3 00:01:59 118
669 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna V519 VB4 00:01:59 91
670 Ričards Dukurs 3094 Maratona klubs V520 VZ2 00:01:59 91
671 Jānis Sakne 3102 V521 VZ3 00:01:59 91
672 Vadims Sovetovs 3767 V522 VZ3 00:01:59 91
673 Laine Daktere 3946 SPORTLAND S151 SZ3 00:01:59 118
674 Mārtiņš Rudevičs 3607 V523 VZ3 00:01:59 91
675 Aigars Kļaviņš 3652 Laiks kā jūra V524 VZ3 00:01:59 91
676 Ingars Bumburs 6080 Lizums_BB Team V525 VL2 00:02:00 90
677 Lita Dzelme 6131 S152 SL3 00:02:00 118
678 Uvis Braunfelds 6167 Moller Auto Ventspils / MRC V526 VL3 00:02:00 90
679 Guntis Skunstiņš 3056 VSK Noskrien V527 VZ3 00:02:00 90
680 Inese Nudiena 5050 VFK STALDZENE S153 SB2 00:02:00 118
681 Igors Mahmudovs 3297 HAVI Logistics V528 VZ3 00:02:00 90
682 Laura Stepiņa 3644 S154 SZ3 00:02:00 118
683 Ilgvars Bebrišs 3670 SK Katrīna V529 VZ3 00:02:00 90
684 Ilona Viļumsone 3743 AkmensDizains.lv S155 SZ3 00:02:00 118
685 Miķelis Vindavs 13637 Tikai ciešanas V530 VZ3 00:02:00 90
686 Toms Ķikusts 3701 Ziemeļu ļaudis V531 VZ3 00:02:00 90
687 Vita Jefremova 3683 S156 SZ3 00:02:00 118
688 Rolands Paļuga 3855 Pļaviņas V532 VZ2 00:02:00 90
689 Agnese Ose 3447 Baltais S157 SZ3 00:02:00 118
690 Igors Mihaļevs 3322 Jēkabpils V533 VZ3 00:02:00 90
691 Gatis Zvirbulis 13564 V534 VZ3 00:02:00 90
692 Aija Miķīte 3793 S158 SZ3 00:02:00 118
693 Kristians Grinbergs 3193 Rīgas 45.vidusskola V535 VZ2 00:02:00 90
694 Anrijs Daile 5241 Veču lauks V536 VBJ 00:02:01 89
695 Margarita Petelina 5095 S159 SB3 00:02:01 117
696 Jānis Kļimenkovs 5334 Swedbank V537 VB2 00:02:01 89
697 Sandis Pētersons 6157 Swedbank V538 VL2 00:02:01 89
698 Ieva Biedrīte 6159 Grauda Spēks S160 SL2 00:02:01 117
699 Eriks Bogdanovs 3244 V539 VZ3 00:02:01 89
700 Ieva Upmace-grīviņa 6044 Surikati S161 SL2 00:02:01 117
701 Kaspars Olte 3684 V540 VZ3 00:02:01 89
702 Māris Katkovskis 3686 KSMR fitness V541 VZ3 00:02:01 89
703 Guntis Kanaviņš 3706 SSK Bebra V542 VZ3 00:02:01 89
704 Evija Šveca 3594 Eko o S162 SZ3 00:02:01 117
705 Linda Lūse 3399 S163 SZ3 00:02:01 117
706 Guntis Domburs 3068 Individual V543 VZ3 00:02:01 89
707 Andris Melnis 6189 Olainfarm V544 VL2 00:02:01 89
708 Alvis Galviņš 3781 Neesam sēnes! V545 VZ3 00:02:01 89
709 Sandra Stūrīte 3521 S164 SZ3 00:02:01 117
710 Toms Kaufmanis 6049 Maratona klubs V546 VL2 00:02:02 89
711 Artūrs Kadiķis 5052 V547 VB2 00:02:02 89
712 Mareks Meņšikovs 5001 SUSLIKI V548 VB3 00:02:02 89
713 Kristaps Šteinbergs 6106 Legs Misérables V549 VL2 00:02:02 89
714 Zane Muceniece 6103 S165 SL2 00:02:02 116
715 Diāna Lauska 3528 DPD Latvija S166 SZ3 00:02:02 116
716 Valters Babris 3024 MADONA V550 VZ3 00:02:02 89
717 Egnārs Gudriķis 3547 ASICS V551 VZ3 00:02:02 89
718 Samanta Krampe 3905 S167 SZ2 00:02:02 116
719 Dace Mačevska 3908 VSK Noskrien S168 SB2 00:02:02 116
720 Astra Zaļuma 3874 VFK Staldzene S169 SZ3 00:02:02 116
721 Peep Ristmägi 3192 JK Hermes V552 VZ3 00:02:02 89
722 Anete Pažusa 3163 S170 SZ3 00:02:02 116
723 Digna Norbuta 3181 S171 SZ3 00:02:02 116
724 Ruslans Šuļga 6020 Maratona klubs V553 VL2 00:02:03 88
725 Raimonds Kaže 5357 Auces aeroklubs V554 VB2 00:02:03 88
726 Juris Leitāns 5350 MJ-Partneri V555 VB3 00:02:03 88
727 Kārlis Kostjukovs 5358 Purva kurmji V556 VB2 00:02:03 88
728 Agnese Sperga 5076 Gentlemens Club/Supervaroņi S172 SB2 00:02:03 115
729 Arvis Skrējāns 6094 V557 VL2 00:02:03 88
730 Juris Misters 5030 V558 VB2 00:02:03 88
731 Vladimirs Misāns 5019 V559 VB3 00:02:03 88
732 Guna Sprūde 5071 VSK Noskrien S173 SB2 00:02:03 115
733 Ilze Leščinska 3812 Zoorbagan S174 SZ3 00:02:03 115
734 Sanda Terela 3394 S175 SZ3 00:02:03 115
735 Mārtiņš Ruttulis 3011 V560 VZ3 00:02:03 88
736 Zanda Mihailova 3189 S176 SZ3 00:02:03 115
737 Elmars Sirovatskis 3028 DNB bank ASA latvijas filiale V561 VZ3 00:02:03 88
738 Juris Kārkliņš 3572 Dobeles Dzirnavnieks V562 VZ3 00:02:03 88
739 Aija Bērziņa - Gļauda 3916 LADYLIKE S177 SZ3 00:02:03 115
740 Laila Slaide 3811 Baldones Lauvas S178 SZ1 00:02:03 115
741 Agnese Skutāne 3814 Jaunmārupe skrien! S179 SZ3 00:02:03 115
742 Renāte Ieviņa 3756 S180 SZ3 00:02:03 115
743 Jānis Kalniņš 3273 VSK Noskrien V563 VZ3 00:02:03 88
744 Agate Kalcenaua 3059 S181 SZ2 00:02:03 115
745 Sandra Lūse 3238 Skrienošie Lūši S182 SZ3 00:02:03 115
746 Māris Rudens 5363 Riga Ironman Team V564 VB3 00:02:04 87
747 Māris Ozols 6052 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V565 VL2 00:02:04 87
748 Mārtiņš Liberts 6206 SMILE&Run V566 VL2 00:02:04 87
749 Artūrs Topecs 6093 V567 VL2 00:02:04 87
750 Ieva Marta Gintere 5074 S183 SBJ 00:02:04 114
751 Santa Žukovska 5295 S184 SB2 00:02:04 114
752 Laura Igaviņa 5066 SK Lejasciems S185 SBJ 00:02:04 114
753 Daniel Lopes Martins 6130 V568 VL2 00:02:04 87
754 Pāvels Ņevodņičenko 3412 V569 VZ3 00:02:04 87
755 Haralds Pūce 13580 Madona V570 VZ3 00:02:04 87
756 Matīss Vaivods 5114 V571 VB2 00:02:04 87
757 Elīza Paveļjeva 3770 Lūša pēdās S186 SZ1 00:02:04 114
758 Ervīns Lūsis 3841 V572 VZ3 00:02:04 87
759 Adam Bernat 13602 eFP BG LATVIA V573 VZ3 00:02:04 87
760 Elīna Dzalbe 3233 Saldus Boksa klubs S187 SZ3 00:02:04 114
761 Aigars Bērziņš 3718 V574 VZ3 00:02:04 87
762 Dace Pelne 3679 S188 SZ3 00:02:04 114
763 Guna Gavare 3716 S189 SZ3 00:02:04 114
764 Māris Dambis 3532 INSALVO V575 VZ3 00:02:04 87
765 Anna Greitāne 3266 Lynxdojo S190 SZ2 00:02:04 114
766 Ondrej Fikrle 5238 BKV Holysov / RK Svata V576 VB3 00:02:05 86
767 Toms Rajunčus 5224 Luminor V577 VB2 00:02:05 86
768 Jānis Ābols 5166 Maratona klubs V578 VB2 00:02:05 86
769 Juris Dzērve 5389 Mailigen V579 VB2 00:02:05 86
770 Māra Braslava 6105 S191 SL2 00:02:05 113
771 Aivars Fogelis 6195 V580 VL2 00:02:05 86
772 Kristīne Slikšāne 5121 VSK Noskrien S192 SB3 00:02:05 113
773 Mārtiņš Spalva 3479 Swedbank V581 VZ3 00:02:05 86
774 Māris Puriņš 3122 Puriņi V582 VZ3 00:02:05 86
775 Kristīne Krista Lejniece 5381 Zemgales Ziņas S193 SBJ 00:02:05 113
776 Ilze Tomiņa - Stare 3890 KROKUS S194 SZ3 00:02:05 113
777 Kristīne Balanasa 3131 Virsotne/MARMOT S195 SZ3 00:02:05 113
778 Liena Skadiņa 3415 Bingo S196 SZ3 00:02:05 113
779 Renāte Šmite 6051 S197 SLJ 00:02:05 113
780 Elza Žumbure 3464 SPORTLAND S198 SZ3 00:02:05 113
781 Anta Bojane 3380 S199 SZ3 00:02:05 113
782 Jānis Rukmanis 5058 3D Running V583 VB2 00:02:06 86
783 Jānis Jurševskis 6169 V584 VL2 00:02:06 86
784 Ivo Zemturis 6034 V585 VL2 00:02:06 86
785 Andris Betlers 3685 V586 VZ3 00:02:06 86
786 Alvis Bitenieks 6187 Latvijas Finieris V587 VL2 00:02:06 86
787 Ansis Kuplis 3747 WWW.RUNNING.LV V588 VZ3 00:02:06 86
788 Marta Heringa 3482 SPORTLAND S200 SZ2 00:02:06 112
789 Kaspars Klētnieks 5373 Nūjo vesels V589 VB3 00:02:06 86
790 Malvīne Mennika 3824 pulsometrs.lv S201 SZ3 00:02:06 112
791 Dārta Konošonoka 3537 Limbaži SKRIEN S202 SZ3 00:02:06 112
792 Liena Ziemele 3495 SPORTLAND S203 SZ3 00:02:06 112
793 Romāns Hačatrjans 5110 Madona V590 VB2 00:02:07 85
794 Juris Čerņadjevs 6182 V591 VL4 00:02:07 85
795 Gints Bērziņš 6066 AkmensDizains.lv V592 VL2 00:02:07 85
796 Ainārs Brālītis 6068 adidas runners | Riga V593 VL2 00:02:07 85
797 Juris Grodnis 5273 KROKUS V594 VB4 00:02:07 85
798 Kristers Miķis 3113 V595 VZ1 00:02:07 85
799 Mareks Lazda 3754 Rīgas satiksme V596 VZ3 00:02:07 85
800 Rūdolfs Beļaunieks 3502 SPORTLAND V597 VZ2 00:02:07 85
801 Ērika Bužinska 3948 SPORTLAND S204 SZ2 00:02:07 111
802 Ieva Grīnberga 3927 FINN CRISP S205 SZ3 00:02:07 111
803 Pēteris Dūka 5083 V598 VB2 00:02:07 85
804 Sandra Stonkus 3516 Luminor S206 SZ3 00:02:07 111
805 Iveta Krūmiņa 3299 Swedbank S207 SZ3 00:02:07 111
806 Ilze Zvīdriņa 3326 S208 SZ3 00:02:07 111
807 Elīza Rušmane 3057 S209 SZ2 00:02:07 111
808 Ilze Vācere 3720 VSK Noskrien.. TEAM KAŽEMĀKA S210 SZ3 00:02:07 111
809 Renāte Rusecka - Krūze 3274 S211 SZ3 00:02:07 111
810 Līga Pakalna 3372 KROKUS S212 SZ3 00:02:07 111
811 Līga Keino 3185 S213 SZ3 00:02:07 111
812 Aleksandrs Voino 3555 V599 VZ3 00:02:07 85
813 Ilze Pelēce 3661 S214 SZ3 00:02:07 111
814 Santa Koziorova 3697 Trakās Vāveres un Rieksti S215 SZ3 00:02:07 111
815 Mārcis Sparāns 3558 RARE Team V600 VZ3 00:02:07 85
816 Māra Miķelsone 3779 Lynxdojo S216 SZ3 00:02:07 111
817 Igors Kozlovs 15246 franči V601 VB3 00:02:08 84
818 Dainis Kronbergs 5088 TUKUMS V602 VB3 00:02:08 84
819 Tālis Paeglis 5033 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien V603 VB2 00:02:08 84
820 Anita Fišere 5045 Maratona klubs S217 SB2 00:02:08 110
821 Sindijs Logins 3208 V604 VZ3 00:02:08 84
822 Andris Mačevskis 3385 V605 VZ3 00:02:08 84
823 Liene Labsvīra 3165 Siguldas Maratona klubs S218 SZ3 00:02:08 110
824 Andris Riekstiņš 3804 V606 VZ3 00:02:08 84
825 Dace Vilgerte 3524 DPD Latvija S219 SZ3 00:02:08 110
826 Gita Jurševska 3533 S220 SZ3 00:02:08 110
827 Madara Naumčika 3461 SPORTLAND S221 SZ2 00:02:08 110
828 Diana Staškiewicz 13599 eFP BG LATVIA S222 SZ3 00:02:08 110
829 Māris Vīlips 6096 V607 VL3 00:02:08 84
830 Ilona Ozoliņa 6046 Exigen Services Latvia #optimized4running S223 SL2 00:02:08 110
831 Jānis Kudums 5100 V608 VB2 00:02:09 84
832 Kaspars Vēzītis 5042 V609 VB3 00:02:09 84
833 Viesturs Ozoliņš 15251 V610 VB2 00:02:09 84
834 Oļegs Kopijs 5360 Saldus Boksa klubs V611 VB2 00:02:09 84
835 Veronika Buhalova 5351 S224 SB2 00:02:09 109
836 Arnis Pokšāns 6194 Abas Kreisās Kājas V612 VL3 00:02:09 84
837 Armands Kerijs 3810 Latvijas Finieris V613 VZ3 00:02:09 84
838 Jānis Dubovičs 3139 Tomāti V614 VZ3 00:02:09 84
839 Renārs Reiniks 3194 V615 VZ3 00:02:09 84
840 Ilze Buža 3112 Americano Jeti S225 SZ3 00:02:09 109
841 Dzintars Strads 3284 nothing.lv V616 VZ3 00:02:09 84
842 Aija Briede 3665 Mellene S226 SZ3 00:02:09 109
843 Kristīne Kuka 3037 Lēdmane S227 SZ3 00:02:09 109
844 Kaspars Stukuls 6045 SK Katrīna V617 VL2 00:02:10 83
845 Uģis Kūliņš 5404 V618 VB3 00:02:10 83
846 Evita Riekstiņa 5084 S228 SB2 00:02:10 108
847 Edgars Fabrīcius 5148 V619 VB2 00:02:10 83
848 Kristiāna Maskava 3548 S229 SZ2 00:02:10 108
849 Vita Duļbinska 3938 SPORTLAND S230 SZ3 00:02:10 108
850 Rūdolfs Abiļevs 3388 New Village Workout V620 VZ3 00:02:10 83
851 Sanita Kolna 3346 Madona S231 SZ3 00:02:10 108
852 Lelde Broka 3769 VSK Noskrien Vāveres S232 SZ3 00:02:10 108
853 Marts Kalniņš 5367 Vidzemes Būvserviss V621 VB3 00:02:10 83
854 Vladimirs Isajevs 3314 V622 VZ3 00:02:10 83
855 Sonora Balode 3854 Pļaviņas S233 SZ2 00:02:10 108
856 Saiva Sokolova 3319 S234 SZ3 00:02:10 108
857 Sanita Kalniņa 3610 S235 SZ3 00:02:10 108
858 Kristīne Apsēna 3432 REMOSS S236 SZ2 00:02:10 108
859 Zanda Strazdiņa 3293 STRAZDIŅI S237 SZ3 00:02:10 108
860 Anna Vaļceva 3041 Signature Wines S238 SZ3 00:02:10 108
861 Kristīne Jaudzema 13569 S239 SZ3 00:02:10 108
862 Māris Plūme 5251 Swedbank V623 VB2 00:02:11 82
863 Jolanta Ivanova 6033 S240 SL2 00:02:11 108
864 Vilis Trautmanis 5139 V624 VB2 00:02:11 82
865 Normunds Grava 3369 V625 VZ3 00:02:11 82
866 Dzintra Kārkliņa 3119 S241 SZ3 00:02:11 108
867 Blaž Cugmas 3048 Slovenia V626 VZ3 00:02:11 82
868 Jānis Labsvīrs 3539 Siguldas Maratona klubs V627 VZ3 00:02:11 82
869 Andris Lanka 3250 TRX Cēsis V628 VZ3 00:02:11 82
870 Marta Teko 3448 Baltais S242 SZ3 00:02:11 108
871 Krista Kupča 3025 MADONA S243 SZ3 00:02:11 108
872 Sindija Sirmā 3795 Guddžobs Guddens S244 SZ3 00:02:11 108
873 Olga Vasiļjeva 3270 S245 SZ3 00:02:11 108
874 Vidis Šons 3759 V629 VZ3 00:02:11 82
875 Santa Niedola 3063 3D Running S246 SZ3 00:02:11 108
876 Agate Šarkovska 3004 Draugiem Group S247 SZ3 00:02:11 108
877 Atis Bērziņš 5029 V630 VB3 00:02:12 82
878 Jolanta Krastiņa 6185 VSK Noskrien S248 SLJ 00:02:12 107
879 Ronalds Zarīts 6058 Scope Sports V631 VL2 00:02:12 82
880 Kristaps Skujiņš 5365 Neesam sēnes! V632 VB2 00:02:12 82
881 Guntars Siliņš 6062 KROKUS V633 VL3 00:02:12 82
882 Chloe Gingras 5372 S249 SB2 00:02:12 107
883 Laine Kuzmane 5124 S250 SB2 00:02:12 107
884 Jānis Matīss 3606 V634 VZ3 00:02:12 82
885 Arguts Keirāns 3470 SPORTLAND V635 VZ3 00:02:12 82
886 Katrīna Erne 3362 Rīgas6.vidusskola S251 SZ2 00:02:12 107
887 Ilze Limanāne 3308 VSK Noskrien Vāveres S252 SZ3 00:02:12 107
888 Vineta Sudmale 13630 S253 SZ3 00:02:12 107
889 Māris Strazdiņš 5133 STRAZDIŅI V636 VB3 00:02:12 82
890 Ilze Kumpiņa 3580 S254 SZ3 00:02:12 107
891 Viktors Griņevičs 3022 ABC Software V637 VZ3 00:02:12 82
892 Uldis Brūns 3381 V638 VZ3 00:02:12 82
893 Linda Reinvalde 3446 LAIMrade S255 SZ3 00:02:12 107
894 Linda Žūriņa 3292 EY S256 SZ3 00:02:12 107
895 Vadims Stepanovs 5263 V639 VB2 00:02:13 81
896 Aiva Klepere 5291 Ziemeļkurzeme OK S257 SB2 00:02:13 106
897 Madara Rutkovska 15236 S258 SB2 00:02:13 106
898 Aija Freiberga 15238 S259 SB2 00:02:13 106
899 Zane Timma 5183 SK Katrīna S260 SB2 00:02:13 106
900 Normunds Vējiņš 3969 V640 VZ3 00:02:13 81
901 Edgars Zariņš 13558 V641 VZ3 00:02:13 81
902 Arvo Soosalu 13614 JK Hermes V642 VZ3 00:02:13 81
903 Ilze Volfa-Kirilova 3590 Swedbank S261 SZ3 00:02:13 106
904 Anete Bruževica 3504 Luminor S262 SZ3 00:02:13 106
905 Aira Jaunzare 3587 S263 SZ3 00:02:13 106
906 Laura Liniņa 6203 S264 SL2 00:02:13 106
907 Jana Kaļagina 3402 S265 SZ3 00:02:13 106
908 Rolands Rudītis 5156 Azimuts OK V643 VB2 00:02:14 81
909 Normunds Zauls 5132 Limbaži V644 VB3 00:02:14 81
910 Māris Vizulis 6111 Luminor V645 VL2 00:02:14 81
911 Krišjānis Hartmanis 5136 KIČE V646 VB2 00:02:14 81
912 Ritvars Ūdris 5024 V647 VB2 00:02:14 81
913 Madara Kukaine 5388 Mailigen S266 SB2 00:02:14 105
914 Žanis Lulle 6152 BALTAIS V648 VL2 00:02:14 81
915 Guntars Priede 5270 V649 VB2 00:02:14 81
916 Emīls Šals 3073 Skrīveri V650 VZ3 00:02:14 81
917 Elvijs Akmentiņš 3471 SPORTLAND V651 VZ3 00:02:14 81
918 Rolands Šusts 3884 V652 VZ3 00:02:14 81
919 Sandra Melgalve 5043 Nūjo vesels S267 SB4 00:02:14 105
920 Jūlija Kuzņecova 13635 S268 SZ3 00:02:14 105
921 Aija Rozenfelde 3413 Jaunmārupe skrien S269 SZ3 00:02:14 105
922 Inga Putraima 3364 S270 SZ3 00:02:14 105
923 Aivars Krjukovs 5078 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V653 VB2 00:02:15 80
924 Aivis Poikāns 6147 V654 VL3 00:02:15 80
925 Roberts Koleda 5338 Exigen Services Latvia #optimized4running V655 VB3 00:02:15 80
926 Gatis Valdheims 16177 - V656 VL2 00:02:15 80
927 Jānis Deksnis 5300 Swedbank V657 VB2 00:02:15 80
928 Emils Fetlers 3017 V658 VZ3 00:02:15 80
929 Ilze Golovko 3086 Wandoo Finance S271 SZ3 00:02:15 104
930 Uldis Krauklis 3895 Accenture > Be Yourself & Make a difference V659 VZ3 00:02:15 80
931 Magdalena Maruwka 13598 eFP BG LATVIA S272 SZ3 00:02:15 104
932 Jānis Laganovskis 5303 VSK Noskrien V660 VB2 00:02:15 80
933 Marija Ručevska 3219 S273 SZ3 00:02:15 104
934 Inga Jurčinska 3753 OptiO S274 SZ3 00:02:15 104
935 Kaspars Kumpiņš 3500 Knowledgeprice.com V661 VZ3 00:02:15 80
936 Marija Mašonkina 3386 S275 SZ3 00:02:15 104
937 Māris Avotiņš 6153 V662 VL3 00:02:15 80
938 Aigars Eglājs 3457 Pa Vienam V663 VZ3 00:02:15 80
939 Inga Zalāne 3645 DNB Service Center S276 SZ3 00:02:15 104
940 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3294 STRAZDIŅI V664 VZ1 00:02:15 80
941 Rasa Liepiņa 5000 SUSLIKI S277 SB3 00:02:16 104
942 Edijs Ramiņš 5377 Sece V665 VB3 00:02:16 79
943 Oskars Lūsis 5237 Laimaskoks V666 VB2 00:02:16 79
944 Ieva Leitlande 5384 VSK Burkānciems & Co S278 SB3 00:02:16 104
945 Lāsma Pometko 3077 Noskrien Cēsis S279 SZ3 00:02:16 104
946 Ismails Ahmads 3006 Draugiem Group V667 VZ3 00:02:16 79
947 Māris Zirnis 6006 V668 VL2 00:02:16 79
948 Juris Dombrovskis 3789 V669 VZ3 00:02:16 79
949 Uģis Bents 6119 V670 VL2 00:02:16 79
950 Māris Zudrags 3919 V671 VZ3 00:02:16 79
951 Evija Kvante 3404 S280 SZ3 00:02:16 104
952 Miks Locis 3593 Lynxdojo V672 VZ3 00:02:16 79
953 Ilona Bēmere 3445 Baldones skriešanas komanda S281 SZ3 00:02:16 104
954 Jānis Malcenieks 3307 V673 VZ3 00:02:16 79
955 Aivika Ulanova 3663 S282 SZ3 00:02:16 104
956 Alise Buceniece 3338 S283 SZ2 00:02:16 104
957 Santa Logina 3620 Zemgales Ziņas S284 SZ3 00:02:16 104
958 Fadejs Precinieks 5293 V674 VB2 00:02:17 79
959 Ryan Guay 16116 eFP BG LATVIA V675 VLJ 00:02:17 79
960 Andris Rosickis 6146 Cukuri V676 VL3 00:02:17 79
961 Līga Rukšāne 16112 S285 SL2 00:02:17 103
962 Dainis Zomerfelds 3870 V677 VZ3 00:02:17 79
963 Saulis Skabeiķis 3438 Asics V678 VZ3 00:02:17 79
964 Artūrs Ketlers 6024 VSK Noskrien / SK Dzērvene V679 VLJ 00:02:17 79
965 Annija Avotiņa 3357 S286 SZ3 00:02:17 103
966 Māra Gaile 3337 S287 SZ3 00:02:17 103
967 Laila Cimdiņa 3243 #Sporteres S288 SZ3 00:02:17 103
968 Laine Līsmane 3195 S289 SZ3 00:02:17 103
969 Ivo Buliņš 3268 Zemgales ziņas V680 VZ3 00:02:17 79
970 Mārcis Stūris 3259 Smārde V681 VZ3 00:02:17 79
971 Rolanda Ķīkule 3690 S290 SZ2 00:02:17 103
972 Ruta Saliņa 3147 S291 SZ3 00:02:17 103
973 Reinis Virsis 3536 V682 VZ3 00:02:17 79
974 Rūta Šneidere 3534 S292 SZ3 00:02:17 103
975 Marta Rikša 3611 S293 SZ3 00:02:17 103
976 Dzintars Laganovskis 3075 V683 VZ3 00:02:17 79
977 Normunds Upenieks 5245 SK Tērauds V684 VB3 00:02:18 78
978 Jānis Gora 5196 LMT V685 VB2 00:02:18 78
979 Kārlis Pajuste 5421 V686 VB2 00:02:18 78
980 Guntis Rasims 6009 Rēzeknis nūvods V687 VL2 00:02:18 78
981 Aivis Putnāns 5327 VENDEN V688 VB2 00:02:18 78
982 Kristīne Slaidiņa 5206 Baldones skriešanas komanda S294 SB2 00:02:18 102
983 Iveta Bērziņa 3141 adidas Runners I RIGA S295 SZ3 00:02:18 102
984 Pēteris Mahts 13560 V689 VZ3 00:02:18 78
985 Laura Valaine 3209 S296 SZ3 00:02:18 102
986 Valters Semjonovs 3698 V690 VZ2 00:02:18 78
987 Ameli Mazure 3159 S297 SZ1 00:02:18 102
988 Inga Vaļska 5020 TRX Cēsis S298 SB3 00:02:18 102
989 Lilita Ertmane 3232 S299 SZ3 00:02:18 102
990 Aivars Freimanis 3352 Fredis V691 VZ3 00:02:18 78
991 Aivars Dūka 5418 Nūjo vesels V692 VB4 00:02:18 78
992 Valdis Meirēns 3784 V693 VZ3 00:02:18 78
993 Līga Urme 3846 PH Print S300 SZ3 00:02:18 102
994 Arvīds Pelēcis 3662 V694 VZ2 00:02:18 78
995 Ilze Šarna 3439 DNB Service Center S301 SZ3 00:02:18 102
996 Mārtiņš Salnājs 5063 V695 VB3 00:02:19 78
997 Aija Rogāle 5364 KROKUS S302 SB3 00:02:19 101
998 Haralds Iesalnieks 5169 V696 VBJ 00:02:19 78
999 Lauma Muceniece 5346 S303 SB2 00:02:19 101
1000 Juris Trofimenko 6126 V697 VL3 00:02:19 78
1001 Juraj Ragas 3833 eFP Latvia V698 VZ3 00:02:19 78
1002 Juris Opeņhovskis 5302 V699 VB2 00:02:19 78
1003 Zane Bulāne 6115 Gentlemens Club/Supervaroņi S304 SL2 00:02:19 101
1004 Sabīne Prikule 3069 Pingvīni S305 SZ3 00:02:19 101
1005 Dace Podkalne 3829 VSK Noskrien Blonde S306 SZ3 00:02:19 101
1006 Dina Zūdiņa 3324 S307 SZ3 00:02:19 101
1007 Jurģis Ķikulis 3083 V700 VZ3 00:02:19 78
1008 Pavels Kirilovskis 3765 Zoorbagan V701 VZ3 00:02:19 78
1009 Daiga Kalniņa 3655 S308 SZ3 00:02:19 101
1010 Egijs Rassa 3797 V702 VZ3 00:02:19 78
1011 Katrīna Liepiņa 3631 Sanderu klans I Stirnubuks.lv S309 SZ3 00:02:19 101
1012 Jānis Eglītis 3277 Biznesa parks ABAVA V703 VZ3 00:02:19 78
1013 Agita Gritāne 5216 Biznesa parks ABAVA S310 SB3 00:02:20 101
1014 Māris Bumbieris 3435 Latvijas Finieris V704 VZ3 00:02:20 77
1015 Mārtiņš Pakulis 5330 EY V705 VB2 00:02:20 77
1016 Vitālijs Poļetajevs 3331 DzSK Lokomotīve V706 VZ3 00:02:20 77
1017 Romans Cvetkovs 3522 V707 VZ3 00:02:20 77
1018 Agnese Irbīte 3589 VSK Noskrien S311 SZ3 00:02:20 101
1019 Inese Sirmā 6056 S312 SL3 00:02:20 101
1020 Aira Semjonova 3695 S313 SZ3 00:02:20 101
1021 Egija Gulbinska 3151 S314 SZ3 00:02:20 101
1022 Inese Zepa 3104 Ašās kājas ZID S315 SZ3 00:02:20 101
1023 Igors Jegorovs 6042 V708 VL2 00:02:21 77
1024 Zane Vanaga 5432 VSK Noskrien S316 SB2 00:02:21 100
1025 Līga Kaspare 3289 S317 SZ3 00:02:21 100
1026 Evita Ozola 5369 VSK Noskrien S318 SB3 00:02:21 100
1027 Jānis Mednis 3728 V709 VZ3 00:02:21 77
1028 Aleksejs Čuvailovs 3947 SPORTLAND V710 VZ3 00:02:21 77
1029 Patrīcija Keita Krumberga 3311 Līkā kalna rambātāji S319 SZ2 00:02:21 100
1030 Sandijs Martinovs 3783 Clean R V711 VZ3 00:02:21 77
1031 Dārijs Rozenblats 3050 V712 VZ1 00:02:21 77
1032 Liene Repele 3634 S320 SZ3 00:02:21 100
1033 Kaspars Vilcāns 3020 OGRE V713 VZ3 00:02:21 77
1034 Dzintars Sarguns 3239 Draugiem Group V714 VZ3 00:02:21 77
1035 Baiba Sargune 3210 Swedbank S321 SZ3 00:02:21 100
1036 Ruta Dīce 3732 Gausā Jūdze S322 SZ3 00:02:21 100
1037 Roberts Ivzāns 5284 Ogre V715 VB3 00:02:22 76
1038 Līva Lazdiņa 5430 S323 SBJ 00:02:22 99
1039 Oskars Martuzāns 5311 AkmensDizains.lv V716 VB2 00:02:22 76
1040 Gunārs Slaide 5230 Baldones Lauvas V717 VB3 00:02:22 76
1041 Artūrs Kančs 5387 SSK Bebra V718 VB3 00:02:22 76
1042 Māris Šūpols 5009 VSK Noskrien V719 VB3 00:02:22 76
1043 Armands Ķiploks 3383 mammadaba V720 VZ3 00:02:22 76
1044 Agnese Strazdina-jaunzema 3088 Resnie S324 SZ3 00:02:22 99
1045 Jana Puze 6069 Jaunmārupe skrien! S325 SL2 00:02:22 99
1046 Orests Kalniņš 3901 V721 VZ2 00:02:22 76
1047 Mārcis Jēgers 3691 Psyhopath 13 V722 VZ3 00:02:22 76
1048 Maruta Eriņa 13623 Virsotne S326 SZ3 00:02:22 99
1049 Kamilla Krilova 3768 Swedbank S327 SZ3 00:02:22 99
1050 Baiba Kreišmane 13588 S328 SZ3 00:02:22 99
1051 Līga Puriņa 3497 SPORTLAND S329 SZ3 00:02:22 99
1052 Pauls Vītols 5376 V723 VB2 00:02:23 76
1053 Kristīne Vilcāne 5065 S330 SB2 00:02:23 99
1054 Edmunds Gržibovskis 6085 SK Dzērvene V724 VL3 00:02:23 76
1055 Dina Alksne 5051 Kocēnu novads-1 S331 SB3 00:02:23 99
1056 Aivars Ābols 5034 MADONA V725 VB4 00:02:23 76
1057 Aiga Turčina 3468 SPORTLAND S332 SZ2 00:02:23 99
1058 Lenārs Zeihmanis 3605 RECK V726 VZ3 00:02:23 76
1059 Ainārs Kļaviņš 3851 VENDEN V727 VZ3 00:02:23 76
1060 Pārsla Sizova 3158 S333 SZ3 00:02:23 99
1061 Estere Lūsis-Grīnberga 3204 S334 SZ3 00:02:23 99
1062 Artūrs Kreišmanis 3021 Mriepas/Mautoserviss/Mtransfer V728 VZ3 00:02:23 76
1063 Līga Naumova 13561 S335 SZ3 00:02:23 99
1064 Antra Kanušniece 3612 S336 SZ3 00:02:23 99
1065 Kristīne Mergina 3591 S337 SZ3 00:02:23 99
1066 Dana Trautmane 3304 S338 SZ3 00:02:23 99
1067 Sandra Ābele 3001 mammadaba S339 SZ3 00:02:23 99
1068 Līga Laganovska 3065 Lēdmane S340 SZ3 00:02:23 99
1069 Didzis Sprūds 5366 V729 VB2 00:02:24 75
1070 Iveta Kalēja 5128 S341 SB2 00:02:24 98
1071 Gatis Ezerkalns 5025 V730 VB2 00:02:24 75
1072 Juris Rukkalns 5125 Ragana V731 VB4 00:02:24 75
1073 Reinis Sietiņš 5411 3D Running V732 VB2 00:02:24 75
1074 Agris Meilerts 5331 Latvijas Finieris V733 VB3 00:02:24 75
1075 Ainārs Jermacāns 5153 AkmensDizains.lv V734 VB2 00:02:24 75
1076 Nauris Krūmiņš 13621 Krūmiņi V735 VZ3 00:02:24 75
1077 Ansis Dimiters 15245 V736 VB3 00:02:24 75
1078 Evita Smagara 3487 SPORTLAND S342 SZ2 00:02:24 98
1079 Agnese Kokoreviča 3806 MADONA S343 SZ3 00:02:24 98
1080 Agnese Raubena 3860 S344 SZ3 00:02:24 98
1081 Jana Gladiševa 3642 S345 SZ3 00:02:24 98
1082 Aija Puriņa 3121 Šaubu nav S346 SZ3 00:02:24 98
1083 Svetlana Čursina 3169 ChursinTeam S347 SZ3 00:02:24 98
1084 Baiba Heisele 3776 RARE Team S348 SZ3 00:02:24 98
1085 Armads Upīte 15244 V737 VB3 00:02:25 74
1086 Jānis Svitka 3731 Selga V738 VZ3 00:02:25 74
1087 Kristaps Miķelsons 3249 V739 VZ3 00:02:25 74
1088 Santa Roze 5222 VSK Noskrien Divplākšņi S349 SB3 00:02:25 97
1089 Gunita Miķelsone 3214 S350 SZ3 00:02:25 97
1090 Gundega Fokina 3325 S351 SZ3 00:02:25 97
1091 Jānis Sēkliņš 3154 V740 VZ3 00:02:25 74
1092 Veronika Vanaga 3061 S352 SZ3 00:02:25 97
1093 Gerda Markus 3845 PH Print S353 SZ3 00:02:25 97
1094 Sarmīte Loce 3771 Lynxdojo S354 SZ3 00:02:25 97
1095 Linda Brokāne 5255 S355 SB2 00:02:26 97
1096 Oskars Pugačs 13567 V741 VZ3 00:02:26 74
1097 Normunds Kronbergs 5142 TUKUMS V742 VB2 00:02:26 74
1098 Aija Kandele 5261 Swedbank S356 SB2 00:02:26 97
1099 Karīna Svikle 6186 S357 SL2 00:02:26 97
1100 Ieva Dobule 6076 Swedbank S358 SL2 00:02:26 97
1101 Guna Berlande 5087 TeamKažemāka/Train2WinLv S359 SB2 00:02:26 97
1102 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI V743 VB4 00:02:26 74
1103 Inese Leinasare 3087 S360 SZ3 00:02:26 97
1104 Gints Berņikovs - Bondars 3216 V744 VZ3 00:02:26 74
1105 Māris Krūmiņš 3950 MK V745 VZ3 00:02:26 74
1106 Baiba Damberga 3456 SPORTLAND S361 SZ3 00:02:26 97
1107 Naomi Franklin 3790 S362 SZ3 00:02:26 97
1108 Evija Sparāne 3559 RARE Team S363 SZ3 00:02:26 97
1109 Brigita Pētersone 3598 S364 SZ3 00:02:26 97
1110 Raimonds Spēks 5371 KROKUS V746 VB2 00:02:27 73
1111 Dainis Driņķis 3253 DzSK Lokomotīve V747 VZ3 00:02:27 73
1112 Elīna Reire 3937 SPORTLAND S365 SZ2 00:02:27 96
1113 Aija Sirmā 3909 S366 SZ3 00:02:27 96
1114 Laima Letiņa 3583 S367 SZ3 00:02:27 96
1115 Iveta Kaverska 3936 SPORTLAND S368 SZ3 00:02:27 96
1116 Egija Veide 3062 DC VECSALACAS UNITED S369 SZ3 00:02:27 96
1117 Jānis Sviklāns 5008 V748 VB2 00:02:28 73
1118 Gints Fjodorovs 3760 AMSERV TEAM V749 VZ3 00:02:28 73
1119 Ralfs Miļušis 3809 Latvijas Finieris V750 VZ3 00:02:28 73
1120 Rita Saulīte 3822 Riga Adventure Team S370 SZ3 00:02:28 95
1121 Liene Mudrova 3117 S371 SZ3 00:02:28 95
1122 Ilvija Bērziņa 3064 S372 SZ3 00:02:28 95
1123 Aija Orniņa 5198 S373 SB3 00:02:28 95
1124 Sanita Šaitere 3609 S374 SZ3 00:02:28 95
1125 Maksims Leščinskis 5383 Zoorbagan V751 VB3 00:02:29 72
1126 Zane Deimante 5135 S375 SB2 00:02:29 95
1127 Dace Ancāne 5328 VENDEN S376 SB2 00:02:29 95
1128 Marta Lapiņa 5151 KVISVIKI S377 SB2 00:02:29 95
1129 Ilze Štila 6040 Sece S378 SL3 00:02:29 95
1130 Jānis Vītiņš 3600 Klinšu ērģļi V752 VZ3 00:02:29 72
1131 Monta Cimdiņa 3110 S379 SZ3 00:02:29 95
1132 Zane Berdaškeviča 3944 SPORTLAND S380 SZ3 00:02:29 95
1133 Dmitrijs Kižla 3285 Daugavpils Runners V753 VZ3 00:02:29 72
1134 Normunds Šibeiks 3090 Nūjo priekam V754 VZ3 00:02:29 72
1135 Uldis Dīcis 3733 Gausā Jūdze V755 VZ3 00:02:29 72
1136 Nora Vrubļevska 5035 Surikati S381 SB2 00:02:30 94
1137 Zanda Kārkliņa 5204 Baldones skriešanas komanda S382 SB3 00:02:30 94
1138 Aivars Lapa 5279 Autostarts.lv V756 VB3 00:02:30 72
1139 Baiba Ieva Kagaine 5055 S383 SB2 00:02:30 94
1140 Edgars Lapiņš 6102 Accenture Latvia V757 VL2 00:02:30 72
1141 Daiga Vilkaste 6114 S384 SL3 00:02:30 94
1142 Jānis Kanuševskis 13626 V758 VZ3 00:02:30 72
1143 Elīza Astra Vectirāne 5094 S385 SZ2 00:02:30 94
1144 Marina Kaže 3871 Latvijas Finieris S386 SZ3 00:02:30 94
1145 Dace Hartmane 3656 KIČE S387 SZ3 00:02:30 94
1146 Eva Kauliņa 3033 S388 SZ2 00:02:30 94
1147 Jana Gutkina 5098 Zoorbagan S389 SB2 00:02:31 93
1148 Pavels Mazurs 6179 V759 VL3 00:02:31 72
1149 Zenta Lakovica 3863 Gjensidige S390 SZ3 00:02:31 93
1150 Kārlis Lapsiņš 3917 V760 VZ3 00:02:31 72
1151 Sandra Dervinika 6151 SK Magnen S391 SL2 00:02:32 93
1152 Agris Krumbergs 5146 Līkā kalna rambātāji V761 VB3 00:02:32 71
1153 Lita Marauska 5240 SK Katrīna S392 SB3 00:02:32 93
1154 Anita Galašina 5191 SPORTLAND S393 SB2 00:02:32 93
1155 Kristīne Kampare 5402 S394 SB3 00:02:32 93
1156 Andrejs Pētersons 3596 V762 VZ3 00:02:32 71
1157 Roberts Ziediņš 3921 V763 VZ3 00:02:32 71
1158 Baiba Druseika 3675 S395 SZ3 00:02:32 93
1159 Renāte Dekante 3440 DNB Service Center S396 SZ3 00:02:32 93
1160 Juris Kļaviņš 5259 ZAJEC V764 VB3 00:02:33 71
1161 Zane Lukstiņa 15241 S397 SB2 00:02:33 92
1162 Artis Ivanovs 5213 V765 VB2 00:02:33 71
1163 Aivis Gusts 5252 DABAS DOTS V766 VB2 00:02:33 71
1164 Sintija Bite 5229 S398 SB2 00:02:33 92
1165 Ligita Saulīte 3773 S399 SZ3 00:02:33 92
1166 Evita Zemlīte 3749 Siguldas Maratona klubs S400 SZ3 00:02:33 92
1167 Līva Romanova 3329 DNB Service Center S401 SZ3 00:02:33 92
1168 Agra Ieleja 3581 VSK Noskrien Divplākšņi S402 SZ3 00:02:33 92
1169 Andris Plūme 3282 VSK Noskrien V767 VZ3 00:02:33 71
1170 Kristīne Kuduma 3225 S403 SZ3 00:02:33 92
1171 Didzis Krīgers 3653 V768 VZ3 00:02:33 71
1172 Līga Zeme 3144 Kuldīga S404 SZ3 00:02:33 92
1173 Kristīne Ķibilde 3034 LMT S405 SZ2 00:02:33 92
1174 Ieva Tāle-Stangute 5205 Baldones skriešanas komanda S406 SB2 00:02:34 92
1175 Baiba Brokere 3171 Swedbank S407 SZ3 00:02:34 92
1176 Ansis Gornavs 3492 Team Kažemāka/Train2WinLv V769 VZ3 00:02:34 70
1177 Indra Anckiņa 3269 S408 SZ3 00:02:34 92
1178 Inguna Skujiņa 3894 Nūjo vesels S409 SZ3 00:02:34 92
1179 Jānis Actiņš 6073 VSK Noskrien V770 VL3 00:02:35 70
1180 Raimonds Biedrītis 5326 Grauda Spēks V771 VB2 00:02:35 70
1181 Viktors Aleksejevs 5407 AS Aldaris V772 VB2 00:02:35 70
1182 Arita Kreslina 5016 S410 SB2 00:02:35 91
1183 Zane Galdiņa 5353 Smiling runner S411 SB2 00:02:35 91
1184 Dace Tītmane 5164 S412 SB3 00:02:35 91
1185 Anete Kampare 5401 S413 SB2 00:02:35 91
1186 Zane Brokāne 3643 Matisons runner's club S414 SZ3 00:02:35 91
1187 Evita Gredzena 3183 REALTO S415 SZ3 00:02:35 91
1188 Anna Grāmatniece 3712 S416 SZ3 00:02:35 91
1189 Pēteris Leja 6136 V773 VL4 00:02:35 70
1190 Linda Gudrīte-Šipenko 3290 Legs Miserables S417 SZ3 00:02:35 91
1191 Sintija Sproģe 3200 S418 SZ3 00:02:35 91
1192 Zanda Krēsliņa 3339 Surikati S419 SZ3 00:02:35 91
1193 Eleonora Pērkone 3039 KNAUF S420 SZ3 00:02:35 91
1194 Armands Andersons 5212 V774 VB2 00:02:36 69
1195 Dace Skrastiņa 5038 Talsu pauguraines Zaķi S421 SB3 00:02:36 90
1196 Aldis Strožs 3236 V775 VZ3 00:02:36 69
1197 Ilze Rāta 6181 Exigen Services Latvia #optimized4running S422 SL4 00:02:36 90
1198 Guntars Balodis 3699 V776 VZ3 00:02:36 69
1199 Elīza Ozoliņa 13604 S423 SZ3 00:02:36 90
1200 Mārīte Kokina 13572 VSK Noskrien S424 SZ3 00:02:36 90
1201 Astra Breikša 3044 Nūjo priekam S425 SZ3 00:02:36 90
1202 Irēna Šibeika 3091 Nūjo priekam S426 SZ3 00:02:36 90
1203 Dzintars Kriķis 3013 Labo sajūtu kolekcionārs V777 VZ3 00:02:37 69
1204 Randa Misāne 6113 S427 SL2 00:02:37 90
1205 Laila Ceika 5174 S428 SB4 00:02:37 90
1206 Zita Ozoliņa 3788 EY S429 SZ3 00:02:37 90
1207 Kārlis Krīgalis 3031 V778 VZ3 00:02:37 69
1208 Karolina Kobuszewska 13600 eFP BG LATVIA S430 SZ3 00:02:37 90
1209 Daina Gotfrīde-Bernsone 3101 S431 SZ3 00:02:37 90
1210 Līga Riņķe 3945 SPORTLAND S432 SZ3 00:02:37 90
1211 Aivars Ulanovs 3579 V779 VZ3 00:02:37 69
1212 Gatis Vilaks 3257 WildOnes V780 VZ3 00:02:37 69
1213 Niklāvs Kadiķis 3126 V781 VZ2 00:02:37 69
1214 Līga Balode 3888 Efectio S433 SZ3 00:02:37 90
1215 Anna Proskurina 5027 S434 SB2 00:02:38 89
1216 Ilze Goša 3096 Maratona klubs S435 SZ3 00:02:38 89
1217 Zane Matuļone 3058 Realto S436 SZ2 00:02:38 89
1218 Jamie Hill 3932 V782 VZ3 00:02:38 68
1219 Renda Forstmane 3828 OptiO S437 SZ3 00:02:38 89
1220 Nora Zvirbule 13615 S438 SZ3 00:02:38 89
1221 Ieva Vīksna 3726 EY S439 SZ3 00:02:38 89
1222 Kintija Celmiņa 3490 SPORTLAND S440 SZ2 00:02:38 89
1223 Evija Homko 3360 S441 SZ3 00:02:38 89
1224 Renārs Seiksts 5341 Rīgas satiksme V783 VB2 00:02:39 68
1225 Anastasija Rjabuha 5414 S442 SB2 00:02:39 89
1226 Andis Romanovs 3493 SPORTLAND V784 VZ2 00:02:39 68
1227 Ance Liepiņa 3205 BALTMA S443 SZ3 00:02:39 89
1228 Jānis Pērkons 13633 Exigen Services Latvia #optimized4running V785 VZ3 00:02:39 68
1229 Inga Vate 5092 S444 SB3 00:02:39 89
1230 Dzintars Zonenbergs 3762 V786 VZ3 00:02:39 68
1231 Diāna Gavare 3853 Gjensidige S445 SZ3 00:02:39 89
1232 Roberts Raubiško 13632 V787 VZ3 00:02:39 68
1233 Santa Siksna 3199 S446 SZ3 00:02:39 89
1234 Jānis Liepiņš 3868 V788 VZ3 00:02:39 68
1235 Linda Valkovska 3887 Efectio S447 SZ2 00:02:39 89
1236 Antra Dumbrovska 6155 S448 SL2 00:02:40 88
1237 Erlens Grunckis 5416 V789 VB3 00:02:40 68
1238 Agnese Kundziņa 5347 AMSERV TEAM S449 SB2 00:02:40 88
1239 Spencer Northcott 5386 V790 VB2 00:02:40 68
1240 Gvido Mušperts 6177 V791 VL3 00:02:40 68
1241 Ieviņa Gaiziņa 6022 VSK Noskrien S450 SL3 00:02:40 88
1242 Iuliia Filippovich 3553 S451 SZ3 00:02:40 88
1243 Uldis Klemperis 3100 V792 VZ3 00:02:40 68
1244 Zane Balcere 3164 EY S452 SZ3 00:02:40 88
1245 Inga Pūcīte 3157 S453 SZ3 00:02:40 88
1246 Guntis Leimanis 5046 V793 VB2 00:02:41 67
1247 Kristaps Heinsbergs 5187 PATRIA SPORTLAND V794 VB2 00:02:41 67
1248 Valdis Lepiksons 5161 Auseklis V795 VB3 00:02:41 67
1249 Elīna Tolokonceva 5106 VSK Noskrien S454 SB2 00:02:41 88
1250 Anna Brokāne 5131 Solis Dabā S455 SB2 00:02:41 88
1251 Roberts Neilands 3040 DZĒRBENES GALDNIECĪBA V796 VZ3 00:02:41 67
1252 Ingūna Sevostjanova 6142 Nūjo vesels S456 SL3 00:02:41 88
1253 Gundega Vācere 3517 Luminor S457 SZ3 00:02:41 88
1254 Valerijs Smirnovs 3172 V797 VZ3 00:02:41 67
1255 Inese Lūse 3561 Laimaskoks S458 SZ3 00:02:41 88
1256 Māris Videmanis 5309 Mežsusuri V798 VB2 00:02:42 67
1257 Jānis Siliņš 3429 COMEDIA V799 VZ3 00:02:42 67
1258 Agnija Zizlāne 5117 S459 SB2 00:02:42 87
1259 Tomaš Bodnar 6190 eFP Latvia V800 VL2 00:02:42 67
1260 Arvis Birkmanis 13583 DEAC V801 VZ3 00:02:42 67
1261 Edgars Mežvēvers 5220 V802 VB3 00:02:42 67
1262 Kristaps Kaņepe 3227 V803 VZ3 00:02:42 67
1263 Olga Mikulova 5061 Maratona klubs S460 SB2 00:02:42 87
1264 Andrejs Jermoļinskis 3847 PH Print V804 VZ3 00:02:42 67
1265 Ieva Gronska 3317 Engures Sportam S461 SZ3 00:02:42 87
1266 Mārtiņš Eglijs 5315 V805 VB2 00:02:43 66
1267 Sabīne Opeņhovska 5276 S462 SB2 00:02:43 87
1268 Lauris Kindzulis 3506 Luminor V806 VZ3 00:02:43 66
1269 Marita Lapa 5280 Autostarts.lv S463 SB3 00:02:43 87
1270 Jana Romanovska 5086 Zemgales Ziņas S464 SB2 00:02:43 87
1271 Indars Melzobs 5382 Jaunā konservatīvā partija V807 VB2 00:02:43 66
1272 Dace Limmere 3370 Maushi S465 SZ3 00:02:43 87
1273 Edvīns Helmanis 3785 AMSERV V808 VZ3 00:02:43 66
1274 Iveta Stūrīte 3143 S466 SZ3 00:02:43 87
1275 Līga Leiba 3367 Selga S467 SZ3 00:02:43 87
1276 Egija Biete 5313 BALTAIS S468 SB2 00:02:44 86
1277 Nauris Pļaviņš 5160 AkmensDizains.lv V809 VB2 00:02:44 66
1278 Iveta Nagle 5107 S469 SB2 00:02:44 86
1279 Ilona Sedleniece 5167 S470 SB3 00:02:44 86
1280 Kristīna K 3623 S471 SZ3 00:02:44 86
1281 Viktors Artamonovs 3849 AUTO KADA V810 VZ3 00:02:44 66
1282 Kristīne Krūmiņa 3015 Sporta halle S472 SZ3 00:02:44 86
1283 Iveta Radiņa-Liepkaula 5345 SK Tērauds S473 SB3 00:02:44 86
1284 Liene Piķe 3332 S474 SZ3 00:02:44 86
1285 Iveta Zizlāne 3264 S475 SZ3 00:02:44 86
1286 Sandra Ūdre 3168 S476 SZ3 00:02:44 86
1287 Iveta Eglija 5307 Mana labākā komanda S477 SB2 00:02:45 85
1288 Kārlis Ertmanis 5005 BALTAIS V811 VB3 00:02:45 65
1289 Roberts Ramba 3825 V812 VZ2 00:02:45 65
1290 Inese Kazarevska 3252 S478 SZ3 00:02:45 85
1291 Viktorija Maksimova 3258 S479 SZ3 00:02:45 85
1292 Diāna Ričika 13597 S480 SZ3 00:02:45 85
1293 Inta Amoliņa 3722 VSK Noskrien Divplākšņi S481 SZ3 00:02:45 85
1294 Ilze Dobele 3678 S482 SZ3 00:02:45 85
1295 Matīss Lakovics 5403 Gjensidige V813 VB2 00:02:46 65
1296 Natālija Joničenko 5089 Talsu pauguraines Zaķi S483 SB3 00:02:46 85
1297 Zemgus Eglītis 5178 V814 VB2 00:02:46 65
1298 Guntis Strazds 3604 V815 VZ3 00:02:46 65
1299 Terēze Rocēna 3111 S484 SZ3 00:02:46 85
1300 Gita Gintere Kikuste 3118 S485 SZ3 00:02:46 85
1301 Elīna Brice-Matisone 3130 S486 SZ3 00:02:46 85
1302 Kristaps Sudints 3648 V816 VZ2 00:02:46 65
1303 Leva Rassa 3794 S487 SZ3 00:02:46 85
1304 Guna Paidere 3306 S488 SZ3 00:02:46 85
1305 Sanita Birzniece 3425 S489 SZ3 00:02:46 85
1306 Žastīne Skrebele 3892 DNB Service Center S490 SZ3 00:02:46 85
1307 Kaspars Aksenoks 5171 CSDD V817 VB3 00:02:47 65
1308 Didzis Dobelis 5354 V818 VB2 00:02:47 65
1309 Evita Pauriņa 3108 S491 SZ3 00:02:47 84
1310 Mārtiņš Leja 13559 V819 VZ3 00:02:47 65
1311 Valērija Fedotova 3187 S492 SZ3 00:02:47 84
1312 Inese Feldmane 3930 S493 SZ3 00:02:47 84
1313 Inita Bramane 13634 S494 SZ3 00:02:47 84
1314 Zita Kreinerte 3046 S495 SZ3 00:02:47 84
1315 Karīna Lindava 5362 S496 SB2 00:02:48 84
1316 Dace Tomsone 15247 Jaunmārupe skrien! S497 SB2 00:02:48 84
1317 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5108 VSK Noskrien S498 SB3 00:02:48 84
1318 Andris Bērziņš 5028 V820 VB3 00:02:48 64
1319 Ruta Mālniece 2182 AkmensDizains.lv S499 SZ3 00:02:48 84
1320 Agnese Bahmane 3543 AkmensDizains.lv S500 SZ3 00:02:48 84
1321 Normunds Greiškāns 5287 V821 VB3 00:02:49 64
1322 Daiga Greiškāne 5176 VSK Noskrien S501 SB3 00:02:49 83
1323 Leonīds Valdonis 13618 Preiļu novada BJSS V822 VZ3 00:02:49 64
1324 Madara Mētere 3488 SPORTLAND S502 SZ3 00:02:49 83
1325 Inga Riba 3043 NŪJO VESELS S503 SZ3 00:02:49 83
1326 Elīna Pajuste 5420 S504 SB2 00:02:50 83
1327 Aldis Krauze 5177 Exigen Services Latvia #optimized4running V823 VB2 00:02:50 64
1328 Jānis Ronis 3654 V824 VZ3 00:02:50 64
1329 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv V825 VL2 00:02:50 64
1330 Jekaterina Mironova 3519 Luminor S505 SZ2 00:02:50 83
1331 Eva Sniķere 3513 Luminor S506 SZ3 00:02:50 83
1332 Edīte Bērziņa 3019 S507 SZ3 00:02:50 83
1333 Anita Barbane 3595 Nūjo priekam S508 SZ3 00:02:50 83
1334 Rihards Dziedātājs 5003 Draugiem Group V826 VB2 00:02:51 63
1335 Stepans Golovko 3341 Mailigen V827 VZ3 00:02:51 63
1336 Daiga Brasliņa 13639 0 V828 VZ3 00:02:51 63
1337 Zane Dālberga 5233 DPD Latvija S509 SB2 00:02:51 82
1338 Anitra Lokmane 3571 Engures Sportam S510 SZ3 00:02:51 82
1339 Ilze Stukule 5147 SK Katrīna/Kuldīga S511 SB4 00:02:52 82
1340 Aigars Kājiņš 3647 AK V829 VZ3 00:02:52 63
1341 Gita Gaisa 3883 Pašiem prieks S512 SZ3 00:02:52 82
1342 Ivars Krūmiņš 3014 Sporta halle V830 VZ3 00:02:52 63
1343 Jolanta Kravale 3247 S513 SZ3 00:02:52 82
1344 Danute Ābelīte 5396 S514 SB3 00:02:52 82
1345 Zane Auziņa 3437 S515 SZ3 00:02:52 82
1346 Ruta Šķipare 6165 Lūša pēdās S516 SL3 00:02:53 82
1347 Madara Berga 5344 S517 SB2 00:02:53 82
1348 Amanda Muceniece 3260 S518 SZ3 00:02:53 82
1349 Dace Keirāne 3864 S519 SZ3 00:02:53 82
1350 Liene Liepiņa 5425 Lustes S520 SB2 00:02:54 81
1351 Artūrs Jermolovs 6028 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni V831 VL2 00:02:54 62
1352 Mārtiņš Puriņš 5119 V832 VB2 00:02:54 62
1353 Evita Taurene 3186 GULBENE S521 SZ3 00:02:54 81
1354 Agnese Klints 3923 Rush B S522 SZ3 00:02:54 81
1355 Anna Temerova-Allena 13566 Labs starts S523 SZ3 00:02:54 81
1356 Ilva Radziņa 3664 S524 SZ3 00:02:54 81
1357 Viesturs Grīnbergs 5356 Sanctimony V833 VB3 00:02:55 62
1358 Jānis Birģelis 5286 V834 VB3 00:02:55 62
1359 Arnis Leikarts 3368 V835 VZ3 00:02:55 62
1360 Ivonna Stefanišina 3515 Luminor S525 SZ3 00:02:55 81
1361 Mikus Salcēvičs 5118 Evo V836 VB2 00:02:56 61
1362 Andis Matrevics 5021 MATRIX V837 VB3 00:02:56 61
1363 Nauris Enkuzens 5162 Swedbank V838 VB2 00:02:57 61
1364 Līga Vizule 5225 Luminor S526 SB2 00:02:57 80
1365 Lāsma Malta 3212 viļāni S527 SZ3 00:02:57 80
1366 Laura Strupa 3384 Latvijas valsts meži S528 SZ3 00:02:57 80
1367 Inese Biguze 3898 Biznesa parks ABAVA S529 SZ3 00:02:57 80
1368 Natālija Putnāne 3730 VENDEN S530 SZ3 00:02:57 80
1369 Miks Mežvēvers 5260 V839 VBJ 00:02:58 61
1370 Līna Zajančkauska 3052 Teo Team S531 SZ3 00:02:58 79
1371 Dace Šverna 13636 Kača liek skriet S532 SZ3 00:02:58 79
1372 Lolita Palaima 3696 S533 SZ3 00:02:58 79
1373 Arnis Kārkliņš 5040 V840 VB3 00:02:59 60
1374 Armands Šaraks 5246 V841 VB2 00:02:59 60
1375 Ivo Vaicis 15239 Laiks kā jūra V842 VB2 00:02:59 60
1376 Inta Zalecka 3570 S534 SZ3 00:02:59 79
1377 Aleksandrs Naumenko 5172 V843 VB4 00:02:59 60
1378 Sarmīte Bokmeldere 3206 Rīgas satiksme S535 SZ3 00:02:59 79
1379 Anna Ziegler 3954 ClarityLabs S536 SZ3 00:02:59 79
1380 Daniil Danileiko 15237 V844 VZ2 00:02:59 60
1381 Jaan Vehlmann 3191 JK Hermes V845 VZ3 00:02:59 60
1382 Artūrs Rozenfelds 5184 Jaunmārupe skrien V846 VB3 00:03:00 60
1383 Laura Riekstiņa- Zauska 5318 SEOmedia.lv S537 SB2 00:03:00 78
1384 Jānis Vaivods 3694 Jūrmalas Rūķīši V847 VZ3 00:03:00 60
1385 Gunta Neija 6108 VSK Noskrien S538 SL2 00:03:01 78
1386 Ainārs Zizlāns 3263 V848 VZ3 00:03:01 60
1387 Sandra Kapče 3321 S539 SZ2 00:03:01 78
1388 Līva Leja 3903 S540 SZ3 00:03:01 78
1389 Marita Šalta 5359 S541 SB3 00:03:01 78
1390 Jānis Krastiņš 3049 Traktorists V849 VZ3 00:03:02 59
1391 Maija Putāne 3542 S542 SZ3 00:03:02 77
1392 Ieva Šakena 3549 S543 SZ3 00:03:02 77
1393 Zane Zilberga 3428 EY S544 SZ3 00:03:02 77
1394 Dagnija Burnevica 3526 DPD Latvija S545 SZ3 00:03:02 77
1395 Tīna Sparāne 3560 RARE Team S546 SZ3 00:03:02 77
1396 Gunta Brazauska 5155 S547 SB2 00:03:03 77
1397 Dace Ronimoisa 3245 Supervaronu trenini S548 SZ3 00:03:03 77
1398 Guntis Erbs 5179 V850 VB3 00:03:04 59
1399 Arnis Ķēniņš 5122 LMT V851 VB2 00:03:04 59
1400 Žanna Vanaga 5012 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis S549 SB3 00:03:04 77
1401 Eva Lapsiņa 3074 x99/Slīterāni S550 SZ3 00:03:04 77
1402 Evita Prindule 3951 S551 SZ3 00:03:04 77
1403 Mārtiņš Galvanovskis 5201 Rīgas tulki V852 VB2 00:03:05 58
1404 Gints Dreija 3499 SPORTLAND V853 VZ2 00:03:05 58
1405 Gundars Bēms 3301 V854 VZ3 00:03:05 58
1406 Agnese Leiburga 3349 Zemgales Ziņas S552 SZ3 00:03:05 76
1407 Gustavs Daniels Ozols 3613 Lynxdojo V855 VZ1 00:03:05 58
1408 Andra Rosicka 3674 Cukuri S553 SZ3 00:03:05 76
1409 Sendija Galdiņa 3334 S554 SZ3 00:03:06 76
1410 Evita Biezmane 6101 S555 SL2 00:03:07 75
1411 Oskars Blaus 3935 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V856 VZ3 00:03:07 58
1412 Nauris Vērsis 5268 Gentlemen's Club V857 VB2 00:03:09 57
1413 Patricia Noort 3850 S556 SZ2 00:03:09 75
1414 Marita Ozoliņa 5329 Nūjo priekam S557 SB2 00:03:09 75
1415 Sanita Vecā 3913 S558 SZ3 00:03:09 75
1416 Janeks Briedis 3155 V858 VZ3 00:03:10 57
1417 Diāna Ivanova 5236 S559 SB3 00:03:11 74
1418 Jānis Straukmanis 6116 V859 VL2 00:03:11 57
1419 Dace Vegnere 5419 S560 SB4 00:03:11 74
1420 Evita Zāle 3877 S561 SZ3 00:03:11 74
1421 Nicholas Hearty 13606 Rico's Roughnecks V860 VZ3 00:03:11 57
1422 Jacob Pieterson 13607 V861 VZ3 00:03:11 57
1423 Albīna Kalenda 5412 NŪJO VESELS S562 SB4 00:03:11 74
1424 Rennie Mcburnie 13608 V862 VZ3 00:03:12 56
1425 Evita Ozoliņa 3137 S563 SZ3 00:03:12 73
1426 Valdis Vanags 3018 V863 VZ3 00:03:12 56
1427 Zaiga Zalecka 3228 Rīgas satiksme S564 SZ3 00:03:12 73
1428 Madara Ozola 5138 Saldus Boksa klubs S565 SB2 00:03:13 73
1429 Dace Šmite 5434 S566 SB3 00:03:13 73
1430 Monta Sondore 3535 S567 SZ3 00:03:13 73
1431 Inga Melne 3821 Olainfarm S568 SZ3 00:03:13 73
1432 Sandra Kadiķe 3128 S569 SZ3 00:03:13 73
1433 Lelde Sarma 3089 LS TeAm S570 SZ3 00:03:14 73
1434 Kristīne Prince 5044 Maratona klubs/VFK Staldzene S571 SB2 00:03:14 73
1435 Santa Novicka 13568 S572 SZ3 00:03:14 73
1436 Ģirts Priecums 3156 V864 VZ3 00:03:15 55
1437 Anitra Leitlande 3567 S573 SZ3 00:03:15 72
1438 Ingus Broničs 3538 V865 VZ3 00:03:16 55
1439 Iveta Dobele 3060 S574 SZ3 00:03:16 72
1440 Laura Rusule 3047 S575 SZ3 00:03:17 72
1441 Dace Liepiņa 3573 S576 SZ3 00:03:18 71
1442 Jānis Kopmanis 5115 LSC V866 VB4 00:03:19 54
1443 Indulis Jansons 3676 V867 VZ3 00:03:19 54
1444 Sanita Babure 5380 Nūjo vesels S577 SB3 00:03:19 71
1445 Liene Zvirbule 13616 S578 SZ3 00:03:19 71
1446 Ilze Veksina 3300 S579 SZ3 00:03:19 71
1447 Leroux Mike 15248 V868 VB3 00:03:20 54
1448 Laura Brīvība 5165 Visma Active S580 SB2 00:03:20 71
1449 Lelde Vancoviča 3704 Nūjo vesels S581 SZ3 00:03:20 71
1450 Kristīne Priede 3803 S582 SZ3 00:03:20 71
1451 Sandra Rocēna 5308 Izturība S583 SB3 00:03:21 70
1452 Margita Zaiceva 3882 Latvijas Gaisa Satiksme S584 SZ3 00:03:21 70
1453 Sandis Krutovs 3703 cedric.lv V869 VZ3 00:03:21 54
1454 Zane Ivanāne 5355 VSK Noskrien Blonde S585 SB2 00:03:22 70
1455 Dace Dūka 3350 S586 SZ3 00:03:23 69
1456 Laura Vilka 3791 S587 SZ3 00:03:24 69
1457 Sandra Grišina 3614 Siguldas Maratona klubs S588 SZ3 00:03:25 69
1458 Vitālijs Muzika 6086 VSK Noskrien V870 VL3 00:03:26 52
1459 Jana Smiltiņa 5234 DPD Latvija S589 SB2 00:03:27 68
1460 Inese Vaivode 3693 Jūrmalas Rūķīši S590 SZ3 00:03:27 68
1461 Agris Skulte 3323 V871 VZ3 00:03:28 52
1462 Sanita Rāviņa 13575 S591 SZ3 00:03:31 67
1463 Ralfs Seiksts 3750 Rīgas satiksme V872 VZ3 00:03:31 51
1464 Vladimirs Klavnieks 5064 Riga V873 VB4 00:03:33 51
1465 Kristīne Karsa 3953 S592 SZ3 00:03:33 66
1466 Inga Ezeriņa 13629 S593 SZ3 00:03:33 66
1467 Joshua Belair 15249 V874 VB2 00:03:34 50
1468 Dace Mačuļska 3929 S594 SZ3 00:03:34 66
1469 Normunds Vilūns 5249 vsk noskrien seniori V875 VB4 00:03:35 50
1470 Ivo Kleins 16113 Ķesterciems I Engures sportam V876 VL3 00:03:36 50
1471 Gunita Butāne 5036 Zemgales Ziņas S595 SB3 00:03:37 65
1472 Dace Ruskule 3462 SPORTLAND S596 SZ3 00:03:37 65
1473 Inese Ozola 3174 Inbank S597 SZ3 00:03:37 65
1474 Lelde Spriņģe 5319 S598 SB2 00:03:38 65
1475 Liene Katarina 3792 S599 SZ3 00:03:39 64
1476 Marija Šapovalova 3419 EY S600 SZ3 00:03:39 64
1477 Maija Naumenko 3366 S601 SZ3 00:03:48 62
1478 Ieva Ozoliņa 3640 S602 SZ3 00:03:50 61
1479 Gita Biezuma 3592 S603 SZ3 00:03:52 61
1480 Māra Dīriņa 3922 Nūjo priekam S604 SZ3 00:04:04 58
1481 Guntars Ozols 5113 Nūjo priekam V877 VB4 00:04:07 44
1482 Inna Golube 3410 Exigen Services Latvia #optimized4running S605 SZ2 00:04:13 56
1483 Baiba Bojane 3312 S606 SZ3 00:04:14 56
1484 Elīna Birģele 3576 S607 SZ2 00:04:15 55
1485 Iveta Pucena 3280 SK Katrīna S608 SZ3 00:04:51 48
1486 Helmuts Polis 6014 FK Kalsnava V878 VL3 00:05:16 34
1487 Aleksandrs Sokolovs 3418 PATRIA SPORTLAND V879 VZ3 00:05:23 33
1488 Daina Arāja 3715 Olainfarm S609 SZ3 00:08:02 29