Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5186 PATRIA SPORTLAND 01:24:44 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:58 1000 186 1186
2 Gints Lūsis 5248 Talsu pakalnu sporta klubs 01:28:10 VB2 2 V2 +03:26 +03:26 00:00:47 961 230 1191
3 Didzis Glušņevs 5256 VSK Noskrien Rieksti 01:28:22 VB2 3 V3 +03:38 +03:38 00:01:02 959 174 1133
4 Kristaps Magone 5175 Attido/SPB RUN/Asics 01:32:55 VB2 4 V4 +08:11 +08:11 00:01:00 912 180 1092
5 Artūrs Leitlands 5406 VSK "Burkānciems & Co" 01:35:43 VB2 5 V5 +10:59 +10:59 00:01:18 885 138 1023
6 Alvis Danovskis 5069 adidas Runners | RIGA 01:36:29 VB2 6 V6 +11:45 +11:45 00:01:07 878 161 1039
7 Edgars Sprūds 5126 Matisons Runner's Club 01:37:41 VB2 7 V7 +12:57 +12:57 00:00:43 867 251 1118
8 Juris Damškalns 5158 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:03 VB2 8 V8 +13:19 +13:19 00:00:48 864 225 1089
9 Valts Ulmanis 5143 IK Auseklis 01:39:23 VBJ 1 V9 +14:39 +00:00 00:01:11 853 152 1005
10 Rolands Pužulis 5041 Madona 01:39:50 VB2 9 V10 +15:06 +15:06 00:00:59 849 183 1032
11 Oskars Cimermanis 5272 Riga Ironman Team 01:40:38 VB2 10 V11 +15:54 +15:54 00:01:09 842 157 999
12 Roberts Sukonovs 5283 Gentlemen's Club 01:40:51 VB2 11 V12 +16:07 +16:07 00:01:03 840 171 1011
13 Klinta Lauska 5325 Grauda Spēks 01:41:54 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:41 1000 140 1140
14 Juris Redisons 5091 Tērvetes dabas parks 01:43:43 VB3 1 V13 +18:59 +00:00 00:01:18 817 138 955
15 Aigars Silkalns 5215 colorlib.com 01:44:26 VB2 12 V14 +19:42 +19:42 00:01:05 811 166 977
16 Antis Zunda 5375 01:44:46 VB4 1 V15 +20:02 +00:00 00:01:24 809 129 938
17 Voldemārs Lejnieks 5214 SK Dzērvene 01:44:49 VB2 13 V16 +20:05 +20:05 00:00:45 808 240 1048
18 Uldis Raipalis 5130 Gentlemen's Club 01:45:18 VB2 14 V17 +20:34 +20:34 00:01:17 805 140 945
19 Gints Jakovels 5332 Smiling runner 01:45:36 VB2 15 V18 +20:52 +20:52 00:01:05 802 166 968
20 Karīna Helmane-Soročenkova 5197 VSK Noskrien 01:45:56 SB2 2 S2 +04:02 +04:02 00:01:04 962 220 1182
21 Raitis Jirgensons 5292 01:47:33 VB2 16 V19 +22:49 +22:49 00:00:59 788 183 971
22 Reinis Spaile 5395 TEAM SIMBA 01:47:37 VB2 17 V20 +22:53 +22:53 00:01:00 787 180 967
23 Salvis Brasavs 5199 01:48:01 VB3 2 V21 +23:17 +04:18 00:01:11 784 152 936
24 Edgars Kokorēvičs 5385 VSK "Burkānciems & Co" 01:48:49 VB2 18 V22 +24:05 +24:05 00:00:52 779 208 987
25 Māris Sardiko 5322 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:48:56 VB2 19 V23 +24:12 +24:12 00:01:11 778 152 930
26 Kaspars Adijāns 5209 SPB RUN/Asics 01:48:57 VB2 20 V24 +24:13 +24:13 00:00:51 778 212 990
27 Sandis Ziediņš 5099 Maratona klubs 01:48:58 VBJ 2 V25 +24:14 +09:35 00:01:05 778 166 944
28 Reinis Bērziņš 5168 Virsotne/MARMOT 01:49:20 VB2 21 V26 +24:36 +24:36 00:01:05 775 166 941
29 Kitija Valtere 5320 Baltais 01:49:30 SB2 3 S3 +07:36 +07:36 00:00:54 931 261 1192
30 Gints Krieviņš 5265 Lidosta "Rīga" 01:49:33 VB2 22 V27 +24:49 +24:49 00:01:29 773 121 894
31 Pēteris Stepiņš 5301 Swedbank 01:49:44 VB2 23 V28 +25:00 +25:00 00:01:26 772 126 898
32 Ģirts Žagars 5181 01:50:12 VB2 24 V29 +25:28 +25:28 00:01:31 769 119 888
33 Kaspars Blūms 5393 pulsometrs.lv 01:50:30 VB2 25 V30 +25:46 +25:46 00:01:35 767 114 881
34 Gatis Kveders 5342 Rieksti / VSK Noskrien 01:50:43 VB2 26 V31 +25:59 +25:59 00:01:31 765 119 884
35 Anete Švilpe 5257 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:51:08 SB2 4 S4 +09:14 +09:14 00:01:07 917 210 1127
36 Artūrs Rimicans 5109 Patria Sportland 01:51:28 VB2 27 V32 +26:44 +26:44 00:01:19 760 137 897
37 Inga Zālīte 5056 Grauda Spēks 01:51:56 SB3 1 S5 +10:02 +00:00 00:01:54 910 124 1034
38 Mārtiņš Birums 5072 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:52:09 VB2 28 V33 +27:25 +27:25 00:01:32 756 117 873
39 Aivars Bondars 5267 Lūša pēdās 01:52:24 VB3 3 V34 +27:40 +08:41 00:01:23 754 130 884
40 Juris Čerpinskis 5180 01:52:25 VB2 29 V35 +27:41 +27:41 00:01:20 754 135 889
41 Zanda Ulanova 5323 Moller Auto Ventspils / MRC 01:52:31 SB2 5 S6 +10:37 +10:37 00:01:57 906 121 1027
42 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs 01:52:32 SB3 2 S7 +10:38 +00:36 00:01:24 906 168 1074
43 Dace Banga-Hodžajeva 5281 Moller Auto Ventspils / MRC 01:53:35 SB2 6 S8 +11:41 +11:41 00:01:33 897 152 1049
44 Anrijs Daile 5241 Veču lauks 01:53:42 VBJ 3 V36 +28:58 +14:19 00:02:01 745 89 834
45 Rolands Rudītis 5156 Azimuts OK 01:53:49 VB2 30 V37 +29:05 +29:05 00:02:14 744 81 825
46 Aldis Bušs 5242 SK Tērauds 01:54:01 VB2 31 V38 +29:17 +29:17 00:01:29 743 121 864
47 Niklāvs Emīls Eglītis 5314 Jāņkalni 01:54:30 VBJ 4 V39 +29:46 +15:07 00:01:44 740 104 844
48 Aino Gošs 5026 Maratona klubs 01:54:38 VB3 4 V40 +29:54 +10:55 00:01:54 739 95 834
49 Madara Frēliha 5185 Jaunmārupe skrien 01:55:00 SB2 7 S9 +13:06 +13:06 00:01:32 886 153 1039
50 Juris Jansons 5321 Swedbank 01:55:05 VB3 5 V41 +30:21 +11:22 00:01:29 736 121 857
51 Ivo Deičmanis 5219 Siguldas Maratona klubs 01:55:14 VB2 32 V42 +30:30 +30:30 00:00:44 735 245 980
52 Jānis Neimanis 5399 Talsu pakalnu sporta klubs 01:55:25 VB4 2 V43 +30:41 +10:39 00:01:51 734 97 831
53 Andis Komarovs 5423 01:55:44 VB2 33 V44 +31:00 +31:00 00:01:16 732 142 874
54 Jānis Sirmais 5378 Guddžobs guddans 01:55:48 VB2 34 V45 +31:04 +31:04 00:01:24 732 129 861
55 Zigmunds Zauls 5352 Limbaži 01:55:54 VB3 6 V46 +31:10 +12:11 00:01:57 731 92 823
56 Aigars Cibuļskis 5077 01:56:04 VB2 35 V47 +31:20 +31:20 00:01:29 730 121 851
57 Kaspars Allers 5096 #esnokurzem 01:56:08 VB2 36 V48 +31:24 +31:24 00:01:44 730 104 834
58 Jakub Spryngl 5188 01:56:36 VB3 7 V49 +31:52 +12:53 00:01:32 727 117 844
59 Anrijs Hodžajevs 5282 Full Court 01:56:59 VB2 37 V50 +32:15 +32:15 00:01:24 724 129 853
60 Artūrs Soročenkovs 5134 01:57:06 VB2 38 V51 +32:22 +32:22 00:01:31 724 119 843
61 Normunds Zauls 5132 Limbaži 01:57:15 VB3 8 V52 +32:31 +13:32 00:02:14 723 81 804
62 Ondrej Fikrle 5238 BKV Holysov / RK Svata 01:57:35 VB3 9 V53 +32:51 +13:52 00:02:05 721 86 807
63 Imants Kaldre 5200 VSK Noskrien 01:57:51 VB2 39 V54 +33:07 +33:07 00:01:44 719 104 823
64 Raimonds Ozoliņš 5264 RIEKSTI 01:58:08 VB2 40 V55 +33:24 +33:24 00:00:55 717 196 913
65 Ritvars Klapars 5053 VSK Burkānciems & Co / VSK Noskrien 01:58:23 VB3 10 V56 +33:39 +14:40 00:00:54 716 200 916
66 Valdis Čunka 5340 Aldaris GO 01:58:41 VB2 41 V57 +33:57 +33:57 00:01:25 714 127 841
67 Liene Allere 5203 01:58:48 SB2 8 S10 +16:54 +16:54 00:01:12 858 196 1054
68 Kaspars Pētersons 5274 VSK Noskrien 01:59:06 VB2 42 V58 +34:22 +34:22 00:01:17 711 140 851
69 Andris Bergmanis 15240 01:59:13 VB2 43 V59 +34:29 +34:29 00:01:29 711 121 832
70 Andis Ozoliņš 5015 BN Kurši 01:59:16 VB2 44 V60 +34:32 +34:32 00:01:30 710 120 830
71 Toms Bērziņš 5361 Plastik 01:59:24 VB2 45 V61 +34:40 +34:40 00:01:44 710 104 814
72 Alise Putraima 5170 LIMBAŽI SKRIEN 01:59:26 SB2 9 S11 +17:32 +17:32 00:01:15 853 188 1041
73 Matīss Ķeķers 5054 01:59:39 VB2 46 V62 +34:55 +34:55 00:01:38 708 110 818
74 Didzis Raits 5254 Mana mīļākā komanda! 02:00:09 VB2 47 V63 +35:25 +35:25 00:00:55 705 196 901
75 Edgars Sproģis 5010 Pretīgās cūkas 02:00:26 VB2 48 V64 +35:42 +35:42 00:01:12 704 150 854
76 Edijs Veide 5037 DC VECSALACAS UNITED 02:00:26 VB2 49 V65 +35:42 +35:42 00:01:02 704 174 878
77 Raimonds Skudra 5397 SSK Bebra 02:00:33 VB3 11 V66 +35:49 +16:50 00:01:10 703 154 857
78 Raimonds Kaže 5357 Auces aeroklubs 02:00:42 VB2 50 V67 +35:58 +35:58 00:02:03 702 88 790
79 Aleksis Borozdins 5422 Salacgrīva 02:00:49 VB2 51 V68 +36:05 +36:05 00:01:57 701 92 793
80 Aiga Taulīna 5408 Saldus Boksa klubs 02:01:54 SB2 10 S12 +20:00 +20:00 00:01:31 836 155 991
81 Toms Rajunčus 5224 Luminor 02:02:09 VB2 52 V69 +37:25 +37:25 00:02:05 694 86 780
82 Lauris Liberts 5120 Draugiem Group 02:02:41 VB3 12 V70 +37:57 +18:58 00:01:41 691 107 798
83 Andris Orniņš 5316 02:02:55 VB2 53 V71 +38:11 +38:11 00:01:27 689 124 813
84 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5018 02:03:04 SB2 11 S13 +21:10 +21:10 00:01:47 828 132 960
85 Valdis Tilts 5116 Kocēnu novads 02:03:25 VB4 3 V72 +38:41 +18:39 00:01:09 687 157 844
86 Artūrs Rukkalns 5226 02:03:29 VB2 54 V73 +38:45 +38:45 00:01:45 686 103 789
87 Konstantīns Čursins 5081 ChursinTeam 02:03:32 VB2 55 V74 +38:48 +38:48 00:01:51 686 97 783
88 Agris Dreimanis 5149 02:03:39 VB2 56 V75 +38:55 +38:55 00:01:51 685 97 782
89 Maksims Leščinskis 5383 Zoorbagan 02:04:08 VB3 13 V76 +39:24 +20:25 00:02:29 683 72 755
90 Kristiāns Upenieks 5247 SK Tērauds 02:04:37 VBJ 5 V77 +39:53 +25:14 00:01:53 680 96 776
91 Mārtiņš Krauklis 5239 02:04:54 VB2 57 V78 +40:10 +40:10 00:00:47 678 230 908
92 Emīls Kvālis 5228 Mārupes Dunkani 02:04:58 VBJ 6 V79 +40:14 +25:35 00:01:01 678 177 855
93 Žanis Cibuļskis 5324 02:05:05 VB2 58 V80 +40:21 +40:21 00:01:11 677 152 829
94 Iveta Caune 5285 Izturība 02:05:27 SB3 3 S14 +23:33 +13:31 00:01:53 812 125 937
95 Māris Rudens 5363 Riga Ironman Team 02:05:45 VB3 14 V81 +41:01 +22:02 00:02:04 674 87 761
96 Andis Ruskulis 5192 SPORTLAND 02:05:46 VB2 59 V82 +41:02 +41:02 00:01:35 674 114 788
97 Margarita Petelina 5095 02:06:00 SB3 4 S15 +24:06 +14:04 00:02:01 809 117 926
98 Uldis Pormeisters 5305 Ātrās ļipas 02:06:03 VB2 60 V83 +41:19 +41:19 00:01:01 672 177 849
99 Pāvels Saveļjevs 5391 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:06:37 VB2 61 V84 +41:53 +41:53 00:01:32 669 117 786
100 Gatis Miķelsons 5426 www.spv.lv 02:06:40 VB2 62 V85 +41:56 +41:56 00:01:20 669 135 804
101 Jānis Vītols 5310 VSK Noskrien Seniori 02:07:08 VB4 4 V86 +42:24 +22:22 00:01:57 666 92 758
102 Jānis Kudums 5100 02:07:13 VB2 63 V87 +42:29 +42:29 00:02:09 666 84 750
103 Romāns Hačatrjans 5110 Madona 02:07:15 VB2 64 V88 +42:31 +42:31 00:02:07 666 85 751
104 Aivars Krjukovs 5078 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:07:20 VB2 65 V89 +42:36 +42:36 00:02:15 665 80 745
105 Arnis Kurps 15242 Skrienam kopā 02:07:22 VBJ 7 V90 +42:38 +27:59 00:01:39 665 109 774
106 Mārtiņš Vilemsons 5348 VSK Noskrien Seniori 02:07:38 VB3 15 V91 +42:54 +23:55 00:01:57 664 92 756
107 Normunds Upenieks 5245 SK Tērauds 02:07:50 VB3 16 V92 +43:06 +24:07 00:02:18 663 78 741
108 Sergejs Smelovs 5057 02:07:54 VB2 66 V93 +43:10 +43:10 00:01:54 662 95 757
109 Līga Rusiņa 15250 02:08:00 SB2 12 S16 +26:06 +26:06 00:01:38 796 144 940
110 Mārtiņš Dīcis 5410 VSK Noskrien 02:08:20 VB2 67 V94 +43:36 +43:36 00:01:43 660 105 765
111 Kristers Ozoliņš 5253 02:08:36 VBJ 8 V95 +43:52 +29:13 00:01:43 659 105 764
112 Igors Kozlovs 15246 franči 02:08:44 VB3 17 V96 +44:00 +25:01 00:02:08 658 84 742
113 Mārcis Šķēls 5048 Americano Jeti 02:08:53 VB2 68 V97 +44:09 +44:09 00:01:53 657 96 753
114 Aigars Teivāns 5023 Teo Team 02:08:54 VB2 69 V98 +44:10 +44:10 00:01:31 657 119 776
115 Aivars Spūlis 5190 Izturība 02:08:59 VB2 70 V99 +44:15 +44:15 00:01:12 657 150 807
116 Agris Spalviņš 5031 Rauna 02:09:07 VB4 5 V100 +44:23 +24:21 00:01:21 656 133 789
117 Laura Pētersone 5275 VSK Noskrien / MRC 02:09:22 SB2 13 S17 +27:28 +27:28 00:01:20 788 176 964
118 Guntars Straume 5101 Maratona klubs 02:09:25 VB3 18 V101 +44:41 +25:42 00:01:40 655 108 763
119 Arnis Ābelīte 5429 Virsotne/MARMOT 02:09:44 VB3 19 V102 +45:00 +26:01 00:01:09 653 157 810
120 Jānis Ābols 5166 Maratona klubs 02:09:46 VB2 71 V103 +45:02 +45:02 00:02:05 653 86 739
121 Fadejs Precinieks 5293 02:09:55 VB2 72 V104 +45:11 +45:11 00:02:17 652 79 731
122 Jānis Kļimenkovs 5334 Swedbank 02:10:13 VB2 73 V105 +45:29 +45:29 00:02:01 651 89 740
123 Raimonds Spēks 5371 KROKUS 02:10:17 VB2 74 V106 +45:33 +45:33 00:02:27 650 73 723
124 Māris Lūsis 5104 Skrienošie Lūši 02:10:20 VB2 75 V107 +45:36 +45:36 00:01:07 650 161 811
125 Lauris Zilveris 5060 Pīļtēviņa pārgājiens 02:10:31 VB2 76 V108 +45:47 +45:47 00:01:38 649 110 759
126 Māris Plūme 5251 Swedbank 02:10:44 VB2 77 V109 +46:00 +46:00 00:02:11 648 82 730
127 Juris Leitāns 5350 MJ-Partneri 02:10:47 VB3 20 V110 +46:03 +27:04 00:02:03 648 88 736
128 Kārlis Kostjukovs 5358 Purva kurmji 02:10:52 VB2 78 V111 +46:08 +46:08 00:02:03 647 88 735
129 Sandis Pavļukevičs 5277 02:10:54 VB2 79 V112 +46:10 +46:10 00:01:31 647 119 766
130 Sentis Strods 5424 02:10:54 VB2 80 V113 +46:10 +46:10 00:01:36 647 113 760
131 Roberts Ivzāns 5284 Ogre 02:10:56 VB3 21 V114 +46:12 +27:13 00:02:22 647 76 723
132 Ilze Vindele 5011 02:10:58 SB2 14 S18 +29:04 +29:04 00:01:45 778 134 912
133 Arnita Sorokina 6043 02:11:16 SB3 5 S19 +29:22 +19:20 00:01:50 776 128 904
134 Jānis Rozenbergs 5294 02:11:23 VB2 81 V115 +46:39 +46:39 00:01:31 645 119 764
135 Kristaps Dvēselītis 5288 02:11:49 VBJ 9 V116 +47:05 +32:26 00:01:48 643 100 743
136 Oskars Apsītis 15252 2KOKI 02:11:59 VB3 22 V117 +47:15 +28:16 00:01:48 642 100 742
137 Reinis Liepiņš 5090 02:12:00 VB2 82 V118 +47:16 +47:16 00:00:48 642 225 867
138 Krista Hartmane 5223 Siguldas Maratona klubs 02:12:24 SB2 15 S20 +30:30 +30:30 00:00:47 770 300 1070
139 Mārtiņš Jansons 5390 02:12:30 VB2 83 V119 +47:46 +47:46 00:01:28 639 123 762
140 Atis Bērziņš 5029 02:12:49 VB3 23 V120 +48:05 +29:06 00:02:12 638 82 720
141 Pauls Vītols 5376 02:13:08 VB2 84 V121 +48:24 +48:24 00:02:23 636 76 712
142 Agnese Sperga 5076 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:13:09 SB2 16 S21 +31:15 +31:15 00:02:03 765 115 880
143 Jānis Rukmanis 5058 3D Running 02:13:17 VB2 85 V122 +48:33 +48:33 00:02:06 636 86 722
144 Matīss Lakovics 5403 Gjensidige 02:13:40 VB2 86 V123 +48:56 +48:56 00:02:46 634 65 699
145 Dāvis Fricbergs 5073 adidas Runners Riga 02:13:54 VBJ 10 V124 +49:10 +34:31 00:01:53 633 96 729
146 Juris Dzērve 5389 Mailigen 02:14:02 VB2 87 V125 +49:18 +49:18 00:02:05 632 86 718
147 Mārtiņš Pujāts 5017 02:14:13 VB2 88 V126 +49:29 +49:29 00:01:37 631 111 742
148 Mikus Bērziņš 5398 02:14:24 VB2 89 V127 +49:40 +49:40 00:01:22 630 132 762
149 Aivars Šķudītis 5173 Latvijas Finieris 02:14:32 VB2 90 V128 +49:48 +49:48 00:01:19 630 137 767
150 Uģis Kūliņš 5404 02:14:41 VB3 24 V129 +49:57 +30:58 00:02:10 629 83 712
151 Aldis Sjucillo 5210 Latvijas Finieris 02:14:51 VB3 25 V130 +50:07 +31:08 00:01:34 628 115 743
152 Kaspars Vēzītis 5042 02:14:51 VB3 26 V131 +50:07 +31:08 00:02:09 628 84 712
153 Juris Misters 5030 02:15:04 VB2 91 V132 +50:20 +50:20 00:02:03 627 88 715
154 Guntis Leimanis 5046 02:15:11 VB2 92 V133 +50:27 +50:27 00:02:41 627 67 694
155 Sandra Vesere 5374 02:15:16 SB2 17 S22 +33:22 +33:22 00:01:57 753 121 874
156 Aivis Mitenieks 5145 Swedbank 02:16:03 VB2 93 V134 +51:19 +51:19 00:01:54 623 95 718
157 Valdis Prauliņš 5243 Čiekurkalna Road Runners 02:16:33 VB3 27 V135 +51:49 +32:50 00:01:38 621 110 731
158 Mārtiņš Salnājs 5063 02:16:33 VB3 28 V136 +51:49 +32:50 00:02:19 621 78 699
159 Artūrs Kadiķis 5052 02:16:42 VB2 94 V137 +51:58 +51:58 00:02:02 620 89 709
160 Jānis Kopmanis 5415 02:16:53 VB3 29 V138 +52:09 +33:10 00:01:32 619 117 736
161 Viesturs Ozoliņš 15251 02:16:54 VB2 95 V139 +52:10 +52:10 00:02:09 619 84 703
162 Dace Spalva 5123 Kocēnu novads-1 02:16:56 SB2 18 S23 +35:02 +35:02 00:01:50 744 128 872
163 Elita Zālīte 5039 TRX Cēsis 02:16:57 SB3 6 S24 +35:03 +25:01 00:01:46 744 133 877
164 Krišjānis Hartmanis 5136 KIČE 02:17:05 VB2 96 V140 +52:21 +52:21 00:02:14 618 81 699
165 Lāsma Zebuliņa 5266 VSK Noskrien Blonde 02:17:48 SB3 7 S25 +35:54 +25:52 00:01:31 739 155 894
166 Vadims Stepanovs 5263 02:17:49 VB2 97 V141 +53:05 +53:05 00:02:13 615 81 696
167 Kristaps Heinsbergs 5187 PATRIA SPORTLAND 02:17:50 VB2 98 V142 +53:06 +53:06 00:02:41 615 67 682
168 Raivis Cakuls 5152 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:17:53 VB3 30 V143 +53:09 +34:10 00:01:56 615 93 708
169 Evita Riekstiņa 5084 02:17:56 SB2 19 S26 +36:02 +36:02 00:02:10 739 108 847
170 Raimonds Biedrītis 5326 Grauda Spēks 02:17:59 VB2 99 V144 +53:15 +53:15 00:02:35 614 70 684
171 Aivis Štemmers 5127 SK Pūre 02:18:05 VB2 100 V145 +53:21 +53:21 00:00:43 614 251 865
172 Nauris Vērsis 5268 Gentlemen's Club 02:18:06 VB2 101 V146 +53:22 +53:22 00:03:09 614 57 671
173 Mareks Meņšikovs 5001 SUSLIKI 02:18:53 VB3 31 V147 +54:09 +35:10 00:02:02 610 89 699
174 Miks Mežvēvers 5260 02:18:55 VBJ 11 V148 +54:11 +39:32 00:02:58 610 61 671
175 Didzis Sprūds 5366 02:19:08 VB2 102 V149 +54:24 +54:24 00:02:24 609 75 684
176 Edgars Kuģenieks 5262 RIEKSTI 02:19:23 VB2 103 V150 +54:39 +54:39 00:01:03 608 171 779
177 Nora Vrubļevska 5035 Surikati 02:19:29 SB2 20 S27 +37:35 +37:35 00:02:30 731 94 825
178 Rihards Dziedātājs 5003 Draugiem Group 02:19:37 VB2 104 V151 +54:53 +54:53 00:02:51 607 63 670
179 Zanda Kārkliņa 5204 Baldones skriešanas komanda 02:19:46 SB3 8 S28 +37:52 +27:50 00:02:30 729 94 823
180 Zane Deimante 5135 02:19:49 SB2 21 S29 +37:55 +37:55 00:02:29 729 95 824
181 Vladimirs Misāns 5019 02:20:04 VB3 32 V152 +55:20 +36:21 00:02:03 605 88 693
182 Aiva Klepere 5291 Ziemeļkurzeme OK 02:20:14 SB2 22 S30 +38:20 +38:20 00:02:13 727 106 833
183 Ina Graudiņa 5105 VSK Noskrien Vāveres 02:20:20 SB2 23 S31 +38:26 +38:26 00:01:47 726 132 858
184 Valdis Bergs 5343 02:20:22 VB2 105 V153 +55:38 +55:38 00:01:38 604 110 714
185 Dāvis Plotnieks 5140 adidas Runners | Riga I GoPro 02:20:22 VB2 106 V154 +55:38 +55:38 00:01:16 604 142 746
186 Ieva Marta Gintere 5074 02:20:27 SBJ 1 S32 +38:33 +00:00 00:02:04 726 114 840
187 Guna Sprūde 5071 VSK Noskrien 02:20:31 SB2 24 S33 +38:37 +38:37 00:02:03 725 115 840
188 Viesturs Grīnbergs 5356 Sanctimony 02:20:36 VB3 33 V155 +55:52 +36:53 00:02:55 603 62 665
189 Jānis Kolužs 5409 Daugavpils Runners 02:21:13 VB2 107 V156 +56:29 +56:29 00:01:05 600 166 766
190 Santa Žukovska 5295 02:21:26 SB2 25 S34 +39:32 +39:32 00:02:04 720 114 834
191 Jānis Seglickis 5032 Pingvīni 02:21:30 VB2 108 V157 +56:46 +56:46 00:01:36 599 113 712
192 Ritvars Ūdris 5024 02:21:40 VB2 109 V158 +56:56 +56:56 00:02:14 598 81 679
193 Dainis Kronbergs 5088 TUKUMS 02:21:59 VB3 34 V159 +57:15 +38:16 00:02:08 597 84 681
194 Agris Krumbergs 5146 Līkā kalna rambātāji 02:22:35 VB3 35 V160 +57:51 +38:52 00:02:32 594 71 665
195 Konstantīns Vasiļjevs 5235 Dion SportLab 02:22:40 VB2 110 V161 +57:56 +57:56 00:01:54 594 95 689
196 Dace Hartmane 5047 Talsu pauguraines Zaķi 02:22:51 SB3 9 S35 +40:57 +30:55 00:01:50 713 128 841
197 Kristaps Skujiņš 5365 Neesam sēnes! 02:22:52 VB2 111 V162 +58:08 +58:08 00:02:12 593 82 675
198 Nauris Hofmanis 5157 REMOSS 02:22:55 VBJ 12 V163 +58:11 +43:32 00:01:31 593 119 712
199 Raivis Hofmanis 5271 REMOSS 02:22:55 VBJ 13 V164 +58:11 +43:32 00:01:36 593 113 706
200 Iveta Kalēja 5128 02:22:58 SB2 26 S36 +41:04 +41:04 00:02:24 713 98 811
201 Gatis Ezerkalns 5025 02:23:40 VB2 112 V165 +58:56 +58:56 00:02:24 590 75 665
202 Dace Ancāne 5328 VENDEN 02:23:43 SB2 27 S37 +41:49 +41:49 00:02:29 709 95 804
203 Ina Balgalve 5097 02:23:46 SB3 10 S38 +41:52 +31:50 00:01:54 709 124 833
204 Laura Igaviņa 5066 SK Lejasciems 02:24:27 SBJ 2 S39 +42:33 +04:00 00:02:04 705 114 819
205 Oļegs Kopijs 5360 Saldus Boksa klubs 02:24:43 VB2 113 V166 +59:59 +59:59 00:02:09 586 84 670
206 Aija Rogāle 5364 KROKUS 02:24:46 SB3 11 S40 +42:52 +32:50 00:02:19 704 101 805
207 Juris Grodnis 5273 KROKUS 02:24:47 VB4 6 V167 +1:00:03 +40:01 00:02:07 585 85 670
208 Māris Videmanis 5309 Mežsusuri 02:24:52 VB2 114 V168 +1:00:08 +1:00:08 00:02:42 585 67 652
209 Agita Gritāne 5216 Biznesa parks ABAVA 02:25:14 SB3 12 S41 +43:20 +33:18 00:02:20 702 101 803
210 Sabīne Eglīte 5335 Jāņkalni 02:25:21 SB2 28 S42 +43:27 +43:27 00:01:59 701 118 819
211 Antra Spundiņa 5208 VSK Noskrien 02:25:24 SB2 29 S43 +43:30 +43:30 00:01:22 701 172 873
212 Juris Rukkalns 5125 Ragana 02:25:30 VB4 7 V169 +1:00:46 +40:44 00:02:24 582 75 657
213 Aigars Tohters 5182 SK Dzērvene II 02:25:38 VB2 115 V170 +1:00:54 +1:00:54 00:01:50 582 98 680
214 Laura Davidauska 5405 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:25:47 SBJ 3 S44 +43:53 +05:20 00:01:41 699 140 839
215 Līva Lazdiņa 5430 02:25:54 SBJ 4 S45 +44:00 +05:27 00:02:22 698 99 797
216 Roberts Koleda 5338 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:25:57 VB3 36 V171 +1:01:13 +42:14 00:02:15 581 80 661
217 Tālis Paeglis 5033 Latraps skrien savai zemei / VSK Noskrien 02:25:59 VB2 116 V172 +1:01:15 +1:01:15 00:02:08 580 84 664
218 Chloe Gingras 5372 02:26:06 SB2 30 S46 +44:12 +44:12 00:02:12 697 107 804
219 Edgars Dobelis 5093 02:26:14 VB2 117 V173 +1:01:30 +1:01:30 00:01:55 579 94 673
220 Andris Zībergs 5085 Cepu cepu 02:26:19 VB3 37 V174 +1:01:35 +42:36 00:01:56 579 93 672
221 Anita Fišere 5045 Maratona klubs 02:26:20 SB2 31 S47 +44:26 +44:26 00:02:08 696 110 806
222 Juris Kļaviņš 5259 ZAJEC 02:26:37 VB3 38 V175 +1:01:53 +42:54 00:02:33 578 71 649
223 Jānis Gora 5196 LMT 02:27:01 VB2 118 V176 +1:02:17 +1:02:17 00:02:18 576 78 654
224 Oskars Martuzāns 5311 AkmensDizains.lv 02:27:07 VB2 119 V177 +1:02:23 +1:02:23 00:02:22 576 76 652
225 Kristīne Slikšāne 5121 VSK Noskrien 02:27:27 SB3 13 S48 +45:33 +35:31 00:02:05 691 113 804
226 Marta Lapiņa 5151 KVISVIKI 02:27:36 SB2 32 S49 +45:42 +45:42 00:02:29 690 95 785
227 Reinis Sietiņš 5411 3D Running 02:28:01 VB2 120 V178 +1:03:17 +1:03:17 00:02:24 572 75 647
228 Gunta Reinicāne 5232 02:28:26 SB2 33 S50 +46:32 +46:32 00:01:59 687 118 805
229 Madara Kukaine 5388 Mailigen 02:28:30 SB2 34 S51 +46:36 +46:36 00:02:14 686 105 791
230 Leroux Mike 15248 02:28:44 VB3 39 V179 +1:04:00 +45:01 00:03:20 570 54 624
231 Karīna Lindava 5362 02:28:51 SB2 35 S52 +46:57 +46:57 00:02:48 685 84 769
232 Kārlis Pajuste 5421 02:28:56 VB2 121 V180 +1:04:12 +1:04:12 00:02:18 569 78 647
233 Viktors Aleksejevs 5407 AS Aldaris 02:29:05 VB2 122 V181 +1:04:21 +1:04:21 00:02:35 568 70 638
234 Erlens Grunckis 5416 02:29:10 VB3 40 V182 +1:04:26 +45:27 00:02:40 568 68 636
235 Jana Gutkina 5098 Zoorbagan 02:29:35 SB2 36 S53 +47:41 +47:41 00:02:31 681 93 774
236 Vilis Trautmanis 5139 02:29:36 VB2 123 V183 +1:04:52 +1:04:52 00:02:11 566 82 648
237 Māra Pucena 5111 02:29:47 SB2 37 S54 +47:53 +47:53 00:01:34 680 150 830
238 Arnis Kārkliņš 5040 02:29:49 VB3 41 V184 +1:05:05 +46:06 00:02:59 566 60 626
239 Ērika Urtāne 5333 Lūša pēdās 02:29:51 SB2 38 S55 +47:57 +47:57 00:01:54 680 124 804
240 Kristīne Vilcāne 5065 02:30:01 SB2 39 S56 +48:07 +48:07 00:02:23 679 99 778
241 Linda Brokāne 5255 02:30:05 SB2 40 S57 +48:11 +48:11 00:02:26 679 97 776
242 Jānis Deksnis 5300 Swedbank 02:30:11 VB2 124 V185 +1:05:27 +1:05:27 00:02:15 564 80 644
243 Madara Rutkovska 15236 02:30:11 SB2 41 S58 +48:17 +48:17 00:02:13 679 106 785
244 Zane Lukstiņa 15241 02:30:42 SB2 42 S59 +48:48 +48:48 00:02:33 676 92 768
245 Renārs Seiksts 5341 Rīgas satiksme 02:30:46 VB2 125 V186 +1:06:02 +1:06:02 00:02:39 562 68 630
246 Kaspars Aksenoks 5171 CSDD 02:30:56 VB3 42 V187 +1:06:12 +47:13 00:02:47 561 65 626
247 Gunārs Slaide 5230 Baldones Lauvas 02:30:59 VB3 43 V188 +1:06:15 +47:16 00:02:22 561 76 637
248 Agris Meilerts 5331 Latvijas Finieris 02:31:04 VB3 44 V189 +1:06:20 +47:21 00:02:24 561 75 636
249 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna 02:31:05 VB4 8 V190 +1:06:21 +46:19 00:01:59 561 91 652
250 Rasa Liepiņa 5000 SUSLIKI 02:31:18 SB3 14 S60 +49:24 +39:22 00:02:16 673 104 777
251 Artūrs Rozenfelds 5184 Jaunmārupe skrien 02:31:24 VB3 45 V191 +1:06:40 +47:41 00:03:00 560 60 620
252 Veronika Buhalova 5351 02:31:26 SB2 43 S61 +49:32 +49:32 00:02:09 673 109 782
253 Heiki Prants 5144 Võru Suusaklubi 02:31:36 VB3 46 V192 +1:06:52 +47:53 00:01:30 559 120 679
254 Mārtiņš Eglijs 5315 02:31:37 VB2 126 V193 +1:06:53 +1:06:53 00:02:43 559 66 625
255 Iveta Eglija 5307 Mana labākā komanda 02:31:37 SB2 44 S62 +49:43 +49:43 00:02:45 672 85 757
256 Kate Dūdele 5059 Legs miserables 02:31:49 SB2 45 S63 +49:55 +49:55 00:01:27 671 162 833
257 Kristīne Krista Lejniece 5381 Zemgales Ziņas 02:31:51 SBJ 5 S64 +49:57 +11:24 00:02:05 671 113 784
258 Artūrs Kančs 5387 SSK Bebra 02:31:55 VB3 47 V194 +1:07:11 +48:12 00:02:22 558 76 634
259 Joshua Belair 15249 02:32:20 VB2 127 V195 +1:07:36 +1:07:36 00:03:34 556 50 606
260 Edijs Ramiņš 5377 Sece 02:32:29 VB3 48 V196 +1:07:45 +48:46 00:02:16 556 79 635
261 Mikus Salcēvičs 5118 Evo 02:32:34 VB2 128 V197 +1:07:50 +1:07:50 00:02:56 555 61 616
262 Sabīne Opeņhovska 5276 02:33:18 SB2 46 S65 +51:24 +51:24 00:02:43 665 87 752
263 Guntars Priede 5270 02:33:20 VB2 129 V198 +1:08:36 +1:08:36 00:02:14 553 81 634
264 Aija Freiberga 15238 02:33:30 SB2 47 S66 +51:36 +51:36 00:02:13 664 106 770
265 Jurģis Stukuls 5207 SK Katrīna 02:33:31 VB2 130 V199 +1:08:47 +1:08:47 00:00:50 552 216 768
266 Armads Upīte 15244 02:33:31 VB3 49 V200 +1:08:47 +49:48 00:02:25 552 74 626
267 Guntis Erbs 5179 02:33:36 VB3 50 V201 +1:08:52 +49:53 00:03:04 552 59 611
268 Kārlis Ertmanis 5005 BALTAIS 02:33:37 VB3 51 V202 +1:08:53 +49:54 00:02:45 552 65 617
269 Madara Ozola 5138 Saldus Boksa klubs 02:33:43 SB2 48 S67 +51:49 +51:49 00:03:13 663 73 736
270 Nauris Enkuzens 5162 Swedbank 02:33:58 VB2 131 V203 +1:09:14 +1:09:14 00:02:57 550 61 611
271 Ainārs Jermacāns 5153 AkmensDizains.lv 02:34:13 VB2 132 V204 +1:09:29 +1:09:29 00:02:24 549 75 624
272 Artis Ivanovs 5213 02:34:22 VB2 133 V205 +1:09:38 +1:09:38 00:02:33 549 71 620
273 Girts Gudrits 5298 Legs Miserables 02:34:53 VB2 134 V206 +1:10:09 +1:10:09 00:01:25 547 127 674
274 Aivars Lapa 5279 Autostarts.lv 02:34:55 VB3 52 V207 +1:10:11 +51:12 00:02:30 547 72 619
275 Armands Andersons 5212 02:35:00 VB2 135 V208 +1:10:16 +1:10:16 00:02:36 547 69 616
276 Dina Alksne 5051 Kocēnu novads-1 02:35:04 SB3 15 S68 +53:10 +43:08 00:02:23 657 99 756
277 Inese Nudiena 5050 VFK STALDZENE 02:35:12 SB2 49 S69 +53:18 +53:18 00:02:00 657 118 775
278 Dace Tomsone 15247 Jaunmārupe skrien! 02:35:21 SB2 50 S70 +53:27 +53:27 00:02:48 656 84 740
279 Elīna Pajuste 5420 02:35:23 SB2 51 S71 +53:29 +53:29 00:02:50 656 83 739
280 Vladimirs Klavnieks 5064 Riga 02:35:35 VB4 9 V209 +1:10:51 +50:49 00:03:33 545 51 596
281 Valdis Lepiksons 5161 Auseklis 02:35:48 VB3 53 V210 +1:11:04 +52:05 00:02:41 544 67 611
282 Haralds Iesalnieks 5169 02:35:50 VBJ 14 V211 +1:11:06 +56:27 00:02:19 544 78 622
283 Edgars Fabrīcius 5148 02:36:09 VB2 136 V212 +1:11:25 +1:11:25 00:02:10 543 83 626
284 Zane Ivanāne 5355 VSK Noskrien Blonde 02:36:44 SB2 52 S72 +54:50 +54:50 00:03:22 650 70 720
285 Normunds Kronbergs 5142 TUKUMS 02:36:44 VB2 137 V213 +1:12:00 +1:12:00 00:02:26 541 74 615
286 Matīss Vaivods 5114 02:36:49 VB2 138 V214 +1:12:05 +1:12:05 00:02:04 540 87 627
287 Aivis Putnāns 5327 VENDEN 02:36:58 VB2 139 V215 +1:12:14 +1:12:14 00:02:18 540 78 618
288 Egija Biete 5313 BALTAIS 02:37:29 SB2 53 S73 +55:35 +55:35 00:02:44 647 86 733
289 Rolands Gritāns 5231 Biznesa parks ABAVA 02:37:43 VB3 54 V216 +1:12:59 +54:00 00:01:57 537 92 629
290 Dace Skrastiņa 5038 Talsu pauguraines Zaķi 02:37:56 SB3 16 S74 +56:02 +46:00 00:02:36 645 90 735
291 Agnese Kundziņa 5347 AMSERV TEAM 02:38:04 SB2 54 S75 +56:10 +56:10 00:02:40 645 88 733
292 Liene Liepiņa 5425 Lustes 02:38:10 SB2 55 S76 +56:16 +56:16 00:02:54 644 81 725
293 Arita Kreslina 5016 02:38:14 SB2 56 S77 +56:20 +56:20 00:02:35 644 91 735
294 Līga Vizule 5225 Luminor 02:38:14 SB2 57 S78 +56:20 +56:20 00:02:57 644 80 724
295 Lauma Muceniece 5346 02:38:15 SB2 58 S79 +56:21 +56:21 00:02:19 644 101 745
296 Spencer Northcott 5386 02:38:21 VB2 140 V217 +1:13:37 +1:13:37 00:02:40 535 68 603
297 Agris Samcovs 5427 SPORTLAND 02:38:22 VB2 141 V218 +1:13:38 +1:13:38 00:01:30 535 120 655
298 Svetlana Šanceva 5428 SPORTLAND 02:38:22 SB2 59 S80 +56:28 +56:28 00:01:29 643 158 801
299 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5108 VSK Noskrien 02:38:23 SB3 17 S81 +56:29 +46:27 00:02:48 643 84 727
300 Laine Kuzmane 5124 02:38:33 SB2 60 S82 +56:39 +56:39 00:02:12 643 107 750
301 Kaspars Vārpiņš 5217 02:38:36 VB2 142 V219 +1:13:52 +1:13:52 00:01:57 534 92 626
302 Normunds Greiškāns 5287 02:38:47 VB3 55 V220 +1:14:03 +55:04 00:02:49 534 64 598
303 Didzis Dobelis 5354 02:38:58 VB2 143 V221 +1:14:14 +1:14:14 00:02:47 533 65 598
304 Ivars Grobiņš 5289 02:39:17 VB2 144 V222 +1:14:33 +1:14:33 00:01:55 532 94 626
305 Oskars Lūsis 5237 Laimaskoks 02:39:31 VB2 145 V223 +1:14:47 +1:14:47 00:02:16 531 79 610
306 Zane Timma 5183 SK Katrīna 02:39:32 SB2 61 S83 +57:38 +57:38 00:02:13 639 106 745
307 Arnis Ķēniņš 5122 LMT 02:39:36 VB2 146 V224 +1:14:52 +1:14:52 00:03:04 531 59 590
308 Lita Marauska 5240 SK Katrīna 02:39:48 SB3 18 S84 +57:54 +47:52 00:02:32 638 93 731
309 Aivis Gusts 5252 DABAS DOTS 02:40:16 VB2 147 V225 +1:15:32 +1:15:32 00:02:33 529 71 600
310 Žanna Vanaga 5012 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis 02:40:18 SB3 19 S85 +58:24 +48:22 00:03:04 636 77 713
311 Mārtiņš Krams 5400 02:40:19 VB2 148 V226 +1:15:35 +1:15:35 00:01:25 529 127 656
312 Aija Kandele 5261 Swedbank 02:40:42 SB2 62 S86 +58:48 +58:48 00:02:26 634 97 731
313 Māris Šūpols 5009 VSK Noskrien 02:40:49 VB3 56 V227 +1:16:05 +57:06 00:02:22 527 76 603
314 Aivars Ābols 5034 MADONA 02:40:52 VB4 10 V228 +1:16:08 +56:06 00:02:23 527 76 603
315 Baiba Ieva Kagaine 5055 02:41:03 SB2 63 S87 +59:09 +59:09 00:02:30 633 94 727
316 Mārtiņš Galvanovskis 5201 Rīgas tulki 02:41:10 VB2 149 V229 +1:16:26 +1:16:26 00:03:05 526 58 584
317 Gunārs Grundštoks 5189 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:41:11 VB2 150 V230 +1:16:27 +1:16:27 00:01:44 526 104 630
318 Nauris Pļaviņš 5160 AkmensDizains.lv 02:41:18 VB2 151 V231 +1:16:34 +1:16:34 00:02:44 525 66 591
319 Kristīne Slaidiņa 5206 Baldones skriešanas komanda 02:41:39 SB2 64 S88 +59:45 +59:45 00:02:18 630 102 732
320 Anita Galašina 5191 SPORTLAND 02:42:08 SB2 65 S89 +1:00:14 +1:00:14 00:02:32 628 93 721
321 Natālija Joničenko 5089 Talsu pauguraines Zaķi 02:42:12 SB3 20 S90 +1:00:18 +50:16 00:02:46 628 85 713
322 Marita Lapa 5280 Autostarts.lv 02:42:18 SB3 21 S91 +1:00:24 +50:22 00:02:43 628 87 715
323 Sintija Bite 5229 02:42:47 SB2 66 S92 +1:00:53 +1:00:53 00:02:33 626 92 718
324 Elīna Tolokonceva 5106 VSK Noskrien 02:42:50 SB2 67 S93 +1:00:56 +1:00:56 00:02:41 626 88 714
325 Ilze Stukule 5147 SK Katrīna/Kuldīga 02:42:53 SB4 1 S94 +1:00:59 +00:00 00:02:52 626 82 708
326 Armands Šaraks 5246 02:43:00 VB2 152 V232 +1:18:16 +1:18:16 00:02:59 520 60 580
327 Juris Opeņhovskis 5302 02:43:09 VB2 153 V233 +1:18:25 +1:18:25 00:02:19 519 78 597
328 Jānis Kopmanis 5115 LSC 02:44:27 VB4 11 V234 +1:19:43 +59:41 00:03:19 515 54 569
329 Ieva Tāle-Stangute 5205 Baldones skriešanas komanda 02:44:36 SB2 68 S95 +1:02:42 +1:02:42 00:02:34 619 92 711
330 Ieva Leitlande 5384 VSK Burkānciems & Co 02:45:08 SB3 22 S96 +1:03:14 +53:12 00:02:16 617 104 721
331 Jānis Sviklāns 5008 02:45:46 VB2 154 V235 +1:21:02 +1:21:02 00:02:28 511 73 584
332 Zemgus Eglītis 5178 02:45:53 VB2 155 V236 +1:21:09 +1:21:09 00:02:46 511 65 576
333 Jana Romanovska 5086 Zemgales Ziņas 02:46:43 SB2 69 S97 +1:04:49 +1:04:49 00:02:43 611 87 698
334 Indars Melzobs 5382 Jaunā konservatīvā partija 02:47:07 VB2 156 V237 +1:22:23 +1:22:23 00:02:43 507 66 573
335 Lelde Pētersone 15243 02:47:14 SBJ 6 S98 +1:05:20 +26:47 00:01:47 609 132 741
336 Dārta Pētersone 5349 02:47:15 SB2 70 S99 +1:05:21 +1:05:21 00:01:45 609 134 743
337 Andis Antāns 5068 adidas Runners | Riga 02:47:15 VB2 157 V238 +1:22:31 +1:22:31 00:01:03 507 171 678
338 Zane Galdiņa 5353 Smiling runner 02:47:37 SB2 71 S100 +1:05:43 +1:05:43 00:02:35 608 91 699
339 Guna Berlande 5087 TeamKažemāka/Train2WinLv 02:47:42 SB2 72 S101 +1:05:48 +1:05:48 00:02:26 608 97 705
340 Ēriks Ajausks 5413 3D Running 02:47:42 VB2 158 V239 +1:22:58 +1:22:58 00:01:48 505 100 605
341 Gunta Brazauska 5155 02:48:17 SB2 73 S102 +1:06:23 +1:06:23 00:03:03 606 77 683
342 Mārtiņš Pakulis 5330 EY 02:48:27 VB2 159 V240 +1:23:43 +1:23:43 00:02:20 503 77 580
343 Jānis Birģelis 5286 02:48:30 VB3 57 V241 +1:23:46 +1:04:47 00:02:55 503 62 565
344 Karīna Mamedova 5067 Daugavpils Runners 02:49:16 SB2 74 S103 +1:07:22 +1:07:22 00:01:47 602 132 734
345 Daiga Greiškāne 5176 VSK Noskrien 02:49:57 SB3 23 S104 +1:08:03 +58:01 00:02:49 600 83 683
346 Andris Bērziņš 5028 02:50:03 VB3 58 V242 +1:25:19 +1:06:20 00:02:48 498 64 562
347 Aivars Veiss 5112 02:50:13 VB4 12 V243 +1:25:29 +1:05:27 00:01:35 498 114 612
348 Agris Puriņš 5299 02:50:16 VB2 160 V244 +1:25:32 +1:25:32 00:01:50 498 98 596
349 Diāna Ivanova 5236 02:51:03 SB3 24 S105 +1:09:09 +59:07 00:03:11 596 74 670
350 Zane Vanaga 5432 VSK Noskrien 02:53:04 SB2 75 S106 +1:11:10 +1:11:10 00:02:21 589 100 689
351 Mārtiņš Dimiters 5004 SK ASI 02:53:16 VB4 13 V245 +1:28:32 +1:08:30 00:02:26 489 74 563
352 Ansis Dimiters 15245 02:53:18 VB3 59 V246 +1:28:34 +1:09:35 00:02:24 489 75 564
353 Anna Proskurina 5027 02:53:27 SB2 76 S107 +1:11:33 +1:11:33 00:02:38 587 89 676
354 Dace Mačevska 3908 VSK Noskrien 02:54:14 SB2 77 S108 +1:12:20 +1:12:20 00:02:02 585 116 701
355 Māris Strazdiņš 5133 STRAZDIŅI 02:56:05 VB3 60 V247 +1:31:21 +1:12:22 00:02:12 481 82 563
356 Anastasija Rjabuha 5414 02:56:22 SB2 78 S109 +1:14:28 +1:14:28 00:02:39 578 89 667
357 Aldis Krauze 5177 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:57:04 VB2 161 V248 +1:32:20 +1:32:20 00:02:50 479 64 543
358 Evita Ozola 5369 VSK Noskrien 02:57:15 SB3 25 S110 +1:15:21 +1:05:19 00:02:21 575 100 675
359 Marts Kalniņš 5367 Vidzemes Būvserviss 02:57:24 VB3 61 V249 +1:32:40 +1:13:41 00:02:10 478 83 561
360 Laura Brīvība 5165 Visma Active 02:58:49 SB2 79 S111 +1:16:55 +1:16:55 00:03:20 570 71 641
361 Iveta Nagle 5107 02:58:53 SB2 80 S112 +1:16:59 +1:16:59 00:02:44 570 86 656
362 Pēteris Dūka 5083 02:59:09 VB2 162 V250 +1:34:25 +1:34:25 00:02:07 473 85 558
363 Dace Tītmane 5164 02:59:29 SB3 26 S113 +1:17:35 +1:07:33 00:02:35 568 91 659
364 Ilona Sedleniece 5167 02:59:43 SB3 27 S114 +1:17:49 +1:07:47 00:02:44 567 86 653
365 Mārtiņš Puriņš 5119 03:00:00 VB2 163 V251 +1:35:16 +1:35:16 00:02:54 471 62 533
366 Agnija Zizlāne 5117 03:00:22 SB2 81 S115 +1:18:28 +1:18:28 00:02:42 565 87 652
367 Sandra Rocēna 5308 Izturība 03:00:53 SB3 28 S116 +1:18:59 +1:08:57 00:03:21 563 70 633
368 Anna Brokāne 5131 Solis Dabā 03:01:11 SB2 82 S117 +1:19:17 +1:19:17 00:02:41 562 88 650
369 Kaspars Klētnieks 5373 Nūjo vesels 03:02:07 VB3 62 V252 +1:37:23 +1:18:24 00:02:06 465 86 551
370 Dace Vegnere 5419 03:03:02 SB4 2 S118 +1:21:08 +20:09 00:03:11 557 74 631
371 Gunita Butāne 5036 Zemgales Ziņas 03:03:10 SB3 29 S119 +1:21:16 +1:11:14 00:03:37 556 65 621
372 Anete Kampare 5401 03:03:31 SB2 83 S120 +1:21:37 +1:21:37 00:02:35 555 91 646
373 Kristīne Kampare 5402 03:03:33 SB3 30 S121 +1:21:39 +1:11:37 00:02:32 555 93 648
374 Jānis Laganovskis 5303 VSK Noskrien 03:05:40 VB2 164 V253 +1:40:56 +1:40:56 00:02:15 456 80 536
375 Santa Roze 5222 VSK Noskrien Divplākšņi 03:05:56 SB3 31 S122 +1:24:02 +1:14:00 00:02:25 548 97 645
376 Laila Ceika 5174 03:06:08 SB4 3 S123 +1:24:14 +23:15 00:02:37 547 90 637
377 Sintija Berga-Grinfelde 5290 Nūjo vesels 03:06:11 SB2 84 S124 +1:24:17 +1:24:17 00:01:41 547 140 687
378 Inga Vaļska 5020 TRX Cēsis 03:06:29 SB3 32 S125 +1:24:35 +1:14:33 00:02:18 546 102 648
379 Aivars Dūka 5418 Nūjo vesels 03:08:15 VB4 14 V254 +1:43:31 +1:23:29 00:02:18 450 78 528
380 Linda Loce 5278 Lynxdojo 03:09:12 SB2 85 S126 +1:27:18 +1:27:18 00:01:50 539 128 667
381 Edgars Mežvēvers 5220 03:10:43 VB3 63 V255 +1:45:59 +1:27:00 00:02:42 444 67 511
382 Ivo Vaicis 15239 Laiks kā jūra 03:10:54 VB2 165 V256 +1:46:10 +1:46:10 00:02:59 444 60 504
383 Inga Vate 5092 03:11:37 SB3 33 S127 +1:29:43 +1:19:41 00:02:39 532 89 621
384 Lelde Spriņģe 5319 03:12:13 SB2 86 S128 +1:30:19 +1:30:19 00:03:38 530 65 595
385 Madara Berga 5344 03:13:07 SB2 87 S129 +1:31:13 +1:31:13 00:02:53 528 82 610
386 Sandra Melgalve 5043 Nūjo vesels 03:17:03 SB4 4 S130 +1:35:09 +34:10 00:02:14 517 105 622
387 Normunds Vilūns 5249 vsk noskrien seniori 03:20:15 VB4 15 V257 +1:55:31 +1:35:29 00:03:35 423 50 473
388 Dace Šmite 5434 03:20:48 SB3 34 S131 +1:38:54 +1:28:52 00:03:13 507 73 580
389 Laura Riekstiņa- Zauska 5318 SEOmedia.lv 03:24:45 SB2 88 S132 +1:42:51 +1:42:51 00:03:00 498 78 576
390 Olga Mikulova 5061 Maratona klubs 03:25:22 SB2 89 S133 +1:43:28 +1:43:28 00:02:42 496 87 583
391 Andis Matrevics 5021 MATRIX 03:25:33 VB3 64 V258 +2:00:49 +1:41:50 00:02:56 412 61 473
392 Aleksandrs Naumenko 5172 03:35:08 VB4 16 V259 +2:10:24 +1:50:22 00:02:59 394 60 454
393 Iveta Radiņa-Liepkaula 5345 SK Tērauds 03:36:12 SB3 35 S134 +1:54:18 +1:44:16 00:02:44 471 86 557
394 Zane Dālberga 5233 DPD Latvija 03:37:12 SB2 90 S135 +1:55:18 +1:55:18 00:02:51 469 82 551
395 Danute Ābelīte 5396 03:42:13 SB3 36 S136 +2:00:19 +1:50:17 00:02:52 459 82 541
396 Jana Smiltiņa 5234 DPD Latvija 03:49:00 SB2 91 S137 +2:07:06 +2:07:06 00:03:27 445 68 513
397 Kristīne Prince 5044 Maratona klubs/VFK Staldzene 03:49:58 SB2 92 S138 +2:08:04 +2:08:04 00:03:14 443 73 516
398 Marita Ozoliņa 5329 Nūjo priekam 03:53:52 SB2 93 S139 +2:11:58 +2:11:58 00:03:09 436 75 511
399 Sanita Babure 5380 Nūjo vesels 03:56:37 SB3 37 S140 +2:14:43 +2:04:41 00:03:19 431 71 502
400 Albīna Kalenda 5412 NŪJO VESELS 04:01:36 SB4 5 S141 +2:19:42 +1:18:43 00:03:11 422 74 496
401 Guntars Ozols 5113 Nūjo priekam 04:02:15 VB4 17 V260 +2:37:31 +2:17:29 00:04:07 350 44 394
402 Edgars Bērze 5394 EY 04:05:08 VB2 166 V261 +2:40:24 +2:40:24 00:00:49 346 220 566
403 Liene Bērze 5218 EY 04:05:10 SB2 94 S142 +2:23:16 +2:23:16 00:01:49 416 129 545
404 Marita Šalta 5359 04:10:20 SB3 38 S143 +2:28:26 +2:18:24 00:03:01 407 78 485
405 Aija Orniņa 5198 04:13:09 SB3 39 S144 +2:31:15 +2:21:13 00:02:28 403 95 498
406 Baiba Dombrovska 5103 Nūjo priekam DSQ
407 Evija Vate 5258 Engures sportam DSQ