Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2467 Tērvete 00:30:43 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Edgars Apinis 12354 PATRIA SPORTLAND 00:31:27 V1 2 V2 +00:44 +00:44
3 Jānis Mežiels 2224 Patria Sportland 00:31:55 V1 3 V3 +01:12 +01:12
4 Janeks Rumbergs 2123 SK Katrīna 00:32:22 V1 4 V4 +01:39 +01:39
5 Eduards Pāķis 2411 Saulkrasti SRT 00:34:39 V1 5 V5 +03:56 +03:56
6 Artūrs Āboltiņš 2004 KSMR Fitness 00:34:50 V1 6 V6 +04:07 +04:07
7 Egons Ansbergs 2138 00:34:58 V1 7 V7 +04:15 +04:15
8 Edgars Auziņš 2005 ASSA ABLOY 00:35:46 V1 8 V8 +05:03 +05:03
9 Arturs Nordens 2186 00:35:55 V1 9 V9 +05:12 +05:12
10 Dāvids Ralfs Zāģeris 2550 Lielie dibeni 00:36:02 V1 10 V10 +05:19 +05:19
11 Dainis Briedis 2339 00:36:03 V1 11 V11 +05:20 +05:20
12 Rolands Puķe 2201 00:36:10 V1 12 V12 +05:27 +05:27
13 Jana Jansone 2197 00:36:54 S1 1 S1 +00:00 +00:00
14 Elvis Rībens 2242 VFK Staldzene/Venden 00:37:31 V1 13 V13 +06:48 +06:48
15 Juris Brēdiķis 2492 Maratona klubs 00:37:35 V1 14 V14 +06:52 +06:52
16 Agris Jansons 2345 00:37:46 V1 15 V15 +07:03 +07:03
17 Haralds Jansons 2390 00:38:22 V1 16 V16 +07:39 +07:39
18 Aivars Rubulis 2380 00:38:25 V1 17 V17 +07:42 +07:42
19 Kaspars Sidorovs 2325 00:38:26 V1 18 V18 +07:43 +07:43
20 Ainārs Andžāns 2009 00:38:27 V1 19 V19 +07:44 +07:44
21 Andris Usakovs 2328 00:38:40 V1 20 V20 +07:57 +07:57
22 Kristīne Roga 2071 ASK PATRIA/VONDARSOUN 00:39:03 S1 2 S2 +02:09 +02:09
23 Edgars Rūdolfs Drekslers 2101 00:39:51 V1 21 V21 +09:08 +09:08
24 Aivars Dobris 2291 SPORTLAND 00:40:01 V1 22 V22 +09:18 +09:18
25 James Snoddy 2402 00:40:20 V1 23 V23 +09:37 +09:37
26 Nauris Upmalis 2064 VONDARSOUN 00:40:20 V1 24 V24 +09:37 +09:37
27 Mārcis Pirtnieks 2174 00:40:25 V1 25 V25 +09:42 +09:42
28 Krists Zambergs 2023 K&K 00:40:33 V1 26 V26 +09:50 +09:50
29 Anna Freimane 2435 Sanderu klans 00:40:36 S1 3 S3 +03:42 +03:42
30 Mārcis Grundmanis 12337 Bauskas sākumskola 00:41:17 V1 27 V27 +10:34 +10:34
31 Lauris Vītols 2079 Vītoli 00:41:21 V1 28 V28 +10:38 +10:38
32 Gundega Pāķe 2210 Saulkrasti SRT 00:41:26 S1 4 S4 +04:32 +04:32
33 Elīza Paveļjeva 2370 Lūša pēdās 00:41:37 S1 5 S5 +04:43 +04:43
34 Tomass Mičulis 2504 00:41:56 V1 29 V29 +11:13 +11:13
35 Sergejs Soklakovs 2266 00:41:59 V1 30 V30 +11:16 +11:16
36 Kevin Powers 2397 00:42:02 V1 31 V31 +11:19 +11:19
37 Linda Berga 2303 DPD Latvija 00:42:03 S1 6 S6 +05:09 +05:09
38 Erasts Liepa 2445 00:42:05 V1 32 V32 +11:22 +11:22
39 Arta Japina 2497 00:42:20 S1 7 S7 +05:26 +05:26
40 Kristaps Grundmanis 12338 Bauskas sākumskola 00:42:23 V1 33 V33 +11:40 +11:40
41 Santa Šteinerte 2147 00:42:26 S1 8 S8 +05:32 +05:32
42 Māris Ungurs 2187 00:42:44 V1 34 V34 +12:01 +12:01
43 Nikita Goncars 12343 00:43:12 V1 35 V35 +12:29 +12:29
44 Jānis Ozoliņš 2532 EY 00:43:24 V1 36 V36 +12:41 +12:41
45 Krista Igenberga 2442 Izturība 00:43:43 S1 9 S9 +06:49 +06:49
46 Gatis Romanausks 2152 00:43:43 V1 37 V37 +13:00 +13:00
47 Māris Dambis 2022 00:43:44 V1 38 V38 +13:01 +13:01
48 Āris Ozoliņš 2223 00:43:46 V1 39 V39 +13:03 +13:03
49 Zigmunds Rībens 2130 00:43:48 V1 40 V40 +13:05 +13:05
50 Daiga Ribikauska 2483 00:43:56 S1 10 S10 +07:02 +07:02
51 Ilze Miklaševica 2294 00:44:05 S1 11 S11 +07:11 +07:11
52 Kaspars Uķis 2557 EY 00:44:08 V1 41 V41 +13:25 +13:25
53 Elīna Grundmane 12336 Bauskas sākumskola 00:44:23 S1 12 S12 +07:29 +07:29
54 Jānis Grundšteins 2306 Baltais 00:44:37 V1 42 V42 +13:54 +13:54
55 Artis Krūmiņš 2120 00:44:43 V1 43 V43 +14:00 +14:00
56 Krišs Ādolfs Antans 2122 00:44:45 V1 44 V44 +14:02 +14:02
57 Aleksejs Jevsejevs 12373 Brahma Group 00:45:00 V1 45 V45 +14:17 +14:17
58 Jānis Ķīkulis 2354 00:45:07 V1 46 V46 +14:24 +14:24
59 Aleksandrs Altuhovs 2267 00:45:17 V1 47 V47 +14:34 +14:34
60 Edmunds Mičulis 2505 00:45:19 V1 48 V48 +14:36 +14:36
61 Raitis Ābelnieks 2456 00:45:24 V1 49 V49 +14:41 +14:41
62 Ivo Buliņš 2194 Zemgales Ziņas 00:45:34 V1 50 V50 +14:51 +14:51
63 Evita Frančenko 2238 00:45:35 S1 13 S13 +08:41 +08:41
64 Nauris Hofmanis 12350 REMOSS 00:45:40 V1 51 V51 +14:57 +14:57
65 Zita Zariņa 2471 Naktsvijoles zied! 00:46:02 S1 14 S14 +09:08 +09:08
66 Aleksands Vasiļevskis 12368 00:46:17 V1 52 V52 +15:34 +15:34
67 Marks Ševčenko    3903 Olainfarm 00:46:21 V1 53 V53 +15:38 +15:38
68 Zane Maurmane 2254 00:46:24 S1 15 S15 +09:30 +09:30
69 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 2529 Diždancis 00:46:26 V1 54 V54 +15:43 +15:43
70 Inga Bukovska 2158 00:46:29 S1 16 S16 +09:35 +09:35
71 Juris Balandis 2178 00:46:43 V1 55 V55 +16:00 +16:00
72 Emīls Stallītis 2551 Luminor 00:46:52 V1 56 V56 +16:09 +16:09
73 Edijs Laškovs 2378 00:46:55 V1 57 V57 +16:12 +16:12
74 Valdis Linde 2281 00:47:01 V1 58 V58 +16:18 +16:18
75 Agnis Rozenbergs 12356 00:47:05 V1 59 V59 +16:22 +16:22
76 Reinis Melbergs 12364 00:47:10 V1 60 V60 +16:27 +16:27
77 Jānis Rozenblats 2421 Mailigen 00:47:11 V1 61 V61 +16:28 +16:28
78 Aivars Vilnis 2530 Rīgas satiksme 00:47:13 V1 62 V62 +16:30 +16:30
79 Arnis Pirogs 2097 00:47:17 V1 63 V63 +16:34 +16:34
80 Ainārs Grīnvalds 2067 VONDARSOUN 00:47:18 V1 64 V64 +16:35 +16:35
81 Agnese Zīlīte 2045 00:47:21 S1 17 S17 +10:27 +10:27
82 Gints Žumburs 2036 00:47:23 V1 65 V65 +16:40 +16:40
83 Armands Paeglis 12342 00:47:23 V1 66 V66 +16:40 +16:40
84 Edgars Ligeris 2086 00:47:37 V1 67 V67 +16:54 +16:54
85 Andris Terentjevs 12344 00:47:37 V1 68 V68 +16:54 +16:54
86 Kate Annika Antane 2121 00:47:38 S1 18 S18 +10:44 +10:44
87 Andris Šakens 2062 00:47:40 V1 69 V69 +16:57 +16:57
88 Anna Kalvāne 2013 A&L 00:47:42 S1 19 S19 +10:48 +10:48
89 Anete Ķikuste 2408 Addicted To Run 00:47:55 S1 20 S20 +11:01 +11:01
90 Maksims Tretjakovs 2516 Binitex 00:48:11 V1 70 V70 +17:28 +17:28
91 Līga Novokšanova 2403 BALTAIS 00:48:21 S1 21 S21 +11:27 +11:27
92 Klāvs Pirtnieks 2127 00:48:25 V1 71 V71 +17:42 +17:42
93 Dana Puidze 2419 SK,,Lejasciems" 00:48:34 S1 22 S22 +11:40 +11:40
94 Evija Ziediņa 2137 00:48:37 S1 23 S23 +11:43 +11:43
95 Maija Pūpola 2125 Maratona klubs 00:48:45 S1 24 S24 +11:51 +11:51
96 Līga Buļa 2556 00:48:46 S1 25 S25 +11:52 +11:52
97 Andrejs Movļaiko 2076 00:48:55 V1 72 V72 +18:12 +18:12
98 Ieva Krastiņa 2399 00:49:10 S1 26 S26 +12:16 +12:16
99 Aldis Strožs 2385 00:49:11 V1 73 V73 +18:28 +18:28
100 Kristīne Gelvere 2295 00:49:13 S1 27 S27 +12:19 +12:19
101 Mārtiņš Kozlovskis 2538 Gjensidige 00:49:21 V1 74 V74 +18:38 +18:38
102 Vineta Veisberga 2228 Saldus sporta klubs 00:49:25 S1 28 S28 +12:31 +12:31
103 Inga Dzene 2437 00:49:37 S1 29 S29 +12:43 +12:43
104 Andis Tulinskis 12360 00:49:39 V1 75 V75 +18:56 +18:56
105 Valters Salzirnis 2039 Visma 00:49:41 V1 76 V76 +18:58 +18:58
106 Ilona Šķudīte 2479 Latvijas Finieris 00:49:44 S1 30 S30 +12:50 +12:50
107 Daniels Rēķis 2113 Rīgas satiksme 00:49:55 V1 77 V77 +19:12 +19:12
108 Daiva Olberkyte Elstiņa 2446 00:49:58 S1 31 S31 +13:04 +13:04
109 Toms Lučins 2029 00:50:00 V1 78 V78 +19:17 +19:17
110 Ilze Loba 2211 00:50:04 S1 32 S32 +13:10 +13:10
111 Kristers Grava 2091 00:50:06 V1 79 V79 +19:23 +19:23
112 Monta Lepere 2393 00:50:08 S1 33 S33 +13:14 +13:14
113 Anete Uljane 2131 00:50:12 S1 34 S34 +13:18 +13:18
114 Tatjana Āboliņa 2260 Maratona Klubs 00:50:13 S1 35 S35 +13:19 +13:19
115 Mārtiņš Galvanovskis 2240 Rīgas tulki 00:50:14 V1 80 V80 +19:31 +19:31
116 Ieva Liepiņa 2470 SPORTLAND 00:50:16 S1 36 S36 +13:22 +13:22
117 Laima Pēce 2082 00:50:16 S1 37 S37 +13:22 +13:22
118 Kristaps Štelmahers 2512 Kalējs 00:50:16 V1 81 V81 +19:33 +19:33
119 Uģis Kampars 2209 00:50:26 V1 82 V82 +19:43 +19:43
120 Pēteris Mahts 2438 00:50:38 V1 83 V83 +19:55 +19:55
121 Valdis Mednis 12361 00:50:48 V1 84 V84 +20:05 +20:05
122 Māris Kārkliņš 2522 00:50:48 V1 85 V85 +20:05 +20:05
123 Linda Kirhnere 2324 00:50:49 S1 38 S38 +13:55 +13:55
124 Anda Petrova 12374 00:50:53 S1 39 S39 +13:59 +13:59
125 Indrek Rohtma 2072 VONDARSOUN 00:50:58 V1 86 V86 +20:15 +20:15
126 Laura Balandiņa 2199 00:51:02 S1 40 S40 +14:08 +14:08
127 Kristīne Leja 2200 00:51:03 S1 41 S41 +14:09 +14:09
128 Didzis Krauze 2534 FITLINE 00:51:04 V1 87 V87 +20:21 +20:21
129 Lauma Sargune 2161 00:51:20 S1 42 S42 +14:26 +14:26
130 Aleksejs Spirins 2484 Wandoo Finance 00:51:21 V1 88 V88 +20:38 +20:38
131 Elīna Bačuka 2463 SPORTLAND 00:51:27 S1 43 S43 +14:33 +14:33
132 Lauma Rudzīte 2350 VFK Staldzene/VENDEN 00:51:30 S1 44 S44 +14:36 +14:36
133 Ingus Šenhofs 2375 00:51:36 V1 89 V89 +20:53 +20:53
134 Ilva Liekniņa 2386 4L 00:51:38 S1 45 S45 +14:44 +14:44
135 Guntars Grava 2517 00:51:41 V1 90 V90 +20:58 +20:58
136 Jānis Brēde 2355 Graanul Pellets SIA 00:51:41 V1 91 V91 +20:58 +20:58
137 Rita Jansone 2389 Carnikava 00:51:46 S1 46 S46 +14:52 +14:52
138 Sintija - Elizabete Prince 2085 00:51:49 S1 47 S47 +14:55 +14:55
139 Mārtiņš Kļava 12372 00:51:51 V1 92 V92 +21:08 +21:08
140 Iveta Bunce 2160 Maratona klubs / Firma L4 00:51:53 S1 48 S48 +14:59 +14:59
141 Aira Jaunzare 2545 PH Print 00:51:57 S1 49 S49 +15:03 +15:03
142 Anda Germova 2155 Smārde 00:51:59 S1 50 S50 +15:05 +15:05
143 Anete Ieva Kukoja 2026 00:51:59 S1 51 S51 +15:05 +15:05
144 Avrīkijs Sergejevs 2111 00:52:02 V1 93 V93 +21:19 +21:19
145 Linda Dreimane 2098 00:52:05 S1 52 S52 +15:11 +15:11
146 Elīna Šenhofa 2371 00:52:14 S1 53 S53 +15:20 +15:20
147 Āris Mežals 2358 00:52:14 V1 94 V94 +21:31 +21:31
148 Aija Krieva 2450 Dog Sport Carnikava 00:52:15 S1 54 S54 +15:21 +15:21
149 Kristiāna Dance 2050 00:52:16 S1 55 S55 +15:22 +15:22
150 Anna Gžibovska 2553 00:52:20 S1 56 S56 +15:26 +15:26
151 Marija Dubrovska 2554 00:52:20 S1 57 S57 +15:26 +15:26
152 Laura Zariņa-Skapste 2156 00:52:21 S1 58 S58 +15:27 +15:27
153 Jānis Baltais 12366 00:52:22 V1 95 V95 +21:39 +21:39
154 Uģis Baltais 12365 Sprīdīši 00:52:22 V1 96 V96 +21:39 +21:39
155 Inguna Ērenfrīde 2143 00:52:23 S1 59 S59 +15:29 +15:29
156 Konstantins Dubrovskis 2552 00:52:24 V1 97 V97 +21:41 +21:41
157 Egija Veide 2059 DC VECSALACAS UNITED 00:52:29 S1 60 S60 +15:35 +15:35
158 Mārtiņš Torsters 2128 00:52:30 V1 98 V98 +21:47 +21:47
159 Rainers Kugrēns 2289 SPORTLAND 00:52:30 V1 99 V99 +21:47 +21:47
160 Madara Kreile 2063 SK Tērauds 00:52:33 S1 61 S61 +15:39 +15:39
161 Kristīne Sniedze 12334 00:52:34 S1 62 S62 +15:40 +15:40
162 Evija Upmale 2065 VONDARSOUN 00:52:44 S1 63 S63 +15:50 +15:50
163 Ināra Nordena 2185 00:52:49 S1 64 S64 +15:55 +15:55
164 Maija Zara 2115 00:52:55 S1 65 S65 +16:01 +16:01
165 Indra Krēgere 2429 Engures vidusskola 00:52:55 S1 66 S66 +16:01 +16:01
166 Mārtiņš Zīverts 2452 00:53:07 V1 100 V100 +22:24 +22:24
167 Dairis Ziemelis 2514 00:53:08 V1 101 V101 +22:25 +22:25
168 Armīns Gasjūns 2100 00:53:10 V1 102 V102 +22:27 +22:27
169 Sanita Junele 2273 Selga 00:53:13 S1 67 S67 +16:19 +16:19
170 Anita Vahere-Abražune 2256 00:53:16 S1 68 S68 +16:22 +16:22
171 Iveta Granovska 2181 00:53:23 S1 69 S69 +16:29 +16:29
172 Laija Silauniece 2412 00:53:28 S1 70 S70 +16:34 +16:34
173 Inese Grīnvalde 2068 VONDARSOUN 00:53:32 S1 71 S71 +16:38 +16:38
174 Vineta Brižaka 2491 Maratona klubs 00:53:38 S1 72 S72 +16:44 +16:44
175 Olesja Ņukša 2251 SIA Joker Ltd 00:53:38 S1 73 S73 +16:44 +16:44
176 Juris Ozoliņš 2528 Airstream coffee 00:53:40 V1 103 V103 +22:57 +22:57
177 Stephanie Powers 2398 00:53:41 S1 74 S74 +16:47 +16:47
178 Ilze Biģele 2363 00:53:43 S1 75 S75 +16:49 +16:49
179 Zanda Ruskule 2457 Gjensidige 00:53:45 S1 76 S76 +16:51 +16:51
180 Rūdolfs Pikšens 2436 pulsometrs.lv 00:53:54 V1 104 V104 +23:11 +23:11
181 Marta Grīnvalde 2070 VONDARSOUN 00:53:55 S1 77 S77 +17:01 +17:01
182 Valdis Vanags 2007 00:53:57 V1 105 V105 +23:14 +23:14
183 Anete Jakubone 2213 00:54:01 S1 78 S78 +17:07 +17:07
184 Svens Spēks 2521 KROKUS 00:54:02 V1 106 V106 +23:19 +23:19
185 Diāna Rupeika 2017 Bandenieki 00:54:05 S1 79 S79 +17:11 +17:11
186 Agnese Kalniņa 2433 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:09 S1 80 S80 +17:15 +17:15
187 Gita Vītola 2233 00:54:10 S1 81 S81 +17:16 +17:16
188 Ance Grīnvalde 2069 VONDARSOUN 00:54:11 S1 82 S82 +17:17 +17:17
189 Katrīna Bērziņa 2284 SPORTLAND 00:54:14 S1 83 S83 +17:20 +17:20
190 Ira Misāne 2025 00:54:17 S1 84 S84 +17:23 +17:23
191 Aleksandrs Kruglovs 12341 Brahma Group 00:54:18 V1 107 V107 +23:35 +23:35
192 Santa Marhele 2033 00:54:20 S1 85 S85 +17:26 +17:26
193 Guna Zaķe Baltā 12367 00:54:20 S1 86 S86 +17:26 +17:26
194 Kaspars Tamenieks 12353 00:54:28 V1 108 V108 +23:45 +23:45
195 Daina Grundšteina 2307 Baltais 00:54:38 S1 87 S87 +17:44 +17:44
196 Kitija Kabrina 2019 00:54:39 S1 88 S88 +17:45 +17:45
197 Oskars Zīle 12376 00:54:40 V1 109 V109 +23:57 +23:57
198 Ieva Dzenkauskaitė 2283 SPORTLAND 00:54:41 S1 89 S89 +17:47 +17:47
199 Kristīne Leja 2376 00:54:42 S1 90 S90 +17:48 +17:48
200 Madara Zviedre 2401 00:54:44 S1 91 S91 +17:50 +17:50
201 Edgars Velce 3425 00:54:45 V1 110 V110 +24:02 +24:02
202 Madara Krauze 2537 Maratona klubs 00:54:48 S1 92 S92 +17:54 +17:54
203 Ingmārs Ingbergs 12352 00:54:51 V1 111 V111 +24:08 +24:08
204 Lāsma Morozova 2287 SPORTLAND 00:54:56 S1 93 S93 +18:02 +18:02
205 Inese Jaševa 2252 SIA Joker Ltd 00:54:58 S1 94 S94 +18:04 +18:04
206 Sandis Siliņš 2383 00:55:08 V1 112 V112 +24:25 +24:25
207 Arita Virka 2183 Graanul Pellets SIA 00:55:10 S1 95 S95 +18:16 +18:16
208 Pēteris Stepiņš 2230 Purva kurmji 00:55:21 V1 113 V113 +24:38 +24:38
209 Kristiāna Kirša 2321 00:55:25 S1 96 S96 +18:31 +18:31
210 Sindija Dimze 2394 00:55:32 S1 97 S97 +18:38 +18:38
211 John Aage Andersen 2502 ATEA 00:55:32 V1 114 V114 +24:49 +24:49
212 Sabīne Depere 2006 00:55:38 S1 98 S98 +18:44 +18:44
213 Normunds Šērs 2366 ENGURES KORSĀRI 00:55:40 V1 115 V115 +24:57 +24:57
214 Alīna Dzeņuševa 2541 00:55:45 S1 99 S99 +18:51 +18:51
215 Edgars Rumbenieks 2543 00:55:45 V1 116 V116 +25:02 +25:02
216 Inta Hansone 2220 00:55:46 S1 100 S100 +18:52 +18:52
217 Vladimirs Asrijancs 2476 Sporta klubs "Vēsma" 00:55:54 V1 117 V117 +25:11 +25:11
218 Jūlija Lūsiņa 12346 00:55:55 S1 101 S101 +19:01 +19:01
219 Katerina Odineca 2415 Herbalife24 00:55:58 S1 102 S102 +19:04 +19:04
220 Inese Vigule 2177 Rīgas satiksme 00:55:58 S1 103 S103 +19:04 +19:04
221 Edīte Šnikvalde 2349 00:55:58 S1 104 S104 +19:04 +19:04
222 Anna Hiņiča 2214 Olainfarm 00:56:00 S1 105 S105 +19:06 +19:06
223 Elina Vezirova 2451 Herbalife24 00:56:01 S1 106 S106 +19:07 +19:07
224 Gunita Dokāne 12371 00:56:02 S1 107 S107 +19:08 +19:08
225 Kristīne Brēde 2356 Graanul Pellets SIA 00:56:05 S1 108 S108 +19:11 +19:11
226 Egils Kaužēns 2458 00:56:06 V1 118 V118 +25:23 +25:23
227 Linda Mamedova 2248 SIA Joker Ltd 00:56:10 S1 109 S109 +19:16 +19:16
228 Rainers Strazdiņš 2047 00:56:12 V1 119 V119 +25:29 +25:29
229 Ivita Dorofejeva 2163 00:56:13 S1 110 S110 +19:19 +19:19
230 Krišjānis Stepiņš 2218 Purva Kurmji 00:56:14 V1 120 V120 +25:31 +25:31
231 Mārtiņš Strožs 2388 00:56:15 V1 121 V121 +25:32 +25:32
232 Zane Bumbiere 2134 00:56:18 S1 111 S111 +19:24 +19:24
233 Linda Zeidaka 2175 00:56:19 S1 112 S112 +19:25 +19:25
234 Ieva Ozoliņa 2384 AkmensDizains.lv 00:56:26 S1 113 S113 +19:32 +19:32
235 Inese Rudzīte 2290 SPORTLAND 00:56:33 S1 114 S114 +19:39 +19:39
236 Jeļena Mežale 2362 00:56:34 S1 115 S115 +19:40 +19:40
237 Ilze Liepiņa 2182 Graanul Pellets SIA 00:56:35 S1 116 S116 +19:41 +19:41
238 Maira Krievāne 2107 00:56:36 S1 117 S117 +19:42 +19:42
239 Dāvids Vega 2165 00:56:36 V1 122 V122 +25:53 +25:53
240 Dāvids   Ševčenko    2487 Olainfarm 00:56:37 V1 123 V123 +25:54 +25:54
241 Liene Astra Zakule 2088 LAUMIŅAS REZIDENCE 00:56:41 S1 118 S118 +19:47 +19:47
242 Anatolijs Kelberers 2420 Mailigen 00:56:42 V1 124 V124 +25:59 +25:59
243 Alīna Fisenkova 2244 Lacerta Running Team 00:56:48 S1 119 S119 +19:54 +19:54
244 Sandra Viekale-Gasjūne 2060 00:56:51 S1 120 S120 +19:57 +19:57
245 Rita Vigule 2176 Rīgas satiksme 00:56:55 S1 121 S121 +20:01 +20:01
246 Ļubova Fintjugova 2190 00:56:55 S1 122 S122 +20:01 +20:01
247 Kristina Žusele 2035 00:56:59 S1 123 S123 +20:05 +20:05
248 Jakovs Ševčenko    2486 Olainfarm 00:57:02 V1 125 V125 +26:19 +26:19
249 Ilze Martuļeva 2426 00:57:07 S1 124 S124 +20:13 +20:13
250 Guntars Jākobsons 2083 Stjopam 37 00:57:14 V1 126 V126 +26:31 +26:31
251 Reinis Polačenko 2219 HAVI Logistics 00:57:16 V1 127 V127 +26:33 +26:33
252 Daniela Kārkle 2232 LEVERSA 00:57:18 S1 125 S125 +20:24 +20:24
253 Kintija Košinska 2172 00:57:23 S1 126 S126 +20:29 +20:29
254 Aleksandra Brombaha 2188 00:57:25 S1 127 S127 +20:31 +20:31
255 Sintija Krastiņa 2373 00:57:26 S1 128 S128 +20:32 +20:32
256 Irēna Dimza 2477 Dimza 00:57:27 S1 129 S129 +20:33 +20:33
257 Uldis Derics 12355 00:57:29 V1 128 V128 +26:46 +26:46
258 Madara Rumba 2261 00:57:30 S1 130 S130 +20:36 +20:36
259 Anete Grandāne 2474 JOE LATVIJA 00:57:36 S1 131 S131 +20:42 +20:42
260 Lāsma Saimena 2539 Gjensidige 00:57:37 S1 132 S132 +20:43 +20:43
261 Jolanta Beleviča 2407 00:57:38 S1 133 S133 +20:44 +20:44
262 Aira Šmite 2020 00:57:38 S1 134 S134 +20:44 +20:44
263 Dagnija Burnevica 2304 DPD Latvija 00:57:38 S1 135 S135 +20:44 +20:44
264 Eva Millere 12349 00:57:38 S1 136 S136 +20:44 +20:44
265 Rasa Ziediņa - Budze 2051 00:57:43 S1 137 S137 +20:49 +20:49
266 Anete Zīlīte 2496 EY 00:57:44 S1 138 S138 +20:50 +20:50
267 Sanita Puriņa 2225 00:57:44 S1 139 S139 +20:50 +20:50
268 Daiga Vabule 2348 00:57:50 S1 140 S140 +20:56 +20:56
269 Diāna Ceika 2317 00:57:53 S1 141 S141 +20:59 +20:59
270 Evija Elmere 2184 Mārupes Dunkani 00:57:55 S1 142 S142 +21:01 +21:01
271 Renāte Ieviņa 2549 00:58:00 S1 143 S143 +21:06 +21:06
272 Pauls Putnāns 2418 VENDEN 00:58:01 V1 129 V129 +27:18 +27:18
273 Vita Razgale 2269 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:58:01 S1 144 S144 +21:07 +21:07
274 Aivis Putnāns 2417 VENDEN 00:58:02 V1 130 V130 +27:19 +27:19
275 Laura Liniņa 2444 00:58:02 S1 145 S145 +21:08 +21:08
276 Gita Vaičule 2320 00:58:04 S1 146 S146 +21:10 +21:10
277 Evita Saulīte-mčedlišvili 2136 00:58:05 S1 147 S147 +21:11 +21:11
278 Kristiāna Tērauda 2157 Rīgas satiksme 00:58:05 S1 148 S148 +21:11 +21:11
279 Vilma Meirāne 2193 Rīgas satiksme 00:58:05 S1 149 S149 +21:11 +21:11
280 Ingus Eislers 2443 00:58:07 V1 131 V131 +27:24 +27:24
281 Signe Eislere 2441 00:58:10 S1 150 S150 +21:16 +21:16
282 Sandra Strēle 2523 00:58:11 S1 151 S151 +21:17 +21:17
283 Liene Meldere 2364 00:58:13 S1 152 S152 +21:19 +21:19
284 Līga Rulle 2195 00:58:21 S1 153 S153 +21:27 +21:27
285 Ilze Āboliņa 2540 00:58:22 S1 154 S154 +21:28 +21:28
286 Agnese Kleina 2196 00:58:23 S1 155 S155 +21:29 +21:29
287 Viktorija Bumbiere 2478 Latvijas Finieris 00:58:24 S1 156 S156 +21:30 +21:30
288 Anda Kirma 2191 00:58:27 S1 157 S157 +21:33 +21:33
289 Markuss Vēvers 2338 Lielie dibeni 00:58:29 V1 132 V132 +27:46 +27:46
290 Baiba Drengere 12358 00:58:29 S1 158 S158 +21:35 +21:35
291 Līga Zaļuma 2202 00:58:31 S1 159 S159 +21:37 +21:37
292 Yuliya Boiko 12359 Boyko-sports team 00:58:33 S1 160 S160 +21:39 +21:39
293 Viesturs Driķis 2118 00:58:35 V1 133 V133 +27:52 +27:52
294 Aivars Driķis 2117 00:58:35 V1 134 V134 +27:52 +27:52
295 Gints Ronis 2279 Salacgrīvas Roņi 00:58:42 V1 135 V135 +27:59 +27:59
296 Elīne Rundāne 2302 00:58:45 S1 161 S161 +21:51 +21:51
297 Liene Roopa 2142 00:58:58 S1 162 S162 +22:04 +22:04
298 Baiba Goba 2024 00:58:59 S1 163 S163 +22:05 +22:05
299 Leons Peļņa 2360 30draugi.lv 00:59:05 V1 136 V136 +28:22 +28:22
300 Nadia Morales 2400 00:59:07 S1 164 S164 +22:13 +22:13
301 Anta Bojane 2391 00:59:07 S1 165 S165 +22:13 +22:13
302 Dzintars Sarguns 2164 00:59:09 V1 137 V137 +28:26 +28:26
303 Baiba Sargune 2109 Swedbank 00:59:09 S1 166 S166 +22:15 +22:15
304 Ilze Saukāne 2043 00:59:10 S1 167 S167 +22:16 +22:16
305 Karīna Cvigune 2249 SIA Joker Ltd 00:59:14 S1 168 S168 +22:20 +22:20
306 Rihards Vīnakmens 2464 SPORTLAND 00:59:15 V1 138 V138 +28:32 +28:32
307 Kristīne Ķibilde 2057 LMT 00:59:20 S1 169 S169 +22:26 +22:26
308 Gunta Biteniece 2482 Latvijas Finieris 00:59:22 S1 170 S170 +22:28 +22:28
309 Ieva Strazdiņa 2231 00:59:23 S1 171 S171 +22:29 +22:29
310 Agnese Rūdule 2133 Rūdulīši :-) 00:59:27 S1 172 S172 +22:33 +22:33
311 Anna Āboliņa 2052 00:59:29 S1 173 S173 +22:35 +22:35
312 Antra Āboliņa 2053 00:59:29 S1 174 S174 +22:35 +22:35
313 Sabīne Goša 2494 Maratona klubs 00:59:31 S1 175 S175 +22:37 +22:37
314 Ivars Rutkops 2104 00:59:34 V1 139 V139 +28:51 +28:51
315 Nataļja Gorškova 2293 00:59:34 S1 176 S176 +22:40 +22:40
316 Līga Ivčenko 2396 00:59:35 S1 177 S177 +22:41 +22:41
317 Sandra Krumberga 2090 Līkā kalna rambātāji 00:59:38 S1 178 S178 +22:44 +22:44
318 Kristīne Klints 2481 Latvijas Finieris 00:59:41 S1 179 S179 +22:47 +22:47
319 Edvards Sokolovskis 2536 00:59:43 V1 140 V140 +29:00 +29:00
320 Mārcis Leitis 12348 00:59:43 V1 141 V141 +29:00 +29:00
321 Agnese Krieva 2171 Guddžobs Guddans 00:59:44 S1 180 S180 +22:50 +22:50
322 Ansis Kuplis 2335 WWW.RUNNING.LV 00:59:53 V1 142 V142 +29:10 +29:10
323 Amanda Pipare 2525 Efectio 00:59:53 S1 181 S181 +22:59 +22:59
324 Gustavs Kuplis 2334 WWW.RUNNING.LV 00:59:54 V1 143 V143 +29:11 +29:11
325 Indra Zilgalve 2271 00:59:55 S1 182 S182 +23:01 +23:01
326 Santa Galviņa 2535 00:59:56 S1 183 S183 +23:02 +23:02
327 Lelde Beāte Ziemele 2159 SPORTLAND 00:59:56 S1 184 S184 +23:02 +23:02
328 Krista Rudzīte 2337 01:00:00 V1 144 V144 +29:17 +29:17
329 Jānis Polis 12375 01:00:01 V1 145 V145 +29:18 +29:18
330 Matiss Bullitis 2229 01:00:02 V1 146 V146 +29:19 +29:19
331 Iveta Pole 12377 01:00:02 S1 185 S185 +23:08 +23:08
332 Sanita Šelegoviča 2148 01:00:10 S1 186 S186 +23:16 +23:16
333 Madara Runce 2000 DNB Service Center 01:00:11 S1 187 S187 +23:17 +23:17
334 Solvita Depša 2129 01:00:15 S1 188 S188 +23:21 +23:21
335 Justīne Berga 2319 Luminor 01:00:17 S1 189 S189 +23:23 +23:23
336 Santa Šīmane 2318 Luminor 01:00:17 S1 190 S190 +23:23 +23:23
337 Sabīne Kjahjare 2455 01:00:19 S1 191 S191 +23:25 +23:25
338 Ingus Kasparāns 2300 01:00:20 V1 147 V147 +29:37 +29:37
339 Mārtiņš Frīdenbergs 2162 01:00:30 V1 148 V148 +29:47 +29:47
340 Dmitrijs Čursins 2153 ChursinTeam 01:00:31 V1 149 V149 +29:48 +29:48
341 Anna Akhmadulina 2344 Begom ot infarkta 01:00:32 S1 192 S192 +23:38 +23:38
342 Liene Kirma 2173 Swedbank AS 01:00:40 S1 193 S193 +23:46 +23:46
343 Natalija Čursina 2154 ChursinTeam 01:00:42 S1 194 S194 +23:48 +23:48
344 Zita Kreinerte 2119 01:00:51 S1 195 S195 +23:57 +23:57
345 Ivita Sirmele 2010 01:00:56 S1 196 S196 +24:02 +24:02
346 Baiba Šnepste 2555 01:01:03 S1 197 S197 +24:09 +24:09
347 Anita Sebeža 2299 01:01:05 S1 198 S198 +24:11 +24:11
348 Rūta Šneidere 2459 01:01:05 S1 199 S199 +24:11 +24:11
349 Zane Sporāne 2204 01:01:13 S1 200 S200 +24:19 +24:19
350 Dzintra Liekmane 2298 01:01:13 S1 201 S201 +24:19 +24:19
351 Edgars Pētersons 2472 01:01:16 V1 150 V150 +30:33 +30:33
352 Monta Lapiņa 2008 01:01:16 S1 202 S202 +24:22 +24:22
353 Edgars Šneiders 2048 01:01:28 V1 151 V151 +30:45 +30:45
354 Renāts Ņikitins 2105 Rīgas satiksme 01:01:30 V1 152 V152 +30:47 +30:47
355 Indra Supe 2221 Rīgas satiksme 01:01:30 S1 203 S203 +24:36 +24:36
356 Māra Kaupmane 2234 01:01:30 S1 204 S204 +24:36 +24:36
357 Ilze Kārkliņa 2262 Dobeles Dzirnavnieks 01:01:35 S1 205 S205 +24:41 +24:41
358 Darja Lačinova 2058 01:01:49 S1 206 S206 +24:55 +24:55
359 Andis Liepa 2114 01:01:52 V1 153 V153 +31:09 +31:09
360 Jānis Āns 2066 VONDARSOUN 01:02:03 V1 154 V154 +31:20 +31:20
361 Janeks Frolovs 2274 01:02:09 V1 155 V155 +31:26 +31:26
362 Linda Sausserde 2014 A&L 01:02:13 S1 207 S207 +25:19 +25:19
363 Evelīna Miltiņa 2531 01:02:18 S1 208 S208 +25:24 +25:24
364 Natalja Ņikitina 2126 Swedbank 01:02:22 S1 209 S209 +25:28 +25:28
365 Evija Zandberga 2102 ind. 01:02:29 S1 210 S210 +25:35 +25:35
366 Ieva Balode 2235 Dog sport Carnikava 01:02:33 S1 211 S211 +25:39 +25:39
367 Linda Medne 2205 Saldus Boksa klubs 01:02:38 S1 212 S212 +25:44 +25:44
368 Ilva Tarasova 2544 PH Print 01:02:38 S1 213 S213 +25:44 +25:44
369 Inga Gubina 2490 Olainfarm 01:02:40 S1 214 S214 +25:46 +25:46
370 Sandra Bukovska 2439 01:03:01 S1 215 S215 +26:07 +26:07
371 Linda Barakauska 2308 Luminor 01:03:10 S1 216 S216 +26:16 +26:16
372 Inese Brēdiķe 2377 PMLP 01:03:13 S1 217 S217 +26:19 +26:19
373 Diāna Kvedere 2365 VSK Noskrien Vāveres 01:03:19 S1 218 S218 +26:25 +26:25
374 Raivis Mētra 2075 VONDARSOUN 01:03:20 V1 156 V156 +32:37 +32:37
375 Ēriks Ūdris 2150 01:03:23 V1 157 V157 +32:40 +32:40
376 Noldis Kanģīzeris 2216 01:03:26 V1 158 V158 +32:43 +32:43
377 Inese Kanģīzere 2217 Latvijas Gaisa Satiksme 01:03:28 S1 219 S219 +26:34 +26:34
378 Evija Heniņa 2031 SK Katrīna 01:03:40 S1 220 S220 +26:46 +26:46
379 Kristaps Ducens 12370 01:03:42 V1 159 V159 +32:59 +32:59
380 Aija Apsīte 2332 WWW.RUNNING.LV 01:03:56 S1 221 S221 +27:02 +27:02
381 Santa Bērziņa 2146 4B 01:03:58 S1 222 S222 +27:04 +27:04
382 Kristiāns Ronis 2510 DPD Latvija 01:04:00 V1 160 V160 +33:17 +33:17
383 Aija Zaharova 2518 01:04:01 S1 223 S223 +27:07 +27:07
384 Aiga Lučina 2028 01:04:04 S1 224 S224 +27:10 +27:10
385 Līga Švanka 2170 ATKAL JAUNS NAMS 01:04:28 S1 225 S225 +27:34 +27:34
386 Javid Shirinbayli 2144 Visma 01:04:30 V1 161 V161 +33:47 +33:47
387 Tīna Estere Pokšāne 2263 Abas Kreisās Kājas 01:04:33 S1 226 S226 +27:39 +27:39
388 Zita Auziņa-gora 2368 01:04:35 S1 227 S227 +27:41 +27:41
389 Evita Šteinerte-pudāne 2381 01:04:36 S1 228 S228 +27:42 +27:42
390 Dace Raudone 2135 01:04:40 S1 229 S229 +27:46 +27:46
391 Alise Lapiņa 2500 ATEA 01:04:48 S1 230 S230 +27:54 +27:54
392 Kaspars Rutkis 2203 01:04:52 V1 162 V162 +34:09 +34:09
393 Andris Upenieks 2145 Visma 01:04:52 V1 163 V163 +34:09 +34:09
394 Evita Prindule 2044 VSK NOSKRIEN 01:04:54 S1 231 S231 +28:00 +28:00
395 Nadina Pole 2501 ATEA 01:05:02 S1 232 S232 +28:08 +28:08
396 Žanete Vingre 2475 MADONA 01:05:07 S1 233 S233 +28:13 +28:13
397 Natālija Fučadži 2002 Draugiem Group 01:05:09 S1 234 S234 +28:15 +28:15
398 Inese Rūsa 2108 Vsk noskrien 01:05:25 S1 235 S235 +28:31 +28:31
399 Kaspars Olte 2141 01:05:36 V1 164 V164 +34:53 +34:53
400 Edvards Olte 2106 01:05:37 V1 165 V165 +34:54 +34:54
401 Laura Allere 2404 01:05:44 S1 236 S236 +28:50 +28:50
402 Ieva Skirusa 2054 Sporta klubs Vēsma 01:06:03 S1 237 S237 +29:09 +29:09
403 Inese Viškinte-Poiša 2434 DNB Service Center 01:06:09 S1 238 S238 +29:15 +29:15
404 Kārlis Kalniņš-vīndedzkalns 2189 VSK Noskrien 01:06:11 V1 166 V166 +35:28 +35:28
405 Jarno Leo Lucis 2092 01:06:19 V1 167 V167 +35:36 +35:36
406 Inese Bāriņa 2116 01:06:20 S1 239 S239 +29:26 +29:26
407 Zane Lazdiņa 2513 mammadaba 01:06:29 S1 240 S240 +29:35 +29:35
408 Diāna Elksne 2286 SPORTLAND 01:06:32 S1 241 S241 +29:38 +29:38
409 Kristīne Frolova 2275 01:06:34 S1 242 S242 +29:40 +29:40
410 Andris Priede 2395 01:06:42 V1 168 V168 +35:59 +35:59
411 Raivo Lucis 2095 01:06:43 V1 169 V169 +36:00 +36:00
412 Paula Lea Luce 2093 01:06:43 S1 243 S243 +29:49 +29:49
413 Raitis Čebikins 2342 01:06:45 V1 170 V170 +36:02 +36:02
414 Linda Lazdiņa 2357 Peintbola parks 2xL 01:06:46 S1 244 S244 +29:52 +29:52
415 Raima Anna Strazdiņa 2046 01:06:49 S1 245 S245 +29:55 +29:55
416 Anita Bāriņa 2226 01:06:53 S1 246 S246 +29:59 +29:59
417 Madara Tīģere-Bernharde 2139 01:06:55 S1 247 S247 +30:01 +30:01
418 Līvija Muša 2331 01:06:58 S1 248 S248 +30:04 +30:04
419 Paula Fjodorova 2341 AMSERV TEAM 01:07:09 S1 249 S249 +30:15 +30:15
420 Dženeta Umalas 2227 01:07:09 S1 250 S250 +30:15 +30:15
421 Madara Roziņa 2041 Maratona klubs / VFK Staldzene 01:07:13 S1 251 S251 +30:19 +30:19
422 Jānis Ronis 2508 DPD Latvija 01:07:20 V1 171 V171 +36:37 +36:37
423 Zane Trasūne 12335 Bauskas sākumskola 01:07:20 S1 252 S252 +30:26 +30:26
424 Tīna Elizabete Rone 2509 DPD Latvija 01:07:22 S1 253 S253 +30:28 +30:28
425 Ernests Apsītis 2333 WWW.RUNNING.LV 01:07:29 V1 172 V172 +36:46 +36:46
426 Inga Rubeze 2038 01:07:29 S1 254 S254 +30:35 +30:35
427 Ieva Zavinska 2034 01:07:44 S1 255 S255 +30:50 +30:50
428 Amanda Bankova 12363 01:07:57 S1 256 S256 +31:03 +31:03
429 Santa Gūtmane 2409 Engures sportam 01:07:59 S1 257 S257 +31:05 +31:05
430 Dace Gūtmane 2042 01:08:00 S1 258 S258 +31:06 +31:06
431 Elīna Lieltīruma 2239 Olainfarm 01:08:01 S1 259 S259 +31:07 +31:07
432 Antra Krievāne 2379 01:08:07 S1 260 S260 +31:13 +31:13
433 Atis Miķelsons 2055 Sporta klubs Vēsma 01:08:08 V1 173 V173 +37:25 +37:25
434 Elīza Andra Ozoliņa 2495 Airstream coffee 01:08:09 S1 261 S261 +31:15 +31:15
435 Nataliya Kroshkina 2519 Engures Sportam 01:08:11 S1 262 S262 +31:17 +31:17
436 Baiba Lejiņa 2253 Rīgas satiksme 01:08:24 S1 263 S263 +31:30 +31:30
437 Liene Liukiša 2282 01:08:29 S1 264 S264 +31:35 +31:35
438 Adelīna Aleksejeva 2422 01:08:30 S1 265 S265 +31:36 +31:36
439 Andra Viļuma 2322 01:08:31 S1 266 S266 +31:37 +31:37
440 Ilva Veidemane 2327 01:08:52 S1 267 S267 +31:58 +31:58
441 Inguna Skujiņa 2336 Nūjo vesels 01:09:18 S1 268 S268 +32:24 +32:24
442 Zane Pūce - Černova 2515 01:09:28 S1 269 S269 +32:34 +32:34
443 Edmunds Oborskis 2453 Lynxdojo 01:09:36 V1 174 V174 +38:53 +38:53
444 Oskars Skarbovskis 2169 01:09:41 V1 175 V175 +38:58 +38:58
445 Aisma Austruma 2018 Bandenieki 01:09:47 S1 270 S270 +32:53 +32:53
446 Andra Stelpa 2168 01:09:59 S1 271 S271 +33:05 +33:05
447 Dana Gaile 2428 Engures vidusskola 01:10:00 S1 272 S272 +33:06 +33:06
448 Melisa Mūrniece 2040 Visma 01:10:04 S1 273 S273 +33:10 +33:10
449 Laima Dreimane Zvilna 2280 Biznesa parks ABAVA 01:10:29 S1 274 S274 +33:35 +33:35
450 Lāsma Klagiša 12347 Ņiprie susuri 01:10:31 S1 275 S275 +33:37 +33:37
451 Evelīna Ozoliņa 2527 Airstream coffee 01:10:38 S1 276 S276 +33:44 +33:44
452 Mairis Pētersons 2369 01:10:40 V1 176 V176 +39:57 +39:57
453 Gunta Šneidere 2049 01:10:45 S1 277 S277 +33:51 +33:51
454 Maija Purenkova 12357 - 01:10:58 S1 278 S278 +34:04 +34:04
455 Agnese Lasmane 12378 01:10:59 S1 279 S279 +34:05 +34:05
456 Sarmīte Dārziņa 2367 01:11:09 S1 280 S280 +34:15 +34:15
457 Laura Paulovska 2413 Brocēni 01:11:12 S1 281 S281 +34:18 +34:18
458 Guntars Šmits 2021 01:11:19 V1 177 V177 +40:36 +40:36
459 Ingrīda Svoka 2084 01:11:30 S1 282 S282 +34:36 +34:36
460 Velga Krasovska 2250 SIA Joker Ltd 01:11:32 S1 283 S283 +34:38 +34:38
461 Kristīne Celkarte 2430 Engures vidusskola 01:11:38 S1 284 S284 +34:44 +34:44
462 Bruno Ivanovs 2352 01:11:45 V1 178 V178 +41:02 +41:02
463 Gunta Šlosberga 2353 01:11:46 S1 285 S285 +34:52 +34:52
464 Dina Vernava 2546 Saldus Boksa klubs 01:12:10 S1 286 S286 +35:16 +35:16
465 Aigars Dauksts 2077 Sporta klubs "Vēsma" 01:12:13 V1 179 V179 +41:30 +41:30
466 Maija Naumenko 2268 01:12:21 S1 287 S287 +35:27 +35:27
467 Olga Elste 2547 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:12:32 S1 288 S288 +35:38 +35:38
468 Leonarda Liepiņa 2323 Venden 01:12:34 S1 289 S289 +35:40 +35:40
469 Sarmīte Kaunese 2198 Saldus 2007 01:12:37 S1 290 S290 +35:43 +35:43
470 Aiva ŠĒra 2382 ENGURES KORSĀRI 01:12:46 S1 291 S291 +35:52 +35:52
471 Rudīte Jaksta 2099 Pazudušais azimuts 01:12:53 S1 292 S292 +35:59 +35:59
472 Kristīne Grava 2340 01:13:03 S1 293 S293 +36:09 +36:09
473 Sarmīte Zača 2089 LAUMIŅAS REZIDENCE 01:13:03 S1 294 S294 +36:09 +36:09
474 Zanda Glušņeva 2503 01:13:12 S1 295 S295 +36:18 +36:18
475 Edgars Ziņģis 2432 01:13:14 V1 180 V180 +42:31 +42:31
476 Jevgēnija Ziņģe 2431 Swedbank 01:13:16 S1 296 S296 +36:22 +36:22
477 Armands Leitlands 2361 01:13:33 V1 181 V181 +42:50 +42:50
478 Dženija Luce 2094 01:13:35 S1 297 S297 +36:41 +36:41
479 Ineta Elksne 2011 Pazudušais azimuts 01:13:37 S1 298 S298 +36:43 +36:43
480 Ruta Galiņa 12369 01:13:41 S1 299 S299 +36:47 +36:47
481 Ilze Sauleskalna 2192 01:14:03 S1 300 S300 +37:09 +37:09
482 Ilze Grigale 2548 01:14:09 S1 301 S301 +37:15 +37:15
483 Inga Purmalniece 2351 Hanna Anna 01:14:13 S1 302 S302 +37:19 +37:19
484 Haralds Kostjukovs 2265 Stjopam 37 01:14:15 V1 182 V182 +43:32 +43:32
485 Laura Janševska 2374 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:14:19 S1 303 S303 +37:25 +37:25
486 Kristīne Meldere-Drāzniece 2151 01:14:24 S1 304 S304 +37:30 +37:30
487 Diāna Fukse 2425 01:14:24 S1 305 S305 +37:30 +37:30
488 Maija Lontona 12351 Sanderu klans 01:14:34 S1 306 S306 +37:40 +37:40
489 Ilze Zīverte 2032 01:15:22 S1 307 S307 +38:28 +38:28
490 Ivars Krūtainis 2297 01:15:36 V1 183 V183 +44:53 +44:53
491 Maija Balode 2292 01:15:40 S1 308 S308 +38:46 +38:46
492 Ilga Šaboha 2343 01:15:44 S1 309 S309 +38:50 +38:50
493 Elza Šmitiņa 2087 LAUMIŅAS REZIDENCE 01:15:52 S1 310 S310 +38:58 +38:58
494 Aija Zariņa 2392 01:15:58 S1 311 S311 +39:04 +39:04
495 Sanita Baškevica 2468 SPORTLAND 01:15:58 S1 312 S312 +39:04 +39:04
496 Sarmīte Ņikiforova 2466 SPORTLAND 01:16:08 S1 313 S313 +39:14 +39:14
497 Evija Neiberga 2207 01:16:08 S1 314 S314 +39:14 +39:14
498 Gita Avotiņa 2241 01:16:15 S1 315 S315 +39:21 +39:21
499 Ilze Danelsone 2264 Stjopam 37 01:16:52 S1 316 S316 +39:58 +39:58
500 Ilze Brauna 2140 Lynxdojo 01:16:59 S1 317 S317 +40:05 +40:05
501 Inga Lagzdiņa 2255 01:17:33 S1 318 S318 +40:39 +40:39
502 Anitra Lokmane 2347 Engures Sportam 01:18:05 S1 319 S319 +41:11 +41:11
503 Alena Kuznetsova 2056 Visma 01:18:07 S1 320 S320 +41:13 +41:13
504 Mārtiņš Puriņš 2359 01:18:10 V1 184 V184 +47:27 +47:27
505 Diāna Ostreiko 12340 Brahma Group 01:18:13 S1 321 S321 +41:19 +41:19
506 Brigita Krauja 12339 Brahma Group 01:18:14 S1 322 S322 +41:20 +41:20
507 Angelika Bērziņa 2080 Tukums 01:18:24 S1 323 S323 +41:30 +41:30
508 Nora   Ševčenko    2485 Olainfarm 01:18:25 S1 324 S324 +41:31 +41:31
509 Tomass Vega 2167 01:18:26 V1 185 V185 +47:43 +47:43
510 Kristīne Meilerte 2257 Latvijas Finieris Mežs 01:18:28 S1 325 S325 +41:34 +41:34
511 Vineta Dzirlanka 2215 Engures vidusskola 01:19:03 S1 326 S326 +42:09 +42:09
512 Eva Bērziņa 2329 Kartavkalnu buki 01:19:07 S1 327 S327 +42:13 +42:13
513 Ilze Zorika 2330 Kartavkalnu buki 01:19:11 S1 328 S328 +42:17 +42:17
514 Inta Vīksna 2112 Vāveres 01:19:14 S1 329 S329 +42:20 +42:20
515 Iveta Pucena 2206 SK Katrīna 01:19:48 S1 330 S330 +42:54 +42:54
516 Dace Kraukle 2387 01:19:51 S1 331 S331 +42:57 +42:57
517 Astrīda Valova 2511 Maratona klubs/VFK Staldzene 01:19:59 S1 332 S332 +43:05 +43:05
518 Terje Rohtma 2073 VONDARSOUN 01:20:26 S1 333 S333 +43:32 +43:32
519 Juris Bērziņš 2410 Engures sportam 01:20:34 V1 186 V186 +49:51 +49:51
520 Ināra Žizena 2542 Strazdiņi 01:21:07 S1 334 S334 +44:13 +44:13
521 Zane Ose 2326 Baltais 01:21:25 S1 335 S335 +44:31 +44:31
522 Ieva Jakobsone 2454 Lynxdojo 01:22:03 S1 336 S336 +45:09 +45:09
523 Lūkass Vega 2166 01:22:11 V1 187 V187 +51:28 +51:28
524 Ilze Grigore 2037 01:22:45 S1 337 S337 +45:51 +45:51
525 Dagmāra Freiberga 2061 01:23:04 S1 338 S338 +46:10 +46:10
526 Anna Urga 2208 01:23:05 S1 339 S339 +46:11 +46:11
527 Egija Petrusa 2469 SPORTLAND 01:23:08 S1 340 S340 +46:14 +46:14
528 Māra Pokšāne 2277 Abas kreisās kājas 01:24:40 S1 341 S341 +47:46 +47:46
529 Dace Sladkēviča 2427 Engures vidusskola 01:24:49 S1 342 S342 +47:55 +47:55
530 Katrina Rohtma 2074 VONDARSOUN 01:24:55 S1 343 S343 +48:01 +48:01
531 Gatis Vīnakmens 2465 SPORTLAND 01:25:32 V1 188 V188 +54:49 +54:49
532 Līga Zaļkalne 2462 01:25:50 S1 344 S344 +48:56 +48:56
533 Signe Strautmane 2526 01:26:12 S1 345 S345 +49:18 +49:18
534 Ieva Gronska 2346 Engures Sportam 01:26:14 S1 346 S346 +49:20 +49:20
535 Sabīne Hirša 2405 Engures Sportam 01:26:15 S1 347 S347 +49:21 +49:21
536 Zane Bērziņa 2103 01:28:23 S1 348 S348 +51:29 +51:29
537 Helēna Galvanovska 2110 MS Lavanda 01:29:10 S1 349 S349 +52:16 +52:16
538 Arnis Kauķis 2312 01:33:52 V1 189 V189 +1:03:09 +1:03:09
539 Liene Kauķe 2310 01:33:53 S1 350 S350 +56:59 +56:59
540 Iveta Zvīdriņa 2309 01:33:54 S1 351 S351 +57:00 +57:00
541 Gustavs Radels 2132 01:34:39 V1 190 V190 +1:03:56 +1:03:56
542 Māris Berziņš 2460 Bajards 01:34:40 V1 191 V191 +1:03:57 +1:03:57
543 Katrīna Kvisvika 2243 KVISVIKI 01:38:47 S1 352 S352 +1:01:53 +1:01:53
544 Anda Žolneroviča 2424 Galvenais ir noskriet 01:38:51 S1 353 S353 +1:01:57 +1:01:57
545 Agra Vāvere 2423 Galvenais ir noskriet 01:38:51 S1 354 S354 +1:01:57 +1:01:57
546 Alberts Kvisviks 2245 KVISVIKI 01:40:19 V1 192 V192 +1:09:36 +1:09:36
547 Līga Zvīdriņa 2305 01:40:45 S1 355 S355 +1:03:51 +1:03:51
548 Knuts Kvisviks 2246 KVISVIKI 01:41:15 V1 193 V193 +1:10:32 +1:10:32