Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6166 Baltais 02:06:21 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:48 1000 300 1300
2 Kristaps Kaimiņš 6165 02:09:13 VL2 2 V2 +02:52 +02:52 00:01:28 978 164 1142
3 Valērijs Žolnerovičs 6181 Best4run 02:19:48 VL2 3 V3 +13:27 +13:27 00:01:14 904 195 1099
4 Sergey Kochetkov 6006 Mikkeller Running Club Moscow 02:25:14 VL2 4 V4 +18:53 +18:53 00:01:49 870 132 1002
5 Kristaps Broks 6124 RIEKSTI 02:25:37 VL2 5 V5 +19:16 +19:16 00:01:00 868 240 1108
6 Mārtiņš Auziņš 6072 Smārde 02:25:59 VL3 1 V6 +19:38 +00:00 00:01:23 866 173 1039
7 Sergejs Ļeta 6202 PATRIA SPORTLAND 02:26:30 VL2 6 V7 +20:09 +20:09 00:01:12 862 200 1062
8 Uldis Klepers 6146 Virsotne/MARMOT 02:27:09 VL2 7 V8 +20:48 +20:48 00:01:00 859 240 1099
9 Raivis Reinfelds 6188 Talsu pakalnu sporta klubs 02:27:52 VL2 8 V9 +21:31 +21:31 00:00:55 854 262 1116
10 Jānis Kūms 6063 Inov-8 I OSveikals.lv 02:27:58 VL2 9 V10 +21:37 +21:37 00:01:04 854 225 1079
11 Jānis Ručevskis-Rucevics 6101 Saldus Boksa klubs 02:28:21 VL2 10 V11 +22:00 +22:00 00:01:14 852 195 1047
12 Sergejs Maslobojevs 6218 NRC Rīga 02:28:57 VL2 11 V12 +22:36 +22:36 00:01:42 848 141 989
13 Nikolajs Saulītis 6028 LIMBAŽI SKRIEN 02:29:08 VL3 2 V13 +22:47 +03:09 00:01:16 847 189 1036
14 Jānis Šņoriņš 6198 Talsu pakalnu sporta klubs 02:29:23 VLJ 1 V14 +23:02 +00:00 00:00:50 846 288 1134
15 Pēteris Grīviņš 6143 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv 02:29:23 VL2 12 V15 +23:02 +23:02 00:01:15 846 192 1038
16 Miks Pētersons 6183 NORDI furniture 02:29:33 VL2 13 V16 +23:12 +23:12 00:01:27 845 166 1011
17 Artis Krievāns 6079 VSK “Burkānciems & Co” 02:30:22 VL3 3 V17 +24:01 +04:23 00:01:05 840 222 1062
18 Ainārs Kumpiņš 6099 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:31:45 VL2 14 V18 +25:24 +25:24 00:01:13 833 197 1030
19 Sergejs Bogdanovs 6168 Baltais 02:32:34 VL3 4 V19 +26:13 +06:35 00:00:59 828 244 1072
20 Andis Dēze 6021 Maratona Klubs/Zante 02:32:42 VL2 15 V20 +26:21 +26:21 00:01:28 827 164 991
21 Konstantīns Biktimirovs 6141 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:33:23 VL2 16 V21 +27:02 +27:02 00:01:04 824 225 1049
22 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT 02:33:41 VL2 17 V22 +27:20 +27:20 00:01:00 822 240 1062
23 Matīss Haritonovs 6152 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:34:20 VL2 18 V23 +27:59 +27:59 00:01:24 819 171 990
24 Mareks Zālītis 6088 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:34:40 VL2 19 V24 +28:19 +28:19 00:01:05 817 222 1039
25 Uldis Kļaviņš 6157 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:35:25 VL2 20 V25 +29:04 +29:04 00:00:55 813 262 1075
26 Aigars Lūsis 6147 Talsu pakalnu sporta klubs 02:35:43 VL4 1 V26 +29:22 +00:00 00:01:23 811 173 984
27 Ivo Rudinskis 6071 Saldus Boksa klubs 02:37:11 VL2 21 V27 +30:50 +30:50 00:00:59 804 244 1048
28 Maciej Kasjan 6064 eFP BG LATVIA 02:38:21 VL2 22 V28 +32:00 +32:00 00:01:20 798 180 978
29 Artis Maksims 6194 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:40:35 VLJ 2 V29 +34:14 +11:12 00:00:55 787 262 1049
30 Andis Geste 6133 VSK NOSKRIEN 02:43:01 VL2 23 V30 +36:40 +36:40 00:01:13 775 197 972
31 Andis Gailis 16106 Kocēnu novads 02:43:08 VL3 5 V31 +36:47 +17:09 00:01:14 775 195 970
32 Gatis Kveders 6100 Rieksti / VSK Noskrien 02:44:06 VL2 24 V32 +37:45 +37:45 00:01:30 770 160 930
33 Edgars Dzenuška 6061 Visma Active 02:45:00 VL2 25 V33 +38:39 +38:39 00:01:20 766 180 946
34 Jekaterina Sokunova 6167 Baltais 02:45:06 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:32 1000 205 1205
35 Aivars Bondars 6148 Lūša pēdās 02:45:23 VL3 6 V34 +39:02 +19:24 00:01:18 764 185 949
36 Maxim Klimov 6017 42195.COM.UA 02:45:36 VL2 26 V35 +39:15 +39:15 00:01:44 763 138 901
37 Gusts Fokerots 6197 Vientuļais Vilks 02:46:14 VL2 27 V36 +39:53 +39:53 00:01:11 760 203 963
38 Hugo Jakobi 6223 Tavamsportam.lv 02:46:21 VL2 28 V37 +40:00 +40:00 00:01:26 760 167 927
39 Kirils Boiko 6096 Boyko-sports team 02:46:48 VL2 29 V38 +40:27 +40:27 00:01:17 757 187 944
40 Edgars Kokorēvičs 6206 VSK 02:47:06 VL2 30 V39 +40:45 +40:45 00:01:07 756 215 971
41 Linda Boldāne 6191 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:47:07 SL2 2 S2 +02:01 +02:01 00:01:35 988 199 1187
42 Ruslans Šuļga 6207 Maratona klubs 02:47:07 VL2 31 V40 +40:46 +40:46 00:01:19 756 182 938
43 Artis Pūcītis 6192 SSK Bebra 02:47:12 VL2 32 V41 +40:51 +40:51 00:01:15 756 192 948
44 Kristaps Ceriņš 6173 SPB RUN/Asics 02:47:51 VL2 33 V42 +41:30 +41:30 00:00:58 753 248 1001
45 Juris Šehtels 6222 Ādaži 02:48:04 VL4 2 V43 +41:43 +12:21 00:01:21 752 178 930
46 Raimo Vīgants 6145 SSK Bebra 02:48:46 VLJ 3 V44 +42:25 +19:23 00:00:51 749 282 1031
47 Armands Zvejnieks 6107 Moller Auto Ventspils / MRC 02:48:46 VL2 34 V45 +42:25 +42:25 00:01:23 749 173 922
48 Arturs Onzuls 6076 Accenture > High Performance 02:50:16 VL2 35 V46 +43:55 +43:55 00:00:59 742 244 986
49 Alberts Dambis 6033 Insalvo 02:50:57 VL2 36 V47 +44:36 +44:36 00:01:17 739 187 926
50 Monta Ločmele 6142 Patria Sportland 02:50:59 SL2 3 S3 +05:53 +05:53 00:01:13 966 259 1225
51 Wojciech Napierski 6205 eFP BG LATVIA 02:51:13 VL3 7 V48 +44:52 +25:14 00:01:24 738 171 909
52 Viviana Kirilova 6123 VSK Noskrien Vāveres 02:51:32 SL3 1 S4 +06:26 +00:00 00:01:34 962 201 1163
53 Imants Vadzis 6215 RARE Team 02:51:32 VL2 37 V49 +45:11 +45:11 00:01:01 737 236 973
54 Mārtiņš Plaudis 6140 SK Dzērvene 02:52:14 VL2 38 V50 +45:53 +45:53 00:01:18 734 185 919
55 Laura Čakle 6102 Moller Auto Ventspils / MRC 02:52:21 SL2 4 S5 +07:15 +07:15 00:01:06 958 286 1244
56 Artūrs Vaselis 6069 Patria Sportland 02:53:51 VL2 39 V51 +47:30 +47:30 00:01:22 727 176 903
57 Mihails Kudrjaševs 6090 Fizmati 02:55:22 VL3 8 V52 +49:01 +29:23 00:01:33 720 155 875
58 Ernests Važa 6116 02:56:03 VL2 40 V53 +49:42 +49:42 00:01:30 718 160 878
59 Juris Čerņadjevs 6189 02:56:17 VL4 3 V54 +49:56 +20:34 00:01:24 717 171 888
60 Jānis Šnepste 6144 Noskrien 02:56:43 VL3 9 V55 +50:22 +30:44 00:01:56 715 124 839
61 Diāna Džaviza 6013 02:56:56 SL2 5 S6 +11:50 +11:50 00:01:50 933 172 1105
62 Pāvels Baikovs 6209 Be More Alive 02:57:07 VL2 41 V56 +50:46 +50:46 00:01:09 713 209 922
63 Kārlis Vanags 6068 Talsu pakalnu sporta klubs 02:57:28 VL2 42 V57 +51:07 +51:07 00:01:05 712 222 934
64 Jānis Teteris 6134 DzSK Lokomotīve 02:57:37 VL3 10 V58 +51:16 +31:38 00:01:12 711 200 911
65 Igors Morgunovs 6118 Matisons Runners' Club 02:57:45 VL2 43 V59 +51:24 +51:24 00:01:19 711 182 893
66 Māris Ozols 6132 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:58:21 VL2 44 V60 +52:00 +52:00 00:01:12 708 200 908
67 Vitālijs Muzika 6087 VSK Noskrien 02:58:25 VL3 11 V61 +52:04 +32:26 00:01:30 708 160 868
68 Vita Devjatņikova 6109 Moller Auto Ventspils / MRC 02:59:02 SL2 6 S7 +13:56 +13:56 00:01:21 922 233 1155
69 Ritvars Kalniņš 6172 Skrienam kopā 03:00:29 VL3 12 V62 +54:08 +34:30 00:01:26 700 167 867
70 Agris Hatko 6050 VSK Noskrien 03:01:27 VLJ 4 V63 +55:06 +32:04 00:01:14 696 195 891
71 Agnis Mūrnieks 6114 OVI 03:01:50 VL2 45 V64 +55:29 +55:29 00:01:09 695 209 904
72 Arnis Rāts 6095 VSK Noskrien Seniori 03:01:52 VL2 46 V65 +55:31 +55:31 00:01:12 695 200 895
73 Arvis Skrējāns 6091 03:02:37 VL2 47 V66 +56:16 +56:16 00:01:22 692 176 868
74 Edgars Bremze 6174 Izturība 03:03:16 VL3 13 V67 +56:55 +37:17 00:01:18 689 185 874
75 Aleksandrs Judkins 6024 03:03:28 VL2 48 V68 +57:07 +57:07 00:01:29 689 162 851
76 Jevgeņijs Stepanovs 6178 DzSK Lokomotīve 03:03:58 VL2 49 V69 +57:37 +57:37 00:01:09 687 209 896
77 Gints Krastiņš 6175 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:04:06 VL2 50 V70 +57:45 +57:45 00:01:28 686 164 850
78 Kārlis Būmans 6009 Matisons Runner's Club 03:04:17 VL2 51 V71 +57:56 +57:56 00:01:24 686 171 857
79 Alvita Mirecka 6084 Talsu Pauguraines zaķi 03:04:45 SL3 2 S8 +19:39 +13:13 00:01:39 894 191 1085
80 Daina Jurķe 6047 03:04:56 SL2 7 S9 +19:50 +19:50 00:01:26 893 220 1113
81 Elīna Kabaļina 6019 03:05:32 SL2 8 S10 +20:26 +20:26 00:02:49 890 112 1002
82 Toms Kaufmanis 6056 Maratona klubs 03:06:02 VL2 52 V72 +59:41 +59:41 00:01:17 679 187 866
83 Edgars Goba 6111 Salaspils Zīriņi 03:07:33 VL3 14 V73 +1:01:12 +41:34 00:01:10 674 206 880
84 Dzintars Petrovs 6153 LSC 03:07:46 VL3 15 V74 +1:01:25 +41:47 00:01:43 673 140 813
85 Kalvis Silgals 6213 Surikati/NFS 03:07:57 VL2 53 V75 +1:01:36 +1:01:36 00:01:35 672 152 824
86 Ģirts Bulāns 6073 VSK Noskrien 03:08:17 VL2 54 V76 +1:01:56 +1:01:56 00:01:19 671 182 853
87 Dainis Saukāns 6054 03:08:25 VL3 16 V77 +1:02:04 +42:26 00:01:35 671 152 823
88 Atis Kļavis 6057 Jaunmārupe skrien! 03:08:26 VL3 17 V78 +1:02:05 +42:27 00:01:20 671 180 851
89 Mārtiņš Allers 6046 03:08:30 VL3 18 V79 +1:02:09 +42:31 00:01:32 670 157 827
90 Jānis Actiņš 6086 VSK Noskrien 03:08:44 VL3 19 V80 +1:02:23 +42:45 00:01:32 669 157 826
91 Reinis Skorovs 6149 VSK Noskrien 03:09:03 VLJ 5 V81 +1:02:42 +39:40 00:01:22 668 176 844
92 Artūrs Riekstiņš 6020 VSK Noskrien IRAnete Līdz galam 03:10:36 VL2 55 V82 +1:04:15 +1:04:15 00:01:43 663 140 803
93 Arvīds Pelēcis 6195 03:11:35 VLJ 6 V83 +1:05:14 +42:12 00:01:57 660 123 783
94 Vladimir Kiryushin 6007 parkrun Kolomenskoe 03:11:56 VL2 56 V84 +1:05:35 +1:05:35 00:01:32 658 157 815
95 Armands Lunts 6159 VSK Noskrien 03:12:44 VL3 20 V85 +1:06:23 +46:45 00:01:57 656 123 779
96 Aigars Kokins 6049 Team Kažemāka/Train2WinLv 03:13:11 VL3 21 V86 +1:06:50 +47:12 00:01:42 654 141 795
97 Artūrs Topecs 6212 03:13:28 VL2 57 V87 +1:07:07 +1:07:07 00:01:24 653 171 824
98 Ieva Upmace-Grīviņa 6023 Surikati 03:13:29 SL2 9 S11 +28:23 +28:23 00:01:47 853 177 1030
99 Gints Bērziņš 6070 AkmensDizains.lv 03:13:49 VL2 58 V88 +1:07:28 +1:07:28 00:01:37 652 148 800
100 Kaspars Salmiņš 6177 DABAS DOTS 03:14:11 VL2 59 V89 +1:07:50 +1:07:50 00:01:18 651 185 836
101 Ronalds Zarīts 6117 Scope Sports 03:14:26 VL2 60 V90 +1:08:05 +1:08:05 00:01:24 650 171 821
102 Andris Drešmanis 6110 DzSK Lokomotīve 03:15:50 VL3 22 V91 +1:09:29 +49:51 00:01:45 645 137 782
103 Arvīds Germovs 6115 03:15:59 VL3 23 V92 +1:09:38 +50:00 00:01:39 645 145 790
104 Sindija Zaula 6051 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 03:16:09 SLJ 1 S12 +31:03 +00:00 00:02:25 842 130 972
105 Arnis Ābelīte 6031 Virsotne/MARMOT 03:16:15 VL3 24 V93 +1:09:54 +50:16 00:01:07 644 215 859
106 Artūrs Ketlers 6139 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:16:23 VLJ 7 V94 +1:10:02 +47:00 00:01:12 643 200 843
107 Jānis Važņevičs 6169 Baltais 03:16:47 VL4 4 V95 +1:10:26 +41:04 00:01:56 642 124 766
108 Līga Irbe 6026 Talsu pauguraines Zaķi 03:16:56 SL3 3 S13 +31:50 +25:24 00:01:23 838 228 1066
109 Zane Muceniece 6179 03:18:00 SL2 10 S14 +32:54 +32:54 00:01:30 834 210 1044
110 Arūnas Beržinskas 6085 03:18:29 VL3 25 V96 +1:12:08 +52:30 00:01:29 637 162 799
111 Valdis Ņilovs 6001 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 03:19:20 VL3 26 V97 +1:12:59 +53:21 00:01:20 634 180 814
112 Jānis Rozītis 6011 03:20:30 VL2 61 V98 +1:14:09 +1:14:09 00:01:13 630 197 827
113 Arnis Kuzmanis 6075 AkmensDizains.lv 03:20:35 VL3 27 V99 +1:14:14 +54:36 00:01:37 630 148 778
114 Inese Otomere 6126 03:21:00 SL2 11 S15 +35:54 +35:54 00:01:32 821 205 1026
115 Andris Bāliņš 6044 VSK Noskrien 03:21:36 VL2 62 V100 +1:15:15 +1:15:15 00:01:07 627 215 842
116 Vladislavs Aļehnovičs 6150 KROKUS 03:21:54 VL2 63 V101 +1:15:33 +1:15:33 00:01:09 626 209 835
117 Dace Veipa 6185 VSK Noskrien Vāveres 03:22:44 SL2 12 S16 +37:38 +37:38 00:01:48 814 175 989
118 Kaspars Stukuls 6137 03:23:32 VL2 64 V102 +1:17:11 +1:17:11 00:01:25 621 169 790
119 Arnis Mūrnieks 6163 03:24:01 VL3 28 V103 +1:17:40 +58:02 00:01:32 619 157 776
120 Anita Čuhnova 6128 Luminor 03:24:03 SL2 13 S17 +38:57 +38:57 00:02:14 809 141 950
121 Kristaps Šteinbergs 6210 Legs Misérables 03:24:36 VL2 65 V104 +1:18:15 +1:18:15 00:01:07 618 215 833
122 Zane Dziļuma 6053 03:24:55 SL2 14 S18 +39:49 +39:49 00:01:44 806 182 988
123 Edgars Markševics 6105 Sporta Patriots 03:25:19 VL2 66 V105 +1:18:58 +1:18:58 00:01:47 615 135 750
124 Artūrs Pielēns-Pelēns 6083 Lattelecom 03:25:28 VL2 67 V106 +1:19:07 +1:19:07 00:01:36 615 150 765
125 Jolanta Ivanova 6059 03:26:22 SL2 15 S19 +41:16 +41:16 00:01:44 800 182 982
126 Ildze Straume 6162 Vivobarefoot 03:26:41 SL3 4 S20 +41:35 +35:09 00:01:36 799 197 996
127 Kristaps Caune 6058 03:27:18 VL2 68 V107 +1:20:57 +1:20:57 00:01:12 610 200 810
128 Ģirts Vēsma 6203 Zemgales Ziņas 03:27:51 VL4 5 V108 +1:21:30 +52:08 00:01:48 608 133 741
129 Mārtiņš Mazlazdiņš 6029 03:28:05 VL2 69 V109 +1:21:44 +1:21:44 00:01:49 607 132 739
130 Viktors Saulītis 6127 Luminor 03:28:18 VL2 70 V110 +1:21:57 +1:21:57 00:01:33 607 155 762
131 Edgars Lapiņš 6113 Accenture Latvia 03:28:47 VL2 71 V111 +1:22:26 +1:22:26 00:01:57 605 123 728
132 Mārtiņs Malzubris 6199 Zubru trieciens 03:29:23 VL2 72 V112 +1:23:02 +1:23:02 603 0 603
133 Ivo Zemturis 6060 03:30:10 VL2 73 V113 +1:23:49 +1:23:49 00:01:51 601 130 731
134 Jānis Dūka 6214 Algol Invest 03:30:44 VL2 74 V114 +1:24:23 +1:24:23 00:02:32 600 95 695
135 Olga Maloļetņikova 6040 Adidas Runners | Riga 03:30:46 SL2 16 S21 +45:40 +45:40 00:01:53 783 167 950
136 Juris Trofimenko 6093 03:31:29 VL3 29 V115 +1:25:08 +1:05:30 00:01:55 597 125 722
137 Agita Grizāne 6089 VSK Noskrien 03:31:56 SL3 5 S22 +46:50 +40:24 00:01:52 779 169 948
138 Agris Liepa 6160 Baltezera skrējēji 03:33:53 VL2 75 V116 +1:27:32 +1:27:32 00:01:09 591 209 800
139 Māra Braslava 6108 03:34:41 SL2 17 S23 +49:35 +49:35 00:02:02 769 155 924
140 Ruslans Mamedovs 6036 Daugavpils Runners 03:34:48 VL2 76 V117 +1:28:27 +1:28:27 00:01:30 588 160 748
141 Aivars Fogelis 6067 03:35:16 VL2 77 V118 +1:28:55 +1:28:55 00:01:30 587 160 747
142 Ruta Šķipare 6190 Lūša pēdās 03:35:50 SL3 6 S24 +50:44 +44:18 00:01:53 765 167 932
143 Iveta Leja 6221 VSK Noskrien 03:36:37 SL3 7 S25 +51:31 +45:05 00:01:58 762 160 922
144 Jānis Vizulis 6219 03:36:39 VL3 30 V119 +1:30:18 +1:10:40 00:01:11 583 203 786
145 Rolands Štrehers 6077 VSK Noskrien 03:36:39 VL2 78 V120 +1:30:18 +1:30:18 00:01:26 583 167 750
146 Edgars Balodis 6196 Ķesterciems I Engures sportam 03:37:39 VL2 79 V121 +1:31:18 +1:31:18 00:01:27 581 166 747
147 Raitis Gržibovskis 6022 03:37:43 VL2 80 V122 +1:31:22 +1:31:22 00:01:47 580 135 715
148 Aivis Vaļulis 6074 Daugavpils Runners 03:37:52 VL2 81 V123 +1:31:31 +1:31:31 00:01:07 580 215 795
149 Ludmila Joce 6154 Moller Auto Ventspils / MRC 03:38:16 SL3 8 S26 +53:10 +46:44 00:01:22 756 230 986
150 Dāvis Plotnieks 6066 adidas Runners | Riga I GoPro 03:39:15 VL2 82 V124 +1:32:54 +1:32:54 00:01:01 576 236 812
151 Madara Marija Muižniece 6008 adidas Runners Riga 03:39:16 SL2 18 S27 +54:10 +54:10 00:01:17 753 245 998
152 Raitis Puriņš 6187 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:39:17 VL4 6 V125 +1:32:56 +1:03:34 00:01:34 576 153 729
153 Linda Beldava 6125 VSK Noskrien Vāveres 03:39:36 SL2 19 S28 +54:30 +54:30 00:01:59 752 159 911
154 Jānis Andersons 6130 VSK Noskrien 03:40:12 VL3 31 V126 +1:33:51 +1:14:13 00:02:32 574 95 669
155 Dainis Bautris 6186 AMSERV TEAM 03:40:55 VL2 83 V127 +1:34:34 +1:34:34 00:01:41 572 143 715
156 Aija Rogāle 6104 KROKUS 03:41:11 SL3 9 S29 +56:05 +49:39 00:02:01 746 156 902
157 Marta Heringa 6122 SPORTLAND 03:42:47 SLJ 2 S30 +57:41 +26:38 00:01:54 741 166 907
158 Jānis Sondors 6119 SPORTLAND 03:42:47 VL2 84 V128 +1:36:26 +1:36:26 00:01:14 567 195 762
159 Galina Kuzmina 6018 WakeAndRun 03:43:05 SLJ 3 S31 +57:59 +26:56 00:02:07 740 149 889
160 Didzis Raits 6112 Mana mīļākā komanda! 03:43:09 VL2 85 V129 +1:36:48 +1:36:48 00:00:59 566 244 810
161 Uğis Zanders 6055 03:45:50 VL3 32 V130 +1:39:29 +1:19:51 00:01:37 559 148 707
162 Jānis Straukmanis 6098 03:46:08 VL2 86 V131 +1:39:47 +1:39:47 00:02:24 559 100 659
163 Kristīne Leja 6032 03:46:38 SL2 20 S32 +1:01:32 +1:01:32 00:01:33 728 203 931
164 Mārtiņš Krūklis 6097 03:46:38 VL2 87 V132 +1:40:17 +1:40:17 00:02:17 558 105 663
165 Denis Aļeksejevs 6136 Rush B 03:47:07 VL2 88 V133 +1:40:46 +1:40:46 00:01:34 556 153 709
166 Haralds Krievs 6193 :) 03:47:08 VL3 33 V134 +1:40:47 +1:21:09 00:01:35 556 152 708
167 Chloe Gingras 6220 eFP BG Latvia 03:48:44 SL2 21 S33 +1:03:38 +1:03:38 00:02:24 722 131 853
168 Daiga Vilkaste 6103 03:50:05 SL3 10 S34 +1:04:59 +58:33 00:02:26 718 129 847
169 Kristers Ozoliņš 6129 03:51:11 VLJ 8 V135 +1:44:50 +1:21:48 00:02:06 547 114 661
170 Ieva Meiere 6034 OK Ziemeļkurzeme 03:51:17 SL3 11 S35 +1:06:11 +59:45 00:02:47 714 113 827
171 Liene Kalniņa 6156 SKRIENAM KOPĀ 03:51:22 SL2 22 S36 +1:06:16 +1:06:16 00:02:04 714 152 866
172 Edmunds Gržibovskis 6176 SK Dzērvene 03:51:41 VL3 34 V136 +1:45:20 +1:25:42 00:01:55 545 125 670
173 Daniel Lopes Martins 6039 03:51:55 VL2 89 V137 +1:45:34 +1:45:34 00:01:41 545 143 688
174 Andrejs Baltkājis 6151 03:52:47 VL3 35 V138 +1:46:26 +1:26:48 00:02:22 543 101 644
175 Guntars Būmans 6155 Matisons Runner's Club 03:53:59 VL3 36 V139 +1:47:38 +1:28:00 00:02:20 540 103 643
176 Aija Freiberga 6180 03:54:01 SL2 23 S37 +1:08:55 +1:08:55 00:02:11 706 144 850
177 Krišjānis Neijs 6106 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:54:14 VL2 90 V140 +1:47:53 +1:47:53 00:01:27 539 166 705
178 Gunta Neija 6135 VSK Noskrien 03:54:15 SL2 24 S38 +1:09:09 +1:09:09 00:01:47 705 177 882
179 Zane Bulāne 6081 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:54:52 SL2 25 S39 +1:09:46 +1:09:46 00:02:02 703 155 858
180 Natālija Treulande 6078 VSK Noskrien 03:55:39 SL2 26 S40 +1:10:33 +1:10:33 00:02:03 701 154 855
181 Justina Gliebute 16107 03:56:36 SL2 27 S41 +1:11:30 +1:11:30 00:02:32 698 124 822
182 Edgars Zaķis 6182 VSK Noskrien 03:56:52 VL2 91 V141 +1:50:31 +1:50:31 00:02:12 533 109 642
183 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai 03:57:06 VL3 37 V142 +1:50:45 +1:31:07 00:02:27 533 98 631
184 Tomas Bodnār 6204 eFP BG LATVIA 03:58:25 VL2 92 V143 +1:52:04 +1:52:04 00:02:28 530 97 627
185 Mareks Celmiņš 6041 Biznesa parks ABAVA 04:07:57 VL3 38 V144 +2:01:36 +1:41:58 00:02:19 510 104 614
186 Ieviņa Gaiziņa 6043 VSK Noskrien 04:09:06 SL3 12 S42 +1:24:00 +1:17:34 00:02:32 663 124 787
187 Anete Kampare 6184 04:09:38 SL2 28 S43 +1:24:32 +1:24:32 00:02:41 661 117 778
188 Randa Misāne 6080 04:10:29 SL2 29 S44 +1:25:23 +1:25:23 00:02:42 659 117 776
189 Guntis Jēkabsons 6000 04:11:09 VL2 93 V145 +2:04:48 +2:04:48 00:02:03 503 117 620
190 Oksana Juvčenko 6016 04:12:55 SL2 30 S45 +1:27:49 +1:27:49 00:02:33 653 124 777
191 Jānis Marčinkus 6003 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 04:12:57 VL4 7 V146 +2:06:36 +1:37:14 00:02:16 500 106 606
192 Dzintars Kramiņš 6216 Kramiņi 04:15:25 VL2 94 V147 +2:09:04 +2:09:04 00:01:30 495 160 655
193 Ingūna Razguļajeva 6015 04:15:27 SL2 31 S46 +1:30:21 +1:30:21 00:01:35 646 199 845
194 Valters Alliks 6045 04:19:51 VLJ 9 V148 +2:13:30 +1:50:28 00:01:53 486 127 613
195 Andris Melnis 6158 Olainfarm 04:21:06 VL2 95 V149 +2:14:45 +2:14:45 00:02:01 484 119 603
196 Uģis Bents 6052 04:23:45 VL2 96 V150 +2:17:24 +2:17:24 00:01:42 479 141 620
197 Vitālijs Jakovļevs 6170 www.endo.lv 04:24:00 VL2 97 V151 +2:17:39 +2:17:39 00:02:51 479 84 563
198 Mareks Tumašs 6200 Knowledgeprice.com 04:29:17 VL3 39 V152 +2:22:56 +2:03:18 00:01:36 469 150 619
199 Imants Ločmelis 6082 Nūjo ar vēju 04:29:51 VL4 8 V153 +2:23:30 +1:54:08 00:02:08 468 113 581
200 Andulis Šmidlers 6171 VSK Noskrien 04:31:48 VL3 40 V154 +2:25:27 +2:05:49 00:02:24 465 100 565
201 Aija Dzeņkovska 6092 Nūjo vesels 04:33:53 SL3 13 S47 +1:48:47 +1:42:21 00:02:17 603 138 741
202 Ligita Leitlande 6037 Zemgales Ziņas 04:33:53 SL3 14 S48 +1:48:47 +1:42:21 00:01:56 603 163 766
203 Cesar Barquero-Perez 6208 04:44:08 VLJ 10 V155 +2:37:47 +2:14:45 00:02:55 445 82 527
204 Maruta Rancāne 6042 Visma Active 04:47:38 SL2 32 S49 +2:02:32 +2:02:32 00:02:51 574 111 685
205 Aiva Kramiņa 6014 Kramiņi 04:47:38 SL2 33 S50 +2:02:32 +2:02:32 00:03:20 574 95 669
206 Renāte Šmite 6030 05:06:36 SLJ 4 S51 +2:21:30 +1:50:27 00:02:23 538 132 670
207 Dace Šmite 6217 05:13:16 SL3 15 S52 +2:28:10 +2:21:44 00:03:03 527 103 630
208 Reinis Rasa 16110 05:13:42 VL3 41 V156 +3:07:21 +2:47:43 00:02:01 403 119 522
209 Jānis Kalniņš 6131 VSK Noskrien 05:19:12 VL3 42 V157 +3:12:51 +2:53:13 00:03:08 396 77 473
210 Jānis Laganovskis 6211 VSK Noskrien 05:19:12 VL2 98 V158 +3:12:51 +3:12:51 00:02:34 396 94 490
211 Zane Karpenko 6062 VSK Noskrien Blonde DNF
212 Valdis Kulpe 16108 Latvijas Finieris I Izturība DNF
213 Ivars Austers 16109 Turbo DNF
214 Ivo Kleins 6038 Ķesterciems I Engures sportam DNF