Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 6166 Baltais V1 VL2 00:00:48 300
2 Jānis Šņoriņš 6198 Talsu pakalnu sporta klubs V2 VLJ 00:00:50 288
3 Raimo Vīgants 6145 SSK Bebra V3 VLJ 00:00:51 282
4 Gints Lūsis 5117 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VB2 00:00:52 277
5 Egīls Ziediņš 3359 V5 VZ2 00:00:52 277
6 Juris Damškalns 5175 Talsu pakalnu sporta klubs V6 VB2 00:00:53 272
7 Mārtiņš Krauklis 5223 V7 VB2 00:00:53 272
8 Jānis Puida 5237 SSK Bebra V8 VB2 00:00:55 262
9 Raivis Reinfelds 6188 Talsu pakalnu sporta klubs V9 VL2 00:00:55 262
10 Uldis Kļaviņš 6157 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT V10 VL2 00:00:55 262
11 Artis Maksims 6194 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V11 VLJ 00:00:55 262
12 Jānis Bāča 3215 V12 VZ3 00:00:55 262
13 Ansis Pūce 5249 Saldus Boksa klubs V13 VB2 00:00:57 253
14 Voldemārs Lejnieks 5285 SK Dzērvene V14 VB2 00:00:57 253
15 Sandis Ziediņš 5188 Maratona klubs V15 VBJ 00:00:57 253
16 Elvis Veisbergs 5155 Saldus Boksa klubs V16 VBJ 00:00:57 253
17 Mārtiņš Zemturis 3211 KSMR Fitness V17 VZ3 00:00:57 253
18 Edgars Sprūds 5171 Matisons Runner's Club V18 VB2 00:00:58 248
19 Kristaps Ceriņš 6173 SPB RUN/Asics V19 VL2 00:00:58 248
20 Aksels Bresme 3565 Talsu pakalnu sporta klubs V20 VZ2 00:00:58 248
21 Reinis Korsūnovs 3386 Talsu pakalnu sporta klubs V21 VZ3 00:00:58 248
22 Aigars Silkalns 5187 colorlib.com V22 VB2 00:00:59 244
23 Aigars Vilmanis 5133 V23 VBJ 00:00:59 244
24 Ivo Rudinskis 6071 Saldus Boksa klubs V24 VL2 00:00:59 244
25 Arturs Onzuls 6076 Accenture > High Performance V25 VL2 00:00:59 244
26 Didzis Raits 6112 Mana mīļākā komanda! V26 VL2 00:00:59 244
27 Sergejs Bogdanovs 6168 Baltais V27 VL3 00:00:59 244
28 Dāvis Poliņš 3506 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien V28 VZ3 00:00:59 244
29 Kristaps Broks 6124 RIEKSTI V29 VL2 00:01:00 240
30 Uldis Klepers 6146 Virsotne/MARMOT V30 VL2 00:01:00 240
31 Artūrs Blūmiņš 6065 Virsotne/MARMOT V31 VL2 00:01:00 240
32 Aivis Štemmers 5134 SK Pūre V32 VB2 00:01:01 236
33 Imants Vadzis 6215 RARE Team V33 VL2 00:01:01 236
34 Dāvis Plotnieks 6066 adidas Runners | Riga I GoPro V34 VL2 00:01:01 236
35 Kristaps Bērziņš 5407 PATRIA SPORTLAND V35 VB2 00:01:02 232
36 Didzis Glušņevs 5210 VSK Noskrien Rieksti V36 VB2 00:01:02 232
37 Raimonds Ozoliņš 5370 RIEKSTI V37 VB2 00:01:02 232
38 Jurģis Stukuls 5212 SK Katrīna V38 VB2 00:01:02 232
39 Emīls Žubulis 3781 Team Kažemāka/Train2WinLv V39 VZ2 00:01:02 232
40 Dainis Stepe 3366 Patria Sportland V40 VZ3 00:01:02 232
41 Gunta Blūmiņa 5141 Virsotne/MARMOT S1 SB2 00:01:03 300
42 Jānis Sirmais 5019 Guddžobs Guddans V41 VB2 00:01:03 229
43 Raitis Grablovskis 3750 Baltais V42 VZ3 00:01:03 229
44 Andris Ponomarenko 3733 Rivello V43 VZ3 00:01:03 229
45 Krista Hartmane 5273 Siguldas Maratona klubs S2 SB2 00:01:04 295
46 Artūrs Ločmelis 5389 PATRIA SPORTLAND V44 VB2 00:01:04 225
47 Māris Sardiko 5441 VSK Noskrien / Team Kažemāka V45 VB2 00:01:04 225
48 Jānis Kūms 6063 Inov-8 I OSveikals.lv V46 VL2 00:01:04 225
49 Konstantīns Biktimirovs 6141 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics V47 VL2 00:01:04 225
50 Edgars Grigorjevs 3990 V48 VZ2 00:01:04 225
51 Nauris Spalviņš 3711 SPB RUN/Asics V49 VZ3 00:01:04 225
52 Artūrs Jansons 3856 Maratona Klubs V50 VZ3 00:01:04 225
53 Kaspars Adijāns 5252 SPB RUN/Asics V51 VB2 00:01:05 222
54 Reinis Spaile 5166 SIMBA TEAM V52 VB2 00:01:05 222
55 Mareks Zālītis 6088 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V53 VL2 00:01:05 222
56 Kārlis Vanags 6068 Talsu pakalnu sporta klubs V54 VL2 00:01:05 222
57 Artis Krievāns 6079 VSK “Burkānciems & Co” V55 VL3 00:01:05 222
58 Andris Robalds 13486 Kocēnu novads V56 VZ2 00:01:05 222
59 Jānis Vītiņš 3848 VSK Noskrien Rieksti V57 VZ3 00:01:05 222
60 Jānis Mūrnieks 3489 SK Tērauds V58 VZ3 00:01:05 222
61 Laura Čakle 6102 Moller Auto Ventspils / MRC S3 SL2 00:01:06 286
62 Juris Čerpinskis 5218 V59 VB2 00:01:06 218
63 Reinis Liepiņš 5147 V60 VB2 00:01:06 218
64 Kristaps Solovjovs 3399 Talsu pakalnu sporta klubs V61 VZ2 00:01:06 218
65 Kristaps Vējš Āboliņš 3432 Moller Auto Ventspils / MRC V62 VZ3 00:01:06 218
66 Andrejs Bondarevs 3751 Baltais V63 VZ3 00:01:06 218
67 Sandis Apenītis 3640 V64 VZ3 00:01:06 218
68 Kitija Valtere 5338 Baltais S4 SB2 00:01:07 282
69 Daumants Putnis 5276 SSK Bebra V65 VB3 00:01:07 215
70 Edgars Kokorēvičs 6206 VSK V66 VL2 00:01:07 215
71 Andris Bāliņš 6044 VSK Noskrien V67 VL2 00:01:07 215
72 Kristaps Šteinbergs 6210 Legs Misérables V68 VL2 00:01:07 215
73 Aivis Vaļulis 6074 Daugavpils Runners V69 VL2 00:01:07 215
74 Arnis Ābelīte 6031 Virsotne/MARMOT V70 VL3 00:01:07 215
75 Artjoms Rekuņenko 3941 PATRIA SPORTLAND V71 VZ3 00:01:07 215
76 Valdis Aniķejevs 3861 SPORTLAND V72 VZ3 00:01:07 215
77 Mārtiņš Purenkovs 13522 Legs Miserables V73 VZ3 00:01:07 215
78 Ansis Ozoliņš 3062 V74 VZ3 00:01:07 215
79 Alvis Danovskis 5123 adidas Runners | RIGA V75 VB2 00:01:08 212
80 Kaspars Allers 5219 #esnokurzem V76 VB2 00:01:08 212
81 Lauris Zilveris 5393 Pīļtēviņa pārgājiens V77 VB2 00:01:08 212
82 Salvis Brasavs 5130 V78 VB3 00:01:08 212
83 Karīna Svalbe 3692 Saldus Boksa klubs S5 SZ3 00:01:09 274
84 Evija Bērziņa 3446 VSK Noskrien / SK Dzērvene S6 SZ3 00:01:09 274
85 Kristaps Magone 5344 Attido/SPB RUN/Asics V79 VB2 00:01:09 209
86 Uldis Katlaps 5036 Meridiāns V80 VB2 00:01:09 209
87 Artūrs Šits 5083 Team Kažemāka/Train2WinLv V81 VB2 00:01:09 209
88 Kaspars Pētersons 5308 VSK Noskrien V82 VB2 00:01:09 209
89 Vitālijs Petuhovs 5009 SSK Bebra V83 VB2 00:01:09 209
90 Valdis Bogdanovs 5099 Maratona klubs / Firma L4 V84 VBJ 00:01:09 209
91 Emīls Kvālis 5089 Mārupes Dunkani V85 VBJ 00:01:09 209
92 Pāvels Baikovs 6209 Be More Alive V86 VL2 00:01:09 209
93 Agnis Mūrnieks 6114 OVI V87 VL2 00:01:09 209
94 Jevgeņijs Stepanovs 6178 DzSK Lokomotīve V88 VL2 00:01:09 209
95 Vladislavs Aļehnovičs 6150 KROKUS V89 VL2 00:01:09 209
96 Agris Liepa 6160 Baltezera skrējēji V90 VL2 00:01:09 209
97 Agris Krūmiņš 3172 VECPIEBALGA V91 VZ3 00:01:09 209
98 Oskars Bormanis 3133 Lauki V92 VZ3 00:01:09 209
99 Dāvis Dišlers 5337 Ozons V93 VB2 00:01:10 206
100 Kristaps Pilskalns 5195 Gentlemen's Club / Supervaroņi V94 VB2 00:01:10 206
101 Mārtiņš Krams 5422 V95 VB2 00:01:10 206
102 Raimonds Skudra 5350 SSK Bebra V96 VB3 00:01:10 206
103 Andris Mežgailis 5266 LIMBAŽI SKRIEN V97 VB3 00:01:10 206
104 Edgars Goba 6111 Salaspils Zīriņi V98 VL3 00:01:10 206
105 Dairis Kļaviņš 13494 Līgatne V99 VZ2 00:01:10 206
106 Anete Švilpe 5326 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S7 SB2 00:01:11 266
107 Edijs Veide 5071 DC VECSALACAS UNITED V100 VB2 00:01:11 203
108 Āris Kundziņš 5278 Grauda Spēks V101 VB3 00:01:11 203
109 Gusts Fokerots 6197 Vientuļais Vilks V102 VL2 00:01:11 203
110 Jānis Vizulis 6219 V103 VL3 00:01:11 203
111 Gatis Barons 3784 Kāpa OK V104 VZ3 00:01:11 203
112 Jānis Duberis 3725 SSK Bebra V105 VZ3 00:01:11 203
113 Ainis Kanaviņš 3702 SSK Bebra V106 VZ3 00:01:11 203
114 Lauris Balgalvis 3147 V107 VZ3 00:01:11 203
115 Aleksandrs Sokolovs 3785 Patria Sportland V108 VZ3 00:01:11 203
116 Arvis Stivriņš 5020 Sporta Patriots V109 VB2 00:01:12 200
117 Anrijs Hodžajevs 5073 Full Court V110 VB2 00:01:12 200
118 Jēkabs Krastiņš 15229 Sportiņš 88 V111 VBJ 00:01:12 200
119 Uģis Reveliņš 5272 Team Kažemāka/Train2Win.lv V112 VB3 00:01:12 200
120 Sergejs Ļeta 6202 PATRIA SPORTLAND V113 VL2 00:01:12 200
121 Māris Ozols 6132 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V114 VL2 00:01:12 200
122 Arnis Rāts 6095 VSK Noskrien Seniori V115 VL2 00:01:12 200
123 Kristaps Caune 6058 V116 VL2 00:01:12 200
124 Jānis Teteris 6134 DzSK Lokomotīve V117 VL3 00:01:12 200
125 Artūrs Ketlers 6139 VSK Noskrien / SK Dzērvene V118 VLJ 00:01:12 200
126 Jurģis Kļavpurs 3831 VSK Noskrien V119 VZ3 00:01:12 200
127 Agnis Bērziņš 3469 DNB Service Center V120 VZ3 00:01:12 200
128 Ivo Levāns 3803 Engures sportam V121 VZ3 00:01:12 200
129 Monta Ločmele 6142 Patria Sportland S8 SL2 00:01:13 259
130 Oskars Cimermanis 5207 Riga Ironman Team V122 VB2 00:01:13 197
131 Aigars Cibuļskis 5235 V123 VB2 00:01:13 197
132 Mārtiņš Liberts 5220 SMILE&Run V124 VB2 00:01:13 197
133 Sentis Strods 5419 V125 VB2 00:01:13 197
134 Juris Redisons 5076 Tērvetes dabas parks V126 VB3 00:01:13 197
135 Dāvis Fricbergs 5420 V127 VBJ 00:01:13 197
136 Ainārs Kumpiņš 6099 VSK Noskrien / PaBaso.lv V128 VL2 00:01:13 197
137 Andis Geste 6133 VSK NOSKRIEN V129 VL2 00:01:13 197
138 Jānis Rozītis 6011 V130 VL2 00:01:13 197
139 Roberts Sukonovs 13512 Gentlemens Club V131 VZ3 00:01:13 197
140 Gunārs Ozoliņš 3319 DzSK Lokomotīve V132 VZ3 00:01:13 197
141 Māris Lūsis 15225 Skrienošie lūši V133 VB2 00:01:14 195
142 Raivis Marčenkovs 5324 V134 VBJ 00:01:14 195
143 Valērijs Žolnerovičs 6181 Best4run V135 VL2 00:01:14 195
144 Jānis Ručevskis-Rucevics 6101 Saldus Boksa klubs V136 VL2 00:01:14 195
145 Jānis Sondors 6119 SPORTLAND V137 VL2 00:01:14 195
146 Andis Gailis 16106 Kocēnu novads V138 VL3 00:01:14 195
147 Agris Hatko 6050 VSK Noskrien V139 VLJ 00:01:14 195
148 Daumants Rodrigo Beinars 3201 Guddžobs guddans V140 VZ2 00:01:14 195
149 Andris Ronimoiss 3665 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V141 VZ3 00:01:14 195
150 Uģis Karasevs 13489 Kocēnu novads 1 V142 VZ3 00:01:14 195
151 Uģis Kronbergs 3614 Moller Auto Ventspils / MRC V143 VZ3 00:01:14 195
152 Līga Līdumniece 5429 adidas Runners S9 SB2 00:01:15 252
153 Ingūna Gailīte 3238 SSK Bebra S10 SZ3 00:01:15 252
154 Gints Krieviņš 5128 Lidosta "Rīga" V144 VB2 00:01:15 192
155 Pāvels Saveļjevs 5356 Accenture > Be Yourself & Make a difference V145 VB2 00:01:15 192
156 Aivis Reinholds 5177 Siguldas Maratona klubs V146 VB3 00:01:15 192
157 Pēteris Grīviņš 6143 Grauda Spēks | Inov-8 I OSveikals.lv V147 VL2 00:01:15 192
158 Artis Pūcītis 6192 SSK Bebra V148 VL2 00:01:15 192
159 Daniels Kogans 3652 Lynxdojo V149 VZ1 00:01:15 192
160 Ivo Deičmanis 3623 Siguldas Maratona klubs V150 VZ3 00:01:15 192
161 Karīna Helmane-Soročenkova 5227 VSK Noskrien S11 SB2 00:01:16 249
162 Gints Jakovels 5351 Smiling runner V151 VB2 00:01:16 189
163 Aivars Spūlis 15234 Izturība V152 VB2 00:01:16 189
164 Jānis Griķis 5214 Daugavpils Runners V153 VB2 00:01:16 189
165 Nikolajs Saulītis 6028 LIMBAŽI SKRIEN V154 VL3 00:01:16 189
166 Sandis Āboliņš 13488 Kocēnu novads 1 V155 VZ2 00:01:16 189
167 Mārtiņš Aleksejevs 13531 Veču lauks V156 VZ3 00:01:16 189
168 Ilvars Bergmanis 3517 V157 VZ3 00:01:16 189
169 Renārs Teters-Teterovskis 3682 V158 VZ3 00:01:16 189
170 Māris Bērziņš 3368 Virsotne/MARMOT V159 VZ3 00:01:16 189
171 Madara Marija Muižniece 6008 adidas Runners Riga S12 SL2 00:01:17 245
172 Mauro Gianluigi Motta 5017 adidas Runners | RIGA V160 VB2 00:01:17 187
173 Jānis Rukmanis 5311 3D Running V161 VB2 00:01:17 187
174 Andris Jonelis 5438 Matisons Runners Club V162 VB3 00:01:17 187
175 Kristaps Zvirgzds 5226 V163 VBJ 00:01:17 187
176 Kirils Boiko 6096 Boyko-sports team V164 VL2 00:01:17 187
177 Alberts Dambis 6033 Insalvo V165 VL2 00:01:17 187
178 Toms Kaufmanis 6056 Maratona klubs V166 VL2 00:01:17 187
179 Miķelis Zumbergs 3430 V167 VZ3 00:01:17 187
180 Gints Putniņš 3423 V168 VZ3 00:01:17 187
181 Antra Dumbrovska 5348 S13 SB2 00:01:18 242
182 Baiba Šņoriņa 3429 Talsu pakalnu sporta klubs S14 SZ2 00:01:18 242
183 Agnese Treilone 3520 SPORTLAND S15 SZ3 00:01:18 242
184 Pēteris Stepiņš 5303 Swedbank V169 VB2 00:01:18 185
185 Mārtiņš Plaudis 6140 SK Dzērvene V170 VL2 00:01:18 185
186 Kaspars Salmiņš 6177 DABAS DOTS V171 VL2 00:01:18 185
187 Aivars Bondars 6148 Lūša pēdās V172 VL3 00:01:18 185
188 Edgars Bremze 6174 Izturība V173 VL3 00:01:18 185
189 Jānis Pauliņš 3745 V174 VZ3 00:01:18 185
190 Kristaps Poddubnijs 3701 Patria Sportland V175 VZ3 00:01:18 185
191 Edgars Bērziņš 3855 MTB Talsi V176 VZ3 00:01:18 185
192 Kristaps Zaļkalns 3852 KoBalts V177 VZ3 00:01:18 185
193 Andžejs Stenclavs 13516 Kinetics Skrien V178 VZ3 00:01:19 182
194 Kitija Zaula 13497 Limbaži S16 SZ1 00:01:19 239
195 Ģirts Žagars 5066 V179 VB2 00:01:19 182
196 Miķelis Vietnieks 5077 V180 VB2 00:01:19 182
197 Kristaps Heinsbergs 5410 PATRIA SPORTLAND V181 VB2 00:01:19 182
198 Ismael Nieva 5417 eFP BG LATVIA V182 VB2 00:01:19 182
199 Uldis Vaicis 5378 V183 VB2 00:01:19 182
200 Daniels Buko 5339 Baltais V184 VBJ 00:01:19 182
201 Sandis Breiers 5358 V185 VBJ 00:01:19 182
202 Panagiotis Dimas 15233 Accenture > High Performance V186 VB2 00:01:19 182
203 Ruslans Šuļga 6207 Maratona klubs V187 VL2 00:01:19 182
204 Igors Morgunovs 6118 Matisons Runners' Club V188 VL2 00:01:19 182
205 Ģirts Bulāns 6073 VSK Noskrien V189 VL2 00:01:19 182
206 Oskars Damroze 3362 Patria Sportland V190 VZ2 00:01:19 182
207 Artūrs Kārkliņš 13487 Kocenu novadas V191 VZ3 00:01:19 182
208 Ģirts Fišers 3509 Maratona klubs V192 VZ3 00:01:19 182
209 Oļegs Solovjovs 3653 Talsu pakalnu sporta klubs V193 VZ3 00:01:19 182
210 Krišjānis Mincenbergs 3384 V194 VZ3 00:01:19 182
211 Māris Reiniks 3137 V195 VZ3 00:01:19 182
212 Jurģis Turkopolis 3714 V196 VZ3 00:01:19 182
213 Gatis Šterns 3083 V197 VZ3 00:01:19 182
214 Ilze Meijere 5361 Patria Sportland S17 SB2 00:01:20 236
215 Laura Pētersone 5309 VSK Noskrien / MRC S18 SB2 00:01:20 236
216 Sergejs Gorevalovs 13508 V198 VZ3 00:01:20 180
217 Mārtiņš Slišāns 5016 V199 VB2 00:01:20 180
218 Mārcis Smalkais 5203 Metam mieru! V200 VB2 00:01:20 180
219 Maciej Kasjan 6064 eFP BG LATVIA V201 VL2 00:01:20 180
220 Edgars Dzenuška 6061 Visma Active V202 VL2 00:01:20 180
221 Atis Kļavis 6057 Jaunmārupe skrien! V203 VL3 00:01:20 180
222 Valdis Ņilovs 6001 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC V204 VL3 00:01:20 180
223 Edijs Dzalbs 3843 Inov8 I OSVeikals.lv Team V205 VZ2 00:01:20 180
224 Matīss Slikšjānis 3613 OK Azimuts V206 VZ2 00:01:20 180
225 Deivids Stupiņš 3690 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V207 VZ2 00:01:20 180
226 Edijs Tropiņš 3846 VSK Noskrien V208 VZ2 00:01:20 180
227 Raimonds Siliņš 3749 Baltais V209 VZ3 00:01:20 180
228 Gvido Bērziņš 13523 V210 VZ2 00:01:20 180
229 Sergejs Juhno 3105 SEB Family V211 VZ3 00:01:20 180
230 Didzis Skārds 3410 Olainfarm V212 VZ3 00:01:20 180
231 Gatis Šīmanis 3200 V213 VZ3 00:01:20 180
232 Aiga Taulīna 5255 Saldus Boksa klubs S19 SB2 00:01:21 233
233 Evija Vate 5100 Engures sportam S20 SB2 00:01:21 233
234 Vita Devjatņikova 6109 Moller Auto Ventspils / MRC S21 SL2 00:01:21 233
235 Jevgēnijs Turkins 5363 Lūša pēdās V214 VB2 00:01:21 178
236 Lauris Repša 5243 V215 VB2 00:01:21 178
237 Andis Ozoliņš 5047 BN Kurši V216 VB2 00:01:21 178
238 Andis Ruskulis 5240 SPORTLAND V217 VB2 00:01:21 178
239 Mārtiņš Bērziņš 5087 KURMIS OK V218 VB2 00:01:21 178
240 Jānis Gailis 5425 Izturība V219 VB3 00:01:21 178
241 Roberts Koleda 5434 Exigen Services Latvia #optimized4running V220 VB3 00:01:21 178
242 Jakub Spryngl 15228 V221 VB3 00:01:21 178
243 Juris Šehtels 6222 Ādaži V222 VL4 00:01:21 178
244 Kristiāns Patrijuks 3813 Pļaviņas V223 VZ2 00:01:21 178
245 Gatis Štulbergs 3584 Maratona klubs/Rieksti V224 VZ3 00:01:21 178
246 Vladislavs Žuselis 3101 V225 VZ3 00:01:21 178
247 Jurijs Slamovs 3537 Exigen Services Latvia #optimized4running V226 VZ3 00:01:21 178
248 Klinta Lauska 5368 Grauda Spēks S22 SB2 00:01:22 230
249 Ludmila Joce 6154 Moller Auto Ventspils / MRC S23 SL3 00:01:22 230
250 Mareks Jevtuhs 3541 SPORTLAND V227 VZ3 00:01:22 176
251 Gita Vilensone 3476 Vsk Noskrien Vāveres S24 SZ3 00:01:22 230
252 Andris Šņoriņš 13521 Talsu novada sporta skola V228 VZ3 00:01:22 176
253 Andrejs Žaglovs 5104 Fudzi V229 VB2 00:01:22 176
254 Citti Giuliano 5405 eFP BG LATVIA V230 VB2 00:01:22 176
255 Aivars Krjukovs 5063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V231 VB2 00:01:22 176
256 Andris Orniņš 5301 V232 VB2 00:01:22 176
257 Toms Biders 5387 SPORTLAND V233 VB2 00:01:22 176
258 Ondrej Fikrle 5359 BKV Holysov / RK Svata V234 VB3 00:01:22 176
259 Pēteris Kļava 5041 MRC V235 VB3 00:01:22 176
260 Jānis Neimanis 5230 Talsu pakalnu sporta klubs V236 VB4 00:01:22 176
261 Artūrs Vaselis 6069 Patria Sportland V237 VL2 00:01:22 176
262 Arvis Skrējāns 6091 V238 VL2 00:01:22 176
263 Reinis Skorovs 6149 VSK Noskrien V239 VLJ 00:01:22 176
264 Santis Setkovskis 3713 SSK Bebra V240 VZ2 00:01:22 176
265 Juris Iļčenko 3721 SK Dzērvene V241 VZ3 00:01:22 176
266 Kristaps Ķemme 3585 DPD Latvija V242 VZ3 00:01:22 176
267 Reinis Ūdris 3020 V243 VZ3 00:01:22 176
268 Aigars Zumbergs 3976 Efectio V244 VZ3 00:01:22 176
269 Jānis Lehtla 3529 SPORTLAND V245 VZ3 00:01:22 176
270 Līga Irbe 6026 Talsu pauguraines Zaķi S25 SL3 00:01:23 228
271 Simona Birkenberga 3255 SBk S26 SZ3 00:01:23 228
272 Oļegs Gulua 5406 LMD.LV V246 VB2 00:01:23 173
273 Gunārs Ruciņš 5325 Fizkultūras nora V247 VB2 00:01:23 173
274 Kārlis Ielejs 5075 VSK Noskrien Divplākšņi V248 VB3 00:01:23 173
275 Juris Perunovs 5400 Maratona klubs/Zoorbagan V249 VB3 00:01:23 173
276 Oskars Apsītis 5315 2KOKI V250 VB3 00:01:23 173
277 Arnis Kurps 5355 Skrienam kopā V251 VBJ 00:01:23 173
278 Armands Zvejnieks 6107 Moller Auto Ventspils / MRC V252 VL2 00:01:23 173
279 Mārtiņš Auziņš 6072 Smārde V253 VL3 00:01:23 173
280 Aigars Lūsis 6147 Talsu pakalnu sporta klubs V254 VL4 00:01:23 173
281 Ričards Dukurs 3906 Maratona klubs V255 VZ2 00:01:23 173
282 Linards Lauskis 13504 V256 VZ3 00:01:23 173
283 Liene Allere 5181 S27 SB2 00:01:24 225
284 Alise Putraima 5381 LIMBAŽI SKRIEN S28 SB2 00:01:24 225
285 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs S29 SB3 00:01:24 225
286 Ieva Jurēvica 5287 SPB RUN/Asics S30 SBJ 00:01:24 225
287 Andrew Guenard 5153 V257 VB2 00:01:24 171
288 Normunds Kronbergs 5091 TUKUMS V258 VB2 00:01:24 171
289 Matīss Haritonovs 6152 Team Kažemāka/Train2WinLv V259 VL2 00:01:24 171
290 Kārlis Būmans 6009 Matisons Runner's Club V260 VL2 00:01:24 171
291 Artūrs Topecs 6212 V261 VL2 00:01:24 171
292 Ronalds Zarīts 6117 Scope Sports V262 VL2 00:01:24 171
293 Wojciech Napierski 6205 eFP BG LATVIA V263 VL3 00:01:24 171
294 Juris Čerņadjevs 6189 V264 VL4 00:01:24 171
295 Jānis Liepiņš 3542 SPORTLAND V265 VZ3 00:01:24 171
296 Mārtiņš Bodnieks 3311 V266 VZ3 00:01:24 171
297 Artūrs Elstiņš 3819 V267 VZ3 00:01:24 171
298 Kaspars Vingris 3297 V268 VZ3 00:01:24 171
299 Romāns Kuročkins 3310 V269 VZ3 00:01:24 171
300 Didzis Videmanis 3847 Mežsusuri V270 VZ3 00:01:24 171
301 Juris Semjonovs 3625 Zemgales Ziņas V271 VZ3 00:01:24 171
302 Dace Spalva 15218 Kocēnu novads 1 S31 SB2 00:01:25 222
303 Ieva Pūce 5333 VSK Noskrien Blonde S32 SB3 00:01:25 222
304 Ginta Valtere 3747 Baltais S33 SZ3 00:01:25 222
305 Uldis Raipalis 5101 Gentlemen's Club V272 VB2 00:01:25 169
306 Gatis Valdheims 5136 V273 VB2 00:01:25 169
307 Andris Rozentālbergs 5335 V274 VB2 00:01:25 169
308 Kaspars Stukuls 6137 V275 VL2 00:01:25 169
309 Anatolijs Macuks 3808 Lūša pēdās V276 VZ3 00:01:25 169
310 Nauris Dzenis 3886 MADONA V277 VZ3 00:01:25 169
311 Uģis Pušpurs 3989 ZTF Lāsma V278 VZ3 00:01:25 169
312 Kaspars Vīksne 3917 SPB RUN/Asics V279 VZ3 00:01:25 169
313 Gualtiero Carata 3927 eFP BG LATVIA V280 VZ3 00:01:25 169
314 Andrejs Maļukovs 3962 V281 VZ3 00:01:25 169
315 Edgars Balunovs 3756 Olainfarm V282 VZ3 00:01:25 169
316 Toms Cēsnieks 3056 Bite Latvija V283 VZ3 00:01:25 169
317 Uldis Reinicāns 3080 U&G V284 VZ3 00:01:25 169
318 Daina Jurķe 6047 S34 SL2 00:01:26 220
319 Konstantīns Čursins 5053 ChursinTeam V285 VB2 00:01:26 167
320 Jānis Rozenbergs 5336 V286 VB2 00:01:26 167
321 Gatis Miķelsons 5313 www.spv.lv V287 VB2 00:01:26 167
322 Artis Ločmelis 5224 OK Burkānciems V288 VB3 00:01:26 167
323 Kaspars Klapkalns 5411 Santa V289 VB3 00:01:26 167
324 Niks Zauls 5242 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola V290 VBJ 00:01:26 167
325 Hugo Jakobi 6223 Tavamsportam.lv V291 VL2 00:01:26 167
326 Rolands Štrehers 6077 VSK Noskrien V292 VL2 00:01:26 167
327 Ritvars Kalniņš 6172 Skrienam kopā V293 VL3 00:01:26 167
328 Jorens Kvēle-Kvāls 3575 Saldus Boksa klubs V294 VZ2 00:01:26 167
329 Edgars Fecers 3862 SPORTLAND V295 VZ2 00:01:26 167
330 Eduardo Luis Murillo Gonzalez 3931 eFP BG LATVIA V296 VZ3 00:01:26 167
331 Andris Mireckis 3381 Talsu Pauguraines zaķi V297 VZ3 00:01:26 167
332 Nils Eduards Jakobsons 13528 Lynxdojo V298 VZ2 00:01:26 167
333 Gita Karlsone 5015 Matisons Runner's Club S35 SB2 00:01:27 217
334 Dace Banga-Hodžajeva 5074 Moller Auto Ventspils / MRC S36 SB2 00:01:27 217
335 Liene Blumbeka 3441 Virsotne/MARMOT S37 SZ3 00:01:27 217
336 Alvis Bitenieks 5394 Latvijas Finieris V299 VB2 00:01:27 166
337 Guntis Leimanis 5046 V300 VB2 00:01:27 166
338 Zigmunds Zauls 5380 Limbaži V301 VB3 00:01:27 166
339 Heiki Prants 5102 Võru Suusaklubi V302 VB3 00:01:27 166
340 Uldis Kondratovičs 5156 Virsotne/MARMOT V303 VB4 00:01:27 166
341 Miks Pētersons 6183 NORDI furniture V304 VL2 00:01:27 166
342 Edgars Balodis 6196 Ķesterciems I Engures sportam V305 VL2 00:01:27 166
343 Krišjānis Neijs 6106 Pēdējās vietas pavēlnieki V306 VL2 00:01:27 166
344 Kaspars Irbe 3639 Talsu pauguraines Zaķi/Talsu novada sporta skola V307 VZ1 00:01:27 166
345 Oskars Lūsis 13539 Laimaskoks V308 VZ3 00:01:27 166
346 Stepans Rihards Aleksejevs 3777 V309 VZ2 00:01:27 166
347 Ingus Lauss 13549 V310 VZ3 00:01:27 166
348 Elvis Bernhards 3222 AnimalPlanet V311 VZ3 00:01:27 166
349 Līga Girgensone 3338 S38 SZ3 00:01:28 215
350 Artūrs Kabels 5283 Kandava V312 VB2 00:01:28 164
351 Mārtiņš Pujāts 5060 V313 VB2 00:01:28 164
352 Juris Misters 5113 V314 VB2 00:01:28 164
353 Aivis Neimanis 5137 Brīvais ērglis V315 VB3 00:01:28 164
354 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna V316 VB4 00:01:28 164
355 Kristaps Kaimiņš 6165 V317 VL2 00:01:28 164
356 Andis Dēze 6021 Maratona Klubs/Zante V318 VL2 00:01:28 164
357 Gints Krastiņš 6175 Exigen Services Latvia #optimized4running V319 VL2 00:01:28 164
358 Ralfs Sirmelis 3099 V320 VZ1 00:01:28 164
359 Dāvis Uļģis 3567 Izturība V321 VZ3 00:01:28 164
360 Ritvars Jakucevičs 3572 V322 VZ3 00:01:28 164
361 Dagnis Boltrikovs 3263 Veselīga slodzīte V323 VZ3 00:01:28 164
362 Nunziata Biagio 3924 eFP BG LATVIA V324 VZ3 00:01:28 164
363 Dmitrijs Vladimirovs 3581 Accenture > High Performance V325 VZ3 00:01:28 164
364 Jānis Kolužs 3783 Daugavpils Runners V326 VZ3 00:01:28 164
365 Raitis Vilsdorfs 3097 V327 VZ3 00:01:28 164
366 Armands Ločmelis 3601 Luminor V328 VZ3 00:01:28 164
367 Agnese Sperga 5111 Gentlemens Club/Supervaroņi S39 SB2 00:01:29 212
368 Diāna Jakubjaņeca 3543 SPORTLAND S40 SZ3 00:01:29 212
369 D'andria Alessandro 5439 eFP BG LATVIA V329 VB2 00:01:29 162
370 Oļegs Kopijs 5433 Saldus Boksa klubs V330 VB2 00:01:29 162
371 Jānis Pārums 5343 Projekts Etiopietis V331 VB2 00:01:29 162
372 Artūrs Ipatenko 5024 Visma V332 VB2 00:01:29 162
373 Guntars Priede 5112 V333 VB2 00:01:29 162
374 Eduards Brokāns 5248 V334 VB2 00:01:29 162
375 Einārs Šillers 5115 MRC/OKZK/MK V335 VB3 00:01:29 162
376 Juris Jansons 5322 Swedbank V336 VB3 00:01:29 162
377 Igors Kozlovs 5225 V337 VB3 00:01:29 162
378 Jānis Kopmanis 5264 V338 VB3 00:01:29 162
379 Sandris Krūmiņš 5213 Maratona Klubs V339 VB3 00:01:29 162
380 Jānis Kazradzis 5013 V340 VBJ 00:01:29 162
381 Aleksandrs Judkins 6024 V341 VL2 00:01:29 162
382 Arūnas Beržinskas 6085 V342 VL3 00:01:29 162
383 Tomass Randa 3720 V343 VZ1 00:01:29 162
384 Kristers Artejevs 3787 Skrienam kopā V344 VZ2 00:01:29 162
385 Emīls Liepiņš 3621 Venden V345 VZ2 00:01:29 162
386 Agnis Stulpinskis 3888 VSK V346 VZ3 00:01:29 162
387 Jānis Kozlovskis 3232 V347 VZ3 00:01:29 162
388 Aleksejs Bute 3681 Lidosta V348 VZ3 00:01:29 162
389 Rihards Volfs 3638 RajA V349 VZ3 00:01:29 162
390 Edgars Ošs 3294 V350 VZ3 00:01:29 162
391 Ints Skaldis 4023 V351 VZ3 00:01:29 162
392 Ilze Sermolīte 5045 Zemgales Ziņas S41 SB3 00:01:30 210
393 Zane Muceniece 6179 S42 SL2 00:01:30 210
394 Aldis Bušs 5206 SK Tērauds V352 VB2 00:01:30 160
395 Mārtiņš Birums 5051 Team Kažemāka/Train2WinLv V353 VB2 00:01:30 160
396 Māris Balceris 5288 EY V354 VB2 00:01:30 160
397 Tomass Fedotovs 5307 ČikČik V355 VB2 00:01:30 160
398 Matīss Vaivods 5122 V356 VB2 00:01:30 160
399 Gunārs Grundštoks 5416 VSK Noskrien / PaBaso.lv V357 VB2 00:01:30 160
400 Aldis Rocēns 5193 BUKDESIGNER V358 VB3 00:01:30 160
401 Gatis Kveders 6100 Rieksti / VSK Noskrien V359 VL2 00:01:30 160
402 Ernests Važa 6116 V360 VL2 00:01:30 160
403 Ruslans Mamedovs 6036 Daugavpils Runners V361 VL2 00:01:30 160
404 Aivars Fogelis 6067 V362 VL2 00:01:30 160
405 Dzintars Kramiņš 6216 Kramiņi V363 VL2 00:01:30 160
406 Vitālijs Muzika 6087 VSK Noskrien V364 VL3 00:01:30 160
407 Francisco Mateos Chica 3929 eFP BG LATVIA V365 VZ3 00:01:30 160
408 Miks Dzenis 3304 Trīs buki V366 VZ3 00:01:30 160
409 Jānis Pugačs 13541 Vēl pa aliņam? V367 VZ3 00:01:30 160
410 Sandris Līdums 3882 Latvijas Finieris V368 VZ3 00:01:30 160
411 Mārtiņš Eglijs 13556 Tikko precējušies V369 VZ3 00:01:30 160
412 Aivis Kasparāns 13533 Kasparāni V370 VZ3 00:01:30 160
413 Iveta Caune 5310 Izturība S43 SB3 00:01:31 208
414 Evita Hibšmane 3876 S44 SZ3 00:01:31 208
415 Toms Rajunčus 5267 Luminor V371 VB2 00:01:31 158
416 Aigars Tohters 5061 SK Dzērvene II V372 VB2 00:01:31 158
417 Normunds Zauls 5376 Limbaži V373 VB3 00:01:31 158
418 Gundars Jurevics 5320 SPB RUN/Asics V374 VB3 00:01:31 158
419 Valdis Tilts 15217 Kocēnu novads V375 VB4 00:01:31 158
420 Kārlis Bērziņš 3983 Virsotne/MARMOT V376 VZ1 00:01:31 158
421 Gunārs Bodnieks 3354 V377 VZ2 00:01:31 158
422 Pēteris Trubačs 3746 Baltais V378 VZ3 00:01:31 158
423 Viktors Malihins 3188 Infinity V379 VZ3 00:01:31 158
424 Rūdolfs Leimanis 3375 Maratona Klubs V380 VZ3 00:01:31 158
425 Jekaterina Sokunova 6167 Baltais S45 SL2 00:01:32 205
426 Inese Otomere 6126 S46 SL2 00:01:32 205
427 Monta Priedola 3309 S47 SZ3 00:01:32 205
428 Kārlis Kostjukovs 5044 Stjopam 37 V381 VB2 00:01:32 157
429 Vladimir Kiryushin 6007 parkrun Kolomenskoe V382 VL2 00:01:32 157
430 Mārtiņš Allers 6046 V383 VL3 00:01:32 157
431 Jānis Actiņš 6086 VSK Noskrien V384 VL3 00:01:32 157
432 Arnis Mūrnieks 6163 V385 VL3 00:01:32 157
433 Klāvs Rubenis 3451 Superpupši V386 VZ2 00:01:32 157
434 Artūrs Linde 13527 Baltais V387 VZ3 00:01:32 157
435 Konstantīns Grišulis 3169 V388 VZ3 00:01:32 157
436 Citti Riccardo 3921 eFP BG LATVIA V389 VZ3 00:01:32 157
437 Ivars Kumpiņš 3988 V390 VZ3 00:01:32 157
438 Jānis Rukšāns 3998 Mežā dzīvo Oļegs V391 VZ3 00:01:32 157
439 Emils Fetlers 3025 V392 VZ3 00:01:32 157
440 Andis Brigmanis-Briģis 3392 Sanderu klans V393 VZ3 00:01:32 157
441 Agris Samcovs 3894 SPORTLAND V394 VZ3 00:01:32 157
442 Kristīne Leja 6032 S48 SL2 00:01:33 203
443 Inga Zālīte 3824 Grauda Spēks S49 SZ3 00:01:33 203
444 Anda Zandberga 3526 SPORTLAND S50 SZ3 00:01:33 203
445 Elīna Aģe 3829 Team Kažemāka/Train2WinLv S51 SZ3 00:01:33 203
446 Svetlana Šanceva 3916 Sportland S52 SZ3 00:01:33 203
447 Ivars Broničs 5392 Guddžobs Guddans V395 VB2 00:01:33 155
448 Sandijs Jēkabsons 5011 V396 VB2 00:01:33 155
449 Andrejs Liepkalns 5035 Kafija ar citronu / VSK Noskrien V397 VB2 00:01:33 155
450 Konstantīns Vasiļjevs 5366 Dion SportLab V398 VB2 00:01:33 155
451 Aleksandrs Antonovs 5127 &A V399 VB3 00:01:33 155
452 Viktors Saulītis 6127 Luminor V400 VL2 00:01:33 155
453 Mihails Kudrjaševs 6090 Fizmati V401 VL3 00:01:33 155
454 Rihards Hohbergs 3431 V402 VZ2 00:01:33 155
455 Edgars Krastiņš 3853 V403 VZ3 00:01:33 155
456 Ilmārs Knipšis 3461 VSK Noskrien Seniori V404 VZ3 00:01:33 155
457 Jānis Lakovics 3611 V405 VZ3 00:01:33 155
458 Sean Condon 3945 eFP BG LATVIA V406 VZ3 00:01:33 155
459 Deniss Rostkovskis 3493 V407 VZ3 00:01:33 155
460 Ina Graudiņa 5176 VSK Noskrien Vāveres S53 SB2 00:01:34 201
461 Viviana Kirilova 6123 VSK Noskrien Vāveres S54 SL3 00:01:34 201
462 Ināra Lūse 3953 Moller Auto Ventspils / MRC S55 SZ3 00:01:34 201
463 Elīna Kārkliņa 3940 PATRIA SPORTLAND S56 SZ3 00:01:34 201
464 Viesturs Linde 13526 Baltais V408 VZ3 00:01:34 153
465 Artūrs Soročenkovs 5196 V409 VB2 00:01:34 153
466 Carrella Pasquale 5404 eFP BG LATVIA V410 VB2 00:01:34 153
467 Māris Vizulis 5442 Luminor V411 VB2 00:01:34 153
468 Aivars Šķudītis 15220 Latvijas Finieris V412 VB2 00:01:34 153
469 Vitālijs Žuselis 5068 Daugavpils Runners V413 VB2 00:01:34 153
470 Andris Leja 5388 Ziemeļkurzeme OK V414 VB3 00:01:34 153
471 Valdis Rozentāls 5289 V415 VB3 00:01:34 153
472 Armands Auziņš 5182 adidas Runners I Riga V416 VB3 00:01:34 153
473 Gints Lejasmeiers 5340 Matisons Runner's Club V417 VB3 00:01:34 153
474 Pavels Mazurs 5423 V418 VB3 00:01:34 153
475 Denis Aļeksejevs 6136 Rush B V419 VL2 00:01:34 153
476 Raitis Puriņš 6187 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V420 VL4 00:01:34 153
477 Artūrs Ozoliņš 4005 PH Print V421 VZ3 00:01:34 153
478 Dmitrijs Ruskovs 3580 V422 VZ3 00:01:34 153
479 Jānis Siliņš 3948 COMEDIA V423 VZ3 00:01:34 153
480 Artūrs Kadiķis 3265 V424 VZ3 00:01:34 153
481 Ints Mūrnieks 3724 V425 VZ3 00:01:34 153
482 Andris Malahovskis 3997 DzSK Lokomotīve V426 VZ3 00:01:34 153
483 Ina Balgalve 5050 S57 SB3 00:01:35 199
484 Linda Boldāne 6191 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv S58 SL2 00:01:35 199
485 Ingūna Razguļajeva 6015 S59 SL2 00:01:35 199
486 Kalvis Silgals 6213 Surikati/NFS V427 VL2 00:01:35 152
487 Dainis Saukāns 6054 V428 VL3 00:01:35 152
488 Haralds Krievs 6193 :) V429 VL3 00:01:35 152
489 Jānis Bute 3688 V430 VZ3 00:01:35 152
490 Andris Žukovskis 4014 SQUAD.LV V431 VZ3 00:01:35 152
491 Rihards Čaiba 3644 V432 VZ3 00:01:35 152
492 Intars Zilgalvis 3176 V433 VZ3 00:01:35 152
493 Normunds Freimanis 3499 V434 VZ3 00:01:35 152
494 Mārtiņš Švirksts 3416 EY V435 VZ3 00:01:35 152
495 Elmārs Martinsons 3487 EY V436 VZ3 00:01:35 152
496 Zanda Ulanova 5327 Moller Auto Ventspils / MRC S60 SB2 00:01:36 197
497 Aiga Paegle 5092 Engures sportam S61 SB3 00:01:36 197
498 Ildze Straume 6162 Vivobarefoot S62 SL3 00:01:36 197
499 Baiba Mazrima 3505 Saldus Boksa klubs S63 SZ3 00:01:36 197
500 Edvīns Elksnītis 5081 Daugavpils runners V437 VB2 00:01:36 150
501 Zigmunds Vītiņš 5057 DEAC V438 VB3 00:01:36 150
502 Artūrs Pielēns-Pelēns 6083 Lattelecom V439 VL2 00:01:36 150
503 Mareks Tumašs 6200 Knowledgeprice.com V440 VL3 00:01:36 150
504 Markus Urtāns 3943 Lūša pēdās V441 VZ2 00:01:36 150
505 Dāvis Zelmenis 3919 Maratona klubs V442 VZ2 00:01:36 150
506 Kamil Gibniewski 3918 eFP BG LATVIA V443 VZ3 00:01:36 150
507 Pavels Rozens 3394 Type 1 Run Riga V444 VZ3 00:01:36 150
508 Mārtiņš Braslavs 3010 V445 VZ3 00:01:36 150
509 Armands Tomševics 3827 TOMS V446 VZ3 00:01:36 150
510 Ieva Rogāle 5345 KROKUS S64 SB2 00:01:37 195
511 Santa Žukovska 5314 S65 SB2 00:01:37 195
512 Diāna Elizabete Daukšte 3154 S66 SZ1 00:01:37 195
513 Toms Pastars 5082 Jaunmārupe skrien / MRC V447 VB2 00:01:37 148
514 Agris Spalviņš 5277 Rauna V448 VB4 00:01:37 148
515 Jānis Kopmanis 15226 LSC V449 VB4 00:01:37 148
516 Gints Bērziņš 6070 AkmensDizains.lv V450 VL2 00:01:37 148
517 Arnis Kuzmanis 6075 AkmensDizains.lv V451 VL3 00:01:37 148
518 Uğis Zanders 6055 V452 VL3 00:01:37 148
519 Dāvis Dambergs 3558 SPORTLAND V453 VZ1 00:01:37 148
520 Mārcis Akmeņkalns 3404 Superpupši V454 VZ2 00:01:37 148
521 Sandis Sproģis 3689 Lattelecom V455 VZ3 00:01:37 148
522 Arvīds Grāvelis 3199 DEERED V456 VZ3 00:01:37 148
523 Kaspars Oļševskis 4025 V457 VZ3 00:01:37 148
524 Jānis Zālītis 3564 V458 VZ3 00:01:37 148
525 Zigmārs Mazulis 3382 V459 VZ3 00:01:37 148
526 Ģirts Melezers 3760 Rīgas satiksme V460 VZ3 00:01:37 148
527 Toms Ķikusts 3748 Ziemeļu ļaudis V461 VZ3 00:01:37 148
528 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5062 S67 SB2 00:01:38 193
529 Natālija Joničenko 5360 Talsu pauguraines Zaķi S68 SB3 00:01:38 193
530 Rasma Čoiča 3227 Patria Sportland S69 SZ3 00:01:38 193
531 Džanita Freija 3633 Moller Auto Ventspils / MRC S70 SZ3 00:01:38 193
532 Inga Kāpiņa 3436 VSK Noskrien Vāveres S71 SZ3 00:01:38 193
533 Elza Krastiņa 13515 Sportiņš 88 S72 SZ1 00:01:38 193
534 Peter Lakota 5409 eFP BG LATVIA V462 VB2 00:01:38 147
535 Jurģis Urtāns 5412 Lūša pēdās V463 VB2 00:01:38 147
536 Raimonds Eglītis 5414 #catchmeifyoucan V464 VB2 00:01:38 147
537 Ivars Kassalis 5023 Riga Ironman Team V465 VB3 00:01:38 147
538 Regimantas Šnipaitis 5435 V466 VB3 00:01:38 147
539 Arnis Pokšāns 5431 Abas Kreisās Kājas V467 VB3 00:01:38 147
540 Daniels Kodalevs 3277 KODALEVU TEAM V468 VZ1 00:01:38 147
541 Rūdis Liepiņš 3825 Grauda Spēks V469 VZ2 00:01:38 147
542 Kaspars Krievs 3828 Dog Sport Carnikava V470 VZ3 00:01:38 147
543 Pauls Vītols 4012 V471 VZ3 00:01:38 147
544 Jānis Lazdāns 3798 V472 VZ3 00:01:38 147
545 Raivo Pienis 3592 PATRIA SPORTLAND V473 VZ3 00:01:38 147
546 Mārcis Stūris 3928 Smārde V474 VZ3 00:01:38 147
547 Dace Hartmane 5058 Talsu pauguraines Zaķi S73 SB3 00:01:39 191
548 Alvita Mirecka 6084 Talsu Pauguraines zaķi S74 SL3 00:01:39 191
549 Artis Kiršteins 13503 FFT V475 VZ3 00:01:39 145
550 Linda Meškovska 3840 Gjensidige S75 SZ3 00:01:39 191
551 Ieva Freidenfelde 3403 S76 SZ3 00:01:39 191
552 Diāna Lauska 3947 DPD Latvija S77 SZ3 00:01:39 191
553 Congedo Dario 5403 eFP BG LATVIA V476 VB2 00:01:39 145
554 Lauris Grāvelis 5259 BAFF Running Team V477 VB2 00:01:39 145
555 Arvīds Germovs 6115 V478 VL3 00:01:39 145
556 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 3253 STRAZDIŅI V479 VZ1 00:01:39 145
557 Arnis Prieditis 3767 V480 VZ3 00:01:39 145
558 Normunds Stepāns 3687 STROPS Technologies V481 VZ3 00:01:39 145
559 Normunds Grava 3385 V482 VZ3 00:01:39 145
560 Toms Laimiņš 13552 V483 VZ2 00:01:39 145
561 Andris Lanka 3196 TRX Cēsis V484 VZ3 00:01:39 145
562 Armands Kalnozols 3666 V485 VZ3 00:01:39 145
563 Agita Kaļva 3159 Ķegumā spēks S78 SZ3 00:01:40 189
564 Oskars Zonne 5341 Acsaabols V486 VB2 00:01:40 144
565 Dainis Kronbergs 5028 TUKUMS V487 VB3 00:01:40 144
566 Carlos Garcia Castrejon 3930 eFP BG LATVIA V488 VZ2 00:01:40 144
567 Dainis Kārkliņš 3874 3Culture V489 VZ2 00:01:40 144
568 Guntars Brauns 3308 V490 VZ3 00:01:40 144
569 Gundars Lipiņš 3322 LMT V491 VZ3 00:01:40 144
570 Mārtiņš Bērziņš 3128 V492 VZ3 00:01:40 144
571 Gatis Ozols 3198 Type One Run - Riga V493 VZ3 00:01:40 144
572 Aivars Zaķis 3209 Maratona klubs/LSC V494 VZ3 00:01:40 144
573 Guntars Siliņš 4032 KROKUS V495 VZ3 00:01:40 144
574 Andrejs Kirma 3693 V496 VZ3 00:01:40 144
575 Vitālijs Poļetajevs 3549 DzSK Lokomotīve V497 VZ3 00:01:40 144
576 Inese Nudiena 5031 VFK STALDZENE S79 SB2 00:01:41 187
577 Ginta Rassa 5364 Moller Auto Ventspils / MRC S80 SB3 00:01:41 187
578 Lāsma Zebuliņa 5197 VSK Noskrien Blonde S81 SB3 00:01:41 187
579 Danute Fibiga-Daukšte 5052 S82 SB3 00:01:41 187
580 Inese Rēriha 3457 VSK Noskrien Vāveres S83 SZ3 00:01:41 187
581 Matīss Ķeķers 5152 V498 VB2 00:01:41 143
582 Bartosz Żelazny 5395 eFP BG LATVIA V499 VB2 00:01:41 143
583 Māris Rudens 5298 V500 VB3 00:01:41 143
584 Dainis Bautris 6186 AMSERV TEAM V501 VL2 00:01:41 143
585 Daniel Lopes Martins 6039 V502 VL2 00:01:41 143
586 Jānis Bērziņš 13524 V503 VZ2 00:01:41 143
587 Andis Rubeniņš 3821 V504 VZ3 00:01:41 143
588 Māris Pankoks 3734 Liepājas Vieglatlētikas klubs V505 VZ3 00:01:41 143
589 Māris Graudiņš 3334 V506 VZ3 00:01:41 143
590 Raitis Liepa 3600 Luminor V507 VZ3 00:01:41 143
591 Ivars Vācers 3970 V508 VZ3 00:01:41 143
592 Guna Sprūde 5142 VSK Noskrien S84 SB2 00:01:42 185
593 Ivita Šale 5330 SSK Bebra S85 SB2 00:01:42 185
594 Zane Saidova 4020 S86 SZ3 00:01:42 185
595 Laima Ziediņa 4040 VSK Noskrien S87 SZ3 00:01:42 185
596 Andis Komarovs 5274 V509 VB2 00:01:42 141
597 Rolands Gritāns 5186 Biznesa parks ABAVA V510 VB3 00:01:42 141
598 Jānis Vītols 5292 VSK Noskrien Seniori V511 VB4 00:01:42 141
599 Juris Grodnis 5135 KROKUS V512 VB4 00:01:42 141
600 Sergejs Maslobojevs 6218 NRC Rīga V513 VL2 00:01:42 141
601 Uģis Bents 6052 V514 VL2 00:01:42 141
602 Aigars Kokins 6049 Team Kažemāka/Train2WinLv V515 VL3 00:01:42 141
603 Atis Jansons 3573 Swedbank V516 VZ3 00:01:42 141
604 Rinalds Zeltiņš 13551 KMKVP V517 VZ3 00:01:42 141
605 Edgars Paegle 3920 V518 VZ3 00:01:42 141
606 Gatis Molodcovs 3219 V519 VZ3 00:01:42 141
607 Linda Žukovska 3421 DNB Service Center S88 SZ3 00:01:43 183
608 Lāsma Turkopole 3024 S89 SZ3 00:01:43 183
609 Dace Mačevska 4000 VSK Noskrien S90 SZ3 00:01:43 183
610 Dainis Muško 5282 Kartavkalnu buki V520 VB3 00:01:43 140
611 Raivis Cakuls 5357 Team Kažemāka/Train2WinLv V521 VB3 00:01:43 140
612 Aleksis Orlovs 5228 V522 VB3 00:01:43 140
613 Artūrs Riekstiņš 6020 VSK Noskrien IRAnete Līdz galam V523 VL2 00:01:43 140
614 Dzintars Petrovs 6153 LSC V524 VL3 00:01:43 140
615 Reinis Graviņš 3859 SPORTLAND V525 VZ2 00:01:43 140
616 Tomass Reinis Tīss 3350 V526 VZ2 00:01:43 140
617 Guntars Reveliņš 3619 Team Kažemāka/Train2Win.lv V527 VZ3 00:01:43 140
618 Kaspars Briedis 3380 Saldus Boksa klubs V528 VZ3 00:01:43 140
619 Toms Ābeltiņš 3259 Body Factory V529 VZ3 00:01:43 140
620 Mārtiņš Sebris 3796 V530 VZ3 00:01:43 140
621 Viesturs Tomels 3363 V531 VZ3 00:01:43 140
622 Pāvels Ņevodņičenko 3074 V532 VZ3 00:01:43 140
623 Mārtiņš Liekniņš 3722 4L V533 VZ3 00:01:43 140
624 Arnis Krūmiņš 3950 V534 VZ3 00:01:43 140
625 Zane Dziļuma 6053 S91 SL2 00:01:44 182
626 Jolanta Ivanova 6059 S92 SL2 00:01:44 182
627 Elīna Barone 3141 S93 SZ3 00:01:44 182
628 Inga Ziediņa 3739 Maratona klubs S94 SZ3 00:01:44 182
629 Aigars Teivāns 5086 Teo Team V535 VB2 00:01:44 138
630 Reinis Jasliņš 5109 Burusports V536 VB3 00:01:44 138
631 Normunds Greiškāns 5105 V537 VB3 00:01:44 138
632 Aigars Nords 15227 Lattelecom Rīgas maratons V538 VB3 00:01:44 138
633 Maxim Klimov 6017 42195.COM.UA V539 VL2 00:01:44 138
634 Jānis Tauberis 3175 V540 VZ2 00:01:44 138
635 Raitis Smirnovs 3980 RaceDog Latvia V541 VZ3 00:01:44 138
636 Marcis Gedrovics 3173 V542 VZ3 00:01:44 138
637 Gatis Neimanis 3729 Talsu biatlona klubs V543 VZ3 00:01:44 138
638 Igors Mihaļevs 3647 Jēkabpils V544 VZ3 00:01:44 138
639 Uģis Pauriņš 13480 Izturība V545 VZ3 00:01:44 138
640 Uldis Doniņš 3807 Moller Auto Ventspils / MRC V546 VZ3 00:01:44 138
641 Kristaps Sirmais 3314 Guddžobs Guddans V547 VZ3 00:01:44 138
642 Rihards Fuksis 3414 V548 VZ3 00:01:44 138
643 Arnis Muižzemnieks 3615 V549 VZ3 00:01:44 138
644 Valdis Meirēns 3415 V550 VZ3 00:01:44 138
645 Megija Stalberga 3890 VSK S95 SZ2 00:01:45 180
646 Maksims Berjoza 13542 Infogram V551 VZ3 00:01:45 137
647 Sintija Langenfelde 3994 S96 SZ3 00:01:45 180
648 Dace Pauriņa 13481 Izturība S97 SZ3 00:01:45 180
649 Evija Abiļeva 3455 Swedbank AS S98 SZ3 00:01:45 180
650 Andris Drešmanis 6110 DzSK Lokomotīve V552 VL3 00:01:45 137
651 Austris Armans 3708 ASK PATRIA V553 VZ3 00:01:45 137
652 Dins Jakuška 3795 BAUERFEIND V554 VZ3 00:01:45 137
653 Patrick Alexandre 4037 eFP BG LATVIA V555 VZ3 00:01:45 137
654 Māris Bumbieris 3445 Latvijas Finieris V556 VZ3 00:01:45 137
655 Jānis Lankups 3068 V557 VZ3 00:01:45 137
656 Jānis Ikaunieks 13482 V558 VZ3 00:01:45 137
657 Ervīns Lūsis 3270 V559 VZ3 00:01:45 137
658 Mārcis Kārkliņš 3523 Sasodīti labs Grāmatvedis! V560 VZ3 00:01:45 137
659 Anete Danelsone 5319 VSK Noskrien Blonde / Accenture S99 SB2 00:01:46 178
660 Baiba Juhno 3104 SEB Family S100 SZ3 00:01:46 178
661 Gatis Podins 13547 neat V561 VZ3 00:01:46 136
662 Aija Melezere 3717 VSK Noskrien S101 SZ3 00:01:46 178
663 Jānis Deksnis 5379 Swedbank V562 VB2 00:01:46 136
664 Dmitriy Krivko 3677 V563 VZ2 00:01:46 136
665 Piotr Hanc 3914 eFP BG LATVIA V564 VZ3 00:01:46 136
666 Buono Raffaele 3925 eFP BG LATVIA V565 VZ3 00:01:46 136
667 Normunds Allens 3844 Labs starts V566 VZ3 00:01:46 136
668 Guntis Strautiņš 13517 Maratona klubs V567 VZ3 00:01:46 136
669 Jānis Labsvīrs 3488 Siguldas Maratona klubs V568 VZ3 00:01:46 136
670 Endijs Zariņš 3654 Zemgales Ziņas V569 VZ3 00:01:46 136
671 Arvis Krūmiņš 3048 LMT V570 VZ3 00:01:46 136
672 Lauma Čerņevska 5202 VSK Noskrien Vāveres S102 SB2 00:01:47 177
673 Ieva Upmace-Grīviņa 6023 Surikati S103 SL2 00:01:47 177
674 Gunta Neija 6135 VSK Noskrien S104 SL2 00:01:47 177
675 Agita Šmaukstele 3008 Draugiem Group S105 SZ3 00:01:47 177
676 Mārtiņš Dīcis 5352 VSK Noskrien V571 VB2 00:01:47 135
677 Armands Andersons 5167 V572 VB2 00:01:47 135
678 Agris Krumbergs 5144 Līkā kalna rambātāji V573 VB3 00:01:47 135
679 Māris Strazdiņš 5093 STRAZDIŅI V574 VB3 00:01:47 135
680 Edgars Markševics 6105 Sporta Patriots V575 VL2 00:01:47 135
681 Raitis Gržibovskis 6022 V576 VL2 00:01:47 135
682 Jānis Veļķeris 13484 Alūksne V577 VZ2 00:01:47 135
683 Rolands Rozītis 3992 V578 VZ3 00:01:47 135
684 Jānis Šliseris 3786 V579 VZ3 00:01:47 135
685 Valters Bolevics 3908 Olainfarm V580 VZ3 00:01:47 135
686 Romāns Giruckis 3492 V581 VZ3 00:01:47 135
687 Artis Visendorfs 3539 SPORTLAND V582 VZ3 00:01:47 135
688 Miķelis Vindavs 3076 Tikai Ciešanas V583 VZ3 00:01:47 135
689 Aleksis Jarockis 3360 V584 VZ3 00:01:47 135
690 Krišjānis Pinka 3804 V585 VZ3 00:01:47 135
691 Jānis Vēveris 3278 V586 VZ3 00:01:47 135
692 Dace Veipa 6185 VSK Noskrien Vāveres S106 SL2 00:01:48 175
693 Elza Rozenštrauha 3568 S107 SZ2 00:01:48 175
694 Linda Sīle 3965 LMT S108 SZ3 00:01:48 175
695 Ģirts Bisenieks 5107 V587 VB2 00:01:48 133
696 Māris Dazarts 5415 V588 VB2 00:01:48 133
697 Ģirts Vēsma 6203 Zemgales Ziņas V589 VL4 00:01:48 133
698 Deniss Petrenko 3820 DION SPORTLAB V590 VZ3 00:01:48 133
699 Jānis Iklāvs 3280 Latvijas skauti un gaidas V591 VZ3 00:01:48 133
700 Toms Kalniņš 3481 V592 VZ3 00:01:48 133
701 Edvīns Jaudzems 3535 SPORTLAND V593 VZ3 00:01:48 133
702 Ivars Ozoliņš 13513 Auto Kada V594 VZ3 00:01:48 133
703 Dainis Kreicbergs 3093 SĒME V595 VZ3 00:01:48 133
704 Edgars Madžulis 13548 V596 VZ3 00:01:48 133
705 Agnis Apinis 3284 V597 VZ3 00:01:48 133
706 Kārlis Mičulis 13506 V598 VZ3 00:01:48 133
707 Ingus Siliņš 13501 V599 VZ2 00:01:48 133
708 Mārtiņš Veseris 3484 V600 VZ3 00:01:48 133
709 Agate Kristapsone 5316 PATRIA SPORTLAND S109 SB2 00:01:49 173
710 Andra Pirktiņa 3561 S110 SZ2 00:01:49 173
711 Lelde Broka 3624 VSK Noskrien Vāveres S111 SZ3 00:01:49 173
712 Olga Daņilova 3555 Baldones skriešanas komanda S112 SZ3 00:01:49 173
713 Baiba Bolgzda 3326 S113 SZ3 00:01:49 173
714 Didzis Kalniņš 5332 Maratona klubs V601 VB3 00:01:49 132
715 Sergey Kochetkov 6006 Mikkeller Running Club Moscow V602 VL2 00:01:49 132
716 Mārtiņš Mazlazdiņš 6029 V603 VL2 00:01:49 132
717 Emīls Stūrītis 3226 V604 VZ2 00:01:49 132
718 Guarini Felice 3923 eFP BG LATVIA V605 VZ3 00:01:49 132
719 Hugo Jermaks 13536 Skudras V606 VZ1 00:01:49 132
720 Ansis Gornavs 4022 Team Kažemāka/Train2WinLv V607 VZ3 00:01:49 132
721 Vents Strautmanis 3240 V608 VZ3 00:01:49 132
722 Sandra Vesere 5201 S114 SB2 00:01:50 172
723 Rigonda Germova 5229 S115 SB3 00:01:50 172
724 Diāna Džaviza 6013 S116 SL2 00:01:50 172
725 Zane Tilta-Kūma 3356 S117 SZ3 00:01:50 172
726 Laura Mazule 3849 S118 SZ3 00:01:50 172
727 Igors Veliks 5033 V609 VB2 00:01:50 131
728 Valdis Sproģis 5008 Saldus Boksa klubs V610 VB2 00:01:50 131
729 Artis Ivanovs 5216 V611 VB2 00:01:50 131
730 Lauris Liberts 5002 Draugiem Group V612 VB3 00:01:50 131
731 Andris Zībergs 5064 Cepu cepu V613 VB3 00:01:50 131
732 Viesturs Bratuškins 3341 Latvijas Gaisa Satiksme V614 VZ2 00:01:50 131
733 Dainis Hohbergs 3427 Latvijas Finieris V615 VZ3 00:01:50 131
734 Kārlis Kurtišs 3533 SPORTLAND V616 VZ3 00:01:50 131
735 Viesturs Ozoliņš 13529 V617 VZ3 00:01:50 131
736 Dzintars Strads 3898 nothing.lv V618 VZ3 00:01:50 131
737 Aivars Beldavs 3391 V619 VZ3 00:01:50 131
738 Gints Buivids 3674 V620 VZ3 00:01:50 131
739 Linda Loce 5084 Lynxdojo S119 SB2 00:01:51 170
740 Kristīne Krista Lejniece 5432 Zemgales Ziņas S120 SBJ 00:01:51 170
741 Ainārs Kravalis 5302 Siguldas Maratona klubs V621 VB3 00:01:51 130
742 Aivars Lapa 5306 Autostarts.lv V622 VB3 00:01:51 130
743 Ivo Zemturis 6060 V623 VL2 00:01:51 130
744 Reinis Kancēvičs 4013 RRS Dzirciems V624 VZ1 00:01:51 130
745 Ivan Štrbāk 3938 eFP BG LATVIA V625 VZ2 00:01:51 130
746 Miroslav Macko 3933 eFP BG LATVIA V626 VZ3 00:01:51 130
747 Aivars Ozolnieks 3245 Saulkrasti V627 VZ3 00:01:51 130
748 Ērika Urtāne 5413 Lūša pēdās S121 SB2 00:01:52 169
749 Inese Ģērmane 5030 S122 SB3 00:01:52 169
750 Agita Grizāne 6089 VSK Noskrien S123 SL3 00:01:52 169
751 Sandija Sorokina 3703 Maratona klubs S124 SZ2 00:01:52 169
752 Kristīne Mergina 3500 S125 SZ3 00:01:52 169
753 Dace Tetere 3218 Lielie Dibeni S126 SZ3 00:01:52 169
754 Aiva Liepiņa 5241 SPORTLAND S127 SZ3 00:01:52 169
755 Zanda Strazdiņa 3252 STRAZDIŅI S128 SZ3 00:01:52 169
756 Sandra Krasucka 3164 S129 SZ3 00:01:52 169
757 Maksims Leščinskis 5342 Zoorbagan V628 VB3 00:01:52 129
758 Kaspars Kalniņš 5401 Matisons Runner’s Club V629 VB3 00:01:52 129
759 Aivars Veiss 5143 V630 VB4 00:01:52 129
760 JĀnis Tamsons 3221 V631 VZ3 00:01:52 129
761 Didzis Galauliņš 3635 Es un es pats V632 VZ3 00:01:52 129
762 Romāns Odiņecs 3763 Herbalife24 V633 VZ3 00:01:52 129
763 Dagnis Kjahjars 13493 Tallink V634 VZ3 00:01:52 129
764 Artūrs Driķis 3224 V635 VZ3 00:01:52 129
765 Kārlis Kalniņš 3881 Latvijas Finieris V636 VZ3 00:01:52 129
766 Aigars Kļaviņš 3645 Laiks kā jūra V637 VZ3 00:01:52 129
767 Olga Maloļetņikova 6040 Adidas Runners | Riga S130 SL2 00:01:53 167
768 Ruta Šķipare 6190 Lūša pēdās S131 SL3 00:01:53 167
769 Monika Sarva 4015 S132 SZ3 00:01:53 167
770 Sintija Gertāne 3206 DNB Service Center S133 SZ3 00:01:53 167
771 Linda Grīnberga 3768 S134 SZ3 00:01:53 167
772 Gunta Meluškāne 3801 EY S135 SZ3 00:01:53 167
773 Valters Alliks 6045 V638 VLJ 00:01:53 127
774 Donats Urtāns 3944 Lūša pēdās V639 VZ1 00:01:53 127
775 Kristians Grinbergs 3591 Rīgas 45.vidusskola V640 VZ2 00:01:53 127
776 Uvis Perkevics 4004 PH Print V641 VZ3 00:01:53 127
777 Mārtiņš Vološčuks 3071 SK Katrīna V642 VZ3 00:01:53 127
778 Atis Poga 3957 V643 VZ3 00:01:53 127
779 Mareks Lazda 3762 Rīgas satiksme V644 VZ3 00:01:53 127
780 Māris Zirnis 3041 V645 VZ3 00:01:53 127
781 Uldis Gailītis 3503 V646 VZ3 00:01:53 127
782 Niklāvs Biernis 3044 V647 VZ3 00:01:53 127
783 Marta Lapiņa 5221 KVISVIKI S136 SB2 00:01:54 166
784 Laine Kuzmane 5106 S137 SB2 00:01:54 166
785 Rihards Bahs 15232 V648 VBJ 00:01:54 126
786 Marta Heringa 6122 SPORTLAND S138 SLJ 00:01:54 166
787 Katrīna Levāne 3802 Engures sportam S139 SZ2 00:01:54 166
788 Karīna Mamedova 3511 Daugavpils Runners S140 SZ3 00:01:54 166
789 Pēteris Spuriņš 5069 DOMDARIS V649 VB2 00:01:54 126
790 Mārtiņš Vilemsons 5180 VSK Noskrien Seniori V650 VB3 00:01:54 126
791 Jānis Ausmanis 5120 SK Katrīna V651 VB3 00:01:54 126
792 Toms Janušs 3805 V652 VZ2 00:01:54 126
793 Agnis Dadzis 3452 V653 VZ3 00:01:54 126
794 Edgars Blūms 3494 Rush B V654 VZ3 00:01:54 126
795 Aleksandrs Šeļeho 3817 Daugavpils Runners V655 VZ3 00:01:54 126
796 Antra Spundiņa 5185 VSK Noskrien S141 SB2 00:01:55 164
797 Kristīne Slikšāne 5260 VSK Noskrien S142 SB3 00:01:55 164
798 Ilze Vācere 3991 Team Kažemāka VSK Noskrien S143 SZ3 00:01:55 164
799 Ritvars Ūdris 5090 V656 VB2 00:01:55 125
800 Juris Trofimenko 6093 V657 VL3 00:01:55 125
801 Edmunds Gržibovskis 6176 SK Dzērvene V658 VL3 00:01:55 125
802 Santa Koziorova 13525 Trakās Vēveres un Rieksti S144 SZ3 00:01:55 164
803 Valdis Devjatņikovs 3192 Sk Katrīna V659 VZ3 00:01:55 125
804 Artis Rudzītis 3548 SPORTLAND V660 VZ3 00:01:55 125
805 Sandis Čilipāns 3241 Smārde V661 VZ3 00:01:55 125
806 Alvis Tribockis 3900 x99/Slīterāni V662 VZ3 00:01:55 125
807 Normunds Liepiņš 3620 Venden V663 VZ3 00:01:55 125
808 Armands Sudrabs 3295 VSK/Noskrien V664 VZ3 00:01:55 125
809 Rinalds Aļeksjonoks 3379 V665 VZ3 00:01:55 125
810 Ieva Tāle-Stangute 5245 Baldones skriešanas komanda S145 SB2 00:01:56 163
811 Ligita Leitlande 6037 Zemgales Ziņas S146 SL3 00:01:56 163
812 Sabīne Metāla 3291 S147 SZ3 00:01:56 163
813 Līga Ķireja 3892 Limbaži SKRIEN S148 SZ3 00:01:56 163
814 Jānis Šnepste 6144 Noskrien V666 VL3 00:01:56 124
815 Jānis Važņevičs 6169 Baltais V667 VL4 00:01:56 124
816 Henrijs Valters Birznieks 3440 V668 VZ1 00:01:56 124
817 Cogoini Luca 3922 eFP BG LATVIA V669 VZ3 00:01:56 124
818 Andis Puriņš 3370 V670 VZ3 00:01:56 124
819 Kaspars Aksenoks 3349 CSDD V671 VZ3 00:01:56 124
820 Kaspars Dzeguze 3951 V672 VZ3 00:01:56 124
821 Artis Sproģis 3896 3D Running V673 VZ3 00:01:56 124
822 Arnis Sloka 3186 Swedbank V674 VZ3 00:01:56 124
823 Jānis Runcis 3975 K41F V675 VZ3 00:01:56 124
824 Verners Šuhs 13499 V676 VZ3 00:01:56 124
825 Māra Pucena 5119 S149 SB2 00:01:57 162
826 Margarita Petelina 5055 S150 SB3 00:01:57 162
827 Kristīne Apsēna 3216 REMOSS S151 SZ2 00:01:57 162
828 Ilga Ozoliņa 3179 DNB Service Center S152 SZ3 00:01:57 162
829 Kristīne Balanasa 3755 Virsotne/MARMOT S153 SZ3 00:01:57 162
830 Ilze Ozola 3911 Maratona klubs S154 SZ3 00:01:57 162
831 Jānis Freimanis 13540 Superpupši S155 SZ2 00:01:57 162
832 Edgars Lapiņš 6113 Accenture Latvia V677 VL2 00:01:57 123
833 Armands Lunts 6159 VSK Noskrien V678 VL3 00:01:57 123
834 Arvīds Pelēcis 6195 V679 VLJ 00:01:57 123
835 Reinis Lulle 3686 V680 VZ2 00:01:57 123
836 Salvis Ļūļaks 3658 Ernst & Young V681 VZ3 00:01:57 123
837 Pēteris Mednis 3158 Māras Tētis V682 VZ3 00:01:57 123
838 Eriks Bogdanovs 3266 V683 VZ3 00:01:57 123
839 Mārtiņš Spalva 3594 Swedbank V684 VZ3 00:01:57 123
840 Lauris Kindzulis 3599 Luminor V685 VZ3 00:01:57 123
841 Leons Cīrulis 3233 V686 VZ3 00:01:57 123
842 Ilvars Auseklis 3470 Himmelgarten V687 VZ3 00:01:57 123
843 Jānis Sirmelis 3100 V688 VZ3 00:01:57 123
844 Mikus Salcēvičs 3486 Evo V689 VZ3 00:01:57 123
845 Didzis Dobelis 3764 V690 VZ3 00:01:57 123
846 Anita Fišere 5275 Maratonā klubs S156 SB2 00:01:58 160
847 Anita Saulīte 5257 VSK S157 SB3 00:01:58 160
848 Iveta Leja 6221 VSK Noskrien S158 SL3 00:01:58 160
849 Ilga Melne 3870 Olainfarm S159 SZ2 00:01:58 160
850 Ingija Cēbere 3673 Saldus Boksa klubs S160 SZ3 00:01:58 160
851 Rasma Pušpure 3850 S161 SZ3 00:01:58 160
852 Linda Ulmane 3577 S162 SZ3 00:01:58 160
853 Mike Mcdonald 5154 V691 VB2 00:01:58 122
854 Jānis Gora 5211 LMT V692 VB2 00:01:58 122
855 Mārtiņš Freibergs 5116 VSK Noskrien V693 VB2 00:01:58 122
856 Aivis Poikāns 5334 V694 VB3 00:01:58 122
857 Edijs Ramiņš 5300 SECE V695 VB3 00:01:58 122
858 Edgars Aleksejevs 13530 “Veču lauks” V696 VZ2 00:01:58 122
859 Andrejs Hercmanis 3816 V697 VZ2 00:01:58 122
860 Edijs Valainis 13518 Preiļu valsts ģimnāzija V698 VZ2 00:01:58 122
861 Jānis Priedītis 3770 Team Kažemāka/Train2WinLv V699 VZ3 00:01:58 122
862 Radko Meško 3936 eFP BG LATVIA V700 VZ3 00:01:58 122
863 Pēteris Zustrups 3961 V701 VZ3 00:01:58 122
864 Rūdolfs Abiļevs 3447 New Village Workout V702 VZ3 00:01:58 122
865 Kaspars Kumpiņš 3655 Knowledgeprice.com V703 VZ3 00:01:58 122
866 Udo Hansmann 3571 Hansmann-Family V704 VZ3 00:01:58 122
867 Matīss Kalmanis 3551 SPORTLAND V705 VZ3 00:01:58 122
868 Lita Dzelme 5371 S163 SB3 00:01:59 159
869 Linda Beldava 6125 VSK Noskrien Vāveres S164 SL2 00:01:59 159
870 Amanda Miltiņa 3699 Siguldas Sporta Skola S165 SZ1 00:01:59 159
871 Maija Pauniņa 3463 S166 SZ3 00:01:59 159
872 Raivita Birkentāla 3401 Talsu pauguraines Zaķi S167 SZ3 00:01:59 159
873 Zane Lulle-Ertmane 3758 Swedbank S168 SZ3 00:01:59 159
874 Linda Sinka 3305 Trīs buki S169 SZ3 00:01:59 159
875 Anete Ozoliņa 3534 SPORTLAND S170 SZ3 00:01:59 159
876 Kristaps Vasiļjevs 5374 EY V706 VB2 00:01:59 121
877 Mārtiņš Puriņš 5279 V707 VB2 00:01:59 121
878 Sandijs Suhānovs 3185 Sigulda V708 VZ2 00:01:59 121
879 Liene Labsvīra 13534 Siguldas Maratona klubs S171 SZ3 00:01:59 159
880 Juris Kārkliņš 3471 Dobeles Dzirnavnieks V709 VZ3 00:01:59 121
881 Rūdolfs Krūklis 3973 V710 VZ3 00:01:59 121
882 Uldis Zīle 3610 VSK Noskrien V711 VZ3 00:01:59 121
883 Rolanda Ķīkule 3672 S172 SZ2 00:02:00 158
884 Zane Kaspere 3554 S173 SZ3 00:02:00 158
885 Gita Muceniece 3027 S174 SZ3 00:02:00 158
886 Aiga Vīdmane 3336 S175 SZ3 00:02:00 158
887 Alvis Lepiksons 5323 Auseklis IK V712 VB3 00:02:00 120
888 Renārs Leiskins 3132 Daugavpils 12. vidusskola V713 VZ2 00:02:00 120
889 Pēteris Āboliņš 3127 V714 VZ2 00:02:00 120
890 Dzintars Kriķis 3021 Labo sajūtu kolekcionārs V715 VZ3 00:02:00 120
891 Guntis Zvilna 3358 Biznesa parks ABAVA V716 VZ3 00:02:00 120
892 Janeks Briedis 3168 V717 VZ3 00:02:00 120
893 Gunta Reinicāne 5070 S176 SB2 00:02:01 156
894 Natalija Zeņina 5258 S177 SB3 00:02:01 156
895 Aija Rogāle 6104 KROKUS S178 SL3 00:02:01 156
896 Madara Ozola 3459 Saldus Boksa klubs S179 SZ3 00:02:01 156
897 Dace Tenberga 3348 Engures sportam S180 SZ3 00:02:01 156
898 Inga Apšeniece 4002 S181 SZ3 00:02:01 156
899 Laura Priedīte 3877 S182 SZ3 00:02:01 156
900 Ineta Lamberte 3006 Draugiem Group S183 SZ3 00:02:01 156
901 Guntis Erbs 5145 V718 VB3 00:02:01 119
902 Andris Melnis 6158 Olainfarm V719 VL2 00:02:01 119
903 Reinis Rasa 16110 V720 VL3 00:02:01 119
904 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 3851 Siguldas Maratona klubs V721 VZ3 00:02:01 119
905 Mareks Bokta 3288 V722 VZ3 00:02:01 119
906 Armands Teteris 3135 Teteri V723 VZ3 00:02:01 119
907 Valters Babris 3229 Madona V724 VZ3 00:02:01 119
908 Daiga Kalniņa-vīndedzkalna 13544 VSK Noskrien S184 SZ3 00:02:01 156
909 Teo Jermaks 13537 Laimaskoks V725 VZ1 00:02:01 119
910 Artis Liepiņš 3754 V726 VZ3 00:02:01 119
911 Jānis Vaivods 3136 Jūrmalas rūķīši V727 VZ3 00:02:01 119
912 Uldis Liepa-Liepiņš 13535 V728 VZ3 00:02:01 119
913 Solvita Pujāte 5007 SK Katrīna S185 SB2 00:02:02 155
914 Māra Braslava 6108 S186 SL2 00:02:02 155
915 Zane Bulāne 6081 Gentlemens Club/Supervaroņi S187 SL2 00:02:02 155
916 Paula Pakule 3684 Sporta Klubs WENDI S188 SZ2 00:02:02 155
917 Katrīna Erne 3072 S189 SZ2 00:02:02 155
918 Zane Kapteine 3978 S190 SZ3 00:02:02 155
919 Ivars Grobiņš 5331 V729 VB2 00:02:02 118
920 Vladimirs Misāns 5032 V730 VB3 00:02:02 118
921 Māris Berķis 3794 pulsometrs.lv V731 VZ3 00:02:02 118
922 Stanislav Biktimirov 3648 VSK Noskrien V732 VZ3 00:02:02 118
923 Matīss Bravlanskis 3262 Latvijas Finieris V733 VZ3 00:02:02 118
924 Diāna Soboļevska 13514 S191 SZ3 00:02:02 155
925 Anna Brokāne 5365 Solis Dabā S192 SB2 00:02:03 154
926 Natālija Treulande 6078 VSK Noskrien S193 SL2 00:02:03 154
927 Agnese Ulanova 3869 Pūre S194 SZ3 00:02:03 154
928 Stephanie Bergeron 4038 eFP BG LATVIA S195 SZ3 00:02:03 154
929 Rigonda Ņikiforova 3389 Sk Katrīna S196 SZ3 00:02:03 154
930 Agnese Raubena 3312 S197 SZ3 00:02:03 154
931 Inese Jevsejčika 3033 Maratona klubs S198 SZ3 00:02:03 154
932 Edgars Dobelis 5054 V734 VB2 00:02:03 117
933 Girts Miezitis 5094 LATVIJAI SIMTS V735 VB3 00:02:03 117
934 Kaspars Klētnieks 5159 Nūjo vesels V736 VB3 00:02:03 117
935 Guntis Jēkabsons 6000 V737 VL2 00:02:03 117
936 Ģirts Viļumovs 3409 V738 VZ2 00:02:03 117
937 Edgars Bikse 3202 Latvijas Finieris V739 VZ3 00:02:03 117
938 Māris Dambis 3778 INSALVO V740 VZ3 00:02:03 117
939 Vineta PĒtersone 5268 VSKnoskrien S199 SB3 00:02:04 152
940 Ilze Stukule 5173 SK Katrīna/Kuldīga S200 SB4 00:02:04 152
941 Liene Kalniņa 6156 SKRIENAM KOPĀ S201 SL2 00:02:04 152
942 Iveta Šķiņķe 3094 adidas Runners | Riga S202 SZ3 00:02:04 152
943 Anete Pažusa 3194 S203 SZ3 00:02:04 152
944 Maksims Birjuļins 5262 Luminor V741 VB3 00:02:04 116
945 Oskars Eglītis 3675 V742 VZ2 00:02:04 116
946 Marek Kupčo 3937 eFP BG LATVIA V743 VZ2 00:02:04 116
947 Egils Betmanis 3225 V744 VZ3 00:02:04 116
948 Juris Šķudītis 3878 Latvijas Finieris V745 VZ3 00:02:04 116
949 Gaitis Rūdulis 3123 Rūdulīši :-) V746 VZ3 00:02:04 116
950 Nauris Novickis 3087 Visma V747 VZ3 00:02:04 116
951 Baiba Zvirbule 3153 S204 SZ3 00:02:05 151
952 Aija Briede 3365 Mellene S205 SZ3 00:02:05 151
953 Egija Tamsone 3220 S206 SZ3 00:02:05 151
954 Modris Šelegovičs 5305 V748 VB2 00:02:05 115
955 Ingus Bāliņš 3727 DeLaval V749 VZ3 00:02:05 115
956 Ingus Mednis 3516 Saldus Boksa klubs V750 VZ3 00:02:05 115
957 Edgars Bubelis 3250 V751 VZ3 00:02:05 115
958 Modris Liepiņš 3818 Lielaisciems V752 VZ3 00:02:05 115
959 Viesturs Tohvs 3490 V753 VZ3 00:02:05 115
960 Vitalijs Ozornins 3019 V754 VZ3 00:02:05 115
961 Inese Macuka 3495 Lūša pēdās S207 SZ3 00:02:06 150
962 Silvija Veide 3189 DC VECSALACAS UNITED S208 SZ3 00:02:06 150
963 Kaspars Vārpiņš 5179 V755 VB2 00:02:06 114
964 Aleksandrs Naumenko 5140 V756 VB4 00:02:06 114
965 Kristers Ozoliņš 6129 V757 VLJ 00:02:06 114
966 Mārtiņš Viļums 3742 V758 VZ3 00:02:06 114
967 Ralfs Miļušis 3880 Latvijas Finieris V759 VZ3 00:02:06 114
968 Oskars Gailītis 3501 Koka Centrs V760 VZ3 00:02:06 114
969 Iveta Kalēja 5098 S209 SB2 00:02:07 149
970 Baiba Mežgaile 5256 LIMBAŽI SKRIEN S210 SB3 00:02:07 149
971 Galina Kuzmina 6018 WakeAndRun S211 SLJ 00:02:07 149
972 Aiga Turčina 3531 SPORTLAND S212 SZ2 00:02:07 149
973 Līva Bogdanova 3307 S213 SZ3 00:02:07 149
974 Viola Bundzēna 3657 S214 SZ3 00:02:07 149
975 Sandra Stūrīte 3125 S215 SZ3 00:02:07 149
976 Toms Robats 3628 V761 VZ2 00:02:07 113
977 Jānis Ontužāns 3776 V762 VZ3 00:02:07 113
978 Juris Vilkaplateris 3085 Visma V763 VZ3 00:02:07 113
979 Agita Gritāne 5184 Biznesa parks ABAVA S216 SB3 00:02:08 148
980 Egija Gauja 3556 Baldones skriešanas komanda S217 SZ3 00:02:08 148
981 Jaroslavs Matvejevs 13546 V764 VZ3 00:02:08 113
982 Olga Vasiļjeva 3449 S218 SZ3 00:02:08 148
983 Kristaps Brizga 5399 Olainfarm V765 VB2 00:02:08 113
984 Imants Ločmelis 6082 Nūjo ar vēju V766 VL4 00:02:08 113
985 Raimonds Strauss 3420 V767 VZ2 00:02:08 113
986 Jānis Dubovičs 3981 Tomāti V768 VZ3 00:02:08 113
987 Reinhards Grīnbergs 3769 V769 VZ3 00:02:08 113
988 Zane Ivanāne 4016 VSK Noskrien Blonde S219 SZ3 00:02:09 147
989 Liene Mudrova 3167 S220 SZ3 00:02:09 147
990 Lelde Grīnvalde 3029 S221 SZ3 00:02:09 147
991 Annija Būmane 3683 S222 SZ3 00:02:09 147
992 Mārtiņš Brizga 5034 V770 VB2 00:02:09 112
993 Rihards Deičmanis 3347 Swedbank V771 VZ3 00:02:09 112
994 Sandis Sokolovs 3395 V772 VZ3 00:02:09 112
995 Peter Fidrik 3935 eFP BG LATVIA V773 VZ3 00:02:09 112
996 Teodor PetrÍk 3934 eFP BG LATVIA V774 VZ3 00:02:09 112
997 Juris Gasparaitis 3251 V775 VZ3 00:02:09 112
998 Jānis Vilmanis 3283 Silapriedītes V776 VZ3 00:02:09 112
999 Māris Krūmiņš 3079 MK V777 VZ3 00:02:09 112
1000 Renārs Šuhs 13500 V778 VZ3 00:02:09 112
1001 Olesja Baikova 5151 Be More Alive S223 SB2 00:02:10 145
1002 Santa Puriņa 5194 S224 SB3 00:02:10 145
1003 Ilze Leščinska 3753 Zoorbagan S225 SZ3 00:02:10 145
1004 Gunta Kalniņa 3478 S226 SZ3 00:02:10 145
1005 Raimonds Biedrītis 5369 Grauda Spēks V779 VB2 00:02:10 111
1006 Sindijs Logins 3230 V780 VZ3 00:02:10 111
1007 Kristaps Jaundzems 13520 labs starts V781 VZ3 00:02:10 111
1008 Ilgvars Bebrišs 3317 SK Katrīna V782 VZ3 00:02:10 111
1009 Ivo Kovaļevskis 3264 Zaķiss V783 VZ3 00:02:10 111
1010 Krišs Borītis 3790 B klase V784 VZ3 00:02:10 111
1011 Armands Šaraks 13505 V785 VZ3 00:02:10 111
1012 Māris Skudra 4026 BootCamp Ventspils V786 VZ3 00:02:10 111
1013 Juris Opeņhovskis 3719 V787 VZ3 00:02:10 111
1014 Aiva Klepere 5293 Ziemeļkurzeme OK S227 SB2 00:02:11 144
1015 Iveta Ģērmane 5029 S228 SB3 00:02:11 144
1016 Aija Freiberga 6180 S229 SL2 00:02:11 144
1017 Signe Birkenberga 3256 SBk S230 SZ3 00:02:11 144
1018 Elena Suveizda 3546 S231 SZ3 00:02:11 144
1019 Amanda Ciguze 13502 S232 SZ2 00:02:11 144
1020 Dmitrii Vasilev 3110 Pskov V788 VZ3 00:02:11 110
1021 Raivis Visendorfs 13509 Sportland V789 VZ1 00:02:11 110
1022 Jānis Krēsliņš 3292 Swedbank V790 VZ3 00:02:11 110
1023 Kaspars Rullis 3325 V791 VZ3 00:02:11 110
1024 Kristaps Miķelsons 4030 V792 VZ3 00:02:11 110
1025 Arnita Sorokina 15231 S233 SB3 00:02:12 143
1026 Irēna Gedroviča 3836 Jaunmārupe skrien! / VSK Noskrien S234 SZ3 00:02:12 143
1027 Ilona Viļumsone 3329 AkmensDizains.lv S235 SZ3 00:02:12 143
1028 Linda Lauberga 3971 MRC S236 SZ3 00:02:12 143
1029 Sindija Sirmā 3052 Guddžobs Guddens S237 SZ3 00:02:12 143
1030 Ieva Leitlande 3889 VSK S238 SZ3 00:02:12 143
1031 Līga Keino 3318 S239 SZ3 00:02:12 143
1032 Egnārs Gudriķis 5353 ASICS V793 VB3 00:02:12 109
1033 Aivars Ābols 5040 MADONA V794 VB4 00:02:12 109
1034 Edgars Zaķis 6182 VSK Noskrien V795 VL2 00:02:12 109
1035 Rolands Paļuga 3812 Pļaviņas V796 VZ2 00:02:12 109
1036 Juris Gaidelis 3504 Maratona klubs V797 VZ3 00:02:12 109
1037 Jānis Sīpols 3066 V798 VZ3 00:02:12 109
1038 Jānis Stukuls 3203 SK Katrīna V799 VZ3 00:02:12 109
1039 Dace Jukuma 3897 S240 SZ3 00:02:13 142
1040 Iveta Niedre 3694 Maratona Klubs S241 SZ3 00:02:13 142
1041 Aigars Bērziņš 5014 V800 VB2 00:02:13 108
1042 Ivars Kore 5006 V801 VB3 00:02:13 108
1043 Armands Ķiploks 3893 mammadaba V802 VZ3 00:02:13 108
1044 Ilya Novogurskiy 3987 NOVO V803 VZ3 00:02:13 108
1045 Valdis Sirsniņš 3193 Jaunmārupe V804 VZ3 00:02:13 108
1046 Gundars Vjakse 3267 V805 VZ3 00:02:13 108
1047 Toms Galins 4028 DNB Service Center V806 VZ3 00:02:13 108
1048 Miks Locis 3148 Lynxdojo V807 VZ3 00:02:13 108
1049 Kristīne Slaidiņa 5247 Baldones skriešanas komanda S242 SB2 00:02:14 141
1050 Magdalena Maruwka 5402 eFP BG LATVIA S243 SB2 00:02:14 141
1051 Anita Čuhnova 6128 Luminor S244 SL2 00:02:14 141
1052 Evita Biezmane 3480 S245 SZ3 00:02:14 141
1053 Inga Jurčinska 3676 OptiO S246 SZ3 00:02:14 141
1054 Daina Gotfrīde-Bernsone 3612 S247 SZ3 00:02:14 141
1055 Santa Roze 3418 VSK Noskrien Divplākšņi S248 SZ3 00:02:14 141
1056 Dace Keirāne 3966 S249 SZ3 00:02:14 141
1057 Chris Knittle 5428 V808 VB2 00:02:14 107
1058 Roberts Ivzāns 5254 Ogre V809 VB3 00:02:14 107
1059 Viesturs Grīnbergs 5382 Sanctimony V810 VB3 00:02:14 107
1060 Mārcis Vītoliņš 3115 Kociņi V811 VZ1 00:02:14 107
1061 Viktors Artamonovs 3972 AUTO KADA V812 VZ3 00:02:14 107
1062 Andris Plūme 3182 VSK Noskrien V813 VZ3 00:02:14 107
1063 Edgars Marcinkevičs 3171 Lidosta V814 VZ3 00:02:14 107
1064 Ance Ziediņa 5162 Mammadaba S250 SB2 00:02:15 140
1065 Anete Vilne 5396 Kalnu lapsiņas S251 SB2 00:02:15 140
1066 Evita Ozola 5215 VSK Noskrien S252 SB3 00:02:15 140
1067 Inga Kronberga 3407 Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien! S253 SZ3 00:02:15 140
1068 Liena Skadiņa 3438 Bingo S254 SZ3 00:02:15 140
1069 Aija Miķīte 3045 S255 SZ3 00:02:15 140
1070 Aira Semjonova 3730 S256 SZ3 00:02:15 140
1071 Inese Zepa 3031 Ašās kājas ZID S257 SZ3 00:02:15 140
1072 Ivo Pušņins 3437 V815 VZ3 00:02:15 107
1073 Jānis Orinskis 3235 V816 VZ3 00:02:15 107
1074 Oskars Silkalns 3955 V817 VZ3 00:02:15 107
1075 Līga Kaspare 3063 S258 SZ3 00:02:16 139
1076 Madara Puliņa 3070 Saldus Boksa klubs S259 SZ3 00:02:16 139
1077 Agnese Katlapa 3102 Studenšu korporācija Imeria S260 SZ3 00:02:16 139
1078 Ieva Lorence 3656 S261 SZ3 00:02:16 139
1079 Lilita Ertmane 3242 S262 SZ3 00:02:16 139
1080 Iveta Eglija 3986 S263 SZ3 00:02:16 139
1081 Baiba Pužule 3985 Selga S264 SZ3 00:02:16 139
1082 Elza Žumbure 3527 SPORTLAND S265 SZ3 00:02:16 139
1083 Linda Žūriņa 3417 EY S266 SZ3 00:02:16 139
1084 Ilona Ozoliņa 3151 Exigen Services Latvia #optimized4running S267 SZ3 00:02:16 139
1085 Saulis Skabeiķis 5190 Asics V818 VB2 00:02:16 106
1086 Juris Rukkalns 5284 Ragana V819 VB4 00:02:16 106
1087 Jānis Marčinkus 6003 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki V820 VL4 00:02:16 106
1088 Adam Lambrou 3191 V821 VZ3 00:02:16 106
1089 Aigars Kājiņš 3662 AK V822 VZ3 00:02:16 106
1090 Laura Freimane 5012 S268 SB2 00:02:17 138
1091 Aija Dzeņkovska 6092 Nūjo vesels S269 SL3 00:02:17 138
1092 Ieva Sproģe 3872 3D Running S270 SZ2 00:02:17 138
1093 Dārta Otomere 3435 S271 SZ3 00:02:17 138
1094 Alisa Kazarina 13545 S272 SZ3 00:02:17 138
1095 Maija Putāne 3142 S273 SZ3 00:02:17 138
1096 Agnese Irbīte 3373 VSK Noskrien S274 SZ3 00:02:17 138
1097 Kristīne Kadaša 3177 S275 SZ3 00:02:17 138
1098 Daina Arāja 3586 Olainfarm S276 SZ3 00:02:17 138
1099 Armands Ķirītis 5025 Visma V823 VB2 00:02:17 105
1100 Mārtiņš Krūklis 6097 V824 VL2 00:02:17 105
1101 Kaspars Dzintars 3958 FK Bandava/Priekules novads V825 VZ3 00:02:17 105
1102 Jurģis Ķikulis 3032 V826 VZ3 00:02:17 105
1103 Raimonds Urtāns 3854 Accenture > High Performance V827 VZ3 00:02:17 105
1104 Jānis Sēkliņš 3190 V828 VZ3 00:02:17 105
1105 Aivars Freimanis 3483 Fredis V829 VZ3 00:02:17 105
1106 Ilze Golovko 3899 Wandoo Finance S277 SZ3 00:02:18 137
1107 Vita Vecvanaga 3800 S278 SZ3 00:02:18 137
1108 Evita Pauriņa 3649 S279 SZ3 00:02:18 137
1109 Marta Dieviņa 3842 S280 SZ3 00:02:18 137
1110 Jana Gladiševa 3498 S281 SZ3 00:02:18 137
1111 Ilze Olšteina 3355 IZDEVNIECĪBA ŽURNĀLS SANTA S282 SZ3 00:02:18 137
1112 Artūrs Bernovskis 5424 Efectio V830 VB2 00:02:18 104
1113 Gustavs Daniels Ozols 3632 Lynxdojo V831 VZ1 00:02:18 104
1114 Agris Vinakmens 3545 SPORTLAND V832 VZ2 00:02:18 104
1115 Ņikita Šikins 3636 V833 VZ2 00:02:18 104
1116 Vilmārs Mangalis 3473 Pēdējā Elpa V834 VZ3 00:02:18 104
1117 Kārlis Ziemulis 3090 Visma V835 VZ3 00:02:18 104
1118 Kristīne Vilcāne 5021 S283 SB2 00:02:19 136
1119 Laura Ābeltiņš 3258 Body Factory S284 SZ3 00:02:19 136
1120 Mareks Celmiņš 6041 Biznesa parks ABAVA V836 VL3 00:02:19 104
1121 Dmitrijs Todorovs 3474 V837 VZ3 00:02:19 104
1122 Viktors Griņevičs 3038 ABC Software V838 VZ3 00:02:19 104
1123 Edgars Zēla 3017 V839 VZ3 00:02:19 104
1124 Uldis Veinbergs 3084 Visma V840 VZ3 00:02:19 104
1125 Armands Bricis 3214 V841 VZ3 00:02:19 104
1126 Nora Vrubļevska 5161 Surikati S285 SB2 00:02:20 135
1127 Jennifer Gustafsson 3315 S286 SZ2 00:02:20 135
1128 Agnese Skutāne 13490 Jaunmārupe skrien! S287 SZ3 00:02:20 135
1129 Anda Zalcmane 3015 S288 SZ3 00:02:20 135
1130 Laura Valaine 13555 S289 SZ3 00:02:20 135
1131 Ruta Saliņa 4031 S290 SZ3 00:02:20 135
1132 Ilze Miķelsone 3054 S291 SZ3 00:02:20 135
1133 Guntars Būmans 6155 Matisons Runner's Club V842 VL3 00:02:20 103
1134 Edgars Kviatkovskis 3646 V843 VZ2 00:02:20 103
1135 Vladislavs Petičonoks 3905 Olainfarm V844 VZ3 00:02:20 103
1136 Artūrs Biezbārdis 3832 V845 VZ3 00:02:20 103
1137 Arvydas Breidokas 3507 SPORTLAND V846 VZ3 00:02:20 103
1138 Darja Damroze 5125 Damroze Family S292 SB2 00:02:21 134
1139 Linda Kubiloviča 5317 Nūjo ar vēju S293 SB3 00:02:21 134
1140 Ieva Marta Gintere 5158 S294 SBJ 00:02:21 134
1141 Dace Tomsone 3276 Jaunmāruoe skrien! S295 SZ3 00:02:21 134
1142 Iveta Krūmiņa 3398 Swedbank S296 SZ3 00:02:21 134
1143 Marija Mašonkina 3139 S297 SZ3 00:02:21 134
1144 Ritvars Kārkliņš 3791 DNB Service Center V847 VZ2 00:02:21 102
1145 Kristaps Radvilavičs 3590 3D Running V848 VZ3 00:02:21 102
1146 Ģirts Udrass 3873 V849 VZ3 00:02:21 102
1147 Arguts Keirāns 3532 SPORTLAND V850 VZ3 00:02:21 102
1148 Blaž Cugmas 3053 Slovenia V851 VZ3 00:02:21 102
1149 Andris Kikusts 4018 LF V852 VZ3 00:02:21 102
1150 Jānis Lesničenoks 3146 V853 VZ3 00:02:21 102
1151 Jānis Riekstiņš 3942 V854 VZ3 00:02:21 102
1152 Mārtiņš Leja 3901 V855 VZ3 00:02:21 102
1153 Sabīne Eglīte 5178 Jāņkalni S298 SB2 00:02:22 133
1154 Jūlija Kuzņecova 5010 S299 SB3 00:02:22 133
1155 Ilze Orinska 3234 S300 SZ3 00:02:22 133
1156 Evija Kļave 3301 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien! S301 SZ3 00:02:22 133
1157 Gunita Daldere 3026 S302 SZ3 00:02:22 133
1158 Zane Mirdza Paikena 3374 Domdaris S303 SZ3 00:02:22 133
1159 Ieva Rukšāne 4010 S304 SZ3 00:02:22 133
1160 Indars Melzobs 5426 Jaunā konservatīvā partija V856 VB2 00:02:22 101
1161 Vjačeslavs Kostromins 5286 V857 VB2 00:02:22 101
1162 Andrejs Baltkājis 6151 V858 VL3 00:02:22 101
1163 Arnis Leikarts 3187 V859 VZ3 00:02:22 101
1164 Artjoms Taldikovs 4033 Accenture > Be Yourself & Make a difference V860 VZ3 00:02:22 101
1165 Jurijs Meitalovs 3106 Visma V861 VZ3 00:02:22 101
1166 Evita Riekstiņa 5072 S305 SB2 00:02:23 132
1167 Dace Ancāne 5349 VENDEN S306 SB2 00:02:23 132
1168 Agnese Kundziņa 5347 S307 SB2 00:02:23 132
1169 Aija PujĀte 5362 Fitnesa klubs F1 S308 SB2 00:02:23 132
1170 Zane Vanaga 5231 VSK Noskrien S309 SB2 00:02:23 132
1171 Ilona Balode 5205 Salacgrīvas Roņi S310 SB3 00:02:23 132
1172 Renāte Šmite 6030 S311 SLJ 00:02:23 132
1173 Edgars Zarins 3378 S312 SZ3 00:02:23 132
1174 Dace Vilgerte 3583 DPD Latvija S313 SZ3 00:02:23 132
1175 Diana Staškiewicz 3915 eFP BG LATVIA S314 SZ3 00:02:23 132
1176 Ilze Zvīdriņa 3183 S315 SZ3 00:02:23 132
1177 Natālija Perevozņikova 3122 S316 SZ3 00:02:23 132
1178 Inese Vaivode 3129 Jūrmalas Rūķīši S317 SZ3 00:02:23 132
1179 Krišjānis Hartmanis 5110 KIČE V862 VB2 00:02:23 101
1180 Jānis Birģelis 5165 V863 VB3 00:02:23 101
1181 Edgars Mežvēvers 5204 V864 VB3 00:02:23 101
1182 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 3155 V865 VZ1 00:02:23 101
1183 Helmuts Vilgerts 3582 DPD Latvija V866 VZ2 00:02:23 101
1184 Karol Boruta 3887 eFP BG LATVIA V867 VZ3 00:02:23 101
1185 Jevgenijs Kurovs 3907 Olainfarm V868 VZ3 00:02:23 101
1186 Chloe Gingras 6220 eFP BG Latvia S318 SL2 00:02:24 131
1187 Nora Vanaga 3723 S319 SZ2 00:02:24 131
1188 Ruta Mālniece 3643 AkmensDizains.lv S320 SZ3 00:02:24 131
1189 Ināra Rube 3351 SK Katrīna S321 SZ3 00:02:24 131
1190 Iveta Stūrīte 3058 S322 SZ3 00:02:24 131
1191 Dace Hartmane 3974 KIČE S323 SZ3 00:02:24 131
1192 Gunita Kodoliņa 3369 S324 SZ3 00:02:24 131
1193 Krišjānis Krūmiņš 5430 V869 VB2 00:02:24 100
1194 Māris Vīlips 5183 V870 VB3 00:02:24 100
1195 Jānis Straukmanis 6098 V871 VL2 00:02:24 100
1196 Andulis Šmidlers 6171 VSK Noskrien V872 VL3 00:02:24 100
1197 Dzintars Boldāns 3426 DzSK Lokomotīve V873 VZ3 00:02:24 100
1198 Sindija Zaula 6051 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola S325 SLJ 00:02:25 130
1199 Sintija Borskoviča 3797 Accenture > Be Yourself & Make a difference S326 SZ2 00:02:25 130
1200 Ieva Leikarte 3184 S327 SZ3 00:02:25 130
1201 Jānis Pērkons 13511 Exigen Services Latvia #optimized4running V874 VZ3 00:02:25 99
1202 Simona Skalberga 3704 S328 SZ3 00:02:25 130
1203 Sandra Lūse 13483 Skrienošie Lūši S329 SZ3 00:02:25 130
1204 Agris Meilerts 5281 Latvijas Finieris V875 VB3 00:02:25 99
1205 Dāvids Fuksis 3833 V876 VZ3 00:02:25 99
1206 Aivis Ignatjevs 13532 V877 VZ3 00:02:25 99
1207 Guntis Domburs 3327 Individual V878 VZ3 00:02:25 99
1208 Vasīlijs Peretjatko 3089 Visma V879 VZ3 00:02:25 99
1209 Aiga Tora 5238 S330 SB2 00:02:26 129
1210 Daiga Vilkaste 6103 S331 SL3 00:02:26 129
1211 Ilze Goša 3912 Maratona klubs S332 SZ3 00:02:26 129
1212 Guna Berlande 3156 TeamKažemāka/Train2WinLv S333 SZ3 00:02:26 129
1213 Marta Teko 3631 Baltais S334 SZ3 00:02:26 129
1214 Ilze Kumpiņa 3467 S335 SZ3 00:02:26 129
1215 Diāna Gavare 3845 Gjensidige S336 SZ3 00:02:26 129
1216 Ilze Dobele 3578 S337 SZ3 00:02:26 129
1217 Romans Cvetkovs 5056 V880 VB2 00:02:26 99
1218 Ainars Vītoliņš 3116 Kociņi V881 VZ3 00:02:26 99
1219 Rinalds Puķe 3530 SPORTLAND V882 VZ3 00:02:26 99
1220 Aleks Jemeļjaņenko 3088 Visma V883 VZ3 00:02:26 99
1221 Erika Olberkyte 13485 Alūksne S338 SZ2 00:02:27 129
1222 Malvīne Mennika 3838 pulsometrs.lv S339 SZ3 00:02:27 129
1223 Sabīne Opeņhovska 3698 S340 SZ3 00:02:27 129
1224 Alise Griķe 3574 Daugavpils Runners S341 SZ3 00:02:27 129
1225 Līva Romanova 3765 DNB Service Center S342 SZ3 00:02:27 129
1226 Gabrielė Breidokienė 3512 SPORTLAND S343 SZ3 00:02:27 129
1227 Dace Grundmane 3726 S344 SZ3 00:02:27 129
1228 Guna Tīberga 3789 S345 SZ3 00:02:27 129
1229 Aivika Ulanova 3884 S346 SZ3 00:02:27 129
1230 Edgars Fabrīcius 5103 V884 VB2 00:02:27 98
1231 Pēteris Bērziņš 5039 V885 VB3 00:02:27 98
1232 Erlens Grunckis 5377 V886 VB3 00:02:27 98
1233 Ainārs Zizlāns 5139 V887 VB3 00:02:27 98
1234 Vilius Jonaitis 6161 Penki kalnai V888 VL3 00:02:27 98
1235 Zanda Kārkliņa 5246 Baldones skriešanas komanda S347 SB3 00:02:28 128
1236 Dace Tītmane 5271 S348 SB3 00:02:28 128
1237 Dace Janeka 5329 Nūjo ar vēju S349 SB3 00:02:28 128
1238 Stefānija Strausa 3956 mammadaba S350 SZ2 00:02:28 128
1239 Jana Šķipare 3822 S351 SZ3 00:02:28 128
1240 Anete Bruževica 3596 Luminor S352 SZ3 00:02:28 128
1241 Daiga Brasliņa 13553 0 S353 SZ3 00:02:28 128
1242 Marta Rikša 3092 S354 SZ3 00:02:28 128
1243 Tomas Bodnār 6204 eFP BG LATVIA V889 VL2 00:02:28 97
1244 Mareks Strihors 3361 V890 VZ3 00:02:28 97
1245 Jurģis Jurčenko 4021 V891 VZ3 00:02:28 97
1246 Andrejs Jermoļinskis 4008 PH Print V892 VZ3 00:02:28 97
1247 Leo Vīksna 3273 V893 VZ3 00:02:28 97
1248 Zane Timma 5280 SK Katrīna S355 SB2 00:02:29 127
1249 Agnese Freimane 3685 S356 SZ3 00:02:29 127
1250 Jūlija Mežeņina 3667 S357 SZ3 00:02:29 127
1251 Evita Taurene 3413 GULBENE S358 SZ3 00:02:29 127
1252 Līga Zeme 3223 Kuldīga S359 SZ3 00:02:29 127
1253 Kristīna K 3444 S360 SZ3 00:02:29 127
1254 Agnese Ose 3630 Baltais S361 SZ3 00:02:29 127
1255 Aija Rozenfelde 3560 Jaunmārupe skrien S362 SZ3 00:02:29 127
1256 Anda Gaidišķe 3510 S363 SZ3 00:02:29 127
1257 Ģirts Pijols 4003 PH Print V894 VZ3 00:02:29 97
1258 Andris Rozentāls 3771 AR V895 VZ3 00:02:29 97
1259 Mihails Zinčenko 3595 V896 VZ3 00:02:29 97
1260 Dace Ansone 13507 - S364 SZ3 00:02:29 127
1261 Kristīne Geidāne 5005 SUBARU AD REM Auto S365 SB3 00:02:30 126
1262 Lelde Pāķe 3344 Saulkrasti SRT S366 SZ1 00:02:30 126
1263 Kristīne Rūja 3254 Team Kažemāka/Train2WinLv S367 SZ3 00:02:30 126
1264 Inese Pētersone 3602 Luminor S368 SZ3 00:02:30 126
1265 Nina Merzlyakova 3964 Engures sportam S369 SZ3 00:02:30 126
1266 Agnese Klints 3979 Rush B S370 SZ3 00:02:30 126
1267 Ilze Šarna 3397 DNB Service Center S371 SZ3 00:02:30 126
1268 Normunds Šibeiks 5027 Nūjo priekam V897 VB4 00:02:30 96
1269 Kristers Miķis 3664 V898 VZ1 00:02:30 96
1270 Guntars Balodis 3626 V899 VZ3 00:02:30 96
1271 Evgeny Bubnov 3086 Visma V900 VZ3 00:02:30 96
1272 Sanita Morjakova 3547 SPORTLAND S372 SZ2 00:02:31 125
1273 Anna Voronova 3109 Pskov S373 SZ3 00:02:31 125
1274 Sabīne Garkāja 3735 S374 SZ3 00:02:31 125
1275 Modra Ignate 3352 Lielaisciems S375 SZ3 00:02:31 125
1276 Elīna Lazdiņa 3096 S376 SZ3 00:02:31 125
1277 Zane Visendorfa 3538 SPORTLAND S377 SZ3 00:02:31 125
1278 Kristīne Kuka 3121 Lēdmane S378 SZ3 00:02:31 125
1279 Jānis Grāmatnieks 5095 V901 VB2 00:02:31 95
1280 Mārtiņš Pakulis 5209 EY V902 VB2 00:02:31 95
1281 Uldis Krauklis 3993 Accenture > Be Yourself & Make a difference V903 VZ3 00:02:31 95
1282 Gints Fjodorovs 3759 AMSERV TEAM V904 VZ3 00:02:31 95
1283 Zinta Simanoviča 5192 S379 SB2 00:02:32 124
1284 Ieviņa Gaiziņa 6043 VSK Noskrien S380 SL3 00:02:32 124
1285 Alise Bērziņa 3406 OK Saldus S381 SZ2 00:02:32 124
1286 Dārta Konošonoka 3353 Limbaži SKRIEN S382 SZ3 00:02:32 124
1287 Marita Lapa 3691 Autostarts.lv S383 SZ3 00:02:32 124
1288 Anastasija Čekriževa 3757 SK Tērauds S384 SZ3 00:02:32 124
1289 Madara Mētere 3857 SPORTLAND S385 SZ3 00:02:32 124
1290 Deniss Arseņins 5261 Luminor V905 VB2 00:02:32 95
1291 Jānis Dūka 6214 Algol Invest V906 VL2 00:02:32 95
1292 Justina Gliebute 16107 S386 SL2 00:02:32 124
1293 Jānis Andersons 6130 VSK Noskrien V907 VL3 00:02:32 95
1294 Dans Buhrots 3244 V908 VZ2 00:02:32 95
1295 Andris Turciņš 4006 PH Print V909 VZ3 00:02:32 95
1296 Valters Bruss 3773 Zoltners / VSK Noskrien V910 VZ3 00:02:32 95
1297 Edgars Dejus 3460 V911 VZ3 00:02:32 95
1298 Dace Skrastiņa 5297 Talsu pauguraines Zaķi S387 SB3 00:02:33 124
1299 Ilga Žeibe 5168 VSK Noskrien /Divplākšņi S388 SB3 00:02:33 124
1300 Oksana Juvčenko 6016 S389 SL2 00:02:33 124
1301 Ginta Bogdanova 3103 S390 SZ2 00:02:33 124
1302 Maija Ceruka 3268 Mežmalas S391 SZ2 00:02:33 124
1303 Laura Strupa 3339 Latvijas valsts meži S392 SZ3 00:02:33 124
1304 Ligita Ķirīte 4024 #Vismaactive S393 SZ3 00:02:33 124
1305 Jēkabs Vinciuns 5421 V912 VB2 00:02:33 94
1306 Sergejs Smirnovs 4041 V913 VZ3 00:02:33 94
1307 Zane Galdiņa 5244 Smiling runner S394 SB2 00:02:34 123
1308 Kintija Celmiņa 3562 SPORTLAND S395 SZ2 00:02:34 123
1309 Darja Lapika 3408 Superpupši S396 SZ2 00:02:34 123
1310 Līga Brutāne 3388 Swedbank S397 SZ3 00:02:34 123
1311 Saiva Sokolova 3396 S398 SZ3 00:02:34 123
1312 Daina Reveliņa 3618 Team Kažemāka/Train2Win.lv S399 SZ3 00:02:34 123
1313 Zane Berdaškeviča 3863 SPORTLAND S400 SZ3 00:02:34 123
1314 Inese Leinasare 3466 S401 SZ3 00:02:34 123
1315 Lina Robate 3629 S402 SZ3 00:02:34 123
1316 Inga Putraima 3335 S403 SZ3 00:02:34 123
1317 Svetlana Čursina 3157 ChursinTeam S404 SZ3 00:02:34 123
1318 Mairita Podniece 3205 SK Katrīna S405 SZ3 00:02:34 123
1319 Mārtiņš Dimiters 5003 SK ASI V914 VB4 00:02:34 94
1320 Jānis Laganovskis 6211 VSK Noskrien V915 VL2 00:02:34 94
1321 Andris Riekstiņš 3320 V916 VZ3 00:02:34 94
1322 Gatis Grandāns 3143 V917 VZ3 00:02:34 94
1323 Aivars Bergmanis 3536 VSK Noskrien V918 VZ3 00:02:34 94
1324 Justins Gailevičs 3433 SIA Joker Ltd V919 VZ3 00:02:34 94
1325 Sergejs Timoņins 3960 KINO KULTS V920 VZ3 00:02:34 94
1326 Kristaps Kaņepe 3454 V921 VZ3 00:02:34 94
1327 Santa Šakeļa 5251 Swedbank S406 SB2 00:02:35 122
1328 Inga Vate 5067 S407 SB3 00:02:35 122
1329 Ieva Riteniece 5427 S408 SB3 00:02:35 122
1330 Marija Siliņa 3617 S409 SZ2 00:02:35 122
1331 Anna Greitāne 3313 Lynxdojo S410 SZ2 00:02:35 122
1332 Kristiāna Dolge 3544 S411 SZ2 00:02:35 122
1333 Inguna Melne 3091 S412 SZ3 00:02:35 122
1334 Inese Upite 3285 S413 SZ3 00:02:35 122
1335 Gundega Seile 3737 Alusvēders S414 SZ3 00:02:35 122
1336 Dzintra Šteinberga 3204 Swedbank S415 SZ3 00:02:35 122
1337 Jana Romanovska 3095 Zemgales Ziņas S416 SZ3 00:02:35 122
1338 Gunta Brazauska 3257 S417 SZ3 00:02:35 122
1339 Ilze Volfa-Kirilova 3661 Swedbank S418 SZ3 00:02:35 122
1340 Karolina Kobuszewska 3891 eFP BG LATVIA S419 SZ3 00:02:35 122
1341 Dāvis Pankoks 3732 Liepājas SSS V922 VZ1 00:02:35 93
1342 Rolands Kursišs 3587 V923 VZ3 00:02:35 93
1343 Edvīns Helmanis 3984 AMSERV TEAM V924 VZ3 00:02:35 93
1344 Simona Ozola Ozoliņa 5208 S420 SB2 00:02:36 121
1345 Karīna Čudare 3333 S421 SZ2 00:02:36 121
1346 Natalia Krivenkova 3112 SKOBAR' S422 SZ3 00:02:36 121
1347 Anna Temerova-Allena 3952 Labs starts S423 SZ3 00:02:36 121
1348 Pārsla Sizova 3330 S424 SZ3 00:02:36 121
1349 Ieva Šakena 3114 S425 SZ3 00:02:36 121
1350 Ivars Brauns 5085 Lynxdojo V925 VB3 00:02:36 92
1351 Ģirts Goško 4035 Piedzīvojumu meklētāji V926 VZ3 00:02:36 92
1352 Zigmārs Zvagulis 3650 Kartavkalnu buki V927 VZ3 00:02:36 92
1353 Raimonds Švanks 3279 ATKAL JAUNS NAMS V928 VZ3 00:02:36 92
1354 Selva Ločmele 5385 S426 SB2 00:02:37 120
1355 Krista Kupča 3228 Madona S427 SZ3 00:02:37 120
1356 Iveta Lazdiņa 3367 Peintbola parks 2xL S428 SZ3 00:02:37 120
1357 Lelde Sarma 3149 LS Team S429 SZ3 00:02:37 120
1358 Santa Gaile 3302 Exigen Services Latvia #optimized4running S430 SZ3 00:02:37 120
1359 Liene Piķe 3371 S431 SZ3 00:02:37 120
1360 Zane Auziņa 3799 S432 SZ3 00:02:37 120
1361 Pārsla Baško 3835 Lynxdojo S433 SZ3 00:02:37 120
1362 Robert Martins 5440 eFP BG LATVIA V929 VB2 00:02:37 92
1363 Uldis Klemperis 3107 V930 VZ3 00:02:37 92
1364 Andris Bukšs 3178 VSK Noskrien V931 VZ3 00:02:37 92
1365 Dana Rudzīte-Ločmele 3113 S434 SZ3 00:02:38 120
1366 Ingūna Semjonova 3622 Zemgales Ziņas S435 SZ3 00:02:38 120
1367 Santa Niedola 3287 3D Running S436 SZ3 00:02:38 120
1368 Mārtiņš Ruttulis 3018 V932 VZ3 00:02:38 91
1369 Ēriks Kalliss 3303 VSK Noskrien V933 VZ3 00:02:38 91
1370 Andis Meirēns 3841 Gjensidige V934 VZ3 00:02:38 91
1371 Madara Rutkovska 5397 S437 SB2 00:02:39 119
1372 Ieva Leone 5172 DNB Service Center S438 SB2 00:02:39 119
1373 Maija Olšteina 3387 Izdevnieciba Santa S439 SZ2 00:02:39 119
1374 Elīna Lāce 3895 LIELAISCIEMS S440 SZ3 00:02:39 119
1375 Ilvija Bērziņa 3119 S441 SZ3 00:02:39 119
1376 Renāte Dekante 3865 DNB Service Center S442 SZ3 00:02:39 119
1377 Andra Čudare 3261 S443 SZ3 00:02:39 119
1378 Llesma Vicinska 3868 Brocēnu cilpotājas S444 SZ3 00:02:39 119
1379 Anastasija Rjabuha 15235 S445 SB2 00:02:39 119
1380 Eviss Bertrands 5121 V935 VB2 00:02:39 91
1381 Stepans Golovko 3515 Mailigen V936 VZ3 00:02:39 91
1382 Elīna Drēziņa 5126 Maxima Latvija S446 SB2 00:02:40 118
1383 Guna Grāmatniece 5096 VSK Noskrien S447 SB2 00:02:40 118
1384 Lauma Muceniece 5375 S448 SB2 00:02:40 118
1385 Laura Barauska 3830 S449 SZ2 00:02:40 118
1386 Ance Liepiņa 3210 BALTMA S450 SZ3 00:02:40 118
1387 Ieva Baldiņa-brūklīte 3197 S451 SZ3 00:02:40 118
1388 Baiba Gaujēna 3067 S452 SZ3 00:02:40 118
1389 Linda Gudrīte-Šipenko 3345 Legs Miserables S453 SZ3 00:02:40 118
1390 Līga Riņķe 3864 SPORTLAND S454 SZ3 00:02:40 118
1391 Ieva Bogustova 15230 S455 SB2 00:02:40 118
1392 Ēriks Ozols 3383 V937 VZ3 00:02:40 90
1393 Gundars Bēms 3328 V938 VZ3 00:02:40 90
1394 Aivars Ulanovs 3883 V939 VZ3 00:02:40 90
1395 Anete Kampare 6184 S456 SL2 00:02:41 117
1396 Aija Zaļaiskalna 3779 S457 SZ1 00:02:41 117
1397 Viviāna Nikaļuka 3811 Pļaviņas S458 SZ2 00:02:41 117
1398 Sintija Bite 3213 S459 SZ3 00:02:41 117
1399 Veronika Semjonova 3346 S460 SZ3 00:02:41 117
1400 Sarmīte Loce 3485 Lynxdojo S461 SZ3 00:02:41 117
1401 Laila Ceika 15224 S462 SB4 00:02:41 117
1402 Randa Misāne 6080 S463 SL2 00:02:42 117
1403 Sonora Balode 3810 Pļaviņas S464 SZ2 00:02:42 117
1404 Beāte Kampare 3502 S465 SZ2 00:02:42 117
1405 Līna Zajančkauska 3236 Teo Team S466 SZ3 00:02:42 117
1406 Dace Liepiņa 3422 S467 SZ3 00:02:42 117
1407 Dina Zūdiņa 3475 S468 SZ3 00:02:42 117
1408 Veronika Vanaga 3274 S469 SZ3 00:02:42 117
1409 Madara Ontužāne 3775 S470 SZ3 00:02:42 117
1410 Santa Japeniņa 3246 S471 SZ3 00:02:42 117
1411 Vera Panasina 3217 S472 SZ3 00:02:42 117
1412 Līga Leiba 3641 Selga S473 SZ3 00:02:42 117
1413 Inta Amoliņa 4001 VSK Noskrien Divplākšņi S474 SZ3 00:02:42 117
1414 Dāniels Ziemelis 3030 Ašās kājas ZID V940 VZ1 00:02:42 89
1415 Ruta Dīce 5198 Gausā Jūdze S475 SB4 00:02:43 116
1416 Margita Lagzdiņa 3513 - S476 SZ3 00:02:43 116
1417 Baiba Brokere 3239 Swedbank S477 SZ3 00:02:43 116
1418 Anna Vaļceva 3150 Signature Wines S478 SZ3 00:02:43 116
1419 Didzis Krīgers 5304 V941 VB4 00:02:43 88
1420 Mārtiņš Bankovskis 3867 V942 VZ3 00:02:43 88
1421 Valērijs Smirnovs 3165 V943 VZ3 00:02:43 88
1422 Juris Belevičs 3744 V944 VZ3 00:02:43 88
1423 Pavels Kirilovskis 3428 Zoorbagan V945 VZ3 00:02:43 88
1424 Linda Bērziņa 5114 Saldus Boksa klubs S479 SB2 00:02:44 115
1425 Kristīne Graudiņa 3634 S480 SZ2 00:02:44 115
1426 Jānis Rubenis 13498 IT Security Boss V946 VZ3 00:02:44 88
1427 Rita Saulīte 3949 Riga Adventure Team S481 SZ3 00:02:44 115
1428 Sanita Birzniece 3162 S482 SZ3 00:02:44 115
1429 Ivo Vaicis 5318 Laiks kā jūra V947 VB2 00:02:44 88
1430 Guntis Šīmanis 3073 V948 VZ3 00:02:44 88
1431 Romans Šroms 3576 BALTAIS V949 VZ3 00:02:44 88
1432 Natālija Lesiņa 5321 OptiO S483 SB2 00:02:45 115
1433 Lita Marauska 5291 SK Katrīna S484 SB3 00:02:45 115
1434 Ieva Grīnberga 4034 Eugesta S485 SZ3 00:02:45 115
1435 Evija Šveca 3316 EKO O S486 SZ3 00:02:45 115
1436 Baiba Damberga 3521 SPORTLAND S487 SZ3 00:02:45 115
1437 Kristīne Krūmiņa 3023 Sporta halle S488 SZ3 00:02:45 115
1438 Antra Kanušniece 3593 S489 SZ3 00:02:45 115
1439 Inese Miltiņa 3700 S490 SZ3 00:02:45 115
1440 Agnese Leiburga 4019 Zemgales Ziņas S491 SZ3 00:02:45 115
1441 Žanete Sproģe 3710 Baltezera skrējēji S492 SZ3 00:02:45 115
1442 Gatis Krūze 5079 Hanna Anna V950 VB2 00:02:45 87
1443 Mārcis Janušs 5346 V951 VB3 00:02:45 87
1444 Andis Ozoliņš 5270 Nūjo priekam V952 VB4 00:02:45 87
1445 Anastasija Smoļakova 3815 OK Stiga S493 SZ3 00:02:46 114
1446 Dace Ronimoisa 3728 Supervaroņu treniņi S494 SZ3 00:02:46 114
1447 Liene Liepiņa 3497 Lustes V953 VZ3 00:02:46 87
1448 Artūrs Cēsnieks 3458 Exigen Services Latvia #optimized4running V954 VZ3 00:02:46 87
1449 Guntis Cimbulis 3954 V955 VZ3 00:02:46 87
1450 Marita Ozoliņa 5294 Nūjo priekam S495 SB2 00:02:47 113
1451 Ieva Meiere 6034 OK Ziemeļkurzeme S496 SL3 00:02:47 113
1452 Līva Duļbinska 3108 S497 SZ3 00:02:47 113
1453 Laima Letiņa 3060 S498 SZ3 00:02:47 113
1454 Solvita Bērziša 3616 Accenture > Be Yourself & Make a difference S499 SZ3 00:02:47 113
1455 Jolanta Kravale 3468 S500 SZ3 00:02:47 113
1456 Natālija Jesehina 3377 banana fitness S501 SZ3 00:02:47 113
1457 Līga Buhrote 3243 S502 SZ3 00:02:47 113
1458 Andrejs Pētersons 3588 V956 VZ3 00:02:47 86
1459 Arturs Ģēģeris 3743 V957 VZ3 00:02:47 86
1460 Kristīne Kampare 5390 S503 SB3 00:02:48 113
1461 Samanta Šteina 3181 S504 SZ1 00:02:48 113
1462 Agate Kalcenaua 3271 S505 SZ2 00:02:48 113
1463 Egija Gulbinska 3166 S506 SZ3 00:02:48 113
1464 Līva Lapiņa 3741 S507 SZ3 00:02:48 113
1465 Ilva Sīpola 3065 S508 SZ3 00:02:48 113
1466 Egija Sproģe 3144 Saldus Boksa klubs S509 SZ3 00:02:48 113
1467 Jekaterina Girucka 3170 S510 SZ3 00:02:48 113
1468 Inga Auziņa 3324 Smārde S511 SZ3 00:02:48 113
1469 Uldis Dīcis 5200 Gausā Jūdze V958 VB4 00:02:48 86
1470 Jānis Stūrītis 3057 V959 VZ3 00:02:48 86
1471 Aleksejs Žiļcovs 3300 V960 VZ3 00:02:48 86
1472 Mihails Jurčišins 3400 V961 VZ3 00:02:48 86
1473 Santa Birģele 5299 S512 SB2 00:02:49 112
1474 Līga Vizule 5269 Luminor S513 SB2 00:02:49 112
1475 Elīna Kabaļina 6019 S514 SL2 00:02:49 112
1476 Valentina Zharova 3077 S515 SZ2 00:02:49 112
1477 Ligita Saulīte 3566 S516 SZ3 00:02:49 112
1478 Laura Sekste 3130 LAUMIŅAS REZIDENCE S517 SZ3 00:02:49 112
1479 Ieva Grinberga 3569 Hansmann-Family S518 SZ3 00:02:49 112
1480 Zaiga Zalecka 3996 Rīgas satiksme S519 SZ3 00:02:49 112
1481 Liāna Lastovkina 3670 S520 SZ3 00:02:49 112
1482 Māra Miķelsone 3780 Lynxdojo S521 SZ3 00:02:49 112
1483 Jānis Spirģis 3049 V962 VZ3 00:02:49 85
1484 Ivars Liepiņš 3496 Lustes V963 VZ3 00:02:49 85
1485 Ivars Krūmiņš 3022 Sporta halle V964 VZ3 00:02:49 85
1486 Vita Biltauere 13550 S522 SZ3 00:02:49 112
1487 Ameli Mazure 3967 S523 SZ1 00:02:50 111
1488 Amanda Muceniece 3078 S524 SZ3 00:02:50 111
1489 Maruta Krūmiņa 3248 Maratona klubs S525 SZ3 00:02:50 111
1490 Inga Briede 3059 S526 SZ3 00:02:50 111
1491 Alīna Čekstere 3290 LVM GEO S527 SZ3 00:02:50 111
1492 Sandra Ūdre 3212 S528 SZ3 00:02:50 111
1493 Gunita Butāne 5169 Zemgales Ziņas S529 SB3 00:02:51 111
1494 Maruta Rancāne 6042 Visma Active S530 SL2 00:02:51 111
1495 Dace Limmere 3207 Maushi S531 SZ3 00:02:51 111
1496 Dace Skrastiņa 3709 LMT S532 SZ3 00:02:51 111
1497 Iveta Rupeika 2016 Bandenieki S533 SZ3 00:02:51 111
1498 Inga Krastiņa 13495 S534 SZ3 00:02:51 111
1499 Anitra Leitlande 3679 S535 SZ3 00:02:51 111
1500 Baiba Lapiņa 3740 S536 SZ3 00:02:51 111
1501 Anita Langmane 3866 S537 SZ3 00:02:51 111
1502 Zinta Zīverte 3697 Nūjo vesels S538 SZ3 00:02:51 111
1503 Andris Bērziņš 5037 V965 VB3 00:02:51 84
1504 Vitālijs Jakovļevs 6170 www.endo.lv V966 VL2 00:02:51 84
1505 Juris Līpacis 3946 V967 VZ3 00:02:51 84
1506 Olga Mikulova 5398 Maratona klubs S539 SB2 00:02:52 110
1507 Anna Grāmatniece 3671 S540 SZ3 00:02:52 110
1508 Līga Urme 4009 PH Print S541 SZ3 00:02:52 110
1509 Santa Jokste-Augustāne 3042 S542 SZ3 00:02:52 110
1510 Iveta Zizlāne 3340 S543 SZ3 00:02:52 110
1511 Lelde Spriņģe 15222 S544 SB2 00:02:52 110
1512 Jelena Prants 13519 Võru Suusaklubi S545 SZ3 00:02:52 110
1513 Mikhail Samon 3659 Begom ot infarkta V968 VZ3 00:02:52 84
1514 Vineta Trimalniece 5042 Kafija ar citronu S546 SB2 00:02:53 109
1515 Danute Abelīte 5118 S547 SB3 00:02:53 109
1516 Ilona Bēmere 3557 Baldones skriešanas komanda S548 SZ3 00:02:53 109
1517 Agnese Ozoliņa 3752 S549 SZ3 00:02:53 109
1518 Evita Gredzena 3834 Realto S550 SZ3 00:02:53 109
1519 Liene Kiršfelde 3247 S551 SZ3 00:02:53 109
1520 Sintija Lungeviča 3160 Madona S552 SZ3 00:02:53 109
1521 Astra Zilberte 3231 DNB Service Center S553 SZ3 00:02:53 109
1522 Paula Roze 3337 S554 SZ3 00:02:53 109
1523 Dace Kļava 3540 SPORTLAND S555 SZ3 00:02:53 109
1524 Kristīne Reinholde 3298 Siguldas Maratona klubs S556 SZ3 00:02:53 109
1525 Sandra Grišina 3296 Siguldas Maratona klubs S557 SZ3 00:02:53 109
1526 Brigita Pētersone 3589 S558 SZ3 00:02:53 109
1527 Aleksejs Čuvailovs 3860 SPORTLAND V969 VZ3 00:02:53 83
1528 Rolands Šusts 3443 V970 VZ3 00:02:53 83
1529 Linda Fedotova 3126 Stjopam 37 S559 SZ3 00:02:54 109
1530 Kristīne Ducena 3286 Silapriedītes S560 SZ3 00:02:54 109
1531 Gerda Markus 4007 PH Print S561 SZ3 00:02:54 109
1532 Aiva Rupeika 3731 S562 SZ3 00:02:54 109
1533 Benita Ločmele 5163 Nūjo ar vēju S563 SB4 00:02:55 108
1534 Laura Mistjukeviča 3552 SPORTLAND S564 SZ2 00:02:55 108
1535 Anita Januša 3411 S565 SZ3 00:02:55 108
1536 Elīna Šterna 3082 S566 SZ3 00:02:55 108
1537 Sanita Ozoliņa 3465 BALTAIS S567 SZ3 00:02:55 108
1538 Sanita Šaitere 3712 S568 SZ3 00:02:55 108
1539 Cesar Barquero-Perez 6208 V971 VLJ 00:02:55 82
1540 Imants Tiesnieks 3442 V972 VZ3 00:02:55 82
1541 Lauma Lieksne 13543 Jaunmārupe skrien S569 SZ3 00:02:55 108
1542 Zane Matuļone 3075 Realto S570 SZ2 00:02:56 107
1543 Alise Pokšāne 3477 Abas Kreisās Kājas S571 SZ2 00:02:56 107
1544 Zane Zilberga 3412 EY S572 SZ3 00:02:56 107
1545 Edīte Bērziņa 3028 S573 SZ3 00:02:56 107
1546 Vēsma Kaņepe 3871 Tukuma 2. vidusskola S574 SZ3 00:02:56 107
1547 Laura Brīvība 5080 Visma Active S575 SB2 00:02:57 107
1548 Inga Zāle 5131 Nūjo ar vēju S576 SB4 00:02:58 106
1549 Gita Biezuma 3464 S577 SZ3 00:02:58 106
1550 Elīza Ozoliņa 3434 S578 SZ3 00:02:58 106
1551 Liene Katarina 3875 S579 SZ3 00:02:58 106
1552 Kristīne Priede 3140 S580 SZ3 00:02:58 106
1553 Dainis Driņķis 5108 DzSK Lokomotīve V973 VB3 00:02:58 81
1554 Inese Reinholde 13538 Skudras S581 SZ3 00:02:58 106
1555 Aldis Krauze 3372 Exigen Services Latvia #optimized4running V974 VZ3 00:02:58 81
1556 Uğis Stelps 15223 V975 VB2 00:02:59 80
1557 Santa Novicka 3963 S582 SZ3 00:02:59 106
1558 Dace Ruskule 3525 SPORTLAND S583 SZ3 00:02:59 106
1559 Natālija Putnāne 3766 VENDEN S584 SZ3 00:02:59 106
1560 Kristīne Prince 3913 Maratona klubs/VFK Staldzene S585 SZ3 00:02:59 106
1561 Astra Breikša 3174 Nūjo priekam S586 SZ3 00:02:59 106
1562 Kristīne Kabaļina 5022 S587 SBJ 00:03:00 105
1563 Sandra Kapče 3275 S588 SZ2 00:03:00 105
1564 Lāsma Āboliņa 3405 VSK Noskrien Divplākšņi S589 SZ3 00:03:00 105
1565 Inga Ābola 3134 MADONA S590 SZ3 00:03:01 104
1566 Gunita Rasmane 3009 Draugiem Group S591 SZ3 00:03:01 104
1567 Baiba Ansone 3007 Draugiem Group S592 SZ3 00:03:01 104
1568 Linda Danilāne 5384 Olainfarm S593 SB2 00:03:02 104
1569 Līva Leja 3792 S594 SZ3 00:03:02 104
1570 Gundega Groma 3180 S595 SZ3 00:03:02 104
1571 Santa Siksna 3117 S596 SZ3 00:03:02 104
1572 Oskars Revics 3788 V976 VZ3 00:03:02 79
1573 Shane Brown 4036 eFP BG LATVIA V977 VZ3 00:03:02 79
1574 Dace Šmite 6217 S597 SL3 00:03:03 103
1575 Jekaterina Mironova 3607 Luminor S598 SZ2 00:03:04 103
1576 Sandra Gaile 4011 Izturība S599 SZ3 00:03:04 103
1577 Lauma Zulge 3642 S600 SZ3 00:03:04 103
1578 Ilze Vekšina 3669 S601 SZ3 00:03:04 103
1579 Anita Galašina 5239 SPORTLAND S602 SB2 00:03:05 102
1580 Elīna Jagža 3453 S603 SZ3 00:03:05 102
1581 Gunta Važa 3249 S604 SZ3 00:03:05 102
1582 Irēna Šibeika 3098 Nūjo priekam S605 SZ3 00:03:05 102
1583 Aleksandra Kartuzova 3514 Accenture > Be Yourself & Make a difference S606 SZ3 00:03:05 102
1584 Normunds Vilūns 3609 VSK noskrien seniori V978 VZ3 00:03:05 78
1585 Eva Lapsiņa 3343 x99/Slīterāni S607 SZ3 00:03:06 102
1586 Anita Barbane 3491 Nūjo priekam S608 SZ3 00:03:06 102
1587 Jānis Zemturis 5038 V979 VB4 00:03:06 77
1588 Zane Balcere 3289 EY S609 SZ3 00:03:07 101
1589 Tīna Kukka 3837 Luminor S610 SZ3 00:03:07 101
1590 Renda Forstmane 3472 OptiO S611 SZ3 00:03:07 101
1591 Dace Bērziņa 3705 NŪJO AR SMAIDU S612 SZ3 00:03:07 101
1592 Juraj Ragas 5408 eFP BG LATVIA V980 VB2 00:03:07 77
1593 Kate Katrīna Vildiņa 3706 NŪJO AR SMAIDU S613 SZ2 00:03:08 101
1594 Alla Radžabova - Cinovska 3902 Maratona klubs S614 SZ3 00:03:08 101
1595 Gita Saumane-Baza 3195 S615 SZ3 00:03:08 101
1596 Jānis Kalniņš 6131 VSK Noskrien V981 VL3 00:03:08 77
1597 Jennifer Gerroir 4039 eFP BG LATVIA S616 SZ3 00:03:09 100
1598 Māris Sparāns 3081 V982 VZ3 00:03:09 76
1599 Iveta Nagle 5065 S617 SB2 00:03:10 99
1600 Dace Dūka 3161 S618 SZ3 00:03:10 99
1601 Evita Judina 3999 Jautrais rikšotājs S619 SZ3 00:03:10 99
1602 Kristine Ozola 3034 S620 SZ3 00:03:11 99
1603 Anna Tomševica 3826 TOMS S621 SZ3 00:03:12 98
1604 Santa Dzenīte 3707 S622 SZ3 00:03:12 98
1605 Liene Bērze 5391 EY S623 SB2 00:03:14 97
1606 Laine Līsmane 13492 S624 SZ3 00:03:14 97
1607 Sarmīte Bokmeldere 3331 Rīgas satiksme S625 SZ3 00:03:15 97
1608 Ieva Ceruka 3269 Mežmalas S626 SZ3 00:03:15 97
1609 Dace Vegnere 5437 S627 SB4 00:03:17 96
1610 Ilona Laure - Rudīte 3909 Maratona klubs/VFK Staldzene S628 SZ3 00:03:17 96
1611 Albīna Kalenda 3678 Nūjo vesels S629 SZ3 00:03:17 96
1612 Zane Vēja 5097 S630 SB2 00:03:19 95
1613 Aiva Kramiņa 6014 Kramiņi S631 SL2 00:03:20 95
1614 Sendija Galdiņa 3696 S632 SZ3 00:03:20 95
1615 Sanita Blumberga 13491 LMT S633 SZ3 00:03:20 95
1616 Sandis Krutovs 5328 cedric.lv V983 VB2 00:03:21 72
1617 Ainis Bormanis 3668 - V984 VZ3 00:03:21 72
1618 Inita Endzele 13510 S634 SZ3 00:03:22 94
1619 Inese Neilande 5436 Kača liek skriet! S635 SB3 00:03:23 93
1620 Laura Vilka 3637 S636 SZ3 00:03:23 93
1621 Sanita Babure 3738 Nūjo vesels S637 SZ3 00:03:24 93
1622 Ilvija Strikauska 3138 S638 SZ3 00:03:24 93
1623 Žastīne Skrebele 3528 DNB Service Center S639 SZ3 00:03:25 92
1624 Agris Skulte 13554 V985 VZ3 00:03:25 70
1625 Santa Liepkalne 5043 Kafija ar citronu S640 SB2 00:03:26 92
1626 Iveta Dobele 3272 S641 SZ3 00:03:30 90
1627 Kristīne Karsa 3482 S642 SZ3 00:03:46 84
1628 Inese Ozola 13496 Inbank S643 SZ3 00:03:46 84
1629 Vigda Jirgensone 3281 Nūjo priekam S644 SZ3 00:03:49 83