Tērvetes meža Stirnu buks Zilo kalnu Stirnu buks Piebalgas Stirnu buks Kamparkalna Stirnu buks Šlokenbekas Stirnu buks Gaiziņkalna Stirnu buks Līgatnes Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dāvis Dišlers 5337 Ozons 01:30:42 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:10 1000 206 1206
2 Kristaps Bērziņš 5407 PATRIA SPORTLAND 01:32:57 VB2 2 V2 +02:15 +02:15 00:01:02 976 232 1208
3 Jevgēnijs Turkins 5363 Lūša pēdās 01:36:16 VB2 3 V3 +05:34 +05:34 00:01:21 942 178 1120
4 Gints Lūsis 5117 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:39 VB2 4 V4 +07:57 +07:57 00:00:52 919 277 1196
5 Didzis Glušņevs 5210 VSK Noskrien Rieksti 01:40:06 VB2 5 V5 +09:24 +09:24 00:01:02 906 232 1138
6 Jānis Gailis 5425 Izturība 01:42:59 VB3 1 V6 +12:17 +00:00 00:01:21 881 178 1059
7 Kristaps Magone 5344 Attido/SPB RUN/Asics 01:45:42 VB2 6 V7 +15:00 +15:00 00:01:09 858 209 1067
8 Juris Damškalns 5175 Talsu pakalnu sporta klubs 01:47:04 VB2 7 V8 +16:22 +16:22 00:00:53 847 272 1119
9 Oskars Cimermanis 5207 Riga Ironman Team 01:47:32 VB2 8 V9 +16:50 +16:50 00:01:13 843 197 1040
10 Alvis Danovskis 5123 adidas Runners | RIGA 01:47:45 VB2 9 V10 +17:03 +17:03 00:01:08 842 212 1054
11 Gints Jakovels 5351 Smiling runner 01:48:28 VB2 10 V11 +17:46 +17:46 00:01:16 836 189 1025
12 Uldis Katlaps 5036 Meridiāns 01:50:05 VB2 11 V12 +19:23 +19:23 00:01:09 824 209 1033
13 Āris Kundziņš 5278 Grauda Spēks 01:50:18 VB3 2 V13 +19:36 +07:19 00:01:11 822 203 1025
14 Edgars Sprūds 5171 Matisons Runner's Club 01:51:19 VB2 12 V14 +20:37 +20:37 00:00:58 815 248 1063
15 Arvis Stivriņš 5020 Sporta Patriots 01:53:35 VB2 13 V15 +22:53 +22:53 00:01:12 799 200 999
16 Kaspars Adijāns 5252 SPB RUN/Asics 01:53:46 VB2 14 V16 +23:04 +23:04 00:01:05 797 222 1019
17 Salvis Brasavs 5130 01:53:56 VB3 3 V17 +23:14 +10:57 00:01:08 796 212 1008
18 Oļegs Gulua 5406 LMD.LV 01:54:46 VB2 15 V18 +24:04 +24:04 00:01:23 790 173 963
19 Artūrs Ločmelis 5389 PATRIA SPORTLAND 01:54:46 VB2 16 V19 +24:04 +24:04 00:01:04 790 225 1015
20 Klinta Lauska 5368 Grauda Spēks 01:54:57 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:22 1000 230 1230
21 Lauris Repša 5243 01:55:34 VB2 17 V20 +24:52 +24:52 00:01:21 785 178 963
22 Reinis Spaile 5166 SIMBA TEAM 01:55:37 VB2 18 V21 +24:55 +24:55 00:01:05 784 222 1006
23 Congedo Dario 5403 eFP BG LATVIA 01:56:18 VB2 19 V22 +25:36 +25:36 00:01:39 780 145 925
24 Sandis Ziediņš 5188 Maratona klubs 01:57:10 VBJ 1 V23 +26:28 +00:00 00:00:57 774 253 1027
25 Juris Redisons 5076 Tērvetes dabas parks 01:57:20 VB3 4 V24 +26:38 +14:21 00:01:13 773 197 970
26 Ondrej Fikrle 5359 BKV Holysov / RK Svata 01:57:30 VB3 5 V25 +26:48 +14:31 00:01:22 772 176 948
27 Kitija Valtere 5338 Baltais 01:58:25 SB2 2 S2 +03:28 +03:28 00:01:07 971 282 1253
28 Karīna Helmane-Soročenkova 5227 VSK Noskrien 01:58:54 SB2 3 S3 +03:57 +03:57 00:01:16 967 249 1216
29 Aigars Silkalns 5187 colorlib.com 01:58:57 VB2 20 V26 +28:15 +28:15 00:00:59 763 244 1007
30 Pēteris Stepiņš 5303 Swedbank 01:58:59 VB2 21 V27 +28:17 +28:17 00:01:18 762 185 947
31 Anete Švilpe 5326 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:59:03 SB2 4 S4 +04:06 +04:06 00:01:11 966 266 1232
32 Kristaps Pilskalns 5195 Gentlemen's Club / Supervaroņi 01:59:19 VB2 22 V28 +28:37 +28:37 00:01:10 760 206 966
33 Daniels Buko 5339 Baltais 01:59:25 VBJ 2 V29 +28:43 +02:15 00:01:19 760 182 942
34 Andrejs Žaglovs 5104 Fudzi 01:59:42 VB2 23 V30 +29:00 +29:00 00:01:22 758 176 934
35 Citti Giuliano 5405 eFP BG LATVIA 02:00:18 VB2 24 V31 +29:36 +29:36 00:01:22 754 176 930
36 Elvis Veisbergs 5155 Saldus Boksa klubs 02:00:24 VBJ 3 V32 +29:42 +03:14 00:00:57 753 253 1006
37 Ansis Pūce 5249 Saldus Boksa klubs 02:00:25 VB2 25 V33 +29:43 +29:43 00:00:57 753 253 1006
38 Niks Zauls 5242 Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 02:00:41 VBJ 4 V34 +29:59 +03:31 00:01:26 752 167 919
39 Artūrs Šits 5083 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:00:45 VB2 26 V35 +30:03 +30:03 00:01:09 751 209 960
40 Gints Krieviņš 5128 Lidosta "Rīga" 02:01:15 VB2 27 V36 +30:33 +30:33 00:01:15 748 192 940
41 Juris Čerpinskis 5218 02:01:18 VB2 28 V37 +30:36 +30:36 00:01:06 748 218 966
42 Ģirts Žagars 5066 02:01:38 VB2 29 V38 +30:56 +30:56 00:01:19 746 182 928
43 Valdis Bogdanovs 5099 Maratona klubs / Firma L4 02:01:52 VBJ 5 V39 +31:10 +04:42 00:01:09 744 209 953
44 Voldemārs Lejnieks 5285 SK Dzērvene 02:02:22 VB2 30 V40 +31:40 +31:40 00:00:57 741 253 994
45 Jēkabs Krastiņš 15229 Sportiņš 88 02:02:27 VBJ 6 V41 +31:45 +05:17 00:01:12 741 200 941
46 Uģis Reveliņš 5272 Team Kažemāka/Train2Win.lv 02:02:36 VB3 6 V42 +31:54 +19:37 00:01:12 740 200 940
47 Zanda Ulanova 5327 Moller Auto Ventspils / MRC 02:03:02 SB2 5 S5 +08:05 +08:05 00:01:36 934 197 1131
48 Einārs Šillers 5115 MRC/OKZK/MK 02:03:06 VB3 7 V43 +32:24 +20:07 00:01:29 737 162 899
49 Artūrs Soročenkovs 5196 02:03:27 VB2 31 V44 +32:45 +32:45 00:01:34 735 153 888
50 Iveta Pūpola 5312 Maratona klubs 02:03:52 SB3 1 S6 +08:55 +00:00 00:01:24 928 225 1153
51 Miķelis Vietnieks 5077 02:04:12 VB2 32 V45 +33:30 +33:30 00:01:19 730 182 912
52 Raivis Marčenkovs 5324 02:04:22 VBJ 7 V46 +33:40 +07:12 00:01:14 729 195 924
53 Daumants Putnis 5276 SSK Bebra 02:04:35 VB3 8 V47 +33:53 +21:36 00:01:07 728 215 943
54 Aiga Paegle 5092 Engures sportam 02:05:00 SB3 2 S7 +10:03 +01:08 00:01:36 920 197 1117
55 Ivars Kassalis 5023 Riga Ironman Team 02:05:02 VB3 9 V48 +34:20 +22:03 00:01:38 725 147 872
56 Gita Karlsone 5015 Matisons Runner's Club 02:05:09 SB2 6 S8 +10:12 +10:12 00:01:27 918 217 1135
57 Liene Allere 5181 02:05:14 SB2 7 S9 +10:17 +10:17 00:01:24 918 225 1143
58 Toms Pastars 5082 Jaunmārupe skrien / MRC 02:05:41 VB2 33 V49 +34:59 +34:59 00:01:37 722 148 870
59 Reinis Jasliņš 5109 Burusports 02:05:57 VB3 10 V50 +35:15 +22:58 00:01:44 720 138 858
60 Juris Jansons 5322 Swedbank 02:06:19 VB3 11 V51 +35:37 +23:20 00:01:29 718 162 880
61 D'andria Alessandro 5439 eFP BG LATVIA 02:06:23 VB2 34 V52 +35:41 +35:41 00:01:29 718 162 880
62 Jānis Puida 5237 SSK Bebra 02:06:23 VB2 35 V53 +35:41 +35:41 00:00:55 718 262 980
63 Carrella Pasquale 5404 eFP BG LATVIA 02:06:28 VB2 36 V54 +35:46 +35:46 00:01:34 717 153 870
64 Dace Banga-Hodžajeva 5074 Moller Auto Ventspils / MRC 02:06:30 SB2 8 S10 +11:33 +11:33 00:01:27 909 217 1126
65 Anrijs Hodžajevs 5073 Full Court 02:07:35 VB2 37 V55 +36:53 +36:53 00:01:12 711 200 911
66 Jānis Neimanis 5230 Talsu pakalnu sporta klubs 02:08:46 VB4 1 V56 +38:04 +00:00 00:01:22 704 176 880
67 Jānis Sirmais 5019 Guddžobs Guddans 02:09:15 VB2 38 V57 +38:33 +38:33 00:01:03 702 229 931
68 Normunds Zauls 5376 Limbaži 02:09:31 VB3 12 V58 +38:49 +26:32 00:01:31 700 158 858
69 Aigars Cibuļskis 5235 02:09:50 VB2 39 V59 +39:08 +39:08 00:01:13 699 197 896
70 Andris Leja 5388 Ziemeļkurzeme OK 02:09:55 VB3 13 V60 +39:13 +26:56 00:01:34 698 153 851
71 Artūrs Kabels 5283 Kandava 02:10:28 VB2 40 V61 +39:46 +39:46 00:01:28 695 164 859
72 Kristaps Heinsbergs 5410 PATRIA SPORTLAND 02:11:16 VB2 41 V62 +40:34 +40:34 00:01:19 691 182 873
73 Uldis Raipalis 5101 Gentlemen's Club 02:11:17 VB2 42 V63 +40:35 +40:35 00:01:25 691 169 860
74 Kārlis Ielejs 5075 VSK Noskrien Divplākšņi 02:11:18 VB3 14 V64 +40:36 +28:19 00:01:23 691 173 864
75 Sandis Breiers 5358 02:11:19 VBJ 8 V65 +40:37 +14:09 00:01:19 691 182 873
76 Aldis Bušs 5206 SK Tērauds 02:11:32 VB2 43 V66 +40:50 +40:50 00:01:30 690 160 850
77 Zigmunds Zauls 5380 Limbaži 02:11:44 VB3 15 V67 +41:02 +28:45 00:01:27 689 166 855
78 Ismael Nieva 5417 eFP BG LATVIA 02:12:16 VB2 44 V68 +41:34 +41:34 00:01:19 686 182 868
79 Raimonds Ozoliņš 5370 RIEKSTI 02:12:28 VB2 45 V69 +41:46 +41:46 00:01:02 685 232 917
80 Mārtiņš Birums 5051 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:12:45 VB2 46 V70 +42:03 +42:03 00:01:30 683 160 843
81 Valdis Rozentāls 5289 02:12:56 VB3 16 V71 +42:14 +29:57 00:01:34 682 153 835
82 Kaspars Allers 5219 #esnokurzem 02:13:03 VB2 47 V72 +42:21 +42:21 00:01:08 682 212 894
83 Andis Ozoliņš 5047 BN Kurši 02:13:41 VB2 48 V73 +42:59 +42:59 00:01:21 678 178 856
84 Kaspars Pētersons 5308 VSK Noskrien 02:13:48 VB2 49 V74 +43:06 +43:06 00:01:09 678 209 887
85 Peter Lakota 5409 eFP BG LATVIA 02:13:57 VB2 50 V75 +43:15 +43:15 00:01:38 677 147 824
86 Oskars Zonne 5341 Acsaabols 02:14:01 VB2 51 V76 +43:19 +43:19 00:01:40 677 144 821
87 Valdis Tilts 15217 Kocēnu novads 02:14:24 VB4 2 V77 +43:42 +05:38 00:01:31 675 158 833
88 Ilze Sermolīte 5045 Zemgales Ziņas 02:14:29 SB3 3 S11 +19:32 +10:37 00:01:30 855 210 1065
89 Aiga Taulīna 5255 Saldus Boksa klubs 02:14:33 SB2 9 S12 +19:36 +19:36 00:01:21 854 233 1087
90 Arnis Kurps 5355 Skrienam kopā 02:15:05 VBJ 9 V78 +44:23 +17:55 00:01:23 671 173 844
91 Aigars Teivāns 5086 Teo Team 02:15:07 VB2 52 V79 +44:25 +44:25 00:01:44 671 138 809
92 Regimantas Šnipaitis 5435 02:15:15 VB3 17 V80 +44:33 +32:16 00:01:38 671 147 818
93 Ginta Rassa 5364 Moller Auto Ventspils / MRC 02:15:21 SB3 4 S13 +20:24 +11:29 00:01:41 849 187 1036
94 Konstantīns Čursins 5053 ChursinTeam 02:15:24 VB2 53 V81 +44:42 +44:42 00:01:26 670 167 837
95 Emīls Kvālis 5089 Mārupes Dunkani 02:15:29 VBJ 10 V82 +44:47 +18:19 00:01:09 669 209 878
96 Vitālijs Petuhovs 5009 SSK Bebra 02:15:31 VB2 54 V83 +44:49 +44:49 00:01:09 669 209 878
97 Māris Vizulis 5442 Luminor 02:16:00 VB2 55 V84 +45:18 +45:18 00:01:34 667 153 820
98 Ivars Broničs 5392 Guddžobs Guddans 02:16:00 VB2 56 V85 +45:18 +45:18 00:01:33 667 155 822
99 Mārtiņš Slišāns 5016 02:16:19 VB2 57 V86 +45:37 +45:37 00:01:20 665 180 845
100 Mārtiņš Liberts 5220 SMILE&Run 02:16:28 VB2 58 V87 +45:46 +45:46 00:01:13 665 197 862
101 Maksims Leščinskis 5342 Zoorbagan 02:16:35 VB3 18 V88 +45:53 +33:36 00:01:52 664 129 793
102 Aleksandrs Antonovs 5127 &A 02:17:09 VB3 19 V89 +46:27 +34:10 00:01:33 661 155 816
103 Mārtiņš Dīcis 5352 VSK Noskrien 02:17:37 VB2 59 V90 +46:55 +46:55 00:01:47 659 135 794
104 Dāvis Fricbergs 5420 02:17:37 VBJ 11 V91 +46:55 +20:27 00:01:13 659 197 856
105 Ilze Meijere 5361 Patria Sportland 02:17:50 SB2 10 S14 +22:53 +22:53 00:01:20 834 236 1070
106 Māris Rudens 5298 02:17:58 VB3 20 V92 +47:16 +34:59 00:01:41 657 143 800
107 Gatis Valdheims 5136 02:18:21 VB2 60 V93 +47:39 +47:39 00:01:25 656 169 825
108 Mārtiņš Krauklis 5223 02:18:41 VB2 61 V94 +47:59 +47:59 00:00:53 654 272 926
109 Alise Putraima 5381 LIMBAŽI SKRIEN 02:19:03 SB2 11 S15 +24:06 +24:06 00:01:24 827 225 1052
110 Jānis Vītols 5292 VSK Noskrien Seniori 02:19:04 VB4 3 V95 +48:22 +10:18 00:01:42 652 141 793
111 Andis Ruskulis 5240 SPORTLAND 02:19:34 VB2 62 V96 +48:52 +48:52 00:01:21 650 178 828
112 Raimonds Skudra 5350 SSK Bebra 02:19:53 VB3 21 V97 +49:11 +36:54 00:01:10 648 206 854
113 Oļegs Kopijs 5433 Saldus Boksa klubs 02:19:59 VB2 63 V98 +49:17 +49:17 00:01:29 648 162 810
114 Aivars Spūlis 15234 Izturība 02:19:59 VB2 64 V99 +49:17 +49:17 00:01:16 648 189 837
115 Margarita Petelina 5055 02:20:08 SB3 5 S16 +25:11 +16:16 00:01:57 820 162 982
116 Alvis Bitenieks 5394 Latvijas Finieris 02:20:11 VB2 65 V100 +49:29 +49:29 00:01:27 647 166 813
117 Matīss Ķeķers 5152 02:20:22 VB2 66 V101 +49:40 +49:40 00:01:41 646 143 789
118 Aivis Reinholds 5177 Siguldas Maratona klubs 02:20:25 VB3 22 V102 +49:43 +37:26 00:01:15 646 192 838
119 Toms Rajunčus 5267 Luminor 02:20:41 VB2 67 V103 +49:59 +49:59 00:01:31 645 158 803
120 Andrew Guenard 5153 02:20:41 VB2 68 V104 +49:59 +49:59 00:01:24 645 171 816
121 Ieva Pūce 5333 VSK Noskrien Blonde 02:20:43 SB3 6 S17 +25:46 +16:51 00:01:25 817 222 1039
122 Aivars Krjukovs 5063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:20:44 VB2 69 V105 +50:02 +50:02 00:01:22 644 176 820
123 Armands Auziņš 5182 adidas Runners I Riga 02:21:08 VB3 23 V106 +50:26 +38:09 00:01:34 643 153 796
124 Mauro Gianluigi Motta 5017 adidas Runners | RIGA 02:21:20 VB2 70 V107 +50:38 +50:38 00:01:17 642 187 829
125 Igors Kozlovs 5225 02:21:28 VB3 24 V108 +50:46 +38:29 00:01:29 641 162 803
126 Didzis Kalniņš 5332 Maratona klubs 02:21:36 VB3 25 V109 +50:54 +38:37 00:01:49 641 132 773
127 Gints Lejasmeiers 5340 Matisons Runner's Club 02:22:43 VB3 26 V110 +52:01 +39:44 00:01:34 636 153 789
128 Juris Perunovs 5400 Maratona klubs/Zoorbagan 02:22:49 VB3 27 V111 +52:07 +39:50 00:01:23 635 173 808
129 Laura Pētersone 5309 VSK Noskrien / MRC 02:22:52 SB2 12 S18 +27:55 +27:55 00:01:20 805 236 1041
130 Mārtiņš Vilemsons 5180 VSK Noskrien Seniori 02:22:54 VB3 28 V112 +52:12 +39:55 00:01:54 635 126 761
131 Lauris Zilveris 5393 Pīļtēviņa pārgājiens 02:22:55 VB2 71 V113 +52:13 +52:13 00:01:08 635 212 847
132 Pēteris Kļava 5041 MRC 02:22:58 VB3 29 V114 +52:16 +39:59 00:01:22 634 176 810
133 Iveta Caune 5310 Izturība 02:23:04 SB3 7 S19 +28:07 +19:12 00:01:31 803 208 1011
134 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5062 02:23:10 SB2 13 S20 +28:13 +28:13 00:01:38 803 193 996
135 Edijs Veide 5071 DC VECSALACAS UNITED 02:23:12 VB2 72 V115 +52:30 +52:30 00:01:11 633 203 836
136 Guntis Leimanis 5046 02:23:23 VB2 73 V116 +52:41 +52:41 00:01:27 633 166 799
137 Mārcis Smalkais 5203 Metam mieru! 02:23:27 VB2 74 V117 +52:45 +52:45 00:01:20 632 180 812
138 Andris Rozentālbergs 5335 02:23:28 VB2 75 V118 +52:46 +52:46 00:01:25 632 169 801
139 Lauris Liberts 5002 Draugiem Group 02:24:17 VB3 30 V119 +53:35 +41:18 00:01:50 629 131 760
140 Oskars Apsītis 5315 2KOKI 02:24:33 VB3 31 V120 +53:51 +41:34 00:01:23 627 173 800
141 Uldis Kondratovičs 5156 Virsotne/MARMOT 02:24:38 VB4 4 V121 +53:56 +15:52 00:01:27 627 166 793
142 Māris Lūsis 15225 Skrienošie lūši 02:24:51 VB2 76 V122 +54:09 +54:09 00:01:14 626 195 821
143 Kristīne Slikšāne 5260 VSK Noskrien 02:25:08 SB3 8 S21 +30:11 +21:16 00:01:55 792 164 956
144 Jānis Pārums 5343 Projekts Etiopietis 02:25:11 VB2 77 V123 +54:29 +54:29 00:01:29 625 162 787
145 Gunta Blūmiņa 5141 Virsotne/MARMOT 02:25:15 SB2 14 S22 +30:18 +30:18 00:01:03 791 300 1091
146 Ieva Rogāle 5345 KROKUS 02:25:19 SB2 15 S23 +30:22 +30:22 00:01:37 791 195 986
147 Reinis Liepiņš 5147 02:25:29 VB2 78 V124 +54:47 +54:47 00:01:06 623 218 841
148 Krista Hartmane 5273 Siguldas Maratona klubs 02:25:36 SB2 16 S24 +30:39 +30:39 00:01:04 789 295 1084
149 Pāvels Saveļjevs 5356 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:25:53 VB2 79 V125 +55:11 +55:11 00:01:15 622 192 814
150 Agris Spalviņš 5277 Rauna 02:26:06 VB4 5 V126 +55:24 +17:20 00:01:37 621 148 769
151 Mārtiņš Pujāts 5060 02:26:10 VB2 80 V127 +55:28 +55:28 00:01:28 621 164 785
152 Jānis Ausmanis 5120 SK Katrīna 02:26:21 VB3 32 V128 +55:39 +43:22 00:01:54 620 126 746
153 Pēteris Spuriņš 5069 DOMDARIS 02:26:27 VB2 81 V129 +55:45 +55:45 00:01:54 619 126 745
154 Mārtiņš Bērziņš 5087 KURMIS OK 02:26:50 VB2 82 V130 +56:08 +56:08 00:01:21 618 178 796
155 Antra Dumbrovska 5348 02:26:53 SB2 17 S25 +31:56 +31:56 00:01:18 783 242 1025
156 Andris Mežgailis 5266 LIMBAŽI SKRIEN 02:26:58 VB3 33 V131 +56:16 +43:59 00:01:10 617 206 823
157 Agnese Sperga 5111 Gentlemens Club/Supervaroņi 02:27:03 SB2 18 S26 +32:06 +32:06 00:01:29 782 212 994
158 Agris Krumbergs 5144 Līkā kalna rambātāji 02:27:06 VB3 34 V132 +56:24 +44:07 00:01:47 617 135 752
159 Guna Sprūde 5142 VSK Noskrien 02:27:12 SB2 19 S27 +32:15 +32:15 00:01:42 781 185 966
160 Normunds Greiškāns 5105 02:28:02 VB3 35 V133 +57:20 +45:03 00:01:44 613 138 751
161 Jakub Spryngl 15228 02:28:03 VB3 36 V134 +57:21 +45:04 00:01:21 613 178 791
162 Nora Vrubļevska 5161 Surikati 02:28:14 SB2 20 S28 +33:17 +33:17 00:02:20 775 135 910
163 Agate Kristapsone 5316 PATRIA SPORTLAND 02:28:22 SB2 21 S29 +33:25 +33:25 00:01:49 775 173 948
164 Andris Orniņš 5301 02:29:20 VB2 83 V135 +58:38 +58:38 00:01:22 607 176 783
165 Dace Spalva 15218 Kocēnu novads 1 02:29:24 SB2 22 S30 +34:27 +34:27 00:01:25 769 222 991
166 Aivis Poikāns 5334 02:29:26 VB3 37 V136 +58:44 +46:27 00:01:58 607 122 729
167 Jānis Kazradzis 5013 02:29:43 VBJ 12 V137 +59:01 +32:33 00:01:29 606 162 768
168 Arnita Sorokina 15231 02:29:44 SB3 9 S31 +34:47 +25:52 00:02:12 768 143 911
169 Lauma Čerņevska 5202 VSK Noskrien Vāveres 02:29:46 SB2 23 S32 +34:49 +34:49 00:01:47 768 177 945
170 Edvīns Elksnītis 5081 Daugavpils runners 02:29:58 VB2 84 V138 +59:16 +59:16 00:01:36 605 150 755
171 Juris Grodnis 5135 KROKUS 02:30:33 VB4 6 V139 +59:51 +21:47 00:01:42 602 141 743
172 Jānis Rukmanis 5311 3D Running 02:30:58 VB2 85 V140 +1:00:16 +1:00:16 00:01:17 601 187 788
173 Jānis Kopmanis 5264 02:31:26 VB3 38 V141 +1:00:44 +48:27 00:01:29 599 162 761
174 Mike Mcdonald 5154 02:31:30 VB2 86 V142 +1:00:48 +1:00:48 00:01:58 599 122 721
175 Aivis Neimanis 5137 Brīvais ērglis 02:31:33 VB3 39 V143 +1:00:51 +48:34 00:01:28 598 164 762
176 Līga Līdumniece 5429 adidas Runners 02:31:40 SB2 24 S33 +36:43 +36:43 00:01:15 758 252 1010
177 Artūrs Ipatenko 5024 Visma 02:31:47 VB2 87 V144 +1:01:05 +1:01:05 00:01:29 598 162 760
178 Sandijs Jēkabsons 5011 02:31:49 VB2 88 V145 +1:01:07 +1:01:07 00:01:33 597 155 752
179 Sentis Strods 5419 02:32:13 VB2 89 V146 +1:01:31 +1:01:31 00:01:13 596 197 793
180 Aivars Šķudītis 15220 Latvijas Finieris 02:32:15 VB2 90 V147 +1:01:33 +1:01:33 00:01:34 596 153 749
181 Artis Ločmelis 5224 OK Burkānciems 02:32:23 VB3 40 V148 +1:01:41 +49:24 00:01:26 595 167 762
182 Andrejs Liepkalns 5035 Kafija ar citronu / VSK Noskrien 02:32:34 VB2 91 V149 +1:01:52 +1:01:52 00:01:33 594 155 749
183 Sandra Vesere 5201 02:32:50 SB2 25 S34 +37:53 +37:53 00:01:50 752 172 924
184 Ina Balgalve 5050 02:32:50 SB3 10 S35 +37:53 +28:58 00:01:35 752 199 951
185 Roberts Ivzāns 5254 Ogre 02:33:00 VB3 41 V150 +1:02:18 +50:01 00:02:14 593 107 700
186 Igors Veliks 5033 02:33:02 VB2 92 V151 +1:02:20 +1:02:20 00:01:50 593 131 724
187 Ivita Šale 5330 SSK Bebra 02:33:04 SB2 26 S36 +38:07 +38:07 00:01:42 751 185 936
188 Raimonds Biedrītis 5369 Grauda Spēks 02:33:06 VB2 93 V152 +1:02:24 +1:02:24 00:02:10 592 111 703
189 Lita Dzelme 5371 02:33:11 SB3 11 S37 +38:14 +29:19 00:01:59 750 159 909
190 Jānis Rozenbergs 5336 02:33:13 VB2 94 V153 +1:02:31 +1:02:31 00:01:26 592 167 759
191 Māris Balceris 5288 EY 02:33:18 VB2 95 V154 +1:02:36 +1:02:36 00:01:30 592 160 752
192 Aiva Klepere 5293 Ziemeļkurzeme OK 02:33:44 SB2 27 S38 +38:47 +38:47 00:02:11 748 144 892
193 Agris Meilerts 5281 Latvijas Finieris 02:33:54 VB3 42 V155 +1:03:12 +50:55 00:02:25 589 99 688
194 Ance Ziediņa 5162 Mammadaba 02:34:10 SB2 28 S39 +39:13 +39:13 00:02:15 746 140 886
195 Zigmunds Vītiņš 5057 DEAC 02:34:13 VB3 43 V156 +1:03:31 +51:14 00:01:36 588 150 738
196 Iveta Kalēja 5098 02:34:55 SB2 29 S40 +39:58 +39:58 00:02:07 742 149 891
197 Solvita Pujāte 5007 SK Katrīna 02:34:56 SB2 30 S41 +39:59 +39:59 00:02:02 742 155 897
198 Juris Misters 5113 02:35:04 VB2 96 V157 +1:04:22 +1:04:22 00:01:28 585 164 749
199 Simona Ozola Ozoliņa 5208 02:35:06 SB2 31 S42 +40:09 +40:09 00:02:36 741 121 862
200 Dainis Muško 5282 Kartavkalnu buki 02:35:30 VB3 44 V158 +1:04:48 +52:31 00:01:43 583 140 723
201 Valdis Sproģis 5008 Saldus Boksa klubs 02:35:41 VB2 97 V159 +1:04:59 +1:04:59 00:01:50 583 131 714
202 Zanda Kārkliņa 5246 Baldones skriešanas komanda 02:35:43 SB3 12 S43 +40:46 +31:51 00:02:28 738 128 866
203 Lāsma Zebuliņa 5197 VSK Noskrien Blonde 02:35:54 SB3 13 S44 +40:57 +32:02 00:01:41 737 187 924
204 Jānis Griķis 5214 Daugavpils Runners 02:36:16 VB2 98 V160 +1:05:34 +1:05:34 00:01:16 580 189 769
205 Ina Graudiņa 5176 VSK Noskrien Vāveres 02:36:35 SB2 32 S45 +41:38 +41:38 00:01:34 734 201 935
206 Ainārs Kravalis 5302 Siguldas Maratona klubs 02:36:35 VB3 45 V161 +1:05:53 +53:36 00:01:51 579 130 709
207 Raivis Cakuls 5357 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:36:42 VB3 46 V162 +1:06:00 +53:43 00:01:43 579 140 719
208 Kaspars Kalniņš 5401 Matisons Runner’s Club 02:36:53 VB3 47 V163 +1:06:11 +53:54 00:01:52 578 129 707
209 Marta Lapiņa 5221 KVISVIKI 02:36:55 SB2 33 S46 +41:58 +41:58 00:01:54 733 166 899
210 Lauris Grāvelis 5259 BAFF Running Team 02:37:05 VB2 99 V164 +1:06:23 +1:06:23 00:01:39 577 145 722
211 Jurģis Urtāns 5412 Lūša pēdās 02:37:07 VB2 100 V165 +1:06:25 +1:06:25 00:01:38 577 147 724
212 Vladimirs Misāns 5032 02:37:10 VB3 49 V166 +1:06:28 +54:11 00:02:02 577 118 695
213 Evita Riekstiņa 5072 02:37:11 SB2 34 S47 +42:14 +42:14 00:02:23 731 132 863
214 Gunārs Ruciņš 5325 Fizkultūras nora 02:37:17 VB2 101 V167 +1:06:35 +1:06:35 00:01:23 577 173 750
215 Alvis Lepiksons 5323 Auseklis IK 02:37:27 VB3 50 V168 +1:06:45 +54:28 00:02:00 576 120 696
216 Aiga Tora 5238 02:37:35 SB2 35 S48 +42:38 +42:38 00:02:26 729 129 858
217 Māra Pucena 5119 02:37:39 SB2 36 S49 +42:42 +42:42 00:01:57 729 162 891
218 Artis Ivanovs 5216 02:37:45 VB2 102 V169 +1:07:03 +1:07:03 00:01:50 575 131 706
219 Rigonda Germova 5229 02:37:47 SB3 14 S50 +42:50 +33:55 00:01:50 729 172 901
220 Roberts Koleda 5434 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:37:56 VB3 51 V170 +1:07:14 +54:57 00:01:21 574 178 752
221 Sandris Krūmiņš 5213 Maratona Klubs 02:38:03 VB3 52 V171 +1:07:21 +55:04 00:01:29 574 162 736
222 Ieva Marta Gintere 5158 02:38:07 SBJ 1 S51 +43:10 +00:00 00:02:21 727 134 861
223 Konstantīns Vasiļjevs 5366 Dion SportLab 02:38:22 VB2 103 V172 +1:07:40 +1:07:40 00:01:33 573 155 728
224 Panagiotis Dimas 15233 Accenture > High Performance 02:38:26 VB2 104 V173 +1:07:44 +1:07:44 00:01:19 572 182 754
225 Andis Komarovs 5274 02:38:29 VB2 105 V174 +1:07:47 +1:07:47 00:01:42 572 141 713
226 Arnis Pokšāns 5431 Abas Kreisās Kājas 02:38:36 VB3 53 V175 +1:07:54 +55:37 00:01:38 572 147 719
227 Girts Miezitis 5094 LATVIJAI SIMTS 02:38:39 VB3 54 V176 +1:07:57 +55:40 00:02:03 572 117 689
228 Santa Žukovska 5314 02:38:41 SB2 37 S52 +43:44 +43:44 00:01:37 724 195 919
229 Natālija Joničenko 5360 Talsu pauguraines Zaķi 02:38:42 SB3 15 S53 +43:45 +34:50 00:01:38 724 193 917
230 Agita Gritāne 5184 Biznesa parks ABAVA 02:38:54 SB3 16 S54 +43:57 +35:02 00:02:08 723 148 871
231 Normunds Kronbergs 5091 TUKUMS 02:39:14 VB2 106 V177 +1:08:32 +1:08:32 00:01:24 570 171 741
232 Guntis Erbs 5145 02:39:27 VB3 55 V178 +1:08:45 +56:28 00:02:01 569 119 688
233 Kristaps Vasiļjevs 5374 EY 02:39:28 VB2 107 V179 +1:08:46 +1:08:46 00:01:59 569 121 690
234 Inese Ģērmane 5030 02:39:30 SB3 17 S55 +44:33 +35:38 00:01:52 721 169 890
235 Guntis Pucens 5129 SK Katrīna 02:39:37 VB4 7 V180 +1:08:55 +30:51 00:01:28 568 164 732
236 Krišjānis Hartmanis 5110 KIČE 02:39:43 VB2 108 V181 +1:09:01 +1:09:01 00:02:23 568 101 669
237 Kaspars Klapkalns 5411 Santa 02:39:45 VB3 56 V182 +1:09:03 +56:46 00:01:26 568 167 735
238 Dainis Kronbergs 5028 TUKUMS 02:40:32 VB3 57 V183 +1:09:50 +57:33 00:01:40 565 144 709
239 Kristīne Slaidiņa 5247 Baldones skriešanas komanda 02:40:34 SB2 38 S56 +45:37 +45:37 00:02:14 716 141 857
240 Pavels Mazurs 5423 02:40:39 VB3 58 V184 +1:09:57 +57:40 00:01:34 565 153 718
241 Uldis Vaicis 5378 02:40:52 VB2 109 V185 +1:10:10 +1:10:10 00:01:19 564 182 746
242 Iveta Ģērmane 5029 02:41:14 SB3 18 S57 +46:17 +37:22 00:02:11 713 144 857
243 Jānis Deksnis 5379 Swedbank 02:41:31 VB2 110 V186 +1:10:49 +1:10:49 00:01:46 562 136 698
244 Ilze Stukule 5173 SK Katrīna/Kuldīga 02:42:22 SB4 1 S58 +47:25 +00:00 00:02:04 708 152 860
245 Anita Fišere 5275 Maratonā klubs 02:42:32 SB2 39 S59 +47:35 +47:35 00:01:58 707 160 867
246 Bartosz Żelazny 5395 eFP BG LATVIA 02:42:43 VB2 111 V187 +1:12:01 +1:12:01 00:01:41 557 143 700
247 Laine Kuzmane 5106 02:42:50 SB2 40 S60 +47:53 +47:53 00:01:54 706 166 872
248 Edgars Dobelis 5054 02:42:54 VB2 112 V188 +1:12:12 +1:12:12 00:02:03 557 117 674
249 Aigars Vilmanis 5133 02:42:58 VBJ 13 V189 +1:12:16 +45:48 00:00:59 557 244 801
250 Rolands Gritāns 5186 Biznesa parks ABAVA 02:43:05 VB3 59 V190 +1:12:23 +1:00:06 00:01:42 556 141 697
251 Elīna Drēziņa 5126 Maxima Latvija 02:43:24 SB2 41 S61 +48:27 +48:27 00:02:40 703 118 821
252 Dace Hartmane 5058 Talsu pauguraines Zaķi 02:43:46 SB3 19 S62 +48:49 +39:54 00:01:39 702 191 893
253 Toms Biders 5387 SPORTLAND 02:43:55 VB2 113 V191 +1:13:13 +1:13:13 00:01:22 553 176 729
254 Krišjānis Krūmiņš 5430 02:44:07 VB2 114 V192 +1:13:25 +1:13:25 00:02:24 553 100 653
255 Modris Šelegovičs 5305 02:44:14 VB2 115 V193 +1:13:32 +1:13:32 00:02:05 552 115 667
256 Juris Rukkalns 5284 Ragana 02:44:20 VB4 8 V194 +1:13:38 +35:34 00:02:16 552 106 658
257 Viesturs Grīnbergs 5382 Sanctimony 02:44:23 VB3 60 V195 +1:13:41 +1:01:24 00:02:14 552 107 659
258 Kristīne Vilcāne 5021 02:44:28 SB2 42 S63 +49:31 +49:31 00:02:19 699 136 835
259 Jānis Kopmanis 15226 LSC 02:44:29 VB4 9 V196 +1:13:47 +35:43 00:01:37 551 148 699
260 Aigars Tohters 5061 SK Dzērvene II 02:44:31 VB2 116 V197 +1:13:49 +1:13:49 00:01:31 551 158 709
261 Ģirts Bisenieks 5107 02:44:37 VB2 117 V198 +1:13:55 +1:13:55 00:01:48 551 133 684
262 Jurģis Stukuls 5212 SK Katrīna 02:44:43 VB2 118 V199 +1:14:01 +1:14:01 00:01:02 551 232 783
263 Ritvars Ūdris 5090 02:44:50 VB2 119 V200 +1:14:08 +1:14:08 00:01:55 550 125 675
264 Chris Knittle 5428 02:45:14 VB2 120 V201 +1:14:32 +1:14:32 00:02:14 549 107 656
265 Kristīne Krista Lejniece 5432 Zemgales Ziņas 02:45:15 SBJ 2 S64 +50:18 +07:08 00:01:51 696 170 866
266 Anita Saulīte 5257 VSK 02:45:17 SB3 20 S65 +50:20 +41:25 00:01:58 695 160 855
267 Aivis Štemmers 5134 SK Pūre 02:45:33 VB2 121 V202 +1:14:51 +1:14:51 00:01:01 548 236 784
268 Ieva Jurēvica 5287 SPB RUN/Asics 02:45:36 SBJ 3 S66 +50:39 +07:29 00:01:24 694 225 919
269 Laura Freimane 5012 02:45:47 SB2 43 S67 +50:50 +50:50 00:02:17 693 138 831
270 Magdalena Maruwka 5402 eFP BG LATVIA 02:46:00 SB2 44 S68 +51:03 +51:03 00:02:14 692 141 833
271 Ilona Balode 5205 Salacgrīvas Roņi 02:46:09 SB3 21 S69 +51:12 +42:17 00:02:23 692 132 824
272 Dace Ancāne 5349 VENDEN 02:46:29 SB2 45 S70 +51:32 +51:32 00:02:23 690 132 822
273 Baiba Mežgaile 5256 LIMBAŽI SKRIEN 02:46:35 SB3 22 S71 +51:38 +42:43 00:02:07 690 149 839
274 Aleksis Orlovs 5228 02:46:35 VB3 61 V203 +1:15:53 +1:03:36 00:01:43 544 140 684
275 Jānis Gora 5211 LMT 02:46:49 VB2 122 V204 +1:16:07 +1:16:07 00:01:58 544 122 666
276 Kristīne Geidāne 5005 SUBARU AD REM Auto 02:47:01 SB3 23 S72 +52:04 +43:09 00:02:30 688 126 814
277 Guna Grāmatniece 5096 VSK Noskrien 02:47:02 SB2 46 S73 +52:05 +52:05 00:02:40 688 118 806
278 Jānis Grāmatnieks 5095 02:47:04 VB2 123 V205 +1:16:22 +1:16:22 00:02:31 543 95 638
279 Dainis Driņķis 5108 DzSK Lokomotīve 02:47:06 VB3 62 V206 +1:16:24 +1:04:07 00:02:58 543 81 624
280 Tomass Fedotovs 5307 ČikČik 02:47:30 VB2 124 V207 +1:16:48 +1:16:48 00:01:30 541 160 701
281 Gundars Jurevics 5320 SPB RUN/Asics 02:47:33 VB3 63 V208 +1:16:51 +1:04:34 00:01:31 541 158 699
282 Aigars Nords 15227 Lattelecom Rīgas maratons 02:47:34 VB3 64 V209 +1:16:52 +1:04:35 00:01:44 541 138 679
283 Guntars Priede 5112 02:47:36 VB2 125 V210 +1:16:54 +1:16:54 00:01:29 541 162 703
284 Kārlis Kostjukovs 5044 Stjopam 37 02:47:43 VB2 126 V211 +1:17:01 +1:17:01 00:01:32 541 157 698
285 Evija Vate 5100 Engures sportam 02:47:56 SB2 47 S74 +52:59 +52:59 00:01:21 684 233 917
286 Dace Skrastiņa 5297 Talsu pauguraines Zaķi 02:48:04 SB3 24 S75 +53:07 +44:12 00:02:33 684 124 808
287 Matīss Vaivods 5122 02:48:27 VB2 127 V212 +1:17:45 +1:17:45 00:01:30 538 160 698
288 Ieva Tāle-Stangute 5245 Baldones skriešanas komanda 02:48:32 SB2 48 S76 +53:35 +53:35 00:01:56 682 163 845
289 Danute Fibiga-Daukšte 5052 02:48:33 SB3 25 S77 +53:36 +44:41 00:01:41 682 187 869
290 Artūrs Bernovskis 5424 Efectio 02:48:39 VB2 128 V213 +1:17:57 +1:17:57 00:02:18 538 104 642
291 Antra Spundiņa 5185 VSK Noskrien 02:48:41 SB2 49 S78 +53:44 +53:44 00:01:55 681 164 845
292 Armands Andersons 5167 02:48:49 VB2 129 V214 +1:18:07 +1:18:07 00:01:47 537 135 672
293 Natalija Zeņina 5258 02:48:53 SB3 26 S79 +53:56 +45:01 00:02:01 681 156 837
294 Vitālijs Žuselis 5068 Daugavpils Runners 02:49:03 VB2 130 V215 +1:18:21 +1:18:21 00:01:34 537 153 690
295 Aivars Lapa 5306 Autostarts.lv 02:49:25 VB3 65 V216 +1:18:43 +1:06:26 00:01:51 535 130 665
296 Māris Dazarts 5415 02:49:54 VB2 131 V217 +1:19:12 +1:19:12 00:01:48 534 133 667
297 Māris Sardiko 5441 VSK Noskrien / Team Kažemāka 02:49:55 VB2 132 V218 +1:19:13 +1:19:13 00:01:04 534 225 759
298 Gunta Reinicāne 5070 02:50:26 SB2 50 S80 +55:29 +55:29 00:02:01 674 156 830
299 Agnese Kundziņa 5347 02:50:43 SB2 51 S81 +55:46 +55:46 00:02:23 673 132 805
300 Rihards Bahs 15232 02:50:52 VBJ 14 V219 +1:20:10 +53:42 00:01:54 531 126 657
301 Deniss Arseņins 5261 Luminor 02:51:07 VB2 133 V220 +1:20:25 +1:20:25 00:02:32 530 95 625
302 Edgars Fabrīcius 5103 02:51:13 VB2 134 V221 +1:20:31 +1:20:31 00:02:27 530 98 628
303 Anete Danelsone 5319 VSK Noskrien Blonde / Accenture 02:51:18 SB2 52 S82 +56:21 +56:21 00:01:46 671 178 849
304 Aldis Rocēns 5193 BUKDESIGNER 02:51:27 VB3 66 V222 +1:20:45 +1:08:28 00:01:30 529 160 689
305 Lauma Muceniece 5375 02:51:35 SB2 53 S83 +56:38 +56:38 00:02:40 670 118 788
306 Santa Puriņa 5194 02:51:38 SB3 27 S84 +56:41 +47:46 00:02:10 670 145 815
307 Saulis Skabeiķis 5190 Asics 02:51:51 VB2 135 V223 +1:21:09 +1:21:09 00:02:16 528 106 634
308 Egnārs Gudriķis 5353 ASICS 02:51:52 VB3 67 V224 +1:21:10 +1:08:53 00:02:12 528 109 637
309 Gatis Miķelsons 5313 www.spv.lv 02:51:55 VB2 136 V225 +1:21:13 +1:21:13 00:01:26 528 167 695
310 Ērika Urtāne 5413 Lūša pēdās 02:52:18 SB2 54 S85 +57:21 +57:21 00:01:52 667 169 836
311 Gunārs Grundštoks 5416 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:52:25 VB2 137 V226 +1:21:43 +1:21:43 00:01:30 526 160 686
312 Aigars Bērziņš 5014 02:52:36 VB2 138 V227 +1:21:54 +1:21:54 00:02:13 525 108 633
313 Heiki Prants 5102 Võru Suusaklubi 02:52:42 VB3 68 V228 +1:22:00 +1:09:43 00:01:27 525 166 691
314 Aija PujĀte 5362 Fitnesa klubs F1 02:52:49 SB2 55 S86 +57:52 +57:52 00:02:23 665 132 797
315 Inese Nudiena 5031 VFK STALDZENE 02:52:55 SB2 56 S87 +57:58 +57:58 00:01:41 665 187 852
316 Gatis Krūze 5079 Hanna Anna 02:53:20 VB2 139 V229 +1:22:38 +1:22:38 00:02:45 523 87 610
317 Santa Birģele 5299 02:53:26 SB2 57 S88 +58:29 +58:29 00:02:49 663 112 775
318 Jēkabs Vinciuns 5421 02:54:14 VB2 140 V230 +1:23:32 +1:23:32 00:02:33 521 94 615
319 Mārtiņš Brizga 5034 02:54:22 VB2 141 V231 +1:23:40 +1:23:40 00:02:09 520 112 632
320 Edijs Ramiņš 5300 SECE 02:54:31 VB3 69 V232 +1:23:49 +1:11:32 00:01:58 520 122 642
321 Anastasija Rjabuha 15235 02:54:32 SB2 58 S89 +59:35 +59:35 00:02:39 659 119 778
322 Indars Melzobs 5426 Jaunā konservatīvā partija 02:54:32 VB2 142 V233 +1:23:50 +1:23:50 00:02:22 520 101 621
323 Zane Timma 5280 SK Katrīna 02:54:35 SB2 59 S90 +59:38 +59:38 00:02:29 658 127 785
324 Andris Jonelis 5438 Matisons Runners Club 02:54:41 VB3 70 V234 +1:23:59 +1:11:42 00:01:17 519 187 706
325 Jānis Zemturis 5038 02:54:59 VB4 10 V235 +1:24:17 +46:13 00:03:06 518 77 595
326 Līga Vizule 5269 Luminor 02:55:07 SB2 60 S91 +1:00:10 +1:00:10 00:02:49 656 112 768
327 Madara Rutkovska 5397 02:55:31 SB2 61 S92 +1:00:34 +1:00:34 00:02:39 655 119 774
328 Sabīne Eglīte 5178 Jāņkalni 02:55:52 SB2 62 S93 +1:00:55 +1:00:55 00:02:22 654 133 787
329 Aivars Ābols 5040 MADONA 02:55:54 VB4 11 V236 +1:25:12 +47:08 00:02:12 516 109 625
330 Mārtiņš Pakulis 5209 EY 02:56:00 VB2 143 V237 +1:25:18 +1:25:18 00:02:31 515 95 610
331 Andris Zībergs 5064 Cepu cepu 02:57:22 VB3 71 V238 +1:26:40 +1:14:23 00:01:50 511 131 642
332 Mārcis Janušs 5346 02:58:18 VB3 72 V239 +1:27:36 +1:15:19 00:02:45 509 87 596
333 Mārtiņš Freibergs 5116 VSK Noskrien 02:58:19 VB2 144 V240 +1:27:37 +1:27:37 00:01:58 509 122 631
334 Anita Galašina 5239 SPORTLAND 02:58:21 SB2 63 S94 +1:03:24 +1:03:24 00:03:05 645 102 747
335 Lita Marauska 5291 SK Katrīna 02:58:30 SB3 28 S95 +1:03:33 +54:38 00:02:45 644 115 759
336 Zane Galdiņa 5244 Smiling runner 02:59:26 SB2 64 S96 +1:04:29 +1:04:29 00:02:34 641 123 764
337 Ivars Brauns 5085 Lynxdojo 02:59:40 VB3 73 V241 +1:28:58 +1:16:41 00:02:36 505 92 597
338 Natālija Lesiņa 5321 OptiO 02:59:44 SB2 65 S97 +1:04:47 +1:04:47 00:02:45 640 115 755
339 Raimonds Eglītis 5414 #catchmeifyoucan 02:59:46 VB2 145 V242 +1:29:04 +1:29:04 00:01:38 505 147 652
340 Mārtiņš Dimiters 5003 SK ASI 02:59:46 VB4 12 V243 +1:29:04 +51:00 00:02:34 505 94 599
341 Juraj Ragas 5408 eFP BG LATVIA 02:59:50 VB2 146 V244 +1:29:08 +1:29:08 00:03:07 504 77 581
342 Jūlija Kuzņecova 5010 03:01:02 SB3 29 S98 +1:06:05 +57:10 00:02:22 635 133 768
343 Ivars Kore 5006 03:01:11 VB3 74 V245 +1:30:29 +1:18:12 00:02:13 501 108 609
344 Aivars Veiss 5143 03:01:51 VB4 13 V246 +1:31:09 +53:05 00:01:52 499 129 628
345 Kristaps Zvirgzds 5226 03:02:18 VBJ 15 V247 +1:31:36 +1:05:08 00:01:17 498 187 685
346 Pēteris Bērziņš 5039 03:02:58 VB3 75 V248 +1:32:16 +1:19:59 00:02:27 496 98 594
347 Ivars Grobiņš 5331 03:03:03 VB2 147 V249 +1:32:21 +1:32:21 00:02:02 495 118 613
348 Mārtiņš Puriņš 5279 03:04:01 VB2 148 V250 +1:33:19 +1:33:19 00:01:59 493 121 614
349 Mārtiņš Krams 5422 03:04:19 VB2 149 V251 +1:33:37 +1:33:37 00:01:10 492 206 698
350 Vjačeslavs Kostromins 5286 03:04:25 VB2 150 V252 +1:33:43 +1:33:43 00:02:22 492 101 593
351 Ieva Bogustova 15230 03:05:30 SB2 66 S99 +1:10:33 +1:10:33 00:02:40 620 118 738
352 Erlens Grunckis 5377 03:06:36 VB3 76 V253 +1:35:54 +1:23:37 00:02:27 486 98 584
353 Kristīne Kampare 5390 03:07:23 SB3 30 S100 +1:12:26 +1:03:31 00:02:48 613 113 726
354 Olesja Baikova 5151 Be More Alive 03:08:17 SB2 67 S101 +1:13:20 +1:13:20 00:02:10 611 145 756
355 Evita Ozola 5215 VSK Noskrien 03:08:39 SB3 31 S102 +1:13:42 +1:04:47 00:02:15 609 140 749
356 Selva Ločmele 5385 03:09:34 SB2 68 S103 +1:14:37 +1:14:37 00:02:37 606 120 726
357 Vineta PĒtersone 5268 VSKnoskrien 03:10:20 SB3 32 S104 +1:15:23 +1:06:28 00:02:04 604 152 756
358 Eduards Brokāns 5248 03:10:57 VB2 151 V254 +1:40:15 +1:40:15 00:01:29 475 162 637
359 Didzis Krīgers 5304 03:11:40 VB4 14 V255 +1:40:58 +1:02:54 00:02:43 473 88 561
360 Jānis Birģelis 5165 03:13:32 VB3 77 V256 +1:42:50 +1:30:33 00:02:23 469 101 570
361 Zinta Simanoviča 5192 03:13:57 SB2 69 S105 +1:19:00 +1:19:00 00:02:32 593 124 717
362 Gunita Butāne 5169 Zemgales Ziņas 03:14:44 SB3 33 S106 +1:19:47 +1:10:52 00:02:51 590 111 701
363 Inga Vate 5067 03:14:48 SB3 34 S107 +1:19:51 +1:10:56 00:02:35 590 122 712
364 Zane Vanaga 5231 VSK Noskrien 03:15:21 SB2 70 S108 +1:20:24 +1:20:24 00:02:23 588 132 720
365 Anna Brokāne 5365 Solis Dabā 03:15:54 SB2 71 S109 +1:20:57 +1:20:57 00:02:03 587 154 741
366 Anete Vilne 5396 Kalnu lapsiņas 03:16:02 SB2 72 S110 +1:21:05 +1:21:05 00:02:15 586 140 726
367 Dace Vegnere 5437 03:16:15 SB4 2 S111 +1:21:18 +33:53 00:03:17 586 96 682
368 Dace Tītmane 5271 03:16:59 SB3 35 S112 +1:22:02 +1:13:07 00:02:28 584 128 712
369 Linda Danilāne 5384 Olainfarm 03:18:08 SB2 73 S113 +1:23:11 +1:23:11 00:03:02 580 104 684
370 Kristaps Brizga 5399 Olainfarm 03:18:09 VB2 152 V257 +1:47:27 +1:47:27 00:02:08 458 113 571
371 Darja Damroze 5125 Damroze Family 03:18:42 SB2 74 S114 +1:23:45 +1:23:45 00:02:21 579 134 713
372 Ilga Žeibe 5168 VSK Noskrien /Divplākšņi 03:19:04 SB3 36 S115 +1:24:07 +1:15:12 00:02:33 577 124 701
373 Andris Bērziņš 5037 03:19:05 VB3 78 V258 +1:48:23 +1:36:06 00:02:51 456 84 540
374 Ieva Leone 5172 DNB Service Center 03:19:40 SB2 75 S116 +1:24:43 +1:24:43 00:02:39 576 119 695
375 Linda Kubiloviča 5317 Nūjo ar vēju 03:20:24 SB3 37 S117 +1:25:27 +1:16:32 00:02:21 574 134 708
376 Māris Vīlips 5183 03:20:37 VB3 79 V259 +1:49:55 +1:37:38 00:02:24 452 100 552
377 Maksims Birjuļins 5262 Luminor 03:20:39 VB3 80 V260 +1:49:57 +1:37:40 00:02:04 452 116 568
378 Iveta Nagle 5065 03:20:43 SB2 76 S118 +1:25:46 +1:25:46 00:03:10 573 99 672
379 Inese Neilande 5436 Kača liek skriet! 03:20:53 SB3 38 S119 +1:25:56 +1:17:01 00:03:23 572 93 665
380 Kristīne Kabaļina 5022 03:21:35 SBJ 4 S120 +1:26:38 +43:28 00:03:00 570 105 675
381 Ieva Riteniece 5427 03:22:02 SB3 39 S121 +1:27:05 +1:18:10 00:02:35 569 122 691
382 Robert Martins 5440 eFP BG LATVIA 03:22:09 VB2 153 V261 +1:51:27 +1:51:27 00:02:37 449 92 541
383 Laila Ceika 15224 03:23:28 SB4 3 S122 +1:28:31 +41:06 00:02:41 565 117 682
384 Kaspars Klētnieks 5159 Nūjo vesels 03:25:06 VB3 81 V262 +1:54:24 +1:42:07 00:02:03 442 117 559
385 Lelde Spriņģe 15222 03:25:13 SB2 77 S123 +1:30:16 +1:30:16 00:02:52 560 110 670
386 Laura Brīvība 5080 Visma Active 03:25:21 SB2 78 S124 +1:30:24 +1:30:24 00:02:57 560 107 667
387 Kaspars Vārpiņš 5179 03:25:27 VB2 154 V263 +1:54:45 +1:54:45 00:02:06 441 114 555
388 Eviss Bertrands 5121 03:27:01 VB2 155 V264 +1:56:19 +1:56:19 00:02:39 438 91 529
389 Armands Ķirītis 5025 Visma 03:27:56 VB2 156 V265 +1:57:14 +1:57:14 00:02:17 436 105 541
390 Linda Loce 5084 Lynxdojo 03:28:41 SB2 79 S125 +1:33:44 +1:33:44 00:01:51 551 170 721
391 Edgars Mežvēvers 5204 03:30:00 VB3 82 V266 +1:59:18 +1:47:01 00:02:23 432 101 533
392 Romans Cvetkovs 5056 03:31:36 VB2 157 V267 +2:00:54 +2:00:54 00:02:26 429 99 528
393 Māris Strazdiņš 5093 STRAZDIŅI 03:31:52 VB3 83 V268 +2:01:10 +1:48:53 00:01:47 428 135 563
394 Ivo Vaicis 5318 Laiks kā jūra 03:33:06 VB2 158 V269 +2:02:24 +2:02:24 00:02:44 426 88 514
395 Dace Janeka 5329 Nūjo ar vēju 03:33:10 SB3 40 S126 +1:38:13 +1:29:18 00:02:28 539 128 667
396 Olga Mikulova 5398 Maratona klubs 03:33:28 SB2 80 S127 +1:38:31 +1:38:31 00:02:52 538 110 648
397 Aleksandrs Naumenko 5140 03:35:49 VB4 15 V270 +2:05:07 +1:27:03 00:02:06 420 114 534
398 Andis Ozoliņš 5270 Nūjo priekam 03:40:40 VB4 16 V271 +2:09:58 +1:31:54 00:02:45 411 87 498
399 Benita Ločmele 5163 Nūjo ar vēju 03:41:41 SB4 4 S128 +1:46:44 +59:19 00:02:55 519 108 627
400 Santa Šakeļa 5251 Swedbank 03:43:20 SB2 81 S129 +1:48:23 +1:48:23 00:02:35 515 122 637
401 Vineta Trimalniece 5042 Kafija ar citronu 03:54:35 SB2 82 S130 +1:59:38 +1:59:38 00:02:53 490 109 599
402 Danute Abelīte 5118 03:56:56 SB3 41 S131 +2:01:59 +1:53:04 00:02:53 485 109 594
403 Uldis Dīcis 5200 Gausā Jūdze 03:58:39 VB4 17 V272 +2:27:57 +1:49:53 00:02:48 380 86 466
404 Ruta Dīce 5198 Gausā Jūdze 03:58:40 SB4 5 S132 +2:03:43 +1:16:18 00:02:43 482 116 598
405 Ainārs Zizlāns 5139 03:59:18 VB3 84 V273 +2:28:36 +2:16:19 00:02:27 379 98 477
406 Inga Zāle 5131 Nūjo ar vēju 04:02:50 SB4 6 S133 +2:07:53 +1:20:28 00:02:58 473 106 579
407 Zane Vēja 5097 04:03:55 SB2 83 S134 +2:08:58 +2:08:58 00:03:19 471 95 566
408 Santa Liepkalne 5043 Kafija ar citronu 04:14:19 SB2 84 S135 +2:19:22 +2:19:22 00:03:26 452 92 544
409 Sandis Krutovs 5328 cedric.lv 04:14:19 VB2 159 V274 +2:43:37 +2:43:37 00:03:21 357 72 429
410 Uğis Stelps 15223 04:15:31 VB2 160 V275 +2:44:49 +2:44:49 00:02:59 355 80 435
411 Linda Bērziņa 5114 Saldus Boksa klubs 04:18:31 SB2 85 S136 +2:23:34 +2:23:34 00:02:44 445 115 560
412 Normunds Šibeiks 5027 Nūjo priekam 04:18:32 VB4 18 V276 +2:47:50 +2:09:46 00:02:30 351 96 447
413 Liene Bērze 5391 EY 04:24:37 SB2 86 S137 +2:29:40 +2:29:40 00:03:14 434 97 531
414 Marita Ozoliņa 5294 Nūjo priekam 04:33:12 SB2 87 S138 +2:38:15 +2:38:15 00:02:47 421 113 534
415 Zanda Taupmana 5157 Matisons Runner`s Club/VSK Noskrien DNF
416 Dmitrijs Ničipors 5372 Isostar / Osveikals.lv / Suunto DNF
417 Renārs Seiksts 5170 Rīgas satiksme DNF
418 Sergejs Kubraks 5386 Engures Sportam DNF